לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום נכי צה"ל

ברוכים הבאים לפורום נכי צה"ל - (בעבר פורום נכי צה"ל - זכויות והטבות) ייחודו של הפורום בתפוז הוא בכך שהמידע שמפורסם כאן נאסף מכל המקורות הנמצאים ברשת. העצות שהחברים נותנים הן עצות מועילות וממוקדות. אנא השאירו את ההתעסקויות בפוליטיקה הפנימית של ארגון נכי צה"ל (ופוליטייקה בכלל), אל הפורומים האחרים, כמו-גם ההתעסקות הבלתי נגמרת ומייאשת בביקורת (שלעיתים מוגזמת למרות שבחלקה מוצדקת) על אגף השקום. ביקורת צריכה להאמר ולהשמע אך לא כאשר הדבר הופך לאובססיה. הפורום הוקם בכוונה לתת כתף, לשתף  ולחלוק מידע על זכויות והטבות נכי צה"ל ברשת. לצערנו,אוכלוסיית נכי צה"ל גָדלה מאוד בשנים האחרונות. הפורום הוקם בכדי לתת מענה לכלל נכי צה"ל . ולתת את הכלים המתאימים למי שמסתבך בנבכי הביורקרטיה של אגף השקום. ובנוסף להאיר את עיניי הנכים בדברים שלעיתים נסתרים מהעין. כל מידע /עיצה הניתנים בפורום אינם באים להחליף טיפול פרטני מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של השואל.לפיכך,''תפוז אנשים'',מנהל+יועצים אינם אחראים לנזק (אם) יגרם עקב הסתמכות על מידע זה.  יש לשמור על כללי ההתנהגות המקובלים בעולם הקהילות והפורומים, על שפה נאותה ולנהוג בכבוד ובסובלנות. הודעות המכילות: מספרי טלפון , כתובות דוא"ל , השמצות ו/או תמונות לא ראויות ימחקו לאלתר וללא התראה. הודעות אודות מלחמות אישיות עם אגף השיקום-א.נ.צ מקומם לא בפורום. וכן הודעות בגין לשון הרע/הוצאת דיבה ימחקו לאלתר וללא התראה. במידה ובחרתם לעלוב באחרים - אנא פנו אל הפורומים האחרים המהווים בית לנכי צה"ל. הודעות מעין אלו תמחקנה ללא הודעה מוקדמת.
הפורום חותר לשת"פ עם מנהלי הפורומים האחרים הנוגעים לנכי צה"ל מבחינת ידע ומידע. הודעות הקשורות לפעילות פוליטית, של ארגון נכי צה"ל או פעילות פוליטית אחרת תמחקנה מייד וללא התראה. ע"מ לשמור על מהות הפורום:זכויות והטבות נטו לנכי צה"ל,חובה לשרשר כל הודעות לשירשור אחיד.
אנא שימרו על ציביון הפורום, כפי שהותוה על ידי ענת. מי שמבקש לפרסם הודעות בנושאים אשר נקבע כי ימחקו מתבש לעשות כן באחד הפורומים ה-"יותר דמוקרטים" המשרתים את נכי צה"ל ללא פיקוח . הקו המנחה את הפורום הוא אמנם חופש דיבור אך אל לנו לתת לחופש הדיבור לפגוע במטרה העיקרית של הפרום וזו שיתוף וחלוקת המידע הרלוונטי לנו. כמו-כן חופש הביטוי אינו עילה לפגיעה באדם זה או אחר. אין לפרסם הודעה הנוגדת את תקנון תפוז ו\או חוקי מדינת ישראל. אין לפרסם הודעה ובה פרטי התקשרות הכוללים מספר טלפון אישי או כתובת מייל פרטית.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נכי צה"ל

ברוכים הבאים לפורום נכי צה"ל - (בעבר פורום נכי צה"ל - זכויות והטבות) ייחודו של הפורום בתפוז הוא בכך שהמידע שמפורסם כאן נאסף מכל המקורות הנמצאים ברשת. העצות שהחברים נותנים הן עצות מועילות וממוקדות. אנא השאירו את ההתעסקויות בפוליטיקה הפנימית של ארגון נכי צה"ל (ופוליטייקה בכלל), אל הפורומים האחרים, כמו-גם ההתעסקות הבלתי נגמרת ומייאשת בביקורת (שלעיתים מוגזמת למרות שבחלקה מוצדקת) על אגף השקום. ביקורת צריכה להאמר ולהשמע אך לא כאשר הדבר הופך לאובססיה. הפורום הוקם בכוונה לתת כתף, לשתף  ולחלוק מידע על זכויות והטבות נכי צה"ל ברשת. לצערנו,אוכלוסיית נכי צה"ל גָדלה מאוד בשנים האחרונות. הפורום הוקם בכדי לתת מענה לכלל נכי צה"ל . ולתת את הכלים המתאימים למי שמסתבך בנבכי הביורקרטיה של אגף השקום. ובנוסף להאיר את עיניי הנכים בדברים שלעיתים נסתרים מהעין. כל מידע /עיצה הניתנים בפורום אינם באים להחליף טיפול פרטני מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של השואל.לפיכך,''תפוז אנשים'',מנהל+יועצים אינם אחראים לנזק (אם) יגרם עקב הסתמכות על מידע זה.  יש לשמור על כללי ההתנהגות המקובלים בעולם הקהילות והפורומים, על שפה נאותה ולנהוג בכבוד ובסובלנות. הודעות המכילות: מספרי טלפון , כתובות דוא"ל , השמצות ו/או תמונות לא ראויות ימחקו לאלתר וללא התראה. הודעות אודות מלחמות אישיות עם אגף השיקום-א.נ.צ מקומם לא בפורום. וכן הודעות בגין לשון הרע/הוצאת דיבה ימחקו לאלתר וללא התראה. במידה ובחרתם לעלוב באחרים - אנא פנו אל הפורומים האחרים המהווים בית לנכי צה"ל. הודעות מעין אלו תמחקנה ללא הודעה מוקדמת.
הפורום חותר לשת"פ עם מנהלי הפורומים האחרים הנוגעים לנכי צה"ל מבחינת ידע ומידע. הודעות הקשורות לפעילות פוליטית, של ארגון נכי צה"ל או פעילות פוליטית אחרת תמחקנה מייד וללא התראה. ע"מ לשמור על מהות הפורום:זכויות והטבות נטו לנכי צה"ל,חובה לשרשר כל הודעות לשירשור אחיד.
אנא שימרו על ציביון הפורום, כפי שהותוה על ידי ענת. מי שמבקש לפרסם הודעות בנושאים אשר נקבע כי ימחקו מתבש לעשות כן באחד הפורומים ה-"יותר דמוקרטים" המשרתים את נכי צה"ל ללא פיקוח . הקו המנחה את הפורום הוא אמנם חופש דיבור אך אל לנו לתת לחופש הדיבור לפגוע במטרה העיקרית של הפרום וזו שיתוף וחלוקת המידע הרלוונטי לנו. כמו-כן חופש הביטוי אינו עילה לפגיעה באדם זה או אחר. אין לפרסם הודעה הנוגדת את תקנון תפוז ו\או חוקי מדינת ישראל. אין לפרסם הודעה ובה פרטי התקשרות הכוללים מספר טלפון אישי או כתובת מייל פרטית.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שלום לכל חברי הפורום ולכל הבאים בשעריו. אני נמצא כאן כמנהל הפורום על מנת לסייע לכם בכל דרך אפשרית בכל בעיה ובכל שאלה אפשר לפנות אלי ואשמח לסייע . חשוב לשמור בפורום על כללים בסיסיים , של שפה נקיה , והעברת מסרים בדרך מקובלת על מנת שיהיה נעים לכולם להיות בפורום , אפשר להעלות כל נושא ולשוחח על כל דבר , בדרך נעימה ומקבולת אשר תטיב עם כולם.  
המטרה בפורום היא ליצור קהילה תומכת , בה מסייעים החברים אחד לשני. 
חשוב מאוד לתת מידע אמין אשר ניתן להתבסס עליו על מנת שתהיה תועלת לכל חברי הפורום. 
שוב אני כאן לרשותכם 
שלכם 
גיא

המשך >>

לצפיה ב-'האים לנכים 100ו100+מקבלים החזרים על שירותי ליווי ?'
האים לנכים 100ו100+מקבלים החזרים על שירותי ליווי ?
19/01/2017 | 02:03
1
50
שלום משרד הביטחון ממן טיפולים וחמי מרפא עד כמה יש החזרים לשירותי ליווי שצורך הנכה שמעתי שרק נכים 100ו100+מקבלים החזרים תחת השם סרוגיט מיני טיפולי לצריכת הנכה וסיפוקיו המינימליים כדי לתפקוד הנכה
לצפיה ב-'אין החזר'
אין החזר
21/01/2017 | 07:48
3
סרוגייט זה לא טיפול של נערת ליווי אלא טיפול שנועד לתת לנכה כלים להתמודד עם זוגיות.
לצפיה ב-'להכיר ברמטכ"ל כנכה צה"ל.'
להכיר ברמטכ"ל כנכה צה"ל.
20/01/2017 | 12:44
3
28
הרבה מתח נפשי הרבה לחץ נפשי = מיקום מתחת לאנטנות . אני קוראת למשרד הבטחון להכיר ברמטכ"ל כנכה צה"ל ולמנות לו אפוטרופוס
לצפיה ב-'לא להמתין 70 שנה עם ההכרה....'
לא להמתין 70 שנה עם ההכרה....
20/01/2017 | 12:45
19
כמו אצל אבא שלי
לצפיה ב-'הוא אומנם לא נכה אבל'
הוא אומנם לא נכה אבל
20/01/2017 | 22:39
13
הוא בצה"ל שזה 50% בלי ה"נכה" רק עם ה"צה"ל".
וכנראה שמיקום האנטנות ישאר לנו בתחת. 
לצפיה ב-'מי שיש לו סעיף נפשי לא יכול לשרת בצבא'
מי שיש לו סעיף נפשי לא יכול לשרת בצבא
21/01/2017 | 03:09
4
לא יודע מה קורה כשנקבע סעיף ליקוי כזה עוד במהלך השירות, אבל מי שקיבל אותו עם השיחרור או אחרי השיחרור כבר לא יכול להתגייס.
לצפיה ב-'החלפת רכב רפואי'
החלפת רכב רפואי
19/01/2017 | 19:53
1
35
שלום. זו הפעם הראשונה בה מוכרת רכב רפואי ומזמינה חדש במקומו. עשיתי טעות ונכנסתי לעסקת טרייד-אין. כעת מעבירה להם את הרכב, למשהב"ט יקח חודש להעביר את החלק שלהם ורק 15 יום לאחר מכן ישחררו לי רכב חדש. המשמעות כחודש וחצי ללא ניידות.
בשיחה עם אגף רכב במשהב"ט הוסבר לי לאחר מעשה, ללא שום הכוונה לפני כן על אף בקשתי, כי אין שום דבר שביכולתם לעשות כדי לזרז את ההליך אצלם.
האם נתקלתם בסיטואציה כזו?
מה הייתם ממליצים כרגע ובכלל?
תודות
לצפיה ב-'עסקת טרייד אין '
עסקת טרייד אין
20/01/2017 | 17:40
11
לא ברור הקטע שלך , עסקת טרייד אין את אמורה להמשיך עם הרכב שלך עד קבלת הרכב החדש ואו לקבל רכב חלופי עד שהרכב שלך מגיע לכן יש נכים שהולכים לכיוון עסקאות טרייד אין מפסידים הרבה כסף אבל זה מפתח תמורת מפתח (מגיעים בנסיעה ויוצאים בנסיעה עם הרכב החדש
לצפיה ב-'החלפת רכב יציג 1600 קורולה SUN'
החלפת רכב יציג 1600 קורולה SUN
19/01/2017 | 14:18
1
37
להפתעתי הרבה, בעיתון הלוחם נוכחתי לראות ששינו את דגם רכב יציג מGLI לSUN היותר נחות ופחות מפואר. עכשיו שאלתי היא אם ניסו לקזז עקב וועדת גורן למה לא שינו את כל רכבים יציגים לכל הפגימות וסגוי הנכויות ולמה רק שינו רכב יציג 1600 . עולה שאלה האם זה בגלל שהבכירים בארגון שלהם אחוזים גבוהים דאגו הם לא להיפגע בנושא ופגעו כן באלו עם האחוזים הפחותים עד 50%. ואם יש למישהו מושג יותר רחב על השינוי הזה אשמח אם ישפוך אור על הנושא תודה מראש. (ובלי תגובות מיותרות ובדיחות על הדרך זה לא מעניין אף אחד ומרגיז כאחד.)
לצפיה ב-'קיבלת את הביטאון של הארגון? יש שם הסבר חלקי לשאלותיך'
קיבלת את הביטאון של הארגון? יש שם הסבר חלקי לשאלותיך
20/01/2017 | 15:01
10
לדעתי, הם רצו לחסוך ויש המון אנשים שיש להם זכאות ל-1600, הרבה יותר מכל קטגוריה אחרת, אז הם הלכו על זה כי זה איפשר להם את החיסכון הגדול ביותר.
לצפיה ב-'יושב ראש חדש '
יושב ראש חדש
16/01/2017 | 12:25
1
115
בשיחה עם לשכת המטה אגף השיקור (....אופססס השיקום)נמסר כי מר' חזי משיטה נכנס לתפקיד אתמול והחליף את מר' משה צין
לצפיה ב-'נו... שויין... הלך'
נו... שויין... הלך
19/01/2017 | 01:07
45
נבלה יבוא טרפה, אנחנו רגילים לפיגולים.
לתפקיד הזה (ולא רק זה) ממנים מריונטות של האוצר ושות' אז...

זה מזכיר לי את הערבי ההוא בגשר אלנבי אחרי מלחמת שלשת הימים, שנשאל ע"י איזה כתב " איך אתה חושב שתסתדר עם היהודים אחרי הירדנים ואחרי הבריטים ואחרי הטורקים שהיו פה קודם ?
עונה לו הערבי: " מה אני אגיד לך, כבר התרגלנו, וכול מי שבא ומזיין את אימה שלי אני קורא לו אבא".
אז מה זה חשוב, משה צין או חזי משיטה,
בא נקרא לו "אבא" וזהו, זו בין-כה-וכה, אותה שיטה.
רק שבמקרה שלנו, במקום את אימנו, הם מזיינים אותנו. 
לצפיה ב-'זהו, goodnight the other side'
זהו, goodnight the other side
17/01/2017 | 05:06
2
90
לצפיה ב-'רק אל תשכחו אתם אלו ששותפים לנסיון הרצח שלי גניבת הדירה ואת'
רק אל תשכחו אתם אלו ששותפים לנסיון הרצח שלי גניבת הדירה ואת
18/01/2017 | 06:32
1
39
ואתם אלה ששותפים למישפט שדה נגדי אתם שותפים להפרת הסודיות הרפואית שלי ושל רבים אחרים אם בשתיקה או בתמיכה ובזילזול בי, כח אני רואה  את  הדברים, יותר לא אתריד אתכם באתר זה  אבל ???,,                     שמי יפהר צחי אמת דיברתי ועם הוכחות,
לצפיה ב-'ראשית כל... מי הם השותפים שאתה מאשים????????????'
ראשית כל... מי הם השותפים שאתה מאשים????????????
18/01/2017 | 11:25
27
אם מדובר בכלל הנכים,לא פלא שאתה "מטורלל",לכל כל אחד יש את ה"הפקאלה" שלו,ואף אחד מה 50000 אלף הנכים לא צריך את "אכלו לי.שתו לי.גנבו לי.וכו'." נמאס לשמוע אותך.תתמודד כמו "גבר" עם אנשי מקצוע שיכולים לעזור לך.כפי שציינתי לכל אחד יש את החבילה שלו להתעסק בה.ולא צריך את הגיבנת שלך עלינו.על תדביק פה לאף אחד שותפות ל"רצח שלך",ואל תזרוק על המצפון שלנו. יש אפשרות לתבוע אותך על  לשון הרע. אבל ובמידה שלא התכוונה לכלל הנכים ,ראה את התשובה לך כאן כלא נכתבה."קפיש"!!!!!!!!
לצפיה ב-'ועדת צר"ם יכולה לבדוק שאני עובד?'
ועדת צר"ם יכולה לבדוק שאני עובד?
16/01/2017 | 16:37
2
82
יש להם יכולת או רצון לבדוק אם בן אדם עובד? איך ישפיע אם אני עובד חצי משרה בשירות המדינה האם יעשו ניקוי מתגמול שייקבע? לדוגמה תגמול נצרך?
לצפיה ב-'ועדת צר"מ '
ועדת צר"מ
17/01/2017 | 07:45
1
77
למשרד הביטחון יש יכולת לבדוק את הדברים. 
אם אתה עובד חצי משרה , יש סיכוי שגם לא יאשרו את הנצרך. 
מהתגמול הבסיסי לא ינקו לך. 
לצפיה ב-'תודה רבה על התשובה ועוד שאלה'
תודה רבה על התשובה ועוד שאלה
18/01/2017 | 02:32
30
האם אתה יכול לייצג בוועדת צר"ם?
לצפיה ב-'בקשה למענק השתתפות בתשלום מס הכנסה .............'
בקשה למענק השתתפות בתשלום מס הכנסה .............
16/01/2017 | 16:49
1
67

16/01/2017
החל מה-01/01/2017 ​ניתן להגיש בקשה למענק השתתפות בתשלום מס הכנסה לנכי צה"ל לשנת 2016.
​המענק ישולם לכל זכאי המשלם מס הכנסה מיגיעה אישית ועומד בכללי הזכאות המפורטים בהוראת אגף השיקום מספר 80.01.
על הזכאי להמציא למחוז המטפל אישור תשלום מס הכנסה מרשות המיסים לשנת 2016 או טופס 106 לשנת 2016 או תלוש שכר לחודש דצמבר 2016.
את הבקשה ניתן להגיש, בצירוף המסמכים הנדרשים, גם באמצעות האזור האישי באתר האינטרנט של אגף השיקום.
לתשומת לבכם, עקב ריבוי הבקשות בתקופה זו, הטיפול עלול להתמשך ולארוך כחודשיים.
לצפיה ב-'הכנסות משוק ההון זה לא יגיעה אישית, אה?'
הכנסות משוק ההון זה לא יגיעה אישית, אה?
16/01/2017 | 17:29
39
לצפיה ב-'שאלה לזכאי הלווי'
שאלה לזכאי הלווי
15/01/2017 | 22:54
1
101
שלום רב, שמי ערן, בן 55, נכה צה"ל עם 82 אחוז צמיתה,, פצוע מאז פיצוץ הממשל הצבאי בצור ב 1983, משותק ופגוע ראש. עם לווי יומי של 8 שעות דרך חברת ORS , החודש קיבלתי הודעה ממשהב"ט בדבר שינוי תקנה, כך שנכה צה"ל יכול לבחור קבלת שכר הלווי והוא יבחר ויביא מטפל ממנו וישלם לו הכל, הכוונה מס הכנסה- ביטוח לאומי וקופ"ח,, מי בחר באפשרות הזאת? של קבלת תגמול הלווי עם הקיצבה שלו ממשהב"ט, צריך לפתוח תיק בביטוח לאומי ומס הכנסה? איך זה במדוייק? אולי הנכה יביא מלווה ויעסיק כמה שעות ביום ויקח השאר, למשל יש פיקוח או בדיקות על העסקת מלווה פרטני? אשמח לקבל פרטים
לצפיה ב-'הנושא כבר נדון כאן בפורום, קבל קישור.'
הנושא כבר נדון כאן בפורום, קבל קישור.
19/01/2017 | 00:02
23
לצפיה ב-'שאלה לעו"ד גיא בית האון'
שאלה לעו"ד גיא בית האון
14/01/2017 | 12:29
1
124
האם נכה צה"ל נצרך יכול לרכוש דירה על שמו (הכסף לקניית הדירה של אימו והיא תגורר עימו)מבלי לפגוע זכויותיו ,לחלופין האם הוא יכול לקבל נכס בירושה ?
תודה
לצפיה ב-'רכישת דירה '
רכישת דירה
15/01/2017 | 21:43
76
נכה צה"ל יכול לרכוש דירה. 
ויכול לקבל נכס בירושה. 
אם הדבר לא מהווה הכנסה אז זה לא יפגע בזכויות שלו. 
לצפיה ב-'שאלה חשובה מאוד'
שאלה חשובה מאוד
12/01/2017 | 19:36
3
154
הי נכנסתי לאתר אגף השיקום באזור האישי מופיע לי ולכולם
תוספת 0.3% מכח הסכם שכר 2009 (חד פעמי)
מה זה אומר כמה כסף זה?
לצפיה ב-'דג וחצי עולה שקל וחצי כמה עולה 3 דגים'
דג וחצי עולה שקל וחצי כמה עולה 3 דגים
12/01/2017 | 20:12
76
לצפיה ב-'אפילו אם התשלום הוא 10 אלף, 0.3 אחוז זה 30 שקל'
אפילו אם התשלום הוא 10 אלף, 0.3 אחוז זה 30 שקל
13/01/2017 | 01:22
66
כסף קטן
לצפיה ב-'הסירי דאגה מליבך נחמה. אני בטוח שגם את התוספת של 0.3%'
הסירי דאגה מליבך נחמה. אני בטוח שגם את התוספת של 0.3%
15/01/2017 | 18:44
44
מכח הסכם שכר משנת 2009 ( אם יש כזה?!) הם יקזזו בצד השני של התלוש על פי הסכם מכר משנת 1986.
כך שבסך הסכום הכולל לא נראה שום תוספת.ואת בהחלט יכולה לסמוך עליהם, הם מאוד מקפידים לקזז.
זה בסך למראית הדה-ז'ווה או סוג של פאטה מורגאנה, אבל אל תדאגי זה עובר.

לצפיה ב-'בלט דיסק L4-L5'
בלט דיסק L4-L5
13/01/2017 | 04:32
5
99
שלום לכולם נזקק לעצה והכוונה אשמח לתגובות
משרת בצה"ל כבר 20 שנה בלוגיסטיקה, בין היתר לא מעט עבודה פיזית,
לפני בערך שנה וחצי חשתי כאבים עזים גב תחתון.
הופניתי לCT האבחנה  בלט דיסק L4-L5.
 נתנו לי כדורים משכך כאב אך בהמשך הופניתי למרפאת כאב לטובת
זריקות בגב.
עדיין יש כאב אך פחות מבעבר.
כמובן,לא יכול לעבוד פיזית ומאמץ.
ולשאלתי מה עושים עכשיו?
 לא נפצעתי באירוע/תאונה.... אלה שחיקה מעבודה פיזית לאורך שנים.
נדרש לדו"ח פציעה או לא?
עדיין משרת בצבא אז מה יותר נכון לתבוע עכשיו או להמתין עם זה לסוף?
מה הטיפול של משרד הביטחון בעניין?
ועוד משהו,שמעתי בחצי אוזן, החל מאפריל פציעות/בעיות רפואיות שלא
בזמן פעילות מבצעית, עובר לטיפול ביטוח לאומי האומנם? משמעויות?
אשמח להכוונה בנושא.
תודההההה

לצפיה ב-'לחייל בקבע '
לחייל בקבע
13/01/2017 | 22:29
2
74
1. עדיף להגיש תביעה למשרד הביטחון. 
2. התביעה מצריכה תצהיר. 
3. רצוי לנסות לשייך הנתונים העובדתיים של השרות לפציעה. 
4. אני לא חושב ממה שאני יודע שבאפריל יהיה תיקון לחוק ובדקתי את העניין. 
5. אין צורך בדו"ח פציעה. 
6. התביעה הזאת היא קשה. 
לצפיה ב-'תודה עלהתשובות גיא המשך שאלות'
תודה עלהתשובות גיא המשך שאלות
14/01/2017 | 06:01
1
63
1)למה התביעה היא קשה?
2)כדאי לטפל בזה כבר עכשיו או להמתין לשחרור?

תודה,

לצפיה ב-'תביעה קשה '
תביעה קשה
14/01/2017 | 10:56
55
על פניו תביעה קשה , בגלל המדיניות של משרד הביטחון . 
כדאי להתחיל עם התביעה כעת. 
לצפיה ב-'יש פתרון מצויין: שיטת ההיפוך עם גב BACK'
יש פתרון מצויין: שיטת ההיפוך עם גב BACK
15/01/2017 | 10:23
33
הרעיון הוא לשחרר את הגב מכח הכובד. כאשר נעשה השחרור, אין לחץ על הדיסק שלוחץ על עצב ואין כאב.
לצפיה ב-'טיפול יעיל בכאבי הגב'
טיפול יעיל בכאבי הגב
15/01/2017 | 13:16
26
שלום DC,
שמי נועם ואני מטפל ברפואה סינית ושיאצו ומתמחה בטיפול בכאב ובעיות אורטופדיות. במידה ותרצה, אין לי ספק שאוכל לעזור בהקלת כאבי הגב ושיפור איכות החיים. 
לכל שאלה, יעוף ופרטים נוספים אתה מוזמן ליצור איתי קשר בטל' 054-472-2697  
https://www.facebook.com/נועם-עיני-רפואה-סינית-ושיאצו-1810110459202974/
בברכה,
נועם.
לצפיה ב-'ר,פולנסקי והנהלת אנא"צ שותפים לנסיון רצח נכה צה"ל כדי ל'
ר,פולנסקי והנהלת אנא"צ שותפים לנסיון רצח נכה צה"ל כדי ל
14/01/2017 | 01:03
19
לגנוב את רכושו, שמי יפהר צחי אמת דיברתי
לצפיה ב-'אני מתבייש בכתבה על נכי צהל(אירגון) המבקשים נדבות'
אני מתבייש בכתבה על נכי צהל(אירגון) המבקשים נדבות
11/01/2017 | 22:14
2
78
קראתי את הכתבה בעיתון ידיעות אחרונות על גיוס כספים ל"רוקדים עם כוכבים"? והבנתי שהקמפיין ממש בדיחה...מה זה ההצעות האלה של מצעד הברווזים...עדיף עיוורים/קטועי רגליים/שרופים על הפנים. כאשר אירגון נכי צהל מבקש כסף מהציבור בטענה שהמדינה לא עוזרת לו שהציבור יבדוק כמה המדינה משקיעה בנכי צהל ויגלה שמדובר במיליארדי שקלים...די עם הברברת ..והאומללות . רוב נכי צהל לא אומללים,רוב נכי צהל מטופלים ע:י משרד הביטחון ברמה גבוהה יותר מנכי הביטוח הלאומי ובכלל מנכים אחרים..רוב נכי צהל לא מבקשים נדבות ולא מציגים שלטים אני נכה צהל ולכן מגיע לי יותר... קודם שמנהיגי אירגון נכי צהל יצמצמו את השכר הגבוה שלהם (מצורף צילום)...נכון שבתי הלוחם הם ביית חם לנכי צה"ל...אבל נאמר "קשוט עצמך תחילה" תראו לכל העם ממנו אתם מבקשים תרומות שהחלטם לצלמם את השכר שלכם ושל מנכל האירגון שלכם ושל בעלי תפקידים ואז תוכלו לבקש רחמים ונדבות מהעם להקמת ביית נוסף !!

לצפיה ב-'אביב אני מסכים איתך בכול מילה שכתבת . אבל צריך לקחת '
אביב אני מסכים איתך בכול מילה שכתבת . אבל צריך לקחת
12/01/2017 | 10:02
58
בחשבון שאת גוזלי השכר המוזכרים אנחנו בחרנו בהם ...

זה בדיוק כמו אם הבחירות לרשות הממשלה .

כולם בוכים כולם מתלוננים ובסוף בבחירות כולם בוחרים באותם מנהיגים שהם מתלוננים עליהם כול השנה .

יום טוב

לצפיה ב-'אביב ידידי, אם כבר "מצעד ברווזים" אז בוא ננסה לעשות קצת סדר '
אביב ידידי, אם כבר "מצעד ברווזים" אז בוא ננסה לעשות קצת סדר
19/01/2017 | 00:44
3
בדברים, כי כנראה שאתה מתפרץ לדלת פתוחה.
אז ראשית, אני (וכנראה שעוד נכים רבים) בהחלט נסכים איתך בקשר לשחיתות בארגון נכי צה"ל ועל זה אין ויכוח ואנחנו באותו צד של המתרס.

אבל אתה צריך להבדיל בין נכי צה"ל לבין ארגון נכי צה"ל ו\או אגף השיקור, זה שני דברים שונים לחלוטין, הארגון והאגף (כמו ביתר משרדי הממשלה) הם מספרים לכולם כמה הם "משקיעים" אבל את הכספים הם שותים את עם צינור בדרכם ליעדם והתקציבים נבלעים בתהום הנשייה והולכים למונקי-ביזניס ולמשכורות מנופחות ולא מגיעים למטרות שאליהן הוקצו.
וככה זה בכול המערכות לצערינו.

וכמו שאתה בוודאי גם יודע, הם עושים הפרד ומשול ביננו ומספרים לנו כל פעם על מישהו אחר שמרוויח מיליונים ועושק את הקופה הציבורית, פעם זה המורים, פעם זה הרופאים, פעם זה הדתיים ופעם זה החילונים ופעם זה הערבים ופעם זה החרדים, ופעם זה העובדים הסוציאלים, ואנחנו עסוקים בלקלל ולהתקוטט ביננו ולהוציא את התיסכול אחד על השני,כמו מה שאתה עושה עכשיו כאן בפורום, והם עם הכסף צוחקים כל הדרך אל הבנק, והנה תסתכל בטבלה שאתה הבאת כמה הם יכולים לצחוק שם כשאנחנו רבים כאן.
אתה מבין אח שלנו, אז אל תכעס עלינו,
אנחנו שוחים באותה שלולית לצערנו. 

לצפיה ב-'לאנשי הקבע,המשטרה,שב"כ וכוחות הביטחון, שאפו, זכיתם !!!'
לאנשי הקבע,המשטרה,שב"כ וכוחות הביטחון, שאפו, זכיתם !!!
11/01/2017 | 13:29
1
116
הבנתי שהתקבלה החלטה שמעתה והילך אתם עוברים לתבוע את הביטוח הלאומי לפי חוק נפגעי עבודה !!!
ובהנחה שהחלטה זו אכן התקבלה אז:
שאפו !!! זכיתם !!!

מצבכם שם יהיה הרבה הרבה יותר טוב מאשר באגף השיקום ובכול ומכול הבחינות.

הלואי עלינו במהרה בימינו !!!

מיסכנים חיילי החובה והמילואים (הילדים של כולנו) שישארו קורבן תורן באגף השיקוץ.
לצפיה ב-''
12/01/2017 | 14:19
15
לצפיה ב-'המימון החדש של ארגון נכי צהל,לבניית בית הלוחם החדש באשדוד.'
המימון החדש של ארגון נכי צהל,לבניית בית הלוחם החדש באשדוד.
11/01/2017 | 08:37
73
יעני משחקים אותה,וקוראים לזה קמפיין  וקוראים לתרומות מהציבור הישראלי..ומי יפקח על "השמנת"!!!!!!!!!!
לצפיה ב-'פגיעה בשמיעה סעיף ליקוי'
פגיעה בשמיעה סעיף ליקוי
10/01/2017 | 10:44
1
63
הביאו לי המלצה על סעיף ליקוי 62613 
אפשר הסבר מה הוא הסעיף ומה המגבלות האם אפשר לעשות מטווחים והאם אפשר להיות חשוף לרעש?
לצפיה ב-'אי-אפשר לדעת מה אומרים הסעיפים של ליקויים'
אי-אפשר לדעת מה אומרים הסעיפים של ליקויים
10/01/2017 | 11:23
38
זה ספר ליקויים שאינו חשוף לציבור. אפשר לשאול רופא צבאי. איך שהמספר נראה, דרגת חומרה היא נמוכה עד בינונית, כך שכנראה כן אפשר להשתתף במטווחים, אבל לא להיחשף לרעש חזק מדי. זאת רק ההשערה שלי, אפילו ניחוש, והמידע כאן אינו מווה ייעוץ רפואי ואינו תחליף לייעוץ מקצועי.
לצפיה ב-'התייעצות לגבי פגיעה בשמיעה במהלך השירות הצבאי'
התייעצות לגבי פגיעה בשמיעה במהלך השירות הצבאי
09/01/2017 | 17:09
6
67
שלום,

אני כותב פה בשביל חבר שלי, הוא השתחרר לפני 8 שנים מהצבא
במהלך שירותו הצבאי התלונן על פגיעה בשמיעה ועשו לו בדיקות והתגלתה לו ירידה בשמיעה שלא הייתה לו לפני זה .
לאחר שהוא השתחרר ובמהלך כל השנים האלו הוא סבל מזה ונשאר ככה
האם יש לו אפשרות לתבוע נכות על כך ? וכמה? הוא נפגע במהלך שירותו הצבאי  ומידי פעם יש לו כאבים באוזן.

תודה!
לצפיה ב-'לכאורה, הוא כן יכול לתבוע'
לכאורה, הוא כן יכול לתבוע
09/01/2017 | 19:10
2
50
באף-אוזן-גרון הולך באופן כללי מאוד קשה. חשוב שבמשך כל השנים מאז שהוא השתחרר יהיה תיעוד שהוא התלונן על השמיעה ועל הכאבים. טינטון כמעט בלתי אפשרי להוכיח כי הם חושבים שכל מי שמתלונן על רעש באזניים הוא משקר. אני ממליץ על חוות דעת של ד"ר ציק. אפשר לקבל אחוזים על ירידה בשמיעה.
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
09/01/2017 | 19:53
1
41
תודה על התגובה
יש לו בעיקר ירידה בשמיעה, פחות כאבים
הוא פשוט הסתגל לזה עם הזה.. אי תיעוד לאורך כל השנים , אלא רק בבדיקות שעשה לאחרונה
האם עדיין יש לו סיכוי ?
לצפיה ב-'זה בעייתי'
זה בעייתי
09/01/2017 | 20:48
34
חשוב שכבר מחר יתקשר לקבוע תור לרופא אף-אוזן-גרון ויתחיל לעשות ככה שיהיה לו תיעוד וללכת מדי פעם לאף-אוזן-גרון. בשלב מסוים תלכו לאף-אוזן-גרון ותבקשו חוות דעת עבור תביעה לפי חוק הנכים תגמולים ושיקום, אתם כמובן יכולים להיעזר בעורך דין. שמונה שנים לדעתי עדיין אין התיישנות. לגבי היעדר תיעוד - זה קשה כי תריך להשיג תצ הירים של קרובי משפחה לדוגמה או חברים ששמו לב שהוא לא שומע טוב או דיבר איתם על הבעיה, אבל זה לא שווה כי זה דרך בית משפט, צריך עורך דין וזה יימשך שנים. כך תשלימו עם זה שתהיה הכרה מאז שיש תיעוד ומקסימום שנה לאחור, כי זה מה שנהוג.
לצפיה ב-'לפי מיטב ידעתי רק נפשי ניתן לתבוע לאחר זמן רב'
לפי מיטב ידעתי רק נפשי ניתן לתבוע לאחר זמן רב
09/01/2017 | 19:17
1
50
איני עו"ד,אבל לפי מיטב ידעתי,זה זמן רב מדי להגשת תביעה בגין כל סעיף למעט סעיף נפשי ששם ניתן לעקוף את נושא ההתישנות.
לצפיה ב-'בדיוק'
בדיוק
10/01/2017 | 03:38
19
לצפיה ב-'פגיעה בשמיעה אחרי שמונה שנים '
פגיעה בשמיעה אחרי שמונה שנים
13/01/2017 | 22:34
17
הוא יכול לתבוע . 
הוא יצטרך להוכיח מה היה המצב לפני שמונה שנים. 
מה שקרה לו מרגע שהוא התשחרר עד היום לא רלוונטי לתביעה. 
צריך לבדוק את הבדיקה האודיומטרית שלו. 
לצפיה ב-'שכר טרחת עו״ד'
שכר טרחת עו״ד
08/01/2017 | 00:18
5
117
חתמתי על שכר טרחה של 20% מהתגמולים למשך 5 שנים.
רציתי לדעת האם אני נדרש לשלם לו 20% מכל מה שמתקבל (תוספת נסיעות, הטבות נוספות שמתקבלות לאורך השנה) או שרק מהתגמול הבסיסי  (1400 ₪ על 33% נכות).
כמו כן, האם אני חייב להביא לו בפעם אחת או בפריסה ל60!חודשים.
לתשובתכם אודה,
לצפיה ב-'הלוחם שלום לך . מדוע רק עכשיו אחרי שאתה חותם '
הלוחם שלום לך . מדוע רק עכשיו אחרי שאתה חותם
08/01/2017 | 10:57
2
90
אתה שואל שאלות ?
אני מנסה להבין מאיפה זה בא לכם .

למה לחתום לפני שאתם שואלים ?

הלוחם לשאלך שים לב על מה חתמת האם כתוב בסעיפים מה כולל ?
תיצור קשר אם העורך דין שלך ושיסביר לך ושיעשה תאום אם המסמכים החתומים .

דרך הגב הסכום על הטרחה עומד על 16.800 שקלים

האם תוכל להסביר לנו על איזה הסכם חתמת ?

על מה הטרחה .

בהצלחה

לצפיה ב-'שכר טרחה'
שכר טרחה
08/01/2017 | 23:14
1
59
שלמתי לו בסוף כ21,000 שח

1400*20%*60 חודשים ועל זה מעמ

והוא קיבל ממני גם מקדמה של 5000₪

בפועל זה כלל מילוי טפסים ליווי בשתי ועדות ושליחה לייעוץ אצל אורטופד (1000₪ ששולמו על ידי).

סביר לדעתכם?
לצפיה ב-'בדרך כלל זה כמה אלפי שקלים לתביעה'
בדרך כלל זה כמה אלפי שקלים לתביעה
09/01/2017 | 19:13
48
בערך 5-6-7-8 אלף שקל לתביעה, ולפעמים בונוס של 200-400 לאחוז מהאחוזים שהוענקו.
חוות דעת רפואית רגילה גם עולה בסביבות הסכום הזה, לפעמים יותר.
אין הגיון להתחייב לשכר טרחה אחר פרט להסכם שכר טרחה של תשלום חד פעמי בגבולות ההיגיון בלי שום "השתעבדות" לעורך דין לשנים.
לצפיה ב-'שכר טרחת עורך דין '
שכר טרחת עורך דין
13/01/2017 | 22:35
23
תלוי מה כתוב בהסכם. 
הן לגבי רכיב התשלום . 
והן לגבי צורת התשלום. 
לצפיה ב-'שכר טרחה עו"ד'
שכר טרחה עו"ד
15/01/2017 | 23:17
10
שלום רב.
אין חוק המחייב עורכי דין לקחת שכר אחיד מהכל, אלא כל אחד לפי עבודתו והצלחתו,  השכר טירחה מחולק בדרך כלל ל3 הרכבים- ראשון תשלום בסביבות אלף עד אלף חמש מאות שקל כדי לבדוק את החומר תחילה. שנית, אם יש סיכוי לדעתו, והכל כבר הסתיים בהצלחה, הוא אמור לקבל סכום של 1,500 דולר ארה"ב בשלושה תשלומים חודשיים שווים, והחלק השלישי הוא החלק המעייף, 30 אחוז מהתגמול החודשי,, שימו לב, מהתגמול נטו על האחוזים ולא מכל המשכורת!!! במשך 5 או 6 שנים, שאפשר לשלמם אחת לכמה חודשים, או פעם בשנה..
לצפיה ב-'האים אלאור עזריה יתבע תמשרד הביטחון כמה אחוזים יקבל?'
האים אלאור עזריה יתבע תמשרד הביטחון כמה אחוזים יקבל?
09/01/2017 | 18:16
1
74
הי האים אחרי שהרשיעו את אלאור עזרה הוא ומשפחתו יתבעו את משרד הביטחון כמה אחוזי נכות יתנו לו?
לצפיה ב-'אלאור עזריה '
אלאור עזריה
13/01/2017 | 22:37
31
על פי הכרעת הדין ועל פי בדיקה של פרופסור מרק וייזר מטעם המדינה , אלאור סובל מתסמינים פוסט טראומטיים , הוא צריך לתבוע את משרד הביטחון. 
אם ההגנה הייתה עושה בזה שימוש הוא היה אולי מצליח לצאת זכאי. 

מנהל/ת הפורום

אודות:
חיילי צה"ל, ואנשי מערכת הביטחון, גיבורי ישראל, היקרים. עו"ד גיא בית און עוסק בייצוג, חיילים ואנשי מערכת הביטחון, בתביעות נגד קצין התגמולים מזה כארבע
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ