לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הורים לפגים

פג...מה זה בעצם פג?פג הוא תינוק שנולד לפני המועד.בני הבכור נולד פג, פג קטן, לא הבנתי מה זה בכלל פגיה , מה המשמעות של לידה בשבוע 27.רציתי לדעת הכל, והרופאים לא תמיד מנדבים אינפורמציה , אז החלטתי לחפש לבד.לקרוא ספרים , לחרוש את האינטרנט ולדעת הכל על " פגות מהי...?"אבל מה....מעט מאוד אינפורמציה מצאתי ונאלצתי להיות מוזנת רק ממה שהרופאים והאחיות אמרו לי.לצערי - הפורום הזה לא היה קיים בזמן השהות שלנו בפגיה לשמחתכם – כיום הוא קיים והוא מלא באינפורמציה.אז אנחנו כאן כדי לקבל את פני ההורים הטריים שחווים טעמה של פגיה .אנחנו כאן כדי לנסות ולשנות דברים לטובת הפגים הקטנים שלא יכולים להילחם עבור עצמם.ואנחנו כאן בעיקר כדי לעזור לכם להתמודד עם הקשיים והשאלות שיש לכם ואתם לא מקבלים תשובות.**********************************************************דר' בנטל - מנהל היחידה לטיפול נמרץ פגים בבית חולים לניאדו הסכים לשתף איתנו פעולה ומוכן לענות על שאלות המתייחסות לפגים .הכינוי שלו בתפוז הוא - YABENTALניתן לשאול שאלות על תקופת האשפוז או על קצת אחרי השחרור .קחו מתנה זו שקיבלנו מדר' בנטל והשתמשו בה בחוכמה.תודה רבה לדר' בנטל על שיתוף הפעולה והרצון לעוזרטלי וגלי מנהלות הפורום

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לפגים

פג...מה זה בעצם פג?פג הוא תינוק שנולד לפני המועד.בני הבכור נולד פג, פג קטן, לא הבנתי מה זה בכלל פגיה , מה המשמעות של לידה בשבוע 27.רציתי לדעת הכל, והרופאים לא תמיד מנדבים אינפורמציה , אז החלטתי לחפש לבד.לקרוא ספרים , לחרוש את האינטרנט ולדעת הכל על " פגות מהי...?"אבל מה....מעט מאוד אינפורמציה מצאתי ונאלצתי להיות מוזנת רק ממה שהרופאים והאחיות אמרו לי.לצערי - הפורום הזה לא היה קיים בזמן השהות שלנו בפגיה לשמחתכם – כיום הוא קיים והוא מלא באינפורמציה.אז אנחנו כאן כדי לקבל את פני ההורים הטריים שחווים טעמה של פגיה .אנחנו כאן כדי לנסות ולשנות דברים לטובת הפגים הקטנים שלא יכולים להילחם עבור עצמם.ואנחנו כאן בעיקר כדי לעזור לכם להתמודד עם הקשיים והשאלות שיש לכם ואתם לא מקבלים תשובות.**********************************************************דר' בנטל - מנהל היחידה לטיפול נמרץ פגים בבית חולים לניאדו הסכים לשתף איתנו פעולה ומוכן לענות על שאלות המתייחסות לפגים .הכינוי שלו בתפוז הוא - YABENTALניתן לשאול שאלות על תקופת האשפוז או על קצת אחרי השחרור .קחו מתנה זו שקיבלנו מדר' בנטל והשתמשו בה בחוכמה.תודה רבה לדר' בנטל על שיתוף הפעולה והרצון לעוזרטלי וגלי מנהלות הפורום
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום הורים לפגים,
פורום זה מיועד לתת תמיכה להורים לפגים , שיתוף ממנסיוננו כבוגרי פגיה .
ברוכים הבאים לבית חם ותומך
ניתן להעזר גם באתר עמותת לה"ב

המשך >>

לצפיה ב-'הכנות לכתה א'.'
הכנות לכתה א'.
17/08/2016 | 15:15
13
עברנו את ט' באב ומהצד הזה של החופש הסוף נראה קרוב וצריך להכין את הפג פגוני שלי לבית ספר. אז נסענו השבוע וקנינו לו ילקוט וסידרנו לו את כל המחברות ואת הקלמר והוא מרוב התרגשות הלך לישון עם הילקוט במיטה... וכל היום מחדד לי עפרונות על הספה. קנינו חולצות בית ספר. היה מסיבת סיום לבוגרים וטיול סיום לבוגרים ולהורים. וחזרנו עיפים אך מרוצים ועוד שבועים זה מתחיל . אני לא מאמינה שהפג הקטן שלי עולה לכתה א'. באותו יום אני בטח ישב והבכה לי בבית. אולי אני יתחיל כבר עכשיו ... רק אטמול היתי איתו בפגיה והיום הוא עולה לכתה א'. שבוע 29+4, 1.28 קילו שלא רואים בכלל היום כי הוא פשוט ענק....

לצפיה ב-'פינת שבת שלום |;-'
פינת שבת שלום |;-
04/08/2016 | 17:34
6
שוב פניתנו השבועית שהרבה זמן לא פתחתי כי לא היה לי זמן וממילא אף אחד לא קורא ולא עונה לי.

מי נוסע לשבת?? מי מתארח?? ומה מתבשל בסירים??

שבת שלום לכולם.
לצפיה ב-'נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016'
נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016
( לעמוד שלי בתפוז )
03/08/2016 | 14:10
4
המשחקים האולימפיים של קיץ 2016 עוד רגע כאן, ואנחנו מזמינים אתכם לפורום אולימפיאדה ריו 2016 כדי להתעדכן ולדבר על כל מה שחם!

היכנסו כבר עכשיו:
לצפיה ב-'פגית שבוע 34+2'
פגית שבוע 34+2
01/08/2016 | 22:04
3
69
שלום, הבת שלי נולדה בשבוע 34+2 והיום בת 3 חודשים. היא עדיין לא מחייכת אלא רק פעמים בודדות ובמאמץ רב (מתוך שינה היא מחייכת) והיא עדיין לא "משחקת" ופועלת כשאני איתה. היא כן עוקבת אחרי משחק, אבל לא תתמקד בי. היא כן נבהלת מרעשים חזקים (גם לא תמיד) אבל לא תפנה ראש למקור רעש וכדומה. האם זה עוד בסדר לדעתכם? אולי בגלל שהיא נולדה פגה יש עיכוב בהתפתחות?

לצפיה ב-'לדעתי כן.'
לדעתי כן.
02/08/2016 | 14:59
2
34
הבת שלך נולדה כ3-4 שבועות מוקדם (אם סופרים לשבוע 37) ולכן יתכן עיקוב של 3-4 שבועות. וכמובן שכל ילד מתפתח אחרת. בקשר לרעש עשיתים בדיקת שמיעה?? אתן במעקב של התפתחות הילד?

בהצלחה
לצפיה ב-'את התיקון של גיל הפג עושים לשבוע 40, לא ל-37'
את התיקון של גיל הפג עושים לשבוע 40, לא ל-37
02/08/2016 | 21:43
1
40
לפי זה מדובר בתינוקת בת חודש בערך, ממש מוקדם מדי לחיוכים.
לצפיה ב-'סליחה טעות שלי, תודה על התיקון'
סליחה טעות שלי, תודה על התיקון
03/08/2016 | 15:36
10
לצפיה ב-'פרופסור חצרוני ממשיך בשערוריות שלו והפעם על פגים'
פרופסור חצרוני ממשיך בשערוריות שלו והפעם על פגים
30/07/2016 | 14:09
2
58
"גולת הכותרת היא הפגייה. פג הוא במקרה הטוב תת-שרץ. במונחים חקלאיים (תזכרו שאני גם גנן חובב) אפשר להשוות פג לתפוח שנקטף למרות שלא הבשיל. בדרך כלל זורקים אותו. במקרה הטוב עושים ממנו ריבה."
לצפיה ב-'צריך להתעלם משרצים כאלה....'
צריך להתעלם משרצים כאלה....
31/07/2016 | 14:46
9
לצפיה ב-'חצרוני הוא טרול, טרולים ניזונים מתשומת לב.'
חצרוני הוא טרול, טרולים ניזונים מתשומת לב.
02/08/2016 | 21:44
8
לצפיה ב-'Iugr קיצוני'
Iugr קיצוני
24/07/2016 | 15:43
2
91
שלום לכולם
בשבוע 24 התגלה פיגור בגדילה משמעותי פער של שלושה שבועות עקב בעיות בשליה אי ספיקה שליתית יש גם בעיות בזרימות למוח ולעורק הטבור בנוסף גם מיעוט מי שפיר רופאים המליצו על הפסקת הריון ואני לא הייתי מוכנה הם נתנו שבוע שהדופק יעצר. היום חודשיים אחרי וברוך השם יש דופק עשיתי סקירת מערכות מכוונת וכל האברים תקינים כולל מבנה המוח רק לא יודעים להגיד אם יש פגיעה מוחית בגלל הבעיה בזרימות היום אני שבוע 32 והמליצו לי ללדת ולתת לעובר לגדול בפגיה ולהוריד לו את הסיכויים לפגיעה נוספת ברחם עם התנאים שהוא נמצא. אני ובעלי מאוד חוששים גם מעניין הפגיעה וגם מעניין הפגות העובר שוקל 500 גרם מתאים לשבוע 25 ואני בשבוע 32.
מישהי שמעה על מקרה כזה קיצוני שנגמר בטוב?
אשמח לשמוע גם בעניין הפגות והשהייה הארוכה.
תודה
לצפיה ב-'מנסה'
מנסה
26/07/2016 | 15:16
47
אני מנסה להעביר את ההודעה שלך לקבוצה בפיסבוק....
לצפיה ב-'העברתי את הההודעה לפיסבוק'
העברתי את הההודעה לפיסבוק
30/07/2016 | 10:00
20
לצפיה ב-'נפתח פורום פוקימון GO'
נפתח פורום פוקימון GO
( לעמוד שלי בתפוז )
26/07/2016 | 11:54
6
 אם גם אתם נפלתם לטירוף החדש שמשגע את העולם, הפורום הזה נועד בדיוק בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום פוקימון GO בתפוז, שם מחכים לכם פוקימונים נדירים ביותר:
לצפיה ב-'שאלה דחופה '
שאלה דחופה
20/07/2016 | 08:40
3
91
הבת שלנו נולדה פגה שבוע 34 כיום היא בת שנה כמעט 8 ק"ג בהתפתחות בתל השומר היא במצב מיולה ,
אבל אין לה שיינים אנו צריכים לדואג ?
לצפיה ב-'לא חושבת'
לא חושבת
21/07/2016 | 13:55
46
שלום לך,
אני לא חושבת שבגלל שנים צריך לדאוג, היא בת שנה כולנוגי ו11 מתוקן לא? אני לא זוכרת עם לפג שלי היה שנים בגיל שנה, אולי כמה...

לצפיה ב-'היא במצב מאוד דומה לבן שלי'
היא במצב מאוד דומה לבן שלי
25/07/2016 | 18:46
36
גם הוא נולד בשבוע 34. הוא בן שנה וחודש. גיל מתוקן - יהיה שנה בעוד שבוע.
שוקל קצת יותר מהבת שלכם. ממש לא מזמן יצאו לו שתי שיניים ראשונות. אחת אחרי השניה. לא נראה לי שזה קשור לפגות כי יש לי אחיינית שנולדה בשבוע 41+ והתחילו לצאת לה שיניים רק בגיל שנה. 
הייתי מחכה עוד קצת בלי לדאוג אבל תמיד אפשר לשאול רופא ילדים/שיניים.
לצפיה ב-'הפגון שלי גידל שן ראשונה בגיל שנה וחצי'
הפגון שלי גידל שן ראשונה בגיל שנה וחצי
02/08/2016 | 21:47
19
הוא היה בטיפול של אנדוקרינולוגית בגלל בעיה לא קשורה והיא אמרה שזה לא מדאיג אותה. היה לנו תור לגיל שנה ותשעה חודשים והיא אמרה שאם נגיע לטיפול הזה בלי שן היא תשקול לעשות בירורים - הגענו עם 2 שיניים.
אחותו הקטנה, היחידה מילדי שאיננה פג, מנסה לשבור את השיא שלו - כרגע בת שנה וחודש וחצי ואין סימן לשן.
לצפיה ב-'נפתח פורום שמאות מקרקעין'
נפתח פורום שמאות מקרקעין
( לעמוד שלי בתפוז )
21/07/2016 | 09:54
1
 האם אתם לקראת רכישה או מכירה של נכס? נמצאים בהליך לקיחת משכנתא וזקוקים לסיוע או הכוונה בהתנהלות עם שמאי הבנק?

בפורום שמאות מקרקעין בתפוז תקבלו תשובות לכל השאלות:
לצפיה ב-'פגיית אסף הרופא-מקום מצוין'
פגיית אסף הרופא-מקום מצוין
18/07/2016 | 09:49
37

אנחנו עומדים השבוע בפני שחרור מפגיית אסף הרופא, לאחר אשפוז ארוך של 3 חודשים עקב לידה בשבוע 28. 
אמנם הבית קורץ לנו מאד, אך לא קל להיפרד ממקום חם ומדהים כפגייה הזו!
יש כאן כל מה שבאמת נחוץ- 
צוות רופאים נהדר, מיומן, יסודי ומקצועי אך חשוב לא פחות- צוות הרואה את ההורים כשותפים מלאים ומתייחס לכל שאלה, בקשה וחשש ברצינות הנדרשת.
אחיות איכותית, חמות, חרוצות- אשר רואות את טובת הילד לפני הכל ולעולם לא מתעייפות מלהסביר, להנחות, להדריך, לנחם ולעודד.
ועוד אנשי צוות רבים ונהדרים- פיזיותרפיסטית, עו״סית, כוח עזר מסוגים שונים- והמשותף לכולם הוא  תחושת השליחות האמיתית שבה הם פועלים.
כשיש פה ושם תלונות, יש תמיד בפני מי להשמיע. אך בתחושה שלנו לפעמים הורים המגיעים עם ילדם למספר ימים מתקשים לראות את התמונה הכוללת ואת חשיבות ההקפדה על כללי המקום..תלונות כאלו כדאי לקחת בפרופורציה הנכונה...
אף אחד לא מתכנן לבלות את התקופה של ראשית החיים בפגייה, אך כאשר המזל דופק בדלת, כל מה שיש זה להודות על טיפול מדהים וחסר פשרות מהרגע הראשון ועד ליציאה מפתח הדלת. תודה לכם!

לצפיה ב-'פינת שבת שלום '
פינת שבת שלום
14/07/2016 | 18:49
4
28
שוב פניתנו השבועית שאף אחד לא עונה כי ממילא לא קורא... ולאף אחד לא אפכת שלא פתחתי שבוע שעבר....

מי נוסע לשבת?? מי מתארח או מארח?? ומה מתבשל בסירים?? בקיץ אין כוח לדברים כבדים רק קלים רק שאין לי זמן להכין בגלל הקנטצי'ק שלי אבל זה הצרות שלי מה הצרות שלכם??
לצפיה ב-'יש לנו מחר מסיבת פרידה מקרובת משפחה שעוברת לגור בחו"ל'
יש לנו מחר מסיבת פרידה מקרובת משפחה שעוברת לגור בחו"ל
15/07/2016 | 12:56
1
42
ובערך זהו...
לצפיה ב-'מסיבה'
מסיבה
15/07/2016 | 17:44
32
עוזבת את הפורום
גרגי

לצפיה ב-'חופש'
חופש
15/07/2016 | 17:43
1
41
אנחנו התחלנו את החופש הגדול הילדים עושים חיים הולכים ליםעושים שיט
אוהבים לאכול אבטיח
שאלתי למה אין פעילות לילדים בפורום דרך ההורים מישחקים.
שאלה שניה מה ההבדל בין מטרנה רגילה למטרנה צמחית
שבת שלוםגרגי
לצפיה ב-'את מוזרה'
את מוזרה
15/07/2016 | 17:59
28
נראה לי שהתבלבלת קצת בהודעה שלך, מי שרוצה להתארגן בחופש עם חברים מוזמנת ולא תמיד דרך הפורום.
ההבדל בין מטרנה צמחית לחלבית היא בהרכבים שלה. במטרנה חלבית ההרכב יותר על בסיס חלב פרה ובמטרנה צמחית הבסיס על סויה בלי מוצרי חלב בכלל.
לצפיה ב-'פינת שבת שלום '
פינת שבת שלום
30/06/2016 | 19:06
17
שוב שלום לכם....

שוב פניתנו השבועית שאף אחד לא קורא ולא עונה לי...

מי נוסע לשבת?? מי מתארח או מארח?? ומה מתבשל בסירים??

ספרו משהו, אל תהיו רעים....
לצפיה ב-'זהו, נגמרה שנה עם וירוס....'
זהו, נגמרה שנה עם וירוס....
30/06/2016 | 16:36
1
74
שלום לכל מי שקורא אותי....

היום הפגון שלי סיים גן חובה נשאר לקיטנה ובסוף הקיץ עולה לכתה א'.... איפה אנחנו היום ואיפה הינו לפני שש שנים.... איך הזמן רץ לו.
אבל מצד שני יש וירוס שיגלה כבר שבוע מסתובב לו בישוב שלנו וסגרו את כל המוענות שהיו בהם ילדים חולים ליומים וחצי אטמול הקטנצ'יק שלי הלך למעון וחזר לי עם ספק שילשול אז נשארנו גם היום בבית..... איזה בסאה והוא בכלל לא שילשל לי היום, רק אטמול....

לצפיה ב-'ןןאן איזה ילד גדול'
ןןאן איזה ילד גדול
17/07/2016 | 21:29
19
ומקווה שכל הוירוסים וסגירת המעונות מאחוריכם
לצפיה ב-'למכירה שידה לתינוק מהממת ונוחה מאד'
למכירה שידה לתינוק מהממת ונוחה מאד
23/06/2016 | 20:48
1
38
300 שקל.
מידות רוחב 1.10   עומק  60  ס"מ.
איסוף מאלעד.
אסתי -054-7846211
לצפיה ב-'עגלה משולבת של ציקו במצב מצוין'
עגלה משולבת של ציקו במצב מצוין
23/06/2016 | 20:51
23
כוללת אמבטיה, סלקל + בסיס לרכב וטיולון. 1,200 ש"ח.
חוי - 054-8472345.
אפשר לקבל תמונה בווצאפ בטל:
 054-7846211
לצפיה ב-'פינת שבת שלום '
פינת שבת שלום
23/06/2016 | 19:47
6
שוב פניתנו השבועית שאף אחד לא ענה כי לא קרא......... וזה נכון כי בשבוע שעבר לא פתחתי את הפינה ולאף אחד לא היה אכפת....

מי נוסע לשבת?? מי מתארח או מארח?? ומה מתבשל בסירים??

לצפיה ב-'הורים לפגים שהיו מחוברים לאנטיביוטיקה בווריד- בבקשה, שאלה..'
הורים לפגים שהיו מחוברים לאנטיביוטיקה בווריד- בבקשה, שאלה..
21/06/2016 | 08:57
1
77
שלום, יש לי תאומים שנולדו פגים בשבוע 36, גבולי אני יודעת, אחד לשמחתי היה "בשל" מספיק ושהה בתינוקיה בזמן שאחיו לא שמר על חום גוף והועבר לפגיה, ביומיים הראשונים לחייו קיבל אנטיביוטיקה לווריד עד לקבלת תשובה שלילית של תרבית דם, התרופה הופסקה ואז שהה עוד שבועיים עד ששמר על חום גוף..
נריץ קדימה שנה- בוגר הפגיה מאחר מעט בהתפתחות מול התאום שלו ואני אכולת סרטים שזה בגלל האנטיביוטיקה (לא הולך, לא מדבר, פחות מפעיל את הסביבה), מתי אני פונה לייעוץ חיצוני? למי אני פונה? מה עושים? (בני שנה וחודש).
תודה.
לצפיה ב-'לא חושבת'
לא חושבת
21/06/2016 | 16:02
56
שלום לך.

אני לא חושבת שהאנטיביוטיקה בווריד קשורה להתפחות. אם את כל כך מודאגת אפשר לפנות להתפחות הילד לעשות איבחון או משהו כזה. לדעתי צריך הפניה מרופא משפחה או ילדים אני לא זוכרת.

בהצלחה
לצפיה ב-'דימום במוח.... בבקשה עזרה!!'
דימום במוח.... בבקשה עזרה!!
13/06/2016 | 20:31
4
168
ילדתי בשבוע 26 ויומים... גילו לילדה דימום דרגה 4 חד צדדי.. רואים הרס לרקמה..אבל אין דימום בחדרים...  אף אחד לא מתחייב לשום דבר .. אני הרוסה .. מרוסקת. בוכה כל היום .. בבקשה .. האם למישהו יש מקרה דומה ..שהכל היה בסדר עם הילד שלו ����
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
14/06/2016 | 21:54
3
128
יקרתי, עזרו לי להעתיק את השאלה לקבוצה בפיסבוק אבל לא הצלחתי להעתיק את התשובות לכאן...

אבל מה שענו לי שם שגם ילדו מוקדם עם דימום בחדרים והכל בסדר. מה הרופאים אומרים??

לצפיה ב-'לא מתחייבים לכלום'
לא מתחייבים לכלום
15/06/2016 | 10:15
2
113
אומרים שרואים פגיעה ממוקדת ברקמה של המוח..שטחראי על האזור המוטורי.. כמה חמורה לא יכולים לנבא... רק בגיל שנתיים נדע... יכולה להיות היחלשותחמורה  של צד אחד ויכול להיות שהמוח יפצה ויקח תפקוד על התאים שנפגעו ואז תהיה פגיעה ממש קלה ובלתי ניראת ... ואני לא יודעת אם למישהו קרה מקרה כזה ובאמת עבר בשלום.... 
לצפיה ב-'קיבלתי תשובות '
קיבלתי תשובות
15/06/2016 | 15:21
120
פרסמתי את השאלה שלך בקבוצת פגים בפיסבוק עם יש לך את מוזמנת להצטרף לשם יותר פעיל מכאן לצערי, ושם דפקא ענו לי ואני צריכה להעביר לכאן אבל הסתבכתי.... אני ימשיך לנסות. בקיצור יש עוד מקרים ועכשיו הכל בסדר....
לצפיה ב-'דרך אגב....'
דרך אגב....
15/06/2016 | 15:24
110
שכחתי לכתוב יש את הקו החם של העמותה ט"ל 03-9533953 ואתה יכולה לחפש את האתר של העמותה בגוגל או בפיסבוק ששם לצערי הרב יותר פעיל מכאן.

הרבה בריאות ופגיה קלה
לצפיה ב-'למכירה במחירים שווים'
למכירה במחירים שווים
13/06/2016 | 09:01
39
בוקר טוב למכירה דברים שווים במצב מעולה:
1. שתי מיטות של שילב רהיטי טל ניקנו לפני שנתיים וחצי
האחד צבע לבן השני שמנת בהירה כולל מזרון ומצעים לכל מיטה 750 כל מיטה(ניקנו 1400). בנוסף ישנן שתי מגירות על גלגלים לאחסון כל מגירה 50 ש"ח.
2. מיזרון לעריסה לא היה בשימוש בכלל כולל סדין 50 ש"ח
3. שולחן פעילות שהופך להליכון של טייני לאב מבית שילב נקנה לפני שנה וחצי ולא היה בשימוש רב מצב מעולה 150 ש"ח
4. שתי זוגות נעליים צעד ראשון סגורות מידה 22 של פפאיה היו בשימוש מועט 50 שח כל זוג(עלו 350).
5. שתי כיסאות אוכל של ד"ר בייבי האחד אדום והשני כחול 150 ש"ח שתי הכיסאות. מצב מעולה.
6. ספר נפתח לעגלה של טייני לאב שילב צד אחד צבעוני והצד השני שחור לבן 50 ש"ח
7. לא קשור לקטנטנים אבל למי שצריכה שולחן סלון שחור חדש עדיין ארוז נקנה לפני שבוע ולא מתאים במידות 200 ש"ח.

לפרטים נוספים או תמונות 0523593860 יפעת
לצפיה ב-'חג שמח ושבת שלום'
חג שמח ושבת שלום
09/06/2016 | 19:31
10
שוב פניתנו השבועית שאף לא קורא ולא עונה לי...

מי נוסע לשבת?? מי מתארח או מארח?? ומה מתבשל בסירים? השבת יש חג צמוד ביום ראשון ואי אפשר לחמם ולבשל אוכל עד שהשבת יוצאת וזה נורא מאוחר... וכנראה שנצטרך לאכול משהו קל במוצ"ש/ערב חג כי זה יוצא נורא מאוחר עם החמוד לא ישן צהרים זה בעיה כי בערב הוא שפוך... וגם יהיה מסטול כי זה יומים חג ואני יהיה מחורפנת כי זה לטפל בשני ילדים בגלאים שונים ובעל לא מתפקד כי למד תורה כל הלילה וצריך להכין אוכל ותמיד נשאר חצי כי לא הוא עיף ולי אין זמן...
לצפיה ב-'פינת שבת שלום '
פינת שבת שלום
02/06/2016 | 19:36
10
שוב פניתנו השבועית שאף אחד לא קורא ולא עונה לי......

מי מתארח לשבת או מארח?? מי נוסע לשבת או סתם לטיל?? ומה מתבשל בסירים???

בעלי הביא לי איזה 5 קילו תירס מן השדה ויהיה לנו כל השבוע תירס.... מרק תירס, סלט תירס, קציצות תירס, שניצל תירס או סתם ככה תירס אז שזה יצא לנו מכל החורים....

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
ד"ר איאן וייט
פורום מכשירי שמיעה
פורום מכשירי שמיעה
פורום מתיחת בטן
פורום מתיחת בטן

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה