לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
98469,846 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים לפגים

פג...מה זה בעצם פג?פג הוא תינוק שנולד לפני המועד.בני הבכור נולד פג, פג קטן, לא הבנתי מה זה בכלל פגיה , מה המשמעות של לידה בשבוע 27.רציתי לדעת הכל, והרופאים לא תמיד מנדבים אינפורמציה , אז החלטתי לחפש לבד.לקרוא ספרים , לחרוש את האינטרנט ולדעת הכל על " פגות מהי...?"אבל מה....מעט מאוד אינפורמציה מצאתי ונאלצתי להיות מוזנת רק ממה שהרופאים והאחיות אמרו לי.לצערי - הפורום הזה לא היה קיים בזמן השהות שלנו בפגיה לשמחתכם – כיום הוא קיים והוא מלא באינפורמציה.אז אנחנו כאן כדי לקבל את פני ההורים הטריים שחווים טעמה של פגיה .אנחנו כאן כדי לנסות ולשנות דברים לטובת הפגים הקטנים שלא יכולים להילחם עבור עצמם.ואנחנו כאן בעיקר כדי לעזור לכם להתמודד עם הקשיים והשאלות שיש לכם ואתם לא מקבלים תשובות.**********************************************************דר' בנטל - מנהל היחידה לטיפול נמרץ פגים בבית חולים לניאדו הסכים לשתף איתנו פעולה ומוכן לענות על שאלות המתייחסות לפגים .הכינוי שלו בתפוז הוא - YABENTALניתן לשאול שאלות על תקופת האשפוז או על קצת אחרי השחרור .קחו מתנה זו שקיבלנו מדר' בנטל והשתמשו בה בחוכמה.תודה רבה לדר' בנטל על שיתוף הפעולה והרצון לעוזרטלי וגלי מנהלות הפורום

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים לפגים

פג...מה זה בעצם פג?פג הוא תינוק שנולד לפני המועד.בני הבכור נולד פג, פג קטן, לא הבנתי מה זה בכלל פגיה , מה המשמעות של לידה בשבוע 27.רציתי לדעת הכל, והרופאים לא תמיד מנדבים אינפורמציה , אז החלטתי לחפש לבד.לקרוא ספרים , לחרוש את האינטרנט ולדעת הכל על " פגות מהי...?"אבל מה....מעט מאוד אינפורמציה מצאתי ונאלצתי להיות מוזנת רק ממה שהרופאים והאחיות אמרו לי.לצערי - הפורום הזה לא היה קיים בזמן השהות שלנו בפגיה לשמחתכם – כיום הוא קיים והוא מלא באינפורמציה.אז אנחנו כאן כדי לקבל את פני ההורים הטריים שחווים טעמה של פגיה .אנחנו כאן כדי לנסות ולשנות דברים לטובת הפגים הקטנים שלא יכולים להילחם עבור עצמם.ואנחנו כאן בעיקר כדי לעזור לכם להתמודד עם הקשיים והשאלות שיש לכם ואתם לא מקבלים תשובות.**********************************************************דר' בנטל - מנהל היחידה לטיפול נמרץ פגים בבית חולים לניאדו הסכים לשתף איתנו פעולה ומוכן לענות על שאלות המתייחסות לפגים .הכינוי שלו בתפוז הוא - YABENTALניתן לשאול שאלות על תקופת האשפוז או על קצת אחרי השחרור .קחו מתנה זו שקיבלנו מדר' בנטל והשתמשו בה בחוכמה.תודה רבה לדר' בנטל על שיתוף הפעולה והרצון לעוזרטלי וגלי מנהלות הפורום
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום הורים לפגים,
פורום זה מיועד לתת תמיכה להורים לפגים , שיתוף ממנסיוננו כבוגרי פגיה .
ברוכים הבאים לבית חם ותומך
ניתן להעזר גם באתר עמותת לה"ב

המשך >>

לצפיה ב-'חג סוכות '
חג סוכות
03/10/2017 | 14:23
1
10
מחר חג סוכות, מי בנה סוכה ומי התעצל?? אנחנו רק תלינו יוטה על הפרגולה, הפגון קשט וזהו.... נראה איפה נוכל, אצל ההורים שלי או אצלי, אין לי כוח להוציא את האוכל החוצה בזמן הקטן מתעצבן לו על החתולים שבאים לבקר......... ובחג נסע לבקר את חמותי שיעשו לה בבית קצת בלגאן (ולא ישברו לה איזה עציץ )
לצפיה ב-'חח כבר שנים לא בונים סוכה'
חח כבר שנים לא בונים סוכה
17/10/2017 | 19:51
5
למרות שזה מסמל זכרונות ילדות מקסימים של לישון בסוכה ולאכול בה רגע לפני שנהיה קר מדי
לצפיה ב-'תרומת חלב אם'
תרומת חלב אם
01/10/2017 | 10:31
1
10
שלום, אני אמא טרייה לתינוקת בת חודשיים עוד מעט שהתגלתה אצלה אלרגיה לחלב פרה וסויה (אני צריכה להפסיק לאכול את הדברים האלו) ויש לי חלב שאוב קפוא מלפני השינוי בתזונה שאני לא יכולה לתת לה ומעוניינת לתרום ולא לזרוק. איך אני עושה זאת?
לצפיה ב-'רעיון מעולה!!!'
רעיון מעולה!!!
01/10/2017 | 15:27
4
יקרתי את עושה דבר נפלא!! אבל לצערי אין כאן הרבה אנשים, אולי משהי כן תראה את הודעה שלך......... ולפגיה לצערי אני לא חושבת שתוכלי להכנס. קראתי בפיסבוק של הפגים שמדברים על בנק חלב אם.... אבל אני לא מצויה בתחום לצערי, אולי תכתבי בפורום של תינקות או בפיסבוק של תינוקות בסביבתך כי לא כתבת מאיפה את בארץ....

תזכי למצות על הדבר הנפלא שאת עושה!!!
לצפיה ב-'גמר חטימה טובה'
גמר חטימה טובה
29/09/2017 | 12:35
4
גמר חטימה טובה וצום קל ומועיל לכולם. סליחה עם פגעתי במשהו מבלי להתכוון... סליחה ומחילה מכל עם ישראל...
לצפיה ב-'ראש השנה '
ראש השנה
19/09/2017 | 21:45
1
9
חג שמח לכולם. שתהיה שנה טובה ומתוקה, תכלה שנה וקלילותה ותכל שנה וברכותה. אני מאחלת לכולם שנת הצלחה, בריאות, אושר וכל טוב לכל הפגים וההורים שלהם... שיהיו כמה שפחות בפגיה ויותר בבטן...

ביום ראשון נסעתי לפוריה להביא להם שי מן העמותה ונורא שמחו שבאתי, ואיך אני לא שוחכת אותם בכל חג.... קבילתי חיבוק מן האחות הראשית. שמנו ברכה ודבש בחדר ההורים וברכה בחדר הצוות וכמובן בפגיה. חבל שלא היו הורים שיכלתי לדבר איתם. אולי בפעם הבאה.
לצפיה ב-'שנה טובה '
שנה טובה
21/09/2017 | 22:19
6
בריאות איתנה
ואושר
לכל הפגים הגיבורים ובני המשפחה שלהם
לצפיה ב-'ראש השנה '
ראש השנה
08/09/2017 | 17:23
1
22
ראש השנה בפתח כמו כול שנה הולכת לתת שי לחג למחלקת הפגיה להורים
ולאנשי הצוות
זמירה
לצפיה ב-'כל הכבוד '
כל הכבוד
10/09/2017 | 15:16
4
כל הכבוד לך, אל תשכחי לספר איך היה ולהביא גם תמונות...
לצפיה ב-'זהו.... נגמר החופש... '
זהו.... נגמר החופש...
31/08/2017 | 21:31
22
זהו, נגמר, סוף סוף זה הגיע!!! נגמר החופש הגדול!! מחר בית ספר!!! הללויה!!!איזה כיף שנגמר, הפג הבכור כבר התחפן מן החופש, ונמאס לו וכבר שבועים אומר לי שהוא רוצה לחזור לבית ספר, זה יעבור לו בעוד שנה שנתים.... השבוע הינו בבית ספר, לקחנו ספרים, פגשנו את המורה שלו, לשמחתינו נשארה אותה מורה ואותה כיתה!! חולצות נשארו לו משנה שעברה, יש כמה שחדשתי לו בסוף שנה.... יש לו כמה חולצות משומשות ששמתי בצד למחזור... נצטרך לקנות לו לחורף קפוצ'נים, קניתי לו סוווצ'ורים עם ובלי כובע ולא רצה, מעדיף קפוצ'ון כי יותר נוח לו ללבוש ולהוריד...

זהו, חזרה לשגרה!!! איזה כיף!!!
לכולם!! ושנה למודים מוצלחת

לצפיה ב-'ברית מילה כן או לא?'
ברית מילה כן או לא?
29/08/2017 | 13:36
1
32
חברים מה דעתכם? יש אופנה לא לעשות ברית מילה עכשיו
מה דעתכם? הצביעו פה - http://app.apeo.co/1b0pemp כי שולח את השאלה בכמה פורומים
לצפיה ב-'לא מתאים לכאן'
לא מתאים לכאן
29/08/2017 | 14:58
18
למה אתה חושב שהשאלה שלך מתאימה לכאן?? לא נראה לי מתאים בכלל. וחוץ מזה שעדיף לעשות כי אנחנו במדינה יהודית ושלא יצחקו עליו בתיכון ובצבא...
לצפיה ב-'לא יכול לראות את הבן שלי :|'
לא יכול לראות את הבן שלי :|
27/08/2017 | 18:03
1
47
יום לאחר לידתו (שבוע 32 ובמשקל טוב ונושם לבד), גילינו שיש לי דלקת גרון קשה. היא לא עברה עם אנטיביוטיקה מזה שבוע, וקיבלתי אנטיביוטיקה חדשה.

כבר 10 ימים שלא ראיתי את התינוק ואני מתחיל להיות ממש מוטרד מזה.
(עד פה זה רק היה עניין אנוכי שאני רוצה לראות אותו... עכשיו אני מוטרד שהוא לא רואה אותי).

אני מרגיש (אם כי אין לי שום הוכחה) ש-Skin to skin חיזק מאוד את הקשר שלי עם הבן הראשון שלי (שנולד בריא בשבוע 40), ומאוד בניתי על skin-to-skin גם עם התינוק החדש... 

1. האם יש השלכות ארוכות טווח לחוסר המגע (ובכלל שאינו רואה אותי בשבועות הראשונים שלו)? או שאני סתם פראנואיד?

2. האם יש אמצעי בטחון (כמו מסיכה אולי) איתם יאפשרו לי בכל זאת להכנס באופן חריג לפגייה אם לא אבריא בהקדם? (מבלי לסכן כמובן את התינוק ואת הפגים האחרים)
לצפיה ב-'צריך לשאול'
צריך לשאול
28/08/2017 | 07:10
22
צריך לשאול את הרופאים בפגיה, מאד מקפידים על מי נכנס ואיך לפגיה ודי בצדק. לא רוצים חיידקים בפגיה. אבל עם את על אנטיביוטיקה ומחסום לפה אולי הרופאים יסכימו... לא יכולה להבטיח שום דבר. אבל כן יש קשר בין הורים לפגים... חבל שאת לא יכולה להכנס
לצפיה ב-'בנק חלב אם'
בנק חלב אם
25/08/2017 | 21:41
1
26
בנק חלב אם לפגה בשבוע 24 האם יש כזו חיה?
לצפיה ב-'לא שמעתי לצערי'
לא שמעתי לצערי
26/08/2017 | 22:08
8
בארץ עם עמותת לה"ב? קראתי שהם מנסים להקים בנק חלב אם.... לפעמים יש כאלה שמחפשים לתרום חלב אם

לצפיה ב-'התלבטות לגבי האם להכניס את הפג למעון '
התלבטות לגבי האם להכניס את הפג למעון
21/08/2017 | 11:01
1
42
נגמרה החופשת לידה ...והקטן שלי בן 4 חודשים..לפי הגיל המתוקן הוא בן חודשיים...רציתי לדעת אם מישהי הכניסה כבר למעון..?
לצפיה ב-'שאלה לי ....'
שאלה לי ....
22/08/2017 | 21:33
34
שלום לך יקרתי .

הגוזל היה יותר משבועים בפגיה?? כי אם כן מגיע לך הארכה של חופשת לידה!! אני הכנסתי בזמנו את הפגון שלי בגיל 5 חודשים היה 3 חודשים מתוקן.... והיה לי ארכה של חודשים לחופשת לידה שלי.

גיל 4 חודשים/חודשים מתוקן נראה לי קטן מדי אבל זה אני... את צריכה לחזור לעבוד? אולי תבחרי לו מסגרת קטנה כמו משפתחון או מטפלת כי בשנה הראשונה יש הרבה מחלות, ואני לא מתה על מעונות עם הרבה ילדים.....

בהצלחה
לצפיה ב-'עוד שלוש שבועות!!!'
עוד שלוש שבועות!!!
14/08/2017 | 15:27
39
עוד שלוש שבועות נגמר החופש!! הללויה!! בעוד שבוע וחצי נגמרו לי המסגרות לילדים והם היו איתי בבית ישגעו אותי לגמרי, אנחנו נוסעים ליומים בערך, ועד אז יחפנו אותי לגמרי. לגדול אין מסגרת ביום שישי והוא רוצה להשאר רק איתי ולא עם אבא או סבא שלו והוא מטמטם אותי לגמרי. צמוד עלי לגמרי ועכשיו עם הקטן?? רעש מהומה ובלגאן.... אח, רק שהחופש הזה יגמר.
לצפיה ב-'בגדים נורמליים לפגים. היכן?'
בגדים נורמליים לפגים. היכן?
01/08/2017 | 08:32
1
48
לצפיה ב-'שאלה טובה...'
שאלה טובה...
01/08/2017 | 12:24
41
שלום יקרתי.

אני זוכרת בזמנו קניתי בפוקס בגדים, אבל הפגון שלי לבש בגדי ניו בירון הרבה זמן.... אולי היום יש עוד רשתות...
לצפיה ב-'אירועי ירידת דופק ודיסטורציה'
אירועי ירידת דופק ודיסטורציה
28/07/2017 | 19:06
1
67
שלום,
בתי נולדה בשבוע 32 . בעוד כיומיים תגיע לשבוע 34. כבר לא נתמכת בנשימה. ביממה האחרונה התגברו אירועי ירידת דופק וסטורציה... מעבר לכך גדלה יפה והחלה לאכול מבקבוק. האירועים התגברו במקום שייפחתו וזה מלחיץ.. מדוע זה קורה?? ומה עושים במצב כזה?
תודה לעונים
לצפיה ב-'מה הרופאים אומרים?'
מה הרופאים אומרים?
29/07/2017 | 22:25
45
מה הרופאים אומרים הקשר לזה? היא מתפתחת כמצופה ועולה במשקל?
לצפיה ב-'שותים מספיק מים?? '
שותים מספיק מים??
25/07/2017 | 15:30
21
חם, חם וחם.... צריך לשתות הרבה מים.... והקטנטנים לא יודעים להגיד שחם להם והם צמאים, אז חשוב לתת ולהציע להם כל הזמן מים...לבדוק שהטוטולים לא יבשים למנוע התיבשיות.... וזה נכון בכל גיל, להקפיד לשתות מים ולא להתיבש גם שנמצאים בבית ובמיוחד שיוצאים החוצה.... זה חום אימים בחוץ... אני לא זוכרת כזה חום איום לפני שנה... מזעזע בחוץ....

חשוב לא לצאת בשעות החמות החוצה ולעשות פעילות גופנית. נדמה לי שהשעות הם 10.00-16.00 עדיף להשאר בבית במזגן אבל החמודים שלי רוצים החוצה....
לצפיה ב-'איך החופש'
איך החופש
19/07/2017 | 15:25
14
איך החופש הגדול?? שבועים בערך עברו ויש עוד כ6 שבועות בערך עד לסוף החופש...עם עכשיו חום אימים בחוץ מה יהיה באוגוסט?? יהיה יותר חם?? נוסיף עוד חשבון חשמל?? אי אפשר זה מזעזע בחוץ, מילא במשך השבוע הבכור הפג בקיטנה והקטן נשאר במעון.... אבל בשבת זה קשה, חום אימים, אי אפשר לטיל בחוץ ואנחנו לא רואים טלביזיה בשבת.... וכמה משחקי חברה הבכור יכול לשחק ומבלי שקטן יפריע לו....  אבל עברנו את פרעה נעבור גם את זה.... יוצאים או בבוקר שנעים או אחה"צ שיש אויר, או שעושים בלגאן אצל סבתא וסבא.... או עושים גיגיות/בריכה על הדשא וחוסכים גם מקלחת על הדרך ....
לצפיה ב-'להזכירכם משמעת מים!!!'
להזכירכם משמעת מים!!!
10/07/2017 | 20:17
28
אני מזכירה לכולם מקטן ועד גדול לשתות מים והרבה!! מחר יהיה שיא השרב שבטח עוד יחזור עלינו עד סוף אוגוסט.... חם מאד בחוץ וחשוב לשתות מים והרבה ולהציע ולתת לקטנטנים מים כי הם לא יודעים להגיד לנו שהם צמאים ושחם להם ולכן חשוב מאוד לתת להם מים ולהשאיר אותם במקומות מוצלים וממוזגים.... גם אותנו כמובן אבל חשוב לדאוג לקטנים ולגדולים.......
לצפיה ב-'איך השבוע הראשון של החופש??'
איך השבוע הראשון של החופש??
05/07/2017 | 15:48
7
לכבוד סיום שנת הלמודים כל יום ראשון של החופש עושים אצלינו בישוב מתנפחים לילדי בית ספר.... אבל מה, הפגון שלי קיבל בשבת איזה וירוס ושישל והקיא ונאלצנו להשאר בבית ולא ללכת למנפחים....... התאכזבנו נורא!!! ביוחד שספרתי לו שיש ועברנו ליד... בהמשך השבוע החמוד הלך לקיטנה, והיום התקשרו עלי לעבודה שהוא שוב משלשל.... אוף! איזה מעצבן בבית עכשיו הוא בסדר , נמנתי לי על הכוראסה והוא הלך לישון.... כנראה שנמאס לו לראות טלביזה ומחשב כל הזמן. והקטע שבשבת או יום שישי החמוד אומר לי שהוא לא רוצה ללכת לקיטנה הוא רוצה להשאר בבית כל היום ולראות טלביזה.... אז הנה הוא קיבל את זה...
לצפיה ב-'סוף שנה...'
סוף שנה...
30/06/2017 | 12:23
16
זהו, נגמרה שנת הלמודים והפגון שלי מסים כתה א'..... מי היה מאמין שהפגון שלי עם עיכוב התפחותי ושנתים נסיעות לההתפחות הילד לרפוי בעיסוק וקלנאית תקשורת והילד הלך לבית ספר רגיל.... הינו מעדיפים כתה קנתה מקדמת אבל לא פתחו השנה אצלנו בבית ספר אולי שנה הבאה... אבל למד בכתה רגילה וישבו איתו מורה מסיעת אנחנו ממשיכים בקיץ עם מורה להוראה מתקנת וגם נקבל שנה הבאה שעות ומורה מתקנת ואני לא מאמינה לפגון שלי. בעלי לקח אותו לבריכה להנות קצת ואני מכינה לו ארוחת צהרים מפנקת....
לצפיה ב-'משמעת מים '
משמעת מים
25/06/2017 | 21:08
13
עוד מעט מתחיל החופש הגדול והקיץ הגיע ואיתו החום הגדול שהתחיל היום וחיבים חיבים לשתות המון מים וגם לילדים במיוחד לקטנטנים שלא יכולים לדבר לא רק להציע אלא לתת להם ממש לשתות מים שחס וחלילה לא התיבשו... היום היה חם לח ומעצבן עד עכשיו... בצהרים אי אפשר לצאת החוצה רק אחה"צ ערב שיש אויר אפשר לצאת החוצה, ובעלי כל הזמן מכבה מזגנים אני מדליקה הוא מכבה, מה יהיה בסוף??

לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
21/06/2017 | 12:34
4
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

שטיינר מכשירי שמיעה
שטיינר מכשירי שמיעה
פורום ניתוחי בקע
פורום ניתוחי בקע
פורום מכשירי שמיעה
פורום מכשירי שמיעה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה