לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום נכי צה"ל

ברוכים הבאים לפורום נכי צה"ל - (בעבר פורום נכי צה"ל - זכויות והטבות) ייחודו של הפורום בתפוז הוא בכך שהמידע שמפורסם כאן נאסף מכל המקורות הנמצאים ברשת. העצות שהחברים נותנים הן עצות מועילות וממוקדות. אנא השאירו את ההתעסקויות בפוליטיקה הפנימית של ארגון נכי צה"ל (ופוליטייקה בכלל), אל הפורומים האחרים, כמו-גם ההתעסקות הבלתי נגמרת ומייאשת בביקורת (שלעיתים מוגזמת למרות שבחלקה מוצדקת) על אגף השקום. ביקורת צריכה להאמר ולהשמע אך לא כאשר הדבר הופך לאובססיה. הפורום הוקם בכוונה לתת כתף, לשתף  ולחלוק מידע על זכויות והטבות נכי צה"ל ברשת. לצערנו,אוכלוסיית נכי צה"ל גָדלה מאוד בשנים האחרונות. הפורום הוקם בכדי לתת מענה לכלל נכי צה"ל . ולתת את הכלים המתאימים למי שמסתבך בנבכי הביורקרטיה של אגף השקום. ובנוסף להאיר את עיניי הנכים בדברים שלעיתים נסתרים מהעין. כל מידע /עיצה הניתנים בפורום אינם באים להחליף טיפול פרטני מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של השואל.לפיכך,''תפוז אנשים'',מנהל+יועצים אינם אחראים לנזק (אם) יגרם עקב הסתמכות על מידע זה.  יש לשמור על כללי ההתנהגות המקובלים בעולם הקהילות והפורומים, על שפה נאותה ולנהוג בכבוד ובסובלנות. הודעות המכילות: מספרי טלפון , כתובות דוא"ל , השמצות ו/או תמונות לא ראויות ימחקו לאלתר וללא התראה. הודעות אודות מלחמות אישיות עם אגף השיקום-א.נ.צ מקומם לא בפורום. וכן הודעות בגין לשון הרע/הוצאת דיבה ימחקו לאלתר וללא התראה. במידה ובחרתם לעלוב באחרים - אנא פנו אל הפורומים האחרים המהווים בית לנכי צה"ל. הודעות מעין אלו תמחקנה ללא הודעה מוקדמת.
הפורום חותר לשת"פ עם מנהלי הפורומים האחרים הנוגעים לנכי צה"ל מבחינת ידע ומידע. הודעות הקשורות לפעילות פוליטית, של ארגון נכי צה"ל או פעילות פוליטית אחרת תמחקנה מייד וללא התראה. ע"מ לשמור על מהות הפורום:זכויות והטבות נטו לנכי צה"ל,חובה לשרשר כל הודעות לשירשור אחיד.
אנא שימרו על ציביון הפורום, כפי שהותוה על ידי ענת. מי שמבקש לפרסם הודעות בנושאים אשר נקבע כי ימחקו מתבש לעשות כן באחד הפורומים ה-"יותר דמוקרטים" המשרתים את נכי צה"ל ללא פיקוח . הקו המנחה את הפורום הוא אמנם חופש דיבור אך אל לנו לתת לחופש הדיבור לפגוע במטרה העיקרית של הפרום וזו שיתוף וחלוקת המידע הרלוונטי לנו. כמו-כן חופש הביטוי אינו עילה לפגיעה באדם זה או אחר. אין לפרסם הודעה הנוגדת את תקנון תפוז ו\או חוקי מדינת ישראל. אין לפרסם הודעה ובה פרטי התקשרות הכוללים מספר טלפון אישי או כתובת מייל פרטית.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נכי צה"ל

ברוכים הבאים לפורום נכי צה"ל - (בעבר פורום נכי צה"ל - זכויות והטבות) ייחודו של הפורום בתפוז הוא בכך שהמידע שמפורסם כאן נאסף מכל המקורות הנמצאים ברשת. העצות שהחברים נותנים הן עצות מועילות וממוקדות. אנא השאירו את ההתעסקויות בפוליטיקה הפנימית של ארגון נכי צה"ל (ופוליטייקה בכלל), אל הפורומים האחרים, כמו-גם ההתעסקות הבלתי נגמרת ומייאשת בביקורת (שלעיתים מוגזמת למרות שבחלקה מוצדקת) על אגף השקום. ביקורת צריכה להאמר ולהשמע אך לא כאשר הדבר הופך לאובססיה. הפורום הוקם בכוונה לתת כתף, לשתף  ולחלוק מידע על זכויות והטבות נכי צה"ל ברשת. לצערנו,אוכלוסיית נכי צה"ל גָדלה מאוד בשנים האחרונות. הפורום הוקם בכדי לתת מענה לכלל נכי צה"ל . ולתת את הכלים המתאימים למי שמסתבך בנבכי הביורקרטיה של אגף השקום. ובנוסף להאיר את עיניי הנכים בדברים שלעיתים נסתרים מהעין. כל מידע /עיצה הניתנים בפורום אינם באים להחליף טיפול פרטני מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של השואל.לפיכך,''תפוז אנשים'',מנהל+יועצים אינם אחראים לנזק (אם) יגרם עקב הסתמכות על מידע זה.  יש לשמור על כללי ההתנהגות המקובלים בעולם הקהילות והפורומים, על שפה נאותה ולנהוג בכבוד ובסובלנות. הודעות המכילות: מספרי טלפון , כתובות דוא"ל , השמצות ו/או תמונות לא ראויות ימחקו לאלתר וללא התראה. הודעות אודות מלחמות אישיות עם אגף השיקום-א.נ.צ מקומם לא בפורום. וכן הודעות בגין לשון הרע/הוצאת דיבה ימחקו לאלתר וללא התראה. במידה ובחרתם לעלוב באחרים - אנא פנו אל הפורומים האחרים המהווים בית לנכי צה"ל. הודעות מעין אלו תמחקנה ללא הודעה מוקדמת.
הפורום חותר לשת"פ עם מנהלי הפורומים האחרים הנוגעים לנכי צה"ל מבחינת ידע ומידע. הודעות הקשורות לפעילות פוליטית, של ארגון נכי צה"ל או פעילות פוליטית אחרת תמחקנה מייד וללא התראה. ע"מ לשמור על מהות הפורום:זכויות והטבות נטו לנכי צה"ל,חובה לשרשר כל הודעות לשירשור אחיד.
אנא שימרו על ציביון הפורום, כפי שהותוה על ידי ענת. מי שמבקש לפרסם הודעות בנושאים אשר נקבע כי ימחקו מתבש לעשות כן באחד הפורומים ה-"יותר דמוקרטים" המשרתים את נכי צה"ל ללא פיקוח . הקו המנחה את הפורום הוא אמנם חופש דיבור אך אל לנו לתת לחופש הדיבור לפגוע במטרה העיקרית של הפרום וזו שיתוף וחלוקת המידע הרלוונטי לנו. כמו-כן חופש הביטוי אינו עילה לפגיעה באדם זה או אחר. אין לפרסם הודעה הנוגדת את תקנון תפוז ו\או חוקי מדינת ישראל. אין לפרסם הודעה ובה פרטי התקשרות הכוללים מספר טלפון אישי או כתובת מייל פרטית.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שלום לכל חברי הפורום ולכל הבאים בשעריו. אני נמצא כאן כמנהל הפורום על מנת לסייע לכם בכל דרך אפשרית בכל בעיה ובכל שאלה אפשר לפנות אלי ואשמח לסייע . חשוב לשמור בפורום על כללים בסיסיים , של שפה נקיה , והעברת מסרים בדרך מקובלת על מנת שיהיה נעים לכולם להיות בפורום , אפשר להעלות כל נושא ולשוחח על כל דבר , בדרך נעימה ומקבולת אשר תטיב עם כולם.  
המטרה בפורום היא ליצור קהילה תומכת , בה מסייעים החברים אחד לשני. 
חשוב מאוד לתת מידע אמין אשר ניתן להתבסס עליו על מנת שתהיה תועלת לכל חברי הפורום. 
שוב אני כאן לרשותכם 
שלכם 
גיא

המשך >>

לצפיה ב-'מתי מושלם תגמול של החודש הנוכחי?'
מתי מושלם תגמול של החודש הנוכחי?
29/05/2017 | 11:43
2
5
לצפיה ב-'התרגיל "המושלם"מחר הוא יופיע לך בחשבון.'
התרגיל "המושלם"מחר הוא יופיע לך בחשבון.
29/05/2017 | 12:01
1
7
לצפיה ב-'לכל הסקרנים!!! יש תלושים באתר...'
לכל הסקרנים!!! יש תלושים באתר...
29/05/2017 | 12:08
6
לצפיה ב-'הי מי יודע מתי משולם דמי קירור באיזה חודש אמור להיכנס לתגמול'
הי מי יודע מתי משולם דמי קירור באיזה חודש אמור להיכנס לתגמול
26/05/2017 | 22:28
1
56
באיזה חודש אמור להיכנס הדמי קירור לחשבון הבנק?
לצפיה ב-'דמי קירור'
דמי קירור
27/05/2017 | 13:47
84

אתה נמצא ב: פורטל נכי צה"ל > טבלאות תגמולים > מענקים שונים > דמי קירור

דמי קירור
דמי קירור לנכים
נכה צה"ל זכאי לקבל מענק דמי קירור - גובה מענק דמי קירור נקבע על ידי מספר קריטריונים : גובה אחוזי נכות, סוג הפגימה ואיזור מגורים, מענק דמי קירור ניתן במסגרת הוראת אגף השיקום מספר 80.27 - המענק משולם בכל שנה בתגמולי חודש מאי. גובה המענק נכון לשנת 2012.
רמה תשלום
1 519
2 1,037
3 3,476
4 1,593
לצפיה ב-'במרפאה שיניים ג'רי כהן מקבלים חינם נכי צהל באהבה גדולהובחינם'
במרפאה שיניים ג'רי כהן מקבלים חינם נכי צהל באהבה גדולהובחינם
26/05/2017 | 21:24
2
43
כל מי שצריך טיפולי שיניים מרפאת ג'רי כהן בחולון מקבל נכי צהל בחינם
לי עשו שמה שתלים בפה בשווי 80אלף שח לא שילמתי אגורה משרד הביטחון שילם על הכל מי שצריך תרשמו בגוגל מרפאה ג'רי כהן בחולון ותראו שמה תמיקום והמרפאה
לצפיה ב-'שכחת לציין,שקודם כל צריך להביא הפניה מאגף השיקום שאת/ה זכאים'
שכחת לציין,שקודם כל צריך להביא הפניה מאגף השיקום שאת/ה זכאים
27/05/2017 | 08:03
31
לצפיה ב-'שכחת לציין,שקודם כל צריך להביא הפניה מאגף השיקום שאת/ה זכאים'
שכחת לציין,שקודם כל צריך להביא הפניה מאגף השיקום שאת/ה זכאים
27/05/2017 | 13:41
18
לטיפול שיניים.זה לא שכל נכה זכאי...........
לצפיה ב-'הי יש לי 50אחוז נכות נפשי כמה כסף אקבל דמי הבראה השנה ?תודה '
הי יש לי 50אחוז נכות נפשי כמה כסף אקבל דמי הבראה השנה ?תודה
26/05/2017 | 21:20
1
60
הי אני מוכר על 50אחוז נכות נפשי נצרך כמה אני אמור לקבל בתגמול על דמי הבראה תודה לעונים
לצפיה ב-'בערך 4600 ש"ח.............'
בערך 4600 ש"ח.............
27/05/2017 | 13:44
27
לצפיה ב-'מתי משולם דמי הבראה האים הוסיפו ת2ימים שהוסיפה הממשלה '
מתי משולם דמי הבראה האים הוסיפו ת2ימים שהוסיפה הממשלה
26/05/2017 | 21:13
87
הי מתי משולם דמי הבראה
האים הוסיפו תעוד ימים הבראה שהוסיפה הממשלה
בבקשה תשלחו כאן קישור לטבלה החדשה 2017 ו2018 לקבלת דמי אבטלה תודה
לצפיה ב-'התגמול של חודש מאי מתי נכנס?'
התגמול של חודש מאי מתי נכנס?
26/05/2017 | 11:58
85
לצפיה ב-'סיוע במחקר בנושא התמודדות עם טראומה צבאית'
סיוע במחקר בנושא התמודדות עם טראומה צבאית
26/05/2017 | 11:04
69
שלום לחברי הפורום, אשמח מאד לעזרתכם. 
מאמינה שיכול להיות רלוונטי לגברים רבים פה בפורום.
במסגרת דוקטורט לעבודה סוציאלית בבר אילן, אני עורכת מחקר בנושא התמודדות עם טראומה צבאית.
במחקר מתאימים להשתתף גברים אשר עברו אירוע טראומטי במהלך השירות הצבאי.
ניתן להשתתף על ידי מילוי השאלון האנונימי בקישור.
https://www.surveygizmo.com/s3/3393489/Copingwitht...

בנוסף, אני עורכת ראיונות אישיים על מנת ללמוד על ההתמודדות האישית עם אירועים טראומטיים שאירעו במהלך השירות הצבאי. כל מי שמעוניין לקחת חלק בריאיון ו\או לשמוע פרטים נוספים מוזמן ליצור איתי קשר במייל gomiriam1@gmail.com
בהרבה הערכה מראש,
מרים גולדברג
לצפיה ב-'האם מקדמים את התגמול לפני חג השובעות?'
האם מקדמים את התגמול לפני חג השובעות?
25/05/2017 | 10:26
85
לצפיה ב-'כמה זמן ממתינים עד להחלטת וועדת נצרכות?'
כמה זמן ממתינים עד להחלטת וועדת נצרכות?
21/05/2017 | 17:17
2
84
לצפיה ב-'למרות ועל-אף שהכל בידי שמיים, אבל במקרה דנן, גם '
למרות ועל-אף שהכל בידי שמיים, אבל במקרה דנן, גם
23/05/2017 | 20:15
71
אלוהים סופק כפיים ותולש שערות מהנחיריים.
לצפיה ב-'וועדת נצרכות '
וועדת נצרכות
( לעמוד שלי בתפוז )
28/05/2017 | 11:51
18
ההמתנה לוקחת לא מעט זמן  היות ונדרש אישור מטה. 
לצפיה ב-'קצבת זיקנה מביטוח לאומי לנכה צהל'
קצבת זיקנה מביטוח לאומי לנכה צהל
22/05/2017 | 13:47
3
117
נכה צה"ל אשר מקבל תגמולים חודשיים מקצין התגמולים ואשר מגיע לגיל זכאות לקצבת זקנה מביטוח לאומי,האם יקבל את שתי הקצבאות או שמא צריך לבחור בגימלה הגבוהה מבינהם? השאלה נשאלת היות וזה המצב עבור הנכים המוכרים בנכות כללית של ביטוח לאומי.
לצפיה ב-'קצבת זיקנה כשמה היא...'
קצבת זיקנה כשמה היא...
22/05/2017 | 17:24
2
105
קצבת זיקנה היא לא נכות.היא מגיע לכל תושב/ת שמגיע לגיל  ואין לזה קשר עם קצבת נכות "כשמה היא".שילמת יובל שנים קיבלת לעת .קפיש.
לצפיה ב-'החזר הוצאות נסיעה לצרכים רפואיים.............'
החזר הוצאות נסיעה לצרכים רפואיים.............
22/05/2017 | 17:46
90
כחלק משיפור השירות הוקם מוקד החזר הוצאות נסיעה לצרכים רפואיים, לרבות הבראה וחמי מרפא.
​כחלק מפעילות האגף לשיפור השירות וייעול תהליכי עבודה הוקם מוקד החזר הוצאות נסיעה לצרכים רפואיים, כולל הבראה וחמי מרפא.
בקשות להחזר הוצאות נסיעה לצרכים רפואיים המופנות לטיפול המוקד ניתן להעביר באמצעות האזור האישי שבאתר האינטרנט www.shikum.mod.gov.il - במידה ואין ברשותך שם משתמש וסיסמא, אנא פנה למוקד הטלפוני שמספרו 03-77767777.
כחלופה, ניתן לשלוח בקשות לפקס שמספרו: 073-3233328 או לשלוח בדואר לכתובת הבאה:
אגף שיקום נכים, מוקד החזר הוצאות נסיעה
רח' קפלן 23, הקרייה תל אביב 6473424

אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת לטפל בבקשות באופן מקצועי ואיכותי. נבקשכם להימנע ככל הניתן מפניות למוקד הטלפוני בנושא.
לצפיה ב-'היי'
היי
23/05/2017 | 10:51
50
תודה רבה 
לצפיה ב-'תוך כמה זמן מקבלים תשובה מועדת נצרכות?'
תוך כמה זמן מקבלים תשובה מועדת נצרכות?
21/05/2017 | 14:22
59
לצפיה ב-'למה אירגון נכי-צהל לא משתתף בעזרה להפגנות של הנכים הכללית'
למה אירגון נכי-צהל לא משתתף בעזרה להפגנות של הנכים הכללית
19/05/2017 | 01:00
2
78
לצפיה ב-'הארגון כבר סגר את העסקאות שלו עם האגף וחתם'
הארגון כבר סגר את העסקאות שלו עם האגף וחתם
19/05/2017 | 17:19
1
107
למשהב"ט על שקט תעשייתי עד להודעה חדשה וכל עוד משהב"ט מזרים לארגון כסף לחלוקת משכורות מנופחות לחבר'ה.  

הארגון לא נלחם בשבילנו ואותנו הוא בכלל מוכר, אז אתה רוצה שיצטרף למאבק של נכים אחרים ?!

לצפיה ב-'תודה ברווז '
תודה ברווז
20/05/2017 | 15:47
34
לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2017 | 12:28
24
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'דמי מחייה-לימודים אקדמאיים'
דמי מחייה-לימודים אקדמאיים
14/05/2017 | 17:02
87
שלום לכולם, שאלתי האם דמי מחיה/קיום בזמן לימודים אקדמאים שאני אמור לקבל אמורים להתקזז עם התגמול הבסיסי או שכל אחד בנפרד יופיע בתלוש ללא תלות בינהם?
תודה לעונים.שלומי.
לצפיה ב-'ענייני נופש לנכי צה"ל:'
ענייני נופש לנכי צה"ל:
12/05/2017 | 12:40
1
252
אני בתהליכי בירור מול אפשרויות נופש כמו שציינתי למעלה, הודיעו לי בהפתעה שהמלווה בנופש כרוך בתשלום, במקור לא ציינו באגף שיקום את עניין זה..
עכשיו חוץ מזה, איך אני יוצר קשר עם האחראים על זה באגף שיקום? באופן כללי יש אפשרות באינטרנט במה שנקרא המקום שלי? משהו כזה..

תודה
לצפיה ב-'אירוח וטיפולים..'
אירוח וטיפולים..
15/05/2017 | 15:45
91
היום קיבלתי עדכון ב s.m.s וזו לשון ההודעה מאגף השיקום! שהחל ממחר ניתן להזמין טיפולים לחמי מרפא עד ה 28/2/18 ומבקשים להימנע מביטולים בטווח של חודש לפני מועד האירוח. 
האם עוד קיבלו את ההודע הזו???
לצפיה ב-'הספקים להבראה '
הספקים להבראה
10/05/2017 | 23:08
218
קשה מאוד להשיג קשר אותם .מבטיחים לחזור לא שומעים מהם ! הם מאשמים את משרד הביטחון ,אפילו שמעתי מקרה שזכאי כבר קיבל  הפניה למלון +ושילם תוספת 
ומודיעים לו שההזמנה מבוטלת ,איך יתכן דבר כזה .מלא תלונות על יחס לא יפה. בקיצור צריך לעשות משהו בנידון
לצפיה ב-'תשלום השתתפות עבור דמי ביטוח בריאות ממלכתי'
תשלום השתתפות עבור דמי ביטוח בריאות ממלכתי
07/05/2017 | 11:39
1
181
הוראת אגף שיקום נכים מס' 50.03 מורה על תשלום וניכוי השתתפות עבור דמי ביטוח בריאות ממלכתי לזכאי אגף שיקום נכים המקבלים קצבת קיום. 
האם ידוע למישהו אם התשלום גלוי או ניסתר בתלוש התגמולים ?
כמן כן, האם זכאי המקבל קצבת קיום וקצבת זקנה מהביטוח לאומי זכאי להמשיך ולקבל השתתפות בדמי ביטוח ממלכתי מהאגף ?
תודה לעונים
לצפיה ב-'מקפיץ את השאלה'
מקפיץ את השאלה
27/05/2017 | 14:33
3
לצפיה ב-'למנהל הפורום האים זה באמת נכון מה שהוא אומר הוא עיתונאיאמין.'
למנהל הפורום האים זה באמת נכון מה שהוא אומר הוא עיתונאיאמין.
07/05/2017 | 00:32
1
176
האים באמת גבי גזית 53אחוז נכות  מקבל באמת כל חודש פי עשרה קיצבה ממשרד הביטחון פי 10 מ2400שח קצבת נכות כמו שהוא אומר בהקלטה שהוספתי
חוץ מה הכסף שהוא מקבל מהרדיו כל חודש
אומרים מי שנכה צהל אסור לו להרוויח 2000שח בחודש אחרת יקזזו לו מהקיצבה
אז איך אצלו אצל גבי אין מבחן הכנסות ???

לצפיה ב-'חחחח..הפריירים רק מתחלפים....'
חחחח..הפריירים רק מתחלפים....
07/05/2017 | 08:12
84
לצפיה ב-'גבי גזית'
גבי גזית
06/05/2017 | 16:55
173
שיוכיח לנו שהוא עם  53% נכות מקבל 24000ש"ח
לצפיה ב-'קיזוז מהמענק שהתקבל בעבר עקב הגדלת אחוזי הנכות'
קיזוז מהמענק שהתקבל בעבר עקב הגדלת אחוזי הנכות
03/05/2017 | 17:36
1
229
חברים שלום,

אשמח להסבר בבקשה.
לפני כ15 שנה קיבלתי מענק חד פעמי על 13%.
לאחרונה הגדילו לי את האחוזים ל24%.
לפיכך אני אמורה לקבל קצבה חודשית.
ראיתי בחוק שמקזזים את הסכום שקיבלתי.
איך אני מחשבת?
בסעיף 4(ד) לחוק רשום כך:
(ד)  נקבעה לנכה דרגת נכות העולה על 19% כאמור בסעיף קטן (א), ומועד תחילת תשלום התגמולים, לפי קביעה כאמור חל אחרי שחלפו מאז היום הקובע, חודשים שמספרם כמספר הקובע, לא ינוכה מהתגמולים שישולמו לו סכום המענק ששולם.

כלומר: נניח 13% נכות זה 155 (לפי סעיף 4 לחוק)
עברו 155 חודשים מאז שקיבלתי מענק האם לא ינכו לי מהקבצה החודשית?
תודה רבה
לצפיה ב-'ניכוי מהתגמולים '
ניכוי מהתגמולים
( לעמוד שלי בתפוז )
05/05/2017 | 23:15
134
לפי דעתי אם חלפו מספר החודשים האמור . 
אין לנכות מן התגמולים במצבך. 

מנהל/ת הפורום

אודות:
חיילי צה"ל, ואנשי מערכת הביטחון, גיבורי ישראל, היקרים. עו"ד גיא בית און עוסק בייצוג, חיילים ואנשי מערכת הביטחון, בתביעות נגד קצין התגמולים מזה כארבע
עוד...

חם בפורומים של תפוז

מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד גיא בית און

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו