לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טרנסג'נדרס וחברים

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחברימות. הפורום הזה עוסק בנושא הטרנסג´נדרס למיניהם, החל בטרנסיות וטרנסים שעברו/יעברו ניתוח, דרך קרוס דרסרס וכלה בג´נדרקווירים שמסרבים להגדרת מין. מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.

הפורום פתוח לכל מי שעובר תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, ביטוי מגדרי, לחברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גובה, משקל, שיער או ניסיון.
חלק מחברי הפורום היותר וותיקים מכירים גם מחוץ לדפי הפורום הוירטואליים, ולפעמים משתמשים לעתים בפניות אישיות, בדיחות פנימיות והומור עצמי, אך אין זה אומר שמדובר בחבורה סגורה. כל משתתף חדש מתקבל בברכה! כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:
~בלי מודעות "היכרויות" על גבי הפורום. לפורום יש לוח מודעות היכרות שנועד למטרה זו.
~בלי מודעות לשירותי סקס וכדומה.
~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אתם לא מסכימים עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי יחס מזלזל לשום ענף של הקהילה, או בעצם, בלי יחס מזלזל כלפי אף אחד.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדר צ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אני מצפה מכולם להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
~כל חוקי תפוז כמובן חלים גם פה. ההנהלה אינה אחראית לתוכן הודעותיהם של הגולשים.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר 'לתת מרשם' דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.

(אלונה) יו איפה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טרנסג'נדרס וחברים

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחברימות. הפורום הזה עוסק בנושא הטרנסג´נדרס למיניהם, החל בטרנסיות וטרנסים שעברו/יעברו ניתוח, דרך קרוס דרסרס וכלה בג´נדרקווירים שמסרבים להגדרת מין. מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.

הפורום פתוח לכל מי שעובר תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, ביטוי מגדרי, לחברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גובה, משקל, שיער או ניסיון.
חלק מחברי הפורום היותר וותיקים מכירים גם מחוץ לדפי הפורום הוירטואליים, ולפעמים משתמשים לעתים בפניות אישיות, בדיחות פנימיות והומור עצמי, אך אין זה אומר שמדובר בחבורה סגורה. כל משתתף חדש מתקבל בברכה! כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:
~בלי מודעות "היכרויות" על גבי הפורום. לפורום יש לוח מודעות היכרות שנועד למטרה זו.
~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אתם לא מסכימים עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדר צ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אני מצפה מכולם להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר 'לתת מרשם' דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.

(אלונה) יו איפה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכות הבאות, ברוכים הבאים :) בקרו גם בקישורים, לוח הכרויות  של הפורום, במאמרי הפורום למידע ומדריכים שונים, במילון המונחים, ועוד
כולן וכולם Welcome

המלצות לקישורים מעניינים, בלוגים בתפוז ומחוץ לו, אתרים, פורומים ועוד למען הוספתם לקישורי הפורום, למאמרים ועוד יתקבלו בברכה על גבי הפורום או במסרים אישיים.

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחבריםות וזה לא משנה איך אתם מגדירים את עצמכם: טרנס* או סיסג'נדר, FtM, MtF, קרוס, ג'נדרקוויר או gender-fluid או כל הגדרה אחרת ששכחנו או לא הכרנו.  מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.
הפורום פתוח לכולנו - מי שעובר/ת תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, בעלי ביטוי מגדרי מגוון, חברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדלים (;
כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:

~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אין הסכמה עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדרי הצ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אנו נצפה מכולםן להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר "לתת מרשם" דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.
המשך >>

לצפיה ב-'אני עברתי ניתוח תחתון לשינוי מין בתל השומר'
אני עברתי ניתוח תחתון לשינוי מין בתל השומר
27/07/2016 | 18:55
22
בינואר 2015 על ידי אלון לירן ואני יכולה להגיד לכם בוודאות שאני מקבלת אורגזמה וגומרת כמובן אחרי הניתוח לא הייתה לי תחושה והאורגזמה בא לי רק אחרי פחות אות יותר חצי שנה בבום אתם מכירים את ההרגשה הזאות שאתם חרמנים ולא יודעים איך ליגמור? ביגלל שיש לכם איבר מין חדש אז כזאות ואחרי סקס חדירה אני יכולה להגיד לכם שאני גומרת ומקבלת אורגזמה והכול מתפקד אצלי מעולה זה רק מראה שהניתוח של אלון לירן בתל  השומר הוא הצלחה ואני מתפקדת בחיי המין שלי כרגיל ואני מודה לו על זה אני חשבתי אחרי הניתוח שאני לעולם לא יאכל להנות מסקס להגיע לאורגזמה וטעיתי ולא רק שטעיתי טעיתי בגדול אני יכולה להגיד לכם שעכשיו אני נהנת אפילו יותר :)
לצפיה ב-'מישהו יודע איפה רעות ברגיג עברה את ניתוחי הפנים שלה ?'
מישהו יודע איפה רעות ברגיג עברה את ניתוחי הפנים שלה ?
26/07/2016 | 20:03
20
לצפיה ב-'נפתח פורום פוקימון GO'
נפתח פורום פוקימון GO
( לעמוד שלי בתפוז )
26/07/2016 | 11:55
4
 אם גם אתם נפלתם לטירוף החדש שמשגע את העולם, הפורום הזה נועד בדיוק בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום פוקימון GO בתפוז, שם מחכים לכם פוקימונים נדירים ביותר:
לצפיה ב-'אז נפגשים מחר במצעד הגאווה בירושלים? יום ה' 21.7 16:30'
אז נפגשים מחר במצעד הגאווה בירושלים? יום ה' 21.7 16:30
20/07/2016 | 16:52
2
19
השנה יש גושי צעידה\בלוקים הבאים של טרנס*:
הבלוק הירוק הוותיק,
בלוק של ארגון "מעברים",
בלוק של טרנסימות דתיים
(שצועדים יחד בפעם הראשונה?)
- את מי עוד פיספסתי?

קיצר, תבואו. יהיה חשוב.

כל הפרטים מהפייסבוק הרשמי של המצעד:
במלאת שנה לרצח שירה בנקי ז"ל נצעד ביום חמישי 21.07, ט"ו תמוז, את מצעד הגאווה והסובלנות ה-15 בירושלים. מפת המסלול מצורפת.
התכנית:
16:15 – התכנסות בגן הפעמון ובמת פתיחה בהנחיית גלינה פור דה ברה
17:45 – הזנקת המצעד ע"י יו"ר הבית הפתוח, חיה ביטון
19:45 - במת סיום בגן העצמאות בהנחיית גילה אלמגור
21:45 – סיום בגן בעצמאות
⋆ אנו מבקשים/ות מהציבור להגיע בזמנים הנקובים על מנת לאפשר למצעד להתנהל באופן מסודר ותקין.
⋆ בזמן התכנסות ובמת הפתיחה, בשעה 17:15, יערך טקס הקידושין של יוחאי ויותם שבחרו להתחתן ביום האירוע. מוזמנים/ות להגיע לאחל מזל טוב: יוחאי ויותם מתחתנים!
⋆ במקביל לבמת הסיום בגן העצמאות יימכרו מזון ומשקאות בסמוך לבית הקפה "עלמה" ליד רחוב אגרון קפה עלמה גן העצמאות
⋆ המצעד יעבור בנקודה בה אירע פשע השנאה בשנה שעברה בפינת קרן היסוד וושינגטון. הציבור מוזמן להביא פרח להניח לזכרה של שירה בנקי
⋆ הציבור מתבקש להתלבש בהתאם למזג האוויר הקריר של ירושלים - גם בקיץ קר אצלנו בלילה
⋆ לפני ואחרי מצעד הגאווה והסובלנות יתקיימו אירועי הגאווה הירושלמים. מוזמנים/ות להיכנס לקישור ולהגיע: http://eepurl.com/b80cfH

לצפיה ב-'מפה של המצעד מצורפת '
מפה של המצעד מצורפת
20/07/2016 | 16:58
17
מפת המסלול בלינק: http://bit.ly/JLMprideMap

כניסה למסלול המצעד תתאפשר אך ורק דרך שטח הכינוס בגן הפעמון ודרך כיכר פריז.
יציאה מתוואי המצעד תתאפשר במתחם הסיום, בכיכר פריז או ברח' רבי עקיבא

להלן הסדרי התנועה:
החל מהשעה 14:30 המשטרה תסגור את רחובות הצעדה :
רח' קרן היסוד- רח' קינג ג'ורג'- רח' מאיר שחם- רח' רבי עקיבא – רח' הילל – רח' מנשה בן ישראל.
וכן יסגרו לתנועה גם הרחובות המובילים אליהם כולל רחוב אגרון, הילל , קינג ג'ורג' מקרן היסוד ועד רח' בארי .
הכבישים ייפתחו בהתאם להתקדמות הצועדים
לצפיה ב-'הסעה חינם מת"א '
הסעה חינם מת"א
20/07/2016 | 17:01
16
של מפלגת "העבודה" - מתחנת רכבת ארלוזורוב: הרשמה
של אגודת הסטודנטים - מאונ' ת"א: הרשמה
לצפיה ב-'נפתח פורום שמאות מקרקעין'
נפתח פורום שמאות מקרקעין
( לעמוד שלי בתפוז )
21/07/2016 | 09:54
 האם אתם לקראת רכישה או מכירה של נכס? נמצאים בהליך לקיחת משכנתא וזקוקים לסיוע או הכוונה בהתנהלות עם שמאי הבנק?

בפורום שמאות מקרקעין בתפוז תקבלו תשובות לכל השאלות:
לצפיה ב-'פריקה'
פריקה
17/07/2016 | 23:29
5
79

שלום לכולן/ם,
אני התחלתי לפני שנתיים + תהליך לשינוי מין והייתי ממש בהתחלה (הייתי כשנה על הורמונים), במהלך הזמן הזה, היו לי מריבות נוראיות עם אמא שלי, והיא פשוט כל הזמן דאגה למרר לי את החיים בלומר לי כמה אני כישלון וכמה לעולם לא אצליח בתהליך וכמה כל העולם ישנא אותי וירצה לפגוע בי וכו'.., וזה הוביל אותי פשוט לדיכאון נוראי שכמעט ניסיתי להתאבד (היתה לי חברה טובה שהתעקשה שלפני שאחליט לסיים את הכל, אני צריכה ללכת לטיפול פסיכולוגי...).
ובכן, זה לא עזר, ושום דבר לא עזר ואמא שלי רק המשיכה למרר לי את החיים...
אחרי כמה חודשים פשוט התחלתי להפסיק לקחת את ההורמונים, גם לא התייעצתי עם רופאים אם ואיך לעשות את זה, פשוט הפסקתי את זה, כי האנדרוקור רק עזר לדיכאון שלי להחריף (המטפלת שלי אמרה את זה), וגם בסופו של דבר הפסקתי להגיע לטיפולים פסיכולוגיים ופשוט הייתי במצב סטטי...
זאת היתה תקופה נוראית, והיא לא הסתיימה, למעשה עשיתי צעד שהוא שונה לחלוטין ממה שאני, ופשוט החלטתי לחזור בתשובה, עשיתי את זה באופן קיצוני ויצא שבדרך כל החברים והחברות שהיו לי פשוט ניתקו איתי את הקשר.., הלכתי ברמה קיצונית, וגם עזבתי את הבית, ככה שנעשתי מאושרת, העמסתי את עצמי בדברים רק כדי לברוח ממחשבות, ויצא שהיו מספר פעמים שחשבתי בהם שאני עושה טעות, ואני אתחרט על זה ושאני פוגעת בעצמי וחיה עם עצמי בשקר...
כך או כך המשכתי בדרך הזאת, בזמן שאני מכחישה את הרגשות שלי ואת התחושות שלי, ושקעתי בלימודים רק כדי לא לחשוב (הייתי לומדת 12-14 שעות ביום...) רק בשביל לא לחשוב.
ושוב הגיעה עוד תקופה ונכנסתי שוב לדיכאון מכך שאני עדיין נמצאת במצב שאני נמצאת בו, ושאני לא כנה עם עצמי, ושאני לא כנה עם אחרים כי לא סיפרתי על זה לאף אחד.
המחשבות האלו של לעזוב את הכל ולהתחיל הכל מחדש המשיכו להציף אותי וכשזה קרה אני כל פעם מחדש פשוט הייתי שוקעת בלימודים (זה היה קורה רק בתקופות שלא הייתי לומדת והיה לי זמן לחשוב עם עצמי).
הגעתי עכשיו לנקודה שאני לא יודעת כבר איפה לקבור את עצמי, אני מרגישה שהשנתיים האלו פשוט היו לתוהו כי בזמן הזה כבר הייתי יכולה להיות לקראת הניתוח...
ועכשיו זה מרגיש שהזדקנתי (התחלתי את התהליך בגיל 20 אבל הפנים שלי עם ההורמונים נעשו ממש נשיות (על אף שהייתי רק שנה וקצת על הורמונים), ועכשיו אני חוששת שזה לא יחזור על עצמו שוב (כי מה לעשות, מזדקנים ולא נשארים צעירים לנצח וזה בא לידי ביטוי גם בהזדקנות העור...).
הגורם לחץ שפשוט הכניס אותי לדיכאון זה שמנסים לרמוז לי להתחתן, ואני כל פעם דוחה את זה בתירוצים אחרים, אבל אני לא באמת רוצה להתחתן, אני לא באמת רוצה להמשיך לחיות בגוף הזה, למעשה אני לא רואה את עצמי מתחתנת ככה, כי אף פעם לא ראיתי את עצמי מתחתנת כגבר, וזה רק עוד יותר מדכא אותי.
ואני כל כך מתגעגעת ללאפר (למדתי איפור מקצועי), ואני כל כך מתגעגעת להתאפר, ואני כל כך מתגעגעת לגוף שהיה לי אז, אפילו שהייתי דיכאונית בגלל אמא שלי (שכבר כמעט ולא בתמונה בכלל), אני פשוט מתגעגעת לזה, ואני כבר לא יודעת מה לעשות עם עצמי...
אני רק יודעת שנשארתי לבד, השארתי את עצמי לבד, אין לי אפילו את מי לשתף במחשבות שלי ובתחושות שלי, וזה פאקינג מרגיש כל כך משחרר לדבר בלשון נקבה אחרי כל כך הרבה זמן (זה מזכיר לי את השיחה שהיתה לי עם הפסיכולוגית בגיל 17 שאמרתי לה את זה), אני פשוט כבר לא ידועת מה לעשות עם עצמי...
החלטתי לעזוב את הכל, ולנסות להתחיל הכל מחדש אבל אני לא מוצאת את הכוחות לזה, ובמיוחד כל מה שאמא שלי היתה אומרת לי פשוט נכנס לי עמוק לראש שזה רק משאיר לי פחדים ופשוט בא לי לצרוח בא לי להוציא את הכל החוצה כי אני כבר לא מסוגלת לחיות בשקר הזה עם עצמי, עם אחרים, אני כבר לא מסוגלת לשקר לאנשים סביבי, והמחשבה של לעביר ככה את שארית חיי רק מדכא אותי, ומצד שני כל הפחדים שאמא שלי הכניסה בי גורמים לי למערבולות של רגשות ואני כבר לא יודעת מה לעשות עם עצמי...
Any help please? :/

לצפיה ב-' נשמע ממש לא פשוט '
נשמע ממש לא פשוט
18/07/2016 | 00:41
4
37
מה דעתך לחזור לטיפול עכשיו שאת יודעת קצת יותר טוב מהנסיון מה עושה לך טוב ומה לא...?
ללכת למטפל\ת טרנספרנדלי שיעזור לך להתנער מהפחדים הלא רציונליים שאמא הכניסה לך לראש
ושיעזור לך לגשת לתהליך של שינוי מין בצורה רצינית וחיובית?
כי נשמע שזה מה שאת בעצם רוצה...
לצפיה ב-'תודה על התגובה'
תודה על התגובה
18/07/2016 | 10:08
3
33
יש לך אולי שמות של מטפלים כאלו מאזור המרכז?
פשוט המטפלים שהיו לי, היו צריכים "לעכל" מה עומד מולם כל פעם מחדש...
יש פסיכולוגית רפואית שאני ממש אוהבת, רק שהבעיה שזה עולה הרבה כסף להיפגש איתה (הקופת חולים לא ממנת את הפגישות איתה...).
לצפיה ב-'מה לעשות ? התשובה ברורה'
מה לעשות ? התשובה ברורה
18/07/2016 | 17:43
29
מה לעשות ?  התשובה ברורה וקצרה.
לחיות איך שנוח לך, להיות מי שאת. זה אפשרי היום.
לא נראה לי שדרך אחרת היא ריאלית....
אז זהו התשובה שלי לך היא קצרה בלי יותר מדי התפלספויות, כי אני חושבת שמי שהיא טרנס פשוט צריכה לעשות את התהליך ואין בכלל התלבטות.
לצפיה ב-'מקום לקבל המלצה על מטפלת'
מקום לקבל המלצה על מטפלת
20/07/2016 | 17:16
1
18
ממליצה לך לכתוב אימאייל קצר לארגון "מעברים" (למען טרנסג'נדרס) : info@maavarim.org
 - פשוט לרשום שאת מחפשת מטפל\ת מתחום הנפש, באזור X בארץ, ושאת יכולה להרשות לעצמך לשלם Y (אין מה להתבייש, כל אחד והכיס שלו ).
יש להם רשימה של מטפלים טרנספרנדלים במחירים נוחים.

לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
20/07/2016 | 21:22
10
לצפיה ב-' נפתח חדר הלבשה\החלפת בגדים במרכז הגאה, ת"א '
נפתח חדר הלבשה\החלפת בגדים במרכז הגאה, ת"א
18/04/2016 | 19:06
146
בקומה השניה, בדרך למרפאה של כללית - דלת עם עיגול שחור גדול

(המרכז הגאה, בתוך גן מאיר, בין רחובות קינג ג'ורג' וטשרניחובסקי)

לצפיה ב-'מי בישראל עושה נישוי פנים ללא ניתוח ?'
מי בישראל עושה נישוי פנים ללא ניתוח ?
17/07/2016 | 16:51
1
57
שמעתי שכיום ישנן טכניקות (של הזרקות שומן ועיצוב פנים ע"י הזרקות של חומרים אחרים) שחוסכות את הצורך בניתוח לנישוי הפנים.
בטכניקות האלה מעדנים ומעגלים את הסנטר, הלסתות, הלחיים, המצח ועיצוב הפנים מעדן את הפנים ונותן למראה הפנים להיראות נשי.
הבנתי שמי שעושה את זה, כבר לא צריכה לעשות ניתוח לשיוף עצמות הלסתות, המצח והסנטר שיהפכו להיות ניתוחים ישנים ופולשניים שאין כל צורך בהם לאור הטכניקות החדשות של עיצוב הפנים בלי ניתוח.
כאישה טרנסג'נדרית שצריכה לעשות ניתוחים לשיוף לסתות, סנטר ומצח ואין לה כסף, (אני מניחה שקיימות נשים נוספות במצב דומה למצב שלי), רציתי לדעת איזה רופאים עושים נישוי פנים ללא ניתוח ומה החומרים שהם מזריקים על מנת לעשות נישוי ללסתות, לסנטר וללחיים ולמצח (נישוי פנים) ?

לצפיה ב-'זה לא מחליף בדיוק נישוי. עשיתי את זה כמה פעמים'
זה לא מחליף בדיוק נישוי. עשיתי את זה כמה פעמים
20/07/2016 | 20:47
30
א. מדובר בהזרקת חומצות שכל כך נפוצה שהיום כל רופא שמתעסק באסטטיקה עושה את זה . תבדקי בגוגל , כמעט כל רופא ובטח מנתח פלסטי .
ב. נכון , זה בהחלט יכול לעדן את הפנים... אם נותנים למישהו ממש נפח בלחיים - זה מראה יותר נשי ועגול . אם יש לך לסת מאוד גסה למשל ,זה לא יכול לעזור לזה (ולצערי גם במקרה שלי זה לא פתר את כל מה שרציתי)... אבל זה יכול טיפה לתת פרופורציה אחרת לפנים. 
ג. לגבי כסף , זו גם בעייה.. ההזרקות האלה עולות בסביבות 1500 שח למזרק .. לאזור בלחיים למשל צריך 3-4 מזרקים.. כלומר לפחות 6000 ש"ח .. וזה מחזיק כשנה (לפעמים פחות (גם אם רופאים יגידו לך שיותר . מניסיון שלי זה לא מחזיק יותר משנה ) , ואז צריך לחזור על זה שוב ושוב ושוב . לידיעה.
יש לזה יתרונות (החומרים מאוד בטוחים וזה לא סיליקון) ויש חסרונות.
זה פתרון ביניים מאוד נחמד ובאמת יעיל עד גבול מסויים. אבל עדיין ממש לא כמו ניתוחי שיוף. 
לצפיה ב-'ביטול המצעד - כישלון המשטרה, אך גם התעקשות מיותרת'
ביטול המצעד - כישלון המשטרה, אך גם התעקשות מיותרת
14/07/2016 | 20:21
28
לצפיה ב-'זלמן שושי נפטר '
זלמן שושי נפטר
11/07/2016 | 12:14
1
49
יהי זכרו ברוך 
לצפיה ב-'זכרונות לברכה'
זכרונות לברכה
12/07/2016 | 15:18
35
זכורני אימרתו "נשבר לי הכוס"
לצפיה ב-'עבודה מעניינת על ישראלה סטפני לב, טרנסית'
עבודה מעניינת על ישראלה סטפני לב, טרנסית
08/07/2016 | 12:03
1
97
לצפיה ב-'הייתי מעדיף לשמוע את הראיון המלא ובלי התמונות הלא קשורות'
הייתי מעדיף לשמוע את הראיון המלא ובלי התמונות הלא קשורות
09/07/2016 | 01:45
33
אבל כבוד לאדם על ההשקעה
לצפיה ב-'ערב גאווה טרנסית בירושלים - יום ג' 12.7 19:30 '
ערב גאווה טרנסית בירושלים - יום ג' 12.7 19:30
06/07/2016 | 16:22
27
12.7 19:30-22:00, הבית הפתוח בי-ם

מפגש היכרות מרתק עם נציגים\ות של ארגוני הקהילה הטרנסג'נדרית שונים, ללמוד על פעילותם, ולסכם שנת פעילות טרנסג'נדרית בירושלים בפרט ובארץ בכלל. בואו לשמוע על תוכניות לעתיד.

בתוכנית: נינה הלוי, נציגת הקהילה הטרנסג'נדרית בוועדה לשינוי מין, ויקירת הקהילה ל-2016
כמו כן יגיעו נציגים\ות מ: מעברים, פרויקט גילה, פרויקט ברק ועוד.

את הערב ינחה ניקי סבר, מנחה קבוצות חברתיות לא\נשים מהקשת הטרנסג'נדרית ורכז טרנס בבית הפתוח.

פרטים ועידכונים באירוע פייסבוק:

לצפיה ב-'אחרי כמה זמן מוציאים את התפרים ?'
אחרי כמה זמן מוציאים את התפרים ?
06/07/2016 | 16:08
58
כשעושים ניתוח לנישוי לסת וסנטר אצל ד"ר רן יהלום, אז אחרי כמה זמן מוציאים את התפרים ?

לצפיה ב-'הנפיחות בלסת גדולה ולא חולפת מה עושים ?'
הנפיחות בלסת גדולה ולא חולפת מה עושים ?
30/06/2016 | 08:07
3
70
עברתי לפני יומיים ניתוח שיוף לסת תחתונה וסנטר (נישוי לסת וסנטר) ונתנו לי אנטיביוטיקה אוגמנטין פעמיים ביום.
יש לי יובש ונפיחות בכל איזור הלסת, הסנטר והפה והשפתיים. תוך כמה זמן זה ייגמר ? והאם יש משהו נוסף (חוץ מאוגמנטין) שיכול לעזור להחלמה ?
לצפיה ב-'יכול להימשך גם שבוע ויותר, תלוי כמה מהר את מחלימה בד"כ...'
יכול להימשך גם שבוע ויותר, תלוי כמה מהר את מחלימה בד"כ...
30/06/2016 | 23:15
1
46
רק שימי לב שאין החמרה\דלקת עם מוגלה וכו'.

אחרי שהפצע יסגר, יש משחות שעוזרות להחליק את הצלקת, לדוגמה KELO-COTE (יש עוד מהסוג הזה).
מהעלון שלהם: "למניעת התפתחות צלקת אדומה ובולטת יש להתחיל להשתמש בקלו-קוט כשבועיים לאחר סגירת הפצע ונפילת הגלד ו/או לאחר הוצאת התפרים – על עור סגור ויבש (שאינו מפריש)"

אצלי גם אחרי סתם ניקוי נקבוביות של קוסמטיקאית הפרצוף נפוח ומתקלף יומיים
לצפיה ב-'תודה רבה על התגובה המהירה'
תודה רבה על התגובה המהירה
01/07/2016 | 22:59
31
הניתוח כלל גם ניתוח בסנטר. ואין לי תחושה בסנטר. אחרי כמה זמן חלף החוסר התחושה אצלך ? אני מקווה שחוסר תחושה הוא דבר זמני ולא חס וחלילה קבוע.
לצפיה ב-'יכול גם שבוע ואף כמה חודשים'
יכול גם שבוע ואף כמה חודשים
14/07/2016 | 21:08
15
מכאלה שעברו ששוחחתי איתן.
זה בסוף יירד הנפיחות.. לפחות שבוע ראשון אין לך בכלל מה להיבהל נסי לקבל את זה. 
יודעת שזה בעייתי.. הייתי מתה לראות תמונות של אחרי .. מעניין אותי עד כמה אפשר לשייף את הלסת ואם זה נראה טוב

לצפיה ב-'אסטרופם 4 מ"ג - אפשרי בפעם אחת?'
אסטרופם 4 מ"ג - אפשרי בפעם אחת?
29/06/2016 | 21:09
2
55
היי
אני נוטלת אסטרופם 4 מ"ג ליום.
האם חשוב לקחת את זה דווקא בשתי פעמים (בוקר וערב) או שאין בעיה לקחת את זה בפעם אחת (2 כדורים בלילה)?
תודה!
לצפיה ב-'כן. אין בעיה לקחת בפעם אחת.'
כן. אין בעיה לקחת בפעם אחת.
01/07/2016 | 19:33
1
31
(שאלתי רופאה)
לצפיה ב-'תודה על המאמץ (ששאלת רופאה) '
תודה על המאמץ (ששאלת רופאה)
04/07/2016 | 10:01
22
לצפיה ב-'מאיפה אני יכול להכיר מישהו '
מאיפה אני יכול להכיר מישהו
29/06/2016 | 00:22
5
130
להנאה רגעית? אני גבר שמרגיש כמו אישה אני בן 21 אחרי שיחרור ענין הפרטיות מאוד חשוב לי כי אף אחד לא יודע שככה אני מרגיש.
אני גר במרכז... אם תוכלו לעזור לי למצוא מקומות מפגש בילוים וכו תודה
לצפיה ב-'ל"הנאה רגעית" נועדו האפליקציות, לא? גריינדר, אטרף וכו''
ל"הנאה רגעית" נועדו האפליקציות, לא? גריינדר, אטרף וכו'
29/06/2016 | 02:37
4
101
את\ה גם מוזמנים להשאיר הודעה בלוח הכרויות של הפורום:
לצפיה ב-'יש גם אתרים לקשרי שהם יותר מפעם אחת?'
יש גם אתרים לקשרי שהם יותר מפעם אחת?
05/07/2016 | 13:42
3
64
אני סטרייט אבל הייתי רוצה לנסות להיות בקשר עם מישהי טרנסית חח
אני בן 22
לצפיה ב-'תודה על הכנות שבכותרת שלך למודעת ההכרות בלוח.'
תודה על הכנות שבכותרת שלך למודעת ההכרות בלוח.
05/07/2016 | 17:41
2
79
להיכרות למטרה של קשר ארוך גם האפליקציות מתאימות
וגם יש את כל אתרי הכרויות הרגילים:
okcupid, Jdate, כפיות.

גם שם וגם שם תצטרך לכתוב שוב ושוב שאתה לא מחפש סטוץ.
לצפיה ב-'אה חח אוקיי תודה על התגובות המהירות'
אה חח אוקיי תודה על התגובות המהירות
05/07/2016 | 18:20
1
24
לצפיה ב-'אח שלו - הבנת שהיא ירדה עלייך, כן? כי יצאת נעל במודעה'
אח שלו - הבנת שהיא ירדה עלייך, כן? כי יצאת נעל במודעה
06/07/2016 | 00:06
28
לצפיה ב-'קרוס דרסינג'
קרוס דרסינג
25/06/2016 | 02:18
2
114
שלום לכולם. אני בן 23, סטרייט לגמרי, גר עם החברה ביחד בשכירות, ועכשיו אתחיל את הסיפור:
מגיל ההתבגרות שמתי לב על עצמי שאני אוהב ללבוש בגדי נשים מידי פעם, מפה לשם השארתי את זה ככה עומד באמצע מידי פעם מספק את ה"צורך" ומייד חוזר לעצמי לפני שמישהו יראה.

בתקופה האחרונה זה התחיל טיפה להעיק עלי, נכנסתי לפורומים ולהגדרות וכל מיני וגיליתי את המושג קרוס גרסינג, והרגשתי משוייך אליו. בזמן האחרון גם כן זה קורה בסתר בלי ידיעה של אף אחד כולל לא החברה, וגם אין לי  כל רצון כרגע או בעתיד לספר להורים, זה ממש לא מדאיג אותי. אבל! משום שאנחנו גרים יחד הזמן הפרטי שלי בבית הוא דיי מוגבל ואני מנצל אותו, לפעמים יש מצב של חודש שלם שאני מדכא את ה"צורך". גם כן סודות צריכים אוזן קשבת, ומי אם לא החברה?! אז ניסיתי קצת רמיזות פה ושם לא יותר מידיי לדוגמא לקראת פורים, סיפרתי לה שתמיד רציתי לדעת איך זה להיות אישה איך זה מרגיש וכל זה ולא הייתה לא בעיה ואמרה גם שתעזור לי להתחפש, דבר שלא קרה בסוף. אחרי זה היו עוד רמיזות קטנות פה ושם אבל אף פעם לא הצלחתי לעזור אומץ ולספר.. הפחד ממה שיבוא אחר כך יכול להרוג אותי.

בכל זאת הגעתי למצב כזה עכשיו שאני "רוצה" (לא יודע להגדיר את זה.. פשוט רצון להשביע את היצר) ללכת לאיזו חנות ופשוט לקנות חזיה וחצאית (פטיש)+(החברה שלי יותר עם מכנסיים ושמלות משהו שלא עושה לי את זה.). זה רצון חזק ועמוק.
מנגד, איך לעזזל אוציא מילים כאלה מהפה, וחוץ מיזה, אני אוהב אותה וטוב לי איתה ומה יקרה אם (חס וחלילה) דיי מכביד  עלי. בכל זאת גם אם אספר, בסופו של דבר אצתרך חזיה בגודל שלי בלי לפחד לקרוע משהו שלה ושהיא תגלה. אשמח לעצות ותודה מראש.
לצפיה ב-'אין הרבה מה לומר חוץ מצער שעוד משהו'
אין הרבה מה לומר חוץ מצער שעוד משהו
05/07/2016 | 22:29
1
54
התגלה אצלו הדבר הזה .כל עוד זה מורדם אז הכל בסדר ,אבל ברגע שזה כבר מתחיל להעיק אז פה עברת שלב ..אני קורא לזה נגמר החיים עכשיו זה לרוב סבל.
אני בטוח שיהיו כאלה שיסתרו את מה שאמרתי .
אבל את האמת אתה תגלה!!!
בכל אופן לענין של דבר זה לא אשתך ואין לך ילדים ואם היא לא תקבל אז זה העיה שלה וטוב שכך ואם היא תקבל אז זה אומר שבאמת מצאת תאחת.
לא כדאי לחיות בשקר כדאי לספר תאמת אני חייתי בשקר 3 שנים וזה סיוט .
ברגע שהתחלת כל פעם התבסף משהו אחר שלפעמים יותר בולט מקודמו בסוף החא תדע חבל לחכות.
לילה טוב

לצפיה ב-'אבל כשזה פטיש מיני זה לא קשור לטרנס לא ?'
אבל כשזה פטיש מיני זה לא קשור לטרנס לא ?
14/07/2016 | 21:06
16
לצפיה ב-'תשובה (חלקית) לחברה ששאלה על הקפאת זרע '
תשובה (חלקית) לחברה ששאלה על הקפאת זרע
23/06/2016 | 18:58
6
55
השאלה הייתה:
אני טרנסית MTF. בקרוב מתכננת להקפיא זרע, יש בי"ח מומלץ ?
והאם יכולות להיות לי בעיות עם זה ? תודה.

תשובה (לא מנסיון אישי):
1. חוץ מ"נזק" כספי , בד"כ אין בעיות עם ההליך עצמו.
יש עלות ראשונית של ההליך, ואח"כ צריך כל שנה לשלם "דמי שכירות".

2. ד"ר יעיש ממליצה בחום על איכילוב, אבל  הייתה נערה שמאוד לא היה לה נעים שם.
כדאי לשאול את רופאת האנדו' שלך מה היא ממליצה, ואולי אפילו לבקש עזרה ב"להכין את השטח". כלומר: להתקשר מראש, להסביר שמדובר במישהי טרנסית, ולברר איך אפשר לעשות את זה באופן שיהיה הכי נוח...
לצפיה ב-'אגב, כן שמעתי פעם 1-2 על השגת מימון דרך הקופה'
אגב, כן שמעתי פעם 1-2 על השגת מימון דרך הקופה
23/06/2016 | 19:34
5
34
בעזרת מכתבים מרופאת אנדו'. אבל זה היה מזמן וגם לא זכור לי איזו קופ"ח.
בכל מקרה, כדאי לנסות.
וגם לבדוק בביטוח אישי (פרטי), אם יש.
לצפיה ב-'תודה חצילונית, בדקתי את זה משתפת '
תודה חצילונית, בדקתי את זה משתפת
24/06/2016 | 00:58
4
37
היי חצילונית תודה על התשובה.
בדקתי את זה, אני מתגוררת באזור הצפון ובדקתי בביה"ח רמבם ובני ציון בחיפה, והם אמרו שאין בעיה להקפיא לטרנסיות, אז למי שמהצפון ורוצה להקפיא או בכלל בשאר הארץ לא צריכה להיות בעיה.
השאלה מה קורה אח"כ ? הכוונה בזמן שארצה להשתמש בזרע המקופא האם אז יכולות לצוץ בעיה (במידה ועכשיו הקפאתי בתור "גבר" ואני אשתמש בעתיד בזרע בתור אישה.
זה נושא מעניין וחשוב ולצערי לא שמעתי על כאלה שעברו אותו ובכללי אין מידע כ"ך על זה...
אני מנסה לשתף כמה שיותר גם דרכי ואם יש אחרות שנמצאות במצב דומה אשמח לשמוע. בכללי לטרנסיות MTF אני ממליצה להקפיא זרע לפני שאתן מתחילות הורמונים.

לצפיה ב-'למה שתהיה בעיה? אל תמציאי דאגות סתם '
למה שתהיה בעיה? אל תמציאי דאגות סתם
29/06/2016 | 01:56
3
28
גם אם תשני את השם ואת סעיף המין בתעודת הזהות,
מספר ת.ז. נשאר אותו דבר וזה מה שקושר בינך לבין התרומה שלך.
(ולגבי כל ספק - יש בדיקת DNA).
וחוץ מזה, יש לך את כל המסמכים.

את לא הראשונה שמקפיאה, ולא תהיי הראשונה ש"תשתמש".
לצפיה ב-'חצילונית אתה מכיר כאלה שעשו את זה?'
חצילונית אתה מכיר כאלה שעשו את זה?
30/06/2016 | 06:53
2
21
טרנסיות MTF שאשכרה השתמשו בהקפאת זרע שלהם ? אני לא.
לצפיה ב-'אני גם לא מכירה אף אחת שרצתה להשתמש ועשו לה בעיות...'
אני גם לא מכירה אף אחת שרצתה להשתמש ועשו לה בעיות...
30/06/2016 | 23:01
25
אבל זה גם קשור לזה שרוב MTF שאני מכירה *אישית* הן בשנות ה-20 שלהן (ומטה) וילדים זה בכלל לא על האג'נדה שלהן...

שאלתי חברים אם מכירים\שמעו, נראה מה ייעלה
לצפיה ב-' ובעברית אני "את", כי אין כ"כ gender-neutral...'
ובעברית אני "את", כי אין כ"כ gender-neutral...
30/06/2016 | 23:04
17
לצפיה ב-'שאלה ותשובה לגבי הורדת "חרמנות גברית" אצל MTF'
שאלה ותשובה לגבי הורדת "חרמנות גברית" אצל MTF
23/06/2016 | 19:31
5
120
חברה ביישנית בפורום שאלה:
"אני על הורמונים שנתיים וחצי.
אחד הדברים המאד חשובים שההורמונים עשו, זה שהם הורידו מאוד את החשק המיני, ובעצם העלימו את החרמנות הגברית.
אלא שלצערי הענק, לפני כמה חודשים, החשק והחרמנות התחילו לחזור בהדרגה עד שהגיעו לרמתם המקורית כמעט לפני ההליך.
בבדיקות שעשיתי נמצא שרמת האנדרוגנים בגופי אפסית, כך שהסיבה למה שקרה נותרה בגדר תעלומה בלתי פתורה... וזה מאוד מאוד שובר אותי.
שמעתי שהעלאת מינון האנדרוקור יכולה לעזור... האם זה נכון? האם יש פתרון אחר? "

תשובה:
(בהנחה שבביטוי "חרמנות גברית" הכוונה לזקפה לא רצויה)

1. לאנדרוקור יש אפקט אנטי אנדרוגני משל עצמו, בנוסף ליכולת שלו לחסום את ייצור הטסטוסטרון. לא בודאות, אבל אולי העלאת המינון תשפיע.
כי זקפה חד-משמעית מגיבה לחוסם טסטו'.
כדאי להתייעץ עם אנדוקרינולוגית.

2. כשאת אומרת "רמת אנדרוגנים בדם" הכוונה לטסטוסטרון בדם? כי הרמה לא אומרה להיות אפסית. לא אצל גברים ולא אצל נשים ולא אצל טרנס...
האם רופאת אנדו' ראתה את תוצאות בדיקות הדם?

3. אולי יש טעם לעבור לחוסם טסטוסטרון אחר? נגיד "אנדוספירון" ?
או לבדוק כמה יעלו הזריקות (שלא בסל התרופות)?

לצפיה ב-'חברות עם נסיון מאד מוזמנות להוסיף '
חברות עם נסיון מאד מוזמנות להוסיף
23/06/2016 | 19:35
28
לצפיה ב-'אני יכולה להוסיף זווית אישית לנושא'
אני יכולה להוסיף זווית אישית לנושא
02/07/2016 | 12:35
3
50
למרות כל ההורמונים היו כל הזמן אצלי דחפים מיניים להיות מנוצלת מינית (אני מזוכיסטית מינית) של גברים, וזה הציק לי, אבל הן נגמרו סתם באוננות יומית בצפייה בפורנו של נשים נאנסות שנתנו לי את ההשראה לדמיין את עצמי במקומן.
זה הטריד אותי, אבל האסטרופם דווקא הוריד את התדירות והן לא הטרידו אותי.
עכשיו, אחרי ניתוח נישוי לסת וסנטר, לא היה לי בכלל מחשבות מיניות והדבר מטריד אותי יותר במיוחד כשאין לי תחושה עצבית בסנטר.
נקודת הזווית האישית שלי כרגע היא שתשוקה מינית היא מבורכת, גם אם היא "חרמנות יתר לגברים" או כל שם שמצביע על מועקה. בסופו של יום, ירידה בליבידו מדכא יותר את הנפש כי הוא מצביע על ירידה בבריאות ואין דבר חמור יותר מאשר ירידה בבריאות. אני מתפללת כרגע שהתחושה העצבית שלי תחזור לסנטר ואבריא מהניתוח ושאחווה שוב רצון מיני 
לצפיה ב-'טרנסג'נדריות שעברו ניתוח לשינוי מין'
טרנסג'נדריות שעברו ניתוח לשינוי מין
05/07/2016 | 14:06
2
54
היי,
לאחרונה שאני רוצה לנסות לצאת עם טרנסג'נדרית (הייתי רק עם נשים)
האם לטרנסג'נדרית שעברה ניתוח לשינוי מין עדיין יהיה חשק..?
לצפיה ב-'בכללי, כן. לגבי הפרט - כל אישה היא שונה...'
בכללי, כן. לגבי הפרט - כל אישה היא שונה...
05/07/2016 | 17:18
1
27
לצפיה ב-'אה אוקיי, תודה חצילונית D:'
אה אוקיי, תודה חצילונית D:
05/07/2016 | 17:21
10
לצפיה ב-'סוגי ניתוח עליון'
סוגי ניתוח עליון
15/06/2016 | 20:36
1
82
שלום חברימות,
אני בהתלבטויות איפה לעשות ניתוח עליון (FTM), בארץ או בחו"ל. ראיתי הרבה תמונות של ניתוחים בחו"ל שנעשו בטכניקות שונות, ורציתי לדעת האם גם בארץ מנתחים מציעים מגוון של שיטות. אם יש פה אנשים שעשו או קבעו ניתוח כזה, מה השיטה שנבחרה עבורכם?

לצפיה ב-'תשובה של חבר שעשה ניתוח בארץ, אבל לא דרך הוועדה'
תשובה של חבר שעשה ניתוח בארץ, אבל לא דרך הוועדה
23/06/2016 | 18:44
35
יש שתי שיטות עיקריות:
double incision לחזה בינוני עד גדול,
ו-keyhole לחזה קטן ובינוני קטן.
בתוך השיטות האלו יש עוד כל מני טכניקות עם יתרונות וחסרונות, שמתאימות לכל מיני מבני גוף, ולא כל הרופאים יודעים את כל הטכניקות או מאמינים בכל הטכניקות (יש רופאים שמבחירה לא מציעים חלק מהטכניקות).

יש רופאים בארץ שיודעים את שתי הגישות האלו.
אני יודע בוודאות שלירן ו-וולף יודעים את שתיהן. כנראה שעוד רופאים, אבל כדאי לשאול אותם ישירות...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עמי לי נזר - היועצים לעסקים בישראל
עמי לי נזר
פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה