לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
82548,254 עוקבים אודות עסקים

פורום רפואת שיניים לילדים

החיוך הראשון ממלא את כולנו באושר. בקיעת השן הראשונה מהווה ציון דרך חשוב בגדילה ובהתפתחות תינוקכם.יחד עם זאת, חשוב לדעת כי התופעות הקשורות למחלות הפה והשיניים מתחילות להיווצר כבר במהלך ההריון ובתקופת הינקות, עוד בטרם בקעו כל "שיני החלב" (השיניים הנשירות). עפ"י הנחיות האיגוד האמריקאי לרפואת שיניים לילדים, מומלץ להגיע למרפאת השיניים לפעוטות כבר בשנה הראשונה לחיי התינוק, על מנת לאבחן בהקדם בעיות וגורמי סיכון. חינוך למניעת מחלות הפה והשיניים תוך הקניית הרגלים נכונים במהלך השנה הראשונה לחיים, יתרמו לשמירת בריאות הפה בהווה ולעוד שנים רבות בעתיד. בביקור מוקדם במרפאת השיניים ניתן לאתר ילדים עם גורמי סיכון להתפתחות מחלות פה ושיניים. לאחרונה הוקמה במרכז הרפואי ת"א המרפאה לרפואת שיניים בפעוטות. כחלק מתפיסה חדשנית וכוללנית, צוות המרפאה שם לו למטרה לחנך למניעה של מחלות הפה והשיניים כבר בשנה הראשונה לחיי התינוק. צוות המרפאה כולל מומחים ברפואת שיניים לילדים בעלי נסיון רב בטיפול בפעוטות וילדים. במרפאה קיים ציוד משוכלל ביותר לטיפול בתינוקות ובילדים, כולל טשטוש תרופתי. התמחות ברפואת שיניים לילדים הינה התמחות המאפשרת לרופא לאבחן לטפל ולמנוע בעיות ומחלות הקשורות בפה ובשיניים בצורה המקצועית והטובה ביותר, ולכן חשובה ביותר כשעוסקים על רפואת שיניים לילדים. במסגרת הקהילה אשמח לענות על שאלותיכם השונות, בכל הקשור ברפואת שיניים בפעוטות וילדים וכן שאלות הנוגעות לילדים הסובלים ממחלות כרוניות או מבעיות של חיך ושפה שסועים.בנוסף, אספק מידע עדכני, מקצועי ומדוייק על החידושים בתחום, הן ע"י קישורים למאמרים הקיימים ברשת והן על ידי במסגרת מאמרים קצרים בעברית שיכתבו במיוחד עבורכם.יחד איתכם ובשבילכםדר´ אייל בוצרמנהל המרפאה לרפואת שיניים לפעוטות וילדים

אודות הפורום רפואת שיניים לילדים

החיוך הראשון ממלא את כולנו באושר. בקיעת השן הראשונה מהווה ציון דרך חשוב בגדילה ובהתפתחות תינוקכם.יחד עם זאת, חשוב לדעת כי התופעות הקשורות למחלות הפה והשיניים מתחילות להיווצר כבר במהלך ההריון ובתקופת הינקות, עוד בטרם בקעו כל "שיני החלב" (השיניים הנשירות). עפ"י הנחיות האיגוד האמריקאי לרפואת שיניים לילדים, מומלץ להגיע למרפאת השיניים לפעוטות כבר בשנה הראשונה לחיי התינוק, על מנת לאבחן בהקדם בעיות וגורמי סיכון. חינוך למניעת מחלות הפה והשיניים תוך הקניית הרגלים נכונים במהלך השנה הראשונה לחיים, יתרמו לשמירת בריאות הפה בהווה ולעוד שנים רבות בעתיד. בביקור מוקדם במרפאת השיניים ניתן לאתר ילדים עם גורמי סיכון להתפתחות מחלות פה ושיניים. לאחרונה הוקמה במרכז הרפואי ת"א המרפאה לרפואת שיניים בפעוטות. כחלק מתפיסה חדשנית וכוללנית, צוות המרפאה שם לו למטרה לחנך למניעה של מחלות הפה והשיניים כבר בשנה הראשונה לחיי התינוק. צוות המרפאה כולל מומחים ברפואת שיניים לילדים בעלי נסיון רב בטיפול בפעוטות וילדים. במרפאה קיים ציוד משוכלל ביותר לטיפול בתינוקות ובילדים, כולל טשטוש תרופתי. התמחות ברפואת שיניים לילדים הינה התמחות המאפשרת לרופא לאבחן לטפל ולמנוע בעיות ומחלות הקשורות בפה ובשיניים בצורה המקצועית והטובה ביותר, ולכן חשובה ביותר כשעוסקים על רפואת שיניים לילדים. במסגרת הקהילה אשמח לענות על שאלותיכם השונות, בכל הקשור ברפואת שיניים בפעוטות וילדים וכן שאלות הנוגעות לילדים הסובלים ממחלות כרוניות או מבעיות של חיך ושפה שסועים.בנוסף, אספק מידע עדכני, מקצועי ומדוייק על החידושים בתחום, הן ע"י קישורים למאמרים הקיימים ברשת והן על ידי במסגרת מאמרים קצרים בעברית שיכתבו במיוחד עבורכם.יחד איתכם ובשבילכםדר´ אייל בוצרמנהל המרפאה לרפואת שיניים לפעוטות וילדים
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום הינם כללים וחלקיים בלבד, הם אינם באים להחליף יעוץ אישי מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של המטופל. לפיכך, "תפוז אנשים", המרכז הרפואי ת"א ורופאיו אינם אחראים לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה, ולהתאמת או אי התאמת העצות לכל מטופל.
המרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי גם בפייסבוק ובטוויטר
המשך >>

לצפיה ב-'הלבנת שינייים'
הלבנת שינייים
21/06/2017 | 12:42
27
לא מצאתי פורום מתאים...
האם הרכיבים האלו נחשבים כבטוחים לאמייל?
Propylene Glycol, Kosher Glycerine, Carbamide Peroxide, Hydrogen Peroxide, Carbomer, Peppermint Essential Oil, Triethanolamine

Glycerin, Sodium Bicarbonate, Carbomer, Polysorbate 20, Potassium Sorbate, Sodium Floride, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Chamomilla Recutita (Chamomile) Flower Extract, Flavor
לצפיה ב-'בקיעת שן ראשונה- ניב עליון'
בקיעת שן ראשונה- ניב עליון
02/12/2015 | 04:11
390
שלום רב,
התינוק שלי בן 4.5 חודשים, ילד נוח ורגוע, ישן טוב בלילה, תינוק מלאך מה שאומרים (טפו טפו כן?)
מזה שני לילות שהוא לא שקט ומתעורר הרבה לפרקי זמן ארוכים ובוכה המון, אין לו חום וזו לא קפיצת גדילה...
הידיים שלו כל הזמן בפה והוא לא מעוניין במוצץ (נושך אותו הרבה)...
כשבדקתי את החניכיים שלו ניתן לראות שכנראה שהיכן שהיב העליון האזור לבן וקשה אבל לא נפוח...כשאני נוגעת זכה לא בהכרח כואב לו...

האם זה נשמע כמו צמיחת שיניים?
הגיוני שהשן הראשונה שבקעת זה דווקא אחת מהניבים העליונות?

תודה רבה
גל.
לצפיה ב-'רציתי לדעת האם המוצר נחשב בטוח או מזיק'
רציתי לדעת האם המוצר נחשב בטוח או מזיק
06/11/2015 | 11:58
34

http://brightwhitesmilepro.com/
(מדובר בעט)
עבור נערה בת 18

תודה!
לצפיה ב-'חריקת שיניים'
חריקת שיניים
27/07/2012 | 08:12
203
בני בן ה- 10 חורק שיניים . מה ניתן לעשות?
לצפיה ב-'שיניים חסרות :)'
שיניים חסרות :)
05/07/2012 | 14:22
242
שלום:
רציתי לשאול עם זה נורמלי שילד בן שנתיים ו3 חודשים עדיין חסר לו 2 שיניים מקדימה ? ועם לא מה לעשות?
תודה קרן :)
לצפיה ב-'שן מתנדנת ומתחת שן שצומחת באותה עת'
שן מתנדנת ומתחת שן שצומחת באותה עת
12/06/2012 | 15:16
246
מה עושים , האם צריך לבצע עקירה למתנדנדת ?
לצפיה ב-'שיניים'
שיניים
02/06/2012 | 12:11
127
מה לעשות מיתנדנדת לי השן כבר חצי שנה והיא לא נופלת??.????? מי שיענה תודה
לצפיה ב-'סדציה למטרת טיפול שיניים '
סדציה למטרת טיפול שיניים
30/04/2012 | 11:27
168
לילדי בן השנתיים יש חור בשן שגורם לו לכאבים ניסינו לטפל בו אך הוא מיאן לשתף פעולה לחלוטין ונאמר לנו שיצטרך לעבור טיפול עם סדציה. האם יש בכך סיכון? על מה חשוב להקפיד?
תודה
לצפיה ב-'הצמדת אוזניים לבן חודשיים'
הצמדת אוזניים לבן חודשיים
27/04/2012 | 08:45
550
האם אפשר לשפר קיפול אוזניים בגיל הזה באמצעות מדבקות ואיפה אפשר להשיג אותם
לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
20/11/2011 | 19:50
195
גולשים יקרים,

עקב פעילות נמוכה, אנו מודיעים על סגירת פורום רפואת שיניים לילדים.
אנו מודים ל ד"ר אייל בוצר על תקופת ניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל.

המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

לצפיה ב-' פורומים חדשים ב- '
פורומים חדשים ב-
20/11/2011 | 17:38
39
אם יש לך ילד ובא לך לשתף, לקטר, להתלבט, להשוויץ, לרגש או לפרוק -
בפורום הורים ועוד תמצאו מערכת תמיכה מחבקת ואוהבת.
הפורום פתוח לכל האמהות והאבות באשר הם
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

התוכנית החדשה מבית היוצר של "כוכב נולד" מציגה בפנינו בית ספר שדווקא מאוד כיף ללכת אליו.
ב-"בית הספר למוזיקה" כשרונות מוזיקליים צעירים ילוקטו מכל רחבי הארץ ויקבלו הזדמנות פז ללמוד מהמוזיקאים הגדולים בישראל
בואו לדבר על התוכנית החדשה -
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

כולנו סובלים מדי פעם מכאבים, אך בינינו יש כאלו שצריכים לחיות עם הכאב כל הזמן ולעתים למשך שנים ארוכות.
בפורום כאב עצבי וכאב כרוני תוכלו להתייעץ, לשאול, לשתף ובעיקר להיתמך על ידי אנשים שנמצאים באותו מצב כמוכם ויכולים להבין אתכם הכי טוב
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...
לצפיה ב-'השתלת שן לילד בן 14'
השתלת שן לילד בן 14
20/11/2011 | 15:25
87
בני יואב בן 14, יש לו שיני בינה, כבר אין לו שיני חלב כמובן,
אז לפני שבוע בערך הוא עבר עקירת שן בינה אחת קדמית בצד ימין.

בגלל שהשן שלו נשברה לחצי בעת נפילה, הרופא ביצע הרדמה בזמן עקירה ותפירה במקום.

עכשיו האם כדאי לעשות בגילו השתלת שיניים סוג זה, אני יודעת שמבצעים את למבוגרים, אבל ילד בן 14?
זה כדאי להמלצתם? או לחכות שיגדל קצת? תודה.
לצפיה ב-'צחצוח שיניים'
צחצוח שיניים
17/11/2011 | 12:08
69
בתי בת שנה וחצי ויש לה כרב די הרבה שיניים.
קראתי כי רצוי לצחצח שיניים כבר מבקיעת השן הראשונה.
היא מתחילה להתרגל לרעיון והשאלה שלי היא מאיזה גיל אפשר/רצוי להתחיל להשתמש גם במשחת שיניים המותאמת לילדים?

לצפיה ב-'שאלה לאחר עקירה'
שאלה לאחר עקירה
14/11/2011 | 19:15
96
אני יודע שזה רפואת שיניים לילדים... פשוט לא מצאתי פורום אחר וחשבתי לנסות את מזלי

עברתי היום עקירת שן בינה (ללא כירורגיה, ללא תפרים)
העקירה הייתה בשעה 13:40 בערך
עד עכשיו אין כאבים (אני בלי משככי כאבים)
הכל סבבה
קצת מדמם... אבל זה ברגיל אני מבין

להלן השאלה:
אני צריך סיגריה בדחיפות!!!!!!!!!!!!!
קראתי קצת באינטרנט וראיתי שלא מומלץ לעשן מאותה שלא מומלץ לשתות דרך קש; הצורה שעושים עם הפה עלולה להגביר את הדימום. אז לא ממש איכפת לי מהדימום... אם צריך אני אעשן מצד שמאל של הפה וככה אמנע את זה... אי פשוט ממש אבל ממש חייב סיגריה וקצת פוחד מזיהום.
כמו כן אני על אנטיביוטיקה (אז לא צריך לפחד מזיהום?)

הצעות מישהו לפני שאני מאבד את שפיותי?
לצפיה ב-' פורומים חדשים ב- '
פורומים חדשים ב-
13/11/2011 | 19:52
23
אחרי הצלחה מסחררת בארה"ב, עלתה בישראל סדרה כחול-לבן שנותנת לנו הצצה לחיים המעושרים של 6 נשים שכסף בהחלט לא חסר להן.
כל החברויות, התככים והשופינג של האלפיון העליון בפורום מעושרות.

הוא פרץ לחיינו עם הדואט המרגש יחד עם שלומי שבת, ומאז ליאור נרקיס ממשיך להיות אחד השמות הגדולים במוזיקה הים תיכונית.
שלשום הוא חגג יום הולדת, והיום אנחנו מזמינים אתכם לפורום החדש שלו
לצפיה ב-'נלחמים באויב השקט ב-'
נלחמים באויב השקט ב-
13/11/2011 | 12:22
45
אתם מכירים את הרוצח השקט?
מחלת הסוכרת הוגדרה ע"י האו"ם כמגיפה, כזו ההורגת אדם בכל 8 שניות. לרגל יום הסוכרת הבינלאומי ב-14.11, יענו בפורום סוכרת על שאלותיכם שלל מומחים:
היועץ הרפואי של האגודה לסוכרת נעורים, העו"סית של האגודה, דיאטנית מתמחה בטיפול בסוכרתיים ונציגי חברות תרופותו - מהרו לשרשר את שאלותיכם:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

החורף הולך וקרב
פורום משחקי הכס מארח את  צפריר גרוסמן - המתרגם הרשמי של "מחול של דרקונים", הספר האחרון בסדרה.
רוצים לדעת כמה זמן לוקח לו לתרגם? או שאולי יש לכם הצעת תרגום טובה יותר? שרשרו שאלות כבר עכשיו

הבמה – שלנו, המילים – שלכם: רוצים לדבר איתנו מכל מקום ובכל שעה? הפורום, הבלוג והפייסבוק לא מספיקים בכדי לומר את כל שעל לבכם? התקדמו עמנו לגוגל+ החדש! פרסמו הודעות, שאלו שאלות ושתפו אותנו במתרחש בחייכם. הצטרפו אלינו בלינק הבא: https://plus.google.com/s/tapuz#105213271368856349...

למי תעזרו לזכות בערכות משחק מדליקות לפלייסטיישן?
גולשי פורום קונוסולות משחקים הפכו השבוע לדמויות החביבות עליהם וסיפרו לנו גם למה. סופר מריו שבסוף משיג את הבחורה, קרייטוס שיטפל באיום האיראני, סופרמן, שרלוק הולמס ועוד-
כולם מחכים שתכריעו למי מביניהם מגיעים פרסים שווים מתנת  Allgame ו-"צעצועי שגיב".
לצפיה ב-'מה, אין רפואת שינים למבוגרים? שאלה חשובה!'
מה, אין רפואת שינים למבוגרים? שאלה חשובה!
09/11/2011 | 16:36
68
היי, אני משוחררת בת 21, מאד מפוחדת אם תוכלו לעזור לי.
לפי כשבועיים, שמתי לב שמתחילה לבצבץ לה שן אחורית. שן בינה. לא כאב לי או משהו, סתם הלשון שלי מצאה את דרכה לשם וכך זה התגלה.
מהר קבעתי תור לרופא, הרופא שלח אותי לעשות צילומים וכך עשיתי.
הדגשתי לרופא משהו מאד חשוב, עשיתי יישור שיניים בגיל 13-16. הבנתי ששיני בינה עלולות לעקם חלילה את השינים הישרות הקידמיות.
בתצלום התגלו עוד 2 שיניים נוספות שעוד לא צצו.
כשחזרתי לרופא עם הצילומים יום למחרת (זה היה טרטור לא נעים) הוא אמר "אוקי, בריאות" זהו? בריאות? הן עתידות לעקם לי את השיניים?  "לא יודע, תקבעי תור לאורטודנט או שתעקרי"  לא רוצה לעקור אם זה לא נחוץ. אתה לא יכולה לומר לי משהו בעינין?  "לא"
קבעתי תור לאורטונד בעוד כ 3 שבועות. הכי קרוב שהיה להם.

בתצלום, לא צריך להיות מומחה גדול כידי להבחין שהשן שכבר צצה מפריעה מאד לשן שלידה, פוגעת לה בשורשרים ומעקמת אותם. הוא לא נתן לי שום חוות דעת.

השאלה שלי, אם זה באמת עלול לעקם, כמה תוך כמה זמן זה קורה?
תוך כמה זמן שן בינה גדלה באופן מלא? (חודש? ארבעה חודשים? שנה?)
האם הן יכולות לא לגדול ולהשאר בתוך החניכיים לתמיד?
חשוב לי להדגיש , שלא כואב לי, לא מרגישה כלום.

האם כדי לעקור אותן? גם את אלה שעוד לא הספיקו לבצבץ?
לצפיה ב-'נפילת סתימה זמנית'
נפילת סתימה זמנית
03/11/2011 | 09:53
151
שלום,
ילד שלי בן 8.5 שנים.
ביום שישי שעבר נפלו לו 2 סתימות זמניות שרופא שם אחרי טיפול שורש בשיניי חלב. הרופא חולה כרגע ויהיה רק בעוד 5 ימים. האם ניתן לחכות עם זה או שזה דורש טיפול דחוף?
אודה על תשובתך.
לצפיה ב-'ממה נגרמות אפטות בחניכיים ובלשון?'
ממה נגרמות אפטות בחניכיים ובלשון?
02/11/2011 | 12:33
109
לצפיה ב-'צחצוח ללא שטיפה'
צחצוח ללא שטיפה
31/10/2011 | 17:57
51
שלום רב.
בשיחה שערכתי עם סטודנטית לרפואת שיניים מארה"ב, נאמר לי שעדיף לא לשטוף את הפה במים לאחר הצחצוח(רק לנגב את המשחה שנמצאת על השפתיים מבחוץ). בצורה זו הפלאור שנמצא במשחה נשאר על השיניים. כך גם אפשר לוותר על שטיפת הפה במי פה.

האם העצה נכונה? ניסיתי למצוא לכך סימוכין ברשת ללא תוצאות. השאלה נוגעת לילדים וגם למבוגרים בהקשר להיגנית הפה.

תודה!!

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

רוצה לנהל את הפורום?
מוביל בתחום שלך ?
ד
זקוקים להשתלת שיניים?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה