לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1140111,401 עוקבים אודות עסקים

פורום חוזרים בתשובה-תמיכה

בס"ד
   ברוכים הבאים   
   תהליך החזרה בתשובה אינו תהליך קל. לא לאדם עצמו ולא לסובב אותו מאחר והוא מצריך שינוי משמעותי בחיים. כמעט תמיד השינויים האלה משפיעים רבות על הסובבים אותנו ו/או הסובבים אותנו משפיעים רבות על תהליך החזרה בתשובה. דבר זה עלול לגרום לבעיות ולחיכוכים רבים עם הסובב אותנו ובעיקר עם בני משפחתנו והחברה שאנו נמצאים בה. לא תמיד אנחנו יודעים איך להתמודד עם הבעיות וזקוקים לעזרה מרב או רבנית בעלי ניסיון עם חוזרים בתשובה, ולאוזן קשבת מאדם שעבר חוויות דומות ויכול לייעץ לנו כיצד לפעול בתבונה. מצד שני, גם הסובבים אותנו לא תמיד יודעים כיצד ללכת איתנו בין הטיפות על מנת לשמר את החיים בצוותא, בשלווה ובהרמוניה.
   פורום זה מיועד לכם, החוזרים בתשובה שביצעתם את ההחלטה שברצונכם לחזור בתשובה על מנת שתוכלו לחלוק את חוויותיכם, ההתלבטויות והבעיות הכרוכות בשינוי מהותי בחיים ושמו החזרה בתשובה. פורום זה מיועד גם לכם, בני משפחותיהם של החוזרים בתשובה. כאן תוכלו לחלוק במה אחת עם חוזרים בתשובה, ובני משפחה של חוזרים בתשובה, על מנת שתוכלו להתמודד עם החוזר בתשובה הפרטי שלכם ו/או לעזור לאנשים אחרים הנמצאים במצבכם.
   מן הראוי לציין שפורום זה מיועד לשומרי תורה ומצוות ושאינם שומרי תורה ומצוות כאחד.
   מטרת הפורום היא לא לעורר דיונים בנושאי הלכה או אמונה בשביל דיונים כאלה קיימים פורומים אחרים בתפוז. הפורום מיועד לאנשים שכבר החליטו לבצע את הצעד. מהסיבה הזאת הפורום לא מיועד כדי לשכנע את החוזרים בתשובה בטעות דרכם.

כללי הפורום:
   1) אנחנו בפורום חוזרים בתשובה ולכן, בבקשה, אל תשכנעו אותנו לחזור בשאלה. בשביל לשכנע אנשים לחזור בשאלה ישנם פורומים אחרים בתפוז.
   2) פורום "חוזרים בתשובה" לא נועד לויכוחים על רקע דתי-אידיאולוגי. בשביל אלה קיימים פורומים אחרים בתפוז.
    3) פורום "חוזרים בתשובה" לא הוקם כדי להוות בימה להידברות בין הדתיים ללא דתיים. על כן, אין מקום בפורום לויכוחים בין הדתיים ללא דתיים גם לא ויכוחים פוליטיים בין הדתיים ללא דתיים.
   4) בפורום שלנו מדברים בשפה יפה ובכבוד לאורח השפה הנהוג בעולם הדתי-חרדי. הן בלי קללות אפילו לא קללות של סלנג, הן בלי ביטויים מיניים, עוד כיוצא באלה. מי שלא יכול לכבד את רגשות חברי הפורום - מוזמן שלא לדבר בפורום שלנו בכלל.
    5) בפורום שלנו מעצם טבענו כחוזרים בתשובה מכבדים את היהדות ואת מורי דרכה הרבנים. על כן בפורום שלנו מתייחסים בכבוד הן לתורה והן לרבנים ולא מקללים. זה לא אומר שלא ניתן להביע דיעה, אלא שצריך לעשות זאת מתוך הכבוד הראוי.
   6) הפורום אינו מיועד לשאלות הלכתיות. לצורך כך קיים פורום ייעודי בתפוז קהילות: 'לשאול את הרב'. כמובן ששאלות הלכתיות מפי חברי הפורום הקבועים, יתקבלו בברכה.
   7) דף הפורומים בתפוז קהילות, מחזיק חמש עשרה הודעות ראשיות בלבד. על כן, חברי הפורום מתבקשים שלא לקפוץ ולפתוח הודעה ראשית נוספת, כל זמן שנמצאת בדף הראשי הודעה קודמת של אותו גולש, או במשך זמן סביר מפתיחתה, כדי להשאיר מקום בדף הראשון גם לחברים אחרים בפורום.
     8) הערות והארות להנהלת הפורום, יתבצעו במערכת המסרים בלבד!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חוזרים בתשובה-תמיכה

בס"ד
   ברוכים הבאים   
   תהליך החזרה בתשובה אינו תהליך קל. לא לאדם עצמו ולא לסובב אותו מאחר והוא מצריך שינוי משמעותי בחיים. כמעט תמיד השינויים האלה משפיעים רבות על הסובבים אותנו ו/או הסובבים אותנו משפיעים רבות על תהליך החזרה בתשובה. דבר זה עלול לגרום לבעיות ולחיכוכים רבים עם הסובב אותנו ובעיקר עם בני משפחתנו והחברה שאנו נמצאים בה. לא תמיד אנחנו יודעים איך להתמודד עם הבעיות וזקוקים לעזרה מרב או רבנית בעלי ניסיון עם חוזרים בתשובה, ולאוזן קשבת מאדם שעבר חוויות דומות ויכול לייעץ לנו כיצד לפעול בתבונה. מצד שני, גם הסובבים אותנו לא תמיד יודעים כיצד ללכת איתנו בין הטיפות על מנת לשמר את החיים בצוותא, בשלווה ובהרמוניה.
   פורום זה מיועד לכם, החוזרים בתשובה שביצעתם את ההחלטה שברצונכם לחזור בתשובה על מנת שתוכלו לחלוק את חוויותיכם, ההתלבטויות והבעיות הכרוכות בשינוי מהותי בחיים ושמו החזרה בתשובה. פורום זה מיועד גם לכם, בני משפחותיהם של החוזרים בתשובה. כאן תוכלו לחלוק במה אחת עם חוזרים בתשובה, ובני משפחה של חוזרים בתשובה, על מנת שתוכלו להתמודד עם החוזר בתשובה הפרטי שלכם ו/או לעזור לאנשים אחרים הנמצאים במצבכם.
   מן הראוי לציין שפורום זה מיועד לשומרי תורה ומצוות ושאינם שומרי תורה ומצוות כאחד.
   מטרת הפורום היא לא לעורר דיונים בנושאי הלכה או אמונה בשביל דיונים כאלה קיימים פורומים אחרים בתפוז. הפורום מיועד לאנשים שכבר החליטו לבצע את הצעד. מהסיבה הזאת הפורום לא מיועד כדי לשכנע את החוזרים בתשובה בטעות דרכם.

כללי הפורום:
   1) אנחנו בפורום חוזרים בתשובה ולכן, בבקשה, אל תשכנעו אותנו לחזור בשאלה. בשביל לשכנע אנשים לחזור בשאלה ישנם פורומים אחרים בתפוז.
   2) פורום "חוזרים בתשובה" לא נועד לויכוחים על רקע דתי-אידיאולוגי. בשביל אלה קיימים פורומים אחרים בתפוז.
    3) פורום "חוזרים בתשובה" לא הוקם כדי להוות בימה להידברות בין הדתיים ללא דתיים. על כן, אין מקום בפורום לויכוחים בין הדתיים ללא דתיים גם לא ויכוחים פוליטיים בין הדתיים ללא דתיים.
   4) בפורום שלנו מדברים בשפה יפה ובכבוד לאורח השפה הנהוג בעולם הדתי-חרדי. הן בלי קללות אפילו לא קללות של סלנג, הן בלי ביטויים מיניים, עוד כיוצא באלה. מי שלא יכול לכבד את רגשות חברי הפורום - מוזמן שלא לדבר בפורום שלנו בכלל.
    5) בפורום שלנו מעצם טבענו כחוזרים בתשובה מכבדים את היהדות ואת מורי דרכה הרבנים. על כן בפורום שלנו מתייחסים בכבוד הן לתורה והן לרבנים ולא מקללים. זה לא אומר שלא ניתן להביע דיעה, אלא שצריך לעשות זאת מתוך הכבוד הראוי.
   6) הפורום אינו מיועד לשאלות הלכתיות. לצורך כך קיים פורום ייעודי בתפוז קהילות: 'לשאול את הרב'. כמובן ששאלות הלכתיות מפי חברי הפורום הקבועים, יתקבלו בברכה.
   7) דף הפורומים בתפוז קהילות, מחזיק חמש עשרה הודעות ראשיות בלבד. על כן, חברי הפורום מתבקשים שלא לקפוץ ולפתוח הודעה ראשית נוספת, כל זמן שנמצאת בדף הראשי הודעה קודמת של אותו גולש, או במשך זמן סביר מפתיחתה, כדי להשאיר מקום בדף הראשון גם לחברים אחרים בפורום.
     8) הערות והארות להנהלת הפורום, יתבצעו במערכת המסרים בלבד!

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-' אירוח בנושא: היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה '
אירוח בנושא: היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
17/10/2017 | 15:34

ביום ב', 23/10, יתקיים אירוח בפורום ראיית חשבון בנושא היבטים משפטיים בפתיחת עסק, חברה או עמותה,
כמו כן, שיקולים משפטיים בבחירת צורת ההתאגדות, היבטים משפטיים של חוזים עם לקוחות, ספקים ועוד.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור האירוח כבר עכשיו!

לצפיה ב-' מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים '
מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים
16/10/2017 | 15:52
2

מתכננים טיול בחו"ל
רוצים להתייעץ עם מדריך טיולים שייתן לכם את כל הטיפים השווים

אתם מוזמנים לפורומים החדשים שלנו 

פורום חדש על המדינות הבלטיות לתכנן טיול בצפון-מזרח אירופה

בואו לברר על האטרקציות הכי שוות בפורום טיולים באירופה

הודו, נפאל, הפיליפינים... אתם מוזמנים לפורום המזרח הרחוק לשאול הכל

טיול לכבוד הפנסיה? טיול אחרי צבא? ירח דבש? הכל בפורום דרום ומרכז אמריקה

רואים רק לבן בעיניים? פורום חופשות סקי הוא הפורום שלכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'אני מחפשת פסיכולוגית חרדית באזור המרכז'
אני מחפשת פסיכולוגית חרדית באזור המרכז
08/10/2017 | 05:27
3
36
מישהו יכול לעזור?
אני במצב עגום ואין לי עם מי לדבר, פשוטו כמשמעו.
אין לי עם מי לדבר!!!
לצפיה ב-'דברי עם הפסיכולוגית הותיקה'
דברי עם הפסיכולוגית הותיקה
08/10/2017 | 18:53
27
יפה בלומנטל מאשדוד, יש לה גם הרבה תלמידות
לצפיה ב-'אחת ברחובות ואחת בבני ברק'
אחת ברחובות ואחת בבני ברק
08/10/2017 | 20:32
1
26
ברחובות - ד"ר חנה בר יוסף, היא דתיה, לא חרדית, הייתי אצלה תקופה ארוכה ועבורי היא היתה טובה מאד.
בבני ברק - סיגלית שווב, אני לא מכירה אישית אבל שמעתי שהיא טובה מאד.

יש לי את מספר הטלפון של חנה, את של סיגלית אין לי אבל אני יכולה להשיג בלי בעיה אם תרצי.

העיקר שתרגישי טוב במהרה, את יכולה לכתוב לי גם במסר אם תרצי.
לצפיה ב-'מציע שתשיגי ותרשמי לה פה את שניהן'
מציע שתשיגי ותרשמי לה פה את שניהן
14/10/2017 | 21:51
10
---------------------------------------------------------------------------------
בלי שאלות ובלי צורך להזדהות, יש לי קו פתוח לגברים ביום א ויום ה 00 : 22 - 00 : 00 ב 077-4002093 לשאלות ביהדות, עזרה, הקשבה, הלכה ואמונה.
לנשים/בנות במייל בלבד ozir@012.net.il גם גברים/בנים יכולים לפנות במייל.
"אין על בורא עולם בעולם"
ר' עוז
לצפיה ב-'אחותי מעדיפה לעשות את החג בקבר הרשב"י במקום עם המשפחה - עצה'
אחותי מעדיפה לעשות את החג בקבר הרשב"י במקום עם המשפחה - עצה
18/09/2017 | 23:17
8
47
שלום רב,

אני חילוני ממשפחה חילונית מקיבוץ באיזור המרכז. אחותי הקטנה חזרה בתשובה לפני בערך עשר שנים והתחתנה עם בחור דתי שעם השנים התרחק מהדת וכיום הם בתהליכי גירושין מתקדמים.
נדהמתי לשמוע שהיא רוצה להעביר את החג בקבר הרשב"י בצפת במקום איתנו, המשפחה הקרובה שלה.
אנו תומכים בה לאורך כל התהליך ונותנים לה את מלוא הגיבוי, לא אמרנו לה כלום על ההחלטה שלה ללכת לקבר של הרשב"י ואין לנו בעיה עם האמונה שלה, אבל הבחירה שלה להעביר את החג בקברו ולא עם משפחה לדעתי לא הייתה מקובלת אפילו על הרשב"י עצמו.

אשמח לעצתכם כדי לדעת באיזו דרך להגיד לה את מה שאני חושב.
תודה
לצפיה ב-'אני כל כך לא מסכים עם דעתך.'
אני כל כך לא מסכים עם דעתך.
19/09/2017 | 01:13
7
44
בעזהי"ת

האווירה במירון, ראש השנה, פשוט נפלאה. שקט של חשבון נפש, באווירה פשוטה ללא יומרות, טבול בנוף הקסום והקדמוני של הרי הגליל.

מדוע צריך לראות את הדברים כאילו הם נגדכם? לא רק שהגיוני לבחור לחוות את ראש השנה באווירת החג שנמצאת אצל רבי שמעון בר יוחאי, בדיוק כמו שבעולם החילוני אפשר לבחור לחוות את החג בפסטיבל כלשהו באי אקזוטי באוקיינוס השקט, אלא שאולי לנוכח השבר שהיא חווה - היא מעדיפה דווקא להתרחק קצת מכל מה שמוכר בעת הזו של החגים, ולהתבודד עם עצמה והכאב שלה?

לצפיה ב-'איני מדבר על החוויה האישית'
איני מדבר על החוויה האישית
19/09/2017 | 01:39
6
36
נכון שלדעתך (המתנשאת) החוויה החילונית היא רזה ושטחית כמו נופש באי אקזוטי, אז יש לי חדשות בשבילך: גם לי יש חוויות חילוניות מרוממות כמו כתיבה, התנדבות ועזרה לזולת, או סתם התבודדות מרנינה.
איני מדבר על איכות החוויה, אלא על כך שהחוויה (האלוהית, לדעתך ולדעתה) מסבה צער להוריה ומרחיקה אותה ממשפחתה שמעוניינת בקרבתה בערב החג.
לצפיה ב-'איפה ראית התנשאות'
איפה ראית התנשאות
19/09/2017 | 13:53
1
29
בתגובה שלו ?...

לכאורה, ההורים ירצו שיהיה לה טוב,
אדרבה, בואו תנסו להסביר לה איזה חג יהיה לה בביתכם ?
יש בית כנסת נחמד באיזור ?
היא תצטרך לראות אצלכם חילולי שבת ביום הקדוש ולהצטער ?
לצפיה ב-'*חילולי חג ושבת'
*חילולי חג ושבת
19/09/2017 | 13:58
14
לצפיה ב-'שלום, מקסים בעיני שהמשפחה רוצה את בתם בשולחנם בחג'
שלום, מקסים בעיני שהמשפחה רוצה את בתם בשולחנם בחג
19/09/2017 | 10:53
2
34
מקסים בעיני שלאורך כל התהליך תמכו בה למרות שצעד בדרך שונה כל כך משלהם, אהבו וחיבקו (כנראה). זה לא מובן מאליו.
תמשיכו כל החיים לחבק, לאהוב ולקבל ולרצות להיות ביחד.
לא כל דבר אפשרי שיהיה עפ"י רצונכם או רצונה, אבל האהבה אפשרית בכל מקרה ובכל מחיר. 

דברו איתה. אנחנו ואתם פשוט לא יודעים מה המניעים שלה לשהות בראש השנה בקבר הרשב"י. אנו רק יודעים שזה כלל לא מוזר, כפי שזה בעיניכם. זה חג מאוד רוחני, ואולי לא מתאים לה להיות בו במחיצת המשפחה החילונית, והיא מעדיפה את אווירת הקדושה שבמרכז האירוח והתפילה במירון.
אם אכן זה מה שהיא רוצה, כבדו אותה עם כל הצער של היעדרה משולחן החג שלכם. זה לטובתה, זה ייתן לה כוחות בתהליך הגירושין וזה יחבר אותה מאוד לאביה שבשמיים, וזה מה שהיא כנראה רוצה.
תתחבקו ותקרבו בימים שלאחר החג. 

אז פשוט תשאלו אותה למה היא מעדיפה להתארח לא אצל המשפחה, ותשמעו בהבנה את ההסבר שלה. זה לא מוזר, זה רק לא מובן ומוכר לכם. פשוט תפתחו את הלב להבין את ההסבר שלה.
אל תפעילו עליה לחץ לשנות את דעתה, אם אתם רואים שהיא יודעת מה טוב לה ומה היא רוצה, גם אם אתם לא חושבים כמוה. רק הגידו לה ששמרתם לה מקום בשולחנכם, שהיא יכולה לבוא אליו מתי שתרצה, ותשמחו בה מאוד.
זה לא נגדכם בכלל, אני בטוחה שגם היא מעריכה מאוד את השולחן והלב המשפחתי הפתוחים שלכם, ויודעת כמוני שזה מקסים ובכלל לא מובן מאליו. 
לצפיה ב-''
20/09/2017 | 00:02
23
לצפיה ב-'אחלה תשובה'
אחלה תשובה
24/09/2017 | 23:01
21
בכל מקרה, יהיו לכם עוד הרבה הזדמנויות להיות יחד
לשמוח לאהוב ולרקוד
לצפיה ב-' נופש באי אקזוטי, זה חוויה מאוד מרוממת. '
נופש באי אקזוטי, זה חוויה מאוד מרוממת.
20/09/2017 | 00:01
17
לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:16
4

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'לכבוד חג '
לכבוד חג
18/09/2017 | 14:25
1
16
מוכר הפלאפל נשמע משועשע. כל מה שהציע היה לשביעות רצונו של הפציינט הנחמד.
טחינה? שים!
חמוצים? שים!
חצילים? שים!
חריף? שים!
כרוב? שים!
פסטו? שים!
כרכום? שים!
צ'יפס? שים!

הרבה לאחר שאחרון הלקוחות עזב את הדוכן והוא סידר את המקום כדרכו בכל ערב, עוד התנגן לו הניגון: טחינה? שים! חומוס? שים! צ'יפס? שים!

לאחר הגפת התריס , שם פעמיו לבית הכנסת, לשפוך שיח לפני קונו בתפילת ערבית.
וכשהגיע לברכה האחרונה *"שים שלום",* לפתע נזכר מהלקוח המשועשע שביקר היום בחנות. עגבנייה? שים! בצל? שים! רוטב שום? שים!
הוא חייך לעצמו במבוכה: וכי אני טוב יותר מאותו לקוח שרק ביקש להרוויח עוד ועוד ולמלא את הפיתה שלו?! וכי אני שונה בהרבה? זה עתה סיימנו תפילת 'שמונה עשרה' ומה אני מבקש? "שים שלום טובה וברכה חיים חן וחסד ורחמים".

שלום? שים!
טובה? שים!
ברכה? שים!
חיים? שים!
חן? שים!

שים הכול. למה לא? תכונית "הכול לבקשתך".

אבל, הזדעק מוכר הפלאפל במוחו, היכן הקופה? היכן משלמים? אותו לקוח בדוכן שילם במזומן על מנת הפלאפל הברוכה. כאן אני מזמין סל הטבות, אבל איפה אני משלם?!

כשמוחו קודח מהתמיהה, הוא ממשיך את הברכה כשהוא ממלמל חרש: "ברכנו אבינו כולנו כאחד יחד באור פניך". אה, הוא נרעש. כאן הקופה. *"כולנו כאחד יחד".* זו התשלום על הרשימה הארוכה של ה"שים" אותו הזמין לפני רגע - להיות כאחד יחד.

מתי נקבל את הברכה ? רק עם נהיה "כולנו כאחד יחד"
כשאנו פונים ומבקשים מאב הרחמים שירחם עלינו כי אנו בניו, יש לזכור מה התנאי _והבקשה של האבא מאתנו: תהיו מאוחדים, תהיו אחד._

לצפיה ב-'יפה מאוד :) תודה רבה'
יפה מאוד :) תודה רבה
18/10/2017 | 23:29
1
לצפיה ב-'שיעורי תודה באיזור פ"ת'
שיעורי תודה באיזור פ"ת
11/09/2017 | 14:20
5
26
האם מישהו יודע היכן יש שיעורי תורה באיזור פ"ת?
שיעורים קבועים לנשים
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
13/09/2017 | 22:07
27
נסי פה (יש פרטים של אשת קשר - רבקה, עם הטלפון בלינק הבא)

-------
חוץ מזה יש עוד כ20 מקומות שונים בלינק הבא עם כל הפרטים של אנשי הקשר
(רק תשימי לב שבכל שורה יש קטגוריה אם זה מיועדים לגברים או לנשים (זכר/נקבה). תבחרי בהתאם)

לצפיה ב-'גם אני מחפשת באזור פ"ת'
גם אני מחפשת באזור פ"ת
13/09/2017 | 03:25
2
12
לצפיה ב-'תראו את התגובה שכתבתי קודם'
תראו את התגובה שכתבתי קודם
14/09/2017 | 23:17
12
לצפיה ב-'יש פה 2 טלפונים של המקום המפורסם בקדושה "פסגות"'
יש פה 2 טלפונים של המקום המפורסם בקדושה "פסגות"
06/10/2017 | 09:42
5
לצפיה ב-' אורחים מעניינים היום ומחר בפורומים '
אורחים מעניינים היום ומחר בפורומים
11/09/2017 | 11:39
1
7

היום בערב יתארח בפורום תרומת ביציות ד"ר יואל שופרו, סגן מנהל היחידה לפוריות והפרייה חוץ גופית בביה"ח בילינסון ובמרכז מור לאישה. האירוח יעסוק במגוון רחב של נושאים בתחום הפריון.
היכנסו עכשיו לשרשור האירוח 

השף קונדיטור אורן בקר מתארח מחר בפורום קינוחים כדי לענות על שאלות, לייעץ ולתת את הטיפים הכי טובים: כל הסודות והשיטות, קינוחים לראש השנה, קינוחים ללא גלוטן, קינוחי פרווה, אפייה, הקצפה, מתכונים קלילים ומסובכים, קרים וחמים ועוד. היכנסו עכשיו לשרשור האירוח לכתוב את השאלות שלכם

מחר תתארח בפורום ספרות ילדים ונוער עדנה מזי"א, מחזאית, סופרת, תסריטאית ובימאית ישראלית מוערכת. במסגרת האירוח תוכלו לשאול אותה כל שאלה שמעניינת אתכם, כגון על תהליך היצירה, ההשראה שלה, עבודתה עם ענת גוב ז"ל ועוד. מוזמנים להעלות את שאלותיכם על גבי שרשור האירוח

לצפיה ב-' מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם '
מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם
12/09/2017 | 12:58
5

מומחים ואנשי מקצוע חדשים מחכים לכם בפורומים הבאים 

בפורום משפט פלילי תוכלו לשאול הכל על התחום ולקבל תשובות מעו"ד מומחה

בפורום טיפול זוגי תוכלו להתייעץ ולשתף בבעיות בזוגיות או בבניית זוגיות

בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו לדעת איך לרפא את גופכם בעזרת תזונה ואורח חיים בריא

בפורום השקעות נדל"ן בקנדה תוכלו להתייעץ לגבי כל סוגי ההשקעות עם עו"ד ישראלי וקנדי

בפורום שמאות מקרקעין תוכלו לשאול על מיסוי נדל"ן, תכנון ובנייה, תביעות מקרקעין ועוד

בפורום נזקי גוף ותאונות דרכים תוכלו לקבל ייעוץ משפטי לגבי כל סוגי נזקי הגוף והתאונות

בפורום אוטיזם- גישה ביו רפואית תוכלו לדעת איך מפחיתים את התסמינים של אוטיזם לפי עקרונות הרפואה המשלימה

בפורום מכירות ופיתוח עסקי תוכלו לשאול על מכירות b2b, פיתוח עסקי, הגדלת רווחים ועוד

בפורום משפחות מורכבות תוכלו לשתף ולהתייעץ בהכל אם אתם נמצאים בפרק ב' מעט מורכב 

בפורום דרכון פורטוגלי ידברו אתכם על הוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלית-אירופאית

גלישה נעימה

לצפיה ב-'סיפור מוסר חמוד '
סיפור מוסר חמוד
06/09/2017 | 10:26
2
34
������מצוה הבאה לידך אל תחמיצנה������

יהודי אחד הגיע לבית האסורים, מקום חשוך, אפל ומוקף בגדרות תיל. מתחילת מאסרו היחס אליו היה עויין במיוחד, מנעו ממנו שינה ומידי פעם הגישו לו צלוחית מרק תפל. ללא תורה, מצוות ותפילות העביר היהודי את הימים.

באחד הבקרים הגיע אליו מנהל בית האסורים ואמר: "עקב התנהגותך הטובה החלטנו לאפשר לך להתפלל תפילה אחת בשנה, איזו תפילה תהייה מעוניין להתפלל?"

חשב היהודי לעצמו: "אולי תפילת מוסף של ראש השנה? או אולי נעילה של יום הכיפורים? שחרית של פורים?"

באותו התא שכן לצידו יהודי זקן, הוא פנה אליו ושאלו: "כבודו, איזו תפילה אתה מציע לי להתפלל השנה?"

השיב לו היהודי הזקן: "אני מציע לך להתפלל את התפילה שבאה לידך עכשיו! אנו נמצאים כרגע בלילה, התפלל את תפילת הערבית".

"לא עדיף לשמור את הזכות לתפילה בזמן טוב יותר לקיבול תפילות?"
"לא" השיב הזקן והוסיף: "מצוה הבאה לידך אל תחמיצנה, עכשיו יש לך אפשרות להתפלל אל תחכה למחר, מי יודע מה יהיה איתך מחר..."

בכל פעם שאנו רוצים לעשות מעשה טוב יש לנו יצר שאומר לנו: "מחר, עוד מעט, חכה לזמן טוב ואיכותי יותר" ובכך מונע מאיתנו לגמרי לקיים את המצוות.

אם יש לך מניין מצומצם להתפלל אל תחכה למניין עם חזן בעל קול היפה יותר, עם מתפללים רבים, התפלל במניין הקרוב.

אם בחרת ללכת לשיעור היום בערב, ובמקום אחר בשעה מאוחרת יותר יש שיעור עם רב בקי יותר, לך אל השיעור המוקדם יותר, שאם תבחר ללכת לשיעור המאוחר יותר יתכן ולא תלך בכלל...

אמנם כל המחשבות הללו הן לשם שמים, אך הן עצת היצר, כדי למנוע ממך גם את המצוה שרצית לקיים כעת.

במיוחד בחודש אלול,יש לנו לאסוף עוד ועוד מצוות, יש לנו להתחזק ולקבל קבלות טובות, לחזור בתשובה אפילו בדבר אחד.
אל לנו לחכות לראש השנה או יום הכיפורים כדי לקבל קבלה טובה ולהתחזק.

כבר עכשיו נקבל קבלה טובה, נחזור אל דרך המלך ואפילו בצעד אחד ונזכה להיכנס אל השנה החדשה נקיים ומזוככים,
עם שק מצוות השווה לפחות... עולם הבא...

יום טוב ובשורות טובות

לצפיה ב-'יפה??'
יפה??
10/09/2017 | 14:37
6
לצפיה ב-'נחמד'
נחמד
12/09/2017 | 13:34
11
הקטע עם התולעים והגפרורים - אולי פחות
לצפיה ב-'טלפונים של שדכנים לכל המגזרים'
טלפונים של שדכנים לכל המגזרים
27/08/2017 | 12:57
36
לצפיה ב-'האם בתור בעלי תשובה עשיתם אינטרנט כשר?'
האם בתור בעלי תשובה עשיתם אינטרנט כשר?
14/08/2017 | 10:35
2
78

למי שאין ברירה והוא חייב להשתמש באינטרנט כגון לצרכי פרנסה אז חשוב שיעשה אינטרנט מסונן וכשר כדי שלא יגיע לגלישה של מקומות לא טובים. כי רק ככה אפשר לשמור על עצמך, אחרת ידועים דברי חז"ל שאין אפוטרופוס לדברים אלו של חוסר צניעות.

להלן כמה דרכים ליצירת אינטרנט מסונן:

הבהרה: אינני לוקח אחריות על שום תוכנה או ספק שמציעים אינטרנט כשר או מסונן אלא ע"פ רוב רואים שהתוכנות והספקים כן חוסמים דברים לא צנועים. כמו כן אין לי שום רווח כספי בפרסום שירותים אלו של חברות או תוכנות כלשהן. כמו כן אינני מעודד שימוש באינטרנט כלל.

ספקי אינטרנט:

1. יש אינטרנט מסונן של רימון-אתרוג. אפשר להתקשר אליהם 1800-222-238 ולשאול על חבילות גלישה.
או להיכנס לאתר האינטרנט https://www.etrog.net.il/he

2. יש אינטרנט מסונן של נט צח -  אפשר להתקשר אליהם 072-2727-027 ולשאול על חבילות גלישה.
או להיכנס לאתר האינטרנט http://www.nettzach.co.il

3.  יש אינטרנט מסונן של נטפרי - אפשר להתקשר אליהם 0722-77-22-55 ולשאול על חבילות גלישה.
או להיכנס לאתר האינטרנט https://netfree.link

4. יש אינטרנט מסונן של נתיב - אפשר להתקשר אליהם 074-700-1717 ולשאול על חבילות גלישה.
או להיכנס לאתר האינטרנט https://www.enativ.com

5. אם אין לכם אפשרות כלשהי לשנות את הספק כי אתם לא הבעלים של האינטרנט, אז לכל הפחות אולי תתקשרו לספקי האינטרנט שלכם (הוט, בזק בינלאומי, 012 סמייל, נטויז'ין, ושאר החברות שאתם מנויים אצלהם) ותשאלו אותם אם הם מציעים תוכנות סינון כלשהם. בוודאי שאין לסמוך עליהם אבל אולי גם זה יעזור במשהו כשאין לכם שום אפשרות להחליף ספק כי אתם לא הבעלים)

תוכנת סינון למחשב:

ישנה תוכנת סינון שנקראת K9 Web Protection  (שאינני לוקח אחריות עליה כי אינני יודע אם היא חוסמת הכל אבל היא כן חוסמת הרבה דברים לא טובים)
התוכנה חינמית ומקצועית מאד בתחום סינון התכנים. מכילה אופציות רבות של הגדרות מתקדמות שיתאימו את האינטרנט בדיוק לרמת הסינון שאנחנו נבחר. התוכנה מתעדכנת, כך שהיא תוכל לסנן גם אתרים חדשים שעולים לאויר ותוכל לתקן בעיות שונות ולהשתדרג עם הזמן. כדי להתקין את התוכנה יש צורך להירשם לקבלת קוד (בחינם).
קודם כל יש להוריד את התוכנה בקישור הבא:
http://www1.k9webprotection.com/getk9/download-software.php
לפני התקנת התוכנה יש להירשם (חינם) באתר הבא ולקבל קוד רישום במייל:
http://www1.k9webprotection.com/getk9/index.php
אחרי שקיבלתם קוד רישום במייל, יש להתקין את התוכנה, להזין את הקוד רישום, ולבחור סיסמא שתשמש אתכם בעתיד.

אינטרנט בטלפונים:

אפשר לשאול את חברות האינטרנט של רימון-אתרוג,  נט-צח, נטפרי ונתיב (בדרכי הקשר שיש למעלה) על האפשרות לחסימת אתרים לא טובים בטלפונים שלכם.

אם אין לכם אפשרות כלשהי לשנות את הספק כי אתם לא הבעלים של הסמארטפון, אז לכל הפחות אולי תתקשרו לחברות הטלפון שלכם  שלכם (סלקום, פלאפון, פרטנר, הוטמובייל, רמי לוי, כולן טלקום ושאר החברות שאתם מנויים אצלהם) ותשאלו אותם אם הם מציעים תוכנות סינון כלשהם לסמארטפונים. בוודאי שאין לסמוך עליהם אבל אולי גם זה יעזור במשהו כשאין לכם שום אפשרות להחליף מנוי כי אתם לא הבעלים)

כמו כן כדאי מראש לקנות טלפון כשר מאשר לא כשר.

כבר ידוע שרוב אותם יהודים שהפסיקו לשמור תורה ומצוות מאז שנת תש"ע (2010) והתחילו להתנהג כמו חילונים זה בעיקר בגלל האייפון והסמארטפונים ושאר הטלפונים "החכמים" שמצד אחד יש להם הרבה כלים נוחים אבל מצד שני מביאים את האדם לגלישה באתרים בעיתיים ואז ההפסד פי 100 מהרווח. אז מה זה שווה כל הכלים המשוכללים שיש בסמארטפון אם בסוף האדם עוזב את התורה והמצוות? והכל מתחיל מגלישה באתר אחד שמוביל לעוד אחד ועוד אחד ואז אין חשק ואין כח לשמור מצוות ואז אין שום רגש חס ושלום לעבודת השם. ככה הכל מתחיל ומסתיים.

אשריו ואשרי חלקו של מי שמתפטר ושובר את הסמארטפון שלו וגם את הטמבלויזיה. כי אין ספק שזה רצון ה'. ויהי רצון ש-ה' יזכה אותנו לעובדו באמת

ניתוק אינטרנט לגמרי:

אם יש לכם מחשב נייד שמתחבר לרשתות זמינות ומאפשר חיבור לאינטרנט במקומות בהם הדבר מתאפשר (כגון אפשרות ל- Wi-fi), יש אפשרות לנתק את האפשרות כך שהמחשב לא יתחבר לאינטרנט. יש אפשרות להגדיר את הדואר האלקטרוני בלבד כך שיהיה ניתן לשלוח ולקבל אימיילים ללא חיבור לאינטרנט.

להורדת התוכנה:
http://anti-net.co.il/?p=426

חוסם פרסומות בדפדפן האינטרנט:

אם אתם משתמשים בדפדפן chrome של גוגל אז כדאי להתקין את התוסף שנקרא  ‪Adblock Plus 
התוסף הזה חוסם פרסומות קופצות (לא ב100 אחוז אבל באחוזי הצלחה גבוהים) וכן חוסם פרסומות ביוטיוב (למי שרואה שיעורי תורה ביוטיוב).

להתקנת התוסף יש להיכנס לתפריט בדפדפן, לחפש קטגוריה בשם "כלים נוספים" ואז ללחוץ על "תוספים".
לאחר מכן נפתח דף חדש, ולמטה בדף יש אפשרות לחיצה של "קבל תוספים חדשים". לחצו על זה.
ואז נפתח שוב דף חדש עם אפשרות לחיפוש. (אם אתם לא מוצאים אז לחצו כאן ותגיע לעמוד החיפוש https://chrome.google.com/webstore/category/extensions?hl=he)
כעת הקלידו בחיפוש את המילים: adblock plus
כעת ייצא לכם כמה אופציות של תוספים. תבחרו את התוסף עם השם הזה ‪Adblock Plus 
רק שימו לב שאתם לוחצים על התקנת התוסף דווקא עם השם הזה ולא שם אחר שדומה לו.

שום אני מבהיר: אינני מעודד שימוש באינטרנט, בטח שלא בדברים בעיתיים. זה נועד רק למי שחייב להשתמש באינטרנט ומשתמש בו לצרכים מותרים כגון מתחזקים שרואים שיעורי תורה וכדומה.

מידע נוסף על האינטרנט הכשר:

1. אתר עתידנו  http://anti-net.co.il

2.  אתר אתחלתא http://atchalta.org/he

3. כתבה מהידברות https://www.hidabroot.org/article/181833
-------------------
------------------
----------------
--------------------
לקוח מפה
http://shomer1087.blogspot.co.il/p/blog-page_14.ht...
-----------------------------------------
לצפיה ב-'יישר כוח !'
יישר כוח !
20/08/2017 | 12:50
16
לצפיה ב-'חזק'
חזק
10/09/2017 | 14:31
8
לצפיה ב-'איזו חיה נזרקה מתיבת נוח ומתה מטביעה? '
איזו חיה נזרקה מתיבת נוח ומתה מטביעה?
11/08/2017 | 15:34
2
59
טוענים זאת כאן בדקה 12:00, מעניין לא זכור לי דבר כזה משיעורי תנ"ך, על איזו חיה מדובר ובאיזה פסוק זה מופיע?
לצפיה ב-'הלינק הזה בבחינת ספרים חיצוניים'
הלינק הזה בבחינת ספרים חיצוניים
12/08/2017 | 21:26
22
לצפיה ב-'זה לא מופיע'
זה לא מופיע
16/08/2017 | 23:55
39
התשובה המופיעה בסרטון היא "חד קרן", אין חיה כזו בתנ"ך.
בגמרא מופיע שלחיה שנקראה בתורה 'תחש' הייתה קרן אחת אבל למיטב ידיעתי לא מוזכר שהיא נזרקה מהתיבה.
כנראה המקור למה שמופיע בסרטון הזה הוא לא מקור יהודי.
לצפיה ב-'סרטון אנימציה קצר לכבוד ראש השנה המתקרב מה דעתכם?'
סרטון אנימציה קצר לכבוד ראש השנה המתקרב מה דעתכם?
09/08/2017 | 12:20
24
לצפיה ב-'כיצד לענות לספקנים ?'
כיצד לענות לספקנים ?
02/08/2017 | 21:44
6
79

שלום,
יצא לי להתדיין עם אדם ספקן ששאל אותי מה הן הראיות העובדתיות לקיומו של האל.
הוא טוען שאמונה אשר אינה מבוססת על ראיות מוצקות שקולה להולכת שולל עצמית.
כלומר, אדם שמאמין בדבר מה ללא סיבה הגיונית חי למעשה באשליה.
אודה לכם אם תוכלו לסייע לי בניסוח תשובה הולמת לטענה הנ"ל.

לצפיה ב-'אין צורך להוליך שולל גם את חברי פורום זה'
אין צורך להוליך שולל גם את חברי פורום זה
05/08/2017 | 22:42
1
77
התפתח דיון מספיק מלמד בפורום "לשאול את הרב". כולם מוזמנים לראותו ולהוסיף מה שיש להם שם. 
לצפיה ב-' תודה. '
תודה.
06/08/2017 | 00:41
56
בעזהי"ת

קראתי שם את הדיון. משעמם להחריד. שילך לחפש לעצמו חיים.
לצפיה ב-'עניתי שם'
עניתי שם
07/08/2017 | 11:25
31
תגובה מעניינת.
ובקיצור, יש מצווה של "וידעת היום", ההוראה היא לדעת בוודאות שיש בורא לעולם.
הרב נויגרשל מוכיח היטב את העובדה שיש בורא לעולם ואת אמיתות התורה הקדושה וכו'
וכן מומלץ להקשיב להרצאותיו העמוקות של הרב חגי לונדין ביוטיוב.
נראה שגם אנשים פשוטים יכולים לקיים את המצווה של וידעת היום, ולדעת, שהתורה אמת, יש הוכחות פשוטות לכך
לצפיה ב-'תענה להם כך'
תענה להם כך
06/08/2017 | 17:51
32
תשאל את האתאיסטית אם יש לך הוכחה חושית שאחד ועוד אחד זה שתיים? הבעיה של האתאיסטים שהם מחפש תשובה חושית לשאלה מטאפיזית.
לצפיה ב-'הראיה העובדתית היא הסתברותית'
הראיה העובדתית היא הסתברותית
09/08/2017 | 21:49
1
45
אם אני מביא בפניך שתי השערות, השערה אחת היא השערת האפס שהחיים נוצרו ללא התערבות "מתכנן" והשערה שניה (השערת המחקר) שהם שנוצרו בדרך של התערבות "מתכנן". אני מכניס את ההשערות האלו למודל הסתברותי ואני מגלה שההסתברות לחיות בעולם תחת השערת האפס היא 0.00000000000001.
אני טוען שיש לדחות את השערת האפס.
ובכן, האם אני חי באשליה?  אם כך , גם האמונה שלך שתיקח כדור סטנדרטי נגד כאבי ראש וזה לא יהרוג אותך היא אשליה.
הויכוח ביננו הוא על המודל הסטטיסטי שיגרום לך להבין שההסתברות שתא בודד כפי שקיים בגופך יווצר בתהליך אקראי היא כמו ההסתברות לזרוק גרגיר של חול לכדור הארץ ולשלוח אדם אחר שאינו יודע כלל על מיקומו של הגרגיר, לחפש אותו ולחזור אליך עם הגרגיר המדויק שזרקת. על הסתברות כזאת נמוכה אתה לא יכול להעמיד את השערת האפס שלך ומוכרח לדחותה. 
הכל בחיים זה משחק של הסתברות.

לצפיה ב-' !'
!
14/08/2017 | 00:06
11
לצפיה ב-'מה קרה לאיש שראה את הגיהנום??'
מה קרה לאיש שראה את הגיהנום??
05/08/2017 | 21:50
57
המעשה מובא ע"י הרב חשין שהיה אחד מל"ו צדיקים והיה חסיד ברסלב אמיתי

לצפיה ב-'בדיקה'
בדיקה
28/07/2017 | 02:29
1
46
לצפיה ב-''
29/07/2017 | 23:38
25
לצפיה ב-'קבר הצדיק מזוועהיל'
קבר הצדיק מזוועהיל
24/07/2017 | 23:15
3
56
שלום לכם,
רציתי לפרסם כאן בנס שקרה לי.
אני בחורה מסורתית,  לא באה להחזיר פה אף אחד בתשובה. פשוט חשוב לי לשתף אותכם.  
ישנו קבר של צדיק גדול בירושלים, רבי גדליה משה גולדמן, הקבר נמצא ממש בסמוך לכנסת.
שמעתי על גדולתו של צדיק זה מאנשים אשר קרובים אליי שתודה לאל זכותו סייעה לתפילותיהם להתגשם. ואני מדברת פה על מקרים לא פשוטים של אי פריון, ניתוחים בפעוטות ועוד...
גם אני הגעתי לקבר מסיבותיי האישיות על מנת לבקש את בקשתי ונדרתי נדר שאם תפילותיי יענו אפרסם זאת.
ואכן, הגיע תורי לפרסם.
במידה ואתם נמצאים במצוקה, בפני מבוי סתום, מחלה או כל צרה שלא תהיה... אני ממש ממליצה לכם, אתם יכולים להגיע ולבקש את כל אשר תחפצו.
זה בעיקרון עובד כך:
צריך להגיע 3 פעמים רצופות בימים שני-חמישי-שני או חמישי-שני-חמישי,
לבקש ב-3 הפעמים האלו בקשה אחת יחידה,
כשמגיעים צריך להגיד נוסח תפילה (שנמצא שם), כדאי גם להדליק נר  נשמה לעילוי נשמתו של הרבי ולתת צדקה.
להתחייב שאם אכן תפילתכם תיענה תפרסמו זאת.

שבע"ה כל תפילותינו יענו ברצון ונתבשר בבשורות טובות.

לצפיה ב-' גם אני ראיתי שם ישועות. ורבים רואים.'
גם אני ראיתי שם ישועות. ורבים רואים.
24/07/2017 | 23:44
25
לצפיה ב-'תיקון קטן: רק שני חמישי שני'
תיקון קטן: רק שני חמישי שני
25/07/2017 | 12:16
37
וגם שיהיו צמודים
לצפיה ב-'לא תמיד הכל נפתר'
לא תמיד הכל נפתר
30/07/2017 | 16:27
33
כמעט תמיד יש תזוזה לטובה
לצפיה ב-'חודש טוב ומבורך לכולם '
חודש טוב ומבורך לכולם
24/07/2017 | 10:45
1
18

��☺��☺לשמוח מתוך הקושי☺��☺��

ערב אחד עמד צ'רלי צ'פלין וסיפר בדיחה מצחיקה לקהל שישב מולו. בסיום דבריו פרץ הקהל בצחוק מתגלגל.

כעבור מספר דקות חזר צ'פלין וסיפר את אותה הבדיחה שוב, הפעם רק מחצית מהקהל צחק.
כשחזר בפעם השלישית לספר את אותה הבדיחה - מספר אנשים בודד צחק.
וכשסיפר צ'פלין את הבדיחה בפעם הרביעית אף אחד לא צחק...

אז, חייך צ'פלין לקהל ואמר: "אם אתם לא מסוגלים לצחוק מאותה בדיחה מספר פעמים, איך זה שאתם בוכים מאותה הצרה שוב ושוב...? תהנו מכל רגע, החיים יפים!"

"משנכנס אב ממעטין בשמחה"

כולנו מצווים להיות בשמחה תמיד, השמחה נותנת לאדם חיות, מרץ לעשייה ובעיקר בריאות.
אף-על-פי ששני בתי המקדש נחרבו בתקופה הזו
אין אנו מצווים לא לשמוח כלל
אלא להמעיט מהשמחה הרגילה שלנו.

מכאן ניתן להבין עד כמה בורא עולם רוצה שניהיה שמחים ומאושרים, שמחים בתורתו ובקיום מצוותיו.

לצערנו המציאות היומיומית גוררת אותנו לעצבות, מורידה אותנו מטה ומכניסה בנו דאגות. ואנו נמשכים אחריה ונופלים ברשתה. אם כבר מתגברים על קושי ויוצאים מהעצבות מגיע עוד קושי, מגיעה עוד דאגה...

לו רק נפנים שכל מצוקה ובעיה, קושי ומכשול נשלחו אלינו מבורא עולם, שכל מטרתו להטיב לנו, להרים אותנו ולזכך את נשמתנו, נוכל, ואפילו במעט למתק את מרירות נפשנו, לצאת מהקושי בקלות יותר ולא ליפול מטה...

נאמץ את מאמרו של צ'רלי צ'פלין - כשם שאנו לא נצחק מאותה הבדיחה לאחר ששמענו אותה מספר פעמים, כך כשיגיע קושי פעם אחר פעם לא נבכה בגינו בכל פעם מחדש, נשבור את צערנו, נתחזק, נמשיך לחייך, נמשיך להאמין ולפרוח, כי כל קושי מקרב אותנו לבורא, מציל אותנו מגזירות קשות יותר ובעיקר מצמיח אותנו גבוה יותר.

הגיע אליך קושי, תרים ראשך מעלה, תן הודיה למי ששלח לך אותו, תתפלל ותבקש לעבור אותו במהרה ותזכה לנסוק מעלה מעלה, הקושי הוא המקפצה הטובה ביותר בשבילך...

יום טוב, חודש טוב ובשורות טובות.

לצפיה ב-'חודש של בשורות טובות לכל עם ישראל, אמן כן יהי רצון!'
חודש של בשורות טובות לכל עם ישראל, אמן כן יהי רצון!
24/07/2017 | 23:45
4
לצפיה ב-'האם ישנה נבואה שלפיה נישאר תמיד עם קטן?'
האם ישנה נבואה שלפיה נישאר תמיד עם קטן?
21/07/2017 | 17:06
1
39
קראתי בכמה מקומות שלפי אחת הנבואות עם ישראל תמיד ישאר עם קטן ("ונשארתם במתי מעט, תחת אשר הייתם ככוכבי השמים לרוב" - דברים כח, סב) , אז רציתי להבין איך זה מסתדר עם ההבטחה של אלהים לאברהם שהוא ירבה את זרעו ככוכבים אשר בשמיים? האם זו לא סתירה?

לצפיה ב-'זהו, שאין נבואה כזו. '
זהו, שאין נבואה כזו.
24/07/2017 | 23:46
45
בעזהי"ת

הפסוק שהבאת בדיוק אומר להיפך, והינו מפרשת הקללה: אם לא תשמעו בקול ה' א-להיכם, הרי תחת שתהיו ככוכבי השמים לרוב, כמו שאמור להיות - תהיו מתי מעט. רק אז, לא באופן מתמשך חלילה.

לצפיה ב-'הרב מאיר אליהו בוכה באמצע של קריעת קטע משיר של יום הכיפורים'
הרב מאיר אליהו בוכה באמצע של קריעת קטע משיר של יום הכיפורים
20/07/2017 | 00:33
26

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

הכח לשמוח- בוקר קסום של מיקסום
הכח לשמוח
ויקטוריה רבין- מאמנת זוגית
האם אתה לא מחובר לעצמך?
פורום טיפול זוגי
רוצה להתייעץ לגבי זוגיות?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה