לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1203112,031 עוקבים אודות עסקים

פורום תעופה קלה

דבר מייסד הפורום, צור בנר:
"שלום לכל חובבי הטייס, אומנם, ימות המשיח עדיין לא הגיעו, אך למרות זאת, בפעם הראשונה בישראל, עולה לאוויר, קהילה, המאפשרת לכל מי שהטיסה זורמת בדמו, להיפגש בה. הטיסה היא ``שגעון לדבר`` - כולנו חשים בזאת. במקרים רבים, ההנאה שאנו שואבים משיחה על טיסה עם עמיתים וחברים, מחילופי החוויות והסיפורים, משתווה (ויש אומרים, אף עולה...) להנאה מהטיסה עצמה. קהילה זו והפורום במרכזה, באים לספק בדיוק את ההנאה הזו. כמה מילים על עצמי, עבדכם הנאמן: אני מחזיק ברשיון טיס מסחרי(עם הגדר מכשירים) וברשיון הדרכה עם נסיון של שמונה שנים כטייס. כמו כן, אני מחזיק ברשיון מסחרי ורשיון מדריך מכשירים (CFII) אמריקאים. בשרותי הצבאי הסדיר שימשתי כקצין בקרת טיסה בחיל האויר (כן, כן - ``פלוטו``) ועדיין אני עוסק בכך במילואים.יש מכם, שיתכן ויזכרו אותי מתחרויות הנווט האוויריות בחיפה ובערד, אותן ארגנתי. ועתה, אגש לעניין: במרכז קהילת ``התעופה הקלה``, עומד הפורום, שיכול לשמש אתכם למטרות רבות, כגון: סיפורים על טיסות וחוויות מיוחדות, המלצות על מוצרים הקשורים בטייס ושאר ``שיחות האנגר`` כאוות נפשכם. כמו כן, יכול הפורום לשמש כאמצעי לברור מידע בנושאי התעופה השונים (נושאים טכניים, אווירודינמיקה, מטאורולוגיה וכו`). כמנהל הפורום, אני מבטיח תשובות מהימנות לשאלות שתועלנה, ביחד עם כל שאר משתתפי הפורום, אשר בוודאי ישמחו לעזור ולענות. אני בטוח שההיכרות דרך הפורום, תעזור בגיבוש הדדי של חובבי טייס מכל הארץ, ובחילופי מידע, שיעשו את כולנו למקצועיים יותר. נוסף על הפורום, תוכלו למצוא הפניות למאמרים בקהילה ומחוצה לה וקישורים לאתרי אינטרנט מעניינים. אשמח לקבל תגובות והצעות לקישורים, אשר הינכם סבורים שיעניינו את באי הקהילה. בעיקר אשמח, לקבל ולפרסם מאמרים וכתבות פרי עטכם, בכל נושא הנראה לכם רלונטי. כמו כן, הנכם מוזמנים ליידע אותי על כל ארוע תעופתי, גדול כקטן, אשר אתם מארגנים או יודעים עליו, ואעשה כמיטב יכולתי לפרסמו בקהילה ואם תרצו, לעזור בעצות לארגונו. בנוסף, קיימת לפורום רשימת תפוצה לדואר אלקטרוני בה חברים משתתפי הפורום. מטרת רשימה זו היא, ליידע את המשתתפים על ארועים בתחום התעופה, עדכונים לקהילה ואף להיות בסיס למפגשים ויוזמות אויריות עתידיות. על מנת להצטרף - כיתבו לי מייל ואתם בפנים. אני מקווה כי כולנו נוכל להפוך קהילה זו לבית הווירטואלי שלנו, וכל הצעה לשיפור, תתקבל בברכה. טיסה נעימה בקהילה, שלכם, צור בנר"

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תעופה קלה

דבר מייסד הפורום, צור בנר:
"שלום לכל חובבי הטייס, אומנם, ימות המשיח עדיין לא הגיעו, אך למרות זאת, בפעם הראשונה בישראל, עולה לאוויר, קהילה, המאפשרת לכל מי שהטיסה זורמת בדמו, להיפגש בה. הטיסה היא ``שגעון לדבר`` - כולנו חשים בזאת. במקרים רבים, ההנאה שאנו שואבים משיחה על טיסה עם עמיתים וחברים, מחילופי החוויות והסיפורים, משתווה (ויש אומרים, אף עולה...) להנאה מהטיסה עצמה. קהילה זו והפורום במרכזה, באים לספק בדיוק את ההנאה הזו. כמה מילים על עצמי, עבדכם הנאמן: אני מחזיק ברשיון טיס מסחרי(עם הגדר מכשירים) וברשיון הדרכה עם נסיון של שמונה שנים כטייס. כמו כן, אני מחזיק ברשיון מסחרי ורשיון מדריך מכשירים (CFII) אמריקאים. בשרותי הצבאי הסדיר שימשתי כקצין בקרת טיסה בחיל האויר (כן, כן - ``פלוטו``) ועדיין אני עוסק בכך במילואים.יש מכם, שיתכן ויזכרו אותי מתחרויות הנווט האוויריות בחיפה ובערד, אותן ארגנתי. ועתה, אגש לעניין: במרכז קהילת ``התעופה הקלה``, עומד הפורום, שיכול לשמש אתכם למטרות רבות, כגון: סיפורים על טיסות וחוויות מיוחדות, המלצות על מוצרים הקשורים בטייס ושאר ``שיחות האנגר`` כאוות נפשכם. כמו כן, יכול הפורום לשמש כאמצעי לברור מידע בנושאי התעופה השונים (נושאים טכניים, אווירודינמיקה, מטאורולוגיה וכו`). כמנהל הפורום, אני מבטיח תשובות מהימנות לשאלות שתועלנה, ביחד עם כל שאר משתתפי הפורום, אשר בוודאי ישמחו לעזור ולענות. אני בטוח שההיכרות דרך הפורום, תעזור בגיבוש הדדי של חובבי טייס מכל הארץ, ובחילופי מידע, שיעשו את כולנו למקצועיים יותר. נוסף על הפורום, תוכלו למצוא הפניות למאמרים בקהילה ומחוצה לה וקישורים לאתרי אינטרנט מעניינים. אשמח לקבל תגובות והצעות לקישורים, אשר הינכם סבורים שיעניינו את באי הקהילה. בעיקר אשמח, לקבל ולפרסם מאמרים וכתבות פרי עטכם, בכל נושא הנראה לכם רלונטי. כמו כן, הנכם מוזמנים ליידע אותי על כל ארוע תעופתי, גדול כקטן, אשר אתם מארגנים או יודעים עליו, ואעשה כמיטב יכולתי לפרסמו בקהילה ואם תרצו, לעזור בעצות לארגונו. בנוסף, קיימת לפורום רשימת תפוצה לדואר אלקטרוני בה חברים משתתפי הפורום. מטרת רשימה זו היא, ליידע את המשתתפים על ארועים בתחום התעופה, עדכונים לקהילה ואף להיות בסיס למפגשים ויוזמות אויריות עתידיות. על מנת להצטרף - כיתבו לי מייל ואתם בפנים. אני מקווה כי כולנו נוכל להפוך קהילה זו לבית הווירטואלי שלנו, וכל הצעה לשיפור, תתקבל בברכה. טיסה נעימה בקהילה, שלכם, צור בנר"
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'למכירה GPS משומש GARMIN AERA 500'
למכירה GPS משומש GARMIN AERA 500
19/08/2018 | 01:11
63
למכירה מכשיר GPS מסוג GARMIN AERA 500 במצב מצויין, כולל כל האביזרים.

מחיר: $300

לפרטים: ירון
טל. 054-4800250
לצפיה ב-'זה יכול לקרות גם להם... אפילו, שהם גדולים'
זה יכול לקרות גם להם... אפילו, שהם גדולים
15/08/2018 | 07:51
1
262
סרטון המראה נחיתה ללא גלגלי אף של המטוס הענק גלקסי C5.
מדהים לראות את המהירות הנמוכה של המטוס בנחיתה יחד עם אורך המסלול הנדרש עד לעצירתו המוחלטת.

אריאל אריאלי
לצפיה ב-'עוד מדהים'
עוד מדהים
16/08/2018 | 13:34
141
הוא עד כמה אפקטיבי הגה הגובה, גם במהירויות נמוכות.
לצפיה ב-'יבואן Sensenich'
יבואן Sensenich
14/08/2018 | 14:55
2
181
שלום,
האם יש יבואן סדיר לארץ?
אם אין יבואן, אשמח להמלצות ליבוא הגיוני.
תודה,
אבי 
לצפיה ב-'לייבא בעצמך - יותר פשוט מפשוט'
לייבא בעצמך - יותר פשוט מפשוט
14/08/2018 | 17:38
1
160
פנה לחברה בחו"ל, בקש הצעת מחיר, עשה העברה בנקאית והם כבר ישלחו לארץ.
השחרור מהמכס גם כן - תהליך פשוט ביותר. אם תרצה יותר פרטים, פנה בהודעה אישית.
אריאל
לצפיה ב-'תודה אריאל.'
תודה אריאל.
16/08/2018 | 10:43
47
לצפיה ב-'ליל כוכבים נופלים בנגב'
ליל כוכבים נופלים בנגב
12/08/2018 | 00:51
4
201
תודה לג'ינג'י על אירוך קומפלט
היה כיף לפגוש את מי שבא

תמונות ראשונות כבר כאן
לצפיה ב-'יפהפה.'
יפהפה.
13/08/2018 | 12:43
3
38
לצפיה ב-'תודה, הלינק עודכן'
תודה, הלינק עודכן
14/08/2018 | 09:56
2
112
לצפיה ב-'תמונות נהדרות. '
תמונות נהדרות.
16/08/2018 | 09:30
1
29
לצפיה ב-' תודה '
תודה
17/08/2018 | 11:20
11
לצפיה ב-'זאת אמנם תעופה לא קלה אלא יותר כבדה...'
זאת אמנם תעופה לא קלה אלא יותר כבדה...
13/08/2018 | 17:56
4
187

במהלך ה"קריירה" שלי כחובב צילום ותעופה צילמתי כבר עשרות אלפי תמונות.

אמנם אומרים ש"אין הנחתום מעיד על עיסתו", אך אני מרשה לעצמי לחשוב שלפני כשבועיים זכיתי לצלם [בשעת בוקר באילת] את אחת התמונות היפות שלי.

התמונה התקבלה היום לאתר JetPhotos, ואמנם כידוע לכם אינני מרבה לפרסם כאן תמונות שלי, אך הפעם אחרוג ממנהגי ואפרסם כאן את הקישור לתמונה:
https://www.jetphotos.com/photo/9034199

כדי שלא תגידו שאני מפרסם חתול בשק אני מצרף "דוגמית" קטנה מהתמונה הגדולה, ואשמח אם תקליקו על הקישור.

מכיוון שהמערכת שלהם מזהה הקלקות כפולות ויותר, אז אין טעם בכך, הקלקה אחת לכל אחד מספיקה בהחלט... 
תודה ותהנו.

לצפיה ב-'אם אתה מבסוט זה הכי חשוב!'
אם אתה מבסוט זה הכי חשוב!
13/08/2018 | 23:55
1
88
כיף להרגיש שהגעת לשיא חדש
לצפיה ב-'חן חן'
חן חן
16/08/2018 | 03:41
13
לצפיה ב-'אכן תמונה נהדרת'
אכן תמונה נהדרת
16/08/2018 | 00:39
1
16
לצפיה ב-'תודה רבה.'
תודה רבה.
16/08/2018 | 03:42
11
לצפיה ב-'שבירת מחסום הקול במיסטר 4 ע"י טייסת צרפתיה '
שבירת מחסום הקול במיסטר 4 ע"י טייסת צרפתיה
11/08/2018 | 21:49
1
183
סרטון אנימציה איכותי ( גם אם סכריני באופן מוגזם)
באחד הקטעים נראה שהוסיפו מבער למיסטר לצורך הטיסה.

<iframe></iframe>
לצפיה ב-'ז'קלין אוריול'
ז'קלין אוריול
12/08/2018 | 13:09
102
טייסת ניסוי צרפתיה מפורסמת. הראשונה ששברה את מחסום הקול.
לצפיה ב-'TBO למנועים'
TBO למנועים
05/08/2018 | 10:37
4
277
משהו שכדאי לקרוא ולהבין. מכוון גם למפקחי רת"א
לצפיה ב-'הבעיה אינה אצל המפקחים'
הבעיה אינה אצל המפקחים
05/08/2018 | 19:35
1
204
הבעיה המרכזית מקורה בעובדה כי רבים מהפקידים של רת"א "חדורי מוטיבציה" וכאשר יושבים לתקן תקנות, שני דברים מנחים אותם:
א. אין להם הידע המקצועי הנדרש
ב. יש להם "יועצים משפטיים" שבודאי ובודאי אינם מבינים דבר וחצי דבר בתעופה.
ובשל כך, אינם מוכנים "לקחת סיכונים" (במילים פחות מגוהצות - כסת"ח) ואז התקנות משקפות את חוסר ההבנה המקצועית הנדרשת הן של הפקידים והן של היועצים המשפטיים.
וחמורה הרבה יותר מכך, היא העובדה כי אינם מוכנים לשמוע דעות אחרות של בעלי מקצוע.
אני חושב כי אחת הדוגמאות הטובות היא התקנה המגבילה שימוש במנועי רוטאקס לעד 15 שנה והם אינם מוכנים לקבל כל דיעה אחרת.
אריאלך אריאלי

לצפיה ב-'ואוסיף הסתייגות:'
ואוסיף הסתייגות:
05/08/2018 | 19:37
185
למרות מה שכתבתי קודם, ישנו אדם אחד ברת"א, שנפגש איתי לא מעט, מקשיב ומבקש ללמוד. (איך ינוצל הידע שהוא רוכש? זו כבר שאלה אחרת - גם אם לא תלויה בו).
אריאל אריאלי
לצפיה ב-'בהפעלה פרטית בארץ'
בהפעלה פרטית בארץ
05/08/2018 | 23:08
1
240
אסור לעבור TBO?
לצפיה ב-'נכון'
נכון
08/08/2018 | 12:43
132
לפעמים מקבלים הארכה של כ 10%
לצפיה ב-'עוד על הליכה סביב'
עוד על הליכה סביב
01/08/2018 | 18:53
256
ריענון טוב לוותיקים שביננו והסבר לא רע למתחילים.
חוויות למישהו?
לצפיה ב-'התפרסם הבוקר באתר של בוני מטוסי וואנס:'
התפרסם הבוקר באתר של בוני מטוסי וואנס:
01/08/2018 | 08:04
206
Just landed a bit ago at home. Lots of storms to circumvent today. Have to love the Southeast in the summer!

What an honor it was for me last night to make the first flight of the Airventure One Week Wonder! It was an amazing culmination of a lot of hard work by the Van's team, along with some fantastic volunteers. I know some of the Van's team worked 20 hours days to make it happen, but it really did happen! A completely finished & flyable RV-12iS in ONE WEEK! I don't understand why takes us so long at home. The Van's team must have some special magic when they are all working together. 

I don't know what was the actual final count of other people who came by to install a rivet and sign their name on the RV-12iS, but the last number I heard mentioned was over 2500. Isn't that amazing?!

What a superb accomplishment for the Home Built Community of EAA. I know many of you from this forum came by during the week to see it, and I really enjoyed meeting you or reconnecting with you!!!

Overall it sure was an amazing trip of which I never dreamed. I licensed an RV-7A in Madison, WI on the way up, and then test flew the RV-12 iS last night. That was fun. 

Vic
לצפיה ב-'ועדת התשתיות הלאומיות החליטה: שדה"ת יקום בחדרה במקום הרצליה'
ועדת התשתיות הלאומיות החליטה: שדה"ת יקום בחדרה במקום הרצליה
01/08/2018 | 04:03
2
216
לצפיה ב-'שד"ת חדרה מזרח'
שד"ת חדרה מזרח
05/08/2018 | 10:36
1
152
לפי המפה שמופיעה בכתבה, השדה מתוכנן להבנות כ 2 ק"מ ממזרח לשכונה החדשה הדרום מזרחית בחדרה וכ 2 ק"מ ממערב לשדה עין שמר.
התושבים כבר יצאו למחאות, שנראות כמו תגובה אוטומטית למשהו חדש שמצטייר כדמוני. לדעתי אין להם שום קייס. המסלול יהיה כנראה בכוון כללי צפון/דרום כך שלא צפויים מעברים מעל השכונה בכלל.
מצד שני, הקרבה לעין שמר צריכה להדאיג את משתמשי השדה העתידיים. יש שם כמה פעילויות, שצריך לוודא שלא יגבילו באפן משמעותי את הפעילות האזרחית בשדה החדש.
לצפיה ב-'ומי כמוך אמור לדעת, שבעין שמר 100% מההמראות/נחיתות'
ומי כמוך אמור לדעת, שבעין שמר 100% מההמראות/נחיתות
07/08/2018 | 11:10
128
נעשות בכיוון מערב, וזאת עקב משטר הרוחות המצוי שם
לצפיה ב-'כשדלת נפתחת בטיסה'
כשדלת נפתחת בטיסה
31/07/2018 | 18:43
1
233
האם מישהו מהקוראים חווה זאת ?
אני כן.
זה קרה לאחר המראה מהרצליה לקראת הר-סוף. המשכנו דרומה תוך יצירת קשר עם תל אביב. קיבלנו אישור נחיתה. בפינוי סגרנו את הדלת כפי שצריך והתיישרנו חזרה להמראה.
חוץ מרעש הרוח לא קרה שום דבר, כולל לא השפעה על ביצועי המטוס.
לצפיה ב-'כמה מילים על הנושא'
כמה מילים על הנושא
06/08/2018 | 04:12
99
בסדרת ה-PA-28, יש דלת אחת ולה שתי נעילות - תחתונה ועליונה. פעם אחת המראתי בלי לנעול את הנעילה העליונה. יש ב-POH הסבר מפורט לגבי מהירויות וכו' בהן ניתן לנסות לנעול את הדלת, ניסיתי טיפ-טיפה ועזבתי (כי לא יכולתי להטיס כראוי + להתמקד בנעילת הדלת). הייתי באמצע טיסה שתוכננה לכ-3 שעות, אז נחתתי בשדה בדרך (ל-"stop and go"), נעלתי את הדלת והמראתי שוב.

כל זה אחלה - אבל במטוס בו למדתי לראשונה, Diamond DA-20, יש חופה הנפתחת אחורה, בדיוק כמו ב"אח הגדול", ה-DA-40. אם היא תיפתח בזמן טיסה, אין שום דרך ריאלית לסגור אותה חזרה, ולפחות ה-DA-20, בגרר הנוסף של החופה והמנוע המפתח 81 כ"ס, לא יכול לשמור גובה. יש נורת אזהרה לחופה לא נעולה, ונהגתי לבדוק במשנה זהירות לפני כל המראה. הטסים על מטוסי Diamond כאן - מה דעתכם?

טל
לצפיה ב-'למכירה: GARMIN AERA 500 משומש תקין'
למכירה: GARMIN AERA 500 משומש תקין
29/07/2018 | 05:50
161
0503483480 סילביו
לצפיה ב-'שידור ישיר בגובה הקרקע מארוע אושקוש ע"י מישהו שמסתובב '
שידור ישיר בגובה הקרקע מארוע אושקוש ע"י מישהו שמסתובב
26/07/2018 | 16:50
214
לצפיה ב-'האם "שדה תעופה חדרה-מזרח" במקום "שדה תעופה הרצליה"? '
האם "שדה תעופה חדרה-מזרח" במקום "שדה תעופה הרצליה"?
26/07/2018 | 07:31
1
241
לצפיה ב-'הקישור הנכון: http://mynethadera.co.il/article/307120'
הקישור הנכון: http://mynethadera.co.il/article/307120
26/07/2018 | 07:37
126
לצפיה ב-'בניית RV-12iS מתחילה עד השלמה בשבוע אושקוש-שידור ישיר'
בניית RV-12iS מתחילה עד השלמה בשבוע אושקוש-שידור ישיר
26/07/2018 | 05:02
6
174
לצפיה ב-'One Week Wonder - עמד בהצלחה בלוח הזמנים'
One Week Wonder - עמד בהצלחה בלוח הזמנים
30/07/2018 | 08:12
5
89
שבוע בדיוק, לאחר שחלקי הקיט של מטוס E-LSA Vans' RV12iS הגיעו לביתן באושקוש, עלה המטוס להסעה על המסלול.
את המטוס בנו עובדים של וואנס "בעזרת" אלפי מתנדבים, מבקרים בכנס, שכל אחד מהם "משך" מסמרה (אחת לפחות) וחתם את שמו ליד המסמרה.
בין המתנסים בחוויה, היו גם מייסד והבעלים של וואנס - דיק (ריצ'רד) ונגרונסבן ומנכ"ל ה- FAA (הי יואל, יש מקום שגם אתה?).
עם סיום הבניה, ממש בשעות האחרונות של הכנס, ביום ראשון (אתמול) אחה"צ, בניית המטוס הושלמה והוא יצא לנסיעת מבחן על מסלולי ההסעה.
במהלך הבניה, המטוס נבדק ע"י DAR של ה- FAA (דרך כלל, לא נחוץ, אלא רק עם סיום הבנייה). בימים הקרובים המטוס ייבדק בתשומת לב מיוחדת (וזאת מהסיבה שאנשים רבים היו מעורבים בתהליך הבנייה, מה שעלול לגרום בלבולים ו"פיספוסים") ולאחר הביקורת הסופית, המטוס יקבל את תעודת כושר הטיסה ויצא לטיסות הניסוי שלב א, (Phase I) למשך 40 שעות. עם כניסתו של המטוס לשלב טיסות שארית חייו (Phase II), המטוס יעשה סיבוב בין סניפי ה-EAA ברחבי ארה"ב ולאחר מכן, יחזור לאושקוש וישמש להדרכת מתנדבים בצוות של ה-EAA לקבלת רשיון טייס (כזכור, מדובר במטוס E-LSA שעליו מותר להדריך לקבלת רשיון).
אריאל אריאלי
לצפיה ב-'הנעת המטוס לראשונה באושקוש לאחר שבוע ההרכבה'
הנעת המטוס לראשונה באושקוש לאחר שבוע ההרכבה
03/08/2018 | 08:44
4
48
לצפיה ב-'שימו לב כמה זמן לוקח להרכיב את הכנפיים!'
שימו לב כמה זמן לוקח להרכיב את הכנפיים!
03/08/2018 | 12:53
3
28
לצפיה ב-'בשבילך אריאל, עוד וידאו עם ההטסה הראשונה של המטוס'
בשבילך אריאל, עוד וידאו עם ההטסה הראשונה של המטוס
05/08/2018 | 02:11
2
36
לצפיה ב-'אין צורך לשכנע את המשוכנעים. אבל...'
אין צורך לשכנע את המשוכנעים. אבל...
05/08/2018 | 08:39
42
מענין אם מישהו בין הרוכשים הפוטנציאליים של אולטראלייטים בעתיד, יבין את היתרונות של האולטראלייטים האמריקאיים בכלל ושל ה- RV12 בפרט (שלא לדבר על המחיר הנמוך משמעותית שזה של האירופיים).
תוהה מתי כבר נראה מטוס כזה בארץ.....
אריאל אריאלי
לצפיה ב-'ועוד סרטון וחדאו של הטיסה - מצולם במצלמה 360'
ועוד סרטון וחדאו של הטיסה - מצולם במצלמה 360
08/08/2018 | 07:21
30
לצפיה ב-'למכירה, סיירה + חניה בראשון'
למכירה, סיירה + חניה בראשון
24/07/2018 | 17:56
233
למכירה...
כולל חניה בראשון !!!
עדי: 054-7779778, אברהם: 054-6208888
לצפיה ב-'הרצאה בחיפה'
הרצאה בחיפה
24/07/2018 | 12:23
194
לידיעתכם הרצאה בשדה התעופה חיפה יום ב' 6.8.18 שעה 19:00  קישור לטופס הרשמה    

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScfG-fa5C...

לצפיה ב-'שידורים חיים מ- 3 מצלמות באושקוש ללא הפסקה דרך יוטיוב.'
שידורים חיים מ- 3 מצלמות באושקוש ללא הפסקה דרך יוטיוב.
24/07/2018 | 04:15
287
לצפיה ב-'בקאי למכירה'
בקאי למכירה
23/07/2018 | 07:11
148
למכירה , בקאי במצב מצוין , כולל נגרר סגור (עם רישוי)
מערכת קשר + מכשיר קשר 
מצנח עם פחות מ 30 שעות טיסה.
הכלי נמצא במנחת רונית
מחיר נדרש 39,000 
לפרטים נוספים : אלכס
0507-698-698
לצפיה ב-'למביני ענין. אבטחת ברגים'
למביני ענין. אבטחת ברגים
18/07/2018 | 07:35
1
329
אולי, לא לכל אחד, התמונה תגיד משהו, אך למי שמעורב ומבין גם בצד הטכני של התעופה - כך מבטיחים ברגים....

אריאל אריאלי
לצפיה ב-'דומה יותר לנסיונות נחיתה של טייס עב"מ מתחיל.'
דומה יותר לנסיונות נחיתה של טייס עב"מ מתחיל.
18/07/2018 | 11:52
106

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ברנדוויז
ברנדוויז- תקשורת שיווקית
תדמור ערבה - ניהול ופיקוח בניה
זקוקים למפקח בנייה?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה