לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טרנסג'נדרס וחברים

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחברימות. הפורום הזה עוסק בנושא הטרנסג´נדרס למיניהם, החל בטרנסיות וטרנסים שעברו/יעברו ניתוח, דרך קרוס דרסרס וכלה בג´נדרקווירים שמסרבים להגדרת מין. מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.

הפורום פתוח לכל מי שעובר תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, ביטוי מגדרי, לחברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גובה, משקל, שיער או ניסיון.
חלק מחברי הפורום היותר וותיקים מכירים גם מחוץ לדפי הפורום הוירטואליים, ולפעמים משתמשים לעתים בפניות אישיות, בדיחות פנימיות והומור עצמי, אך אין זה אומר שמדובר בחבורה סגורה. כל משתתף חדש מתקבל בברכה! כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:
~בלי מודעות "היכרויות" על גבי הפורום. לפורום יש לוח מודעות היכרות שנועד למטרה זו.
~בלי מודעות לשירותי סקס וכדומה.
~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אתם לא מסכימים עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי יחס מזלזל לשום ענף של הקהילה, או בעצם, בלי יחס מזלזל כלפי אף אחד.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדר צ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אני מצפה מכולם להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
~כל חוקי תפוז כמובן חלים גם פה. ההנהלה אינה אחראית לתוכן הודעותיהם של הגולשים.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר 'לתת מרשם' דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.

(אלונה) יו איפה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טרנסג'נדרס וחברים

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחברימות. הפורום הזה עוסק בנושא הטרנסג´נדרס למיניהם, החל בטרנסיות וטרנסים שעברו/יעברו ניתוח, דרך קרוס דרסרס וכלה בג´נדרקווירים שמסרבים להגדרת מין. מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.

הפורום פתוח לכל מי שעובר תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, ביטוי מגדרי, לחברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גובה, משקל, שיער או ניסיון.
חלק מחברי הפורום היותר וותיקים מכירים גם מחוץ לדפי הפורום הוירטואליים, ולפעמים משתמשים לעתים בפניות אישיות, בדיחות פנימיות והומור עצמי, אך אין זה אומר שמדובר בחבורה סגורה. כל משתתף חדש מתקבל בברכה! כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:
~בלי מודעות "היכרויות" על גבי הפורום. לפורום יש לוח מודעות היכרות שנועד למטרה זו.
~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אתם לא מסכימים עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדר צ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אני מצפה מכולם להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר 'לתת מרשם' דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.

(אלונה) יו איפה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכות הבאות, ברוכים הבאים :) בקרו גם בקישורים, לוח הכרויות  של הפורום, במאמרי הפורום למידע ומדריכים שונים, במילון המונחים, ועוד
כולן וכולם Welcome

המלצות לקישורים מעניינים, בלוגים בתפוז ומחוץ לו, אתרים, פורומים ועוד למען הוספתם לקישורי הפורום, למאמרים ועוד יתקבלו בברכה על גבי הפורום או במסרים אישיים.

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחבריםות וזה לא משנה איך אתם מגדירים את עצמכם: טרנס* או סיסג'נדר, FtM, MtF, קרוס, ג'נדרקוויר או gender-fluid או כל הגדרה אחרת ששכחנו או לא הכרנו.  מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.
הפורום פתוח לכולנו - מי שעובר/ת תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, בעלי ביטוי מגדרי מגוון, חברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדלים (;
כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:

~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אין הסכמה עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדרי הצ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אנו נצפה מכולםן להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר "לתת מרשם" דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.
המשך >>

לצפיה ב-'הודעה מנציגת הציבור הטרנסג'נדרי בועדה לשינוי מין בתל השומר'
הודעה מנציגת הציבור הטרנסג'נדרי בועדה לשינוי מין בתל השומר
28/11/2016 | 17:42
2
168
קול קורא לכל מי שסיימו שנה במעקב של הועדה להשמה מגדרית בתל השומר, סיימו את כל סבב הרופאים ולא קיבלו זימון לועדה המסכמת.

נינה הלוי נציגת הציבור הטרנסג'נדרי בועדה:
חברותים, במסגרת ניעור רציני שמשרד הבריאות חטף בישיבת הוועדה לביקורת המדינה לפני שבוע, הוועדה הארצית לניתוחי השמה מגדרית חויבה להתכנס בדצמבר, ככל הנראה סביב ה20/12, לא סופי.
זיוה המזכירה ואני מנסות לזמן אליה את כל מי שנמצאות שנה בוועדה וכבר סיימו את כל סבב הרופאים, להלן תזכורת:
1. פסיכולוגית
2. פלסטיקאי
3. אורולוג
4. אנדוקרינולוגית
5. פסיכיאטרית
6. גניקולוגית

מי שסיימו את כל המסלול הזה מתבקשיםות לפנות לזיוה המזכירה ולבקש זימון לישיבה הקרובה של הוועדה, 
ziva.margalit@sheba.health.gov.il 03-5302677
אפשר לפנות גם אלי לשאלות/בעיות/ספקות ואנסה לסייע,
vaada.gila@gmail.co
להתראות,
נינה

מידע ופרטי קשר מעודכנים על הועדה להשמה מגדרית (שינוי מין) בתל השומר עם חזרתה לעבודה אחרי תקופה לא קצרה:
https://www.facebook.com/ProjectGilaTrans/photos/a...
לצפיה ב-'סיימתי את כל הרופאים'
סיימתי את כל הרופאים
30/11/2016 | 14:35
1
81
ולא קיבלתי הזמנה לועדה המסכמת

ורציתי לשאול מה היתרונות של הועדה המסכמת ? מה נותנת הועדה המסכמת ?
למה חשוב לקבל הזמנה לועדה המסכמת ?
לצפיה ב-'שלום דנה. מדובר על הועדה שנותנת את האישור לניתוח עצמו'
שלום דנה. מדובר על הועדה שנותנת את האישור לניתוח עצמו
30/11/2016 | 23:27
74
כל מהות הועדה מתרכזת לישיבה המסכמת הזאת ולאישור שיינתן בעקבותיה לביצוע ניתוח לשינוי איבר המין.

אם התחלת את התהליך של הועדה במטרה להגיע לניתוח התחתון בארץ (ומתוך זה שהניתוח ימומן על ידי קופת החולים) אז זה השלב האחרון לפני שיהיה לך תאריך לניתוח.

לצפיה ב-'18.1 - ערב עיון: שירות לאומי וצבאי לקהילה הטרנסית '
18.1 - ערב עיון: שירות לאומי וצבאי לקהילה הטרנסית
02/01/2017 | 16:58
12
לצפיה ב-'תכלס! ג'נדר, קבוצת אקטיביזם חדשה בקהילת הטרנס*!'
תכלס! ג'נדר, קבוצת אקטיביזם חדשה בקהילת הטרנס*!
04/01/2017 | 21:11
41
מפגש החשיפה של תכלס! ג'נדר, קבוצת אקטיביזם בקהילת הטרנס*, ייערך ביום חמישי ה26/1 בשעה 18:00.

במפגש תוצג הקבוצה ותערך שיחה עם דניאל מריומה מרום, אקטיביסט שמנהל כיום יחד עם בן זוגו יונתן מרטון מרום מאבק בבג"ץ מול משרד הפנים.

להרשמה לקבוצה:
לצפיה ב-'האם גם אתן לא יוצאות מהבית בגלל אותה סיבה זהה לסיבה שלי?'
האם גם אתן לא יוצאות מהבית בגלל אותה סיבה זהה לסיבה שלי?
16/01/2017 | 22:00
1
17
הרבה מהאנשים שפונים אלי מלשון נקבה, אז אני לא יודעת אם הם עושים את זה מתוך נימוס או שהם יודעים שאני אישה שנולדה כזכר או שהם מאמינים שאני אישה רגילה (כזו שנולדה כנקבה), והשאלות האלה מעסיקות אותי מאוד מאוד מאוד.

לגבי הבנים שפונים אלי בלשון נקבה אז אני מרגישה שהם מאמינים שאני אישה שנולדה אישה.
אבל לגבי הבנות שפונות אלי בלשון נקבה, הן מעוררות בי את השאלות שאני שואלת את עצמי, וכל השאלות האלה מתעוררות כמובן בגלל רגישות גבוהה שיש לי להערכה העצמית שלי ולרגישות הגבוהה של ההערכה העצמית שלי יש סיבה אובייקטיבית והיא השינוי שעברתי בניתוחים מזכר לנקבה.
אחרי כל פניה של אלי בלשון נקבה אז כל התהיות שמתעוררות אצלי בלב גורמות לי להסחת דעת גדולה באותם רגעים שאני מסוגלת להיתקל בעמוד חשמל מרוב המאמץ המחשבתי הגדול שהשאלות הפנימיות מעוררות בי. השאלות האלה הן השאלות שאני שואלת את עצמי:
1. האם אני יפה מספיק שהיא לא שמה לב שלא עברתי שום ניתוחים ? האם אני יפה מספיק שהיא מאמינה שנולדתי כנקבה ?
2. האם אני לא מספיק יפה, ורק בגלל הלבוש הנשי אז היא מבינה שאני עברתי שינוי מין ורק מתוך נימוס היא פנתה אלי בלשון נקבה ?

זה פוגם אצלי בכל ההערכה העצמית ובבטחון העצמי שלי וגורם לי להסחות דעת מרובות שאני כבר לא יוצאת בכלל מהבית.
הרי יש לזה משמעות גדולה מאוד לתשובות - כי אם האישה פנתה אלי בלשון נקבה רק בגלל שלבשתי לבוש נשי אז היא מזהה אותי כגבר שמחופש לאישה, ואז כל הניתוחים שעשיתי וכל ההשקעה העצמית שעשיתי לא שווים כי אני לא שווה כבת אדם. אני נראית בעיניה כסתם גבר שמחופש לאישה, וזה משגע אותי שחושבים עלי ככה.
זה גם משגע אותי לחשוב שאני מתמודדת לבד עם כל האישו הזה.
אשמח לדעת שאני לא לבד לפחות.

לצפיה ב-'אני לא מבין איך יש לך זמן לנשום מרוב החרדות שלך '
אני לא מבין איך יש לך זמן לנשום מרוב החרדות שלך
16/01/2017 | 22:50
10
ממש לא בקטע של להשחיר, אבל
למה את לא פונה לטיפול?
זה לא איכות חיים, מה שאת מתארת. כואב הלב (והראש) מלדמיין את זה.

ואני אפילו לא מדבר על פסיכיאטר ב-600 ש"ח לפגישה,
אלא בקטנה, פסיכולוג או קואוצ'רית + כדורי ציפרמיל\ציפרלקס מרופא משפחה.

בשביל מה היה שווה להשקיע בכל הטיפולים והניתוחים שעברת אם את לא שלמה עם עצמך ולא מצליחה לצאת מהבית?
תשקיעי בעצמך עוד טיפה, רק הפעם בראש ובנפש ולא בגוף.
מגיע לך לאהוב את עצמך ולא לפקפק בעצמך על כל צעד.
מגיע לך להיות שלווה.
לצפיה ב-'שיתוף מספת הטיפולים של פסיכואנליטית'
שיתוף מספת הטיפולים של פסיכואנליטית
12/01/2017 | 10:33
2
27
רבות מאיתנו החחיצו את גיל הנעורים כנשים (כי חשבנו שאנחנו גברים בגלל המראה המטעה שהיה לנו).
נמשכו מינית לגבריות המינית של גברים (בתפקיד נשי = לספק את הגברים מינית), וכמו שאצלי זה מאוד מודגש שאני לעולם לא מגיעה לאורגזמה עם גברים, אלא רק מביאה את הגברים לאורגזמה ולהנאה, ורק אחרי כמה ימים ההנאה שלי היא שמחה נפשית מכך שנתתי שמחה מינית לגבר.
אבל, מול הנשים יש לנו צורך אמיתי בקשר אמיתי. מעולם לא דמיינתי שיש לי זוגיות עם גבר, אלא שיש לי זוגיות עם אישה. מאז ומתמיד היה לי צורך לישון בלילה מחובקת עם אישה רוב שעות היממה במגע של חיבוקים ושיפשופים (לא מיניים) בין גוף לגוף עם אותה אישה אבל כאשר שנינו מקבלות הנאה מגבר מידי יום שמגיע רק לצורך הזה בלבד.

נשים כמוני נכנסות לחשיבות פילוסופיות ופסיכולוגיות עמוקות.
ואז אני מגיעה לפסיכלוגית שאומרת לי לדמיין שהיא נותנת לי להיות בפרצוף של נער שחי כיום עם הנערות ואומרת לי להסתכל על נערות ולחזור לחוויה שהייתי בה כשהייתי בגיל 17
ואז היא שואלת אותי, אם היית נער חתיך שכל הבנות מתחילות איתו, ותדמייני את זה בחוויה שאת מכונית יוקרתית שהיא נער חתיך. וכל המכוניות האחרות הן נערות. תחזרי לחוויה שהיית בה כשאת בנית את ההערכה העצמית שלך. תנסי לחשוב האם הזהות שלך היתה משתנה אם כל המכוניות שמסביב היו נותנות לך מקום בכביש לנסוע חלק, וכל המכוניות היו אחריך. האם זה שונה ממצב שבו את תקועה בכביש ? 
תחשבי על זה בבית
בפגישה הבאה, אז עניתי

אם לנסוע באותו כביש שהייתי בו בנעורים לעבור נעורים מחדש, והפעם בגוף של זכר שהבנות מתחילות איתו.
היתה התלהבות שלא היתה בחוויה שלי, אבל לאורך זמן זה היה משנה לי את הזהות הנשית שלי ?
תשובה לא !
זה היה רק משלים חסרים שלא היו לי כנערה.

לצפיה ב-' החמיצו את גיל הנעורים כנשים'
החמיצו את גיל הנעורים כנשים
12/01/2017 | 10:35
21
 החחיצו את גיל הנעורים כנשים =  החמיצו את גיל הנעורים כנשים
לצפיה ב-'אבל למה לא לדמיין את עצמך כנערה? הרי זאת החוויה שחסרה לך'
אבל למה לא לדמיין את עצמך כנערה? הרי זאת החוויה שחסרה לך
12/01/2017 | 17:24
18
לא הבנתי
לצפיה ב-'שאלות בנוגע לניתוח עליון FTM'
שאלות בנוגע לניתוח עליון FTM
09/01/2017 | 21:13
1
23
היי חברים,
אשמח אם תוכלו לעזור לי ולתרום לי קצת מהידע שלכם בנושא - 
ברצוני לעבור ניתוח להסרת החזה הנשי שלי ולעצבו כחזה גברי. אינני מזדהה נכון לעכשיו כטרנס ואינני לוקח טסטוסטרון או מאובחן כסובל מדיספוריה מגדרית. ובכל זאת ארצה לעבור את הניתוח כי אני יודע שהוא נכון עבורי לאחר שחשבתי על כך המון זמן. עשיתי בירורים מול מנתחים שונים בכל מיני מדינות בעולם (ארה"ב, גרמניה, אנגליה ופורטוגל) בנוגע לביצוע ההליך בחו"ל אך הניתוח וכל מה שמסביב יקר מאד מאד, במיוחד כשאני לוקח בחשבון את זמן ההחלמה ואת העובדה שאצטרך לטוס לאחר הניתוח (דבר לא נעים כשלעצמו).
לאחר כל ההקדמה הזו, רציתי לשאול האם ישנם מנתחים בארץ שמבצעים ניתוחים כאלו והם רמתם טובה?
עוד דבר, במידה ואכן ישנם רופאים המבצעים ניתוחים מסוג זה, האם הם דורשים מכתב מפסיכיאטר שמעיד על כך שאני במהלך של תהליך לשינוי מין ונוטל הורמונים, או שאפשר לבצע את הניתוח גם ללא כל מכתב מאנדוקרינולוג/פסיכיאטר?

תודה לעוזרים,
יובל :)
לצפיה ב-'תשובה חלקית'
תשובה חלקית
12/01/2017 | 02:10
13
1. יש מספר מנתחים בארץ שעושים את הניתוח הנ"ל באופן פרטי, כניתוח פלסטי-קוסמטי ואין צורך במכתב מפסיכיאטר (כל עוד מתרשמים ממך שהינך בדעה צלולה ומסוגל לחתום על טופסי ההסכמה לפני הליך רפואי).

2. לא שמעתי על אפשרות לעשות ניתוח עליון דרך הוועדה בתה"ש (ז"א, על חשבון משרד הבריאות) בלי נטילת הורמונים.
לצפיה ב-'בקשה להתאמת צבעי מוצרי איפור לפי עור הפנים שלי'
בקשה להתאמת צבעי מוצרי איפור לפי עור הפנים שלי
10/01/2017 | 19:12
20
בזמנו במרכז הגאה היתה הדרכה באיפור

דיברתי עם ישראלה, ואמרה שלא היה ביקוש לקורס איפור

מי תוכל להדריך אותי ולהתאים לי לפי צבע עור הפנים מוצרי איפור ?
אני מאיזור המרכז, אודה למי שתעזור לי לבחור צבעים למוצרי איפור לפי עור הפנים שלי, ולצורך כך תיקבע איתי פגישה במרכז הגאה בתל אביב.
ayaono@walla.co.il צרו איתי קשר
לצפיה ב-'ההבדל בין מדבקות לג'ל 'אסטרוג'ל''
ההבדל בין מדבקות לג'ל 'אסטרוג'ל'
09/01/2017 | 03:37
24
האם למישהי ידוע או יש ניסיון במה יעיל יותר? או שזה זהה? מדבקות או ג'ל? רשמו לי אסטרוג'ל. אשמח מאוד לדעת. תודה. איימי
לצפיה ב-'קורה גם לכן שמתחשק לכן שבחורה סיסג'נדרית תהפוך אותכן ל cuck?'
קורה גם לכן שמתחשק לכן שבחורה סיסג'נדרית תהפוך אותכן ל cuck?
09/01/2017 | 00:33
3
46
אני נראית נהדר, אומרים לי שאני כוסית ואנשים (גברים) באמת מתאהבים בי וזה ברור לי שכל זה בזכות הניתוחים.
אבל, לפעמים כשאני רואה בפייסבוק תמונה של בחורה שאיננה כמוני שנולדה כזכר, אלא נולדה כנקבה, והיא רזה כמוני, עם חולצת בטן ונמוכה, ויש לידה גבר שרירי, באיזשהו מקום פתאום מתחשק לי שהיא תהפוך אותי ל cuckold שהיא תאנוס אותי לרדת לה ולרדת לגבר שהיא חושקת בו.
לפעמים זה קורה גם לכן (אני מתכוונת למנותחות כמוני) ?
אמנם עברתי את השינוי אבל יש בי נטיה חזקה למזוכיזם. הפסיכולוגית אמרה לי פעם שהמזוכיזם הוא תכונה נשית, ואצלי זה בולט.

לצפיה ב-'אהבתי את זה שהשתמשת במילה cuckold, אפילו שבאופן שגוי'
אהבתי את זה שהשתמשת במילה cuckold, אפילו שבאופן שגוי
12/01/2017 | 02:12
1
15
לצפיה ב-' זאת מילה של זקנים(ארכאית) שעכשיו נפוצה בפורנו '
זאת מילה של זקנים(ארכאית) שעכשיו נפוצה בפורנו
12/01/2017 | 17:20
11
לצפיה ב-'הפסיכלוגית שלך טעתה. מזוכיזם אינו תכונה נשית (או גברית), '
הפסיכלוגית שלך טעתה. מזוכיזם אינו תכונה נשית (או גברית),
12/01/2017 | 02:17
17
לפחות לא לפי שום מחקר שבדק את ההתפלגות של סאדו-מזוכיזם בין גברים\נשים.
לצפיה ב-'איך לגרום לכל השכבה לפנות אלי בלשון נקבה?'
איך לגרום לכל השכבה לפנות אלי בלשון נקבה?
06/01/2017 | 13:56
6
53
היי,
זאת אני מההודעה הקודמת שעשתה שינוי מין מול כל התיכון.
יש עדכון: לאחרונה ה"שמועות" שהיו עלי הפכו לרשמיות - כולם יודעים שעשיתי שינוי מין. זה כבר לא סוד, אז אני כבר לא בארון. אבל העניין הוא שכולם ממשיכים לפנות אלי בלשון זכר וזה כבר נהיה מגוחך! אני נראית 100% נקבה, עשיתי את כל התהליך, ותלמידים בשכבות נמוכות יותר או מורים שלא מכירים אותי פונים אלי בלשון נקבה רגיל, ואז לפעמים יוצא שמישהו מהשכבה עובר ופונה אלי לפתע בלשון זכר ואנשים ממש בשוק מזה...

אז מה אני יכולה לעשות כדי לגרום לשכבה שלמה לפנות אלי בנקבה? אני כבר מדברת אפילו בלשון נקבה, אבל מתעלמים מזה וממשיכים לפנות בזכר...
מה בדיוק אני צריכה לעשות? להתחנן בפניהם? כי אני ממש לא הולכת להשפיל את עצמי ולהתחנן.
אם כל המורים יתחילו לפנות אליי בנקבה, אתם חושבים שהתלמידים יקחו מהם דוגמה ויפנו בנקבה גם הם?
אני רואה שמתי שאנשים מהשכבה מנסים לפנות בנקבה הם ממש מתקשים ותמיד מתערבב להם, וזה ממש מביך ומשפיל :(
איך לעזאזל אני יכולה לסיים עם זה אחת ולתמיד וכמה זמן זה בערך ייקח?
יש מישהי שעברה את זה ועשתה את זה מול כל השכבה?
אני ממש זקוקה לעזרה
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
08/01/2017 | 11:26
5
29
האם ביקשת במפורש שייפנו אליך בלשון את? אם לא, אני מציעה לבקש. בכל אופן, תמיד אפשר לתקן בעדינות ולהסביר אם יש צורך. זה תהליך שלוקח זמן, אבל בדרך כלל אנשים מתרגלים בסופו של דבר.
בנוסף, לגבי הצוות - אפשר לפנות לתחום להט"ב בשפ"ח (שירות פסיכולוגי חינוכי של משרד החינוך), שמלווים צוותים חינוכיים בבתי ספר בנושאי נוער להט"בי. אפשר לפנות אליהם במיילים shinetal_g@mail.tel-aviv.gov.il או himelfarb_i@mail.tel-aviv.gov.il
לצפיה ב-'אני לא הולכת להתחנן בשביל זה'
אני לא הולכת להתחנן בשביל זה
08/01/2017 | 16:15
4
29
זה ממש משפיל... 
אבל אני עוברת 100% כאישה סיס וזה ממש מגוחך שהשכבה שלי עדיין פונה אלי בזכר. אין דרך אחרת לשנות את זה? 
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
08/01/2017 | 16:54
20
ברור, אבל לתקן לא אומר להתחנן. אפשר לתקן בצורה אסרטיבית (אבל לא תקיפה כמובן), ואם צריך להסביר למה פנייה נכונה חשובה.
לצפיה ב-'הם מכירים אותך כזכר וקשה להם לעכל את השינוי'
הם מכירים אותך כזכר וקשה להם לעכל את השינוי
08/01/2017 | 20:55
2
27
תגידי להם פעם אחת, בצורה רגועה (אם יש לכם קבוצה בפייסבוק או בוואטסאפ את יכולה להגיד לכולם יחד) שאת בחורה ואת מבקשת שיפנו אלייך בלשון נקבה, וזהו. מרגע זה, אם פונים אלייך בזכר - אל תעני, כאילו לא דיברו איתך בכלל. בסופו של דבר הם יתרגלו.
לצפיה ב-'יש דרך שאני יכולה להיעזר בבית הספר?'
יש דרך שאני יכולה להיעזר בבית הספר?
13/01/2017 | 23:03
1
8
שיבוא לקראתי ואיכשהו יצליח לגרום לכל העניין הזה להצליח? 
אני לא מתכוונת לעבור אחד אחד ולהתחנן שיפנו אלי בלשון נקבה
לצפיה ב-'דיברת עם המחנך/ת, עם היועץ/ת, עם רכז/ת השכבה?'
דיברת עם המחנך/ת, עם היועץ/ת, עם רכז/ת השכבה?
14/01/2017 | 18:23
6
פני אליהם, בקשי שיעלו את הנושא בשעת מחנך/שעת חברה (איך שקוראים לזה היום). יש כל כך הרבה תכנים על "קבלת האחר", סובלנות וכו', יש להם כאן הזדמנות לתרגל את זה באופן מעשי. הם יכולים אפילו ליזום שיחה שלך עם השכבה בה תספרי על התהליך שעברת ועל נקודת המבט שלך בתור אדם שגילה שנולד במין לא נכון. את יכולה להגדיל ראש, ולבוא אליהם ממש עם תוכנית להרצאות ופעילויות של איך להעביר את הנושא ליתר התלמידים ובכך להגביר מסרים של סובלנות וקבלה.לדעתי זה פי אלף יעזור להם מאשר משוואות ריבועיות.

ושוב אני חוזרת - לא אמרתי לעבור אחד אחד ובטח לא "להתחנן". אם יש קבוצה בפייסבוק ו/או בוואטסאפ - תבהירי את הנושא פעם אחת, וזהו. אם מישהו פונה אלייך בזכר, תגידי לו בחיוך: "אני בת", ומכאן ואילך אל תעני עד שיפנה אלייך בנקבה.
לצפיה ב-'Live free or die.'
Live free or die.
06/01/2017 | 03:17
39
שלום לכולן, שמחה לשתף ולעודד אחרים ללכת עם הלב ולהיות תמיד מי שהן באמת ללא מסכות ועם אהבה עצמית וביטחון עצמי. אני קרוב לשנה בטיפול הורמ' זכר- לנקבה, יש לי מקום עבודה נהדר ואנשים (רובם המוחלט) מקבלים, מעריכים ואף מעריצים את האומץ והכנות להיות מי שאת/ה. גם מבחינה כלכלית השד לא נורא ( הורמ' דרך דר' גלית ארטום ב'מכבי'), לייזר בcare, לגבי ניתוח תחתון חוסכים קצת כל חודש. מי שרוצה להתייעץ, לשאול להתלבט, אשמח לנסות לסייע ofer60719@gmail.com

לצפיה ב-'כיצד לבחור שם נשי'
כיצד לבחור שם נשי
02/01/2017 | 18:29
2
48
אני מתכנן ליהות טרנס ורציתי לדעת כיצד לבחור שם מכיוון שיש מגוון כלכך רחב רציתי לדעת כיצד ניתן לדעת שזה באמת השם הנכון שמתאים לך?
לצפיה ב-'למה לא לבחור שם שאת אוהבת? או,'
למה לא לבחור שם שאת אוהבת? או,
02/01/2017 | 22:54
29
אם את פתוחה עם המשפחה שלך וקרובה אליהם,
אפשר לבקש מההורים לתת לך שם חדש. קראתי על טרנס* בארה"ב שעשו את זה    

אין פה "נכון" ו-"לא נכון"...
לצפיה ב-'היי'
היי
03/01/2017 | 08:40
41
יש מצב שאתה יכול לעזור לי בזה?

http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/496/18152726...
לצפיה ב-'ההבדל בין ג'ל/מדבקות לבין כדורים. עזרה בבקשה!!'
ההבדל בין ג'ל/מדבקות לבין כדורים. עזרה בבקשה!!
02/01/2017 | 23:33
24
אשמח לתשובה בבקשה, אם יש פה מישהי עם ניסיון במדבקות, בג'ל וגם בכדורים, מה יותר יעיל? האם יתכן שכדורים יעילים/חזקים יותר? או משפיעים יותר? מעבר למעבר בכבד שאני יודעת... ועוד שאלה: עד כמה ההורמונים (כדורים/ג'ל/מדבקות) יעילים ללא חוסם טסטוסטרון בנוסף. תודה רבה
לצפיה ב-' דןוג - אקטיביסטית ונפש טובה - יהיה זכרך ברוך '
דןוג - אקטיביסטית ונפש טובה - יהיה זכרך ברוך
27/12/2016 | 17:10
1
43
לצפיה ב-'קווי סיוע - יש עם מי לדבר:'
קווי סיוע - יש עם מי לדבר:
27/12/2016 | 17:11
26
101 - מד"א | 106 מוקד עירוני - לבקש פקידת סעד טלפונית | 1201 ער"ן - עזרה ראשונה נפשית

03-6205591 - האגודה להט"ב: יש עם מי לדבר ("הקו הלבן" לשעבר) - ימים א'-ה' 19:30 עד 22:30 (אפשר גם בצ'אט באתר האגודה)

sahar.org.il - סה"ר - סיוע והקשבה ברשת.

עבור בני/בנות נוער: IGY - ארגון נוער גאה - איגי זמינים 24/7 בפורום טרנס ומגדר באתר איגי - http://bit.ly/ForumTransIGY וכן באמצעות שיחות דיסקרטיות בוואסטפ בין השעות 19:00-21:00 במספרים: 055-9830275 או 055-9830264

לצפיה ב-'מכירות את התופעה הזאת ?'
מכירות את התופעה הזאת ?
28/12/2016 | 12:05
7
77

מאז שעשיתי את הניתוחים אני מאושרת יותר.

אבל ישנן תופעות שלא היו לי, למשל בגלל  שאני חווה גברים רבים שמתחילים איתי, ומביניהם אני אוהבת את אלה שמתקרבים אלי אבל עושים את זה לא בגלוי.
ישנו רגע שאני נמאס לי ואז אני רוצה לברוח כי זה מעיק
אבל, הדבר שאני אוהבת בזה הוא לגלות שאני מושכת בעיני חלק מהגברים, ולגלות עד כמה משיכה מינית מובילה את הגברים שנמשכים אלי להתאהב בי.

ישנן המון סיטואציות שאני נותנת לעצמי לבוא עם גבר שמושך אותי לפינה שהוא רוצה אותי, אבל תמיד יש לי פחד שיגלה שאני טרנסית.
באותם רגעים אני רוצה לתת לו מין אוראלי כדי שבזה המשיכה תסתכם ואז ארגיש שהוא קיבל מימוש של הרצון שלו ממני ושאני קיבלתי מחמאה.
אבל, כשאני מסיימת פתאום אני רואה את הגבר מנשק אותי, תופס לי את הפה ומנשק אותי. אני לא אוהבת את זה ואז אני בורחת
אבל, אחר כך אני מרגישה טוב בשבילו שהוא קיבל מה שרצה
אבל בבית, כשאני מסתכלת על אנשים שאני מכירה ואני גולשת פסיבית בפרופילים של נשים מהמשפחה שלי שניתקו איתי קשר בגלל שהתביישו בי אז אני מרגישה תופעה כזו שרציתי לשאול לגביה.
מדובר בנשים מהשמפחה שלא שמרו איתי בקשר וברור לי שהן מתביישות בי.
לפני כמה שנים בכיתי המון בגלל שמישהי לא אמרה לי שלום ברחוב (אני אמרתי לה והיא סובבה את הראש) ולא שמרה איתי בקשר
אבל, כבר 4 שנים כל פעם שאני רואה אותה אז אני כבר לא יוזמת אמירת שלום, וזה עובר כך.
אני נפגעתי ממנה
הקטע הוא שישנן נשים שאני גם לא מכירה בכלל, אבל מרגישה שהן לא אוהבות נשים כמוני טרנסית בגלל הדחף המיני שלהן לגברים ואני נפגעת מנשים כאלה ושונאת אותן מראש גם מבלי שאני מכירה אותן בכלל.

התופעה היא שלגבי נשים כאלה, כל פעם שאני מסתכלת עליהן בפרופיל שלהן בפייסבוק אז אני תמיד מוצאת את עצמי אומרת "הגברים תמיד מוצאים מישהי להתאהב בה, בסוף הם יימצאו גם את הרעה הזאת והמכוערת הזאת להתחתן איתה. אם הייתי גבר מעולם לא הייתי נמשך לרעה הזאת כי אין ביננו כימיה וזה מוזר לי שיש גברים שיש להם כימיה עם כזאת ושיש בנות שמסכימות להיות חברות שלהן ושיש לרעה מרושעת כזאת כימיה עם אנשים בכלל (גברים ונשים). אני נפגעת ויש לי לב טוב, אבל גברים תמיד ימצאו להתאהב גם ברעות".

זו תופעה שאני מוצאת את עצמי חושבת הרבה על איך זה שגברים מוצאים אפילו את אלה שאין לי כימיה איתן (לא כאישה ולא כנקבה) ושלא נראה לי שהגיוני שלאחרים (שלאישה אחרת ושלגברים) יהיה את הרצון ליצור איתן כימיה כלשהי, ואז אני מאוכזבת מעולם הגברים שיש מביניהם  את האחד שבסוף התחתן והתחבר עם אותה אחת.
האם אתן מכירות את הסיטואציה הזאת ?  חוויתן את התופעה הזאת ?
לצפיה ב-'תגידי, כתבת את ההודעה הקודמת תחת שם tamar ?'
תגידי, כתבת את ההודעה הקודמת תחת שם tamar ?
28/12/2016 | 21:37
4
34
כי סגנון הכתיבה שלכן והאובססיביות שלכן ממש דומות
לצפיה ב-'לא כתבתי בפורום הזה'
לא כתבתי בפורום הזה
29/12/2016 | 13:30
3
38
זו הפעם הראשונה שאני כותבת.
אבל מהתרשמות ראשונית, על סמך התגובה שלך פתאום אני מתחילה להבין למה ואיך כולם נטשו את הפורום הנטוש הזה 
לצפיה ב-'לכל סיר יש מכסה'
לכל סיר יש מכסה
01/01/2017 | 13:06
1
34
אני מניחה... 
בכל מקרה מה שחשוב זה שתתמקדי במי שאוהב אותך ורוצה אותך, ולא נשים שאת שונאת. 
ומה שכתבת לגבי גברים שרוצים אותך די כאב לי - אולי תנסי להפתח אליהם יותר ולנסות להגיע לקצת יותר ממין? אני שמחה בשבילך שהניתוחים שיפרו את איכות החיים שלך... איזה ניתוחים עשית?
לצפיה ב-' בדיוק.'
בדיוק.
01/01/2017 | 22:14
11
לצפיה ב-'א\נשימות באים לפורום כדי להנות מאנונימיות, בעיקר'
א\נשימות באים לפורום כדי להנות מאנונימיות, בעיקר
02/01/2017 | 22:02
20
כשיש דברים על הלב שרוצים לפרוק ואי-אפשר, כי בפייסוש הכל תחת השם האמיתי שלך...
לצפיה ב-'מה לדעתך התכונות הטובות שלך, החשובות לגבר המיועד לך ? '
מה לדעתך התכונות הטובות שלך, החשובות לגבר המיועד לך ?
05/01/2017 | 10:04
1
19
טלי שלום

גברים מחפשים אשה למטרות שונות: בילוי מיני, בילוי חברתי, בילוי אינטלקטואלי, שותפות עיסקית, ועוד ועוד.  אשה המבוקשת למטרות בילוי מיני בדרך כלל איננה מבוקשת כבת זוג אלא כ"מצרך רגעי".
קשר המוליך לזוגיות בריאה ויציבה, שרבות מאד מבקשות להשיג (נשים בכלל, נשים שנולדו במין זכר במיוחד) חייב להתבסס על משיכה למכלול התכונות: אופי, חוכמה, יופי, יציבות וגם אי-תלות כלכלית. המשיכה המינית היא תוספת נהדרת, אבל איננה המפתח להצלחה. ככל שבן הזוג הנחשק קרוב אלייך במכלול תכונותיו, בגדול, כך רב הסיכוי לחיבור בריא ויציב. ככל שהפער גדול יותר - גדול הסיכוי לפירוק הקשר.

הכי חשוב: כל הנ"ל נכון לכל אשה החפצה בגבר/אשה לזוגיות, ללא כל קשר ל"טרנסיות". היום את אשה רגילה, והכללים "הרגילים" חלים עלייך.
בהצלחה

לצפיה ב-'אני אוהבת שגבר מחפיץ אותי אבל זה מצריך ממני להתאמץ ולהילחץ'
אני אוהבת שגבר מחפיץ אותי אבל זה מצריך ממני להתאמץ ולהילחץ
12/01/2017 | 10:53
16
אני מרגישה שחונקים כשאני נכנסת לכל סוג של יחסים
לא משנה אם גבר בקשר איתי או אישה
אבל, עם התמדה בכל סוג של יחסים עם גבר גורמת לי להרגיש חנוקה ופחדים כי אני מרגישה שמצפים ממני והציפיות מלחיצות אותי.
היו לי בחיי גברים שהגיעו אלי במיוחד שארד להם, וזה היה כל שבוע, לפעמים כל יום, וההתמדה ביחסים גרמה לי להילחץ מאוד כי כל פעם הייתי צריכה להתעסק מראש עם גילוח והסרת שיער, להסתדר וכל זה הוריד את החשק. נתתי הנאה רק לגבר מבלי שאני נהנתי.
הרגשתי שאני חנוקה עם גברים
גם כשזה לא סקס אני מרגישה שקשר עם גבר חונק אותי

אבל, כשגבר מעליב אותי ברחוב אז אני נעלבת מאוד
אבל לגבר אחר שנמשך אלי מינית אז אני מרגישה שהמשיכה שלו כלפיי מרככת את הרוע, כך שגם כשגבר רע לי אז ברגע שהוא רוצה אותי לסטוץ אז פתאום אני מרגישה שהוא מאפשר לי להרגיש נחת איתו, ריכוך של סבל מהסבל שהוא גורם לי כתוצאה מכך שהוא היה אכזר.
אני אוהבת את הגברים שנמשכים אלי מינית ושרוצים להחפיץ אותי כי אני מרגישה איתם נוח יותר
אבל, קשה לי מאוד להתמיד בקשרים כאלה כי הם מבוססים על מיניות ואני צריכה לכל הזמן להסתדר מראש ולהכין את עצמי גופנית לפגישה וזה יוצר לחץ גדול מסביב לכל פגישה, ולאורך זמן זה מתיש ומחניק.

לעומת זאת, קשר עם אישה שמקבלת אותי פחות מלחיץ אותי כי לאישה יש פחות ציפיות בקשר אלי. אם כבר יש לה ציפיות אז הן ציפיות כמו שיש לי מאישה וזה להתחבק 24 שעות ביממה בלי לשפוט אחת את השניה על המראה.
אבל לגבר יש ציפיות מאישה כי הוא רוצה להחפיץ אותה, ואני אוהבת שמחפיצים אותי אבל קשה לי להתמיד לאורך זמן ולכן קשר עם גבר מלחיץ אותי.

לעומת זאת, קשה עם אישה נוח יותר כי אפשר להתחבק 24 בשעות ביממה ואם צומח שיער אז היא אפילו שמחה מזה וזה לא גורם לה להרגיש לא נוח ולכן קשר איתה פחות מלחיץ אותי כי הוא לא מצריך הכנות מראש לכל פגישה כמו הסרות שיער.

לצפיה ב-'בילבול שגורם למצב חמור אחרי ניתוחים לשינוי מין מזכר לנקבה'
בילבול שגורם למצב חמור אחרי ניתוחים לשינוי מין מזכר לנקבה
26/12/2016 | 22:56
2
67
נראה לי שיש נושא שבו הפכתי למשוגעת יותר ויותר ככל שחולף הזמן
לפני כמה שנים עשיתי ניתוח לנישוי פנים והשלמתי את כל הפנים
עד לפני שנה הייתי רק לפעמים מתבלבלת לחשוב האם האישה שיושבת מולי באוטובוס היא אולי טרנסג'נדר כמוני או שהיא אישה, ובעוד הרבה סיטואציות
אחרי השלמת כל הפנים לאט לאט הבילבול לגבי אחרים הפך להיות מוגזם
רק מקודם ראיתי בטלויזיה או שזה נער או שזה נערה, ולא הבנתי אם זו טרנסג'נדר או לא
ככל שעבר הזמן, אז הבילבול שלי לגבי אחרים הפך לגדול יותר וככל שהבילבול התעצם אז כך זה מאוד מציק לי

היה מקרה שזה כל כך הציק לי שראיתי בחורה עם בחור ובאמת שלא הבנתי אם אלה שתי טרנסג'נדריות, אז התחלתי להבין שאחת מהם היא למעשה נער, אבל לגבי השניה לא הבנתי בכלל אז שאלתי באנגלית (הם מארצות הברית) "את נולדת אישה או גבר?" היא ענתה לי i am girl ולא האמנתי לה, וזה הטריף אותי שאני לא מאמינה לה ואז שוב שאלתי אותה והיא עונה לי שוב i am a girl 
ואז הבנתי שהיא באמת אישה, אבל בתוך הלב שלי יותר האמנתי שהיא אישה טרנסג'נדרית כמוני ששונאת ששואלים אותה שאלה כמו שאני שונאת ששואלים אותי וכמו שאני רוצה שיזהו אותי כאישה. ואז התחלתי להבין שאולי היא טרנסג'נדרית כמוני שלא רוצה שידעו שהיא נולדה כזכר וזו זכותה.
אבל, מצד שני אולי אני בכלל טועה לגמרי
בקיצור מאז הניתוחים התחלתי להיות מבולבלת מאוד בזיהוי נשים וכל אישה אני מדמיינת אותה כגבר שעשה ניתוח לשינוי מין (כמוני) ואז צפות בי מחשבות טורדניות שאולי אני טועה וזו באמת בחורה שנולדה בגוף של אישה. בקיצור התחלתי להפוך לחולנית לגבי העניינים האלה.
כתוצאה מכל המצב פיתחתי פחד (ואפילו סלידה) לכל אישה שמבלבלת אותי אם היא טרנסג'נדרית או נולדה בגוף של נקבה (סיסג'נדרית) כי במצב כזה אני מוטרפת מאוד וזה גורם י לסבל גדול מאוד ולכן אני לא אוהבת להיתקל בנשים שנולדו בגוף של אישה שגורמות לי לבילבול כזה לגבי המגדר שאליו הן נולדו.

הנשים היחידות שלא הופכות אותי לחולה הן נשים שמהמראה שלהן ברור מאליו שמדובר בנשים שנולדו בגוף של נקבה ושלא גורמות לי למחשבות טורדניות.

אני מבקשת לדעת האם הדבר הזה (אפשר אפילו לקרוא לזה מחלה) מוכר לכן אחרי ניתוח לשינוי מין מזכר לנקבה.
אם כן, אז האם ביררתן על המצב הזה - מה שם התופעה הזאת בשפה הפסיכולוגית המקצועית ? איך אפשר להתמודד עם זה ?
והאם ישנן קבוצות תמיכה שנותנות תמיכה לתופעה הזאת בדיוק של נשים טרנסג'נדריות כמוני שעברו שינוי מין והתחילו להתבלבל לגבי הזיהוי הנכון של נשים אחרות עד כדי כך שהבילבול הזה גרם להן למצב נפשי חמור.
לצפיה ב-'מצוקות מצריכות בירור עם פסיכולוג'
מצוקות מצריכות בירור עם פסיכולוג
27/12/2016 | 07:20
1
31
עם כל הכבוד לבאות/באי הפורום, מצוקות נפש צריכות להתברר עם פסיכולוג טוב. לעצם השאלה: מעבר מיגדרי בריא נעשה בשובה ונחת, כאשר הניתוחים מתחילים אך ורק לאחר השלמת הבירור העצמי מה אני רוצה להיות. בירור עצמי שכזה מצריך שנים לא מעטות, ויכול לקחת גם 5, 10 ואף 15 שנים. יש הפועלות/ים בעוצמה ובהחלטיות, ומשלימות/ים את כל הניתוחים הגופניים לפני שהסתיים הבירור הנפשי הפנימי. בינינו - למי יש כוח לסבול ?
אבל ... בדל הספק הזה מושלך החוצה: האם האחרות/ים הם אמיתיים/ות או לא ? פנקי את עצמך עם פסיכולוג טוב וחכם, שיחזק אצלך את בטחונך בהחלטתך, וכך - את בטחונך במיגדר הסובבים אותך. אדם חכם מטיל ספק בכל דבר שלא נתברר די הצורך, וזו כנראה "בעייתך". המוח מחפש תשובות, והוא צודק חפשי בזהירות עד שתמצאי פסיכולוג/ית נבון/ה די הצורך להתחבר לשיירי הספקות שלך, ולעזור לך לפתור את כתב החידה. את ראוייה לחיים מאושרים למרות תבונתך
בהצלחה

לצפיה ב-'מסכימה עם כל מילה, רק ש"פסיכולוג טוב" זה לא פינוק, זה חובה. '
מסכימה עם כל מילה, רק ש"פסיכולוג טוב" זה לא פינוק, זה חובה.
27/12/2016 | 16:55
26
במקרה של התופעה ש- tamar מתארת, אפילו מאד חובה...
לצפיה ב-'שאלה לגבי ההבדל בין אסטרוגן במדבקות או ג'ל לבין כדורים. '
שאלה לגבי ההבדל בין אסטרוגן במדבקות או ג'ל לבין כדורים.
26/12/2016 | 21:57
23
אני אשמח לדעת מבנות עם ניסיון בעניין...מה טוב או יעיל יותר ומה ההבדל בין הורמונים דרך מדבקות, ג'ל, לבין כדורים. בין אם מדובר ב'אסטרופם' או דברים אחרים. האם הכדורים חזקים יותר?? תודה רבה
לצפיה ב-'אסטרופם בג'ל ו'זולדקס' (חוסם טסטוסטרון) בזריקה'
אסטרופם בג'ל ו'זולדקס' (חוסם טסטוסטרון) בזריקה
25/12/2016 | 13:34
26
שלום לכן בנות. הייתי שמחה לקבל מידע ממישהי שהיה לה ניסיון בשילוב הבא של טיפול הורמונלי (שהומלץ לי ע" האנדוקרינולוגית):
אסטרופם בג'ל  (יומיומי) ו'זולדקס' (חוסם טסטוסטרון) בזריקה כל 3 חודשים.
אשמח. תודה. איימי
לצפיה ב-' סרט על בחור אינטרסקס, סינמטק ת"א 13.12 21:00'
סרט על בחור אינטרסקס, סינמטק ת"א 13.12 21:00
10/12/2016 | 20:04
34
האירוע בנוכחות גיבור הסרט אלכס יורגן פעיל לזכויות האינטרסקס באוסטריה, הקרנה חד פעמית בחסות פורום התרבות האוסטרי.

תינוק אחד מתוך אלפיים נולד כאינטרסקס - עם מגדר מעורפל הנע בין עולם של זכר ונקבה. אלכס מספר את סיפורו לציבור הרחב, בו הוא מתאר את הסבל של ילדים שנולדו כאינטרסקס ואת הפגיעה שנכפתה עליו כתינוק על ידי רופאים שלא חיכו לשמוע האם הוא מעדיף להיות זכר או נקבה.

פרטים נוספים באתר סינמטק או באתר TLVFEST
לצפיה ב-'היי'
היי
13/12/2016 | 17:43
2
93
האם מישהו יודע אם יש קבוצת תמיכה לגברים טרנסג'נדרים/מתלבטים?
אשמח אם תוכלו להפנות אותי לקבוצה באיזור המרכז.

תודה :)
לצפיה ב-'*רק* גברים? אני מכירה רק קבוצת וואטסאפ לא מעורבת.'
*רק* גברים? אני מכירה רק קבוצת וואטסאפ לא מעורבת.
13/12/2016 | 21:17
47
לצפיה ב-'טרנס?'
טרנס?
13/12/2016 | 22:22
65
אולי תוכל לעזור לי בבקשה (בקישור). מה אתה אומר?

עזרה - פורום טרנסג'נדרס וחברים

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו