לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טרנסג'נדרס וחברים

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחברימות. הפורום הזה עוסק בנושא הטרנסג´נדרס למיניהם, החל בטרנסיות וטרנסים שעברו/יעברו ניתוח, דרך קרוס דרסרס וכלה בג´נדרקווירים שמסרבים להגדרת מין. מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.

הפורום פתוח לכל מי שעובר תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, ביטוי מגדרי, לחברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גובה, משקל, שיער או ניסיון.
חלק מחברי הפורום היותר וותיקים מכירים גם מחוץ לדפי הפורום הוירטואליים, ולפעמים משתמשים לעתים בפניות אישיות, בדיחות פנימיות והומור עצמי, אך אין זה אומר שמדובר בחבורה סגורה. כל משתתף חדש מתקבל בברכה! כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:
~בלי מודעות "היכרויות" על גבי הפורום. לפורום יש לוח מודעות היכרות שנועד למטרה זו.
~בלי מודעות לשירותי סקס וכדומה.
~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אתם לא מסכימים עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי יחס מזלזל לשום ענף של הקהילה, או בעצם, בלי יחס מזלזל כלפי אף אחד.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדר צ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אני מצפה מכולם להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
~כל חוקי תפוז כמובן חלים גם פה. ההנהלה אינה אחראית לתוכן הודעותיהם של הגולשים.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר 'לתת מרשם' דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.

(אלונה) יו איפה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טרנסג'נדרס וחברים

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחברימות. הפורום הזה עוסק בנושא הטרנסג´נדרס למיניהם, החל בטרנסיות וטרנסים שעברו/יעברו ניתוח, דרך קרוס דרסרס וכלה בג´נדרקווירים שמסרבים להגדרת מין. מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.

הפורום פתוח לכל מי שעובר תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, ביטוי מגדרי, לחברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גובה, משקל, שיער או ניסיון.
חלק מחברי הפורום היותר וותיקים מכירים גם מחוץ לדפי הפורום הוירטואליים, ולפעמים משתמשים לעתים בפניות אישיות, בדיחות פנימיות והומור עצמי, אך אין זה אומר שמדובר בחבורה סגורה. כל משתתף חדש מתקבל בברכה! כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:
~בלי מודעות "היכרויות" על גבי הפורום. לפורום יש לוח מודעות היכרות שנועד למטרה זו.
~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אתם לא מסכימים עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדר צ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אני מצפה מכולם להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר 'לתת מרשם' דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.

(אלונה) יו איפה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכות הבאות, ברוכים הבאים :) בקרו גם בקישורים, לוח הכרויות  של הפורום, במאמרי הפורום למידע ומדריכים שונים, במילון המונחים, ועוד
כולן וכולם Welcome

המלצות לקישורים מעניינים, בלוגים בתפוז ומחוץ לו, אתרים, פורומים ועוד למען הוספתם לקישורי הפורום, למאמרים ועוד יתקבלו בברכה על גבי הפורום או במסרים אישיים.

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחבריםות וזה לא משנה איך אתם מגדירים את עצמכם: טרנס* או סיסג'נדר, FtM, MtF, קרוס, ג'נדרקוויר או gender-fluid או כל הגדרה אחרת ששכחנו או לא הכרנו.  מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.
הפורום פתוח לכולנו - מי שעובר/ת תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, בעלי ביטוי מגדרי מגוון, חברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדלים (;
כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:

~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אין הסכמה עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדרי הצ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אנו נצפה מכולםן להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר "לתת מרשם" דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.
המשך >>

לצפיה ב-'אירוח בנושא נכויות ותאונות'
אירוח בנושא נכויות ותאונות
( לעמוד שלי בתפוז )
25/09/2016 | 11:16
 תמיד רציתם לדעת מהן הזכויות שלכם בביטוח הלאומי, וכיצד יש למצות את הזכויות האלה באופן עצמאי, בקלות ובפשטות?

ביום ג' נארח בפורום ביטוח לאומי - סיוע את מומחי ביטוח לאומי שיענו על שאלותיכם בנושא!
 אתם מוזמנים להעלות שאלות כבר עכשיו:

לצפיה ב-'חוויה מהיום'
חוויה מהיום
19/09/2016 | 03:32
3
72
אני גרה אצל ההורים כי אין ברירה ואין לי כסף לקנות דירה.
הם לא מקבלים אותי כאישה וזה גורם לי המון חסרים והחמצות בחיים וזה מתסכל אותי מאוד.
היום (18.9.2016) לקחתי יוזמה ונסעתי לתחנה מרכזית בתל אביב.
בהתחלה, חשבתי שאני ארוויח כסף מזנות, אז עמדתי איפה שכל הזונות עומדות ואז 3 גברים התעניינו ופתאום שאלו אם אני בחורה. נעלבתי מאוד, אז לא רציתי לשקר אז עניתי את האמת שאני טרנס.
כל שלושת הגברים האלה לא רצו לקבל ממני שירותי מין כשאמרתי להם שאני טרנס.
אז הייתי כבר מיואשת ואז גבר סודני צעיר התעניין והחלטתי לזרום איתו כי הוא לא שאל אבל מתתי מפחד שהוא ידע שאני טרנסית. אמרתי לו שאני רק נותנת מין אוראלי (עשיתי לו סימן עם היד) עלינו ונהנתי אבל פחדתי שידע שאני  טרנסית. זה היה בחדרון שלו מעל גג בתחנה מרכזית הישנה בתל אביב. נהנתי מאוד בגלל שהיה לו גדול ואז אחרי שהוא גמר לי בפה אז הלכתי משם כמובן מבלי לבקש שום כסף והוא אמר לי תודה. שכחתי שם שקית עם כלי איפור שעלו לי מעל 300 ש"ח.
מאז שהסודני הרטיב אותי פתאום כבר אף אחד לא חשב שאני טרנסית וכולם חשבו שאני אישה אמיתית וזה ריגש אותי ואני בטוחה במיליון אחוז שהסיבה לזה היא שהייתי עם גבר גברי (סודני) שהרגיש מאוד טוב ממני ואני מאמינה שזה גרם לי לצאת מהחדרון עם מראה יותר נשי.
ובאמת התחילו איתי עוד 2 גברים (ערבי ואח"כ עוד סודני). לערבי היה כל כך עבה שהחזקתי לו בשני הידיים ונהנתי וכמובן לא לקחתי כסף כי היה לו גדול ומושך.
אחרי הערבי היה לו עוד סודני שגם הוא קיבל ממני מין אוראלי ונהנה וגם לא לקחתי לו כסף.
כל אלה חשבו שאני אישה אמיתית ולא ידעו שאני טרנסית כי אמרתי להם שאני רק נותנת מין אוראלי ולא יותר.
הבעיה שאני פוחדת מה יקרה אם הגברים שמצצתי להם הערב ידעו שאני אישה טרנסג'נדרית.
האם הם עלולים לעשות לי משהו רע ?
אגב, בשירותים של התחנה המרכזית החדשה ראיתי מישהי שנכנסה עם גברים. תהיתי בלב אולי זו מישהי שהיא גם טרנסג'נדרית (היא היתה יפה) ועוד יותר תהיתי אולי היא גולשת בפורום. הסיבה שתהיתי היא בגלל שאני רוצה ליזום רעיון שבמקום שכל אחת מאיתנו תסתכן אז מי שאוהבת להיות כמוני (ימים שנעבוד בזנות וימים שבהם לא  ניקח כסף מאף גבר תמורת שירותי מין שנעניק להם) שנתארגן ונלך לשם ביחד כדי שנגן אחת על השניה.
אגב, אני נכנסתי למכון לווי של נשים ושאלתי אם אני יכולה לעבוד שם והבחורה שהיתה שם מיד ענתה לי שלא.
זה מצער כי אם יש חדר אז יותר טוב מאשר בזנות רחוב.
אני מעדיפה שיהיה לי חדר קבוע בתחנה המרכזית ואז אני אעבוד שם בזנות (אמצוץ לגברים) לפעמים אבקש כסף ולפעמים לא.
הבעיה שלקנות חדר בתחנה המרכזית הישנה עולה המון המון כסף.
לכן הפתרון הוא להתארגן ביחד. 
מי שרוצה שתפנה אלי לפרטי ואני אשמח כי החלום שלי לעבוד בזנות ושיהיה מקום שבו אוכל להתאפר ולהתארגן ולא אצטרך לחפש לבד מקומות להתארגן (להתאפר, לשים את הפאה, לשים את החצאית וכו') בתחנה המרכזית כי זה סיוט לחפש מקומות מוסתרים להתארגן שם.

לצפיה ב-'הקוקסינליות שם יכולות להרביץ לך במכות'
הקוקסינליות שם יכולות להרביץ לך במכות
19/09/2016 | 22:35
50
תיזהרי רק.

לצפיה ב-'מתחברת מאוד למה שכתבת ומרגישה כמוך'
מתחברת מאוד למה שכתבת ומרגישה כמוך
19/09/2016 | 22:37
1
32
לצפיה ב-'נכון מה שכתבתן, לכן חשוב שניצור את הביחד'
נכון מה שכתבתן, לכן חשוב שניצור את הביחד
19/09/2016 | 23:26
38
הביחד שניצור יאפשר לנו להגן אחת על השניה.

לצפיה ב-'ששירות לאומי'
ששירות לאומי
18/09/2016 | 18:18
2
42
היי שמי אלה אני טרנסגנדרית בת 19 רציתי לדעת אם מישהו יודע איך אפשר להתחיל שירות לאומי ולהגיע לדירת השירות לטרנסים
ממש אשמח לתשובה בהקדם תודה מראש אלה
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
18/09/2016 | 19:12
1
39
שירות לאומי בדירה לטרנסים נעשה דרך עמותת שלומית. מציעה להתקשר אליהם למס' 03-6129202 (הם פתוחים בין 10 ל4 אם אני זוכרת נכון) ולבקש לדבר עם אלונה שהיא רכזת התוכנית. בהצלחה :)
לצפיה ב-'ממש תודה'
ממש תודה
18/09/2016 | 19:16
9
לצפיה ב-'שאלה על איכילוב, (מול תל השומר)'
שאלה על איכילוב, (מול תל השומר)
15/09/2016 | 00:39
5
47
תל השומר זה מקום ידוע עם הועדה, ויש שם ניתוחי שיוף פנים וכו' .. 

אם מגיעים לועדה באיכילוב דווקא, ולאנדוקרינולוגיות שם..
אם צריך אח"כ ניתוחים - מי עושה אותם  ?מפנים לתל השומר ? 

תודה

לצפיה ב-'אין ועדה בתל השומר'
אין ועדה בתל השומר
16/09/2016 | 21:52
4
20
לצפיה ב-'התכוונתי, אין ועדה באיכילוב. רק בתל השומר'
התכוונתי, אין ועדה באיכילוב. רק בתל השומר
16/09/2016 | 21:55
3
13
לצפיה ב-'תודה, אז אני שומעת על טרנסיות מגן מאיר שמפנים'
תודה, אז אני שומעת על טרנסיות מגן מאיר שמפנים
17/09/2016 | 15:57
2
34
אותן לטיפול הורמונלי באיכילוב (הבנתי שגן מאיר לרוב עובדים עם איכילוב)

אז הן מופנות לטיפול אצל אנדוקרינולוגית באיכילוב.. ואז מה ? מה עם כל שאר התהליך ? אשמח להסבר
תודה

לצפיה ב-'גם אני הייתי באיכילוב בפעם הראשונה'
גם אני הייתי באיכילוב בפעם הראשונה
19/09/2016 | 23:33
1
26
הייתי אצל אנדוקרינלוגית באיכילוב והיא רשמה מכתב לרופאת משפחה לאסטרופן ולבוא אליה למעקב.
אבל לא שם עושים את הועדה לשינוי מין כי את הועדה לשינוי מין עושים בתל השומר. אחרי שקיבלתי רצפטים לאסטרופם מאיכילוב אז רציתי ועדה לשינוי מין ולצורך כך הופנתי לתל השומר. בתל השומר נפגשתי עם דליה גלבוע והיא נתנה מכתב לקופת חולים "זכויות חברים" או משהו כזה שמבקש מקופת חולים לתת לי הפניות לביקורים אצל הרופאים השונים בתל השומר (אורולוג, אנדוקרינולוגית, רופאת נשים, פסיכיאטרית וכאלה). בסוף אחרי נראה בערך שנתיים וחצי (זה ארוך והרבה זמן היה אצלי) קיבלתי מכתב מסכם מהפסיכיאטרית שאני רשאית לשנות בתעודת זהות. כלומר,  באיכילוב תקבלי אנדוקרינולוגית שתאפשר לך לקבל מרשם לאסטרופם. ברוקחות בישראל אי אפשר להשיג אסטרופם עם מרשם בכל כך בקלות אז בתי מרקחת פרטיים נותנים כשיש מרשם רופא לזה.
בתל השומר עושים את הועדה עצמה (שסיפרתי)

לצפיה ב-'אז את בגיל 19 וכבר כמעט אחרי כל השלבים ?'
אז את בגיל 19 וכבר כמעט אחרי כל השלבים ?
20/09/2016 | 23:17
15
לצפיה ב-'מחפשת מישהו/י להתייעצוות'
מחפשת מישהו/י להתייעצוות
10/09/2016 | 01:07
4
95
שלום,
אני בן 24. לאחרונה הבנתי שהייתי מעדיף לא להיוולד במין זכר. שהיה לי יותר נעים או "בבית" להיוולד כבת.
עם זאת, אני לא בטוח שהדבר הנכון עבורי הוא ניתוח לשינוי מין. אני מקווה שזה לא ישמע טרנסופובי, כרגע זה מרתיע אותי (וזה יכול להשתנות, אני עוד צעיר). בכל מקרה הייתי רוצה לדבר עם מישהי או מישהו מכאן, לשמוע מה בעצם האופציות שלי, קצת לפתוח את הראש. ברור לי שזה לא תחליף לייעוץ פסיכולוגי, שכבר התחיל וכנראה עוד יחזור בהמשך. זה לגמרי בהתנדבות. אפשר לכתוב לי כאן תגובה או לשלוח מייל writer0405@gmail.com
תודה!
לצפיה ב-'השאלות הנכונות חשובות יותר מהתשובות'
השאלות הנכונות חשובות יותר מהתשובות
17/09/2016 | 09:59
2
29
שאלת שאלה חכמה: איך יודעים עד להיכן לעשות את השינוי, אם בכלל ? אין תשובה "אינסטנט" ואין מבחן שיכול לקבוע מה מתאים לך. הדרך הנכונה, לפיכך, היא ניסוי וטעייה, שלב אחרי שלב, תוך שמירה על חשאיות, ווידוא שבכל שלב פתוחה הדרך חזרה.
שלב העבודה עם פסיכולוג/ית (לאשה עדיף פסיכולוגית, IMHO) הוא השקעה בטוחה, שנועדה לזהות ולתקן סדקים ופיצוצים בסלע-היסוד הנפשי עליו נבנה את המשך חיינו במיגדר המתאים לנו.
שלב ה- crossdressing, אם נעשה בסביבה מוגנת בטוחה ותומכת, עם חברים/ות (יש פורום בנושא) מלמד אותנו המון על עצמנו ותחושותינו, ומה אנו מבקשים/ות: האם זה ריגוש שבהרפתקאה, ריגוש מיני, או דווקא שלוות נפש עם הגיענו למקום בו נוח ומתאים לנו. זה כשר וגם זה כשר, כל עוד אנו מבינים/ות מה אנו מבקשים/ות לעצמנו.
שלב "חיים מלאים במיגדר הנבחר", בביגוד נורמטיבי יום-יומי ולא מתבלט, למשך יום שלם של פעילויות טריוויאליות כמו קניות וטיולים, מוזיאון וגן בוטאני, ושאר דברים משעממים של תיירים, אח"כ סופי שבוע, אח"כ שבוע שלם, מלמד אותנו עוד ועוד האם זו הרפתקאה מרגשת, או חיים שלווים ונוחים שהיינו רוצים להתמיד בהם. עד לרגע שבו זה נעשה ברור כשמש מה מתאים לנו. התהליך מצריך זמן ואורך רוח. החיפזון מהשטן.

מה היה רגע "ההתגלות" שלי ? כשזבנית במכולת בה ערכתי את קניות הבוקר צעקה לחברתה "ג'ני, הגברת מחפשת לחם ...."....

בהצלחה

לצפיה ב-'ענית יפה, אבל אולי משהו לא מדוייק'
ענית יפה, אבל אולי משהו לא מדוייק
17/09/2016 | 16:06
1
24
אני שנים ארוכות כבר בשלב של "על הגדר"...
כתבת משפט מאוד מנוסח יפה "
הדרך הנכונה, לפיכך, היא ניסוי וטעייה, שלב אחרי שלב, תוך שמירה על חשאיות, ווידוא שבכל שלב פתוחה הדרך חזרה"...
אבל אני תוהה אם המשפט נכון,
אולי בשלב כלשהו צריך לקבל את "הביצים" וכן לעשות צעד פומבי מאוד..  
יש כאלה שטוענים/טוענות שרק הצעדים האלה יביאו להתקדמות. .אחרת נמשיך לחיות ולהגיע עד גיל 70 עם התלבטויות וחששות..

לצפיה ב-'ההחלטה לעבור היא שילוב של רגש ושכל, לא ביצים - חביתה אולי ? '
ההחלטה לעבור היא שילוב של רגש ושכל, לא ביצים - חביתה אולי ?
24/09/2016 | 10:04
2
בכל התהליך, מתחילתו ועד סופו חשוב לנו מאד לא להיפגע!!!
החברה מקבלת א/נשים בעלי מיגדר ברור, ומתקשה לקבל אותנו במיגדר בין-לבין. היא מוגבלת, אבל זו עובדה שלא תשתנה, ואינני ממליצה להתאמץ לשנות את כל העולם. רק את עצמי לשנות ידעתי
לכן נופיע בחברה או כ"גבר אופייני" או כ"אשה אופיינית" - ביגוד אופייני, מעט צבע, מעט תסרוקת וקישוטים - ואנו נתקבל כ- "בני אדם רגילים" גם בתקופת "הניסויים".

מתי נחליט על הפינאלה ? לי זה קרה לילה אחד, נטול שינה, בסערת נפש שקודמת לאירוע משמעותי - עוד יום הולדת שנוסף למניין השנים ל"חיים" במיגדר הלא נכון.
אחרי לילה ללא שינה קמתי עם שחר, וכתבתי לרופא המנתח בקשה לקביעת תור, בה פירטתי בשלוש שורות את קורות חיי. המכתב הסתיים במילים
"היום הוא יום הולדתי ה ..., ומכתב זה הוא מתנת יום ההולדת שלי לעצמי".
באותו יום - 4 חודשים לאחר מכן,  נקבע יום הולדתי החדש. החודשים שבין לבין הוקדשו להכנת מכתבים ומאמרים-מלווים לכל האנשים המשמעותיים בחיי, ולמסירתם אישית אחד לאחד תוך קבלת עידוד ואיחולי הצלחה.
זהו קונצרט אדיר, של המון כלי נגינה תווים והרמוניות, המצריך מאמץ אדיר של הכנות מפורטות וביצוע הופעה מושקעת. אחרי הניתוח יש המון זמן לנוח ))
בהצלחה

לצפיה ב-'שלחתי מייל :)'
שלחתי מייל :)
18/09/2016 | 19:16
13
לצפיה ב-'איך אוכל להשיג שחקנים לצילום סצנה'
איך אוכל להשיג שחקנים לצילום סצנה
09/09/2016 | 23:07
1
86
אני טרנסג'נדרית, לא עובדת בזנות כי אני גרה אצל ההורים שלי ואין לי מקום וגם לא יוצאת לתל אביב כי אני מפחדת שירביצו לי (קרה לי לא פעם אחת).
אין לי כסף בכלל כבר המון שנים, ואני רוצה להצטלם בסצנה מינית (שבה אהיה פסיבית) עם גבר שלא יראו לו את הפנים אלא רק את איבר המין שלו.
בסרט שנצלם ייראו רק את הפנים שלי.

ניסיתי להצטרף לחברות שמפיקות סרטים אבל לא מצאתי כי בסקס סטייל ענו לי שהם כבר הפסיקו להפיק פורנו ישראלי.
לכן אני רוצה לדעת איפה אוכל להשיג שחקנים ?

אודה לכם על עצות

איה
לצפיה ב-'מי הרביץ לך - טרנסיות אחרות ? '
מי הרביץ לך - טרנסיות אחרות ?
15/09/2016 | 00:38
26
לצפיה ב-'חיפוש דרך לממן הרמת שפה עליונה והזרקות שומן עצמי'
חיפוש דרך לממן הרמת שפה עליונה והזרקות שומן עצמי
08/09/2016 | 16:56
36
אני סובלת משפתיים גבריות וצריכה כסף לעשות הרמת שפה והזרקות שומן עצמי (לשפתיים, ללחיים, לכל איזור הפנים, לישבן ולאגן ירכיים).
הבעיה שאין לי כסף לכל זה כי שילמתי על הסרת שיער בעזרת הלוואה שאני מחזירה אותה. 
אני בקושי מתקיימת בחיי היומיום ולא מצליחה בכלום.
מכוני הסרת שיער ששילמתי להם בעבר, לא נתנו לי טפולי הסרת שיער והתחמקו מהתחייבותם לאחר שקיבלו ממני את הכסף.
תהליך לשינוי מין כרוך בהמון סבל כשאין כסף לממן.
האם יש מקום רפואי של רופאים פילנטרופים (או שממומן על ידי פילנטרופים) שבו אפשר לעשות את הרמת השפה העליונה והזרקות השומן העצמי במחיר שפוי ?
אם לא, אז תוכלו לתת לי עצות למצוא את הדרך להשיג הנחה לטיפולים האלה ?

לצפיה ב-'4/9 - יום א' - סדנת "קול משלך" - אימון קול לנשים טרנסיות'
4/9 - יום א' - סדנת "קול משלך" - אימון קול לנשים טרנסיות
01/09/2016 | 18:35
1
57
לצפיה ב-'נשמע מאוד מעניין'
נשמע מאוד מעניין
02/09/2016 | 09:24
33
הלוואי והייתי יכולה להגיע 
האם יש סרטונים שניתן ללמוד אך לשלוט בקול

תמר
לצפיה ב-'FTM באלבניה, ג'נדר בלנדר בהודו- מגדרי ביניים בעולם הומופובי'
FTM באלבניה, ג'נדר בלנדר בהודו- מגדרי ביניים בעולם הומופובי
04/09/2016 | 17:32
46
רציתי לשתף אתכםן בפרק בנושא מגדרי ביניים במקומות שלא ממש מקבלים גייז. יש פה כמה דברים מעניין שאפשר לשים אליהם לב-

תהנו
לצפיה ב-'שלום לכולם אני חדשה כאן'
שלום לכולם אני חדשה כאן
17/08/2016 | 22:49
5
231
מילדות תמיד הרגשתי שאני בת המשפחה מעולם לא תמכה בי אמרו לי שז משהו שיעבור אני נשארתי בדיעה שלהם פשוט לא יכולתי לעבור את זה לבד כיום מרגישה שאין לי ברירה פשוט לא יכולה להמשיך ויודעת שזה מה שאני רוצה
יש לי כמה שאלות 
1. אני יודעת שצריך אישור ממטפל שיאשר שאני יכולה להתחיל בתהליך האם יש מטפל מומלץ שיוכל לתת לי אישור בפגישה הראשונה ולא יבזבז לי את הזמן
2. אני כרגע מתחילה טיפולי הסרת שיער ויש לי לא מעט שיער לבן שמטריד אותי 
האם ניתן כרגע לקחת רק חוסמי טסטוסטרון או שזה בעייתי.
ואיזה שינויים הוא עושה  בגוף  האם זה שינויים שנראים לעין או שאפשר להתמודד אם זה
3.אם אני יחילט שאין ברירה ואני יצטרך שהיה הורמונים בגוף ואני יקח אסטרוגן  במינון נמוך האם היו שינויים בגוף שיראו אותם או צמיחת חזה שבשלב זה לא מעוניינת עד שאני יסיים הסרת שיער
4. אני מעוניינת לעבור הסרת אשכים האם אני צריכה לעבור וועדה של תל השומר
או שאפשר להביא  אישור ממטפל  ולעבור באופן פרטי אם מי שהיא יש מושג או שעברה את זה אשמח לשמוע 
מקווה שאני ברורה בשאלות 
סורי שחפרתי
אשמח לתשובות
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
23/08/2016 | 15:07
4
105
היי, אענה לגבי מה שאני יודעת. לגבי השאר ובאופן כללי ממליצה לפנות לשירות "ברוכות הבאים" של ארגון מעברים (אפשר לפנות במייל info@maavarim.org, דרך דף הפייסבוק "מעברים - שינוי בר קיימא לקהילה הטרנסית" או בהודעה לטל' 052-4776707). יש גם מאגר מידע באתר http://www.maavarim.org/new-page-2.
1. יש רשימות של מטפלים טרנספרנדליים במאגר המידע של מעברים ובאתר של פרויקט גילה (http://www.gila-project.com/?page_id=241). אם את לא מוצאת מישהו מתאים שם ממליצה כאמור לפנות למעברים.
2. בהסתייגות שאני לא רופאה - אפשר לקחת חוסמים בלבד לתקופה, אבל לטווח ארוך חוסר בהורמוני מין עשוי לגרום לדלדול עצם. עשויים להיות גם שינויים נראים, אבל פחות מאשר בטיפול משולב עם אסטרוגן. למידע מדויק יותר כדאי להתייעץ עם רופא.
3. יהיו שינויים. לוקח זמן עד שהם נראים וגם אז אפשרי להסתיר אותם, אבל זה מאוד אינדיווידואלי כך שאי אפשר בהכרח לתכנן את זה.
4. בחו"ל לא צריך לעבור את הועדה, לגבי המצב בארץ אני לא יודעת.
לצפיה ב-'תודה ושאלה '
תודה ושאלה
24/08/2016 | 21:37
3
62
נוספת אני כיום מעל גיל 40 האם יש השפעה בטיפול הורמונלי בגיל הזה
תודה
לצפיה ב-'תשובה '
תשובה
25/08/2016 | 12:13
2
49
בכיף :)
הטיפול בהחלט משפיע. אני לא מכירה השפעות ספציפיות שקיימות רק בגיל מסוים מעבר לשינויים בעצמות שיכולים לקרות רק עד גיל 25~, אבל שוב אני לא רופאה.
לצפיה ב-'מודה לך'
מודה לך
25/08/2016 | 21:32
1
41
על התשובות
עוד שאלה
החלטתי ללכת למטפל צחי בן ציון מקווה שהוא מטפל טוב שלא  יבזבז לי את הזמן
בפגישות כי אני ממש סגורה על עצמי והשאלה אני אמורה להביא הפניה מרופא משפחה ואז ליצור איתו קשר לגבי פגישה 
ואך אני אמורה לדבר איתו בלשון נקבה או  שזה לא משנה
מקווה שלא חפרתי 
ממש תודה

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
29/08/2016 | 12:03
43
לגבי הפניה זה כבר תלוי בקופת החולים... פחות מבינה בזה.
באופן כללי כדאי לדבר איך שנח לך, אבל אני מניחה שבשביל מכתב להורמונים עדיף לדבר בלשון את (עבור MTF כמובן).
לצפיה ב-' נפתח חדר הלבשה\החלפת בגדים במרכז הגאה, ת"א '
נפתח חדר הלבשה\החלפת בגדים במרכז הגאה, ת"א
18/04/2016 | 19:06
1
205
בקומה השניה, בדרך למרפאה של כללית - דלת עם עיגול שחור גדול

(המרכז הגאה, בתוך גן מאיר, בין רחובות קינג ג'ורג' וטשרניחובסקי)

לצפיה ב-'התקשרתי למרכז הגאה וניסיתי לברר על מה שכתבת'
התקשרתי למרכז הגאה וניסיתי לברר על מה שכתבת
08/09/2016 | 16:29
35
אבל ענו לי שזה שייך לאירגון מעברים. זה נכון ? הבינו את הכוונה שלי נכון ?
האם קובעים מועד מתי לבוא לשם או שאפשר לבוא בלי תור ובאופן ספונטני ?
האם צריך להפקיד משהו כדי לקחת משם בגדים ואחר כך להחזיר או שקונים משם את הבגדים ?
איך זה הולך ?

לצפיה ב-'יש לי משהו בלב להגיד לכם'
יש לי משהו בלב להגיד לכם
31/07/2016 | 00:37
3
233
עברתי ניתוחים לשינוי מין ולפעמים בפייסבוק אני אוהבת לבדוק מה כותבות נשים כמוני ומה הדיעות שלהן לגבי דברים.
גיליתי שרובן בדיעה פמיניסטית לגבי הרבה נושאים. למשל, נשים טרנסג'נדריות כמוני מזדהות עם השיח הפמיניסטי שמגדיר גברים כמנצלים נשים ומגדיר נשים שאוהבות לעסוק בזנות ופורנו כנשים שגברים מנצלים אותן.
צר לי, אני לא שותפה לדיעות האלה בכלל ואני עדיין אישה.
זה לא אומר שבגלל שאני אישה טרנסג'נדרית אז אני חייבת להיות בדיעות האלה כאילו גברים שהולכים לזונות מנצלים נשים.
אני בעצמי לפעמים עובדת בזנות, ואני לא מרגישה שאני עושה את זה מתוך אילוץ, אלא מתוך אהבה לזה. אני גם מתכוונת להשתתף בסרט פורנו חובבני שבו אהיה מאוד פסיבית, סלב ושמזלזלים בי. אני לא מרגישה שמישהו מאלץ אותי לזה. ההיפך הוא הנכון, כלומר אני זו שמחפשת להשתתף בסרט כזה, וכשאני מחפשת גבר לקטע מיני אז גבר לא מכריח אותי להיות האישה בתפקיד זו שמספקת אותו מינית אלא אני זו שאוהבת ובוחרת לספק אותו מינית מבלי שאני מגיעה לסיפוק מיני.
אז תסלחו לי חברותיי הטרנסג'נדריות, אבל מותר לי לא להיות פמיניסטית ואפילו לסלוד מזה כי אני מגלה המון רוע ואכזריות כלפי נכים מצד חברות כנסת פמיניסטיות. יותר מכך, אני חברה בקבוצה נגד פמיניזם, וזה ממש לא הופך אותי לגבר.  הסיבה שאני מתנגדת היא שכואב לי לראות איך קל מאוד להפליל כל חף מפשע. כאישה (אפילו שאני נחשבת כטרנסג'נדר) אני יכולה להעליל עלילה על כל גבר ויאמינו לי ויתנו לי יחס טוב במרכז לתקיפה מינית ויכניסו גבר לבית סוהר. אבל דווקא בגלל הכוח הזה, אני מרגישה ורואה גברים שהמשטרה נותנת להם מכות, מכריחה אותם להודות בעבירות שלא עשו בחקירות על ידי איומים והפחדות ויחס מאיים שאישה לא מקבלת. לכן אני מרגישה שהמון חפים מפשע יושבים בבתי הסוהר דווקא בגלל שהם גברים שמעצם היותם גברים הם קיבלו יחס מאיים להודות בעבירות שלא ביצעו. מצטערת שאני נשמעת גבר, אבל זו אני אוהבת יושר, הגינות ואני לא אאבד את התכונות האלה רק כדי להצטייר כאישה כי אני לא צריכה להוכיח לאף אחד שאני אישה. ברוך השם, הועדה החליטה, אני יודעת ומדברת עם עצמי כאישה, מזדהה כאישה, עברתי ניתוחים ולכן הערכים שלי ליושר נשארים שלי ולא אתן לאף אחד להגיד לי שאני גבר רק בגלל שאני אוהבת יושר. אני נגד פמיניזם.
שבוע טוב
לצפיה ב-'היי..התחברתי לכנותך.. אשמח לפרטים ליצירת קשר :)'
היי..התחברתי לכנותך.. אשמח לפרטים ליצירת קשר :)
09/08/2016 | 12:10
46
לצפיה ב-'מוזר לי שאת מערבבת יחד כל כך הרבה מושגים לא קשורים'
מוזר לי שאת מערבבת יחד כל כך הרבה מושגים לא קשורים
01/09/2016 | 21:36
48
וגם כל ההכללות שלך - מה? למה? מאיפה לקחת את זה?
פייסבוק הוא לא מקום טוב לרכוש ידע, מעבר להכי בסיסי-חברתי.

יסודות הפמניזם הם ברעיון (שהיה מהפכני בזמנו) שאשה היא אדם, בעלת יכולת חשיבה, בעלת נפש (כן, כן) וזכות לעצמאות.
משם התנועה הלכה והתפצלה למיליון ואחד זרמים, לפי עקרונות שונים ודעות שונות במגוון נושאים, אבל הבסיס נשאר אותו דבר - כל מי שמאמין שאשה יכולה לקבל החלטות עבור עצמה והינה שווה בזכויות וחובות לגבר - הוא\היא פמיניסט\ית.

מי שהם לא-פמיניסטים הם נשים וגברים שמאמינים שעל אשה להיות כפופה לגבר שבחייה: אביה, בעלה, בנה הבוגר, כי היא עצמה אינה מסוגלת לחשיבה רציונלית ואחראית וללא משגיח מהווה נטל על החברה, כמו ילד קטן.

יצא לי לפגוש (מספר מועט) של נשים שהן באמת לא פמיניסטיות ושבאמת מאמינות בכל הנ"ל. כולן עם רקע דתי חזק (יהודות ונצרות).

בשבילי, להיות אשה-לא-פמיניסטית שווה ערך ללהגיד "אין לי זכות קיום עצמאית". זאת דעה לגיטימית, אבל מאד מוזרה בעיני.

על זנות בפעם הבאה, הזמן קצר.
לצפיה ב-'היי אנונימית במחשבה שניה, אני מתנצלת על ההתנשאות'
היי אנונימית במחשבה שניה, אני מתנצלת על ההתנשאות
02/09/2016 | 03:43
34
העיקר זה לא הדיון הפילוסופי, העיקר זה את.

אני מקווה שיש לך קורת גג ושאת לא סובלת ממחסור.
אני מקווה שאת עושה מה שאת רוצה, מרצונך החופשי ושאת שלמה עם עצמך.
כל השאר זה סתם מילים.

כל טוב
לצפיה ב-'היי'
היי
31/08/2016 | 20:29
4
66
אני הולכת לפגישה להסרת שיער בפרופורציה מקווה שהמכון הזה הוא טוב
ויש לי שאלה
1.עד שאני יתחיל הורמונים אין טעם לעבור הסרת שיער בפנים
ובגוף זה בסדר להתחיל כרגע או מיותר
2. יש מכשירים להסרת שיער כמו בראון אפיליידי שרשום שהם מיועדים
גם לפנים ויש לי צפיפות שיער בפנים האם זה יכול לעזור למרות שזה נשמע
מאוד כואב כי הבנתי שזה כמו שעווה או שזה רק יזיק
אשמח לתשובות 
חזרת אלינו חצילונית 
לאחר חופש  מקווה תעדכני 
אוהבת תמרוש
לצפיה ב-'היוש נחמד לדעת שמישהו שם לב לחסרוני '
היוש נחמד לדעת שמישהו שם לב לחסרוני
01/09/2016 | 17:57
40
הייתי בחו"ל קריר בלי מקלדת בעברית
רק השגחתי שלא הציפו פה בספאם
לצפיה ב-'לגבי הסרת שיער - תשובה חלקית'
לגבי הסרת שיער - תשובה חלקית
01/09/2016 | 18:28
2
35
1. זה שתתחילי הורמונים, זה לא יעלים את השיער - לא מהפנים ולא מהגוף.
במקרה הטוב זה ידלל אותו מעט ויהפוך אותו ליותר עדין\דק.
ז"א, עדיין תצטרכי להמשיך לעשות אפילציה\לייזר וכו'.
אם את כבר עכשיו מתלבשת נשי ורוצה גוף\פנים חלקות (ויש לך כסף לזה) - למה לא להתחיל?

2. לגבי המכשירים, הייתי מנסה לשאול בפורום הזה (אפילו שהוא קצת מעפאן)
או, אם את חסינה לתגובות לא תמיד ידידותיות, בקבוצת פייסבוק טרנסים\טרנסיות.

וגם,
אפשר לשאול למה את לא מתחילה הורמונים?
לא שזה חובה, חלילה
לצפיה ב-'היי חצילונית'
היי חצילונית
01/09/2016 | 19:59
1
25
טוב לשמוע שהיית קצת בחופש מקווה שנהנית
אני קיבלתי מידע רק בתקופה האחרונה 
ואני פונה למטפל לקבלת אישור ומקווה מאוד שזה 
כבר יגיע ואני יתחיל אם ההורמונים

תמר

לצפיה ב-'טיפולי לייזר'
טיפולי לייזר
24/09/2016 | 18:57
אולי אוכל לתרום מעט, שיער גוף ופנים כדאי להוריד ולא לחכות להשפעת ההורמונים, אני עשיתי את כל פלג הגוף העליון בכללית אסתטיקה (עברתי עד עכשיו 14 טיפולים והתוצאות די טובות, יש הנחות למי שיש כללית פלטינום) לגבי הפנים אני עושה ב care (עולה לי כ 2800 שח ל 12 טיפולים, גם פה יש הנחות למי יש כללית פלטינום) אתמול עשיתי טיפול רביעי (במכשיר הנקרא VECTUS) וכמעט כל השיער השחור נעלם לחלוטין, לגבי השיער הלבן אשלים באפילציה (כשיהיה כסף...) אבל בינתיים נראה מצויין, בידיים וברגליים אני בינתיים מגלחת והשפעת ההורמונים היא אולי קצת על קצב גדילת השיער (אני חודש על הורמונים וחוסמים). בכל מקרה אם תחכי להשפעת ההורמונים על שיער הגוף יעבור הרבה מאוד זמן, כדי לייצר אסטתיות נשית, תתחילי לייזר עכשיו (בעיקר בפנים) זה תהליך ארוך אבל בסופו של דבר שווה.   למרות שתמיד אפשר להיראות כמו קונצ'יטה - שגם זה בסדר :)

לצפיה ב-'רופאים ככלית- הורדת חזה.. עזרה'
רופאים ככלית- הורדת חזה.. עזרה
01/09/2016 | 13:57
1
41
היי כולם,  בן זוגי מתחיל תהליך לשינוי מין ומעוניין בהסרת חזה. המליצו לנו על ד"ר תמיר אבל כשהתקשרתי אמרו לי שהוא לא עושה ניתוחים כאלה יותר... האם יש רופאים טובים שעובדים עם כללית כך שניתן יהיה לקבל החזר? תודה !

לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
01/09/2016 | 18:45
21
עד כמה שאני יודעת, בן זוגך יוכל לקבל החזר רק אם יעבור את הוועדה של תה"ש.

יש רשימת רופאים טרנספרנדליים במאגר המידע של ארגון "מעברים" ובאתר של "פרויקט גילה" (http://www.gila-project.com/?page_id=241).
אם לא מוצאים, אפשר לשלוח שאילתא ל"מעברים" : info@maavarim.org
לצפיה ב-'נפתח חדר הלבשה\החלפת בגדים במרכז הגאה, ת"א '
נפתח חדר הלבשה\החלפת בגדים במרכז הגאה, ת"א
01/09/2016 | 19:04
4
14
לצפיה ב-'תפרסמו את זה גם בפורום גוגיי - גברים כי באים לשם קרוס'
תפרסמו את זה גם בפורום גוגיי - גברים כי באים לשם קרוס
12/08/2016 | 01:20
3
35
מאז שגוגיי סגרו את פורום הטראנסג'נדרס יש פניות ראשוניות של קרוס וטראנס בשלבים הממש הראשוניים של הגילוי העצמי בפורום גברים (הומואים) שם.

כשמגגלים גאווה מגיעים די מהר לגוגיי ולכן פורום טרנסי פעיל כמו הפורום הזה צריך לבדוק שם תגובות פעם בשבוע - שבועיים כדי לעזור לאנשים שעדיף שיקבלו את התשובות שלהם מטרנסג'נדרס כי לגייז אין את כל התשובות או המידע על אירגונים או פעילויות.
לצפיה ב-'נקודה טובה. מתי gogay סגרו את הפורום היעודי שלהן?'
נקודה טובה. מתי gogay סגרו את הפורום היעודי שלהן?
27/08/2016 | 17:37
2
14
למרות שבשנה האחרונה ( או יותר) היו שם בעיקר מודעות סקס\פטיש...
לצפיה ב-'סגרו מזמן, אולי אפילו לפני שנתיים - שלושה.'
סגרו מזמן, אולי אפילו לפני שנתיים - שלושה.
27/08/2016 | 19:53
1
12
לפני שגוגיי נכנס להקפאה הגדולה ב2010 בערך היה לו פורום טראנס חזק ואפילו הדיווה D היתה שם, אז כירושלמי לשעבר היה מעניין לגלוש בפורום יותר אידאולוגי (הקהילה הטרנסית נמצאה אז איפה שהגייז היו היו בשנות התשעים) עם הדיווה שבלעדיה לא היו עושים ליל להט"ב. הפורום לא שרד את ההקפאה כפי שפורומי הגייז והלסביות שרדו, וכשגוגיי יצא מההקפאה נושאי הטרנס עברו לתת-סעיף די נידח בחדשות ודיעות והפורום לא חודש.
לצפיה ב-' מה פתאום, יצא לי לכתוב שם ביוני השנה'
מה פתאום, יצא לי לכתוב שם ביוני השנה
31/08/2016 | 13:25
9
לצפיה ב-'מהן התובנות החדשות כאן שאפשר להפיק מהן עצה שימושית ?'
מהן התובנות החדשות כאן שאפשר להפיק מהן עצה שימושית ?
17/08/2016 | 11:55
1
65
נתקלתי כנראה במחקר שקשור אלינו (נשים טרנסיות שמקבלות אסטרופן ומתעניינות בהזרקות) לעשות את העור עדין יותר ונשי יותר
אבל, הוא כתוב באנגלית וזה מאוד קשה לי להבין.
רציתי להבין מה בעצם כתוב כאן ? איך אנחנו יכולות להעזר במה שכתוב כאן במאמר ?
מהן התובנות החדשות שכתובות כאן ?
מהן התובנות החדשות כאן שאפשר להפיק מהן עצה שימושית עבורנו ?
תודה מראש
לצפיה ב-'אולי התבלבלת בקישור של המאמר?'
אולי התבלבלת בקישור של המאמר?
31/08/2016 | 15:17
15
כי מה שצירפת מספר על זה שבארה"ב בשנה האחרונה היה מחסור באסטרוגן בהזרקה, כתוצאה מכך שאחד היצרנים הפסיק לייצר ואילו אחר עוד לא קיבל אישור של FDA.

לצפיה ב-'מחפש וקשה לי'
מחפש וקשה לי
29/08/2016 | 14:30
2
92
אני חרדי נשוי. מחפש טרנסג'נדרית (שינוי מגבר לאשה ) לקשר דיסקרטי ונחמד.. איך אני מוצא??
לצפיה ב-'יש קבוצה בפייסבוק'
יש קבוצה בפייסבוק
29/08/2016 | 20:04
67
הפורום כאן לא נועד להכירויות אם אתה מעוניין יש קבוצה בפייסבוק שנקראת טרנס / טרנסית הכרויות/Transsexual Dating
לצפיה ב-'כאן בפורום יש לוח הכרויות. מוזמן להשאיר שם הודעה.'
כאן בפורום יש לוח הכרויות. מוזמן להשאיר שם הודעה.
31/08/2016 | 13:58
41
קישור כאן (או דרך "כלים ומידע" --> "לוחות" )
אל תשכח להשאיר כתובת אימאייל

(לי אישית, קשה עם חוסר כנות\בגידה\חיים כפולים - זה לא בריא לאף אחד משלושת הצדדים...)
לצפיה ב-'הקפאת זרע'
הקפאת זרע
25/08/2016 | 04:10
1
52
מישהי כאן עשתה הקפאת זרע לפני טיפול הורמונלי ואפשר לפנות אליה ?
למישהי יש ידע לגבי כיצד משתמשים בזרע המוקפא בעתיד וכיצד זה עובד ?
תודה.
לצפיה ב-'הקפאת זרע'
הקפאת זרע
28/08/2016 | 11:29
40
 אני הקפאתי באיכילוב ואני דרך קופת חולים כללית בדרכ עושים בעיות אבל הם יכולים לממן לך את ההקפאה הראשונית עם קצת עקשנות ... בגדול מומלץ להקפיא בין10-15 קשיות/מנות והמחיר לשנים הבאות הוא בערך 900-1200 לשנה תלוי כמה מקפיאים לעוד פרטים פשוט אפשר להתקשר  03-6925606

לצפיה ב-'למה טרנסג'נדריות לא ממהרות למצוא אהבה?'
למה טרנסג'נדריות לא ממהרות למצוא אהבה?
23/08/2016 | 18:23
4
91
זה נדיר שכן מוצאים ותמיד הן חוששות ממליון סיבות...אסור לפרסם כאן מודעה וזה מקובל אבל איפה ניתן למצוא אהבה לאלה שמחפשים?  יש לאדם כלשהוא הסבר הגיוני?
לצפיה ב-'אל תכליל. מכירה הרבה טרנס* בזוגיות מוצלחת.'
אל תכליל. מכירה הרבה טרנס* בזוגיות מוצלחת.
31/08/2016 | 14:33
3
45
הרוב פשוט לא מחפשות הכרות על בסיס קינק\פטיש, ולכן ישללו הודעות הכרות בנוסח "מחפש טרנס\ית לקשר" כי מבחינתן\ם היותן\ם טרנס* זה ממש לא העיקר באישיות שלהן\ם.
זה כמו שתכתוב "מחפש אתיופית" או "מחפש בלונדינית לקשר" - זה לגיטימי, אבל לא כולן יחשבו שזאת הצעה אטרקיבית...

חוץ מזה,
כאן בפורום יש לוח הכרויות. כניסה דרך "כלים ומידע" --> "לוחות".
מוזמן להשאיר שם הודעה. אל תשכח להשאיר כתובת אימאייל.

לצפיה ב-'מבין ומכבד יותר ממה שאת חושבת אבל התכוונתי '
מבין ומכבד יותר ממה שאת חושבת אבל התכוונתי
31/08/2016 | 15:20
2
29
לשאול מדוע הן שוללות ישר? במקרה אני לא מחפש סטוץ אלא קשר רציני ואני חושב שאני נראה סבבה אומנם לא בראד פיט אבל גבר ממוצע ובכל הפעמים שניסיתי היה חוסר בטחון והיסוסים מהצד השני...אני לא אוהב להשתמש בביטויים כמו אתיופית או טרנסית ולתייג אנשים זה פוגע ומעליב...בקיצור מה שיבוא יבוא..אגב הסתכלתי על לוח המודעות ואין שם הרבה תחלופה של מודעות והן ישנות אז אני מניח שזה מחזק מה שרשמתי..מדוע שגבר יבזבז את זמנו כדי לבלבל את המוח לאיזה בחורה נחמדה שבעצמה בלחץ מכל הסיטואציה
לצפיה ב-'אולי לא הבנתי את הסיטואציה שלך נכון...'
אולי לא הבנתי את הסיטואציה שלך נכון...
31/08/2016 | 17:21
1
27
תוכל להרחיב טיפה?
איפה ואיך אתה מתחיל מתחיל עם בחורות? איך קורה שהרבה מהן טרנסיות?
איזה סוג של תשובות אתה מקבל?
לצפיה ב-'אסביר'
אסביר
31/08/2016 | 18:04
26
יש לי בפייסבוק מעט חברים וחברות כי אני לא מאלה שמצטלמים כל שניה ואני לא חסיד של מדיה חברתית..יש לי חברים גייז וידידות טרנסיות שאני מת עליהן ולמרות שהן רווקות ופנויות הן אוהבות את הבדידות שלהן שזה סבבה ושוב איש איש באמונתו אבל לדעתי זה משהו עמוק יותר בת המודע שעוצר אותן מלהיות בתוך מערכת יחסים בגלל כל התהליך שהן עוברות של השינוי...אני לא יוצא למקומות הרבה ומחפש באמת מישהי בראש לי לא לסטוצים ..כבר השלמתי שזה אבוד
לצפיה ב-'ניתוח לעידון הפנים ועיצוב לסתות'
ניתוח לעידון הפנים ועיצוב לסתות
20/08/2016 | 13:02
1
66
היי בנות...

אני רואה הרבה באינסטגרם נשים שיש להן לסת מהממת וקטנה ובכלל תווי פנים ילדותיים למרות שמדובר בנשים מעל בנות 25 (לש שזה נחשב זקנה חלילה, אבל בטח כבר לא ילדה) ודי ברור שהן עברו ניתוח לעיצוב לסתות

אני מנסה להבין איפה אפשר לעבור ניתוח כזה, מהן העלויות ואיזה רופאים מתעסקים בזה. הבנתי שבסיאול קוריאה ניתוחי הפנים שם שכיחים, ראיתי תמונות לפני ואחרי ופשוט נדהמתי מהאומנות. הבעיה שהם יודעים לעצב רק תווי פנים אסייתיים לאסייתיים...

אם מישהי יודעת או מכירה מנתח תותח לניתוחים אורתוגנטיים (עיצובי לסתות, הדגשת קווי לסת ועידונן\קיצורן) אשמח לשיתוף, בין אם זה מנתחים בארץ או בחול.

הבנתי שדר רן טליסמן מתעסק בזה, אבל לא ראיתי מספיק עבודות שלו ואני מחפשת רופאים עם הרבה יותר מיסיון.

בתודה

נלה האחת.
לצפיה ב-'כנסי בבקשה- לגבי רן טליסמן'
כנסי בבקשה- לגבי רן טליסמן
20/08/2016 | 20:02
55
בגדול, כמה שידוע, הניתוחים שהוא עושה הם לא דרמטים, הם שיופים יחסים קלים .קחי בחשבון .בארץ הם לא לוקחים את הסיכון.

יש פה בפורום אותי, ועוד מישהי שמתעניינת בנושא.. אם יש לך דרך שאפשר ליצור איתך קשר.. את מוזמנת לרשום פה או לשלוח לי במסר פרטי פה לתיבת ההודעות

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא גירושין בשיתוף פעולה
אירוח בנושא גירושין...
עו``ד אלונה לוי תענה על שאלותיכם בנושא גירושין...
אירוח בנושא גירושין בשיתוף פעולה
אירוח בנושא גירושין...
עו``ד אלונה לוי תענה על שאלותיכם בנושא גירושין...
אירוח בנושא נכויות...
מומחי ביטוח לאומי כאן כדי לענות לכם על כל השאלות...
אירוח בנושא נכויות...
מומחי ביטוח לאומי כאן כדי לענות לכם על כל השאלות...
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו