לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
71867,186 עוקבים אודות עסקים

פורום מסע בין כוכבים

...ברוכים הבאים לפורום מסע בין כוכבים!..``חלל, הגבול האחרון. אלו מסעותיה של החללית אנטרפרייז, במשימתה המתמשכת לסקור עולמות חדשים ומשונים, לחפש חיים חדשים ותרבויות חדשות, ללכת באומץ לאן שאף אחד מעולם לא הגיע...``האם זה מעלה בך צמרמורת? האם כרגע בראש שלך רצה המנגינה של מסע בין כוכבים?אם כן הגעת למקום הנכון...איך סדרה כושלת שרצה בשנות השישים, הפכה לפולחן?האם אתם מכירים עוד סדרת מדע-בדיוני שמקיימת קרוב ל100 כנסים בשנה בכ25 ארצות שונות?מיהם האנשים מאחורי הפרצופים? האם ברנט ספינר מתחבר לדאטה? האם וויליאם שאטנר השתחרר מקירק?ומה לעזאזל כ``כ מושך בסדרה הזו?על כל השאלות האלו, ועוד המון נענה בפורום הזה.מסע בין כוכבים אינה סתם עוד סדרת מד``ב, היא משלבת בתוכה הומור, תיחכום, מסרים חבויים, אקשן, אפקטים וגוד אולד פאשון חתיכים וחתיכות (אבל זה רק בונוס...).נתחיל ממש מההתחלה, מהסדרה הראשונה ונתקדם הלאה לשאר הסדרות, הכל ילווה בתמונות וסיפורים מאחורי הקלעים.נבקש מכל חברי הפורום החדשים להיכנס ולקרוא את תקנון הפורום הנמצא במאמרים... Live Long and Prospern i v1טאשה יאר&(G.O.D)

אודות הפורום מסע בין כוכבים

...ברוכים הבאים לפורום מסע בין כוכבים!..``חלל, הגבול האחרון. אלו מסעותיה של החללית אנטרפרייז, במשימתה המתמשכת לסקור עולמות חדשים ומשונים, לחפש חיים חדשים ותרבויות חדשות, ללכת באומץ לאן שאף אחד מעולם לא הגיע...``האם זה מעלה בך צמרמורת? האם כרגע בראש שלך רצה המנגינה של מסע בין כוכבים?אם כן הגעת למקום הנכון...איך סדרה כושלת שרצה בשנות השישים, הפכה לפולחן?האם אתם מכירים עוד סדרת מדע-בדיוני שמקיימת קרוב ל100 כנסים בשנה בכ25 ארצות שונות?מיהם האנשים מאחורי הפרצופים? האם ברנט ספינר מתחבר לדאטה? האם וויליאם שאטנר השתחרר מקירק?ומה לעזאזל כ``כ מושך בסדרה הזו?על כל השאלות האלו, ועוד המון נענה בפורום הזה.מסע בין כוכבים אינה סתם עוד סדרת מד``ב, היא משלבת בתוכה הומור, תיחכום, מסרים חבויים, אקשן, אפקטים וגוד אולד פאשון חתיכים וחתיכות (אבל זה רק בונוס...).נתחיל ממש מההתחלה, מהסדרה הראשונה ונתקדם הלאה לשאר הסדרות, הכל ילווה בתמונות וסיפורים מאחורי הקלעים.נבקש מכל חברי הפורום החדשים להיכנס ולקרוא את תקנון הפורום הנמצא במאמרים... Live Long and Prospern i v1טאשה יאר&(G.O.D)
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
21/03/2010 | 11:42
96
גולשים יקרים, כפי שעודכנתם ע"י מנהל הפורום, אנו מודיעים על סגירת פורום מסע בין כוכבים.
בהזדמנות זו נודה לniv1 על ניהולו המוצלח והמסור ולכם הגולשים על שהפכתם את הפורום לקהילה חמה ונעימה.

המשך גלישה נעימה ב אנשים
לצפיה ב-'קישורים לקומונת מב"כ וקבוצת פייסבוק'
קישורים לקומונת מב"כ וקבוצת פייסבוק
18/03/2010 | 19:18
99

קומונת פורום מסע בין כוכבים
http://www.tapuz.co.il/Communa/userCommuna.asp?com...

קבוצת מסע בין כוכבים פייסבוק
http://www.facebook.com/group.php?gid=101501386269...

דף מעריצים פייסבוק
http://www.facebook.com/pages/ms-byn-kwkbym/363578...

אני מקווה שהודעה זו תישאר במקום בולט לפני שהפורום ננעל סופית
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'ייתכן שזהו יומו אחרון של הפורום עלי אדמות...'
ייתכן שזהו יומו אחרון של הפורום עלי אדמות...
17/03/2010 | 08:10
17
133
או לפחות יומו האחרון עלי השרת של תפוז... אז באתי לבקר ולהיפרד מהפורום, אם כי לא מכם! עושה רושם שהקבוצה בפייסבוק עולה ופורחת...
טוף. אין ספק שהיו לנו פה תקופות יפות... ושהגיע הזמן לעבור הלאה.
בהצלחה לכולנו!
לצפיה ב-'יומו האחרון של הפורום: To New Beginnings'
יומו האחרון של הפורום: To New Beginnings
17/03/2010 | 08:43
7
89
שלום חברים יקרים,
היום יום רביעי,
מחר, כנראה בשעה זו ינעל הפורום מלקבל הודעות חדשות של חברים.
הוא לא יימחק, הוא לא ייבלע, כתובתו לא תשתנה. אבל הכל ייעצר.

אמרו את זה לפניי,
No goodbye, just good memories‬

אבל אמרו את זה יפה עוד יותר: All Good Things Must Come to an End
במקרה שלנו, רק הפלטפורמה משתנה... ואנחנו בפייסבוק עכשיו, אז: To New Beginnings!
כן, לחלקכם אין פייסבוק, בשביל זה נפתח קומונה, שאתם מוזמנים להרים לחיים בכתובת:
http://www.tapuz.co.il/Communa/usercommuna.asp?Com...

בכל אופן, הרמתי קבוצה בפייסבוק שמגבשת בימים אלה את  אישיותה ואשמח לראותכם שם (נרשמו עד כה כ-70 איש). מי מכם שלא בא, you will be missed.
כתובת הקבוצה היא: http://www.facebook.com/group.php?gid=101501386269...

פתחתי גם עמוד הערצה למסע בין כוכבים אליו אתם מוזמנים להצטרף:
http://www.facebook.com/pages/ms-byn-kwkbym/363578...

כאמור, נראה שזו כפילות (זו לא), אבל הפעילות האמיתית מתרחשת בקבוצה וכולכם מוזמנים לבוא להזמין חברים להצטרף.
הפלטפורמה החדשה אמנם שונה, השירשורים אחרים, אין שמות בדויים, אבל יש הרבה דברים אחרים, כמו גישה בלתי מוגבלת לתמונות, לשיתוף, לשליחה, לוידאו, לתגובות, הרבה דברים טובים.

לכבוד היום האחרון של הפורום שלנו- בואו וכיתבו דברי סיום,
אני יודע שאני מתרגש.
Not Goodbye, Just Good Memories

LIVE LONG AND PROSPER
ניב קלדרון, מנהל פורום מסע בין כוכבים
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'קצת עצוב אין ספק'
קצת עצוב אין ספק
17/03/2010 | 08:58
23
, למדתי להכיר אנשים ובני שיחה חדשים זה ליווה אותי תקופה משמעותי ,מצאתי שיש אנשים שאוהבים טרק כמוני ושמחתי לקרוא ומדי פעם לכתוב

נתראה בפיס

לצפיה ב-'אל תעצבו אל לבכם!'
אל תעצבו אל לבכם!
17/03/2010 | 09:20
26
לצפיה ב-'live long and prosper '
live long and prosper
17/03/2010 | 12:34
14
והלאה לפייסבוק
לצפיה ב-'הפייסבוק הוא החללית החדשה'
הפייסבוק הוא החללית החדשה
17/03/2010 | 13:23
29
סה"כ כמעט כולנו למדנו לאהוב את האנטרפרייז החדשה,
המסע ימשיך בחללית משופרת..
לצפיה ב-'abandon ship, i repeat, abandon ship!'
abandon ship, i repeat, abandon ship!
17/03/2010 | 20:13
2
25
all crew set course for facebook
FULL SPEED

she was a fine ship....
לצפיה ב-'LOL'
LOL
17/03/2010 | 22:37
17
יפה אמרת.
לצפיה ב-'או לעולם המראה או המציאות החלופית ששמו קומונה'
או לעולם המראה או המציאות החלופית ששמו קומונה
18/03/2010 | 00:59
13
לצפיה ב-'להתראות, פורום מסע בין כוכבים '
להתראות, פורום מסע בין כוכבים
17/03/2010 | 09:04
24
זה היה הפורום הראשון ששמעתי עליו. ("פ-ו-ר-ו-ם?"). ובאמת, היו ימים שדברים שהתרחשו בו היוו עילה לשיחות טלפון למשה (שמעת מה אמרת בפורום?!). אני לא יכול להגיד שהייתי יותר מדי פעיל בפורום, אבל בכל זאת הייתי עובר לפחות פעם ביום כדי לראות מה הולך.

וזהו. רוטינת הבוקר שלי של גלישה לאתרים הקבועים הולכת להשתנות. במיוחד בגלל שהיא כוללת פחות ופחות אתרים (לעשות 'רענן' בפייסבוק, זה לא נחשב). מקווה שהעמוד בפייסבוק יהיה תחליף מעניין

היה נחמד להיות כאן!
דוד.
לצפיה ב-'אין זמן טוב יותר מלהיות קורני'
אין זמן טוב יותר מלהיות קורני
17/03/2010 | 10:59
13
So, five card stud, nothing wild. And the sky's the limit.
לצפיה ב-'Qapla'
Qapla
17/03/2010 | 17:26
13
את השבוע הנוכחי אני "מבלה" במילואים, אז לא יצא לי להגיע להספיד את הפורום כמו שצריך.

היה נחמד פה. נהניתי משהותי כאן.
מתישהו אגיע לנסות את הפייסבוק הזה ואתחבר לקבוצה.
בינתיים אני מדשדש בקומונה.

QAPLA לכל החברים!
לצפיה ב-'מתוקף היותי ניינר,'
מתוקף היותי ניינר,
17/03/2010 | 17:47
1
25
אני שמח לשבור את רצף הפרידות ה-TNG-איות (אפילו אין להם שם, מעריצי "הדור הבא") הנדושות. פעם שמעתי או קראתי איפשהו שאולי All Good Things וכו', אבל מה שבאמת קובע זה What You Leave Behind.

נתראה באתרים כאלה ואחרים, או בפורום חדש שיקום מתישהו.

Go Fish
לצפיה ב-' ... Today is a good day to die'
... Today is a good day to die
18/03/2010 | 06:01
11
... But the best is yet to come ... with some cool tunes

The Best Is Yet To Come

The Way You Look Tonight

Right Beside You

http://www.youtube.com/watch?v=S5NZCnOAuZY

תודה לניב ולכולם !
לצפיה ב-'אז שנגיד תודה על הדגים ? אפשר להצליב מד"בים?'
אז שנגיד תודה על הדגים ? אפשר להצליב מד"בים?
17/03/2010 | 23:05
3
21
לצערי מאחר ואני אנטי פייסבוק וחבריו ואין סיכוי בעולם שישכנעו אותי לפתוח שם כרטיס אז זה כנראה הפעם האחרונה שאני אשמע ממכם ככה שהיו שלום ותודה על הדגים .. היה כייף לכתוב ולקרוא כאן וחבל שהפורום יסגר בזמן שפורומים אחרים עם נושאים מפגרים ברמות נשארים פתוחים
לצפיה ב-'יש קומונה לאן אתה הולך?'
יש קומונה לאן אתה הולך?
18/03/2010 | 02:15
17
לצפיה ב-'למה שלא תפתח פרופיל בשם בדוי בפייסבוק?'
למה שלא תפתח פרופיל בשם בדוי בפייסבוק?
18/03/2010 | 07:29
1
30
זה אפשרי, זה אפילו מצוי וכך תוכל להיות איתנו
לצפיה ב-'פרופיל בדוי או לא זה בכל מצב פרופיל'
פרופיל בדוי או לא זה בכל מצב פרופיל
18/03/2010 | 17:43
23
ואני נגד 90 אחוז ממה שהאתרים האלו מייצדים ככה זה יהייה יום קר מאוד (מה זה קר .. אפס מוחלט! ) בגהנום כשאני אשתכנע לפתוח פרופיל בפייסבוק
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
18/03/2010 | 07:41
19
תודה רבה על שנים נהדרות לכל מי שלקח חלק בפורום הזה
תודה רבה על הרבה שנים של אהבה
של עניין
של שיחות
של טיסה בחלל
של מסע

מסע בין כוכבים
It's been an honor serving with you

כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'פרידה מהפורום בתפוז '
פרידה מהפורום בתפוז
17/03/2010 | 23:06
1
37
פורומיסטים יקרים שלום,

שמחנו לפרסם פה במהלך השנים ולקבל פידבק, כמה שהיה. אפילו ניסינו לעזור ע"י פרסום קישור בולט לפורום בעמוד הראשי של האתר, כנראה שזה לא עזר לגמרי למצבו, וחבל.
נמשיך להתראות באתר, צרפו למועדפים והמשיכו לבקר אותנו

בברכת Clear Horizons,
סטארבייס972
לצפיה ב-'מוזמנים לפרסם בקבוצה בפייסבוק'
מוזמנים לפרסם בקבוצה בפייסבוק
18/03/2010 | 07:31
24
לצפיה ב-'שוחרר תרגום נוסף של וויאג'ר - פרק 2 בעונה ה-4'
שוחרר תרגום נוסף של וויאג'ר - פרק 2 בעונה ה-4
17/03/2010 | 21:21
22

http://www.sratim.co.il/movies/view.aspx?id=22129

עצוב שהפורום נסגר
לצפיה ב-'הג'ינגל הרשמי של זומבי.קון 2010 להורדה כ-MP3 '
הג'ינגל הרשמי של זומבי.קון 2010 להורדה כ-MP3
13/03/2010 | 13:12
1
43
הג'ינגל הרשמי של זומבי.קון 2010 להורדה כ-MP3
ב"עולמות" הזה, "קבוצת מספרי הסיפורים - תסכיתים מקוריים ברשת" לוקחת אתכם רחוק יותר מהשמיים, רחוק יותר מהחלל… אל עולם החובבים!

ג'ינגל "זומבי.קון 2010" - הכנס שאף אחד לא יחזור ממנו עם מוח - ניתן עכשיו להורדה בקובץ MP3

"זומבי.קון 2010" מחכה לכם!

לראשונה – כנס שמוקדש כולו לקידום התרבות הזומבית!

לא משנה באיזה מצב של רקב אתם - זה הכנס בשבילכם!
זאת ועוד, עכשיו באתר כנס "עולמות 2010": www.olamot-con.org

קוסמים צעירים בכנס עולמות

הם ידהימו אתכם, יפתיעו אתכם וישאירו אתכם המומים! קוסמי החטיבה הצעירה של אגודת הקוסמים מתארחים השנה בכנס "עולמות" להפנינג קסמים מיוחד.

היכונו להפתעות חייכם - קסמי תקריב ייעשו ממש לנגד עיניכם ויגרמו לכם לומר יפה שלום לחוקי הפיזיקה ולהיגיון. דברים בלתי אפשריים עומדים לקרות לכם ב"עולמות 2010: מדעי הקסם".

דוכן יד שניה ב"עולמות 2010"

בדוכן תוכלו להציע פריטים רבים למכירה, ובהם ספרים, סרטים, פוסטרים,  דגמים ועוד. גם אם אתם מחפשים מציאות או פריטים שאי אפשר להשיג יותר בחנויות – דוכן היד השניה זה המקום בשבילכם!

מבקרים המעוניינים למכור פריטים יכולים למסור אותם בדוכן ולאסוף אותם או את תמורתם בסוף הכנס. מכירת הפריטים אינה כרוכה בעמלה, אולם אנו ממליצים לכם להוריד מבעוד מועד את הטפסים מאתר הכנס ולהכין אותם מראש, וכך לחסוך זמן ועבודה מכם וממתנדבי הדוכן.

לפרטים נוספים - בקרו בדף המידע של דוכן היד השניה: http://olamot-con.org/?page_id=551.
לצפיה ב-'מועדון קריאה - "1984" מאת ג'ורג' אורוול'
מועדון קריאה - "1984" מאת ג'ורג' אורוול
16/03/2010 | 05:27
7

מועדון הקריאה הוא יוזמה של האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה. ההשתתפות במועדון הקריאה אינה כרוכה בתשלום או בהגעה למפגשים נוספים, ופתוחה גם למי שאינם חברים באגודה.
במרכז דיוני מועדון הקריאה בחודש פברואר יעמוד הספר "1984" מאת ג'ורג' אורוול, בהוצאת עם עובד.

מועדון הקריאה בתל אביב יתקיים ביום חמישי, 25.03.09, בבית הקפה "קפה קפה" ברחוב חשמונאים 95, בשעה 19:00, יש להירשם מראש באמצעות הדואר האלקטרוני אצל מנחה המפגש, שי ברנשטיין: studiober@gmail.com.
הכניסה חופשית ואינה מותנית בחברות באגודה. מומלץ להגיע עם הספר.

עוד על מועדון הקריאה ניתן לקרוא בקישור

לרגל שלוש שנים למועדון הקריאה, מועדון הקריאה של חודש אפריל יוקדש לספר שהתחיל את פרוייקט מועדון הקריאה: "מלחמה למען האלונים", מאת אמה בול. מפגשי המועדון העוסקים בספר זה יתפרסמו באתר האגודה ובמכתב החודשי.
המעוניינים לקבל הודעות ועדכונים שוטפים על מועדוני הקריאה ברחבי הארץ מוזמנים להצטרף לרשימת התפוצה של מועדון הקריאה בכתובת isfsffbookclub@gmail.com
לצפיה ב-'Decommissioning for Enterprise'
Decommissioning for Enterprise
15/03/2010 | 00:31
2
36
מה שמגניב הוא שאנחנו הולכים לעשות Decomission לפורום הזה וזה הביא אותי לחפש את המונח בגוגל ולגלות שגם את אנטרפרייז, נושאת המטוסים הראשונה של ארצות הברית המונעת בכוחם של 8 כורים גרעיניים, שהושקה בשנת 1961 הולכים להוציא משירות ויקח בערך שנתיים שלוש לכבות (זה הזמן שלוקח לכבות כורים מסתבר).
אז הנה: Decommissioning for Enterprise
לצפיה ב-'ואם כבר מדברים על פרידות'
ואם כבר מדברים על פרידות
15/03/2010 | 00:37
1
14
מה תהיה ההודעה האחרונה שלכם בפורום?

1) קאאאאהההההההההןןןןןן!!!!!!!!
2) All good things must come to an end
I have and always will be - your friend (3
Live long and prosper (4
To... to new worlds...(5
Now you'll have to excuse me captain, but I have an (6 appointment with eternity, and I don't want to be late. Assimilate THIS! (7
לצפיה ב-'no goodbye, just good memories'
no goodbye, just good memories
15/03/2010 | 14:31
9
לצפיה ב-'פורום 400 ופייסבוק'
פורום 400 ופייסבוק
14/03/2010 | 14:04
2
32
אנשים יקרים,
אתמול פתחתי את קבוצת מסע בין כוכבים בפייסבוק וכבר הצטרפו אליה כ- 30 איש.
ועם זאת, זהו גוף חדש, שבינתיים רק אני כותב בו (למעט הודעה אחת שנוצר שרשור ראשון בה).
אני רוצה להזמין את כל מי שכאן להכנס לקבוצה, להרשם בה ולכתוב, לפחות להגדי מזל טוב, כדי שנוכל לייצר גוף חי ולא גלעד אינטרנטי נוסף.
אתם יודעים איך זה, פורום הוא טוב רק כפי רמת המחויבות של חבריו להשתתף בו.

אני אשמח לראות אתכם שם http://www.facebook.com/group.php?v=wall&ref=ts&gi...
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-''
14/03/2010 | 14:59
1
5
לצפיה ב-'שמעו קטע'
שמעו קטע
14/03/2010 | 17:39
12
הרגע אמרה לי מישהי שהצטרפה לקבוצה בפייסבוק שאין מצב שהיא תכתוב שם משהו אבל שהיא תבוא לבקר למען כל הקלינגונים.

ואז כשחשבתי על זה הבנתי שהיא באמת קלינגונית (מכירים את האנשים האלה?)

אז ייחלתי לה שהמוות שלה יהיה מוות מפואר!
(may you die a glorious death.... )

אין דברים כאלה, אני אומר לכם
לצפיה ב-'קיבלתי עכשיו הודעה שהפורום עומד להיסגר '
קיבלתי עכשיו הודעה שהפורום עומד להיסגר
11/03/2010 | 19:04
28
46
עקב מיעוט בהודעות...
נאמר לי שפורומים נסגרים אם נרשמות בהם פחות מ- 200 הודעות בחודש.

לא נתנו לי אפשרות לערער, רק אמרו לי שכדאי לפתוח קומונה במקום.
מה עמדתכם בעניין?
האם תעברו לקומונה?
האם תעזבו?
האם תתגייסו להביא הנה דם חדש?
האם אתם יכולים להתחייב להיות פה כל יום ולרשום לפחות הודעה אחת?

מחכה לשמוע מכם
לצפיה ב-'תפוז האלה ממש אידיוטים'
תפוז האלה ממש אידיוטים
11/03/2010 | 20:27
3
27
במקום לתת במה למשהו קצת תרבותי מעדיפים להתעסק בפורום "האח הגדול".
לצפיה ב-'מה זאת אומרת לסגור את הפורום????!!!!!!!!!!!!!'
מה זאת אומרת לסגור את הפורום????!!!!!!!!!!!!!
12/03/2010 | 03:22
2
28
מזכיר לי איך שסגרו את אנטרפרייז !!!!!
צריך להילחם בהם!
לצפיה ב-'בנוגע ללהילחם'
בנוגע ללהילחם
14/03/2010 | 01:20
1
25
עם כמה שזה מפתה- אני חושב שיכול להיות הרבה יותר מגניב אם נקים את הקהילה שלנו במקום חדש :)

קרא מה כתבתי פה למטה בשרשור.

וכן, גם אני סנטימנטלי על המקום הזה
לצפיה ב-'אני מסכים...זו היתה תגובת עצבים טיפוסית'
אני מסכים...זו היתה תגובת עצבים טיפוסית
14/03/2010 | 01:31
8
לצפיה ב-''
11/03/2010 | 20:32
11
זה ממש גרוע.... אפשר להגיש להם איזו עצומה או משהו?
לצפיה ב-'זאת בעייה ...'
זאת בעייה ...
12/03/2010 | 00:26
10
לויידע אם שמת לב אבל גם את פורום SW הם השביתו בגלל הקטע הזה ..
לנסות לערער ? על הדיקטטורה שלהם ?? לא נראה לי ..
עשיתי את הטעות הזאת פעם שכתבתי להנהלתה מסר שהמנהלים של פורום הומור זנחו אותו לטובת פורום אחר שהם מנהלים ושהייתי רוצה לקחת את הפיקוד במטרה להחיותו אז הם העדיפו לסגור אותו בגללזה ..

לצערי אני כבר לא כותב כאן הרבה כמו פעם אבל זה בגללי ולא בגלל שהפורום נעשה יבש או משהו כזה ..
לצפיה ב-'נתחיל עם הדברים לפי הסדר'
נתחיל עם הדברים לפי הסדר
12/03/2010 | 06:21
1
16
-    !!! Khaaaaaaannn  

- אוףףף .... , פאק !

- אני אבקש / מבקש / יכול רק לבקש (?) מניב לקבוע _עכשיו_ נקודת איסוף / ארגון מחדש  (just in case) .
לתפוז יש נטייה מוכרת לסגור פורום מהיום למחר בבום-וגמרנו , וקהילות מתפזרות ללא יכולת התארגנות מחדש לאחר שאין להם נקודת ציון מדוייקת , ואפילו אם כן מתארגנים מחדש במקום אחר , ללא הודעה מוקדמת תמיד יש אנשים שהולכים לאיבוד כי לא יודעים איפה לחפש את המקום המפגש החדש (ולפעמים סתם עצלנים מכידי לחפש) .

במילים אחרות :
We need coordinates Keptin !!! That's Capitain , with a russian "K" ! I

אז זה לא משנה אם זה נענע , הפורומים של סטארבייס , הייד-פארק או כל מקום אחר , זה לא משנה אם זה זמני או קבוע , חשוב לפתוח שירשור המכוון את משתתפי הפורום ומחפשי הפורום העתידיים לאן זזים (אם זזים , ו... כנראה זזים) .

- טוב , אחרי שסיימתי את "המסר לציבור" ... , WOW ... , קודם הפורום של בבילון , אח"כ באפי , אח"כ מלחמת הכוכבים ואכשיו אולי הפורום הזה ... .
לא יודע ... , אין מילים .
כאילו הבורג באו וניסו לקחת את רוב הדבק שחיבר בין החובבים של הסצנות השונות של מד"ב ופנטזיה .
תפוז אשכרה נראה כמו אדמה חרוכה ... יחסית למה שהיה .

- לגבי השאלות של ניב , בגלל סיבות אישיות אין לי זמן לכתוב כאן (או בפורום הרובוטריקים שלי) כל יום לצערי  .
למרות זאת אני עדיין נהנה לקרא כאן כי איכשהו תרבות הפורומים הוא בדמי ואני חי אותן בצורות שונות (במדינות שונות) קרוב לעשור אם לא יותר .

אני אשתדל לסיים עם נימה חיובית עם המלצה לפודקסט (podcast) מעולה של סטר-טרק , עם מנחים שלא תמיד מדייקים בעובדות אבל יש להם כזו רוח חיובית מגניבה ,  והתלהבות כנה (ולא מטומטמת) , שזה פשוט כיף לשמוע אותם בזמן נהיגה / הליכה / וכו.
אני אישית בזמן האחרון לפעמים נרדם עם זה (או עם פודקסט כזה או אחר) .
רק להוריד ולנגן בנגן המוזיקה הנבחר שלכם .

הנה קישורית לאתר הבית של הפודקסט , וגם קישורית לביקורת עם הציורים ההומוריסטיים המאפיינים של קטע "Hey, Star Trek" , הפעם על המשחק האון-ליין החדש .

לסיום , תודה גדולה לניב על הכל !
לצפיה ב-'אני יוצא לסופשבוע עכשיו- אבל'
אני יוצא לסופשבוע עכשיו- אבל
12/03/2010 | 06:38
11
אני אכתוב פה שוב במוצאי שבת,
אבוא עם פתרון.

בינתיים, אנא המשיכו לכתוב פה כהמשך לשירשור

שבת שלום, חיים ארוכים ושגשוג
לצפיה ב-'שוב? '
שוב?
12/03/2010 | 09:06
12
את פורום "באפי" סגרו, לפני כמה חודשים, בהתראה של פחות מיום. אפילו לא הספקתי לכתוב שם הודעה אחרונה. זה מרגיש ארכאי למדי, שחייבים לסגור פורום. זה באמת גוזל לתפוז כל כך הרבה משאבים, להשאיר פורום פתוח? ואם תהיה סדרת טרק חדשה?

דוד.
לצפיה ב-'פתח קומונה'
פתח קומונה
12/03/2010 | 10:05
1
7
גם הסדרה המקורית שרדה רק שלוש עונות והיום היא הדבר הכי מעניין שיש.
לצפיה ב-'נ.ב: no goodbye, just good memories'
נ.ב: no goodbye, just good memories
12/03/2010 | 22:52
11
לצפיה ב-'עצוב. . .. '
עצוב. . ..
12/03/2010 | 11:39
7
לצפיה ב-' והרי הגענו עד הלום '
והרי הגענו עד הלום
12/03/2010 | 18:56
7
אני בפורום הזה כבר משהו כמו 8 שנים...

תמיד חששנו שהיום הזה אולי יגיע מתישהו, ועכשיו תפוז אולי כופים את זה עלינו. כבר שנים שהפורום לא ברמת פעילות כפי שהייתה בימיו הראשונים, אבל בכל זאת שרד והמשיך הלאה, ויש כאן גרעין של אנשים שהחזיק מעמד on and off מהימים הראשונים ועד היום.

אז אני רוצה לשבור כיוון ודווקא לחגוג את כל מה שעברנו בפורום הזה מזה כמעט עשור שלם. הדיונים, ההתבדחויות, ההתנצחויות, ההיכרויות, החברויות, המפגשים, צ'טים הזויים ומה לא.

בהזדמנות זו אני רוצה לומר לכל מי שהכרתי כאן : תודה על שנים מעניינות ומגוונות באופן וירטואלי אך מוחשי למדי, הייתם שותפים לחוויות רבות שעברתי מאז שנת 2002 ועד היום. שלא לדבר על אלו שהפכו לחברים גם בעולם ש"בחוץ."

תודה לכולם! קפאלה! Live long and prosper!

May the Prophets be with you !

ועכשיו משסיימנו את הפרק הזה, אולי באמת נוכל להמשיך הלאה בפורמט אחר? כל זאת בהנחה שאין סיכוי לשמר את הפורום הזה בכל זאת?

אני אישית בעד קומונה בתפוז. זה קרוב, זה נראה דומה. זה פחות או יותר אותו הדבר, רק בשם אחר. אמנם קצת פחות פומבי, אבל בינינו, גם ככה זה לא שאי פעם היינו לב ההתעניינות וההתרחשויות בפורטל תפוז. וכל עוד אין סדרה חדשה ומצליחה, לא צפוי שטף של חובבים חדשים, ואם תהיה יום אחד, אולי אפשר יהיה לפתוח את הפורום מחדש עם דם חדש.

אז אני בעד קומונה קטנה ופרטית, בלי לחץ לשחרר הודעה כל יומיים. מקום שנדע שנוכל לחזור אליו ולהודיע הודעות ולדסקס דברים שעולים לנו פתאום לראש, ולראות ניקים מוכרים וחובבי טרק. במילים אחרות, אותו הדבר שהיה לנו כאן בשנים האחרונות, רק תחת הקטגוריה "קומונה" ולא "פורום".

מישהו מרים את הכפפה? ניב?
לצפיה ב-'זה באמת מטופש'
זה באמת מטופש
12/03/2010 | 20:37
11
למה קומונה זה בסדר ופורום לא?
אני לא רואה איך זה מפריע להנהלת תפוז ואיזה משאבים צורך פורום שקומונה לא.
אפילו שאני בקושי פה זה ממש עצוב... נכנסתי לפורום הזה כשגילי פתח אותו ב2002 ואין ספק שהעברתי פה המון שעות...
מה כואב לכם בדיוק, תפוז? קרציות...

אני לכשלעצמי אעיד שאם תיפתח קומונה אבוא להגיד שלום בערך באותה תדירות שאני באה כרגע. לא שזה הרבה.
הולך ופוחת הדור, הא חבר'ה?... אני מרגישה כמו איזו פלמ"חניקית ענתיקה.
לצפיה ב-'!!STAR TREK WILL LIVE FOREVER'
!!STAR TREK WILL LIVE FOREVER
12/03/2010 | 20:54
12
אני בטוח שהטוב עוד לפנינו ומסע בין כוכבים יחזור ובגדול וככה גם הפורום הזה (ואני לא מתכוון לסטארטרק 2: משהו משהו) אז כשהאח הגדול 13 יגמר וכל האנשים שצפו בזה יחלו במחלת ניוון מוחי או משהו החנונים יוכלו לנקום בחזרה (טוב זה אולי יצא מוזר אבל מה שרציתי להגיד זה שאני בטוח שטרנד הרדידות של הראליטי, שבגללה אנטרפרייז התבטלה ד"א, תעבור והטלויזיה תחזור להיות כמו שהייתה בשנות ה90 מאתגרת, מעניינת ואיכותית)
לצפיה ב-'אגב, מה לגבי ארכיון הפורום? ניב?'
אגב, מה לגבי ארכיון הפורום? ניב?
13/03/2010 | 18:35
8
12
יש דרך לשמר את ארכיון הפורום גם במקרה של סגירה?
לצפיה ב-'קח דוגמה מפורום אחר שמת לא מזמן.'
קח דוגמה מפורום אחר שמת לא מזמן.
13/03/2010 | 21:09
7
19
פורום מלחמת הכוכבים, שעדיין נגיש כמו ארכיונו.

אגב, גם הם פתחו קומונה, ומצבה לא נראה מבטיח...
לצפיה ב-'המשך פעילות פורום מסע בין כוכבים-מה שאני חושב'
המשך פעילות פורום מסע בין כוכבים-מה שאני חושב
14/03/2010 | 00:50
6
20
לקחתי כמה דברים כשיצאתי לסופשבוע, חזרתי ממש עכשיו והנה מה שאני חושב:
1- כעסתי מאד בהתחלה, לא רציתי שיסגרו את הפורום הזה, שהוא מהראשונים בתפוז, אפשר לראות מהמספר.
2- אבל אז הסתכלתי על מה יכול לצאת מזה שנעבור מפה למקום אחר
3- למשל- אם נפתח עמוד או קבוצה בפייסבוק יוכלו הרבה מאד אנשים להצטרף אלינו, אנשים שנמצאים בפייסבוק והם מעריצים אך הם לא משתמשים בתפוז.... הרי דיברנו על דם חדש.
4- נוכל לשתף לינקים ביתר קלות.
5- רוח הקבוצה תישמר

אני מתלבט אם להקים עמוד או קבוצה או שני הדברים גם יחד, בעברית.
פתרון- אני פותח עמוד וגם קבוצה בפייסבוק.

אמשיך לעדכן.
לצפיה ב-'כתובות לעמוד ולקבוצה'
כתובות לעמוד ולקבוצה
14/03/2010 | 01:19
3
7
כתובת הקבוצה בפייסבוק: http://www.facebook.com/group.php?gid=101501386269...
כתובת העמוד: http://www.facebook.com/pages/ms-byn-kwkbym/363578...

ברגע שיהיו מספיק מעריצים בעמוד, אוכל לשנות אותו למשהו אכיל יותר.

אני רוצה לשתף קצת על למה בחרתי לפתוח עמוג וקבוצה בפייסבוק:
עמוד- עמוד מאפשר לכל אחד להצטרף כמעריץ. לי כמנהל הוא נותן המון כוח ויכולות ניהול. מצד שני, הוא מוחק אותי כבנאדם, וכך בכל פעם שארצה לכתוב משהו אני אחשב בתור "מסע בין כוכבים" ולא בתור ניב. הצד השלילי השני הוא שרק אני ומי שאשים כאדמין, יוכל להזרים פידים אל תוך עמוד הבית שלכם...ואילו מה שאני רוצה זה שכולם יהיו שווים בהקשר הזה, ולכן קבוצה עושה את זה טוב יותר.

קבוצה מאפשרת לי לשמור על הזהות שלי גם כשאני אדמין, וכך אני יכול לצרף אדמינים נוספים לניהול הקבוצה- אגב, מי רוצה, אני נותן זכות ראשונים לחברי הפורום כאן
החסרון של קבוצה לעומת עמוד היא שדברים שקורים בקבוצה לא מגיעים לכם לעמוד הבית בפייסבוק. לעומת זאת, כל מה שמנהל עמוד (לא קבוצה) יכתוב או ישתף, כן יגיע, אבל אז יש לי כוח ואחריות מסוימת שלכם אין...

בקיצור, זה גם טוב וגם פחות טוב.
שלא לדבר על זה שאין שירשורים...
אבל נראה לי שנתגבר על זה.

בכל אופן, בואו, הצטרפו לשני הגופים שהקמתי בפייסבוק, בואו נזרים לשם חיים, בוא נדבר שם, בואו נשמור את העמוד והקבוצה במועדפים שלנו ובוא נגדיל את הקבוצה שלנו, אנחנו הרבה מאד שנים יחד :)
לצפיה ב-''
14/03/2010 | 01:35
1
7
לצפיה ב-'תודה'
תודה
14/03/2010 | 01:38
7
ועכשיו עוד משהו

אני רוצה שתבינו למה פתחתי גם עמוד וגם קבוצה- לכל אחד מהאובייקטים האלה יש מעלות ומגרעות.
אפשר לקרוא לעומק מה יש בכל אחד מהם- בלינק הזה שמסביר מעולה את ההבדלים
http://mashable.com/2009/05/27/facebook-page-vs-gr...
לצפיה ב-'לגבי שרשורים'
לגבי שרשורים
14/03/2010 | 22:03
7
יש את לשונית ה-Discussions, שעד כמה שאני מבין משמשת כמעין פורום, אמנם לא נוח כמו זה, אבל אפשר ליצור נושאים ולשרשר הודעות האחת לשנייה.
לצפיה ב-'בעיה קטנה אחת.'
בעיה קטנה אחת.
14/03/2010 | 22:30
1
5
הגלגול החדש אמור להמשיך את הגלגול הקיים. קומונה חדשה מניחה נכון שכל חברי הפורום יוכלו להכנס אליה, מתוקף היותם בעלי יוזר קיים בתפוז.
מצד שני, לא לכל בעלי היוזר של תפוז יש יוזר ב(תחזיקו חזק לא ליפול)פייסבוק.

בעסה.
לצפיה ב-'וחוצמזה, דינמיקה של פורום ודינמיקה'
וחוצמזה, דינמיקה של פורום ודינמיקה
16/03/2010 | 02:37
9
של קב' בפייסבוק זה לא אותו דבר.
לצפיה ב-'טוב, ניב וכולם'
טוב, ניב וכולם
13/03/2010 | 23:38
3
8
מוצ"ש הגיע, פיתרון מוסכם עדיין אין.

שבוע חדש ועמוס עומד להתחיל, אז שיהיה בהצלחה ואני כבר אתעדכן מה נסגר.

היה טוב, טוב שהיה.

מקווה שהפיתרון החדש, יהיה אשר יהיה, ישקף את כל הגוונים של הקהילה הקיימת.

להתראות!

לצפיה ב-'הגבתי פה במעלה השרשור'
הגבתי פה במעלה השרשור
14/03/2010 | 01:19
2
7
לצפיה ב-'יש תאריך לסגירת הפורום? או שזו "הפתעה"?'
יש תאריך לסגירת הפורום? או שזו "הפתעה"?
14/03/2010 | 01:38
1
8
לצפיה ב-'יום חמישי הקרוב הוא מועד סגירת הפורום'
יום חמישי הקרוב הוא מועד סגירת הפורום
14/03/2010 | 01:52
12
לפי מה שנאמר לי מהנהלת הקהילות
לצפיה ב-' פתחתי קומונה לפורום 400 - תיכנסו לכאן'
פתחתי קומונה לפורום 400 - תיכנסו לכאן
12/03/2010 | 21:06
11
25

פתחתי אותה כדי שלא נאבד את ההוויה שהיתה לנו כאן שנים רבות

תיכנסו אליה ותתיחסו אליה כהמשך של הפורום.

http://www.tapuz.co.il/Communa/usercommuna.asp?Com...

או תקישו חיפוש בקומונות בשם STARTREK ללא רווח

כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'ללא רווח... '
ללא רווח...
12/03/2010 | 21:15
1
10
לצפיה ב-'תפוס כבר'
תפוס כבר
12/03/2010 | 21:33
7
לצפיה ב-'שרשור היכרות משנת 2006'
שרשור היכרות משנת 2006
13/03/2010 | 11:05
1
11
כחלק מאווירת סיום הפורום הנה שרשור היכרות שנעשה בשנת 2006

http://157.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=400&msgid=72397733&archive=1
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'שיוו לדבר על חזרה בזמן..אני בן 18'
שיוו לדבר על חזרה בזמן..אני בן 18
13/03/2010 | 11:57
12
לא ידעתי שהייתי פה אפילו אז חחח
לצפיה ב-'הצעה - שם הקומונה - "מסע בין כוכבים"'
הצעה - שם הקומונה - "מסע בין כוכבים"
13/03/2010 | 13:32
4
12
קודם כל, היוזמה יפה.

ועם זאת, כפי שכתבתי, אני לא מרגיש איתה כרגע בנוח. Startrek מצלצל מהסרט החדש.

אני מעדיף קומונה שתרגיש באמת כמו המשך ישיר של הפורום הזה, ושכל מרכיביו של הפורום הזה ירגישו בנוח להצטרף אליה. מיותר לציין שרבים בפורום הזה סולדים מהסרט Startrek וממה שהוא מייצג.

אניח בעד "מסע בין כוכבים" כשם הקומונה.

כדאי אולי גם לדון בנושא אופן ניהול הקומונה, מי יהיו המנהל \ מנהלים וכו'.

לצפיה ב-'רק שיירשם בפרוטוקול'
רק שיירשם בפרוטוקול
13/03/2010 | 13:40
2
4
שהבעיה של חוסר הרווח היא בעברית, באנגלית הסרט האחרון נקרא בשתי מילים, כרגיל.
אבל הקונוטציה קיימת.

וגם אם מעדיפים צליל לועזי ולא עברי (משום מה), אפשר לכתוב אותו בעברית "סטאר טרק", ולהשאר עם רווח.
לצפיה ב-'אני בעד "מסע בין כוכבים"'
אני בעד "מסע בין כוכבים"
13/03/2010 | 13:55
1
6
לא שם לועזי ולא כל דבר אחר.

אנחנו מדברים כאן על המשכיות של הקהילה, והקהילה נבנתה סביב השם הזה, לא "פורום 400" ולא כל דבר אחר.
לצפיה ב-' גמאני'
גמאני
13/03/2010 | 14:11
7
לצפיה ב-'כבר מינויים פוליטיים?'
כבר מינויים פוליטיים?
13/03/2010 | 22:03
2
לצפיה ב-'עדכון: שם הקומונה שונה ל: "פורום מסע בין..."'
עדכון: שם הקומונה שונה ל: "פורום מסע בין..."
13/03/2010 | 23:32
1
17
"פורום מסע בין כוכבים" מתוך רצון לשוות הרגשה של בית

בנוגע למי ינהל את זה ?? אני פתחתי את זה ולכן אני כנראה יעדכן את זה אבל מכיוון שלא מדובר בפורום ההתנהלות תהיה יותר פתוחה ויותר אישית.  בכל מקרה אם מישהו רוצה לנהל את זה אני נותן לו את הכבוד ואת הרשות. העיקר שהוא יהיה מהקהילה שהייתה פה בשנים האחרונות. ניב אתה מוזמן לקבל את התפקיד.

כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-''
14/03/2010 | 00:08
10
לצפיה ב-'הסרט סטארטרק קיבל אוסקר על האיפור'
הסרט סטארטרק קיבל אוסקר על האיפור
10/03/2010 | 19:21
13
29
לצפיה ב-'הייתי שמח אם היה מקבל על התסריט'
הייתי שמח אם היה מקבל על התסריט
10/03/2010 | 20:41
7
18
לצפיה ב-'אההה'
אההה
10/03/2010 | 21:03
15
לא.
לצפיה ב-'אני לא'
אני לא
12/03/2010 | 01:39
1
14
לצפיה ב-'מה שמוכיח שמדובר בחרא סרט'
מה שמוכיח שמדובר בחרא סרט
12/03/2010 | 09:43
14
לצפיה ב-''
12/03/2010 | 12:04
1
8
בדיחה טובה...
לצפיה ב-'מעניין אם סרט מעריצים יקבל אוסקר'
מעניין אם סרט מעריצים יקבל אוסקר
12/03/2010 | 12:42
8
לצפיה ב-'תסריט עם כל כך הרבה חורים לא ראוי לאוסקר'
תסריט עם כל כך הרבה חורים לא ראוי לאוסקר
14/03/2010 | 01:41
1
12

אפקטים מיוחדים איפור וכו' הגיוני ורצוי
לצפיה ב-'אם הסרט לא ראוי לאוסקר על *תוכן*'
אם הסרט לא ראוי לאוסקר על *תוכן*
14/03/2010 | 08:49
13
אז הוא לא ראוי לאוסקר.
כוונתי היא לסרט מס"ב המקבל אוסקר על התסריט.
לצפיה ב-'כן , דמויות ה-CGI היו עם איפור יוצא מהכלל ...'
כן , דמויות ה-CGI היו עם איפור יוצא מהכלל ...
11/03/2010 | 06:29
9
טוב נו , לפחות התסריט לא זכה ...
לצפיה ב-'אורסי וקורצמן "זכו" בפרס הרזי על התסריט הגרוע'
אורסי וקורצמן "זכו" בפרס הרזי על התסריט הגרוע
13/03/2010 | 16:50
3
16
על התסריט של רובוטריקים 2.

ואלו האנשים שכותבים את startrek בימינו, לכאורה.

כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'טוב, רובוטריקים 2 באמת היה מזעזע.'
טוב, רובוטריקים 2 באמת היה מזעזע.
13/03/2010 | 19:46
2
7
אני לא זוכר ממנו הרבה (וטוב שכך). כמו הראשון, היו בו פחות מדי רובוטים, היתה להם פחות מדי אישיות ייחודית. הם עשו שטויות, דיברו שטויות והסרט היה ארוך מדי ועמוס ביותר מדי סצינות אקשן.
וזה עוד לפני שמזכירים את המשפחה המטומטמת שבמרכז הסרט, שגרמה לחשוב רגע שחזרנו לשנות ה-90 הפתטיות, עם קומדיות הנעורים של הנער שמגיע לקולג' ונורא מתלבט בקשר לבחורות וכאלה. לא התבגרנו כבר עם סרטים מטופשים כאלה?

וזה מה שאני זוכר, וטוב שכך.
לצפיה ב-'רובוטריקים 2'
רובוטריקים 2
13/03/2010 | 19:53
1
6
היה אחד הסרטים הכי גרועים שראיתי אי פעם
לצפיה ב-'אני לא אשכח שקראתי לפני'
אני לא אשכח שקראתי לפני
13/03/2010 | 21:08
10
שהלכתי לראות אותו על הרובוט עם האשכים, ולא האמנתי. ואז ראיתי את הסרט, ועדיין לא האמנתי.

וזה עוד בלי קשר לתסריט (אני מקווה).
לצפיה ב-'סקר: האם אי פעם צפיתם/ן בטרק עם אהובה/אהוב?'
סקר: האם אי פעם צפיתם/ן בטרק עם אהובה/אהוב?
12/03/2010 | 21:05
1
19
כל שבוע נשבר ליבי כשאני שומעת פרקים אחרי פרקים של DS9 שאחי רואה עם חברתו ואני בחדר שלי, לא מוזמנת, תקועה מול המחשב עם שיעורי הבית.
פעם יצאתי עם מישהו שאוהב מד"ב אבל אי אפשר להשוות בכלל והוא גם לא אהב סטאר טרק.
רק פעם אחת הצלחתי לגרור חבר (אחר)לשעבר לסטאר טרק החדש שהיה בקולנוע...והוא בערך "סבל" כל הסרט ולא ממש התעניין.
בעוד שאני מוצפת אדרנלין ולא היה לי עם מי לחלוק את ההתרגשות!
מה שכן הוא כן הוריד לי עונות שלמות של TOS וצרב לי אותן.

מצד שני, אם אי פעם חבר שלי יראה איתי מסע בין כוכבים, בטח אהפוך ל COUCH POTATO.

לצפיה ב-'בן זוג טרקי זה פלוס רציני'
בן זוג טרקי זה פלוס רציני
12/03/2010 | 21:13
8
לצפיה ב-' זהו את פיסת הטרק בפעם האחרונה '
זהו את פיסת הטרק בפעם האחרונה
12/03/2010 | 03:28
3
34
אני מקווה שלא .....
לצפיה ב-' ... All Good Things '
... All Good Things
12/03/2010 | 06:33
1
17
לצפיה ב-''
12/03/2010 | 20:51
8
לצפיה ב-'בבקשה עבור לקומונה'
בבקשה עבור לקומונה
12/03/2010 | 12:47
17
לצפיה ב-' ! holo(y) mama '
! holo(y) mama
10/03/2010 | 06:28
2
11
טוב , ההודעה הבאה היא יותר בגוון טכנולוגי ולא טרקי , אבל בכל זאת יש גם טרק .

הגיקים (והלא גיקים) מתלהבים מהדבר הבא בטכנולוגית הצפיה , כלומר  3D .

אבל הדבר הבא הוא תמיד מעבר לאופק ועל זה רומז ג'פרי כצנברג , ה-CEO של חברת DREAMWORKS .

בדקה ה - 10:14  בסירטון שבעמוד הזה , הוא מציין את הדבר הבא (שיגיע כנראה לא העשור הקרוב) -- הולוגרמות .
בהמשך הוא גם מדבר על מה שאין בחווית הצפיה של היום , כלומר החוויה של "אתה באמת שם" , אם זה באצטדיון ספורט ואם זה בכל מקום אחר .

אם זה מתקרב לאמת ... מענין אם החוויה הוויזואלית של ה -holodeck יהיה זמין בתקופת חיינו ?
חוויה המגע אולי לא , אחרי הכל ה-holodeck השתמש גם שיכפול חומרים ולא רק בהולוגרמות , אבל בכל זאת זה נשמע מעניין מאד !
לצפיה ב-'נ.ב. אומנם הסירטון הוא פרומו אחד גדול ל-3D'
נ.ב. אומנם הסירטון הוא פרומו אחד גדול ל-3D
10/03/2010 | 06:33
7
אבל מה לעשות שזה מש שמנסים למכור לנו שנייה וחצי אחרי "מהפכת" ה-"HD" ...
לצפיה ב-'3d לא יתפוס'
3d לא יתפוס
10/03/2010 | 10:26
9
המוח לא יכול לעבד את תמונות התלת מימד למשך זמן רב בלי תחושת כאב נלוות (ואולי נזק לטווח ארוך).. זה כבר הוכח כלא בריא גם לעין, אבל הולוגרמות לעומת זאת (עוד 40 שנה) יהיו בכל מקום שניהיה זה בטוח.
לצפיה ב-'כותבים על ג'ון לנון ב- אנשים'
כותבים על ג'ון לנון ב- אנשים
07/03/2010 | 14:42
1
4

לאורך השבוע יערך בפורום תאומים ושלישיות אירוח של חגית ואנו, מרפאת בעיסוק בתחום התפתחות הילד ולילך ברנס, מורה טיפולית המנהלת גן לילדים עם קשיי תקשורת, אשר ישיבו לשאלות בנושא הכנה לכיתה א'.
אל תפספסו:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

מצעד השירים התפוזי של רשת ג' חוזר!
מדי שבוע רשת ג' ו אנשים מנעימים לכם שעתיים במצעד שירים אותם אתם, גולשינו היקרים, בוחרים ומדרגים.
ביום שני 15 למרס בשעה 15:00 נתכנס כולנו ונחגוג יום הולדת מאה למשורר, המחזאי וחתן פרס ישראל נתן אלתרמן, במסגרת המצעד התפוזי שנערך ברשת ג'.
כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס לפורום מצעד השירים התפוזי ברשת ג' ולהציע לנו פגישה לאין קץ על מגש הכסף:
נשתמע במצעד!

דמיינו את  ליברפול בשנת 1955
דמיינו ילד הגדל אצל דודה אוהבת אך שמרנית.
דמיינו נער חצוף, סקרן, מצחיק המחפש ריגושים.
דמיינו את הגיטרה הראשונה שלו.
דמיינו אותו עולה לראשונה על במה...
פורום הביטלס וקולנוע לב מזמינים אתכם לקבל כרטיס זוגי פתוח לסרט החדש נער משום מקום, העוסק בילדותו של ג'ון לנון.
כל מה שעליכם לעשות הוא לכתוב קטע קצר ומקורי על ג'ון לנון לספר המחזור הדמיוני שלו:

רוצים כרטיס זוגי לבוםבמלה?
צפו בסרטון בקישור הבא:
http://www.flix.co.il/tapuz/movies/boombamela
ענו על השאלות, מלאו את פרטיכם ואולי תהיו בין הזוכים!
פסטיבל בומבומלה יתקיים בין התאריכים 1-3.4.10.
פרטים נוספים באתר בומבומלה:
http://www.boombamela.co.il/

בתקופה האחרונה מוצף שוק האופנה המקומי במגוון של מותגי אופנה בינלאומיים חדשים, שהחליטו לעשות עלייה לארץ הקודש.
כיצד השוק יגיב לכך? האם הקהל הישראלי ינטוש את המותגים המקומיים לטובת ניחוח של חו"ל? האם ההתלהבות מוצדקת?
לקראת כניסתה של רשת H&M ולאחר הגעתה של רשת GAP לישראל – רצינו לשאול מה דעתכם בנושא.
אנו מזמינים אתכם להשיב לסקר קצר העוסק בנושא אופנה וכך לשקף לנו את הלך הרוח הציבורי:
(השאלון מנוסח בלשון זכר, אך הוא מופנה לנשים וגברים כאחד)
http://www.panel4all.co.il/tapuz/
לצפיה ב-' לשיר בכל הכוח 4 - מרשמלו מס' 2'
לשיר בכל הכוח 4 - מרשמלו מס' 2
12/03/2010 | 15:15
4
מרשמלו מס' 2 במסענו לקראת "לשיר בכל הכח 4 - מכסחי השדים" הוא קטע וידאו שמראה מה עושים חמישה סטודנטים באוניברסיטת אינדיאנה במקום ללמוד.

(הערה: הפואנטה מסתיימת אחרי 2 דקות, אין כ"כ טעם להמשיך. שלא תגידו שלא אמרנו.)

לצפיה ב-'נניח ש.... '
נניח ש....
05/03/2010 | 00:49
17
8
כן כן, זו אני ולא אחרת.
שאלות קשות וחסרות מענה מטרידות אותי בליל יום חמישי זה וקיוויתי שתוכלו לעזור.
זה עתה הרמתי את האקווריום של דגתי האהובה שיבולת ואמרתי לעצמי, נאמר שהייתי רוצה להשתגר לאנשהו ברגע זה.
האם הייתי צריכה לומר שמשגרים רק אותי, כי אני מחזיקה את האקווריום, או שמא הייתי צריכה לומר שמשגרים שניים, כי שיבולת, למרות גודלה, או יותר נכון - קוטנה, היא עדיין צורת חיים נפרדת?
הרי אין צורך לפרט "אדם עם תיק" אם הוא אוחז תיק. התיק משתגר יחד איתו... האם זה שונה כשזו צורת חיים?
ונאמר לרגע שלא ושאין צורך לפרט ולומר "אדם ודג לשיגור לספינה, בבקשה".
מה לגבי חתול או כלב?
לצפיה ב-'אני מניח שתאורטית בגלל שאת מחזיקה את הבעל"ח'
אני מניח שתאורטית בגלל שאת מחזיקה את הבעל"ח
05/03/2010 | 15:23
3
4
אז בסריקת המיקום שלך המשגר יבחין בזאת וישגר את שניכם כי הרי זה נשמע מוזר שישגרו אותך בלי הבעל"ח והוא ייפול לרצפה פתאום (בכלזאת לא מדובר כאן בסרט של מל ברוקס )
אבל אם הבעל"ח נמצא לידך ואת לא מחזיקה אותו ברצועה אז אני חושב שיהייה רצוי שתצייני את זה בשביל שישגרו אותו איתך ..
לצפיה ב-'דווקא היה יכול להיות משעשע...'
דווקא היה יכול להיות משעשע...
07/03/2010 | 14:13
6
אם הייתי משתגרת ומגלה בנק' היעד אקווריום ריק, בעוד במקום בו השתגרתי הייתה נשארת שלולית מים ובה דג מקפץ. אבל אם זה דג אחר ולא שיבולת, כרגע אני עוד רוצה ששיבולת תחיה. כשזה דג תיאורטי זה כן יוצא משעשע בצורה סלפסטיקית כלשהי.
לצפיה ב-'שכחתם למה מצאו את סקוטי על כוכב נטוש?'
שכחתם למה מצאו את סקוטי על כוכב נטוש?
08/03/2010 | 03:32
1
2
הכלב של אדמירל ארצ'ר....
לצפיה ב-'כן, מדובר על בע"ח.'
כן, מדובר על בע"ח.
08/03/2010 | 23:24
4
אבל לא מדובר על מישהו שהחזיק אותו למיטב ידיעתנו. רוב הסיכויים שפורת'וס היה פשוט האובייקט של הניסוי וזהו.
לצפיה ב-'הכל מתפרק אטום אחרי אטום'
הכל מתפרק אטום אחרי אטום
06/03/2010 | 13:36
2
3
ומורכב מחדש בדיוק באותו האופן. אלא אם כן את רוצה להתמקד במשהו.

נ.ב

No goodbye, just good memories

לצפיה ב-'אני חושב שהקטע הזה היה ברור לה .. היא התמקדה'
אני חושב שהקטע הזה היה ברור לה .. היא התמקדה
06/03/2010 | 18:17
1
4
בשאלה האם צריך לציין שאתה רוצה להשתגר עם הבעל"ח ביחד או שהכלב או חתול או וואטאבר שעומד לידך לא ישתגר איתך ...
לצפיה ב-'one to beam up / two to beam up'
one to beam up / two to beam up
06/03/2010 | 21:17
3
מפעיל המשגר תמיד יודע מה לעשות.
לצפיה ב-'אני פעם הגעתי למסקנה'
אני פעם הגעתי למסקנה
06/03/2010 | 22:20
4
6
שכנראה שיש שם בינה מלאכותית איפשהו במשגר. כי אם המפעיל צריך לרדת לפרטים קטנטנים מה משתגר ומה לא, זו עבודה קשה מאוד. הכל על הספינה נראה די פשוט לתפעול, ולא נראה הגיוני שהוא צריך לרדת לרמה של "הנעליים כן, אבל גרגרי החול שמתחת להן לא". "בגדים וכובע שייכים למשתגר אבל הצמחייה שצמודה אליו לא". צריך להיות משהו שמפקח על זה אוטומטית ויודע לזהות מה ראוי לשיגור ומה לא. וככה גם מקרים גבוליים כמו הדג מסתדרים.

אגב, גם בדלתות שנפתחות מעצמן יש בינה מלאכותית שיודעת מתי אתה מתקרב ורוצה לצאת (ואז הדלת נפתחת) ומתי אתה סתם הולך אחורה ולא רוצה לצאת.
וגם בשער של סטארגייט (שיודע מתי עבר הבנאדם האחרון והוא יכול להסגר, ומתי הוא צריך לחכות לבנאדם שמתעכב), אבל זה דיון למקום אחר.
לצפיה ב-'נו, אני חייב להוסיף עוד כמה:'
נו, אני חייב להוסיף עוד כמה:
07/03/2010 | 09:30
1
6
גם למתרגם האוניברסלי יש בינה מלאכותית, שאומרת לו מתי הדובר מצטט פתגם קלינגוני עתיק, ולכן הוא לא מתרגם אותו.
ולספינות יש בינה מלאכותית מרשימה. הן יודעות יותר טוב מאיתנו מה זה למעלה ומה זה למטה, בחלל. ותמיד ספינות נפגשות פנים מול פנים, ואף אחת מהן לא עושה עמידת ראש. אפילו לרצפה יש בינה מלאכותית! בכל פרק שבו מישהו מאבד את היכולת להיות מוחשי, אז הרצפה מפגינה יכולת מרשימה בידיעתה שהיא צריכה להחזיק אותו.

טוב, זה באמת קטנוני לעשות את זה, אבל לפעמים זה כיף .

דוד (היי, טאשה!).
לצפיה ב-'אתם כנראה צודקים.'
אתם כנראה צודקים.
07/03/2010 | 14:17
2
לבינה המלאכותית הזו קוראים "צוות הפקה"...
אה, ומתישהו גם זכור לי שמזכירים שיש פילטר כזה במשגר שמונע מחיידקים ווירוסים להגיע בשיגור.
אז איפשהו יש מסנן מטונף מלא גרגירי חול, עלים יבשים, חיידקים וחרקים תמימים שבמקרה היו בנעל של ד"ר קראשר.

(היי דוד...)
לצפיה ב-'אני מניח שבקשר לשורה האחרונה אתה מתבדח...'
אני מניח שבקשר לשורה האחרונה אתה מתבדח...
08/03/2010 | 10:19
1
5
הדלתות הנפתחות מעצמן -הנן סיפור מעניין מאוד.
באחד מתוכניות הדוקו - "איך עשינו את מס"ב" נראה פוטאג' של מאחורי הקלעים של מס"ב המקורי שבו שני פועלי במה מושכים רצועות אשר פותחות וסוגרות את הדלת.
באחת הפעמים הם החליטו לעבוד על שאטנר ופשוט ביצעו את הפעולות בסדר הפוך כלומר סגרו כשהתקרב ופתחו כשהתרחק...
אני לא יודע מתי הומצא החיישן האופטי " תא פוטו-אלקטרי" אבל ברור לך שלאחר המצאתו זה מה שחובר בפועל לדלתות החל ממסע בין כוכבים הדור הבא והלאה.
פשוט כי זה יותר זול משני פועלי במה שעולים כך וכך דולרים ליום עבודה...
לגבי כאשר אני "סתם הולך אחורה" אם תשים לב אף אחד לא נצמד לדלת ובנוסף כאשר אתה לא מעוניין שהמנגנון יפעל יש "נעילה" זהו פשוט מפסק נוסף שמבטל את החיישן ומאפשר פתיחה ידנית בלבד או לחלופין אישור שלך לבטל את הנעילה...
לצפיה ב-'בקשר לשורה האחרונה'
בקשר לשורה האחרונה
08/03/2010 | 23:30
2
לא, לא התבדחתי (לפחות לא יותר מכל שאר ההודעה שלי), אז אשמח להסבר (ואני לא מדבר על מעבר בשער בין/מכדה"א, ששם יש את וולטר עם היד על השאלטר. אני מדבר על כוכבים מבודדים).

בקשר לדלתות - תמיד אפשר למצוא דוגמאות שמישהו הולך אחורה, או שמישהו לא מתכוון להכנס והדלת באמת לא נפתחת. אני זוכר דוג' אחת כזו מ-TOS (לא זוכר פרק, אבל בוודאות ראיתי כזה), ובטח מתוך 600+ פרקים של הסדרות החדשות, אפשר למצוא גם בהן דוגמאות כאלה.
לצפיה ב-'שאלות המשך: אם מישהו חולה ומשגרים אותו'
שאלות המשך: אם מישהו חולה ומשגרים אותו
11/03/2010 | 14:17
4
3
כל החיידקים הוירוסים ושאר חולירות ישארו מופתעים בחלל הריק?
שיטה נהדרת לריפוי.

אבל מה קורה אם מישהי בהריון? העובר של הנוסע בזמן ואישתו שיגר את עצמו (בזמן ולא במרחב, אבל הרעיון דומה) ולכן מת.
אז בהריון צריכים לשגר 3, אמא עובר ושיליה.

מצד שני אולי זו דרך קלה ונוחה להפטר מגידולים סרטניים?

איך בעצם מגדירים מכלול צורת חיים כדי לשגר אותה? התגובה הראשונה שקופצת לראש היא DNA.
אבל לכדוריות דם אדומות אין DNA ולתאי רביה יש רק מחצית וגם המחצית הזו עברה שינוי.

קל להגיד "אינטיליגנציה מלאכותית" כפתרון לדברים שלאינטיליגנציה טבעית קשה להתמודד איתה, אבל זו רק התחמקות.
לצפיה ב-'יש איזשהו ביו-פילטר שמוזכר מדי פעם,'
יש איזשהו ביו-פילטר שמוזכר מדי פעם,
11/03/2010 | 17:09
7
שמסנן טפילים ודברים חייזריים. אם אפשר להתאם אותו לסינון מחלות "פשוטות", זו שאלה מעניינת. בטח דיברו על זה פעם, אבל אני לא זוכר.
לצפיה ב-'המממ'
המממ
11/03/2010 | 20:56
2
4
לגבי האמא בהריון, כל עוד העובר והשלייה מחוברים אליה ברצף של תאים חיים, אין סיבה שהמשגר לא ייקח אותו איתו. מעבר לכך, יתכן שיש הגדרה במשגר שמהרגע שהסריקה זיהתה ייצור חי שעונה להגדרה של מה שאמור להיות משוגר, היא קובעת שכל מה שכלול בנפח שלו ישוגר יחד איתו, עוברים וחוליירעס יחדיו.

לגבי דרך להיפטרות מגידולים סרטניים - קשה לי להאמין. גידול סרטני הוא למעשה קבוצת תאים שהתרבתה מעבר לשליטה, אבל עדיין מדובר בתאים חיים שמקבלים הזנה ממערכת הדם ומחוברים לאיברים חיוניים. לא סביר שהמשגר ישרטט את הגבול בין התאים הללו לתאים הבריאים ויישגר רק אותם - הוא צריך לצורך העניין להכיר כל איבר ואיבר באופן אינדבידואלי כולל מספר התאים שאמור להיות בו (מה שמלכתחילה אינו אבסלוטי ועשוי להיות מושפע לכאן או לכאן ע"י מוטציות טבעיות ובלתי-מזיקות). ומה ייעשה המשגר עם צורות חיים חדשות שאין לו מידע לגבם? עשו את זה מספר רב של פעמים בסדרה ואף פעם לא הייתה תקלה שבגללה נותרו חלק מהאיברים של צורת החיים הזו במקומם ולא שוגרו.

יתכן שברגע שהמשגר מזהה צורת חיים עפ"י קיום עקרוני של DNA (ו/או מולקולות ידועות אחרות המהוות את גרעין התא ביצורים חייזריים כאלו ואחרים החיים בייקום מב"כ) הוא מאתר את הנפח שלה ומשגר את כולו.

לגבי הביופילטר - כנראה שהוא סורק את הגוף המשוגר ובמידה והוא מאתר חיידקים ובקטריות לפי מפרט ידוע הוא לא מגשים (Materializes?) אותם ביעד אלא פשוט נפטר מהאטומים שלהם. כל מה שלא עונה למפרט הזה נחשב מבחינתו חלק מהגוף המשוגר.
לצפיה ב-'כוונתי היתה ל DNA ספציפי'
כוונתי היתה ל DNA ספציפי
14/03/2010 | 10:58
1
7
ככל שאני יודע DNA של תאים סרטניים שונה מ DNA של אותו אדם (אולי יש סוגי סרטן יוצאי דופן?) ולכן אם המבחן במה לשגר ומה להגשים הוא DNA האי שאפשר לסנן אותם.

לזיהומים וטפילים כמו חיידקים וירוסים ופטריות יש מעפיינים גנטיים כל כך שונים שבכלל אמור להיות קל לסנןו אותם.

אישה בהריון אפשר פשוט לשגר כמו שמשגרים יותר מאדם אחד, משגרים כמה יחדיו.
לצפיה ב-'ובכן'
ובכן
14/03/2010 | 21:32
1
הידע המצומצם שלי בביולוגיה מסתיים כאן ולכן אאלץ להסכים.
לצפיה ב-' דרושים וחדשים בפורומים '
דרושים וחדשים בפורומים
04/03/2010 | 20:21
3
2
פורומים חדשים ב אנשים:

במוצ"ש הקרוב ב-21:00 יוצאת לדרך הפקת מקור חדשה ואיכותית, המספרת על 3 חיילי מילואים שנשבו לפני 17 שנים בפעולה בלבנון. אתם מוזמנים לכתוב ולהגיב על הסדרה בפורום חטופים
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

סדרה דוקומנטרית חדשה בשם 18, עוקבת אחרי מסע התבגרות של 7 בני נוער שנמצאים לפני גיוס. זה הזמן להתחיל להתמכר לסדרה, בפורום 18

רפואת העור ניצבת בחזית הרפואה, כתחום חלוצי במחקר וטיפול. בואו להתייעץ על מחלות, בעיות וסוגיות בנושא בפורום
רפואת עור
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumPage.aspx?f...

כשמדברים על חסר צ'י, על עלייה של יאנג, על רוח בכבד או על לחות בטחול למה מתכוונים? מיטב מומחי האתר סינית יעשו עבורכם סדר בדברים ויהפכו את הרפואה הסינית לאופציה אמיתית וזמינה לפתרון בעיות בריאותיות ולשיפור איכות החיים. בואו לפורום רפואה סינית!
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumPage.aspx?f...

הפורומים הבאים מחפשים מנהל/ת:

הכרויות

אגדות רוק

פינק פלויד

פארמור

סדרות מציאות

לימודי פיזיקה

האוניברסיטה העברית

תרבות הלאדינו

ישראל ברוסית

תפוז למען הקהילה

יש לך את מה שצריך כדי לנהל פורום?

היכנס\י לקישור:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

המענה לפניות יינתן תוך 10 ימי עבודה
הפנייה מיועדת לנשים וגברים כאחד
לצפיה ב-' לשיר בכל הכח 4 - מרשמלו מס' 1'
לשיר בכל הכח 4 - מרשמלו מס' 1
05/03/2010 | 23:44
2
9
מתחילים להתחמם לקראת "לשיר בכל הכח 4 - מכסחי השדים".

פרויקט לב"ה השלישי תוך פחות משנה, מי היה מאמין. 3 שנים בדיוק לאחר העלאת לב"ה הראשון, יועלה ב"עולמות" הקרוב האירוע החדש  שלנו שיטפל הפעם ב"מכסחי השדים". את הטריילר כבר ראיתם, ועכשיו, במסגרת ההתחממות, נחלוק איתכם מדי פעם דברים שמצאנו ברשת. וזה הראשון, כדי ליצור את החיבור של ה"כח" ל"לשיר בכל הכח". מה קורה כשמערבבים את "מלחמת הכוכבים" ב"מכסחי השדים"?

נתראה בעולמות. כדאי לכם. אפילו טלי מורנו אמרה.
לצפיה ב-'שיהיה הרבה בהצלחה! '
שיהיה הרבה בהצלחה!
06/03/2010 | 13:31
1
4
אגב, יש לכם מושג איך חדשות 10 בכלל שמעו על לב"ה 2 בעולמות?
לצפיה ב-'הוידאו הוא מאייקון, והצילום נעשה ע"י הכנס.'
הוידאו הוא מאייקון, והצילום נעשה ע"י הכנס.
06/03/2010 | 15:23
1
אני מניח שאייקון שלחו כל מיני קטעי וידאו וזה מה שנבחר, אבל אני לא יודע בוודאות, מעולם לא שאלנו ממש.

ותודה
לצפיה ב-'רשמים ראשוניים מהמשחק ST:On-Line'
רשמים ראשוניים מהמשחק ST:On-Line
01/03/2010 | 08:02
5
5
אז זה התחיל ככה :
במוצ"ש גנבתי לי חצי שעה מהעבודה כידי לרוץ לבאג ולרכוש את המשחק . מחיר : 239 שח בשני תשלומים של 120 .
בחנות "פריק" זה עולה 229 .

** חשוב לזכור : מדובר במשחק רשת בתשלום **
** חשבו לזכור 2 : בגב הקופסה נותנים מפרט מחשב (רצוי ומינימלי) למשחק . המפרט הזה הוא לא כ"כ נכון . יש דרישה למעבד דואל-קור עם כרטיס מסך כזה או אחר , אני משחק עם מעבד בודד עם כרטיס משחק פחות טוב מהממומלץ וזה עדיין רץ לא רע... -- אבל אני השקעתי במחשב ממש טוב לפני 4 שנים , וכרגע יש לי חיבור של 5 מגה לרשת .**
** חשוב לזכור 3 :  את / אתה חייבים להבין אנגלית בשביל המשחק הזה . בלי זה לא תגיע לשום מקום , גם לא לתחילת המשחק עצמו . ***

יום ראשון היה לי יום חופשי ככה שהתחלתי עם הסיפור מוקדם (בערך 7:40 ) .
SETUP ראשוני : הרבה הרבה זמן .
שעה במקרה הטוב , שעה וחצי עד שעתיים וחצי במקרה שתרצה להעמיק, לחקור ובגדול לקחת את הזמן .
ה-SETUP כולל :

- מכוונים אותך לאתר של המשחק אותה חייב גם להרשם וגם לתת אמצעי תשלום .
- המשחק צריך כ-10 ג'יגה על הכונן הקשיח לכן גם ה-SETUP על המחשב לוקח לפחות רבע שעה .
- בחירת הדמות כוללת בחירת מין / גזע (אתה יכול לעצב גזע משלך אבל יש גזעים שעדיין אי אפשר כמו קרדסים רומולנים ואני חושב שגם קלינגונים) / עיצוב הפנים / עור / גובה / צבע עור , עניים , מדים / גודל לכל חלקי הגוף .
וגמובן שם ואישיות .
אני אישית נתתי לדמות שלי את השם Tiem Cross  והמצאתי גזע עבורו בשם C'Zen .

אח"כ אתה עובר הדרכה - TUTORIAL די ארוך בו הקול של zachary quinto מלמד אותך לעשות פעילויות גם כחייל בצי וגם כמפקד חללית .
ה-TUTORIAL מתרכש בסצנה בו הבורג חוזרים שוב ואתה חייב לעשות צעדים מסויימים כידי לבלום את ההתקדמות שלהם .
בגלל שכל דבר (כמעט) עם הבורג זה דבר טוב , אז כל הקטע הזה של התדריך הוא לא כ"כ רע .
(למרות שאני אישית לא אוהב משחקי מחשב רק קונסולה גכי אני לא מסתדר עם הרבה מקשים להרבה פעילויות)

אחרי ה-TUTORIAL  אתה חוזר לבסיס בכדור הארץ , ושם אתה מקבל ספינה משלך .
כאן היו לי 2 בעיות :
1 - אני חשבתי שיהיה ניתן לבחור מתוך 3 סוגי ספינות . אז לא . על ההתחלה אתה מקבל  miranda class starship  שאותו אתה יכול לעצב ולצבוע לפי המראה של המאה ה-23 או ה-24 .
בתור בדיחה גרועה , אני נתתי לחללית שלי את השם Short-Bus .
2- בעיה רצינית מס' 2 הייתה שאני (ומסתבר לא רק אני) פשות נתקעתי במסך המחזיר אותך מהתדריך אל כדור הארץ .
כן נכון משחק עצום חדש וחייבים להיות בו באגים אבל בשלב הזה אני כבר ממש רציתי להפעיל פייזרים וזה הגיע בשלב ממש גרוע .

זהו בנתיים .
אח"כ אתה מתחיל לקבל משימות ולטייל בגלקסיה .
מדובר בתקופת מלחמה עם הלינגונים אז לרוב אתה נלחם איתם אבל יש להם גם "בעלי ברית" (גזעים שהם כבשו) שגם עושים בעיות .
יש למשחק הזה היסטוריה מאד מעניינת (ומלאת דם) שמתרכשת אחרי TNG/DS9/VOY  תקופה שני מאד רוצה לראות כבר בסדרה כשלהיא .
בין שלב לשלב רצות לך כל מיני תזכורים היסטוריים מאד מגניבים בתחתית המסך ומזכירים שם את וורף , סילה , הבת של טום ובלאנה פריס , ועוד אלף ואחד דברים מגניבים שבישביל טרק-גיק כמוני זה כמו "לחזור הביתה" .

בנתיים אני פחות נהנה מהלחימה על כוכבים , אבל למרות החללית המעפנה-קצת , די סבבה לי בחלל .
הלחימה היא עם ירי יחיד קדימה ואחרוה , אבל כשאתה יורה לצד אז יש לך כמה פייזרים שיורים במקביל וכשה גם אוייב שלך יורה עליך ככה אז יש איזה 3-5 יריות במקביל וזה נראה ונשמע ממש מגניב .

את רוב הספינות אתה יכול לנצח לבד (עם מספיק זמן) אבל מסוג ה - Negh'Var  זה פשוט כמעט בלתי אפשרי ... אם אתה לבד .
וכאן מגיע הקטע המגניב של המשחק . הרבה פעמים אה לא לבד כי ... משחק רשת .
עוד דבר שאני עדיין לא מסתדר איתו זה ציוד הספינה .
לפעמים אתה זוכה בדברים אחרי קרב אבל לא ממש ברור איך אפשר להשתמש בדברים הנ"ל ... , פרט לאפשרות למכור אותם בבסיסים או אצל סוחרים גלקטיים כמו הפרנגי .

אז זהו לבנתיים .
אני אשמח לשמוע חוויות אם מישהו כאן משחק גם .

לצפיה ב-'מגניב'
מגניב
01/03/2010 | 10:30
3
3
ביקרת כבר בחלל עמוק 9? אתה יכול להגיד איך שם?
לצפיה ב-'מה התשלום החודשי???'
מה התשלום החודשי???
01/03/2010 | 11:29
1
3
אני מאוד רציתי לקנות את המשחק... אבל בגיים ספוט הוא קיבל 5.5 ועכשיו אני מתלבט...
לצפיה ב-'יש כאן'
יש כאן
01/03/2010 | 12:13
4
בדף הזה את כל הפרטים .
כנראה מש שנכון לגבינו זה מה שכתוב על המחירים בארה"ב .

המשחק שנמכר כאן אמור להגיע עם 30 ימי ניסוי חינם ברשת .
אני לא יודע איך בדיוק הגבייה תעשה באמצעות PAYPAL (אמצעי התשלום שאני בחרתי) .
לצפיה ב-'בקליפ הזה יש'
בקליפ הזה יש
01/03/2010 | 12:03
3
יופי של סיבוב חיצוני מסביב DS9  וגם טיול קטן בפנים (כולל אחלה מוסיקה שמכין הקליפ מיקסס)

http://www.youtube.com/watch?v=E3IGbaDQ4rM

אני מאד ממליץ גם ללכת לאתר המשחק ולראות את הקליפים הבאים :

future past : one + two

starship tactics : one + two

fleet actions

klingon trailer

explore , discover , engage

klingon launch trailer

לצפיה ב-'רשמים -- ההמשך ....'
רשמים -- ההמשך ....
14/03/2010 | 19:38
3

- התלת מימד של המשחק ממש נחמד כשמדובר בלחימה בחלל .
אפשר לטוס מעל / מתחת ומסביב לכל חללית אחרת , ובעצם כל דבר אחר .

- יש זום נחמד לחלליות . אתה יכול להיות רחוק ולראות את החללית שלך כנקודה קטנה יחסית ואפשר להגדיל לגודל שבו הפרצוף שלך כמעט דבוק לגוף של החללית .
במצב כזה אתה "בתוך המגינים" שלך , ואתה יכול לראות יריות של האוייב מתפזרות לך על המגינים .

- יש צורך בתימרון בקרבות כי גם האוייב מתמרן , והחלליות הקטנות יותר מתמרנות היטב (!) לעומתך . כמו כן יש לך כלי נשק שיורים לכיוון אחד בלבד (הפוטונים רק קדימה עד שתקבל חללית עם יכולת ירי אחורית , ויש כמה סוגי נשר אנרגיה שלא כלולם יורים בזווית דומה .
כמו כן המגנים שלך או האויב נחלשים אז צריך להתחיל לזוז ולהפנות מגינים פחות חלשים לכיוון האויב .

- קולו של לאונרד נימוי נותן מידי תדריכים היסטוריים (הכוללים לצערי גם את הרס עולם הבית של הרומולנים ע"פ הסרט החדש) וגם את העובדה שהוא (ספוק פריים) נשאב לתוך מימד מקביל .
(איך הוא בכל זאת מדבר אליך זה כבר סיפור בלתי מוסבר ... אבל היי , זה עדיין לאונרד נימוי ... אז זה באמת משנה ?!? :  )

- פוגשים כל מיני דמויות איזוטריות שממש מגניב להזכר בהם . אני פגשתי את קירה-יושי אובריין (בנם של קייקו ומיילס אובריין) בממורי-אלפה . סתם סבבה .
כמו כן פגשתי גם את נייומי וויילדמן (VOY) וגם מספר פעמים את מיראל פאריס (בתם של תום וב'לאנה) . היא אגב חלק מחלק מהסיפורים (משימות) הקלונגוניים , שבמקור החלו בסיפורי וויג'אר .
בשבוע האחרון קיבלתי גם משימה שכללה את ה-GUARDIAN OF FOREVER  , וגם יצא לי להילחם מול  DOOMSDAY MACHINE .  אחלה רפרנסים ל-TOS .

- הגעתי ל-DS9  אבל לא חקרתי את כולו .
העיצוב הפנימי מדהים .  לא גדול כמו הדבר האמיתי בסדרה אבל גדול מספיק . למשל לא מצאתי את המשרד של אודו .  :(
אבל שוב , לא הייתי שם מספיק זמן .

- המשחק מחולק לסקטורים ולגזרות  , וזה אשכרה לוקח זמן עד שאתה "טס" מסקטור לסקטור .

- שבוע שעבר קודמתי בדרגה , ולאחר שבחרתי קודם להיתקדם במסלול קידום טקטי , קיבלתי חללית "ליווי" (ESCORT)  שנראת כמין DEFIANT משודרג .
קראתי לו  Cyclonus Reborn  (דמות ברובוטריקים) ושולבתי לתוך המספר שלו את המספר 972  (ע"פ סטרבייס 972 כמובן)  :) .
לחללית הבא אצתרך להשחיל את המספר 400 ...

-------

נקודות שליליות במשחק :

- יש גזרות שאתה לא מוכן להגיע אליהם על ההתחלה כי פותחים לך את התחת תוך שניה וחצי . (כן , נתקלתי בספינות של הדומיניון וגם ספינות רומולניות וקרדסיות מוחקות את הספינה הבסיסית הראשונה שלך) , כך שאתה תקוע בלהילחם עם הקלינגונים הרבה זמן .

- בהתחלה (וגם בהמשך) משימות הקרקעיות הן לא משהו .
שליטה בעייתית בדמויות , אוייב לא מפותח , אנימציה בינונית (לפעמים טובה) .

- בתור מי שלא שיחק משחק כזה בעבר , ממש לא היה לי ברור כיצד להיתקדם בדרגות כידי לקבל ספינה חדשה .
יש לך 4 דמויות עזר (בנוסף לשלך) ואתה אמור לשדרג ולציייד אותם .
אחרי הרבה זמן מזמינים אותך לבסיס סביב כדור הארץ ושם אתה אמור לחפש איזה דמות שדי קשה למצוא והיא אמורה לתת לך את הספינה , בקיצור מסובך יתר על המידה (או שאולי זה רק אני :) ) .

- יש משימות שמאד קשה לבצע לבד , ואתה חייב שותפים ON-LINE  . אבל אם אין אף אחד בגיזרה או במשימה אז זה פשוט לא הולך .
אני עוד לא נתקלתי ב- CRISTALINE ENTITY  אבל שמעתי על אנשים ששעות ניסו להרוג אותו לבד או עם כמה ספינות בודדות וזה לא הלך ... .

--

טוב , זהו להפעם , אני אמשיך לעדכן בשלבים כאלו ואחרים .
המשחק ממשיך לקבל PATCHES  כלומר עידקונים שוטפים פעם בשבוע-שבועיים , כולל את האפשרות לשחק בתור קלינגוני (אחרי שאתה עובר את השלב הקידום הראשון) .
הם עובדים על סיפור קלינגוני מורכב יותר (שאפשר יהיה לשחק מהצד של הקלינגונים) ויש תוכנות לחללית קלינגונית חדשה . :)

האפשרות לשחק כרומולני או כקרדסי כנרא יגיע רק עם EXPENSION PACK  כלומר חבילת שידרוג שתעלה כסף .
אני לא סגור אם אפשר / יהיה אפשר לשחק בתור פרנגי .

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ