לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טרנסג'נדרס וחברים

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחברימות. הפורום הזה עוסק בנושא הטרנסג´נדרס למיניהם, החל בטרנסיות וטרנסים שעברו/יעברו ניתוח, דרך קרוס דרסרס וכלה בג´נדרקווירים שמסרבים להגדרת מין. מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.

הפורום פתוח לכל מי שעובר תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, ביטוי מגדרי, לחברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גובה, משקל, שיער או ניסיון.
חלק מחברי הפורום היותר וותיקים מכירים גם מחוץ לדפי הפורום הוירטואליים, ולפעמים משתמשים לעתים בפניות אישיות, בדיחות פנימיות והומור עצמי, אך אין זה אומר שמדובר בחבורה סגורה. כל משתתף חדש מתקבל בברכה! כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:
~בלי מודעות "היכרויות" על גבי הפורום. לפורום יש לוח מודעות היכרות שנועד למטרה זו.
~בלי מודעות לשירותי סקס וכדומה.
~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אתם לא מסכימים עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי יחס מזלזל לשום ענף של הקהילה, או בעצם, בלי יחס מזלזל כלפי אף אחד.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדר צ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אני מצפה מכולם להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
~כל חוקי תפוז כמובן חלים גם פה. ההנהלה אינה אחראית לתוכן הודעותיהם של הגולשים.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר 'לתת מרשם' דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.

(אלונה) יו איפה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טרנסג'נדרס וחברים

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחברימות. הפורום הזה עוסק בנושא הטרנסג´נדרס למיניהם, החל בטרנסיות וטרנסים שעברו/יעברו ניתוח, דרך קרוס דרסרס וכלה בג´נדרקווירים שמסרבים להגדרת מין. מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.

הפורום פתוח לכל מי שעובר תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, ביטוי מגדרי, לחברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גובה, משקל, שיער או ניסיון.
חלק מחברי הפורום היותר וותיקים מכירים גם מחוץ לדפי הפורום הוירטואליים, ולפעמים משתמשים לעתים בפניות אישיות, בדיחות פנימיות והומור עצמי, אך אין זה אומר שמדובר בחבורה סגורה. כל משתתף חדש מתקבל בברכה! כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:
~בלי מודעות "היכרויות" על גבי הפורום. לפורום יש לוח מודעות היכרות שנועד למטרה זו.
~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אתם לא מסכימים עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדר צ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אני מצפה מכולם להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר 'לתת מרשם' דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.

(אלונה) יו איפה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכות הבאות, ברוכים הבאים :) בקרו גם בקישורים, לוח הכרויות  של הפורום, במאמרי הפורום למידע ומדריכים שונים, במילון המונחים, ועוד
כולן וכולם Welcome

המלצות לקישורים מעניינים, בלוגים בתפוז ומחוץ לו, אתרים, פורומים ועוד למען הוספתם לקישורי הפורום, למאמרים ועוד יתקבלו בברכה על גבי הפורום או במסרים אישיים.

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחבריםות וזה לא משנה איך אתם מגדירים את עצמכם: טרנס* או סיסג'נדר, FtM, MtF, קרוס, ג'נדרקוויר או gender-fluid או כל הגדרה אחרת ששכחנו או לא הכרנו.  מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.
הפורום פתוח לכולנו - מי שעובר/ת תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, בעלי ביטוי מגדרי מגוון, חברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדלים (;
כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:

~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אין הסכמה עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדרי הצ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אנו נצפה מכולםן להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר "לתת מרשם" דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.
המשך >>

לצפיה ב-'הודעה מנציגת הציבור הטרנסג'נדרי בועדה לשינוי מין בתל השומר'
הודעה מנציגת הציבור הטרנסג'נדרי בועדה לשינוי מין בתל השומר
28/11/2016 | 17:42
2
118
קול קורא לכל מי שסיימו שנה במעקב של הועדה להשמה מגדרית בתל השומר, סיימו את כל סבב הרופאים ולא קיבלו זימון לועדה המסכמת.

נינה הלוי נציגת הציבור הטרנסג'נדרי בועדה:
חברותים, במסגרת ניעור רציני שמשרד הבריאות חטף בישיבת הוועדה לביקורת המדינה לפני שבוע, הוועדה הארצית לניתוחי השמה מגדרית חויבה להתכנס בדצמבר, ככל הנראה סביב ה20/12, לא סופי.
זיוה המזכירה ואני מנסות לזמן אליה את כל מי שנמצאות שנה בוועדה וכבר סיימו את כל סבב הרופאים, להלן תזכורת:
1. פסיכולוגית
2. פלסטיקאי
3. אורולוג
4. אנדוקרינולוגית
5. פסיכיאטרית
6. גניקולוגית

מי שסיימו את כל המסלול הזה מתבקשיםות לפנות לזיוה המזכירה ולבקש זימון לישיבה הקרובה של הוועדה, 
ziva.margalit@sheba.health.gov.il 03-5302677
אפשר לפנות גם אלי לשאלות/בעיות/ספקות ואנסה לסייע,
vaada.gila@gmail.co
להתראות,
נינה

מידע ופרטי קשר מעודכנים על הועדה להשמה מגדרית (שינוי מין) בתל השומר עם חזרתה לעבודה אחרי תקופה לא קצרה:
https://www.facebook.com/ProjectGilaTrans/photos/a...
לצפיה ב-'סיימתי את כל הרופאים'
סיימתי את כל הרופאים
30/11/2016 | 14:35
1
41
ולא קיבלתי הזמנה לועדה המסכמת

ורציתי לשאול מה היתרונות של הועדה המסכמת ? מה נותנת הועדה המסכמת ?
למה חשוב לקבל הזמנה לועדה המסכמת ?
לצפיה ב-'שלום דנה. מדובר על הועדה שנותנת את האישור לניתוח עצמו'
שלום דנה. מדובר על הועדה שנותנת את האישור לניתוח עצמו
30/11/2016 | 23:27
39
כל מהות הועדה מתרכזת לישיבה המסכמת הזאת ולאישור שיינתן בעקבותיה לביצוע ניתוח לשינוי איבר המין.

אם התחלת את התהליך של הועדה במטרה להגיע לניתוח התחתון בארץ (ומתוך זה שהניתוח ימומן על ידי קופת החולים) אז זה השלב האחרון לפני שיהיה לך תאריך לניתוח.

לצפיה ב-' סרט על בחור אינטרסקס, סינמטק ת"א 13.12 21:00'
סרט על בחור אינטרסקס, סינמטק ת"א 13.12 21:00
10/12/2016 | 20:04
4
האירוע בנוכחות גיבור הסרט אלכס יורגן פעיל לזכויות האינטרסקס באוסטריה, הקרנה חד פעמית בחסות פורום התרבות האוסטרי.

תינוק אחד מתוך אלפיים נולד כאינטרסקס - עם מגדר מעורפל הנע בין עולם של זכר ונקבה. אלכס מספר את סיפורו לציבור הרחב, בו הוא מתאר את הסבל של ילדים שנולדו כאינטרסקס ואת הפגיעה שנכפתה עליו כתינוק על ידי רופאים שלא חיכו לשמוע האם הוא מעדיף להיות זכר או נקבה.

פרטים נוספים באתר סינמטק או באתר TLVFEST
לצפיה ב-'עזרה'
עזרה
10/12/2016 | 18:56
3
8
אני צריכה עזרה להתייעץ עם מישהו טרנס שכמובן נראה כך גם חיצונית ולא רק פנימית (לא מחייב הניתוח למטה) שהיה קשה לו לקבל את עצמו, שהיה קשה לו לספר למשפחה, לסביבה אבל בסוף הוא החליט לעשות עם זה משהו ולהיות טרנס (כמובן אני לא מדברת על מישהו שבגיל 13 יצא והודיע אלא יותר בכיוון של 20+)
לצערי אני לא יכולה לכתוב את ההודעה הזאת דרך שם המשתמש שלי וגם לא יכולה לפרט מה העזרה\עצה שאני צריכה כי אני עלולה להיחשף והעזרה תגרום לנזק אולי גרוע יותר.
אז מי שרואה את עצמו ככזה אשמח שתגיב להודעה ואני אשלח לך הודעה פרטית דרך השם משתמש שלי ונוכל לדבר בפרטיות על הנושא.

נ.ב.
חשוב לי לציין שאני לא טרנסית אלא אחת שרוצה להתייעץ לגבי משהו.

לצפיה ב-'הכי טוב שתפני באימייל לארגון "מעברים"'
הכי טוב שתפני באימייל לארגון "מעברים"
10/12/2016 | 20:27
2
6
יש להם שרות מיוחד של הנגשת מידע בנושא טרנס* וייעוץ לפי הצורך.
info@maavarim.org
לצפיה ב-'זה לא מתאים'
זה לא מתאים
11/12/2016 | 00:00
1
2
אני מחפשת טרנס כדי שיכול לעזור לי להבין משהו
אם יש טרנס כזה שאוכל לדבר איתו זה יהיה מעולה
לצפיה ב-'חלק מהמתנדבים בארגון הם טרנס*, אבל'
חלק מהמתנדבים בארגון הם טרנס*, אבל
11/12/2016 | 02:17
1
אם השאלה היא רגשית\פילוסופית או בעצם לגבייך - אף אחד *חוץ ממך* לא יוכל לענות עליה באופן מספק. תשובה של אדם אחד תקפה רק לגביו, לא לגבי אחרים.

למה שלא תשאלי כאן בפורום? זה אנונימי ותקבלי כמה תשובות ולא רק אחת.
לצפיה ב-'אצל מי התופעה שכיחה יותר - אצל גברים טרנס או אצל נשים טרנס'
אצל מי התופעה שכיחה יותר - אצל גברים טרנס או אצל נשים טרנס
08/12/2016 | 02:17
2
33

לאיזה תופעה אני מתיייחסת כאן בשאלה ?
התופעה שבה ברגע שמתאהבים במישהו/י מהמין הנגדי (הנגדי לזה שנולדו לתוכו) אז לפתע מפסיקים את התהליך וחיים ומקבלים את המין שאליו נולדנו לתוכו.

אני טרנסג'נדרית ומכירה נשים כמוני, אבל מההעבר שלי הכרתי 6 שעשו תהליך של שינוי מין עד שהם התאהבו במישהי ואז הפסיקו בתהליך.
אני מאוד פתוחה וידידותית אז אני אוהבת להקשיב ולשאול מדוע.
כל ה 6 אמרו לי בלשון זכר שבראייה לאחור הסיבה שהם הרגישו נשיים היתה שהם לא מצאו מישהי שאפשר לאהוב אותה וכשהם מצאו את אהבת חייהם אז התהליך שינוי מין מזכר לנקבה הפך לנחלת העבר כך שהפכו לגברים (כמו שהם נולדו).
לפני שהם מצאו בנות זוג הם דיברו בלשון נקבה והוגדרו כטרנסג'נדריות.
אז אני יודעת מהניסיון הזה שאצל הנשים הטרנסג'נדריות קיימת האפשרות שברגע שמתאהבים במישהי אז הנאהבת הופכת אותם לגברים.

אבל, אני לא יודעת עד כמה זה שכיח, אם בכלל, גם אצל הגברים הטרנסג'נדרית.
כמה מהגברים הטרנסג'נדרית עלולים לחזור להיות במין שבו הם נולדו (נקבה) כאשר הם מתאהבות בגבר ?
האם התופעה הזאת שכיחה יותר אצל הנשים הטרנסג'נדריות (כמוני שנולדו כגבר ועברנות תהליך מזכר לנקבה) או שכיחה יותר אצל הגברים הטרנסג'נדריות ?

לצפיה ב-'את טרנסית כמו שאני מלכת אנגליה'
את טרנסית כמו שאני מלכת אנגליה
10/12/2016 | 16:39
5
רואים מהכתיבה שלך שאת לא טרנסית.

אין דבר כזה להתאהב ושהדיספוריה תיעלם, או שהן מראש לא טרנסיות או שהן מדחיקות את זה לתקופה. ככה או ככה, לא יכול להיות שהכרת 6 מהן כשאני לא מכירה אפילו אחת כזאת, והכרתי לא מעט טרנסיות.

אין דבר כזה "לא מצאתי בת זוג, אז אני אהיה אישה בעצמי"
לצפיה ב-'אף פעם לא שמעתי על טרנס או טרנסית כזאת...'
אף פעם לא שמעתי על טרנס או טרנסית כזאת...
11/12/2016 | 02:23
2
*כן* שמעתי על מקרים של טרנס* שוויתרו על תהליך השינוי למען בני\בנות זוגם. לא כי התחרטו\שינו את דעתם, אלא כי היה חשוב להם לשמור על הקשר.
וויתור כזה בד"כ גובה מחיר נפשי וקשה לי להאמין שא\נשים אלו מאושרים לאורך זמן.

למה בעצם את שואלת?
לצפיה ב-'חשוב: הסרת שיער בפנים ללא שימוש בהורמונים'
חשוב: הסרת שיער בפנים ללא שימוש בהורמונים
04/12/2016 | 23:49
6
67
שלום רב לכולן!  יש לי שאלה חשובה ומטרידה מאוד. האם מישהי פה עברה תהליך הסרת שיער מהפנים (כבחור בתהליך...) ובמשך תקופה ארוכה יחסית של יותר משנה...ללא כל נטילת/התחלת טיפול הורמונלי?
האם יש סיכוי במצב כזה? ברור לי שנטילת הורמונים במקביל (אסטרוגן/חוסם טסטוסטרון) אמורים לעזור ולקצר את התהליך, הבעיה ...שאני התחלתי שנה וחצי לפחות לפני שאני אמורה בכלל להתחיל הורמונים (בקרוב) והשיער מאוד עקשני.
אני מצטערת אפילו שלא דחיתי זאת או שלא ניגשתי לתהליך ההורמונלי לפני...
האם יש מישהי עם ניסיון שיכולה לשפוך אור על העניין/לעודד...או להביא מהידע שלה?
אשמח מאוד.... איימי
לצפיה ב-'הסרת שיער פנים- תוצאות מעולות בCARE'
הסרת שיער פנים- תוצאות מעולות בCARE
05/12/2016 | 13:49
1
27
כן עשיתי בערך 7-8 טיפולים, תוצאות מעולות, יחד עם חוסמי טוסטוס' (ספירונולקטון),
החוסמי טוטוס' עוזרים במעט,
מה שמוריד בעיקר, זה הלייזר,
בCARE יש מגוון עצום של סוגי מכשירים, והמון ניסיון ומחירים טובים.
לצפיה ב-'תודה..אבל לא ביקשתי מידע פרסומי לחברה מסויימת. שים לב לתוכן '
תודה..אבל לא ביקשתי מידע פרסומי לחברה מסויימת. שים לב לתוכן
05/12/2016 | 23:54
21
אני עצמי עשיתי מעל 8 טיפולים בלייזר וגם מעל לשנה טיפולי אפילציה. שאלתי שאלות מסוימות, נא לקרוא בבקשה. לא ביקשתי פרסום או המלצה לחברת הסרת שיער
לצפיה ב-'לאיימי'
לאיימי
06/12/2016 | 21:59
20
היי איימי אני מדברת רק מתוך הנסיון שלי בתור אחת שהייתה בהפסקה מהורמונים וחזרה באופן כללי יותר טוב להתחיל את הלייזר לפני טיפול הורמונלי מכיוון שכך ההשפעה של הלייזר עובדת על יותר שערות לעומת עם השפעת הורמונים שבמקרה זה ההשפעה "מרדימה" את צמיחת השערה וכך הלייזר פחות משפיע ואם את מפסיקה מכל סיבה שהיא הצמיחה עלולה לחזור
אם אני טועה אשמח שיתקנו אותי ...

לצפיה ב-'היי איימי '
היי איימי
06/12/2016 | 22:57
20
אני נמצאת במצב כמו שלך אני אמורה בקרוב להתחיל  אם ההורמונים
גם ניסיתי כמה טיפולים ולא עזר כלום 
יש די מידע בפורום שאין טעם לעבור הסרת שיער מהפנים ללא הורמונים
או שלעבור טיפולים במחט חשמלית לאורך זמן  שזה די יקר וכואב 

תמר
לצפיה ב-'התחלת הורמונים - השלב החשוב ביותר, ואינו קשור להסרת שיער'
התחלת הורמונים - השלב החשוב ביותר, ואינו קשור להסרת שיער
07/12/2016 | 08:47
31
ראשית דבר, התחלת הורמונים לתקופת ניסיון, ובחינת תחושות הנפש, היא המבחן האולטימטיבי לזהות המיגדרית. קבע זאת פסיכיאטר מוביל בלונדון, עתיר ניסיון, כבר לפני 30 שנה. כל הברברת הפסיכולוגית הנדרשת כיום היא כסת"ח לרשויות. שבוע נטילת הורמונים של המיגדר אליו שואפים (בלי "חוסמים" למיניהם) יעניק לנו תובנה ברורה ומיידית מה אנחנו ומה עלינו לעשות. תחושות לא טובות = סתם פנטזיה. תחושות "הגעתי הביתה" - המסר ברור ואיתן.
לגבי הסרת שיער: שערות עדינות מורחקות בטיפול יחיד. שערות "גיבורות" מצריכות כמה וכמה טיפולים, ללא קשר להורמונים:
1. לייזר - להסרת כמויות גדולות בטיפולים מעטים.
2. תלישה בפינצטה - להחלשת "הגיבורות" המצריכות 5-10 טיפולים, מכל סוג.
3. מחט חשמלית - לסילוק העקשניות, לפני המהפך, וגם שנים אחריו, בכל טיפול קוסמטי.
אני "ענתיקה", מהתקופה בה טיפולי הלייזר היו חדשים ולא אמינים - עברתי הכל במחט חשמלית (+תלישות כריפוי בעיסוק), בגבורה ואורך רוח. היום אפשר לשלב את כל השיטות, מתוך מודעות שאת היחידה היכולה לנווט נכון את הספינה שלך.
בהצלחה

לצפיה ב-'תודה לכל המגיבות..וגם...'
תודה לכל המגיבות..וגם...
08/12/2016 | 19:34
17
תודה רבה לכן על התשובות. המצב הנוכחי שלי כרגע הוא שאני לאחרי שנה וחצי לפחות של ביקורים קבועים ושבועיים אצל הקוסמטיקאית שעושה לי אפילציה, לפני כן וגם במקביל לאפילציה עברתי אף 10 טיפולי לייזר. לפני מספר חודשים רק ניגשתי לייעוץ הראשוני בקשר לטיפול ההורמונלי שאותו דחיתי גם כי רציתי להשיג קודם תוצאות חד משמעיות בהסרת השיער באפילציה וכו'.
כבר קיבלתי את האישור המיוחל מהפסיכיאטר והסיבה היחידה בגללה אני מעוכבת עד כה היא התור לאנדוקרינולוגית שנקבע ל...4 חודשים קדימה..והוא כבר קרוב, לחודש הזה.
לגבי האפילציה...שעברתי כבר..שעות לא מעטות, יש תוצאות , אך התחושה המתסכלת היא שעדיין יש צמיחה, אם כי רוב השיערות עדינות, אני לא מתגלחת כלל כבר כשנה וחצי. לפעמים התחושה שלי היא של ייאוש מהעניין ואני כמו שציינתי מצטערת שחיכיתי או שלא התחלתי טיפול הורמונלי במקביל. מקווה שלא הפסדתי הרבה כי בכל זאת, זה המון סבל, המון כסף ..ואף גורם נזקים כלשהם לעור, ורצוי להימנע מנזקים ככל הניתן. אני לא מתגלחת, לא נראית ממש עם זקן אך יש זיפים עדינים יחסית, והעור די אדום רוב הזמן...לצערי. מאמינה שהייתי מקצרת בהרבה את התהליך בשילוב ההורמונים...
לצפיה ב-'האם יש סרטונים שאפשר ללמוד '
האם יש סרטונים שאפשר ללמוד
01/12/2016 | 20:51
3
46
אך לעבוד על  תרגילים לקול נשי כל מה שמצאתי רק באנגלית
עד כמה שהבנתי לוקח זמן להגיע למצב שאפשר לשנות את הקול לנשי
אם יש המלצות אשמח

תמר
לצפיה ב-'נישוי קול'
נישוי קול
04/12/2016 | 20:29
2
36
סדנת קול משלך במרכז הגאה
עובדים בצורה מתודית עם קלינאיות תקשורת מוכשרות .
בהצלחהה
לצפיה ב-'אני יודעת שיש סדנאות אך עדיין'
אני יודעת שיש סדנאות אך עדיין
06/12/2016 | 22:15
1
19
מעדיפה לא לחשוף את עצמי יקח לי קצת זמן
ומעדיפה לעבוד על תרגילים באופן עצמאי כרגע 
האם זה אפשרי ללמוד מסרטונים 
ואם יש סרטונים ברשת  אשמח לעזרה

תודה 
תמר
לצפיה ב-'היכן ניתן לקבל פרטים לגבי הסדנאות לפיתוח קול ? והאם'
היכן ניתן לקבל פרטים לגבי הסדנאות לפיתוח קול ? והאם
09/12/2016 | 23:11
9
הן ללא עלות ?
תודה.
לצפיה ב-'מישהוא/היא מכירים מכון ממוגרפיה טרנספריינדלי ?'
מישהוא/היא מכירים מכון ממוגרפיה טרנספריינדלי ?
04/12/2016 | 08:29
1
29
נתנו לי הפניה לבדיקת אחרי 4 שנים על הורמונים נשיים
לצפיה ב-'מכון ידידותי'
מכון ידידותי
04/12/2016 | 20:27
24
מכון מור בחיפה
לצפיה ב-'מקוה שיסתדר לך עם כל הנושא של ניתוחי אף'
מקוה שיסתדר לך עם כל הנושא של ניתוחי אף
20/11/2016 | 12:38
56
היי, אני ממש מקוה שהכול יסתדר ושלא יהיו לך יותר עוגמות נפש עם הדברים האלה. ואגב, אם מעניין אותך לקרוא עוד על נושא ניתוח אף, יש את האתר הזה שנתקלתי בו כשהתעניינתי בנושא. 

בהצלחה! 
לצפיה ב-'טרנסית מתחילה - מבולבלת'
טרנסית מתחילה - מבולבלת
18/11/2016 | 05:02
1
130
היי,
באיזה שלב של התהליך החלטתןם לשנות את שמכןם?
או לשאול אחרת..
ממה יותר כדאי להתחיל? מפחדת לצאת מהארון כלפי הסביבה שלי
האם אוכל לבקש מהפסיכולוגית שלי "מכתב המלצה" לאנדוקרינולוג? בכלליות, תוך כמה זמן הורמונים מתחילים להשפיע?(אני יודעת שזה אינדיבידואלי בין אחת לאחת אבל עדיין רוצה לשאול)
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
19/11/2016 | 14:31
71
השם שההורים שלי נתנו לי הוא יוניסקס ולהרבה בנות יש אותו, ולכן החלטתי שאני לא צריכה לשנות אותו. 
כדאי להתחיל את התהליך הפיזי ולאט לאט לעבור למראה נשי יותר - קודם מראה יוניסקס ואחר כך מראה של אישה. 
לא לקפוץ על חיים full time כאישה בשלב ההתחלתי של התהליך, הטלת פצצה מהסוג הזה על הסביבה יכולה להיות הרסנית כלפייך - מנסיון. עשיתי את התהליך שלי מול תיכון שלם של תלמידים חסרי הבנה ורעים, כבר לא שמים עלי לב בכלל שאי פעם עשיתי שינוי מין, והם עדיין מתכחשים לזה ופונים אליי בזכר. וגם זה למרות שלא הטלתי פצצה ועשיתי הכל לאט ובזהירות... ככה שזה ממש מומלץ להיות זהירה מול הסביבה שלך. וזה גם תלוי בת כמה את ובאיזה שלב את נמצאת בחיים שלך... אם את בשלב בוסרי מומלץ לקחת הכל לאט ובזהירות. 
את תוכלי לבקש מהפסיכולוגית מכתב המלצה, זה חובה. 
אצלי ההורמונים התחילו להשפיע כבר בשבועיים הראשונים, החזה התחיל לגדול והפנים התעדנו וכבר ראו תוצאות. אבל זה באמת אינדיבידואלי... 
לצפיה ב-' הקרנה של 2 סרטי טרנס* בשדרות & באר-שבע '
הקרנה של 2 סרטי טרנס* בשדרות & באר-שבע
07/11/2016 | 02:39
38
פסטיבל קולנוע גאה TLVfest בדרום הארץ, בשיתוף פעולה מלא עם ארגונים חברתיים ואולמות קולנוע מקומיים: סינמטק שדרות, קולנוע נגטיב, מולתקא
לינקים ומידע נוסף באתר הפסטיבל: www.tlvfest.com

סינמטק שדרות:
7.11 - מרחוק - הזוכה בפרס אריה הזהב בפסטיבל ונציה 2015
8.11 - ויוה - הקרנת טרום בכורה לנציג של אירלנד לאוסקר 2016
9.11 - זה גילה, זה אני - סרט הפולחן התיעודי על גילה גולדשטיין בבימויו של אלון ויינשטוק
10.11 - חשופה - הדרמה לסבית נועזת בכיכובן של דיאנה אגרון (Glee) והשחקנית פז דה לא אורטה (אימפריית הפשע)

מולתקא - מפגש - בית תרבות ערבי יהודי:
9.11 - זה גילה, זה אני - סרט הפולחן התיעודי על גילה גולדשטיין בבימויו של אלון ויינשטוק כולל מפגש עם גילה שתגיע במיוחד לבאר שבע יחד עם במאי הסרט.

קולנוע נגטיב:
22.11 - 52 ימי שלישי - דרמה זוכת פרס הבימוי פסטיבל סאנדנס 2014 ופרס דוב הקריסטל פסטיבל ברלין 2015 על נערה המתמודדת עם שינוי המין של אמה.
24.11 - הקיץ של סנגיילה - דרמה רומנטית - זוכה פרס הבימוי פסטיבל סאנדנס 2015 - שתי נערות צעירות שונות אחת מהשנייה נפגשות במהלך חופשת הקיץ.
לצפיה ב-'אודה על עזרה בבחירת צבע טייץ ובבחירת גופיה ארוכה עד המותניים'
אודה על עזרה בבחירת צבע טייץ ובבחירת גופיה ארוכה עד המותניים
15/11/2016 | 02:56
1
70
אבל שהיא גופיה שהפתח שלה בצוואר לא חושף את החלק התחתון של הצוואר שמעל לחזה (כי בחזה רואים אצלי אדמומיות בעור שלא עוברת כבר עשרים שנה).

אני מהעדה האתיופית ויש לי צבע עור כהה האופייני ליוצאי אתיופיה כמוני, ואני מבקשת את עזרתכם (הפניה לנשים וגברים) האדיבה בבחירת מכנסי טייצים (טייץ) שיש להם גוון צבע שהכי דומה לעור שחום כמו שלי.
אני רוצה לקנות טייץ שמזכיר את העור שלי האתיופי.

אבל, אני גם מבקשת את עזרתכם (זכר ונקבה) בבחירת גופיות שאורכן מגיע עד המותניים (גופיות ארוכות עד המותניים) כדי להסתיר את הבטן כי יש לי בטן גדולה כמו של אישה בחודש התשיעי.

אני בחורה טרנסית שיוצאת מהארון ככזו, אלא שאף פעם לא הצלחתי להוריד את הבטן.
הבטן אצלי היא מאוד גדולה (אני נראית כמו אישה בהיריון), והישבנים שלי מאוד קטנים.
הדבר זה גורם לי לקשיים בבגדים.
גם כשלא יצאתי מהארון כטרנסג'נדרית לבשתי מכנסי טייץ כי כל מכנסיים אחרים היו לי לא נוחים.
נולדתי עם רגישות ללחצים של בגדים ורק טייץ עוזר לי כמכנסיים.
הבעיה היא החולצות.
כל חולצה לוחצת לי על הבטן, וכשאני לובשת חולצה רחבה ולא צמודה אז כל החלק של הבטן נראה מאוד גברי.
גם כשאני לובשת חולצה צמודה אז הבטן בולטת מהחולצה הצמודה.
איזה גופיה ארוכה (לחורף) היא כזאת שיש לה פתח צוואר פחות רחב (כי יש לי פצעים באיזור שבין מהצוואר ועד לחזה ואני רוצה את החלק הזה של הגוף שלי) אבל היא גופיה כזאת שהיא גם ארוכה מהמתוניים ?

אני מבקשת לדעת איזה דגם של גופיה ארוכה (עד המותניים כדי להסתיר את הבטן) היא גופיה כזאת שהפתח שלה בצוואר בצוואר  פתח קטן (כדי להסתיר פצעים שיש לי ליד החזה)

ועוד רציתי לדעת לגבי בחירת צבע למכנסי טייץ – איזה צבע טייץ הוא אומנם נשי, אבל בד בבד גם לא יבליט אותי יותר מידי. כלומר, איזה צבע מכנסי טייץ כדאי לבחור לקנות כדי שהצבע יהיה נייטרלי ?
האם יש טייץ כזה שהוא בין שקוף (נייטרלי כזה שהעור שלי יישתקף מבעדו) לבין צבע גוף (צבע הגוף שלי הוא שחום) ?

איזה צבע טייץ (מבין כל הצבעים של הטייצים שקיימים) הוא צבע שהכי מזכיר וקרוב לצבע הגוף הטבעי (של אנשים בעלי גוון צבע אתיופי) ?

הסיבה שאני לא רוצה ללכת עם טייץ בצבע אדום עם תחרה היא כי הוא לא יתאים ליציאה מהארון מפני שצבע כזה יבליט אותי. לכן, אני מחפשת לבחור לקנות טייץ שהצבע שלו הוא שילוב כזה שהופך אותו להיות כזה שהוא צבע טייץ גם בין נייטראלי (שקוף שרואים דרכו את העור שלי) וגם בעל גוון צבע של עור גוף שחום טבעי. אודה תרשמו לי דגם (מספר מק"ט), ולא משנה לי מאיזה, של טייצים וגופיות שעונות על ההתאמות המיוחדות שלי. 

לצפיה ב-'תשאלי בפורום אופנת נשים'
תשאלי בפורום אופנת נשים
27/11/2016 | 12:49
9
לצפיה ב-'יש לי 2 שאלות בנוגע לאסטרוגן במדבקות'
יש לי 2 שאלות בנוגע לאסטרוגן במדבקות
14/11/2016 | 21:35
3
88
אשמח אם מישהי שמשתמשת בזה תוכל לענות לי על השאלות

1.האם אני חייבת לקחת עם המדבקות הללו חוסם טסטוסטרון?
2.מה קורה אם אני לא מורידה את המדבקות בכלל מתוך הגוף שלי?

תודה 
נטלי.
לצפיה ב-'שלום נטלי'
שלום נטלי
28/11/2016 | 01:55
2
46
1. תהליך השינוי ההורמונלי של נשים טרנסיות כולל חסימת טסטוסטרון והוספת אסטרוגן.
ככה ניתן לקבל את התוצאה המקסימלית להשפעת האסטרוגן.
כל עוד בגוף קיימת רמה ממוצעת של טסטוסטרון לזכרים השפעות האסטרוגן יכולות להיות מזעריות ואיטיות בצורה ממש משמעותית.
האם את מודאגת מירידה בדחף המיני? זה לא קורה לכולן ולא תמיד באותה מידה.

2. מדבקות (אוורל) הן רדיד פלסטי שקוף שבצידו האחד יש דבק ואסטרדיול b.
כל מדבקה משחררת כמות מדויקת של אסטרוגן לגוף לאורך 24 שעות וכל מדבקה מיועדת לשימוש של 3 או 4 ימים ברצף.
מה המחשבה שמאחורי השאלה שלך? למה לא להוריד משהו שלאחר כמה ימים מתחיל להיות מטרד על הגוף? ובכלל מאבד את יעילותו לאחר כמה ימים כמו שכתבתי...

לצפיה ב-'היוש יו איפה'
היוש יו איפה
28/11/2016 | 15:06
1
23
מודה לך על המענה :) 
עלה בי שאלה נוספת..כמובן שאני אשקול אותה מול רופא מטפל לפני מועד השימוש
אז ככה:
קראתי קצת על בנות (מידע באנגלית בלבד)  מחו''ל שלוקחות מה שנקרא Bovine Ovary
שזה מתוך שחלת פרה ומה שעושה זה שבאופן עקבי והדרגתי משנה את הטסטוסטרון לאסטרוגן זאת אומרת ביולוגית כמו אישה 
אינני רוצה לעשות בו שימוש ללא מעקב רפואי,האם גם לך יש איזה שהיא מידע רלוונטי אודות זה?
אשמח מאוד לתשובתך 
בברכה 
נטלי.
לצפיה ב-'הי, לא שמעתי על זה. יכולה לצרף קישור?'
הי, לא שמעתי על זה. יכולה לצרף קישור?
28/11/2016 | 16:50
23
בכל מקרה זה לא משהו שרופאות בארץ מכירות ובטח לא מנוסות בטיפול כזה.

וזה לא שטיפול עם אסטרוגן +חוסם טסטוסטרון זה כזה מורכב, השאלה מה הציפיות שלך מהתהליך ועד כמה הן ריאליות
לצפיה ב-'היי'
היי
12/11/2016 | 15:01
97
אני טל...סטרייטית בת 29..הייתי מאוד שמחה לדבר עם גבר סטרייט שמחובר לצד הנשי שבו ואוהב מידיי פעם להתלבש כמו בחורה (מכנסיים צמודים,טייצ,וכו'...)
לצפיה ב-'ניתוח שיוף לסת צריכה עזרה'
ניתוח שיוף לסת צריכה עזרה
08/11/2016 | 15:33
2
84
שלום מישהי פה מכירה רופא בישראל שמבצע ניתוח שיוף/הצרה של הלסת?
יש לי לסת מאוד מרובעת ורחבה.
אני יודעת שדר שלמה קלדרון מתעסק עם לסתות אבל לא יודעת אם הוא עושה גם את זה, ויעוץ אצלו עולה 800 שקל.. והוא לא אומר מחיר ניתוח לפני פגישת יעוץ. גם שמעתי על רן טליסמן, מישהי עשתה אצלו?
אשמח לקבל המלצות..
לצפיה ב-'היי, איך אפשר ליצור איתך קשר ?'
היי, איך אפשר ליצור איתך קשר ?
10/11/2016 | 05:13
60
יש לי את אותה בעיה, וגם כמוך פניתי לטליסמן וקלדרון ובגלל העלות הגבוהה של הייעוץ אני מנסה לברר קצת יותר פרטים כדי ללכת על בטוח.

זה יהיה נחמד אם תהיה לי שותפה למסע נברר ביחד

לצפיה ב-'אשמח לעדכון !'
אשמח לעדכון !
10/11/2016 | 22:54
27
לצפיה ב-'תכנים של שיכנועים שמדברים ללב אחרי הניתוחים'
תכנים של שיכנועים שמדברים ללב אחרי הניתוחים
08/11/2016 | 10:20
2
84
אני אחרי התהליך (אחרי ניתוח תחתון), ואני מסתכלת על פורנו מהסוג הזה שבו אישה משכנעת את הגבר הצופה בה שהיא יודעת היטב שהדבר שמכאיב לגבר הצופה הוא הידיעה שכל אישה יודעת שאיבר המין הזיכרי הקטן שלו נחות לאיבר מין הזיכרי הגדול של שחור, שהוא (הצופה נחות) כמו אישה שאין לה איבר זיכרי וצריך להזדהות איתה שהיא היתה רוצה כזה ושבגלל שהם (הגבר הצופה והאישה שמדברת בקליפ כשחקנית פורנו) יודעים שלעולם לא יהיה להם אז הם מעריצים וסוגדים לאיבר מין זיכרי גדול של גברים שחורים. ואז היא אומרת בקליפ שהדרך לפתור את התסביך הזה היא להפוך את עצמו לאישה ולמצוץ. 
ואז השחקנית מראה את הגוף הנשי שלה ואומרת שהוא היה רוצה גוף כזה בגלל תחושת הנחיתות שלו.
יש המון המון קליפים, זה נראה לי ענף חדש בעולם הפורנו, אבל בינתיים יש בזה לפחות חצי מיליון קליפים עם אותה מטרה, אם אותם דיבורים ועם אותם שיכנועים ובדיוק עם אותם נימוקים של תסביך נחיתות (פרויד) כנימוק לשכנע את הגבר הנשי (קטן) להפוך לאישה ולשרת צרכים מיניים כאישה של גברים שחורים.
רק אחד מהקליפים הוא:
אני מרגישה שלמה במיליון אחוז עם כל התהליך, ובכל זאת הקליפים האלה גורמים לי לרצות שתהיה לי חברה שנולדה כאישה בדיוק כזאת שתדבר אלי בדיוק כך וגם תהפוך לבת זוג שלי ותמיד תדבר אלי ככה כמו שהשחקניות האלה בקליפ מדברות. אני לא רואה אפשרות למצוא כזאת בישראל.
אני כבר אחרי הניתוחים (ניתוח תחתון ועליון), ואני לא מבינה מדוע דווקא הקליפים גורמים לרצות שתהיה לי חברה כזאת שתדבר אלי בדיוק ככה כמו השחקניות האלה בסוג המיוחד הזה של הפורנו ?
אולי זו תופעה של אחרי הניתוחים שכל אחת שעבר את השינוי אז היא יותר מתפתה שתהיה לה חברה שנולדה כאישה שתדבר אליה ללב בדיוק  בדיוק בתכנים האלה ובשיכנועים האלה שהשחקניות האלה מדברות ככה ישירות ללב. אולי זה משהו פנימי, בכל אופן, מה זה אומר עלי ? מה זה אומר על כל התהליך שעברתי ?
אגב, אני דווקא נמצאת תחת טיפול פסיכולוגי של פסיכולוגית ואף פעם לא הרגשתי צורך כזה מהפסיכולוגית. אני פתאום מרגישה שאם תהיה לי חברה כזאת (כמו השחקנית בקליפ) שנולדה כאישה ותדבר איתי בדיוק את התכנים האלה (שהן מדברות בקליפ) אז זוהי תהיה פסיכולוגית אמיתית במובן הזה ששום פסיכולוגית מקצועית לא יכולה להצליח להגיע ישירות ללב.  
לצפיה ב-'לאט לאט אני לומדת שמלא טרנסיות עושות את הניתוח בשביל הסקס '
לאט לאט אני לומדת שמלא טרנסיות עושות את הניתוח בשביל הסקס
09/11/2016 | 19:13
1
69
לא כמו פעם שהיו בוררים בקריטריון כל אחת..
היום גם אם לצורך מיני- הופכים לאישה.
זה מעניין, ולא דבר שלילי דווקא

לצפיה ב-'עברתי שאלונים פסיכולוגים בני למעלה מ 2000 שאלות'
עברתי שאלונים פסיכולוגים בני למעלה מ 2000 שאלות
09/11/2016 | 21:00
52
מבחנים פסיכודיאגנוסטי והמון שאלות שהוכיחו שאני אישה לכל דבר ועניין, בלי קשר לנטיה המינית שלי.
כחלק מהנטיה המינית שלי, מן הסתם כתוצאה מהרקע שלי שעברתי שינוי מגדרי כלפי החברה, אז גם חל שינוי בהשתקפות שלי בעיני אחרים. השינוי הזה נותן איזשהי טרנספורמציה להערכה העצמית שלי (לא במובן של מחסיר או מוסיף להערכה העצמית אלא במובן של זווית ההסתכלות של ההערכה העצמית שלי בעיני אחרים).
לכן, מטבע הדברים שקליפים כאלה מעוררים בי התעניינות האמיתית למצוא אישה שתקבל אותי עם כל המשמעויות הנובעות מהקליפים האלה. לדעתי, אם תהיה לי אישה כזאת (ידידה או בת זוג) שתעודד אותי ותדבר איתי כאלה דברים (שבעיני אחרים הדברים האלה עלולים להתפרש כאילו היא משפילה אותי) אז ארגיש תחושה של קבלה ואמפתיה מצד המין הנשי שנולדו נשים שכל כך רציתי כל חיי כבר מילדות להיות מקובלת עליהן.
לצפיה ב-'התאהבות נואשת בזמן התהליך'
התאהבות נואשת בזמן התהליך
07/11/2016 | 16:40
5
119
היי לכולם,

לצערי הרב אני טרנסקסואלית בת 17, תלמידת תיכון בכיתה יב'. אני כבר נמצאת בשלב בתהליך שלא שמים עלי לב בכלל, אבל בתיכון עדיין מתייחסים אלי כאל בן ופונים אלי בלשון זכר (סובלת מזה הרבה)...

בכל מקרה, רציתי לפרוק קצת על משהו שעובר עלי ואולי בנות אחרות יוכלו להזדהות עם החוויה הזו שאופיינית לתהליך.

אני מאוהבות נואשות בבחור מהתיכון שלי, סטרייט כמובן. הוא הגבר המושלם מבחינתי, ובאמת שמעולם לא הרגשתי ככה כלפי אף אחד... הוא בדיוק כל מה שאני מחפשת בגבר - חכם בטירוף, רגיש, אינטליגנט... ואני בטוחה שלעולם לא אמצא מישהו כמוהו.
אבל מה? כמו כל השכבה שלי, הוא כנראה רואה בי בן ככה שהאהבה שלי אליו תישאר לנצח בגדר תשוקה עצובה ולא ממומשת. זה פשוט בלתי אפשרי ואני יודעת את זה :(
אתם לא מבינים כמה אני מתייסרת מזה.
אני לא ישנה בלילה מרוב שאני חושבת עליו ולא מפסיקה לבכות על מר גורלי, אני כל כך רוצה אותו אבל זה פשוט בלתי אפשרי... הוא כבר הכיר אותי בתור "בן".
אני תמיד חושבת לעצמי מה היה קורה אילו היינו נפגשים בנסיבות אחרות, בזמן שונה... אני מרגישה שאני מפספסת אותו ושהוא פשוט חומק לי בין האצבעות.
אני כל כך מדוכאת שאני לא יכולה לבטא את התחושות שלי במילים, אני פשוט מקלידה כאן ובוכה.
למה לא יכולתי פשוט להיוולד כאישה רגילה ולהיות עם את שאהבה נפשי, כמו שכל בחורה רגילה יכולה? למה דווקא אני נולדתי לחיים שמציבים לי מחסום בכל תחום ועניין? אני לא רואה טעם לחיים, רע לי בכל כך הרבה תחומים והמילה "אתה" שנאמרת כלפיי כל יום בתיכון עושה לי כל כך רגע נפשית, בייחוד כשהוא צופה מהצד ושומע את זה...
זה פשוט אבוד. האהבה הזו לא תתממש.

איך לעזאזל אני מתמודדת עם זה?! אני לא עוצמת עין בלילה בגללו. ואני גם לא יכולה לספר לו איך אני מרגישה... ובכללי אני נאלצת להימנע מלדבר אתו מתוך חשש שהוא יפנה אלי בלשון זכר, כמו כולם. זה פשוט ישבור אותי לרסיסים וינפץ את הנפש שלי.
מה אני עושה? אתם יכולים בבקשה לעזור לי? אני פשוט מתה מבפנים... עוד מישהי חוותה דבר כזה בזמן התהליך שלה? אני כל הזמן רוצה שהוא יראה כמה יפה אני נעשית מיום ליום ואיך התהליך שלי מתקדם, אם רק הוא היה שם לב אליי...
אתן חושבות שזה אפשרי בכלל? זה יכול לקרות בינינו מתישהו? אולי אחרי התיכון? מה אפשר לעשות? אני אובדת עצות, בבקשה תעזרו לי... אני כל כך לא רוצה לפספס אותו אבל יודעת עמוק בפנים שזה פשוט לא אפשרי ולא הולך לקרות :( כל כך רע לי
לצפיה ב-'גם אני עברתי את זה:)'
גם אני עברתי את זה:)
17/11/2016 | 18:21
4
40
היי לך,
מאוד מזדהה עם מה שכתבת. גם אני עברתי את זה. זה מאוד טבעי כשמתאהבים לראות את הצד השני כאידיאל, ושאולי לא נמצא עוד מישהו כזה.
במקרה שלי יצא שגם סובבתי לבחור קצת את הראש (הייתה כימיה הדדית), אבל הוא נבהל ולקח צעד אחורה (אני גם בתהליך וכרגע עדיין חיה כבן).

וצפו שוב התחושות של "למה נולדתי ככה, ואם הייתי כבר אחרי התהליך/נולדת "אישה רגילה" לא הייתי צריכה לעבור את זה..." אבל את יודעת, בסופו של דבר מגיע לנו מישהו שיקבל אותנו כפי שאנחנו, וכשיגיע הזמן הוא יגיע.

עצתי לך: אל תפחדי מלהתקרב אליו. אפילו אם הוא כרגע יתייחס אלייך כבן- כבר היו מקרים של אנשים בתהליך שבן הזוג הכיר אותם "מלפני." תראי בכלל אם יש כימיה חברית (בלי צורך לספר לו עלייך), כי בסופו של דבר זה הבסיס. גבר אידיאלי הוא בין היתר גם גבר שיהיה שם בשבילך. אם הוא לא שם, הוא לא הנכון.

ודבר נוסף, את עוד צעירה:). כרגע זה נראה לך סוף העולם- ההתאהבות מוציאה אותנו קצת מפרופורציה, ואין לנו שליטה על זה (לפחות מהרמה הרגשית). אני מבטיחה לך שיהיו עוד גברים שבשבילך יהיו "הגבר האידיאלי." בהפסד את לא תצאי כרגע, תוכלי דרך הניסיון ללמוד איזה סוג של גבר את מחפשת ומה את צריכה.
לצפיה ב-'הייתי שמחה לשמוע על הסיפור שלך יותר'
הייתי שמחה לשמוע על הסיפור שלך יותר
17/11/2016 | 19:28
3
19
כי זה נותן תקווה שדווקא אפשרי לסובב לגבר סטרייט את הראש, אפילו בזמן תהליך. 
איך זה קרה? פשוט מתקרבים אליו ומספרים לו? להעז לפלרטט איתו? אני מפחדת שאם הוא יתייחס אלי עכשיו כאל בן, הוא לעולם לא יוכל לראות בי נקבה... אף על פי שחיצונית אני נראית כנקבה ורק בתיכון ממשיכים להתייחס אלי כאל זכר. זה כזה מורכב.. מקווה שגם לך יסתדר בסוף עם זה שאת אוהבת ושהוא יבין כמה הוא טעה על שנסוג (:
לצפיה ב-'לתת לדברים לזרום'
לתת לדברים לזרום
17/11/2016 | 22:33
2
28
היי שוב:)
הכימיה נוצרה מעצמה, קשה לי אפילו להסביר. כבר קרה לי שהייתה לי איזו השפעה על גברים גם פעם בצורה הזו.
אני מניחה שזה נבע מאוד מהרכות/נשיות שלי (אנרגיה נשית היא מגנט לאנרגיה גברית. לצערי נשים רבות היום חושבות בעיקר על איפור ונעלי עקב כמשהו שמגדיר נשיות). למרות שבמודע הוא ראה בי בן, התת מודע שלו תפס אותי כבת. בכל מקרה הוא לא בשבילי, מגיע לי מישהו טוב יותר:) (ואת זה הבנתי כמה חודשים אחרי שהשלב המטורף הזה שנקרא התאהבות עבר).

פשוט תהיי מי שאת (יודעת שזה קצת אירוני בשלב הזה כשאת "בן" בבית הספר). תנסי ליצור איתו אינטרקציה על בסיס חברי (ואם כרגע קשה לך בגלל הפרפרים בבטן אז זה גם בסדר). ירצה להיות בחברתך, מה טוב. תראי לאן הדברים יזרמו. לא ירצה, תעברי הלאה. מנסיון אישי לספר במצב כזה לבחור על הסיטואציה שלי לא עזר (במידה ולא יתפתח קשר קרוב)- לא כולם יכולים לקבל את מי ששונה (אפילו אם את נראית כמו כל בחורה אחרת).

יודעת שכרגע קשה לך. יחד עם זאת להיוולד עם ג'נדר דיספוריה זה לא הדבר הכי נורא תמיד בעולם, ויש לך את כל נתוני הפתיחה כדי להצליח בגדול בחיים- משפחה תומכת, שינוי בגיל צעיר, וגם אינטליגנציה גבוהה שיכולה לקחת אותך רחוק.

לצפיה ב-'שוב תודה'
שוב תודה
17/11/2016 | 23:12
1
18
אני באמת אנסה להתקרב אליו איכשהו או לגרום לו לשים לב אלי, ומשם אראה לאן זה הולך, ואעדכן D: 
יש לי גם הרגשה שהוא לא מתקרב אלי כי הוא לא רוצה לפגוע בי, יש לו אינטליגנציה רגשית גבוהה ואני חושבת שהוא מודע פחות או יותר למה שעובר עלי, ולכן הוא רוצה להמנע מלפנות אלי בלשון זכר אך הוא גם לא יכול לפנות בנקבה בגלל הסביבה שבה אנחנו נמצאים כרגע. אולי זו רק תחושה שלי, אבל מהשיחות שהיו לנו עד כה שמתי לב שהוא לעולם לא השתמש בפנייה מגדרית... 

ודרך אגב, מתי בערך חווית את מה שחווית עם אותו בחור? כלומר, באיזה גיל.. אני שואלת כי אני רוצה לדעת אם היכולת של גבר להמשך למישהי שמשדרת עדינות ונשיות ובכללי להבין עניין זה משהו שאופייני יותר לגברים בוגרים ביחס לתלמידי תיכון, או שזה לא משתנה עם הגיל. 
בכל מקרה זה שאני אוהבת בוגר מאוד לגילו, ויש לי הרגשה שהוא לא נרתע ממני כמו שאר הבנים. 
אבל מה שכן - אני נמצאת בתיכון בגדר זאת שעשתה שינוי מין ואף אחד לא מדבר על זה או מכיר בזה (הם בהכחשה), אם הוא יתקרב אלי אפילו בקטע חברי יש סיכוי טוב שהשם הטוב שלו יפגע.. אולי זה עוד שיקול שלו. בכל מקרה זה קשה עבור שנינו ואני מאוד מקווה שהוא יהיה מספיק מבין ותומך כדי לשים פס על מה שאחרים חושבים ולהיות בקרבתי. נותר רק לקוות 
לצפיה ב-'שמחה לעזור:)'
שמחה לעזור:)
17/11/2016 | 23:52
26
זה קרה בגיל 20 וקצת ולא מזמן. אני מבוגרת ממך רק בכמה שנים. יש אנשים שהם בוגרים בגיל 17 ויש גם תינוקות בגיל 30:)

בכל מקרה מאחלת לך המון בהצלחה וכיף לי לראות את ההודעות שלך בפורום:) (אני כבר לא כתבתי שנים פה, אבל הרגשתי שאני מאוד מזדהה איתך, אז התחלתי לתקתק במקלדת)

תהיי כמובן זהירה בתיכון עם כל נושא התהליך. האנשים בגיל הזה די אכזריים. והנשף בתיכון הוא Overrated - מסיבות הסטודנטים שוות יותר! (בהקשר להודעות האחרות שרשמת פה)
לצפיה ב-'צריכה יעוץ'
צריכה יעוץ
03/11/2016 | 00:14
113
לא בטוחה שזה הפורום המתאים אך אנסה את מזלי בכל זאת...
אני בחורה רגילה בת 29 סטרייטית...
אני מאוד נמשכת לגברים שהם קצת נשיים כאלה ,מטופחים ויפים, ושמחוברים לצד הנשי שבהם ואוהבים מדי פעם להתלבש כמו בת (מכנסיים סקיני, לק בציפורניים, וכו...)
עכשיו השאלה שלי איפה אני יכולה למצוא גברים מהסוג הנ"ל שנמשכים בכלל לבנות? 
לצפיה ב-'ממליצה לקרוא לפני'
ממליצה לקרוא לפני
01/11/2016 | 15:47
95
היי יהודית, אני לא יודעת אם זה עדיין רלוונטי, אבל אני לפני כל הליך רפואי, אפילו הקטן ביותר, מאוד אוהבת לקרוא ולהבין בדיוק מי נגד מי. אם שאלת על ניתוח אף, אז לאחרונה נתקלתי באתר שיש בו המון מידע מהימן. 
בהצלחה! 

לצפיה ב-'תכלס ג'נדר, קבוצת אקטיביזם חדשה בקהילת הטרנס*!'
תכלס ג'נדר, קבוצת אקטיביזם חדשה בקהילת הטרנס*!
31/10/2016 | 19:42
71
לצפיה ב-'יש לי דיכאון חריף ובא לי למות כבר בגלל ייאוש'
יש לי דיכאון חריף ובא לי למות כבר בגלל ייאוש
28/10/2016 | 22:24
5
118
אני בדיכאון כי אני מדברת עם גברים בפייסבוק, אני נמשכת לגברים ערבים אז יוצא לי שגברים ערבים פונים אלי בפייסבוק. הבעיה שאני לא מסוגלת להסתיר שאני טרנסית כי אני מאוד פוחדת שברגע שנעשה סקס אז הגבר יראה שיש לי איבר מין גברי ואז יכעס עלי.
אז בגלל זה אני אומרת כבר מהשיחה הראשונה, במשפט השלישי אני מגלה לגבר שאני טרנסית. בדרך כלל, הם לא מבינים מה זו טרנסית אז אני נותנת להם קישור לויקיפדיה למונח טרנסית בשפה הערבית, ואז הם מבינים וכותבים לי "היית גבר, הפכת לאישה" ואני אומרת כן. ואז הם ממשיכים את השיחה ואומרים לי בגילוי לב איך הם כל כך רוצים לחדור לאיבר מין נקבי (לכוס) של אישה ואז יש לי דמעות בעיניים כשאני קוראת את זה ואני בוכה. ואז אחר כך הם מודים לי שגיליתי את האמת על עצמי שאני טרנסית. ואז בסוף הם כותבים לי "לא מעוניין". 
אני לא עושה שיחות כאלה כל יום בגלל הפחד להיתקל בעוד שיחה דומה (אכזבה נוספת).
אז יוצא שאני מכירה גבר פעם בשנתיים, והשיחה בצ'ט מתנהלת בדיוק כמו שכתבתי. זה מעורר בי דיכאון כי אין לי סקס בכלל. 
בסקס עם גברים הדבר היחיד שאני עושה (ואוהבת לעשות) הוא לתת לגברים מין אוראלי (בשפת הרחוב "למצוץ להם"). אני יודעת שזה פורום מכובד אז השתדלתי לכתוב את זה בצורה יפה ומכובדת ("לתת מין אוראלי").
הבעיה שגורמת לי לדיכאון היא שאין לי סקס כזה בכלל בחיים שלי וזו הסיבה שהחיים שלי אומללים כל כך.  
זו גם בעיה שאני לא מסוגלת לעשות סקס עם גברים הומואים כי הם לא מושכים אותי אז אני לא מסוגלת לתת להם מין אוראלי.
אני תמיד מפחדת ממחלות כשאני חושבת על מישהו שהוא הומו.
היחידים היחידים שאני נמשכת אליהם הם צעירים ממוצא סודני וערבי והם חייבים להיות סטרייטים.
אין לי כאלה גברים אז אני בדיכאון.
נקודת האור שהבחור הערבי שנתן לי היא "אם תהיה איתך מישהי עם כוס אז אסכים שתמצצי לי". הבעיה שאני לא מכירה בחורה שנולדה כבחורה שרוצה שנהפוך להיות ידידות כדי לצאת עם גברים ביחד.
האם יש נשים שנולדו נשים שמחפשות נשים טרנסג'נדריות כדי לצאת ביחד לסטוצים עם גברים ?
איפה אפשר למצוא כאלה נשים ?

לצפיה ב-'אם לסכם, סוג של הומואית שאוהבת סקס וערבים'
אם לסכם, סוג של הומואית שאוהבת סקס וערבים
04/11/2016 | 22:50
4
58
וזין, ומפנטזת שאם היה לך כוס היית מזרימה מלא סטרייטים לסקס , לא ?
נסכם ונתקדם

לצפיה ב-'למה הזלזול?'
למה הזלזול?
05/11/2016 | 17:19
3
48
מצוקה של מישהי אחרת מצחיקה אותך? 
התהליך נועד בין היתר לשפר את החיים בתחום המיני והרומנטי. 
תגובה מגעילה
לצפיה ב-'את חושבת ? אני עכשיו שואלת ברצינות'
את חושבת ? אני עכשיו שואלת ברצינות
09/11/2016 | 19:16
2
47
באמת ברצינות וסליחה אם פגעתי קודם זה באמת היה עם לגלוג כלשהו.

את חושבת שאם מישהו/י יבוא לפסיכ' יגיד "בתור הומו אני לא אטרקטיבי לא הולך לי עם בנים ובא לי להשכיב ערסים וערבים וזה סיבה עיקרית שבא לי לעבור תהליך שינוי מין".. לדעתך זה לגטימי? 
שואלת עכשיו ברצינות וסליחה על הלגלוג קודם

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
10/11/2016 | 18:57
35
קודם כל אני בספק אם זה מניע עיקרי אצל מישהי. 
אותם ה"הומואים" שאת מתארת הם מאוד נשיים ובדרך כלל מתקשים לתפקד בחברה כגברים, ולרוב גם לא נלקחים ברצינות בתור גברים. התהליך נועד לעזור להם לשפר את החיים בכל המישורים - חברתית, מינית, רומנטית וכיוצא בזאת. 
הרוב המוחלט של הטרנסקסואליות הן לא מקרי קיצון עם הנרטיב הקלאסי של "ידעתי מגיל 4 שנולדתי בגוף הלא נכון ולכן עברתי את התהליך". 
יש סיבות שונות ונרטיבים שונים. חלק גדול מאלה שעשו את השינוי בגיל מאוחר עשו זאת לאחר שנים של קרוסדרסינג שבמהלכן הגיעו לעוררות מינית מלבישת בגדי נשים וזה מה שהניע אותן לעשות תהליך. לא יותר לגיטימי, לא פחות. אם אדם עבר תהליך כל כך קיצוני בחייו כנראה שהסיבה מספיק טובה וחשובה לאיכות חייו. 
לצפיה ב-'מה שנכון לגביך לא נכון לגבי אחרות'
מה שנכון לגביך לא נכון לגבי אחרות
11/11/2016 | 02:05
32
הסיבה שבגינה עשית שינוי מין איננה הסיבה היחידה להצדקת השינוי מין.
האמפתיה וההצדקה לשינוי מין לא שייכים רק לסיבה שלך והעולם לא חייב לדאוג רק לך ולהפקיר את האחרים.
תצאי מהבועה שלך לחשוב שדברים שנכתבו כאן הם סיבה לשינוי מין כפי שבחרת לחשוב.
ישנן בנות שעוברות בעצמן את החוויה העצמית שלהן כנשים מגיל צעיר מאוד, אך עקב תלות בהוריהן אינן זכו לשתף מעצמן לאיש ונאלצו להסתיר את זהותן המגדרית מגיל צעיר מאוד. לא כולן כמוך שנולדו עם כפית של דבש להורים שנתנו לך מיליונים לקנות דירה לבד. חוסר ההבנה שלך נובע מהתנשאות של מי שקיבלה דירה וגרה לבד וקיבלה עצמאות לגור לבד. לא כולן כמוך, וישנן בנות שלא רק כלואות בתוך גוף זיכרי אלא גם כלואות בתוך תלות כלכלית (קורת גג) ורפואית בהוריהן.

חם בפורומים של תפוז

במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו