לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1085010,850 עוקבים אודות עסקים

פורום נכי צה"ל

ברוכים הבאים לפורום נכי צה"ל - (בעבר פורום נכי צה"ל - זכויות והטבות) ייחודו של הפורום בתפוז הוא בכך שהמידע שמפורסם כאן נאסף מכל המקורות הנמצאים ברשת. העצות שהחברים נותנים הן עצות מועילות וממוקדות. אנא השאירו את ההתעסקויות בפוליטיקה הפנימית של ארגון נכי צה"ל (ופוליטייקה בכלל), אל הפורומים האחרים, כמו-גם ההתעסקות הבלתי נגמרת ומייאשת בביקורת (שלעיתים מוגזמת למרות שבחלקה מוצדקת) על אגף השקום. ביקורת צריכה להאמר ולהשמע אך לא כאשר הדבר הופך לאובססיה. הפורום הוקם בכוונה לתת כתף, לשתף  ולחלוק מידע על זכויות והטבות נכי צה"ל ברשת. לצערנו,אוכלוסיית נכי צה"ל גָדלה מאוד בשנים האחרונות. הפורום הוקם בכדי לתת מענה לכלל נכי צה"ל . ולתת את הכלים המתאימים למי שמסתבך בנבכי הביורקרטיה של אגף השקום. ובנוסף להאיר את עיניי הנכים בדברים שלעיתים נסתרים מהעין. כל מידע /עיצה הניתנים בפורום אינם באים להחליף טיפול פרטני מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של השואל.לפיכך,''תפוז אנשים'',מנהל+יועצים אינם אחראים לנזק (אם) יגרם עקב הסתמכות על מידע זה.  יש לשמור על כללי ההתנהגות המקובלים בעולם הקהילות והפורומים, על שפה נאותה ולנהוג בכבוד ובסובלנות. הודעות המכילות: מספרי טלפון , כתובות דוא"ל , השמצות ו/או תמונות לא ראויות ימחקו לאלתר וללא התראה. הודעות אודות מלחמות אישיות עם אגף השיקום-א.נ.צ מקומם לא בפורום. וכן הודעות בגין לשון הרע/הוצאת דיבה ימחקו לאלתר וללא התראה. במידה ובחרתם לעלוב באחרים - אנא פנו אל הפורומים האחרים המהווים בית לנכי צה"ל. הודעות מעין אלו תמחקנה ללא הודעה מוקדמת.
הפורום חותר לשת"פ עם מנהלי הפורומים האחרים הנוגעים לנכי צה"ל מבחינת ידע ומידע. הודעות הקשורות לפעילות פוליטית, של ארגון נכי צה"ל או פעילות פוליטית אחרת תמחקנה מייד וללא התראה. ע"מ לשמור על מהות הפורום:זכויות והטבות נטו לנכי צה"ל,חובה לשרשר כל הודעות לשירשור אחיד.
אנא שימרו על ציביון הפורום, כפי שהותוה על ידי ענת. מי שמבקש לפרסם הודעות בנושאים אשר נקבע כי ימחקו מתבש לעשות כן באחד הפורומים ה-"יותר דמוקרטים" המשרתים את נכי צה"ל ללא פיקוח . הקו המנחה את הפורום הוא אמנם חופש דיבור אך אל לנו לתת לחופש הדיבור לפגוע במטרה העיקרית של הפרום וזו שיתוף וחלוקת המידע הרלוונטי לנו. כמו-כן חופש הביטוי אינו עילה לפגיעה באדם זה או אחר. אין לפרסם הודעה הנוגדת את תקנון תפוז ו\או חוקי מדינת ישראל. אין לפרסם הודעה ובה פרטי התקשרות הכוללים מספר טלפון אישי או כתובת מייל פרטית.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נכי צה"ל

ברוכים הבאים לפורום נכי צה"ל - (בעבר פורום נכי צה"ל - זכויות והטבות) ייחודו של הפורום בתפוז הוא בכך שהמידע שמפורסם כאן נאסף מכל המקורות הנמצאים ברשת. העצות שהחברים נותנים הן עצות מועילות וממוקדות. אנא השאירו את ההתעסקויות בפוליטיקה הפנימית של ארגון נכי צה"ל (ופוליטייקה בכלל), אל הפורומים האחרים, כמו-גם ההתעסקות הבלתי נגמרת ומייאשת בביקורת (שלעיתים מוגזמת למרות שבחלקה מוצדקת) על אגף השקום. ביקורת צריכה להאמר ולהשמע אך לא כאשר הדבר הופך לאובססיה. הפורום הוקם בכוונה לתת כתף, לשתף  ולחלוק מידע על זכויות והטבות נכי צה"ל ברשת. לצערנו,אוכלוסיית נכי צה"ל גָדלה מאוד בשנים האחרונות. הפורום הוקם בכדי לתת מענה לכלל נכי צה"ל . ולתת את הכלים המתאימים למי שמסתבך בנבכי הביורקרטיה של אגף השקום. ובנוסף להאיר את עיניי הנכים בדברים שלעיתים נסתרים מהעין. כל מידע /עיצה הניתנים בפורום אינם באים להחליף טיפול פרטני מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של השואל.לפיכך,''תפוז אנשים'',מנהל+יועצים אינם אחראים לנזק (אם) יגרם עקב הסתמכות על מידע זה.  יש לשמור על כללי ההתנהגות המקובלים בעולם הקהילות והפורומים, על שפה נאותה ולנהוג בכבוד ובסובלנות. הודעות המכילות: מספרי טלפון , כתובות דוא"ל , השמצות ו/או תמונות לא ראויות ימחקו לאלתר וללא התראה. הודעות אודות מלחמות אישיות עם אגף השיקום-א.נ.צ מקומם לא בפורום. וכן הודעות בגין לשון הרע/הוצאת דיבה ימחקו לאלתר וללא התראה. במידה ובחרתם לעלוב באחרים - אנא פנו אל הפורומים האחרים המהווים בית לנכי צה"ל. הודעות מעין אלו תמחקנה ללא הודעה מוקדמת.
הפורום חותר לשת"פ עם מנהלי הפורומים האחרים הנוגעים לנכי צה"ל מבחינת ידע ומידע. הודעות הקשורות לפעילות פוליטית, של ארגון נכי צה"ל או פעילות פוליטית אחרת תמחקנה מייד וללא התראה. ע"מ לשמור על מהות הפורום:זכויות והטבות נטו לנכי צה"ל,חובה לשרשר כל הודעות לשירשור אחיד.
אנא שימרו על ציביון הפורום, כפי שהותוה על ידי ענת. מי שמבקש לפרסם הודעות בנושאים אשר נקבע כי ימחקו מתבש לעשות כן באחד הפורומים ה-"יותר דמוקרטים" המשרתים את נכי צה"ל ללא פיקוח . הקו המנחה את הפורום הוא אמנם חופש דיבור אך אל לנו לתת לחופש הדיבור לפגוע במטרה העיקרית של הפרום וזו שיתוף וחלוקת המידע הרלוונטי לנו. כמו-כן חופש הביטוי אינו עילה לפגיעה באדם זה או אחר. אין לפרסם הודעה הנוגדת את תקנון תפוז ו\או חוקי מדינת ישראל. אין לפרסם הודעה ובה פרטי התקשרות הכוללים מספר טלפון אישי או כתובת מייל פרטית.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שלום לכל חברי הפורום ולכל הבאים בשעריו. אני נמצא כאן כמנהל הפורום על מנת לסייע לכם בכל דרך אפשרית בכל בעיה ובכל שאלה אפשר לפנות אלי ואשמח לסייע . חשוב לשמור בפורום על כללים בסיסיים , של שפה נקיה , והעברת מסרים בדרך מקובלת על מנת שיהיה נעים לכולם להיות בפורום , אפשר להעלות כל נושא ולשוחח על כל דבר , בדרך נעימה ומקבולת אשר תטיב עם כולם.  
המטרה בפורום היא ליצור קהילה תומכת , בה מסייעים החברים אחד לשני. 
חשוב מאוד לתת מידע אמין אשר ניתן להתבסס עליו על מנת שתהיה תועלת לכל חברי הפורום. 
שוב אני כאן לרשותכם 
שלכם 
גיא

המשך >>

לצפיה ב-'אין מענה בפורום'
אין מענה בפורום
12/12/2018 | 10:33
76
שלום ברצוני לדעת מי אמור לפצות אותי על החלק השני של ההחמרה למשל אם נקבע לי 50 אחוז נכות ורק 25 אחוז שייכים לשירות מי יפצה אותי על ה25 אחוז הנוספים תודה
לצפיה ב-'מנסה להתקשר לאשת טורס ולא מצליחה'
מנסה להתקשר לאשת טורס ולא מצליחה
12/12/2018 | 10:32
75
היי שלום למה אי אפשר להתקשר אני מנסה וזה מתנתק לי 
לצפיה ב-'הכרטיס חבר שחור שלי יוצא מתוקפו בראשון לחודש'
הכרטיס חבר שחור שלי יוצא מתוקפו בראשון לחודש
10/12/2018 | 13:19
112
יגיע אלי בדואר הכרטיס החדש? אם לא, לאיזה מספר אני מתקשר בעניין זה?

לצפיה ב-'בירור זכויות'
בירור זכויות
10/12/2018 | 09:39
1
189
האם יש איזה אתר שבו אני יכולה לברר את כל הזכויות שלי?
לצפיה ב-'ועדה להחמרת מצב'
ועדה להחמרת מצב
08/12/2018 | 20:48
2
146
שלום רב
אבי נכה מפגיעת ראש  בזמנו (1973) נקבעו 10%.
כבר שנים שמצבו מאוד מדרדר: עצבים  תיקים, זיכרון ירוד, התקפי זעם (מילוליים בלבד) ועוד תופעות.
מטופל בתרופות פסיכיאטריות. 
רציתי לדעת מה כדאי להגיד בועדה שנקבעה לו להחמרת מצ''ב, כי לדוגמא הבנתי שאם אומרים שיש ירידה בזיכרון, הועדה טוענת שזה עקב גיל...
תודה לעונים. 
לצפיה ב-'אשמח לקבל תגובה.....'
אשמח לקבל תגובה.....
12/12/2018 | 13:58
42
לצפיה ב-'אתה צריך ללכת לפסיכיאטר פטי לקבלת חוות דעת פסיכיאטרית'
אתה צריך ללכת לפסיכיאטר פטי לקבלת חוות דעת פסיכיאטרית
08/01/2019 | 05:17
12
שלום לך. אתה צריך לפנות לפסיכיאטר פרטי שיעשה הערכת נכות ויכתוב כמה אחוזים מגיעים לך. חשוב שתהיה מטופל בקביעות אצל פסיכולוג כדי לנסות לשפר את מצבך וגם כדי להראות למשרד הבטחון שקשה לך להתמודד עם המצב הנפשי שלך. לפי מה שתיארת מגיע לך הרבה יותר מעשרה אחוזי נכות.
באהבה,
מרקו
לצפיה ב-'מתי החוק הנכים החדש יעבור למליאה ?.'
מתי החוק הנכים החדש יעבור למליאה ?.
08/12/2018 | 18:06
152
לצפיה ב-'מתי החוק הנכים החדש יעבור למליאה ?.'
מתי החוק הנכים החדש יעבור למליאה ?.
08/12/2018 | 18:01
114
לצפיה ב-'חיים בר'
חיים בר
08/12/2018 | 15:22
147
חיים בר ממתינים לך בבית עזוב אותנו ולך כבר אתה רק גורם נזק ועוול לנכים אמיתיים
לצפיה ב-'אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס'
אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס
07/12/2018 | 14:53
35

ביום ה', בתאריך 13/12/18, בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את נדב טסלר, מנהל המוצר באגף השיווק של מנורה מבטחים פנסיה וגמל

על האירוח

החל משנת 2017 חייבים עצמאים לבצע הפקדות לחיסכון הפנסיוני. מעבר לחובה החוקית, הפקדות אלו מזכות אותם בהטבות במס. במסגרת האירוח נדון בסוגיות פנסיוניות לקראת תום שנת המס ונעלה טיפים והמלצות.

על המתארח

נדב טסלר, מנהל המוצר במנורה מבטחים, מרצה במכללת נתניה ובעל הבלוג פנסיוני, להבין את הפנסיה. יענה על שאלותיכם בנושא החיסכון הפנסיוני, הערכות להפקדות במסגרת פנסיית חובה לשכירים ועצמאים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'מוכר בהחמרה של מחצית על חשבון השרות'
מוכר בהחמרה של מחצית על חשבון השרות
07/12/2018 | 14:43
140
שלום ברצוני לדעת מי אמור לפצות אותי על החלק השני של ההחמרה למשל אם נקבע לי 50 אחוז נכות ורק 25 אחוז שייכים לשירות מי יפצה אותי על ה25 אחוז הנוספים תודה

לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:15
22
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'תשלום תט"ר בזמן חמי מרפא'
תשלום תט"ר בזמן חמי מרפא
04/12/2018 | 07:45
4
116
שלום לכולם,
מישהו יכול להסביר לי לפי מה מחושב החזר ימי העבודה בזמן חמי מרפא ?
האם לפי חישוב ימי מחלה , שכר בסיס / מספר ימי היעדרות מהעבודה , או משהו אחר ?
בתלוש האחרון קיבלתי את ההחזר על חודש אוגוסט ומשהו לא מסתדר לי עם הסכום.
לצורך המחשה, קיבלתי החזר של 1,958.77 שקלים תחת הסעיף תט"ר 14 א 3.
אשמח אם מישהו יוכל להסביר.
תודה וחג שמח!
נדב
לצפיה ב-' 14א. (א) (3) – יינתן בנוסף לתגמול, '
14א. (א) (3) – יינתן בנוסף לתגמול,
04/12/2018 | 11:04
3
85
  14א. (א) (3)  –  יינתן בנוסף לתגמול, עפ"י אחוזי הנכות, עד לתקרת הבטל"א.
לצפיה ב-'ברור לי שזה בנוסף לתגמול אבל לפי מה חישבו את הסכום ?'
ברור לי שזה בנוסף לתגמול אבל לפי מה חישבו את הסכום ?
04/12/2018 | 13:31
2
60
לצפיה ב-'זה במקסימום שאפשר לקבל.יותר היו מורדים לך מכל הסכום.'
זה במקסימום שאפשר לקבל.יותר היו מורדים לך מכל הסכום.
04/12/2018 | 13:44
1
58
לצפיה ב-'רוקי'
רוקי
12/12/2018 | 19:05
12
אני לא עובד וכרגע מקבל רק מענק לפי האחוזים.

אם אני הולך לחמי מרפא, מגיע לי גם תט"ר? או שזה רק למי שעובד?

לצפיה ב-'מעקב ב״טלגרם״'
מעקב ב״טלגרם״
03/12/2018 | 11:27
145
בבקשה, למי מכם שמוכן לסייע,
כתבו,
למאותגרים מבינינו,
צעד אחרי צד,
איך נרשמים לטלגרם למעקב אחר פורום נכי צהל.

תודה
א.
לצפיה ב-'הי איך הולך ההנחה בארנונה מה צריך לעשות '
הי איך הולך ההנחה בארנונה מה צריך לעשות
03/12/2018 | 06:06
2
69
הי האים מספיק להביא לעירייה תעודת נכות 
האים חיביים להביא אישור מעובדת רווחה איך הולך ההליך

לצפיה ב-'להביא אישור מעובדת רווחה '
להביא אישור מעובדת רווחה
03/12/2018 | 08:13
46
לצפיה ב-'משרד הבטחון צריך לשלוח רשימות לעיריות אבל כרגיל הם מתרשלים'
משרד הבטחון צריך לשלוח רשימות לעיריות אבל כרגיל הם מתרשלים
08/01/2019 | 05:26
6
אגף השיקום צריך לעשות את העבודה שלו ולשלוח רשימות של זכאים להנחה בארנונה לעיריות. הם לא עושים את זה או עושים את זה בצורה קלוקלת ומרושלת, כמו כל דבר אחר שהם עושים, והנטל הזה נופל על נכים שכרגיל ממשיכים לסבול :(
בהצלחה,
מרקו
לצפיה ב-'שיניים'
שיניים
01/12/2018 | 17:40
1
123
נפצעתי במלחמת יום כיפור ,בין יתר הפציעות הוכרתי גם על השיניים.
מאז הפציעה חלה הדרדרות במצב השיניים שלי עד שנשארתי בלי שיניים בפה .
אגך השקום הפנה אותי לרופא שיניים שהרכיב לי תותבת בלסת העליונה
ו שתלים בלסת התחתינה .
שאלתי היא אם מישהו מנכי צה"ל גם חווה בעיות מסוג זה ?
דבר שני ,האם אני יכול לתבוע את אגף השקום שנשארתי בלי שיניים בפה ,
ונאלצתי להרכיב תותבת ושתלים בפה .
תודה לכל העוזרים לבעיה שלי .

לצפיה ב-'כן, אפשר לתבוע'
כן, אפשר לתבוע
08/01/2019 | 05:23
19
שלום לך. יש לך כנראה דלקת חניכיים שנגרמת מעקה נפשית (לחץ נפשי). דלקת חניכיים היא תופעה שכיחה אצל מי שחווה לחץ נפשי מתמשך והמחלה נקראת פריודונטיטיס. ככל שהיא מתקדמת היא מביעאה לכך שהשן מתחילה להתנדנד ובסופו של תהליך נופלת. אני חושב שזה מה שקרה אצלך. אתה צריך ללכת לפריודונט שזה מומחה לחניכיים וגם לפסיכיאטר שיכתבו לך את חוות הדעת שלהם כדי שתציג אותן למשרד הבטחון. בכל מקרה אני חושה שיהיה מאוד קשה להשיג הכרה בבעיה הרפואית הזאת. אתה יכול לכתוב לי בפרטי.
בהצלחה,
מרקו
לצפיה ב-'רכב מדינה'
רכב מדינה
30/11/2018 | 09:29
1
96
אם אני ממלאת שמן איך מקבלים החזר?
לצפיה ב-'הטיפול ברכב מדינה מתבצע במטה אגף השקום'
הטיפול ברכב מדינה מתבצע במטה אגף השקום
30/11/2018 | 11:42
70
הטיפול ברכב מדינה מתבצע במטה אגף השקום - ביחידה לרכב רפואי ובאמצעו מאגר רכב משרד הביטחון.
מנהל מאגר רכב משרד הביטחון משמש כאיש הקשר בכל הקשור לרכב מדינה, החל מתחילת תהליך המימוש ועד להחזרתו של הרכב בתום תקופת השימוש ובכלל זה תקלות, רכב חלופי, טיפול באגרות וכדומה.
טלפון ליצירת קשר:
בין השעות 8:00 עד 17:00 - 03-5356046
בין השעות 17:01 עד 07:59 - 050-6610825
מוסכים לטיפול ברכבי מדינה
במסגרת שיפור השירות והנגשת המידע, להלן רשימת המוסכים המורשים לטיפול ברכבי מדינה בפריסה ארצית
יצויין כי זכאים אשר ברשותם רכב מדגם לקסוס - יש לבצע הטיפול ברכב בתיאום עם מנהל מאגר הרכב.
לאחר ביצוע התשלום יש להעביר למנהל מאגר הרכב את החשבונית וכנגדה יבוצע החזר ישירות לתגמול.  
לצפיה ב-'הלוואה לדיור'
הלוואה לדיור
26/11/2018 | 18:57
1
155
הלווא לדיור שהגשתי לפני חודש וחצי,הגשתי את כל מה שהרווחה ביקשה
לאחחר חודש וחצי נזכרים שצריך 25% הון עצמי.
האם זה נכון?
ולמה לאחר חודש וחצי נזכרים,לאחר שבנאדם התחייב.
לצפיה ב-'הי אחי. אני גם נתקלתי בסחבת של משרד הבטחון ותבעתי אותם על זה'
הי אחי. אני גם נתקלתי בסחבת של משרד הבטחון ותבעתי אותם על זה
28/11/2018 | 08:57
96
תכתוב לי בבקשה בפרטי. אנחנו יכולים לעזור אחד לשני
לצפיה ב-'מתי התלוש יופיע?.'
מתי התלוש יופיע?.
26/11/2018 | 12:24
2
82
לצפיה ב-'תלושים..'
תלושים..
26/11/2018 | 15:10
1
131
יש והכסף נכנס לחשבון הבנק לפני שהתלוש מופיע.מה עוד שהחודש יכנס דמי חימום ,"אתה נכה חדש"????שאלות קיטבג!!!
לצפיה ב-'יש תלושים באתר "נס חנוכה" '
יש תלושים באתר "נס חנוכה"
28/11/2018 | 13:04
40
לצפיה ב-'ים המלח'
ים המלח
24/11/2018 | 17:43
172
לצפיה ב-'שיקום לאחר וועדת צרמ'
שיקום לאחר וועדת צרמ
24/11/2018 | 10:08
116
לפני שנה וחצי הוכרתי 20% נכות נפשית וזאת בנוסף לנכות קודמת של של 20 % לאור ההכרה ומכיוון שמעולם לא הופניתי ולא ניצלתי את השיקום לו אני זכאי ביקשתי שיקום כמובן שניסו לנפנף אותי באלגנטיות ולאחר התכתבויות של חודשים הסכימו וטענו שבהתאם לתוצאות וועדת צרמ אשוקם לפני 3 חודשים התייצבתי בפני וועדת צרמ ומשום מה עד עתה הם מסרבים למסור לי את תוצאות הוועדה ומוסרים כי יש לערוך וועדה נוספת בענייני להחלטת על השיקום וכמובן ביקשו מיסמכים ללימודים לצורך שיקומי ומה שהרתיח אותי הוא שעובדת סוציאלית לאחר שהעברתי אליה את המיסמכים לגבי הלימודים ההכשרה שאני מבקש החתימה אותי על טופס לסיוע בלימודים שאלתי מה פשר הטופס היא מסרה שזה קרן מירושות שמסייעת ללומדים בסיוע כספי הדבר היה תמוה בעיניי כי לצורך זה יכולתי לבקש בעצמי ללא עזרה מצידם ומדוע אינני מטופל באפיק של שיקום וכשהתעקשתי לקבל את תוצאות הצרמ או לקבל מילולית סרבו לתת לי וגם ציינו שרק עורך דיני יכול לקבל את התוצאות של הוועדה למי שעבר תהליך דומה ייעוץ בבקשה כי אני בהרגשה שהעובדות סוציאליות מנסות לסבן אותי

מנהל/ת הפורום

אודות:
חיילי צה"ל, ואנשי מערכת הביטחון, גיבורי ישראל, היקרים. עו"ד גיא בית און עוסק בייצוג, חיילים ואנשי מערכת הביטחון, בתביעות נגד קצין התגמולים מזה כארבע
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד גיא בית און

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו