לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1147311,473 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים לפגים

פג...מה זה בעצם פג?פג הוא תינוק שנולד לפני המועד.בני הבכור נולד פג, פג קטן, לא הבנתי מה זה בכלל פגיה , מה המשמעות של לידה בשבוע 27.רציתי לדעת הכל, והרופאים לא תמיד מנדבים אינפורמציה , אז החלטתי לחפש לבד.לקרוא ספרים , לחרוש את האינטרנט ולדעת הכל על " פגות מהי...?"אבל מה....מעט מאוד אינפורמציה מצאתי ונאלצתי להיות מוזנת רק ממה שהרופאים והאחיות אמרו לי.לצערי - הפורום הזה לא היה קיים בזמן השהות שלנו בפגיה לשמחתכם – כיום הוא קיים והוא מלא באינפורמציה.אז אנחנו כאן כדי לקבל את פני ההורים הטריים שחווים טעמה של פגיה .אנחנו כאן כדי לנסות ולשנות דברים לטובת הפגים הקטנים שלא יכולים להילחם עבור עצמם.ואנחנו כאן בעיקר כדי לעזור לכם להתמודד עם הקשיים והשאלות שיש לכם ואתם לא מקבלים תשובות.**********************************************************דר' בנטל - מנהל היחידה לטיפול נמרץ פגים בבית חולים לניאדו הסכים לשתף איתנו פעולה ומוכן לענות על שאלות המתייחסות לפגים .הכינוי שלו בתפוז הוא - YABENTALניתן לשאול שאלות על תקופת האשפוז או על קצת אחרי השחרור .קחו מתנה זו שקיבלנו מדר' בנטל והשתמשו בה בחוכמה.תודה רבה לדר' בנטל על שיתוף הפעולה והרצון לעוזרטלי וגלי מנהלות הפורום

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לפגים

פג...מה זה בעצם פג?פג הוא תינוק שנולד לפני המועד.בני הבכור נולד פג, פג קטן, לא הבנתי מה זה בכלל פגיה , מה המשמעות של לידה בשבוע 27.רציתי לדעת הכל, והרופאים לא תמיד מנדבים אינפורמציה , אז החלטתי לחפש לבד.לקרוא ספרים , לחרוש את האינטרנט ולדעת הכל על " פגות מהי...?"אבל מה....מעט מאוד אינפורמציה מצאתי ונאלצתי להיות מוזנת רק ממה שהרופאים והאחיות אמרו לי.לצערי - הפורום הזה לא היה קיים בזמן השהות שלנו בפגיה לשמחתכם – כיום הוא קיים והוא מלא באינפורמציה.אז אנחנו כאן כדי לקבל את פני ההורים הטריים שחווים טעמה של פגיה .אנחנו כאן כדי לנסות ולשנות דברים לטובת הפגים הקטנים שלא יכולים להילחם עבור עצמם.ואנחנו כאן בעיקר כדי לעזור לכם להתמודד עם הקשיים והשאלות שיש לכם ואתם לא מקבלים תשובות.**********************************************************דר' בנטל - מנהל היחידה לטיפול נמרץ פגים בבית חולים לניאדו הסכים לשתף איתנו פעולה ומוכן לענות על שאלות המתייחסות לפגים .הכינוי שלו בתפוז הוא - YABENTALניתן לשאול שאלות על תקופת האשפוז או על קצת אחרי השחרור .קחו מתנה זו שקיבלנו מדר' בנטל והשתמשו בה בחוכמה.תודה רבה לדר' בנטל על שיתוף הפעולה והרצון לעוזרטלי וגלי מנהלות הפורום
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום הורים לפגים,
פורום זה מיועד לתת תמיכה להורים לפגים , שיתוף ממנסיוננו כבוגרי פגיה .
ברוכים הבאים לבית חם ותומך
ניתן להעזר גם באתר עמותת לה"ב

המשך >>

לצפיה ב-'שאלון בנוגע לחווית אשפוז במחלקת הריון בסיכון'
שאלון בנוגע לחווית אשפוז במחלקת הריון בסיכון
12/01/2020 | 16:20
8
שלום בנות:
שמי לאה, אחות במחלקת הריון בסיכון. מצרפת קישור לשאלון. מטרת השאלון להבין קצת את הקושי הכרוך באשפוז במחלקת הריון בסיכון והוא אנונימי לחלוטין. אודה אם מי שזה רלבנטי עבורה תמלא אותו ו. תודה רבה
לצפיה ב-'המלצות לרופא ילדים באזור חדרה'
המלצות לרופא ילדים באזור חדרה
06/01/2020 | 16:51
8
שלום לכולם/ן
אנחנו מחפשים רופא ילדים המתמחה בפגים באזור חדרה ועובד עם קופ"ח כללית.
נשמח להמלצות:)
לצפיה ב-'ביקור בפגיה'
ביקור בפגיה
15/12/2019 | 14:14
42
היום נסעתי עם בעלי היקר והצדיק לפגיה, בעלי היקר טרח והזמין סוגניות לצוות הפגיה ואפילו לקח חצי יום חופש ונסענו לפגיה, האחות הראשית התרגשה לראות אותי ואיך אני לא שוכחת כל חג לבוא להגיד תודה, אמרתי לה שאני זו שצריכה להגיד להם תודה והיא אמרה לי שהם צריכים להגיד לי תודה שאני באה עלהם. כמובן שהלכתי להציץ בפינה בפגיה שאיפה שהנסיך שלי היה אז בזמנו, וכמובן שהאחות הראשית רצתה לראות תמונה של הפגון ששכח מזה להיות פג אמרתי לאחות שהצלקת שלי נשארה לי עמוק בלב ואף אחד לא יודע כמה שזה משפיע עלי ואף אחד לא מבין אותי וכל שנה ביום הולדת שלו זה צף ועולה לי. והיא הסכימה איתי.

חג חנוכה שמח!!!
לצפיה ב-'עזרה ראשונה תינוקות ובוגרים? דומה או שונה?'
עזרה ראשונה תינוקות ובוגרים? דומה או שונה?
11/12/2019 | 23:02
1
14
אני מגיש עזרה ראשונה
עובר רענון פעם בכמה שנים
האם יש הבדל משמעותי במה שלמדתי כאשר מדובר בתינוקות?
שואל כי לאחרונה נתקלתי בזה
לצפיה ב-'למיטב זכורני'
למיטב זכורני
13/12/2019 | 11:29
11
שלום לך,

למיטב זכורני גם בלידה של הפג המליצו לנו לעשות קורס עזרה ראשונה אני לא זוכרת מה היה בלידה של הקטן... אבל לדעתי כל הורה צריך לעבור קורס עזרה ראשונה.
ובקשר לסרטון צריך להקפיד על כללים בסיסים לא להשאיר תינוק לבד על שידת החתלה, באמבטיה, לבדוק מה הוא מכניס לפה ועוד דברים.......... כמובן שבחורף צריך להקפיד על טפרטורת החדר והלבוש מתיאים לגיל שלא מונע תזוזעה...
לצפיה ב-'מכתב לפגית שלי '
מכתב לפגית שלי
18/11/2019 | 23:34
1
39
ילדה אהובה שלי,
את בתוך אינקובטור ואני בתוך ממ"ד, רחוקות פיזית זו מזו, כל כך שונות אבל דומות. יום שישי היום, 15/11/2019 והשעה 05:30 העולם עוד ישן, רק אני ומונה הכלבה מסתובבת בבית בחוסר שקט. בחלון מציצות מעט קרני השמש, היא השמש, מתחילה לעלות שוב, אורה החמים מאיר ומעיר חצי עולם. עוד כמה שעות נכנסת השבת וסביב שולחן השבת נברך "יום שישי ויכלו השמים...". לפני כמה שעות נשמעו אזעקות בשמי הארץ והפרו את החושך, נשים ילדים וטף רצו למקלטים, יש כאלה שנאספו עם השכנים נעמדו בחדרי מדרגות, כולם כולם בקשו מקלט.

החלטתי לכתוב לך מכתב זה ולשמר אותו היטב, רוצה לתת לך אותו שתגדלי יותר שתביני יותר, לצערי אין במכתב זה הבטחה, רק נחמה קטנה. שאני נולדתי אמא שלי הבטיחה לי שאגדל לא יהיו מלחמות, לא יהיה צבא. ילדה שלי, רוצה להבטיח לך גם אני, לאחל לנו מזרח תיכון חדש, ללא מלחמות שכול וכאב, לצערי אני לא יכולה להבטיח זאת, כל דור ודור חווה מקלטים, אזעקות טילים ואימהות בוכיות.

השבוע שוב הכריז הקרין בטלוויזיה "מדינה תחת התקפה". הטלפונים זרמו מכל עבר, זה דואג לזה וזו דואגת לזו. לחץ נוראי, פחד ובכי תינוקות. נעמדתי חסרת אונים עם הניד ביד, והאינסטינקט ראשוני כאמא שלך, היה לטוס לפגיה להיות לציידך, לשמור ולהגן עליך, אך מטח הטילים הכבד מנע ממני לעשות זאת, נשארתי חסרת אונים בממ"ד, בבית ,מתוסכלת ומרובה במחשבות ודאגות. הרגשתי שאני מפקירה אותך תחת אש, הרגשתי בפעם הראשונה תחושה אימהית, עוצמה וכמיהה אליך, ודמעות החלו זולגות. כמובן שהחשש והירא היו מיותרים, כי שם בפגיה את מוגנת היטב, שמורה ובטוחה בדיוק כמו שהיית אצלי ברחם.

הייתי רוצה להבטיח לך ילדה קטנה שלי שזו תהיה המלחמה האחרונה שלך. אך הבטחות צריך לקיים, ואין הדבר בשליטה שלי, לכן, כן מבטיחה לך בתי אהובה, שתמיד יהיה שם בשבילך אשמור ואגן אליך מכל רע, לעולם לא יהיה רחוקה ממך.

שלך באהבה אין סופית, אמא
לצפיה ב-'כתבת נורא יפה'
כתבת נורא יפה
22/11/2019 | 11:31
12
שלום לך.

אני מניחה שאת מאי שם מן הדרום אבל לא כתב בדיוק מאיפה, אני מניחה שהפגיות בדרום ממוגנות, אני יודעת שבפוריה כן ממוגן זה אחד הדברים ששזכור לי....
אני מקוה שעכשיו שקט ואני איתה בפגיה ובמהרה תשתחררו ותגדלי אותה בנחת בבית, לצערי הרב לא נראה לי שיהיה לנו שקט ושלוה צריך רק לקוות להתפלל ולהאמין שיום אחד נחיה בשלום בארץ שלנו.

שתזכי לגדל אותה בנחת, בשלום באושר ושלוה!!!

שבת שלום
לצפיה ב-'שאלון מחקר קצרצר לנשים בהריון ועד 3 חודשים אחרי לידה'
שאלון מחקר קצרצר לנשים בהריון ועד 3 חודשים אחרי לידה
13/11/2019 | 12:36
11
נשמח להשתתפותכן!!!

לצפיה ב-'איך היה הצום??'
איך היה הצום??
11/10/2019 | 11:17
11
שלום לכם.

איך עבר צום יום הכפורים?? לפחות מזג האויר היה נסבל, הפגון היה חלק מן התפילה עם אבא שלו ובשאר הזמן הציק לי ולאח שלו שהיה חולה, כמובן שלא הגעתי למחשב לפני הצום כי בבוקר נסענו לקופ"ח עם הקטן ועד שחזרנו צריך לארגן לצום......

ושבוע הבא חג סוכות, אמרתי לפגון שנשלח אותו לישון בסוכה אבל לא הוא רצה כי טען שהחתולים יציקו לו בלילה למרות שאמרתי לו שנביא לו אקדח מים שישפריץ עליהם....
לצפיה ב-'חג שמח שנה טובה'
חג שמח שנה טובה
02/10/2019 | 13:46
8
חג שמח לכולם!!

מצעטרת שלא נכנסתי לפני החג, הייתי עסוקה עם הילדים והבשולים וגם חטפתי וירוס בבטן.....
אז מה שלומכם?? איך כולם ומה שלום הפגפגונים??

שיהיה שנה טובה לכולם וחג שמח!!!
לצפיה ב-'חזרה לבית הספר....'
חזרה לבית הספר....
04/09/2019 | 15:02
9
השבוע חזרנו לבית ספר, התחלנו כתה ד' מי היה מאמין??

נראה לי שמצינו את החופש הגדול ....
לצפיה ב-'עוד חודש.....'
עוד חודש.....
02/08/2019 | 11:39
32
חודש עבר מאז סיום הלמודים ותלחילת החופש, ונשאר עוד חודש לסוף חופש ותחילת שנת הלמודים והפגון שלי עולה לכתה ד!!! איך שהזמן רץ.........

לצפיה ב-'מה שלמכם??'
מה שלמכם??
19/07/2019 | 10:55
19
מה שלומכם?? איך החופש הגדול?? עבר שליש מן החופש ונשארו עוד שני שליש שזה חודש וחצי בערך, הפגון שלי בקיטנה עד אמצע אוגוסט ומאז אנחנו צריכים לשבור את הראש מה לעשות איתו ועם האח שלו הקטן שאוהבים  לשגע אותי.............

לצפיה ב-'סיום בית ספר'
סיום בית ספר
28/06/2019 | 11:51
14
ביום ראשון מסתים לה שנת הלמודים, ואיתה גם הפגון שלי שמסים כתה ג. אטמול הלך לגן וכבר מסים לו כתה ג........ הזמן רץ
לצפיה ב-'אוי החום הזה....'
אוי החום הזה....
24/05/2019 | 15:56
21
אוי החום המזעזע הזה.... אי אפשר לצאת החוצה ואנחנו רק בסוף חודש מאי!! מה היה ביולי אוגוסט??

אם אפשר להשאר בבית במזגן במקומות מוצלים ומקוררים ולא לצאת החוצה בחום והכי חשוב לתת מים לקטנטנים!!
לצפיה ב-'ומה עשיתם בחג? איך היה ליל הסדר??'
ומה עשיתם בחג? איך היה ליל הסדר??
25/04/2019 | 11:27
17
איך היה הסדר? שתתים ארבע כוסות? הפג שלי שר בשקט מה נשתנה וקצת קרא מן הגדה, והקטנציק לא אוהב מצות ואין לו מה לאכול...

נסעתם בפקקים עם כל עמך בית ישראל?? ? לטיל בכנרת או בקמנייג איפה שהוא? נסעתי בוקר אחד לטבריה חזרתי בצהרים פקקים ומלא אנשים....

יללאה בייוש ספרו משהו
לצפיה ב-'פסח שמח וכשר'
פסח שמח וכשר
19/04/2019 | 14:33
10
שלום לכולם, חג שמח וכשר לכל הפגים הגבורים ולהורים שלהם, לא היה לי זמן לכתוב בגלל כל הנקינות והכנות.....
 ועוד אני עושה ליל הסדר אצלי בבית...

חג שמח
לצפיה ב-'שאלה טובה.....'
שאלה טובה.....
13/02/2019 | 15:26
53
שלום לך יקרתי

יש לך שאלה ממש טובה, אין לי נסיון עם תפר צוארי. אבל עם זריקות כן, קבלתי אותם בהריון האחרון שלי שהיה הריון בסיכון גבוה. ואצלי אחות שלחה אותי ישר להריון בסיכון גבוה לאור ההסטוריה הרפואית שלי. לידה כמוך בשבוע 29 ושני הפלות .... רק על עצמי לספר ידעתי..... את סומכת על הרופא נשים שלך? הוא טוב? מבין בהריון בסיכון ? (לצערי פגשתי אחד שלא יודע) אני רק יכולה לעודד אותך לעשות את מה שאת מרגישה לנכון. לצערי הפרום לא מי יודע פעיל, אבל אני זוכרת שיש פורום הריון בסיכון גובה שכן פעיל או שהיה פעיל לפני 3 שנים.

בהצלחה
לצפיה ב-'חדשה - הריון בסיכון לאחר תפר צווארי'
חדשה - הריון בסיכון לאחר תפר צווארי
13/02/2019 | 09:52
4
77
היי כולם, 
זה הריון שני שלי. הריון קודם ילדתי לידה מוקדמת בשבוע 29 אחרי ירידת מיים. הילד ברוך השם בסדר. אני שבוע 14 ותפרו לי לפני כמה ימים את צוואר הרחם ואני אמורה להתחיל זריקות פרוגסטרון בשבוע 16 בתקווה שהפעם אחזיק עד הסוף בעזרת השם. במכתב השחרור כתבו לי להיות במעקב של הריון בסיכון אבל הרופא נשים שלי (שאני סומכת עליו) אומר שזה כסתח וברגע שתפרו את הצוואר ההריון אמור להיות רגיל. מה דעתכם? מה הייתרון של להיות במעקב הריון בסיכון על פני רופא נשים רגיל? ממש מתלבטת. אציין שההריון הוא כתוצאה מ IVF... 
לצפיה ב-'בטעות עניתי לך בהודעה נפרדת למעלה..... מצטערת'
בטעות עניתי לך בהודעה נפרדת למעלה..... מצטערת
13/02/2019 | 15:27
1
28
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
13/02/2019 | 21:58
14
לצפיה ב-'הריון בסיכון'
הריון בסיכון
28/02/2019 | 21:13
1
32
בהריון בסיכון פוגשים רופא כל שבועיים-שלושה וכנל אולטרסאונד. שזה יותר מבהריון רגיל. לקראת הסוף לעתים עוד יותר תכופות. יש עוד שיקול שזה מי הרופא, אם את עוברת למרפאת הריון בסיכון, אז רק עם רופא טוב. אולי כדאי לך ללכת לפגישה ראשונה ולשמוע אם שווה לך להישאר או לחזור לרופא שלך. 
לצפיה ב-'אולי זו גם התמחות של רופא - הריון בסיכון'
אולי זו גם התמחות של רופא - הריון בסיכון
28/02/2019 | 21:16
21
כל המרפאה מיועדת להריוניות בסיכון
לצפיה ב-'שלום לכולם :)'
שלום לכולם :)
15/01/2019 | 16:39
1
85

הצטרפתי לקבוצת וואטסאפ שקוראים לה "הורים ושיתופים"...בואו גם :)
https://chat.whatsapp.com/CjArNrZBHPlLZ0DAyvTQi4

לצפיה ב-'שלום לך.'
שלום לך.
16/01/2019 | 13:22
28
יש בפיסבוק קבוצה רשמית של  העמותה, עם יש קבוצות וואטסאפ אני לא יודעת....
לצפיה ב-'שבת שלום ופורים בא'
שבת שלום ופורים בא
11/01/2019 | 14:04
30
השבת אני יושבת אם כול המישפחה שלי
לפני חג פורים אני נוסעת לפגיה ונותנת מישלוחי מנות,לצוות הרופאים והאחיות.וכן לאמאות שבפגיה
מחכה לעוד אנשים שיעשו כמוני
שבת שלום
זמירה

לצפיה ב-'למסירה בירושלים מטרנה לפגים ואינמיל AR'
למסירה בירושלים מטרנה לפגים ואינמיל AR
10/01/2019 | 11:27
28
מי שצריך בשמחה בהודעה פה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

בעלי מקצוע

מנור מדיקל- תרומת ביצית
מהפכה בטיפולי תרומת ביצית
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
פורום מכשירי שמיעה
פורום מכשירי שמיעה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה