לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1051210,512 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים לפגים

פג...מה זה בעצם פג?פג הוא תינוק שנולד לפני המועד.בני הבכור נולד פג, פג קטן, לא הבנתי מה זה בכלל פגיה , מה המשמעות של לידה בשבוע 27.רציתי לדעת הכל, והרופאים לא תמיד מנדבים אינפורמציה , אז החלטתי לחפש לבד.לקרוא ספרים , לחרוש את האינטרנט ולדעת הכל על " פגות מהי...?"אבל מה....מעט מאוד אינפורמציה מצאתי ונאלצתי להיות מוזנת רק ממה שהרופאים והאחיות אמרו לי.לצערי - הפורום הזה לא היה קיים בזמן השהות שלנו בפגיה לשמחתכם – כיום הוא קיים והוא מלא באינפורמציה.אז אנחנו כאן כדי לקבל את פני ההורים הטריים שחווים טעמה של פגיה .אנחנו כאן כדי לנסות ולשנות דברים לטובת הפגים הקטנים שלא יכולים להילחם עבור עצמם.ואנחנו כאן בעיקר כדי לעזור לכם להתמודד עם הקשיים והשאלות שיש לכם ואתם לא מקבלים תשובות.**********************************************************דר' בנטל - מנהל היחידה לטיפול נמרץ פגים בבית חולים לניאדו הסכים לשתף איתנו פעולה ומוכן לענות על שאלות המתייחסות לפגים .הכינוי שלו בתפוז הוא - YABENTALניתן לשאול שאלות על תקופת האשפוז או על קצת אחרי השחרור .קחו מתנה זו שקיבלנו מדר' בנטל והשתמשו בה בחוכמה.תודה רבה לדר' בנטל על שיתוף הפעולה והרצון לעוזרטלי וגלי מנהלות הפורום

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לפגים

פג...מה זה בעצם פג?פג הוא תינוק שנולד לפני המועד.בני הבכור נולד פג, פג קטן, לא הבנתי מה זה בכלל פגיה , מה המשמעות של לידה בשבוע 27.רציתי לדעת הכל, והרופאים לא תמיד מנדבים אינפורמציה , אז החלטתי לחפש לבד.לקרוא ספרים , לחרוש את האינטרנט ולדעת הכל על " פגות מהי...?"אבל מה....מעט מאוד אינפורמציה מצאתי ונאלצתי להיות מוזנת רק ממה שהרופאים והאחיות אמרו לי.לצערי - הפורום הזה לא היה קיים בזמן השהות שלנו בפגיה לשמחתכם – כיום הוא קיים והוא מלא באינפורמציה.אז אנחנו כאן כדי לקבל את פני ההורים הטריים שחווים טעמה של פגיה .אנחנו כאן כדי לנסות ולשנות דברים לטובת הפגים הקטנים שלא יכולים להילחם עבור עצמם.ואנחנו כאן בעיקר כדי לעזור לכם להתמודד עם הקשיים והשאלות שיש לכם ואתם לא מקבלים תשובות.**********************************************************דר' בנטל - מנהל היחידה לטיפול נמרץ פגים בבית חולים לניאדו הסכים לשתף איתנו פעולה ומוכן לענות על שאלות המתייחסות לפגים .הכינוי שלו בתפוז הוא - YABENTALניתן לשאול שאלות על תקופת האשפוז או על קצת אחרי השחרור .קחו מתנה זו שקיבלנו מדר' בנטל והשתמשו בה בחוכמה.תודה רבה לדר' בנטל על שיתוף הפעולה והרצון לעוזרטלי וגלי מנהלות הפורום
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום הורים לפגים,
פורום זה מיועד לתת תמיכה להורים לפגים , שיתוף ממנסיוננו כבוגרי פגיה .
ברוכים הבאים לבית חם ותומך
ניתן להעזר גם באתר עמותת לה"ב

המשך >>

לצפיה ב-'אוי החום. מזעזע.......'
אוי החום. מזעזע.......
21/05/2018 | 15:24
10
איך היה שבועות?? התכוונתי לכתוב הודעה אבל השובב הקטן שלי השתלט על המחשב רוצה לראות סמי הכבאי, וממילא היתי עסוקה בבישול אוכל לשבת/חג.... אז איך היה?? אכלתם פשטיות? גבינות מסריחות עם עובש כחול?? השפרצם מים?? בחום הזה לא היה כוח לצאת החוצה אבל עם שני בנים בבית אי אפשר שלא לצאת ולהשאר כל היום בבית במזגן....

נורא חשוב לשתות הרבה מים ולהשאר בצל ולא להסתובב בשעות החמות של היום....
לצפיה ב-'מועד חיסונים'
מועד חיסונים
13/05/2018 | 14:48
1
12
ידועה לי עמדת משרד הבריאות,
רציתי לדעת מה נוהגות אימהות לעשות, האם נותנות לפגים את החיסונים בזמן
תודה
לצפיה ב-'כל אחת'
כל אחת
13/05/2018 | 15:11
9
כל אחת עושה מה שהיא חושבת לנכון, לפצל לא לפצל לתת במועד כן או לא. לתת בגיל הכונולגי או בגיל המתוקן. אני עשיתי הכל לפי הגיל הכנולוגי ובמועד לפי טיפת חלב.

רק בריאות
לצפיה ב-'פיק ליין'
פיק ליין
01/05/2018 | 19:33
1
27
שלום
ילדתי בשבוע 32 והכל היה בסדר . כשהעבירו את התינוק מטיפול נמרץ הדביקו אותו בחיידק שדורש טיפול 5 שבועות. בית חולים רמב"ם. עכשיו לוחצים עליי לעשות פיק ליין בגלל שהעירוי  לא מחזיק מעמד
לא יודעת מה לעשות
לצפיה ב-'לא הבנתי'
לא הבנתי
02/05/2018 | 16:33
28
הבת שלך נשארת לטיפול בעירוי ל5 שבועות ורוצים לחבר צנטר קבוע?? שאני היתי מאושפזת בזמנו אמרו לי שאי אפשר שעורי יהיה יותר מיומים שלושה באותו מקום כי הווריד נגמר....
איפה עכשיו הבת שלך נמצאת בפגיה או בילודים?? עם ערוי קבוע לא יהיה בעיה שהעירוי נופל כל הזמן וזז.

רפואה שלמה

לצפיה ב-'היום היום הולדת...'
היום היום הולדת...
15/04/2018 | 15:38
29
היום בערב, לפני 8 שנים יצא הפג שלי חודשים וחצי מוקדם...... היום זה קשה לי, להזכר בכל מה שקרה באותו ערב, היום היה רגיל עד אחה"צ ואז השתנו לי החיים מקצה לקצה. לא ככה חשבתי שתהיה לי הלידה הראשונה לי. חשבתי לי על לידה רגילה בסיבבות התאריך שלי שבעלי ישב בחוץ ויקרא תהילים ואני יהיה בפנים עם חברה שלי והדחוף והצרח, אבל זה נגמר בשבוע 29+4 וניתוח קיסרי חרום.......

לצפיה ב-'איך היה החג??'
איך היה החג??
13/04/2018 | 14:04
11
עבר עלי שבוע עמוס, אז איך היה החג?? עבר? שרדנו עוד פסח?? ויש עוד שבוע עמוס מלפנינו. יום הזכרון ועצמאות.... זה שבוע טעון עבורי, יש לפגון שלי יום הולדת!!!

לצפיה ב-'חג שמיח '
חג שמיח
31/03/2018 | 20:08
13
אחרי יום שישי גשום וסגרירי ששטף את כל האובך והאבק מן האוויר (בגלל זה לא ניקיתי חלונות ולא החלפתי ארונות) הגענו לליל הסדר, רציתי לכתוב משהו אטמול אבל לא הספתקתי עקב לחץ בהכנות אני מטפלת בילדים ומבשלת ובעלי ישן לו......

אז איך היה החג?? שרתם מה נשתנה ושתיתם ארבע כוסות?? מי גנב ומי מצא את האפיקומן??? החבאנו לילדים ונתנו להם למצוא ומתנות כבר היו להם.... וגם בגדים חדשים שהספיקו ללכלך.........

לצפיה ב-'עוד שבוע....'
עוד שבוע....
22/03/2018 | 15:02
24
שבוע הבא ערב פסח, מי הספיק מה לנקות?? לדעתי לא צריך לנקות חלונות עד אחרי ל"ג בעומר בגלל כל הריח של העשן ומדורות, וממילא יש עכשיו אבקה צהובה של אורנים ופריחה של הזיתים.

ניקתי יסודי את המקרר, נשאר לי רק לנקות את התנור ואת המטבח, לא חשוב לי לסדר ארונות אני יודעת בערך איפה כל דבר נמצא.

היום היתי עם הפגון בריון שלי בחופש קניות, תכנתי מזמן לקחת חופש היום לקנות לכולם בגדים ולפגוש את בעלי לארוחת צהרים ובעלי סיפר לפגון שרצה לבוא.... התעורר מוקדם מתי נוסעים מתי נוסעים, נסענו באוטובוס..... נמאס לו מן הקניות שלי ולסחוב שקיות.......... אבל אכל במסעדה איתנו...... פעם בשנה מותר לו.

לצפיה ב-'זוכרים להזיז את השעון???'
זוכרים להזיז את השעון???
22/03/2018 | 14:56
6
היום בלילה מזיזים את השעון שעה אחת קדימה, למה נפלו לי על היום שישי?? יש שעה אחת פחות לישון..... הפגון הברין שלי בחופש אבל יש עדין מסגרת לקטן שלי, ושוב שבתות ארוכות..... מעצבן שפסח נופל על שעון קיץ הכל מתארך בשעה, אבל נו שיון, עברנו את פרעה נעבור גם את זה.
לצפיה ב-'התחלתם לנקות לפסח?? '
התחלתם לנקות לפסח??
12/03/2018 | 15:27
1
104
הימים מתחילים להתארך, ושעון קיץ מתקרב ואיתו פסח. מי התחיל לנקות ולסדר ארונות?? האמת שאני רק סדרתי ארון אחד כי היום בגדים שרציתי להעביר האלה.... ובנתים עוד לא הספקתי הרבה.

לצפיה ב-'מה כבר אמרתי??'
מה כבר אמרתי??
15/03/2018 | 15:17
18
לא האמנתי, 85 הסתכלו ואף אחד לא ענה?? או שאף אחד לא התחיל לנקות ברצינות לפסח... אני חושבת שאבק זה לא חמץ וממילא יש את האבקה הצהובה של האורנים ואהבקה של הזיתים וסתם איזה אובך מגעיל, אבל צריך לסדר ארונות להעביר בגדים מילד לילד, וחופש פסח מתחיל שבוע הבא.....
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום חדש - קניות באינטרנט '
מחכים לכם בפורום חדש - קניות באינטרנט
11/03/2018 | 15:12
2

בפורום חדש תקבלו הצעות לרכישות שוות, לינקים למוצרים ומבצעים חמים, אפשר להתייעץ על קניה, החזרה ותשלום אונליין ולקיים דיונים על קניות שעשיתם
היכנסו עכשיו לפורום קניות באינטרנט
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2586

לצפיה ב-'המלצה לרופא ילדים'
המלצה לרופא ילדים
04/03/2018 | 12:47
2
36
שלום לחברי הפורום,

אני צריך רופא ילדים באזור גבעתיים או רמת גן

האם מישהו יכול להמליץ?

תודה מראש
טל

לצפיה ב-'מאיזה קופה??'
מאיזה קופה??
04/03/2018 | 17:03
1
19
לצערי הרב, הפורום לא ממש פעיל.... כי הרוב העבר לפיסבוק, אבל לא צינת מאיזה קופה אתה שיך... ואני מן הצפון ולא מכירה במרכז
לצפיה ב-'מכבי. תודה בכל אופן'
מכבי. תודה בכל אופן
05/03/2018 | 22:48
8
לצפיה ב-'למה מתחפשים?'
למה מתחפשים?
25/02/2018 | 15:03
14
פורים בפתח, כמובן שיש תחזית לגשם הפגון מתחפש לנינג'יה... אצל הקטן לא החלטתי כנראה שיש חסיד בשביל שני דקות לקבל תמונה לאלבום. כי זה ממש לא מדבר עליו, היום אני הולכת לאפות עם הפגון שלי שהיה לנו בצהלחה בלי הרבה ליכלוך.

פורים שמח
לצפיה ב-'הסופה חזרה '
הסופה חזרה
24/01/2018 | 14:57
28
שוב חזר המזג אויר סוער, וישאר איתנו עד שבת.... נשאר עם הילדים שוב בבית לא נצא בערב בגלל הגשם, אני מקוה שבשבת יהיה יפה שאפשר לצאת החוצה.

אל תשכחו לחמם טוב את הבית אבל לא יותר מדי ורצוי גם לאוורר את הבית פעם ביום
לצפיה ב-'הסתיידויות במח'
הסתיידויות במח
16/01/2018 | 00:55
1
101
הבן שלי בן חודשיים וחצי, נולד בשבוע 34 באולטראסאונד בפגייה אובחן מוקדים אקוגניים באולטרא מח, בגיל חודש במעקב אולטרא חוזר נצפה הסתיידויות במח, מישהי נתקלה בזה? האם זה עובר? נאמר לי לעקוב אחרי זה באולטרא חוזרים בעתיד.
ההתפתחות שלו תקינה.
תודה למגיבים
לצפיה ב-'שלום לך'
שלום לך
17/01/2018 | 15:33
86
אני לא נתקלתי בזה, אבל כדי לשאול את בקבוצה בפיסבוק שם לצערי יש יותר משתתפים, מה הרופאים אומרים?? עם התפתחות שלו תקינה אז בטח שאין לך מה לדאוג.

בהצלחה והרופואה שלמה.
לצפיה ב-'פגיות מומלצות'
פגיות מומלצות
05/01/2018 | 23:27
1
106
מבן 3 הפגיות מה המומלצת 
אסף הרופא
קפלן
וולפסון
לצפיה ב-'אני לא מן המרכז'
אני לא מן המרכז
10/01/2018 | 15:04
55
אני לצערי מן הצפון אני לא מתמצאת במרכז תבררי באתר של העמותה אולי שם יותר אפורמציה מן הפורום שלצערי לא כל כך פעיל
לצפיה ב-'איזה גשם'
איזה גשם
04/01/2018 | 18:38
18
איזה גשם התחיל היום, אני קטנת אמונה הלכתי בלי מטריה לעבודה, שם התחיל לטפף קצת מן התיקרה כמו כל שנה שמבטחים לקים ונראה אם זה יתקים. לפחות הפגון הלך לבית ספר עם מעיל..... הגוזל הלך עם מעיל וכובע.

מחר צפוי מזג אויר סוער במיוחד. יש שלג בחרמון וזה טוב לכנרת.... היתי מתה להשאר בבית עם פיזמה אבל לא יהיה יקרה עם שני ילדודס ובעל שיש לי בבית....
לצפיה ב-'איך החג??'
איך החג??
18/12/2017 | 13:02
18
אז איך החג? הלכתם לפסטיבל?? פסטיגל?? לא הלכתי אף פעם...... וגם לא לקחתי את הילדים.... הדלקנו נרות חנוכה אכלנו סופגניות וגם קפצנו לפגיה לחלק ספגניות לצוות ... הלכתם לבקר את סבא וסבתא לאכול לטקס.?? הכנתי רוצים לנחש מי אכל את כולם?? וזה לא הילדים.
לצפיה ב-'הפורום הזה פשוט מקסים... פורום קטן בהתאם לנושא שלו '
הפורום הזה פשוט מקסים... פורום קטן בהתאם לנושא שלו
06/12/2017 | 16:43
1
43
לצפיה ב-'לצערי הרב'
לצערי הרב
06/12/2017 | 17:48
100
לצערי הרב רוב הכותבים עברו לפיסבוק.... כי שם יותר נגיש מן הפורום, והרבה זמן היתי כאן לבד, העליתי נושאים ואין תגובה, אני ישמח למצטרפים חדשים וקובצות דיון.
לצפיה ב-'חנוכה מתקרב ובא '
חנוכה מתקרב ובא
06/12/2017 | 17:46
14
חנוכה מתקרב ובא, השנה העמותה לא מארגנת נסיעה לפגיות כי בראש השנה האחרון אחד הפגיות לא נתנה למתנדבים להכנס עם הכיבוד והברכות שהיכונו לצוות. אז מי שרוצה מתארגן ןנוסע לבד.

בעלי כבר מתכנן לנסוע איזה יום אחד לקפוץ לפגיה להגיד שלום. יש פסטבילים וחופש, הלדקת נרות ודמי חנוכה וסופגניות .... בנינו מי צריך ספוגניות? אני בטוח שלא וגם לא המשפחה שלי. מקסימום אני יטגן להם לטקס/לביביות
לצפיה ב-'הטראומה מלידת חירום ופגות'
הטראומה מלידת חירום ופגות
13/11/2017 | 21:23
1
156
לפני שלוש שנים, ילדתי תינוקת פגית לאחר ניתוח חירום. אמנם ילדתי אותה בשבוע יחסית מתקדם (34) אבל הטראומה מהלידה הפתאומית, הלחץ, החרדה אם היא תחייה, החוויה הקשה מהפגייה והכאבים של הניתוח, עדיין קיימים. 
תחושות אלו לא מלוות אותי בכל יום אך אנו מיחלים להריון נוסף ויחד עם התקוות ישנן חששות. האם תחושות אלו יעברו או שהן ילוו את ההריון הבא?
לצפיה ב-'יקרתי,'
יקרתי,
14/11/2017 | 14:43
87
שלום לך תמר יקרתי.

אני מבינה טוב מאוד לליבך, גם אני ילדתי בדומה לשלך בניתוח קיסרי חרום אבל בשבוע יותר מתקדם משלך, שבוע 29+4 ואני לא רוצה לחשוב מה היה קורה עם היתי מאחרת ב10 דקות. השבוע שלך הוא שבוע מצוין. ואני זוכרת מצוין את המהלך שלפני הניתוח וכל הלחץ והבילבול שהיה לפני. שבועים היתי בבית חולים (הוא חודשים) ואיזה כאבים מן הניתוח..... אבל מה, תמיד ידעתי שאני רוצה עוד ילדים, ולא התיאשנו. והתמיד יש את החשש הזה שללדת מוקדם או לא. אבל בילד השני הצלחתי לסחוב עד שבוע 37. לידה אחת מוקדמת זה לא אומר כלום. אולי בהריון הבא תצלחי לסחוב עד לשבוע 41.... בהריון הבא תמצאי רופא נשים טוב שמבין ותומך. כמה חברות שיתמכו ויהיה טוב.

נכון שזוכרים את הכאבים, אבל באיזה שלב זה עובר..... הטראומה מן הפגיה? זר לא יבין לעולם. מה זה פג ומה זה ילד רגיל. אף אחד לא מבין את הצלקת שיש לי בלב מן הלידה הראשונה, אישפוז ופגיה. רק מי שילד פג וחווה פגיה יודע מה זה.

בהצלחה יקרתי. אני כאן עם את רוצה לדבר, יש גם את הקו החם של העמותה והקבוצה בפיסבוק.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי
ג'הארה דולה - בית מפנק ללידה טבעית
ג'הארה דולה
פורום מכשירי שמיעה
פורום מכשירי שמיעה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה