לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
94529,452 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים לפגים

פג...מה זה בעצם פג?פג הוא תינוק שנולד לפני המועד.בני הבכור נולד פג, פג קטן, לא הבנתי מה זה בכלל פגיה , מה המשמעות של לידה בשבוע 27.רציתי לדעת הכל, והרופאים לא תמיד מנדבים אינפורמציה , אז החלטתי לחפש לבד.לקרוא ספרים , לחרוש את האינטרנט ולדעת הכל על " פגות מהי...?"אבל מה....מעט מאוד אינפורמציה מצאתי ונאלצתי להיות מוזנת רק ממה שהרופאים והאחיות אמרו לי.לצערי - הפורום הזה לא היה קיים בזמן השהות שלנו בפגיה לשמחתכם – כיום הוא קיים והוא מלא באינפורמציה.אז אנחנו כאן כדי לקבל את פני ההורים הטריים שחווים טעמה של פגיה .אנחנו כאן כדי לנסות ולשנות דברים לטובת הפגים הקטנים שלא יכולים להילחם עבור עצמם.ואנחנו כאן בעיקר כדי לעזור לכם להתמודד עם הקשיים והשאלות שיש לכם ואתם לא מקבלים תשובות.**********************************************************דר' בנטל - מנהל היחידה לטיפול נמרץ פגים בבית חולים לניאדו הסכים לשתף איתנו פעולה ומוכן לענות על שאלות המתייחסות לפגים .הכינוי שלו בתפוז הוא - YABENTALניתן לשאול שאלות על תקופת האשפוז או על קצת אחרי השחרור .קחו מתנה זו שקיבלנו מדר' בנטל והשתמשו בה בחוכמה.תודה רבה לדר' בנטל על שיתוף הפעולה והרצון לעוזרטלי וגלי מנהלות הפורום

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לפגים

פג...מה זה בעצם פג?פג הוא תינוק שנולד לפני המועד.בני הבכור נולד פג, פג קטן, לא הבנתי מה זה בכלל פגיה , מה המשמעות של לידה בשבוע 27.רציתי לדעת הכל, והרופאים לא תמיד מנדבים אינפורמציה , אז החלטתי לחפש לבד.לקרוא ספרים , לחרוש את האינטרנט ולדעת הכל על " פגות מהי...?"אבל מה....מעט מאוד אינפורמציה מצאתי ונאלצתי להיות מוזנת רק ממה שהרופאים והאחיות אמרו לי.לצערי - הפורום הזה לא היה קיים בזמן השהות שלנו בפגיה לשמחתכם – כיום הוא קיים והוא מלא באינפורמציה.אז אנחנו כאן כדי לקבל את פני ההורים הטריים שחווים טעמה של פגיה .אנחנו כאן כדי לנסות ולשנות דברים לטובת הפגים הקטנים שלא יכולים להילחם עבור עצמם.ואנחנו כאן בעיקר כדי לעזור לכם להתמודד עם הקשיים והשאלות שיש לכם ואתם לא מקבלים תשובות.**********************************************************דר' בנטל - מנהל היחידה לטיפול נמרץ פגים בבית חולים לניאדו הסכים לשתף איתנו פעולה ומוכן לענות על שאלות המתייחסות לפגים .הכינוי שלו בתפוז הוא - YABENTALניתן לשאול שאלות על תקופת האשפוז או על קצת אחרי השחרור .קחו מתנה זו שקיבלנו מדר' בנטל והשתמשו בה בחוכמה.תודה רבה לדר' בנטל על שיתוף הפעולה והרצון לעוזרטלי וגלי מנהלות הפורום
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום הורים לפגים,
פורום זה מיועד לתת תמיכה להורים לפגים , שיתוף ממנסיוננו כבוגרי פגיה .
ברוכים הבאים לבית חם ותומך
ניתן להעזר גם באתר עמותת לה"ב

המשך >>

לצפיה ב-'התלבטות לגבי האם להכניס את הפג למעון '
התלבטות לגבי האם להכניס את הפג למעון
21/08/2017 | 11:01
1
6
נגמרה החופשת לידה ...והקטן שלי בן 4 חודשים..לפי הגיל המתוקן הוא בן חודשיים...רציתי לדעת אם מישהי הכניסה כבר למעון..?
לצפיה ב-'שאלה לי ....'
שאלה לי ....
22/08/2017 | 21:33
2
שלום לך יקרתי .

הגוזל היה יותר משבועים בפגיה?? כי אם כן מגיע לך הארכה של חופשת לידה!! אני הכנסתי בזמנו את הפגון שלי בגיל 5 חודשים היה 3 חודשים מתוקן.... והיה לי ארכה של חודשים לחופשת לידה שלי.

גיל 4 חודשים/חודשים מתוקן נראה לי קטן מדי אבל זה אני... את צריכה לחזור לעבוד? אולי תבחרי לו מסגרת קטנה כמו משפתחון או מטפלת כי בשנה הראשונה יש הרבה מחלות, ואני לא מתה על מעונות עם הרבה ילדים.....

בהצלחה
לצפיה ב-' אירוח בנושא תפעול העסק ואדמיניסטרציה '
אירוח בנושא תפעול העסק ואדמיניסטרציה
( לעמוד שלי בתפוז )
22/08/2017 | 13:43

ביום שני, 28/8, נארח בפורום עסקים את עינת בכור, מנהלת פרויקטים בתחום אדמיניסטרציה ותפעול.
אתם בעלי עסק ואין לכם זמן פנוי לפיתוח העסק והבאת לקוחות בגלל התעסקות בתפעול הגעתם למקום הנכון

באירוח אתם מוזמנים לשאול ולהתייעץ לגבי תפעול העסק: שירות לקוחות, שירותי משרד, טיפול בלידים, בק אופיס, תיאומי פגישות, רישום וגביה לכנסים, מפגשי גיבוש ועוד.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור האירוח כבר עכשיו

לצפיה ב-' פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה '
פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה
( לעמוד שלי בתפוז )
14/08/2017 | 15:58

פורום השקעות בקנדה הוקם כדי לתת לכם מענה לשאלות רבות החל מסוג ההשקעה, מקום ההשקעה, מיסוי, נושאים משפטיים, ניהול ההשקעה, רווחיות ומימוש השקעה.
רוצים להשקיע בקנדה זקוקים לייעוץ מעורך קנדי וישראלי היכנסו עכשיו לפורום החדש >>
לצפיה ב-'עוד שלוש שבועות!!!'
עוד שלוש שבועות!!!
14/08/2017 | 15:27
16
עוד שלוש שבועות נגמר החופש!! הללויה!! בעוד שבוע וחצי נגמרו לי המסגרות לילדים והם היו איתי בבית ישגעו אותי לגמרי, אנחנו נוסעים ליומים בערך, ועד אז יחפנו אותי לגמרי. לגדול אין מסגרת ביום שישי והוא רוצה להשאר רק איתי ולא עם אבא או סבא שלו והוא מטמטם אותי לגמרי. צמוד עלי לגמרי ועכשיו עם הקטן?? רעש מהומה ובלגאן.... אח, רק שהחופש הזה יגמר.
לצפיה ב-'בגדים נורמליים לפגים. היכן?'
בגדים נורמליים לפגים. היכן?
01/08/2017 | 08:32
1
23
לצפיה ב-'שאלה טובה...'
שאלה טובה...
01/08/2017 | 12:24
20
שלום יקרתי.

אני זוכרת בזמנו קניתי בפוקס בגדים, אבל הפגון שלי לבש בגדי ניו בירון הרבה זמן.... אולי היום יש עוד רשתות...
לצפיה ב-'אירועי ירידת דופק ודיסטורציה'
אירועי ירידת דופק ודיסטורציה
28/07/2017 | 19:06
1
35
שלום,
בתי נולדה בשבוע 32 . בעוד כיומיים תגיע לשבוע 34. כבר לא נתמכת בנשימה. ביממה האחרונה התגברו אירועי ירידת דופק וסטורציה... מעבר לכך גדלה יפה והחלה לאכול מבקבוק. האירועים התגברו במקום שייפחתו וזה מלחיץ.. מדוע זה קורה?? ומה עושים במצב כזה?
תודה לעונים
לצפיה ב-'מה הרופאים אומרים?'
מה הרופאים אומרים?
29/07/2017 | 22:25
25
מה הרופאים אומרים הקשר לזה? היא מתפתחת כמצופה ועולה במשקל?
לצפיה ב-'שותים מספיק מים?? '
שותים מספיק מים??
25/07/2017 | 15:30
10
חם, חם וחם.... צריך לשתות הרבה מים.... והקטנטנים לא יודעים להגיד שחם להם והם צמאים, אז חשוב לתת ולהציע להם כל הזמן מים...לבדוק שהטוטולים לא יבשים למנוע התיבשיות.... וזה נכון בכל גיל, להקפיד לשתות מים ולא להתיבש גם שנמצאים בבית ובמיוחד שיוצאים החוצה.... זה חום אימים בחוץ... אני לא זוכרת כזה חום איום לפני שנה... מזעזע בחוץ....

חשוב לא לצאת בשעות החמות החוצה ולעשות פעילות גופנית. נדמה לי שהשעות הם 10.00-16.00 עדיף להשאר בבית במזגן אבל החמודים שלי רוצים החוצה....
לצפיה ב-' מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם '
מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם
( לעמוד שלי בתפוז )
23/07/2017 | 17:50
2

לא טובים בדייטים? מתקשים ביצירת קשר זוגי? בפורום מאמן אישי למציאת זוגיות תקבלו עצות בנושא 

מעדיפים דרכי טיפול טבעיים לגופכם? אתם צודקים! בפורום תרופות סבתא מחכים לכם

זקוקים לייעוץ משפטי בתחום הפלילי? המנהל החדש בפורום משפט פלילי, עו"ד אביתר גולני, מחכה לכם 

מקימים בריכת נוי או רוכשים אקווריום? גם בנושא הזה מומחה ישמח לייעץ לכם בפורום אקווריום ודגי נוי

בהריון? מתעניינת בתהליך שימור דם טבורי? היכנסי עכשיו לפורום דם טבורי לשאול הכל

מתמודדים עם קשיים ודילמות בזוגיות? לא מפסיקים לריב? כל אחד מאיתנו זקוק לטיפול זוגי לעיתים, אין לכם מה להפסיד

צו ראשון, שיבוץ, שמירות, שחרור משירות צבאי, השתמטות, עריקות, שיפוט: בפורום עורך דין צבאי יענו על כל השאלות בנושאים האלו

לצפיה ב-'איך החופש'
איך החופש
19/07/2017 | 15:25
11
איך החופש הגדול?? שבועים בערך עברו ויש עוד כ6 שבועות בערך עד לסוף החופש...עם עכשיו חום אימים בחוץ מה יהיה באוגוסט?? יהיה יותר חם?? נוסיף עוד חשבון חשמל?? אי אפשר זה מזעזע בחוץ, מילא במשך השבוע הבכור הפג בקיטנה והקטן נשאר במעון.... אבל בשבת זה קשה, חום אימים, אי אפשר לטיל בחוץ ואנחנו לא רואים טלביזיה בשבת.... וכמה משחקי חברה הבכור יכול לשחק ומבלי שקטן יפריע לו....  אבל עברנו את פרעה נעבור גם את זה.... יוצאים או בבוקר שנעים או אחה"צ שיש אויר, או שעושים בלגאן אצל סבתא וסבא.... או עושים גיגיות/בריכה על הדשא וחוסכים גם מקלחת על הדרך ....
לצפיה ב-'להזכירכם משמעת מים!!!'
להזכירכם משמעת מים!!!
10/07/2017 | 20:17
19
אני מזכירה לכולם מקטן ועד גדול לשתות מים והרבה!! מחר יהיה שיא השרב שבטח עוד יחזור עלינו עד סוף אוגוסט.... חם מאד בחוץ וחשוב לשתות מים והרבה ולהציע ולתת לקטנטנים מים כי הם לא יודעים להגיד לנו שהם צמאים ושחם להם ולכן חשוב מאוד לתת להם מים ולהשאיר אותם במקומות מוצלים וממוזגים.... גם אותנו כמובן אבל חשוב לדאוג לקטנים ולגדולים.......
לצפיה ב-' מכירים את כל הפורומים בתפוז '
מכירים את כל הפורומים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/07/2017 | 12:57

אם לא, אתם מוזמנים לגלות כמה...

פורום פילוסופיה לכל חוגג 16 שנה של פעילות ומזמין אתכם לקחת בה חלק

כותבים למגירה? חבל בואו לשתף את הגולשים בפורום שירה ופרוזה 

בפורום שישים פלוס תגלו שבכל גיל אפשר להכיר חברים חדשים ברשת

מכורים לגיימינג? יש לכם עם מי לדבר על כל המשחקים בפורום קונסולות משחק 

אף פעם לא מאוחר מידי... בפורום חסרי ניסיון זוגי ומיני בגיל מאוחר תמצאו קהילה תומכת ומקום לשתף ולפרוק 

רוכבים מקצועיים? לא יורדים מהאופניים שלכם? אופני כביש הוא הפורום בשבילכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'איך השבוע הראשון של החופש??'
איך השבוע הראשון של החופש??
05/07/2017 | 15:48
6
לכבוד סיום שנת הלמודים כל יום ראשון של החופש עושים אצלינו בישוב מתנפחים לילדי בית ספר.... אבל מה, הפגון שלי קיבל בשבת איזה וירוס ושישל והקיא ונאלצנו להשאר בבית ולא ללכת למנפחים....... התאכזבנו נורא!!! ביוחד שספרתי לו שיש ועברנו ליד... בהמשך השבוע החמוד הלך לקיטנה, והיום התקשרו עלי לעבודה שהוא שוב משלשל.... אוף! איזה מעצבן בבית עכשיו הוא בסדר , נמנתי לי על הכוראסה והוא הלך לישון.... כנראה שנמאס לו לראות טלביזה ומחשב כל הזמן. והקטע שבשבת או יום שישי החמוד אומר לי שהוא לא רוצה ללכת לקיטנה הוא רוצה להשאר בבית כל היום ולראות טלביזה.... אז הנה הוא קיבל את זה...
לצפיה ב-'סוף שנה...'
סוף שנה...
30/06/2017 | 12:23
13
זהו, נגמרה שנת הלמודים והפגון שלי מסים כתה א'..... מי היה מאמין שהפגון שלי עם עיכוב התפחותי ושנתים נסיעות לההתפחות הילד לרפוי בעיסוק וקלנאית תקשורת והילד הלך לבית ספר רגיל.... הינו מעדיפים כתה קנתה מקדמת אבל לא פתחו השנה אצלנו בבית ספר אולי שנה הבאה... אבל למד בכתה רגילה וישבו איתו מורה מסיעת אנחנו ממשיכים בקיץ עם מורה להוראה מתקנת וגם נקבל שנה הבאה שעות ומורה מתקנת ואני לא מאמינה לפגון שלי. בעלי לקח אותו לבריכה להנות קצת ואני מכינה לו ארוחת צהרים מפנקת....
לצפיה ב-' נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה '
נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
( לעמוד שלי בתפוז )
26/06/2017 | 13:13
1
 משפחות עם ילדים, טיולי בנות, צעירים, דתיים והגיל השלישי: גיאורגיה הפכה להיות היעד החם לחופשה מגוונת ולנו יש פורום חדש שיעזור לכם לתכנן את הטיול המושלם  היכנסו לפורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
לצפיה ב-'משמעת מים '
משמעת מים
25/06/2017 | 21:08
12
עוד מעט מתחיל החופש הגדול והקיץ הגיע ואיתו החום הגדול שהתחיל היום וחיבים חיבים לשתות המון מים וגם לילדים במיוחד לקטנטנים שלא יכולים לדבר לא רק להציע אלא לתת להם ממש לשתות מים שחס וחלילה לא התיבשו... היום היה חם לח ומעצבן עד עכשיו... בצהרים אי אפשר לצאת החוצה רק אחה"צ ערב שיש אויר אפשר לצאת החוצה, ובעלי כל הזמן מכבה מזגנים אני מדליקה הוא מכבה, מה יהיה בסוף??

לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:34
4
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-'יעל לאן נעלמת לי???'
יעל לאן נעלמת לי???
18/06/2017 | 16:08
1
23
יעל לאן הלכת?? מזמן לא שמעתי ממך כלום......... השמעי קול......
לצפיה ב-'את בחיים?'
את בחיים?
29/07/2017 | 22:27
3
יעל, מה קורה? אני מקווה שאת עסוקה עם הקנטנציק ובגלל זה את לא עונה לי...
לצפיה ב-'אטוטו סוף שנה....'
אטוטו סוף שנה....
18/06/2017 | 16:05
18
עוד מעט סוף שנת הלמודים הפגון שלי מסים כתה א' הוא חושב שהוא הולך לשבת על הספה ולראות טלבזיה כל היום.... שיחשוב.... יש לו קיטנה. לרוב הקיץ רק לסוף אגוסט יש לי בעיה, והגוזל ממשיך למעון רגיל...

מה התוכיות אצלכם?? קיטנות? נשארים בבית?? חופש בארץ או בחו"ל??
לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2017 | 10:33
1
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

לצפיה ב-' פורום הישרדות נפתח מחדש '
פורום הישרדות נפתח מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 13:02
5
 שורדים אמיתיים מכורים להדחות ומשימות חסינות
פורום הישרדות נפתח ומחכה לכם, במיוחד לרגל העונה החדשה המשודרת בימי רביעי ושבת ערוץ 2.
היכנסו ושתפו מי הפייבוריט שלכם

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
אירוח בנושא תפעול העסק שלך
אירוח בנושא תפעול...
עסוק בתפעול העסק במקום בפיתוחו? מומחה יענה לך על...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
ד"ר יעקב יולנו
שטיינר מכשירי שמיעה
שטיינר מכשירי שמיעה
טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה