לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הוצאה לפועל ופשיטת רגל

הוטלו עליך הגבלות או עיקולים? חייבים לך כסף אך אינך יודע כיצד לגבות אותו? לפני פשיטת רגל? פורום זה נועד לתת ייעוץ והכוונה במגוון נושאי הוצאה לפועל, כינוס נכסים, גביית חובות ופשיטת רגל. כתוב שאלתך בפירוט ועורך הדין שי הולנדר גרוס יעמוד לרשותך וייתן מענה ראשוני מהיר ומקצועי.   

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הוצאה לפועל ופשיטת רגל

הוטלו עליך הגבלות או עיקולים? חייבים לך כסף אך אינך יודע כיצד לגבות אותו? לפני פשיטת רגל? פורום זה נועד לתת ייעוץ והכוונה במגוון נושאי הוצאה לפועל, כינוס נכסים, גביית חובות ופשיטת רגל. כתוב שאלתך בפירוט ועורך הדין שי הולנדר גרוס יעמוד לרשותך וייתן מענה ראשוני מהיר ומקצועי.   

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום פשיטות רגל והוצאה לפועל. עוה"ד שי הולנדר גרוס, הינו בעל ניסיון של כ- 20 שנה בתחום פשיטות הרגל וההוצל"פ ועומד בראשו של משרד בוטיק ובעל מוניטין ארצי בתחום זה - ש. גרוס חברת עורכי דין. עוה"ד שי הולנדר גרוס שם לעצמו מטרה לשתף את הידע העשיר והנרחב שרכש בתחום ההוצל"פ ופש"ר, על מנת לסייע במסגרת פורום זה ולתת מענה ראשוני מהיר ומקצועי לשאלות הרבות אשר עולות לעיתים תכופות ע"י זוכים וחייבים כאחד.  יודגש כי תשובה הניתנת במסגרת פורום זה אינה מהווה תחליף לייעוץ מקצועי עם עו"ד ומטרתה ליתן מענה כללי והכוונה ראשונית בלבד.
המשך >>

לצפיה ב-'ביטול העיקולים לאחר סגירת החובות'
ביטול העיקולים לאחר סגירת החובות
02/12/2016 | 16:58
5
17
שלום רב
יש לי כרגע תיק איחוד של 6500 ואני רוצה לשלם הכל ולסיים עם זה
השאלה שלי היא תוך כמה זמן בערך הוצאה לפועל יבטל את כל העיקולים שיש לי אחר שאשלם את החוב הזה?הכוונה כדי שאוכל לבקש מהבנק מסגרת אשראי וכרטיס אשראי או אפילו הלוואה
באפריל פתחו לי את חשבון העוש והחשבון בנק שלי כרגע בסדר מבחינת הבנק ואין חריגות ומה שמדאיג אותי זה כמה זמן יקח עד שהוצאה לפועל מבטלים את כל העיקולים דרך בנק ישראל וכו'
תודה
לצפיה ב-'היום יש תיקשורת מחשבים '
היום יש תיקשורת מחשבים
02/12/2016 | 20:11
4
9
אתה משלם מזומן בקופת ההוצא לפועל 
מיד מקישים זאכאי . ואתה יוצא לדרך הישר 
אם הבנק יתן לך כרטיס אשראי בספק 

אבל בהצלחה 
לצפיה ב-'קודם כל תודה על התשובות המהירות'
קודם כל תודה על התשובות המהירות
03/12/2016 | 16:39
3
7
בעיקרון כשפתחו לי את העוש אז נתנו לי כספומט ועכשיו בגלל שמאז יש לי רק פלוס בחשבון ואני לא נכנס למינוס קיבלתי כרטיס דביט של לאומי,כמו הדיירקט של פועלים.
אתה מתכון שהבנק לא יתן לי כרטיס אשראי בזמן הקרוב או בחיים לא יתן לי כי היתי מעוקל דרך הוצאה לפועל?אחרי הכל אני מכניס משכורת כל חודש ואין חריגות
ומה לגבי שיקים והלוואה  בעתיד?גם את זה הבנק לא יאשר לי בחיים גם אם אכניס משכורת טובה כל חודש?

תודה
לצפיה ב-'תיראה היום '
תיראה היום
03/12/2016 | 16:43
2
5
תחבורה ציבורית היא חינם . יש כרטיס חודגשי חופשי 
גש לבנק דבר עם פקיד . יהייה לך תשובות במקום
ממקור ראשון

בהצלחה 
לצפיה ב-'הבנקאית אמרה לי שלאט לאט יפתח הכל'
הבנקאית אמרה לי שלאט לאט יפתח הכל
03/12/2016 | 17:32
1
8
ומשום מה  היא בכלל לא רואה שאני בעיקול אצל הוצאה לפועל
בגלל זה שאלתי פה כי אולי הבנקאית סתם מדברת בשביל להרגיע אותי ובפועל יכול לקחת שנים עד שיתנו לי אשראי  
לצפיה ב-'לאט לאט זה יחסי '
לאט לאט זה יחסי
03/12/2016 | 18:02
4
אצל אחד זה שנה אצל אחר זה 20 שנה 

מיכאן לא תגיע הישוע שלך 
לצפיה ב-'לקראת סוף שנת המס:קונה אג"ח לא סחירות(אפשרות לניצול מגן מס):'
לקראת סוף שנת המס:קונה אג"ח לא סחירות(אפשרות לניצול מגן מס):
03/12/2016 | 17:02
4
קונה אג"ח של חברות שהפסיקו להיסחר בבורסה.להלן רשימה בסדר אלפאביתי:
אולימפיה ב'+ג', אייס דיפו א', אורבנקורפ א', אמפל א'+ב'+ג', אפסק א', אפריל נדל"ן ב', בולוס גד א', דוראה א'+ב'+ג'+ד', חבס 4, חבס 12, חפציבה א', טאו ב'+ג', ישראלום ה'+ו', לידקום א', לנדמארק א', סובריין נכסים א', סוהו נדל"ן א'+ב', סיאלו א', סיביל ג'רמני א', סינרג'י כבלים ג', סנטראל יורופיאן א', סקורפיו א', סקיילקס ד'+יג', פסיפיקה א', פרופיט ד', קמור ו'+ח', רוזבאד א'.
נא ליצור קשר במייל:  by17great@gmail.com
לצפיה ב-'האם יכולים לעקל רכב משועבד לבנק?'
האם יכולים לעקל רכב משועבד לבנק?
30/11/2016 | 13:45
2
13
אם החייב עומד בתשלומים. האם עדיין זוכה בתיק עלול לקבל אישור מהרשם לעיקול רכבו של החייב? מדובר ברכב משועבד לבנק
לצפיה ב-'בטח שאפשר '
בטח שאפשר
30/11/2016 | 16:04
11
תיגמור את התשלומים . המעקל השני יקח את הרכב .

לצפיה ב-'השאלה מה כתוב בצו התשלומים'
השאלה מה כתוב בצו התשלומים
04/12/2016 | 23:10
לצפיה ב-'כתב לא קארי '
כתב לא קארי
28/11/2016 | 09:04
8
21
הגשתי תבעה  על סכום קצוב . הוגשה התנגדות של בעל החוב .בעל החוב  . כתב תצהיר וחתם וקיבל אישור על התצהיר . וכתב היד בילתי ניתן להבין מה ניכתב . כתב יד כזה גרוע שלא ניתן לקריאה . מיתך 30 מילים . ניתן לקריאה אולי 10 מילים . ולא ניתן להבין מה כוונת הכותב .
איך יתייחס השופט . בזמן דיון ההיתנגדדות . כאשר לא מובן מה הכותב כתב . היו מיקרים כאלה בעבר?  . או שלתצהיר אין חשיבות . ומה שקובע זה כתב ההגנה . וחקירה נגדית
לצפיה ב-'מציע לך לא לחכות לדיון אלא לבקש'
מציע לך לא לחכות לדיון אלא לבקש
28/11/2016 | 09:37
1
17
מביהמ"ש לחייב את המתנגד להגיש תצהיר קריא.
לצפיה ב-'למה הפקיד שקיבל את התצהיר '
למה הפקיד שקיבל את התצהיר
28/11/2016 | 18:15
11
לא ביקש תצהיר קארי 
לצפיה ב-'תצהיר לא קריא'
תצהיר לא קריא
( לעמוד שלי בתפוז )
28/11/2016 | 16:56
5
19
שלום רב, חשוב לדעת, כי התנגדות לביצוע תובענה על סכום קצוב אינה ככתב הגנה ועל כתפי החייב מוטל הנטל להוכיח, כי הנו זכאי לקבל "רשות להתגונן" ולהגיש כתב הגנה. משכך, הדיון בהתנגדות החייב במסגרתו הוא נחקר על תצהירו התומך בהתנגדותו הינו חשוב ביותר, ולעיתים, אין הוא מקבל כלל רשות להתגונן והתיק מוחזר מידית להוצאה לפועל. במקרים אחרים, מתן רשות להתגונן מותנה בהפקדת סכום כספי גבוה.
באשר לתצהירו של החייב התומך בהתנגדות, ככל ואין הוא קריא, ניתן להגיש כבר עתה בקשה למחיקת ההתנגדות מטעם זה בלבד ולחילופין, לחיובו של החייב להגיש תצהיר קריא.
מומלץ בחום להתייעץ עם עו"ד מיומן ומקצועי, היודע היטב כיצד לנצל את מעמד חקירת החייב, על מנת להוציא מהחייב הודאות אשר ישמשו את הזוכה בשלבים מאוחרים של התיק.

לצפיה ב-'זה צילום התצהיר '
זה צילום התצהיר
28/11/2016 | 17:48
14
מחקתי שמות של המגיש 
פיענחתי מעט . גם מה שכתב . כך פונים לרשם/שופא 

המחלוקת היא על חשבונית . אני טוען מגיע לי 3500 ש"ח 

הוא טוען רק 1000 ש"ח 
האים כך כותבים תצהיר . בתצהיר הוא כותב שהכול שקר. ובמיקרה אחר הוא כות שמגיע לי רק 100 ש"ח . מה שעת המלומדים 

לצפיה ב-'תודה '
תודה
28/11/2016 | 18:13
11
החייב כתב באופן כלליי. "שאין שום אמת מבילבולי הדברים והמיסמכים שאותם הגיש " מקווה שפיענחתי נכון.
חלק מהמיסמכים . הם מיסמכים שהוא כן מסכים איתם
מה דעת המומחים על לקוח כזה . שמזלזל בבית מישפט בתגובה שלו 
לצפיה ב-'ברשותכם עוד שאלה '
ברשותכם עוד שאלה
28/11/2016 | 18:25
2
18
העניין הוא עם ועד בית 
אב הבית של בניין גדול מאוד הזמין עבודות שנות . כול ההיתנהלות הייתה עם אב הבית . כאשר הגשתי חשבונית . לועד הבית . בא כוח ועד הבית לא מאשר את הסכום 3500 ש"ח . אלה טוען שהוא אישר רק 1000 ש"ח . 
לכן לפי דעתי . מה שהייה צריך לחתום על תצהיר וזה אב הבית ולא הגיזבר 
כי כול העיסקה נעשתה עם אב הבית . והוא אישר את התיקונים וההזמנות .
אז לפי דעתי . רק אב הבית צריך להגיש היתנגדות . את זה ציינתי בכתב התביע שהיגשתי לההוצא לפועל . ולא הגיבר שהוא נותן את הצ'ק 
תודה לעונים 

לצפיה ב-'תצהיר לא קריא'
תצהיר לא קריא
( לעמוד שלי בתפוז )
30/11/2016 | 11:55
1
23
שלום רב, ניסוח הדברים אינו ברור, ואף לא השאלה הנשאלת. לאור האמור, לא ניתן להתייחס לנשאל.
לצפיה ב-'תודה .'
תודה .
30/11/2016 | 16:03
9
אני אציין את זה . במידה ונגיע לרשם/שופט . 
לצפיה ב-'התיעצות לגבי הוצאה לפועל ועוד...'
התיעצות לגבי הוצאה לפועל ועוד...
30/11/2016 | 14:26
9
שלום,
לפני כמה חודשים אישתי תבעה וזכתה בתיק בבית משפט לדיני עבודה.
הנתבע לא הגיע לדיון. הוא גם לא שילם את החוב בעקבות הפסיקה. מדובר על חברה בע"מ.
הלכנו ללשכה להוצאה לפועל ופתחנו לו תיק. גם כאן לא קרה דבר.
החברה בזמנו הפסיקה לפעול, אך לפי רשם החברות המשיכה להתקיים.
ביצענו מסירת אזהרה ע"י שליח. הוא היה 3 פעמים בכתובת החייב וקיבלנו אישור חתום גם ע"י עו"ד שבוצעה מסירה כדין.
ומאז לא קורה כלום.
פתאום התברר לנו שתחת אותו ח.פ. רשומה כרגע חברה בשם אחר וגם הכתובת שונתה.

מה באפשרותינו לעשות כעת על מנת לקדם את התיק ?
באיזה צעדים ניתן לנקוט כנגד אותו משתמט שרשום תחת חברה בע"מ ? 

תודה מראש על כל הכוונה.
לצפיה ב-'גניבת שיקים '
גניבת שיקים
23/11/2016 | 09:55
2
30
לפני כחצי שנה פרצו לביתנו וגנבו פנקסי שיקים .
הגשנו תלונה במשטרה, וכן ביטלנו את שיקים של בנק מזרחי. באותו הזמן נגנבו שיקים של חשבון בנק לאומי שהיה סגור כבר שנים , ופשוט לא ידענו שיש שיקים כאלה בחזקתנו, אז לא ביטלנו את השיקים האלה.
לפני כחודש הוגש צו להוצאה לפועל על אחד שיקים של בנק לאומי.
כנראה נשלח הודעה מקדימה לפני הצו הרשמי, אבל אנחנו , העברנו את כל החומר לעו"ד התובע ולא לבית המשפט עצמו. ולכן הצו יצא לפועל.
כיום הגשנו תגובה עם עו"ד והכל .
השאלה שלי , האם יש סיכוי שידחו את ההתנגדות שלנו בגלל שלא ביטלנו את השיקים של בנק לאומי מבעוד מועד?
אנחנו ממתינים לדיון בבית משפט.
שרונה.
לצפיה ב-'שיק שהחתימה עליו זוייפה'
שיק שהחתימה עליו זוייפה
23/11/2016 | 12:50
21
לא ניתן לגביה.
לצפיה ב-'שיק מזויף'
שיק מזויף
( לעמוד שלי בתפוז )
24/11/2016 | 07:55
21
שרונה שלום, במקרה כזה הצעד הנכון הוא להגיש בקשת התנגדות לביצוע שטר מפאת גניבת השיק וזיוף החתימה. התנגדות זו ניתן להגיש עד 30 ימים מיום המצאת האזהרה. אם אני מבין נכון לפני כחודש השיק הוגש להוצאה לפועל לשם גביה, וההתראה שנשלחה לא נתקבלה על ידך. אם עברו 30 ימים מיום המצאת האזהרה, תוכלי להגיש בקשה להארכת מועד עם הסבר מדוע לא הגבת לבקשה, ולשכת ההוצאה לפועל תעביר אותה לבית המשפט המוסמך והוא ידון בה. התנגדותך לא תידחה עקב אי ביטול השיקים, אלא יכולה להידחות אם עבר פרק הזמן המנוי בחוק\מסמכים חסרים בהגשת ההתנגדות\בית המשפט ידחה את בקשת הארכת המועד. מומלץ בחום להתייעץ עם עו"ד בקיא בתחום. 
לצפיה ב-'הוצאת חשבוניות/קבלות בהוצ"ל'
הוצאת חשבוניות/קבלות בהוצ"ל
20/11/2016 | 00:27
2
21
שלום לכולכם.
אנא עזרתכם. עוסקת בתחום חופשי ונכון לעכשיו, איני שכירה. מסיבות שונות, יכולה לעשות עבודות עצמאיות בלבד, להן אני נדרשת לתת חשבונית או קבלה. מכיוון שאני בסטטוס של הוצאה לפועל, איני יכולה להיות עוסקת עצמאית, ולפיכך איני מורשית לתת חשבוניות או קבלות. איך פותרים את המצב הזה??? 
מודה מראש ומברכת, יעל גשם 
לצפיה ב-'פושט רגל בעל עסק עצמאי'
פושט רגל בעל עסק עצמאי
( לעמוד שלי בתפוז )
20/11/2016 | 16:08
29

יעל שלום רב, צריך להבדיל בין חייב בהוצאה לפועל לבין פושט רגל. במידה ואת בעלת חוב בהוצאה לפועל, אין מניעה שתמשיכי בעבודתך כעצמאית.
במידה והוכרזת כפושטת רגל, תצטרכי לפנות לנאמן/לבית המשפט ע"מ לקבל היתר. מאחר ומדובר בהליך מעט סבוך, מכיוון שבית המשפט ירצה לוודא שלא יווצרו חובות נוספים ,תצטרכי לשכנע את בית המשפט ברווחיות העסק. מומלץ בחום להתייעץ עם עו"ד בקיא בתחום. 

לצפיה ב-'לא ברור למה לא'
לא ברור למה לא
28/11/2016 | 16:48
5
יש עליך הגבלות מלהיות עצמאית?
לצפיה ב-'חוב לבנק למשכנתאות'
חוב לבנק למשכנתאות
10/11/2016 | 21:28
2
31
יש לי חוב בעקבות תשלומים שחזרו לי ואין לי לשלם היום התקשרו אלי מחברת שליחים מתי אני יכול לקבל מכתב העורך דין האם כדי לי לא לקבל את המכתב ולהתחמק??
רציתי לדעת גם מה ההליך מצד העו"ד אח"כ האם הוא הולך ישר להוצל"פ או הוא צריך גם לפנות לבית המשפט  ומה הדרך הטובה בשבילי עם אין לי יכולת לשלם
תודה
לצפיה ב-'תגיע להסדר תשלומים'
תגיע להסדר תשלומים
11/11/2016 | 18:56
10
לצפיה ב-'צו תשלומים'
צו תשלומים
( לעמוד שלי בתפוז )
13/11/2016 | 12:24
20
שלום רב, אתחיל בכך שלא כדאי להתחמק מקבלת המכתב. הדבר לא ישרת אותך, במידה וחייב מסרב לקבלו יראו אותו כמי שהומצאה לו ההתראה כדין.  במידה וסכום החוב הינו סכום קצוב (אשר ניתן להוכיח אותו – שיק לדוגמא), ואינו עולה על 75,000 ₪ בא כח הנושה יוכל לגשת ישירות להוצאה לפועל. ניתן לגשת להוצאה לפועל לצורך פתיחת תיק רק לאחר 30 ימים מיום שליחת ההתראה. שנית ניתן לבקש צו תשלומים, צו זה נועד להקל על החייב ולשלם כל חודש כפי יכולתו (יכולת אשר נקבעת בהוצאה לפועל לפי מסמכים שידרשו). מומלץ בחום לפנות לעו"ד בקיא בתחום.

לצפיה ב-'אם כתוב בהסכם המתנה שההקניה היא בחתימה על הסכם המתנה'
אם כתוב בהסכם המתנה שההקניה היא בחתימה על הסכם המתנה
11/11/2016 | 23:23
1
19

אם בהסכם המתנה כותבים במפורש שההקניה של הבעלות בדירה מהנותן למקבל היא הקניה שמסתיימת באופן סופי ומוחלט בעת החתימה על הסכם המתנה, אז במצב שהרישום בטאבו עדיין לא עבר למקבל המתנה אפילו שהנותן כבר נפטר, אז  האם בתי המשפט רואים את ההקניה לפני מותו של הנותן (לעניין סעיף 8 ב לחוק הירושה) כי כתוב בהסכם שההקניה של המתנה למקבל היא במועד החתימה על הסכם המתנה ?
אם הנותן נפטר, והבעלות בדירה לא עברה עדיין למקבל המתנה, אבל מקבל המתנה מחזיק בהסכם מתנה שכתוב בו במפורש שההקניה של המתנה (הבעלות בדירה) היא במועד החתימה על הסכם המתנה, אז במקרה שהנותן כבר נפטר והבעלות בדירה עדיין רשומה על שם הנותן (ז"ל), אבל המקבל מחזיק בהסכם מתנה. 
אז במקרה כזה, יש שאלה אם הסכם המתנה הוציא את הבעלות בדירה מניכסי העיזבון או שהבעלות בדירה נשארת של העיזבון. 
לכן, השאלה שלי, במקרה כזה שבו בהסכם המתנה בין הנותן (ז"ל) לבין מקבל המתנה כתוב במפורש שההקניה של המתנה לעניין סעיף 8 (ב) לחוק הירושה היא הקניה שמסתיימת באופן סופי ומוחלט בעת החתימה על הסכם המתנה, אז במקרה כזה שזה נכתב ככה במפורש, אז הבעלות בדירה לא שייכת לעיזבון (למרות שהבעלות בדירה רשומה עדיין בטאבו על שם הנותן ז"ל) ?

לצפיה ב-'התחייבות לקבלת מתנה'
התחייבות לקבלת מתנה
( לעמוד שלי בתפוז )
13/11/2016 | 12:01
12
לירון שלום רב, צריך להבדיל בין שני סוגי מקרים: מקרה ראשון – העסקה להעברת המקרקעין הושלמה ברישום בטאבו והיא סופית. המקרה השני הוא המקרה שלנו, עסקה שלא נגמרה ברישום רואים אותה כהתחייבות לעשות עסקה ולא עסקה מוגמרת. השאלות  הנשאלות הן האם המנוח השאיר אחריו צוואה? ואם כן, האם המקרקעין נשוא הסכם המתנה נכללו על עיזבונו בהתאם לצוואתו או שהוחרגו ממנה בשל הסכם המתנה? האם נחתמו תצהירי העברת זכויות בין המנוח לבין מקבל המתנה והאם נחתם ייפוי כוח בלתי חוזר לצורך ביצוע העברת הזכויות? נותן המתנה יכול לחזור בו באמצעות צוואתו, מוריש הרוצה לחזור בו מהמתנה יוכל לעשות זאת דרך הצוואה, שכן צוואה משקפת את רצונו האחרון של המנוח. צריך לבחון כל מקרה לגופו, ככל שנקבל יותר פרטים, נוכל לייעץ לך בייתר וודאות בענין.
לצפיה ב-'שני תיקים אותו חוב עזרה'
שני תיקים אותו חוב עזרה
10/11/2016 | 09:45
7
27
שלום רב
מדובר בחוב מזונות לביטוח לאומי, גרושתי פתחה תיק מזונות נגדי כשהיא הזוכה במהלך השנה האחרונה שולמו כספים בתיק,לפני חודש לערך נפתח תיק נוסף על ידי המוסד לביטוח לאומי באותו הקשר,והתיק של גרושתי שהיא פתחה נסגר איכשהו,מה
עם הכספים ששולמו בתיק של גרושתי?מה אני צריך לעשות?

לצפיה ב-'לא ברור אם מדובר בהפרשי מזונות'
לא ברור אם מדובר בהפרשי מזונות
10/11/2016 | 13:41
3
11
או בתשלום של אותו חוב. האישה זכאית לגבות ממך את ההפרש בין מה שנפסק  למה  שמשלם הביטוח הלאומי.
לצפיה ב-'ליוסי תשובה'
ליוסי תשובה
10/11/2016 | 14:36
2
12
מדובר באותו חוב,התיק של גרושתי נסגר היום ובמקומו נפתח תיק חדש על ידי ביטוח לאומי,מה עם כל הסכומים ששלמתי בתיק שגרושתי פתחה האם ניתן להעבירם ולקזז
בתיק שנפתח בהוצלפ על ידי הביטוח לאומי?
לצפיה ב-'כן. קוראים לזה טענת פרעתי'
כן. קוראים לזה טענת פרעתי
10/11/2016 | 14:39
1
13
תגיש בקשה מנומקת להפחית מהסכום שדורש הביטוח הלאומי את הסכומים שכבר שילמת לאשתך. שים לב שנטל ההוכחה עליך.
לצפיה ב-'הבהרה '
הבהרה
11/11/2016 | 08:11
9
שלום רב
מדובר בחוב מזונות על פי פסק דין שניתן ב -24/03/15 מיד לאחר הפסק הדין גרושתי פתחה  נגדי תיק מזונות כשהיא בעצמה הזוכה שבו היא תובעת את  מלוא סכום המזונות כמובן שהיא מקבלת מהביטוח לאומי בכל חודש לא מדובר בהפרשים או משהו דומה, אלא את מלוא סכום המזונות!על פי הפסקן דין מאז ועד היום שולמו כספים בתיק שהיא פתחה,בנוסף נפתח עוד תיק מזונות על ידי המל"ל 20/06/16 שבו הסכום
הוא מלוא סכום החיוב מתאריך מתן פסק הדין ולהפתעתי התיק שגרושתי פתחה
ושולמו בו כספים נסגר בתאריך 10/11/16 השאלה היא:האם צריך להגיש במקרה הזה הקטנת חוב או שמא טענת פרעתי בתיק החדש?
קיים בידי מסמך בתיק שנסגר תקבולים שקיזזו חוב האם ניתן להגישו בתיק החדש שנפתח ויקוזזו הסכומים המופיעים בו? או שצריך להגיש בקשת הקטנת חוב עם תגובתה של גרושתי בקשר לכספים ששולמו לה?
אשמח לעזרה מה לעשות במקרה הנ"ל אודה מראש
לצפיה ב-'פתיחת תיק מזונות במל"ל'
פתיחת תיק מזונות במל"ל
( לעמוד שלי בתפוז )
13/11/2016 | 10:54
2
9
משה שלום רב, זוכה רשאי לפתוח תיק מזונות במוסד לביטוח לאומי, כמובן שלא יהיה ניתן לקבל דמי מזונות מהביטוח הלאומי במקביל לנקיטת הליכי הוצאה לפועל (אלא אם כן מדובר בהליכי הוצאה לפועל לצורך גביית ההפרשים מהחייב – אני מבין שזה לא המקרה).  אמליץ ליצור קשר עם ביטוח לאומי\הוצל"פ לבירור התקבולים. מכיוון שאתה טוען ששולמו כספים בתיק שנסגר עליך לטעון טענת "פרעתי" ולהוכיח ששילמת עד עכשיו את מה שנדרש ממך. ככל שנקבל יותר פרטים, נוכל לייעץ לך בייתר וודאות בענין
לצפיה ב-'המשך דיון בנושא'
המשך דיון בנושא
13/11/2016 | 11:09
1
8
בדיוק!!! הגרושה קבלה גם ממני וגם מהמל"ל,גם בתיק מזונות שנסגר,וגם בתיק החדש שנפתח בידי הביטוח לאומי הסכומים אותם סכומים הכספים הועברו ישירות לזוכה על ידי מזומן בזמן הגשתי בקשה להקטנת חוב לא מזמן בתיק שנסגר והוחלט להקטין תחוב כעבור כמה ימים נפתח תיק מזונות של המוסד לביטוח לאומי והתיק שגרושתי פתחה נסגר,מה לא הגיוני שכל מה ששלמתי ירד לטמיון???
לצפיה ב-'טענת "פרעתי"'
טענת "פרעתי"
( לעמוד שלי בתפוז )
13/11/2016 | 12:56
4
כפי שאמרתי בתשובתי קודם, תצטרך לטעון טענת "פרעתי" ולהוכיח ששילמת כדין. 

לצפיה ב-'חברה חדשה'
חברה חדשה
06/11/2016 | 16:48
1
19
האם אני יכול להקים חברה כאשר אני בהליכי פשיטת רגל?
לצפיה ב-'הקמת חברה חדשה ע"י חייב שהוכרז כפושט רגל'
הקמת חברה חדשה ע"י חייב שהוכרז כפושט רגל
( לעמוד שלי בתפוז )
07/11/2016 | 08:59
16
עדי שלום, קיים איסור על חייב שהוכרז כפושט רגל לייסד תאגיד ו/או להיות בעל עניין בתאגיד, אלא אם כן ניתן אישור ביהמ"ש / הנאמן לעניין זה. הטעם לכך הוא שלא יווצרו חובות נוספים. ככל שנקבל יותר פרטים, נוכל לייעץ לך בייתר וודאות בענין
לצפיה ב-'עיכוב יציאה ממושך -מונע ממני ביקור בפולין.'
עיכוב יציאה ממושך -מונע ממני ביקור בפולין.
05/11/2016 | 11:09
1
30
כיוון  שמעטים  מבני משפחתו של אבי ניצלו בשואה ונותר רכוש רב בפולין כנראה - פולין "יצרה" כפילים לאלו שנכחדו - והפכה אותם לסוג של טייקונים מממני מפלגות. חוששתי שמאחורי רדיפת בנק ישראל אותי בהוצאה לפועל עומדת "פולין" ("פולניה")....דהיום.   ((נגידת בנק ישראל עובדת בשביל הפולנים)). בעצם מצבי כמצבם של הפליטים מתש"ח וסביר להניח שיחסי ישראל פולין מושתתים על המכנה המשותף הזה נגד "זכות השיבה" ליהודים לפולין ולפליטים לכאן. פולין לא לבד היא חלק מהאיחוד האירופי ועצוב לי שהם הצליחו להחדיר שופטים ("מושחתים) להוצאה לפועל. ולפולנים אני מושיטה יד לשלום....תפסיקו לרדוף את הניצולים בבקשה דרך המערכת הרפואית ומשרד הרווחה
לצפיה ב-'עיכוב יציאה ממושך'
עיכוב יציאה ממושך
( לעמוד שלי בתפוז )
07/11/2016 | 08:57
15
שלום רב, מתוכן הדברים לא מובנות נסיבות פתיחת תיק ההוצאה לפועל, כמו גם לא ברור מהי השאלה הספציפית הנשאלת. ככל שתנוסח שאלה ספציפית ויינתנו פרטים ברורים, יינתן מענה. 
לצפיה ב-'חוב בהוצאה לפועל?'
חוב בהוצאה לפועל?
31/10/2016 | 22:57
1
30
שלום רב, לאמי שהינה נכה ומבוגרת, ולא עבדה המון שנים, ישנו חוב כבר 25 שנה בהוצאה לפועל, על סך 33000 אלף שקל, היא שילמה בשמך כמה שנים 250 שקלים כל חודש, ניסיתי לשוחח עם חמשת החייבים בתיק, אבל הם ממש רוצים את רוב הסכום, ניסינו הליך שמיטת חובות, אבל לאימי שחיה לבדה, גרושה ישנו דירה על שמה, היא חייב בלבד מסכום של 1500 שקל נכות, האם הליך פשיטת רגל כדאי?..הבנתי שאפשרי מסכום של 30 אלף, אין לנו בעיה לבצע זאת,אבל האם עצם העובדה שיש לה דירה בבעלותה יכולה להיות בעיה?
כל הזמן שילמה רק את הריביות על התיק, כל אותם שנים, מה ממליצים לעשות בבקשה?
לצפיה ב-'האם הליך פשיטת רגל מומלץ כשרשומה דירת מגורים על שם החייב?'
האם הליך פשיטת רגל מומלץ כשרשומה דירת מגורים על שם החייב?
( לעמוד שלי בתפוז )
01/11/2016 | 09:31
30
בהחלט הייתי שוקל בחיוב הליך פשיטת רגל. ככלל, לא במהרה מממשים דירת מגוריו של חייב בפשיטת רגל, בוודאי בנסיבות אותן אתה מתאר. משכך, נראה כי הסיכוי שדירתה של אמך תמומש נמוך ואולם, ככל שנקבל יותר פרטים, נוכל לייעץ לך בייתר וודאות בענין. 
לצפיה ב-'צריך עזרה'
צריך עזרה
30/10/2016 | 17:32
2
23
שכרתי דירה והבעלים של הדירה הגיש להוצל"פ שטר בטחון שעליו חתמתי למרות שלא נותרו לי כל חובות כלפיו, מה אני יכול לעשות?
לצפיה ב-'להגיש התנגדות לשטר'
להגיש התנגדות לשטר
30/10/2016 | 18:36
8
לצפיה ב-'הגשת התנגדות לביצוע שטר'
הגשת התנגדות לביצוע שטר
( לעמוד שלי בתפוז )
31/10/2016 | 10:05
14
ניתן להגיש התנגדות לביצוע שטר בהוצאה לפועל. ההתנגדות תהא נתמכת בתצהיר ובו יפורטו העובדות ונימוקי ההתנגדות. ניתן להגישה עד 30 ימים ממועד המצאת האזהרה.
לצפיה ב-'איחור בעדכון רישומי מזונות בהוצל"פ'
איחור בעדכון רישומי מזונות בהוצל"פ
27/10/2016 | 10:26
1
25
בוקר טוב,

בשל חודש עמוס במיוחד, לא עדכנתי החודש את הרישום בדבר תשלום המזונות של הגרוש בהוצאה לפועל.
קבלתי מעורך דינו התראה שעלי לאפס את החוב ולהגיש בקשה להפסקת החיובים.
האם איחור דיווח של חודש אחד מחייב איפוס חוב?

לצפיה ב-'חובת עדכון על תקבולים בתיק מזונות'
חובת עדכון על תקבולים בתיק מזונות
( לעמוד שלי בתפוז )
29/10/2016 | 10:52
15

אי דיווח על תקבול אינו לכשעצמו מאפס את החוב. השאלה אם התקבול שהתקבל אכן מאפס את החוב. חובתך לעדכן את תיק  הוצל"פ בכל תקבול שקיבלת בגין חוב המזונות ו/או לעדכן על כל שינוי בגובה החוב וזאת בתוך 7 ימים ממועד התקבול. אי קיום חובת הדיווח יכול לעצור את ההליכים בתיק עד קבלת העדכון הנדרש ואין בו לכשעצמו בכדי למחוק או לאפס את החוב.

לצפיה ב-'לקראת סוף שנת מס-קונה אג"ח קונצר' לא סחירות מחוץ לבורסה-פרוט'
לקראת סוף שנת מס-קונה אג"ח קונצר' לא סחירות מחוץ לבורסה-פרוט
28/10/2016 | 18:56
6
למוכרים קיימת אפשרות לניצול מגן מס רווחי הון. להלן רשימה בסדר אלפאביתי:
אולימפיה ב'+ג', אייס דיפו א', אורבנקורפ א', אמפל א'+ב'+ג', אפסק א', אפריל נדל"ן ב', בולוס גד א', דוראה א'+ב'+ג'+ד', חבס 4, חבס 12, חפציבה א', טאו ב'+ג', ישראלום ה'+ו', לידקום א', לנדמארק א', סובריין נכסים א', סוהו נדל"ן א'+ב', סיאלו א', סיביל ג'רמני א', סינרג'י כבלים ג', סנטראל יורופיאן א', סקורפיו א', סקיילקס ד'+יג', פסיפיקה א', פרופיט ד', קמור ו'+ח', רוזבאד א'.
נא ליצור קשר במייל: by17great@gmail.com

לצפיה ב-'פיגור בהחזר הלוואה'
פיגור בהחזר הלוואה
26/10/2016 | 16:30
2
30
התחלתי לפגר בהחזר הלוואות שלקחתי ואני חושש שאהיה חשוף להליכים משפטיים. האם אני יכול לפנות לפשיטת רגל גם אם לא ננקטו נגדי עדיין הליכים משפטיים ?
לצפיה ב-'נראה שכן'
נראה שכן
26/10/2016 | 18:42
13
לאור ס' 17 לפקודת פשיטת הרגל.
לצפיה ב-'אפשרות לפנות להליך פשיטת רגל בטרם נקיטת הליכי גבייה'
אפשרות לפנות להליך פשיטת רגל בטרם נקיטת הליכי גבייה
( לעמוד שלי בתפוז )
26/10/2016 | 23:22
14
התשובה היא חד משמעית כן.
לצפיה ב-'מחיקת חובות'
מחיקת חובות
25/10/2016 | 12:21
1
31
נכון שכל החובות נמחקים בסוף ההליך של פשיטת רגל?
לצפיה ב-'מחיקת חובות בהליך פשיטת רגל'
מחיקת חובות בהליך פשיטת רגל
( לעמוד שלי בתפוז )
26/10/2016 | 23:21
18
ככלל, נכון יהיה להגיד שהליך פשיטת רגל "מוחק" את החובות של פושט הרגל ואולם, קיימים מספר סייגים לכך, כגון חובות שנוצרו לאחר צו הכינוס וחובות שאינם ברי הפטר כגון קנסות או חובות כלפי נושים מובטחים. כך גם יש להביא בחשבון מצב שבו הליך פשיטת הרגל יבוטל, שאז כל החובות יעמדו בעינם.
לצפיה ב-'יש כזה דבר "רדיפה" בשביל להלחיץ?....'
יש כזה דבר "רדיפה" בשביל להלחיץ?....
20/10/2016 | 00:20
2
39
קיבלתי המון הגבלות והוראה לתשלום גבוה ובלתי אפשרי מצידי. אני הרי אינני יכולה לשלם... אז מה המטרה?
לצפיה ב-'"ויקיפדיה" - פרנויה היא מצב פסיכוטי שבו מחשבות שוא על רדיפה.'
"ויקיפדיה" - פרנויה היא מצב פסיכוטי שבו מחשבות שוא על רדיפה.
20/10/2016 | 13:39
20
לאחר שקראתי בויקיפדיה ש"נרדפות" היא "מצב דימיוני של מחשבות שווא כחלק ממחלה" - אז אני מבינה ש"ההוצאה לפועל לא רודפת אותי.... הכל בראש שלי".  ((כולל עיכוב עציאה מהארץ- מגבלות בנק ישראל-החרמת רשיון נהיגה וקביעת גובה תשלומים בלתי אפשרי בעליל)). ההוצאה לפועל איננה חלק ממערך הענישה של מדינת ישראל  (("ספר לסבתא")).חג שמח
לצפיה ב-'מטרת הגבלות וצו חיוב בתשלומים בהוצל"פ'
מטרת הגבלות וצו חיוב בתשלומים בהוצל"פ
( לעמוד שלי בתפוז )
21/10/2016 | 17:46
21
שלום רב,
מטרת צו חיוב בתשלומים ומטרת הליכי הוצל"פ הינה לאפשר לזוכה (מי שיש חוב כלפיו) לגבות את חובו (אפילו באופן חלקי)ואולם זאת תוך שמירה על זכויות החייב. משכך, ככל שההליכים אינם מקדמים את מטרתם, דהיינו גביית החוב או בנסיבות כאשר ההליכים אינם מוצדקים, ניתן לעתור לביטול הליכים אלו או להקטנת צו התשלומים. בנסיבות הנכונות, ניתן אף לעתור להפטר מהחוב במסגרת תיק ההוצל"פ או לפנות להליכי פשיטת רגל אשר במסגרתם, אף ניתן לקבל הפטר מהחוב.
לצפיה ב-'מעבר בין חייב מוגבל באמצעים לפושט רגל'
מעבר בין חייב מוגבל באמצעים לפושט רגל
18/10/2016 | 21:16
2
25
נודע לי שחייב לי נמצא בהליך מעבר בין חייב מוגבל באמצעים לפושט רגל מה המשמעות של הדבר לגבי?
לצפיה ב-'יתכן שבאיזשהו שלב יחול שינוי בתשלומים'
יתכן שבאיזשהו שלב יחול שינוי בתשלומים
20/10/2016 | 10:12
9
לצפיה ב-'הפיכת חייב מוגבל באמצעים לפושט רגל'
הפיכת חייב מוגבל באמצעים לפושט רגל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/10/2016 | 17:39
13
שלום רב, ככל שהנך זוכה בתיק הוצל"פ שנפתח כנגד החייב (הדבר אינו עולה באופן ברור משאלתך) הרי שכאשר החייב נכנס להליך פשיטת רגל, כל ההליכים כנגדו מעוכבים לרבות ההליכים בתיק ההוצל"פ ומשכך, בין הייתר, החייב אינו נדרש יותר לשלם את התשלומים במסגרת תיק ההוצל"פ. יחד עם זאת, במסגרת תיק הפש"ר, נקבע לחייב צו תשלומים חודשי בו עליו לעמוד והסכומים המשולמים על ידו נצברים בקופת פשיטת הרגל אצל כונס הנכסים הרשמי ויחולקו לנושים בסיום ההליך, לאחר קיזוז הוצאות ההליך ושכ"ט הנאמן.

מנהל/ת הפורום

אודות:
משרדנו נוסד בשנת 1968 ובעל מוניטין של מעל 47 שנים כמשרד עורכי דין מוביל בתחום האזרחי מסחרי, ובפרט בתחום המשפטי ביצועי של תביעות כספיות ובנקים בבימ"ש ו
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד שי הולנדר גרוס

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו