לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום פריון האישה והגבר

תוך כדי "דפדוף" באתרי האינטרנט השונים, הסתבר לנו די מהר כי קיימת דרישה עצומה למתן תשובות בנושא פוריות. אתרים שונים הקשורים לרפואת נשים, קהילות נשים וקהילות הריון נאלצים להתמודד עם שאלות הקשורות לבעיות פריון. לאור כך, החלטנו קהילה זו, המתעתדת לתת תשובות לשאלות הקשורות בבעיות פריון באופן ייחודי. ניתן דעתנו לבעיות בפוריות האישה, הגבר והזוג כיחידה אורגנית. ננסה להתמודד בעזרת יחידות הרפואה השונות הקשורות בענף זה, כמו: יחידת ה- IVF, המכון לפריון הגבר, היחידה להקפאת רקמת שחלה ואף נעזר בתחומים הנלווים והסומכים ענף רפואה זה, לדוגמא: שירותי היעוץ והליווי הרגשי הניתנים ע"י יועצים המוסמכים לכך .הערות, הארות והצעות יתקבלו בברכה. יחד איתכם ובשבילכם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פריון האישה והגבר

תוך כדי "דפדוף" באתרי האינטרנט השונים, הסתבר לנו די מהר כי קיימת דרישה עצומה למתן תשובות בנושא פוריות. אתרים שונים הקשורים לרפואת נשים, קהילות נשים וקהילות הריון נאלצים להתמודד עם שאלות הקשורות לבעיות פריון. לאור כך, החלטנו קהילה זו, המתעתדת לתת תשובות לשאלות הקשורות בבעיות פריון באופן ייחודי. ניתן דעתנו לבעיות בפוריות האישה, הגבר והזוג כיחידה אורגנית. ננסה להתמודד בעזרת יחידות הרפואה השונות הקשורות בענף זה, כמו: יחידת ה- IVF, המכון לפריון הגבר, היחידה להקפאת רקמת שחלה ואף נעזר בתחומים הנלווים והסומכים ענף רפואה זה, לדוגמא: שירותי היעוץ והליווי הרגשי הניתנים ע"י יועצים המוסמכים לכך .הערות, הארות והצעות יתקבלו בברכה. יחד איתכם ובשבילכם.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום הינם כללים וחלקיים בלבד, הם אינם באים להחליף יעוץ אישי מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של המטופל. לפיכך, "תפוז אנשים", המרכז הרפואי ת"א ורופאיו אינם אחראים לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה, ולהתאמת או אי התאמת העצות לכל מטופל.
ביה"ח ליס ליולדות גם בפייסבוק ובטוויטר
המשך >>

לצפיה ב-'דימום אחרי החזרה'
דימום אחרי החזרה
12/03/2017 | 15:41
1
11
שלום,
עברתי החזרה של שני עוברים ב-2.3. מאתמול בבוקר דימום קל עד עכשיו. לא דומה למחזור ולא מרגיש כמו במחזור.
מה זה יכול להיות? האם זה אומר שהעוברים לא נקלטו?
כל הבוקר לא הצלחתי להשיג את האחיות במחלקה כדי לשאול. לדאוג?
הבטא ביום רביעי הקרוב. לחכות?
לצפיה ב-'עדכון'
עדכון
13/03/2017 | 06:54
6
בינתיים הדימום התחזק והפך למחזור של ממש. מניחה שזה ברור כבר מה התוצאות. 
כואב. 
לצפיה ב-'סיכויים להיריון'
סיכויים להיריון
06/03/2017 | 15:21
1
15
שלום רב,
אני בת 38 , עם ילדה בת שנתיים ועשר, רוצה ילד נוסף, זה חודש שני שאני מנסה. הפרופיל ההורמונלי שלי תקין לחלוטין.
מה הסיכויים שלי ? כמה חודשים יש לנסות לפני שפונים לעזרה מקצועית?
תודה מראש לעונים :)
לצפיה ב-'רוצה להוסיף'
רוצה להוסיף
06/03/2017 | 16:24
8
שאני מזהה ביוץ עם מקלונים, ושהמחזור שלי די סדיר בערך כל 25-26 יום 
לצפיה ב-'ביוץ לא מגיע ופרוגסטרון שעולה ויורד'
ביוץ לא מגיע ופרוגסטרון שעולה ויורד
05/03/2017 | 09:59
7
בוקר טוב
אני בת 41 במהלך טיפולי פוריות
החודש אני עושה החזרת עוברים ולא מקבלת הורמונים בכלל
אני כבר ביום ה21! למחזור ועדיין אין ביוץ
במקביל גם בדיקות הדם שלי מאד מוזרות
5.3: אסטרודיל 1953.3 פרוגסטרון 2.6
3.3 אסטרודיל 1351.6 פרוגסטרון 1.9
2.3 אסטרודיל 1108.2 פרוגסטרון 2.8
28.2 אסטרודיל 696.1 פרוגסטרון 2.2
21.2 אסטרודיל 116.3 פרוגסטרון 2.1
19.2 אסטרודיל 260.7 פרוגסטרון 2.3

הזקיק היום 28 מילימטר
אשמח לשמוע חוו"ד
תודה רבה

לצפיה ב-'היי כמה שאלות בבקשה חדשה בעסק '
היי כמה שאלות בבקשה חדשה בעסק
21/02/2017 | 06:33
22
היי

קודם כל אני חדשה חייבת קצת להירגע אני בת 30 אני עם תרופה ללחץ דם ואני שוקלת 110
בבדיקת AMH יצא לי תוצאה 0.19 עד כמה זה גרוע?
נקבע לי הליך הזרעה עם הכנה הזרקה של MENOPUR SC במינון של 100 יחידות בפעם ביום
ו גם SC OVITRELLE במינון של 250 מק"ג חד פעמי
חשוב שתבינו שאני הגעתי לרופא שנראה לי נחמד ומקצועי הוא עובד בתחום הפרייה חוץ גופית !
אבל בבקשה רוצה הסבר מה הסיכויים להריון עם הנתונים?
שאלה חשובה בבקשה הבנתי שאחריי הזרעה עלולים לצוץ כאבי בטן או זיהום ברחם מה עושים במצב הזה?
ביום הרביעי של המחזור שמגיעה לקופה לבדיקת דם ומעקב זקיקים אותו יום אמורה להיות בצום? אני לוקחת הריי בבוקר אלטרקסין חצי כדור ותרופה ללחץ דם?
אשמח למענה
בבקשה אם יש מישהו לשוחח איתו על הכל ולהירגע אשמח גם
לצפיה ב-'בדיקת זרע, מורפולוגיה 1 '
בדיקת זרע, מורפולוגיה 1
20/02/2017 | 13:57
13
שלום לכולם, אנחנו בניסיונות לילד שלישי, ילדה ראשונה טבעי בניסיון של חודשיים, ילד שני אחרי הזרעה ראשונה, שביצענו בעקבות תקופה ארוכה של נסיונות. בעלי בן 35 אני 34,מחזורים סדירים מאוד, מזהה ביוץ בכמה דרכים. 
הרופא שלח למספר בדיקות גם אותי וגם את הבעל. בדיקת הזרע שקיבלנו קצת הפתיעה  אותנו לרעה. בפעמים הקודמות היתה מורפולוגיה 4. כמה זה חמור? 

לצפיה ב-'היי יש לי שאלה קטנה :) ממש אשמח לעזרה!!!'
היי יש לי שאלה קטנה :) ממש אשמח לעזרה!!!
16/02/2017 | 17:40
2
40
היי :)
מקווה שזה איכשהו קשור לפורום פשווט לא מצאתי מקום אחר לשאול את השאלה ואפילו הרב גוגל לא עזר לי...
אז ככה - התחלתי לקחת גלולות אחריי יחסית הרבה זמן שלא לקחתי.. משהו כמו שנתיים. ואני כרגע עם גלולולת של 28 ימים בשם סרזט אם מישהי/מישהו שמעו על השם הזה..
אני מתכננת לטוס עם חבר שלי ב26 לחודש והחפיסה בדיוק צריכה להסתיים בתאריך הזה.. אז קודם כל, יש אפשרות בכלל "לדלג" על המחזור בגלולות 28 ?  חשוב לי לציין שבגלולות שלי כולם באותו צבע, ז"א שאני לא יודעת מי מהן ה"סרק" ... פשוט לקחתי כשהתחיל לי מחזור..
הסיבה העיקרת ללמה התחלתי בכלל את הגלולות כי המחזור שלי היה לא סדיר בעליל.. מאחר בשבוע מקדים בשבוע.. משהו נוראי.

בקיצור ,  יש בכלל אופציה לדלג על מחזור בגלולות 28? או .. יש אפשרות לדעת מתי יגיע המחזור..??
תודה לעונים!!!
לצפיה ב-'גלולות'
גלולות
20/02/2017 | 01:28
1
13
שלום
מדוע את לוקחת דווקא גלולות סרזט? אלו גלולות המכילות פרוגסטרון בלבד בניגוד לגלולות ה"מקובלות" יותר המכילות גם אסטרוגן וגם פרוגסטרון. 
אין גלולות סרק בסרזט ועל מנת להמנע מדימום אני מציע לך להמשיך את הגלולות ברצף. לציין שבגלולות סרזט קיים סיכוי לדימום קל בשל השפעת הפרוגסטרון הממושכת על רירית הרחם.
התייעצי עם הרופא שלך אם כדאי וניתן לעבור לגלולות המשולבות ה"רגילות".
בהצלחה!
לצפיה ב-'היי'
היי
27/02/2017 | 10:07
6
תודה על התשובה
זה כרגע הגלולות שהרופאה שלי שהביאה לי עד להתייעצות עם ניורולג כי היא רוצה לאמת איתו אם מדובר במיגרנה
לפי מה שהיא אמרה, הרופאת נשים, גלולות סרזט אלו הגלולות היחידות שיכולים לתת למי שיש חשד/ סובל ממגרונות..
נקווה שהאבחנה של הניורולג תיצא בסדר והיא תוכל להחליף לי את הסוג הזה (:
לצפיה ב-'תחילת טיפולי השבחה והזרעה עם הורמונים'
תחילת טיפולי השבחה והזרעה עם הורמונים
16/02/2017 | 14:38
1
30
שלום רב,
במחזור הבא של אישתי נתחיל טיפול של השבחה והזרעה יחד עם זריקות הורמונים שהיא מזריקה לעצמה, אציין כי ערכתי 3 בדיקות זרע, התוצאה של הבדיקה האחרונה - ריכוז 8, סך הכל תאי זרע- 52, תנועתיות 45, מורפולוגיה 4.
אשמח לדעת מה הסיכוי לפי נתוני הזרע להצלחת הזרעה והשבחה, רופא הפוריות שלנו אמר כי הסיכויים מאוד נמוכים ואם היה יכול היה ישר מעביר אותנו לטיפולי הפריה חוץ גופית אך הסביר לנו שהקופה חייבת לראות שלשוה מחזורי טיפול של הזרעות עם הורמונים לפני ההפריה החוץ גופית.
תודה על התייחסותך.

לצפיה ב-'נתוני זרע'
נתוני זרע
20/02/2017 | 01:25
12
שלום אליהו
הזרע בהחלט פורה למרות שאכן הריכוז נמוך מערכים המוגדרים כתקינים.
אנחנו זקוקים רק לזרעון אחד שיפרה את הביצית.....
אין יכולת לכמת במדויק את סיכויי ההצלחה היות והם תלויים בפרמטרים רבים כגון גיל האישה, מינון התרופות שהיא מקבלת, תגובת השחלות וכו'.
בכל מקרה שיהיה בהצלחה ואם תכשלו בטיפולי ההזרעה הדרך להפריה חוץ גופית אכן קיימת.
לצפיה ב-'אני מקווה שזה המקום לשאול'
אני מקווה שזה המקום לשאול
16/02/2017 | 07:04
2
31
שלום,
בעלי ואני בטיפולי פוריות ... לאחרונה בעלי לא מרוצה מהאורולוג שלו. האם אתם יכולים להמליץ לי על אורולוגים טובים שעובדים עם מכבי רצוי באזור המרכז? 
תודה רבה מראש
לצפיה ב-'תגובה לשאלה '
תגובה לשאלה
16/02/2017 | 12:57
1
19
צר לי ,הפורום לא נועד להמלצה על אנשים . תפני לקופ"ח . בהצלחה .

לצפיה ב-'קופ"ח לא ממליצה על רופאים. תודה רבה על התשובה!'
קופ"ח לא ממליצה על רופאים. תודה רבה על התשובה!
16/02/2017 | 18:34
5
לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2017 | 17:44
4
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'פריון הגבר'
פריון הגבר
05/01/2017 | 22:18
1
52
שלום, בעלי ואני מנסים להיכנס להריון כשנה פלוס אך ללא הצלחה. יש לנו ילדה בת שנתיים מהריון ספונטני (אני בעלת שחלות פולציסטיות רק לקחתי איקקלומין) בזמנו ספירת זרע תקינה וטובה. כיום, ספירת זרע נמוכה מאד כמות 2 מליון מ"ל, תנועתיות 40% ו ומורפולוגיה תאים בודדים תקינים אם בכלל. וריקוצל באשך שמאל ולמעלה ממליון תאי דם לבנים. בתרבית זרע התשובה תאים בודדים. עברנו ivf 1 ללא הצלחה. אשמח לדעת האם תרבית הזרע מעידה על זיהום או תקינה והמלצות מה צריך לעשות.
לצפיה ב-'פריון גבר'
פריון גבר
11/01/2017 | 12:38
33
שלום שרה
רצוי לטפל בתוצאות תרבית הזרע-האם יש חיידקים?
בעקרון ממצא של מעל מיליון תאים לבנים יכול בהחלט להצביע על זיהום. יש לשקול טיפול בדוקסילין (אנטיביוטיקה)
ממליץ גם לבעלך לקבוע פגישה עם מומחה לפריון הגבר היות שרצוי לבצע בירור מדוע צנחה ספירת הזרע.

לצפיה ב-'האם הסארואיד eahd אכן עוזר בהבשלת הביציות? '
האם הסארואיד eahd אכן עוזר בהבשלת הביציות?
03/01/2017 | 10:39
1
12
ואם כן היכן ניתן לקנות באינטרנט?
המחיר דרך קופות החולים יקר מאוד
לצפיה ב-'DHEA'
DHEA
04/01/2017 | 02:07
14
שלום ענת
המחקר הרפואי בנושא מתן תוספת של DHEA שנוי במחלוקת. יש מחקרים התומכים במתן במצבים מסוימים אך אין הדבר בגדר טיפול "סטנדרט" מקובל בשל חילוקי הדעות באשר לאפקטיביות שלו. 
בהצלחה בטיפולים!
לצפיה ב-'טיפול טבעי בחוסר טסטוסטרון/וריקוצלה-אשמח לעזרה'
טיפול טבעי בחוסר טסטוסטרון/וריקוצלה-אשמח לעזרה
28/12/2016 | 09:13
4
29
שלום לכולם

אשמח לעזרה מניסיונכם או ידע בנושא

בשנים האחרונות יש אצלי ירידה חדה בטסטוסטרון וכתוצאה מכך עליה חדה ב FSH. בדיקת הזרע שעשיתי לאחר התר הלכתי מראה שאין כמעט יצור זרע ונראית מתאימה למצב ההורמונלי

יש אצלי וריקוצלה וההשערה היא שהירידה בטסטוסטרון היא כתוצאה מכך, אני מבין שניתן לנתח וריקוצלה אבל עקב מורכבויות רפואיות אחרות אני ממש מעדיף שלא לעבור התערבות כירורגית.
אנא עזרתכם לגבי השאלות הבאות:

א.האם אתם מכירים טיפול טבעי יעיל לחוסר בטסטוסטרון או לתיקון וריקוצלה?
ב.האם למישהו יש ניסיון בטיפול של גת-גורן בנושא ?

אודה להתייחסותכם
לצפיה ב-'חוסר טסטוסטרון'
חוסר טסטוסטרון
31/12/2016 | 12:22
2
16
שלום לך
לא ציינת את גילך אבל אצל גברים צעירים נדיר יחסית שוריקוצלה יביא לפגיעה כה קשה באשכים עד כדי הפסקה בייצור הזרע, ירידה בטסטוסטרון ועליה ב FSH. הדבר מצביע על כשל אשכים שמחייב בירור מעמיק יותר כולל חיפוש הפרעות גנטיות שעלולות לגרום לתופעה מעין זו. מובן כי אם אכן מקור הבעיה גנטי הדבר יהיה חשוב לך בעת שתשקול להעמיד צאצאים.
אני מציע שתפנה למומחה בפריון הגבר.
באפשרותך לקבוע תור במכון לפריון הגבר בבי"ח איכילוב לשם השלמת הבירור.
בהצלחה!

לצפיה ב-'שלום ותודה על התייחסותך-שאלה נוספת '
שלום ותודה על התייחסותך-שאלה נוספת
31/12/2016 | 20:15
1
9
ובכן ב"ה יש לנו ילדים ואנחנו מעוניינים בילדים נוספים - אני בן 38

אני נמצא בברור אצל אורולוג אולם התשובות שאני מקבל הם או שימוש בג'ל/זריקת טסטוסטרון ואז אין פוריות או הפסקת טסטוסטרון ואז אני נשאר אם טסטוסטרון נמוך ו FSH גבוה ואז גם ללא פריון וסובל מתסמיני טסטוסטרון נמוך. 
איזה אפשרויות נוספות עומדות בפני ?
זריקות פרגניל העלו אצלי את הטסטוסטרון אולם דיכאו את ייצור ה FSH
האם כדורי DHEA?  
אשמח לתשובתך
תודה!
לצפיה ב-'חוסר טסטוסטרון'
חוסר טסטוסטרון
04/01/2017 | 02:03
10
שלום
כפי שכתבתי בתגובתי הקודמת אתה זקוק לבירור אצל מומחים לפריון הגבר ולא אצל אורולוג שמטבע הדברים מטפל בבעית החסר בלבד.
כאמור, רצוי להשלים את הבירור לפני שמאתרים את מקור הבעיה ומתאימים לה טיפול. למומחי פריון הגבר יהיו הצעות אופרטיביות שונות עבורך. פרגניל בהחלט יכול להיות טיפול אפשרי במצבים מסוימים בעוד ש DHEA לא מתאים כלל למצבך.
צור קשר עם מכון פריון הגבר באיכילוב להשלמת הבירור וטיפול.
בהצלחה!
לצפיה ב-'דיקור סיני לפוריות הגבר'
דיקור סיני לפוריות הגבר
05/02/2017 | 16:21
6
שלום, אני חייב להגיד שגם לי היתה בעיה דומה שהשתפרה באמצתעות טיפול בדיקור סיני וצמחי מרפא. המטפל שלי היה נהדר. קוראים לו רונן רוזנבלט והוא מקבל בארלוזורוב בתל אביב. ממליץ בחום! כתובת האתר שלו: דיקור סיני לפוריות

לצפיה ב-'אי קבלת וסת'
אי קבלת וסת
23/12/2016 | 21:14
1
45
אחרי 5 שנים עם גלולות החלטתי להפסיק. (באזור חודש מאי), שמתי לב שאני לא מקבלת מחזור חיכיתי 3 חודשים לראות אולי זה יבוא ולא קיבלתי מחזור, הלכתי לרופאה והיא נתנה לי בדיקות דם לקביעת הריון ויצא שלילי, ומרשם לכדורים (פרוברה) ל-5 ימים 2 ביום. אחרי 4 ימים קיבלתי מחזור של 7 ימים ומאז כלום. מה לעשות?
לצפיה ב-'אי קבלת וסת'
אי קבלת וסת
31/12/2016 | 12:18
22

שלום שי
אם את לא זקוקה לאמצעי מניעה כרגע ניתן להמתין חודש-חודשיים ולראות אם המחזור חוזר לסדירותו. ניתן גם לבצע פרופיל הורמונלי לשלילת הפרעות הורמונליות אחרות שעלולות להפריע למחזור כגון הפרעה בתפקוד בלוטת התריס.
בכל מקרה רצוי להיות בקשר עם רופאת הנשים המטפלת שלך.
בהצלחה!

לצפיה ב-'מעבדה להשבחת זרע'
מעבדה להשבחת זרע
13/12/2016 | 12:44
1
51
שלום,
בעלי מבוטח בקופת חולים מכבי. מחר אנחנו צריכים לבצע אחה"צ הזרעה. הרופא אומר שצריך להגיע אליו מייד עם מנת הזרע לאחר שעוברת את ההשבחה. כל המעבדות עובדות רק בבוקר.
ידוע לכם מה עושים במקרה כזה?
תודה מראש
לצפיה ב-'הזרעה'
הזרעה
21/12/2016 | 17:37
30
סליחה על העיכוב בתשובה, אני מניח שכבר הסתדרתם
בכל מקרה ישנן מעבדות פרטיות בהן ניתן לבצע השבחה של הזרע בשעות אחה"צ
בהצלחה בטיפולים!
לצפיה ב-'גודל זקיקים'
גודל זקיקים
12/12/2016 | 14:41
1
35
הנני נמצאת לפני שאיבה ובדילמה..
לפני התהליך כל הבדיקות ההורמנליות וכמות רזרבה שחלתית הייתה תקינה ומעולה.. 
התחלתי לקחת דפרלין 3.75 לדיכוי הביוץ ולאחר שבוע נעשה מעקב זקיקים ובהוראת הרופא הוחלט על תחילת מתן זריקות מיניורל להגברת ביוץ והגדלת הזקיקים .. התחלתי 2/12 ואז שראו במעקב זקיקין שאין התקדמות הכפילו לי ×4 אמפולות ונצפו רק 4 זקיקים בגודל 11/ 12 
לאחר בירור נמצא כי קיבלתי בימים הראשונים זריקה עם מחט קטנה לשריר וכי זה מה ששיבש את התהליך לכן עדיין לא רואים את הגדילה של הזקיקים והכמות
השאלה שלי ככה:להפסיק את הטיפול ולהתחיל מחזור חדש של פרוטוקול או להמשיך עד יום שישי 16/12 את הזריקות ומה הגודל הנורמלי שניתן לשאוב וכמה? 
לצפיה ב-'גודל זקיקים'
גודל זקיקים
21/12/2016 | 17:35
12
שלום טליה
סליחה על העיכוב בתשובה
אני מניח שהשאיבה כבר מאחוריך אך בכל מקרה ההמלצה היא לשאוב זקיקים בגודל 17 ממ ומעלה.
בהצלחה בטיפולים!
לצפיה ב-'תוצאות AMH וסיכויים להריון'
תוצאות AMH וסיכויים להריון
07/12/2016 | 13:02
1
29
שלום, אני בת 40.5 מאובחנת עם אנדומטריוזיס ברמה קלה, ניתוח לפרוסקופי לפני שנתיים עם ממצא בודד שהוסר. מעוניינת בהריון שלישי נשלחתי ע"י הרופא המטפל לבדיקת AMH והתוצאה שהתקבלה ng/ml0.99.
האם זוהי תוצאה סבירה בגילי ובמצבי והאם אכן יש הלימה בין תוצאה זו למידת התגובה של טיפולים הורמונליים בטיפול IVF?
תודה.
לצפיה ב-'AMH'
AMH
21/12/2016 | 17:32
11
שלום בלה
ערכי AMH משתנים מאד בין מעבדות ועל כן יש לבדוק את ערכי הייחוס במעבדה הספציפית בה בצעת את הבדיקה. יש הלימה מסוימת בין ערכי ההורמון למידת התגובה לגירוי שחלתי בטיפולי IVF אך עד שלא תתחילי בטיפולים אי אפשר לדעת בוודאות מה תהיה התגובה. בכל מקרה לא הייתי מתעכב יותר מידי מפאת גילך.
בהצלחה!
לצפיה ב-'הזרעה במכבי יגאל אלון'
הזרעה במכבי יגאל אלון
06/12/2016 | 10:22
23
הי,
אני עושה החודש הזרעה והרופא שלי ממכבי המליץ לי לעשות אותה במרפאה ביגאל אלון של מכבי. אני מנסה להתקשר לשם כבר יומיים ואני מגיעה רק למענה קולי.
השאלה שלי היא האם פשוט להגיע למרפאה ביום של ההזרעה בלי תור (בשעות הקבלה) או שאני חייבת ליידע אותם מראש ולקבוע תור?
תודה!
לצפיה ב-'רמה הורמונלית נמוכה באישה, איך לשפר'
רמה הורמונלית נמוכה באישה, איך לשפר
01/12/2016 | 09:27
1
31
שואל בשם ידידה שלי, אישה בת 41 שסובלת מדימום במשך שבועיים, נבדקה ונאמר לה שסובלת מרמה נמוכה של הורמונים (היא גם ירדה דרסטית במשקל בזמן האחרון וידוע שזה קשור).
הציעו לה כדורים אבל היא מעדיפה לשפר את העניין בדרך טבעית.
אשמח לכל מידע בנושא, איך אפשר לשפר את הרמה ההורמונלית.
אם זה ברמה התזונתית, סטרס, פעילות גופנית וכו.תודה
לצפיה ב-'רמה הורמונלית נמוכה'
רמה הורמונלית נמוכה
03/12/2016 | 08:50
22
שלום רב,
לא ברור לי אילו הורמונים נמוכים אצל ידידתך (יש מספר אפשרויות) אבל אין ספק כי חוסר איזון בהורמוני מערכת המין הנשית, בלוטת התריס וכדומה יכולים לגרום לתבניות לא סדירות של דימום רחמי. אין שום ספק שירידה דרסטית במשקל, פעילות גופנית מוגזמת וסטרס נפשי משפיעים על המערכת ועלולים להפריע מרמת המוח ועד השפעה ישירה על ייצור ההורמונים. על כן בהחלט רצוי לחזור למשקל תקין, לאכול בצורה סדירה ומאוזנת ולנקוט בטכניקות שיכולות לעזור להפחית סטרס. 
בהצלחה!
לצפיה ב-'החסרת גלולת מניעה מיקרולוט אחת אחרי יחסי מין'
החסרת גלולת מניעה מיקרולוט אחת אחרי יחסי מין
14/11/2016 | 02:29
1
16
אני בת 45 ולוקחת באופן קבוע גלולות מניעה מסוג מיקרולוט (פרוגסטרון בלבד). עכשיו גיליתי שאתמול שכחתי לקחת את הגלולה היומית וחלפו 24 שעות (עכשיו לקחתי גלולה כרגיל).

אתמול בערב קיימתי יחסי מין ואיני רוצה להסתכן בהריון.
עד כמה מסוכנת החסרת הגלולה לגבי יחסי המין של אתמול?
האם ליתר בטחון כדאי לקחת פוסטינור? כמה זמן אחרי יחסי המין עוד ניתן?
לצפיה ב-'פספוס גלולה'
פספוס גלולה
14/11/2016 | 17:32
12
שלום אביבה
הסיכוי להריון נמוך בשל גילך ונטילה די רציפה של המיקרולוט אך היות שדווקא בגלולות אלו רצוי לא "לפספס" מעל 24 שעות אני חושב שרצוי להיות בטוחים ככל האפשר ועל כן הייתי ממליץ לך ליטול את הפוסטינור בכל מקרה. היות שטרם עברו 72 שעות מקיום היחסים הפוסטינור יעילה.
בהצלחה!
לצפיה ב-'ברכות'
ברכות
14/11/2016 | 00:11
31
בשם דר' סמארה ובשמי, אנו רוצים לברך את כולכן (וכולכם) ולאחל לכולנו דיונים פוריים בפורום.
אנחנו כאן על מנת לענות על שאלותיכן
בהצלחה לכולן (ולכולם)!

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

מנור קריו-ספרם
תרומת זרע פרימיום
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
Developy - Your First Step as a Parnt
Developy - התפתחות, תזונה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה