לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
83098,309 עוקבים אודות עסקים

פורום טרנסג'נדרס וחברים

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחברימות. הפורום הזה עוסק בנושא הטרנסג´נדרס למיניהם, החל בטרנסיות וטרנסים שעברו/יעברו ניתוח, דרך קרוס דרסרס וכלה בג´נדרקווירים שמסרבים להגדרת מין. מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.

הפורום פתוח לכל מי שעובר תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, ביטוי מגדרי, לחברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גובה, משקל, שיער או ניסיון.
חלק מחברי הפורום היותר וותיקים מכירים גם מחוץ לדפי הפורום הוירטואליים, ולפעמים משתמשים לעתים בפניות אישיות, בדיחות פנימיות והומור עצמי, אך אין זה אומר שמדובר בחבורה סגורה. כל משתתף חדש מתקבל בברכה! כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:
~בלי מודעות "היכרויות" על גבי הפורום. לפורום יש לוח מודעות היכרות שנועד למטרה זו.
~בלי מודעות לשירותי סקס וכדומה.
~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אתם לא מסכימים עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי יחס מזלזל לשום ענף של הקהילה, או בעצם, בלי יחס מזלזל כלפי אף אחד.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדר צ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אני מצפה מכולם להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
~כל חוקי תפוז כמובן חלים גם פה. ההנהלה אינה אחראית לתוכן הודעותיהם של הגולשים.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר 'לתת מרשם' דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.

(אלונה) יו איפה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טרנסג'נדרס וחברים

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחברימות. הפורום הזה עוסק בנושא הטרנסג´נדרס למיניהם, החל בטרנסיות וטרנסים שעברו/יעברו ניתוח, דרך קרוס דרסרס וכלה בג´נדרקווירים שמסרבים להגדרת מין. מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.

הפורום פתוח לכל מי שעובר תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, ביטוי מגדרי, לחברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גובה, משקל, שיער או ניסיון.
חלק מחברי הפורום היותר וותיקים מכירים גם מחוץ לדפי הפורום הוירטואליים, ולפעמים משתמשים לעתים בפניות אישיות, בדיחות פנימיות והומור עצמי, אך אין זה אומר שמדובר בחבורה סגורה. כל משתתף חדש מתקבל בברכה! כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:
~בלי מודעות "היכרויות" על גבי הפורום. לפורום יש לוח מודעות היכרות שנועד למטרה זו.
~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אתם לא מסכימים עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדר צ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אני מצפה מכולם להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר 'לתת מרשם' דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.

(אלונה) יו איפה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכות הבאות, ברוכים הבאים :) בקרו גם בקישורים, לוח הכרויות  של הפורום, במאמרי הפורום למידע ומדריכים שונים, במילון המונחים, ועוד
כולן וכולם Welcome

המלצות לקישורים מעניינים, בלוגים בתפוז ומחוץ לו, אתרים, פורומים ועוד למען הוספתם לקישורי הפורום, למאמרים ועוד יתקבלו בברכה על גבי הפורום או במסרים אישיים.

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחבריםות וזה לא משנה איך אתם מגדירים את עצמכם: טרנס* או סיסג'נדר, FtM, MtF, קרוס, ג'נדרקוויר או gender-fluid או כל הגדרה אחרת ששכחנו או לא הכרנו.  מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.
הפורום פתוח לכולנו - מי שעובר/ת תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, בעלי ביטוי מגדרי מגוון, חברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדלים (;
כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:

~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אין הסכמה עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדרי הצ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אנו נצפה מכולםן להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר "לתת מרשם" דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.
המשך >>

לצפיה ב-'תכנית מנטורינג חדשה לצעירות טרנסג'נדריות!'
תכנית מנטורינג חדשה לצעירות טרנסג'נדריות!
28/12/2017 | 11:09
86
שלום לכולם/ן, בשעה טובה ולאחר מחזור א' מוצלח נפתח באוניברסיטת תל אביב מחזור ב' של תכנית המנטורינג לצעירות טרנסג'נדריות (18-35)! התכנית מעניקה הזדמנות להעמיק בתכני עולם המנטורינג והמגדר וללמוד כיצד להשתמש בידע הייחודי שברשותכן על החיים בכדי לסייע לצעירות טרנסג'נדריות אחרות. התכנית מתקיימת באוניברסיטה בליווי אנשי מקצוע מהתחום החל מה26/2. מפגש חשיפה יתקיים ב5.2 15:30-18:00 בחדר 128 בבניין בוב שאפל. בסוף התכנית תינתן תעודה מקצועית ואפשרות לעבוד כמנטורית בשירותים המסייעים. נשמח לראותכן! אנו נמצאות בימי שני וחמישי ופנויות לטלפונים/פגישות עם שאלות. נשמח גם אם תפיצו בקרב מכרות רלוונטיות. בברכה, מאיה:) 054-4574876
לצפיה ב-'הזמנה להשתתף במחקר בנושא נישוי קול'
הזמנה להשתתף במחקר בנושא נישוי קול
26/12/2017 | 18:44
49
הנך מוזמנת להשתתף במחקר, ראשון מסוגו בישראל, בנושא מאפייני קול של נשים טרנסג'נדריות. המחקר נועד לשפר את ההבנה של אנשי המקצוע על מאפייני הקול והצרכים של נשים טרנסג'נדריות, במטרה לקדם ולשפר את הטיפול, התמיכה והידע המקצועי בתחום חשוב זה.

המחקר הינו חלק מעבודת תיזה אשר מבוצעת במסגרת החוג להפרעות בתקשורת, באוניברסיטת תל אביב, בהנחיית פרופ' עופר אמיר. במסגרת המחקר אנו פונים לבחורות ונשים טרנסג'נדריות בבקשה למלא שאלון ולהקליט את הדיבור שלהן. אורך המפגש כרבע שעה וההשתתפות אנונימית.

בואי לעשות הסטוריה במחקר הראשון בעברית בנושא! מובטח מפגש מעשיר ונעים, ושוקולד טעים 
לפרטים נוספים ולתיאום, שלחי הודעה או התקשרי אליי - 052-4486144
אפשר גם במייל diamant.noa@gmail.com

נעה דיאמנט, קלינאית תקשורת, וסטודנטית לתואר שני באוניברסיטת תל אביב 
לצפיה ב-'נפטרה ורד פיירברגר - חברת פורום ותיקה יהי זכרה ברוך'
נפטרה ורד פיירברגר - חברת פורום ותיקה יהי זכרה ברוך
22/01/2018 | 00:37
2
12
פרטים מדויקים על הלוויה(*) והשבעה בהמשך.

* (כרגע ההערכה היא שביום ב' 22.1 אחה"צ, בצפון הארץ)
לצפיה ב-'פרטים על הלוויה'
פרטים על הלוויה
22/01/2018 | 12:37
1
הלוויה תיערך בשעה 17:00 בבית עלמין תל-רגב (חוף הכרמל). 
הסעה מאורגנת תצא בשעה 14:45 מרכבת סבידור מרכז. 

טקס הקבורה ייערך ע"י המשפחה ויארוך כחצי שעה.
לאחר יערך טקס קהילתי, ובו כל מי שרוצה לדבר מוזמנ\ת.
מבקשות לכבד הסדר זה שסוכם עם המשפחה.

לצפיה ב-'לחבר'ה מהדרום - '
לחבר'ה מהדרום -
22/01/2018 | 12:39
למי שאין ביכולתה להגיע ללוויה,
הבית הגאה בבאר-שבע יהיה פתוח להכלה ולשיחה ע"י העו"ס של הבית,
בשעות 19:30-21:00
לצפיה ב-'שכיחות אוכלוסיה'
שכיחות אוכלוסיה
21/01/2018 | 17:47
1
8
היי,
איפה אפשר למצוא את הנתון הכי אמין ועדכני לגבי שכיחות האוכ' הטרנסג'נדרית?
מסתובב לו הנתון של 3% שקצת קשה לי להבין על סמך הוא משוער ועד כמה הוא אמין. בארץ ובעולם. תודה!
לצפיה ב-'יש את מאגר המחקרים בעמוד של "מעברים" '
יש את מאגר המחקרים בעמוד של "מעברים"
22/01/2018 | 00:29
2
אולי יש שם מראי מקום שיהיו לך רלבנטים:

לצפיה ב-'מפגש - מה הצרכים של הקהילה הטרנסית באירועי הגאווה'
מפגש - מה הצרכים של הקהילה הטרנסית באירועי הגאווה
14/01/2018 | 13:40
20
משה מחלב מוסר:
ביום רביעי ה-17.1 בשעה 15:30 , אנחנו מקיימים מפגש מיוחד עבור הקהילה הטרנסית, שהרגשנו שלא היה לה מספיק ייצוג בשולחנות העגולים לקראת אירועי הגאווה. 
המפגש יתקיים בסלון של הדיזינגוף סנטר. 

המפגשים הבאים (והכלליים) יהיו ב-30.1 וב-7.2 במרכז הגאה בשעה 19:00. 

לצפיה ב-' נבחר מנכ"ל טרנס לבית הפתוח! '
נבחר מנכ"ל טרנס לבית הפתוח!
20/12/2017 | 16:42
54
לצפיה ב-'תגובות מסוכנות '
תגובות מסוכנות
02/01/2018 | 12:52
66
היי חברימות שלום לכולם שמי חן אני חדשה פה בפורום ואני רוצה להעיר את צומת לבכם למשהו שמאוד כאב  לי לקרוא היו פה פניות לעזרה בעניי שינוי מגדרי של אנשימות בתחילת דרכם וקראתי את התגובות שנכתבו  חברימות היזהרו בהכוונה שאתם כותבים להם תהליך המעבר הוא תהליך מאוד מורכב נפשית ופיזית עם הרבה סיכונים ואני מבינה וגם חובה את זה חוסר סבלנות עם רצון לקצר את ההליך מתוך מצוקה וחוסר הבנה של ההשלכות שיכולות להיגרם מי קיצורי הדרך בתהליך בבקשה היו זהירימות בדברכם לפעמים עדיף לא להגיב אנחנו לא תמיד יכולים לעזור וזה גם בסדר  הרצון הוא טוב אבל יכול לגרום לאדם נזק הרבה יותר עמוק שעלל להביא לתוצאות קשות במיוחד אוהבת אותכם תמשיכו להיות פעילימות פה הקשבה זה המון לא פחות מאחלת לכם שנה מצויינה של הצלחה ושגשוג עם מיצוי עצמי ושלמות פנימית
לצפיה ב-'שלום'
שלום
30/12/2017 | 21:02
1
89
שלום לכולם,
אני בת 30, לאחרונה התחלתי לחוש שאני רוצה ללבוש בגדי גברים.
מוזר? הגיוני? מה פתאום עכשיו? קרה לעוד מישהו?
תודה לעונים..
לצפיה ב-'בלבול '
בלבול
02/01/2018 | 12:28
40
היי שלום אני מבינה שאת חשה פתאום דחף ללבוש בגדי גברים וזה הגיוני שזה קורה מוזר בעיניי המתבונן מה פתאום עכשיו תראי אני לא מכירה אותך אבל אולי את עוברת עכשיו איזה משבר בחיים אין לי מוסג איזה ומה אבל הוא זה שיכול להשפיע על המקרה זה קורה להרבה נשים וגברים כאחד אם זה מאוד מפריע לך חשוב ללכת לייעוץ אצל אנשי מקצוע שמנוסים בעניין שיעזרו לך להבין את זה אני אשמח לשוחח איתך על הנושא ולכוון אותך לגביי אנשי מקצוע הנכונים באופן כללי התחום אליו את צריכה לפנות זה פסיכולוגיה אזהרה לא כל פיסכולוג ידע לעזור ואפילו עלול לגרום לנזק חשוב שיהיה אדם בעל נסיון בעניין של מיגדריות  אני מאחלת לך הרבה בהצלחה
לצפיה ב-'מערכת יחסים'
מערכת יחסים
30/12/2017 | 20:22
1
91
שלום, אשמח להשאר אנונימי...
אני רווק (סטרייט) ולפני כמה שבועות התחלתי לצאת עם אישה טרנסג'נדרטית. זו הפעם הראשונה שאני נכנס לקשר כזה ואני מאוד מאוד פתוח ותומך בכל הקשור ומאוד מאוד מעוניין שהקשר יצליח כי אני מסתכל אליה כאישה לכל דבר והעובדה שהיא טרנסג'נדרית אפילו גורם לי להרגיש הארצה כלפיה. על הנושא המנטלי מדברים והשיח בינינו פתוח ומכיל אבל על כל הנושא הפיזי אני קצת מתבייש לשאול... 
אשמח לקבל קצת מידע על התהליך כדי להבין יותר לעומק מה עובר הגוף בתהליך.  
לצפיה ב-'נראה לי שעדיף שתדבר על זה עם זוגתך '
נראה לי שעדיף שתדבר על זה עם זוגתך
04/01/2018 | 00:12
34
תתחיל בלבקש רשות לשאול שאלות אישיות... ותמשיך רק אם היא מסכימה...

אם אתה מתבייש להגיד דברים, אפשר גם לכתוב ולבקש שתכתוב לך תשובה חזרה.

יש אתר עם מידע כללי, אבל אין לנו דרך לדעת מה מתוך כל זה רלבנטי במקרה של חברה שלך.
חוץ מהעצות של איך להיות טרנספרנדלי. זה תמיד רלבנטי

בהצלחה
לצפיה ב-'שלום לכולם/ן :)- אשמח לעזרה במענה על שאלון קצר'
שלום לכולם/ן :)- אשמח לעזרה במענה על שאלון קצר
30/12/2017 | 15:34
48
שלום לכולם וכולן,

שמי מיכל שרגר, סטודנטית לעבודה סוציאלית באוניברסיטת תל אביב. במסגרת לימודי התואר אני עורכת מחקר בנושא מגדר, מיניות ופגיעות מיניות בילדות. חשוב לי להדגיש כי מעבר לכך שהמחקר מהווה חלק מדרישות התואר, אני רואה בו לפני הכל מחקר חשוב למען קידום שוויון וצדק חברתי, ובעיקר הזדמנות להשמיע את קולם של א/נשים שקולם/ן לא נשמע עד כה בחברה. 
חשוב לי גם לציין שאני מאוד מחויבת לנושא זה הן ברמה המקצועית, הן ברמה האישית. על כן, אני רואה במחקר הזה רק כתחילת הדרך למחקרי המשך בעתיד, וכולי תקווה כי מחקר זה יהווה קרקע פורייה להמשך עבודתי האישית והמקצועית. לשם כך, אני מנסה להגיע לחתך אוכלוסייה רחב יותר ככל הניתן, המקיף את כל המגדרים, הזהויות, הנטיות המיניות והמגזרים. על כן, זקוקה לעזרתכם/ן. 

אשמח מאוד אם תוכלו לענות על שאלון קצר שלוקח בין 5 עד 10 דקות לכל היותר. השאלון מיועד לכל המינים בגילאי 18 ומעלה. כל מענה על השאלון או שיתופו יעזרו מאוד! 
לכל שאלה או הבהרה בנושא המחקר, אני זמינה בפרטי או במייל shrager1@mail.tau.ac.il

להלן הקישור לשאלון:
https://telaviv.qualtrics.com/jfe/form/SV_1FBpm8X0...

תודה מראש על עזרתכם/ן!
מיכל.
לצפיה ב-' פורומים חדשים מחכים לכם '
פורומים חדשים מחכים לכם
24/12/2017 | 13:11
21

פורום חדש יעסוק בדיני המס כולל תחום המיסוי הפלילי, בו תקבלו ייעוץ מעו"ד מומחה, לשעבר מנהל תחום במחלקת החקירות של רשות המיסים 
היכנסו עכשיו לפורום דיני מע"מ ומס הכנסה 

פורום חדש מרכז ייעוץ משפטי ומענה על שאלות בנושאים של ויזה, דרכון זר, הגירה, אזרחות ואשרת עבודה בחו"ל, בבריטניה וארה"ב בעיקר
היכנסו עכשיו לפורום ויזה ואזרחות בבריטניה וארה"ב
לצפיה ב-'היי חברים '
היי חברים
22/12/2017 | 09:11
4
95
הרבה זמן לא כתבתי  
האם ניתוח קו שיער יכול לתרום למראה שיער יותר נשי במה זה מתבטא האם ניתן לראות תמונות של הבדלים  ברשת
ואיפה אפשר לעבור את הניתוח אם יש המלצות 

תודה
לצפיה ב-'תזהרו מהשתלות בטורקיה...'
תזהרו מהשתלות בטורקיה...
25/12/2017 | 16:20
3
68
לצפיה ב-'ואני אומרת'
ואני אומרת
25/12/2017 | 16:47
1
47
איך עד עכשיו אתה (שמנמן) לא בניהול פה??
לצפיה ב-' אם הוא רק היה מתחבר עם שם משתמש כמו שצריך '
אם הוא רק היה מתחבר עם שם משתמש כמו שצריך
11/01/2018 | 00:49
14
לצפיה ב-'וניתוח קו שיער האם יש מידע '
וניתוח קו שיער האם יש מידע
30/12/2017 | 13:58
23
לגבי זה  ניתוח כזה
תודה
לצפיה ב-'ניתוח נישוי סנטר '
ניתוח נישוי סנטר
14/12/2017 | 16:36
79
מי יכולה לשתף לגבי נישוי סנטר פרטי או תהש ו או חלקים אחרים בלסת תחתונה- טליסמן או רן יהלום או אחר. מחירים וכמובן שביעות רצון. חג שמח.
לצפיה ב-'שלום לכולם'
שלום לכולם
10/12/2017 | 14:31
113
יש לי סוג של בלוג שירים שאשמח אם תקראו ותגיבו שם. ואם לא שם אז אולי פה.
ובכלל לשמוע חוות דעת על השירים..

תודה לכל המתייחסים.

הכרם של גיי-אה | ביכורים
לצפיה ב-'HRT בגיל 70!'
HRT בגיל 70!
05/12/2017 | 12:01
6
110
לפני שבועיים התחלתי טיפול הורמונלי חלופי עם דר כרמלה שכנר בבני ציון.  אני מקווה לעודד את טרנסג'נדרות הבוגרות ביננו כי זה לעולם לא מאוחר מדי!
לצפיה ב-'כל הכבוד לך-ישר כוח!'
כל הכבוד לך-ישר כוח!
09/12/2017 | 04:11
30
לצפיה ב-' בהצלחה! '
בהצלחה!
09/12/2017 | 18:58
4
25
לצפיה ב-'HRT '
HRT
09/12/2017 | 20:01
3
50

אני רוצה לחלוק את החוויה שלי. לאחר סדרה של בדיקות דם, ישבתי עם ד"ר שכנר ורופא אחר. נשאלתי שתי שאלות. ראשית, האם אני רוצה להקפיא את הזרע? צחקתי ועניתי שאחרי שישה ילדים ושבעים שנה, לא! היא חייכה והשיבה שהם צריכים לשאול. השאלה השנייה היתה שאני כבר לוקח הורמונים, נכון? עניתי, בכלל לא, כמובן שלא, אבל למה את שואלת? היא ענתה כי רמת האסטרוגן בדמי היתה כה גבוהה, עד כי היא היתה במצב של אי-נורמליות!

לצפיה ב-'את פשוט וואו'
את פשוט וואו
10/12/2017 | 08:48
2
64
לגמרי השראה להרבה אנשים וכל הכבוד על האומץ, על התעוזה לעשות שינוי בגיל הזה ועוד כשיש ילדים כבר גדולים..
וכל מילה אחרת מיותרת.

(לא הבנתי בנוגע לאי נורמאליות, מה זה אומר שלא צריך לקחת הורמון נשי?)
לצפיה ב-'אסטרוגן'
אסטרוגן
10/12/2017 | 10:36
1
52
קיבלתי את האסטרוגן גבוהה כמו אימות של הנשיות שלי!  אני לוקחת אסטרוגן נוספים, אבל במינון נמוך, בתוספת חוסם טסטוסטרון
לצפיה ב-'אז'
אז
15/12/2017 | 09:02
23
קודם סליחה על התגובה בדילאיי.
אז מה זה אומר בעצם ההורמונים שלך הם כמו של אישה גם בלי הכדורים?
לצפיה ב-'מה קורה לפורום'
מה קורה לפורום
01/12/2017 | 17:14
105
הזה נרדם מאז שאלונה עזבה אף אחד לא עובר תהליך
צריך להעיר את הפורוםאז קדימה תשתפו 

מקווה לשמוע משהו
לצפיה ב-'ניתוח לשינוי מין'
ניתוח לשינוי מין
20/11/2017 | 00:06
3
179
שלום חברים,

אני חדשה בפורום, בת 30 עדיין בארון. אני רוצה לעבור תהליך לשינוי מין מזכר לנקבה (כולל הניתוח התחתון) אבל נורא חוששת לעשות את הצעד הזה מול המשפחה, מפחדת שכולם יתרחקו ממני ולא יבינו אותי.
אני כל הזמן דוחה את התהליך, אבל כבר מגיל קטן הרגשתי שאני במגדר הלא נכון :(
יש אולי מקום שניתן להגיע אליו (בחו״ל) לשלם כסף ולצאת נקבה? בלי כל הבירוקרטיה של להיות בלבוש נשי ולקחת הורמונים במשך שנה.
קראתי מידע שגם בתאילנד דורשים לקחת הורמונים נשיים במשך שנה ורק אז אפשר לעבור את הניתוח.
אני פשוט רוצה לבוא, לעבור את כל התהליך ואז לקחת את כל ההורומונים ומה שצריך. אני לא אתחרט, אני יודעת ומרגישה את זה ממש חזק.
אני לא רוצה לחכות כל כך הרבה זמן, מצד שני התחושה הזאת משגעת אותי לחשוב שאני עדיין בגוף של גבר.
מבחינת הגוף, הגוף שלי נורא גברי (מידה נעליים 46) גובה 1.82, מלא שיערות... יש מצב עם הגוף שלי להיראות נשי?

תודה רבה לכל העונים, אני מעריכה את זה מאוד,

טלי
לצפיה ב-'תשובה חלקית '
תשובה חלקית
22/11/2017 | 00:03
2
118
1. כן, יש מקומות בחו"ל שינתחו אותך גם בלי נטילת הורמונים לפני.

2. הדרישה\המלצה של לפחות שנה על הורמונים לפני הניתוח מתייחסת רק לניתוח עליון, בניית חזה נשי. הורמונים משנים את פריסת הרקמות (מיקום ויחס בין שריר\שומן) ככה שהניתוח יצא יותר מוצלח והמראה יהיה יותר טבעי.

3. שום ניתוח\טיפול לא יקטין גובה או מידת נעליים. גם מבנה העצמות לא ישתנה.
אבל
זה לא אומר שלא תהיי נשית.

בהצלחה
לצפיה ב-'קודם כל תודה'
קודם כל תודה
22/11/2017 | 01:21
1
84
1. אפשר לקבל קצת פרטים/מידע על המקומות האלו בחו״ל? אני די מופתעת מהמידע הזה.

שמעתי שיש ניתוח שבו שוברים כמה צלעות ומשנים את מבנה העצמות.

אם הכל היה כזה פשוט :( אני לא יודעת כיצד לפנות לבני המשפחה שלי...... לא בא לי להיות בודדת כל החיים.

תודה רבה לך על התשובה,

טלי
לצפיה ב-'שכחתי לשאול'
שכחתי לשאול
22/11/2017 | 01:25
73
האם התכוונת לניתוח תחתון? פשוט אפשר להגיע לחו״ל, ויעשו לי ניתוח תחתון בלי כל ההמתנה הזאת של השנה ולקיחת ההורמונים?

תודה,

טלי

לצפיה ב-'הגדלת חזה בתל השומר '
הגדלת חזה בתל השומר
15/11/2017 | 16:39
127
מישהיא פה עברה הגדלת חזה בתל השומר? עברתי שמה את כול הניתוחים כולל הניתוח התחתון בשנת 2015 משום מה ההגדלת חזה שלי ניתקעה היום הייתי בתל השומר אצל ריקי והיא אמרה שיקבו לי תור חדש ואלון לירן יצור איתי קשר ביום 1 כשהוא יחזור אשמח לדעת אם יש פה מישהיא שעברה הגדלת חזה ואיך יצא לה
לצפיה ב-'טרנסיות'
טרנסיות
13/11/2017 | 15:09
257
היי אשמח להכיר טרנסיות בארץ
לצפיה ב-'אירועי יום הזיכרון לקהילה הטרנסג'נדרית, 2017'
אירועי יום הזיכרון לקהילה הטרנסג'נדרית, 2017
12/11/2017 | 17:25
64
בנוסף לאירועים שבתמונה: 
14.11 - אזכרה לדניאל (דןוג) סיגאוי

כל הקישורים, איוונטים ופרטים - פה

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו