לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1069810,698 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים לפגים

פג...מה זה בעצם פג?פג הוא תינוק שנולד לפני המועד.בני הבכור נולד פג, פג קטן, לא הבנתי מה זה בכלל פגיה , מה המשמעות של לידה בשבוע 27.רציתי לדעת הכל, והרופאים לא תמיד מנדבים אינפורמציה , אז החלטתי לחפש לבד.לקרוא ספרים , לחרוש את האינטרנט ולדעת הכל על " פגות מהי...?"אבל מה....מעט מאוד אינפורמציה מצאתי ונאלצתי להיות מוזנת רק ממה שהרופאים והאחיות אמרו לי.לצערי - הפורום הזה לא היה קיים בזמן השהות שלנו בפגיה לשמחתכם – כיום הוא קיים והוא מלא באינפורמציה.אז אנחנו כאן כדי לקבל את פני ההורים הטריים שחווים טעמה של פגיה .אנחנו כאן כדי לנסות ולשנות דברים לטובת הפגים הקטנים שלא יכולים להילחם עבור עצמם.ואנחנו כאן בעיקר כדי לעזור לכם להתמודד עם הקשיים והשאלות שיש לכם ואתם לא מקבלים תשובות.**********************************************************דר' בנטל - מנהל היחידה לטיפול נמרץ פגים בבית חולים לניאדו הסכים לשתף איתנו פעולה ומוכן לענות על שאלות המתייחסות לפגים .הכינוי שלו בתפוז הוא - YABENTALניתן לשאול שאלות על תקופת האשפוז או על קצת אחרי השחרור .קחו מתנה זו שקיבלנו מדר' בנטל והשתמשו בה בחוכמה.תודה רבה לדר' בנטל על שיתוף הפעולה והרצון לעוזרטלי וגלי מנהלות הפורום

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לפגים

פג...מה זה בעצם פג?פג הוא תינוק שנולד לפני המועד.בני הבכור נולד פג, פג קטן, לא הבנתי מה זה בכלל פגיה , מה המשמעות של לידה בשבוע 27.רציתי לדעת הכל, והרופאים לא תמיד מנדבים אינפורמציה , אז החלטתי לחפש לבד.לקרוא ספרים , לחרוש את האינטרנט ולדעת הכל על " פגות מהי...?"אבל מה....מעט מאוד אינפורמציה מצאתי ונאלצתי להיות מוזנת רק ממה שהרופאים והאחיות אמרו לי.לצערי - הפורום הזה לא היה קיים בזמן השהות שלנו בפגיה לשמחתכם – כיום הוא קיים והוא מלא באינפורמציה.אז אנחנו כאן כדי לקבל את פני ההורים הטריים שחווים טעמה של פגיה .אנחנו כאן כדי לנסות ולשנות דברים לטובת הפגים הקטנים שלא יכולים להילחם עבור עצמם.ואנחנו כאן בעיקר כדי לעזור לכם להתמודד עם הקשיים והשאלות שיש לכם ואתם לא מקבלים תשובות.**********************************************************דר' בנטל - מנהל היחידה לטיפול נמרץ פגים בבית חולים לניאדו הסכים לשתף איתנו פעולה ומוכן לענות על שאלות המתייחסות לפגים .הכינוי שלו בתפוז הוא - YABENTALניתן לשאול שאלות על תקופת האשפוז או על קצת אחרי השחרור .קחו מתנה זו שקיבלנו מדר' בנטל והשתמשו בה בחוכמה.תודה רבה לדר' בנטל על שיתוף הפעולה והרצון לעוזרטלי וגלי מנהלות הפורום
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום הורים לפגים,
פורום זה מיועד לתת תמיכה להורים לפגים , שיתוף ממנסיוננו כבוגרי פגיה .
ברוכים הבאים לבית חם ותומך
ניתן להעזר גם באתר עמותת לה"ב

המשך >>

לצפיה ב-'פזילה לפני גיל שנה'
פזילה לפני גיל שנה
07/08/2018 | 00:02
2
8
שלום לכולם,
בתי התינוקת מיועדת לעבור ניתוח לתיקון פזילה בגיל שנה.
אשמח להמלצות או דיס על מנתח\ת או על פיתרון שמרני אם קיים לפזילה ככ מוקדמת
וכל מידע נוסף- ההחלמה מהניתוח או כל דבר אחר
תודה

לצפיה ב-'לא כתבת מאיפה....'
לא כתבת מאיפה....
07/08/2018 | 14:39
1
10
לא כתבת מאיזה אזור את, אני די צפונית ולא מכירה באזור המרכז והדרום, ולצערי הפורום לא מי יודע פעיל אולי תשאלי בפורום לתינקות ששם יותר פעיל.

והרבה הצלחה ובראיות
לצפיה ב-'תודה, אנחנו מהמרכז'
תודה, אנחנו מהמרכז
07/08/2018 | 15:27
6
לצפיה ב-'המלצה לתזונת המשך פגים בישראל '
המלצה לתזונת המשך פגים בישראל
30/07/2018 | 23:41
2
10
שלום,
אני מתגוררת זמנית בארהב וילדתי את בני ב 5.6 בשבוע 34 במשקל 2150. בפגיה הוא בעיקר למד לאכול מבקבוק וטופל עקב צהבת תינוקות (תאריך הלידה המשוער המקורי היה 17.7). בשחרור (שבוע 36, משקל 2310 ) קיבלתי הנחיה לתת פעמיים ביום פורמולת פגים בנוסף להנקה. רופא הילדים פה אומר שההנחיה היא בדרך כלל להמשיך עם התוספת עד גיל שנה. כיום הוא במשקל 3800 וגיל מתוקן שבועיים גובה 52 סמ. האם בהתאם להמלצות בישראל צריך להמשיך עדיין עם הפורמולה או שניתן להמשיך עם הנקה בלבד אם הגיע למשקל נורמלי לפי הגיל המתוקן?
תודה,
מיכל

לצפיה ב-'לא זוכרת....'
לא זוכרת....
31/07/2018 | 15:34
5
אני מצטערת מאז הפג שלי נולד חלפו להם 8 שנים, ומאז הקטן נולד רק שנתים וחצי אבל הוא קיבל בקבוק, לצערי לא הצלחתי להניק. אבל אני בעד הנקה, עם החמוד שלך מוכן לוותר על בקבוק ולהתמקד בהנקה ועולה יפה במשקל.....  וכמובן שצריך לעקוב אחרי המשקל והתפתחות, ושהתינוק לא רעב.........

בהצלחה
לצפיה ב-'מומחה פגים אמר לי לעבור לתזונה רגילה (לא הנקתי)'
מומחה פגים אמר לי לעבור לתזונה רגילה (לא הנקתי)
07/08/2018 | 00:00
10
בפעם הראשונה שהייתי אצלו, סביב גיל חודשיים או שלושה נדמה לי, וכבר שקלו מעל 3. 
נולדו בשבוע 35 והשתחררו ב36 סביב 2 קג. 
במקומך הייתי מתקשרת או כותבת אימייל לרופאים שהם מומחים לפגים. (נאונטולוגיה)
למשל מחיפוש במכבי
נדמה לי שיש המלצה לתוסף ברזל אצל פגים (בזמנו לא ידעתי)
לצפיה ב-'חצי חופש עבר.... '
חצי חופש עבר....
30/07/2018 | 15:12
2
חצי חופש עבר ונשאר עוד חצי חופש להעביר, נגמרו הקיטינות ועכשיו צריך להעסיק אותם.... וצריך לנתק אותם מן המסכים ולשמור על מסגרת כל שהיא....

איך הולך אצלכם??
לצפיה ב-'איך עבר?'
איך עבר?
08/07/2018 | 15:17
10
איך עבר השבוע הראשון של החופש?? חם אש בחוץ, הגדול בקיטנה שלו והקטן במסגרת שלו, למזלי שעדין עובדת, השאלה איך נשרוד עד הסוף? ואחרי שבוע יש כבר חגים....
לצפיה ב-'איך החופש?'
איך החופש?
03/07/2018 | 15:36
10
החופש רק התחיל, למי יש תוכניות? לבן שלי יש קיטנות עד לשבועים הראשונים של אוגוסט ורק צריך לדאוג לסוף אוגוסט.... שלושת השבועות יוצאים על תחילת חופש וכל החגים נופלים על ספטמבר..... קצת מבאס לילדי כתה א'....

אז מה התוכניות שלכם? יש משהו??
לצפיה ב-'סיום בית ספר'
סיום בית ספר
29/06/2018 | 11:37
1
14
היום הפג שלי מסים כתה ב'. קשה לי. אני חושבת איך לפני חמש שנים רצו שנשלח אותו לגן חינוך מיוחד..... התעקשנו על גן רגיל, הגננת לא עזרה לנו, אנחנו לא שמנו עליה פס אבל הפג הלך לבית ספר רגיל, כתה רגילה היה קשה אני מודה, היו לנו קשים שהתגברנו עליהם, השנה היה בכתה קטנה משולבת, קידם אותו המון. אנחנו לא מבינים את הגננת היא... כפרת עוונות, גם שהלכנו לראות בית ספר אחר לחינוך מיוחד שהחלטנו לא לשלוח את פג שמחנו שהוא נשאר בבית ספר שלו השנה. יש לו הרבה חברים, ואוהבים אותו והוא ואנחנו מרוצים.

עכשיו נראה על שנה הבאה אחרי שנשרוד את הקיץ!!
לצפיה ב-'פגיבור'
פגיבור
06/07/2018 | 22:20
18
כל הכבוד לו ולכם

חופשה נעימה חח כמה שאפשר בין החום וצוות הוואי בידור
לצפיה ב-'השתתפות במחקר על חווית האבהות לפגים'
השתתפות במחקר על חווית האבהות לפגים
17/06/2018 | 17:00
20
שלום לכולם/ן,
שמי קשת גרוס ואני סטודנטית לתואר שני בפסיכולוגיה התפתחותית. במסגרת התזה שלי אני עורכת מחקר על חווית הפגות והשפעותיה, בתקווה להעמיק את הידע ולפתח תכניות טיפול וסיוע מתאימות בעתיד. אשמח ממש לעזרתכם/ן באיתור נבדקים/ות למחקר.

אני מחפשת אבות לתינוקות פגים {שנולדו לפני שבוע 34 (כולל) להיריון וכיום הם בני שנה עד שלוש שנים (12-36 חודשים)}, שמוכנים/ות להשיב על שאלון קצר ואנונימי, דרך הקישור הבא:

לצפיה ב-'בדיקת עיניים גיל חצי שנה'
בדיקת עיניים גיל חצי שנה
04/06/2018 | 16:54
2
35
עושים כרונולוגי או מתוקנן?
לצפיה ב-'לדעתי בגיל כרונולוגי....'
לדעתי בגיל כרונולוגי....
04/06/2018 | 22:12
1
21
אבל אפשר לברר אצל הרופא,
לצפיה ב-'תודה'
תודה
05/06/2018 | 00:50
5
לצפיה ב-'אוי החום. מזעזע.......'
אוי החום. מזעזע.......
21/05/2018 | 15:24
37
איך היה שבועות?? התכוונתי לכתוב הודעה אבל השובב הקטן שלי השתלט על המחשב רוצה לראות סמי הכבאי, וממילא היתי עסוקה בבישול אוכל לשבת/חג.... אז איך היה?? אכלתם פשטיות? גבינות מסריחות עם עובש כחול?? השפרצם מים?? בחום הזה לא היה כוח לצאת החוצה אבל עם שני בנים בבית אי אפשר שלא לצאת ולהשאר כל היום בבית במזגן....

נורא חשוב לשתות הרבה מים ולהשאר בצל ולא להסתובב בשעות החמות של היום....
לצפיה ב-'מועד חיסונים'
מועד חיסונים
13/05/2018 | 14:48
1
45
ידועה לי עמדת משרד הבריאות,
רציתי לדעת מה נוהגות אימהות לעשות, האם נותנות לפגים את החיסונים בזמן
תודה
לצפיה ב-'כל אחת'
כל אחת
13/05/2018 | 15:11
27
כל אחת עושה מה שהיא חושבת לנכון, לפצל לא לפצל לתת במועד כן או לא. לתת בגיל הכונולגי או בגיל המתוקן. אני עשיתי הכל לפי הגיל הכנולוגי ובמועד לפי טיפת חלב.

רק בריאות
לצפיה ב-'פיק ליין'
פיק ליין
01/05/2018 | 19:33
1
56
שלום
ילדתי בשבוע 32 והכל היה בסדר . כשהעבירו את התינוק מטיפול נמרץ הדביקו אותו בחיידק שדורש טיפול 5 שבועות. בית חולים רמב"ם. עכשיו לוחצים עליי לעשות פיק ליין בגלל שהעירוי  לא מחזיק מעמד
לא יודעת מה לעשות
לצפיה ב-'לא הבנתי'
לא הבנתי
02/05/2018 | 16:33
46
הבת שלך נשארת לטיפול בעירוי ל5 שבועות ורוצים לחבר צנטר קבוע?? שאני היתי מאושפזת בזמנו אמרו לי שאי אפשר שעורי יהיה יותר מיומים שלושה באותו מקום כי הווריד נגמר....
איפה עכשיו הבת שלך נמצאת בפגיה או בילודים?? עם ערוי קבוע לא יהיה בעיה שהעירוי נופל כל הזמן וזז.

רפואה שלמה

לצפיה ב-'היום היום הולדת...'
היום היום הולדת...
15/04/2018 | 15:38
53
היום בערב, לפני 8 שנים יצא הפג שלי חודשים וחצי מוקדם...... היום זה קשה לי, להזכר בכל מה שקרה באותו ערב, היום היה רגיל עד אחה"צ ואז השתנו לי החיים מקצה לקצה. לא ככה חשבתי שתהיה לי הלידה הראשונה לי. חשבתי לי על לידה רגילה בסיבבות התאריך שלי שבעלי ישב בחוץ ויקרא תהילים ואני יהיה בפנים עם חברה שלי והדחוף והצרח, אבל זה נגמר בשבוע 29+4 וניתוח קיסרי חרום.......

לצפיה ב-'איך היה החג??'
איך היה החג??
13/04/2018 | 14:04
14
עבר עלי שבוע עמוס, אז איך היה החג?? עבר? שרדנו עוד פסח?? ויש עוד שבוע עמוס מלפנינו. יום הזכרון ועצמאות.... זה שבוע טעון עבורי, יש לפגון שלי יום הולדת!!!

לצפיה ב-'חג שמיח '
חג שמיח
31/03/2018 | 20:08
15
אחרי יום שישי גשום וסגרירי ששטף את כל האובך והאבק מן האוויר (בגלל זה לא ניקיתי חלונות ולא החלפתי ארונות) הגענו לליל הסדר, רציתי לכתוב משהו אטמול אבל לא הספתקתי עקב לחץ בהכנות אני מטפלת בילדים ומבשלת ובעלי ישן לו......

אז איך היה החג?? שרתם מה נשתנה ושתיתם ארבע כוסות?? מי גנב ומי מצא את האפיקומן??? החבאנו לילדים ונתנו להם למצוא ומתנות כבר היו להם.... וגם בגדים חדשים שהספיקו ללכלך.........

לצפיה ב-'עוד שבוע....'
עוד שבוע....
22/03/2018 | 15:02
28
שבוע הבא ערב פסח, מי הספיק מה לנקות?? לדעתי לא צריך לנקות חלונות עד אחרי ל"ג בעומר בגלל כל הריח של העשן ומדורות, וממילא יש עכשיו אבקה צהובה של אורנים ופריחה של הזיתים.

ניקתי יסודי את המקרר, נשאר לי רק לנקות את התנור ואת המטבח, לא חשוב לי לסדר ארונות אני יודעת בערך איפה כל דבר נמצא.

היום היתי עם הפגון בריון שלי בחופש קניות, תכנתי מזמן לקחת חופש היום לקנות לכולם בגדים ולפגוש את בעלי לארוחת צהרים ובעלי סיפר לפגון שרצה לבוא.... התעורר מוקדם מתי נוסעים מתי נוסעים, נסענו באוטובוס..... נמאס לו מן הקניות שלי ולסחוב שקיות.......... אבל אכל במסעדה איתנו...... פעם בשנה מותר לו.

לצפיה ב-'זוכרים להזיז את השעון???'
זוכרים להזיז את השעון???
22/03/2018 | 14:56
8
היום בלילה מזיזים את השעון שעה אחת קדימה, למה נפלו לי על היום שישי?? יש שעה אחת פחות לישון..... הפגון הברין שלי בחופש אבל יש עדין מסגרת לקטן שלי, ושוב שבתות ארוכות..... מעצבן שפסח נופל על שעון קיץ הכל מתארך בשעה, אבל נו שיון, עברנו את פרעה נעבור גם את זה.
לצפיה ב-'התחלתם לנקות לפסח?? '
התחלתם לנקות לפסח??
12/03/2018 | 15:27
3
114
הימים מתחילים להתארך, ושעון קיץ מתקרב ואיתו פסח. מי התחיל לנקות ולסדר ארונות?? האמת שאני רק סדרתי ארון אחד כי היום בגדים שרציתי להעביר האלה.... ובנתים עוד לא הספקתי הרבה.

לצפיה ב-'מה כבר אמרתי??'
מה כבר אמרתי??
15/03/2018 | 15:17
2
28
לא האמנתי, 85 הסתכלו ואף אחד לא ענה?? או שאף אחד לא התחיל לנקות ברצינות לפסח... אני חושבת שאבק זה לא חמץ וממילא יש את האבקה הצהובה של האורנים ואהבקה של הזיתים וסתם איזה אובך מגעיל, אבל צריך לסדר ארונות להעביר בגדים מילד לילד, וחופש פסח מתחיל שבוע הבא.....
לצפיה ב-'עכשיו סיימתי לנקות '
עכשיו סיימתי לנקות
06/07/2018 | 22:19
1
4
לצפיה ב-'חחחח'
חחחח
08/07/2018 | 15:15
4
עכשיו סימת לנקות לפסח? עכשיו התחיל החופש הגדול וצריך תעסוקה שותפת לילדים ואישפוז יום להורים.....
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום חדש - קניות באינטרנט '
מחכים לכם בפורום חדש - קניות באינטרנט
11/03/2018 | 15:12
4

בפורום חדש תקבלו הצעות לרכישות שוות, לינקים למוצרים ומבצעים חמים, אפשר להתייעץ על קניה, החזרה ותשלום אונליין ולקיים דיונים על קניות שעשיתם
היכנסו עכשיו לפורום קניות באינטרנט
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2586

לצפיה ב-'המלצה לרופא ילדים'
המלצה לרופא ילדים
04/03/2018 | 12:47
2
44
שלום לחברי הפורום,

אני צריך רופא ילדים באזור גבעתיים או רמת גן

האם מישהו יכול להמליץ?

תודה מראש
טל

לצפיה ב-'מאיזה קופה??'
מאיזה קופה??
04/03/2018 | 17:03
1
24
לצערי הרב, הפורום לא ממש פעיל.... כי הרוב העבר לפיסבוק, אבל לא צינת מאיזה קופה אתה שיך... ואני מן הצפון ולא מכירה במרכז
לצפיה ב-'מכבי. תודה בכל אופן'
מכבי. תודה בכל אופן
05/03/2018 | 22:48
10
לצפיה ב-'למה מתחפשים?'
למה מתחפשים?
25/02/2018 | 15:03
16
פורים בפתח, כמובן שיש תחזית לגשם הפגון מתחפש לנינג'יה... אצל הקטן לא החלטתי כנראה שיש חסיד בשביל שני דקות לקבל תמונה לאלבום. כי זה ממש לא מדבר עליו, היום אני הולכת לאפות עם הפגון שלי שהיה לנו בצהלחה בלי הרבה ליכלוך.

פורים שמח

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

מגנייט- המזרונים האורטופדיים האייכותיים והייחודיים בישראל
מגנייט- המזרן הבריאותי
אוטיקה
מחכים לך באוטיקה
פורום מכשירי שמיעה
פורום מכשירי שמיעה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה