לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום נכי צה"ל
ברוכים הבאים לפורום נכי צה"ל - (בעבר פורום נכי צה"ל - זכויות והטבות) ייחודו של הפורום בתפוז הוא בכך שהמידע שמפורסם כאן נאסף מכל המקורות הנמצאים ברשת. העצות שהחברים נותנים הן עצות מועילות וממוקדות. אנא השאירו את ההתעסקויות בפוליטיקה הפנימית של ארגון נכי צה"ל (ופוליטייקה בכלל), אל הפורומים האחרים, כמו-גם ההתעסקות הבלתי נגמרת ומייאשת בביקורת (שלעיתים מוגזמת למרות שבחלקה מוצדקת) על אגף השקום. ביקורת צריכה להאמר ולהשמע אך לא כאשר הדבר הופך לאובססיה. הפורום הוקם בכוונה לתת כתף, לשתף  ולחלוק מידע על זכויות והטבות נכי צה"ל ברשת. לצערנו,אוכלוסיית נכי צה"ל גָדלה מאוד בשנים האחרונות. הפורום הוקם בכדי לתת מענה לכלל נכי צה"ל . ולתת את הכלים המתאימים למי שמסתבך בנבכי הביורקרטיה של אגף השקום. ובנוסף להאיר את עיניי הנכים בדברים שלעיתים נסתרים מהעין. כל מידע /עיצה הניתנים בפורום אינם באים להחליף טיפול פרטני מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של השואל.לפיכך,''תפוז אנשים'',מנהל+יועצים אינם אחראים לנזק (אם) יגרם עקב הסתמכות על מידע זה.  יש לשמור על כללי ההתנהגות המקובלים בעולם הקהילות והפורומים, על שפה נאותה ולנהוג בכבוד ובסובלנות. הודעות המכילות: מספרי טלפון , כתובות דוא"ל , השמצות ו/או תמונות לא ראויות ימחקו לאלתר וללא התראה. הודעות אודות מלחמות אישיות עם אגף השיקום-א.נ.צ מקומם לא בפורום. וכן הודעות בגין לשון הרע/הוצאת דיבה ימחקו לאלתר וללא התראה. במידה ובחרתם לעלוב באחרים - אנא פנו אל הפורומים האחרים המהווים בית לנכי צה"ל. הודעות מעין אלו תמחקנה ללא הודעה מוקדמת.
הפורום חותר לשת"פ עם מנהלי הפורומים האחרים הנוגעים לנכי צה"ל מבחינת ידע ומידע. הודעות הקשורות לפעילות פוליטית, של ארגון נכי צה"ל או פעילות פוליטית אחרת תמחקנה מייד וללא התראה. ע"מ לשמור על מהות הפורום:זכויות והטבות נטו לנכי צה"ל,חובה לשרשר כל הודעות לשירשור אחיד.
אנא שימרו על ציביון הפורום, כפי שהותוה על ידי ענת. מי שמבקש לפרסם הודעות בנושאים אשר נקבע כי ימחקו מתבש לעשות כן באחד הפורומים ה-"יותר דמוקרטים" המשרתים את נכי צה"ל ללא פיקוח . הקו המנחה את הפורום הוא אמנם חופש דיבור אך אל לנו לתת לחופש הדיבור לפגוע במטרה העיקרית של הפרום וזו שיתוף וחלוקת המידע הרלוונטי לנו. כמו-כן חופש הביטוי אינו עילה לפגיעה באדם זה או אחר. אין לפרסם הודעה הנוגדת את תקנון תפוז ו\או חוקי מדינת ישראל. אין לפרסם הודעה ובה פרטי התקשרות הכוללים מספר טלפון אישי או כתובת מייל פרטית.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נכי צה"ל

ברוכים הבאים לפורום נכי צה"ל - (בעבר פורום נכי צה"ל - זכויות והטבות) ייחודו של הפורום בתפוז הוא בכך שהמידע שמפורסם כאן נאסף מכל המקורות הנמצאים ברשת. העצות שהחברים נותנים הן עצות מועילות וממוקדות. אנא השאירו את ההתעסקויות בפוליטיקה הפנימית של ארגון נכי צה"ל (ופוליטייקה בכלל), אל הפורומים האחרים, כמו-גם ההתעסקות הבלתי נגמרת ומייאשת בביקורת (שלעיתים מוגזמת למרות שבחלקה מוצדקת) על אגף השקום. ביקורת צריכה להאמר ולהשמע אך לא כאשר הדבר הופך לאובססיה. הפורום הוקם בכוונה לתת כתף, לשתף  ולחלוק מידע על זכויות והטבות נכי צה"ל ברשת. לצערנו,אוכלוסיית נכי צה"ל גָדלה מאוד בשנים האחרונות. הפורום הוקם בכדי לתת מענה לכלל נכי צה"ל . ולתת את הכלים המתאימים למי שמסתבך בנבכי הביורקרטיה של אגף השקום. ובנוסף להאיר את עיניי הנכים בדברים שלעיתים נסתרים מהעין. כל מידע /עיצה הניתנים בפורום אינם באים להחליף טיפול פרטני מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של השואל.לפיכך,''תפוז אנשים'',מנהל+יועצים אינם אחראים לנזק (אם) יגרם עקב הסתמכות על מידע זה.  יש לשמור על כללי ההתנהגות המקובלים בעולם הקהילות והפורומים, על שפה נאותה ולנהוג בכבוד ובסובלנות. הודעות המכילות: מספרי טלפון , כתובות דוא"ל , השמצות ו/או תמונות לא ראויות ימחקו לאלתר וללא התראה. הודעות אודות מלחמות אישיות עם אגף השיקום-א.נ.צ מקומם לא בפורום. וכן הודעות בגין לשון הרע/הוצאת דיבה ימחקו לאלתר וללא התראה. במידה ובחרתם לעלוב באחרים - אנא פנו אל הפורומים האחרים המהווים בית לנכי צה"ל. הודעות מעין אלו תמחקנה ללא הודעה מוקדמת.
הפורום חותר לשת"פ עם מנהלי הפורומים האחרים הנוגעים לנכי צה"ל מבחינת ידע ומידע. הודעות הקשורות לפעילות פוליטית, של ארגון נכי צה"ל או פעילות פוליטית אחרת תמחקנה מייד וללא התראה. ע"מ לשמור על מהות הפורום:זכויות והטבות נטו לנכי צה"ל,חובה לשרשר כל הודעות לשירשור אחיד.
אנא שימרו על ציביון הפורום, כפי שהותוה על ידי ענת. מי שמבקש לפרסם הודעות בנושאים אשר נקבע כי ימחקו מתבש לעשות כן באחד הפורומים ה-"יותר דמוקרטים" המשרתים את נכי צה"ל ללא פיקוח . הקו המנחה את הפורום הוא אמנם חופש דיבור אך אל לנו לתת לחופש הדיבור לפגוע במטרה העיקרית של הפרום וזו שיתוף וחלוקת המידע הרלוונטי לנו. כמו-כן חופש הביטוי אינו עילה לפגיעה באדם זה או אחר. אין לפרסם הודעה הנוגדת את תקנון תפוז ו\או חוקי מדינת ישראל. אין לפרסם הודעה ובה פרטי התקשרות הכוללים מספר טלפון אישי או כתובת מייל פרטית.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שלום לכל חברי הפורום ולכל הבאים בשעריו. אני נמצא כאן כמנהל הפורום על מנת לסייע לכם בכל דרך אפשרית בכל בעיה ובכל שאלה אפשר לפנות אלי ואשמח לסייע . חשוב לשמור בפורום על כללים בסיסיים , של שפה נקיה , והעברת מסרים בדרך מקובלת על מנת שיהיה נעים לכולם להיות בפורום , אפשר להעלות כל נושא ולשוחח על כל דבר , בדרך נעימה ומקבולת אשר תטיב עם כולם.  
המטרה בפורום היא ליצור קהילה תומכת , בה מסייעים החברים אחד לשני. 
חשוב מאוד לתת מידע אמין אשר ניתן להתבסס עליו על מנת שתהיה תועלת לכל חברי הפורום. 
שוב אני כאן לרשותכם 
שלכם 
גיא

המשך >>

האם מישהו פנה למבקר המדינה לקבלת עזרה
14/04/2016 | 09:56
1
88
האם מישהו פנה למבקר המדינה לקבלת עזרה בהתמודדות מול משרד הביטחון

הערוץ זה יכול לבוא במקום הגשת עתירה מנהלית ?

שלומות ניתן לפנות במידה ואין הליך משפטי מול האגף
16/04/2016 | 10:31
30
שכר טריחה מופקע לעתירה מנהלית
14/04/2016 | 09:53
1
119
שלום חברים הידעתם שעורכי דין מבקשים כ 250000 ש"ח שכר טריחה לעתירה מנהלית

האם מישהו מכיר עורך דין טוב שלא מבקש סכום דמיוני ?

אני מחפש להגיש עתירה מנהלית כנגד משרד הביטחון בנושא מימון מעונות וצהרונים הוראה 84.01
משרד הביטחון השיב תשובה שלילית בתירוץ שאני עובד במשרה מלאה 
אציין שלא רשום שום נוהל לגבי נכה שעובד במשרה מלאה בהוראה הנ"ל
תיקון טעות שכר טרחה של 25000 ש"ח כולל מע"מ
14/04/2016 | 10:27
37
התאמת רכב
10/04/2016 | 15:41
107
אז מה עושים?
התאמת רכב
10/04/2016 | 15:36
63
אז מה לעשות?
בדיקה להתאמת רכב
04/04/2016 | 19:03
2
143
מישהו היה בבדיקה כזו על ידי צוות רב מקצ ועי בתל השומר מה מצופה
בדיקה גופנית קצרה הוזזת ידיים רגליים
05/04/2016 | 13:06
91
בדיקה ע"י צוות הקומבינות של אגף השיקום אם
08/04/2016 | 17:32
99
הבדיקה שלהם פשוט מגעילה והם עושים טובה שהם בכלל מקשיבים לך .

יש שם רופא לא אמין
בהצלחה
הודעה משמחת לחברי הפורום לקראת החג
03/04/2016 | 18:51
467
תשלחו הודעות הוא תתקשרו למוקד האים מקדימים תקצבאות לפסח
03/04/2016 | 18:46
137
הי הבן שלי הכירו בתביעה שלו אנחנו צריכים לשלם לעורכת דין
האים גם משרד הביטחון מקדימים תקצבאות לפסח  כמו בביטוח לאומי ?????????
יש הטוענים כשנכנס אדר מרבים בשמחה ובכן
03/04/2016 | 11:30
260
כמה דברים צצו לי עם קבלת הבטאון של האגף לסף דלתי
1)בפעם המאה ,לטובת מה אנחנו צריכים את עלות הכסף הזאת ,הייתה טענה שיש לנו אתר משוכלל,ויש אחראית על המידע(אני מניח שלא בהתנדבות),אזי את המלל והשבחים ותפיחות על השכם תעשו במסגרת עיתון דיגיטלי,ואולי אפילו יהיה בעיתון דבר מה שגם יעניין אותי ודומיי.
2)אני יוצא מנקודת הנחה שהיו"ר שלנו(בלי ציניות)עושה ימים ולילות דברים לטובתינו,ומצדיק את משכורתו,אבל מה מביא אותו ושאר אנשי ההנהלה,להבין בכלכלה ובנדל"ן.
3)שאלתי פעמים רבות,מה הוא בסיס ערך הכסף שמקבלים,בכל אחד מהתקבולים השונים.אשמח סוף סוף לקבל תשובה מאלה שמקבלים שכר.
4)אני כבר מאחל חג שמח לכולם/ן,כאן ושם ומעבר לים.
הדברים הטובים שאנחנו עושים לעולם.......
03/04/2016 | 07:54
93

Some of you may have already seen this, however, if not, it is worth 3 minutes of your time.  

Everyone in the world should see this.

https://player.vimeo.com/video/154464174

איך זה מתבצע איי הסכמה תשלום חברות נכי צהל כל חודש?
31/03/2016 | 23:10
1
171
משרד הבטחון מסרב לגבות את דמי החבר באירגון ולכן..
01/04/2016 | 14:21
148
מאחר ואם משרד הבטחון לא יגבה את דמי החבר אז האירגון יפנה אלייך ויבקש את פרטי כרטיס האשראי שלך או הוראת קבע בבנק ואם לא תרצי לא תעבירי
http://www.btl.gov.il/About/news/Pages/ArchiveFolder/hagHape
31/03/2016 | 23:16
107
שאלה לנכי צהל היקרים
31/03/2016 | 23:13
237
הי אמרו שיותר מי שלא רוצה לשלם כל חודש חברות לארגון נכי צהל לא ישלם איך זה נעשה בפועל?
ומי ששילם הרבה שנים חברות בארגון נכי צהל מה קיבל בתמורה ומה יקבל ?????
מה ארגון נכי צהל עושה למען הנכים?

נימרוד כמה אחוזי נכות יש לך? כמה כסף קיבלתה בבנק?
31/03/2016 | 23:08
165
נימרוד כמה אחוזי נכות יש לך? כמה כסף קיבלתה בבנק?
זה פעם ראשונה שקורה לך ככה?
אמרו שנקבל הנחה רטרו שנה אחורה בחשמל למה לא קיבלנו רטרו שנה
31/03/2016 | 23:06
118
הרבה נכים קיבלו הנחה בחשבון החשמל אבל אמרו שיתנו הנחה רטרו שנה אחורה ולא קיבלנו אף אחד הנחה שנה אחורה למה?
הי מי יכול לעדכן כאן בפורום על הודעה הקדמת הקיצבה לקראת פסח
31/03/2016 | 23:04
125
בבקשה תעדכנו כאן בפורום על ההודעה על הקדמת הקיצבה לקראת פסח 2016
כמו שמקדימים בביטוח לאומי לקראת חג הפסח הקרב ובא עלינו לטובה תודה
נכנסתי לאתר אגף השיקום  לא מצאתי תהודעה
שאלה על קצבה
31/03/2016 | 20:48
1
178
בעקרון ראיתי בחשבון הבנק שקיבלתי קצבה שהיא הרבה פחות מחצי החודש, אני עדיין לא קיבלתי את התלוש בדואר, מישהו יודע למה זה קרה? משהו נראה לא הגיוני בזה, אבל עדיין לא ביררתי מול אגף שיקום, זה יקרה רק בשבוע הבא
תודה!
נפתרה הבעיה
07/04/2016 | 17:00
65
למרות שלא עזרו לי פה, אני עזרתי לעצמי, הייתי צריך לעדכן טופס פרטים אישיים לתג"מ
לא מבין בזה הרבה.
התנהלות כספית בלתי תקינה
30/03/2016 | 19:44
4
184
תחת
31/03/2016 | 13:07
78
השמש אין חדש
וזה על רגל אחת כל המדרש.
מה שנדרש,
זה לחסל את הבסטיליה ולבנות מחדש.

וכל הניירות האלה כולל דוחות מבקר המדינה וגם כווול המכתבים,
אתה בטח יודע למה הם שווים.
נו..ומה ייעשה..ולמי איכפת..
31/03/2016 | 13:18
2
54
מה יפטרו מישהו.. יעשו נו..נו..
אז כתב מכתב.. ואפילו הכול נכון, השאלה מה יעשה מבקר המערכת..
קשה לי להאמין שמשהו ישתנה..
aharon, שמעת את הברווז - "אין חדש תחת השמש"!!!
31/03/2016 | 14:10
43
ויש לנו ניסיון של 40 שנה...
חג שמח וכשר ובריאות טובה!
הסר דאגה מליבך, גם
31/03/2016 | 15:17
49
"מבקר מערכת הביטחון" הוא עובד משרד הביטחון
ותפקידו לכסות על הסירחון.
כך שלא יעשה כלום, שום דבר ונאדה בנדון
ועל פי מבחן קורולציה והרבה מאוד ניסיון
אנחנו עוד נמשיך להאכיל את המוטציה ולטבוע בביזיון
וזה אחד הדברים הבודדים שאני כותב  עם-100 אחוזי ביטחון.
האם זה נכון שחברי האירגון דפקו את חולי הדיאליזה ?
29/03/2016 | 16:02
5
79
דובר משרד הביטחון: ״המשנה ליו״ר ארגון נכי צה״ל חיים בר, מר דני בן-אבו, מנע הבוקר בכנסת תוספת של 1,600 ש״ח לחולי דיאליזה, כאשר התנגד לתקנה המייטיבה עם הנכים״
דוברות משרד הביטחון: נכי צה"ל חולי דיאליזה לא יקבלו תוספת חודשית של כ- 1600 ש"ח, לאחר שארגון נכי צהל טירפד העברת תקנה בכנסת שמאפשרת את מתן התוספת, וזאת רגע לפני יציאת הכנסת לפגרה.
משרד הביטחון יזם את השינוי בתקנות אשר נועד להיטיב עם חולי דיאליזה קשים, והביא את התקנה החדשה כמתחייב לאישור ועדת העבודה, הרווחה והבריאות של הכנסת בראשות ח"כ אלי אללוף. בדיון שהתקיים הבוקר (ג') התנגד המשנה ליו"ר ארגון נכי צהל, דני בן אבו, לתקנה המיטיבה עם הנכים ובשל כך החליטה הוועדה שלא לאשרה.
המשמעות היא שנמנעה מחולי דיאליזה תוספת משמעותית לתגמול החודשי, לפחות לחודשים הקרובים.
משרד הביטחון מטפל בכ-57 אלף נכי צה"ל במסירות, במקצועיות ומתוך שליחות וימשיך לעשות כך.

איך זה יתכן שהאירגון לא תמך בתוספת לחולי הדיאליזה ? לא מבין.
29/03/2016 | 18:51
3
41
חורשי יש לך סימוכין או קישור?
29/03/2016 | 22:17
2
38
או שאתה ניזון מספינים.?
ואני ממש לא אוהב את התנהלות הארגון.
תקרא את מה ששלומי לוי וקלקון כותבים בפייסבוק
30/03/2016 | 07:44
1
39
הרי אתה מסתובב שם גם כן וכותב נגד האירגון
חרושי נכנסתי וראיתי את הפייסבוק שלהם
30/03/2016 | 09:10
48
סתם תחושה שלי שהם משרתים גורם אינטרסנטי שבוחש 
לתועלת עצמו ולא לתועלת נכי צה"ל.
ותאמין לי שגם לי יש בטן מלאה על הארגון אבל לא נראה לי שאיכפת להם 
ממני או מנכי צה"ל הם כנראה רוצים רק לחזור לאכול מהצלחת.
אל תיפול בפח ובטח אל תאמין לפרופילים בלי תמונות אמיתיות בפייסבוק.
לא יודע אם זה נכון וכמה זה נכון אבל מה יש לנו
30/03/2016 | 20:43
44
להתפלא ו\או להזדעק ?!

הרי אנחנו יודעים שהם מצמצמים על חשבון הנכים לטובת משכורות מנופחות לברנג'ה בארגון ובבתי הלוחם (רק בעמוד הזה יש שלושה שרשורים בנושא) אז שייקחו עוד קצת לא יקרה כלום כמו שעשו עד היום.
וחוץ מיזה מה זה משנה ממי לוקחים קודם מאלה שכבר לקחו להם או מאלה שעוד יקחו להם ?!
הרי בסוף לוקחים מכולם, הסדר באמת כבר לא חשוב.
ככתוב: הציבור מטומטם ולכן הזימבור משתלם
ועד שנעלה על הבסטיליה אנחנו נמשיך לשלם...

וכל המילים הגבוהות של משהב"ט שכאילו ויעני:"משרד הביטחון מטפל בכ-57 אלף נכי צה"ל במסירות, במקצועיות ומתוך שליחות וימשיך לעשות כך."   " 

זה הכוווול קלאם פאדי ואני דווקא מקווה שמשרד הביטחון יפסיק לעשוק\ת כך, דחוף ויפה שעה אחת קודם.

מחלת נפש עקב שירות צבאי
29/03/2016 | 10:39
4
135
שלום לכולם.

גיסי שירת ביחידה מבצעית מובחרת והשתחרר לפני כ 10 שנים. ב2009 הוא שירת במילואים במבצע, ונכנס עם הכוחות לעזה. עברה עליו חוויה קשה שאותה הוא שמר בבטן במהלך השנים. לפני כחודש הוא נפגש עם חברים מאותה תקופה והתחילו לצוף דברים אל פני השטח.

הוא התחיל עם התפרצויות זעם ופרנויות וקיבל טיפול תרופתי. ההתפרצויות החריפו והוא סירב לסירוגין לקבל את התרופות עד שנאלצו לאשפז אותו בכפיה. 

הענין עוד טרי והמשפחה לא יודעת איך להתמודד. יש לו שני ילדים קטנים בגיל גן וגם משכנתא על הבית והם איבדו מעבר לאבא ושותף במטלות הבית גם מקור הכנסה חשוב.

ניסיתי לפנות למוקד הכללי של אגף השיקום לברר מידע כללי על מה מגיע לו ומה ניתן לעזור. החיילת (מעריך לפי הקול הצעיר) שענתה אמרה שלא ניתן לתת לי שום מידע בלי מספר תיק והיא לא יודעת למי אפשר להעביר אותי שיכול לעזור.

מישהו איודע איפה אני מתחיל לחפש:

עזרה למשפחה במצב הנפשי
ניירת מול משרד הביטחון בנושאים של החזר על הוצאות ו\או פיצוי
שילוב שלהם בשיקום בבית החולים (אין לי מושג כרגע מה קורה שם - לא משתפים אותי ממש)

אודה לכם על כל תשובה
מחלת נפש
29/03/2016 | 11:16
2
99
אם מספר ת.ז. אפשר להגיע לשיקום
אין לי נתונים עליו ואני לא רוצה לחדור לפרטיות
29/03/2016 | 12:34
1
73
רק שאוכל לבוא למשפחה עם כמה הצעות בונות
לצערי אני נאלץ להציע לך
30/03/2016 | 13:42
65
(למשפחה) לפנות לעו"ד דין אבל אל תפלו אצל העו"ד הראשון תבדקו אצל כמה עורכי דין ותנהגו איתם "כבדהו וחשדהו" ובזהירות ולפני שאתם חותמים איתם תבדקו בשבע עניים על מה אתם חותמים איתם\אצלם. ותהיו מעורבים בתיק ואל תסתפקו בהסברים ותשובות של בערך ו\או "סמוך עלי" וכו'.

וקחו בחשבון שמדובר במסע ארוך קשה ומפרך לצערי.

מאחל לבחור בריאות והצלחה.
שלום לך
( לעמוד שלי בתפוז )
30/03/2016 | 15:45
52
ראשית צריך להגיש תביעה בצורה דחופה למשרד הביטחון. 
במסגרת התביעה צריך לבקש אישור טיפול רפואי 
ובקשה לקבלת תט"ר . 
כל הפעולות הללו יהיה בהן כדי להקל בטווח של מספר שבועות עד שלושה חודשיים. 
רצוי שעורך דין יטפל בתביעה הזאת . 
זה הכי מהיר. 

עקבות דו"ח מבקר המדינה: ייפסקו הניכויים האוטומטיים מתוך התגמ
28/03/2016 | 21:41
1
146
"בארגון נכי צה"ל עולה החשש כי נכים רבים יבחרו בנקודה זו שלא להיות חברים בארגון על רקע מאבקי כוח קשים בין הנהלת הארגון לקבוצות גדולות של נכים-חברים, בין היתר על רקע סדרת חשיפות על התנהלות הארגון. לביטול חברות מאסיבי עלולה להיות השפעה גדולה על תקציב הארגון, שכפי שכבר פורסם עמד בארבע השנים האחרונות על גירעונות בני עשרות מליוני שקלים בכל שנה."
כתבה טלי חרותי סובר

http://www.themarker.com/career/1.2896762

"יו"ר הארגון, חיים בר, שיגר מכתב
29/03/2016 | 09:02
120
"יו"ר הארגון, חיים בר, שיגר מכתב נוקב למנכ"ל משרד הביטחון, בו הודיע כי הכרזת המלחמה מצידם תענה במלחמה על זכויות נכי צה"ל. "

פחחחחחחח

על מי הוא עובד ?!?!

מנהל/ת הפורום

אודות:
חיילי צה"ל, ואנשי מערכת הביטחון, גיבורי ישראל, היקרים. עו"ד גיא בית און עוסק בייצוג, חיילים ואנשי מערכת הביטחון, בתביעות נגד קצין התגמולים מזה כארבע
עוד...
חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
עו
עו"ד גיא בית און
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ