לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טרנסג'נדרס וחברים

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחברימות. הפורום הזה עוסק בנושא הטרנסג´נדרס למיניהם, החל בטרנסיות וטרנסים שעברו/יעברו ניתוח, דרך קרוס דרסרס וכלה בג´נדרקווירים שמסרבים להגדרת מין. מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.

הפורום פתוח לכל מי שעובר תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, ביטוי מגדרי, לחברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גובה, משקל, שיער או ניסיון.
חלק מחברי הפורום היותר וותיקים מכירים גם מחוץ לדפי הפורום הוירטואליים, ולפעמים משתמשים לעתים בפניות אישיות, בדיחות פנימיות והומור עצמי, אך אין זה אומר שמדובר בחבורה סגורה. כל משתתף חדש מתקבל בברכה! כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:
~בלי מודעות "היכרויות" על גבי הפורום. לפורום יש לוח מודעות היכרות שנועד למטרה זו.
~בלי מודעות לשירותי סקס וכדומה.
~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אתם לא מסכימים עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי יחס מזלזל לשום ענף של הקהילה, או בעצם, בלי יחס מזלזל כלפי אף אחד.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדר צ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אני מצפה מכולם להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
~כל חוקי תפוז כמובן חלים גם פה. ההנהלה אינה אחראית לתוכן הודעותיהם של הגולשים.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר 'לתת מרשם' דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.

(אלונה) יו איפה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טרנסג'נדרס וחברים

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחברימות. הפורום הזה עוסק בנושא הטרנסג´נדרס למיניהם, החל בטרנסיות וטרנסים שעברו/יעברו ניתוח, דרך קרוס דרסרס וכלה בג´נדרקווירים שמסרבים להגדרת מין. מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.

הפורום פתוח לכל מי שעובר תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, ביטוי מגדרי, לחברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גובה, משקל, שיער או ניסיון.
חלק מחברי הפורום היותר וותיקים מכירים גם מחוץ לדפי הפורום הוירטואליים, ולפעמים משתמשים לעתים בפניות אישיות, בדיחות פנימיות והומור עצמי, אך אין זה אומר שמדובר בחבורה סגורה. כל משתתף חדש מתקבל בברכה! כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:
~בלי מודעות "היכרויות" על גבי הפורום. לפורום יש לוח מודעות היכרות שנועד למטרה זו.
~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אתם לא מסכימים עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדר צ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אני מצפה מכולם להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר 'לתת מרשם' דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.

(אלונה) יו איפה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכות הבאות, ברוכים הבאים :) בקרו גם בקישורים, לוח הכרויות  של הפורום, במאמרי הפורום למידע ומדריכים שונים, במילון המונחים, ועוד
כולן וכולם Welcome

המלצות לקישורים מעניינים, בלוגים בתפוז ומחוץ לו, אתרים, פורומים ועוד למען הוספתם לקישורי הפורום, למאמרים ועוד יתקבלו בברכה על גבי הפורום או במסרים אישיים.

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחבריםות וזה לא משנה איך אתם מגדירים את עצמכם: טרנס* או סיסג'נדר, FtM, MtF, קרוס, ג'נדרקוויר או gender-fluid או כל הגדרה אחרת ששכחנו או לא הכרנו.  מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.
הפורום פתוח לכולנו - מי שעובר/ת תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, בעלי ביטוי מגדרי מגוון, חברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדלים (;
כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:

~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אין הסכמה עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדרי הצ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אנו נצפה מכולםן להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר "לתת מרשם" דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.
המשך >>

לצפיה ב-'מישהו יודע מתי המפגש הקרוב של קבוצת "קול משלך"?'
מישהו יודע מתי המפגש הקרוב של קבוצת "קול משלך"?
23/03/2017 | 14:30
3
11
?
לצפיה ב-'הקורס כרגע בפגרה. את צריכה להירשם לסבב הבא.'
הקורס כרגע בפגרה. את צריכה להירשם לסבב הבא.
25/03/2017 | 18:58
2
11
יש פה טופס שכדאי להירשם בו, ואז יצרו איתך קשר.
לצפיה ב-'אגב, הטופס מכיל גם קורסים נוספים לקהילה, למי שמתעניין. '
אגב, הטופס מכיל גם קורסים נוספים לקהילה, למי שמתעניין.
25/03/2017 | 19:00
1
6
לצפיה ב-'מגניב תודה,ארשם, יש לך מושג מתי הוא יתחדש ?'
מגניב תודה,ארשם, יש לך מושג מתי הוא יתחדש ?
26/03/2017 | 00:00
3
.
לצפיה ב-'סרט חדש עם טרנסווסטייט\קרוסדרסר'
סרט חדש עם טרנסווסטייט\קרוסדרסר
18/03/2017 | 02:13
1
55
2 הקרנות בסינמטק ת"א:
יום שבת - 18 מרץ, 14:30 
יום חמישי - 23 מרץ,  22:00

"פאולין מתנתקת" - תקציר פה.

מקווה שיהיה שווה (לא בא לי לראות טריילרים לפני, זה תמיד הורס)
לצפיה ב-'ראיתי. יחסית לדוקו - נחמד, אבל לא מעבר '
ראיתי. יחסית לדוקו - נחמד, אבל לא מעבר
26/03/2017 | 00:17
7
דווקא הדמות של האב היא בין הבעיתיות, והוא יותר דראג קווין מאשר קרוסדרסר, אבל ממש לא מתעמקים באופי שלו וחבל. נשארות הרבה שאלות פתוחות.
לצפיה ב-'שאלה לגבי אימוץ/פונדקאות אצל טרנסג'נדרים'
שאלה לגבי אימוץ/פונדקאות אצל טרנסג'נדרים
21/03/2017 | 18:55
2
20
היי לכולם/ן
רציתי לשאול, אני טרנסית MTF וכבר עשיתי ניתוח תחתון.
במידה ולא הקפאתי זרע בזמנו, האם ניתן לעשות פונדקאות עם זרע של תורם זר ?
אשמח לתשובות אני חושבת על זה הרבה ולא מוצאת תשובות בכלל בנושא.
לצפיה ב-'בארץ, אין מצב. בחו"ל - הכל שאלה של כסף.'
בארץ, אין מצב. בחו"ל - הכל שאלה של כסף.
25/03/2017 | 19:20
1
10
אבל זה בהנחה שאת לבד. אם את בזוגיות עם גבר\אשה, הכל משתנה...

לגבי המצב החוקתי בארץ - כל המידע באתר "כל זכות".
לצפיה ב-'כן השאלה היתה לגבי חו"ל, '
כן השאלה היתה לגבי חו"ל,
26/03/2017 | 19:29
3
מדוע זה משנה בעצם אם אני עושה פונדקאות לבד או עם בן/בת זוג ?

לצפיה ב-' היי לכולן, שאלה חשובה על לבוש ליציאה '
היי לכולן, שאלה חשובה על לבוש ליציאה
18/03/2017 | 19:16
2
52
היי, אני חושבת לצאת בשישי בלילה עם חברה מתלבשת ...רק שמזמן לא יצאתי ממש על אישה...בחודשים האחרונים מתרכזת בתהליך עצמו על כל הכרוך. מה לדעתכן מומלץ? שימלה 'סולידית' עד מעל לברכיים+גרביון ...ומתחת כמובן חזייה (אין לי עדיין ממש חזה) ..או... מעילון עור/דמוי עם חצאית וגרביון (בכללי) או...? אני אצטרך לשים בנתיים פיאה כי השיער שלי עדיין קצר. מניסיונות עבר..חוששת מהצקות ואפילו מאלימות...תודה !!!

לצפיה ב-'אולי תצלמי את התלבושות ותראי לנו? כי מתאור אי-אפשר להבין.'
אולי תצלמי את התלבושות ותראי לנו? כי מתאור אי-אפשר להבין.
19/03/2017 | 22:45
1
31
תצלמי על עצמך (בלי פנים) או סתם על קולב.
איזו פאה יש לך?
לצפיה ב-'תודה, אבדוק מה יש ואצלם, אני גבוהה ורזה. פיאה סינטתית פשוטה '
תודה, אבדוק מה יש ואצלם, אני גבוהה ורזה. פיאה סינטתית פשוטה
19/03/2017 | 23:23
32
פיאב בלונדינית סינטתית, לא יקרה. אולי אקנה משהו אחר בנתיים.
לצפיה ב-' זהירות. תוכן גרפי מין & אלימות. '
זהירות. תוכן גרפי מין & אלימות.
16/03/2017 | 23:19
14
82
לצפיה ב-'אני חיה בפחד קיומי להירצח'
אני חיה בפחד קיומי להירצח
15/03/2017 | 06:09
9
84
בערך כל חצי שנה, אני הולכת לתחנה מרכזית בתל אביב לעשות סקס. 

פעילות מינית אצלי מתבטאת רק באקט אחד, 

והאקט היחיד אצלי שבו מתבטאת הפעילות המינית אצלי הוא שאני מענגת את הגברים ועוזרת להם להגיע לאורגזמה (בתוך הפה שלי).

כשאני נמצאת בתחנה המרכזית בתל אביב, אז הגברים (הם רובם סודנים כי אני נמשכת לעשות איתם סקס) מאמינים שאני אישה, ובגלל שאני מחזירה להם חיוכים הם מאמינים שאני "שרמוטה" או זונה שלוקחת כסף.
הם שואלים אותי כמה כסף אני לוקחת, ולא נעים לי להגיד שאני לא נמצאת שם בשביל הכסף, אלא רוצה להרגיש זונה ולספק מינית גברים כמו זונה לכל דבר ועניין.
אז מאותו רגע שגבר שואל אותי "כמה כסף", אז אני עונה כמו זונה וזורקת סתם סכום כסף, ואז הוא מזמין אותי לעלות לאוטו שלו ואנחנו נוסעים לחניה מוסתרת באיזור התחנה המרכזית הישנה, ושם אני מענגת אותו ואוהבת את זה שהוא "זורק אותי" אחרי שהוא נהנה.
כל הכניעות הזאת ו"הניצול" הזה שמדברים עליו 24 שעות בתקשורת, רק גורם לי להימשך לחוויה הזאת של להיות זונה וגורם לי להינות מאוד בזמן שאני נותנת מין אוראלי לגברים עד שאני הופכת להיות מהופנטת לחוויה הזאת.
ואחרי הגבר הראשון ש"זרק אותי" אחרי שגמר, אני מרגישה שהשגתי את החוויה הזאת, ואז אני יודעת שעוד גבר ידבר איתי ואז אני בהתלהבות מחייכת לו בחזרה ונכנסת לאותה חוויה ואחר כך עוד גבר ועוד גבר, וזה מאוד מאוד ממכר.
כך שבשעתיים בערך כמות של בין 5 עד 10 גברים חדרו לי לתוך הפה וגמרו בתוכו.
אבל, זה קורה רק אחת לחצי שנה כשאני מעיזה לעשות סקס סוף סוף.

בכל פעם שאני הולכת לעשות סקס עם גברים (וזה קורה אחת לחצי שנה) אז רק אם מישהו שואל אותי לגבי המגדר שלי, אז בגלל שהוא יזם את השאלה אז אני אומרת לו בצורה ישרה "אני קוקסינלית". ואני אומרת את זה בצורה ישירה ולא  משקרת.
כשאני נמצאת שם, אז הגברים לא מדברים איתי הרבה, הם מובילים אותי לפינה מוסתרת ושם אני יושבת על הברכיים והגבר עומד ואז אני אוהבת שהוא מצפה ממני לשרת אותו ולהתאמץ עם הפה כדי שהוא ייהנה מהפה שלי. 
אני נהנית מזה !
הבעיה היא הפחד שלי שבאמצע האקט הגבר יגלה שאני טרנסג'נדרית ואז פתאום הוא ירצח אותי מרוב עצבים.
היה מקרה בצפון על בחורה שיצאה עם ערבי ואז הם נסעו באוטו שלו והוא רצח אותה. 
ובאמת אני נמשכת לערבים (באקט המיני) ולסודנים, ואז תמיד יש בי את הפחד הזה.
בפעם האחרונה שהייתי בתחנה המרכזית אז הגבר השביעי שהלכתי איתו, הכניס אותי לחדר שהוא גר בו (בתחנה המרכזית הישנה), ושם הוא פתאום שאל אותי "את גבר?" ואז דחף במהירות ממש באגרסיביות את הראש שלי כי הוא לא הצליח לגמור. לא הבנתי אם הוא לא מצליח לגמור כתוצאה מכך שהוא חשש שהיה לו שאני טרנסג'נדרית או כתוצאה מבעיה שרק דרך האגרסיביות והאלימה הזאת הוא מצליח לגמור. פחדתי שהוא ירצח אותי ואז ברחתי באמצע האקט לרחוב והוא רדף אחרי עד שהגיע לרחוב.
אני כל הזמן מחפשת בפסיכולוגיה המחקרית הפופולרית (שמתפרסמת במגזינים) איך הגברים האלימים מגיעים למצב כזה שהם רוצחים נשים טרנסג'נדריות כמוני.
והגעתי פתאום לאתר וואלה, שם אור יניר כותב על מחקר מאוניברסיטת ייל ושצפוי להתפרסם שעוסק בשאלה "למה אנחנו שונאים צבועים".
ואני מרגישה שאני לא צבועה בזה שאני לא אמרתי מיוזמתי לגברים שמאמינים בתחנה המרכזית הישנה בתל אביב שאני טרנסג'נדרית.
אני לא מרגישה צבועה כי הגברים לא מדברים ולא שואלים, אלא פשוט שואלים "כמה כסף את לוקחת?", אני עונה, הולכת איתם ונכנסת לחוויה והגבר נהנה ואני נהנית מכל זה מבחינה נפשית (לא מבחינה מינית) שאני מרגישה את החוויה של אישה זונה שכל גבר אחד אחרי השני מחפיץ אותה כדי להינות ממנה וזורק אותה וכמה שיותר גברים שעושים לי את זה כך אני מרגישה שווה יותר (מבחינה ההערכה העצמית שלי).
הבעיה היא החשש שיש לי שבאמת אולי אני עלולה להתפרש כמי שמטעה את הגברים, ואז גבר שבאמצע האקט ייתעצבן בגלל שיאמין שהוא הוטעה, פתאום ירצח אותי ואז יישמעו עלי שנרצחתי.
אני מפחדת מזה פחד איימים, ובגלל הפחד הזה אני הולכת רק אחת לחצי שנה לעשות סקס.
אין לי סקס בכלל עם גברים, אלא רק אחת לחצי שנה שאני הולכת לתחנה המרכזית הישנה בתל אביב ושם כולם מאמינים שאני זונה ואני אוהבת להתנהג כמו זונה שם (אני באמת זונה שם).
הבעיה היא הפחד הגדול שלי להירצח.
אני לא רוצה להירצח ! אני רוצה לחיות !
אבל, אני לא יודעת איך דווקא כן להיות זונה, אבל מבלי שגברים יידחו אותי בגלל שאני טרנסג'נדרית (אם אגיד מראש ללקוחות).
מה עושים ?
אני מצרפת קישור לכתבה מאתר וואלה

לצפיה ב-'את הרבה יותר חכמה, ורצח הוא הבעייה הקטנה שלך'
את הרבה יותר חכמה, ורצח הוא הבעייה הקטנה שלך
15/03/2017 | 09:23
47
חשבת פעם על איידס ? מוות איטי ומעצבן יותר מרצח.
לפי סגנון הכתיבה ושעת הכתיבה את אשה חכמה מאד, ומפליא אותי שלא הגעת בעצמך לפיתרון עדיף: כניסה לפורום הכרויות מתאים, ויציאה לסטוצים פחות מסוכנים, בעזרתם אולי תכירי מישהו לקשר קבוע, במאפיינים המתאימים לך ולפנטזיות שלך - שעתידות להשתנות בהדרגה.
מחקר המיניות שלנו עצמנו הוא פרוייקט מחקרי ראוי וחיוני, המצריך פה ושם סיכונים. אבל - כל כך הרבה סיכונים וכל כך מעט התקדמות בהבנת עצמך - לא מתאים לך.
נסי להסתכן פחות, ליהנות יותר, ולהחכים המון.
בהצלחה
לצפיה ב-'לאורחת, תודה על התמיכה, אני מנועה מלהכיר בנים בהיכרויות'
לאורחת, תודה על התמיכה, אני מנועה מלהכיר בנים בהיכרויות
15/03/2017 | 10:13
1
51
כי בנים רוצים קשר, וקשר מצריך שיחה. אני לא יכולה לשוחח בטלפון כי אני גרה עם ההורים שלי. אני מטפלת באימא שלי (היא חולה) ועוזרת לה, אני נמצאת איתה כמעט כל הזמן והיא לא מכירה בי כטרנסג'נדרית והיא לא מכירה בי כהומו והיא מפחדת ומסרבת שבנים יהיו איתי בקשר.

עד שיצאתי מהארון בפני ההורים שלי (וזה התבטא בניתוחים אחרי שהם נבהלו מהניתוחים כי לא אמרתי להם לפני כן) היו לי חיי חברה.
הגברים שהיו איתי בקשר לסטוץ מיני,  היו בקשר איתי כי לא הייתי ידועה בציבור כטרנסג'נדרית, וכך הם יכלו לבוא אלי הביתה (אני גרה עם ההורים שלי בפתח תקוה)  והגשימו פנטזיות של החברות שלהן.
החברות שלהן (ידידות וכל מיני בנות שאהבו אותם) דחפו את הבנים לעשות איתי את האקטים שאני אוהבת כי מבחינתן זו הדרך שלהן להתחבר ולהתמזג עם גברים שהן רוצות שיהיו להן אז הן הרגישו חייבות.
כל גבר הבין מהבחורה שבכל פעם שהוא עושה איתה סקס מולי, ומראה לה איך אני יורדת לו מולה, שהיא מתלהבת מזה. אהבתי שהיא מתלהבת מזה שאני יורדת לה, ולא היה אכפת לי שמבחינתם הם משפילים אותי ורואים בי משהו נחות לעומת הגברים הגבריים.
כל התכונות הגופניות (שאני נמוכה, שיש לי איבר קטן, שאין לי שרירים) שגרמו לבחורות לראות בי כגבר נחות הן כולן תכונות שגרמו לבנות להתלהב מהגברים שנראים הפוכים ממני, אבל מבחינתי הרגשתי שככל שמבחינתם אני מושפלת יותר אז כך הנשיות שלי היא יפה יותר וטבעית יותר ונולדתי איתה.
בקיצור, כל הזמן במשך הרבה שנים הייתי בקשר עם גברים שהביאו בנות שרצו לראות לשיטתם "קוקסינל עם קטן נחות שאישה שמכבדת את עצמה לא תצא איתו, אבל תשכב מולו עם גברים ותייעד אותו להיות אישה".
והיו המון המון נשים כאלה !
כלפי חוץ, שיחקנו אותה סתם חברה שאף אחד לא יודע מה אנחנו עושים בחדר.
כך היו לי חברים וחברות במשך כל השנים.
פשוט, כלפי חוץ, שיחקנו אותה כאילו אני "גבר סטרייט" וחברותי, והחברים היו מדברים עם ההורים שלי בסלון על כל מיני פוליטיקה, כשבינתיים כל זוג (גבר ואישה) נכנסים איתי לחדר והבחורה של הגבר התגרתה אותי מענגת אותו ואז היתה שוכבת איתו.

כל המשפחה שלי, השכנים שלי,  ואנשים שגדלו איתי, לא ידעו שאני אישה בתוך גוף שנראה גבר ובחדרי חדרים מתנהלת כאישה ומנהלת חיי חברה עם זוגות שאוהבים אותי כמו שאני.
כל המתחים הנפשיים שהיו לי לפני הניתוחים, הועדות הכל חוויתי לבד. למעשה ניהלתי חיים כפולים, כלפי חוץ. והמון מתח וחרדה. אחרי שהגעתי מהניתוח, אז ההורים שלי נבהלו וחשבו שאולי קרה לי משהו ואז נאלצתי לספר.
מאז שסיפרתי (כבר כמעט 6 שנים) ההורים שלי לא נותנים לי ללכת לאף אחד, וכל הגברים שהיו איתי בקשר ניתקו איתי קשר כי מבחינתם הם סטרייטים והם עשו איתי סקס כי מבחינתם הם סטרייטים, ומבחינתם ברגע שיצאתי מהארון אז פתאום הם הומואים.
אם אכיר בחור, אז ההורים שלי לא יתנו לי ללכת איתו.
אני גרה אצלהם כי אין לי כסף לקנות בית. פעם ניסיתי לגור בשכירות, אבל לא הצלחתי לעמוד בתשלומים אז לקחתי הלוואה מהבנק כדי להחזיר לשלם את הדמי השכירות ועד היום אני משלמת את החוב לבנק מההלוואה.

אני מאוד רוצה שיהיו לי קשרים עם בנות ובנים שאהבו בי את מה שהבנות שנותק הקשר שלי איתם אהבו בי. אבל אני לא יכולה לדבר על זה בטלפון
וגם עם בנים אני לא יכולה לדבר בכלל ואין לי מקום להיפגש איתם.
בגלל זה הגעתי למצב של סיכון חיים שכדי לעשות סקס אני הולכת לתחנה המרכזית הישנה בתל אביב, ושם גברים אלימים עלולים לרצוח אותי במהלך האקט.
זה מה שקורה כשיש הורים שלא נותנים לי להיפגש בבית שלהם, וזה מה שקורה כשאין יכולת לקנות בית והמדינה לא עוזרת בקורת גג ולהורים אין כסף לעזור בלקנות דירה נפרדת. אני נאלצת לגור איתם, ואז כדי לעשות סקס אני הולכת לסכן את החיים שלי אצל הסודנים והערבים שבאים אלי (כי אני זונה שם) בתחנה המרכזית הישנה בתל אביב.
לצפיה ב-'לא עדיף להפגש עם גברים מ"לוח הכרויות" כאן? או מאפליקציות?'
לא עדיף להפגש עם גברים מ"לוח הכרויות" כאן? או מאפליקציות?
18/03/2017 | 02:23
24
אני יודע שיש אתרים עם לוחות של חיפוש סטוצים יותר פעילים מאשר פה.
ולא חייבים לדבר, אפשר להתכתב. לחלקם בטוח גם יש דירה.
זה נשמע פחות מסוכן מאשר ללכת עם זרים בתחנה המרכזית.

בעצם, אני ממש מקווה שאת רק מתארת מה שהיית רוצה לעשות (יענו, פנטזיה) ולא משהו שאת באמת עושה, כי זה נשמע כל-כך הרסני ומסוכן
לצפיה ב-'כשאני הולכת לשם - אני פוחדת מהטרנסיות האלימות'
כשאני הולכת לשם - אני פוחדת מהטרנסיות האלימות
15/03/2017 | 21:14
48
הן היחידות שמרביצות שם מכות רצח.
ואתן יכולות למחות כמה שתרצו, יש שם על בסיס שבועי ויומי מעשי תקיפה של טרנסיות שתוקפות טרנסיות אחרות כי הן "לוקחות להן את העבודה".
הן דוקרות אחת את השניה ומגיעות לבית חולים

רק מהן אני פוחדת
לצפיה ב-'koral- איך אפשר ליצור איתך קשר, נלך ביחד'
koral- איך אפשר ליצור איתך קשר, נלך ביחד
15/03/2017 | 21:15
2
44
ונשמור אחת על השניה
לצפיה ב-'koralisweet@walla.co.il'
koralisweet@walla.co.il
15/03/2017 | 22:11
1
37
ואז דרך האימייל נדבר כבר דרך הפייסבוק
לצפיה ב-'שולחת לך ברגע זה גם למייל וגם לפייס '
שולחת לך ברגע זה גם למייל וגם לפייס
15/03/2017 | 22:26
19
לצפיה ב-'סליחה, אבל דווקא "בנות" כמוך משפילות אותנו ואת הדימוי שלנו!'
סליחה, אבל דווקא "בנות" כמוך משפילות אותנו ואת הדימוי שלנו!
16/03/2017 | 01:00
1
44
אני נורא מצטערת ואפילו מתעצבנת אם לא רותחת לקרוא את כל הטראש הזה
שכתבת שממנו משתמע שה'קוקסינליות/טרנסיות' הן נחותות, מושפלות, חסרות ערך, מוחפצות, לא שוות לעומת ה ''זכר הסטרייט הנורמלי והנעלה" (פחחח בתחת שלי!)
כשאני קוראת את הדברים הללו, אני מרגישה כעס ודיכאון עצום, כאילו, כל מה שהשגנו עד כה בלהשתדל לעורר מודעות ולהעלות את הדימוי החיובי של נשים טרנסג'נדריות, הכל הולך לעזאזל בגלל כאלו שחיות בבושה מעצמן, שמרגישות כסמרטוט ריצפה ושכל העניין הזה הוא אצלן חלטורה לשם ריגוש מיני. 
טרנסיות רבות משקיעות בחירוק שיניים בתהליך הקשה, בדימוי העצמי שלהן מול החברה, נאבקות על הכרה ויחס הולם ושווה שמגיע לנו בזכות ולא בחסד!! ואז בא/ה מישהי/ו כמוך ו... מורידה אותנו לתחתיות. ל א, אני לא מעיזה לחשוב ולא אחשוב ש'גבר סטרייט' הוא "נורמלי" ו"נעלה" ממני!, או שנשים סיסג'נדריות סטרייטיות הן טובות ממני!! לא! סליחה. לא מתנצלת. ואני רק מרגישה רחמים עם שילוב של בושה כשאני קוראת את מה שכתבת, זה כבר עניין לבריאות הנפש. ואני חושבת שאם יש פה טרנסיות שלא יסכימו איתי, אז כנראה שהן גם חשות נחותות ואוהבות להיות מושפלות.
מעבר לזה מאחלת לך לצאת מהמצב הבלתי נסבל, להפסיק להתחבא ולא להרגיש סמרטוטה ולהתחיל לחיות ולהיות מאושרת
לצפיה ב-'להבנתי, מדובר בתאור של פנטזיות אישיות וחוויה פרטית.'
להבנתי, מדובר בתאור של פנטזיות אישיות וחוויה פרטית.
16/03/2017 | 23:32
33
הכתיבה קצת מבלבלת, אבל אין פה הכללות לגבי כל הטרנסיות.
זה תאור של מה ש- koral אוהבת, זה מה שעושה לה טוב.

להגיד שזאת לא "כוס התה" שלך? לגיטימי.
אבל מי ומאיזה תוקף יכולה לשפוט האם יש פה בעיה של בריאות נפש? זה לא עיניינינו.
לעשות שיימיניג לפנטזיות (או המימוש) של אנשימות אחרימות? ממש לא לעניין.
לצפיה ב-'התלבטתי ארוכות האם להשאיר את ההודעה או לא.'
התלבטתי ארוכות האם להשאיר את ההודעה או לא.
16/03/2017 | 23:38
3
34
מבקשת להבא לשים אזהרה בכותרת שמדובר בתוכן ל-"מבוגרים בלבד"
ולהמנע מכל מה שיכול להשתמע כשידול (אחרימות) לעיסוק בזנות.
לצפיה ב-'היא תורמת לדימוי השלילי של כולנו. חשוב להבין'
היא תורמת לדימוי השלילי של כולנו. חשוב להבין
17/03/2017 | 17:47
2
28
היא ושכמותה, לא תקפתי אותה, מישהו..גבר מצוי פה התנפל עלי מאינטרסים מיניים אישיים כנראה... אבל תביני/ו, זה לא מוסיף לנו ולכל טרנסית כבוד או דימוי חיובי. שרק תהיה בריאה, אבל חובה להגיב. אף אחת לא צריכה אותה בשביל להיות משודלת לזנות..אבל בצורה כזו...תחשבו לבד
לצפיה ב-'מה שבאמת חשוב להבין היא המציאות עצמה'
מה שבאמת חשוב להבין היא המציאות עצמה
19/03/2017 | 07:49
1
26
המציאות עצמה קשה ומחרידה - מרבית המשפחות אינן מקבלות את הטרנסיות  שנולדו במשפחתן, בנימוק דומה לשלך: "את תורמת לדימוי השלילי של כולנו"....
התוצאה המחרידה היא התאבדויות, של אלו שלא מצליחות לשרוד את הדחייה מהקרובים להן ביותר (כ- 50% !!!).
אלו שמנסות לשרוד באות לכאן, לפורום של כולנו, ואנו הנפשות הקרובות להן ביותר. חובה קדושה היא לכולנו להעניק כל עידוד, אהבה וחיבוק שביכולתנו לתת, ועצה קטנה פה ושם, וחלילה לנו להביע דחייה נוספת על כל אשר הן חוו עד היום.
כן, הן הולכות לפעמים גם לאתרי הזנות, למטרות כאלה ואחרות. אינני מתפלאת שכמה מהטרנסיות השוהות שם קבע מתנפלות מכות ומאיימות, בהינתן קשיי חייהן והצורך לחוש שהן מעל מישהי - ע"י השפלתה. אל לנו להיות כמותן.
לכל מי ששפר עליה מזלה, ומרבית חייה לא נדחתה ולא הושפלה, אומר שוב את מה שאמרתי לחברות בתקופה הכי קשה של חיי, עת התגייסתי לחלץ מצרות חברה שמצבה היה קשה משלי: "הדרך לחשל רגליים שנשברו והחלימו היא סחיבת פצוע".
בהצלחה

לצפיה ב-'תודה על התגובה מאמי אבל...'
תודה על התגובה מאמי אבל...
19/03/2017 | 23:30
21
אני האחרונה שאהיה אלימה כלפי אחיותיי או בכלל. אני לא מבינה למה עליה ללכת להשפיל את עצמה במקומות הללו ועם הטיפוסים המסוכנים הללו. אני עצמי ספגתי אלימות מכאלה וגם מטרנסיות ומתלבשות בסיטואציות מסוימות וזה נמאס לי.
להיפך, אני רוצה ומקווה שהיא תתרומם לדימוי חיובי יותר לגבי עצמה ותתחזק. אנו לא סמרטוטות של גברים ולא של אף אחד!! צריכה להיות אחווה טרנסית
לצפיה ב-'טעות, לא מצליחה למחוק הודעה'
טעות, לא מצליחה למחוק הודעה
18/03/2017 | 19:08
26
טעות, לא מצליחה למחוק
לצפיה ב-'תמיכה וייעוץ נפשי בבאר שבע'
תמיכה וייעוץ נפשי בבאר שבע
15/03/2017 | 00:30
33
שלום, אשמח לדעת אם אתם.ן מכירים ות פסיכולוגים/ מטפלים רגשיים שמבינים בנוגע למגדר, גרות באזור באר שבע ולא יקרות במיוחד

לצפיה ב-'הודעה מנציגת הציבור הטרנסג'נדרי בועדה לשינוי מין בתל השומר'
הודעה מנציגת הציבור הטרנסג'נדרי בועדה לשינוי מין בתל השומר
28/11/2016 | 17:42
2
247
קול קורא לכל מי שסיימו שנה במעקב של הועדה להשמה מגדרית בתל השומר, סיימו את כל סבב הרופאים ולא קיבלו זימון לועדה המסכמת.

נינה הלוי נציגת הציבור הטרנסג'נדרי בועדה:
חברותים, במסגרת ניעור רציני שמשרד הבריאות חטף בישיבת הוועדה לביקורת המדינה לפני שבוע, הוועדה הארצית לניתוחי השמה מגדרית חויבה להתכנס בדצמבר, ככל הנראה סביב ה20/12, לא סופי.
זיוה המזכירה ואני מנסות לזמן אליה את כל מי שנמצאות שנה בוועדה וכבר סיימו את כל סבב הרופאים, להלן תזכורת:
1. פסיכולוגית
2. פלסטיקאי
3. אורולוג
4. אנדוקרינולוגית
5. פסיכיאטרית
6. גניקולוגית

מי שסיימו את כל המסלול הזה מתבקשיםות לפנות לזיוה המזכירה ולבקש זימון לישיבה הקרובה של הוועדה, 
ziva.margalit@sheba.health.gov.il 03-5302677
אפשר לפנות גם אלי לשאלות/בעיות/ספקות ואנסה לסייע,
vaada.gila@gmail.co
להתראות,
נינה

מידע ופרטי קשר מעודכנים על הועדה להשמה מגדרית (שינוי מין) בתל השומר עם חזרתה לעבודה אחרי תקופה לא קצרה:
https://www.facebook.com/ProjectGilaTrans/photos/a...
לצפיה ב-'סיימתי את כל הרופאים'
סיימתי את כל הרופאים
30/11/2016 | 14:35
1
115
ולא קיבלתי הזמנה לועדה המסכמת

ורציתי לשאול מה היתרונות של הועדה המסכמת ? מה נותנת הועדה המסכמת ?
למה חשוב לקבל הזמנה לועדה המסכמת ?
לצפיה ב-'שלום דנה. מדובר על הועדה שנותנת את האישור לניתוח עצמו'
שלום דנה. מדובר על הועדה שנותנת את האישור לניתוח עצמו
30/11/2016 | 23:27
108
כל מהות הועדה מתרכזת לישיבה המסכמת הזאת ולאישור שיינתן בעקבותיה לביצוע ניתוח לשינוי איבר המין.

אם התחלת את התהליך של הועדה במטרה להגיע לניתוח התחתון בארץ (ומתוך זה שהניתוח ימומן על ידי קופת החולים) אז זה השלב האחרון לפני שיהיה לך תאריך לניתוח.

לצפיה ב-'פנטזיה עם טרנסית'
פנטזיה עם טרנסית
17/03/2017 | 16:21
53
הי לכולם,
אני מתלבשת ויש לי פנטזיה סקסית ונחמדה שאשמח להגשים עם מתלבשת אחרת, או עם משהי לא עם גברים!!!
כמוון ללא מין,מי שמעוניינת אשמח לפרט עליה בפרטי
לצפיה ב-'יום ג' 14.3 אירוע הוקרה ל-אפרת טילמה '
יום ג' 14.3 אירוע הוקרה ל-אפרת טילמה
13/03/2017 | 14:43
17
ערב הוקרה ותודה מיוחד לאפרת טילמה, מוותיקות הקהילה הטרנסית בישראל.
במרכז הגאה בגן מאיר, ת"א. האירוע בפייסבוק.

בערב מיוחד זה תגשים אפרת את חלומה, ויחד עם שחקני/ות האנסמבל הגאה תציג איתנו לראשונה קטעים מתוך האוטוביוגרפיה של חיה.
לו"ז:
19:00 - קבלת פנים והתכנסות
19:30 - מגשימים חלום: תיאטרון
20:15 - ברכות
20:45 - סרט קצר
הכניסה חינם! מספר המקומות מוגבל, נא להירשם מראש: https://secure.pulseem.com/efratnight
לצפיה ב-'שאלה חשובה על סוגי הורמונים'
שאלה חשובה על סוגי הורמונים
08/03/2017 | 21:57
6
48
שאלה חשובה ומטרידה למי שיש לו מידע ויכול/ה לענות: 
מה ההבדל בין הורמונים בכדורים (שונים) לבין ג "ל  (אסטרוג'ל) לבין מדבקות. האם הג'ל למשל חלש יותר מכדורים? (למרות שאיננו עובר בכבד שזה יתרון בריאותי) כנ"ל המדבקות. מה חזק יותר? או....שאין הבדל?
וכן: האם בזריקה של הורמונים פעם בחודש (לא חוסם טסטוסטרון) יש יתרון? (מבין שלא עושים זריקות אסטרוגן בארץ..עדיין). אשמח לדעת ממי שהתנסה... (MTF) תודה
לצפיה ב-'אז ככה ניתן לקבל אסטרוגן בזריקות'
אז ככה ניתן לקבל אסטרוגן בזריקות
09/03/2017 | 22:42
5
42
אבל לא בארץ אני מייבאת את האסטרוגן שלי בזריקות מחוייל דרך טופס 29ג של בית מירקחת פרטי לאסטרוגן שלי קוראים delestrogen בקבוקון שמספיק ל5 פעמיים של זריקות או יותר אפילו 
לצפיה ב-'הבנתי..תודה, אבל..'
הבנתי..תודה, אבל..
10/03/2017 | 19:03
4
27
והאסטרוגן בזריקה..חזק/משפיע יותר? הבעיה שזה בטח עולה לא מעט, ואני מקבלת הורמונים ב 16 ש"ח לחודש. זה יכביד עלי... כרגע בכל אופן
לצפיה ב-'הוא מרוכז ומגדיל בוביס '
הוא מרוכז ומגדיל בוביס
12/03/2017 | 11:22
3
32
מה שגם הוא לא צריך לעבור דרך הכבד וצריך להזריק אותו כול שבועיים את לא רואה תוצאות עם אסטרופם? דיאנה?
לצפיה ב-'טלי, דיאנה זה לא מיושן כבר? ו...'
טלי, דיאנה זה לא מיושן כבר? ו...
13/03/2017 | 00:30
2
26
אני בכלל משתמשת באסטרוג'ל. חודשיים וחצי כמעט, וזה בנוסף לחוסם כמובן...הפטמות כואבות ובולטות...זה השינוי העיקרי כרגע.. זה גם לא עובר בכבד, בגלל זה שאלתי על ההבדלים בהודעה הראשית
לצפיה ב-'מאד מיושן. בעלת תופעות לוואי מסוכנות ואסורה בכמה מדינות.'
מאד מיושן. בעלת תופעות לוואי מסוכנות ואסורה בכמה מדינות.
13/03/2017 | 02:03
1
24
"דיאנה" , הכוונה.

לצפיה ב-'תודה לך. אבל...עדיין לא קיבלתי תשובה...'
תודה לך. אבל...עדיין לא קיבלתי תשובה...
14/03/2017 | 02:10
12
לגבי מה שקיים כיום, כדורים, ג'ל מדבקות, יש משהו פחות חזק או יותר חזק? ג'ל אמור להיות פחות חזק? פחות משפיע? יותר איטי? כנ"ל.. המדבקות.. (הכוונה מכדורים ומתכוונת לאסטרוג'ל) 
לצפיה ב-'9.3 הקרנה לזכרה של גילה גולדשטיין '
9.3 הקרנה לזכרה של גילה גולדשטיין
06/03/2017 | 14:50
22
בתחילת אירוע ישאו דברים מס' חברים של גילה.

הסרט "זה גילה, זה אני"
יום חמישי , 9 במרץ, 21:00 אולם 3, סינמטק ת"א
בימוי: אלון ויינשטוק. ישראל, 2010 , 700 דקות, עברית תרגום לאנגלית

תיעודי. סיפורה המרגש של גילה גולדשטיין, אחת הטרנסג'נדריות הראשונות בתולדות ישראל ואייקון תל אביב שהפכה לאגדה עוד בחייה.
לצפיה ב-'הכרויות עם טרנסיות'
הכרויות עם טרנסיות
06/03/2017 | 15:51
8
106
היי אנשים, אני בן 22 ואני נמשך מאוד לטרנסיות (MTF).
הבעיה היא שאני מעדיף טרנסיות נורמאליות ונחמדות, ולא את כל המעורבבות שנמצאות במועדונים של הקהילה או בצמתים בלילה.
באלי מישהי חמודה אפילו מעדיף ביישנית.

בכל אופן יש אתר הכרויות מסויים? (לא אטרף)
תודה.
לצפיה ב-''מעורבבות'? מה אנחנו קפה הפוך? "נורמליות"??בדקת את עצמך?'
'מעורבבות'? מה אנחנו קפה הפוך? "נורמליות"??בדקת את עצמך?
08/03/2017 | 01:36
2
61
לגברים פטריארכלים עתיקים יש אתרים מאוד מסוימים. רק בן 22 וכבר נגוע בהמון דעות קדומות מיושנות, מכלילות וממשטרות. ,נורמליות" להגדרתך תמצא באתר שידוכים של מאה שערים.נראה לי שהחברה שלך תהיה כלואה וללא חופש בסיסי. ופה לפי הידוע לי זה לא אתר הכרויות
לצפיה ב-'קצת חומר לימודי על נשים שנולדו טרנסג'נדריות'
קצת חומר לימודי על נשים שנולדו טרנסג'נדריות
08/03/2017 | 11:41
1
75
ניר-סן יקר
אלו הקרויות בפיך "טרנסיות" הן נשים, על פי מבנה המוח בלידתן, וזכרים על פי מבנה אברי הרבייה בלידתן - אתגר חיים עצום במורכבותו ובקשיים שהוא מעורר.
אלו המגיעות כאן לפורום הן האמיצות והנבונות ביותר בין הנשים אשר נולדו טרנסגנדריות - אלו המעיזות להתמודד בתבונה, בנחישות, בזהירות הראוייה ובהמון אורך רוח וכושר סבל נפשי וגופני גם יחד. על כך הן ראויות לכל הכבוד שאתה מסוגל לדמיין לעצמך.
לך, כגבר, אסור להתייחס לנשים אלה כאל חיית מחמד מעניינת: זה מתאים לגברים שטחיים ולא ממש חכמים.
אם אתה גבר גבר, חכם ומעמיק, אשה כזאת היא הפרס האולטימטיבי בזוגיות - חכמה, אמיצה, ומועידה פניה לזוגיות בה תרצה להיות הכל - רק לא הגבר. אתה תלבש את המכנסיים ככל שתחפוץ .
אשר ל"מעורבבות" - תהליך המעבר בין המיגדרים הוא ממושך, קשה, ו"אין ספר הדרכה" - אנו לומדות אותו בניסוי וטעייה - ממש כמו מיטב החוקרים באוניברסיטאות. יש רק הבדל אחד - אנו גם החוקרים המובילים את הניסוי על פי מיטב הידע שצברנו, גם הטכנאים, וגם עכברי המעבדה. נראה אותך מתמודד עם הבלגן הזה בלי להיות "מעורבב" 
בקיצור - אתה חפץ בהכרות - לבריאות. היכרות מתחילה בכבוד הדדי, לאומץ של הנשים שכאן, ולאומץ שלך.
בהצלחה 
לצפיה ב-'בדוגרי, ריגשת '
בדוגרי, ריגשת
08/03/2017 | 21:20
29
לצפיה ב-'רציתי למחוק כי ג'יפה, אבל משאירה בשביל התגובות המהממות'
רציתי למחוק כי ג'יפה, אבל משאירה בשביל התגובות המהממות
08/03/2017 | 21:17
1
42
לצפיה ב-''
11/03/2017 | 16:32
9
לצפיה ב-'היי(: לא ידעתי לאן לפנות'
היי(: לא ידעתי לאן לפנות
17/03/2017 | 13:32
38
שלום (: סליחה מראש אם זה לא המקום.
אני גבר בן 22 שכבר תקופה רוצה לחוות ולהתנסות עם טרנסקסואל MTF. מנסה להיות הכי כן ואמיתי ולמצוא מישהי שתרצה להנות איתי ביחד ולא ביחסי זנות, כי לדעתי זה לא יעשה טוב לשני הצדדים.
כל מקום שחיפשתי עד עכשיו הכיל ברובו נשים שדיברו על תשלום ואפילו אחת רשמה לי "אין קוקסינלית לא זונה".
אשמח לעצות, למקומות להכיר, או אפילו להכיר כאן מישהי המעוניינת.
זה האימייל שלי: mgblamg@gmail.com

לצפיה ב-'חרמנות יתר'
חרמנות יתר
17/03/2017 | 21:35
1
35
איפה אפשר להכיר קוקסינלית לשעות הפניה המטורפות
לצפיה ב-'מה? התכוונת "שעות פנאי"? '
מה? התכוונת "שעות פנאי"?
18/03/2017 | 02:15
22
באפליקציות לסטוצים, אני מנחש.
פה זה פחות אקטואלי
לצפיה ב-'MTF והתקרחות גנטית'
MTF והתקרחות גנטית
06/03/2017 | 15:36
1
56
בוקר טוב לכולם, רציתי לשאול לגבי התקרחות גנטית ונטילת הורמונים mtf הרופא עור נותן פרופסיה ומינוקסי 5 האם מומלץ לשלב טיפול זה והאם זה אפשרי עם חוסמי טסטוסטרון ושאר ההורמונים? יש גם את התרופה שנקראת פרוסקאר.אודה לכולם אם למישהו יש מידע!!! לא מוצאת שום מידע באינטרנט. יום טוב. לכולם
לצפיה ב-'כל הדברים שרשמת'
כל הדברים שרשמת
06/03/2017 | 18:16
49
כל הדברים שרשמת עוזרים מאוד לעצירת ההתקרחות + הוספת שיער.
ההורמונים יעצרו לך את ההתקרחות ואולי אף יצמיחו שיער במקומות שנשרו, פרופרסיה זה יותר לעצירת ההתקרחות, ומינוקסי להצמחת שיער.
בקיצר את עושה את המקסימום למען הפסקת התקרחות.
לצפיה ב-'היי, רק רציתי לשתף את הסרטון.'
היי, רק רציתי לשתף את הסרטון.
04/03/2017 | 23:03
3
68
לצפיה ב-'במחשבה שנייה לא בטוח עד כמה הסרטון יתרום במשהו'
במחשבה שנייה לא בטוח עד כמה הסרטון יתרום במשהו
04/03/2017 | 23:42
34
נראה לי סתם ידכא. וזאת לא הכוונה שלי. 
לצפיה ב-'מחקת את הסרטון? למישהו זה מנגן?'
מחקת את הסרטון? למישהו זה מנגן?
06/03/2017 | 14:44
1
10
לצפיה ב-'כן, מחקתי'
כן, מחקתי
06/03/2017 | 14:46
6
לצפיה ב-'איך לעשות שאני אראה בוידאו קטנה יותר יחסית לאחרים ?'
איך לעשות שאני אראה בוידאו קטנה יותר יחסית לאחרים ?
27/02/2017 | 19:27
1
75
אני גבוהה, כל החלקים בגופי (רגליים, ידיים, זרועות ידיים, פרצוף) הם עבים וגדולים.
כל חיי השתדלתי להצטלם לבד, כדי שלא ייראו שהכל אצלי גדול יותר מאשר האחרים.
ברגע שרואים בתמונות שכל החלקים בגופי עבים וגדולים יותר מאשר האחרים אז הנשיות שלי נגזלת ממני ואז רואים שאני גבר וזה מציק לי.

אני רוצה להצטלם עם אנשים ושבתמונות שלי עם אנשים ייראו שכל החלקים בגופי קטנים ודקים יותר משלהם ושאני נמוכה יותר מהם.
אני רוצה שכל החלקים בגופי 
אני רוצה שבתמונות שלי עם אחרים ייראו שהכל אצלי בגופי קטן יותר מאשר האחרים.
מרוב שאני כל כך רוצה בזה אז כל החיים שלי העלאתי למוח שלי "סרטי וידאו" (דמיונות) שבהם אני עומדת ליד כמה גברים ונשים שעומדים ביחד (כמו שמצטלמים "בתמונות כיתה") ואז אני נראית petite יחסית לכולם. הכל אצלי נראה קטן יותר יחסית לכולם, אני נמוכה מהם שאני מגיעה אליהם עד המותניים, הרגליים והידיים שלי זעירות יחסית לרגליים ולידיים שלהם, שכל החלקים בגופי הם זעירים יחסית לכולם.
לאחרים שלא מבינים עד כמה אני צריכה לראות את עצמי קטנה מול אנשים, זה עלול להיראות כהומור, אבל במציאות שלי מדובר בצורך נפשי חזק מאוד וממושך עשרות שנים.
עשיתי את כל הפרוצדורות הרפואיות לנישוי הגוף, הייתי בועדה לשינוי מין וקיבלתי את האישור, ואני מרגישה שאם לא אדע איך ליצור סירטונים שבהם אשיג את זה (אפילו באפקטים של וידאו) אז קשה לי לחיות עם זה שאני לא רוצה את עצמי כמו שאני רוצה לראות את עצמי (petite מול כולם).
מרוב שכל כך רציתי את זה ולא ידעתי איך להשיג את זה ניסיתי בעבר להתאבד, והדבר היחיד שעזר לי להתגבר על הניסיונות האובדניים שלי הוא התקווה שיום יבוא ואמצא את הידע איך ליצור סירטוני וידאו שבהם אני ייצולם בוידאו משוחחת עם גברים כשכולנו עומדים במהלך כל השיחה, ובוידאו אני אראה נמוכה מהם, הכל ייראה אצלי קטן יותר משלהם, הגובה שלי יהיה נמוך כל כך משלם שאני אראה כאילו אני מגיעה לגובה המותניים שלהם.
אבל, חלפו 4 שנים מאז שניסיתי להתאבד ופיתחתי את התקווה הזאת שיום יבוא ואגשים את הרצון שלי, ונראה לי שאני הולכת לאבד את התקווה.
אני פשוט לא יודעת איך למצוא אנשים שיעזרו לי בזה. איך למצוא אנשים גבוהים ממני בהרבה, או אנשים שיודעים לעשות טריק שאני אראה נמוכה מאוד בצילום וידאו יחסית לאחרים ושייראו את הפרצוף שלי (ואם הם פוחדים שייראו את פרצופם אז לא אכפת לי שפרצופם יוסתר).

אודה על על עצה איך לעשות את זה כדי לא לאבד את התקווה שזה אפשרי.
לצפיה ב-'מה טוב ונשי בלהיות דווקא..נמוכה??'
מה טוב ונשי בלהיות דווקא..נמוכה??
01/03/2017 | 01:09
54
אני למשל גבוהה, 1:84, ועדיין עדינה בגוף ומבנה לא גברי, די נשי, רזה וחטובה. מי קבע שאישה צריכה להיות נמוכה? לא חסרים גברים נמוכים גבריים ממש..גורילות וההיפך
לצפיה ב-'יש הקלות מס מסויימת לטרנסים ?'
יש הקלות מס מסויימת לטרנסים ?
28/02/2017 | 10:15
39
הבנתי מיועצת מס שיכול להיות שכן
יכול להיות שלמי שיש אישורים מסויימים מביטוח לאומי
לצפיה ב-'משהו שמאוד מציק...בקשר לניראות ולשינויים ההורמונלים'
משהו שמאוד מציק...בקשר לניראות ולשינויים ההורמונלים
22/02/2017 | 03:04
6
96
היי לכולן. אני מתקרבת כרגע רק לכמעט חודשיים של טיפול הורמונלי. כרגע הפטמות בולטות וכואבות כמובן..זהו השינוי העיקרי. השאלה שמטרידה אותי היא: מתי בעצם אמורה להגיע הנקודה בה השינויים יהיו בלתי ניתנים להסתרה (שזה חיובי עבורי וזה מה שאני רוצה כי אני רוצה נשיות כמה שיותר!) אבל אני מכוונת לכך, שנניח, אני עובדת כרגע במקום עבודה 'נורמטיבי' שרואה בי 'בחור' , עדין אומנם...אבל אני לא מחצינה מדברים מסוימים לצורך העבודה. אני גם לא מתכוונת לכלוא את עצמי ונניח בקיץ המתקרב, ללבוש בגדים רחבים (שאינני אוהבת) ולא להתלבש כמו שאני אוהבת, נניח לפחות חולצה צמודה (לא לגמרי) וסקיני ג'ינס. האם לדעתכן (בעלות הניסיון) יהיו השלכות שאינן ניתנות להסתרה (שזה אחלה) ומה הדרכים שמומלצות להתמודדות? הקיץ יהיה עוד...3 /4 /5 חודשים..ואז אהיה כבר קרוב לחצי שנה בטיפול, כמבן שאני מודעת לזה ששינויים הם גם אינדבדואליים. יש כאן בנות שהתמודדו/מתמודדות עם מצב דומה? אשמח לשמוע חוויות ועצות. תודה...
לצפיה ב-'כולנו היינו באותו סרט , או עדיין נמצאות בו'
כולנו היינו באותו סרט , או עדיין נמצאות בו
22/02/2017 | 08:02
5
77
... ונתחיל בהתחלה.
בינקותנו, עם ההבנה שלא מתירים לנו להיות בנות, לקחנו את האשה הפנימית והסתרנו מעין כל. בהתעצם תהליך ההבשלה המינית והתבדלות המיגדרים (גיל 12 אצל בנות, 13 אצל בנים) החבאנו את האשה הפנימית עמוק במקפיא. מפעם לפעם הצצנו, נעצבנו, וחזרנו לחיים במיגדר שנכפה עלינו.
בגיל מתקדם, הפשרנו את האשה הפנימית והתחלנו להפיח בה חיים. ראשית, צריך להיות מודעת לכך שהיא בת .... 12 בתחילת החיים מחדש, אח"כ 13, 14, וכן הלאה. כן, אני עברתי את גיל 12 בגיל כרונולוגי 39 - לפי התגובות, הקופצנות, הטעם בלבוש ואיפור ועוד הרבה מאפיינים. גם היום אני חיה בשני גילים, ושמחה בכך.
באשר להסתרת התהליך מהעמיתים - הגעתי לחזה מידה C ועדיין לא שמו לב - פשוט לבשתי גופייה אלסטית לוחצת, חולצה "אלגנטית" יוניסקס, מכנס אלגנטי יוניסקס, וג'קט (גברי קרוב ליוניסקס). אחרי שעות העבודה החלפתי הכל לפי טעמי, קצת מאופקת, והמשכתי בחיי. כאשר השינויים הדרגתיים, אנשים לא שמים לב.
התהליך אורך כמה שנים, ואת תצברי ניסיון, ביטחון, ותרגילים משלך איך להמשיך בחיים בשני מיגדרים במקביל, עד להבשלת התנאים לצאת לאור.
הצלחתך מובטחת מסיבה פשוטה: את יודעת את הכלל "מה שחשוב יותר מהתשובות הנכונות הן השאלות הנכונות".
בהצלחה
לצפיה ב-'תודה מאמי, אבל... מה עם..הקיץ?? לא מוכנה לחליפות'
תודה מאמי, אבל... מה עם..הקיץ?? לא מוכנה לחליפות
23/02/2017 | 18:07
1
44
לא מוכנה לחליפות בקיץ , לא ג'קטים, ולא למעוך את עצמי בצורה מעיקה
לצפיה ב-'הקיץ בארץ הוא בעייה - אבל לא בלונדון ....'
הקיץ בארץ הוא בעייה - אבל לא בלונדון ....
26/02/2017 | 08:37
43
בארץ הקיץ הוא בעייה, גם בלבוש בעבודה, ועוד יותר בבילוי בים. אז מתפשרים, גופייה הדוקה, חולצות גדולות ולא צמודות, גם בים (ויתרתי בדרך כלל).
בלונדון, לפני שנים, הקיץ היה עבורי ארץ החלומות, כולל מועדונים נהדרים, מקומות בילוי טרנס-פרנדלי, אפילו בתי מלון מיוחדים בהם את יכולה להיות את עצמך - אשה 100% בין יחידים וזוגות 2 מכל קשת הלהט"ב, לבלות יד ביד, להתנשק. מצאתי הכל באינטרנט (לפני המון שנים ....).
שם בחנתי איך ייראו חיי כאשה רגילה, 100% מהזמן, לא כהרפתקאה חולפת - קניות, מוזאונים, גנים לאומיים, שייט על התמזה, וסתם שעות רבות של הליכה ברחוב בין חלונות ראווה וחנויות מכולת. וידעתי שזה מה שאני רוצה כל הזמן, כל המשך חיי.
בהצלחה

לצפיה ב-'אני גם קצת במקום של איימי,'
אני גם קצת במקום של איימי,
25/02/2017 | 19:09
2
42
לפחות הייתי ,וכרגע ירדתי מההורמונים מסיבות בריאותיות לצערי.
וגם - מקום עבודה מסודר, שלא יודעים עליי.. תהיה בעייה..

ותודה אורחת.. וואו להגיע למידה C עם הורמונים זה יפה
לצפיה ב-'תודה לכן, אבל...'
תודה לכן, אבל...
27/02/2017 | 00:06
1
39
א: אני לא הטיפוס שמוכנה להיות חנוקה בבגד לוחץ,בקיץ או בחורף, וגם לא מתה על חולצות רחבות מדי, אני רזה וחטובה וזה לא לטעמי.
ב: שונה במינה..מעניין לדעת, האם הפסקת בגלל סיבות בריאותיות? כלומר? אני מבינה שיש גם תחליפים להורמונים בכדורים לא? כמו ג'ל או מדבקות שאינם עוברים בכבד, איך וויתרת ולמה? אני בדעה שאסור לנו לוותר/להתפשר על זהותנו, ורק כך נוכל לשנות את החברה הפרימיטיבית והחשוכה!!! לא חייבות להיות פרובוקטיביות מדי, אך חופשיות וטבעיות בהחלט כן!
לצפיה ב-'איימי, תודה, לגבי שאלותייך'
איימי, תודה, לגבי שאלותייך
14/03/2017 | 23:13
9
יש לי בעיה רפואית אחרת לא פשוטה שמתמודדת איתה. וגם ההורמונים וגם הבעיה הנוספת - היו יותר מדי לגוף ולנפש שלי.

לגבי זהותנו, את צודקת. אגב, אני לא ב 100 אחוז סגורה שאני יכולה ורוצה לעבור את התהליך , רשמתי על זה בעבר. "גבר" אני לא ,אבל לא מרגיש.ה 100 אחוז אישה. ולא יודע.ת מה אני . במשבר מאוד קשה (למרות ייעוצים מגדריים שהלכתי אליהם שלא הובילו לתשובות)
לצפיה ב-'שאלה לגבי ביה"ח בני ציון בחיפה'
שאלה לגבי ביה"ח בני ציון בחיפה
22/02/2017 | 14:14
56
רציתי לדעת האם בביה"ח בני ציון בחיפה יש כבר אנדרוקרינולוגים שמומחים בטיפול הורמונלי ?
תודה.
לצפיה ב-'שאלה '
שאלה
21/02/2017 | 07:06
61
היי רציתי לדעת היכן מבלים קהילת הטרנס בתל אביב  מקומות מפגש ברים מומלצים וטובים  ..
תודה לכם

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו