לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
88048,804 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום רשלנות רפואית

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום רשלנות רפואית

הפורום נועד לצרכי הדיון ולספק מענה ראשוני וכיוון כללי לשאלות הגולשים.

המידע המובא להלן, אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי ויש לבחון לעומק נסיבותיו של כל מקרה לגופו.

אין לכותבת או לתפוז כל אחריות משפטית או אחרת והשימוש במידע הוא על אחריות הגולש בלבד.

המשך >>

לצפיה ב-'אבחנה'
אבחנה
08/12/2019 | 17:04
6
ביקרתי אצל רופא מחליף בזמן שבץ מוחי והיא לא הבחינה בזה למרות שהיו סימנים ברורים.
לצפיה ב-'אזהרה בקשר לקטע כביש מסוכן ברחוב ז'בוטינסקי בפתח תקווה!!!'
אזהרה בקשר לקטע כביש מסוכן ברחוב ז'בוטינסקי בפתח תקווה!!!
27/11/2019 | 17:48
5
ברצוני להזהיר אתכם שבני אדם מסכנים את חייהם בעת פיתוח הרכבת הקלה בעיר פתח תקווה! כחלק מן הבנייה מעבר חצייה באיזור כביש שנמצא ברחוב ז'בוטינסקי נחסם עבור החוצים והם נאלצים לעבור אותו בעל כרחם! הדבר עלול לגרום לפגיעה חמורה באזרחים!!! אני דורש תיקון מיידית! מדובר בקטע אשר נחצה בצומת רחוב ברל כצנלסון! הערייה מסכנת את תושביה בפרוייקט!!! זהו פרוייקט אשר אינו רק נראה כמייאש את התושבים בעת ניהולו האיטי אלא גם מסוכן!!! הוא מסוכן!!!

אנא דווחו על כך!!! אני דורש דיווח! זה לצורך!!! חיי אנשים בסכנה!!!
לצפיה ב-'האם אשמה בהפרעה בתיפקוד המיני נחשבת לרשלנות ?'
האם אשמה בהפרעה בתיפקוד המיני נחשבת לרשלנות ?
24/11/2019 | 17:23
10
הפסיכיאטר שלי נתן לי כדורים שגרמו לכך שלא תהייה לי זיקפה. אני בטוח כמעט ב- 100 אחוז שזה בגלל הכדורים. האם זה נחשב לרשלנות ? ואם כן מה לעשות ? 
לצפיה ב-'לא מאשרים טופס 17לMRI'
לא מאשרים טופס 17לMRI
13/09/2019 | 07:47
1
19
הרופא האורתופד שלח אותי לMRI היות ובבדיקת EMG בעיות בחוליות C5-6 ואחרי שחיכיתי לתור חודשים ארוכים פתאום לא מאשרים
אני סובל נורא כאב כרוני בלתי פוסק ויד ימין כמעט לא מתפקדת
לצפיה ב-'אי מתן טופס 17 ל MRI, אינו מהווה רשלנות כשלעצמו'
אי מתן טופס 17 ל MRI, אינו מהווה רשלנות כשלעצמו
22/09/2019 | 09:54
9
עומדות בפניך אפשרויות לערער, לפנות לועדת חריגים, והערכאה העליונה היא בית הדין לעבודה.

לצפיה ב-'חוסר קבלת טיפול רפואי, רשלנות?'
חוסר קבלת טיפול רפואי, רשלנות?
10/07/2019 | 20:47
1
32
שלום, יש לי בעייה של חוסר סמטריה בעצמות הפנים עקב חבלות ילדות. עצם הזיגומה(לחי) שקועה בימין הגורמת לבלט עין מראה לא אסטטי. לסת עליונה שמאלית שקועה הגורמת לשקע עין שמאל והטייה של הסגר הלסת העליונה.

אני חבר קופ"ח כללית...הבתי חולים לא נותנים לי טיפול. אני מעוניין לקבל טיפול ולא יכול להישאר במצב הזה, האם יש לי עילה לתבוע רשלנות ולקבל טיפול?
לצפיה ב-'מה גילך?'
מה גילך?
03/09/2019 | 20:05
9
האם פנית למוממחה פה ולסת,לכירורג פלסטי ולאורתודנט וכולם ביצעו בדיקות וצילומים וסירבו לטפל?
לצפיה ב-'התעלמות מנסיון בירור אודות חיסיון מידע רפואי'
התעלמות מנסיון בירור אודות חיסיון מידע רפואי
24/06/2019 | 00:29
2
28
שלום רב,
בבירור מול שירות הלקוחות של מוסד רפואי מסוים נאמר לי שלכל רופא במוסד יש גישה לכל הבדיקות, הטיפולים והבירורים שעשיתי. למרות שמדובר במידע רפואי ואישי רגיש, זה קורה גם אם איני מטופל אצלו (כל מה שצריך זה שם ומס' ת"ז). זה נכון במידה רבה גם לעובדי מזכירות.
ניסיתי לברר אם אכן כך ומי בעצם יכול לגשת למידע האישי אך כל שקיבלתי מפניות הציבור ולאחר מכן מגורם בכיר הוא שהמוסד "פועל עפ"י חוק" ולא היו מוכנים לפרט מעבר לכך.
א. האם זה תקין שכל רופא ועובדי מנהלה ומזכירות יכולים לגשת לכל מידע שיש עלי במערכת, גם אם איני מטופל אצלם?
ב. האם זה תקין שמסרבים למסור לי מידע בנושא?
ג. במידה ולא, למי ניתן לפנות להמשך הברור או ע"מ שיורו למוסד למסור את המידע? 
תודה
לצפיה ב-'מידע רפואי'
מידע רפואי
24/06/2019 | 16:50
1
18
המידע על המטופל נמצא במחשבם של כל הרופאים לא תמיד זה לטובת החולה
לצפיה ב-'כן אבל אמורה להיות אפשרות לחסום - עשיתי כך בקופ"ח'
כן אבל אמורה להיות אפשרות לחסום - עשיתי כך בקופ"ח
24/06/2019 | 22:33
15
בקופת החולים שלי חסמתי גישה, ואף רופא לא יכול לראות מה אחרים עשו בלי שייתן סיבה מתועדת במערכת מדוע הוא\היא "פורץ" את החיסיון. עקרונית אני מעבירה מידע בין רופא לרופא כשצריך.
חוץ מזה גם בלי זה בקופת החולים יש מידור. לדוגמא רופאים לא קשורים לא רואים דברים בתחום בריאות הנפש.
במוסד שפניתי לא רק שלא מוכנים להגיד לי איך לחסום אלא לא מוכנים להגיד מי רואה.
לצפיה ב-'אהלן חברים, אשמח אם תמלאו סקר בנושא "חוק זכויות החולה"'
אהלן חברים, אשמח אם תמלאו סקר בנושא "חוק זכויות החולה"
12/05/2019 | 20:36
22
מדובר בסקר לטובת פרויקט גמר לתואר, אודה אם תמלאו אותו.

לצפיה ב-'המלצה על עורך דין מתמחה ברשלנות דגש על שיניים'
המלצה על עורך דין מתמחה ברשלנות דגש על שיניים
30/04/2019 | 14:03
2
34
היי, אשמח להמלצה כנה מניסיון על עורך דין שמתמחה ברשלנות רפואית בדגש על שיניים. בעל ניסיון וידע בתחום השיניים. מאחר ותחום זה בעייתי חשוב מאוד הניסיון והידע. תודה
לצפיה ב-'המלצה על עו"ד'
המלצה על עו"ד
30/04/2019 | 20:20
26
גלי שלום,
בפורום אנו מנועים מלהמליץ על עורכי דין.
אם יש לך שאלה את מוזמנת לשאול בפורום או בהודעה פרטית. 
לצפיה ב-'עורך דין שמתמחה ברשלנות רפואית'
עורך דין שמתמחה ברשלנות רפואית
08/08/2019 | 15:06
11
היי, הייתי ממליץ לך להתייעץ עם עו"ד ריול עדיקה שמתמחה בדיני נזיקין ובין היתר גם ברשלנות רפואית.
לצפיה ב-'איחור באחבון סרטן הלבלב'
איחור באחבון סרטן הלבלב
31/03/2019 | 23:19
1
29

אשמח לעזרה:
אישה ללא בעיות רפואיות התלוננה תקופה על תופעות של כאבים, גירודים וכמה שינויים לא סדירים בגופה, באיחור של 10 חודשים גילו סרטן הלבלב בשלב 4 עם גרורות גדולות בכל הגוף, ונפטרה תוך מספר חודשים, האם יש פה חשש לרשלנות וסיבה לתבוע את הקופה?
תודה

לצפיה ב-'איחור באבחון סרטן לבלב '
איחור באבחון סרטן לבלב
02/04/2019 | 08:29
18

בוקר טוב רון,
בניגוד לסוגי סרטן אחרים, בסרטן הלבלב, הסימפטומים מופיעים לרוב רק בשלב מתקדם יחסית של המחלה. מסיבה זו נדרשת מהצוות הרפואי הקפדה יתרה ותשומת לב מרבית בחולים עם גורמי סיכון להתפתחות סרטן.
התעלמות מגורמי סיכון ומתסמינים, פענוח שגוי של בדיקות, אי הפניה לבדיקות מתאימות – כל אלה יכולים להוות רשלנות רפואית.
יחד עם זאת, יש לבחון את התיק הרפואי, לרוב ע"י אונקולוג מומחה, על מנת להעריך האם אכן היה איחור באבחון, והאם קיים קשר סיבתי בין האיחור באבחון לאובדן סיכויי ההחלמה וקיצור תוחלת החיים.

הרבה בריאות
לצפיה ב-'מכבי מסרבים לתת לי את קבצי התיק הרפואי '
מכבי מסרבים לתת לי את קבצי התיק הרפואי
24/03/2019 | 11:10
1
39
הם מוכנים רק לצלם לי אותו ולהגיש לי ערימה של מאות דפים.
באופן הגשה כזה לא ניתן לבצע בו חיפושים ביעילות.
מה ניתן לעשות?
לצפיה ב-'רשומה רפואית'
רשומה רפואית
25/03/2019 | 09:08
36
גולן בוקר טוב,
כל מטופל זכאי לקבל עותק מהרשומה הרפואית שלו, מכח סעיף 18 לחוק זכויות החולה. לרוב הרשומה הינה תיק רפואי ומשמעה צילומי דפים, אבל הכוונה גם לבדיקות דימות ובדיקות עזר נוספות, שניתן לקבלן על גבי דיסק. 
לשאלתך, משהקופה ספקה את הרשומה הרפואית המבוקשת במלואה, לא ברור איפה הבעיה בדיוק.  

לצפיה ב-'סתימה בשן שנעשה ברשלנות'
סתימה בשן שנעשה ברשלנות
27/02/2019 | 17:07
5
34
שלום עו"ד מרב אשל, בעברי עשיתי סתימה בשן האחורית ביותר. אני לא יודעת אם יש קשר אבל מדובר בשתי רופאות שעשו את העבודה או שאחת הייתה הרופאה והשנייה העוזרת שלה. בכל אופן מבחינת השן שלי זה לא ממש משנה מי עשה את העבודה. לאחר הטיפול, ואני מדגישה מיד לאחר שהסתיימה ההרדמה  - החלו כאבים בעצב. בהתחלה בעלי אמר לי שזה בגלל הזריקה או הטראומה שעברה השן. חיכיתי כמה ימים אבל לא עבר. בכל פעם שאני אוכלת קר וחם יש כאבים בעצב. הלכתי אל המרפאה, מבחינתם אין מה לעשות ואם אני רוצה אני צריכה לעשות טיפול שורש. שאלתי למה טיפול שורש אלו כאבים שלא היו לי לפני הסתימה - שאותה עשיתי רק בגלל שהרופא אמר שכדאי ועוד כשלא היו בכלל כאבים!
האם מדדובר ברשלנות רפואית? לא מעוניינים לעשות לי טיפול נוסף על חשבונם או להחזיר לי את הכסף או אפילו להודות שהכאבים נובעים מטיפול לקוי שפשוט היה צריך לעשות בו סתימה. 
לצפיה ב-'סתימה בשן'
סתימה בשן
01/03/2019 | 08:12
4
69
שלום גאל,
נזק עצבי יכול להתרחש במהלך טיפול שיניים, לרוב כתוצאה מנגיעה (פגיעה) ישירה בעצב בזמן הטיפול, לעיתים אף במהלך זריקת ההרדמה. נזק עצבי יכול להיגרם אף עקב תגובה דלקתית, או רגישות לחומרי הטיפול, כגון: חומרי ההרדמה.
לרוב הפגיעה חולפת כעבור מספר חודשים, לא ידוע לי כמה זמן חלף מאז הטיפול שעברת, ולכן אולי כדאי להמתין מעט.
חשוב לזכור שלא כל פגיעה עצבית הינה תוצאה של רשלנות רפואית, יש לבדוק מי בצע את הפעולה, כיצד בוצעה וכדומה.
במקרה של פגיעה עצבית, טיפול תרופתי מהיר, מספר שעות לאחר הפעולה, יכול להקטין את הנזק.
לא ברור לי אם דיווחת באותו היום או רק לאחר מספר ימים.
אם דיווחת לרופאה זמן קצר לאחר הטיפול והיא לא נקטה כל פעולה לנסות ולהקטין את הנזק (טיפול תרופתי בנוגדי דלקת) -  התנהלות זו עשויה להצביע על רשלנות במקרה זה.

לצפיה ב-'טיפול תרופתי בנוגדי דלקת?'
טיפול תרופתי בנוגדי דלקת?
24/03/2019 | 15:25
19
על מה את מדברת בדיוק?
לצפיה ב-'מחכה לתשובה לעניין'
מחכה לתשובה לעניין
26/03/2019 | 15:56
2
18
כי נראה שאין לך מושג בתחום שהמלצת עליו.
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
26/03/2019 | 21:07
1
31
ערב טוב,
אם נפלה טעות בתשובתי, ונראה שלך יש ידע נרחב בתחום, אתה מוזמן להאיר את עיננו ולהשיב תשובה מדוייקת יותר, עבורי ועבור חברי הפורום.
לצפיה ב-'בהחלט'
בהחלט
26/03/2019 | 21:15
10
לא מדובר ברשלנות רפואית.
צורך בטיפול שורש לאחר שיחזור כתוצאה מעששת שהגיעה קרוב לעצב השן אינה רשלנות של הרופא המטפל והיא תוצאה של תגובת השן שעלולה,כמו במקרה הזה להראות תסמינים של דלקת בעצב וצורך בטיפול שורש.
לכן אין כאן מקום לתרופות כלשהן או כל טיפול סימפטומאטי אחר אלא טיפול שורש.
לצפיה ב-'הזמנת תיק מרשומות רפואית'
הזמנת תיק מרשומות רפואית
08/02/2019 | 09:51
1
19
שלום.  מה העלות להזמנת תיק באמצעות עו"ד  מרשומות רפואיות ?   תודה
לצפיה ב-'הזמנת תיק רפואי'
הזמנת תיק רפואי
09/02/2019 | 10:01
22
בוקר טוב טלי, 
עלות הזמנת תיק רפואי אינה בשליטת עורך הדין והינה בהתאם למחירון שקבע משרד הבריאות ואף תלויה בכמות התיקים הנדרשת (רופא משפחה, רפואה מקצועית אשפוז, דיסקים וכדומה). לעיתים תוך כדי הזמנת החומר הרפואי וניהול התביעה עולה הצורך בהזמנת תיקים נוספים, והדבר כמובן כרוך בתשלום נוסף למוסד הרפואי.
מבחינת שכר הטרחה של עוה"ד, הזמנת התיק הינה חלק מהעבודה הכרוכה בניהול התיק ולכן לרוב כלולה במסגרת שכה"ט הכולל.  
לצפיה ב-'הזמנת תיק מרשומות רפואיות'
הזמנת תיק מרשומות רפואיות
08/02/2019 | 09:37
10
שלום.  כמה אמור לעלות לי הזמנת תיק מרשומות רפואיות  באמצעות עו"ד ? תודה
לצפיה ב-'טיפול יישור שיניים נסוג והמצב חזר לקדמותו'
טיפול יישור שיניים נסוג והמצב חזר לקדמותו
30/01/2019 | 20:04
3
23
שלום,
אני לא יודע האם מדובר על רשלנות רפואית, אבל בשנת 2011 סיימתי טיפול יישור שיניים שיצא יפה מאוד. אבל מכיוון שהאורטודנט שם לי קיבוע רק בשיניים התחתונות, ובעליונות הוא לא שם, השיניים העליונות התעוותו וחזרו להיות כמו לפני הטיפול וככל שהשנים עוברות זה נהיה יותר ויותר חמור.

רציתי לדעת האם יש באפשרותי לפנות לקופת החולים (עשיתי את הטיפול דרך הקופה) ולקבל זכאות ליישור שיניים חוזר בחינם?
לצפיה ב-'טיפול יישור שיניים'
טיפול יישור שיניים
02/02/2019 | 11:50
2
19
בוקר טור תומאר,
ראשית מתנצלת על העיכוב במתן התשובה.
אני ממליצה לפנות לקופה, לבצע צילום ובמידה ויש תזוזה של השיניים ניתן לצפות שהקופה תסכים לבצע תיקון ליישור השיניים.
ייתכן והדבר יהיה כרוך בהשתתפות כספית מצידך, אולם כל עוד אין מדובר בתשלום מלא אלא בסכום סמלי וסביר הייתי מציעה לעשות כן.
בכל מקרה הייתי פונה במקביל לקבלת חוות דעת נוספת מאורטודנט פרטי עם הצילומים החדשים.
ככל וקיימת תזוזה ונדרש לבצע תיקון והקופה תעמוד על סרובה, ניתן יהיה לשקול הגשת תביעה.

לצפיה ב-'למשך כמה זמן לאחר הטיפול?'
למשך כמה זמן לאחר הטיפול?
05/03/2019 | 15:10
1
18
אם עשיתי את הטיפול ממש מזמן? יש תקופה מסויימת? 
לא שמו לי את הגשר המקבע ששמו לכל מי שאני מכיר. אני זוכר ששאלתי אז את הרופא הוא אמר שלא צריך מה שבדיעבד היה צריך. 

לצפיה ב-'יישור שיניים'
יישור שיניים
10/03/2019 | 13:47
8
זוהי שאלה כללית מדי, תלוי כמה זמן עבר מאז הטיפול וכמה זמן אחרי הטיפול החלה התזוזה בשיניים.
בכל מקרה מומלץ לבצע צילומים ולהיוועץ עם רופא שיניים על מנת להבין מה חומרת התזוזה.

לצפיה ב-'המלצה'
המלצה
13/01/2019 | 15:06
2
33
המלצה לעורך דין טוב בבקשה
לצפיה ב-'המלצה על עו"ד'
המלצה על עו"ד
14/01/2019 | 08:19
20
בת אל בוקר טוב, 
בפורום אנו מנועים מלהמליץ על עורכי דין.
אם יש לך שאלה ספציפית את מוזמנת לפנות בפרטי.

לצפיה ב-'המלצה על עו"ד רשלנות רפואית'
המלצה על עו"ד רשלנות רפואית
26/06/2019 | 16:30
6
הייתי ממליץ לך על עו"ד לנזיקין - ריול עדיקה אשר מתמחה גם ברשלנות רפואית. עו"ד מקצועית בעלת ניסיון רב בתחום
לצפיה ב-'אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים'
אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים
08/01/2019 | 10:06
5

ביום ג', 15.1, בשעות 20:00-22:30, נארח בפורום תמ"א 38 את מר עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים.

על האירוח

הוספת מרפסות בבתים משותפים באמצעות בניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום.

על המתארח

עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים, בעל ידע עשיר וניסיון של למעלה מ- 10 שנים בתחום הבנייה, בדגש על עבודות פלדה מיוחדות.
מוביל בהצלחה ובמקצועיות את חברת נירים המתמחה בבניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום, והכל בתהליך קצר ומקצועי המבטיח תוצאה איכותית ואחריות לאורך שנים רבות.
לחברה לקוחות רבים וניסיון רב בבנייה במבנים קיימים, מגדלים ומבנים ציבוריים בכל רחבי הארץ, והיא מובילה בבניית קונסטרוקציית פלדה עם למעלה מ-500 מרפסות בשנה.
כחלק מחזונה לספק מענה איכותי ומקיף לכל אורך הדרך - תוכלו למצוא בחברה מחלקת רישוי ותכנון, הנדסה, תפעול, ביצוע ושירות לקוחות. 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'ועדת חקירה משרד הבריאות '
ועדת חקירה משרד הבריאות
24/12/2018 | 10:48
3
165

רציתי לשתף אתכם במקרה של רשלנות רפואית שארע בבי"ח במרכז הארץ.
מדובר בגבר אשר התקבל לבית החולים לניתוח לכריתת גוש באגן. במהלך הניתוח נפגע כלי דם, דבר שהוביל בסופו של דבר לנמק ולכריתת רגל ימין. פרטי המקרה הועברו למשרד הבריאות אשר הקים וועדה שתחקור את התנהלות בית החולים במסגרת הטיפול בחולה.
משרד הבריאות הקים וועדה שכללה 3 רופאים, מומחים בכירורגית כלי דם, אשר ראיינו את החולה ואת צוות בית החולים המעורב באירוע, וכן עיינו בחומר הרפואי בתיק ביה"ח.
בסופו של דבר התקבלו מסקנות וועדת החקירה, אשר קבעו באופן חד משמעי, כי בית החולים התרשל בטיפול שניתן לחולה. בית החולים התעלם מממצאי בדיקת ה-CT  שבוצעו טרם הניתוח, דבר שהיה מאפשר לתכנן את הניתוח בהתאם לגודל הגידול ומיקומו, היה מאפשר הכנת צוות מנתחים זמין מתחומי מומחיות שונים (אורטופדיה, כלי דם, אורולוגים) אשר נוכחותם בניתוח היתה הכרחית למניעת הנזקים שנגרמו וההידרדרות במצבו של החולה.
הוועדה נימקה את מסקנותיה ופרטה בהרחבה בדו"ח את רשלנות בית החולים בכל אחד משלבי הטיפול בתובע, מרגע זיהוי הגידול עד ליום שחרורו ממחלקת שיקום בבית החולים.

אתם מוזמנים לכתוב, להעלות שאלות ולשתף במחשבותיכם בעניין זה.

לצפיה ב-'האם זה בשיגרה שמשרד הבריאות חוקר ולכאורה מגיע למסקנות לטובת '
האם זה בשיגרה שמשרד הבריאות חוקר ולכאורה מגיע למסקנות לטובת
26/12/2018 | 18:07
2
32
החולה?
אני שואלת משום שאמי נפטרה בבית חולים במרכז והיו כל מני בעיות שקשורות לנושא. אבל אף אחד לא רצה לדבר איתנו בנושא ממשרד הבריאות. איך מגיעים לכך שמשרד הבריאות חוקר?
לצפיה ב-'זה נקרא "ועדת בדיקה" ולא ועדת חקירה'
זה נקרא "ועדת בדיקה" ולא ועדת חקירה
26/12/2018 | 22:18
30
אתה יכול לעיין בחוק זכויות החולה.
לא על כל פטירה מקימים ועדת בדיקה, אבל זה לא כזה נדיר. 
מטרת ועדת הבדיקה היא לברר בדיוק את מה שהתרחש, ולגלות מחדלים אם היו. אפשר להסתכל על זה כמסקנות לטובת החולה.
לעתים ועדת בדיקה ממונה בעקבות פניה לנציב פניות הציבור. לדעתי היום זה ד"ר בעז לב.

לצפיה ב-'משרד הבריאות ועדת בדיקה'
משרד הבריאות ועדת בדיקה
27/12/2018 | 09:08
30
בוקר טוב,
משרד הבריאות לא חוקר כל עניין, אולם ישנם מקרים המחייבים את הצוות הרפואי בדיווח למשרד הבריאות, כגון פטירה של יולדת,כריתת רחם כתוצאה מחיידק טורף וכו'.
כמו כן, ישנם מקרים שאינם מדווחים אולם חריגים או כאלה בהם הרשלנות כ"כ ברורה, כמו במקרה שלפנינו ועל כן יש לפנות בצורה מסודרת למשרד הבריאות בצירוף החומר הרפואי הרלבנטי תוך פירוט השתלשלות האירועים (לרוב באמצעות עו"ד) ואז משרד הבריאות מחוייב בהשבת תשובה, אף אם אין בכוונתו לפתוח בחקירת המקרה.

לצפיה ב-'הגשת חוות דעת באמצע משפט '
הגשת חוות דעת באמצע משפט
16/12/2018 | 15:01
6
31
הגשתי חוות דעת אחרי תקופת ההתיישנות המשפט התחיל לפני ההתיישנות
הגשתי מסמכים מבית החולים שעברתי אירוע טראומטי נפלה עלי תקרה ויש לי פריקת ACJ דרגה 3 אך לא הגשתי חוות דעת הצד השני טוען היות ומצב זה נותן 5% נכות זה פתיחת חזית נוספת
אבל הגשתי כל המסמכים מבית החולים לפני ההתישנות האם זה פתיחת חזית נוספת הרי בספרי הרפואה מצויין שזה מקנה 5 % לצמיתות הרי 5% שהרופא רשוות דעת זה על סמך החומר שהגשתי כן בזמן
בזמנו עניתם לי 

לצפיה ב-'חוו"ד לאחר תקופת ההתיישנות'
חוו"ד לאחר תקופת ההתיישנות
17/12/2018 | 08:35
5
18
בוקר טוב,
כפי שהשבתי לך ביום 07/10/18, ניתן לצרף חוו"ד רפואית גם לאחר הגשת התביעה. אף אם חלפו 7 שנים מיום התאונה, וזאת בתנאי שאין בחווה"ד הרחבת חזית, כלומר אינה מעלה טענות נוספות שלא הועלו במסגרת כתב התביעה המקורי ואינה משנה את עילת התביעה.
בהצלחה
לצפיה ב-'השאלה היא כאן '
השאלה היא כאן
17/12/2018 | 09:11
4
28
באם 5% נכות זה משנה ומרחיב החזית הרופא קבע הנכות על סמך האישורים של בית החולים שמסרתי בתחילת המשפט למזכירות
לצפיה ב-'חוו"ד הרחבת חזית'
חוו"ד הרחבת חזית
17/12/2018 | 09:15
3
550
קביעת אחוזי הנכות אינה הרחבת חזית, ככל וטענת להיוותרותה של נכות בכתב התביעה.
לצפיה ב-'עברתי כל התיק וראיתי שהעו"ד שלי פיספס'
עברתי כל התיק וראיתי שהעו"ד שלי פיספס
19/12/2018 | 15:56
2
15
כשהעו"ד שלי הגיש החוות דעת הצד השני הגיש התנגדות ואני לא ידעתי הייתי באותם ימים חולה וסבלתי משפעת טופלתי באנטיביוטיקה חזקה ואף יש לי אישור לתקופה זו /// העו"ד לא עידכן אותי אולי חשב שאני חולה אבל לא הגיש תגובה וכעבור פחות מחודש השופט החליט לפסול החוות דעת אפילו שלכתחילה קיבל את זה
עכשיו כנראה צריך להגיש ערעור ושוב הוצאות 
לצפיה ב-'חוות דעת'
חוות דעת
19/12/2018 | 16:24
1
16

אינני יודעת מה היתה הסיבה לחוסר התגובה של עורך דינך, חסרים לי קצת יותר פרטים על המקרה על מנת לענות.
עקרונית, כאשר אתה מיוצג, ניהול התיק ברובו באחריות עוה"ד וחשוב להבין מה היו שיקוליו למהלך זה.

לצפיה ב-'שיקולו של העו"ד'
שיקולו של העו"ד
01/01/2019 | 21:09
6
לא ריתי ולפי מה שהבנתי פשוט פיספס לא היה כל שיקול אחר
לצפיה ב-'אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס'
אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס
07/12/2018 | 14:53
3

ביום ה', בתאריך 13/12/18, בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את נדב טסלר, מנהל המוצר באגף השיווק של מנורה מבטחים פנסיה וגמל

על האירוח

החל משנת 2017 חייבים עצמאים לבצע הפקדות לחיסכון הפנסיוני. מעבר לחובה החוקית, הפקדות אלו מזכות אותם בהטבות במס. במסגרת האירוח נדון בסוגיות פנסיוניות לקראת תום שנת המס ונעלה טיפים והמלצות.

על המתארח

נדב טסלר, מנהל המוצר במנורה מבטחים, מרצה במכללת נתניה ובעל הבלוג פנסיוני, להבין את הפנסיה. יענה על שאלותיכם בנושא החיסכון הפנסיוני, הערכות להפקדות במסגרת פנסיית חובה לשכירים ועצמאים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:16
3
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ