לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1077610,776 עוקבים אודות עסקים

פורום נכי צה"ל

ברוכים הבאים לפורום נכי צה"ל - (בעבר פורום נכי צה"ל - זכויות והטבות) ייחודו של הפורום בתפוז הוא בכך שהמידע שמפורסם כאן נאסף מכל המקורות הנמצאים ברשת. העצות שהחברים נותנים הן עצות מועילות וממוקדות. אנא השאירו את ההתעסקויות בפוליטיקה הפנימית של ארגון נכי צה"ל (ופוליטייקה בכלל), אל הפורומים האחרים, כמו-גם ההתעסקות הבלתי נגמרת ומייאשת בביקורת (שלעיתים מוגזמת למרות שבחלקה מוצדקת) על אגף השקום. ביקורת צריכה להאמר ולהשמע אך לא כאשר הדבר הופך לאובססיה. הפורום הוקם בכוונה לתת כתף, לשתף  ולחלוק מידע על זכויות והטבות נכי צה"ל ברשת. לצערנו,אוכלוסיית נכי צה"ל גָדלה מאוד בשנים האחרונות. הפורום הוקם בכדי לתת מענה לכלל נכי צה"ל . ולתת את הכלים המתאימים למי שמסתבך בנבכי הביורקרטיה של אגף השקום. ובנוסף להאיר את עיניי הנכים בדברים שלעיתים נסתרים מהעין. כל מידע /עיצה הניתנים בפורום אינם באים להחליף טיפול פרטני מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של השואל.לפיכך,''תפוז אנשים'',מנהל+יועצים אינם אחראים לנזק (אם) יגרם עקב הסתמכות על מידע זה.  יש לשמור על כללי ההתנהגות המקובלים בעולם הקהילות והפורומים, על שפה נאותה ולנהוג בכבוד ובסובלנות. הודעות המכילות: מספרי טלפון , כתובות דוא"ל , השמצות ו/או תמונות לא ראויות ימחקו לאלתר וללא התראה. הודעות אודות מלחמות אישיות עם אגף השיקום-א.נ.צ מקומם לא בפורום. וכן הודעות בגין לשון הרע/הוצאת דיבה ימחקו לאלתר וללא התראה. במידה ובחרתם לעלוב באחרים - אנא פנו אל הפורומים האחרים המהווים בית לנכי צה"ל. הודעות מעין אלו תמחקנה ללא הודעה מוקדמת.
הפורום חותר לשת"פ עם מנהלי הפורומים האחרים הנוגעים לנכי צה"ל מבחינת ידע ומידע. הודעות הקשורות לפעילות פוליטית, של ארגון נכי צה"ל או פעילות פוליטית אחרת תמחקנה מייד וללא התראה. ע"מ לשמור על מהות הפורום:זכויות והטבות נטו לנכי צה"ל,חובה לשרשר כל הודעות לשירשור אחיד.
אנא שימרו על ציביון הפורום, כפי שהותוה על ידי ענת. מי שמבקש לפרסם הודעות בנושאים אשר נקבע כי ימחקו מתבש לעשות כן באחד הפורומים ה-"יותר דמוקרטים" המשרתים את נכי צה"ל ללא פיקוח . הקו המנחה את הפורום הוא אמנם חופש דיבור אך אל לנו לתת לחופש הדיבור לפגוע במטרה העיקרית של הפרום וזו שיתוף וחלוקת המידע הרלוונטי לנו. כמו-כן חופש הביטוי אינו עילה לפגיעה באדם זה או אחר. אין לפרסם הודעה הנוגדת את תקנון תפוז ו\או חוקי מדינת ישראל. אין לפרסם הודעה ובה פרטי התקשרות הכוללים מספר טלפון אישי או כתובת מייל פרטית.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נכי צה"ל

ברוכים הבאים לפורום נכי צה"ל - (בעבר פורום נכי צה"ל - זכויות והטבות) ייחודו של הפורום בתפוז הוא בכך שהמידע שמפורסם כאן נאסף מכל המקורות הנמצאים ברשת. העצות שהחברים נותנים הן עצות מועילות וממוקדות. אנא השאירו את ההתעסקויות בפוליטיקה הפנימית של ארגון נכי צה"ל (ופוליטייקה בכלל), אל הפורומים האחרים, כמו-גם ההתעסקות הבלתי נגמרת ומייאשת בביקורת (שלעיתים מוגזמת למרות שבחלקה מוצדקת) על אגף השקום. ביקורת צריכה להאמר ולהשמע אך לא כאשר הדבר הופך לאובססיה. הפורום הוקם בכוונה לתת כתף, לשתף  ולחלוק מידע על זכויות והטבות נכי צה"ל ברשת. לצערנו,אוכלוסיית נכי צה"ל גָדלה מאוד בשנים האחרונות. הפורום הוקם בכדי לתת מענה לכלל נכי צה"ל . ולתת את הכלים המתאימים למי שמסתבך בנבכי הביורקרטיה של אגף השקום. ובנוסף להאיר את עיניי הנכים בדברים שלעיתים נסתרים מהעין. כל מידע /עיצה הניתנים בפורום אינם באים להחליף טיפול פרטני מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של השואל.לפיכך,''תפוז אנשים'',מנהל+יועצים אינם אחראים לנזק (אם) יגרם עקב הסתמכות על מידע זה.  יש לשמור על כללי ההתנהגות המקובלים בעולם הקהילות והפורומים, על שפה נאותה ולנהוג בכבוד ובסובלנות. הודעות המכילות: מספרי טלפון , כתובות דוא"ל , השמצות ו/או תמונות לא ראויות ימחקו לאלתר וללא התראה. הודעות אודות מלחמות אישיות עם אגף השיקום-א.נ.צ מקומם לא בפורום. וכן הודעות בגין לשון הרע/הוצאת דיבה ימחקו לאלתר וללא התראה. במידה ובחרתם לעלוב באחרים - אנא פנו אל הפורומים האחרים המהווים בית לנכי צה"ל. הודעות מעין אלו תמחקנה ללא הודעה מוקדמת.
הפורום חותר לשת"פ עם מנהלי הפורומים האחרים הנוגעים לנכי צה"ל מבחינת ידע ומידע. הודעות הקשורות לפעילות פוליטית, של ארגון נכי צה"ל או פעילות פוליטית אחרת תמחקנה מייד וללא התראה. ע"מ לשמור על מהות הפורום:זכויות והטבות נטו לנכי צה"ל,חובה לשרשר כל הודעות לשירשור אחיד.
אנא שימרו על ציביון הפורום, כפי שהותוה על ידי ענת. מי שמבקש לפרסם הודעות בנושאים אשר נקבע כי ימחקו מתבש לעשות כן באחד הפורומים ה-"יותר דמוקרטים" המשרתים את נכי צה"ל ללא פיקוח . הקו המנחה את הפורום הוא אמנם חופש דיבור אך אל לנו לתת לחופש הדיבור לפגוע במטרה העיקרית של הפרום וזו שיתוף וחלוקת המידע הרלוונטי לנו. כמו-כן חופש הביטוי אינו עילה לפגיעה באדם זה או אחר. אין לפרסם הודעה הנוגדת את תקנון תפוז ו\או חוקי מדינת ישראל. אין לפרסם הודעה ובה פרטי התקשרות הכוללים מספר טלפון אישי או כתובת מייל פרטית.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שלום לכל חברי הפורום ולכל הבאים בשעריו. אני נמצא כאן כמנהל הפורום על מנת לסייע לכם בכל דרך אפשרית בכל בעיה ובכל שאלה אפשר לפנות אלי ואשמח לסייע . חשוב לשמור בפורום על כללים בסיסיים , של שפה נקיה , והעברת מסרים בדרך מקובלת על מנת שיהיה נעים לכולם להיות בפורום , אפשר להעלות כל נושא ולשוחח על כל דבר , בדרך נעימה ומקבולת אשר תטיב עם כולם.  
המטרה בפורום היא ליצור קהילה תומכת , בה מסייעים החברים אחד לשני. 
חשוב מאוד לתת מידע אמין אשר ניתן להתבסס עליו על מנת שתהיה תועלת לכל חברי הפורום. 
שוב אני כאן לרשותכם 
שלכם 
גיא

המשך >>

לצפיה ב-'אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים'
אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים
08/01/2019 | 10:06
56

ביום ג', 15.1, בשעות 20:00-22:30, נארח בפורום תמ"א 38 את מר עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים.

על האירוח

הוספת מרפסות בבתים משותפים באמצעות בניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום.

על המתארח

עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים, בעל ידע עשיר וניסיון של למעלה מ- 10 שנים בתחום הבנייה, בדגש על עבודות פלדה מיוחדות.
מוביל בהצלחה ובמקצועיות את חברת נירים המתמחה בבניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום, והכל בתהליך קצר ומקצועי המבטיח תוצאה איכותית ואחריות לאורך שנים רבות.
לחברה לקוחות רבים וניסיון רב בבנייה במבנים קיימים, מגדלים ומבנים ציבוריים בכל רחבי הארץ, והיא מובילה בבניית קונסטרוקציית פלדה עם למעלה מ-500 מרפסות בשנה.
כחלק מחזונה לספק מענה איכותי ומקיף לכל אורך הדרך - תוכלו למצוא בחברה מחלקת רישוי ותכנון, הנדסה, תפעול, ביצוע ושירות לקוחות. 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'מחפש מי מוכן לספר על הסחבת של משרד הבטחון לשופט בבית המשפט?'
מחפש מי מוכן לספר על הסחבת של משרד הבטחון לשופט בבית המשפט?
08/01/2019 | 05:09
3
126
חברים, אני הגשתי תסיעה על סחבת נגד משרד הבטחון. השלב הבא במשפט זה שמיעת ההוכחות. אני מבקש מכם אם מישהו מוכן לבוא לבית המשפט איך הסחבת פוגעת בשיקום ובכלל אם מישהו נפגע מהסחבת בצורה כלשהי ולא משנה במה הייתה הסחבת, אז בבקשה תכתבו לי מסר אישי. תוצאת התביעה הזאת יכולה להיות נקודת מפנה בטיפול של משרד הבטחון בנכי צה"ל.
טיפלו יותר מדי זמן בתביעה שלכם?
לא עידכנו אחוזים בזמן?
לא זימנו לוועדה בזמן?
התיק היה יותר מדי זמן אצל המומחה מטעם משרד הבטחון?
שלחתם בקשה להחזר נסיעות וקיבלתם תשובה באיחור?
כל בקשה אחרת שנענתה באיחור?
בבקשה תכתבו לי מסר פרטי.
אני צריך כמה שיותר עדים בבית המשפט.
גם אם זה בסך הכל שניים-שלושה משפטים שתגידו, זה יעזור מאוד.
אני צריך כל קול כדי להראות שסחבת היא דפוס העבודה של משרד הבטחון.
אוהב אתכם,
מרקו
לצפיה ב-'דגדוג'
דגדוג
11/01/2019 | 18:29
2
80
צר לי לאכזב אותך אבל משרד הביטחון כללים משלו וגם בית משפט (אפילו העליון) לא מזיז להם 
לצפיה ב-'דב, אח יקר! נפגעת מהסחבת של משרד הבטחון? בוא איתי לבית משפט!'
דב, אח יקר! נפגעת מהסחבת של משרד הבטחון? בוא איתי לבית משפט!
12/01/2019 | 04:15
1
77
רק בצורה הזאת אנחנו נוכל לשנות את היחס וכתוצאה מכך את הטיפול של משרד הבטחון בנכי צה"ל! טלפונים, מכתבים, פקסים, תלונות, אפילו למבקר המדינה לא עוזרות! פסקי-דין של בית משפט יכולים לעזור כי חייבים לבצע אותם! בוא איתי לבית משפט! שווארמה ומשקה עליי )
באהבה,
מרקו
לצפיה ב-'מס' הליך'
מס' הליך
12/01/2019 | 20:30
69
פנה אלי בבקשה בפרטי 
לצפיה ב-'החזרת הטבות / עדכון תגמולים'
החזרת הטבות / עדכון תגמולים
06/01/2019 | 23:58
2
305
שלום לפורום , האם ידוע למי מהפורום על החלטה בעליון שהתקבלה בחודש האחרון בנושא החזרת הטבות שנלקחו או עדכון תגמולים שלא עודכנו שנים.
או שזה רק שמועה ואין מה להתייחס אליה.
תודה ובשורות טובות
לצפיה ב-'החלטה בעליון על החזרת ההטבות שנלקחו או עדכון תגמולים.'
החלטה בעליון על החזרת ההטבות שנלקחו או עדכון תגמולים.
17/01/2019 | 23:25
1
109
מה מספר פסק הדין של ההחלטה בעליון - לגבי החזר ההטבות לנכי צה"ל או עדכון תגמולים.
לצפיה ב-'עדכון תגמולים.'
עדכון תגמולים.
08/02/2019 | 09:23
46
עדכון התגמולים אינו מעינינו של בית המשפט העליון ,לא הוגש לו דבר והוא לא דן בכך. במהלך הישיבות בכנסת בנושא תיקון חוק הנכים (מס' 30) העלתה השאלה
מדוע האוצר אינו מעדכן התגמולים. נציגי האוצר בוועדה סיפרו סיפורי מעשיות מדוע
לא נעשה. אך לבסוף האוצר אישר . לפיכך בישיבתה האחרונה של וועדת העבודה והרווחה ביום 31.12.18 (לפני פיזור הכנסת כתוצאה מהבחירות)אושרו עדכוני כל
התגמולים למיניהם לשנת 2017 .(באיחור של יותר משנה).
ואכן, העדכון צריך להיות משולם בתגמול הקרוב דהיינו 1.3.19 כולל הפרשים.
לצפיה ב-'תגמול חודשי ילדים'
תגמול חודשי ילדים
31/12/2018 | 16:31
187
שלום
האם ברגע שנולד ילד מקבלים תגמול חודשי על הילד ?
במידה וכן , כמה ?

תודה
לצפיה ב-'סדנת הווי לנכי צה"ל במתנה ( התנדבות)'
סדנת הווי לנכי צה"ל במתנה ( התנדבות)
29/12/2018 | 16:02
151
הי
יש ביניכם מעוניינים בסדנה בנושא תקשורת חזותית? כלל יצירה של כל אחד לחוד ואז הצגה הומוריסטית ודיון בקבוצה.

אפשרות אחרת שאעביר כמה כלים מתחום האימון האישי עם נגיעת תרגיל בNLP להתחברות לרגשות מטיבים 

תודה על פועלכם בעבר  ועדכנו אם תרצו
בברכה
יעלה
לצפיה ב-'כשיר לעבודה בהיקף חצי משרה'
כשיר לעבודה בהיקף חצי משרה
27/12/2018 | 17:29
1
144
מה אני יכול לעשות? המעביד רוצה להעביר אותי לחצי משרה ולא יוכל אז לקבל את תשלום ממשהב"ט. התשלום של משהב"ט (שיועבר אלי) קבוע וקטן מאוד ביחס לשכר (2900שח בלבד) של חצי משרה, ובנוסף אפסיד הפרשות לפנסיה, הבראה ביגוד וכו. אילו אופציות קיימות עבורי? אני מוכר 15% מתוך 30%.
לצפיה ב-'חצי תט"ר'
חצי תט"ר
12/01/2019 | 20:33
37
מה השאלה אתה לא ברור
לצפיה ב-'יש תלושים באתר.'
יש תלושים באתר.
26/12/2018 | 11:35
111
ש
לצפיה ב-'ישתל'
ישתל
26/12/2018 | 11:34
109
יש תלושים באתר.
לצפיה ב-'תגובה ל knees'
תגובה ל knees
25/12/2018 | 14:04
132
שלום אני רוצה לומר לך שברגע שאתה מוכר בהחמרה של 50% אז למעשה כל הטיפול בך הוא גם כן בשיעור של 50% כך שאם יש לך 50% נכות ורק 25% מוכר אז כל הטיפול והשיקום הוא לפי 25% מה עוד שלמשל מתוך 12 חודשים בשנה אני מסוגל לעבוד בערך כ-5 חודשים לסירוגין כאשר כל יום עבודה לא יותר מ-3 שעות לכן במקרים כאלה חשוב טיפול רפואי מלא עבור כל הנכות הכללית ולא רק לפי החצי

לצפיה ב-'כנראה שהפורום כבר לא פעיל'
כנראה שהפורום כבר לא פעיל
24/12/2018 | 10:06
91
לצפיה ב-'האם קצבת נצרך מחוייבת במס הכנסה חלקי ?'
האם קצבת נצרך מחוייבת במס הכנסה חלקי ?
18/12/2018 | 17:42
1
146
נתבקשתי על ידי רשות הגביה לפרט את מקורות הכנסותי. מלאתי את המסמך המפורט ונתבקשתי לצרף טופס 106. בהצצה ב-106 (פעם ראשונה עושה זאת), ראיתי שיש הרבה מרכיבים שיתכן שחלק מהם כמו דמי חופשה שנתית עלולים להיות חייבים במס. והיה וכך הדבר, מי ישלם ?
לצפיה ב-'מס הכנסה'
מס הכנסה
26/12/2018 | 08:53
71
אחד ששואל . לידיעתך גם אני קיבלתי למלא דוח למס הכנסה ! בדוח לא צירפתי 106 של אגף השיקום ! אבל כן כתבתי שאני נכה צהל ומקבל קיצבה . בזה נגמר הסיפור לא צריך לדווח הכנסה כנכה צהל .
לצפיה ב-'אפשר בבקשה לתת תשובה מפורטת לשאלתי'
אפשר בבקשה לתת תשובה מפורטת לשאלתי
18/12/2018 | 07:00
3
214
שלום ברצוני לדעת מי אמור לפצות אותי על החלק השני של ההחמרה למשל אם נקבע לי 50 אחוז נכות ורק 25 אחוז שייכים לשירות מי יפצה אותי על ה25 אחוז הנוספים תודה
לצפיה ב-'אין מי שיפצה'
אין מי שיפצה
18/12/2018 | 21:14
92
לצפיה ב-'החמרה'
החמרה
25/12/2018 | 11:56
66
שלום

חוק הנכים וכמוכן ביטוח לאומי לא מתפקדים כמו ביטוח פרטי. בכל מקרה התגמולים וההטבות לא משמשים כפיצוי אלא נועדו לסייע לנכה להמשיך בחייו ולשקמו. 
לא כתבת מהי הפגימה בגינה הוכרת. באגף הישקום במידה וההכרה היא בגין פגיעות ברגליים לדוגמה תהיה זכאי לרכב גם אם ההכרה היא החמרה של 50%. 
ישנן פגיעות נוספות נותנות הטבות גם על החלק הלא מוכר.
ניתן לפנות לביטוח לאומי בגין החלק הלא מוכר. 

אם תשתף עם יותר מידע אולי אוכל לעזור יותר.

לצפיה ב-'תנסה לפנות לביטוח לאומי, במיוחד אם יש חוות דעת שקיימת נכות'
תנסה לפנות לביטוח לאומי, במיוחד אם יש חוות דעת שקיימת נכות
08/01/2019 | 05:12
14
לצפיה ב-'האם מישהו יכול בבקשה לענות לשאלתי'
האם מישהו יכול בבקשה לענות לשאלתי
17/12/2018 | 19:55
1
134
שלום ברצוני לדעת מי אמור לפצות אותי על החלק השני של ההחמרה למשל אם נקבע לי 50 אחוז נכות ורק 25 אחוז שייכים לשירות מי יפצה אותי על ה25 אחוז הנוספים תודה
לצפיה ב-'בגץ'
בגץ
17/12/2018 | 21:04
92
לצפיה ב-'מעוניין לקנות מרצדס ויטו או יונדאי i800'
מעוניין לקנות מרצדס ויטו או יונדאי i800
16/12/2018 | 14:23
86
מעוניין לקנות מרצדס ויטו או יונדאי i800 שנת 2014 - 2012
ניתן ליצור איתי קשר בטלפון 052-8770320
תודה
לצפיה ב-'האם תגמולי נכים יתעדכנו תלוש ינואר 2019? אשמח לקבל תשובה.'
האם תגמולי נכים יתעדכנו תלוש ינואר 2019? אשמח לקבל תשובה.
15/12/2018 | 19:04
178
לצפיה ב-'הזמנת הבראה=שמים עלינו פס ולאף אחד לא אכפת...'
הזמנת הבראה=שמים עלינו פס ולאף אחד לא אכפת...
13/12/2018 | 00:31
125
ניסתי היום להתקשר ל"אשת טורס" ו"לשטיח המעופף" לשם הזמנת הבראה, ומה אני יכול לומר לכם שלא נאמר-פשוט מצפצפים עלינו ולאף אחד!!! פשוט לא אכפת.
לשטיח חיכיתי כשעה על הקו ולאחר מכן הקו נותק, אשת ענו ,אבל אמרו שמדובר בהזמנות לחודש אוגוסט בלבד, ככשאלתי מתי ניתן להתקשר להזמין מעבר..לא ידעו לענו ובכלל כל היחס היה שאני בכלל מטריד אותם ואין להם חשק לדבר איתי.
"תודה רבה" לכל אלו שמייצגים אותנו.

לצפיה ב-'להעביר תהודעה לראשי נכי צהל ומנהליו'
להעביר תהודעה לראשי נכי צהל ומנהליו
12/12/2018 | 21:39
138
 לכבוד ארגון נכי צהל עידן קליימן ונכי צהל היקרים שלום רב 
כיום לנכי צהל יש זכאות הנחה בארנונה הביתית הבעיה הענקית היא שאותם נכי צהל שעידכנו דרך עובדי הרווחה את הכתבות החדשה ששם ביקשו תהנחה בארנונה המון המון מנכי צהל לא מנצלים תהנחה בארנונה בגלל שמשרד הבטחון שולח חוקרים סמויים לאותה מקום מגורים שעדכנו תעובדת רווחה בלשכות האגף שיקום...... תעשו כמו ההנחה בחברת החשמל ההנחה בחשבון החשמל יורד אוטומטית דרך התעודת זהות של הנכה עצמו אותו נכה לא צריך ללכת לעובדת רווחה ולהביא אישור לחברת החשמל
תעשו שנכי צהל יביאו לעיריות תעודת נכה ותעודת זהות ששם רשום רחוב ועיר מגוריי הנכה ואותו נכה יקבל תהנחה בארנונה מבלי להביא אישורים מעובדת רווחה ככה המון מנכי צהל ינצלו תהטבה ולא יחששו לטיפולכם תודה דירה שביקשו עליה הנחה בארנונה המון עשרות אלפי נכי צהל מוותרים על ההנחה בארנונה בגלל שמשרד הבטחון שולח חוקרים סמויים שיצלמו תנכים בקריבת מגוריהם גם ההנחה בתחבורה ציבורית מראים תעודת נכה וישר נותנים תהנחה בתחבורה ציבורית תעשו מערכת מיוחדת אים פרטי הנכים המערכת תעובר לכל העיריות בארץ וכל נכה יקבל כל חייו זכאות אחת לדירה אחת שברשותו הוא דירה שהוא גר בשכירות ככה כל נכה יקבל הנחה אחת בכל הארץ ולא כפל הנחה בארנונה לטיפולכם תודה ................
לצפיה ב-'הודעה סופר חשובה להעביר לכולם'
הודעה סופר חשובה להעביר לכולם
12/12/2018 | 19:38
175
לכבוד ארגון נכי צהל עידן קליימן ונכי צהל היקרים שלום רב 
כיום לנכי צהל יש זכאות הנחה בארנונה הביתית הבעיה הענקית היא שאותם נכי צהל שעידכנו דרך עובדי הרווחה את הכתבות החדשה ששם ביקשו תהנחה בארנונה המון המון מנכי צהל לא מנצלים תהנחה בארנונה בגלל שמשרד הבטחון שולח חוקרים סמויים לאותה מקום מגורים שעדכנו תעובדת רווחה בלשכות האגף שיקום...... תעשו כמו ההנחה בחברת החשמל ההנחה בחשבון החשמל יורד אוטומטית דרך התעודת זהות של הנכה עצמו אותו נכה לא צריך ללכת לעובדת רווחה ולהביא אישור לחברת החשמל
תעשו שנכי צהל יביאו לעיריות תעודת נכה ותעודת זהות ששם רשום רחוב ועיר מגוריי הנכה ואותו נכה יקבל תהנחה בארנונה מבלי להביא אישורים מעובדת רווחה ככה המון מנכי צהל ינצלו תהטבה ולא יחששו לטיפולכם תודה דירה שביקשו עליה הנחה בארנונה המון עשרות אלפי נכי צהל מוותרים על ההנחה בארנונה בגלל שמשרד הבטחון שולח חוקרים סמויים שיצלמו תנכים בקריבת מגוריהם גם ההנחה בתחבורה ציבורית מראים תעודת נכה וישר נותנים תהנחה בתחבורה ציבורית תעשו מערכת מיוחדת אים פרטי הנכים המערכת תעובר לכל העיריות בארץ וכל נכה יקבל כל חייו זכאות אחת לדירה אחת שברשותו הוא דירה שהוא גר בשכירות ככה כל נכה יקבל הנחה אחת בכל הארץ ולא כפל הנחה בארנונה לטיפולכם תודה ................
לצפיה ב-'אין מענה בפורום'
אין מענה בפורום
12/12/2018 | 10:33
74
לצפיה ב-'מנסה להתקשר לאשת טורס ולא מצליחה'
מנסה להתקשר לאשת טורס ולא מצליחה
12/12/2018 | 10:32
74
היי שלום למה אי אפשר להתקשר אני מנסה וזה מתנתק לי 

מנהל/ת הפורום

אודות:
חיילי צה"ל, ואנשי מערכת הביטחון, גיבורי ישראל, היקרים. עו"ד גיא בית און עוסק בייצוג, חיילים ואנשי מערכת הביטחון, בתביעות נגד קצין התגמולים מזה כארבע
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד גיא בית און

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו