לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הוצאה לפועל ופשיטת רגל

הוטלו עליך הגבלות או עיקולים? חייבים לך כסף אך אינך יודע כיצד לגבות אותו? לפני פשיטת רגל? פורום זה נועד לתת ייעוץ והכוונה במגוון נושאי הוצאה לפועל, כינוס נכסים, גביית חובות ופשיטת רגל. כתוב שאלתך בפירוט ועורך הדין שי הולנדר גרוס יעמוד לרשותך וייתן מענה ראשוני מהיר ומקצועי.   

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הוצאה לפועל ופשיטת רגל

הוטלו עליך הגבלות או עיקולים? חייבים לך כסף אך אינך יודע כיצד לגבות אותו? לפני פשיטת רגל? פורום זה נועד לתת ייעוץ והכוונה במגוון נושאי הוצאה לפועל, כינוס נכסים, גביית חובות ופשיטת רגל. כתוב שאלתך בפירוט ועורך הדין שי הולנדר גרוס יעמוד לרשותך וייתן מענה ראשוני מהיר ומקצועי.   

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום פשיטות רגל והוצאה לפועל. עוה"ד שי הולנדר גרוס, הינו בעל ניסיון של כ- 20 שנה בתחום פשיטות הרגל וההוצל"פ ועומד בראשו של משרד בוטיק ובעל מוניטין ארצי בתחום זה - ש. גרוס חברת עורכי דין. עוה"ד שי הולנדר גרוס שם לעצמו מטרה לשתף את הידע העשיר והנרחב שרכש בתחום ההוצל"פ ופש"ר, על מנת לסייע במסגרת פורום זה ולתת מענה ראשוני מהיר ומקצועי לשאלות הרבות אשר עולות לעיתים תכופות ע"י זוכים וחייבים כאחד.  יודגש כי תשובה הניתנת במסגרת פורום זה אינה מהווה תחליף לייעוץ מקצועי עם עו"ד ומטרתה ליתן מענה כללי והכוונה ראשונית בלבד.
המשך >>

לצפיה ב-'מישהו חייב לי כסף ופתחתי נגדו תיק בהוצל"פ. הוא בתגובה'
מישהו חייב לי כסף ופתחתי נגדו תיק בהוצל"פ. הוא בתגובה
27/03/2017 | 21:04
1
3
הגיש בקשה לפשיטת רגל ואני מניח שהוא יצליח לעבוד עליהם כי הוא תחמן. איזה אפשרויות יש לי עכשיו? אולי אין לי בכלל מה לעשות ולהשלים עם רוע הגזירה וזהו? הסכום נמוך מ-15,000 שקל ולכן אין הצדקה ללכת לעו"ד. אני ממש אובד עצות....
לצפיה ב-'זכותך להתנגד לבקשה '
זכותך להתנגד לבקשה
28/03/2017 | 09:01
לצפיה ב-'טפסים וכללי '
טפסים וכללי
24/03/2017 | 11:11
2
שלום רב,

איזה מספרי טופס עלי להוציא מהאתר כל מנת לבצע פעולות חינמיות כנכגד חייבים בתיק?

האם ניתן להגיש טפסים / בקשות ישירות דרך האתר?

היכן נמצא מחירון של פעולות כגון מידעים ? או עיקולים וכדומה?

תודה ושבת שלום
לצפיה ב-'תיק בהוצאה לפועל '
תיק בהוצאה לפועל
23/03/2017 | 22:32
1
12
אם בנק פתח תיק בהוצאה לפועל נגד חייב בגלל חוב לבנק, והחייב מעוניין להגיע להסדר תשלומים עם הבנק שלא דרך ההוצאה לפועל, כלומר לשלם ישירות לבנק ושהתיק בהוצאה לפועל ייסגר, האם במקרה כזה הבנק יכול ורשאי להתעקש שהתשלומים יהיו אך ורק דרך ההוצאה לפועל?
לצפיה ב-'זאת זכותו אין מה לעשות'
זאת זכותו אין מה לעשות
24/03/2017 | 07:18
2
לצפיה ב-'19 א'
19 א
20/03/2017 | 12:19
1
16
היי. 
האם ההפטר של 19 א (הסכם נושים לפני צו כינוס  וללא פשיטת רגל) שונה מהפטר של פשיטת רגל?

והאם ניתן לדרוש בחיוב ערב אחרי הפטר כזה? בהנחה ולא היה צו כינוס?

תודה!  
לצפיה ב-'מענין מאוד!!!!!!'
מענין מאוד!!!!!!
21/03/2017 | 19:16
3
לצפיה ב-'תחולת חוק הגנת השכר על מזונות עבר'
תחולת חוק הגנת השכר על מזונות עבר
14/03/2017 | 10:43
1
11
הי, כידוע, חוק הגנת השכר לא חל על תשלומי מזונות. עם זאת, הפסיקה הכירה בכך שאין דין מזונות שוטף כדין מזונות עבר, ובפרט כאשר הזוכה הוא הביטוח הלאומי. נראה לי כי פרשנות תכליתית של חוק הגנת השכר צריכה להביא לכך שחוק הגנת השכר כן חל כאשר מדובר בחוב מזונות עבר. מישהו מכיר פסיקה על זה? דעות? תודה דרור
לצפיה ב-'מה הקשר בין חוק הגנת השכר למזונות'
מה הקשר בין חוק הגנת השכר למזונות
15/03/2017 | 12:36
7
האם אישה או ילד שזכאים למזונות הם עובדים שכירים של הבעל או האב?
לצפיה ב-'הסבת מקצוע בזמן הליך פשיטת רגל'
הסבת מקצוע בזמן הליך פשיטת רגל
08/03/2017 | 04:32
9
שלום רב,

בעלי ואני קיבלנו לאחרונה צו כינוס עקב הליך פשיטת רגל אותו התחלנו ביוזמתנו. בעלי שכיר. אני עצמאית ועובדת מהבית, אין לי אפשרות ממשית כרגע לעבוד מחוץ לבית ולהרוויח יותר ממה שאני מרוויחה (כ-3000 בחודש) - ילדיי הקטנים במסגרות רק עד 2 בצהריים, הצהרונים יקרים מאוד וכמעט אין לי ניסיון תעסוקתי במקצוע שלי. בנוסף, כרגע אני עם התינוקת שלי שאיתי בבית עד ספטמבר (אני מצליחה להרוויח 3000 כשאני כל היום איתה!). אני מתכננת להתחיל בסוף השנה הסבה מקצועית שצפויה להקנות לי בע"ה ביטחון תעסוקתי וכלכלי בסיום הלימודים (משך הלימודים - 3 שנים). מדובר בלימודי ערב שיאפשרו לי להמשיך לעבוד, כמו היום (והחל מבעוד שנה וחצי תהיה אפשרות לעבוד בתחום הלימודים, כשכירה). האם כדאי לדעתך להזכיר את התכנון שלי ללמוד בבקשה שתוגש לבית משפט להישאר עצמאית? אציין שאת הלימודים הוריי צפויים לממן (700 בחודש), והם לא יודעים על הליך פשיטת הרגל..
לצפיה ב-'קיזוזים'
קיזוזים
01/03/2017 | 11:17
1
20
לאבא יש חובות מזונות שהצטברו ב 5 שנים מיום הגירושין. אינו משלם באופן סדיר. בגלל זה דרשתי ואישרו לי רישום חוב עתידי, לרישום בלבד, של חוב מזונות של שנתיים לערך. לאחרונה נסגר בינינו תיק רכוש ונפסק שכל האישה להעביר לגבר סכום הזהה בערך לסכום החוב העתידי וגם זהה לסכום שהאבא חייב לי.
1. האם זכותי לבקש שחוב השוטף של המזונות ילדים ישאר ואת חוב הרכוש שלי כלפיו יסגרו בינתיים מול החוב העתידי ?
2. במידה ולא ניתן סעיף 1 , האם אפשרי להגיש בקשה לקיזוז חובות ??  כמובן שהייתי מעדיפה שלא לקזז את חוב המזונות אלא לקזז ולרשום את חוב הרכוש מול חוב עתידי, כי כיום ניתן לתבוע את החוב הקיים, האבא עובד, אבל אם החוב מתקזז לא יהיה לי ערובה מול חוב עתידי שיצבר שוב , וזה בטוח יקרה כי כעת עובד אבל לרוב מתבטל.
אשמח לתובנות מה המומלץ לי לעשות

לצפיה ב-'לדעתי קיזוז חובות שאחד מהם הוא מזונות הילדים'
לדעתי קיזוז חובות שאחד מהם הוא מזונות הילדים
02/03/2017 | 20:48
7
צריך אישור בית משפט כדי שלא תיפגע טובתם.
לצפיה ב-'מימוש הליכים'
מימוש הליכים
01/03/2017 | 14:09
1
26
שלום
ב 12 בינואר דברתי עם העו"ד התובע של חברת הביטוח ואמרתי לו היות ויש לי חשבון בבנק הדואר הכסף מעוקל כל הסכום עליו לבקש מימוש הליכים.
היום קיבלתי מכתב מהוצאה לפועל על עיקול משכורת!אני לא מבינה?
אני ניסיתי להיות בסדר אז גם החוב גדל ושוב מעקלים לי???
זה לא שאני מרוויחה מליונים
לצפיה ב-'תגישי בקשה ללשכת ההוצלפ'
תגישי בקשה ללשכת ההוצלפ
02/03/2017 | 20:19
7
לממש את העיקול ולא להטיל עיקולים חדשים.
לצפיה ב-'צו עיכוב יציאה מהארוץ'
צו עיכוב יציאה מהארוץ
22/02/2017 | 13:58
1
24
שלום,יש לי תיק איחוד תיקים בהוצאה לפועל(לא מזונות),האם אפשרי לבטל את הצו באופן זמני על ידי הגשת בבקשה עם ערבים?האם מישהו מצליח לעשות את זה?
מי מאשר את הבקשה?כל הנושים או רשם הלשכה?
תודה
לצפיה ב-'אם תמציא ערבים טובים יש סיכוי שיתנו לך לצאת מהארץ'
אם תמציא ערבים טובים יש סיכוי שיתנו לך לצאת מהארץ
22/02/2017 | 20:07
10
לצפיה ב-'האם ניתן לפתוח עוסק זעיר, כשיש חשבון בנק מעוקל בהוצלפ ?'
האם ניתן לפתוח עוסק זעיר, כשיש חשבון בנק מעוקל בהוצלפ ?
20/02/2017 | 16:53
2
17

גרושתי הנשמה הטובה, שתחיה, ביצעה לי לא מזמן עיקול (מזונות) לחשבון בנק.
אני מתמחה במקצוע טיפולי, ומבקש לעבוד בו....כדי להתפרנס ולשלם את חובותיי.
העניין הוא שבמקצוע הזה, בכל מקום מעסיקים אותך רק על בסיס, עוסק זעיר.
כלומר: עלי ללכת לפתוח "עוסק זעיר" ולהגיש קבלות "למעסיק" ועל בסיס הקבלות, אני מתוגמל.

השאלה שלי היא כזאת: האם בכלל אני יכול לפתוח עוסק זעיר, (להנפקת קבלות) כשחשבון הבנק היחידי שלי - תחת עיקול  הוצל"פ ?

תודה מראש.

לצפיה ב-'קודם כל תבדוק אם אתה יכול להרשם בתור עוסק זעיר'
קודם כל תבדוק אם אתה יכול להרשם בתור עוסק זעיר
20/02/2017 | 23:16
15
במקצוע שלך. יש מקצועות חופשיים שמחייבים רישום כעוסק מורשה בלי קשר למחזור העיסקאות. לגוף הענין-יש בישראל חופש עיסוק וכדי להגביל עיסוק יש צורך בחוק. לא ידוע לי על שום חוק שאוסר עליך לעבוד לפרנסתך בתור עוסק זעיר רק בגלל שחשבון הבנק שלך מעוקל.
לצפיה ב-'לא קיים עוסק זעיר '
לא קיים עוסק זעיר
21/02/2017 | 22:05
10
קיים עוסק מורשה . ועוסק פטור . זעיר הייה ליפני 20 שנה 
לצפיה ב-'הבנק הסיר לי הגבלות למרות שיש לי איחוד תיקים,איך זה יתכן?'
הבנק הסיר לי הגבלות למרות שיש לי איחוד תיקים,איך זה יתכן?
18/02/2017 | 20:37
2
34
שלום רב
יש לי כרגע איחוד תיקים על סך 5000 שקל  ולפני כעשרה חודשים  הסרתי את העיקול בחשבון העו"ש שלי וגם בהוצאה לפועל רשום בפירוט תיקים שלי שאני לא מוגבל.
בכל אופן שבוע שעבר היתי בבנק וביקשתי להסיר את ההגבלות ומשום מה הם הסכימו ואמרו שאני יכול להזמין אשראי וכמובן גם לקחת הלוואה
איך זה ייתכן?הרי מי שיש לו איחוד תיקים לא יכול לעשות שום דבר מזה,אז איך
הבנק יכול להסיר את ההגבלות שהיו לי?
יש לציין שאני כבר מעביר משכורות במשך עשרה חודשים אבל עדיין חשבתי שלמי שיש איחוד תיקים לא יכול להסיר שום הגבלה חוץ מהעו"ש

תודה
לצפיה ב-'מה רע בזה?'
מה רע בזה?
18/02/2017 | 21:04
1
14
לצפיה ב-'אין רע,היום סגרתי את תיק האיחוד ויש לי שאלה '
אין רע,היום סגרתי את תיק האיחוד ויש לי שאלה
21/02/2017 | 14:41
17
קודם כל תודה על התשובה
היום שילמתי את התיק איחוד והגשתי בקשה לסגור אותו ככה שאין לי יותר חובות ונאמר לי שצריך לחכות חמישה ימים להחלטה של סגירת תיק אחרי תשלום חוב והשאלה שלי היא,מה הסיכוים שאכן תהיה החלטה חיוביות והבקשה תאושר ?אחרת לא מבין למה לא סוגרים ישירות אחרי תשלום חוב
אמרו לי לחכות חמישה ימים להחלטה ואז לגשת למחלקת יישום,שלא הבנתי מה זה אומר וגם הפקידה לא הצליחה להסביר לי כל כך
אז מה זה המחלקת יישום הזאת?שם אני מבקש לבטל עיקול של בנק ישראל  ולבטל עיכוב יציאה מהארץ שיש למי שיש לו איחוד תיקים?

תודה
לצפיה ב-'העברת תיק ואיחוד תיקים בין סמכויות'
העברת תיק ואיחוד תיקים בין סמכויות
20/02/2017 | 14:26
8
שלום רב, הגישו נגדי בקשה לביצוע שטר בהוצל"פ תל אביב. טרם ההגשה, תבעתי את העסק בתביעות קטנות בפ"ת, מקום מגוריו,מגוריי והעסק שלו. בתביעות קטנות התביעה מבוססת על השטר. הוצל"פ ת"א קיבל את ההתנגדות שלי והעביר את התיק לבימ"ש בת"א למרות שכבר ציינתי שיש לי תיק בפ"ת (אולי לא קרא עד הסוף?). האם אפשר להעביר את כל הדיון והתיק לתביעות קטנות בפ"ת?  ואם לא, מה עליי לעשות כדי לאחד תיקים?
לצפיה ב-'בקשה לתשלום 3% במסגרת איחוד תיקים'
בקשה לתשלום 3% במסגרת איחוד תיקים
15/02/2017 | 21:14
1
65
שלום!
נאמר לי שאם יאשרו לי לאחד תיקים ולשלם 3% ,אז יוסרו כל העיקולים( בנקים, ורכב).
אני לא כל כך הבנתי את החלטת הרשמת שאישרה לי איחוד ,ורשמה שמהרגע נושים לא ימשיכו בהליכים נגדי אלא במסגרת ההליך איחוד תיקים... לא הבנתי .
לצפיה ב-'לא בטוח שהעיקולים הוסרו.'
לא בטוח שהעיקולים הוסרו.
16/02/2017 | 16:20
9
יתכן מאוד שגם ניתן לממש את העיקולים אם אין החלטה אחרת.
לצפיה ב-'העברות בנקאיות לחשבון של פושט רגל'
העברות בנקאיות לחשבון של פושט רגל
13/02/2017 | 13:00
2
44
שלום,

לי ולבעלי ניתן צו כינוס לאחרונה, בעקבות הליך פשיטת רגל שיזמנו, ואנחנו מנהלים חשבון בבנק דיסקונט שהיה קיים עוד קודם לכן ולא היה פעיל. חייבת לציין שהיחס שלהם באמת בסדר בהס"כ, אבל נאמר לי שלמרות שהסמן ה'מהותי' היחידי שיש בחשבון הוא שלא ניתן לכבד חיובים ביתרת חובה, בפועל המחשבים של הבנק דורשים אישור לכל פעולה המבוצעת בחשבון, ולמעשה אם מתקשרים למוקד דיסקונט החשבון מופיע כחסום או כלא קיים. 
הבעיה העיקרית שלי - אני עצמאית (בינתיים איש לא התנגד לכך) והלקוחות משלמים לי באמצעות העברות לחשבון. מבנקים אחרים (שאינם דיסקונט) ניתן להעביר לי בלי בעיה באינטרנט, אבל ממקרה שאירע היום אני מבינה שלא ניתן להעביר באמצעות פקיד בנק. בתוך בנק דיסקונט - לא ניתן להעביר באינטרנט, וגם לא דרך המוקד, אלא רק באמצעות הסניף של הלקוח, אשר צריך להתקשר לסניף שלי ולבקש אישור - ונתקלתי במקרים בהם פקידים סרבו להתקשר לסניף שלי. 
האם יש פתרון כלשהו לבעיה הזאת? מעבר לאי הנעימות שהמצב יוצר, בחלק מן המקרים פשוט אין דרך להעביר לי כסף - הרי גם שירות 'מזומן בזמן' חסום עבור חייבים. התנהלות במזומן לא נראית לי רצויה כי זה בוודאי ייראה חשוד, מה גם שהלקוחות בד"כ נמצאים פיסית רחוק ממני ואני לא פוגשת אותם כלל. האם כך מתנהלים כל הבנקים או שאולי מעבר לבנק אחר יוכל לעזור?

אודה לעזרתך. 
לצפיה ב-'מציע לפנות למחלקת תלונות הציבור של הבנק'
מציע לפנות למחלקת תלונות הציבור של הבנק
16/02/2017 | 23:58
1
5
לצפיה ב-'תודה רבה, אנסה!'
תודה רבה, אנסה!
17/02/2017 | 13:31
3
לצפיה ב-'הגבלות חייבים "לא עולים להר הבית ולכותל".....'
הגבלות חייבים "לא עולים להר הבית ולכותל".....
08/02/2017 | 09:46
1
21
כחלק ממאבק המדינה בחייב, נאסר עליו לעלות להר הבית, ובדרכו בראש השנה להתפלל בכותל (בשנה שעברה) ירו עליו רימון הלם רעשני ומפחיד בתחת. מניעת טיפול רפואי בתי החולים במדינה כבר סיפרתי לכם - כולל טיפול שיניים - הכללתו בקבוצת מחקר קרינה ללא ידיעתו, תיוגו כחולה נפש, יש עוד הרבה.  התעלמות מבקשותיו בבית המשפט, המון המון המון כלים  בידי המדינה שמבזה החלטות של בית הדין הרבני העליון.   יכול להיות שגורמים בתעשיית היהלומים משלמים לשר המשטרה ולנשיא מכון וייצמן למטרה זאת - והחייב חסראונים
לצפיה ב-'המשטרה יורה עליך בדרך לכותל בשביל אפקט ההרתעה.....'
המשטרה יורה עליך בדרך לכותל בשביל אפקט ההרתעה.....
08/02/2017 | 09:51
13
שלא תבוא יותר לשם.    יחי משטרת ישראל !!!!!!!!!!
לצפיה ב-'קציבת מזונות'
קציבת מזונות
04/02/2017 | 10:55
23
1. כמה אחוזים מורידים?
2. תוך כמה זמן מקבלים?
3. אם להגיש ללא עורך דין יש סיכוי בכל זאת לקבל את רוב הסכום?
4. אחרי שהגרוש סיים עם ההליך של פשיטת הרגל- האם יש סיכוי לקבל הוראה שהוא חייב לשלם לפי הסכום המקורי ו/או להחזיר את ההפרש מהסכום של קציבת המזונות?
5. יש סיכוי לקבל רטרואקטיבית על החודשים שלא שילם מאז מתן צו הכינוס?
6.  אם לא הוגשה מייד בקשה לקציבת מזונות לאחר מתן צו הכינוס לגרוש- יש סיכוי שיאלצו להחזיר לקופה את המזונות שהגרוש שילם ללא אישור של בית המשפט המחוזי לפשיטת רגל של הגרוש?

* (החוק ברור- שגרושה רק יכולה להגיש בקשה לקציבה על התשלומים העתידיים ושלכל חוב מלפני הצו- צריך להגיש תביעת חוב).
לצפיה ב-'חוב ישן'
חוב ישן
01/02/2017 | 10:48
1
25
שלום
בתור קטין הבאתי לאמי ייפויי כוח על חשבוני שהייתה מוגבלת באמצעים והבנק נתן לה הלוואות וצ'קים שנהיו לחוב מטורף האם היום אחרי 12 שנים ותיק בהוצל"פ אני יכול לתבוע את הבנק שזו בעיה שלו שהוא הביא כזה מינוס למיופת כוח בחשבון שבעל החשבון ודאי לא יכול היה לעמוד בו
לצפיה ב-'לא ברור'
לא ברור
01/02/2017 | 12:41
13
מזה יפויי כוח על חשבוני?
לצפיה ב-'חשבונית מס זיכוי כ"חוב אבוד"'
חשבונית מס זיכוי כ"חוב אבוד"
29/01/2017 | 20:54
2
18
יש לי חוב בהוצל"פ כ- 4 שנים, קיבלתי לפני כמה שבועות מטעם הזוכה חשבונית מס זיכוי על מלוא החוב ומצויין עליה "חוב אבוד". הזוכה עשה זאת עבור קיזוז מול מע"מ ומס הכנסה. מה זה אומר מבחינת תיק ההוצל"פ, האם אפשרי לסגור אותו?
לצפיה ב-'יתכן שיש לראות בכך ויתור'
יתכן שיש לראות בכך ויתור
03/02/2017 | 12:48
1
21
מוצע לבקש סגירת התיק במסגרת טענת פרעתי. הזוכה ינהג בחוסר תום לב לדעתי אם יתנגד כי הוא לא יכול משני העולמות-גם לגבות את הכסף וגם לקבל זיכוי במעמ.

יחד עם זאת, ניתן פסק דין לפני כמה שנים בנושא וראוי לעיין בו.
לצפיה ב-'תודה רבה על המענה.'
תודה רבה על המענה.
03/02/2017 | 13:47
8
האם תוכל בבקשה לשלוח קישור לפסק הדין? האם יש טעם לצרף אותו או לציין אותו בפרטי הבקשה לסגירת התיק?
לצפיה ב-'שאלה לגבי שם על שיק'
שאלה לגבי שם על שיק
26/01/2017 | 14:51
1
17

שמי המלא : דני משה אבני
בשם בעל החשבון בחשבון הבנק כתוב : משה אבני

השאלה אם מישהו נתן לי שיק למוטב בלבד שכתוב בלפקודת
לפקודת: "דני משה אבני "
האם תהיה לי בעייה להפקיד את השיק הנ"ל לחשבון הבנק שלי

לצפיה ב-'לדעתי לא ואם לא ירצו להפקיד תציג את תעודת הזהות'
לדעתי לא ואם לא ירצו להפקיד תציג את תעודת הזהות
27/01/2017 | 10:17
7
לצפיה ב-'תשלום קצבת נכות כללית -כולל רטרו בכינוס '
תשלום קצבת נכות כללית -כולל רטרו בכינוס
23/01/2017 | 21:34
1
33
אודה מראש
אני זכאי כיום לקבל קצבת נכות כללית אשר כוללת תשלום רטרו !!!!

ישנו חוב של תשלום קצבת נכות מעבודה אשר שולם ביתר !! שוכב כבר מעל 6 שנים לא נגבה !

לצערי עקב המצב הבריאותי אני כבר כשנה נמצא בהליך פשיטת רגל -כונס

1- האם המלל יכול לקזז את החוב מקצבת נכות עבודה עפ"י שנמצא בפשיטת רגל
2- האם המלל יעביר את סכום קצבת הנכות כללית אלי -הנכה או לידי הכונס

תודה
לצפיה ב-'לא שמעתי שכונס יקבל קיצבת נכות של פושט רגל'
לא שמעתי שכונס יקבל קיצבת נכות של פושט רגל
29/01/2017 | 17:25
27
קיצבה לא ניתנת לעיקול ורוח החוק היא שגם בהליכי פש"ר אין לפגוע בה.

המלל רשאי לקזז חובות כנגד קיצבאות.

מציע שתבדוק באתר המלל או בחוק הביטוח הלאומי ופקודת פשיטת הרגל.

מנהל/ת הפורום

אודות:
משרדנו נוסד בשנת 1968 ובעל מוניטין של מעל 47 שנים כמשרד עורכי דין מוביל בתחום האזרחי מסחרי, ובפרט בתחום המשפטי ביצועי של תביעות כספיות ובנקים בבימ"ש ו
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד שי הולנדר גרוס

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו