לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1174511,745 עוקבים אודות עסקים

פורום סקי וסנובורד

שלום לכל הגולשים והגולשות (גם בשלג וגם בפורום כמובן) וברוכים הבאים לקהילת סקי וסנובורד בתפוז!

בפורום תוכלו להתייעץ ולשתף בנושא ציוד, אתרי סקי מומלצים, טיסות, העברות, מלונות, מסעדות, מזג אוויר, וכל הקשור לתכנון החופשה. בלוחות שלנו ניתן לחפש שותפים לטיול, להציע ציוד למכירה, ועוד. תוכלו לשתף ברשמים ובחוויות מחופשות הסקי שלכם, ולחלוק טיפים מועילים עם חברי הקהילה. במהלך העונה תוכלו ליהנות מעדכונים מחברי הפורום ישירות מאתרי הסקי. בקיצור: כל מה שקשור לסקי ולסנובורד! שלכם, מרסלו – מנהל הפורום.

קצת על הקהילה: קהילת סקי וסנובורד הוקמה בתפוז בתאריך ה-11.3 לשנת 2002 ע"י גל (GalGula) שהייתה בזמנו מנהלת זמנית שהתנדבה לנהל את הפורום עד שיימצא מנהל קבוע. בינתיים, גל הצליחה ליצור קבוצה קטנה של גולשי סקי וסנובורד שהצליחו להחזיק את הפורום ללא הרבה קשיים אבל גם כלל לא בקלות... בין הגולשים היה דור (Loppy), שעם הזמן, בתאריך ה-2.6 לשנת 2002 התמנה למנהל הפורום באופן קבוע. וכך, עם הזמן, הפכה קבוצת הגולשים הקטנה לקהילת גולשים. אמנם לא ענקית, אבל בהחלט קהילה! לאחר שהפורום כבר קיבל צורה, הייתה רק בעיה אחת – קהילת גולשי הסקי והסנובורד בישראל התפלגה בין שני הפורטלים העיקריים שהציעו לגולשים את הבית הכי חם: תפוז ווואלה. פורום סקי בתפוז – בהנהלת דור (Loppy) ופורום סקי בוואלה בהנהלת אלונה (alonaski).הנהלת הפורומים של תפוז החליטה לעשות משהו בנידון, ולאחר דיונים עם שני הצדדים, הצליחה הנהלת הפורומים במשימתה ובתאריך ה-22.2 לשנת 2003 שתי הקהילות התאחדו לקהילה אחת גדולה בהנהלתם של דור, אלונה ויאיר – שהצטרף גם הוא לניהול הפורום בתפוז. קהילה שעד היום יושבת כאן, בתפוז, ומקיימת את קהילת הגולשים הגדולה ביותר בארץ לסקי וסנובורד. ברבות השנים אלונה נשארה כמנהלת יחידה של הפורום, ותרמה לו רבות, אך עם זאת תחום עניינה העיקרי התחלף לאט לאט לאופניים. לכן ב-16/09 לשנת 2014 העבירה את השרביט למרסלו (marceloros) המנהל כיום את הפורום וממשיך את דרכה באותם האתרים, אך כאשר הם מושלגים.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סקי וסנובורד

שלום לכל הגולשים והגולשות (גם בשלג וגם בפורום כמובן) וברוכים הבאים לקהילת סקי וסנובורד בתפוז!

בפורום תוכלו להתייעץ ולשתף בנושא ציוד, אתרי סקי מומלצים, טיסות, העברות, מלונות, מסעדות, מזג אוויר, וכל הקשור לתכנון החופשה. בלוחות שלנו ניתן לחפש שותפים לטיול, להציע ציוד למכירה, ועוד. תוכלו לשתף ברשמים ובחוויות מחופשות הסקי שלכם, ולחלוק טיפים מועילים עם חברי הקהילה. במהלך העונה תוכלו ליהנות מעדכונים מחברי הפורום ישירות מאתרי הסקי. בקיצור: כל מה שקשור לסקי ולסנובורד! שלכם, מרסלו – מנהל הפורום.

קצת על הקהילה: קהילת סקי וסנובורד הוקמה בתפוז בתאריך ה-11.3 לשנת 2002 ע"י גל (GalGula) שהייתה בזמנו מנהלת זמנית שהתנדבה לנהל את הפורום עד שיימצא מנהל קבוע. בינתיים, גל הצליחה ליצור קבוצה קטנה של גולשי סקי וסנובורד שהצליחו להחזיק את הפורום ללא הרבה קשיים אבל גם כלל לא בקלות... בין הגולשים היה דור (Loppy), שעם הזמן, בתאריך ה-2.6 לשנת 2002 התמנה למנהל הפורום באופן קבוע. וכך, עם הזמן, הפכה קבוצת הגולשים הקטנה לקהילת גולשים. אמנם לא ענקית, אבל בהחלט קהילה! לאחר שהפורום כבר קיבל צורה, הייתה רק בעיה אחת – קהילת גולשי הסקי והסנובורד בישראל התפלגה בין שני הפורטלים העיקריים שהציעו לגולשים את הבית הכי חם: תפוז ווואלה. פורום סקי בתפוז – בהנהלת דור (Loppy) ופורום סקי בוואלה בהנהלת אלונה (alonaski).הנהלת הפורומים של תפוז החליטה לעשות משהו בנידון, ולאחר דיונים עם שני הצדדים, הצליחה הנהלת הפורומים במשימתה ובתאריך ה-22.2 לשנת 2003 שתי הקהילות התאחדו לקהילה אחת גדולה בהנהלתם של דור, אלונה ויאיר – שהצטרף גם הוא לניהול הפורום בתפוז. קהילה שעד היום יושבת כאן, בתפוז, ומקיימת את קהילת הגולשים הגדולה ביותר בארץ לסקי וסנובורד. ברבות השנים אלונה נשארה כמנהלת יחידה של הפורום, ותרמה לו רבות, אך עם זאת תחום עניינה העיקרי התחלף לאט לאט לאופניים. לכן ב-16/09 לשנת 2014 העבירה את השרביט למרסלו (marceloros) המנהל כיום את הפורום וממשיך את דרכה באותם האתרים, אך כאשר הם מושלגים.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ווצאפ פורום תפוז : 
להצטרפות לקבוצת הווצאפ של הפורום או לרשימת התפוצה בווצאפ (ללא חשיפת המספר הסלולרי) נא לשלוח למנהל הפורום הודעה פרטית 
המשך >>

לצפיה ב-'משהו לימי הסגר נוסטלגיה'
משהו לימי הסגר נוסטלגיה
26/03/2020 | 13:33
8
93
קצת היסטוריה: סיפור בהמשכים או למה הפסקתי לגלוש בחרמון.
ב1974 חברת טיולי הגליל ארגנה טיול שני ימים לחרמון. יציאה שישי בבוקר יום סקי לינה באחד מבתי ההארחה באזור סקי בשבת וחזרה לתל אביב. באותם ימים בחרמון היה רכבל אחד ששימש לאורחים ולגולשים. כבר אז ידעו בנווה אטיב (שהאתר היה "שלהם") שהגולשים הם לא החמאה ואולי אפילו לא הלחם שלהם. העסק הגדול הם האורחים, הגולשים ששלמו כרטיס יומי רק תופסים להם כסאות במעלית ואם יש תור גדול האורחים לא יקנו כרטיסים.
אז, כמו היום כשיצאנו מתל אביב לא ממש ידענו מה המצב בהר ואם נוכל לגלוש. לצד הזכות נזכיר שמספר הגולשים בשבת היה לא יותר מ20-30 .
הנסיעה הלוך וחזור כולל לינה ארוחת ערב בוקר ושתי כניסות לאתר –לא כולל סקי פס- עלתה 130 לירות בנסיעה הראשונה שלי הסביר לי מישהוא שלחברי מועדון הסקי יש הנחה והם משלמים רק 105 לירות, מיד נרשמתי כחבר. אחת ממטרות המועדון היתה לעודד אנשים לעשות סקי, להגדיל את מספר הגולשים בארץ!!! אני שחזרתי מארה"ב והסקי שלי היה מלא שריטות בצדו העליון מכל האנשים שדרכו עליו בתורים האין-סופיים של סופי השבוע באתרי הסקי במזרח, לא הבנתי בדיוק למה לנו להגדיל את מספר הגולשים. יכול להיות שטעינו אז?  

באחת הנסיעות הראשונות בדרך חזרה לתל אביב  שאלתי את הנוסעים אולי מישהוא ממשיך לבאר שבע א" הרים את ידו ובדרך לבאר שבע התברר לנו שאנחנו גרים במרחק 2 בתים באותו רחוב בערד. רק טבעי הדבר שנסענו הרבה פעמים ביחד. א נולד בקנדה ובה גדל ובתור קנדי היו לו מושגים מוזרים על יחסי לקוח וספק הוא הגיע די מהר למסקנה שבחרמון מחרבנים עלינו -סליחה על הביטוי. ובתור אדם שקיבל חינוך טוב אמר לי באחת הפעמים שחזרנו מהחרמון בלי שגלשנו "אני לשם לא בא יותר" והוא לא חזר, אני שגדלתי כאן וידעתי שבשביל להנות ממשהוא חייבים להתאמץ לקח לי עוד 30 שנים להגיע לאותה מסקנה.
כמו שכולם יודעים המטרה של מועדון הסקי "להרבות הגולשים כחול אשר על שפת הים" התגשמה בגדול, בענק!!!. ואם לפני 30 שנה יצאנו ביום שישי ב5 בבוקר מתל אביב כיום עלינו לצאת ב5 מחיפה. טיול סקי די טיפוסי נראה כך: ב5 יציאה מחיפה ב7 נעצרים בטור שליד מגדל שמס וכל אותם שהסיגו אותנו בדרך כבר ממלאים את הכביש עד למחסום. ביום שבו מדובר שבת שאחרי סופה שמובטח יום סקי חלומי, נפתח המחסום ב9:30 הנסיעה האיטית עד לקופות הכניסה כשמדי פעם חולפים לידנו אלה שממש ממהרים, עוברים בשעה טובה את הקופות ומגיעים לאתר. מי אמר שהחרמון לא התפתח ב30 השנים הללו: יש כבר 3 מעליות אבל רק זו הקצרה פועלת, סיבוב כולל הליכה בשביל 5 דקות. מי שטיפש ויורד ישר למטה דקה. התור 30 40 דקות  הולך ומתארך. ב12 נפתחת בשעה טובה מעלית 1 ב2 אנחנו אחרי 2 ירידות והתור רק גדל. נועה בתי (מגיל 5 בחרמון) מתפרצת: "זהוא הביתה, ולא באים לפה יותר" השכל הישר בהתגלמותו, והיא אפילו לא קנדית. (בן דודה שהחליט להשאר נתקע ביציאה למספר שעות באמא של כל הפקקים) זהוא אנחנו עם החרמון גמרנו.
שנה אחרי השלג ממלא את ההר וילדתי אומרת "נוסעים" נועה אני אומר הבטחנו לא לחזור "אנחנו לא קנדים" היא עונה. ויצאנו ב5 והגענו ב7 השער נפתח ב8 כל המעליות פעלו לא היו תורים ושלג כמו שצריך (הפעם הראשונה שירדנו מרכבל השיאון ישר למטה. אדיר) ויום שנגמר מוקדם מדי. למי שמתעקש ומוכן שיאכילו אותו ח.....מחכים מדי פעם ימים שבהם החרמון הוא פנינה אמיתית. שלכם יואב

לצפיה ב-'נכון ,דברים השתנו .'
נכון ,דברים השתנו .
27/03/2020 | 17:09
7
52
אך השלג הלך ונהיה פחות.טוב עם השנים
לצפיה ב-'השלג אותו שלג החום החום'
השלג אותו שלג החום החום
28/03/2020 | 19:26
6
53
לא יאמן כמה השתנה:
בחורף 78 כרטיס עונתי ועונה שהתחילה באמצע דצמבר והסתימה במרץ בגלל מבצע ליטני ביום שהתחיל המבצע הגענו להר אף אחד לא היה שם ושלג כיסה את המעלית.
יותר מ40 ימי סקי
חורף 91  שוב: כרטיס עונתי התחלה בדצמבר ולמעלה מ40 ימי סקי.
נעים להזכר

לצפיה ב-'אמאלה !!!'
אמאלה !!!
03/04/2020 | 11:07
5
55
אני מכיר רק מצב שבו אם האתר פתוח מעל שבוע זה ממש ממש נס.
כבר שנתיים לערך שאני מתכנן לנסוע ומשתפן ערב לפני כי בשביל לקום ב-3 לפנות בוקר ולנהוג מכיוון ירושלים, צריך ללכת לישון גג ב-20:00.

הייתי חבר במועדון הסקי הישראלי איזה שנתיים שלוש, ולא יצא לי מזה כלום.
כנראה לעולם לא ממש אדע איך ולמה התפרק ובעצבים, אבל בסדר לא צריך את זה.

בכל מקרה תודה על השיתוף ונחמד לשמוע ממך שוב.
כתבתי אצלי בפייסבוק:
היינו חייבים קורונה מ/!&@@% כדי לקבל את לובה חזרה?
היינו חייבים קורונה מ/!&@@% כדי לקבל את זהו זה חזרה?
אז כאן אוסיף -
היינו חייבים קורונה מ/!&@@% כדי לקבל את לונטיק חזרה?

הרבה בריאות יואב !
לצפיה ב-'לא יודע מי זה לובה'
לא יודע מי זה לובה
08/04/2020 | 15:53
4
33
אני מקווה שאני בחברה טובה.
לצפיה ב-'מי זו לובה?'
מי זו לובה?
09/04/2020 | 11:24
3
38
אני לא יודעת אם אתה רציני שאתה שואל את השאלה אבל בכל זאת אענה.לובה זו דמות מארץ נהדרת קופאית רוסייה בסופר שמנסה לחנך אותנו ההישראלים ובו בזמן כל הזמן מתלוננת כמה קשה לה בארץ.
את הדמות מגלם טל פרידמן.
לצפיה ב-'קשה'
קשה
12/04/2020 | 15:28
2
38
לא הכרתי את לובה, אבל אם היא אומרת שקשה תאמינו לה כי הולך להיות הרבה יותר קשה. אם חשבנו שנצליח לגנוב יום יומים בחרמון אבל לפחות יש היום את כל המבצעים המלהיבים באירופה אז זהוא שכבר לא ממש. השנה באמצע פברואר בגובה 3200 מטר חםםםםםםם. ולמטה בוץ. לפחות השנה בגלל ה"מצב" כבר לא היה צורך לחלום על שבוע נוסף במרץ. קשה קשה.
לצפיה ב-' פספסתי את התשובה'
פספסתי את התשובה
21/04/2020 | 08:44
34
מוזר אני בטוח קיבלתי מייל על זה.
אבל הפנמת את לובה, אז הרווחת משהו.

רוצה 600 גרם סלמי זה קוניאק מקבלת קבנוס חינם חינם?
תביאי תביאי אני אוהב קבנוס.

מעניין כמה הציטוט מדוייק אחרי כ"כ הרבה שנים.

עריכה: כמעט - זה באמצע הלקוח השני

לצפיה ב-'נו עכשיו הגיעו המיילים '
נו עכשיו הגיעו המיילים
16/05/2020 | 16:10
14
ראה הודעה קודמת שלי.
לצפיה ב-'19 חולים ברשות הפלסטינית 25 בארץ'
19 חולים ברשות הפלסטינית 25 בארץ
08/03/2020 | 15:45
1
76
וביבי מדבר על גיוס ילדים ,מה ?
מיהו בכלל שיגייס ילדים ויחשוף אותם ואת בני משפחותיהם לסכנת הדבקה ?
פרופסור איתמר גרוטו המשנה למנכ"ל משרד הבריאות בראיון לניב ראסקין  מסביר עד כמה
הצעדים הללו מיותרים ומטופשים אין כל צורך בחיטוי.
לא יתכן  כי מדינה שלמה תנוהל שנים  בדרך שנוהלה השריפה בכרמל  מזכיר הזמנת הסופר ג'מבו אשר
ביצע גיחה בודדת אחת בלבד והתגלה כבלתי יעיל
ומסכן את עבודת הכבאים ,הזמנה על חשבון הציבור אשר בעיקר שירתה את יחסי הציבור של ביבי .
גרוטו מבהיר כי אין דרך לעצור את המחלה ,  וכי הצפי היא לאלפי עד מאות.אלפי חולים אשר רובם יהיו חולים קלים מאד , הוירוס למזלינו לא קטלני
דרך הטיפול בו היא מתן טיפול תומך טוב אשר בקוריאה הוריד את התמותה ל חצי אחוז, לעומת 3.5 אחוז באיטליה ,כי שם לא נערכו כראוי.
למול ההצגות של ביבי וליצמן יש אנשי מקצוע רציניים
כגרוטו העוסקים בדברים הנכונים יבוא תרופות מתאימות שהוכחו , ומניעת התקהלויות .

לצפיה ב-'מחקר מהניו יורק טיימס מגלה .'
מחקר מהניו יורק טיימס מגלה .
20/03/2020 | 19:11
76
למעשה מאשר את הדברים שכתבנו כאן מזמן .
מתוך קרוב ל 3000 נפטרים באיטליה 3 בלבד הוגדרו כבריאים !
אך קרוב לודאי שלא היו  .
כלומר מ 35000 חולים ,ו 3000 מקרי מוות רק שלושה היו בריאים .
כל היתר סבלו מבעיות לב ,לחץ דם  או סוכרת.
מכאן נובע שכדי להצילם צריך היה לא למנוע את הדבקת האוכלוסיה הכללית אלא לטפל פרטנית בקבוצת הסיכון .
הגיל הממוצע של הנפטרים באיטליה הוא קרוב ל 80 .
איך מטפלים באוכלוסיה המדוברת .
ראשית מבצעים בדיקות לכל המגיעם  מחו"ל ,לכולם
ואין צורך לבודד את כל החוזרים אלא רק את החולים.
אין כל סיבה מתקבלת על הדעת למנוע כניסת זרים בריאים לארץ או למנוע יציאת מקומיים לחו"ל.

לצפיה ב-'מישהו שחזר בימים/שבועות אחרונים מחו"ל ונמצא בבידוד?'
מישהו שחזר בימים/שבועות אחרונים מחו"ל ונמצא בבידוד?
04/03/2020 | 19:54
5
112
שאלה די פשוטה: בהגעה לארץ נניח מאחת המדינות שנדרש בידוד עצמי - איך מגיעים הביתה? (נעזוב את אלה שלא מתייחסים לכלום ופשוט נוסעים ברכבת/אוטובוס/כד'), ומי שהחנה בחניה בנתב"ג.
נהגי מוניות לא עושים בעיות לאנשים?
אנשים נדרשים ללכת עם מסכות או משהו בסגנון?

תודה.

לצפיה ב-'הרכבת סגורה למגיעים מחו"ל'
הרכבת סגורה למגיעים מחו"ל
11/03/2020 | 12:09
4
40
נשארו כל האפשרויות האחרות
די מגוחך בעיקרון.,ולא יעיל , אך אלו הנוהלים .
מי שמחפש אשמים  מערכת הבריאות קרסה מזמן
השנה עוד לפני הקורונה לא היו מיטות במיונים.
ביבי יודע במדויק מה המצב , זה היה הוא שהחליט
להקצות כספים לטובת ארמון ומטוס לעצמו.
ויודע במדויק מה הצפי.
הסגר הוא צעד הנובע מיאוש ,ונסיון להסתיר את המצב הקשה במערכת הבריאות ,לא צעד הנובע מניהול נכון.
השואה למצב באיטליה בה מערכת בריאות במצב דומה  מעוררת דאגה עמוקה 6 אחוז נפטרים באיטליה ואיראן , לעומת חצי אחיז בקוריאה.
הפיתרון הנכון הוא כמובן בדומה לדר קוריאה לבדוק את כולם מיידית עם ההגעה וכל חיובי לבידוד .
אין צורך בסגר .

לצפיה ב-'בסוף חזרתי עם מונית :) יושב בבידוד בבית, עובד מהבית'
בסוף חזרתי עם מונית :) יושב בבידוד בבית, עובד מהבית
17/03/2020 | 10:47
3
29
בלגן עם הטיסות קצת, אבל היה שווה לגמרי.
ואם ישאלו אם הייתי עושה את זה שוב? - כן, הייתי עושה את זה שוב. רק שסגרו את האתרים באירופה חח
לצפיה ב-'הכי חשוב, אתה בריא?'
הכי חשוב, אתה בריא?
19/03/2020 | 15:05
1
28
איפה היית בכלל.
לצפיה ב-'סורי שמגיב אחרי חודשיים - לא מבקר פה הרבה'
סורי שמגיב אחרי חודשיים - לא מבקר פה הרבה
15/05/2020 | 23:43
6
הטיסה הייתה מת"א לג'נבה והחזרה הייתה אמורה להיות גם, אבל בגלל הביטולים מה שסוויס אירגנו זה היה קונקשן עם טורקיש דרך איסטנבול.
היינו במורזין - צרפת, עם גלישה לצד השוויצרי. מזג האוויר היה מטורף במובן הטירוף. ערפל שלא רואים 3-5 מטר ואחרי חצי שעה שמים כחולים, רוח חזקה מאוד ושלג עם קרח, ואחרי חצי יום שוב הכל בהיר או לפחות לא ירד שום דבר.
גשם למטה - למעולה עולים הכל קרח. היה מגניב אבל. שכרנו בית במרחק של שתי תחנות אוטובוס מפרודיינס, היה שקט ופרטי.
המסלולים היו די ריקים, בהתחשב למזג האוויר היה סביר. השלג ירד כ 20 ס"מ ביום אחד, בימים אחרים היו השלמות של סנטימטרים בודדים, אבל הוא היה רטוב כבר - בגלל הטמפרטורה הגבוהה שכבר הייתה באתר.
לצפיה ב-'איש יקר איפה היית שתף .'
איש יקר איפה היית שתף .
20/03/2020 | 19:17
30
שנוכל לשמוח בשבילך .
אני באופן אישי קרעתי מיניסקוס שוב מושבת לשלושת החודשים הבאים .

לצפיה ב-'בידוד, קורונה ,אין שלג למה צריכים ?'
בידוד, קורונה ,אין שלג למה צריכים ?
02/03/2020 | 14:37
133
אנחנו את העונש הזה.
לעומת זאת כל מי שיהיה אברך ילמד בישיבה ויהיו לו 10 ילדים כן 10 יקבל 10000 שח לחודש פטור ממס !
כן מהמדינה , המדינה דואגת לבני התורה .
קדימה חברים חיזרו בתשובה לימדו תורה  ותתוגמלו יפה ....
אן שתצאו להצביע ...
לצפיה ב-'סקי בצרפת'
סקי בצרפת
01/03/2020 | 09:28
7
116
יש דיווחים על בהלה מוואל טורנס? האתר ריק? מסעדות נסגרות? 

לצפיה ב-'לפי המצלמות באבוריאז למשל נראה הכל רגיל'
לפי המצלמות באבוריאז למשל נראה הכל רגיל
06/03/2020 | 17:42
6
57
רק בישראל לחוצים כמו טמפונים מכל דבר.
לצפיה ב-'מישהו מפמפם בארץ את הבהלה .'
מישהו מפמפם בארץ את הבהלה .
08/03/2020 | 15:52
5
47
ולצערינו יש לו קונים ,לתסביכי תיאורית הקשר שלו :
החל מהאשמת המשטרה ברדיפתו , המשך בהאשמות כלפי בתי המשפט ,ולא שכחנו את ההתקפות על הרמטכ"ל בענין אלאור עזריה ,
כעת הבהלת הציבור מהקורונה ,הצהרות לא אחראיות על גיוס ילדים  האשמת ועדת הבחירות
המרכזית בהטית הבחירות ומה לא ..?
כאשר ראש הממשלה מטריף את המערכות תמיד יהיה אחוז מסוים מהציבור שגם כך קיבל חינוך היסטרי בדגש על העולם כולו נגדינו ,שיקנה .

לצפיה ב-'11 יום ותראה כמה השתנה המצב'
11 יום ותראה כמה השתנה המצב
17/03/2020 | 18:48
4
29
זה לא כ"כ נעים לראות אתר סקי סגור.
ביקשתי ממך מלא שלג בצפון איטליה, ויש, אבל למה גם מלא ויירוס ?
לצפיה ב-'וירוס שמירוס. בשלב מסוים כולם ידבקו'
וירוס שמירוס. בשלב מסוים כולם ידבקו
17/03/2020 | 20:22
3
26
ויגידו לשבת בהסגר רק אנשים עם מחלות רקע ולא כל המדינה.
הנה בסין יש להם כח החלטה וכח פוליטי - עצרו את הוירוס, בנו בתי חולים שדה ב 10 ימים ועשו מה שצריך. 
לצפיה ב-'אני לא רוצה להיכנס לפוליטיקה זה פורום סקי'
אני לא רוצה להיכנס לפוליטיקה זה פורום סקי
19/03/2020 | 15:08
1
25
ולא מוחק לנתי כי הוא יעלב וממילא יש פה עד כ-100 צפיות..

ההסבר הוא שאם ההדבקה היסטרית הם לא יכולים לטפל בחולים הקשים כמו באיטליה, איו משאבים.
הסבירו את זה המון השטחת העקומה ופיזור הנדבקים לאורך זמן.

לצפיה ב-'לא נכון.'
לא נכון.
20/03/2020 | 19:26
22
לא צריכים לטפל במקרים  קלים בכלל.
קווין דוראנט שחקן הכדורסל שנדבק אמר שאינו מרגיש חולה כלל .
אין כל צורך לבודד צוות רפואי כי אז מי יטפל?
כל  חבר צוות.רפואי צריך להיות ממוגן חולה או בריא
ואס לא .ידביק  ולא ידבק , אין כל צורך להשבית
מופעי ספורט ולמנוע הדבקה ,כי מי שלא ידבק השנה ידבק שנה הבאה או בזו שאחריה.
אין חיסון נגד נזלת ההתקררות ולא לקורונה ,אך זו
פוגעת באנשים חולים .
ריכוז המאמצים הרפואיים באוכלוסיה בסיכון יאפשר להצילם  וימנע את קריסת המערכת הרפואית בכלל .
לצפיה ב-'לגמרי '
לגמרי
20/03/2020 | 19:19
15
הסגר מיותר לחלוטין ,שירת רק אינטרס של אדם אלד המנסה להתחמק ממשפט ומכלא !
לצפיה ב-'קורונה באיטליה '
קורונה באיטליה
27/02/2020 | 12:47
11
131
ובכן בקרוב צפי למכת שלג אדירה בצפון איטליה
צפי כמובן לא ודאות  ביחד עם מכת קורונה.
כמובן שבניגוד לטיסות למזרח ,הטיסות לאיטליה מערב אירופה בכלל ,וארצות הברית לא בוטלו.
להבנתי מעיד על הצביעות בטיפול בעניין הקורונה
או מבטלים לכל המקומות ,או לא מבטלים לשום מקום ,אך ברור שלא מבטלים למקומות מסוימים ולא מבטלים לאחרים .
ברור שהסיפור האמיתי מאחורי צביעות הקורונה הוא פשוט מלחמת סחר , האירופים והאמריקאים
מנסים ללחוץ על הסינים ,ומנסים לנצל את המצב
להפקת רווחים על חשבונם .
לא חדש....
אם כבר הזכרתי את  הקורונה אז הנתונים מראים
כי מי שמקבל טיפול תומך טוב המחלה הזו  פוגעת
רק בחצי אחוז בערך ,נתוני הספינה 800 נדבקים
וארבעה נפטרים .
כחומר המחלה רחוקה מאד מלהיות.מגפה.
המלצתי היא לא לנסוע לאיטליה בזמן הקרוב בשל סופות השלגים  הצפויות שיקשו על הנאה מסקי ולא משום סיבה אחרת.

לצפיה ב-'צודק. זה הזמן לנסוע בזול גם לדעתי. '
צודק. זה הזמן לנסוע בזול גם לדעתי.
28/02/2020 | 09:56
10
78
היסטריה מוגזמת..
לצפיה ב-'ושבועיים בידוד כשחוזרים ? '
ושבועיים בידוד כשחוזרים ?
28/02/2020 | 17:30
1
41
לצפיה ב-'ברור ואולי גם שם ...'
ברור ואולי גם שם ...
28/02/2020 | 23:15
65
ואם נדבקים ...אז הרבה יותר ...

לצפיה ב-'הבעיה היא הבידוד .'
הבעיה היא הבידוד .
28/02/2020 | 23:13
7
70
בידוד פה בידוד שם לך תדע.
בתחרות האופניים  באבו דאבי התגלו
שני חולים איטלקים בצוותי הסיוע של הקבוצות.
במקרה או שלא במקרה המנהל הספורטיבי של הקבוצה הבריטית הוא איטלקי...וכעת כל הרוכבים שהשתתפו במירוץ שהמשכו בוטל נמצאים בבידוד
במלונות ומצפים לתוצאות הבדיקות.
במילים אחרות מי שחושב כי רק איטליה היא מצורעת
טועה , אם איטליה אז כל  מערב אירופה בדרך להיבדק ...כלומר להידבק ...משחק מילים  ...טעות הקלדה פרוידיאנית....אך נכונה .
אין דרך.לעצור את הווירוס , ולא כיף למצוא עצמכם בבידוד במקום בחופשה .
לא שווה את הכאב ראש ...החל ממלחמת סחר ,אך כעת החרב פיפיות הזו שהאירופים והאמריקאים נופפו במטרה לפגוע בסינים עלולה לפגוע דוקא בהם
הסינים למרבה הפלא בדרך להשגת שליטה על התפשטות המחלה ,מצד שני מקור קשה לדאגה  האיראנים ושכניהם התורקים והסורים מועדים לפורענות במיוחד הסורים לאחר מלחמת האזרחים הארוכה .
מסוריה לירדן שטחים  ירושליים המעבר קצר לצערינו .

לצפיה ב-'ונניח שתחויב בבידוד בארץ.'
ונניח שתחויב בבידוד בארץ.
29/02/2020 | 08:48
1
68
ויש לך משפחה עם ילדים צעירים.
איפה בדיוק תוכל להתבודד בבית מבלי לסכן את שאר בני המשפחה?
נשים בדרך כלל יותר היסטריות. לא יתנו לך לצאת לאיטליה.
ומה עם הקולגות לעבודה של אשתך? שכנים, חברים, חברים לכיתה של הילדים?
בקיצור אתה מכניס את כל המשפחה, גם אם לא תרצה, לבידוד, עם כל הפאניקה שנוצרה מהמחלה.

לצפיה ב-'מי אמר איטליה ?'
מי אמר איטליה ?
29/02/2020 | 12:29
68
מה עם רומניה ,ספרד צרפת אןסטריה ?
הכל בסדר שםנ?
בדוק בגוגל סטטיסטיקת  ...הדבקויות
בספרד ורומניה העסק כבר תופס תאוצה
לצפיה ב-'צודקים.. לא חשבתי על הבידוד'
צודקים.. לא חשבתי על הבידוד
01/03/2020 | 10:29
4
28
לצפיה ב-'שרה ההיפוכונדרית הוציאה הנחיות '
שרה ההיפוכונדרית הוציאה הנחיות
05/03/2020 | 00:25
3
42
חדשות.
כל מי שחוזר מגרמניה אוסטריה שוויץ.איטליה וספרד
נשלח  ל 14 ימי מחבוש....
מדינה של משוגעים ..
והנתונים ?
3.5 אחוז תמותה מהמחלה בסין אך בקוריאה סביב ה 30 מסביב ה 6000 חולים 0.5 אחוז .
כלומר,שבמדינה בה הרפואה מתקדמת ומתיחסים ברצינות לא מדובר במגיפה כלל .
ותעזבו את הסיפורים של ביבי ,לאיש אין מושג ,שרה נכנסה לו לראש, באיטליה האחוז הוא 3 וכנל כעת באיראן .
איראן פחות חולים מאיטליה ,סימן כי ההתיחסות שם באיטליה למחלה לא רצינית.

לצפיה ב-'גם צרפת....'
גם צרפת....
05/03/2020 | 22:27
2
29

אז לאן מותר לנסוע בלי שיכניסו אותנו ל 14 יום בפנים ?

לצפיה ב-'לחרמון! '
לחרמון!
06/03/2020 | 17:44
1
19
לצפיה ב-'שם אין מחבוש...?'
שם אין מחבוש...?
07/03/2020 | 11:36
30
אתה בעוח...
לצפיה ב-'סים מקומי באנדורה..יש?'
סים מקומי באנדורה..יש?
08/02/2020 | 19:18
5
67
מישהו קנה שם סים מקומי באנדורה ויכול אם משתלם?
אם כן, איפה קונים?

אני מניח שבשדה תעופה של ברצלונה לא מוכרים סים כזה..
לצפיה ב-'אין לי מושג'
אין לי מושג
09/02/2020 | 12:23
2
53
אבל גלובל סים של פלאפון אופציה לא רעה, היות והוא בתוקף ל-3 שנים.
כך שעם טעינה אחת של 5 גיגה אני יכול להשתמש 3 שנים רצופות.
*נכון אני לא אבלה באינסטוש ופייסבוק כמו הילדים, זה רוצח חבילות ואז זה מחייב הכל כלול בהרבה כסף.
לצפיה ב-'גם אני משתמש בזה'
גם אני משתמש בזה
11/02/2020 | 19:10
1
40
גם אני משתמש בגלובל סים הזה של פלא פון כבר שנתיים, ומבחינת עלות זה בערך כמו לרכוש ב-012 (הרשת של הסים הישראלי שלי) חבילה שתקיפה רק ל-30 יום.

בסים הבינ"ל אני משתמש כדי שתהיה לי זמינות בכל זמן הגלישה, וגם בנסיעות אל ומהאתר, אבל בגלל שאני מתחבר ל-wifi שזמין היום כמעט בכל מקום בחינם, ה-5gb הללו מספיקים לי לכמה וכמה נסיעות לחו"ל, כי את רוב נפח הגלישה אני לא עושה עם הסים הזה, אלא ב-wifi.
אגב - אני עושה follow me למספר הישראלי שמקבלים עם הסים, ואז אני רואה מי מחפש אותי, ואם בא לי, אז אני חוזר אליו בשיחת whatapp.

אני רק מחכה ש-012 יתעשתו ויציעו חבילה מתחרה לזו של פלאפון, כדי שלא אצטרך להחליף סים בעת הנסיעה לחו"ל.
לצפיה ב-'בדיוק כך'
בדיוק כך
15/02/2020 | 10:38
28
אני אולי בסלקום (טלפון עבודה) אבל כל המשפחה 012.
סלקום אגב מציעים לפחות לנו איזו חבילה ב-100 שקל. נו? 150 שקל של הגלובל סים זה חצי מחיר בהנחה של נסיעה אחת בשנה בלבד.
אני נשאר מחובר למספר שלי ע"י העברת הסים למכשיר קודם, אנדרואיד, כל האייפונים מתים לפני שמשדרגים אותם..
לצפיה ב-'יש '
יש
13/02/2020 | 21:58
40
לא הצלחתי להעלות קישור מהנייד.
פשוט חפש בגוגל
tarjeta prepago por mobile en andora.
תקפוץ לך תוצאה של חברת הטלפוניה המקומית.
הספרדיות לא טובות  לאנדורה למיטב ידיעתי .
בברצלונה רכשתי בזמנו כרטיס סים של אורנז
לספרד מה שפחות מעניין אותך .
באנדורה עצמה יש מרכזים מסחריים די גדולים
כך שבטוח תוכל להשיג ,בקישור שתמצא הכל אמור להופיע.
או כמובן ללכת על החבילה מהארץ.
לצפיה ב-'סים באנדורה'
סים באנדורה
14/02/2020 | 18:33
47
לפני 4 שנים ניסיתי והתברר ששרותי הסלולאר יקרים מאד.גם החבילות שניתן לקנות בארץ יקרות וגם סים מקומי יקר. אבל,  בכל רחבי האתר (גראנד ואלירה) בכל מסעדה, בפאס דה לה קאסה כמעט בכל מקום היה וויפי חינמי כך שממש לא היה קשה להיות מחובר. כנראה שלא שווה לקנות.
לצפיה ב-'הדבר היה ככה...'
הדבר היה ככה...
04/02/2020 | 13:14
1
182
ווידוי קטן: אנחנו משתדים להגיע כל שנה לאתר אחר.
השנה בחרנו לנסוע בעקבות ההמלצה החמה שפורסמה בפורום זה ע"י צמד מדריכי סקי: Bad Hofgastein. האתר מתואר בפירוט רב בבלוג שלהם: "חופשת סקי בעמק גסטיין – אהבה מאוחרת".
אנחנו טסנו למינכן באלעל בשעות נוחות מאד עבורנו. לשם בשעה 6:00 ובחזרה בשעה 21:30. לאתר הגענו ברכבת. טיסה למינכן באלעל היא לא חוויה מלהיבה ומי שהתנסה בכך יודע למה.
ההגעה לאתר ברכבת היא נוחה וזולה מאד.
התגוררנו במלון שהומלץ. המלון נחמד כמתואר אבל חסרו בחדר כורסה נוחה ואפשרות להכין משקה חם.
אחד מאזורי הסקי שלא תואר בבלוג הוא: Sportgastein. זהו האתר הגבוה ביותר באזור עם נוף מדהים ומסלולים מאד רחבים (סטייל צרפת.) החסרון שלו הוא גודלו 20 ק"מ. עדיין יכול להספיק לחצי יום. מומלץ להגיע רק כשמזג האויר טוב. אחרת הרוחות והערפל מעיבים על התענוג. סה"כ גלשנו בימים שימשיים וגם בימים מושלגים. אפשר להנות בכל מזג אויר כל עוד הראות סבירה והרוחות נמוכות.
בקרנו גם ב Alpen Thereme היה שווה. ניתן לשחות תחת כיפת השמים במים חמימים כאשר יורד שלג סמיך. חוויה סוריאליסטית לישראלים.

לצפיה ב-' כיף לשמוע'
כיף לשמוע
07/02/2020 | 10:46
50
הבעיה עם הספורטגסטיין שהוא דורש קצת הרבה נסיעה, חצי יום סקי ואז חזרה.
אנחנו העדפנו לנוע לכיוון סן קריסטוף/פלכאו כי היינו עם רכב, ממש נחמד.

לצפיה ב-'חופשת סקי בבנסקו'
חופשת סקי בבנסקו
31/01/2020 | 23:43
2
92
מתכנן לטוס לבנסקו בין התאריכים 1/3-8/3
רציתי לדעת מה מצב התור לגונדולה והצפיפות באתר בתאריכים אלה?
ומה מצב הצפיפות במסלולים היותר גבוהים של האתר?

אשמח גם לקבל טיפים למי שביקר שם בעבר
לצפיה ב-'בנסקו'
בנסקו
01/02/2020 | 09:48
89
הייתי שם לפני כמה שנים אבל בינואר.לא יודעת מה קורה במרץ. אני מניחה שעדין יש תורים.שתי עצות לי אלייך.
1) אם אתה לוקח מדריך מהבית ספר לסקי הם עוקפים בדר"כ את התור לגונדולה.
2) אם אתה לא לוקח מדריך מציעה לך פשוט לקחת מונית עד למעלה. שמעתי גם שאפשר להתארגן על מישהו מקומי עם רכב לשלם לו  והוא יקח אותך למעלה אם אתה עם עוד אנשים בכלל ישתלם לכם. (מישהו מקומי  הכוונה לאחד מעובדי המלונות).
לצפיה ב-'הגונדולה זו לא בעיה'
הגונדולה זו לא בעיה
01/02/2020 | 14:31
105
קח שאטל שיוצא מחנות הסקי TSAKIRIS
תירשם ביום שלפני. זה עולה 20-40 שקל ואתה עולה למעלה בלי תור.. אגב כדאי לך גם להשכיר מהם ציוד חנות טובה..
לגביי מצב השלג אי אפשר לדעת.. השנה מצב השלג שם לא מי יודע מה, הם מפעילים כל הזמן תותחי שלג וברגע שהטמפרטורות יעלו יכול להיות בעיה..
לצפיה ב-'קניית ביגוד סקי '
קניית ביגוד סקי
29/01/2020 | 23:33
3
247
מחפש מעיל סקי ומכנס מאמזון.
מוכן להשקיע כ150$ על שתיהם, אשמח לקבל המלצות

לצפיה ב-'בתקציב כזה'
בתקציב כזה
30/01/2020 | 07:40
95
חפש Trespass באמזון UK. אומנם זה מותג ENTRY LEVEL אבל יש להם מוצרים בסיסיים שיחזיקו לך כמה שנים עד שיתחילו להיפרם ולאבד את ההגנה שלהם מספיגת נוזלים DWR...

לצפיה ב-'יש עכשיו מבצעים טובים טובים בחנויות ברחבי אירופה'
יש עכשיו מבצעים טובים טובים בחנויות ברחבי אירופה
30/01/2020 | 08:54
73
עודפי מלאי מחג המולד. חזרתי בשבוע שעבר מאוסטריה וחברים קנו בחנות C&A במינכן מעילים ומכנסיים באיכות טובה מאד ברבע מחיר 30-40€ למעיל ואף פחות למכנס. 
לצפיה ב-'כנס ל- snowinn. הכל מקורי ומגיע תוך שבועיים.'
כנס ל- snowinn. הכל מקורי ומגיע תוך שבועיים.
30/01/2020 | 12:45
51
לצפיה ב-'סוצי'
סוצי
29/01/2020 | 07:06
4
95
משפחתי ואני היינו לפני שבוע בסוצי.בהחלט קיבלנו מה שנקרא תמוקה בעד האגרה.שילמנו בקיץ תשלום ראשון.תמורת 1170 יורו קיבלנו אתר נפלא ללא תורים כלל במעליות א.בוקר מצוינת ומסעדות במחירים מצחיקים.החבילה כללה: טיסות,העברות,מלון,סקי פס וציוד.הוספנו 99 יורו להדרכות.
גם למי שלא גולש יש הרבה מה לעשות באזור.ממליצה בחום.
לצפיה ב-'איך רמת ההדרכה ?'
איך רמת ההדרכה ?
29/01/2020 | 12:58
1
59
כמה שעות יומיות שבועיות .
במה מתרכזים ,אלו רמות הדרכה יש?
האם יש הדרכה בשפת הקודש ?
לצפיה ב-'הדרכות'
הדרכות
29/01/2020 | 15:21
79
ההדרכות הן שעתיים ביום מ 9.00 בבוקר מדריכים מאד מקצועיים.רק בהתחלה היה קצת באלגן שאת כולנו לקחו יחד יותר מדי אנשים.למחרת הכל הסתדר.חלק מהמדריכים דוברים אנגלית.גם מי שלא דובר אנגלית מצוותים אותו למדריך שכן דובר אנגלית.כך שאחד מסביר ואחד מדגים.אפילו מדגים טעויות על מנת לחדד איך לגלוש נכון.
לצפיה ב-'כמה שאלות'
כמה שאלות
27/02/2020 | 22:47
1
12
1. האם צריך להחליף למטבע מקומי , או שיורו מספיק ?  האם כרטיסי אשראי מתקבלים בכל מקום ?
2 . האם הייתם באתר רוזה קוטור ? איך מגיעים לאתר מהשדה ?
3 .  האם החבילה היתה ל-6 ימי סקי , או לפחות מזה ?
לצפיה ב-'להלן התשובות'
להלן התשובות
04/03/2020 | 07:50
10
1.כן יש להמיר למטבע מקומי אני מצאתי צ'ננג בארץ שיש לו רובלים נמצא ביוקנעם.אם לא הצלחת לרכוש רובל בארץ קנה יורו ורק בקזינו ברוזה חותור אפשר להמיר לרובל.
2.כפי שהבנת מהתשובה הראשונה אכן היינו ברוזה חותור אבל נסענו דרך סקי דיל כך שהייתה לנו הסעה.אבל המוניות מאד זולות.
3.היו לנו 6 ימי סקי כל יום שעתיים הדרכה.
לצפיה ב-'מדריך מומלץ לקבוצת חברים קטנה בסן אנטון (אוסטריה)?'
מדריך מומלץ לקבוצת חברים קטנה בסן אנטון (אוסטריה)?
22/01/2020 | 22:14
4
114
עדיפות לדובר עברית, תודה מראש!
לצפיה ב-'נראה לי שהפורום כבר לא פעיל.. '
נראה לי שהפורום כבר לא פעיל..
28/01/2020 | 20:31
3
43
לצפיה ב-'יש עדיין פעילות'
יש עדיין פעילות
29/01/2020 | 09:39
2
75
אבל לא בהכרח יש כאן אנשים שמכירים מדריכים דוברי עברית בסט אנטון.

זה לא אתר שמגיעות אליו משפחות של ישראלים, אלא בגלל אופי האתר (בילויים...) והמסלולים הקשים יחסית בו, מגיעים בעיקר צעירים ישראלים, בגילאי צבא ומעלה, שרובם כבר גולשים טוב, ולא זקוקים למדריך דובר עברית.
אם המדריכים דוברי העברית רוצים עבודה "בטוחה" לאורך העונה, עדיף להם לבחור אתרים פופולריים למשפחות, כמו מיירהופן, אתרים שונים בדולומיטים, צ'רביניה וכדומה.
לצפיה ב-'נפתלי תודה על ייצוג הפורום.'
נפתלי תודה על ייצוג הפורום.
29/01/2020 | 12:30
1
55
בהחלט לא  
לצפיה ב-'נתי אני אעביר לך את ההנהלה '
נתי אני אעביר לך את ההנהלה
09/02/2020 | 12:27
31
אני מכיר כזו מדריכה אבל בצ'רויניה כמו שנפתלי המליץ.
(ומכיר אותה דרך פייסבוק מה נעשה, כולם מעדיפים פורמט גרוע של פורום)
לצפיה ב-'מסעדות מומלצות לא. ערב בוואל טורנס'
מסעדות מומלצות לא. ערב בוואל טורנס
14/01/2020 | 15:11
1
70
נוסעים בתחילת פב' ומחפשים המלצות מותיקי האתר

מקומות שווים ומשתלמים?
ישנים בוילג' מונטנה
לצפיה ב-'Steakhouse Club 72'
Steakhouse Club 72
20/01/2020 | 07:31
46
להזמין מקום מראש. אווירה נעימה, בשר מעולה.
שהינו בHameau de Kashmir, עלינו לשם באוטובוס החינמי העירוני וירדנו מטה בסוף הערב ברגל
לצפיה ב-'תנאי גלישה בנסקו'
תנאי גלישה בנסקו
11/01/2020 | 18:15
1
91
אני שוקל לנסוע לסנובורד בבנסקו בזמן הקרוב (חופשה שנייה אחרי הרבה שנים של הפסקה). 

אני הייתי רוצה להתייעץ איתכם לגבי תנאי הגלישה הצפויים. באתר snow-forecast.com כתוב Last snowfall:26 Dec 2019

מצד שני בתחזית כתוב שיהיו מדי פעם snow showers או light snow. אין לי נסיון בזה כדי לדעת האם זה משמעותי.

אני לא חייב שיהיו תנאים מושלמים, מספיק סבירים. במידה ואני נוסע לקראת סוף השבוע הקרוב 15-17 לינואר ל7 ימים, האם זה רעיון טוב או שכדאי לחכות כאשר תהיה נפילת שלג משמעותית?

תודה.

לצפיה ב-'היום יורד שם שלג טרי'
היום יורד שם שלג טרי
12/01/2020 | 12:28
92
חברים שלי נמצאים שם כרגע, ויורד שם שלג, שמן הסתם יסדר את הימים הבאים.
לצפיה ב-'צמיגי חורף , חורף בהקשר של צמיגים מתחיל '
צמיגי חורף , חורף בהקשר של צמיגים מתחיל
11/01/2020 | 12:08
5
116
כאשר הטמפרטורה היא 7 מעלות פלוס ומטה ולא משנה אם יש שלג או אין , לפעמים בחורף נמס השלג ואחר כך חוזר שוב .
צמיגי קיץ מתקשחים ומאבדים אחיזה החל מ 7 מעלות פלוס ומטה .
חייתי 6 חורפים במדינה בה יש שלג 6 חודשים בשנה .
בהתחלה כמו כל ישראלי לא היה לי מושג למה צריך צמיגי חורף
אז שמתי רק 2 במטרה לשים עוד 2 אחר כך . עד שנסעתי בדרך צדדית עם שלג דחוס כי מכוניות עברו שם , ובמהירות של 30 קמ"ש עשיתי סיבוב וחצי על המקום , הסתובבתי בזהירות ויצאתי משם ישר לקנות עוד 2 צמיגים .
גם בצמיגי חורף יש 2 סוגים
אחד עם דורבנים שזה עוזר במקרה של קרח
ובלי דורבנים , שאלו הם מעין מסמרים השתולים בצמיג .
ברכב עם צמיגי חורף לא הצלחתי לעשות דריפטינג ( להחליק ) אפילו במגרש חניה גדול ומושלג , גם לאחר ביטול בקרת משיכה
יש כמובן גם כל מיני אביזרים שמלבישים על הצמיגים שרשראות זה הפחות נוח . חפשו ברשת .
לצפיה ב-'תודה רבה .'
תודה רבה .
11/01/2020 | 12:32
50
מידע חשוב ביותר .
לצפיה ב-'באירופה החוק מחייב התקנת צמיגי חורף במדינות מושלגות'
באירופה החוק מחייב התקנת צמיגי חורף במדינות מושלגות
23/01/2020 | 17:27
2
31
ולכן כל רכב שתשכיר יבוא BY DEFAULT עם צמיגי חורף.
לצפיה ב-'זה מאוד לא מדוייק'
זה מאוד לא מדוייק
26/01/2020 | 18:08
1
53
לגבי החוק , בשווייץ , צרפת ואיטליה ( באוסטריה אני לא בטוח ) החוק ממש לא מחייב התקנת צמיגי חורף .
נכון שבאחת מהן , שווייץ , כשאתה שוכר אוטו תקבל אותו בדרך כלל בחברות ההשכרה העיקריות בעונת החורף עם צמיגי חורף .  אבל זה לא בגלל שהחוק מחייב.
וזה לא המצב בצרפת, שם ברוב חברות ההשכרה לא תקבל את הרכב עם צמיגי חורף , אלא אם תזמין אותם בתשלום אקסטרה. יותר מזה - בהרבה חברות השכרה האופציה כלל אינה קיימת
באיטליה לא תקבל אותם כ-DEFAULT בכלל - ואני נוסע לשם הרבה. בעוד חודש וקצת אנחנו שוכרים בונציה לנסיעה לסלה רונדה , וכמו תמיד הוספנו כסף , השנה זה 130 יורו כולל מעמ מקומי , כדי לקבל את הרכב המוזמן עם צמיגי חורף .
והערה אחרונה - זה גם לא שאתה יכול לקבל מכונית מכל קבוצת סיווג ולהוסיף תשלום עבור צמיגי חורף . יש רק קבוצות ספציפיות , ולא הרבה - וגם זה כאמור לא בכל חברות ההשכרה.

כל זה לא אומר שהאחריות לא עליך במקרה של תאונה , חו"ח , עקב הימצאות שלג או קרח על הדרכים . מצפים מהנהג להיות אחראי מספיק , ולדאוג בעצמו לצמיגים מתאימים שימנעו תאונה. כמו כן , ברוב המקרים נמצאות ברכבי ההשכרה שרשראות שלג כ- DEFAULT -  ללא תוספת תשלום . בהצלחה עם ההרכבה שלהן במזג אויר קשה - לא ממליץ לנסות .

לצפיה ב-'באוסטריה וגרמניה ההשכרה עם צמיגי חורף.'
באוסטריה וגרמניה ההשכרה עם צמיגי חורף.
28/01/2020 | 06:43
23
החוק מחייב לספק לך רכב עם צמיגי חורף בגרמניה ואוסטריה.
לצפיה ב-'תודה פספסתי אבל התעדכנתי עכשיו'
תודה פספסתי אבל התעדכנתי עכשיו
07/02/2020 | 22:02
8
לצפיה ב-'האם טראמפ ?'
האם טראמפ ?
07/01/2020 | 18:36
12
151
תיזמון את חיסול סולמני עם הגעת השלג לחרמון...?
לצפיה ב-'בטוחים שחיסלו אותו?'
בטוחים שחיסלו אותו?
07/01/2020 | 22:05
11
58
נמאס לבן אדם מההתעסקות בטרור. רצה בסהכ לפרוש לפנסיה. ביים את החיסול שלו בתיאום עם האמריקנים, גידל זקן וראסטות וחי לו בנחת על אחד מהחופים בתאילנד.
לצפיה ב-'זו אכן שאלת התיאום ?'
זו אכן שאלת התיאום ?
07/01/2020 | 22:36
10
36
האם  סולמני תיאם את חיסולו עם אתר החרמון או מטרתו היא חיסול  גלישת סקי וסנובורד בחרמון ?
לצפיה ב-'נהפוך הוא!'
נהפוך הוא!
08/01/2020 | 13:21
9
34
החרמון הוא מקור עוגמת נפש להרבה ישראלים.
לצפיה ב-'לאלו המתפרנסים ממנו...'
לאלו המתפרנסים ממנו...
08/01/2020 | 20:27
8
38
קסאם סולמני  ופעולותיו הלא מתואמות עם הנהלת האתר הן המקור לעוגמת הנפש...

לצפיה ב-'נתי, עזוב את טראמם וסולמני. מתי יהיה שינוי מגמה במזא באלפים?'
נתי, עזוב את טראמם וסולמני. מתי יהיה שינוי מגמה במזא באלפים?
09/01/2020 | 11:55
7
38
אנחנו בישראל קיבלנו מספיק בינואר...
לצפיה ב-'היה שינוי מגמה '
היה שינוי מגמה
09/01/2020 | 13:39
6
53
לרעה .
יש  עכשיו צפי ללחץ.גבוה באלפים
להרבה זמן מידי פעם מעט שלגים
מנסיון המגמה משתנה לקראת אמצע פברואר
כך היה מספר פעמים בשנים עברו .
ב 2015 דוקא המגמה השתנתה  עם סופת ענק.
ממתין גוש אויר קר ענקמפחיד  לחץ בעיין 942 מצפון לאנגליה  שאני מקוה בשביל מערב אירופה שלא יכנס
בקרוב .
קשה לענות במדויק כרגע לא רואים את תאריך השינומ עדיין אך הוא צפוי להיות שינוי סוער  המחייב זהירות יתר .
לצפיה ב-'אז כבר עדיף שלג תותחים על סופה מטורפת.'
אז כבר עדיף שלג תותחים על סופה מטורפת.
09/01/2020 | 13:51
1
33
לצפיה ב-'בהחלט .'
בהחלט .
10/01/2020 | 14:00
30
אבל עדיין יש מערכות  באלפים מידי פעם השאלה אם יכנסו עמוק פנימה  נראה שלא , בינתיים בחרמון
180 120...נראה לי מספיק ....
לצפיה ב-'אדוני נא לדאוג לשלג באלפים ובגן סאקר'
אדוני נא לדאוג לשלג באלפים ובגן סאקר
09/01/2020 | 17:07
3
40
ולהשאיר חיסול בהמות לנשיא טראמפ והצבא האדיר שלו.
גוד בלס אמיקה אנד דה סנואו אין דה אלפס אנד בקירה.
לצפיה ב-'תחזית טובה לסופש הקרוב.'
תחזית טובה לסופש הקרוב.
13/01/2020 | 14:33
2
36
השלג חוזר ממש לפני הנסיעה שלי!
לצפיה ב-'אכן .'
אכן .
13/01/2020 | 15:26
1
35
ההפוגה הפעם היתה קצרה יותר מפעמים קודמות.
אך עדיין קלקלה את האןף פיסט באזורים מסוימים  והעלתה סכנת מפולות.
לצפיה ב-'אופפיסט לא מעניין אותי.'
אופפיסט לא מעניין אותי.
13/01/2020 | 15:33
29
אני נוסע עם שני הבנים. לא לוקח סיכונים.
מקווה שזו לא תחילתה של ה"מגה סופה" שחזית לפברואר...
לצפיה ב-'מחפש שותף/שותפה לסקי בחול המועד 2020'
מחפש שותף/שותפה לסקי בחול המועד 2020
04/01/2020 | 09:32
100
הכוונה לשבוע בין  10-11/04 לבין 17-18/04.
התוכנית שלי היא לטוס לג'נבה לטובת טין/ול דיזר או לאינסברוק/מינכן לטובת אישגל. אלו מקומות שכבר גלשתי בהם ומכיר אותם, אך אין לי בעיה עם אחרים/חדשים שיהיו רלוונטים.
אני בן 51, גולש און פיסט בכל מסלול אפשרי ובכל תנאי מזג האוויר, הרבה שעות בכל יום. גמיש - מסתדר עם מלון/דירה, לאכול בחוץ/לבשל, רכב/רכבת ליעד וכו
לצפיה ב-'נסיעה לסקיוולט'
נסיעה לסקיוולט
02/01/2020 | 16:50
2
103
אני רוצה לנסוע לאיזור של סקיוולט אני לא מכיר בכלל מישהו יכול להמליץ מה לעשות איפה שווה לשגור דירה שם וכו'
לצפיה ב-'SKIWELT'
SKIWELT
03/01/2020 | 10:32
1
91
בעיקרון, אם גלישה עד העיירה חשובה לך, עדיף העיירות הצפוניות עם המדרונות במפנה צפוני. העיירה הכי שווה לדעתי- SOLL. בעיירה ELLMAU תוכל למצוא לינה בסמוך למסלולי הגלישה. אם אתה מתכנן גלישה גם במרחב של קיצביל, WESTERNDORF נמצאת על הצומת.
לצפיה ב-'WESTERNDORF היא לא על הצומת.'
WESTERNDORF היא לא על הצומת.
23/01/2020 | 17:24
24
BRIXEN ו-KIRCHBERG הן על הצומת, עם עדיפות לקירכברג מכיוון שיש ממנה מעליות לשני המתחמים.
לצפיה ב-'סנובורד של דקטלון'
סנובורד של דקטלון
01/01/2020 | 16:03
1
112
הי,
מישהו ניסה את הסנובורדים של דקטלון?
תוכלו לשתף האם שווה קניה או שבאותו מחיר עדיף לחפש יד 2?

תודה...
לצפיה ב-'לא הייתי קונה בורד יד2'
לא הייתי קונה בורד יד2
23/01/2020 | 17:38
43
בורד עובר המון התעללויות. הוא חוטף מכות מכל מידי חפצים כאשר סוחבים אותו, ובמהלך הגלישה עלול לקבל שריטות מאבנים וחפצים אחרים על המסלול. שלא לדבר שאחרי כמה עונות הוא מאבד מהגמישות שלו.

מן הסתם, דקטלון לא מייצרים את הבורדים שלהם, אלא מיוצרים ע"י צד שלישי.
בטח מייצרים בסין, אבל לא הייתי שולל רק בגלל זה.
גם החברות המוכרות לבטח מייצרים את הבורדים ה-LOW END שלהם באותו מפעל בסין.
דקטלון זו לא חברה קיקיונית, ואפשר לסמוך על האיכות של המוצרים שלהם.
אמנם לא תקבל את השפיץ של הטכנולוגיה, אבל בשביל גולש מתחיל, זה יכול להיות פתרון לא רע בכלל.

לצפיה ב-'מחפש אפליקציה מומלצת לסקי שבה ניתן'
מחפש אפליקציה מומלצת לסקי שבה ניתן
30/12/2019 | 04:17
1
466
לראות את חבריי לגלישה במקרה ונרצה להיפגש אם נתפצל.
אם יש באפליקציה גם את מפות האתר זה יותר טוב.
וגם רישום נתוני הגלישה יהיה נחמד אם יש בה.  
לצפיה ב-'אני משתמש באפריקה'
אני משתמש באפריקה
30/12/2019 | 10:57
75

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ