לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הוצאה לפועל ופשיטת רגל

הוטלו עליך הגבלות או עיקולים? חייבים לך כסף אך אינך יודע כיצד לגבות אותו? לפני פשיטת רגל? פורום זה נועד לתת ייעוץ והכוונה במגוון נושאי הוצאה לפועל, כינוס נכסים, גביית חובות ופשיטת רגל. כתוב שאלתך בפירוט ועורך הדין שי הולנדר גרוס יעמוד לרשותך וייתן מענה ראשוני מהיר ומקצועי.   

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הוצאה לפועל ופשיטת רגל

הוטלו עליך הגבלות או עיקולים? חייבים לך כסף אך אינך יודע כיצד לגבות אותו? לפני פשיטת רגל? פורום זה נועד לתת ייעוץ והכוונה במגוון נושאי הוצאה לפועל, כינוס נכסים, גביית חובות ופשיטת רגל. כתוב שאלתך בפירוט ועורך הדין שי הולנדר גרוס יעמוד לרשותך וייתן מענה ראשוני מהיר ומקצועי.   

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום פשיטות רגל והוצאה לפועל. עוה"ד שי הולנדר גרוס, הינו בעל ניסיון של כ- 20 שנה בתחום פשיטות הרגל וההוצל"פ ועומד בראשו של משרד בוטיק ובעל מוניטין ארצי בתחום זה - ש. גרוס חברת עורכי דין. עוה"ד שי הולנדר גרוס שם לעצמו מטרה לשתף את הידע העשיר והנרחב שרכש בתחום ההוצל"פ ופש"ר, על מנת לסייע במסגרת פורום זה ולתת מענה ראשוני מהיר ומקצועי לשאלות הרבות אשר עולות לעיתים תכופות ע"י זוכים וחייבים כאחד.  יודגש כי תשובה הניתנת במסגרת פורום זה אינה מהווה תחליף לייעוץ מקצועי עם עו"ד ומטרתה ליתן מענה כללי והכוונה ראשונית בלבד.
המשך >>

לצפיה ב-'עיקול על כספי פנסיה בפשיטת רגל'
עיקול על כספי פנסיה בפשיטת רגל
21/07/2017 | 10:07
4
האם כונס או חברת ביטוח יכולים לעקל פנסיה או קצבה לאדם שנמצא בהליך פשיטת רגל, כאשר:
1. בן אדם חי מי פנסיה או גמלה. היינו בן 70.
2. כאשר בצו כינוס שופטת לא מורה על פעולה כזאת לכונס.
3. כאשר שופטת קובעת : אני מורה על ביטול העיקולים אשר הוטלו
במסגרת הליכי הוצאה לפועל, ככל שהוטלו, על משכורתו של החייב,
או\ו על גמלאות או קצבאות שלהן זכאי החייב ו\או חשבון העו"ש מנוהל על שם החייב
האם חברות ביטוח לאחר קבלת צו כינוס על דעתם, בלי דרישה מכונס, יכולות לעצור (לעקל) תשלום קצבה?
לצפיה ב-'שאלות לגבי פשיטת רגל /הפטר חובות '
שאלות לגבי פשיטת רגל /הפטר חובות
18/07/2017 | 08:07
2
20
שלום,

יש לי מספר חובות בעיקרן לגופי מדינה, ארנונה , מד"א , בית חולים אגרת רשות השידור שהתפרקה בנתיים, המרכז לגביית קנסות. סה"כ כ 45.000 ש"ח.
חלקם בתביעה בהוצאה לפועל חלקם לא.
קיבלתי עו"ד מהלשכה לסיוע משפטי מחוז צפון נצרת.
עבר לזה שיש לי תחושה שהוא לא ממש מקצועי, מקום הפגישה שהיה מעל משתנה עם ריח נורא..עו"ד שלא רשם מילה. ישר התלבש עליי באיך לסדר את החובות בתשלום וקבע אף שלא דיברתי מילה..שיש אחרים במצב קשה ממני..
( הבנתי מאחרים שיש פגישות ברכבים..יש בבתי קפה שהם צריכים לדבר על הכי לא נעים שיש עשרות אנשים בהאזנה...ועוד...)גם שכבר דיברתי כל שנייה נכנס מישהו מאחורי והפריע. הקשה עליי מאוד ואני עם מחלת נפש ונכות פיזית גם יחד. לחוץ קצת ועם קושי להתרכז במצביי הפרעה. המזכירה שלו סרבה לקבל את החומר מסודר מראש ואת ההסבר לגגביי במייל עם כל המסמכים והטענות ולמרות הסבר של מדריכת השיקום שלי שככה זה הכי טוב בשבילי . שהעו"ד יבוא מוכן יותר.  בקיצור הרגשתי שיש לי עו"ד שמייצג את המדינה ולא אותי.

מבחינה מעשית אמר לי אני צריך להלחם קודם כל להשיג כינוס ..ואתה מתחת לרף שעומד על מעל 50.000 ש"ח האומנם?
באתר הסיוע המשפטי ראיתי סף נמוך בהרבה..

יתר על כן אני טוען בכלל שיש לי מצב חריג מאוד שבגינו מגיע לי הפטר חובות לאלתר , לא ראיתי מגבלת סכום לזה....האם יש ואין זה כתוב באתר? ואם כן מהו?.

האם אני רשאי בכל שלב של הדיון/דיונים לדבר בשם עצמי ? גם להעביר את הסיפור שלי בעצמי מגוף ראשון. גם כי איני סומך על העו"ד שייצג אותי בצורה הוגנת ( וחושש לקבל גרוע ממנו אם בכלל יתנו אחרי פנייה לגורם שאמור לטפל בזה ..גם מראש אמרו לי זה יעכב הכל..עלול לקחת הרבה זמן.)
האם ניתן לזמן עדים לטובתי ? עו"ס ומדריכת שיקום ? שידברו ממש ? ולא רק דוחו"ת שלהם?..האם ניתן לכפות עליהם דרך בית הדין את הדבר? במידת הצורך.

מעבר לתצהיר בו אני חייב עו"ד למיטב הבנתי, האם אני יכול בעצמי לנהל את התיק? בקשה לכינוס והפטר...כאמור.
לעו"ד פרטי אין לי יכולת מימון.

חלק מן המידע שלי מן הכתבה הזו , שם אם הבנתי נכון אני יכול בהליך מקוצר או אפילו בדיון אחד לקבל כינוס והפטר לאלתר האם באמת הבנתי נכון ? ( כי גם רשומים תנאים אחרים שאיני עומד בהם..יש בלבול שם קצת לדעתי..)
הכתבה

במידה ואני טועה ורק אחרי שאני חייב מוגבל ארבע שנים (הרופאים לא יודעים אם אחיה שנתיים בכלל..)..האם יש איזה הליך של חריגות ? או משהו שלא יכניס אותי לשנים של תשלומים שממילא אין לי ?

תודה  מראש :)
לצפיה ב-'שאלה לגבי פשיטת רגל / הפטר חובות'
שאלה לגבי פשיטת רגל / הפטר חובות
( לעמוד שלי בתפוז )
19/07/2017 | 17:49
1
13

בהתאם לסעיף 17 (א) לפקודת פשיטת הרגל, חייב זכאי להגיש בקשה לפשיטת רגל, ככל והוא עומד בתנאי הסעיף, ובין היתר, באם חובותיו עולים על סך 17,256 ₪. בגדר חובות על פי הפקודה נכללים לא רק חובות בגינם נפתח תיק הוצאה לפועל. משכך, שעה שעל פי שאלתך חובותיך הינם בסך של כ- 45,000 ₪, הרי שהנך ממלא אחר התנאי הנקוב בסעיף 17 (א) (1), לשם הגשת בקשה לצו כינוס, אשר משמעותו צו להגנה על נכסיך.
לנוכח הרפורמה בהליכי פשיטת הרגל ובהתאם להוראות ס' 18 לפקודה, עם מתן צו הכינוס, ייקבע בית המשפט מועד לדיון בבקשת פשיטת הרגל, בתוך 6 חודשים לפחות מיום מתן צו הכינוס, ובמסגרתו רשאי בית המשפט להכריז על החייב כפושט רגל, ולקבוע כי מיד לאחר הכרזתו יינתן לו הפטר לאלתר, כשאין תועלת בניהול ההליך. לעיתים, מסיבות שונות, לא ניתן להכריז על החייב כפושט רגל ולא ניתן לדון בשאלת ההפטר, ובמצב זה, יידחה הדיון בבקשת החייב למועד אחר.
ליתר שאלתך, הנך יכול להגיש הבקשה לצו כינוס בעצמך, וכן לבקש לשאת דברים בעצמך בפני השופט שיישב בדין, כמו גם להציג ראיות מטעמך, בין בכתובין ובין בעדויות שבעל פה. יחד עם זאת מומלץ להיעזר בעו"ד הבקיא בתחום, בנסיבות העולות משאלתך.

לצפיה ב-'תודה רבה הבהרת לי את מצב היטב'
תודה רבה הבהרת לי את מצב היטב
19/07/2017 | 18:45
7
אני חייב לציין לגבי העו"ד ששל הסיוע המשפטי שיש טענות רבות של אחרים שחוו את זה שיש בעיתיות עם עורכי הדין כבר תקופה..מאז העבירו את הטיפול לנצרת..שאלתי גם את העו"ד שהיה לי בהפטר הראשון..איך אני עובר אליו....התשובה הייתה חד משמעית מצידו הפסקנו במשרד לעבוד איתם כי הם משעבדים אותנו לא לטובת הלקוח..וממש ביקש שאתלונן.
מצב בעייתי..כי מצד אחד אתה צודק אני צריך עו"ד ולו רק לא לפול באיזה עיניין טכני..מצד שני העו"ד לא משהו...ולא בטוח שהוא בצד שלי. אני חושב מה לעשות עם זה..
בנתיים אני בונה את תיק הגנה שאני כותב אותו. עם כל הפירוט של הטענות , מצב רפואי נפשי  דוחו"ת סוציאליים וכו'..שם כולם איתי שלא פעלתי בחוסר תום לב ולא יצא לי רווח. גם טענות שיש לי ולמשקמים שלי וכו'  שיכולת ההשתכרות שלי לא תעלהמעבר לקצבת הנכות.  אין כל תועלת לנושים להמשיך בתהליך. אני מאמין שבצד של הכונס והנאמן ילכו איתי. הכוונה שלי  היא כזו במקרה שאנו רואים שהעו"ד שלי לא נלחם מספיק..שיקום העו"ס שלי , ומסודר יטען בשמי אולי אני איתו יחד את כל הטענות שלנו וכו' ומענה לכל טענת נגד..
אני מבין ממך שזה אפשרי...ככה אני מכסה את הטכני ויש לי סיכוי בשני דיונים אחד לכינוס והשני להפטר בעז"ה תוך חצי שנה לסיים הכל.
שוב המון תודה , עזרת לי מאוד.
לצפיה ב-'מחפש עו"ד בתחום הוצאה לפועל מאזור ראשל"צ'
מחפש עו"ד בתחום הוצאה לפועל מאזור ראשל"צ
11/07/2017 | 16:16
8
לצפיה ב-'הפטר מותנה וירושה'
הפטר מותנה וירושה
11/07/2017 | 07:41
11
שלום לכולם. יש לי מספר שאלות. אני נמצא בהליך פשיטת רגל במסגרת הפטר מותנה של תשלומים חודשיים. שאלה ראשונה. אם אני עוזב את העבודה, האם כספי הפיצויים שהופרשו לקרן הפנסיה שאני יודע שמוקנים לקופת הכינוס, יכולים לשמש כחלק מהתשלום הכולל של התשלום? שאלה שנייה. אם אני ניפטר לפני ההורים, האם הנושים יכולים עדיין להשתמש בזכותי כיורש עתידי שלהם כשזה יקרה? 
לצפיה ב-'הודעה על פשיטת רגל'
הודעה על פשיטת רגל
09/07/2017 | 21:55
18
שלום,
האם עלי לדווח לבעל הבית המשכיר לי את דירתו על כך שאני בהליך פשיטת רגל כאשר כל השיקים ובכללם שיקי הביטחון הם של קרוב משפחה,
ולאורך כל שנותיי בהשכרת דירות הכל משולם ובזמן - שכ"ד, חשבונות?
תודה!
לצפיה ב-'פתיחת תיק הוצאה לפועל על צ'ק ללא כיסוי'
פתיחת תיק הוצאה לפועל על צ'ק ללא כיסוי
07/07/2017 | 19:45
1
11
שלום
קבלן אלומיניום שהיה אמור לספק לי חלונות לבית נעלם ונראה כאילו הוא עומד בפני פשיטת רגל (חברה בע"מ). יש לי צ'ק בטחון אותו ניסיתי לפרוע והצ'ק חזר על כך שאין כיסוי, אני רוצה להגיש הוצאה לפועל לבד , הסיבה לכך היא שאני יודע שלחברה חובות גדולים מאוד ולא רוצה להשקיע כסף נוסף ללא החזר ,שאלתי:
במידה והחברה מוגדרת כפושטת רגל האם עדין ניתן להגיש הוצאה לפועל על החברה?
האם ניתן לתבוע את בעל החברה (יחיד) תביעה אישית  ?
מה עלות של עו"ד לפתיחת תיק הוצאה לפועל מסוג זה , הצ'ק הוא על סך 28000 שקלים
תודה
לצפיה ב-'אם החברה בהליכי פירוק יש להגיש '
אם החברה בהליכי פירוק יש להגיש
07/07/2017 | 21:36
9
תביעת חוב למפרק.
לצפיה ב-'איך ניתן לבקש עיקול מזונות שוטפים?'
איך ניתן לבקש עיקול מזונות שוטפים?
05/07/2017 | 14:42
20
אני בן 44, גרוש ואב ל 4 ילדים.

עלי לשלם בכל חודש 7000 ש"ח מזונות ל 4 ילדיי.

בנוסף, יש לי חובות שונים מתקופת היותי בעל חברה, מלפני כ-8 שנים. חובות אלו הם בעיקר לבנקים, והם בערך בסך 350,000 ש"ח. חובות אלו עומדים נגדי בלשכת הוצל"פ.

עקב מצב זה, כבר למעלה מ8 שנים שאיני מנהל חשבון בנק. איני מפקיד את משכורתי בבנק, אלא ניגש ישירות לבנק בכל חודש ופודה את שכרי במזומן. הסיבה לכך היא החשש הממשי שלי שמייד עם הפקדת המשכורת - יעוקל כל הסכום.

כבר מספר חודשים שמרבית שכרי מעוקל לטובת חובות של בנקים או ספקים, והשכר שנשאר לי לשימוש הוא קרוב ל-2000 ש"ח. יש לי מקורות הכנסה נוספים, אך ביחד, מה שנשאר לי מספיק לי בקושי למחייתי ולצרכי ילדיי.

עקב עיקולים מחובות החברה שלי, לא נשאר לי מספיק וכבר חודשים ארוכים שאיני משלם את המזונות כסדרן. בכך נוצר לי גם חוב למזונות ילדיי.

אז אם נחלק את חובותיי המצב הוא כך:

1. חובות עבר של החברה שלי.
2. חוב על מזונות שלא שולמו.
3. מזונות שוטפים שעליי לשלם חודש בחודשו.

עפ"י החוק,

ההבדל האחרון המקנה לחוב המזונות דין קדימה, ומשפיע רבות גם על נושים אחרים של החייב, החב במקביל בחוב מזונות, נובע מהוראת סעיף 76(א3) לחוק, הקובעת כי:
"על אף האמור בסעיפים קטנים (א) ו-(א1), נבע חוב פסוק ממזונות המגיעים מן החייב לבן זוגו, לילדו או להורהו, ייזקפו הכספים שהתקבלו עקב הליכים לפי חוק זה בתחילה לחשבון ההוצאות והאגרות לפי סעיף 9 שהוצאו בהליך שבעקבותיו נתקבלו הכספים, לאחר מכן לחשבון חוב המזונות, ולאחריו לחשבון החוב של הזוכה או הזוכים שנקטו בהליך שבעקבותיו התקבלו הכספים לפי הוראות סעיפים קטנים (א) ו-(א1), בשינויים המחויבים, והיתרה – לפי הוראות סעיף קטן (א2)".
משמעותה של הוראה זו היא, שככל שהתקבלו כספים מהליך שנקט נושה פלוני כנגד החייב, בין אם בתיק איחוד ובין אם בתיק פרטני אחר, הרי שלמעט החזר ההוצאות והאגרות שהוצאו בהליך הספציפי שנקט נושה זה, תועבר מלוא התמורה תחילה לפירעון חוב המזונות של החייב, בין אם נושי המזונות נקטו בהליך כלשהו ובין אם לאו. ודוק - הוראת חוק זו הינה הוראה קוגנטית, ולרשם אין לכאורה סמכות לסטות הימנה.[16] יתר על כן, הוראת חוק זו חלה לכאורה גם על תיקי הוצאה לפועל שנפתחו על ידי המוסד לביטוח לאומי בהתאם להוראת סעיף 14 לחוק המזונות (הבטחת תשלום).

אני פניתי מספר פעמים לאם ילדיי כדי שתפתח תיק בהוצל"פ כדי שכספי העיקול יגיעו אליה לפני כל מעקל אחר. אולם ישנן שלוש בעיות. הבעיה הראשונה היא הפרוצדורה שעלולה לקחת חודשים ארוכים, שבהם מעוקלים כספים לטובת מעקלים אחרים מה שמונע מילדיי את הכספים ומגדיל את חוב המזונות שלי. הבעיה השנייה היא, שכאשר בעבר הצלחנו לפתוח תיק מזונות נגדי, התיק נפתח על סכום חוב קצוב, אם אינני טועה כ-70,000 ש"ח, אכן מספר חודשים עוקלו ממשכורתי סכומים בכל חודש תחת הכותרת בתלוש השכר "עיקול מזונות", אולם כאשר סכום החוב הגיע לאפס, הוחלף מיידית העיקול בעיקול של חובות החברה. ובכך חזרתי למצב שבו איני משלם את המזונות השוטפים, וחוב המזונות נוצר שוב והוא הולך וגדל עם כל עיקול חובות החברה. הבעיה השלישית היא שלא כל הכספים שאכן עוקלו תחת הכותרת "עיקול מזונות" באמת הגיעו לילדיי. ישנם חודשים שהכספים כלל לא הגיעו לאם ילדיי. (אבל זאת כבר בעיה אחרת שאינה קשורה למקום העבודה, רק ממחישה את הבקשה שלי בהמשך).

מתוך אתר רשות האכיפה והגבייה:
"חוק ההוצאה לפועל אינו דורש קיומו של חוב קיים בכדי לפתוח תיק הוצל"פ לגביית מזונות ולנקיטת הליכים במסגרתו . די בקיומו של חוב פסוק עתידי."

ובכן, הבקשה שלי היא לממש את החוק שמקנה דין קדימה למזונות. ברור לי שככל הנראה חסר מסמך כלשהו או פעולה מסויימת, אולי תוכלו להנחות אותי מה עליי לעשות, לא מן הנמנע שמספיק שיקבלו את הסכם הגירושין וסכום המזונות הנקוב בו, כדי להעביר משכרי,( בטרם יגיע אליי או למעקלים אחרים) ישירות לאם ילדיי את המזונות.

לצפיה ב-'החלטת רשם'
החלטת רשם
02/07/2017 | 17:19
1
20
שלום רב

הגשתי בשם אימי בקשה להפטר חובות לפי המסלול החדש לאנשים שנמצאים באיחוד תיקים. אימי שילמה בתיק האיחוד 150 שקלים ולאחר הגשת הבקשה הרשם קבע שעליה לשלם 400 שקלים ודרש מסמכים ואישורים שונים.

האם הרשם יכול היה להעלות לה את הסכום מבלי שאף נושה דרש זאת?

האם עליה להשיג על החלטת הרשם בדרך של ערעור לשלום או ניתן לחזור ולבקש מהרשם לשקול זאת בשנית לאור יכולת כלכלית נמוכה?

אודה למי מכם שמבין בתחום

תודה
לצפיה ב-'יש אנשים בפורום הזה?'
יש אנשים בפורום הזה?
13/07/2017 | 07:56
4
אולי בכל זאת מישהו שיכול לעזור??
לצפיה ב-'משכנתא לאחר קבלת הפטר'
משכנתא לאחר קבלת הפטר
27/06/2017 | 23:54
1
19
קיבלתי הפטר לפני כשנתיים לאחר 10 שנים בפשיטת רגל.
אני רוצה לקבל משכנתא לצורך רכישת דירה.
שמעתי שהבנקים לא נותנים משכנתאות והלוואות למי שהיו פושטי רגל.
האם זה נכון ומה ניתן עשות בעניין?
מודה לכם על תשובתכם,
מני
לצפיה ב-'משכנתא לאחר קבלת הפטר'
משכנתא לאחר קבלת הפטר
( לעמוד שלי בתפוז )
29/06/2017 | 13:27
24

לשם מתן שירותים פיננסיים נוהגים בנקים לבדוק מידע  בדבר עמידת לקוחות בהתחייבויות כספיות. בין היתר, באמצעות חברות הפועלות מכוח "חוק שירותי אשראי, התשס"ב – 2002".  כדוגמת חברת BDI.

באפשרותך לבקש דוח עצמי מחברות כגון דא,  ולעיין במידע אודותיך, וכן במידה וברצונך כי המידע יתוקן ניתן  להגיש "בקשה לתיקון מידע".

כמובן, כי מומלץ להתייעץ עם עורך דין בתחום של פשיטות רגל לשם תיקון המידע. 

לצפיה ב-' נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה '
נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
( לעמוד שלי בתפוז )
26/06/2017 | 13:13
1
 משפחות עם ילדים, טיולי בנות, צעירים, דתיים והגיל השלישי: גיאורגיה הפכה להיות היעד החם לחופשה מגוונת ולנו יש פורום חדש שיעזור לכם לתכנן את הטיול המושלם  היכנסו לפורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
לצפיה ב-'קבוצת תמיכה וירטואלית'
קבוצת תמיכה וירטואלית
23/06/2017 | 16:34
4
34
שלום לגולשי הפורום,

האם ידוע למישהו על קבוצת תמיכה בפייסבוק, בקומונה של תפוז או במקום אחר, שמטרתה היא תמיכה הדדית של אנשים המצויים בחובות?
אני נמצאת בהליך פשיטת רגל ומאוד חסרה לי קבוצה כזו. 
אם קיים דבר כזה - אשמח לקבל מסר בעניין. 
אם לא - בכוונתי להקים קבוצה כזו (ייתכן שזה יהיה בתפוז, כדי לשמור על אנונימיות). המעוניינים להצטרף מוזמנים לשלוח לי מסר או לכתוב לי למייל tikvaleatid@gmail.com.

סופ"ש נפלא ורגוע לכולם 
לצפיה ב-'חובות אינם הפרעה נפשית ולכן הדרך הטובה ביותר'
חובות אינם הפרעה נפשית ולכן הדרך הטובה ביותר
24/06/2017 | 18:43
2
25
להתמודד אתם היא באמצעות סילוקם. אם אי אפשר בבת אחת אז בהסדר וכדאי מאוד להעזר בעו"ד.
לצפיה ב-'אני מאחלת לך לעולם לא להבין על מה אני מדברת...'
אני מאחלת לך לעולם לא להבין על מה אני מדברת...
25/06/2017 | 00:32
1
21
אמנם חובות אינם הפרעה נפשית, אך הימצאות בחובות גוררת אחריה תחושות מאוד מאוד לא נעימות והליך פשיטת הרגל ספציפית גורם לאי-נעימויות יומיומיות רבות שעורכי הדין לא יכולים לפתור (לדוגמא - היעדר שיקים ולכן קושי רב למצוא דירה לשכירות; תקלים מעצבנים עם הבנק שגורמים לפאדיחות (ניתן להעביר לי לחשבון כסף רק בדרכים מסוימות, למשל, ולא בכל העברה כמו לבן אדם נורמלי), וכו'. 
אנחנו, כמובן, מיוצגים. אין קשר. ייצוג זה משהו אחד ותמיכה נפשית הדדית זה משהו אחר לגמרי. לדבר עם עוד אנשים שנמצאים במצב דומה יכול מאוד מאוד לעזור. 
לצפיה ב-'אם זה בנוסף לייצוג זה בסדר'
אם זה בנוסף לייצוג זה בסדר
25/06/2017 | 07:48
17
לצפיה ב-'קבוצת תמיכה'
קבוצת תמיכה
( לעמוד שלי בתפוז )
03/07/2017 | 08:53
11

מדבריך לא עולה כל שאלה של ממש.
השאלה אינה מופנית לפורום הנכון. נשמח לסייע בידך בכל עניין משפטי רלוונטי. 

לצפיה ב-'הוצאה לפועל - מדריך לחייב , חובה לקרוא לחייבים'
הוצאה לפועל - מדריך לחייב , חובה לקרוא לחייבים
22/06/2017 | 20:57
1
35
שהייתי בחובות הייתי עוקב בפורום זה ..  אני הייתי חייב 1200000 ש"ח מ 10
נושים שונים כולל בנקים , סך כל הקרנות שלי היו בקושי 175 אלף .. אבל עקב הזנחה , פחד מנושים ועצם העובדה שהעיקולים האלו נכנסים לך לתוך החיים ולא נותנים להתנהל , ההוצאה לפועל שואבת אותך לתוכה .. לאורך 10 שנים פיתחתי מנגנונים של השרדות , ואני מרגיש חובה לחלוק אתכם את משנתי , כי אני יודע מה עובר על רובכם .. יש לי המון טריקים מנסיוני המר איך להמשיך לנהל חיים נורמלים (כמה שנורמלי יכול להיות)  אשמח אם תשאלו אותי כל שאלה לגבי המצב שלכם ואנסה לענות .. מיותר לומר שברגע שגייסתי סכום כסף סביר הלכתי לעו"ד ואכן סגרתי חוב של 1200000 בפחות מ110 אלף ..  10 שנים שהקיזו את דמי ועשו לי גהנום .. שילמתי הרבה בשנים שלא אוכל להחזיר אותם .
לצפיה ב-'מדריך לחייב'
מדריך לחייב
( לעמוד שלי בתפוז )
03/07/2017 | 08:57
10

מדבריך לא עולה כל שאלה של ממש.
השאלה אינה מופנית לפורום הנכון. נשמח לסייע בידך בכל עניין משפטי רלוונטי. 

לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:34
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-'תיק עסק פטור והוצאה לפועל'
תיק עסק פטור והוצאה לפועל
15/06/2017 | 19:36
2
25
אם יש לי תיקים פתוחים בהוצל"פ וכמובן עיקולים האם אני יכול לנהל תיק פטור ממס כפריילנסר ?
לצפיה ב-'מצטרף לשאלה !!!'
מצטרף לשאלה !!!
19/06/2017 | 09:08
2
לצפיה ב-'מזה פטור ממס? כולם חייבים לשלם מסים'
מזה פטור ממס? כולם חייבים לשלם מסים
24/06/2017 | 18:53
2
לצפיה ב-'תביעה נגד כונס נכסים אהרון רשף'
תביעה נגד כונס נכסים אהרון רשף
12/06/2017 | 16:13
1
25
שלום חברים אני מתכוונת להגיש תביעה נגד כונס נכסים אהרון רשף ופקידה שלו בשם רוזי. אם משהוא נפגע מהם אנא צרו קשר כדי שנייחד כוחות.
לצפיה ב-'תביעה נגד כונס נכסים'
תביעה נגד כונס נכסים
( לעמוד שלי בתפוז )
03/07/2017 | 09:00
7

מדבריך לא עולה כל שאלה ואין בהם רלוונטיות לפורום הזה.  

לצפיה ב-' פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם '
פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם
( לעמוד שלי בתפוז )
07/06/2017 | 13:49
2

מחכים לכם מנהלים חדשים ופורומים שצומחים מחדש 

זקוקים לייעוץ בנושאים כמו התאזרחות של בני זוג זרים, ויזה, הגירה או אשרת עבודה בארץ? היכנסו לפורום מעמד זרים ומומחה ישיב לשאילותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2569

חושדת שבעלך בוגד בך? רוצים לגלות פרטים על אדם מסוים? היכנסו לפורום חקירות פרטיות ותבררו הכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2456

בעלי עסק חדש ונתקלים בקשיים? מעוניינים בצמיחת החברה? בפורום עסקים תקבלו פיתרונות להכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2292

מתמודדים עם הפרעות אכילה? זקוקים לתמיכה נפשית? 
יש לכם את מי לשתף   http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/198

הבניין שלכם לקראת תהליך פינוי בנוי או תמ"א 38? מומחה בפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית מחכה לשאלותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2454
לצפיה ב-'חברת ענק שלא משה קצוץ'
חברת ענק שלא משה קצוץ
28/05/2017 | 14:40
2
25
תביעות קטנות קבעו שחברה גדולה תשלם לי כסף שחייבה אותי שלא כדין.
החברה לא שילמה את הכסף בניגוש להוראת בית המשט וחלפו להם 30 הימים שהקוצו להם. אני רוצה לפתוח בהליך הוצאה לפועל נגדה. איך זה עובד ? ההוצאה לפועל באים לסניף הראשי של החברה ומחרימים דברים בשווי הכסף ? מה קורה אם מתנגדים לנציד ההוצאה לפועל ? האם הם באים עם משטרה ? האם אחרי פנייה להוצאה לפועל הם יכולים לשלם והעניין מסתים ? 
לצפיה ב-'זהירות לפני שהולכים לשרון כתפי'
זהירות לפני שהולכים לשרון כתפי
30/06/2017 | 05:16
140

זהירות מדובר על אדם בשם שרון כתפי, מרחובות שנותן שירותי חקירות ואיתור חייבים, בקריית עקרון וברחובות, העסק שלו נקרא "שרון שרותי גבייה", עוקץ כל מי שבא אליו ונעלם עם הכסף לא להתקרב אליו! עונה לטלפונים:
052-4400711
08-9410404
חשבון הפייסבוק שלו:
https://www.facebook.com/profile.php?id=1000015353...
תעודת זהות של שרון כתפי - 029549573
שורה תחתונה - תיזהרו!
לצפיה ב-' פסק דין כספי '
פסק דין כספי
( לעמוד שלי בתפוז )
03/07/2017 | 09:10
6

משאלתך עולה, כי יש בידיך פסק דין כספי, כלומר: על סכום מסויים.

לשם ביצועו, יש לגשת לאחת מלשכות ההוצאה לפועל בארץ ולהגיש בקשה לביצוע פסק דין כספי (טופס 206). לבקשה יש לצרף מסמכים שונים: (1) פסק דין מאושר – בחותמת מתאים למקור / חותמת הנהלת בית המשפט, (2) אסמכתא עבור חשבון בנק לזיכוי (צילום צ'ק וכד'), (3) ייפוי כוח  - אם הפונה מיוצג ע"י עו"ד, (4) ככל שפסק הדין ניתן במעמד צד אחד / בהיעדר הגנה, יש לצרף אישור בדבר שליחת מכתב התראה לחברה הנתבעת.

עם פתיחת תיק ההוצאה לפועל ובכפוף להוראות חוק ההוצאה לפועל ותקנותיו, ניתן יהיה לבצע עיקול מטלטלין בהתאם לדין. 

לצפיה ב-'שאלה עיקול קצבת נכות לטובת מזונות'
שאלה עיקול קצבת נכות לטובת מזונות
28/05/2017 | 13:10
18
האם מותר לעקל לי את כל הקצבה של הנכות כוולל שרותים מיוחדים ? או שגם קצבת שרותים מיוחדים  מוגן ל30 יום ? בחוב מזונות (ידוע לי שקצבת התלויים עוברת לגרושה) פרט לזה האם יכולים לעקל עוד ? פרט לקצבת אלה אין לי הכנסה. מקווה  שניסחתי את השאלה  בצורה ברורה  
לצפיה ב-'פס"ד נגד מעביד'
פס"ד נגד מעביד
25/05/2017 | 14:19
2
51
האם כדאי מסלול מקוצר? היש עו"ד שיקחו טיפול  ויסתפקו בשכ"ט עו"ד שיהיה בתיק? אזור פ"ת 20,000 ש"ח
לצפיה ב-'הבהרה 2 עובדים כל אחד פחות מ 10k'
הבהרה 2 עובדים כל אחד פחות מ 10k
25/05/2017 | 14:53
5
לצפיה ב-'פסק דין נגד מעביד'
פסק דין נגד מעביד
( לעמוד שלי בתפוז )
03/07/2017 | 09:16
1

שעה שיש בידיך פסק דין כספי כנגד מעסיק מבית הדין האזורי לעבודה, עליך להגיש בקשה לביצוע פסק דין להוצאה לפועל.

קיימים הסכמי שכר טרחה המבוססים על אחוזים מהגבייה, אך כל מקרה יבחן לגופו.

לצפיה ב-'מה עושים אם יש מספר זוכים והחייב רוצה לפרוע רק מול חלק מהם?'
מה עושים אם יש מספר זוכים והחייב רוצה לפרוע רק מול חלק מהם?
24/05/2017 | 06:52
2
27
שלום רב

ניתנה נגדי החלטה בבית משפט שאומרת כל "המבקש ישלם הוצאות הבקשה למשיבים 2-5 8000 ש"ח הוצאות הבקשה".

המשיבים 2-5 פתחו תיק הוצאה לפועל.
ברצוני לשלם רק למשיבים 3 ו-4 ולסגור מולם את החוב ולגבי השאר לא שכן בכוונתי להגיש בקשה לעיכוב הליכים מולם מסיבות שונות.

האם זה אפשרי?
איך עושים את זה?

תודה

לצפיה ב-'תשלום לאחד הזוכים כמוהו כתשלום לכולם'
תשלום לאחד הזוכים כמוהו כתשלום לכולם
24/05/2017 | 08:11
1
22
לצפיה ב-'לא הבנתי.'
לא הבנתי.
24/05/2017 | 15:26
17
יש 4 זוכים ולכל אחד צריך לשלם 2000 ש"ח.
אם אני נניח משלם את החוב לאחד, האם הסכום הזה של 2000 שקל
יחולק לפי מספר הזוכים ואז זה כאילו ששילמתי לכל אחד 500 שקל?

אם כן, אז זה בדיוק מה שאני רוצה למנוע, איך מונעים את זה?
אני רוצה לסגור חוב מול חלק ולגבי השאר לבקש עיכוב ביצוע.

תודה

מנהל/ת הפורום

אודות:
משרדנו נוסד בשנת 1968 ובעל מוניטין של מעל 47 שנים כמשרד עורכי דין מוביל בתחום האזרחי מסחרי, ובפרט בתחום המשפטי ביצועי של תביעות כספיות ובנקים בבימ"ש ו
עוד...

חם בפורומים של תפוז

תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד שי הולנדר גרוס

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו