לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
88328,832 עוקבים אודות עסקים

פורום ספרדית ותרבות לטינית

Hola Amigosברוכים הבאים לפורום ספרדית.בשנים האחרונות השפה הספרדית תופסת תאוצה חסרת תקדים בכל רחבי העולם. היא השפה השלישית המדוברת בעולם (אחרי סינית ואנגלית). הספרדית היום היא השפה השניה הכי מדוברת בארצות הברית והממשל משקיע כספים בלימוד השפה. זאת בנוסף ל-250 מליון דוברי ספרדית בדרום אמריקה ומרכזה. אין לשכוח את הטלנובלות שמשודרות ברחבי העולם וזוכות לצפיה גבוהה.גם לישראל הגיעה השפה. כיום - לפי הערכות שונות - יש כ-300,000ישראלים דוברי ספרדית כשפת אם, ועוד ישראלים רבים דוברים את השפה.אחד היתרונות של השפה היא הקלות שלה. בניגוד לאנגלית ולצרפתית (למשל) הרי שבספרדית קוראים איך שכתוב בדיוק וכמעט שאין יוצאים מהכלל. לדוברי אנגלית לימוד השפה הוא קל עוד יותר שכן יש הרבה מילים וכללי דיבור דומים מאוד.הפורום הזה מיועד לכל מי שמתעניין בשפה הספרדית באופן כזה או אחר. גם אם עד היום לא התעניינת - הרי שעכשיו זה הזמן להתחיל. זו השקעה בטוחה לטווח ארוך מאוד. זה מהווה יתרון בולט בשוק העבודה, ותמיד תוכל להפתיע את חבריך בהפגנת ידע בשפה.הפורום מציע תמיכה לכל לומדי הספרדית ובנוסף לתשובות לשאלות שלך, הרי שגם נציג בו מידי פעם תרגומים לשירים, תרגילים קלים לביצוע עצמי, ועוד ועוד.בהצלחה.ראובן

אודות הפורום ספרדית ותרבות לטינית

Hola Amigosברוכים הבאים לפורום ספרדית.בשנים האחרונות השפה הספרדית תופסת תאוצה חסרת תקדים בכל רחבי העולם. היא השפה השלישית המדוברת בעולם (אחרי סינית ואנגלית). הספרדית היום היא השפה השניה הכי מדוברת בארצות הברית והממשל משקיע כספים בלימוד השפה. זאת בנוסף ל-250 מליון דוברי ספרדית בדרום אמריקה ומרכזה. אין לשכוח את הטלנובלות שמשודרות ברחבי העולם וזוכות לצפיה גבוהה.גם לישראל הגיעה השפה. כיום - לפי הערכות שונות - יש כ-300,000ישראלים דוברי ספרדית כשפת אם, ועוד ישראלים רבים דוברים את השפה.אחד היתרונות של השפה היא הקלות שלה. בניגוד לאנגלית ולצרפתית (למשל) הרי שבספרדית קוראים איך שכתוב בדיוק וכמעט שאין יוצאים מהכלל. לדוברי אנגלית לימוד השפה הוא קל עוד יותר שכן יש הרבה מילים וכללי דיבור דומים מאוד.הפורום הזה מיועד לכל מי שמתעניין בשפה הספרדית באופן כזה או אחר. גם אם עד היום לא התעניינת - הרי שעכשיו זה הזמן להתחיל. זו השקעה בטוחה לטווח ארוך מאוד. זה מהווה יתרון בולט בשוק העבודה, ותמיד תוכל להפתיע את חבריך בהפגנת ידע בשפה.הפורום מציע תמיכה לכל לומדי הספרדית ובנוסף לתשובות לשאלות שלך, הרי שגם נציג בו מידי פעם תרגומים לשירים, תרגילים קלים לביצוע עצמי, ועוד ועוד.בהצלחה.ראובן
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'תרגום בדיחה '
תרגום בדיחה
04/05/2016 | 19:55
54
הבדיחה "גרסיאס עם דגש על הגראס" תופסת גם בספרדית? כי הבנתי לפי התרגום של גוגל שגראס זאת לא המילה למריחואנה בספרדית, לפחות לא בשפה תקנית
לצפיה ב-'מבקשת תרגום לעברית של הפתגם הכתוב מטה  תודה'
מבקשת תרגום לעברית של הפתגם הכתוב מטה  תודה
30/05/2012 | 08:01
521
hay que nacen con estrellas y hay que nacen estrellados
לצפיה ב-'Reggaeton Israel'
Reggaeton Israel
19/05/2012 | 14:01
263
Hola
te gusta el reggaton >???
La musica Latina ??
para eso estoy yo aqa

פתחתי את המשתמש הזה כדי שנוכל לשתף רגטונים ומוזיקה לטינית את\ה בעיניין ??
..

חפש אותי בפייסבוק "Reggaeton Israel"
לצפיה ב-'אתר ללימוד ספרדית בחינם היכן נמצא?'
אתר ללימוד ספרדית בחינם היכן נמצא?
14/05/2012 | 20:50
463
היכן נמצא אתר ללימוד ספרדית חינם?
לצפיה ב-'הודעת סיום: תודה לכולם על התרומה לפורום'
הודעת סיום: תודה לכולם על התרומה לפורום
07/12/2010 | 11:06
2
293
לצערי לא הצלחתי לשנות את החלטת הנהלת הפורומים לסגור את הפורום. לרבות הצעות להגבלה של גולשים בפורום אם צריך.

אני רוצה להודות לכל מי שעזר ותרם לפורום במשך 9 השנים שאני מנהל אותו. הפורום ואתם הייתם חלק מהחיים שלי ואני מעריך את זה מאוד. פגשתי כאן אנשים טובים שתרמו מהידע והנסיון שלהם ותרמו לי באופן אישי. היה לי כיף וכבוד לנהל את הפורום הזה ואני מצטער שהנהלת הפורומים לא רואים את מה שאני רואה. אני פונה מכאן בקריאה אחרונה לכל מי שהפורום חשוב לו לנסות לשכנע את הנהלת הפורומים, וכמובן שאני פונה מכאן שוב להנהלת הפורומים לחשוב על ההצעות שהצעתי.

בכל מקרה תודה לכולם, אני מקווה שנפגש בשמחות ושתתמידו בלימוד ספרדית והרחבת הידע על התרבות הלטינית.

בהזדמנות זו - הנהלת הפורומים מציעה להקים קומונת ספרדית ותרבות לטינית (שאם תצליח היא תקודם ותפתח מחדש את הפורום). מי שמעוניין להיות חלק מקומונה כזאת שיכתוב כאן או יכתוב לי במסרים.

תודה לכולם ובהצלחה,
ראובן

נ.ב. אני מזמין את כולם לגלוש לאתרים הבאים:
1. הבלוג שלי בנושא לימוד ספרדית (שפתחתי לפני מספר חודשים וכרגע יעבור שדרוג מבחינת היקף התכנים) בכתובת: http://holaes.blogspot.com/  (הגלישה בבלוג היא חינם אך הבלוג ממומן על ידי לחיצה על פרסומות שמופיעות בבלוג)

2. לקבוצה של הפורום בפייסבוק: http://www.facebook.com/home.php?sk=group_16935449...

3. הבלוג שלי "ללמוד כל יום משהו חדש" - דברים מעניינים מרחבי הרשת בנושאים כמו טריוויה, ידע כללי, היסטוריה, מדע, טבע וסביבה, ארכיאולוגיה, בדיחות וסיפורים עם מוסר השכל, אימון אישי ועוד. כתובת הבלוג: http://reuven73.blogspot.com/. (בלוג חינם, ממומן ע"י לחיצה על פרסומות)

4. בלוג נוסף בנושאי יהדות - סיפורים ועוד - "הבלוג היהודי"  בכתובת: http://dvar-tora.blogspot.com. (בלוג חינם, ממומן ע"י לחיצה על פרסומות)

5. מי שצריך תרגום מכל שפה לכל שפה - ובפרט ספרדית/עברית/אנגלית יכול לפנות אלי במסרים (בתשלום). או להזמין תרגום  מיידי ואונליין באתר:
http://www.onehourtranslation.com/affiliate/rmoses...
(נא להכנס לאתר דרך כתובת זו בלבד. זהו קישור לתכנית השותפים שלי באתר. תודה).
זהו אתר של מתרגמים מנוסים מכל העולם כך שתמיד יש מישהו זמין לתרגום מכל שפה לכל שפה, העלויות של התרגום נמוכות יחסית והיתרון הגדול הוא שהתרגום הוא מיידי. אתה קובע פרק זמן הגיוני לתרגום והמתרגם מחוייב לסיים את התרגום עד לאותו זמן. השירות מאוד אמין ומומלץ ואפשר לתרגם כל כמות של מילים, החל ממשפט בודד (בעלויות אפסיות) ועד לספר שלם. מושלם לכל מי שצריך תרגום.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
08/12/2010 | 12:21
1
167
נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה.

בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לrmoses1 על תקופת ניהול בפורום ומאחלים לו הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל

המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

לצפיה ב-'לפורום נפתחה קומונה '
לפורום נפתחה קומונה
20/12/2010 | 16:15
263
פורום ספרדית ותרבות לטינית ממשיך בקומונת פורום ספרדית ותרבות לטינית בכתובת:
http://www.tapuz.co.il/Communa/usercommuna.asp?Com...

כולם מוזמנים
לצפיה ב-'פורום "אסון הכרמל" נפתח '
פורום "אסון הכרמל" נפתח
04/12/2010 | 20:46
30
גולשים יקרים,

בימים האחרונים צפינו כולנו בדיווחים אודות שריפת הענק בכרמל והתפללנו לנס חנוכה.
על מנת שתוכלו לקבל דיווחים על הנעשה בכרמל, לעדכן במראות מהשטח, לקבל סיוע ואוזן קשבת, להציע אירוח למפונים ולחלוק את התחושות בנושא, נפתח פורום אסון הכרמל.
אנחנו מזמינים אתכם להיכנס לפורום, להתעדכן, לקבל סיוע ולתמוך.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

שלכם,
צוות הנהלת הפורומים
לצפיה ב-'מי מכיר מורה פרטית לספרדית באיזור הוד השרון ?'
מי מכיר מורה פרטית לספרדית באיזור הוד השרון ?
02/12/2010 | 15:19
2
157
לצפיה ב-'דברי עם יוליה, היא בספרדית מוצ'ו מוצ'ו..'
דברי עם יוליה, היא בספרדית מוצ'ו מוצ'ו..
03/12/2010 | 00:34
1
140
תותחית!! אבל קחי בחשבון שיש לה ספרדית "גבוהה"..
לצפיה ב-'Amnonle que pasa contigo'
Amnonle que pasa contigo
04/12/2010 | 01:52
110
temitas no tienes eso obvio
Tu mujer siempre te regaña, y tu muerdes almohada

y deja de quedarse con la Yulia
y deja de echarle la bulla
porque tu eres pringado

eres un lelo
eres un chusma
pagafantas

estas colgado
estas zumbado
de la cabeza

לצפיה ב-'לצערי,הנהלת הפורומים סוגרים את הפורום'
לצערי,הנהלת הפורומים סוגרים את הפורום
30/11/2010 | 17:31
17
265
שלום לכולם,

הנהלת הפורומים הודיעו לי שהפורום שלנו ייסגר בעוד שבוע מהיום. כל תחינותי ובקשותי (והצעותי) לא עזרו.

הם מציעים שנעבור למתכונת של קומונה, אם יש מעוניינים.

אני לא חושב שזה יעזור אבל אני אשמח אם תכתבו להנהלת הפורומים שאתם מתנגדים לסגירה.

זהו. אני לא חזק במילים ולא חזק בפרידות.

כמובן שלא ניכנס להאשמות איך הגענו למצב הזה. למי שיש רעיונות אחרונים להצלת הפורום מוזמן לכתוב לי.

תודה לכולם,
ראובן
לצפיה ב-'לא יודעת למי מגיע "מגיע לך"'
לא יודעת למי מגיע "מגיע לך"
30/11/2010 | 19:51
199

לך כמנהל - שהתרענו ולא שעית

או להנהלת הפורומים - שהתעלמו מהתחינות שלנו.

לצפיה ב-'כשאתה אומר: "לא ניכנס להאשמות",'
כשאתה אומר: "לא ניכנס להאשמות",
30/11/2010 | 21:45
160
אתה מתכוון ל: "אני לא מוכן לראות היכן טעיתי כמנהל שהבאתי לכך שהפורום שלי נסגר"?

אני חושב שהמצב הזה מאוד מוזר. ולמה? כי נוצר כאן מצב שגולשים שמצאו פינה חמה בפורום עם פוטנציאל אדיר, משלמים את המחיר בגלל ניהול כושל.

במקום "להתחנן" בפני הנהלת הפורום, בוא שאל את עצמך מה לא עשית קודם? למשל: לבקש שיחליפו אותך במנהל יותר מוצלח.

לצפיה ב-'באמת חבל'
באמת חבל
01/12/2010 | 05:57
10
149
אבל נסה לחשוב מה הסיבה...
אני מכירה את הפורום הזה לפחות 5 שנים, ויכולה למנות הרבה אנשים שהפסיקו לכתוב ולהשתתף בגלל סיבה אחת.
הרבה פעמים התריעו בפניך שיש בו גולש אחד (וממש אין צורך להזכיר את שמו..) שגורם לאוירה עכורה, שיורד על כותבים,
שמעיר בצורה לא יפה ושגורם לאנשים להפסיק להשתתף פה.  לא ראיתי אף פעם שהערת לו, שלא לדבר על חסימה גם כשהוא החל להעליב אנשים.

עכשו הוא בטח יקפוץ ויכתוב "בסך הכל מרגיז אותי שאנשים מטיילים חצי שנה בארגנטינה ומכריזים שהם יודעים ספרדית",
אז קודם כל אם זה כל כך מכעיס, הוא יכול לשתות מים קרים ולהרגע. דבר שני, זה כבר נמאס על כולנו. כל אחד אחר במקומו, אם היה חי שמונה שנים בספרד, כבר היה חולם בספרדית.. ככה שזה לא ממש הוגן להשוות לילדים שיצאו לכמה חודשים אחרי צבא לטייל, רכשו שפה ובתום לב נכנסים לכאן כדי להתאמן, להזכר, להשתפר וכו'. לאף אחד לא מגיע שיעליבו אותו
כי כתב משהו בשגיאות.  גם אם תעבור לקומונה, והוא יכנס, תשיג את אותה תוצאה..  חבל על המאמץ שלך.

מאחלת לך בהצלחה בהמשך
לצפיה ב-'הטרול ממש לא אשם.'
הטרול ממש לא אשם.
01/12/2010 | 09:48
9
117
אשם זה מי שנתן לו כאן במה לעשות ככל העולה על רוחו. בכל פורום יש כאלה, אבל בפורומים מוצלחים בדרך כלל יש גם מנהל מוצלח שמכתיב "כללי פורום" ומטיס אותם לכל השדים והרוחות.
הפורום הזה הוא לא פורום "טרנדי" (כמו למשל איזו תכנית טלוויזיה חולפת), שמטבע הדברים נסגר שהתכנית מסתיימת. זה פורום שפתי ותרבותי. פורום כזה לא אמור היה להיסגר בשום מצב. בפורום בו יש טרול שעושה מה שעושה, ומנהל פורום שבמקום להעיף טרולים כותב "בדיחות", זה מה שקורה.

לצפיה ב-'כמה חבל אם הפורום הזה באמת ייסגר'
כמה חבל אם הפורום הזה באמת ייסגר
01/12/2010 | 19:30
5
97
מכל הפורומים שהצלחתי למצוא, הוא בין הפעילים ויש פה לא מעט אנשים בלי ידע ושעוזרים..
לצפיה ב-'תיקון- *בעלי ידע ושעוזרים'
תיקון- *בעלי ידע ושעוזרים
01/12/2010 | 19:32
1
41
לצפיה ב-'ל "שאלות" שאת שאלת בפורום, לא צריך להיות'
ל "שאלות" שאת שאלת בפורום, לא צריך להיות
02/12/2010 | 07:47
65
כזה "בעל ידע". לשאלות שאת שאלת אפשר להסתדר גם עם מילון פשוט. (אלא אם כן לצחוק מבדיחות (חחחחח) צריך "התייעצות" קודמת...).
לצפיה ב-'אם זה פורום מבין הפעילים שאת מכירה'
אם זה פורום מבין הפעילים שאת מכירה
02/12/2010 | 16:03
1
80
אז אני מרחם עלייך.

לצפיה ב-'מבחינתה "פעיל"=מעוזינו מוצ'ו מוצ'ו,'
מבחינתה "פעיל"=מעוזינו מוצ'ו מוצ'ו,
03/12/2010 | 00:21
57
לכתוב חחחחחחחחחחחחחחח וזהו. אתה מבין? עכשיו תחשוב מה זה מבחינתה "לא פעיל"..
לצפיה ב-'תודה'
תודה
07/12/2010 | 11:50
29
לצפיה ב-'Amnon, llevas mucho tiempo sin mojar eh?'
Amnon, llevas mucho tiempo sin mojar eh?
02/12/2010 | 00:31
2
88
por lo menos un par de años, por lo tanto estas tan frustrado , te entiendo amigo
ya me he fijado que te falta un sacacorche

לצפיה ב-'אתה לא סתם , אתה דוחה.'
אתה לא סתם , אתה דוחה.
02/12/2010 | 07:23
1
41
לצפיה ב-'Eso lo que hay Amnonle'
Eso lo que hay Amnonle
02/12/2010 | 10:27
60
Ajo y agua es decir A joder y aguantar
A falta de pan buenas son tortas
לצפיה ב-'לא יאומן פשוט זה קורה סגירת פורום............'
לא יאומן פשוט זה קורה סגירת פורום............
02/12/2010 | 22:43
3
94
קודם כל , זה עונש למנהל שלא שמע לנו שיש פה מטריד שזוכה לתואר "סוגר פורומים"
לכבוד  פורום השני שלו שניסגר על ידיו.
פשוט לא יאומן חכיתי לרגע הזה שהנהלת הפורומים יתעורר ויקח צעד כזה.
JOY... אמרה כל מילה הייתה נכונה ושנים שלא נכנסת לפורום , פשוט לא שחכה משטויות של אותו הגולש.
לצפיה ב-'רק לעיתים רחוקות פוגשים אדם נבזי '
רק לעיתים רחוקות פוגשים אדם נבזי
03/12/2010 | 00:31
2
84
כמו הטרול מעוז. זה לא קורה כל יום. וטוב שכך. נאלח כזה, אני מודה, לא פגשתי המון המון זמן..
לצפיה ב-'ולמה אתה מעליב אותו ? לך מותר ?'
ולמה אתה מעליב אותו ? לך מותר ?
07/12/2010 | 11:48
1
29
לצפיה ב-'אתה מוזמן לפתוח איתו קומונה אם בא לך,'
אתה מוזמן לפתוח איתו קומונה אם בא לך,
07/12/2010 | 21:17
59
אני חושב שהוא נאלח (ועוד המון כמוני כאן חושבים זאת). זכותנו.
לצפיה ב-'תודה להנהלת הפורומים על התעלמות מוחלטת '
תודה להנהלת הפורומים על התעלמות מוחלטת
02/12/2010 | 15:54
1
131
מהתלונות.

בזכותכם, נסגר עוד פורום בגלל גולש אחד.
כל הכבוד על סדר עדיפויות הנכון. חופש דיבור לפני טובת הכלל.
אתם אלופים.
לצפיה ב-'בתפוז כל כשלון ללא נסיון יכול להיות מנהל'
בתפוז כל כשלון ללא נסיון יכול להיות מנהל
03/12/2010 | 00:29
87
אין להם קריטריונים. אתה מבין? לאחד כזה שמבחינת ניהול הוא קטסטרופה נתנו לנהל פורום, ובגלל הניהול שלו הפורום נסגר. במקום להחליף מנהל שיעשה כאן סדר, סוגרים פורום.
לצפיה ב-'רציתי לכתוב משהו למנהל הפורום, אבל וויתרתי.'
רציתי לכתוב משהו למנהל הפורום, אבל וויתרתי.
02/12/2010 | 15:55
4
111
מה זה משנה, ממילא הוא אף פעם לא מגיב.
לצפיה ב-'אני מגיב לכל מי שכותב אלי, ואתה מוזמן גם'
אני מגיב לכל מי שכותב אלי, ואתה מוזמן גם
02/12/2010 | 16:52
3
54
לצפיה ב-'אתה צריך להתנצל בפני הגולשים שגרמת'
אתה צריך להתנצל בפני הגולשים שגרמת
03/12/2010 | 00:26
2
82
להם שהם יישארו ללא פורום. אתה "מנהל"? מה בדיוק "ניהלת"? בוא תסביר. עמוד כמו גבר ותסביר לכולם מה בדיוק קרה, למה קרה מה שקרה, קח אחריות. לקחת אחריות זה דבר חשוב. אתה פשוט מסתתר ומציע ש"יכתבו לך בפרטי". זו התנהגות מתחמקת ולא אחראית. התנהגות מאוד מוזרה. בתור מנהל פורום, נחלת כשלון חרוץ. (ואחרים בגללך משלמים מחיר).

לכתוב בדיחות או "מילה ליום" זה לא ניהול. זה פשוט סתם.
לצפיה ב-'אני לא נכנס לויכוחים.אתה יכול לבקש להיות מנהל'
אני לא נכנס לויכוחים.אתה יכול לבקש להיות מנהל
07/12/2010 | 11:46
1
73
אם אתה רוצה.

אם הנהלת הפורומים היו אומרים לי שהכשלון של הפורום הוא בגללי והם מחפשים מנהל אחר - הייתי מוכן לחשוב על מחליפים או תוספת מנהלים לפורום. אבל זה לא המצב. בשום שלב לא אמרו או רמזו לי שהחלפת ניהול תשנה את המצב.

אני האמנתי ומאמין בחברי הפורום. מעוז גם ניסה לפגוע בי אבל אני לא לקחתי את זה באופן אישי ולא הפסקתי לכתוב בפורום בגלל זה. האמנתי שגם אחרים ינהגו כמוני וגם אמרתי את זה לכל מי שהיה מוכן להקשיב. לצערי, חלק מהגולשים בחרו לא להקשיב לי ולא לנהוג כמוני. אני לא העזתי לבקש מאחרים את מה שאני לא עשיתי.

יכול להיות שטעיתי שלא הרחקתי גולשים לתקופות ארוכות יותר והייתי רחמן כלפיהם, אבל הנהלת הפורומים לא מעוניינים לחסום גולשים לתקופות ארוכות, למרות שהצעתי להם את זה בכתב ובעל פה מספר פעמים.

ונקודה נוספת, אני לא אמרתי לפנות אלי בפרטי, אני מגיב לכל מי שפונה אלי בפרטי או מעל דפי הפורום, ואני בוחר גם לענות לך בפורום כפי שאתה שם לב.

הבדיחות והמילה ליום שהיו בתקופה האחרונה היו כדי להמשיך את הניהול השוטף של הפורום. לצערי לא יכולתי להתפנות יותר גם בגלל עומס בעבודה ובנוסף אני לא מאחל לאף אחד שהבן שלו יהיה מאושפז לתקופה בבית חולים. אבל לא הסתתרתי מאחרי זה ולא ציינתי את זה בפורום, אלא רק קצת הורדתי פרופיל.

למרות הפניה שלי לחברי הפורום שיכתבו להנהלת הפורומים - מישהו פנה אליהם ? או שסתם הוציאו קישור והתלוננו ? ביקשתי עצה מהגולשים איך כדאי להחיות את הפורום - מישהו כתב לי משהו ? מישהו עשה מעשה פעיל כדי להציל את הפורום הזה ?

ראובן
לצפיה ב-'אתה מתייחס לדברים לא רלוונטיים.'
אתה מתייחס לדברים לא רלוונטיים.
07/12/2010 | 21:15
46
אתה צריך שיגידו לך שהכישלון של הפורום הוא בגללך? אתה לא רואה? עברת פעם על הדפים בפורום וקראת? יש המון פורומים בתפוז והמון גולשים כמו הטרול מעוז ואף אחד מהם לא נסגר, ולמה? כי יש מנהל פורום שיודע לנהל ולהתנהל. אתה לא ידעת/יודע לעשות זאת, ואתה גם חסר כל מודעות לכך. בשורה התחתונה: אתה היית מנהל הפורום הזה, והוא נסגר. הכישלון (ככה זה עובד) הוא שלך, ואך ורק שלך.

לצפיה ב-'אפשר עזרה בתרגום שיר?'
אפשר עזרה בתרגום שיר?
02/12/2010 | 21:14
128
Un pacto - La bersuit

Un pacto para vivir,
odiandonos sol a sol
revolviendo más
en los restos de un amor,
con un camino recto,
a la desesperación
¿desenlace?
en un cuento de terror.
Seis años así
escapando me otro lugar
con mi fantasía
buscando otro cuerpo, otra voz,
fui consumiendo infiernos
para salir de vos,
intoxicado loco
sin humor.
Si hoy te tuviera aquí
cuando hago esta canción
me sentirías raro
no tengo sueño, mi panza vibra
tuve un golpe energético
milagro y resurrección,
y eso que estaba tieso,
bajo control
El poder siempre manda
si para tenerte aquí
había que maltratarte !
no puedo hacerlo, sos mi dios
te veo, me sonrojo y tiemblo
qué idiota te hace el amor,
y hoy quiero darle rienda
a esta superstición
un pacto para vivir! un pacto para vivir
un pacto........para vivir!

תודההה
לצפיה ב-'al director'
al director
02/12/2010 | 19:52
56
Quisiera agradecerle al director, su voluntad enseñarnos este bello lenguaje. Yo estudiaba mucho de los chistes y las letrras que usted solía a mostrarnos.

¡MUCHAS GRACIAS!

Que Dios le bendiga
לצפיה ב-' מתחדשים ודרושים ב- '
מתחדשים ודרושים ב-
29/11/2010 | 16:14
7
53

פורום מומלצים בתפוז התחדש!
אתם מוזמנים להמליץ לנו בו על תכנים מעניינים מתוך הפלטפורמות השונות של תפוז, אשר לדעתכם ראויים לקידום.
אנחנו מחכים לכם שם:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

פורומים המחפשים מנהל:

איבדתם את הזיכרון ויש לכם מחר בחינה בהיסטוריה? הכלב אכל לכם את הסיכום שהכנתם על אנטיגונה? פורום עזרה בלימודים ושיעורי בית עומד לשירותכם
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

אסכולות רבות, פילוסופים נחשבים, תובנות וידע על מהות האדם – על כל אלו ועוד מדברים בפורום פילוסופיה לכל
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

פורומים שרוצים להיפתח ומחפשים מנהל:

בלו נטלי - סדרת דרמה בכיכובו של צביקה הדר, העוסקת בתעשייה המשגשגת והפלילית של הסחר בנשים

תכירו את דן דן, שמוקלר, גבע ואלי - השועלים. ביום הם עובדים בסניף מפוהק של רשת "fאנקייק", בלילה הם מצלמים סרטי אימה ליוטיוב. סיטקום חדש לצעירים שיסחוף את המדינה
לצפיה ב-'הי להנהלת הפורומים,'
הי להנהלת הפורומים,
30/11/2010 | 21:40
6
51
עשו טובה וסיגרו את הפורום הזה כמה שיותר מהר כדי שהביזיון לא יגדל במהלך השבוע שנשאר לו להידרדר עוד יותר.. (לא שנראה שיש לאן עוד להידרדר..).

לצפיה ב-'למה לסגור ?? צריך מישהו שינהל אותו כמו שצריך!'
למה לסגור ?? צריך מישהו שינהל אותו כמו שצריך!
01/12/2010 | 19:47
5
43
כמוני ועוד הרבה, אני בטוחה שלא ירצו שהפורום ייסגר אם ינהלו אותו כמו שראוי לנהל פורום.

לצפיה ב-'חבר שלך "מעוזיניו מוצ'ו מוצ'ו" חזר,'
חבר שלך "מעוזיניו מוצ'ו מוצ'ו" חזר,
02/12/2010 | 07:43
4
43
יש לכם עוד כמה ימים להטריל כאן בפורום. קדימה!!
רעיון: המנהל יספר "בדיחה", את תעשי "חחחחחחחחחחחחח, מאיפה אתה מביא את הבדיחות האלה" (וכאן למעשה תסתכם כל הפעילות שלך בנושא הספרדית), הטרול כמובן יקלל, וכן הלאה וכן הלאה. בשביל זה את צריכה פורום? לסגור ומהר!! ויפה שעה אחת קודם. הפורום הזה כנראה "שרוף" לגמרי.

לצפיה ב-'Te has considerado algúna vez'
Te has considerado algúna vez
02/12/2010 | 10:19
1
39
un tratamiento de Terapia electroconvulsiva? (TEC) ah Amnonle
creo que te servirá

לצפיה ב-'אתה מדבר מניסיון?'
אתה מדבר מניסיון?
02/12/2010 | 16:00
32
לך זה לא עזר. אז למה אתה מציע את זה לאחרים?
לצפיה ב-'אמנון, תמשיך להיות ממורמר.'
אמנון, תמשיך להיות ממורמר.
02/12/2010 | 11:57
1
32
אין לי שום עיניין לענות לך ולרדת לרמה שלך ועוד "להתווכח" וירטואלית.
לצפיה ב-'אני רואה שיש לך ליקויים בהבנה.'
אני רואה שיש לך ליקויים בהבנה.
02/12/2010 | 12:17
29
היכן את רואה שאנחנו "מתווכחים"? את יכולה בכלל לנהל "ויכוח"?

יאלללה נו. תני לנו עוד איזה : חחחחחחחחחחחחחחח , "מעוזיניו מוצ'ו מוצ'ו..... כאן למעשה הסתיימה התרומה שלך בפורום הזה. התרומה שלך הייתה שדירבנת טרול ניבזי ומאוס על כולם, ובנוסף לא כתבת ולו פעם נושא עם טעם כלשהו (שלא נדבר על איזה טקסט בספרדית).

ואל תפני אליי בפרטי כי אני אמשיך לא לענות לך. חסכי את זה.
לצפיה ב-'מעוז ויוליה, מזל טוב! הצלחתם למצוא '
מעוז ויוליה, מזל טוב! הצלחתם למצוא
02/12/2010 | 15:51
67
אחד את השניה בעולם מלא טרולים. שיהיו לכם חיים מאושרים לנצח נצחים במחלקה סגורה במוסד רפואי עלום שם, אי שם במדינה נידחת.

מזל טוב נוסף ומיוחד למעוז, שהצליח לגרום לסגירתו של פורום נוסף. (ע"ע פורום ארגנטינה)
אני חושב שזה שיא של כל הזמנים ותוכל להתגאות בזה בפני כל השותפים שלך למחלקה.

לצפיה ב-'Al director'
Al director
01/12/2010 | 22:17
36
Quisiera agradecerle al director, su voluntad enseñarnos este bello lenguaje. Yo estudiaba mucho de los chistes y las letrras que usted solía a mostrarnos.

¡MUCHAS GRACIAS!

Que Dios le bendiga
לצפיה ב-'בדיחה: מה אתה אומר על מותו של נפוליאון'
בדיחה: מה אתה אומר על מותו של נפוליאון
27/11/2010 | 22:40
7
174
A ver, Jaimito, ¿Qué me dices de la muerte de Napoleón?
Que lo siento mucho, señorita.
לצפיה ב-'מילה ליום: menisco'
מילה ליום: menisco
27/11/2010 | 23:08
84
el menisco, s.
knee cartilage = סחוס

Es posible que me haya roto el menisco.
כנראה ששברתי את הסחוס שבברך שלי
I have possibly broken my knee cartilage.
לצפיה ב-'איפה יוליה שתעשה: חחחחחחחחחח ?'
איפה יוליה שתעשה: חחחחחחחחחח ?
29/11/2010 | 00:41
5
44
לצפיה ב-'אמנון, הפעם הבדיחה הזאת לא מצחיקה...'
אמנון, הפעם הבדיחה הזאת לא מצחיקה...
29/11/2010 | 11:29
4
50
לצפיה ב-'בדיוק בגלל זה רשמתי את שרשמתי...'
בדיוק בגלל זה רשמתי את שרשמתי...
29/11/2010 | 14:46
3
41
ד"ש למעוזיניו! מוצ'ו מוצ'ו..
לצפיה ב-'אל תשכחו שאני מביא את הבדיחות למטרות למידה'
אל תשכחו שאני מביא את הבדיחות למטרות למידה
29/11/2010 | 15:14
2
43
אני בוחר כאלו בספרדית פשוטה. ורק אחר כך הן נועדו להצחיק
לצפיה ב-'לא שכחנו. יש לנו את sutaro, את מעוזיניו '
לא שכחנו. יש לנו את sutaro, את מעוזיניו
29/11/2010 | 23:04
44
מוצ'ו מוצ'ו חחחחח, את wagh (שכחתי את סדר האותיות).. איך אפשר לשכוח?

מנהל פורום יקר, אני רואה שאתה עושה מאמצים "להחיות" את הפורום. האמת, זה נראה לא טוב ומלאכותי. אתה מגרד את תחתית החבית.  אדם שידפדף קצת בפורום הזה יראה שאין בו ממש מלבד... (אין טעם להמשיך).

בהצלחה
לצפיה ב-'לא שוכחת, ותודה.'
לא שוכחת, ותודה.
30/11/2010 | 12:41
19
לצפיה ב-' בדיחה'
בדיחה
29/11/2010 | 00:55
1
30
Cuando crucifican a cristo, éste empieza a decir

helena helena, bésame la melena
moises moises, bésame los pies
...?ANGULO ANGULO ¿por que corres

מילון עבור המתקשים:
melena - רעמה (של שיער)
לצפיה ב-' '
29/11/2010 | 13:48
7
לצפיה ב-'זיהוי 3 שירים בספרדית'
זיהוי 3 שירים בספרדית
26/11/2010 | 00:30
2
63
אשמח לעזרתכם.  בזיהוי 3 שירים בספרדית.
יש להוריד את הקובץ ולשנות את הסיומת מ DOC  ל MP3

תודה רבה
לצפיה ב-'הנה הקובץ'
הנה הקובץ
26/11/2010 | 00:57
1
27
לצפיה ב-'אחלה מוסיקה אבל היא באיטלקית לא בספרדית.....'
אחלה מוסיקה אבל היא באיטלקית לא בספרדית.....
29/11/2010 | 10:26
17
לצפיה ב-'חקטיאה?'
חקטיאה?
25/11/2010 | 00:38
1
68
יש פה אנשים שיודעים חקטיאה?
לצפיה ב-'לא נראה לי, לצערי'
לא נראה לי, לצערי
27/11/2010 | 22:38
17
לצפיה ב-'מקבלים שואב אבק במתנה ב-'
מקבלים שואב אבק במתנה ב-
22/11/2010 | 12:40
6

כיצד מסייע הצבא לחיילים השרויים במצוקה? מהו תפקיד הקב"ן ומהן סמכויותיו?
בשעה 18:00 יתארח בפורום סדירים רס"ן במיל' יוסי לובלסקי, קב"ן בכיר במילואים אשר ישיב לשאלותיכם בנושא מצוקה נפשית אצל חיילים, פנייה לקב"ן ועוד:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

מתאים לכם לקבל שואב אבק חדש?
פורום עושים שוק וחברת בוש מזמינים אתכם לתחרות נושאת פרסים!
ספרו לנו מה הייתם שואבים החוצה מחייכם לו היתה בידיכם האפשרות ואולי תזכו בשואב האבק החדש (בשווי 2,000 ₪), מעבד מזון יוקרתי או בלנדר מוט - מבית חברת בוש:
http://www.tapuz.co.il/forums/apps/spCount.asp?spi...

החלפתם משחק שאהבתם והופתעתם שאת החדש אתם אוהבים יותר?
פורום קונסולות משחק וחברת "מדיה גיים" מזמינים אתכם לתחרות שכולה... החלפות!
ספרו לנו על ההחלפה המוצלחת/מיוחדת או הגרועה/מפדחת ביותר שעשיתם בחייכם ואולי תזכו במשחק קונסולה מתנה ומנוי החלפת משחקים בחנות מדיה גיים:

דמיינו שיש... שלום עולמי
בשירו "Imagine" ("דמיין") מבקש ג'ון לנון לדמיין עולם בו שוררים שלום ואחווה.
ברוח השיר, פורום הביטלס מזמין אתכם לדמיין כיצד ניתן להשיג שלום עולמי בדרך הטובה והנכונה ביותר - ואולי לזכות בכרטיס זוגי למופע מיוחד וחד פעמי למייסד הביטלס ג'ון לנון, בהשתתפות מיטב הזמרים הישראלים:

שירה היא כל הסתיו
חברו שיר בנושא הסתיו, על הגעגועים לסתיו ועל הכמיהה לו ואולי תזכו בספר מתנת הוצאת דביר.
אז מה נשאר לעשות? לחבר שיר ולהעלות לפורום שירה ופרוזה, ממש כאן:

מהי היצירה הסתווית היפה ביותר?
אחרי שגולשי פורום אומנות בחרוזים העלו תמונות של יצירותיהם הסתוויות היפהפיות, עכשיו תורכם להצביע לאהובות עליכם ולהשפיע על בחירת הזוכים:

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ