לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1013510,135 עוקבים אודות עסקים

פורום סוכרת

סוכרת?!    אני?!      מה פתאום ?  רמת סוכר גבוהה  - אה, זה בטח טעות.
זה נורא, כל הזריקות והתרופות ואסור לאכול כלום      . . .
אז זהו, שזה ממש לא כך....
סוכרת היא דרך חיים . נכון, צריך להקפיד ולשמור  אבל חוץ מזה שאנחנו ממש "מתוקים"  ,  אנחנו אחלה אנשים - שעושים, עובדים, לומדים, מטיילים, מתחתנים, ויולדים ומולידים ילדים - בקיצור אנחנו אנשים בריאים ונורמליים,לפעמים אפילו יותר מהאחרים    

על הפורום:
לכל הסוכרתיים, בני משפחותיהם וכל מי שנכנס ומתעניין בפורום הכי מתוק!
כסוכרתיים ותיקים אנו מאמינים כי איזון הוא המפתח לחיים בריאים ורגילים, וכל עוד נקפיד על האיזון לא תהיה לנו שום בעיה לעשות הכל כמו אנשים שחיים ללא סוכרת.
פורום זה משמש כמקום לתמיכה אחד בשני, למתן עצות ואוזן קשבת כדי שנוכל כולנו להגיע לאיזון מצוין ולחיות חיים טובים יותר!
אל תהססו להיכנס, לכתוב, להתייעץ ולהיות חלק מקהילת פורום הסוכרת.
בנוסף, ניתן למצוא חומר רב במאמרים, בקישורים ובשאלות הנפוצות של הפורום.
גלישה נעימה ומאוזנת לכולם,
נתראה בפורום!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סוכרת

סוכרת?!    אני?!      מה פתאום ?  רמת סוכר גבוהה  - אה, זה בטח טעות.
זה נורא, כל הזריקות והתרופות ואסור לאכול כלום      . . .
אז זהו, שזה ממש לא כך....
סוכרת היא דרך חיים . נכון, צריך להקפיד ולשמור  אבל חוץ מזה שאנחנו ממש "מתוקים"  ,  אנחנו אחלה אנשים - שעושים, עובדים, לומדים, מטיילים, מתחתנים, ויולדים ומולידים ילדים - בקיצור אנחנו אנשים בריאים ונורמליים,לפעמים אפילו יותר מהאחרים    

על הפורום:
לכל הסוכרתיים, בני משפחותיהם וכל מי שנכנס ומתעניין בפורום הכי מתוק!
כסוכרתיים ותיקים אנו מאמינים כי איזון הוא המפתח לחיים בריאים ורגילים, וכל עוד נקפיד על האיזון לא תהיה לנו שום בעיה לעשות הכל כמו אנשים שחיים ללא סוכרת.
פורום זה משמש כמקום לתמיכה אחד בשני, למתן עצות ואוזן קשבת כדי שנוכל כולנו להגיע לאיזון מצוין ולחיות חיים טובים יותר!
אל תהססו להיכנס, לכתוב, להתייעץ ולהיות חלק מקהילת פורום הסוכרת.
בנוסף, ניתן למצוא חומר רב במאמרים, בקישורים ובשאלות הנפוצות של הפורום.
גלישה נעימה ומאוזנת לכולם,
נתראה בפורום!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום סוכרת של תפוז
לחץ המשך... (בקצה משמאל) למידע נוסף

הגולשים מוזמנים לעיין בשאלות הנפוצות, במאמרים ובקישורים של הפורום.
ניתן לראות מידע מקיף על הבטים רבים של תחום הסוכרת בישראל.
גלישה מהנה ! 

לצפיה ב-'המלצה למשהו טעים וקל הכנה :'
המלצה למשהו טעים וקל הכנה :
19/02/2018 | 21:37
6
לביבות גבינה נפלאות,ומהירות הכנה:(המתכון ל-12 לביבות).

250 גרם גבינה לבנה 5%. (אני השתמשתי בגבינת-סקי.)
ביצה-אחת.
2 כפות תחליף סוכר.((מומלץ אבקת- סוכרלוז,)
1/2 כפית קליפת- לימון מגורדת
כפית תמצית -וניל. (טעים גם ללא וניל.)
4 כפות גדושות קמח. (אפשר גם קמח מלא+1/3 כפית אבקת-אפיה.
1/4 כוס-שמן קנולה, לטיגון.

ההכנה:
מערבבים בקערה את כל המצרכים לפי הסדר,
רצוי לערבב במטרפה- ידנית, בכדי שלא יהיו גושים,
לאחר כמה שניות ערבוב, תתקבל תערובת חלקה,
(לא נוזלית מידי,ולא סמיכה מידי.)

2) מחממים 1/4 כוס שמן-קנולה במחבת כמו טפלון,נדבק.
  (או מחבת מברזל -יצוק.)
 ברגע שהשמן חם, יוצקים למחבת כמות של כף אחת מהתערובת.  
 (מומלץ לטגן 4-5 לביבות בכל "נגלה").

3) לטגן חצי דקה על להבה בינונית,
ולהנמיך לאש  קטנה –לטגן במשך כ-דקה נוספת,

לאחר מכן, בעזרת תרווד הופכים בעדינות את הלביבות לצד השני, ומטגנים כדקה וחצי .      
לבסוף, הופכים שוב לצד הקודם ,ומטגנים עוד דקה נוספת ,וזהו.

מעבירים את הלביבות לצלחת יבשה עם נייר-סופג.
ולהמתין  לצינון הלביבות הלוהטות כ-10 דקות, לפני שאוכלים אותן .(בזמן זה הן מתקררות מעט,ומתייצבות.)   

לפני ההכנה ,כדאי לדעת:

לביבות גבינה נוטות להשחים בקלות רבה,לכן חשוב להנמיך את האש לקטנה יותר - לפי מידת הצורך,

יש להשתמש במחבת-טפלון, או כול מחבת מסוג שאינו נדבק.
(במידה וקורה שהשמן נשרף וישנם חתיכות שרופות במחבת,
בין "נגלה" אחת לשנייה, יש צורך לעבור בניגוב קל,ולנקות בזהירות עם מגבת- נייר,ומיד לצקת למחבת שמן נקי.)

חשוב  להשגיח כול הזמן על הלביבות מכיוון שזמן הכנתם קצר - ויש לשמור שלא יישרפו.   
תכינו ותהנו.
הלביבות טעימות מאוד,ההכנה ב-5 דקות.

לצפיה ב-'כיב ברגל '
כיב ברגל
19/02/2018 | 19:53
11
רקע אני בן 56
15 שנים חולה
מאוזן סביב 7 . איזון בתזונה בלבד
משקל תקין
בתכלס יש כיב קטן שטחי לא ממש נפוח ולא ממש מבריא
אני עכשיו בתחילת סט שני אנטיביוטיקה
לא נראה לי שיצליח
מה מומלץ בבקשה
קראתי על משחת אוזון
או על טיפולי אוזון
מה עוד מומלץ בבקשה
ומה הדרך עם סיכויי החלמה הכי טובים
טנקס אנשים

לצפיה ב-'האם מישהו התקין LCA43 על sony SW3?'
האם מישהו התקין LCA43 על sony SW3?
19/02/2018 | 17:44
13
אשמח לקבל פרטים \ הפנייה לטכנאי שיודע לעשות זאת.
(מדובר על ה-build שמאפשר לשעון החכם הזה לקרוא ישירות את פריסטייל ליברה)
תודה. 
לצפיה ב-'הערב אירוח בנושא היבטים פסיכולוגיים בהתמודדות עם ילד רגיש'
הערב אירוח בנושא היבטים פסיכולוגיים בהתמודדות עם ילד רגיש
19/02/2018 | 13:51
5

הערב בשעה 20:00 נארח בפורום הורים לפעוטות את ד"ר לי בר-יעקב, פסיכולוגית ומדריכת הורות.
באירוח תוכלו להתייעץ על כיצד להתמודד ולגדל ילד רגיש, שחווה את העולם בעוצמה רבה יותר מאשר אחרים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור האירוח כבר עכשיו!
לצפיה ב-'מד סוכר בלתי פולשני'
מד סוכר בלתי פולשני
16/02/2018 | 12:30
3
35
שלום רב,
סליחה אם שאלה זו נשאלה אלף פעם לפני כן.
ידיד שלי מחפש בעבור בנו מד סוכר בלתי פולשני (שאינו דורש דקירה, עד כמה שאני מבין). האם יש כאלה בארץ, ואם כן, מה מחירם ומידת אמינותם, ואיפה אפשר לרוכשם?
תודה רבה על תשובתכם ותשומת לבכם, כל טוב ושבת שלום
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
17/02/2018 | 19:02
2
29
הי,

חשוב להבין מדוע חבר שלך מחפש מד גלוקוז לבנו - האם בנו סוכרתי שמגיע למצבי היפוגליקמיה?
ולעניין, 
1. חברת CNOGA הישראלית מפרסמת מד סוכר לא פולשני. אין לי מושג מהי רמת האמינות שלו, אולם הבנתי מפירסומים שרופא בכיר בגרמניה השתמש בו לביצוע ניסויים והיה מופתע מאוד לטובה מרמת האמינות שלו. אי אפשר לדעת עד כמה זה נכון. כנס לאתר החברה וקרא עליו. אני מניח שאם הם כבר משווקים אותו, הם יאפשרו ללקוח פוטנציאלי לבחון אותו לתקופת ניסויון.

2. פריסטייל ליברה יהיה כנראה המועמד הטבעי - מדובר במד גלוקוז כמעט לא פולשני... פעם בשבועיים צריך להצמיד חיישן קטן לגוף כאשר קנולה מחומר אלסטי ולא מורגש חודרת לגוף. החדרתו אינה מורגשת כלל. במהלך השבועיים ניתן לבדוק את רמת הגלוקוז בנוזל הבין-תאי (לא בדם!) על ידי ביצוע SWIPE של החיישן על ידי מכשיר קורא (מכשיר ייעודי או טלפון נייד או שעון חכם) והוא יציג את רמת הגלוקוז כולל מגמתו (עלייה, סטאטי, ירידה). 
המכשיר זול משמעותית ממדי גלוקוז רציפים, הוא פשוט יותר להחדרה, והוא קומפקטי יותר ופחות מורגש \ סרבל את החיים.
אולם לליברה (ולמדים הרציפים) יש גם נקודות תורפה:
א. הם מודדים את רמת הגלוקוז בנוזל הבין-תאי, והוא תמיד נמצא בפיגור אל מול רמת הגלוקוז בדם (שהוא החשוב). הפיגור יכול להיות בין 10 ל-20 דקות (אינדווידואלי). בזמן ירידה חדה מאוד, ייתכן שליברה\מד סוכר רציף יראה מספר שנמצא בטווח נורמאלי כשבעצם רמת הגלוקוז נמוכה מידי (היפו).
ב. כאשר נשענים\לוחצים על איזור החיישן (במיטה בשנת הלילה לדוגמה), הלחץ ושינוי הרקמות באיזור משנה את הקריאה, ומתרחק מהמציאות.
ג. בזמן מקלחת רותחת (או סאונה רותחת), הזרמת מים חמים מאוד על איזור החיישן תשנה את הקריאה.
ד. בזמן פעילות ספוטיבית שמאמצת את האיזור שבו נמצא החיישן, הקריאה משתנה.
ה. החיישן צמוד עם דבק - פעילות ספורטיבית הקשורה למים ולהזעה תמיד תאתגר את הדבק, וצריך להשתמש בכול מיני עזרים כדי שהסנסור ישאר צמוד.
ובכול זאת, ליברה יכול מאוד לעזור. יתרונותיו עולים על חסרונותיו (ובגדול).
זהו בינתיים (אני חייב לזוז... ייתכן ואמשיך מאוחר יותר).
לצפיה ב-'עוד מישהו יכול לחשוב שהדיוק של המכשירים הרגילים גבוה..'
עוד מישהו יכול לחשוב שהדיוק של המכשירים הרגילים גבוה..
19/02/2018 | 00:20
1
19
בערך 25% פלוס מינוס..
לצפיה ב-'יש ויש.'
יש ויש.
19/02/2018 | 07:15
18
הי,
יש 2 מכשירים שהינם מדויקים יותר משאר המכשירים המיוצרים בעולם, אחד מהם די פופולארי בארץ - הפריסטייל. אכן גם למכשיר שבודק בדם יש סטייה לעומת בדיקות המעבדה בקופות החולים, אולם צריכים איזשהי נקודת יחוס, ומבחינתי הפריסטייל לייט הוא מדויק מספיק לשמש ככזו (למכשיר שלי יש סטייה מאוד נמוכה - אני בודק איתו במקביל לבדיקות המעבדה כדי לבדוק אותו).
כאשר כתבתי שהליברה\מדים הרציפים אינם מדויקים, התייחסתי ל:
1. בראש ובראשונה להבדל בין הגלוקוז בנוזל הבין-תאי ובין הגלוקוז בדם.
2. בתנאים מסוימים (כגון לחץ או חום) הם משנים את הקריאה שלהם. והקריאה יכולה להשתנות דרמטית (וייתכן שגם זה אינדיוודואלי, אבל אני בספק). זה לא יקרה בבדיקת אצבע. לכן אסור לסמוך על הליברה כדי לתת אינסולין. (לכן גם שאלתי את השואל מהי המטרה של חבר שלו...) 
לצפיה ב-'פלסטר נייר או אחר על סנסור ליברה'
פלסטר נייר או אחר על סנסור ליברה
15/02/2018 | 09:29
4
34
אודה למי שניסה לשים פלסטר על סנסור הליברה המודד עם שלט את רמת הסוכר.
האם יש סוג מסוים שמומלץ?
תודה
לצפיה ב-'מדבקה לליברה'
מדבקה לליברה
15/02/2018 | 14:35
1
25
ראי דיון קצר שהיה כאן:

אם את מחפשת פלסטרים תוכלי למצוא בבתי המרקחת מגוןן גדול מאד של פלסטרים בגדלים שונים שיכסו את החיישן של הליברה.
אם את מחפשת מוצרים יותר חזקים - אני מתקשה למצוא כאלה בחיפושים בעברית ולכן כדאי לעבור לאנגלית. למשל:

לצפיה ב-'תודה רבה. '
תודה רבה.
16/02/2018 | 09:41
6
לצפיה ב-'משתמשים בפלקסיפיקס'
משתמשים בפלקסיפיקס
18/02/2018 | 09:01
24
שזה כמו טפט שקוף שמודבק על הסנסור בגודל 10x10 סמ

100 שח בערך  ל10מטר שמספיקים לשנים

לצפיה ב-'דבק -לחיישן אפשר לקבל בקופ"ח כללית עם מרשם רופא.'
דבק -לחיישן אפשר לקבל בקופ"ח כללית עם מרשם רופא.
19/02/2018 | 20:13
3
צריך לגשת עם מרשם הרופא לבית -המרקחת של הכללית והם מזמינים לך דבק -לחיישן.
את הדבק מורחים רגע לפני שמצמידים את החיישן לזרוע.
בנוסף, צריך להצליב מעל החיישן שבזרוע גם ניר -דבק מיוחד- המיועד לחיישן ליברה,
והוא נמכר בסכום סמלי בבית-המרקחת של קופ"ח.
לצפיה ב-'בשר נזקים מוכח מדעית '
בשר נזקים מוכח מדעית
14/02/2018 | 18:53
4
27
יש  חומר L קרניטין   הנמצא  בבשר בשילוב עם חיידקים  גורם בוודאות לסתימת העורקים   במיוחד  בכבש ופרה  
לצפיה ב-'האם אתה יכול להצייג מחקר רציני?'
האם אתה יכול להצייג מחקר רציני?
14/02/2018 | 19:49
1
23
או שאתה החוקר?

לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
17/02/2018 | 07:19
21
הייתה תוכנית תחקיר על כולסטרול     ועוד תוכנית נוספת    בשניהן    אותה מסקנה  פעילות של חיידקים בשילוב  חומר מסוים   בבשר פרה וכבש   גורם בוודאות   לסתימה בעורקים   האם צריך לעניין אנשים החולים בסוכרת   חחחחח    הרי ידוע שסוכרת גורמת לסתימה בעורקים    כך שחשוב מאוד מה שכתבתי
לצפיה ב-'וזה צריך לעניין את החולים בסכרת החברים בפורום הזה?'
וזה צריך לעניין את החולים בסכרת החברים בפורום הזה?
15/02/2018 | 15:28
1
14
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
17/02/2018 | 08:27
16
חחחח      כולם פה טבעונים     גם עישון ונרגילה סותמים העורקים ומחמירים סוכרת      מכיר אחד שחצי משותק אחד כריתת רגל  אחת עיוורת    ואחד דיאליזה    
לצפיה ב-'גנואט עם נובונורם'
גנואט עם נובונורם
16/02/2018 | 14:55
16
שלום רב
עברתי משילוב של מטפורמין ןנובונורם לגנואט לפני יומיים
בינתיים אין שיפור בערכי הסוכר.
תוך כמה זמן אמור להיות שיפור
...מיידית תוך יום יומיים או שלוקח יותר זמו?
בנוסף האם מותר לשלב גנואט יחד עם נובנורם?
לצפיה ב-'בדיקת GAD Ab בשביל מכשיר פריסטייל-ליברה'
בדיקת GAD Ab בשביל מכשיר פריסטייל-ליברה
11/02/2018 | 17:57
14
47
מבקש אלף סליחות שיצא לי ארוך אבל הייתי חייב להסביר את הבעייה בפרוטרוט -
אנוכי חולה סוכרת, (סוג-2 כניראה), כבר 20שנים ואתמול שלח אותי מומחה הסוכרת שלי לשתי בדיקות - GAD Ab  וגם  ANTI ISLET CELLS וזה בשביל לבדוק אם בטעות הסוכרת שלי היא סוג-1 וזה כדי לקבל את מכשיר הפלא פריסטייל-ליברה מסובסד מהמדינה כמו חולי סוכרת סוג-1, כי חולי סוכרת סוג-2 צריכים ליקנות את מכשיר החובה הזה באופן פרטי וזה עולה 550-שקלים בחודש, המון כסף בשביל נכה ביטוח-לאומי שעובד בביית קצת ומנסה ליגמור את החודש עם 6,000-שקלים פלוס 7,000-שקלים של אשתי......
יש לי את מכשיר הפלאים הזה כבר חודשיים באופן פרטי ומאז הסוכר לא ירד לי פחות מ-60 וגם לא עלה יותר מ-150,  כי או שאני שותה קצת מהרעל הזה קוקה-קולה, או מזריק טיפת אינסולין וככה הסוכר שלי יותר מאוזן מהסוכר של אשתי הבריאה....לפני החודשיים עם מכשיר הפלאים הזה היתה לי נפילת סוכר, (בסביבות 50),  פעם ביום בערך ובערך פעם בחודש איבוד הכרה....(בסביבות 30)...היה קטסטרופה בקיצור.
זה שהמדינה תחסוך הון-תועפות אם יחלקו את המכשיר גם לחולי סוכרת סוג-2, זה כניראה לא מעניין אף אחד שם למעלה, כי כאן כניראה שלא מעניין אותם כמה כסף יחסך למדינה בעוד 10 או 20 שנים.....דואגים לעצמם ולא למדינה כמו בבלגייה,  ששם חי בן הדוד שלי בבריסל והוא סיפר לי איך בחדשות בטלוויזיה בערב ניקראו כול חולי הסוכרת סוג-1 וסוג-2 ללכת לקבל בחינם את מכשיר הפלאים הזה, שאתה סורק את החיישן שתקוע בזרוע האחורית והוא אומר לך כול רבע-שעה בכמה סוכר אתה....אנחנו כניראה לא שייכים לאירופה, אלא לאפריקה זה בטוח...
אז מי יכול לייעץ לי איך לעבור בהצלחה את שתי הבדיקות הנ"ל ולקבל את מכשיר הפלאים מאוד מסובסד כמו חולי סוכרת סוג-1 ???
אנא עזרה, כי להמשיך וליקנות את החיישנים האלה באופן פרטי אני כניראה לא אחזיק מעמד הרבה זמן, מאחר וזה הרבה כסף ואני חי מהיד לפה....
אשתי ואנוכי מנסים לחיות בר"ג מ-13,000 שקלים בחודש עם בת סטודנטית שאין לה זמן לגרד את התחת,  ביגלל הלימודים הקשים ובן חייל בסדיר שמקבל שכר של אבותינו העבדים במצריים, אז אם יש למישהו עיצה איך לעבור בהצלחה את שתי הבדיקות הנ"ל, אנשק אותו/ה.....
לצפיה ב-'בדיקה'
בדיקה
12/02/2018 | 13:04
33
למיטב ידיעתי אין דרך להשפיע על תוצאת הבדיקה - אבל אני לא רופא ולא טכנאי מעבדה.
לצפיה ב-'רגע, אני מנסה להבין'
רגע, אני מנסה להבין
12/02/2018 | 16:44
8
39
אתה שואל איך אפשר לגרום לתוצאות להיראות מה שהן לא? אם כן אתה במקום הלא נכון.

איזון סכרת זה לא רק "לתקן" עם קולה או עם אינסולין. זה מתחיל ממה אתה אוכל ואיך אתה מתנהל במהלך היום. אם אתה מעוניין בזה, אז אתה במקום הנכון.
לצפיה ב-'כבר עברתי תומרונתם את'
כבר עברתי תומרונתם את
12/02/2018 | 22:39
7
33
כול ה"איזון" הידוע הזה עם דיאטנית במכון סוכרת כבר 17-שנים.  
כול חצי-שנה אני שם במכון אצל רופא-סוכרת, אחות-סוכרת ודיאטנית ותיתפלא שעד לפני חודשיים היה לי נפילת-סוכר כול יומיים בערך ואיבוד הכרה כפעם בחודש, בתור אחד שלא אוכל או שותה סוכר ואוכל מעט מאוד פחמימות, אבל מזריק בלית ברירה כ-150יח' אינסולין הומלוג קוויקפן מהיר בערך, אז בבקשה מימך לא גילית לי לצערי הרב את אמריקה....ודרך-אגב עם מכשיר הקסם הזה אתה יודע עם דיוק מרשים מה כול מאכל ומאכל עושה לך.
ובקשר ל,,אתה לא במקום הנכון"....מה אני יכול לעשות, את ראשי המדינה שלנו זה כנראה לא מעניין שהם יכולים לחסוך הון תועפות אסטרונומי בעתיד הלא-רחוק, אם יתנו לחולי סוכרת סוג-2 את מכשיר הפלאים הזה, שמראה לך בכמה סוכר אתה כול רבע-שעה.
עזוב עכשיו את החולים שיינצלו מנפילות ועליות סוכר ומהסוף המר שמחכה להם עם העיוורון וקטיעות כפות הרגליים והדיאליזה לכליות ומה לא....
אני מדבר ידידי על השקעת כסף של המדינה עכשיו, שבזכותה אותה המדינה ישראל תחסוך הון תועפות ותקבל תמורה של פי אלף להשקעה שלה עכשיו.
מה שבטוח זה, שאם גם בדיונים של סל התרופות בעוד שנה לא יקבלו חולי סוכרת סוג-2 את מכשיר הקסם הזה, אז אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהמדינה הזאת פשוט לא שפויה ושצריך לאשפז אותה, כי באירופה במדינות הנאורות זה כבר ניכנס לחולי סוכרת סוג-2, מאחר והם חושבים גם על העתיד ולא חושבים רק עד סוף החודש הזה ואחר-כך אללה הוא אכבר...

לצפיה ב-'חבל שוויתרת'
חבל שוויתרת
12/02/2018 | 22:55
3
25
האיזון תלוי אך ורק בך. וסליחה אם אני נשמעת לך מגלה את אמריקה...

אגב, באמריקה לא נותנים לאף אחד סנסור בעלויות כאלה. תקנה ביטוח בעלות מטורפת, ואז, אולי, תצליח לקבל סנסור בעלות הגיונית. אולי.

לא נכנסת לדיוני פוליטיקה ושיקולים פיסקליים של הממשלה. מה שברור זה שאף אחד כאן לא יגיד לך איך לזייף בדיקות דם, ואם יהיה, הוא יעוף מהפורום.
לצפיה ב-'לידיעתך המושג "אמריקה" זה'
לידיעתך המושג "אמריקה" זה
13/02/2018 | 10:40
2
29
יבשה ולא מדינה ואם התכוונת לארה"ב, אז זה כבר ידוע ששם הכול עולה גרושים חוץ מההשכלה הגבוהה והבריאות וזה ביגלל שבתי החולים והרופאים עם הנציגים שלהם בפרלמנט השתלטו על המדינה, אבל אם היית קוראת מה כתבתי, אז היית קוראת "המדינות הנאורות באירופה" ולא כתבתי ארה"ב....
בקנדה שגם היא באמריקה אני בטוח שכבר קיבלו את המכשיר מציל החיים הזה, שיחסוך לכול ממשלה שפויה בדעתה הוצאות רפואיות אסטרונומיות בעתיד.
אני גם מבין מדברייך על ה"איזון" שאת תומכת בדרך של לחיות בדיכאון עד גיל 120 עם הירקות והשניצל והגבינות הרזות חסרות הטעם והריח....תודה אבל אני מוותר.
אני גם שמח שיש מישהו שסומך על הממשלה ועל,,השיקולים הפיסקליים שלה" עד לסוף החודש הזה...
אבל לסיום אם כתבת ככה : ,,מה שברור זה שאף אחד כאן לא יגיד לך איך לזייף בדיקות דם, ואם יהיה, הוא יעוף מהפורום,, - אז עכשיו האמת היא שאני רועד....
טוב אז אני אלך למומחה סוכרת פרטי והוא יגיד לי איך עושים את זה.
יללא תומרונתם, השתמשי בסמכותך העוצמתית ותעיפי אותי מהפורום...

לצפיה ב-'"הכל עולה גרושים"...'
"הכל עולה גרושים"...
13/02/2018 | 19:31
1
31
כן, בהחלט. גם יש פה כסף שגדל על העצים.

לא התכוונתי להפחיד אותך... חבל שאתה רועד. אולי יש לך היפו.
לצפיה ב-'צודקת'
צודקת
15/02/2018 | 03:33
13
מה ״שעולה גרושים״ בארהב הם בדרך כלל הדברים הקטנים, הרפואה, שירותיה ותרופותיה יקרים מאוד בארהב.
לצפיה ב-'למרות ניסיונך הרב, אתה תגלה שכגודל הציפייה - גודל האכזבה'
למרות ניסיונך הרב, אתה תגלה שכגודל הציפייה - גודל האכזבה
13/02/2018 | 10:03
2
30
אתה מעניק למכשיר החדש שם מוגזם: "מכשיר הקסם", "מכשיר הפלאים". 
ואתה תולה בו תקוות שווא: "אתה יודע עם דיוק מרשים מה כול מאכל ומאכל עושה לך".
האמת אפורה ורחוקה מאד מהקשת בענן שאתה מצייר לעצמך.
מדובר בסך הכל במכשיר למדידת רמת סוכר (לא בדם אלא בנוזל הבין תאי).
אני רכשתי אותו די מזמן בצורה פרטית ויכול להגיד לך שהוא רחוק מלהיות בעל "דיוק מרשים".
למעשה, אם היית בודק באצבע את רמת הסוכר פעם בשעה היית יכול לדעת בדיוק את אותו דבר שאתה תדע אם המכשיר הזה - רק מדויק יותר.
לגבי השאר - עדיין תצטרך לאכול נכון, להזריק נכון, לעשות ספורט, לנוח, ולנטר את רמת הסוכר כל הזמן.
"מכשיר הפלאים" לא ישנה את "הסוף המר שמחכה להם עם העיוורון וקטיעות כפות הרגליים והדיאליזה לכליות" כפי שאתה כותב.
בסך הכל מדובר במד סוכר שהוא יותר נוח ממד סוכר רגיל עם דקירה באצבע ושזוכה ליחסי ציבור הרבה מעבר למה שהוא נותן.
לצפיה ב-'כן mrkorr, יש לו איחור של איזה רבע-שעה '
כן mrkorr, יש לו איחור של איזה רבע-שעה
13/02/2018 | 11:22
1
34
מהתוצאה שאתה מקבל מדקירה אכזרית באצבע וכבר אחרי כמה ימים ידעתי בדיוק מה אני אקבל באצבע, כאשר הסוכר שלי נימצא בכיוון של ירידה או עלייה.
אם הזרקת יותר מידי אינסולין יחסית למה שאכלת ואתה רואה בסורק שיש תהליך של ירידה ואתה רואה שהיגעת ל- 80, זה אומר שבאצבע יצא לך 60 בערך ואם אכלת הרבה יותר מהכמות של האינסולין שהזרקת ואתה רואה כול רבע-שעה שאתה בכיוון של עלייה ויוצא לך בסורק 170, זה אומר שבאצבע יצא לך 200, אבל למשל כשאתה קם בבוקר אחרי שלא אכלת ולא הזרקת כמה שעות, תיבדוק בסורק וגם באצבע ותראה שהתוצאה זהה.
מבין ידידי איך עובדים איתו?, אני כבר חודשיים יודע בדיוק מה כול מאכל עושה לי ותיתפלא שלמשל חלה מתוקה של שבת לא מעלה לי את הסוכר, אבל לאשתי הבריאה היא כן מעלה גבוה שעה אחרי שהיא אוכלת אותה...(אנחנו דוקרים אותה באצבע ולומדים הרבה דברים חדשים ביחד).
זה באמת מכשיר קסם שבזכותו כבר חודשיים מאז שקניתיו, הסוכר שלי מטייל בין מינימום הכי גרוע 60, (כאן שותה קצת מהרעל הזה קוקה-קולה), למקסימום 170, (כאן מזריק טיפת אינסולין), והסוכר שלי יותר מאוזן מהסוכר של אשתי הבריאה להפתעתך הגדולה אני בטוח ידידי הטוב. אשתי בבדיקות דם של פעם בשנה גלוקוז יצא לה 89 בפעם האחרונה לפני 3-חודשים.
לפני המכשיר הייתי חולה סוכרת רציני שפחד אפילו לינהוג בכביש והיום אני יותר מאוזן מאשתי ומשני הילדים הגדולים שלי ששלושתם מוכנים לידקור את עצמם באצבע, בשביל הבדיקות וההשוואות שאני עושה ולומד דברים די מדהימים.
ואם אתה חושד שאני סוכן מכירות של המכשיר הזה, אז אני נישבע לך בשלושה הנ"ל שאין לי שום אחוזים או הטבות בפריסטייל-ליברה הזה ואני רק מפסיד ביגללו 550-שקלים יקרים לי בחודש.
אבל היום אחרי החודשיים וחצי הלא יאמנו שעברתי איתו, אם אצטרך ליבחור בין המכשיר לבין אוכל, אני לא אוותר על המכשיר הזה, כי זה פשוט חובה לכול חולה סוכרת סוג-2.
בטוח שלאלה שמזריקים אינסולין ולא מוכנים לאכול רק ירקות ושניצל וגבינות לבנות רזות מגעילות כמו שתומרונתם מציעה לנו.

לצפיה ב-'חוץ מזה איך אתה משווה בין'
חוץ מזה איך אתה משווה בין
13/02/2018 | 11:28
23
חמש או שש בדיקות אכזריות באצבעות המצולקות ביום לבין מאה סריקות של הזרוע האחורית ביום?........איך אתה יכול להשוות ביכלל ולהגיד שזה רק קצת יותר נוח?....זה מזעזע אותי......

לצפיה ב-'אתה רוצה לדעת לאן לפנות כדי לבדוק את סוג הסוכרת שיש לך ?'
אתה רוצה לדעת לאן לפנות כדי לבדוק את סוג הסוכרת שיש לך ?
13/02/2018 | 21:24
3
26
לי איבחנו בהתחלה סוכרת סוג 2 ונתנו לי כדורים,שגרמו לי להרגיש רע,
ואז הרופא האינדוקרינולוג המליץ לי לערוך  בדיקה באופן פרטי בבי"ח- בלינסון,
(אמר שלא ייתכן שיש לי סוכרת סוג 2 ,כי אני רזה ובמשקל נמוך.)
שלחו את בדיקת הדם שלקחו לי בבלינסון ,לבדוק בארצות הברית,
ולאחר 3 שבועות שלחו אליי תשובה שיש לי  סוכרת מסוג 1.
במידה  ואתה רוצה לבדוק ,הבדיקה היא בתשלום פרטי שיש לשלם,בסך -.500 ש"ח.)
לצפיה ב-'אמר, אמר'
אמר, אמר
14/02/2018 | 13:34
2
29
"אמר שלא ייתכן שיש לי סוכרת סוג 2 ,כי אני רזה ובמשקל נמוך" - אם זה בדיוק מה שהוא אמר הוא טעה. נכון ש*רוב* הסוכרתיים מסוג 2 סובלים מעודף משקל, אבל ממש לא כולם. כל בוקר כשאני מתגלח אני רואה מישהו שמפריך את הטענה.
לצפיה ב-'זה נכון שיש גם יוצאים מהכלל, לכן צריך לגשת לאיבחון.'
זה נכון שיש גם יוצאים מהכלל, לכן צריך לגשת לאיבחון.
14/02/2018 | 14:50
14
לצפיה ב-'מדהים!'
מדהים!
15/02/2018 | 01:55
21
אתה באמת מתגלח כל בוקר??
לצפיה ב-'סוכר הוא האויב הגדול '
סוכר הוא האויב הגדול
13/02/2018 | 22:02
1
35
נמצא ב60 שמות שונים . גורם  מרכזי  להשמנה ומחלות. להקפיד  לצרוך  -מדד גליקמי נמוך .
לצפיה ב-'דמעות של התרגשות זלגו מעיני למקרא דבריך - אתה אור לגויים'
דמעות של התרגשות זלגו מעיני למקרא דבריך - אתה אור לגויים
15/02/2018 | 15:30
10
לצפיה ב-'הרופא שנראה לי הוא מנכל האגודה לסוכרת '
הרופא שנראה לי הוא מנכל האגודה לסוכרת
13/02/2018 | 21:59
22
אמר בטלויזיה  -  פעילות גופנית -תזונה נכונה -מדד גליקמי נמוך .   ולרדת במשקל ניתן להבריא מסוכרת. טוב - זה לא חדש  מה שאמר .   
לצפיה ב-'כעת חזרתי מהליכה נעימה במרחק 4 ק"מ מהבית,,'
כעת חזרתי מהליכה נעימה במרחק 4 ק"מ מהבית,,
10/02/2018 | 15:28
1
45
היום מזג -האויר ממש אידיאלי להליכה.
צאו קצת החוצה להתאוורר ממש כיף.
לצפיה ב-''
12/02/2018 | 16:46
14
לצערי אני עדיין נאלצת ללכת על מסוע במכון כושר... לפחות היום יש שמש, אבל מינוס 6 מעלות
לצפיה ב-'מרכז DMC'
מרכז DMC
09/02/2018 | 21:28
4
45
מישהו  שמע עליהם   טוענים שיש להם נסיון בטיפול בסוכרת 1    מעניין מה היחוד שלהם   הרי מדובר ברופאים בסך הכל  מעניין מה יש להם לחדש בתחום 
לצפיה ב-'אני שמעתי על "מכון - DMC ''וגם ביקרתי שם,,'
אני שמעתי על "מכון - DMC ''וגם ביקרתי שם,,
10/02/2018 | 15:57
40
זו לא שיטה זה יותר נכון מעקב צמוד,
מדובר על  מעקב צמוד בהתאם למדידיות היומיות של מכשיר ליברה,
שאותו מפיץ ד"ר חוליו ,אינדוקרינולוג במקצועו,אשרעובד  במכון הנ"ל ,הוא גם מומחה לסוכרת  שבמחלקה לסוכרת ב-בי"ח וולפסון בחולון.
זה עובד כך: מי שקונה שם מכשיר ליברה,תוצאות המדידות שלו מתחברות  אצלם למחשב -והם עורכים מעקב של עליות וירידות,וכך הם מנסים לסייע באיזון הסוכר.
אגב,
הם גם מבצעים באותו מקום בדיקת A1C- ורושמים את התוצאה לאחר 5 דקות,
תמורת 20 ש"ח,מבלי להמתין בתור.
בגדול הם מנסים לעזור,אך לגבי הצלחה זה עדיין תלוי מאוד בלקוח ודרכי התנהלותו בתפריט שהוא אוכל ובספורט שהוא מבצע .

לצפיה ב-'למה אתה מתעניין בהם? הרי אין לך סכרת 1'
למה אתה מתעניין בהם? הרי אין לך סכרת 1
11/02/2018 | 12:22
17
לצפיה ב-'"מדובר ברופאים בסך הכל"'
"מדובר ברופאים בסך הכל"
11/02/2018 | 12:40
1
37
באמת מי האידיוט שירצה ללכת למכון שמעסיק רופאים ולא מומחי וודו למיניהם?
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
12/02/2018 | 06:12
26
נכון אין לי סוכרת   1 רציתי להביא המידע במידה ויואיל למישהו    חחחח   וודו   לא מאמין בזה 
לצפיה ב-'מניעת קטיעת איברים '
מניעת קטיעת איברים
09/02/2018 | 21:22
35
במקרה של פצעים שלא נרפאים  או סימנים להתחלת נמק  יש מרפאת דוקטור ליפו  מתמחה בטיפול במקרים אלה ובמחיר הוגן יחסית למתחרים  יש לו גם טיפולים אחרים בהקשר אחר  הייתי אצלו אך לא היה לי כסף להמשיך בתהליך   ואבחון ראשוני כ500-600  שקל 
לצפיה ב-'תרופות חדשות '
תרופות חדשות
09/02/2018 | 21:18
30
בפיתוח אינסולין  בכדור       בנוסף  תרופות המפנות  סוכר דרך השתן  שזה קיים כבר 
לצפיה ב-'למשתמשים במשאבת אינסולין'
למשתמשים במשאבת אינסולין
05/02/2018 | 10:30
4
47
ייתכן שהמאמר הזה לא מחדש לכם כלום (מדובר בארוע משנת 2011) אבל אולי מישהו מכם ימצא לנכון  לשלם את מה שנדרש כדי לקרוא אותו :

https://www.bloomberg.com/news/articles/2012-02-23/the-trials-of-a-diabetic-hacker

(במשאבות מסויימות של חב'  Medtronic עם קשרי wi-fi היה חור אבטחה שאיפשר  לגורם  עוין להשתלט עליהן ולשלוט על הזרקת האינסולין... אני בטוח שכבר חובר איזה ספר מתח או שניים שעושה בזה שימוש ככלי רצח חביב. אם אחרי ההזרקה הפטאלית משנים את הקוד בחזרה יהיה די קשה למשטרה להבין - ויותר מזה: להוכיח - מה קרה שם).

תומרונתם - אני מקווה שאת ביחסים טובים עם בעלך
לצפיה ב-''
05/02/2018 | 18:49
21
מה שאנשים עושים בשביל כותרת בעיתון...
לצפיה ב-'למה צריך wi-fi במשאבה אינסולין?'
למה צריך wi-fi במשאבה אינסולין?
05/02/2018 | 19:09
2
36
לא היה לי זמן לקרוא את הכתבה, מה קרה במקרה הזה?
לצפיה ב-'צריך לשלם כדי לקרוא את הכתבה'
צריך לשלם כדי לקרוא את הכתבה
05/02/2018 | 21:48
29
זה מספיק הזוי כדי שלא יהיה כדאי לשלם ולדעת את הפרטים...

וכן, למשאבה אין Wifi, לא ברור מה הקטע שם.
לצפיה ב-'לא קראתי'
לא קראתי
06/02/2018 | 13:55
24
כפי שכתבתי המאמר עולה כסף ומאחר והוא לא רלוונטי עבורי זרקתי את הכפפה לקהל. הגעתי לזה ממאמר אחר על  קוצב לב שחוץ מפיקוח על הקצב הוא גם שולח נתונים לשמירה בענן , בעזרת wi fi כמובן, והבעיה עם משאבת האינסולין הוזכרה שם כדוגמא לסכנות שונות שמתלוות לחדירה המאסיבית של ההיי טק לחיינו בלי שאנחנו ערים להן בכלל.

לצפיה ב-'נוירופתיה'
נוירופתיה
03/02/2018 | 10:16
7
46
בעלי חולה סכרת.מטופל בדיאליזה. לאחרונה מזה שבועיים חש בכאבים עזים בעקב הרגל. בבדיקה אחרי צילום אצל אורטופד לא התגלה כלום.טען כי קיים לחץ על העקב ויש לשנות תנוחה. הכאב לא נחלש. מישהו יודע למי עלי לפנות בנושא ?
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
03/02/2018 | 11:29
49
לפנות למומחה לסוכרת  לגבי דיאליזה  שמעתי על ריפוי מדיאליזה  אצל אייל אטיאס איני מבטיח שכך יהיה גם במקרה של בעלך חבל מאוד  יש מומחים לריפוי בתזונה שירפאו הסוכרת אך זה מצב מורכב עקב הדיאליזה    יש מיכאל ווינאפס במכבי או פרטי  או גיל יוסף שחר  או חיים רוזנטל  הם רופאים ומומחים בתזונה  נוירופתיה מקורה בסוכרת ובתזונה    רופאים  עלובים לא יודעים לאזן הסוכרת וגורמים לדיאליזה    ערן אשחר  מרפא אי ספיקת כליות לפני דיאליזה 
לצפיה ב-'כאבים נירופאטים'
כאבים נירופאטים
04/02/2018 | 17:06
5
34
אני משתמש בחומצה אלפא ליפואית קפסולה ביום ואין כאבים.
לצפיה ב-'כאבים נוירופתיים'
כאבים נוירופתיים
04/02/2018 | 20:17
4
31
יכול להסביר לי מה זה בדיוק ? האם עוזר לכאבים נוירופתיים ?
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
04/02/2018 | 22:11
2
25
עוזר במידה ולא עוזר יש תרופה ליריקה  טוב מה אני מבין יש זלזול טוטאלי במה שאני כותב   ולא  מחפש ברשת באתרים   שאינם רשמיים
לצפיה ב-'חומצה אלפא ליפואית '
חומצה אלפא ליפואית
05/02/2018 | 05:25
1
29
זה תוסף תזונה  מחיר כ100 שקל ל60 יחידות  ומיוצר גם בגוף  עוזר במניעת כאבים  נוירופתיים   נחשב לנוגד חמצון   
לצפיה ב-'מנסיוני יעיל מאוד,השתמשתי תקופה ועזר מאוד לכאבים ברגל.'
מנסיוני יעיל מאוד,השתמשתי תקופה ועזר מאוד לכאבים ברגל.
10/02/2018 | 15:25
17
הבעייה היחידה שהכדורים תופסים עובש מהר,ולא ניתן להשתמש בכדורים מעופשים.
כך שחצי בקבוק עם כדורי חומצה ליפואית ,צריכה לזרוק לפח.
לצפיה ב-'עוזר בחלק מהמקרים'
עוזר בחלק מהמקרים
05/02/2018 | 10:39
30
אם אחרי נסיון את מגלה שזה באמת עוזר לך אני מציע לך להזמין את התצרוכת הקבועה שלך מחו"ל כי המחיר יוצא זול במשהו כמו 50%, או כך לפחות זה היה בפעם האחרונה שבדקתי. בתחילת השימוש צריך להזהר ממצב היפו ואולי לשנות את מינון האינסולין בהתאם, ובשימוש ממושך צריך לעקוב אחר רמות ויטמין B1 בגוף.

לצפיה ב-'סוכרת 2'
סוכרת 2
05/02/2018 | 10:12
34
נדירה מחוץ לעולם מערבי  הסיבות תזונה לקויה  מתח נפשי  חוסר פעילות גופנית   השמנה   חוסר בשינה מספקת   חוסר במנוחה מספקת   ישיבה רבה מידיי  או גנטיקה  במיעוט המקרים    
לצפיה ב-'מזונות עם מדד גליקמי נמוך '
מזונות עם מדד גליקמי נמוך
05/02/2018 | 05:13
40
האם אלה המזונות שצורכים אנשים עם סוכרת 1 -אגוז מקדמיה  אגוז פקאן  בוטנים  מספר יחידות ביום  צנון  שומר  דגים  שתי מנות בשבוע  תרד עלים מבושל  צנונית  פלפלים  פטריות  שן הארי עלים  סובין אורז מעט  סלק ירוק מבושל  גריסי פנינה מעט  פחות מומלץ  נבטים מבושלים  לפת מבושלת  מלפפון  שעועית ירוקה מבושלת  דלעת מבושלת  במיה ברוקולי מבושל  לבבות דקל פחות מומלץ  כרובית מבושלת  אנדיב עלים  אספרגוס  בצל ירוק  חלבון ביצה 3 יחידות בשבוע  סטיביה  כרוב מבושל   עדשים אדומים   פולי סויה  אריתרטול  סלק  עלים מבושל  אשכולית למי שמותר  דובדבנים  אבוקדו  סלרי מיץ עגבניות  תותים פטל  אורוגולה  ראש חסה  מעט חלב עיזים  מעט חמאה  פעם בשבוע עגבניות  חציל מבושל  זיתים מספר יחידות  סלרי שורש מבושל  פטרוזיליה  חזה עוף מנה בשבוע 
לצפיה ב-'משאבת אינסולין '
משאבת אינסולין
04/02/2018 | 12:58
4
27
יש להפסיק פעולתה בזמן פעילות גופנית לא להגיע למצב היפו 
לצפיה ב-'המשך '
המשך
04/02/2018 | 14:13
24
באישור הרופא
לצפיה ב-'תומר, מה קורה?'
תומר, מה קורה?
04/02/2018 | 21:34
2
33
למה אתה נכנס לכל הנושאים האלה אם אתה בכלל לא סוכרתי?
אני לא מצליחה להבין מה אתה מנסה להגיד.
אתה שופך פה כמויות מידע שאתה כנראה מוצא ברשת, לפעמים בלי שום קשר לכלום, זו לא המטרה של הפורום הזה.

למשל, מה שכתבת פה לגבי משאבה - זה כמו להגיד "תופעת הלוואי של אינסולין היא סוכר נמוך".
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
04/02/2018 | 21:54
1
29
אני כותב מידע מאנשים מקצועיים  ולא מידע אקראי שמוצא ברשת  יש לי חובות  ולא מעט בגלל כל החומר שקניתי בנושא בריאות
לצפיה ב-'המשך'
המשך
05/02/2018 | 04:58
22
הייתי מאושפז  שבוע בבית חולים בסכנת כריתה של 5   אצבעות ורופא טען שיש לי סוכרת למרות בדיקות דם תקינות  ויש לי ריפוי איטי של פצעים  בנוסף קרוב ל11 שנים בקושי ישן  אני סובל מעודף משקל ומתעצל לבצע פעילות גופנית    וקרובי משפחה סובלים מסוכרת וגם חבר  ואני סובל ממתח נפשי הגורם לקוצר נשימה  זה נס שעד היום לא חליתי  בסוכרת עם נתונים כאלה  טוב אני יודע שאני עוף מוזר כאן  ויש לי חובות אדירים  בגלל כל החומר שקניתי בנושא בריאות

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
אירוח בנושא התמודדות ההורים עם ילד רגיש
אירוח בנושא התמודדות...
פסיכולוגית ומדריכת הורים מייעצת ועונה על שאלות...
אירוח בנושא התמודדות ההורים עם ילד רגיש
אירוח בנושא התמודדות...
פסיכולוגית ומדריכת הורים מייעצת ועונה על שאלות...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

יאיר סמוגורה- משרד עורכי דין
יאיר סמוגורה- משרד עו"ד
פורום נזקי גוף
פורום נזקי גוף ותאונות
עו
נפגעת מרשלנות רפואית?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה