לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום טרנסג'נדרס וחברים
שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחברימות. הפורום הזה עוסק בנושא הטרנסג´נדרס למיניהם, החל בטרנסיות וטרנסים שעברו/יעברו ניתוח, דרך קרוס דרסרס וכלה בג´נדרקווירים שמסרבים להגדרת מין. מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.

הפורום פתוח לכל מי שעובר תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, ביטוי מגדרי, לחברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גובה, משקל, שיער או ניסיון.
חלק מחברי הפורום היותר וותיקים מכירים גם מחוץ לדפי הפורום הוירטואליים, ולפעמים משתמשים לעתים בפניות אישיות, בדיחות פנימיות והומור עצמי, אך אין זה אומר שמדובר בחבורה סגורה. כל משתתף חדש מתקבל בברכה! כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:
~בלי מודעות "היכרויות" על גבי הפורום. לפורום יש לוח מודעות היכרות שנועד למטרה זו.
~בלי מודעות לשירותי סקס וכדומה.
~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אתם לא מסכימים עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי יחס מזלזל לשום ענף של הקהילה, או בעצם, בלי יחס מזלזל כלפי אף אחד.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדר צ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אני מצפה מכולם להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
~כל חוקי תפוז כמובן חלים גם פה. ההנהלה אינה אחראית לתוכן הודעותיהם של הגולשים.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר 'לתת מרשם' דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.

(אלונה) יו איפה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טרנסג'נדרס וחברים

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחברימות. הפורום הזה עוסק בנושא הטרנסג´נדרס למיניהם, החל בטרנסיות וטרנסים שעברו/יעברו ניתוח, דרך קרוס דרסרס וכלה בג´נדרקווירים שמסרבים להגדרת מין. מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.

הפורום פתוח לכל מי שעובר תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, ביטוי מגדרי, לחברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גובה, משקל, שיער או ניסיון.
חלק מחברי הפורום היותר וותיקים מכירים גם מחוץ לדפי הפורום הוירטואליים, ולפעמים משתמשים לעתים בפניות אישיות, בדיחות פנימיות והומור עצמי, אך אין זה אומר שמדובר בחבורה סגורה. כל משתתף חדש מתקבל בברכה! כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:
~בלי מודעות "היכרויות" על גבי הפורום. לפורום יש לוח מודעות היכרות שנועד למטרה זו.
~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אתם לא מסכימים עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדר צ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אני מצפה מכולם להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר 'לתת מרשם' דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.

(אלונה) יו איפה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכות הבאות, ברוכים הבאים :) בקרו גם בקישורים, לוח הכרויות  של הפורום, במאמרי הפורום למידע ומדריכים שונים, במילון המונחים, ועוד
כולן וכולם Welcome

המלצות לקישורים מעניינים, בלוגים בתפוז ומחוץ לו, אתרים, פורומים ועוד למען הוספתם לקישורי הפורום, למאמרים ועוד יתקבלו בברכה על גבי הפורום או במסרים אישיים.

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחבריםות וזה לא משנה איך אתם מגדירים את עצמכם: טרנס* או סיסג'נדר, FtM, MtF, קרוס, ג'נדרקוויר או gender-fluid או כל הגדרה אחרת ששכחנו או לא הכרנו.  מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.
הפורום פתוח לכולנו - מי שעובר/ת תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, בעלי ביטוי מגדרי מגוון, חברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדלים (;
כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:

~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אין הסכמה עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדרי הצ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אנו נצפה מכולםן להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר "לתת מרשם" דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.
המשך >>

זקוקה לעזרתכם :)
20/04/2016 | 19:07
1
59
שלום לכן, 
אני זקוקה לעזרתכן!
לקראת כנס הבריאות שייערך במהלך חודש הגאווה אנחנו עורכים סקר לבדוק את הרגלי הבריאות של נשים - ואנו זקוקים ל-2 דקות מזמנך! חשוב לנו שנשים רבות ומגוונות ככל שאפשר יענו על הסקר, כולל נשים טרנסיות וג'נדרקוויריות, ונשמח מאוד אם תוכלי לסייע לנו .

לינק לסקר - http://goo.gl/forms/7Hw1RCZwwP

תודה רבה וחג שמח! 

סקר בריאות נשים מהמם וחשוב!
21/04/2016 | 17:16
12
נפתח חדר הלבשה\החלפת בגדים במרכז הגאה, ת"א
18/04/2016 | 19:06
42
בקומה השניה, בדרך למרפאה של כללית - דלת עם עיגול שחור גדול

(המרכז הגאה, בתוך גן מאיר, בין רחובות קינג ג'ורג' וטשרניחובסקי)

איך מתמודדים מול המשפחה?!
28/04/2016 | 09:36
2
28
אבא שלי חושב שזה שטויות.
דודה שלי חושבת שלא כדאי לי להסיר את החזה, כי מה יהיה אם אתחרט?
הדודים החרדים ללא ספק יעשו בעיות עם הקשר עם הילדים שלהם.
ובכלל הרוב דוסים וזה נראלי בעייתי

התמודדות עם המשפחה
28/04/2016 | 14:52
1
28
זה שאבא שלך חושב שזה שטויות , זה בסדר, זה חלק מההתמודדות שלו, הוא בשלב הראשון שנקראה הכחשה, כשהוא הוא יראה שזה רציני הוא יעבור למצב של התמודדות שיכול להוביל בסופו של דבר לקבלה או לדחייה , תהיה מוכן לכל מצב. לגבי החזה, אם יש לך חזה קטן אז אפשר להצמיד לגוף ולהשטיח (לא בעייה להשיג ביגוד מתאים) ואז במידה ותהיה בטוח שזה מה שאתה רוצה תמיד תוכל לעשות ניתוח.  לגבי הדודים, גם לי יש דודים חרדים וממש לא מעניין אותי אם יעשו בעיות או לא, הם צריכים לכבד אותי כאדם ולכבד את הרצונות שלי (שבמקרה שלך לא פוגעות באיש) , אם ינתקו קשר אז ינתקו קשר, לא קרה כלום. אתה לא צריך לעבור מכר מכר ולהסביר מי אתה ומה אתה , תהיה מי שאתה רוצה להיות האנשים שבאמת אוהבים אותך יישארו לצידך ולא משנה מה יקרה

תודה על התשובה
29/04/2016 | 13:38
11
אבא שלי מתמודד עם זה מעל שנה וחצי, כשזה בא בגלים.
לגבי החזה-הוא ענק. הביינדר מוריד בכמה מידות, אבל עדיין הוא לא ממש משתטח..
עדכונים ממה שעובר עלי לאחרונה
28/04/2016 | 14:45
1
32
הי, מלא זמן לא רשמתי בפורום, האמת סתם כי לא יצא לי, אבל מלא שינויים קורים בזמן האחרון וסתם בא לי לחלוק.
בכל מקרה, אני MTF בת 41 ומלא שנים יושבת בארון סגורה טוב טוב, ופשוט (כנראה שזה מוטיב חוזר) החלטתי שלא יכולה לחיות יותר בסטטוס גברי ואני חייבת להיות מי שאני. אז מהרגע שהחלטתי לצאת לדרך חדשה עברה כבר שנה, וזה מה שקורה איתי לאחרונה.
דבר ראשון יצאתי רשמית בפני המשפחה (אשתי ואמא שלי), התוצאה (המתבקשת כנראה) היא שאני ואשתי בתהליכי גירושין יחסית כבר די מתקדמים ובחודש הקרוב אני מתכוונת לעבור לדירה משלי.
אמא שלי עדיין בשוק והחליטה שהתחרפנתי לגמרי, חחחחח (לא מבינה מאיפה הגיע הג'וק הפתאומי).
מבחינת לבוש, לפחות לעבודה אני מתלבשת נשי לגמרי (בעיקר ג'ינסים נשיים, חולצות או טוניקות ונעליים נשיות).
בינתיים קיבלתי הפנייה מרופאת המשפחה (שאלה מלא שאלות אבל הייתה ממש חמודה) לפסיכיאטר, תור לעוד חודש וחצי.
קבעתי גם תור לאנדוקרינולוגיה, ל 27 ליולי, כלומר שאם הכל ילך חלק בעוד 3 חודשים אהיה כבר על הורמונים.
מבחינת הסרת שיער, ב 3 השנים האחרונות עשיתי הסרת שיער בכללית אסתטיקה (חזה, בטן, גב עליון ותחתון, כתיפיים בית שחי, פס צוואר ועורף) יצא לי כ 10000 שח (לא זוכראת סכום מדוייק) אבל התוצאות ממש אחלה, מתחילה עכשיו רגליים וידיים, אמור לעלות כ 5000 שח.
הסרת שיער בפנים אני עושה גם בכללית אסתטיקה באפילציה (תענוג גדול למי שאוהבת כאב..... חחחחח) מה שכואב הכי הרבה זה כמובן הכיס (כ 70 שח לרבע שעה) אבל התוצאות ממש טובות .

חוצמיזה - מי שבאזור חיפה אני ממש ממליצה לבוא למפגשים של הקשת החיפאית (בימי שני כל שבועיים) .

בכל מקרה אמשיך לעדכן.

אההה, לגבי בגדים, יצא לי כבר כמה פעמים לקנות בחנות גולברי בצ'ק פוסט בחיפה גם מכנסיים וחולצות וגם שמלות, אחלה צוות ידידותי עוזר ותומך , ממליצה בחום, חחח אפילו הלקוחות היו אחלה ונתנו לי כמה עצות

בינתיים בי וחג שמח לכווולם
תודה על העידכון ועל ההמלצות בהצלחה עם הכל
28/04/2016 | 18:46
13
מצטערת לשמוע על המשפחה
מקווה שאימך תצא מהשוׂק לאט-לאט
מישהו / היא מכירים דרכים להורדת מסת השריר?
25/04/2016 | 09:37
1
27
אני בתהליך שינוי מזכר לנקבה והשרירים המאסיביים יחסית מפריעים לי 
התייעצתי עם פיזיולוג שהמליץ לי על אירובי מספר חודשים,
אבל גם שמעתי על טרנסית שהיו שריריות ולקחו תרופה שנקראת T3 ,
שקשורה לבלוטת התריס ועזרה להן להפחית משמעותית את מסת השריר

הורדת מסת שריר
28/04/2016 | 14:54
13
מצטרפת לבקשה, שמעתי שההורמונים גורמים לירידה משמעותית במסת השריר, ואני בונה על זה , אבל במידה ולא אשמח לשמוע על דרכים להיפתר מהשרירים (בעיקר ברגליים)

21/04/2016 | 17:14
2
8
פסח כשר ושמח
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 10:45
14
גולשות וגולשים יקרים,
אנו רוצים לאחל לכם חג פסח כשר ושמח!
מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות,
הנאות מתוקות והמון הפתעות מרגשות.

לקראת החג הכנו לכם מהדורה חגיגית וכשרה לפסח
של חם בתפוז.

את כל הקישורים לאייטמים בכתבה תוכלו למצוא (כמו בכל שבוע)
בעמוד הפייסבוק שלנו

חג פסח שמח!
חם בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
14/04/2016 | 14:12
10
סופ"ש נעים!
את כל האייטמים שבכתבה תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו-
אימוץ/פונדקאות לטרנסג'נדרים
16/04/2016 | 23:41
1
40
יש כזה דבר בכלל ?  יש טרנסג'נדרים שאימצו או הביאו בפונקדאות ? או שלא ידוע בכלל על כאלה ? 
אולי היה, אבל לא שמעתי...
21/04/2016 | 17:25
10
מהי הדרך הזולה והטובה ביותר להשתלת שיער כיום ?
14/04/2016 | 16:03
3
39
כאישה שעברה שינוי מין מאוד מטרידה אותי הקרחת ממנה אני סובלת, וכבר במשך שנים רבות שאני מנסה לחסוך כסף להשתלת שיער ולא מצליחה בגלל יוקר המחיה והדיור (שכר דירה).
רציתי לדעת אם אפשר לקבל מימון להשתלת שיער דרך הועדה
ואם לא, אז האם יש רופא שעושה השתלת שיער לנשים טרנסג'נרס במחיר נוח ? אם כן, מי ?
דרך הוועדה אין מימון להשתלת שיער
18/04/2016 | 14:30
12
גם אני אשמח להמלצות לרופא - גם חיובי וגם שלילי
18/04/2016 | 14:32
18
וספרו על המחירים שנתקלתן בהם...
מצטרפת מאוד לשאלה, האם אפשר להתקרחות גדולה גברית
19/04/2016 | 15:15
25
בכלל לעשות משהו כדי שיהיה שיער נשי ? 
האם השיער יתארך לאורך נשי בכלל ? 
לא מצליחה לברר על השתלות שיער טובות :|

קבלת מרשם להורמונים נשיים, פשוטה ונעימה אצל גלית ארטום ממכבי
12/04/2016 | 02:33
3
62
שלום לכל הבנות,
מי שנתקלת בקבלת המרשם המיוחל להורמונים, מוזמנת לפנות לגלית ארטום ממרפאת בזל 22, של מכבי...יש ליד גם קונדיטוריה סופרטעימה!!!
מי שרוצה פרטים ועזרה,
מוזמנת לפנות אליי

תודה על ההמלצה! כך ירבו
13/04/2016 | 22:36
20
הכוונה לתל-אביב, נכון?
תודה ! אני רואה שהיא רופאת משפחה, עדיין צריך
13/04/2016 | 22:52
1
34
את האנדו' ופסיכולוג לא ? 
גלית ארטום
13/04/2016 | 23:24
33
שום אנדו' ושום נעליים, מן הסתם שאת מגיעה אליה, להיות שלמה בפנים עם עצמך, שאת באמת רוצה את זה, בלי כל מיני התלבטויות וספקות. חיצונית מן הסתם, להיראות כאילו לפחות את עם עצמך, התחלת איזשהוא תהליך...
אני הגעתי אחרי מס' מועט ביותר של שיחות עם מטפל, שהיא שמעה את זה ושהסביבה שלי יודעת ואחלה, זה עזר לה להתקדם..
בהצלחה!
אישור לזכאות ל"נישוי פנים" כולל בהמשך (בעתיד) גם זכאות להסרת
13/04/2016 | 16:25
1
29
שיער ?
אני בחורה טרנסג'נרדרית בת 24, ורציתי לדעת אם אלך לתהליך של הועדה לשינוי מין בתל השומר ואקבל מהם אישור לניתוח נישוי הפנים, ואקבל מקופת חולים טופס 17 לניתוח נישוי הפנים, האם במקרה כזה אוכל לקבל טופס 17 בהמשך (בעתיד) גם להסרת שיער בפנים ? האם ניתוח לנישוי פנים כולל גם טופס 17 שאקבל אחר כך בהמשך להסרת שיער בפנים ?
האם לנשים שנולדו כנשים יש אפשרות לקבל טופס 17 מקופת חולים להסרת שיער בפנים ?
הסרת שיער אינה חלק מניתוחי נישוי פנים דרך קופ"ח
13/04/2016 | 22:33
29
גם עבור נשים סיסג'נדרניות (לא טרנס*), הסרת שיער מהפנים, כמו הסרת שומות מהפנים, או כל "מפגע" אחר על הפנים, אינה כלולה בסל ונחשבת להליך אסטטי בלבד.

אפשרות יחידה (ותאורטית לגמרי) זה אולי דרך ביטוח רפואי פרטי? אבל לא שמעתי על מקרה כזה בנתיים...
אינטרסקס
10/04/2016 | 20:04
68
שלום, אנחנו שני סטודנטים לעבודה סוציאלית שעושים עבודה על אינטרסקס.
אם יש כאן מישהו שיהיה מוכן להתראיין לצורך העבודה בלבד (נשאר במסגרת המכלללה), אני אשמח אם תפנו אליי. 
תודה והמשך ערב נעים לכולם :) 
מחפשת המלצות
07/04/2016 | 11:01
1
100
מחפשת המלצות על מנתחים68 בארץ לניתוחים אף, סנטר וחזה
ואם יש חוות דעת על רן טליסמן אשמח :)
תודה רבה
הוא נחשב "מבחינת שם" שיצר לעצמו ל"מנתח של הטרנסיות" אבל,
08/04/2016 | 19:43
55
ויודעת שיש כאלה מרוצות.
מייעוץ איתו + שיחה אישית עם מישהי שעברה ניתוח אצלו , הוא לא אוהב "לכסח" . .כלומר השינויים שהוא עושה הם לא דרמטים (והוא גם בד"כ אומר את זה ) .אז תלוי מה את מחפשת. 
אסטרופם ועישון?!
04/04/2016 | 10:49
1
55
שלום לכל האנשים היקרים פה אז קודם כל אני מאחלת המון בהצלחה לכולן
אני כבר חודש וקצת על אסטרופם והבנתי שעישון מאוד מסוכן עם הכדורים האלו. לפני האסטרופם ניסיתי מדבקות אוורל אבל לא הייתה השפעה בכלל. מה אני אמורה לעשות מרגישה קצת מבולבלת והאנדו שלי מציגה את זה כאילו אלו 2 האופציות היחידות (אני כרגע לא מעשנת מאוד קשה לי ואני מתכננת אולי לחזור)
חיים שלי אם תמצאי תשובה ישר תעדכני אותי
07/04/2016 | 14:58
13
מה דעתכם על הטרנסג'נדרית שבכלא הצבאי ?
01/04/2016 | 15:00
3
107
אני אוהב א\נשים שעומדים מאחורי הדעות שלהן
03/04/2016 | 16:00
2
54
ומוכנות להקריב מעצמם. 

מצחיק אותי שיש אנשים שחושבים שהיא עושה את זה בשבל "צומי" או החשיפה במדיה . המחיר האישי הוא לא פשוט בכלל...
אני חושב שמגיע לה!
17/04/2016 | 16:53
1
12
מה מגיע לה? לשבת בכלא גברים?
28/04/2016 | 09:23
6
אישה סיס הייתה בקלות יכולה לקבל פטור.
טיימינג וכסף
03/04/2016 | 00:39
1
66
שלום כולם..
לרבות התהליך הנפשי שעוברות טרנסיות, יש לי מספר שאלות שדיי מלחיצות אותי לעתיד השינוי שלי ואני אודה לכן מאוד אם תעזרו לי בהן 

אז כמו שוודאי אפשר לנחש מהכותרת:
1.טיימינג. מתי יציאתן בפני ההורים\משפחה? ז"א לפני התהליך\בתחילתו במהלכו..אני שואלת בנושא הטיימינג בנוגע לתחילת התהליך, האם יש דבר כזה לדעתכן זמן מתאים? כלומר לסיים שלב כלשהו בחיים ע"מ להתחיל תהליך?
2. כסף. בגדול, במידה וללא תל השומר, מה המחירים עבור כל הטיפולים בנפרד? (חזה, שיער, הורמונים, נישוי פנים, פסיכיאטר, אנדוקרינולוג)

אני נורא רוצה לדעת כי חשוב לי לסגור פינות בכל הדברים האלו.. תודה רבה לעונים :)
התהליך אינו פרויקט הנדסי עם תוכנית ולו"ז אלא מותאם אישית
12/04/2016 | 14:51
22
יקרה שלי
הלוואי שמה שאת מבקשת היה אפשרי - תכנון "פרויקט שינוי מין" לפי אבני דרך, לו"ז ומשאבים, עדיף תוך שימוש בתוכנה כמו PROJECT. אבל לצערי זה לא כל כך הולך. הסיבה: נפש האדם די קפריזית, ונוטה לפתח פחדים ומעצורים בלי הודעה מראש, ולפתע מצמיחה תעצומות ותעוזות - גם כן בלי הודעה מראש. לכן, חשוב לפתח תוכנית גנרית, ולהיות מוכנים לשנות לו"ז קדימה ואחורה על פי כוחות הנפש.
לגבי יציאה בפני היקרים לנו - תלוי מה עמדתם: אם סביר שיקבלו ויסייעו - צאי מוקדם יותר, אם סביר שינסו לעצור ולהפריע - צאי מאוחר יותר, כאשר תהיי בטוחה שאין להם יכולת ממשית לשים מכשולים בדרכך.
ככלל, ככל ש"תצאי לאור" בשלב מתקדם יותר, פחות יפריעו לך. לכן עדיף לצאת לבלות כאשה בחו"ל, בחברת חברה טובה, ולצבור ניסיון וביטחון.
פסיכולוג הוא שלב חיוני בתהליך - לא כדי לבדוק אם את צודקת או לא, אלא כדי להטליא סדקים ושברים ביסודות מבנה הנפש, ולחשל את נפשך לקראת המשימה הכבדה שלפנייך. אני פינקתי עצמי בשנה של הכנת הנפש למסע הקשה.
ניתוחים - לדעתי - ניתן לדחות את רובם אלא אם הם נועדו לתקן תווים גבריים בולטים מאד. חזה - עדיף להצמיח טבעי, הורמונאלי - אפילו צנוע - שאלי כל גבר אם בא לו ללטף סיליקון.
לבסוף - הניתוח התחתון - עדיף לחסוך לניתוח חו"ל ולחוות את התהליך במקום שמתמחה בכך, בתוך חבורת מנותחות, בקרב צוות מלווה מומחה, ולנוח בחו"ל חודש. תאילנד היא הבחירה העדיפה מכל הבחינות. את כל שאר הניתוחים אפשר לצרף לניתוח התחתון - אם אינם דחופים. נסיעה אחת, החלמה משולבת, וחזרה "מושלמת" לחיים החדשים.
בקיצור - תני לתחושות הטבעיות שלך להנחות את הקצב והתכנון, והתקדמי על פי האימרה הנפוצה בברלין "לאט אבל בטוח" - "לאנגזם אבר זיכר".
בהצלחה
סקר לגבי מערכות בריאות שתוצאותיו יוצגו למשרד הבריאות
13/03/2016 | 02:34
1
53
זהו סקר של ארגון "מעברים": סקר בריאות הקהילה הטרנס*ית

הסקר הינו אנונימי ומיועד לאנשים על כלל הקשת הטרנסג'נדרית, ולוקח פחות מחמש דקות. התוצאות יוצגו בסוף חודש מרץ לנציגי מערכות בריאות.

חשוב שתמלאו ותעבירו לחברות\ים
הסקר הוא עבור *טרנסים\יות. לא היה ברור מהכותרת.
13/03/2016 | 15:56
20
מחפש/ת להתחדש בבגד ים לקיץ
02/04/2016 | 12:54
58
היי
אני בארון
מחפשת להתחדש בבגד ים שלם חדש לקיץ
יש מי שיעזור לי
למישהי יש המלצה על ווידאו לנישוי קול באנגלית ?
31/03/2016 | 09:12
57
ראיתי את הערכה הזאת שאפשר לקנות באינטרנט בכמה עשרות שקלים.
אמנם יש הרבה סרטוני הדרכה באנגלית אך הם נראים לי מפוזרים ולא בטוחה שמקצועיים מספיק
הורמונים
20/03/2016 | 17:23
2
103
אני כבר קצת יותר משלושה חודשים על הורמונים ובזמן האחרון דברים מטוגנים עושים לי בחילות ולהקיא. זה אמור לקרות או שזה רק אני?? תעזרו לי לא רוצה לוותר על מטוגנים
שמעתי על חוויות דומות. רוב הסיכויים שיעבור עם הזמן
23/03/2016 | 00:44
1
64
וחוץ מזה, מטוגנים זה נורא לא בריא

יששש כל כך שמחה לשמוע את זה
23/03/2016 | 13:16
71
אני יודעת אבל זה כזה טעים לא יכולה לוותר
היי יש לי שאלה
22/03/2016 | 17:47
1
125
אני בת 16 אני רנס אני בגוף של גבר אני רוצה להיות אישה
אני מחכה להגיע לגיל שאני יכולה להתחיל את זה בעצמי בלי ההורים אבל יש לי שאלה
אמרו לי שאם אני אעבור ניתוח לשינוי מין אז זה בדיק כמו סירוס ושיותר לא יהיה לי חשק מיני ובתכלס אולי הם צודקים אני לא יודע/ת מה לחשוב כבר
מה שאמרו לך זה לא נכון...
23/03/2016 | 00:51
88
(סליחה, אין לי זמן להרחיב כרגע)

ממליצה לפנות לשרות "ברוכות הבאים" של ארגון "מעברים" ולקבל הסבר מקצועי ומדויק בכל הנושאים סביב השינוי.
 אפשר לשלוח סמס, ואז יחזרו אלייך : 052-477-6707
info@maavarim.org :  E-mail

חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ