לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום נכי צה"ל

ברוכים הבאים לפורום נכי צה"ל - (בעבר פורום נכי צה"ל - זכויות והטבות) ייחודו של הפורום בתפוז הוא בכך שהמידע שמפורסם כאן נאסף מכל המקורות הנמצאים ברשת. העצות שהחברים נותנים הן עצות מועילות וממוקדות. אנא השאירו את ההתעסקויות בפוליטיקה הפנימית של ארגון נכי צה"ל (ופוליטייקה בכלל), אל הפורומים האחרים, כמו-גם ההתעסקות הבלתי נגמרת ומייאשת בביקורת (שלעיתים מוגזמת למרות שבחלקה מוצדקת) על אגף השקום. ביקורת צריכה להאמר ולהשמע אך לא כאשר הדבר הופך לאובססיה. הפורום הוקם בכוונה לתת כתף, לשתף  ולחלוק מידע על זכויות והטבות נכי צה"ל ברשת. לצערנו,אוכלוסיית נכי צה"ל גָדלה מאוד בשנים האחרונות. הפורום הוקם בכדי לתת מענה לכלל נכי צה"ל . ולתת את הכלים המתאימים למי שמסתבך בנבכי הביורקרטיה של אגף השקום. ובנוסף להאיר את עיניי הנכים בדברים שלעיתים נסתרים מהעין. כל מידע /עיצה הניתנים בפורום אינם באים להחליף טיפול פרטני מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של השואל.לפיכך,''תפוז אנשים'',מנהל+יועצים אינם אחראים לנזק (אם) יגרם עקב הסתמכות על מידע זה.  יש לשמור על כללי ההתנהגות המקובלים בעולם הקהילות והפורומים, על שפה נאותה ולנהוג בכבוד ובסובלנות. הודעות המכילות: מספרי טלפון , כתובות דוא"ל , השמצות ו/או תמונות לא ראויות ימחקו לאלתר וללא התראה. הודעות אודות מלחמות אישיות עם אגף השיקום-א.נ.צ מקומם לא בפורום. וכן הודעות בגין לשון הרע/הוצאת דיבה ימחקו לאלתר וללא התראה. במידה ובחרתם לעלוב באחרים - אנא פנו אל הפורומים האחרים המהווים בית לנכי צה"ל. הודעות מעין אלו תמחקנה ללא הודעה מוקדמת.
הפורום חותר לשת"פ עם מנהלי הפורומים האחרים הנוגעים לנכי צה"ל מבחינת ידע ומידע. הודעות הקשורות לפעילות פוליטית, של ארגון נכי צה"ל או פעילות פוליטית אחרת תמחקנה מייד וללא התראה. ע"מ לשמור על מהות הפורום:זכויות והטבות נטו לנכי צה"ל,חובה לשרשר כל הודעות לשירשור אחיד.
אנא שימרו על ציביון הפורום, כפי שהותוה על ידי ענת. מי שמבקש לפרסם הודעות בנושאים אשר נקבע כי ימחקו מתבש לעשות כן באחד הפורומים ה-"יותר דמוקרטים" המשרתים את נכי צה"ל ללא פיקוח . הקו המנחה את הפורום הוא אמנם חופש דיבור אך אל לנו לתת לחופש הדיבור לפגוע במטרה העיקרית של הפרום וזו שיתוף וחלוקת המידע הרלוונטי לנו. כמו-כן חופש הביטוי אינו עילה לפגיעה באדם זה או אחר. אין לפרסם הודעה הנוגדת את תקנון תפוז ו\או חוקי מדינת ישראל. אין לפרסם הודעה ובה פרטי התקשרות הכוללים מספר טלפון אישי או כתובת מייל פרטית.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נכי צה"ל

ברוכים הבאים לפורום נכי צה"ל - (בעבר פורום נכי צה"ל - זכויות והטבות) ייחודו של הפורום בתפוז הוא בכך שהמידע שמפורסם כאן נאסף מכל המקורות הנמצאים ברשת. העצות שהחברים נותנים הן עצות מועילות וממוקדות. אנא השאירו את ההתעסקויות בפוליטיקה הפנימית של ארגון נכי צה"ל (ופוליטייקה בכלל), אל הפורומים האחרים, כמו-גם ההתעסקות הבלתי נגמרת ומייאשת בביקורת (שלעיתים מוגזמת למרות שבחלקה מוצדקת) על אגף השקום. ביקורת צריכה להאמר ולהשמע אך לא כאשר הדבר הופך לאובססיה. הפורום הוקם בכוונה לתת כתף, לשתף  ולחלוק מידע על זכויות והטבות נכי צה"ל ברשת. לצערנו,אוכלוסיית נכי צה"ל גָדלה מאוד בשנים האחרונות. הפורום הוקם בכדי לתת מענה לכלל נכי צה"ל . ולתת את הכלים המתאימים למי שמסתבך בנבכי הביורקרטיה של אגף השקום. ובנוסף להאיר את עיניי הנכים בדברים שלעיתים נסתרים מהעין. כל מידע /עיצה הניתנים בפורום אינם באים להחליף טיפול פרטני מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של השואל.לפיכך,''תפוז אנשים'',מנהל+יועצים אינם אחראים לנזק (אם) יגרם עקב הסתמכות על מידע זה.  יש לשמור על כללי ההתנהגות המקובלים בעולם הקהילות והפורומים, על שפה נאותה ולנהוג בכבוד ובסובלנות. הודעות המכילות: מספרי טלפון , כתובות דוא"ל , השמצות ו/או תמונות לא ראויות ימחקו לאלתר וללא התראה. הודעות אודות מלחמות אישיות עם אגף השיקום-א.נ.צ מקומם לא בפורום. וכן הודעות בגין לשון הרע/הוצאת דיבה ימחקו לאלתר וללא התראה. במידה ובחרתם לעלוב באחרים - אנא פנו אל הפורומים האחרים המהווים בית לנכי צה"ל. הודעות מעין אלו תמחקנה ללא הודעה מוקדמת.
הפורום חותר לשת"פ עם מנהלי הפורומים האחרים הנוגעים לנכי צה"ל מבחינת ידע ומידע. הודעות הקשורות לפעילות פוליטית, של ארגון נכי צה"ל או פעילות פוליטית אחרת תמחקנה מייד וללא התראה. ע"מ לשמור על מהות הפורום:זכויות והטבות נטו לנכי צה"ל,חובה לשרשר כל הודעות לשירשור אחיד.
אנא שימרו על ציביון הפורום, כפי שהותוה על ידי ענת. מי שמבקש לפרסם הודעות בנושאים אשר נקבע כי ימחקו מתבש לעשות כן באחד הפורומים ה-"יותר דמוקרטים" המשרתים את נכי צה"ל ללא פיקוח . הקו המנחה את הפורום הוא אמנם חופש דיבור אך אל לנו לתת לחופש הדיבור לפגוע במטרה העיקרית של הפרום וזו שיתוף וחלוקת המידע הרלוונטי לנו. כמו-כן חופש הביטוי אינו עילה לפגיעה באדם זה או אחר. אין לפרסם הודעה הנוגדת את תקנון תפוז ו\או חוקי מדינת ישראל. אין לפרסם הודעה ובה פרטי התקשרות הכוללים מספר טלפון אישי או כתובת מייל פרטית.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שלום לכל חברי הפורום ולכל הבאים בשעריו. אני נמצא כאן כמנהל הפורום על מנת לסייע לכם בכל דרך אפשרית בכל בעיה ובכל שאלה אפשר לפנות אלי ואשמח לסייע . חשוב לשמור בפורום על כללים בסיסיים , של שפה נקיה , והעברת מסרים בדרך מקובלת על מנת שיהיה נעים לכולם להיות בפורום , אפשר להעלות כל נושא ולשוחח על כל דבר , בדרך נעימה ומקבולת אשר תטיב עם כולם.  
המטרה בפורום היא ליצור קהילה תומכת , בה מסייעים החברים אחד לשני. 
חשוב מאוד לתת מידע אמין אשר ניתן להתבסס עליו על מנת שתהיה תועלת לכל חברי הפורום. 
שוב אני כאן לרשותכם 
שלכם 
גיא

המשך >>

לצפיה ב-'יש מרפאת שיננית שעובדת עם משרד הבטחון?'
יש מרפאת שיננית שעובדת עם משרד הבטחון?
28/04/2017 | 13:25
19
אני גר בכפר סבא, צריך בסביבה הקרובה אחת כזו, תודה
לצפיה ב-'התגמול נכנס היום'
התגמול נכנס היום
28/04/2017 | 13:08
44
לצפיה ב-'באיזה יום יכנס לבנק תגמול אפריל 2017'
באיזה יום יכנס לבנק תגמול אפריל 2017
28/04/2017 | 12:27
35
לצפיה ב-'באיזה יום תגמול אפריל 2017'
באיזה יום תגמול אפריל 2017
28/04/2017 | 12:26
28
לצפיה ב-'מי מכיר רופא\ה שמתמחה בורטיגו (סחרחורות) כתוצאה מהדף'
מי מכיר רופא\ה שמתמחה בורטיגו (סחרחורות) כתוצאה מהדף
28/04/2017 | 04:29
18
מי מכיר ויכול להמליץ על רופא\ה או מעבדה שמתמחה בורטיגו (סחרחורות) כתוצאה מהדף (גלי הלם) BRAIN CONTUSION
תודה 050-6840140
לצפיה ב-'נכה צהל : הישג נהדר: שיא עולם לאיתן חרמון במרתון וינה'
נכה צהל : הישג נהדר: שיא עולם לאיתן חרמון במרתון וינה
23/04/2017 | 16:32
47
הישג נהדר: שיא עולם לאיתן חרמון במרתון וינה
המרתוניסט נכה צה"ל, שנפצע במהלך מלחמת לבנון השנייה, ניפץ את שיא העולם לקטועי רגליים עם זמן של 2:56.53. רגב: "גאה בך על ההישג ביום סמלי זה" (0 תגובות)
לצפיה ב-'פונה בבקשה להחליף תאריך הבראה בליאונרדו קלאב אילת'
פונה בבקשה להחליף תאריך הבראה בליאונרדו קלאב אילת
23/04/2017 | 12:15
56
שלום לכולם,
סגרתי עם השטיח המעופף הבראה רפואית בליאונרדו קלאב אילת בתאריכים ה 27/7 עד ה 30/7 -חמישי -ראשון.התקשרתי אליהם כדי להקדים בשבוע מה-20/7 עד ה-23/7 גם כן חמישי עד ראשון, אך אין מקום בתאריכים אלה.
אני פונה למי שמעוניין לדחות בשבוע את הנופש שלו...כמובן באותו המלון , זה יעזור לי מאוד . תודה.
ניתן לפנות למייל menasherony@gmail.com
תודה רבה.
לצפיה ב-'לא עונים אצל הספקים בנוגע להזמנת הבראה,מה לעשות?'
לא עונים אצל הספקים בנוגע להזמנת הבראה,מה לעשות?
20/04/2017 | 00:35
5
70
לצפיה ב-'להתלונן במוקד אגף השיקום'
להתלונן במוקד אגף השיקום
21/04/2017 | 05:49
2
48
לצפיה ב-'אבי וזה יעזור?גם באתר כל יעד או תאריך שאני מזין הוא רושם אין'
אבי וזה יעזור?גם באתר כל יעד או תאריך שאני מזין הוא רושם אין
21/04/2017 | 11:31
1
53
תוצאות בשני הספקים, אז אתה מתקשר לספקים ואז לא עונים לך שעות , ואז שסוף סוף מישהו עונה לך, מדברים איתך כמו ילדים מפגר, ובשורה התחתונה אומרים לך שאין כלום.פעם לפחות עוד היה מציג רשימת תאריכים אחרים/מקומות היום כלום.
מה עד כדי כך מזלזלים בנו?ואף אחד שם בארגון/בשיקום כבר לא אכפת לו?
לצפיה ב-'עידן, אתה צודק! גם אני ניסיתי להזמין גם בטלפון וגם באתר '
עידן, אתה צודק! גם אני ניסיתי להזמין גם בטלפון וגם באתר
21/04/2017 | 12:46
54
לא דובים ולא יער...שבת שלום
לצפיה ב-'הזמנת הבראה '
הזמנת הבראה
21/04/2017 | 16:49
1
65
עידן מה מספר הטלפון שלהם תודה

לצפיה ב-'אשת 03-7771888 שטיח 03-5139966'
אשת 03-7771888 שטיח 03-5139966
24/04/2017 | 22:23
4
לצפיה ב-'האם ביטול הפטור למס לנכים של זליכה כולל נכי צהל?'
האם ביטול הפטור למס לנכים של זליכה כולל נכי צהל?
16/04/2017 | 07:49
8
196
לצפיה ב-'ביטול פטור מס'
ביטול פטור מס
17/04/2017 | 23:42
7
149
ערב טוב וחג שמח
מאיפה קיבלת את האינפורמציה הזו אפשר לדעת ?
כל כך הרבה דברים רושמים פה בלי הקשר אם יש לך איזה קישור או מאיפה קבלת את זה אשמח לקבל
לצפיה ב-'בוואלה התפרסמו ההמלצות הלא סופיות של ועדת זליכה'
בוואלה התפרסמו ההמלצות הלא סופיות של ועדת זליכה
17/04/2017 | 23:49
2
126
בניהן ביטול הפטור ממס לנכים קשים כי זה יוצר הונאות לדעת פקידי האוצר...(נימוק מדהים נכון? )
לצפיה ב-'מס'
מס
18/04/2017 | 00:07
1
76
בדקתי בוואלה מופיע רק לגבי הוועדה שחושפת שחיתויות לא מצאתי לגבי קיצוץ כלשהו .
תוכל להכוין לקישור או מאמר מתאריך כלשהו?

לצפיה ב-'זה התפרסם אתמול או שלשום '
זה התפרסם אתמול או שלשום
18/04/2017 | 00:18
90
יש לי בעיה במחשב לכן לא יכולה לתת לך קישור . תסתכל אם לא תמצא בפורום נכים בתפוז יש שם קישור. הבעיה היא עבור נכים שעובדים ויש להם נכות גבוהה מאד ולכן פטור ממס על הכנסות מיגיעה אישית.
לצפיה ב-'קבל קישור: '
קבל קישור:
18/04/2017 | 22:32
3
76
" בחינה מחדש של ההטבות והזיכויים שמהם נהנים נכים שעובדים: כותבי הדוח סבורים כי לצד ביטול מנגנון הקיזוז, יש לבחון מחדש את מגוון הטבות שלהן זכאים הנכים העובדים מהרשויות המקומיות והממשלתיות, כמו למשל פטור ממס רכוש ומארנונה"...

" ביטול הפטור הקיים ממס: חברי צוות הוועדה סבורים המנגנון שקיים היום, שמזכה נכים בפטור ממס הכנסה עד 606 אלף שקלים, הוא מוגזם, לא יעיל ומייצר פתח להונאות. "לא ברור מדוע נכים המסוגלים לעבוד ואף להשתכר סכומים גבוהים יהנו מפטור עצום ממס, בשעה שרבבות נכים חיים מתחת לקו העוני והמדינה אינו מוצאת מקורות כספיים לסייע בידם", לשון הדוח. בתוך כך, אדם המקבל קצבה בסך 4,00 שקלים ומרוויח מעבודה עד 6,000 שקלים לא ישלם מס על 4,000 השקלים הראשונים מהקצבה, ואילו עבור 6,000 שקלים ישלם כמו כל אדם המרוויח עשרת אלפים שקלים בחודש."

" קצבאות הניידות: כותבי הדוח סבורים כי קיים עיוות במבחני הזכאות לקצבת ניידות, ועל כן ממליצים על מינוי ועדה בין-משרדית שתבחן נכויות ותשווה הקצאת הקצבאות על פי מבחן מודרני ומעודכן. זאת, במגמה להשוות את ההקצאה לנכים בעלי נכויות קשות, שאינם מסוגלים להשתמש באופן עצמאי בתחבורה ציבורית. לוועדה זו יש להקצות, לפי הדוח, מסגרת עלות של 200 מיליון שקלים."...

לכתבה המלאה

לצפיה ב-'האם זה יחול גם על נכי צהל עם אחוזי נכות גבוהים שעובדים? '
האם זה יחול גם על נכי צהל עם אחוזי נכות גבוהים שעובדים?
19/04/2017 | 07:49
2
52
לצפיה ב-'לפי מה שידוע לי, ולא'
לפי מה שידוע לי, ולא
19/04/2017 | 13:55
1
73
ידוע לי הרבה, אלא על-פי נסיון העבר ומבחני הקורולציה
אז במקרים של קיצוצים זה בדרך כלל כולל את כולם "בהתאמות נדרשות"

חוץ מיזה שארגון נכי צה"ל לא אומר שום דבר בנושא (לפחות לא שמעתי שהוא אמר משהו בנושא), אז למה שזה לא יחול גם על נכי צה"ל ?!
לצפיה ב-'כי יש פטור ממס על עבודה לפי אחוזי נכות שנקבעים מביטוח לאומי '
כי יש פטור ממס על עבודה לפי אחוזי נכות שנקבעים מביטוח לאומי
19/04/2017 | 17:11
40
(מעל 90 או משהו כזה). הפטור הזה הוא כללי לא? השאלה היא אם ארגון נכי צהל מודע לזה. אבל אולי אני טועה.
לצפיה ב-'החלפת רכב רפואי'
החלפת רכב רפואי
13/04/2017 | 20:54
1
179
שלום חברים,
יש לי זכאות לרכב 2000סמ"ק עד 250000 ש"ח , ההשלמה של משרד הבטחון היא בסביבות 140000 ש"ח ואני מעוניין להחליף לרכב בעלות של 225000 ש"ח, מישהו יודע איך הם מחשבים את ההשלמה לרכב זול יותר ?
לצפיה ב-'החלפת רכב '
החלפת רכב
22/04/2017 | 21:19
34
לפי שווי הרכב הקיים + המענק+הלואה
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/04/2017 | 16:58
26
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים
לצפיה ב-'הודעה חשובה ביותר'
הודעה חשובה ביותר
09/04/2017 | 12:56
1
271
לכל זכאי תקנה 5(5) ,100מיוחד.
בתאריך 18.4.17 יערך דיון בוועדת העבודה והרווחה בכנסת בשעה 10.00.
הדיון הינו בהצ"ח תיקון חוק הנכים ,תיקון מס' 30 ,עיגון ההטבות בחוק.
מאחר והזכאות הנ"ל אינה מופיעה בחוק ,מתבקשים כל מי שהנושא נוגע לו
להופיע בפני הוועדה ולהסב תשומת לבה לתיקון הנושא.
(להרשמה לכניסה לכנסת אנא עיין באתר הכנסת באינטרנט).
לצפיה ב-'תודה נתיב יער'
תודה נתיב יער
14/04/2017 | 11:38
50
לצפיה ב-'שימו לב מחוז תל אביב ודן .וועדת צר"מ עברה לידיים פרטיות '
שימו לב מחוז תל אביב ודן .וועדת צר"מ עברה לידיים פרטיות
09/04/2017 | 09:20
163
ויותר לא יהיה שם הרופא המתעכזר לנכים . לא להזכיר את שמו מטעמי תביעות
אבל ברוך ה הרופא הזה לא יהיה יותר .
את הוועדה מקיימים בבתי החולים

אשמח אם מישהו כאן יעדכן אותנו בנושא

חג אביב שמח
לצפיה ב-'תגמול מיוחד לנכים תג"מ 6 הוראות 85.01 ו-85.02'
תגמול מיוחד לנכים תג"מ 6 הוראות 85.01 ו-85.02
08/04/2017 | 04:44
2
195
לנכה המוכר בגין נפש או ראש 20% ומעלה, שאינו בר שיקום ושאין אפשרות מעשית לשקמו בשל נכותו המוכרת ישולם תגמול מיוחד המבטיח להם אמצעי קיום בהתאם לקריטריונים המפורטים בהוראות האגף. עד כאן הציטוט.

השאלה מה זה אינו בר שיקום ואין אפשרות מעשית לשקמו? מי קובע את זה? על בסיס מה קובעים את זה? תודה לעונים
לצפיה ב-'אינו בר שיקום . מתכנסת וועדה צר"מ ובודקת אותך מא ועד ת '
אינו בר שיקום . מתכנסת וועדה צר"מ ובודקת אותך מא ועד ת
09/04/2017 | 09:15
1
193
הבדיקה היא לצורך קביעתך לכושר עבודה . כמה שעות . נשרה מלאה . או אינו בר שיקום

הוועדה ממליצה לרופא המחוזי והאחרון ממליץ לשאר הדרג ....

אינו בר שיקום נבדק על כלל הנכויות שאינך מוכר למשרד הביטחון

הציין שלאחרונה נודע לי שגם הנכויות הלו מוכרות נבדקות ונלקחות בחשבון .

כך בחשבון שהבדיקה והזימון והתוצאות לוקחות זמן רב

בהצלחה חג אביב שמח
לצפיה ב-'תודה אליהו יא אח!! חג שמח לך עד כמה שהוא יכול להיות שמח לנו'
תודה אליהו יא אח!! חג שמח לך עד כמה שהוא יכול להיות שמח לנו
09/04/2017 | 17:50
41
לצפיה ב-'חג שמח וקושיה קטנה לחג'
חג שמח וקושיה קטנה לחג
09/04/2017 | 08:21
1
228
לפני ימים אחדים,הונח בתא הדואר שלי,ספרון לא קטן ובו מפורטים תנאי הביטוח הסעודי הקבוצתי שלנו,הייתי מופתע שפעם ראשונה יש סדר ותכנון מראש.
אך במהרה נעלמה ההפתעה,ולאחר תפיחות על השכם של הראש נאמר בקטנה שזה הביטוח עד יוני,ומבטיח הראש שפלאות מחכות לנו.
ואני שואל,מה נשתנה השנה מכל השנים?
בריאות ואריכות ימים וחג שמח לכולם\ן.
עברנו את פרעה נעבור גם את זה.
לצפיה ב-'חג שמח מוכרים אותנו בשיטת הסלאמי...'
חג שמח מוכרים אותנו בשיטת הסלאמי...
09/04/2017 | 09:04
42
לצפיה ב-'מחצית השכר הקובע'
מחצית השכר הקובע
06/04/2017 | 13:04
192
משהו יודע מהו מחצי השכר הקובע (דירוג 17) שניתן בנוסף לנצרך לקבל ממקורות שונים

אני זוכר שאיפה שהוא ראיתי לפני שנה שנתיים 2167
מהו הסכום לעת הזו בעקבות העלאת התגמול?.
לצפיה ב-'עדכון סכום התגמול!.ולנו לא נותר אלא להביע את תדהמתנו!!!'
עדכון סכום התגמול!.ולנו לא נותר אלא להביע את תדהמתנו!!!
04/04/2017 | 10:21
3
314
עדכון סכום התגמול
30/03/2017
​בחודש מרץ 2017 יבוצע עדכון לסכום התגמול.
​בתגמולי חודש מרץ 2017 מבוצע עדכון סכום התגמול בהתאם להסכם עם ארגון נכי צה"ל. העדכון בתוקף מחודש אוקטובר 2015.
לצפיה ב-'​שעות הפעילות בחול המועד פסח תשע"ז...............'
​שעות הפעילות בחול המועד פסח תשע"ז...............
04/04/2017 | 10:23
121
חג פסח שמח
30/03/2017
בשם ​אגף שיקום נכים שלוחה לך ולבני משפחתך ברכת חג פסח שמח
​שעות הפעילות בחול המועד פסח תשע"ז
משרדי מטה האגף ומחוזותיו יהיו סגורים בחול המועד פסח תשע"ז בין התאריכים 10/04/2017 עד 17/04/2017.
המוקד הטלפוני הארצי יפעל במתכונת מצומצמת למקרים דחופים ובנושאים רפואיים בלבד, כמפורט להלן:
יום שני 10/4/2017 - בין השעות 08:00-12:00
ימים רביעי-חמישי 12/04/2017-13/04/2017 - בין השעות 08:00-14:30
יום ראשון 16/04/2017 - בין השעות 08:00-13:00
מספר הטלפון של המוקד הארצי: 03-7776777
מספר הפקס: 04-8301385
לפניות באתר האינטרנט: www.shikum.mod.gov.il
לצפיה ב-'רוקי ידידי, הסר דאגה מליבך ותדהמה מבינתך, שהרי '
רוקי ידידי, הסר דאגה מליבך ותדהמה מבינתך, שהרי
07/04/2017 | 15:46
1
87
פסח עכשיו והסיפור יגמר כרגיל בתרי-זוזי ואולי בזוז
ובצד השני של התלוש ירשם לנו קיזוז.
ואל תשכח שתלוש מרץ משולם ב"אחד באפריל"
אז נראה לי שאנ"צ שוב עובדים עלינו כרגיל ועושים לנו עוד תרגיל.

לצפיה ב-'תמיד טוב לקבל ממך "קצת אופטימיות"'
תמיד טוב לקבל ממך "קצת אופטימיות"
07/04/2017 | 17:51
38
לצפיה ב-'באדיבות פורטל נכי צהל..............'
באדיבות פורטל נכי צהל..............
02/04/2017 | 14:53
1
227
חניה לנכים באזור פריקה וטעינה
נכים בעלי תו נכה יוכלו לחנות באזורים המיועדים לפריקה וטעינה
מציאת מקום חניה היא אחת הבעיות הקשות איתה מתמודד כל נכה. בישראל הוקצו מספר קטן של מקומות חניה לנכים ביחס למספר תווי הנכה שהונפקו. לכן נוצר מצב אבסורדי בו נכה נאלץ למצוא מקום חניה מרוחק או להמתין זמן רב בתקווה שחניה קרובה תתפנה.
כך לדוגמא ברח' החייל בתל אביב, סמוך לבית החולים אסותא ומרכזים רפואיים נוספים. הוקצו ארבע חניות נכים בלבד ונכים שמגיעים לטיפול מגלים כי מרבית החניות ברחוב מיועדות לצורך פריקה וטעינה ומקומות החניה היחידים שקיימים הם חניונים פרטים בתשלום.
ח"כ קארין אלהרר נלחמה וניצחה
במשך חודשים רבים נלחמה ח"כ קארין אלהרר על מנת להעביר תיקון לחוק החניה, תיקון שיכשיר כמות גדולה של חניות לרווחת  נכים בעלי תו נכה מתוך רצון להקל על התניידותם.
רגע לפני חג הפסח התבשרנו כי מליאת הכנסת אישרה בקריאה שנייה ושלישית את הצעה החוק של ח"כ קארין אלהרר ובקרוב נכים בעלי תו נכה יוכלו להחנות את רכבם גם במקומות המיועדים לפריקה וטעינה.
ח"כ קארין אלהרר הוכיחה פעם נוספת כי בנוסף לפעילות הפרלמנטרית הענפה שלה בועדות הכנסת ובועדה לביקרות המדינה היא עושה הכל על מנת לדאוג לציבור בעלי המוגבלויות בישראל.
להלן הודעת הכנסת בנושא :
20 במרץ 2017, כ"ב באדר תשע"ז, בשעה 19:00

מליאת הכנסת אישרה בקריאה שנייה ושלישית את הצעת חוק חניה לנכים (תיקון מס' 6), התשע"ז-2017 של חברת הכנסת קארין אלהרר.
מוצע לאפשר לנכה, כהגדרתו בחוק חניה לנכים, התשנ"ד-1993, להחנות את רכבו גם באזור המיועד לפריקה ולטעינה.
בדברי ההסבר נכתב "סוגיית החניה היא אחת הבעיות הקשות העומדות לפתחם של אנשים עם מוגבלויות. המצב הקיים כיום יוצר לקונה חקיקתית בשאלה האם מותר לאנשים עם מוגבלויות להחנות במקום המיועד לפריקה ולטעינה. מתוך ההכרה בחשיבות הזכות לנגישות וההגנה על שלומם ורווחתם של אנשים עם מוגבלויות ומתוך הצורך להקל על התניידותם של הזכאים לתו נכה יש להבהיר כי לאלו המחזיקים בתו כאמור מותר להחנות את הרכב באזור לפריקה ולטעינה... תיקון זה בא לממש את זכויותיהם של אנשים עם מוגבלות לשוויון ובא להקל על אלו אשר אינם יכולים להחנות את רכבם הרחק ממחוז חפצם."
ח"כ אלהרר: "בשנים האחרונות אנחנו עדים למצוקה של ממש במקומות החנייה המוקצים לנכים. משרד התחבורה מנפיק עוד ועוד תווים כשמספר החניות הוא קטן יחסית. ההצעה הזו היא הישג גדול והיא אומרת הלכה למעשה עוד מקומות בהם יוכלו לחנות רכבים עם תו נכה."

בקריאה שלישית תמכו 52 ללא מתנגדים.

לצפיה ב-'נלחמה רק במשך כמה חודשים?'
נלחמה רק במשך כמה חודשים?
04/04/2017 | 04:43
83
אנחנו נלחמים שנים ויש כאלה שנלחמים יותר מעשר שנים כדי לקבל את מה שמגיע להם. אבל בכל מקרה תודה לחברת הכנסת הגברת אלהרר ותודה לרוקי על הבאת הידיעה לציבור.
לצפיה ב-'עזרה במילוי שאלון'
עזרה במילוי שאלון
30/03/2017 | 17:29
1
134
שלום, אנחנו תלמידות כיתה י"ב,
התבקשנו במסגרת עבודה באזרחות לגלות בעיה אזרחית, ובחרנו בבעיית אי הנגשת התחבורה הציבורית לנכים בעלי כיסאות גלגלים באיזור הדרום. נשמח אם אתם מכירים נכים שיוכלו לעזור לנו למלא את השאלונים שהכנו
תודה רבה, ויום טוב

לצפיה ב-'סתיו שלום . מילאתי את השאלון שימי לב שאני לא מסכים אם '
סתיו שלום . מילאתי את השאלון שימי לב שאני לא מסכים אם
31/03/2017 | 18:07
67
הנושא של הנגשת נכים כיסא גלגלים לאוטובוס .

הכוונה שלי היא שהמדינה צריכה לדאוג שלכול נכה כיסא גלגלים יהיה רכב צמוד ומלווה .

שבת שלום
לצפיה ב-'כן יש תלושים'
כן יש תלושים
29/03/2017 | 12:16
2
177
יתלוש
לצפיה ב-'חברים מה שתיתם...???????????'
חברים מה שתיתם...???????????
29/03/2017 | 21:17
1
106
לצפיה ב-'הפעם יש תלושים באתר....'
הפעם יש תלושים באתר....
30/03/2017 | 12:53
65

מנהל/ת הפורום

אודות:
חיילי צה"ל, ואנשי מערכת הביטחון, גיבורי ישראל, היקרים. עו"ד גיא בית און עוסק בייצוג, חיילים ואנשי מערכת הביטחון, בתביעות נגד קצין התגמולים מזה כארבע
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד גיא בית און

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו