לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום הורים לפגים
פג...מה זה בעצם פג?פג הוא תינוק שנולד לפני המועד.בני הבכור נולד פג, פג קטן, לא הבנתי מה זה בכלל פגיה , מה המשמעות של לידה בשבוע 27.רציתי לדעת הכל, והרופאים לא תמיד מנדבים אינפורמציה , אז החלטתי לחפש לבד.לקרוא ספרים , לחרוש את האינטרנט ולדעת הכל על " פגות מהי...?"אבל מה....מעט מאוד אינפורמציה מצאתי ונאלצתי להיות מוזנת רק ממה שהרופאים והאחיות אמרו לי.לצערי - הפורום הזה לא היה קיים בזמן השהות שלנו בפגיה לשמחתכם – כיום הוא קיים והוא מלא באינפורמציה.אז אנחנו כאן כדי לקבל את פני ההורים הטריים שחווים טעמה של פגיה .אנחנו כאן כדי לנסות ולשנות דברים לטובת הפגים הקטנים שלא יכולים להילחם עבור עצמם.ואנחנו כאן בעיקר כדי לעזור לכם להתמודד עם הקשיים והשאלות שיש לכם ואתם לא מקבלים תשובות.**********************************************************דר' בנטל - מנהל היחידה לטיפול נמרץ פגים בבית חולים לניאדו הסכים לשתף איתנו פעולה ומוכן לענות על שאלות המתייחסות לפגים .הכינוי שלו בתפוז הוא - YABENTALניתן לשאול שאלות על תקופת האשפוז או על קצת אחרי השחרור .קחו מתנה זו שקיבלנו מדר' בנטל והשתמשו בה בחוכמה.תודה רבה לדר' בנטל על שיתוף הפעולה והרצון לעוזרטלי וגלי מנהלות הפורום

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לפגים

פג...מה זה בעצם פג?פג הוא תינוק שנולד לפני המועד.בני הבכור נולד פג, פג קטן, לא הבנתי מה זה בכלל פגיה , מה המשמעות של לידה בשבוע 27.רציתי לדעת הכל, והרופאים לא תמיד מנדבים אינפורמציה , אז החלטתי לחפש לבד.לקרוא ספרים , לחרוש את האינטרנט ולדעת הכל על " פגות מהי...?"אבל מה....מעט מאוד אינפורמציה מצאתי ונאלצתי להיות מוזנת רק ממה שהרופאים והאחיות אמרו לי.לצערי - הפורום הזה לא היה קיים בזמן השהות שלנו בפגיה לשמחתכם – כיום הוא קיים והוא מלא באינפורמציה.אז אנחנו כאן כדי לקבל את פני ההורים הטריים שחווים טעמה של פגיה .אנחנו כאן כדי לנסות ולשנות דברים לטובת הפגים הקטנים שלא יכולים להילחם עבור עצמם.ואנחנו כאן בעיקר כדי לעזור לכם להתמודד עם הקשיים והשאלות שיש לכם ואתם לא מקבלים תשובות.**********************************************************דר' בנטל - מנהל היחידה לטיפול נמרץ פגים בבית חולים לניאדו הסכים לשתף איתנו פעולה ומוכן לענות על שאלות המתייחסות לפגים .הכינוי שלו בתפוז הוא - YABENTALניתן לשאול שאלות על תקופת האשפוז או על קצת אחרי השחרור .קחו מתנה זו שקיבלנו מדר' בנטל והשתמשו בה בחוכמה.תודה רבה לדר' בנטל על שיתוף הפעולה והרצון לעוזרטלי וגלי מנהלות הפורום
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום הורים לפגים,
פורום זה מיועד לתת תמיכה להורים לפגים , שיתוף ממנסיוננו כבוגרי פגיה .
ברוכים הבאים לבית חם ותומך
ניתן להעזר גם באתר עמותת לה"ב

המשך >>

פינת שבת שלום
27/05/2016 | 13:10
2
שוב פניתנו השבועית שאף אחד לא קורא ולא עונה לי.... אולי יום אחד יהיה נס ויהיה שישרור תגובות.

מי נוסע לשבת?? מי מתארח? ומה מתבשל בסירים??

ביוש ושבת שלום
איך היה ל"ג בעומר??
27/05/2016 | 13:07
2
איך היה בל"ג בעומר?? בעלי לקח את הגדול למדורה קהילתית שמשהו אירגן וכל אחד היה צריך להביא משהו... ונהנו. אני נשארתי עם הקטן בבית...
איך היה יום העצמאות??
19/05/2016 | 19:14
5
16
איך היה ביום העצמאות?? מנגלתם עם כל עם ישראל בפארקים?? הלכתם לטיל?? הכנרת היתה עמוסה בפקקים וחופים נסגרו.... הלכתי עם החמוד הגדול להפניג והוא לא רצה לרדת מן המתנפח עם המים שעתים עשה סבובוים עלה וירד והתעצבן שיש תור... בערב אכלנו על האש עם ההורים שלי...

לג בעומר
24/05/2016 | 20:48
1
24
מחר לג בעומר ואצילנו בשכונה עושים מדורה,הילדים הגדולים אוספים קרשים,והקטנים שמחים ורוקדים.בעלי נוסע למירון
גרגי
מה הקשר??
24/05/2016 | 21:12
10
גרגי יקרתי

מה הקשר בין ל"ג בעומר ליום העצמאות?? שאלתי איך היה יום העצבנות! הלכת לטיל בפקקים עם עם ישראל?? עשית מנגל? דפקת פטיש על הראש של משהו?? הלכת להפניג עם הילדים??
לג בעומר
24/05/2016 | 20:48
9
מחר לג בעומר ואצילנו בשכונה עושים מדורה,הילדים הגדולים אוספים קרשים,והקטנים שמחים ורוקדים.בעלי נוסע למירון
גרגי
נחמד. בכוונה לא עשינו על האש
24/05/2016 | 23:06
1
10
לא אוהבת את חגיגת המנגלאומי הזאת
והיה כיף
לא כולם מתחברים לספורט הלאומי שלנו....
27/05/2016 | 13:04
2
פינת שבת שלום |
19/05/2016 | 19:11
7
שוב פניתנו שאף אחד לא קורא ולא עונה לי...

מי נוסע לשבת??  מי מתארח או מארח?? ומה מתבשל בסירים??

פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2016 | 12:09
3
 עונה חדשה של "המירוץ למליון" עולה למסך, והפורום חוזר לפעולה!
אז בואו נצא לסיבוב מסביב לעולם עכשיו בפורום המירוץ למליון!

יש לכם שאלות לגבי תביעות סיעוד נגד חברות הביטוח?
עכשיו בפורום תביעות ביטוח סיעודי תוכלו לקבל מידע מקצועי ומהימן!

חושבים על מעבר לאוסטרליה? יש לכם שאלות בנוגע לתהליך?
היכנסו עכשיו לפורום הגירה לאוסטרליה בתפוז!
פינת שבת שלום
13/05/2016 | 16:48
6
שוב פנתינו השבועית שאף אחד לא קורא ולא עונה לי....

מי נוסע לשבת או סתם עשה גשר מיום העצבנות?? מי מתארח לשבת או מארח ומה מתבשל בסירים?? או שאוכלים שאריות של יום העצמאות??

גיסתי ובעלה והילדים בדרך והחמוד שלי מחכה להם כל היום....
יום עצמאות שמח
12/05/2016 | 10:10
4
אז מה עושים היום?? מטילים בפפקים?? ממנגלים באיזה שהוא מקום?? מאטמול בערב הכנרת פקוקה וסתומה אז לא להתקרב לשם...
בעוד חצי שעה יש הפניג אצלינו לילדים.... בעלי יקח את הגדול להפניג ואני ישמור על הקטן ויכין את האוכל לצהרים ולמנגל אחה"צ.... נוכל מה שנוכל וזהו. ומה שלא ישאר לשבת....
ערב יום הזיכרון
10/05/2016 | 14:28
3
30
היום ערב יום הזיכרון לחללי צה"ל ומערכות ישראל. נרכין ראש לזכר כל הנופלים על משמר ארצינו... יום הזיכרון ויום העצמאות הוקדם השנה כי התאריך ה' באיר נופל על יום שישי ולא רוצים לחלל שבת.
אני זוכרת את יום הזיכרון ויום העצמאות מלפני שש שנים שהיתי אחרי הלידה ולא ידעתי עם ישחרורו אותי או לא.... בסוף לא שחררו אותי הביתה ונשארתי עוד בבית חולים אני זוכרת שיצאתי עם אמא שלי מן הפגיה בערב וחיכתי להסעה שלא הגיעה בחזרה למחלקה ובנתים יש צפירה.... ואני ואמא שלי עומדות בחוץ לפגיה. בסוף חזרנו ברגל למחלקה ושם פגשתי ספתא שלי אמא של אמא שלי שהביאו אתה לאירוסין של בת דודה שלי ולבקר אותי בבית חולים. ואחרי זה הורים שלי וספתא שלי חזרו הביתה. ביום הזיכרון בצער רב ויגון קודר החלטתי ליבש את הציצי כי לא הצלחתי לשאוב והיה לי גודש ודלקת בחזה, וחום גבוה ונתנו לי אנטיבוטיקה דרך הווריד.... וזו היתה פעם אחרונה שראיתי את ספתא שלי. כי היא נפטרה שבוע אחרי זה בגיל 95 ושבוע. אני אפילו לא יודעת עם היא ראתה את תמונות של הבן שלי. הנין החדש שלה. לפי מה שהבנתי היא לא ראתה....
יום עצמאות שמח
11/05/2016 | 21:38
28
חזרנו עכשיו מהטכס של יום העצמאות בישוב.ומחר כול המיפחה עושים על האש
חג שמח
גרגי
חג שמח
11/05/2016 | 21:42
15
יום עצמאות שמח לכול בית ישראל
ושבת שלום
זמירה
זה הכל? איפה כולם?
12/05/2016 | 10:08
7
איפה כולם? אין לכן מה להוסיף? מה לשתף??
08/05/2016 | 11:25
1
36
שלום לכם.

בשבוע שעבר היה לי מפגש במעון של התינוק שלי... והיה גם שיחה של כל אמהות כי יש כמה תינקות חדשים במעון. ועכשיו המעון מלא... ויש כמה שנוים במעון... פשוט יש איזה גל של לידות בחודשים האחרונים. חברה שלי ילדה שבועים לפני עוד צחקתי איתה שאני ילד לפניה.... היא ילדה בשבוע 39 ואני אחרי שבועים בשבוע 37. עוד ידידה ילדה ביום שישי לפני אני ביום שני ועוד אחת מן הישוב ביום שישי אחרי זה... עוד משהי ילדה לפני פסח ויש עוד כמה בדרך....

אז בקיצור היה לי שיחה עם המטפלות היום, הבאתי לו בקבוק ומוצצים ובגדים להחלפה. ומחר אני יכולה לבוא לבקר במעון עם החמוד והלשאר איתו שם לשחק ולאכול. וביום שלישי אני יכולה אפילו להשכיב אותו לישון שם וביום ראשון אמור להכנס רשימת ואני צריכה לחזור לעבודה.... איך אני יכולה לשים אותו במעון אחרי שנהנתי להיות איתו שלושה חודשים בבית?? ואחרי חצי שנה של שמירת הריון ו3 חודשים של חופשת לידה לחזור לעבוד?? יש מנהלת חדשה שהגיעה בזמן שלא הייתי והיו כמה שנוים שאני צריכה לריב עלהם. אבל יהיה בסדר כי אני לא מוכנה לוותר על דברים שחשובים לי.
בהצלחה. איזה הזמן טס. וזה כל כך קשה
11/05/2016 | 18:22
15
אני מקווה שההסתגלות, תעבור על שניכם בקלות.
08/05/2016 | 11:17
7
שלום לפורום... או למי שקורא אותי...

ביום חמישי שעבר לא כתבתי את הפינה השבועית שלי שממילא אף אחד לא קורא ולא עונה לי. כי זה היה יום השואה ולא היה לי מצב רוח ואז הבן שלי התפס לי את המחשב כל הערב ולא היה מוכן לרדת ממנו רק למקלחת וארוחת ערב ועד שהלך לישון... ואז כבר ההיתי עיפה ואמרתי נו שיון נכתוב ביום שישי ואז ההיתי עסוקה ולא היה לי זמן.... אבל ממילא לצערי הרב אף אחד לא קורא ולא עונה לי.
מחקר- השקפות הורים לפגים על התפתחות מוטורית בינקות
01/05/2016 | 14:38
13
שלום לכולם,

עבור מחקר התפתחותי בין תרבותי אני מחפשת הורים לתינוק ראשון אשר נולד לפני שבוע 37, וכעת בגיל 2-8 חודשים מתוקן. ההשתתפות כוללת מילוי שאלון ממוחשב בלבד.
אשמח לעזרתכם!
תודה רבה
מיכל
שוב חג ושוב שבת...
27/04/2016 | 19:14
13
שוב מגיע חג... וצמוד לזה שבת.... יומים חג... לפחות יהיה מזג אויר נורמלי ולא שרב איום ונורא כמו אטמול.... איך היה החג?? טילתם?? נהנהם?? עוד מעט החג נגמר וחוזרים לשיגרה... עד החג הבא.
גמילה מחמצן פג
26/04/2016 | 17:41
1
40
שלום.. 
התינוק  שלי עבר קורס סטרואידים לגמילה מהנשמה .. אך נשאר עם אחוזי חמצן 23%-25%  השתחרר הביתה כבר חודש .. 
כמה זמן לוקח לגמילה בערך מחמצן 
מקבל כרגע 0.25 ליטר במחולל
מצעטרת לא מבינה בזה...
27/04/2016 | 12:48
20
שלום לך ומועדים לשמחה.

מצעטרת שאני לא מבינה בסטרואידים לגמילה מחמצן, מה הרופאים אומרים?? אם את רוצה אני ישאל בקבוצה בפיסבוק ששם יש יותר פעילות מכאן....

חג שמח
גמילה מחמצן פג
26/04/2016 | 17:44
10
איך היה הסדר? איך החופש??
25/04/2016 | 14:07
1
24
מה קורה? איפה הייתם בסדר? אנחנו הינו אצל ההורים שלי, הגדול לא ישן צהרים והיה די מסתול אכל משהו, לקח לסבא שלו את האפיקומן והביא לו, ואחרי שאכל חיפש אותו וביקש את האפיקומן וקיבל... שיחק בו והלך לישון בחדר השני הקטן השתתף בסדר חלק עלי חלק על סבא ואבא שלו....

היום בעלי לקח את הגדול לגן האם בחיפה והלכו לגן חיות ונורא נההנו, בהתחלה בעלי רצה לנסוע מחר אבל אמרו שיהיה חם אז נסע היום.

איך היה אצלכם??
פסח
25/04/2016 | 16:21
30
חג שמח הרבה זמן לא כתבתי כי היתי עסוקה בניקיון לפסח
הבן שלי מצא את האפיקומן וקיבל
חג פסח שמח
גרגי
שבת שלום וחג שמח
21/04/2016 | 19:12
2
שוב פנינו השבועית שאף אחד לא קורא ולא עונה לי.... טוב היום יש תרוץ כולם מנקים לפסח וגומרים להכין לשבת/חג ......

אז האחרי שבוע מטורף מי נוסע לשבת/חג עם כל עם ישראל בפקקים?? מי מתארח אצל חמתו או אצל איזה דודה מעצבנת ? ומה מתבשל בסירים?? מרק עוף עם קנידלך?? גפילטפיש או חרימה?? עוף צלוי בשזפים ועגבניות או כבש??

ספרו לי ושתפו... הפגון הגדול לא מוכן לשיר מה נשתנה הוא טוען שאחיו התינוק בין חודשים ישיר מה נשתנה כי הוא הילד הקטן והוא הפג הילד הגדול והבכור....
צריכות את עזרתכן בעבודה בנושא לידות מוקדמות
21/04/2016 | 17:36
24
שלום! אנו עדי אפשטיין, עדי לניאדו ויעל וכטר תלמידות מגמת רפואה בתיכון רוטברג.
כחלק מהלימודים במגמה, אנו נדרשים לבצע עבודת חקר בתחום הרפואה.
עבודתנו עוסקת בגורמי הסיכון הידועים ללידה מוקדמת מה הגורם השכיח ביותר מתוך המטופלות שילדו לידה מוקדמת?

*השאלון מיועד לנשים שעברו לפחות לידה אחת.*
נודה לך מאוד אם תוכלי לעזור לנו ולענות על שאלון זה, שהוא חיוני מאד למחקרנו ואורך מס' דקות בלבד.
חשוב לציין כי הפרטים בשאלון הם אנונימיים וחסויים לחלוטין וישמשו אותנו לצורך המחקר בלבד.
בתודה מראש,
יעל, עדי ועדי, תלמידות "י"ב מגמת רפואה", תיכון רוטברג, רמת השרון.

פסח כשר ושמח
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 10:45
2
גולשות וגולשים יקרים,
אנו רוצים לאחל לכם חג פסח כשר ושמח!
מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות,
הנאות מתוקות והמון הפתעות מרגשות.

לקראת החג הכנו לכם מהדורה חגיגית וכשרה לפסח
של חם בתפוז.

את כל הקישורים לאייטמים בכתבה תוכלו למצוא (כמו בכל שבוע)
בעמוד הפייסבוק שלנו

חג פסח שמח!
נקיון פסח
18/04/2016 | 09:21
4
נו התחלתם לנקות לפסח?? להכשיר את הבית/מטבח?? איפה אתם עושים את הליל הסדר?? אצלכם? אצל ההורים שלו או שלה?? בכל מצב יש מי שיסבול ולא יהנה ויקטר.... אני מקוה שהחמוד הגדול ישן בצהרים כדי שיהיה ערני בערב.... כי בדרך כלל בימי שישי בצהרים או לא ישן ובערב שבת הוא פשוט שפוך וגמור. ולקטן.... רק לאכול ולישון ושמשהו יעסיק אותו שהוא ערני.

אטמול התחלנו את הסלון וצריך להסביר לפג הגדול של אוכלים בסלון רק בפינת אוכל בעלי היקר ניקה את הספות והזיז אותם. היום התחלתי את המטבח ויש המון דברים שהלכו לפח.... ועד יום שישי נגמור הכל בתנאי שנהיה שפוים. ונשאר שפוים עד לליל הסדר ועד סוף החג. אומרים שיהיה מזג אויר יפה ושכדאי לצאת לבלות בפקקים עם כל עם ישראל..... בעלי רוצה לקחת את הגדול לחיפה לגן האם לטיל...

תהנו בנקינות!!! למה אין איקון של נקיון??
פינת שבת שלום
14/04/2016 | 18:28
1
8
שוב פנתינו השבועית שאף אחד לא קורא ולא עונה לי.........

מי נוסע לשבת?? מה מתבשל בסירים?? ומי מתארח??
השבת זו השבת הגדול שבת לפני פסח... ושבת הבאה חל חג פסח עם ליל הסדר וכל הבלגאן של פסח....
שבת שלום...
14/04/2016 | 20:09
9
בתכנון לשפצר מרק שהכנתי באמצע השבוע... לא צמצמתי ויצא מימי מדי... מחר אבשל אותו עם בצל מקורמל ויין לבן...
חם בפורומים של תפוז
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
פורום גני ילדים
פורום גני ילדים
פורום לקראת לידה- רופא ודולה
פורום לקראת לידה-
שטיינר מכשירי שמיעה
שטיינר מכשירי שמיעה
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום