לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1097310,973 עוקבים אודות עסקים

פורום איידס \ HIV

הנהלת הפורום:

אודות הפורום איידס \ HIV

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

לצפיה ב-'תשובה גבולית בבדיקת hiv '
תשובה גבולית בבדיקת hiv
02/11/2019 | 21:21
39
מה זה אומר תשובה גבולית יש או חיובי או שלילי והרופא מסר לי שאני גבולי

אשמח לתשובה כי עם כמה שהמחלה כרונית ואפשר לחיות איתה חיים שלמים אני מודאג
לצפיה ב-'הדבקה ודאית ככול הנראה'
הדבקה ודאית ככול הנראה
13/09/2019 | 07:27
139
שלום רב,
ביצעתי מין מזדמן עם טרנסית (לא בתשלום) לא מוכרת ודיסקרטית. החדירה לא הייתה קלה (היא צרה) ונקרע הקונדום, מיד שמתי לב ויצאתי (ממש שמעתי , /הרגשתי קריעה).
לא גמרתי ופשוט הלכתי מבוהל הביתה.
אני מניח שגורלי נחרץ ונדבקתי בנגיף.
אני פשוט בחרדה איומה ונוראה.
מה עלי לעשות, מתי אוכל להיבדק, האם אתם עובדים באוקטובר?

לצפיה ב-'מין אוראלי ודם'
מין אוראלי ודם
12/09/2019 | 08:17
61
היי ותודה על המענה.
נפגשתי עם ידידה והחדרתי לה אצבעות בשילוב עינוג אוראלי עם השפתיים והלשון. לאחר מספר דקות כאשר הוצאתי את האצבעות הבחנתי בדם עליהם.ניגבתי את האצבעות במטלית לחה ואז ניגבתי גם את השפתיים וראיתי שהמטלית מוכתמת בכמות קטנה של דם. לאחר בירור הבנתי שמקור הדם הוא עקב החדרת אצבעות ששרטו את המקום או קרום הבתולין. ( היא קיימה פעם אחת מין אנאלי עם אמצעים)בכל מקרה האם האקט הוא מסוכן? מגע של דם ישירות לפה..

לצפיה ב-'מה הסיכוי להידבק באיידס?'
מה הסיכוי להידבק באיידס?
09/09/2019 | 15:01
83
הייתי אצל נערת ליווי - חדרתי אליה עם קונדום
ואז יצאתי והורדתי ישר את הקונדום והתחלתי לאונן עם אותה היד שהורדתי את הקונדום

האם הנגיף יכול לעבור מהקונדום לכף היד ומכף היד לאיבר המין ולהידבק בנגיף?
לצפיה ב-'נקרע הקונדום הוצאתי מהר גמרתי בחוץ אחרי הרבה זמן יש סיכון?'
נקרע הקונדום הוצאתי מהר גמרתי בחוץ אחרי הרבה זמן יש סיכון?
29/08/2019 | 01:14
1
100
חדרתי עם קונדום לפני 24 שעות והוא נקרע מיד יצאתי וגמרתי אחרי כ 8 דקות בחוץ יש לי למה לחשוש?
לצפיה ב-'אין פה מענה כבר מחודש יוני'
אין פה מענה כבר מחודש יוני
13/09/2019 | 09:11
38
אין פה מענה יותר?
מה עשית בסוף, קרה לי אותו דבר.
לצפיה ב-'אצבע בתחת'
אצבע בתחת
25/08/2019 | 14:30
73
היי,
עשיתי עיסוי אירוטי וכחלק מהעיסוי המעסה הכניסה לי את קצה האצבע שלה לתחת ממש אולי סנטימטר או שניים פנימה בלי חומר סיכה. היא לא הייתה ערומה או נגעה בעצמה. היא לא נגעה בי או בה מעבר לזה.
יש סיכוי להידבקות?
לצפיה ב-'תסמינים של איידס'
תסמינים של איידס
31/07/2019 | 22:46
122
שלום,
לפני חצי שנה הייתי בעיסוי אירוטי בו המעסה הייתה ערומה והתחככה בי כשאני ערום ולאחר מכן עשתה לי ביד.
יש לציין שלא היתה כל חדירה בוודאות, אבל אני חושש שאולי היד שלה היתה עם הפרשה שלה כשהיא עשתה לי ביד , או שאולי לא שמתי לב וההפרשה שלה אולי נגעה לי באיבר המין (ראיתי בוודאות שהיתה הפרשה על הגוף שלי ) למרות שלא נראה לי אבל אולי זה נגע בי
לאחר כחודשים היה לי חום עם כאב גרון שעבר תוך יומיים, אבל לאחרונה יש לי סחרחורות וגם פריחה על הצוואר - סחרחורות שנמשכות כבר חודש ופריחה שלא עוברת כבר שבוע וחצי.
האם יתכן שאלו תסמינים של איידס מהאירוע הזה ?  האם התסמינים מופיעי ככה בשלבים - קודם חום ואחרי כמה חודשים סחרחורות ? 
אני חושש 
האמת שעשיתי בדיקות לשאר המחלות מין והכל יצא שלילי אבל לא עשיתי בדיקה לאיידס כי לא חשבתי שאני צריך מאירוע כזה . 
מה דעתכם- האם האירוע הזה מצריך בדיקה והאם יש סיכוי שאלו תסמינים ? 

לצפיה ב-'עזרה לגבי HIV'
עזרה לגבי HIV
19/07/2019 | 12:54
106
שלום ,

נוגע לי שהבן זוג הקודם שלי נדבק באיידס.
כמובן שישר הלכתי לעשות את כל הבדיקות האפשריות אך התוצאות רק ביום ראשון .. האם תוצאות של בדיקות דם "רגילות" -מה שיש כרגע -יכולות להעיד אם נדבקתי  או לא ? או שרק התשובה של החל הספציפי נותן תשובה ?
תודה
לצפיה ב-'כמות דם מספקת להדבקה'
כמות דם מספקת להדבקה
18/07/2019 | 19:52
95
הבנתי שכמות קטנה יחסית יכולה להדביק ,רציתי לדעת האם כול כמות של דם מדבקת או גם בדם צריך כמות מסוימת להדבקה,ואני לא מדבר על מזרקים ,זאת שאלה כללית על הנגיף בדם
לצפיה ב-'הידבקות מקעקוע'
הידבקות מקעקוע
03/07/2019 | 17:06
49
שאלתי אותך פה אם יש איפשרות להידבק באיידס מקעקוע אם המקעקע לא החליף מחטים ,ואמרתי לי שניתן ההדבקה ,אבל באתר בוועד ואתרים אחרים רשום שלא ניתן להידבק כי המחט מסתתר בתוכה דם מתחמצן באוויר לכן לא מדבקת ,אז למה רשמתה לי שניתן להדביק ?
לצפיה ב-'הידבקות באיידס לאחר עישון סיגרייה שמשהו נכווה ממנה'
הידבקות באיידס לאחר עישון סיגרייה שמשהו נכווה ממנה
01/07/2019 | 11:46
49
היי,

עישנתי סיגרייה בבר והבחור שישב לידי נכווה בידו מקצה הסיגריה הדולקת, לאחר מכן המשכתי לעשן את הסיגריה עד הסוף שלה.

האם וכתוצאה מהכוויה ודם נגה בקצה הסיגריה ובאיזור הפילטר ובא במגע עם שפתיי ישנו סיכוי כלשהו להידבק בנגיף האיידס?

האם יש צורך להמתין 3 שבועות לבדיקה?

והאם בעתיד יש להיזהר ממצבים כאלו מעישון במקומות צפופים עם אנשים?

בתודה מראש,

דני
לצפיה ב-'הידבקות באיידס לאחר עישון סיגרייה שמישהו נכווה ממנה'
הידבקות באיידס לאחר עישון סיגרייה שמישהו נכווה ממנה
01/07/2019 | 02:32
29
היי,

עישנתי סיגרייה בבר והבחור שישב לידי נכווה בידו מקצה הסיגריה הדולקת, לאחר מכן המשכתי לעשן את הסיגריה עד הסוף שלה.

האם וכתוצאה מהכוויה ודם נגה בקצה הסיגריה ובאיזור הפילטר ובא במגע עם שפתיי ישנו סיכוי כלשהו להידבק בנגיף האיידס?

האם יש צורך להמתין 3 שבועות לבדיקה?

והאם בעתיד יש להיזהר ממצבים כאלו?

בתודה מראש,

דני
לצפיה ב-'חדש למחלות מין ואיידס'
חדש למחלות מין ואיידס
30/06/2019 | 15:59
88
ביום שישי  נערת ליווי  מצצה לי עם גומי הרבה זמן. אחר כך האיבר הצטמק עם הגומי עליו ושוב מצצה לי תוך שמחזיקה  את הגומי למטה שלא יברח . אחר כך שכבנו  עם אותו הגומי. בשבת קמתי  עם רגישות בקצה הפין  וצורך בהשתנה אחת לשעה  במקום כמה שעות  כבעבר. האם ייתכן ונדבקתי במחלת מין ?
לצפיה ב-'סיכויי הדבקה'
סיכויי הדבקה
26/06/2019 | 22:04
118
שלום, הייתי בניקוי שעווה אצל רופא אף אוזן גרון. בניקוי הוא השתמש במעין מוט כזה ומכשיר שאיבה. הוא לא.חיטא אותם לפני שזה נגע לי.בתוך האוזן. ירד לי דם ולא עבא זמן רב ביני לבין המטופלת שהייתה אצלו לפני. אם המכשירים האלו נחשבים.חלולים. האם יש סיכויי הדבקה?
לצפיה ב-'זרע שנמצא באוויר'
זרע שנמצא באוויר
23/06/2019 | 17:26
69
 כמה זמן בממוצע זרע  מתחמצן באוויר  וכבר אין בו חומר מדבק?
לצפיה ב-'הדבקה בדם עוד שאלה '
הדבקה בדם עוד שאלה
20/06/2019 | 15:05
1
150
כמו שאמרתי לך , הספר נחתך מהסכין והמשיך לגלח אותי בה  ,אז אני שואל אם ירד לי קצת דם ממש קצת ,ההדבקה איפשרית?תודה רבה 
לצפיה ב-'פנה טלפונית לרופא המשפחה שלך להתייעצות רפואית'
פנה טלפונית לרופא המשפחה שלך להתייעצות רפואית
23/06/2019 | 11:45
75
במידה והיתה חשיפת דם שלו ואז דימום גם מהצד שלך . בעולם הסביר הסיכוי שהוא נשאף והסיכוי שהחתך שהיה לו  והדם על הסיכון לא הספיק להתחמצן עד שנחתכת אתה, והסיכוי שכמות מספקת הועברה אליך . והסיכוי שהחומר המדק אם היה בכלל נקלט למחזור הדם של. סיכוי נמוך מאוד. אבל אם יש חשש ושי דימום משני הצדדים וינך מכיר או סומל על מצב בריאותו של הספר שלך - בהתאם לכל הנ"ל מומלץ להספרת הספק לעשות בדיקה  תוך 3 שבועות מהמאורע החשוד ו ולקבל תשובה שהתכל תקין ולהתחיל דף חדש. 
אם לא עברו 72 שעות אתה יכול ללכת למיון ולספר לרופא ולתת לרופא במיון לשקול עבורך האם המקרה מהווה סכנה עבורך ואם  כדאי לתת טיפול מונע. 
אפשר גם שתפנה טלפונית לרופא המשפחה שלך להתייעצות רפואית.

<p>1. מומלץ לערוך בדיקה תוך 3 שבועות ממועד החשיפה (לינק למרכזי בדיקות: https://www.google.com/url?q=http://www.aidsisrael..." href="http://www.aidsisrael.org.il/article/testing-israel" id="m_8835156842420957860m_-4297916044497434139yui_3_16_0_ym19_1_1523516576714_44731" style="color: rgb(17, 85, 204);" target="_blank">http://www.aidsisrael.org.il/<wbr/>article/t...)</p>
<p>2. מומלץ לגשת לרופא במיון תוך 72 שעות ממועד החשיפה להתייעצות לגבי טיפול מונע. קראו עוד על הטיפול המונע כאן: (לינק להסבר: https://www.google.com/url?q=http://www.aidsisrael..." href="http://www.aidsisrael.org.il/article/pep" style="color: rgb(17, 85, 204);" target="_blank">http://www.aidsisrael.org.il/<wbr/>article/p...)</p>
לצפיה ב-'גמירה על הבטן/חזה'
גמירה על הבטן/חזה
23/06/2019 | 04:59
1
83
שלום
קיימתי יחסי מין עם טראנסית היא חדרה אלי עם קונדום ובסוף אני לה בזמן שאני שוכב על הגב והיא עליי והיא אוננה תוך כדי. בסוף היא גמרה לי איזור החזה בטן ואני בתוך הקונדום. 
מה שמטריד אותי זה שאני לא זוכר שניקיתי ישירות את הזרע שלה ואני חושש שאולי נשפך קצת בלי לשים לב על האיבר מין שלי למרות שלא הרגשתי אבל שוב לנוכח המצב והנסיבות אולי לא שמתי לב. האם יש צורך לחשוש?
לצפיה ב-'הדבקה צריכה להעשות במקום אטום לאוויר ובמעבר למחזור הדם'
הדבקה צריכה להעשות במקום אטום לאוויר ובמעבר למחזור הדם
23/06/2019 | 11:36
75
הדבקה צריכה להעשות במקום אטום לאוויר ובמעבר למחזור הדם ןלכן אין סיבה לחשוש. גמירה על הבטן נוזל הזרע נחשף לאוויר ולכן סיכון אפסי שגם אם הנוזל נגע באיבר מינך  חיצונית .. זה לא תנאים שמאפשרים הדבקה ישירה. 

אין חשש להדבקה ב-HIV (לינק להסבר על דרכי הדבקה ומגעים בטוחים: http://www.aidsisrael.org.il/article/hiv-transfer)

לצפיה ב-'Prep'
Prep
23/06/2019 | 10:25
1
49
שלום! האם ישנו קשר בין לקיחת תרופת הפרפ (אמטריביר טבע) מידי יום, לבין עליית הסיכון לחלות בזן מסויים של סרטן? האם בעת בדיקת התכשיר הנ״ל חקרו קשר זה? האם יתכן שבמרוצת השנים יימצא כי קיים קשר כזה (להערכתך)?. תודה מראש! 
לצפיה ב-'לא ידוע על קשר בין התרופה לבין גרימת סרטן עד כה.'
לא ידוע על קשר בין התרופה לבין גרימת סרטן עד כה.
23/06/2019 | 11:31
32
למיטב הידיעה להיום אין השפעה ישירה לסרטן . ואם תהיה כמזו כניראה יקח זמן עד שיעברו כמה שנים ארוכות ויגבו עדויות באשר לכל תרופה שהיא צעירה.
למיטב ידיעתי לא אמור להיות השלכה לסרטן . מה שכן התרופות כן מכבידות על הכליות והכבד ולכן יש להיזהר בשילוב עם תרופות סרטן ויש לבצע מעקב מתאים . 
בכללי נשאים העלי מערכת חיסון רגישה יותר, וכל עוד שמערכת החיסון יש סיכון
שהגוף לא יפנה תאים סרטניים שנוצרים לנו ביום יום בשיגרה.
 שורה תחתונה שאין קשר ידוע בין התרופה לבין גרימת סרטן עד כה.

בכל אופן כותב הפורום אינו רופא ואינו חוקר -  למידע מלא יש להיוועץ בגורמים מוסמכים בהתאם. 
לצפיה ב-'יעוץ לגבי הדבקה מדם'
יעוץ לגבי הדבקה מדם
18/06/2019 | 11:26
1
137
היתי אצל הוועד למלחמה באיידס אחרי ששאלתי אותך פה לגבי הדאגה שלי ,שיהיה לי יותר ברור מה שאמרו לי גם בוועד בתל אביב ,אם הספר נחתך מהסכין גילוח ודימם אליה  והמשיךל אותי בו ובאותו רגע נחתכתי גם ,החתך שעשה  לי הספר בגוף שלי צריך להיות מדמם בישביל להדביק, ומשריטה שהספר עשה לי ,לא ניתן להידבק משריטה?
לצפיה ב-'פנה לרופא המשפחה או לרופא במיון לייעוץ והערכת סיכונים מקצועי'
פנה לרופא המשפחה או לרופא במיון לייעוץ והערכת סיכונים מקצועי
23/06/2019 | 12:01
46
אם מדובר הדבקה דם אל דם  ונחתכתם שניכם חתך עמוק כל אחד מדמם  - יש להיבדק ואך ללכת לממיון  תוך 72 שעות ולבקש טיפול מונע  במידה ורופא המיון מוצא את המקרה בעל סיכון מספק. 
אם כבר עברו 72 שעות - יש לך אפשרות להיבדק תוךך 3 שבועות מהמאורע ולבדוק מצבך. 

אם מדובר בשריטה לא מדממת ושיטחית כמו קילוף עור ללא דימום הסיכוי להדבקה הוא אפסי . 
בכל מקרה החקירה שלך סביב האירוע מראה שאתה מאוד מאוד חרד - ולכן אני מציע לך ללכת לגורם רפואי ולקבל ייעוץ רפואי מקצועי מוסמך, פנה לרופא המשפחה או לרופא במיון לייעוץ והערכת סיכונים מקצועית רפואית. 

שאלות בפורום זה אינו תחליף לייעוץ מגורם רפואי, לכן פנה לגורם רפואי. 

לצפיה ב-'ocd חרדות והפחד מהדבקה'
ocd חרדות והפחד מהדבקה
17/06/2019 | 14:43
1
162
שלום:)
אתמול עשיתי למישהי מניקור ופצעתי אותה (2-3 טיפות דם).
היום השתמשתי באותה צבתית ואני לא זוכרת אם חיטאתי אותה לפני. למראית עין לא היה נראה שיש עליה שאריות של דם. אך מחמת הספק האם עליי לחשוש?

צירפתי תמונה של הצבתית
תודה וים טוב.

לצפיה ב-'הדבקה צריכה להתקיים במקום אטום לאוויר ובמעבר למחזור הדם'
הדבקה צריכה להתקיים במקום אטום לאוויר ובמעבר למחזור הדם
23/06/2019 | 11:55
97
הוירוס אינו שורד באוויר ומת תוך שניות ועד דקות, הוירוס רגיש לשינויים טמפרטורה, חומציות שונה מהגוף יכולה לפגועה בו הוריוס מאוד רגיש ונהרס מהר מחוץ לגוף. הוריוס נהרס תוך שניות כשמדובר בטיפות בודדות ודקות כשמדובר בריכוז גדול של דם .  הוירוס כן יכול לשרוד אם מדובר בכלי אטום לאוויר כמו מבחנה. 

צבתית אינה אטומה לאוויר, ולכן גם אם היה שם דם ישן אין סיבה שיהיה מדבק ביום שאחרי. כמובן יש מחלות אחרות כמו צהבות ושאר דברים שיכולים להחזיק זמן של שעות באוויר ולכן  יש להקפיד לחטא ולדאוג לניקיון. מבחינת איידס אין בסיפור שלך כל סיכון בעיקר כי עבורו שעות . 

1. אין חשש להדבקה ב-HIV (לינק להסבר על דרכי הדבקה ומגעים בטוחים: http://www.aidsisrael.org.il/article/hiv-transfer)

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ