לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1367213,672 עוקבים אודות עסקים

פורום חמישים פלוס

שלום.בדרכי בחיים פגשתי מכל הגילאים ומצאתי בני אדם עם חוכמת חיים,בעלי ידע,ניסיון אישי ומקצועי,אנשים טובים,רגישים,בעלי נתינה...למרות שהפורום מוגדר מגיל 50 עד 60 אשמח שמכל גיל יכתבו בפורום..בסופו של דבר גיל הוא רק לימי הולדת ולמוסדות המדינה.תודה,גבר בדרכו שלו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חמישים פלוס

שלום.בדרכי בחיים פגשתי מכל הגילאים ומצאתי בני אדם עם חוכמת חיים,בעלי ידע,ניסיון אישי ומקצועי,אנשים טובים,רגישים,בעלי נתינה...למרות שהפורום מוגדר מגיל 50 עד 60 אשמח שמכל גיל יכתבו בפורום..בסופו של דבר גיל הוא רק לימי הולדת ולמוסדות המדינה.תודה,גבר בדרכו שלו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'קבוצה חברתית לזוגות '
קבוצה חברתית לזוגות
19/09/2018 | 10:15
8
שלום לכולם.

אנו קבוצה חברתית של זוגות נשואים בגילאי  45 עד 60, מזמינים אתכם להצטרף לקבוצת הבילוי שלנו, קבוצה כיפית עם רוח  צעירה אנרגטית, חברותיים מאוד, אנשים איכותיים ועם הרבה הומור ושמחת חיים, מאיזור מהמרכז. אנחנו אוהבים פיקניקים, מסעדות, בתי קפה, הצגות, טיולים, ריקודים, פארקים, סופ"ש צימרים או מלונות. חברותא בלבד ללא שום כוונות מין, חילופים וכד'.

ניתן להשאיר הודעה פרטית
ניתן לצור קשר במייל
mt107@walla.com
לצפיה ב-'אלבום התמונות של הפורום'
אלבום התמונות של הפורום
14/09/2018 | 08:13
1
24
איך אני מגיעה אליו? 
לצפיה ב-'אלבום התמונות.'
אלבום התמונות.
14/09/2018 | 14:10
16
בפורום שבו אתם רוצים את האלבום,
כלים ומידע, (משמאל, בלבן על רקע כחול, ליד הגדרות תצוגה)
שם, למעלה, טור אמצעי,
אלבומים.
בהצלחה, שבת שלום ושנה טובה. 
לצפיה ב-'סליחות-כמה זה אמיתי?'
סליחות-כמה זה אמיתי?
26/08/2018 | 08:19
35
תקופת סליחות אנשים מתפללים,אנשים שחלקם גונבים,משקרים,חלקם לא מדברים עם קרובים..ואני שואל האם המצפון נקי אחרי תפילת הסליחה שלהם?זה מזכיר לי שאנשים שעושים מעשים לא טובים "מרגיעים"את עצמם שהם בסדר..
סליחה.וממשיכים הלאה..
לצפיה ב-'גילויי עצמי בגיל מתקדם'
גילויי עצמי בגיל מתקדם
21/08/2018 | 08:10
4
52
המלצה על סרט טוב לגילנו:מועדון הספר הטוב.
תקציר הסרט "מועדון הספר הטוב"
דיאן התאלמנה לאחרונה לאחר 40 שנות נישואים. ג'יין נהנית לבלות עם גברים ללא כל התחייבות מוקדמת. שרון מתמודדת כבר עשור עם הליך גירושין מסובך. קרול מנהלת חיי נישואים אומללים כבר 35 שנים. חייהן של ארבע החברות חווים טלטלה כאשר הן מתחילות לקרוא יחד את "50 גוונים של אפור", ושואבות ממנו השראה עבור בעיותיהן היומיומיות//
לצפיה ב-'בכל גיל ניתן להתחיל'
בכל גיל ניתן להתחיל
26/08/2018 | 14:13
3
17
את הקריירה הנוכחית שלי התחלתי בגיל 50... ונהנה כמו שמעולם לא נהניתי קודם לכן, ואפילו מצליח....

זה נכון לעבודה, ונכון גם בנושאים בינאישיים, רק צריך להעז
לצפיה ב-'נכון'
נכון
26/08/2018 | 14:27
2
12
אבל לא כולם כמוך...
לצפיה ב-'וטוב שכך'
וטוב שכך
26/08/2018 | 17:21
1
13
גרוע מאד היה אם כולנו היינו דומים.

מה שרציתי להדגיש כי תמיד אפשר להתחיל התחלות חדשות וכיוונים חדשים, והמספר הרשום בתעודת הזהות אינו מחייב קיבעון
לצפיה ב-'בהחלט'
בהחלט
26/08/2018 | 19:09
10
מסכים לגמרי
לצפיה ב-'החייל ללא תמונה'
החייל ללא תמונה
07/08/2018 | 07:39
51
אני מהופנט מהסיפור על עמנואל מורנו שרק את קולו שמענו.בלי תמונתו.אומנם אני שואל מה הגיון על חייל שנהרג לא להראות תמונה אבל בטח יש שיקולים של הצבא נכונים.מקווה שיום אחד נדע את סיפורו ותמונתו..
לצפיה ב-'"זכיתי"לשכוח..'
"זכיתי"לשכוח..
31/07/2018 | 08:16
2
63
הרגעים המתסכלים עבורי כשאני מנסה להיזכר בעברי ויש לי חור שחור..לעומת זאת ברגעים שאני לא מנסה להיזכר עולים בי זכרונות קטנים ממהלך חיי..ואני מפחד.מפחד לשכוח אירועים בחיי.חלקם חשובים חלקם פחות אבל ממה אני מפחד?מהזיקנה שמתקרבת והעומס המוחי מפנה את עצמו בהריגת תאי זכרונות ומה הלאה?מתי יגיע הרגע שהעבר הרחוק ייעלם מחיי?מתסכל.
לצפיה ב-'מתסכל ועוד יותר מפחיד, לאחרונה בורחות לי מילים, שמות.....'
מתסכל ועוד יותר מפחיד, לאחרונה בורחות לי מילים, שמות.....
01/08/2018 | 09:51
1
50
בכלל יש דברים שאני אפילו לא נסיתי לזכור במהלך חיי כמו שמות של ילדים מבתי הספר השונים....מורות ותלמידים שעבדתי איתם....
לצפיה ב-'תזהרי'
תזהרי
01/08/2018 | 11:12
45
לא לשכוח את הפורום...חח במילא הוא מת.
לצפיה ב-'האם זה כישלון להתגרש '
האם זה כישלון להתגרש
29/07/2018 | 05:58
2
51
יותר מפעם אחת?להתחתן יותר מפעם אחת?האם זה אומר משהו על האדם?האם בימינו אין חוקים/סטיגמות לכמות הנישואין והגירושין לאדם אחד?
לצפיה ב-'כישלון או לא? לא יודעת להגיד, עצוב כשזה קורה....'
כישלון או לא? לא יודעת להגיד, עצוב כשזה קורה....
01/08/2018 | 09:49
1
43
כעת לאחר 40 שנות נישואים הרבה פעמים עולה בראשי המחשבה.....איזה יופי שהצליח לנו......הייתי ילדה בת 21 ואז הייתי צריכה להחליט מה יהיה טוב לי/לנו בשנים הבאות?!.....כמובן שבזוגיות צריך לדעת להשקיע.....כל מה שתמיד אומרים ....מצד שני יש אנשים שמתחתנים ובדיעבד לא מתאים להם לחיות בזוגיות ....טוב לא יודעת מה להגיד כי יש כל כך הרבה נקודות ולטנגו צריך 2.
לצפיה ב-'האם'
האם
01/08/2018 | 11:11
34
תגדירי את עצמך כאשת מזל או חכמה  עם הבן זוג?
לצפיה ב-'על גיוס חובה ושחרור ושוב ושוב..'
על גיוס חובה ושחרור ושוב ושוב..
25/07/2018 | 08:09
3
39
2 ילדים שלי שירתו כבר בצבא,כל פעם הגיוס מלווה בחרדה ואנחת רווחה שסיימו בשלום.ושוב אשלח בקרוב עוד 2 לשרות חובה.ושוב החרדה,ושוב ההמתנה שיסיימו בשלום את השירות..נכון צריך לשרת וזה חשוב אבל כל פעם ששולחים ילד לשרות צבאי  כמה שזה מתיש אותנו..בין חרדה להקלה וחוזר על עצמו.
לצפיה ב-'היו, בהחלט הולך למילואים'
היו, בהחלט הולך למילואים
28/07/2018 | 08:39
34
ואני כמו אב'שלי - אל תספר לי מה אתה עושה.
לצפיה ב-'מש כמו חביף....לא צריך לספר הכל'
מש כמו חביף....לא צריך לספר הכל
01/08/2018 | 09:56
1
30
הבן שלי היה ביחידת "עוקץ"......הייתי כל כך תמימה לאט לאט אני שומעת עוד ועוד סיפורים.....למשל כשנהרג החייל מפלטת השיש שניזרקה עליו ....פתאום הבן שלי אומר.....עלינו גם נזרק מקרר.....לא חלמתי שכל כך הרבה לילות הוא היה במבצעים,
היו לילות שלא הצלחתי להרדם וישבתי לקרא תהילים הרי אמי ז"ל תמיד אמרה "שכוס תה ותהילים אף פעם לא יכול להזיק".
בכל אופן בהצלחה שילכו ויחזרו בשלום בריאים ושלמים.
לצפיה ב-'תודה מנץ'
תודה מנץ
01/08/2018 | 11:09
23
אחד התגייס היום..קשה.
לצפיה ב-'דייי אישה זאת את בלבד!!!!'
דייי אישה זאת את בלבד!!!!
16/07/2018 | 16:39
5
68
ידוע שמגיל 50 נשים עוברות "מהפך" גופני ...לי מפריע שנשים לא מוכנות לקבל את זה שיש אצלהן שינוי הורמונלי או שלא מודעות לעצמן שהן עוברות תהליך מסויים..
אתמול אשתי האשימה אותי שאני נוגע יותר מידי בשלט המזגן,משנה את כיוון התריסים וגורם לה שיהיה לה חם!!!אני מסביר נשבע לה שלא עשיתי כלום ואומר לה שהיא בתהליך של שינוי גופני בגלל גילה אבל היא ממאנת להכיר בזה..שינינו את זווית המיטה וחם  לה,כיוונתי את השלבים עליה וחם לה והדבר הכי פשוט זה להתחלף בצד השינה והיא "רגילה"לצד שלה.וזה נושא נוסף:למה אי אפשר להחליף צד בשינה????
לצפיה ב-'אנחנו לא פטורים מזה, מהשינוי הורמונאלי'
אנחנו לא פטורים מזה, מהשינוי הורמונאלי
19/07/2018 | 09:44
4
42
אולי היא רומזת שהיא מעונינת ביותר ... לך תדע. חם לה..
לצפיה ב-'רומזת?'
רומזת?
19/07/2018 | 11:59
3
42
כאילו אין פתיחות בחיי נישואין בין זוגות?
ואצלי היא לא רומזת.רק אומרת.
לצפיה ב-'מה אני ידע? אני לא מכיר אותך ואותה'
מה אני ידע? אני לא מכיר אותך ואותה
19/07/2018 | 14:44
2
44
אז לא צריך ישר נעלבים ...
לצפיה ב-'חחחח'
חחחח
19/07/2018 | 17:09
1
32
מי נעלב.צחקתי בקול רם..
לצפיה ב-'OK '
OK
20/07/2018 | 09:41
18
לצפיה ב-'מטפלת סיעודית זמינה'
מטפלת סיעודית זמינה
14/07/2018 | 13:17
65
שלום, 
בת הזוג של המטפל שלי סיימה לעבוד אצל מעסיקה שעבדה איתה שלוש שנים. כרגע הוא יכולה לעבוד רק על ויזה הומניטרית. 
היא תשמח למצוא משפחה שתהיה מוכנה לעשות את המאמץ הנוסף כדי לרשום אותה על ויזה הומניטרית. נכון שזו טרחה לא קטנה, אבל בניגוד למטפלת שהויזה שלה "רגילה" - המטפלת שאני מדבר עליה לא תמהר לעזוב את העבודה כמו שקורה היום, לצערי. 

אם יש לכם אימא/ילדה נכה שצריכה בדחיפות מטפלת, אני אשמח לעשות את החיבור. 

*רק לאזור חיפה והסביבה. 
בהצלחה לכולנו.
לצפיה ב-'למה ומדוע הפורום יָשֵן כלכך?'
למה ומדוע הפורום יָשֵן כלכך?
12/07/2018 | 09:59
4
53
רשומים 13,519 עוקבים, מתוכם שלושה כותבים, ואולי עוד כמה קוראים הודעות. נגיד בקושי 20-30 גולשים באמת פוקדים את הפורום.
למה זה כך?

לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
12/07/2018 | 15:22
3
48
תשובה הומוריסטית זה בגלל הגיל..
תשובה רצינית זה בגלל שרוב גילנו נמצאים במוטקה או בפייס וגם בגלל שבתפוז  קיימות בעיות טכניות ואנשים מתייאשים להיכנס..
ואני משער שאין נושאים מעניינים לכתיבה אז אין תגובות..בדרך כלל נושאים מבדחים או סקס מביא תגובות..
לצפיה ב-'יש לי בלוג במוטקה, זה הכל'
יש לי בלוג במוטקה, זה הכל
12/07/2018 | 15:36
2
49
הפורמט שם לא הכי נוח, אגב. הפורומים ונושאיהם לא הכי מעניינים אותי.
אז בוא נדבר על סקס קצת, אולי..
לצפיה ב-'רעיון טוב'
רעיון טוב
12/07/2018 | 15:47
1
42
אבל לדעתי אנשים אוהבים יותר לעשות!!!!
בבקשה תדבר..
לצפיה ב-'חחח, אבל כתבת שסקס מעורר ביקורים כאן'
חחח, אבל כתבת שסקס מעורר ביקורים כאן
12/07/2018 | 15:53
49
אולי נזמין איזה סקסולוג-ית שיענו על שאלות בנוגע למין בגיל שלנו [ גברים ונשים כאחת ]
למשל יש לי שאלה - האם אלכס מתכווץ עם השנים, או שרק בתודעה שלנו הוא גדול וחזק בגיל הבגרות, ובגיל העמידה הוא מתקטן לו
לצפיה ב-'משפחות לא משהו'
משפחות לא משהו
08/07/2018 | 05:56
4
52
אני כותב על נושא אישי אבל מכיר גם אצל אחרים..כשהורים לא מדברים עם ילילד ולהיפך..כשאחים ואחיות לא מדברים ביניהם.כשהנתק בדרך כלל קינאה.אפליה.העדפה.סטיגמה.לפעמים זה תקופה קצרה לפעמים שנים.
משפחות לא מגובשות.לא בקשר.
עצוב.
לצפיה ב-'מעניין כשזוג מתגרש טוענים לפעמים שזה לטובת כל הצדדים'
מעניין כשזוג מתגרש טוענים לפעמים שזה לטובת כל הצדדים
08/07/2018 | 09:34
1
44
לדעתי כשאין מי שנפגע כמו בגרושים - ילדים קטנים (טרם נולדו או התבגרו)
או במשפחות - הורים סבים וסבתות (אחרי שהלכו לעולמם) למי זה אכפת?
האם עצוב לצד שהיה מנצל ומתאכזר ש"איבד את הקורבן" ?
במיקרו כמו במאקרו הרי בני דודינו והסכסוך הלאומני הם במקור גם משפחה
ומה מציעים לנו ? להפרד ולחיות כל אחד בתחומו.
הטבע מעודד לפרוש כנף ולמצוא לכל אחד את הפינה שלו
יש אמנם עדרים או שבטים אבל רבאק אנחנו אינדיווידואלים לא חיות..
לצפיה ב-'כלומר, אתה טוען'
כלומר, אתה טוען
12/07/2018 | 08:11
23
שהזברה "יפה" חיה בחברה פאשיסטית לגמרי בה מהותה כיצור חי מוגדרת מעצם היותה חלק מעדר ולא מעצם היותה הזברה יפה?! איך אתה יודע את זה?!
מן הצד השני, כידוע היטב, המוח האנושי כבר יצר את החברה בה ליחיד אין קיום ללא הכלל, נקרא "פאשיזם" מן המילה "פאשה" אגד שיבולים, בו לענף הבודד אין משמעות, אלא רק לאגד עצמו [ אלומה בילעיבראני ].
לצפיה ב-'ככל הנראה, גבר בדרכך..'
ככל הנראה, גבר בדרכך..
12/07/2018 | 08:12
1
14
אין לך נתק עם אחיך או אחיותיך.. או שאתה בן יחיד, אם הצלחת להעלות רק שתי סיבות לנתק בין אחים/אחיות.
לצפיה ב-'יש תמיד יותר סיבות'
יש תמיד יותר סיבות
12/07/2018 | 15:18
16
אבל השארתי למי שירצה/תרצה להוסיף..
לצפיה ב-'ההבדל בין גיל לחברה..'
ההבדל בין גיל לחברה..
04/07/2018 | 08:25
1
48
אתמול ראיתי על רכב שהחברה קיימת משנת 1965.גיחכתי אמרתי לעצמי מזה חברה בת 53 שנים.חברה צעירה לעומת חברות וותיקות אחרות ואז נזכרתי שאני בן 55 אז האם אני צעיר למרות שמרגיש שמבוגר?האם יש הבדל בין חברות וותיקות/צעירות לבין אנשים בגילאים האלה?והבנתי שלא.כולם צעירים וכולם בעלי ניסיון של שנים רבות.ואז שמתי לב שרק חברות וותיקות כותבות על הרכבים שלהם שנת יסוד.כי איזה חברה משנת 2010 תכתוב את "גילה"על הרכב..
לצפיה ב-'חברות וותיקות מדגישות את ה"ברנד"'
חברות וותיקות מדגישות את ה"ברנד"
12/07/2018 | 08:08
19
המיתוג גם באמצעות הוותק.
חברות צעירות ידגישו את חדשנותן, כוחן ועוצמתן באמצעות הדגשת הגיל.
לצפיה ב-'מהיר ועצבני-גירסת הערים'
מהיר ועצבני-גירסת הערים
02/07/2018 | 10:32
23
בסרט "זה"ליצן הפחיד והרג.אחרי הסרט הייתה תופעה שהסתיימה במזל דיי מהר לילדים ואנשים שהתחפשו לליצנים והפחידו אנשים.
בסדרת הסרטים מהיר ועצבני יש את תחרויות המכוניות.משום מה קיימות בערים בארץ תחרויות כאלה ולא מדברים על זה..תופעה פנימית שאין "רעש" עליה..
שמעתם/ן על התופעה הזאת?
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים '
מחכים לכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים
01/07/2018 | 12:55
2

תחום האופטיקה והאופטומטריה הופך עם השנים להיות מנת חלקם של יותר ויותר אנשים. אם יש לכם שאלות או תהיות הקשורות למשקפיים, עדשות מגע ובעיות ראייה אתם מוזמנים לפורום עדשות מגע ומשקפיים בהנהלת תמיר עוז, אופטומטריסט קליני מוסמך.
לצפיה ב-'חוקי הכנסת'
חוקי הכנסת
29/06/2018 | 13:08
1
25
בקרוב רוצים לחוקק חוק בכנסת.אני לא זוכר באיזה נושא ומה מספר החוק.אולי מספרו יהיה 15378.אבל מי זוכר את החוקים שנחקקו כל השנים?מספרים ונושאים.זה לא אמיתי שמחוקקים חוקים ורובנו לא זוכרים אותם.באמת כמה מאיתנו יודעים מה החוקים שנחקקו מאז קום המדינה?ומה מספר כל חוק?
לצפיה ב-'בשביל זה אתה משלם.. כמה לשעת יעוץ אצל עו"ד?'
בשביל זה אתה משלם.. כמה לשעת יעוץ אצל עו"ד?
12/07/2018 | 08:04
4
לצפיה ב-'היי גבר בדרכו.....'
היי גבר בדרכו.....
24/06/2018 | 18:22
1
63
יש אצלי תקלה ומעל שבועיים אינני מקבלת עידכונים יומיים מהפורומים שנירשמתי אליהם, ניסיתי היום להרשם שוב לפורום לעידכונים יומיים וכתוב לי שאני רשומה ....ושום דבר לא מגיע  כתבתי להנהלה והם מנסים לאתר את הבעיה.
לצפיה ב-'לצערי'
לצערי
25/06/2018 | 04:30
30
יש כאן תקלות טכניות.אני יודע עליהן ושהן מטופלות.
לצפיה ב-'וקראתי לך..'
וקראתי לך..
23/06/2018 | 08:05
1
40
אני בחרתי לחלק מילדיי את שמם וחלק לא אני בחרתי.האם יש בזה משמעות מי בוחר את השמות של הילדים או בוחרים וזהו?לא יודע למה זה מציק לי אבל משהו בבחירה נראה לי סוג של פנטזיה אישית לשמות שרצינו לעצמנו..
לצפיה ב-'חייב לומר -'
חייב לומר -
12/07/2018 | 08:04
12
איך עוד לא עלו על הרעיון הגאוני הזה למחקר לדוקטוראט בחוגי הסוציולוגיה.
עם זאת, סוגיית השם של אדם איננה פשוטה כלל מבחינה חברתית ותרבותית, יהיו שיטענו אף פסיכולוגית.
לצפיה ב-'מונדיאל וחום'
מונדיאל וחום
17/06/2018 | 06:26
30
גם אני מטורף על כדורגל והחודש הזה מיוחד לחובבי הענף.גם אני סובל מהחום של הקיץ.אני איש של חורף.אבל זה לא חשוב אני אלא מה יהיה עם הדרום הבוער.העשן שמגיע לכל איזור הדרום.ימי הביניים מנצחים טכנולוגיה.אנחנו שולחים צוותי הצלה לעולם אך את עצמנו לא מצילים מעפיפונים.אבסורד.
לצפיה ב-'למרות שלא תקרא'
למרות שלא תקרא
15/06/2018 | 17:48
3
57
מאחל לך חוזק.אתה אדם מדהים וטוב ומשמח חולים.כמה כואב שישר שותים דם של אדם אצלנו.
יובל המבולבל איש עם צדקה שגם אם מעד הטוב שבו גובר על הרע.וצריך לתת לו צאנס להתחלה חדשה!
שבת שלום לך איש יקר.
לצפיה ב-'במקרהו של המבולבל המשטרה עשתה טעות ענק'
במקרהו של המבולבל המשטרה עשתה טעות ענק
16/06/2018 | 01:44
2
33
והעיתונות הצהובה חטפה מהר מאוד. וטוב שכך.
לצפיה ב-'מקווה שיהיה'
מקווה שיהיה
16/06/2018 | 08:53
1
27
איתו בסדר.לא מכיר אותו אבל כל אדם עם נתינה בשבילי הוא אדם טוב..
לצפיה ב-'האמת ממש כואב לי עליו, נראה באמת אדם טוב'
האמת ממש כואב לי עליו, נראה באמת אדם טוב
24/06/2018 | 18:19
16
מעד.....ואולי הפרסום יציל אותו ויעצור את ההתדרדרות, כולם אוהבים ומפרגנים לו, אשתו בהריון....שיהיה בשעה טובה ......

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום דיני עבודה ופנסיה
פורום דיני עבודה ופנסיה
שגיא בר לוי - ייעוץ עסקי
שגיא בר לוי ייעוץ עסקי
פורום תביעות ביטוח סיעודי
תביעות סיעוד

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה