לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום נכי צה"ל

ברוכים הבאים לפורום נכי צה"ל - (בעבר פורום נכי צה"ל - זכויות והטבות) ייחודו של הפורום בתפוז הוא בכך שהמידע שמפורסם כאן נאסף מכל המקורות הנמצאים ברשת. העצות שהחברים נותנים הן עצות מועילות וממוקדות. אנא השאירו את ההתעסקויות בפוליטיקה הפנימית של ארגון נכי צה"ל (ופוליטייקה בכלל), אל הפורומים האחרים, כמו-גם ההתעסקות הבלתי נגמרת ומייאשת בביקורת (שלעיתים מוגזמת למרות שבחלקה מוצדקת) על אגף השקום. ביקורת צריכה להאמר ולהשמע אך לא כאשר הדבר הופך לאובססיה. הפורום הוקם בכוונה לתת כתף, לשתף  ולחלוק מידע על זכויות והטבות נכי צה"ל ברשת. לצערנו,אוכלוסיית נכי צה"ל גָדלה מאוד בשנים האחרונות. הפורום הוקם בכדי לתת מענה לכלל נכי צה"ל . ולתת את הכלים המתאימים למי שמסתבך בנבכי הביורקרטיה של אגף השקום. ובנוסף להאיר את עיניי הנכים בדברים שלעיתים נסתרים מהעין. כל מידע /עיצה הניתנים בפורום אינם באים להחליף טיפול פרטני מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של השואל.לפיכך,''תפוז אנשים'',מנהל+יועצים אינם אחראים לנזק (אם) יגרם עקב הסתמכות על מידע זה.  יש לשמור על כללי ההתנהגות המקובלים בעולם הקהילות והפורומים, על שפה נאותה ולנהוג בכבוד ובסובלנות. הודעות המכילות: מספרי טלפון , כתובות דוא"ל , השמצות ו/או תמונות לא ראויות ימחקו לאלתר וללא התראה. הודעות אודות מלחמות אישיות עם אגף השיקום-א.נ.צ מקומם לא בפורום. וכן הודעות בגין לשון הרע/הוצאת דיבה ימחקו לאלתר וללא התראה. במידה ובחרתם לעלוב באחרים - אנא פנו אל הפורומים האחרים המהווים בית לנכי צה"ל. הודעות מעין אלו תמחקנה ללא הודעה מוקדמת.
הפורום חותר לשת"פ עם מנהלי הפורומים האחרים הנוגעים לנכי צה"ל מבחינת ידע ומידע. הודעות הקשורות לפעילות פוליטית, של ארגון נכי צה"ל או פעילות פוליטית אחרת תמחקנה מייד וללא התראה. ע"מ לשמור על מהות הפורום:זכויות והטבות נטו לנכי צה"ל,חובה לשרשר כל הודעות לשירשור אחיד.
אנא שימרו על ציביון הפורום, כפי שהותוה על ידי ענת. מי שמבקש לפרסם הודעות בנושאים אשר נקבע כי ימחקו מתבש לעשות כן באחד הפורומים ה-"יותר דמוקרטים" המשרתים את נכי צה"ל ללא פיקוח . הקו המנחה את הפורום הוא אמנם חופש דיבור אך אל לנו לתת לחופש הדיבור לפגוע במטרה העיקרית של הפרום וזו שיתוף וחלוקת המידע הרלוונטי לנו. כמו-כן חופש הביטוי אינו עילה לפגיעה באדם זה או אחר. אין לפרסם הודעה הנוגדת את תקנון תפוז ו\או חוקי מדינת ישראל. אין לפרסם הודעה ובה פרטי התקשרות הכוללים מספר טלפון אישי או כתובת מייל פרטית.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נכי צה"ל

ברוכים הבאים לפורום נכי צה"ל - (בעבר פורום נכי צה"ל - זכויות והטבות) ייחודו של הפורום בתפוז הוא בכך שהמידע שמפורסם כאן נאסף מכל המקורות הנמצאים ברשת. העצות שהחברים נותנים הן עצות מועילות וממוקדות. אנא השאירו את ההתעסקויות בפוליטיקה הפנימית של ארגון נכי צה"ל (ופוליטייקה בכלל), אל הפורומים האחרים, כמו-גם ההתעסקות הבלתי נגמרת ומייאשת בביקורת (שלעיתים מוגזמת למרות שבחלקה מוצדקת) על אגף השקום. ביקורת צריכה להאמר ולהשמע אך לא כאשר הדבר הופך לאובססיה. הפורום הוקם בכוונה לתת כתף, לשתף  ולחלוק מידע על זכויות והטבות נכי צה"ל ברשת. לצערנו,אוכלוסיית נכי צה"ל גָדלה מאוד בשנים האחרונות. הפורום הוקם בכדי לתת מענה לכלל נכי צה"ל . ולתת את הכלים המתאימים למי שמסתבך בנבכי הביורקרטיה של אגף השקום. ובנוסף להאיר את עיניי הנכים בדברים שלעיתים נסתרים מהעין. כל מידע /עיצה הניתנים בפורום אינם באים להחליף טיפול פרטני מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של השואל.לפיכך,''תפוז אנשים'',מנהל+יועצים אינם אחראים לנזק (אם) יגרם עקב הסתמכות על מידע זה.  יש לשמור על כללי ההתנהגות המקובלים בעולם הקהילות והפורומים, על שפה נאותה ולנהוג בכבוד ובסובלנות. הודעות המכילות: מספרי טלפון , כתובות דוא"ל , השמצות ו/או תמונות לא ראויות ימחקו לאלתר וללא התראה. הודעות אודות מלחמות אישיות עם אגף השיקום-א.נ.צ מקומם לא בפורום. וכן הודעות בגין לשון הרע/הוצאת דיבה ימחקו לאלתר וללא התראה. במידה ובחרתם לעלוב באחרים - אנא פנו אל הפורומים האחרים המהווים בית לנכי צה"ל. הודעות מעין אלו תמחקנה ללא הודעה מוקדמת.
הפורום חותר לשת"פ עם מנהלי הפורומים האחרים הנוגעים לנכי צה"ל מבחינת ידע ומידע. הודעות הקשורות לפעילות פוליטית, של ארגון נכי צה"ל או פעילות פוליטית אחרת תמחקנה מייד וללא התראה. ע"מ לשמור על מהות הפורום:זכויות והטבות נטו לנכי צה"ל,חובה לשרשר כל הודעות לשירשור אחיד.
אנא שימרו על ציביון הפורום, כפי שהותוה על ידי ענת. מי שמבקש לפרסם הודעות בנושאים אשר נקבע כי ימחקו מתבש לעשות כן באחד הפורומים ה-"יותר דמוקרטים" המשרתים את נכי צה"ל ללא פיקוח . הקו המנחה את הפורום הוא אמנם חופש דיבור אך אל לנו לתת לחופש הדיבור לפגוע במטרה העיקרית של הפרום וזו שיתוף וחלוקת המידע הרלוונטי לנו. כמו-כן חופש הביטוי אינו עילה לפגיעה באדם זה או אחר. אין לפרסם הודעה הנוגדת את תקנון תפוז ו\או חוקי מדינת ישראל. אין לפרסם הודעה ובה פרטי התקשרות הכוללים מספר טלפון אישי או כתובת מייל פרטית.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שלום לכל חברי הפורום ולכל הבאים בשעריו. אני נמצא כאן כמנהל הפורום על מנת לסייע לכם בכל דרך אפשרית בכל בעיה ובכל שאלה אפשר לפנות אלי ואשמח לסייע . חשוב לשמור בפורום על כללים בסיסיים , של שפה נקיה , והעברת מסרים בדרך מקובלת על מנת שיהיה נעים לכולם להיות בפורום , אפשר להעלות כל נושא ולשוחח על כל דבר , בדרך נעימה ומקבולת אשר תטיב עם כולם.  
המטרה בפורום היא ליצור קהילה תומכת , בה מסייעים החברים אחד לשני. 
חשוב מאוד לתת מידע אמין אשר ניתן להתבסס עליו על מנת שתהיה תועלת לכל חברי הפורום. 
שוב אני כאן לרשותכם 
שלכם 
גיא

המשך >>

לצפיה ב-'חתימת מסמך הבנות בין ארגון נכה צה"ל ומשרד הביטחון'
חתימת מסמך הבנות בין ארגון נכה צה"ל ומשרד הביטחון
28/09/2016 | 11:25
2
89
משרד הביטחון וארגון נכי צה"ל חתמו היום על מסמך הבנות היסטורי שיאפשר עיגון בחקיקה של ההטבות הניתנות להם - שכיום ניתנות מתוקף הוראה פנימית של משרד הביטחון. "זה החוב המוסרי של כל עם ישראל", אמר שר הביטחון ליברמן
החתימה על ההסכם, היום (צילום: משרד הביטחון)
הסכם היסטורי: משרד הביטחון יגיש לאישור הממשלה חוק שיעגן לראשונה את כלל ההטבות הניתנות לנכי צה"ל. נוסח החוק המוצע, זכה לכינוי "חוק הנכים", סוכם לאחר שנים של משא ומתן בין ארגון נכי צה"ל למשרד הביטחון.

ההטבות הניתנות כיום לנכי צה"ל נעשות מכוח הוראות פנימיות של משרד הביטחון. בין היתר מסייע המשרד בדיור, בניידות, בתחום הפסיכוסוציאלי ועוד. דוחות מבקר בנושא והנחיית היועץ המשפטי לממשלה הובילו למאמצים לעגן את ההטבות הללו בחוק, כאשר הנוסח עליו הוסכם כולל הן את ההטבות הקיימות כיום והן מספר הרחבות שסוכמו במהלך הדיונים: השתתפות במימון הביטוח הסיעודי לנכים, הסדרת מנגנוני הצמדה לזכאויות ועוד.

"חתימת ההסכם ערב ראש השנה מסמלת התחלה חדשה וצעד חשוב לרווחתם של נכי צה"ל", אמר שר הביטחון אביגדור ליברמן, "זה החוב המוסרי של כל עם ישראל לתמוך ולסייע לאותם חיילים שנלחמו, ואף הקריבו את גופם, למען כל אחד ואחת מאתנו. העובדה שאנו יושבים פה היום בבטחה, למרות האוקיינוס הסוער שמסביבנו, היא בעיקר בזכות האומץ והגבורה שגיליתם בשדה הקרב".

מנכ"ל משרד הביטחון, אלוף (מיל') אודי אדם הוסיף כי "ההסכם ההיסטורי שם סוף למחלוקת ארוכה בת שנים רבות, ומביא לידי ביטוי את המחויבות העמוקה של משרד הביטחון לנכי צה"ל, לשיקומם ולרווחתם. ההסכם מעגן לראשונה בחקיקה את כלל ההטבות הניתנות לנכי צה"ל, ויאפשר למשרד הביטחון ולארגון נכי צה"ל לצעוד קדימה ולהמשיך לפעול למען נכי צה"ל בתחומים נוספים".

יו"ר ארגון נכי צה"ל, חיים בר, בירך על הנכונות לדון באופן מקצועי וענייני בסוגיות עיגון זכויות נכי צה"ל בחוק עד להגעה לנוסח המשותף עם הארגון. "הנושא שמונח על הפרק אינו כספי, אלא נמדד בערכים ובמוסר", אמר, "היום ניתן לומר כי נפרע חוב חשוב למען נכי צה"ל וחוזקה פוליסת הביטוח לה זכאי כל חייל טרם גיוסו".
לצפיה ב-'שאפו ענק כל הכבוד'
שאפו ענק כל הכבוד
29/09/2016 | 05:20
1
26
לצפיה ב-' אני בכלל בכלל'
אני בכלל בכלל
29/09/2016 | 16:06
15
"לא הייתי מתלהב כל-כך" וזאת בלשון המעטה כמובן.
לא קונה את הקונדומים המשומשים שמוכרים לנו בארגון,
אנחנו מכירים אותם כבר הרבה מאוד שנים
וכולנו כבר יודעים לאן נושבת הרוח ובאיזה צד השוקולד מרוח ומי יטבול לעצמו בדבש את התפוח.

לצפיה ב-'בת 60 הוכרה על ידי קצין התגמולים 49 שנה לאחר שחרורה מצה"ל '
בת 60 הוכרה על ידי קצין התגמולים 49 שנה לאחר שחרורה מצה"ל
29/09/2016 | 13:49
19

חיילת , היום בת 68 , סובלת מפוסט טראומה משנת 1967 , הוכרה על ידי קצין התגמולים בשנת 2016 אני ייצגתי אותה , התיק הזה מלמד שצריך להכיר בנפגעי פוסט טראומה גם 49 שנה לאחר אירוע טראומטי אותו עברו בזמן השירות הצבאי. בקיצור אין גיל לפוסט טראומה.

לצפיה ב-' ושנה טובה לכל גולשי תפוז '
ושנה טובה לכל גולשי תפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
29/09/2016 | 11:27
1
שנה טובה ומתוקה לכולם!
שתהיה לנו שנה של התחלות חדשות, שינויים, בריאות ואושר.

כתיבה וחתימה טובה
צוות תפוז אנשים
לצפיה ב-'תגמול תט״ר '
תגמול תט״ר
23/09/2016 | 08:05
110
שלום רב יש לי  41% נכות מתוכם 36 על בירכיים ועוד 10% נפשי .
עבדתי במשך 7-8 שנים בחצי משרה על פי החלטת הצר״מ ,לפני כארבע שנים פוטרתי מעבודתי והמשרד לא הצליח למנוע זאת .
במשך עבודתי בחצי משרה קיבלתי תט״ר על ההפרש של חצי משרה .
מאז שפורטלים איני עובד וגם לא מקבל שום שכר אחר מעבר לתגמולים .וועדות הצר״מ שניגשתי אליהם כולם בלי יוצא מן הכלל קבעו שאני צריך עבודה בחצי משרה (יש לציין שגם בזמן עבודתי במשרה מלאה וחצי משרה הועדות האלה קבעו שהעבודה שאני עובד לא מתאימה לי וכמובן במשרד אף אחד לא טרח לחפש לי משהו אחר בשביל מה הרי יש לי כבר עבודה) אני רוצה לציין שאני מקבל תרופות באופן קבוע וגם קנאביס רפואי ,פעם האחרונה שהייתי בוועדה לפני כ4 שנים נאמר לי שני יכול לעבוד חצי משרה בלבד למרות שבפגישה עם הרופא ועובדת סוציאלית הרופא אמר שהוא ימליץ על קבלת תגמול נצרך , ולאחר הוועדה הרופא שלח לי טפסים לקבלת תט״ר, איך אני אמור לקבל תט״ר אם אני לא עובד חצי משרה לבקשתם? לא יודע .
האם אני צריך לשלוח להם את הטפסים למרות שאני לא עובד ?
דבר שני האם לאחר קבלת תט״ר במשך 7שנים מקנה לי המשך קבלת התט״ר גם לאחר הפסקת העבודה או יציאה לפנסיה ?
האם אני זאכי לקבל תגמול מסויים כי אני לא יכול לעבוד כשאני עם קנאביס ?
סליחה על שהארכתי בדברים ,רציתי שיהיה מובן יותר .
אודה לכל עזרה שהיא

לצפיה ב-'מנהל המחוז החליט לשלול ממני הטבה למרות שהשאר כן ממליצים.'
מנהל המחוז החליט לשלול ממני הטבה למרות שהשאר כן ממליצים.
21/09/2016 | 21:48
114
מה האופציות העומדות לרשותי?
לצפיה ב-'ועדיין אנא"צ לא מכחישים את טענתי כנגדם על נסיון רצח נכה צה"ל'
ועדיין אנא"צ לא מכחישים את טענתי כנגדם על נסיון רצח נכה צה"ל
19/09/2016 | 20:27
42
לצפיה ב-'מהו בסופו של דבר משך הזמן להחלפת רכב של נכה צהל?'
מהו בסופו של דבר משך הזמן להחלפת רכב של נכה צהל?
19/09/2016 | 16:21
2
84
לצפיה ב-'שלוש וחצי שנים ומ 2017 ארבע שנים'
שלוש וחצי שנים ומ 2017 ארבע שנים
20/09/2016 | 05:11
1
75
לצפיה ב-' אני אמור להחליף רכב עוד שלוש חודשים אמצע דצמבר האם אני נכלל'
אני אמור להחליף רכב עוד שלוש חודשים אמצע דצמבר האם אני נכלל
20/09/2016 | 10:20
60
לצפיה ב-'מענק לרכב'
מענק לרכב
19/09/2016 | 11:37
1
101
שלום, קבלתי מסמכים להחלפת רכב כשרשום הנך זכאי למענק... ובפועל העבירו מענק לטויוטה נמוך ב 4,700 . האם זה קרה לכם? מה הסיבה? תודה.
לצפיה ב-'תתקשר לאגף הרכב'
תתקשר לאגף הרכב
20/09/2016 | 05:11
39
לצפיה ב-'נכות מוסבת '
נכות מוסבת
18/09/2016 | 02:36
110
יש לי נכות  ברגל שמאל  ,  שחיקת סחוס דרגה 4 כיפוף 30 מעלות דילדול שרירים ניכר מתהלך עם מייצב ברך ומקל הליכה מזה כ10 שנים .
לאחרונה התחילו לי כאבים  בברך ובאגן ימין  וב mri ישנם מימצאים שמעידים על  שחיקת סחוס קרע  לא מלא בקרן האחורית של המינסקוס  ושחיקת סחוס באגן  .
וועדה רפואית  לא התייחסה בכלל לממצאים שהוגשו להם ויתרה מזה הם הורידו לי אחוזים על אי דילדול שרירים( מזה כ35 שנה יש לי הפרש  בין  הפצועה לערך הבריאה 7 ס״מ  ההפרש הזה נעלם פתאום יום אחד ) .
בוועדה עליונה מצאו פתאום שההפרש בהיקף היירכים הוא 6  ס״מ. ולטענתם ״אין קשר סיבתי בין העדפת הרגל הבריאה על הרגל החולה״ וזה על סמך ״מאמרים״ שכתב ״Harrington " לעיתון בשם ״jsjb .
מיתר לציין שהוועדה לא הראתה או נתנה לנו עותק מהמסמכים עליהם היא קיבלה את החלטתה  ולא ידוע לי כלום על סמך מה היא החליטה .
שאלתי היא : האם מישהו כאן עבר משהו דומה לזה? נתקל במאמרים  והיה צריך לחפש או להביא דוגמאות הפוכות לטענתם ? אם כן אשמח מאוד לקבל  את עזרתכם ואת עזרת מנהל הפורום אם הוא נתקל  במשהו כזה.
תודה רבה
לצפיה ב-'שאלה על מילוי טופס החזרי נסיעה'
שאלה על מילוי טופס החזרי נסיעה
17/09/2016 | 09:37
3
102
אני ממלא כל חודש טופס בקשה להחזרי נסיעה מטיפולים  ושולח ללשכה המחוזית .
במזכירות הרפואית אומרים לי לא למלא שתי שורות  , הלוך וחזור  ,  כי זה מחושב אוטומטית  .  ואילו  , במוקד הטלפוני אומרים לי למלא כל כיוון נסיעה בשורה נפרדת  , כי ככה מחשבים את זה .
אז מה נכון לעשות  ?
אשמח לדעת כיצד אתם ממלאים את הטופס הזה  ? 

לצפיה ב-'זה מזכיר לי את הספר "מילכוד 22" ששם "המילכוד'
זה מזכיר לי את הספר "מילכוד 22" ששם "המילכוד
17/09/2016 | 16:08
2
80
העיקרי בסיפור (הוא "מילכוד "22) שניתן להשתחרר מהצבא בנימוק של אי שפיות, אך לשם כך יש למלא טופס בקשה. המלכוד הוא שמילוי טופס הבקשה גורם לסיווג החייל שמילא את הטופס כשפוי, וממילא הבקשה תידחה." (ו"פ).

זאת אומרת שבמליכוד  22 , בצבא ארה"ב, אתה ממלא טופס בשביל לצאת לא שפוי ואתה יוצא שפוי וממילא הבקשה תדחה, ולעומת זאת באגף השיקור בשביל למלא טופס מצוי ומוציאים אותך לא שפוי ולכן ממילא הבקשה תדחה.

מה שמזכיר לי גם את "השרות המסור" במוקד הטלפוני של האגף
ואת "זאקלין, שיגעו אותי"...

ואני לא יודע מה נכון לעשות, אבל בבדיחות הדעת אומר, שאולי תמלא שני טפסים, אחד עם שתי שורות ואחד עם שורה אחת ותכתוב להם "למחוק את המיותר".
ואם הם ימחקו אחד משני הטפסים, אז או שתקבל מלא או שתקבל רק חצי.
ואם הם ימחקו את שני הטפסים אז לא תקבל גם חצי.
ואם הם לא ימחקו אף אחד מהטפסים, אז אולי תקבל פעם וחצי...

מ'כפת לך לנסות, תנסה, אם לא תנסה לא תדע... 

בהצלחה.

לצפיה ב-'זה רדיו זה....'
זה רדיו זה....
17/09/2016 | 17:48
34
לצפיה ב-'ואתה איך ממלא את הטופס הזה ?'
ואתה איך ממלא את הטופס הזה ?
17/09/2016 | 20:58
46
אני מניח שיצא לך לבקש החזרי הוצאות נסיעה מאגף השיקום .
לצפיה ב-'מה הן הזכויות של נכה צהל בעל 0% נכות?'
מה הן הזכויות של נכה צהל בעל 0% נכות?
16/09/2016 | 11:19
1
341
ואני מתכוון שהיתה נכות זמנית של 10% והסתיימה. זהו? זרקו אותי לכלבים?
מאז הבעיות לא חלפו. רק מתעצבן שאת הטיפולים אני מממן דרך קופת חולים וחופשות שלוקח כי בדיקות וצילומים ולעמוד בתור ולקבל תרופות זה זמן יקר.
נניח שאין לי החמרה במצב.
לצפיה ב-'התשובה נמצאת בדבריך, ז"א'
התשובה נמצאת בדבריך, ז"א
17/09/2016 | 12:08
70
 0 זכויות, אלא אם כן תהיה לך בעתיד החמרה רצינית, חלילה, שתוכר מעל ל-20%.
וכנראה שתמשיך לממן עוד הרבה בעתיד כמו רבים אחרים.

ו"אם בארזים נפלה שלהבת, והנכים הקשים צריכים להגיע שלוש פעמים לבית משפט בשביל המובן מאליו (על פי המשתמע מבית משפט), מה יעשו אזובי הקיר".
לצפיה ב-'מאתר ארגון נכי צהל.'
מאתר ארגון נכי צהל.
14/09/2016 | 11:02
2
359
לצפיה ב-'נו... שויין.... שנאמר:'
נו... שויין.... שנאמר:
14/09/2016 | 20:39
1
112
"לֵךְ כְּנוֹס אֶת-כָּל-הַנכים החברים בארגון , וְצוּמוּ וְאַל-תֹּאכְלוּ וְאַל-תִּשְׁתּוּ שְׁלֹשֶׁת יָמִים לַיְלָה וָיוֹם--גַּם-אֲנִי  אָצוּם ; וְכַאֲשֶׁר אָבַדְנו, אָבָדְנו."   (לא נאמן למקור).
לצפיה ב-'והמהדרין מוסיפים'
והמהדרין מוסיפים
14/09/2016 | 21:02
83
"אל מלא רחמים".

ואחר "קדיש לימים נוראים"...

לצפיה ב-'פולנסקי סגן יו"ר אנא"צ לשעבר שותף לנסיון רצח חייל פצוע כדיי '
פולנסקי סגן יו"ר אנא"צ לשעבר שותף לנסיון רצח חייל פצוע כדיי
06/09/2016 | 03:42
11
100
לגנוב את רכושו הדברים נעשו ע"י הנהלת אנא"צ לאורך השנים כאשר שוטרים עוזרים להעלים את פשעים אלה כנגד חיילים פצועים מהפחד לפתוח את תיבת הפנדורה אשר בחלקה מלאה בדם חיילים פצועים,, שמי יפהר צחי אמת דיברתי
לצפיה ב-'בוא כנס אח שלי.'
בוא כנס אח שלי.
06/09/2016 | 11:22
10
91

גם אני הייתי פעם במצב כמו שלך
וסבא שלי לימד אותי תפילה שאולי תעזר גם לך.

יהוה אלוהיי ואלוהי אבותיי
שומרני נא מאויביי
ומלטה נפשי משונאיי
ויותר מאלה  שומרני מאוהביי
וכשאיני מבחין בניהם מי הוא מי
הצילני יהוה מעצמי. (ג' פעמים)

והמהדרין אומרים קדיש דרבנן ואחר מוסיפין.

"אלוהים תן לי את האומץ לשנות את מה שאפשר לשנות,
את הכוח לקבל את מה שאי אפשר לשנות
ואת הבינה להבחין בין השניים." (ג' פעמים) (ס"פ)

ואחר יומר קדיש דבר-מינן ומברך בורא מיני סמים ומיד לוקח שלושה קלונקס חמישה מיליגרם ביחד לפחות ולא יפחית מכזית שמא לא תהה חלילה ברכה לבטלה.
ואם מתעורר מברך הגומל.

לי זה מאוד עוזר תנסה גם אתה.
בהצלחה.

לצפיה ב-'אני חושב שאתם לא מבינים משהו!'
אני חושב שאתם לא מבינים משהו!
06/09/2016 | 12:01
9
60
לצפיה ב-'וכי איך נבין'
וכי איך נבין
06/09/2016 | 12:22
2
84
אם אתה לא מסביר ורק מבלבל ת'שכל וחוזר על מנטרות כמו נזיר בודהיסטי.
עדיף ויעזור לך הרבה יותר אם שתעשה יוגה ומדיטציה-טרנסנדנטלית ותשנן את
"הרי קרישנה הרי הרי הרי רמה"...

בהצלחה.

לצפיה ב-' קח עוד קלונקס אולי תבין,'
קח עוד קלונקס אולי תבין,
06/09/2016 | 21:45
1
46
לצפיה ב-' מה קלונקס ?! איזה קלונקס ?! קלונקס'
מה קלונקס ?! איזה קלונקס ?! קלונקס
07/09/2016 | 09:40
72
זה למתחילים כמוך,
אני מזמן על אוקסיקונטין ומיני אופיאטים באינפוזיות ישר לוריד.

"קלונקס" אלאק...  
הצחקת את הפסיכיאטר שלי ..
לצפיה ב-'anivgad, או יפהר צחי (איך שלא קוראים לך) - אתה כבר'
anivgad, או יפהר צחי (איך שלא קוראים לך) - אתה כבר
07/09/2016 | 07:53
5
62
מזמן משעמם! תקשיב לברווז...
אני לא מבין - מדוע התקשורת מתעלמת ממך?!?!
לצפיה ב-'מכוון שאני לא מחבל ומה עם תביעה על הוצעת דיבה?'
מכוון שאני לא מחבל ומה עם תביעה על הוצעת דיבה?
07/09/2016 | 09:53
4
47
לצפיה ב-'ולמה שיתבעו אותך על הוצאת דיבה, הרי אתה כותב'
ולמה שיתבעו אותך על הוצאת דיבה, הרי אתה כותב
07/09/2016 | 10:06
3
61
"אמת דיברתי" אז אם זו אמת אז למה שיתבעו ?!
אז או הם מפחדים להפסיד במשפט כי "אמת דיברת".
 או שהם בכלל לא משתינים לכיוון שלך וחושבים שאתה בכלל לא שווה את המאמץ כי "שטויות קישקשת".

ולפחות לפי איך שאתה מתנהל כאן בפורום,
האפשרות השנייה נראת לי יותר נכונה לגביך.
לצפיה ב-'אני כולה צחי עומד לבד מול קציני משטרה בכירים כמו ברכה ז"ל וא'
אני כולה צחי עומד לבד מול קציני משטרה בכירים כמו ברכה ז"ל וא
07/09/2016 | 11:19
2
61
ואחרים שכולם רואים מי הם היום פרקליטת מחוז ת"א  ה"ידועה" וכל נכיי צה"ל עורכי הדין והמישפט שדה שאתה ברווזוני אישית שותף לו שלא נדבר על עיתונאי השמאל ובמיוחד העיתונאי הפלסטיני מעיתון הארץ גידי וויץ שכולם חושבים שהוא יהודי והוא לא ואל תשכך אני נכה 100% שבקושי מתפקד ואני לבד, המשאית של הצלשים בדרך! כל מה שרציתי כשפניתי לאירגון זה את כספי ושיטפלו באחרים אז טיפלו במסירות באחרים מישפחת הנייה במישפחת עבאס ואותי אותם טובי הלב זיינו,  זה לא נגמר בזה שהדם שלי ישפך וזו הבטחה,, שמי יפהר צחי אמת דיברתי
לצפיה ב-'אתה רוצה להגיד לי שברכה ז"ל'
אתה רוצה להגיד לי שברכה ז"ל
07/09/2016 | 16:01
1
53
התאבד בגללך ?!

וואוו..   
לצפיה ב-'הוא התאבד? ועדיין אנא"צ לא מכחיש את טענתי בקשר לפולנסקי,????'
הוא התאבד? ועדיין אנא"צ לא מכחיש את טענתי בקשר לפולנסקי,????
08/09/2016 | 03:20
39
לצפיה ב-'הטוב הרע והמכוער במלון הולידיי איין אשקלון'
הטוב הרע והמכוער במלון הולידיי איין אשקלון
06/09/2016 | 11:46
3
124
כידוע, מלון הולידי איין אשקלון הוא המלון שאגף השיקום נותן למי שנזקק למרחצאות חמי יואב. להל"ן למה זכיתי שם:

אל מלון הולידיי איין באשקלון הגענו ביום חמישי בשעות הצהריים. בניין מרשים בייחודו, קצת מבודד מהעיר אשקלון, בנוי על מצוק בשפת הים. בקבלה טענו שאין הזמנה על שמנו והושיבו אותנו בפינה עד שיבררו. לאחר כשעה הופיע מנהל הקבלה ושאל אם נרצה לשתות וכדרך אגב אמר שהייתה תקלה וההזמנה נרשמה לבית המלון בים המלח. לאחר שפתרו להם את הבעיות קיבלנו את מפתח החדר. (אף אחד לא הדריך אותנו בהקשר לארוחת הצהריים לגביה ההסבר בהמשך). החדר היה מרווח ונקי, מרוהט במינימום סגפני, כיסא אחד, ושולחן סלוני קטן.
ירדנו מוקדם לחדר האוכל לארוחת ערב, "מסעדת רוזמרין". סיבוב קצר בין קערות האוכל גילה שרובם הגדול כניראה אוכל ממוחזר מימים קודמים. ניגשנו לדלפק החמים, הייתה שם קערה של שעועית ירוקה שמרוב זקנה החליפה צבעה לצהוב. ליד הפלנצ'ה עמד עובד מטבח והכין נתחי פרגיות. במגש לידו היו פרגיות מוכנות מכוסות במין שמנונית שחורה. בת זוגי בעלת מסעדה לשעבר עצרה אותי ואמרה שזאת סכנת בריאות לאכול את הפרגיות ושאלה את העובד מדוע הוא לא מנקה את הפלנצ'ה משכבות השמן השרוף השחור ? העובד החל לגרד את שכבות השמן השרוף עם המלקחיים שבידו ואמר שאין לו מגרדת לכך.   עזבנו את חדר האוכל ונסענו למרינה למסעדה לשבור את רעבוננו.
למחרת יום שישי התברר לנו שארוחת הצהריים תהייה בקפיטריה החלבית. מעיין פינת מזנון חלבי מוגבל. הזמנו צלחת גבינות. בשלב זה הלובי, דלפק הקבלה והקפיטריה דמו יותר לאולם המתנה בשדה התעופה בזמן המתנה לטיסה שעוקבה. אנשים שכבו על כורסאות ספות ועל הרצפה חבילות צידניות ומזוודות לידם.  לפתע הופיע משפחה לידנו, חיברו שני שולחנות והצמידו כיסאות, הביאו סכום מהקפיטריה והוציאו מגשיות עם שיפודי בשר (העטיפה של האריזה הייתה של שיפודי ציפורה). מנהל תורן שעבר במקום הסביר להם שזאת היא מסעדה חלבית והם אוכלים בשרי, המשפחה האזינה והמשיכה ללעוס. המנהל כנראה התייאש, זה הלוא תפקידו של משגיח הכשרות כניראה חשב, חבל שלא היה כזה בבית המלון לשמור שזה לא יקרה.
ארוחת הערב ביום שישי נחשבת לשיא הגסטרונומיה של בתי המלון בישראל, הלקוחות בערב זה הם אילו ששילמו מחיר מלא על הסוף שבוע בניגוד לאמצע השבוע בו מגיעים כל אורחי הסדרי ההנחות השוברים והקופונים. אקצר את הקטע, המלצה חמה להנהלה למצוא שף אמתי למטבח.
ביום השבת ארוחת הצהריים לא הייתה לטעמנו אבל במגבלות הכשרות שהמלון מקפיד עליהם זה מה שיש. לכן חכינו בקוצר רוח לארוחת הערב המבטיחה אשר לפי עלון המלון חדר האוכל נפתח ב- 20:30 כניראה אחרי צאת השבת. ישבנו וחכינו השעה עברה ועדיין חושך בחדר האוכל. פניתי לפקידת הקבלה אורית שמה ושאלתי מה קורה עם ארוחת הערב, תשובת הייתה אני עסוקה כרגע עם אורחים עוזבים. הבנו שאנחנו בבעיה. אחת הפקידות התנדבה להסביר שלארוחת הערב אנחנו צריכים לנהוג לעיר לאיזה שהיא מסעדה שלמלון יש סידור איתם, ושבכלל עלינו כל יום לברר אם ארוחות הצהריים והערב הם במלון או בעיר. כאן פקעה סבלנותנו ויצאנו ביוזמתנו למרינה למסעדה שבחרנו על חשבוננו.
אני מודע לערך הרב של משוב להנהלה. אז ביום ראשון בבוקר הגענו למשרדו של המנכ"ל וסיפרנו לו את התרשמותנו. המנכ"ל אבי הבטיח לרדת לעומקו של עניין וכפיצוי לשדרג אותנו לחדר אחר בתוספת ארוחת צהריים במסעדת שף הצמודה למלון.
זה היה בבוקר, בצהריים (13:30) עדיין הקבלה לא ידעו במה המדובר. החלטנו לשים סוף לקומדיה ועזבנו את המלון לפני המתוכנן.

לצפיה ב-'אהלן עובדיה, א. אני מצטער שהתאכזבת וחבל.'
אהלן עובדיה, א. אני מצטער שהתאכזבת וחבל.
06/09/2016 | 12:46
2
106
ב, כנראה ש- such10  בכל זאת יודע על מה הוא מדבר.
ג. איך היו לך\לכם הטיפולים עצמם בחמי יואב ? (אני מבין שצריך לנסוע לשם ברכב)
ד. הכי חשוב, איך היה עם הצרפתיות באשקלון ?
ולמה לקחת את "הסנביץ למסעדה" ?!

לצפיה ב-'אשקלון'
אשקלון
06/09/2016 | 13:27
82
מה שראיתי היו שועלים - ראה תמונה
לצפיה ב-'ברווז שלחתי לך בפרטי את ההמשך'
ברווז שלחתי לך בפרטי את ההמשך
06/09/2016 | 14:11
49
לצפיה ב-'נאלצתי לשלם עבור חנייה בתחנת הרכבת הישנה תלאביב '
נאלצתי לשלם עבור חנייה בתחנת הרכבת הישנה תלאביב
05/09/2016 | 23:43
76
בגלל שיש לי תו משולש למרות שלפי מיטב הבנתי זאת חנייה
בתשלום, המהווה את הגישה היחידה למקום ציבורי
בכל אופן אני מנסה לפעול בנושא
הנה מאמר בנושא בכל אופן אם מישהו ידע מה ניתן לעשות בנושא שיכתוב
לצפיה ב-'שאלה על חניית רכב נכה צ.ה.ל בנתב"ג'
שאלה על חניית רכב נכה צ.ה.ל בנתב"ג
03/09/2016 | 18:24
2
124
האם אפשר להשאיר רכב לחנייה במשך שבוע?
האם יש הסדר חנייה מיוחד לנכי צהל?
והאם ישנם הקלות בתשלום?
תודה על תשובת מי שיודע.
לצפיה ב-'תנסה להעזר'
תנסה להעזר
03/09/2016 | 19:23
1
108
בלינק המצורף,
אבל לדעתי, אם אתה יכול אז קח מונית או בן משפחה שיקפיץ אותך. תעשה חישוב כלכלי כמה תעלה מונית הלוך וחזור לעומת תשלום על שבוע חניה שלם, ככה אתה גם מגיע עד הכניסה לטרמינאל בלי לרוץ הלוך חזור עד החניון לטווח ארוך עם המזוודות.

נסיעה טובה.

לצפיה ב-'אני לא יודע למה אבל הקישור קופץ לדף אחר, מנסה שוב'
אני לא יודע למה אבל הקישור קופץ לדף אחר, מנסה שוב
03/09/2016 | 19:30
76
ואם לא מצליח אז תקליד בגוגל:
" פורטל נכי צה"ל חניה חינם לנכים בשדה תעופה בן גוריון ".

לצפיה ב-'שאלה על חניית רכב נכה צ.ה.ל בנתב"ג'
שאלה על חניית רכב נכה צ.ה.ל בנתב"ג
03/09/2016 | 18:23
60
האם אפשר להשאיר רכב לחנייה במשך שבוע?
האם יש הסדר חנייה מיוחד לנכי צהל?
והאם ישנם הקלות בתשלום?
תודה על תשובת מי שיודע.
לצפיה ב-'המשך לבקשה על ביטול חיוב לבית הלוחם'
המשך לבקשה על ביטול חיוב לבית הלוחם
03/09/2016 | 10:39
4
94
התקשרתי למזכירות בית הלוחם וביקשו ממני לבוא פיזית לשם, הבעיה היא שאני גר בכפר סבא, אני לא נוהג, אין לי רישיון, יש דרך יותר פשוטה לסגור את העניין הזה?
לצפיה ב-'תנסה לשלוח להם פקס ומכתב רשום. כנראה שהם מפחדים'
תנסה לשלוח להם פקס ומכתב רשום. כנראה שהם מפחדים
03/09/2016 | 12:52
3
70
מבריחת לקוחות (פריירים) וירידה בהכנסות ושהפך להיות קשה להתנתק מהם כמו מחברות הגז, התקשורת ודומהן. 

אגב, לרבים מהנכים שגרים שלא בקרבת בית הלוחם (כמוך וגם יותר קרובים ממך), לא משתלם כלכלית להיות חברים בבית הלוחם.

אולי במקביל תשלח פקס גם לעובדת רווחה שלך שיפסיקו לחייב אותך בתלוש.
(ואל תתפלא (גם אני לא) אם עובדת הרווחה תשלח אותך לארגון, אבל תנסה, מי יודע, לפעמים אלוהים שומע). 

לצפיה ב-'זהו,נגמר העניין, ביטלתי את החיוב'
זהו,נגמר העניין, ביטלתי את החיוב
08/09/2016 | 13:12
2
24
התריעו בפני שלא אוכל לבוא להתאמן בבית הלוחם שנה שלמה!
לצפיה ב-'מה בסוף, הלכת אליהם או פיקססת ?'
מה בסוף, הלכת אליהם או פיקססת ?
08/09/2016 | 19:11
1
22
ואל תתרגש מההתרעות שלהם, קנטטה לחרטטה.  
לצפיה ב-'עזרו לי להגיע אליהם, בדרך ליריד חבר'
עזרו לי להגיע אליהם, בדרך ליריד חבר
08/09/2016 | 19:53
37
לצפיה ב-'תלוש אוגוסט'
תלוש אוגוסט
31/08/2016 | 17:42
1
199
שלום חברים נכון לשעה הזאת 17:30 אין תלושים חודש אוגוסט באתר למרות שבכל פניה אליהם הם מפנים אותך לעיין בתלוש שנמצא באתר כל כך קשה להם להכניס יום יומיים לפני תום החודש את התלוש ממש עסוקים .
תודה לכולם
לצפיה ב-'תלושים.......'
תלושים.......
31/08/2016 | 18:42
147
ראבק!!! מה אתה לוקח ללב..........הסתכל בחשבון הבנק בכל סוף חודש ותראה בדיוק כמה "פיצ'ימינגים" נכנסו לך לכספת..
לצפיה ב-'למרות מה שאני טוען אנא"צ לא יוצא בהודעת תמיכה בראובן פולנסקי'
למרות מה שאני טוען אנא"צ לא יוצא בהודעת תמיכה בראובן פולנסקי
29/08/2016 | 21:34
1
78
לצפיה ב-'ר,פולנסקי סגן יו"ר מחוז ת"א לשעבר שותף לנסיון רצח נכה צה"ל כ'
ר,פולנסקי סגן יו"ר מחוז ת"א לשעבר שותף לנסיון רצח נכה צה"ל כ
31/08/2016 | 02:54
98
כדיי לגנוב את רכושו, שמי יפהר צחי אמת דברתי

מנהל/ת הפורום

אודות:
חיילי צה"ל, ואנשי מערכת הביטחון, גיבורי ישראל, היקרים. עו"ד גיא בית און עוסק בייצוג, חיילים ואנשי מערכת הביטחון, בתביעות נגד קצין התגמולים מזה כארבע
עוד...

חם בפורומים של תפוז

במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ