לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טרנסג'נדרס וחברים

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחברימות. הפורום הזה עוסק בנושא הטרנסג´נדרס למיניהם, החל בטרנסיות וטרנסים שעברו/יעברו ניתוח, דרך קרוס דרסרס וכלה בג´נדרקווירים שמסרבים להגדרת מין. מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.

הפורום פתוח לכל מי שעובר תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, ביטוי מגדרי, לחברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גובה, משקל, שיער או ניסיון.
חלק מחברי הפורום היותר וותיקים מכירים גם מחוץ לדפי הפורום הוירטואליים, ולפעמים משתמשים לעתים בפניות אישיות, בדיחות פנימיות והומור עצמי, אך אין זה אומר שמדובר בחבורה סגורה. כל משתתף חדש מתקבל בברכה! כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:
~בלי מודעות "היכרויות" על גבי הפורום. לפורום יש לוח מודעות היכרות שנועד למטרה זו.
~בלי מודעות לשירותי סקס וכדומה.
~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אתם לא מסכימים עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי יחס מזלזל לשום ענף של הקהילה, או בעצם, בלי יחס מזלזל כלפי אף אחד.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדר צ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אני מצפה מכולם להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
~כל חוקי תפוז כמובן חלים גם פה. ההנהלה אינה אחראית לתוכן הודעותיהם של הגולשים.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר 'לתת מרשם' דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.

(אלונה) יו איפה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טרנסג'נדרס וחברים

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחברימות. הפורום הזה עוסק בנושא הטרנסג´נדרס למיניהם, החל בטרנסיות וטרנסים שעברו/יעברו ניתוח, דרך קרוס דרסרס וכלה בג´נדרקווירים שמסרבים להגדרת מין. מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.

הפורום פתוח לכל מי שעובר תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, ביטוי מגדרי, לחברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גובה, משקל, שיער או ניסיון.
חלק מחברי הפורום היותר וותיקים מכירים גם מחוץ לדפי הפורום הוירטואליים, ולפעמים משתמשים לעתים בפניות אישיות, בדיחות פנימיות והומור עצמי, אך אין זה אומר שמדובר בחבורה סגורה. כל משתתף חדש מתקבל בברכה! כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:
~בלי מודעות "היכרויות" על גבי הפורום. לפורום יש לוח מודעות היכרות שנועד למטרה זו.
~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אתם לא מסכימים עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדר צ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אני מצפה מכולם להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר 'לתת מרשם' דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.

(אלונה) יו איפה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכות הבאות, ברוכים הבאים :) בקרו גם בקישורים, לוח הכרויות  של הפורום, במאמרי הפורום למידע ומדריכים שונים, במילון המונחים, ועוד
כולן וכולם Welcome

המלצות לקישורים מעניינים, בלוגים בתפוז ומחוץ לו, אתרים, פורומים ועוד למען הוספתם לקישורי הפורום, למאמרים ועוד יתקבלו בברכה על גבי הפורום או במסרים אישיים.

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחבריםות וזה לא משנה איך אתם מגדירים את עצמכם: טרנס* או סיסג'נדר, FtM, MtF, קרוס, ג'נדרקוויר או gender-fluid או כל הגדרה אחרת ששכחנו או לא הכרנו.  מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.
הפורום פתוח לכולנו - מי שעובר/ת תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, בעלי ביטוי מגדרי מגוון, חברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדלים (;
כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:

~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אין הסכמה עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדרי הצ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אנו נצפה מכולםן להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר "לתת מרשם" דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.
המשך >>

לצפיה ב-' מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם '
מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם
( לעמוד שלי בתפוז )
23/07/2017 | 17:51
1

לא טובים בדייטים? מתקשים ביצירת קשר זוגי? בפורום מאמן אישי למציאת זוגיות תקבלו עצות בנושא 

מעדיפים דרכי טיפול טבעיים לגופכם? אתם צודקים! בפורום תרופות סבתא מחכים לכם

זקוקים לייעוץ משפטי בתחום הפלילי? המנהל החדש בפורום משפט פלילי, עו"ד אביתר גולני, מחכה לכם 

מקימים בריכת נוי או רוכשים אקווריום? גם בנושא הזה מומחה ישמח לייעץ לכם בפורום אקווריום ודגי נוי

בהריון? מתעניינת בתהליך שימור דם טבורי? היכנסי עכשיו לפורום דם טבורי לשאול הכל

מתמודדים עם קשיים ודילמות בזוגיות? לא מפסיקים לריב? כל אחד מאיתנו זקוק לטיפול זוגי לעיתים, אין לכם מה להפסיד

צו ראשון, שיבוץ, שמירות, שחרור משירות צבאי, השתמטות, עריקות, שיפוט: בפורום עורך דין צבאי יענו על כל השאלות בנושאים האלו

לצפיה ב-'יצאתי פעם עם אישה טראנסג'נדרית'
יצאתי פעם עם אישה טראנסג'נדרית
23/07/2017 | 13:04
25
יצאנו במשך תקופה של חצי שנה עד שהיא ירדה מהארץ.
ולמרות שעברו מאז 15 שנה אני חושב עליה המון.
היה שם משהו מאוד אמיתי. אני בחור ביישן ומופנם מעט מטבעי
הכרתי אותה דרך צ'אט בתקופה שבה האנונימיות והרעננות של הרשת והצאט בפרט שמרה על הקסם של שיחות נפש ארוכות אל תוך הלילה.
בלי התחקירים היבשים של איך נראה מה עושה בחיים.
בלי הצורך לשתף תמונה פשוט לגשת ישר לאופיו של האדם לדבר איתו להבין מי הוא
מה הוא אוהב מה מכאיב לו מה מרגש אותו מה מצחיק אותו.
דיברנו תקופה ארוכה, וגם אחרי שבסופו של דבר החלפנו תמונות
היא לא סיפרה לי שהיא טראנסג'נדרית
היא היתה יפהפייה.
עיניים ירוקות מהפנטות כאלו שגורמות לך פשוט לשקוע בהן
שיער בלונדיני ארוך וחלק מבנה גוף חטוב עם לבוש שמאוד החמיא לתווי הגוף שלה.
אולי מתוך השכרון לא הבחנתי בזה קודם ואולי היו סימנים שפשוט התעלמתי מהם
אבל גם כשדיברנו בטלפון לא הרגשתי משהו שונה.
ואז היא פשוט אמרה לי שיש לה משהו לספר לי והיא מאוד מפחדת איך אני אגיב.
זכרונות של אכזבות עבר ושיברון לב הציפו אותי מחדש תחושות נשכחות של בדידות התחילו להתעורר כשכבר השלמתי באותו שבריר של שניה את המשך השיחה שכדאי שנפסיק לדבר
ואז היא אמרה את הדבר הלא צפוי שהיא טראנסג'נדרית ואחרי שתיקה שנמשכה חצי שניה או נצח, אני אמרתי את הדבר הבא הלא צפוי שזה לא מפריע לי.
נפגשנו באותו יום בדירה השכורה שלה ברמת גן
שתינו קפה דיברנו, צחקנו, התנשקנו.
יצאתי מאז עם אחרות אבל מעולם לא הרגשתי והצלחתי לשחזר את אותה התשוקה המדהימה
שחוויתי איתה.
זהו שפכתי את מה שעל ליבי.
ורק אסיים בכך שאומר לכן ישנה אהבה אמיתית בעולם, אהבת אמת שלא תלויה בדבר.
היא יכולה להימשך חיים שלמים או לפרק זמן קצר
אבל היא תמשיך ותלווה אתכן עד לשארית ימי חייכן

לצפיה ב-'כיצד ניתן לשנות את סעיף המין בת.ז. ?'
כיצד ניתן לשנות את סעיף המין בת.ז. ?
20/07/2017 | 18:41
3
25
אני לא מדברת על שינוי השם, כי זו פעולה פשוטה.
מדברת על שינוי המין מזכר לנקבה.
אם אני ביצעתי ניתוח תחתון בתאילנד ולא דרך הוועדה ניתן לשנות את סעיף המין ? ואם כן כיצד ?
והאם זה משתנה גם בדרכון ?
תודה.
לצפיה ב-'צריך מכתב מרופא בארץ שמעיד שעברת "ניתוח בלתי הפיך"'
צריך מכתב מרופא בארץ שמעיד שעברת "ניתוח בלתי הפיך"
21/07/2017 | 12:53
2
23
המכתב יכול להיות מכל רופא ישראלי (משפחה, גניקולוג, אורולוג, פלסטיקאי, כירורג). לא בהכרח מהוועדה בתל-השומר.

צריך להגיע אישית למשרד הפנים.
להדפיס ולמלא עמוד 4 בטופס הזה
להביא תמונה חדשה
תעודת זהות\דרכון (אולי אפשר לשנות ביחד).
מגישים למשרד הפנים את כל המסמכים הרפואיים מחו"ל ומהארץ שיש לך (תוודאי שנשאר אצלך עותק, אם את מגישה מקורי).

ממליצה להקליט בפלאפון\רשמקול את השיחה עם הפקידה במשרד הפנים, למקרה שיעשו בעיות\ידברו לא יפה.
רוב הסיכויים שיהיה בסדר, אבל עדיף שתהיה עדות.

בהצלחה!
לצפיה ב-'אוי תודה רבה, ברב הפעמים'
אוי תודה רבה, ברב הפעמים
21/07/2017 | 23:19
1
20
אין בעיות עם זה ?
הם לא מתעקשים על אישור מתל השומר ? (כי שוב אני עושה את הניתוח בקרוב בתאילנד,לא דרך העוודה ).
שוב תודה
לצפיה ב-'הרבה בנות עשו בתאילנד (או אירופה) ושינו להן את ת.ז'
הרבה בנות עשו בתאילנד (או אירופה) ושינו להן את ת.ז
24/07/2017 | 07:28
7
לצפיה ב-'איך אומרים באנגלית "לעבור כאישה" ?'
איך אומרים באנגלית "לעבור כאישה" ?
19/07/2017 | 19:22
1
16
לצפיה ב-'אומרים passing'
אומרים passing
20/07/2017 | 18:43
15
passing זה לעבור

לצפיה ב-'שמעתם על כדורי אסטרופם שממיסים ומזריקים אותם לתוך העור?'
שמעתם על כדורי אסטרופם שממיסים ומזריקים אותם לתוך העור?
18/07/2017 | 11:15
3
27
שמעתי ממישהי שאמרה שכדורי האסטרופם מכילים חומר טהור דמוי חלבון שכשהוא מגיע לדם אז הוא הופך לאסטרוגן, ושאפשר להפריד מהכדורים האלה את החומר הטהור הזה עם מלח שולחן ובתוך צנטריפוגה, ואז להזריק אותו כמילוי לתוך העור עם מזרק 3CC מבלי לפגוע בכלי דם, ואז התוצאה שמתקבלת היא שהעור הופך להיות נשי יותר.
אין לי אומץ לנסות אבל אני מיואשת שאין לי כסף ללכת לרופאים פלסטיים מקצועיים שיעשו לי מילוי לתוך העור ולכן חשבתי על האפשרות הזאת. 
השאלה היא האם שמעתם על מישהי שעשתה את זה, והאם קרה למה משהו ? מהם הסכנות של האפשרות הזאת ?
כי אני כבר המסתי את הכדורים של האסטרופם, אני מנסה להשיג מזרק ואז להזריק לתוך העור אבל אני פוחדת שיקרה לי משהו. לכן אני שואלת ומחפשת מידע מה הסכנות של הפעולה הזאת כדי לראות אם יש טעם להמשיך לנסות להשיג מזרק ולהזריק לעצמי לתוך העור את האסטרופם.
לצפיה ב-' לא, לא, לא! בשום אופן! '
לא, לא, לא! בשום אופן!
18/07/2017 | 13:35
2
30
איך את משחקת ככה עם הבריאות שלך?!? 

לצפיה ב-'תודה על מניעת סכנה'
תודה על מניעת סכנה
18/07/2017 | 14:21
23
אני כבר לא אמהר לחפש מזרק
פשוט אין לי כסף לעמוד בעלויות הגבוהות של הזרקות חומרי מילוי לשפתיים, לפנים ולהגדלת החזה.
אני אמנם "עוברת" כאישה, אבל שמתי לב שאחרי כמה דקות שאנשים מאמינים שאני אישה אז הם פתאום מזהים שאני טרנסג'נדרית וזה מאוד מאוד הורס לי את הנפש.
חבל שאנחנו לא מתארגנות לקנות במשותף מכשיר הסרת שיער ב IPL מקצועי (העלות של מכשיר כזה היא מעל 80,000 ש"ח) ומציבות אותו במרכז הגאה בתל אביב ומאפשרות לעצמנו עלות סימלית של התחזוקה (עלות ידיות הפולסים).
כי קראתי שבמחקרים גילו את הקשר בין עור יפה  (נשי) להסרת שיער בפולסים עוצמתיים שהחוקרים השתמשו עם מכשירי הסרת שיער בפולסים לעור ואז הם גילו שהרקמות שנהרסו מתחת לעור חידשו את עצמן וגרמו לעור להיראות יפה יותר (נשי).  אם היינו יוזמות יוזמה כזאת היינו חוסכות לכל אחת מאיתנו סבל רב שגורם לכל אחת מאיתנו להרס עצמי ולמוות מוקדם מניסיונות כושלים להתגבר על חוסר האפשרות הכלכלית לממן דברים כמו הזרקת מילוי לעור, ניתוחים לנישוי הפנים, הגדלת חזה והסרת שיער.

לצפיה ב-''
18/07/2017 | 19:16
17
ממש הצלחת חיים!

אין עליך שמנמן
לצפיה ב-'מרוב שאני רוצה שיאמינו שאני אישה אני פוגעת בעצמי קשות'
מרוב שאני רוצה שיאמינו שאני אישה אני פוגעת בעצמי קשות
17/07/2017 | 01:34
1
53
הרבה מאוד מהתסכול שאנשים מזהים אותי כקוקסינלית גורם לי לייאוש עצום ודיכאון כרוני וחריף.
אני מביאה את עצמי למצב כזה שאני רוצה שכולם יחשבו שאני זונת רחוב אבל הכי שרמותה שבעולם, שככל שחושבים עלי שאני מאוד מאוד שרמותה כי אני מקבלת ריכוך לסבל שלי. זה קצת נשמע כואב כאילו אני פוגעת בעצמי, אבל כשאנשים מרחמים עלי ונגעלים ממני שאני זונה (מחלות וכאלה) אז אני מרגישה סוג של ריכוך לסבל. 
אני לא יודעת אם יש לי שותפות לזה. אבל הלילה פגשו אותי בנות בגיל 20 (שהן יותר צעירות ממני) ופשוט הם חשבו שאני זונה ואז הם שאלו אותי שאלות שעניתי להן דברים כאילו אני באמת זונה ושגברים לא מזיינים אותי בכוס אלא רק בפה כי הם מפחדים לחלות במחלות מרוב שכל כך הרבה גברים עולים עלי. הרגשתי שאני חייבת להסתיר שאני קוקסינלית. אחר כך הם חשדו שאני קוקסינלית ואז כאילו הפחד האיימים שלי התממש, הסיוט הכי גדול שלי התממש ואני מיואשת מהחיים. הסבל שנובע מזה שאנשים חושבים שאני קוקסינלית (ואני באמת טרנסג'נדרית) ולא מזהים אותי כאישה לכל דבר גורם לי ללכלך על עצמי ולהוציא על עצמי דיבה כאילו אני זונת רחוב. זה לא נכון. 
האם נתקלתן בזה גם אתן במעבר מזכר לנקבה ?
לצפיה ב-'נשמע שממש קשה לך '
נשמע שממש קשה לך
17/07/2017 | 14:54
30
לא רוצה להקל ראש בסבל והדיכאון שלך, אבל שקלת אולי קצת עזרה תרופתית נגד החרדות והדיכאון? 
ציפרמיל\ציפרלקס - כמה שהם "בקטנה" (יחסית לתרופות פסיכיאטריות) לפעמים עושים הבדל משמעותי בחיי היום-יום... ואפשר לקבל את זה בקלות אצל רופא משפחה...
לצפיה ב-'איזה חומר מייתר את הצורך בניתוח ליצירת שדיים'
איזה חומר מייתר את הצורך בניתוח ליצירת שדיים
16/07/2017 | 10:33
4
31
אני שמעתי פעם שאמרו שבתהליך שינוי מין מזכר לנקבה כיום כבר לא צריך אפילו לעשות ניתוח להשתלת שדיים, כי יש חומר מילוי חדש שמזריקים והוא יוצר שדיים מאוד גדולות (אפילו גדולות יותר מגודל ממוצע של אישה ממוצעת) והשדיים האלה יכולות להישאר שנתיים ואפילו 5 שנים.
ולא מדובר בהזרקת סיליקון, אלא בחומר אחר ואני רוצה לדעת איזה חומר.
השאלה שלי היא אינפורמטיבית - איזה סוג של חומר הוא כזה שהזרקתו יוצרת שדיים גדולות יותר מאשר גודל רגיל של אישה ממוצעת ?

לצפיה ב-'לא שמעתי על שום דבר כזה '
לא שמעתי על שום דבר כזה
16/07/2017 | 16:46
16
האם מדובר בהליך נסיוני?  
חייבת להגיד שנשמע לי חשוד ולא בטיחותי...

בכל מקרה, הצורך בניתוח הוא לא בהכרח הגודל אלא הצורה: מיקום של פטמות וכו' (כי יש הבדלים במבנה חזה גברי\נשי).
לצפיה ב-'אולי את מתכוונת למקרוליין'
אולי את מתכוונת למקרוליין
16/07/2017 | 20:09
1
26
אם כן, מצאתי לך כתבה שקשורה:            

לצפיה ב-'20-30 אלף שקל והחומר נספג ונעלם תוך שנה?!? '
20-30 אלף שקל והחומר נספג ונעלם תוך שנה?!?
17/07/2017 | 14:51
13
בסדר... 
לצפיה ב-'אפשר לפתח שדיים טבעיות, בלי מילוי ובלי ניתוחים'
אפשר לפתח שדיים טבעיות, בלי מילוי ובלי ניתוחים
17/07/2017 | 07:58
29
הפרוגסטרון בהזרקה, במינונים גבוהים (המשמשים בעיקר בשמירת הריון במצבי סיכון), משמש, מיום גילויו לפני מעל 40 שנה, להגדלת שדיים בקרב נשות הוליווד שאינן ששות לעבור ניתוח - בפיקוח צמוד של רופאי נשים המתמחים בנושא.
למדתי על השיטה וראיתי תוצאות מהממות לפני 25 שנים, ומימשתי בהצלחה, ללא תופעות לוואי - על פי בדיקות דם יסודיות וסדירות ועוד בדיקות מעת לעת לפי הנחיות הרופא. הצמיחה הדרגתית, אורכת כמה שנים - כמו אצל כל נערה מתבגרת, אבל התוצאה טבעית ויפה.
מאחר שתהליך מעבר מיגדרי ממילא אורך כמה שנים, עד להסתגלות פסיכולוגית וחברתית, קחי את הזמן ותני לטבע לעשות את שלו - עם מעט עזרה תרופתית והשגחה רפואית.
בהצלחה
לצפיה ב-'שלום לכולם אני'
שלום לכולם אני
14/07/2017 | 19:54
4
55
חדשה כאן   
מגיל צעיר תמיד הרגשית בת נסיתי להלחם להשאר במצב הזה וגם שלא 
היה אינטרנט ולא הבנתי למה אני מרגישה כך
ובמשך השנים האחרונות כבר חשבתי  על התאבדות והצטערתי שלא התחלתי בשינוי
כיום אני מעל גיל  ארבעים  ואין סיכוי שאני יראה אישה בלי שישימו  לב
עדיין לא התחלתי בטיפול הורמונלי 
האם ניתן לקחת הורמונים במינונים נמוכים כך שלא יצליחו לשים לב שאני עוברת 
שינוי לפחות לחיות בתור בן עדין 
האם ההורמונים יכולו לגרום לשיער בראש להתארך מהר יותר
יש  לי מעט קרחת  האם ההורמונים יכולים לעזור
ושאלה נוספת הייתי רוצה לעבור ניתוח להסרת אשכים כי לא נראה לי שאני יעבור ניתוח תחתון אז לפחות להיות בלעדי זה האם יש מידע כלשהוא למי אני יכולה 
לפנות בפורום יש רק שני בנות שעברו  את זה אבל הן  כבר לא נמצאות בפורום
אז אפשר קצת עזרה 

אודה לכם מאוד

נועה
לצפיה ב-'ברוכה הבאה '
ברוכה הבאה
15/07/2017 | 00:22
3
35
1. "אין סיכוי שאני אראה אישה בלי שישימו לב"
- יש סיכוי. זה עניין של כסף ונכונות להשקיע זמן ומאמצים (כאב פיזי בניתוחים וטיפולים נוספים). דוגמה: קייטלין ג'נר
השאלה היא כמה זה חשוב לך? על מה את מוכנה לוותר בשביל להשיג את זה?

2. "האם ניתן לקחת הורמונים במינונים נמוכים כך שלא יצליחו לשים לב שאני עוברת"
- כן. השינוי כתוצאה מטיפול הורמונלי גם במינונים רגילים הוא איטי בגיל המבוגר.
תעשי תאום ציפיות עם האנדוקרינולוגית שלך, תסבירי מה חשוב לך.

3. "לפחות לחיות בתור בן עדין"
- השאלה מה מבנה הגוף שלך, כי הורמונים לא ישנו עצמות שכבר סיימו לגדול...

4. לגבי השיער - זה משתנה מאישה לאישה. יש כאלו שאצלן הטיפול עצר את ההתקרחות ויש כאלה שלא

5. הסרת אשכים - אני לא בטוחה, אנסה לברר.
לדעתי יש אפשרות, אבל רוב הסיכויים שהוועדה לשינוי מין תיתן אישור לזה כמו לכל ניתוח אחר דרכה, ז"א אחרי לפחות שנה עם טיפול הורמונלי ופגישה עם כל חבר בוועדה.

אם עדיין לא עשית זאת,
ממליצה מאד לקורא את כל האתר של ארגון "מעברים" - יש שם הרבה מידע שימושי, לפחות להתחלה.

בהצלחה
לצפיה ב-'תודה על התשובה'
תודה על התשובה
15/07/2017 | 19:01
2
18
האם אני חייבת לעבור דרך הועדה או שאפשר באופן פרטי לעבור הסרת אשכים
מבחינת מבנה גוף אני מאוד קטנה 
נמוכה ולא רחבה מבחינת כתפיים 
האם אפשר לעבור השתלת שיער איפה שיש קרחת 
והאם ניתוח קו שיער יכול לעזור לשיער לצמוח ביחד אם הורמונים כמובן

תודה
לצפיה ב-'תשובה חלקית '
תשובה חלקית
16/07/2017 | 17:02
1
14
השתלת שיער - את יכולה לעשות מה שבא לך, אבל זה רק באופן פרטי (ז"א על חשבונך, ולא על חשבון של משרד הבריאות). 

כמה זה יהיה אפקטיבי - קשה להגיד. יש אנשימות שזה עזר להן ויש כאלה שמאד התאכזבו. 
פה ב"תפוז" יש פורום מיוחד בנושא שיער (רק שהוא לא מאד פעיל), אבל עדיין כדאי לעבור על נושאים, לראות אם יש משהו מעניין: 

לגבי כריתת האשכים - עוד אין לי תשובה חד-משמעית, אבל לדעתי, שלא דרך הוועדה, זה בכלל לא אופציה אם אין סיבה בריאותית... 
לצפיה ב-'היי חצילונית'
היי חצילונית
16/07/2017 | 22:12
10
לגבי שימוש בפרופסיה עד שאני יתחיל אם ההורמונים 
האם יש טעם לזה או כדורים שהם יותר חזקים מזה אין לי מושג כי הבנתי שיש גם פינסטריד או שזה אותו דבר 

מודה לך על התשובות
לצפיה ב-'מוכרת הורמונים בזריקות שניקרא delestrogen'
מוכרת הורמונים בזריקות שניקרא delestrogen
15/07/2017 | 14:31
21
מי שמעוניתת ורוצה מספיק ל6 7 חודשים בקבוקון אמפולה 
50mg/5 ml
10mg/ml
מי שמעונינת שתיצור איתי קשר
לצפיה ב-'טופס 29 ג׳ '
טופס 29 ג׳
09/07/2017 | 12:40
2
44
שלום לכולן/ם,

ב - 29/6/17 הייתי אצל ד״ר יונה גרינמן בקופת חולים מאוחדת שאצלה אני מטופלת כבר שנתיים. כל הביקורים שלי אצלה הסתכמו בכך שהיא נתנה לי אנדרוקור ואסטרופם. כשהיא הוציאה לי מרשם לאסטרופם, היא גם הוציאה לי טופס 29 ג׳. בפעם האחרונה שהייתי אצלה היא טענה בפניי שיותר לא צריך להוציא טופס 29 ג׳, כי משרד הבריאות הוציא הוראה שלא צריך יותר את הטופס באופן אישי, אלא הרופאה (ד״ר יונה גרינמן), תשלח לקופת חולים מאוחדת, רשימה של כל המטופלים והמטופלות אצלה ככה שהטופס יהיה קולקטיבי ולא אישי, ספציפית לקופת חולים מאוחדת, כיוון שהרופאה טענה בפניי שקופת חולים מאוחדת היא הראשונה לאמץ את השינוי הזה. כשאנו נצטרך לקנות את האסטרופם, נוכל לקנות אותו מכל בית מרקחת שעובד עם הקופה.
מכאן, רציתי לשאול אם יש כאן מישהי שחברה בקופת חולים מאוחדת ומטופלת אצל יונה גרינמן בקופה ושהיא כבר ניסתה לקנות את האסטרופם בלי טופס 29 ג׳ אישי.
כעיקרון הרופאה אמרה לי שלא צריכה להיות בעיה, אך יחד עם זאת טענה שבמידה ובית המרקחת יערים קשיים (רוקחים), אני אצטרך לציין את כל מה שהיא אמרה בפני הרוקח ולהתעקש שימכרו לי את האסטרופם, ואם זה לא יעזור אז עליי להתעקש שהרוקח יפנה לרוקח הראשי (אולי מחוזי?), של קופת חולים מאוחדת על מנת לאשר את טענותיי.
זה נראה לי כל כך מסובך, אישית עוד לא קניתי את האסטרופם, כי לפי המחשב של הקופה אני צריכה לקנות אותו בסוך החודש הזה. מקווה שהכל יילך כשורה

לצפיה ב-'זה נקרא "טופס 29 ג' מוסדי" ואכן, קופ"ח מאוחדת עשתה כזה'
זה נקרא "טופס 29 ג' מוסדי" ואכן, קופ"ח מאוחדת עשתה כזה
10/07/2017 | 16:22
25
לכל ההורמונים\כדורים וכו' לשינוי מין. 
זה מעודכן במערכת הממוחשבת של בתי מרקחת כבר כמה חודשים ואני מכירה אנשים שכבר יצא להם לקנות. 

כמובן, יש סיכוי ליפול על רוקח טרנספוב שיכול לעשות דווקא ולשקר. 

בפעם הראשונה שאת הולכת לקנות בלי טופס על נייר, ממליצה להקליט את השיחה עם הרוקח למקרה שתהיה בעיה. 

נשמח אם תחזרי לספר איך היה.

בהצלחה
לצפיה ב-'בבית מרקחת פרטי לא דרשו ממני שום דרישות'
בבית מרקחת פרטי לא דרשו ממני שום דרישות
10/07/2017 | 17:11
20
חוץ מהצגת המרשם חתום על ידי רופא/הו ומהכסף שלי.
לצפיה ב-' מכירים את כל הפורומים בתפוז '
מכירים את כל הפורומים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/07/2017 | 12:57
4

אם לא, אתם מוזמנים לגלות כמה...

פורום פילוסופיה לכל חוגג 16 שנה של פעילות ומזמין אתכם לקחת בה חלק

כותבים למגירה? חבל בואו לשתף את הגולשים בפורום שירה ופרוזה 

בפורום שישים פלוס תגלו שבכל גיל אפשר להכיר חברים חדשים ברשת

מכורים לגיימינג? יש לכם עם מי לדבר על כל המשחקים בפורום קונסולות משחק 

אף פעם לא מאוחר מידי... בפורום חסרי ניסיון זוגי ומיני בגיל מאוחר תמצאו קהילה תומכת ומקום לשתף ולפרוק 

רוכבים מקצועיים? לא יורדים מהאופניים שלכם? אופני כביש הוא הפורום בשבילכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'איך אוכל לתאר את מה שאני מחפשת בקצרה לבחורה סיסג'נדרית '
איך אוכל לתאר את מה שאני מחפשת בקצרה לבחורה סיסג'נדרית
04/07/2017 | 09:48
3
83
באתרי היכרויות ?
הרי התיאור שאכתוב כאן הוא יותר מידי "חופר" ולא ניתן לכתוב באתרי היכרויות  יותר מכמה שורות מועטות את התיאור והמאפיינים של בחורה שאני מחפשת להיות איתה בזוגיות. מכאן הצורך שלי הוא להתייעץ כאן איך אפשר לכתוב את מה שאני הולכת לכתוב כאן, הכי קצר אבל לא על חשבון מחיקה ודילוגים של פרטים מהותיים על מה שמתאים לי (כי העלמת מידע תגרום לאכזבות ולחוסר תיאום ציפיות ביני לבין נשים שייפנו אלי) .
אני כבר אחרי ניתוח תחתון ולמעשה כמעט אף אחד לא מזהה אותי כגבר יותר.
לא רק שלא מזהים אותי יותר כגבר, אלא שבטעות כשהתעלפתי באוטובוס לאוניברסיטה (אתמול בבוקר) אחרי ריצה (כי פחדתי לאחר לשיעור תרגול לפני מבחן) והפיאה נפלה אנשים תוך כדי שאני מאבדת הכרה דיברו עלי "היא נופלת, להביא לה אמבולנס...." אני זוכרת את זה היטב ובדיעבד למרות שכמעט מתתי וניצלתי בנס ממוות אני שמחה שאני עוברת כאישה.

אני לא שייכת לאותן נשים טרנסיות שנמשכות נפשית לקשרים עם גברים.
אצלי, גברים הם כדי לספק אותם מינית כאישה (אין לי חשק מיני ואין לי זיקפה ואין איבר מיני זיכרי ואין לי יכולת מינית להיות גבר ומעולם לא היו לי יכולות כאלה).
תמיד התאהבתי בבנות ממבט ראשון ותמיד רציתי בחורה יפה שאגור איתה ווארד לה ואחבק אותה 24 שעות ביממה במיטה, וגם נביא לנו כל פעם גברים בשביל שתינו בו זמנית:
בשבילה  - כאילו אני cuckold שנהנית מהחוויה שלה מהחדירה מגבר מושך שיש לו את מה שאין לי (איבר מין זיכרי)
בשבילי - כדי לרדת לו וכדי שכשאני יורדת לו אז זה יוסיף לה להנאה מהמשיכה אליו כגבר שאפילו אני מתמסרת לו  ויורדת לו

אבל, הרצון שלי שיהיה לי זוגיות עם בחורה כזאת הוא כזה שאני לא רוצה שיהיה לנו קשרים עם גברים מעבר לאקט מיני כזה. כלומר, אני רוצה שכל פעם שנביא לנו גבר, אז לא נדבר איתו כמעט בכלל, ואחרי האקט הוא לא יישאר אפילו שניה אחת אצלנו.

השאלה היא איך מוצאים בחורה שתרצה להיות עם אישה טרנסית כמוני בקשר עם מגע ממושך (שאנחנו מתחבקות ואני יורדת לה 24 שעות ביממה ושאנחנו מסתכלות ביחד עם פורנו כדי להתחרמן ביחד מאיברי מין גדולים של שחקני פורנו) שכמעט כל יום אנחנו מביאות אלינו גברים לשתינו ?

אני מרגישה שבגלל שלא מצאתי בחורה כזאת, יש לי רצון ללכת לתחנה מרכזית לעבוד בזנות כדי להתאוורר מהייאוש.
אחת הסיבות העיקרות שהרגשתי שלא אכפת לי על הכסף העיקר לקנות מכנס זנותי הוא בגלל שאיבדתי הכרה באוטובוס והרגשתי שזכיתי בחיים והרגשתי שהחיים קצרים מידי ויכולים להסתיים באופן מפתיע ואצלי בחוויה לחוות את החיים זה להרגיש בחורה, לקבל פידבקים מהסביבה של בחורה, ולהינות כבחורה כי זו הנשמה האמיתית שלי בעולם ולכן אני רוצה להרגיש שהיא לפחות זכתה לחיים.
לצערי, (ללכת כזונה בתחנה המרכזית בתל אביב וממש שכל הגברים עוצרים עם המכוניות שלהם ואז אני מוצצת לכל אחד מהם באוטו שלו) היתה רק פעמיים. זו חוויה שזכיתי לה רק פעמיים בחיים שלי והיא חוויה שהעצימה אותי ונתנה לי תחושה של חיים. 
אבל אם תהיה לי בחורה אז כבר לא אצטרך לפנטז על ללכת לתחנה מרכזית כדי לעבוד בזנות כי הבחורה תעזור לי בזה ששתינו נביא כל פעם גבר אחר שיתן לי את התחושה של להיות זונה (שהיא התחושה הכי מעצימה).

השם שלי כאן נטלי, אבל הוא לא השם שלי במציאות בתעודת הזהות.

השאלה שלי היא איך להסביר בקצרה באתרי היכרויות את המאפיינים האלה של בחורה סיסג'נדרית* שתהיה עם ראש פתוח כמו שאני צריכה שתהיה איתי (אישה טרנסית אחרי ניתוחים) שתרצה להיות איתי בקשר הזה שתיארתי ?

ביאורים והבהרות:
אישה *סיסגנדרית - אישה שהמגדר שלה תואם למין בו היא נולדה (כנקבה). למה חשוב לי להיות בזוגיות עם אישה סיסגנ'דרית ? כי אני מרגישה שכל העניינים של יחסי מין הם משחק מקדים להקמת משפחה שאחרי הבאת ילדים וגידולם גם החשק המיני יורד ואני רוצה שהיא תוכל להעמיד לי צאצאים, להיכנס להיריון באופן רגיל ושנגדל אותם ביחד באופן רגיל (בוודאי שלאחר שילדים נולדים אז כבר הפעילות המינית צונחת ב 99% לטובת הקרבת הזמן לגידול הילדים.

לצפיה ב-'היי'
היי
04/07/2017 | 12:30
32
אני חושבת שאולי את פשוט מחפשת מישהי דו מינית שתהיה איתך.
ללסבית אין שום סיבה ורצון להיות בסיטואציה כלשהיא עם גבר..
ואולי עדיף שפשוט תעבדי בזה אם את כל כך אוהבת את זה (תזהרי מכל המחלות למינהן..)
וככה תנהלי זוגיות יותר קלה עם הבחורה.
ושיהיה לך בהצלחה רבה!
לצפיה ב-'תגידי, מה יותר חשוב לך - הפנטזיות או זוגיות מוצלחת? '
תגידי, מה יותר חשוב לך - הפנטזיות או זוגיות מוצלחת?
10/07/2017 | 16:04
1
18
אני לא אומרת שאי-אפשר לשלב,
אבל
הסיכוי הוא לא מאד גדול ש*גם* תפגשי בחורה שתתאהבי בה והיא בך
ו*גם* שיהיה לה *בדיוק* את אותו הראש לקינק שיש לך. 

אז השאלה היא על מה נראה לך שתוכלי להתפשר?
לצפיה ב-'זוגיות כמובן, אבל הפנטזיות שלי '
זוגיות כמובן, אבל הפנטזיות שלי
10/07/2017 | 17:07
17
הן לא כאלה שאני יכולה להיות בזוגיות ו"מהצד" לקבל מגברים את היחס שאני אוהבת לקבל (שייתייחסו אלי כמו לזונה)
כי חלק מאותה בחורה שאני רוצה קשר זוגי איתה הוא כזה שהדבר העיקרי שמאפיין את האישה הזאת הוא שהיא זו שדוחפת אותי להיות זונה של גברים ונהנית בעצמה מהאקטים המיניים שגברים שאנחנו מביאות עושים לי.
לצפיה ב-'מוסרת אסטרופם למי שזקוקה'
מוסרת אסטרופם למי שזקוקה
29/06/2017 | 22:29
6
74
יש לי 120 קפסולות אסטרופם מיותרות, ואני מוכנה למסור למי שתיתן לי בתמורה בגדים לצורך עבודה בזנות.
קניתי לעצמי טייץ קצר מהודיס אבל הוא לא מספיק קצר כדי לעבוד איתו בזנות ואני מאוד מחפשת מכנס טייץ שהוא באמת קצר שייראו לי את הישבנים לצורך עבודה בזנות.
natalicohen1991@walla.co.il באימייל אפשר להתכתב איתי
לצפיה ב-'אני מקווה שאת לא רצינית..'
אני מקווה שאת לא רצינית..
30/06/2017 | 09:10
2
56
אני חושבת שאת מסוגלת בעבודה אחרת שיותר תכבד אותך.
לצפיה ב-'אני רצינית מאוד ואני חושבת שלכל אחת יש את החוויה שלה '
אני רצינית מאוד ואני חושבת שלכל אחת יש את החוויה שלה
04/07/2017 | 09:55
1
40
לכל אחת יש את החוויה שלה, לא כל עבודה בזנות היא כפייה ומצב כלכלי קשה.
ישנן נשים כמוני שזקוקות להרגיש את החוויה הזאת מסיבות שונות, שאמנם הרבה מהן מבוססות בגלל ייאוש אבל עדיין זה לא מוריד מהעובדה שהחוויה הזאת מעלה ומשפרת את מצב הרוח כשחוזרים הביתה מעבודה בזנות.
אני חוויתי רק פעמיים את החוויה הזאת (כי הלכתי לתחנה מרכזית בתל אביב רק פעמיים בהפרשי זמן של חצי שנה) וכשחזרתי מרוב התלהבות אפילו שיתפתי כאן באתר תפוז בפורומים השונים מרוב שהחוויה נחוותה אצלי כחיובית. 
מה שנחשב קללה לאדם אחד הוא ברכה לאדם אחר. בתוך תוכי הייתי רוצה להתפרש בחברה כזונה שכל הגברים משתמשים בה וזורקים בה כמו שהפמיניסטיות נוהגות לתאר זאת בתיאורים שלהן. 
לצפיה ב-'אז'
אז
04/07/2017 | 12:27
33
אז אולי פשוט תלכי לעבוד בזה וגמרנו אם את כזה מרוצה מהעניין..
לעבוד במשהו שאוהבים ומרוצים זה נדיר..
לצפיה ב-'למה את מוסרת אסטרופם - את הפסקת את הטיפול?'
למה את מוסרת אסטרופם - את הפסקת את הטיפול?
10/07/2017 | 15:40
2
17
לצפיה ב-'אני מוסרת כי יש לי עודף '
אני מוסרת כי יש לי עודף
10/07/2017 | 17:03
1
24
יש לי עודף כי קניתי עם אותו מרשם גם בבית מרקחת פרטי כשלא לקחתי סיכון שיתנו לי אישור, אבל לאחר שקניתי מבית מרקחת פרטי אז ראיתי שלא עושים לי בעיות בבית מרקחת של הקופת חולים וקניתי גם מהבית מרקחת של הקופת חולים וכך נוצר לי עודף.
לצפיה ב-'אז פשוט אל תקני חודש אחרי'
אז פשוט אל תקני חודש אחרי
11/07/2017 | 11:47
65
אין לי גם מושג איך הסכימו לך להשתמש פעמיים באותו מרשם. מרשם הוא חד פעמי.
לצפיה ב-'מימון ניתוח לתיקון פנים'
מימון ניתוח לתיקון פנים
27/06/2017 | 08:15
49
שלום
פשפשתי קצת באתר שלכם והבנתי שבבית חולים שיבא מבצעים ניתוחים לנישוי הפנים.
אז חשבתי לשאול אתכם האם למישהו מכם במקרה ידוע אם הקופה משתתפת במימון חלקי או מלא של ניתוחים לתיקון עיוותים נרכשים בעצמות הפנים שלא למטרת שינוי מין, אלא בגלל מחלה שגרמה לזה?

תודה מראש.
לצפיה ב-'איך ניתן ליצור קשר באופן אישי עם מישהי שעברה את התהליך?'
איך ניתן ליצור קשר באופן אישי עם מישהי שעברה את התהליך?
25/06/2017 | 13:05
1
47
יש לי עניין אישי לדבר עליו..
לצפיה ב-'נרשמים כמשתמש "אישי" בתפוז ושואלים - יענו לך'
נרשמים כמשתמש "אישי" בתפוז ושואלים - יענו לך
26/06/2017 | 12:01
23
פשוט וקל
לצפיה ב-'מישהי מזמינה אסטרוגן מחו"ל?'
מישהי מזמינה אסטרוגן מחו"ל?
26/06/2017 | 08:03
30
ניסיתי 3 פעמים ולא מגיע המשלוח.
לצפיה ב-'שירה ופיתוח קול'
שירה ופיתוח קול
04/06/2017 | 19:23
1
63
היי אני בן 21 FTM אני בקרוב מתחיל לכחת הורמונים ומכוון שאני עוסק במוזיקה ושירה אני מחפס מורה לפיתוח קול טרנס פרנדלי שיעזור לי לשמור על איכות הקול שלי במהלך השינוי באיזור המרכז 
אם מישהו יכל לעזור לי אני ממש אשמח!
לצפיה ב-'היי אדי'
היי אדי
15/07/2017 | 23:00
5
שלום
אני קלינאי תקשורת, מטפל בקול, מוזיקאי בעצמי. אני שייך לקהילה הגאה בעצמי - הומו. אני טרנס פריינדלי ;) אשמח לעזור אם אתה מעוניין לגבי העניין הקולי. אני יותר מטפל בהקשר הקולי דיבורי, או בהתאמת המערכת לדרישות שאנו רוצים. אם הצורך הוא אומנותי ופחות טכני לגבי הפקת הקול (מה שלא נראה לי ממה שכתבת, אז אני מכיר גם מורים לפיתוח קול טרנס פרנדלי. 
לצפיה ב-' 22.6 מצעד גאווה באר-שבע - 19:00. עם מי אתן צועדות? '
22.6 מצעד גאווה באר-שבע - 19:00. עם מי אתן צועדות?
21/06/2017 | 02:25
1
18
בואו.
תביאו חברים.
תביאו משפחה.
תביאו דגל או פרח ותמצאו חברים ומשפחה חדשים.
העיקר שתבואו.
זה המצעד הראשון בבאר-שבע והוא חשוב ביותר.
לצפיה ב-'יש גם הסעה מסובסדת. כל הפרטים:'
יש גם הסעה מסובסדת. כל הפרטים:
21/06/2017 | 03:17
14
פרטים לגבי המצעד: www.facebook.com/events/1714349431916281

לצפיה ב-' נתראה מחר במצעד הגאווה בת"א! '
נתראה מחר במצעד הגאווה בת"א!
08/06/2017 | 14:27
29
לצפיה ב-'אסטרוגן בזריקות'
אסטרוגן בזריקות
23/05/2017 | 17:47
2
84
בנות שצריכות עזרה בקשר להורמונים בזריקות שלא ניתן  למצוא בעזרת שיפנו אליי אני יכולה להדריך ולעזור לייבא אותם מארצות הברית חוקי הכול חוקי דרך טופס 29ג פרוצדורה מאוד קלה התכשיר ניקרא delestrogen estradiol valerate ו פרוגסטרון perluton depot הכול חוקי דרך טופס29ג שתיצטרכו להחתים או תרופא מישפחה שלכם או אנדוקרינולגית אני ממליצה על אנדו בתל השומר 
לצפיה ב-'במה היתרון על פני ההורמונים שיש בארץ?'
במה היתרון על פני ההורמונים שיש בארץ?
24/05/2017 | 18:58
1
45
לצפיה ב-'אם את מיסתדרת עם גלולות כדורים שיש לך'
אם את מיסתדרת עם גלולות כדורים שיש לך
27/05/2017 | 12:18
51
אז הכול בסדר אם לא ואת רוצה להיתקדם למשהוא שיותר יעזור לך מבחינת טיפול הורמונלי  אז זריקות מבחינת קרישיות יתר מהבחינה שזה לא עובר  דרך הכבד אני מנותחת מין לכן לא דיאנה לא אסטרופם לא פרוגינובה מתאימים לי הדבר  היחיד שעוזר לי זה זריקות 

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא ביטוח סיעודי
אירוח בנושא ביטוח...
בתאריך 2.8 נארח את גבי נקבלי, מומחה בתחום הבריאות...
אירוח בנושא ביטוח סיעודי
אירוח בנושא ביטוח...
בתאריך 2.8 נארח את גבי נקבלי, מומחה בתחום הבריאות...
אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו