לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1085010,850 עוקבים אודות עסקים

פורום נכי צה"ל

ברוכים הבאים לפורום נכי צה"ל - (בעבר פורום נכי צה"ל - זכויות והטבות) ייחודו של הפורום בתפוז הוא בכך שהמידע שמפורסם כאן נאסף מכל המקורות הנמצאים ברשת. העצות שהחברים נותנים הן עצות מועילות וממוקדות. אנא השאירו את ההתעסקויות בפוליטיקה הפנימית של ארגון נכי צה"ל (ופוליטייקה בכלל), אל הפורומים האחרים, כמו-גם ההתעסקות הבלתי נגמרת ומייאשת בביקורת (שלעיתים מוגזמת למרות שבחלקה מוצדקת) על אגף השקום. ביקורת צריכה להאמר ולהשמע אך לא כאשר הדבר הופך לאובססיה. הפורום הוקם בכוונה לתת כתף, לשתף  ולחלוק מידע על זכויות והטבות נכי צה"ל ברשת. לצערנו,אוכלוסיית נכי צה"ל גָדלה מאוד בשנים האחרונות. הפורום הוקם בכדי לתת מענה לכלל נכי צה"ל . ולתת את הכלים המתאימים למי שמסתבך בנבכי הביורקרטיה של אגף השקום. ובנוסף להאיר את עיניי הנכים בדברים שלעיתים נסתרים מהעין. כל מידע /עיצה הניתנים בפורום אינם באים להחליף טיפול פרטני מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של השואל.לפיכך,''תפוז אנשים'',מנהל+יועצים אינם אחראים לנזק (אם) יגרם עקב הסתמכות על מידע זה.  יש לשמור על כללי ההתנהגות המקובלים בעולם הקהילות והפורומים, על שפה נאותה ולנהוג בכבוד ובסובלנות. הודעות המכילות: מספרי טלפון , כתובות דוא"ל , השמצות ו/או תמונות לא ראויות ימחקו לאלתר וללא התראה. הודעות אודות מלחמות אישיות עם אגף השיקום-א.נ.צ מקומם לא בפורום. וכן הודעות בגין לשון הרע/הוצאת דיבה ימחקו לאלתר וללא התראה. במידה ובחרתם לעלוב באחרים - אנא פנו אל הפורומים האחרים המהווים בית לנכי צה"ל. הודעות מעין אלו תמחקנה ללא הודעה מוקדמת.
הפורום חותר לשת"פ עם מנהלי הפורומים האחרים הנוגעים לנכי צה"ל מבחינת ידע ומידע. הודעות הקשורות לפעילות פוליטית, של ארגון נכי צה"ל או פעילות פוליטית אחרת תמחקנה מייד וללא התראה. ע"מ לשמור על מהות הפורום:זכויות והטבות נטו לנכי צה"ל,חובה לשרשר כל הודעות לשירשור אחיד.
אנא שימרו על ציביון הפורום, כפי שהותוה על ידי ענת. מי שמבקש לפרסם הודעות בנושאים אשר נקבע כי ימחקו מתבש לעשות כן באחד הפורומים ה-"יותר דמוקרטים" המשרתים את נכי צה"ל ללא פיקוח . הקו המנחה את הפורום הוא אמנם חופש דיבור אך אל לנו לתת לחופש הדיבור לפגוע במטרה העיקרית של הפרום וזו שיתוף וחלוקת המידע הרלוונטי לנו. כמו-כן חופש הביטוי אינו עילה לפגיעה באדם זה או אחר. אין לפרסם הודעה הנוגדת את תקנון תפוז ו\או חוקי מדינת ישראל. אין לפרסם הודעה ובה פרטי התקשרות הכוללים מספר טלפון אישי או כתובת מייל פרטית.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נכי צה"ל

ברוכים הבאים לפורום נכי צה"ל - (בעבר פורום נכי צה"ל - זכויות והטבות) ייחודו של הפורום בתפוז הוא בכך שהמידע שמפורסם כאן נאסף מכל המקורות הנמצאים ברשת. העצות שהחברים נותנים הן עצות מועילות וממוקדות. אנא השאירו את ההתעסקויות בפוליטיקה הפנימית של ארגון נכי צה"ל (ופוליטייקה בכלל), אל הפורומים האחרים, כמו-גם ההתעסקות הבלתי נגמרת ומייאשת בביקורת (שלעיתים מוגזמת למרות שבחלקה מוצדקת) על אגף השקום. ביקורת צריכה להאמר ולהשמע אך לא כאשר הדבר הופך לאובססיה. הפורום הוקם בכוונה לתת כתף, לשתף  ולחלוק מידע על זכויות והטבות נכי צה"ל ברשת. לצערנו,אוכלוסיית נכי צה"ל גָדלה מאוד בשנים האחרונות. הפורום הוקם בכדי לתת מענה לכלל נכי צה"ל . ולתת את הכלים המתאימים למי שמסתבך בנבכי הביורקרטיה של אגף השקום. ובנוסף להאיר את עיניי הנכים בדברים שלעיתים נסתרים מהעין. כל מידע /עיצה הניתנים בפורום אינם באים להחליף טיפול פרטני מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של השואל.לפיכך,''תפוז אנשים'',מנהל+יועצים אינם אחראים לנזק (אם) יגרם עקב הסתמכות על מידע זה.  יש לשמור על כללי ההתנהגות המקובלים בעולם הקהילות והפורומים, על שפה נאותה ולנהוג בכבוד ובסובלנות. הודעות המכילות: מספרי טלפון , כתובות דוא"ל , השמצות ו/או תמונות לא ראויות ימחקו לאלתר וללא התראה. הודעות אודות מלחמות אישיות עם אגף השיקום-א.נ.צ מקומם לא בפורום. וכן הודעות בגין לשון הרע/הוצאת דיבה ימחקו לאלתר וללא התראה. במידה ובחרתם לעלוב באחרים - אנא פנו אל הפורומים האחרים המהווים בית לנכי צה"ל. הודעות מעין אלו תמחקנה ללא הודעה מוקדמת.
הפורום חותר לשת"פ עם מנהלי הפורומים האחרים הנוגעים לנכי צה"ל מבחינת ידע ומידע. הודעות הקשורות לפעילות פוליטית, של ארגון נכי צה"ל או פעילות פוליטית אחרת תמחקנה מייד וללא התראה. ע"מ לשמור על מהות הפורום:זכויות והטבות נטו לנכי צה"ל,חובה לשרשר כל הודעות לשירשור אחיד.
אנא שימרו על ציביון הפורום, כפי שהותוה על ידי ענת. מי שמבקש לפרסם הודעות בנושאים אשר נקבע כי ימחקו מתבש לעשות כן באחד הפורומים ה-"יותר דמוקרטים" המשרתים את נכי צה"ל ללא פיקוח . הקו המנחה את הפורום הוא אמנם חופש דיבור אך אל לנו לתת לחופש הדיבור לפגוע במטרה העיקרית של הפרום וזו שיתוף וחלוקת המידע הרלוונטי לנו. כמו-כן חופש הביטוי אינו עילה לפגיעה באדם זה או אחר. אין לפרסם הודעה הנוגדת את תקנון תפוז ו\או חוקי מדינת ישראל. אין לפרסם הודעה ובה פרטי התקשרות הכוללים מספר טלפון אישי או כתובת מייל פרטית.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שלום לכל חברי הפורום ולכל הבאים בשעריו. אני נמצא כאן כמנהל הפורום על מנת לסייע לכם בכל דרך אפשרית בכל בעיה ובכל שאלה אפשר לפנות אלי ואשמח לסייע . חשוב לשמור בפורום על כללים בסיסיים , של שפה נקיה , והעברת מסרים בדרך מקובלת על מנת שיהיה נעים לכולם להיות בפורום , אפשר להעלות כל נושא ולשוחח על כל דבר , בדרך נעימה ומקבולת אשר תטיב עם כולם.  
המטרה בפורום היא ליצור קהילה תומכת , בה מסייעים החברים אחד לשני. 
חשוב מאוד לתת מידע אמין אשר ניתן להתבסס עליו על מנת שתהיה תועלת לכל חברי הפורום. 
שוב אני כאן לרשותכם 
שלכם 
גיא

המשך >>

לצפיה ב-' הערב: אירוח בנושא פציעות ספורט ופיזיותרפיה '
הערב: אירוח בנושא פציעות ספורט ופיזיותרפיה
( לעמוד שלי בתפוז )
10/05/2018 | 12:05
2
34

עושים ספורט? מצוין!
אבל צריך לעשות את זה נכון ולשמור על הגוף שלכם.
הערב הפיזיוטרפיסט לירון לפושנר יתארח בתפוז בנושא פציעות ספורט ופיזיותרפיה, כאבי שלד, שריר ועצב וייתן ייעוץ לפעילות גופנית נכונה.
אתם מוזמנים לכתוב לו שאלות כבר עכשיו בשרשור האירוח   
לצפיה ב-'מאתר אגף השיקום...........'
מאתר אגף השיקום...........
10/05/2018 | 21:00
1
139
​החל מחודש מאי 2018 שונה נוהל ההזמנה והאספקה של סוללות למכשירי שמיעה ולציוד רפואי
​להלן נוהל ההזמנה החדש:
סוללות עבור ציוד רפואי יסופקו דרך חברת "טלפארמה". הזמנת הסוללות מתאפשרת באמצעות פתיחת פנייה באזור האישי באתר האינטרנט או באמצעות פנייה למוקד הטלפוני של האגף שמספרו: 03-7776777 לצורך קבלת ההפנייה. עם קבלת ההפנייה יש להעבירה לספק באמצעות פקס שמספרו: 03-9480410.
סוללות עבור מכשירי שמיעה יסופקו דרך ספקי מכשירי השמיעה. הזמנת הסוללות מתאפשרת באמצעות פתיחת פנייה באזור האישי באתר האינטרנט או פנייה למוקד הטלפוני של האגף לצורך קבלת ההפנייה. עם קבלת ההפנייה יש לפנות עימה לספק לצורך קבלת הסוללות בסניפים.

לצפיה ב-'מאתר אגף השיקום'
מאתר אגף השיקום
10/05/2018 | 21:02
78
​מרחצאות חמי יואב ייסגרו לצורך שיפוצים החל מתאריך 31/05/2018
​החל מתאריך 31/05/2018 ייסגרו מרחצאות חמי יואב לתקופה של מספר חודשים לצורך שיפוצים.
בתקופה זו לא ניתן יהיה לממש את הזכאות לחמי מרפא באזור אשדוד ואשקלון שכן לא ניתן יהיה לבצע את הטיפולים.
ניתן להמשיך ולבצע הזמנות בשאר אזורי הארץ בהתאם לזכאות.
הודעה נוספת תפורסם עם תום השיפוצים ופתיחת המרחצאות.
לצפיה ב-'מחפשת גברים שנמצאים בזוגיות למחקר בנושא זוגיות ומצב רפואי'
מחפשת גברים שנמצאים בזוגיות למחקר בנושא זוגיות ומצב רפואי
08/05/2018 | 10:56
68
היי חברים , שמי רינת ולצורך סיום לימודי תואר שני בעבודה סוציאלית אני עושה סמינר מחקר בנושא זוגיות ומצב רפואי . זקוקה למתנדבים גברים שנמצאים בזוגיות שיענו על השאלון המצורף בלינק מטה . השאלון אנונימי לחלוטין וגובה מספר דקות לכל היותר . תודה מראש לעונים היקרים

לצפיה ב-'הודעה סופר חשובה לכולם כנסו תקראו תהודעה הסופר חשובה לכולנו '
הודעה סופר חשובה לכולם כנסו תקראו תהודעה הסופר חשובה לכולנו
02/05/2018 | 05:02
2
280

לחברים היקרים שלום רב
היום בועדת הכנסת תגידו בועדה זהו עד כאן מספיק לצחוק בעיניים על נכי צהל כבר נמאס לחכות המון המון שנים ועדות על ועדות ומה לא תקבעו תאריך מוסכם על כולם שהחכים יעבירו תתיקון לחוק ביטול מבחן הכנסות לנכי צהל שנלחמו והקריבו את גופם ונפשם למען המדינה ולמען המולדת היקרה כבר יותר מ40 שנה אומרים בלי סוף שיעבירו תחוק ובפועל לא עושים כלום ולא נעשה כלום בשטח נכי צהל רוצים הוכחות ומעשים בשטח כבר נמאסו מדיבורים וועדות על ועדות הכל בידי חברי הכנסת עובדה לפני שנה הם העבירו תעלאת המשוכורת שלהם ישר תוך 5 דקות בלי ועדות ובלי בטיח לטיפולכם תודה ....... אים ימשיכו לצחוק על נכי צהל תילכו לבגץ תגישו עתירות לבגץ ........

לצפיה ב-'נכי צה"ל נפגעי פסוריאזיס - שינוי בנהלי הזמנת הבראה'
נכי צה"ל נפגעי פסוריאזיס - שינוי בנהלי הזמנת הבראה
07/05/2018 | 11:40
1
105
נכי צה"ל נפגעי פסוריאזיס - שינוי בנהלי הזמנת הבראה
03/05/2018
​החל משנת הזכאות 2019 יחול שינוי בנהלי הזמנת הבראה לנכי צה"ל נפגעי פסוריאזיס
​החל משנת הזכאות 2019, תתאפשר הזמנת הבראה בים המלח לנכי צה"ל נפגעי פסוריאזיס לשנה מראש.
בנוסף, תינתן עדיפות לאוכלוסיית נכים זו לביצוע הזמנות לכל בתי המלון בים המלח בחודשים מאי עד יוני ובחודשים אוקטובר עד נובמבר.
לצפיה ב-'רק פסוריאזיס? מה עם סוגי דרמטיטיס אחרים?'
רק פסוריאזיס? מה עם סוגי דרמטיטיס אחרים?
07/05/2018 | 23:34
47
לצפיה ב-'הי אמרו לי שנצרך בסבב חתימות תוך כמה זמן זה יאושר עבר חודש '
הי אמרו לי שנצרך בסבב חתימות תוך כמה זמן זה יאושר עבר חודש
02/05/2018 | 04:32
125
מי יודע תוך כמה זמן זה יאושר
מה זה אומר סבב חתימות מה עושים בסבב חתימות מה בודקים 
לצפיה ב-'האם כל נכה שמקבל "תגמול נצרך"יכול לעבוד ?'
האם כל נכה שמקבל "תגמול נצרך"יכול לעבוד ?
30/04/2018 | 13:54
7
156
לצפיה ב-'לא מקבלים אותו כשאין שום יכולת לעבוד?'
לא מקבלים אותו כשאין שום יכולת לעבוד?
30/04/2018 | 15:18
110
לצפיה ב-'נכה נצרך'
נכה נצרך
30/04/2018 | 18:34
4
164
נכה נצרך

חוק הנכים (תגמולים ושיקום), תשי"ט- 1959 [נוסח משולב], כולל בתוכו סעיף מיוחד – סעיף 7 לחוק- אשר עוסק בהענקת תגמולים מיוחדים לנכים שמצבם קשה במיוחד.

על פי החוק, על מנת שנכה יוגדר כ"נצרך" עליו לעמוד בתנאים הבאים:

דרגת נכותו הינה בשיעור 50% לפחות.
הנכה אינו מסוגל להשתכר למחייתו עקב מום גופני או שכלי ואין סיכוי נראה לעין שניתן יהיה לשקמו אי פעם.
אין לו הכנסה מספקת למחייתו.

בפסיקה נקבע כי על מנת שנכה יהא זכאי לתגמול כנצרך, עליו להוכיח כי הוא עומד בקריטריונים שנקבעו בתקנות והמכניסים אותו למסגרת של אדם שאיננו משתכר למחייתו. במידה והנכה עומד בתנאי זה, עליו להוכיח שני דברים נוספים: האחד, שהסיבה לכך שאינו מסוגל להשתכר למחייתו היא בגלל מום גופני או שכלי, והשני, שאין סיכוי נראה לעין שאפשר יהיה לשקמו אי פעם.  הווה אומר, שתנאי הזכאות מיוסדים על תשתית עובדתית בעלת שני מרכיבים: המרכיב הכלכלי והמרכיב הרפואי, ויש להוכיח קשר סיבתי בין ה"מום" לבין הנתון "שאינו מסוגל להשתכר למחייתו".
לצפיה ב-'נצרך'
נצרך
01/05/2018 | 09:40
3
131
שלום לכולם
האים אתה יודע מה הסכום הכסה מינימלי לקבלת נצרך
לצפיה ב-'בסביבות 2100 שקלים '
בסביבות 2100 שקלים
04/05/2018 | 23:48
2
76
לצפיה ב-'קצבת נכות כללית ביטוח לאומי נחשבת להכנסה?'
קצבת נכות כללית ביטוח לאומי נחשבת להכנסה?
05/05/2018 | 18:23
1
79
מה שיטת הניכוי? כמה שמרוויחים מעבר לסכום של 2170 ככה מקטינים, או ישר חותכים לסכום מסוים?
לצפיה ב-'קצבת ביטוח לאומי '
קצבת ביטוח לאומי
11/05/2018 | 22:51
58
תקוזז מתגמול נצרך  
ההשתכרות 2100 שקלים רק מעבודה
כי המטרה לאפשר למקבל הנצרך תעסוקה
לצפיה ב-'נכה שמקבל נצרך '
נכה שמקבל נצרך
( לעמוד שלי בתפוז )
01/06/2018 | 22:29
33
נכה שמקבל נצרך יכול לעבוד עד לגובהה הכנסה מסוימת. 
כ2000 ש"ח 

לצפיה ב-'עזרה במחקר'
עזרה במחקר
29/04/2018 | 21:07
1
79
היי, חלק מתואר שני במחקר שעוסק בסנכרון, אירועי חיים מלחיצים וטראומה. ההשתתפות אנונימית לחלוטין, מילוי השאלון קצר!
ממש אשמח לעזרה במילוי ואם אפשר גם להעביר לעוד אנשים... אני צריך כמה שיותר ימלאו
http://unires.limequery.com/633989?lang=he
לצפיה ב-'בוקר טוב. הזוזים כבר בחשבון הבנק..'
בוקר טוב. הזוזים כבר בחשבון הבנק..
30/04/2018 | 09:21
52
לצפיה ב-'תגמול נצרך?'
תגמול נצרך?
25/04/2018 | 15:24
5
257
האם נכה שזכאי לקבל תגמול נצרך מקבל באופן אוטומט עד תקופה מסיומת שקבעה
אגף השיקום?
לצפיה ב-'תגמול לנצרך'
תגמול לנצרך
25/04/2018 | 17:31
189
תגמול לנצרך
הוראת אגף שיקום נכים מספר40.07
לצפיה ב-'אני חושב שנותנים לשנה ואז שוב יעשו לך ועדה'
אני חושב שנותנים לשנה ואז שוב יעשו לך ועדה
26/04/2018 | 20:43
96
לצפיה ב-'תגמול נצרך '
תגמול נצרך
( לעמוד שלי בתפוז )
27/04/2018 | 13:31
152
השאלה לא ברורה . 
אנא נסח את שאלתך מחדש. 
לצפיה ב-'תגמול נצרך '
תגמול נצרך
27/04/2018 | 22:56
1
144
מרגע שאישרו לך זה לכל החיים בהתחלה מאשררים כל שנה בהמשך כל 3 שנים
עניין נוהלי אישור ביטוח לאומי הצהרת הכנסות ותלושי משכורת במידה ואתה עובד
מותר להרוויח בעבודה משהו כמו 2170 שקל לחודש

לצפיה ב-'גם נכה שקבוע לו 100% והוא מקבל "תגמול נצרך"יכול לעבוד?'
גם נכה שקבוע לו 100% והוא מקבל "תגמול נצרך"יכול לעבוד?
29/04/2018 | 15:55
83
לצפיה ב-'המלצה על מטפל'
המלצה על מטפל
27/04/2018 | 18:45
95
מי שהיה ומכיר ... יכול להמליץ על מטפל מקיסר טבריה ומטפל מרויאל ים המלח
אני הזמנתי לשני המלונות האלה חמי מרפא. תודה
לצפיה ב-'האם עובדי דיור מוגן שבאים הביתה מרגלים לטובת משרד הבטחון?'
האם עובדי דיור מוגן שבאים הביתה מרגלים לטובת משרד הבטחון?
26/04/2018 | 20:45
111
לצפיה ב-'איך אני פונה לעובדת תעסוקתית?'
איך אני פונה לעובדת תעסוקתית?
24/04/2018 | 12:33
1
111
אני נכת צהל מוכרת על 20 אחוז נפש, רציתי לדעת איך אני יכולה לפנות לעובדת התעסוקתית?
העוסי"ית של לא עושה את עבודתה ולא חוזרת לשיחותי, בינתיים אני לא מקבלת מהם קצבה נורמלית ואין לי עבודה.
לא משנה כמה פעמים השארתי לה הודעות
לצפיה ב-'איך אני פונה לעובדת תעסוקתית'
איך אני פונה לעובדת תעסוקתית
25/04/2018 | 09:48
80
את יכולה להשאיר עוד 1000 הודעות אבל אין מי שישמע ויחזור.צריך לגשת פיזית בימי קבלת קהל.ככה בטוח זה יטופל
לצפיה ב-'התלבטות אם לפנות למשרד הביטחון שוב'
התלבטות אם לפנות למשרד הביטחון שוב
24/04/2018 | 17:48
2
203

אני מתלבטת אם לפנות שוב, בעיקר כי היה נורא בפעמים הקודמות .. אחרת לא היה מפריעה לי פנות ומקסימום לקבל לא..

יש לי 10%  , כאב כרוני אחרי שבר בקרסול(בחוות הדעת שהבאתי הרופא אמר 30% ..כבר אז במצב טוב בהרבה).   הייתי עושה פעם בשנה בלוק בגב וככה שמרתי על הרגל  במצב סביר  . שנה שעברה הייתה לי תגובה אלרגית במהלך הטיפול ולכן הרופא לא מוכן  השנה.. אמר שהוא מעדיף לריב עם משרד הבריאות ולא להתחיל החייאה.
הוא שלח אותי הביתה עם מכתב ובקשה לקאנביס..
בנתיים בגלל שעכשיו אני מרגישה את הכאב  בכל העוצמה שלו כי אין בלוק יכולתי להסביר את אופי הכאב ואת המיקומים  שיותר כואבים ותוך כמה בדיקות התברר שיש נזק לברך ולשריר שבין הברך לירך .. וצפיפות עצם בירך גבולית.. היכולת שלי ללכת היא דבר די מוגבל .. גם ככה רגל ימין לא השתתפה בנשיאת משקל אפילו לא קרוב לחצי.. אז עכשיו בלי בוטרנס אני לא יכולה לעמוד.. ובלי החבישות הרגל  לא מקשיבה לי ..  
תוך כדי כל זה התפרצה לי מחלה של מערכת החיסון ורופא בכיר שראה אותי אתמול כתב שיכלו להבין שיש בעיה כבר בצבא אבל נו ברור שלא טרחו להקשיב כשאמרתי שמשהו לא בסדר..

הבעיות החדשות יותר הוכרו בחלקן ע"י ביטוח לאומי ,  ואני חוששת שיתפסו למצב הכללי כסיבה להדרדרות :אני לא אומרת שאין לזה השפעה  בכלל אני אומרת שבלי הפציעה היה לי יותר קל כרגע, ושהיו צריכים לעזור לי כבר אז ולכן להגיד שזה בכלל משהו שהם לא אבחנו בזמן זה לא תירוץ.

אני חושבת לפנות רק בשביל הסיכוי לקבל עזרה במימון של התרופות וציוד רפואי נורמלי ..אבל הפעמים הקודמות היו כל כך מזעזעות והתשובה שקיבלתי כשהעזתי לנסות להגיש את החלק הנפשי . .. קשה לי להחליט לפנות אליהם שוב..

אשמח לעצה.

לצפיה ב-'התלבטות אם לפנות למשרד הביטחון שוב'
התלבטות אם לפנות למשרד הביטחון שוב
25/04/2018 | 09:44
87
היי יש לי נסיון מעל 20 שנה עים הנבלות שנקראים משרד הפחתון {ביטחון}אני מאוד ממליץ להעזר בעורך דין טוב ומה שהוא יחליט תקבלי החלטה .אף פעם לא הולכים לבד לתביעה

לצפיה ב-'שלום לך פנינה!'
שלום לך פנינה!
29/04/2018 | 17:11
49
קודם כל, חשוב שתהי בטיפול, זה גם חשוב מבחינת התביעה.
חשוב שתשמרי את כל המסמכים הרפואיים, גם כאלה שנראים לך הכי פחות משמעותיים.
אם כואב לך משהו, חשוב שתלכי לרופא ושזה יהיה מתועד, גם אם את יודעת שהביקור אצל הרופא לא יביא ישועה. זה חשוב מאוד מבחינת התביעה.
כי כשתגיעי לוועדה ותגידי שכואב לך כך וכך ולא יהיו מסמכים - זה כאילו לא כאב לך.
במיוחד זה חשוב מבחינת הבעיה נפשית. קשה מאוד להתחיל עם הטיפול הנפשי, הרבה פעמים מרגישים שאין לזה כוח ושום דבר לא יעזור, אבל זה חושב וזה חשוב מאוד מבחינת התביעה. בתביעות בתחום הנפשי בדרך כלל אם התובע לא נמצא בטיפול דוחים אותו על הסף.
אז תתחילי לאסוף ניירות. רק כשיהיה לך מספיק ניירות - רק אז תתחילי את תהליך התביעה.
ואם היה לך קשה בהתעסקות הקודמת שלך מול משרד הבטחון - אז אם תחליטי ללכת על התביעה הנפשית יהיה לך עוד יותר קשה. יותר אטימות, יותר אדישות, יותר סחבת מצד משרד הבטחון. בתחום של תביעות בתחום פסיכיאטריה הם ממש ממש גרועים. כך שתתכונני לגרוע מכל, אבל כדאי לעשות את זה, כי אנו לא יודעים לאן החיים יקחו אותנו.
לגבי כדאיות של ליווי עורך דין - רוב עורכי הדין של היום, ממש כמעט כולם, הם ממש ממש גרועים, אפשר לומר שלא רק מוסיפים אלא מקלקלים. כך שאם תחליטי להיעזר בעורך דין תלכי על המנוסים ביותר, אני מדבר על 20-30 שנות ניסיון, בוגרי אוניברסיטאות. בתביעה הראשונית חשוב לאסוף את כל המסמכים ולבגיש אותם ביחד, ואת זה אפשר לעשות בלי עורך דין, אין לעורך דין השפעה. אחר כך אם תחליטי לערער על ההחלטה אז אולי כדאי להיעזר בעורך דין. חשוב גם לא לשלם לעורך דין את מה שהוא מבקש, רק בהתאם למאפיינים שלו, כמו השכלה, שנות ניסיון בעבודה מול משרד הבטחון ועוד כמה פרמטרים פחות חשובים.

שוב, את צריכה להתחיל מביקורים תכופים אצל רופאים ולאסוף ניירות.
תהי חזקה אם את הולכת על זה.
בהצלחה,
מרקו
לצפיה ב-'כתבה מהארץ על העו"ד המושעה פואד חיר '
כתבה מהארץ על העו"ד המושעה פואד חיר
23/04/2018 | 23:51
371
מי אתה "דוקטור" נתי נוישטיין? ולמה לא שוללים רשיון לעורך הדין שמושעה שוב ושוב?
נתי נוישטיין מציג את עצמו כדוקטור בכלכלה, ואף הצליח להתקבל לעבודה במוסדות ציבוריים ומפוקחים, מבר אילן ועד מכון לב והמכללה האקדמית תל אביב יפו. רק לאחרונה פוטר ה"דוקטור" מהמרכז האקדמי רופין. וגם: למה עורך דין מושעה שלוש פעמים מהלשכה, אבל אף אחד לא חושב שיש לשלול לו את הרשיון?
12.04.2018 11:07
טלי חרותי-סובר
שימו לב לעורך הדין המקסים פואד חיר מעכו. מתברר שלשכת עורכי הדין משעה אותו שוב ושוב בטענות שונות, בהן שליחת יד בכספי לקוח, הצגתו כעורך דין בתקופת השעיה ועוד. עם זאת, איש לא טורח לשלול ממנו את הרישיון.
ההחלטה הראשונה על ההשעיה הייתה קצרה: "החלטה של בית הדין המשמעתי מחוזי של לשכת עורכי הדין בחיפה בתיק בד"מ 61/06 מיום 24.2.09 - השעיה מיום 15.4.09 עד יום 14.7.09". שלושה חודשים, בקטנה. 
ההחלטה השני הייתה כבר יותר משמעותית: "החלטה של בית הדין המשמעתי מחוזי של לשכת עורכי הדין בחיפה בתיק בד"מ 56/12 מיום 3.5.15 – השעיה מיום 15.7.16 עד יום 14.11.19". חיר הושעה ליותר משלוש שנים.
ההחלטה השלישית ממשיכה את השניה: "החלטה של בית הדין המשמעתי מחוזי של לשכת עורכי הדין בחיפה בתיק בד"מ 13/17 מיום 26.2.18 – השעיה מיום 15.11.19 עד יום 14.12.20".
אם כל ההשעיות האלה, למה לא שוללים לו כבר את הרשיון באופן סופי ומוחלט?  בלשכה מסבירים שזה "שיקול של בית הדין", שנמצא רחום וחנון במיוחד כלפיי עבריין סדרתי זה. 
לצפיה ב-'וועדה ראפואית'
וועדה ראפואית
23/04/2018 | 15:16
1
151
ב-11 בפברואר היתי בוועדה והיום התקשרתי למוקד לברר אחרי בירור הודיעו לי שתוך שבועיים אקבל תשובה, האם צריך לתשובה להמתין 4 חודשים, לפי דעתי זה זילזול בנכים,
לצפיה ב-'הי אחי'
הי אחי
30/04/2018 | 15:21
34
זה אכן זילזול בנכים. אצלי טיפלו חמש וחצי שנים בתביעה על פוסט טראומה. אני התחלתי לאסוף באופן שיטתי נתונים על איחורים של קצינות תגמולים בטיפול בתביעות של הנכים כדי לנסות איכשהו לטפל בתופעה המגונה הזאת בעבודה של אגף השיקום. תעביר אליי בבקשה בהודעה אישית את הסיפור בכמה משפטים, חשוב שיכיל תאריכים ואת השם של קצינת התגמולים שטיפלה בתביעה שלך. בכך אתה תעזור במאבק למען שיפור בעבודה של אגף השיקום ולרווחתם של נכי צה"ל.
לצפיה ב-'עזרה במחקר'
עזרה במחקר
21/04/2018 | 17:51
105

היי חברים. אני ונועה סטודנטיות לעבודה סוציאלית באוניברסיטה העברית. אנחנו עורכות מחקר הבוחן עמדות של אנשים בעלי מוגבלויות ביחס למחאת הנכים 2017
השאלון רלוונטי לכל אדם שזכאי לקצבת נכות. 
נשמח אם תמלאו את השאלון ותעזרו לנו לפתח ידע הנוגע למחאות חברתיות של בעלי מוגבליות.

לצפיה ב-'הודעה חשובה לכולם '
הודעה חשובה לכולם
17/04/2018 | 23:55
286
לכבוד מנהלי התחנה מרכזית החדשה תל אביב ועיריית תל אביב שלום רב
כיום 80 אחוז מהתחנה מרכזית החדשה רייק לגמריי נטוש 
תקימו בכל המקום בית קבורות מרכזי ל100 השנים הבאות תעשו בכל התחנה קבורה בקומות בתחנה מרכזית החדשה יש חניונים ענקיים רייקיים נטושים לגמריי יש בהם נרקומנים וזונות וזוהמה ומה לא 
אפשר לקבור בכל המקום כ מליון קברים
מי שיש לו חנות בבעלותו בתוך המקום יקבל פיצוי מחברת קדישא שתקבור במקום מתים
גם ככה המקום רייק ונטוש תקימו במקום בית קברות כמו שהקימו בירושלים בית קברות ענקיי 
ככה כולם ירוויחו
לצפיה ב-'החלפת רכב רפואי'
החלפת רכב רפואי
16/04/2018 | 21:04
199
שלום לכולם
ברשותי רכב רפואי שמועד החלפתו כבר הגיע
עדיין לא הגיע שיחרור שיעבוד למשרד הביטחון
פניתי לפני שבועיים לאחראית רווחה באגף אמרה שיגיע
למי עוד אפשר לפנות ?

לצפיה ב-'האם יש מענק להולדת ילדה ?'
האם יש מענק להולדת ילדה ?
16/04/2018 | 16:34
1
97
לצפיה ב-'כמדומני רק לנכה חד הורית..משהו כמו 6000שח.אחרת ביטוח לאומי.'
כמדומני רק לנכה חד הורית..משהו כמו 6000שח.אחרת ביטוח לאומי.
16/04/2018 | 17:32
59
לצפיה ב-'ביטול השתתפות חבר ארגון נכה צהל'
ביטול השתתפות חבר ארגון נכה צהל
10/04/2018 | 16:50
1
198
שלום שלחתי פקס לביטול חברות ארגון בתחילת חודש פברואר שהתקבל והועבר לטיפול. בתלוש האחרון עדיין נוכה לי התשלום על חברות וסיעודי.
אני שייך למחוז ארגון חיפה.
מי אחראי על הביטול ? מה עליי לעשות? תודה. אם אפשר טלפונים, האם ליצור קשר ישירות עם ת"א?
לצפיה ב-'ביטול סיעודי ן/או חברות'
ביטול סיעודי ן/או חברות
11/04/2018 | 23:55
127
יש להודיע לקצין תגמולים במטה האגף על הביטול שהינך מבקש

פקס 073-3877400
לצפיה ב-'הזמנת הבראה '
הזמנת הבראה
10/04/2018 | 11:51
215
מישהו הצליח להזמין הבראה
גועל נפש של חברת השטיח מעופף אין כלום אומרים
למישהו יש טלפון להתלונן
לצפיה ב-'הגשת תביעה חדשה'
הגשת תביעה חדשה
08/04/2018 | 12:52
1
216
חבר ניפצע במהלך השירות,היות והוא שירת במסלול הסדר הוא היה מחוייב לחזור גם לישיבה,בעוד כחודשיים הוא ישתחרר מהמסלול. מתי הוא יכול להגיש את תביעה?עוד לפני שהוא מסיים את הישיבה?,ואיך הוא מתחיל את תהליך הגשת התביעה
תודה!
לצפיה ב-'הגשת תביעה '
הגשת תביעה
( לעמוד שלי בתפוז )
14/04/2018 | 15:23
73
1. חבר שלך צריך להגיש תביעה. 
2. הוא יכול לעשות זאת כארבעה חודשים לפני תום השירות. 
3. הוא צריך למלא טופס. 

מנהל/ת הפורום

אודות:
חיילי צה"ל, ואנשי מערכת הביטחון, גיבורי ישראל, היקרים. עו"ד גיא בית און עוסק בייצוג, חיילים ואנשי מערכת הביטחון, בתביעות נגד קצין התגמולים מזה כארבע
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד גיא בית און

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו