לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום נכי צה"ל

ברוכים הבאים לפורום נכי צה"ל - (בעבר פורום נכי צה"ל - זכויות והטבות) ייחודו של הפורום בתפוז הוא בכך שהמידע שמפורסם כאן נאסף מכל המקורות הנמצאים ברשת. העצות שהחברים נותנים הן עצות מועילות וממוקדות. אנא השאירו את ההתעסקויות בפוליטיקה הפנימית של ארגון נכי צה"ל (ופוליטייקה בכלל), אל הפורומים האחרים, כמו-גם ההתעסקות הבלתי נגמרת ומייאשת בביקורת (שלעיתים מוגזמת למרות שבחלקה מוצדקת) על אגף השקום. ביקורת צריכה להאמר ולהשמע אך לא כאשר הדבר הופך לאובססיה. הפורום הוקם בכוונה לתת כתף, לשתף  ולחלוק מידע על זכויות והטבות נכי צה"ל ברשת. לצערנו,אוכלוסיית נכי צה"ל גָדלה מאוד בשנים האחרונות. הפורום הוקם בכדי לתת מענה לכלל נכי צה"ל . ולתת את הכלים המתאימים למי שמסתבך בנבכי הביורקרטיה של אגף השקום. ובנוסף להאיר את עיניי הנכים בדברים שלעיתים נסתרים מהעין. כל מידע /עיצה הניתנים בפורום אינם באים להחליף טיפול פרטני מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של השואל.לפיכך,''תפוז אנשים'',מנהל+יועצים אינם אחראים לנזק (אם) יגרם עקב הסתמכות על מידע זה.  יש לשמור על כללי ההתנהגות המקובלים בעולם הקהילות והפורומים, על שפה נאותה ולנהוג בכבוד ובסובלנות. הודעות המכילות: מספרי טלפון , כתובות דוא"ל , השמצות ו/או תמונות לא ראויות ימחקו לאלתר וללא התראה. הודעות אודות מלחמות אישיות עם אגף השיקום-א.נ.צ מקומם לא בפורום. וכן הודעות בגין לשון הרע/הוצאת דיבה ימחקו לאלתר וללא התראה. במידה ובחרתם לעלוב באחרים - אנא פנו אל הפורומים האחרים המהווים בית לנכי צה"ל. הודעות מעין אלו תמחקנה ללא הודעה מוקדמת.
הפורום חותר לשת"פ עם מנהלי הפורומים האחרים הנוגעים לנכי צה"ל מבחינת ידע ומידע. הודעות הקשורות לפעילות פוליטית, של ארגון נכי צה"ל או פעילות פוליטית אחרת תמחקנה מייד וללא התראה. ע"מ לשמור על מהות הפורום:זכויות והטבות נטו לנכי צה"ל,חובה לשרשר כל הודעות לשירשור אחיד.
אנא שימרו על ציביון הפורום, כפי שהותוה על ידי ענת. מי שמבקש לפרסם הודעות בנושאים אשר נקבע כי ימחקו מתבש לעשות כן באחד הפורומים ה-"יותר דמוקרטים" המשרתים את נכי צה"ל ללא פיקוח . הקו המנחה את הפורום הוא אמנם חופש דיבור אך אל לנו לתת לחופש הדיבור לפגוע במטרה העיקרית של הפרום וזו שיתוף וחלוקת המידע הרלוונטי לנו. כמו-כן חופש הביטוי אינו עילה לפגיעה באדם זה או אחר. אין לפרסם הודעה הנוגדת את תקנון תפוז ו\או חוקי מדינת ישראל. אין לפרסם הודעה ובה פרטי התקשרות הכוללים מספר טלפון אישי או כתובת מייל פרטית.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נכי צה"ל

ברוכים הבאים לפורום נכי צה"ל - (בעבר פורום נכי צה"ל - זכויות והטבות) ייחודו של הפורום בתפוז הוא בכך שהמידע שמפורסם כאן נאסף מכל המקורות הנמצאים ברשת. העצות שהחברים נותנים הן עצות מועילות וממוקדות. אנא השאירו את ההתעסקויות בפוליטיקה הפנימית של ארגון נכי צה"ל (ופוליטייקה בכלל), אל הפורומים האחרים, כמו-גם ההתעסקות הבלתי נגמרת ומייאשת בביקורת (שלעיתים מוגזמת למרות שבחלקה מוצדקת) על אגף השקום. ביקורת צריכה להאמר ולהשמע אך לא כאשר הדבר הופך לאובססיה. הפורום הוקם בכוונה לתת כתף, לשתף  ולחלוק מידע על זכויות והטבות נכי צה"ל ברשת. לצערנו,אוכלוסיית נכי צה"ל גָדלה מאוד בשנים האחרונות. הפורום הוקם בכדי לתת מענה לכלל נכי צה"ל . ולתת את הכלים המתאימים למי שמסתבך בנבכי הביורקרטיה של אגף השקום. ובנוסף להאיר את עיניי הנכים בדברים שלעיתים נסתרים מהעין. כל מידע /עיצה הניתנים בפורום אינם באים להחליף טיפול פרטני מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של השואל.לפיכך,''תפוז אנשים'',מנהל+יועצים אינם אחראים לנזק (אם) יגרם עקב הסתמכות על מידע זה.  יש לשמור על כללי ההתנהגות המקובלים בעולם הקהילות והפורומים, על שפה נאותה ולנהוג בכבוד ובסובלנות. הודעות המכילות: מספרי טלפון , כתובות דוא"ל , השמצות ו/או תמונות לא ראויות ימחקו לאלתר וללא התראה. הודעות אודות מלחמות אישיות עם אגף השיקום-א.נ.צ מקומם לא בפורום. וכן הודעות בגין לשון הרע/הוצאת דיבה ימחקו לאלתר וללא התראה. במידה ובחרתם לעלוב באחרים - אנא פנו אל הפורומים האחרים המהווים בית לנכי צה"ל. הודעות מעין אלו תמחקנה ללא הודעה מוקדמת.
הפורום חותר לשת"פ עם מנהלי הפורומים האחרים הנוגעים לנכי צה"ל מבחינת ידע ומידע. הודעות הקשורות לפעילות פוליטית, של ארגון נכי צה"ל או פעילות פוליטית אחרת תמחקנה מייד וללא התראה. ע"מ לשמור על מהות הפורום:זכויות והטבות נטו לנכי צה"ל,חובה לשרשר כל הודעות לשירשור אחיד.
אנא שימרו על ציביון הפורום, כפי שהותוה על ידי ענת. מי שמבקש לפרסם הודעות בנושאים אשר נקבע כי ימחקו מתבש לעשות כן באחד הפורומים ה-"יותר דמוקרטים" המשרתים את נכי צה"ל ללא פיקוח . הקו המנחה את הפורום הוא אמנם חופש דיבור אך אל לנו לתת לחופש הדיבור לפגוע במטרה העיקרית של הפרום וזו שיתוף וחלוקת המידע הרלוונטי לנו. כמו-כן חופש הביטוי אינו עילה לפגיעה באדם זה או אחר. אין לפרסם הודעה הנוגדת את תקנון תפוז ו\או חוקי מדינת ישראל. אין לפרסם הודעה ובה פרטי התקשרות הכוללים מספר טלפון אישי או כתובת מייל פרטית.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שלום לכל חברי הפורום ולכל הבאים בשעריו. אני נמצא כאן כמנהל הפורום על מנת לסייע לכם בכל דרך אפשרית בכל בעיה ובכל שאלה אפשר לפנות אלי ואשמח לסייע . חשוב לשמור בפורום על כללים בסיסיים , של שפה נקיה , והעברת מסרים בדרך מקובלת על מנת שיהיה נעים לכולם להיות בפורום , אפשר להעלות כל נושא ולשוחח על כל דבר , בדרך נעימה ומקבולת אשר תטיב עם כולם.  
המטרה בפורום היא ליצור קהילה תומכת , בה מסייעים החברים אחד לשני. 
חשוב מאוד לתת מידע אמין אשר ניתן להתבסס עליו על מנת שתהיה תועלת לכל חברי הפורום. 
שוב אני כאן לרשותכם 
שלכם 
גיא

המשך >>

לצפיה ב-'בקרוב חניה צמודה לכל נכה.............'
בקרוב חניה צמודה לכל נכה.............
18/06/2017 | 14:44
132
בקרוב חניה צמודה לכל נכה
הצעת חוק חדשה: הקצאת חניה לנכה ליד ביתו
בתאריך ה- 13 ביוני 2017 אישרה ועדת הפנים של הכנסת את הצעת החוק החדשה להקצאת מקום חניה לנכה ליד ביתו. בקרוב צפוי החוק להעלות להצבעה בקריאה שניה ושלישית במליאה. מה אומר החוק, מי יהיה זכאי לחניה צמודה, הכל במאמר הבא.
מקום החניה שמור לרכב מספר....
שיטוט קצר ברחובותיהם של ערי ישראל יפגיש את רובנו בתמרורי חניה לנכים המיועדים לרכב ספציפי. לכל עירייה ישנם הקריטריונים שלה, לפיהם היא בודקת את הזכאות של כל פונה וכל נכה להקצאת חניה שמורה.
לאחרונה הוגשה הצעת חוק שבאה להסדיר את הזכאות של הנכים לחניה צמודה, הצעת חוק שלדברי יו"ר וועדת הפנים ח"כ דודי אמסלם תביא לקריטריונים זהים בכל הרשויות ותחייב את העיריות להקצות חניה לכל זכאי על פי החוק.
[חניה צמודה לכל נכה]
מה אומרת הצעת החוק ?
על פי הצעת החוק הרשויות המקומיות ייחויבו להקצות מקום חניה אחד לנכה עד למרחק של כ- 200 מטר ממקום מגוריו, במידה ולא קיימת אפשרות מבחינת תשתיות מרחק החניה יוכל להגיע עד כ- 400  מטר. מקום החניה השמור יסומן בתמרור שעליו יודפס מספר הרכב.
אז מי יהיה זכאי ?
הזכאות להקצאת חניה לנכים סמוך למקום מגוריהם תהיה על פי הקריטריונים הבאים :
א. נכי גפיים או המתנייעים בכיסאות גלגלים, וכן לעיוורים, בכל דרגת נכות.
ב. נכים כללים, אלו שאינם זכאים ע"פ סעיף א', אבל דרגת הנכות שלהם עולה על 90%.
ג. נכים שאינם זכאים ע"פ סעיף א' או ב' ודרגת נכותם בין 60-90%, הקצאת מקום החניה תהא על פי שיקול דעתה של העיריה / הרשות המקומית.
ד. לא יהיו זכאים לחניה - נכים שברשותם חניה צמודה לדירה / לבית.
הרשויות המקומיות מתנגדות בתוקף
על פניו נראה כי הצעת החוק באה להסדיר את נושא חניות הנכים ולקבוע כללים שוויוניים לכלל הנכים ללא קשר למקום מגוריהם. אך הרשויות המקומיות מתנגדות בכל תוקף להצעת החוק וראשי הערים טענו והזהירו את הוועדה כי אם ובמידה יעבור החוק שיחייב לתת לכל נכה חניה צמודה, החוק יפגע אנושות בשאר התושבים שיאלצו למצוא מקומות חניה רחוקים יותר.
מנגד טוען ח"כ דודי אמסלם כי הטענות של ראשי הרשויות המקומיות הם טענות מטעות כי הרי גם היום הנכים חונים במקום והצעת החוק לא באה לשנות את מספר מקומות החניה הקיים.
"... יו"ר הוועדה, ח"כ אמסלם: 'יש הרבה דיסאינפורמציה מצד המתנגדים להצעת החוק, כאילו מעכשיו לא תהיה חניה לאנשים שאינם נכים. הרי גם היום הנכים חונים. זה לא שפתאום הוספנו מכוניות חדשות, אלא שהיום הם חונים רחוק מהבית. זה משחק כסאות מוסיקליים. החוק לא משנה את מספר החניות. הטענה שקרובי משפחה מנצלים את תו הנכה נכונה ללא קשר לחוק. תמיד יהיו אנשים שיעשו טריקים'..."
"... אשר בן שושן, עיריית תל אביב: 'אנו לא נגד החוק, אבל המשאב הציבורי של מקומות חניה נמצא בחסר גדול. לכן צריך סבירות והיגיון. אנו מבקשים שהחוק יקצה חניה רק לנכים שיש להם בעיית ניידות. יש מנגנון קיים – ועדת הניידות של משרד הבריאות, שקובעת. אנו מבקשים שזה יהיה הקריטריון המחייב. זו שמירת האינטרס הציבורי'..."
הצעת חוק ראויה, אבל...
הצעת החוק של ח"כ דודי אמסלם ראויה, אך מתבססת בעיקר על קריטריונים של אחוזי נכות וערכים שלדעתנו קצת חסרים בחברה הישראלית. לדעתנו החוק הוא כללי מדי ולא נותן לרשות המקומית שיקול דעת. סביר להניח שהחוק ינוצל לרעה על ידי חלק מהציבור הישראלי שידאג לרשום קרוב משפחה כזה או האחר כדייר בבית וזאת רק על מנת להקצות לעצמו מקום חניה שמור.
במקרה זה הרשויות המקומיות מהוות "כלב שמירה" והצעת החוק מנטרלת אותם ולא נותנת להם אפשרות לבדוק כל בקשה לעומק. לכן, מן הראוי היה שהצעת החוק תתוקן כך שתהיה מקובלת על הוועדה והרשויות המקומיות כאחד.
לצפיה ב-'למה נכי ביטוח לאומי מקאנים בנו שאנחנו מקבלים קיצה גדולה מהם'
למה נכי ביטוח לאומי מקאנים בנו שאנחנו מקבלים קיצה גדולה מהם
14/06/2017 | 15:36
1
151
זה לא בסדר נכי ביטוח לאומי אומרים בחדשות שאנחנו נכי צהל אוכלי חינם ומקבלים עשרות אלפי שח בחודש הם אומרים שהם מזבל מקקי ונכי צהל מלקקי דבש
למה הם מתנהגים ככה???.......
לצפיה ב-'מי שאומר שנכי צהל אוכלי חינם . אני מאחל לו שהילדים שלו '
מי שאומר שנכי צהל אוכלי חינם . אני מאחל לו שהילדים שלו
17/06/2017 | 13:50
102
יתגייסו לצהל ושיקבלו פציעה קשה ואז ניראה מה יגיד אותו אחד שכתב או אמר את המשפט המטומטם הזה .

שבת שלום
לצפיה ב-'חיים בר ממתינים לך בבית'
חיים בר ממתינים לך בבית
15/06/2017 | 19:09
2
151
די מספיק עם הנזק שאתה גורם לך כבר הביתה אתה מקולל
לצפיה ב-'ואם ילך הביתה יפסיק לכאוב לך '
ואם ילך הביתה יפסיק לכאוב לך
15/06/2017 | 23:47
1
93
שלא יכאב לך ושהוא ילך   אחסן מנו רחו ......
לצפיה ב-'כואב לי שלום . מי שיש לו בעיה .אני מציע לו לנסות ולהחליף את '
כואב לי שלום . מי שיש לו בעיה .אני מציע לו לנסות ולהחליף את
17/06/2017 | 13:46
77
ההנהלה ולראות מקרוב איך פותרים את הבעיה .
מה שאתה מנסה פה לעשות בכתב ידך זה להתריס ולסתם להזיק לעצמך.

זה בדיוק כמו שכולם בוכים על בחירת ביבי נתניהו .

כולם בוכים אבל בסוף בוחרים בו ...

שבת שלום
לצפיה ב-'בגלל המחאה של נכי ביטוח לאומי יורידו לנו תקיצבה כמוהםנקבל?'
בגלל המחאה של נכי ביטוח לאומי יורידו לנו תקיצבה כמוהםנקבל?
14/06/2017 | 15:43
1
143
בגלל העין הצרה של נכי ביטוח לאומי גם לנו יורידו תקיצבה לכמו שהם מקבלים כל חודש קיצבה???
האים הם יכולים להגיע למקבלי החלטות להוריד לנו תקיצבה כמו הקיצבאות הנמכות שהם מקבלים מביטוח לאומי כל חודש
לצפיה ב-'תירגע, לא יורידו שום דבר!!!!!'
תירגע, לא יורידו שום דבר!!!!!
15/06/2017 | 14:39
64
לצפיה ב-'נכי ביטוח לאומי אומרים שגם הם עשו צבא וגם מגיע להםאלפישחכמונ'
נכי ביטוח לאומי אומרים שגם הם עשו צבא וגם מגיע להםאלפישחכמונ
14/06/2017 | 15:40
109
למה נכי ביטוח לאומי מערבים אותנו נכי צהל במאבק שלהם ?????
לצפיה ב-'החודש נקבל דמי הבראה וגם דמי קירור לקייץ?'
החודש נקבל דמי הבראה וגם דמי קירור לקייץ?
14/06/2017 | 15:32
129
החודש יכנס דמי קירור ביחד עם הבית הבראה וביגוד ?
לצפיה ב-'המכון הלאומי לבטיחות בדרכים(מרב'ד)'
המכון הלאומי לבטיחות בדרכים(מרב'ד)
11/06/2017 | 07:17
4
142
שלום רב

לאחר פגיעת הראש (12/200) המרב"ד קרא לי להפקיד את רישיון הנהיגה.
לאחר שנה נאלצתי לעבוד יום אבחונים ארוך שבסופו (לאחר חודשיים ואולי אף יותר) הוחלט להתנות קבלתו ב-X שיעורי נהיגה+טסט.
עד כאן מישהו עבר ומכיר?

לפני כשנה עברתי התקף אפילפסיה וגם במקרה הזה נדרשתי להפקיד את הרישיון.
אני מאוזן מבחינת תרופת האפילפסיה והנירולוג אישר לי לחזור לנהוג.

למישהו יש פה ניסיון עם מרב''ד במקרה דומה שנאלץ להפקיד פעמיים את רישונו וקיבל גם בפעם השנייה חו''ד חיובית מהרופא?
1. עד כמה הרופאים במרב''ד מתייחסים לחו''ד של רופא מתמחה?
2. מה הסבירות שאאלץ לעבור יום אבחונים?
3. האם הפרוצדורה התקצרה? לפני 15-16 שנים שעברתי את יום האבחונים חיכיתי חצי שנה

הכי חשוב(לי) לדעת  זה איזה משקל יש לחו''ד של הרופא המתמחה.

אודה לתשובתכם.
שבוע טוב.
לצפיה ב-'המכון הלאומי לבטיחות בדרכים.'
המכון הלאומי לבטיחות בדרכים.
11/06/2017 | 20:27
3
65
הולמאי ילד הפרחים1 שלום,
בשנת 2000 עברת פגיעת ראש,  אני מניח שגם התחלת לסבול מפרכוסים ולכן הופנתה לבדיקה במרבד,
לכן גם רישיונך הותלה (נשלל) למשך שנה עד לבדיקה חוזרת או בתנאי שלא היו לך פרכוסים במשך שנה לפחות. אם לא נהגת במשך שנה עליך לעבור טסט חוזר .
אם היו לך פרכוסים חוזרים, ולא עברה שנה מההתקף האחרון , רישיונך יותלה בשנית .
אינך נחשב מאוזן שכן לא חלפו שנתיים מההתקף האחרון .
אין צורך בחוות דעת מומחה, כל מה שצריך אישור מרופא מטפל שאין לך החמרה ושלא היה פירכוס במשך שנה מההתקף האחרון .
כל השאר במרבד היה ונשאר כמו לפני 40 שנה.
אל תיקח את זה קשה,לטובתך ולטובת המשתמשים בדרך.
הרבה בריאות וסבלנות, זה חולף.

לצפיה ב-'היה פרכוס בודד לאחר הניתוח...המשך בפנים'
היה פרכוס בודד לאחר הניתוח...המשך בפנים
11/06/2017 | 20:53
2
52
היי,
מה שלומך?

היה פרכוס לאחר הניתוח כשהייתי בצבא.

אני לא מצליח להבין את מה שאמרת.
ואני בטוח שהבעיה היא לא בהסבר אלא אצלי - שזה לא "מסודר".

בבקשה תנסה לענות נקודתית (ולא מקיף) פר המקרה שלי:
1. התקף ראשון ב-12.2000 עם חזרתי להכרה (זה לשם ציון כללי בלבד)
2. התקף ב-5.2016 (היה גם תוך בדיקת EEG).
3. בביקורת כשנה לאחר מכן - הכל יציב והרופא אמר שאין כל בעיה לחזור לנהוג.

האם על הנייר לא עשויה להיות בעיה בקבלת הרישיון?
האם בפירוש אצטרך לעבור "טסט" בכדי לקבל את הרישיון בחזרה?

יש בכל זאת אישזהי דרך לזרז את המרב"ד? 
החבר'ה שם לא כלכך מהווים דוגמא לחריצות 

תודה רבה על דבריך.

לצפיה ב-'היה פרכוס בודד לאחר הניתוח...המשך בפנים'
היה פרכוס בודד לאחר הניתוח...המשך בפנים
11/06/2017 | 21:35
1
43
ידידי, אני חוזר על דבריי קודם 1.אם לא היה לך פירכוס  מ5.2016 שזה מעבר לשנה ללא פירכוס  אין כל מניעה לקבלת רישיון  לנהוג ברכב. 2.גם בכל מקרה אחר  שנהג היה פסול נהיגה במשך שנה ולא חשוב, המקרה חייב בלפחות 4 שיעורי נהיגה ובטסט חוזר ובבדיקה חוזרת במרבד, שזה הגוף שממליץ למשרד הרישוי.אין דרך לזרז אם אין לך קומבינה, כמו בכל משרד ממשלתי 3.התהליך אורך כחודש וחצי עם הרבה מזל אבל צריך לשבת להם על הראש.
בהצלחה.
לצפיה ב-'זה שניתן לחזור לנהוג זה כבר מעולה'
זה שניתן לחזור לנהוג זה כבר מעולה
12/06/2017 | 00:04
34
אצטרך להוריד את החלודה של 20 שנות נהיגה ובטסט לנהוג כמו תלמיד בן 17 

בשורה התחתונה - מותר לי לחזור לנהוג וזו בשורה ממש חשובה.
אז אחכה עוד חצי שנה. מה לעשות.
*** עוד לא הגשתי למרב"ד את האישור מהרופא+חתימת עו"ד...כך שלכו תדעו כמה זמן יקח להם להגיע לטפסים שלי בכדי לזמני.

אך הכי חשוב שאני יכול לחזור להגה. אמנם בצירוף כאבי ראש, אך לפחות אפשר.

תודה רבה.
לצפיה ב-'קצין התגמולים?'
קצין התגמולים?
11/06/2017 | 15:36
3
198
1.מה תפקיד של קצין התגמולים במחוז?.
2.תוך כמה זמן יש החלטה?

לצפיה ב-'קצין תגמולים '
קצין תגמולים
( לעמוד שלי בתפוז )
19/06/2017 | 15:19
70
קצין התגמולים ממונה על ביצוע החוק הוא נציג של שר הביטחון. 
אני לא מבין את השאלה תוךכה זמן יש החלטה 
איזה החלטה. 
חזור אלי 
לצפיה ב-'בחלק מהמחוזות מנהל/ת המחוז גם קצין התגמולים'
בחלק מהמחוזות מנהל/ת המחוז גם קצין התגמולים
24/06/2017 | 13:58
51
שלומות
איני בקי בנהלים ואיני עו"ד,אך למיטב זכרוני חלק ממנהלי/ות המחוזות,נושאים גם בתואר קצין התגמולים,מכאן גם התשובה לשאלות,במידה ויש חפיפה,הסמכות עד לשמים כמו כן זמן טיפול.
בריאות
לצפיה ב-'אל תצפה לדבר מקצינת התגמולים, כמעט בוודאות שתביעתך תידחה'
אל תצפה לדבר מקצינת התגמולים, כמעט בוודאות שתביעתך תידחה
26/06/2017 | 17:16
26
וגם ייקח לא מעט זמן, חודשים ארוכים ושנים.
תיאלץ לרוץ אין ספור פעמים לגורמים שונים, בתי משפט, עורכי דין, רופאים וחוות דעת, וועדות שלא ידוע מי המציא אותם.
תוציא עשרות אם לא מאות אלפי שקלים, ולא תקבל שקל חזרה.
בקיצור, צפה למפח נפש ארוך.
המלצה: עזוב אותם לנפשם,
אגף השיקום לא ראוי כלל להתייחסות, אין ספק על מה שלמדתי על בשרי , עם עשרות תיקים, שאגף השיקום הוא הגוף המושחת ביותר במדינה, אף יותר ממנהל מקרקעי ישראל, הכנסת, וכו וכו..

לצפיה ב-'חופשה במלון לאונרדו פלאזה ים המלח, דרך השטיח המעופף'
חופשה במלון לאונרדו פלאזה ים המלח, דרך השטיח המעופף
09/06/2017 | 16:50
4
143
האם אני צריך להוסיף תשלום לבת הזוג? איך אני מברר את זה? באגף שיקום? אשמח לכמה שיותר מידע על עניין זה, תודה!
לצפיה ב-'אם משרד הבטחון אישר לך מלווה אין צורך להוסיף דבר אבל'
אם משרד הבטחון אישר לך מלווה אין צורך להוסיף דבר אבל
10/06/2017 | 06:01
1
106
אם לא אישר לך אתה צריך להוסיף.
לצפיה ב-'תודה, אשמח לעוד מידע'
תודה, אשמח לעוד מידע
10/06/2017 | 10:27
50
לצפיה ב-'נמרוד, 1.מגיל 65 אין צורך בתשלום למלווה! 2.השאלה מה '
נמרוד, 1.מגיל 65 אין צורך בתשלום למלווה! 2.השאלה מה
10/06/2017 | 12:32
1
83
הזכאות שלך לחמי מרפא?
לא כולם אותו דבר...
3. תברר דרך ההזמנה - (השטיח המעופף)
עם מגיע לך מלווה בליתשלום!!!
שבת שלום ומבורכת
לצפיה ב-'שוב תודה, שינינו כיוון למלון בתל אביב, מחר אברר עוד פרטים'
שוב תודה, שינינו כיוון למלון בתל אביב, מחר אברר עוד פרטים
10/06/2017 | 12:35
61
לצפיה ב-'לתקוה תפני לעו"ד אלי סבן הוא מוממחה מאוד ומאוד זול וכדאי '
לתקוה תפני לעו"ד אלי סבן הוא מוממחה מאוד ומאוד זול וכדאי
10/06/2017 | 08:34
103
התביעה תהייה קשה כי משרד הביטחון רואה תנכים כגנבים ושקרנים שבאים לקחת מהם כסף תרשמי בגוגל עורך דין אלי סבן בגוגל פגישת יעוץ ראשונה חינם לגמריי ללא התחיבות בכלל................
לצפיה ב-'לנכה שעוד רוצה שתשלם לו 11אחוז כל החיים זה לא חוקי בכלל'
לנכה שעוד רוצה שתשלם לו 11אחוז כל החיים זה לא חוקי בכלל
10/06/2017 | 08:31
1
107
אים אתה מוכר נפש תפנה לפסכיאטר שיתן לך פתק שאתה לא בריא נפשית וכל מה שחתמתה לעורך דין מבוטל על פי דין 
בית משפט יבטל לך את כל החתימות שחתמתה לעורך דין הוא מנסה לעקוץ אותך לגנוב אותך לאור יום הצדק ומערכת המשפט לטובתך ................
לצפיה ב-'זיווה שלום'
זיווה שלום
14/06/2017 | 00:02
41
זיווה שלום 
קודם כל כדאי שתזכרי את השם שלי בתחילת ההודעה ואח"כ תתחילי לקרוא את מה שאני כותב 

העצות  שלך הם עצות לא טובות כלל לא מקצועיות לא אתי ולא מוסריות בעליל

בעלי רמות של רמאות ושקרים
אני חתמתי לעו"ד על חוזה וידעתי על מה אני חותם
אמנם יש לי סעיף נפשי אבל אני לא רמאי או שקרן
איך להערכתך עו"ד שייצג אותי במשך 10 שנים אמור להרגיש שהגיע רגע התשלום עבורו ואני מתחמק מתשלום בטענה שאני משוגע שלא יודע על מה חתמתי
קיצור
תשמרי לעצמך את העצות המרמות שלך
תודה אבל לא תודה על התשובה...
לצפיה ב-'שכר טרחת עורך דין להערכתי לא מוצדקת בעליל...'
שכר טרחת עורך דין להערכתי לא מוצדקת בעליל...
08/06/2017 | 21:57
1
112
למנהל הפורום שלום רב
לאחרונה סגרתי תביעה מול משרד הביטחון לפיה הוכרתי ב 40% מת"ד שעברתי בשנת 2009.
עורך הדין שייצג אותי גובה ממני 11%כחוק.
כאשר נדרשתי לשלם את שכר הטרחה נוכחתי להבין שהסכום אותו דורש העורך דין כעמלת טרחה הינו נגזרת מהיוון הסכום והגימלה שמשולמת לי ע"י משרד הביטחון לכל החיים ולא רק מהסכום הנוכחי (שנצבר משנת 2009 עד היום )אותו קיבלתי ממשרד הביטחון
הסכום מגיע לעשרות אלפי שקלים שהם כמחצית מהסכום הנוכחי שקיבלתי
הדבר מפתיע אותי מאוד כי למעשה אינני זוכר שחתמתי על חוזה שרשום שם לגבי היוון הסכום של הגימלה.
ולאחר בדיקה בחוזה כלל לא רשום לגבי היוון כלשהו של הגימלה שאקבל ממשרד הביטחון
א. האם אני מחוייב לשלם את שכר טרחת העו"ד כ- 11% מכל הסכום אותו אקבל ממשרד הביטחון לכל החיים או ישנה מגבלה למספר חודשים כי הבנתי שלגבי היוונים של הגימלה לצורך חישוב לא ניתן לחשב יותר מ-72 חודשים?(לפי החישוב של עו"ד הוא חישב את ההיוון אך ורק מתשלום הגימלה במקור ללא כל תוספות)
ב.אם לא רשום היוון או כל איזכור של הנושא אך כתוב שהששכר הטרחה הינו 11% מהתגמולים שמגיעים לי 
האם אני אמור לשלם בכל זאת היוון או את האחוזים כנגזרת כל חודש בחודשו?
תודה רבה 

לצפיה ב-'תשלום שכ"ט לעורך דין '
תשלום שכ"ט לעורך דין
( לעמוד שלי בתפוז )
19/06/2017 | 15:16
36
שלום לך . 
עשרות פעמים כתבתי פה על העניין הזה. 
אסור לחתום על הסכם לכל החיים. 
במקרה שלך פנה אלי עם ההסכם דבר איתי ואנסה לעזור לך. 
יום טוב גיא בית און 
לצפיה ב-' פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם '
פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם
( לעמוד שלי בתפוז )
07/06/2017 | 13:48
23

מחכים לכם מנהלים חדשים ופורומים שצומחים מחדש 

זקוקים לייעוץ בנושאים כמו התאזרחות של בני זוג זרים, ויזה, הגירה או אשרת עבודה בארץ? היכנסו לפורום מעמד זרים ומומחה ישיב לשאילותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2569

חושדת שבעלך בוגד בך? רוצים לגלות פרטים על אדם מסוים? היכנסו לפורום חקירות פרטיות ותבררו הכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2456

בעלי עסק חדש ונתקלים בקשיים? מעוניינים בצמיחת החברה? בפורום עסקים תקבלו פיתרונות להכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2292

מתמודדים עם הפרעות אכילה? זקוקים לתמיכה נפשית? 
יש לכם את מי לשתף   http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/198

הבניין שלכם לקראת תהליך פינוי בנוי או תמ"א 38? מומחה בפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית מחכה לשאלותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2454
לצפיה ב-'עם או בלי עו''ד?'
עם או בלי עו''ד?
04/06/2017 | 22:55
2
136
בס''ד
שלום רב,
בעלי לפני 20+ שנים סבל מהלם קרב ופוסט טראומה ושוחרר ממילואים. הוא כל השנים ניסה לעבוד והיו לו קשיים רבים והחליף לעיתים קרובות- או פוטר או עזב. היו חרדות, בעיות ריכוז וזכרון וקשיי תקשורת. הוא התאשפז בעבר וגם לאחרונה בשל התפרצויות אלימות וקיבל טיפול. אצל רופא משפחה מצוין כי הנ''ל סובל שידוע שהנ''ל סובל מפוסט טראומה קיימת החמרה במצבו הנפשי ואובחנה פסיכוזה.
אנו שוקלים להגיש בקשה למשרד הבטחון- מה הסיכויים?
האם אפשר להגיש לבד או חייב עו''ד.
יש לציין שיש ילדים ואין לו הכנסה כמעט שנה והמצב הכלכלי לא משהו.
תודה מראש!

לצפיה ב-'תקוה ערב טוב. ראשית כול שיהיה בריא'
תקוה ערב טוב. ראשית כול שיהיה בריא
05/06/2017 | 22:12
106
שנית עלייך לנסות ולאסוף את כול החומר של בעלך על מצבו בזמן השרות ואחרי השרות ובשנים האחרונות ולהגיש תביעה מסודרת לבד ....
תגישי בקשה מסודרת לבד...
אם את רואה שבוועדה הם עושים ממכם צחוק ולא מאשרים לכם או לא ניראה לכם אחוזי הנכות או כול דבר אחר .
אני מציע לפנות לעורך דין שעוסק בדבר וכאן יש מנהל הפורום שהוא יודע הרבה בנושא זה ממה שאני הבנתי בפגישות שלי האישיות .

נושא הסיכוי הוא לא רציני ולא לעניין כי זה משתנה מנכה זה או אחר .

מאחל לכם הצלחה ובריאות טובה
לצפיה ב-'מאחל הצלחה אך זה קרב קשה וארוך,לדעתי חובה עו"ד'
מאחל הצלחה אך זה קרב קשה וארוך,לדעתי חובה עו"ד
07/06/2017 | 09:18
92
ה"יתרון" היחידי שיש מהמצב של בעלך שלמיטב דעתי אין לו התישנות.
אבל לאור הזמן הרב שעבר,לדעתי המאד צנועה ולא מקצועית יש לכם הזדמנות אחת וכדאי לעשות אותה הכי טוב ומקצועי שניתן,וזה קשה עד בלתי אפשרי לבד,זה לא מסיר את האחריות למציאת עו"ד מתאים לנושא,שזה מאד קשה למצוא בעל/ת מקצוע והגון/ה
לצפיה ב-'קבלת תגמול נצרך רטרואקטיבי '
קבלת תגמול נצרך רטרואקטיבי
06/06/2017 | 21:52
1
159
1.האם קבלת תגמול  נצרך רטרואקטיבי נקבע ע"י ועדה מחוזית או ועדת נצרכות?
לצפיה ב-'לא זה ולא זה '
לא זה ולא זה
( לעמוד שלי בתפוז )
19/06/2017 | 15:23
26
קבלת התגמול רטרו נקבעת על ידי קצין התגמולים או בית משפט 
לצפיה ב-'שאלה '
שאלה
05/06/2017 | 18:34
127
שלום
במידה ויש תלונה לגבי השטיח המעופף. והמנהלים שלהם ממש לא עוזריםץ האם יש פניות הציבור ?   מה אפשר לעשות? תודה
לצפיה ב-'האם להיכנס לבית הלוחם תא צריך מנוי או הכניסה באמצעות'
האם להיכנס לבית הלוחם תא צריך מנוי או הכניסה באמצעות
03/06/2017 | 10:58
4
114
כרטיס נכה צהל...והאם המנוי הוא בתשלום
לצפיה ב-'אבי351, הכניסה לבית הלוחם: 1. חבר בארגון נכי צה"ל. 2.צריך '
אבי351, הכניסה לבית הלוחם: 1. חבר בארגון נכי צה"ל. 2.צריך
04/06/2017 | 11:00
3
105
מנוי שנתי (בתשלום כמובן) להיכנס!!!
לצפיה ב-'המנוי הוא חודשי'
המנוי הוא חודשי
04/06/2017 | 14:05
2
84
שמשולם דרך משרד הביטחון בתלוש נידמה לי
ולא בטוח .שצריך להיות חבר העמותה ,כל זמן שזה משולם דרך מ הביטחון
שאל ב  מ הביטחון  היה דיון בנושא , לא יודע מה ניסגר !!!

לצפיה ב-'משולם דרך התלוש - 100ש"ח לחודש למנוי...'
משולם דרך התלוש - 100ש"ח לחודש למנוי...
05/06/2017 | 14:02
1
60
לצפיה ב-'תודההההההההההההההההההה'
תודההההההההההההההההההה
06/06/2017 | 04:25
23
לצפיה ב-'ב 12.6.2017 מתחיל דף חדש'
ב 12.6.2017 מתחיל דף חדש
05/06/2017 | 12:44
1
134
שיהיה בהצלחה
לצפיה ב-'איזה דף חדש????????'
איזה דף חדש????????
06/06/2017 | 12:58
58
לצפיה ב-'חישוב היוון (שכר טרחה לעורך הדין) בעקבות הגדלת אחוזי הנכות? '
חישוב היוון (שכר טרחה לעורך הדין) בעקבות הגדלת אחוזי הנכות?
02/06/2017 | 10:27
2
148
חברים יקרים שלום,
אודה לעזרתכם:
לאחרונה הגדילו לי את קצבת הנכות מ13% ל25% לפיכך אני זכאית לקצבה חודשית (ממשרד הביטחון).
שאלתי היא:
סיכמתי עם עורך הדין על 18% מהכספים שיתקבלו בדרך של היוון הקיצבה.
שאלתי היא איך מחשבים את ההיוון? האם זה 5 שנים? או יותר?
אשמח לעזרה

תודה
לצפיה ב-'הדס שלום'
הדס שלום
02/06/2017 | 20:54
100
הדס שלום. קודם כל ברכות על הזכייה, זאת קפיצה משמעותית. לא ברור 18 אחוז ממה? האם זה מהסכום שמגיע לך בצורה רטרואקטיבית מיום שממנו נתנו הכרה? אם זה כך, את תראי את הסכום הזה בתלוש תגמולים, בדרך כלל בשורה אחת בשם תשלום רטרואקטיבי, לפעמים זה שתי שורות או יותר כי מחלקים את זה לתקופות. אם זה 18 אחוזים מהסכום שמגיע לך רטרואקטיבית אז זה פשוט מאוד, קחי את הסכום שכתוב בתלוש ותכפילי ב-0.18 וזהו. אם זה 18 אחוז ממשהו אחר אז לא הבנתי את השאלה. אשמח להבהרות. מרקו
לצפיה ב-'שכ"ט המבוסס על היוון .'
שכ"ט המבוסס על היוון .
03/06/2017 | 16:40
109
לגב' הנכבדה,
אסור בתכלית האיסור לקבוע שכ"ט על בסיס היוון.יש להתיעץ לפני כן.
ואם בכל זאת עושים כך , הרי שיש לקבוע על מה יחול ההיוון בדיוק, משך ההיוון (כמה שנים), בסיס החישוב (חודשי,שנתי), % ריבית ההיוון.
ההיוון הינו ערך נוכחי של סדרת תשלומים עתידית ,למשך מסוים ובריבית שנקבעה.
ע"פ הנתונים שנתת יש להניח כי ההיוון יהיה על הפרש התגמול (25-13) ,18% מכך,ובהנחת ריבית של כ-4% שנתית על בסיס חודשי,משך ההיוון אינו מצוין לפיכך הוא לכל החיים.בהנחה כי את צעירה הסכום לתשלום הינו כ-26000 ש"ח.
באם קיבלת בזמנו סכום חד פעמי (ל13%) ולא עברה תקופה המצוינת בהוראת האגף העוסקת בכך, הרי שינכו לך מהתגמול סכום מסויים.
(הערה: את נוסחאת ההיוון (ערך נוכחי של סדרת תשלומים) ניתן לראות באינטרנט).

לצפיה ב-'שכר טרחה מה מקובל בתביעות החמרה?'
שכר טרחה מה מקובל בתביעות החמרה?
02/06/2017 | 11:28
2
115
שלום,
אני מוכר כנכה 5% ממשרד הביטחון.
אני רוצה להגיש תביעת החמרה. איך מחשבים את אחוז שכר הטרחה באם נקבע 30% מול עורך הדין?

האם אני עושה חישוב על האחוזים מעבר למה שיש לי (כלומר רק על האחוזים החדשים לאחר ההחמרה?) או שאני עושה חישוב של הכל נגיד יש לי 5% וקיבלתי עוד 10% סך הכל 15%?

תודה רבה לעונים
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
02/06/2017 | 20:49
1
95
לא כל כך הבנתי את השאלה, אבל אנסה להסביר. קודם כל חשוב להגיד שיש כל מיני הסכמי שכר טרחה, חלקם מאוד משונים, ועורכי הדין בשוק נהים משנה לשנה יותר חזיריים. בדרך כלל הטיפול בתביעה עולה כמה אלפי שקלים. יותר חזיריים ידרשו מעבר לעשר אלף שקל, אבל זה חמור מאוד וחשוב ישר לפרסם את שמם ברבים. בדרך כלל עורך דין ידרוש בונוס לכל אחוז שהוא דרש, וזה נע בין 200 ל-500 שקלים. זאת אומרת אם קיבלת 20 אחוז בגין ליקוי מסוים, ואלה 20 אחוז הראשונים שלך, החישוב יהיה 20 כפול 200 שווה 4000. לשאלתך, אם היו לך 5 אחוזי נכות בגין ליקוי מסוים, התקיימה ועדה ודרגת החומרה שונתה, נניח ל-30 אחוזי נכות, אז יש לשלם לעורך דין בונוס על 30 פחות 5 שהיו לך, זאת אומרת על 25 אחוזים. דבר איתנו אם יש לך עוד שאלות או אם נתקלת בעורכי דין שניסו להתנכל לך ולעבוד עליך כדי שכולנו נדע.
לצפיה ב-'חזיר קטן אוכל מעט, חזיר גדול אוכלים אותו.'
חזיר קטן אוכל מעט, חזיר גדול אוכלים אותו.
06/06/2017 | 17:07
49
מר לוגיסטיק כמה שאתה צודק, אני מחוייב ל1000 שח על כל אחוז חוץ מכול המסביב תלויי בחומרת הפגיעה/מחלה וגודל התיק.

מנהל/ת הפורום

אודות:
חיילי צה"ל, ואנשי מערכת הביטחון, גיבורי ישראל, היקרים. עו"ד גיא בית און עוסק בייצוג, חיילים ואנשי מערכת הביטחון, בתביעות נגד קצין התגמולים מזה כארבע
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
אירוח בנושא השלמת/הבטחת הכנסה
אירוח בנושא...
בתיה כהן, מנהלת תחום הבטחת הכנסה בביטוח לאומי,...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד גיא בית און

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו