לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום גלישת גלים

לגולשות ולגולשי הגלים שלום רב!!! אומרים כי אחד שלא גלש על גל בחייו, לעולם לא יוכל להבין את ההרגשה.מי כמונו יודע את זה...הרי אנחנו יודעים שככל שננסה לתאר ולהמחיש, זה לא יעזור. הדרך היחידה להרגיש את חווית הגלישה זה להיות בים, בתוך הים!אז למה לעזאזל אנחנו יושבים ובוהים במסך הגולם הזה????התשובה פשוטה:לפני שנים רבות היה איזה משה אחד שמייחסים לו את הכינוי ``רבנו``.הוא הוציא את עם ישראל מעבדות במצריים והחליט על דעת עצמו ו/או בשותפות עם ההוא היושב במרומים, כי המקום המתאים ביותר עבור עם ישראל הוא כנען, היום ארץ ישראל. ארץ ישראל מצויה בקצה המזרחי של ``גיגית`` הקרויה הים התיכון, גיגית בה הסוול הנקי הוא נדיר ביותר וגם כאשר עולה לו איזה סוול רוח, לא תמיד התנאים טובים לגולשי הגלים.למרות זאת, סחב ``רבנו`` את עם ישראל 40 שנה במדבר עד שהגיעו אל ארץ היעד, ``ארץ זבת חלב ודבש``, אבל גלים? הכינו את הממחטות...בנוסף ל``רבנו`` ו/או ההוא במרומים שלא כל-כך התחשבו בנו הגולשים כאשר בחרו את ארץ היעד, באים עלינו לאחרונה כוחות רשע בדמות קבלנים שבונים על קו החוף שלנו ומפעלים שמזהמים בכימיקלים וביוב את מי הים שלנו, ופוגעים בכך במעט שיש לנו.ולכן...לכן נאלצים אנו לחפש כלים שבאמצעותם נוכל לבצע אופטימיזציה של ניצול הקיים, כך שנספק את צרכיו של ה``חיידק האלים`` שתקף אותנו, חיידק הגלישה. וכמה שאנחנו אוהבים את זה ה``חיידק``...מטרת הפורום הזה הוא ``לבנות בית`` שיהווה את הכלי הזה!!!!אז מה יהיה לנו ב``בית``?- מאמרים של כאלו שהיו באתרי גלישה מיוחדים בארץ ובחו``ל, יחד ניצור מאגר גדול של מידע שימושי בעבור כל אחד שמעוניין בניצול מכסימלי של חופשת גלישה בעתיד.- יצירת קהילה תוססת שבה יהיו חברים, יתכן חברים לחיים!!! חברים וגלים, יש משהו טוב מזה?- יצירת כוח שיסייע לארגונים האמונים על שימור החופים. כן!! להיות מלשנים מעולים שיתריעו מפני כל מפגע ו/או פיגוע סביבתי בחופים.אז מה לא יהיה לנו ב``בית``?(תקנון הפורום) -הודעות שיש בהם משום התנסחות בוטה ו/או משתלחת. הודעות כאלו תמחקנה.הודעות למכירה ימקחו מן הפורום,בשביל זה יש את הלוחות.הודעות שלא קשורות לפורום ,ולא יהיו בשרשור אוף ימחקו.הודעות שעוברות על תקנון תפוז אנשים בעמ ימחקו!.מעבר לכללי ההשתתפות של הפורטל תפוז, ישנו גם ה``אני מאמין`` של המנהל, הרי זה אני:אני מתחייב בפניכם להיות פתוח תמיד לרעיונות חדשים שיש בהם כדי לקדם את ההנאה מענף גלישת הגלים, אבל רק בקשה לי אליכם:כבדו את הספורט שלכם, כבדו את הטבע, כבדו את חברכם!!!יחד זאת דרך חיים, אחלה דרך חיים!!אם כך ננהג כולנו, אז השמיים הם הגבול.משתתפים יקרים:אם נדבקתם ב``חיידק`` הגלישהאם ה``בית ותכולתו`` מוצאים חן בעינכםאם ``הכללים הנוקשים`` סבירים לטעמכםאז...אז אתם בבית!!! תרגישו כמו בבית שלכם (רק תשטפו כלים...).בשמי ובשם המשתתפים העתידיים, אנו מודים להנהלת תפוז על שנתנה לנו את הקרקע לבנות עליה את ה``בית``, הבית שלנו ולהודות לresh0 שבנה את רובו של ה"בית".

אודות הפורום גלישת גלים

לגולשות ולגולשי הגלים שלום רב!!! אומרים כי אחד שלא גלש על גל בחייו, לעולם לא יוכל להבין את ההרגשה.מי כמונו יודע את זה...הרי אנחנו יודעים שככל שננסה לתאר ולהמחיש, זה לא יעזור. הדרך היחידה להרגיש את חווית הגלישה זה להיות בים, בתוך הים!אז למה לעזאזל אנחנו יושבים ובוהים במסך הגולם הזה????התשובה פשוטה:לפני שנים רבות היה איזה משה אחד שמייחסים לו את הכינוי ``רבנו``.הוא הוציא את עם ישראל מעבדות במצריים והחליט על דעת עצמו ו/או בשותפות עם ההוא היושב במרומים, כי המקום המתאים ביותר עבור עם ישראל הוא כנען, היום ארץ ישראל. ארץ ישראל מצויה בקצה המזרחי של ``גיגית`` הקרויה הים התיכון, גיגית בה הסוול הנקי הוא נדיר ביותר וגם כאשר עולה לו איזה סוול רוח, לא תמיד התנאים טובים לגולשי הגלים.למרות זאת, סחב ``רבנו`` את עם ישראל 40 שנה במדבר עד שהגיעו אל ארץ היעד, ``ארץ זבת חלב ודבש``, אבל גלים? הכינו את הממחטות...בנוסף ל``רבנו`` ו/או ההוא במרומים שלא כל-כך התחשבו בנו הגולשים כאשר בחרו את ארץ היעד, באים עלינו לאחרונה כוחות רשע בדמות קבלנים שבונים על קו החוף שלנו ומפעלים שמזהמים בכימיקלים וביוב את מי הים שלנו, ופוגעים בכך במעט שיש לנו.ולכן...לכן נאלצים אנו לחפש כלים שבאמצעותם נוכל לבצע אופטימיזציה של ניצול הקיים, כך שנספק את צרכיו של ה``חיידק האלים`` שתקף אותנו, חיידק הגלישה. וכמה שאנחנו אוהבים את זה ה``חיידק``...מטרת הפורום הזה הוא ``לבנות בית`` שיהווה את הכלי הזה!!!!אז מה יהיה לנו ב``בית``?- מאמרים של כאלו שהיו באתרי גלישה מיוחדים בארץ ובחו``ל, יחד ניצור מאגר גדול של מידע שימושי בעבור כל אחד שמעוניין בניצול מכסימלי של חופשת גלישה בעתיד.- יצירת קהילה תוססת שבה יהיו חברים, יתכן חברים לחיים!!! חברים וגלים, יש משהו טוב מזה?- יצירת כוח שיסייע לארגונים האמונים על שימור החופים. כן!! להיות מלשנים מעולים שיתריעו מפני כל מפגע ו/או פיגוע סביבתי בחופים.אז מה לא יהיה לנו ב``בית``?(תקנון הפורום) -הודעות שיש בהם משום התנסחות בוטה ו/או משתלחת. הודעות כאלו תמחקנה.הודעות למכירה ימקחו מן הפורום,בשביל זה יש את הלוחות.הודעות שלא קשורות לפורום ,ולא יהיו בשרשור אוף ימחקו.הודעות שעוברות על תקנון תפוז אנשים בעמ ימחקו!.מעבר לכללי ההשתתפות של הפורטל תפוז, ישנו גם ה``אני מאמין`` של המנהל, הרי זה אני:אני מתחייב בפניכם להיות פתוח תמיד לרעיונות חדשים שיש בהם כדי לקדם את ההנאה מענף גלישת הגלים, אבל רק בקשה לי אליכם:כבדו את הספורט שלכם, כבדו את הטבע, כבדו את חברכם!!!יחד זאת דרך חיים, אחלה דרך חיים!!אם כך ננהג כולנו, אז השמיים הם הגבול.משתתפים יקרים:אם נדבקתם ב``חיידק`` הגלישהאם ה``בית ותכולתו`` מוצאים חן בעינכםאם ``הכללים הנוקשים`` סבירים לטעמכםאז...אז אתם בבית!!! תרגישו כמו בבית שלכם (רק תשטפו כלים...).בשמי ובשם המשתתפים העתידיים, אנו מודים להנהלת תפוז על שנתנה לנו את הקרקע לבנות עליה את ה``בית``, הבית שלנו ולהודות לresh0 שבנה את רובו של ה"בית".
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'מישהו נוסע בקרוב לטנריף?'
מישהו נוסע בקרוב לטנריף?
22/10/2015 | 14:42
10
מישהו נוסע בקרוב לטנריף?
לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
02/03/2008 | 11:57
1
214
הוחלט לסגור את הפורום נוכח רמת הפעילות הנמוכה.
גולשים אשר מעוניינים בתפקיד ורואים עצמם מתאימים מוזמנים לפנות אלינו באופן אישי.
תודה
לצפיה ב-''
02/03/2008 | 11:58
40
לצפיה ב-'שני שלישי או סופ"ש צפוי גל ?'
שני שלישי או סופ"ש צפוי גל ?
01/03/2008 | 23:56
61
לצפיה ב-'מעוניין להתחיל לגלוש גלישת גלים ..'
מעוניין להתחיל לגלוש גלישת גלים ..
28/02/2008 | 17:53
4
170
אני גולש סנובורד כבר כמה שנים ואני צריך ריגוש גם בקיץ ..
מה אתם אומרים לקחת הדרכה ?~!
איזה סוג של גלשן כדאי לקנות .. ?
חליפה ?
מה גודל ההוצעה ?
אני רוצה לדעת הכל !
תודה רבה (:!
לצפיה ב-'ריגוש בקיץ?!'
ריגוש בקיץ?!
29/02/2008 | 19:48
3
123
לא הייתי מגדיר את הגלישה בארץ ככה.
אבל לעניין, כדאי להתחיל, זה אחד מסוגי הספורט היותר טובים מכל הבחינות.

לגבי השאלות:

תהיה מוכן להוצאה של גלשן בסביבות ה1000 שקל, חליפה בחורף עוד 700 בערך שזה יוצא סביב ה2000 כל הציוד.
בקיץ כמובן לא צריך חליפה אבל בימי החורף כן, שזה משהו כמו 4-5 חודשים תלוי בשנה וברגישות שלך לקור.
אם אתה נואש להתחיל ולדעת אני מציע שתקח שיעור פרטי, עד 4 שיעורים כאלו וזה מסדר אותך עם כל הבסיס של הגלישה, עדיף גם שיעורים כדי למנוע תסכול ושעות של ישביה במים, אבל אם אתה אחד של אתגרים, פשוט כך גלשן וצא לים.
לגבי סוג הגלשן, כשתחליט שאתה הולך על זה ומוכן להשקיע, שאל שוב ונשמח לענות (הפורום דיי מת, יש גג 4 אנשים חח).

זהו בערך, מקווה שעזרתי
לצפיה ב-'דרך אגב כגלשן ראשון עדיף יד שנייה .....'
דרך אגב כגלשן ראשון עדיף יד שנייה .....
01/03/2008 | 15:39
2
92
שאפשר למצוא בחנויות גלישה שונות ובאינטרנט.
לצפיה ב-'תודה רבה על התשובות'
תודה רבה על התשובות
01/03/2008 | 17:36
1
69
אני מעוניין בגלשן חדש יש עדיפות למקום טוב שאני יוכל לקנות אותו שם ...
?
הפורום באמת מת צריך להחיות אותו חבל (:
לצפיה ב-'לא כדאי'
לא כדאי
01/03/2008 | 19:55
78
גלשן חדש עולה מינימום 1700 (הסחורה הפחות טובה).
יש אחלה מציאות ב1000 באינטרנט, כדאי לך לנסות קודם.
אם אתה בכל זאת מעוניין באחד חדש, יש שתי חנויות מובליות בארץ: אינטרסרך ומוסא.
שתיהן מייצרות גלשנים אישיים ומוכרות גלשנים של חברות אחרות.

אם אתה סגור על קניית גלשן, כדאי לדעת מידות.
חשוב הגובה, מבנה הגוף, הגיל (בכל זאת לציעירים יש ייתרון) ומשקל (שאם אתה לא שמן במיוחד אז זה לא משנה).
לצפיה ב-'תיקוני גלשנים'
תיקוני גלשנים
28/02/2008 | 21:41
69
כנסו לאתר
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'על מכירת חוף פלמחים שמעתם'
על מכירת חוף פלמחים שמעתם
28/02/2008 | 18:26
42

אהלן חברים יקרים

לכל אוהבי הים והטבע
ולכל מי שלא שמע

חוף פלמחים
החוף הטבעי והפראי היחיד באיזור ובכלל כמעט בארץ...
נמכר מאחורי גבינו
ומתוכנן להבנות שם "כפר נופש" שבסופו יהפוך דירות יוקרה לעלפיון העליון.
והחוף יסגר לציבור..

אנחנו מנהלים מאבק נגדם מאז שזה התגלה כבר 3 שבועות.
סוף שבוע שעבר עשינו שם הפנינג מדהים..!
באו אלפי אנשים ותמכו
תרמו כסף ..
למאבק המשפטי תמורת שמש ים כוס מיץ סחוט טרי עוגיות ועוגות..
צ'אי חם
ומוזיקה חיייה
באו זוגות באו משפחות באו כלבים
דייגים גולשים
כולםםם באו להנות מהחוף המדהים שלנו ולתמוך במאבק הצודק הזה.

סוך שבוע הזה אנחנו שוב עושים הפנינג מקסים.!
וצריכים את תמיכתכם.

וביום ראשון הקרוב
2.3.08
מגיע חבר כנסת אופיר פינס לחוף
הוא תושב ראשון במקור
וגדל בפלמחים בעצמו.!
הוא עכשיו עזר להעביר חוק כדי להציל את הכנרת מפני בנייה
ואנחנו מתחננים שיעשה כל מה שיכול בשביל פלמחים שלנו.!
מאוד מאוד מאוד חשוב שיבואו כמה שיותר אנשים.!!
ביום ראשון
להראות כמה אנחנו רציניים
ושאנחנו לא חבורה של 50 איש ..
אנחנו 50 אלף איש!!
שלא מוכנים לתת את החוף הזה !!

תודה לכולכם על העזרה והתמיכה עד כה.!
מחכה לראות אותכם בים
רוני

לכל שאלה או בקשה או עזרה
אפשר לפנות
למייל המאבק
savepalmahim@gmail.com

לינק לאתר
http://www.ecologit.com/70220/חוף-פלמחים

לקבוצת מחאה בפייס בוק
http://www.facebook.com/group.php?gid=9875502396

עצומה
http://fisherman.scienceontheweb.net/phpPETITION/index.php

כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-' פורומים חדשים בתפוז אנשים'
פורומים חדשים בתפוז אנשים
28/02/2008 | 15:39
5
בית חדש ברשת ליוצאי אתיופיה. בואו לדבר על העדה, התרבות והקליטה בישראל בפורום
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.a...

כאשר כל בני האדם יהיו מחוברים ודבוקים יחד באהבה אמיתית מודעת ונאורה, כעלי כותרתה של השושנה, יגיע כדור הארץ לתכליתו כגן שכולו רנן ועדנה. צועדים אל החלום ומגשימים את המטרה בפורוםשושנת הגליל

תוציאו את הבנג'ו ותתרגלו את המבטא הדרומי שלכם! נפתח פורום חדש במערכת למוזיקת פולק וקאנטרי

בפורום שחלות פוליציסטיות PCO תוכלו לקבל אינפורמציה, תמיכה ועידוד בכל הקשור לנושא

על כל מה שחדש במוזיקה הישראלית, המלצות על תקליטים חדשים ומתן במה לאמנים צעירים. מגזין המוזיקה הישראלית של רדיו ירושלים - חומר מקומי מקבל פורום משלו

האם תמיד רציתם להראות כמו דמות מסדרת אנימה? כמה אתם מוכנים להשקיע כדי להראות כמו גיבור מנגה? בואו לגלות עולם חדש בפורום קוספליי

חשבתם שהנוער של היום מתעניין רק בטלוויזיה, משחקי מחשב וסמסים? טעיתם! אם אתם בני נוער חובבי מדע ורוצים ללמוד, לתרום ולשתף - נוער שוחר מדע הוא הבית עבורכם

החוק לסינון אתרי אינטרנט של ש"ס עבר בקריאה ראשונה. בפורום חופש הגלישה באינטרנט יוצאים למאבק נגד החוק וקוראים לכם לחתום גם על העצומה!
לצפיה ב-'מעוניינים לנהל פורום באשכול ספורט ?'
מעוניינים לנהל פורום באשכול ספורט ?
28/02/2008 | 13:02
7
   חולים על ספורט   מתים על הקבוצה שלכם  

אנחנו מזמינים אתכם להגשים את החלום ולנהל פורום ב- לקבוצה האהובה עליכם!

אם אתם מעל גיל 16, בעלי הכרות וותק במערכת הפורומים ומוטיבציה  להשקיע, אנו מזמינים אתכם להגיש את מועמדותכם דרך הטופס הבא:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

(שימו -לא להגיש מועמדת לפורום שכבר קיים)

תשובות מתקבלות בטווח של עד כ-10 ימי עבודה.

אנו מחכים לכם!
לצפיה ב-'מגעעעיייייללללל ים חלש ללא "צורה".'
מגעעעיייייללללל ים חלש ללא "צורה".
26/02/2008 | 14:41
43
הגלשן שלי לא "אוהב" כאלו גלים ללא מהירות וללא קיר, לא נהינתי במיוחד היום בחוף הקשתות.
היה לי "צינורון" אחד נחמד, כל יתר הגלים ממש סתם.

מקווה לימים טובים יותר.
לצפיה ב-'הלו!!! מישהו ראה את הים בערב?'
הלו!!! מישהו ראה את הים בערב?
25/02/2008 | 19:32
3
37
יש סיכוי למשהו "בריא" מחר?

נא תשובתכם.
לצפיה ב-'כן אחי'
כן אחי
25/02/2008 | 21:18
2
32
בערב היה 60
מחר סשן בוקר בקשתות באיזה שעה אתה בא ?
לצפיה ב-'קודם כל אני בא, רצוי שידפוק בשובר!'
קודם כל אני בא, רצוי שידפוק בשובר!
25/02/2008 | 21:21
1
23
אם הנחל לא זרק בוץ, אני מהמר על סוול מצויין בשובר, שם "ביתי".
אבל אסתפק גם בגלים טובים היכן שיהיו.

בסביבות 0800 אני אגיע, מקווה שנהנה.

תודה על המידע.
לצפיה ב-'אני יעשה סיבוב'
אני יעשה סיבוב
25/02/2008 | 21:53
15
נראה מה יהיה :)
לצפיה ב-'גלי פרא, Rogue Waves'
גלי פרא, Rogue Waves
25/02/2008 | 08:50
1
52
שלום לקוראי הפורום,

אתם מוזמנים להאזין לפרק החדש של התוכנית
'עושים היסטוריה!', פודקאסט דו שבועי על ההיסטוריה
של המדע והטכנולוגיה, דרך הסיפורים והדרמות
שעושים את המדע.

ובפרק הפעם:
'גלי פרא: מפלצות הים שהמדע לא הכיר.'

על תופעת 'גלי הפרא'- גלים אימתניים המגיעים לגבהים של עד שלושים
מטרים ויותר, המסוגלים להטביע ספינה ענקית בתוך שניות.

- מדוע לא הסכים המדע להכיר בקיומם של גלי הפרא, ואיך הכריח גל בודד
את המדענים לשנות את דעתם?
- איך אפשר לעצור גל צונאמי ואיך זה קשור לספר השיאים של גינס?
- על גלי גיאות, ולמה גולשי גלים צריכים להזהר מיגוארים.
- על המיסתורין של איי פלאנאן הסקוטיים, ועוד סיפורים.

התוכנית זמינה להורדה באתר הבית-
www.ranlevi.blogspot.com

או כטקסט (יחד עם פרקים קודמים) בכתובת-
http://www.articles.co.il/autho o
or/380
האזנה נעימה!
רן
לצפיה ב-'תודה. בקישור יש כמה כתבות מעניינות'
תודה. בקישור יש כמה כתבות מעניינות
25/02/2008 | 12:27
10
לצפיה ב-'סירטון גלישת גלים מתחרות בבת גלים AQUAZOOM'
סירטון גלישת גלים מתחרות בבת גלים AQUAZOOM
23/02/2008 | 15:48
34
נשמח אם תשלחו את הלינק לכל מי גולש
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'גלים'
גלים
19/02/2008 | 18:57
4
27
היום היה גל באיזור ה-2 מטר

לקראת 4 וחצי הרוח הפסיקה והיה גל קטלני! הספקתי לתת סשן של שעה לפני החושך

מחר צפוי גל טוב על הבוקר, גל חובה!
לקראת הצהריים יירד ויום חמישי כבר פלטה.

שבוע הבא שוב סערה קצת יותר קטנה, מתחילה ביום ראשון בצהריים ומגיעה לשיאה ביום שני.
לצפיה ב-'אני יראה את הגלים באינטרנט בעבודה '
אני יראה את הגלים באינטרנט בעבודה
19/02/2008 | 21:02
3
8
לצפיה ב-'עדכון'
עדכון
20/02/2008 | 07:04
2
9
לא ללכת לים!! הרוח עדיין מבלגנת את הים

מסביבות השעה10-11 הרוח תפסיק והים יסתדרר
תהנו
לצפיה ב-'עדיין מבולגן לא?'
עדיין מבולגן לא?
20/02/2008 | 15:04
1
6
לפי המצב עכשיו אמור להשאר לחמישי משהו
לצפיה ב-'כבר לא'
כבר לא
20/02/2008 | 17:15
8
לקראת 3 שוב הסתדר אפילו עלה קצת בגלל הרוח אבל התחיל לצנוח

באשדוד היה זיהום כזה שלא ראיתי הרבה זמן
נחל לכיש התפרץ לים וכל החלק שבין חוף השובר לקשתות מזוהם עם ריח של קקי וביוב
גלשתי במצודה היה נחמד אבל המחשבה על לגלוש בזיהום הזה העלתה לי כל מיני רעיונות כמו ידיים במצח, 3 בולבולים וכד'

מחר פלטה, שבוע הבא עוד שקע לקראת יום שני
לצפיה ב-'דרושים גולשים/גולשות לצילומי קטלוג אופנה'
דרושים גולשים/גולשות לצילומי קטלוג אופנה
20/02/2008 | 14:52
79
לצילומי קטלוג של אופנת גלישה דרושים גולשים וגולשות, שנראים טוב ורוצים להתפרסם
כל המעוניין יש לשלוח תמונת פנים וגוף ל  irisi@fogel-ogilvy.com

כולל שם וטלפון, גיל, גובה

איריס
לצפיה ב-'תחרות גלישה מתקיימת ברגע זה'
תחרות גלישה מתקיימת ברגע זה
20/02/2008 | 11:16
30
כל מי שיכול להגיע מוזמן
מה יש לנו שם -מוזיקה דגלים שופטים מתחרים אוירה תחרותית ומה לא?!

התחרות מתקיימת בבקדור שבבת גלים.
לצפיה ב-'חוסר התקדמות מבחינת גלישה'
חוסר התקדמות מבחינת גלישה
16/02/2008 | 15:33
7
143
חברה אני ממש צריך עזרה...
אני גולש כבר בערך חצי שנה, יודע לתפוס פינה, לשחק על הגל, להביא דאק דייב אולי אפילו פלואטר או אוף דה ליפ פה ושום בפוקסים בקיץ הייתי גולש הרב יותר פעמים בשבוע אבל עכשיו בחורף אני משתדל לפחות ביום שבת ללכת ואם יש גלים אז עוד איזה פעם פעמיים בנוסף לשבת.
בקיצור פה הבעיה שלי מתחילה, אני שמתי לב שמבחינת רמת הגלישה אני ממש לא מתקדם, אני ממש ממש תקוע במקום, זה כאילו שהראש שלי יודע  מה לעשות בים אבל הגוף מפגר אחריו.
עדיין יש לי את הפחד הזה מגלים של ברך-מותן+ שאמרו לי שהוא ירד עם הנסיון (והוא לא ירד) וזה פשוט מעצבן לראות שחברים שלי מתקדמים, שוחטים גלים של ראש + ואני תקוע מבחינת רמה ולא מתקדם... זה ממש ממש מייאש, הנה היה לי מקרה לא מזמן שהייתי בים בגורדון בגל של ברך! ופשוט לא יכולתי להסתדר עם הפיצפון הזה בקיצור ממש ממש תודה למי שיעזור לי
לצפיה ב-'כמה דברים'
כמה דברים
16/02/2008 | 18:01
1
87
1. אולי זה הגלשן? ככל שמתקדמים ברמה ככה מקטינים את המידות של הגלשן מבחינת גובה,עובי ורוחב
   מה הגובה והמשקל שלך ואיזה מידות גלשן יש לך?

2. כל אחד וקצב ההתקדמות שלו! כמו בכל ספורט אחר, אתה לא יכול להשוות את עצמך לאחרים

3. הפחד מהגלים-יעבור. הוא לא יעבור ככה סתם הוא יעבור כשתרד גל גבוה, תקבל כיסוח ואז תראה שזה לא כלכך נורא ויהיה לך הרבה יותר בטחון בשביל הגל הבא

4. "הראש יודע מה לעשות בים אבל הגוף מפגר אחריו"- גלישה זה לא משהו טכני שאפשר ללמוד מחוברת או מאיזה אתר אינטרנט שנותן טיפים. בתאכלס, זה רק ניסיון ללכת לים לא משנה באיזה גובה, לתפוס גלים בלי לראות בעיניים (נפלת? אז מה! תחזור לגלשן תסדיר נשימה ותחזור לפיק לתת בראש לגל אחר). ברגע שיהיה לך יותר שפשוף בזה, כל השאר יבוא לך כמו אינסטינקט.

אם יש לך עוד שאלות אז בכיף
לצפיה ב-'תודה רבה רבה!'
תודה רבה רבה!
16/02/2008 | 18:26
49
אני בערך 1.75 שוקל בסביבות ה60 קילו הגלשן שלי עובי בינוני ואורך 1.82 ורוחב 47.. מבחינת הגודל אני חושב שזה בסדר... תודה רבה אבל על התגובה שלך היום הלכתי לים וגם נשבר קצת הגלשן אז בכלל הייתי ביאוש בקטנה אבל תודה הרגעת אותי מה שנקרא =]

זהו מעכשיו אני פשוט צריך ללכת מתי שאפשר וגם אם אני אוכל אותה פשוט להמשיך לחזור לפיק ולא לוותר
לצפיה ב-'האם אתה נהנה מהגלישה?'
האם אתה נהנה מהגלישה?
16/02/2008 | 19:24
1
70
גלישה בעיקרון הוא לא ספורט תחרותי, לא במישור האישי ובטח שלא בקבוצתי.
אין מה להתייסר מזה שלא מצליחים "להתקדם", אין לזה סוף! הרי לכל אחד יש מה להתקדם...

אני למשל גולש ותיק מאוד שלא גולש טוב על גלים קטנים, במיוחד לפרונט.
אז שאני אתייסר? מה פתאום! זה אני ואני נהנה גם כשאני לא גולש ברמה גבוהה.

כשתופסים גל גדול יחסית עם דרופ, ישנו קושי לרדת את הגל ישר ולהסתובב בזמן הנכון ובעוצמה הנכונה, בטח עם גלשן קטן ודק.
לכן אני מציע לך:
תחתור על הגל עם הרבה כוח ובאלכסון! נסה להמנע בתחילה מהדרופ, לעלות על הגל מוקדם, תתרגל לגובה ולמהירות, חפש את הצינורות שמהם נהנים הכי הרבה.
אם חשוב לך להצליח בגלים גדולים יותר, אני מציע לך לעבור ואפילו זמנית לגלשן גדול יותר.

עוד דבר:
בחורף כמעט אף אחד לא מתקדם, זאת מכיוון שכפות הרגליים קרות מאוד ובעיקר גולשים כדי "לשרוד".
לצפיה ב-'נהנה מאוד.. הבעיה היא רק בחורף הזה...שוב תודה'
נהנה מאוד.. הבעיה היא רק בחורף הזה...שוב תודה
16/02/2008 | 20:51
42
לצפיה ב-'אתה יכוללהיות רגוע איש...'
אתה יכוללהיות רגוע איש...
21/02/2008 | 11:00
2
66
אני כבר שנתיים מנסה ללמוד גלישה, כולל כמה שיעורים עם מדריך אישי.
אני לא ילד בן 12-14 אלא בגיל ה 30 ועדיין לא מתייאש.
לקחתי חופש וטסתי לסרי לנקה ותשמע..וואלה...הבנתי שהגלשן - פיש לא מתאים אלא יותר לכיוון הלונגבורד.
ועכשיו אני גולש בקצב שלי, לא מתחרה באף אחד אלא לוקח את זה בכייף ובאיזי...
אין ספק שעם הניסיון והנפילות יבוא גם האומץ..ותעיד הצלקת ברגל שחטפתי מהריפ
אוקצור...תהנה
לצפיה ב-'נראה לי שגם אני יעבור בקיץ לכיוון הלונג'
נראה לי שגם אני יעבור בקיץ לכיוון הלונג
21/02/2008 | 19:00
1
58
מהנסיון שהיה לי עם לונגבורד גדול ועם הגלשן העבה והשמן שמשכירים בטופסי מאוד נהנתי מהקצב הרגוע והאיתי של הגלשן בהשוואה לשורט שלי שצריך ממש להתאמץ איתו בשביל כל דבר החל מחתירה ועד לתמרן על הגל..
כמובן שלכל אחד יש את היתרונות שלו ובגלל זה אני חושב "להרחיב אופקים" ולקנות עוד גלשן, הפעם יותר גדול ורחב ככה בשביל קצב יותר איטי
לצפיה ב-'*איטי'
*איטי
21/02/2008 | 19:25
24
לצפיה ב-'סיכום ימי ד' ה' ו' חוף קשתות אשדוד.'
סיכום ימי ד' ה' ו' חוף קשתות אשדוד.
15/02/2008 | 21:31
6
יום ד':
נכנסתי לים בשעה 1200, גלשתי עד 1645 רצוף.
גלים כמטר במקסימום, כמה "יציאות" אבל לא איכות טובה של גלים.
לי אישית היו הרבה גלים עם צינור אחד, נחמד.

יום ה':
נכנסתי בשעה 0730 בים יפייפה, עד השעה 0830.
תפסתי כ 4 גלים ממש טובים ואז החלה סערת ברקים ורוח חזקה, ברחתי החוצה, מספיק.

יום ו':
ווווואאאאווווו!!!!!!!!!
שעה 0800, גלי צינור מצויינים!!!
גלשתי עד השעה 1130 (החלה רוח), כמעט ללא מנוחה.
שלל (עיקרי): 5 גלי צינור בכיסוי מלא, 2 מהם כ 4-5 שניות בפנים, 1 מהם בקסייד מאוד מהיר, יצאתי מכולם!!!!
כרגע אני מחפש מנתח פלסטי שימלוח לי את החיוך מהפרצוף...
זכיתי להרבה אהדה ופירגון מהגולשים במים, למרות שלקחת כמעט את כל הגלים שהיו...

לסיכום:
נראה שאני בדרך להתרגל לגלשן החדש!!! לא קל להתרגל ללונגבורד.
אני עומד עליו די נכון, הוא מסתובב לי די חופשי, אני מצליח להביא אותו למהירות שנותנת לי הרבה ביטחון להכנס לצינורות ולירידות קשות ומהירות, אני בהחלט מצליח לנצל את הנסיון הרב שצברתי במשך השנים.
עד עכשיו לא נרגעתי ואני חושב על ה"מעללים" שלי היום.

בשבוע הקרוב אני לא אגלוש כי אני נכנס לטיפול בדלקת בפרק כף היד, כדורים + משחות + תחבושת מיוחדת עם ברזלים.
אבל אח"כ אבוא לתקוף כל מה שזז!!! מקווה שלא אסבול עוד מכאבים ש"מוכפלים" במים הקרים.

מאחל לי וגם לכם שנהנה מעוד הרבה ימים איכותיים כמו שהיה היום!!!

שבת שלום לכולם.
לצפיה ב-'מברר על חליפות גלישה'
מברר על חליפות גלישה
15/02/2008 | 20:37
12
אני עומד בימים הקרובים להתנסות בגלישה ורוצה לברר פרטים על חליפות גלישה, מהיכן איפשר לרכוש , מאיפה אפשר להשיג מידע על סוגים , מה צריך שיהיה בחליפה וכו'
וכמו כן אם אפשר להשכיר חליפה או רק חייבים לקנות אחת.  תודה.
לצפיה ב-'גלישה עם המדוזות'
גלישה עם המדוזות
15/02/2008 | 14:38
19
אני מעוניין להתחיל לגלוש בקרוב(בתחילת אפריל)
אבל יש לי שאלה חשובה לגבי מה ניתן לעשות כדי להמנע מצריבה של מדוזות...
חשבתי לקנות חולצה טרמית (אטומה) ומכנס טרמי (אטום) בנפרד
כדי שבחורף אני ישים את שניהם ובקיץ אני ישים רק את המכנסיים ומעל זה לייקרה ( לא יעזור אבל זה מקטין את הסיכוי שאני אקבל צריבה)

למישהו יש רעיון יותר טוב?
תודה!
לצפיה ב-' פורומים חדשים בתפוז אנשים '
פורומים חדשים בתפוז אנשים
14/02/2008 | 15:17
3

פורום נפגעי מלחמה ופעולות האיבה חבר לעמותת נט"ל – נפגעי טראומה על רקע לאומי, אשר יעניקו סיוע נפשי לנפגעי טרור ומלחמה, ויתנו את הגיבוי המקצועי לפורום:

לכל מי שמתעניין בתפירה וגזירה, מתלבט היכן ללמוד ואיזו מכונה כדאי לקנות, פורום תפירה- לבוש עליך מציע בית מקצועי וחמים

חיים ומוות ביד הלשון. פורום דיני לשון הרע מזמין אתכם להרחיב את ידיעותיכם ולהתייעץ

כשחיים כל כך הרבה זמן, העבר רודף אותך. הדמות העל טבעית שרדפה סרטים, סדרות וספרים רבים נושכת בפורום משלה - פורום ערפדים

הידעתם שלגוף שפה משלו ושתנועה היא השער ללמידה? בואו להכיר את השיטה בפורום קינסיולוגיה והעצמה

חינוך גופני - דרך לחיים. פורום המכללה לחינוך גופני-וינגייט מזמין את הסטודנטים, הבוגרים והמתעניינים לדבר על מה שקורה במכללה

מתכוננים להירשם? כבר רשומים? בואו להיעזר, לקטר ולחלוק חוויות בפורום המכון הטכנולוגי חולון

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ