לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום נכי צה"ל

ברוכים הבאים לפורום נכי צה"ל - (בעבר פורום נכי צה"ל - זכויות והטבות) ייחודו של הפורום בתפוז הוא בכך שהמידע שמפורסם כאן נאסף מכל המקורות הנמצאים ברשת. העצות שהחברים נותנים הן עצות מועילות וממוקדות. אנא השאירו את ההתעסקויות בפוליטיקה הפנימית של ארגון נכי צה"ל (ופוליטייקה בכלל), אל הפורומים האחרים, כמו-גם ההתעסקות הבלתי נגמרת ומייאשת בביקורת (שלעיתים מוגזמת למרות שבחלקה מוצדקת) על אגף השקום. ביקורת צריכה להאמר ולהשמע אך לא כאשר הדבר הופך לאובססיה. הפורום הוקם בכוונה לתת כתף, לשתף  ולחלוק מידע על זכויות והטבות נכי צה"ל ברשת. לצערנו,אוכלוסיית נכי צה"ל גָדלה מאוד בשנים האחרונות. הפורום הוקם בכדי לתת מענה לכלל נכי צה"ל . ולתת את הכלים המתאימים למי שמסתבך בנבכי הביורקרטיה של אגף השקום. ובנוסף להאיר את עיניי הנכים בדברים שלעיתים נסתרים מהעין. כל מידע /עיצה הניתנים בפורום אינם באים להחליף טיפול פרטני מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של השואל.לפיכך,''תפוז אנשים'',מנהל+יועצים אינם אחראים לנזק (אם) יגרם עקב הסתמכות על מידע זה.  יש לשמור על כללי ההתנהגות המקובלים בעולם הקהילות והפורומים, על שפה נאותה ולנהוג בכבוד ובסובלנות. הודעות המכילות: מספרי טלפון , כתובות דוא"ל , השמצות ו/או תמונות לא ראויות ימחקו לאלתר וללא התראה. הודעות אודות מלחמות אישיות עם אגף השיקום-א.נ.צ מקומם לא בפורום. וכן הודעות בגין לשון הרע/הוצאת דיבה ימחקו לאלתר וללא התראה. במידה ובחרתם לעלוב באחרים - אנא פנו אל הפורומים האחרים המהווים בית לנכי צה"ל. הודעות מעין אלו תמחקנה ללא הודעה מוקדמת.
הפורום חותר לשת"פ עם מנהלי הפורומים האחרים הנוגעים לנכי צה"ל מבחינת ידע ומידע. הודעות הקשורות לפעילות פוליטית, של ארגון נכי צה"ל או פעילות פוליטית אחרת תמחקנה מייד וללא התראה. ע"מ לשמור על מהות הפורום:זכויות והטבות נטו לנכי צה"ל,חובה לשרשר כל הודעות לשירשור אחיד.
אנא שימרו על ציביון הפורום, כפי שהותוה על ידי ענת. מי שמבקש לפרסם הודעות בנושאים אשר נקבע כי ימחקו מתבש לעשות כן באחד הפורומים ה-"יותר דמוקרטים" המשרתים את נכי צה"ל ללא פיקוח . הקו המנחה את הפורום הוא אמנם חופש דיבור אך אל לנו לתת לחופש הדיבור לפגוע במטרה העיקרית של הפרום וזו שיתוף וחלוקת המידע הרלוונטי לנו. כמו-כן חופש הביטוי אינו עילה לפגיעה באדם זה או אחר. אין לפרסם הודעה הנוגדת את תקנון תפוז ו\או חוקי מדינת ישראל. אין לפרסם הודעה ובה פרטי התקשרות הכוללים מספר טלפון אישי או כתובת מייל פרטית.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נכי צה"ל

ברוכים הבאים לפורום נכי צה"ל - (בעבר פורום נכי צה"ל - זכויות והטבות) ייחודו של הפורום בתפוז הוא בכך שהמידע שמפורסם כאן נאסף מכל המקורות הנמצאים ברשת. העצות שהחברים נותנים הן עצות מועילות וממוקדות. אנא השאירו את ההתעסקויות בפוליטיקה הפנימית של ארגון נכי צה"ל (ופוליטייקה בכלל), אל הפורומים האחרים, כמו-גם ההתעסקות הבלתי נגמרת ומייאשת בביקורת (שלעיתים מוגזמת למרות שבחלקה מוצדקת) על אגף השקום. ביקורת צריכה להאמר ולהשמע אך לא כאשר הדבר הופך לאובססיה. הפורום הוקם בכוונה לתת כתף, לשתף  ולחלוק מידע על זכויות והטבות נכי צה"ל ברשת. לצערנו,אוכלוסיית נכי צה"ל גָדלה מאוד בשנים האחרונות. הפורום הוקם בכדי לתת מענה לכלל נכי צה"ל . ולתת את הכלים המתאימים למי שמסתבך בנבכי הביורקרטיה של אגף השקום. ובנוסף להאיר את עיניי הנכים בדברים שלעיתים נסתרים מהעין. כל מידע /עיצה הניתנים בפורום אינם באים להחליף טיפול פרטני מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של השואל.לפיכך,''תפוז אנשים'',מנהל+יועצים אינם אחראים לנזק (אם) יגרם עקב הסתמכות על מידע זה.  יש לשמור על כללי ההתנהגות המקובלים בעולם הקהילות והפורומים, על שפה נאותה ולנהוג בכבוד ובסובלנות. הודעות המכילות: מספרי טלפון , כתובות דוא"ל , השמצות ו/או תמונות לא ראויות ימחקו לאלתר וללא התראה. הודעות אודות מלחמות אישיות עם אגף השיקום-א.נ.צ מקומם לא בפורום. וכן הודעות בגין לשון הרע/הוצאת דיבה ימחקו לאלתר וללא התראה. במידה ובחרתם לעלוב באחרים - אנא פנו אל הפורומים האחרים המהווים בית לנכי צה"ל. הודעות מעין אלו תמחקנה ללא הודעה מוקדמת.
הפורום חותר לשת"פ עם מנהלי הפורומים האחרים הנוגעים לנכי צה"ל מבחינת ידע ומידע. הודעות הקשורות לפעילות פוליטית, של ארגון נכי צה"ל או פעילות פוליטית אחרת תמחקנה מייד וללא התראה. ע"מ לשמור על מהות הפורום:זכויות והטבות נטו לנכי צה"ל,חובה לשרשר כל הודעות לשירשור אחיד.
אנא שימרו על ציביון הפורום, כפי שהותוה על ידי ענת. מי שמבקש לפרסם הודעות בנושאים אשר נקבע כי ימחקו מתבש לעשות כן באחד הפורומים ה-"יותר דמוקרטים" המשרתים את נכי צה"ל ללא פיקוח . הקו המנחה את הפורום הוא אמנם חופש דיבור אך אל לנו לתת לחופש הדיבור לפגוע במטרה העיקרית של הפרום וזו שיתוף וחלוקת המידע הרלוונטי לנו. כמו-כן חופש הביטוי אינו עילה לפגיעה באדם זה או אחר. אין לפרסם הודעה הנוגדת את תקנון תפוז ו\או חוקי מדינת ישראל. אין לפרסם הודעה ובה פרטי התקשרות הכוללים מספר טלפון אישי או כתובת מייל פרטית.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שלום לכל חברי הפורום ולכל הבאים בשעריו. אני נמצא כאן כמנהל הפורום על מנת לסייע לכם בכל דרך אפשרית בכל בעיה ובכל שאלה אפשר לפנות אלי ואשמח לסייע . חשוב לשמור בפורום על כללים בסיסיים , של שפה נקיה , והעברת מסרים בדרך מקובלת על מנת שיהיה נעים לכולם להיות בפורום , אפשר להעלות כל נושא ולשוחח על כל דבר , בדרך נעימה ומקבולת אשר תטיב עם כולם.  
המטרה בפורום היא ליצור קהילה תומכת , בה מסייעים החברים אחד לשני. 
חשוב מאוד לתת מידע אמין אשר ניתן להתבסס עליו על מנת שתהיה תועלת לכל חברי הפורום. 
שוב אני כאן לרשותכם 
שלכם 
גיא

המשך >>

לצפיה ב-'החזר הוצאות מעון ילדים . שלום רב'
החזר הוצאות מעון ילדים . שלום רב
30/08/2016 | 10:01
31
מה הקרטריונים לקבלת החזר מעון ילדים .
אני נכה צהל מוכר על נפש 20% .
מטופל אצל פסיכיאטר כבר שנים רבות .
מה צריך שהפסיכיאטר יכתוב במכתב המלצה כדי לקבל את ההחזר ?

תודה לעונים
לצפיה ב-'גרס רפואי לפוסט טראומה משולבת נירולוגיה'
גרס רפואי לפוסט טראומה משולבת נירולוגיה
27/08/2016 | 14:50
3
99
האם מישהו מכיר רופא פסיכיאטר המטפל באופן עצמאי בנכי צהל ורושם המלצות לגרס רפואי  לנכה הזכאי לפי   האחוזי הפגימה והנכות למרשם  משרד הבריאות
לצפיה ב-'לא ברור מדבריך מה זה'
לא ברור מדבריך מה זה
27/08/2016 | 19:37
1
90
"נכה הזכאי לפי   האחוזי הפגימה והנכות למרשם  משרד הבריאות" ?

אם אתה "זכאי" אז יש לך רישיון.
אם אין לך רישיון ז"א שאתה לא זכאי.

אין קרטריונים לפי אחוזי פגימה ונכות, זה כל מקרה לגופו בהתאם למצב רפואי והחלטת רופאים מטפלים וזה בדרך כלל רופאים אונקולוגים ורופאים נוירולוגים של מרפאות כאב.

אני לא יודע על פסיכיאטרים שממליצים על קנביס רפואי, אולי יש מישהו כזה בחזקת "צדיק בסדום" אבל אני לא מאמין, כי פסיכיאטרים  תמיד יעדיפו לסמם אותך בתרופות ממכרות של חברות התרופות ושתחזור אליהם כל הזמן למירשמים כי שם הם מרוויחים הרבה יותר.

לצפיה ב-'אבי שלום . כדי לקבל רישיון גרס רפואי עלייך'
אבי שלום . כדי לקבל רישיון גרס רפואי עלייך
30/08/2016 | 09:58
27
להיות מטופל או במרפאת כאב או אצל פסיכיאטר כמובן לאורך זמן כדי להוכיח את מצבך הרפואי הזקוק לטיפול של גרס רפואי .
אני אישית סובל שנים מכאבים כרוניים ולפני זמן מה אישרו לי לקבל גרס רפואי לתקופה של חצי שנה .
שים לב יש הסברים וכללים לכול נושא קבלת הרישיון .
אבי אני ממליץ לך להיות בקשר אם רופא אחד שמכיר אותך ואת הבעיות שלך טוב טוב .
רק כך אולי תגיע למטרה שלך .

בברכת בריאות טובה
לצפיה ב-'גרס רפואי '
גרס רפואי
( לעמוד שלי בתפוז )
30/08/2016 | 17:59
11
על מנת לקבל גרס רפואי בגין פוסט טראומה אשמח מאוד אם תפנה אלי. 
תודה 
גיא בית און 
לצפיה ב-'למרות מה שאני טוען אנא"צ לא יוצא בהודעת תמיכה בראובן פולנסקי'
למרות מה שאני טוען אנא"צ לא יוצא בהודעת תמיכה בראובן פולנסקי
29/08/2016 | 21:34
28
לצפיה ב-'יחס מזלזל.'
יחס מזלזל.
27/08/2016 | 20:59
1
103
ברצוני לשתף ביחס המזלזל שקיבלתי מדוקטור נסים לוי.
כאשר הגעת למרפאתו, מספר פעמים קיבלתי יחס מזלזל, חוסר אנושיות מצדו, ומחסור בשיתוף פעולה כאשר ביקשתי מידע.
כאשר בקשתי לעבור מרפאה יחס זה גבר והתחזק.
בעקבות יחסי אנוש לקויים לא הייתי ממליצה להגיע למרפאתו.
לצפיה ב-'האם הגעת אליו באמצעות ובמימון '
האם הגעת אליו באמצעות ובמימון
28/08/2016 | 21:07
43
אגף השיקום או באופן פרטי ?
לצפיה ב-'ביטוח רכב כלמוביל יבואני מיציבושי'
ביטוח רכב כלמוביל יבואני מיציבושי
28/08/2016 | 12:57
1
59
רכשתי רכב מיציבושי אאוטלנדר בכלמוביל והוצע לי לרכוש גם את פוליסת הביטוח הייחודי שלהם ואת השרות המעולה של קבוצת כלמוביל.
במרץ הייתי מעורב בתאונה כצד ג' זאת אומרת רכב לפני פנה בצומת ללא מתן זכות קדימה ורכב ממול פגע בו. מעוצמת הפגיעה, הרכבים התרסקו ומטר חלקי מתכת מהרכב לפני פגע ברכב שלי וגרם לנזק.
הודעתי לביטוח שלי כלמוביל ביטוח שבקשו שאביא את הרכב למוסך כלמוביל ואזמין שמאי רכב על חשבוני. השמאי גבה ממני את שכרו והעביר לכלמוביל את דו"ח הנזק.
מאז ועד היום סוף אוגוסט אני נוסע עם רכב פגוע מכיוון שהתשובות של ביטוח כלמוביל הם בסגנון:

קיבלתי הניירת ואני אתחיל בדרישה
אני מקווה שתהיינה תשובות עד סוף שבוע הבא או במהלך שבוע זה
עברו כבר כשבועיים מאז תקוותך לתשובה בקשר לתשלום.
אוכל לתת לך תשובה רק מחר מכיוון שבהכשרה אין מערכות מחשוב והם אינם יכולים לבדוק תביעות היום..
לא שכחתי אותך, התביעה עדיין בהתנהלות בהכשרה, אני מזרזת ככל שניתן. אני בודקת יום יום
הצ'ק שלך בחתימות..יישלח בימים הקרובים
זה עבר חתימות, אבל אחד המנהלים עצר זאת
ביום שלישי אבדוק שוב

אז אם אתם חושבים על ביטוח הרכב שלכם, תעשו חושבים באיזה חברת ביטוח לבחור כמו שנאמר על ידי משהו על סוג של סוכנויות ביטוח, יתנו לך מטריה ביום שמש וימנעו ממך ביום גשם.
לצפיה ב-'אכן, כתבת את משפט המפתח:'
אכן, כתבת את משפט המפתח:
28/08/2016 | 21:05
26
" יתנו לך מטריה ביום שמש וימנעו ממך ביום גשם".
וככה זה כולם כולל אגף השיקום שהפך מזמן לחברת ביטוח מסחרית.
לצפיה ב-'ר,פלנסקי סגן יו"ר אנא"צ מחוז ת"א לשעבר שותף לנסיון רצח חייל '
ר,פלנסקי סגן יו"ר אנא"צ מחוז ת"א לשעבר שותף לנסיון רצח חייל
25/08/2016 | 17:50
64
פצוע כדיי לגנוב את רכושו, שמי יפהר צחי אמת דיברתי
לצפיה ב-'מענק לרכישת דירה'
מענק לרכישת דירה
25/08/2016 | 11:11
81
שלום, אני נכה 50 אחוז. מתכוון לרכוש דירה ראשונה. הבנתי שמגיע לי מענק של 60,000 שח. האם כאשר אני לוקח משכנתא אני צריך לחשב אותה יחד עם המענק, או שלקחת את המשכנתא על סהכ הסכום שאני צריך ואת ה60 אני יכול להשאיר לרכישה של מוצרים לדירה וכו?
לצפיה ב-'דפיברילטור מושתל '
דפיברילטור מושתל
23/08/2016 | 11:14
2
111
שלום אני עברתי השתלת דפיברילטור לפני כשנה בעקבות דום לב בהיותי חייל בשירות סדיר.
לפי תקנות הנכים תש"ל – 1969
השתלת קוצב דפיברילטור מקנה 100% נכות אוטומטית ללא קשר במצב התפקודי.
רציתי לדעת אם עדיין עלי להוכיח קשר סיבתי בין השירות למחלה?
לצפיה ב-'קח עורך דין!!!!'
קח עורך דין!!!!
24/08/2016 | 10:49
46
לצפיה ב-'אל תמהר לקחת עורך דין '
אל תמהר לקחת עורך דין
( לעמוד שלי בתפוז )
24/08/2016 | 18:59
72
תראה בקריירה שלי כבר פגשתי כמה מושתלים הסיכוי שלך להוכיח קשר סיבתי בין השרות לבין , הצורך בהשתלת דפיברילטות לבין השרות הצבאי הוא אפסי עד לא קיים . אשמח לייעץ לך. 
לצפיה ב-'חמי יואב למשהו יש ניסיון שם ?'
חמי יואב למשהו יש ניסיון שם ?
23/08/2016 | 15:49
8
106
הפעם החלטתי לשנות מיקום ובחרתי בחמי המרפא "חמי יואב" .
למישהו יש נסיון עם המקום ? 
קיבלתי אישור לטיפולים אבל לא כתוב שכולל כניסה למתחם עבורי ועבור המלווה. משיחה טלונית עם המקום נאמר לי שהמלווה צריך לשלם בכניסה. הייתכן ?
כמו כן ביקשו כרטיס אשראי לחיוב אם אני מבטל את אחד מהטיפולים. בטח המשיבה נפלה על הראש, שאני אתן כרטיס אשראי ללכאורה נוכלים שיגבו כסף ממשרד הבטחון עבור הטיפול וממני אם לא ביטלתי בזמן על פי הם.

כן, אני עדיין חולם על העיסוי המקצועי שקיבלתי בתאילנד. שם הבנות לומדות מספר שנים את המקצוע ולא בישראל, כאן נתקלתי בכאילו שעברו קורס קצר בעיסוי ובשקט הייתי מוותר על הטיפול שלהם. וחוץ מזה העיסוי בתאילנד נימשך 60 דקות ולא 22 דקות ועלותו מקבילה ל-30 ש"ח לשעה כולל חיוך.
לצפיה ב-'תשכח מ"חמי יואב" סע למלונות בים המלח!'
תשכח מ"חמי יואב" סע למלונות בים המלח!
24/08/2016 | 10:53
49
לצפיה ב-'תלוי, מה אישרו לך? - יש כאלה שמגיע להם מלווה.'
תלוי, מה אישרו לך? - יש כאלה שמגיע להם מלווה.
24/08/2016 | 11:09
2
58
ויש כאלה שלא.
אבל, מגיל 65 ומעלה מגיע מלווה בחינם.

לצפיה ב-'יש אישור'
יש אישור
24/08/2016 | 12:04
1
66
יש אישור למחווה שאף נכלל בהזמנת החדר. השאלה היא האם המלווה צריך לשלם כניסה למתחם דבר שמנוגד להגיון כי אף אחד לא כמו לקחת אחריות על התנועה שלי ללא מלווה.
לצפיה ב-'עובדיה, אין לי מושג - תשאל במשרד הביטחון...שבת שלום ומבורך'
עובדיה, אין לי מושג - תשאל במשרד הביטחון...שבת שלום ומבורך
26/08/2016 | 10:56
25
לצפיה ב-'תקרא ותפנים את מה שכתב לך such10 ואל'
תקרא ותפנים את מה שכתב לך such10 ואל
27/08/2016 | 20:08
3
34
תחפש לך הרפתקאות מיותרות.
ואם בכל זאת תחליט להתאבד ותלך לחמי יואב, תחזור לספר לנו איך היה.

לצפיה ב-'לברווז'
לברווז
28/08/2016 | 10:37
2
23
ברווז, אולי אתה מטיל ביצי זהב, אבל לי יש ביצי פלדה. הזמנתי טיפול לחמי יואב מכיוון שעשרות שנים כבר לא הייתי באשקלון ובית המלון המוצמד לחמי יואב על ידי קל (באדיבות מכרז משרד הבטחון) זה הולידי איין אשקלון. באמת חשבת שהטיפול של 22 דקות בידי איזה עובדת קבלן על הגב שלי הייתה הסיבה ? אם חשבת אז טעית, בתקופה הזאת, הטיילת של אשקלון מלאה בתיירות צרפתיות, התרופה הטובה ביותר למכאובינו.
ואגב ביצי זהב, לפי הקרב על המכרז להספקת "אירוח" לנכי צה"ל בין קל לאשת תור  נראה לי שאנחנו האווזים עם ביצי הזהב.
מהעיתונות : קל שירותי נופש טוענת שהצעתה של אשת במכרז משרד הביטחון, לאירוח נכי צה"ל, טומנת בחובה הפסד של לפחות 10 מיליון שקל בשנה
לצפיה ב-'אתה אומר לי ש'
אתה אומר לי ש
28/08/2016 | 18:43
1
16
"אם חשבתי אז טעיתי" ויש שאומרים לי שטעיתי אם בכלל חשבתי...
אז מה בסוף, לחשוב או לא לחשוב ?! בלבלת אותי.

ואולי לך יש בצים מפלדה אבל זו הברווזה שמטילה בדרך כלל ואני כבר ממזמן מסתובב בלי בצים בכלל, כך שאם בכל זאת נחשוב בהיגיון אז לי אין מה לעשות עם הצרפתיות באשקלון. 

בכל מקרה תעשה חיים ותהנה.

לצפיה ב-'היי ברווז'
היי ברווז
28/08/2016 | 19:55
15
עם כל הכבוד ויש לי אליך הרבה מאוד כבוד, אל תמעיט בערך עצמך. ואגב, גם בלי ביצי זהב אפשר להסתדר בגילנו.
לצפיה ב-'שלום רב. אני חדש כאן ויש לי שאלה'
שלום רב. אני חדש כאן ויש לי שאלה
23/08/2016 | 09:46
1
126
שלום רב
אני נכה צהל ב שעור של 36%
שאלה שלי איפה אני יכול למצוע בטבלאות מעודכנות של התמלוגים וזכויות כי כל מה שמצאתי זה מ 2013 או 2011?
תודה מראש
לצפיה ב-'נסה כאן :'
נסה כאן :
23/08/2016 | 21:49
59
לצפיה ב-'מרכב יציג טויוטה קורולה'
מרכב יציג טויוטה קורולה
22/08/2016 | 10:26
2
116
שלום, מחיר הרכב היום בטויוטה הוא 131,900
ומחיר הרכב היציג לפי משרד הביטחון הוא 128,900
יש הפרש של 3,000. האם זו טעות בהקלדה של משה"ב?
תודה.
לצפיה ב-'המשך'
המשך
22/08/2016 | 11:20
63
האם יש מחיר שונה לנכי צהל מאשר המחיר המתפרסם בטויוטה ישראל?4
ז"א הולכים לפי מחיר יציג משרד הביטחון? תודה לעונים.
לצפיה ב-'מחירון משרד הביטחון '
מחירון משרד הביטחון
( לעמוד שלי בתפוז )
22/08/2016 | 19:00
82
לא זאת לא טעות משרד הביטחון קובע לעצמו את המחירים. 
במקום היבואנים. 
בדיוק כמו שהוא קובע כמה פטור ממסים יקבל נכה. 
בקיצור שרירות 
הגשתי עתירה בנושא. 

לצפיה ב-'יישום המלצות ועדת גורן/ועדת מנכ"לים'
יישום המלצות ועדת גורן/ועדת מנכ"לים
22/08/2016 | 09:48
189
יש הרבה רחשים מזה שנים על ועדת גורן.
הדבר הפשוט לעשות הוא לתת לנו במידית את רשימת הסעיפים שישנו עקב ישום ההמלצות.
כל סעיף מה המצב היום ומולו בצורה מסודרת השינוי המוצא.
שלכל אחד/ת יהיה את הנכון להיום ,ומולו השינוי המבוקש.
כל אחד/ת יראה ואז צריך ליזום אפשרות לתת לכל אחד/ת להביע את דעתו ולתת את קולו/ה.
בריאות לכול.
לצפיה ב-'האם יש סיכוי....'
האם יש סיכוי....
21/08/2016 | 10:33
1
164
לצפיה ב-'אח שלי, מה קרה לך ?! נראה לך ?! הרי כולנו יודעים כבר'
אח שלי, מה קרה לך ?! נראה לך ?! הרי כולנו יודעים כבר
25/08/2016 | 18:37
24
הרבה מאוד שנים שמי שמחלק את הכסף בתוך משרד הביטחון הוא משרד הביטחון בעצמו והוא לא עושה חשבון לאף אחד וכל תקציב לאגף השיקום יקוצץ מהאגף ויועבר ל"צרכים ביטחוניים סודיים"  ולחלוקת משכורות בארגון כדי לסתום להם ת'פה.

אז עזוב אותך אח שלי, אתה לא תמים ואף אחד מאיתנו לא יראה מזה שקל ועוד יקצצו בטיפולים ובתרופות ותעזוב מה כחלון אומר, זה לא כחלון קובע זה הפקידונרים שקובעים.

וזה לא חדש וגם לא אני המצאתי את זה, תשאל אפילו את גברת פולישוק שגם היא מחפשת עד היום
לאן לעזאזל נעלמו 50 מיליון ש"ח שהעבירה "ישירות" לאגף השיקום.

..." השאלה המתעוררת היא לאן מופנים אותם תקציבים הולכים וגדלים של אגף השיקום. באופן מפתיע, את התשובה לכך לא תמיד יודעים גם אנשי אגף השיקום עצמו.

ב-2006 התקשה רוני מורנו, שהיה ראש אגף השיקום בשנה זו, לענות לח"כ לשעבר מלי פולישוק בלוך בוועדת ביקורת המדינה, על שאלתה "לאן נעלמו 50 מיליון שקל" שהיו מופנים לאגף השיקום. אז אמר כי העלה גם הוא את השאלה בדיוני התקציב - ונענה כי עליו "לומר תודה" על מה שקיבל"....

לצפיה ב-'חבר '
חבר
19/08/2016 | 20:10
1
119
מישהו יודע עם יש הנחות. של חבר במיצובישי?
לצפיה ב-'כל חודש מתחלף היבואן , חודש שעבר היה מבצעים על סוזוקי , '
כל חודש מתחלף היבואן , חודש שעבר היה מבצעים על סוזוקי ,
20/08/2016 | 14:06
46
החודש יש על הונדה  .
לצפיה ב-'שבת שלום גורן טוב או רע זכות להשפיע'
שבת שלום גורן טוב או רע זכות להשפיע
20/08/2016 | 07:20
159
איחולים לשבת שקטה,רגועה ,וקריריה כמה שאפשר.
ועדת גורן:
יש צורך לראות ולנתח החלטה החלטה.
מאחר וזה נוגע במידה כזאת ואחרת לכולם/ן,יש צורך שיהיה לכולם/ן אפשרות להיות צד בעניין,ואפילו רק במידת העברת מידע שלם, לגבי מה ישתנה.
צריך ליזום תהליך שיביא בסופו לבחירה ישירה,אין לי את הכלים לומר טוב או רע מה שקורה בארגון,אך גם במידה ואצליח להגיע לנתונים האמיתיים,לי ולאחרים/ות.אין כל השפעה על המתרחש.
בריאות לכולם 
לצפיה ב-'ראובן פולנסקי סגןיו"ר מחוז ת"א לשעבר שותף אישית בנסיון רצח ש'
ראובן פולנסקי סגןיו"ר מחוז ת"א לשעבר שותף אישית בנסיון רצח ש
18/08/2016 | 16:47
2
82
של נכה צה"ל כדי לגנוב את רכושו ושוטרים בחלקם חברי אנא"צ עוזרים בהעלמת ראיות על נסיון רצח זה, שמי יפהר צחי אמת דיברתי
לצפיה ב-'אל יאוש אח שלנו, קצת אורך רוח, נכון שהם'
אל יאוש אח שלנו, קצת אורך רוח, נכון שהם
19/08/2016 | 13:57
1
55
לא הצליחו בפעם הראשונה, וזה נגמר רק ב"ניסיון"
אבל אולי יצליח להם בפעם השניה ונקווה שזה לא יגמר בביזיון.
תזדיין בסבלנות ותחכה, ואולי הפעם תזכה.
חוץ מיזה למה אתה לחוץ , לאן בדיוק אתה ממהר ?!
קח ת'זמן עד שינסו עוד פעם
לצפיה ב-'לפני 70 שנה חיילים אחרים עשו למישפחתי אותם דברים ואני לא מב '
לפני 70 שנה חיילים אחרים עשו למישפחתי אותם דברים ואני לא מב
19/08/2016 | 18:33
50
מבדיל המעשים אותם מעשים והשינאה אותה שינאה
לצפיה ב-' אושרו המלצות ועדת גורן'
אושרו המלצות ועדת גורן
18/08/2016 | 18:17
397
לצפיה ב-'ביבי נושא באחריות למחדל 1973'
ביבי נושא באחריות למחדל 1973
17/08/2016 | 21:04
85
בגלל טיפשותו - יש לו תכונה של חוסר יכולת להבחין בין עיקר לטפל - מנע את המילואים שלי בגלל "עבירת בטחון שדה שלי בפרשת "סבנה" (בואינג). וככה הקושרים הצליחו לחסל את צבאנו
לצפיה ב-' רחל נתן ראש אגף שיקום ת"א יודעת שהיה נסיון רצח של חייל פצוע'
רחל נתן ראש אגף שיקום ת"א יודעת שהיה נסיון רצח של חייל פצוע
16/08/2016 | 14:48
5
85
לצפיה ב-'רחל נתן יודעת על גניבת דירות מנכי צה"ל ע"י הנהלת האירגון'
רחל נתן יודעת על גניבת דירות מנכי צה"ל ע"י הנהלת האירגון
16/08/2016 | 15:34
4
67
לצפיה ב-'קובי יצחק יודע שהיה נסיון רצח וגניבה זה קרה אצלו בסניף ת"א '
קובי יצחק יודע שהיה נסיון רצח וגניבה זה קרה אצלו בסניף ת"א
17/08/2016 | 07:33
3
40
לצפיה ב-'אורנה מזרחי יודעת שהיה נסיון רצח וגניבת דירה מחייל פצוע,'
אורנה מזרחי יודעת שהיה נסיון רצח וגניבת דירה מחייל פצוע,
17/08/2016 | 20:06
2
30
לצפיה ב-'אורנה מזרחי גנבה מחייל פצוע'
אורנה מזרחי גנבה מחייל פצוע
17/08/2016 | 20:09
1
27
לצפיה ב-'אלישבע פיקובסקי יודעת שהיה נסיון רצח של חייל פצוע והיא עדה ש'
אלישבע פיקובסקי יודעת שהיה נסיון רצח של חייל פצוע והיא עדה ש
17/08/2016 | 20:12
28
שרחל נתן הציע לנכה צה"ל להתאבד
לצפיה ב-'האם מוצ מטלון בהיותו ח"כ עזר להעליםראיות נסיון רצח נכה צה"ל?'
האם מוצ מטלון בהיותו ח"כ עזר להעליםראיות נסיון רצח נכה צה"ל?
16/08/2016 | 04:38
64

מנהל/ת הפורום

אודות:
חיילי צה"ל, ואנשי מערכת הביטחון, גיבורי ישראל, היקרים. עו"ד גיא בית און עוסק בייצוג, חיילים ואנשי מערכת הביטחון, בתביעות נגד קצין התגמולים מזה כארבע
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד גיא בית און

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו