לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1152511,525 עוקבים אודות עסקים

פורום רפואת עיניים

פורום רפואת עיניים משמש אתכם הגולשים ואותנו רופאי העיניים והאופטומטריסט לדון בתחום רפואת עיניים (אופתלמולוגיה) ואופטומטריה.
הינכם מוזמנים לעלות שאלות בכל הקשור לרפואת עיניים ואופטיקה ואנו נעשה את המירב כדי לענות לכם. בעזרת הפורום נוכל לעזור לכם להבין תהליכים ברפואת עיניים, מרגע אבחון המחלה ועד הטיפול בה. לעיתים נחזור לספרים או נשתף בשאלותיכם רופאים אחרים במחלקתנו, במרכז הרפואי תל אביב, המומחים למחלות העיניים השונות. 
הינכם מוזמנים לשאול שאלות גם בתחום גורמי המחלות, גורמי הסיכון, מניעה, ומהלך מחלות העיניים. נשמח גם לענות על שאלות הנוגעות לבדיקות השונות אליהן אתם מופנים כגון שדה ראיה ו-OCT. כמו כן, אנו נענה על שאלות בתחום הטיפול בטיפות, ניתוחי העיניים, והשימוש בטיפולי לייזר והזרקות תוך עיניות. נתייחס גם לשאלות בתחום האופטיקה כולל משקפיים ועדשות מגע.
מקצוע רפואת העיניים הוא תחום רפואי מאוד מתפתח וטכנולוגי. מחקרים רבים נערכים בתחומי התרופות למחלות העיניים, ניתוחי עיניים, מכשור חדשני לבדיקות וטיפולים חדשים. רופאי העיניים מתמקצעים ומתמחים לפי תתי-התמחויות של קבוצות מחלות עיניים, ובהן: רשתית, גלאוקומה, קטרקט, קרנית ומקטע קדמי של העין, נוירואופתלמולוגיה, אוקולופלסטיקה, ילדים ופזילה. גם תחום האופטיקה התפתח ואופטומטריסטים עובדים בצוות המרפאה ומשולבים במהלך הטיפולי והמחקרי.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רפואת עיניים

פורום רפואת עיניים משמש אתכם הגולשים ואותנו רופאי העיניים והאופטומטריסט לדון בתחום רפואת עיניים (אופתלמולוגיה) ואופטומטריה.
הינכם מוזמנים לעלות שאלות בכל הקשור לרפואת עיניים ואופטיקה ואנו נעשה את המירב כדי לענות לכם. בעזרת הפורום נוכל לעזור לכם להבין תהליכים ברפואת עיניים, מרגע אבחון המחלה ועד הטיפול בה. לעיתים נחזור לספרים או נשתף בשאלותיכם רופאים אחרים במחלקתנו, במרכז הרפואי תל אביב, המומחים למחלות העיניים השונות. 
הינכם מוזמנים לשאול שאלות גם בתחום גורמי המחלות, גורמי הסיכון, מניעה, ומהלך מחלות העיניים. נשמח גם לענות על שאלות הנוגעות לבדיקות השונות אליהן אתם מופנים כגון שדה ראיה ו-OCT. כמו כן, אנו נענה על שאלות בתחום הטיפול בטיפות, ניתוחי העיניים, והשימוש בטיפולי לייזר והזרקות תוך עיניות. נתייחס גם לשאלות בתחום האופטיקה כולל משקפיים ועדשות מגע.
מקצוע רפואת העיניים הוא תחום רפואי מאוד מתפתח וטכנולוגי. מחקרים רבים נערכים בתחומי התרופות למחלות העיניים, ניתוחי עיניים, מכשור חדשני לבדיקות וטיפולים חדשים. רופאי העיניים מתמקצעים ומתמחים לפי תתי-התמחויות של קבוצות מחלות עיניים, ובהן: רשתית, גלאוקומה, קטרקט, קרנית ומקטע קדמי של העין, נוירואופתלמולוגיה, אוקולופלסטיקה, ילדים ופזילה. גם תחום האופטיקה התפתח ואופטומטריסטים עובדים בצוות המרפאה ומשולבים במהלך הטיפולי והמחקרי.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום הינם כללים וחלקיים בלבד, הם אינם באים להחליף יעוץ אישי מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של המטופל. לפיכך, "תפוז אנשים", המרכז הרפואי ת"א ורופאיו אינם אחראים לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה, ולהתאמת או אי התאמת העצות לכל מטופל.
המרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי גם בפייסבוק ובטוויטר
המשך >>

לצפיה ב-'אולי'
אולי
18/09/2018 | 20:41
6
ואולי לא
לצפיה ב-'זריקת אווסטין וטיסה'
זריקת אווסטין וטיסה
16/09/2018 | 08:51
1
8
שלום,
רציתי לשאול האם מותר לטוס למחרת קבלת זריקת אווסטין לעין
בתודה מראש
שרה טמיר

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
16/09/2018 | 22:38
5
טכנית אין בעיה. אך כדאי לקחת בחשבון סיכונים כמו זיהומים וכו, מי יבדוק בחו״ל אם יהיה צורך

בברכה,
לצפיה ב-'התחיל לי קטארקט בעיין ימין , הרופא'
התחיל לי קטארקט בעיין ימין , הרופא
08/09/2018 | 20:56
1
15
אמר שאני צריך להיות במעקב .
כמו כן יש לי בעיה ברישתית שאין אני יודע מהי.
אני רואה קצת מטושטש מקרוב ומתקשה בקריאה .
באם יש לי התחלת בעיית קאטרקט - האם אני יכול לעבור ולעשות
כבר את ניתוח הקאטארקט?
אני חבר במכבי ויש לי ביטוח משלים.
תודה רבה על כל עזרה.
שבוע טוב . 
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
10/09/2018 | 06:35
11
אפשר לעשות את הניתוח, הרי מדובר בעיניין טכני.
השאלה האם זה יפשר את הראיה לאור הבעיה ברשתית?
אתה צריך להתיעץ עם רופא העיניים שלך

בברכה,
לצפיה ב-'ניתוח קטרקט'
ניתוח קטרקט
03/09/2018 | 09:31
13
המלצה
ד"ר יוסי יציב הינו מומחה לרפואת עיניים ומנתח בעל ניסיון של כ-20 שנה.
בין המומחים הבודדים בישראל לניתוח קטרקט עם אחוזי הצלחה מהגבוהים ביותר , מנתח בכיר במרכז הרפואי עין טל 
לפרטים נוספים על יוסי יציב כנסו לאתר שלו וקראו עוד על ניתוח קטרקט 
לצפיה ב-'משקפיים'
משקפיים
29/08/2018 | 14:57
1
23

שלום וברכה,
הבן שלי בן 13.5 עשה בדיקת ראיה אצל אופטומטריסט וקבע שיש לו מינוס 3/4 בעין אחת ובעין השניה כלום.
האם צריך לעשות משקפיים במקרה כזה?

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
10/09/2018 | 06:32
4
בהחלט
לצפיה ב-'המלצה על ארזה'
המלצה על ארזה
26/08/2018 | 11:33
16
היי אני רוצה להמליץ לך על ארזה פרוכטר שהיא ממש מקצועית
אתה יכול להתייעץ איתה בטלפון
מוסיף קישור לאתר שלה לצורך יצירת קשר

arzavision.co.il
לצפיה ב-'מבקש המלצה לרופא\ה לניתוח כלזיון'
מבקש המלצה לרופא\ה לניתוח כלזיון
19/08/2018 | 14:30
2
14
שלום רב,

ניגשתי היום למיון לצורך אבחון בעיה בעין, מצאו כלזיון גדול + משהו מתחת לעפעף העליון שייתכן ודורש הסרה כירורגית, על המקום הרופא ניסה לתאם איתי מועד לניתוח.
נתתי לו מועד מסויים אך ציינתי שאינו סופי ואני עשוי לבטל.

לצורך חוות דעת 2 אבקש המלצה לרופא\ה מומחה\ית לצורך אבחון וניתוח עיניים (הסרת כלזיון).
אני מבין שמדובר בדר"כ בניתוח פשוט אך אני חושש מאוד מניתוחים וסיבוכים ותופעות לוואי אפשריות (מעולם לא עברתי ניתוח טפו טפו).

לא משנה איפה בארץ העיקר שיהיה מישהו\י מומלץ\ת, אני בכללית .

תודה רבה מראש.
לצפיה ב-'הכלזיון הגדול הינו בעפעף התחתון'
הכלזיון הגדול הינו בעפעף התחתון
19/08/2018 | 14:31
1
11
מצאו גם כלזיון בעפעף העליון עם משהו שנראה כמו גידול, ייתכן ודורש הסרה כירורגית.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
19/08/2018 | 15:45
14
הפורום אינו ממליץ על מכונים או רופאים.

אתה צריך מומחה באוקולופלסטיקה, תוך חיפוש קצר באינטרנט תמצא מה שאתה מחפש.

בברכה,
לצפיה ב-'אישון רחב לאחר לייזר לרטינופתיה סכרתית'
אישון רחב לאחר לייזר לרטינופתיה סכרתית
17/08/2018 | 15:15
1
13
שלום,
לפני 4 ימים עברתי לייזר בעקבות רטינופתיה סכרתית בעין.
קיבלתי המון טיפות אלחוש והרחבה.
מאז עברו 4 ימים, האישון אמנם מתכווץ ומתרחב מידית באור וחושך, אך לא מתכווץ לגמרי, כן נשאר מורחב, כמו כן מעט קשה לי לראות מקרוב בעקבות האישון הרחב.

האם זה אומר שיש פגיעה עצבית שלא תחלוף? האם יש סיכוי טוב שהאישון עוד יתכווץ? והאם יש טיפול למצב בו הוא לא יתכווץ?
יש לציין שאני בהריון בשבוע 35.

תודה רבה!

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
19/08/2018 | 15:43
5
בדרכ השפעת הטיפות אמורה לחלוף תוך פרק הזמן שציינת. ישנם טיפות עם השפעה ארוכה יותר אך אני בספק שזה מה שקיבלת.
אם האישונים אינם בגודל שהיו לפני הטיפול יש לפנות מיד לבדיקה

בברכה,
לצפיה ב-'היפרדות רשתית '
היפרדות רשתית
16/08/2018 | 19:08
1
25
עשיתי ניתוח של היםרדות הרשתות, אחרי הניתוח נהייתי פוזלת, גם הרופא קצת נבהל ושלח אותי לעשות סיטי ראש, תודה לאל יצא תקין,אני שואלת מה עושים במקרה כזה,והאם זה יסתדר? עשו לי את הניתוח ושמו לי גז
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
17/08/2018 | 05:05
12
איני יכול לתת לך תשובה ללא בדיקה אך כן, ברוב המקרים הדברים מסתדרים. חשוב להיות במעקב צמוד של רופא מומחה.

בברכה,
לצפיה ב-'היפרדות זגוגית תוסף תזונה ומשחות'
היפרדות זגוגית תוסף תזונה ומשחות
12/08/2018 | 02:07
1
19
אני דני בן 30 מאז ומתמיד היו לי בעין ימין מידי פעם חוט קטן ואולי 3 נקודות שחורות ומעולם לא יחסתי לזה חשיבות כי לא הבחנתי בזה תמיד בשבוע האחרון אני רואה 2 חוטים שחורים המורכבים מנקודות בעיקר באור יום או בקיר לבן עכשיו לאחרונה התחלתי להישתמש בתוסף סידן אמורפי של density
2ויטמין d
3.משחה להעלמת צלקת בשם קלו קוט
4. שתי משחות לפטרייה ברגל 1 בשם emtrix והשנייה בשם mycoclear md
האם יש קשר לתרופות הנל לתופעה זאת כי כפי שציינתי התופעה תמיד הייתה אבל לא מורגשת כמו היום כי היום זה חוטים שחורים ממש המורכבים מנקודות וגם בעין שמאל נקודה קטנה 
הייתי אצל רופא עיניים שבדק ואמר שהבדיקה תקינה אולי קצת לכלוך ואמר רק לעקוב שלא יהיה חורים ושזה נדיר מאוד אז שוב 
1 האם זה קשור לתרופות
2האם זה עלול להחמיר
3.האם זה חולף או שאפשר להיתרגל לזה כמו שהייתי רגיל לכמות הקטנה שהייתה לי 
4. בעין ימין יש לי קצת סינוור עם פס ממנורה בחושך האם זה קשור לעדשה שהרופא דחף לי לעין 
אודה לך מאוד על מענה מייל שלי benrima4564@gmail.com
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
16/08/2018 | 14:48
9
אין קשר לתרופות, בהחלט יכול להחמיר ובגלל זה הרופא ביקש ממך לעקוב.
בדרכ מתרגלים לחוטים והם לא כל כך מפריעים.
לגבי הסניור, ללא בדיקה איני יכול לדעת ממה נגרם, אך אם ממשיך פנה לבדיקה חוזרת.

בברכה,
לצפיה ב-'שדה ראיה'
שדה ראיה
02/08/2018 | 17:57
3
38
שלום דר רוזנפלד,
רציתי לדעת אם השדה ראיה תקין ?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
03/08/2018 | 06:54
2
36
יש ירידה קלה ברגישות הכללית אך סהכ השדה תקין

בברכה,
לצפיה ב-'שדה ראיה'
שדה ראיה
03/08/2018 | 10:04
1
16
בשדה ראיה הקודם היה חסר הומונימי ימני ..האם גם עכשיו?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
04/08/2018 | 16:01
13
אין תבנית כזאת בבדיקה הזאת
לצפיה ב-'שדה ראייה'
שדה ראייה
02/08/2018 | 17:52
1
18
בבדיקת שדה ראייה ממוחשב 24-2 נמצא עין ימין אמינות טובה,
ירידה בסף המרכזי.
עין שמאל אמינות טובה, צמצום נזלי קל
ממומלץ להפנות לשדה 10-2
אודה לל אם תעזןר לי בהסבר הממצא. ומה פרוש בדיקה 10-2
תודה מראש
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
03/08/2018 | 06:52
16
10-2 אומר השדה הנבדק הוא 10 מעלות מהמרכז בניגוד ל 24  ששם 24 מעלות נבדקות מהמרכז

בברכה,
לצפיה ב-'תאונת עבודה.אבק סינטטי לעין'
תאונת עבודה.אבק סינטטי לעין
29/07/2018 | 23:54
1
18
בעקבות חגירת אבק מחומר פולימרי סנטטי.הופנתי לבית חולים.שם עברתי שטיפות רבות ולאחר מספר שעות שוחררתי לביתי.אך עדיין סובל מכאבים ועין אדומה.מה עושים?
באיזה טיפות לשים.?חשש גדול כי בעקבות פגיעה זו תפגע עבודתי במחשבים. אשמח להצעות
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
01/08/2018 | 14:43
14
קשה לענות על שאלה כזאת מפני שלא בדקתי אותך ואיני מכיר את חומרת המקרה.
בדכ עם טיפול טוב העין מחלימה ללא נזקים קבועים אך שוב איני יודע מה מצבך

תייעץ עם רופא העיניים שטיפל בך

בברכה,
לצפיה ב-'כלזיון בעפעף התחתון'
כלזיון בעפעף התחתון
30/07/2018 | 14:41
1
17
שלום,
היו לי כלזיונים מספר פעמים בחיי. באמת הפעמים שסירב לעבור, הופניתי לניתוח.
זה אמנם עזר, אך כאב לי מאוד מאוד כשנתנו לי זריקת הרדמה בגלגל העין.
עכשיו יש לי שוב כלזיון כבר 3 חודשים שלא עובר עם קומפרסים. הרופא לא רוצה לתת זריקת סטרואידים בטענה שזה כלזיון גדול ובזבוז זמן של שנינו (למרות שאני הייתי שמחה לנסות הכל למעט ניתוח).
האם באמת אין לי פתרון אחר?
האם עלי ללכת לניתוח בכל פעם שהתופעה הזו חוזרת?
האם אחרי זמן כה רב יש תקווה עדיין לקומפרסים חמים?

אשמח לכל עזרה,
תודה
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
02/08/2018 | 14:51
7
הקומפרסים עוזרים למנוע כלזיונים אחרים אך במקרה של הכלזיון שקיים כבר 3 חודשים אני בספק רב אם הקומפרסים עוזרים.
לצערי אחרי 3חודשים הפתרון הוא כנראה ניתוח.

בברכה,
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
28/07/2018 | 22:11
1
16
אני סובלת מלחץ בעיניים ולאחר ניתוח קטרקט בימים הקרובים אטוס לארה"ב האם יש צורך בהכנה כלשהי?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
01/08/2018 | 14:40
8
לא, אין הכנה מיוחדת. ממליץ ללכת לרופא העיניים לפני, לוודא שהלחץ מאוזן ולקחת מספיק טיפות לשהייה בחול.

טיסה נעימה

בברכה,
לצפיה ב-'טיפול בשני סוגי טיפול לגלאוקומה'
טיפול בשני סוגי טיפול לגלאוקומה
23/07/2018 | 18:18
1
16
שלום רב,
אמא שלי בת 80. רואה בעין אחת וסובלת מלחץ תוך עיני.
האם מותר שתהיה מטופלת בשני סוגים של טיפות עיניים  קומביגן + ספלוטן ?  אין התנגשות ביניהן מבחינת המרכיבים ? לא יכול להיגרם לה נזק?
תודה מראש!
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
24/07/2018 | 17:11
13
אין בעיה, מדובר במרכיבים שונים, אין התנגשות. מקובל מאוד לקחת במקביל מספר סוגי טיפות להורדת לחץ רק חשוב לחכות כ 5 דקות בין טיפה לטיפה.

בברכה,
לצפיה ב-'שפעת בעין'
שפעת בעין
20/07/2018 | 17:35
2
26
שלום רב,
ביום ראשון התחלתי טיפות מקסיטרול לאחר שהרופא חשד באלרגיה ולאחר שלא הייתה הקלה, ביום רביעי הלכתי לרופא נוסף שלדבריו מדובר בשפעת בעין , הבלוטה ליד אוזן שמאל התנפחה, אני לא מרגישה שום הקלה, להיפך יש אודם, נפיחות מסביב לכל העין ודמעת.האם יש לזה טיפול נוסף? איך אדע אם נידרש ללכת למיון? זה נכון שמדובר בחודשים?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
22/07/2018 | 02:51
1
17
לפי התואר כנראה מדובר  בדלקת ויראלית. אכן יכול לקחת הרבה זמן עד שיחלוף וגם מאוד מדבק. אני ממליץ בנוסף לטיפות לשטוף את העין עם סלין או מים שהתקררו לאחר רתיחה כמה פעמים ביום.
בכל מצב של החמרה משמעותית ו/או ירידה בראיה צריך לפנות לבדיקה חוזרת ובלי קשר כדאי לגשת לביקורת לאותו רופא עוד כשבוע.

בברכה,
לצפיה ב-'עדכון'
עדכון
22/07/2018 | 15:29
7
תודה,
ההייתי לצערי במיון אתמול וזו גם דלקת וגם אלרגיה, הרופא הפסיק את הטיפות והשאיר רק טיפול בקומפרסים, ניקוי וטיפות מלאכותיות. ועוד מספר ימים לראות רופא, כרגע אין שום הקלה ויש לי חשש של היה צריך להפסיק אותן מהפחד שיתדרדר יותר.
לצפיה ב-'יובש בעיניים'
יובש בעיניים
19/07/2018 | 18:19
1
20
בדרך כלל סובלת מיובש בעיניים בעיקר בקיץ האם יובש בעיניים משפיע על הראייה ? עם או בלי יובש עין שמאל "שולטת" בעוד שעין ימין לעחתים רואה צלול לעיתים מסך ערפל כאשר אני שמה טיפות ליובש הראייה נראית לפתע צלולה מה הסיבה שיש סוג של ערפל בעין ימין?
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
20/07/2018 | 14:18
13
יובש בעיניים בהחלט יכול להשפיע על הראיה. כאשר יש יובש השכבה החיצונית של הקרנית נפגעת ונהיית מחוספסת דבר הגורם לשבירה לא תקינה של קרני האור ולכן יש את הטשטוש. ברגע ששמים טיפות כמו שאת מתארת הראיה נהיית חדה.
בכל מקרה אני ממליץ לפנות לבדיקת רופא עיניים לשלול כל בעיה אחרת.

בברכה,
לצפיה ב-' מזה שנה אני סובל מעיניים אדומות '
מזה שנה אני סובל מעיניים אדומות
18/07/2018 | 22:04
2
18
שלום רב.   מזה שנה אני סובל מעיניים אדומות עם צריבה לפעמים מוגלה.  קיבלתי טיפות עם סטרואידים וגם אנטיביוטיקה.  כלום לא עוזר
אני שוטף כל יום עם סבון תינוקות   מחמם עם משקפי חימום פעמים ביום בבוקר ובערב. גם ניסיתי קמומיל וגם שמן עץ התה
אודה מאד לעזרה
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
19/07/2018 | 03:13
1
23
ללא בדיקה לצערי לא אוכל לדעת במדויק במה מדובר.
לפי התואר של המלצה לבצע קומפרסים, שטיפות וכו נשמע כי המקור הינו דלקת עפעפיים.
דלקת זו הינה כרונית בהגדרתה ולא ניתנת לריפוי, אך ההמלצות לבצע קומפרסים, היגיינה ושטיפות אכן הפתרון היחידי שיכול לעזור.
ניתן לנסות טיפול אנטיביוטי דרך הפה עם סוג מסויים של אנטיביוטיקה אבל אני ממליץ להתייעץ על כך עם רופא העיניים שלך. חשוב לציין כי גם עם הטיפול ההצלחה לא תמיד מובטחת.

בברכה,
לצפיה ב-'תודה רבה לך'
תודה רבה לך
19/07/2018 | 18:04
6
ושוב תודה על תשובה מהירה
לצפיה ב-'הדרדרות ראיה אצל תינוק בן 9 חודשים'
הדרדרות ראיה אצל תינוק בן 9 חודשים
16/07/2018 | 17:45
1
12
שלום. תינוק נולד בריא ועבר בדיקת רופא עייניים בגיל חודש. בגיל 8 חודשים יש לו מספרים גבוהים בעיניים (6) מה השפיע על הראיה שלו? האם קבלת תרופות כגון , ,tobrex, budesonide sterin , terbulin,lacromicin, phenimixin i ןועוד יכלו להשפיע על הראיה שלו? מה התחזית? האם יש סיכוי שראיה תשתפר עם הזמן? תודה מראש.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
17/07/2018 | 05:25
11
נא לפנות עם השאלה לפורום רפואת עיניים בילדים בתפוז

בברכה,

מנהל/ת הפורום

אודות:
פורום רפואת עיניים משמש אתכם הגולשים ואותנו רופאי העיניים והאופטומטריסט לדון בתחום רפואת עיניים (אופתלמולוגיה) ואופטומטריה. מחקרים רבים נערכים בתחומי
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום רשלנות רפואית
פורום רשלנות רפואית בתפוז
ד
מנהל פורום רפואת עיניים
MFC המרכז לפוריות הגבר
MFC המעבדה לפיריון הגבר

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה