לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1199111,991 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדוקרינולוגיה

אנדוקרינולוגיה הינו אולי תת המקצוע הרחב ביותר של הרפואה. רוב הנשאלים כלל אינם ידועים מהו המקצוע עם השם המוזר הזה. כאשר אנו עונים כי כי זהו תחום הרפואה שעוסק בבעיות הורמונאליות, רוב האנשים חושבים בראש ובראשונה על בעיות פריון, גיל המעבר, ואולי על בעיות בתפקוד בלוטת התריס וחילוף חמרים. אנדוקרינולוגיה היא כל זאת והרבה יותר. באנדוקרינולוגיה מבררים ומטפלים בבעיות גדילה אצל ילדים ובבעיות בהתבגרות, כגון התבגרות מוקדמת או מאוחרת. אכן בעיות פריון לעיתים קרובות נובעות מהפרעות הורמונליות ומטופלות ע"י אנדוקרינולוגים. אבל האנדוקרינולוגיה מתפרסת גם כן על בעיות הרבה יותר נפוצות באוכלוסיה כמו:-סוכרת-שומני דם גבוהים-יתר לחץ דם-השמנת יתר-ירידה בצפיפות העצם (אוסטאופורוזיס) גם בנשים וגם בגברים-הפרעות בתפקוד המיניחוץ מנושאים אלה אשר נוגעים בצורה זו או אחרת לכמעט כל אחד מאיתנו בשלב זה או אחר של החיים, האנדוקרינולוגיה באה גם לברר ולטפל בבעיות בתפקוד בלוטות הורמונליות כמו בלוטת התריס (בלוטת המגן, תיירואיד), בלוטת יותרת התריס (פראתיירואיד), בלוטת יותרת הכליה (אדרנל), ובלוטת יותרת המוח (היפופיזה). במכון האנדוקריני בבית החולים צוות רחב ומקצועי של רופאים מומחים, אחיות, ואנשי מעבדה אשר תרמו להפוך את המכון לאחד הגדולים והחדשנים בארץ.המכון נמצא בניהולו של פרופ´ נפתלי שטרן שהינו אחד המומחים בארץ ליתר לחץ דם. ד"ר יונה גרינמן מומחית בנוירואנדוקרינולוגיה (גידולים והפרעות בבלוטת ההיפופיזה). ד"ר יאנה טרוסטנצקי מומחית בתחום ביופסיה במחט דקה של קשריות בבלוטת התריס. היא מבצעת את הביופסיה תחת אולרהסאונד, וצברה כבר נסיון של אלפי בדיקות, כאשר כל אחד יודע שמהמנות הבדיקה תלויה בעיקר בנסיון המבצע. ד"ר מירב בז מתמחה בבעיות ההורמונאליות המיוחדות של חולים לאחר השתלות. ד"ר גלינה שנקרמן מפעילה מרפאת ההשמנה של המרכז הרפואי בצדם של הכירורגים. המכון פעיל כל יום ורואה במשך השנה בין 8000 ל-9000 מטופלים.וקצת על עצמי:אני בוגרת של הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל אביב. התמחתי תחילה ברפואה פנימית בביה"ח שיבא. לאחר מכן התמחתי במשך 4 שנים באנדוקרינולוגיה וסוכרת של מבוגרים וילדים בבית ספר לרפואה של אוניברסיטת וושינגטון בסנט לואיס, מיזורי, ארה"ב. עם שובי לביה"ח עסקתי במיוחד בסוכרת ועזרתי להקים את מרפאת סוכרת נעורים של קופת חולים מכבי. לאחרונה ביליתי שוב שלוש שנים בארה"ב במחקר בתחום שומני הדם וטרשת העורקים. אני מתכוונת לשלב את שטחי המומחיות הללו ולפתח מערך להורדת התחלואה הכלילית גם כמניעה שניונית אצל אנשים שכבר חלו במחלת לב, וגם כמניעה ראשונית, אצל אנשים עם גורמי סיכון כמו יתר לחץ דם, שומני דם גבוהים, סוכרת והשמנת יתר.יחד איתכם ובשבילכםדר´ קרן תורגמןמומחית באנדוקרינולוגיה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדוקרינולוגיה

אנדוקרינולוגיה הינו אולי תת המקצוע הרחב ביותר של הרפואה. רוב הנשאלים כלל אינם ידועים מהו המקצוע עם השם המוזר הזה. כאשר אנו עונים כי כי זהו תחום הרפואה שעוסק בבעיות הורמונאליות, רוב האנשים חושבים בראש ובראשונה על בעיות פריון, גיל המעבר, ואולי על בעיות בתפקוד בלוטת התריס וחילוף חמרים. אנדוקרינולוגיה היא כל זאת והרבה יותר. באנדוקרינולוגיה מבררים ומטפלים בבעיות גדילה אצל ילדים ובבעיות בהתבגרות, כגון התבגרות מוקדמת או מאוחרת. אכן בעיות פריון לעיתים קרובות נובעות מהפרעות הורמונליות ומטופלות ע"י אנדוקרינולוגים. אבל האנדוקרינולוגיה מתפרסת גם כן על בעיות הרבה יותר נפוצות באוכלוסיה כמו:-סוכרת-שומני דם גבוהים-יתר לחץ דם-השמנת יתר-ירידה בצפיפות העצם (אוסטאופורוזיס) גם בנשים וגם בגברים-הפרעות בתפקוד המיניחוץ מנושאים אלה אשר נוגעים בצורה זו או אחרת לכמעט כל אחד מאיתנו בשלב זה או אחר של החיים, האנדוקרינולוגיה באה גם לברר ולטפל בבעיות בתפקוד בלוטות הורמונליות כמו בלוטת התריס (בלוטת המגן, תיירואיד), בלוטת יותרת התריס (פראתיירואיד), בלוטת יותרת הכליה (אדרנל), ובלוטת יותרת המוח (היפופיזה). במכון האנדוקריני בבית החולים צוות רחב ומקצועי של רופאים מומחים, אחיות, ואנשי מעבדה אשר תרמו להפוך את המכון לאחד הגדולים והחדשנים בארץ.המכון נמצא בניהולו של פרופ´ נפתלי שטרן שהינו אחד המומחים בארץ ליתר לחץ דם. ד"ר יונה גרינמן מומחית בנוירואנדוקרינולוגיה (גידולים והפרעות בבלוטת ההיפופיזה). ד"ר יאנה טרוסטנצקי מומחית בתחום ביופסיה במחט דקה של קשריות בבלוטת התריס. היא מבצעת את הביופסיה תחת אולרהסאונד, וצברה כבר נסיון של אלפי בדיקות, כאשר כל אחד יודע שמהמנות הבדיקה תלויה בעיקר בנסיון המבצע. ד"ר מירב בז מתמחה בבעיות ההורמונאליות המיוחדות של חולים לאחר השתלות. ד"ר גלינה שנקרמן מפעילה מרפאת ההשמנה של המרכז הרפואי בצדם של הכירורגים. המכון פעיל כל יום ורואה במשך השנה בין 8000 ל-9000 מטופלים.וקצת על עצמי:אני בוגרת של הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל אביב. התמחתי תחילה ברפואה פנימית בביה"ח שיבא. לאחר מכן התמחתי במשך 4 שנים באנדוקרינולוגיה וסוכרת של מבוגרים וילדים בבית ספר לרפואה של אוניברסיטת וושינגטון בסנט לואיס, מיזורי, ארה"ב. עם שובי לביה"ח עסקתי במיוחד בסוכרת ועזרתי להקים את מרפאת סוכרת נעורים של קופת חולים מכבי. לאחרונה ביליתי שוב שלוש שנים בארה"ב במחקר בתחום שומני הדם וטרשת העורקים. אני מתכוונת לשלב את שטחי המומחיות הללו ולפתח מערך להורדת התחלואה הכלילית גם כמניעה שניונית אצל אנשים שכבר חלו במחלת לב, וגם כמניעה ראשונית, אצל אנשים עם גורמי סיכון כמו יתר לחץ דם, שומני דם גבוהים, סוכרת והשמנת יתר.יחד איתכם ובשבילכםדר´ קרן תורגמןמומחית באנדוקרינולוגיה
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום הינו כללי וחלקי בלבד, ואיננו בא להחליף יעוץ מקצועי ואישי, המבוסס על נתונים אישיים של כל מטופל.  לפיכך, ``תפוז``, המרכז הרפואי ת``א ורופאיו אינם אחראים לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה, ולהתאמת או אי התאמת העצות לכל מטופל.
המרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי גם בפייסבוק ובטוויטר
המשך >>

לצפיה ב-'תוצאות ניקור FNA'
תוצאות ניקור FNA
18/11/2018 | 19:59
6
שלום,
תוצאות של ניקור FNA בבלוטת מגן שמאלית התקבלו הממצאים הבאים:
בניקור אונה שמאלית של בלוטת המגן התקבל דם, קולואיד דליל ומעט סמיך, קבוצות של תאים פוליקולרים רגילים בסידור סולידי וקבוצות של פוליקולים שלמים בגדלים שונים.
זפק קולואידי,
BETHESDA II.
אודה לפיענוך הממצאים.

תודה
לצפיה ב-'בדיקות דם נוגדנים גבוה מה זה אומר'
בדיקות דם נוגדנים גבוה מה זה אומר
14/11/2018 | 11:29
10
היי אני חיילת, לפני כמה ימים עשיתי בדיקות דם לבדוק את הבלוטה , בעבר הייתי מטופלת באלטרוקסין עקב תת פעילות אך הפסקתי בהמלצת הרופא , בזמן האחרון מרגישה עייפות גם שישנה המון שעות בלילה , ועוד כול מיני תופעות. 
תוצאות הבדיקה- 
Thyroid peroxidase ab- >1000 
Tsh 2.60
Ft4 8.8
T3 5.2
לצפיה ב-'תוצאות בדיקת דם אחרי זריקות תירוג'ן'
תוצאות בדיקת דם אחרי זריקות תירוג'ן
04/11/2018 | 13:52
13
האם הבדיקות תקינות ?
8.45 mIU/L TSH
4.0 pmol/L T3- FREE
20.6 pmol/L T4- FREE
0.20> THYROGLOBULIN
20.0> THYROGLOBULIN Ab

לצפיה ב-'כל הזמן חם לי + זרמים בגוף'
כל הזמן חם לי + זרמים בגוף
28/10/2018 | 20:51
25
אני בן 50 בריא בד״כ. בחודשים האחרונים אני לא מסוגל לקרר את עצמי בצורה טבעית. כל הזמן מרגיש שחם לי. כלומר סף הקירור שלי עלה מאוד. אני גם מרגיש זרמי צריבה בגוף שבאים יחד עם אכילה. לכל התופעות האלה נלווה כאב עמום מתחת לסנטר מצד שמאל.  אני מאוד מוטרד אבל הרופאים מזלזלים בי ולא שולחים אותי לבדיקות רציניות, חוץ מבדיקת דם רגילה שתקינה פחות או יותר
לצפיה ב-'תופעות לוואי לסינטרואיד'
תופעות לוואי לסינטרואיד
23/10/2018 | 15:03
21
שלום,
בן 55. לאחרונה אובחנתי עם תת-פעילות בלוטת התריס (5.3=T3
TSH=7.4 T4=9.1) עם נוגדנים להשימוטו.
לפני כ 3 שבועות התחלתי טיפול יומי בסינטרואיד (50 מיקרוגרם).
מאז התחילו כאבי בטן, כאבי רגליים ועייפות גדולה במשך כל היום. האם אלו תופעות לוואי אופייניות לטיפול בסינטרואיד? האם הן אמורות לחלוף?
תודה
רונן
לצפיה ב-'בת 6.5 מידה 36 בנעליים'
בת 6.5 מידה 36 בנעליים
17/10/2018 | 09:47
19
שלום,

הבת שלי בת 6.5 מידה 36 בנעלים יש דרך לעצור את גדילת כף הרגל?
יש דרך לדעת עד מתי היא תמשיך לגדול?
אני בלחץ.
לצפיה ב-'בדיקת FNA בבלוטת התריס'
בדיקת FNA בבלוטת התריס
09/10/2018 | 14:54
35
איפה ניתן לבצע בדיקת FNA לא מאד כואבת ועם לקיחת חומר שתאפשר אבחנה? באיזור הדרום רצוי, וגם במרכז בקיצור רנטולוג/אנדוקרינולוג שמבצע עם יד טובה והרבה נסיון ... רצוי אנדוקרינולוג.
מבקשת שם של רופא ואיך להגיע אליו .
בפעם הקודמת (סורוקה) כאב לי מאד מאד, ולקח חודש להחלים. שבועיים התקשיתי להזיז את הצוואר... ובסוף חזרה הביופסיה עם חומר לא אבחנתי. נאלצת לחזור על הבדיקה ומאד חוששת עקב החוויה הקשה והתסכול שאין תוצאות.
ממש לא רוצה לחזור על החוויה הזו.
לצפיה ב-'ערכי TSH גבוהים בהריון'
ערכי TSH גבוהים בהריון
08/10/2018 | 07:23
26
אהלן,

בת זוגי בהריון (שבוע 7.5) ומאובחנת עם תת פעילות תת קלינית (TSH גבוה ו-T4 נמוך). לאחר תקופה של נטילת אלטרוקסין רמת ה-TSH הגיעה לנורמה ואף ירדה אל מתחת לרף התחתון.
הבנתי שבטרימסטר הראשון רמת ה-TSH צריכה להיות עד 2.5.
בבדיקה לפני שבוע ה-TSH היה כמעט 2.5, ובבדיקה נוספת מאתמול יצא מעבר לנורמה - 5.

היא נוטלת 900 מק"ג אלטרוקסין בשבוע.

רציתי לדעת מה קצב השינוי של TSH? כלומר תוך כמה זמן הוא יכול לעלות, או להבין את פשר השינוי המהיר שהתרחש, ללא הפסקת נטילת הכדורים כלל.

תודה רבה!
לצפיה ב-'יתר פעילות בבלוטת התריס והנקה'
יתר פעילות בבלוטת התריס והנקה
05/10/2018 | 18:10
18
פרופסור קרן תורגמן שלום,
שמי מורן בת 38 חודשיים אחרי לידה רביעית. בצעתי בדיקות דם ובו התגלה יתר פעילות של בלוטת התריס 
tsh נמוך מ 0.3 
t4 45
t3 14.42
הרופאה המליצה לי לעבור מיפוי על מנת לאבחן האם זו דלקת אחרי לידה או מחלת גרייבס ולהתחיל תרופות בהתאם. אני חוששת לבצע מיפוי בהנקה עקב ההיחשפות לחומרים הרדיואקטיבים ומעדיפה שלא לקחת תרופות בזמן הנקה..
 אשמח לתגובתך מה לעשות?
בברכה ותודה,
מורן 
לצפיה ב-'חיזוי גובה סופי בילדה'
חיזוי גובה סופי בילדה
02/10/2018 | 15:12
24
שלום רב,
ביתי בת 9 ו - 3 חודשים, גובה 1.30 משקל: 23.5.
צילום כף יד מהשבוע הראה מתאים לגיל 10 ו -0 חודשים.
גובה האם: 1.59, גובה האב: 1.80.
בגיל 9 החלו "כפתורים" בשדיים ושיעור באיבר המין. בשבוע האחרון גם ריח זיעה.
הילדה רזה ולא אוכלת הרבה.
האם תוכל לחזות את גובה הסופי? אני פוחדת שמאחר והחלה התפתחות מינית היא לא תגיע אפילו לגובה שלי..
תודה מראש!
לצפיה ב-'טיפול בטסטובירון'
טיפול בטסטובירון
28/09/2018 | 02:43
10
שלום
אני מטופל בטסטובירון ויומיים אחרי זריקה האחרונה שעשיתי בירך התפתחו כאבים ומקום ההזרקה הפך לאדום חם ומאד כואב. וגרם למגבלה בתנועה של הרגל
חום הגוף עלה עד 39 מעלות.
כול זה קרה במהלך החג ולא יכולתי לפנות לקופת חולים.
היום 4 ימים לאחר ההזרקה הכאב פחת אבל התפתחה בצקת ואדמומיות בכול הירך.
מה עלי לעשות האם יש לזה טיפול כול שהוא אולי אנטיביוטי וכו'?
מה יכולים להיות הגורמים לכך וממה אני צריך להיזהר להבא?
מבקש מאד  תשובה בהקדם
תודה

לצפיה ב-'TSH גבוה וT4 תקין'
TSH גבוה וT4 תקין
28/09/2018 | 00:11
40
שלום - 
אני בת 52 אחרי שתי דלקות בבלוטת התריס בהפרש של מס' שנים. אחרי הדלקת הראשונה היתה התאוששות מלאה אולם אחרי השנייה נותר נזק - מחצית הבלוטה נראית אטרופית. TSH גבוה אך T4 תקין ותמיד בטווח הנורמה. בבדיקה האחרונה TSH 10.34 שזה יחסית גבוה לערכים שהיו לי מאז (בסביבות 7-9) מבחינה קלינית אין לי סימפטומים של תת פעילות. האם המצב המתואר מחייב טיפול בתחליפים?
בנסיונות עבר לא הצלחתי להתאזן עם תחליפים וסבלתי מתופיות לוואי רבות.
תודה - 
גבי
לצפיה ב-'בלוטת האדרנל'
בלוטת האדרנל
25/09/2018 | 17:36
33
בבדיקת us שנערכה היום לאימי בת ה-80 נתגלה הממצע :
באזור האדרנל משמאל מודגם מבנה סולידי בגודל 3.8 על 5.2 סמ
מבקשת לקבל הסבר קצר על הממצע ועד כמה דחוף לראות רופא או לבצע בדיקת ct שהתור אליה "ארוך מאוד ולא הגיוני לאור הממצע.
תודה.
לצפיה ב-'בלוטת אדרנל'
בלוטת אדרנל
25/09/2018 | 14:25
22
היי
אני לוקח 2.5 מ"ג הידרוקורטיזון עקב בלוטת אדרנל תשושה, האם ניתן לקחת במקביל גם ציפרלקס במינון 5 מ"ג? האם ישהתנגשות בין שתי התרופות?

תודה
לצפיה ב-'שיעור יתר'
שיעור יתר
19/09/2018 | 19:36
23
שלום רב,
אני סובל משיעור יתר בכל הגוף. התחלתי טיפול להסרת שיער בלייזר בגיל 18, לפני יותר מ6 שנים, ובאיזורים כמו הכתפיים והגב הטיפול לא עזר בכלל ואף החמיר את המצב (שיערות יותר עבות ודחוסות). שאלתי רופאה במכון שבו אני עושה את הטיפול למה זה קרה לי והיא אמרה שהסיבה היא שיש לי כמות גדולה של טסטוסטרון והאיזורים שבהם הטיפול לא עבד הם יותר הורמונליים ולכן הטיפול לא עובד בהם. קראתי באינטרנט שההורמונים הגבריים מתחילים להתייצב בגיל 24 או 28, אז יש לי מספר שאלות בנושא:
1) האם הסיבה באמת יכולה להיות עודף טסטוסטרון? אם כן האם טיפול תרופתי הורמונלי (ברור לי שזה עניין רציני שכרוך בתופעות לוואי) יכול לעזור לפתור את העניין?
2) אם לא, האם זה דרך לעשות בדיקה שתעזור להעריך מתי רמת הטסטוסטרון שלי תתייצב, אם בכלל?
3) האם טיפול באלקטרוליזיס ששולח זרם חשמלי לכל שערה באופן אינדיבידואלי יכול לעזור במקרה שלי, או שהוא מועד לכשלון כמו הלייזר?

תודה על העזרה, ידוע לי שהבעיה שלי הוא לא פיזיולוגית אלא אסתטית, אבל היא בהחלט גורמת לי למצוקה נפשית רצינית שמשפיע עליי ביום יום.  
לצפיה ב-'יתר פעילות בלוטת התריס'
יתר פעילות בלוטת התריס
18/09/2018 | 06:13
33
שלום רב,
לפני כחודשיים וחצי(סוף יולי) התגלה אצלי בבדיקות דם יתר פעילות של בלוטת התריס.
בנוסף תסמיני יתר פעילות עם דופק מהיר(105), לפני כשלושה וחצי שבועות התחלתי להפחית הנקה ובמקביל ערב המוגלובין נמוך גם לקחת תוסף ברזל ולפני שבוע וחצי הדופק שלי החל להיות תקין(85) וערכי t3 t4 free ירדו . לפני 5 ימים חזרו אלי תוצאות של tsi 328 שביצעתי לפני חודש ולכן בהמלצת הרופא התחלתי לקחת לפני 4 ימים מרקפטיזול פעם ביום 20 מג. 
היום ביצעתי בדיקות דם ושוב ערכי t3 t4 free ירדו.(לאחר 4 ימים של לקיחת כדור ולכן לא בטוחה שהתוצאות אכן מושפעות כבר מהכדור)
התוצאות הן להלן : 
Tsh קטן מ0.008 תמיד
23.8: 
t3 free 22
T4 free 39
6.9.18:
T3 free 17
T4 free 28
17.8.18:
T3 free 9.3
T4 free 23
אני שוקלת 39 קילו האם כדאי להפסיק את הכדור או אולי אפילו לרדת לחצי כדור אם מותר לחתוך את הכדור ? 
לצפיה ב-'השימוטו ותת פעילות -הריון'
השימוטו ותת פעילות -הריון
17/09/2018 | 16:34
22
היי ד"ר קרן,
בבדיקת דם גילו כי יש לי השימוטו TSH נע בין 4-8,T3 ו-T4 תקינים.
ברצוני להכנס להריון ולשם כך התחלתי לקחת כדורים.
לקחתי במשך שלושה שבועות יוטירוקס 50 מג כל יום והיו לי כאבי שרירים בידיים וברגליים ונשירת שיער מוגברת אך מנגד TSH=2.4.
החלטתי להחליף לכדור סינתרואיד ואף להגדיל המינון ב100 מ"ג (לוקחת 450 מג בשבוע) במשך חודש וחצי ואין לי כאבים ונשירת השיער פחתה אך TSH=5.4.
יכול להיות שסינתרואיד לא מתאים לי? והאם לאחר שאקבל תוצאות כי TSH קטן מ2.5 אוכל לנסות להרות?
תודה רבה! <3
לצפיה ב-'פענוח תוצאות US בלוטת התריס '
פענוח תוצאות US בלוטת התריס
15/09/2018 | 16:50
44
בת 22
בעבר TSH 0.3 נשלחתי לUS הודגמה קשרית בגודל 2 ממ

ואחרי שנה וחצי במעקב בבדיקת דם TSH 0.59
בבדיקת US :
ובי האיסטמוס תקין.

אונה ימנית במימדים 14*12*57 ממ.
אונה שמאלית במימדים 17*15*50 ממ.
הודגמה קשרית איזואקואית בחלק הקרוב לאיסטמוס כ 15*7*18 ממ עם מעט הפרמיה, בנוסף הודגמו קשריות זעירות אנאקואיות כ 1 ממ.
לא הודגמו בלוטות לימפה מוגדלות בשרשרת הגוגולרית דו-צדדי.
בלוטות הרוק התת ליסתיות במרקם תקין.

אשמח לפענוח
לצפיה ב-'מיפוי בלוטת התריס ותוצאות אולטרסאונד לא תקינות'
מיפוי בלוטת התריס ותוצאות אולטרסאונד לא תקינות
14/09/2018 | 18:20
46
בת 36 עם קשריות באונה השמאלית בבלוטה בעבר בוצע ניקור והתוצאה לא הייתה חד משמעית.
לאחרונה ירידה ב tsh ובתוצאות אולטרסאונד מס׳ הקשריות גדל לפחות ב 4 נוספות בגודל שעולה על 1.5 סמ ומכילות הסתיידויות כמו כן נצפו בלוטות לימפה מוגדלות מירביות עם קורטס מעובה בתחנה 3 בשני הצדדים. Tirads 4a במיפוי הודגם בלוטה רב קשרית עם קליטה בלתי אחידה.אשמח לדעת מה המשמעות והאם מומלץ לחזור על הניקור?

לצפיה ב-'נשירת שיער'
נשירת שיער
14/09/2018 | 08:35
32
שלום בת 38 מזה 20 שנה עם תת פעילות של בלוטת התריס בעבר נטלתי אלטרוקסין, שנים אחרונות נוטלת יותירוקס, על פי בדיקות הדם הבלוטה מאוזנת. אני מאוד סובלת מנשירת שיער, עייפות, רגישות לקור
בבדיקות דם ללא אנמיה. האם יכול להיות שהתסמינים קשורים לבלוטה למרות TSH תקין?

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום רשלנות רפואית
פורום רשלנות רפואית בתפוז
עו
מירב אשל משרד עו"ד
אוטיקה
מחכים לך באוטיקה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה