לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1097310,973 עוקבים אודות עסקים

פורום מכושפות

לפני שנתחיל לחלוק עם הגולשים כאן את כל מה שצברנו במשך צפייה בפרקים, יש בפורום כמה חוקים שצריך להבהיר. כמה פרטים על העונות, ועוד כמה שטויות..~ הודעות צ´אטיות ~פורום, כידוע לכולנו, הוא לא צ`אט, כך שעדיף לחסוך בהודעות בסגנון של "היי חבר`ה, מה קורה?", "- - -, תתחבר לאיי סי קיו", "שמישהו ייכנס לצ´אט", או כל דבר בסגנון. יתרה מזאת, הודעות אלו נראות לי מיותרות לחלוטין מפני שבתפוז יש גם את המסנג´ר, דרכו אפשר להעביר איזה מסרים שתרצה לכל חבר פורום או לכל חבר בקהילה של תפוז בכלל, בלי הודעות צ´אטיות.- -לפני שנתחיל- פירוט קצר על הקאסט- -שאנן דוהרטי – Shannen Doherty : פרו האליוול (1-3)אליסה מילאנו – Alyssa Milano : פיבי האליוול (1- )הולי מארי קומבס – Holly Marie Combs : פייפר האליוול (1- )רוז מקגאוון – Rose McGowan : פייג´ מת´יוז (4- )בריאן קראוז – Brian Krause : ליאו וואייט (2- )טד קינג – T.W. King : אנדי טרודו (1)דוריאן גרגורי – Dorian Gregory : דריל מוריס (1-7)גרג וואהן – Grag Vaughan : דן גורדון (2)קריס פייג´ בריאנט – Karis Paige Bryant : ג´ני גורדון (2)ג´וליאן מקמהון – Julian McMahon : קול טרנר (3-5)דרו פאלר – Drew Fuller : כריס פרי (6)קיילי קוקו - Kaley Cuoco : בילי ג'נקינס (8)- -מעט על העונות- -העונה הראשונהתחילת היצירה, בה מגלות שלוש האחיות האליוול (פרו, פייפר ופיבי) את כוחותיהן, ונחשפות לראשונה לעולם הכישוף. העונה מתרכזת בעיקר בהתמודדותן הראשונית עם הכוחות ועם כל שאר השפעות עולם הקסמים שנכנסו לחייהן של האחיות, ובמערכת היחסית של פרו, האחות הבכורה, עם אנדי, שוטר ששם עין על השלוש.העונה השנייהבעונה זו מקבלות פרו ופיבי כוחות חדשים, האחיות מגלות על הרומן של אימן עם האור הלבן שלה, סם, ואף מתנסות בתוצאות המרות של שימוש בקסמים לרווח אישי. העונה מתרכזת בעיקר בהתמודדות של פרו עם המוות הרב סביבה, ובמערכות היחסים המסובכות שנוצרו בין פייפר לדן, שכנן החדש של הבנות, ובין פייפר לליאו, האור הלבן שלהן, מכיוון שהדברים לא כל כך ברורים.העונה השלישיתפייפר וליאו, זוג האוהבים שלנו, התחתנו להם באושר אחרי כל כך הרבה תלאות שהעבירו אותם הבוסים של ליאו. פייפר קיבלה כוח חדש, פיבי פגשה את קול והם הפכו לזוג מעניין ופרו מתה. בתחילת העונה מתרכזים בעיקר במערכת היחסים של ליאו ופייפר ובהתמודדות שלהם עם האיסור להיות יחד, אך מעט אחר כך קול ופיבי מתחילים לצאת, מתגלה שקול הוא השד בלת´זור, ומשם, במיוחד אחרי שהחתונה חלפה לה, העלילה מתמקדת בעיקר בזוג הנ"ל.העונה הרביעיתהעונה היא תחילת דרכה והסתגלותה של פייג´ לחייה החדשים, כמכשפה.בעונה זו מתחיל כל סיפור המקור, הבנות מחסלות אותו במזל טוב, אבל לאחר מכן הוא חוזר בגדול ותוקף אותן מבפנים. פיבי וקול מתחתנים, ואף פיבי נכנסת להריון, תינוקה נלקח ומת ע"י החוזה.בסוף העונה הבנות ניצבות בפני החלטה אם לעזוב את עולם הקסם או לא, ופייפר נכנסת להריון.העונה החמישיתמה לא ראינו בעונה, שדונים, מכשפות, פיות, יצורים קסומים אחרים, היה הכל, בעונה שהיא כולה קסם, בעונה זו, גם ראינו את הפרידה מקול, ואת הולדת הבן הראשון בשושלת האליוול, וואייט שנולד בפרק ה-15.העונה השישיתהעונה השישית התרכזה בסיפורו של כריס- המאיר הלבן מהעתיד שהגיע בסוף העונה החמישית. במהרה גילינו שכריס הוא לא תמים כמו שהוא הציג את עצמו, ושהוא בעצם בנם השני של פייפר וליאו.הכל בסופו של דבר הוביל לקרב בין כריס והמכושפות לבין גידעון - מנהל בית הספר לקסמים.העונה השביעיתלאחר מותו של כריס הבוגר בסוף עונה 6, ליאו נטה יותר ויותר לצד המתגשמים - הטוענים שהם יכולים ליצור עולם טוב יותר לחיות בו, ובסופו של דבר שיכנע את האחיות גם לעבור לצדם. האחיות מגלות בסופו של דבר שלא מדובר ברעיון טוב ומנתקות את עצמן מהמתגשמים - אך בד בבד נתקלות בשד החזק ביותר שבו הן אי פעם נלחמו - זאנקו.לאחר ניסיונות רבים להשמידו, האחיות מגיעות למסקנה שהדרך היחידה להשמיד את זאנקו, ולחזור לחיייהן הרגילים - תהיה לזייף את מותן, ולחיות תחת זהויות בדויות.העונה השמיניתהעונה השמינית והאחרונה של הסדרה משודרת כעת בארץ.- -ועכשיו, כמה כללים ודברים בסיסיים בפורום, שחשוב להזכיר- -ספוילריםספוילר הוא טקסט בהודעה, המכיל קטעים מן העונות/הפרקים הבאים, שעלולים להרוס לצופה את המתח ואת הסקרנות בהמשך הצפייה. במקרה וכותב ההודעה מעוניין לשים בה טקסט מעין זה, עליו לסמן לפניכן כי הקטע הבא הוא ספוילר ע"י אזהרה או ע"י האייקון - , בעל השם המקורי "ספוילר". מכיוון שזהו פורום על סדרת טלוויזיה, מובן וברור כי יהיו בו ספוילרים... לכן, מומלץ לכל הגולשים שמעוניינים להמנע מהם - לא להכנס להודעות מסומנות, וכל ספוילר בלתי מסומן שעלול להרוס להם, י-י-מ-ח-ק!שרשורים והודעות חדשותבכל עמוד בפורום מותר שיהיו אך ורק 15 הודעות חדשות - כלומר - 15 שרשורים. כל הודעה חדשה שנפתחת, דוחקת הודעה אחרת לעמוד הקודם, שמשם כבר אי אפשר להקפיץ הודעות בכלל. נושא זה מובא לתשומת לבכם, כי בפורום מסתובבות הרבה מאוד פעמים הודעות חדשות שניתן לשרשר להודעות קיימות, בלי שידחקו הודעות אחרות לעמוד הקודם. לכן, אתם פשוט מתבקשים לשרשר כשאפשר, ולא לפתוח הודעות חדשות כ"המשך לשרשור" רק כי הוא ארוך מידי לטעמכם, כל עוד הוא קופץ. אוף-טופיקאז ככה - תופעת האוף היא לאו דווקא דבר רע כל עוד היא מגיעה בפרופורציות הנכונות. אפשר לפרסם מעט אוף-טופיק, למקרה שהוא מעניין, מצחיק, או סתם משהו שאתם חושבים שימצא חן בעיני הפורומיסטים או יעניין אותם. מלבד זאת, עדיף לדבוק בנושא הפורום... ואחרי הכל, מכושפות זה לא נושא עד-כדי-כך משעמם, נכון? קללות והצפותעל הנושא הזה באמת שלא צריך לפרט... הפורום קיים בשביל ליצור קהילה שמתעסקת בתחום משותף בין הפורומיסטים, במקרה שלנו – מכושפות, ולא כדי לפרוק לחצים בלרדת על אנשים ולהציף אותו. הודעות שלא יעמדו בכלל זה, יימחקו, ובמקרה ומשתמש מסויים ממשיך עם העניין לאורך זמן – תשלח לו תחילה הודעת אזהרה, ולאחר מכן, אם לא יפסיק זאת, ייחסם ולא יוכל לכתוב בפורום.הורדותאין, בשום מקרה שהוא, לדבר על הורדות מכל סוג בפורום. הורדות של פרקים, שירים וכדומה הן הפרה של חוקי זכויות היוצרים החלים גם על תפוז. פרסום פרטים על גולש ללא רשותופירסום כל פרט כזה או אחר על גולש בפורום ללא רשותו וידיעתו אסורים בפורום. מעשה שכזה מכונה אאוטינג ובו נכללות גם תמונות של הגולש ומספרי טלפון או פלאפון. המקום היחידי בו ע"פ חוקי תפוז, אושר ע"י הנהלת תפוז-אנשים, מותר לפרסם פרטים כמו טלפונים אך ורק בלוחות הפורומים, שהם רק על אחריות הגולשים, ולא על אחריות המנהלים או תפוז-אנשים.אפשרויות אחרות בפורוםכפי שבטח שמתם לב, בחלקו העליון של מסך הפורום, ישנה שורה כחולה הכוללת קטגוריות כמו: סקר, צ´אט, קישורים, לוחות, וכו´. חלק מכם יכולים למצוא עניין בקטגוריות השונות, למשל "קישורים", שם ניתן למצוא מגוון רב של לינקים לאתרי מכושפות מסוגים שונים ברחבי הרשת ו"סקר" המחלף פעם בכמה זמן כאשר הוא מגיע למספר רב של הצבעות, וניתן אף לדון עליו בפורום.מאמרים לפורוםבאותה שורה אפורה, ישנה קטוגרייה למאמרים בפורום. כאן, בפורום מכושפות, אפשר לכתוב מאמרים על העונות, על דמויות מסויימות, על אירועים גדולים בסדרה, או בכלל על כל דבר אחר שקשור למכושפות/לפורום. חברי פורום שמעוניינים לכתוב משהו לפינת המאמרים של הפורום שלנו, מוזמנים לכתוב, לשלוח לאימייל של אחד המנהלים (Tomco@barak-online.net) או (buffgirl@tapuz.co.il). יחד עם שם למאמר ועם השם והניקניים של הכותב, והמאמר ייתפרסם תוך ימים ספורים.פרסום פורומים, אתרים קומונות וכדומה.פרסום אתרים ופורומים ניתן לעשות דרך בקשת אישור ממנהלי הפורום, אם לא תעשו כך הודעתכם תימחק, אלא אם תמצא חשובה מספיק לטעם מנהלי הפורום, אסור לפרסם קומונות ואנחנו מבקשים בכל לשון של בקשה המנעו מכך.מקווים שזה יעזור להשתלבות מהירה יותר בפורום ומאחלים המשך גלישה נעימה,מנהלי הפורום, דניאל (buffgirl) ,תום (T nager) ועידו (עידו זלצברג).על מנת ליצור קשר עם המנהלים:דניאל - buffgirlמייל ומסנג'ר:buffgirl@tapuz.co.ilICQ:95280666מירה - MelindaWICQ:22858605מייל: mupkav@yahoo.com

אודות הפורום מכושפות

לפני שנתחיל לחלוק עם הגולשים כאן את כל מה שצברנו במשך צפייה בפרקים, יש בפורום כמה חוקים שצריך להבהיר. כמה פרטים על העונות, ועוד כמה שטויות..~ הודעות צ´אטיות ~פורום, כידוע לכולנו, הוא לא צ`אט, כך שעדיף לחסוך בהודעות בסגנון של "היי חבר`ה, מה קורה?", "- - -, תתחבר לאיי סי קיו", "שמישהו ייכנס לצ´אט", או כל דבר בסגנון. יתרה מזאת, הודעות אלו נראות לי מיותרות לחלוטין מפני שבתפוז יש גם את המסנג´ר, דרכו אפשר להעביר איזה מסרים שתרצה לכל חבר פורום או לכל חבר בקהילה של תפוז בכלל, בלי הודעות צ´אטיות.- -לפני שנתחיל- פירוט קצר על הקאסט- -שאנן דוהרטי – Shannen Doherty : פרו האליוול (1-3)אליסה מילאנו – Alyssa Milano : פיבי האליוול (1- )הולי מארי קומבס – Holly Marie Combs : פייפר האליוול (1- )רוז מקגאוון – Rose McGowan : פייג´ מת´יוז (4- )בריאן קראוז – Brian Krause : ליאו וואייט (2- )טד קינג – T.W. King : אנדי טרודו (1)דוריאן גרגורי – Dorian Gregory : דריל מוריס (1-7)גרג וואהן – Grag Vaughan : דן גורדון (2)קריס פייג´ בריאנט – Karis Paige Bryant : ג´ני גורדון (2)ג´וליאן מקמהון – Julian McMahon : קול טרנר (3-5)דרו פאלר – Drew Fuller : כריס פרי (6)קיילי קוקו - Kaley Cuoco : בילי ג'נקינס (8)- -מעט על העונות- -העונה הראשונהתחילת היצירה, בה מגלות שלוש האחיות האליוול (פרו, פייפר ופיבי) את כוחותיהן, ונחשפות לראשונה לעולם הכישוף. העונה מתרכזת בעיקר בהתמודדותן הראשונית עם הכוחות ועם כל שאר השפעות עולם הקסמים שנכנסו לחייהן של האחיות, ובמערכת היחסית של פרו, האחות הבכורה, עם אנדי, שוטר ששם עין על השלוש.העונה השנייהבעונה זו מקבלות פרו ופיבי כוחות חדשים, האחיות מגלות על הרומן של אימן עם האור הלבן שלה, סם, ואף מתנסות בתוצאות המרות של שימוש בקסמים לרווח אישי. העונה מתרכזת בעיקר בהתמודדות של פרו עם המוות הרב סביבה, ובמערכות היחסים המסובכות שנוצרו בין פייפר לדן, שכנן החדש של הבנות, ובין פייפר לליאו, האור הלבן שלהן, מכיוון שהדברים לא כל כך ברורים.העונה השלישיתפייפר וליאו, זוג האוהבים שלנו, התחתנו להם באושר אחרי כל כך הרבה תלאות שהעבירו אותם הבוסים של ליאו. פייפר קיבלה כוח חדש, פיבי פגשה את קול והם הפכו לזוג מעניין ופרו מתה. בתחילת העונה מתרכזים בעיקר במערכת היחסים של ליאו ופייפר ובהתמודדות שלהם עם האיסור להיות יחד, אך מעט אחר כך קול ופיבי מתחילים לצאת, מתגלה שקול הוא השד בלת´זור, ומשם, במיוחד אחרי שהחתונה חלפה לה, העלילה מתמקדת בעיקר בזוג הנ"ל.העונה הרביעיתהעונה היא תחילת דרכה והסתגלותה של פייג´ לחייה החדשים, כמכשפה.בעונה זו מתחיל כל סיפור המקור, הבנות מחסלות אותו במזל טוב, אבל לאחר מכן הוא חוזר בגדול ותוקף אותן מבפנים. פיבי וקול מתחתנים, ואף פיבי נכנסת להריון, תינוקה נלקח ומת ע"י החוזה.בסוף העונה הבנות ניצבות בפני החלטה אם לעזוב את עולם הקסם או לא, ופייפר נכנסת להריון.העונה החמישיתמה לא ראינו בעונה, שדונים, מכשפות, פיות, יצורים קסומים אחרים, היה הכל, בעונה שהיא כולה קסם, בעונה זו, גם ראינו את הפרידה מקול, ואת הולדת הבן הראשון בשושלת האליוול, וואייט שנולד בפרק ה-15.העונה השישיתהעונה השישית התרכזה בסיפורו של כריס- המאיר הלבן מהעתיד שהגיע בסוף העונה החמישית. במהרה גילינו שכריס הוא לא תמים כמו שהוא הציג את עצמו, ושהוא בעצם בנם השני של פייפר וליאו.הכל בסופו של דבר הוביל לקרב בין כריס והמכושפות לבין גידעון - מנהל בית הספר לקסמים.העונה השביעיתלאחר מותו של כריס הבוגר בסוף עונה 6, ליאו נטה יותר ויותר לצד המתגשמים - הטוענים שהם יכולים ליצור עולם טוב יותר לחיות בו, ובסופו של דבר שיכנע את האחיות גם לעבור לצדם. האחיות מגלות בסופו של דבר שלא מדובר ברעיון טוב ומנתקות את עצמן מהמתגשמים - אך בד בבד נתקלות בשד החזק ביותר שבו הן אי פעם נלחמו - זאנקו.לאחר ניסיונות רבים להשמידו, האחיות מגיעות למסקנה שהדרך היחידה להשמיד את זאנקו, ולחזור לחיייהן הרגילים - תהיה לזייף את מותן, ולחיות תחת זהויות בדויות.העונה השמיניתהעונה השמינית והאחרונה של הסדרה משודרת כעת בארץ.- -ועכשיו, כמה כללים ודברים בסיסיים בפורום, שחשוב להזכיר- -ספוילריםספוילר הוא טקסט בהודעה, המכיל קטעים מן העונות/הפרקים הבאים, שעלולים להרוס לצופה את המתח ואת הסקרנות בהמשך הצפייה. במקרה וכותב ההודעה מעוניין לשים בה טקסט מעין זה, עליו לסמן לפניכן כי הקטע הבא הוא ספוילר ע"י אזהרה או ע"י האייקון - , בעל השם המקורי "ספוילר". מכיוון שזהו פורום על סדרת טלוויזיה, מובן וברור כי יהיו בו ספוילרים... לכן, מומלץ לכל הגולשים שמעוניינים להמנע מהם - לא להכנס להודעות מסומנות, וכל ספוילר בלתי מסומן שעלול להרוס להם, י-י-מ-ח-ק!שרשורים והודעות חדשותבכל עמוד בפורום מותר שיהיו אך ורק 15 הודעות חדשות - כלומר - 15 שרשורים. כל הודעה חדשה שנפתחת, דוחקת הודעה אחרת לעמוד הקודם, שמשם כבר אי אפשר להקפיץ הודעות בכלל. נושא זה מובא לתשומת לבכם, כי בפורום מסתובבות הרבה מאוד פעמים הודעות חדשות שניתן לשרשר להודעות קיימות, בלי שידחקו הודעות אחרות לעמוד הקודם. לכן, אתם פשוט מתבקשים לשרשר כשאפשר, ולא לפתוח הודעות חדשות כ"המשך לשרשור" רק כי הוא ארוך מידי לטעמכם, כל עוד הוא קופץ. אוף-טופיקאז ככה - תופעת האוף היא לאו דווקא דבר רע כל עוד היא מגיעה בפרופורציות הנכונות. אפשר לפרסם מעט אוף-טופיק, למקרה שהוא מעניין, מצחיק, או סתם משהו שאתם חושבים שימצא חן בעיני הפורומיסטים או יעניין אותם. מלבד זאת, עדיף לדבוק בנושא הפורום... ואחרי הכל, מכושפות זה לא נושא עד-כדי-כך משעמם, נכון? קללות והצפותעל הנושא הזה באמת שלא צריך לפרט... הפורום קיים בשביל ליצור קהילה שמתעסקת בתחום משותף בין הפורומיסטים, במקרה שלנו – מכושפות, ולא כדי לפרוק לחצים בלרדת על אנשים ולהציף אותו. הודעות שלא יעמדו בכלל זה, יימחקו, ובמקרה ומשתמש מסויים ממשיך עם העניין לאורך זמן – תשלח לו תחילה הודעת אזהרה, ולאחר מכן, אם לא יפסיק זאת, ייחסם ולא יוכל לכתוב בפורום.הורדותאין, בשום מקרה שהוא, לדבר על הורדות מכל סוג בפורום. הורדות של פרקים, שירים וכדומה הן הפרה של חוקי זכויות היוצרים החלים גם על תפוז. פרסום פרטים על גולש ללא רשותופירסום כל פרט כזה או אחר על גולש בפורום ללא רשותו וידיעתו אסורים בפורום. מעשה שכזה מכונה אאוטינג ובו נכללות גם תמונות של הגולש ומספרי טלפון או פלאפון. המקום היחידי בו ע"פ חוקי תפוז, אושר ע"י הנהלת תפוז-אנשים, מותר לפרסם פרטים כמו טלפונים אך ורק בלוחות הפורומים, שהם רק על אחריות הגולשים, ולא על אחריות המנהלים או תפוז-אנשים.אפשרויות אחרות בפורוםכפי שבטח שמתם לב, בחלקו העליון של מסך הפורום, ישנה שורה כחולה הכוללת קטגוריות כמו: סקר, צ´אט, קישורים, לוחות, וכו´. חלק מכם יכולים למצוא עניין בקטגוריות השונות, למשל "קישורים", שם ניתן למצוא מגוון רב של לינקים לאתרי מכושפות מסוגים שונים ברחבי הרשת ו"סקר" המחלף פעם בכמה זמן כאשר הוא מגיע למספר רב של הצבעות, וניתן אף לדון עליו בפורום.מאמרים לפורוםבאותה שורה אפורה, ישנה קטוגרייה למאמרים בפורום. כאן, בפורום מכושפות, אפשר לכתוב מאמרים על העונות, על דמויות מסויימות, על אירועים גדולים בסדרה, או בכלל על כל דבר אחר שקשור למכושפות/לפורום. חברי פורום שמעוניינים לכתוב משהו לפינת המאמרים של הפורום שלנו, מוזמנים לכתוב, לשלוח לאימייל של אחד המנהלים (Tomco@barak-online.net) או (buffgirl@tapuz.co.il). יחד עם שם למאמר ועם השם והניקניים של הכותב, והמאמר ייתפרסם תוך ימים ספורים.פרסום פורומים, אתרים קומונות וכדומה.פרסום אתרים ופורומים ניתן לעשות דרך בקשת אישור ממנהלי הפורום, אם לא תעשו כך הודעתכם תימחק, אלא אם תמצא חשובה מספיק לטעם מנהלי הפורום, אסור לפרסם קומונות ואנחנו מבקשים בכל לשון של בקשה המנעו מכך.מקווים שזה יעזור להשתלבות מהירה יותר בפורום ומאחלים המשך גלישה נעימה,מנהלי הפורום, דניאל (buffgirl) ,תום (T nager) ועידו (עידו זלצברג).על מנת ליצור קשר עם המנהלים:דניאל - buffgirlמייל ומסנג'ר:buffgirl@tapuz.co.ilICQ:95280666מירה - MelindaWICQ:22858605מייל: mupkav@yahoo.com
הפורום לא פעיל

לצפיה ב-'עזרה בחיפוש שיר דחוף!!'
עזרה בחיפוש שיר דחוף!!
11/10/2012 | 16:53
61
אבא שלי לא אוהב הרבה דברים בעולם..יש לו תכף יומולדת 63 והוא חולה על השיר "בולה בולה" (bole bole)  אין לו שמץ של מושג איך הולך השיר הוא רק יודע שהפזמון הוא בולה בולה.. ושזה היה להיט מטורף בשנות השישים אז אם מישהו יכול לעזור לי אשמח מאוד!! בתודה מראש!
לצפיה ב-'זמן לכל דבר, ולכל דבר מקומו.'
זמן לכל דבר, ולכל דבר מקומו.
16/12/2007 | 13:15
12
98

הפורום הזה היווה בית חם להמון מאיתנו במהלך השנים שחלפו, מקום מפלט לעולם שבחוץ, מקום שבו אפשר לדבר על פרקים, על פרישתה של שאנן דוהרטי, על שרשור הכוחות הגדול ועל עוד נושאים שישארו בליבנו לעד.
הפורום הזה הצמיח המון חברים, המון מערכות יחסים שונות ובעיקר עשה טוב.

מאחר שהסדרה כבר לא משודרת כבר המון זמן, ואין שום סימן לשידורה מחדש ומאחר שהדיונים פה די לא מתחדשים, אלא יותר חוזרים על עצמם. הוחלט לסגור את הפורום. להרבה ממכם יהיה חסר המקום הזה, אליו הייתם נכנסים פעם ביום, או פעם בשבוע לראות מה קורה פה. אך צריך להמשיך הלאה... חלקכם פה די מגובשים, ולכן אולי קומונה חברתית תהיה תחליף טוב.

אם יש לכם, ואני משער שישלכם, זכרונות טובים, או חוויות כלשהן מהפורום , כאן זה המקום לחלוק אותן.
אתם מוזמנים לרשום כמה שאתם רוצים, כי אלו יהיו מילות הפרידה שלכם מהפורום.

שלכם ושל הפורום,
בר-חן.
לצפיה ב-'וואו. א-אני... וואו.'
וואו. א-אני... וואו.
16/12/2007 | 13:58
28
402 היה הבית שלי לכל כך הרבה זמן [הו, כן, אני זוכרת את רוני האליוול המעצבנת], הפורום הראשון שלי, ובעיקר... יו, איזה הזוי.
[ואני בעיקר תוהה - למה לא ידעתי להכין סרטונים כשהפורום היה פעיל?]

תגובה יותר קוהרנטית, אני מניחה, כשארגע.
לצפיה ב-'אוי'
אוי
16/12/2007 | 21:14
19
הייתי בפורום הזה כל כך הרבה זמן, וקשה להיפרד...
כל יום אני נכנס לפה ויהיה ממש עצוב כשהוא יסגר.

ממ חוויות? יש יותר מדיי... כל מני שירשורים מצחיקים ודיונים סוחפים במשך הזמן.

היה כיף במשך כל הזמן הזה להיכנס לפורום ולהכיר אנשים מדהימים, במיוחד במפגשים...
ממ אני בקושי מצליח לחשוב על מילות פרידה נוספות...
אולי אני אוסיף אחר כך

אני מניח ש.. היה טוב וטוב שהיה יכול לסכם.

להתראות לכולם
לצפיה ב-'מסנג'רים,'
מסנג'רים,
16/12/2007 | 21:42
1
23
זה רעיון טוב לדעתי. רק כדי לשמור על קשר אם נרצה. (:

הפורום הזה מלווה אותי כבר מעל לחמש שנים. חמש שנים. הייתי בכיתה ז' כשכתבתי כאן את ההודעה הראשונה שלי.
אמנם קשה לי לראות אותו נסגר, אבל אני מאמין שזה בהחלט הצעד הנכון... מקווה שכולנו נשמור על קשר, ואל תשכחו מה החזיק את כולנו ביחד כאן - סדרה אחת ויחידה.

razr
שטרודלון
tapuz.co.il

זה המסנג'ר שלי.
לצפיה ב-'שלי'
שלי
17/12/2007 | 14:30
13
yoad123@walla.co.il
לצפיה ב-'סגירת הפורום'
סגירת הפורום
17/12/2007 | 10:18
33
עקב אי רלוונטיות נושא הפורום ומיעוט הפעילות המתלווה לכך, הוא ייסגר בימים הקרובים.

אנו מודים לbarhenhalliwell וElsewhere על ניהולו וטיפוח של הפורום לאורך תקופה ארוכה וממושכת והפיכתו לבית חם לחובבי הסדרה - ובכלל.

אנו מאחלים בהצלחה לשניהם בהמשך דרכם בתפוז ומקווים לראות את הגולשים בשאר הפורומים באתר.
לצפיה ב-'אמממ למרותש לא ביקרתי פה המון....'
אמממ למרותש לא ביקרתי פה המון....
17/12/2007 | 13:55
19
אני חייב לומר שכל סופ"ש הייתי בודק פה דברים ולפעמים משתתף......
היה כיף לא נורמלי אחרי כל פרק לבוא ולראות תתגובות שלכם ולראות כמה אתם מגובשים....
ועם כמה עצוב שזה נגמר....מכושפות עדיין חיה בתפוז...אולי לא כמו בפורום הזה אבל הנושא בולט מאוד....
ובאמת אתם מוזמנים לפורום אליסה מילאנו ששם עדיין יש תאווירה של פרקים ממכושפות ויחסים עם דמויות מהסדרה...
ובכלל תמיד טוב להיות בקשר עם חברים ישנים...
אז שלכל אחד מכם יהיה בהצלחה ואף פעם אל תשכחו את מכושפות!..ובואו לבקר אותנו:)
לצפיה ב-''
17/12/2007 | 18:41
6
לצפיה ב-'חבל '
חבל
17/12/2007 | 22:53
9
הגעתי ממש לקראת הסוף, ולא הספקתי ממש להיות פה, ולהכיר
אפילו שהפורום מת, אני בטוחה שכולנו תמיד נזכור את מכושפות...
בכל אופן, בהצלחה לכולם מקווה "להיתקל" בכם בפורומים אחרים.
לצפיה ב-'אני לא מאמין'
אני לא מאמין
18/12/2007 | 19:16
19
לצפיה ב-'התנגדו לסגירת הפורום! שלחתי הודעה בפורום משוב'
התנגדו לסגירת הפורום! שלחתי הודעה בפורום משוב
18/12/2007 | 19:50
24
(תפוז משוב - פורומים) והיא אמורה להתפרסם בזמן הקרוב, אני אפרסם קישור, תגיבו שם גם ופעלו להצלת הפורום!

זה עדיין לא הזמן או המקום לפורום הזה להסגר.
לצפיה ב-'איזה מגניב. אפשר לשלוח הודעה דרך'
איזה מגניב. אפשר לשלוח הודעה דרך
02/02/2008 | 20:07
19
הסלולרי
לצפיה ב-' רוצים להרוויח כסף מבלי לשלם ? כדאי לכם'
רוצים להרוויח כסף מבלי לשלם ? כדאי לכם
18/12/2007 | 18:27
3
כדאי לכם להרשם ללינק הבא
אני רשומה שם
וידיד שלי קיבל 2000 שקל
צק הביתה אמיתי לא חרטה

בהצלחה לכם
שווה

זה חינם לא עולה כסף להרשם
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-' רוצים לנהל פורום ב-? '
רוצים לנהל פורום ב-?
10/12/2007 | 17:33
5
9

מכורים לטלוויזיה, קולנוע, רדיו וכוכבים? רוצים לנהל פורום בנושא התכנית, הסדרה, כוכב הבידור או הז'אנר האהוב עליכם?

אם אתם מעל גיל 16, בעלי הכרות וותק במערכת הפורומים ומוטיבציה  להשקיע, אנחנו מזמינים אתכם להגשים את החלום ולנהל פורום ב-.

אנו מחפשים מנהלים לפורום גריז - הריאליטי החדש שעולה בקרוב למסך, לפורום מלכוד 24, התכנית של ערוץ 24 ופורום הדוגמניות שתחזור בקרוב לעונה חדשה ולוהטת.

את המועמדות ניתן להגיש דרך הטופס הבא:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

תשובות מתקבלות בטווח של עד כ-10 ימי עבודה.

אנו מחכים לכם!

לצפיה ב-'נצל"ש'
נצל"ש
10/12/2007 | 23:08
4
14
לכל מי שעדיין פה,
אני מתגייסת ביום חמישי הקרוב (13.12)!

יש לכם המלצה באיזה פרק/ים לצפות בלילה שלפני?
לצפיה ב-'וואי מזל טוב!'
וואי מזל טוב!
11/12/2007 | 09:48
7
אממ לדעתי פרקי שיא מכל עונה... הפרק שהכי אהבת בעונה הראשונה, (הכי קשה לבחור... כולם טובים)
הפרק שהכי אהבת בעונה השנייה (מוסריות נושכת לדעתי)
בעונה השלישית (או הפרק עם נטלי המאירה הלבנה או הפרק האחרון לדעתי)
בעונה הרביעית (לונג לייב דה קווין כמובן, או האחרון)
העונה החמישית (הפרק שוואיט נולד בו, כמובן)
העונה השישית (הפרק הכי טוב שאני מוצא שם זה עם הבלונדיניות, או כריס קרוס)
העונה השביעית (פרק אחרון)
עונה שמינית (הפרק שליאו מת או פרק אחרון גם, כמובן)

בקיצור- גיוס קל ומהנה, ותחזרי לבקר מדי פעם (אם ישאר פורום בכלל :S)
לצפיה ב-'גיוס קל '
גיוס קל
11/12/2007 | 21:49
8
לצפיה ב-'גיוס קל!'
גיוס קל!
11/12/2007 | 23:04
7
Saving Private Leo זה פרק שקשור לצבא לא?
לצפיה ב-'Good Luck!'
Good Luck!
12/12/2007 | 19:23
4
זה בטוח שיהיה טוב.. אל דאגה.

בכל אופן, אני הייתי רואה פרק שנותן תקווה (לקראת עיתות המשבר שיגיעו... ובטח יגיעו) או פרק של קלוז'ר כזה.
לכן יש כמה הצעות -
1. או לראות את הפרק הראשון (SOMETHING WICCA THIS WAY COMES) וישר אחריו את הפרק האחרון לגמרי (FOREVER CHARMED) ככה להרגשת סיום אמיתית במוכנות לעבור לשלב הבא בחיים.
2. או לראות פרק של תקווה כזה בסגנון 5.15 (ויאט נולד - YOURE SAFE, YOUR'E LOVED בלה בלה...) או בסגנון 3.17 שהוא אחד המעולים למרות שאת לא מתה עליו...
3. פרק שמסתיים בהרגשה מצויינת, עם חיוך ענק על הפנים- 3.05- גם הוא אחד המצויינים, הוא מצחיק, הוא רציני הוא מותח הוא מצויין... והסיום שלו פשוט מותיר אותך עם חיוך ענק (I HOPE YOU ENJOYED THE SHOWWWW!)
עוד אחד כזה, וכמעט כולם כאלו, הוא 304 ו311 ו422 כמובן! ויש הרבה פרקים מעולים בקיצור.
4. פרק מצחיק כמו 2.18 או 5.20 המצויינים יחד עם פרק שמשלב את שניהם כמו 3.03 (או את זה עם הבלונדיניות שאת אוהבת).

אלו ההמלצות שלי.
אני בעד ההמלצה הראשונה.

בהצלחה!
לצפיה ב-'חג שמח לכולם!'
חג שמח לכולם!
05/12/2007 | 21:13
2
16
לצפיה ב-'חג שמח! גם הולי מוסרת!'
חג שמח! גם הולי מוסרת!
07/12/2007 | 17:04
1
11
דיברתי איתה מקודם בטלפון, היא אמרה לי למסור לכולם חחחח
לצפיה ב-'מוזר...'
מוזר...
09/12/2007 | 23:09
9
כשאני דיברתי איתה לפני יומיים היא בכלל לא הזכירה אותך... <מגלגלעיניים>
לצפיה ב-'יומולדת שמח להולי מארי קומבס'
יומולדת שמח להולי מארי קומבס
03/12/2007 | 13:47
12
34
הולי שלנו בת 34 כבר ילדה גדולה!
אז מה אפשר לאחל לבנאדם מיוחד כמוה??
המון בריאות ואושר!
שתמיד תהיה מוקפת במשפחה שלה ובאנשים טובים ובאליסה חחחח
שתשתתף בהמון פרוייקטים מגניבים!ושנראה אותה יותר!
שתהיה לה שנה מדהימה מבחינה מקצועית ואישית!
והכי חשוב שתשאר בנאדם טוב וחייכן כמו שהיא!ושהחיוך היפה לעולם לא יימחק לה מהפרצוף!
מזל טוב עד 220!
לצפיה ב-'מזל טוב'
מזל טוב
03/12/2007 | 15:23
27
לצפיה ב-'מזל"ט!'
מזל"ט!
03/12/2007 | 16:11
10
לצפיה ב-'מזל טוב לאחת השחקניות'
מזל טוב לאחת השחקניות
03/12/2007 | 18:03
17
הכי טובות בעולם

אאחל המון הצלחה עם המשפחה המקסימה שלה, וכמובן שנראה אותה יותר (על המסך הקטן ורצוי גם על הגדול) ויותר ויותר ויותר.

יחי הולי

לצפיה ב-'מזל טוב, מזל טוב,'
מזל טוב, מזל טוב,
03/12/2007 | 18:56
14
אחת השחקניות הכי טובות שיש בימינו,
והפוטנציאל שלה עדיין לא מומש במלואו.
למרות שאם רואים את הילדודס שלה - ניתן לחלוק על הדבר האחרון שאמרתי

אז המון מזל טוב להולי המוכשרת והמדהימה,
ואמן שנראה אותה בסדרה משלה בקרוב מאוד מאוד!
לצפיה ב-'מזל טוב!!'
מזל טוב!!
03/12/2007 | 19:10
3
19
רציתי להיות זה שייפתח את ההודעה, אבל לא נורא, לא יצא...
אני שמח לראות שאני לא היחיד שזכר (:).

בכל אופן, הוליייי שלי היפה. המון המון מזל טוב עד יותר ממאה ועשרים. שכל השאיפות הגדולות שלך (כן היא קוראת את זה) יתגשמו ושתפרי ותרבי עוד ועוד כי הילדודס שלך כאלה מתוקים (את ריילי אני לא פגשתי עדיין, אבל פינלוש מתוק).
תמשיכי להיות השחקנית הכי טובה (כן היא קוראת את זה!) שאיי פעם ראיתי על המסך וכמובן שתמשיכי בדרך הטהורה ונטולת גינונים.

מת עלייך ולנצח אמות עלייך P:
לצפיה ב-'לא ידעתי שהיא יודעת עברית... '
לא ידעתי שהיא יודעת עברית...
05/12/2007 | 20:25
2
12
לצפיה ב-'ואני לא ידעתי שהיא בכלל נכנסת לפה '
ואני לא ידעתי שהיא בכלל נכנסת לפה
06/12/2007 | 01:36
1
8
לצפיה ב-'בשביל דוד היא נכנסת...'
בשביל דוד היא נכנסת...
06/12/2007 | 14:28
11
לצפיה ב-'יום הולדת שמייח להולי'
יום הולדת שמייח להולי
03/12/2007 | 22:21
9
מזל"ט לאחת השחקניות הכי טובות שיש בעולם
אני פשוט אוהבת את הקטעי דרמה שהיא עושה\משחקת
הכי אהבתי את 4X03 נתנה משחק אדיר שם
שיהיה לה מזל בחיים וקיצר כל האיחולים ושנראה
תמונה של הוליסה ממזמן לא ראינו
לצפיה ב-'קצת באיחור '
קצת באיחור
05/12/2007 | 18:16
16
המון מזל טוב D: בריאות אושר ילדים מדהימים הצלחה וכל מה שתרצי
הולי
לצפיה ב-'מזל טוב '
מזל טוב
06/12/2007 | 01:35
8
לצפיה ב-'מזל טווב!'
מזל טווב!
06/12/2007 | 11:24
24
לצפיה ב-'סרטון חדש+תחרות!'
סרטון חדש+תחרות!
01/12/2007 | 21:52
13
24
סרטון חדש על העונה השמינית, ותחרות נחמדת שהתחלתי ביוטוב, מוזמנים להצטרף
לצפיה ב-'אוקיי אז ככה...'
אוקיי אז ככה...
01/12/2007 | 22:54
1
9
וואו. אחד הקליפים המושקעים שראיתי! עברת הרבה מאז ימייך הראשונים כיוצרת קליפים אה?
הוא ממש ממש עשוי טוב. מאוד אהבתי את המוזיקה, את בחירת הקטעים, את הכל, באמת.

רק לא הבנתי למה הגודל של התמונה משתנה כל פעם, זה הציק, כי זה היה לפרקים קטן מדי.

אבל ממש אחד הקליפים הטובים! זה כבר לא מובי מייקר אה? איזה תוכנה זאת?
לצפיה ב-''
01/12/2007 | 23:00
1
קליפים משתנים - גודל משתנה.
הבעיה היא שהפרימייר שונא אותי ולא מוכן להעלות פרקים, אז אני משתמשת בקליפים מהאינטרנט [=איכות גרועה]. אני מנסה לעשות אותם אחידים, ד'ו.

Adobe Premiere Pro. אם היא לא הייתה שונאת אותי [כאמור] אפילו הייתי ממליצה עליה בחום.

טנקס!
לצפיה ב-'סרטון טוב מאוד'
סרטון טוב מאוד
02/12/2007 | 02:08
3
5
היה כיף לראות אותו...
לא כל כך הבנתי את הקטע של התחרות ואיך זה מתנהל...=\

בכל מקרה, שני הסרטונים (גם זה שמסביר על התחרות) יפים.
לצפיה ב-'אתה מכין סרטון עם סצנות אקשן נחמדות כאלה'
אתה מכין סרטון עם סצנות אקשן נחמדות כאלה
02/12/2007 | 08:12
2
7
מעלה ליוטוב, ואז לוחץ על Post a video response לסרטון של התחרות. אתה יכול להשתמש גם בסרטונים קיימים מהיוזר ה... יוטובי שלך.
אמ, וזהו.
לצפיה ב-'לא הבנתי לאן מעלים תסירטון לתחרות'
לא הבנתי לאן מעלים תסירטון לתחרות
03/12/2007 | 22:24
1
יש לי כבר סירטון משלי
לצפיה ב-'את מעלה ליו-טיוב ואז מגיבה איתו לסרטון'
את מעלה ליו-טיוב ואז מגיבה איתו לסרטון
03/12/2007 | 22:44
1
שלי.
לצפיה ב-'היכנסו לקומונה הכי י-פ-ה ב'
היכנסו לקומונה הכי י-פ-ה ב
02/12/2007 | 15:58
2
5
הקומונה של גל גדות!!!

אז מאיפה אנחנו מכירים את גל גדות
הייתה מלכת היופי של ישראל לשנת 2004!!!
משחקת בתפקיד הראשי בטלנובלה "בובות" של הוט!!!

הקומונה רק נפתחה וכבר בפעילות רבה!!

עוד לא השתכנעתם

רק תכנסו וכבר תתאהבו גם!!

http://www.tapuz.co.il/communa/userCommunaMsges.as...
לצפיה ב-'ולמה לא לשרשר ל"תפוז אנשים"???? |סמיילימקלל|'
ולמה לא לשרשר ל"תפוז אנשים"???? |סמיילימקלל|
02/12/2007 | 16:48
1
4
לצפיה ב-'><'
><
02/12/2007 | 17:12
2
לצפיה ב-'הצלחתי הסירטון שם'
הצלחתי הסירטון שם
04/12/2007 | 14:59
3
5
כתוב נטלי 16 באנגלית
לצפיה ב-'Awesome. תוצאות בסוף החודש.'
Awesome. תוצאות בסוף החודש.
04/12/2007 | 15:37
2
6
לצפיה ב-'את יכולה לספר קצת על התחרות?'
את יכולה לספר קצת על התחרות?
04/12/2007 | 17:59
1
3
למשל מתי החלטת לעשות אותה ולמה ומה מצפה לזוכה?
לצפיה ב-'מקום ראשון: סרטון לבחירתו'
מקום ראשון: סרטון לבחירתו
04/12/2007 | 18:19
1
מקום שני: סרטון לבחירתי [] ורקע לעמוד שלו ביוטיוב.

כל אחד יכול להכניס שלושה סרטונים טופס, ותהיה תחרות חדשה בינואר [כל חודש, יעני.]

אמ, לא משהו מיוחד, רציתי לנהל תחרות כזאת כבר כמה זמן וגילתי שבקושי יש חדשות, אז...
לצפיה ב-'למכירה 4 ספרים עלילתיים של "מכושפות"'
למכירה 4 ספרים עלילתיים של "מכושפות"
02/12/2007 | 18:04
8
98
אני מוכר 4 ספרים עלילתיים (סיפורים שלא סופרו בסדרה) של "מכושפות", מקוריים כמובן. הספרים במצב מעולה

רשימת הספרים ופרטים:
1.    "Shadow of the Sphinx" מאת קרלה ג'בלונסקי (183 עמודים)
2.    "Something Wiccan This Way Comes" מאת אמה האריסון (214 עמודים)
3.    "Mist and Stone" מאת דיאנה ג. גאלגר (201 עמודים)
4.    "Between Worlds" מאת בובי ג. וויס ו-ג'קלין ווילסון (201 עמודים)

הספרים כמובן באנגלית, כולם טובים מאוד ומומלצים

המעוניינים יכולים ליצור קשר על ידי תגובה להודעה זו או על ידי מסר.
תודה
לצפיה ב-''
02/12/2007 | 18:11
7
20
זאת רק אני או שכל חודש-חודשיים הוא מפרסם פה את ההודעה הזאת מחדש?
לצפיה ב-'זאת לא רק את '
זאת לא רק את
02/12/2007 | 18:48
6
22
מה לעשות, כנראה שאין הרבה צופי מכושפות שיודעים אנגלית.
לצפיה ב-'פשוט הספר זה לא כמו פרק..'
פשוט הספר זה לא כמו פרק..
02/12/2007 | 22:51
5
24
חסרים המון אלמנטים חשובים,
והחשוב ביניהם - המשחק (של הולי כמובן.. )
לצפיה ב-'ברור שלא'
ברור שלא
02/12/2007 | 23:04
4
15
אבל עדיין, זה עדיף מכלום, לא? עוד דרך לשמוע עוד סיפור וכאילו לראות פרק שלא צפיתם בו. מה גם שהכתיבה בספרים מאוד פשוטה כזאת ולא מלאה בתיאורים ארוכים, ככה שאפשר בעצם לקרוא אותה בדיוק כמו שרואים פרק. לפחות לדעתי.
לצפיה ב-'זה לא סוג הספרים שאני קוראת בכל אופן...'
זה לא סוג הספרים שאני קוראת בכל אופן...
02/12/2007 | 23:11
13
תנסה בכל הe-bay ושות'....
לצפיה ב-'האמת שקריאה בספרים היא הרבה יותר מצפייה בפרק'
האמת שקריאה בספרים היא הרבה יותר מצפייה בפרק
02/12/2007 | 23:25
2
16
היא פשוט מציתה את עולם הדימיון ומביאה אותנו לעולם אשר הטלוויזיה(והקולנוע למען האמת), לעולם לא תוכל להביא וזאת ניתן לראות בכך שעם כל הפירוט הרב שיש בתיאור הדמויות: במחשבות, במראה ובפעולות של הגיבור בכל זאת יוצא שאת המראה והאופי הסופי מגבש הקורא ולא הספר(בניגוד ל-TV שמכתיבה מראש דברים אלו בדיוק ומציגה לרוב דמויות באופן סטריאוטיפי) ולכן זה גם מרתק כי העולם אינו ממסוגר בקופסת טלוויזיה אלא הוא פתוח לחלוטין כמעט לפרשנות הקורא.

בקיצור לספר(וגם לספרי מכושפות אשר אני יודעת כי קראתי 2), לא חסר יתרונות מעל הטלוויזיה ובשביל מי שרוצה להנות מעולם
מגוון, ציבעוני ומעשיר יותר אז בהחלט הייתי מציעה לקרוא ספר.

לצפיה ב-'בתור "תולעת ספרים",'
בתור "תולעת ספרים",
02/12/2007 | 23:52
1
23
אני מאוד מסכימה עם מה שאמרת על ספרים בכללי.

אבל לפי דעתי, כשספר יוצא מתוך משהו שכבר הופיע (וראיתי) בטלוויזיה/בקולנוע, חופש הדמיון שלי מוגבל בעקבות מה שכבר ראיתי כי אין מה לעשות - זה משפיע.
לעומת זאת, אני מאוד בעד לקרוא את הספר במקום לראות את הסרט (כי בימינו כל סרט שני שיוצא מבוסס על ספר - הנה רק עכשיו גיליתי שגם ל"המצפן הזהוב" עשו סרט...). בד"כ הספרים שהם המקור והבסיס לסרט, טובים בהרבה הרבה מהסרט (לדוגמה - מדריך הטרמפיסט לגלקסיה). אבל מרגע שראית את הסרט לפני קריאת הספר, החוויה היא פשוט לא אותה חוויה, והיא לא טהורה, כמו בקריאת ספר לפני צפייה בשלוחה שלו על המסך.

אני אתן לדוגמה ספר/סרט שאני אישית לא מאוד מחבבת,
"הארי פוטר" יצא קודם עם שלושת הספרים הראשונים (מקווה שאני לא טועה במספר..) לפני שיצא הסרט הראשון בכלל.
אני מודה, כי את הראשונים קראתי (כן קראתי עד החמישי כי כל הזמן אמרו לי "זה משתפר, זה משתפר" - חיכיתי וחיכיתי, והחמישי היה הקש השובר..) וכמו תמיד פיתחתי לי בראש מעין מראה של כל הדברים והדמויות שם - ואני בטוחה שזה מה שרוב האנשים עשו.
אבל מרגע שראיתי את הסרט הראשון (שממש ממש ממש לא תאם לדמיון שלי), בספרים שהמשכתי לקרוא אחרי הצפייה בו הסרט הרג לי את יכולת הדמיון החופשית. ראיתי את הדמויות דומות יותר ויותר לאלו שבסרט, וכך גם את האתרים והכול.
ואני בספק מאוד גדול שיש מישו שזה לא קרה לו...

חחח אבל זה בכלל לא דיון שקשור לפורום "מכושפות"...
חחח נסחפתי...
לצפיה ב-'אה, הם קוראים לסרט "מצפן הזהב"...'
אה, הם קוראים לסרט "מצפן הזהב"...
02/12/2007 | 23:57
13
אולי זה בכל זאת לא לפי הספר... (חח תפילה חרישית..)
לצפיה ב-'ישששששששששש'
ישששששששששש
02/12/2007 | 17:02
2
24
מתחילה עונה תשיעית וחדשה.
לצפיה ב-''
02/12/2007 | 17:39
12
לצפיה ב-'אה אה...'
אה אה...
02/12/2007 | 17:51
18
ואני חשבתי שהנפצות יש רק בפורום "מתגייסים"...
לצפיה ב-'סרטון חדש+תחרות!'
סרטון חדש+תחרות!
01/12/2007 | 21:54
2
4
סרטון חדש על העונה השמינית, ותחרות נחמדת שהתחלתי ביוטוב, מוזמנים להצטרף
לצפיה ב-'>< פעמיים כי טוב!'
>< פעמיים כי טוב!
01/12/2007 | 21:54
6
לצפיה ב-'ראיתי את הפיילוט היום שוב'
ראיתי את הפיילוט היום שוב
02/12/2007 | 02:10
4
ובזמן הצפייה עלתה במוחי שאלה קשה- לאיפה נעלם העמוד המסתורי שהאחיות נאחזו בו כשג'רמי תקף??
חחח זה הופיע בפיילוט ונראה לי גם בפרק הראשון במרכז עליית הגג ופתאום נעלם... לא מוזר?
לצפיה ב-'סתם משהו שחשבתי עליו'
סתם משהו שחשבתי עליו
29/11/2007 | 16:13
12
46
אולי יתפתח איזה דיון...
חשבתי על זה שאף פעם בסדרה לא הראו שום רגשות מצד האחיות לגבי הכנעת שדים ומכשפים ושאר היצורים.
אני מתכוון, לדעתי זה היה יותר אמין אם לפחות בהתחלה האחיות היו מרגישות רע לגבי דברים כאלו, אחרי הכל זה עדיין סוג של רצח.
אבל מתחילת הסדרה האחיות פשוט הורגות שדים וזה לא מזיז לאף אחד בכלל.
אז נכון ששדים הם רעים, ושלפעמים זה הגנה עצמית (רק לפעמים, כל כך הרבה פעמים בסדרה פרו או פייפר יצאו ל-demon hunt) אבל בכל זאת, לדעתי זה מוזר שאף פעם לא הראו אותן חושבות על זה שבעצם הן רוצחות מישהו...
מה דעתכם?
לצפיה ב-'זה לא נכון!!'
זה לא נכון!!
29/11/2007 | 16:58
3
30
אני זוכר שבעיקר פייפר בעונה הראשונה הייתה נורא רגישה לגבי זה...כמו למשל שהיא אמרה שאחד הפרקים שהיא אף פעם לא ראתה מישהו מת, והיה פרק נוסף שהיא ממש בכתה שלא לדבר על הפרק עם הרופא שם הרגו! וזה היה בעיקר כשקונסטנס הייתה הכותבת, כשהיא עזבה אז בראד קרן התחיל להרוג את הסדרה לאט לאט ומה שיצא מזה היה הפרק האחרון של העונה השמינית! בושה ממש!
לצפיה ב-''
29/11/2007 | 17:49
2
21
ב-1.04
והרופא זה ב-2.20

אבל יש לציין שבשני המקרים מדובר היה על בני אדם רעים, ולא על שדים.
וזה הבדל די גדול.

ובאמת, מי שבעיקר הזיז לו הדברים האלה (למרות שבאמת לא הרבה) זה היה פייפר ופיבי (כשהיה מדובר בקול בעיקר).
אבל אצל פרו זה מובן - כי היא פרו .
ופייג' בטח נסחפה עם האחיות החדשות שלה, אימצה את הקודים המוסריים שלהן. כמו כל בנאדם שמנסה להתקבל לחברה חדשה...

אבל,
למעשה חוץ מבמקרים שבהם היה מדובר בבני אדם (ובהם, כאמור, כן הראו רגשות וקשיים) - אני לא חושבת שאפשר להגדיר את זה כבאמת רצח.
שדים/וורלוקים/ודומיהם, לפי ההגדרה הם בעצם סוג של רשע טהור. רצח זה לקיחת חייו של אדם אחר. השדים הם לא בני אדם. הם מזיקים שמטרתם וייעודם היחידם הם לפגוע בתמימים ולהשליט את הטרור שלהם על העולם. לפי ההגדרות בתוכנית תפקיד המכשפות הוא להגן על התמימים ועל העולם מפגעי אותו רוע.
וחוץ מזה, השדים שהן הורגות למעשה לא מתים. למדנו (בעיקר מקול) שהם נשלחים לאיזה מקום שברח לי השם שלו כרגע, ושם הם סובלים לנצח ויש את היצור הזה ששואב להם את הכוחות. (בארבס הצליח לחמוק משם איזה פעמיים אם אני לא טועה..)
אז מנקודת מבט כזאת לא מדובר כאן ברצח.
ואם תתעקשו ותגידו שכן - זאת מלחמה. במלחמה המוסר מטשט ומאתים את עצמו למציאות שנוצרת. לחיילים שנמצאים בחזית יומיומית (תנסו לדמיין את האחיות ככאלה..) אין את הפריווילגיה לעצור ולהיכנס להרהורים מוסריים כלשהם, כי אז הם לא יוכלו לבצע את ה"עבודה" שלהם, והצד השני (שאין לו שום גבול מוסרי במקרה הזה) לא יהסס לנצל את היסח הדעת הקצר כדי לתקוף ולנצח.
לצפיה ב-'את צודקת, אבל'
את צודקת, אבל
29/11/2007 | 18:14
1
13
זה לא נראה לך הגיוני שבכל מקרה, גם אם זה שדים והם רשע טהור, בפעמים הראשונות שהן רואות בעצם אנשים (שדים, אבל בצורה של בני אדם) מתפוצצים להם מול העיינים זה אמור להשפיע עליהן קצת? קצת להרתיע אותן?
כלומר, אפילו בפרק הראשון שזה היה החבר של פייפר הן פוצצו אותו ובבוקר אחרי הן כבר קצת גיחחו על העניין... לדעתי זה היה יותר אמין אם היו מכניסים לפחות בתחילת הסדרה (וגם בתחילת העונה הרביעית עם פייג') קצת רגשות ודילמות לגבי ההכנעות של השדים.
לצפיה ב-'תפוז מחק לי את התגובה... פעמיים!'
תפוז מחק לי את התגובה... פעמיים!
30/11/2007 | 15:06
12
הקיצר, מה שרציתי להגיד זה
שבמיוחד בעונה הראשונה השדים דווקא לא נראו כמו בני אדם.
בהתחלה - בשלב שהם פיתו קורבנות - הם כן נראו רגילים לחלוטין, אבל ברגע של ה"קרב" הם השתנו למשהו מחריד ובוודאי לא אנושי (ג'רמי, ג'וואנה, הקטה, וכו' וכו'). התחפושת האנושית שלהם נועדה לשרת את הרוע - לפתות אליהם קורבנות ולמעשה "לעבוד" על בני אדם תמימים ועל האחיות עצמן, כדי להפוך אותם לטרף קל יותר.
המחשבה על השימוש לרעה שהם עושים במראה אנושי, לפחות אצלי, רק גורמת לרצות יותר להכניע אותם.

ונראה לי שזה בערך מה שהיה בהודעות שנמחקו...

אה ולגבי רגשות ודילמות - יש את הקטע בפרק השני לפי דעתי שפייפר מפחדת להיכנס לכנסייה כי היא חושבת שאולי היא "רעה" בגלל שהיא הורגת אחרים (שדים). אז הם הכניסו את זה בקטנה - ונפטרו מזה מיד...
לצפיה ב-'לאו דווקא נכון'
לאו דווקא נכון
29/11/2007 | 18:20
5
20
דבר ראשון, רואים את המאבק שפייפר עוברת בעיקר בתחילת הסדרה. היא אף פעם לא רוצה במיוחד לבוא, היא מאוד כזה "אוקיי אתם תנסו לטפל ואם ממשממש צריך אותי אני אבוא, אבל תסדרו!". היא מפחדת שהיא הרעה (1.02) כי היא מפחדת שמכשפה שהורגת שדים (במקרה שלה אותו השד [מכשף ><] היה גם מישהו שהיא אהבה אז זה נראה לה מוזר, לא הגיוני כמעט) הוא לא הצד הנכון להיות פה.

גם חשוב לזכור שהציגו להן את הנושא בצורה מאוד מוקפת הילה.
ממש יכולתי לשמוע את הפעמונים של גן העדן מצלצלים. פיבי מספרת לאחיות שלה על שלוש אחיות, המכושפות, שנועדו להציל את העולם מפני כוחות הרשע שיכולים להגיע בכל מיני צורות (ככה פיבי מספרת לפרו) - זה יכול להיות כל אחד.
מה שאני רוצה להגיד, זה שכשמציגים לך דבר בצורה כל כך פיוטית ויפה וייעודית (בעיקר לפיבי למשל שככה חיפשה את עצמה והכי התלהבה מהעניין בהתחלה), אתה רוצה להאמין. ובסופו של דבר- אתה גם מאמין כשאתה רואה שיש איזה חף מפשע שבזכותך הוא חי עכשיו.

חוץ מזה, כל רוע שיצא להן להרוג (בין אם זה ג'וונה, קול, המקור, שאקס או זאנקו) הוא כזה שניסה להרוג אותן. כזה שפשוטו כמשמעו ניסה לשרוף אותן עם איזה כדור אש. לא יודע מה איתך, אני לא הייתי מהסס לירות חזרה כדי לשרוד.

לגבי פייג' - מסכים עם נופך. רצון עז להשתלב בחברה עשה את הטריק.
לצפיה ב-'מסכים עם הכל חוץ מדבר אחד'
מסכים עם הכל חוץ מדבר אחד
29/11/2007 | 23:19
4
11
לא כל רוע שיצא להן להרוג הוא כזה שניסה להרוג אותן... חלק מהפעמים הן רדפו אחרי שדים שרדפו אחרי תמימים מסויימים (שזה עדיין בסדר גמור) אבל אפילו חלק מהפעמים הם סתם רדפו אחרי שדים מסיבות שונות כמו למצוא מידע מסויים, חקירה של שדים, או סתם כאלו שקצת עיצבנו אותם.
לצפיה ב-'כל מטרה של שד או מכשף בסדרה הזאת,'
כל מטרה של שד או מכשף בסדרה הזאת,
30/11/2007 | 20:14
3
17
היה בסופו של דבר להרוג את האחיות ו/או לגנוב את הספר.
לא היה אף פעם קטע שרק החפים מפשע היו על הכוונת. מהשנייה שהן השתלבו בעניין - הן היו על הכוונת.

לגבי מה שרוני (רוני נכון? IMMORTAL ME משהו כזה) אמרה - בעיקר בפרקים הראשונים ובעונה הראשונה, הן נראו ממש מפוחדות, מתות מפחד כמעט ולא מאמינות. אמנם קשה המחשבה להרוג מישהו, אבל זה בכל זאת מישהו שנראה מפחיד ומוזר והן ממש פחדו. אני הייתי מעדיף להרוג מאשר להמשיך לרוץ.
ושוב, הייעוד שלהן בסופו של דבר לפי מה שכתוב בתחילת הBOS הוא למגר את הרשע מן העולם. והן עשו את זה.
וזה למה הן תמיד יהיו המכושפות ולא בילי וכריסטי למשל. כי לבילי וכריסטי למשל (וזה מהרגע שכריסטי נכנסה לתמונה), לא היה איכפת מהרוע שמסתובב בעולם או מהחפים מפשע שנפגעים (ע"ע מיקל בפרק 8.19) - היה להן יותר חשוב להרוג את המכושפות שאולי קצת פחות עוזרות כי הן רוצות גם קצת חופש מדי פעם (חופש זה כיף מה), לא אנשים שעשו רע, זה לא, הן רצו את המכושפות.
האחיות שלנו, קצת יותר התמקדו במטרה העיקרית שלהן ועובדה שהן עכשיו FOREVER CHARMED ואיפה בילי וכריסטי הא??!!! בילי היא הבייביסיטר של הילדים של פיבי וכריסטי נשרפת בגיהנום! מוהאהאהאהא!
לצפיה ב-'משום מה חשבתי על רוני. התגובה היא ל-חן בעצם.'
משום מה חשבתי על רוני. התגובה היא ל-חן בעצם.
30/11/2007 | 20:14
10
לצפיה ב-' '
01/12/2007 | 15:56
11
לצפיה ב-' '
03/12/2007 | 18:00
7
בייביסיטרית של הילדים של פיבי XDXD

חופש לשלטון, כריסטי לגיהנום...
לצפיה ב-'עכשיו כשאני חושבת על זה אתה צודק'
עכשיו כשאני חושבת על זה אתה צודק
30/11/2007 | 03:25
17

בסך הכל צריך להיות בן אדם מאוד חזק נפשית להרוג בן אדם אחר (לא משנה מה מוצאו או אם הוא שד או לא), ולאחיות זה היה נראה חלק ברור מאליו שלא תמיד התיחסו אליו.

היו באמת כמה מקרים כמו שנופך ציינה פה שראינו שהיה בעייתי, אבל חוץ מזה כל העלילות-שדים נהיו מכנים יותר ויותר עם השנים, כמו ההתיחסות של הבנות לחיסול כל השדים האלה.
קצת קשה לצפות שהם אשכרה ייקשרו לשד שבא להם עם כדור אש מול העיניים (פיבי היתה, אמממ, מיוחדת ), אבל כן היה קצת חסר את הקטע האנושי הזה של ההתרגלות. בסך הכל מהפרק השלישי זה נראה כאילו הם הרגו אחרים כל ימי חייהם...
לצפיה ב-'מסכימה עם כולם.'
מסכימה עם כולם.
01/12/2007 | 21:47
8
והייתי רוצה להדגיש יותר את העניין של ג'רמי - לא נראה כאילו לפייפר היו יותר מדי דילמות as to מה לעשות כשחבר שלך מגדל קוצים על גופו ושולף עלייך אנת'מה.
לצפיה ב-'מכושפות מככבות בעיתונות 5!'
מכושפות מככבות בעיתונות 5!
30/11/2007 | 20:48
32
לא בטוח שהיה 4 אבל לא נורא.

והשבוע מדובר בעיתון רייטינג (למרות שאליסה מאוזכרת גם בפנאי פלוס, ע"ע פורום אליסה מילאנו 1620) המפרסם את שאנן דוהרטי (קצת יותר בהקשר של בוורלי הילס) שיצאה בהצהרה נרגשת כלפי ג'ני גארת' (ששיחקה את קלי בבוורלי הילס) באיזה ריאיון וידאו ממש חביב לקראת הסרט החדש שלה (שיצא ב25 בנובמבר בערוץ ABC FAMILY והביקורות אומרות שהוא ממש נחמד ואם אתם רוצים אני אצרף את הריאיון הקטן הזה).

טוב בינתיים הסריקה גדולה מדי בשביל להעלות אז הנה מה שכתוב, אח"כ אני אצרף את הלינק:

" דילן מקיי מודיע בתדהמה

יום שחור למוקירי בוורלי. ג'ני גארת' הודחה מרוקדים עם כוכבים האמריקאית.....הזדמנות מצויינת לאוור את שאנן דוהרטי מהחור שבו היא מסתתרת ולשמוע ממנה כמה מילות תנחומים (זה לא נכון, הריאיון היה לפני שהיא הודחה אבל לא משנה), כאילו רק אתמול היא וקלי חלקו מילקשייק בפיץ'-פיט. "ג'ני מדהימה, אני מעריצה אותה", השתפכה הברנדה, וחשפה שגם היא קיבלה הצעה להשתתף בשואו המזיע אך סירבה בכל תוקף "לא נוח לי ששופטים אותי" (הכוונה כאילו כי שופטים את הריקוד) הסבירה "אבל אני מעריצה גדולה של החיים". LAME.  "

אני אצרף את הריאיון בקרוב, הוא ממש חמוד.
לצפיה ב-'די גועלי, חייבת לומר.'
די גועלי, חייבת לומר.
29/11/2007 | 22:06
3
25
לצפיה ב-'מה? למה?'
מה? למה?
29/11/2007 | 22:21
1
16
לצפיה ב-'סתם, השאלות שלו... לפחות אליסה צחקה.'
סתם, השאלות שלו... לפחות אליסה צחקה.
29/11/2007 | 22:27
9
לצפיה ב-'לא גועלי, יותר שאלות מפגרות ולא עיתונאיות...'
לא גועלי, יותר שאלות מפגרות ולא עיתונאיות...
30/11/2007 | 16:26
11
לצפיה ב-' פורומים חדשים בתפוז אנשים '
פורומים חדשים בתפוז אנשים
29/11/2007 | 11:59
3

העלאת נושא ההורות על סדר היום הציבורי, החברתי והחינוכי. פורום המועצה הציבורית להורים מזמינה אתכם להצטרף להעצמת ההורים בישראל!
http://www.tapuz.co.il/forums/main/forumpage.asp?f...

הם חוזרים - חזקים ונחושים מאי פעם להציל את היקום מידי כוחות האופל הנוראים. מתמכרים לקסם בפורום הרשמי לעונה החדשה של פאווור ריינג'רס
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.a...

הללויה, סוף סוף נפתח פורום למוזיקאי המנוח ג'ף באקלי. כולם מוזמנים

בישראל האדמה רעדה וכולנו הזדעזענו. פורום אסונות ואיתני טבע מזמין אתכם להכיר מקרוב את האסונות ואיתני הטבע בתפארתם
http://www.tapuz.co.il/forums/main/forumpage.asp?f...

פורום כבדי ראיה ועיוורים - הבית החם לכל מי שסובל מליקוי ראיה קל ועד לעיוורון

סדרה קומית חדשה על חיי משפחה ערבית בישראל, המתארת אותה, אותנו ואת החברה שלנו בכלל. פורום עבודה ערבית - הסדרה מברך אתכם באהלן וסהלן

הפקת מקור דוקומנטרית של ערוץ ניקלודיאון, המלווה את התפתחותן של Dטורה והברינקX, שתי להקות המנסות להגשים את החלום. בואו לדבר על זה בפורום הופעת בכורה
לצפיה ב-'מתכונים בשריים ב אנשים'
מתכונים בשריים ב אנשים
29/11/2007 | 11:43
6
איך חיים עם איידס? כיצד פועלות התרופות ואיך מנהלים אורח חיים שגרתי?
דר´דן טורנר, מנהל מרכז האיידס בבית החולים איכילוב, יתארח בפורום חיים עם איידס בין השעות 15.00-17.00 וישיב על שאלות הגולשים
הקליקו כאן:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp...

עמי לביא, עובד סוציאלי ומנתח התנהגות. עובד באלו"ט ומתמחה בטיפול באוטיסטים ומשפחותיהם יתארח בפורום אוטיזם ואספרגר pdd בין השעות 21.00-22.00 וישיב לשאלות בנושא אחים ואחיות של ילדים אוטיסטים
אתם מוזמנים לשרשר את שאלותיכם:

תחרות מתכונים בשריים לחורף
העלו לפורום קרניבוריםאת המתכון הכי מחמם שלכם לחורף ותוכלו לזכות בספר בישול.
לפרטים נוספים, הקליקו כאן:

פרוייקט הצילום של פורום אופנה אלטרנטיבית יוצא לדרך!
אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בפרוייקט ייחודי של פורום אופנה אלטרנטיבית ב-, כחלק משיתוף פעולה עם הצלם המקצועי והמורה לצילום אלדד מאסטרו, אשר יצלם את חברי הפורום בהפקה מקצועית ייחודית.
הכנסו לשרשור לפרטים נוספים:

גם הציפורניים שלנו חוגגות את חג החנוכה!
פורום ציפורניים - בנייה וטיפוח מזמין אתכן להעלות לפורום צילומים של הציפורניים המטופחות שלכן בצבעים חמים, לכבוד חג החנוכה הבא עלינו לטובה. יש גם פרס!
עוד פרטים בפורום:

ביום שבת הקרוב יתארח איציק, מומחה ב"תורת הפרצוף" הקבלית בפורום עולם המיסטיקה ויענה לגולשים על כל השאלות הקשורות לתחום.
הנכם מוזמנים לשרשר לו שאלות כבר מעכשיו:

כלבלב או בידי בם בם
ביום ראשון הקרוב, ה-2/12/07 בשעה 11.00 פורום כלבים יארח את רעות, ממספרת 'הו בידי בם בם' ותענה לשאלות הגולשים בנושאי טיפוח כלבים בעונת החורף ובכלל.
אתם מוזמנים לשאול שאלות בפורום:

22/11/2007 | 13:36
4
5

תוהים על קנקנם של ציטוטים ופתגמים בפורום, וגם עוזרים למצוא את המשפט המתאים לסיטואציה המתאימה בפורום ציטוטים ופתגמים

הגיע הזמן לשלומי שבן - אחרי 6 שנים הוא חוזר ל"עיר" עם אלבום חדש. בואו לדבר על זה בפורום

אהבתם את "השיר שלנו"? בטח תאהבו את דני הוליווד, סדרה ישראלית יומית וחדשה שתעלה בקרוב בלווין. הצטרפו כבר עכשיו לפורום

ביואנרגיה מעשית - שיטה טכנית לאבחון וריפוי הגוף והנפש. בואו ללמוד, ללמד, להתיעץ ולייעץ בפורום

אירגון ה-MMA הגדול ומרגש בעולם מגיע לתפוז. היכנסו לכלוב ודברו על הכוכבים בפורום ארגון UFC

מחנון המשרד ועד המנהל המטורלל - חייהם של עובדי חברת נייר מעולם לא נראו מצחיקים יותר. מדברים על הסדרה המצליחה המשרד בפורום

המקום לאוהבי כדוריד באשר הם - חוויות מאימונים, טיפים ועוד ניתן למצוא בפורום כדוריד  

קרה לכם משהו טוב היום? משהו או מישהו חימם לכם את הלב? בואו לספר על זה בפורום הדבר הטוב של היום
לצפיה ב-'שאלה קצת מוזרה'
שאלה קצת מוזרה
24/11/2007 | 18:59
3
16
באיזה פרק בעונה השישית פייפר אמרה בצורה מצחיקה כזאת:
"Chris? Chris? Where are you?"
חח אני יודע שהן אמרו את זה הרבה, אבל היא אמרה את זה כזה בצורה כזאת לחוצה... מישהו זוכר משהו כזה?
לצפיה ב-'6.17 - ויקטור הגיע לעיר אחרי שפייפר ביקשה'
6.17 - ויקטור הגיע לעיר אחרי שפייפר ביקשה
25/11/2007 | 02:02
1
12
לדעת למה כריס לא מדבר איתה... ויותר מתאים שויקטור אמר את זה... כי הוא לא הבין איך התינוק ידבר...
לצפיה ב-'לא, פייפר אמרה את זה'
לא, פייפר אמרה את זה
25/11/2007 | 12:36
11
הם גילו משהו ואז היא קראה לו בצורה לחוצה ומצחיקה קצת, לא משנה.
תודה בכל זאת.
לצפיה ב-'כ"כ הרבה פעמים... תהיה קצת יותר ספציפי :/'
כ"כ הרבה פעמים... תהיה קצת יותר ספציפי :/
25/11/2007 | 18:08
7
לצפיה ב-'מנכ"ל אלו"ט ב- אנשים'
מנכ"ל אלו"ט ב- אנשים
19/11/2007 | 12:26
2
צביקה עידן, מנכ"ל אלו"ט (האגודה הישראלית לילדים אוטיסטים) יתארח בפורום אוטיזם ואספרגר ב-21:00
וישיב לשאלות בנושא  אגודת אלו"ט ופעילותה למען האוטיסטים. הקליקו כאן:

רוצים לזכות בכרטיסים להקרנה חגיגית של הסרט "3:10 ליומה"?
כל מה שעליכם לעשות הוא לספר לנו בפורום סרטים וקולנוע - כיצד יצאתם מגדרכם ועשיתם משהו יוצא דופן במיוחד עבור אחד החברים שלכם?
עשרות כרטיסים יחולקו לזוכים המאושרים!  הכנסו לשרשור לפרטים נוספים:

רוצים לזכות בספר הילדים הקסום חתול לילי מאת יואל כהן, בהוצאת ´מטר´?
הצטרפו לתחרות בפורום להיות הורים ושלחו אלינו תמונות מדהימות של הילדים עם חיות המחמד שלכם. התמונה הכי שווה תזכה את המצולמים בפרס:

רוצים את הסינגל החדש של דנה אינטרנשיונל? השתתפו בפעילות בפורום פופ ישראלי ואולי תזכו:
לצפיה ב-'סרטון מבדר ביותר שמצאתי'
סרטון מבדר ביותר שמצאתי
20/11/2007 | 00:01
1
6
http://www.youtube.com/watch?v=vmtufL7AIFw

מומלץ לראות אותו בשעות לילה מאוחרות, אז הוא הרבה יותר מבדר!
חחחחחחחחחחחחחחחחחח
אני עדיין בהתקפת צחוק!
חחחחחחחחחחחחחחח
לצפיה ב-''
22/11/2007 | 15:26
1
דה רובוט דאנס XD
15/11/2007 | 14:25
5
6

מתעניינים בשיטת הטיפול האלטרנטיבית המשלבת גוף ונפש? בואו להתייעץ ולהיעזר בפורום הומיאופתיה קלאסית

הפורום בו חברי קהילת כבדי שמיעה וחירשים מכל רחבי הארץ מקבלים מקום חם, הקשבה ועזרה במגוון נושאים - פורום כבדי שמיעה וחירשים

גם אתם רוצים לגדל חיה וירטואלית? בוא לדבר על זה בפורום ניאופטס Neopets

על פסגת הרי הגליל העליון שוכנת לה צפת, העיר בה שכנו גדולי ההלכה, הפיוט והקבלה. הפורום, באוירה חרדית, פותח את שעריו ואתם מוזמנים להכנס

הוא היה שותף בלהקת "הזבובים" וב"תערובת אסקוט", הוא מנגן עם אמנים מהשורה הראשונה, אבל הכי הוא פה בגלל אלבום הסולו שלו, זהו  ג'נגו

התגעגעתם לשמעון ולימור? תכנית הבידור שקרעה את המדינה מצחוק חזרה לסדרת ספיישלים שתסכם את 40 השנים של הטלוויזיה הישראלית. חוזרים לצחוק בפורום רק בישראל

בואו לדבר על הקשר הכל כך טבעי והמורכב בין אמהות ובנותיהן בפורום אמהות ובנות

בפורום הורים וילדים מבלים - תקראו על המלצות, רעיונות והצעות לבילוי משותף של הורים וילדים בבית ובחוץ

שדכנים, יועצים, מקומות מפגש, המון דיבורים ויחסים. פורום שידוכים – חרדים מזמין אתכם למצוא שידך
לצפיה ב-'מישהו נכנס לפה עדיין??'
מישהו נכנס לפה עדיין??
18/11/2007 | 02:13
4
6
חבל שפתאום ככה כולם נוטשים
לצפיה ב-'אני עדיין פה... אבל, אין לזה שום משמעות...'
אני עדיין פה... אבל, אין לזה שום משמעות...
18/11/2007 | 10:59
2
7
כי אין לי במילא... טוב. לא משנה... באמת איפה כולם?
כתוב לכולכם בחתימות "FOREVER CHARMED", לא?
לצפיה ב-'זה לא רשום לי בחתימה,'
זה לא רשום לי בחתימה,
18/11/2007 | 18:32
1
2
אבל אני עוד פה...

אנחנו צריכים איזה וויטלייטר שירפא קצת את הפורום הזה, אה?
לצפיה ב-' ||;'
||;
21/11/2007 | 22:39
לצפיה ב-'פה'
פה
18/11/2007 | 17:33
4
לצפיה ב-'עזרה בשיחזור. '
עזרה בשיחזור.
15/11/2007 | 02:06
2
10
אבא שלי הגאון פירמט את ההארדיסק הישן שלי בלי לומר לי. אני מנסה לשחזר את כל היצירות שאי פעם עשיתי בפוטושופ, אבל יש כאלו שאפילו שמצאתי קישורים אליהן, הלינקים שבורים. אחת שממש ממש ממש חשובה לי שמתי פה לפני שנתיים בערך ואם במקרה מישהו שמר ויכול לשים פה, אני אודה לו נורא. זה היה רקע של פייג' וקייל מפרק 7.13 בגווני ירוק. הוא בטח חתום THE HOLLOW. ואם למישהו יש גם רקע של וויאט, פייפר וליאו מפרק 7.03, גם שלי, אני אשמח. אבל הוא פחות חשוב, את השני ממש ממש אהבתי והשקעתי.

תודה מראש לעוזרים (בתקווה שיהיה כזה ).
לצפיה ב-'הטבלה|הלוח זמני שידור| באמת מעודכנת?'
הטבלה|הלוח זמני שידור| באמת מעודכנת?
26/11/2007 | 19:13
1
5
לא זכור לי שיש מכושפות בערוץ 3 של הוט
ובסטאר וורלד?...מידי פעם אני רואה שיש
לצפיה ב-'נראה לי מאז עונה 6 לא עידכנו אותה...'
נראה לי מאז עונה 6 לא עידכנו אותה...
26/11/2007 | 20:17
4
אין בשני הערוצים.
ואם מתישו יש בסטאר וורלד זה ממש לעתים נדירות, ולרוב בשעות מוזרות... :/

וAXN ממשיכים להתעלם מהבקשות שלי לשדר אצלם את הסדרה!
תציקו להם גם אתם!
לצפיה ב-'מכושפות'
מכושפות
11/11/2007 | 00:01
4
17
לאחרונה נתקפתי געגועים עזים לסדרה שהייתי מכורה אלייה בכפיתות.!!
אז יש לי שאלה היא משודרת בישראל? שידורים חוזרים? מישו יודע אם בקאוב היא תחזור לשידורים חוזרים אולי ערוצים קנו אותה?
תודה
לצפיה ב-'גם אני התגעגעתי'
גם אני התגעגעתי
18/11/2007 | 15:17
2
2
לסידרה :)
לצפיה ב-'מצאתי אתר ממש מגניב...'
מצאתי אתר ממש מגניב...
19/11/2007 | 21:00
1
9
באתר יש את כל הסדרות המגניבות כולל מכושפות יש שם עוד סדרות כגון צער גידול בנות ונורא התלהבתי..
תהנו!
www.tv-life.com
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'זה יותר טוב לדעתי'
זה יותר טוב לדעתי
19/11/2007 | 22:43
4
אבל יש להתאזר בסבלנות

http://www.sidereel.com

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ