לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום הוצאה לפועל ופשיטת רגל
ברוכים הבאים הוצאה לפועל. עצם הביטוי מפחיד את רוב האנשים. מעטים יודעים שגם ההוצאה לפועל עובדת על פי חוקים ברורים, המוכתבים לה ממערכת המשפט בישראל. בפורום הזה נשתדל לתת לכם הכוונה וייעוץ, כיצד לנהוג במקרים בהם נאלצתם להתמודד עם ההוצאה לפועל, או עם מקרים שבהם אתם עלולים להיתקל בהוצאה לפועל. יש לשים לב, שהעצות בפורום אינן תחליף ליעוץ משפטי, או ייעוץ מקצועי, אלא בגדר המלצה בלבד. גלישה נעימה!

אודות מנהל הפורום: 
עורך דין עודד אולמן, בעל משרד בתל אביב שעוסק בתחום ההוצל"פ ופשיטות רגל מספר רב של שנים. המשרד מנהל עבור מוסדות, ארגונים ופרטיים תיקים בהוצל"פ ובמקביל מסייע לחייבים מצידו השני של המתרס לפנות להליכי איחוד תיקים, חייב מוגבל אמצעיים, פשיטת רגל והסדרי חובות.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הוצאה לפועל ופשיטת רגל

ברוכים הבאים הוצאה לפועל. עצם הביטוי מפחיד את רוב האנשים. מעטים יודעים שגם ההוצאה לפועל עובדת על פי חוקים ברורים, המוכתבים לה ממערכת המשפט בישראל. בפורום הזה נשתדל לתת לכם הכוונה וייעוץ, כיצד לנהוג במקרים בהם נאלצתם להתמודד עם ההוצאה לפועל, או עם מקרים שבהם אתם עלולים להיתקל בהוצאה לפועל. יש לשים לב, שהעצות בפורום אינן תחליף ליעוץ משפטי, או ייעוץ מקצועי, אלא בגדר המלצה בלבד. גלישה נעימה!

אודות מנהל הפורום: 
עורך דין עודד אולמן, בעל משרד בתל אביב שעוסק בתחום ההוצל"פ ופשיטות רגל מספר רב של שנים. המשרד מנהל עבור מוסדות, ארגונים ופרטיים תיקים בהוצל"פ ובמקביל מסייע לחייבים מצידו השני של המתרס לפנות להליכי איחוד תיקים, חייב מוגבל אמצעיים, פשיטת רגל והסדרי חובות.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שלום לכולם וברוכים הבאים לפורום הוצאה לפועל הנכבד. 
שמחתי להענות להצעת פורום תפוז ולנהל את פורום הוצל"פ. כולי תקווה כי פורום זה יהיה יעיל, מכובד ופורה. בפורום זה תוכלו לשאול שאלות, להעלות סוגיות ולייעץ לאחרים. עשו זאת בנועם, תרבות דיונית, סבלנות וסובלנות אחד כלפי השני גם אם הכתוב לא מצא חן בעינכם. בהצלחה עו"ד עודד אולמן-מנהל הפורום.

המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז ומנהלי הפורום אינם ערבים לנכונות המידע, ולא יהיו אחראים לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו
פורום דיני משפחה וירושה
פורום דיני עבודה ופנסיה
פורום הוצאה לפועל
פורום דיני תעבורה
משפטי האינטרנט וההיי-טק
פורום רשלנות רפואית
פורום פטנטים וסימני מסחר
המשך >>

האם ישנה אפשרות לפנות בבהילות להוצאה לפועל
09/02/2016 | 03:20
מעוניין לתבוע את המעסיק זה לא יה פשוט לקבל מימנו את הכסף.
מפעל קר מאוד המעסיק הבטיח בחורף יה מקום סגור ונעים לעבוד דאג רק לתנור.
ינואר 3 ימים בבית התקררות, לפני שבועים בקור מקפיא עבדתי, לפני שבוע עבודה מאומצת מערכת החיסונית נפגעה, חטפתי שפעת מרותק למיטה.
המעסיק לשעבר פשט רגל מסרב להגיע להסדר עם הבנק, יש לו חובות.
במפעל יש לו סחורה למיחזור אלקטרוניקה מכילה זהב שווה הרבה כסף.
ברצוני לבצע צו עיקול על הסחורה.
עורך דין ערן ברנט, צרפו בתגובות את החוויה שלכם בבקשה
07/02/2016 | 20:26
1
10
מעולם לא נתקלתי במשרד עורכי דין שמנתהל בצורה כל כך מגוחכת וזולה כמו המשרד של ערן ברנט.
מספיקה שיחת טלפון פשוטה בכדי להבין שהמשרד הזה עובד כמו משרד עו״ד בפבלות של ברזיל.
ישנה מזכירה חצופה בצורה חסרת תקדים, כשהיא סוף סוף מחליטה להרים את הטלפון היא כנראה מתבלבלת וחושבת שמישהו מתקשר אליה הביתה ומדברת בצורה מבישה, לא מקוצועית ונותנת מענה בשפת רחוב זולה ביותר.
עורך דין ערן אף פעם לא נמצא במשרד ולא ניתן לדבר איתו בכל מהלך היום. האפשרות היחידה היא להעביר לו הודעה דרך המזכירה מה שגובל בהשפלה, צעקות, אלימות מילולית וניתוקי טלפון באופן מאוד תדיר. מעולם לא נתקלתי בצורת דיבור ושירות לקוחות שאין מילים לתאר חוץ מהשפלה וחוצפה ממדרגה ראשונה.
ישנה צורת דיבור ויחס אנושי מינימלי אבל על זה כנראה לא שמעו במשרד של ערן.
להלן דוגמא אחת מיני רבות:
השעה היא 10 בבוקר, אני מצלצל למשרד של ערן וזה המענה:
מזכירה: כן (אתם קוראים טוב) אפילו לא ״הלו״, כמו שציינתי קודם כנראה נוצר אצלה בלבול בין הטלפון האישי לטלפון של המשרד.
אני: בוקר טוב
מזכירה: מה אתה צריך
אני: אפשר לדבר עם עו״ד ערן או לקבל פרטים?
מזכירה: לא, לא הדלקתי מחשב (10 בבוקר)
אני: להמתין?
מזכירה: תתקשר עוד שעה אני לבד פה
אני: ניתן יהיה לדבר איתו ?
מזכירה: פה זה לא מרכז שרות והכוונה ולא מקבלים פה מידע
אני: זה נורא חשוב, אני מנסה כבר המון זמן לדבר איתו.
מזכירה: תמשיך לנסות ביי
אני: מתקשר שוב
מזכירה: חפש מי **זיין אותך
אני: אפשר לדבר עם מישהי אחרת?
מזכירה: לא יודעת מתי היא באה או עם היא באה
אני: הלו ? הלו ? הלו ?
עוד ניתוק!
וכמובן שישנן עוד הרבה דוגמאות ואפילו יותר חריפות.
אם אתם רוצים חוויה שכונתית נוסך פריפריה שנת 1978 מצאתם את המקום הנכון
מציע לך לקחת עו"ד להסדרת חובותיך
08/02/2016 | 23:02
ואז לא תצטרך להתקשר. אתה בוודאי מתקשר אליו בתור חייב.
נפתח תיק בהוצל"פ בגין בקשה לביצוע פסק דין
07/02/2016 | 13:48
2
16
בגין אי תשלום דמי שכירות ,ופינוי. השוכרים ממשיכים לא לשלם דמי שכירות בעודם ממשיכים להתגורר בדירה השכורה. האם יש עילה חדשה לתביעה או שמדובר בהפרת חוזה נמשכת וניתן להוסיף את החוב המצטבר בתיק ההוצלפ הקיים?
זכותך להגיש תביעה חדשה
07/02/2016 | 15:20
3
מומלץ שתמתין עד לפינוי.
תביעה לפינוי מושכר בהליך סדר דין מיוחד
08/02/2016 | 17:11
לא כתבת האם בידך צו /פסק דין לפינוי מושכר.
במידה ואין בידך, הרי שיש להגיש תביעה לפינוי מושכר בהליך סדר דין מיוחד לבית המשפט. את הצו / פסק הדין לפינוי (שניתן לקבלו בתוך כ-60-90 יום) יש לפתוח בתיק הוצל"פ פינוי מושכר. קבלן מטעמך ו/או מטעם הוצל"פ בליווי משטרתי (אם יהיה צורך) יפנה אותם מהדירה. 
שאלה בנוגע להוצאה לפועל...
06/02/2016 | 22:46
3
7
שלום,

אישתי זכתה בתביעה נגד המעביד שלה.
הנתבע לא מעוניין לשלם גם אחרי שקיבל פסק דין. בדקנו שהוא לא מוגבל בכל צורה שהיא. כנראה סתם טיפש.

פתחנו לפני כחודש וחצי תיק בהוצאה לפועל.
לפני כמה ימים אישתי התקשרה למוקד שלהם ונענתה, שהנתבע סירב לקבל את את הדואר מההוצאה לפועל (שמודיע לו שנפתח נגדו תיק).
נאמר לה, שעליה לפנות להוצאה לפועל ולבקש "מסירה ידנית" (או משהו כזה).

האם אפשר לקבל הסבר על הפרוצדורה הנ"ל ?
האם כדאי לנקוט בצעדים נוספים כלשהם ?
תודה מראש 
מסירת אזהרה בהוצל"פ
07/02/2016 | 11:10
2
4
תקנות סדר הדין האזרחי חלות גם על הוצל"פ בעניין מסירת האזהרה.
המשמעות של סרוב לקבל את האזהרה ו/או סרוב לחתום היא "מסירה כדין". מסירה כזו על פי חוק ההוצל"פ היא גם מסירה מלאה. 

ההבדל בין מסירה כדין למסירה מלאה בהוצל"פ היא שיש מסירה מלאה ניתן להפעיל את כל ה"ארסנל" של הוצל"פ ושיש רק מסירה כדין לא ניתן לבצע חלק מהפעולות כגון: מסירת מידע, צווי הבאה, הגבלות וכדומה.

גם כשיש מסירה כדין ניתן לבצע עיקולים כרגיל.

אישתי היתה היום בהוצל"פ...
07/02/2016 | 18:12
1
4
נאמר לה, שסיבת אי קבלת המכתב ע"י הנתבע מהוצל"פ- שינוי מען.
כנראה כשניסו למסור לו את הדואר- הוא (או מישהו מטעמו) טענו שהם לא גרים שם.
זה כמובן בלוף גמור, כיון שהנתבע (ואישתו) נראו יוצאים מביתם ממש לפני ימים אחדים.

אישתי התבקשה לחכות כמה ימים, עד שנקבל את הניירת מהוצל"פ ורק אז תוכל להגיש בקשה למסירה ידנית.
מסירת אזהרת הוצל"פ
08/02/2016 | 17:05
2
זו אחת הבעיות כאשר חוסכים על ביצו עמסירה אישית של אזהרת הוצל"פ. הרבה חייבים לא מעדכנים את כתובתם האמיתית (לא במשרד הפנים ולא על תיבות הדואר או דלת הבית).
בעיה נוספת היא שעד שמבוצעת מסירת האזהרה ו/או מתקבלת תשובה לגבי המסירה חולפים מספר חודשים.
על כן רצוי לעבוד עם קבלן מסירות שתפקידו לאתר את מגורי החייב ולבצע את מסירת האזהרה בזמן המינימאלי.
יש להגיש בקשה להנפקה חוזרת של האזהרה ומסירתה במסירה אישית. רצו ישאת המסירה יבצע אדם נייטרלי שלא קשור לתיק שכן הוא יצטרך למלא תצהיר מוסר ולאמתו בפני עו"ד. 
עיקול קיצבת נכות
03/02/2016 | 12:19
5
8

האם מותר לעקל קיצבת נכות כללית מהביטוח לאומי?
אם אסור, האם יש מצבים חריגים בהם מותר לעקל?
ואם מותר, האם יש חריגים בהם אסור?

עיקול קצבת נכות
03/02/2016 | 16:44
4
6
בעקרון לא ניתן לעקל קצבאות, אולם כאשר מדובר בחוב מזונות למשל הדבר ניתן לביצוע.
לגבי עיקול בגין מזונות
04/02/2016 | 08:05
3
7
האם יש איזה מכסימום שמותר לעיקול (או מינימום שאסור לעיקול) בגין תביעת מזונות?
בין בשקלים ובין באחוזים מהקיצבה או בכל מדד אחר?
עיקולי מזונות
04/02/2016 | 10:52
2
4
על עיקולי מזונות אין הגבלה ולא חלים הסייגים בחוק הגנת השכר
תודה לך על התשובות
06/02/2016 | 20:08
1
2
שאלה/ תמיהה עקרונית
08/02/2016 | 18:05
לגבי  מה ששאלתי למעלה.
התברר לי שהאדם שבגינו העליתי את השאלות הנ״ל, מעוקלת לו כל קיצבת הנכות ולא רק את חלקה.
לגבי עצם הרעיון שבגין מזונות מעקלים גם קיצבת נכות, אני מבין את ההגיון
הגיון שאומר כמו שאתה צריך לאכול, גם ילדיך צריכים לאכול ואתה לא יותר טוב מהם.
אבל לגבי זה שמעקלים את כל הקיצבה, והחוק מאפשר זאת, תמוה בעיני.
גם אם חשוב והכרחי לשלם את המזונות כדי שלילדים יהיה מה לאכול, הרי חשוב גם לאפשר לאבא כסף להוצאות אוכל לעצמו.
כי ממה יחיה האבא אם אינו עובד ומעקלים לו את כל הקיצבה?
השאלה היא עקרונית ומתייחסת לרציונאל שמאחורי החוק.
שכר טירחה עו"ד הוצאה לפועל
03/02/2016 | 22:02
1
9
זכיתי בתביעות קטנות בסכום של 13,000ש"ח. מדובר בחברת רהיטים מרחוב הרצל בתל אביב, הנתבע לא טרח להגיע לדיון וניתן פסק דין. עוד לא פתחתי תיק בהוצאה לפועל ואני בודק האם זה כדאי לשכור עו"ד?
1. האם ניתן לשכור עו"ד שיעבוד רק על אחוזים?
2. אם לא מה סדר הגודל של שכר טרחה לתיק שכזה?
תודה מראש למשיבים..
שכ"ט עו"ד בהוצל"פ
07/02/2016 | 11:12
6
לרוב פתיחת תיק הוצל"פ וניהולו ע"י עו"ד היא על פי אחוזי גביה + השכ"ט הפסוק בתיק ההוצל"פ (שכ"ט א + ב) [זהו שכ"ט שנרשם בתיק ההוצל"פ רק כגשיש עו"ד בתיק].

באופן כללי תמיד רצוי עו"ד שילווה בהליכים משפטיים ובהוצל"פ.
הפסקת תשלום שוברים
01/02/2016 | 12:41
3
11
לפני 6 חודשים הפסקתי לשלם שוברים על סך 300 שקל כחייב מוגבל באמצעים.
אתמול הגיע שוטר לבית ההורים עם צו הבאה לפני שופט, לא הופעתי כי נודע לי רק היום.
האם ניתן להוציא שוברים חדשים ולהמשיך לשלם?
אם היה צו הבאה להופעה בפני שופט האם אני יכול לפנות לבית המשפט עצמאית ולבקש להתייצב לפני שופט?
מה אני עושה ?
מציע לך להגיש בקשה לביטול הצו
01/02/2016 | 16:34
1
11
וכמובן תצטרך לשלם סכום כלשהו.
איזה סכום מקובל ?
02/02/2016 | 08:59
8
אני הייתי משלם 500 שקל לחודש האם תשלום כזה הוא עילה להגשת בקשת ביטול צו הבאה?
בקשה לביטול צו ההבאה ותשלום הפיגורים בצו התשלומים
03/02/2016 | 16:53
7
שני דברים יש לעשות:
1. לגשת ללשכה ולקחת שוברים ולשלם את חוב הפיגורים על מנת שלא יפזרו את תיק האיחוד שנפתח לך כחייב מוגבל אמצעיים ואז כל התיקים הפרטניים יוכלו לפעול כנגדך.
2. לאחר התשלום להגיש בקשה לביטול צו ההבאה ולצרף את אישור ביצוע תשלום הפיגורים.

להבא יש להקפיד על תשלום השוברים במועד.
יש לי חוב ישן מ-1995 אשראי לרכישת ני"ע שהתעורר
02/02/2016 | 22:19
1
7
פתחתי תיק פש"ר והוגש תביעת חוב של בנק לאומי חוב אשראי לרכישת ני"ע משנת 1994 ,הבנק הביא מסמכים שהחוב נמחק בשנת 1999 (כנראה בגלל הצעקה שקמה אז-כולל התערבות הממשלה)העו"ד שטיפלה בזמנו ופתחה התיק הפסיקול כליל בתיק בשנת 1999 ובשנת 2009 היא הפסיקה לעבוד כעו"ד(שמה דפנה לם ז"ל)והיא נפטרה לפני כשנתיים.
מה עושים.
ביקשתי מהבנק תשובה מה קורה עם החוב ,והם ענו שהחוב נמחק והחשבון נסגר ,ואמנם לא ניתנה הוראה לסגור תיק הוצל"פ.
יש למישהוא רעיון? או מכיר הסיפור?
השגה על תביעת חוב
03/02/2016 | 16:49
1
אם הבנתי נכון את מה שכתבת:
בתיק פש"ר שלך הוגשה תביעת חוב של נושה אשר חוב זה אמור להיות מחוק.
התשובה לכך היא שאתה יכול להגיש השגה על תביעת החוב לנאמן בתיק הפש"ר ולצרף את האסמכתאות מהבנק עליהם כתבת.

מאידך, כאשר את/ה כותב/ת שהחוב נמחק, יש לקחת בחשבון שיתכן והחוב נמחק מהסיבה של העברת החוב לחובות אבודים (מסופקים), על כן במצב זה החוב לא בהכרח מתבטל.
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
03/02/2016 | 15:17
1
 מתעניינים בצורפות? מחפשים טבעות נישואין וזקוקים להכוונה?
בפורום צורפות טבעות נישואין תוכלו לשאול ולהתייעץ!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2550

מעצבים את הסלון מחדש וזקוקים לייעוץ לגבי הוילונות? מתלבטים בין וילון ארוך לקצר?
בפורום וילונות תוכלו להתייעץ עם מומחה מתחום הוילונות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2549 

מעוניינים לדעת מהם הכלים הטובים ביותר להשקעה נבונה וחסכונית? רוצים לנסות להשיג את המקסימום משוק ההון?
בפורום ייעוץ השקעות תוכלו לקבל מענה לכל השאלות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/1591 

מתעניינים בעולם הגאדג'טים ורוצים לדעת מהם החידושים הכי חמים בתחום? היכנסו עכשיו לפורום גאדג'טים בתפוז!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/673

יש לכם שאלות בנושא בריאות הגוף והנפש? מתעניינים בשיטת הרפואה הפונקציונלית?
בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2552 

רוצה לתקן את נזקי הזמן ולהעניק לפנים מראה צעיר יותר? מתעניינת בניתוח למתיחת פנים?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום מתיחת פנים!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2046

עיקול הבטחת הכנסה
30/01/2016 | 20:58
1
19
 לגרוש שלי חוב גדול בתיק מזונות.                                                            הטלתי עיקולים שונים וביניהם עיקול בביטוח לאומי, שכן הנ"ל טוען שמקבל קצבת הבטחת הכנסה. אולם מהביטוח הלאומי נמסר לי שאין לו יתרת זכות.  האם ניתן לעקל קצבת הבטחת הכנסה לטובת חוב מזונות?
עיקול קצבאות ביטוח לאומי לטובת תיק מזונות
03/02/2016 | 16:54
6
כן
הוצאות שייכות ללקוח - נכון?
28/01/2016 | 21:18
4
17
למי שייכות הוצאות המשפט?
נפסק לזכותי סכום X בצירוף הוצאות Y הכוללות מע"מ. עוה"ד שלי כתב לנתבע להעביר סכום X אלי ואילו את ההוצאות Y להעביר אליו ישירות. אני לא מבין.... האם עוה"ד שלי מתכונן לקחת לעצמו את ההוצאות שנפסקו לזכותי? יצויין ששילמתי לעוה"ד שלי את כל שכר הטרחה מראש ולא הוסכם שהוא מקבל אחוזים. ההתיחסות היחידה להוצאות בהסכם הייתה... "שכר הטרחה אינו כולל תשלום עבור ערעורים, שכ"ט והוצאות שיפסקו ע"י בית המשפט". אני מפרש את זה, שאם כתוצאה מהמשפט היה פוסק בית המשפט הוצאות נגדי, כי אז הייתי צריך לשלם אותם בנוסף לשכר הטרחה. אבל אני לא מבין מכך שבמקרה שנפסקו הוצאות *לטובתי* - כי אז הוצאות אלו שייכות לעו"ד. ממה שאני מבין – עורך הדין צריך לשלם מע"מ על ההוצאות שקיבל Y ולהעביר לי את היתרה? האם אני סתם מודאג?

אתה צודק
30/01/2016 | 11:32
64
הוצאות משפט נועדו להחזיר לך את מה ששילמת לעוה"ד. הן שייכות לך אלא אם הוסכם אחרת. 
הוצאות משפט שיכות למי?
03/02/2016 | 17:04
2
5
הוצאות משפט ושכר טרחת עו"ד הנפסקות ע"י בית המשפט שיכות ללקוח , אלא אם הוסכם אחרת בהסכם שכר הטרחה.
על פי מה שכתבת, הוסכם אחרת בהסכם שכר הטרחה ועל כן התשובה הקודמת שניתנה לך לא נכונה.
יכול להיות שאם תביא סוגיה זו בפני בית משפט אולי בית המשפט יפרש זאת אחרת למרות שהסיכוי לכך לא גבוהה.
יתרה מכך יתכן (לא בטוח) שאולי ההסכם נכתב בצורה זו כי עוה"ד שלך שילם את ההוצאות בתיק (למרות שעל פי כללי האתיקה אסור לו) על כן הוא כותב שההוצאות שייכות לו.
לא הבנתי! איפה כתוב בהסכם אחרת?
04/02/2016 | 06:41
1
3
שלום עו"ד אולמן,

בהסכם כתוב ""שכר הטרחה אינו כולל תשלום עבור ערעורים, שכ"ט והוצאות שיפסקו ע"י בית המשפט". אני מבין זאת חד משמעית כי שכר הטרחה לא כולל תשלומים נוספים שהלקוח ייאלץ לשלם כגון עבור עירעורים, עבור שכ"ט והוצאות עבור עוה"ד השני במקרה שההוא מנצח. באמת שלא הבנתי מדוע אתה טוען "על פי מה שכתבת, הוסכם אחרת בהסכם הטרחה". אני באמת אודה לתשובה, כפי הנראה יש משהו שאינני מבין. דרך אגב עוה"ד שלי לא שילם את ההוצאות בתיק. תודה.
תשובה
04/02/2016 | 10:59
2
כפי שאמרתי לך כל עוד לא הוסכם אחרת ועוה"ד שלך לא שילם את ההוצאות בתיק אזי שכ"ט והוצאות הנפסקות ע"י בית המשפט הם שלך.

ברגע שאתה נכנס לפרשנות של הסכם שכר הטרחה, אתה בביעה.

מציע לך לפנות לעוה"ד שלך בכתב ולדרוש את השבת הסכומים שנפסקו לטובתך ע"י בית המשפט ושהוא השאיר אצלו.
ביטול עיקול חשבון בנק באיחוד תיקים
19/01/2016 | 21:02
6
28
שלום רב,היתי רוצה לקבל כמה תשובות על כמה שאלות שיש לי על  ביטול עיקול וחשבון בנק .
אז ככה,יש לי חוב לבנק לאומי והגעתי  עם משרד עורכי הדין שמייצגים את בנק לאומי להסדר של 2 תשלומים כך שעוד חודש החוב ימחק וזה כמובן לא הגיע להוצאה לפועל ולפני שבוע היתי בהוצאה לפועל ואמרו לי שאין בעיה להוריד את העיקולים של החשבון בנק במסגרת איחוד  התיקים שיש לי כי אני משלם תמיד את השוברים הזמן ועכשיו השאלות שלי הן כאלו:
1.במידה ויאשרו לי את ביטול העיקול,האם אוכל למשוך את המשכורת שלי חופשי או שהבנק לא מאפשר למשוך כסף גם אם יהיה פלוס לתקופה מסוימת?
2.האם עדיף לסגור חשבון ולפתוח בבנק אחר או שזה לא ממש קריטי בשביל לקבל עם הזמן כרטיס אשראי ופנקס שיקים והלוואה?
3.האם רשם ההוצאה לפועל עלול לעשות בעיה עם האישור אם יראה ששילמתי את החוב לבנק לאומי בפירוט של העו"ש ויחשוב למה אני לא מפרק את התיק איחוד ומשלם לנושים?
4.האם כדאי לכתוב שאני סטודנט ורוצה כבר להתחיל חיים נורמלים כמו שצריך ובשביל זה מבקש להוריד עיקול חשבון או פשוט עדיף להביא חצי שנה אחרונה של עובר ושב וזהו בלי לפרט?

תודה

אפשר בבקשה תשובה?
26/01/2016 | 18:37
8
אפשר בבקשה תשובה?
ביטול עיקולים בתיק איחוד
03/02/2016 | 17:13
4
4
1. במידה ואין עיקול על חשבון הבנק אזי התנהלותך בחשבון הבנק היא בהתאם למסגרת האשראי שלך בבנק שלך.
2. הכל תלוי במערכת היחסים שלך עם הבנק שלך. לפתיחת חשבון חדש בבנק חש יש פלוסים ומינוסים. מצד אחד אולי תקבל תנאים יותר טובים ומצד שני זה בנק חדש עם החששות שלו.
3. עם החוב לבנק שלך לא היה חוב בתיק הוצל"פ לא אמור להיות בעיה כי לא מדובר בהסדר חוב בתיק איחוד. הבקשה לביטול העיקול צריכה לנסוב סביב התנהלות סבירה מול הבנק ומול כל אותם מוסדות להם אתה צריך לשלם (ארנונה, מים, חשמל,גז, כלכלה, טלפון, אינטרנט וכדומה) 
4. כל טענה אשר יכולה לעזור באישור הבקשה ושתכנע את הרשם להסכים לבקשתך, באה בחשבון כל עוד היא אמת.
תודה ועוד שאלה אחרונה חביבה
04/02/2016 | 14:57
3
2
קודם כל תודה על המענה
היום העורך דין שמייצג את בנק לאומי אבל שאני יכול גם לשלם והחשבון יסגר
במידה ואעשה זאת האם צריך ליידע את הוצאה לפועל שסגרתי חשבון ?
אם אפתח חשבון בבנק אחר אז ישר יהיו עליו עיקולים ויהיה צריך לבקש להוריד ממנו עיקול או שאפשר יהיה לפתוח ואז ישר לבקש מהוצאה לפועל שלא יטילו עליו עיקול חשבון?
תשובה
04/02/2016 | 15:04
2
3
שאלתך לא ברורה.
אם החוב של הבנק לא בהוצל"פ אז מדוע בכלל צריך לדווח להוצל"פ.
כל עוד את באיחוד תיקים יש עיכוב הליכים ולא ננקטים עיקולים נוספים.
לגבי עיקולים קיימים יש לבקש את הסרתם.
לדווח להוצאה לפועל כי יש עיקול בחשבון הזה שאני רוצה לסגור
05/02/2016 | 09:20
1
2
קודם כל תודה רבה על התשובות
התכוונתי שאולי צריך לדווח להוצאה לפועל על חשבון בנק שאני רוצה לסגור כי יש לי בו עיקול חשבון מ4 נושים ואולי אם אסגור ולא איידע את ההוצאה לפועל הם יגידו שאני מסתיר מהם דברים ולא מדווח ואז אולי יפזרו לי את התיק,אני לא ממש מבין איך כל זה הולך אצלם.
החשבון שאני רוצה לסגור זה בבנק לאומי,אבל אם נגיד אפתח חשבון בבנק הפועלים ואני באיחוד תיקים,אז האם גם בחשבון של בנק פועלים יהיו ישר עיקול חשבון או בגלל שאני באיחוד תיקים  אז עיקוב הליכים אז החשבון החדש יהיה לי עיקולים?אז הכונה האם במידה ואפתח חשבון בנק חדש צריך יהיה ליידע את ההוצאה לפועל שלא יעקלו או שלא צריך ליידע על זה.?
תשובה
07/02/2016 | 11:03
1
כפי שכבר הסברתי לך בפעמים הקודמות.

בבקשה לביטול העיקולים על חשבון בנק זה, אתה יכול ציין שאחת מהסיבות לביטול העיקולים היא שאתה רוצה לסגור את החשבון היות ולא ניתן לסגור חשבון שיש בו עיקולים.
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
18/01/2016 | 15:40
1
 יש לכם שאלות לגבי עולם השייט הבינלאומי? חולמים על חופשה חלומית וזקוקים למידע?
בפורום טיולי שייט תקבלו את כל המידע הדרוש!

מתעניינים בקסמים וטלפתיה? רוצים ללמוד עוד על העולם הקסום והמיסתורי הזה?

סובלת מנשירת שיער וחולמת על פיתרון? מתעניינת בתוספות שיער לקראת אירוע ורוצה לקבל טיפים ורעיונות?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום תוספות שיער!

מהן האבחנות הרפואיות בתחום ההמטולוגיה? ממה הן נגרמות ומהם התסמינים שלהן? 
מוזמנים לדבר על זה עכשיו בפורום המטולוגיה כללי!

יש לך שאלות מתחום הרדיולוגיה? נמצא לפני בדיקה פולשנית ויש לך חששות?
בפורום רדיולוגיה תוכל להתייעץ עם מומחה מהתחום!

סובלים מפטרת ציפורנים? רוצים להתייעץ עם מומחה מהתחום לגבי דרכי טיפול אפשריות?
היכנסו עכשיו לפורום פטרת בציפורנים ותקבלו מענה אמין ומקצועי!

איך מקבלים החלטה קטגורית מראש בתיקים עתידיים?
17/01/2016 | 00:33
2
13

שלום. בחשבון נאמנות שנפתח לצורך מכירת דירת ירושה ישנם 5 יורשים. כנגד אחד מהם נפתח תיק הוצל"פ ועיקול על חשבון הנאמנות. ביקשו האחרים שהעיקול יחול רק על חלקו היחסי של החייב. לאחר שרשמת ההוצלפ שלחה את השותפים לקבל את תגובתו של החייב.ולאחר שעבר הזמן שנתנה לתגובה,רשמת ההוצל"פ נעתרה לבקשתם. אך כשרצה הנאמן לחלק את הכסף התברר שישנו עוד עיקול. הוגשה שוב בקשה דומה ושוב לאחר מתן אפשרות תגובה הרשמת נעתרה.אך הבעיה שבכל מספר ימים נפתח שוב תיק וחוזר התהליך הארוך. כיצד ניתן לקבל החלטה קטגורית מראש שבתיקים דומים בעתיד יהיה החלק המעוקל רק על חלקו של החייב בחשבון.

תביעה לפסק דין הצהרתי
18/01/2016 | 17:05
7
תשובה
03/02/2016 | 17:17
7
נכון, ניתן ורצוי לקבל פסק דין הצהרתי לגבי חלקם של היורשים בנכס ומכך גם בחשבון הנאמנות.
אבל גם כאן הבעיה, כי ממה שנכתב מדובר בתיקים חדשים שנפתחים כל יום נגד החייב והזוכים לא יוכלו לטעון בפני בית המשפט בבקשה לפסק דין הצהרתי.
בעיה נוספת היא שגם כאשר יהיה פסק דין הצהרתי עדיין יהיה צורך להגיש את פסק הדין ההצהרתי כנספח בבקשה לביטול כל עיקול בתיק הוצל"פ חדש שיפתח כנגד החייב.
מימוש עיקול חשבון בנק
10/01/2016 | 13:43
1
29

שלום,
הוטל עיקול על חשבון הבנק שלי לפני כשלושה שבועות. הזוכה ביקש וקיבל צו למימוש העיקול.
האם הבנק מחוייב להעביר את יתרת הזכות שלושה שבועות לאחר הטלת העיקול או שמא רק לאחר שלושה חודשים מיום מקבלת צו העיקול?

העברת כספי המימוש
12/01/2016 | 16:48
16
הבנק מחוייב להעביר את הכספים שעוקלו וניתן בגינם צו למימוש במיידי. הבנק מכיר את הנהלים, מתי ותוך כמה זמן להעביר כספי המימוש, וכן את המקרים בהם הוא לא יעביר את כספי המימוש. בכל מקרה עליו לתת הודעה להוצל"פ בתוך 10 ימים מקבלת הצו.

להבדיל, צו עיקול תופס ל-3 חודשים, כל סכום שעובר בבנק במהלך 3 חודשים מקבלת צו העיקול, יעוקל.
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
07/01/2016 | 16:03
1
 נמצאים בשנות העשרים לחייכם ומחפשים מקום לדבר בו על הכול?
פורום עשרים פלוס הוא המקום בשבילכם! היכנסו עכשיו!

מתעניינים בשייט יאכטות? חולמים על חוויה רומנטית או הרפתקה כיפית לכל המשפחה?
היכנסו עכשיו לפורום יאכטות ותקבלו את המידע הדרוש

מתכננים אירוע משפחתי ומעוניינים באטרקציות מגניבות וייחודיות?
בפורום אטרקציות לאירועים תקבלו רעיונות שיהפכו את האירוע שלכם למושלם!

יש לכם שאלות לגבי מערכת אבטחה טובה ואיכותית לעסק שלכם או לבית המגורים?
היכנסו לפורום מערכות אבטחה ותקבלו מידע מקצועי ואמין!

מתלבטים אילו צמחים כדאי לשתול בעונה הנוכחית? יש לכם שאלות לגבי השקייה או דישון?
בפורום צמחים לגינה ולבית תוכלו לשאול ולשתף!
אכיפת פינוי פולש לדירה ע"י הוצלפ
05/01/2016 | 16:50
1
17

תבעתי בבימ"ש פינוי שוכר פולש מדירתי. ביהמ"ש המליץ על פשרה. נחתם הסכם פשרה ביני לבין הפולש לפינוי הדירה שקיבל תוקף פס"ד בבימ"ש. למרות שמילאתי מלוא חלקי בהסכם הפולש ומפר את ההסכם תוך הצהרה שלא אכפת לו מכלום ומסרב להתפנות. האם אפשרי לאכוף את פינוי הדירה מהפולש בהוצל"פ  ע"פ ההסכם שקיבל תוקף פס"ד בבית משפט? אם כן מהו ההליך ? אודה לתשובתכם .

פינוי פולש בהוצל"פ
12/01/2016 | 16:45
12
אם יש בידך פסק דין של בית משפט הנותן צו לפינוי המושכר (גם אם זה בהסכם פשרה שקיבל תוקף של פסק דין) והפולש לא מפנה את המושכר. ניתן לפנותו בהליך הוצל"פ.
לצורך כך יש לפתוח תיק הוצל"פ לפינוי מושכר ולצרף את פסק הדין המקורי ואסמכתאות המעידות כי המושכר בבעלותך.
תקבל אזהרה שהיא גם הודעה על פינוי בין תאריכים מסויימים. ואם גם אז לא יפנה תצטרך/כי קבלן פינוי שידאג לפינוי הפולש (משאית, מנעולן, משטרה וכדומה).  
שנה אזרחית טובה לכול באי פורום נכבד זה
31/12/2015 | 17:09
4
בפרוס עלינו השנה החדשה, מצאתי לנכון לכול באי הפורום הנכבד הזה שתהיה לכם שנה אזרחית טובה, מוצלחת "ללא חובות".
שתהיה זו שנה טובה מקודמותיה.

שיהיה לכולכם בהצלחה  
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
31/12/2015 | 15:59
1
 מחפשים פעילויות נחמדות לילדים בימים הגשומים של השנה?
היכנסו עכשיו לפורום יוצרים עם ילדים וקבלו רעיונות מקוריים!

מתעניינים בבר אקטיבי לאירוע מושלם? יש לכם שאלות לגבי בחירת האלכוהול?
היכנסו עכשיו לפורום בר אקטיבי ותקבלו תשובות להכל!

ההתמכרות שלך מפריעה לך לנהל אורח חיים תקין?
בוא לדבר על זה עכשיו בפורום התמכרות למין

מחפשים מטפל סיעודי עבור היקרים לכם מכל? יש לכן שאלות לגבי זכויותיו?
היכנסו עכשיו לפורום טיפול בקשישים ותקבלו מענה לשאלותיכם!

מתעניין בקרב מגע ומעוניין לקבל פרטים נוספים?
היכנס עכשיו לפורום קרב מגע הגנה עצמית ותקבל תשובות לכל השאלות!

חוב ששולם והמשך נקיטת צעדים על ידי הוצל"פ
27/12/2015 | 14:30
5
29
קיבלתי עיקול בנק וכו עקב חוב מזונות  4000 ש"ח (למרות שהחוב הוקטן ל 2100 ש"ח) ביקשתי מהבנק שיתפוס את הסכום בפקמ למס ימים לצורך טיפול .לאחר שביצעתי תוך יומיים הוראת רשם  לתשלום כל החוב והמצאת הוראת קבע . עיקול החשבון והמשכורת שוחררו. אולם הפקדון וקרן ההשתלמות ישוחרר רק לאחר הסכמת הזוכה ,
אני לא מצליח להבין מדוע עליי לקבל הסכמת הגרושה ואו כל גוף אחר על כספי או רכושי וזאת שאין לי כל חוב ולא עומדים מולי תביעות וכו'

יכול להיות שיש עיקול שוטף
27/12/2015 | 16:22
3
13
לא נתקלתי במושג כזה בהחלטה
27/12/2015 | 17:21
2
13
בשל חוב חד פעמי - וזעום עיקלו את חשבון הבנק ,משכורת ,קרנות השתלמות  ורק אלוהים יודע מה עוד . מייד סגרתי החוב  וגם לאחר מכן ממשיכים להחזיק לי כספים ונניח שהזוכה לא תסכים לבטל את שיחרור הפק"מ . למרות שאני לא מבין באיזה זכות יש לה להכניס ידה לחשבון הבנק שלי . לדעתי יש כאן חריגה מסמכות שהרי מרגע שילמתי כל חובותיי . כל זכותיי שנשללו חוזרות אליי בלא תנאי .
בהחלטת הרשם בוטל העיקול על העו"ש ,משכורת ,הגבלות וביטול קרן שותפת
נשאר הפק"מ וקרן ההשתלמות ולא מצליח להבין ולהסכים עם ההחלטה .
זכותך לבקש ביטול העיקול
28/12/2015 | 01:34
1
15
זו גם דעתי , אך הרשמת חושבת הפוך
28/12/2015 | 16:40
15
הגשתי שוב בקשה לבטל את עיקול על הפק"מ . הרשמת החליטה שוב  שעליי לשלוח  את הבקשה בדואר רשום עם אישור מסירה  לזוכה (גרושתי) ולהמתין לתגובתה תוך 10 ימים .
לערער על החלטתה כרוך בהגשת עירעור לבית משפט , תצהירים , זמן ובסוף הסיכוי קלוש
כנראה שאצטרך לבלוע את חוסר הצדק הזה המקומם ולהמתין .
עיקולים בתיק הוצל"פ מזונות
30/12/2015 | 15:51
20
ראשית אומר: תיק הוצל"פ מזונות מתנהג בצורה שונה מתיק הוצל"פ פסק דין רגיל ועל החלטות כגון ההחלטה שקבלת לא מובנות למי שלא עוסק בתחום ההוצל"פ.
1. באם מדובר בדמי מזונות שוטפים אזי צודקת רשמת ההוצל"פ היות ומדובר בעיקול שיחול גם על דמי המזונות השוטפים הגדלים כל חודש.
2. באם מדובר בתיק עבור מזונות עבר אזי שוגה רשמת ההוצל"פ.

שנית: רבים המקרים בהם רשמי ההוצל"פ נותנים החלטות שגויות המנוגדות לחוק ולפסיקה. על כן אם אינך מסכים להחלטת רשמת ההוצל"פ אתה יכול לערער בזכות בתוך 15 יום לבית המשפט למשפחה (או לערכאה שנתנה את פסק הדין.

חם בפורומים של תפוז
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
גילוי נאות חקירות
ששי מתתיהו
עו
זקוקים לייעוץ משפטי?
עו
עו"ד מאורי עמפלי
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה