לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טרנסג'נדרס וחברים

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחברימות. הפורום הזה עוסק בנושא הטרנסג´נדרס למיניהם, החל בטרנסיות וטרנסים שעברו/יעברו ניתוח, דרך קרוס דרסרס וכלה בג´נדרקווירים שמסרבים להגדרת מין. מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.

הפורום פתוח לכל מי שעובר תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, ביטוי מגדרי, לחברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גובה, משקל, שיער או ניסיון.
חלק מחברי הפורום היותר וותיקים מכירים גם מחוץ לדפי הפורום הוירטואליים, ולפעמים משתמשים לעתים בפניות אישיות, בדיחות פנימיות והומור עצמי, אך אין זה אומר שמדובר בחבורה סגורה. כל משתתף חדש מתקבל בברכה! כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:
~בלי מודעות "היכרויות" על גבי הפורום. לפורום יש לוח מודעות היכרות שנועד למטרה זו.
~בלי מודעות לשירותי סקס וכדומה.
~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אתם לא מסכימים עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי יחס מזלזל לשום ענף של הקהילה, או בעצם, בלי יחס מזלזל כלפי אף אחד.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדר צ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אני מצפה מכולם להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
~כל חוקי תפוז כמובן חלים גם פה. ההנהלה אינה אחראית לתוכן הודעותיהם של הגולשים.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר 'לתת מרשם' דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.

(אלונה) יו איפה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טרנסג'נדרס וחברים

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחברימות. הפורום הזה עוסק בנושא הטרנסג´נדרס למיניהם, החל בטרנסיות וטרנסים שעברו/יעברו ניתוח, דרך קרוס דרסרס וכלה בג´נדרקווירים שמסרבים להגדרת מין. מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.

הפורום פתוח לכל מי שעובר תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, ביטוי מגדרי, לחברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גובה, משקל, שיער או ניסיון.
חלק מחברי הפורום היותר וותיקים מכירים גם מחוץ לדפי הפורום הוירטואליים, ולפעמים משתמשים לעתים בפניות אישיות, בדיחות פנימיות והומור עצמי, אך אין זה אומר שמדובר בחבורה סגורה. כל משתתף חדש מתקבל בברכה! כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:
~בלי מודעות "היכרויות" על גבי הפורום. לפורום יש לוח מודעות היכרות שנועד למטרה זו.
~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אתם לא מסכימים עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדר צ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אני מצפה מכולם להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר 'לתת מרשם' דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.

(אלונה) יו איפה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכות הבאות, ברוכים הבאים :) בקרו גם בקישורים, לוח הכרויות  של הפורום, במאמרי הפורום למידע ומדריכים שונים, במילון המונחים, ועוד
כולן וכולם Welcome

המלצות לקישורים מעניינים, בלוגים בתפוז ומחוץ לו, אתרים, פורומים ועוד למען הוספתם לקישורי הפורום, למאמרים ועוד יתקבלו בברכה על גבי הפורום או במסרים אישיים.

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחבריםות וזה לא משנה איך אתם מגדירים את עצמכם: טרנס* או סיסג'נדר, FtM, MtF, קרוס, ג'נדרקוויר או gender-fluid או כל הגדרה אחרת ששכחנו או לא הכרנו.  מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.
הפורום פתוח לכולנו - מי שעובר/ת תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, בעלי ביטוי מגדרי מגוון, חברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדלים (;
כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:

~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אין הסכמה עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדרי הצ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אנו נצפה מכולםן להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר "לתת מרשם" דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.
המשך >>

לצפיה ב-' מכינים עוגה לשבועות וזוכים בפרסים שווים '
מכינים עוגה לשבועות וזוכים בפרסים שווים
( לעמוד שלי בתפוז )
25/05/2017 | 13:04

חג שבועות כמעט פה,   
זאת הזדמנות להיות יצירתיים ולהכין מטעמים מתוקים לחג      

אנו מכריזים על תחרות מתכונים של עוגות עם פרסים באמת שווים מאיתנו!   
תכינו עוגה לשבועות ותעלו לשרשור התחרות תמונה + מתכון.   

זהו, פה החלק שלכם.   
אנחנו נבחר את שני המקומות הראשונים, המקום השלישי ייבחר ע"י הגולשים 

כנסו לשרשור התחרות

בהצלחה לכולם!
המשך גלישה נעימה

לצפיה ב-'אסטרוגן בזריקות'
אסטרוגן בזריקות
23/05/2017 | 17:47
1
18
בנות שצריכות עזרה בקשר להורמונים בזריקות שלא ניתן  למצוא בעזרת שיפנו אליי אני יכולה להדריך ולעזור לייבא אותם מארצות הברית חוקי הכול חוקי דרך טופס 29ג פרוצדורה מאוד קלה התכשיר ניקרא delestrogen estradiol valerate ו פרוגסטרון perluton depot הכול חוקי דרך טופס29ג שתיצטרכו להחתים או תרופא מישפחה שלכם או אנדוקרינולגית אני ממליצה על אנדו בתל השומר 
לצפיה ב-'במה היתרון על פני ההורמונים שיש בארץ?'
במה היתרון על פני ההורמונים שיש בארץ?
24/05/2017 | 18:58
7
לצפיה ב-'הגדלת חזה ללא ניתוח'
הגדלת חזה ללא ניתוח
21/05/2017 | 16:24
1
22
צהריים טובים,
אני קיבלתי ייעוץ לפני הגדלת החזה והרגשתי בטוחה מאוד בהמלצת הרופא שדיבר איתי.
לא עשיתי הגדלה לגודל שרציתי עשיתי קטן יותר ואני שמחה מזה. אשמח לשתף אותכם עם קישור לרופא שעזר לי להגשים את חולומי בצורה מושלמת.
לצפיה ב-'מה בדיוק עשית? נשמע כמו סתם פרסומת '
מה בדיוק עשית? נשמע כמו סתם פרסומת
22/05/2017 | 19:54
8
לא נשמע לי אמין. 
לאישה טרנסית אין חזה שאפשר סתם "להגדיל" 
לצפיה ב-'הכשרה לקהילה הגאה: חופש המחאה וזכויות בהפגנה ומעצר'
הכשרה לקהילה הגאה: חופש המחאה וזכויות בהפגנה ומעצר
22/05/2017 | 19:51
4
(הייתי בהכשרה הקודמת והיה מאד מעניין. מומלץ!) 

הכשרה לקהילה הגאה: חופש המחאה וזכויות בזמן הפגנה ומעצר
בהכשרה נלמד על הפגנות ורישיונות, פיזור הפגנות, סמכויות המשטרה, זכויות מפגינים/ות בזמן עיכוב ומעצר, הגשת תלונה למח"ש, איסוף ראיות להגשת תביעה נזיקית ועוד. 
הדיון יעסוק בסוגיות אלו מזווית יחודית לקהילה הגאה ויאפשר מרחב בטוח לשיתוף ושאלות. 

ההכשרה תיערך בשיתוף עורכות דין ופעילות חברתיות המומחיות לחופש המחאה: פרויקט Doco-Rights, האגודה לזכויות האזרח, הקרן למגיני זכויות אדם, תמורה- המרכז המשפטי למניעת אפליה, הועד הציבורי נגד עינויים ושתיל-הקרן החדשה לישראל. 

ההכשרה תתקיים בתאריך 4.6.2017 בשעה 17:30-21:00 בירושלים. 

המפגש אינו כרוך בתשלום, אבל נדרשת הרשמה מראש. להרשמה לחץ/י כאן
לפרטים: ronisa@shatil.nif.org.il

יוגש כיבוד קל
ההכשרה מיועדת לפעילים/ות המקדמים/ות את זכויות הקהילה הגאה, זכויות אדם, חופש ביטוי, דמוקרטיה וצדק חברתי. 

לצפיה ב-' סקר בריאות הנפש בקרב טרנס* - יוצג למשרד הבריאות'
סקר בריאות הנפש בקרב טרנס* - יוצג למשרד הבריאות
20/05/2017 | 18:12
11
(ברגע האחרון, סליחה)

סקר טיפול נפשי לקהילה הטרנסית שתוצאותיו יוצגו בפני בכירים במשרד הבריאות בסוף חודש מאי.
למלא ולהעביר בין חברימות: סקר כאן

לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2017 | 12:29
4
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'סדנא לנישוי קול'
סדנא לנישוי קול
12/05/2017 | 19:02
33
שלום לכולן. ב21 למאי תיפתח הסדנא לנישוי הקול במרכז בגן מאיר. נרשמים באתר של  ""מעברים"". נתראה.
לצפיה ב-'להכיר טרנסית או טרנגנדרית '
להכיר טרנסית או טרנגנדרית
11/05/2017 | 22:38
93
אשמח להכיר משהי צעירה יפה חמודה שנראת טוב 
לצפיה ב-'מה הסיכויים שלי למצוא גבר טרנס שנמשך לאישה טרנסג'נדרית ?'
מה הסיכויים שלי למצוא גבר טרנס שנמשך לאישה טרנסג'נדרית ?
05/05/2017 | 18:19
2
83
אני טרנסית מזכר לנקבה אחרי התהליך
אם אחפש להיות בזוגיות עם גבר טרנס (שרוצה לשנות את מגדרו מנקבה לזכר) שנמצא לפני התהליך, אז השאלה שלי היא עד כמה יש סיכוי למצוא אדם כזה שירצה להיות בזוגיות עם בחורה טרנסית שנמצאת אחרי התהליך (מזכר לנקבה) ?

אם נדבר בהכללות, אז רוב הגברים הטרנסים (שעברו שינוי מנקבה לזכר) מעדיפים לחיות בזוגיות עם נשים שנולדו כנשים ולא עם נשים שעברו שינוי מין מזכר לנקבה ?

לצפיה ב-'היי'
היי
07/05/2017 | 13:27
42
בדיוק ראיתי הודעה של מישהו אומנם לא טרנס אבל לכי תדעי אולי יסתדר בניכם

http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/496/18216548...
לצפיה ב-'אני מכיר כמה זוגות כאלה (ושמעתי על עוד, שלא יצא לי להכיר)'
אני מכיר כמה זוגות כאלה (ושמעתי על עוד, שלא יצא לי להכיר)
11/05/2017 | 01:12
19
לצפיה ב-'מכון כושר לטרנס''
מכון כושר לטרנס'
02/05/2017 | 18:20
4
84
היי חג"ש.
בא לי להתאמן עם טייץ צמוד נשי ופאה. 
אין איזה מכון כושר לסטרייטים וטרנסיות? 
תודה. 
לצפיה ב-'אני סטרייט'
אני סטרייט
02/05/2017 | 23:01
3
71
אני נראה/נראית מעולה בטייץ,
מה שנקרא "שווה",
אני רוצה להסתובב (בעיר אחרת, ת"א)
ןלהרגיש נשית, בתקווה שגברים יתחילו איתי.
העניין הוא שאני לא יודע להתאפר
ולכן תקוע עם הפנטזיות...
ועם פאה בלי איפור נראה מצחיק.
גם נעליים אין, אפשר להסתובב עם קרוקס?
איפה אפשר ללמוד להתאפר?
האם עם איפור עדיין אפשר לזהות אותי?
תודה.

לצפיה ב-'היית מגדיר את עצמך כ-קרוסדרסר? '
היית מגדיר את עצמך כ-קרוסדרסר?
03/05/2017 | 00:41
2
50
האם אתה מתלבש "נשי" גם כשאתה לבד בבית?

לצפיה ב-'כן ולא...'
כן ולא...
04/05/2017 | 00:18
44
כן כי אני רוצה להתלבש,
לא כי אין לי זמן (עבודה, אבל אם ממש רוצים אז אפשר למצוא זמן פעם ב...)
ואני לא יודע בכלל להתאפר ואין לי נעליים (אולי קרוקס אפשרי?)
בבית לבשתי כמה פעמים חוטיני נשי, גרביונים, זה עשה לי טוב אבל הרגשתי שזה מיותר כי אף אחד לא רואה אותי ולא נדלק ממני אז הפסקתי.
אני מרגיש שאני "מבוזבז" כי בתור מתלבשת אני נחשבת ל"שווה" (רגליים מלאות וישבן נשי) וראש סקסי וכשאני עם טייץ מול המראה אני בטוח שהייתי מתחיל עם מישהי כמוני...
אבל לא אעז לצאת בפומבי כי אני לא מתאפר ולא רוצה שמישהו שאני מכיר יזהה אותי (למרות שאצא לעיר אחרת, ת"א למשל, עדיין תמיד אפשר לפגוש בטעות מישהו שאני מכיר)
ואני בכלל סטרייט שסולד מגברים ונמשך אך ורק לנשים ורק כשאני מתלבש כאשה אז אולי אוכל לנסות עם גבר (אולי ובטח שלא עם כ"א...) בתנאי שהוא ימשך וידלק עליי אבל אני לא מסוגל לצאת בפומבי ללא איפור ומשקפיים כדי שלא יזהו אותי...
אז מה שנשאר לי זה רק בבית או באוטו עם גבר אבל אם אני לא מתלבשת ויוצאת אז גם אין לי אפשרויות בכלל להכיר גברים אז כל הפנטזיות על נשיות נשארות כלואות בפנים...
לצפיה ב-'לא, אני גבר סטרייט'
לא, אני גבר סטרייט
05/05/2017 | 23:42
52
שאשמח להכיר טרנסית נשית עדינה ואינטלגנטית מאזור המרכז.
לקשר של בילוי וזוגיות.
לצפיה ב-'שאלה בנוגע למספרה'
שאלה בנוגע למספרה
03/05/2017 | 11:00
35
היי, אני טרנס מנקבה לזכר, עוד לפני תהליך הורמונלי וכו׳. מחפשת מספרה גיי פרנדלי, במרכז או בשפלה, שלא יעקמו אף או יציעו תספורות נשיות. מכירים דבר כזה? תודה למגיבים

לצפיה ב-'מחפשת את שמות המחקרים שמשחזרים יכולת אשכים וזיקפה'
מחפשת את שמות המחקרים שמשחזרים יכולת אשכים וזיקפה
01/05/2017 | 21:05
3
58

אני מחפשת את השמות המקצועיים של טיפולים מיניים שמטרתם להחזיר יכולת זיקפה ויכולת של האשכים לייצר זרע לאחר טיפולים ממושכים באסטרוגן.
במהלך תהליך שינוי המין מזכר לנקבה נטלתי אסטרופם כ 8 מ"ג ליום (לפעמים אפילו 16 מ"ג) במשך 8 שנים ובמהלכם איבדתי יכולת זיקפה וכבר אין לי זרע (לא יוצא לי שפיך וגם לא עומד לי בכלל אפילו שאני מנסה לאונן).
אם ידוע לכם על השתלת חלקים מאשכים וחידושים מהסוג הזה אשמח לדעת ולקרוא.

אני בטוחה שבעולם המודרני בתוך המרפאות לטיפול מיני ובתוך מכוני מחקר מדענים מנסים לחקור כיצד ליצור יכולת מינית של ייצור שפיך וייצור זיקפה באנשים שעברו טיפולים תרופתיים באסטרוגן ואני בטוחה שלסוג הטיפולים ולסוג המחקרים האלה יש שם ספציפי מקצועי.
אני רוצה לדעת את השמות הספציפיים והמקצועיים על מנת לדעת את מילות החיפוש שאוכל לחפש באמצעותן בגוגל יותר אפשרויות טיפול.

הדרך היחידה שאני מקיימת יחסי מין היא שאני נותנת מין אוראלי לגברים כדי לא להרגיש שאני "מחוץ לחגיגה" של יחסי מין.  וזה עצוב לי כי אני רוצה גם להרגיש זיקפה.
לצפיה ב-'הי ליאורה'
הי ליאורה
02/05/2017 | 12:47
42
אם עושים לך מין אורלי מרגישה צמרמורת?
אם שואבים טוב בעדינות הפין מתנפח אני יודעת שאשכים מיתחדשים
לצפיה ב-' כדאי לך לנסות בפורומים מקצועיים, לדוגמה: '
כדאי לך לנסות בפורומים מקצועיים, לדוגמה:
03/05/2017 | 00:57
40

וגם, כשאת שואלת, תצייני האם הפסקת כבר עם האסטרוגן או שאת ממשיכה.
האם את מעוניינת בזרע לצורך עשיית ילדים או כחלק מסקס?

לצפיה ב-'לא מבינה. האסטרוגן או חוסם הטסטוסטרון?'
לא מבינה. האסטרוגן או חוסם הטסטוסטרון?
24/05/2017 | 03:48
3
לפי הבנתי, חוסם הטסטוסטרון הוא זה שמוריד את החשק המיני הגברי, זרע, זיקפה וכו'... את מעוניינת לחזור ל'כושר גברי'? לא יודעת מספיק, אולי זה אינדבדואלי ואולי אני לא סמכות כי אני רק 5 חודשים על הורמונים וחוסם (זה מוקדם עדיין?) ועדיין יש לי זיקפות וליבידו..אם כי הדרייב ירד (סטייל ה'גברים')...מה שדי הרגיע אותי ...אני יכולה להתגרות...
לצפיה ב-'רכישת דירה באירופה והעברת מחצית מהחיים לשם - רעיונות ועצות'
רכישת דירה באירופה והעברת מחצית מהחיים לשם - רעיונות ועצות
02/05/2017 | 09:11
38

הבנתי משיחות עם נשים טרנסג'נדריות אחרות שלא רק אני נפגעתי מהמשפחה ומהאנשים הקרובים שניתקו איתי קשר ואפילו שלום ברחוב לא אומרים לי.
לכן, אני אשתף את הרעיונות והרצונות שלי ושאיפותיי הנובעות מהם בלשון רבים (אנחנו, כולנו, איתנו...).

כל אחת מאיתנו רוצה להשיג בעלות בדירת מגורים כדי לא להיות תלויה בחסדיהם של אנשים שפוגעים בנו ובחסדיהם של אנשים שצפוי שהם יפגעו בנו.

הבעיה שלא לכל אחת מאיתנו את הסכום כסף לקנות דירה, ולכן חלקנו נאלצות לחיות בסכנת חיים שלא באמת מוסיפה לנו כסף אלא מוסיפה לנו רק סכנת חיים (כמו זנות רחוב עם לקוחות שפתאום ברקע האקט מסתבר שהם מרגישים צורך להכות אותנו כחלק מדרכם להגיע לסיפוק המיני שלהם מאיתנו).

חשבתי במשך הרבה שנים שאולי מחירי הדיור יירדו כי האמנתי לפוליטיקאים הרבים שהיו בתפקידים בממשלות שכיהנו, אבל הניסיון לימד אותי את הלקח להפסיק לשאוף לצרוך דיור בישראל ולהתחיל לתכנן לקנות דירה בחו"ל ואז לחיות במשך מחצית מכל שנה שאזכה לחיות בחיים הקצרים בדירה בחו"ל שקניתי  וכך אתגבר על הקשיים שלי בחיים ואנצח אותם.

השאלה אם גם לכם עלה בראש הרעיון לקנות דירה בחו"ל ולחיות שם לפחות חצי מהזמן כל שנה.

אם כן, אז איפה בדיוק. אני חשבתי על יוון כי יוון נמצאת במשך תקופה ארוכה בקושי להחזיר חובות לבעלי איגרות החוב שלה (למדינות אחרות) ולכן אני מעריכה שדירה ביוון אמורה לעלות זול ושגם המחייה ביוון יחסית זולה יותר.
אלטרנטיבה אחרת שחשבתי עליה היא סרביה או רומניה ובמדינות סמוכות שבהן דירה תעלה לי זול.

האם מישהי חשבה על הדברים ויש לה רעיונות משופרים איפה זול יותר לקנות דירה באירופה ?

לצפיה ב-'עבודה ואבטלה '
עבודה ואבטלה
01/05/2017 | 00:22
1
44
שלום חברים, 
אשמח אם תקדישו כמה דקות מזמנכם למלא שאלון בנושא עבודה, שמטרתו לבחון את ההעדפה בין קבלת שכר לבין קבלת קצבה
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeSoVmLVA...
 תודה מראש
לצפיה ב-'השאלון לא מומלץ למי שנוטה לחלום בהקיץ על עתיד ורוד '
השאלון לא מומלץ למי שנוטה לחלום בהקיץ על עתיד ורוד
03/05/2017 | 00:59
12
לצפיה ב-'מעניין אותי לדעת מה לך יש להגיד :)'
מעניין אותי לדעת מה לך יש להגיד :)
18/04/2017 | 08:40
121
שלום שמי דולב ואני סטודנטית לתואר ראשון במדעי ההתנהגות במכללה האקדמית ת"א יפו. לצורך מטלה ללימודים בחרתי לראיין שתי טרנסג'נדריות, הראשונה היא בת זוגתי. אני מחפשת בחורה נוספת לראיון זה מאזור המרכז בסביבות שנות ה20 לחייה, הריאיון לוקח בין 40 ל50 דקות והמטרה היא הפרשנות של אותה הבחורה על החיים שלה, אני מעוניינת לשמוע מה לך יש להגיד ומה את חושבת. הראיונות הם אנונימיים ומטרת השאלות היא לא לחדור לחיים הפרטיים וכמובן שניתן לא להשיב. אני אשמח שכל מי שמעוניינת להשתתף תשלח לי הודעה למייל. גיפט קארד על סך 100 שקלים לאיזה חנות שתבחר יוענק לבחורה שתהיה מוכנה לעזור לי. פרטים נוספים יועברו בפרטי dolvapp@Walla.com
לצפיה ב-'יש לכם עצות טובות בשבילי?'
יש לכם עצות טובות בשבילי?
13/04/2017 | 10:28
3
134
בגלל קרחת גברית אני משתמשת בפיאה שעלתה לי עשרות אלפי שקלים
השתמשתי לפני כן בהמון פיאות במחירים הגבוהים האלה בניסיון למצוא פיאה שלא תהיה בלתי נסבלת והפיאה הזאת שקניתי היא היחידה שהיתה פחות או יותר נסבלת מכל השאר.

אני לומדת ומכירים אותי בתור בחורה ואז התייאשתי מהפיאה (כי היא בלתי נסבלת) אז הפסקתי להשתמש בפיאה והתחלתי להשתמש עם כובע גרב. הבעיה שעכשיו מגיע קיץ וכובע גרב לא מתאים לקיץ. מה עושים ? יש לכם עצה טובה בשבילי לתחליף טוב לכובע גרב ?

אגב, עשיתי השתלת שיער לפני 6 שנים שלא הצליחה לי.
לצפיה ב-'שילוב של פאה חלקית וכובע קייצי '
שילוב של פאה חלקית וכובע קייצי
15/04/2017 | 20:52
2
66
יש אפשרות לרכוש פאה חלקית, שהיא בעצם רק פוני או רק השיער שמסביב לפנים,
ואז לחבר אותה לכובע באופן קבוע (תפירה) או זמני (סקוצ'\וולקרו).
היתרון המשמעותי זה המחיר - הרבה יותר זול מפיאה מלאה
ובעיקר נוחות, כי החלק העליון שמתחת לכובע "נושם" ומתאוור.

הבאתי דוגמאות מאתרים באנגלית, אבל אני יודעת בוודאות שיש את זה גם בארץ.

פאה חלקית (בתמונה קטנה למטה איך זה נראה בלי הכובע) - קישור
תוספת שיער שזה רק פוני - קישור

כמה דוגמאות של כובעי קיץ אופנתיים לבחירתך  - קישור
הכובע שאני הכי אוהבת עם השיער הקצר שלי - קישור 
לצפיה ב-'המון תודה על העצות הטובות'
המון תודה על העצות הטובות
23/04/2017 | 10:56
19
לצפיה ב-'ולמה לא לגדל שיער וזהו?'
ולמה לא לגדל שיער וזהו?
24/05/2017 | 03:51
3
לצפיה ב-'בזאר יד-שניה! בגדים, ביינדרים ועוד! ת"א & חיפה!'
בזאר יד-שניה! בגדים, ביינדרים ועוד! ת"א & חיפה!
15/04/2017 | 21:16
39
בזאר "אדם לאדם הזדמנות לתת" חוזר אחרי החגים!
הגיע הזמן לנקות את הארון!
כל פריט מוצא בית חדש: בגדים, ביינדרים, מצעים, כלי בית, צעצועים ועוד. הבגד ההוא שכבר לא מתאים יחמם למישהו אחר את הלב

הפעם מקבלים גם מוצרי מזון קנויים ובאריזה מקורית (שלא פג תוקפם, כמובן).
נא לא להביא מוצרי חשמל!

אפשר למסור בגדים, אפשר לקחת בגדים, אפשר גם וגם!
מוזמנים לבוא ולהזמין חברים
קניית כל פריט, מבגדים ועד לצעצועים, ב-2 ש"ח לפריט (או פחות, אם יש צורך. ואם תרצו, אפשר גם יותר), שהינם תרומה לפעילות של ארגון "מעברים" למען הקהילה הטרנסג'נדרית!

יום שישי - 21/04, בשעות 10:00-18:00
יום שבת - 22/04, בשעות 10:00-18:00
מי שרוצה לעזור בהפעלת האירוע: טופס מתנדבים.
חמישי - 27/4, 17:00-21:00
שישי - 28/4, 11:00-15:00
מי שרוצה לעזור בהפעלת האירוע: טופס מתנדבים.
לצפיה ב-'מתחרטת על הרגע שיצאתי מהארון כטרנסג'נדרית'
מתחרטת על הרגע שיצאתי מהארון כטרנסג'נדרית
23/04/2017 | 10:54
2
140
אני יצאתי מהארון כטרנסג'נדרית והחלק הכי חשוב הוא שמאז שהתחלתי לצאת מהבית בלבוש אישה וחלק גדול מזהים אותי כאישה, הדבר הזה דווקא הפך אותי לפגיעה ביותר.
עכשיו קראתי באינטרנט אנשים שמנסים להלביש על נשים כמונו שמתלבשות כאישה תיק פלילי של התחזות לאישה וקבלת דבר במירמה וכאשר גבר עושה איתנו סקס אז אנחנו כאילו אנסנו אותו. הדבר הזה גורם לי להתחרט על כך שאני יוצאת מהבית כאישה ואני מחכה לרגע שהסמסטר יייגמר ואפסיק.  לא יכולה להמשיך, עדיף לי לחזור אחורה מאשר כל הסיכונים של בני האדם הרעים שמנסים למרר את החיים וגם מצליחים.
לצפיה ב-'איפה קראת את השטות הזאת? אין דבר כזה '
איפה קראת את השטות הזאת? אין דבר כזה
24/04/2017 | 22:22
52
אני מצטער לשמוע שקשה לך, אבל אל תיכנסי ל"סרטים" מיותרים

האם יש לך סיבה לחשוב שמישהו עלול לנסות לעשות לך את זה?
לצפיה ב-'אסור לך ואסור לנו להיכנע להם !! חובה לשנות מציאות ולא לפחד'
אסור לך ואסור לנו להיכנע להם !! חובה לשנות מציאות ולא לפחד
26/04/2017 | 00:29
40
אם נתחבא אז לא ישתנה דבר. חייבים לשנות ולצאת לחופשי
לצפיה ב-'לכם, באהבה'
לכם, באהבה
23/04/2017 | 12:41
4
98
זאת לא אני בסרטון אבל אני לגמרי אהבי ואל תפסיקו ללכת עם האמת שלכם.
תהיו מי שאתם. מה שעושה לכם טוב בלב.
ואני מאחלת לכם שיקבלו אותכם מכל הלב ושלא יהיו לכם קשיים.

(ולא, אני לא טרנס\ית..)
לצפיה ב-'איזה אנשים חמודים הלוואי על כולנו כאלו הורים '
איזה אנשים חמודים הלוואי על כולנו כאלו הורים
24/04/2017 | 22:26
3
20
לצפיה ב-'ואתה'
ואתה
27/04/2017 | 12:35
2
25
ואתה חמוד שהגבת בכלל להודעה שכתבתי במיוחד בשבילכם..
כבר לרגע חשבתי שההודעה שלי תשקע במעמקי בפורום ללא התייחסות

שיחקת אותה
לצפיה ב-'אני גם אהבתי אבל לא חשבתי שתחזרי לקרוא תגובות '
אני גם אהבתי אבל לא חשבתי שתחזרי לקרוא תגובות
29/04/2017 | 21:31
1
13
לצפיה ב-''
22/05/2017 | 21:41
התלבטתי אם יש טעם להגיב אבל החלטתי להגיב כי אולי תחשבי שפספסתי אז לא ראיתי את ההודעה מזמן וכן אני נכנסת לראות אם הגיבו למשהו שכתבתי כדי לראות אם יש צורך להגיב בחזרה.
לצפיה ב-'אני מזמינה אתכןם לקומונה נפגעים מטיפולים '
אני מזמינה אתכןם לקומונה נפגעים מטיפולים
19/04/2017 | 03:42
1
62
שלום לכולןם

ברשותה של מנהלת הפורום אני רוצה להזמין את מי שרלבנטי לה/ו לקומונה שפתחתי: נפגעים מטיפולים פסיכולוגים ופסיכיאטריים מתאוששים.

חשוב לי להדגיש שקהל היעד של הקומונה הוא כל מי שהיה/תה או עדיין בטיפולים (ולאוו דווקא טרנסג'נדרז).

מטרת הקומונה היא לעזור לאנשים שנפגעו בטיפול באופן כה סמוי, עד שאפילו הסביבה שלהם לא מקבלת את העובדה שהם נפגעו, והם עצמם לא מצליחים להאמין לעצמם שהם נפגעו.
לא למותר לציין שהם (כלומר - אנחנו) מרגישים בודדים עד מאוד, באין להםן קבוצת תמיכה, ובכלל - פעמים רבות היה להןם פסיכולוג/ית (או פסיכותירפיסט/ית) מצויין, מוערך מאוד בקהילייה המקצועית ושהיה מקסים אליהם-אלינו.
אז איך זה שאנחנו מסיימים קשרי טיפול של שנים (רבות מאוד, במקרה שלי) כשאנחנו שבורים ומיואשים?
בואו לשתף ולהשתתף, לתמוך ולהיתמך כדי שנצליח להתאושש, ואולי אפילו לחפש דרך להעניק משמעות לסבל שעברנו.
לצפיה ב-'וזוהי כתובת הקומונה נפגעים מטיפולים'
וזוהי כתובת הקומונה נפגעים מטיפולים
19/04/2017 | 03:46
23

חם בפורומים של תפוז

מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו