לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום נכי צה"ל
ברוכים הבאים לפורום נכי צה"ל - (בעבר פורום נכי צה"ל - זכויות והטבות) ייחודו של הפורום בתפוז הוא בכך שהמידע שמפורסם כאן נאסף מכל המקורות הנמצאים ברשת. העצות שהחברים נותנים הן עצות מועילות וממוקדות. אנא השאירו את ההתעסקויות בפוליטיקה הפנימית של ארגון נכי צה"ל (ופוליטייקה בכלל), אל הפורומים האחרים, כמו-גם ההתעסקות הבלתי נגמרת ומייאשת בביקורת (שלעיתים מוגזמת למרות שבחלקה מוצדקת) על אגף השקום. ביקורת צריכה להאמר ולהשמע אך לא כאשר הדבר הופך לאובססיה. הפורום הוקם בכוונה לתת כתף, לשתף  ולחלוק מידע על זכויות והטבות נכי צה"ל ברשת. לצערנו,אוכלוסיית נכי צה"ל גָדלה מאוד בשנים האחרונות. הפורום הוקם בכדי לתת מענה לכלל נכי צה"ל . ולתת את הכלים המתאימים למי שמסתבך בנבכי הביורקרטיה של אגף השקום. ובנוסף להאיר את עיניי הנכים בדברים שלעיתים נסתרים מהעין. כל מידע /עיצה הניתנים בפורום אינם באים להחליף טיפול פרטני מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של השואל.לפיכך,''תפוז אנשים'',מנהל+יועצים אינם אחראים לנזק (אם) יגרם עקב הסתמכות על מידע זה.  יש לשמור על כללי ההתנהגות המקובלים בעולם הקהילות והפורומים, על שפה נאותה ולנהוג בכבוד ובסובלנות. הודעות המכילות: מספרי טלפון , כתובות דוא"ל , השמצות ו/או תמונות לא ראויות ימחקו לאלתר וללא התראה. הודעות אודות מלחמות אישיות עם אגף השיקום-א.נ.צ מקומם לא בפורום. וכן הודעות בגין לשון הרע/הוצאת דיבה ימחקו לאלתר וללא התראה. במידה ובחרתם לעלוב באחרים - אנא פנו אל הפורומים האחרים המהווים בית לנכי צה"ל. הודעות מעין אלו תמחקנה ללא הודעה מוקדמת.
הפורום חותר לשת"פ עם מנהלי הפורומים האחרים הנוגעים לנכי צה"ל מבחינת ידע ומידע. הודעות הקשורות לפעילות פוליטית, של ארגון נכי צה"ל או פעילות פוליטית אחרת תמחקנה מייד וללא התראה. ע"מ לשמור על מהות הפורום:זכויות והטבות נטו לנכי צה"ל,חובה לשרשר כל הודעות לשירשור אחיד.
אנא שימרו על ציביון הפורום, כפי שהותוה על ידי ענת. מי שמבקש לפרסם הודעות בנושאים אשר נקבע כי ימחקו מתבש לעשות כן באחד הפורומים ה-"יותר דמוקרטים" המשרתים את נכי צה"ל ללא פיקוח . הקו המנחה את הפורום הוא אמנם חופש דיבור אך אל לנו לתת לחופש הדיבור לפגוע במטרה העיקרית של הפרום וזו שיתוף וחלוקת המידע הרלוונטי לנו. כמו-כן חופש הביטוי אינו עילה לפגיעה באדם זה או אחר. אין לפרסם הודעה הנוגדת את תקנון תפוז ו\או חוקי מדינת ישראל. אין לפרסם הודעה ובה פרטי התקשרות הכוללים מספר טלפון אישי או כתובת מייל פרטית.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נכי צה"ל

ברוכים הבאים לפורום נכי צה"ל - (בעבר פורום נכי צה"ל - זכויות והטבות) ייחודו של הפורום בתפוז הוא בכך שהמידע שמפורסם כאן נאסף מכל המקורות הנמצאים ברשת. העצות שהחברים נותנים הן עצות מועילות וממוקדות. אנא השאירו את ההתעסקויות בפוליטיקה הפנימית של ארגון נכי צה"ל (ופוליטייקה בכלל), אל הפורומים האחרים, כמו-גם ההתעסקות הבלתי נגמרת ומייאשת בביקורת (שלעיתים מוגזמת למרות שבחלקה מוצדקת) על אגף השקום. ביקורת צריכה להאמר ולהשמע אך לא כאשר הדבר הופך לאובססיה. הפורום הוקם בכוונה לתת כתף, לשתף  ולחלוק מידע על זכויות והטבות נכי צה"ל ברשת. לצערנו,אוכלוסיית נכי צה"ל גָדלה מאוד בשנים האחרונות. הפורום הוקם בכדי לתת מענה לכלל נכי צה"ל . ולתת את הכלים המתאימים למי שמסתבך בנבכי הביורקרטיה של אגף השקום. ובנוסף להאיר את עיניי הנכים בדברים שלעיתים נסתרים מהעין. כל מידע /עיצה הניתנים בפורום אינם באים להחליף טיפול פרטני מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של השואל.לפיכך,''תפוז אנשים'',מנהל+יועצים אינם אחראים לנזק (אם) יגרם עקב הסתמכות על מידע זה.  יש לשמור על כללי ההתנהגות המקובלים בעולם הקהילות והפורומים, על שפה נאותה ולנהוג בכבוד ובסובלנות. הודעות המכילות: מספרי טלפון , כתובות דוא"ל , השמצות ו/או תמונות לא ראויות ימחקו לאלתר וללא התראה. הודעות אודות מלחמות אישיות עם אגף השיקום-א.נ.צ מקומם לא בפורום. וכן הודעות בגין לשון הרע/הוצאת דיבה ימחקו לאלתר וללא התראה. במידה ובחרתם לעלוב באחרים - אנא פנו אל הפורומים האחרים המהווים בית לנכי צה"ל. הודעות מעין אלו תמחקנה ללא הודעה מוקדמת.
הפורום חותר לשת"פ עם מנהלי הפורומים האחרים הנוגעים לנכי צה"ל מבחינת ידע ומידע. הודעות הקשורות לפעילות פוליטית, של ארגון נכי צה"ל או פעילות פוליטית אחרת תמחקנה מייד וללא התראה. ע"מ לשמור על מהות הפורום:זכויות והטבות נטו לנכי צה"ל,חובה לשרשר כל הודעות לשירשור אחיד.
אנא שימרו על ציביון הפורום, כפי שהותוה על ידי ענת. מי שמבקש לפרסם הודעות בנושאים אשר נקבע כי ימחקו מתבש לעשות כן באחד הפורומים ה-"יותר דמוקרטים" המשרתים את נכי צה"ל ללא פיקוח . הקו המנחה את הפורום הוא אמנם חופש דיבור אך אל לנו לתת לחופש הדיבור לפגוע במטרה העיקרית של הפרום וזו שיתוף וחלוקת המידע הרלוונטי לנו. כמו-כן חופש הביטוי אינו עילה לפגיעה באדם זה או אחר. אין לפרסם הודעה הנוגדת את תקנון תפוז ו\או חוקי מדינת ישראל. אין לפרסם הודעה ובה פרטי התקשרות הכוללים מספר טלפון אישי או כתובת מייל פרטית.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שלום לכל חברי הפורום ולכל הבאים בשעריו. אני נמצא כאן כמנהל הפורום על מנת לסייע לכם בכל דרך אפשרית בכל בעיה ובכל שאלה אפשר לפנות אלי ואשמח לסייע . חשוב לשמור בפורום על כללים בסיסיים , של שפה נקיה , והעברת מסרים בדרך מקובלת על מנת שיהיה נעים לכולם להיות בפורום , אפשר להעלות כל נושא ולשוחח על כל דבר , בדרך נעימה ומקבולת אשר תטיב עם כולם.  
המטרה בפורום היא ליצור קהילה תומכת , בה מסייעים החברים אחד לשני. 
חשוב מאוד לתת מידע אמין אשר ניתן להתבסס עליו על מנת שתהיה תועלת לכל חברי הפורום. 
שוב אני כאן לרשותכם 
שלכם 
גיא

המשך >>

לידיעת הנכים. בשבוע שעבר
10/01/2016 | 15:36
2
311
פגשתי בבית החיל בתל אביב נכה ותיק ובודד, שם אכלנו ביחד ארוחת צהריים וזו לו הפעם הראשונה שהוא אוכל בבית החיל.
הוא סיפר לי שהוא מעולם לא ידע שאפשר לאכול צהריים בבית החיל ובעלות מוזלת והוא לא הראשון שאמר לי זאת.

אז לידיעת אלה שלא יודעים, בבית החיל בתל אביב ניתן לאכול ארוחת צהריים מלאה כולל בשר\עוף\דג וכו' בהצגת תעודת נכה צה"ל בעלות של פחות מ- 15 ש"ח.

שיהיה בתאבון.
אפרופו גם בית החיל בחיפה אותו הדבר ויש הענות של הרבה נכים לא
23/01/2016 | 10:44
25
מעניין , לא ידעתי את זה .
23/01/2016 | 18:54
24
ידוע עד איזו שעה זה  ?   מתי נסגרת המסעדה שם בערב  ?
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
07/01/2016 | 16:02
25
 נמצאים בשנות העשרים לחייכם ומחפשים מקום לדבר בו על הכול?
פורום עשרים פלוס הוא המקום בשבילכם! היכנסו עכשיו!

מתעניינים בשייט יאכטות? חולמים על חוויה רומנטית או הרפתקה כיפית לכל המשפחה?
היכנסו עכשיו לפורום יאכטות ותקבלו את המידע הדרוש

מתכננים אירוע משפחתי ומעוניינים באטרקציות מגניבות וייחודיות?
בפורום אטרקציות לאירועים תקבלו רעיונות שיהפכו את האירוע שלכם למושלם!

יש לכם שאלות לגבי מערכת אבטחה טובה ואיכותית לעסק שלכם או לבית המגורים?
היכנסו לפורום מערכות אבטחה ותקבלו מידע מקצועי ואמין!

מתלבטים אילו צמחים כדאי לשתול בעונה הנוכחית? יש לכם שאלות לגבי השקייה או דישון?
בפורום צמחים לגינה ולבית תוכלו לשאול ולשתף!
יש לי חבר שקיבל נכות נפשית 100% אבל משרד הבטחון
07/01/2016 | 11:52
2
216
לא הכיר בו כנכה של משרד הבטחון.
עכשיו הוא כבר מבוגר וגם נכה 100% גר בהוסטל.
הבנתי שיש אפשרות להגיש בקשה מחדש לפי "ראייה חדשה" לקצין התגמולים
להכיר בו כנכה צה"ל.
השאלה היא באם הנכה הזה נפטר -- האם לאפוטרופוס או ליורשים שלו יש
אפשרות להגיש את הבקשה להכיר בו כנכה גם לאחר המוות.
מדובר על ראייה חדשה כמובן שיכולה לשנות את התוצאות של החלטת קצין התגמולים וייתכן כי הנכה הזה יוכר.
תודה רבה מראש .

זקוק לפסיכיאטר מאיזור חדרה למתן חוות דעת פסיכיאטרית
14/01/2016 | 10:21
1
34
אשמח אם יהיו המלצות.
תודה .
אני מכיר בהוד השרון
14/01/2016 | 19:36
31
ד"ר יוסף לריה, אדם מאוד נחמד, כותב חוות דעת מקיפות, אבל יש לך אחרים כמובן
ימי הבראה
06/01/2016 | 23:15
232
אני זכאי לימי הבראה ,כאשר אני בבית מלון הימים הללו נרשמים כימי  מחלה על חשבון משהב"ט .
האם המלווה גם זכאי לכך?
חזרה לעבודה, מתי וכמה?
05/01/2016 | 16:38
1
170
שברתי את קרסול שמאל באימון מילואים לפני חודשיים. נותחתי לפני חודש וחצי. הורידו לי את הגבס אתמול , מותר לי להתחיל לדרוך על הרגל בהדרגה. ואני אמור להתחיל פזיותרפיה בעוד שבועיים. (דחיית הפזיוטרפיה בגלל שפצע הניתוח לא נסגר כראוי). וועדה רפואית בעתיד, עדיין לא נקבע תאריך.
אני עובד כמורה ומחנך. בהמלצות היבשות של הרופא יש לי עוד חודש וחצי חופשת מחלה. אני מדורג ברמת 02 - זכאי לגמולים.
האם יש באפשרותי לחזור בצורה חלקית בלבד לעבודה מתוך אחריות לתלמידים או שדבר זה יכול לסבך אותי בהמשך? (וועדה רפאוית וכו').
וגם מה לגבי ביטוח אם יקרה לי משהו במקום העבודה בשלב זה?
תגובה
( לעמוד שלי בתפוז )
22/01/2016 | 23:53
10
אתה מקבל תגמול טיפול רפואי. 
אם תחזור לעבודה תצטרך לדווח על כך. 
אם תיצטרך להעדר חלקית מן העבודה ישלימו לך את ההכנסה. 
מבואות חרמון
04/01/2016 | 20:28
114
מישהו במקרה יודע מה ההסדר של בריכת השחייה של מבואות חרמון עם נכי צה"ל ?
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001092706&fid
( לעמוד שלי בתפוז )
03/01/2016 | 17:29
1
170
בהחלט הישג
04/01/2016 | 01:36
104
ככל שאני מכיר יותר ויותר את העקשנות של קצין תגמולים זה אכן הישג, גם בזה שזה הוכר לראשונה, וגם שזה קרה לגבי פיברומיאלגיה, שיש לגביה מעט דברים מבוססים, אפילו ההגדרה עצמה של המחלה היא בעייתית.
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
31/12/2015 | 15:58
17
 מחפשים פעילויות נחמדות לילדים בימים הגשומים של השנה?
היכנסו עכשיו לפורום יוצרים עם ילדים וקבלו רעיונות מקוריים!

מתעניינים בבר אקטיבי לאירוע מושלם? יש לכם שאלות לגבי בחירת האלכוהול?
היכנסו עכשיו לפורום בר אקטיבי ותקבלו תשובות להכל!

ההתמכרות שלך מפריעה לך לנהל אורח חיים תקין?
בוא לדבר על זה עכשיו בפורום התמכרות למין

מחפשים מטפל סיעודי עבור היקרים לכם מכל? יש לכן שאלות לגבי זכויותיו?
היכנסו עכשיו לפורום טיפול בקשישים ותקבלו מענה לשאלותיכם!

מתעניין בקרב מגע ומעוניין לקבל פרטים נוספים?
היכנס עכשיו לפורום קרב מגע הגנה עצמית ותקבל תשובות לכל השאלות!

הולדת ילד ראשון
29/12/2015 | 11:46
1
155
שלום רב,
יש לי 69 אחוז נכות
ורציתי לדעת האם אני זכאי למענק או עזרה כלשהי בהולדת ילד ראשון

תודה רבה
עליך לעדכן את עובד\ת הרווחה באגף
31/12/2015 | 06:00
97
והתגמול יתעדכן בהתאם
החלפת רכב רפואי (די דחוף..)
30/12/2015 | 15:56
1
183
שלום רב..
אני לפני מכירת הרכב הרפואי שלי..
איך נעשת העברה לקונה? והאים זה בסניף דואר רגיל??
כמו כן האם יש החזר מהכסף שמקבלים תמורת האוטו..
תודה רבה..
סנטה וגם התלושים באתר..
30/12/2015 | 18:15
64
תספורת" של 35 שנות גמלה לנכה צה"ל
29/12/2015 | 23:19
220

"תספורת" של 35 שנות גמלה לנכה צה"ל
29/12/2015 | 23:14
1
195

"תספורת" של 35 שנות גמלה לנכה צה"ל
שנים רבות לאחר שנפצע בקרב, גילה מ' כי משרד הביטחון קיפח אותו באחוזי הנכות שנקבעו לו. כשפנה בבקשה לתיקון העוול שנעשה לו, הסכימו לאשר לו הגדלת אחוזי הנכות, אך רק ממועד הגשת הבקשה לשינוי. ומה עם 35 שנות נכות שבהן קוצצו לו הזכויות? גם בבית המשפט הוא לא מצא נחמה

הם גם עושים גילוח רציני
10/01/2016 | 18:44
32
בגימלאות של כל נכי צה"ל המוכרים מידי חודש בחודשו.
איך אפשר להשיג את חוברת של צה"ל?
27/12/2015 | 14:08
3
113
כי אחי מופיע שם בתמונה גדולה...
ורציתי להשיג את החוברת הזאת ותודה שני הבת של אבא החייל
ועוד משהו אבא שלי היה בצנחנים וגם אח שלי..
שלא תטעו אני אוהבת לעזור לחייל הבודד.

על איזה חוברת את מדברת?
28/12/2015 | 01:33
2
39
במחנה חוברת של צה"ל אבל תודה בכל זאת!
28/12/2015 | 12:10
1
56
שיהיה לך יום נעים בהחלט!
יום נעים גם לך :)
28/12/2015 | 13:26
26
האם נכה צה"ל בעל 10% זכאי להטבות בעת רכישת דירה ראשונה?
27/12/2015 | 23:37
1
83
תודה
לא
01/01/2016 | 16:02
22
שאלה למנהל הפורום והאחרים בקשר להנחה בחשמל !!!
26/12/2015 | 15:42
4
151
אם הוסטל שלם שרק 8 נכי צה"ל גרים בו (כולם נכי צה"ל המוכרים על נפש) זכאים - כולם - להנחה בחשמל או מי כן?

נ.ב.
1. חוץ מהם אין דיריים אחרים.
2. כולם עומדים בקרטריונים להנחה בחשמל...

הבנתי שצריך לפנות ל: איך פונים לאחראי במקבץ הדיור?
26/12/2015 | 16:01
3
91
האם הוא ממשרד הביטחון? האם הוא מחברת החשמל? וכדומה....
יש למישהו תשובה?
27/12/2015 | 08:23
2
36
היי גילי כנס......
27/12/2015 | 11:33
1
96
ההנחה מתשלום חשבון החשמל
23/11/2015
בהמשך להודעה בדבר ההנחה מתשלום חשבון החשמל לנכי צה"ל, להלן הבהרות בדבר הזכאות ואופן המימוש:
עפ"י תקנות משק החשמל (תשלום מופחת לזכאים שונים) התשע"ה 2015, שיכנסו לתוקף מ-20/12/15, תינתנה הנחות בתשלום חשבון החשמל לנכים שדרגת נכותם 50% ומעלה או לנכים  שדרגת נכותם נמוכה מ-50% והם מקבלים תגמול קיום קבוע.

לצורך מתן ההנחה ע"י חברת החשמל, יעביר אגף השיקום לחברת החשמל  קובץ המכיל את פרטי הזכאים להנחה. הקובץ יועבר מידי חודש.

בתגמול חודש נובמבר יצורף מכתב מחברת החשמל לזכאים להנחה זו.
זכאי שלא מעוניין שפרטיו יכללו בקובץ שיועבר לחברת החשמל - יעדכן את המחוז המטפל בתוך 30 יום ממועד קבלת ההודעה זו.

תודה על שיתוף הפעולה.

מכתב מחברת החשמל  כנס לאתר אגף השיקום וכנס למטה "למכתב מחברת החשמל" יש שם הנחיות....דרך אגב האם לחדר שלך מחובר שעון חשמל בנפרד ? והאם השעון על שימך. רק כך תוכל לקבל את ההנחה. אני פשוט לא מכיר את הנוהל בהוסטל.ואיך גובים שם חשבון מים?חשמל? ארנונה? האם לכל חדר/דירה יש שעונים בנפרד?רק אתה יודע!!! בהצלחה.
תודה: רוקי50
27/12/2015 | 19:03
22
סיוע באבחנה לאחר פריקת כתף
24/12/2015 | 21:24
4
70
פרקתי את הכתף, כולל שבר היל זאקס נרחב, קרע בלברום העליון והתחתון, קרע ברצועה הגלנוהומרלית התחתונה והשרוול הפריאוסטאלי.
בבדיקה קלינית נמצא: סיבוב חיצוני של הכתף ב 45 מעלות, אבדוקציה 90 מעלות, הרמה 110 מעלות ?
תודה
בכמה אחוזי נכות מדובר ?
24/12/2015 | 21:27
3
67
?
אולי זה יעזור, אבל אני לא בטוח, על אחריותך בלבד
25/12/2015 | 14:35
2
60
איזה סעיף מתאים באופן ספיצפי.
25/12/2015 | 14:49
1
44
תודה על המענה.
השאלה המתבקשת היא....נוכח הפגיעה המשמעותית כפי שציינת, איזה סעיף ספציפי מתאים באופן.

אני לא יודע
26/12/2015 | 01:25
34
אני לא יודע מכייוון שהפגיעה שיש לי היא לא בתחום הזה. אני מניח שבנוסף לסעיף הזה אולי תקבל עוד אחוזים על הפגיעה בשרירים/גידים/רצועות או משהו כזה לפי סעיפים אחרים. אבל כדאי לך לדבר עם רופא שכותב חוות דעת בתחום הזה. לי אין מושג ויכול להיות שאני סתם מקשקש. אם אתה בקופת חולים "כללית" לך לייעוץ ב-120 שקלים ואז אולי יהיה לך יותר מידע.
קרקע ללא מכרז
( לעמוד שלי בתפוז )
25/12/2015 | 19:49
102
קרקע ללא מכרז לנכי צה"ל ניתנת לנכים קשים 100+ , וזאת לאחר המלצה של האגף. 
תאונה ברכב רפואי והחלפה לפני תום התקופה
24/12/2015 | 21:08
4
92
שלום לכולם,

לצערי הרכב הרפואי שלי ניפגע בתאונה ואני עומד לרכוש רכב חדש שנה וחצי בלבד מאז ההחלפה האחרונה.

מישהו יודע מה הנוהל במקרה זה? האם ההחלפה הבאה תהיה בעוד שנתיים לפי המועד המקורי או ש 3 וחצי שנים מתחילות מעכשיו?

תודה,
מאיר
האם נקבע לרכב טוטל לוס???
25/12/2015 | 09:48
3
67
אם כן . צריך אישור מהשמאי, צק החזר מהביטוח למשרד הבטחון על הפרש מהקניה ועד התאונה. ההפרש אתה מקבל מהביטוח צק לך. מקפיא בביטוח את הביטוחים,עד קבלת הרכב החדש. דבר עם עובד הרווחה ותקבל הסבר יותר מפורט. זה מה שקרה לי לפני עשור. רכב חדש קיבלתי תוך חודש. אבל מה שהיה היה אז.שוב דבר עם הרווחה. שבת שלום,ושמור על עצמך, רכב זה רק פח.
הרכב ניזוק קשה אבל לא נקבע טוטאל לוס
25/12/2015 | 15:04
2
58
הציעו לי שתי אפשרויות:
א. יתקנו את הרכב עם ירידת ערך גדולה
ב.  אני משאיר את הרכב במוסך, מקבל מחברת הביטוח את מחיר המחירון וקונה על חשבוני רכב חדש

והשאלות:
א. האם מבחינת אגף השיקום נכה יכול למכור במהלך התקופה את הרכב הרפואי ולקנות רכב חדש (כמובן בלי לקבל מענק)
ב. האם ההחלפה הבאה נשארת לפי תאריך ההחלפה המקורי ואת ההחלפה הבאה אבצע בעוד שנתיים

תודה ושבת שלום
כפי שאני רואה את המצב.
25/12/2015 | 16:56
1
76
עדיף לך אפשרות ב).אין טעם לתקן את הרכב לפי הסברך למצבו הקשה. במידה ויסכימו ברווחה לאפשר לך לעשות זאת,זה כמו  רכב חדש.והחלפה הבאה תהיה שוב לאחר  3.5 שנים, למה אתה לא ניגש לאגף השיקום לרווחה.ותקבל שם את ההסבר הכי נכון. המצב שלך הוא די קשה.כי לא נקבע לך אובדן מוחלט. מקווה לשמוע ממך בשורות טובות. שבת שלום.

תודה על ההתיחסות והתשובות ושבת שלום
25/12/2015 | 17:05
38
עידן קלימן: במשמרת שלי לא יקום ולא יהיה שנכי צהל ייפגעו
25/12/2015 | 11:18
138
עידן קלימן: במשמרת שלי לא יקום ולא יהיה שנכי צהל ייפגעו
"במשמרת שלי לא יקום ולא יהיה שנכי צה"ל ייפגעו"
יו"ר מחוז תל אביב, עו"ד עידן קלימן, מדבר לראשונה מאז נבחר לתפקיד . בראיון ל'הלוחם' הוא מספר על הפציעה בעזה, משחזר את הרגע בו הודיעו לו הרופאים שלא ילך לעולם, נזכר בימים הראשונים בבית הלוחם, משתף אותנו בשינויים שהוא מוביל במחוז, ויורק אש כשהוא מדבר על השינוי בתהליכים באגף השיקום: "כאשר טבלאות ואקסלים מקבלים משקל גדול משיקולי שיקום מקצועיים - זה לא מתאים. אנחנו לא מספרים"
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
24/12/2015 | 14:12
7
 כותב עבודה סמינריונית? צריך עזרה במציאת מקורות ביבליוגרפים?
היכנס עכשיו לפורום כתיבת עבודות אקדמיות ותקבל תשובות לכל השאלות!

סובלים ממחלת הקרוהן והקוליטיס? אתם לא לבד.
היכנסו עכשיו לפורום קרוהן וקוליטיס – תמיכה ותוכלו לשתף באנונימיות מוחלטת

עומדת ללדת? מתלבטת איך לבחור את הדולה המושלמת עבורך?
בפורום לקראת לידה – רופא ודולה תוכלי לשאול ולהתייעץ על הכל

מכורים לסדרה צעירים חסרי מנוח? עדיין רוצים להתעדכן בכל מה שקורה?
מוזמנים להיכנס עכשיו לפורום צעירים חסרי מנוח ולדבר על כל מה שחם!

סובלים מבעיות זיכרון? רוצים ללמוד תרגילים לשיפורו וחיזוקו?
היכנסו עכשיו לפורום שיפור הזיכרון וגלו דרכים להתמודדות!

מנהל/ת הפורום

אודות:
חיילי צה"ל, ואנשי מערכת הביטחון, גיבורי ישראל, היקרים. עו"ד גיא בית און עוסק בייצוג, חיילים ואנשי מערכת הביטחון, בתביעות נגד קצין התגמולים מזה כארבע
עוד...
חם בפורומים של תפוז
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
עו
עו"ד גיא בית און
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו