לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
78237,823 עוקבים אודות עסקים

פורום טרנסג'נדרס וחברים

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחברימות. הפורום הזה עוסק בנושא הטרנסג´נדרס למיניהם, החל בטרנסיות וטרנסים שעברו/יעברו ניתוח, דרך קרוס דרסרס וכלה בג´נדרקווירים שמסרבים להגדרת מין. מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.

הפורום פתוח לכל מי שעובר תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, ביטוי מגדרי, לחברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גובה, משקל, שיער או ניסיון.
חלק מחברי הפורום היותר וותיקים מכירים גם מחוץ לדפי הפורום הוירטואליים, ולפעמים משתמשים לעתים בפניות אישיות, בדיחות פנימיות והומור עצמי, אך אין זה אומר שמדובר בחבורה סגורה. כל משתתף חדש מתקבל בברכה! כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:
~בלי מודעות "היכרויות" על גבי הפורום. לפורום יש לוח מודעות היכרות שנועד למטרה זו.
~בלי מודעות לשירותי סקס וכדומה.
~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אתם לא מסכימים עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי יחס מזלזל לשום ענף של הקהילה, או בעצם, בלי יחס מזלזל כלפי אף אחד.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדר צ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אני מצפה מכולם להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
~כל חוקי תפוז כמובן חלים גם פה. ההנהלה אינה אחראית לתוכן הודעותיהם של הגולשים.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר 'לתת מרשם' דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.

(אלונה) יו איפה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טרנסג'נדרס וחברים

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחברימות. הפורום הזה עוסק בנושא הטרנסג´נדרס למיניהם, החל בטרנסיות וטרנסים שעברו/יעברו ניתוח, דרך קרוס דרסרס וכלה בג´נדרקווירים שמסרבים להגדרת מין. מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.

הפורום פתוח לכל מי שעובר תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, ביטוי מגדרי, לחברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גובה, משקל, שיער או ניסיון.
חלק מחברי הפורום היותר וותיקים מכירים גם מחוץ לדפי הפורום הוירטואליים, ולפעמים משתמשים לעתים בפניות אישיות, בדיחות פנימיות והומור עצמי, אך אין זה אומר שמדובר בחבורה סגורה. כל משתתף חדש מתקבל בברכה! כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:
~בלי מודעות "היכרויות" על גבי הפורום. לפורום יש לוח מודעות היכרות שנועד למטרה זו.
~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אתם לא מסכימים עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדר צ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אני מצפה מכולם להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר 'לתת מרשם' דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.

(אלונה) יו איפה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכות הבאות, ברוכים הבאים :) בקרו גם בקישורים, לוח הכרויות  של הפורום, במאמרי הפורום למידע ומדריכים שונים, במילון המונחים, ועוד
כולן וכולם Welcome

המלצות לקישורים מעניינים, בלוגים בתפוז ומחוץ לו, אתרים, פורומים ועוד למען הוספתם לקישורי הפורום, למאמרים ועוד יתקבלו בברכה על גבי הפורום או במסרים אישיים.

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחבריםות וזה לא משנה איך אתם מגדירים את עצמכם: טרנס* או סיסג'נדר, FtM, MtF, קרוס, ג'נדרקוויר או gender-fluid או כל הגדרה אחרת ששכחנו או לא הכרנו.  מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.
הפורום פתוח לכולנו - מי שעובר/ת תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, בעלי ביטוי מגדרי מגוון, חברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדלים (;
כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:

~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אין הסכמה עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדרי הצ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אנו נצפה מכולםן להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר "לתת מרשם" דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.
המשך >>

לצפיה ב-'אם אין לכם רחם איך אתם יכולים להיות נשים ?'
אם אין לכם רחם איך אתם יכולים להיות נשים ?
21/09/2017 | 16:03
8
?
לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:16
1

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-' מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם '
מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם
12/09/2017 | 12:58
5

מומחים ואנשי מקצוע חדשים מחכים לכם בפורומים הבאים 

בפורום משפט פלילי תוכלו לשאול הכל על התחום ולקבל תשובות מעו"ד מומחה

בפורום טיפול זוגי תוכלו להתייעץ ולשתף בבעיות בזוגיות או בבניית זוגיות

בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו לדעת איך לרפא את גופכם בעזרת תזונה ואורח חיים בריא

בפורום השקעות נדל"ן בקנדה תוכלו להתייעץ לגבי כל סוגי ההשקעות עם עו"ד ישראלי וקנדי

בפורום שמאות מקרקעין תוכלו לשאול על מיסוי נדל"ן, תכנון ובנייה, תביעות מקרקעין ועוד

בפורום נזקי גוף ותאונות דרכים תוכלו לקבל ייעוץ משפטי לגבי כל סוגי נזקי הגוף והתאונות

בפורום אוטיזם- גישה ביו רפואית תוכלו לדעת איך מפחיתים את התסמינים של אוטיזם לפי עקרונות הרפואה המשלימה

בפורום מכירות ופיתוח עסקי תוכלו לשאול על מכירות b2b, פיתוח עסקי, הגדלת רווחים ועוד

בפורום משפחות מורכבות תוכלו לשתף ולהתייעץ בהכל אם אתם נמצאים בפרק ב' מעט מורכב 

בפורום דרכון פורטוגלי ידברו אתכם על הוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלית-אירופאית

גלישה נעימה

לצפיה ב-'טופס ירוק עבור רשיון נהיגה'
טופס ירוק עבור רשיון נהיגה
12/09/2017 | 11:40
1
25
בזמנו, לפני תחילת הטיפול ההורמונלי, ביקרתי אצל פסיכיאטר לשם קבלת חוו"ד שתאפשר לי טיפול הורמונלי.
כעת החלטתי להוציא רשיון נהיגה.. בטופס הירוק סימנה לי הרופאה שטופלתי אצל פסיכיאטר, ובהערות רשמה שאני מטופלת באנדרוקור ואסטרופם. (כמו כן כמובן סימנה שלדעתה אין צורך בבדיקות במרפ"ד)
הגשתי את הטופס לרשות הרישוי, והעבירו את זה לבחינת רופא מטעמם.

השאלה שלי: למישהי יש נסיון מה קורה הלאה במקרה כזה? 
כלומר: האם לדעתכן , הרופא יודיע שעלי לעבור בדיקות במרפ"ד, או שיאשר לי ללמוד נהגיה לאור צירוף הנתונים (קרי: שיצרף את העובדה שבהערות רשום שאני נוטלת טיפול הורמונלי, ומכך יסיק שהטיפול אצל הפסיכיאטר היה בהקשר לכך)?

ושאלה נוספת : האם מישהי מנסיונה יכולה לומר אם  יועיל לי להגיש כבר כעת, עוד לפני שאמתין לתשובת הרופא של הרישוי, מכתב מהפסיכיאטר שיאשר את הנ"ל?

המון תודה!!!
לצפיה ב-'פשוט הרשיון דחוף לי ביותר לצורך עבודה, ולכן קריטי לי לחסוך '
פשוט הרשיון דחוף לי ביותר לצורך עבודה, ולכן קריטי לי לחסוך
12/09/2017 | 11:42
14
בזמן!!
לצפיה ב-'שאלה רק לטרנסים מנקבה לזכר'
שאלה רק לטרנסים מנקבה לזכר
08/09/2017 | 19:13
1
51
סליחה אם זה לא המקום לשאול, אבל אין לי בדיוק איפה לשאול... אתם משתמשים ב-packers? ואם כן, מאיפה השגתם? (אפשר להשיג בכלל בארץ?) ואם לא- באיזו תחלופה אתם משתמשים? אני ממש רוצה להשתין בעמידה והתחלופה שראיתי- הפלסטיק הזה שנראה כאילו משתינים לתוך מגלשה- איך לומר.. נראה לא נוח במיוחד לשלוף כל פעם. אשמח לתשובה ואם לא נוח להגיב כאן, אולי בהודעה פרטית? 
תודה מראש.
לצפיה ב-''
13/09/2017 | 09:55
16
מצטרפת לשאלה
לצפיה ב-'אסטרוגן ונזק לכבד'
אסטרוגן ונזק לכבד
06/09/2017 | 08:22
37
האם יש עוד מישהי שאסטרוגן גרם לה לכבד שומני ולנזק לכבד אפילו שהיא הפסיקה את האסטרוגן ושנה אחרי ההפסקה עשתה בדיקת אולטרסאונד והתגלה לה כבד שומני ונזק לכבד ?
לצפיה ב-'כדי להגשים חלום, חשוב לשלוח לחמך על פני המים '
כדי להגשים חלום, חשוב לשלוח לחמך על פני המים
29/08/2017 | 09:40
38
היי,
אני אשת ים, חיה על ועם הים, ובאופן כללי אדם שבחר לחיות בתלם משלו.
בין יתר הדברים שקרו לי בחיי המרתקים, קרו לי גם דברים שלא צפיתי.
להגיע לגיל 49 ללא ילדים.
גם אני רוצה להיות אמא. וכן, אני יכולה מתוקף היותי אשה, לרכוש ביצית וזרע מתרומה ולהיות אמא.
אבל, אני מאד מאמינה שילד צריך אבא ואמא. אני מאד מאמינה שאמא צריכה אבא לצידה.
הגשמתי הרבה דברים בחיי ואני יודעת שאני יכולה להיות אם יחידנית מוצלחת. אבל יכולת לא תמיד מספיקה. אני רוצה, אבל לא לבד.

אז אם יש בניכם איש/ה שעדיין לא הגשימו ורוצים להגשים הורות, אשמח אם תיצרו עימי קשר למייל ו/או לתיבת המסרים:
aunisea@gmail.com

בשני הלינקים הבאים תוכלו להתוודע לשניים מכשרונותיי
http://www.idea-lps.net/
http://seaindian.com/

לצפיה ב-'מחפש מידע על חברות שמפתחות תאי אשך מתפקדים להשתלה בגבר טרנס'
מחפש מידע על חברות שמפתחות תאי אשך מתפקדים להשתלה בגבר טרנס
26/08/2017 | 10:34
38
אני טרנס, נוטל טסטוסטרון והוא אכן נותן מאפיינים זיכריים לגופי, וזה נפלא ואני שמח מכך.
אבל,  אני רוצה לדעת האם יש איזשהם דברים שאפשר ליטול שיכולים לייצר תאי אשכים מתפקדים, שנמצאים בתהליכי פיתוח מתקדמים שבעתיד הקרוב אוכל להיעזר בהם.
אם כן, אז אני אודה להפניה לאותה חברת סטארט-אפ שמפתחת את זה.
הרי כיום, ישנם חברות סטארט אפ שמתקדמות ברגנרציה (חידוש תאים) של רקמות, הדפסת רקמות ביולוגיות מתפקדות בתלת מימד ויצירת רקמות מתפקדות בשיטות ביולוגיות של עריכה גנטית ותאי גזע, והשאלה שלי היא איזה מבין חברות הסטארט האפ האלה מכוונות לפתח את זה כדי ליצור אשכים עבור גברים טרנסים. כי בשלבים מוקדמים של חברה יש חוג לקוחות מצומצם, שבמסגרת Clinical Trials  המוצר שבפיתוח נבדק, ואני מחפש להצטרף לשלב הזה ולכן מחפש חברות כאלה מתחום החדשנות הרפואית לצורך השתלת אשכים.
אודה לכם על קישורים והצעות למילות חיפוש שיעזרו לי למצוא את הקישורים המתאימים החדשים ביותר.  
לצפיה ב-'שלום יש לי שאלה לגבי רופא משפחה'
שלום יש לי שאלה לגבי רופא משפחה
21/08/2017 | 09:49
1
65
האם יש רופא משפחה שאני יכולה לפנות מאזור גבעתיים
רמת גן משהו מהאזור שיש המלצה שיש לו נסיון אם טרנס
אני ממש לא מכירה וזקוקה לעזרה
לצפיה ב-'מומלץ לשאול ב: ״בריאוטרנס״ או ב״מעברים״'
מומלץ לשאול ב: ״בריאוטרנס״ או ב״מעברים״
21/08/2017 | 20:49
28
מומלץ לשאול או בקבוצת פייסבוק ״בריאוטרנס״ או בארגון ״מעברים״ (במסר בעמוד הפייסבוק שלהם או דרך האתר שלהם). 
אל תשכחי לציין באיזו קופ״ח את 
לצפיה ב-'שלום לכולם, צריכה עזרה מהנסיון שלכם'
שלום לכולם, צריכה עזרה מהנסיון שלכם
17/08/2017 | 00:14
8
137
שלום חברים וחברות.
אני בת 26, בחורה, עם בעיה קשה.
אני לא טרנסית  אבל מתחננת לעזרתכם בנוגע להסרת שיערות מהגוף.
נולדתי שעירה מאוד (אבא גרוזיני,כך יצא). השיער נמצא בכל הגוף- החל בעורף,בגב,בישבן,ברגליים,בבטן,בחזה (גם מסביב לפטמות), בצוואר ובכל הפנים כולל פאות לחיים.   השיערות האלה דפקו לי עד עכשיו את החיים מבחינה חברתית וזוגית והחלטתי להחזיר מלחמה.  אני די בטוחה שנולדתי עם יותר הורמוניים גבריים מאשר כל בחורה אחרת ולכן פונה אליכם לעזרה- האם אם אני אקח את הורמוניים נשיים הם יעזרו לי? ידללו את השיער? משהו?  האם בכלל יאשרו לי הורמוניים כאלה? אני פשוט רואה טרנסיות שהיו גבר והן יותר חלקות ממני ויכולות ללכת עם גופייה חופשי ואני משתנקת מקנאה ומחוסר הבנה לגביי.  אשמח לשמוע איך זה עובד אצלכם?  והאם אהיה חייבת לייזר כי בפרופורציה אמרו לי שהשיער בהיר ופלומתי מדי אז זה לא יעזור ( גוון העור שלי מאוד בהיר והשיערות שחורות, אבל נגיד על החזה או בפנים או בצוואר הן יותר בהירות , כאילו רק בשמש רואים אותן עליי)   תודה מראש וסליחה על החפירה 

לצפיה ב-'יש פתרון, אני לא רק בטוחה שהוא יעזור בהכרח'
יש פתרון, אני לא רק בטוחה שהוא יעזור בהכרח
19/08/2017 | 21:25
3
89
היי יקירה,

לפי המידע שמסרת, כדאי שתתייעצי עם רופא אנדוקרינולוג (רופא שמומחה בכל הנושא של ההורמונים) ותשתפי אותו בבבעיה. ככל הנראה הוא יפנה אותך לבדיקת דם שבה יבדקו את הערכים ההורמונליים שלך, ואם אכן ימצא בבדיקה שאת סובלת מרמת טסטוסטרון (ההורמון הזכרי) גבוהה בדם - הרופא יוכל לרשום לך חוסמי טסטוסטרון ובמידת הצורך גם לשלב אסטרוגן (ההורמון הנקבי). 

שלב ראשון: תקבעי תור לרופא המשפחה שלך ותבקשי הפניה לרופא אנדוקרינולוג.
שלב שני: תקבעי תור לרופא אנדוקרינולוג בבית חולים (אם את חברה בקופת חולים "כללית" ואת גרה באזור המרכז - אני ממליצה על המכון האנדוקריני בבית חולים איכילוב. הנה המס' לקביעת תור למרפאה: 03-6974000). 
לא לשכוח להביא טופס התחייבות (טופס 17)

בהצלחה 
לצפיה ב-'תודה רבה על התשובה ועוד שאלונת...'
תודה רבה על התשובה ועוד שאלונת...
20/08/2017 | 02:17
2
57
האם כל מה שרשמת לי זו הדרך פחות או יותר שטרנסג'נדרים עושים?  כי אני רוצה לעשות את זה בדרכים שהן גם ככה מקובלות כדי שיתייחסו אלי ברצינות.

ושוב תודה רבה :)
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
20/08/2017 | 04:10
1
53
אכן (חוץ מזה שטרנסים/ות צריכים להביא הפניה מאיש מקצוע בתחום בריאות הנפש (פסיכולוג/פסיכיאטר/עובד סוציאלי קליני) כדי להתחיל את התהליך ההורמונלי).

תעשי כמו שכתבתי לך ואני מקווה שהבעיה תיפתר. 

בהצלחה ��

לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
20/08/2017 | 13:51
25
לצפיה ב-'שינוי הורמונים לא בהכרח יעזרו נגד שיעור יתר...'
שינוי הורמונים לא בהכרח יעזרו נגד שיעור יתר...
21/08/2017 | 20:38
3
36
טרנסיות חלקות העור שאת ראית ומקנא בהן לרוב השקיעו הון תועפות בלייזר (+המון כאב + המון זמן)... 

בכל מקרה, בהצלחה!
נשמח אם אחרי הבדיקות תחזרי לספר מה מצאו ומה הרופא המליץ.
לצפיה ב-'כן אני מודעת לעניין...'
כן אני מודעת לעניין...
23/08/2017 | 13:06
2
42
אני בעצמי כרגע נמצאת במהלך טיפולי ליייזר הבעיה היא שבמקומות שפחות יש שיערות לנשים ולי כן יש אמרו לי במכון לייזר שהשיער שם פלומתי מדי וצפוף ואי אפשר להוריד, ואז חשבתי שזה פשוט לא הגיוני שכל גבר שרוצה להפוך לאישה נעשה חלק לא משנה מה מצב השיערות שלו ואני בתור אישה לא יכולה להיות חלקה. אז כולי תקווה שלפי התשובה של "נטלוש" אני לפחות אשפר את המצב למקסימום האפשרי.   בכל מקרה ממש תודה לכם על המענה :)
לצפיה ב-'לי ההורמונים (נוגדי הטסטוסטרון) העלימו לי דרסטית את השיעור'
לי ההורמונים (נוגדי הטסטוסטרון) העלימו לי דרסטית את השיעור
12/09/2017 | 11:49
17
בגוף גם ללא ליזר..
נכון שגם לפני כן הייתי עם שיעור לא גבוה, אבל עדיין היה לי שיער בבטן ופס חזה וחזה שפשוט נעלמו... בחלק העליון של הרגל - השערות נעלמו... בזרוע - היה לי אמנם שיעור רק פלומתי ודי בהיר, אבל עם ההורמונים הוא נעלם לגמרי...
לצפיה ב-'בקיצור מומלץ לעשות כדברי נטלוש, אבל!!! = '
בקיצור מומלץ לעשות כדברי נטלוש, אבל!!! =
12/09/2017 | 11:57
13
האמת שכנראה את לא צריכה אנדוקרינולוגית.. !!! למיטב ידיעתי את יכולה פשוט לבקש מרופאת המשפחה בדיקת דם שתזהה את רמת הטסטוטסרון בגופך, ולאחר שהיא תבחן את התוצאות היא תחליט אם לתת לך אנדרוקור (שזו התרופה הניתנת לנשים עם שיעור יתר)!! זה הכול! פשוט וקצר!!
בהצלחה!!!
לצפיה ב-'שאלה קטנה למבינות שבינינו'
שאלה קטנה למבינות שבינינו
17/08/2017 | 11:05
5
138
אני לא מצליח להבין כמה דברים ,לפני כמה חודשים התחלתי שוב לקחת הורמונים,ומשהו מאז השתנה ברצון להיות אשה זה משהו שקרה שלמשהי?
עוד שאלה ,ההורמונים הורידו לי את החשק הקטן המיני שהיה לי יש דרך להחזיר אותו?
אני רוצה לציין שחשבתי להפסיק אבל זה לא כל כך מצליח ניהיה לי סוג של אובססיה להורמונים גם שאני לא מרגיש דבר.
אגב אני נשוי ומנסה לחיות חיים נורמלים עד כמה שאפשר לכן חוסר חשק מאוד מטריד ופוגע.
אני לוקח 6 מג ואנדרוקור 50 לסרוגין ולמרות שיש התקשות של האיבר אין לי חשק לכלום
תודה לכולם
לצפיה ב-'כבר מכירות את הסיפור שלך'
כבר מכירות את הסיפור שלך
17/08/2017 | 22:42
3
92
אבל לא הבנתי איך אתה מתכוון לחיות כאישה אם אתה נשוי ואישתך לא מעוניינת שתעשה שינוי ?
אתה כבר איזה 50 שנה באותו מצב בערך.
לצפיה ב-'האמת שלא הבנתי'
האמת שלא הבנתי
19/08/2017 | 19:01
1
67
אם אתה לא מרגיש שאתה אישה ולא מתכוון לחיות כאישה
למה פשוט לא להפסיק אם ההורמונים כל עוד זה מועיל
תנסה להפסיק לתקופה  ממושכת מאמינה שהחשק יחזור 

לצפיה ב-'אני חושב שאת צודקת,'
אני חושב שאת צודקת,
20/08/2017 | 16:09
52
רק בעיה אחת קטנה ,איך מפסיקים?
לצפיה ב-'מצחיקה אני רק בן 30'
מצחיקה אני רק בן 30
20/08/2017 | 16:07
57
אהה... זה תהליך לא פשוט ,
אבל יש מישהי שהתחילה לקחת בצורה רצינית ופתאום שקורים דברים היא ממשיכה לקחת על אוט וכאלו אין כלום רגשית?
לצפיה ב-'בניית זהות נשית'
בניית זהות נשית
03/09/2017 | 22:30
28
שלום, ראשית שמתי לב שאתה פונה אל עצמך בזכר ולא בנקבה, לפי ידיעתי צריך אישור מבעל סמכות בבריאות הנפש (כגון פסיכיאטר) על מנת לקבל מרשם להורמונים (כך לפחות נהוג אצל כל האנדוקרינולוגים ששמעתי עליהם), כלומר שכנעת מישהו שאתה בעצם אישה ועל סמך כך התחלת לקבל טיפול הורמונלי ויחד עם זאת אתה פונה אל עצמך בזכר (ועוד בפורום שבטח יודע לקבל), זה משהו שאני לא ממש מבינה, אתה אישה או גבר ? 
אם אתה אישה (טרנסג'נדרית) אז הטיפול ההורמונלי הוא בהחלט הדרך המקובלת על מנת לייצר את התהליך ולפחות כל הנשים הטרנסג'נדריות שאני פגשתי, מבחינתן מימוש הזהות הנשית שלהן היה מעל הכל וכולן היו מוכנות לשלם כל מחיר על מנת לממש את זה. אבל מסתבר שאתה לא.... (אני למשל התגרשתי, עזבתי את הבית, עברתי לעיר אחרת, וכל זה ביחד עם העובדה שיש לי 3 ילדים) .
אז אני מחפשת את הזהות הנשית שלך בתוך השאלה, ולא מוצאת, גם אמרת שאתה לא מרגיש דבר, אבל ממשיך בגלל אובססיה להורמונים ? , יקירי, זה טפשי ובנוסף משהו אצלך לא סגור, כי אתה מקבל כמות היסטרית של הורמונים וחוסמים (הרבה מעל המקובל היום בטיפולי HRT ) ולא טרחת אפילו לקרוא על תופעות הלוואי של החומרים האלה ? חוסר חשק מיני זו אחת התופעות הידועות הברורות והמיידיות של אנדרוקור, אני אחרי 10 מ"ג איבדתי לחלוטין את החשק המיני, ואתה מקבל 50 ? (זה מספיק גם בשביל שהשכנים שלך יאבדו את החשק המיני, הזוי), הורמונים זה לא סוכריות !, אם אתה לא מוכן לשלם כל מחיר כדי לממש את האישה שבך, ואתה לא מוכן לשקול גירושין מאשתך (שכנראה לא תומכת) ושאתה עדיין משתוקק לאיבר מין גברי מתפקד....
יקירי, זרוק את ההורמונים ותחזור לחייך ה "נורמלים" אתה לא אישה !!!.

לצפיה ב-'אני עבודה'
אני עבודה
07/08/2017 | 19:27
1
106
היי,
אז לא בטוחה מה בדיוק לרשום כאן. אני בת 34 גוף גברי לאורח השנים תמיד אלו שאלות וספקות אפילו היו כל מיני נסיונות קלים לבחון את המגדר וביתדות היו כל מיני דברים אבל הנה עכשיו לפני השבוע משהו התפרץ. קשה להסביר אבל משהו מאוד מאוד נשי פשוט מתפרץ אצלי. 
אז אני רוצה להמשיך ולחקור ולראות לאן זה מוביל כמובן שיש פחדים ובילבול וכל זה. אני מחפשת בתכלס שני דברים אחד זה איפה אני יכולה למצוא חברות לדרך אולי קצת יותר מנוסות שיכלו לתמוך ולעזור. איפה מוצאים קבוצת תמיכה או פשוט אנשים לדבר איתם כי אני ממש צריכה להגדיל את מעגל התמיכה שלי כרגע. וגם המון שאלות טכניות כמו איפה אפשר למצוא הלבשה תחתונה שמסתיר יפה מאיפה מזמין מחו"ל? איפה אפשר למצוא משהו שידמה חזה, אני בטוח עוד לא בשלב של ניתוח אבל חשבתי על חזיית ספורט וסילקון כזה בפנים.
בקיצור מה אתם מציעות
תודה

לצפיה ב-'מידע למתחילים ומתחילות יש באתר "מעברים" '
מידע למתחילים ומתחילות יש באתר "מעברים"
08/08/2017 | 17:26
53
יש שם גם מספר טלפון\אימאייל של שירות "ברוכות הבאים" שבו יכולים לענות על שאלות נוספות, אם יהיו לך אחרי שתקראי את כל האתר 

ברוכה הבאה! 
לצפיה ב-'אשמח להכיר טרנסית חמודה, גר בת״א'
אשמח להכיר טרנסית חמודה, גר בת״א
05/08/2017 | 23:31
1
136
קצר וקולע. אם את בעניין פני אליי. רז

לצפיה ב-'בשביל זה יש לוח הכרויות. תוכל לפרט למה דווקא טרנסית? '
בשביל זה יש לוח הכרויות. תוכל לפרט למה דווקא טרנסית?
08/08/2017 | 17:22
131
לוח מודעות במטרת הכרות - כאן
לצפיה ב-'התראיינות לפרוייקט בנושא נשים '
התראיינות לפרוייקט בנושא נשים
08/08/2017 | 14:05
39
צהריים טובים !
אנו צמד נשים היוצרות בימים אלו פרוייקט בנושא מיניות נשית על כל גווניה. מחפשות לראיין טרנסג'נדרית על מנת להביא גם את הקול החשוב שלכן!! 
מדובר בשיחה מכבדת של כשעה-שעתיים, ללא פרטים מזהים ובאנונימיות מוחלטת . 
נשמח מאד לפניות למייל colourfullwomen@gmail.com
תודה רבה , מירית ונילי .
לצפיה ב-'את מי רואים מחר במצעד בירושלים?!? '
את מי רואים מחר במצעד בירושלים?!?
02/08/2017 | 18:43
1
19
לצפיה ב-'אותי!!!! '
אותי!!!!
03/08/2017 | 10:28
14
לצפיה ב-'האם פרופסיה יכולה לעזור בהתקרחות קלה'
האם פרופסיה יכולה לעזור בהתקרחות קלה
01/08/2017 | 19:13
36
עד שאני יתחיל הורמונים  מה ההבדל בין פרופסיה לפינסטרייד או פרו קיור
אם  אני ילך לרופא עור הוא יאשר הבנתי שהפרו קיור יותר יעיל ורופא לא ממש מאשר את זה בקלות האם יש הבדל בין התרופות 
 האם  זה נחשב לחוסמי טסטוסטרון

תודה
לצפיה ב-'מחפש לשכור דירה:'
מחפש לשכור דירה:
28/07/2017 | 11:07
2
76
שלום.
שמי סונג ג'ין (Seong-Jin) 
אני בתהליך שינוי (נ' > ז') , בן 19 .
את היציאה מהמקרר/מהארון (תקראו לזה איך שתרצו) , עשיתי בגיל צעיר מאוד והמשפחה עדין מתקשה לעכל ולקבל ויותר מכך גם דוחקת אותי הצידה .
אני רוצה לצאת מהבית למטרת ה'שקט הנפשי ' , שאוכל להיות חופשי לקיים את חיי ולהיות ברשות עצמי .
ידוע שיש עד המון כמוני שמגיעים למצב שהם צריכים לצאת מהבית .
לפי מה שהבנתי הבית לטרנסים (גברים) ,בתל אביב עדין לא נפתח ויקח זמן .
את הזמן הזה אני לא יכול לחכות לצערי .
אני אשמח לדעת אם יש עד גברים (טרנסים), כמוני שצריכים לעזוב את הבית או לא יכולים לשהות בו יותר וירצו להשכיר יחד דירה באזור המרכז . 
אם יש לכם את המשכורת החודשית שמאפשרת לכם להוציא בסביבות ה300-500 ש"ח על השתתפות בהשכרת דירה , מעולה !
אני מפנה את ההודעה הזו לגילאי 18-20+ , מכמה סיבות :
*נוער מתחת ל18 עדין תחת שמירה של ההורים .
וההצעה שלי כלפי נוער מתחת לגיל 18 , שלא יכול להישאר בבית ההורים , יכול לפנות לבית דרור במרכז .
זה מקום מסודר , תחת טיפולם של אנשי מקצוע , שמספק את הצרכים המתאימים .

*לגבי גברים מעל 25 , פער הגילאים יותר גדול , בנוסף , נראה לי פחות רלוונטי מכיוון שיש עד נוער בגילי שיש לו אפשרות כלכלית אבל לא יכול להישאר בבית ההורים , כך שיש העדפה כלפי הגילאים היותר צעירים שרק סיימו להיות תחת שמירת ההורים ויש להם אפשרות להיות עצמאיים לגמרי ורוצים להתחיל את חייהם כראוי . 
(מתנצל מראש כלפי הגילאים היותר בוגרים , חשוב לי לציין) . 

*אציין משהו בנוסף להשכרת הדירה : 
יש אפשרות להשכיר דירה בכל אזור המרכז (גבעתיים - כמה דקות הליכה מרכבת השלום (קניון עזריאלי) , חולון - יש את תחנת צומת חולון , תחנה אחת אחרי תל אביב ההגנה) .

את הפרטים האישיים שלי לא אוסיף כאן למטרת שמירה על פרטיות .
לכל מי שבאמת צריך לעזוב בדיוק כמוני ויש לו אפשרות חודשית שיכתוב לי כאן או בהודעה פרטית ואצור איתו קשר טלפוני או בהודעות מחוץ לאתר למי שאין לו אפשרות לשוחח בגלל לחץ של ההורים .

תודה מראש לכל העונה ,
סונג ג'ין (Seong-Jin)

לצפיה ב-'תפרסם בלוח מודעות של "מעברים" '
תפרסם בלוח מודעות של "מעברים"
03/08/2017 | 11:03
16
למרות שהוא נראה כרגע ריק, אנשימות נכנסים לשם.
(תשאיר שם כתובת אימאייל זמנית או משהו)
לצפיה ב-'דירת מעבר לגברים טרנס* נפתחת ממש עכשיו '
דירת מעבר לגברים טרנס* נפתחת ממש עכשיו
08/08/2017 | 17:20
21
כרגע מתנהלים ראיונות קבלה. 
מומלץ ליצור קשר בהקדם  עם עו"ס ירון גל - מנהל "דירת מעבר"
yarong@otot-il.co.il ,  054-4958831
לצפיה ב-'אוכל לקבל ט17 מקופת חולים לפרוצדורה שלא כרוכה בהרדמה כללית?'
אוכל לקבל ט17 מקופת חולים לפרוצדורה שלא כרוכה בהרדמה כללית?
28/07/2017 | 09:10
1
36
אני טרנסג'נדרית, אני בתהליך של הועדה לשינוי מין בתל השומר, והזמן שחולף בין התורים הוא ארוך שבינתיים התגלתה לי בעיה בלב שהופכת ניתוחים למסוכנים לי.
אני רוצה לעשות הגדלת חזה אבל ההליך כרוך בהרדמה כללית.
הליך של הרדמה כללית אסור לי בגלל בעיה בלב ואני עלולה למות במהלך הניתוח או אחרי הניתוח.
לכן, אני צריכה לעשות שדיים בתהליך שלא מצריך הרדמה כללית. 
האם קופת חולים תיתן לי טופס 17 (מימון) על סמך אישור של הועדה לשינוי מין לעבור פרוצדורות רפואיות של יצירת שדיים שאינן מצריכות הרדמה כללית ?
מהן הפרוצדורות הרפואיות ליצירת שדיים שמחזיקות לטווח ארוך יותר (כי הזרקת מיילין זה רק לשנה) ? 
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
28/07/2017 | 10:24
30
צירפתי לך קישור למאמר שעונה על אילו סוגי הגדלת חזה ניתן לעשות ללא ניתוח .
בנוסף,לגבי קופת החולים : 
כן ינפיקו לך ט17 גם אם אין צורך בהרדמה כללית אך את צריכה הפנייה או מכתב כלשהו שמפרט עבור מה הט17 .
בהצלחה :)
לצפיה ב-'יצאתי פעם עם אישה טראנסג'נדרית'
יצאתי פעם עם אישה טראנסג'נדרית
23/07/2017 | 13:04
160
יצאנו במשך תקופה של חצי שנה עד שהיא ירדה מהארץ.
ולמרות שעברו מאז 15 שנה אני חושב עליה המון.
היה שם משהו מאוד אמיתי. אני בחור ביישן ומופנם מעט מטבעי
הכרתי אותה דרך צ'אט בתקופה שבה האנונימיות והרעננות של הרשת והצאט בפרט שמרה על הקסם של שיחות נפש ארוכות אל תוך הלילה.
בלי התחקירים היבשים של איך נראה מה עושה בחיים.
בלי הצורך לשתף תמונה פשוט לגשת ישר לאופיו של האדם לדבר איתו להבין מי הוא
מה הוא אוהב מה מכאיב לו מה מרגש אותו מה מצחיק אותו.
דיברנו תקופה ארוכה, וגם אחרי שבסופו של דבר החלפנו תמונות
היא לא סיפרה לי שהיא טראנסג'נדרית
היא היתה יפהפייה.
עיניים ירוקות מהפנטות כאלו שגורמות לך פשוט לשקוע בהן
שיער בלונדיני ארוך וחלק מבנה גוף חטוב עם לבוש שמאוד החמיא לתווי הגוף שלה.
אולי מתוך השכרון לא הבחנתי בזה קודם ואולי היו סימנים שפשוט התעלמתי מהם
אבל גם כשדיברנו בטלפון לא הרגשתי משהו שונה.
ואז היא פשוט אמרה לי שיש לה משהו לספר לי והיא מאוד מפחדת איך אני אגיב.
זכרונות של אכזבות עבר ושיברון לב הציפו אותי מחדש תחושות נשכחות של בדידות התחילו להתעורר כשכבר השלמתי באותו שבריר של שניה את המשך השיחה שכדאי שנפסיק לדבר
ואז היא אמרה את הדבר הלא צפוי שהיא טראנסג'נדרית ואחרי שתיקה שנמשכה חצי שניה או נצח, אני אמרתי את הדבר הבא הלא צפוי שזה לא מפריע לי.
נפגשנו באותו יום בדירה השכורה שלה ברמת גן
שתינו קפה דיברנו, צחקנו, התנשקנו.
יצאתי מאז עם אחרות אבל מעולם לא הרגשתי והצלחתי לשחזר את אותה התשוקה המדהימה
שחוויתי איתה.
זהו שפכתי את מה שעל ליבי.
ורק אסיים בכך שאומר לכן ישנה אהבה אמיתית בעולם, אהבת אמת שלא תלויה בדבר.
היא יכולה להימשך חיים שלמים או לפרק זמן קצר
אבל היא תמשיך ותלווה אתכן עד לשארית ימי חייכן

לצפיה ב-'כיצד ניתן לשנות את סעיף המין בת.ז. ?'
כיצד ניתן לשנות את סעיף המין בת.ז. ?
20/07/2017 | 18:41
3
69
אני לא מדברת על שינוי השם, כי זו פעולה פשוטה.
מדברת על שינוי המין מזכר לנקבה.
אם אני ביצעתי ניתוח תחתון בתאילנד ולא דרך הוועדה ניתן לשנות את סעיף המין ? ואם כן כיצד ?
והאם זה משתנה גם בדרכון ?
תודה.
לצפיה ב-'צריך מכתב מרופא בארץ שמעיד שעברת "ניתוח בלתי הפיך"'
צריך מכתב מרופא בארץ שמעיד שעברת "ניתוח בלתי הפיך"
21/07/2017 | 12:53
2
67
המכתב יכול להיות מכל רופא ישראלי (משפחה, גניקולוג, אורולוג, פלסטיקאי, כירורג). לא בהכרח מהוועדה בתל-השומר.

צריך להגיע אישית למשרד הפנים.
להדפיס ולמלא עמוד 4 בטופס הזה
להביא תמונה חדשה
תעודת זהות\דרכון (אולי אפשר לשנות ביחד).
מגישים למשרד הפנים את כל המסמכים הרפואיים מחו"ל ומהארץ שיש לך (תוודאי שנשאר אצלך עותק, אם את מגישה מקורי).

ממליצה להקליט בפלאפון\רשמקול את השיחה עם הפקידה במשרד הפנים, למקרה שיעשו בעיות\ידברו לא יפה.
רוב הסיכויים שיהיה בסדר, אבל עדיף שתהיה עדות.

בהצלחה!
לצפיה ב-'אוי תודה רבה, ברב הפעמים'
אוי תודה רבה, ברב הפעמים
21/07/2017 | 23:19
1
56
אין בעיות עם זה ?
הם לא מתעקשים על אישור מתל השומר ? (כי שוב אני עושה את הניתוח בקרוב בתאילנד,לא דרך העוודה ).
שוב תודה
לצפיה ב-'הרבה בנות עשו בתאילנד (או אירופה) ושינו להן את ת.ז'
הרבה בנות עשו בתאילנד (או אירופה) ושינו להן את ת.ז
24/07/2017 | 07:28
34

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו