לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום הוצאה לפועל ופשיטת רגל
ברוכים הבאים הוצאה לפועל. עצם הביטוי מפחיד את רוב האנשים. מעטים יודעים שגם ההוצאה לפועל עובדת על פי חוקים ברורים, המוכתבים לה ממערכת המשפט בישראל. בפורום הזה נשתדל לתת לכם הכוונה וייעוץ, כיצד לנהוג במקרים בהם נאלצתם להתמודד עם ההוצאה לפועל, או עם מקרים שבהם אתם עלולים להיתקל בהוצאה לפועל. יש לשים לב, שהעצות בפורום אינן תחליף ליעוץ משפטי, או ייעוץ מקצועי, אלא בגדר המלצה בלבד. גלישה נעימה!

אודות מנהל הפורום: 
עורך דין עודד אולמן, בעל משרד בתל אביב שעוסק בתחום ההוצל"פ ופשיטות רגל מספר רב של שנים. המשרד מנהל עבור מוסדות, ארגונים ופרטיים תיקים בהוצל"פ ובמקביל מסייע לחייבים מצידו השני של המתרס לפנות להליכי איחוד תיקים, חייב מוגבל אמצעיים, פשיטת רגל והסדרי חובות.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הוצאה לפועל ופשיטת רגל

ברוכים הבאים הוצאה לפועל. עצם הביטוי מפחיד את רוב האנשים. מעטים יודעים שגם ההוצאה לפועל עובדת על פי חוקים ברורים, המוכתבים לה ממערכת המשפט בישראל. בפורום הזה נשתדל לתת לכם הכוונה וייעוץ, כיצד לנהוג במקרים בהם נאלצתם להתמודד עם ההוצאה לפועל, או עם מקרים שבהם אתם עלולים להיתקל בהוצאה לפועל. יש לשים לב, שהעצות בפורום אינן תחליף ליעוץ משפטי, או ייעוץ מקצועי, אלא בגדר המלצה בלבד. גלישה נעימה!

אודות מנהל הפורום: 
עורך דין עודד אולמן, בעל משרד בתל אביב שעוסק בתחום ההוצל"פ ופשיטות רגל מספר רב של שנים. המשרד מנהל עבור מוסדות, ארגונים ופרטיים תיקים בהוצל"פ ובמקביל מסייע לחייבים מצידו השני של המתרס לפנות להליכי איחוד תיקים, חייב מוגבל אמצעיים, פשיטת רגל והסדרי חובות.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שלום לכולם וברוכים הבאים לפורום הוצאה לפועל הנכבד. 
שמחתי להענות להצעת פורום תפוז ולנהל את פורום הוצל"פ. כולי תקווה כי פורום זה יהיה יעיל, מכובד ופורה. בפורום זה תוכלו לשאול שאלות, להעלות סוגיות ולייעץ לאחרים. עשו זאת בנועם, תרבות דיונית, סבלנות וסובלנות אחד כלפי השני גם אם הכתוב לא מצא חן בעינכם. בהצלחה עו"ד עודד אולמן-מנהל הפורום.

המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז ומנהלי הפורום אינם ערבים לנכונות המידע, ולא יהיו אחראים לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו
פורום דיני משפחה וירושה
פורום דיני עבודה ופנסיה
פורום הוצאה לפועל
פורום דיני תעבורה
משפטי האינטרנט וההיי-טק
פורום רשלנות רפואית
פורום פטנטים וסימני מסחר
המשך >>

פשרה מחוץ לכותלי ההוצל"פ
04/05/2016 | 11:20
3
האם ניתן להגיע להסכם בין הצדדים מחוץ להוצל"פ? איך החייב יכול להיות בטוח שהזוכה לא יתכחש לקבלת הכסף ואיך להבטיח שהזוכה אכן יסגור את התיק?  תודה
פסח כשר ושמח
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 10:45
1
גולשות וגולשים יקרים,
אנו רוצים לאחל לכם חג פסח כשר ושמח!
מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות,
הנאות מתוקות והמון הפתעות מרגשות.

לקראת החג הכנו לכם מהדורה חגיגית וכשרה לפסח
של חם בתפוז.

את כל הקישורים לאייטמים בכתבה תוכלו למצוא (כמו בכל שבוע)
בעמוד הפייסבוק שלנו

חג פסח שמח!
תיק הוצלפ ישן בירושה
18/04/2016 | 16:59
3
20
אבי נפטר לפני 9 שנים. נותר אחריו תיק הוצלפ שנפתח בשנת 94
בעקבות פסק דין נגדו. הוא לא שילם וההליכים נעזבו משנת 95 .
נותר עיקול מקרקעין מאז על הבית של הוריי (אימי בחיים).
הקרן היתה כ-45,000 והיום החוב כבר כמעט 500,000 ש"ח.
האם תיק הוצלפ מתיישן מתישהו ? עיקול מקרקעין מתיישן ?
האם אפשר להוריד את החוב לקרן בגלל כל השנים שלא פעלו בו ?

האפשרות השניה יותר ריאלית
22/04/2016 | 06:39
1
9
אז אין התיישנות ? ניתן להוריד ריביות והצמדות ?
22/04/2016 | 12:42
3
תשובה
01/05/2016 | 14:28
4
תיק ההוצל"פ לא מתיישן אולם אם לא פעלו בתיק תקופה ארוכה אזי יש פסיקות לעניים הפחתת הריבית וההצמדה שכן תיק הוצל"פ לא מהווה תוכנית חיסכון.
עיקול מטלטלין של חברה
18/04/2016 | 08:53
1
18
יש לחברה חוב כלפי לאחר תביעה בבית משפט עם פסק דין.
הם לא שילמו כלום במשך שנתיים ומתנערים מכל אחריות.
הגשתי בקשה לעיקול מטלטלין של חברה עם כמה סניפים שלא משלמים כלל את החוב שלהם.

מעקלים הגיעו לסניף של החברה . ביצעו רישום בעיקול אך רשמו בסוף ספק בעלות משום שהעובד שם לא היה מוכן לתת מספר ח'פ מעודכן של העסק וייתכן והחליפו אותו כדי להתנער מאחריות לחוב שלהם.

האם אפשר כרגע לעשות הוצאת מטלטלין?

על מי נטל ההוכחה שמספר הח'פ הוא אותו דבר כפי שתבעתי אותם?
על מי נטל ההוכחה ברגע שיש ספק בעלות?

החברה אותו חברה וגם באותו סניף . רק ייתכן ושינו את השם או המספר ח"פ כדי להתחמק מהחוב שלהם.
מה עושים במקרה כזה?
אני מיואש מאוד.

עיקול מיטלטלין בחברה - ספק בעלות
01/05/2016 | 14:32
2
במידה והעיקול בוצע בכתובת החברה לפי הכתובת בתיק ההוצל"פ וברשם החברות אזי החברה היא זו שתצטרך להוכיח כי אחרת.
אתה יכול להוציא נסח חברה באינטרנט (11 ש"ח) ולבדוק שהכן השם, הח.פ. הכתובת והבעלים הם בהתאם לרשום בתיק ההוצל"פ.
אם העיקול בוצע בכתובת אחרת מהרשום בתיק ההוצל"פ אתה תצטרך להוכיח שהעיקול תקף.
חם בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
14/04/2016 | 14:12
3
סופ"ש נעים!
את כל האייטמים שבכתבה תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו-
תצהיר
14/04/2016 | 12:14
1
17
עו"ד אולמן שלום,
הגשתי התנגדות על הוצאה לפועל והיה דיון ביית המשפט והתבקשתי להגיש תצהיר עדות ראשית וכתב הגנה .
הכנתי את שניהם ורציתי לדעת האם הכנתי נכון.
אשמח מאוד לשלוח לך את זה במייל הפרטי במידה וזה מקובל עליך...
מצרפת לכאן חלק מהתצהיר עדות שתבין על מה אני מדברת..תודה מראש .
תשובה
01/05/2016 | 14:39
3
מה שצרפת כאן אולי נושא את הכותרת תצהיר עדות ראשית אולם בפועל זה לא.

תצהיר עדות ראשית בא להביא את כל המסכת העובדתית שבעיניין הגנתך בתיק. התצהיר כמובן מנוסח בגוף ראשון.
מהותו של תצהיר עדות ראשית שהוא בא להחליף את עדותך הראשית בפני בית המשפט והצד השני חוקר אותך בחקירה נגדיית על האמור בתצהיר העדות הראשית.
לא ברור על מה ההתנגדות וגובה התיק בהוצל"פ אבל יתכן שאם ההתנגדות התקבלה אזי עברת לסדר דין מהיר ולכן התבקשת להגיש תצהיר תומך הגנה, רשימת מסמכים ותצהיר עדות ראשית. 
בכל מקרה תצהיר ההתנגדות יכול לשמש כתצהיר עדות ראשית, (מבחינתך עדיף שתבדוק האם יש בו את כל המסכת העובדתית בעניינך.
עיקול/הוצ"לפ
14/04/2016 | 11:26
2
28
אני מעסיק עוזרת לנקיון הבית פעם אחת בחודש בסכום של -.200 ש"ח בלבד. קבלתי צו עיקול על סך מעל -.4000 ש"ח שהיא כנראה חייבת. הנתונים לגבי כנראה הוצאו מהביטוח הלאומי שאני משלם עבורה. יש לה גם מעסיק/ים נוספים, אבל איני יודע איך לנהוג. כי בסכום שאני משלם, עליה לעבוד אצלי כשנתיים ללא תשלום וגם ברור שאם לא אשלם לה היא תפסיק מיד את העבודה אצלי.
יש בהודעת העיקול הוראות כיצד לפעול
18/04/2016 | 06:01
18
תשובה לצו עיקול
01/05/2016 | 14:42
4
צו העיקול הינו צו שיפוטי ואתה חייב לנהוג על פי הוראותיו.
כל סכום שאתה צריך להעביר לה אתה מחוייב להעביר ללשכת ההוצל"פ.
התעלמות מצו העיקול יכול לגרור אחריו זימונך לחקירה בפני רשם ההוצל"פ וחיובך בחוב הפסוק של החייבת.
שאלה
11/04/2016 | 22:09
2
28
אני שואלת עבור חברה

יש לה איחוד תיקים בהוצאה לפועל והיא רוצה לעבור לגור עם הבן זוג שלה האם זה עלול לפוגע בה ?
האם ההוצאה לפועל יכולה לחייב את הבן זוג שלה לשלם את החוב שלה ?
האם הוצאה לפעול יכולים לעקל לו את המשכורת ?
לא
13/04/2016 | 08:53
6
תשובה
01/05/2016 | 14:45
2
החוב בתיק ההוצל"פ הינו אישי של חייב מסויים. אולם, כאשר החייבת עברה לגור עם בין זוג שיכול להחשב כידוע בציבור (מנהלים משק בית משותף בין השאר) אזי ניתן יהיה לומר כי הכנסות התא המשפחתי גדלו ולכן ניתן להגדיל את צו התשלומים.
כמובן שבן הזוג לא חייב בתיק והוא לא נכנס לתיק. 
צ'ק שנגנב ממני ,ודאגתי לבטלו בבנק
11/04/2016 | 06:50
1
18
וגם דיווחתי למשטרה על אובדנו, האם אותו אחד שגנב והפקיד , וכמובן שהצ'ק חזר, האם אותו מפקיד יכול לפתוח נגדי תיק בהוצאה לפועל?
שיק שבוטל עקב גניבה ופתיחת תיק הוצל"פ
11/04/2016 | 18:51
19
כמובן שהוא יכול לפתוח תיק הוצל"פ במידה והשיק עונה לקריטריונים של פתיחת תיק שטרות.
את טענותך הליווי מסמכים (כולל תלונה במשטרה וההודעה לבנק על ביטול השיק) תגיש בהתנגדות לביצוע שטר.
בעל דירה - עיקול נכסים של חייב בהוצל"פ הנמצאים אצל צד ג'
11/04/2016 | 09:00
1
21
שלום רב שאלה לי אליכם.
אני בעל דירה ולדיירת שלי עיקלו את חשבון הבנק בשל חוב חוב לרופא שלה על 12,000 ש"ח.

אני כבעל דירה קיבלתי (אמנם באיחור ולכתובת אחרת) מכתב האומר
"עיקול נכסים של חייב בהוצאה לפועל הנמצאים אצל צד שלישי".

בעיקרון הדיירת אומרת שהבעייה הסתדרה כבר.כעת החשבון שלה לא מעוקל. כי כאשר היה מעוקל היא שילמה לי במזומן. וכן החודש האחרון הכסף נכנס דרך השיקים שלה - כך שנראה שהחשבון שלה כבר לא מעוקל.

מה שרציתי לשאול
1. מאחר והמכתב מההוצל"פ הגיע אלי באיחור, וכן נראה שהעיקול הוסר מחשבונה של הדיירת. האם אני צריך לעשות משהו? או שהעניין הסתדר?

2. באופן כללי. מה הם רוצים? את השיקים שהיא מסרה לי שנה מראש לשכ"ד? צקים ביטחון לחברת חשמל עיריה וכד'? כמו כן יש לי שטר חוב שאמא שלה חתומה עליו.
אבל כל אלה הם דברים שלי, לצורך ההשכרה. אין לי דברים אחרים.
האם הם יכולים לדרוש משהו מזה ?

עיקול כספי חייבת אצל צד ג'
11/04/2016 | 18:49
19
צו העיקול אשר הגיע אליך הינו צו שיפוטי עליו אתה נדרש לתת תשובה לגורם השיפוטי בתוך 10 ימים מיום שקבלת אותו.

באם טוענת השוכרת (החייבת בתיק ההוצל"פ) כי העניין סודר והעיקול בוטל הרי שעליה החובה להראות לך צו ביטול עיקול.
אתה גם יכול להתקשר למרכז המידע הטלפוני של רשות האכיפה והגביה (35592*) ולברר האם העיקול בוטל.
בכל מקרה אתה חייב לתת תשובה לתיק ההוצל"פ בעניין צו העיקול. שם תטען את הטענות שרשמת כאן ותטען שמדובר בדמי שכירות שאם הם יועברו לתיק ההוצל"פ החייבת תוצא מהדירה והסכום שיועבר לתיק יהיה רק לאחר התחשבנות של החוב שלה כלפיך על פי חוזה השכירות.
מאוד מומלץ במקרים אלו לגשת לעו"ד שיעזור לנסח התשובה לצו העיקול.
"חוק המספר במילים" - למניעת הטעיות..
11/04/2016 | 15:03
12
החובות שלנו והתשלומים שלנו  "נכתבים בספרות" ונקראים במילים". הפער הזה עלול להביא רבים מאיתנו לחשש  שהסכום שאנחנו חייבים או הסכום שאנחנו משלמים "עבר שיפוץ קל" בעזרת העברת הנקודה העשרונית או בתוספת של אפסים.   כיוון שכך - רצוי ש"מערכת האכיפה" תיזום "תקנות" או חוק .... שכל סכום ירשם לצד הספרות גם במילים.  כנ"ל גם לגבי תאריכים של החלטות - כי "כידוע" יש אפשרות לתת החלטות ולהעלים אותן על ידי היפוך התאריך - למניעת ערעור
סרוב קבלת מיכתב
31/03/2016 | 09:44
3
30
אני שולח לחייב מיכתב רשום . שאני עומד להכניס את החוב
להוצאה לפועל . אני חייב לחכות 30 יום לפחות .
המיכתב חוזר כלא נידרש . האים זה שהמיכתב לא נידר

טוב לחייב או לא טוב לחייב . מה זה נותן לחייב שהוא לא לוקח את הדואר . קיבל פעמיים דרישה מהדואר לבוא לקחת את המיכתב.
אני רוצה לציין . שהכתובת על המיכתב נכונה . הייתי גם בביתו של החייב . כך שלא יוכל ליטעון עברתי כתובת
תודה לעונים

מכתב התראה טרם פתיחת תיק הוצל"פ
03/04/2016 | 15:12
2
25
שליחת מכתב התראה בטרם פתיחת תיק הוצל"פ מחוייב בהוראת חוק ההוצל"פ ותקנותיו בתובענת סכום קצוב,
30 יום לאחר מסירה כדין (גם לא נדרש מהווה מסירה כדין) אפשרק לפתוח תיק הוצל"פ.
תודה
03/04/2016 | 16:03
1
14
חשוב לי המישפט "גם לא נידרש מהווה מסירה כדין "
30 יום כבר עברו . ניגש להוצאה לפועל

בהצלחה
07/04/2016 | 16:08
2
צריך לשלם קנס אם מאחרים לחשוף שטר משכנתא לשלטונות ?
29/03/2016 | 03:27
10

ידוע לי שאם קונה ומוכר שחתמו על שטר מכר להעברת דירה בפני עורך דין, וכל זה נעשה לפני שנה, אז עכשיו כשהם רוצים לתת את שטר המכר לטאבו הם צריכים גם לשלם קנס על זה שהם התעכבו לתת את השטר מכר לטאבו לפני שנה כשהם רק חתמו על השטר מכר בפני עורך דין, כי בטאבו יידרשו מהם ללכת לחתום על טופס ירוק בלשכת מס שבח וייצטרכו לשלם למס שבח ולמס רכישה קנס על זה שחלפה לה שנה מאז שהם חתמו על שטר המכר ולא באו לחתום על הטופס הירוק לפני שנה באותו זמן שהם חתמו על שטר המכר.
רציתי לדעת אם שטר המכר לא היה שטר מכר, אלא שטר משכנתא, האם גם אז הם צריכים לשלם את הקנסות האלה על כך שלפני שנה הם חתמו על שטר משכנתא ורק עכשיו הם נזכרים לבוא לרשום את שטר המשכנתא לטאבו ?
האם כשחותמים על שטר משכנתא, צריך להודיע גם לרשות המיסים על שטר המשכנתא ?
אם אחותי ממשכנת לי את הזכויות שלה בדירת המגורים שלה, והיא חותמת על שטר משכנתא בפני עורך דין. ואני שומרת את שטר המשכנתא בארון הבגדים שלי במשך שנה שלמה, ולא עושה כלום עם שטר המשכנתא. ועכשיו, אחרי שחלפה לה לשנה אני טורחת לבוא עם שטר המשכנתא ללשכת הטאבו ומבקשת מפקידי הטאבו לרשום אותי כבעלת משכנתא על הבעלות של אחותי בנסח הטאבו על סמך השטר המשכנתא שאחותי חתמה עליו בפני עורך דין לפני שנה. האם אני אצטרך לשלם קנס או אחותי תצטרך לשלם קנס שרק עכשיו לאחר שחלפה לה שנה נזכרנו להודיע על שטר המשכנתא לטאבו ?
האם אצטרך לשלם קנס לרשות המיסים על כך שרק עכשיו, לאחר שחלפה לה שנה מאז שאחותי חתמה על שטר המשכנתא (ושמרתי את שטר המשכנתא בארון הבגדים שלי מבלי שדיווחתי עליו לשלטונות) אני נזכרת לבוא עם שטר המשכנתא לטאבו ומבקשת שתירשם לי משכנתא על הבעלות שלה בנסח הטאבו על סמך שטר משכנתא שנחתם לפני שנה ?
צריך לשלם קנס אם מאחרים לחשוף שטר משכנתא לשלטונות ?

נקיטת הליכים נגד חייב
28/03/2016 | 18:14
1
24
שלום
אני צריכה לגשת להוצאה לפועל ולבחור איזה הליך אני רוצה לנקוט נגדו.
איך אני יודעת מה לבחור?
מדובר בסכום של 3500 ₪, החייב בעל תיקים רבים בהוצאה לפועל. יתכן שכבר ננקטו נגדו הליכים למיניהם ויתכן שאין כבר במה לאיים עליו?
אודה לעצה
תודה
תשובה
03/04/2016 | 15:14
12
אתה יכול עיקולים בבנקים, בחברות ביטוח, בכרטיסי אשראי, ביטוח לאומי, הנהלת בתי המשפט. (תבחר מתוכם מה שאתה חושב שיש לו.
מציע גם להגיש בקשות מידע וצפייה במידע לגבי הכנסות.
הטלת עיקול על כל הבנקים
28/03/2016 | 05:22
7
43
שלום רב
ברשותי צו עיקול של בית הדין הרבני המורה לכל "תאגיד בנקאי ולכל חברת בטוח" לעקל כל נכס של חייב מסוים.
האם יש דרך, או מקום בו אפשר להודיע על צו העיקול לכל הבנקים בבת אחת ?
אם לא, היכן אפשר למצוא את הכתובות של הבנקים לצורך משלוח צו העיקול בדואר רשום ?
תודה לעונים

בקשר לבנקים
31/03/2016 | 09:37
5
24
נידמה לי ליפנות בנק ישראל
שם מרוכזים כול חשבונות הבנק של האזרחים
ביטוח לא יודע . אולי שם יענו לך גם

אתה מדבר שטויות
31/03/2016 | 22:05
4
19
וזה דבר רגיל אצלך
כמה פעמים הסבירו לך ? אל תתערב בדברים שאתה לא מבין בהם - הא ?

קודם כול אני כותב ולא אומר
31/03/2016 | 22:53
3
14
חוזר עוד פעם .היום הכול ממוחשב
יש היום 5 בנקים מרכזיים בישראל

אתה ניגש לבנק הפועלים המרכזי

עושה עיקול לכהן מס' ת.ז. XXX
יש שני אפשריות . הבנק יענה כן יש אדם כזה אצלנו

או יענה אין אדם כזה אצלנו .

בבנק ישראל בירושלים . רשומים כול חשבונות הבנק של אזרחי ישראל
לבנק הזה פונים עורכי דין . ההוצאה לפועל . לחפש חייבים
אתה לא מבין בגביית חובות . פנה להוצאה לפועל . הם יעשו לך את העבודה
בצורה כזו
אתה מטושטש שתוקע את האף שלו בכל חור
01/04/2016 | 05:30
2
14
הייתי כבר בהוצאה לפועל
בגלל שהם לא "עשו לי את העבודה" פניתי לפורום
יש 5 בנקים עיקריים ועוד 20 בנקים קטנטנים - למי לגשת קודם ?
ובנק ישראל לא מוסר שום מידע חסוי על אף אחד ללא צו של שופט
אני שב ומסביר לך: תספיק לזיין את השכל בדברים שאינך מבין בהם

יאללה לך תשתה מים

תיראה איזה אדם רע אתה
01/04/2016 | 08:02
1
13
אני מנסה לעזור לך כמה שאני מבין .
אף גולש לא ענה לך ביכלל . אני מנסה לעזור בכמה שאני מבין

לא סתם רימו אותך ויצרו לך חוב . ביגלל שאתה חושב את עצמך לחכם
בסוף אתה טיפש .
בימקום שתגיד תודה על מה שאני מנסה לעזור . אתה מנבל את המיקלדת
כך שלא ניראה לי שמיהוא יעזור לך

לבנק ישראל מגיעים עים צו עיקול . ולא לקבל מידע על חשבון מיוחד
זה עבודה לעורך דין . ולא לקשקשן כמוך
שבת שלום ומבורך
שבת שלום ומבורך

אתה לא מבין כלום ואתה לא יכול לעזור
01/04/2016 | 11:47
9
כמה פעמים כבר העירו לך על זה ????????????????????
אין לך מושג בשום דבר, והשטויות שלך מבלבלות את הגולשים וגורמות להם לעשות שטויות שמזיקות להם.
אף אחד לא רימה אותי, ואין לי בכלל חוב - זאת טובה שאני עושה לאשה שבעלה תבע אותה בבית דין רבני ויש בידה צו עיקול.
לבנק ישראל לא מגיעים עם שום דבר - אתה מבלבל את המוח
זאת לא עבודה לעורך דין, אני כבר עשיתי את זה בבנק איגוד בכלבו שלום ובבל"ל באמצעות פקס -
זאת עבודה לחברת שליחים שעושה מסירות אישיות - אפילו בזה אתה לא מבין

ותפסיק לענות להודעות שלי בבקשה

משלוח עיקולים שניתנו ע"י בית הדין הרבני
03/04/2016 | 15:16
10
את צווי העיקול אפשר לתת לשליח (מסירות משפטיות) לביצוע.
כתובות הבנקים ניתן למצוא דרך האינטרנט.
ביטול הגבלות עקב פרעון החוב
25/03/2016 | 10:35
2
25
יש לי תיק הוצל"פ מזונות. הוטלו עלי מגבלות שונות. פרעתי את כל! החוב והוא כעת 0! זה קרה בתחילת השבוע ובעקבות זאת פניתי לרשמת בבקשה להסיר מעלי את המגבלו. עד כה לא קיבלתי תשובה. מדוע לא מסירים את המגבלות מעלי ומה טווח הזמנים שרשם הוצל"פ מחויב לתת תשובה? תודה. יותם

למיטב ידיעתי תיק לא נסגר מיד לאחר פרעון החוב
25/03/2016 | 21:29
15
לשכת ההוצלפ ממתינה 30 יום נוספים, כי לפעמים החוב לא מעודכן.
הסרת הגבלות בתיק הוצל"פ מזונות
03/04/2016 | 15:10
8
תיק הוצל"פ בשונה מתיק הוצל"פ רגיל, תשלום החוב לא סוגר את תיק ההוצל"פ ולא מבוטלים בו ההליכים וזאת בשל היותו תיק מזונות בו תשלומי המזונות גדלים בתיק בכל חודש.
במידה ושילמת ואפסת החוב הרי שיש להגיש בקשה לביטול הליכים והגבלות.
במידה והבקשה הוגדרה כדחופה, פרק הזמן הוא עד 7 ימים למתן החלטה.
בבקשה שאינה דחופה , 30 יום למתן החלטה.

בנימיני נגד תדהר מרכז רפואי
23/03/2016 | 13:19
2
25
שלום,ב16/3/16 נתן השופט אורן אורנשטיין צו פירוק ומינה את אנגלמן למפרק זמני ומנהל מיוחד לתדהר,
האם אני כמטופל אם אגיש טופס תביעת חוב למפרק ואקבל את הכסף ועבודה דינטלית ותיק רפואי שלי פג תוקף אחריותל 5 שנים שקבלתי מתדהר לפני פשיטת הרגל?או אני עדיין ממשיך להחשב כלקוח במידה ותדהר חיפה ימכר למפעיל חדש?
השופט איתן אורנשטיין.
23/03/2016 | 13:27
5
מפרק זמני
24/03/2016 | 10:36
10
פנייתך קצת מבולגנת ולא מובנת.
תפקידו וחובותיו של המפרק הזמני קבועים בחוק החברות, פקודת החברות, תקנות המפרק הזמני ותקנות הפירוק.
מינויו של המפרק הזמני הוא עד שיקבע המפרק הקבוע.
לאחר מתן צו פירוק הכונס הרשמי הוא המפרק הזמני עד מינוי המפרק הקבוע (על כן סביר להניח שאתה מדבר על מפרק קבוע.

בין שאר תפקידיו של מפרק חברה הוא הניסיון לייצב את החברה ולשמור על נכסיה (שלא יוברחו למשל). כמוכן שגם בדיקת תביעות החוב ואישורן.

המפרק ינסה להבריא את החברה ואם לא יצליח יביא לחיסולה באמצעות מכירתה בשלמות ו/או בחלקים.
מצו המינוי ועד הפירוק בדרך כלל ממשיכה החברה לעבוד (גם אם בפיקוח ובתנאים) עם ספקיה ולקוחותיה.
חישוביי הוצאה לפועל
23/03/2016 | 10:09
33
גזבר הוצאה  לפועל  בתל אביבג  לשעבר  , עורך חוות דעת  לבית  המשפט  בתחומים   הפיננסיים  

ורטהים  אבישי  יועץ  מס  aviswer@gmail.com
כשל תמורה
19/03/2016 | 22:15
3
22
*** כשל תמורה ***
שלום רב
ביטלתי שיקים לספק שלי בגין כשל תמורה ברור וודאי.
אני מבקש לדעת באיזה חוק מדובר, ומה הסעיף בחוק או בתקנות שבו כתוב כי הדבר ראוי וחוקי.
תודה

ביטול שיק
22/03/2016 | 17:06
13
ביטול שיק הוא לא חוקי בהתאם לפקודת השטרות, על כן לא תמצא חוקיות לפעולה כזו בפקודת השטרות.
כאשר אתה טוען לביטול מכח כשל תמורה הרי שתצטרך להוכיח את כשל התמורה בעסקת הבסיס, שאם לא כן תמצא/י עצמך מחוייב/ת במלוא סכום החוב בתוספת הוצאות משפט ושכ"ט עו"ד.
לצורך כך, נא לעיין בפסיקה נרחבת בבקשות רשות להגן בשטרות בעניין כשל תמורה.
יצויין כמובן שיש הבדל תהומי האם מדובר בכשל תמורה מלא לעומת כשל תמורה חלקי. 
למיט ידיעתי המקור הוא בפסיקה
23/03/2016 | 08:32
12
המקור הפורמלי לדיני השטרות הוא פקודת השטרות.
תודה לעונים ....
23/03/2016 | 12:27
7
קצת מוזר ...

יציאה מהארץ בתיק איחוד דחוף!
19/03/2016 | 22:53
1
38
יש לי איחוד תיקים ומועמד במאי לתחילת הליך הפטר בחוק החדש 
בחודש יוני אני רוצה לטוס לחול טיול בר מצווה - הגשתי בקשה לאישור וניתן לי בהחלטה להביא 2 ערבים חודש לפני - מיכוון שאין לי דרכון בתוקף כי לא טסטי 20 שנה הגשתי בקשה לבטל את עיקול על הדרכון על מנת להוציא חדש ללא אישור אין אפשרות להזמין טיסות (זאת מתנה מאבי הילדים שלי אני גרושה!!) בהחלטה ביקש שוב הרשם להביא את המועד לטיסה הסופי והערבים וכו
מה עלי לעשות על מנת לשחרר את הדרכון בינתיים כדי שיוכלו להזמין טיסות?אולי משהו שרשמתי למרות שהסברתי לא היה נכון?
יש לציין כי תאריך סופי יהיה רק בקניה עצמה של הכרטיסים שכאמור בלי מס דרכון וכו לא ניתן! 
תודה מראש
תשובה
22/03/2016 | 17:01
22
יש להגיש בקשת הבהרה ולציין כי תנאי לרכישת הכרטיסים הוא אם תבוטל ההגבלה על חידוש/הוצאת דרכון ואם לא תאושר ביטול ההגבלה הרי שרכישת הכרטיסים תהיה לשווא.
לבקשה זו יש לצרף תצהירים ואסמכתאות שיתמכו בבקשה.
חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
גילוי נאות חקירות
ששי מתתיהו
יגאל ג'רבי- משרד עורכי דין
יגאל ג'רבי-משרד עורכי דין
פורום חקירות פרטיות
פורום חקירות פרטיות
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום