לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1347213,472 עוקבים אודות עסקים

פורום חמישים פלוס

שלום.בדרכי בחיים פגשתי מכל הגילאים ומצאתי בני אדם עם חוכמת חיים,בעלי ידע,ניסיון אישי ומקצועי,אנשים טובים,רגישים,בעלי נתינה...למרות שהפורום מוגדר מגיל 50 עד 60 אשמח שמכל גיל יכתבו בפורום..בסופו של דבר גיל הוא רק לימי הולדת ולמוסדות המדינה.תודה,גבר בדרכו שלו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חמישים פלוס

שלום.בדרכי בחיים פגשתי מכל הגילאים ומצאתי בני אדם עם חוכמת חיים,בעלי ידע,ניסיון אישי ומקצועי,אנשים טובים,רגישים,בעלי נתינה...למרות שהפורום מוגדר מגיל 50 עד 60 אשמח שמכל גיל יכתבו בפורום..בסופו של דבר גיל הוא רק לימי הולדת ולמוסדות המדינה.תודה,גבר בדרכו שלו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'מונדיאל וחום'
מונדיאל וחום
17/06/2018 | 06:26
4
גם אני מטורף על כדורגל והחודש הזה מיוחד לחובבי הענף.גם אני סובל מהחום של הקיץ.אני איש של חורף.אבל זה לא חשוב אני אלא מה יהיה עם הדרום הבוער.העשן שמגיע לכל איזור הדרום.ימי הביניים מנצחים טכנולוגיה.אנחנו שולחים צוותי הצלה לעולם אך את עצמנו לא מצילים מעפיפונים.אבסורד.
לצפיה ב-'למרות שלא תקרא'
למרות שלא תקרא
15/06/2018 | 17:48
2
19
מאחל לך חוזק.אתה אדם מדהים וטוב ומשמח חולים.כמה כואב שישר שותים דם של אדם אצלנו.
יובל המבולבל איש עם צדקה שגם אם מעד הטוב שבו גובר על הרע.וצריך לתת לו צאנס להתחלה חדשה!
שבת שלום לך איש יקר.
לצפיה ב-'במקרהו של המבולבל המשטרה עשתה טעות ענק'
במקרהו של המבולבל המשטרה עשתה טעות ענק
16/06/2018 | 01:44
1
13
והעיתונות הצהובה חטפה מהר מאוד. וטוב שכך.
לצפיה ב-'מקווה שיהיה'
מקווה שיהיה
16/06/2018 | 08:53
8
איתו בסדר.לא מכיר אותו אבל כל אדם עם נתינה בשבילי הוא אדם טוב..
לצפיה ב-'זמן רב עבר מאז הייתי כאן בפעם האחרונה'
זמן רב עבר מאז הייתי כאן בפעם האחרונה
11/06/2018 | 20:42
22
הרבה מים זרמו בירדן, והפורום אף השתנה מעט.
לצפיה ב-'האישה שהגבר...'
האישה שהגבר...
06/06/2018 | 06:25
2
35
מידי פעם אנחנו שומעים או קוראים על גברים שמגלים את עצמם לאחר שנים שהם בעצם אישה ועוברים ניתוח לשינוי מין.אנשים קוראים ומופתעים.ואני לא.כאחד שמכיר את מחלקת הפלסטיקה בתל השומר ראיתי גברים שבאו לניתוח שינוי מין.זה הבית חולים היחיד שעושה בארץ את הניתוח הזה..גם  בתורה כתוב שאדם הראשון  נלקח חלק ממנו שהפך לאישה בשם חוה.כלומר בגבר יש חלק נשי.אז אני לא מופתע לשמוע על גברים שמנים מינם... .אתמול מישהי אמרה לי שאם הייתה גבר הייתה מזיינת מישהי מעבודה שלה שנראית מדהים לגילה
ולא מדבר על  לסבית.אז מה מסתתר אצל נשים?חלק גברי מוסתר?
לצפיה ב-'אנחנו מכירים מקרים שכאלה אצל הכבשים...'
אנחנו מכירים מקרים שכאלה אצל הכבשים...
06/06/2018 | 18:35
24
מי הוא הטלה שיהיה לאייל מרביע ולא ילך לטבח?
מי שרואים עליו בצעירותו את גבריותו... וגבריותו מתחליה בפניו הגבריות...
באגן חזק וישר... לרגליים אחוריות חזקות, בטוחות...
ביצים גדולות

אחר כך נבחן את הבחור בפרמטרים נוספים...

כנ"ל לגבי הטליה - שאם היא גברית מידי... תיכנס לתהליך פיטום כטלה זכר...

אני מודדת את הגבר שלי לא רק כמרביע... או 'הייתי מזיינת אותו'... 
לצפיה ב-'סיפורי התורה לא רלוונטיים אלו מיתולוגיות עתיקות'
סיפורי התורה לא רלוונטיים אלו מיתולוגיות עתיקות
08/06/2018 | 13:01
17
כמו לטעון שהנחש מפתה ובתפוח יש דעת.
מה שאחרים מתארים, תמיד מותיר ספק אם הם לא מתרצים
את מעשיהם מסיבות שונות לגמרי. אולי בריחה מהתמודדות
לתוך לא נודע, כפי שיש הבוחרים להתכסות בשומן מגן כתרוץ
לא לעשות למען עצמם, מתמכרים לאוכל ומסרבים לרזות..
מה שחשוב בכל בחירה שלא יהיה בה מרכיב חקוי שלילי
האדם כיצור חברתי מחפש חיזוקים בכל מה שגם אחרים עושים,
יש בכך אישור או סיבה לנסות לחקות וללכת בדרכם.
לסקס עצמו יש מניע יצרי שגורם להחלטות כאלו ולמשיכה
לחיות במין שונה.

לצפיה ב-'האם גיל 5049- הייתה לכם שנה מיוחדת '
האם גיל 5049- הייתה לכם שנה מיוחדת
02/06/2018 | 15:26
2
29
ושונה מהשאר??
לצפיה ב-'זה היה מעט מוזר להניח עלי 50...'
זה היה מעט מוזר להניח עלי 50...
02/06/2018 | 22:41
30
אבל את כל המהפכות ואת כל השינויים עברתי כמה שנים קודם -
מכינה את עצמי ואת עצמנו לקראת הזקנה לה אנחנו מחכים ...
לא יושבים ומחכים להיפך...
אבל יודעים שנקבל אותה - ביחד.

לצפיה ב-'יש הבדלים'
יש הבדלים
05/06/2018 | 04:59
18
בין גברים לנשים בתחושות ובמחשבות.תלוי גם  באיזה סטטוס משפחתי נמצאים..אז זה שונה אצל כל אחד ואחת..
לצפיה ב-'למה אני שונא את שבוע הספר..'
למה אני שונא את שבוע הספר..
02/06/2018 | 07:47
2
29
אני אוהב ספרים.את הריח את המילים.אבל יש לי תחומים שלי לקריאה.וכשקיבלתי פעם ספר מתנה שלא היה לטעמי אלא הנותן קנה על סמך טעמו שלו ונאלצתי לחפש ספר אחר באותו מחיר שלו אמרתי לעצמי מה רע בלתת שובר מתנה לא רק בספרים אלא בכל תחום אם זה בגדים או כלי מטבח למשל.אבל אנשים נוטים לתת מתנות על סמך טעם אישי שלהם ולא של המקבל.אז ספרים רבותי הם עניין של אהבה אישית..
לצפיה ב-'למה אני אוהבת את שבוע הספר'
למה אני אוהבת את שבוע הספר
02/06/2018 | 10:28
21
אני אוהבת את שבוע הספר כי אני אומרת לבעלי 'בוא נתפרע'... ואז
אנחלנו יוצאים אל הרחובות ואל הדוכנים - למרות גילנו - חבוקים... או לפחות אני נשענת עליו... ואז 
ספרים.wow....
אז מה יש בשבוע הספר שאין בכל ימות השנה...
שאם נחיל בהפוך... הנחות אין!!! 
אבל המו"ליםפ מוציאים מהמחסנים את כל חבילות הספרים שממלאים להם מרתפים... וכל שנה הכמות של החבילות עולה אבל מספר עותקים - נמכרו...
כנסו אל ההוצאות שכמעט לא שמעתם עליהם... הם שם ויש להם מה להציע...

אז השנה אני ארכוש את הספר שיעשיר אותי בענייני מקווארות הטהרה בימי בית שני של ד"ר רייך... נחפש עוד ועוד ספרי טיולים... נביט ונרכוש (כמובן) ספרי בישטל... ואת כל הספרים של ספרי ישראלח הדגולים אשאיר - לאחרים...
לצפיה ב-'יש פינות ספרים על גדרות ובתחנות רכבת '
יש פינות ספרים על גדרות ובתחנות רכבת
08/06/2018 | 12:54
9
יוצא לא מעט שאני מתעכב ומעלעל בספרים
שלא הייתי קונה אבל כשהם בחינם לא מתנגד
ומסתקרן להציץ ולעיתים מתחבר.
לאחרונה גם שמתי ספרים משלי מקווה שנהנו מהם
ולא התגלגלו ישר לפח המיחזור הכחול.
לצפיה ב-'זוגיות בין אלמנות לגירושין..'
זוגיות בין אלמנות לגירושין..
31/05/2018 | 12:36
5
29
מבדיקה שערכתי והדיוק שלה אפסית מצאתי שכשאדם מתאלמן יותר שואף להכיר מהר בן /ת זוג לחיים על מנת לא להיות בדד מאשר מתגרשים שחוו פחדים ואי וודאות במהלך הגירושין ולכן לא ממהרים לפרק נוסף..מצאתי שאלמנות גורמת לאנשים לפתוח קבוצות שיתוף ולעומת גירושין שמחפשים קבוצות חברות..
ולמה אני כותב על זה?כי לא מצאתי מחקר מה לגבי נישואין.זה מעורפל מידי למעט דבר אחד:בגידות בלבד.
לצפיה ב-'הפער שבין האלמנות לבין ההתגרשות...'
הפער שבין האלמנות לבין ההתגרשות...
31/05/2018 | 22:36
4
26
לא מכירה מספרים, לא מכירה מחקרים אבל... (ואני האחרונה להכליל)...
אבל גבר גרוש = סמרטוט...
הוא זה שאוסף את חייו לתוך מזוודה או שניים ועוזב את הקן... 
מתחיל לסדר לעצמו חיים ללא משפחה. ללא אשה, ללא הילדים שאותם יתחיל לראות
לפי ההסדר החדש פעם בשבוע לשעתיים שלוש... ופעם בשבועיים לשבת (במקרה הטוב)... הגרוש הטרי יבחין לאט לאט כיצד ילדיו עוברים סוג של שטיפת מח מפי הגרושה, אם ילדיו 

הגבר בחיי האשה לא תופס את המקום כמו שהיו בדורות הקודמים... האשה יודע להגיע לבנק ולסדר את העניינים... היא בד"כ אשה מתפרנסת, מכירה את המשרדים ואת העולם...
הגבר נהנה משרותי האשה ה'מסורתיים'... היא מבשלת בעבורו, מכבסת את הבגדים כולל התחתונים... כן... היא מנקה את הבית מכבדת את הרצפות... המארחת... מחליפה את הסדינים והציפות... היא יודעת איזה תרופה לאיזה ילד... היא גם יודעת מתי להחליף בגדי חורף לבגדי קיץ וכו'.

האלמן לא אורז את חצפיו...לא נפרד מהילדים... לא מרעילים לא את הילדים...
הוא לא משלם מזונות... 
לצפיה ב-'אני רוצה לציין ריקי היקרה'
אני רוצה לציין ריקי היקרה
01/06/2018 | 04:52
3
42
שיש גברים יוצאי דופן ולכן הסטיגמה שלך על גברים תלותיים בנשים כנראה בא מראייה אישית.טוב אני זז לנקות את הבית: אבק ,שטיפה ,מצעים ,כביסות...דרך אגב רוב הבגידות בגלל שגברים ונשים לא מקבלים את השרותים" המסורתיים" מבני הזוג.שבת שלום.
לצפיה ב-'לקחת את התלות למקום שלא התכונתי בכלל...'
לקחת את התלות למקום שלא התכונתי בכלל...
01/06/2018 | 17:17
2
26
אבל -
כנראה שרב הגברים בונים יותר משפחות חדשות מאשר נשים - למה?
לצפיה ב-'לא יודע למה'
לא יודע למה
02/06/2018 | 06:10
1
21
שאלה טובה
לצפיה ב-'אני ניסיתי להיות לא תלויה...'
אני ניסיתי להיות לא תלויה...
02/06/2018 | 10:16
24
כן, בגילנו כבר ניתן לאסוף שברי פרקי חיים... לנתח
אותם ממבט של זמן די... למרות שרגש, כל רגש לא מסיימים כנראה לעולם.
הניסיון שלי בלהיות לא תלויה - כשל.
אני יודעת וברור לי שלולא הייתי מבקשת /נדרשת/ בוחרת להיות לא מפורסמת
בכלל!!! 
הייתי כיום מראה לעם, לעולם למדינה שלי שניתן כאן לעבור מהעוני המוחלט...
מהרעב לאוכל, מהרעב להשכלה אל העושר... 
אלה שהעושר נמדד בספרות שורות שורות של ספרות שמראות 'כמה כסף יש לך'
יש לי את הדירות והבתים שרכשתי והשכרתי... ומה לא...
הריקנות הרגשית... מכרתי את עצמי לשטן.
ונכון אין לאדם אלה סטטיסטיקות מוצקות מאוד... להאמין ובעצמו
סביבתו...
תחושותיו...
כביזנס וומן הבנתי כנראה בתת מודע שעדיף להגיע להסכמים טובים מול ה- X 
מאשר לעשות מה מה שהרב המכריע עושים - מלחמה.
מלחמת עולם.
מערבבים את הילדים בשנאות ובתחושות הגועל נפש... מפקירים את הילדים...
נעלמים... בורחים... 
דברים שבאים מתוך נסיון חיים...
אני מכירה את המילים המכובסות 'כסף זה לא הכל' 
ורצים אחרי השקל כאילו היה אלוהים חיים בכבודו ובעצמו...
'כסף לא קונה אושר'... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
קונה... קונה ועוד איך קונה.
לא רק אושר הוא יודע לקנות... הוא קונה כח... הוא קונה עוצמה...
הוא לא קונה תלות בבן הזוג/בת הזוג...
היה ניסיון... הרי אנחנו בכסף קונים... ואם את רוצה יותר??? אז תקני אותו בטיפ...
טיפ ברמת חצי יום עבדה של המשרת... טיפ ברמה של יום עבודה תקבלי כפול...
ואני שהייתי תלותית למגע ידו... שהייתי נרגעת כשהיה מעסה את השוקיים בסבלנות של נזיר הודי... שהיה מעסה את כפות הרגליים והאצבעות... וכשהוא לא היה...
קניתי תלות בעבור תשלום שעה... וטיפ שמן... וזה היה מקצועני... וזה היה נעים משחרר... בלי עוצמות - עוצמת התלות...
לצפיה ב-'כנס לבני ה-60'
כנס לבני ה-60
29/05/2018 | 00:43
2
41
בני ה-60 נפגשים פעם בעשור לכנס מחזור...
כשהיה בן 30 הוא לא יכול היה להיות נוכח מכל מיני סיבות...
כשהיה בן 40 היה נוכח אבל לבדו כי היינו פרודים
את המפגש של ה-50 היינו ביחד אבל היינו עדיין באופוריה כדי להביט 'פנימה' וכשהם בני 60 אני איתו... לבקשתו... כי בקשו להגיע לבדם
אלה שרשמו סך לזוג - אז באנו זוג... 10% הנחה...

התגנדרתי כראוי... התלבשתי כראוי... ויצאנו למסע חייו... המסע שאת לא מכירה עד הקצה בסך הכל...
מעולםםם לא ראית את הנשיקה הראשונה שלו...
מעולםםם לא פגשת את ההיא לה הוא נגע לראשונה...
ואת הזו שנתנה לו את תעודת המסע לגבריות שלו...

הן כולן היו כאן... את לומדת משהו על האדם - שלך... לפני 45 שנה... זה היה מהמם...

ומי יספר על כנס מחזור???
לצפיה ב-'כנס מחזור'
כנס מחזור
30/05/2018 | 06:35
17
שלי בגיל חמישים לא הייתי.אני נוהג לא להיות נוסטלגי בכל הקשור ללימודים או צבא מעברי.הייתי בקבוצה בפייסבוק של כל המחזור שלי אך מהר נטשתי.
לצפיה ב-'ריקי , כתבת ותיארת כל כך יפה'
ריקי , כתבת ותיארת כל כך יפה
30/05/2018 | 11:10
24
לצערי לא הייתי בכנס של בנות התיכון שלי...(למדתי בבית ספר דתי) אני גרה במרכז וזה היה בדרום הארץ ......לא בא לי לנהוג בלילה ......ולא כל כך עניין אותי לצערי, היה לי מפגש מעניין ומרגש יותר כשהמושב בו גדלתי חגג 70 הם ערכו כל כמה שבתות שבת משותפת ל2-3 מחזורים.....חוויה אמיתי.....לפגוש חלק מוותיקי המושב , שכנים של פעם , חברי ילדות.....לא נרגעתי מההתרגשות כמה שבועות אחרי.
לצפיה ב-'ואלה שמות העבר וההווה'
ואלה שמות העבר וההווה
25/05/2018 | 04:55
3
40
לפעמים יוצא לי להיתקל באנשים ששמותיהם כמו שמות אנשים מהתנך או מחגי ישראל.ואני מרגיש כאילו השמות מהווה יש להם אותם תכונות של הדמות מהעבר.למשל חוה שהייתה מתוחכמת גם נתקלתי באחת כזו.מרדכי שכמו מרדכי היהודי אדם משכמו ומעלה.רבקה אישה עם נתינה.שרה שנותנת מעצמה וכן הלאה.עברה בי איזה תחושה שלכל אדם יש שם אבל חלקם השם מחייב...או השם הגיע עם ירושה של אופי מסויים.
לצפיה ב-'היום נוהגים לקרוא 2 שמות'
היום נוהגים לקרוא 2 שמות
30/05/2018 | 06:37
10
לתינוקות שנולדים.אומנם זה קיים כמה שנים כבר אבל 2 שמות שחלקם שמות מהתנך .חלקם הגנה או חוזק ...
לצפיה ב-'.....שמות , יש לי אוסף של שמות מכל מיני תקופות בחיי....'
.....שמות , יש לי אוסף של שמות מכל מיני תקופות בחיי....
30/05/2018 | 11:15
1
13
נודתי ברומניה.....בת.ז. שם רומני....בבית שם באידיש....יש לו גם כינוי.....הגענו לארץ לפני 59 שנים עיברתו לי לשם שלא קשור לכלום, מרים, שהפך למירהל'ה....כשהתחלתי לעבוד כמורה היו 4 מורות בשם מרים, המנהל החליט שאני הכי צעירה ושינה למירי....אם אני רוצה למצוא משמעות בשמי לאיזה שם או תקופה להתייחס? 
לצפיה ב-'עברי'
עברי
30/05/2018 | 12:09
11
מרים
לועזי לתעודת זהות..
לצפיה ב-'כיצד מתחלים מבוא לספר המשפחה...(????)'
כיצד מתחלים מבוא לספר המשפחה...(????)
20/05/2018 | 22:38
7
43
              זה קיץ 1984, קיץ חם, קיץ לח, דביק מעצבן... קיץ תל אביבי... שלא היה שונה מימי קיץ של שנים עברו... שנים שחלונות הבתים היו פתוחים כולם במטרה 'ליתפוס' איזה משב של רוח, דלתות ההזזה למרפסות היו פתוחות לרווחה ובני המשפחה היו יושבים בשעות אחר הצהריים של תל אביב במרפסות... כאשר רק בדירות בודדות היו החלונות והדלתות סגורים - בעלי המזגנים. 

בקיץ 1984 היתתי אני בעננים ממש. את חורף 1983 לא אוכל לשכוח בחיים שלי... איזה חורף נהדר, איזה חורף משוגע... איזה חורף שבו אהובי ואני היינו רצים משוגעים בלילות של גשם... נרטבים עד לשד עצמות... עומדים באמצע שום מקום נצמדים מנשקים... נשיקות של אהבה ענקית של תאוה אין סופית... לא שומעים את צפירות המכוניות... לא נותנים את הדעת לעוברים והשווים - הלא רבים שהיו ממהרים למחוז חפצם... בזמן של גשם מתגבר... שניתך על הכבישים המדרכות הבתים - ועלינו.
חורף שהאיש שלי עומד מולי כורע ברך ומבקש שאהיה שלו... שהוא יהיה שלי - לתמיד. 'הכרכרה' נדמה... המוסיקה הושתקה... ואני? אני מול האביר שלי, אני מול החלום שלי... מנסה ולא יודעת איך לעצור את עצמי מלהתעלף... מבקשת כל העת תשובה - למה אני... למה אני זכיתי בכל הטוב הזה...

קיץ 1984... ואני? אני עוד לא אשה... בת 21 אני לא , עדיין לא לגמרי אשה... אני לגמרי לא נערה עוד... מי שלא אהיה... אני כזו שכבר שכבה באמבט כמה שעות חושבת ומהרהרת ובעיקר שואלת... לאן.
כן... פורמלית אני שייכת למשפחת לוי. לאבא שלי החולה שמעשן ומשתעל ויורק ומקלל וצורח... ונרדם ומתעורר מכאבי תופת... מעשן ומשתעל... ואמא שלי כפרה שמנסה בכוחות דלים כ"כ לשמר משהו מתוך מה שהיה אמור להיות לה משפחה... וזה לא כ"כ מצליח... וזה נורא וזה איום...
שבת אחת קברה. מתה. סמים קשים מזרקים מטונפים איזה רעל עכברים זו כתוספת לחומר הישר לוריד אל מסע הדם אל הלב הראש... היתה כ"כ יפה לפני היתה מלאך... וסיימה זונת כביש... פרדסים... 
ואחות שלא ידוע היה אז מה גורלה... ברחה? התאהבה? נמלטה? נדרסה... מאושפזת? 
ושני בנים בבית הכלא...  ובעל...
ששה ימים בשבוע לא הייתי מגיעה אלה רק בכדי להוריד מזרון... להניח על המזרון סדין... וכך לישון בסלון עד שעומדת הייתי מצפה כמו היה זה בוקר ראשון לאוטובוס של 06.48... דוד אליהו מסמן לי בידיו... כמו מעודד אותי 'תעלי תעלי' והנהג כבר ידע ולא שכח שהכרטיס שלי כבר שולם בתחנת היציאה... ולמשרד? כיצד הייתי קשורה בכל הקשרים האפשריים למקום שהוא מקום עבודה... שאת יוצאת בד"כ בשעה 16.07 בכדי לא לפספס את האוטובוס שיעזוב את התחנה בשעה 16.25, את לביתך והוא לענייניו... חברים, פאבים, בקיץ חופי ים... חיים של צעירים חסרי דאגות... ואני ה'שלו' לא שם לא איתו... לא חיבוקים לא נשיקות... לא מילים לא צחוקים לא מביטה בעיניו והוא... ובערבי שבת... ובימי שבת... עד ליום א' 08.00??? מה והיכן... 
לא לכאן ולא לשם... הבנתי שנותר לי זמן שאול... זמן שעלי לנצל אותו... עד ש... כי מי יודע. בכל אופן בחר עבורי המזל גבר שבעוקריו ובורידיו ובנימיו דם כחול... מול? 
איך אוכל לחזור אל הדירה? אל הבלוק... אל שכונת הבלוקים... אל הנשים... אל המדרכות... אל הצעקות והקללות... והבריונות... אחזור!!! אם צריך? 
עד יולי 1984.
התביישתי ללכת לבית המרקחת. בקשתי שיעשה את השליחות במקומי כי אני ודאי אכנס אעמוד בתור וכשיגיע תורי אומר לרוקח או לרוקחת 'סליחה טעות... תודה'.
אני... כוס לבדיקת הריון??? הרי כולם יצביעו עלי... ילעגו לי... כבר ראיתי את הרוקח מתפוצץ מצחוק 'לא נזהרתם, הא? חסכתם בהוצאות בית מרחקת'... לא אעמוד בזה... בקשתי והאיש שלי נראה מעט נבוך... 'מה כן' שאל... הנהנתי בראשי, הדמעות זלגו והרבה מהעיינים... לא היתה לי שליטה.בשקיות שמתחת לעיינים... 'אל תדאגי' אמר ויצא את המשרד... הייתי במתח נוראי... ויותר גבר המתח בידיעה שהגבר שלי, כמוני לא יודע מה יהיה אם...

'חיובי' לחשתי. מנסה לעמוד יציבה... חשה כאילו הרגליים הכבדות שלו חסרי יכולת לעמוד במעמסה... חשתי כאילו החדר מסתובב עלי... ואני לא מחזיקה שיווי משקל... תפס בי והושיב אותי על כסא... 'מצטערת' לחשתי פעם ועוד פעם... ולא אל הגבר שלי לחשתי... לחשתי לעצמי... לחשתי לעתיד שיהיה לי מכאן והלאה... הוא רץ להביא לי מיץ אשכוליות מהמקרר...ועוד אני מבכה את הימים הטובים רואה בהם את נחלת העבר... חשה את הסטירות שפני סופגות... את הבעיטות לכיוון הבן... את הצעקו והצרחות... את קיצוץ השיערות לבזות את הזונה...  לגמתי מעט... והוא שאל 'מצטערת?' 'מצטערת' אמרתי והבחור שלי החל לירקודש סביבי... שואג וצורח מרב שמחה... מאושר כל כך לא ידעתי שהוא יודע להיות... הבכי שלי הפך לבכי וצחוק מעורבבים אלה באלה... לתוך סחרחורת שחגה סביבי פעם אם כיוון ריקודו ופעם לכיוון הנגדי... נתתי לזרמים כולם לעטוף אותי... נורא רוצה שהוא לא יתפכח ויחליט החלטות אחרות...

רגעי האושר שלנו הפכו לאחר דקות למחשבה רצינית... מה יקרה מכאן והלאה. נתתי לו להחליט... גורלי בימים ההם היו בידיו... כל כולי חסרת ערך בלעדי ההחלטות שלו, הרצונות שלו...
ואז קבע 'את לא חוזרת הביתה'.
הייתי מאושרת פעמיים... שלוש יותר...
בימי רביעי אמי היתה נוהגת בשנת 1984... ללכת לשוק הכרמל לקניות עבור המשפחה... היו פעמים שהיתה מגיעה למשרד עמוסת סלים מבקשת מאיתנו עזרה להעלות את הסלים אז היה אישי לוקח אותנו ואת הסלים הביתה... והיו פעמים שהינו נפגשים בקצה השוק מעמיסים ונוסעים להעביר את הסחורה למטבחה... בפעם הזו אמרנו שנזמין את אמא למסעדה, כי אמא ממש סלדה מבתי קפה... ןלמען האצת היתה מעדיפה לאכול את תבשילה ולא מסעדות... אבל היה קל לשנע אותה... וכך אמא לא הבינה מה הבהילות ומה המאורע שבעבורו שיפודי פרגיות מונחות לפני, מגוון סלטים, פיתות ערקיו, קנקן מים ומיץ לימון ונענע בו... וזוג מחוייך באופן כמעט קיצוני... מחובק... מביט. 
אמא שישבה מולנו אמרה בבטחון שאינו ניתן להמיס אותו 'ידעתי שאתם זוג'... 
'איך ידעת אמא איך?' שאלתי ואמא הביטה בו ואמרה 'שמור עליה, היא אוצר'... 
ואז לחשה לי ככה באוזן 'אשכנזי??? הא תזהרי'... קרצה לי עין... ושאלה 'אז מה יש לכם להגיד לי'...
אני לא צלחתי את משימת אמא... הוא קצת ניסה להגיד משהו... אבל יצא משהו לא כל כך ברור... אז אמא שאלה 'מתחתנים?'... 
'אמא אני בהריון'... יצאו ממני המילים והדמעות והצחוק והבכי... ובחור צמוד אלי שהחיוך מאוזן לאוזן... לא סר ממנו..
אמא הביטה באיש שלי ואמרה לו בחצי לחש... 'אסור לה להיות בבית עד לחתונה'
והוסיפה 'אחרי החתונה? היא שלך'... 
אמא שלי כפרה עליה כמה אשה פשוטה... כמה מנקה בתים במקצוע שלה... ככה ניסיון חיים... ככה יכולת לתכנן ולבצע מטלות... נתנה לנו חודש... 'אחר כך תקח אותה לאן שתרצו'... חודש לתכנן זה המון המון זמן... ומי פלל שההריון הראשון שלי... ובכלל ההריונות יהפכו אותי מיד לגוש שמן וחסר יכולת לנוע??? בחודש השלישי נראתי כמו נגמ"ש... בחודש החמישי טנק...
כשהגענו חזרה למשרד... הוא בקש אותי לעסוק בענייני המשרד... והיו כאלה למען האמת... נכנס לחדר מנהל המשרד... והחל 'לעשות' טלפונים... מבעד לדלת שמעתי...
הוא לא צעק... כי הוא לא צועק... הוא לא צועק כי הוא לא כועס... אין בו את התכונה המופלאה הזו לכעוס... לרתוח... להתעצבן... ומאחר ומשפט בן שתי מילים קצרות זו פטפטת עבורו... אזי השתיקות אמרו לא מעט... הרבה... אפילו...
אחותו הבכורה רופאה שנשואה לרופא שינהם יצאו לגמלאות מאוד בכירים כל אחד במקצועו... הילדים שלהם... לא נופלים מההורים...
אחיו נכה צה"ל נשוי לאחות חדר מיון... אשה יפה שהשנים כמעט ולא נגעו בפניה היפות... בשיער הבלונד... אשת אשכולות... והוא למדן ומרצה... 
וזה הבנימין? בוגר ה'יחידה' אמרנו??? איש שצויין יותר מפעם אחת ע"י פעם אלוף פיקוד צפון ופעם ע"י הרמטכ"ל... על מה איש לא ידע... 
ומה 'לוקח'??? 
לאימו אמר 'שטויות'...

עברו שבועיים... נותרו שבועיים... יום רביעי בערב... לקחנו את אמא והסלים... אל החניה שמתחת לבלוק... העלה את הסלים... נשק לאמא, חיבק אותה אליו... סימן לאבא 'אהלן'... אמא הורידה תיק ישן (זה המעט שצברתי בכל חיי)... בקשה שלא אצא מהאותו...
אמא בכתה. אמרה שהיא מאושר

לצפיה ב-'נראה לי שזה פרק'
נראה לי שזה פרק
21/05/2018 | 15:39
2
21
בספר ולא מבוא..
לצפיה ב-'אם לקחת את הזמן וקראת...'
אם לקחת את הזמן וקראת...
21/05/2018 | 21:48
1
25
דעה 
לא לגבי התוכן כמו האופן, הצורה... 
כי לא רציתי להתחיל ב נולדתי... אמי שמה... אבי...
אחים שלי הם...
אגיע לשם ועוד איך...
לצפיה ב-'אני לא מבין בספרי החיים'
אני לא מבין בספרי החיים
22/05/2018 | 04:32
22
רק חושב שהוא צריך להיות משהו קצר ומסקרן לבאות..
לצפיה ב-'מבוא לספר המשפה'
מבוא לספר המשפה
25/05/2018 | 09:59
1
23
היי
גם אני כמו גבר בדרכו שלו חושבת שמה שכתבת כאן מהווה אולי
חלק מפרק או פרק שלם או לא יודעת איך את רוצה לכתוב את הספר.(הסיפור)
בכל אופן לדעתי קודם צריך לכתוב את כל הסיפור, ואז מתוך הסיפור
להוציא פיסקה שתהיה קצרה, מעניינת שתגרום לקורא לרצות
לקנות / לקרוא את ההמשך.
לדעתי נכון לכעת זה לא ממש מהווה מבוא, אלא אם מה שכתבת כאן
הוא הדבר הכי מעניין שהצלחת להוציא מתוך הסיפור.
צריך גם לערוך את הסיפור, על מנת שגם הכתוב יהיה ללא טעויות
וגם בעברית נכונה..

לצפיה ב-'ספר משפחה...'
ספר משפחה...
26/05/2018 | 23:50
14
אנחנו הסבא והסבתא מספרים את חיינו כאן 
לנכדים שלנו ולמי שיהיה נכדים שלנו...
מתוך עצי המשפחה שלו והמשפחה שלי...
והעץ שלנו שאנחנו הם הגזע...

אנחנו מעבירים סיפורים וחומרים לכותבת
שדואגת לאנשי מקצוע בתחום הכתיבה... ועד הכריכה
התמונות וכו'.

לצפיה ב-'מבוא לספר'
מבוא לספר
27/05/2018 | 01:06
1
18
מבוא לספר צריך להיות משהו קצר, תמציתי ומכוון, מעין הסבר ראשוני למה שעתיד להיות בהמשך.

בויקיפדיה מסכמים זעאת מצוין:

ההקדמה עוסקת בנושאים הבאים (כולם או מקצתם):

*  תיאור של מטרות הספר, מאפייניו וייחודו.
*  הצגת אמונות ודעות שהינחו את המחבר בקביעת אופי הספר ותוכנו.
   הגדרת האוכלוסייה שלה נועד הספר.
*  סקירה קצרה של פרקי הספר, יחד עם המלצות לקורא, על אופן השימוש בספר.     המלצות אלה כוללות:
   **  אפשרות לדלג על פרקים מסוימים בקריאה ראשונה של הספר, או וריאציות            של סדר הקריאה בהתאם למטרות הקורא.
  **   הנחיות ביחס לסימנים מיוחדים שמופיעים בספר.
  **   התייחסות לנושאים שונים, החורגים ממסגרת הספר, ואף-על-פי-כן קשורים 
        אליו.

דברי תודה
*  את ההקדמה נהוג לחתום בדברי תודה למסייעים ביצירת הספר.

חתימה
מקום כתיבת הספר, תאריך, שם המחבר.
לצפיה ב-'מודה... ותודה'
מודה... ותודה
27/05/2018 | 23:38
5
לצפיה ב-'כשהמסך יורד...'
כשהמסך יורד...
17/05/2018 | 07:33
6
45
נטע המוכשרת על גג העולם ועוד ימים טובים לפניה...ויום אחד היא תיעלם כמו הרבה זמרים וזמרות שחקנים ושחקניות פולטיקאים..המסך יירד עליהם ויהיו כוכבים חדשים.ארקדי דוכין שר:עכשיו אני כי ההוא הלך..
ואנשים עם אור זרקורים עליהם כבר לא יופיעו באמצעי התקשורת..
ואילו אני ואחרים מעולם לא היינו מפורסמים..ולא נהיה באור הזרקורים!!!
אז מה עדיף?
לצפיה ב-'עדיף תמיד לנסות ולהגשים את החלומות.....'
עדיף תמיד לנסות ולהגשים את החלומות.....
17/05/2018 | 13:35
4
18
גם במחיר שיום אחד תעלם, כך צוברים ניסיונות וחוויות.....נכון לעיתים הנפילה כואבת , אבל מי אמר שיותר טוב בגלל זה לוותר מראש...זה יכול להיות לפעמים כואב יותר.
לצפיה ב-'מסכים'
מסכים
17/05/2018 | 15:11
3
17
רק שהנפילה שלהם היא בגיל מאוחר וההחלמה קשה יותר..
לצפיה ב-'לא צריך לראות זאת כנפילה. להפך ...........'
לא צריך לראות זאת כנפילה. להפך ...........
19/05/2018 | 11:30
2
19
יש לפרגן לדור הצעיר, ולא להכנס לדיכי.
לצפיה ב-'מפרגן'
מפרגן
19/05/2018 | 13:11
1
17
חושב על עתידם...
לצפיה ב-''
19/05/2018 | 14:23
3
לצפיה ב-'בעולם הזה של המוזיקה...'
בעולם הזה של המוזיקה...
20/05/2018 | 21:13
14
ואני חושבת שעולם של האמנים כולם נע פעם למטה
ופעם למעלה ופעם למעלה ואז מתרסקים למטה...
אבל ניתן להסכים שהטובים באמת לא רק שורדים אלה משכיחים את הגיל שלהם...
נתחיל במתנה שקיניתי לאיש האהוב שלי...
ולי כרטיסים למופע של ozzy באמפי של ראשון לציון...
איש שהקריירה שלא החלה לפרוח בשנת 1968 ומעולם לא נבל...

אבל למה ללכת רחוק?
שלמה ארצי - ממלא את קיסריה באופן קבוע... כל הופעה של האיש הזה...!!!
בן דורו של שלמה ארצי וגם שיתפו פעולה שלום חנוך... 
אני בטוחה שלחוה אלברשטיין קהל עצום שאוהב אותה (אני פחות)...
המלך זוהר ארגוב שנפטר לפני עשרות שנים אבל הוא ממש ממש כאן...
והרשימה ארוכה... ארוכה ומכובדת מאוד

לצפיה ב-'פגשתי בורד כותבת ספרי משפחה ואילנות יוחסין...'
פגשתי בורד כותבת ספרי משפחה ואילנות יוחסין...
13/05/2018 | 19:39
4
35

ישבנו ב'תקוה' ארבע שעות...
היה מרתק ברמות מטורפות... אני חושבת שהיתה זו בחירה מעולה... ואני שמחה.
התקשרתי למסעדה קודם... בקשתי שישמרו לי שולחן מסויים... בקשתי שנגיע
יעמדו על השולחן מבחר של סלטים ופסטלים, בקבוק יין משובח... ושידעו שזו פגישה עסקית
ארוכה. מוכנה לשלם עבור שמוש יתר בשולחן... מנהל המשמרת התעקש...

אז למה השולחן ולמה התפריט...

ורד הגיע ברכבת מאזור חיפה לפגישה שאולי תשנה במעט את חייה,
במקום שאני ישבתי בו - ושם שינו את חיי... באותו המקום ואותו התפריט...
זה היה לפני כ-13 שנה.
טלפון ממספר לא מוכר, אבל יכולתי להבחין שעסקינן במספר טלפון אחד מיני
שאני מכירה... עניתי באדיבות... שכך אני נוהגת לענות למספרים לא מוכרים...
וכשאמר לי הגבר את שמו... לא היה לי צורך נוסף... הבעל בית של אחד המשרדים הגדולים בישראל
לראיית חשבון... שעסקי מבוקרים באותה החברה.
גבר נאה היה באותם הימים האיש בן ה-85 אולי 86, שהיה מקפיד
באותם הימים לקום בכל בוקר ולהגיע למשרדו לפני כל העובדים...ולעסוק במקצועו
בו הוא עוסק במשך כ-60 שנה ברציפות...
אימפריה שהמשנים לו הם בניו ובתו... ולצד אלה נכדות ונכדים... בתחילת דרכם.
ג'נטלמן.
'היכן היית מעוניינת לסעוד בשעת צהריים מאוחרות?' שאל
המחשבות התרוצצו בראשי לא בגלל שגבר עשיר בכל קנה מידה בא לפתות את ריקי לוי...
אלה לסיבה שמנהל האימפריה מעוניין לפגוש אותי באמצע יום עבודה...
ומי יודע מה רמת שכרו של הנ"ל לשעה? נתתי שם של מסעדה ב'תקוה'...
'יפה הצעת' אמר קבע את שעת הפגישה ובקש שאגיע רעבה...
כך היה.
ללא כל גינוני טקס, חיכה לי הגבר הזה עומד בפתח המסעדה, מלצר החליף אותי להחנות
את הרכב כיאה לאורחים vip...
הנחה אותי אל השולחן... עמוס בסלטים ובפסטלים, פיתות שרק חמות...
בקבוק יין... נראה כמו סרט אמריקאי הוליבדי במרכז 'התקוה'...
בזוית עין יכולה הייתי לראות כיצד המזמין הפקיד שתי שטרות בנות -.100 $ כ"א
למען שיפור רמת השרות ורמת הביצוע של הבשרים על הגחלים...
ניתן היה לראות כיצד הסך הרשים את עובדי המסעדה...
ארוחת vip של ממש.

'תרגישי חופשיה' אמר ופתח בטעימות ואני כמוהו...
עד שסימן למלצר שיבוא וימזוג לנו מבקבוק היין אל הכוסות...
טעם וסימן למצלר למזוג... 'סרט' אמרתי לעצמי...
יין משובח. אין מילים.בין סיום הטעימות לבוא מגש בשרים ראשון...
פתח 'ריקי לוי... לאן את רצה?'
שאלה שנפלה עלי כמו פצצה רבת משקל ממטוס...
רציתי להגיד לו לאיש שיושב מולי וטועם בנחת מכל הבא לפיו
שאני אשת עסקים לגיטימית שאני אשה מצליחה שכל מה שעשיתי וכל מה שאעשה
עשיתי בעשר אצבעות ידיי...
אלה שהמילים לא מצאו את הדרך לצאת מהגרון אל האוזניים השומעות... ואז פתח
והסביר לי נכין אני עומדת מבחינת היזנס שלי... אל מול היכולות שהצגתי עד כאן...
ומכאן לאן...
'את לא בינונית ואת ממש לא גדולה' סיכם...
ונתן לי טיפ לחיים... או לגדול למימדים גדולים באמת כולל מנגנונים ושאר צרכים...
(אם עזרת משרדו...) או שאני בוחרת לחיות... לטפל בעצמי ובמשפחתי...
שהרי אני אשה מסודרת מאוד, גם את הדור שאחרי והדור שאחרי כמה שלא יבואו לעולם יוכלו
במעט שכל לשמור על מה שעשיתי ולהנות מחיים טובים....

בחרתי בחיים.

עכשיו ורד יושבת בכסא שישבתי אני... ואני מולה במקום שם ישב הרואה חשבון...
טעמנו מהמטעמים... לגמנו מהיין המשובח... באמת משובח...
ושוחחנו על המקצוע היחודי של ורד, על העבודות שביצעה
עד היום... ספרתי לה בקוים כלליים את 'הסיפור' שלנו...  ואת הבקשה
לאילן יוחסין של הצד שלו ושל הצד שלי...
אשה מדהימה...
התאהבתי

הפקדתי בידה של ורד מעטפה... אמרה לי שלפני שמנתה את השטרות
היא חושבת שהגזמתי בסך... אמרתי לה שלא תצטער על המפגש הזה...
וכמו שאני זוכרת את הפגישה שפתחה לפני - את עצמי...
כך...

הזמנתי לורד מונית... (אמרה שיש לה די כסף לרכבת...) שלקחה אותה
עד פ]תח ביתה בצפון...
כל הדרך פטפטנו כאילו שהיינו חברות עשרות שנים...

מתרגשת לקראת הפרויקט... מתחילה מהאמצע לנסח הפרק האמצעי שלנו...
ועוד אעמוד על דעתי שהבן זוג שלי... יכתוב את המבט שלו על מה שהיה...
יהיה מעניין, לא?!
לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
14/05/2018 | 16:34
17
זאת מורשת יפה לדורות הבאים
לצפיה ב-'יה רבאק התעייפתי מלקרוא את המעיסעס שלך.'
יה רבאק התעייפתי מלקרוא את המעיסעס שלך.
14/05/2018 | 20:08
1
28
עד שמגיעים לסוף שוכחים את ההתחלה.
לצפיה ב-'זה קורה... זה קורה... אני יודעת...'
זה קורה... זה קורה... אני יודעת...
14/05/2018 | 21:17
24
וזה לא כ"כ נעים... שמעתי כן... כן...

לצפיה ב-'דרך צלחה'
דרך צלחה
15/05/2018 | 18:57
20
מקווה שהספר יהיהי ברור יותר קצת היה לי מתומצת (שולחת חיוך חיבוק וברכה)
לצפיה ב-'מודעה של גרושה באתר מסויים..'
מודעה של גרושה באתר מסויים..
09/05/2018 | 11:24
5
66
עוד עלי: מחפשת מישהו לצחוק איתו.. להתלבש יפה ולצאת לבלות! - יש דברים שלא אוהבת לעשות לבד...
מודעה יפה מודעה נוגעת,רגישה,חסכים של אישה לבד..
אז מה הבעיה?
למצוא גבר לצחוק איתו סבבה,אבל לא עליו!!!אז תשקלי מילים כשאת צוחקת איתו.
להתלבש יפה?אז גברים מעדיפים שתתפשטי ותהיי בלי בגדים יותר מאשר תהיי עם בגדים!!!
דברים לא לעשות לבד?כמו מה?להרוג ג'וקים?לסחוב סלים כבדים?
לטייל?יש חברות.לישון ביחד?מה עם הנחירות?
לא טוב להיות האדם לבדו אבל ביחד זה לא יותר מידי?

לצפיה ב-'מודעה מאוד יפה לטעמי, למה לחפש מתחת לאבנים מה לא טוב?'
מודעה מאוד יפה לטעמי, למה לחפש מתחת לאבנים מה לא טוב?
10/05/2018 | 14:20
1
20
לצפיה ב-'לא אמרתי לא טוב'
לא אמרתי לא טוב
10/05/2018 | 16:36
25
יותר מידי ציפיה ואז יש אכזבה שגורמת לאנשים לבנות מחשבות שליליות על אחרים..
לצפיה ב-'ועל זה נאמר בין השאר....'
ועל זה נאמר בין השאר....
11/05/2018 | 22:06
26
מותר צריך וחשוב לחפש את הנכון.  
גבר, לא אהבתי את  אִינְטֶרְפְּרֶטַצְיָה  שלך.

לצפיה ב-'לא טוב היות האדם לבדו...'
לא טוב היות האדם לבדו...
13/05/2018 | 18:47
1
23
למדתי על בשרי ואני מברכת בכל יום את הילדים שלי על שלחצו עלי...
לנסות ולחזור לחיות כבחירת ליבו של אביהם...
הדבר הכי גרוע בעולם זה להיות לבד... ואם מספרים שלעיתים
לחיות לצידו זה להיות גם הרבה לבד זה נכון מינוס...
כי לבד לבד זה איום.
אנחנו שנמצאים בעשור השישי לחיינו יודעות ויודעים שהילדים לאט לאט
עוזבים את הקן ובונים לעצמם קן משלהם. קינים בהתחשב  בונים בהרבה מאוד גורמים ולאו דוקא במקום מגוריה של אמא/חותנת..

אז כותבת המודעה רגישה דיה בכדי 'לדוג' לה... את האחד הזה שהיא תוכל לצחוק איתו לצעוק עליו כי השאיר את התחתונים על הרצפה בסלון... ואת הגרביים המסריחות על השיש במטבח... שלא מנקה את האסלה אחרי שגמר לחרבן ולא גרף את המים אחרי המקלחת...
להתלבש יפה ולצאת לבלות... בחוכמתה לא כתבה בלוי מהו... כמו שלא ספרה לנו איזו חצאית/שמלה או שורטס... תלבש... כי בילוי מול האקרן בסלון... תחת סמיכת
פיקה חמימה... זה בילוי... בדיוק כמו להטעטף בו... על השטיח מול האח... מזמינה אותו אליך...

לא?
לצפיה ב-'או ...... טובים השניים מן האחד.'
או ...... טובים השניים מן האחד.
19/05/2018 | 11:33
4
לצפיה ב-'עבודה ראויה'
עבודה ראויה
11/05/2018 | 12:22
23
מהי עבודה ראויה? כזאת שמתחשבת בצרכים המשתנים של העובדים? שכר מתאים?

במסגרת מחקר בנילאומי שנערך במעבדה להתפתחות קריירה של אוניברסיטת תל אביב אנו בודקים מהי עבודה ראויה

אנא הקדישו 2 דקות למענה על השאלון הבא:

לצפיה ב-'מחפשת גברים שנמצאים בזוגיות - מחקר בנושא זוגיות ומצב רפואי'
מחפשת גברים שנמצאים בזוגיות - מחקר בנושא זוגיות ומצב רפואי
08/05/2018 | 10:47
14
היי חברים , שמי רינת ולצורך סיום לימודי תואר שני בעבודה סוציאלית אני עושה מחקר בנושא זוגיות ומצב רפואי . זקוקה לגברים מתנדבים שנמצאים בזוגיות שיענו על השאלון המצורף מטה בלינק . השאלון אנונימי לחלוטין וגובה מספר דקות לכל היותר . תודה לעונים היקרים

לצפיה ב-'פיג'מה אלא מה???'
פיג'מה אלא מה???
07/05/2018 | 09:38
9
45
אני לא להשתי פיג'מה בחיים,טוב אולי שהייתי ילד קטן.אבל אני יודע שהרבה לובשים בגוונים וקישוטים..אני משער שהצעירים פחות לובשים ממבוגרים..ביום חורפי זה מתאים ויפה אבל בקיץ?
איך אתם/ן?
לצפיה ב-'פיג'מה נראה לי ממש דבר מיותר, טישרט מטריקו נח ומכנס'
פיג'מה נראה לי ממש דבר מיותר, טישרט מטריקו נח ומכנס
07/05/2018 | 18:33
21
מספיק....
לצפיה ב-'פיג'מה... חחחחח למה?'
פיג'מה... חחחחח למה?
07/05/2018 | 23:50
1
20
חולצת T רחבה לפלג גוף עליון...
ותחתונים לפלג גוף תחתון - ולא יותר מזה לכל עונות השנה כי...

לפנק את עצמנו בחורף אני משתמשת בכמה אלמנטים 
גבר
שמיכת פוך (של פעם)
סדין חשמלי...
בקבוק חם לכפות רגליים...

בקיץ - שמיכה דקה ופרחונית...
בלילות נוראיים - מזגן
בלילות רגילים מאוור תקרה מפנק.
לצפיה ב-'נשות הפורום'
נשות הפורום
08/05/2018 | 05:17
16
יפה לכן האופנה במיטה..אז אולי הפיגמות הן נחלת הדור הצעיר...כן גם אצלנו בבית אין פיג'מות אבל מצחיק אותי לראות נשים שיוצאות עם פיגמה לטייל עם הכלב.
לצפיה ב-'אתה בטוח שאתה שואל?....'
אתה בטוח שאתה שואל?....
11/05/2018 | 22:09
2
15

לצפיה ב-'כן ויקי'
כן ויקי
12/05/2018 | 08:48
1
13
לצורך סקר פורום
לצפיה ב-'חחחחח אהבתי את הסקר'
חחחחח אהבתי את הסקר
13/05/2018 | 00:01
6
לצפיה ב-'מה זה פיג'מה'
מה זה פיג'מה
19/05/2018 | 11:34
2
5
לצפיה ב-'לבוש למיטה'
לבוש למיטה
19/05/2018 | 13:13
1
18
משמש כשלא עושים סקס בעירום..
לצפיה ב-'מההההה .. כשהולכים למיטה מתלבשים חחחחחחח'
מההההה .. כשהולכים למיטה מתלבשים חחחחחחח
19/05/2018 | 14:29
8
לצפיה ב-'שבת שלום-במחשב'
שבת שלום-במחשב
04/05/2018 | 16:51
2
20
אני יושב לכתוב שבת שלום בפורום ונזכר לפני 50 שנה שאם רציתי לכתוב למישהו או אנשים זה היה בפתק או  כרטיסיה.
ללכת לבנק הכסף נוהל בכרטיסיה,ללכת לרופא בקופת חולים הרופא רשם את סיבת המחלה והטיפול בכרטיסיה.והכי מצחיק אם לא היו מחזירים לקרטון במקום הנכון..לפני מה שמו ואחרי מה שמה..היו מחפשים אותנו בלחץ!!!
שבת שלום וירטואלי בלי כרטיסיה,בלי קול.רק מילים כתובות.
לצפיה ב-'ישנם תחומים שנח מאוד מחשב.....אבל בתחום האישי , חבל'
ישנם תחומים שנח מאוד מחשב.....אבל בתחום האישי , חבל
07/05/2018 | 18:35
10
לא כותבים יותר מכתב, פתק, משהו אישי ומיוחד.
בקופ"ח לפעמים מבאס אותי כשאני מחליפה רופא.....הוא רואה במחשב אצל מי הייתי וכ'ו....איבדנו לגמרי את הפרטיות.
לצפיה ב-'אני "שונא" את האינטרנט, זאת רואים לא פעם שמישהו כותב ברשת'
אני "שונא" את האינטרנט, זאת רואים לא פעם שמישהו כותב ברשת
19/05/2018 | 11:41
4
ובכן אני דווקא אוהב אותו.
אתמול הייתי צריך לבצע תשלום.
נכנסתי לאפליקציה של הבנק שלי, הכנסתי סיסמא, סימנתי את הפעולה הרצויה, פרטי מקבל התשלום, סכום ואישור ותוך פחות משתי דקות התשלום בוצע, קיבלתי אישור על התשלום, צילמתי צילום מסך ושלחתי את האישור בווטסאפ למקבל התשלום.
הכתיבה ערכה זמן רב יותר מהביצוע עצמו שלא נדבר על כך לגשת לבנק לחכות בתור וכו'.
אז אני אוהב את האינטרנט ומנצלו רק לדברים טובים.
לצפיה ב-'כוחו של כישוף-סיפור קצר'
כוחו של כישוף-סיפור קצר
03/05/2018 | 05:58
3
29
לפני מספר שנים הייתי זקוק להלוואה מהבנק.אלף חמש מאות  שח לחודש בלבד.הפקידה סירבה.לא נתנה הסבר.לפני שהלכתי צילמתי אותה.למה אתה מצלם אותי שאלה.כי אני הולך להטיל עלייך כישוף עניתי.למחרת טלפון מהמשטרה.הוזמנתי לחקירה.הטלת כישוף על א....צחקתי.מה באמת קיים בעידן החדש כישופים?כאילו אנשים מאמינים ביכולות כאלה?כאילו אני האדם שזקוק לאלף חמש מאות שח לחודש יש בו יכולות לכישוף?אבל איום זה איום והגעתי לשופט.לפני כן הזמנתי עיתונאים  בזכות קשריי בעבודתי בעיתון שיתנו סיקור על המשפט של ציד המכשפות המודרני.השופט התאפק לא לצחוק מהסיפור ההזוי.בסוף הגענו להסכמה.אני אקבל את ההלוואה אמחק את התמונה של הפקידה מהנייד ולא אאיים בכישופים.הסכמתי.במילא אני לא מכשף.אבל כולנו יודעים כוחה של מילה שנזרקת ליקום..
לצפיה ב-'רגע, האם זה אמיתי'
רגע, האם זה אמיתי
19/05/2018 | 11:43
2
8
לצפיה ב-'חלק כן.החלק הראשון'
חלק כן.החלק הראשון
19/05/2018 | 13:16
1
7
השאר סיפור..
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחחח'
חחחחחחחחחחחח
19/05/2018 | 15:37
2
לצפיה ב-'אייך אתם בחמסין?'
אייך אתם בחמסין?
02/05/2018 | 08:02
5
27
אותי זה הורג לא נפרדת מהמזגן לרגעעעע
לצפיה ב-'אני אוהב חורף'
אני אוהב חורף
02/05/2018 | 08:12
16
הולך עם חולצות קצרות בקור כי אני טיפוס חם,אז בקיץ סובל מאוד.!!!!!
לצפיה ב-'חצי מתה...'
חצי מתה...
03/05/2018 | 01:41
2
22
אבל חיה בין הבית לחצר למרפסת... מתה מחום פשוט ככה.
אוהבת מזגנים אש... אבל 
נטפל ונתענג...
לצפיה ב-'חחח הרגת אותי '
חחח הרגת אותי
05/05/2018 | 19:41
1
16
דרום אדום לא?
לצפיה ב-'שונאת קור....לכן בחורף לא טסים לאירופה....'
שונאת קור....לכן בחורף לא טסים לאירופה....
07/05/2018 | 18:39
8
לצפיה ב-'כ"ל, המזגן מקרר את כל הבית, ועיני מוציא את האף'
כ"ל, המזגן מקרר את כל הבית, ועיני מוציא את האף
19/05/2018 | 11:44
1
לצפיה ב-'מה שלא הורג מחשל..'
מה שלא הורג מחשל..
01/05/2018 | 08:26
2
29
סיפור אישי של חודשים אחרונים.בסוף נובמבר פוטרתי מעבודתי מכיוון שהחברה נקלעה לקשיים.זה היה סוף העולם בשבילי בגיל 55.לא עברו שבועיים ואבא שלי אושפז בטיפול נמרץ.היה מונשם חודשיים.לא חיפשתי עבודה.יומיום בבית חולים להיות איתו להרטיב לו את השפתיים לדבר איתו.למרבה המזל הוא התאושש הכנסתי אותו לבית אבות מכרתי את דירתו.כמובן הכל תהליכים ארוכים.כעת אני חוזר לחפש עבודה בתקווה שאמצא מהר בגילי.אלה היו סימני דרך לא למצוא עבודה כי הייתי צריך להיות עם אבי.האם יהיו לי סימני דרך למצוא את המקום הנכון?מה שרציתי לשתף שמה שנראה לפעמים סוף העולם לעצמנו לעיתים זה לא קורה סתם..ובעיקר מצאתי כוחות נפשיים להיות חזק כשאני על הפנים..שולח חיבוק וחיזוק למי שצריך/ה בחייו/ה.
לצפיה ב-'ב ה צ ל ח ה'
ב ה צ ל ח ה
01/05/2018 | 09:59
1
18
מה התחום/ המקצוע שלך?
אין ספק שלמצוא עבודה בכל גיל זו משימה. מאמינה באמונה שלמה שמי שרוצה לעבוד ימצא עבודה נקודה. אלוהים עדי נפש יצירתית שכמוני... חחחח

לצפיה ב-'מקצועי'
מקצועי
01/05/2018 | 10:20
20
מנהל חשבונות לקוחות

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא יחסים בין כלה לחמות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום שני הקרוב תתארח ליאת פדות, מאמנת לתקשורת...
אירוח בנושא יחסים בין כלה לחמות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום שני הקרוב תתארח ליאת פדות, מאמנת לתקשורת...
אירוח בנושא טיפוח ושמירה על עור הפנים בגיל השלישי
אירוח בנושא טיפוח...
ד``ר רון יניב יענה על שאלות בנושא טיפוח ושמירה על...
אירוח בנושא טיפוח ושמירה על עור הפנים בגיל השלישי
אירוח בנושא טיפוח...
ד``ר רון יניב יענה על שאלות בנושא טיפוח ושמירה על...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

ד
זקוקים להשתלת שיניים?
יהל - ייעוץ, הכוונה וטיפול למשפחה והגיל השלישי
יהל - ייעוץ וטיפול
פורום תביעות ביטוח סיעודי
תביעות סיעוד

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה