לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום סקי וסנובורד

שלום לכל הגולשים והגולשות (גם בשלג וגם בפורום כמובן) וברוכים הבאים לקהילת סקי וסנובורד בתפוז!

בפורום תוכלו להתייעץ ולשתף בנושא ציוד, אתרי סקי מומלצים, טיסות, העברות, מלונות, מסעדות, מזג אוויר, וכל הקשור לתכנון החופשה. בלוחות שלנו ניתן לחפש שותפים לטיול, להציע ציוד למכירה, ועוד. תוכלו לשתף ברשמים ובחוויות מחופשות הסקי שלכם, ולחלוק טיפים מועילים עם חברי הקהילה. במהלך העונה תוכלו ליהנות מעדכונים מחברי הפורום ישירות מאתרי הסקי. בקיצור: כל מה שקשור לסקי ולסנובורד! שלכם, מרסלו – מנהל הפורום.

קצת על הקהילה: קהילת סקי וסנובורד הוקמה בתפוז בתאריך ה-11.3 לשנת 2002 ע"י גל (GalGula) שהייתה בזמנו מנהלת זמנית שהתנדבה לנהל את הפורום עד שיימצא מנהל קבוע. בינתיים, גל הצליחה ליצור קבוצה קטנה של גולשי סקי וסנובורד שהצליחו להחזיק את הפורום ללא הרבה קשיים אבל גם כלל לא בקלות... בין הגולשים היה דור (Loppy), שעם הזמן, בתאריך ה-2.6 לשנת 2002 התמנה למנהל הפורום באופן קבוע. וכך, עם הזמן, הפכה קבוצת הגולשים הקטנה לקהילת גולשים. אמנם לא ענקית, אבל בהחלט קהילה! לאחר שהפורום כבר קיבל צורה, הייתה רק בעיה אחת – קהילת גולשי הסקי והסנובורד בישראל התפלגה בין שני הפורטלים העיקריים שהציעו לגולשים את הבית הכי חם: תפוז ווואלה. פורום סקי בתפוז – בהנהלת דור (Loppy) ופורום סקי בוואלה בהנהלת אלונה (alonaski).הנהלת הפורומים של תפוז החליטה לעשות משהו בנידון, ולאחר דיונים עם שני הצדדים, הצליחה הנהלת הפורומים במשימתה ובתאריך ה-22.2 לשנת 2003 שתי הקהילות התאחדו לקהילה אחת גדולה בהנהלתם של דור, אלונה ויאיר – שהצטרף גם הוא לניהול הפורום בתפוז. קהילה שעד היום יושבת כאן, בתפוז, ומקיימת את קהילת הגולשים הגדולה ביותר בארץ לסקי וסנובורד. ברבות השנים אלונה נשארה כמנהלת יחידה של הפורום, ותרמה לו רבות, אך עם זאת תחום עניינה העיקרי התחלף לאט לאט לאופניים. לכן ב-16/09 לשנת 2014 העבירה את השרביט למרסלו (marceloros) המנהל כיום את הפורום וממשיך את דרכה באותם האתרים, אך כאשר הם מושלגים.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סקי וסנובורד

שלום לכל הגולשים והגולשות (גם בשלג וגם בפורום כמובן) וברוכים הבאים לקהילת סקי וסנובורד בתפוז!

בפורום תוכלו להתייעץ ולשתף בנושא ציוד, אתרי סקי מומלצים, טיסות, העברות, מלונות, מסעדות, מזג אוויר, וכל הקשור לתכנון החופשה. בלוחות שלנו ניתן לחפש שותפים לטיול, להציע ציוד למכירה, ועוד. תוכלו לשתף ברשמים ובחוויות מחופשות הסקי שלכם, ולחלוק טיפים מועילים עם חברי הקהילה. במהלך העונה תוכלו ליהנות מעדכונים מחברי הפורום ישירות מאתרי הסקי. בקיצור: כל מה שקשור לסקי ולסנובורד! שלכם, מרסלו – מנהל הפורום.

קצת על הקהילה: קהילת סקי וסנובורד הוקמה בתפוז בתאריך ה-11.3 לשנת 2002 ע"י גל (GalGula) שהייתה בזמנו מנהלת זמנית שהתנדבה לנהל את הפורום עד שיימצא מנהל קבוע. בינתיים, גל הצליחה ליצור קבוצה קטנה של גולשי סקי וסנובורד שהצליחו להחזיק את הפורום ללא הרבה קשיים אבל גם כלל לא בקלות... בין הגולשים היה דור (Loppy), שעם הזמן, בתאריך ה-2.6 לשנת 2002 התמנה למנהל הפורום באופן קבוע. וכך, עם הזמן, הפכה קבוצת הגולשים הקטנה לקהילת גולשים. אמנם לא ענקית, אבל בהחלט קהילה! לאחר שהפורום כבר קיבל צורה, הייתה רק בעיה אחת – קהילת גולשי הסקי והסנובורד בישראל התפלגה בין שני הפורטלים העיקריים שהציעו לגולשים את הבית הכי חם: תפוז ווואלה. פורום סקי בתפוז – בהנהלת דור (Loppy) ופורום סקי בוואלה בהנהלת אלונה (alonaski).הנהלת הפורומים של תפוז החליטה לעשות משהו בנידון, ולאחר דיונים עם שני הצדדים, הצליחה הנהלת הפורומים במשימתה ובתאריך ה-22.2 לשנת 2003 שתי הקהילות התאחדו לקהילה אחת גדולה בהנהלתם של דור, אלונה ויאיר – שהצטרף גם הוא לניהול הפורום בתפוז. קהילה שעד היום יושבת כאן, בתפוז, ומקיימת את קהילת הגולשים הגדולה ביותר בארץ לסקי וסנובורד. ברבות השנים אלונה נשארה כמנהלת יחידה של הפורום, ותרמה לו רבות, אך עם זאת תחום עניינה העיקרי התחלף לאט לאט לאופניים. לכן ב-16/09 לשנת 2014 העבירה את השרביט למרסלו (marceloros) המנהל כיום את הפורום וממשיך את דרכה באותם האתרים, אך כאשר הם מושלגים.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ווצאפ פורום תפוז : 
להצטרפות לקבוצת הווצאפ של הפורום או לרשימת התפוצה בווצאפ (ללא חשיפת המספר הסלולרי) נא לשלוח למנהל הפורום הודעה פרטית 
המשך >>

לצפיה ב-'מעיל ומכנס סקי'
מעיל ומכנס סקי
28/06/2017 | 17:30
4
27
אהלן
לפני שנה עשיתי שבוע סנובורד (בבנסקו), השנה עשיתי שבוע סקי (ואל טורנס), ככה שאני לא סגור לגמרי אם שנה הבאה אעשה את הראשון או השני..
אני מתלבט איזה חליפת סקי לקנות, ראיתי באמזון את המעיל והמכנס האלה:

ביקורות טובות, מחיר סבבה, אני מפספס משהו או ששווה לקנות?
ציינתי את נושא הסנובורד/סקי בהתחלה כי הבנתי שציוד סקי הוא עדין יותר מסנובורד(נופלים הרבה פחות) ולכן אם אחליט לעשות איתו סנובורד אני לא רוצה שהוא ייקרע לי ולא יחזיק מעמד..

תודה מראש
לצפיה ב-'אולי פספסתי אבל לא רואה מפרט טכני'
אולי פספסתי אבל לא רואה מפרט טכני
29/06/2017 | 06:36
13
מה האטימות ומה הנשימה? לפחות במכנסיים האיטום זה משהו קריטי בעיניי.

באופן כללי היו פה בפורום כבר דיונים על המעילים של קולומביה וחוות הדעת היו חיוביות. לא זוכר לאיזה דגמים התייחסו כי יש לקולומביה כמה רמות של איכות, והמחיר בהתאם.

לגבי המחיר, קח בחשבון שאם תזמין בדואר לארץ, יוסיפו לך 17% מע"מ.

דבר אחרון, אולי בחנות של קולומביה באיירפורט סיטי מחזיקים מעילים בתצוגה גם בעונה הזאת. כדאי לך לתת קפיצה למדוד להתרשם לפחות מהמידות שלהם. שלא תצטרך להחזיר או למכור בהפסד רק כי המידה לא תואמת.

לצפיה ב-'קולומביה = מצויין'
קולומביה = מצויין
29/06/2017 | 08:45
13
עזוב את כל החוכמות של מילימטרים ואטימה וכו'   

אני כבר גולש די ותיק, ומאחורי כבר שלוש חליפות סקי שיצאו לגמלאות, ובקיץ שעבר קניתי מעיל ומכנסים של קולומביה באאוטלט בארה"ב, וגלשתי איתם בפברואר האחרון.

לא הרגשתי חום בימים הטמפרטורה עלתה מעל האפס, ולא הרגשתי קור ביומיים הסוערים שהיו לנו בואל תורנס, עם רוחות מטורפות ושלג שהוטח לפנים.

בידוד מוחלט!

כן ממליץ למדוד מראש את הדגם בחנות בארץ, כי לקולומביה יש הרבה מאוד דגמים וצריך לוודא שהדגם שבחרת נוח לך, ואז תזמין בחו"ל במקום במחירים הלא שפויים שמבקשים בחנויות המותגים בארץ.
לצפיה ב-'יש להם יריד עודפים ביום שישי הזה- באאוטלט באיירפורט סיטי'
יש להם יריד עודפים ביום שישי הזה- באאוטלט באיירפורט סיטי
29/06/2017 | 10:20
8
לצפיה ב-'תודה'
תודה
29/06/2017 | 10:26
11
תודה על התגובות, באופן מפתיע גם באתר של קולומביה בעמוד של המכנס והמעיל אין פירוט של האטימות והנשימה... מוזר.
רעיון טוב לגבי החנות של קולומביה- אקפוץ לבדוק. זאת חנות עודפים? יש עוד חנויות/חברות עם מוצרים איכותיים ומומלצים או דילים משתלמים שאתם יודעים עליהם כרגע?
הטיול שעשינו השנה לואל טורנס היה הראשון של זוגתי, קנינו לה בחנות OFFPIST חליפת סנובורד(למרות שהיא עושה סקי) של HorseFeather- קצת יקרה אבל ממש טובה!
לצפיה ב-'קוד הנחה לציוד בצרפת'
קוד הנחה לציוד בצרפת
28/06/2017 | 13:26
3
23
עוד דבר שיעזור לכם לסגור לעצמכם את החופשה בזול, קופון הנחה של עד 20% על השכרת ציוד באתרי סקי בצרפת במחירים הכי זולים בשווק גזור והדבק : SNOWRIDERS18

לצפיה ב-'זה מתייחס לרשת כלשהי?'
זה מתייחס לרשת כלשהי?
29/06/2017 | 06:38
5
לצפיה ב-'חחחח טעות שלי כן SKI-REPUBLIC'
חחחח טעות שלי כן SKI-REPUBLIC
29/06/2017 | 10:10
11
קופון הנחה של עד 20% על השכרת ציוד באתרי סקי בצרפת במחירים הכי זולים בשווק גזור והדבק : SNOWRIDERS18
באתר אינטרנט ski-republic.com
לצפיה ב-'יש לך הנחה לא אוסטריה?'
יש לך הנחה לא אוסטריה?
29/06/2017 | 10:49
4
לצפיה ב-'כך נראה איבוד שליטה אחרי יומיים בלבד על סקי'
כך נראה איבוד שליטה אחרי יומיים בלבד על סקי
24/06/2017 | 10:18
56
161
מאזור דקה 3:30 איבדתי את היכולת לעצור ומשם מתפללים
המשך>>
מאזור דקה 3:30 איבדתי את היכולת לעצור ומשם מתפללים
לצפיה ב-' נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה '
נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
( לעמוד שלי בתפוז )
26/06/2017 | 13:13
2
 משפחות עם ילדים, טיולי בנות, צעירים, דתיים והגיל השלישי: גיאורגיה הפכה להיות היעד החם לחופשה מגוונת ולנו יש פורום חדש שיעזור לכם לתכנן את הטיול המושלם  היכנסו לפורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
לצפיה ב-'מחפש המצלמה למגלשי סקי לנשים'
מחפש המצלמה למגלשי סקי לנשים
25/06/2017 | 14:52
2
22
מחפש המצלמה למגלשי סקי לנשים
מכול חברה שקיימת בשוק
עד גובה 160 ( ולא ס''מ יותר )
רוחב בין 90 ל 100
אול מאוטן / פריירייד
אשמח לשמוע הצעות למי שמכיר/ה
תודה מראש
לצפיה ב-'סורי, לא מתמצא'
סורי, לא מתמצא
25/06/2017 | 23:10
1
24
אבל תעשה גוגל. יש כמה אתרים מעולים עם ביקורות. תראה פה למשל:

http://www.onthesnow.com/news/p/2805/a/620933/4-be...
לצפיה ב-'תודה בכול מקרה'
תודה בכול מקרה
26/06/2017 | 10:09
8
לצפיה ב-' בקרוב – תקנון הפורום '
בקרוב – תקנון הפורום
( לעמוד שלי בתפוז )
19/06/2017 | 17:00
17
59
שלום לכולם,

על מנת להפיג את החום ולזרז את בוא החורף, והפעם חורף עם שלג, התחלתי לנסח תקנון לפורום – תקנון שיחייב את כל משתתפי הפורום.

מעוניינים לתרום או לחוות דעתכם?
אפשר לשרשר כאן או בכל דרך אחרת בפרטי.

מספר דוגמאות מפורומים אחרים – כמובן אני מדגיש את החלק המשמעותי לנו.

[פורום לימודי אנגלית]
קללות, גידופים ועלבונות - כל אלה אסורים בהחלט. הודעות המכילות אותם תמחקנה מיד. משתמשים שימשיכו בכך גם אחרי מחיקה ואזהרה ייחסמו.
אנא המנעו מדיונים על פוליטיקה, ומפרסום הודעות מסחריות (שמקומן בלוחות הפורום).

[פורום שיפוץ ובנייה]
אבקש שלא להתבטא בצורה לא נאותה בפורום
במקרים בהם יש לכם דעה שונה, הצגו אותה באופן מתורבת ובלי השמצות
כולנו רוצים פורום מקצועי שיתרום לגולשים, והתנצחויות אינן הדרך לשמור על פורום כזה.
אבקש שגם אם את/ה עצמך מושמץ/צת, אל תגיב/י על גבי הפורום- שלח/י אלי מסר.
למרות שניסיתי תקופה ארוכה שלא לחסום, זה לא מצליח ואתחיל לחסום גולשים המתבטאים לא יפה. כולי תקווה שתמשיכו כולכם לתרום לפורום.

[פורום הארי פוטר הספר]
ריבים, התכסחויות, קללות,פגיעות על בסיס דת,לאום,נטיות מיניות וכל דבר שעלול לפגוע במישהו בפורום ימחק מיד! אנחנו לא רחומות כלפי מי שלא רחום לאחרים וכל שרשור שכולל מריבה ימחק מיד וגם בלי הסבר.
במידה וראיתם משהו שלא מוצא חן בעיניכם אתם מתבקשים שלא להוסיף שמן למדורה ולא להיכנס לזה, תנו לנו, המנהלות, לטפל בזה.
אם אתם לא יכולים יותר שלחו לנו מסר למנהלים, אבל השתדלו לא להציף אותנו, אנחנו שמות לב מה קורה בפורום גם אם נדמה שהלכנו לישון.
במידה ונראה שמשהו מתחיל לגלוש לעניינים שיחממו את הפורום, סביר להניח שתראו פטיש []+ תגובה של "חלאס/די" או כל דבר שיבהיר שהגיעו מים עד נפש, היו בטוחים שכל מה שתכתבו אחרי זה ימחק. לכן - אל תבזבזו אנרגיה,אל תכתבו.
כמו כן, במידה והערנו לכם הדבר האחרון שכדאי לכם לעשות זה להתחיל בשאלות של "אבל לא עשיתי כלום!" או "זה הוא אשם!" או כל הערות שיוכיחו לנו שאנחנו על תקן גננות, אנחנו ממש לא בקטע

לצפיה ב-'אם אני לא אוכל לקלל את אל ניניו אני עוזב את הפורום '
אם אני לא אוכל לקלל את אל ניניו אני עוזב את הפורום
20/06/2017 | 05:47
4
33
אני אלמד לגלוש על מטאטא ואצטרף לפורום הארי פוטר!
לצפיה ב-'נאפשר לקלל את אל ניניו בתקנון'
נאפשר לקלל את אל ניניו בתקנון
( לעמוד שלי בתפוז )
20/06/2017 | 11:16
3
29
לגבי פורום הארי פוטר (הספר) זה יותר בעייתי כי הוא פורום סגור, כלומר סגרו אותו, לא פעיל.
לצפיה ב-'יפה, אז אנחנו מנהלים משא ומתן'
יפה, אז אנחנו מנהלים משא ומתן
21/06/2017 | 10:39
2
41
כמו כן יהיה מותר:
לגושלי סקי לצעוק ולהתעצבן על גולשי סנובורד. גם בפורום.
לגולשי סנובורד לגחך על גולשי סקי
למי שגולשים גם וגם, לקלל את עצמם
לקרוא לצרפתים בשמות גנאי כמו צפרדעים
מותר פעם אחת בעונה (מנהל הפורום יחזיק רשימה מסודרת) לקלל את אתר החרמון (להלן "אתר הסקי הגדול בישראל")
להגיד למישהו "שיפול עליך הפוניקולר של לז ארק" נחשב למחמאה
כל הודעה המתחילה במילים "יש משהו במה שאתה אומר אבל..." יוצאת ידי חובה מבחינת התחשבות בזולת ותרבות דיון. אי לכך משפט כמו "יש משהו במה שאתה אומר וזה רק זיבולי מוח" זה משפט לגיטימי לחלוטין.
"אתה גולש כמו סבתא שלי" זאת מחמאה עד שיוכח אחרת. יכול להיות שסבתא שלי הייתה אלופת פולין והשתתפה באולימפיאדת החורף של 1952. חובת ההוכחה על המשיב.
ואם בפולנים עניינינו, צריך לזכור שהתנהגות פאסיבית אגרסביבית נמצאת ב DNA שלנו. אם אני לא עונה לך סימן שאני מאחל לך מגלשיים עקומים, נעליים לוחצות, קסדה עם כינים, חמסין בינואר, סופה בפברואר, תור של שעה בכל מעלית במרץ וכיתות לימוד שיעשו לפניך נחש ארוך לרוחב המסלול.
כל תחזית מזג אוויר תיעשה רק על פי הלכת נאה דורש, נאה מקיים. יש להציג כרטיס טיסה עם תאריכים התואמים את התחזית.

ולמען הפרוטוקול, פורום הארי פוטר לא נסגר, רק התכסה בגלימת ההיעלמות הבלתי נראית.
לצפיה ב-'יש משהו במה שאתה אומר אבל... '
יש משהו במה שאתה אומר אבל...
21/06/2017 | 13:24
1
33
מרסלו, לדעתי, כל הסעיפים הנ"ל צריכים להיות בתקנון.
לצפיה ב-'יש משהו במה שאתם אומרים'
יש משהו במה שאתם אומרים
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 14:58
35
ובלי אבל, אהבתי את ההומור, משובח.
כמו שאומרים בכל צחוק יש טיפה של אמת ולגמרי רשמתי בפני את הנקודות הנ"ל.
הפורום הזה בלי להעליב צרפתים, לקלל את החרמון, לרדת על סקי דיל וכדומה כמצויין למעלה, לא יהיה אותו הדבר. מנגד באמת קיימת בעייתיות עם כאלו דברים.
מחקתי כבר פעם אחת השמצות על חברה מסויימת לאחר שמנהלת תחום תיירות החורף אצלם הגיעה עד אלי.
לצפיה ב-'2 הפני שלי'
2 הפני שלי
22/06/2017 | 14:55
3
37
פורומים אינטרנטיים בכלל, בכל העולם, בדעיכה כשהפעילות עוברת לפלטפורמות אחרות כמו פייסבוק ולינקדאין. "עודף ניהול" בפורום זה משהו מאד מתסכל וזה משהוא שאני יכול להגיד גם מניסיון אישי. כתבתי בעבר לא מעט בפורום שנוגע לתחום המקצועי שלי, תחום שבו עבדתי כ-20 שנה והייתי בתפקידים מאד, אבל מאד בכירים ומכיר את התחום מבפנים. באותו פורום התחלפה מנהלת, והחדשה התבררה עם בעיית אגו מאד קשה. אחרי כל תשובה מקצועית לחלוטין שכתבתי, הייתי מקבל ממנה בין הודעה אחת לשלוש בצרור, במסרים הפרטיים. הייתה לי עם זה בעייה כפולה. מצד אחד אני לא מאמין בהתכתבות מאחורי הקלעים. אני מאמין שמה שלא ראוי להיאמר בפומבי, לא ראוי להיאמר בין אנשים גם בסתר. הבעייה השנייה, שגם אם נניח לצורך העניין שטעיתי, זכותי שתהיה לי דיעה ולבטא אותה, זה פורום ולא בלוג פרטי שלה.

התוצאה שהתייאשתי והפסקתי לכתוב שם. ולא פלא שפורום זה עוד לא נסגר אבל נראה מת מוות מוחי.

לדעתי כדאי לשמור את הניהול הנמרץ ל"עבירות" חמורות באמת. מורטימר אדלר אמר שלשחרר אחרים זה לאהוב אותם. להגיד להם מה לעשות זה לאהוב את עצמך.  
לצפיה ב-'אל תדאג, אין סכנה כזאת פה'
אל תדאג, אין סכנה כזאת פה
22/06/2017 | 16:12
1
27
מרסלו אחלה. רק עושה שריר פה ושם
לצפיה ב-' אהבתי'
אהבתי
( לעמוד שלי בתפוז )
25/06/2017 | 08:58
5
לצפיה ב-'מסכים לגמרי'
מסכים לגמרי
( לעמוד שלי בתפוז )
25/06/2017 | 09:03
12
כולל בעניין הפלטפורמות שלגבי זה אין לי השפעה.
הכוונה היא לא סתימת פיות או שירשם מה שאני רוצה - ממש לא כפי שנאמר "אין סכנה כזו".

העניין הוא אך ורק לגבי התנצחויות/עלבונות כלומר טונים שעולים בדיון טכני כלשהו, והסיבה לכל העניין הזה הוא, בידיוק ההיפך ממה שרשמת,  כדי שלא לנהל שיחות במסרים פרטיים על זה רשם ככה וזה ככה ולמה כן או לא מחקת.
יש חוקים - ברור מה ימחק.
השיקול דעת שלי הוא רק במקרים גבוליים לא יותר.
לצפיה ב-'החוק שאני מציע: מותר לטעות בתום לב'
החוק שאני מציע: מותר לטעות בתום לב
25/06/2017 | 19:42
7
23
מטבע הדברים לא כולנו מומחים, ולא בכל נושא שקשור לסקי, בין אם מדובר בטיסות, מלונות, או זווית הסכינים ביחס לפני הקרקע ביום מעונן בחזקת פאי תפוחים אוסטרי. 

קורה כאן לפעמים שמישהו כותב את מה שהוא חושב בנושא מסוים, וחוטף הרבה על הראש כיוון שהוא "טועה ומטעה". אז בהחלט אפשר להציע דיוקים ותיקונים, אבל כדאי לצאת מנקודת הנחה שאף אחד לא בא כדי להטעות במכוון. אז אפשר להגיב לגופו של עניין ואף לסתור לחלוטין את מה שנטען בהודעה המקורית. זה עדיין לא אומר שהכותב הוא נבל חסר מצפון שכל תקוותו היא שחברי הפורום ייפלו מקצה הצוק אחרי שהוא סובב את השלט לכיוון השני כמו בסרטים המצוירים (ביפ ביפ). 

אם כל הודעה תצטרך לעמוד במבחן תקפות אמפירית מקיפה במושב של שלושה שופטים בבג"צ, דומני שהפורום יגווע די מהר. וזה שמישהו טעה פעם אחת, לא אומר שהוא "לא מבין כלום", בדיוק כפי שכאשר מישהו צודק זה לא אומר שהוא מבין הכל ותמיד (חוץ ממני כמובן, אני מבין הכל הכי טוב מכולם).

יללה מכות.
לצפיה ב-'יש משהו במה שאתה אומר אבל...'
יש משהו במה שאתה אומר אבל...
25/06/2017 | 23:28
6
14
אם אני חושב שהשני דביל, יש לי הרגשה שתגובה לגופו של עניין לא תתקבל בעין יפה.
לצפיה ב-'למה אין פה סמיילי בוכה מצחוק'
למה אין פה סמיילי בוכה מצחוק
( לעמוד שלי בתפוז )
26/06/2017 | 13:33
5
16
לגבי החוק המוצע אין בו צורך.
כפי שנרשם מעלה אין צנזורה על דעות או מידע שנרשם. חוכמת ההמונים זה מה שיתקן כל דבר שנאמר, באם יש הוכחות שזה אינו נכון.

דיונים מקצועיים טכניים עם מחלוקות קשות ניתן לערוך עז זוב דם (מכות בחוץ, אימצתי) אבל בצורה תרבותית.
כל העניין הוא שכאשר אתה חושב שהשני דביל, גם אם יש הוכחות חותכות לעניין, אתה ממש לא רושם את דעתך על האדם. אתה מתרכז בנושא המחלוקת "מתייפף" ומעדן ורושם למשל "תרשה לי לחלק עליך" לדעתי זה ככה וככה והנה דוגמה שמוכיחה את טענתי. נרשם לא מזמן כזה דבר ואם אתה מעוניין לסתור אנא ממך הבא דוגמה נגדית שמראה אחרת.
היו גם כמה מקרים שתכלס שני הצדדים צדקו. מה לעשות אם מדריך אחד אמר דבר אחד והשני את ההיפך? שני הכותבים רשמו דברי אמת, אבל המדריכים התייחסו לשיטות שונות או מקרים ששונים כמו שלבים שונים בלימוד הגלישה.
לצפיה ב-'ורק לי זה מזכיר בדיחה חסידית?'
ורק לי זה מזכיר בדיחה חסידית?
26/06/2017 | 14:28
1
15
שני יהודים מתווכחים ומתווכחים ומשאינם מצליחים להגיע להסכמה, הולכים לרבי שיפסוק. הרבי מקשיב לראשון בנחת, חושב על דבריו ואומר, אתה צודק. השני מתקומם ומעלה את טענתו. הרבי מקשיב לו וכשהוא מסיים אומר, גם אתה צודק. התלמיד של הרבי ששמע את הדיון שואל, אבל כבוד הרב, איך יכול להיות שזה צודק וגם זה צודק? חושב הרבי וחושב ואומר בסוף, אתה יודע מה? גם אתה צודק.
לצפיה ב-' ושוב למה אין פה סמיילי בוכה ונקרע מצחוק !'
ושוב למה אין פה סמיילי בוכה ונקרע מצחוק !
( לעמוד שלי בתפוז )
27/06/2017 | 11:09
9
אם תדפדף אחורה תגלה שלא פעם רשמתי בידיוק כך.
כנראה אני הרביי של הפורום.

לצפיה ב-'סמיילי זה ילדותי ושטותי'
סמיילי זה ילדותי ושטותי
27/06/2017 | 15:52
2
10
אז ברור שאין רק בגלל ששכחתי
לצפיה ב-'לא! לא הבנת אותי'
לא! לא הבנת אותי
( לעמוד שלי בתפוז )
27/06/2017 | 16:16
1
9
אני, אני רציתי לשים סמיילי שבוכה מרוב צחוק אבל הוא לא קיים בתפוז.
מבחינתי סמיילי זה כלי מצויין להביע רגש, כנאמר תמונה אחת שווה אלף מילים.
לא מיועד רק לילדים ושטותניקים, כלי מצויין לכל גיל.
לצפיה ב-'אהההה.... '
אהההה....
27/06/2017 | 17:29
6
לצפיה ב-'מדריך לרכישת סנובורד יד 2'
מדריך לרכישת סנובורד יד 2
( לעמוד שלי בתפוז )
22/06/2017 | 14:09
40
לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:34
10
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2017 | 10:33
8
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

לצפיה ב-'מה קורה עם טיסות לאוסטריה?'
מה קורה עם טיסות לאוסטריה?
14/06/2017 | 11:19
63
266
היי כולם,
עקב החופשה המדהימה שהייתה לי (בעזרתכם!) במאיירהופן, אני רוצה להזמין בקרוב כרטיסי טיסה למינכן לעונה הקרובה- 24.2-3.3.
הצרה היא שיש כרטיסים נורא יקרים. בלי קונקשן יש רק מעל 450 דולר, ועם קונקשן- עם האוקראינים ב 260 דולר, השעות לא משהו.
איך ייתכן? אתם חושבים שהמחירים עוד ירדו?
תודה,
מיכל
המשך>>
היי כולם,
עקב החופשה המדהימה שהייתה לי (בעזרתכם!) במאיירהופן, אני רוצה להזמין בקרוב כרטיסי טיסה למינכן לעונה הקרובה- 24.2-3.3.
הצרה היא שיש כרטיסים נורא יקרים. בלי קונקשן יש רק מעל 450 דולר, ועם קונקשן- עם האוקראינים ב 260 דולר, השעות לא משהו.
איך ייתכן? אתם חושבים שהמחירים עוד ירדו?
תודה,
מיכל
לצפיה ב-'קסדה עם גוגלס מובנה'
קסדה עם גוגלס מובנה
14/06/2017 | 19:08
5
54
יש קסדות עם גוגלס מובנה מתקפל (תמונה) 
האם יש לזה חסרונות? למה לא רואים הרבה כאלה בחנויות?
לצפיה ב-'Visor'
Visor
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 14:15
4
39
ממה שנרשם כאן בפורום בעבר, נשמע טוב - שדה ראייה רחב, מחובר לקסדה, לא מפריע.
נגד - נכנס רוח/שלג מכיוון הפה.

למה זה לא בחנויות?
אולי לא באופנה עדיין? לא רוצים להיראות אופנוענים? יכול להיות.
אלו ניחושים שלי שזרקתי לאוויר.
לצפיה ב-'בחדשים פתרו את בעיית הרוח מלמטה'
בחדשים פתרו את בעיית הרוח מלמטה
15/06/2017 | 15:30
3
44
באמצעות מנגנון שמצמיד את הויזור לפנים לא פחות טוב מהגומייה בגוגלס רגילים. לא רואים אותם הרבה כי הישנים הוציאו להם שם רע שעדיין הולך איתם. דבר נוסף, אנשים מחליפים או קסדה או גוגלס, פחות את שניהם בו זמנית. אז אם נניח באים להחליף קסדה, אומרים למה לשלם גם על גוגלס?
לצפיה ב-'למה אין בחנויות ?'
למה אין בחנויות ?
20/06/2017 | 10:34
2
49
יש ב-Offpiste ואפילו במחיר טוב

לצפיה ב-'מה עדיף למי שאינו מרכיב משקפיים ,משקף אינטגרלי או קסדה ומשקף'
מה עדיף למי שאינו מרכיב משקפיים ,משקף אינטגרלי או קסדה ומשקף
24/06/2017 | 19:06
1
20
רגילים?

לצפיה ב-'תלוי'
תלוי
28/06/2017 | 10:05
9
אם יש לך כבר קסדה אז תרצה כנראה לקנות רק משקף ואז אין מנוס מלנסות דגמי משקפות שונים עם הקסדה שלך- מרבית דגמי המשקפות מהשנתיים האחרונות ברמה גבוהה שטח הפנים שלהם גדול מאד והן מגיעות עם 2 עדשות שונות להתאמה עפ מז"א.
אם אתה צריך או רוצה קסדה חדשה ברמה גבוהה השילוב המושלם הוא משקף אינטגראלי שגם יהיה נוח יותר ויתאים לכל משקפיים וגם לרוב זול יותר מול קנייה של קסדה ומשקף מקבילים אבל בניפרד.
נ.ב- גם בקסדות עם משקף ניתן לרכוש עדשה נוספת למז"א שונה.
לצפיה ב-'והפעם השוואה בין צילום עם מייצב ובלי מייצב ( גימבל )'
והפעם השוואה בין צילום עם מייצב ובלי מייצב ( גימבל )
15/06/2017 | 10:01
4
42
נכון - לא לכולם יש כסף
נכון - לא כולם צלמים
אפילו מאמין שהיו כאלו שיגידו שבלי זה נראה יותר אמיתי ( זה עדין דורש מיומנות מסויימת ולדעת איך לצלם נכון - על מקל כמה שיותר ארוך שבעצם מרקח את הרעידות )

אבל עדין.... צילום עם מייצב הכול נראה הרבה יותר ברור וזורם
לצפיה ב-'נראה מעולה'
נראה מעולה
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 14:29
2
30
איפה זה בלי?
בקטע שרואים צל זה נראה כמו מקל ארוך של סקי או מוט מתקפל שעליו בקצה המצלמה.

לצפיה ב-'אתה לא באמת שואל את זה?!?'
אתה לא באמת שואל את זה?!?
15/06/2017 | 15:24
1
26
בחלק השני ( כמו שאמרת שרואים בצל ) זה בלי המייצב והמצלמה יושבת על מקל הסקי
לצפיה ב-'זה גם נראה טוב'
זה גם נראה טוב
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 15:26
20
לא הייתי בטוח שזה בלי הגימבל, אם כי ראיתי בעבר שלגימבל מקל משלו.
לצפיה ב-'יפה '
יפה
15/06/2017 | 15:38
8
לצפיה ב-' פורום הישרדות נפתח מחדש '
פורום הישרדות נפתח מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 13:02
7
 שורדים אמיתיים מכורים להדחות ומשימות חסינות
פורום הישרדות נפתח ומחכה לכם, במיוחד לרגל העונה החדשה המשודרת בימי רביעי ושבת ערוץ 2.
היכנסו ושתפו מי הפייבוריט שלכם

לצפיה ב-'מחפש שותפ\ה לעונה באתר סקי בחורף 2017\18'
מחפש שותפ\ה לעונה באתר סקי בחורף 2017\18
14/06/2017 | 18:14
54
היי
שמי רועי, בן 21.
גולש סנובורד 10 שנים ברמה גבוהה.
אני מתכנן לעשות עונה באתר כלשהו באירופה, הכיוון כרגע זה איטליה\צרפת\אוסטריה.
עדיין לא החלטתי ואני פתוח להצעות.
בגדול הרעיון הוא לשכור דירה בשותפות בשכירות לא גבוהה..
לרכוש סקי פס עונתי דרך הנחה שיש לי (מאמין שיצא כ500 יורו לעונה)
בנוסף אני מתכנן לחפש שם איזה עבודת אחצ\ ערב למימון המחייה ובבקרים לגלוש.
טס במטרה לגלוש כמה שיותר(:
אם זה מדבר אליכם ותרצו לשמוע עוד פרטים אני זמין במייל : talk2royleiba@gmail.com

לצפיה ב-'Clab Med - PRAGELATO VIALATTEA '
Clab Med - PRAGELATO VIALATTEA
10/06/2017 | 12:51
40
173
שומרים על אווירת חורף
לצפיה ב-'יפה מאד, מקצועי'
יפה מאד, מקצועי
10/06/2017 | 15:08
34
לצפיה ב-'מהמם, תפסת בדיוק את חווית חיי הקלאב בסרטון הזה'
מהמם, תפסת בדיוק את חווית חיי הקלאב בסרטון הזה
10/06/2017 | 19:59
61
מעוז 
סופרסקי
www.superski.co.il
04-8108007
לצפיה ב-'מהמם כרגיל '
מהמם כרגיל
11/06/2017 | 09:46
13
60
למרות שברמה האישית אני מעדיף את אלה עם פעלולי סקי יותר מאלה עם פעלולי חדר אוכל. אבל יפה מאד, תמשיך להעלות
תודה!
לצפיה ב-'החלטתי הפעם לגוון קצת'
החלטתי הפעם לגוון קצת
11/06/2017 | 12:12
12
34
לצפיה ב-'בהחלט'
בהחלט
11/06/2017 | 13:16
11
54
חוץ מזה שלהרבה אנשים החלק של הקלאב או מלון לא פחות חשוב מהגלישה עצמה.
לצפיה ב-'מסכים לחלוטין'
מסכים לחלוטין
11/06/2017 | 13:54
10
36
אבל בשבילי זה עדין יקר לנסוע לחבילה כזו עם האישה
בלהתחשב שבאמת מה שהכי חשוב לי זה הסקי ורק אחרי זה הנוחות של המיטה 
לצפיה ב-'עבור לא מעט אנשים זאת החופשה העיקרית או אפילו היחידה בשנה'
עבור לא מעט אנשים זאת החופשה העיקרית או אפילו היחידה בשנה
11/06/2017 | 19:10
8
40
אז עושים גם סקי אבל גם מנסים להכניס קצת בילוי עם המשפחה או החברים, קצת פינוקים במלון, מסעדה טובה, וכאלה...
לצפיה ב-'גם אם זאת לא החופשה היחידה, עדיין כיף להתפנק קצת'
גם אם זאת לא החופשה היחידה, עדיין כיף להתפנק קצת
12/06/2017 | 09:05
7
35
מה יש, לא מגיע לנו?
לצפיה ב-''
13/06/2017 | 06:51
6
12
מגיע, מגיע
לצפיה ב-'רק ש...'
רק ש...
( לעמוד שלי בתפוז )
14/06/2017 | 15:19
5
20
צריך לשלם על זה
אמן ואמן שיהיה לכולנו לשלם הרבה על זה.
לצפיה ב-'נכון, מתי מחאת הסקי?'
נכון, מתי מחאת הסקי?
15/06/2017 | 06:04
4
23
לא ייתכן שסקי ופינוקים יהיו רק לעשירים.
לצפיה ב-'גבינת סקי?'
גבינת סקי?
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 10:30
3
18
לגבי מחאת "סקי ומלונות ספא" עשינו כבר מחאה וכתוצאה ממנה הירו ירד מ-5.9ש"ח אי שם באלפיים ומשהו לשערו כיום 3.95ש"ח.

חופשה ב-1500 יורו אז = 8850 ש"ח.
חופשה ב-1500 יורו היום = 5925 ש"ח.

הלוואי על הקוטג' וגבינת הסקי.
לצפיה ב-'יותר הגיוני מקוטג', מי אוהב את כל המוגולים האלה?'
יותר הגיוני מקוטג', מי אוהב את כל המוגולים האלה?
16/06/2017 | 13:45
2
12
לצפיה ב-'חח ענק '
חח ענק
16/06/2017 | 14:53
8
לצפיה ב-''
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2017 | 10:27
3
לצפיה ב-''
12/06/2017 | 15:25
13
מבין אותך, זה באמת יקר.
לצפיה ב-'מרסלו, אני דורש שתחסום אותו לאלתר!!!! חצוף!'
מרסלו, אני דורש שתחסום אותו לאלתר!!!! חצוף!
11/06/2017 | 15:47
4
52
יש לנו עכשיו 4 חודשים של גיהנום, חום לחות וחולרה....
והוא מעלה לי סרטונים קרירים כאלה.....
בן אדם חסר בושה!!!
תתבייש לך!!!!

סרטון יפה אהבתי!!!
לצפיה ב-'רק ככה אפשר להילחם בחום והלחות- לזכור שיש עתיד טוב יותר'
רק ככה אפשר להילחם בחום והלחות- לזכור שיש עתיד טוב יותר
12/06/2017 | 06:02
16
לצפיה ב-' לגמרי צודק'
לגמרי צודק
( לעמוד שלי בתפוז )
14/06/2017 | 15:21
2
19
מאקי היקר ראה הוזהרת.
אני אשים את הסרט של טורקיה שלי כדי שתירגע תומר.
לצפיה ב-'אני בוחר להתעלם מהאזהרה '
אני בוחר להתעלם מהאזהרה
14/06/2017 | 16:51
1
23
ומצידי ממשיך לעלות סרטונים של סקי לצורך שמירת המורל הקבוצתי לתקווה של סקי 
לצפיה ב-'מאד יפה, כל הכבוד.'
מאד יפה, כל הכבוד.
11/06/2017 | 19:07
13
לצפיה ב-'יפה + שאלה כללית על קלאב מד'
יפה + שאלה כללית על קלאב מד
12/06/2017 | 09:03
8
46
שאלה לגבי הקלאב, ראיתי שהקלאב הזה בנוי בקתות, בקתות. זה לא מעצבן ללבוש מעילים ומגפיים כדי ללכת לחדר אוכל? אחד התענוגות של הקלאבים שבהם הייתי עד היום, זה שהכל קורה בתוך בניין אחד גדול,  ככה שאחרי הגלישה אתה עובר לבדגדים נוחים ויותר לא צריך לצאת החוצה.

אשמח לשמוע.
לצפיה ב-'תשובה של ישראלי - כן ולא....'
תשובה של ישראלי - כן ולא....
12/06/2017 | 09:09
5
60
אכן , יכול להיות די מבאס לשים מעיל ולצאת לחדר אוכל או לספא.
אבל...
מהצד השני מרוויחים בקתות (כבר לא חדרים ) גדולות, לעיתים של 2 קומות.
הקלאב נבנה כך שהמרחק מהבקתה הרחוקה ביותר מהבניין המרכזי תהיה במרחק של 4 דקות הליכה במקסימום.
בנוסף , הקלאב מקפיד כל הזמן שכל השבילים יהיו פנויים משלג על מנת שלאורחים יהיה נוח ונגיש לטייל במתחם.

מעוז
סופרסקי
04-8108007.
לצפיה ב-''
12/06/2017 | 09:17
1
10
לצפיה ב-'אני מופתע מאוד '
אני מופתע מאוד
( לעמוד שלי בתפוז )
14/06/2017 | 15:30
25
ממבנה הקלאב הזה, הרי זה חורף, לא קלאב על החוף בפיליפינים.
עם זאת מעניין מאוד, נשמע חוויה.
לצפיה ב-'גם בבתי מלון לרוב מתלבשים והולכים לאכול בחוץ'
גם בבתי מלון לרוב מתלבשים והולכים לאכול בחוץ
12/06/2017 | 15:40
2
34
פרט למי שהזמין חצי פנסיון
לצפיה ב-'נכון '
נכון
12/06/2017 | 20:29
158
לצפיה ב-'נכון אבל בשביל זה אנשים הולכים לקלאב'
נכון אבל בשביל זה אנשים הולכים לקלאב
13/06/2017 | 06:50
21
שיהיה להם הכל בתוך הקלאב ולא יצטרכו לצאת החוצה. זה ההבדל העיקרי יחסית למלון שהוא רק מקום לינה. אני מדבר ברמת העיקרון, עוד לא יצא לי אישית לשהות בקלאב.
לצפיה ב-'גם אותי התרידה השאלה לפני שנסענו '
גם אותי התרידה השאלה לפני שנסענו
12/06/2017 | 20:03
1
33
בוא אני הגיד מהחוויה שלי
כן זה הרגיש מוזר ומסכים שזה לא הכי נוח בבוקר / בערב להתלבש וללכת לאכול
אבל איפשהו זה פשוט נשכח ומתרגלים לזה
מה שאני חייב לציין ובזה קנו אותי לחלוטין זה ברחבה המרכזית יש ביתן של פיצות / עוגות / גבינות / פסטרות שכאילו בפני עצמה
אני חייב לציין שזה היה פשוט מושלם בסוף יום לשבת בחוץ ולטחון פיצות ללא הגבלה שרק יצאו מהתנור ( רואים את זה בסרטון )

לצפיה ב-'אוי, עכשיו הזכרת לי את הפיצות שלהם '
אוי, עכשיו הזכרת לי את הפיצות שלהם
12/06/2017 | 20:27
32
יש אותן בכל הקלאבים שהייתי. חצי מהימים אכלתי רק פיצה ובירה והייתי יותר מבסוט מכל התבשילים שבישלו שם. גם הייתי בטוח שמזה אני לא אקבל קלקול קיבה אז בכלל לא דפקתי חשבון... אחרי כמה זמן איש הפיצה הכיר אותי והיה מכין לי במיוחד פיצה שאני מת עליה עם פסטו במקום רוטב עגבניות או כשלא היה לו פסטו, אז אנשובי וזיתים   
לצפיה ב-' רחפון מוסיף המון'
רחפון מוסיף המון
( לעמוד שלי בתפוז )
14/06/2017 | 16:03
7
25
מבחינתי אחד הטובים, מקצועי מאוד מאוד מאוד, סרטון תדמית, וכך אני אוהב !
אני אוהב שהסרטון משלב את כל חלקי החופשה ולא רק סקי סקי סקי, שנראה כל הזמן אותו הדבר, סקי על שלג לבן.
מדהים ברמות, מעודד אותי להשתפר ולנסות להגיע לרמות כאלו בצילום/עריכה
לצפיה ב-'אז אני מזמין אותך להצטרף לקבוצה שנרקמת מאחורי הקלעים'
אז אני מזמין אותך להצטרף לקבוצה שנרקמת מאחורי הקלעים
14/06/2017 | 16:48
6
28
וגלישה ביחד
כמובן צילום ממני ועד עדרך טיפים אישיים לצילום בזמן סקי
לצפיה ב-'וואי וואי הלוואי !!!'
וואי וואי הלוואי !!!
( לעמוד שלי בתפוז )
14/06/2017 | 17:07
5
23
אני סגור כבר לעונה הבאה ומעבר לזה כרגע המצב אצלי בעבודה עם המון ערפל כבד.
לצפיה ב-'שמעתי שבערפל יורדים לגלוש נמוך בקו העצים והראות משתפרת '
שמעתי שבערפל יורדים לגלוש נמוך בקו העצים והראות משתפרת
15/06/2017 | 03:15
4
22
לצפיה ב-''
15/06/2017 | 08:49
4
לצפיה ב-'לגמרי! במיוחד בהיי טק עכשיו יורדים נמוך נמוך'
לגמרי! במיוחד בהיי טק עכשיו יורדים נמוך נמוך
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 10:52
2
20
לצפיה ב-'מרסלו העם איתך!! '
מרסלו העם איתך!!
15/06/2017 | 16:10
1
11
לצפיה ב-''
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2017 | 09:35
6
לצפיה ב-'זה סרט שאתה צילמת? '
זה סרט שאתה צילמת?
29/06/2017 | 15:18
1
לצפיה ב-'העונה הזאת פשוט לא נגמרת '
העונה הזאת פשוט לא נגמרת
06/06/2017 | 20:45
31
86
בסוף השבוע גלשנו בקיצשטיינהורן-קפרון. היום הבאתי את הסקי לטיפול. שאל אותי אם להכין לי אותם לאיחסון או שאני עוד גולש. לא ידעתי מה לענות.
לצפיה ב-'זהו? בלי סקירת האתר? בלי תיאור השלג? מזג אוויר?'
זהו? בלי סקירת האתר? בלי תיאור השלג? מזג אוויר?
07/06/2017 | 07:23
17
40
והכי חשוב, מה נסגר עם הסקי? לאיחסון?
לצפיה ב-'סליחה, לא חשבתי שזה מעניין מישהו '
סליחה, לא חשבתי שזה מעניין מישהו
07/06/2017 | 23:07
16
62
גלשתי בערך כל סופ"ש שני כך ששום דבר יוצא דופן הפעם. אני אתחיל מהסוף, המגלשים הלכו לאיחסון. התכנית לחודשים הקרובים די מלאה כבר הדברים אחרים.

האתר קטן באזור צל אם זה, זלצבורגלנד וקרוב מאד למינכן. מתאים בעיקר למתחילים ובינוניים. סופ"ש אחד גג. בעונה הזאת אפשר להשיג דירות בכלום כסף. אפשר לגור גם בחווה בסביבה וזה יעלה עוד פחות. אנחנו העדפנו משהו מרכזי.

השלג כבר לא מהנה כמו בשיא העונה. תפסנו יומיים מעוננים ודי קרים כך שלא היה סלאש אבל זה שלג שהפשיר וקפא הרבה פעמים. המעטה התחתון הוא כמו בטון ומעליו מין גריסים גסים שהחתולים יצרו. יותר השתעשענו על המסלול ממה שגלשנו על באמת. בערב החזרה לא שתינו את בקבוק השמפניה המסורתי עם פונדו לסיום עונה ותפילה לעונה הבאה עוד יותר טובה (מסורת קטנה שעשינו לנו) אבל די ברור לנו שזאת הגלישה האחרונה לעונה. מקווה שאורל לא יעניש אותנו בעונה הבאה על שדילגנו על הפולחן.

להתראות בדצמבר 2017

לצפיה ב-'יפה '
יפה
08/06/2017 | 10:50
15
ואל תשכח שסקי זה כמו סקס. עדיף סקי גרוע על בלי סקי בכלל.
לצפיה ב-'תודה על המידע, לא ידעתי שיש אתרים שעוד פתוחים בעונה הזאת'
תודה על המידע, לא ידעתי שיש אתרים שעוד פתוחים בעונה הזאת
09/06/2017 | 09:57
14
26
ולגבי שנה הבאה, האם היית ממליץ על האתר הזה למשפחה של מתחילים (ניסיון של כשבועיים)? 
איך רמת ההדרכה? איך העיירה? התמונות שעולות בחיפוש בגוגל נראות מקסימות.
אני שואל מכיוון שכתבת שזה קרוב מאד למינכן. תכננתי לנפוש בשנה הבאה בצרפת אבל הבנתי מאנשים שבצרפת עדיף לקחת לקחת חבילה ואני לא כל כך אוהב חבילות.
לצפיה ב-'וגם בחודש הבא יהיו אתרים פתוחים כאלו שפתוחים כל השנה .'
וגם בחודש הבא יהיו אתרים פתוחים כאלו שפתוחים כל השנה .
09/06/2017 | 14:24
19
לצפיה ב-'בוא נשים דברים בפרופורציה'
בוא נשים דברים בפרופורציה
09/06/2017 | 17:58
1
28
הטיסות לג'נווה בד"כ ובהכללה, קצת יותר זולות ממינכן. רכב שכור עולה בערך אותו דבר, המרחקים לאתרים הרלוונטיים דומים, שעתיים-שלוש נסיעה. העניין היחיד ששונה הוא שבחלק מהאתרים בצרפת, לא כולם, צריך לשלם על חנייה. סדר גודל של 100 יורו לשבוע. לפני שיקפצו עליי, גם באוסטריה לפעמים משלמים על חנייה אבל זה נדיר מאד. אם אתם נניח ארבעה, זה מייקר את הנסיעה בכ 25 יורו לאדם. לא בדיוק דיל ברייקר. מבחינת בתי מלון ומסעדות, בצרפת בדיוק כמו באוסטריה יש אתרים יותר יקרים ואתרים יותר זולים כך שלא ניתן לערוך השוואה ברמת מדינה וצריך לרדת לרזולוציה של אתר ולפעמים תת אתר (באתרים כמו לז ארק, לה פלאן אין וכיו"ב יש הבדלי מחירים גם בין כפרים בתוך האתר). ההבדל המובהק היחיד הוא במחיר ההדרכה. בצרפת שיעור פרטי עולה כ 45 יורו לשעה ובאוסטריה כ 75. אם אתם מתחילים וצריכים הרבה הדרכה, צרפת תצא זולה בהרבה. הנוסף בצרפת בחלק גדול מהאתרים יש סקי מדלת המלון כי המלון על ההר בקצה המסלולים ולא למטה בעמק כנהוג באוסטריה. המחיר שמשלמים על הסקי אין/אאוט הוא באוטנטיות כי אתה נמצא במתחם תיירותי "סטרילי".

מקווה שזה שם לך את הדברים בפרופורציה.
לצפיה ב-'תודה, מצויין '
תודה, מצויין
10/06/2017 | 14:52
10
לצפיה ב-'לא הייתי ממליץ'
לא הייתי ממליץ
09/06/2017 | 22:40
10
30
סנט אנטון או קיצביהל יהיו בחירה יותר טובה. אני גר לא רחוק ויכול להרשות לעצמי לקפוץ לסופ"ש גם ל"חורים" יותר נידחים. אם זאת הייתה חופשה אחת בשנה, הייתי בוחר ביעד אחר.

העיירה חמודה אבל יש גם טובות יותר. ההדרכה מצוינת אבל כפי שכתבו לפני, יקרה. בכל אוסטריה. אפילו אנחנו יורדים לפחות פעם אחת בשנה לאיטליה כדי לקחת שיעורים אינטנסיביים ברמה לא פחות טובה אבל במחירים שפויים.
לצפיה ב-'שוב תודה '
שוב תודה
10/06/2017 | 14:50
6
לצפיה ב-'האם צ'רביניה גם זולה? או יקרה יחסית לשאר איטליה?'
האם צ'רביניה גם זולה? או יקרה יחסית לשאר איטליה?
11/06/2017 | 15:14
8
23

אני לא מומחה גדול אבל ההתרשמות הכללית שלי היא שמכלל האתרים האיטלקיים, צ'רביניה מובילה בהפרש ניכר הן במרחב הגלישה, הן בגובה, והן בחיבור לצרמט השוויצרית והמצוינת. גם ממה שקראתי על סלה רונדה (ה"ענקית"), לא קיבלתי איזה רושם מדהים או משהו. כך ברמת ההתרשמות. אני לא טוען לכאן או לכאן כי כאמור לא מכיר אישית. 

כאמור, השאלה היא גם על המחיר. איך זה בצ'רביניה יחסית לאיטליה, או יותר מעניין - יחסית לוואלטורנס למשל, או טין. לאו דווקא מחיר ההדרכה אלא מחיר דיור, סקי פס, ציוד וכו'.

וגם: האם אפשר להסתדר שם עם אנגלית או שצריך קצת איטלקית. במילים אחרות: האם אפשרי לארגן לבד ולהתעסק עם נותני השרותים באנגלית, או שאם נוסעים עדיף בחבילה.

ככה, שאלות של טירון, אין מה לעשות...
לצפיה ב-'אני לא יכול להשוות לך לצרפת כי הייתי שם רק פעם אחת'
אני לא יכול להשוות לך לצרפת כי הייתי שם רק פעם אחת
11/06/2017 | 19:05
1
25
וזה היה בשאמוני שלא אופייני לרוב האתרים בצרפת.

יחסית לאתרים הגדולים באוסטריה הכל יותר זול ואני לא מדבר על אתרי יוקרה כמו לך.

לדעתי זאת אשלייה שצ'רוויניה יותר גדולה מדולומיטי סופרסקי (מה שהישראלים מכנים סלה רונדה). וזה בגלל שבצ'רוויניה הכל מרוכז במקום אחד ולא מפוזר על פני ארבעה עמקים. אבל לחתוך לתכלס, מדובר באתר מעולה. נופים מהממים, מגוון מסלולים מכל הסוגים ולכל הרמות, תחזוקת שלג ברמה יותר גבוהה מהמקובל באיטליה, מערכת מעליות סבירה לגמרי. מגוון מסעדות וחנויות אוכל במחירים סבירים.

כולם אבל כולם מדברים אנגלית. קל מאד לארגן נסיעות לבד דרך מילאנו. גם הדרך יפה.
לצפיה ב-'תודה על המידע!!! איזה כיף לשמוע. '
תודה על המידע!!! איזה כיף לשמוע.
12/06/2017 | 02:02
10
לצפיה ב-'עוד לא הייתי בצ'רוויניה אבל במונטהרוסה הסמוכה הכל יותר זול'
עוד לא הייתי בצ'רוויניה אבל במונטהרוסה הסמוכה הכל יותר זול
12/06/2017 | 09:16
3
21
מלון שלושה כוכבים צנוע אבל נקי, בחדר סינגל עלה לי 40€ ללילה עם ארוחת בוקר, סקיפס לכל אתר בנפרד ב 19€ ליום. יש סקיפס לכל המרחב שעולה 45€ אבל ממש לא משתלם. האוכל בחנויות מכולת מה שיותר חשוב לך ממסעדות, המחירים פשוט מצחיקים. חצי ממה שתשלם בארץ בחנות הכי זולה. ב 9€ קניתי אוכל שהספיק לי ליום וחצי. נופים משגעים, אנשים נחמדים מאד. האתרים בעלי אופי משפחתי. אין חיי לילה ורוב האנשים זה משפחות עם ילדים. לא יודע כמה זה חשוב לך.
לצפיה ב-'נשמע טוב. לי חשוב מגוון מסלולים כחולים ואדומים'
נשמע טוב. לי חשוב מגוון מסלולים כחולים ואדומים
12/06/2017 | 15:19
1
20
הבנתי שמונטרוסה קצת קטנה. מהסיכום שלך זה נשמע שזה היה מצוין לך כדי ללמוד. אני חושש שאמצה מהר מדי את האתר. אבל צריך לבדוק.
אופי משפחתי זה אחלה. אני לא בעניין של בילויים ושיגועים.
לצפיה ב-'הבעייה זה לא הגודל, זה הקישורים'
הבעייה זה לא הגודל, זה הקישורים
12/06/2017 | 18:26
16
האתר או המרחב יותר נכון מתפרש על פני שלושה עמקים ואיזה 12 אתרים קטנים. אם תהיה בעמק האמצעי לא תהיה לך שום בעייה. יש לך שם גישה לארבעה או חמישה אתרים בינוניים שחלקם מחוברים בינהם. יש שם מסלול מפורסם שמסתיים בראש מצוק. ההתחושה שאם אתה לא בולם, אתה צונח 300 מטר.

אני הייתי בעמק המערבי. שלושה אתרים, אנטאנוד, שאמפולוק וסנט ז'ק. אנטאנוד ימלא לך את היום הראשון כי הוא גם הכי קל ומתאים לחימום. בשאמפולוק הכל אדום וחלקם אדום כהה לכיוון שחור. שאמפולוק וסנט ז'אק ימלאו בקלות יומיים כל אחד. יש שאטל בתוך העמק אבל צריך אוטו או תחבורה ציבורית לעבור לעמקים האחרים.

זה לא אתר באמה של לז ארק בלשון המעטה אבל מתאים לחופשה קצרה על תקציב.
לצפיה ב-'בצ'רוויניה אין את המחירים האלה'
בצ'רוויניה אין את המחירים האלה
13/06/2017 | 06:52
15
יחסית זול אבל לא עד כדי כך.
לצפיה ב-'קצת יותר זול מהאתרים הגדולים בצרפת לרבות וואלטורנס'
קצת יותר זול מהאתרים הגדולים בצרפת לרבות וואלטורנס
12/06/2017 | 15:39
1
16
אבל הבדלים לא גדולים, לא הפרשים של שמים וארץ. מבחינת אפשרויות גלישה לא מתקרב למגוון והמבחר של שלושת העמיקים, גם קצת יותר נמוכה אבל עדיין גבוהה מאד מה שמבטיח עונה ארוכה ובטוחה.

כמו בכל האתרים הגדולים, אין בעיה להסתדר עם אנגלית.

מבחינת גודל:
דולומיטי סופרסקי 1,200 ק"מ מתוכם כ-500 מחוברים במעליות סביב הסלה רונדה עם גישה ישירה.
שביל החלב סביב ססטרייר בערך 400 ק"מ שחלקם בצד הצרפתי.
צ'רוויניה בערך 200 ק"מ בצד האיטלקי ועוד 150 בצד השוויצרי, כשהמעבר פתוח שזה לא תמיד.

לצפיה ב-'תודה! '
תודה!
12/06/2017 | 22:38
4
לצפיה ב-' גם אני מבקש סקירה מה עוד פתוח'
גם אני מבקש סקירה מה עוד פתוח
( לעמוד שלי בתפוז )
07/06/2017 | 14:00
4
40
מצב שלג. טמפרטורות, לו ידעתי הייתי בא !
לצפיה ב-'.קטני אמונה לעמוד בתור ....'
.קטני אמונה לעמוד בתור ....
07/06/2017 | 15:01
1
26
לצפיה ב-'בתור לטטיאנה ! '
בתור לטטיאנה !
( לעמוד שלי בתפוז )
07/06/2017 | 16:45
22
לצפיה ב-'עניתי למעלה '
עניתי למעלה
07/06/2017 | 23:10
1
33
לצפיה ב-' אז אני עומד על שלי'
אז אני עומד על שלי
( לעמוד שלי בתפוז )
08/06/2017 | 14:42
25
החורף המאוחר לא עוזר, עדיין לנסוע מתי שתמיד נוסעים שווה יותר.
לצפיה ב-'שיפול עליך הפוניקולר של לז ארק '
שיפול עליך הפוניקולר של לז ארק
07/06/2017 | 17:09
7
45
תיהנה, הלוואי עלי
לצפיה ב-'שומר מרחק ממנו '
שומר מרחק ממנו
07/06/2017 | 23:09
22
לצפיה ב-''
08/06/2017 | 10:52
5
לצפיה ב-'חחח שמח שתרמתי משהו משלי לפורום '
חחח שמח שתרמתי משהו משלי לפורום
( לעמוד שלי בתפוז )
08/06/2017 | 14:43
4
17
לצפיה ב-'עכשיו רק צריך ללמוד להגיד את זה בצרפתית וזה יתפוס גם באירופה'
עכשיו רק צריך ללמוד להגיד את זה בצרפתית וזה יתפוס גם באירופה
09/06/2017 | 16:28
12
לצפיה ב-'ואני מבקש לדעת אם יש או אין ....?'
ואני מבקש לדעת אם יש או אין ....?
10/06/2017 | 15:03
2
23
חורף מאוחר ....
ומתי גם נכתב כאן בפורום שיהיה חורף מאוחר ....?
(גם אם החורף המאוחר הזה לא עוזר לנו במיוחד .... )
לצפיה ב-'הניסיון שלי לפחות, לא יודע אם זה מייצג או לא'
הניסיון שלי לפחות, לא יודע אם זה מייצג או לא
12/06/2017 | 09:28
1
14
בסוף ינואר היה שלג מצויין בלז ארק. בתחילת מרץ במונטהרוסה (בערך באותו גובה) לא היה כבר כמעט שלג טבעי מחוץ למסלולים.  
לצפיה ב-'באחד הימים לאחר שנפצעתי בבקירה '
באחד הימים לאחר שנפצעתי בבקירה
13/06/2017 | 00:53
20
שכרתי סנדלי שלג, לא יכלתי לגלוש , המטרה היתה טיול התאוששות.
הזמן 17 במרץ.למיטב זכרוני .
עליתי לפארק אגיאס טורטס באזור שבדרך כלל בתאריך זה  השלג מתחיל מאזור החניה וגובהו
50 סמ.
הפעם לא היה שם כלום , גובה 1400 בערך.
טיפסתי משם רגלית ל 1800 כלום הכל חום .
בעונה יש שם לפחות מטר .
שלושה ימים לאחר מכן הגיעה מערכת.
ב 27 לחודש מרץ טיפסתי שוב הפעם בסקי .
הגעתי עד 1950 בערך מ 1800 היה יותר מחצי מטר שלג.
בעיירה עצמה מזכרון ירדו ב 18 לחודש 50  סמ בערך העיירה גובה 900,
למעלה בהרים ירד יותר .
בסירטון שלי בתחנת אוטובוס הקטע שהמצלמה לא קלטה ב 17 לחודש ירד שלג מטורף.

לצפיה ב-' פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם '
פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם
( לעמוד שלי בתפוז )
07/06/2017 | 13:48
10

מחכים לכם מנהלים חדשים ופורומים שצומחים מחדש 

זקוקים לייעוץ בנושאים כמו התאזרחות של בני זוג זרים, ויזה, הגירה או אשרת עבודה בארץ? היכנסו לפורום מעמד זרים ומומחה ישיב לשאילותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2569

חושדת שבעלך בוגד בך? רוצים לגלות פרטים על אדם מסוים? היכנסו לפורום חקירות פרטיות ותבררו הכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2456

בעלי עסק חדש ונתקלים בקשיים? מעוניינים בצמיחת החברה? בפורום עסקים תקבלו פיתרונות להכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2292

מתמודדים עם הפרעות אכילה? זקוקים לתמיכה נפשית? 
יש לכם את מי לשתף   http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/198

הבניין שלכם לקראת תהליך פינוי בנוי או תמ"א 38? מומחה בפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית מחכה לשאלותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2454
לצפיה ב-' חג שבועות שמח '
חג שבועות שמח
( לעמוד שלי בתפוז )
31/05/2017 | 08:53
18
אני לא יודע איך זה שהחג הלבן יוצא כמעט בשיא החום ואילו החג הלבן שלנו כבר מתקרב בשנה הבאה.
לצפיה ב-' סיכום המפגש'
סיכום המפגש
( לעמוד שלי בתפוז )
25/05/2017 | 00:18
80
328
היה מעולה כרגיל !
תודה ללאון HelloweeN שהתארח, ודיבר רבות וסיפר וחלק מניסיונו הרב בגלישה, תודה לאילן על הארוח, תודה למשתתפים !!
תודה לדפנה ושרון על השירות

בהמשך אצרף תמונות ואולי נסכם קצת את התוכן.
לאון מבחינתך נראה לי שאלו הנקודות...
המשך>>
היה מעולה כרגיל !
תודה ללאון HelloweeN שהתארח, ודיבר רבות וסיפר וחלק מניסיונו הרב בגלישה, תודה לאילן על הארוח, תודה למשתתפים !!
תודה לדפנה ושרון על השירות

בהמשך אצרף תמונות ואולי נסכם קצת את התוכן.
לאון מבחינתך נראה לי שאלו הנקודות שמעניין לסכם כאן:
1. מה כתובת האתר/בלוג שלך
2. שם המדרסים שהמלצת
3. שם מותגי הגרביים המומלצות - אלו שמשקיעים ב-R&D
4. מי הם יצרני הקרשים ומי הן חברות המדבקה
5. שם מותג נעלי הסקי שהמלצת
6. מה היו 2 השמות שרשמתם שם באמצע? שכחתי את ההקשר (אילן/ארנון)

תודה רבה על עוד ערב מהנה !!!
לצפיה ב-'לקנות ציוד בארץ או בארגנטינה?'
לקנות ציוד בארץ או בארגנטינה?
24/05/2017 | 15:37
33
52
אני עוד שבוע טס לארגנטינה לעשות שם עונת סנובורד.
מצד אחד יהיה הרבה יותר נוח לקנות ציוד שם ולא להסחב איתו עד לאתר (יש לי שבוע שבועיים לטייל עד שמתחילה העונה).
מצד שני הבנתי שבארגנטינה המחירים של הציוד סנובורד הרבה יותר גבוהים מבארץ וגם המבחר יחסית דל.
אני מתחיל בסנובורד, עד עכשיו הייתי גולש רק סקי.
מה אומרים?

בנוסף, אני מתלבט בין לקנות סקי פס עונתי ל-cerro catedral, ברילוצ'ה, לבין לעבור בין אתרים ולשלם כל פעם על סקי פס שבועי.
מצד אחד, סקי פס עונתי יוזיל לי את המחירים בהרבה אבל מצד שני אני לא יודע אם יהיה שם שלג כל הזמן, אומרים שהמצב שם בעייתי בגלל שהבסיס של האתר נמוך ויש גשם לפעמים ולכן אולי עדיף להיות יותר גמיש ולעבור בין אתרים.

תודה!
לצפיה ב-'בדיקונת מאוקטובר האחרון'
בדיקונת מאוקטובר האחרון
( לעמוד שלי בתפוז )
24/05/2017 | 15:51
53
ראית את הסרטון שלי?

שאלתי לגבי נעלי סקי מה המחיר, והייתי בסוף עונה, וזה היה בין מחיר גבוה לאולי דומה לצרפת (מלמעלה).
כמו כן ביגוד והנעלה בארגנטינה במחירים מאווווד גבוהים וכולם מתלוננים על כך, לא קנינו כמעט כלום.
המשפחה שלי שם קונה בגדים ונעליים בעיקר בנסיעות שלהם לחו"ל, כמו שסיפר לנו נהג מונית - מי שיש לו נוסע לחו"ל וקונה שם ומי שאין לו אוכל אותה.
משהו מפגר לגמרי מה שקורה שם עם מחירי הבגדים והנעליים.
חולצה מקורית נייק של בוקה לילד עלתה כ-400 ש"ח (!)
בדקתי גם מעיל סקי לילדה בברילוצה, המחירים אפילו במבצע היו גבוהים מאוד, בסוף מצאנו בעיר משהו במחיר סביר, מעיל רגיל, התפרק גם מהר בקושי שרד פה את החורף.

בסיכום - מניסיוני מבחינת מחיר לא נראה שתהנה לקנות שם. עם זאת לסחוב בזמן שאתה מטייל לא כדאי (אולי תאחסן היכן שתתגורר?) לפעמים שווה לשלם את המחיר (כמו החולצה של בוקה).

מבחינת סקי פס - תחליט שם, הרי אין לחץ לקנות את זה היום. בכל מקרה זה לא אתר ענק, נראה לי ששווה לך לעבור בין כמה.
לצפיה ב-'תיקון קטן וחשוב'
תיקון קטן וחשוב
( לעמוד שלי בתפוז )
24/05/2017 | 15:56
27
37
לעבור מברילוצה לצ'ילה זה לא סיפור גדול, כדאי לך גם מבחינת טיול ולפי סיפורי נתי גם מבחינת אתרי סקי.
הנסיעה היא איזו שעה אולי שעתיים עד הגבול, ואז אותו דבר בצד השני.
נאמר לי רק שיש בעיה אם פתאום התור במעבר גבול הוא ארוך (3 שעות...).

אבל!
בצילה המחירים זולים, גם שם בני משפחתי נופשים וקונים, אז תחשוב על זה כפתרון אפשרי.
לצפיה ב-'ובארץ?'
ובארץ?
24/05/2017 | 16:07
26
32
קודם כל תודה על התשובה המהירה.
אני פחות מדבר על מעיל וכפפות אלא על הציוד הכבד, נעליים, בורד, ביינדינגס.
השאלה כמה יצא לי ההפרש בין לקנות בארץ לבין שם?
לצפיה ב-'עכשיו זו כבר שאלה קשה יותר'
עכשיו זו כבר שאלה קשה יותר
( לעמוד שלי בתפוז )
24/05/2017 | 16:20
25
37
לדעתי בארץ מתחרים במחירי אירופה, אולי ארה"ב פלוס הפרש קטן (אחרת אל תקנה..)
מה שאני מכיר למשל מחיר של נעלי סקי כ-1600 ש"ח. לא, לא בדקתי בארץ, בדקתי בצרפת וזה היה המחיר כמו שנרשם כאן בפורום סדר גודל 400 יורו לנעל רגילה.
כשבדקתי בברילוצה זה היה יותר, סתם רציתי לדעת האם פתאום בסוף עונה יהיה מחיר ששווה לרכוש.

לסחוב את כל זה עד לשם נשמע לי אויי ויי, בטח זה גם בתוספת תשלום - אבל אני באמת לא יודע מה המחירים, רק אני מוכן להמר שפחות מאירופה זה לא יהיה, להיפך.
נסה למצוא תשובות בגוגל, אין פה כ"כ אנשים שעשו את זה.
לצפיה ב-'400€ על נעל רגילה זה אפילו לא שחיטה, זה כבר רצח עם'
400€ על נעל רגילה זה אפילו לא שחיטה, זה כבר רצח עם
24/05/2017 | 20:08
24
35
נעל רגילה עולה 200-250€. בצרפת 400€ זה מחיר לנעל ברמה גבוהה.
לצפיה ב-'הלוואי יעלה חצי מחיר'
הלוואי יעלה חצי מחיר
( לעמוד שלי בתפוז )
25/05/2017 | 00:24
23
31
זה המחיר שאני מכיר מלפני שנתיים, באתר (לזארק) באמצע העונה (סוף ינואר)
לצפיה ב-'למה אתה מתוכח ?'
למה אתה מתוכח ?
25/05/2017 | 02:08
1
32
אם אמר לך מחיר בטח בדק, אז זה המחיר , הוא בוס ולכן קובע את המחירים.
לצפיה ב-'עם עובדות לא מתווכחים !'
עם עובדות לא מתווכחים !
( לעמוד שלי בתפוז )
25/05/2017 | 11:47
27
עד ששניכם לא תבואו לאותו מפגש אל תתערב
לך תדע, אולי בזכות איזה מידע של הבוס אחסוך 150 יורו.

אני ציינתי מה שהציעו לי בחנות סקיסט בלזארק 2000, לדעתי זו הייתה נעל רגילה ולא איזה עילוי, ואני זוכר בבירור שכשהמרתי לשקלים זה היה 1500-1600ש"ח.
לצפיה ב-'על איזה דגם הסתכלת? כי יש גם ב700 יורו'
על איזה דגם הסתכלת? כי יש גם ב700 יורו
25/05/2017 | 06:22
14
24
הסלומון 130 שקניתי בארק 1600, אלה שהחזרתי בסוף כי לא היו נוחות, עלו אאל"ט 330 יורו. ונחשבות "מקצועיות" ויקרות. הדגם שחיפשתי בכל צרפת ולא מצאתי את המידה שלי, רוסינול אליאס, עולים בסביבות 200-220 יורו.

רק במאמר מוסגר, שים לב שהצרפתים שינו את התקנות להחזרת מע"מ ולפחות לפני שנתיים בלז ארק לא הייתה שום חנות שעמדה בקריטריונים החדשים (צריכים להיות בonline עם אחת החברות שמטפלות בהחזרים).

לצפיה ב-'אני לא יודע'
אני לא יודע
( לעמוד שלי בתפוז )
25/05/2017 | 11:50
13
18
לא התעמקתי בפרטים, זה היה גישוש כזה, אני לא זוכר מה הציעו לי ובטח לא בדקתי מה רמת הנעל.
לפי דבריך, שוב, כולם צודקים ואולי רק אני השתמשתי במינוח לא מתאים "נעל רגילה".
יש 200 יורו, ויש ב-400, ויש גם ב-800.
עד ינואר יש לי זמן לשיעורי בית יותר טובים.
לצפיה ב-'התרשמתי לטובה בארק 2000 מהחנות של אינטרסקי מול רחבת ההחלקה'
התרשמתי לטובה בארק 2000 מהחנות של אינטרסקי מול רחבת ההחלקה
27/05/2017 | 10:00
12
20
זה לא ברחבה הגדולה איפה ש ESF. אם אתה בא מהקלאב, קח את המעלית לקומה 5 ותמשיך עם המזדרון עד שאתה יוצא החוצה מול משטח ההחלקה על קרח. יש שם 2 זכיינים של אינטרספורט צמודים זה לזה. השמאלי יותר טוב (כשאתה עם הפנים לחנויות והגב להחלקה על הקרח). אתה יורד שם למרתף ושם הנעליים. הייה גם מבחר טוב וגם צוות שעשה רושם של מביני עניין. למרות שהצוות מתחלף כל עונה במקומות האלה.
לצפיה ב-'טל"ח, אינטרספורט, לא אינטרסקי '
טל"ח, אינטרספורט, לא אינטרסקי
27/05/2017 | 10:14
3
9
לצפיה ב-' רשמת אינטרספורט בגוף ההודעה '
רשמת אינטרספורט בגוף ההודעה
( לעמוד שלי בתפוז )
29/05/2017 | 11:26
2
12
ואני רשמתי בפני.
ידוע לך אם הם גם משכירים ציוד באותה חנות?
והאם יש להם שירותי בוטפיטינג כלשהם?
לצפיה ב-'כן, גם משכירים וגם מוכרים'
כן, גם משכירים וגם מוכרים
30/05/2017 | 13:52
1
11
הבעייה שאין לי מושג איך אפשר לדעת מהאתר של אינטרספורט איזו חנות זאת ולעשות הזמנה מראש כי כאמור יש שתי חנויות צמודות אחת לשנייה. הבחור שם אמר לי שיש להם בוטפיטינג אבל אני לא יודע להגיד לך באיזה רמה. לא בדקתי.
לצפיה ב-'אנסה למצוא בהמשך '
אנסה למצוא בהמשך
( לעמוד שלי בתפוז )
01/06/2017 | 09:27
5
לצפיה ב-'חנות אינטרספורט ב- Arc2000'
חנות אינטרספורט ב- Arc2000
30/05/2017 | 12:25
7
21
הרושם שלי דווקא הפוך לחלוטין משלך. אולי אני מדבר על חנות השניה.
השרות בה היה הגרוע ביותר שנתקלתי בכל האתרים בהם הייתי ובכל החנויות בהן ביקרתי עד היום. אנטיפטים ודי דוחים. עושים טובה.
עד כדי כך שלא היה לי חשק לבוא להחליף נעליים שכורות שלחצו קצת, אז העדפתי לסבול כמה שיכולתי.
מעניין, אה? :)

לעומת את, אינטרספורט במירהופן, לא זאת שבפנקן אלא למטה יותר במרחק של כ- 300-400 מטר, הייתה החנות הנעימה ביותר עד כה. שרות מעולה ואדיב, חיוכים עד האוזניים בשיא הלחץ.
גם בפנקן היו מעולים. שיגעתי אותם על הנעלים עד שמצאתי משהו שהיה לי טוב (השכרה). הכל היה עם הרבה סבלנות ונעימות.
ואם כבר מדברים על זה, אני יכול להמליץ על חנות Green משהו (לא זוכר מה המילה השניה בשם ...) במירהופן, שם קניתי נעליים. שרות יוצא מין הכלל. כולל בוטפיטינג.

לצפיה ב-' לא יודע'
לא יודע
30/05/2017 | 14:08
15
בכל מקרה מרסלו לא מחויב לקנות שם אם השירות לא טוב.
לצפיה ב-'ההבדל בין צרפתים לאוסטרים..'
ההבדל בין צרפתים לאוסטרים..
( לעמוד שלי בתפוז )
31/05/2017 | 08:51
4
25
כלומר המוכרים
אני לא אהיה במאיירהופן אבל תודה על ההמלצה.
לצפיה ב-'באוסטריה יש הרבה פחות רשתות ויותר חנויות קטנות מבצרפת'
באוסטריה יש הרבה פחות רשתות ויותר חנויות קטנות מבצרפת
06/06/2017 | 20:37
3
12
ברשתות מאיישים חנויות בכוח אדם עונתי, זול. סביר שהם יודעים משהו על גלישה אבל לא נותנים את הנשמה ואין להם את הידע והניסיון כמו בחנויות הפרטיות איפה שבעלי הבית מוכרים כבר שנים על גבי שנים.
לצפיה ב-'רק הסתייגות קטנה ברשותך'
רק הסתייגות קטנה ברשותך
07/06/2017 | 07:40
2
14
רוב הסניפים של הרשתות שרואים בצרפת באתרים הם זכיינים של הרשתות. אז בחלקם לפחות אתה עדיין מקבל את היחס האישי שאתה מדבר עליו.  יש רשתות שאוכפות יותר אחידות גם בטיב הציוד וכמראה גם בשירות ואחרות פחות. אבל גם באלה שיותר אוכפות, עדיין יש הבדלים מחנות לחנות. למשל אני קיבלתי שירות מצויין באינטרספורט בארק 2000 ומישהו אחר פה בפורום קילל את האמ-אמא של החנות הסמוכה.

בנימה יותר אישית, אני דווקא מת על הצרפתים. תמיד מסתדר איתם מצויין ומקבל שירות טוב ומצליח להתחבר איתם. הכוונה בהרים באזורי סבואה-אוט אלפ-רון אלפ, לא בהכללה על צרפת. אבל אנא עארף? אני בדעת מיעוט בפורום הזה. הקונצנזוס שהצרפתים חרא והאוסטרים אחלה.
לצפיה ב-'קונצנסוס'
קונצנסוס
( לעמוד שלי בתפוז )
11/06/2017 | 16:29
1
8
זה מה שסיפרו לי גם, ואז הגעתי לפריז ונפתלי עד בעניין, בלילה הראשון אני מצלם וידיאו באחד הגשרים, ובא אלי צרפתי שלדבר אנגלית לא ידע, אבל דחף לי ליד מסנן למצלמה, כזה שהופך את האורות למנצנצים. זה הכי נחמד שקיים בעולם.
אני מאשים את יצפאן שקבע שהצרפתים הם "חרא של עם" וזה נדבק.

לצפיה ב-'הקונצנזוס הוא יותר רחב מישראל'
הקונצנזוס הוא יותר רחב מישראל
12/06/2017 | 08:55
8
גם אם תשאל גרמני או אנגלי, סביר שלא תשמע דברים טובים על צרפתים. יותר מזה, פעם דיברתי עם בחורה בחנות סקי בארק 2000. אתה מכיר את המנהג שלי להתחבר עם מוכרים, מלצרים וכו'. אז אמרתי לה שאני נורא נהנה ואוהב כמה שהאנשים נחמדים. אז היא ענתה לי כן, פה כולם נחמדים אבל בפריז כולם כולם סנובים עצבניים וגסי רוח... אז זה משהו די אוניברסלי. גם לי יש סיפורים כאלה מפריז. זוכר כשהיינו בפריז עם אחד הילדים בעגלה והסתבכנו בדלתות. אז בחור צעיר ראה ורץ, ממש רץ, מהקצה השני של הרחבה לעזור להרים את העגלה. דברים קטנים אבל שמראים שלאנשים אכפת.
לצפיה ב-'אינטרספורט ואלטורנס היו אחלה השנה'
אינטרספורט ואלטורנס היו אחלה השנה
05/06/2017 | 01:06
16

נכנסתי בלי תכנון ומאוכזב אחרי חוויה לא טובה בחנות אחרת. קיבלתי אחלה יחס ואחלה ציוד. אמנם קצת יקר מחיר ההשכרה, אבל מבחינתי זה היה שווה. הנעליים היו ליגה אחרת לגמרי, וכמו שאנחנו כבר יודעים, נעליים זה בסיס. 

אבל בסוף זה מאוד פרסונלי. הבחור הראשון שמדד אותי באינטרספורט עם הסרגל המיוחד (מה שלא טרחו בכלל לעשות בחנות הראשונה שבה הייתי) נתן לי מידה מסוימת. הרגיש לי אחלה. אחרי גלישה של יום הרגשתי בסדר, גלישה של עוד יום - לחץ נורא. הגעתי ובחור אחר מדד שוב ואמר: כן, אתה צריך מידה אחת יותר, ומצא לי את אותו דגם בדיוק במידה גדולה יותר. ואז היה פשוט מדהים. אז אין מה לעשות, בסוף נופלים על משהו.

לצפיה ב-'אבל אז זאת נעל רגילה'
אבל אז זאת נעל רגילה
25/05/2017 | 08:43
5
26
תסתכל גם בלינק של אוף פיסט מלפני כמה ימים. אין שום נעל ב 1600 ש"ח. הכי יקרות למיטב זכרוני באזור ה 1300 - 1400 ש"ח והרגילות בסביבות ה 800.
לצפיה ב-' קיבלתי ורשמתי בפני'
קיבלתי ורשמתי בפני
( לעמוד שלי בתפוז )
25/05/2017 | 11:53
4
23
שכנעת אותי גם לבדוק בארץ, לגבי הנעל ראה בבקשה בתגובות האחרות שרשמתי.
לצפיה ב-'בזמנו רובי הציע את הפולטילט '
בזמנו רובי הציע את הפולטילט
25/05/2017 | 14:27
1
25
במחיר מדהים טב יותר משמעותית  ממחירי ארהב .
את זוג הדלבלו שלי קניתי בסקימולטור למיטב זכרוני ב 2012 או 13 בסביבות ה1000 שח.
בחרמון פגשתי מישהי שגלשה עם מגפי דלבלו מצוינים ממספר שנים אחורה שקנתה בלילה לבן ב200 שח זו לא טעות .
לפעמים יש מציאות בסיילים  ,כי דברים טובים קורים למי שמחכה וסבלני , אבל בשיא העונה באתרים הצרפתיים אוסטרים לא תמצא שוב דבר במחיר סביר , אך את  המחירים הכי גרועים ובו בזמן כמעט הכי זולים שיש מצאתי בבקירה בהבדלי זמן של חודשיים , הכי יקר שאפשר בינ פב. והכי זול בסוף מרץ .
מחיר ציוד הוא ענין עונתי ובו בזמן ענין של היצע וביקוש בסוף מאי המחירים הכי טובים הם בארהב דוקא ןהכי כדאי לטוס דרך ארהב ולהצטיד שם.

לצפיה ב-'אחלה'
אחלה
( לעמוד שלי בתפוז )
25/05/2017 | 14:48
15
רק שאם זה לא בתחילת חופשה איבדת את הקטע של להתאים אותם בשטח תוך כדי גלישה.
לצפיה ב-'דווקא לא אמרתי את זה'
דווקא לא אמרתי את זה
25/05/2017 | 16:07
1
18
נתתי את זה בתור דוגמה למחירים.
אני טוען שהכי חשוב זה המבחר ועוד פעם המבחר ועוד פעם המבחר ואת זה אין בארץ.
לפעמים גם נעל שמרגישה בסדר, מייד אחריה אתה מודד נעל שמרגישה מצויין ולא מבין איך בכלל שקלת את הקודמת.
אני אומר רק בחו"ל ורק בחנות עם מבחר גדול. או באתר איפה שיש לך 20 חנויות אחת ליד השנייה ויכול לנסות נעליים בכולן.

לצפיה ב-' ברור'
ברור
( לעמוד שלי בתפוז )
26/05/2017 | 22:25
6
זה התחבר לי לדברים אחרים שנאמרו, לבדוק זה בחינם.
לצפיה ב-'אם אתה נוסע אז אין סיבה לקניה בארץ וודאי שלא בארגנטינה'
אם אתה נוסע אז אין סיבה לקניה בארץ וודאי שלא בארגנטינה
25/05/2017 | 15:33
3
34
הזמן לקנןת הוא עכשיו .
המקום לקנות הוא ארהב או אירופה בסייל סוף עונה דגמים של שנה שעברה או אחת לפני .
מה שנשאר לך הוא לחפש חנויות למצןא מקום להתאכסן בטיסת חיבור קונקשן  לחפש ברשת דגמים מתאימים ולשמור לעצמך .
עכשיו בענין הסקי פאס לעונה ארוכה .
שתי עצות.
הראשונה שקול קנית  ספליט בורד ועורות.
השניה יש המון אתרים קטנים וגדולים בארגנטינה צילה כל כך רבים שלא יכנסו להודעה אחת.
אם תכתוב בווימאו בחיפוש פאשיונאט וולקן באמגלית או סנוא קייט צילה תמצא סירטון המכיל את עיקרי האתרים .
פראיונס וויה נבדו  קולורדו לה פארווה. קןראלקו וויהריקה צילה , לאס מוייס ארגנטינה ועוד .
השלג שונה מאתר לאתר לפי התקופה כשתהיה שם תדע .
ויתכן מאד שתצטרך לרדת ואולי הרבה דרומה .

בהצלחה .
לצפיה ב-'עלה בראשי להציע קונקשן כזה'
עלה בראשי להציע קונקשן כזה
( לעמוד שלי בתפוז )
26/05/2017 | 22:27
2
23
פשוט לא העזתי לרשום, נשמע לי מסובך מדי רק כדי לשלם פחות.
לצפיה ב-'לא כדי לשלם פחות אלא כדי להצטייד ברצינות.'
לא כדי לשלם פחות אלא כדי להצטייד ברצינות.
26/05/2017 | 23:17
1
33
במקרה נסעת בקיץ אך למי שנוסע בחורף לטיול רציני אפשר להכין רשימה מאד מסובכת וארוכה החל משמיכת.מילוט  ליינר. אוהל  קליל למקרי חירום  בנזניה ,וכולי , הזמן הנדרש להצטידות כזו הוא רב.
השיטה הכי פשוטה לקנות ברשת.ולשלוח ,או להקדיש כמה ימים להצטידות או לקנות ולבקש מהחנות.לשמור ובו בזמן לארגן מלון ולתזמן הגעה עם המשלוח.
בכמה פעמים עשיתי כמה וריאציות בענין הזה , תלוי כמובן ברמת הסיבוך של ההצטידות האמורה.
באירופה מחוץ לעונה אפשר למצוא מחירים שיפתיעו אפילו את שועלי הקניות בארהב .
מנסיון .
אז שוה.

לצפיה ב-'כןןןן....אבל לא כולם נתי'
כןןןן....אבל לא כולם נתי
( לעמוד שלי בתפוז )
29/05/2017 | 10:58
24
הבחור כולה צריך קרש ונעליים, הוא לא מטפס על האקינקגוה או איך שאומרים את זה

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ