לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום דיג

איש אחד פעם סיפר על חלום שלו. החלום שלו היה להקים מועדון לדייגים. במועדון הזה הדייגים נפגשים על כוס קפה, מספרים על תפיסת הדג הגדול האחרון, שואלים שאלות טכניות ומחליפים שיטות ואתרי דייג. את הקפה תצטרכו להכין לבד, את כל השאר נוכל לעשות פה ביחד.כדי שהפורום הזה יהיה מקום שנעים להיות בו, ניסחנו כמה כללים שיעזרו לנו:א. יש כאן: מתחילים, מתקדמים, צעירים, מבוגרים, גברים, נשים, שמנים, רזים, רולריסטים, בוסניקים, מצפון הארץ ומדרומה - בקיצור כל המינים וכל הסוגים. כולם נוהגים באדיבות ובנימוס. ב. המלצות על אתרי דיג. נסה לפרט כמה שיותר. כלול בהמלצה מסלול נסיעה, סוג דייג, סוג פיתיון, מספר קרס ועובי חוט. נסה לתאר כמה שיותר את המקום המדויק: ליד העץ בצד בצפוני של הנחל, הטלתי למרחק של 30 מטר לכיוון הים (ותפסתי אינטיאס ענק).ג. הפורום הוא פורום הוא אינו צ´אט ואינו אימייל. כל הודעה אישית תמחק. בתפוז קיימת מערכת מסרים אישיים מצוינת בדיוק בשביל דברים אלו. וקיים צ´אט לפורום - להנאתנו.ד. כשאתה עונה על שאלה קח בחשבון שמישהו ינסה את מה שהצעת, לכן ענה על שאלות רק אם אתה בטוח ומספיק מנוסה.ה. קנית רולר חדש ואין לך מה לעשות עם הישן? אתה רוצה לממן חכה חדשה ע"י מכירת הישנה? פרסם בלוחות של הפורום.ו. אנחנו כאן כדי לענות על שאלות, אבל נמאס לנו להסביר איך מכינים בצק מסטיק (קמח ולהוסיף לאט את המים עד הצמיגות הרצויה). בלינק מאמרים נמצא ידע רב ותשובות לשאלות נפוצות.ז. כתבת הודעה על שיטה מיוחדת להמלחת גמברי. זה בדיוק מה שצריך להיות כתוב בנושא ההודעה. נושא ההודעה אמרו לתאר במשפט את מה שכתוב בתוכה. אנא הימנעו מכותרות כגון "אחי, כנס.." וכדומה. ח. יש לך שאלה על ציוד מסוים? כתוב על איזו חברה ודגם מדובר. נסה להוסיף לינק לאתר החברה בו מופיע הציוד, אולי גם תמונה תעזור.ז. פרסום בפורום אסור, לפי כללי אתר תפוז, באופן מוחלט וגורף. חנות או גוף מסחרי המעונין לפרסם יעשה זאת בלוחות בלבד.ט. אנא פעלו לפי מדיניות זכויות היוצרים הכתובה בהודעה http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=467&msgid=34416870 אנחנו עוד לא מכירים נשים שכותבות בפורום "אחי.. כנס" ולכן, ולא משום סיבה אחרת, ההודעות כתובות בלשון זכר. זהו, ברוכים הבאים אנו מקווים ליצור סביבה נעימה ומקצועית לשיתוף חוויות ודעות על מנת לשפר את חווית הדיג של כולנו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום דיג

איש אחד פעם סיפר על חלום שלו. החלום שלו היה להקים מועדון לדייגים. במועדון הזה הדייגים נפגשים על כוס קפה, מספרים על תפיסת הדג הגדול האחרון, שואלים שאלות טכניות ומחליפים שיטות ואתרי דייג. את הקפה תצטרכו להכין לבד, את כל השאר נוכל לעשות פה ביחד.כדי שהפורום הזה יהיה מקום שנעים להיות בו, ניסחנו כמה כללים שיעזרו לנו:א. יש כאן: מתחילים, מתקדמים, צעירים, מבוגרים, גברים, נשים, שמנים, רזים, רולריסטים, בוסניקים, מצפון הארץ ומדרומה - בקיצור כל המינים וכל הסוגים. כולם נוהגים באדיבות ובנימוס. ב. המלצות על אתרי דיג. נסה לפרט כמה שיותר. כלול בהמלצה מסלול נסיעה, סוג דייג, סוג פיתיון, מספר קרס ועובי חוט. נסה לתאר כמה שיותר את המקום המדויק: ליד העץ בצד בצפוני של הנחל, הטלתי למרחק של 30 מטר לכיוון הים (ותפסתי אינטיאס ענק).ג. הפורום הוא פורום הוא אינו צ´אט ואינו אימייל. כל הודעה אישית תמחק. בתפוז קיימת מערכת מסרים אישיים מצוינת בדיוק בשביל דברים אלו. וקיים צ´אט לפורום - להנאתנו.ד. כשאתה עונה על שאלה קח בחשבון שמישהו ינסה את מה שהצעת, לכן ענה על שאלות רק אם אתה בטוח ומספיק מנוסה.ה. קנית רולר חדש ואין לך מה לעשות עם הישן? אתה רוצה לממן חכה חדשה ע"י מכירת הישנה? פרסם בלוחות של הפורום.ו. אנחנו כאן כדי לענות על שאלות, אבל נמאס לנו להסביר איך מכינים בצק מסטיק (קמח ולהוסיף לאט את המים עד הצמיגות הרצויה). בלינק מאמרים נמצא ידע רב ותשובות לשאלות נפוצות.ז. כתבת הודעה על שיטה מיוחדת להמלחת גמברי. זה בדיוק מה שצריך להיות כתוב בנושא ההודעה. נושא ההודעה אמרו לתאר במשפט את מה שכתוב בתוכה. אנא הימנעו מכותרות כגון "אחי, כנס.." וכדומה. ח. יש לך שאלה על ציוד מסוים? כתוב על איזו חברה ודגם מדובר. נסה להוסיף לינק לאתר החברה בו מופיע הציוד, אולי גם תמונה תעזור.ז. פרסום בפורום אסור, לפי כללי אתר תפוז, באופן מוחלט וגורף. חנות או גוף מסחרי המעונין לפרסם יעשה זאת בלוחות בלבד.ט. אנא פעלו לפי מדיניות זכויות היוצרים הכתובה בהודעה http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=467&msgid=34416870 אנחנו עוד לא מכירים נשים שכותבות בפורום "אחי.. כנס" ולכן, ולא משום סיבה אחרת, ההודעות כתובות בלשון זכר. זהו, ברוכים הבאים אנו מקווים ליצור סביבה נעימה ומקצועית לשיתוף חוויות ודעות על מנת לשפר את חווית הדיג של כולנו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום דיג בתפוז.
אנא קראו את תקנון הפורום.
חדש בפורום? ברוך הבא! אנא עבור על המאמרים והשאלות הנפוצות לפני שתשאל.
הודעות הנוגדות את תקנון תפוז ואת מדיניות הפורום יימחקו ללא התראה

המשך >>

לצפיה ב-'מחפש פרטנר לדיג'
מחפש פרטנר לדיג
06/12/2016 | 04:28
4
היי אני יוסי מחפש פרטנר לדיג מאזור השומרון
לצפיה ב-'חכת בולונז'
חכת בולונז
15/11/2016 | 13:35
1
87
איך זורקים עם חכת בולונז
לצפיה ב-'די דומה לחכת פתיונות רגילה'
די דומה לחכת פתיונות רגילה
17/11/2016 | 08:49
41
לצפיה ב-'דיג בכנרת'
דיג בכנרת
10/11/2016 | 14:36
74
אני מחר  הולך לדוג בכנרת
אני רוצה לדוג לא מהחוף אלא ממקום שיש בו כבר עומק
יש המלצות ??

לצפיה ב-'עזרה דייג חדש'
עזרה דייג חדש
07/11/2016 | 17:40
1
111
שלום 
אני  כבר  הרבה שנים  מתעסק בדייג אני תמיד הייתי דג עם חכה פשוטה  עם מצוף
עכשיו עברתי לדייג עם רולר  בשיטת קפיץ בכנרת  אני רוצה לקנות חכה ורולר .אני לא יודע איזה לקנות
אני רוצה שהחכה תהיי יחסית לא ארוכה וחזקה לדג עד 10k 
ורולר שיהיה יחסית חזק ויגיע רחוק בזריקה
התקציב הוא 150 לחכה 
150 לרולר 
אשמח לעזרה
לצפיה ב-'אתה לא מרים עם החכה את הדג, כך שה10 ק"ג רלוונטי'
אתה לא מרים עם החכה את הדג, כך שה10 ק"ג רלוונטי
08/11/2016 | 08:11
55
לחוזק החוט וצורת העבודה.
150 ש"ח זה מעט מדי לציוד חדש. אולי תמצא משומש
לצפיה ב-'חכה ראשונה למתחילים'
חכה ראשונה למתחילים
27/10/2016 | 20:03
1
127
שלום.
הבן שלי (13) רוצה לדוג. כל היום מול יושב יוטיוב וצופה בדייגים.
חכות, רולרים, קרסים, פתיונות.
מה כדאי לקנות לו?
האם כדאי לקנות ב-איביי?

תודה.
לצפיה ב-'ממליץ לגשת לחנות הקרובה לביתך,שם תקבל הסבר,מה מתאים יותר.'
ממליץ לגשת לחנות הקרובה לביתך,שם תקבל הסבר,מה מתאים יותר.
03/11/2016 | 18:25
23
לצפיה ב-'שמירת חכה בבגז' של האוטו'
שמירת חכה בבגז' של האוטו
22/10/2016 | 14:49
2
132
שלום,
האם יש איזושהיא בעיה בשמירת חכה בבגז' של האוטו (טמפרטורה גבוהה)? מדובר בחכת בוס טלסקופית מפיברגלס.
תודה,
דני
לצפיה ב-'לא אין שום בעיה,אם היא יקרה עדיף בבית.'
לא אין שום בעיה,אם היא יקרה עדיף בבית.
23/10/2016 | 18:46
31
לצפיה ב-'חכה פשוטה וזולה ניתן לשמור בבגאז.'
חכה פשוטה וזולה ניתן לשמור בבגאז.
25/10/2016 | 18:28
56
אני שומר ככה את חכת הסבידות שלי כבר שנים
לצפיה ב-'אגם הנקיק בראשל"צ'
אגם הנקיק בראשל"צ
21/10/2016 | 00:11
1
150
האם מישהו יודע אם יש בתקופה זו דגים באגם הנקיק? האם מתאימים לאכילה?
אודה לכל התייחסות
דני
לצפיה ב-'יש דגים חושב,לא מומלץ לאכול.'
יש דגים חושב,לא מומלץ לאכול.
23/10/2016 | 18:48
53
לצפיה ב-'ליווי בדיג ראשון'
ליווי בדיג ראשון
18/10/2016 | 17:54
142
שלום לחברי הפורום, 
אני ואחיין מעוניינים לדוג פעם ראשונה בחוף אשדוד. דיג פשוט, ישיבה על המקום ושיחה.
אשמח להמלצות מה לקנות (חכה, ציוד וכו׳), וכן אשמח לתמיכה וליווי בדיג פעם ראשונה אם מישהו מתכנן לדוג בשעות הערב בימים רביעי וחמישי שבוע זה )אפילו בתשלום סמלי). תודה. ניצן.

לצפיה ב-'הוספת מידע להודעה קודמת'
הוספת מידע להודעה קודמת
16/10/2016 | 17:28
85
הדייג היה עם רולר ותולעי ים.

לצפיה ב-'המלצת המנוסים'
המלצת המנוסים
16/10/2016 | 15:33
147
משהוא יכול להמליץ לי היכן אני יכול לדוג בגוש דן בים התיכון וגם לתפוס כמה דגים?
איזה סוג פיתיון עדיף?
חג שמח
לצפיה ב-'איפה אפשר לקחת את הילדים לדוג באיזור ת"א?'
איפה אפשר לקחת את הילדים לדוג באיזור ת"א?
16/10/2016 | 09:20
114
מחפש מקום נוח לדוג עם 2 ילדים בני 10,11 באיזור ת"א
איזה פתיונות מומלצים?
לצפיה ב-'מחפש לקנות ציוד לג'רג'ור בינוני'
מחפש לקנות ציוד לג'רג'ור בינוני
05/10/2016 | 18:25
74
שלום לחברים ושנה טובה לכם ולמשפחותיכם!
מחפש לקנות ציוד לג'רג'ור בינוני מקל + רולר
אני נייד עם רכב גר במרכז  ועובד באזור רחובות יבנה נס ציונה.
נייד 0507424139 עופר
שנה טובה לכם ולבני משפחותיכם.

לצפיה ב-' ושנה טובה לכל גולשי תפוז '
ושנה טובה לכל גולשי תפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
29/09/2016 | 11:28
23
שנה טובה ומתוקה לכולם!
שתהיה לנו שנה של התחלות חדשות, שינויים, בריאות ואושר.

כתיבה וחתימה טובה
צוות תפוז אנשים
לצפיה ב-'רוצה להתחיל - איזו חכה ורולר לקנות?'
רוצה להתחיל - איזו חכה ורולר לקנות?
17/09/2016 | 19:44
134
שלום.
יצא לי לדוג קצת עם חבר ודי אהבתי.
אני רוצה להתחיל בדייג חופי ומשם להמשיך.
קראתי מדריך או 2 אבל יש לי שאלות שעדיין לא נענו.

התקציב שלי מוגבל אבל חכה הייתי רוצה הכי טובה שאוכל להרשות לעצמי, חכה טלסקופית מקרבון. באיכות גבוהה ואמינה.
רולר, כנ"ל. בהנחה שלא מדובר על מאות או אלפי שקלים.

את כל החלקים אקנה באמזון או בארץ אם יהיו מחירים טובים.
מה שהייתי רוצה לדעת זה איזו חכה לקנות. הכוונה לחברה ואורך. קראתי שצריך לדייג חופי בין 3-6 מטר. במקרה הזה חובה טלסקופית כי אין לי איך לסחוב חכה של 6 (אפילו לא 3) מטר באוטו.
אז אם יש דגם/חברה מומלצת אשמח לדעת.
רולר, לא יודע אם צריך DUEL BRAKE או מספיק מנגנון רגיל. מה שבטוח שאני לא אתחיל עם רולר מסובך. בכל זאת אני טירון ירוק ולא רוצה להסתבך ולהתבאס מכה שאני לא אצליח לתפעל.

תודה
מיכה
לצפיה ב-'דיג בכנרת'
דיג בכנרת
11/09/2016 | 17:17
2
1066
שלום , יוצא בשישי שבת לכנרת עם הילדים (גדולים ) ורציתי לדעת היכן כדאי לדוג ובאיזה שעות.
כבר הרבה זמן לא הייתי בכנרת ולא יודע מה מצב המים היום.
אם יש לכם גם המלצות על צימיר קרוב לאיזור הדיג עוד יותר טוב.
תודה
לצפיה ב-'השנה הכנרת לא מדהימה מבחינת הדגה '
השנה הכנרת לא מדהימה מבחינת הדגה
14/09/2016 | 11:51
1
131
1
אם אתה מז'רז'ר, תנסה בבוקר לפני שמתחיל החום
לצפיה ב-'לא מזרזר דג עם בוס'
לא מזרזר דג עם בוס
14/09/2016 | 12:17
98
בכל זאת בטח יש מקומות מועדפים שבו יש יותר דגים לבוס.
תודה
לצפיה ב-'ציוד לדייג בולוס מסירה - התייעצות'
ציוד לדייג בולוס מסירה - התייעצות
09/09/2016 | 14:00
2
487
אהלן,

אני דייג חובבן ומזדמן לי לעיתים רבות לצאת לשוט, מידי פעם זורקים טרולינג בהפלגות חו"ל ומעלים אלבקור ושלל רחב של דברים.
עניין אותי מאוד לנסות לדוג בהפלגות חוף בארץ והייתי שמח למספר המלצות בנוגע לדייג בולוס.

עומקים - האם עומק של 15-30 מ' מתאים?
ים - בגלל שבדייג כזה אנו נעמוד במקום (עוגן/היסחפות קלה) הייתי מעוניין לצאת רק בים שטוח לגמרי (אחרת לא נעים להיות במפרשית מטלטלת במקום), האם זה מתאים?

ועכשיו לשאלה הגדולה - ציוד, יש לי חבר שאוהב להצטייד בציוד מ-ebay (לא בהכרח סיני) ועניין אותי לדעת האם מה שהוא מציע יכול לעבוד:
  • חוט ראשי - יש לו כבר רולר טעון עם חוט בד 80LB שהוא משתמש לטרולינג
  • לראשי הוא מחבר leader מתכת עם זרועות ממתכת (כמו בתמונה המצורפת. 
  • לקצה מחוברת משקולת (8oz)
  • כעת לכל אחת מן הזרועות (במים הן ממש עומדות באופן מאונך לגמרי) הוא מחבר חוט מתכת קצר (תמונה מצורפת). בקצה זה יש תפס שאותו הוא מחבר לקרס.
בקונפיגורציה הזו הוא לא קושר דבר בכלל, הכל מתחבר בתופסנים וסוויבלים. האם לדעתכם זו מערכת טובה?

ראיתי גם את שני הסרטונים הבאים, ההבדל שהוא משתמש בקרסים שבאים מוכנים עם החוט מתכת בעוד שאצלנו יש תפס נוסף.

תודה רבה על העזרה
לצפיה ב-'ומה גודל הקרסים המומלצים לאזורינו?'
ומה גודל הקרסים המומלצים לאזורינו?
09/09/2016 | 14:22
85
לצפיה ב-'לא מכיר את השיטה הזו '
לא מכיר את השיטה הזו
09/09/2016 | 18:51
85
בבולוס בעומק 15-30 ניתן למצוא סנפנים (בעיקר ב30 ומעלה) , על הריפים/לידם פרידות, סרגוסים מרמירים וכו'.
החוט והרולר של חבר שלך מתאימים יותר לבולוס כבד/די על חי.

לצפיה ב-'שאלה בקשר לרולר'
שאלה בקשר לרולר
01/09/2016 | 18:50
1
162
עם הרולר משמש לאסוף את החוט לאחר משיכת המקל את הדג .למה יש סוגים רבים של קולרים בגדלים שונים.
לצפיה ב-'יש סוגים שונים כמו שיש סוגי מכוניות שונות'
יש סוגים שונים כמו שיש סוגי מכוניות שונות
04/09/2016 | 07:55
77
כל אחד מה שנוח לו ולמטרה שהוא מחפש
לצפיה ב-'מקל ג'יג כבד למכירה !!!1'
מקל ג'יג כבד למכירה !!!1
29/08/2016 | 12:51
180
מקל חדש לגמריי
עד 400 גרם 1.57 מטר
מחיר בחנות 1800 ש"ח
דורש 1000 ש"ח
מיקי 0528771313
לצפיה ב-'דיג בתולעים'
דיג בתולעים
28/08/2016 | 17:10
1
258
יש מצב לדוג עם תולעים מגומי זה עובד?
לצפיה ב-'כן'
כן
30/08/2016 | 08:19
44
לצפיה ב-'היום הלכתי לזרזר פעם ראשונה והיה המון תקלות'
היום הלכתי לזרזר פעם ראשונה והיה המון תקלות
26/08/2016 | 00:09
5
298
שלום, אני חדש בתחום הזרזור, קניתי לא מזמן חכה MajorCraft Sporala 7-23
רולר Shimano stardic C14+ 4000fa
וחוט power pro super slick 10 lb
היום לראשונה הלכתי לדוג ב22:00 בחוף ראשון לציון.
אך היו לי כמה(הרבה) בעיות שאני אשמח אם תעזרו לי בהן.
1. הסיכה לא עוברת בין הטבעות האחרונות של החכה ואני לא יכול להשאיר את החכה שלמה אז צריך לפרק את החכה כל פעם וזה אומר כל פעם לגזור את הסיכה ולקשור מחדש.. (שמעתי שזה לא אמור להיות ככה מסובך).
2.אני חיברתי את החוט לרולר ולדעתי לא עשיתי את זה טוב בכלל כי יש פלונתרים בתוך החוט בשפולה עצמה.(מה עושים?, יש דרך לפרק את החוט ולבקש מחנות דיג שתחבר אותו?..)
3.אני לא בטוח בזריקה שלי כי הדמויים הם בין משקלי הזריקה אבל הזריקה היא גג 10 מטר(לא חסר לי כוח).
4. בעת הזריקה לפעמים(לרוב) יש לי פלונתרים שהחוט מסתובב סביב הטבעות של החכה.
5. לרוב כשאני מחזיר את הדמוי אז הקרסים של הדמוי מסתבכות עם החוט וזה מה שקורה כנראה במים ומבטל לו את התנועה(דמויים איכותיים של strike pro).

נ.ב היה היום רוח אבל לא נראה לי זה קשור וחזרנו הביתה אחרי שעה וחצי שראינו שכל זריקה לא מצליחה והיה שתי זריקות בלי פלונתרים אבל למרחק של 10 מטר גג לא יותר.

סליחה על החפירה ותודה מראש לעוזרים!
המשך יום טוב!
לצפיה ב-'תשובות מקווה שעזרתי.'
תשובות מקווה שעזרתי.
26/08/2016 | 19:05
4
229
דבר ראשון שיהיה לך בהצלחה.
דבר שני תבוא לים להנות אל תשכח,דגים זה בונוס,ואל תצפה לדגים כל יציאה.
נתחיל בשאלה ה1,יש שלוש אפשרויות,או לחתוך ולקשור מחדש,או לחפש סיכה מתאימה שתעבור דרך הטבעת העליונה,הסיכוי קטן שתמצא,או להשאיר כך את המקל עם החוט,כך אני עושה.
2לגבי פלונטרים,א עם הציוד שלך שהוא טוב,מקווה לחוט טוב,ליפוף החוט על הרולר מצריך עבודה נכונה,{אתה יכול לראות ביוטיוב איך עושים}ומתיחה של החוט עליו.בזמן רוח יכול להיות שיהיו פלונטרים בגלל משקלים קלים,או ליפוף לא נכון של החוט.בזמן גילגול החוט לאחר זריקה,להקפיד שהחוט יהיה בתוך השפולה,לפני גילגול,והקשת סגורה ,כך תמנע מפלונטרים.
3בזריקה של הדמוי לא צריך להפעיל כח רב,רוב הדגים כמו לברק נימצאים בקרבת החוף.שים לב כיוון הרוח,וזווית משפיע על מרחק הזריקה.
4ו5 תקפיד לפני זריקה שהחוט בטבעת העליונה, ולא תפוס על אחת הטבעות,אתה תעשה נזק וחבל,הסתבכות של הקרסים בחוט בגלל לרוב זרמים חזקים במיים,רצוי תרכיב חוט שוק לידר של חצי מטר ,כך יקל עליך לפרום הסתבכות של החוט בקרסים.בהצלחה.
לצפיה ב-'וואווו תודה רבה'
וואווו תודה רבה
26/08/2016 | 19:28
3
85
וואווו תודה רבה אחי ימלך עזרתה מאוד ועשיתה לי תיום!
לצפיה ב-'אחרי כל יציאה לא לשכוח'
אחרי כל יציאה לא לשכוח
27/08/2016 | 17:47
2
162
לשטוף את הציוד עם מים זורמים,להורדת המלח, כולל הדמוי,למניעת חלודה על הקרסים.ומידי פעם לשמן צירים,ולגרים של הרולר.
לצפיה ב-'תשובות טובות שלומי '
תשובות טובות שלומי
28/08/2016 | 08:32
1
75
לצפיה ב-''
28/08/2016 | 21:19
9

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
אירוח בנושא זכויות הקשישים
אירוח בנושא זכויות...
שירות הייעוץ לקשיש של הביטוח הלאומי פועל למיצוי...
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום טיולי שייט
פורום טיולי שייט
פורום סקיפרים יאכטות ושייט
פורום סקיפרים יאכטות שייט
sea gal - מועדון היאכטות הישראלי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום