לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
98349,834 עוקבים אודות עסקים

פורום נכי צה"ל

ברוכים הבאים לפורום נכי צה"ל - (בעבר פורום נכי צה"ל - זכויות והטבות) ייחודו של הפורום בתפוז הוא בכך שהמידע שמפורסם כאן נאסף מכל המקורות הנמצאים ברשת. העצות שהחברים נותנים הן עצות מועילות וממוקדות. אנא השאירו את ההתעסקויות בפוליטיקה הפנימית של ארגון נכי צה"ל (ופוליטייקה בכלל), אל הפורומים האחרים, כמו-גם ההתעסקות הבלתי נגמרת ומייאשת בביקורת (שלעיתים מוגזמת למרות שבחלקה מוצדקת) על אגף השקום. ביקורת צריכה להאמר ולהשמע אך לא כאשר הדבר הופך לאובססיה. הפורום הוקם בכוונה לתת כתף, לשתף  ולחלוק מידע על זכויות והטבות נכי צה"ל ברשת. לצערנו,אוכלוסיית נכי צה"ל גָדלה מאוד בשנים האחרונות. הפורום הוקם בכדי לתת מענה לכלל נכי צה"ל . ולתת את הכלים המתאימים למי שמסתבך בנבכי הביורקרטיה של אגף השקום. ובנוסף להאיר את עיניי הנכים בדברים שלעיתים נסתרים מהעין. כל מידע /עיצה הניתנים בפורום אינם באים להחליף טיפול פרטני מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של השואל.לפיכך,''תפוז אנשים'',מנהל+יועצים אינם אחראים לנזק (אם) יגרם עקב הסתמכות על מידע זה.  יש לשמור על כללי ההתנהגות המקובלים בעולם הקהילות והפורומים, על שפה נאותה ולנהוג בכבוד ובסובלנות. הודעות המכילות: מספרי טלפון , כתובות דוא"ל , השמצות ו/או תמונות לא ראויות ימחקו לאלתר וללא התראה. הודעות אודות מלחמות אישיות עם אגף השיקום-א.נ.צ מקומם לא בפורום. וכן הודעות בגין לשון הרע/הוצאת דיבה ימחקו לאלתר וללא התראה. במידה ובחרתם לעלוב באחרים - אנא פנו אל הפורומים האחרים המהווים בית לנכי צה"ל. הודעות מעין אלו תמחקנה ללא הודעה מוקדמת.
הפורום חותר לשת"פ עם מנהלי הפורומים האחרים הנוגעים לנכי צה"ל מבחינת ידע ומידע. הודעות הקשורות לפעילות פוליטית, של ארגון נכי צה"ל או פעילות פוליטית אחרת תמחקנה מייד וללא התראה. ע"מ לשמור על מהות הפורום:זכויות והטבות נטו לנכי צה"ל,חובה לשרשר כל הודעות לשירשור אחיד.
אנא שימרו על ציביון הפורום, כפי שהותוה על ידי ענת. מי שמבקש לפרסם הודעות בנושאים אשר נקבע כי ימחקו מתבש לעשות כן באחד הפורומים ה-"יותר דמוקרטים" המשרתים את נכי צה"ל ללא פיקוח . הקו המנחה את הפורום הוא אמנם חופש דיבור אך אל לנו לתת לחופש הדיבור לפגוע במטרה העיקרית של הפרום וזו שיתוף וחלוקת המידע הרלוונטי לנו. כמו-כן חופש הביטוי אינו עילה לפגיעה באדם זה או אחר. אין לפרסם הודעה הנוגדת את תקנון תפוז ו\או חוקי מדינת ישראל. אין לפרסם הודעה ובה פרטי התקשרות הכוללים מספר טלפון אישי או כתובת מייל פרטית.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נכי צה"ל

ברוכים הבאים לפורום נכי צה"ל - (בעבר פורום נכי צה"ל - זכויות והטבות) ייחודו של הפורום בתפוז הוא בכך שהמידע שמפורסם כאן נאסף מכל המקורות הנמצאים ברשת. העצות שהחברים נותנים הן עצות מועילות וממוקדות. אנא השאירו את ההתעסקויות בפוליטיקה הפנימית של ארגון נכי צה"ל (ופוליטייקה בכלל), אל הפורומים האחרים, כמו-גם ההתעסקות הבלתי נגמרת ומייאשת בביקורת (שלעיתים מוגזמת למרות שבחלקה מוצדקת) על אגף השקום. ביקורת צריכה להאמר ולהשמע אך לא כאשר הדבר הופך לאובססיה. הפורום הוקם בכוונה לתת כתף, לשתף  ולחלוק מידע על זכויות והטבות נכי צה"ל ברשת. לצערנו,אוכלוסיית נכי צה"ל גָדלה מאוד בשנים האחרונות. הפורום הוקם בכדי לתת מענה לכלל נכי צה"ל . ולתת את הכלים המתאימים למי שמסתבך בנבכי הביורקרטיה של אגף השקום. ובנוסף להאיר את עיניי הנכים בדברים שלעיתים נסתרים מהעין. כל מידע /עיצה הניתנים בפורום אינם באים להחליף טיפול פרטני מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של השואל.לפיכך,''תפוז אנשים'',מנהל+יועצים אינם אחראים לנזק (אם) יגרם עקב הסתמכות על מידע זה.  יש לשמור על כללי ההתנהגות המקובלים בעולם הקהילות והפורומים, על שפה נאותה ולנהוג בכבוד ובסובלנות. הודעות המכילות: מספרי טלפון , כתובות דוא"ל , השמצות ו/או תמונות לא ראויות ימחקו לאלתר וללא התראה. הודעות אודות מלחמות אישיות עם אגף השיקום-א.נ.צ מקומם לא בפורום. וכן הודעות בגין לשון הרע/הוצאת דיבה ימחקו לאלתר וללא התראה. במידה ובחרתם לעלוב באחרים - אנא פנו אל הפורומים האחרים המהווים בית לנכי צה"ל. הודעות מעין אלו תמחקנה ללא הודעה מוקדמת.
הפורום חותר לשת"פ עם מנהלי הפורומים האחרים הנוגעים לנכי צה"ל מבחינת ידע ומידע. הודעות הקשורות לפעילות פוליטית, של ארגון נכי צה"ל או פעילות פוליטית אחרת תמחקנה מייד וללא התראה. ע"מ לשמור על מהות הפורום:זכויות והטבות נטו לנכי צה"ל,חובה לשרשר כל הודעות לשירשור אחיד.
אנא שימרו על ציביון הפורום, כפי שהותוה על ידי ענת. מי שמבקש לפרסם הודעות בנושאים אשר נקבע כי ימחקו מתבש לעשות כן באחד הפורומים ה-"יותר דמוקרטים" המשרתים את נכי צה"ל ללא פיקוח . הקו המנחה את הפורום הוא אמנם חופש דיבור אך אל לנו לתת לחופש הדיבור לפגוע במטרה העיקרית של הפרום וזו שיתוף וחלוקת המידע הרלוונטי לנו. כמו-כן חופש הביטוי אינו עילה לפגיעה באדם זה או אחר. אין לפרסם הודעה הנוגדת את תקנון תפוז ו\או חוקי מדינת ישראל. אין לפרסם הודעה ובה פרטי התקשרות הכוללים מספר טלפון אישי או כתובת מייל פרטית.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שלום לכל חברי הפורום ולכל הבאים בשעריו. אני נמצא כאן כמנהל הפורום על מנת לסייע לכם בכל דרך אפשרית בכל בעיה ובכל שאלה אפשר לפנות אלי ואשמח לסייע . חשוב לשמור בפורום על כללים בסיסיים , של שפה נקיה , והעברת מסרים בדרך מקובלת על מנת שיהיה נעים לכולם להיות בפורום , אפשר להעלות כל נושא ולשוחח על כל דבר , בדרך נעימה ומקבולת אשר תטיב עם כולם.  
המטרה בפורום היא ליצור קהילה תומכת , בה מסייעים החברים אחד לשני. 
חשוב מאוד לתת מידע אמין אשר ניתן להתבסס עליו על מנת שתהיה תועלת לכל חברי הפורום. 
שוב אני כאן לרשותכם 
שלכם 
גיא

המשך >>

לצפיה ב-'בעניין הרכב הרפואי'
בעניין הרכב הרפואי
19/12/2017 | 12:15
110
שלום וברכה חבריי ואחיי לנשק,
אני נכה בדרגת 50% נכות והיה לי רכב רפואי ממשרד הביטחון טויוטה קורולה GLI.
רציתי בבקשה לשאול האם מבצע טויוטה טיים בהם נותנים הנחה של 6000 ש"ח עבור טויוטה 50 שנה. 4000 ש"ח הנחה ועוד 2000 ש"ח עבור אבזור. האם זה משתלם לנו? איך זה מתבצע התשלום עבורנו ?
הבנתי שכעת מחיר הרכב לפי משרד הביטחון אגף השיקום הוא 75 אלף ש"ח בערך והרכב היציג הוא טויוטה קורולה דגם SUN שמחירו 128 אלף ש"ח ומחירו של הרכב טויוטה טיים הוא 132 אלף ש"ח לאחר ההנחות של טויוטה טיים.
ז"א אני אמור לשלם 75 אלף ש"ח פלוס ההפרש מ128 אלף ש"ח ל132 אלף ש"ח כלומר עוד 4000 ש"ח (ז"א סכום כולל של 79 אלף ש"ח ) והשאר משרד הביטחון אגף השיקום משלם ? האם אני הבנתי נכון ? תקנו אותי אם אני טועה בבקשה.

שאלה נוספת בבקשה לחבר שלי , על איזה רכב אתם ממליצים עבור משפחה מרובת ילדים (אוטו גדול ) שהוא אמין וטוב ?

אודה על תשובתכם. חג אורים שמח לכם ולכל משפחתכם,
בני

לצפיה ב-'ביטוחי רכב'
ביטוחי רכב
18/12/2017 | 22:31
5
110
השנה נראה על פניו שביטוחי הרכב התייקרו בחמישים אחוז ומעלה אז רק מעניין כמה יחשבו באגף השיקור את ההתיקרות איך שאני מכיר את הנ...ת הם ימצאו סיפר הזוי ויורידו והיכן הארגון - הלך לקבל מהם ....
לצפיה ב-'אצלי הביטוח לא עלה להיפך ירד'
אצלי הביטוח לא עלה להיפך ירד
19/12/2017 | 04:28
4
63
לצפיה ב-'נשמח לקבל את פרטי סוכן הביטוח שלך '
נשמח לקבל את פרטי סוכן הביטוח שלך
19/12/2017 | 22:14
3
41
לצפיה ב-'כתבתי לך בפרטי'
כתבתי לך בפרטי
20/12/2017 | 04:31
2
40
לצפיה ב-'אשמח גם לקבל ותודה מראש '
אשמח גם לקבל ותודה מראש
20/12/2017 | 20:54
26
לצפיה ב-'אבי 365'
אבי 365
28/12/2017 | 16:55
8
שלום, אפשר גם את הסוכן ביטוח, תודה.

לצפיה ב-'מתי בדרך כלל מסתים החישוב התגמול החודשי?'
מתי בדרך כלל מסתים החישוב התגמול החודשי?
18/12/2017 | 21:04
1
88
לצפיה ב-'באזור ה14- 15 לחודש . עד אז אתה חייב להעביר את החומר ולפני'
באזור ה14- 15 לחודש . עד אז אתה חייב להעביר את החומר ולפני
20/12/2017 | 09:55
41
לצפיה ב-'לכל הנכים בבקשה להעביר תהודעה המאוד חשובה במייל לעידן קליימן'
לכל הנכים בבקשה להעביר תהודעה המאוד חשובה במייל לעידן קליימן
18/12/2017 | 00:06
157
עובדים על נכי צהל בפנים
כ98אחוז מנכי צהל נוסעים לטיפולים בגלל שנפצעו בצבא 
בתחבורה ציבורית כיום יש 33אחוז הנחה בתחבורה ציבורית לנכי צהל צוחקים על הנכים בעיניים תדרשו שיתנו לנכי צהל הנחה יותר משמעותית בנסיעה בתחבורה ציבורית ....
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום עסקים '
מחכים לכם בפורום עסקים
17/12/2017 | 12:07
12

אם אתם מקימים עסק או מיזם, נותנים שירות או משווקים מוצרים,
אמיר לניאדו הגיע לפורום עסקים כדי לתת לכם הנחיה ראשונית לפיתוח העסק שלכם, לגיוס הכספים ולפיתוח המוצר שלכם.
היכנסו להתייעץ איתו עכשיו בפורום עסקים!
לצפיה ב-'30 שנה מאז פרוץ האינתיפאדה ולא מכירים בנפגעי PTSD ?'
30 שנה מאז פרוץ האינתיפאדה ולא מכירים בנפגעי PTSD ?
16/12/2017 | 14:05
2
80
שלום וברכה,
בתאריך 09/12/2017 ציינו 30 שנה לפרוץ האינתיפאדה הראשונה בשטחים.
החיילים אשר שירתו בשטחים עם פרוץ האינתיפאדה חודשים רבים, נושאים עד היום בנפשם את פצעי אותה מלחמה.
קראתי את דו"ח מבקר המדינה משנת 1990 בנושא הנ"ל:
בריאות הנפש בתחום ההתקוממות ביהודה, שומרון ועזה, 
מחלקת בריאות הנפש הגיעה למסקנה, על סמך מספרן המועט של פניות החיילים לקב"נים או למרפאות בריאות הנפש ועל סמך אופיין, כי אין עדויות, לפחות עד מועד סיום הביקורת, לתחלואה נפשית בקרב החיילים שנגרמה על ידי פעילות צה"ל נגד ההתקוממות ביהודה, שומרון ועזה.
(דוח שנתי 40 של מבקר המדינה 
מרים בן-פורת מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור ירושלים, כ"ה בניסן התש"ן 1990 באפריל 20 עמוד 803).
מה יהיה? האם עדיין ניתן לתבוע את משרד הביטחון על הפרעת PTSD ?

לצפיה ב-'תביעה על פוסט טראומה '
תביעה על פוסט טראומה
( לעמוד שלי בתפוז )
26/12/2017 | 23:54
1
19
אם הבעיה יוצרת מגבלות אצלך רצוי לתבוע. 
הנושא הוא מאוד מורכב , וצריך לבדוק דברים רבים בטרם ניגשים לתביעה זו . 
צור איתי קשר ואסביר לך ביתר פירות. 
לצפיה ב-''
27/12/2017 | 00:14
7
לצפיה ב-'קנאביס רפואי נכות/אי כושר עבודה'
קנאביס רפואי נכות/אי כושר עבודה
13/12/2017 | 00:40
5
142
שלום רב,
שמי גיא ואני סובל מפריצות דיסק עם הקרנות כאב לרגליים.
אני מטופל כשמעט שנה בקנאביס רפואי (סטיבקס)

רציתי לשאול האם ישנה תקנת נכות על כאבים עם הקרנה וטיפול בקנביס ( הבנתי שבביטוח לאומי יש 20%) ?

שאלה נוספת האם שימוש בקאנביס רפואי מקנה אוטומטית אחוזי אי כושר עבודה ?

תודה מראש,
גיא
לצפיה ב-'סטיבקס'
סטיבקס
13/12/2017 | 10:51
2
110
 תגיד לי גיא גם אני מקבל סטיבקס כבר כמה חודשיים חוץ מהטעם של האלכוהל זה עוזר לך לכאבים לי בכול אופן לא עוזר
לצפיה ב-'עוזר בעיקר לכאבים נוירולוגים ( הקרנה לרגליים )'
עוזר בעיקר לכאבים נוירולוגים ( הקרנה לרגליים )
13/12/2017 | 15:51
79
הי,
סטיבקס מגעיל אבל עושה עבודה טובה בעיקר לכאבים שמוקרנים לרגליים, קל יותר להירדם בלילה, שינה טובה יותר, לא מעלה לי לחץ דם, לא גומר לי את הכבד...
תרגיש טוב !
לצפיה ב-'אני לא מכיר את הסטיבקס, אבל אם הסטיבקס'
אני לא מכיר את הסטיבקס, אבל אם הסטיבקס
14/12/2017 | 16:56
80
לא מתאים לך, תנסה סוגים אחרים עד שתמצא את הזן והסוג שמתאים לך.
יש שני זנים עיקריים האחד זה סטיבה והשני אינדיקה.
הסטיבה יותר מעיר וטוב ליום והאינדיקה טוב לשינה.
כל זן כזה מתחלק להרבה תת סוגים שונים וכל אחד צריך למצוא את הזן והסוג המתאים לו בשיטת ניסוי וטהייה  ומה שמתאים לאחד לא בהכרח מתאים לאחר.

אני לא יודע באיזו חברה אתה מקבל אבל לכל החברות יש כמה סוגים משני הזנים, אז תשאל אותם ותשנה כל פעם לסוג\ים אחר\ים עד שמצא את מה שמתאים לך.

בהצלחה.
לצפיה ב-'עניתי לך בפורום אחר, אבל הענה לך שוב.'
עניתי לך בפורום אחר, אבל הענה לך שוב.
16/12/2017 | 12:32
52

לגבי השאלה הראשונה,
אין לי תשובה ברורה ואני לא מכיר תקנות בנושא באגף השיקום
אבל אם אתה מקבל קנביס בגלל הנכות המוכרת אז יש לך החזר כספי מהאגף .

לגבי קנביס ועבודה.
קנביס לא מקנה אי כושר עבודה באופן אוטומטי כמו שזה לא שולל לך את רישיון הנהיגה שלך באופן אוטומטי.
אפשר גם אפשר לעבוד ולתפקד עם קנביס רק צריך להשתמש בצורה מושכלת ואחראית.

אגב, יש הרבה אנשים בריאים לחלוטין (כולל עורכי דין, רופאים ועוד ועוד) שמשתמשים בקנביס בלי קשר לנכות ואו כאבים והם עובדים ומתפקדים ומגדלים משפחות יפה מאוד והכול בסדר איתם.

לצפיה ב-'אין תקנה על כאבים וקנבאיס. '
אין תקנה על כאבים וקנבאיס.
( לעמוד שלי בתפוז )
26/12/2017 | 23:52
12
בעמוד שדרה בודקים הגבלות והפרעה בפיזור בעמוד שדרה מותני , והפרעות הליכה. 
לצפיה ב-'נכות זמנית'
נכות זמנית
11/12/2017 | 14:51
4
148
חדשה בפורום ושמחה שייש מקום לשאול וללמוד.
לאחר החמרת מצב הכירו לי באופן זמני 65% ( התחלתי מ 11%) עקב בעיה עיצבית ביד ימין שהיא הדומיננטית.
תוקף הנכות עתיד להסתיים החודש ועתידים לקבוע לי תאריך לועדה חוזרת.
כשדיברתי עם המוקד נאמר לי שלא יבדקו אותי בועדה אלא יסתמכו על מסמכים של בדיקות ששלחו אותי אליהם וזהו.
הגיוני??
תודה!
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
( לעמוד שלי בתפוז )
12/12/2017 | 10:50
118
שלום אילנית 
לא נראה לי הגיוני , צריכים לבדוק אותך שוב ואין אפשרות להחליט על סמך המסמכים בלבד. 
לצפיה ב-'לדעתי'
לדעתי
13/12/2017 | 08:51
1
93
הסיפור קצת לא ברור. יש מצב שבישיבה הקודמת הם החליטו לשלוח אותך לבדיקה, ולכשתתקבל אצלם תשובת הבדיקה הם צריכים לערוך ישיבה מסכמת של הוועדה. הנוכחות שלך בוועדה המסכמת לא חובה. יש לך זכות להגיב על תוצאות הבדיקה לפני סיכום הוועדה, ובשביל זה את כמובן צריכה לקבל לידייך את תוצאות הבדיקה והם לא תמיד שולחים אותה לנבדק.
ציטוט מדף הסבר למוזמן לוועדה:
"אם קבעה הוועדה הרפואית בישיבתה כי עליך לבצע בדיקת עזר (כגון צילום, בדיקת דם וכו') הוועדה תסכם את החלטתה עם קבלת תוצאות הבדיקה. הנך רשאי לדעת את תוצאות הבדיקה לפני סיכום הוועדה, תוזמן לישיבה המסכמת של הוועדה, בה תינתן לך הזדמנות לטעון טיעונך, מוגבל לתוצאת הבדיקות שנוספו. אם תבחר שלא להופיע בפני הוועדה, הוועדה הרפואית תהיה רשאית לקבוע דרגת נכותך ללא נוכחותך." סוף ציטוט
לצפיה ב-'יש מצב'
יש מצב
13/12/2017 | 09:21
69
יש מצב שאתה צודק. בועידה הקודמת קיבלתי נכות זמנית לקצת יותר משנה. הם ביקשו צילום  של יד ימין וemg של כל עצבי היד ועם זה להגיע לועידה הנוכחית. הנציגה אמרה לי שבפועל אין ברשותם את הדיסק של  הצילום ובגלל זה היא צריכה שאגיע כדי למסור להם אותו אבל חטץ מזה הם לא צריכים אותי בכלל.
זה נשמע לי הכי מוזר בעולם לקבוע מצב של אדם רק על סמך תיאור כתוב. כולם יודעים שהכתוב לקוני ולא באמת מדויק 
לצפיה ב-'מפקירים את הפצועים.......'
מפקירים את הפצועים.......
14/12/2017 | 17:11
63
לצפיה ב-'שבוע טוב לכולם, שאלה, אם הייתה לנו אפשרות לבחור'
שבוע טוב לכולם, שאלה, אם הייתה לנו אפשרות לבחור
09/12/2017 | 18:08
4
164

בין להמשיך לקבל טיפולים בנכות המוכרת באמצעות אגף השיקום
לבין מעבר לקבלת טיפולים רפואיים גם בנכות המוכרת באמצעות קופת חולים.

מה הייתם מעדיפים ?
לצפיה ב-'ברווזון, שאלה קשה, - אין לי (לנו) ניסיון בטיפול הנכות המוכרת'
ברווזון, שאלה קשה, - אין לי (לנו) ניסיון בטיפול הנכות המוכרת
10/12/2017 | 10:53
3
98
באמצעות קופת חולים.
מה יותר טוב????
לצפיה ב-'וכי איך זה שאין לך ניסיון ?! הרי אתה מכיר'
וכי איך זה שאין לך ניסיון ?! הרי אתה מכיר
10/12/2017 | 15:25
2
91
את קופת חולים דרך המשפחה שמטופלים שם וגם אנחנו בעצמנו מטופלים בקופות בכל מה שלא קשור לנכות וכולנו מכירים את ההבדלים ברמות השירות בניהם וההבדלים מאוד בולטים וידועים לכולנו.

ועכשיו מה אתה אומר ?
לצפיה ב-'שאלה קשה.. לא חושבת שיצא לי לחשוב עליה פעם...'
שאלה קשה.. לא חושבת שיצא לי לחשוב עליה פעם...
24/12/2017 | 21:18
1
12
לצפיה ב-'נסי לחשוב לפחות פעם.'
נסי לחשוב לפחות פעם.
25/12/2017 | 18:59
9
תשווי בין השירות וטיפול שאת והמשפחה שלך מקבלת\לים בקופה לבין השרות והטיפול שאת מקבלת מאגף השיקור.

תשווי בכל הפרמטרים, החל מנגישות , כולל נסיעות בדיקות ביטחון למרפאות ולרופאים, דרך החזרים ושירות מזכירות רפואיות והחזרים כספיים וכלה בביטול טיפולים שהומלצו ע"י ידי רופאים מומחים. 

לדוגמה: כמה זמן לוקח לך לקבל תרופה ?!
בקופת חולים את הולכת מיד לבית מרקחת הקרוב מקבלת תרופה וזהו.

באגף השיקור, לעומת זאת, את מעבירה את המרשם למזכירה הרפואית שמעבירה לרופא שמאשר או לא מאשר ורק זה לוקח לו שבוע במקרה הטוב.
אם אישר אז תמתיני שהפקידות יזרימו את זה במחשב  שזה לוקח לפחות שבועיים נוספים במקרה הטוב (אם היא לא בחופשת לידה והמחליפה הזמנית לא יודעת את העבודה) ורק אז זה עובר לביצוע ותמתיני עוד יומיים שלושה לטלפרמה או למנה החודשית הבאה שלך.
אם הרופא לא אישר, אז יש לך בעיה... ותתחילי לערער ולהתבכבש איתם.

זו דוגמה אחת מיני רבות ואת בטח מכירה עוד הרבה צרות.

בהצלחה.
לצפיה ב-'הודעה מאוד חשובה לכל נכי צהל בבקשה תשתפו תהודעה לכולם שידעו'
הודעה מאוד חשובה לכל נכי צהל בבקשה תשתפו תהודעה לכולם שידעו
04/12/2017 | 16:53
2
348
לכבוד ראש הממשלה ושר התחבורה שלום רב כיום נכי צהל מקבלים 33 אחוז הנחה בנסיעה בתחבורה ציבורית 33 אחוז זה הנחה מאוד קטנה ומעליבה לנכים שנלחמו ביותר ממאה אחוז ונלחמו על המדינה בגופם ונפשם בבקשה ממכם תעשו לנכי צהל הנחה יותר משמעותית לנסיעה בתחבורה ציבורית 99 אחוז מנכי צהל שנוסעים בתחבורה ציבורית הם נוסעים הלוך ושוב לטיפולים בגלל הפציעה שעברו בצבא תעשו לנכי צהל הנחה בתחבורה ציבורית 60 הוא 70 אחוז הנחה לטיפולכם תודה .........................
לצפיה ב-'מסכים איתך לגמרי!'
מסכים איתך לגמרי!
04/12/2017 | 19:35
91
אפילו ברוסיה ותיקי מלחמת העולם השנייה נסעו חינם בתחבורה ציבורים כולל רכבות בכל המדינה.
מה אתה רוצה שנעשה עם ההודעה?
נדפיס ונשלח לשר התחבורה?
לצפיה ב-'מסכים איתך בקשר להנחות בנסיעות בכלל ולטיפולים, אבל'
מסכים איתך בקשר להנחות בנסיעות בכלל ולטיפולים, אבל
07/12/2017 | 20:55
55
שקודם יתנו בכלל טיפולים.
לצפיה ב-'מעוניין לקנות מנוף הרמה לנכה mollify quick raiser'
מעוניין לקנות מנוף הרמה לנכה mollify quick raiser
04/12/2017 | 15:38
42
מעוניין לקנות עבור נכה מבוגרת מנוף הקמה milift quick raiser
גדי וינר 0584009767
תודה גדי
לצפיה ב-'הפעלת הביטוח הסיעודי'
הפעלת הביטוח הסיעודי
30/11/2017 | 22:34
5
162
הביטוח הסיעודי של הראל מופעל 60 יום לאחר הגשת התביעה. כלומר מרגע שמגישים כתב תביעה, יש לחכות 60 יום ואם המבוטח עדיין סיעודי אז משלמים לו קיצבה. השאלה למה 60 הימים לא נספרים מרגע שהמבוטח הופך לסיעודי? אבי הוא נכה צהל. הוא נפל ומאותו רגע מוגדר כסיעודי. הגשנו כתב תביעה להראל רק לאחר שבועיים ואז הופתענו לגלות שמאותו רגע סופרים את 60 הימים ולא מרגע הנפילה. האם זה חוקי? מה ניתן לעשות?
לצפיה ב-'אי אפשר לדעת אם זה חוקי או לא חוקי, זה מאוד תלוי'
אי אפשר לדעת אם זה חוקי או לא חוקי, זה מאוד תלוי
01/12/2017 | 13:35
82
מה כתוב באותיות הקטנות של הפוליסה.
אבל אני חושב שמאוד כדאי לך לבדוק את הנושא עם הארגון כי מאוד יתכן שהם (בחברת הביטוח) משתמשים בשיטת "מצליח".

איחולי החלמה לאבא ושבת שלום.
לצפיה ב-'יכול מאוד להיות'
יכול מאוד להיות
01/12/2017 | 23:54
3
91
זה כמו שביטוח לאומי לא משלם על 90 ימים ראשונים שעוברים מתחילת המחלה.
לצפיה ב-'אבל פה מדובר על 60 יום מהגשת התביעה ולא 60 יום מתחילת הארוע'
אבל פה מדובר על 60 יום מהגשת התביעה ולא 60 יום מתחילת הארוע
02/12/2017 | 18:38
2
56
לצפיה ב-'כל אחד והטיריקים שלו לחסוך'
כל אחד והטיריקים שלו לחסוך
03/12/2017 | 21:43
39
כל גוף מבטח מנסה לחסוך על חשבון המבוטחים. כנראה שזה פשוט אחד התנאים ואין מה לעשות עם זה. אבל אני לא מומחה לזה, כדאי לך להמשיך לבדוק.
לצפיה ב-'הנה התשובה אחרי בדיקה'
הנה התשובה אחרי בדיקה
05/12/2017 | 23:35
68
הי אחי. כאב לי הלב על אבא שלך והחלטתי לבדוק לעומק. דיברתי עם ידידה שלי שעובדת בחברת ביטוח דקלה, זאת החברה שקנתה את הראל. תראה את התמונות המצורפות של ההתכתבות שלי איתה. אני מקווה שזה יעזור. בריאות וברכה לאבא שלך.
לצפיה ב-'החזרים לאגף השיקום'
החזרים לאגף השיקום
03/12/2017 | 11:34
1
193
שלום
אני מחזיר סכום X מהתגמול החודשי למשהב"ט עקב שינוי באחוזי הנכות מ 2002 . ז"א אני משלם החזר חלקי מהתגמול מאפריל 2002 עד יולי 2021 . הסכום אותו אני מחזיר , בסיכומו , גדול יותר ב 60000 - שישים אלף שח בקירוב . עובדת רווחה טענה כי סכום ההחזר הוא בהתאם לסכום אותו מקבל נכה היום , עפ"י תאריכי ההחזר שלי . כוונתה כי הסכום הסופי הוא זהה לסכום אותו נכה 19% כפי שהייתי ב 2002 אמור לקבל היום .
אודה למי שמבין ויכול להאיר בסוגיה אם טעות בידם .
לצפיה ב-'בדיוק אותו סיפור אצלי'
בדיוק אותו סיפור אצלי
03/12/2017 | 21:39
83
הי אחי. יש לי בדיוק אותו סיפור. בהתחלה היה לי 19 אחוזי נכות ושילמו לי מענק חד-פעמי בסביבות 130 אלף שקלים. לפני כמה שנים עלה לי 20 (ומאז עלה שוב) והתחלתי לקבל תגמול חודשי. עכשיו יש לי לשלם עד פברואר 2022 החזר של המענק שקיבלתי. ניסיתי לעשות בלגן, דיברתי עם מוקד, שלחתי מכתבים רשומים לרכזת תשלומים טלי אלקיים, כדי לברר איך בדיוק קבעו את הסכום החודשי שעליי להחזיר. היא שלחה לי פירוט של תשלומים והסבירה לי שמה שמנוכה נקרא "פעימה", ובדיוק כפי שכתבת, זה בסכומים של היום. אני עשיתי חישובים והגעתי לתוצאה שינכו לי בסופו של דבר הרבה יותר ממה ששולם במענק. עד עכשיו לא ברור לי איך זה יוצא ככה. אני עוד למדתי כלכלה! ניסיתי לחפש בסיס חוקי וקראתי בחוק הנכים (תגמולים ושיקום), כתוב שם שאם גובה אחוזי הנכות של הנכה משתנה, אז משרד הביטחון רשאי לנכות את מה ששולם, וששיעור הניכוי ייקבע בתקנות שיתקין שר הביטחון. אני הייתי בשלב מסוים בלי כסף לאוכל, רוב הזמן, והתחננתי שלא ינכו לי ושלחתי מלא מכתבים, אבל אין לי פשוט כוח נפשי להילחם בהם. עדיין לא הבנתי את החישובים שלהם. אם יש לך כוח נפשי, תפנה לרכזת תשלומים ותבקש שיפנו אותך למסמך שכתובים בו השיעורים שאותם יש זכות למשרד הביטחון לעשות ניכווים. כמו שאמרתי, את המסמך הזה אמור לכתוב שר הביטחון. מסקרן אותי לדעת אם באמת קיים מסמך כזה, או שכרגיל, משרד הביטחון קובע לעצמו דרכים שבהם נוח לו לעבוד והנכה... שילך להז...
לצפיה ב-'יש הטבות מיוחדות למי שיש לו בעיות עור?'
יש הטבות מיוחדות למי שיש לו בעיות עור?
03/12/2017 | 21:28
2
61
האם זה תלוי בגובה אחוזי נכות?
לצפיה ב-'הטבות מיוחדות לבעלי בעיות בעור '
הטבות מיוחדות לבעלי בעיות בעור
( לעמוד שלי בתפוז )
12/12/2017 | 10:51
1
22
המדובר בטיפולים בים המלח 
ולא יותר מזה  
יום טוב. 
לצפיה ב-'נחמד. תודה.'
נחמד. תודה.
13/12/2017 | 08:43
7
לצפיה ב-'נכה צהל שהוא סיעודי יכול לקבל ליווי גם'
נכה צהל שהוא סיעודי יכול לקבל ליווי גם
03/12/2017 | 13:50
97
מביטוח לאומי וגם ממשרד הבטחון?
נניח שמשרד הבטחון מאשר 8 שעות ליווי ומביטוח לאומי ניתן לקבל עוד 3 שעות יומיות. האם אפשר להגיש בקשות במקביל לשני הארגונים?
לצפיה ב-'המלצה לפסכיאטר למתן חוות דעת'
המלצה לפסכיאטר למתן חוות דעת
01/12/2017 | 08:09
3
93
שיהיה נחשב ובמחיר שפוי אזור מרכז תודה
לצפיה ב-'פסיכולוג בתל אביב-יפו...'
פסיכולוג בתל אביב-יפו...
01/12/2017 | 10:38
78

מכון גרין 
אתר
הוראות הגעה
פסיכולוג בתל אביב-יפו, ישראל · 3.2 ק"מ
כתובת: קהילת ונציה 10, תל אביב יפו
שעות פתיחה: 
פתוח היום · 9:30–15:00טלפון: 03-648-0663

לצפיה ב-'ד"ר יוסף לריה'
ד"ר יוסף לריה
01/12/2017 | 23:58
64
הוא מאוד ותיק ומאוד נחשב. הוא מקבל בביתו בהוד השרון. המחירים - תלוי בכמה דברים: כמות החומר שהוא צריך לעבור עליו וכו'. חוות הדעת שלו מאוד איכותיות ונחשבות. שוב, יש מצב שבוועדה יתעלמו ממה שכתב הפסיכיאטר הפרטי ולא משנה מי זה יהיה. מספר הטלפון של ד"ר לריה 0503337477. בהצלחה.
לצפיה ב-'פסכיאטר מומלץ '
פסכיאטר מומלץ
( לעמוד שלי בתפוז )
03/12/2017 | 10:30
64
פרופסור עמיחי לוי 
לצפיה ב-'איזה ציוד נדרש לנכה סיעודי?'
איזה ציוד נדרש לנכה סיעודי?
02/12/2017 | 18:44
42
אבי נכה צהל. הוא נפל ובעקבות הנפילה הפך לחולה סיעודי שזקוק להשגחה צמודה ולעזרה בנושאים הבאים: לשכב ולקום מהמיטה, להתרחץ, להתלבש ובנוסף יש לו לפעמים בריחת שתן וצואה. ארגון נכי צהל ביקש שאגיש רשימה של הציוד שנדרש לאבא. אז כמובן כיסא גלגלים (רגיל ואחד צר למקלחת), הליכון (איזה סוג?), טיטולים. מה עוד? אשמח לכל הערה והארה בנושא. תודה
לצפיה ב-'פסיקת בית המשפט בנושא איבר זוגי : עיניים , שמיעה, כליות'
פסיקת בית המשפט בנושא איבר זוגי : עיניים , שמיעה, כליות
29/11/2017 | 18:13
2
129
עו"ד גיא בית און האם יש באפשרותך לתת מספר משפטים בנושא הזה כמובן באופן כללי מה הכוונה מה המשמעות לכל מי שפגוע באחד מהאיברים כמו עקור עין , איבוד שמיעה באוזן וכו' תודה מראש 
לצפיה ב-'מר עו"ד גיא בית און - מנהל הפורום,aviab56 מחכה לתשובה...'
מר עו"ד גיא בית און - מנהל הפורום,aviab56 מחכה לתשובה...
01/12/2017 | 13:55
51
לצפיה ב-'איבר זוגי '
איבר זוגי
( לעמוד שלי בתפוז )
01/12/2017 | 17:42
60
לגבי אוזניים , או עניים , אם אדם מוכר על פגיעה בשמיעה וכתוצאה ממנה לאחר שנים האיבר המפצה האוזן הבריאה נפגעה אז צריך להכיר גם באוזן השניה. 
לצפיה ב-'יש תלושים באתר.והכסף כבר בבנק.סוף שבוע נעים ורגוע '
יש תלושים באתר.והכסף כבר בבנק.סוף שבוע נעים ורגוע
30/11/2017 | 12:34
43
לצפיה ב-'פסק דין נגד האירגון'
פסק דין נגד האירגון
29/11/2017 | 15:03
168
מה עיקרו להיכן ניתן למצוא אותו?

מנהל/ת הפורום

אודות:
חיילי צה"ל, ואנשי מערכת הביטחון, גיבורי ישראל, היקרים. עו"ד גיא בית און עוסק בייצוג, חיילים ואנשי מערכת הביטחון, בתביעות נגד קצין התגמולים מזה כארבע
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד גיא בית און

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו