לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1004410,044 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים לפגים

פג...מה זה בעצם פג?פג הוא תינוק שנולד לפני המועד.בני הבכור נולד פג, פג קטן, לא הבנתי מה זה בכלל פגיה , מה המשמעות של לידה בשבוע 27.רציתי לדעת הכל, והרופאים לא תמיד מנדבים אינפורמציה , אז החלטתי לחפש לבד.לקרוא ספרים , לחרוש את האינטרנט ולדעת הכל על " פגות מהי...?"אבל מה....מעט מאוד אינפורמציה מצאתי ונאלצתי להיות מוזנת רק ממה שהרופאים והאחיות אמרו לי.לצערי - הפורום הזה לא היה קיים בזמן השהות שלנו בפגיה לשמחתכם – כיום הוא קיים והוא מלא באינפורמציה.אז אנחנו כאן כדי לקבל את פני ההורים הטריים שחווים טעמה של פגיה .אנחנו כאן כדי לנסות ולשנות דברים לטובת הפגים הקטנים שלא יכולים להילחם עבור עצמם.ואנחנו כאן בעיקר כדי לעזור לכם להתמודד עם הקשיים והשאלות שיש לכם ואתם לא מקבלים תשובות.**********************************************************דר' בנטל - מנהל היחידה לטיפול נמרץ פגים בבית חולים לניאדו הסכים לשתף איתנו פעולה ומוכן לענות על שאלות המתייחסות לפגים .הכינוי שלו בתפוז הוא - YABENTALניתן לשאול שאלות על תקופת האשפוז או על קצת אחרי השחרור .קחו מתנה זו שקיבלנו מדר' בנטל והשתמשו בה בחוכמה.תודה רבה לדר' בנטל על שיתוף הפעולה והרצון לעוזרטלי וגלי מנהלות הפורום

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לפגים

פג...מה זה בעצם פג?פג הוא תינוק שנולד לפני המועד.בני הבכור נולד פג, פג קטן, לא הבנתי מה זה בכלל פגיה , מה המשמעות של לידה בשבוע 27.רציתי לדעת הכל, והרופאים לא תמיד מנדבים אינפורמציה , אז החלטתי לחפש לבד.לקרוא ספרים , לחרוש את האינטרנט ולדעת הכל על " פגות מהי...?"אבל מה....מעט מאוד אינפורמציה מצאתי ונאלצתי להיות מוזנת רק ממה שהרופאים והאחיות אמרו לי.לצערי - הפורום הזה לא היה קיים בזמן השהות שלנו בפגיה לשמחתכם – כיום הוא קיים והוא מלא באינפורמציה.אז אנחנו כאן כדי לקבל את פני ההורים הטריים שחווים טעמה של פגיה .אנחנו כאן כדי לנסות ולשנות דברים לטובת הפגים הקטנים שלא יכולים להילחם עבור עצמם.ואנחנו כאן בעיקר כדי לעזור לכם להתמודד עם הקשיים והשאלות שיש לכם ואתם לא מקבלים תשובות.**********************************************************דר' בנטל - מנהל היחידה לטיפול נמרץ פגים בבית חולים לניאדו הסכים לשתף איתנו פעולה ומוכן לענות על שאלות המתייחסות לפגים .הכינוי שלו בתפוז הוא - YABENTALניתן לשאול שאלות על תקופת האשפוז או על קצת אחרי השחרור .קחו מתנה זו שקיבלנו מדר' בנטל והשתמשו בה בחוכמה.תודה רבה לדר' בנטל על שיתוף הפעולה והרצון לעוזרטלי וגלי מנהלות הפורום
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום הורים לפגים,
פורום זה מיועד לתת תמיכה להורים לפגים , שיתוף ממנסיוננו כבוגרי פגיה .
ברוכים הבאים לבית חם ותומך
ניתן להעזר גם באתר עמותת לה"ב

המשך >>

לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום משפחות מורכבות '
מחכים לכם בפורום משפחות מורכבות
13/12/2017 | 16:20
1

הורות וזוגיות בפרק ב', חיבור בין משפחות, יחסים עם הגרוש/ה, הורים חורגים...
על כל הנושאים האלו תוכלו להתייעץ, לשתף ולדון בפורום משפחות מורכבות
היכנסו עכשיו
לצפיה ב-'הפורום הזה פשוט מקסים... פורום קטן בהתאם לנושא שלו '
הפורום הזה פשוט מקסים... פורום קטן בהתאם לנושא שלו
06/12/2017 | 16:43
1
6
לצפיה ב-'לצערי הרב'
לצערי הרב
06/12/2017 | 17:48
20
לצערי הרב רוב הכותבים עברו לפיסבוק.... כי שם יותר נגיש מן הפורום, והרבה זמן היתי כאן לבד, העליתי נושאים ואין תגובה, אני ישמח למצטרפים חדשים וקובצות דיון.
לצפיה ב-'חנוכה מתקרב ובא '
חנוכה מתקרב ובא
06/12/2017 | 17:46
8
חנוכה מתקרב ובא, השנה העמותה לא מארגנת נסיעה לפגיות כי בראש השנה האחרון אחד הפגיות לא נתנה למתנדבים להכנס עם הכיבוד והברכות שהיכונו לצוות. אז מי שרוצה מתארגן ןנוסע לבד.

בעלי כבר מתכנן לנסוע איזה יום אחד לקפוץ לפגיה להגיד שלום. יש פסטבילים וחופש, הלדקת נרות ודמי חנוכה וסופגניות .... בנינו מי צריך ספוגניות? אני בטוח שלא וגם לא המשפחה שלי. מקסימום אני יטגן להם לטקס/לביביות
לצפיה ב-'הטראומה מלידת חירום ופגות'
הטראומה מלידת חירום ופגות
13/11/2017 | 21:23
1
56
לפני שלוש שנים, ילדתי תינוקת פגית לאחר ניתוח חירום. אמנם ילדתי אותה בשבוע יחסית מתקדם (34) אבל הטראומה מהלידה הפתאומית, הלחץ, החרדה אם היא תחייה, החוויה הקשה מהפגייה והכאבים של הניתוח, עדיין קיימים. 
תחושות אלו לא מלוות אותי בכל יום אך אנו מיחלים להריון נוסף ויחד עם התקוות ישנן חששות. האם תחושות אלו יעברו או שהן ילוו את ההריון הבא?
לצפיה ב-'יקרתי,'
יקרתי,
14/11/2017 | 14:43
27
שלום לך תמר יקרתי.

אני מבינה טוב מאוד לליבך, גם אני ילדתי בדומה לשלך בניתוח קיסרי חרום אבל בשבוע יותר מתקדם משלך, שבוע 29+4 ואני לא רוצה לחשוב מה היה קורה עם היתי מאחרת ב10 דקות. השבוע שלך הוא שבוע מצוין. ואני זוכרת מצוין את המהלך שלפני הניתוח וכל הלחץ והבילבול שהיה לפני. שבועים היתי בבית חולים (הוא חודשים) ואיזה כאבים מן הניתוח..... אבל מה, תמיד ידעתי שאני רוצה עוד ילדים, ולא התיאשנו. והתמיד יש את החשש הזה שללדת מוקדם או לא. אבל בילד השני הצלחתי לסחוב עד שבוע 37. לידה אחת מוקדמת זה לא אומר כלום. אולי בהריון הבא תצלחי לסחוב עד לשבוע 41.... בהריון הבא תמצאי רופא נשים טוב שמבין ותומך. כמה חברות שיתמכו ויהיה טוב.

נכון שזוכרים את הכאבים, אבל באיזה שלב זה עובר..... הטראומה מן הפגיה? זר לא יבין לעולם. מה זה פג ומה זה ילד רגיל. אף אחד לא מבין את הצלקת שיש לי בלב מן הלידה הראשונה, אישפוז ופגיה. רק מי שילד פג וחווה פגיה יודע מה זה.

בהצלחה יקרתי. אני כאן עם את רוצה לדבר, יש גם את הקו החם של העמותה והקבוצה בפיסבוק.
לצפיה ב-'מזון המשך לפגים לסובלים מרפלוקס'
מזון המשך לפגים לסובלים מרפלוקס
07/11/2017 | 16:41
1
21
היי לכולם. הבת שלי נולדה בשבוע 36 במשקל 1855 גר'. כשהיא השתחררה מבי"ח אמרו לנו לתת לה מזון המשך. לפגים עד משקל 3.5 ק"ג. היום היא שוקלת 2.85 ק"ג, וממש סובלת מרפלוקס. הרופאה המחיצה לעבור למטרנה AR ודומיו, אבל זה תמ"ל כללי ולא כזה המותאם לפגים. אנחנו די אובדי עצות בעניין.... 
לצפיה ב-',תנסו'
,תנסו
07/11/2017 | 19:57
12
תנסו מה יש לכם להפסיד??
לצפיה ב-'מחקר בנושא חווית סבות לנכדים/ות פגים'
מחקר בנושא חווית סבות לנכדים/ות פגים
05/11/2017 | 15:33
15
שלום רב,
במסגרת עבודת תזה לעבודה סוציאלית באוניברסיטת אריאל אני עורכת מחקר בנושא חווית הסבות לנכדים/ות פגים. הריאיון יערך כשעה במקום נוח למרואיינים/נות.
אשמח מאד אם תוכלו לסייע לי ולשתף פנייה זו לסבים וסבתות לנכדים/ות פגים (עד חודש לאחר השחרור מהפגייה).
ניתן ליצור עימי קשר דרך המייל או באופן טלפוני.
תודה רבה,
איילת פריאל, 054-5481774

לצפיה ב-'מרפאה בעיסוק לפגים'
מרפאה בעיסוק לפגים
05/11/2017 | 12:48
1
21
היי 
מחפשת מרפאה בעיסוק ל 2 תאומים שנולדו פגים 
אשמח להמלצות 
לצפיה ב-'מאיפה בארץ??'
מאיפה בארץ??
05/11/2017 | 14:19
8
שלום לך,

חבל שלא כתבת מאיזה אזור בארץ, ומאיזה קופ"ח את שיכת..... עם עם הפגון שלי קבלנו אוטומטית הפניה להתפחות הילד....
לצפיה ב-'שבת ראשונה '
שבת ראשונה
04/11/2017 | 18:39
38
אוף, אוף ואוף, שבת ראשונה של שעון חורף...... שבת נכנסת כבר בשעה 16.20 והכל בלחץ להספיק הכל עד כניסת שבת...... אוף! אני שונאת שבתות חורף הכל בלחץ יום שישי והכל מוקדם ויש את כל הערב למשוך עד שהילדודוס הולכים לישון וחורף וקר בחוץ ואי אפשר להוציא אותם. ובמוצ"ש הכל מוקדם......
לא אוהבת חורף, כנראה שאני טיפוס של קיץ
לצפיה ב-'ייעוץ שינה'
ייעוץ שינה
03/11/2017 | 08:46
14
מחפשת משפחה עם ילד עד גיל שנתיים לסטז' (עם מדריכה מלווה כמובן) במחיר מופחת אשר רוצים לעבור תהליך של ייעוץ שינה. אם אתה מעונינים - אנא צרו איתי קשר - ירדן - yardenle@yahoo.co.il, 0547619655

לצפיה ב-'מי זכר להזיז את השעון??? '
מי זכר להזיז את השעון???
29/10/2017 | 19:53
6
כולם זכרו להזיז את השעון אחרוה? ולהרויח עוד שעת שנה?? האמת שכבר יומים הקטנצי'ק משגע אותי בלילה אז לא ישנתי טוב, בשבת לקום מוקדם... בסאה, היה שבת שהקטנציק העיר אותי ב5.00 ועד שהוא חזר לישון הגדול התעורר... אבל הבוקר התעררו בשעה נורמלית יחסית ונקוה שירדמו מוקדם.... הבסאה זה שיש חושך מוקדם, לא אוהבת שיש חושך ב17.00 וששבת נכנסת מוקדם ויוצאת מוקדם, לא מספיקים לעשות כלום ביום שישי ויש ערב שבת ארוך ארוך למשוך ושבת יוצאת מוקדם.....
לצפיה ב-'חזרה לשגרה....'
חזרה לשגרה....
23/10/2017 | 15:24
10
זהו, נגמרו החגים.......... לפחות עד חנוכה. אח, השקט, חזרה לשגרה אין יותר חג-שבת -חג-שבת עם כל הבשולים והכביסה ובלבלול לילדים. שקט, יש בית ספר ומעון ושגרה וממחר דיאטה....

יש חדש? אין חדש?? הכל בסדר?? שאלות משהו??
לצפיה ב-'חג סוכות '
חג סוכות
03/10/2017 | 14:23
3
21
מחר חג סוכות, מי בנה סוכה ומי התעצל?? אנחנו רק תלינו יוטה על הפרגולה, הפגון קשט וזהו.... נראה איפה נוכל, אצל ההורים שלי או אצלי, אין לי כוח להוציא את האוכל החוצה בזמן הקטן מתעצבן לו על החתולים שבאים לבקר......... ובחג נסע לבקר את חמותי שיעשו לה בבית קצת בלגאן (ולא ישברו לה איזה עציץ )
לצפיה ב-'חח כבר שנים לא בונים סוכה'
חח כבר שנים לא בונים סוכה
17/10/2017 | 19:51
2
16
למרות שזה מסמל זכרונות ילדות מקסימים של לישון בסוכה ולאכול בה רגע לפני שנהיה קר מדי
לצפיה ב-'לא מעלה זכרונות??'
לא מעלה זכרונות??
23/10/2017 | 15:22
1
22
למרות שבילדות שלי הינו מכינים שרשרות ניר צבעוניות ותולים בסוכה, והולכים להסתובב בסוכות ולהגיד שהסוכה שלכם הכי יפה (למרות שלא) ולקבל סוכריות??
לצפיה ב-'בטח שכן. עד לפני כמה שנים עוד הייתי מזמינה את הילדים של '
בטח שכן. עד לפני כמה שנים עוד הייתי מזמינה את הילדים של
23/10/2017 | 20:44
6
השכונה להכין אצלי את הקישוטים
לצפיה ב-'תרומת חלב אם'
תרומת חלב אם
01/10/2017 | 10:31
1
31
שלום, אני אמא טרייה לתינוקת בת חודשיים עוד מעט שהתגלתה אצלה אלרגיה לחלב פרה וסויה (אני צריכה להפסיק לאכול את הדברים האלו) ויש לי חלב שאוב קפוא מלפני השינוי בתזונה שאני לא יכולה לתת לה ומעוניינת לתרום ולא לזרוק. איך אני עושה זאת?
לצפיה ב-'רעיון מעולה!!!'
רעיון מעולה!!!
01/10/2017 | 15:27
16
יקרתי את עושה דבר נפלא!! אבל לצערי אין כאן הרבה אנשים, אולי משהי כן תראה את הודעה שלך......... ולפגיה לצערי אני לא חושבת שתוכלי להכנס. קראתי בפיסבוק של הפגים שמדברים על בנק חלב אם.... אבל אני לא מצויה בתחום לצערי, אולי תכתבי בפורום של תינקות או בפיסבוק של תינוקות בסביבתך כי לא כתבת מאיפה את בארץ....

תזכי למצות על הדבר הנפלא שאת עושה!!!
לצפיה ב-'גמר חטימה טובה'
גמר חטימה טובה
29/09/2017 | 12:35
5
גמר חטימה טובה וצום קל ומועיל לכולם. סליחה עם פגעתי במשהו מבלי להתכוון... סליחה ומחילה מכל עם ישראל...
לצפיה ב-'ראש השנה '
ראש השנה
19/09/2017 | 21:45
1
9
חג שמח לכולם. שתהיה שנה טובה ומתוקה, תכלה שנה וקלילותה ותכל שנה וברכותה. אני מאחלת לכולם שנת הצלחה, בריאות, אושר וכל טוב לכל הפגים וההורים שלהם... שיהיו כמה שפחות בפגיה ויותר בבטן...

ביום ראשון נסעתי לפוריה להביא להם שי מן העמותה ונורא שמחו שבאתי, ואיך אני לא שוחכת אותם בכל חג.... קבילתי חיבוק מן האחות הראשית. שמנו ברכה ודבש בחדר ההורים וברכה בחדר הצוות וכמובן בפגיה. חבל שלא היו הורים שיכלתי לדבר איתם. אולי בפעם הבאה.
לצפיה ב-'שנה טובה '
שנה טובה
21/09/2017 | 22:19
7
בריאות איתנה
ואושר
לכל הפגים הגיבורים ובני המשפחה שלהם
לצפיה ב-'ראש השנה '
ראש השנה
08/09/2017 | 17:23
1
24
ראש השנה בפתח כמו כול שנה הולכת לתת שי לחג למחלקת הפגיה להורים
ולאנשי הצוות
זמירה
לצפיה ב-'כל הכבוד '
כל הכבוד
10/09/2017 | 15:16
4
כל הכבוד לך, אל תשכחי לספר איך היה ולהביא גם תמונות...
לצפיה ב-'זהו.... נגמר החופש... '
זהו.... נגמר החופש...
31/08/2017 | 21:31
24
זהו, נגמר, סוף סוף זה הגיע!!! נגמר החופש הגדול!! מחר בית ספר!!! הללויה!!!איזה כיף שנגמר, הפג הבכור כבר התחפן מן החופש, ונמאס לו וכבר שבועים אומר לי שהוא רוצה לחזור לבית ספר, זה יעבור לו בעוד שנה שנתים.... השבוע הינו בבית ספר, לקחנו ספרים, פגשנו את המורה שלו, לשמחתינו נשארה אותה מורה ואותה כיתה!! חולצות נשארו לו משנה שעברה, יש כמה שחדשתי לו בסוף שנה.... יש לו כמה חולצות משומשות ששמתי בצד למחזור... נצטרך לקנות לו לחורף קפוצ'נים, קניתי לו סוווצ'ורים עם ובלי כובע ולא רצה, מעדיף קפוצ'ון כי יותר נוח לו ללבוש ולהוריד...

זהו, חזרה לשגרה!!! איזה כיף!!!
לכולם!! ושנה למודים מוצלחת

לצפיה ב-'ברית מילה כן או לא?'
ברית מילה כן או לא?
29/08/2017 | 13:36
1
53
חברים מה דעתכם? יש אופנה לא לעשות ברית מילה עכשיו
מה דעתכם? הצביעו פה - http://app.apeo.co/1b0pemp כי שולח את השאלה בכמה פורומים
לצפיה ב-'לא מתאים לכאן'
לא מתאים לכאן
29/08/2017 | 14:58
29
למה אתה חושב שהשאלה שלך מתאימה לכאן?? לא נראה לי מתאים בכלל. וחוץ מזה שעדיף לעשות כי אנחנו במדינה יהודית ושלא יצחקו עליו בתיכון ובצבא...
לצפיה ב-'לא יכול לראות את הבן שלי :|'
לא יכול לראות את הבן שלי :|
27/08/2017 | 18:03
1
97
יום לאחר לידתו (שבוע 32 ובמשקל טוב ונושם לבד), גילינו שיש לי דלקת גרון קשה. היא לא עברה עם אנטיביוטיקה מזה שבוע, וקיבלתי אנטיביוטיקה חדשה.

כבר 10 ימים שלא ראיתי את התינוק ואני מתחיל להיות ממש מוטרד מזה.
(עד פה זה רק היה עניין אנוכי שאני רוצה לראות אותו... עכשיו אני מוטרד שהוא לא רואה אותי).

אני מרגיש (אם כי אין לי שום הוכחה) ש-Skin to skin חיזק מאוד את הקשר שלי עם הבן הראשון שלי (שנולד בריא בשבוע 40), ומאוד בניתי על skin-to-skin גם עם התינוק החדש... 

1. האם יש השלכות ארוכות טווח לחוסר המגע (ובכלל שאינו רואה אותי בשבועות הראשונים שלו)? או שאני סתם פראנואיד?

2. האם יש אמצעי בטחון (כמו מסיכה אולי) איתם יאפשרו לי בכל זאת להכנס באופן חריג לפגייה אם לא אבריא בהקדם? (מבלי לסכן כמובן את התינוק ואת הפגים האחרים)
לצפיה ב-'צריך לשאול'
צריך לשאול
28/08/2017 | 07:10
45
צריך לשאול את הרופאים בפגיה, מאד מקפידים על מי נכנס ואיך לפגיה ודי בצדק. לא רוצים חיידקים בפגיה. אבל עם את על אנטיביוטיקה ומחסום לפה אולי הרופאים יסכימו... לא יכולה להבטיח שום דבר. אבל כן יש קשר בין הורים לפגים... חבל שאת לא יכולה להכנס
לצפיה ב-'בנק חלב אם'
בנק חלב אם
25/08/2017 | 21:41
1
35
בנק חלב אם לפגה בשבוע 24 האם יש כזו חיה?
לצפיה ב-'לא שמעתי לצערי'
לא שמעתי לצערי
26/08/2017 | 22:08
14
בארץ עם עמותת לה"ב? קראתי שהם מנסים להקים בנק חלב אם.... לפעמים יש כאלה שמחפשים לתרום חלב אם

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום ניתוחי בקע
פורום ניתוחי בקע
פורום דם טבורי
פורום דם טבורי
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה