לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1061910,619 עוקבים אודות עסקים

פורום נכי צה"ל

ברוכים הבאים לפורום נכי צה"ל - (בעבר פורום נכי צה"ל - זכויות והטבות) ייחודו של הפורום בתפוז הוא בכך שהמידע שמפורסם כאן נאסף מכל המקורות הנמצאים ברשת. העצות שהחברים נותנים הן עצות מועילות וממוקדות. אנא השאירו את ההתעסקויות בפוליטיקה הפנימית של ארגון נכי צה"ל (ופוליטייקה בכלל), אל הפורומים האחרים, כמו-גם ההתעסקות הבלתי נגמרת ומייאשת בביקורת (שלעיתים מוגזמת למרות שבחלקה מוצדקת) על אגף השקום. ביקורת צריכה להאמר ולהשמע אך לא כאשר הדבר הופך לאובססיה. הפורום הוקם בכוונה לתת כתף, לשתף  ולחלוק מידע על זכויות והטבות נכי צה"ל ברשת. לצערנו,אוכלוסיית נכי צה"ל גָדלה מאוד בשנים האחרונות. הפורום הוקם בכדי לתת מענה לכלל נכי צה"ל . ולתת את הכלים המתאימים למי שמסתבך בנבכי הביורקרטיה של אגף השקום. ובנוסף להאיר את עיניי הנכים בדברים שלעיתים נסתרים מהעין. כל מידע /עיצה הניתנים בפורום אינם באים להחליף טיפול פרטני מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של השואל.לפיכך,''תפוז אנשים'',מנהל+יועצים אינם אחראים לנזק (אם) יגרם עקב הסתמכות על מידע זה.  יש לשמור על כללי ההתנהגות המקובלים בעולם הקהילות והפורומים, על שפה נאותה ולנהוג בכבוד ובסובלנות. הודעות המכילות: מספרי טלפון , כתובות דוא"ל , השמצות ו/או תמונות לא ראויות ימחקו לאלתר וללא התראה. הודעות אודות מלחמות אישיות עם אגף השיקום-א.נ.צ מקומם לא בפורום. וכן הודעות בגין לשון הרע/הוצאת דיבה ימחקו לאלתר וללא התראה. במידה ובחרתם לעלוב באחרים - אנא פנו אל הפורומים האחרים המהווים בית לנכי צה"ל. הודעות מעין אלו תמחקנה ללא הודעה מוקדמת.
הפורום חותר לשת"פ עם מנהלי הפורומים האחרים הנוגעים לנכי צה"ל מבחינת ידע ומידע. הודעות הקשורות לפעילות פוליטית, של ארגון נכי צה"ל או פעילות פוליטית אחרת תמחקנה מייד וללא התראה. ע"מ לשמור על מהות הפורום:זכויות והטבות נטו לנכי צה"ל,חובה לשרשר כל הודעות לשירשור אחיד.
אנא שימרו על ציביון הפורום, כפי שהותוה על ידי ענת. מי שמבקש לפרסם הודעות בנושאים אשר נקבע כי ימחקו מתבש לעשות כן באחד הפורומים ה-"יותר דמוקרטים" המשרתים את נכי צה"ל ללא פיקוח . הקו המנחה את הפורום הוא אמנם חופש דיבור אך אל לנו לתת לחופש הדיבור לפגוע במטרה העיקרית של הפרום וזו שיתוף וחלוקת המידע הרלוונטי לנו. כמו-כן חופש הביטוי אינו עילה לפגיעה באדם זה או אחר. אין לפרסם הודעה הנוגדת את תקנון תפוז ו\או חוקי מדינת ישראל. אין לפרסם הודעה ובה פרטי התקשרות הכוללים מספר טלפון אישי או כתובת מייל פרטית.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נכי צה"ל

ברוכים הבאים לפורום נכי צה"ל - (בעבר פורום נכי צה"ל - זכויות והטבות) ייחודו של הפורום בתפוז הוא בכך שהמידע שמפורסם כאן נאסף מכל המקורות הנמצאים ברשת. העצות שהחברים נותנים הן עצות מועילות וממוקדות. אנא השאירו את ההתעסקויות בפוליטיקה הפנימית של ארגון נכי צה"ל (ופוליטייקה בכלל), אל הפורומים האחרים, כמו-גם ההתעסקות הבלתי נגמרת ומייאשת בביקורת (שלעיתים מוגזמת למרות שבחלקה מוצדקת) על אגף השקום. ביקורת צריכה להאמר ולהשמע אך לא כאשר הדבר הופך לאובססיה. הפורום הוקם בכוונה לתת כתף, לשתף  ולחלוק מידע על זכויות והטבות נכי צה"ל ברשת. לצערנו,אוכלוסיית נכי צה"ל גָדלה מאוד בשנים האחרונות. הפורום הוקם בכדי לתת מענה לכלל נכי צה"ל . ולתת את הכלים המתאימים למי שמסתבך בנבכי הביורקרטיה של אגף השקום. ובנוסף להאיר את עיניי הנכים בדברים שלעיתים נסתרים מהעין. כל מידע /עיצה הניתנים בפורום אינם באים להחליף טיפול פרטני מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של השואל.לפיכך,''תפוז אנשים'',מנהל+יועצים אינם אחראים לנזק (אם) יגרם עקב הסתמכות על מידע זה.  יש לשמור על כללי ההתנהגות המקובלים בעולם הקהילות והפורומים, על שפה נאותה ולנהוג בכבוד ובסובלנות. הודעות המכילות: מספרי טלפון , כתובות דוא"ל , השמצות ו/או תמונות לא ראויות ימחקו לאלתר וללא התראה. הודעות אודות מלחמות אישיות עם אגף השיקום-א.נ.צ מקומם לא בפורום. וכן הודעות בגין לשון הרע/הוצאת דיבה ימחקו לאלתר וללא התראה. במידה ובחרתם לעלוב באחרים - אנא פנו אל הפורומים האחרים המהווים בית לנכי צה"ל. הודעות מעין אלו תמחקנה ללא הודעה מוקדמת.
הפורום חותר לשת"פ עם מנהלי הפורומים האחרים הנוגעים לנכי צה"ל מבחינת ידע ומידע. הודעות הקשורות לפעילות פוליטית, של ארגון נכי צה"ל או פעילות פוליטית אחרת תמחקנה מייד וללא התראה. ע"מ לשמור על מהות הפורום:זכויות והטבות נטו לנכי צה"ל,חובה לשרשר כל הודעות לשירשור אחיד.
אנא שימרו על ציביון הפורום, כפי שהותוה על ידי ענת. מי שמבקש לפרסם הודעות בנושאים אשר נקבע כי ימחקו מתבש לעשות כן באחד הפורומים ה-"יותר דמוקרטים" המשרתים את נכי צה"ל ללא פיקוח . הקו המנחה את הפורום הוא אמנם חופש דיבור אך אל לנו לתת לחופש הדיבור לפגוע במטרה העיקרית של הפרום וזו שיתוף וחלוקת המידע הרלוונטי לנו. כמו-כן חופש הביטוי אינו עילה לפגיעה באדם זה או אחר. אין לפרסם הודעה הנוגדת את תקנון תפוז ו\או חוקי מדינת ישראל. אין לפרסם הודעה ובה פרטי התקשרות הכוללים מספר טלפון אישי או כתובת מייל פרטית.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שלום לכל חברי הפורום ולכל הבאים בשעריו. אני נמצא כאן כמנהל הפורום על מנת לסייע לכם בכל דרך אפשרית בכל בעיה ובכל שאלה אפשר לפנות אלי ואשמח לסייע . חשוב לשמור בפורום על כללים בסיסיים , של שפה נקיה , והעברת מסרים בדרך מקובלת על מנת שיהיה נעים לכולם להיות בפורום , אפשר להעלות כל נושא ולשוחח על כל דבר , בדרך נעימה ומקבולת אשר תטיב עם כולם.  
המטרה בפורום היא ליצור קהילה תומכת , בה מסייעים החברים אחד לשני. 
חשוב מאוד לתת מידע אמין אשר ניתן להתבסס עליו על מנת שתהיה תועלת לכל חברי הפורום. 
שוב אני כאן לרשותכם 
שלכם 
גיא

המשך >>

לצפיה ב-'שוב אישור חוק הנכים ידחה למועד בלתי ידוע'
שוב אישור חוק הנכים ידחה למועד בלתי ידוע
15/11/2018 | 11:48
54
לפי הרוחות שמנשבות אצל מנהיגנו, אנחנו הולכים לבחירות. ושוב אישור חוק הנכים ידחה למועד בלתי ידוע. זהו חוק שבא להסדיר את ציפור נפשנו, את זכותנו לחיים נורמליים לאחר הפציעה / פגיעה שקרתה בזמן ששרתנו את המדינה. את הרחבת מועד ההחזקה של הרכב ל-4 שנים מיהרו לאשר ולהפעיל, אבל את מבחן ההכנסה שתאפשר לנכים להתקיים קצת מעל קו הבינוניות עדיין מתברברים, ולא חשוב להם שלנכי הביטוח הלאומי תנאים יותר טובים בנושא כמו נושאים אחרים, ולמה ? כי אנחנו פראיירים, כל אחד עסוק בכאבו האישי. אז בואו נתפנה ונצא מהבועה, נתפקד ונודיע לנבחרינו שמי שלא יעשה לביתנו לפני הבחירות לא יזכה לתמיכתנו. 50,000 נכים זה לא סתם !
לצפיה ב-'אורן חזן, כן? לא?'
אורן חזן, כן? לא?
13/11/2018 | 19:37
84
לצפיה ב-'האם הקצבאות מתעדכנות לפי מדד המחירים השנתי ?'
האם הקצבאות מתעדכנות לפי מדד המחירים השנתי ?
11/11/2018 | 11:36
91
לצפיה ב-'אם קצין תגמולים לא מכיר בנכה כנכה בפעם הראשונה'
אם קצין תגמולים לא מכיר בנכה כנכה בפעם הראשונה
08/11/2018 | 09:16
1
106
האם יש פעם שנייה שבו יוכל הנכה לבקש  הכרה בנכות?
יש לציין כי קיים דוח פציעה והנכה טרם עיין בדוח הפציעה ... האם
הנכה רשאי לעיין בדוח הפציעה?
ממי הוא מבקש לעיין בדוח הפציעה האם מקצין התגמולים?
תודה רבה .

לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
12/11/2018 | 23:58
140
שלום לך. אני חושב שהתכוונת לתביעה הראשונה נגד משרד הבטחון. כמו עבור כל תביעה, גם לתביעה כזאת יש תקופה מסוימת אחרי מתן החלטה שבתקופה הזאת אפשר להגיש ערעור כדי לנסות לשנות את ההחלטה. אם תקופת הזמן שמוקצבת לערעור עברה, אפשר להגיש בקשה לעיון חוזר. בעיון חוזר בדרך כלל צריך להגיש מסמכים מעודכנים, זאת אומרת כאלה שלא היו בתביעה המקורית. ההבדל בין ערעור לעיון חוזר הוא כמובן שאם מקבלים הכרה אז התשלומים והזכויות יהיו ממועד מוקדם יותר, זאת אומרת פיצוי עבור תקוה ארוכה יותר.
לדעתי, הנכה התובע זכאי לקבל עותק מדו"ח פציעה. כשהשתחררתי קיבלתי לידיי את התיק הרפואי הצבאי שלי ודו"ח פציעה נכלל בתיק הזה. בנוסף, אתה רשאי לקבל גישה לכל חומר שמשרד הביטחון עשה בו שימוש כדי להגיע להחלטה, אז זה כולל את הדו"ח של הפציעה. לנכים שקיבלו הכרה קיים תיק רשאי במשרד הביטחון ועורכי דין של הנכים רשאים לבקש מאג שיקום נכים את העותק של כל התיק. אחד מעורכי הדין שלי ביקש עותק לאחרונה ושלחו לו משאית ))))) סתם, הוא קיבל שלושה קלסרים ענקיים של ניירת....
אני ממליץ לך להפנות את השאלה שלך לגבי דו"ח פציעה למוקד מידע של אגף שיקום נכים בטלפון 037776777. אם תיפול על פקידה במצב רוח טוב אולי אפילו תקבל תשובה שבאמת תעזור לך. עלה והצלח,
מרקו
לצפיה ב-'נעליים בהתאמה אישית,מכון אורטופדי'
נעליים בהתאמה אישית,מכון אורטופדי
06/11/2018 | 15:26
58
שלום מי זכאי לעשות נעליים לפי התאמה אישית?
אני תקופה עושה אצל עטרת מדיפוט בת"א וזה פשוט בדיחה,
לא מקצועיים, עושים לי נעליים לא לפי המידה שלי. אז למה לוקחים מידות בכלל.
לוקחים מידות בשיטת הספוג, יש מכונים שעושים גבס לרגל?
יש המלצות?? תודה.
לצפיה ב-'יש תלושים באתר. יום טוב.'
יש תלושים באתר. יום טוב.
29/10/2018 | 09:00
1
50
לצפיה ב-'גם הכסף כבר בבנק. תתפרעו...'
גם הכסף כבר בבנק. תתפרעו...
30/10/2018 | 08:53
37
לצפיה ב-'מה הסכום שמקבל נצרך יכול להרוויח'
מה הסכום שמקבל נצרך יכול להרוויח
28/10/2018 | 17:51
1
116
מה הסכום שמקבל נצרך יכול להרוויח לפני שיקזזו את ההפרש ?
לצפיה ב-'אלפיים שקלים בחודש'
אלפיים שקלים בחודש
28/10/2018 | 23:40
74
לצפיה ב-'החזר נסיעות לטיפול רפואי - מחוז דן '
החזר נסיעות לטיפול רפואי - מחוז דן
24/10/2018 | 21:04
2
120
האם מישהו יודע למה לא משלמים החזר נסיעות לטיפול רפואי כבר הרבה זמן ?
האם מישהו במחוז דן קיבל החזר נסיעות לטיפול רפואי בחצי שנה האחרונה?
לצפיה ב-'החזר הוצאות נסיעה לטיפולים'
החזר הוצאות נסיעה לטיפולים
25/10/2018 | 10:38
1
111
היו בעיות עם החברה שנהלה את הנושא . בחודש נובמבר נכנסת חברה חדשה !
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
06/11/2018 | 17:59
27
היי, איך שולחים החזר נסיעות? פקס?
לצפיה ב-'מתי יופיע התלוש?.'
מתי יופיע התלוש?.
24/10/2018 | 09:37
85
לצפיה ב-'דירה בבעלות משרד הביטחון'
דירה בבעלות משרד הביטחון
21/10/2018 | 12:32
2
119
האם מישהו יודע מהם הקריטריונים לקבלת דירה בבעלות משהב"ט בשכירות
אשמח לקבל כל מידע בנושא

תודה

לצפיה ב-'עד כמה שאני יודע זה נקרא דיור ציבורי'
עד כמה שאני יודע זה נקרא דיור ציבורי
22/10/2018 | 07:11
72
ירות בדיור ציבורי שהנכים יכולים להיות זכאים להם. הדירות האלה הן בבעלות חברות כמו עמידר, עמיגור וכו'. לא יודע אם יש דירות בבעלות משרד הבטחון וגם אם יש הן מעטות ומזמן תפוסות. בכל מקרה הזכאות להנחה בשכר דירה היא לפי הקריטריוטנים של החברה שנותנת את הדירה. שאל את המומחה שלנו רוקי לגבי הוראה מדויקת :)
לצפיה ב-'דירה בבעלות משרד הביטחון '
דירה בבעלות משרד הביטחון
( לעמוד שלי בתפוז )
22/10/2018 | 21:33
90
ראשית כמעט ואין דירות כאלה. 
המתנה ארוכה דירות במצב מאוד קשה. 
לצפיה ב-'תבדוק במחלקת דיור באגף השיקום .'
תבדוק במחלקת דיור באגף השיקום .
20/10/2018 | 20:24
98
אתה יכול לקבל משכנתא מאגף השיקום שאתה שייך!
הוראה 62.01
הוראה 62.07
בהצלחה!
לצפיה ב-'הבנק יתן לך משכנתא בתמורה הבנק רושם תדירה על שמו עד סוףמשכנת'
הבנק יתן לך משכנתא בתמורה הבנק רושם תדירה על שמו עד סוףמשכנת
18/10/2018 | 20:24
80
הי הבנקים יתנו לך משכנתא חוץ מבנק מזרחי טפחות עושים בכוונה לא לתת לנכי צהל משכנתא הם אמרו לי שהם לא רוצים לקחת סיכונים 
כל בנק יתן לך משכנתא הדירה תהייה רשומה גם על הבנק עד שתסיים לשלם את יתרת המשכנתא עד סוף השנים שתבחר
הבנקים נותנים משכנתא חוץ ממזרחי טפחות בתנאי אחד נוקשה מאוד מאוד שיהיה לך ביטוח חיים למשכנתא זה נותן לבנק הבטחה במליון אחוז אים חלילה במקרה מוות הביטוח משלם לבנק את כל המשכנתא שלקחתה וככה אין לבנק ..לבנקים שום סיכון במקרה חלילה  כל חברות הביטוח לא מבטחות בכוונה אף נכה צהל הם לא אומרים את זה בפנים כדי שלא יתבעו אותם ויחרימו אותם הציבור אז הם מטרטרים תנכה  באשליות שהפוליסה בחתימות ובדיונים רופאים ממוחים ובפועל הכל שקר הם לא מקבלים אף נכה צהל מי שלשמחתי מקבלים נכי צהל בשמחה רבה זה אך ורק איילון נאמנים ביטוח 
לצפיה ב-'כן אתה יכול לרכוש בית כנס לדף ותראה תפרטים'
כן אתה יכול לרכוש בית כנס לדף ותראה תפרטים
18/10/2018 | 20:17
85
הי כיום לצערי רק אך ורק חברת הביטוח איילון נאמנים נותנים ביטוח חיים למשכנתא לנכי צהל כל חברות הביטוח בארץ שוללים תנכי צהל בכוונה רק ביטוח איילון נאמנים מקבלים תנכי צהל לפוליסה ביטוח חיים לבנק בלי הפוליסה הזאתהבנק  לא נותן אגורה למשכנתא תפנה כבר על הבוקר לאיילון נאמנים הטלפון שלהם 
לצפיה ב-'משכנתא לקניית בית'
משכנתא לקניית בית
17/10/2018 | 14:32
131
האם מישהו יודע מתוך נסיון האם נכה צה"ל כיחיד נצר"ך יכול לקבל משכנתא לצורך קניית בית למגורים?
לצפיה ב-'שאלה לגבי נסיעות במונית - לאן מגיע לי חוץ מלטיפולים?'
שאלה לגבי נסיעות במונית - לאן מגיע לי חוץ מלטיפולים?
14/10/2018 | 01:01
106
אם הרופא המטפל קבע שאני לא יכול לנסוע בתחבורה ציבורית - לאן מגיע לי לנסוע במונית במימון משרד הבטחון חוץ מלטיפולים? אני שמעתי שיש נכים שנוסעים לבית הלוחם במימון של משרד הבטחון. יש דבר כזה? איך עושים את זה? תודה לעונים
לצפיה ב-'מונית לים המלח'
מונית לים המלח
11/10/2018 | 18:45
1
149
מישהן מכיר את ההסעות לים המלח מהבית?
לצפיה ב-'טופ הסעות מכל הארץ.'
טופ הסעות מכל הארץ.
13/10/2018 | 16:05
95

קבל הצעה משתלמת צור קשר כעת ותוכל לחסוך מאות שקלים!חייג: 055-9662171
לצפיה ב-'שאלה תודה לעונים'
שאלה תודה לעונים
07/10/2018 | 21:51
1
155
שלום ניגשתי לבנק שיש לי אצלו חשבון בנק מעל 10שנים הקיצבה עוברת לבנק כל חודש בחודשו הבנקאי עשה קצת בלאגן כדי שאני לא יבטל את הקיצבה לאותו חשבון בנק באותו בנק ולא לעבור לבנק מתחרה השאלה שלי האים הבנק מרוויח טוב מקבל כסף טוב.... כמה כל חודש ברגע שהקיצבה ממשרד הבטחון יורד מאותו חשבון באותו בנק
השאלה אים הבנקים מרוויחים כל חודש סכום שהקיצבה נכנסת לחשבון הבנק
תודה 
לצפיה ב-'הבנק מרוויח מדמי ניהול חשבון שהוא לוקח לך'
הבנק מרוויח מדמי ניהול חשבון שהוא לוקח לך
09/10/2018 | 09:03
61
ועמלה על הפעולות שאתה מבצע בחשבון לא מהקצבה של משרד הביטחון.
לצפיה ב-'עובדת זרה מחפשת עבודה'
עובדת זרה מחפשת עבודה
03/10/2018 | 12:14
117
תלמה, המטפלת הסיעודית שליוותה את סבי וסבתי ז"ל, במהלך תקופה של שמונה שנים, מחפשת עבודה חדשה. תלמה הגיעה מהפיליפינים, למדה במהירות עברית, ומהרגע הראשון גילתה מסירות יוצאת דופן בטיפול בסבי ובסבתי. היא גילתה כלפיהם אהבה וחמלה והפגינה רגישות, אחריות וחריצות. תלמה מנוסה בסיעוד, דוברת עברית, אינה מעשנת, מנומסת, צנועה ואמינה.
לאחר שעבדה בישראל לאורך זמן רב, תלמה רשאית להמשיך לעבוד רק אצל מעסיק צעיר (מתחת לגיל פרישה) שעונה על אחד מהתנאים הבאים:
 (א)   מטופל סיעודי הזכאי לקצבת שירותים מיוחדים בשיעור של 188% לפחות;
(ב)   נכה צה"ל או נפגע פעולת איבה שהוכר כנכה סיעודי בדרגת נכות 100% מיוחדת;
(ג)    ילד נכה הזכאי לקצבת ילד נכה מהמוסד לביטוח לאומי בשיעור של 188% לפחות;
(ד)   מטופל סיעודי עקב פגיעה בעבודה, התלוי לחלוטין בעזרת הזולת בביצוע כל פעולות היום-יום;

תלמה הפכה לבת משפחה לכל דבר, ואני מקווה למצוא לה מעסיק או מעסיקה חדשים, שינהגו בה בכבוד ובהגינות, כפי שמגיע לה.

לפרטים נוספים, אנא פנו אליי במסר.
לצפיה ב-'הי אני נכה נפש 50 אחוז כמה זה הנחה בארנונה הבית 100מטר'
הי אני נכה נפש 50 אחוז כמה זה הנחה בארנונה הבית 100מטר
02/10/2018 | 22:16
3
72
הי כמה כסף זה הנחה בארנונה לנכי צהל יש לי 50 אחוז נכות קבוע 
הדירה 100מטר כמה כסף זה הנחה תודה ....
לצפיה ב-'לפי מיטב זיכרוני מדובר על 50% ועד 70 מטר'
לפי מיטב זיכרוני מדובר על 50% ועד 70 מטר
03/10/2018 | 08:17
1
54
לצפיה ב-'לא 50% אלא 66% הנחה על ה 70 מ"ר הראשונים'
לא 50% אלא 66% הנחה על ה 70 מ"ר הראשונים
07/10/2018 | 19:40
18
לצפיה ב-'ההנחה היא שני-שלישים עד שטח 70 מטר'
ההנחה היא שני-שלישים עד שטח 70 מטר
13/10/2018 | 13:25
17
הזכאות להנחה הזאת לא תלויה בגובה האחוזים, כל נכה-צה"ל מקבל אותה. שים לב שאם ארנונה רשומה לא רק עליך אז ההנחה היא יחסית. החלק שלך בחשבון יקבל הנחה, ומי שגר איתך ולא זכאי להנחות אחרות ישלם מחיר מלא. בנוסף, משרד-הבטחון שולח לעיריות רשימות של זכאים להנחה בארנונה, כך שאם הם דורשים ממך אישור להנחה ממשרד-הבטחון חשוב שתכתוב עליהם תלונה כדי שעירייה תלמד לעבוד בצורה נורמלית ולהשתמש בחומר ששולח לה משרד-הבטחון ולא להפיל את העבודה שלהם על הנכה המסכן שגם ככה החיים שלו אומללים. כתבתי מהניסיון שלי עם עיריית פתח-תקווה הידועה לשמצה...
לצפיה ב-'נכה משוקם 80% נכות לאחר חמש שנות עבודה'
נכה משוקם 80% נכות לאחר חמש שנות עבודה
25/09/2018 | 12:30
1
191
הי רציתי לברר האם נכה משוקם שעבד חמש שנים ברציפות ועזב את מקום העבודה זכאי להמשך קבלת תטר באופן טבעי ממשרד הביטחון ובמידה ולא מה עליו לעשות כדאי להמשיך ולקבל תטר 
לצפיה ב-'תט"ר באופן טבעי '
תט"ר באופן טבעי
( לעמוד שלי בתפוז )
27/09/2018 | 10:11
149
על מנת לקבל תט"ר צריך לגשת לרופא , ולבקש לקבל את התט"ר המילה אופן טבעי לא מתאימה למשרד הביטחון . 

מנהל/ת הפורום

אודות:
חיילי צה"ל, ואנשי מערכת הביטחון, גיבורי ישראל, היקרים. עו"ד גיא בית און עוסק בייצוג, חיילים ואנשי מערכת הביטחון, בתביעות נגד קצין התגמולים מזה כארבע
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד גיא בית און

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו