לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1023210,232 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים לפגים

פג...מה זה בעצם פג?פג הוא תינוק שנולד לפני המועד.בני הבכור נולד פג, פג קטן, לא הבנתי מה זה בכלל פגיה , מה המשמעות של לידה בשבוע 27.רציתי לדעת הכל, והרופאים לא תמיד מנדבים אינפורמציה , אז החלטתי לחפש לבד.לקרוא ספרים , לחרוש את האינטרנט ולדעת הכל על " פגות מהי...?"אבל מה....מעט מאוד אינפורמציה מצאתי ונאלצתי להיות מוזנת רק ממה שהרופאים והאחיות אמרו לי.לצערי - הפורום הזה לא היה קיים בזמן השהות שלנו בפגיה לשמחתכם – כיום הוא קיים והוא מלא באינפורמציה.אז אנחנו כאן כדי לקבל את פני ההורים הטריים שחווים טעמה של פגיה .אנחנו כאן כדי לנסות ולשנות דברים לטובת הפגים הקטנים שלא יכולים להילחם עבור עצמם.ואנחנו כאן בעיקר כדי לעזור לכם להתמודד עם הקשיים והשאלות שיש לכם ואתם לא מקבלים תשובות.**********************************************************דר' בנטל - מנהל היחידה לטיפול נמרץ פגים בבית חולים לניאדו הסכים לשתף איתנו פעולה ומוכן לענות על שאלות המתייחסות לפגים .הכינוי שלו בתפוז הוא - YABENTALניתן לשאול שאלות על תקופת האשפוז או על קצת אחרי השחרור .קחו מתנה זו שקיבלנו מדר' בנטל והשתמשו בה בחוכמה.תודה רבה לדר' בנטל על שיתוף הפעולה והרצון לעוזרטלי וגלי מנהלות הפורום

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לפגים

פג...מה זה בעצם פג?פג הוא תינוק שנולד לפני המועד.בני הבכור נולד פג, פג קטן, לא הבנתי מה זה בכלל פגיה , מה המשמעות של לידה בשבוע 27.רציתי לדעת הכל, והרופאים לא תמיד מנדבים אינפורמציה , אז החלטתי לחפש לבד.לקרוא ספרים , לחרוש את האינטרנט ולדעת הכל על " פגות מהי...?"אבל מה....מעט מאוד אינפורמציה מצאתי ונאלצתי להיות מוזנת רק ממה שהרופאים והאחיות אמרו לי.לצערי - הפורום הזה לא היה קיים בזמן השהות שלנו בפגיה לשמחתכם – כיום הוא קיים והוא מלא באינפורמציה.אז אנחנו כאן כדי לקבל את פני ההורים הטריים שחווים טעמה של פגיה .אנחנו כאן כדי לנסות ולשנות דברים לטובת הפגים הקטנים שלא יכולים להילחם עבור עצמם.ואנחנו כאן בעיקר כדי לעזור לכם להתמודד עם הקשיים והשאלות שיש לכם ואתם לא מקבלים תשובות.**********************************************************דר' בנטל - מנהל היחידה לטיפול נמרץ פגים בבית חולים לניאדו הסכים לשתף איתנו פעולה ומוכן לענות על שאלות המתייחסות לפגים .הכינוי שלו בתפוז הוא - YABENTALניתן לשאול שאלות על תקופת האשפוז או על קצת אחרי השחרור .קחו מתנה זו שקיבלנו מדר' בנטל והשתמשו בה בחוכמה.תודה רבה לדר' בנטל על שיתוף הפעולה והרצון לעוזרטלי וגלי מנהלות הפורום
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום הורים לפגים,
פורום זה מיועד לתת תמיכה להורים לפגים , שיתוף ממנסיוננו כבוגרי פגיה .
ברוכים הבאים לבית חם ותומך
ניתן להעזר גם באתר עמותת לה"ב

המשך >>

לצפיה ב-' אירוח בנושא קניות באינטרנט '
אירוח בנושא קניות באינטרנט
20/02/2018 | 15:11

בזמן שרשתות אופנה בקניונים נקלעות לקשיים כלכליים, עולם הקניות ברשת לא מפסיק להתפתח!
לכן לא יכולנו שלא להביא לכם אירוח בנושא.
יש לכם שאלה על קניות באינטרנט? על האתרים השונים, הזמנות, מוצרים או רוצים טיפים לרכישה משתלמת? 

היכנסו עכשיו לשרשור האירוח
לצפיה ב-'הסופה חזרה '
הסופה חזרה
24/01/2018 | 14:57
17
שוב חזר המזג אויר סוער, וישאר איתנו עד שבת.... נשאר עם הילדים שוב בבית לא נצא בערב בגלל הגשם, אני מקוה שבשבת יהיה יפה שאפשר לצאת החוצה.

אל תשכחו לחמם טוב את הבית אבל לא יותר מדי ורצוי גם לאוורר את הבית פעם ביום
לצפיה ב-'הסתיידויות במח'
הסתיידויות במח
16/01/2018 | 00:55
1
55
הבן שלי בן חודשיים וחצי, נולד בשבוע 34 באולטראסאונד בפגייה אובחן מוקדים אקוגניים באולטרא מח, בגיל חודש במעקב אולטרא חוזר נצפה הסתיידויות במח, מישהי נתקלה בזה? האם זה עובר? נאמר לי לעקוב אחרי זה באולטרא חוזרים בעתיד.
ההתפתחות שלו תקינה.
תודה למגיבים
לצפיה ב-'שלום לך'
שלום לך
17/01/2018 | 15:33
37
אני לא נתקלתי בזה, אבל כדי לשאול את בקבוצה בפיסבוק שם לצערי יש יותר משתתפים, מה הרופאים אומרים?? עם התפתחות שלו תקינה אז בטח שאין לך מה לדאוג.

בהצלחה והרופואה שלמה.
לצפיה ב-'.'
.
16/01/2018 | 01:15
8
.
לצפיה ב-'https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfKsUQX8HZP7cMlKcQ5'
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfKsUQX8HZP7cMlKcQ5
07/01/2018 | 18:12
1
24
לצפיה ב-'נו ו??......'
נו ו??......
07/01/2018 | 20:50
9
לצפיה ב-'פגיות מומלצות'
פגיות מומלצות
05/01/2018 | 23:27
1
45
מבן 3 הפגיות מה המומלצת 
אסף הרופא
קפלן
וולפסון
לצפיה ב-'אני לא מן המרכז'
אני לא מן המרכז
10/01/2018 | 15:04
20
אני לצערי מן הצפון אני לא מתמצאת במרכז תבררי באתר של העמותה אולי שם יותר אפורמציה מן הפורום שלצערי לא כל כך פעיל
לצפיה ב-'איזה גשם'
איזה גשם
04/01/2018 | 18:38
9
איזה גשם התחיל היום, אני קטנת אמונה הלכתי בלי מטריה לעבודה, שם התחיל לטפף קצת מן התיקרה כמו כל שנה שמבטחים לקים ונראה אם זה יתקים. לפחות הפגון הלך לבית ספר עם מעיל..... הגוזל הלך עם מעיל וכובע.

מחר צפוי מזג אויר סוער במיוחד. יש שלג בחרמון וזה טוב לכנרת.... היתי מתה להשאר בבית עם פיזמה אבל לא יהיה יקרה עם שני ילדודס ובעל שיש לי בבית....
לצפיה ב-' פורומים חדשים מחכים לכם '
פורומים חדשים מחכים לכם
24/12/2017 | 13:10
9

פורום חדש יעסוק בדיני המס כולל תחום המיסוי הפלילי, בו תקבלו ייעוץ מעו"ד מומחה, לשעבר מנהל תחום במחלקת החקירות של רשות המיסים 
היכנסו עכשיו לפורום דיני מע"מ ומס הכנסה 

פורום חדש מרכז ייעוץ משפטי ומענה על שאלות בנושאים של ויזה, דרכון זר, הגירה, אזרחות ואשרת עבודה בחו"ל, בבריטניה וארה"ב בעיקר
היכנסו עכשיו לפורום ויזה ואזרחות בבריטניה וארה"ב
לצפיה ב-'איך החג??'
איך החג??
18/12/2017 | 13:02
13
אז איך החג? הלכתם לפסטיבל?? פסטיגל?? לא הלכתי אף פעם...... וגם לא לקחתי את הילדים.... הדלקנו נרות חנוכה אכלנו סופגניות וגם קפצנו לפגיה לחלק ספגניות לצוות ... הלכתם לבקר את סבא וסבתא לאכול לטקס.?? הכנתי רוצים לנחש מי אכל את כולם?? וזה לא הילדים.
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום משפחות מורכבות '
מחכים לכם בפורום משפחות מורכבות
13/12/2017 | 16:20
3

הורות וזוגיות בפרק ב', חיבור בין משפחות, יחסים עם הגרוש/ה, הורים חורגים...
על כל הנושאים האלו תוכלו להתייעץ, לשתף ולדון בפורום משפחות מורכבות
היכנסו עכשיו
לצפיה ב-'הפורום הזה פשוט מקסים... פורום קטן בהתאם לנושא שלו '
הפורום הזה פשוט מקסים... פורום קטן בהתאם לנושא שלו
06/12/2017 | 16:43
1
25
לצפיה ב-'לצערי הרב'
לצערי הרב
06/12/2017 | 17:48
61
לצערי הרב רוב הכותבים עברו לפיסבוק.... כי שם יותר נגיש מן הפורום, והרבה זמן היתי כאן לבד, העליתי נושאים ואין תגובה, אני ישמח למצטרפים חדשים וקובצות דיון.
לצפיה ב-'חנוכה מתקרב ובא '
חנוכה מתקרב ובא
06/12/2017 | 17:46
12
חנוכה מתקרב ובא, השנה העמותה לא מארגנת נסיעה לפגיות כי בראש השנה האחרון אחד הפגיות לא נתנה למתנדבים להכנס עם הכיבוד והברכות שהיכונו לצוות. אז מי שרוצה מתארגן ןנוסע לבד.

בעלי כבר מתכנן לנסוע איזה יום אחד לקפוץ לפגיה להגיד שלום. יש פסטבילים וחופש, הלדקת נרות ודמי חנוכה וסופגניות .... בנינו מי צריך ספוגניות? אני בטוח שלא וגם לא המשפחה שלי. מקסימום אני יטגן להם לטקס/לביביות
לצפיה ב-'הטראומה מלידת חירום ופגות'
הטראומה מלידת חירום ופגות
13/11/2017 | 21:23
1
100
לפני שלוש שנים, ילדתי תינוקת פגית לאחר ניתוח חירום. אמנם ילדתי אותה בשבוע יחסית מתקדם (34) אבל הטראומה מהלידה הפתאומית, הלחץ, החרדה אם היא תחייה, החוויה הקשה מהפגייה והכאבים של הניתוח, עדיין קיימים. 
תחושות אלו לא מלוות אותי בכל יום אך אנו מיחלים להריון נוסף ויחד עם התקוות ישנן חששות. האם תחושות אלו יעברו או שהן ילוו את ההריון הבא?
לצפיה ב-'יקרתי,'
יקרתי,
14/11/2017 | 14:43
55
שלום לך תמר יקרתי.

אני מבינה טוב מאוד לליבך, גם אני ילדתי בדומה לשלך בניתוח קיסרי חרום אבל בשבוע יותר מתקדם משלך, שבוע 29+4 ואני לא רוצה לחשוב מה היה קורה עם היתי מאחרת ב10 דקות. השבוע שלך הוא שבוע מצוין. ואני זוכרת מצוין את המהלך שלפני הניתוח וכל הלחץ והבילבול שהיה לפני. שבועים היתי בבית חולים (הוא חודשים) ואיזה כאבים מן הניתוח..... אבל מה, תמיד ידעתי שאני רוצה עוד ילדים, ולא התיאשנו. והתמיד יש את החשש הזה שללדת מוקדם או לא. אבל בילד השני הצלחתי לסחוב עד שבוע 37. לידה אחת מוקדמת זה לא אומר כלום. אולי בהריון הבא תצלחי לסחוב עד לשבוע 41.... בהריון הבא תמצאי רופא נשים טוב שמבין ותומך. כמה חברות שיתמכו ויהיה טוב.

נכון שזוכרים את הכאבים, אבל באיזה שלב זה עובר..... הטראומה מן הפגיה? זר לא יבין לעולם. מה זה פג ומה זה ילד רגיל. אף אחד לא מבין את הצלקת שיש לי בלב מן הלידה הראשונה, אישפוז ופגיה. רק מי שילד פג וחווה פגיה יודע מה זה.

בהצלחה יקרתי. אני כאן עם את רוצה לדבר, יש גם את הקו החם של העמותה והקבוצה בפיסבוק.
לצפיה ב-'מזון המשך לפגים לסובלים מרפלוקס'
מזון המשך לפגים לסובלים מרפלוקס
07/11/2017 | 16:41
1
42
היי לכולם. הבת שלי נולדה בשבוע 36 במשקל 1855 גר'. כשהיא השתחררה מבי"ח אמרו לנו לתת לה מזון המשך. לפגים עד משקל 3.5 ק"ג. היום היא שוקלת 2.85 ק"ג, וממש סובלת מרפלוקס. הרופאה המחיצה לעבור למטרנה AR ודומיו, אבל זה תמ"ל כללי ולא כזה המותאם לפגים. אנחנו די אובדי עצות בעניין.... 
לצפיה ב-',תנסו'
,תנסו
07/11/2017 | 19:57
23
תנסו מה יש לכם להפסיד??
לצפיה ב-'מחקר בנושא חווית סבות לנכדים/ות פגים'
מחקר בנושא חווית סבות לנכדים/ות פגים
05/11/2017 | 15:33
30
שלום רב,
במסגרת עבודת תזה לעבודה סוציאלית באוניברסיטת אריאל אני עורכת מחקר בנושא חווית הסבות לנכדים/ות פגים. הריאיון יערך כשעה במקום נוח למרואיינים/נות.
אשמח מאד אם תוכלו לסייע לי ולשתף פנייה זו לסבים וסבתות לנכדים/ות פגים (עד חודש לאחר השחרור מהפגייה).
ניתן ליצור עימי קשר דרך המייל או באופן טלפוני.
תודה רבה,
איילת פריאל, 054-5481774

לצפיה ב-'מרפאה בעיסוק לפגים'
מרפאה בעיסוק לפגים
05/11/2017 | 12:48
1
37
היי 
מחפשת מרפאה בעיסוק ל 2 תאומים שנולדו פגים 
אשמח להמלצות 
לצפיה ב-'מאיפה בארץ??'
מאיפה בארץ??
05/11/2017 | 14:19
16
שלום לך,

חבל שלא כתבת מאיזה אזור בארץ, ומאיזה קופ"ח את שיכת..... עם עם הפגון שלי קבלנו אוטומטית הפניה להתפחות הילד....
לצפיה ב-'שבת ראשונה '
שבת ראשונה
04/11/2017 | 18:39
58
אוף, אוף ואוף, שבת ראשונה של שעון חורף...... שבת נכנסת כבר בשעה 16.20 והכל בלחץ להספיק הכל עד כניסת שבת...... אוף! אני שונאת שבתות חורף הכל בלחץ יום שישי והכל מוקדם ויש את כל הערב למשוך עד שהילדודוס הולכים לישון וחורף וקר בחוץ ואי אפשר להוציא אותם. ובמוצ"ש הכל מוקדם......
לא אוהבת חורף, כנראה שאני טיפוס של קיץ
לצפיה ב-'ייעוץ שינה'
ייעוץ שינה
03/11/2017 | 08:46
20
מחפשת משפחה עם ילד עד גיל שנתיים לסטז' (עם מדריכה מלווה כמובן) במחיר מופחת אשר רוצים לעבור תהליך של ייעוץ שינה. אם אתה מעונינים - אנא צרו איתי קשר - ירדן - yardenle@yahoo.co.il, 0547619655

לצפיה ב-'מי זכר להזיז את השעון??? '
מי זכר להזיז את השעון???
29/10/2017 | 19:53
8
כולם זכרו להזיז את השעון אחרוה? ולהרויח עוד שעת שנה?? האמת שכבר יומים הקטנצי'ק משגע אותי בלילה אז לא ישנתי טוב, בשבת לקום מוקדם... בסאה, היה שבת שהקטנציק העיר אותי ב5.00 ועד שהוא חזר לישון הגדול התעורר... אבל הבוקר התעררו בשעה נורמלית יחסית ונקוה שירדמו מוקדם.... הבסאה זה שיש חושך מוקדם, לא אוהבת שיש חושך ב17.00 וששבת נכנסת מוקדם ויוצאת מוקדם, לא מספיקים לעשות כלום ביום שישי ויש ערב שבת ארוך ארוך למשוך ושבת יוצאת מוקדם.....
לצפיה ב-'חזרה לשגרה....'
חזרה לשגרה....
23/10/2017 | 15:24
12
זהו, נגמרו החגים.......... לפחות עד חנוכה. אח, השקט, חזרה לשגרה אין יותר חג-שבת -חג-שבת עם כל הבשולים והכביסה ובלבלול לילדים. שקט, יש בית ספר ומעון ושגרה וממחר דיאטה....

יש חדש? אין חדש?? הכל בסדר?? שאלות משהו??

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
אירוח בנושא התמודדות ההורים עם ילד רגיש
אירוח בנושא התמודדות...
פסיכולוגית ומדריכת הורים מייעצת ועונה על שאלות...
אירוח בנושא התמודדות ההורים עם ילד רגיש
אירוח בנושא התמודדות...
פסיכולוגית ומדריכת הורים מייעצת ועונה על שאלות...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום מכשירי שמיעה
פורום מכשירי שמיעה
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
שטיינר מכשירי שמיעה
שטיינר מכשירי שמיעה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה