לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1085010,850 עוקבים אודות עסקים

פורום נכי צה"ל

ברוכים הבאים לפורום נכי צה"ל - (בעבר פורום נכי צה"ל - זכויות והטבות) ייחודו של הפורום בתפוז הוא בכך שהמידע שמפורסם כאן נאסף מכל המקורות הנמצאים ברשת. העצות שהחברים נותנים הן עצות מועילות וממוקדות. אנא השאירו את ההתעסקויות בפוליטיקה הפנימית של ארגון נכי צה"ל (ופוליטייקה בכלל), אל הפורומים האחרים, כמו-גם ההתעסקות הבלתי נגמרת ומייאשת בביקורת (שלעיתים מוגזמת למרות שבחלקה מוצדקת) על אגף השקום. ביקורת צריכה להאמר ולהשמע אך לא כאשר הדבר הופך לאובססיה. הפורום הוקם בכוונה לתת כתף, לשתף  ולחלוק מידע על זכויות והטבות נכי צה"ל ברשת. לצערנו,אוכלוסיית נכי צה"ל גָדלה מאוד בשנים האחרונות. הפורום הוקם בכדי לתת מענה לכלל נכי צה"ל . ולתת את הכלים המתאימים למי שמסתבך בנבכי הביורקרטיה של אגף השקום. ובנוסף להאיר את עיניי הנכים בדברים שלעיתים נסתרים מהעין. כל מידע /עיצה הניתנים בפורום אינם באים להחליף טיפול פרטני מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של השואל.לפיכך,''תפוז אנשים'',מנהל+יועצים אינם אחראים לנזק (אם) יגרם עקב הסתמכות על מידע זה.  יש לשמור על כללי ההתנהגות המקובלים בעולם הקהילות והפורומים, על שפה נאותה ולנהוג בכבוד ובסובלנות. הודעות המכילות: מספרי טלפון , כתובות דוא"ל , השמצות ו/או תמונות לא ראויות ימחקו לאלתר וללא התראה. הודעות אודות מלחמות אישיות עם אגף השיקום-א.נ.צ מקומם לא בפורום. וכן הודעות בגין לשון הרע/הוצאת דיבה ימחקו לאלתר וללא התראה. במידה ובחרתם לעלוב באחרים - אנא פנו אל הפורומים האחרים המהווים בית לנכי צה"ל. הודעות מעין אלו תמחקנה ללא הודעה מוקדמת.
הפורום חותר לשת"פ עם מנהלי הפורומים האחרים הנוגעים לנכי צה"ל מבחינת ידע ומידע. הודעות הקשורות לפעילות פוליטית, של ארגון נכי צה"ל או פעילות פוליטית אחרת תמחקנה מייד וללא התראה. ע"מ לשמור על מהות הפורום:זכויות והטבות נטו לנכי צה"ל,חובה לשרשר כל הודעות לשירשור אחיד.
אנא שימרו על ציביון הפורום, כפי שהותוה על ידי ענת. מי שמבקש לפרסם הודעות בנושאים אשר נקבע כי ימחקו מתבש לעשות כן באחד הפורומים ה-"יותר דמוקרטים" המשרתים את נכי צה"ל ללא פיקוח . הקו המנחה את הפורום הוא אמנם חופש דיבור אך אל לנו לתת לחופש הדיבור לפגוע במטרה העיקרית של הפרום וזו שיתוף וחלוקת המידע הרלוונטי לנו. כמו-כן חופש הביטוי אינו עילה לפגיעה באדם זה או אחר. אין לפרסם הודעה הנוגדת את תקנון תפוז ו\או חוקי מדינת ישראל. אין לפרסם הודעה ובה פרטי התקשרות הכוללים מספר טלפון אישי או כתובת מייל פרטית.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נכי צה"ל

ברוכים הבאים לפורום נכי צה"ל - (בעבר פורום נכי צה"ל - זכויות והטבות) ייחודו של הפורום בתפוז הוא בכך שהמידע שמפורסם כאן נאסף מכל המקורות הנמצאים ברשת. העצות שהחברים נותנים הן עצות מועילות וממוקדות. אנא השאירו את ההתעסקויות בפוליטיקה הפנימית של ארגון נכי צה"ל (ופוליטייקה בכלל), אל הפורומים האחרים, כמו-גם ההתעסקות הבלתי נגמרת ומייאשת בביקורת (שלעיתים מוגזמת למרות שבחלקה מוצדקת) על אגף השקום. ביקורת צריכה להאמר ולהשמע אך לא כאשר הדבר הופך לאובססיה. הפורום הוקם בכוונה לתת כתף, לשתף  ולחלוק מידע על זכויות והטבות נכי צה"ל ברשת. לצערנו,אוכלוסיית נכי צה"ל גָדלה מאוד בשנים האחרונות. הפורום הוקם בכדי לתת מענה לכלל נכי צה"ל . ולתת את הכלים המתאימים למי שמסתבך בנבכי הביורקרטיה של אגף השקום. ובנוסף להאיר את עיניי הנכים בדברים שלעיתים נסתרים מהעין. כל מידע /עיצה הניתנים בפורום אינם באים להחליף טיפול פרטני מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של השואל.לפיכך,''תפוז אנשים'',מנהל+יועצים אינם אחראים לנזק (אם) יגרם עקב הסתמכות על מידע זה.  יש לשמור על כללי ההתנהגות המקובלים בעולם הקהילות והפורומים, על שפה נאותה ולנהוג בכבוד ובסובלנות. הודעות המכילות: מספרי טלפון , כתובות דוא"ל , השמצות ו/או תמונות לא ראויות ימחקו לאלתר וללא התראה. הודעות אודות מלחמות אישיות עם אגף השיקום-א.נ.צ מקומם לא בפורום. וכן הודעות בגין לשון הרע/הוצאת דיבה ימחקו לאלתר וללא התראה. במידה ובחרתם לעלוב באחרים - אנא פנו אל הפורומים האחרים המהווים בית לנכי צה"ל. הודעות מעין אלו תמחקנה ללא הודעה מוקדמת.
הפורום חותר לשת"פ עם מנהלי הפורומים האחרים הנוגעים לנכי צה"ל מבחינת ידע ומידע. הודעות הקשורות לפעילות פוליטית, של ארגון נכי צה"ל או פעילות פוליטית אחרת תמחקנה מייד וללא התראה. ע"מ לשמור על מהות הפורום:זכויות והטבות נטו לנכי צה"ל,חובה לשרשר כל הודעות לשירשור אחיד.
אנא שימרו על ציביון הפורום, כפי שהותוה על ידי ענת. מי שמבקש לפרסם הודעות בנושאים אשר נקבע כי ימחקו מתבש לעשות כן באחד הפורומים ה-"יותר דמוקרטים" המשרתים את נכי צה"ל ללא פיקוח . הקו המנחה את הפורום הוא אמנם חופש דיבור אך אל לנו לתת לחופש הדיבור לפגוע במטרה העיקרית של הפרום וזו שיתוף וחלוקת המידע הרלוונטי לנו. כמו-כן חופש הביטוי אינו עילה לפגיעה באדם זה או אחר. אין לפרסם הודעה הנוגדת את תקנון תפוז ו\או חוקי מדינת ישראל. אין לפרסם הודעה ובה פרטי התקשרות הכוללים מספר טלפון אישי או כתובת מייל פרטית.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שלום לכל חברי הפורום ולכל הבאים בשעריו. אני נמצא כאן כמנהל הפורום על מנת לסייע לכם בכל דרך אפשרית בכל בעיה ובכל שאלה אפשר לפנות אלי ואשמח לסייע . חשוב לשמור בפורום על כללים בסיסיים , של שפה נקיה , והעברת מסרים בדרך מקובלת על מנת שיהיה נעים לכולם להיות בפורום , אפשר להעלות כל נושא ולשוחח על כל דבר , בדרך נעימה ומקבולת אשר תטיב עם כולם.  
המטרה בפורום היא ליצור קהילה תומכת , בה מסייעים החברים אחד לשני. 
חשוב מאוד לתת מידע אמין אשר ניתן להתבסס עליו על מנת שתהיה תועלת לכל חברי הפורום. 
שוב אני כאן לרשותכם 
שלכם 
גיא

המשך >>

לצפיה ב-'החזרי מס כמה שנים אחורה אפשר לקבל'
החזרי מס כמה שנים אחורה אפשר לקבל
24/11/2018 | 08:41
86
שלום
מעולם לא עשיתי החזרי מס, כמה שנים אחורה אפשר לקבל ? או שאפשר רק על שנת העבודה האחרונה.
תודה
לצפיה ב-'אני מחפש חיילים שנפגעו מעבטדה איטית של משרד הבטחון'
אני מחפש חיילים שנפגעו מעבטדה איטית של משרד הבטחון
21/11/2018 | 14:34
1
126
יש לי דיון בבית משפט בסוף דצמבר במשפט נגד משרד הבטחון. נושא התביעה הוא עבודה איטית וקלוקלת של משרד הבטחון בטיפול בתביעות שלי ובאופן כללי בשיקום שלי. מי שנתקל בבעיה דומה - התביעות שלו להכרה בנכות לקחו יותר מדי זמן, התיק אצל המומחה של משרד הבטחון שכב יותר מדי זמן, קצין התגמולים טיפל יותר מדי זמן בתביעה, הפרקליטות הגישה את התגובה לבית משפט אחרי הרבה מאוד זמן - מוזמן להתייצב לבית משפט. כל מה שיידרש זה פשוט הפגנת נוכחות. אולי השופט יפנה אליכם בשאלה קצרה שתדרוש תשובה קצרה. חייבים לשנות את צורת העבודה של משרד הבטחון ואת דרכי הטיפול בנכים. אפשר להשיג את זה רק באמצעות פסקי דין, כשהם יבינו שלתקציב שלהם נגרמות אבידות בגלל עבודה קלוקלת שלהם.
לצפיה ב-'עבודה איטית משרד הביטחון '
עבודה איטית משרד הביטחון
24/11/2018 | 17:37
85
דבר אתי בפרטי אני יכול בקטע זה לעזור
לצפיה ב-'מה זה כשיר לעבודה בחצי משרה לצמיתות?'
מה זה כשיר לעבודה בחצי משרה לצמיתות?
21/11/2018 | 14:10
133
לצפיה ב-'ידוע לכם משהו על הכרה בנכה מתחת ל-20%?'
ידוע לכם משהו על הכרה בנכה מתחת ל-20%?
20/11/2018 | 12:01
12
102
היי,
אני מברר זאת עבור מישהו שהוכר בפחות מ-20% ולכן בפועל לא הוכר.
אמרתי לו שזכור לי שנתקלתי באיזשהי החלטה תקדימית של בית המשפט על כך שמי שהוכר בין 10 ל-19 אחוז יקבל כעת הכרה כנכה משהב"ט.
זה היה די מזמן...
ידוע לכם על משהו כזה?
תודה
לצפיה ב-'אי הכרה מתחת ל 20%'
אי הכרה מתחת ל 20%
20/11/2018 | 12:11
89
חייל בסדיר אשר נפצע מהלך חופשה מוכרת יוכר כנכה צה"ל אך ורק אם נכותו היא מעל 20%.
קרוב לודאי שזו הסיבה.

לצפיה ב-'זאת כן הכרה, פשוט עם פחות זכויות.'
זאת כן הכרה, פשוט עם פחות זכויות.
20/11/2018 | 21:25
10
68
מי שמקבל נכות של פחות מ-20 אחוזי נכות במשרד הבטחוטן הוא כן מקבל מעמד של נכה צה"ל, פוש יש לו מעט מאוד זכויות בהשוואה לאלה שיש להם יותר. לדוגמה, כל הנכים מקבלים תעודת נכה צה"ל, גם אם יש פחות מ-20 אחוזי נכות. גם מקבלים הנחה בארנונה. קיימות הרבה זכויות שהנכה שיש לו פחות מ-20 אחוזים לא זכאי להם. חשוב לציין שמשרד הבטחון גם אם נותן הכרה מנסה בכל המאמצים להשאיר את הנכה על פחות מעשרים אחוז. לי לקח יותר מ-15 שנה לתקן את זה...
לצפיה ב-'חייל בחופשה'
חייל בחופשה
21/11/2018 | 13:58
1
58
חייל אשר נפצע בחופשה יוכר רק אם יעבור את ה 20%. אם לא עבר הוא לא יהיה זכאי לשום זכות\הטבה.

לצפיה ב-'תודה על תגובותיכם. במקרה הזה - עקב מחלה'
תודה על תגובותיכם. במקרה הזה - עקב מחלה
23/11/2018 | 17:17
50
בעת שירותו התגלה גידור נדיר במוחו והניתוח הביא לפגיעה לא פשוטה.
זה לא המקרה של חייל בחופשה.

אגב, מה לגבי שאלתי המקורית - שכיום אגף השיקום מחויב רטרו-אקטיבית להכיר במי שהוכר בין 10% ל-19%?
יש דבר כזה או שדמיינו?
לצפיה ב-'מדובר ב-10%...האם תקף?'
מדובר ב-10%...האם תקף?
28/11/2018 | 22:32
7
85
לצפיה ב-'הכרה'
הכרה
29/11/2018 | 09:36
6
210
עפ"י הנתונים שמסרת נראה שהנכות מוכר. באם הנכות הוכרה אחרי 1.1.96 המשמעות היא שההכרה מזכה רק בהנחה בארנונה ותעודת נכה ללא שום הטבות נוספות.
כמוכן משמעות ההכרה היא שהנכה רשאי לפנות בבקשה להחמרת מצב. אם אכן הוחמר מצבו והנכות החדשה תעמוד מעל 20% הוא יהיה זכאי לתגמולים, הטבות, וטיפול רפואי.
אני ממליץ שהנכה יפנה לעו"ד להתייעצות ראשונית. אצל הטובים שבהם התייעצות זו לא כרוכה בתשלום ותאפשר לו להבין את מצבו והאפשרויות היומדות בפניו.
לצפיה ב-'האם זה כרוך במעבר וועדה מחדש?'
האם זה כרוך במעבר וועדה מחדש?
29/11/2018 | 22:13
5
56
האם זה כרוך במעבר וועדה מחדש?
תודה!
לצפיה ב-'החמרה'
החמרה
02/12/2018 | 09:49
4
18
כן. העלאת אחוזי נכות מתבצעת ע"י ועדה רפואית. 

לצפיה ב-'חשבתי שמה שנקבע לו כבר משמש אוטומטית'
חשבתי שמה שנקבע לו כבר משמש אוטומטית
03/12/2018 | 10:08
3
12
שכל עוד נקבע לו 10% זה מכניס אותו אוטומטית כנכה צה"ל.

אז אני מבין שהוא יצטרך לעבור ממש וועדה מחדש?

לא כלכך מובן מה בדיוק העניין פה.
זה בדיוק כמו להתחיל פרוצדורה מחדש להכרה בנכות.
לצפיה ב-'הכרה מול החמרה'
הכרה מול החמרה
03/12/2018 | 13:47
2
25
לא מדויק. הסמכות להכיר בנכה צה"ל היא של קצין התגמולים. 
ועדה רפואית לא יכולה לבטל את ההכרה כנכה.
באם הנכה חושב שמצבו הוחמר (גם אם בשל ניתוח הקשור לפגיעה המקורית) הוא יכול לפנות בבקשת החמרה לועדה. 
הועדה יכולה להשאיר את אחוזי הנכות כמו שהם, להעלותם ואף להורידם. בשום מקרה הועדה לא יכולה לבטל את ההכרה.
ממליץ שוב בחום להתייעץ עם עורך דין. התייעצות ראשונית לא אמורה לעלות כסף. 

לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
05/12/2018 | 00:00
6
לצפיה ב-'תודה רבה על העזרה!'
תודה רבה על העזרה!
06/12/2018 | 19:12
3
לצפיה ב-'סימול פגיעה'
סימול פגיעה
20/11/2018 | 00:12
1
98
שלום לכולם
בהוראות אגף השיקום יש התייחסות מדי פעם לסימולי פגיעה. מי יודע מה משמעות סימול פגיעה 50?
להבנתי זה הוא לא סעיף הנכות אלא מעין קידוד פנימי של האגף. 

תודה לעונים
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
20/11/2018 | 21:21
65
עד כמה שאני יודע סימול פגיעה זה סעיף ליקוי. סעיף מספר 50 בספר מבחני נכות של משרד הבטחון זה סעיף אצבעות רגל.

בברכה,
מרקו

לצפיה ב-'"שינוי מגמה שיפור משמעותי בתנאי המלווים של נכי צה"ל היסטורי'
"שינוי מגמה שיפור משמעותי בתנאי המלווים של נכי צה"ל היסטורי
20/11/2018 | 07:51
192
"שינוי מגמהשיפור משמעותי בתנאי המלווים של נכי צה"ל היסטורי": 
בתום מאבק ארוך מול משרד הביטחון: נחתם הסכם בין המלווים לחברות כוח האדם • המלווים יזכו למשכורת נאותה ולהטבות סוציאליות
חנן גרינווד
פורסם ב: 15.11.2018 23:11 עודכן ב: 15.11.2018 23:27
3

לאחר יותר מחמש שנות מאבק מול משרד הביטחון: הסכם היסטורי נחתם השבוע בין 2,500 מלווי נכי צה"ל לבין חברות כוח אדם, שיספק להם לראשונה משכורת נאותה והטבות סוציאליות, לאור הקושי הרב במקצוע ושחיקת השכר בתחום.
מלווי הנכים נמצאים עימם 24 שעות ביממה, ולעיתים אף יותר מכך, מתגוררים עימם ויוצאים איתם לחו"ל, על מנת לסייע להם בתפקוד היומיומי. המלווים נאלצים להיפרד ממשפחותיהם לזמן ממושך ומסייעים לנכי צה"ל במגוון תחומים, ובהם מקלחות ואפילו עשיית צרכים. נוסף על כך, בשל מצבם הנפשי הלא פשוט של נכי צה"ל רבים, המלווים נאלצים לספוג התעמרות ותסכול מצד חלק מהמטופלים.
במסגרת ההסכם, שנחתם בין ההסתדרות הלאומית לשלוש חברות כוח אדם - "נתיב 2", "או.אר.אס" ו"תגבור" - ונחשף כאן לראשונה, הוחלט על הטבות רבות שיקבלו המלווים, המוגדרות על ידי אנשי ההסתדרות הלאומית כ"שינוי מגמה היסטורי" ביחס של מדינת ישראל למלווים. כך, יקבלו המלווים הפרשות פנסיוניות מסודרות עד השכר הממוצע במשק, עדכון תמידי בשכרם, כולל שני אחוזים בשנה למלווים ממשיכים ואחוז למלווים חדשים, הצמדת השכר לשכר המינימום, מענק שנתי בסך 1,872 שקלים למלווי נכים קשים מאוד ושמירת ותק במעבר בין חברות העסקה.
נוסף על כך, יקבלו המלווים רופא אונליין להם ולבני משפחתם ללא תשלום, ייעוץ משפטי חינם וחברות במועדון צרכנות. הישג גדול למלווים, שהם עובדי קבלן, הוא בעובדה שלראשונה יעמוד לרשותם ועד עובדים פעיל.
סא"ל (מיל') שי רוזליו, קצין בשייטת 13 שנפגע בצלילות בנחל הקישון, מוגדר כבר שנים ארוכות כנפגע בנכות הגבוהה ביותר. בשיחה עימו הוא מסביר כי מדובר בהטבות הכרחיות ומשמעותיות עבור המלווים. "הם השכל, הידיים והרגליים שלנו. יש להם חיים קשים איתנו, וזה לא רק בפן הפיזי אלא גם בפן הנפשי - צריך להתמודד עם הנכה והמשפחה שלו יום יום, שעה שעה".
העדכונים הכי חמים ישירות לנייד: בואו לעקוב אחרינו גם בערוץ הטלגרם החדש שלנו!

לצפיה ב-'שוב אישור חוק הנכים ידחה למועד בלתי ידוע'
שוב אישור חוק הנכים ידחה למועד בלתי ידוע
15/11/2018 | 11:48
2
172
לפי הרוחות שמנשבות אצל מנהיגנו, אנחנו הולכים לבחירות. ושוב אישור חוק הנכים ידחה למועד בלתי ידוע. זהו חוק שבא להסדיר את ציפור נפשנו, את זכותנו לחיים נורמליים לאחר הפציעה / פגיעה שקרתה בזמן ששרתנו את המדינה. את הרחבת מועד ההחזקה של הרכב ל-4 שנים מיהרו לאשר ולהפעיל, אבל את מבחן ההכנסה שתאפשר לנכים להתקיים קצת מעל קו הבינוניות עדיין מתברברים, ולא חשוב להם שלנכי הביטוח הלאומי תנאים יותר טובים בנושא כמו נושאים אחרים, ולמה ? כי אנחנו פראיירים, כל אחד עסוק בכאבו האישי. אז בואו נתפנה ונצא מהבועה, נתפקד ונודיע לנבחרינו שמי שלא יעשה לביתנו לפני הבחירות לא יזכה לתמיכתנו. 50,000 נכים זה לא סתם !
לצפיה ב-'"לנכי הביטוח הלאומי תנאים יותר טובים בנושא כמו נושאים אחרים"'
"לנכי הביטוח הלאומי תנאים יותר טובים בנושא כמו נושאים אחרים"
19/11/2018 | 23:11
1
77
מצטטת: "לנכי הביטוח הלאומי תנאים יותר טובים בנושא כמו נושאים אחרים"
במה בדיוק יש לנכי הביטוח הלאומי תנאים טובים יותר משל נכי משהב"ט?
לי לפחות זה נשמע מגוחך כי ההבדלים בין התנאים שהם מקבלים לבין תנאי משהב"ט מאד גדולים.
לצפיה ב-'לנכי הביטוח הלאומי תנאים יותר טובים בנושא כמו נושאים אחרים"'
לנכי הביטוח הלאומי תנאים יותר טובים בנושא כמו נושאים אחרים"
20/11/2018 | 14:59
62
לתהיתך ולגיחוך, - למשל לנכי הביטוח הלאומי מותר להרוויח עד 6,000 ש"ח בחודש מבלי שיחשב להם כהכנסה לצורך קיזוז הגימלה....ויש עוד 
לצפיה ב-'אורן חזן, כן? לא?'
אורן חזן, כן? לא?
13/11/2018 | 19:37
174
לצפיה ב-'האם הקצבאות מתעדכנות לפי מדד המחירים השנתי ?'
האם הקצבאות מתעדכנות לפי מדד המחירים השנתי ?
11/11/2018 | 11:36
165
לצפיה ב-'אם קצין תגמולים לא מכיר בנכה כנכה בפעם הראשונה'
אם קצין תגמולים לא מכיר בנכה כנכה בפעם הראשונה
08/11/2018 | 09:16
1
172
האם יש פעם שנייה שבו יוכל הנכה לבקש  הכרה בנכות?
יש לציין כי קיים דוח פציעה והנכה טרם עיין בדוח הפציעה ... האם
הנכה רשאי לעיין בדוח הפציעה?
ממי הוא מבקש לעיין בדוח הפציעה האם מקצין התגמולים?
תודה רבה .

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
12/11/2018 | 23:58
188
שלום לך. אני חושב שהתכוונת לתביעה הראשונה נגד משרד הבטחון. כמו עבור כל תביעה, גם לתביעה כזאת יש תקופה מסוימת אחרי מתן החלטה שבתקופה הזאת אפשר להגיש ערעור כדי לנסות לשנות את ההחלטה. אם תקופת הזמן שמוקצבת לערעור עברה, אפשר להגיש בקשה לעיון חוזר. בעיון חוזר בדרך כלל צריך להגיש מסמכים מעודכנים, זאת אומרת כאלה שלא היו בתביעה המקורית. ההבדל בין ערעור לעיון חוזר הוא כמובן שאם מקבלים הכרה אז התשלומים והזכויות יהיו ממועד מוקדם יותר, זאת אומרת פיצוי עבור תקוה ארוכה יותר.
לדעתי, הנכה התובע זכאי לקבל עותק מדו"ח פציעה. כשהשתחררתי קיבלתי לידיי את התיק הרפואי הצבאי שלי ודו"ח פציעה נכלל בתיק הזה. בנוסף, אתה רשאי לקבל גישה לכל חומר שמשרד הביטחון עשה בו שימוש כדי להגיע להחלטה, אז זה כולל את הדו"ח של הפציעה. לנכים שקיבלו הכרה קיים תיק רשאי במשרד הביטחון ועורכי דין של הנכים רשאים לבקש מאג שיקום נכים את העותק של כל התיק. אחד מעורכי הדין שלי ביקש עותק לאחרונה ושלחו לו משאית ))))) סתם, הוא קיבל שלושה קלסרים ענקיים של ניירת....
אני ממליץ לך להפנות את השאלה שלך לגבי דו"ח פציעה למוקד מידע של אגף שיקום נכים בטלפון 037776777. אם תיפול על פקידה במצב רוח טוב אולי אפילו תקבל תשובה שבאמת תעזור לך. עלה והצלח,
מרקו
לצפיה ב-'נעליים בהתאמה אישית,מכון אורטופדי'
נעליים בהתאמה אישית,מכון אורטופדי
06/11/2018 | 15:26
93
שלום מי זכאי לעשות נעליים לפי התאמה אישית?
אני תקופה עושה אצל עטרת מדיפוט בת"א וזה פשוט בדיחה,
לא מקצועיים, עושים לי נעליים לא לפי המידה שלי. אז למה לוקחים מידות בכלל.
לוקחים מידות בשיטת הספוג, יש מכונים שעושים גבס לרגל?
יש המלצות?? תודה.
לצפיה ב-'יש תלושים באתר. יום טוב.'
יש תלושים באתר. יום טוב.
29/10/2018 | 09:00
1
71
לצפיה ב-'גם הכסף כבר בבנק. תתפרעו...'
גם הכסף כבר בבנק. תתפרעו...
30/10/2018 | 08:53
48
לצפיה ב-'מה הסכום שמקבל נצרך יכול להרוויח'
מה הסכום שמקבל נצרך יכול להרוויח
28/10/2018 | 17:51
1
155
מה הסכום שמקבל נצרך יכול להרוויח לפני שיקזזו את ההפרש ?
לצפיה ב-'אלפיים שקלים בחודש'
אלפיים שקלים בחודש
28/10/2018 | 23:40
97
לצפיה ב-'החזר נסיעות לטיפול רפואי - מחוז דן '
החזר נסיעות לטיפול רפואי - מחוז דן
24/10/2018 | 21:04
3
153
האם מישהו יודע למה לא משלמים החזר נסיעות לטיפול רפואי כבר הרבה זמן ?
האם מישהו במחוז דן קיבל החזר נסיעות לטיפול רפואי בחצי שנה האחרונה?
לצפיה ב-'החזר הוצאות נסיעה לטיפולים'
החזר הוצאות נסיעה לטיפולים
25/10/2018 | 10:38
2
134
היו בעיות עם החברה שנהלה את הנושא . בחודש נובמבר נכנסת חברה חדשה !
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
06/11/2018 | 17:59
1
49
היי, איך שולחים החזר נסיעות? פקס?
לצפיה ב-'החזר הוצאות נסיעה '
החזר הוצאות נסיעה
26/11/2018 | 08:37
18
שלח לפקס 073-3233328
לצפיה ב-'מתי יופיע התלוש?.'
מתי יופיע התלוש?.
24/10/2018 | 09:37
90
לצפיה ב-'דירה בבעלות משרד הביטחון'
דירה בבעלות משרד הביטחון
21/10/2018 | 12:32
2
142
האם מישהו יודע מהם הקריטריונים לקבלת דירה בבעלות משהב"ט בשכירות
אשמח לקבל כל מידע בנושא

תודה

לצפיה ב-'עד כמה שאני יודע זה נקרא דיור ציבורי'
עד כמה שאני יודע זה נקרא דיור ציבורי
22/10/2018 | 07:11
88
ירות בדיור ציבורי שהנכים יכולים להיות זכאים להם. הדירות האלה הן בבעלות חברות כמו עמידר, עמיגור וכו'. לא יודע אם יש דירות בבעלות משרד הבטחון וגם אם יש הן מעטות ומזמן תפוסות. בכל מקרה הזכאות להנחה בשכר דירה היא לפי הקריטריוטנים של החברה שנותנת את הדירה. שאל את המומחה שלנו רוקי לגבי הוראה מדויקת :)
לצפיה ב-'דירה בבעלות משרד הביטחון '
דירה בבעלות משרד הביטחון
( לעמוד שלי בתפוז )
22/10/2018 | 21:33
121
ראשית כמעט ואין דירות כאלה. 
המתנה ארוכה דירות במצב מאוד קשה. 
לצפיה ב-'תבדוק במחלקת דיור באגף השיקום .'
תבדוק במחלקת דיור באגף השיקום .
20/10/2018 | 20:24
109
אתה יכול לקבל משכנתא מאגף השיקום שאתה שייך!
הוראה 62.01
הוראה 62.07
בהצלחה!
לצפיה ב-'הבנק יתן לך משכנתא בתמורה הבנק רושם תדירה על שמו עד סוףמשכנת'
הבנק יתן לך משכנתא בתמורה הבנק רושם תדירה על שמו עד סוףמשכנת
18/10/2018 | 20:24
102
הי הבנקים יתנו לך משכנתא חוץ מבנק מזרחי טפחות עושים בכוונה לא לתת לנכי צהל משכנתא הם אמרו לי שהם לא רוצים לקחת סיכונים 
כל בנק יתן לך משכנתא הדירה תהייה רשומה גם על הבנק עד שתסיים לשלם את יתרת המשכנתא עד סוף השנים שתבחר
הבנקים נותנים משכנתא חוץ ממזרחי טפחות בתנאי אחד נוקשה מאוד מאוד שיהיה לך ביטוח חיים למשכנתא זה נותן לבנק הבטחה במליון אחוז אים חלילה במקרה מוות הביטוח משלם לבנק את כל המשכנתא שלקחתה וככה אין לבנק ..לבנקים שום סיכון במקרה חלילה  כל חברות הביטוח לא מבטחות בכוונה אף נכה צהל הם לא אומרים את זה בפנים כדי שלא יתבעו אותם ויחרימו אותם הציבור אז הם מטרטרים תנכה  באשליות שהפוליסה בחתימות ובדיונים רופאים ממוחים ובפועל הכל שקר הם לא מקבלים אף נכה צהל מי שלשמחתי מקבלים נכי צהל בשמחה רבה זה אך ורק איילון נאמנים ביטוח 
לצפיה ב-'כן אתה יכול לרכוש בית כנס לדף ותראה תפרטים'
כן אתה יכול לרכוש בית כנס לדף ותראה תפרטים
18/10/2018 | 20:17
100
הי כיום לצערי רק אך ורק חברת הביטוח איילון נאמנים נותנים ביטוח חיים למשכנתא לנכי צהל כל חברות הביטוח בארץ שוללים תנכי צהל בכוונה רק ביטוח איילון נאמנים מקבלים תנכי צהל לפוליסה ביטוח חיים לבנק בלי הפוליסה הזאתהבנק  לא נותן אגורה למשכנתא תפנה כבר על הבוקר לאיילון נאמנים הטלפון שלהם 
לצפיה ב-'משכנתא לקניית בית'
משכנתא לקניית בית
17/10/2018 | 14:32
146
האם מישהו יודע מתוך נסיון האם נכה צה"ל כיחיד נצר"ך יכול לקבל משכנתא לצורך קניית בית למגורים?

מנהל/ת הפורום

אודות:
חיילי צה"ל, ואנשי מערכת הביטחון, גיבורי ישראל, היקרים. עו"ד גיא בית און עוסק בייצוג, חיילים ואנשי מערכת הביטחון, בתביעות נגד קצין התגמולים מזה כארבע
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד גיא בית און

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו