לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הוצאה לפועל ופשיטת רגל

הוטלו עליך הגבלות או עיקולים? חייבים לך כסף אך אינך יודע כיצד לגבות אותו? לפני פשיטת רגל? פורום זה נועד לתת ייעוץ והכוונה במגוון נושאי הוצאה לפועל, כינוס נכסים, גביית חובות ופשיטת רגל. כתוב שאלתך בפירוט ועורך הדין שי הולנדר גרוס יעמוד לרשותך וייתן מענה ראשוני מהיר ומקצועי.   

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הוצאה לפועל ופשיטת רגל

הוטלו עליך הגבלות או עיקולים? חייבים לך כסף אך אינך יודע כיצד לגבות אותו? לפני פשיטת רגל? פורום זה נועד לתת ייעוץ והכוונה במגוון נושאי הוצאה לפועל, כינוס נכסים, גביית חובות ופשיטת רגל. כתוב שאלתך בפירוט ועורך הדין שי הולנדר גרוס יעמוד לרשותך וייתן מענה ראשוני מהיר ומקצועי.   

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום פשיטות רגל והוצאה לפועל. עוה"ד שי הולנדר גרוס, הינו בעל ניסיון של כ- 20 שנה בתחום פשיטות הרגל וההוצל"פ ועומד בראשו של משרד בוטיק ובעל מוניטין ארצי בתחום זה - ש. גרוס חברת עורכי דין. עוה"ד שי הולנדר גרוס שם לעצמו מטרה לשתף את הידע העשיר והנרחב שרכש בתחום ההוצל"פ ופש"ר, על מנת לסייע במסגרת פורום זה ולתת מענה ראשוני מהיר ומקצועי לשאלות הרבות אשר עולות לעיתים תכופות ע"י זוכים וחייבים כאחד.  יודגש כי תשובה הניתנת במסגרת פורום זה אינה מהווה תחליף לייעוץ מקצועי עם עו"ד ומטרתה ליתן מענה כללי והכוונה ראשונית בלבד.
המשך >>

לצפיה ב-'האם ניתן לפתוח עוסק זעיר, כשיש חשבון בנק מעוקל בהוצלפ ?'
האם ניתן לפתוח עוסק זעיר, כשיש חשבון בנק מעוקל בהוצלפ ?
20/02/2017 | 16:53

גרושתי הנשמה הטובה, שתחיה, ביצעה לי לא מזמן עיקול (מזונות) לחשבון בנק.
אני מתמחה במקצוע טיפולי, ומבקש לעבוד בו....כדי להתפרנס ולשלם את חובותיי.
העניין הוא שבמקצוע הזה, בכל מקום מעסיקים אותך רק על בסיס, עוסק זעיר.
כלומר: עלי ללכת לפתוח "עוסק זעיר" ולהגיש קבלות "למעסיק" ועל בסיס הקבלות, אני מתוגמל.

השאלה שלי היא כזאת: האם בכלל אני יכול לפתוח עוסק זעיר, (להנפקת קבלות) כשחשבון הבנק היחידי שלי - תחת עיקול  הוצל"פ ?

תודה מראש.

לצפיה ב-'העברת תיק ואיחוד תיקים בין סמכויות'
העברת תיק ואיחוד תיקים בין סמכויות
20/02/2017 | 14:26
1
שלום רב, הגישו נגדי בקשה לביצוע שטר בהוצל"פ תל אביב. טרם ההגשה, תבעתי את העסק בתביעות קטנות בפ"ת, מקום מגוריו,מגוריי והעסק שלו. בתביעות קטנות התביעה מבוססת על השטר. הוצל"פ ת"א קיבל את ההתנגדות שלי והעביר את התיק לבימ"ש בת"א למרות שכבר ציינתי שיש לי תיק בפ"ת (אולי לא קרא עד הסוף?). האם אפשר להעביר את כל הדיון והתיק לתביעות קטנות בפ"ת?  ואם לא, מה עליי לעשות כדי לאחד תיקים?
לצפיה ב-'הבנק הסיר לי הגבלות למרות שיש לי איחוד תיקים,איך זה יתכן?'
הבנק הסיר לי הגבלות למרות שיש לי איחוד תיקים,איך זה יתכן?
18/02/2017 | 20:37
1
9
שלום רב
יש לי כרגע איחוד תיקים על סך 5000 שקל  ולפני כעשרה חודשים  הסרתי את העיקול בחשבון העו"ש שלי וגם בהוצאה לפועל רשום בפירוט תיקים שלי שאני לא מוגבל.
בכל אופן שבוע שעבר היתי בבנק וביקשתי להסיר את ההגבלות ומשום מה הם הסכימו ואמרו שאני יכול להזמין אשראי וכמובן גם לקחת הלוואה
איך זה ייתכן?הרי מי שיש לו איחוד תיקים לא יכול לעשות שום דבר מזה,אז איך
הבנק יכול להסיר את ההגבלות שהיו לי?
יש לציין שאני כבר מעביר משכורות במשך עשרה חודשים אבל עדיין חשבתי שלמי שיש איחוד תיקים לא יכול להסיר שום הגבלה חוץ מהעו"ש

תודה
לצפיה ב-'מה רע בזה?'
מה רע בזה?
18/02/2017 | 21:04
5
לצפיה ב-'בקשה לתשלום 3% במסגרת איחוד תיקים'
בקשה לתשלום 3% במסגרת איחוד תיקים
15/02/2017 | 21:14
1
6
שלום!
נאמר לי שאם יאשרו לי לאחד תיקים ולשלם 3% ,אז יוסרו כל העיקולים( בנקים, ורכב).
אני לא כל כך הבנתי את החלטת הרשמת שאישרה לי איחוד ,ורשמה שמהרגע נושים לא ימשיכו בהליכים נגדי אלא במסגרת ההליך איחוד תיקים... לא הבנתי .
לצפיה ב-'לא בטוח שהעיקולים הוסרו.'
לא בטוח שהעיקולים הוסרו.
16/02/2017 | 16:20
3
יתכן מאוד שגם ניתן לממש את העיקולים אם אין החלטה אחרת.
לצפיה ב-'העברות בנקאיות לחשבון של פושט רגל'
העברות בנקאיות לחשבון של פושט רגל
13/02/2017 | 13:00
2
13
שלום,

לי ולבעלי ניתן צו כינוס לאחרונה, בעקבות הליך פשיטת רגל שיזמנו, ואנחנו מנהלים חשבון בבנק דיסקונט שהיה קיים עוד קודם לכן ולא היה פעיל. חייבת לציין שהיחס שלהם באמת בסדר בהס"כ, אבל נאמר לי שלמרות שהסמן ה'מהותי' היחידי שיש בחשבון הוא שלא ניתן לכבד חיובים ביתרת חובה, בפועל המחשבים של הבנק דורשים אישור לכל פעולה המבוצעת בחשבון, ולמעשה אם מתקשרים למוקד דיסקונט החשבון מופיע כחסום או כלא קיים. 
הבעיה העיקרית שלי - אני עצמאית (בינתיים איש לא התנגד לכך) והלקוחות משלמים לי באמצעות העברות לחשבון. מבנקים אחרים (שאינם דיסקונט) ניתן להעביר לי בלי בעיה באינטרנט, אבל ממקרה שאירע היום אני מבינה שלא ניתן להעביר באמצעות פקיד בנק. בתוך בנק דיסקונט - לא ניתן להעביר באינטרנט, וגם לא דרך המוקד, אלא רק באמצעות הסניף של הלקוח, אשר צריך להתקשר לסניף שלי ולבקש אישור - ונתקלתי במקרים בהם פקידים סרבו להתקשר לסניף שלי. 
האם יש פתרון כלשהו לבעיה הזאת? מעבר לאי הנעימות שהמצב יוצר, בחלק מן המקרים פשוט אין דרך להעביר לי כסף - הרי גם שירות 'מזומן בזמן' חסום עבור חייבים. התנהלות במזומן לא נראית לי רצויה כי זה בוודאי ייראה חשוד, מה גם שהלקוחות בד"כ נמצאים פיסית רחוק ממני ואני לא פוגשת אותם כלל. האם כך מתנהלים כל הבנקים או שאולי מעבר לבנק אחר יוכל לעזור?

אודה לעזרתך. 
לצפיה ב-'מציע לפנות למחלקת תלונות הציבור של הבנק'
מציע לפנות למחלקת תלונות הציבור של הבנק
16/02/2017 | 23:58
1
2
לצפיה ב-'תודה רבה, אנסה!'
תודה רבה, אנסה!
17/02/2017 | 13:31
2
לצפיה ב-'הגבלות חייבים "לא עולים להר הבית ולכותל".....'
הגבלות חייבים "לא עולים להר הבית ולכותל".....
08/02/2017 | 09:46
1
11
כחלק ממאבק המדינה בחייב, נאסר עליו לעלות להר הבית, ובדרכו בראש השנה להתפלל בכותל (בשנה שעברה) ירו עליו רימון הלם רעשני ומפחיד בתחת. מניעת טיפול רפואי בתי החולים במדינה כבר סיפרתי לכם - כולל טיפול שיניים - הכללתו בקבוצת מחקר קרינה ללא ידיעתו, תיוגו כחולה נפש, יש עוד הרבה.  התעלמות מבקשותיו בבית המשפט, המון המון המון כלים  בידי המדינה שמבזה החלטות של בית הדין הרבני העליון.   יכול להיות שגורמים בתעשיית היהלומים משלמים לשר המשטרה ולנשיא מכון וייצמן למטרה זאת - והחייב חסראונים
לצפיה ב-'המשטרה יורה עליך בדרך לכותל בשביל אפקט ההרתעה.....'
המשטרה יורה עליך בדרך לכותל בשביל אפקט ההרתעה.....
08/02/2017 | 09:51
8
שלא תבוא יותר לשם.    יחי משטרת ישראל !!!!!!!!!!
לצפיה ב-'קציבת מזונות'
קציבת מזונות
04/02/2017 | 10:55
13
1. כמה אחוזים מורידים?
2. תוך כמה זמן מקבלים?
3. אם להגיש ללא עורך דין יש סיכוי בכל זאת לקבל את רוב הסכום?
4. אחרי שהגרוש סיים עם ההליך של פשיטת הרגל- האם יש סיכוי לקבל הוראה שהוא חייב לשלם לפי הסכום המקורי ו/או להחזיר את ההפרש מהסכום של קציבת המזונות?
5. יש סיכוי לקבל רטרואקטיבית על החודשים שלא שילם מאז מתן צו הכינוס?
6.  אם לא הוגשה מייד בקשה לקציבת מזונות לאחר מתן צו הכינוס לגרוש- יש סיכוי שיאלצו להחזיר לקופה את המזונות שהגרוש שילם ללא אישור של בית המשפט המחוזי לפשיטת רגל של הגרוש?

* (החוק ברור- שגרושה רק יכולה להגיש בקשה לקציבה על התשלומים העתידיים ושלכל חוב מלפני הצו- צריך להגיש תביעת חוב).
לצפיה ב-'חוב ישן'
חוב ישן
01/02/2017 | 10:48
1
19
שלום
בתור קטין הבאתי לאמי ייפויי כוח על חשבוני שהייתה מוגבלת באמצעים והבנק נתן לה הלוואות וצ'קים שנהיו לחוב מטורף האם היום אחרי 12 שנים ותיק בהוצל"פ אני יכול לתבוע את הבנק שזו בעיה שלו שהוא הביא כזה מינוס למיופת כוח בחשבון שבעל החשבון ודאי לא יכול היה לעמוד בו
לצפיה ב-'לא ברור'
לא ברור
01/02/2017 | 12:41
10
מזה יפויי כוח על חשבוני?
לצפיה ב-'חשבונית מס זיכוי כ"חוב אבוד"'
חשבונית מס זיכוי כ"חוב אבוד"
29/01/2017 | 20:54
2
14
יש לי חוב בהוצל"פ כ- 4 שנים, קיבלתי לפני כמה שבועות מטעם הזוכה חשבונית מס זיכוי על מלוא החוב ומצויין עליה "חוב אבוד". הזוכה עשה זאת עבור קיזוז מול מע"מ ומס הכנסה. מה זה אומר מבחינת תיק ההוצל"פ, האם אפשרי לסגור אותו?
לצפיה ב-'יתכן שיש לראות בכך ויתור'
יתכן שיש לראות בכך ויתור
03/02/2017 | 12:48
1
19
מוצע לבקש סגירת התיק במסגרת טענת פרעתי. הזוכה ינהג בחוסר תום לב לדעתי אם יתנגד כי הוא לא יכול משני העולמות-גם לגבות את הכסף וגם לקבל זיכוי במעמ.

יחד עם זאת, ניתן פסק דין לפני כמה שנים בנושא וראוי לעיין בו.
לצפיה ב-'תודה רבה על המענה.'
תודה רבה על המענה.
03/02/2017 | 13:47
6
האם תוכל בבקשה לשלוח קישור לפסק הדין? האם יש טעם לצרף אותו או לציין אותו בפרטי הבקשה לסגירת התיק?
לצפיה ב-'שאלה לגבי שם על שיק'
שאלה לגבי שם על שיק
26/01/2017 | 14:51
1
14

שמי המלא : דני משה אבני
בשם בעל החשבון בחשבון הבנק כתוב : משה אבני

השאלה אם מישהו נתן לי שיק למוטב בלבד שכתוב בלפקודת
לפקודת: "דני משה אבני "
האם תהיה לי בעייה להפקיד את השיק הנ"ל לחשבון הבנק שלי

לצפיה ב-'לדעתי לא ואם לא ירצו להפקיד תציג את תעודת הזהות'
לדעתי לא ואם לא ירצו להפקיד תציג את תעודת הזהות
27/01/2017 | 10:17
5
לצפיה ב-'תשלום קצבת נכות כללית -כולל רטרו בכינוס '
תשלום קצבת נכות כללית -כולל רטרו בכינוס
23/01/2017 | 21:34
1
20
אודה מראש
אני זכאי כיום לקבל קצבת נכות כללית אשר כוללת תשלום רטרו !!!!

ישנו חוב של תשלום קצבת נכות מעבודה אשר שולם ביתר !! שוכב כבר מעל 6 שנים לא נגבה !

לצערי עקב המצב הבריאותי אני כבר כשנה נמצא בהליך פשיטת רגל -כונס

1- האם המלל יכול לקזז את החוב מקצבת נכות עבודה עפ"י שנמצא בפשיטת רגל
2- האם המלל יעביר את סכום קצבת הנכות כללית אלי -הנכה או לידי הכונס

תודה
לצפיה ב-'לא שמעתי שכונס יקבל קיצבת נכות של פושט רגל'
לא שמעתי שכונס יקבל קיצבת נכות של פושט רגל
29/01/2017 | 17:25
22
קיצבה לא ניתנת לעיקול ורוח החוק היא שגם בהליכי פש"ר אין לפגוע בה.

המלל רשאי לקזז חובות כנגד קיצבאות.

מציע שתבדוק באתר המלל או בחוק הביטוח הלאומי ופקודת פשיטת הרגל.
לצפיה ב-'חוב ארנונה ומים שהתיישנו'
חוב ארנונה ומים שהתיישנו
22/01/2017 | 20:09
5
21
חוב ארנונה ומים משנת - 2004 עד היום לאחרונה בחודש נובמבר נשלח מכתב מגובה מס לתפיסת מטלטלין.

א. העירייה טוענת שננקטו פעולות אכיפה אך בפועל לא מציגה שום מסמך המאשש זאת מה עליי לעשות?
ב. אם נפתח תיק בבית משפט בשנת - 2011 והוגש כתב תביעה אך לא הוצאו זימונים ולא יתקיים שום דיון וכמובן שלא יידעו את הנתבעת. האם זה נחשב פעולת אכיפה אשר עוצרת את מירוץ ההתיישנות? מה מוגדרת פעולת אכיפה?
ג. במידה ואכן נשלחו מכתבי התראה אך זה לא נעשה על פי כללי השקידה הראויה לפי הוראת היועץ המשפטי לממשלה כלומר מכתב מגובה מס הגיע רק לאחרונה.
ד. אם אני מגיש הצעה כספית לעירייה לסגירת חוב האם זה מונע ממני להגיש עתירה מנהלית במידה והעירייה לא תקבל את ההצעה?מה עליי לדעת?
לצפיה ב-'לא ברור למה לא שילמת בזמן'
לא ברור למה לא שילמת בזמן
23/01/2017 | 08:50
3
6
לצפיה ב-'מדובר בקשישה אלמנה '
מדובר בקשישה אלמנה
23/01/2017 | 10:59
2
28
מדובר באישה קשישה בת -82 בעלת תעודת עיוור שאנחנו מנסים לעזור לה ככל הנראה הילדים שלה גם לא טיפלו בזה ורק כעת שהגיע מכתב הבת שלה הבינה שמדובר בחוב כבד
לצפיה ב-'נסו לבקש מחיקת חוב'
נסו לבקש מחיקת חוב
23/01/2017 | 14:00
1
13
לצפיה ב-'חוב קשישה'
חוב קשישה
26/01/2017 | 17:21
25
יש לי 2 שאלות - לגבי בקשה למחיקת חוב- 
1. מה נחשב לראייה בבית משפט לכך שאכן נשלח מכתב התראה וזה יכול לעצור את התתישנות- אישור מסירה? אישור שליחה? קבלה? 
2.א. מהם כללי השקידה הראויה? 
ב. אם העירייה לא פעלה בהליכי הגבייה ע"פ כללי השקידה הראויה האם זה גם עוצר את מירוץ ההתישנות?

תודה זה בשביל לעזור לאישה מבוגרת בעלת תעודת עיוור
לצפיה ב-'חוב ארנונה ומים שהתיישנו'
חוב ארנונה ומים שהתיישנו
( לעמוד שלי בתפוז )
30/01/2017 | 08:21
6
נישום זכאי לבקש מהרשות כל מסמך הנוגע לתיק שלו, ופירוט כל ההליכים שננקטו נגדו. כעיקרון כתב תביעה עוצר את מרוץ ההתיישנות, המועד הקובע הוא יום הגשת התביעה. פעולת אכיפה: עיקולים בבנק, עיקולי רכב וכו'. יש לבדוק כל מקרה ספציפי לגופו, בהתאם למידע שהתקבל מהרשות ניתן יהיה לראות אם הרשות פעלה בהתאם לשקידה הראויה. יש לכתוב לרשות שההצעה היא "לצורכי פשרה בלבד", אין להציג המסמך בכל הליך משפטי. אין בהסתייגות זו למנוע הגשת עתירה לביהמ"ש. מומלץ בחום להיוועץ עם עו"ד בקיא בתחום.
לצפיה ב-'שאלה'
שאלה
21/01/2017 | 16:50
1
15
שלום,
חברה בעמ שנפתח נגדה תיק בהוצלפ ולא שילמה את הכסף. אחכ היה על חשבון הבנק עיקול. מה ההשלכות של כך בעתיד על החברה ואם בכלל אשמח לדעת.
לצפיה ב-'תלוי בגוף שאתה היא מתקשרת'
תלוי בגוף שאתה היא מתקשרת
22/01/2017 | 09:37
9
עקרונית חברה שלא פורעת חובות יכולה לתפקד כל עוד לא נפתחו נגדה הליכי פירוק.
לצפיה ב-'הפרת הסכם שכר טרחה התראה לפני נקיטת הליכים'
הפרת הסכם שכר טרחה התראה לפני נקיטת הליכים
11/01/2017 | 21:25
2
36
שלום חתמתי על הסכם שכר טירחה עם עו"ד על מנת לקבל את ייצוגו זאת כל עוד ולא קיבלתי ייצוג על ידו אלא נכתב מכתב בלבד ע"י מתמחה מלשכתו ולאחר זלזולה בי ובתביעתי בשיחה הטלפונית הודעתי לעו"ד שאיתו חתמתי על החוזה על כך שאני לא מעוניינת בשירותיו. לאחר מספר ימים קיבלתי מכתב ובו מוצגים סכומים לא מובנים של שכ"ט של 6000 שהנני צריכה לשלם תוך 7 ימים ולא ינקטו מולי צעדים של הוצאה לפועל.
במעמד חתימת החוזה לא נאמרו לי בע"פ הסכומים הללו ונאמר לי ע"י העו"ד שזה דברים שלא קשורים אליי הסעיפים הללו האמנתי בו וחתמתי. במאמר מוסגר אני בתאונת עבודה ומיותר לציין שאין לי כעת יכולת לשלם היות ואני מקבל שכר זעום מביטוח לאומי.
מכיוון שאיני רוצה שיופעלו נגדי הליכים של הוצל"פ אני רוצה לשלם את הסכום הזה. וכמובן לתבוע את העו"ד בתביעות קטנות.
שאלתי האם בכך שאני משלמת לו את הכסף אני מביעה את הסכמתי?
האם לאחר ששילמתי לעו"ד את הכסף אני יכולה לתבוע אותו בתביעות קטנות?
האם יש לכם עיצה אחרת ובכלל אני צריכה לא לשלם ואביע את התנגדותי בבית המשפט?
לתשובתכם הדחופה מאוד אודה.
לצפיה ב-'לא צודק לשלם 6000 שקל עבור מכתב'
לא צודק לשלם 6000 שקל עבור מכתב
12/01/2017 | 19:08
15
מומלץ לפנות ליעוץ אישי.
לצפיה ב-'בימקום לשלם וליתבוע אחרי זה '
בימקום לשלם וליתבוע אחרי זה
17/01/2017 | 21:25
14
כאשר התיק יגיע מהוצאה לפועל. מגישים היתנגדות לביצטע שטר .

ואז התיק עובר לבית מישפט השלום . אבל אין לו הסכם איתך על סכום של 5000 ש,ח . אז ילה שלך מול מילה שלו בבית המישפט השלום . תגישי כתב הגנה . על כתב התביעה שהוא יגיש
לצפיה ב-'פושט רגל בהליך וניהול חשבון בנק'
פושט רגל בהליך וניהול חשבון בנק
10/01/2017 | 16:01
1
28
האם בתהליך פשיטת רגל ניתן לנהל חשבון בנק בסיסי בלי מסגרות,כ.אשראי וצ'יקים .
הכוונה אם ניתן לעבוד בתלוש עם העברת משכורת לפני סיום התהליך?
לצפיה ב-'פתיחת חשבון בנק בזמן הליך פשיטת רגל'
פתיחת חשבון בנק בזמן הליך פשיטת רגל
( לעמוד שלי בתפוז )
15/01/2017 | 13:36
18
שלום רב, הבנק מחויב לפתוח חשבון ביתרת זכות (ללא אשראי), והימצאות בהליך פשיטת רגל אינה סיבה לסירוב. עם זאת קיימות נסיבות שונות שבהן מותר לבנק לסרב לפתוח חשבון בנק כגון: סכסוך בין הבנק ללקוח ביחסי אמון, התנהגות אלימה של החייב בסניף הבנק, הפעילות בחשבון נקשרת להלבנת הון והפקדת שיקים מזויפים. מומלץ בחום להיוועץ עם עו"ד בקיא בתחום.
לצפיה ב-'פסק דין הצהרתי . מה צריך לעשות. וכמה זה עולה'
פסק דין הצהרתי . מה צריך לעשות. וכמה זה עולה
09/01/2017 | 17:57
1
17
לצפיה ב-'פסק דין הצהרתי'
פסק דין הצהרתי
( לעמוד שלי בתפוז )
10/01/2017 | 15:08
12
אלי שלום, הנך רשאי לפנות לבית המשפט ולהגיש בקשה לפסק דין הצהרתי. בית המשפט מוסמך לאשר\לדחות ככל שיראה לנכון בנסיבות העניין שלפניו. כל הליך מתומחר לגופו, מה גם, כי יתכן שבחינת הסוגיות שעל הפרק על ידי עו"ד הבקיא בעניין תוביל למסקנה, כי ההליך בו יש לנקוט מבחינה משפטית אינו מתמצה בעתירה לסעד הצהרתי. מומלץ בחום להיוועץ עם עו"ד בקיא בתחום להמשך הליך יעיל. 

לצפיה ב-'תיקים בהם אני מופיע כזוכה'
תיקים בהם אני מופיע כזוכה
09/01/2017 | 12:49
2
17
שלום,

לפני שנה הוטל עיקול על תיקי הוצל"פ בהם אני מופיע כחייב - ולא היו כאלו.

כעת שנה אחרי - יש תיק בו אני מופיע כזוכה. האם העיקול יתפוס?
לצפיה ב-'תיקים בהם החייב מופיע כזוכה'
תיקים בהם החייב מופיע כזוכה
( לעמוד שלי בתפוז )
10/01/2017 | 15:07
18
שלום רב, ככלל, עיקול יכול שיוטל גם על כספים המגיעים למושא העיקול מתיקים בם הנו זוכה בלשכת ההוצאה לפועל. יחד עם זאת, לא ניתן ליתן מענה לשאלה מבלי לעיין בצו העיקול המדובר. מומלץ בחום להיוועץ עם עו"ד בקיא בתחום שכן זהו נושא סבוך. 
לצפיה ב-'יתכן מאוד שכן'
יתכן מאוד שכן
12/01/2017 | 19:10
5
יש רישום בלשכת ההוצלפ על עיקולים שקיימים נגד חייבים וזוכים. 
לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/01/2017 | 17:43
4
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'תביעה לסכום קצוב'
תביעה לסכום קצוב
06/01/2017 | 00:02
1
26
אם הוגשה נגדי תביעה כזו ולא התגוננתי, האם התביעה מתקבלת אוטומטית, או שהרשם עובד על התביעה לראות אם היא מוצדקת ורק אז מאשר אותה? כמו כן, במידה והתביעה התקבלה האם הזוכה יכול ישר לפתוח בהליכי גבייה או שהוא צריך להמציא לי אזהרה?
לצפיה ב-'שאלות מוזרות'
שאלות מוזרות
06/01/2017 | 09:37
17
אם לא התגוננת התביעה מוצדקת ועליך לשלם.
לצפיה ב-'שאלות על נכות והחזרים והוצל"פ'
שאלות על נכות והחזרים והוצל"פ
03/01/2017 | 12:54
6
30
שלום לכולם,
אתאר מצב כללי קודם..
יש לי חובות לעירייה , קנסות בית משפט. הוצאה לפועל מספר תיקים ..שאני רוצה להסדיר. יש עיקולים ויש לי הגבלה על המחאות וכל מיני סימונים בבנק שאני לא מבין בכלל ,מסרבים לתת לי אשראי מזומן אפילו.

היום קיבלתי נכות 100% ..העיקרי בה נכות נפשית 40% על סכיזופרניה.
והפרשים בסך 23.160 ש"ח . הקצבה החודשית  2,594  ברוטו.
השאלות שלי:
1 אם אשתמש בחלק מן ההפרשים לפני הסדר החובות זה יעשה לי בעיות עם בית הדין? או שאני חייב להשתמש בכל הסכום לתשלום מקדמה לחובות? ( הכוונה שלי כעת להשאיר 15.000 לחובות והיתר לקנות דברים חיוניים כמו ביגוד מזגן שאין לי רשת לחלון טלפון נייד )

2 האם האחוזי נכות יכולים לפטור אותי מחלק מן החובות ..מסיבה של חוסר אחריות?

3 יש אפשרות כלשהיא להכניס את העירייה להסדר חובות בבית דין ? ..מאחר והם לא משתמשים בהוצאה לפועל..זו בעיה כי צריך הסדר נוסף איתם.

4 מה הסכום הכי נמוך ריאלית לדעתכם לשלם בהסדר?

:)
לצפיה ב-'מציע לך לקבל סיוע מלשכת הסיוע המשפטי לאור מצבך'
מציע לך לקבל סיוע מלשכת הסיוע המשפטי לאור מצבך
03/01/2017 | 17:05
19
לצפיה ב-'כמו שקיבלתי "גט" על "חולת נפש" .....'
כמו שקיבלתי "גט" על "חולת נפש" .....
18/01/2017 | 19:27
4
12
במקרה שלי כיוון שלא קיבלתי "גט" בנימוק שאני חולת נפש  ואין צורך לתת לי ביד אלא מאחורי הגב בהעדרי כי אני "אשה מורדת" אז  הנה כעבור 21 שנים קיבלתי עבור זה גם הכרה ב,מחלת הנפש" שלי מבלי לומר לי זאת באופן ישיר אלא תוך  "דיון בהעדרי" ששם ליכלכו עלי חופשי חופשי  וקיבלתי  מזומן. אם זה פיצויים על  21 שנים של "התעלמות ממני לחלוטין בכל מוסדות המדינה - בתי משפט משטרה הוצאה לפועל דואר.... זה משהו כמו 350 שקל לחודש - כ- 10 שקלים ליום.  ((עיתון ו 2 קרמבו)). נדיבים
לצפיה ב-'אני חוששת שעבדו עלי. ממש מעליב. גם פינו אותי מהבית נורא ממש'
אני חוששת שעבדו עלי. ממש מעליב. גם פינו אותי מהבית נורא ממש
18/01/2017 | 19:35
3
11
ניצלו פירצה באבטחה.  שהיתי בבית המשפט המחוזי לצורך הערעור על ההחלטה לפנות אותי  ((שהונפקה בתאריך פיקטיוי לא קיים)) ואז קיבלתי שיחה מתנו לחיות לחיות שהדירה ננעלה והכלבות שלי בפנים. והם יקחו אותן לכלביה.   לא היתה אלימות בפינוי - "פינוי בהעדר" ממש ממש כמו בדיון בבית הדין לעבודה. - גם הילדים שלי נפגעו מחיסונים כלומר "החליטו לחסל  גם אותי וגם את הגנים של המשפחה" - כנראה המכון הביולוגי בגלל איזו תכונה שעדיין לא פיענחתי.  ((משפחה של ניצול שואה, אולי קשור לזה))
לצפיה ב-'אולי הנאצים ממשיכים לרדוף את ניצולי השואה?'
אולי הנאצים ממשיכים לרדוף את ניצולי השואה?
18/01/2017 | 19:37
2
2
לצפיה ב-'כחולה נפש... כל תלונה שלך במשטרה נסגרת....'
כחולה נפש... כל תלונה שלך במשטרה נסגרת....
18/01/2017 | 19:38
1
7
אתה נהפך לשק חבטות "ברשיון"
לצפיה ב-'תיוגך כ"חולה נפש" הוא שקט נפשי לאויבים שלך.....'
תיוגך כ"חולה נפש" הוא שקט נפשי לאויבים שלך.....
18/01/2017 | 19:51
8
אינך עד, אינך תובע, לא הרביצו לך,לא חטפו אותך, לא רימו אותך, לא אנסו אותך,. כמו שאמרתי  "שק חבטות לכו....................לם" בואו תרביצו לחולה נפש..... הוא לא יכול להתלונן במשטרה.    . צריך רק פסיכיאטר אחד "שותף" לפשע.... ואז כל העבריינים  "זוכים לתהילה"

מנהל/ת הפורום

אודות:
משרדנו נוסד בשנת 1968 ובעל מוניטין של מעל 47 שנים כמשרד עורכי דין מוביל בתחום האזרחי מסחרי, ובפרט בתחום המשפטי ביצועי של תביעות כספיות ובנקים בבימ"ש ו
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד שי הולנדר גרוס

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו