לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הורים לפגים

פג...מה זה בעצם פג?פג הוא תינוק שנולד לפני המועד.בני הבכור נולד פג, פג קטן, לא הבנתי מה זה בכלל פגיה , מה המשמעות של לידה בשבוע 27.רציתי לדעת הכל, והרופאים לא תמיד מנדבים אינפורמציה , אז החלטתי לחפש לבד.לקרוא ספרים , לחרוש את האינטרנט ולדעת הכל על " פגות מהי...?"אבל מה....מעט מאוד אינפורמציה מצאתי ונאלצתי להיות מוזנת רק ממה שהרופאים והאחיות אמרו לי.לצערי - הפורום הזה לא היה קיים בזמן השהות שלנו בפגיה לשמחתכם – כיום הוא קיים והוא מלא באינפורמציה.אז אנחנו כאן כדי לקבל את פני ההורים הטריים שחווים טעמה של פגיה .אנחנו כאן כדי לנסות ולשנות דברים לטובת הפגים הקטנים שלא יכולים להילחם עבור עצמם.ואנחנו כאן בעיקר כדי לעזור לכם להתמודד עם הקשיים והשאלות שיש לכם ואתם לא מקבלים תשובות.**********************************************************דר' בנטל - מנהל היחידה לטיפול נמרץ פגים בבית חולים לניאדו הסכים לשתף איתנו פעולה ומוכן לענות על שאלות המתייחסות לפגים .הכינוי שלו בתפוז הוא - YABENTALניתן לשאול שאלות על תקופת האשפוז או על קצת אחרי השחרור .קחו מתנה זו שקיבלנו מדר' בנטל והשתמשו בה בחוכמה.תודה רבה לדר' בנטל על שיתוף הפעולה והרצון לעוזרטלי וגלי מנהלות הפורום

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לפגים

פג...מה זה בעצם פג?פג הוא תינוק שנולד לפני המועד.בני הבכור נולד פג, פג קטן, לא הבנתי מה זה בכלל פגיה , מה המשמעות של לידה בשבוע 27.רציתי לדעת הכל, והרופאים לא תמיד מנדבים אינפורמציה , אז החלטתי לחפש לבד.לקרוא ספרים , לחרוש את האינטרנט ולדעת הכל על " פגות מהי...?"אבל מה....מעט מאוד אינפורמציה מצאתי ונאלצתי להיות מוזנת רק ממה שהרופאים והאחיות אמרו לי.לצערי - הפורום הזה לא היה קיים בזמן השהות שלנו בפגיה לשמחתכם – כיום הוא קיים והוא מלא באינפורמציה.אז אנחנו כאן כדי לקבל את פני ההורים הטריים שחווים טעמה של פגיה .אנחנו כאן כדי לנסות ולשנות דברים לטובת הפגים הקטנים שלא יכולים להילחם עבור עצמם.ואנחנו כאן בעיקר כדי לעזור לכם להתמודד עם הקשיים והשאלות שיש לכם ואתם לא מקבלים תשובות.**********************************************************דר' בנטל - מנהל היחידה לטיפול נמרץ פגים בבית חולים לניאדו הסכים לשתף איתנו פעולה ומוכן לענות על שאלות המתייחסות לפגים .הכינוי שלו בתפוז הוא - YABENTALניתן לשאול שאלות על תקופת האשפוז או על קצת אחרי השחרור .קחו מתנה זו שקיבלנו מדר' בנטל והשתמשו בה בחוכמה.תודה רבה לדר' בנטל על שיתוף הפעולה והרצון לעוזרטלי וגלי מנהלות הפורום
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום הורים לפגים,
פורום זה מיועד לתת תמיכה להורים לפגים , שיתוף ממנסיוננו כבוגרי פגיה .
ברוכים הבאים לבית חם ותומך
ניתן להעזר גם באתר עמותת לה"ב

המשך >>

לצפיה ב-'היפרדות שליה, מצוקה עוברית ואקוגניות במוח'
היפרדות שליה, מצוקה עוברית ואקוגניות במוח
26/09/2016 | 10:12
2
8
שלום לכם,
מגיעה אליכם מהפורום השכן, לא חשבתי שאמצא את עצמי כאן, אבל מי כן...
לפני עשרה ימים בשבוע 33+6 הופיע פתאום דימום כבד... טסתי לבית החולים, ורבע שעה מרגע שהגעתי התינוק כבר היה בחוץ. 2300 גרם
מסתבר שהיתה לי היפרדות שליה, והתינוק סבל ממחסור בחמצן. הוא היה מונשם במשך יומיים ומאז הולך ומשתפר, ברוך השם.
הרופאים כל הזמן מנסים להרגיע ולומר שהוא נראה ממש בסדר "יחסית למה שהוא עבר" ושאין פגיעות ניכרות לעין או בבדיקות. כמובן שהם מזכירים ואומרים שוב ושוב שאי אפשר להבטיח שום דבר ושהוא יצטרך להיות במעקב נוירולוגי והתפתחותי. הדבר היחיד שהם כן מציינים שבאולטראסאונד של המוח רואים "קצת אקוגניות" אבל" שלא ברור אם יש לזה משמעות או לא...
רציתי לשאול אתכם מה זה "אקוגניות" במוח, מה המשמעות של זה, והאם מישהו כאן קיבל אבחנה כזו  ומה היו ההשלכות של זה...

עשרה ימים אחרי הדרמה, אחרי כמעט טרגדיה, אני ממש מרגישה בפוסט טראומה. לא מצליחה להפסיק לבכות. כל הזמן חושבת מה הי קורה אילו, מה עשיתי לא בסדר, וכמה קרוב זה היה... אני יודעת שזה לא מועיל לכלום, אבל זה המצב שלי. בבית יש לי עוד שני ילדים קטנים שלא מבינים למה נולד להם אח, אבל הם לא יכולים לראות אותו...

אשמח לכל התייחסות

תודה
לצפיה ב-'שלום לך '
שלום לך
26/09/2016 | 15:26
1
6
אני מבינה שהחמוד שלך עדין בפגיה, אם הרופאים רוגועים ולא מלחצים, תבררי איתם מזה אקוגניות אני לא זוכרת את המושג הזה, בדרך כלל הפגים נמצאים במעקב נירולוגי והתפחותי. ככה זה גם עם הפג שלי. בקשר לפוסט טראמה שלך דיברת עם העו"ס של הפגיה? ויש את הקן החם של העמותת לה"ב 03-9533935 ויש להם אתר באיטרנט וקבוצה בפיסבוק. ובטח תוכלי לדבר עם הורים אחרים בפגיה.
בקשר לאחים תסברי להם שהתינוק שלך נולד מוקדם מדי ונשאר בבית חולים בפגיה להתבשל קצת ולהשלים פערים. אני זוכרת משהי פעם ספרה שיש איזה ספר שמסביר על הפגיה לילדים. ולצערי לא נותנים לילדים להכנס לפגיה...

את היית 100 אחוז עשית כל מה שיכלת לעשות בשביל התינוק שלך. אני אצל הפג שלי רק אחרי שעתים נסעתי לבית חולים אחרי ירדית מים והטיסו אותי לניתוח קסרי חרום ואמרו לי שאם הייתי מאחרת ב10 דקות לא היה עם לדבר ומי שתכתוב לך. והשובב בכתה א'.

תהיי חזקה התינוק, הילדים והבעל וכל המשפחה צריכה אותך!! חזוקים את יכולה למצא כאן בקבוצה בפיסבוק עם יש לך, בפגיה... שבוע 33+6 זה שבוע מצוין. שלי נולד בשבוע 29+4. ודרך אגב באיזה פגיה את נמצאת?? שבוע הבא בטח יגיעו מתנדבים לחלק כרטיסי שנה טובה בפגיות בטח תוכלי לפגוש אותם ולדבר איתם.

בהצלחה!!
לצפיה ב-'תודה על התגובה'
תודה על התגובה
28/09/2016 | 12:57
1
בינתיים שיחררו אותנו הביתה, וזה מאוד מעודד. אני לא ישנתי דקה בלילה בין הנקה לשאיבה ולדאגות... אבל הילדים כ"כ שמחו!

עדיין חייבת להבין מה זה האקוגניות הזו... אם מישהו יכול לתרום לי מידע בנושא אשמח מאוד.

תודה על התגובה החמה והמעודדת
לצפיה ב-'ראש השנה'
ראש השנה
19/09/2016 | 21:05
2
45
חג שמח אני מאחלת לכול ההורים בפורום ראש השנה שמח וגמר
חתימה טובה.
גרגי

לצפיה ב-'ראש השנה'
ראש השנה
19/09/2016 | 21:09
1
21
חג שמח לכול בית ישראל
איזי פעילות העמותה לפגים עושה בחודש תישרי בפגיות
שנה טובה
זמירה
לצפיה ב-'פעילות'
פעילות
21/09/2016 | 14:15
4
כמו כל שנה מתנדבי העמותה יצאו לבקר בפגיות שיהיה הרשמה בקבוצה בפיסבוק אני יביא לכאן.

חג שמח
לצפיה ב-'כמה פגית בשבוע 30 אמורה לשקול בגיל 5?'
כמה פגית בשבוע 30 אמורה לשקול בגיל 5?
15/09/2016 | 19:52
1
36
בתי החמודה נולדה לפני חמש שנים בשבוע 30 
במשקל של 950 גרם ! 
היא עכשיו בת 5 ושוקלת רק 12.7 קילו 
עשינו בדיקות דם מקיפות  והם בסדר ב"ה !
אני עדיין דואגת 
מישהי יודעת אם זה נורמלי ?
לצפיה ב-'התיעצת עם דיאטנית?'
התיעצת עם דיאטנית?
17/09/2016 | 20:43
15
אולי תלכי ליעוץ דיאטני שתוכל להסביר לך יותר טוב... עם עשיתים בדיקות דם וכל בסדר אז לא צריך לחשוש. הפג שלי שהוא בן שש ושוקל יותר אבל הוא בן ויותר גדול....
לצפיה ב-'עזרתכם המבורכת!'
עזרתכם המבורכת!
11/09/2016 | 11:26
25
מחפשת הורים שקיבלו תוצאות חריגות כלשהן בבדיקות סקר יילודים שנעשות לאחר הלידה, לצורך מענה על מספר שאלות במסגרת מחקר שנעשה באוניברסיטת בן גוריון. קיימים רק 100 תינוקות כאלה מתוך 170,000 ולכן קשה מאוד למצוא מרואיינים מתאימים בתחום. לכן, אבקש מכם בכל לשון של בקשה, במידה והנכם מתאימים למחקר, אשמח לחצי שעה מזמנכם לשיחה טלפונית. במידה ותעדיפו לכתוב, השאלות קיימות גם באינטרנט: https://goo.gl/forms/VtruRggohzzKVSzj2
אתם באמת תעזרו לי מאוד. תודה רבה לכם ורק בריאות!
יעל, MA
עוזרת מחקר אוניברסיטת בן גוריון
yael.amano@gmail.com
לצפיה ב-'פינת שבת שלום '
פינת שבת שלום
08/09/2016 | 18:46
2
26
שוב פנינתו השבועית שאף אחד לא קורא ולא עונה לי.
מי נוסע לשבת?? מי מארח או מתארח?? והכי חשוב מה מתבשל בסירים??? העוף בתנור והמרק על הגז ומה עוד צריך?? רק האורז, שניצל וחמין. ועוד כמה סלטים שעדין לא החלטתי עליהן.
לצפיה ב-'שבת שלום'
שבת שלום
09/09/2016 | 17:49
1
27
שלום לכולם. הייתי בחופשה מהפורום,הבן שלי הפג אפשר להגיד ניכנס לכיתה א
עכשיו אנחנו נימצעים בחודש אלול חודש הרחמים והסליחות
מה קורה בפגיות בבתי חולים בחודש תישרי. מביאים להם דברים
גרגי
לצפיה ב-'בהצלחה לכולם'
בהצלחה לכולם
09/09/2016 | 20:41
15
מרגש כל כך
לצפיה ב-'כתה א''
כתה א'
06/09/2016 | 16:29
2
37
ביום חמישי שעבר הפג פגוני שלי עלה לכתה א'. זה שנכנס לחיים שלי בפתאומיות בלי שום הכנה מוקדמת בשבוע 29+4 עקב ירידת מים ומוצקת העובר. שינה לי את החיים לגמרי. חודשים בפגיה, 3-4 שנים של נסיעות להתפחות הילד לקלנאית תקשורת ורפוי ובעיסוק והחמוד היום בבית ספר....
לצפיה ב-'יא איך הם גדלים כל כך מהר'
יא איך הם גדלים כל כך מהר
09/09/2016 | 20:42
1
18
חוצפה מצדם
לצפיה ב-'באמת'
באמת
12/09/2016 | 14:54
10
באמת חוצפה שגדלים מהר מדי, לפני שאני ירגיש הקטן ילך גם לכתה א' ולגדול יהיה בר מצוה....
לצפיה ב-'שנה חדשה'
שנה חדשה
06/09/2016 | 16:25
9
אני חשבתי שעם השנה החדשה יהיה לי יותר זמן פנוי לפורום אבל איפה, הגדול בבית ספר יוצא בזמן ומאושר לפחות בנתים ואני עם הקטן וחשבתי יש לי זמן אחה"צ ערב אבל איפה, אין לי זמן לנשום... בין הגדול לקטן, לבית ולבעל ושאר דברים שצריכים אותי. אבל בקיצור....
לצפיה ב-'עוד יומים זה נגמר....'
עוד יומים זה נגמר....
30/08/2016 | 13:14
28
זהו עוד יומים החופש נגמר ואני יהיה כאן יותר.... היתי בבית עם שני ילדים שהגדול עולה לכתה א' והקטן בן חצי שנה וצריך להעסיק את שנהם. בעלי לקח את הגדול לאקרציות ואני נשארתי עם הקטן בבית, וגם לקחנו את הגדול לקניות לכתה א'.... הפג פגוני שלי עולה לכתה א'!! רק נולד לפני שבוע והיום כתה א'. זה שנולד לי בפתאומיות בשבוע 29+4 במשקל 1.28 קילו היום הוא אף אחד לא מאמין לי שהוא פג אבל יש לו את הביעות משלו שעל הרוב התגברנו. עוד יומים הוא עולה לכתה א'. אני חושבת שאני יתחיל לבכות היום ולא ביום חמישי כמו שאמרתי. אטמול הינו בבית ספר להכיר את המורה, כתה ותלמדים, היה שיחה עם היועץ והמנהל. החמוד כבר מתרגש לו. ואני בלב משקשק ופוחד שולחת אותו לבית ספר... הוא מתחיל בפרק חיים חדשים.
לצפיה ב-'הכנות לכתה א'.'
הכנות לכתה א'.
17/08/2016 | 15:15
22
עברנו את ט' באב ומהצד הזה של החופש הסוף נראה קרוב וצריך להכין את הפג פגוני שלי לבית ספר. אז נסענו השבוע וקנינו לו ילקוט וסידרנו לו את כל המחברות ואת הקלמר והוא מרוב התרגשות הלך לישון עם הילקוט במיטה... וכל היום מחדד לי עפרונות על הספה. קנינו חולצות בית ספר. היה מסיבת סיום לבוגרים וטיול סיום לבוגרים ולהורים. וחזרנו עיפים אך מרוצים ועוד שבועים זה מתחיל . אני לא מאמינה שהפג הקטן שלי עולה לכתה א'. באותו יום אני בטח ישב והבכה לי בבית. אולי אני יתחיל כבר עכשיו ... רק אטמול היתי איתו בפגיה והיום הוא עולה לכתה א'. שבוע 29+4, 1.28 קילו שלא רואים בכלל היום כי הוא פשוט ענק....

לצפיה ב-'פינת שבת שלום |;-'
פינת שבת שלום |;-
04/08/2016 | 17:34
11
שוב פניתנו השבועית שהרבה זמן לא פתחתי כי לא היה לי זמן וממילא אף אחד לא קורא ולא עונה לי.

מי נוסע לשבת?? מי מתארח?? ומה מתבשל בסירים??

שבת שלום לכולם.
לצפיה ב-'נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016'
נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016
( לעמוד שלי בתפוז )
03/08/2016 | 14:10
5
המשחקים האולימפיים של קיץ 2016 עוד רגע כאן, ואנחנו מזמינים אתכם לפורום אולימפיאדה ריו 2016 כדי להתעדכן ולדבר על כל מה שחם!

היכנסו כבר עכשיו:
לצפיה ב-'פגית שבוע 34+2'
פגית שבוע 34+2
01/08/2016 | 22:04
3
125
שלום, הבת שלי נולדה בשבוע 34+2 והיום בת 3 חודשים. היא עדיין לא מחייכת אלא רק פעמים בודדות ובמאמץ רב (מתוך שינה היא מחייכת) והיא עדיין לא "משחקת" ופועלת כשאני איתה. היא כן עוקבת אחרי משחק, אבל לא תתמקד בי. היא כן נבהלת מרעשים חזקים (גם לא תמיד) אבל לא תפנה ראש למקור רעש וכדומה. האם זה עוד בסדר לדעתכם? אולי בגלל שהיא נולדה פגה יש עיכוב בהתפתחות?

לצפיה ב-'לדעתי כן.'
לדעתי כן.
02/08/2016 | 14:59
2
64
הבת שלך נולדה כ3-4 שבועות מוקדם (אם סופרים לשבוע 37) ולכן יתכן עיקוב של 3-4 שבועות. וכמובן שכל ילד מתפתח אחרת. בקשר לרעש עשיתים בדיקת שמיעה?? אתן במעקב של התפתחות הילד?

בהצלחה
לצפיה ב-'את התיקון של גיל הפג עושים לשבוע 40, לא ל-37'
את התיקון של גיל הפג עושים לשבוע 40, לא ל-37
02/08/2016 | 21:43
1
65
לפי זה מדובר בתינוקת בת חודש בערך, ממש מוקדם מדי לחיוכים.
לצפיה ב-'סליחה טעות שלי, תודה על התיקון'
סליחה טעות שלי, תודה על התיקון
03/08/2016 | 15:36
17
לצפיה ב-'פרופסור חצרוני ממשיך בשערוריות שלו והפעם על פגים'
פרופסור חצרוני ממשיך בשערוריות שלו והפעם על פגים
30/07/2016 | 14:09
2
96
"גולת הכותרת היא הפגייה. פג הוא במקרה הטוב תת-שרץ. במונחים חקלאיים (תזכרו שאני גם גנן חובב) אפשר להשוות פג לתפוח שנקטף למרות שלא הבשיל. בדרך כלל זורקים אותו. במקרה הטוב עושים ממנו ריבה."
לצפיה ב-'צריך להתעלם משרצים כאלה....'
צריך להתעלם משרצים כאלה....
31/07/2016 | 14:46
13
לצפיה ב-'חצרוני הוא טרול, טרולים ניזונים מתשומת לב.'
חצרוני הוא טרול, טרולים ניזונים מתשומת לב.
02/08/2016 | 21:44
10
לצפיה ב-'Iugr קיצוני'
Iugr קיצוני
24/07/2016 | 15:43
2
124
שלום לכולם
בשבוע 24 התגלה פיגור בגדילה משמעותי פער של שלושה שבועות עקב בעיות בשליה אי ספיקה שליתית יש גם בעיות בזרימות למוח ולעורק הטבור בנוסף גם מיעוט מי שפיר רופאים המליצו על הפסקת הריון ואני לא הייתי מוכנה הם נתנו שבוע שהדופק יעצר. היום חודשיים אחרי וברוך השם יש דופק עשיתי סקירת מערכות מכוונת וכל האברים תקינים כולל מבנה המוח רק לא יודעים להגיד אם יש פגיעה מוחית בגלל הבעיה בזרימות היום אני שבוע 32 והמליצו לי ללדת ולתת לעובר לגדול בפגיה ולהוריד לו את הסיכויים לפגיעה נוספת ברחם עם התנאים שהוא נמצא. אני ובעלי מאוד חוששים גם מעניין הפגיעה וגם מעניין הפגות העובר שוקל 500 גרם מתאים לשבוע 25 ואני בשבוע 32.
מישהי שמעה על מקרה כזה קיצוני שנגמר בטוב?
אשמח לשמוע גם בעניין הפגות והשהייה הארוכה.
תודה
לצפיה ב-'מנסה'
מנסה
26/07/2016 | 15:16
74
אני מנסה להעביר את ההודעה שלך לקבוצה בפיסבוק....
לצפיה ב-'העברתי את הההודעה לפיסבוק'
העברתי את הההודעה לפיסבוק
30/07/2016 | 10:00
27
לצפיה ב-'נפתח פורום פוקימון GO'
נפתח פורום פוקימון GO
( לעמוד שלי בתפוז )
26/07/2016 | 11:54
8
 אם גם אתם נפלתם לטירוף החדש שמשגע את העולם, הפורום הזה נועד בדיוק בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום פוקימון GO בתפוז, שם מחכים לכם פוקימונים נדירים ביותר:
לצפיה ב-'שאלה דחופה '
שאלה דחופה
20/07/2016 | 08:40
3
130
הבת שלנו נולדה פגה שבוע 34 כיום היא בת שנה כמעט 8 ק"ג בהתפתחות בתל השומר היא במצב מיולה ,
אבל אין לה שיינים אנו צריכים לדואג ?
לצפיה ב-'לא חושבת'
לא חושבת
21/07/2016 | 13:55
56
שלום לך,
אני לא חושבת שבגלל שנים צריך לדאוג, היא בת שנה כולנוגי ו11 מתוקן לא? אני לא זוכרת עם לפג שלי היה שנים בגיל שנה, אולי כמה...

לצפיה ב-'היא במצב מאוד דומה לבן שלי'
היא במצב מאוד דומה לבן שלי
25/07/2016 | 18:46
48
גם הוא נולד בשבוע 34. הוא בן שנה וחודש. גיל מתוקן - יהיה שנה בעוד שבוע.
שוקל קצת יותר מהבת שלכם. ממש לא מזמן יצאו לו שתי שיניים ראשונות. אחת אחרי השניה. לא נראה לי שזה קשור לפגות כי יש לי אחיינית שנולדה בשבוע 41+ והתחילו לצאת לה שיניים רק בגיל שנה. 
הייתי מחכה עוד קצת בלי לדאוג אבל תמיד אפשר לשאול רופא ילדים/שיניים.
לצפיה ב-'הפגון שלי גידל שן ראשונה בגיל שנה וחצי'
הפגון שלי גידל שן ראשונה בגיל שנה וחצי
02/08/2016 | 21:47
30
הוא היה בטיפול של אנדוקרינולוגית בגלל בעיה לא קשורה והיא אמרה שזה לא מדאיג אותה. היה לנו תור לגיל שנה ותשעה חודשים והיא אמרה שאם נגיע לטיפול הזה בלי שן היא תשקול לעשות בירורים - הגענו עם 2 שיניים.
אחותו הקטנה, היחידה מילדי שאיננה פג, מנסה לשבור את השיא שלו - כרגע בת שנה וחודש וחצי ואין סימן לשן.
לצפיה ב-'נפתח פורום שמאות מקרקעין'
נפתח פורום שמאות מקרקעין
( לעמוד שלי בתפוז )
21/07/2016 | 09:54
1
 האם אתם לקראת רכישה או מכירה של נכס? נמצאים בהליך לקיחת משכנתא וזקוקים לסיוע או הכוונה בהתנהלות עם שמאי הבנק?

בפורום שמאות מקרקעין בתפוז תקבלו תשובות לכל השאלות:
לצפיה ב-'פגיית אסף הרופא-מקום מצוין'
פגיית אסף הרופא-מקום מצוין
18/07/2016 | 09:49
60

אנחנו עומדים השבוע בפני שחרור מפגיית אסף הרופא, לאחר אשפוז ארוך של 3 חודשים עקב לידה בשבוע 28. 
אמנם הבית קורץ לנו מאד, אך לא קל להיפרד ממקום חם ומדהים כפגייה הזו!
יש כאן כל מה שבאמת נחוץ- 
צוות רופאים נהדר, מיומן, יסודי ומקצועי אך חשוב לא פחות- צוות הרואה את ההורים כשותפים מלאים ומתייחס לכל שאלה, בקשה וחשש ברצינות הנדרשת.
אחיות איכותית, חמות, חרוצות- אשר רואות את טובת הילד לפני הכל ולעולם לא מתעייפות מלהסביר, להנחות, להדריך, לנחם ולעודד.
ועוד אנשי צוות רבים ונהדרים- פיזיותרפיסטית, עו״סית, כוח עזר מסוגים שונים- והמשותף לכולם הוא  תחושת השליחות האמיתית שבה הם פועלים.
כשיש פה ושם תלונות, יש תמיד בפני מי להשמיע. אך בתחושה שלנו לפעמים הורים המגיעים עם ילדם למספר ימים מתקשים לראות את התמונה הכוללת ואת חשיבות ההקפדה על כללי המקום..תלונות כאלו כדאי לקחת בפרופורציה הנכונה...
אף אחד לא מתכנן לבלות את התקופה של ראשית החיים בפגייה, אך כאשר המזל דופק בדלת, כל מה שיש זה להודות על טיפול מדהים וחסר פשרות מהרגע הראשון ועד ליציאה מפתח הדלת. תודה לכם!

לצפיה ב-'פינת שבת שלום '
פינת שבת שלום
14/07/2016 | 18:49
4
32
שוב פניתנו השבועית שאף אחד לא עונה כי ממילא לא קורא... ולאף אחד לא אפכת שלא פתחתי שבוע שעבר....

מי נוסע לשבת?? מי מתארח או מארח?? ומה מתבשל בסירים?? בקיץ אין כוח לדברים כבדים רק קלים רק שאין לי זמן להכין בגלל הקנטצי'ק שלי אבל זה הצרות שלי מה הצרות שלכם??
לצפיה ב-'יש לנו מחר מסיבת פרידה מקרובת משפחה שעוברת לגור בחו"ל'
יש לנו מחר מסיבת פרידה מקרובת משפחה שעוברת לגור בחו"ל
15/07/2016 | 12:56
1
50
ובערך זהו...
לצפיה ב-'מסיבה'
מסיבה
15/07/2016 | 17:44
37
עוזבת את הפורום
גרגי

לצפיה ב-'חופש'
חופש
15/07/2016 | 17:43
1
46
אנחנו התחלנו את החופש הגדול הילדים עושים חיים הולכים ליםעושים שיט
אוהבים לאכול אבטיח
שאלתי למה אין פעילות לילדים בפורום דרך ההורים מישחקים.
שאלה שניה מה ההבדל בין מטרנה רגילה למטרנה צמחית
שבת שלוםגרגי
לצפיה ב-'את מוזרה'
את מוזרה
15/07/2016 | 17:59
39
נראה לי שהתבלבלת קצת בהודעה שלך, מי שרוצה להתארגן בחופש עם חברים מוזמנת ולא תמיד דרך הפורום.
ההבדל בין מטרנה צמחית לחלבית היא בהרכבים שלה. במטרנה חלבית ההרכב יותר על בסיס חלב פרה ובמטרנה צמחית הבסיס על סויה בלי מוצרי חלב בכלל.
לצפיה ב-'פינת שבת שלום '
פינת שבת שלום
30/06/2016 | 19:06
19
שוב שלום לכם....

שוב פניתנו השבועית שאף אחד לא קורא ולא עונה לי...

מי נוסע לשבת?? מי מתארח או מארח?? ומה מתבשל בסירים??

ספרו משהו, אל תהיו רעים....

חם בפורומים של תפוז

במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום גני ילדים
פורום גני ילדים
רביד שר ישראל
רביד שר ישראל
פורום כירורגיה אונקולוגית- מעיים
עומדים לעבור ניתוח מעיים?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה