לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
85598,559 עוקבים אודות עסקים

פורום טרנסג'נדרס וחברים

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחברימות. הפורום הזה עוסק בנושא הטרנסג´נדרס למיניהם, החל בטרנסיות וטרנסים שעברו/יעברו ניתוח, דרך קרוס דרסרס וכלה בג´נדרקווירים שמסרבים להגדרת מין. מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.

הפורום פתוח לכל מי שעובר תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, ביטוי מגדרי, לחברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גובה, משקל, שיער או ניסיון.
חלק מחברי הפורום היותר וותיקים מכירים גם מחוץ לדפי הפורום הוירטואליים, ולפעמים משתמשים לעתים בפניות אישיות, בדיחות פנימיות והומור עצמי, אך אין זה אומר שמדובר בחבורה סגורה. כל משתתף חדש מתקבל בברכה! כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:
~בלי מודעות "היכרויות" על גבי הפורום. לפורום יש לוח מודעות היכרות שנועד למטרה זו.
~בלי מודעות לשירותי סקס וכדומה.
~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אתם לא מסכימים עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי יחס מזלזל לשום ענף של הקהילה, או בעצם, בלי יחס מזלזל כלפי אף אחד.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדר צ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אני מצפה מכולם להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
~כל חוקי תפוז כמובן חלים גם פה. ההנהלה אינה אחראית לתוכן הודעותיהם של הגולשים.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר 'לתת מרשם' דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.

(אלונה) יו איפה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טרנסג'נדרס וחברים

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחברימות. הפורום הזה עוסק בנושא הטרנסג´נדרס למיניהם, החל בטרנסיות וטרנסים שעברו/יעברו ניתוח, דרך קרוס דרסרס וכלה בג´נדרקווירים שמסרבים להגדרת מין. מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.

הפורום פתוח לכל מי שעובר תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, ביטוי מגדרי, לחברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גובה, משקל, שיער או ניסיון.
חלק מחברי הפורום היותר וותיקים מכירים גם מחוץ לדפי הפורום הוירטואליים, ולפעמים משתמשים לעתים בפניות אישיות, בדיחות פנימיות והומור עצמי, אך אין זה אומר שמדובר בחבורה סגורה. כל משתתף חדש מתקבל בברכה! כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:
~בלי מודעות "היכרויות" על גבי הפורום. לפורום יש לוח מודעות היכרות שנועד למטרה זו.
~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אתם לא מסכימים עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדר צ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אני מצפה מכולם להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר 'לתת מרשם' דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.

(אלונה) יו איפה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכות הבאות, ברוכים הבאים :) בקרו גם בקישורים, לוח הכרויות  של הפורום, במאמרי הפורום למידע ומדריכים שונים, במילון המונחים, ועוד
כולן וכולם Welcome

המלצות לקישורים מעניינים, בלוגים בתפוז ומחוץ לו, אתרים, פורומים ועוד למען הוספתם לקישורי הפורום, למאמרים ועוד יתקבלו בברכה על גבי הפורום או במסרים אישיים.

שלום, ברוכים הבאים לפורום טרנסג´נדרס וחבריםות וזה לא משנה איך אתם מגדירים את עצמכם: טרנס* או סיסג'נדר, FtM, MtF, קרוס, ג'נדרקוויר או gender-fluid או כל הגדרה אחרת ששכחנו או לא הכרנו.  מטרת הפורום לספק תמיכה, אוזן קשבת וסביבה חברותית לקהילה הטרנסג´נדרית בישראל.
הפורום פתוח לכולנו - מי שעובר/ת תהליך זה או אחר של שינוי מין, שינוי מגדרי, בעלי ביטוי מגדרי מגוון, חברים ובני משפחה, ולכל מי שהגדרת המין/מגדר שלו אינה שגרתית - כולם מוזמנים למסיבה, ללא הבדלים (;
כמו לכל פורום, גם לפורום זה יש חוקים:

~בלי פרסומות.
~בלי עלבונות אישיים - אם אין הסכמה עם מישהו, דברו על זה כמו בוגרים.
~בלי שיחות אישיות על גבי הפורום - אפשר להתכתב בעזרת שם משתמש דרך המסרים האישיים או חדרי הצ'אט כאן באתר תפוז.
~הפורום לא נועד לדיון בעד ונגד הנושא - אנחנו כאן בשביל עצמנו קודם כל.
~לפורום אין הגבלת גיל כרונולוגי, אבל אנו נצפה מכולםן להפגין בגרות נפשית וטקט מינימלי.
 ~בלי המלצות על טיפול הורמונלי מסוים עם מינונים מדויקים - הפורום הוא לא תחליף לקבלת טיפול וייעוץ מקיף מרופא בנושא השינוי ההורמונלי. אפשר לספר על חוויות אישיות לפי הטיפול האישי שלנו ולהתריע על טיפולים מיושנים אבל אי אפשר "לתת מרשם" דרך הפורום גם אם אתם/ן רופאים, זה לא אחראי ולא חוקי.
המשך >>

לצפיה ב-'בקרוב נפתח מחזור חדש של "קול משלך" - תרגול נישוי קול'
בקרוב נפתח מחזור חדש של "קול משלך" - תרגול נישוי קול
07/03/2018 | 15:22
2
56
טופס להרשמהhttp://bit.ly/transgroups

לצפיה ב-'מה עם גברים? לנו לא מגיעה סדנא עם טיפים וכאלה? '
מה עם גברים? לנו לא מגיעה סדנא עם טיפים וכאלה?
13/03/2018 | 15:13
1
13
לצפיה ב-'אפשר לכתוב בטופס שמעוניינים, בשורה של other '
אפשר לכתוב בטופס שמעוניינים, בשורה של other
14/03/2018 | 01:16
32
אם יהיה מספיק ביקוש - יעשו.
קיצר, ספר לחברים שגם ימלאו
לצפיה ב-'שרות לאומי - החלה ההרשמה לדירה טרנסית ייעודית'
שרות לאומי - החלה ההרשמה לדירה טרנסית ייעודית
07/03/2018 | 15:16
64
השרות דרך עמותת שלומית 
פרטי קשר בתמונה המצורפת.
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
18/04/2018 | 18:45
11
היי מחפש קוסמטיקאית או מישהי שתוכל לגלח אותי למטה ובין הישבנים!
לכתוב לפרטי תודה 
לצפיה ב-'ניתוח עליון ftm בועדה'
ניתוח עליון ftm בועדה
14/04/2018 | 17:51
16
האם יש פה מישהו שעבר ניתוח עליון ftm דרך הועדה של תל השומר אצל הד"ר לירן אלון ומוכן לתת לי חוות דעת...או תמונות בפרטי?
לצפיה ב-'סקס'
סקס
12/04/2018 | 04:13
1
49
הי אני מיתענין בטרנסית ורוצה להבין איך טרנסיות גומרות? האם צריך לרדת להן בישביל זה? והאם יוצא להן מהפות זרע? תודה
לצפיה ב-'כל אחת בדרכה שלה... '
כל אחת בדרכה שלה...
12/04/2018 | 17:47
31
אם אתה נמצא עם מישהי במערכת יחסים, עדיף שתדבר איתה, כי לגבי עצמה רק היא תדע להגיד לך.

באופן כללי, אשה טרנסית שעברה ניתוח באיבר מינה לא תפלוט זרע (חלק מהניתוח זה הסרת אשכים). האם היא היא צריכה אוראלי או חדירה בשביל לגמור, זה כבר אישי. 

אשה טרנסית שלא עברה ניתוח תחתון - לחלק יש זקפה ופליטה, לחלק לא. שוב - אישי ומשתנה מאשה לרעותה. 
לצפיה ב-'מדבקות אוורל 50'
מדבקות אוורל 50
12/04/2018 | 13:07
2
28
האנדו נתנה לי לתחילת הטיפול 2 מדבקות לשבוע בגלל שאני מעשנת אי אפשר כדורים יש למישהי ניסיון עם זה האם יש תוצאות והתקדמות??
לצפיה ב-'אוורל 50'
אוורל 50
16/04/2018 | 11:30
1
9
אני 3 חודשים עם מדבקת אוורל 50 אחרי חודשיים עם כדורים. תוצאות טובות מאוד!   אני חושבת שהמדביקה יעיל יותר בגלל האסטרוגן עוקפת את מערכת העיכול
לצפיה ב-'מעודד לשמוע :)'
מעודד לשמוע :)
16/04/2018 | 19:42
2
לצפיה ב-'יש כאן קרוסדרסרס ?'
יש כאן קרוסדרסרס ?
09/04/2018 | 21:10
1
36
לצפיה ב-'לפעמים. היית רוצה שייצרו איתך קשר? או להתייעץ על משו?'
לפעמים. היית רוצה שייצרו איתך קשר? או להתייעץ על משו?
11/04/2018 | 17:49
50
א
לצפיה ב-'אנדו טרנספרנדלי כללית'
אנדו טרנספרנדלי כללית
08/04/2018 | 19:41
3
31
האם יש כזה או כזו בצפון?
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
16/04/2018 | 11:39
2
11
אני לא מבינה את השאלה.     אם יש מרפאה שנותן שרות אנדוקרנית לאנשים טרסגנדרים בצפון?
לצפיה ב-'כן?... זאת השאלה'
כן?... זאת השאלה
16/04/2018 | 19:41
1
3
לצפיה ב-'יש'
יש
16/04/2018 | 20:05
3
כן, בבית החולים בני ציון בחיפה. המכון אנדוקרינולוגי
מנהלת ד"ר כרמלה שכנר
04-8359331
אני מטופלת שם.
לצפיה ב-'מה אתם אומרות על המינון'
מה אתם אומרות על המינון
08/04/2018 | 09:41
28
6 מ"ג אסטרופם 1 דיאנה ו50 מ"ג אנדרוקור זה מספיק? כי לא רואים כמעט תזוזה
לצפיה ב-'עזרה עם רישיון נהיגה'
עזרה עם רישיון נהיגה
07/04/2018 | 12:33
19
יש לי תעודת זהות חדשה עם שם נקבה ותמונה חדשה. מישהו יכול להגיד לי מה לעשות כדי לשנות את השם שלי ואת התמונה על רישיון הנהיגה שלי?
תודה רבה,  דורית
לצפיה ב-'מפגש'
מפגש
07/04/2018 | 07:00
43
היי. מי פנויה עכשיו לסקס ? אני ממוקם ונייד. aalex7007@mail.ru
לצפיה ב-'מאוכזבת מאוד מתל השומר'
מאוכזבת מאוד מתל השומר
02/04/2018 | 13:40
1
71
הייתי אמורה עבור לעבור שמה ניתוח להגדלת החזה בחודש 7 ריקי היתקשרה אליי לינפי החג ביום שני אמרה לי שאני אגיע יום למחרת לאישפוז יום שלישי ויום רביעי מנתחים אותי כול כך שמחתי הגעתי לאישפוז לבית חולים לפלסטיקה עם טופס 17 והכול הייתי בצום 12 שעות מהלילה ולמחרת בבוקר אני מחכה שיקחו אותי לניתוח ובשעה 2 אומרים לי שהניתוח שלי היתבטל כי היה להם מיקרה חירום בחדר ניתוח משהוא כזה אני מרוב עצבים פשוט התחלית לצעוק שמה להגיד לי איך הם עושים לי דבר כזה ואפילו היתנצלות לא קיבלתי אני ממש מאוכזבת ועצובה זה היה אמור להיות השלב של הסיום של התהליך שלי כי רק חזה אני צריכה לעשות אני מנותחת מין כבר אז נורא התאבסתי ונסעתי הבית ואמרו לי שאני אחכה מטלפון מריקי שיקבוע לי מועד חדש אני מרגישה פשוט שעשו צחוק מימני
לצפיה ב-'מבאס, אבל זה קורה גם בניתוחים אחרים. זה לא משהו אישי.'
מבאס, אבל זה קורה גם בניתוחים אחרים. זה לא משהו אישי.
04/04/2018 | 13:43
22
מבחינת בית החולים ניתוח אלקטיבי (ז"א ניתוח מבחירה, שקובעים מראש ושהוא לא בחירום) הוא בעדיפות נמוכה יותר מאשר ניתוחי חירום (תאונה, פגיעה, הצלת חיים),
ומכיוון שיש מחסור קבוע בחדרי ניתוח וצוות, קורה לא מעט שדוחים או מבטלים ניתוחים אלקטיביים.

זה לא כי את טרנסית או שהם מזלזלים בצרכים שלך, גם אם זה מרגיש ככה כרגע

לצפיה ב-'שלום לכולם, חדש פה'
שלום לכולם, חדש פה
28/03/2018 | 18:22
62
אני גבר באיזור ה-30 לחיי, כל חיי עד עכשיו חייתי כסטרייט ואני מאוד רוצה להיות עם טראנסית. אין לי מושג איך מכירים, איך מגיעים, מה עושים. יש מפגשים? אתרי הכרויות? אני אשמח לכל טיפ והכוונה.
לצפיה ב-'בת 21 לסבית מחפשת התנסות עם טרנסית'
בת 21 לסבית מחפשת התנסות עם טרנסית
20/03/2018 | 14:28
1
116
לצפיה ב-'ל 21'
ל 21
23/03/2018 | 16:44
74
לא השארת פרטים כלשהם שמי שכן מעוניינת תוכל ליצור איתך קשר..

בהצלחה לשניכן
לצפיה ב-'מידע על הורמונים MTF'
מידע על הורמונים MTF
15/03/2018 | 20:07
4
72
אז ככה בנות הייתי רוצה לדעת ממי שיש לה ניסיון על כל הדרכים התכשירים והתרופות שיש לגבי חוסמי טסטוסטרון ולגבי אסטרוגן מה אתן הכי הייתן ממליצות למי שמעשנת (והרבה חח)
אשמח לקבל כל מידע שאפשר בנושא!
לצפיה ב-'אף אחת לא יכולה לעזור??'
אף אחת לא יכולה לעזור??
30/03/2018 | 10:39
3
22
מה כבר ביקשתי?
לצפיה ב-'חוסם טסטסטרון אני ממליצה לך על'
חוסם טסטסטרון אני ממליצה לך על
02/04/2018 | 13:43
2
28
דקפפטיל  זריקה כול 3 חודשים זריקה מצוינת  לגבי אסטרוגן  אני מישתמשת בזריקות שאני מייבאת מחוייל  אבל  יש לך גם תכשירים אסטרוגנים בארץ  אסטרופם דיאנה 35  מדבקות וכו'
לצפיה ב-'תודה על התשובה! יש לי תתור בקרוב אצל ד"ר יעיש באיכילוב'
תודה על התשובה! יש לי תתור בקרוב אצל ד"ר יעיש באיכילוב
04/04/2018 | 21:16
10
נראה מה היא אומרת..... רוצה שזה יהיה כמה שיותר מהר חזק ופחות התעסקות
במילא אני לוקחת כדורים נוגדי דיכאון וחרדה וכאלה
לצפיה ב-'אפשר רק לשאול מאיזה אתר את מזמינה אותם?'
אפשר רק לשאול מאיזה אתר את מזמינה אותם?
04/04/2018 | 21:19
4
לצפיה ב-'השתתפו בסקר הקהילה הגדול 2018!'
השתתפו בסקר הקהילה הגדול 2018!
13/03/2018 | 20:53
19
שלום לכולם.ן,
אנחנו מזמינים אתכם.ן לקחת חלק בסקר הקהילה הגדול, שעוסק בהיבטים שונים בחייהם של להטבא"ק, בדגש על שימוש בטכנולוגיה, התנהגות מינית, דימוי גוף, בריאות פיזית ונפשית ועוד.
לידיעה על הסקר ולינק: goo.gl/1K66b1
לצפיה ב-'מחפש טרנדית רצינית וחמודה להיכרות '
מחפש טרנדית רצינית וחמודה להיכרות
09/03/2018 | 16:32
1
94
בן 22 וחתיך ☺️
לצפיה ב-'להודעות היכרות יש לוח מודעות נפרד'
להודעות היכרות יש לוח מודעות נפרד
14/03/2018 | 01:13
79
כניסה דרך "כלים ומידע"
או
לצפיה ב-'"אישה פנטסטית"'
"אישה פנטסטית"
05/03/2018 | 11:43
97
הו סרט "חובה לראות" לאישה טרנסג'נדרית. זה זכה בפרס האקדמיה. יכולתי להזדהות עם המאבק והסבל שלה, אבל זה לא שבר את רוחה. הסוף מרומם ויפה
לצפיה ב-'תכנית מנטורינג חדשה לצעירות טרנסג'נדריות!'
תכנית מנטורינג חדשה לצעירות טרנסג'נדריות!
28/12/2017 | 11:09
253
שלום לכולם/ן, בשעה טובה ולאחר מחזור א' מוצלח נפתח באוניברסיטת תל אביב מחזור ב' של תכנית המנטורינג לצעירות טרנסג'נדריות (18-35)! התכנית מעניקה הזדמנות להעמיק בתכני עולם המנטורינג והמגדר וללמוד כיצד להשתמש בידע הייחודי שברשותכן על החיים בכדי לסייע לצעירות טרנסג'נדריות אחרות. התכנית מתקיימת באוניברסיטה בליווי אנשי מקצוע מהתחום החל מה26/2. מפגש חשיפה יתקיים ב5.2 15:30-18:00 בחדר 128 בבניין בוב שאפל. בסוף התכנית תינתן תעודה מקצועית ואפשרות לעבוד כמנטורית בשירותים המסייעים. נשמח לראותכן! אנו נמצאות בימי שני וחמישי ופנויות לטלפונים/פגישות עם שאלות. נשמח גם אם תפיצו בקרב מכרות רלוונטיות. בברכה, מאיה:) 054-4574876
לצפיה ב-'הזמנה להשתתף במחקר בנושא נישוי קול'
הזמנה להשתתף במחקר בנושא נישוי קול
26/12/2017 | 18:44
119
הנך מוזמנת להשתתף במחקר, ראשון מסוגו בישראל, בנושא מאפייני קול של נשים טרנסג'נדריות. המחקר נועד לשפר את ההבנה של אנשי המקצוע על מאפייני הקול והצרכים של נשים טרנסג'נדריות, במטרה לקדם ולשפר את הטיפול, התמיכה והידע המקצועי בתחום חשוב זה.

המחקר הינו חלק מעבודת תיזה אשר מבוצעת במסגרת החוג להפרעות בתקשורת, באוניברסיטת תל אביב, בהנחיית פרופ' עופר אמיר. במסגרת המחקר אנו פונים לבחורות ונשים טרנסג'נדריות בבקשה למלא שאלון ולהקליט את הדיבור שלהן. אורך המפגש כרבע שעה וההשתתפות אנונימית.

בואי לעשות הסטוריה במחקר הראשון בעברית בנושא! מובטח מפגש מעשיר ונעים, ושוקולד טעים 
לפרטים נוספים ולתיאום, שלחי הודעה או התקשרי אליי - 052-4486144
אפשר גם במייל diamant.noa@gmail.com

נעה דיאמנט, קלינאית תקשורת, וסטודנטית לתואר שני באוניברסיטת תל אביב 

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו