לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1042810,428 עוקבים אודות עסקים

פורום אפי היקרה

פורום "אפי היקרה" פתוח לכולם:
לכל מי שמתמודד עם בעיה/צרה בין אישית, דילמה קיומית, או התחבטות עצמית. זהו פורום יעוץ, מתובל בקצת הומור, קורטוב סרקזם, שמץ של חביבות אנושית, והרבה תכל´ס.
והבעיות יכולות להיות בכל נושא - בעיות בן/בת הזוג , עם החמות, הילדים, החברים ואפילו הכלב עם חרדת הנטישה. זה יכול להיות על הבוסית  שמפילה עליך את כל העבודה, השכנה שלפי הצעקות יודעים כמה מרויח בעלה  אפילו על החבר הכי טוב שלא גמר בגרות ועושה מיליונים .
גם בעיות טריוויאליות יתקבלו בברכה: למה הוא אומר שהוא אוהב אותי ושניה אחרי זה אני רואה אותו מגפף בלהיטות את חברתי הטובה,  או איך אני משכנע אותה שאני הדבר הכי טוב שקרה לה בחיים, או למה אני לא מצליח להתקדם בעבודה ואחרים מתקדמים ?  בקיצור, בעיות מהחיים, שלכולנו פתרונים וכולנו חכמים גדולים, עד שזה מגיע אלינו - ואז אנחנו צריכים עזרה !!!
שיהיה ברור שאפשר גם לצחוק מהבעיות של עצמנו והתשובות ניתנות מרצונן החופשי של העונים .
 נקודה חשובה שחייבת להיאמר - אנא חזרו ועדכנו אותנו לכשבעייתכם נפתרת/מסתבכת/הופכת לעניין עם הרבה משתתפים חשוב לנו לדעת כיצד עזרנו, אם בכלל, מה החלטתם לעשות ומה היה הסוף. תשאלו, תענו, תגיבו, תתעצבנו, וגם תצחקו.

אודות הפורום אפי היקרה

פורום "אפי היקרה" פתוח לכולם:
לכל מי שמתמודד עם בעיה/צרה בין אישית, דילמה קיומית, או התחבטות עצמית. זהו פורום יעוץ, מתובל בקצת הומור, קורטוב סרקזם, שמץ של חביבות אנושית, והרבה תכל´ס.
והבעיות יכולות להיות בכל נושא - בעיות בן/בת הזוג , עם החמות, הילדים, החברים ואפילו הכלב עם חרדת הנטישה. זה יכול להיות על הבוסית  שמפילה עליך את כל העבודה, השכנה שלפי הצעקות יודעים כמה מרויח בעלה  אפילו על החבר הכי טוב שלא גמר בגרות ועושה מיליונים .
גם בעיות טריוויאליות יתקבלו בברכה: למה הוא אומר שהוא אוהב אותי ושניה אחרי זה אני רואה אותו מגפף בלהיטות את חברתי הטובה,  או איך אני משכנע אותה שאני הדבר הכי טוב שקרה לה בחיים, או למה אני לא מצליח להתקדם בעבודה ואחרים מתקדמים ?  בקיצור, בעיות מהחיים, שלכולנו פתרונים וכולנו חכמים גדולים, עד שזה מגיע אלינו - ואז אנחנו צריכים עזרה !!!
שיהיה ברור שאפשר גם לצחוק מהבעיות של עצמנו והתשובות ניתנות מרצונן החופשי של העונים .
 נקודה חשובה שחייבת להיאמר - אנא חזרו ועדכנו אותנו לכשבעייתכם נפתרת/מסתבכת/הופכת לעניין עם הרבה משתתפים חשוב לנו לדעת כיצד עזרנו, אם בכלל, מה החלטתם לעשות ומה היה הסוף. תשאלו, תענו, תגיבו, תתעצבנו, וגם תצחקו.
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
24/06/2012 | 13:34
218
נוכח רמת הפעילות הנמוכה זה זמן רב, ואי מציאת מנהל עבור הפורום, הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה.
במידה ובהמשך תישלח אלינו הצעה לניהול הפורום, אנו נשמח לשקול את הבקשה ואת פתיחת הפורום מחדש.
הצעות לניהול ניתן לשלוח באמצעות הטופס הבא:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לכם הגולשים על שהפכתם את הפורום במשך השנים לקהילה חמה, מקסימה ונעימה

המשך גלישה נעימה ב אנשים
לצפיה ב-'דילמה ביחסי עבודה '
דילמה ביחסי עבודה
14/06/2012 | 10:27
4
206
טוב, אני מקווה שזה הפורום הנכון
רציתי לשתף בהתלבטות שיש לי ולשמוע מה דעתכם, קודם כל קצת רקע
במסגרת עבודתי (עריכת וידאו) אני נוהג לעשות כל מיני פרוייקטים מהצד כפרילנס על חשבון זמני הפרטי - לאחד הלקוחות הקבועים שלי יש נטייה קבועה לאחר עם התשלומים, הוא משלם לי תמיד שבוע-שבועיים לפחות אחרי הזמן שסוכם, לפעמים אפילו חודש ויותר.
זה לא כל כך מפריע לי כי א) זה לא מקור הפרנסה היחיד או העיקרי שלי כך שאני לא תלוי בו . ב) אני  קצת מכיר אישית את הלקוח (סוג של חבר של חבר) וחבל לי לאבד אותו בגלל ויכוחים על מועד התשלום, מה גם שבסופו של דבר הוא משלם ולא מנסה להתחמק, סתם, זה קצת מעצבן אבל לא נורא.

ולעניין - לאחרונה עשיתי עבור הלקוח הזה פרוייקט יחסית גדול שלקח הרבה זמן - מעל חודש עבודה וכמובן שהתשלום על הפרוייקט הזה יחסית גדול - בהתאמה לגודל הפרוייקט, במקרה הזה כן בניתי על הכסף ועוד לפני תחילת העבודה הבהרתי לו שהפעם אני לא יכול להרשות לעצמי עיכוב בתשלום כי בעקבות זה יווצר מינוס בבנק שילך ויגדל…  

עכשיו משהגיע זמן התשלום וזה שוב מתעכב וכבר עברו שבועיים למרות שהזכרתי והתרעתי מספיק זמן לפני כדי שיוכל לטפל בזה, עכשיו הוא לא עונה לי לטלפונים ואנחנו מדברים בעיקר בהודעות טקסט, (זה בסדר, זה ככה בדרך כלל) אתמול כתבתי לו הודעת תזכורת בסגנון "מה קורה? שכחת אותי?" הוא שלח לי הודעה שהוא מתנצל על העיכוב כי יש לו לחץ בעבודה וגם הוא באמצע איזה בלאגן משפחתי, כתבתי לו שאני לא מודע לשום בלאגן משפחתי והוא כתב לי "עזבתי את הבית"

אין לי שום סיבה לחשוב שהוא משקר או מספר לי סתם סיפורים כדי להרוויח זמן ואני יודע שיש לו תינוקת בת כמעט שנתיים כך שזה באמת עצוב ולא קל ואני לא יודע מה לעשות, מצד אחד הנטייה שלי היא להניח לו קצת כי זאת באמת תקופה לא קלה ואני לא רוצה להוסיף את הלחץ שלי ללחץ שהוא, כנראה, בכל מקרה נמצא בו. מצד שני - אני צריך את הכסף והבעיות הישיות שלו לא אמורות להשפיע עלי בשום צורה.

מה אתם אומרים? מה לעשות?
אולי יש פתרון יצירתי שאני לא חושב עליו?
לצפיה ב-'לא משחררים'
לא משחררים
15/06/2012 | 08:05
3
120
את כל העבודה עד שלא מקבלים את כל התשלום
אתה יכול לתת לו משהו חלקי, אבל כזה שהוא לא יכול לעשות איתו שומדבר ללא החלק השני, וכשמקבלים את מלוא התשלום נותנים את יתר העבודה.

וכל הסיפורים מסביב, ממש לא צריכים לעניין את הסבתא שלך.
לצפיה ב-''
15/06/2012 | 09:19
19
לצפיה ב-'זזה אפפם לא עובד ככה'
זזה אפפם לא עובד ככה
15/06/2012 | 12:46
1
87
עושים עבודה ואז גובים עליה תשלום.
אם התשלום יינתן קודם לגמר העבודה, העבודה לא תיגמר, הקבלן ייעלם.
לצפיה ב-'זה לא עובד ככה מסיבה אחרת'
זה לא עובד ככה מסיבה אחרת
19/06/2012 | 02:32
81
זאת עבודה שהרבה אנשים תלויים כל אחד בסיום של זה שלפניו, כלומר - עד שאני לא מסיים את החלק שלי - הבא בתור לא יכול לעשות את שלו, אני חייב לסיים את החלק שלי לגמרי הרבה לפני מועד התשלום וידעתי את זה מראש.

וזה גם לא נכון שאם משלמים מראש העבודה לא נגמרת - נכון שתמיד משלמים בסוף העבודה אבל הרבה פעמים יש תיקונים קטנים ותוספות ודברים שפתאום נזכרים בהם ואני מטפל בהם אחרי שהעבודה כבר "נגמרה" וקיבלתי עליה תשלום.

בקיצור - אין לאף אחד רעיון?
לצפיה ב-'יחסי עבודה'
יחסי עבודה
13/06/2012 | 17:18
2
108
איך לדעתכם צריך להפרד מחבר לעבודה שמתפטר ?
לצפיה ב-'תלוי'
תלוי
14/06/2012 | 08:28
76
ברמת היחסים ביניכם, ואולי גם ברקע ההתפטרות. יש הבדל בין אם הוא עוזב בטריקת דלת, לבין עזיבה שלו רק כי הוא מיצה, ועובר למקום אחר.
לצפיה ב-'לזרוק ביצים סרוחות על הבוגד'
לזרוק ביצים סרוחות על הבוגד
14/06/2012 | 13:49
78
בהרבה מקומות נהוג שהעובד שעוזב מזמין את חבריו לעבודה, לכיבוד קל ופרידה במקום המתאים לכך במקום העבודה.

בקבוצות מגובשות לפעמים גם נותנים לו מתנה.
לצפיה ב-'עזרה בקניית מתנות לצוות של הגן'
עזרה בקניית מתנות לצוות של הגן
12/06/2012 | 17:33
1
123
מי יכול/ה לתת לי רעיון מה לקנות לגננת מדהימה ולצוות הנהדר שלה לקראת סוף השנה?
התקציב בערך 500 שח.
אשמח לרעיונות ותודה
לצפיה ב-'בכמה אנשי צוות מדובר?'
בכמה אנשי צוות מדובר?
14/06/2012 | 07:02
58
אם מדובר בחמש נשים או פחות - אז לדעתי, כדאי לרכוש עבורן תלושים לחנות ספרים. אם יותר, אז נהוג להינס ל"ללין" ולרכוש משהו... אני לא מתלהבת מהאופציה הזאת, כי זה לא משהו שאני הייתי רוצה לקבל, אבל אולי הן כן.
לצפיה ב-'הקרנת סרט מיוחדת לגולשים'
הקרנת סרט מיוחדת לגולשים|!|
12/06/2012 | 18:17
15
הסרט "ליבו של קונור" מגיע לאקרנים ב-14.6 ופחות משבוע לאחר מכן, תוכלו לצפות בו יחד איתנו בהקרנה לגולשי תפוז |חיבוק|

בסרט החדש קונור סאליבן (קלן לוץ) הוא כוכב נבחרת הספורט והחתיך של התיכון אשר אביו נהרג ובעקבות כך התנהגותו הופכת אלימה והרסנית. לאחר שמוצא אהבה חדשה ומשיב לעצמו את התשוקה לספורט - קונור מגלה את הלוחם האמיץ שבתוכו.

|*| רוצים להיות בין המוזמנים|?|
לפרטים נוספים והרשמה - http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?Ent...
לצפיה ב-'אולי מישהו מתמצא פה'
אולי מישהו מתמצא פה
06/06/2012 | 19:30
2
130
אני רוצה לנגן בפסנתר חשמלי, להתחבר למחשב, ואיזו שהיא תוכנה במחשב תרשום את התוים שאני מנגן.
ידוע לי שזה מתבצע בעזרת פרוטוקול בשם MIDI.
השאלה - איזה גדג'טים אני צריך - כבלים, מתאמים, תוכנות, ווטאבר.
לצפיה ב-'בפורום'
בפורום
07/06/2012 | 11:38
1
63
לצפיה ב-'תודה, אנסה.'
תודה, אנסה.
07/06/2012 | 16:10
20
לצפיה ב-'כשמוזמנים לשתי חתונות... '
כשמוזמנים לשתי חתונות...
02/06/2012 | 21:54
4
136
סיטואציה שנשמעת כמו צירוף מקרים לא סביר, אבל קורת לפעמים (ומבחינתי זו סיטואציה שכמעט קרתה השבוע):

אתם מקבלים שתי הזמנות, לשתי חתונות שמתקיימות בו זמנית, באותו יום ובאותה שעה, בשני המקרים מדובר בחברים ולא בקרובי משפחה שלכם, ושני הזוגות הם כאלה שהייתם רוצים לתת להם את הכבוד הראוי.

הכי של לשאול זה "למי תלכו", אבל כנראה שחשוב יותר לשאול - על מי תוותרו?
ואיך תבטאו את השתתפותכם בשמחת אלה שאליהם בחרתם לא להגיע?

ואם קרו לכם מקרים כאלה - זה בכלל יישמע מעניין
לצפיה ב-'אם האולמות לא מאוד רחוקים אחד מהשני'
אם האולמות לא מאוד רחוקים אחד מהשני
03/06/2012 | 19:55
3
90
אז אפשר ללכת לשתי החתונות. באים, אומרים מזל טוב, טועמים משהו מגניב וחוזרים לאוטו ונוסעים לחתונה השניה.
אפשר לשאול איך זה קשור ללוחות הברית?(ברית נישואין אולי? או אולי דת משה וישראל...)
לצפיה ב-'אז קודם כל, לגבי האייקון'
אז קודם כל, לגבי האייקון
03/06/2012 | 20:49
2
103
זה גם, וגם וגם... ובערך כמו שחשבת - אלה גם לוחות הברית שמסמלים גם את ברית הנישואין, וזה גם אייקון שיש בו חגיגיות, יהדות, ואתוס משותף לכולם, בכל רמת אמונה שהיא.

ולגבי המרחק - במקרה שהתכוונתי אליו המרחק בין שני האולמות הוא בערך 200 קילומטר... (בנסיעה בכביש 6. בלי זה המרחק הוא בסדר גודל שמעייף אותי לחשוב עליו...)
לצפיה ב-'אם כך התשובה פשוטה מאוד'
אם כך התשובה פשוטה מאוד
03/06/2012 | 22:50
82
סע לדרומי, הרבה יותר קרוב אליך.
לצפיה ב-'הכי הגיוני ללכת למי שהזמין קודם'
הכי הגיוני ללכת למי שהזמין קודם
04/06/2012 | 14:50
26
לצפיה ב-'קצת איבדתי את הצפון - מה נהוג באוטובוס '
קצת איבדתי את הצפון - מה נהוג באוטובוס
03/06/2012 | 20:13
6
202
זה בסדר שאישה תשב ליד גבר באוטובוס, או שזה נחשב לא מנומס ועדיף לא לעשות את זה אם יש מקום ליד אישה אחרת? ואם אין מקום פנוי אחר? זה משנה אם מדובר בשני פנסיונרים או באישה שנראית לא רע (ולא, לא התכוונתי אלי. שאלה כללית) ובחור חתיך? כמובן - בלי שום כוונות לא כשרות, חלילה...
התרגלתי שגברים מרגישים לא בנוח לידי. קרה לי שישבתי על ספסל ארוך של תחנת אוטובוס ובקצה הרחוק השני ישב חרדי והוא מיד קם כשהתישבתי, אז חשבתי שאולי יפריע לגבר באוטובוס אם אני אשב ממש לידו, אפילו אם הוא חילוני.   אני כבר חושבת על הדברים האלו באופן אינסטנקטיבי. הצילו!
לצפיה ב-'אז בואי נעזור לך למצוא אותו '
אז בואי נעזור לך למצוא אותו
03/06/2012 | 20:45
2
123
זה לחלוטין בסדר. גבר יכול לשבת ליד אשה - אשה יכולה לשבת ליד גבר. מה שנחשב לא מנומס - זה לדרוש מנשים או מגברים שישבו ליד בני מין כאלה ואחרים, ולהתערב להם בישיבה באוטובוס. יותר נכון - לאלץ אותם לפעול לפי אמונה שהם לא בהכרח שותפים לה.

כמובן - לגיטימי שאדם יפעל לפי אמונתו, ואם זה סותר את אמונתו לשבת ליד בן המין השני, זה לגיטימי שהוא יקום ויעבור למקום אחר. נכון שיש בזה אלמנט של חוסר נימוס, אבל האלטרנטיבה היא גרועה יותר - להכריח את האחר לקום, כדי שזה יתיישב עם אמונתך.

ואם העניין הוא הרגשה שלא בנוח - גבר יכול להרגיש לא בנוח על-יד גבר אחר (אם הוא לא מתקלח, למשל, או אם הוא מקלל את בן-שיחו בפלאפון באופן קולני), ואשה יכולה להרגיש שלא בנוח ליד אשה, מסיבות דומות.
לצפיה ב-'אני מתבאסת כשמתיישב לידי גבר.'
אני מתבאסת כשמתיישב לידי גבר.
06/06/2012 | 22:39
1
109
לא עניין של אמונה, זה פשוט יוצא נורא קרוב ולא נוח לי להיות כל כך קרובה לגבר זר (גם לאישה אבל פחות). אני לא מקימה אף אחד כמובן (גם לא קמה בעצמי) אבל אם יש מקום פנוי לגמרי או מקום פנוי ליד גבר אחר, אני קצת מתעצבנת שמתיישבים דווקא לידי.

(כמובן שלא צריך לנהל את המדינה רק לפי מה שמעצבן אותי).
לצפיה ב-'תודה'
תודה
15/06/2012 | 09:19
54
זה מה שהיה חשוב לי לדעת
לצפיה ב-'כך אני נוהגת:'
כך אני נוהגת:
03/06/2012 | 22:29
1
120
(כלומר - לא נוהגת בדר"כ. כן נוסעת באוטובוס):
אני יושבת איפה שבא לי והיכן שיש מקום פנוי. אם יש אופציה - לא אתיישב ליד מישהו שאני חושבת שזה יגרום לו חוסר נעימות / מצוקה או יכריח אותו לעבור מקום (כלומר: גבר חרדי). אם אין מקום אחר - בהחלט כן אתיישב שם ואתן לו להתמודד עם הבעיה שלו.
קמה לקשישים / הריוניות.
ואם יש לי עיתון, אני מציעה חלקים ממנו לשכני - זה הדבר הכי נימוסי שאני עושה.
לצפיה ב-''
04/06/2012 | 13:26
18
לצפיה ב-'אני לא יושב ליד נשים בתחבורה ציבורית'
אני לא יושב ליד נשים בתחבורה ציבורית
23/06/2012 | 08:21
65
אם אשה יושבת לידי ויש מקום אחר, אני קם ועובר.
זה לא משנה את זכותך המלאה לשבת איפה שבא לך. לעולם לא אבקש ממישהי לעבור כי זה לא נוח לי - זה עניין שלי, לא שלה.
לצפיה ב-' פורומים חדשים ב- '
|*| פורומים חדשים ב-|תפוז| |*|
03/06/2012 | 19:45
12
|*| הפורום המצליח של אחת הסדרות הכי מעניינות על מסכינו חוזר - יחד עם התוכנית, שמתחילה בעונה חדשה ;-)
היפה החנון - תוכנית המציאות המצחיקה, המרגשת, ההזויה-לעתים  והכי חמודה שיש כבר החלה וכל חובבי הסדרה מוזמנים לפתיחה המחודשת של הפורום -
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|*| אנא כורדי - הפורום הביתי ליהודי כורדיסטאן|!|
בואו להתעדכן ולהתכתב בכל החדש והמעניין בתחום הפולקלור והמטבח הכורדי -
המוזיקה, הריקודים, התלבושות והאוכל מחכים לכם ;-)
לצפיה ב-' הקרנה פרטית לגולשי תפוז '
|*| הקרנה פרטית לגולשי תפוז |אקשן|
24/05/2012 | 20:11
14
החלטנו לפנק את חובבי הקולינריה של תפוז: כלל הגולשים והבלוגרים מוזמנים להקרנת סרט פרטית|!|
הסרט הצרפתי המעולה "שף" מספר על שף מבוגר ומפורסם שמנסה להציל את מסעדתו, כשההצלה היחידה שלו מגיעה בדמות שף צעיר, מוכשר, אך חסר כל ניסיון.

אם גם אתם אוהבים לאכול או לבשל ורוצים לראות מה קורה במטבח, אבל הפעם מאחורי הקלעים וגם לצחוק קצת - אתם מוזמנים להירשם להקרנה|!| ההנאה מובטחת ;-)
פרטים נוספים בקישור - http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent...
לצפיה ב-' פורומים חדשים ב- '
|*| פורומים חדשים ב-|תפוז| |*|
20/05/2012 | 16:48
10
|*| ארבע בחורות צעירות עוברות לניו יורק בתקווה למצוא את ייעודן - באהבה, בלימודים, במקצוע מסויים...
רק שהן עדיין לא בטוחות מהו, הולכות לאיבוד בדרך ובעיקר עושות את זה בהמון המון חן.
קבלו את הפורום החדש לסדרה המקסימה מבית HBO "בנות" -
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|*| ג'וליאנה מרגוליס מגלמת את אלישיה פלוריק, עורכת דין שנטשה את מקצועה לפני 15 שנה.
בעקבות שערורית מין של בעלה - הוא נכנס לכלא, והיא מחליטה לחזור לעולם המשפטים.
ג'וליאנה מרגוליס כבר זכתה באמי על תפקידה בסדרה הגאונית הזו ואתם מוזמנים להצטרף לפורום של " האישה הטובה" -

|*| יש ברשותכם עסק קטן או בינוני ואתם מעוניינים להפוך אותו לאחד משגשג במיוחד|?|
בואו לקדם, לפתח, לשתף וללמוד מניסיון של עסקים דומים,
הצטרפו אלינו וקבלו ייעוץ בפורום קידום עסקים קטנים ובינוניים -
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|*| פורום לינשופים שבינינו - אלו המעדיפים את החושך על פני האור, אלה שישנים ביום וערים בלילה,
אלה שהכוכבים והירח גורמים למוזות שלהם להתעורר ולמוטיבציה להתחזק,
כל ציפורי הלילה מוזמנים לפורום החדש -
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'משחקים'
משחקים
18/05/2012 | 15:48
10
183
יש חבילה עוברת של מיני מאוס ויש משימות של מיני מאוס או של דיסני מבר
לצפיה ב-'ומה בדיוק השאלה?'
ומה בדיוק השאלה?
18/05/2012 | 16:18
9
31
לצפיה ב-'אין שאלה'
אין שאלה
18/05/2012 | 20:37
8
112
הוא בא לשתף ברגשותיו.
לצפיה ב-'Keyboard fart'
Keyboard fart
21/05/2012 | 14:35
7
37
לצפיה ב-'חשבתי את צוחקת'
חשבתי את צוחקת
21/05/2012 | 19:47
6
102
מסתבר שיש כזה. אני חושב שיאהבו את זה ב 168.
לצפיה ב-'מה זה הדבר הזה?'
מה זה הדבר הזה?
24/05/2012 | 10:49
1
79

אני בושה ונכלמת להודות שבזבזתי דקה מהחיים שלי כדי לנסות את כל הכפתורים.
לצפיה ב-'באמת בושי לך'
באמת בושי לך
24/05/2012 | 11:17
67
אני הסתפקתי בשלשה-ארבעה. טוב, אולי חמישה-ששה.
לצפיה ב-'לא צחקתי'
לא צחקתי
25/05/2012 | 16:20
3
88
במובן זה שהתכוונתי לעשות הגבלה ל-brain fart
משהו שאומרים כשבנאדם אומר משהו ממש ממש (אבל ממש) מטומטם.

פה זה בהקלדה - אז...

זה שהגעת למוצר הקונקטי, זה כבר מצחיק.
לצפיה ב-'ק'
ק
25/05/2012 | 16:20
2
16
לצפיה ב-'ר'
ר
25/05/2012 | 23:51
1
18
לצפיה ב-'נ'
נ
26/05/2012 | 10:49
15
לצפיה ב-'הכבש השישה עשר'
הכבש השישה עשר
16/05/2012 | 20:01
8
184
היום קניתי את הספר "הכבש השישה עשר" (לא את הדיסק. את הספר). בעקבות עיון קצר והערה של מישהי ליד הקופה, תהיתי האם הספר הזה מלנכולי מידי ולא מתאים לילדים בגיל גן, או אולי הם מבינים דברים באופן שטחי כך שאפילו המילים של יהונתן גפן לא יגרמו להם להתעצב?
לצפיה ב-'מה מלנכולי בו?'
מה מלנכולי בו?
16/05/2012 | 20:53
37
לצפיה ב-'ממה שזכור לי'
ממה שזכור לי
17/05/2012 | 05:53
4
105
הדברים היחידים שהטרידו אותי כילדה, היו האיש העני עם החורים בגרביים (אבל יותר בהשפעת התקליט), ומהספר - הציור של האיש עם השערות, שקצת הפחיד אותי.
יש לציין שהכרתי קודם כל את התקליט, כלומר - את השירים מולחנים, ורק אח"כ נתקלתי בספר.
לצפיה ב-'אצלנו לא מסתירים מהילדים שיש'
אצלנו לא מסתירים מהילדים שיש
17/05/2012 | 21:25
1
95
אנשים עם חורים בגרביים גם בלי הכבש השישה עשר.
לצפיה ב-'יופי.'
יופי.
17/05/2012 | 21:37
24
לצפיה ב-'האיש הזה היה בטח יקה'
האיש הזה היה בטח יקה
18/05/2012 | 09:19
1
86
שנועל סנדלים  עם גרביים, אז ראו את החורים.
לצפיה ב-'גילוי נאות'
גילוי נאות
18/05/2012 | 14:16
70
פעם ניסיתי את הענין הזה - סנדלים עם גרביים.
זה כיף.
אמנם זכיתי לכמה מבטים המסווגים אותי לקבוצות אוכלוסיה כאלה ואחרות, אבל היה שווה.
לצפיה ב-'בינתיים הבן התחבר לספר באופן מיידי '
בינתיים הבן התחבר לספר באופן מיידי
20/05/2012 | 10:46
1
81
ואני עברתי לתהות מה כל כך מצחיק במילה כרובית...
לצפיה ב-'נסי להגיד.'
נסי להגיד.
20/05/2012 | 11:07
28
לצפיה ב-'150ש"ח למשתתף - קבוצת מיקוד'
150ש"ח למשתתף - קבוצת מיקוד
16/05/2012 | 16:23
1
152
מחר יום חמישי מתקיימת קבוצת מיקוד לבנים מעשנים החל מגיל 18, המגלגלים טבק. כ-שעה וחצי. להרשמה: 052-8889221
לצפיה ב-'אני אגלגל בבית'
אני אגלגל בבית
17/05/2012 | 00:08
79

שלחו לי את הכסף לכאן.

תודה.
לצפיה ב-' הכירו את תפוזעסקים'
|חדש| הכירו את תפוז|תפוז|עסקים
16/05/2012 | 11:54
12
היום תתחדשו איתנו בשירות חדש העולה לאוויר בפורומים ואנחנו שמחים להציג אותו בפניכם. תכירו - תפוז|תפוז|עסקים.

|בועה|איך תפוז|תפוז|עסקים נולד?
בשיחות ובפגישות שערכנו עם מנהלי פורומים וגולשים, עלה הרעיון והצורך ביצירת מאגר מידע הנלווה לפורום, שיוכל לקצר את הדרך למציאת איש מקצוע או נותן שירות בתחום שבו עסק הפורום.
במקביל קיבלנו יותר ויותר פניות מבעלי עסקים ונותני שירותים, המעוניינים לפרסם בתפוז, ושאין להם רצון או יכולת כלכלית לרכוש באנרים או כלים פרסומיים אחרים המוצעים בתפוז. כך נולד תפוז|תפוז|עסקים - שירות שמטרתו היא לחבר ולקשר בין העסקים הקטנים, בעלי המקצוע ונותני השירותים לגולשים הרלוונטיים בפורומים השונים, וזאת באופן שיתרום לשני הצדדים ויוצג באופן הולם שיעשיר את חוויית הגלישה בפורום. הגולשים יוכלו לחוות דעה על בעלי המקצוע השונים, לדרג אותם, לשתף ולהמליץ עליהם לחברים.

|בועה| איך הרעיון יבוא לידי ביטוי בפועל?
לכל פורום יצורף מאגר נלווה של נותני שירותים ועסקים בתחום.
בפורום הריון ולידה, למשל, תמצאו מאגר של דולות, קורסי הכנה ללידה וחנויות בגדי הריון. בפורום חתונות - צלמים, מאפרים ומעצבי שמלות כלה. בפורום כלבים - מספרות כלבים, וטרינרים ומאלפים.
לכל עסק במאגר יהיה כרטיס בו יוצגו פרטי העסק, תיאור קצר שלו ודירוג העסק. הגולשים יוכלו לתת לעסק ציון מספרי ולכתוב חוות דעת מילולית.

|בועה| כיצד בעלי העסקים ונותני השירותים ישתלבו בפורומים?
לקוחות תפוז עסקים, הלא הם בעלי העסקים הקטנים ונותני השירותים השונים, יוזמנו לתת מענה ולתרום מהידע שלהם בפורומים. המענה יינתן לשאלות והודעות הקשורות לתחום עיסוקם - יועצת הנקה תוכל להגיב לשאלה של אם טרייה המתקשה בהנקה, מאלף כלבים יוכל לסייע לגולש שכלבו אוכל לו את נעלי הבית וכו'. התשובות שלקוחות תפוז עסקים יתנו יהיו ענייניות ולא פרסומיות ומטרתן תהיה אחת - להעשיר את הפורום בידע מקצועי.
את נותני השירותים ובעלי העסקים תוכלו לזהות לפי חתימה מיוחדת ולפי קישור לכרטיס העסק שלהם שיוצג לצד הכינוי.

|בועה| אז איך זה ייראה בפורומים?
אחת מהמטרות של תפוז עסקים היא להוות שירות לקהילה, בצורה בה הוא ישתלב בפורום באופן שיהיה נגיש לגולשים לצד הקיים (ולא במקומו).
מטרה נוספת הייתה להקל על העומס הויזואלי ולהפוך את הפורום לידידותי יותר למשתמש.
נעשו השינויים הבאים:

|V| הדר חדש  ובו נמצאים כפתורי החלפת שם, יציאה מהמערכת, מערכת המסרים וחיפוש בפורום. המטרה היא ליצור לגולש Header שילווה אותו בכל עמוד ועמוד באתר, ויישאר למעלה גם כשהגולש גולל את העמוד למטה.
|V| אפשרויות התצוגה זזו שמאלה ולמעלה, על מנת שלא יפריעו לצפייה בפורום.
|V| חילקנו את הפורום חילקנו לשלוש לשוניות:
- לשונית "פורום", שתהיה ברירת המחדל
- לשונית "כלים", שתפתח במעבר עם העכבר, ומאגדת בתוכה את כל מאגרי המידע והכלים של הפורום
- לשונית "תפוז עסקים", בה יופיע אינדקס בעלי המקצוע

|שמאל| אתם מוזמנים להעביר הערות, הצעות ייעול ופידבקים בפורום משוב
|שמאל| אם יש לכם עסק ואתם רוצים להופיע בתפוז עסקים - הקליקו כאן

|קסם| שנתחדש!
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'כשאזרח מנסה לגלות אזרחות טובה'
כשאזרח מנסה לגלות אזרחות טובה
13/05/2012 | 23:20
5
113
הבוקר מתקשרת אלי שותפתי לדירה, ומספרת בעצבים שכשהיא עלתה לאוטובוס בבוקר, היא ראתה ברחוב שלידינו ברז כיבוי אש שפועל ו"משפיך" זרם חזק של מים. היא התקשרה מיד למוקד 106 של העירייה (עיריית ירושלים), אבל ברגע שהמוקדנית שמעה את המילה "ברז" היא מיד אמרה לה שהכתובת לזה היא הגיחון, והעבירה אותה מיד אליהם. כאן התחיל זמן המתנה ארוך, שהסתיים בניתוק השיחה. אחרי זה היא ניסתה שוב, הפרוצדורה חזרה באותו אופן, וגם כשענו לה בגיחון, לא ענו לעניין.

במקרה, זמן קצר אחרי שהיא התקשרה וסיפה לי את זה (ושאלה אותי מה לפי דעתי אפשר לעשות אבל לא היו לי תשובות) עברתי באותו רחוב בעצמי, וראיתי שהברז עדיין זורם. התקשרתי למוקד 106 בעצמי, הקפדתי לאמר למוקדנית שאני רוצה לדווח על "מפגע סביבתי" ולא רק על ברז כדי שלפחות זה יישמע כמו משהו שמחייב הקשבה, אבל בסופו של דבר, כשהגענו לזה שמדובר בברז, היא מירה מיד להעביר אותי לגיחון. ניסיתי לעצור אותה לרגע ולהוציא ממנה עוד תשובות, אבל היא הייתה נחושה להעביר את זה לגיחון - זו כנראה פרוצדורה, אבל כנראה שבעירייה יודעים שתפקידים להעביר שיחות כאלה לגיחון, אבל בגיחון לא יודעים מה לעשות איתן. אחרי המתנה - גם כאן השיחה נותקה.

כמובן שהעניין פה הוא לא הברז, אלא התגובה שמקבל אזרח שמנסה להגדיל ראש, לגלות אזרחות טובה ולהתריע על מפגע. אם היחס שהוא מקבל הוא טרטור ומבוי סתום - איזה מסר זה מעביר לאזרחים?
לצפיה ב-'אפשר גם להגיש תלונה נגד רשויות'
אפשר גם להגיש תלונה נגד רשויות
14/05/2012 | 08:26
58
שמטרטרות את האזרח ומתעמרות בו. יש מבקר לעיריה שלכם? אפשר לפנות אליו. אם תשובת המבקר אינה מספקת אפשר לפנות גם לנציבות תלונות הציבור במשרד מבקר המדינה:
http://www.mevaker.gov.il/serve/site/ntz_ombuds_co...
לצפיה ב-'אתה מופתע?'
אתה מופתע?
14/05/2012 | 13:16
2
58
אני כבר מזמן הבנתי שאנשים שאכפת להם הם נדירים.
אני אישית מצאתי את עצמי כל כך הרבה פעמים מתוסכלת, כשהייתי זקוקה לשירות כלשהו ובסוף השיחה נותקה. לפעמים נדמה לי שהם עושים את זה כדי שתתיאש מהם ותפסיק לנסות לקבל שירות.
לצפיה ב-'לא. ממש לא.'
לא. ממש לא.
14/05/2012 | 13:57
1
43
אבל זה בדיוק העניין - האזרח בא לגלות אכפתיות לצרכי הציבור, והרשויות שמות לו רגל.
לצפיה ב-'הבנתי אותך'
הבנתי אותך
14/05/2012 | 20:09
32
אתה בעצם אומר שהם ירו לעצמם ברגליים. כלומר סוג של.
לצפיה ב-'במקרה שמעתי'
במקרה שמעתי
17/05/2012 | 06:28
54
שבגיחון מחפשים עכשיו אנשי סיסטם לשדרג את עצמם ולהביא אותם למאה העשרים ואחת.

כלומר, שבעוד כמה חודשים, אחרי שכבר לא יהיו מים, אפשר יהיה להתקשר וכו'
לצפיה ב-'התנהגות מזעזעת של נהג!'
התנהגות מזעזעת של נהג!
12/05/2012 | 10:12
14
184
מה היתם עושים במקום הנוסעת?
http://www.nrg.co.il/online/54/ART2/144/326.html
לצפיה ב-'התנהגותו אכן מזעזעת'
התנהגותו אכן מזעזעת
12/05/2012 | 14:38
80
אבל צריך לתת את הדעת לכך ששני הצדדים צודקים: למה הנוסעת צודקת - זה ברור. אבל הנהג אכן היה אמור לדרוש ממנה סכום כסף גדול יותר משלושים שקל (אני לא יודע אם מאה זה מוצדק, אבל זה לא העניין) מכיוון שעד שהוא מנקה את הרכב, הוא לא יכול לקחת נוסעים. הפיצוי של הנוסעת לא אמור לכסות רק את ניקוי המונית עצמה, אלא גם את זה שהוא לא יכול לקחת נוסעים.

אבל - כמובן שיש דרכים הרבה יותר אדיבות לדרוש את זה מהנוסעת, ורק בגלל ההתנהגות שלו מגיע לו שפרנסתו תיפגע.
לצפיה ב-'ההתנהגות שלה לא פחות מזעזעת'
ההתנהגות שלה לא פחות מזעזעת
12/05/2012 | 18:44
69
מה היא מקיאה בתוך מונית?
ואפילו אם זה היה בלתי רצוני, פתאומי ובלתי נמנע היא היתה אמורה לשאול אותו איך לפצותו על הנזק שנגרם לו בגללה.
לצפיה ב-'לומדת לא לשתות יותר מדי.'
לומדת לא לשתות יותר מדי.
12/05/2012 | 21:26
11
25
לצפיה ב-'כדי לא לחטוף מכות מנהג מונית?'
כדי לא לחטוף מכות מנהג מונית?
13/05/2012 | 15:05
10
22
לצפיה ב-'כדי לא לטנף בקיא מוניות של אחרים.'
כדי לא לטנף בקיא מוניות של אחרים.
13/05/2012 | 15:51
9
62
פעם חברה שיכורה הקיאה באוטו שלי, אגב. כמובן שהיא לא היתה מספיק פיכחת בשביל לנקות. זה מגעיל ומסריח.
לצפיה ב-'אבל בניגוד לחברה שלך'
אבל בניגוד לחברה שלך
13/05/2012 | 23:24
8
49
אותה נוסעת שעליה מדווח דווקא גילתה תושיה ורצון טוב, עצרה לקנות מיד מגבונים, והשאירה לנהג סכום שבתום לב היא חשבה שיספיק (30 שקל). היא האמינה שהיא מפצה אותו כראוי. זה שהיא לא לקחה בחשבון שזה צריך לעלות יותר, זו לא סיבה לעשות לה מפגן תוכחה ומוטובציה לעיני כל ולהתנהג בברוטליות כאילו שהיא שדדה את רכוש הנהג במתכוון.
לצפיה ב-'נכון שהוא התנהג לא יפה'
נכון שהוא התנהג לא יפה
14/05/2012 | 06:08
7
46
ונכון שיכול להיות שנוסע יקיא במונית גם מסיבות אחרות.

זה עדיין מאוד מאוד מעצבן שאתה צריך לנסוע עם ריח של קיא כל הלילה (עם כל הכבוד למגבונים) ואולי גם להפסיד עבודה של לפחות לילה שלם עד שתנקה את המכונית. לא היא אמורה לקבוע את הפיצוי אלא הוא. חוץ מזה אני לא הבנתי מהכתבה שהיא נתנה לו 30 ש"ח עבור ניקוי המונית. אני הבנתי שהיא לא התכוונה בכלל לפצות אותו.
לצפיה ב-'בכל המובנים - שני הצדדים לא נקיים'
בכל המובנים - שני הצדדים לא נקיים
14/05/2012 | 08:00
6
55
לזוג חברים שלי קרה מקרה דומה - הם נסעו במונית בין-עירונית עם שתי ילדות קטנות שחולות במחלת הנסיעה. אומנם הילדה הגדולה הסתפקה בלהתבחל, אבל הקטנה הקיאה בלי כל התראה (היא גם לא הייתה בגיל שבו יש מנגנון מגובש של דיבור, ומן הסתם גם לא של התראה לפני מקרים כאלה). הנהג גבה מן ההורים מאה שקלים אקסטרא (נדמה לי שזה היה הסכום) - אבל לא השתולל, לא תפס להם את תיקיהם ולא שאג עליהם בפני העוברים והשבים. הוא דרש את זה בדרך אדיבה - וזה הספיק לו כדי לקבל את שלו.
גם הם לא הבינו למה הסכום צריך להיות מאה שקל, אבל הסיבה היא כמובן שעד שהוא לא מנקה את הרכב הוא לא יכול לקחת נוסעים והפרנסה שלו נפגעת. אולי גם אותה נוסעת שעליה מסופר בידיעה הייתה מפצה אותו ברצון בסכום שהוא רצה, אילו הוא לא היה מתנהג אליה כאחרונת העברייניות.
לצפיה ב-'יש הבדל גדול בין ילדה לשיכורה.'
יש הבדל גדול בין ילדה לשיכורה.
14/05/2012 | 11:48
2
23
לצפיה ב-'נהג מונית שמסכים עם תרנגולת'
נהג מונית שמסכים עם תרנגולת
14/05/2012 | 14:00
1
48
אני בתור נהג מונית לשעבר, כאשר הייתי צריך להתמודד עם שיכורים לא נחמדים שמקיאים לי במונית בזבזתי שעת עבודה שלמה בדרך כלל בשביל להגיע לתחנת דלק ולנקות ולחזור בחזרה לעבודה, ועדיין לסוע כל הערב עם ריח של קיא במונית וחלק מהלקוחות שלא רוצים להכנס למונית כי יש ריח או כי יש מקומות רטובים כי ניקיתי, לפי דעתי מאה ש"ח בעבור כל מה שתיארתי זה לא מוגזם אלא אם כן מוגזם = מעט מדי
אז קצת פרספקטיבה מהצד השני של המתרס.

לא הצדקתי את מעשיו של נהג המונית, מצד שני אני לא יודע אם אני או כל אחד אחר היה פועל אחרת,
אם לא, איך היית מוודא שאותה בחורה שיכורה לא תברח פשוט? לא מדובר פה על עדינת נפש שלא ידעה רוע בחייה, מדובר על בחורה שיצאה לבלות וחזרה לבד לביתה ושתתה עד כדי כך שהיא מקיאה בלי לשלוט בעצמה, אפשר לגרור את התיאוריה הזאת לאלפי כיוונים שונים, ואל לנו לשפוט את אותו נהג מונית על מעשיו.
לצפיה ב-'קודם כל - ראת את התגובה הראשונה שלי בשרשור'
קודם כל - ראת את התגובה הראשונה שלי בשרשור
14/05/2012 | 17:00
38
שם דווקא הצגתי, לראשונה בשרשור זה, את הגישה של נהג מונית שצריך לוותר על המון לקוחות עד שהוא לא שם את המונית בניקוי מכוניות.

אבל - האם בתור נהג מונית היית תופס בכוח את תיקה של הנוסעת השיכורה ומשפיל ואתה לעיני כל רק כדי לוודא שהיא תשלם 100 שקל? אל תשכח שבמצב שבו היא הייתה, היא לא בדיוק הצד החזק.
לצפיה ב-'בעיקר המונית לא נקיה.'
בעיקר המונית לא נקיה.
14/05/2012 | 18:51
2
18
לצפיה ב-'סביר להניח שהיא כבר כן נקיה'
סביר להניח שהיא כבר כן נקיה
14/05/2012 | 19:54
13
לצפיה ב-''
14/05/2012 | 20:11
8
לצפיה ב-'משהו על פרופורציות'
משהו על פרופורציות
11/05/2012 | 15:32
91
או יותר נכון - על הסתכלות אחרת על החיים.

אומנם הסיפור הזה ישן, אבל משום מה נזכרתי בו פתאום
לצפיה ב-'אולי מישהו פה מתמצא'
אולי מישהו פה מתמצא
09/05/2012 | 18:44
12
148
אנשי יוגה וכל מיני רוחניקים מדברים על סילוק "פסולת ורעלים" מהגוף.
לדעתי אין כזה דבר, כל החומרים שהגוף אינו זקוק להם נפלטים ממנו דרך העור, דרך הכליות, דרך מערכת העיכול.
על מה הם מדברים?
הם יודעים לסלק פלאק מהשיניים או מהעורקים?
לצפיה ב-'לא יודעת על מה הם מדברים אבל'
לא יודעת על מה הם מדברים אבל
10/05/2012 | 00:28
3
54
זה לא נכון שהגוף פולט את כל מה שאינו זקוק לו. למשל מתכות רעילות כמו עופרת וכספית מצטברות בגוף.

וגם שומן שהגוף אינו זקוק לו מצטבר, אבל זה כבר סיפור אחר.....
לצפיה ב-'עופרת וכספית נמצאות אצלי בסעיף 3'
עופרת וכספית נמצאות אצלי בסעיף 3
10/05/2012 | 10:56
2
24
לצפיה ב-'גאוני! חומרים שיצאו אם נוציא אותם!'
גאוני! חומרים שיצאו אם נוציא אותם!
10/05/2012 | 12:29
1
16
לצפיה ב-'מוזמן לקרוא במדויק מה כתבתי.'
מוזמן לקרוא במדויק מה כתבתי.
10/05/2012 | 15:37
14
לצפיה ב-'אתה צודק באשר לאופן ההפלטות'
אתה צודק באשר לאופן ההפלטות
10/05/2012 | 10:55
7
52
של רוב החומרים.

ישנם שני דברים עליהם מדברים:
1 - החומרים שאתה מכיר שנפלטים בזיעה, שתן, צואה, חלקם בכ"ז מצטברים.
2 - חומרים שלא בסקופ הרגיל, אבל נפלטים באותו אופן.
3 - חומרים שייפלטו באותו אופן, אם נצליח להוציא אותם מאיפה שהם תקועים בגוף, אל מחזור הדם.

(אופס. גם לי לא יתנו לנהל את הפורום הזה?)

אני לא מבזבזת זמן על פירוט ודוגמאות, משום שזה עדיין ממבו ג'מבו מבחינתך
לצפיה ב-'אז את אומרת ...'
אז את אומרת ...
10/05/2012 | 18:18
6
40
שהגוף שלי מלא חרא מצטבר? האגס היה מסכים עם זה.
---
בטח ממבו ג'מבו - כתבת "שני דברים" ונקבת בשלשה. איך אני אמור להבין את זה?
---
בבירור נוסף הועלתה הטענה שהפעילות היוגית מספקת חמצן ולכן ממריצה את הכליות והכבד לסלק את הרעלים, שלולא כן היו גורמים לכל החוליים שאנחנו מכירים - סוכרת, לחץ דם, מחלות לב, סרטן, יו-ניים-איט. ואני שואייל - היוגיסטים מחוסנים מכל אלו?  
לצפיה ב-'פעילות גופנית שמשפרת את זרימת הדם '
פעילות גופנית שמשפרת את זרימת הדם
14/05/2012 | 18:48
5
35
ובעקבותיה את המטבוליזם נשמע לי הגיוני.
לומר שרק יוגה עושה את זה? יומרני.
אני אל בטוהח שכל פעילות ספורטיבית עושה את זה באופן מיטבי (עבור כל אברי הגוף), אבל בוודאי יש עוד כמה אסכולות של יציבה ופעילות גופנית שמביאות לתוצאות דומות.

מחוסנים?
נובמת. לכל היותר במצב טוב יותר ממה שהיו הם עצמם לולא משהו.
והמשהו הזה יכול להיות הרבה דברים. ככל הנראה גם יוגה (שמעולם לא ניסיתי לאורך זמן. לא בשבילי זה).

אני רוצה לשמוע מה פתאום יש לך שיחות על יוגה ועם מי.
לצפיה ב-'עם יוגיסטית מרעננה'
עם יוגיסטית מרעננה
14/05/2012 | 20:09
4
31
שמה ליאת מנדל (ולא, אינני מאחצן כי היא מפרסמת את עצמה ברוב חוצות).
פגשתי בה באתר חברתי - קפה דה מארקר.
למה הפרטים האלו חשובים?
לצפיה ב-'הם לא חשובים בשביל לענות לך.'
הם לא חשובים בשביל לענות לך.
16/05/2012 | 22:29
3
27
הם מענינים אותי. קצת.
לצפיה ב-'אז קחי עוד פרט'
אז קחי עוד פרט
17/05/2012 | 19:00
2
26
שם המכון/עסק שלה אננדה.
לצפיה ב-'והנה, בגיגול מצאתי'
והנה, בגיגול מצאתי
17/05/2012 | 19:02
1
28
לצפיה ב-''
09/06/2012 | 15:51
8
כלומר - ראיתי, על אף שזה בתחתית הדף.
לצפיה ב-'בנושא בינו לבינה'
בנושא בינו לבינה
09/05/2012 | 16:30
3
118
יוצאת עם מישהו בן גילי מס' חודשים ומשהו לא עובד ביננו. פעם אני רוצה ופעם לא וזה מבלבל אותו וכמובן אי אפשר להמשיך קשר במצב כזה. מה אתם אומרים? אני לא מבינה למה אני מרגישה ככה ? אני מאוד רוצה שזה יצליח ביננו.
לצפיה ב-'בעיה נשית ידועה'
בעיה נשית ידועה
09/05/2012 | 18:35
2
86
איך אתן אוהבות לומר - אם יש ספק אז אין ספק.
צודקת - אי אפשר להמשיך ככה.
או שתדפדפי או שתנסי להבין מה לא בסדר בקשר הזה ואם זה משהו שניתן לשינוי/תיקון.
לצפיה ב-'בעיה אנושית ידועה.'
בעיה אנושית ידועה.
10/05/2012 | 14:26
1
23
לצפיה ב-'פעם אני רוצה ופעם לא'
פעם אני רוצה ופעם לא
10/05/2012 | 18:11
46
זה נשי פר אקסלנס.
גברים תמיד רוצים.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ