לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טרנסג'נדרס וחברים

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחברימות. הפורום הזה עוסק בנושא הטרנסג´נדרס למיניהם, החל בטרנסיות וטרנסים שעברו/יעברו ניתוח, דרך קרוס דרסרס וכלה בג´נדרקווירים שמסרבים להגדרת מין. מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.

הפורום פתוח לכל מי שעובר תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, ביטוי מגדרי, לחברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גובה, משקל, שיער או ניסיון.
חלק מחברי הפורום היותר וותיקים מכירים גם מחוץ לדפי הפורום הוירטואליים, ולפעמים משתמשים לעתים בפניות אישיות, בדיחות פנימיות והומור עצמי, אך אין זה אומר שמדובר בחבורה סגורה. כל משתתף חדש מתקבל בברכה! כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:
~בלי מודעות "היכרויות" על גבי הפורום. לפורום יש לוח מודעות היכרות שנועד למטרה זו.
~בלי מודעות לשירותי סקס וכדומה.
~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אתם לא מסכימים עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי יחס מזלזל לשום ענף של הקהילה, או בעצם, בלי יחס מזלזל כלפי אף אחד.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדר צ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אני מצפה מכולם להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
~כל חוקי תפוז כמובן חלים גם פה. ההנהלה אינה אחראית לתוכן הודעותיהם של הגולשים.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר 'לתת מרשם' דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.

(אלונה) יו איפה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טרנסג'נדרס וחברים

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחברימות. הפורום הזה עוסק בנושא הטרנסג´נדרס למיניהם, החל בטרנסיות וטרנסים שעברו/יעברו ניתוח, דרך קרוס דרסרס וכלה בג´נדרקווירים שמסרבים להגדרת מין. מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.

הפורום פתוח לכל מי שעובר תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, ביטוי מגדרי, לחברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גובה, משקל, שיער או ניסיון.
חלק מחברי הפורום היותר וותיקים מכירים גם מחוץ לדפי הפורום הוירטואליים, ולפעמים משתמשים לעתים בפניות אישיות, בדיחות פנימיות והומור עצמי, אך אין זה אומר שמדובר בחבורה סגורה. כל משתתף חדש מתקבל בברכה! כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:
~בלי מודעות "היכרויות" על גבי הפורום. לפורום יש לוח מודעות היכרות שנועד למטרה זו.
~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אתם לא מסכימים עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדר צ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אני מצפה מכולם להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר 'לתת מרשם' דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.

(אלונה) יו איפה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכות הבאות, ברוכים הבאים :) בקרו גם בקישורים, לוח הכרויות  של הפורום, במאמרי הפורום למידע ומדריכים שונים, במילון המונחים, ועוד
כולן וכולם Welcome

המלצות לקישורים מעניינים, בלוגים בתפוז ומחוץ לו, אתרים, פורומים ועוד למען הוספתם לקישורי הפורום, למאמרים ועוד יתקבלו בברכה על גבי הפורום או במסרים אישיים.

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחבריםות וזה לא משנה איך אתם מגדירים את עצמכם: טרנס* או סיסג'נדר, FtM, MtF, קרוס, ג'נדרקוויר או gender-fluid או כל הגדרה אחרת ששכחנו או לא הכרנו.  מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.
הפורום פתוח לכולנו - מי שעובר/ת תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, בעלי ביטוי מגדרי מגוון, חברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדלים (;
כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:

~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אין הסכמה עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדרי הצ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אנו נצפה מכולםן להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר "לתת מרשם" דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.
המשך >>

לצפיה ב-'שלום לכולם אני חדשה כאן'
שלום לכולם אני חדשה כאן
17/08/2016 | 22:49
5
100
מילדות תמיד הרגשתי שאני בת המשפחה מעולם לא תמכה בי אמרו לי שז משהו שיעבור אני נשארתי בדיעה שלהם פשוט לא יכולתי לעבור את זה לבד כיום מרגישה שאין לי ברירה פשוט לא יכולה להמשיך ויודעת שזה מה שאני רוצה
יש לי כמה שאלות 
1. אני יודעת שצריך אישור ממטפל שיאשר שאני יכולה להתחיל בתהליך האם יש מטפל מומלץ שיוכל לתת לי אישור בפגישה הראשונה ולא יבזבז לי את הזמן
2. אני כרגע מתחילה טיפולי הסרת שיער ויש לי לא מעט שיער לבן שמטריד אותי 
האם ניתן כרגע לקחת רק חוסמי טסטוסטרון או שזה בעייתי.
ואיזה שינויים הוא עושה  בגוף  האם זה שינויים שנראים לעין או שאפשר להתמודד אם זה
3.אם אני יחילט שאין ברירה ואני יצטרך שהיה הורמונים בגוף ואני יקח אסטרוגן  במינון נמוך האם היו שינויים בגוף שיראו אותם או צמיחת חזה שבשלב זה לא מעוניינת עד שאני יסיים הסרת שיער
4. אני מעוניינת לעבור הסרת אשכים האם אני צריכה לעבור וועדה של תל השומר
או שאפשר להביא  אישור ממטפל  ולעבור באופן פרטי אם מי שהיא יש מושג או שעברה את זה אשמח לשמוע 
מקווה שאני ברורה בשאלות 
סורי שחפרתי
אשמח לתשובות
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
23/08/2016 | 15:07
4
45
היי, אענה לגבי מה שאני יודעת. לגבי השאר ובאופן כללי ממליצה לפנות לשירות "ברוכות הבאים" של ארגון מעברים (אפשר לפנות במייל info@maavarim.org, דרך דף הפייסבוק "מעברים - שינוי בר קיימא לקהילה הטרנסית" או בהודעה לטל' 052-4776707). יש גם מאגר מידע באתר http://www.maavarim.org/new-page-2.
1. יש רשימות של מטפלים טרנספרנדליים במאגר המידע של מעברים ובאתר של פרויקט גילה (http://www.gila-project.com/?page_id=241). אם את לא מוצאת מישהו מתאים שם ממליצה כאמור לפנות למעברים.
2. בהסתייגות שאני לא רופאה - אפשר לקחת חוסמים בלבד לתקופה, אבל לטווח ארוך חוסר בהורמוני מין עשוי לגרום לדלדול עצם. עשויים להיות גם שינויים נראים, אבל פחות מאשר בטיפול משולב עם אסטרוגן. למידע מדויק יותר כדאי להתייעץ עם רופא.
3. יהיו שינויים. לוקח זמן עד שהם נראים וגם אז אפשרי להסתיר אותם, אבל זה מאוד אינדיווידואלי כך שאי אפשר בהכרח לתכנן את זה.
4. בחו"ל לא צריך לעבור את הועדה, לגבי המצב בארץ אני לא יודעת.
לצפיה ב-'תודה ושאלה '
תודה ושאלה
24/08/2016 | 21:37
3
25
נוספת אני כיום מעל גיל 40 האם יש השפעה בטיפול הורמונלי בגיל הזה
תודה
לצפיה ב-'תשובה '
תשובה
25/08/2016 | 12:13
2
21
בכיף :)
הטיפול בהחלט משפיע. אני לא מכירה השפעות ספציפיות שקיימות רק בגיל מסוים מעבר לשינויים בעצמות שיכולים לקרות רק עד גיל 25~, אבל שוב אני לא רופאה.
לצפיה ב-'מודה לך'
מודה לך
25/08/2016 | 21:32
1
21
על התשובות
עוד שאלה
החלטתי ללכת למטפל צחי בן ציון מקווה שהוא מטפל טוב שלא  יבזבז לי את הזמן
בפגישות כי אני ממש סגורה על עצמי והשאלה אני אמורה להביא הפניה מרופא משפחה ואז ליצור איתו קשר לגבי פגישה 
ואך אני אמורה לדבר איתו בלשון נקבה או  שזה לא משנה
מקווה שלא חפרתי 
ממש תודה

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
29/08/2016 | 12:03
16
לגבי הפניה זה כבר תלוי בקופת החולים... פחות מבינה בזה.
באופן כללי כדאי לדבר איך שנח לך, אבל אני מניחה שבשביל מכתב להורמונים עדיף לדבר בלשון את (עבור MTF כמובן).
לצפיה ב-'היי'
היי
31/08/2016 | 20:29
3
אני הולכת לפגישה להסרת שיער בפרופורציה מקווה שהמכון הזה הוא טוב
ויש לי שאלה
1.עד שאני יתחיל הורמונים אין טעם לעבור הסרת שיער בפנים
ובגוף זה בסדר להתחיל כרגע או מיותר
2. יש מכשירים להסרת שיער כמו בראון אפיליידי שרשום שהם מיועדים
גם לפנים ויש לי צפיפות שיער בפנים האם זה יכול לעזור למרות שזה נשמע
מאוד כואב כי הבנתי שזה כמו שעווה או שזה רק יזיק
אשמח לתשובות 
חזרת אלינו חצילונית 
לאחר חופש  מקווה תעדכני 
אוהבת תמרוש
לצפיה ב-'מהן התובנות החדשות כאן שאפשר להפיק מהן עצה שימושית ?'
מהן התובנות החדשות כאן שאפשר להפיק מהן עצה שימושית ?
17/08/2016 | 11:55
1
49
נתקלתי כנראה במחקר שקשור אלינו (נשים טרנסיות שמקבלות אסטרופן ומתעניינות בהזרקות) לעשות את העור עדין יותר ונשי יותר
אבל, הוא כתוב באנגלית וזה מאוד קשה לי להבין.
רציתי להבין מה בעצם כתוב כאן ? איך אנחנו יכולות להעזר במה שכתוב כאן במאמר ?
מהן התובנות החדשות שכתובות כאן ?
מהן התובנות החדשות כאן שאפשר להפיק מהן עצה שימושית עבורנו ?
תודה מראש
לצפיה ב-'אולי התבלבלת בקישור של המאמר?'
אולי התבלבלת בקישור של המאמר?
31/08/2016 | 15:17
4
כי מה שצירפת מספר על זה שבארה"ב בשנה האחרונה היה מחסור באסטרוגן בהזרקה, כתוצאה מכך שאחד היצרנים הפסיק לייצר ואילו אחר עוד לא קיבל אישור של FDA.

לצפיה ב-'מחפש וקשה לי'
מחפש וקשה לי
29/08/2016 | 14:30
2
39
אני חרדי נשוי. מחפש טרנסג'נדרית (שינוי מגבר לאשה ) לקשר דיסקרטי ונחמד.. איך אני מוצא??
לצפיה ב-'יש קבוצה בפייסבוק'
יש קבוצה בפייסבוק
29/08/2016 | 20:04
26
הפורום כאן לא נועד להכירויות אם אתה מעוניין יש קבוצה בפייסבוק שנקראת טרנס / טרנסית הכרויות/Transsexual Dating
לצפיה ב-'כאן בפורום יש לוח הכרויות. מוזמן להשאיר שם הודעה.'
כאן בפורום יש לוח הכרויות. מוזמן להשאיר שם הודעה.
31/08/2016 | 13:58
6
קישור כאן (או דרך "כלים ומידע" --> "לוחות" )
אל תשכח להשאיר כתובת אימאייל

(לי אישית, קשה עם חוסר כנות\בגידה\חיים כפולים - זה לא בריא לאף אחד משלושת הצדדים...)
לצפיה ב-'הקפאת זרע'
הקפאת זרע
25/08/2016 | 04:10
1
35
מישהי כאן עשתה הקפאת זרע לפני טיפול הורמונלי ואפשר לפנות אליה ?
למישהי יש ידע לגבי כיצד משתמשים בזרע המוקפא בעתיד וכיצד זה עובד ?
תודה.
לצפיה ב-'הקפאת זרע'
הקפאת זרע
28/08/2016 | 11:29
24
 אני הקפאתי באיכילוב ואני דרך קופת חולים כללית בדרכ עושים בעיות אבל הם יכולים לממן לך את ההקפאה הראשונית עם קצת עקשנות ... בגדול מומלץ להקפיא בין10-15 קשיות/מנות והמחיר לשנים הבאות הוא בערך 900-1200 לשנה תלוי כמה מקפיאים לעוד פרטים פשוט אפשר להתקשר  03-6925606

לצפיה ב-'למה טרנסג'נדריות לא ממהרות למצוא אהבה?'
למה טרנסג'נדריות לא ממהרות למצוא אהבה?
23/08/2016 | 18:23
4
53
זה נדיר שכן מוצאים ותמיד הן חוששות ממליון סיבות...אסור לפרסם כאן מודעה וזה מקובל אבל איפה ניתן למצוא אהבה לאלה שמחפשים?  יש לאדם כלשהוא הסבר הגיוני?
לצפיה ב-'אל תכליל. מכירה הרבה טרנס* בזוגיות מוצלחת.'
אל תכליל. מכירה הרבה טרנס* בזוגיות מוצלחת.
31/08/2016 | 14:33
3
10
הרוב פשוט לא מחפשות הכרות על בסיס קינק\פטיש, ולכן ישללו הודעות הכרות בנוסח "מחפש טרנס\ית לקשר" כי מבחינתן\ם היותן\ם טרנס* זה ממש לא העיקר באישיות שלהן\ם.
זה כמו שתכתוב "מחפש אתיופית" או "מחפש בלונדינית לקשר" - זה לגיטימי, אבל לא כולן יחשבו שזאת הצעה אטרקיבית...

חוץ מזה,
כאן בפורום יש לוח הכרויות. כניסה דרך "כלים ומידע" --> "לוחות".
מוזמן להשאיר שם הודעה. אל תשכח להשאיר כתובת אימאייל.

לצפיה ב-'מבין ומכבד יותר ממה שאת חושבת אבל התכוונתי '
מבין ומכבד יותר ממה שאת חושבת אבל התכוונתי
31/08/2016 | 15:20
2
8
לשאול מדוע הן שוללות ישר? במקרה אני לא מחפש סטוץ אלא קשר רציני ואני חושב שאני נראה סבבה אומנם לא בראד פיט אבל גבר ממוצע ובכל הפעמים שניסיתי היה חוסר בטחון והיסוסים מהצד השני...אני לא אוהב להשתמש בביטויים כמו אתיופית או טרנסית ולתייג אנשים זה פוגע ומעליב...בקיצור מה שיבוא יבוא..אגב הסתכלתי על לוח המודעות ואין שם הרבה תחלופה של מודעות והן ישנות אז אני מניח שזה מחזק מה שרשמתי..מדוע שגבר יבזבז את זמנו כדי לבלבל את המוח לאיזה בחורה נחמדה שבעצמה בלחץ מכל הסיטואציה
לצפיה ב-'אולי לא הבנתי את הסיטואציה שלך נכון...'
אולי לא הבנתי את הסיטואציה שלך נכון...
31/08/2016 | 17:21
1
9
תוכל להרחיב טיפה?
איפה ואיך אתה מתחיל מתחיל עם בחורות? איך קורה שהרבה מהן טרנסיות?
איזה סוג של תשובות אתה מקבל?
לצפיה ב-'אסביר'
אסביר
31/08/2016 | 18:04
3
יש לי בפייסבוק מעט חברים וחברות כי אני לא מאלה שמצטלמים כל שניה ואני לא חסיד של מדיה חברתית..יש לי חברים גייז וידידות טרנסיות שאני מת עליהן ולמרות שהן רווקות ופנויות הן אוהבות את הבדידות שלהן שזה סבבה ושוב איש איש באמונתו אבל לדעתי זה משהו עמוק יותר בת המודע שעוצר אותן מלהיות בתוך מערכת יחסים בגלל כל התהליך שהן עוברות של השינוי...אני לא יוצא למקומות הרבה ומחפש באמת מישהי בראש לי לא לסטוצים ..כבר השלמתי שזה אבוד
לצפיה ב-'ניתוח לעידון הפנים ועיצוב לסתות'
ניתוח לעידון הפנים ועיצוב לסתות
20/08/2016 | 13:02
1
56
היי בנות...

אני רואה הרבה באינסטגרם נשים שיש להן לסת מהממת וקטנה ובכלל תווי פנים ילדותיים למרות שמדובר בנשים מעל בנות 25 (לש שזה נחשב זקנה חלילה, אבל בטח כבר לא ילדה) ודי ברור שהן עברו ניתוח לעיצוב לסתות

אני מנסה להבין איפה אפשר לעבור ניתוח כזה, מהן העלויות ואיזה רופאים מתעסקים בזה. הבנתי שבסיאול קוריאה ניתוחי הפנים שם שכיחים, ראיתי תמונות לפני ואחרי ופשוט נדהמתי מהאומנות. הבעיה שהם יודעים לעצב רק תווי פנים אסייתיים לאסייתיים...

אם מישהי יודעת או מכירה מנתח תותח לניתוחים אורתוגנטיים (עיצובי לסתות, הדגשת קווי לסת ועידונן\קיצורן) אשמח לשיתוף, בין אם זה מנתחים בארץ או בחול.

הבנתי שדר רן טליסמן מתעסק בזה, אבל לא ראיתי מספיק עבודות שלו ואני מחפשת רופאים עם הרבה יותר מיסיון.

בתודה

נלה האחת.
לצפיה ב-'כנסי בבקשה- לגבי רן טליסמן'
כנסי בבקשה- לגבי רן טליסמן
20/08/2016 | 20:02
43
בגדול, כמה שידוע, הניתוחים שהוא עושה הם לא דרמטים, הם שיופים יחסים קלים .קחי בחשבון .בארץ הם לא לוקחים את הסיכון.

יש פה בפורום אותי, ועוד מישהי שמתעניינת בנושא.. אם יש לך דרך שאפשר ליצור איתך קשר.. את מוזמנת לרשום פה או לשלוח לי במסר פרטי פה לתיבת ההודעות

לצפיה ב-' '
31/08/2016 | 14:17
4
3
לצפיה ב-'נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016'
נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016
( לעמוד שלי בתפוז )
03/08/2016 | 14:10
4
המשחקים האולימפיים של קיץ 2016 עוד רגע כאן, ואנחנו מזמינים אתכם לפורום אולימפיאדה ריו 2016 כדי להתעדכן ולדבר על כל מה שחם!

היכנסו כבר עכשיו:
לצפיה ב-'נפתח פורום פוקימון GO'
נפתח פורום פוקימון GO
( לעמוד שלי בתפוז )
26/07/2016 | 11:55
14
 אם גם אתם נפלתם לטירוף החדש שמשגע את העולם, הפורום הזה נועד בדיוק בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום פוקימון GO בתפוז, שם מחכים לכם פוקימונים נדירים ביותר:
לצפיה ב-'עזרתכם נחוצה בעבודת סמינר '
עזרתכם נחוצה בעבודת סמינר
13/08/2016 | 12:25
1
36
שלום לכל חברי הקהילה,

שמי גילי שוב וביחד עם נעם טפר אנחנו עורכות מחקר בקרב הקהילה הטרנסג'נדרית ואופן שימוש החברים בה בפורום זה. המחקר הינו חלק מעבודת סמינר לתואר ראשון במרכז הבינתחומי.

נודה לכם מקרב לב אם תואילו להקדיש לנו מספר דק' על מנת שנוכל להתקדם בתהליך.

כמובן שכל הפרטים יישארו חשאיים וישמשו לצורכי מחקר בלבד. השאלון הינו אנונימי ואין מחויבות להזדהות. אמנם, ישנו שלב המשך בו במידה ואלו מכם שיסכימו, נשמח להפגש אתכם לראיון אישי.

פרטינו האישיים מצוינים בתוך הקובץ הנ"ל. הינכם מוזמנים ליצור איתנו קשר לכל פנייה ושאלה.

תודה מראש,
נעם וגילי.
לצפיה ב-'איך המחקר הזה יכול לעזור לקהילה הטרנסית?'
איך המחקר הזה יכול לעזור לקהילה הטרנסית?
31/08/2016 | 15:32
6
כמה נקודות למחשבה:

לצפיה ב-'מבקשת המלצה על אתר שממנו אוכל לקנות Camelot Toe'
מבקשת המלצה על אתר שממנו אוכל לקנות Camelot Toe
30/08/2016 | 01:30
23
מאיזה אתרי אינטרנט בעולם הכי בטוח לקנות בגדים שמתאימים לנשים טרנס מהקהילה שלנו (טרנס) ?
מאיזה אתר אינטרנט בעולם אפשר לקנות גרביונים ותחתון Camelot Toe שמסתיר את האיבר המין הגברי אבל מדגיש קו פס של נרתיק (למרות שאין לי עדיין כי עדיין לא עשיתי ניתוח תחתון) ?
אודה על המלצות לאתרי אינטרנט של רשתות גדולות בעולם (לא מישראל).
לצפיה ב-'הועדה יכולה לאשר שומן עצמי לצורך יצירת שדיים ?'
הועדה יכולה לאשר שומן עצמי לצורך יצירת שדיים ?
28/08/2016 | 22:07
2
31
1.  מה הסיכוי שהועדה בתל השומר תאשר לי יצירת שדיים משומן עצמי ולא מכל מיני שתלים ?

2. שמעתי שקיים ניתוח לקיצור שפה לצורך נישוי הפנים. איזה שפה מקצרים - מקצרים את השפה העליונה או את השפה התחתונה ? איזה ניתוחים נוספים בשפתיים עוזרים לנישוי הפנים ?
לצפיה ב-'מקצרים לא..'
מקצרים לא..
28/08/2016 | 22:17
1
26
לא ידוע לי שמקצרים..
מה שעושים אולי מרימים את השפה , העליונה.. כי לנשים יש אפיון בד"כ של שפה עליונה מורמת מעט או משורבבת יותר.

לצפיה ב-'מהו טווח המחירים של ניתוח כזה ?'
מהו טווח המחירים של ניתוח כזה ?
28/08/2016 | 22:25
10
לצפיה ב-'תיקון ניתוח וגינופלסטי'
תיקון ניתוח וגינופלסטי
04/08/2016 | 09:49
2
83
יש לי שאלה, מה קורה בנוגע לניתוח וגינו פלסטי שצריך לתקן והמנתח בארץ לא יודע לתקן. עשיתי ניתוח בארץ לפני כמה שנים - ואני צריכה לתקן אותו.
האם יש השתתפות לתיקון בחו"ל? למי פונים? לקופ"ח?

אשמח לעצות
לצפיה ב-'יש היששתפות לניתוח תיקון ואגנלי בחוייל'
יש היששתפות לניתוח תיקון ואגנלי בחוייל
04/08/2016 | 11:33
1
59
וזה בסל השירותים אני יודעת את זה ב100 אחוז מאחלת לך בהצלחה :)  אים תירצי את יכולה ליפנות לנורה גרינברג היא תכוון אותך 
לצפיה ב-'תודה! :) אני אנסה'
תודה! :) אני אנסה
05/08/2016 | 09:05
29
לצפיה ב-'העברת בגדים בינינו'
העברת בגדים בינינו
04/08/2016 | 10:40
1
101
היי
אני לובש בגדי בנות בארון
יש פה בפורום בנים ובנות ולפני שינוי ובמהלך שינוי
ויש עמוק בארון ויש שיצאו ....
אשמח אם ניצור דרך להעברת בגדים שלא צריכים במקום לזרוק
שיכולים לשמש אחרים /ת
אשמח לתגובות
אני אשמח לקבל בגד ים של בנות
ואם יש משהו שיכול לתת ...בשמחה
העברת בגד יכולה להיות גם בהשראת שקית במקום מוסכם
לצפיה ב-'היי שחתי הודעה'
היי שחתי הודעה
09/08/2016 | 12:11
28
לצפיה ב-'עזרה בבקשה לגבי הוועדה'
עזרה בבקשה לגבי הוועדה
03/08/2016 | 20:25
58
היי , התחלתי ללכת לשיחות בוועדה של תל-השומר לאחרונה, אני סגורה על עצמי מבחינת התהליך,ויודעת שרוצה לעשות הכל בלי שיחות אינסופיות , ולכן רציתי לדעת כמה פגישות יהיו לי בערך עד שייאשרו לי את כל הניתוחים - נישוי,חזה,ניתוח תחתון ?
מישהי יודעת ?
לאחר כמה זמן אקבל את כל אלה ?
>תודה
לצפיה ב-'דראג וטרנסיות'
דראג וטרנסיות
01/08/2016 | 06:47
1
88
שלום לכולן, אשמח לדעתכן
התשובה לשאלה שלי ידועה לי מראש - יש מגוון של מיניות וג'נדריות, וכל אחד יעשה מה שמרגיש לו טוב לו.
ובכל זאת - מעניין אותי לשמוע את דעתכם/ן.
עד לפני תקופה היה נהוג מאוד להפריד בין דראג לטרנס. הטרנסיות התרחקו מדראג שלא יקשרו אותן. כי דראג זה בשביל השואו, וסאטירה וכו' וכו', אנחנו כבר מכירים את הנאום.
יצא לי להיתקל בארץ בשני דראגיסטיות שאני רואה שממש עוברות את התהליך, יוצאות כאישה ביום יום. וכו'. 
השאלה שלי בכל זה.. מה דעתכן על זה.. .האם בעצם הטענה שבכל "דראג" יש שמץ של אמת ? כלומר, השאיפה של אותה "דראגיסטית" הוא לא לצאת כאישה בעצם ואולי בגלל שמרגישה "גברית" מדי אז מסתירה עצמה תחת מעטה השואו ? 
לצפיה ב-'דראג ומגדר הם שני דברים שונים, ע"ע PAM ANN'
דראג ומגדר הם שני דברים שונים, ע"ע PAM ANN
12/08/2016 | 01:06
20
בתחילת האלף צדה את עיני הגדרה מוזרה מאד על פלייר להופעות דראג ברויאל ווקסהול טאברן שבלונדון, ליד שמה של PAM ANN נכתב הצירוף Female to Female. אני מניח שמאז יצא לכולם לטוס עם דיילת הדראג האולטימטיבית.

דראג הוא כלי של הגזמה והקצנה והוא זמין מכל מגדר לכל מגדר.
לצפיה ב-'היי, כמה שאלות שיש לי לגבי הימים שאחרי הניתוח התחתון :)'
היי, כמה שאלות שיש לי לגבי הימים שאחרי הניתוח התחתון :)
31/07/2016 | 12:00
92
בעוד כחצי שנה נקבע לי תור לניתוח עליון וניתוח תחתון בתל השומר (MtoF).
רציתי לדעת מבחינת הנשים שעברו את הניתוחים כמה זמן החלמה בבית לאחר השחרור מבית החולים הייתן צריכות על מנת לחזור לתיפקוד רגיל (עבודה, ספורט, טיולים וכו'). 
אנ כרגע עובדת בלי הפסקה על מנת שיהיה לי כסף להתנהלות נורמלית בתקופת ההחלמה, אך יש אפשרות שביטוח לאומי גם עוזר בתקופת ההחלמה מבחינת הכנסה?
ולגבי החזה  - ההורמונים אצלי גרמו לצמיחה מאוד מינורית בחזה ונאמר לי שגם בהגדלה אני לא אוכל לקבל גודל גדול יחסית (הייתי רוצה גודל של 350 CC), מישהי יכולה להגיד לי פחות או יותר אם גם אצלה לא היתה צמיחה יחסית של חזה בעקבות ההורמונים מה המקסימום שאוכל לבקש בניתוח ההגדלת חזה?

תודה רבה רבה :)
לין.
לצפיה ב-'יש לי משהו בלב להגיד לכם'
יש לי משהו בלב להגיד לכם
31/07/2016 | 00:37
1
123
עברתי ניתוחים לשינוי מין ולפעמים בפייסבוק אני אוהבת לבדוק מה כותבות נשים כמוני ומה הדיעות שלהן לגבי דברים.
גיליתי שרובן בדיעה פמיניסטית לגבי הרבה נושאים. למשל, נשים טרנסג'נדריות כמוני מזדהות עם השיח הפמיניסטי שמגדיר גברים כמנצלים נשים ומגדיר נשים שאוהבות לעסוק בזנות ופורנו כנשים שגברים מנצלים אותן.
צר לי, אני לא שותפה לדיעות האלה בכלל ואני עדיין אישה.
זה לא אומר שבגלל שאני אישה טרנסג'נדרית אז אני חייבת להיות בדיעות האלה כאילו גברים שהולכים לזונות מנצלים נשים.
אני בעצמי לפעמים עובדת בזנות, ואני לא מרגישה שאני עושה את זה מתוך אילוץ, אלא מתוך אהבה לזה. אני גם מתכוונת להשתתף בסרט פורנו חובבני שבו אהיה מאוד פסיבית, סלב ושמזלזלים בי. אני לא מרגישה שמישהו מאלץ אותי לזה. ההיפך הוא הנכון, כלומר אני זו שמחפשת להשתתף בסרט כזה, וכשאני מחפשת גבר לקטע מיני אז גבר לא מכריח אותי להיות האישה בתפקיד זו שמספקת אותו מינית אלא אני זו שאוהבת ובוחרת לספק אותו מינית מבלי שאני מגיעה לסיפוק מיני.
אז תסלחו לי חברותיי הטרנסג'נדריות, אבל מותר לי לא להיות פמיניסטית ואפילו לסלוד מזה כי אני מגלה המון רוע ואכזריות כלפי נכים מצד חברות כנסת פמיניסטיות. יותר מכך, אני חברה בקבוצה נגד פמיניזם, וזה ממש לא הופך אותי לגבר.  הסיבה שאני מתנגדת היא שכואב לי לראות איך קל מאוד להפליל כל חף מפשע. כאישה (אפילו שאני נחשבת כטרנסג'נדר) אני יכולה להעליל עלילה על כל גבר ויאמינו לי ויתנו לי יחס טוב במרכז לתקיפה מינית ויכניסו גבר לבית סוהר. אבל דווקא בגלל הכוח הזה, אני מרגישה ורואה גברים שהמשטרה נותנת להם מכות, מכריחה אותם להודות בעבירות שלא עשו בחקירות על ידי איומים והפחדות ויחס מאיים שאישה לא מקבלת. לכן אני מרגישה שהמון חפים מפשע יושבים בבתי הסוהר דווקא בגלל שהם גברים שמעצם היותם גברים הם קיבלו יחס מאיים להודות בעבירות שלא ביצעו. מצטערת שאני נשמעת גבר, אבל זו אני אוהבת יושר, הגינות ואני לא אאבד את התכונות האלה רק כדי להצטייר כאישה כי אני לא צריכה להוכיח לאף אחד שאני אישה. ברוך השם, הועדה החליטה, אני יודעת ומדברת עם עצמי כאישה, מזדהה כאישה, עברתי ניתוחים ולכן הערכים שלי ליושר נשארים שלי ולא אתן לאף אחד להגיד לי שאני גבר רק בגלל שאני אוהבת יושר. אני נגד פמיניזם.
שבוע טוב
לצפיה ב-'היי..התחברתי לכנותך.. אשמח לפרטים ליצירת קשר :)'
היי..התחברתי לכנותך.. אשמח לפרטים ליצירת קשר :)
09/08/2016 | 12:10
22
לצפיה ב-'אני עברתי ניתוח תחתון לשינוי מין בתל השומר'
אני עברתי ניתוח תחתון לשינוי מין בתל השומר
27/07/2016 | 18:55
2
117
בינואר 2015 על ידי אלון לירן ואני יכולה להגיד לכם בוודאות שאני מקבלת אורגזמה וגומרת כמובן אחרי הניתוח לא הייתה לי תחושה והאורגזמה בא לי רק אחרי פחות אות יותר חצי שנה בבום אתם מכירים את ההרגשה הזאות שאתם חרמנים ולא יודעים איך ליגמור? ביגלל שיש לכם איבר מין חדש אז כזאות ואחרי סקס חדירה אני יכולה להגיד לכם שאני גומרת ומקבלת אורגזמה והכול מתפקד אצלי מעולה זה רק מראה שהניתוח של אלון לירן בתל  השומר הוא הצלחה ואני מתפקדת בחיי המין שלי כרגיל ואני מודה לו על זה אני חשבתי אחרי הניתוח שאני לעולם לא יאכל להנות מסקס להגיע לאורגזמה וטעיתי ולא רק שטעיתי טעיתי בגדול אני יכולה להגיד לכם שעכשיו אני נהנת אפילו יותר :)
לצפיה ב-'אחלה. תודה שחלקת. זה ירגיע בטח כאלה שהולכות לעבור אצלו..'
אחלה. תודה שחלקת. זה ירגיע בטח כאלה שהולכות לעבור אצלו..
30/07/2016 | 22:17
1
76
סתם שאלה מסקרנות... לא חייבת לענות.. את מספרת לסטוצים שלך שאת טרנסית ? 
לצפיה ב-'יש כאלה שמספרת להם ויש כאלה שלא '
יש כאלה שמספרת להם ויש כאלה שלא
04/08/2016 | 11:34
38
לצפיה ב-'מישהו יודע איפה רעות ברגיג עברה את ניתוחי הפנים שלה ?'
מישהו יודע איפה רעות ברגיג עברה את ניתוחי הפנים שלה ?
26/07/2016 | 20:03
56
לצפיה ב-'אז נפגשים מחר במצעד הגאווה בירושלים? יום ה' 21.7 16:30'
אז נפגשים מחר במצעד הגאווה בירושלים? יום ה' 21.7 16:30
20/07/2016 | 16:52
2
24
השנה יש גושי צעידה\בלוקים הבאים של טרנס*:
הבלוק הירוק הוותיק,
בלוק של ארגון "מעברים",
בלוק של טרנסימות דתיים
(שצועדים יחד בפעם הראשונה?)
- את מי עוד פיספסתי?

קיצר, תבואו. יהיה חשוב.

כל הפרטים מהפייסבוק הרשמי של המצעד:
במלאת שנה לרצח שירה בנקי ז"ל נצעד ביום חמישי 21.07, ט"ו תמוז, את מצעד הגאווה והסובלנות ה-15 בירושלים. מפת המסלול מצורפת.
התכנית:
16:15 – התכנסות בגן הפעמון ובמת פתיחה בהנחיית גלינה פור דה ברה
17:45 – הזנקת המצעד ע"י יו"ר הבית הפתוח, חיה ביטון
19:45 - במת סיום בגן העצמאות בהנחיית גילה אלמגור
21:45 – סיום בגן בעצמאות
⋆ אנו מבקשים/ות מהציבור להגיע בזמנים הנקובים על מנת לאפשר למצעד להתנהל באופן מסודר ותקין.
⋆ בזמן התכנסות ובמת הפתיחה, בשעה 17:15, יערך טקס הקידושין של יוחאי ויותם שבחרו להתחתן ביום האירוע. מוזמנים/ות להגיע לאחל מזל טוב: יוחאי ויותם מתחתנים!
⋆ במקביל לבמת הסיום בגן העצמאות יימכרו מזון ומשקאות בסמוך לבית הקפה "עלמה" ליד רחוב אגרון קפה עלמה גן העצמאות
⋆ המצעד יעבור בנקודה בה אירע פשע השנאה בשנה שעברה בפינת קרן היסוד וושינגטון. הציבור מוזמן להביא פרח להניח לזכרה של שירה בנקי
⋆ הציבור מתבקש להתלבש בהתאם למזג האוויר הקריר של ירושלים - גם בקיץ קר אצלנו בלילה
⋆ לפני ואחרי מצעד הגאווה והסובלנות יתקיימו אירועי הגאווה הירושלמים. מוזמנים/ות להיכנס לקישור ולהגיע: http://eepurl.com/b80cfH

לצפיה ב-'מפה של המצעד מצורפת '
מפה של המצעד מצורפת
20/07/2016 | 16:58
20
מפת המסלול בלינק: http://bit.ly/JLMprideMap

כניסה למסלול המצעד תתאפשר אך ורק דרך שטח הכינוס בגן הפעמון ודרך כיכר פריז.
יציאה מתוואי המצעד תתאפשר במתחם הסיום, בכיכר פריז או ברח' רבי עקיבא

להלן הסדרי התנועה:
החל מהשעה 14:30 המשטרה תסגור את רחובות הצעדה :
רח' קרן היסוד- רח' קינג ג'ורג'- רח' מאיר שחם- רח' רבי עקיבא – רח' הילל – רח' מנשה בן ישראל.
וכן יסגרו לתנועה גם הרחובות המובילים אליהם כולל רחוב אגרון, הילל , קינג ג'ורג' מקרן היסוד ועד רח' בארי .
הכבישים ייפתחו בהתאם להתקדמות הצועדים
לצפיה ב-'הסעה חינם מת"א '
הסעה חינם מת"א
20/07/2016 | 17:01
17
של מפלגת "העבודה" - מתחנת רכבת ארלוזורוב: הרשמה
של אגודת הסטודנטים - מאונ' ת"א: הרשמה
לצפיה ב-'נפתח פורום שמאות מקרקעין'
נפתח פורום שמאות מקרקעין
( לעמוד שלי בתפוז )
21/07/2016 | 09:54
 האם אתם לקראת רכישה או מכירה של נכס? נמצאים בהליך לקיחת משכנתא וזקוקים לסיוע או הכוונה בהתנהלות עם שמאי הבנק?

בפורום שמאות מקרקעין בתפוז תקבלו תשובות לכל השאלות:

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו