לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום נכי צה"ל

ברוכים הבאים לפורום נכי צה"ל - (בעבר פורום נכי צה"ל - זכויות והטבות) ייחודו של הפורום בתפוז הוא בכך שהמידע שמפורסם כאן נאסף מכל המקורות הנמצאים ברשת. העצות שהחברים נותנים הן עצות מועילות וממוקדות. אנא השאירו את ההתעסקויות בפוליטיקה הפנימית של ארגון נכי צה"ל (ופוליטייקה בכלל), אל הפורומים האחרים, כמו-גם ההתעסקות הבלתי נגמרת ומייאשת בביקורת (שלעיתים מוגזמת למרות שבחלקה מוצדקת) על אגף השקום. ביקורת צריכה להאמר ולהשמע אך לא כאשר הדבר הופך לאובססיה. הפורום הוקם בכוונה לתת כתף, לשתף  ולחלוק מידע על זכויות והטבות נכי צה"ל ברשת. לצערנו,אוכלוסיית נכי צה"ל גָדלה מאוד בשנים האחרונות. הפורום הוקם בכדי לתת מענה לכלל נכי צה"ל . ולתת את הכלים המתאימים למי שמסתבך בנבכי הביורקרטיה של אגף השקום. ובנוסף להאיר את עיניי הנכים בדברים שלעיתים נסתרים מהעין. כל מידע /עיצה הניתנים בפורום אינם באים להחליף טיפול פרטני מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של השואל.לפיכך,''תפוז אנשים'',מנהל+יועצים אינם אחראים לנזק (אם) יגרם עקב הסתמכות על מידע זה.  יש לשמור על כללי ההתנהגות המקובלים בעולם הקהילות והפורומים, על שפה נאותה ולנהוג בכבוד ובסובלנות. הודעות המכילות: מספרי טלפון , כתובות דוא"ל , השמצות ו/או תמונות לא ראויות ימחקו לאלתר וללא התראה. הודעות אודות מלחמות אישיות עם אגף השיקום-א.נ.צ מקומם לא בפורום. וכן הודעות בגין לשון הרע/הוצאת דיבה ימחקו לאלתר וללא התראה. במידה ובחרתם לעלוב באחרים - אנא פנו אל הפורומים האחרים המהווים בית לנכי צה"ל. הודעות מעין אלו תמחקנה ללא הודעה מוקדמת.
הפורום חותר לשת"פ עם מנהלי הפורומים האחרים הנוגעים לנכי צה"ל מבחינת ידע ומידע. הודעות הקשורות לפעילות פוליטית, של ארגון נכי צה"ל או פעילות פוליטית אחרת תמחקנה מייד וללא התראה. ע"מ לשמור על מהות הפורום:זכויות והטבות נטו לנכי צה"ל,חובה לשרשר כל הודעות לשירשור אחיד.
אנא שימרו על ציביון הפורום, כפי שהותוה על ידי ענת. מי שמבקש לפרסם הודעות בנושאים אשר נקבע כי ימחקו מתבש לעשות כן באחד הפורומים ה-"יותר דמוקרטים" המשרתים את נכי צה"ל ללא פיקוח . הקו המנחה את הפורום הוא אמנם חופש דיבור אך אל לנו לתת לחופש הדיבור לפגוע במטרה העיקרית של הפרום וזו שיתוף וחלוקת המידע הרלוונטי לנו. כמו-כן חופש הביטוי אינו עילה לפגיעה באדם זה או אחר. אין לפרסם הודעה הנוגדת את תקנון תפוז ו\או חוקי מדינת ישראל. אין לפרסם הודעה ובה פרטי התקשרות הכוללים מספר טלפון אישי או כתובת מייל פרטית.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נכי צה"ל

ברוכים הבאים לפורום נכי צה"ל - (בעבר פורום נכי צה"ל - זכויות והטבות) ייחודו של הפורום בתפוז הוא בכך שהמידע שמפורסם כאן נאסף מכל המקורות הנמצאים ברשת. העצות שהחברים נותנים הן עצות מועילות וממוקדות. אנא השאירו את ההתעסקויות בפוליטיקה הפנימית של ארגון נכי צה"ל (ופוליטייקה בכלל), אל הפורומים האחרים, כמו-גם ההתעסקות הבלתי נגמרת ומייאשת בביקורת (שלעיתים מוגזמת למרות שבחלקה מוצדקת) על אגף השקום. ביקורת צריכה להאמר ולהשמע אך לא כאשר הדבר הופך לאובססיה. הפורום הוקם בכוונה לתת כתף, לשתף  ולחלוק מידע על זכויות והטבות נכי צה"ל ברשת. לצערנו,אוכלוסיית נכי צה"ל גָדלה מאוד בשנים האחרונות. הפורום הוקם בכדי לתת מענה לכלל נכי צה"ל . ולתת את הכלים המתאימים למי שמסתבך בנבכי הביורקרטיה של אגף השקום. ובנוסף להאיר את עיניי הנכים בדברים שלעיתים נסתרים מהעין. כל מידע /עיצה הניתנים בפורום אינם באים להחליף טיפול פרטני מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של השואל.לפיכך,''תפוז אנשים'',מנהל+יועצים אינם אחראים לנזק (אם) יגרם עקב הסתמכות על מידע זה.  יש לשמור על כללי ההתנהגות המקובלים בעולם הקהילות והפורומים, על שפה נאותה ולנהוג בכבוד ובסובלנות. הודעות המכילות: מספרי טלפון , כתובות דוא"ל , השמצות ו/או תמונות לא ראויות ימחקו לאלתר וללא התראה. הודעות אודות מלחמות אישיות עם אגף השיקום-א.נ.צ מקומם לא בפורום. וכן הודעות בגין לשון הרע/הוצאת דיבה ימחקו לאלתר וללא התראה. במידה ובחרתם לעלוב באחרים - אנא פנו אל הפורומים האחרים המהווים בית לנכי צה"ל. הודעות מעין אלו תמחקנה ללא הודעה מוקדמת.
הפורום חותר לשת"פ עם מנהלי הפורומים האחרים הנוגעים לנכי צה"ל מבחינת ידע ומידע. הודעות הקשורות לפעילות פוליטית, של ארגון נכי צה"ל או פעילות פוליטית אחרת תמחקנה מייד וללא התראה. ע"מ לשמור על מהות הפורום:זכויות והטבות נטו לנכי צה"ל,חובה לשרשר כל הודעות לשירשור אחיד.
אנא שימרו על ציביון הפורום, כפי שהותוה על ידי ענת. מי שמבקש לפרסם הודעות בנושאים אשר נקבע כי ימחקו מתבש לעשות כן באחד הפורומים ה-"יותר דמוקרטים" המשרתים את נכי צה"ל ללא פיקוח . הקו המנחה את הפורום הוא אמנם חופש דיבור אך אל לנו לתת לחופש הדיבור לפגוע במטרה העיקרית של הפרום וזו שיתוף וחלוקת המידע הרלוונטי לנו. כמו-כן חופש הביטוי אינו עילה לפגיעה באדם זה או אחר. אין לפרסם הודעה הנוגדת את תקנון תפוז ו\או חוקי מדינת ישראל. אין לפרסם הודעה ובה פרטי התקשרות הכוללים מספר טלפון אישי או כתובת מייל פרטית.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שלום לכל חברי הפורום ולכל הבאים בשעריו. אני נמצא כאן כמנהל הפורום על מנת לסייע לכם בכל דרך אפשרית בכל בעיה ובכל שאלה אפשר לפנות אלי ואשמח לסייע . חשוב לשמור בפורום על כללים בסיסיים , של שפה נקיה , והעברת מסרים בדרך מקובלת על מנת שיהיה נעים לכולם להיות בפורום , אפשר להעלות כל נושא ולשוחח על כל דבר , בדרך נעימה ומקבולת אשר תטיב עם כולם.  
המטרה בפורום היא ליצור קהילה תומכת , בה מסייעים החברים אחד לשני. 
חשוב מאוד לתת מידע אמין אשר ניתן להתבסס עליו על מנת שתהיה תועלת לכל חברי הפורום. 
שוב אני כאן לרשותכם 
שלכם 
גיא

המשך >>

לצפיה ב-'ערעור על אי אישור מלווה'
ערעור על אי אישור מלווה
31/01/2017 | 12:12
1
144
שלום רב עו"ד גיא בית און, אני נכה גפיים תחתונות 42 אחוזים, לא אושר לי מלווה לחמי מרפא? מה עליי לעשות? אני עובר טיפולים בחמי המרפא כל פעם למשך חמישה ימים.
לצפיה ב-'ערעור '
ערעור
( לעמוד שלי בתפוז )
01/02/2017 | 10:12
77
1.לדעתי עליך לערער לרופא המוסמך הראשי. 
לצפיה ב-'הגשת בקשה להחמרה'
הגשת בקשה להחמרה
31/01/2017 | 19:17
2
110
לפני כחודשיים עמדתי בפני ועדה עליונה , לאחר שועדה קודמת השאירה את הקביעה בגין פציעה בשורש כף יד ימין שבגינה נקבע לי 1%.
לפני כחודש עברתי ניתוח בשורש כף היד ולפי הרופא המנתח , אני אדרש לניתוח נוסף שיחייב קיבוע של כף היד.
שאלתי האם אני רשאי כבר עכשיו , בטרם ביצעתי את הקיבוע ולפני שחלפו 6 חודשים מהועדה הקודמת להגיש שוב תביעה להחמרה על בסיס ממצאי הניתוח .
לצפיה ב-'החמרה '
החמרה
( לעמוד שלי בתפוז )
01/02/2017 | 10:11
1
61
1. לדעתי כדי שתמתין עד שתעבור את הניתוח והשיקום. 
2. שיהיה בהצלחה. 
לצפיה ב-'תודה על המענה'
תודה על המענה
01/02/2017 | 14:41
26
לצפיה ב-'נידות שקר ובושה לארגון'
נידות שקר ובושה לארגון
31/01/2017 | 19:46
121
לצפיה ב-'טינטון'
טינטון
30/01/2017 | 10:37
4
108
עו"ד גיא רציתי לדעת האם במקרה שאני מוכר משנת 2004 לאחר פציעת ירי במהלך פעילות מבצעית, לא התלוננתי עד היום טינטון אבל אני כבר כמה שנים חווה צפצופים קלים באוזניים. לא חשבתי להתלונן על כך לאחר הפציעה, האם ניתן לעשות עם זה משהו?
לצפיה ב-'בוא נחכה לתשובתו של מר בית-און'
בוא נחכה לתשובתו של מר בית-און
30/01/2017 | 15:04
51
מה שאני יכול לומר לך מניסיון אישי הוא שתביעות בטינטון הן מאוד-מאוד-מאוד קשות. זרקו אותי מהמדרגות כבר שלוש פעמים, אבל אני לא מוותר משום שאני ממש סובל מזה. בטינטון יש שתי דרגות נכות: אחוז אחד על טינטון שמרגישים לסירוגין,ועשרה אחוזי טינטון אם מרגישים אותו במשך כל שעות היום ברציפות. עכשיו, אם יש לך 19 או 49 אחוזי נכות שווה לך מאוד להילחם על האחוז הזה, אם לא, אז אל תחשוב על זה אפילו, זה סתם עצבים וביזבוז זמן וכסף. במקרה שלך גם אין תיעוד שאתה סובל מזה לאורך שנים, וכפי שאני מבין בכלל אין תיעוד, זה יהיה בעייתי מאוד. אתה צריך קודם כל ללכת לרופא אף-אוזן-גרון ולבקש ממנו הפנייה לשתי בדיקות: בדיקת שמיעה מקיפה ורישום פוטנציאל מגזע המוח. אחר כך תחזור עם התוצאות ותשאל אותו אם על סמך הבדיקה אפשר לומר שיש לך טינטון. אצלי, בנוסף לטינטון יש חורים בעור התוף וירידה בשמיעה, וגם כאבי ראש כי נפגעתי מפיצוץ מאוד חזק, ועדיין נדחיתי כי הם טוענים שמכייוון שאין פציעה לאיזשהו מבנה מסוים בתוך האוזן, אז באופן תאורטי לא יכול להיות טינטון, אבל רופאי אף-אוזן-גרון אחרים אמרו לי שזה שטות, כך שלך תדע. תשקול טוב-טוב אם שווה לך להתעסק עם זה.
לצפיה ב-'טינטון'
טינטון
30/01/2017 | 15:49
1
54
תודה על תשובתך המקיפה, אציין כי נפצעתי במהלך חילופי אש עם מחבלים. חילופי האש התרחשו בתוך בית ונזרקו רימונים לאבית. ישנו תיעוד לכל זה. אבל אין תיעוד לתלונות שלי על האוזניים. יש לי 44 אחוזי נכות.
לצפיה ב-'עוד הבהרות'
עוד הבהרות
31/01/2017 | 01:38
44
כולנו חבים לך תודה על כך שהיית חייל לוחם ושנפצעת בשבילנו. לגבי הנכות, אז במקרה שלך אחוז אחד על טינטון לא ישנה כלום, יוסיף בסביבות 40 שקל בחודש. אבל אם תקבל עשרה אחוזים, זה יוסיף לך שישה אחוזים ותגיע ל-50 אחוזים הנכספים (10 אחוז כפול 0.56, שזה האחוזים הנותרים אחרי ניכוי הנכות הקיימת שלך, מתקבל 5.6 וזה מעוגל ל-6). 50 אחוזי נכות מזכים באוטו ובעוד כמה הטבות שאני לא זוכר. אבל איך שאני רואה את זה - יהיה לך קשה מאוד לקבל 10 אחוז על טינטון. הדרישה בסעיף הזה שהטינטון יהיה קבוע במשך כל שעות היום. אם יש לך 10-15 אלף שקל פנויים (שזה סיכום של עלות טיפול משפטי וחוות דעת רפואית-משפטית) אז לך על זה, אבל תהיה מודע לכך שכל זה יכול ללכת לאיבוד ולא תחזיר אגורה אחת מזה. חשוב שתצטייד בעורך דין. אתה כמובן יכול לפנות למר בית-און.
עצה אישית שלי: תתחיל מזה שתלך לרופא אף-אוזן-גרון כל 4-5 חודשים ותתלונן על טינטון, ואז בעוד שנה וחצי-שנתיים תגיש תביעה, לפחות יהיה איזשהו בסיס של תיעוד רפואי לתביעה. 
לצפיה ב-'טינטון '
טינטון
( לעמוד שלי בתפוז )
30/01/2017 | 16:25
73
1. אני מבין שאתה מוכר. 
2. לדעתי אם אתה מוכר 
3. שווה להזמין את התיק הרפואי ולראות האם בכל זאת מישהוא שאל אותך על טינטון. 
4. אם התלוננת על טינטון בשנת 2004 ולא נתנו לך אחוזי נכות יש סיכוי שיכירו בך. 
5. היה לי תיק כזה. 
בהצלחה. 

בהצלחה 
לצפיה ב-'קנאביס רפואי'
קנאביס רפואי
30/01/2017 | 12:19
5
84
האם קנאביס רפואי יכול להקל עליי בשינה?..אני מתקשה לישון עקב פוסט טראומה, בנוסף ארצה לדעת האם קנאביס רפואי מקל על מתח ??
לצפיה ב-'קנביס רפואי '
קנביס רפואי
( לעמוד שלי בתפוז )
30/01/2017 | 16:37
1
77
1.קנביס רפואי הוא לא תרופה. 
2. הוא מקל ועוזר לאנשים שכמותך. 
3. לך תוציא רשיון ותנסה. 
4. עזרה בהוצאת הרשיון אוכל לעזור לך. 
לצפיה ב-'כדי להוציא רישיון עלייך להיות מטופל המרפאת כאב לפחות שנה '
כדי להוציא רישיון עלייך להיות מטופל המרפאת כאב לפחות שנה
30/01/2017 | 20:17
51
ומפסיכיאטר גם .

עלייך להיות מטופל ולהוכיח את המצב בוא אתה נזקק לקנביס רפואי .

בדרך כלל הדבר נעשה לאחר שימוש בכול העזרים ...כדורים ועוד

בריאות טובה
לצפיה ב-'קאנביס '
קאנביס
30/01/2017 | 22:52
44
לחולי PTSD שעומדים בהתוויה של משרד הבריאות רשאים ויכולים לפנות לד"ר מיכאל סגל שבוחן כל מקרה לגופו וממליץ ליקי"ר להוצאת רשיון 

לצפיה ב-'קנביס רפואי מאוד עוזר לשינה ולא רק לשינה, והוא גם'
קנביס רפואי מאוד עוזר לשינה ולא רק לשינה, והוא גם
02/02/2017 | 22:39
32
מקל ועוזר בעוד הרבה מאוד תחומים בעיות וכאבים  אחרים כולל מתח וכו' מה שהרבה "תרופות" לא יכולות לעשות ורק מסבכות עם עוד תופעות לוואי ועוד תרפות לתופעות לוואיוכו' וכו' וחוזר חלילה ואתה מכור לתרופות של חברת תרופות.

שנית...קנביס "רפואי" הוא תרופה לכול דבר ועיניין כמו כל תרופה אחרת, שאחרת לא היו קוראים לו "קנביס רפואי", ומכיוון שהקנביס "הרפואי" דומה\זהה לקנביס ה"לא רפואי" ולהפך (למעט שליטה שיווק ומחירים) הווה אומר שגם הקנביס ה"לא רפואי" הוא בעצם "כן רפואי" .והואיל וקנביס בכלל פוגע בריווחי חברות התרופות שמוכרות לנו תרופות בשביל למכור לנו עוד תרופות, לכן הם קוראים לו "לא רפואי" וגם  "לא חוקי" כך שהם ממשיכים להרוויח משני העולמות כי רק הם מוכרים את ה"כן חוקי" ובמקביל הם מרוויחים יותר גם מקנסות על הלא חוקי...
 והם גם ימשיכו לגלגל עלינו עוד הרבה כסף.

אני ראיתי שמנהל הפורום כתב לך שקנביס זה "לא תרופה", אבל תבין, הוא עורך-דין ומנהל הפורום והמעמד מאוד מחייב.
בכל אופן, אני מאוד מאוד ממליץ.
לצפיה ב-'סובל שלום . קנביס רפואי עוזר מאוד לשינה ולכאבים זה'
סובל שלום . קנביס רפואי עוזר מאוד לשינה ולכאבים זה
03/02/2017 | 10:15
21
גם תלוי באיזה רמה הסבל שלך ויש הרבה סוגים של גרס

תיכנס לדוגמה לאתר של טבע אדיר ותיראה מה מתאים למצב שלך .

לשאלתך אם זה עוזר . מציע לך לנסות

שבת שלום
לצפיה ב-'כתבה חשובה על ועדות רפואיות של משרד הביטחון'
כתבה חשובה על ועדות רפואיות של משרד הביטחון
29/01/2017 | 17:43
3
377
לצפיה ב-'קומונה של זונות...!!'
קומונה של זונות...!!
30/01/2017 | 13:58
1
80
לאחרונה פרשו מספר "רופאים"(שמאים)מתפקידהם באגף השיקום אחרי הרבה שנים בוועדות שבהן זיינו.. את הנכים ולא היה סיכויי לעבור אותם.
למשל
פרופ' יצחק שקד הארור.. התליין והרוצח נכים...נויירוכירורג
פרופ' רביי מרטין נויירולוג 
פרופ' יחזקאל סמרה פנימאי
ועוד כמה זקנים שלא היה צורך בהם.
אבל מה הם היו טובים כנראה, בשביל משרד הביטחון שבטח סידר להם גו'ב חדש
"פורום וועדות עליונות" והחזיר אותם בדלת אחורית..?
תוצאה: וועדות עליונות ריקות מתוכן, בובות ללא כל סמכות ..גם אם התיק חזר מבית המשפט,ומי שקובע למעשה הם בני.... שיושבים בחדרי חדרים במחשכים ונקראים "פורום ועדות עליונות" 
לצפיה ב-'כל מילה בסלע!'
כל מילה בסלע!
30/01/2017 | 14:27
44
אלה הם היהלומים שלהם, שדופקים טוב-טוב את הנכים, אז למה לשחרר אותם.
עוד רופאים שהפסיקו לעבוד לא מזמן עבור משרד הביטחון, אבל אינני יודע אם הם בוועדות המייעצות האלה זה
ד"ר בירגר - פסיכיאטר ידוע לשמצה שהתייחס אלינו כאילו אנחנו כמו האסירים שהוא טיפל בהם בכל בתי הכלא בארץ
ד"ר יהודה רוט - אף-אזן-גרון, שמדע הרפואה לא כל כך מזיז לא, אלא איך להשביע את רצונו של משרד הביטחון
פרופסור סמרה עושה שמות גם בוועדות של המוסד לביטוח לאומי
לצפיה ב-'פורום רופאים '
פורום רופאים
( לעמוד שלי בתפוז )
30/01/2017 | 16:36
69
1. הוועדה הרפואית מומסמכת לקבוע אחוזי נכות. 
2. בית המשפט לא מוסמך לקבוע אחוזי נכות והוא עושה זאת במקרים סופר חריגים יש אולי שני מקרים בפסיקה. 
3. בנושא קשר סיבתי ונכויות מוסבות אגף השיקום יש לו את האמונות שלו , הוא בוחר , איך לבחון את הקשר הסיבתי ולנכה אין כל כך מה לעשות. 
4. לדוגמא בנושא הקשר שבין פגיעה בברך לבין הגב. 
לצפיה ב-'אחוזי נכות'
אחוזי נכות
29/01/2017 | 22:43
2
137
היה  לי משנת 2003 19 אחוז ....העלו לי בשעה טובה ל30 אחוז האם אני יקבל רטואקטבי אחורה ...רק מי שמבין יענה לי תודה
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
29/01/2017 | 23:25
89
הי אחי. קודם כל אתה צריך לקרוא את המכתב ששלחו לך שבו הם מודיעים שהם נתמו לך 30 אחוזי נכות. מצוין שם גם ממתי תחול הנכות. זה תלוי (בעיקר) בתאריך שבו פתחת את התביעה שבעקבותיה נתנו לך 30 אחוז. בדרך כלל קצין התגמולים נותן את האחוזים שנה לאחור מתאריך פתיחת התביעה. במקרים מסוימים נותנים את האחוזים מיום הפציעה גם אם תובעים מאוחר. בכל מקרה, על תאריך תחולת תגמולים אפשר לערער לבית משפט.
סתם צירוף מקרים - גם לי היה 19 אחוז מ-2003...
לצפיה ב-'אחוזי נכות רטרואקטיבית '
אחוזי נכות רטרואקטיבית
( לעמוד שלי בתפוז )
30/01/2017 | 16:34
66
1. לא 
2. החלטת הוועדה היא מכאן ואילך. 
3. לאמור לא תוכל לקבל אחוזים ברטרו. 
לצפיה ב-'כמה זמן לוקח ההליך לקבל המשך תגמול נצרך? '
כמה זמן לוקח ההליך לקבל המשך תגמול נצרך?
30/01/2017 | 14:31
3
75
לקבל תשובה ממחוז?
לצפיה ב-'תשובה על נצרך '
תשובה על נצרך
( לעמוד שלי בתפוז )
30/01/2017 | 16:27
2
89
זה לוקח לא מעט זמן. 
היות וזה גם כרוך באישור המטה. 
לצפיה ב-'חידוש זכאות?'
חידוש זכאות?
30/01/2017 | 19:26
1
52
לצפיה ב-'סביב ה3 חודשים '
סביב ה3 חודשים
03/02/2017 | 07:37
23
מקבל אישור זמני עד שמסתיים התהליך ככה שמבחינתך ממשיך לקבל רגיל
והאישור הבא שתקבל הוא ל3 שנים
לצפיה ב-'הי למה הם בכוונה לא העלו תתלושים באתר למה הם עושים בכוונה???'
הי למה הם בכוונה לא העלו תתלושים באתר למה הם עושים בכוונה???
30/01/2017 | 11:56
71
ממזמן היו אמורים להופיע התלוש באתר
למה צוחקים עלינו בעיניים ולאף אחד לא איכפת בכלל????????
לצפיה ב-'מלווה לחמי מרפא'
מלווה לחמי מרפא
30/01/2017 | 09:17
1
66
שלום, אני נכה 46 אחוזים, 20 אחוזים על נפשי והשאר אורטופדי (רגליים). ישנה זכאות לרכב רפואי. אני נכה משנת 2006 ורק לאחרונה התוודע לי שאני זכאי לחמי מרפא וטיפולים, משיחה עם המזכירה הרפואית ואתר קל נופש נמסר לי כי אני לא זכאי למלווה במהלך השהות שלי בבית המלון, מה עליי לעשות בכדי שיאשרו לי מלווה, שכן אין באפשרותי להתנהל בבית המלון באופן עצמאי. תודה.
לצפיה ב-'אתה צריך לבקש מהרופא המחוזי שלך והוא'
אתה צריך לבקש מהרופא המחוזי שלך והוא
04/02/2017 | 11:04
8
אמור לזמן אותך לוועדת ליווי.
בהצלחה.
לצפיה ב-'תתקשרו למוקד כבר סוף החודש אין תלושים באתר אמרו לי החודש אין'
תתקשרו למוקד כבר סוף החודש אין תלושים באתר אמרו לי החודש אין
29/01/2017 | 13:28
3
95
למה אין הם בשביתה?
לצפיה ב-'העיקר שב-31/1 תראה את הכסף בבנק.מה אכפת לך מהתלוש המזורגג.'
העיקר שב-31/1 תראה את הכסף בבנק.מה אכפת לך מהתלוש המזורגג.
29/01/2017 | 14:38
2
57
לצפיה ב-'רוקי50'
רוקי50
03/02/2017 | 07:43
1
8
זה לא עניין של אכפת או לא אכפת אם החליטו לתת שירות מסויים ותקצבו אותו אז צריכים לתפעל אותו בשקיפות לקבוע תאריך שבו מפרסמים את התלושים ולעמוד ביעד התאריך
לא סביר שכל פעם יפרסמו מתי שבא להם ויש להם זמן לזה
צריך לעבוד מסודר
לצפיה ב-'לשמואל היקר.יש כל כך הרבה שרותים שצריך וחייבים לתת לנו האם '
לשמואל היקר.יש כל כך הרבה שרותים שצריך וחייבים לתת לנו האם
03/02/2017 | 09:23
8
אנו מקבלים את כולם??? זה שירות זניח על תיקח ללב,חבל. שיהיה לך שבת שלום.
לצפיה ב-'ביטוח סיעודי קבוצתי של ארגון נכי צה"ל.....'
ביטוח סיעודי קבוצתי של ארגון נכי צה"ל.....
26/01/2017 | 17:53
3
122
ביטוח סיעודי קבוצתי של ארגון נכי צה"ל
שנה גודל טקסט : א א א

פורסם : 24/1/2017        

שוק הביטוח הסיעודי הקולקטיבי עובר תהפוכות לאור הנחיה של הממונה על שוק ההון, ביטוח וחסכון באוצר לבטל באופן גורף עריכתן של פוליסות קולקטיביות חדשות בתחום הסיעוד.

ארגון נכי צה"ל פועל תקופה ארוכה בנושא והצליח לקבל החרגה ייחודית לנכי צה"ל חברי הארגון, שמשמעותה אישור עקרוני להמשיך את הפוליסה הסיעודית הקולקטיבית לנכי צה"ל, בכפוף להצגת מבנה אקטוארי ארוך טווח שיאושר על ידי הממונה.

אנו נמצאים בסיומו של הליך מול משרד האוצר במטרה לקדם את גיבושה של הפוליסה הסיעודית ולפנות להליך הזמנה להציע הצעות למבטח עתידי בפוליסת סיעוד קולקטיבית במודל אקטוארי ארוך טווח.

עד אז ועל מנת להבטיח המשך כיסוי ביטוחי לחברים המבוטחים, הגיע הארגון להסכמה עם המבטחת הנוכחית – הראל חברה לביטוח בע"מ, להאריך את תוקף הפוליסה הקיימת עד ליום 30.6.2017.

להלן עיקר התנאים ביחידת הבסיס בפוליסת הביטוח הסיעודי התקפה:
• דמי הביטוח ביחידת הבסיס ויחידות הברירה תישארנה כפי שהן.

• סכום הפיצוי החודשי בפוליסת הבסיס למבוטח שאירע לו מקרה סיעודי לאחר יום 1.7.2016 יהיה בסך 2,200 ₪.
משך תקופת תשלום תגמולי הביטוח: עד 60 חודשים.

• למבוטחים שגילם היה 76 ומעלה בשנת 2004 - סכום הפיצוי החודשי למבוטח שאירע לו מקרה סיעודי לאחר יום 1.7.2016 יהיה בסך 1,300 ₪.
משך תקופת תשלום תגמולי הביטוח: עד 30 חודשים.

• מועד סיום התכנית: 30.6.2017

בשאלות הנוגעות לתוכן הביטוח או פרטים נוספים על יחידות הברירה שנרכשו על ידי המבוטחים, יש לפנות לסוכנות הביטוח מבטח סימון בטלפונים: 03-7966200, 03-7966820.
לצפיה ב-'מה זה הביטוח הזה?'
מה זה הביטוח הזה?
28/01/2017 | 04:21
2
54
מה זה ביטוח סיעודי? אפשר לדעת למה הוא טוב ומה משמעותו? מתי הוא מופעל? זה כשמביאים עובד זר כשבן אדם לא יכול לקום ממשכבו?
לצפיה ב-'ביטוח סיעודי הוא לנכים במצב סיעודי בלבד זה אומר '
ביטוח סיעודי הוא לנכים במצב סיעודי בלבד זה אומר
03/02/2017 | 10:25
1
45
שאתה משלם גרושים לחברת הביטוח ואם אתה במצב קשה אתה מקבל או מלווה שעתי או כסף .
אני אישית קיבלתי 4 וחצי שנים כ 4300 שקלים . ( היום זה ירד ל2300 שקלים לא מבין למה ?)
מצב סיעודי הוא כאשר הנכה לא מסוגל להתלבש לבד או להתרחץ או לאכול או יושב על כיסא ועוד ועד
אתה צריך שיהיה לך 3 נקודות מתוך 6 לפחות כדי לעמוד במצב זה ....לא מאחל לך

אני אישית מודה לחברת הראל על הטיפול והמסירות . זה עזר לי מאוד

הציין שבתביעה לחברה . הם שולחים אלייך הביתה רופא שיבדוק אותך פיזית ונפשית ורואה את כול המסמכים
הרופא כותב חוות דעת ונותן ציונים ומעביר הכול לחברת הראל

שבת שלום
לצפיה ב-'תודה על ההסבר, אחי. שבת שלום גם לך!'
תודה על ההסבר, אחי. שבת שלום גם לך!
03/02/2017 | 16:06
6
לצפיה ב-'היה אמור להיות תלושים באתר כבר סוף החודש יש להם תקלה?'
היה אמור להיות תלושים באתר כבר סוף החודש יש להם תקלה?
27/01/2017 | 20:35
89
מתי יהיה התלושים באתר?
לצפיה ב-'שבת שלום'
שבת שלום
27/01/2017 | 15:27
102
לצפיה ב-'מטעם מי מועבר קורס או סדנא שעוזר למשפחה להתמודד עם PTSD ?'
מטעם מי מועבר קורס או סדנא שעוזר למשפחה להתמודד עם PTSD ?
26/01/2017 | 02:12
60
קראתי פעם איפשהו שיש סדנא או או קורס שעוזרת ומלמדת את בני המשפחה להתמודד עם תסמיני PTSD של בן משפחה פצוע. לא זוכר אם זה מטעם משרד הביטחון או מטעם ארגון מכי צה"ל. למישהו יש פרטים ויודע איך זה נקרא ואיפה זה מועבר? אני צריך את המידע הזה דחוף. תודה לכל העונים, כל תשובה תתקבל בברכה.
לצפיה ב-'האם קיבוע עמוד שדרה מותני מזכה בנכות רפואית ממשהבט ?'
האם קיבוע עמוד שדרה מותני מזכה בנכות רפואית ממשהבט ?
25/01/2017 | 00:01
3
74
עברתי קבוע עמוד שדרה מותני ?
יש לי 5% נכות לפני הקבוע מגבלה קלה עמוד שדרה מותני

כתוב בספר המבחנים קבוע בזוית נוחה 30% נכות .
האם זה מה שאני צריך לקבל ?

הודה לתשובתכם

לצפיה ב-'קיבוע של כל חמשת החוליות המותניות שווה 30 אחוז'
קיבוע של כל חמשת החוליות המותניות שווה 30 אחוז
28/01/2017 | 09:29
31
אחרת הם לא נותנים לפי סעיף קיבוע
לצפיה ב-'נכה צהל קל מה שלומך '
נכה צהל קל מה שלומך
( לעמוד שלי בתפוז )
30/01/2017 | 16:40
1
30
כן קיבוע עמוד שדרה מזכה .
השאלה כמה חוליות. 
לצפיה ב-'קיבוע L4L5 מותני וקיבוע C4C5 צווארי תודה לתשובתכם'
קיבוע L4L5 מותני וקיבוע C4C5 צווארי תודה לתשובתכם
30/01/2017 | 20:15
10
לצפיה ב-'תוספת תגמולים '
תוספת תגמולים
24/01/2017 | 18:35
205
יש תוספת תגמול החודש די מגיע לנו 
לצפיה ב-'קבלת משקולות הריון ולידה רטרואקטיבית'
קבלת משקולות הריון ולידה רטרואקטיבית
24/01/2017 | 12:04
1
68
שלום רב,

ב 2013 אשתי הוכרה כנכת צהל רטרואקטיבית משנת 2003
האם אנו זכאים למשקולות הריון ולידה עבור 2 ילדנו שנולדו לפני
2013? (בן אחד נולד ה 2008 והשני ב 2012)

בתודה מראש ויום טוב
לצפיה ב-'זכויות רטרו'
זכויות רטרו
( לעמוד שלי בתפוז )
30/01/2017 | 16:41
24
ישנה אפשרות שמגיע לך זכויות רטרו אם אשתך הוכרה רטרו עשר שנים. 
לצפיה ב-'נידות'
נידות
23/01/2017 | 18:35
1
149
שלום חברים יש תוספת נידות חודש מי יודע

לצפיה ב-'אל תבנה על זה וכנראה שגם לא באופק. ואני ממש לא סקפטי אני'
אל תבנה על זה וכנראה שגם לא באופק. ואני ממש לא סקפטי אני
24/01/2017 | 00:33
71
סתם פסימי.
לצפיה ב-'מאבקו של נכה צהל כנסו לקישור '
מאבקו של נכה צהל כנסו לקישור
23/01/2017 | 02:19
117

מנהל/ת הפורום

אודות:
חיילי צה"ל, ואנשי מערכת הביטחון, גיבורי ישראל, היקרים. עו"ד גיא בית און עוסק בייצוג, חיילים ואנשי מערכת הביטחון, בתביעות נגד קצין התגמולים מזה כארבע
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד גיא בית און

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו