לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1879618,796 עוקבים אודות עסקים

פורום איפור וציור גוף

מרגישה קלולסית בארץ הפודריות? תוהה מה זה לעזאזל "מיי-קאפ", "טוחן שפתיים" ו"גליפס-גלופס"? בטוח שאתה קווין אוקווין הבא של ישראל? חושבת שעבודות האיפור שלך זקוקות לביקורת בונה? רוצים סתם להשוויץ בכשרון האיפור ובידע הנרחב שלכם בתחום?
אם כך-הגעתם למקום הנכון ללמוד בו על איפור בכלל, ואיפור מקצועי בפרט, מאנשי המקצוע שלנו.
בואו להשתתף, לגלות, לחלוק מהידע שלכם או סתם לחוות דעה...

הנהלת הפורום:

אודות הפורום איפור וציור גוף

מרגישה קלולסית בארץ הפודריות? תוהה מה זה לעזאזל "מיי-קאפ", "טוחן שפתיים" ו"גליפס-גלופס"? בטוח שאתה קווין אוקווין הבא של ישראל? חושבת שעבודות האיפור שלך זקוקות לביקורת בונה? רוצים סתם להשוויץ בכשרון האיפור ובידע הנרחב שלכם בתחום?
אם כך-הגעתם למקום הנכון ללמוד בו על איפור בכלל, ואיפור מקצועי בפרט, מאנשי המקצוע שלנו.
בואו להשתתף, לגלות, לחלוק מהידע שלכם או סתם לחוות דעה...

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

אין לפרסם ע"ג הפורום! הודעות פירסום שאינן מאושרות תימחקנה ללא התראה!
אנא קראו בעיון את תקנון הפורום טרם השתתפותכם (לחצו על כפתור "המשך" משמאל)

גולשים יקרים-ברוכים הבאים לפורום "איפור וציור גוף", הפורום הכי מנצנץ ברשת!!!

לרשותכם ולהנאתכם החלטנו לכל יום בשבוע שרשורים ייעודיים בנושאים שונים:
-בימי ראשון:שרשורי "טריינקייס" (אוספי האיפור שלכם) ושרשורי "תות" (מדריכי איפור מצולמים)
-בימי שני: שרשור "פותחת תיק 'בקשה!"
-בימי שישי:שרשור "המלצות/השמצות"-שרשור המיועד להמלצות של חברי הפורום, או לחילופין השמצות על מוצרי איפור שדגמו במהלך השבוע
-מדי יום ביומו:שרשור שאלות יומי
בנוסף-באופן רנדומלי שיוחלט ע"י ההנהלה מועלים שרשורי סקרים שונים, "שרשור מקוון" שמטרתו הפצת פוסטים מהבלוגיספירה, שיתוף בלינקים מעניינים ואתרי איפור חדשים ו"האיטליזיה"-שרשור שמיועד לכם, הגולשים החדשים שלנו.
בבקשה מכם נסו שלא לנצל"ש או לעשות OFF על שרשורים יעודיים אלה!
אתם בהחלט מוזמנים לשתף אותנו בעבודות איפור משלכם-כבדו את עצמכם ואת העבודות שלכם ופתחו שרשור חדש עבורם ואל תשכחו לתת לאנשי המקצוע שעבדתם איתם את הקרדיט לו הם ראויים!

אנחנו ממליצות לכם בחום לערוך סיור וירטואלי נוסף בלינקים הקשורים לפורום, ה"סלנג" שלו ושאר ירקות מעניינים:

יאללה, הסתער!!!
המשך >>

לצפיה ב-'פסטיבל פשוט Just Be Naked 17-19.9.2015'
פסטיבל פשוט Just Be Naked 17-19.9.2015
08/09/2015 | 10:28
291
אשרם במדבר מזמין אתכם להמשיך לחגוג איתנו את מסורת פסטיבלי פשוט. פסטיבל ככל הפסטיבלים, אבל מה - ללא בגדים. כי להתפשט זה לא רק להוריד את הבגדים. זה החופש לפגוש ולהשיל את ההתניות החברתיות, השיפוט, הביקורת והכובד המסתתר בין מארגי כסות הבגדים. בפשוט אנחנו חוגגים את גופנו המושלם בדיוק כמו שהוא, את החופש והריפוי הנמצא בעירום, את שחרור הבושה.

אנחנו מתרגשים ליצור את מרחב החופש והאהבה שנקרא פסטיבל פשוט. ייחודו של פסטיבל זה הוא היופי, הריפוי, הטבעיות והאותנטיות שהוא מזמן לנו לחוות כלפי גופנו. לפשוט את הבגדים, לחזור לטבע ופשוט להיות- כמו שאנחנו. פשוטים,יפים ואמיתיים.

עירום. גוף חשוף ללא בגדים. כמה מטען יש למצב הטבעי הזה בחברה המערבית שלנו. כמה טאבואים. כמה כאב ובושה. בפסטיבל פשוט ניתנת לכם הזדמנות ייחודית להתפשט מהקליפות היומיומיות ולחוות עירום בסביבה מוגנת ובטוחה.

נצא למסע חזרה לזמן שבו טרם התחלנו להתבייש בעצמנו, להתבייש בגוף שלנו ולכסות אותו בלבוש. בחזרה לתמימות, לשמחה הילדית הפשוטה, למקום שמעבר לשכבות המגבילות שהקפנו את עצמנו בהן.כשאנחנו חופשיים ללכת ערומים אנו מאפשרים להגדיר את עצמנו מחדש ללא סממנים חיצוניים. בואו נאתגר את עצמנו בחופש להשיל את השיפוטיות והביקורתיות כלפי הגוף שלנו וסוף סוף נלמד קבלה ואהבה עצמית מהי. כי אנחנו כל כך צמאים לכך. אנו מזמינים אתכם למרחב שבו ניתן ומקובל ללכת ערומים- לא כי צריך, כי אפשר!

הפסטיבל עוסק באפשרות ובחופש להשיל את המסכות והתחפושות שהתרבות המערבית גורמת לנו לעטות על עצמנו. אנו מתחבאים מאחורי הלבוש והסיפור שהוא מספר עלינו, וכעת יש לנו הזדמנות לפרוץ את הגבולות הללו ולפגוש אחד את השני ובעיקר את עצמנו ממקום פשוט, ובתכלס, הרבה יותר אותנטי. בואו נתחבר לעצמנו מהמקום הטבעי והקדמוני ביותר- בלי מסכות, בלי נימוסים ובלי להתבייש. לאהוב את עצמנו אהבה שאינה תלויה בדבר. לאהוב ולהיות נאהבים.

בואו להיות פשוטים באהבה לעצמכם ולגופכם, להיות בתנועה הטבעית של הגוף ולעוף לבד ועם אחרים בקבלה עצמית. אתם מוזמנים לרקוד, לטייל במדבר, להתחבר לאדמה, לשמש ולכוכבים, לחוש את תנועת המדבר מסביבכם ובתוככם. זה הזמן לאפשר לעצמכם התבוננות ושחרור מדפוסים מגבילים, ריפוי מהתניות חברתיות. זו ההזדמנות שלכם לחוות אהבה לגוף האדם באשר הוא, הזדמנות להתחיל שנה של תנועת גופכם הטבעי בדיוק כפי שהוא... בואו לחוות אהבה.

לא חייבים להיות בעלי 'גוף מושלם' כדי להתפשט. להפך! זאת ההזדמנות לקבל את הגוף שלנו ושל אחרים כפי שהוא. לקבל את החששות, לקבל את הבושה, לחבק את עצמנו באהבה.

הפסטיבל מיועד לקהל מגוון: לנטוריסטים ותיקים שמחפשים כל הזדמנות להיות חופשיים ממגבלת הבגדים; לחדשים שתמיד חיפשו את המקום וההזדמנות להתפשט; לביישנים אמיצים שמחליטים להעז ולהפתיע את עצמם; לשוחרי למידה עצמית והתפתחות שמבינים שמכל קליפה שמורידים אפשר ללמוד כל כך הרבה; לאוהבי האומנות; לכולנו!

בואו לחוות את מבחר הסדנאות והמדיטציות, לרקוד במסיבות, להשתכשך בבריכה או בבריכת הבוץ, לשבת על הדשא או בצ'אי שופ ולהצטייר בציורי גוף ע"י ציירי גוף מוכשרים.

על סמך ניסיון העבר המוצלח אנו ממשיכים לדאוג למספר שווה של גברים ונשים בפסטיבל ולכן לשם הרשמה תצטרכו למצוא שותף גבר או אישה מהמין השני.
מלבד הרשמה משותפת אין שום מחויבות הדדית ביניכם!

כרטיס הכניסה כולל: כניסה למתחם הפסטיבל, לפעילויות וללינה בקמפינג מסודר עם מקלחות חמות ושירותים.ניתן להשכיר חדרים פרטיים או מיטות בחדרים משותפים בתוספת תשלום- מספר החדרים מוגבל! כל הקודם זוכה.

לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים- 052-5443349
מייל ליצירת קשר: pashutfestival@gmail.com
קישור לאתר הפסטיבל: www.desertashram.co.il/פשוט/פשוט

בפשוט העירום הוא זכות ולא חובה!
בואו פשוט להיות.

לצפיה ב-'המלצה על איפור עמיד בזיעה'
המלצה על איפור עמיד בזיעה
05/09/2015 | 10:59
1
177
שלום לכולם, אפשר בבקשה המלצה על איי ליינר ומסקרה עמידים במיוחד בזיעה? יש לי בעיה של הזעת יתר בפנים, ולאחרונה עם החום והלחות זה הגיע למצב שאני פשוט לא יכולה להתאפר בכלל. אנא הושיעו!
תודה.
ג.
לצפיה ב-'לקבע את האיפור בפודרה ,אפילו פעמייים במהלך האירוע.'
לקבע את האיפור בפודרה ,אפילו פעמייים במהלך האירוע.
12/09/2015 | 13:47
62
אין דרך אחרת יעילה,נגד הזעה בקיץ החם,פרט לפודרה.
לצפיה ב-'מצאתי'
מצאתי
03/09/2015 | 10:03
89

אתר טוב שיכול לעזור לכם במגוון תחומים :
http://www.pelozen.co.il/landing/281778

לצפיה ב-'צלמת'
צלמת
30/08/2015 | 14:53
40
היי.
שמי מיטל, צלמת..
הרבה זמן חשבתם על תמונות של העבודות שלכם ולא עשיתם עם זה כלום..
אז הגיע הזמן!

לפרטים ולהזמנות
0544329010 מיטל
לצפיה ב-'כמה מילים מהמנהלת'
כמה מילים מהמנהלת
23/08/2015 | 11:59
155
שלום בנות

כמו שכולכן יודעות (ואולי חלק מכן לא), יש לי בלוג שעוסק באיפור, טיפוח and all that jazz...
(קישור לבלוג- http://makeupbybar.blogspot.co.il/)

רציתי לשאול אתכן שאלה-
אני רוצה להקדיש את הוסט הבא שלי לשאלות שמעניינות בנות שמתחילות להתעניין בטיפוח או איפור או סקירה של מוצרים שמעניינים אתכן ורציתי לקבל מכן המלצות בנושא:)

אז.. מה בא לכן שיהיה בסקירה הבאה שלי
לצפיה ב-'שרשור מקוון 23.8'
שרשור מקוון 23.8
23/08/2015 | 10:54
15
43
יוטיובריות, בלוגריות ושות'- כל הקישורים שלכן ושלכם לכאן
לצפיה ב-' שרשור מקוון 23.8.15 '
שרשור מקוון 23.8.15
23/08/2015 | 08:03
2
50
לצפיה ב-' כל מה שרצית לדעת על הארות והצללות '
כל מה שרצית לדעת על הארות והצללות
23/08/2015 | 08:05
147
בתנ"ך הקונטורינג המלא!! כנסו!
לצפיה ב-' פלטת Full Exposure של סמאשבוקס '
פלטת Full Exposure של סמאשבוקס
23/08/2015 | 08:08
124
האם היא שווה את כל הבאז סביבה?  כנסו!
לצפיה ב-'המדריך המושלם : איך להסוות את 3 בעיות העור הנפוצות ביותר'
המדריך המושלם : איך להסוות את 3 בעיות העור הנפוצות ביותר
17/08/2015 | 22:43
207
היי בנות :)
אם אתן עדיין לא כל כך בטוחות איך להוציא את המיטב מהקונסילר שלכן 
הפוסט החדש שהעלתי יעשה לכן חיים הרבה יותר קלים!!

לחצו כאן לפוסט המלא!

לצפיה ב-'סקירת לק חדש- walking on air'
סקירת לק חדש- walking on air
24/08/2015 | 20:24
95
היי לכולן
מוזמנות להיכנס ולראות מה חשבתי על לק חדש שניסיתי.. וכמובן להינות מהסווטצ'ים
שבוע טוב
rbellavida.blogspot.com
לצפיה ב-'לא צריך למכור את הבית בשביל מוצרי בסיס טובים'
לא צריך למכור את הבית בשביל מוצרי בסיס טובים
25/08/2015 | 16:33
187
מוצרי הבסיס האהובים עליי מהדראגסטור, בואו לקרוא!
לצפיה ב-'היוטיובריות האהובות עלי'
היוטיובריות האהובות עלי
25/08/2015 | 20:25
110
פוסט חדש בבלוג על יוטיובריות אהובות אך לא מוכרות. עם 3 גאוות ישראליות
לצפיה ב-'מוצרי חובה של חברת עופרה בתיק של כל מתאפרת '
מוצרי חובה של חברת עופרה בתיק של כל מתאפרת
27/08/2015 | 23:41
106
הידעתן שאייליינר ג'ל יבש לא חייבים לזרוק לפח, אלא אפשר להחזיר אותו בקלות לחיים? הידעתן שהסוד לאיפור עיניים עמיד שלא דוהה ולא נמרח הינו פריימר לעיניים?
זאת ועוד בפוסט החדש בבלוג עם סקירה מקיפה של שלל מוצרי עופרה שאני אוהבת http://missglitters.blogspot.co.il/2015/07/ofra-haul.html
לצפיה ב-' מועדפי אוגוסט'
מועדפי אוגוסט
28/08/2015 | 17:22
83
מועדפי אוגוסט שלי- נארס, לוקסיטן, בנפיט, אסנס ועוד!
לצפיה ב-'ביוטיקר- המלצות, מוצרים חדשים ועוד!!'
ביוטיקר- המלצות, מוצרים חדשים ועוד!!
31/08/2015 | 17:27
148
פוסט מבוקש ביותר סופסוף עלה לאויר, ההמלצות והרכישות האחרונות שלי מביוטיקר, מה אהבתי ומה לא? כנסו ותגלו!
לצפיה ב-'קרליין PRO - פלטה מגניבה לכל חובבות האיפור '
קרליין PRO - פלטה מגניבה לכל חובבות האיפור
31/08/2015 | 22:13
81
מה חשבתי על הפלטה המושקעת החדשה של קרליין, ובאיזה אתר היא תעלה לכן פחות מחצי מבכל מקום אחר?

לצפיה ב-'טיפים לטיפוח השיער, תכשירי קרטין חדשים וסרטונים מעולים'
טיפים לטיפוח השיער, תכשירי קרטין חדשים וסרטונים מעולים
31/08/2015 | 22:20
54
חמישה טיפים לשמירה על השיער בקיץ, תכשירי הקראטין החדשים וסרטוני הדרכה מעולים ליצירת תסרוקות קלות ומרשימות:

לצפיה ב-'הגרלה + 10 אודמים אהובים של מאק'
הגרלה + 10 אודמים אהובים של מאק
01/09/2015 | 08:13
51
לצפיה ב-' מברשות איפור בלתי מתפשרות תוצרת כחול לבן'
מברשות איפור בלתי מתפשרות תוצרת כחול לבן
03/09/2015 | 18:25
98
נפלה בחלקי ההזדמנות המיוחדת להתנסות בכל ליין המברשות
החדש של המותג המינרלי כחול הלבן - מינרלז!
אם אתן רוצות לדעת מה חשבתי על המברשות ועוד - 
אל תפספסו את הפוסט הזה 

לצפיה ב-'מומלצי אוגוסט 2015!'
מומלצי אוגוסט 2015!
05/09/2015 | 01:02
80
מוזמנות לראות מהם המוצרים שעשו לי את אוגוסט!
rbellavida.blogspot.com

לצפיה ב-'שרשור שאלות 23.8'
שרשור שאלות 23.8
23/08/2015 | 10:53
13
22
כל השאלות שקשורות לאיפור ושות'- לכאן
לצפיה ב-'שאלת פודרה (לא יודעת היכן לשרשר לפוסט שאלות)'
שאלת פודרה (לא יודעת היכן לשרשר לפוסט שאלות)
23/08/2015 | 00:32
2
87
פעם היתה לי כמו זו שמוכרים במאק אבל יותר בזול שקופה מינרלית בתפזורת, אשמח לדעת היכן רוכשים כזו? מה המחיר? האם מתאים לעור בוגר (אני מעל גיל 50). או אם יש המלצה אחרת לפודרה, מטרת השימוש שלי מעל מייקאפ שלא יראה מבריק ולקבע. 

לצפיה ב-'שלום לך:)'
שלום לך:)
23/08/2015 | 10:58
1
83
שרשור שאלות חדש נפתח כל 10 ימים בערך אבל את תמיד יכולה ללכת לשרשור האחרון (שנמצא בעמוד הזה) ולהגיב בשרשור עצמו ככה השאלה שלך לא תעבור לדפים הבאים בלי שיראו אותה:)

בהקשר לפודרה- אני מאוד אוהבת את של איל מקיאג'.. אני מעדיפה פודרה אבקתית על פודרת אבן כי היא יותר קלילה. טווח המחירים משתנה- הכל תלוי באיזה חברה את מעדיפה ובאיכות כמובן.
יש גם פודרה של מייבלין שאני אוהבת אבל אני לא חושבת שמוכרים אותה בארץ:\
לצפיה ב-'הי. תודה על התגובה, התשובה, ההערה וההמלצה.'
הי. תודה על התגובה, התשובה, ההערה וההמלצה.
23/08/2015 | 23:12
46
אני אכן מעוניינת בפודרה אבקתית שקופה, לפני הרבה שנים שהייתי פעילה גם כאן בפורום היתה מישהי שמכרה איפור מינרלי והזמנתי ממנה כזו, שנראתה ממש כמו הפודרה האבקתית השקופה שמוכרים במאק, אני לא יודעת איך לאתר אותה. בכל מקרה אבדוק את זו שהמלצת עליה של איל מקיאג׳. תודה ! 
לצפיה ב-'שאלת מברשות איפור'
שאלת מברשות איפור
23/08/2015 | 00:34
2
79
האם מישהי מכירה את הסט הזה? אם כן אשמח להמלצה או השמצה בתודה מראש. זה הקישור למוצר שראיתי באיביי.

23/08/2015 | 11:01
1
63
להבא אשמח אם תשרשרי את השאלה שלך בשרשור השאלות ככה שההודעה תזכה ליותר התייחסות מהגולשות ולא תיעלם לעמודים הבאים:)

לשאלתך- מן הסתם אלו מברשות מזוייפות כיוון שאין לNAKED של URBAN DECAY סט מברשות.
אני תמיד אומרת שכשזה מגיע למברשות- אני תמיד מעדיפה לשלם יותר בשביל איכות כי אחר כך הן גם נשארות יותר זמן (שנים על גבי שנים) וגם עושות את העבודה כדי להגיע לתוצאה שאנחנו רוצות.
אם את עדיין מעוניינת בסט מברשות זול וטוב אני אמליץ לך על REAL TECHNIQUE שהן פשוט מעולות ולא יקרות!
לצפיה ב-'תודה על התגובה, קיבלתי את ההערה לגבי השירשור. סליחה'
תודה על התגובה, קיבלתי את ההערה לגבי השירשור. סליחה
23/08/2015 | 23:09
33
מאז שהייתי בתפוז דברים השתנו במערכת. חח
הבנתי שענית לי שהסט שהעלתי בקישור הוא מזוייף. אהבתי את המארז שהן באות בקופסת הפח. לא בגלל המחיר. אבל אם את חושבת שהן לא איכותיות כנראה שארד מהרעיון. יש לי סט שלם שרכשתי לפני מספר שנים של סיגמה, וגם שם שנחשב איכותי יש מברשות שעדין משירות שער, זה מעצבן. וזה לאחר חפיפות בשמפו ויבוש וטיפול נאה.
יש לי גם מספר מברשות של ״מאק״ שרכשתי פה ושם במשך השנים.
אני אתעניין ואסתכל על הפירמה שהמלצת לי בתגובתך. דרך איזה אתר מומלץ לרכוש אותן אם אחליט שכן? תודה רבה.
אגב, המברשות של קרליין מומלצות?

לצפיה ב-'פריימר של סמשבוקס עושה בעיות'
פריימר של סמשבוקס עושה בעיות
20/08/2015 | 21:30
1
112
קניתי פריימר של סמשבוקס לפני כחודשיים ברשת אפריל. לאחרונה אני מנסה למרוח והוא לא נמרח אלא יוצר מין פירורים על הפנים. האם אני עושה משהו לא בסדר או שאולי הוא התקלקל?..
תודה

21/08/2015 | 15:00
85
להבא אשמח אם תשרשרי הודעה שמכילה שאלה לשרשור השאלות וכך עוד בנות יוכלו לראות את ההודעה ולהתייחס לעניין:)

עכשיו, בעניין הפריימר-
לסמאשבוקס יש מספר פריימרים שונים לסוגי עור שונים אז יכול להיות שאולי רכשת אחד שלא משתלב טוב עם העור שלך כיוון שזה פריימר שלרוב אין תלונות עליו.
אם זה לא המצב, את יכולה ליצור קשר עם שירות לקוחות כי אולי אכן קיבלת מוצר פגום.
מקווה שעזרתי:)
לצפיה ב-'פריימר של גאיה'
פריימר של גאיה
17/08/2015 | 13:52
111
ברצונ י לרכוש את הפריימר הזה, אך אני רוצה לדעת עד כמה הוא טוב וכיצד בוחרים פריימר איכותי כי מעולם לא קניתי מוצר כזה ואין לי מושג למה צריך לשים לב.... מה אתן חושבות עליו? שווה את המחיר היקר?
לצפיה ב-'מבקשת לדעת אם יש המלצות למברשות של גאיה'
מבקשת לדעת אם יש המלצות למברשות של גאיה
23/08/2015 | 15:16
22
לצפיה ב-'פלטת נייקד'
פלטת נייקד
28/08/2015 | 10:22
1
71
היי כולם,

רכשתי את הפלטת צלליות  נייקד של URBAN DECAY מאיביי מנציג של ספורה ובעל תגובות רבות וחיוביות מלקוחות. אז כמובן שהזמנתי בלי היסוס, במחיר של 48$. קבלתי את הפלטה בלי הפריימר שאמור להגיע, בלי כיסוי למראה, צלליות שקצת מתפוררות, וכו'. פניתי אל המוכר באייבי והוא טוען שזאת הגרסה הסינית של הפלטת נייקד המקורית.

אז, השאלה שלי היא האם מישהי יודעת אם באמת יש דבר כזה גרסה סינית, מה זה אומר, והאם אלו אותן צלליות ובאותה איכות כמו של הגרסה הרגילה של נייקד??

תודה רבה ושבת שלום!
29/08/2015 | 15:58
60
אני שמחה שבחרת לשתף פה את השאלה שלך. כדי שיהיו יותר תגובות לשאלה וכדי שיותר בנות יהיו חשופות אליה והיא לא תעבור לעמודים הבאים, אשמח אם בפעם הבאה תשרשרי את השאלה לשרשור השאלות השבועי

ולשאלתף- מה שקרה כאן זה שבעצם שילמת מחיר מלא על חיקוי. יש המון חיקויים בשוק האיפור, בעיקר לפלטות האלה שהן ממש מפורסמות ואני בכללי הייתי ממליצה לא לרכוש אותן במקומות כמו איביי כי אם אין לך הרבה ניסיון, את יכולה ליפול על רמאים- כמו שקרה לך.
אם בפרסום הוא טוען שזאת הפלטה המקורית ואז הוא חייב אותך במחיר של פלטה מקורית ואז רק אמר לך שזה זיוף- את יכולה להגיד לו שאת משאירה לו ביקורת מאוד שלילית ומעבירה את זה להנהלה של איביי. את יכולה לחכות לתגובה שלו או לפנות לאיביי בנוגע לעובדה שהוא מפרסם סיופים ואומר שהם מקוריים- שזה פרסום כוזב.

מקווה שעזרתי.
לצפיה ב-'בק טו מאק'
בק טו מאק
02/09/2015 | 23:34
54
ליפ סטיק מינרלי? אפשר לקחת בבק טו מאק? או שגם אותו לא? 
+ יש לכן המלצות לליפסטיק פופולרי שכדאי שיהיה?
לצפיה ב-' שרשור 23.8 '
שרשור 23.8
23/08/2015 | 10:55
2
12
כל מה שלאו דווקא קשור לאיפור וטיפוח ועדיין בא לכם לפרסם\לשאול\להתעניין- לכאן
לצפיה ב-'המלצה לבקבוקון בושם לדרך'
המלצה לבקבוקון בושם לדרך
14/08/2015 | 14:34
112
כלי איכותי למילוי בושם, כ-65 שפריצים. אפשר לשים בכיס או בתיק את הבושם האהוב עליכם ולהשתמש מתי שרוצים!! רק 6 ש"ח והמשלוח חינם!!
הזמנה מכאן - http://on.fb.me/1Lb2LZc

לצפיה ב-'מקווה שמישהו יציץ... מחפשת: essence'
מקווה שמישהו יציץ... מחפשת: essence
05/09/2015 | 19:46
32
אמור להימכר בסניפי סופר פארם אבל טרם נתקלתי.
מישהי נתקלה באזור גבעתים/רמת גן/תל אביב/רמת השרון בסניף שמוכר מוצרי אסנס?
אוהבת את הלק שלהם. תודה למי שתענה. ושבוע טוב לכולן.
לצפיה ב-' שרשור מקוון 13.8.15'
שרשור מקוון 13.8.15
13/08/2015 | 18:16
8
29
כל הודעות הקשורות לבלוגים שלכן, ערוצי יוטיוב וקישורים- לכאן
לצפיה ב-' KIKO Haul! סקירת מוצרי קיקו'
KIKO Haul! סקירת מוצרי קיקו
13/08/2015 | 18:17
821
היי בנות

פוסט חדש בו אני עושה סקירה על מוצרי חברת הקוסמטיקה קיקו

מקווה שתהנו

לצפיה ב-'המלצה לBB'
המלצה לBB
13/08/2015 | 21:46
1
67
האם BB יכול להחליף מייקאפ? יש לכן המלצה לBB לעור מעורב עם רמת כיסוי כמה שיותר טובה?
אשמח לשמוע הצעות 
16/08/2015 | 14:54
56
BB בהחלט יכול להחליף מייקאפ אבל קחי בחשבון שהוא לא מייקאפ- הוא קרם פנים עם מעט צבע ככה שאת מעניקה לחות ומעט כיסוי לעור.. הוא לא מכסה באותו אופן שמייקאפ מכסה אבל הוא נותן צבע לעור...
אני מאוד אוהבת את הBB הדק של גרנייה, יותר מהרגיל שלהם..

ולהבא- אני ממש אשמח אם הודעות שהן שאלות יכתבו תחת שרשור השאלות השבועי ולא תחת השרשור המקוון כיוון שלכאן מקשרים קישורים של בלוגים ןערוצים ביוטיוב ולא שאלות. כדי שיותר אנשים יחשפו לשאלה שלך ויוכלו לעזור- להבא, שרשור השאלות יתאים יותר:)

מקווה שעזרתי
לצפיה ב-'פוסט המברשות הגדול'
פוסט המברשות הגדול
13/08/2015 | 23:42
78
הכנתי פוסט עם המברשות האהובות עלי. השקעתי בו הרבה, ואני מקווה מאוד שתהנו ממנו :)
לצפיה ב-'קולקציית הלקים החדשה של שיק Satin Glam- שווה לראות!'
קולקציית הלקים החדשה של שיק Satin Glam- שווה לראות!
13/08/2015 | 23:48
61
היי לכולן
הפעם כתבתי סקירה על קולקציית הלקים החדשה של חברת שיק ומה דעתי עליה
שווה להיכנס ולראות!
קישור לבלוג נמצא בתחתית ההודעה
rbellavidablog.blogspot.com
לצפיה ב-' הגרלת ערכת טיפוח מקסימה של סבון אצלי בבלוג! מוזמנות '
הגרלת ערכת טיפוח מקסימה של סבון אצלי בבלוג! מוזמנות
15/08/2015 | 11:54
62
פוסט חדש בבלוג מתוקתקת ובו הגרלת קיט מפנק של סבון המכיל מוצרי טיפוח פנים. 
ההגרלה מיועדת לעוקבות הבלוג באמצעות המייל, ותיקות וחדשות כאחד 
כל הפרטים בקישור לפוסט 
מוזמנות מאוד להשתתף ושיהיה המון בהצלחה! 
לצפיה ב-'שגרת הטיפוח שלי לקיץ'
שגרת הטיפוח שלי לקיץ
16/08/2015 | 20:56
56
לצפיה ב-'קניות ממיקאפ גיק'
קניות ממיקאפ גיק
20/08/2015 | 20:20
50
עשיתי הזמנה גדולה ממיקאפ גיק... 
תהנו
לצפיה ב-' שרשור - 11.8.15'
שרשור - 11.8.15
11/08/2015 | 13:43
15
24
כל מה שלא קשור לאיפור וטיפוח או שיש בו תוכן שיווקי\פרסומי- לכאן
לצפיה ב-'יש לכן קליניקה או מכון יופי?'
יש לכן קליניקה או מכון יופי?
09/08/2015 | 11:32
46

הי. אם יש לכם בית עסק שלכם - קליניקה, משרד, מכון, סטודיו וכו', והוא סגור בחלק משעות היום והשבוע אז תמשיכו לקרוא...

2nd-shift הוא מיזם חדש שנועד לחבר בין בעלי עסקים כמוכם לבין יזמים או עצמאים בתחומי עיסוק דומים לשלכם, שמחפשים מקום לעבוד בו לכמה שעות או ימים בשבוע, וישמחו לשכור את המקום שלכם.

אתם קובעים באילו שעות וימים אתם רוצים להשכיר, בכמה כסף, ולמי (לאילו סוגי בעלי מקצוע בדיוק). אתם מקבלים הצעות משוכרים רלוונטיים ומחליטים האם ולמי אתם רוצים להשכיר.

המטרה היא לייצר עסקאות ארוכות טווח ולא לפי שעה.

אם אתם מעוניינים להרוויח עוד קצת כסף מהעסק שלכם בלי לעבוד (בזמן שמישהו אחר יעבוד בו) זה בדיוק בשבילכם.

השבוע פתחנו את האתר להרשמה מוקדמת לבעלי עסקים ללא תשלום.
בתחילת ספטמבר האתר עולה לאויר!

מוזמנים להכנס ולצרף את העסק שלכם.
www.2ndshift.co.il

בכל שאלה ניתן לפנות בפרטי.

לצפיה ב-'.אתר המבצעים הגדול בישראל'
.אתר המבצעים הגדול בישראל
06/08/2015 | 23:49
67
בעקבות יוקר המחיה לכולנו נמאס להיות פרייארים ולשלם יותר! המבצעים הכי משתלמים בישראל מהחברות הגדולות בישראל נמצאים כאן! מה שנשאר להכנס ולבחור את התחום שמעניין אותנו ונקבל ללא עלות וללא התחייבות את המחירים הכי טובים והכי משתלמים מהחברות הכי גדולות בישראל! לחץ כאן על מנת לבחור את התחום שמעניין אותך לקבל מבצע ולקבל את המחירים המשתלמים ביותר בישראל.

לצפיה ב-'.אתר המבצעים הגדול בישראל'
06/08/2015 | 23:48
28
בעקבות יוקר המחיה לכולנו נמאס להיות פרייארים ולשלם יותר! המבצעים הכי משתלמים בישראל מהחברות הגדולות בישראל נמצאים כאן! מה שנשאר להכנס ולבחור את התחום שמעניין אותנו ונקבל ללא עלות וללא התחייבות את המחירים הכי טובים והכי משתלמים מהחברות הכי גדולות בישראל! לחץ כאן על מנת לבחור את התחום שמעניין אותך לקבל מבצע ולקבל את המחירים המשתלמים ביותר בישראל.

לצפיה ב-'טיפולי קוסמטיקה במחיר מבצע!!'
טיפולי קוסמטיקה במחיר מבצע!!
02/08/2015 | 10:52
38
טיפולי קוסמטיקה אינטימיים במחירים מצויינים!!!
https://www.facebook.com/136789319715168/photos/a....
לצפיה ב-'לימודים של איפור מקצועי'
לימודים של איפור מקצועי
28/07/2015 | 13:15
2
57
היי.
האם יש לכם המלצות לבתי ספר לאיפור.? אני מחפשת באיזור השרון-צפון. התעניינתי באיל מקיאג' חיפה אני אשמח לשמוע המלצות שלכם. ואם אסור בפורום אז אשמח למסר.

תודה

??
לצפיה ב-'לימודי איפור'
לימודי איפור
03/08/2015 | 15:36
49
היי :) אני עובדת עם חברה שנקראת "פה לאוזן" זאת חברה שעובדת עם מיטב החברות הגדולות בארץ, דרכנו תוכלו לקבל הטבות והנחות ייחודיות במגוון רחב של תחומים, יש שלל מבצעים, לימודים בכל התחומים (גם איפור כמובן) ,ניתוחים, הסרת שיער, טיפולים קוסמטיים ועוד אשמח לתת הכוונה ייעוץ, הרחבה על התחומים והצעות מחיר, הייעוץ הוא כמובן בחינם וללא התחייבות!!! אני ממליצה בחום לשמוע מה יש לנו להציע :) אשמח לשמוע ממכם כאן או אפילו בפרטי, זמינה לשאלות (כבר פנו אליי כמה בנות מקסימות שהופנו דרכי ללימודי איפור במחירי רצפה!!!!!) תוכלי ליצור איתי קשר בפייסבוק TOPAZ HERSHKO
לצפיה ב-'שלום לך!'
שלום לך!
13/08/2015 | 16:48
29
אני למדתי באיל מקיאג' בתל אביב והייתי מאוד מרוצה ואני יכולה להגיד לך שבמו למדו בצפון אצל יוסי ביטון וממש התלהבו אז שווה לך לבדוק:)
המון בהצלחה!
לצפיה ב-'יש סוף סוף ועין שלי עברה ואני יוכלה להתאפר '
יש סוף סוף ועין שלי עברה ואני יוכלה להתאפר
24/07/2015 | 17:17
91
היתה לי שעורה בעין על עפעף עליון ולא יכולתי אפילו לחשוב להתאפר רק חלמת על יום היום שיוכל להתאפר , איזה יום שבת בבוקר קמתי הלכתי לשתוף פנים וראיתי עין שלי נפוחה ונבהלתי שזודלקת עייניים אבל בעבודה אמרוי לי שזו דומה לשעורה ועכשיו כאילו עבר וישששש אפשר כבר להתאפר 
לצפיה ב-'איפור אישי במתנה!'
איפור אישי במתנה!
22/07/2015 | 11:32
136
איפור אישי במתנה! 30-29-28 ביולי
https://www.facebook.com/events/746531882122728
3 ימים בכרמיאל... פסטיבל המחולות 
גם אנחנו חוגגים ונותנים... מתנות!
מתאים לך להתאפר על חשבוננו?
מחכים לך... תתקשרי אלינו!
052-6953688 / 04-9884743
יופי של חנות LFA YOU SHOP 
רחוב הכבאי 3 בכרמיאל
חינם!!! אך מותנה בהרשמה 
מוקדמת מראש בטלפון על 
בסיס מקום פנוי בשעות הנ"ל:
09:30-19:30 "יופי של חנות"
https://www.facebook.com/events/746531882122728
לצפיה ב-'המלצה לתאורת מראה'
המלצה לתאורת מראה
21/07/2015 | 21:17
56
היי, אני רוצה לעשות עמדת איפור בחדר עם תאורה מסביב למראה,
זקוקה להמלצה על תאורה נכונה ולא מסנוורת, איך בוחרים תאורה נכונה?
ואם משהו מכיר איפה ניתן להשיג מוכן או לקבל מידע
תודה. 

לצפיה ב-'בוקר טוב, הבנות שמשתמשות במראה מגדילה'
בוקר טוב, הבנות שמשתמשות במראה מגדילה
16/07/2015 | 11:12
80
האם יותר נוח להשתמש במראה שעומדת על השידה, או במראה תלויה?

תודה ענת
לצפיה ב-'דרושה מאפרת ציורי פנים לילדים לדוכן קיץ'
דרושה מאפרת ציורי פנים לילדים לדוכן קיץ
04/07/2015 | 11:57
51
צרו קשר בווטסאפ
054-2255878
לצפיה ב-'מומלץ מומלץ!!'
מומלץ מומלץ!!
02/07/2015 | 18:31
223
הי בנות כמה מוצרים שהזמנתי כשראיתי שהגיעו שלמים וראויים לשימוש אצל החברות, ככה שהמוצרים אמינים וטובים. חייבת לציין שמכורות האייביי שבינינו בטח נתקלו במוצרים לא פעם ולא פעמיים לכן מתנצל מראש.
חייבת לציין שזה אוסף של המלצות שהתווצר אצלי עם הזמן אז תתכוננו זה טיפונת ארוך!!

המלצה ממש חמה! האודם הירוק שבוודאות חלקכן נתקלתן בו,  עמיד, מלא בלחות ואמור לחזק את הצבע הטבעי של השפתיים. מרוצה בטירוף!
http://rover.ebay.com/rover/1/711-53200-19255-0/1?...
 לק אדיר שהופך כל לק למט כשמורחים אותו , מעולה ללקים שנמאס מהם וסתם בא לרענן!
אמורים להיות מט סך הכל מרוצה   NYX אודמים מדהימים של
מסקרה מעולה. אני אישית לא שמה מסקרה אבל אחותי מזמינה אותה כל פעם מחדש!
אודמים עמידים מדהימים, ממליצה בחום על גוון 22 סגול כהה מהמם!
בקבוקון קטן לשים בו בושם או ספריי גוף, שימושי ביותר
אני אפסיק פה כי אני קצרה בזמן, יש עוד לי עפרונות קונסילרים עוד אודמים מגניבים אעלה בהמשך
לצפיה ב-'לכל המקצועניות שפה, שימו לב!'
לכל המקצועניות שפה, שימו לב!
05/07/2015 | 10:46
135
קבוצת נטוורקינג חדשה בחדרה, מחפשת לצרף לשורותיה מאפרת מקצועית ומקצוענית, 
הערב בשעה 19.00 בבית חנקין שעל חוף ימה של חדרה, יתקיים מפגש הכרות בין חברי קבוצה פוטנציאליים לבין המושג - קבוצת נטוורקינג, 
אז אם יש כאן מישהי שהייתה רוצה לקוחות נוספים ויותר עבודה - מוזמנת לפנות אלי לפרטי

המשך יום מקסים
ותודה מראש 
לצפיה ב-'סרטון הדרכה של נטאשה דנונה - מראה האייליינר המעושן'
סרטון הדרכה של נטאשה דנונה - מראה האייליינר המעושן
06/07/2015 | 18:05
113
הכי חם עכשיו ברשת --- https://youtu.be/RugMiVM6RkI
לצפיה ב-'שרשור שאלות 11.8.15 '
שרשור שאלות 11.8.15
11/08/2015 | 13:39
40
20
כל השאלות שלכן שקשורות לאיפור, טיפוח ושות'- לכאן
לצפיה ב-'איזה מברשות איפור מומלצות והאם המברשות'
איזה מברשות איפור מומלצות והאם המברשות
12/08/2015 | 08:14
2
79
של גאיה טובות?
לצפיה ב-'שלום לך!'
שלום לך!
13/08/2015 | 16:36
1
53
לא ניסיתי עדיין רת המברשות של גאיה, אבל אני יכולה להמליץ על המברשות של מאק (הן אומנם יקרות אבל הן נשארות שנים) ואם יש לך גישה להזמנה באינטרנט אני יותר מממליצה על המברשות של real technique

לצפיה ב-'תודה'
תודה
25/08/2015 | 14:51
9
לצפיה ב-'סומק עמיד'
סומק עמיד
29/07/2015 | 12:02
2
312
היי,

אני סובלת מחוסר עמידות של סמקים/ברונזרים ואשמח לעזרה במה אני לא עושה נכון :)
אני משתמשת במייקאפ Skin Illusion של קלרינס וסומק קרמי/ברונזר (לא ביחד) ומעליו פודרה בולט.
גם עם מייקאפים אחרים (של מאק/בובי בראון) הסמקים לא היו עמידים יותר...
ניסיתי את הברונזר של מאק ואת הסומק הקרמי של מאק וסומק של איל מקיאג' והם לא עמידים... כל אחד מחזיק כשלוש שעות
אני משתמשת במברשת סומק מס' 16 של סמאשבוקס. אולי הבעיה בזה שהיא לא צפופה מספיק?
את הסומק הקרמי אני מורחת עם האצבעות.
אשמח לעזרתכם בהמלצות על סומק/ברונזר עמיד.
אני טסה בקרוב לברצלונה ככה שאפשר גם חברות שאפשר להשיג שם :)

תודה רבה!

לצפיה ב-'גם אצלי הסומק לא עמיד אף פעם'
גם אצלי הסומק לא עמיד אף פעם
30/07/2015 | 16:33
90
אז אני מחדשת כל הזמן...
13/08/2015 | 16:39
75
האם ניסית סומק נוזלי?

לי יש סומק נוזלי בגוון ורוד של make up for ever
והוא ממש ממש עמיד!
גם הסמקים של נארס עמידים.
הייתי ממליצה לך לשים סומק ומייקאפ אחרי פריימר ולפדר מעט את הסומק עם פודרה שקופה, אולי זה יעזור לך מבחינת עמידות של החומר על העור.

לצפיה ב-'צריכה עזרה בבחירת פודרה '
צריכה עזרה בבחירת פודרה
27/07/2015 | 14:58
4
101
שלום, מחפשת פודרה לקיבוע האיפור ולהורדת הברקות (עור מעורב) אבל שלא תתן את המראה המת של המאט, אלא שעדיין העור יראה חי.
יש דבר כזה?
לצפיה ב-'בכל זאת?'
בכל זאת?
28/07/2015 | 11:49
1
68
אין מומחית אחת שיכולה לעזור לי???
לצפיה ב-'יש'
יש
29/07/2015 | 14:57
72
בתחום הזולות- לקרליין פודרות מעולות
בתחום היקר- הייתי הולכת על מאק
לצפיה ב-'יש למאק פודרה טובה להברקות -בלוט '
יש למאק פודרה טובה להברקות -בלוט
31/07/2015 | 13:10
61
13/08/2015 | 16:42
36
פודרה נועדה כדי לתת מראה מאט לעור, "לדחות" שומניות ולהעניק לאיפור עמידות גדולה יותר.
הייתי ממליצה לך על פודרה שקופה או פודרה טיפה שימרית כדי לתת לעור הפנים מראה רטוב יותר.
יש למייבלין, איל מקיאג' ומאק פודרות מעולות אבל אני חייב להגיד שהפודרות הכי טובות שלי הן כאלה שלא נרכשו בארץ וחבל שאין אותן.
לצפיה ב-'צריכה המלצה ל-BB קרם עם SPF 50'
צריכה המלצה ל-BB קרם עם SPF 50
28/07/2015 | 17:14
2
63
יש דבר כזה בארץ?
לצפיה ב-'BB Cream - Actively Correcting and Beautifying with SPF 50'
BB Cream - Actively Correcting and Beautifying with SPF 50
05/08/2015 | 23:12
1
41
BB Cream מעולה של חברת Kiehl's, נמצאים בארץ בדיזינגוף סנטר ובקניון רמת אביב. בעבר גם סקרתי אותו בבלוג שלי:
לצפיה ב-'אבדוק, תודה רבה! '
אבדוק, תודה רבה!
07/08/2015 | 22:56
13
לצפיה ב-'שאלות באיפור'
שאלות באיפור
29/07/2015 | 00:41
3
79
מדברים על צלליות עם פגמנט - מה זה פגמנט?
וגם מה זה גימור?
וגם מה זה היילטר?

מייק אפ , פודרה, סומק, קונסילר - מה הסדר?

האם צריך לעשות הצללה רטובה שזה מייק אפ כהה, אחר כך פודרה ואחר כך הצללה יבשה שזה לעבור על ההצללות של המייק אפ הכהה עם צללית כהה?
הצללה רטובה עם ספוגית והצללה יבשה גם עם ספוגית? או שזה לא משנה מברשת\ספוגית - מה יותר מומלץ?
לצפיה ב-'שלום לך!'
שלום לך!
13/08/2015 | 16:56
2
45
פיגמנט זה עד כמה הגוון של הצללית מורגש.
צלליות עם פיגמנט עדין זה צלליות שהגוון שלהן עדין יותר וצלליות עם פיגמנט טוב זה צלליות שהצבע ממש מודגש בהן.
גימור זה הטקסטורה של הצללית- יש צלליות שהן יותר נוצצות (שימריות), צלליות שהן מאט, צלליות שהן רטובות.. סוגי גימור שונים.
היילטר זה הארה שבדרך כלל משתמשים בה על עצמות הלחיים ובנקודות הגבוהות של הפנים כדי שהאור יתנגש בזה ויתן הדגשה יותר טובה של עצמות הלחיים, גשר האף וכדומה (כמו שאפשר לראות אצל ג'ניפר לופז וקים קרדשיאן).

מברשת או ספוגית זה העדפה אישית אבל פודרה שמים רק אחרי שסיימת לשים מייקאפ כי אם את שמה נוזלי, אבקה, נוזלי- יהיה לך בוץ.

לצפיה ב-'תודה ועוד שאלה'
תודה ועוד שאלה
18/08/2015 | 00:27
1
28
מייק אפ, סומק, קונסילר, פודרה - מה הסדר?
לצפיה ב-'היי:)'
היי:)
20/08/2015 | 21:32
30
מייקאפ זה הבסיס של הכיסוי בעור
מעליו את שמה את הקונסילר באזורים המיועדים לכך _אלא אם כן יש לך אדומיות בעור או פצעונים שאת רוצה לטשטש את הגוון שלהם ואז את משתמשת בקונסילר שהוא קורקטור בהתאם לבעיה)
ואז פודרה כדי לקבע את הכל
ואז כבר סומק, הייליטר, ברונזר.. מה שבא לך:)
לצפיה ב-'מלחמה עם עור הפנים'
מלחמה עם עור הפנים
24/07/2015 | 05:06
1
68
לצפיה ב-'כתבתי הודעה והיא נמחקה'
כתבתי הודעה והיא נמחקה
24/07/2015 | 05:19
113
השתמשתי בפודרה השקופה של אסנס והיא מנטרלת שומניות אך לא כל כך עמידה.
הפודרה אמנם מנטרלת שומניות אך העור הקורן שיש לי ממסיכות לחות ושתית מים נעלם - פחות מסתכלים עליי ברחוב.

הזמנתי את הפודרה הזאת:
מקווה שהיא תנטרל שומן, תהיה עמידה, תראה טבעי על העור ולא תנטרל זוהר בפנים (בגלל המראה המאט שנותנת)

לגבי קונסילר: אצלי הקונסילר מעלים בצורה ממש טובה סימני עייפות וסימני כוויה בפנים. פגמי עור פחות. הבעיה שתמיד שאני שם קונסילר זה אולי נמרח לי על פס העיניים (איפה שבדר"כ מניחים עפרון עיניים) ורק בצידי העין נותן לי מן מראה בהיר - הקונסילר בגוון עור שלי, פשוט רק ממש בקטן באיזור של איפה שיש שק דמעות  יש מראה בהיר מאופר. מה לא עשיתי נכון? הרעיון שאני רוצה עור פנים חלק, זוהר וקורן במראה טבעי! אני גבר ולא רוצה להראות מאופר. משתמש בקרמים ללחות והגנה, BB CREAM לעור זוהר, קונסילר לטשטוש פגמים וסמני עייפות ופודרה שקופה לנטרל ברק שומני. אני רוצה להראות יפה, אבל לא מאופר ולא מחמיא. להראות עם עור פנים חלק , זוהר וטבעי. איך עושים את זה? ואיך מניחים קונסילר בצורה נכונה?

לגבי ספוגיות: אחרי שימוש בספוגית צריך לזרוק לפח או לשטוף, לנגב ולהשתמש שימושים חוזרים עוד ימים נוספים?
קונסילר לעיניים ולכוויה - אפשר להניח עם ספוגית? את הביבי קרם אוותר עם ספוגית כי אז אני נראה די מאופר - עם מריחה ביד זה נראה אצלי יותר טבעי.
לצפיה ב-'עפרון עיניים שחור שלא יורד מהר ונמרח'
עפרון עיניים שחור שלא יורד מהר ונמרח
20/07/2015 | 13:16
1
335
אם יש חיה כזאת אשמח מאד להמלצה לעיפרון כזה עם חידוד
לצפיה ב-'לג'ייד ולקרליין יש כאלה'
לג'ייד ולקרליין יש כאלה
20/07/2015 | 21:32
94
אם בא לך להשקיע מומלץ של מאק
אפשרי גם אייליינר ג'ל
לצפיה ב-'פודרה שקופה'
פודרה שקופה
26/06/2015 | 23:15
2
170
מודה שאיפור זה לא הצד החזק שלי.
פודרה שקופה - מתאימה לכל הגוונים או שצריך להתאים לפי גוון עור כמו הדחוסה?
מה יותר נוח להשתמש בפאף או במברשת?
איזו פודרה שקופה מומלץ לקנות והיכן?
וכיצד אגרום לכך שזה יראה מאוד טבעי - אני גבר ולא רוצה שיקלטו שהתאפרתי. אני בסך הכל רוצה מראה מאט כדי למנוע את הברק השומני בפנים.
את הפודרה השקופה אני מתכוון לשים מעל ה-BB CREAM.
לצפיה ב-'הבנתי שהפודרה השקופה של אלף די טובה'
הבנתי שהפודרה השקופה של אלף די טובה
28/06/2015 | 16:18
138
בייחוד לגימור מאט ובלי שום גוון.
לינק אליה באתר אייהרב: http://il.iherb.com/E-L-F-Cosmetics-High-Definitio...
היא נמכרת רק באתרים בחו"ל.

אם בא לך משהו בארץ, הפודרה בתפזורת של קרליין די טובה.
היא לאל גוון ככל הזכור ולי ובעיקר עושה מאט/גורמת לאיפור להחזיק שעות ארוכות.

29/06/2015 | 20:39
95
זה תלוי בתקציב, אבל יש פודרות שקופות ממש טובות ל"מאק" ול-"איל מקיאג'"
וגם לחברות עממיות כמו לוריאל.
לצפיה ב-'איפה אפשר למצוא EOS בגרמניה ובאוסטריה?'
איפה אפשר למצוא EOS בגרמניה ובאוסטריה?
03/07/2015 | 14:54
85
לצפיה ב-'פודרה אנטי שיין'
פודרה אנטי שיין
23/06/2015 | 16:17
7
117
היי בנות
יש לי עור שומני..עד לאחרונה השתמשתי בבלוט של מאק, ובשנה האחרונה גיליתי את הפודרה אנטי שיין של עפרה והתאהבתי...עכשיו ניגמרה לי, ובאתר ממנו קניתי פעם את הפודרה אין אותה וגם לא יהיה...אז איפה קונים מוצרים של עפרה? והאם יש פודרה דומה לחברות אחרות?
לצפיה ב-'אני קניתי בזמנו באתר ליאל. תנסי שם'
אני קניתי בזמנו באתר ליאל. תנסי שם
25/06/2015 | 17:06
44
לצפיה ב-'מצאתי לך את הפודרה של עופרה באתר'
מצאתי לך את הפודרה של עופרה באתר
28/06/2015 | 16:16
5
88
ליאל כמו שהמליצו, זה עולה שם 162 והנה לינק לזה: http://li-el.com/p/%D7%A2%D7%A4%D7%A8%D7%94-ofra-%...

חיפשתי לך באתרים אחרים כגון: ביוטי שופ וגילטי ולא מצאתי.
יש פודרה שקופה די טובה ובעצם נחשבת לדיופ טוב לבלוט וזו הפודרה בתפוזרת של קרליין.
זו אריזה עם מכסה לבן נדמה לי והיא היחידה בתפזורת שלהם. ממש מומלצת.

אם בא לך, יש פודרה שקופה של אלף והיא נמכרת רק באתר אייהרב
ואומרים שהיא טובה, שווה את הנסיון בהתחשב במחיר(6$)
לינק לפודרה: http://il.iherb.com/E-L-F-Cosmetics-High-Definitio...

מקווה שזה יעזור לך 
לצפיה ב-'תודה רבה! '
תודה רבה!
28/06/2015 | 17:52
1
31
עזרת לי מאוד
בדיוק ארגנתי הזמנה מאייהרב אז הפודרה בהחלט נכנסת לרשימה, וקניתי גם מליאל
לצפיה ב-'בכייף '
בכייף
28/06/2015 | 18:03
21
אם את עושה הזמנה באייהרב בהחלט שווה להכניס אותה ולנסות.
אם את תאהבי אותה והיא תיהיה לך טובה תוכלי להתחיל להשתמש בה
ולחסוך לא מעט כסף 

לצפיה ב-'האפשר לרכוש מוצרים מהאתר אייהרב'
האפשר לרכוש מוצרים מהאתר אייהרב
23/08/2015 | 23:27
2
20
האם הם שולחים לישראל? התנסת בהזמנות מהם? תודה
לצפיה ב-'בוודאי, הזמנתי מלא פעמים'
בוודאי, הזמנתי מלא פעמים
24/08/2015 | 08:21
1
17
מהאתר הזה והוא מאוד אמין, שולחים לישראל ויש דמי משלוח סבירים בהחלט.
לצפיה ב-'תודה רבה! אבדוק את זה אולי אזמין גם.'
תודה רבה! אבדוק את זה אולי אזמין גם.
24/08/2015 | 20:48
8
נראה לי ששווה, לדוגמא המחיר של הפודרה שראיתי כאן בקישור/בשירשור הרבה יותר זולה, אם המוצרים טובים זה משתלם. מה עוד מומלץ לרכוש מהאתר הזה?

לצפיה ב-'איפור על עור פנים עם פגמים'
איפור על עור פנים עם פגמים
22/06/2015 | 21:15
1
90
הייתי רוצה ללכת למאפרת לאיפור מקצועי אבל אני קצת מתביישת כיוון שיש לי שחורים וקצת פצעונים. 
האם אתן נגעלות לאפר עור פנים כזה ? (אולי המילה גועל קצת מוגזמת אבל הכוונה שזה קצת מרתיע) 
29/06/2015 | 20:42
70
הייתי ממליצה לך ראשית ללכת לקוסמטיקאית טובה שתטפל לך בבעיית השחורים והפצעים וככה תרגישי יותר טוב ללכת למאפר\ת וגם האיפור ייתפס עלייך יותר יפה:)
לצפיה ב-'האם יש לכם סרום SMOOTH 365 .'
האם יש לכם סרום SMOOTH 365 .
21/06/2015 | 10:52
47
לצפיה ב-'היי בנות'
היי בנות
22/08/2015 | 22:59
2
26
אני כמעט ולא מתאפרת מאחר ואני לא מוצאת מייקאפ שיתאים לי, אני מעדיפה מראה כמה שיותר טבעי ולא יודעת איך למצוא משהו...אני לא מבינה בזה.
מה שקרראתי ביממה האחרונה(בעברית) ראיתי שהכי מומלץ אסתי לאודר דאבל וור וקולורסטיי רבלון. אני גם מעדיפה להתחיל מכמה שיותר זול, אין צורך לקפוץ ישר ליקר אז כנראה שאנסה את קולורסטיי.
יש לי עור מעורב, אני מזיעה הרבה אבל אני לא יודעת איזה תת גוון יש לי, ורוד או צהוב? איך לדעת? 
בנוסף לכך, מה זה מראה מאט?
האם חובה לשים פריימר לפני? והאם חייב פודרה אחרי? 
אני לא יכולה להוציא הרבה, לכן אני שואלת. 
יש לי שחור מתחת לעין, יש לי כמה כתמים מחצ'קונים בסנטר וכל השאר אין משהו מסוים שמצריך כיסוי מסיבי לדעתי..

23/08/2015 | 11:56
1
23
אם את אוהבת מראה יותר טבעי הייתי יותר ממליצה לך לכיוון הBB כי זה קרם לחוץ עם צבע שנותן גוון לעור אבל לא אטום, מה שנותן מראה טבעי...
אם את עדיין מעדיפה מייקאפ אני כן אמליץ לך על קולורסטיי, כי הוא מייקאפ ממש טוב!

תת גוון את יכולה לראות לפי העור שלך.. האם הוא נוטה לגוון ורוד או צהוב?

מראה מאט זה מראה הפוך משימרי ונוצץ.. מאוד חלק ו"יבש" בלי רטיבות של העור.

את לא חייבת פריימר, פריימר זה לרוב כדי להשאיר את המייקאפ לאורך יותר זמן אבל יש בנות שדווקא לא אוהבות אז זה כבר עניין של לנסות ולראות.

אותו דבר עם פודרה- היא מקבעת את המייקאפ אבל מי שיש לה עור יבש ולא אוהבת, לא חייב. אני ממליצה כי זה נותן לעור מראה יותר אחיד אבל זה כל אחת וההעדפה שלה והסוג עור שלה.

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
23/08/2015 | 23:16
15
אני חושבת שהBB לא יתן לי מענה שאני צריכה...אני מסתכלת על גוון העור, לא מצליחה להחליט איזה צבע זה.
לקולורסטיי יש שני הגוונים? עדיין לא הבנתי מה זה מראה מאט...זה אומר גם טבעי?
ואכן עזרה, תוה
לצפיה ב-' שרשור מקוון 9.8.15 '
שרשור מקוון 9.8.15
09/08/2015 | 11:32
7
21
לצפיה ב-' שפתונים עמידים לקיץ מושלם (ולוהט) '
שפתונים עמידים לקיץ מושלם (ולוהט)
09/08/2015 | 11:35
118
את קולקציית "לילות קליפורניה הקיציים" של OFRA אתן מכירות?
מוזמנות להכירה ועל הדרך ליהנות מהטבה ייחודית לקוראות הבלוג.

לצפיה ב-'דו קרב של מנצחים בלבד'
דו קרב של מנצחים בלבד
09/08/2015 | 19:43
111
לצפיה ב-'מקדמי הגנה מומלצים - הסקירה'
מקדמי הגנה מומלצים - הסקירה
10/08/2015 | 08:58
64
פוסט חדש ומקיף בבלוג ובו סקירה והשוואה של מקדמי הגנה לפנים ממותגים שונים - במיוחד לשיא העונה הלוהטת ☀ 
אילו אהבתי יותר ואילו אהבתי פחות? הכל בפוסט מקדמי הגנה - הסקירה הגדולה.
לצפיה ב-'מוצרים'
מוצרים
10/08/2015 | 18:11
33
היום קניתי מספר מוצרים באיל מיקיאג':
מברשת קבוקי
מייקאפ נוזלי
פריימר
שפתון
קונסילר
מקבע

יש לי בבית סומק ופודרה שקופה אבל הן כבר שנים אצלי,
בעקרון אני יכולה לקחת 7 מוצרים מה שארצה במחיר שקניתי, האם אתן חושבות שבגלל שהפודרה והסומק כבר הרבה זמן אצלי..כדאי לקחת את זה במקום המקבע והפריימר למשל?
אתן חושבות שיש משהו במה שהלקחתי שהוא פחות הכרחי? 
יש לי עור מעורב ונוטה להזיע, אני מתיעצת אתכן כי אני לא הכי חזקה באיפור.

לצפיה ב-'צלליות של אינגלוט'
צלליות של אינגלוט
10/08/2015 | 21:04
46
פוסט על הפלטה של אינגלוט שלי... מוזמנות להציץ ולהגיב :)
לצפיה ב-'סקירה על סדרת color riche של לוריאל'
סקירה על סדרת color riche של לוריאל
10/08/2015 | 21:48
54
לצפיה ב-'פוסט שלם על טהרת סקארה'
פוסט שלם על טהרת סקארה
12/08/2015 | 16:17
63
כל המוצרים שברשותי מהמותג ומה אני חושבת עליהם
רמז - יש הרבה למה לצפות 

לצפיה ב-' שרשור מקוון 2.8.15 '
שרשור מקוון 2.8.15
02/08/2015 | 11:39
5
26
לצפיה ב-' הבלוג חוגג שנתיים בהגרלה מטריפה! '
הבלוג חוגג שנתיים בהגרלה מטריפה!
02/08/2015 | 11:43
87
מחליק שיער של אמיקה, היילייטר סינדי-לו מנזייר, פודרת בננה של עפרה
ועוד שלל הפתעות בפוסט ההגרלה!!!
לצפיה ב-'איפור לקיץ'
איפור לקיץ
02/08/2015 | 13:01
116
לצפיה ב-'כל מה שרציתן לדעת על קולקציות האיפור החדשות של ESSENCE '
כל מה שרציתן לדעת על קולקציות האיפור החדשות של ESSENCE
03/08/2015 | 17:57
95
כל מה שרציתן לדעת על חברת האיפור ESSENCE - הקולקציות החדשות המחירים המעולים ומה מצפה לנו בעתיד:
http://shopistit.blogspot.co.il/2015/08/essence.ht...
לצפיה ב-'diy סקראב לשפתיים'
diy סקראב לשפתיים
07/08/2015 | 16:18
56
היי פתחתי בלוג חדש וזה הפוסט הראשון שלי.
מקווה שתהנו :)
לצפיה ב-'פוסט חדש'
פוסט חדש
08/08/2015 | 15:24
51
דיור! 

לצפיה ב-'הפורומים מתחדשים'
|*|הפורומים מתחדשים|!|
30/07/2015 | 15:46
16
גולשות וגולשים יקרים,
תפוז עובר תהליך התחדשות של שיפור חוויית המשתמש באתר.
אנו גאים ושמחים לבשר כי ביום שלישי הקרוב 4.8, החל משעות הצהריים אנו צפויים לעלות עם מערכת פורומים חדשה.
למעשה, הפיתוח נמצא בשלביו הסופיים ואנו עמלים כעת על בדיקות מקדימות.

לאחר ההשקה נמשיך לייצר שיפור מתמיד של האתר וגרסת הפורומים, כאשר אנו נשמח להמשיך ולקבל מכם פידבקים בשוטף בפורום משוב, מסרים אישים ומיילים.
ברצוננו לעדכן כי אנו עובדים בימים אלו גם על גרסה חדשה לאתר המותאם בסלולר ולבלוגים.

בין החידושים שצפויים לעלות ביום שלישי:
- מראה חדיש ועדכני
- אפשרות לכתוב הודעות בצורה מהירה יותר
- אפשרות לעקוב אחרי פורומים אהובים
- אייקונים חדשים ומשודרגים
- ממשק עבודה נוח ויעיל
ועוד...

שימו |לב| במערכת החדשה שצפויה לעלות ביום שלישי החתימות יוסרו באופן גורף עד לעליית מערכת חתימה משודרגת יותר (עליה עובדים בימים אלה).
לידיעתכם, במידה ותרצו לשמור את מה שכתוב בחתימה שלכם, אתם מוזמנים לעשות זאת עד יום שלישי בבוקר.

סופ"ש נעים |הלוואי|
צוות תפוז
לצפיה ב-' שרשור מקוון 26.7.15 '
שרשור מקוון 26.7.15
27/07/2015 | 00:14
7
28
לצפיה ב-' מדוע בורז'ואה איכזבו אותי? '
מדוע בורז'ואה איכזבו אותי?
27/07/2015 | 00:17
139
ועוד המלצות והשמצות בפוסט "חדש במגרש"
לצפיה ב-'סקירת ביוטי בוקס אוגוסט 2015 - קופסת ה- LAKA '
סקירת ביוטי בוקס אוגוסט 2015 - קופסת ה- LAKA
27/07/2015 | 09:41
68
ביוטי בוקס אוגוסט 2015 - איך עוצבה הקופסה הפעם, ומה היא הכילה? כל התשובות בקישור -
http://shopistit.blogspot.co.il/2015/07/2015-laka....
לצפיה ב-'הכרות מחודשת עם ביוטיקר '
הכרות מחודשת עם ביוטיקר
27/07/2015 | 19:19
116
מי שמכירה את הבלוג שלי, יודעת שביוטיקר מככבים לא פעם.
החלטתי לרענן ממרתפי הבלוג ולרכז לכן פוסט שכולו על טהרת ביוטיקר
והמוצרים שיש לי מהם כולל חוו"ד.
אז אל תתנו לעצמכן לפספס את הפוסט הזה 

לצפיה ב-'סדנת איפור- נה אתן ממליצות?א'
סדנת איפור- נה אתן ממליצות?א
27/07/2015 | 22:25
65
אני לא כזה יודעת להתאפר, יצא לי לקנות כמה פעמיים מייקאפים לא טובים
התקשרתי בכדי לעשות סדנא..יש סדנא שהמאפרת מדגימה עליי אבל אני לא מנסה לאפר את עצמי
ויש סדנא אחרת שבה היא מדגימה עליי ואחר-כך במהלך שעה וקצת אני מנסה(זה גם קצת מעבר לאיפור בסיסי, כנראה גם צלליות בקטנה)

כמישהי שלא בדיוק יודעת להתאפר וגם לא יודעת מה מתאים לי וקרו לי טעויות כבר עם הצבע של המייקאפ משום מה, אתן ממליצות לקחת את הסדנא הראשונה או השנייה הארוכה יותר?

לצפיה ב-' ביוטיבוקס אוגוטס נחתה אצלי '
ביוטיבוקס אוגוטס נחתה אצלי
28/07/2015 | 12:24
90
סקרניות לדעת מה מכילה קופסת ביוטיבוקס אוגוסט?
מוזמנות לפוסט החדש בבלוג>> http://bit.ly/ביוטיבוקס_אוגוסט
לצפיה ב-'חשמל זורם בכפות ידייך'
חשמל זורם בכפות ידייך
31/07/2015 | 17:06
68
מוזמנות לקרוא את הפוסט החדש בנושא טיפוח כף היד ולקים- טיפים ממני
תהנו!
קישור למטה
לצפיה ב-'איפור יום יומי עצלני ועדיין מושקע לימים החמים'
איפור יום יומי עצלני ועדיין מושקע לימים החמים
01/08/2015 | 20:43
74
בואו ללמוד את המראה היום יומי הקליל שלי לימי הקיץ העצלניים ובנוסף לקרוא את המחשבות שלי על המוצרים החדשים מבית לוריאל...
#cccream #bbcream #skinperfection #loreal #leaders
לצפיה ב-'בלוג חדש+ השימר החדש של ג'קלין היל?? '
בלוג חדש+ השימר החדש של ג'קלין היל??
21/07/2015 | 00:32
63
היי חברים! מה נשמע? 
פתחתי בלוג ממש היום, והייתי מאוד שמחה לשמוע ממכם תגובות, הערות והארות :)
הפוסט הראשון שלי הוא על השימר המדובר של ג'קלין היל Champagne Pop.
אז זהו, כל הסוואטצ'ים והדעות שלי עליו בפנים..
לילה טוב! 
לצפיה ב-' שרשור מקוון 19.7.15 '
שרשור מקוון 19.7.15
19/07/2015 | 14:36
4
20
לצפיה ב-' רשימת מוצרי המאסט שלי מפלורמר '
רשימת מוצרי המאסט שלי מפלורמר
19/07/2015 | 14:38
121
מוזמנות לבקר בפוסט החדש
לצפיה ב-'שגרת טיפוח עם מוצרי סבוקלם '
שגרת טיפוח עם מוצרי סבוקלם
20/07/2015 | 16:36
92
שגרת טיפוח הפנים שלי בתקופה האחרונה,
מזמינה אתכן להצטרף אליי ביחד במסע אל פנים מטופחות ורעננות לקיץ הנוכחי 
לצפיה ב-'איב רושה בישראל! פוסט על ההשקה וסקירת המוצרים בבלוג שלי. '
איב רושה בישראל! פוסט על ההשקה וסקירת המוצרים בבלוג שלי.
24/07/2015 | 17:01
48
לצפיה ב-'מיומנה של שופוהוליק'
מיומנה של שופוהוליק
25/07/2015 | 01:35
73

פוסט חדש וקליל בבלוג שמציג את הטיפים שלי להמנע מקניה מיותרת או למזער את ה"נזקים"...
בואו לראות איך שופוהוליקית יכולה להתגבר בקטנה על הצורך...
פוסט שכולו מהיומן הפרטי שלי...יומנה של שופוהוליק!
לצפיה ב-'מסקרה ועוד - למסירה'
מסקרה ועוד - למסירה
16/07/2015 | 13:29
2
106
שלום  רב,
עשיתי סדר במגירות ומצאתי המון מסקרות (בעיקר בצבע שחור) ועפרונות עיניים ושפתיים שמעולם לא השתמשתי בהם - כל מיני דוגמיות ומתנות שקיבלתי. חלקם עדיין ארוזים.
אם מישהי מעוניינת לקבל "שקית הפתעות" כזאת - אשמח אם תודיע לי במסר. אני גרה באזור המרכז, אבל יכולה גם לשלוח בדואר.
אם אין מעוניינות - יודעות אולי על מקום / גוף שירצה זאת כתרומה?
תודה. 
לצפיה ב-'אשמח לקבל עבור הבת שלי בת ה-15'
אשמח לקבל עבור הבת שלי בת ה-15
20/07/2015 | 11:13
1
67
שגומרת את תכשירי האיפור שלה כאילו היא שותה מים
לצפיה ב-'עניתי לך במסר. '
עניתי לך במסר.
21/07/2015 | 23:38
22
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
16/07/2015 | 11:12
8
|פרח|מחפשים עבודה? מתלבטים מה לכתוב בקורות החיים?
בפורום דרושים עובדים תוכלו לקבל הכוונה מלאה בדרך לעבודה המושלמת עבורכם!

|שמאל|היכנסו עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|מטוס|חולמים על חופשה חלומית באיטליה? מתכננים מסלול הטיול ברומא ויש לכם בתלבטיות?
בפורום טיולים לאיטליה תמצאו את כל המידע הנדרש!

|שמאל|היכנסו עכשיו:

|כסף|יש לכם שאלות בתחום הבנקאות? נתקלים בקשיים מול המערכת הבנקאית?
בפורום תביעות בנקים תוכלו לשאול ולהתייעץ!

|שמאל|היכנסו עכשיו:

|נורה|מעצבים מחדש את הבית ומתלבטים לגבי תאורה? מעוניינים לדעת מהו סוג התאורה החסכוני ביותר עבורכם?
בפורום ייעוץ תאורה תמצאו את כל המידע הנחוץ!

|שמאל|היכנסו עכשיו:

|אופניים|חולמת על אופניים חשמליים? שללו לך את רשיון הנהיגה ואתה מחפש דרך נוחה להתנייד?
בפורום אופניים חשמליים תוכלו למצוא את כל המידע הנדרש!

|שמאל|היכנסו עכשיו:

|מחשב|עומדים לפתוח עסק חדש? יש לכם שאלות לגבי הגדלת רווחים?
בפורום עסקים תוכלו לשאול ולהתייעץ!

|שמאל|היכנסו עכשיו:

|@|מתלבטים לגבי מכשיר שמיעה? מעוניינים לדעת מהו המכשיר שמתאים ביותר עבורכם?
בפורום מכשירי שמיעה תוכלו למצוא את כל המידע הנדרש!

|שמאל|היכנסו עכשיו:
לצפיה ב-' שרשור מקוון 11.7.15 '
שרשור מקוון 11.7.15
11/07/2015 | 11:12
3
53
לצפיה ב-' 4 קרבות בפוסט אחד '
4 קרבות בפוסט אחד
11/07/2015 | 11:16
161
ביוטיבלנדר Vs ביוטיקייר
מברשת F80 של סיגמא Vs דיופ של Jessup
וגם שני קצפי ניקוי ושתי מסקרות לבית פופה
ארוך חופר ומעניין במיוחד בפוסט חדש!

לצפיה ב-'קופסאות ביוטי לא רק לנשים..'
קופסאות ביוטי לא רק לנשים..
11/07/2015 | 12:38
140
בזמן שכולן סוקרות את הביוטי בוקס אני מביאה פוסט חדש שסוקר קופסא קצת שונה.קופסאת את VIP והפעם סקירה גם של הקופסא המקבילה הגברית...
#את #מגזיןאת #מגזין_את #מגזין #timeout #ביוטיבוקס #לידרס
לצפיה ב-'לקים במהדורות הקיץ שלי ומייבש לק אחד אהוב במיוחד'
לקים במהדורות הקיץ שלי ומייבש לק אחד אהוב במיוחד
18/07/2015 | 09:44
83
3 צבעים משגעים של לקים לקיץ, מייבש לק טיפות וגם בסיס נהדר והכל במקום אחד
מוזמנות להיכנס ולחוות דעתכן

לינק לסקירה בבלוג

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

דורון מוסן-עיצוב שיער
המספרה של דורון בגב"ש!

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה