לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
93629,362 עוקבים אודות עסקים

פורום נכי צה"ל

ברוכים הבאים לפורום נכי צה"ל - (בעבר פורום נכי צה"ל - זכויות והטבות) ייחודו של הפורום בתפוז הוא בכך שהמידע שמפורסם כאן נאסף מכל המקורות הנמצאים ברשת. העצות שהחברים נותנים הן עצות מועילות וממוקדות. אנא השאירו את ההתעסקויות בפוליטיקה הפנימית של ארגון נכי צה"ל (ופוליטייקה בכלל), אל הפורומים האחרים, כמו-גם ההתעסקות הבלתי נגמרת ומייאשת בביקורת (שלעיתים מוגזמת למרות שבחלקה מוצדקת) על אגף השקום. ביקורת צריכה להאמר ולהשמע אך לא כאשר הדבר הופך לאובססיה. הפורום הוקם בכוונה לתת כתף, לשתף  ולחלוק מידע על זכויות והטבות נכי צה"ל ברשת. לצערנו,אוכלוסיית נכי צה"ל גָדלה מאוד בשנים האחרונות. הפורום הוקם בכדי לתת מענה לכלל נכי צה"ל . ולתת את הכלים המתאימים למי שמסתבך בנבכי הביורקרטיה של אגף השקום. ובנוסף להאיר את עיניי הנכים בדברים שלעיתים נסתרים מהעין. כל מידע /עיצה הניתנים בפורום אינם באים להחליף טיפול פרטני מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של השואל.לפיכך,''תפוז אנשים'',מנהל+יועצים אינם אחראים לנזק (אם) יגרם עקב הסתמכות על מידע זה.  יש לשמור על כללי ההתנהגות המקובלים בעולם הקהילות והפורומים, על שפה נאותה ולנהוג בכבוד ובסובלנות. הודעות המכילות: מספרי טלפון , כתובות דוא"ל , השמצות ו/או תמונות לא ראויות ימחקו לאלתר וללא התראה. הודעות אודות מלחמות אישיות עם אגף השיקום-א.נ.צ מקומם לא בפורום. וכן הודעות בגין לשון הרע/הוצאת דיבה ימחקו לאלתר וללא התראה. במידה ובחרתם לעלוב באחרים - אנא פנו אל הפורומים האחרים המהווים בית לנכי צה"ל. הודעות מעין אלו תמחקנה ללא הודעה מוקדמת.
הפורום חותר לשת"פ עם מנהלי הפורומים האחרים הנוגעים לנכי צה"ל מבחינת ידע ומידע. הודעות הקשורות לפעילות פוליטית, של ארגון נכי צה"ל או פעילות פוליטית אחרת תמחקנה מייד וללא התראה. ע"מ לשמור על מהות הפורום:זכויות והטבות נטו לנכי צה"ל,חובה לשרשר כל הודעות לשירשור אחיד.
אנא שימרו על ציביון הפורום, כפי שהותוה על ידי ענת. מי שמבקש לפרסם הודעות בנושאים אשר נקבע כי ימחקו מתבש לעשות כן באחד הפורומים ה-"יותר דמוקרטים" המשרתים את נכי צה"ל ללא פיקוח . הקו המנחה את הפורום הוא אמנם חופש דיבור אך אל לנו לתת לחופש הדיבור לפגוע במטרה העיקרית של הפרום וזו שיתוף וחלוקת המידע הרלוונטי לנו. כמו-כן חופש הביטוי אינו עילה לפגיעה באדם זה או אחר. אין לפרסם הודעה הנוגדת את תקנון תפוז ו\או חוקי מדינת ישראל. אין לפרסם הודעה ובה פרטי התקשרות הכוללים מספר טלפון אישי או כתובת מייל פרטית.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נכי צה"ל

ברוכים הבאים לפורום נכי צה"ל - (בעבר פורום נכי צה"ל - זכויות והטבות) ייחודו של הפורום בתפוז הוא בכך שהמידע שמפורסם כאן נאסף מכל המקורות הנמצאים ברשת. העצות שהחברים נותנים הן עצות מועילות וממוקדות. אנא השאירו את ההתעסקויות בפוליטיקה הפנימית של ארגון נכי צה"ל (ופוליטייקה בכלל), אל הפורומים האחרים, כמו-גם ההתעסקות הבלתי נגמרת ומייאשת בביקורת (שלעיתים מוגזמת למרות שבחלקה מוצדקת) על אגף השקום. ביקורת צריכה להאמר ולהשמע אך לא כאשר הדבר הופך לאובססיה. הפורום הוקם בכוונה לתת כתף, לשתף  ולחלוק מידע על זכויות והטבות נכי צה"ל ברשת. לצערנו,אוכלוסיית נכי צה"ל גָדלה מאוד בשנים האחרונות. הפורום הוקם בכדי לתת מענה לכלל נכי צה"ל . ולתת את הכלים המתאימים למי שמסתבך בנבכי הביורקרטיה של אגף השקום. ובנוסף להאיר את עיניי הנכים בדברים שלעיתים נסתרים מהעין. כל מידע /עיצה הניתנים בפורום אינם באים להחליף טיפול פרטני מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של השואל.לפיכך,''תפוז אנשים'',מנהל+יועצים אינם אחראים לנזק (אם) יגרם עקב הסתמכות על מידע זה.  יש לשמור על כללי ההתנהגות המקובלים בעולם הקהילות והפורומים, על שפה נאותה ולנהוג בכבוד ובסובלנות. הודעות המכילות: מספרי טלפון , כתובות דוא"ל , השמצות ו/או תמונות לא ראויות ימחקו לאלתר וללא התראה. הודעות אודות מלחמות אישיות עם אגף השיקום-א.נ.צ מקומם לא בפורום. וכן הודעות בגין לשון הרע/הוצאת דיבה ימחקו לאלתר וללא התראה. במידה ובחרתם לעלוב באחרים - אנא פנו אל הפורומים האחרים המהווים בית לנכי צה"ל. הודעות מעין אלו תמחקנה ללא הודעה מוקדמת.
הפורום חותר לשת"פ עם מנהלי הפורומים האחרים הנוגעים לנכי צה"ל מבחינת ידע ומידע. הודעות הקשורות לפעילות פוליטית, של ארגון נכי צה"ל או פעילות פוליטית אחרת תמחקנה מייד וללא התראה. ע"מ לשמור על מהות הפורום:זכויות והטבות נטו לנכי צה"ל,חובה לשרשר כל הודעות לשירשור אחיד.
אנא שימרו על ציביון הפורום, כפי שהותוה על ידי ענת. מי שמבקש לפרסם הודעות בנושאים אשר נקבע כי ימחקו מתבש לעשות כן באחד הפורומים ה-"יותר דמוקרטים" המשרתים את נכי צה"ל ללא פיקוח . הקו המנחה את הפורום הוא אמנם חופש דיבור אך אל לנו לתת לחופש הדיבור לפגוע במטרה העיקרית של הפרום וזו שיתוף וחלוקת המידע הרלוונטי לנו. כמו-כן חופש הביטוי אינו עילה לפגיעה באדם זה או אחר. אין לפרסם הודעה הנוגדת את תקנון תפוז ו\או חוקי מדינת ישראל. אין לפרסם הודעה ובה פרטי התקשרות הכוללים מספר טלפון אישי או כתובת מייל פרטית.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שלום לכל חברי הפורום ולכל הבאים בשעריו. אני נמצא כאן כמנהל הפורום על מנת לסייע לכם בכל דרך אפשרית בכל בעיה ובכל שאלה אפשר לפנות אלי ואשמח לסייע . חשוב לשמור בפורום על כללים בסיסיים , של שפה נקיה , והעברת מסרים בדרך מקובלת על מנת שיהיה נעים לכולם להיות בפורום , אפשר להעלות כל נושא ולשוחח על כל דבר , בדרך נעימה ומקבולת אשר תטיב עם כולם.  
המטרה בפורום היא ליצור קהילה תומכת , בה מסייעים החברים אחד לשני. 
חשוב מאוד לתת מידע אמין אשר ניתן להתבסס עליו על מנת שתהיה תועלת לכל חברי הפורום. 
שוב אני כאן לרשותכם 
שלכם 
גיא

המשך >>

לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:16
2
10

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'שנה טובה וחג שמח גם לך ולכל גולשי הפורום. '
שנה טובה וחג שמח גם לך ולכל גולשי הפורום.
19/09/2017 | 20:42
4
לצפיה ב-'לו יהי ובשנה החדשה,יהיה לנו מי שדואג לרווחה,לבריאות,ולשלווה'
לו יהי ובשנה החדשה,יהיה לנו מי שדואג לרווחה,לבריאות,ולשלווה
20/09/2017 | 11:12
31
שנה טובה לכולם/ן
אני מאד מקווה שסוף סוף,במקום ברכות נבובות,יתרכזו,אלא שנבחרו,בדאגה לנו ולכל מה שאנחנו זקוקים,ולא לדברים זרים.
המון בריאות
לצפיה ב-'נהיגה ברכב מותאם'
נהיגה ברכב מותאם
20/09/2017 | 08:22
1
17
בוקר טוב,
נשלחתי לבדיקה במרב״ד שהמליצה למשרד הרישוי לאשר לי נהיגה רק ברכב מותאם (דוושה מצד שמאל,רכב אוטומטי,כיסוי לדוושה ימין). הבדיקה הייתה לפני מספר שבועות וטרם קיבלתי הודעה ממשרד הרישוי. רציתי לדעת האם עד קבלת ההודעה אני חוקית רשאי לנהוג ברכב הרגיל (אני נוהג עם הרגל השמאלית)?
כמו כן, איפה אני מוצא מורה נהיגה עם רכב מותאם כזה? כיוון שנאמר לי במרמב״ד שאדרש לטסט חוזר על הרכב המותאם.
לצפיה ב-'ראש השנה שלום . מה שכתוב לך ברשיונות זה האישור לנהיגה'
ראש השנה שלום . מה שכתוב לך ברשיונות זה האישור לנהיגה
20/09/2017 | 10:55
8
לצפיה ב-'שנה טובה '
שנה טובה
( לעמוד שלי בתפוז )
18/09/2017 | 10:38
45
לכל חברי הפורום ולכל מי שנכנס אליו על מנת לקבל מידע. 
שתהה זו שנה טובה עבור כולכם , שנת בריאות , שנת אושר , שנה שבה אגף השיקום יהיה פחות קשה עם הזכאים , והעיקר הכי חשוב זה הבריאות. 
שלכם 
בכל שאלה 
גיא בית און עו"ד 
לצפיה ב-'אחריות לנזק לאביזר רפואי ?'
אחריות לנזק לאביזר רפואי ?
14/09/2017 | 18:59
2
70
מכשיר שמיעה תוך אוזני, שקיבלתי ממשרד הביטחון,  ניזוק לחלוטין לאחר שהקופסה המכילה אותו נפלה לי מהיד, נפתחה ומשהו דרך עליו מבלי לשים לב. מה עושים במקרה כזה ? האם משרד הביטחון מכסה את הנזק ? או שזו בעיה שלי ?
לצפיה ב-'הגיוני שמרד הביטחון צריך לעזור לך . '
הגיוני שמרד הביטחון צריך לעזור לך .
( לעמוד שלי בתפוז )
15/09/2017 | 21:20
34
לצפיה ב-'איבזור רפואי שניזוק.'
איבזור רפואי שניזוק.
16/09/2017 | 00:18
50
לידין,
מה שקרה לך הינו מקרה שכיח שקורה לכולנו והגם שאינו נעשה במזיד.
למה הדבר דומה ?,קטוע רגל ואו יד שנפל והפרוטזה שלו ניזוקה . האם לא יתקנו
לו הפרוטזה ? בודאי שכן. אמנם בהפניות הרפואיות לציוד נכתב כי בכל אבדן או
שבר של האביזר לא ינתן ציוד חדש ,אך זה קישקוש בלבוש שאינו מיושם במציאות
מאחר והם חייבים לתת/ לתקן הנדרש.
תגיש בקשה לקבלת אביזר חדש תוך הסבר אמיתי מה קרה.
הם יאמרו לך נו..נו..נו.. אבל יתנו לך הפניה לחדש .
אנא ,עדכן אותנו כאשר תקבל הפניה לציוד החדש.
לצפיה ב-'הי בשירות סדיר בחופשה עברתי תאונה דרכין את מי יכולעם לתבוע'
הי בשירות סדיר בחופשה עברתי תאונה דרכין את מי יכולעם לתבוע
14/09/2017 | 01:26
1
51
הי בשירות סדיר בחופשה עברתי תאונה דרכים יש לי שיתוק בעצם הזנב
את מי אפשר לתבוע? את בעל הרכב הוא את משרד הביטחון? משרד הביטחון יכיר בי כנכה צהל התאונה לא הייתה מיציאה ומכניסה לבסיס התאונה קרתה בשישי בלילה .משרד הביטחוןמכיר בפציעה בחפשה שלא בתפקיד הצבא? אשמח לתשובות תודה 
לצפיה ב-' פציעה בחופשה '
פציעה בחופשה
( לעמוד שלי בתפוז )
14/09/2017 | 02:04
66
פציעה בחופשה . 
1. משרד הביטחון מכיר במי שנפצע בחופשה. 
2. אם הפציעה היא לא חמורה , אתה יכול לתבוע את המבטח. 
3. אם הפציעה היא חמורה רצוי שתתבע את משרד הביטחון 
לצפיה ב-'ארגון נכי צהל+בית הלוחם'
ארגון נכי צהל+בית הלוחם
11/09/2017 | 11:48
7
148
אני כבר כמה שנים לא חבר ארגון ולא חבר בבית הלוחם
איך מחדשים חברות וכמה זה עולה?
לצפיה ב-'מה נראה לך שאנחנו עובדים בארגון תתקשר אליהם ותשאל.'
מה נראה לך שאנחנו עובדים בארגון תתקשר אליהם ותשאל.
11/09/2017 | 15:43
2
56
לצפיה ב-'אולי בכל זאת מישהו יודע?'
אולי בכל זאת מישהו יודע?
12/09/2017 | 10:28
1
39
לצפיה ב-'ענו לך תתקשר לארגון ותקבל תשובה מדויקת .כפיש'
ענו לך תתקשר לארגון ותקבל תשובה מדויקת .כפיש
12/09/2017 | 10:58
29
לצפיה ב-'פנה לארגון. '
פנה לארגון.
( לעמוד שלי בתפוז )
12/09/2017 | 12:48
41
לצפיה ב-'עזוב אותך משטיות, לא'
עזוב אותך משטיות, לא
12/09/2017 | 18:19
58
לא כדאי ואין טעם לחזור ו\או להרשם לא לארגון ולא לבית הלוחם, ככה תחסוך לעצמך כסף שתשלם על שום דבר.
לצפיה ב-'חברים יקרים נכה פונה לעזרתכם וזה מה שיש לכם לכתוב '
חברים יקרים נכה פונה לעזרתכם וזה מה שיש לכם לכתוב
13/09/2017 | 14:36
1
49
ששון שלום לך .

אני לא יודע לאיזה מחוז אתה שייך אבל פנה בבקשה במייל או בטלפונים המצורפים .

יום טוב

הנהלה
תפקיד
שם
יצירת קשר

יו"ר הארגון:
חיים בר

מנכ"ל הארגון:
תא"ל במיל. חיים רונן

עוזרת מנכ"ל ורכזת ביטוח סיעודי:
רחל בוך

מנהלת לשכת יו"ר הארגון:
שרון בן לבן

יו"ר מחוזות
תפקיד
שם
יצירת קשר

יו"ר מחוז תל אביב-יפו והמרכז
עו"ד עידן קליימן

יו"ר מחוז השפלה
דני בן אבו

יו"ר מחוז באר שבע והנגב
אורן אקרמן

יו"ר מחוז ירושלים
נעים עזר

יו"ר מחוז חיפה והצפון 
רפי כהן-צמח

קרן נכי צה"ל ואגודת הידידים ישראל
תפקיד
שם
יצירת קשר

מנהל קרן נכי צה"ל:
משה שמא 

מנהלת אגודת הידידים בישראל:
ורד רוט

מטה ארגון נכי צה"ל

מנהל אגף לוגיסטיקה ונכסים:
יהודה שלמון

מנהל אגף הכספים:
רו"ח מוטי רבינוביץ

מנהל אגף זכויות ורווחה:
אבנר גולן

מנהלת אגף מערכות מידע ומחשוב:
ד"ר יהודית שני

מנהלת אגף משאבי אנוש:
פזית קורן

מבקר הפנים:
חיים סופר

יועצת משפטית:
עו"ד תמר חיימוביץ-ריכטר

יעוץ משפטי: 
עו"ד מעין רוסמן

ייעוץ וחקיקה:
עו"ד שי פרבר

דובר הארגון:
חנן גרינברג

רכזת הלוואות וביטוח חיים
סטפני בן ניסן

אחראית "מועדון חבר צרכנות" (בדיקת זכאות)
אורית מזרחי

אחראי משלחות אירוח חו"ל:
מר טוד הייבלום

מנהלי בית הלוחם:
תפקיד
שם
יצירת קשר

מנהלת בית הלוחם תל אביב:
אורה חיון

מנהל בית הלוחם ירושלים:
הרצל מורד

מנהל בית הלוחם חיפה:
שי דוברין

מנהל בית הלוחם באר שבע:
גילי מולכו

מנהל בית קיי, נהריה 
רמי ארקוסין

לצפיה ב-'המשך '
המשך
13/09/2017 | 14:38
40
שמואל ברקאי 49, אפקה, (בית הלוחם) תל־אביב ת.ד. 39262, מיקוד 61392
טלפון: 03-6461600
פקס: 03-6421316
אודות

ארגון נכי צה"ל נוסד ב- 1949 על ידי קומץ נכי צה"ל והפך במרוצת השנים לגוף המרכזי היציג בישראל אשר מעניק מעטפת סיוע מלאה לכלל החיילים, החיילות ואנשי מערכת הביטחון אשר נפצעו או חלו במהלך שירותם.

בישראל, כ-50 אלף נכי צה"ל, אשר נפגעו בגוף ובנפש במערכות ישראל, בפעולות טרור, ובאירועים שונים בתקופה בה ביצעו את משימתם בשליחותה של המדינה. ארגון נכי צה"ל פועל עבורם הן כזרוע שיקומית באמצעות ארבעת בתי הלוחם בתל אביב, חיפה, באר שבע וירושלים, המהווים מרכז ספורט, תרבות וחברה והן באמצעות קידום יוזמות חקיקה בנושאים שונים, שימור ושימור זכויות ומתן מלגות – כל זאת על מנת לאפשר לכל נכי צה"ל להגשים כל חלום על אף המגבלות הגופניות והחוויה המטלטלת שעברו. חלק ניכר מפעילות ארגון נכי צה"ל מתאפשרת אודות לתרומות שאוספת
לצפיה ב-' מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם '
מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם
12/09/2017 | 12:58
10

מומחים ואנשי מקצוע חדשים מחכים לכם בפורומים הבאים 

בפורום משפט פלילי תוכלו לשאול הכל על התחום ולקבל תשובות מעו"ד מומחה

בפורום טיפול זוגי תוכלו להתייעץ ולשתף בבעיות בזוגיות או בבניית זוגיות

בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו לדעת איך לרפא את גופכם בעזרת תזונה ואורח חיים בריא

בפורום השקעות נדל"ן בקנדה תוכלו להתייעץ לגבי כל סוגי ההשקעות עם עו"ד ישראלי וקנדי

בפורום שמאות מקרקעין תוכלו לשאול על מיסוי נדל"ן, תכנון ובנייה, תביעות מקרקעין ועוד

בפורום נזקי גוף ותאונות דרכים תוכלו לקבל ייעוץ משפטי לגבי כל סוגי נזקי הגוף והתאונות

בפורום אוטיזם- גישה ביו רפואית תוכלו לדעת איך מפחיתים את התסמינים של אוטיזם לפי עקרונות הרפואה המשלימה

בפורום מכירות ופיתוח עסקי תוכלו לשאול על מכירות b2b, פיתוח עסקי, הגדלת רווחים ועוד

בפורום משפחות מורכבות תוכלו לשתף ולהתייעץ בהכל אם אתם נמצאים בפרק ב' מעט מורכב 

בפורום דרכון פורטוגלי ידברו אתכם על הוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלית-אירופאית

גלישה נעימה

לצפיה ב-'האים מקדימים תקצבאות לרגל החגים תרשמו תשעות פעילותהלשכותומוק'
האים מקדימים תקצבאות לרגל החגים תרשמו תשעות פעילותהלשכותומוק
12/09/2017 | 05:36
1
80
הי תרשמו את שעות קבלת הקהל באגפים בחגים תודה 
שנה טובה לכולם
לצפיה ב-'אני מקווה שיקדימו . '
אני מקווה שיקדימו .
( לעמוד שלי בתפוז )
12/09/2017 | 12:47
54
לצפיה ב-'חתימה אחרונה?תגמול מחייה?.'
חתימה אחרונה?תגמול מחייה?.
10/09/2017 | 15:00
1
107
מתי  יש אישור סופית לקבלת תגמול?
לצפיה ב-'אישור סופי לקבלת תגמול '
אישור סופי לקבלת תגמול
( לעמוד שלי בתפוז )
11/09/2017 | 10:18
65
רצוי שתברר עם עובדת רווחה. 
לצפיה ב-'תשלום רטרואקטיבי על לימודים.'
תשלום רטרואקטיבי על לימודים.
09/09/2017 | 20:20
1
67
נפצעתי לפני שלוש שנים בתאונה במהלך השירות ולאחרונה הוכרתי כנכה צה"ל.

אני כבר שנתיים בלימודים באוניברסיטה, האם אהיה זכאי להחזר רטרואקטיבי על שכר הלימוד ששילמתי עד כה ועל דמי המחיה שלהם הייתי זכאי? אשמח לשמוע אם קרה למישהו.. תודה לעונים
לצפיה ב-'תשובה '
תשובה
( לעמוד שלי בתפוז )
10/09/2017 | 11:20
54
הייתי מצעי שתפנה לעובדת רווחה ותדבר איתה. 
לצפיה ב-'נכות זמנית לשנתיים ייעוץ'
נכות זמנית לשנתיים ייעוץ
08/09/2017 | 16:44
1
86
בוועדה האחרונה נקבע לי % 20 זמני לשנתיים על סעיף נפשי שאלות שעולות לי האם חוות דעת של פסיכאטר שאני צריך בזמן הקרוב לתביעה אחרת תהיה רלוונטית לעוד שנה וחצי מבחינת רלוונטיות בוועדה הבאה ,האם יש צורך בייצוג גם בוועדה הבאה אם היה ייצוג בוועדה הראשונה ובגדול בכלל איך ההתייחסות לוועדה הנוספת לאחר קביעה זמנית אם כבר אני מעל חמש שנים מהארוע המחלתי מה יכול להשתנות דווקא אחרי 7 שנים  אשמח להכוונה מדוייקת 
לצפיה ב-'תשובות '
תשובות
( לעמוד שלי בתפוז )
08/09/2017 | 21:59
70
1. חוות דעת של פסיכאטר שנכתבת היום לא תעזור לך לוועדה בעוד שנה וחצי ותהיה לא רלוונטית. 
2. לדעתי יש צורך בייצוג , ויש קשר בין קיבוע הנכות לוועדה הקורבה. 
3. אם אתה מוכר חמש שנים זמני , כנראה שאתה חייב יצוג כי זה לא ממש הגיוני. 
לצפיה ב-' אירוח בנושא פיריון '
אירוח בנושא פיריון
06/09/2017 | 12:51
2
36

בתאריך 11/9/17 יתארח בפורום תרומת ביציות ד"ר יואל שופרו, סגן מנהל היחידה לפוריות והפרייה חוץ גופית בביה"ח בילינסון ובמרכז מור לאישה.

האירוח יעסוק במגוון רחב של נושאים בתחום הפריון כגון:
הפריה חוץ גופית, תרומת ביצית, טיפולי פוריות לנשאי מחלות זיהומיות, אבחון וטיפול בבעיות אנדוקריניות הקשורות לפריון, מעקב ביוץ, השראת והגברת ביוץ, הזרעה תוך רחמית, תרומת זרע, מעקב הריון שגרתי ובסיכון גבוה, מעקב הריון המשכי למטופלות פריון.

אנו מזמינים אתכם להעלות את שאלותיכם בשרשור האירוח כבר עכשיו! 

לצפיה ב-'מאתר אגף השיקום...........'
מאתר אגף השיקום...........
06/09/2017 | 13:51
1
123
הזמנה לשנת זכאות 2018
חברת "אשת טורס" וחברת "השטיח המעופף" הן החברות שנבחרו כספקיות במכרז להפעלת הזמנות לאירוח וטיפולים לזכאי אגף השיקום לשנת הזכאות 2017 ואילך.
החל מה-10/09/2017 יפתחו מוקדי ההזמנות ואתרי האינטרנט לביצוע הזמנות לשנת הזכאות 2018 שתחל בתאריך 01/03/2018. ניתן להמשיך ולבצע הזמנות גם לשנת הזכאות הנוכחית.
כל חברה אחראית על רשימת בתי מלון נפרדת. לרשימת בתי המלון לחץ כאן
אופן ביצוע הזמנה:
לרשות הזכאים יעמדו אתרי אינטרנט ומוקדי שירות טלפוניים.
באמצעות אתר האינטרנט: 
לרשות הזכאים יעמדו אתרי אינטרנט, של החברות בהם ניתן יהיה לקבל את כל המידע הרלוונטי להזמנת האירוח והטיפולים ובאמצעותם ניתן יהיה לבצע הזמנות וביטולים בכל שעות היממה.
הכניסה לאתר האינטרנט של החברות תתבצע באמצעות האיזור האישי באתר האינטרנט של אגף השיקום.
כחלק משיפור השירות, יוכלו הזכאים להדפיס את הוואוצ'ר מהאיזור האישי באתר האינטרנט של אגף השיקום וכן להתעדכן בזכאות השנתית. 
בכל זמן נתון ניתן יהיה להיעזר בנציגי מוקד ההזמנות של החברות, על מנת להשלים את ההזמנות באמצעות האינטרנט.
באמצעות מוקדי הזמנות טלפוניים: 
לרשות הזכאים יעמדו מוקדי הזמנות המיועדים לזכאי אגף השיקום. כחלק משיפור השירות תופעל במוקדים מערכת נתבי שיחות לקבוצות זכאים לפי הפירוט הבא - נכים קשים בדרגת נכות 100%+, הזמנות להבראה רפואית, הזמנות לקבוצות (מעל 5 נכים).
אנו מבקשים להימנע מהגעה פיזית למשרדי החברות "אשת טורס" ו"השטיח המעופף". החברות לא יוכלו לתת מענה וטיפול לזכאים שיגיעו באופן ישיר למשרדי החברה.
​שעות הפעילות של המוקדים הטלפוניים:
ימים א-ה בין השעות 17:00-09:00
יום ו בין השעות 13:00-08:00
הערה - במועדים מיוחדים יתכן שינוי במועד פעילותו של המוקד. יש להתעדכן באמצעות אתר זה.
אנו מבקשים לגלות סבלנות עם פתיחת מוקדי ההזמנות ולאפשר לחברות לטפל בכל הפניות.
דרכי התקשרות:
​ אשת טורס​ ​השטיח המעופף
​טלפון ​03-7771888 ​03-5139966
​פקס ​073-3271888 ​03-5156696
​מייל
ביצוע הזמנה:
יש ליצור קשר עם החברה הרלוונטית, בהתאם לבית המלון אותו מבקשים להזמין ("אשת טורס"/"השטיח המעופף") וזאת באמצעות אחת מהדרכים העומדות בפני הזכאים (אתר אינטרנט/מוקד טלפוני).
ניתן לבצע הזמנות לאירוח וחמי מרפא למחצית הראשונה של שנת הזכאות 2018, דהיינו עד לתאריך 31/08/2018.
נכים קשים, בעלי נכות 100%+ יכולים לבצע הזמנה לכל שנת הזכאות 2018, דהיינו עד לתאריך 28/02/2019.
זכאים אשר הזמינו באמצעות אתר האינטרנט של החברות, יקבלו אישור מיידי להזמנה ואפשרות להדפסת שובר האירוח (ואוצ'ר) באמצעות האיזור האישי באתר האינטרנט של אגף השיקום.  זכאים אשר יבצעו הזמנה באמצעות המוקדים הטלפוניים יוכלו לקבל את שובר האירוח באמצעות פקס או מייל, לבחירתם. 
בעת ההגעה למלון יש להציג את שובר האירוח, את שובר הטיפולים ותעודת נכה – מסמכים אלו יהוו תנאי לקבלת השירות. בתום האירוח יתבקש הזכאי לחתום ולאשר את קבלת השירות. 
בסיס האירוח בבתי המלון מבוסס על פנסיון מלא ותינתן אפשרות לזכאים לבחור בחצי פנסיון.
אפשרות לביצוע הזמנות בתשלום אישי של הזכאי - זכאי האגף יוכלו לבצע הזמנות של שירותים נוספים בתשלום ישיר מול החברות, כגון - הוספת מבוגר/ילד לחדר המוזמן במסגרת הזכאות, הוספת חדר נוסף בתשלום, הוספת יום טיפול, תוספת תשלום לשהייה בחגים ועוד. זכאים רשאים לצרף בני משפחה מקרבה ראשונה בתוספת תשלום.
בחגים ראש השנה, סוכות, פסח ושבועות, רשאיות החברות לגבות תוספת תשלום מהזכאי.
ביטולי הזמנות:
אנו מבקשים להימנע ככל האפשר מביטולי הזמנות בטווח של חודש לפני מועד האירוח. ביטולים אלו פוגעים ביכולתם של זכאים אחרים לבצע הזמנות, לעומסים במוקדי ההזמנות ולחיובים מיותרים.
ביטול הזמנות ללא חיוב ניתן לבצע עד 8 ימים  לפני תחילת מועד האירוח, באופן עצמאי באתר האינטרנט של החברות או באמצעות המוקדים הטלפוניים.
ביטולים פחות מ-8 ימים מחייבים תשלום לבתי המלון. ביטולים אלו יבוצעו רק באמצעות המוקד הטלפוני של החברה הרלוונטית ועל פי הכללים הבאים: 
במקרה של ביטול הזמנה בגין סיבה רפואית - יש להעביר את כל האישורים הרלוונטיים לחברה, על מנת שתוכל לבטל את ההזמנה במערכת ולהחזיר את ימי הזכאות, ללא חיוב ימי זכאות. במקרה זה המשרד ישא בעלות הביטול. 
במקרה של ביטול הזמנה או אי הגעה לשהייה שאושרה על ידי הזכאי ללא הצדקה/סיבה רפואית - במקרה זה המשרד ישא בעלות הביטול ותתבצע הפחתה ממכסת הזכאות של הנכה.
שינויים ושיפורים במערך ההזמנות:
עבור נכים קשים, בעלי נכות 100%+ יוגדר בנק חדרים ייעודי, הכולל חדרים נגישים המותאמים עבורם
יודגש כי במלונות בהם ישנן מרחצאות חמי מרפא, ההקצאות יינתנו תחילה לנכים הזכאים לאירוח וטיפולים בחמי מרפא וכן לנכים הזכאים לטיפול פסוריאזיס וזאת על מנת לאפשר להם לממש את ימי הטיפולים להם הם זכאים. יחד עם זאת, חודש וחצי לפני מועד האירוח ייפתחו ההקצאות לכלל הזכאויות האחרות בהתאם לחוקת המימוש.
מוקד טלפונים ארצי
03-7776777
דרכי התקשרות
מטה האגף
פניות הציבור
נכים שמתגוררים בחו"ל
לצפיה ב-'מה 2018 מה '
מה 2018 מה
08/09/2017 | 17:57
37
לא מצליח להזמין חדר ל2017 בכל תאריך   הכל אין אין אין פה ושם יש אוהל 
לצפיה ב-'שבת שלום לכולם '
שבת שלום לכולם
( לעמוד שלי בתפוז )
08/09/2017 | 12:57
44
לצפיה ב-'שלום, צריך המלצה במסגרת נופש של זכאי משרד הבטחון:'
שלום, צריך המלצה במסגרת נופש של זכאי משרד הבטחון:
08/09/2017 | 12:53
1
127
באילת
דרך השטיח המעופף:
לגונה
יוסוויט
לאונרדו קלאב

דרך אשת טורס:
לאונרדו פריווילג'
המלך שלמה
מג'יק פאלאס
מלכת שבא

לא מצאתי מקום יותר טוב, בינתיים, לשאול את זה, תודה!

לצפיה ב-'מלכת שבא....'
מלכת שבא....
08/09/2017 | 17:10
46
לצפיה ב-'פרישה רפואית'
פרישה רפואית
05/09/2017 | 18:46
3
107
אני איש קבע נכה צה"ל 42% ופורש פרישה רפואית (רופאים קבעו שאנני יכול לעבוד עבודה כלשהי בגלל מגוון פגימות).
אני אמור לצאת עם 70% בגלל הוותק שצברתי אך זה לא המקסימום שניתן לצבור (76%).
במידה ומגבלותיי לא יאפשרו לי עבודה כלשהי גם לא חצי מישרה וגם לא משרדית, האם אני זכאי להשלמה כלשהי ממשרד הביטחון ?
לצפיה ב-'תגמול למי שלא יכול לעבוד'
תגמול למי שלא יכול לעבוד
( לעמוד שלי בתפוז )
05/09/2017 | 19:53
2
125
ראשתי מוטב כי תבדוק אם אתה יכול להעלות את אחוזי הנכות שלך ל50 אחוז . 
זה יעלה לך את התגמול , וגם יאפשר לתת לך תגמול נצרך. 
בגלל הפנסיה שלך ינוכה לך מהתגמול כל סכום בגובהה הפנסיה. 
היות ולא כתבתה מה גילך יש לך גם אפשרות להגיש בקשה לתגמול פרישה מוקדמת. 
זו היא ההשלמה אך מאחר ולא כתבתה את גילך אני לא יכול לייעץ לך. 

לצפיה ב-'פרישה רפואית'
פרישה רפואית
05/09/2017 | 21:10
1
93
ראשית תודה.
גילי ביום הפרישה יהיה 50 .
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
( לעמוד שלי בתפוז )
06/09/2017 | 08:50
78
תודה על התשובה. 
אתה זכאי ככל הנראה היות ואני לא יודע את כל הנתונים עד הסוף להגיש בקשה לתגמול פרישה מקודמת. 
לצפיה ב-'חודש הבא?.'
חודש הבא?.
05/09/2017 | 20:52
1
136
 במוקד אמרו בחודש הבא 1 באוקטבר ?.האם זה נכון התגמול הקרוב?.
לצפיה ב-'חיובי אליהו תקבל בתגמול בסוף החודש הזה. חג שמח'
חיובי אליהו תקבל בתגמול בסוף החודש הזה. חג שמח
05/09/2017 | 20:58
69
לצפיה ב-' שחרור חיילת פצועה כדי שתעבור לטיפול משרד הביטחון'
שחרור חיילת פצועה כדי שתעבור לטיפול משרד הביטחון
04/09/2017 | 17:58
1
61
נתנו לבת שלי נעליים לא מתאימות במילואים... נפלה, שברים בסנטר, שיניים שבורות.

עד היום, שבועיים מהפציעה, לא יודעים מה הנזק, עדיין אי אפשר לפתוח את הפה.

אבל, הצבא מזרז אותנו להגיש טופס תביעה למשרד הביטחון, כדי שתשתחרר כבר משירות מילואים ותעבור לאחריות משרד הביטחון.

כרגע היא בשירות מילואים פעיל, תקבל תגמולי מילואים, מרותקת למיטה בגימלים. כשתשתחרר, סטודנטית בגימלים, ללא יכולת לעבוד, מי ישלם משכורת, מי יקח אחריות על הנזק שעדיין לא נבדק ?
האם יש אפשרות או טעם להתנגד לכך שהצבא ישחרר אותה לפני ההחלמה או לפחות עד לבדיקה יסודית של הפציעה
תודה מראש על כל תשובה
מיכאל
לצפיה ב-'פציעה במילואים '
פציעה במילואים
( לעמוד שלי בתפוז )
05/09/2017 | 19:58
48
1. ראשית הבת שלך צריכה להתשחרר. 
2. היא תגיש תביעה ובקשה לקבלת תגמול תט"ר . 
3. לא נראה לי שיהיו לה כל כך הרבה אחוזי נכות . 
5. יותר סביר להניח שאחרי החלמה קצרה היא תחזור לעצמה 
רק בריאות. 
לצפיה ב-'שאלה חשובה'
שאלה חשובה
05/09/2017 | 19:41
1
69
שלום
איפה אפשר להשיג את המייל של מוטי אסייג?
תודה.
לצפיה ב-'תקשר לשיקום חיפה. '
תקשר לשיקום חיפה.
( לעמוד שלי בתפוז )
05/09/2017 | 19:48
29
לצפיה ב-'תגמול חודשי'
תגמול חודשי
05/09/2017 | 12:50
2
123
מה הכוונה התגמול החודשי הבא זה התגמול החודשי הקרוב בסוף של כל חודש?
לצפיה ב-'מה הכוונה חודש הבא יכנס התגמול?'
מה הכוונה חודש הבא יכנס התגמול?
05/09/2017 | 13:30
57
לצפיה ב-'כל חודש נכנס תגמול של החודש הקודם. '
כל חודש נכנס תגמול של החודש הקודם.
( לעמוד שלי בתפוז )
05/09/2017 | 19:56
43
לצפיה ב-'היכרויות'
היכרויות
03/09/2017 | 13:23
2
123
שמי עינב בת 33 חליתי בדלקת מפרקים בגיל צעיר ומזה עשר שנים אני בכסא גלגלים ואיבדתי את הראייה. בחורה יפה אופטימית עצמאית גרה לבד.
מחפשת בחור מקסים רוחני שמתעסק במקצועות אלטרנטיביים.
סיימתי לימודי קופירייטינג תסריטאות עריכה והגשה מוסיקלית אימון הוליסטי ארומתרפיה ועוד ועוד...הוצאתי ספר שירה לאור.
אשמח שתיצור קשר 052-8894449
לצפיה ב-'שיהיה בהצלחה '
שיהיה בהצלחה
( לעמוד שלי בתפוז )
04/09/2017 | 11:26
45
לצפיה ב-'גם אני מצטרף, שיהייה בהצלחה'
גם אני מצטרף, שיהייה בהצלחה
05/09/2017 | 15:35
22

מנהל/ת הפורום

אודות:
חיילי צה"ל, ואנשי מערכת הביטחון, גיבורי ישראל, היקרים. עו"ד גיא בית און עוסק בייצוג, חיילים ואנשי מערכת הביטחון, בתביעות נגד קצין התגמולים מזה כארבע
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד גיא בית און

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו