לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום נכי צה"ל

ברוכים הבאים לפורום נכי צה"ל - (בעבר פורום נכי צה"ל - זכויות והטבות) ייחודו של הפורום בתפוז הוא בכך שהמידע שמפורסם כאן נאסף מכל המקורות הנמצאים ברשת. העצות שהחברים נותנים הן עצות מועילות וממוקדות. אנא השאירו את ההתעסקויות בפוליטיקה הפנימית של ארגון נכי צה"ל (ופוליטייקה בכלל), אל הפורומים האחרים, כמו-גם ההתעסקות הבלתי נגמרת ומייאשת בביקורת (שלעיתים מוגזמת למרות שבחלקה מוצדקת) על אגף השקום. ביקורת צריכה להאמר ולהשמע אך לא כאשר הדבר הופך לאובססיה. הפורום הוקם בכוונה לתת כתף, לשתף  ולחלוק מידע על זכויות והטבות נכי צה"ל ברשת. לצערנו,אוכלוסיית נכי צה"ל גָדלה מאוד בשנים האחרונות. הפורום הוקם בכדי לתת מענה לכלל נכי צה"ל . ולתת את הכלים המתאימים למי שמסתבך בנבכי הביורקרטיה של אגף השקום. ובנוסף להאיר את עיניי הנכים בדברים שלעיתים נסתרים מהעין. כל מידע /עיצה הניתנים בפורום אינם באים להחליף טיפול פרטני מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של השואל.לפיכך,''תפוז אנשים'',מנהל+יועצים אינם אחראים לנזק (אם) יגרם עקב הסתמכות על מידע זה.  יש לשמור על כללי ההתנהגות המקובלים בעולם הקהילות והפורומים, על שפה נאותה ולנהוג בכבוד ובסובלנות. הודעות המכילות: מספרי טלפון , כתובות דוא"ל , השמצות ו/או תמונות לא ראויות ימחקו לאלתר וללא התראה. הודעות אודות מלחמות אישיות עם אגף השיקום-א.נ.צ מקומם לא בפורום. וכן הודעות בגין לשון הרע/הוצאת דיבה ימחקו לאלתר וללא התראה. במידה ובחרתם לעלוב באחרים - אנא פנו אל הפורומים האחרים המהווים בית לנכי צה"ל. הודעות מעין אלו תמחקנה ללא הודעה מוקדמת.
הפורום חותר לשת"פ עם מנהלי הפורומים האחרים הנוגעים לנכי צה"ל מבחינת ידע ומידע. הודעות הקשורות לפעילות פוליטית, של ארגון נכי צה"ל או פעילות פוליטית אחרת תמחקנה מייד וללא התראה. ע"מ לשמור על מהות הפורום:זכויות והטבות נטו לנכי צה"ל,חובה לשרשר כל הודעות לשירשור אחיד.
אנא שימרו על ציביון הפורום, כפי שהותוה על ידי ענת. מי שמבקש לפרסם הודעות בנושאים אשר נקבע כי ימחקו מתבש לעשות כן באחד הפורומים ה-"יותר דמוקרטים" המשרתים את נכי צה"ל ללא פיקוח . הקו המנחה את הפורום הוא אמנם חופש דיבור אך אל לנו לתת לחופש הדיבור לפגוע במטרה העיקרית של הפרום וזו שיתוף וחלוקת המידע הרלוונטי לנו. כמו-כן חופש הביטוי אינו עילה לפגיעה באדם זה או אחר. אין לפרסם הודעה הנוגדת את תקנון תפוז ו\או חוקי מדינת ישראל. אין לפרסם הודעה ובה פרטי התקשרות הכוללים מספר טלפון אישי או כתובת מייל פרטית.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נכי צה"ל

ברוכים הבאים לפורום נכי צה"ל - (בעבר פורום נכי צה"ל - זכויות והטבות) ייחודו של הפורום בתפוז הוא בכך שהמידע שמפורסם כאן נאסף מכל המקורות הנמצאים ברשת. העצות שהחברים נותנים הן עצות מועילות וממוקדות. אנא השאירו את ההתעסקויות בפוליטיקה הפנימית של ארגון נכי צה"ל (ופוליטייקה בכלל), אל הפורומים האחרים, כמו-גם ההתעסקות הבלתי נגמרת ומייאשת בביקורת (שלעיתים מוגזמת למרות שבחלקה מוצדקת) על אגף השקום. ביקורת צריכה להאמר ולהשמע אך לא כאשר הדבר הופך לאובססיה. הפורום הוקם בכוונה לתת כתף, לשתף  ולחלוק מידע על זכויות והטבות נכי צה"ל ברשת. לצערנו,אוכלוסיית נכי צה"ל גָדלה מאוד בשנים האחרונות. הפורום הוקם בכדי לתת מענה לכלל נכי צה"ל . ולתת את הכלים המתאימים למי שמסתבך בנבכי הביורקרטיה של אגף השקום. ובנוסף להאיר את עיניי הנכים בדברים שלעיתים נסתרים מהעין. כל מידע /עיצה הניתנים בפורום אינם באים להחליף טיפול פרטני מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של השואל.לפיכך,''תפוז אנשים'',מנהל+יועצים אינם אחראים לנזק (אם) יגרם עקב הסתמכות על מידע זה.  יש לשמור על כללי ההתנהגות המקובלים בעולם הקהילות והפורומים, על שפה נאותה ולנהוג בכבוד ובסובלנות. הודעות המכילות: מספרי טלפון , כתובות דוא"ל , השמצות ו/או תמונות לא ראויות ימחקו לאלתר וללא התראה. הודעות אודות מלחמות אישיות עם אגף השיקום-א.נ.צ מקומם לא בפורום. וכן הודעות בגין לשון הרע/הוצאת דיבה ימחקו לאלתר וללא התראה. במידה ובחרתם לעלוב באחרים - אנא פנו אל הפורומים האחרים המהווים בית לנכי צה"ל. הודעות מעין אלו תמחקנה ללא הודעה מוקדמת.
הפורום חותר לשת"פ עם מנהלי הפורומים האחרים הנוגעים לנכי צה"ל מבחינת ידע ומידע. הודעות הקשורות לפעילות פוליטית, של ארגון נכי צה"ל או פעילות פוליטית אחרת תמחקנה מייד וללא התראה. ע"מ לשמור על מהות הפורום:זכויות והטבות נטו לנכי צה"ל,חובה לשרשר כל הודעות לשירשור אחיד.
אנא שימרו על ציביון הפורום, כפי שהותוה על ידי ענת. מי שמבקש לפרסם הודעות בנושאים אשר נקבע כי ימחקו מתבש לעשות כן באחד הפורומים ה-"יותר דמוקרטים" המשרתים את נכי צה"ל ללא פיקוח . הקו המנחה את הפורום הוא אמנם חופש דיבור אך אל לנו לתת לחופש הדיבור לפגוע במטרה העיקרית של הפרום וזו שיתוף וחלוקת המידע הרלוונטי לנו. כמו-כן חופש הביטוי אינו עילה לפגיעה באדם זה או אחר. אין לפרסם הודעה הנוגדת את תקנון תפוז ו\או חוקי מדינת ישראל. אין לפרסם הודעה ובה פרטי התקשרות הכוללים מספר טלפון אישי או כתובת מייל פרטית.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שלום לכל חברי הפורום ולכל הבאים בשעריו. אני נמצא כאן כמנהל הפורום על מנת לסייע לכם בכל דרך אפשרית בכל בעיה ובכל שאלה אפשר לפנות אלי ואשמח לסייע . חשוב לשמור בפורום על כללים בסיסיים , של שפה נקיה , והעברת מסרים בדרך מקובלת על מנת שיהיה נעים לכולם להיות בפורום , אפשר להעלות כל נושא ולשוחח על כל דבר , בדרך נעימה ומקבולת אשר תטיב עם כולם.  
המטרה בפורום היא ליצור קהילה תומכת , בה מסייעים החברים אחד לשני. 
חשוב מאוד לתת מידע אמין אשר ניתן להתבסס עליו על מנת שתהיה תועלת לכל חברי הפורום. 
שוב אני כאן לרשותכם 
שלכם 
גיא

המשך >>

לצפיה ב-'איזה הטבות כלשהם יש לנכה צה"ל עם 10% מלבד הנחה בארנונה?'
איזה הטבות כלשהם יש לנכה צה"ל עם 10% מלבד הנחה בארנונה?
24/07/2016 | 12:19
1
6
את הנכות קיבלתי בשנת 2001 ומלבד ההנחה על ה 90 מטרים הראשונים בארנונה לא ידוע לי האם קיימות עוד הטבות כלשהם? 
לצפיה ב-'אין, חוץ מכרטיס מוזל לקולנוע בהצגת תעודת נכה צה"ל'
אין, חוץ מכרטיס מוזל לקולנוע בהצגת תעודת נכה צה"ל
24/07/2016 | 13:24
4
לצפיה ב-' דואג לעסק שלך'
דואג לעסק שלך
( לעמוד שלי בתפוז )
24/07/2016 | 11:48
1
 האם אתה כבעל עסק מכיר את כל הכלים השיווקים שעומדים לרשותך לצורך קידום העסק שלך? 
היום נארח בפורום ייעוץ עסקי את אריה טוקר, מומחה לשיווק שישיב על שאלותיכם מהתחום ויציג בפניכם את כללי הזהב שיעזרו לכם להרוויח יותר!

היכנסו כבר עכשיו
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/1950/181017470

לצפיה ב-'בקרוב אני אגיד מה אני גורם לכם והכל לפי החוק פה '
בקרוב אני אגיד מה אני גורם לכם והכל לפי החוק פה
22/07/2016 | 02:56
4
68
לצפיה ב-'בית הלוחם בירושלים: אין כניסה לאלמנות צה"ל מעל גיל 65.'
בית הלוחם בירושלים: אין כניסה לאלמנות צה"ל מעל גיל 65.
22/07/2016 | 12:27
39
    [פורטל מקומי מקבוצת ידיעות אחרונות- חדשות, פנאי ובידור - mynet]

חדשות  ▪  נדלן  ▪  רכילות  ▪  ספורט  ▪  בילוי ופנאי  ▪  אצל פיני במטבח

מגבלת גיל

[לא מוכנים לקבל אותן. אילוסטרציה צילום: Shutterstock]
לא מוכנים לקבל אותן. אילוסטרציה צילום: Shutterstock

לדוגמא: הובלות, איטום
לדוגמא: תל אביב, חיפה

בית הלוחם בירושלים: אין כניסה לאלמנות צה"ל מעל גיל 65
כמה אלמנות צה"ל בירושלים הופתעו לגלות כי אינן יכולות להירשם לבתי הלוחם של ארגון נכי צה"ל בגלל גילן. בית הלוחם: "נקבעו מגבלות לרישום כדי לא לפגוע במרקם השיקומי"
נופר רומי 
פורסם:  21.07.16, 13:19
[שתפו בטוויטר] [שתפו בפייסבוק]
שתף
בית הלוחם אינו מקבל אלמנות צה"ל מעל גיל 65 - כך עולה ממספר עדויות שהגיעו ל-mynet מצד אלמנות שפנו למקום במטרה להירשם לבריכה או לחדר הכושר נאמר במפורש כי המקום נמנע מלקבל מי שעבר את גיל 65 ומבקש להירשם לראשונה. יש לציין כי אלמנות צה"ל שנרשמו לפני הגיל האמור ממשיכות בפעילות רגילה ואינן מוגבלות בשום צורה, גם נכי צה"ל וכל מי שזכאי להימנות על חברי בית הלוחם.

"לפני כחודשיים החלטתי להגיע לבית הלוחם ולהירשם לפעילות", מספרת השבוע מרים תורן (69), אלמנת צה"ל. "הייתי המומה כשאמרו לי שלנוכח גילי הם אינם מוכנים לקבל אותי, למרות שאני אלמנת צה"ל והבאתי את כל האישורים הנדרשים. זה מזעזע".

עוד בירושלים:
האישום: החביא 'זרגים' בגופו בשווי מיליון שקל
הנשים דורשות מצילה בבריכה במקום מציל 

["לשכול אין גיל". ארכיון (צילום: רויטרס)]
"לשכול אין גיל". ארכיון (צילום: רויטרס)

צ', אלמנת צה"ל נוספת שביקשה להירשם דרך הטלפון קיבלה את אותה תשובה - היא אינה יכולה למשש את זכאותה להיות חברה בבית הלוחם. "לשכול אין
גיל, זה לא שהפסקתי פתאום להיות אלמנה", היא אומרת בזעם. "ניסיתי להבין אם זו מגבלה זמנית לנוכח עומס קיים או שירשמו אותי ברשימת המתנה, אבל הבנתי שזה משהו קבוע ומי שדיברה איתי הייתה נבוכה בעצמה. אמרתי לה שזו קביעה פוגעת ומשהו לא ראוי".

מבית הלוחם נמסר בתגובה: "בתי הלוחם משמשים בראש ובראשונה מרכזי שיקום, ספורט, תרבות וחברה לנכי צה"ל ולבני משפחותיהם. לאור שותפות הגורל, מצאנו לנכון להעניק גם לאוכלוסיות נוספות, ביניהן משפחות שכולות ונפגעי פעולות איבה, אפשרות לקחת חלק בפעילויות שאנו מציעים ולעשות שימוש במתקני הארגון.

"עם זאת, ועל מנת שלא לפגוע במרקם השיקומי, נקבעו קריטריונים ומגבלות לרישום לאוכלוסיות שאינן נמנות עם נכי צה"ל. בכל הנוגע לאלמנות צה"ל סוכם עם ארגון אלמנות ויתומי צה"ל וארגון 'יד לבנים', כי גיל אלמנות צה"ל בעת הרישום לבתי הלוחם יפחת מ-65 שנה. אנו רואים חשיבות לאומית בשיקום פצועי צה"ל ובמקביל, נמשיך ככל שניתן לתרום ולהעניק גם לאוכלוסיות נוספות".

לצפיה ב-'עזוב אותך אח שלנו, אתה סתם מברבר'
עזוב אותך אח שלנו, אתה סתם מברבר
22/07/2016 | 16:27
2
35
שאולי פעם תספר.
יעני "דיבורים כמו חול ואין מה לאכול".

אז או שתכתוב את הסיפור שלך אם אתה רוצה או שתעזוב אותנו בשקת
אתה עושה לנו פרומו בלי סוף, בהתחלה היינו במתח ועכשיו עבר לנו.

אחי המכוער היה אומר: "איפ יו וונט שוט, שוט, דונט טוק".

לצפיה ב-'ראינו אך מהפחד שלך ושל חברך בהנהלת אנ צ והתוצאה המחרידה שגרמ'
ראינו אך מהפחד שלך ושל חברך בהנהלת אנ צ והתוצאה המחרידה שגרמ
22/07/2016 | 23:45
1
38
שגרמתם בשיימינג שעשיתם אתה אישית וחברך לאותם נכי צה ל במיוחד לאותו נכה שהיתאבד והפרות הסודיות הרפואית של עשרות נכי צה ל כדי להשתיקם כמו השיימינג שעשיתם לנכה בשם אבנר בן צבי ומישפחתו וגם לי כמובן וזו הסיבה שפורום נכיי צה"ל בוואינט נימחק כדיי להסתיר ראיות על פשעים חמורים  שנעשו ע"י הנהלת אירגון נכיי צה"ל ואחרים כנגד חיילים פצועים כולל גרימת מוות מישפטיי חברים גניבת רכוש של נכי צה ל לא מתפקדים וגם רצח אני עומד מאחוריי האשמות אלו עם הוכחות ואני מקבל את מה שאתם עושים לי ככבוד גדול מקוון שקציני מילואים בכירים ובכירים במשהב"ט רועדים מפחד ממה שיש לי נגדם וממה שעשו לי לכן מנעו ממני להגיע לבית המישפט ולכן אותם שוטרים ניסו להפליל אותי בתוך תחנת משטרת תל אביב   שמי יפהר צחי עורכי דין קוראים את מה שאני כותב שוטרים קוראים וכולם שותקים ויש סיבה לשתיקה הפחדץ בנוסף  נימנע ממני להעיד במישפט של הנכה שהצית את מרק פורן יו"ר מחוז ת"א באנא"צ ואים היתי מעיד הוא לא היה מקבל מאסר עולם עקב עדותי את זה אני אומר לעורכיי דינו אמת דיברתי
לצפיה ב-'בוקר טוב, שבת שלום ו'
בוקר טוב, שבת שלום ו
23/07/2016 | 07:30
31
והרבה בריאות לכולנו.
לצפיה ב-'שלום לבוא שבת'
שלום לבוא שבת
22/07/2016 | 20:13
74
לצפיה ב-'עיגול אחוזים'
עיגול אחוזים
21/07/2016 | 23:18
56
שלום אחרי שנה שנלחמתי באגף קיבלתי את עיגול האחוזים מ40.3%ל41 אחוז האים יש שינוי בזכויות שלי 
לצפיה ב-'ושוב 57000 נכי צה ל מצפים למותי למרות שרובכם לא מכירים אותי '
ושוב 57000 נכי צה ל מצפים למותי למרות שרובכם לא מכירים אותי
21/07/2016 | 15:10
71
למרות שחלק גדול מכם נהנה מהמאבקים שאני ואחרים עשו למענכם, אתם שוב מנצלים את מצבי הרפואי הקשה, אתם מבחינתי שותפים בסרוב הטיפול הרפואי שנימשך עד היום ואשר גרם וגורם לי נזקים רפואים וכלכליים  קשים וכל זה נעשה בכוונה תחילה כדיי ליגרום למותי שתוכלו להשתיק את משפט החברים גניבת הבית שלי וניסיון הרצח שאתם שותפים בו שנעשה כנגדי, הזילזול שלכם בי אני נישבע לכם זה לא ניגמר לא יהיה מצב שאני אתן שילדי אויביי שזה אתם יהנו מהירושה של הילדים שלי כמו אותם ילדיי החזירים שם לפני שיבעים שנה רק חוזה הרצח שלי אולי יעצור את פעילותי כנגדכם, בשינאה רבה צחי
לצפיה ב-'נפתח פורום שמאות מקרקעין'
נפתח פורום שמאות מקרקעין
( לעמוד שלי בתפוז )
21/07/2016 | 09:53
10
 האם אתם לקראת רכישה או מכירה של נכס? נמצאים בהליך לקיחת משכנתא וזקוקים לסיוע או הכוונה בהתנהלות עם שמאי הבנק?

בפורום שמאות מקרקעין בתפוז תקבלו תשובות לכל השאלות:
לצפיה ב-'מחירון טויוטה קורולה החדשה'
מחירון טויוטה קורולה החדשה
21/07/2016 | 01:00
56
מחירון קורולה חדשה על ב- 2000 ש"ח ,
האם אגף השיקום משלם את זה במענק או שאנחנו משלמים את זה כמו גדולים ?
לצפיה ב-' קיבלתי הודעה מהארגון בזו הלשון:'
קיבלתי הודעה מהארגון בזו הלשון:
20/07/2016 | 09:02
2
128
"באחרונה מופץ לצערנו מידע מסולף, חסר ובחלקו שקרי בנוגע לזכויות נכי צה"ל וליישום המלצות ועדת גורן. למידע רישמי:..... אנ"צ."
על כך נאמר: "אין הגמל רואה דבשתו אך מעיד על הסוס כי עקומה שידרתו"

לכו תסבירו לחיים בר ושות' שאנחנו לא צריכים "מידע רשמי" בשביל לדעת שהמידע שהוא עצמו מוכר לנו כבר שנים מסולף, חסר ושקרי, הוא כבר הוכיח זאת בעבר וכולנו רואים זאת במבחני התוצאות מול האגף והארגון יום יום שעה שעה ובתלוש התגמולים שאין יותר רשמי ממנו. 

חיים בר היקר.
אנחנו ממיזמן מיזמן כבר לא קונים קונדומים משומשים
וגם לא סיפורים נדושים,
לא על "צדיקים" ולא על "קדושים"
וגם לא על "אלוהים" חדשים...

לצפיה ב-'ברווז שלום, גם אני קיבלתי את ההודעה... זה חזק'
ברווז שלום, גם אני קיבלתי את ההודעה... זה חזק
20/07/2016 | 13:54
1
64
"אין הגמל רואה דבשתו אך מעיד על סוס כי עקומה שידרתו"
אנ"צ - "המידע הרשמי"... חחחחחחחחחחח
לצפיה ב-'היי such '
היי such
21/07/2016 | 16:59
13
לצפיה ב-'אחראי רכב שיקום אלי סבן'
אחראי רכב שיקום אלי סבן
19/07/2016 | 20:39
109
משתתף בצער המשפחה על פתירתה
של אחותו של ראש היחידה לרכב שיקומי ורפואי
שלא תדע עוד צער
לצפיה ב-'הסכמה על יישום ועדת גורן.מהעתון...'
הסכמה על יישום ועדת גורן.מהעתון...
19/07/2016 | 11:55
5
132
לצפיה ב-'הסכם על יישום ועדת גורן במאמר של ישראל דיפנס'
הסכם על יישום ועדת גורן במאמר של ישראל דיפנס
19/07/2016 | 11:57
102
לצפיה ב-'ההסכם..........'
ההסכם..........
19/07/2016 | 12:07
2
84

יום שלישי, י"ג תמוז התשע"ו
19.07.2016
הסכמה על יישום מסקנות ועדת גורן
על פי הסיכום, כל נכה צה"ל שיוכר לאחר החלטת הממשלה בנושא הוועדה יקבל את אותן ההטבות הקיימות כיום. כמו כן לא יחול שינוי בקריטריונים לזכאות לרכב רפואי או בתגמולי אלמנות נכי צה"ל
אור הלר | 1/01/2013  [Contact author]
הדפס
שלח לחבר
A+A-גודל
שתף ב-
שתף ב-
(צילום: מתוך אתר ארגון נכי צה"ל)
מנכ"ל משרד רה"מ הראל לוקר, מנכ"ל משרד הביטחון אודי שני ויו"ר ארגון נכי צה"ל חיים בר הגיעו להסכמה על אופן יישום מסקנות ועדת גורן.
על פי הסיכום, הקריטריונים לקבלת זכאות לפי חוק הנכים וחקיקת השיקום ייקבעו על ידי הממשלה והכנסת, כאשר ארגון נכי צה"ל יכבד את ההחלטה שתתקבל. כל נכי צה"ל שיוכרו לאחר כניסת החקיקה החדשה לתוקף יהיו זכאים לאותן הטבות להן זכאים נכי צה"ל המוכרים כיום.
כמו כן לא יחול שינוי בקריטריונים למימוש זכאות לרכב רפואי או בזכאותן לתגמולים של אלמנות נכי צה"ל בדרגת 50 אחוז ומעלה עקב פעילות מבצעית. ההסכם ייכנס לתוקפו לאחר אישורו בממשלה בשבועות הקרובים.
כזכור, ועדת גורן הוקמה בנובמבר 2009 על ידי ממשלת ישראל ובחסות ראש הממשלה נתניהו, שר האוצר שטייניץ ושר הביטחון ברק. מסקנותיה התייחסו לשינויים בחוק לגבי הזכאות של נכי צה"ל ועדכון הוראות אגף השיקום. 

לצפיה ב-'המשך.מתחת לאף:האם מסקנות ועדת גורן עומדות להתקבל במלואם????'
המשך.מתחת לאף:האם מסקנות ועדת גורן עומדות להתקבל במלואם????
19/07/2016 | 13:54
91

[פורטל נכי צהל][התנתק]
התנתק
[דף אישי]
דף אישי
[צור קשר]
צור קשר
[הגדלת טקסט]  
[הקטנת טקסט]
נכי צה"ל
פורום נכי צה"ל
הנחות והטבות
פינת הייעוץ
בלוגים
לוח מודעות
טפסים להורדה
עורכי דין
צור קשר
[איילון נאמנים]
••••••••
[איילון נאמנים] [R-cure medic] [אפוסתרפיה] [כמיטק] [כפתור] [חופשה בחול] [פורטל נכי צהל - הבית החם של כל נכי צהל] [אופני ידים - חוף מציצים תל אביב]
קבלת עזרה בלחיצת כפתור אחת יכולה לסייע לנו - נכי צה"ל, להתמודד טוב יותר עם הנכות והפציעה שמלווה אותנו 24 שעות ביממה
לשירותך, נכה צה"ל
[ייעוץ משפטי] ייעוץ משפטי
[ייעוץ ביטוחי] ייעוץ ביטוחי
[רכב רפואי] רכב רפואי
[איתור זכויות] איתור זכויות
[עזרים לנכים] עזרים לנכים
[נציגי הארגון] נציגי הארגון
[אפוסתרפיה] אפוסתרפיה
[כמיטק] כמיטק
אתה נמצא ב: פורטל נכי צה"ל > חדשות > הודעות חשובות > מתחת לאף: האם מסקנות ועדת גורן עומדות להתקבל במלואם?

מתחת לאף: האם מסקנות ועדת גורן עומדות להתקבל במלואם?
אישור דוח גורן והחרגת תקציב השיקום - כך זה קרה
הבטיחו שזכויות נכי צה"ל לא תפגענה (אז הבטיחו), אמרו שמסקנות ועדת גורן נקברו (אז אמרו), אבל במבחן המציאות הדברים נראים אחרת ומתחת לאף לא ברור האם מסקנות ועדת גורן עומדות להתקבל במלואם, אולם נראה כי תוספת גזרות כואבות נוספות כמו הוצאת תקציב השיקום ממשרד הביטחון, ויתור על הצמדות, תוספות וזכויות - עומדות בפתח.
ב- 20 ליולי תתכנס הוועידה הארצית ה- 94 של ארגון נכי צה"ל ושם יפול הפור. מחוזות תל אביב וירושלים בראשות עו"ד עידן קלימן ונעים עזר מתנגדות נחרצות ליישום תזכיר חוק הנכים, מסקנות ועדת גורן והחרגת התקציב.
“מלחמת הורדות הידיים” החלה, השאלה מי ינצח, תל אביב וירושלים שמצהירים על כוונתם להאבק למען עתידם של נכי צה"ל או הקואלוציה שהרכיב יושב ראש הארגון שלכאורה תומכים בתזכיר חוק הנכים וטוענים כי זכויות הנכים לא יפגעו.
במאמר הבא תמצאו איך זה קרה, ואל תגידו שלא אמרנו לכם....
החשיפה...
החשיפה של פרוטוקול סיכום דיון מפגישה אישית בין מנכ"ל משרד הביטחון מר דן הראל לבין יושב ראש ארגון נכי צה"ל מר חיים בר משנת 2014. (מצורף המסמך לרבות ההבלטות כפי שפורסם בפייסבוק) בו לכאורה מצוטט חיים בר כמי שמוכן לוותר על זכויות נכים בתמורה לתקציב תמיכות מאגף השיקום התפרסמה כאן בפורטל במאמר מכה קשה: אין מי שיגן על נכי צה"ל, כמו גם במאמר בעיתון דה מרקר : האם זכויות נכי צה"ל ייפגעו בקרוב?
עיון מעמיק במסמך העלה ברשתות החברתיות דיון ערכי מעמיק וחשף לכאורה את המשמעות הכלכלית.
הקפאת הגביה
בסמיכות זמנים לחשיפת פרוטוקול הדיון, ולאחר פרסומים ושמועות ברשתות החברתיות לפיהם לכאורה ארגון נכי צה"ל הודיע כי לא יאשר את תזכיר חוק הנכים. פרסם בתגובה משרד הביטחון הודעה לנכי צה"ל לפיה בכוונותו להקפיא את גביית דמי החבר עבור ארגון נכי צה"ל.
לטענת משרד הביטחון דו"ח מבקר המדינה קבע כי אין סמכות חוקית לגביית הכספים ועד שלא תהא חקיקה מסודרת שאמורה להיכלל בתזכיר חוק הנכים גביית דמי החבר, תשלומי ההלוואות תופסקנה לאלתר.
כתבה מפורטת בנושא פורסמה בעיתון דה מרקר תחת הכותרת : מכה לארגון נכי צה"ל : ייפסקו הניכויים האוטומטיים מתוך התגמול.
מיליון למטה המאבק
בתגובה להודעה על הקפאת הגביה, הודיע לכאורה ארגון נכי צה"ל על הקמת מטה מאבק, פירסם מודעות ענק בעיתונים בגנות משרד הביטחון (דוגמה), וטען כי משרד הביטחון פוגע בזכויות הנכים. יו"ר הארגון בר אף טען במכתב למנכ"ל משהב"ט, כי הוא "נסחט באיומים" ע"י  משרד הביטחון (לעיון במכתב לחצו כאן) . ועל פי פרסומים בעיתון דה מרקר " ארגון נכי צה"ל יוציא מיליון שקל על קמפיין תקשורתי נגד משרד הביטחון" (ראה כתבה)
ימים מעטים אח"כ, ולאחר שמשהב"ט הודיע כי יחדש את  הניכויים האוטומטים – הודיע במפתיע יו"ר הארגון, ואחריו יו"ר מחוזות -  אקרמן אורן, דני בן אבו ורפי כהן צמח, כי הם תומכים בתזכיר החוק, כמות שהוא, ומדובר לכאורה באותו תזכיר שאין בו שינוי מהותי, לגביו פרסמו כאמור בעיתונות: פגימה מידית בעשרות אלפי נכי צה"ל, שלילת זכויות הניתנות עשרות שנים, התנהלות ביריונית וחד צדדית, כמו גם ניסיון לסחיטת הארגון היציג להסכים לכל האמור
מבחן המציאות ...
במבחן המציאות לכאורה רב הנסתר על הגלוי ומהשתלשלות הדברים ניתן להבין את הדברים הבאים :
א. ארגון נכי צה"ל תומך לכאורה בתזכיר חוק הנכים וזאת בניגוד לדעתם של מחוזות תל אביב וירושלים בראשות עו"ד עידן קלימן ונעים עזר, כמו גם עורכי דין ונכים שערכו מסמך מסודר שחושף לכאורה את הצדדים הבעייתים בתזכיר חוק הנכים (ראו מאמר: כרוניקה של פגיעה בזכויות - האם מפקירים את נכי צהל)
ב. מטה המאבק שהקים ארגון נכי צה"ל לכאורה נדם
ג. גביית דמי החבר הופסקה לחודש אחד בלבד וחודשה על ידי משרד הביטחון
ד. ב- 16 במאי 2016 - פונים מחוזות תל אביב וירושלים במכתב חמור אשר מופנה ליו"ר הארגון בו הם מפנים לכאורה אצבע מאשימה על התנהלותו : "...בהתנהלות זו לכאורה, הפרת אמונים לציבור אותו הנך אמור לייצג, ועל כן להתחייבויותיך אין כל תוקף מוסרי וחוקי.." (לחצו כאן - לצפיה במכתב)
ה. ביום 17 ליולי 2016 נערך דיון בוועדה המשותפת לתקציב הביטחון בכנסת על יישם מסקנות ועדת גורן והפרדת תקציב אגף שיקום נכים. (לעיון בהזמנה לחצו כאן)
ו. ביום 20 ליולי תתכנס הוועידה הארצית ה- 94 של ארגון נכי צה"ל ושם על פי הזימון יעמדו כ- 12 נושאים להכרעת חברי המועצה הנבחרים של חמשת המחוזות, ביניהם גם לכאורה (ציטוט) "...התנהלותו הערכית והציבורית של יו"ר הארגון מר חיים בר..." (לחצו כאן לצפות בזימון)
עידכון יבוא לאחר הוועידה הארצית ....

[הדפס עמוד]   [שלח לחבר]
תגובות באתר: (4)
הוספת תגובה / חוות דעת:
בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר
תגובות / חוות דעת
שם: דודו
תאריך: 19/07/2016 13:07
כותרת: זכויות נכי משה"ב
תגובה: עד היום שילמנו על השיבצורים ,ציוד טרמי ועוד לבנינו החיילים משה"ב ראה כי זה טוב והחליט עכשיו שנממן גם את הפציעות השם ישמור של בנינו נכי משה"ב.
מה ניגמר ,עד מתי רשעים יעלוזו האם לכל אחד יש מחיר .......... ולא חשוב את מ הוא מיצג ?, הכל פוליטיקה בגרוש? בושה בושה בושה.
שם: אריה
תאריך: 19/07/2016 12:42
כותרת: התנהלות מבישה של יו"ר הארגון וחלק מהמחוזות
תגובה: יש לפטר לאלתר ולשקול תביעה משפטית על הפרת אמונים לכלל נכי צהל. לעשות בחירות באופן מיידי
שם: מוכהיר
תאריך: 19/07/2016 12:24
כותרת: אוי ואבוי. לאן הגענו?!
תגובה:
שם: מני
תאריך: 19/07/2016 11:55
כותרת: זכויות נכי צהל
תגובה: אני לא מבין למה לא מגישים בג"ץ נגד משרד הבטחון ..הרי במדינתנו נכי צהל הם בתחתית ההטבות והזכויות המגיעות לנכים המוסרים את גופם ונפשם למען המדינה.
1

לצפיה ב-'שים לב: '
שים לב:
19/07/2016 | 17:21
64
" על פי הסיכום, הקריטריונים לקבלת זכאות לפי חוק הנכים וחקיקת השיקום ייקבעו על ידי הממשלה והכנסת, כאשר ארגון נכי צה"ל יכבד את ההחלטה שתתקבל. "

במילים אחרות: הארגון   מסכים מראש לכל מה שיחליטו אגף השיקור ושודדי האוצר ומפקיר את הנכים לחסדיהם...
והסוף מראש כבר ידוע
הרי השנור-קל כבר תקוע.

לצפיה ב-'חיים בר ושות' משתינים על כולנו מהמקפצה'
חיים בר ושות' משתינים על כולנו מהמקפצה
19/07/2016 | 16:59
74

בעידוד בגיבוי ובהנחית אגף השיקור ושודדי האוצר.
חיים בר ושות' ימשיכו לשדוד את הנכים ולנהוג בארגון כבשלהם כמו הפמיליה בסיציליה
עעעעעעעעעעעד שהנכים המטומטמים יעלו על הבסטיליה.

מעניין למה מחוזות תל אביב וירושלים עושים "קולות של שטיח" ולא מתארגנים להפגנה רבתית ?!

לצפיה ב-'החזר נסיעות לטיפול רפואי'
החזר נסיעות לטיפול רפואי
19/07/2016 | 05:40
1
71
האם מישהו יודע מדוע לא משלמים החזר נסיעות לטיפול רפואי כבר כחצי שנה במחוז דן ? האם מישהו מכיר מקרים דומים גם במחוז אחר ?
לצפיה ב-'במחוז שפלה משלמים . פנית למזכירות הרפואית של המחוז ? '
במחוז שפלה משלמים . פנית למזכירות הרפואית של המחוז ?
23/07/2016 | 08:55
5
לצפיה ב-'החלפת רכב'
החלפת רכב
17/07/2016 | 20:16
72
שלום, הרכב שלי אמור להשתחרר מהמכס ב21.8 (התאריך בו אוכל למכור)
מתי הכי מומלץ לבצע הזמנת חדש מהיבואן? 
מישהו יודע מה המחירון של טויוטה קורולה 2013 הדגם הישן?
יש המלצות על טרייד אין משתלם מסוגנויות טובות?
תודה.
לצפיה ב-'שבת שקטה וקרירה קצת טבע במקום כוחות הרשע'
שבת שקטה וקרירה קצת טבע במקום כוחות הרשע
16/07/2016 | 12:30
139
לצפיה ב-'ערעור על החלטת קצין תגמולים'
ערעור על החלטת קצין תגמולים
14/07/2016 | 15:00
3
140
כמה זמן בערך לוקח הליך של ערעור עד לקבלת החלטה
לצפיה ב-'הבאת את שאלת'
הבאת את שאלת
14/07/2016 | 22:35
102
מיליון הדולר.
אף-אחד לא באמת יודע ומי ש"יודע" זה אף-אחד ולא באמת, אז אל תסמוך עליו גם אם הוא עורך דין עם חליפה ועניבה.

הסיכוי היחיד והקלוש שתקבל תשובת "אמת" לשאלתך זה רק אצל מגדת עתידות וגם זה "רולטה", אתה יודע... או שכן או שלא, מה שבטוח זה "אולי" ...
ואל תתפלא אם זאת שפותחת בקלפים תגיד לך משהו אחר לגמרי מזו שפותחת בקפה, במקרה כזה תלך גם לקוראת בכף-יד לחוו"ד נוספת וזה בדיוק כמו אצל רופאים ועורכי דין.

לצפיה ב-'אם הערעור הוגש בבית משפט שלום בראשון לציון'
אם הערעור הוגש בבית משפט שלום בראשון לציון
15/07/2016 | 21:24
1
69
בערך שנתיים. התנהלות השופט גם קצת משפיעה כמה חודשים לפה/לשם, אבל בעקרון זה שנתיים.
לצפיה ב-'ערער על החלטת קצין התגמולים'
ערער על החלטת קצין התגמולים
19/07/2016 | 20:47
22
זה עניין של ע45 יום
לא מקבל תשובה יש לפנות לתלונותיהן הציבור
של משרד הביטחון בתל אביב ומשם ניתן לפנות למחוזי
לצפיה ב-'לכל הכועסים מטעם, תכעסו אמת דיברתי אין בי פחד,'
לכל הכועסים מטעם, תכעסו אמת דיברתי אין בי פחד,
15/07/2016 | 19:21
78
לצפיה ב-'לכל הכועסים מטעם אמת דיברתי, צחי'
לכל הכועסים מטעם אמת דיברתי, צחי
15/07/2016 | 19:18
45
לצפיה ב-'אני חוזר הנהלת אנא"צ ניסו לירצוח חייל פצוע'
אני חוזר הנהלת אנא"צ ניסו לירצוח חייל פצוע
13/07/2016 | 18:40
4
77
לצפיה ב-'ננוננו, על מה אתה מדבר??????'
ננוננו, על מה אתה מדבר??????
14/07/2016 | 10:40
3
40
לצפיה ב-'הייתי במצב של גסיסה ולאירגון הייתה אפשרות להציל את חיי ובימק'
הייתי במצב של גסיסה ולאירגון הייתה אפשרות להציל את חיי ובימק
14/07/2016 | 13:23
2
66
ובמקום להציל את חיי הם פשוט צפו בגסיסתי כדיי שיוחלו לגנוב את רכושי ומאז שפניתי לאירגון ודרשתי את רכושי בחזרה הפכו אותי לאויב ישראל ונעשה לי "מישפט חברים" באירגון ולא כמו מישחות הניהא ומזן  שקיבלו טיפול חרום עם לב רחב בבית חולים ישראלי אני נכה צה"ל לוחם קיבלתי טיפול מזלזל או שלא קיבלתי בכלל ולכן הפכתי לנכה מאה אחוז והדברים האלו נעשו לאורך השנים אז כמה נכי צה"ל כן מתו בגלל "משפטי החברים" האלו? וכמה רכוש נגנב מנכים שהיו בטוחים שהאירגון זה הגב שלהם? וזה הפחד ממני ממה שרני יכל להוכיח בבית מישפט ולכן צריכים אותי מת
לצפיה ב-'אם אתה באמת "יכול להוכיח בבית משפט" - אז לך לבית משפט'
אם אתה באמת "יכול להוכיח בבית משפט" - אז לך לבית משפט
15/07/2016 | 14:42
1
35
ננוננו היקר,
אם מה שאתה אומר נכון, כולל טענתך שיש לך הוכחות למעשים, אז למה אתה מסתפק בהודעות הזויות בפורום נכי צה"ל בתפוז???
או שתפרסם כאן את כל הפרטים וההוכחות שבידך כדי שאנשים מקושרים יראו את זה ויוכלו לעשות עם זה משהו, או שתלך לבית משפט ותגרום לאחראים לסבל שלך ולמחדל לשלם, או שתהיה בשקט - לכתוב כאן פוסטים מלאי האשמות בלי גיבוי זה בטוח לא התשובה.
שתהיה לך שבת שלום ורק בריאות :)
לצפיה ב-' אתה שב בשקט אפריים ברכה מנע חקירה ויש סיבה שהשוטרים נכי צה'
אתה שב בשקט אפריים ברכה מנע חקירה ויש סיבה שהשוטרים נכי צה
15/07/2016 | 17:10
39
צה"ל כדיי למנוע חקירות על האירגון במקרה שלי הוזמנה לי מישטרה לפנות אותי ממישרדי האירגון כאשר פניתי בדרישה לקבל את רכושי או כספי והשוטרים ניסו להפליל אותי בתוך תחנת המישטרה, כל מה שהיו צריכים באירגון זה להחזיר לי את מה שגנבו למה הם לא תובעים אותי על הוצעת דיבה, הזילזול שלכם במה שאני טוען מאז 2005 רק מוכיח לי שאתם כלל הנכים הייתם שותפים לאותו מישפט חברים ומבחינתי זה היה הוצעת חוזה רצח ותקחו את זה בחשבון,,, ומה שנעשה לי נעשה אתו הדבר למישפחתי לפניי שבעים שנה שם ואני לא מבדיל בין המעשים. הייתם אמורים להיות הגב שלי כאשר גססתי אבל בחרתם להיות הרוצחים והגנבים שלי, אם היתי מחבל שכותב מהכלא המדינה כבר היתה רועדת אבל אתם מגינים על אנשים עם דם של חיילים פצועים על הידיים למרות השקרים של האירגון אני לוחם נכה צה"ל 100% בגלל הטיפול "המסור" שקיבלתי טוב שם המישפחה שלי לא הנייה או מאזן פשוט ישבתם וצפיתם בנכה גוסס ולא נקפתם אצבע למחבל פצוע לא הייתם עושים זאת!
לצפיה ב-'מתי יש עידכון תגמולים'
מתי יש עידכון תגמולים
12/07/2016 | 00:34
3
135
מתי יש עידכון תגמולים

לצפיה ב-'יש חיה כזאת .....'
יש חיה כזאת .....
12/07/2016 | 06:59
89
לצפיה ב-'הנמך ציפיות, זה לא יהיה בקרוב ואם זה יהיה, זה יהיה קרוב יותר'
הנמך ציפיות, זה לא יהיה בקרוב ואם זה יהיה, זה יהיה קרוב יותר
12/07/2016 | 15:29
99
ל- 0 ובקיזוז כמה משתנים מהעבר אנחנו גם נשלם להם.

זה כמו הגמל שראה את השור והלך לבקש מאלוהים גם קרניים ואלוהים קיצץ לו את האוזניים...
לא יצא לי להכיר את אלוהים אבל הגמל זה אני... 
לצפיה ב-'חחחחחחחח... כשהמשיח יבוא!!!!!!'
חחחחחחחח... כשהמשיח יבוא!!!!!!
13/07/2016 | 08:49
34
לצפיה ב-'שלום לכולם. ייצוץ לגבי חמי מרפא.'
שלום לכולם. ייצוץ לגבי חמי מרפא.
10/07/2016 | 17:10
122
האם מישהו היה ויכול להמליץ לי (או לא להמליץ) על מלונות דניאל ורימונים ים המלח.

האם יש נגישות נוחה לטיפולים לספא ולחדרי האוכל ?
איך השרות בכלל ?

תודה למגיבים.

מנהל/ת הפורום

אודות:
חיילי צה"ל, ואנשי מערכת הביטחון, גיבורי ישראל, היקרים. עו"ד גיא בית און עוסק בייצוג, חיילים ואנשי מערכת הביטחון, בתביעות נגד קצין התגמולים מזה כארבע
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא שיווק העסק שלך
אירוח בנושא שיווק...
ביום א` הקרוב נארח את אריה טוקר, מומחה לשיווק.
אירוח בנושא שיווק העסק שלך
אירוח בנושא שיווק...
ביום א` הקרוב נארח את אריה טוקר, מומחה לשיווק.
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד גיא בית און

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו