לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום נכי צה"ל

ברוכים הבאים לפורום נכי צה"ל - (בעבר פורום נכי צה"ל - זכויות והטבות) ייחודו של הפורום בתפוז הוא בכך שהמידע שמפורסם כאן נאסף מכל המקורות הנמצאים ברשת. העצות שהחברים נותנים הן עצות מועילות וממוקדות. אנא השאירו את ההתעסקויות בפוליטיקה הפנימית של ארגון נכי צה"ל (ופוליטייקה בכלל), אל הפורומים האחרים, כמו-גם ההתעסקות הבלתי נגמרת ומייאשת בביקורת (שלעיתים מוגזמת למרות שבחלקה מוצדקת) על אגף השקום. ביקורת צריכה להאמר ולהשמע אך לא כאשר הדבר הופך לאובססיה. הפורום הוקם בכוונה לתת כתף, לשתף  ולחלוק מידע על זכויות והטבות נכי צה"ל ברשת. לצערנו,אוכלוסיית נכי צה"ל גָדלה מאוד בשנים האחרונות. הפורום הוקם בכדי לתת מענה לכלל נכי צה"ל . ולתת את הכלים המתאימים למי שמסתבך בנבכי הביורקרטיה של אגף השקום. ובנוסף להאיר את עיניי הנכים בדברים שלעיתים נסתרים מהעין. כל מידע /עיצה הניתנים בפורום אינם באים להחליף טיפול פרטני מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של השואל.לפיכך,''תפוז אנשים'',מנהל+יועצים אינם אחראים לנזק (אם) יגרם עקב הסתמכות על מידע זה.  יש לשמור על כללי ההתנהגות המקובלים בעולם הקהילות והפורומים, על שפה נאותה ולנהוג בכבוד ובסובלנות. הודעות המכילות: מספרי טלפון , כתובות דוא"ל , השמצות ו/או תמונות לא ראויות ימחקו לאלתר וללא התראה. הודעות אודות מלחמות אישיות עם אגף השיקום-א.נ.צ מקומם לא בפורום. וכן הודעות בגין לשון הרע/הוצאת דיבה ימחקו לאלתר וללא התראה. במידה ובחרתם לעלוב באחרים - אנא פנו אל הפורומים האחרים המהווים בית לנכי צה"ל. הודעות מעין אלו תמחקנה ללא הודעה מוקדמת.
הפורום חותר לשת"פ עם מנהלי הפורומים האחרים הנוגעים לנכי צה"ל מבחינת ידע ומידע. הודעות הקשורות לפעילות פוליטית, של ארגון נכי צה"ל או פעילות פוליטית אחרת תמחקנה מייד וללא התראה. ע"מ לשמור על מהות הפורום:זכויות והטבות נטו לנכי צה"ל,חובה לשרשר כל הודעות לשירשור אחיד.
אנא שימרו על ציביון הפורום, כפי שהותוה על ידי ענת. מי שמבקש לפרסם הודעות בנושאים אשר נקבע כי ימחקו מתבש לעשות כן באחד הפורומים ה-"יותר דמוקרטים" המשרתים את נכי צה"ל ללא פיקוח . הקו המנחה את הפורום הוא אמנם חופש דיבור אך אל לנו לתת לחופש הדיבור לפגוע במטרה העיקרית של הפרום וזו שיתוף וחלוקת המידע הרלוונטי לנו. כמו-כן חופש הביטוי אינו עילה לפגיעה באדם זה או אחר. אין לפרסם הודעה הנוגדת את תקנון תפוז ו\או חוקי מדינת ישראל. אין לפרסם הודעה ובה פרטי התקשרות הכוללים מספר טלפון אישי או כתובת מייל פרטית.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נכי צה"ל

ברוכים הבאים לפורום נכי צה"ל - (בעבר פורום נכי צה"ל - זכויות והטבות) ייחודו של הפורום בתפוז הוא בכך שהמידע שמפורסם כאן נאסף מכל המקורות הנמצאים ברשת. העצות שהחברים נותנים הן עצות מועילות וממוקדות. אנא השאירו את ההתעסקויות בפוליטיקה הפנימית של ארגון נכי צה"ל (ופוליטייקה בכלל), אל הפורומים האחרים, כמו-גם ההתעסקות הבלתי נגמרת ומייאשת בביקורת (שלעיתים מוגזמת למרות שבחלקה מוצדקת) על אגף השקום. ביקורת צריכה להאמר ולהשמע אך לא כאשר הדבר הופך לאובססיה. הפורום הוקם בכוונה לתת כתף, לשתף  ולחלוק מידע על זכויות והטבות נכי צה"ל ברשת. לצערנו,אוכלוסיית נכי צה"ל גָדלה מאוד בשנים האחרונות. הפורום הוקם בכדי לתת מענה לכלל נכי צה"ל . ולתת את הכלים המתאימים למי שמסתבך בנבכי הביורקרטיה של אגף השקום. ובנוסף להאיר את עיניי הנכים בדברים שלעיתים נסתרים מהעין. כל מידע /עיצה הניתנים בפורום אינם באים להחליף טיפול פרטני מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של השואל.לפיכך,''תפוז אנשים'',מנהל+יועצים אינם אחראים לנזק (אם) יגרם עקב הסתמכות על מידע זה.  יש לשמור על כללי ההתנהגות המקובלים בעולם הקהילות והפורומים, על שפה נאותה ולנהוג בכבוד ובסובלנות. הודעות המכילות: מספרי טלפון , כתובות דוא"ל , השמצות ו/או תמונות לא ראויות ימחקו לאלתר וללא התראה. הודעות אודות מלחמות אישיות עם אגף השיקום-א.נ.צ מקומם לא בפורום. וכן הודעות בגין לשון הרע/הוצאת דיבה ימחקו לאלתר וללא התראה. במידה ובחרתם לעלוב באחרים - אנא פנו אל הפורומים האחרים המהווים בית לנכי צה"ל. הודעות מעין אלו תמחקנה ללא הודעה מוקדמת.
הפורום חותר לשת"פ עם מנהלי הפורומים האחרים הנוגעים לנכי צה"ל מבחינת ידע ומידע. הודעות הקשורות לפעילות פוליטית, של ארגון נכי צה"ל או פעילות פוליטית אחרת תמחקנה מייד וללא התראה. ע"מ לשמור על מהות הפורום:זכויות והטבות נטו לנכי צה"ל,חובה לשרשר כל הודעות לשירשור אחיד.
אנא שימרו על ציביון הפורום, כפי שהותוה על ידי ענת. מי שמבקש לפרסם הודעות בנושאים אשר נקבע כי ימחקו מתבש לעשות כן באחד הפורומים ה-"יותר דמוקרטים" המשרתים את נכי צה"ל ללא פיקוח . הקו המנחה את הפורום הוא אמנם חופש דיבור אך אל לנו לתת לחופש הדיבור לפגוע במטרה העיקרית של הפרום וזו שיתוף וחלוקת המידע הרלוונטי לנו. כמו-כן חופש הביטוי אינו עילה לפגיעה באדם זה או אחר. אין לפרסם הודעה הנוגדת את תקנון תפוז ו\או חוקי מדינת ישראל. אין לפרסם הודעה ובה פרטי התקשרות הכוללים מספר טלפון אישי או כתובת מייל פרטית.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שלום לכל חברי הפורום ולכל הבאים בשעריו. אני נמצא כאן כמנהל הפורום על מנת לסייע לכם בכל דרך אפשרית בכל בעיה ובכל שאלה אפשר לפנות אלי ואשמח לסייע . חשוב לשמור בפורום על כללים בסיסיים , של שפה נקיה , והעברת מסרים בדרך מקובלת על מנת שיהיה נעים לכולם להיות בפורום , אפשר להעלות כל נושא ולשוחח על כל דבר , בדרך נעימה ומקבולת אשר תטיב עם כולם.  
המטרה בפורום היא ליצור קהילה תומכת , בה מסייעים החברים אחד לשני. 
חשוב מאוד לתת מידע אמין אשר ניתן להתבסס עליו על מנת שתהיה תועלת לכל חברי הפורום. 
שוב אני כאן לרשותכם 
שלכם 
גיא

המשך >>

לצפיה ב-'אני חוזר הנהלת אנא"צ ניסו לירצוח חייל פצוע'
אני חוזר הנהלת אנא"צ ניסו לירצוח חייל פצוע
13/07/2016 | 18:40
4
79
לצפיה ב-'ננוננו, על מה אתה מדבר??????'
ננוננו, על מה אתה מדבר??????
14/07/2016 | 10:40
3
41
לצפיה ב-'הייתי במצב של גסיסה ולאירגון הייתה אפשרות להציל את חיי ובימק'
הייתי במצב של גסיסה ולאירגון הייתה אפשרות להציל את חיי ובימק
14/07/2016 | 13:23
2
69
ובמקום להציל את חיי הם פשוט צפו בגסיסתי כדיי שיוחלו לגנוב את רכושי ומאז שפניתי לאירגון ודרשתי את רכושי בחזרה הפכו אותי לאויב ישראל ונעשה לי "מישפט חברים" באירגון ולא כמו מישחות הניהא ומזן  שקיבלו טיפול חרום עם לב רחב בבית חולים ישראלי אני נכה צה"ל לוחם קיבלתי טיפול מזלזל או שלא קיבלתי בכלל ולכן הפכתי לנכה מאה אחוז והדברים האלו נעשו לאורך השנים אז כמה נכי צה"ל כן מתו בגלל "משפטי החברים" האלו? וכמה רכוש נגנב מנכים שהיו בטוחים שהאירגון זה הגב שלהם? וזה הפחד ממני ממה שרני יכל להוכיח בבית מישפט ולכן צריכים אותי מת
לצפיה ב-'אם אתה באמת "יכול להוכיח בבית משפט" - אז לך לבית משפט'
אם אתה באמת "יכול להוכיח בבית משפט" - אז לך לבית משפט
15/07/2016 | 14:42
1
35
ננוננו היקר,
אם מה שאתה אומר נכון, כולל טענתך שיש לך הוכחות למעשים, אז למה אתה מסתפק בהודעות הזויות בפורום נכי צה"ל בתפוז???
או שתפרסם כאן את כל הפרטים וההוכחות שבידך כדי שאנשים מקושרים יראו את זה ויוכלו לעשות עם זה משהו, או שתלך לבית משפט ותגרום לאחראים לסבל שלך ולמחדל לשלם, או שתהיה בשקט - לכתוב כאן פוסטים מלאי האשמות בלי גיבוי זה בטוח לא התשובה.
שתהיה לך שבת שלום ורק בריאות :)
לצפיה ב-' אתה שב בשקט אפריים ברכה מנע חקירה ויש סיבה שהשוטרים נכי צה'
אתה שב בשקט אפריים ברכה מנע חקירה ויש סיבה שהשוטרים נכי צה
15/07/2016 | 17:10
43
צה"ל כדיי למנוע חקירות על האירגון במקרה שלי הוזמנה לי מישטרה לפנות אותי ממישרדי האירגון כאשר פניתי בדרישה לקבל את רכושי או כספי והשוטרים ניסו להפליל אותי בתוך תחנת המישטרה, כל מה שהיו צריכים באירגון זה להחזיר לי את מה שגנבו למה הם לא תובעים אותי על הוצעת דיבה, הזילזול שלכם במה שאני טוען מאז 2005 רק מוכיח לי שאתם כלל הנכים הייתם שותפים לאותו מישפט חברים ומבחינתי זה היה הוצעת חוזה רצח ותקחו את זה בחשבון,,, ומה שנעשה לי נעשה אתו הדבר למישפחתי לפניי שבעים שנה שם ואני לא מבדיל בין המעשים. הייתם אמורים להיות הגב שלי כאשר גססתי אבל בחרתם להיות הרוצחים והגנבים שלי, אם היתי מחבל שכותב מהכלא המדינה כבר היתה רועדת אבל אתם מגינים על אנשים עם דם של חיילים פצועים על הידיים למרות השקרים של האירגון אני לוחם נכה צה"ל 100% בגלל הטיפול "המסור" שקיבלתי טוב שם המישפחה שלי לא הנייה או מאזן פשוט ישבתם וצפיתם בנכה גוסס ולא נקפתם אצבע למחבל פצוע לא הייתם עושים זאת!
לצפיה ב-'מתי יש עידכון תגמולים'
מתי יש עידכון תגמולים
12/07/2016 | 00:34
3
137
מתי יש עידכון תגמולים

לצפיה ב-'יש חיה כזאת .....'
יש חיה כזאת .....
12/07/2016 | 06:59
94
לצפיה ב-'הנמך ציפיות, זה לא יהיה בקרוב ואם זה יהיה, זה יהיה קרוב יותר'
הנמך ציפיות, זה לא יהיה בקרוב ואם זה יהיה, זה יהיה קרוב יותר
12/07/2016 | 15:29
103
ל- 0 ובקיזוז כמה משתנים מהעבר אנחנו גם נשלם להם.

זה כמו הגמל שראה את השור והלך לבקש מאלוהים גם קרניים ואלוהים קיצץ לו את האוזניים...
לא יצא לי להכיר את אלוהים אבל הגמל זה אני... 
לצפיה ב-'חחחחחחחח... כשהמשיח יבוא!!!!!!'
חחחחחחחח... כשהמשיח יבוא!!!!!!
13/07/2016 | 08:49
34
לצפיה ב-'שלום לכולם. ייצוץ לגבי חמי מרפא.'
שלום לכולם. ייצוץ לגבי חמי מרפא.
10/07/2016 | 17:10
127
האם מישהו היה ויכול להמליץ לי (או לא להמליץ) על מלונות דניאל ורימונים ים המלח.

האם יש נגישות נוחה לטיפולים לספא ולחדרי האוכל ?
איך השרות בכלל ?

תודה למגיבים.
לצפיה ב-'נכות ממשרד הביטחון ומביטוח לאןמי'
נכות ממשרד הביטחון ומביטוח לאןמי
08/07/2016 | 10:45
1
138
שלום. יש לי נכות מוכרת ממשרד הביטחון בגין פגיעה בברך בגובה 15%. בנוסף יש לי נכות מוכרת מביטוח לאומי (פגיעה בעבודה) בגין הקרסול בגובה 10%. האם ניתן לחבר את הפגיעות לצורך קבלת הטבות נוספות ממשרד הביטחון (כגוןו: הנחה במס רכישה שמצריך נכות של 19% ומעלה)?

לצפיה ב-'חיבור נכויות'
חיבור נכויות
09/07/2016 | 11:45
85
אין אפשרות לחבר נכות משרד הביטחון ונכות מעבודה ביטוח לאומי.
לצפיה ב-'מזרן אוויר מינבוס של חברת חגי'
מזרן אוויר מינבוס של חברת חגי
07/07/2016 | 08:02
72

שלום, 
רכשנו מיזרן נימבוס מחברת חגי (בחיפה),  לאמי המשותקת בארבע גפיים. 
המזרן אצלנו בערך 3 שנים והסתיימה תקופת האחריות. 
בשנה אחרונה התחיל המזר להתקלקל ועבר כל תיקון גובה החברה 1500 - 2000 ש"ח...  קרה כבר 3 או 4 פעמים בשנה האחרונה למיטב ידיעתי.  נראה שהם מונופוליסטים ומרשים לעצמם לגבות מחירים אסטרונומיים לחלוטין עבור כל דבר, גם השולי ביותר . 
מדובר בנזרן אויר שעולה כ 30 אלף ש"ח!!!!! ואמור לשמש אותנו שנים רבות בע"ה!!!! לא מזרן בשקל וחצי שמתקלקל כל שניה 
האם ידוע לכם על חברה נוספת שמבצעת תיקונים במזרן מסוג זה? 
אני יודעת שמשרד הבטחון מזמין מהם מזרנים.... 

בתקופת הניסיון, כשאמי היתה עדיין מאושפזת, היו מאוד נחמדים....  אחרי הרכישה, אפשר לדבר איתם רק עם משלמים אלפי ש"ח.... 
שלא לדבר שכשצריך אותם, מגיעים אחרי יומיים שלושה לבדוק מה קורה.... למישהו שלא יכול לזוז זה זמן קריטי שיכול לגרום לפצעי לחץ רבים. 

אשמח לקל מידע על חברות מתחרות שמספקות שירות למזרן, במחיר הוגן 

לצפיה ב-'שורו הביטו ראו וקיראו ...'
שורו הביטו ראו וקיראו ...
03/07/2016 | 18:23
1
235
לצפיה ב-'הבהרות אגף שיקום נכים לפרסום בביטאון הלוחם מחודשים אפריל-מאי'
הבהרות אגף שיקום נכים לפרסום בביטאון הלוחם מחודשים אפריל-מאי
06/07/2016 | 12:00
111
הבהרות אגף שיקום נכים לפרסום בביטאון הלוחם מחודשים אפריל-מאי, בנוגע לזכויות ורווחה
04/07/2016
בהמשך לפרסום בביטאון הלוחם מחודשים אפריל-מאי 2016, בעניין זכויות ורווחה, להלן הבהרות אגף שיקום נכים לנושאים שפורסמו בביטאון:​
​ביקור ייעוץ אצל רופא פרטי (בנכות המוכרת)
נבקש להבהיר כי במשפט השני צריך להיות: "נכה זכאי לקבל החזר עבור 3 חוות דעת פרטיות..."
אישור לטיפול רפואי בחו"ל בנסיעה פרטית
בפרסום צוין כי "... יופנה על ידי הרופא הראשי לחברת הביטוח המבטחת..." - משפט זה אינו נכון.
נבקש להבהיר כי הנכון הוא: "אגף השיקום יישא בעלויות של טיפולי חרום בנכות המוכרת בהתאם לתקנות".
דמי ניידות מוגדלים לנפגעי כוויות ו/או כליות
בפרסום צוין בסיפא "כניתן לנכה/פגוע רגל שדרגת נכותו 50% ויותר על פגימה זו".
נבקש להבהיר כי הנכון הוא "כניתן לנכה קטוע רגל שדרגת נכותו המוכרת בגין הפגיעה ברגל בלבד 50% ויותר או כניתן לנכה פגוע רגל שדרגת נכותו המוכרת בגין הפגיעות ברגליים בלבד 55% ויותר".
תשלום תגמול פרישה מוקדמת (רמה 2)
תוספת פרישה מוקדמת, המשולמת בהתאם לסעיף ד' לחוק הנכים או לפי הוראת אגף שיקום נכים מספר 85.02 (תג"מ 2), נועדה לסייע לנכים אשר איבדו את כושר עבודתם לצמיתות ופרשו מעבודתם בגיל 50 ואילך (טרם הגיעם לגיל הפנסיה, בשל נסיבות רפואיות הקשורות לנכותם המוכרת), בכדי לפצות על אובדן הזכויות הפנסיוניות. בנוסף, זכאי המבקש לקבל תוספת פרישה מוקדמת (לפי סעיף 7ד' לחוק הנכים) או תג"מ 2, יידרש להצהיר בשלושה נושאים:
להצהיר כי פרש כליל מעבודתו ואינו עוסק בכל עבודה או עסק.
להצהיר בדבר גובה הכנסותיו מכל מקור שהוא, פרט לתגמולים לפי חוק הנכים.
להצהיר האם הוא מקבל/לא מקבל קצבת נכות מהביטוח הלאומי ולצרף את תלוש הקצבה, ככל שמקבל.
הקצבה לא תשולם לנכה רווק, שהכנסותיו גבוהות מכפל השכר הממוצע במשק ולנכה שהוא בעל משפחה, אם הכנסותיו גבוהות משלוש פעמים השכר הממוצע במשק.
אם הנכה מקבל קצבת נכות מביטוח לאומי (נכות מעבודה או נכות כללית) - היא תקוזז מתגמול הפרישה המוקדמת.
אתר האינטרנט של אגף השיקום
נבקש להבהיר כי לקבלת שם משתמש וסיסמא ניתן לפנות גם באמצעות מיילshikum_mokedsherut@mod.gov.il (ולא במייל שפורסם בהודעה המקורית).

לצפיה ב-'יש לי הוכחות שהנהלת אנא"צ ניסו לירצוח נכה צה"ל(אותי) כדי'
יש לי הוכחות שהנהלת אנא"צ ניסו לירצוח נכה צה"ל(אותי) כדי
05/07/2016 | 19:01
133
ליגנוב את רכושו אשר ניגנב, מעשים אלו נימשכו לאורך השנים כנגד חיילים פצועים ובאנשים אלה אתם תומכים וזה אומר שאתם שותפים ואני חוזר אני אנקום בכם בכל דרך שהחוק האמריקאי יאפשר לי אם בארה "ב או בכל מקום אחר בעולם , פעלתי למען נכי צה" ל אחרים ושכבתי על הגדר בשבלכם אבל בחרתם לתת לי צרור בגב ועל זה ועל גניבת הדירה ועל הניסיון הרצח שלי והפגיעה באימי  ועל המישפט "חברים" שעשיתם לי במישרדי האירגון ואתם תשלמו,,, בשינאה רבה צחי
לצפיה ב-'בית הלוחם.'
בית הלוחם.
29/06/2016 | 16:34
1
204
שלום לכולם. אבא שלי נכה צה"ל ורציתי לדעת עד איזה גיל אני יכול להירשם לבית הלוחם ולממש את הזכות הזאת?
לצפיה ב-'אתה צריך לפנות למחלקת חברים. הנה דרכי התקשרות'
אתה צריך לפנות למחלקת חברים. הנה דרכי התקשרות
07/07/2016 | 16:16
26
036461633
036461696
036416632

לצפיה ב-'הזהרה לנכיי צה ל אני אחד הנכים שאירגונכם עשה לו מישפט חברים"'
הזהרה לנכיי צה ל אני אחד הנכים שאירגונכם עשה לו מישפט חברים"
29/06/2016 | 04:38
3
274
(ואני לא היחידי) שאם היה צולח היה גורם לאימי למות מצער אני הנכה שגנבתם לו את הדירה יש לי הוכחות שאירגונכם רצח חיילים פצועים לאורח השנים בגלל השיטוף פעולה שלכם נגדי ואתם יהודונים העזתם לנסות ליפגוע באימי לכן אני נוקם בכם  לפי החוק האמריקאי וכמו שאתם נעזרתם בעיתונאי הפלסתיני גידי וויץ שמיתחזה ליהודי אשר עזר לכם אתם חושבים הוא ניצל אתכם יהודינים כדי לינקום בלוחם פצוע נכה 100% מהימין  בשם מישפחתו במיזרח ירושליים ובבתי הסוהר לאסירים ביתחוניים, אני מאחל לכם שהאימאות שלכם הנשים שלכם הילדים שלכם לא ימותו מצער אלה ינשמו צער עד יומן האחרון ראו הוזהרתם בשינאה רבה צחי יפהר,,
לצפיה ב-'נ,ב הסיבה למאה % נכות עקב מניעת טיפול רפואי בכוונה תחילה'
נ,ב הסיבה למאה % נכות עקב מניעת טיפול רפואי בכוונה תחילה
29/06/2016 | 05:39
122
לצפיה ב-'מדוע אין ביקורת על ההודעות ששולחים, חצוף השולח!!'
מדוע אין ביקורת על ההודעות ששולחים, חצוף השולח!!
29/06/2016 | 09:29
107
לצפיה ב-'מר עו"ד גיא בית און, אתה מנהל הפורום?'
מר עו"ד גיא בית און, אתה מנהל הפורום?
29/06/2016 | 13:41
105
ואתה מבקש לשמור על כלליים, ושפה נקיה?
נא להוריד את הננונו הזה מפורום נכי צה"ל!.!!!
לצפיה ב-'איזה חשבוניות/קבלות כדאי לשמור?'
איזה חשבוניות/קבלות כדאי לשמור?
26/06/2016 | 13:08
132
אני כבר מוכר כנכה צה"ל, עדיין יש תביעות נוספות שמתבררות. יש אפשרות שאקבל גם שיקום בהשכלה רטרואקטיבי, זאת אומרת החזרים. איזה חשבוניות כדאי לשמור? תרופות, נסיעות, שכר לימוד, אוטובוסים, ארוחות, סופר? אם בכלל צריך משהו?
לצפיה ב-'קיזוז קצבת זקנה מתגמול נצרך'
קיזוז קצבת זקנה מתגמול נצרך
22/06/2016 | 18:41
2
199
לדאבוני נפצעתי קשה בקרב בלבנון לפני 45 שנה ובשל חוסר יכולתי לעבוד נותן לי משרד הביטחון "תגמול נצרך".
לאחרונה הודיעו לי מביטוח לאומי שהם מתחילים לשלם לי קיצבת זקנה.
אבקש לדעת: האם מקזז משרד הביטחון את קיצבת הזקנה מתגמול הנצרך?
אם כן, האם אני יכול לסרב לקבל קיצבת זקנה ולהמשיך לקבל את התגמול המלא ממשרד הביטחון?
תודה
לצפיה ב-'קיזוז קצבת זיקנה.'
קיזוז קצבת זיקנה.
23/06/2016 | 06:12
1
181
הסר חשש מלבך ,הקצבה זה לא "נכות"  זה תגמול שעליו שילמת כל החיים,
הינך מקבל גם וגם בשלמות ללא קיזוז , (מידע אישי)  ברוך בואך למועדון.
לצפיה ב-'תודה רבה. עכשיו אהיה סוף סוף עשיר '
תודה רבה. עכשיו אהיה סוף סוף עשיר
23/06/2016 | 09:13
90
לצפיה ב-'ביטוחים ומשכנתא?'
ביטוחים ומשכנתא?
22/06/2016 | 13:04
103
שלום רב!

ברשתוכם מספר שאלות:
א.דרך איזה ביטוח אנו מבוטחים היום?
ב.איזה ביטוח יש לנו?ביטוח חיים?
ג.האם זה תופס למשכנתא?
ד.האם ניתן לצרף בת זוג?

תודה
לצפיה ב-'העליון-עוה"ד המושעה פואד חיר יושעה לעוד 3.5 שנים (4.5 בסה"כ)'
העליון-עוה"ד המושעה פואד חיר יושעה לעוד 3.5 שנים (4.5 בסה"כ)
21/06/2016 | 17:20
59
40 חודשי השעיה לעו"ד על גניבה
21/06/2016  |   איתמר לוין  |  חדשות
שבע שנים אחרי הגשת התלונה נגדו: עו"ד פואד ח'יר יושעה משום שנטל לעצמו 10,000 שקל שנועדו ללקוחו  ▪  רובינשטיין: ניתן להשתמש בפסק דין אזרחי

לצפיה ב-'החלפת ראש האגף'
החלפת ראש האגף
19/06/2016 | 14:31
2
110
הגיע הזמן להתליף את ראש האגף משה צין  אדם ללא לב ציני
לצפיה ב-'בשביל להחליף את ראש האגף צריך קודם'
בשביל להחליף את ראש האגף צריך קודם
19/06/2016 | 22:00
1
110
להחליף את הראש לנכים.
משה צין עושה את עבודתו, לא לשביעות הנכים,
אבל בהחלט לשביעות\לצביעות\לסביאות רצון שולחיו וככול שיהיו יותר תלונות של נכים על אי מתן שרות, שזה אומר "חיסכון", כך ייטב, לא לנכים כמובן, אבל בהחלט למשה צין ושות' באגף ובארגון שמתחלקים בכסף שהם חוסכים מהנכים.

ואת זה לא אני המצאתי,
אמרו את זה קודם, לפניי,

אבל לאף אחד זה לא הזיז, לא מזיז ולא משנה.
אז כנראה ששום דבר גם לא ישתנה.

לצפיה ב-'הברווז צודק!'
הברווז צודק!
20/06/2016 | 11:04
63
חברי כנסת מתחלפים, ממשלות מתחלפות,
מבקר המדינה כותב ביקורות קשות...
אך המצב נהיה יותר גרוע.
הכלבים נובחים והשיירה עוברת..
המשך יום נעים, והרבה בריאות
לצפיה ב-'מי יודע למה הזמינו 4 שוטרים לזרוק את בן לולו מהבריכה בבית הל'
מי יודע למה הזמינו 4 שוטרים לזרוק את בן לולו מהבריכה בבית הל
13/06/2016 | 14:41
2
205
מה קורה ...מישהו איבד את הראש ...מה בית הלוחם הוא לא הביית שלך הנכים ??
לצפיה ב-'שמעתי על זה במרומז'
שמעתי על זה במרומז
14/06/2016 | 14:00
1
178
מה הסיפור?
לצפיה ב-'יש כאן הרבה שפנים שיודעים מה קרה ושותקים ??'
יש כאן הרבה שפנים שיודעים מה קרה ושותקים ??
14/06/2016 | 18:31
111
לצפיה ב-'ניידות מביטוח לאומי לעומת משרד הבטחון'
ניידות מביטוח לאומי לעומת משרד הבטחון
14/06/2016 | 06:46
1
182
האם ישנם אנשים כאן שמוכרים על ידי משהב"ט ועדין מעדיפים לקבל ניידות מביטוח לאומי ?
לי יש זכאות לרכב 2000 סמק , אבל הקצבה של משהבט ממש נמוכה , 1300 שח בערך . ביטוח לאומי משלם לי 3500 שח , כי יש לי תוספת מרחק מהעבודה . ( משהבט לא מכיר בתוספת כזו )
אז נכון שרכישת רכב ראשון תהיה לי זולה , אבל עדין הקצבה נמוכה .
האם באמת עדיף לי לרכוש מביטוח לאומי ?
יש לציין שהנסועה השנתית שלי היא 17000 ק"מ
לצפיה ב-'תנסה לשאול את עו"ד רינת גולד בפורום שלה'
תנסה לשאול את עו"ד רינת גולד בפורום שלה
29/06/2016 | 10:40
21
עונה בבהירות ובמהירות על כל שאלה בנוגע לנכי צהל ואגף השיקום.

לצפיה ב-'מה הבדיחה הזאת שרוצים להרחיק את גיבור ישראל מהאירגון ??'
מה הבדיחה הזאת שרוצים להרחיק את גיבור ישראל מהאירגון ??
13/06/2016 | 14:39
1
191
מבקש מידע  אמת או חובה ?
לצפיה ב-'כנראה שנגד'
כנראה שנגד
20/06/2016 | 18:38
44
אויבים מבית אין גיבורים.

לצפיה ב-'החלפת עובד שיקום'
החלפת עובד שיקום
11/06/2016 | 09:46
2
145
שלום רב,

רציתי לדעת האם ניתן להחליף עובד שיקום שלא מתפקד...להיות מטופל אצל עובד אחר?

תודה
לצפיה ב-'כנראה שלא, כולנו בעצם תקועים'
כנראה שלא, כולנו בעצם תקועים
19/06/2016 | 10:46
1
41
באגף השיקום ועם אותו עובד שיקום.
"ע\אובדי השיקור" שאתה רואה במשרדים, הם לא באמת עובדי שיקום הם סתם פקידים ופקידות שממלאים טפסים והוראות על פי "הנחיות מלמעלה" ואין להם סמכות כל שהיא אלא אם קיבלו אישור מגבוהה.
כך שזה לא באמת משנה מי "ע\אובד השיקור" הספציפי שלך, הו\יא בסך הכל מטרת דמות שתפקידו\ה לטרטר אותך ולספוג את הריקושיטים שלך.
ואם יש לך (וכנראה שגם לעוד נכים כמותך) תלונות נגדו אז כנראה שהוא ממלא את תפקידו, אומנם שלא לשביעות רצונך (ולא לשביעות רצון הנכים) אבל בהחלט ל"שביעות רצון מפקדיו".
ומשכך אז כנראה שאתה כמו כולנו תקועים איתו
ושמפקדיו "לא ישמחו" להחליף לנו אותו.
לצפיה ב-'אגב, את אותו כנ"ל בדיוק'
אגב, את אותו כנ"ל בדיוק
19/06/2016 | 11:16
41
אפשר להעתיק גם לגבי "עובדי\ות הרווחה" וגם לגבי ה"רופאים" וגם לגבי כל "הועדות הרפואיות" וכווול הפקידונרים שאתה\אנחנו רואים במשרדים.
לצערינו הם כולם שם סתם פיונים ומטרות דמות הממלאים את רצון קונם.

ועוד לא דיברנו על הארגון שגם הוא נרכש על-ידם ושהיום הוא חלק אינטגרלי מאותה מערכת מסואבת.

"כאשר אבדנו, אבדנו". 
לצפיה ב-'תקנה 5(5)'
תקנה 5(5)
07/06/2016 | 18:02
2
265
האם מישהו יודע אם יצאו עידכונים חדשים אחרי 24 באוקטובר 2012 לגבי רשימת זכאויות והטבות לנכי 100+ עפ"י תקנה 5(5) ?
תודה אילן

לצפיה ב-'שינויים בתזכיר חוק הנכים'
שינויים בתזכיר חוק הנכים
29/06/2016 | 10:49
1
43
בקרוב יחולו הרבה שינויים בהוראות ויכתבו בתזכיר חוק הנכים החדש
אשר פוגע לרוב בזכויות הנכים .
תוכל להדעדכן בפורום של עו"ד רינת גולד אשר היתה יועצת בכתיבת תזכיר הנכים
החדש מטעם ארגון נכי צהל.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
29/06/2016 | 18:11
4
לצפיה ב-'קל נופש,הבראה'
קל נופש,הבראה
06/06/2016 | 13:58
1
357
שלום, התקשרתי להזמין מלון הבראה לים המלח למלון רויאל.
נכה+מלווה ותוספת של בן אדם שלישי,
מוקדנית ענתה ביררה סכום ואמרה לי למשך 7 לילות לבן אדם שלישי
1965 אמרתי לה, אני כבר חוזר אלייך.
אחרי שקבלתי אישור מהמכרים שלי, התקשרתי שוב למוקד קל נופש
ענתה לי נציגה אחרת אמרתי אני מעוניין בהזמנה שדברתי עם הנציגה הקודמת. באנו לסגור ופתאום בום המחיר הוא 2,965. קפיצה ב1,000 ש"ח. הייתי בהלם, המוקדנית האחרונה אמרה כנראה אי הבנה, אני כתבתי את המחיר ואף אמרתי לנציגה הראשונה תעשי השוואה לגבי השלישי עם עוד מלון היה גם בסביבות 1850. בדקתי גם באינטרנט פחות או יותר לגבי בן אדם שלישי וזה נוטה יותר לכיוון ה- 1850 ולא 2965. בנתיים סגרתי הזמנה רגילה נכה+מלווה. יש אפשרות לעזרה לגבי השלישי, למה קל נופש מנסים לגזור קופה עוד 1,000 יותר ??? מה עושים? ביאסו אותי.
לצפיה ב-'בנוסף '
בנוסף
06/06/2016 | 14:56
123
עשיתי השוואה באתר הזמנות עצמו של רויאל, הזמנה של זוג בחדר, והזמנה של זוג+ילד(שלישי בחדר) ההפרש 2,000 ולא 3,000 . האם יש הבדל בין ילד למבוגר בתוספת שלישי? לדעתי לא. מצרף 2 קבצי השוואה.

מנהל/ת הפורום

אודות:
חיילי צה"ל, ואנשי מערכת הביטחון, גיבורי ישראל, היקרים. עו"ד גיא בית און עוסק בייצוג, חיילים ואנשי מערכת הביטחון, בתביעות נגד קצין התגמולים מזה כארבע
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
אירוח בנושא פוריות
אירוח בנושא פוריות
ד``ר נהרי מומחית לפריון מגיעה לענות על שאלותיכם
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד גיא בית און

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו