לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טרנסג'נדרס וחברים

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחברימות. הפורום הזה עוסק בנושא הטרנסג´נדרס למיניהם, החל בטרנסיות וטרנסים שעברו/יעברו ניתוח, דרך קרוס דרסרס וכלה בג´נדרקווירים שמסרבים להגדרת מין. מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.

הפורום פתוח לכל מי שעובר תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, ביטוי מגדרי, לחברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גובה, משקל, שיער או ניסיון.
חלק מחברי הפורום היותר וותיקים מכירים גם מחוץ לדפי הפורום הוירטואליים, ולפעמים משתמשים לעתים בפניות אישיות, בדיחות פנימיות והומור עצמי, אך אין זה אומר שמדובר בחבורה סגורה. כל משתתף חדש מתקבל בברכה! כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:
~בלי מודעות "היכרויות" על גבי הפורום. לפורום יש לוח מודעות היכרות שנועד למטרה זו.
~בלי מודעות לשירותי סקס וכדומה.
~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אתם לא מסכימים עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי יחס מזלזל לשום ענף של הקהילה, או בעצם, בלי יחס מזלזל כלפי אף אחד.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדר צ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אני מצפה מכולם להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
~כל חוקי תפוז כמובן חלים גם פה. ההנהלה אינה אחראית לתוכן הודעותיהם של הגולשים.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר 'לתת מרשם' דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.

(אלונה) יו איפה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טרנסג'נדרס וחברים

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחברימות. הפורום הזה עוסק בנושא הטרנסג´נדרס למיניהם, החל בטרנסיות וטרנסים שעברו/יעברו ניתוח, דרך קרוס דרסרס וכלה בג´נדרקווירים שמסרבים להגדרת מין. מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.

הפורום פתוח לכל מי שעובר תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, ביטוי מגדרי, לחברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גובה, משקל, שיער או ניסיון.
חלק מחברי הפורום היותר וותיקים מכירים גם מחוץ לדפי הפורום הוירטואליים, ולפעמים משתמשים לעתים בפניות אישיות, בדיחות פנימיות והומור עצמי, אך אין זה אומר שמדובר בחבורה סגורה. כל משתתף חדש מתקבל בברכה! כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:
~בלי מודעות "היכרויות" על גבי הפורום. לפורום יש לוח מודעות היכרות שנועד למטרה זו.
~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אתם לא מסכימים עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדר צ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אני מצפה מכולם להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר 'לתת מרשם' דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.

(אלונה) יו איפה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכות הבאות, ברוכים הבאים :) בקרו גם בקישורים, לוח הכרויות  של הפורום, במאמרי הפורום למידע ומדריכים שונים, במילון המונחים, ועוד
כולן וכולם Welcome

המלצות לקישורים מעניינים, בלוגים בתפוז ומחוץ לו, אתרים, פורומים ועוד למען הוספתם לקישורי הפורום, למאמרים ועוד יתקבלו בברכה על גבי הפורום או במסרים אישיים.

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחבריםות וזה לא משנה איך אתם מגדירים את עצמכם: טרנס* או סיסג'נדר, FtM, MtF, קרוס, ג'נדרקוויר או gender-fluid או כל הגדרה אחרת ששכחנו או לא הכרנו.  מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.
הפורום פתוח לכולנו - מי שעובר/ת תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, בעלי ביטוי מגדרי מגוון, חברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדלים (;
כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:

~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אין הסכמה עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדרי הצ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אנו נצפה מכולםן להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר "לתת מרשם" דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.
המשך >>

לצפיה ב-'מקומות לקנות בגדים. חשוב'
מקומות לקנות בגדים. חשוב
17/02/2017 | 18:08
3
20
שלום לכולן. אני כבר מנעוריי... קונה במשולב במחלקות נשים וגם גברים לצערי. בשלוש השנים האחרונות אני לא מסוגלת כבר להיכנס לשום מחלקת גברים בשום חנות. אך המראה שלי כרגע עדיין של בחור, עדין, נשי..יחסית, אך לא לגמרי, ואני כמובן שנאלצת להיות 'סולידית' בקניות. ג'ינסים, חולצות/סוודרים לא פתוחים מדי... תלוי. בודקת במחלקות נשים ב'קסטרו', זארה, לפעמים חנות זו או אחרת בביאליק ברמת גן או בדיזינגוף..מבנה הגוף שלי לא היה גברי מעולם, אבל אני גבוהה ( 1:84), רזה..מותניים צרות... ויש לי די הרבה בעיה של ידיים ארוכות , שגם אם חולצה מסוימת/מעיל/סוודר עומדים עלי פרפקט, הם קצרים בידיים, כאילו מייצרים אותם שטאנצ' לגמדות עם ידיים קצרות. אני לרוב מעדיפה צמוד, ובג'ינסים: סקיני. 
שלא לדבר שבנעליים אני מידה 44, וזה הכי אוכל אותי שכל מה שלטעמי (של נשים כמובן) בחנויות הרגילות..הוא עד מידה 41. עלי לקנות במקום 'מיוחד' או בהזמנה ובמחירים גבוהים מדי שלא לצורך. זה מטריף. יש לציין שאני רק כחודש וחצי על הורמונים... האם לדעתכם גם הגוף ישתנה בצורה שעלי להיות זהירה בקניות הבגדים??
יש מישהי שיש לה ניסיון דומה , היכן ממליצות לקנות? מה עושים? כבר די מיציתי את הסגנונות שבהם יש היצע, ולא כל דבר הוא גם לטעמי..תודה...
לצפיה ב-'קניית בגדים'
קניית בגדים
20/02/2017 | 12:34
1
3
לגבי איפה לקנות בגדים, ארגון "מעברים" לקהילה הטרנסית מקיים בזאר יד שנייה מדי כמה חודשים ללא הפרדה מגדרית. אפשר לעקוב אחרי דף הפייסבוק "מעברים - שינוי בר קיימא לקהילה הטרנסית" לעדכונים.
לצפיה ב-'הבזאר הבא יהיה שישי-שבת אחרי פסח '
הבזאר הבא יהיה שישי-שבת אחרי פסח
20/02/2017 | 18:58
1
לצפיה ב-'לגבי השינויים האפשריים במבנה הגוף'
לגבי השינויים האפשריים במבנה הגוף
20/02/2017 | 18:56
1
גובה והמידה בנעליים לא ישתנו (לפחות לא עד הזיקנה, אבל אז זה כבר לא יהיה קשור לטיפול ההורמונלי ). 
הדברים העיקריים שיכולים להשתנות (ומדובר בשינוי איטי מאד, אם לא תלכי על התערבות כירורגית) אלו היקף החזה והיקף ירכיים\טוסיק. 
לכן אני לא חושבת שיש טעם לחשוש משינוי ובגלל זה לא לקנות בגדים. 
מקסימום, עוד שנתיים תצטרכי לוותר על זוג ישן של סקיני-ג'ינס, לא אבדה גדולה 

הבעיה של גובה\אורך שרוולים מוכרת ומבאסת. 
יצא לי כבר לקנות חולצה (מחויטת) שבכוונה בכמה מידות גדולה עלי ואז להתאים רק חלק ממנה אצל תופרת...
לצפיה ב-'שאלה בקשר לכאבים בפטמות/חזה מהטיפול ההורמונלי'
שאלה בקשר לכאבים בפטמות/חזה מהטיפול ההורמונלי
15/02/2017 | 00:10
2
23
אני בטיפול סה"כ חודש וחצי והתחיל לכאוב לי לאחר שבועיים+. ישנה נפיחות בפטמות והן קצת בולטות. כמה זמן אמורים הכאבים להימשך והאם הם יחריפו? הכאבים הם לכל תקופת צמיחת החזה? האם ישנם סיכונים ויש דברים שרצוי להימנע מהם? ברור שגם אשאל את הרופאה בפגישתנו הבאה.תודה
לצפיה ב-'השפעות ההורמונים שונות מאחת לאחת'
השפעות ההורמונים שונות מאחת לאחת
16/02/2017 | 07:57
1
105
השונות בהשפעת ההורמונים אופיינית לכל הנשים בעולם, חלקן סובלות כאבי מחזור וחלקן צוחקות, חלקן עוברות מחזור כמה ימים ויש שמשלימות את כל התהליך תוך שעות !!! (צאצאית ילידים אינדיאנים). לכן קשה לתת מתווה כוללני.
הנפיחות והכאבים בפטמות גרמו לי עליצות אין קץ - סימן שההורמונים עובדים, הללויה. עם הזמן, רקמות השד התפתחו והתרככו, והכאבים וה"נפיחות" ירדו, או שפשוט חדלתי לשים אליהם לב. כל עלייה חזקה ברמות ההורמונים, או הפסקה (לקראת הניתוח) תגרום לתופעות דומות, כשם שהרבה נשים חוות תופעות כאלה בהריון, אחרי לידה, ובתקופת המחזור החודשי.
לגבי ההשפעה על שיער הראש והגוף - נשירת שיער הראש מואטת, ובמקביל צמיחת שיער הפנים והזרועות. זה אינו פוטר אותנו מהסרת שיער, זה רק מקל על התהליך. יש נשים שנפטרו משיער הגוף והזרועות בכמה סבבי תלישה במכשיר ביתי (אפיליידי ודומיו) והוא נעלם כמעט כליל, ויש הזקוקות להסרה - בדומה לכלל הנשים.
לגבי חיזוק שיער הראש והאצת צמיחתו, וכן שיקום העור - ויטמין H מסייע. התכשיר נקרא ביוטין, וניתן לרכישה מהמדף בכל בתי המרקחת.

בהצלחה
לצפיה ב-'תודה מאמי '
תודה מאמי
16/02/2017 | 11:31
5
לצפיה ב-'שאלה חשובה בקשר להשפעת הטיפול ההורמונלי על השיער'
שאלה חשובה בקשר להשפעת הטיפול ההורמונלי על השיער
11/02/2017 | 00:02
32
אני די בתחילת התהליך, חודש וחצי בקושי על הורמונים, ותהיתי, כיצד הטיפול אמור להשפיע על השיער. אני מתכוונת על שיער הראש, חוזקו/מראהו..אם בכלל, תכונות שלו, וכן שיער גוף בכללי..., פנים..(שאני מטפלת) אשמח לשמוע מבעלות ניסיון... תודה...
לצפיה ב-' נפטרה גילה גולדשטיין וותיקת הקהילה '
נפטרה גילה גולדשטיין וותיקת הקהילה
05/02/2017 | 13:02
2
24
אתמול, בבי"ח איכילוב (הייתה מאושפזת אחרי התקף לב).
ההלוויה כנראה מחר.

לצפיה ב-'יהיה זכרה ברוך. מהמרכז הגאה יצא אוטובוס ב-12:30. '
יהיה זכרה ברוך. מהמרכז הגאה יצא אוטובוס ב-12:30.
06/02/2017 | 00:02
14
(תודה לאביהו מיזן מהמרכז הגאה על היוזמה)
לצפיה ב-'בחיפה יוקרן הסרט עליה ב-20:30 , יום שני'
בחיפה יוקרן הסרט עליה ב-20:30 , יום שני
06/02/2017 | 01:52
14
לצפיה ב-'תנחומים לקהילה ולכל חבריה של גילה גולדשטיין'
תנחומים לקהילה ולכל חבריה של גילה גולדשטיין
06/02/2017 | 07:05
1
27
אשה אמיצה, פורצת דרך, מסכנה וגיבורה גם יחד.
בראש ובראשונה - אשה.
עצוב.
יהי זכרה ברוך.
לצפיה ב-'ממש ככה '
ממש ככה
06/02/2017 | 17:56
7
לצפיה ב-'18.1 - ערב עיון: שירות לאומי וצבאי לקהילה הטרנסית '
18.1 - ערב עיון: שירות לאומי וצבאי לקהילה הטרנסית
02/01/2017 | 16:58
33
לצפיה ב-'הודעה מנציגת הציבור הטרנסג'נדרי בועדה לשינוי מין בתל השומר'
הודעה מנציגת הציבור הטרנסג'נדרי בועדה לשינוי מין בתל השומר
28/11/2016 | 17:42
2
190
קול קורא לכל מי שסיימו שנה במעקב של הועדה להשמה מגדרית בתל השומר, סיימו את כל סבב הרופאים ולא קיבלו זימון לועדה המסכמת.

נינה הלוי נציגת הציבור הטרנסג'נדרי בועדה:
חברותים, במסגרת ניעור רציני שמשרד הבריאות חטף בישיבת הוועדה לביקורת המדינה לפני שבוע, הוועדה הארצית לניתוחי השמה מגדרית חויבה להתכנס בדצמבר, ככל הנראה סביב ה20/12, לא סופי.
זיוה המזכירה ואני מנסות לזמן אליה את כל מי שנמצאות שנה בוועדה וכבר סיימו את כל סבב הרופאים, להלן תזכורת:
1. פסיכולוגית
2. פלסטיקאי
3. אורולוג
4. אנדוקרינולוגית
5. פסיכיאטרית
6. גניקולוגית

מי שסיימו את כל המסלול הזה מתבקשיםות לפנות לזיוה המזכירה ולבקש זימון לישיבה הקרובה של הוועדה, 
ziva.margalit@sheba.health.gov.il 03-5302677
אפשר לפנות גם אלי לשאלות/בעיות/ספקות ואנסה לסייע,
vaada.gila@gmail.co
להתראות,
נינה

מידע ופרטי קשר מעודכנים על הועדה להשמה מגדרית (שינוי מין) בתל השומר עם חזרתה לעבודה אחרי תקופה לא קצרה:
https://www.facebook.com/ProjectGilaTrans/photos/a...
לצפיה ב-'סיימתי את כל הרופאים'
סיימתי את כל הרופאים
30/11/2016 | 14:35
1
95
ולא קיבלתי הזמנה לועדה המסכמת

ורציתי לשאול מה היתרונות של הועדה המסכמת ? מה נותנת הועדה המסכמת ?
למה חשוב לקבל הזמנה לועדה המסכמת ?
לצפיה ב-'שלום דנה. מדובר על הועדה שנותנת את האישור לניתוח עצמו'
שלום דנה. מדובר על הועדה שנותנת את האישור לניתוח עצמו
30/11/2016 | 23:27
87
כל מהות הועדה מתרכזת לישיבה המסכמת הזאת ולאישור שיינתן בעקבותיה לביצוע ניתוח לשינוי איבר המין.

אם התחלת את התהליך של הועדה במטרה להגיע לניתוח התחתון בארץ (ומתוך זה שהניתוח ימומן על ידי קופת החולים) אז זה השלב האחרון לפני שיהיה לך תאריך לניתוח.

לצפיה ב-'צריך עזרה'
צריך עזרה
04/02/2017 | 18:25
2
52
היי,
אני לא ממש רוצה לפרט בהודעה והמון תחושות מציפות אותי. אני בן 26 ואני מניח שהמצב שלי, מורכב ככל שיהיה, פשוט מציף אותי בהמון תחושות בדידות. המשאלה היחידה שלי מגיל צעיר היא להשתייך למין השני אבל אני לא רואה בניתוח לשינוי מין כפיתרון לתחושות שלי. הייתח שמח אם מישהו/י עם תחושות דומות תהיה מוכן/ה לדבר איתי כי תחושות הבדידות כבר גבו ממני מחיר.
בנוסף אני מדבר על התחושות שלי רק בשנה האחרונה ומעדיף כרגע להישאר בעילום שם. אני מאוד מקווה לעזרה, תודה.
לצפיה ב-'איך אפשר ליצור איתך קשר? '
איך אפשר ליצור איתך קשר?
05/02/2017 | 12:58
24
אם תפתח משתמש קבוע (בעילום שם) יהיה אפשר לשלוח לך הודעות פרטיות.

ובאופן כללי, למקרים שהצורך לדבר עם מישהו נהיה חזק, יש את האפשרויות האלו:
1201 ער"ן - עזרה ראשונה נפשית

03-6205591 - האגודה להט"ב: יש עם מי לדבר ("הקו הלבן" לשעבר) - ימים א'-ה' 19:30 עד 22:30 (אפשר גם בצ'אט באתר האגודה). הם ממש בסדר אם מבקשים מהם לשון פניה מסוימת.

sahar.org.il - סה"ר - סיוע והקשבה ברשת.
לצפיה ב-'אתה ראוי לכל עזרה, אנא עזור לנו לעזור לך'
אתה ראוי לכל עזרה, אנא עזור לנו לעזור לך
05/02/2017 | 14:33
23
כפי שכתבו לך, אם תפתח שם משתמש ניתן יהיה לשוחח איתך באופן פרטי, ותוכל להעיז יותר לפרט את המצוקות שלך. הסר דאגה מליבך - עד מהרה תגלה שלא המצאת שום מצוקה או סבל או דיכאון או בדידות או יאוש (* מחק את המיותר )שלא עברו על כל באי המקום, בהרכבי-נבחרת כאלה ואחרים, בעוצמות באות והולכות.
אבל ... כולנו החלטנו שלא מגיע לנו לסבול, מגיעים לנו חיים שלמים ובאיכות טובה, והתמודדנו עם מרוץ המכשולים הזה בעוז, בנחישות, בעידוד אחרימות ותמיכתם, ולאט לאט השלמנו את ה"טריאטלון" הזה. רבים כבר הגיעו לישורת הרגועה של המיגדר הנכון, החיים המלאים במיגדר הזה, ושלוות הנפש פרי עמלנו. אחרים עוד במרוץ, אבל נחושים לסיימו בחיוך ניצחון - והם יגיעו.
תחילת המרוץ תמיד מפחידה - חיבוק שלוח ו ... קדימה - צעדים איטיים, מהוססים, זהירים. את/ה לא בתחרות על זמן, אלא על איכות חיים, שלמות ואושר.

נתחיל בהתחלה - נולדת עם אתגר מיגדרי (וכמו שאומר הדובי הגדול הלבן בסרטי הילדים "אל תגידו בעיה, אימרו אתגר"). יש הנולדים עם אתגרים יותר קשים ופחות ניתנים לפיתרון. התמזל מזלך ויש לך דווקא אתגר מיגדרי, שיש לו פתרונות מוסדרים ומוכחים. מפחיד - כן. מרפה ידיים - ממש לא.
1. שב וקרא ספרות בנושא ככל שתמצא. ישנו האתר של לין קונוויי (מתורגם לעברית) וישנו העיתון הבינ"ל לטרנסג'נדריזם - באנגלית (IJT).
2. שב וקרא סיפורי חיים של אלו שעברו את המסע המיגדרי בנחישות ואומץ. יש רבים באנגלית, יש אחד באתר של לין קונווי (מתורגם).
3. שב ותתחיל לכתוב על התחושות, המכאובים, החרדות, רגעי היאוש והזעם. הנייר סובל הכל, ועם הזמן תגלה שמה ששפכנו לנייר יורד מהעומס על הנשמה.
4. שב ותתחיל לתכנן בכתב מסלולי התקדמות, בכל נושא שיש לך צורך להתמודד עימו.
5. אחרי שהורדת מהלב לנייר, תתחיל לפנק עצמך בדברים שיעשו לך טוב, ותנסה להרגע. כשתהיה רגוע - התחבר לחברות/ים ובלה זמן "לא לבד בעינויי נפש". עם הזמן תמצא גם חברותים מבאי הפורום, או אשת-סוד אחת מיוחדת מבין מכריך וידידיך.

עד כאן "על קצה המזלג", בבחינת "ואהבת לרעך כמוך - זאת כל התורה כולה".
כל השאר, צא ולמד.

בהצלחה
לצפיה ב-'תכלס! ג'נדר, קבוצת אקטיביזם חדשה בקהילת הטרנס*!'
תכלס! ג'נדר, קבוצת אקטיביזם חדשה בקהילת הטרנס*!
04/01/2017 | 21:11
68
מפגש החשיפה של תכלס! ג'נדר, קבוצת אקטיביזם בקהילת הטרנס*, ייערך ביום חמישי ה26/1 בשעה 18:00.

במפגש תוצג הקבוצה ותערך שיחה עם דניאל מריומה מרום, אקטיביסט שמנהל כיום יחד עם בן זוגו יונתן מרטון מרום מאבק בבג"ץ מול משרד הפנים.

להרשמה לקבוצה:
לצפיה ב-'מישהי הצליחה לתפקד מינית לאחר שנה/8 חודשים עם הורמונים?'
מישהי הצליחה לתפקד מינית לאחר שנה/8 חודשים עם הורמונים?
02/02/2017 | 20:59
4
70
השאלה שלי: לאלו שאינן מנותחות טאו שאינן חושבות על ניתוח תחתון ונוטלות הורמונים+חוסם טסטוסטרון (כמובן שבפיקוח רפואי) האם ...יש מצב שישנן כאלו שחוות זיקפה? במה זה תלוי?..לאחר 8 חודשים..לאחר שנה....? מתי מפסיק לגמרי האיבר 'לתפקד', ומהן התחושות??? אצלי זה מוקדם עדיין להבין, רק כחודש על הורמונים
לצפיה ב-'חוסם הטסטוסטרון נועד להאיט את סרטן הערמונית, ולא למטרה שלנו'
חוסם הטסטוסטרון נועד להאיט את סרטן הערמונית, ולא למטרה שלנו
07/02/2017 | 06:48
3
52
מה אנו בעצם ? נשים עם חסר הורמונאלי של אסטרוגן ופרוגסטרון.
הטיפול הנכון לאשה שנולדה בגוף זכר, טיפול שידוע בעולם כבר עשרות שנים ועליו למדתי בארה"ב לפני כמעט 30 שנה, הוא שילוב של אסטרוגן ופרוגסטרון. שילוב זה מוריד את הטסטוסטרון לרמות נורמאליות של אשה, וממיר את החשק המיני הגברי "לגמור ולרוץ" לחשק המיני הנשי "לאט, בהנאה עוד ועוד, בחיוך".
למה האנדוקרינולוגים בארץ ממשיכים בטיפול השגוי ? כי הם רגילים לטפל בגברים חולים, וגם אינם ממש מתעניינים בנו - אנו סוג של "חייזרים" ו"הוועדה לחייזרים" שולחת אותנו אליהם.
לכן, נשים עם חסר הורמונאלי ועם מודעות לכך שהן נשים!!! לא נכנעות לתכתיבי "וועדות" אלא מתעקשות ופונות אך ורק לגיניקולוגים, רצוי כאלה שמתמצאים בטיפול במעבר מיגדרי (הוותיק מביניהם - ד"ר לצר) ומבקשים טיפול הראוי לאשה.
מה שמתאים להמון ארצות נאורות ומתקדמות מתאים גם לישראל. נסו והיווכחו.
בהצלחה

לצפיה ב-'אווווף את רצינית? חוסם הטסטוסטרון..לא יעיל לדעתך?'
אווווף את רצינית? חוסם הטסטוסטרון..לא יעיל לדעתך?
08/02/2017 | 23:22
2
19
אני מקבלת זריקה של 'זולדקס'... פעם בחודש. אין לי כסף לרופאים פרטיים ואני סומכת או נאלצת לסמוך על האנדוקרינולוגית באיכילוב..אני אעבור ביקורת ובדיקות דם כל 3 חודשים...למה הטיפול שגוי לדעתך? אם מדובר בחוסם טסטוסטרון, גם אם התרופה מיודדת במקור למטרות של טיפול במחלות מסוימות..היא לא היחידה שבעניין שבה משתמשים למטרה זו.
מה עושים/מקבלים במדינות אחרות? מערביות וכו'..?
לצפיה ב-'חוסם הטסטוסטרון מיותר '
חוסם הטסטוסטרון מיותר
09/02/2017 | 12:53
1
21
חוסם הטסטוסטרון משאיר אותך בלי הורמון מין ממריץ. נשים גנטיות מייצרות שני הורמוני מין: אסטרוגן (שלמען הפשטות אקרא לו "הורמון מרכך") ופרוגסטרון (שלמען הפשטות אקרא לו "הורמון ממריץ"). לכל הורמון הרבה תפקידים והרבה השפעות, בעיקר כאלו הקשורות בבבריאות ותפקוד מערכת השחלות, החצוצרות והרחם.

כאשר אשה טרנסג'נדרית נוטלת פרוגסטרון, אחת ההשפעות המופלאות היא ירידה חדה ברמות הטסטוסטרון, לרמות תקניות של אשה גנטית, (ובונוס - צמיחה מהירה של החזה). סביר להניח כי שני ההורמונים הללו, שהינם בעלי מבנה כימי קרוב, מתחברים לאותם קולטנים וכך הפרוגסטרון מדכא את ייצור הטסטוסטרון.

כל הרופאים המטפלים בנשים טרנסג'נדריות בעולם המערבי רושמים להן אסטרוגן ופרוגסטרון מזה עשרות שנים. כך אני מטופלת שנים רבות, והמעקב הרפואי מוכיח שהטיפול נכון, לפני הניתוח ולאחריו (במינון מותאם רפואית). 

החשק המיני, שלא פג לרגע, מוכיח גם מוכיח שהטיפול נכון. יש רק הבדל אחד, מבורך עד אין קץ: בהשפעת טסטוסטרון היצר המיני "תוקפני" כלשהו, וחשים חיפזון "לגמור וללכת". בהשפעת הפרוגסטרון היצר עדין ונינוח, ואת אשה המוכנה להמשיך בבילוי מפסגה לפסגה, בלי חיפזון, ... עד אין קץ.  

עכשיו נסו ללמד רופאים ... אגלה לכם סוד: רופא שאינו לומד ממטופליו אינו ראוי לתוארו. רופא טוב מקשיב, קורא, לומד, והולך איתנו יד ביד כצוות.

בהצלחה
לצפיה ב-'תודה יקירה, אשאל את הרופאה מה דעתה'
תודה יקירה, אשאל את הרופאה מה דעתה
09/02/2017 | 18:59
7
לצפיה ב-'טיפול בטרנסג'נדרים'
טיפול בטרנסג'נדרים
30/01/2017 | 14:46
69
למידע נוסף אודות טרסנים וטרנסיות בישראל:
לצפיה ב-' רק פוסט הערכה'
רק פוסט הערכה
26/01/2017 | 08:04
3
46
שלום לכם ולכן.
אקדים ואומר שאיני טרנסג'נדר, ואני מתנצל אם ההודעה הזו חורגת מתחום הנושאים בפורום. אם יש בעיה עמה אז תמחקו אותה.
רק רציתי להביע את ההערכה הגדולה שיש לי אליכם ואליכן - בהחלטתכם/ן (מעתה לשם מניעת הסירבול ובניגוד לפוליטיקלי קורקט אפנה בלשון נקבה ברשותכן  ). בחברה שלנו לא קל להיות שונה/יוצא דופן, ובמיוחד לא בנושאים של זהות/מגדר וכל מה ש"פוגע" בריבונות הדתית שיש לשלטון על חיינו.
אז באמת, כל הכבוד, היו חזקות, התמידו במה שאתן מאמינות ומרגישות בלבכן ובגופכן. אתן מדהימות.
(ולשם הגילוי הנאות כדי שלא יקומו פה ויצעקו חמס - כן, אני נמשך לטרנסיות, ואני "משוחד" וכיו"ב... אבל הפוסט נכתב באמת מתוך הערכה).

לצפיה ב-'מדהים. יפה מצידך !!תודה'
מדהים. יפה מצידך !!תודה
26/01/2017 | 20:00
2
16
לצפיה ב-''
29/01/2017 | 07:32
6
לצפיה ב-'אין בעד מה... '
אין בעד מה...
29/01/2017 | 07:34
14
אתן חזקות, יפות ונהדרות.
רק טוב.
לצפיה ב-'אשמח לעזרה!'
אשמח לעזרה!
24/01/2017 | 17:58
2
53
אני וחברה שלי סטודנטיות לתואר ראשון ועושות סמינריון על תכונות אישיות והקשר שלהן לניהול מראה בקרב מי שמגדיר עצמו כבעל נטייה מינית הומוסקסואלית. זה ממש יעזור לי אם תענו על השאלון. אני מודעת לזה שלא כל מי שבפורום הוא בהכרח הומוסקסואל, אבל מי שכן זה מאד יעזור לנו לסיים עם הסמינריון הזה. אנחנו צריכות 120 אנשים שיענו על השאלון, אז כל אחד שמשתתף הוא משמעותי בשבילנו. השאלון הוא בקישור הבא:

תודה לכל מי שבחר לעזור לנו וענה על השאלון!
לצפיה ב-'גם אני עורכת מחקר על מי שמוגדר:סטרייט או הטרוסקסואל'
גם אני עורכת מחקר על מי שמוגדר:סטרייט או הטרוסקסואל
26/01/2017 | 20:48
1
35
ואני מחפשת מס' עכברי מעבדה אנושיים למחקר האנתרופולוגי/זואולוגי הזה
לצפיה ב-'לא מבינה את התגובה המרירה..'
לא מבינה את התגובה המרירה..
26/01/2017 | 21:13
29
הדגשתי שאני ממש אשמח לעזרה, כתבתי את ההודעה שלי בצורה הכי רגישה שיכולתי, ממש לא בגישה של "עכברי מעבדה". חבל לי שככה פירשת את זה. זה כולה לענות על שאלון, לא ביקשתי לבחון אף אחד במעבדה, והשאלון הוא אנונימי לגמרי. מי שירצה שיענה ואני אעריך את זה, ומי שלא - זה גם בסדר :)
לצפיה ב-'אף אחד לא עוזר לי על השאלות שלי '
אף אחד לא עוזר לי על השאלות שלי
24/01/2017 | 01:13
10
68
אני שואלת שאלות ואף אחד לא עונה לי פה. איחפה אני יכולה לקבל עזרה? תשובות לשאלות פשוטות? מתסכל מאוד
לצפיה ב-'שלום איימי היקרה'
שלום איימי היקרה
26/01/2017 | 20:27
8
36

אני בהחלט מכיר את התחושה שאף אחד לא מסייע, והיא לא נעימה. הסתכלתי קצת אחורה וראיתי פניה אחרת עם שאלה שלך. מאחר ואני לא טרנס ופחות מכיר את העולם לפרטים האלה, לא אוכל לענות לך בעצמי, אבל אשמח להפנות אותך לשירות "ברוכות הבאים" של ארגון "מעברים".
הנה הטלפונים שלהם: 052-4776707 / 03-5252896 
בנוסף מציע לשאול במקומות עם יותר תנועה של אנשים כמו בקבוצות בפייסבוק.

שיהיה יום נעים ורק התפתחויות טובות בתחום, מיכאל

יש עם מי לדבר
קשב ומידע לקהילה הגאה
03-6205591

לצפיה ב-'תודה רבה לך מיכאל אני צריכה ייעוץ מטרנסיות עם ניסיון....'
תודה רבה לך מיכאל אני צריכה ייעוץ מטרנסיות עם ניסיון....
26/01/2017 | 20:53
7
40
תודה רבה לך מיכאל אני צריכה ייעוץ מטרנסיות עם ניסיון בשימוש בהורמונים השונים, אם זה לא המקום...איפה כן. פגשתי כמה בחיים האמיתיים, לא תמיד הן פתוחות לייעץ ולהסביר...חלקן מאוד לא מפרגנות בלשון המעטה. רק התחלתי את הטיפול ההורמונלי
לצפיה ב-'בריאות-טרנס'
בריאות-טרנס
27/01/2017 | 18:27
6
27
הי איימי,
זה מאוד טבעי שכמי שנמצאת בתחילת התהליך, את זקוקה להכוונה ממי שכבר התנסתה בתהליך. 
ישנה קבוצת פייסבוק סגורה שמוקדשת כל כולה לנושא בריאות טרנסג'נדרים, ובו עולות כל הזמן שאלות ספציפיות על הורמונים או מרכיבים נוספים בתהליך ההתאמה המיגדרי.
הקבוצה נקראת "בריאוטרנס - פורום איכילוב לרפואת טרנס". 
את מוזמנת לפנות ולבקש להצטרף לקבוצה.
מלבד זאת, הקבוצה מנוהלת על ידי נינה הלוי, אישה טרנסית שהיא נציגת הציבור בועדה לשינוי מין בביה"ח תל-השומר, ומי שמסייעת רבות לנשים טרנסג'נדריות בענייני בריאות. כך שאת יכולה לנסות ולפנות גם אליה.
אם את מתקשה ליצור קשר - כתבי לי כאן ואנסה לסייע
או שאת מוזמנת לכתוב אלי לדוא"ל של קו הקשב 'יש עם מי לדבר'
בהצלחה!
מיכאל
לצפיה ב-'תודה רבה! אני כרגע בפייסבוק בפרופיל 'רגיל' של בחור כביכול'
תודה רבה! אני כרגע בפייסבוק בפרופיל 'רגיל' של בחור כביכול
30/01/2017 | 23:50
19
תודה רבה! אני כרגע בפייסבוק בפרופיל 'רגיל' של בחור כביכול..אז היססתי. אולי זה לא יהיה מקובל, אצטרך לפתוח במיוחד..פרופיל..בהמשך
לצפיה ב-'הגשתי בקשת הצטרפות, מפרופיל רגיל...תודה'
הגשתי בקשת הצטרפות, מפרופיל רגיל...תודה
31/01/2017 | 00:18
4
12
לצפיה ב-'הצטרפות לקבוצת בריאות-טרנס'
הצטרפות לקבוצת בריאות-טרנס
02/02/2017 | 20:39
3
15
יופי!

כל הכבוד! זה מצויין.

אם תהיה איזושהי בעיה, או קושי, אנא עדכני אותנו.

אני בקשרי עבודה עם גב' נינה הלוי, פעילה טרנסג'נדרית מרכזית וממפעילות הקבוצה, כך שאוכל לסייע בכל מקרה של בעיה

בהצלחה!

מיכאל
לצפיה ב-'מודה לך מאוד מיכאל, אך לא אישרו אותי עדיין...'
מודה לך מאוד מיכאל, אך לא אישרו אותי עדיין...
02/02/2017 | 21:03
2
10
הגשתי כבר לפני 3 ימים לפחות. אני יכולה למסור לך את השם של הפרופיל איתו הגשתי את הבקשה...בפרטי. כי בכל זאת..נבוכה, היות ואני עדיין בחור כלפי חוץ..
לצפיה ב-'אישור הפרופיל'
אישור הפרופיל
02/02/2017 | 21:08
1
17
הי איימי

האם תוכלי לכתוב לי את הדברים לדוא"ל קו הקשב?

אוכל לפנות לנינה ולבדוק היכן הדברים עומדים

לצפיה ב-'תודה !! שלחתי לך'
תודה !! שלחתי לך
02/02/2017 | 22:01
6
לצפיה ב-'היי איימי '
היי איימי
27/01/2017 | 17:41
26
אשמח לעזור אם אני יכולה למרות שאני גם בתחילת התהליך 
אבל אנסה לעזור 
את יכולה לשלוח מסר גם לפרטי מה שתחליטי

תמר
לצפיה ב-'הזוי לגמרי! מסיכות? '
הזוי לגמרי! מסיכות?
26/01/2017 | 19:00
1
55
אולי גם נסתובב עם שק על הראש כטרנסיות? נחביא עצמנו מבושה וניתן עוד סיבה לשימחה לכל החשוכים והנבערים??? זה הדבר הכי הזוי ששמעתי מעודי. מפסיק! לא מוכנה שיכלאו אותי. מסיכה? שהאנשים הפרימיטיבים יסתובבו עם מסיכה. איזו טרנסית רצינית תחשוב על כזה דבר?
לצפיה ב-'מה? על מה את מדברת? '
מה? על מה את מדברת?
31/01/2017 | 21:55
14
לצפיה ב-'חזה סיליקון'
חזה סיליקון
22/01/2017 | 07:20
1
54
שלום,
יש לי חזה סיליקון במידה b
שאני שמה אותו בחזייה אז לא תמיד הוא יושב כמו שצריך אם אני עושה איזה תנוע כמו נגיד להתכופף או לשכב על הצד אז זז מהמקום או שנופל,
רציתי לדעת אם יש איזשהו דבר או דרך כל שהיא להשאיר אותו צמוד לגוף מבלי שיוז לפחות לכמה שעות ???
לצפיה ב-'השאלה היא לגבי "כריות" סיליקון שמחוץ לגוף? לא שתלים?'
השאלה היא לגבי "כריות" סיליקון שמחוץ לגוף? לא שתלים?
22/01/2017 | 20:30
32
אם כן, אז הייתי מנסה נייר דבק דו-צדדי.
יש רגיל בחנויות לתחביבים ופנאי
ויש גם מיוחד לגוף (שאיתו מקבעים בגדים\פאות לגוף) שאפשר לחפש בחנויות שמתמחות באיפור מקצועי וכאלה.
לצפיה ב-'האם גם אתן לא יוצאות מהבית בגלל אותה סיבה זהה לסיבה שלי?'
האם גם אתן לא יוצאות מהבית בגלל אותה סיבה זהה לסיבה שלי?
16/01/2017 | 22:00
2
87
הרבה מהאנשים שפונים אלי מלשון נקבה, אז אני לא יודעת אם הם עושים את זה מתוך נימוס או שהם יודעים שאני אישה שנולדה כזכר או שהם מאמינים שאני אישה רגילה (כזו שנולדה כנקבה), והשאלות האלה מעסיקות אותי מאוד מאוד מאוד.

לגבי הבנים שפונים אלי בלשון נקבה אז אני מרגישה שהם מאמינים שאני אישה שנולדה אישה.
אבל לגבי הבנות שפונות אלי בלשון נקבה, הן מעוררות בי את השאלות שאני שואלת את עצמי, וכל השאלות האלה מתעוררות כמובן בגלל רגישות גבוהה שיש לי להערכה העצמית שלי ולרגישות הגבוהה של ההערכה העצמית שלי יש סיבה אובייקטיבית והיא השינוי שעברתי בניתוחים מזכר לנקבה.
אחרי כל פניה של אלי בלשון נקבה אז כל התהיות שמתעוררות אצלי בלב גורמות לי להסחת דעת גדולה באותם רגעים שאני מסוגלת להיתקל בעמוד חשמל מרוב המאמץ המחשבתי הגדול שהשאלות הפנימיות מעוררות בי. השאלות האלה הן השאלות שאני שואלת את עצמי:
1. האם אני יפה מספיק שהיא לא שמה לב שלא עברתי שום ניתוחים ? האם אני יפה מספיק שהיא מאמינה שנולדתי כנקבה ?
2. האם אני לא מספיק יפה, ורק בגלל הלבוש הנשי אז היא מבינה שאני עברתי שינוי מין ורק מתוך נימוס היא פנתה אלי בלשון נקבה ?

זה פוגם אצלי בכל ההערכה העצמית ובבטחון העצמי שלי וגורם לי להסחות דעת מרובות שאני כבר לא יוצאת בכלל מהבית.
הרי יש לזה משמעות גדולה מאוד לתשובות - כי אם האישה פנתה אלי בלשון נקבה רק בגלל שלבשתי לבוש נשי אז היא מזהה אותי כגבר שמחופש לאישה, ואז כל הניתוחים שעשיתי וכל ההשקעה העצמית שעשיתי לא שווים כי אני לא שווה כבת אדם. אני נראית בעיניה כסתם גבר שמחופש לאישה, וזה משגע אותי שחושבים עלי ככה.
זה גם משגע אותי לחשוב שאני מתמודדת לבד עם כל האישו הזה.
אשמח לדעת שאני לא לבד לפחות.

לצפיה ב-'אני לא מבין איך יש לך זמן לנשום מרוב החרדות שלך '
אני לא מבין איך יש לך זמן לנשום מרוב החרדות שלך
16/01/2017 | 22:50
42
ממש לא בקטע של להשחיר, אבל
למה את לא פונה לטיפול?
זה לא איכות חיים, מה שאת מתארת. כואב הלב (והראש) מלדמיין את זה.

ואני אפילו לא מדבר על פסיכיאטר ב-600 ש"ח לפגישה,
אלא בקטנה, פסיכולוג או קואוצ'רית + כדורי ציפרמיל\ציפרלקס מרופא משפחה.

בשביל מה היה שווה להשקיע בכל הטיפולים והניתוחים שעברת אם את לא שלמה עם עצמך ולא מצליחה לצאת מהבית?
תשקיעי בעצמך עוד טיפה, רק הפעם בראש ובנפש ולא בגוף.
מגיע לך לאהוב את עצמך ולא לפקפק בעצמך על כל צעד.
מגיע לך להיות שלווה.
לצפיה ב-'וואו. זה בדיוק מה שאני מרגישה'
וואו. זה בדיוק מה שאני מרגישה
26/01/2017 | 14:46
21
אני תמיד בחרדות אם קולטים עליי או לא. 
כל מבט קטן או כל חיוך גורמים לי לתהות האם הבן אדם שם לב, או שהסתכלו עלי מסיבה אחרת, ואני מתחילה להעלות ספקולציות ולהיכנס לסרטים. 
ממש חשוב לי לעבור כאישה רגילה לחלוטין, אף פעם לא פונים אלי בלשון זכר, גם בלבוש לא נשי, אבל גם אני תמיד תוהה האם קולטים או לא. הרי אי אפשר לדעת מה עובר לאנשים בראש... 
אני בכללי טיפוס מאוד סגור, דכאוני, חרדתי ומסתגר, והעניין הזה גורם לי להיסגר עוד יותר. 
אני בקושי יוצאת מהבית ומפחדת מאוד ליצור אינטראקציות עם בני אדם. כי גם לי, כמוך, חשוב שיתפסו אותי כנקבה מלידה - אחרת אין לי שום אינטרס בלהיות בסביבת אותו אדם שלא תופס אותי כך. ועוד יותר משגע שאי אפשר לדעת מה עובר לאנשים בראש!
בכל פעם שעוברים לידי אנשים, מתחילות לרוץ המחשבות: "האם הם קלטו?! האם פונים אלי בלשון נקבה מתוך נימוס או שבאמת רואים בי נקבה?" 
אני חושבת שברוב הזמן אי אפשר להבדיל אותי מאישה שנולדה נקבה ביולוגית, אבל תמיד יש את הספק הקטן שמישהו יודע או חושד. וזה מטריף אותי. 
אני גם מפתחת פרנויות - כל פעם שעוברת חבורה והם מתלחששים על משהו או צוחקים על משהו, אני ישר חושבת שזה עליי ושהם קלטו עלי ועכשיו הם מדברים עלי ומריצים עלי דאחקות. אני כבר לא יכולה ככה, כי זה מקשה עלי את הקיום החברתי שלי ממש. 

איך את מתמודדת עם זה? לי ממש קשה... 

הייתי שמחה לדבר ולהתעייץ אתך על זה
לצפיה ב-'שיתוף מספת הטיפולים של פסיכואנליטית'
שיתוף מספת הטיפולים של פסיכואנליטית
12/01/2017 | 10:33
2
55
רבות מאיתנו החחיצו את גיל הנעורים כנשים (כי חשבנו שאנחנו גברים בגלל המראה המטעה שהיה לנו).
נמשכו מינית לגבריות המינית של גברים (בתפקיד נשי = לספק את הגברים מינית), וכמו שאצלי זה מאוד מודגש שאני לעולם לא מגיעה לאורגזמה עם גברים, אלא רק מביאה את הגברים לאורגזמה ולהנאה, ורק אחרי כמה ימים ההנאה שלי היא שמחה נפשית מכך שנתתי שמחה מינית לגבר.
אבל, מול הנשים יש לנו צורך אמיתי בקשר אמיתי. מעולם לא דמיינתי שיש לי זוגיות עם גבר, אלא שיש לי זוגיות עם אישה. מאז ומתמיד היה לי צורך לישון בלילה מחובקת עם אישה רוב שעות היממה במגע של חיבוקים ושיפשופים (לא מיניים) בין גוף לגוף עם אותה אישה אבל כאשר שנינו מקבלות הנאה מגבר מידי יום שמגיע רק לצורך הזה בלבד.

נשים כמוני נכנסות לחשיבות פילוסופיות ופסיכולוגיות עמוקות.
ואז אני מגיעה לפסיכלוגית שאומרת לי לדמיין שהיא נותנת לי להיות בפרצוף של נער שחי כיום עם הנערות ואומרת לי להסתכל על נערות ולחזור לחוויה שהייתי בה כשהייתי בגיל 17
ואז היא שואלת אותי, אם היית נער חתיך שכל הבנות מתחילות איתו, ותדמייני את זה בחוויה שאת מכונית יוקרתית שהיא נער חתיך. וכל המכוניות האחרות הן נערות. תחזרי לחוויה שהיית בה כשאת בנית את ההערכה העצמית שלך. תנסי לחשוב האם הזהות שלך היתה משתנה אם כל המכוניות שמסביב היו נותנות לך מקום בכביש לנסוע חלק, וכל המכוניות היו אחריך. האם זה שונה ממצב שבו את תקועה בכביש ? 
תחשבי על זה בבית
בפגישה הבאה, אז עניתי

אם לנסוע באותו כביש שהייתי בו בנעורים לעבור נעורים מחדש, והפעם בגוף של זכר שהבנות מתחילות איתו.
היתה התלהבות שלא היתה בחוויה שלי, אבל לאורך זמן זה היה משנה לי את הזהות הנשית שלי ?
תשובה לא !
זה היה רק משלים חסרים שלא היו לי כנערה.

לצפיה ב-' החמיצו את גיל הנעורים כנשים'
החמיצו את גיל הנעורים כנשים
12/01/2017 | 10:35
39
 החחיצו את גיל הנעורים כנשים =  החמיצו את גיל הנעורים כנשים
לצפיה ב-'אבל למה לא לדמיין את עצמך כנערה? הרי זאת החוויה שחסרה לך'
אבל למה לא לדמיין את עצמך כנערה? הרי זאת החוויה שחסרה לך
12/01/2017 | 17:24
34
לא הבנתי
לצפיה ב-'שאלות בנוגע לניתוח עליון FTM'
שאלות בנוגע לניתוח עליון FTM
09/01/2017 | 21:13
1
47
היי חברים,
אשמח אם תוכלו לעזור לי ולתרום לי קצת מהידע שלכם בנושא - 
ברצוני לעבור ניתוח להסרת החזה הנשי שלי ולעצבו כחזה גברי. אינני מזדהה נכון לעכשיו כטרנס ואינני לוקח טסטוסטרון או מאובחן כסובל מדיספוריה מגדרית. ובכל זאת ארצה לעבור את הניתוח כי אני יודע שהוא נכון עבורי לאחר שחשבתי על כך המון זמן. עשיתי בירורים מול מנתחים שונים בכל מיני מדינות בעולם (ארה"ב, גרמניה, אנגליה ופורטוגל) בנוגע לביצוע ההליך בחו"ל אך הניתוח וכל מה שמסביב יקר מאד מאד, במיוחד כשאני לוקח בחשבון את זמן ההחלמה ואת העובדה שאצטרך לטוס לאחר הניתוח (דבר לא נעים כשלעצמו).
לאחר כל ההקדמה הזו, רציתי לשאול האם ישנם מנתחים בארץ שמבצעים ניתוחים כאלו והם רמתם טובה?
עוד דבר, במידה ואכן ישנם רופאים המבצעים ניתוחים מסוג זה, האם הם דורשים מכתב מפסיכיאטר שמעיד על כך שאני במהלך של תהליך לשינוי מין ונוטל הורמונים, או שאפשר לבצע את הניתוח גם ללא כל מכתב מאנדוקרינולוג/פסיכיאטר?

תודה לעוזרים,
יובל :)
לצפיה ב-'תשובה חלקית'
תשובה חלקית
12/01/2017 | 02:10
24
1. יש מספר מנתחים בארץ שעושים את הניתוח הנ"ל באופן פרטי, כניתוח פלסטי-קוסמטי ואין צורך במכתב מפסיכיאטר (כל עוד מתרשמים ממך שהינך בדעה צלולה ומסוגל לחתום על טופסי ההסכמה לפני הליך רפואי).

2. לא שמעתי על אפשרות לעשות ניתוח עליון דרך הוועדה בתה"ש (ז"א, על חשבון משרד הבריאות) בלי נטילת הורמונים.
לצפיה ב-'בקשה להתאמת צבעי מוצרי איפור לפי עור הפנים שלי'
בקשה להתאמת צבעי מוצרי איפור לפי עור הפנים שלי
10/01/2017 | 19:12
34
בזמנו במרכז הגאה היתה הדרכה באיפור

דיברתי עם ישראלה, ואמרה שלא היה ביקוש לקורס איפור

מי תוכל להדריך אותי ולהתאים לי לפי צבע עור הפנים מוצרי איפור ?
אני מאיזור המרכז, אודה למי שתעזור לי לבחור צבעים למוצרי איפור לפי עור הפנים שלי, ולצורך כך תיקבע איתי פגישה במרכז הגאה בתל אביב.
ayaono@walla.co.il צרו איתי קשר

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו