לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום נכי צה"ל

ברוכים הבאים לפורום נכי צה"ל - (בעבר פורום נכי צה"ל - זכויות והטבות) ייחודו של הפורום בתפוז הוא בכך שהמידע שמפורסם כאן נאסף מכל המקורות הנמצאים ברשת. העצות שהחברים נותנים הן עצות מועילות וממוקדות. אנא השאירו את ההתעסקויות בפוליטיקה הפנימית של ארגון נכי צה"ל (ופוליטייקה בכלל), אל הפורומים האחרים, כמו-גם ההתעסקות הבלתי נגמרת ומייאשת בביקורת (שלעיתים מוגזמת למרות שבחלקה מוצדקת) על אגף השקום. ביקורת צריכה להאמר ולהשמע אך לא כאשר הדבר הופך לאובססיה. הפורום הוקם בכוונה לתת כתף, לשתף  ולחלוק מידע על זכויות והטבות נכי צה"ל ברשת. לצערנו,אוכלוסיית נכי צה"ל גָדלה מאוד בשנים האחרונות. הפורום הוקם בכדי לתת מענה לכלל נכי צה"ל . ולתת את הכלים המתאימים למי שמסתבך בנבכי הביורקרטיה של אגף השקום. ובנוסף להאיר את עיניי הנכים בדברים שלעיתים נסתרים מהעין. כל מידע /עיצה הניתנים בפורום אינם באים להחליף טיפול פרטני מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של השואל.לפיכך,''תפוז אנשים'',מנהל+יועצים אינם אחראים לנזק (אם) יגרם עקב הסתמכות על מידע זה.  יש לשמור על כללי ההתנהגות המקובלים בעולם הקהילות והפורומים, על שפה נאותה ולנהוג בכבוד ובסובלנות. הודעות המכילות: מספרי טלפון , כתובות דוא"ל , השמצות ו/או תמונות לא ראויות ימחקו לאלתר וללא התראה. הודעות אודות מלחמות אישיות עם אגף השיקום-א.נ.צ מקומם לא בפורום. וכן הודעות בגין לשון הרע/הוצאת דיבה ימחקו לאלתר וללא התראה. במידה ובחרתם לעלוב באחרים - אנא פנו אל הפורומים האחרים המהווים בית לנכי צה"ל. הודעות מעין אלו תמחקנה ללא הודעה מוקדמת.
הפורום חותר לשת"פ עם מנהלי הפורומים האחרים הנוגעים לנכי צה"ל מבחינת ידע ומידע. הודעות הקשורות לפעילות פוליטית, של ארגון נכי צה"ל או פעילות פוליטית אחרת תמחקנה מייד וללא התראה. ע"מ לשמור על מהות הפורום:זכויות והטבות נטו לנכי צה"ל,חובה לשרשר כל הודעות לשירשור אחיד.
אנא שימרו על ציביון הפורום, כפי שהותוה על ידי ענת. מי שמבקש לפרסם הודעות בנושאים אשר נקבע כי ימחקו מתבש לעשות כן באחד הפורומים ה-"יותר דמוקרטים" המשרתים את נכי צה"ל ללא פיקוח . הקו המנחה את הפורום הוא אמנם חופש דיבור אך אל לנו לתת לחופש הדיבור לפגוע במטרה העיקרית של הפרום וזו שיתוף וחלוקת המידע הרלוונטי לנו. כמו-כן חופש הביטוי אינו עילה לפגיעה באדם זה או אחר. אין לפרסם הודעה הנוגדת את תקנון תפוז ו\או חוקי מדינת ישראל. אין לפרסם הודעה ובה פרטי התקשרות הכוללים מספר טלפון אישי או כתובת מייל פרטית.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נכי צה"ל

ברוכים הבאים לפורום נכי צה"ל - (בעבר פורום נכי צה"ל - זכויות והטבות) ייחודו של הפורום בתפוז הוא בכך שהמידע שמפורסם כאן נאסף מכל המקורות הנמצאים ברשת. העצות שהחברים נותנים הן עצות מועילות וממוקדות. אנא השאירו את ההתעסקויות בפוליטיקה הפנימית של ארגון נכי צה"ל (ופוליטייקה בכלל), אל הפורומים האחרים, כמו-גם ההתעסקות הבלתי נגמרת ומייאשת בביקורת (שלעיתים מוגזמת למרות שבחלקה מוצדקת) על אגף השקום. ביקורת צריכה להאמר ולהשמע אך לא כאשר הדבר הופך לאובססיה. הפורום הוקם בכוונה לתת כתף, לשתף  ולחלוק מידע על זכויות והטבות נכי צה"ל ברשת. לצערנו,אוכלוסיית נכי צה"ל גָדלה מאוד בשנים האחרונות. הפורום הוקם בכדי לתת מענה לכלל נכי צה"ל . ולתת את הכלים המתאימים למי שמסתבך בנבכי הביורקרטיה של אגף השקום. ובנוסף להאיר את עיניי הנכים בדברים שלעיתים נסתרים מהעין. כל מידע /עיצה הניתנים בפורום אינם באים להחליף טיפול פרטני מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של השואל.לפיכך,''תפוז אנשים'',מנהל+יועצים אינם אחראים לנזק (אם) יגרם עקב הסתמכות על מידע זה.  יש לשמור על כללי ההתנהגות המקובלים בעולם הקהילות והפורומים, על שפה נאותה ולנהוג בכבוד ובסובלנות. הודעות המכילות: מספרי טלפון , כתובות דוא"ל , השמצות ו/או תמונות לא ראויות ימחקו לאלתר וללא התראה. הודעות אודות מלחמות אישיות עם אגף השיקום-א.נ.צ מקומם לא בפורום. וכן הודעות בגין לשון הרע/הוצאת דיבה ימחקו לאלתר וללא התראה. במידה ובחרתם לעלוב באחרים - אנא פנו אל הפורומים האחרים המהווים בית לנכי צה"ל. הודעות מעין אלו תמחקנה ללא הודעה מוקדמת.
הפורום חותר לשת"פ עם מנהלי הפורומים האחרים הנוגעים לנכי צה"ל מבחינת ידע ומידע. הודעות הקשורות לפעילות פוליטית, של ארגון נכי צה"ל או פעילות פוליטית אחרת תמחקנה מייד וללא התראה. ע"מ לשמור על מהות הפורום:זכויות והטבות נטו לנכי צה"ל,חובה לשרשר כל הודעות לשירשור אחיד.
אנא שימרו על ציביון הפורום, כפי שהותוה על ידי ענת. מי שמבקש לפרסם הודעות בנושאים אשר נקבע כי ימחקו מתבש לעשות כן באחד הפורומים ה-"יותר דמוקרטים" המשרתים את נכי צה"ל ללא פיקוח . הקו המנחה את הפורום הוא אמנם חופש דיבור אך אל לנו לתת לחופש הדיבור לפגוע במטרה העיקרית של הפרום וזו שיתוף וחלוקת המידע הרלוונטי לנו. כמו-כן חופש הביטוי אינו עילה לפגיעה באדם זה או אחר. אין לפרסם הודעה הנוגדת את תקנון תפוז ו\או חוקי מדינת ישראל. אין לפרסם הודעה ובה פרטי התקשרות הכוללים מספר טלפון אישי או כתובת מייל פרטית.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שלום לכל חברי הפורום ולכל הבאים בשעריו. אני נמצא כאן כמנהל הפורום על מנת לסייע לכם בכל דרך אפשרית בכל בעיה ובכל שאלה אפשר לפנות אלי ואשמח לסייע . חשוב לשמור בפורום על כללים בסיסיים , של שפה נקיה , והעברת מסרים בדרך מקובלת על מנת שיהיה נעים לכולם להיות בפורום , אפשר להעלות כל נושא ולשוחח על כל דבר , בדרך נעימה ומקבולת אשר תטיב עם כולם.  
המטרה בפורום היא ליצור קהילה תומכת , בה מסייעים החברים אחד לשני. 
חשוב מאוד לתת מידע אמין אשר ניתן להתבסס עליו על מנת שתהיה תועלת לכל חברי הפורום. 
שוב אני כאן לרשותכם 
שלכם 
גיא

המשך >>

לצפיה ב-'מנוע עזר קדמי במימון מלא'
מנוע עזר קדמי במימון מלא
18/07/2017 | 09:45
3
69
לכל מי שזקוק יש הזדמנות בימים אלה לקבל החזר מלא מקרן עזבונות על מנוע עזר קדמי לכסא.
רכשתי אתמול מחברת זמיר נגישות את ה firefly כולל תוספות ואחריות מוגדלת במימון מלא של הקרן.
למיטב הבנתי הכסף בקרן מוגבל ומי שצריך כדאי שיפנה בקרוב (בחברת זמיר מסבירים בדיוק מה צריך לעשות בשביל המימון)

בהצלחה...
לצפיה ב-'גילעד שלום אפשר לקבל את הטלפון של אורן ?'
גילעד שלום אפשר לקבל את הטלפון של אורן ?
18/07/2017 | 14:41
23
לצפיה ב-'גילעד, סיפורי פוגי! אני מחכה שנתיים להחזר מקרן עזבונות '
גילעד, סיפורי פוגי! אני מחכה שנתיים להחזר מקרן עזבונות
19/07/2017 | 18:16
1
33
בהצלחה...
לצפיה ב-'לפי מה שהבנתי ההחזר תלוי אם יש כסף בקרן או לא..ועכשיו יש'
לפי מה שהבנתי ההחזר תלוי אם יש כסף בקרן או לא..ועכשיו יש
20/07/2017 | 08:37
17
אם עדיין לא קיבלת החזר נראה לי שזה זמן טוב לפנות ולבקש שוב.
לצפיה ב-'עזיבת המלון בתחילת השהות'
עזיבת המלון בתחילת השהות
16/07/2017 | 23:42
1
92
שלום רב אני נמצא במלון דיוויד איסורו ים המלח , שירות מחפיר , מרגע הקבלה שעה 3 בצהריים הודעתי שצריך לסדר מיטות לילדים ולהוסיף מגבות , לצערי הרב רק בשעה 10 בלילה ערכו את המיטות והביאו מגבות , בפניה למנהלת יחסי הציבור הג׳ב יוליה בשעה שמונה ושלושים נאמר לי על ידה שהחדר מסודר כבר מהשעה 7 בערב כשאני יצאתי מהחדר בשעה 8 וככה זה המשיך עד השעה 10 בלילה כשהשעה 9:40 בשיחה האחרונה איתה בחדרה היא אומרת ״ עכשיו צא החוצה יש לי עוד אנשים שמחכים לי ״ וזה מנהלת יחסי ציבור אלק . אני מעוניין לעזוב בבוקר את המלון , האם אני יכול לעשות זאת ולהודיע לשטיח המעופף מבלי להיפגע מכל זה ? תודה לכל הפונים 
לצפיה ב-'תזכורת לכל מי שחוזר מהבראה וחמי מרפא.למלא טופס ולשלוח..'
תזכורת לכל מי שחוזר מהבראה וחמי מרפא.למלא טופס ולשלוח..
19/07/2017 | 11:47
43
חלק מפעילות האגף לשיפור השירות וייעול תהליכי עבודה הוקם מוקד החזר הוצאות נסיעה לצרכים רפואיים, כולל הבראה וחמי מרפא.
בקשות להחזר הוצאות נסיעה לצרכים רפואיים המופנות לטיפול המוקד ניתן להעביר באמצעות האזור האישי שבאתר האינטרנט www.shikum.mod.gov.il - במידה ואין ברשותך שם משתמש וסיסמא, אנא פנה למוקד הטלפוני שמספרו 03-7776777.
כחלופה, ניתן לשלוח בקשות לפקס שמספרו: 073-3233328 או לשלוח בדואר לכתובת הבאה:
אגף שיקום נכים, מוקד החזר הוצאות נסיעה
רח' קפלן 23, הקרייה תל אביב 6473424

אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת לטפל בבקשות באופן מקצועי ואיכותי. נבקשכם להימנע ככל הניתן מפניות למוקד הטלפוני בנושא.
לצפיה ב-'חברות בארגון נכי צהל'
חברות בארגון נכי צהל
18/07/2017 | 09:51
79
חברים שלום,
לאחרונה הוכרתי כנכה צהל.
שמתי לב כי מקזזים לי מהתגמולים דמי חבר לארגון המדובר.
האם אני צריך לקבל כרטיס מהם על חברות?
מה הם נותנים, האם צריך את זה?
תודה
לצפיה ב-' החיים מתחלקים לימים גרועים,וגרועים מאד,למה אין קו חירום 24ש'
החיים מתחלקים לימים גרועים,וגרועים מאד,למה אין קו חירום 24ש
18/07/2017 | 09:10
152
לא אשמת עובדי האגף בניגוד העינינים שבהגדרת תפקידי האגף,אבל התוצאה היא שאין באמת אגף שיקום ותמיכה.
מזה זמן רב שאיני מבין למה אין קו חירום 24/7,הן לגוף ובודאי לנפש.
קרירות ושלווה לכולם/ן
לצפיה ב-'השרים יחליטו: האם פדויי שבי יוכרו כנכי צה"ל?'
השרים יחליטו: האם פדויי שבי יוכרו כנכי צה"ל?
06/07/2017 | 17:16
87
השרים יחליטו: האם פדויי שבי יוכרו כנכי צה"ל?
בשבוע הבא תדון ועדת השרים לענייני חקיקה בהצעת החוק של ח"כ מוטי יוגב, שקובעת כי פדויי שבי יוכרו מיידית כנכי צה"ל ויוענקו להם זכויות בהתאם. לוחם שחזר מהשבי המצרי: "תקופת השבי השאירה בי חותם עמוק"

יוני עוזרי | 6/7/2017 16:48

תגיות: רווחה,בארץ,ח"כ מוטי יוגב
ועדת השרים לענייני חקיקה תדון ביום ראשון הקרוב בהצעת חוק שתכיר בפדויי שבי כנכי צה"ל באופן מיידי ותעניק להם אחוזי נכות וסל שיקום. לפי ההצעה שיזם חבר הכנסת אל"מ (במיל') מוטי יוגב (הבית היהודי), כל חייל צה"ל שישב בשבי האויב יוכר כנכה בעל 20% נכות, ואם נפטר פדוי השבי כתוצאה מרשימת מחלות שנקבעו בחוק, הוא יוכר כחייל שנספה במערכה.

קטעים נוספים
מערכת הבריאות וביטוחי בריאות - לא מה שחשבתם
Wobi מגזין
יפה מקסימוב פיצחה בעיה שכולן מכירות ואף אחת לא מדב…
round-table.co.il
לא מפתיע: כך נראית התינוקת שילדה האישה הזו
אימה בשדה התעופה: מה היה במסוע המזוודות?
 by Taboola Promoted Links

"מחקרים אחרונים מראים כי מוראות השבי כוללים חשיפה לגודש קיצוני של לחצים חוזרים ונשנים...זו הוגדרה במחקרים כהפרעה פוסט טראומתית מורכבת", נכתב בהצעת החוק. "מחקרים גילו כי אצל פדויי השבי קיימת עלייה משמעותית בתחלואה, ושיעור גבוה ומשמעותי של יתר לחץ דם, סוכרת, מחלות עור ואלרגיות, סרטן ושבץ... פדויי השבי שילמו בגופן ובנפשם למעם ביטחון המדינה וקיומה, ועל המדינה מוטלת החובה לסייע בשיקומם וברווחתם.."

לוחמים שנשבו בעבר וחזרו לישראל קראו לקדם את ההצעה וביקשו מהשרים לקדם את הצעת החוק. "עושים בך לינצ', מתעללים בך, זה מלווה אותך לאורך כל הדרך, עד היום הזה", סיפר אהרן גנוסר, שנשבה במלחמת יום הכיפורים בשבי המצרי בהיותו חייל במוצב 'המזח' בחזית סיני.

צילום ארכיון: דובר צה''ל
חיילי צה''ל שנפלו בשבי המצרי במהלך מלחמת יום כיפור צילום ארכיון: דובר צה''ל

לדבריו, מאז המלחמה הוא לא יכול לישון יותר משעתיים רצוף בלילה, וטען כי הוא סובל מרצף מחלות הקשורות לימי המלחמה ולשבי. "משרד הביטחון מסרב להכיר בזה, ואנו עוברים ממקום למקום. יש לי מחלות דם, סוכרת וסרטן שהתגלה לאחרונה. תקופת השבי השאירה בי חותם עמוק, עד היום אנחנו נושאים עלינו את המחלות והכאבים, ללא עזרה כיצד לצאת מן הדבר הזה".
לצפיה ב-'ועוד אחת.............'
ועוד אחת.............
05/07/2017 | 17:56
111

הלוחם נפצע באימון - במשרד הביטחון קבעו 1% נכות
פסק דין חריג בחומרתו שפורסם באחרונה בבית המשפט המחוזי בתל אביב קבע שהוועדה העליונה של משרד הביטחון התעלמה ממסמכים וחוות דעת רפואיות בבואה לקבוע אחוזי נכות לחייל שנפצע באימון. השופטת אף הורתה לוועדה להתפזר ולהתכנס מחדש בהרכב אחר
רותם אליזרעפורסם:  05.07.17 , 12:27
בפסק דין יוצא דופן בחומרתו שפורסם בחודש שעבר בבית המשפט המחוזי בתל אביב, מתח בית המשפט ביקורת קשה על התנהלות הוועדה הרפואית העליונה של משרד הביטחון. בצעד חריג, בית המשפט אף פסל את החלטת הוועדה והשופטת הורתה על מינוי הרכב חדש שידון שוב בתיק. התובע הוא לוחם צה"ל מחטיבת הנח"ל שנפצע באימון במהלך שירותו הצבאי בכתף ובזרוע, אך הוועדה קבעה לו אחוז נכות אחד בלבד. 

הפרשה החלה ב-2012, כשהוועדה הרפואית של משרד הביטחון קבעה לחייל, שסבל מכאבים בכתף ובזרוע לאחר שנפצע באימון צבאי, 10% נכות בלבד. הלוחם ערער על ההחלטה והציג מסמכים רפואיים רבים וחוות דעת רפואית שקבעה כי נכותו עומדת על 35%. אך תוצאת הערעור הייתה הפוכה מזו שציפה לה החייל - הוועדה הפחיתה את דרגת נכותו לאחוז נכות אחד בלבד, בטענה שאינה מוצאת עדות לתסמונת הכאב ממנה הוא סובל, ועל כן היא לא מוצאת כי נגרמה לו פגיעה נוירולוגית.

ההחלטה של הוועדה נחשבת חריגה מאחר שמומחה רפואי מטעם משרד הביטחון, שבדק את החייל, קבע כי הוא אכן סובל מפגיעה המצדיקה אחוזי נכות גבוהים יותר.

[נפצע במהלך אימון. לוחם בנח"ל (אילוסטרציה: דובר צה"ל) (צילום: דובר צה"ל)]
נפצע במהלך אימון. לוחם בנח"ל (אילוסטרציה: דובר צה"ל)

בנוסף, השופטת החליטה שמאחר ונפלו פגמים רבים בהתנהלות הוועדה, היא לא רק מבטלת את החלטת הוועדה, אלא ממנה ועדה חדשה, בהרכב אחר, שתדון בעניינו של החייל ותקרא מחדש את כל המסמכים וחוות הדעת ותיתן החלטה חדשה.

משרד הביטחון: "ועדות מקצועיות ובלתי תלויות"
"משהנמקת הוועדה כל כך שדופה לאורם של מסמכים וממצאים אחרים, לא ראיתי כי נכון יהיה להשיב את הדיון לוועדה באותו הרכב ואני קובעת כי הדיון יושב לוועדה בהרכב אחר", קבעה השופטת, והורתה גם להוציא את פרוטוקול הוועדה העליונה וההודעה על החלטת הוועדה מתיקו של הלוחם, כדי שלא יהיו מונחים בפני הוועדה החדשה.

עו"ד ענת גינזבורג אמרה לאחר פסק הדין: "הלוחם קופח קשות ע"י הוועדה העליונה, אשר החליטה ככל הנראה 'להעניש' אותו על כך שהעז להגיש ערעור, ופשוט 'מחקה' את נכותו הקשה בהינף יד. בית המשפט פשוט עשה צדק עם הלוחם".

ממשרד הביטחון נמסר: "הוועדות הרפואיות, הפועלות מכוח חוק, הן ועדות מקצועיות ובלתי תלויות, שבהן מכהנים רופאים מומחים מהבכירים והמנוסים במדינת ישראל, בהם מנהלי מחלקות בבתי חולים. אגף השיקום פועל בהתאם לקביעות הוועדות הרפואיות ובתי המשפט. פסק הדין התקבל בימים אלה, ואנו נפעל בהתאם להחלטות לכינוס ועדה רפואית חדשה, כפי שנקבע".
לצפיה ב-'רוקי50 שלום . אני אישית מטופל של ד"ר קובי לידור ויש לי '
רוקי50 שלום . אני אישית מטופל של ד"ר קובי לידור ויש לי
06/07/2017 | 13:13
87
רק דברים טובים לומר על הרופא הזה .

אני מצטער לשמוע את מה שהתרחש בין המטופל ולרופא הבחיר .

ד"ר קובי לידור אדם הגון וישר ותאמין לי שאני כבר 10 שנים רצוף עברתי הרבה רופאים

אני לא מנסה להגן פה על אף אחד . אבל הייתי חייב לשטף אותכם בהרגשה שלי .

הציין שאני המשיך ולהיות מטופל של הרופא הבכיר מכיוון שהיום אין הרבה רופאים מקצועיים כמו קובי לידור .

אף אחד או אחת מאתנו לא יודע מה באמת הביא את הרופא לדבר כך אם המטופל ולכן אני לא שופט שום הליך של המקרה הזה .

זאת ההרגשה שלי האישית

שיהיה לנו רק בריאות
לצפיה ב-'החמרה פציעה'
החמרה פציעה
03/07/2017 | 23:18
4
103
שלום חברים,שאלה...
נפצעתי בצבא בכמה מקומות בגוף אחד מהם היו 4 שברים בזיזים רוחביים בגב מL1-L4 והוכרתי עליהם 4 אחוזים,לאחר כשנתיים עשיתי בדיקת ct ושלושה מתוך 4 השברים התאחו,אך גם התגלתה החמרה של תזוזה קלה קידמית של s1 על L5. האם לדעתכם ועדה רפואית תקבל את הקשר בין הפציעה להחמרה ואם כן כמה אחוזים בערך?
תודה רבה!
לצפיה ב-'רפי שלום . כול עוד יש קשר " עיין " בין החוליות ברור '
רפי שלום . כול עוד יש קשר " עיין " בין החוליות ברור
04/07/2017 | 13:33
2
76
שיש קשר לפציעה .
מה שכן עלייך ללכת לרופא מומחה עמוד שדרה ולקבל חוות דעת נוספת כמובן .

לגבי אחוזי הנכות כול אחד והתיק שלו

יש כאן נכים שהעלו להם בהרבה ויש כאלה שלא קיבלו בכלל .

הכול תלוי בעורך דין שלך ובמצב הוועדה באותו היום

מאחל לך בריאות

שים לב שאתה חייב ללכת לביקור מומחה גב נוסף

לצפיה ב-'תודה על התשובה המופרטת!'
תודה על התשובה המופרטת!
04/07/2017 | 15:35
1
37
באמת אפנה לחוות דעת מומחה,אבל רק שאלה לפני החוות דעת האם תזוזת חוליה קלה קדימה של s1 על L5 מקנה אחוזי נכות בלי קשר להגבלת הגב?
תודה רבה!
לצפיה ב-'רפי שלום . נושא הגב הוא תורה אחת שלמה ולכן '
רפי שלום . נושא הגב הוא תורה אחת שלמה ולכן
05/07/2017 | 09:10
45
מדובר כאן בערך משפטי או הערכת מומחה עמוד שדרה .

רפי !!! אחוזי נכות נקבעים עקב מגבלות ונדיר גם על כאבים .

היו מקרים שגם במצב שלך האגף מכיר במצב זה .

בריאות טובה
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
( לעמוד שלי בתפוז )
07/07/2017 | 22:04
36
אי אפשר להעריך לך אחוזי נכות. 
תגיע להתייעצות. 
אין קשר בין הפגימות לבין החמרה. 
צריך לברר מה הן המגבלות. 
בהצלחה. 
לצפיה ב-'הודעה סופר חשובה לכולם'
הודעה סופר חשובה לכולם
03/07/2017 | 01:07
1
223
הי לפני שנה משרד הבטחון אמר שאסור לגבות מהנכים דמי חברות בארגון נכי צהל  ושמשרד הבטחון יבטלו אוטומטית תחיוב דמי חבר ארגון נכי צהל לכולם
ורק נכה שיפנה אליהם בכתב ויבקש יקחו לו דמי חבר בארגון נכי צהל כל חודש בחודשו 
שאלת השאלות למה לא עשו את זה?
למי מחכים?
תפנו אליהם שיעמדו במילים שלהם תודה 
מה ארגון נכי צהל נותן לנכים?
ארגון נכי צהל לא מכיר את כל הנכים אישית בכלל?
לצפיה ב-'ניתן לבטל חברות באמת בארגון?'
ניתן לבטל חברות באמת בארגון?
03/07/2017 | 09:46
114
מה הוא באמת נותן? אני חדש בעניין ואני רואה שמורידים לי 60 + ש"ח
לצפיה ב-'שלום לכולם, מצורף כאן קישור'
שלום לכולם, מצורף כאן קישור
02/07/2017 | 21:13
161
לשאלון של מבקר המדינה בנושא ועדות רפואיות.
 אני ממליץ בחום למלא את השאלונים כדי לעזור למבקר המדינה לעזור לנו.

לצפיה ב-'מתי מושלם תגמול של החודש הנוכחי?'
מתי מושלם תגמול של החודש הנוכחי?
29/06/2017 | 14:38
1
110
לצפיה ב-'דן חסכן...'
דן חסכן...
29/06/2017 | 16:52
114
מחר חבריקו הכסף בבנק.מחר.מחר.יום אחרון של החודש.
לצפיה ב-'תלושים'
תלושים
28/06/2017 | 11:07
1
198
צהרים טובים לכולם ניתן לראות את התלושים באתר בתוספת תשלום דמי הבראה.
יום נעים לכולם.
לצפיה ב-'דמי הבראה'
דמי הבראה
08/07/2017 | 21:14
46
איך יודעים איזו רמה? מה הסכום? תודה
לצפיה ב-'החלפת רכב רפואי'
החלפת רכב רפואי
28/06/2017 | 05:31
1
179
האם החוק החדש שאומר שהחלפת הרכב הינה לארבע שנים חל על רכבים שנקנו לפני החלת החוק (רטרואקטיבית ) או שזה חל על החלפות עתידיות?
לצפיה ב-'על כל הרכבים'
על כל הרכבים
29/06/2017 | 04:39
90
לצפיה ב-'ועדת צר"מ'
ועדת צר"מ
26/06/2017 | 16:43
4
113
שלום רב, שאלה למי שיודע. תוך כמה זמן מקבלים תשובה מועדת צר"מ? האם אפשר לערער ואיך? תודה

לצפיה ב-'התשובה תוך 45 יום . לי אישית זה לקח כ חודשיים'
התשובה תוך 45 יום . לי אישית זה לקח כ חודשיים
27/06/2017 | 19:02
3
57
אבל יש להם כול מיני חרטות כדי לעקב לך את התשובה ..

מה שחשוב הוא שים לב לתאריך חתימת הרופא המחוזי ותבין שתוך יום יומיים יש כבר תשובה .
כדי לייאש את הנכה הם מוסרים מתי שבא להם

בריאות טובה
לצפיה ב-'יש משמעות אם מגישים ועדת צר"ם לפני או אחרי ועדה רפואית?'
יש משמעות אם מגישים ועדת צר"ם לפני או אחרי ועדה רפואית?
28/06/2017 | 02:57
2
50
אם כבר יש לי חוות דעת של רופא מטעמי כדאי לי עכשיו כבר לגשת לועדת צר"ם או לחכות עד שייקבעו לי אחוזי נכות ואז להגיש בקשה לקיום ועדת צר"ם? תודה למשיבים
לצפיה ב-'ברור כשמש שעדיף להמתין אחרי החלטת הוועדה הרפואית '
ברור כשמש שעדיף להמתין אחרי החלטת הוועדה הרפואית
01/07/2017 | 10:12
1
30
לקביעת אחוזי הנכות .

שים לב שוועדת צרמ מתייחסת רק לנכויות הקימות
וועדת צרמ לא מעניין אותם הבעיות שיש לך

לכן עדיף לך להמתין ולחקות לתוצאות הועדה הרפואית .

בהצלחה
לצפיה ב-'תודה אח יקר'
תודה אח יקר
06/07/2017 | 15:32
4
לצפיה ב-'חיים ממה אתה מפחד שאתה לא מצטרף להפגנות הנכים'
חיים ממה אתה מפחד שאתה לא מצטרף להפגנות הנכים
27/06/2017 | 22:36
4
76
או יותר נכון מה הבטיחו לך בכדי לשמור על התחת שלך בכדי לא לצאת להפגין
לצפיה ב-'ממתי הוא דואג לנכים ?'
ממתי הוא דואג לנכים ?
30/06/2017 | 00:10
2
31
לצפיה ב-'נו אז לא דואג רק פוגע - לך הבייתה '
נו אז לא דואג רק פוגע - לך הבייתה
30/06/2017 | 20:42
1
17
לצפיה ב-'ולכן קמה עמותה חדשה גיבורי-חיל '
ולכן קמה עמותה חדשה גיבורי-חיל
01/07/2017 | 00:27
29
שכבר דואגת כמה שאפשר בינתיים
לצפיה ב-'אני גדול שלום רב. ישנם הרבה אנשים שהם גיבורי המקלדת '
אני גדול שלום רב. ישנם הרבה אנשים שהם גיבורי המקלדת
01/07/2017 | 10:23
27
ולא עושים דבר בפועל וחבל שכך ....

לכתוב כאן או שם בצורה כזאת או אחרת לא תוביל אותנו הנכים לשום דבר .

כול הבכי הזה הוא סתם מיותר .

מזה שנים רבות שהנכים רוצים להעיף את חיים בר מהכיסא אבל ישנם הרבה יותר נכים שאוהבים את חיים בר ולכן אין שום סיכוי שהוא יפול מהכיסא .

בדיוק כפי שביבי נתניהו ראש הממשלה האהוב שלנו

אני מאחל לך בהצלחה במלחמה שלך מול חיים בר גם אני אישית לא אוהב את הנהגתו ולא את האישיות שלו ...
אשמח אם מישהו יקום ויעשה מעשה

שבת שלום
לצפיה ב-'חיים בר עוף כבר ממתינים לך בבית '
חיים בר עוף כבר ממתינים לך בבית
25/06/2017 | 13:34
63
לצפיה ב-'פסיכולוג'
פסיכולוג
20/06/2017 | 09:45
2
129
שלום. אם הנכות שלי לא קשורה לבעיות הפסיכולוגיות אבל יש החמרה אצלי כתוצא של הנכות. האם אני יכול לקבל פגישה עם הפסיכולוג ?
תודה
לצפיה ב-'לפי מיטב הבנתי בהתאם להגשת סעיף החמרה ונגזרות'
לפי מיטב הבנתי בהתאם להגשת סעיף החמרה ונגזרות
24/06/2017 | 14:04
92
איני בקי בפרטי הפרטים,אך לפי מיטב זכרוני,בשימוש בסעיף ההחמרה,יש אפשרות לנגזרת של סעיף הנפשי ואז ניתן לקבל פסיכולוג.
בריאות
לצפיה ב-'פליקס שלום . אין האגף אחראי לבעיות אחרות הלא מוכרות '
פליקס שלום . אין האגף אחראי לבעיות אחרות הלא מוכרות
01/07/2017 | 10:17
20
בכול בעיה שקשורה לנכות שלך הרופא המחוזי ישלח אותך לוועדה כדי להגיש החמרה .

מובן לנו שיש פסיכולוג במרפאות הקופות חולים .

לך עדיף להגיש החמרה וכמובן לקבל טיפול מהאגף כדי להיות מוכר על בעיותייך

בהצלחה
לצפיה ב-'עדכון פרטים אישיים?'
עדכון פרטים אישיים?
18/06/2017 | 19:37
4
141
תוך כמה זמן מקבלים תשובה מבקשת שירות זה ?

לצפיה ב-'שינוי כתובת?(השאלה לכולם)'
שינוי כתובת?(השאלה לכולם)
18/06/2017 | 20:20
75
לצפיה ב-'מתן תשובה בבקשה?'
מתן תשובה בבקשה?
19/06/2017 | 08:10
60
לצפיה ב-'עדכון פרטים'
עדכון פרטים
19/06/2017 | 08:13
72
מתן תשובה בבקשה?
לצפיה ב-'תנסחה בבקשה את השאלה מחדש לא מצאתי את השאלה. '
תנסחה בבקשה את השאלה מחדש לא מצאתי את השאלה.
( לעמוד שלי בתפוז )
19/06/2017 | 15:17
62
לצפיה ב-'בקרוב חניה צמודה לכל נכה.............'
בקרוב חניה צמודה לכל נכה.............
18/06/2017 | 14:44
131
בקרוב חניה צמודה לכל נכה
הצעת חוק חדשה: הקצאת חניה לנכה ליד ביתו
בתאריך ה- 13 ביוני 2017 אישרה ועדת הפנים של הכנסת את הצעת החוק החדשה להקצאת מקום חניה לנכה ליד ביתו. בקרוב צפוי החוק להעלות להצבעה בקריאה שניה ושלישית במליאה. מה אומר החוק, מי יהיה זכאי לחניה צמודה, הכל במאמר הבא.
מקום החניה שמור לרכב מספר....
שיטוט קצר ברחובותיהם של ערי ישראל יפגיש את רובנו בתמרורי חניה לנכים המיועדים לרכב ספציפי. לכל עירייה ישנם הקריטריונים שלה, לפיהם היא בודקת את הזכאות של כל פונה וכל נכה להקצאת חניה שמורה.
לאחרונה הוגשה הצעת חוק שבאה להסדיר את הזכאות של הנכים לחניה צמודה, הצעת חוק שלדברי יו"ר וועדת הפנים ח"כ דודי אמסלם תביא לקריטריונים זהים בכל הרשויות ותחייב את העיריות להקצות חניה לכל זכאי על פי החוק.
[חניה צמודה לכל נכה]
מה אומרת הצעת החוק ?
על פי הצעת החוק הרשויות המקומיות ייחויבו להקצות מקום חניה אחד לנכה עד למרחק של כ- 200 מטר ממקום מגוריו, במידה ולא קיימת אפשרות מבחינת תשתיות מרחק החניה יוכל להגיע עד כ- 400  מטר. מקום החניה השמור יסומן בתמרור שעליו יודפס מספר הרכב.
אז מי יהיה זכאי ?
הזכאות להקצאת חניה לנכים סמוך למקום מגוריהם תהיה על פי הקריטריונים הבאים :
א. נכי גפיים או המתנייעים בכיסאות גלגלים, וכן לעיוורים, בכל דרגת נכות.
ב. נכים כללים, אלו שאינם זכאים ע"פ סעיף א', אבל דרגת הנכות שלהם עולה על 90%.
ג. נכים שאינם זכאים ע"פ סעיף א' או ב' ודרגת נכותם בין 60-90%, הקצאת מקום החניה תהא על פי שיקול דעתה של העיריה / הרשות המקומית.
ד. לא יהיו זכאים לחניה - נכים שברשותם חניה צמודה לדירה / לבית.
הרשויות המקומיות מתנגדות בתוקף
על פניו נראה כי הצעת החוק באה להסדיר את נושא חניות הנכים ולקבוע כללים שוויוניים לכלל הנכים ללא קשר למקום מגוריהם. אך הרשויות המקומיות מתנגדות בכל תוקף להצעת החוק וראשי הערים טענו והזהירו את הוועדה כי אם ובמידה יעבור החוק שיחייב לתת לכל נכה חניה צמודה, החוק יפגע אנושות בשאר התושבים שיאלצו למצוא מקומות חניה רחוקים יותר.
מנגד טוען ח"כ דודי אמסלם כי הטענות של ראשי הרשויות המקומיות הם טענות מטעות כי הרי גם היום הנכים חונים במקום והצעת החוק לא באה לשנות את מספר מקומות החניה הקיים.
"... יו"ר הוועדה, ח"כ אמסלם: 'יש הרבה דיסאינפורמציה מצד המתנגדים להצעת החוק, כאילו מעכשיו לא תהיה חניה לאנשים שאינם נכים. הרי גם היום הנכים חונים. זה לא שפתאום הוספנו מכוניות חדשות, אלא שהיום הם חונים רחוק מהבית. זה משחק כסאות מוסיקליים. החוק לא משנה את מספר החניות. הטענה שקרובי משפחה מנצלים את תו הנכה נכונה ללא קשר לחוק. תמיד יהיו אנשים שיעשו טריקים'..."
"... אשר בן שושן, עיריית תל אביב: 'אנו לא נגד החוק, אבל המשאב הציבורי של מקומות חניה נמצא בחסר גדול. לכן צריך סבירות והיגיון. אנו מבקשים שהחוק יקצה חניה רק לנכים שיש להם בעיית ניידות. יש מנגנון קיים – ועדת הניידות של משרד הבריאות, שקובעת. אנו מבקשים שזה יהיה הקריטריון המחייב. זו שמירת האינטרס הציבורי'..."
הצעת חוק ראויה, אבל...
הצעת החוק של ח"כ דודי אמסלם ראויה, אך מתבססת בעיקר על קריטריונים של אחוזי נכות וערכים שלדעתנו קצת חסרים בחברה הישראלית. לדעתנו החוק הוא כללי מדי ולא נותן לרשות המקומית שיקול דעת. סביר להניח שהחוק ינוצל לרעה על ידי חלק מהציבור הישראלי שידאג לרשום קרוב משפחה כזה או האחר כדייר בבית וזאת רק על מנת להקצות לעצמו מקום חניה שמור.
במקרה זה הרשויות המקומיות מהוות "כלב שמירה" והצעת החוק מנטרלת אותם ולא נותנת להם אפשרות לבדוק כל בקשה לעומק. לכן, מן הראוי היה שהצעת החוק תתוקן כך שתהיה מקובלת על הוועדה והרשויות המקומיות כאחד.
לצפיה ב-'למה נכי ביטוח לאומי מקאנים בנו שאנחנו מקבלים קיצה גדולה מהם'
למה נכי ביטוח לאומי מקאנים בנו שאנחנו מקבלים קיצה גדולה מהם
14/06/2017 | 15:36
1
149
זה לא בסדר נכי ביטוח לאומי אומרים בחדשות שאנחנו נכי צהל אוכלי חינם ומקבלים עשרות אלפי שח בחודש הם אומרים שהם מזבל מקקי ונכי צהל מלקקי דבש
למה הם מתנהגים ככה???.......
לצפיה ב-'מי שאומר שנכי צהל אוכלי חינם . אני מאחל לו שהילדים שלו '
מי שאומר שנכי צהל אוכלי חינם . אני מאחל לו שהילדים שלו
17/06/2017 | 13:50
100
יתגייסו לצהל ושיקבלו פציעה קשה ואז ניראה מה יגיד אותו אחד שכתב או אמר את המשפט המטומטם הזה .

שבת שלום
לצפיה ב-'חיים בר ממתינים לך בבית'
חיים בר ממתינים לך בבית
15/06/2017 | 19:09
2
151
די מספיק עם הנזק שאתה גורם לך כבר הביתה אתה מקולל
לצפיה ב-'ואם ילך הביתה יפסיק לכאוב לך '
ואם ילך הביתה יפסיק לכאוב לך
15/06/2017 | 23:47
1
93
שלא יכאב לך ושהוא ילך   אחסן מנו רחו ......
לצפיה ב-'כואב לי שלום . מי שיש לו בעיה .אני מציע לו לנסות ולהחליף את '
כואב לי שלום . מי שיש לו בעיה .אני מציע לו לנסות ולהחליף את
17/06/2017 | 13:46
77
ההנהלה ולראות מקרוב איך פותרים את הבעיה .
מה שאתה מנסה פה לעשות בכתב ידך זה להתריס ולסתם להזיק לעצמך.

זה בדיוק כמו שכולם בוכים על בחירת ביבי נתניהו .

כולם בוכים אבל בסוף בוחרים בו ...

שבת שלום

מנהל/ת הפורום

אודות:
חיילי צה"ל, ואנשי מערכת הביטחון, גיבורי ישראל, היקרים. עו"ד גיא בית און עוסק בייצוג, חיילים ואנשי מערכת הביטחון, בתביעות נגד קצין התגמולים מזה כארבע
עוד...

חם בפורומים של תפוז

תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד גיא בית און

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו