לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הורים לפגים

פג...מה זה בעצם פג?פג הוא תינוק שנולד לפני המועד.בני הבכור נולד פג, פג קטן, לא הבנתי מה זה בכלל פגיה , מה המשמעות של לידה בשבוע 27.רציתי לדעת הכל, והרופאים לא תמיד מנדבים אינפורמציה , אז החלטתי לחפש לבד.לקרוא ספרים , לחרוש את האינטרנט ולדעת הכל על " פגות מהי...?"אבל מה....מעט מאוד אינפורמציה מצאתי ונאלצתי להיות מוזנת רק ממה שהרופאים והאחיות אמרו לי.לצערי - הפורום הזה לא היה קיים בזמן השהות שלנו בפגיה לשמחתכם – כיום הוא קיים והוא מלא באינפורמציה.אז אנחנו כאן כדי לקבל את פני ההורים הטריים שחווים טעמה של פגיה .אנחנו כאן כדי לנסות ולשנות דברים לטובת הפגים הקטנים שלא יכולים להילחם עבור עצמם.ואנחנו כאן בעיקר כדי לעזור לכם להתמודד עם הקשיים והשאלות שיש לכם ואתם לא מקבלים תשובות.**********************************************************דר' בנטל - מנהל היחידה לטיפול נמרץ פגים בבית חולים לניאדו הסכים לשתף איתנו פעולה ומוכן לענות על שאלות המתייחסות לפגים .הכינוי שלו בתפוז הוא - YABENTALניתן לשאול שאלות על תקופת האשפוז או על קצת אחרי השחרור .קחו מתנה זו שקיבלנו מדר' בנטל והשתמשו בה בחוכמה.תודה רבה לדר' בנטל על שיתוף הפעולה והרצון לעוזרטלי וגלי מנהלות הפורום

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לפגים

פג...מה זה בעצם פג?פג הוא תינוק שנולד לפני המועד.בני הבכור נולד פג, פג קטן, לא הבנתי מה זה בכלל פגיה , מה המשמעות של לידה בשבוע 27.רציתי לדעת הכל, והרופאים לא תמיד מנדבים אינפורמציה , אז החלטתי לחפש לבד.לקרוא ספרים , לחרוש את האינטרנט ולדעת הכל על " פגות מהי...?"אבל מה....מעט מאוד אינפורמציה מצאתי ונאלצתי להיות מוזנת רק ממה שהרופאים והאחיות אמרו לי.לצערי - הפורום הזה לא היה קיים בזמן השהות שלנו בפגיה לשמחתכם – כיום הוא קיים והוא מלא באינפורמציה.אז אנחנו כאן כדי לקבל את פני ההורים הטריים שחווים טעמה של פגיה .אנחנו כאן כדי לנסות ולשנות דברים לטובת הפגים הקטנים שלא יכולים להילחם עבור עצמם.ואנחנו כאן בעיקר כדי לעזור לכם להתמודד עם הקשיים והשאלות שיש לכם ואתם לא מקבלים תשובות.**********************************************************דר' בנטל - מנהל היחידה לטיפול נמרץ פגים בבית חולים לניאדו הסכים לשתף איתנו פעולה ומוכן לענות על שאלות המתייחסות לפגים .הכינוי שלו בתפוז הוא - YABENTALניתן לשאול שאלות על תקופת האשפוז או על קצת אחרי השחרור .קחו מתנה זו שקיבלנו מדר' בנטל והשתמשו בה בחוכמה.תודה רבה לדר' בנטל על שיתוף הפעולה והרצון לעוזרטלי וגלי מנהלות הפורום
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום הורים לפגים,
פורום זה מיועד לתת תמיכה להורים לפגים , שיתוף ממנסיוננו כבוגרי פגיה .
ברוכים הבאים לבית חם ותומך
ניתן להעזר גם באתר עמותת לה"ב

המשך >>

לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:34
1
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-'יעל לאן נעלמת לי???'
יעל לאן נעלמת לי???
18/06/2017 | 16:08
3
יעל לאן הלכת?? מזמן לא שמעתי ממך כלום......... השמעי קול......
לצפיה ב-'אטוטו סוף שנה....'
אטוטו סוף שנה....
18/06/2017 | 16:05
5
עוד מעט סוף שנת הלמודים הפגון שלי מסים כתה א' הוא חושב שהוא הולך לשבת על הספה ולראות טלבזיה כל היום.... שיחשוב.... יש לו קיטנה. לרוב הקיץ רק לסוף אגוסט יש לי בעיה, והגוזל ממשיך למעון רגיל...

מה התוכיות אצלכם?? קיטנות? נשארים בבית?? חופש בארץ או בחו"ל??
לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2017 | 10:33
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

לצפיה ב-' פורום הישרדות נפתח מחדש '
פורום הישרדות נפתח מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 13:02
3
 שורדים אמיתיים מכורים להדחות ומשימות חסינות
פורום הישרדות נפתח ומחכה לכם, במיוחד לרגל העונה החדשה המשודרת בימי רביעי ושבת ערוץ 2.
היכנסו ושתפו מי הפייבוריט שלכם

לצפיה ב-'כובע לפגים'
כובע לפגים
12/06/2017 | 22:08
1
11
היי,

מישהו יודע מאיפה אפשר להזמין כובע לפגים? 
אמרו לנו להביא לפגייה אבל אני לא מוצאת משהו קטן יותר מNB
לצפיה ב-'תפרתי....'
תפרתי....
13/06/2017 | 15:12
10
אני זוכרת בזמנו בקשו ממני להביא לפגון כובע ולא מצאתי כמובן במידה שלו אז קניתי חליפה עם כובע ותפרתי מבפנים והקטנתי את הכובע למידה שהתאימה לו....

בהצלחה
לצפיה ב-' פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם '
פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם
( לעמוד שלי בתפוז )
07/06/2017 | 13:48
2

מחכים לכם מנהלים חדשים ופורומים שצומחים מחדש 

זקוקים לייעוץ בנושאים כמו התאזרחות של בני זוג זרים, ויזה, הגירה או אשרת עבודה בארץ? היכנסו לפורום מעמד זרים ומומחה ישיב לשאילותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2569

חושדת שבעלך בוגד בך? רוצים לגלות פרטים על אדם מסוים? היכנסו לפורום חקירות פרטיות ותבררו הכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2456

בעלי עסק חדש ונתקלים בקשיים? מעוניינים בצמיחת החברה? בפורום עסקים תקבלו פיתרונות להכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2292

מתמודדים עם הפרעות אכילה? זקוקים לתמיכה נפשית? 
יש לכם את מי לשתף   http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/198

הבניין שלכם לקראת תהליך פינוי בנוי או תמ"א 38? מומחה בפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית מחכה לשאלותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2454
לצפיה ב-'התייעצות איזה מוצר לקנות לתינוק'
התייעצות איזה מוצר לקנות לתינוק
01/06/2017 | 13:02
1
22

גידול ילדים זה אתגר גדול מאוד.
כמו הרבה הורים אחרים אני מחפשת כמה
שיותר מידע שיכול לעזור לי באינטרנט.
לאחרונה מצאתי אתר מעולה שמשווק מוצרים לתינוקות. האתר:
סייע לי למצוא את כל מה שאני צריכה לתינוק שלי במקום אחד.
איזה מוצר אתם הייתם ממליצים לי לקנות מהאתר?
לצפיה ב-'סליחה זה פרסומת סמויה?'
סליחה זה פרסומת סמויה?
01/06/2017 | 21:04
12
לא נכנסתי לאתר שפרסמת כי כל הודעה שלך נראת לי כמו פרסמת סמויה ... אם רוצים לפרסם משהו אז עדיף לשאול...
לצפיה ב-'חג שבועות שמח '
חג שבועות שמח
30/05/2017 | 14:31
6
מי הולך ללמוד כל הלילה? סתם, סתם, הבעל ילמד כל הלילה ומחר כל היום ישן ונצטרך להיות בשקט?? כן בטח.

הכנתם פשטיות וגבינות להיום בערב? הגדול רוצה פיצה, הקטן יוכל פסטה הבעל יוכל דגים ואני ?? נראה מה יהיה....

חג שמח
לצפיה ב-'שבת שלום '
שבת שלום
26/05/2017 | 13:10
2
מה התוכניות שלכם השבת?? לנסוע להורים?? לארח חברים ?? סתם להשאר בבית ?? ללכת לטיול??

מה מתבשל בסירים? אומרים שיהיה חם בשבת  אז תשתו הרבה מים... ולהשאר בצל.....

איך היה שבוע שלכם?? אצלי התחיל נאכס לגמרי והשתפר והיה ממש מוצלח!!

שבת שלום
לצפיה ב-'רופא התפתחות הילד של הכללית '
רופא התפתחות הילד של הכללית
16/05/2017 | 12:00
1
32
שלום,

יש לי ילד שנולד פג שבוע 28+3 במשקל 920 גרם.
נאמר לי שאני צריכה לקבוע תור לרופא התפתחות במרכז להתפתחות הילד של הכללית. לפי הבנתי מכיוון שהוא נולד פג יש לו זכאות לראות רופא ללא וועדה. 
בכל זאת הפקידות במרכז להתפתחות הילד דורשות ממני למלא טפסים (מאוד מעיקים) ולהמתין לאישור וועדה. 
מישהו נתקל במקרה דומה?
אשמח להכוונה.

לצפיה ב-'שלום לך'
שלום לך
16/05/2017 | 13:33
14
התחלתי לענות לך אבל נמחק לי, שילדתי בזמנו אמרו לי שהבית חולים מודיע על לידת פג.... אבל אני מן הצפון והפג כבר בן 7....
לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2017 | 12:28
11
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'איזה חום מזעזע '
איזה חום מזעזע
10/05/2017 | 10:16
15
אוף איזה חום מזעזע לכל הדעות ואנחנו רק בתחילת מאי!! מה יהיה ביולי אוגוסט??? זוועת עולם!!! אטמול היתי צריכה לנסוע לטבריה למשהו נשארתי כמה שיכלתי במזגן וברחתי הביתה ולא עשיתי חצי ממה שרציתי לעשות.... זה יחכה להזדמנות אחרת שיהיה יותר נורמלי בחוץ......

ואל תשכחו לשתות מים!! לתת לקטנטים לשתות מים!! כמה שיותר!! וכמובן שלא לצאת בשעות החמות החוצה!! לצאת או מוקדם בבוקר או בשעות אחה"צ המאוחרות שהשמש שועקעת ואפשר לנשום....
לצפיה ב-'יום הולדת '
יום הולדת
10/05/2017 | 10:11
2
18
לפני שבועים בראש חודש איר היה יום הולדת לפגון שלי, בני בכורי, אהוב לבי משוש חי אשר אהבתי.... תאריך קשה עבורי, במיוחד שזה מתנגש ביום העצמאות ויום הזכרון... זכרונות מן בית חולים והפגיה.... שריטה קשה שאני לא יודעת מתי תחלים.
בקיצור דיברנו עם הפגון שרנו לו שירים, והוא רוצה לאפות עוגה ולהזמין את החברים שלו הביתה.... מה לי ולאפיה?? מה אני יעשה פעילות ל6 ילדים ועוד תינוק על הראש?? בקיצור בעלי היקר אירגן לו יום הולדת בפעילות שיש להם בשבת בישוב שלנו, באו החברים, חגגנו לו והוא היה מאושר... שבוע אחרי זה עשינו לו גם בכתה והוא בכלל היה בהלם וגם מאושר. רציתי לשים תמונה אבל לא הצלחתי אז תסלחו לי.... וגם אני לא מלהבת לשים תמונות של החמוד שלי העיקר הכוונה והחמוד שלי היה מאושר.
לצפיה ב-'מזל טוב!!!!'
מזל טוב!!!!
18/05/2017 | 19:35
1
5
לצפיה ב-'תודה'
תודה
21/05/2017 | 15:49
3
לצפיה ב-'המעבר בין יום הזיכרון ליום העצמאות '
המעבר בין יום הזיכרון ליום העצמאות
02/05/2017 | 14:08
17
איך עובר לכם המעבר בין יום הזיכרון ליום העצמאות?? קשה? קל? לא משפיע עליכם? פעם זה לא היה משפיע עלי, למרות שיש אצלי בישוב כמה משפחות שכולות, יש לי בעיה בשנים אחרונות שזה הצפירה בערב יום הזיכרון ושאני רואה את החזרות של טקס המעבר ליום העצמאות, אני תמיד נזכרת בצפירה של ערב יום הזיכרון שעמדתי מחוץ לפגיה וחיכיתי להסעה חזרה למחלקה ששם ראיתי בפעם אחרונה את ספתא שלי אמא של אמא שנפטרה שבוע אחרי זה (שבוע הבא אזכרה שלה) ולא יודעת למה החזרות של טקס המעבר והדגלנות של הילדים קשה לי, עברתי שם אטמול עם הקטנצי'ק שלי והסתכלנו קצת ואני מבלי לשים לב התחלתי לדמוע... זה מעורר בי זכרונות מן הלידה של הפג שלי. מה שלא מפריע לו להנות היום מן הפניג שהיה היום לילדים, וללכת לבריכה עם אבא שלו...

רציתי לכתוב שבוע שעבר על היום הולדת שלו אבל לא היה לי מצב רוח וזמן לכתוב על זה. פעם אחרת אני יכתוב.
לצפיה ב-'יום העמצאות שמח '
יום העמצאות שמח
01/05/2017 | 21:37
5
הלכתם לחגוג? לרסס קצף?? לדפוק פטיש אוויר למשהו בראש?? או שכולם מתכוננים למחר לנסוע בפפקי ישראל לאיזה מקום לטיל או לנופף באיזה פארק? אצלינו בישוב יש מחר הפנינג לילדים לפני שנתים הגדול לא רצה להכנס בכלל למנפחים, רק לאיזה בריכה עם מים.... לפני שנה הוא רץ ורק עלה וירד מן המתנפח עם המים ככה איזה שעה וחצי ובעלי לא עצר אותו והראה לו עוד מתנפחים ומשחקים... אני מקוה שיהיה מחר גם משחקים לקטנציק שנלך ביחד ואז אני יחזור להכין צהרים ואחה"צ נלך לאכול על האש אצל ההורים שלי....
לצפיה ב-'מה נשמע יעל??'
מה נשמע יעל??
25/04/2017 | 14:01
20
מה קורה יקרתי?? איך היה החג?? עברנו אותו בשלום?? טילתם בפקקי ישראל? אכלתם מצה עם שוקולד?? היה מזג אויר מוזר ואיום אבל עכשיו מתחיל הקיץ.... אפשר לצאת החוצה לטיל בשעות הבוקר המוקדמות והנעימות או אחה"צ שהשמש שוקעת ולא חם כל כך.

נשיקות לגוזל...
לצפיה ב-'איזה חום מזעזע '
איזה חום מזעזע
23/04/2017 | 16:58
7
כבר מיום שישי החום התחיל... אי היה אפשר לצאת החוצה לנשום.... הקיץ התחיל לא אביב... ובשבת משעות הבוקר המאוחרות היה חום אימים בחוץ אי אפשר לצאת החוצה לטיל בבית משעמם... הקטן ישן והגדול משתגע לו אחה"צ יצאתי קצת והיה מחניק לח ומגעיל רק בלילה ירד החום והיה אפשר לנשום והיום הרבה יותר נורמלי.... יהיה חם אבל לא כמו בשבת
לצפיה ב-'זהו! די נגמר החג!!'
זהו! די נגמר החג!!
18/04/2017 | 19:36
17
אז איך היה החג?? כולם טילו בחג?? כרסמו מצות? זללו גפילטפיש ושאר דגים ובשרים על האש?? קיבלתם סכרת בממיומנה? למה טוענים שרעבים בפסח עם יש כול כך הרבה אוכל?? זה בגלל שאין לחם ופיתות?? אני חושבת שבמימונה אשכנזים מקופחים...... זה בכלל מנהג מרוקאי שתפס תאוצה בשנים האחרונות אני זוכרת את המימונה בתור חג של פולטקאים שהולכים לקבל קולות..

מחר די, חוזרים לשגרה... יש בית ספר ומועונות... כל השבת חג והמצות בלבלו לכולם את השכל. במיוחד עם כל השנוי מזג האויר הזה.

עכשיו מתחיל הקיץ....
לצפיה ב-'שאלה דחופה'
שאלה דחופה
16/04/2017 | 12:58
1
67
שלום, אני אמא לתאומים פגים ילדתי  בשבוע 32, היום הם בני חודש. אנחנו רוצים לעשות אירוע ברית ויש לנו בערך 200 מוזמנים, האם יש גיל מסוים שאפשר כבר לחשוף אותם להמון אנשים? 
אשמח לקבל תשובה בהקדם 
לצפיה ב-'שלום לך'
שלום לך
16/04/2017 | 16:41
37
קודם כול מזל טוב. השתחררם כבר מן הפגיה?? הכל מוכן בבית? אני באופן אישי היתי חושפת אותם כמה שפחות לכמות גדולה של אנשים, אבל זה דעתי האישית. הברית במקום פתוח ומאוורר? מקום סגור ומחניק? אני מניחה שרק תביאו אותם לטקס ואז משהו יקח אותם לחדר צדדי או בחזרה הביתה? ואתם תשארו לשאר האירוע??

מה שלא תחליטי שהיה לך במזל טוב, הרבה נחת והצלחה!!

חג שמח

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

שטיינר מכשירי שמיעה
שטיינר מכשירי שמיעה
פורום מכשירי שמיעה
פורום מכשירי שמיעה
פורום ניתוחי בקע
פורום ניתוחי בקע

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה