לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום חמישים פלוס

שלום.בדרכי בחיים פגשתי מכל הגילאים ומצאתי בני אדם עם חוכמת חיים,בעלי ידע,ניסיון אישי ומקצועי,אנשים טובים,רגישים,בעלי נתינה...למרות שהפורום מוגדר מגיל 50 עד 60 אשמח שמכל גיל יכתבו בפורום..בסופו של דבר גיל הוא רק לימי הולדת ולמוסדות המדינה.תודה,גבר בדרכו שלו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חמישים פלוס

שלום.בדרכי בחיים פגשתי מכל הגילאים ומצאתי בני אדם עם חוכמת חיים,בעלי ידע,ניסיון אישי ומקצועי,אנשים טובים,רגישים,בעלי נתינה...למרות שהפורום מוגדר מגיל 50 עד 60 אשמח שמכל גיל יכתבו בפורום..בסופו של דבר גיל הוא רק לימי הולדת ולמוסדות המדינה.תודה,גבר בדרכו שלו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'ביישנות'
ביישנות
22/06/2017 | 08:44
5
22

ביישנות היא משהו משונה. לפעמים היא מסתירה כל מה שעושים. לפעמים היא מובילה לבררנות.
היא יכולה לגרום לברבר כמו איש לא שפוי ולומר דברים בלי הקשר.
היא יכולה לגרום להיראות קר ומתנשא כשבעצם זה כלל לא נכון.
הביישנות לובשת פנים רבות
הביישנות מונעת להיות במיטבנו.
יש מי שמוכן לשתף ביישנות אצלו בחיים ומהו הפספוס????

לצפיה ב-'נראה לי שאצלי'
נראה לי שאצלי
22/06/2017 | 10:00
1
15
כשמישהי מצאה חן בעיניי התביישתי לפנות אליה.אולי הביישנות גם נקראית:חוסר ביטחון..
לצפיה ב-'היי'
היי
22/06/2017 | 12:52
11

גם יכולהיות

תודה תודה
לצפיה ב-'כן זה אני בהחלט '
כן זה אני בהחלט
22/06/2017 | 12:29
1
15
מאז ומתמיד הייתי כזה, ותיארת חלקית את זה, 
הייתה לי שכנה שהייתי מאוהב בה מגיל 11 ועד היום לא שוכח אותה, היינו ידידים טובים, היה ברור מאוד שאני מאוהב בה, אבל חשבתי מי אני שאבקש ממנה "חברות" שהייתה מאוד מחוזרת,היינו ידידים מאוד טובים  ואפילו שהיו לה קשיים בחברות עם מישהו שאני מכיר הייתה מתייעצת איתי, 
גם כשיצאתי עםם מישהי וביקשתי לצאת איתה הייתי רועד כולי
כשקיימתי יחסי מין בפעם הראשונה התביישתי להיסתכל עליה בפנים,
אחרי שהתחתנתי עבדתי במשרד מסוים והייתי בין הייתר מחלק דואר פנימי, והייתה  מבוגרת ממנה ב10 שנים לפחות גרושה די יפה ושמורה טוב, והיינו ידידים טובים, והתחלתי לפנטז עליה, יום אחד הייתי אמור לקחת ממנה משהו דחוף למחרת בבוקר לעשות מחוץ למשרד, היא שכחה בכוונה או לא את זה במישרד, ונישפגשנו שם, והתחילה לרמוז לי שאנחנו לבד ו.... 
אני טמבל במקום להגיד הנה אני מגשים פנטזיה, גמגמתי כמה מילים וברחתי מהמשרד, עד היום אני מרביץ לעצמי כשאני נזכר בזה, יומיים התחמקתי ממנה והשתדלתי לא לעבור לידה, היא נעלבה ממני והטון דיבור שלה היה מעט שונה ממה שהיינו רגילים, אחרי כמה ימים השלמנו אבל לא נתצנה לי הזדמנות שנייה
כל זה נבע מביישנות ייתר, 
יש עוד הרבה לספר
אבל אני מתבייש

לצפיה ב-'היי'
היי
22/06/2017 | 12:51
12

וואאאא

תודה תודה

לצפיה ב-'ביישנות '
ביישנות
23/06/2017 | 08:27
6
יכולה להיות גם מענווה וצניעות
יש בה גם יופי
לא חושבת שיש פספוס בביישנות
לא תמיד נכון המשפט המפורסם
לא הביישן למד
לצפיה ב-'שחקנים שמוחברים לכתות..'
שחקנים שמוחברים לכתות..
21/06/2017 | 08:14
2
17
הייתי מרותק לסידרה סיפורה של שפחה עד שקראתי שהשחקנית הראשית חברה בכת מסויימת.ולפתעז חבר גם בכת מסויימת.גם בארץ יש שחקנים שנמצאים בכתות מסויימים.כמובן גם אנשים פשוטים אבל הם לא מפורסמים.כן,יש לי משהו נגד הכתות האלה.לא אוהב שטיפות מוח או דרך חיים שמוכתבת על ידי אחרים..

לצפיה ב-'אתה בטח מתכוון לסינטולוגיה'
אתה בטח מתכוון לסינטולוגיה
21/06/2017 | 20:41
1
12
בזמנו שלומית אהרון ן יובל דור היו שם.
לצפיה ב-'לא רק היא'
לא רק היא
22/06/2017 | 08:10
10
יש עוד פחות מוכרות..
לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:34
1
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-'הגילאים של פרסומות רפואיים..'
הגילאים של פרסומות רפואיים..
20/06/2017 | 07:33
6
30
פעם כשהייתי צעיר עברתי בשניה בעיתונים על פרסומות שקשורים לבריאות והנה אחרי 50 הפרסומות "מדברות" אליי:סובל מכאבי גב תחתון יש מכשיר ...סובל מדורבן יש מדרסים..סובל מ...יש פיתרון..למזלי הפתרון לאי אונות טרם מתאים לי אולי בעתיד הלא רחוק.
אז בעבר אם עברתי דף היום אני קורא גם את האותיות הקטנות בפרסום...ויום אחד  אתחיל לחפש בתי אבות או חברות של מטפלים זרים או קלבונועית לנסיעה ברחובות...
לצפיה ב-'מציע להתחיל לחפש כבר מעכשיו'
מציע להתחיל לחפש כבר מעכשיו
20/06/2017 | 09:40
2
20
כשנצטרך את זה כבר לא יהיה לנו כח לחפש
לצפיה ב-'כן צודק..'
כן צודק..
20/06/2017 | 11:40
1
15
השאלה מה מהכל?
לצפיה ב-'אישית הייתי מתחיל בפיליפינית'
אישית הייתי מתחיל בפיליפינית
20/06/2017 | 14:59
7
לצפיה ב-'מצבך טוב'
מצבך טוב
20/06/2017 | 12:52
2
15
ביךדותי היינו צוחקים על אמי ז"ל שהיתה קוראת מודעות אבל......אולי זה קשור לעובדת היותה ניצולת שואה.
לצפיה ב-'עבדתי במקום עבודה'
עבדתי במקום עבודה
20/06/2017 | 14:00
1
17
שהמזכירה הייתה פותחת עיתון ישר במודעות אבל..
לצפיה ב-'מקום נורא לפגוש בו מכרים '
מקום נורא לפגוש בו מכרים
20/06/2017 | 16:53
7
לצפיה ב-'מחקר בנושא עוול ופגיעות - אוניברסיטת חיפה'
מחקר בנושא עוול ופגיעות - אוניברסיטת חיפה
20/06/2017 | 10:43
1
13

למחקר שלי בנושא פגיעות ועוול שעוברים בחיים, אבקשכם לענות על מספר שאלות קצרות. השאלון אנונימי לחלוטין.
אודה מאוד על כל מענה, שיתוף והפצה בפייסבוק/ וואטספ ומייל.

http://HaifaCATRC.qualtrics.com/jfe/form/SV_1OeWcz...

לצפיה ב-'עניתי'
עניתי
21/06/2017 | 12:16
3
לצפיה ב-'היא כבר לא שפחת המין שלו'
היא כבר לא שפחת המין שלו
18/06/2017 | 08:20
8
34

זהו סיפור קצרצר, המתאר מצב שיכול לקרות לכל אחת ובאשר גילה. אם את "שם" , אפשר לצאת, גם עם עברו כבר "מיליון שנה". אם את היית "שם" ויש לך הכוח לחזק אחרות, גם שווה 
בכל אופן, לכל אישה יש לה האיכות משלה. וכשהיא במקום הבריא לעצמה ולחייה, שום "כוח" לא יוכל לזעזע את חייה לשלילי שבו. 
הסיפור בהומור: 

כל בוקר היא משתדלת להתעורר עם חיוך על הפנים. מודה שעשהה אישה ולא שיפחה.נזכרת בההוא, שהתרגל לנוחות בלתי רגילה, כל "פיפס" של פון, התיצבה מולו.פושטת את בגדיה . חושפת מערומיה. והוא עם גופו הגשום, עוטה עליה. מפרק את יצרו עד הסוף. ואז מבקש בנימה רכרוכית ושטנית, שתצעד בשקט הס לעבר הדלת ובלא שאמו , אשר עדיין הוא בחיתוליה,תחוש ותחשוף. תרד במדרגות ביתו לבדה, והוא ילווה אותה בנחירותיו המגושמות לביתה" 
המצחיק או העצוב, היא הסכימה.תמיד הסכימה 
עד לאותו יום, אחרי שנעלם לו וחזר ואף ביקש רק שתסלח לו, עלתה ההארה. שלחה לו את המסר " המוחץ והקוטל"- 
"הסליחה שווה -500 ועוד כמה אפסים ש"ח". 
הוא בלע את רוקו  ואף כיבד את עצמו להרים פון אליה. התחנף והתחסד. לא הבין מה קרה לשפחת המין שאליה התרגל. 
 אך היא יישרה מבט למראה, ששקפה את יופיה העז, ובלחש סקסי השיבה לאותו איש מגושם בגופו- "פשוט נזכרתי בבקשתך- מהו חובך לסליחה? אז זוהי רק ההתחלה" 
נתקה את השיחה הדוחה של אותו איש. 
המשיכה לחייך ולהודות גם לו. 
 בזכות הכל היא כבר לא שפחה של מין לכל אחד. גופה הוא מכרה הזהב ויוקרה הינו ערך מוסף רק לאחד ויחיד שיוכיח לה זאת באהבה.

לצפיה ב-'סיפור הומור'
סיפור הומור
18/06/2017 | 10:07
1
17
אבל מן הסתם שיש נשים שהיו כאלה למען כסף ולמען ביטחון..
לצפיה ב-'היי'
היי
18/06/2017 | 18:35
15

בוודאי שיש

לרוב זה מותנה מראש עם הסכמת הצדדים
לצפיה ב-'בתחילה זה היה בחינם ואח"כ החליטה לדרוש תשלום ?'
בתחילה זה היה בחינם ואח"כ החליטה לדרוש תשלום ?
18/06/2017 | 12:04
2
21
את יודעת איך קוראים לאחת כזו בעברית ?
לצפיה ב-'היי'
היי
18/06/2017 | 18:38
1
22

אני לא יודעת איך קוראים לאחת כזו

אבל, הסכום שבקשה, הגיע לרמה כזו עם פנייתו אליה לסליחה.
הסליחה היא השווה.
מדוע השיפוט??????
לצפיה ב-'השיפוט מהסיבות הר"מ'
השיפוט מהסיבות הר"מ
18/06/2017 | 23:12
24
כאשר את כותבת פוסט בפורום סביר כי הוא מיועד לכל הקוראים (אחרת זה היה כתוב בפרטי) ומאחר וכך סביר כי חלק מהקוראים גם יגיבו.
אפשר לקרוא לתגובת הקוראים התייחסות ואפשר לקרוא לה שיפוט, זו בחירה שלך.

מה שמקומם אותי בסיפור בלי קשר אם הוא דמיוני או אמיתי (אני משוכנע שגם אם הוא דמיוני הרי שיש לא מעט סיפורים אמיתיים כאלה) הוא ההתייחסות לקשר מיני בין גבר לאשה כקשר בו האשה נותנת והגבר מקבל. זו גישה שמתאימה לתקופה של לפני חמישה או יותר עשורים ולא לימינו.

בקשר מיני שני הצדדים גם נותנים וגם מקבלים ולכל אחד מהצדדים יש סיבה טובה מדוע להמשיך בקשר ולכן הצגת הצד הנשי כצד מנוצל, נגרר וסביל היא גישה שלדעתי עבר זמנה אלא אם כן מדובר בקטינה או באשה שאינה בריאה נפשית שאז כבר מדובר בעניין פלילי.
לצפיה ב-'אין לי אלה להיסתכל בחיי'
אין לי אלה להיסתכל בחיי
18/06/2017 | 20:00
1
15
ולא בגלל שאני מתחסדת או משהו... ממש לא!
אני אם ניתן להגדיר את אני מאז שאני אני... אשה 
של איש אחד.
לא בחרתי בכך מתוך איזה תכנון שהיה קיים 'אצלנו'
אצלנו - הפחות יפות... הלא חתיכות... וכאלה.
אלה שאמא היתה 'מזמרת' לנו שבסופו של דבר הגבר
מחפש את הבתולה ואת הבשלנית... 
לא אפתח כאן את המפגש שבין הנערה הגמלונית והכפופה 
מ'הרכבות' או מקסימון מה'בלוקים'... לבין הבחור שבעורקיו זורם דם כחול...
פנטזיה של כל ילדה הכי טובה מהבית הכי טוב...

ולאן אני הולכת.
ולאן אני באה...?
רוצה להגיד שבין גבר לאשה ובין אשה לגבר... בחדר השינה...
כשלשונה עמוק בתוך פיו... והוא עם גופו הגשום עוטה עליה...
והיא במערומיה... איש או אשה לא ידע מה היא חשה באותן רגעים והוא?
כנ"ל.
ואולי היא ניצלה אותו... אולי פיזזה ורקדה שמחה על המשחק שזה עתה שיחקה בו??? לענג אותה...

פשוט נגיד לעצמנו - לא יודעים.

לא צריכים לדעת עניין כ"כ אישי... הכי פרטי הכי הכי פרטי.
עלינו אמרו 'הוא עשה אותה'
               'הוא הרים אותה מאשפתות'
               'בלעדיו מה היתה?'
די ברור לא?
אבל כשמקשיבים לו... מקבלים פרופורציה אחרת לחיים... מכל בחינה.
את מידת ההתרגשות... ההתפרקות... שהאיש שלי חש באותו הלילה...
שהופעתי לכבודו... אחרי עשר שנים של ניתוק...
האם הדיבורים של מקהלת הדוברים, הידענים.. השתנתה???
לא!
אבל הוא בכה.איש שלא יודע לבכות בכה... בכה ולא יכול היה להירגע...
ואני שלו... והוא שלי ויש בנו תקווה להיזדקן ביחד...
לצפיה ב-'תודה'
תודה
19/06/2017 | 08:22
7
לצפיה ב-'אז מה? בסופו של יום היא הבינה שגופה שווה מכרה זהב'
אז מה? בסופו של יום היא הבינה שגופה שווה מכרה זהב
19/06/2017 | 15:05
16
ואין שום סיבה שהיא תעניק אותו בחינם?
לא כל כך הבנתי את הסיפור המוזר הזה
לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2017 | 10:34
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

לצפיה ב-'הטנטרה האותנטית מכוונת אל ההארה'
הטנטרה האותנטית מכוונת אל ההארה
17/06/2017 | 09:05
2
26
משתפת פוסט של המדריך אגני אל-
‏מנחה ומטפל מיני בטכניקת "סוד הלוטוס"‏ ב-‏רזי הלוטוס מיניות מקודשת‏
‏מלמד במסלול לאהבה ומיניות מקודשת‏ ב-‏רזי הלוטוס מיניות מקודשת‏
למד ‏מדעי הרוח אנתרופולוגיה‏ ב-‏Tel Aviv University | אוניברסיטת תל-אביב‏
למד ב-‏‎OSHO International Meditation Resort. Pune. India‎‏

גם בגילנו, וזוהי השקפתי, שווה להכיר ואף ללמוד וליישם מיניות נשגבת, שמרפאה, אם ובמידה, אתגרים , שנשארו "תקועים" ברגשות כואבים בחיים

הטנטרה האותנטית מכוונת אל ההארה.
סוגי הטנטרה השונים
 קיימים ארבעה סוגי טנטרה:
טנטרה לבנה - שהיא הטנטרה הטקסית (כוללת תפילות, מנטרות, טקסים, מדיטציות וברכות שאינם קשורים למיניות אלא לזיווג התמידי שקיים במציאות בין הניגודים בטבע כמו יום ולילה, חורף וקיץ, זכרי ונקבי וכו'). עוסקת במדיטציה, יוגה ובכל השאר. יש גם חלוקה פנימית שלה לטנטרה של צד ימין ושל צד שמאל. המקור ההודי דורש תהליכים איטיים וארוכים של הקדשה, התרחקות ממגבלות ארציות דרך ההתקרבות אל האלוהויות ושינוי פנימי.
טנטרה אדומה- עוסקת במיניות מודעת, מכילה טקסים שיש בהם עירום, אלכוהול ואוכל. טנטרה זו יותר גופנית כמו הטקס שיווא שאקטי ומטרתה להגיע לטראנס ואחדות עם היקום.
 מתייחסת למיניות כדרך נוספת להגיע להארה הן כאינדיבידואל והן תוך שימוש בבן/בת זוג, הטכניקות המיניות שבה, מאפשרות מיניות מודעת השונה מהמיניות המקובלת במערב. על פי תפיסת הטנטרים, קיימת באדם "אנרגיה מינית" קונדליני. היכולה להשתנות בעוצמתה ולנוע דרך נתיבים שונים בגוף, אשר משמשים בדרך כלל לזרימת אנרגיית החיים.
טנטרה שחורה- משתמשת בטקסים שמטרתם לשנות את המציאות, כמו טראנס, נעזרת בסמים ובשמים.
 שהיא לא ממש טנטרה, היא מעין אגדה ויש המשייכים אותה לקסם שחור. לא יודעים עליה יותר מדי והיא מאוד מעורפלת.
כיום, הסוג הנפוץ ביותר הוא הניאו-טנטרה- הטנטרה החדשה
והיא המיזוג של הטנטרה הקלאסית עם עקרונות גופנפש.
 היא נקראת לפעמים טנטרה - תרפיה כיוון שהיא עוסקת בייצוגים הזכריים והנקביים בנפש כמו דימויי אב ואם, בעיות בזוגיות ובמיניות ועוד.... אחד מהאישים הבולטים שהביאו את נאו-הטנטרה אל המערב היה בגואן רג'ניש (אושו), אשר הכניס ללקסיקון את המושג נאו טנטרה כדרך המשלבת את הידע העתיק של הטנטרה יחד עם הידע והפתיחות אשר התפתחו במערב ) שיטה זו החלה לפני עלייתו של אושו אך הוא זה שהפיץ אותה ברמה העולמית).
 השימוש בטנטרה ככלי לתרפיה, מאפשר לגלות את הקשר הבלתי ניתק בין הגוף לנפש, תוך שימת דגש על החסימות הריגשיות ומקבילותיהם הפיזיות, מציאת המקור לחסימות אילו וכיצד ניתן לרפא אותן.
 הטנטרה כתרפיה, מאפשרת התמודדות עם טראומות ריגשיות ומיניות אשר פוגעות בתפקוד המיני, מערכות יחסים ואף בבריאות הפיזית. כמו כן, היא מאפשרת תקשורת טובה יותר של המטופל עם עולמו הפנימי וכתוצאה מכך, תקשורת בריאה עם הסובבים אותו.
 כמו כן, משמשת הטנטרה בין השאר לטיפול זוגי: הן ככלי להעשרת הזוגיות וחיזוק הקשר הריגשי והמיני, והן בטיפול במשברים זוגיים. וזאת בשל יכולתה של הטנטרה להבין לעומק את היחס המיוחד שבין זיכרי לניקבי ביקום ואת המהות האנרגתית של המפגש ביניהם, ידע עתיק זה מאפשר יצירת הרמוניה פנימית וזאת בעזרת המדיטציות והטכניקות השונות (הכוללות בין השאר טכניקות ריפוי המיני כמו עיסוי טנטרי לצד טכניקות שאינן מיניות).
יש גם את הטאו-טנטנרה מיזוג בין שני העולמות. 
 אגני: מנחה סדנאות טנטרה ומיניות מקודשת

לצפיה ב-'נראה לי שחלק'
נראה לי שחלק
18/06/2017 | 04:38
1
14
הטנטרות מיועדות לגילאים מסויימים.כלומר בגיל 60 או מעלה לא ניתן ליישם חלק מהם.אולי גם מחמישים ומעלה..אשרי מי שמיישם טנטרות כי זה מין מהנה ומדהים.
לצפיה ב-'היי'
היי
18/06/2017 | 08:23
12

תתפלא, לכל גיל זה מתאים. גברים מעל הגיל ה- 50 , אשר יכולה להם להיות בעיית זקפה ונעזרים בכדורים, , תהליך טנטרה, יכול לחזק גם את האונות.
לכן אני מעלה ומשתפת על כך.
וממליצה על מדריך שאני מכירה

לצפיה ב-'אני "רואה"אנשים הזויים!!!!'
אני "רואה"אנשים הזויים!!!!
15/06/2017 | 11:44
4
38
אז אתמול  בתחנת אוטובוס ראשי הופנה רגע לאתר בניה.מטר ממני בקו הראיה עמד גבר מבוגר.לפתע צעק עליי מה אתה מסתכל עליי,יא הומו וירק עליי.המשיך לקלל כשאני מחזיק את עצמי לא לתקוף אותו.כשראה שאני מביט בו בעיניים מפחידות התרחק ממני..
אבל אוטובוס הוא מקום לדברים מוזרים.אישה שעולה ומבקשת מהנוסעים שישלמו בשבילה,אישה שמוציאה תכולת תיק ומסדרת את התיק על מושב פנוי.ואישה שמתיישבת לידי במושב האחורי ומבקשת חיבוק כי קר לה מהמזגן..
והפייס?אישה שולחת לי הודעה במסנגר יום יום עם אייקונים של אהבה ואני אומר לה אין לי עניין אבל היא יום יום בשלה.
ואישה שפנתה אליי להיכרות אמרתי שנשוי ושאלה אם מכיר גבר פנוי להכיר לה.שאלתי אותה איך אכיר לה אם אני לא יודע כלום עליה.אמרה רק תכיר לי אני אגיד לו דברים עליי..
לצפיה ב-''
15/06/2017 | 12:27
32
זה נשמע כמו פתיחה טובה של ספר...
אני קצת מתגעגעת לנסיעות שלי באוטובוס. הכרתי אנשים מעניינים, היו לי שיחות מעניינות ולפעמים היו נסיעות ממש מרתקות... מאידך, נסיעה באוטובוס יכולה להיות סכנת נפשות.
לצפיה ב-'אתה לא יכול להתלונן שמעמם לך :)'
אתה לא יכול להתלונן שמעמם לך :)
16/06/2017 | 09:07
9
לצפיה ב-'חח אנשים הזויים '
חח אנשים הזויים
16/06/2017 | 12:41
20
אנשים הזויים גבר בדרכו שלי, זה לא רק באוטובוס
אוטובוס הוא גם צחוקים כשאתה נשאר עם עוד כמה נוסעים.
כשהם רואים איזה נהג חוסם את הכביש והאוטובוס לא יכול לעבור
ואנחנו יושבים תקועים, אז במקום לכסוס ציפורניים
מתחילים כל הדחקות..

חייכתי למה שכתבת

שבת שלום..

(אתה יכול לתת לי את הפייס שלך, אולי גם אני אשלח לך הודעות כמו 
 ולך תבין למה התכוונתי חח)

שבת שלום לך ולכולכולם
לצפיה ב-'על הכביש המהיר...'
על הכביש המהיר...
16/06/2017 | 14:46
16
אפרים קישון ודאי היה פותח כך 'באחד האמשים...'
וכך אפתח גם אני 'באחד האמשים...' הודיעני אישי 
שאין ברירה אלה שעלי לצאת אל הגליל התחתון לאחד הכפרים שבפאתי נצרת
עד ביתו של איברהים דאוד סוחר בכבשים ושאר בהמות שבדרך כלל סוגר אצלנו 
בסלון 'עניין' יוצאים לבדוק את הטלאים ולהכין אותם... עניין של עד שעה אולי שעתיים שתגיע אחת מהמשאיות של האדון והטלאים יועלו בכבוד משקלם ירשם, עד אז האישורים ושאר ניירת מאת משרד החקלאות יגיעו... תעודות... החלפת ידיים לשטרות... ספל קפה לפני ספל קפה תוך כדי וספל קפה לפני יציאה.
אברהים דאוד איש קפדן. לעולם לא יפקפק במשקל הנרשם ולאחר מכן יוכפל במחיר הק"ג... יש בו בטחון מלא שמספר הטלאים שנספרו קודם... וכו. אלה שיש עניין אחד שאין פה פשרה - טיב. לא יעלה על המשאית טלה אחד שלא אושר על ידו - קודם.
יפה ישאל השואל 'ומה עושים בטלאים הפחות יפים?' חלקם נעשה אותם יפים... אחרים ימכרו במחיר מוזל והאפשריות יש... השאלה יפה.
אז?
אומר אישי שאברהים דאוד זקוק באופו בהול... וכן - הוא מאמין שיקבל את המיטב... 
באותו האמש אומרת אני לאישי... 'אבל...'
שהרי אינני בעלת נסיון בהובלת טלאים על טנדר.. ובעיקר על נהיגה גוררת עגלה...!
נושק לי על המצח וכמתנצל אומר לי 'אין ברירה' וזה מתסכל.
אומנם הוסיפו למחיר הטלאים ש"ח לכל ק"ג... ואם שלחנו 24 טלאים במשקל ממוצע 55 ק"ג לטלה... שהם כ--.1,300 ש"ח בהער... סך נאה כולל שכר לנהגת...
אלה ש... אמר לי 'ברברס ההגה הפוך'...
סלימאן עשה הכל בכדי להנעים לי את הנסיעה. ניקה עד הברקת תא הנהג בטנדר, כולל שמשות פנים וחוץ, שואב אבק ניקה את הכסאות. לא חסך ועוד הוסיף ספריי למען הפלסטיקים ושאר עצי ריח וריחניות אחרות, רדיו שמקובעים בו תוכניות עבריות... מוכנה לצאת.
כשאר הרכב מונע... סלימאן בודק שמן בשלישית... ומים ומים למגבים... אומר לי אישי 'בחיאת ריקי... לא יותר משמונים, לא סיבובים חדים... לא ברקסים פתאומיים'... נשיקת שפתיים, עוד לא חמש של בוקר... ספל קפה ראשון לגמנו... שני אצלי בטרמוס... יוצאת לדרך.
2.5 ק"מ ראשונים דרך עפר. נוהגת במהירות מירבית 20... מגיע אל הכביש הראשי מאותת בוחנת משתלבת... מביטה לאחור... העגלה.

כביש ראשי שאינו כביש מהיר. שני מסלולים. מקפידה על ה-80. בסיבוב יורד עד 75... מתחילה שיירה... מפעם לפעם עוקפים... כאשר ניתן. רב המקללים אותי בבטן לוחצים על הדוושה בזמן העקיפה אומרים לי את דעתם עלי... נהגי משאיות שמבחינים שאת הכבודה מסיעה אשה - צופרים... וממשיכים.

אבל בכביש המהיר?
בכביש המהיר כל בעיל משאית מודל שנות ה-50 מלך... 
ואני מקפידה הקפדה יתרה שלא לעבור 80 ולא לתת ברקסים פתאומיים...
אבל כאן יכול כל נהג משא להשוות את מהירות נסיעתו
ולהגיד את שעולה לו בראש... הרי עסקינן...
עסקינן בנהגי משאיות - זכרים...! שלא צמתא להם אשה שאין להם 
מה להגיד לה...
מצאתי שככל שהמשאית גדולה יותר... הנ"ל שבטנו לחוצה כמעט להגה... כך הוא מחשיב את עצמו ליותר...
אולי כי יש לו כבוד יתר בכפר הלא מוכר???
רק שיותר קשה לאלה לפתח שיחה... הם גבוהים מידי - רחוקים מידי.
כך עוקף... מישר איתך קו... גובה עיינים... 'הא בובה?! מזדיינת הא?...'
נותן גז ונעלם לך מהנוף עד הבא בתור. חחחח... מה זה אותה דרך פעולה לכולם...
המילה הנאמרת ביותר כי היא נאמרת מול אובייקט חי - אשה - אני המילה או הנהמה היא... 'הא?'

שאר המילים נעות בין 'מזדיינת' 'מוצצת' 'אוכלת בתחת'...
זו לא הטרדה מינית... זה כבר משהו שאין לו הגדרה... חלק מהכולריע אני יכולה להיות אמא שלהם...

אבל היה נהג משאית ערבי מאחד הכפרים בצפון... שידווחתי עליו בטלפון תוך כדי נסיעה.
הודעתי למשטרה ולכביש 6 על משאית כולל מספר שמנסה פשוט להוריד אותי מהכביש... למה?
כי כאשר אמר והשתמש בכל אותם מילים... אמרתי לו 'סע סע'...

לצפיה ב-' פורום הישרדות נפתח מחדש '
פורום הישרדות נפתח מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 13:02
3
 שורדים אמיתיים מכורים להדחות ומשימות חסינות
פורום הישרדות נפתח ומחכה לכם, במיוחד לרגל העונה החדשה המשודרת בימי רביעי ושבת ערוץ 2.
היכנסו ושתפו מי הפייבוריט שלכם

לצפיה ב-'נושא קליל-יש בכם/ן הרפתקנות?'
נושא קליל-יש בכם/ן הרפתקנות?
15/06/2017 | 06:24
5
22
כשהארי פוטר יצא אנשים הלכו לתחנת הרכבת לחפש מעבר סודי.אנשים חיפשו את יבשת אטלנטיס.אנשים חיפשו פלאי עולם.בארץ חיפשו מגילות נסתרות.האם אי פעם יצאתם/ן להרפתקאה כתוצאה מקריאת ספר או ציפיה בסרט?או שאולי רק שאפתם?
לצפיה ב-'ספרים גרמו לי רק לחלום על הרפתקאות'
ספרים גרמו לי רק לחלום על הרפתקאות
15/06/2017 | 08:44
1
18
מעולם לא יצאתי להרפתקה בגלל ספר, אלא כל החיים שלי נחשבו להרפתקאה אחת גדולה בעקבות קריאת ספרים מרובה.
לצפיה ב-'לגמרי צודקת'
לגמרי צודקת
15/06/2017 | 11:00
10
גם בלי רצון להרפתקאה חיינו הם כאלה..
לצפיה ב-'לפני 5-6 שנים... לא חוזרת...'
לפני 5-6 שנים... לא חוזרת...
15/06/2017 | 10:45
2
26
בשנים האחרונות...
מאז שהכרזתי על יצאתי לפנסיה התחלתי בדרכי שלי
ללמוד ולסייר במדבר יהודה... וכנראה שמדבר יהודה שבה את ליבי
בגלל המיסתוריות שבו...
דרך משפחה בדווית שפגשתי במדבר נפתחה לי דלת 'משוגעת' לגמרי
של כנסיות ומנזרים ביזנטיים, ארמונות מלכותיים, מערות עצומות ובעיקר מיסתורין...
ומה המיסתורין במדבר יהודה?
עד עצם היום הזה ממש... במדבר יהודה אין חוק. המשטרה לא מסיירת, 
צה"ל לא מתאמן, לא שולט, לא מתבצר... לא מפטרל לא מנסה למנוע ועוד.
הבדווים במדבר יהודה חיים ב-90% ומעלה לפי חוקי הבדווים לא נותנים דעתם לחוקים למשל של הרשות הפלסטינית או הצבאי, באזורים מסויימים...
למדבר יהודה אין גבולות, העסק פתוח... ככל שמדינת ישראל מתבצרת מאחורי גדרות,קירות ושאר 'מפרידים'... הרי מדבר יהודה ריק מכל אלה... לא גדר
ולא אמצעי. וכ'.
המסע שלי החל דרך כתובים, אינטרנט וספרות... אלה שאת עיקר המידע קבלתי אצל משפחה בדווית שיצרתי איתם קשרים נתתי וקבלתי בעיקר כנסיות ומנזרים עתיקים...
כשהחל העניין ל'עמוד במקום'... התחלתי להוציא סיורי נוצרים אחר הנצרות הקדומה מסלולי ג'יפים וכו'. לא כעסק ממש אלה יותר כתחביב +
וכך היה שיצאתי בראש קבוצה קטנה למעלה נחל חבר...
מה אני אספר כאן...?
במצדה שעה לפני הנץ... חשוך לגמרי אפס רוח חום אימים... ריקיל'ה במיצובישי טנדר מודל 2003 יחידה על הכביש (כל הכביש), דוהרת א הלא נודע..
וב'לא נודע' ממתינים 4 גברים 'וואו'... 
אין דבר כזה... אין (באיזה פורום אני כותבת????) תמירים, חסונים... יפיםםםםםםםםםםם אש... בלונד סקנדינביה נטווווווו... כאילו... מה זמן נשאר לי לפנטז??? כל שניה ניצלתי עד תום. 'וואו'. לא נתתי לעצמי רגע לחשוב איך אני... אין מצב... אין. לא היה... שרדתי כדי להבים - לא עוד...
והפנטזיות מול ארבעת הגברים החסונים??? 

לצפיה ב-'ריקי את גדולה!!!'
ריקי את גדולה!!!
15/06/2017 | 11:01
15
צחקתי מהפוסט שלך.וואווו
לצפיה ב-'חחחחחחח ענק'
חחחחחחח ענק
15/06/2017 | 12:29
9
לצפיה ב-'הדברות גלויה'
הדברות גלויה
15/06/2017 | 08:25
2
20

הרבה אנשים לא יודעים, שגם אם בעבר לא נהנו מחיי המין, אפשר במקרים רבים ללמוד ביחד, בכל גיל, איך להינות.זוהי הלמידה המתרחשת בטיפול מיני. כל זוג בוחר לו את האפשרות הטיפולית המתאימה לו
החשוב, גם אם מערכת הזוגיות הינה מאושרת, אין זה אומר שהשניים מסכימים על וויתור מרכיב המיני ביניהם בחייהם המשותפים., אלא ואך ורק-במידה וישנה הסכמה של השניים.
לעולם אל לאחד מן השניים להניח שהשני אינו מייחס חשיבות לחיי המין-להיות במקום השיפוטי.
ההדברות הגלויה של השניים באמת ברורה ובהירה גם באישי וגם לצד השני, מובילה לדרך של פתרון משותף לבעיה שנוצרה או שהייתה קיימת אך לא נחשפה.

לצפיה ב-'נכון צריך'
נכון צריך
15/06/2017 | 11:00
1
11
דיבור מקדים...
לצפיה ב-'תודה'
תודה
15/06/2017 | 15:09
6
לצפיה ב-'המלצה-לחיים בריאים'
המלצה-לחיים בריאים
14/06/2017 | 08:40
5
27
 הקמת "חוזה זוגי", עם כל הכרות זוגית.
חוזה שהוא ברור לי בבהירות אישית ולצד האחר. אם צריך, מנהלים משא ומתן עד להקמת "חוזה זוגי" מוסכם לצדדים. החוזה דן בכל נושא שחשוב לצדדים. מה שמאפשר יסודות של בניה זוגית. אחרת, זה פשוט עם הזמן או- "כאוס זוגי", או ריצוי האחד לאחר-מה שלא מחזיק זמן, גם עם עוברים שנים.
המלצה
הקמת "חוזה זוגי" מומלצת עם צד שלישי. מי שיכול לאבחן כל אחד בנפרד ולגשר
לאלו שביננו, אשר מעוניינים בהמשך חיים בריאים גם אישי וגם ליקירהם, "שום דבר אינו מאוחר".
 שווה להקים  "חוזה זוגי יחידי",  או "חוזה זוגי משותף", כדי להיות ברורים עם העצמי ועם הצד השני
גם עם זהו תהליך של שינוי, בתחילה התחושה-כבדות. כאשר מערבים גורם מקצועי המדריך ומוביל לשינוי של בהירות עם העצמי ועם הזוגיות, נפתח עוד ערוץ ל"חיים בריאים".
לצפיה ב-'כשמאוהבים חושבים הכל טוב'
כשמאוהבים חושבים הכל טוב
14/06/2017 | 09:46
3
16
ואין מחשבה שצריך "הסכמים"..רק בדיעבד מתברר שהיה צריך לעשות חוזה ציפיות משני הצדדים..
לצפיה ב-'בוקר טוב'
בוקר טוב
14/06/2017 | 10:45
2
12
אהבה , זהו מושג שנבנה עם שותפות לאתגרים באופן שהשניים הם יחדיו. בלי המרצה/ ובלי הפוחד/ ובלי אמונות וכו'

התאהבות-זהו מושג שמגיע בזכות ריגושים.
וממקום של ניסיון מקצועי ואף אישי, רק עם תודעה לכך, מבדילים בין הריגושים ל-לחיות יחדיו כיצד....???? ובאופן הכי בריא לשניים
לצפיה ב-'אכן יש הבדל בין אהבה לבין התאהבות'
אכן יש הבדל בין אהבה לבין התאהבות
14/06/2017 | 12:10
1
19
אהבה אמיתית יכולה להיבנות עם השנים
בעוד התאהבות יכולה להתרחש תוך ימים ספורים.
לפעמים לאחר שהריגוש של ההתאהבות חולף
נשארים עם ריקנות ובאין אהבה, אין במה למלא אותה.
לצפיה ב-'תודה '
תודה
14/06/2017 | 14:44
4
לצפיה ב-'בגירושים משחקים על הרבה כסף...'
בגירושים משחקים על הרבה כסף...
14/06/2017 | 22:52
14
ה'חוזה' כביכול בה להסדיר את היחס הכלכלי
בין בני זוג שבנו יחד 'אימפריה' קטנה משלהם...
אם שכל אחד מהצדדים הביא איתו והאחר בא בגפו...
או שבאו בהון שווה או שבאו חסרי כל וכו'.
ואני באה אל הגירושים או ההיפרדות ואומרת עזבו 'חוזה'...
'חוזה' זה לעשירים... לבני הטיקונים. להם בלבד בתנאי כמובן
שבן הטייקון לא לקח לו לאשה בת טייקונית... או להיפך.
כי כל השאר במילא יתחלק בין בני הזוג... ולא רק אלה ששוב כאשר
עסקינן בבני 30+ עניין הילדים משחק משחק גדול יותר
מה'כבל מאירך' או ה'טוסטר'...
עברתי פרידה.
אני מכירה את המשקעים, אני מכירה את 'ניצולו של הבן זונה'...
מכירה את ה'מה הילדים שמחים איתו...' מכירה את ה'איך הייתי מכבסת לו את התחתונים ה...'
אבל ואולי בזכות הכוונה טובה נפרדנו רשמית ללא התערבות של בתי משפט.
העורכי דין שלי והעורך דין שלו ניסחו פרידה מוסכמת.
ולשם צריך לחתור. פרידה בהסכמה יש בה את כל היתרונות... כי פרידה
שלא בהסכמה לא נותנת לחוזה כמעט שום פריבילגיה למי מהצדדים כי -
מבחינה כלכלית הסכמנו שהדירה שלנו עוברת לילדים כשאני יכולה להתגורר
בה עד יום מותי (את הדירה רכשנו בהלוואות וכסף מהוריו), מאחר והדירה בפועל עברה אלי קרי דירה ללא משכנתא עליה וכו'. אני ויתרתי על מזונות מאחר 
ובאנו להסכמות 'טובות' לי מבחינה כלכלית (בכל אופן אם חד הורית לשתי בנות ושני בנים) הסכמות שבצחילה נראו לי בהחלט כמשמורת משותפת... כשכסף אצלי לא משחק - בכלל.
בדיעבד? כל ההסכם שעשיתי??? שום חוזה ושום בטיח... יצאתי הפריירית והמפסידה - ובגדול...
כלכלית? כסף בא כסף הולך...
כשהתאחדנו (עניין עדין ושביר מאוד מאוד... במשפחה מתאחדת אחרי פרידה) הבאתי את כל הוני והנחתי על השולחן ואמרתי 'קח'.כך העניינים הכספיים ביננו נסגרו בדקותיים... ולא עומד ביננו... אלה לצרכים שלנו... 
לצפיה ב-'שקרנים!!!זה לא אמיתי.'
שקרנים!!!זה לא אמיתי.
12/06/2017 | 13:35
51
החוקר טים לווין אמר:"אנחנו משקרים כאשר הכנות לא עובדת".
הפסיכולוג ברונו ורסצור אמר:"שקרים דורשים מאמץ וחשיבה חדה וגמישה".
לפי מחקר הסיבות לשקרים הם(מעניין אם יש צדיק 1 בסדום):
תועלת כלכלית,קידום אישי,הערכה עצמית,הומור,אלטרואיזם,מטעמים חברתיים או נימוס,כוונת זדון,שקרנות פתלוגית,הימנעות,ביצוע עברה.

הנה דוגמאות:ביל קלינטון:לא קיימתי יחסי מין עם האישה הזאת.
לאנס ארמסטרונג:מעולם לא השתמשתי בסמים.
לצפיה ב-'פחד מותנה'
פחד מותנה
13/06/2017 | 08:19
4
22
 אבחון ע"פ שיטת "המפרט האנושי", מיידע לאלו ,המתמכרים ליחסים או הרגלים לנותנים להם הרגשה טובה, כי מערכת זו כלל לא מתאימה להם. עם הזמן , הם כ-"מקורקבנים "במערכת הלא בריאה. מה שמוביל אותם להיות כ"בובת" החיים של השני ולא לממש את הפוטנציאל הקיים בהם ללא פחדים ובעיקר פחדי הישרדות .חוכמת ההישרדות ,המותנת ע"י אחרים ,יכולה להיות מאוד מסוכנת, בגלל מי שממוגנט לחברתנו
 לדוגמה-אישה ,המתמודדת במערכת יחסים לא בריאה ואף מושפלת בה,ממשיכה להיות במקום הזה, גם כשבן זוגה איש פלילי , רק בגלל המימון הכספי , שמעניק לה לכאורה כ-"מקבצת נדבות" ומחויבת להעניק "תמורה".
לצפיה ב-'יש רבים'
יש רבים
13/06/2017 | 09:28
3
19
שנמצאים במערכות לא טובות לא רק בזוגיות אלא גם במסגרות אחרות עד שמגיע היום והשינוי קורה:או שיש שיפור בקיים או קמים והולכים ובעצם יש לפעמים סוף רע..
לצפיה ב-'יש רבים'
יש רבים
13/06/2017 | 11:32
1
19
יש גם נשים מוכות..
לצפיה ב-'ערב טוב'
ערב טוב
13/06/2017 | 22:02
8

אמת
לצפיה ב-'ערב טוב'
ערב טוב
13/06/2017 | 22:03
7

תודה

לצפיה ב-'נשים מוכות'
נשים מוכות
13/06/2017 | 12:43
29
נשים מוכות הינו מושג הכולל בתוכו התנהגות פסיבית להתנהגות אגרסיבית - גם מילולית - של אשה במחיצת  אדם אחר..
בזוגיות
בעבודה.. גם כשהמעביד הינה אשה..
אני מכירה אשה צעירה שהינה מנהלת חנות רשת ממותגת.. שולטת בעובדותיה באמצעות פחד..
ממש עבד כי ימלוך..או שפחה כי תמלוך..
מנהלת חנות ברשת.. עלק..
כל יום הן מחכות בחיל ורעדה לכניסתה לחנות.. כולה עלבונות והצלפות לשון..
למה ממשיכים לעבוד שם?? לא ברור!!
אין מה לדבר על ענין הזוגיות..http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/738/811.html
לצפיה ב-'החיים עוד לפנייך'
החיים עוד לפנייך
10/06/2017 | 12:00
7
29

נשים יקרות באשר הסטטוס הנוכחי, ובאשר הגיל. דברים שאני מעלה שייך לכולן.
אכן, יש את אלו שהן כבר אסרטיביות בחייהן. יודעות את מיקומן ביקום ומנציחות את נוכחותן בכל אשר חפצות בו.
יש את אלו, שהן בדרך למקום עם הנוכחות העצמית-"הנה אני אשה בזכות מה שאני!!"
יש את אלו , שבטלו את כל היופי שבהן, ונכנעו לאלו שרואים בהן "כשפחה מובנת לכל דבר בעבורם."להן ממליצה לצפות בסדרה- "סיפורה של שפחה". תשאלי את עצמך אם את רוצה להיות ה-שפחה של הפרטנר
פונה אליך לתפישה מחזקת, אם היא לא קיימת.ומבקשת ממך, אל תחכי, שהחיים "ידפקו אותך" בזכות חולשתך וחוסר ערך לעצמך.
את האישה, שמענגת את בן זוגך במיטה-הוא חי .יש לו אותך במיטה ולא צריך לשלם לאחרת או לחפש לו מי עכשיו.....
את האישה, ש"מתחזקת" את ענייני הבית, גם אם זהו רכושו מלפני שנישאתם, את הופכת לשותפה עיקרית.את אולי לא הפיליפינית שבבית, אבל  ואבל בגדול, בזכות האכפתיות שלך -יש בית .אל תשכחי שפיליפינית מקבלת שכר בעבור אחזקת הבית!!!!!
את, זו שמשקיעה את כוחותייך וזמנך ואף את יופייך וגופך בכל מה שקשור לילדים המשותפים. נכון שבאהבה. יחד עם זאת, אם לא היה כך, הוא הפרטנר, או שיעסיק מטפלת ב"הכללללל" או הוא יצטרך פשוט לוותר  לעסוק בעבודתו שכה להוט.
את אפילו דואגת ל-כלב שלו עוד מרווקותו, כשהוא  בחו"ל ועוד ללא תגמול כספי . בשבילו-זה ברור מאיליו.
מה שבטוח, הוא האמור להיות השותף בחברות עימך, לא יכול לנהל את החיים המשפחתיים בלעדייך. כל קידום שלו בחיים,כל רווח שלו בחיים, כל שמחה שלו בחיים. כל הקיים מאז שאת בחייו, הם הם גם שלך וגם בזכותך.
צאי מהסרט שבזכות מה שהוא עושה או עוסק יש לך את קיומך
היי את והפגיני זאת בברור לכל מי שבסביבתך ואל תשכנעי את עצמך: " שאת כבר מבוגרת!!!!
החיים הם עוד לפנייך, גם אם "לא חיית עד עכשיו"
החשוב, אם את מספיק מחוברת לכל היופי והיכולות הקימות בך-אין אחד שיוכל להכניע את חייך

לצפיה ב-'לשמחתי (או שמה איכפת לי...) מילה מהכתוב לא קשור לדבר...'
לשמחתי (או שמה איכפת לי...) מילה מהכתוב לא קשור לדבר...
10/06/2017 | 18:11
6
27
אני קוראת את המאמרים שאת כותבת, שאת מנסה 
להנחיל... לשכנע אולי... להעניק מהטוב שלמדת על החיים...
אבל אני חושבת שיש כאן טעות. את מרצה לא בכיתה הנכונה... כך אני מרגישה.
יש פה תרגום מסינית או מקוראינית... ליוונית מיוונית לעברית... תוך מחיקה ותוספת של עניינים
שאינם קשורים לדבר.
כי עסקינן בבנות 50-60 כמסגרת ויתכן שיש הקוראות וקוראים את הפורום בוגרים יותר או מעט פחות.
בת 50 להערכתי היא כבר לא הזונה של הגבר... ואם היתה אזי
הגבר שלה היה מחליף אותה לפני עשרים שנה... כי זונה בת 55 -56???
לא יודעת... לו היו שואלים אותי הייתי מעדיפה זונה בת 40-42.. לא יותר...
בנות ה-50 אינן משרות... אולי היו בתקן משרתות עשרים שלושים שנה קודם...
הן בשלניות סופר דופר... יש להן יכולות לא מוסברות מתוך נסיון חיים כל אחת 
ואחת...
בנות ה-58 לא ישנות אם הכלב של הבעל במיטה... מקסימום כשהגבר שלה זה שמבוגר ממנה בעשור או בתריסר שנים... ומתקשה בכל מיני פעולות יחסית פשוטות... עד לא יכול והיא רוצה להכניס את הכלב שלה שישן לה על הסמיכה...
אם תבקשי אולי אוכל להסביר לך משהו בזוגיות ישראלית... משהו לגבי גבר ישראלי... זה לא קרוב לא למשרתת לא לזונה... להיפך.

לצפיה ב-'היי ריקי..אולי הפוסט לא נמצא במקום הנכון'
היי ריקי..אולי הפוסט לא נמצא במקום הנכון
10/06/2017 | 20:57
4
28
מאחר ואכן מדובר בנשים כמו שכתבת בנות 50-60. ואם הן משתמשות באינטרנט הן בטח לא נותרו מאחור.הן בטח התקדמו קדימה. והן בטח לא משרתות של אף אחד...
אבללל
יוצא לי להיפגש עם הרבה נשים, בפורומים אלה או אחרים בחיי היום היום
ותתפלאי אבל ישנן נשים גם בגילאים אלה ומבוגרות יותר
שעדיין חיות תחת הסינר של הגבר.
וגם אל אותן הנשים הפוסט לא אמור לדבר מאחר ואותן נשים
גם אם תקראנה, הן לא תעשנה את השינו שהיה נדרש מהן לעשות
לפני עשרים או שלושים שנה.

שבוע טוב לך ולכולם

לצפיה ב-'היי'
היי
10/06/2017 | 21:08
22

חולקת

אין גיל העומד בפני כוח הרצון לחיים בריאים

הכל עניין של בחירה וצעדים מתאימים אישית לשינוי

שבוע טוב

ויקטוריה
לצפיה ב-'אני חיה תחת סינרו של אישי...'
אני חיה תחת סינרו של אישי...
11/06/2017 | 12:47
2
22
ומאחר ועשר שנים לא חייתי במחיצתו אני אשה מאושרת 
פשוט מאושרת... אז מה... הופך אותי לזונה שלו???
כתבתי לא פעם שלא איכפת לי מה יגידו...
לבעל שלילא אתן בחייו - יתחנן לא יקבל רשות לבשל אצלי במטבח...
לא רוצה שינקה אחרי שחירבן באסלה...
לא ישתוף אצל האשה שלו ספל, צלחת או כפית...
משתי טעמים -
1. כן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני רוצה גבר אצלי בבית בסלון... במטבח ובמקלחת...
2. הוא לא מוכשר לזה. הוא לא יודע ואני מבקשת 100% ניקיון.
3. יש לו תפקידים שימות ואני לא אגע בהם... למה? כי אני המלכה בממלכה שלו...
    סתימה בכיור? החלפת נורות... קצר בחשמל פיצוצי מים... ואצלנו נוסיף שמירה...

לצפיה ב-'לא חיית במחיצתו?'
לא חיית במחיצתו?
11/06/2017 | 13:04
1
25
מעריך שאת גם מכבדת וגם טריטוריאלית לגבי המטבח והנקיון
אז יש לכם חלוקת תפקידים מוגדרת וכל אחד גם עובד די קשה
אבל נראה לי ששניכם מסוגלים לקחת משימות אחד של השני
 גבר לא שוטף כוס או מנקה אחריו ולהוריד זבל כן ?
תתקעי לבד לא תחליפי מנורה?
לצפיה ב-'קשה להסביר על רגל אחת...'
קשה להסביר על רגל אחת...
11/06/2017 | 13:52
25
אבל אנחנו מתגוררים בחוות בודדים, והחווה מתבססת על
עדר צאן לבשר ומטעי זיתים לשמן.
במקום (כי אנחנו לא לגמרי בודדים...) גם כרמים לענבי יין
שמוחזק ע"י משפחה שנכנסתי לפני שנים כשותפה עיסקית
(לא מעורבת רק נהנת מהלגימות)...
מכאן -
א. באמת לא נכנסתי לענייני הזבל... אבל פשוט פח האשפה נמצא ב-30 מ' מדלת המטבח... ללא מדרגות.
ב. חלוקת התפקידים שלנו... נובעת בעיקר מכך שהיינו פרודים למשך עשר שנים...
    עשר שנים די לגבר (אני חושבת שלכל גבר - כמעט) כדי שישכח את כל מה      שלימדה אותו אשתו האקסית שלו... לגבי נקיון, בישול מול טיגון... ארונות וכו'.
מאחר ואצל 'המשרתת' לפי הכותבת כמו כל פיליפינית טובה הכלים יהיו שתופים ורחוצים בתום הארוחה.. כל ארוחה... אצל הגבר הכלים יחכו עד הצורך בשימוש חוזר... כמשל... אז מאחר ואנחנו רוצים כל אחת ואחד את מקומו... אנחנו מבינים שאני עושה מה שאני עושה הכי טוב... והוא? לא יאמן - כנ"ל...
ג. מאחר ועשר שנים הייתה המשרתת פרודה קרי עצמאית במקצועה ואם וארבעה... עיקר ענייני החינוך והתרבות נפלו על המשרת האישי שלי...
ד. העיקר שבאותם הרגעים האיכותיים של הביחד... של הנגיעות... של החשק הזה ללעוס אותו... כשהוא לא מגיע הרוס מיום מרעה שמתחיל בהנץ ומסתיים בשקיעה והמעלות מחוץ למזגן נושק ל-40 צלזיוס... לא בצל... ואחרי המקלחת וארוחת הערב לא מחפש כמו פודל מקום להניח את הראש... אני לא מבקשת ממנו כסף בעבור... ולא בגלל שאני סתם גאוותנית בעובדה שאצלי קיום יחסי מין אינו בגדר זונה לקוח... והוכחתי מה שהוכחתי... אלה פשוט אני בעלת הממון ואני מנהלת את עסקי הבית, החווה ועוד עניינים שלי שרכשתי בחיי...!!!
לצפיה ב-'היי'
היי
10/06/2017 | 21:10
25

תודה שהפוסטים  שלי נקראים
שבוע טוב
לצפיה ב-' עזרה במילוי שאלון'
עזרה במילוי שאלון
11/06/2017 | 09:14
15
בוקר טוב,
התבקשתי ע"י חברה לעזור במילון שאלון - הנה הבקשה:

שלום,
אנו שתי סטודנטיות לתואר שני בפסיכולוגיה העורכות מחקר בנושא תזונה.
נשמח אם תוכל/י להקדיש כ-10 דק' למלא מספר שאלות קצרות
תודה
https://goo.gl/forms/mzuqunP4tjgMDapM2

אם מישהו יכול לעזור זה יהיה נפלא.
תודה ושבוע נפלא

* הפוסט הועלה באישור הנהלת הפורום
לצפיה ב-'"החיפוש" בזוגיות'
"החיפוש" בזוגיות
11/06/2017 | 08:10
1
16
אם בחרת להיות בזוגיות, תקחי בחשבון, שעם הזמן "החיפוש" שלך בבן זוגך יכול להשתנות מההתחלה.כאשר לבן הזוג אין את מה שאת מבקשת בנוסף או במקום ממה שהיה בתחילה, אל תכעסי. כי אין טעם.
 עשי ברור עם עצמך, אם ובמידה קיימת אצל בן זוגך האפשרות לתת מה שאת רוצה או לא .תחושי היטב,גם ע"י יעוץ מקצועי, אם מה שאת מבקשת מחדש, לא מיושם בגלל שאין הוא רוצה"להתאמץ ולהתחדש", כי אז זה אומר, שיש הצורך לשפר את היחסים. ואם אין שיתוף פעולה, אולי יש הצורך להחליט אם נשארים בזוגיות שכזו.
בכל אופן והחשוב-
לא נכון להגיע להחלטות גורליות ממקום של רגשי ו/או הגיון.
העיצה-חזקי את הנפש שבך. היי ביעודך. היקום כבר יסדר לך הכל....
(הפוסט כתוב בלשון נקבי . חל גם לצד הזכרי)
לצפיה ב-'החלטות'
החלטות
11/06/2017 | 08:50
9
רוב האנשים מחליטים על פי הרגש.קשה להתנתק מרגש.
כתבת לא נכון להחליט על פי ההגיון?למה לא.הגיון זה דבר בריא ונכון..
לגבי היקום?נכון שלפי הספר הסוד פניה ליקום מגשימה אבל למדתי שאם אין אני לי מי לי כולל היקום..לא להתסמך על משהו גשמי ולא להסתמך על מזל..
לצפיה ב-' סיפור של גבר העל ושל אישה שקמה ברגע האחרון לתחיה '
סיפור של גבר העל ושל אישה שקמה ברגע האחרון לתחיה
07/06/2017 | 22:02
7
38

סיפור של גבר העל ושל אישה שקמה ברגע האחרון לתחיה
סיפור שיש לו עוד המשך......
לא יודעת אם זה מיועד רק לנשים או רק לגברים או לשני המינים ביקום.
מה שכן, כל אחד ואחת יכול לבחור אם לקרוא או "לעבור הלאה" .יש את אלה, שמאמינים שהם "הגברים האלופים במיטה". מספרים בגאווה איך נשים מגיעות ביחסים עימם לאורגזמות ב-צ'יק וצ'אק ואומרות-"ווואאאאא פעם ראשונה שנהניתי כך!!!!"""""
אולי כן. אולי לא.רק ההיא שנהלה סקס עימו יודעת את האמת.
ואז קורה משהו חריג. הגבריות העל שהתפאר תמיד, לא משפיעה על אחת שהחל עימה בקיום יחסים.היא לא מסופקת. היא לא צועקת-"יש! יש ! יש!....."היא לא מגיעה אפילו לאורגזמה .
"הגבר העל", מתוסבך עם עצמו. במקום להשקיע בתקשורת בונה ורגישה עימה בנושא. במקום לגשת לאיש מקצוע בתחום המיניות ואף שניהם יחדיו, מצא בעבור האגו שלו פתרון מאוד מועדף. הפתרון-"יש לך בטוח חסימות....."כאילו הוא איש מקצוע , שזה מזכיר דיי מאוד את האינסטלטור, הבודק ומאבחן את הסתימה. רק פה זה סתימה של ביוב אולי וכאן מדובר בנפש של אדם. כך שגם הצהרה שכזו, לא אמורה להיאמר מאיש לא מקצועי. על דעת עצמו, ובפנים נזופות, החליט שעם ההתנסויות הכל יהיה בסדר. לא שכח להוסיף, כי "בזכותה ", גבריות העל שבו, ירדה לטימיון.קשה לו עד מאוד. אז לכן, ההתנסויות יביאו גם את האורגזמה הנשית. כך חשב ואף פסק.
המזל שלה, שהיא "התעוררה מאפלה של יחסים עגומים אלו שהייתה שרויה עימו". "למה , אני שפן הנסיונות האורגזמיות שלך?????"
"הגבר העל", היה המום. ננעל עם עצמו וחיכה שהיא תחזור בה ואף תתנצל. מה בסך הכל רצה???.
הלא יש לו כל מיני תארים פסיכולוגים מדומים, שיצר בדמיונו, אז כמובן שצדקתו בעניין תקפה. והיא היא החסומההההה
אז מה לדעתכם ההמשך?????
(כל הזכויות שמורות לויקטוריה רבי. מנטורית להכוונה וגישור לחיים בריאים ומאושרים)

לצפיה ב-'את ההמשך'
את ההמשך
08/06/2017 | 05:38
6
24
מעדיף לקרוא ממך.אין לי השערות.את מפתיעה כל פעם מחדש על גברים ונשים..
לצפיה ב-'בוקר טוב-גבר בדרכו שלו'
בוקר טוב-גבר בדרכו שלו
08/06/2017 | 08:00
5
20

זה יגיע

סקרנית לקרוא המשך משלך

אז מאודדדד מוזמן לשתף את כולנו

יום נפלא
לצפיה ב-'פסימיות'
פסימיות
08/06/2017 | 08:27
4
22
היא והוא ממשיכים להכיר אחרים.היא מתנסה במשהו אחרת שמכירה,הוא צריך חיזוקים עצמיים בלהיות עם כמה שיותר נשים אבל הוא "נעול"עליה...וככה הם חיים "באושר ועושר"לא ביחד..
לצפיה ב-'בוקר טוב-פסימיות'
בוקר טוב-פסימיות
08/06/2017 | 08:50
3
24
תודה לך
לצפיה ב-'תגובות'
תגובות
08/06/2017 | 09:10
2
22
אנשים קוראים כאן אבל לא מגיבים משיקולים שלהם.אבל בטוח   שהם אוהבים לקרוא את הנושאים שלך אז מורשית להמשיך את הסיפור.לפעמים אין צורך לחכות לתגובות אלא להמשיך הלאה..
לצפיה ב-'היי'
היי
08/06/2017 | 13:51
19

הסיפור עם תובנות. השקפות. השתקפות.

גם אם לא מגיבים, המטרה  היא שבאמת "הפתוחים המעיזים" יחשפו את מה שהסיפור אומר בעבורם . ואם אין התעוזה עדיין, ישנה הפנמה או מקובעות
הבחירה של כל אחד ואחת.
המשך הסיפור
יבוא בעיתוי הנכון . כך מכירה את עצמי
צהרים טובים
ותודה
לצפיה ב-'תובנה מהסיפור '
תובנה מהסיפור
09/06/2017 | 08:01
12
בוקר טוב

יותר אתמקד במשמעות מאחורי הסיפור
תובנה שלי-
השיעור הוא התובנה שכשנמצאים במקום לא טוב עם דרך ללא מוצא פונים לנתיב חדש... איך אומר הוואיז
- חישוב מסלול מחדש-

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

אופטיקה 6:6
אופטיקה 6:6
חגית רון ביטוח ופיננסים
זקוקים לתכנון פנסיוני?
פורום התמודדות עם סרטן
לא חייבים להתמודד לבד

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה