לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1057810,578 עוקבים אודות עסקים

פורום הורות הומולסבית

כברת דרך ארוכה עברה הקהילה ההומו-לסבית בעשר השנים האחרונות, נדמה כי שאלת הזהות המינית אינה מהווה עוד איום על צעירים כפי שהיוותה עבורינו (בני 30 ומעלה) ואלו הראשונים ``יוצאים מהארון`` כבר בגיל צעיר יחסית ובהרבה פחות חשש מיחס של סביבה עויינת. התפיסות החברתיות כמובן השתנו והרבה בזכות מלחמה עיקשת של הומואים ולסביות אשר עמדו על זכותם לחיות עפ``י נטייתם המינית מבלי להסתתר. דור חדש של הומואים ולסביות נולד, דור שהגאווה ברורה לו והזכות לחיים חופשים נראים כברורים מאליהם, דור גאה שלקח את זכויות ההומאים צעד אחד קדימה – לשאלת ההורות ההומולסבית. כיום נדמה כי הורים הומולסביים צצים כפטריות אחרי הגשם ובאופנים רבים ומגוונים: הורים שהיו נשואים בעבר, יצאו מהארון ובחזקתם ילדים, נשים וגברים אשר חותמים על חוזה להורות משותפת, פונקאות, אימוץ, נשים לסביות שיולדות מתרומת זרע ועוד. כולנו חולקים בשאלות והתמודויות יומיומיות עם המשפחה, השכנים, הגננות/גננים, המורים/מורות, בחוגים ובעיקר עם הילדים עצמם. שאלות כגון: מה לספר לילדינו, כיצד ומתי? כיצד לבחור את המסגרת התומכת ביותר עבור ילדינו? האם נכון להקיף אותם בילדים מרקע דומה או שמא לתת להם להתמודד עם המציאות? כיצד מתמודדים עם השוני? אילו כלים אנו מקנים לילדינו בכדי להתמודד עם הסביבה? ושאלות רבות נוספות. כולי תקווה כי פורום זה יהווה מקום מפגש להורים הומולסביים, הומואים ולסביות אשר נמצאים בתחילתו או בעיצומו של תהליך ההורות, ידון בשאלות אלו ואחרות, בפן המוסרי של ההורות ובפן היומיומי. נוכל להוות תמיכה עבור הורים אחרים המתמודדים עם אותם שאלות, לעזור לצעירים וצעירות בהתמודדות הצפויה להם בעתיד ובעיקר לדון בשאלות שעל סדר היום.  

אודות הפורום הורות הומולסבית

כברת דרך ארוכה עברה הקהילה ההומו-לסבית בעשר השנים האחרונות, נדמה כי שאלת הזהות המינית אינה מהווה עוד איום על צעירים כפי שהיוותה עבורינו (בני 30 ומעלה) ואלו הראשונים ``יוצאים מהארון`` כבר בגיל צעיר יחסית ובהרבה פחות חשש מיחס של סביבה עויינת. התפיסות החברתיות כמובן השתנו והרבה בזכות מלחמה עיקשת של הומואים ולסביות אשר עמדו על זכותם לחיות עפ``י נטייתם המינית מבלי להסתתר. דור חדש של הומואים ולסביות נולד, דור שהגאווה ברורה לו והזכות לחיים חופשים נראים כברורים מאליהם, דור גאה שלקח את זכויות ההומאים צעד אחד קדימה – לשאלת ההורות ההומולסבית. כיום נדמה כי הורים הומולסביים צצים כפטריות אחרי הגשם ובאופנים רבים ומגוונים: הורים שהיו נשואים בעבר, יצאו מהארון ובחזקתם ילדים, נשים וגברים אשר חותמים על חוזה להורות משותפת, פונקאות, אימוץ, נשים לסביות שיולדות מתרומת זרע ועוד. כולנו חולקים בשאלות והתמודויות יומיומיות עם המשפחה, השכנים, הגננות/גננים, המורים/מורות, בחוגים ובעיקר עם הילדים עצמם. שאלות כגון: מה לספר לילדינו, כיצד ומתי? כיצד לבחור את המסגרת התומכת ביותר עבור ילדינו? האם נכון להקיף אותם בילדים מרקע דומה או שמא לתת להם להתמודד עם המציאות? כיצד מתמודדים עם השוני? אילו כלים אנו מקנים לילדינו בכדי להתמודד עם הסביבה? ושאלות רבות נוספות. כולי תקווה כי פורום זה יהווה מקום מפגש להורים הומולסביים, הומואים ולסביות אשר נמצאים בתחילתו או בעיצומו של תהליך ההורות, ידון בשאלות אלו ואחרות, בפן המוסרי של ההורות ובפן היומיומי. נוכל להוות תמיכה עבור הורים אחרים המתמודדים עם אותם שאלות, לעזור לצעירים וצעירות בהתמודדות הצפויה להם בעתיד ובעיקר לדון בשאלות שעל סדר היום.  
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכות הבאות וברוכים הבאים לפורום הורות הומולסבית!
זה המקום לאימהות ולאבות (או להורים שבדרך) שהם גם לסביות, הומואים, טרנסיות/ים או ביסקסואלים/ות (או כל מי שמרגיש או מרגישה שייכים לכאן). 
זה המקום לדון בכל מה שמעסיק אותנו או את הילדים שלנו בהקשר למשפחה שלנו, למשפחות אחרות, לסביבה שבה אנחנו נמצאים או לסביבות אחרות. אנא שמרו על תקנון הפורום.
המשך >>

לצפיה ב-'שאלות על אימוץ'
שאלות על אימוץ
02/05/2013 | 00:01
4
168
שלום לכולן/ם :)
זוגתי בהריון עם העובריות המקסימות שלנו, יש לנו עוד 4 חודשים בערך ונהפוך לאמהות גאות לתאומות (תרתי משמע)
רציתי לשאול אתכן איך מתבצע הליך האימוץ? מתי לכל המוקדם ניתן להתחיל אותו?
אני אשמח לכמה שיותר אינפורמציה בנושא של אימוץ בזוגיות לסבית.

יאמר- ביצעתי חיפוש פה בפורום על הנושא אך משום מה קיבלתי תוצאות משנים רחוקות אחורה.
אני מניחה שדברים השתנו מאז 2005 :)

תודה מראש

:)
לצפיה ב-'אפשר להתחיל ברגע שיש ילדות'
אפשר להתחיל ברגע שיש ילדות
02/05/2013 | 18:05
2
122
בשעה טובה! שימשיך בקלות ובבריאות.

ברגע שהילדות הן ישות משפטית, כלומר, נולדות, אפשר להתחיל באימוץ.

מפנה אותך לפוסט שפורסם לפני כשנה ומכיל מידע מועיל בעניין:
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'תודה רבה!!'
תודה רבה!!
03/05/2013 | 00:10
1
71
אני אקרא בעיון רב :)
לצפיה ב-'שיהיה בהצלחה :)'
שיהיה בהצלחה :)
03/05/2013 | 06:43
54
ותעדכני אותנו אם יש משהו חדש שאת נתקלת בו.
לצפיה ב-'כמו שכתבה קשת בצבע'
כמו שכתבה קשת בצבע
06/05/2013 | 14:43
71
שיהיה במזל טוב!
מרגש ביותר
אנחנו התחלנו כשהילד היה בן שבועיים וקיבלנו את צו האימוץ כשהיה בן שנה +חודשיים לערך
לצפיה ב-'רישום לנעמת'
רישום לנעמת
01/05/2013 | 17:49
2
151
שלום,
יש לי בת זוג וביחד יש לנו שני ילדים. שתינו אימצנו את הילד אחת של השניה. ברצוננו לרשום את הבת הקטנה לנעמת. בנעמת אני רוצה להצהיר על עצמי כחד הורית אך הם מבקשים צילום של ספח תעודת הזהות. בגלל שכל ילד נושא עדיין את שם המשפחה של אמו הביולוגית (נושא כאוב...) אני חוששת שזה לא יעבור טוב בבדיקות של משרד התמ"ת... יש למישהי אולי נסיון בזה?
תודה
לצפיה ב-'לא הבנתי משהו'
לא הבנתי משהו
02/05/2013 | 18:08
108
מה לא יעבור טוב? חד הוריות נקבעת לפי סטטוס (כלומר, "רווקה") והצירוף של זה עם קיומם של ילדים. בעניין הזה אתן לגמרי עונות על התנאים, לא?
לצפיה ב-'אל תתרגשי'
אל תתרגשי
16/05/2013 | 10:17
49
תחשבי על מצב היפוטתי של אם חד הורית שהילדים שלה משני אבות שונים.  אז יש שני ילדם עם שמות משפחה שונים.
לצפיה ב-'זוג להכרות '
זוג להכרות
01/05/2013 | 22:33
3
126
זוג בחורים דתיים הומאים, אחד רווק בן 31 ואחד גרוש פלוס 3 בן 39, נחמדים ביותר, אקדמאים, מסודרים ועצמאים, נראים מצויין, מראה נערי, בעלי מידות טובות, גרים באזור השרון, מעוניינים בידידות עם בנות דתיות בלבד, בעלות נטיה, לידידות, חברות ובילויים.
המייל שלנו zugzugi112@gmail.com
לצפיה ב-'מכירים את "בת קול"? '
מכירים את "בת קול"?
01/05/2013 | 23:10
2
86
זהו אירגון ללסביות דתיות, וייתכן שדרכם תוכלו ליצור קשר עם דתיות לסביות שמחפשות ידידים הומואים דתיים
שיהיה בהצלחה!
לצפיה ב-'זוג בחורים דתיים'
זוג בחורים דתיים
01/05/2013 | 23:21
1
104
היי תודה לך :)
כתבנו כבר לארגון בת קול וענתה לנו בחזרה מישהי נחמדה שהם לא עוסקים בתיווך והפנתה אותנו לפורום אג׳נדה, שכבר פירסמנו שם מודעה נוספת.
שיהיה המשך ערב מצויין!
לצפיה ב-'גם לכם '
גם לכם
02/05/2013 | 18:06
64
אתם יכולים גם להישאר לגלוש פה בפורום, זו גם דרך להכיר חברות חדשות.
לצפיה ב-'מאמר מעולה המסביר את מהות ההורות המשותפת'
מאמר מעולה המסביר את מהות ההורות המשותפת
27/04/2013 | 20:36
1
137
שלום חברים יקרים

עבור מי מכם ששוקל אפשרות של הורות משותפת לצורך הבאת ילדים, תרשו לי להציע לכם בחום לקרא את המאמר הבא:

הורות משותפת- הדרך למימוש שיוויון באחריות ההורית.

בהצלחה
אתר בייבי קליק- הבית למציאת שותפים עבור הורות משותפת. הרשמה ושימוש חינם!
לצפיה ב-'מאמרונצ'יק'
מאמרונצ'יק
29/04/2013 | 00:11
71
זה יותר טור ופחות מאמר, אבל תודה, אולי יסייע למישהו.
לצפיה ב-' ל"ג בעומר בפתח'
ל"ג בעומר בפתח
26/04/2013 | 00:47
1
69
באיזה מדורות תשתתפו, אתן או הילדים?
האם תתנו לילדים להישאר לבד במדורה?
איפה משיגים קרשים?
ואיזה אוכל מעניין יוצא טוב על אש המדורה?
לצפיה ב-'למרות שאישתי קצת פירומנית '
למרות שאישתי קצת פירומנית
27/04/2013 | 12:06
88
נראה לי שהשנה לא נשתתף ולא נארגן אף מדורה. אולי בשנה הבאה...

אבל בתחום האוכל הצמחוני-טבעוני על האש יש מלא מבחר! עושות מלא ירקות (פלפל, חציל, קישוא, גזר, תירס עם רוטב ברבקיו-סויה, בצל, ראשי שום שלמים) וליד בפעם האחרונה עשינו שיפודי סייטן ברוטב ברביקיו, שיצאו מצויין! חוץ מזה שנקניקיות טבעול על האש זה ממש כייף
לצפיה ב-'התייעצות חירום מטופשת'
התייעצות חירום מטופשת
24/04/2013 | 13:55
5
231
כאוס לא רוצה הקראת ספרים לפני השינה. היא רוצה סיפור בהמשכים בו היא גיבורה. האיש מספר לה הרפתקאות על שניהם  עם פיל ורוד, הנשענות על כל ספר הרפתקאות שקרא בנערותו (עם השפעות גלויות לעין משר הטבעות).
אני הייתי צריכה ספר סיפור על כאוס ועלי, ואמנם בחרתי גם בנושא מעולם הפנטזיה, אך משהו עצמאי. טעות!

במהלך הסיפור יצאנו לטייל ביער ופגשנו כדוטנים (יצורים כדוריים קטנים), באמצעות קסם מיוחד הפכנו לכדוטניות בעצמנו, ובאנו לגור איתם, אחרי שהובטח לנו שנוכל לחזור בכל רגע לאיש ולאנושיותינו.

אחרי יום שלם בו הסתובבנו, קיבלנו מגורים, פגשנו במלך ובמלכה, כאוס הלכה לשחק עם ילדי כדוטנים. היא ניצחה במשחק הראשון (נתנו לה לנצח?) ולכן היה מותר לה לבחור במשחק הבא ומייד היא בחרה (כמה מפתיע) במחבואים. היא התחבאה בגומחה מאחורי וילון זהב, ואף אחד לא חשב לחפש שם כך שהיא ניצחה שוב, אבל כבר היה  מאוחר והילדים התפזרו. כאוס סיפרה לי בהתרגשות על המשחק, והמדריך שלנו לעולם הכדוטנים (יהושע) הגיב בצורה מוגזמת לחלוטין. למחרת בבוקר מצאנו שהכדוטנים ערכו אספה גדולה, בה יהושע התחיל לספר על כך שבת האנוש האורחת מצאה את *ה*גומחא.

בשלב הזה כאוס המציאותית התמלאה spannen (התרגשות) בעוד לי לא היה שום רעיון כיצד להמשיך. לפיכך ניצלתי את היותי מבוגר והכרזתי על סוף הסיפור לאותו ערב. הבעיה היא שזה אינו פותר שום בעיה, רק דחה את הקץ.

עברו די הרבה שעות, ניסיתי להתייעץ עם כל מיני אנשים בעבודה, ועדין אין לי שמץ של מושג מה יאמר באסיפה ומדוע הגומחא המטופשת הזו, שכל תפקידה היה אמור להוסיף לכאוס אוצר מילים ותו לא, חשובה כלכך. אני יודעת, זו הייתה טעות, אבל איך אני יוצאת ממנה עכשיו?

(ההודעה תשכפל עצמה לכל מיני מקומות, בנסיון נואש לקבל השראה. עמכם הסליחה. בתודה מראש.)
לצפיה ב-'הגומחה היא בעצם הראי שלהם למקומות אחרים'
הגומחה היא בעצם הראי שלהם למקומות אחרים
24/04/2013 | 14:44
1
96
היא המקום שמאפשר לראות את העבר וההווה, עולמות אחרים ורחוקים. אפשר שהיא בעצם מכמו חלון שממש רואים דרכו כל פעם משהו אקראי (ואז אפשר לחזור אליה שוב ושוב למינ סיפורים בתוך הסיפור) או מקום של תודעה, שמאפשר לדמיין את הכל או לעבור באופן פיסי למקומות אחרים.
באסיפה אפשר לדבר על החשיבות שלה, על כך שלא תמיד יודעים איך להשתמש בה אז העדיפו להחביא אותה וכו,.

וסיפור מקסים! קבלי הערכה גדולה עליו
לצפיה ב-'תודה'
תודה
24/04/2013 | 15:03
57
אמנם מהסיפור שכבר התחלתי אפשר להבין שלא רק שהגומחא חשובה, ושלא יודעים היכן היא, משהו מונע מהם בכלל לחפש שם. אבל נראה לי שאם אשלב כוחות קסם, אמצא גם לזה פתרון כדי להשתמש ברעיון שלך.

תודה!
לצפיה ב-'וואו'
וואו
26/04/2013 | 00:43
2
73
כל הכבוד על היצירתיות! זה נשמע כמו יופי של סיפור.

איך זה עובד, את ממציאה אותו בלייב? אין בלק אאוט תוך כדי?

הרעיון שטלית נודדת הציעה הוא טוב בעיני. נשמע כמו משהו שמאוד מפתח את הדמיון. אולי תספרי לנו איך הסיפור ממשיך?
לצפיה ב-'המשך'
המשך
28/04/2013 | 11:54
1
49
באסיפה סופר שהגומחה הזו נחשבה במשך דורות כמיתוס לא מציאותי.
התברר שבהיסטריה הרחוקה הייתה גומחה ובתוכה מראת קסמים. אם היו שואלים את המראה לגבי העתיד היו מקבלים תשובה שהתגשמה במלואה אחר כך.
הכדוטנים שאלו את הכוהנים שאלות, אלו ניסחו אותן עבור המראה והחזירו תשובות מן המראה לכדוטנים.
בתחילה הכדוטנים שאלו שאלו אישיות ונורמליות, אך אם ההתרגלות לכך שיש תשובות, חלק מהכדוטנים פנו לשאלות קרימינליות.
הכוהנים באותו דור ניסו להחביא את המראה מחוץ למחילות, אבל הכדוטנים ערכו חיפוש מקיף, מצאו אותה והשיבו אותה למקומה.
הם נישלו את הכוהנים מתפקידם כמתווכים, והתירו להם רק לשמש בגומחה בשומרי סף ונקיון.
הכוהנים ביצעו עוד כל מיני נסיונות לאורך הדורות, ולבסוף הם הצליחו להרוס את המראה, את המסגרת, אך זה לא עזר, והגומחה עצמה נתנה את התשובות. לבסוף, בספר סודי, הצליחו הכוהנים למצוא קסם לאריגת בד זהב, שגורם לכדוטנים לא להביט מאחוריו. הם תפרו מהאריג הזה וילון, וכיסו את הגומחה.
הם קסמו קסם שרק בעל לב טהור ללא מטרות רווח יוכל למצוא את הגומחה.

מאז עברו דורות. הגומחה הפכה לסיפור אגדה בו אף אחד לא האמין באמת, אפילו לא הכוהנים.
עד שכאוס הגיעה ושיחקה מחבואים ......

אחר כך היו עוד קצת בילבול כי כאוס התגעגעה הביתה לאיש ולשייקה (וגם קצת נבהלה מתשומת הלב), אבל הכוהנים רצו שהיא תשאל את הגומחה שאלה. התנדבתי לעשות זאת עבורה (כן, אני יודעת, בחיים האמיתיים אנו משתדלים לתת לה להתמודד לבד, אבל זה רק סיפור), והגומחה נתנה לי תשובה. אבל הבוהנים הטילו עלי קסם, אז איני זוכרת את השאלה ו/או את התשובה.  אחרי זה חזרנו לצורתנו המקורית וחזרנו לאיש ולשייקה.

אבל אנחנו כנראה נהיה אורחות רצויות אצל הכדוטנים, אז כשיחזור תורי לספר סיפורים, בטח נחזור לבקר את יהושע ושאר הכדוטנים.

כל זה נמתח לאורך יומיים, ולמזלי "הנסיך הקטן" הגיע ליומולדת, אז כח המצאתי לא נבדק יותר מזה. עכשיו נכנסנו לשבוע בו תורו של האיש, והוא כבר ימצא מה לספר על הפיל הורוד. בפעם אחרונה ששמעתי משהו, הם התעסקו עם הירח וקסמיו. וכן, זה מסופר בלייב. לפעמים כאוס עוזרת לתת כיוון (כמו משחק המחבואים המקורי) ולפעמים יש לי חור שחור (כפי שקרה כשהצפתי פורומים כדי לקבל רעיונות). נראה לי שלמרות כשרוני היחסי לספר סיפורים משעשעים, לאיש יש יכולת המצאה טובה יותר בזמן אמת.
לצפיה ב-'נשמע כמו סיפור נהדר! '
נשמע כמו סיפור נהדר!
29/04/2013 | 00:13
28
שוב, כל הכבוד על היצירתיות!!! נשמע כייף לכל הצדדים
לצפיה ב-'הודעות, בקשות, אבידות ומציאות'
הודעות, בקשות, אבידות ומציאות
26/04/2013 | 00:32
13
34
לצפיה ב-'בוקר פורץ גבולות לגולשי תפוז'
|*|בוקר פורץ גבולות לגולשי תפוז|!|
21/04/2013 | 16:38
25
|שמש| אם היה בוקר אחד כזה, שהיה יכול לעשות שינוי אמיתי ביכולת שלך ולהשיג תוצאות שלא האמנת שתוכל להשיג קודם לכן, האם היית מרשה לעצמך לפספס אותו|?|

לאחר שכמעט מת פעמיים, החליט אלון אולמן שצריך לחיות את החיים בעוצמה ולמתוח את כל הגבולות והפך למאסטר בתחום פריצת הגבולות והצלחה מעשית.

ב-10/5/2013 יתקיים אירוע יוצא דופן בו תקבל את הכלים להשגת יעדים נועזים בחייך, השראה, אנרגיה ומוטיבציה לפעול למרות הפחדים והמעצורים ולפרוץ הגבולות המוכרים של מה שאפשרי עבורך!

|קדימה|לפרטים והרשמה מיוחדת לגולשי תפוז:
http://www.tapuz.co.il/kod/
לצפיה ב-'פורומים חדשים ב'
|*|פורומים חדשים ב|תפוז|
22/04/2013 | 14:37
13
|תו| לרגל ההופעה בישראל של הלהקה האהובה והמצליחה, דפש מוד , ב-7/5/13, אנו שמחים להכריז על פתיחתו מחדש של הפורום שלה. זה המקום לכל המעריצים החדשים והותיקים להפגש ולהחליף דעות וחוויות.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|ליצן| פורום ליצנות רפואית נפתח מחדש. הפורום מיועד לכל העוסקים והמתעניינים בתחום ומזמין אתכם לשתף, לשאול, להתייעץ, לצחוק ואף לחלוק רגעים יפים. לא לשכוח בכניסה תמיד אף אדום!

|סיוע| ד"ר אילת רימון מנהלת היחידה למיון ילדים בביה"ח דנה דואק וד"ר עידו ווליניץ, רופא במיון ילדים בביה"ח דנה ינהלו יחד את פורום רפואת ילדים. אתם מוזמנים לשאול כל מה שמעניין אתכם בתחום- מחלות ילדים, חבלות, מתי כדאי להגיע למיון ועוד...
לצפיה ב-'ערוץ אוכל חדש בתפוז'
|תפוז|ערוץ אוכל חדש בתפוז|!|
24/04/2013 | 17:02
12
אם ספרי הבישול שלכם מעלים אבק אבל על המקלדת שלכם יש שאריות של קמח,
אם בתכנון מטבח החלומות שלכם אתם משאירים מקום מיוחד גם למחשב,
אם כשאתם רעבים במקום לפתוח את המקרר אתם פותחים דפדפן,
אז יש לנו חדשות משמחות בשבילכם|!|

אנו שמחים להציג את ערוץ האוכל החדש של תפוז
http://www.tapuz.co.il/food/

10 פורומים של אוכל ומתכונים, 2,000 בלוגים, אלפי מתכונים מנצחים, טיפים מעולים, תמונות שנותנות מוטיבציה לקום ולבשל והכל מרוכז עכשיו בערוץ האוכל החדש שלנו.

|קדימה|מה עוד בערוץ האוכל החדש?

|אוכל| מדורי מתכונים: בשר, דגים, עוף, לחם ומאפים, סלטים, מרקים, קינוחים, אוכל חלבי, אוכל ללא גלוטן ועוד...
|גבינצ| מדור ביקורת מסעדות.
|יין| מדור יין ומשקאות
|פיצה| מתכוני וידאו
|מלחפלפל| בלוגים מומלצים
ועוד...

מומלץ להיכנס רעבים :-)
לצפיה ב-'המלצה לפונדקאות '
המלצה לפונדקאות
28/04/2013 | 10:43
2
63
אני ביחד עם בן זוגי מנסים להכנס להריון בפונדקאות כבר יותר משנה וחצי  - אחרי הרבה אי הצלחות וכמעט על סף יאוש , נשמח לקבל המלצה לסוכנות מאנשים שהתנסו ...
תודה
לצפיה ב-'אי הצלחות = אי כניסה להריון?'
אי הצלחות = אי כניסה להריון?
29/04/2013 | 00:07
1
45
תוכל לשתף על הקשיים שבהם נתקלתם? מידי פעם מגיעים גברים לפורום ששוקלים שימוש בפונדקאית וייתכן שהמידע שלך יוכל להאיר חלק מקשיים שצפויים בהליך.
לצפיה ב-'כן בדיוק אי הצלחות = אי כניסה להריון '
כן בדיוק אי הצלחות = אי כניסה להריון
29/04/2013 | 09:27
36
אשמח לעזור כל מי שמתלבט ולספר לו על הדרך  שעברנו,  - כמובן שנותרה בי עוד תקוה ואני עדיין מחפש אנשים שכן הצלחו , אולי יהיה סוף טוב לכל הסיפור ....
לצפיה ב-'שאלון בנושא אימוץ בקרב גברים הומוסקסואלים '
שאלון בנושא אימוץ בקרב גברים הומוסקסואלים
28/04/2013 | 11:53
2
74

שבוע טוב! שמי רחלי, סטודנטית למדעי ההתנהגות במכללה האקדמית ת"א-יפו. במסגרת התואר אני עורכת מחקר בנושא אימוץ ילדים בקרב גברים הומוסקסואלים.
יותר מאשמח אם תוכלו להקדיש 3 דקות מזמנכם ותענו על השאלון הבא. השאלון מיועד לגברים הומוסקסואלים (עדיפות מעל לגיל 28).
שאלון קליל וכמובן שמי שמעוניין במידע נוסף אודות המחקר (אנונימי לחלוטין כמובן) מוזמן לפנות אליי rachelipeled@gmail.com.

https://docs.google.com/forms/d/1hQk_VvP9OoB99tHOB...

תודה רבה לכם על שיתוף הפעולה..מוזמנים לשתף חברים נוספים
רחלי פלד
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'בהצלחה במחקר'
בהצלחה במחקר
29/04/2013 | 00:04
1
18
נשמח אם תוכלי לחזור אלינו עם תקציר התוצאות, לכשיהיו כאלו
לצפיה ב-'אשמח מקווה שיש אנשים טובים שמוכנים לעזור'
אשמח מקווה שיש אנשים טובים שמוכנים לעזור
29/04/2013 | 02:50
7
לצפיה ב-'הזמנה לפאנגל - מנגל פאנסקסואלי טבעוני'
הזמנה לפאנגל - מנגל פאנסקסואלי טבעוני
30/04/2013 | 18:03
1
36
אני מתכבדת להזמין את כולכםן למנגל - "על האש" - גאה, מנצנץ מגניב וטבעוני, שיתקיים ב10.5 בשבוע הבא, יום שישי, בראשון לציון.
מי שרוצה לבוא או מתענייןת, נא להתעדכן בפרטים בקובץ המצורף (PDF) או בדף הפייסבוק:
https://www.facebook.com/events/506374272733351/
אם יש שאלות, תשאלו
לצפיה ב-'ושכחתי לצרף קובץ ><;'
ושכחתי לצרף קובץ ><;
30/04/2013 | 18:09
19
פורומים חדשים ב|תפוז|
07/05/2013 | 13:40
10
|מטוס| לקראת העונה החדשה של המירוץ למיליון ורגע לפני שהישראלים חוזרים ליפול על כל העולם, פורום המירוץ למיליון נפתח מחדש. לא לשכוח דרכונים!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|תיק| המעושרות חוזרות והן נוצצות מתמיד! העונה החדשה של תוכנית הקאלט כבר פה ואם גם אתם רוצים שיהיה לכם פאן פאן פאן, פורום מעושרות מחכה במיוחד לכם.

לצפיה ב-'חדש בפורומים, התראות על תגובות'
|*|חדש בפורומים, התראות על תגובות
05/05/2013 | 14:00
14
גולשים יקרים,
לאור הביקוש הרב, אנו שמחים להציג את מערכת ההתראות החדשה. המערכת מדווחת ונותנת התראות בזמן אמת על תגובות להודעות שלכם באתר.  

ההתראות ממוקמות בסרגל הכלים העליון של הפורום (סימן של לוגו תפוז ליד תיבת המסרים).

|קדימה| באמצעות המערכת החדשה תוכלו להישאר מעודכנים ולקבל תזכורת לשלל ההודעות שפרסמתם בפורומים ולתגובות אליהן בזמן אמת בעת הגלישה שלכם בפורומים אחרים באתר.
|קדימה| המערכת תדווח לכם על כל תגובה להודעה שלכם ועל תגובות נוספות להודעה שאליה הגבתם בשרשור.
לצפיה ב-'מחפשת הורות משותפת '
מחפשת הורות משותפת
23/04/2013 | 14:25
5
132
שמי קלודין אני בחורה סטרייטית בת 35 רווקה

אני בשלב שאני בשלה להיות אמא ואשמח להכיר זוג גברים או גבר שמעוניין לעשות ילד ביחד,

מחפשת מישהו מסודר כלכלית שנוכל ליחד לתת לילד את כל הצרכים הפיזים והנפשים שילד צריך

לא מחפשת מגורים משותפים אבל כן רוצה מישהו שיהיה חלק פעיל בחיי הילד

לפרטים נוספים ניתן ליצור עימי קשר בטלפון:

054-6028796

ניתן לשלוח איימל במידה וזה נוח יותר
לרצינים בלבד
שיהיה המשך יום מקסים לכולם
לצפיה ב-'שיהיה בהצלחה!'
שיהיה בהצלחה!
23/04/2013 | 14:49
25
לצפיה ב-'שותף להורות משותפת'
שותף להורות משותפת
27/04/2013 | 20:25
3
98
שלום קלודין היקרה

אני שמח לקרא שהגעת להחלטה ובשלות ואת רוצה להיות אמא.
אני רוצה להמליץ לך על אתר מעולה שיעזור לך במציאת הפרטנר האידיאלי עבורך לשם ביצוע המשימה על הצד הטוב ביותר.
האתר מספק מאגר אנשים מגוון ורחב מאוד.
הורות משותפת היא אחריות גדולה ולכן פרטנר מתאים זו משימה חשובה אשר תסלול את הדרך להורות טובה ומספקת.

את מוזמנת להרשם בחינם לאתר בייבי קליק.
הרשמה ושימוש חינם!!
תוכלי למצא באתר גם מאמרים ומידע בתחום, בלוגים, פורומים.
לצפיה ב-' אתר מאד מושקע. כל הכבוד!'
אתר מאד מושקע. כל הכבוד!
29/04/2013 | 09:53
2
28
לצפיה ב-'תודה רבה....כולם מוזמנים לבקר...בייבי קליק'
תודה רבה....כולם מוזמנים לבקר...בייבי קליק
30/04/2013 | 00:20
1
42
בייבי קליק-
האתר המתקדם למציאת שותפים עבור הורות משותפת.
הרשמה ושימוש חינם!
לצפיה ב-'רק לא להגזים עם הפירסומת'
רק לא להגזים עם הפירסומת
30/04/2013 | 21:06
43
מומלץ להוסיף לחתימה את הלינק לאתר ולהישאר בפורום בתור משתתף. כך תוכל להעשיר את הפורום וגם להיות רלוונטי עם הפירסום. במקרים אחרים יש צורך לפנות לתפוז ולפרסם באופן ישיר דרכם, תוך תשלום כמובן.
לצפיה ב-'משפחתון/מעון של התמ"ת בר"ג'
משפחתון/מעון של התמ"ת בר"ג
22/04/2013 | 18:20
3
113
היי אנשים יקרים.
אני אמורה בע"ה ללדעת בסוף יולי תחילת אגוסט תלוי בה כמובן:) ונכון להיום אין לי רצון להאריך את חופשת הלידה בעיקר בגלל שיקולים כלכליים.
הבנתי שכדאי מאוד שנתחיל לבדוק ואפילו לסגור מעון/משפחתון אם אנחנו רוצות דרך התמ"ת כבר מעכשיו. האם זה נכון?
מה ההליך המומלץ? מישהי/ו כאן מכירים מעון או משפחתון של התמ"ת באיזור רמת גן שמומלץ?
הייתי שמחה אם כל זה נכון לשריין מעכשיו מקום לנובמבר כדי שלא יהיה מצב שאין לנו סידור לקטנטנה שלנו ואין לי איך לחזור לעבודה.
אשמח לשמוע המלצות או סתם מניסיונכם/ן
תודה רבה:)
לצפיה ב-'לי אין מושג, אבל אם לא יענו לך פה'
לי אין מושג, אבל אם לא יענו לך פה
23/04/2013 | 11:48
2
79
ממליצה להעזר בפורום של חד הוריות מבחירה (גם של תפוז),
שם בטוח תמצאו מענה.
אגב, ר"ג היא עיר די גדולה כדאי לציין אזור בר"ג
המשך הריון קל ומהנה ובהצלחה
לצפיה ב-'רעיון טוב!'
רעיון טוב!
23/04/2013 | 13:10
47
תודה רבה:)
לצפיה ב-' רעיון טוב'
רעיון טוב
23/04/2013 | 14:59
20
לצפיה ב-'מי מתגעגע לדיונים על פונדקאות? '
מי מתגעגע לדיונים על פונדקאות?
18/04/2013 | 12:54
13
192
פוסט שנתקלתי בו היום בפייסבוק, שכתבה בחורה לסבית שהיא וזוגתה שימשו כפונדקאיות (אחת מהן כרגע בהריון).
נדמה לי שהן גם כתבו פה בפורום בעבר.
מרגש מאוד.

"
טוב אז כבר כמה חודשים שאני שומרת משהו בבטן. משהו שהולך וגדל והוא חלק ממני אבל לא שלי. חלקכם כבר שאלתם אם אכלתי הרבה מצות או שאני בהריון אז נראה לי שהגיע הזמן לצאת מהארון בפעם השנייה בחיי.
לא כולכם יודעים אבל את ההיריון של אורי לקח לי קצת זמן להשיג ובסוף עם קצת הורמונים ורופא מעולה זה קרה. את ההיריון העברתי בכיף גדול ונהנתי מכל רגע. בזמן הניסיונות הבטחתי לעצמי שאם אצליח להיקלט וללדת ילד בריא אצא למסע שניקרא פונדקאות.
חלקכם יודעים שליוויתי את שרית זוגתי בתהליך שכזה וחוויתי את זה מהצד. בזמנו כששרית הייתה בתהליך ליוותה אותה מיקי חיימוביץ עם התוכנית "אמא יקרה לי" ששודרה בערוץ 10. מאז היא הפכה למוכרת בפני זוגות המתקשים לממש את החלום להבאת ילדים לעולם. כשהייתי בחודשי ההיריון המתקדמים עם אורי שלי, הלכתי עם שרית ברחוב וניגשה אלינו מישהי שנכנסה לי ללב מהשנייה הראשונה.
הסתכלתי עליה מהצד והקשבתי למילים שלה, לסיפור הכ"כ לא פשוט שהיא חווה וכל שהיא רוצה הוא להרות בעצמה - אך ללא הצלחה.
כשהיא ראתה את שרית הציפו אותה רגשות אומץ והיא ניגשה לבדוק אם יש סיכוי שהיא תגשים להם את החלום ותרחיב להם את המשפחה. שרית סירבה בנימוס ואני התמקדתי באכזבה של אותה בחורה, בלי להסס אמרתי לה שאם יוולד לי ילד בריא והלידה תעבור בשלום אשקול את המסע הזה בעצמי. מיותר לציין את החיוך שעלה על פניה. סיימנו בכך שאמרתי שאם אצא למסע הזה זה יהיה דרך הסוכנות: "מירב פונדקאות חובקת". כעבור שנה נפגשתי עם מירב מחוץ לחדרי הלידה בביה"ח אסף הרופא בעוד ליווי שיגרתי שלי כשאחת הפונדקאיות מהמרכז שלה כרעה ללדת. אני כבר שכחתי מהמפגש עם הבחורה ההיא מהרחוב ומירב עדכנה אותי שיום אחרי המפגש עם אותה בחורה היא נרשמה לסוכנות שלה ומאז היא מחכה רק לי. פרפרים הציפו לי את הבטן, חייכתי ואמרתי שזה מסוג הסיפורים שחזקים ממני ושאני מוכנה לצאת למסע המדהים הזה. השלב הבא היה פגישה של כולנו - מירב, אני, שרית ובני הזוג המיועדים - הקליק היה דיי מהיר, קצת הליכים בירוקרטיים של משרד הבריאות, בדיקות רפואיות, ועדות, עורכי דין, פסיכולוגיים והופ אנחנו מאושרים בוועדה ויוצאים לדרך...
כמו בכל דבר בחיים יש דברים בלתי צפויים, אני שהייתי בטוחה שאקלט מהר נכנסתי ללופ של הורמונים ומעקבים מתישים מה שעוד יותר חיזק אותי בבחירה שלי לעזור לזוג הזה להגשים את חלומם. המחשבה על שנים של ניסיונות, הפלות, הורמונים ואכזבות - בלתי נתפסת. אני מוקפת סביבי בכ"כ הרבה חברות עם קשיי פוריות וכואב לי. כואבת לי המחשבה על מה שהן ובני זוגם עוברים וחוץ מלחזק ולתת תקווה אין לי מה לעשות.
הזוג הזה שפגשתי הסכים להכניס אותי לדמות המרכזית בסיפור שלהם וכך אני אחרי 3 טיפולים כושלים ועם חיבור מדהים אל הזוג בוחרת ללכת אחריי הלב ולא להפסיק להאמין וכך בטיפול הרביעי החלום של שלושתנו מתגשם ואני... אני בהריון ז"א הילד שלהם בבטן שלי ל-9 חודשים הבאים.
אם הייתם יכולים להיות זבוב על הקיר כשהתקשרתי לספר להם שלא יכולתי להתאפק ועשיתי בדיקה ביתית והיא חיובית, אולי הייתם מצליחים להבין את העוצמה של החיבור הזה.
כבר חצי מאחורינו והחודשים הקשים של ההיריון עוד לפנינו אבל אני מאושרת וגם הם מאושרים ובעיקר תומכים, מפנקים, אוהבים ומעריכים את הבחירה שלי.
עד עכשיו שמרנו בבטן את הסוד הפרטי שלנו. כיבדתי את הפחדים והחששות שלהם ובעיקר הבנתי אותם, הם שנחלו כ"כ הרבה אכזבות - מפחדים להאמין שזה כאן כדי להישאר.
שלשום אחרי אחת הבדיקות החלטנו שזה הרגע לצאת מהארון. אז כן אני בהריון, וכן הילד הזה לא שלי. הוא נוצר מהביצית והזרע של הזוג המדהים שבחר בי ואני בהם. נסכם את זה בכך שהשכרתי להם את הרחם שלי ל-9 חודשים באהבה ענקית. מאחלת לכולכם להיות תמיד בצד הנותן ולא המקבל ושלא תדעו קשיי פוריות לעולם,

יפעת."
לצפיה ב-'לא יכול להיות שהסיפור הזה הוא אמיתי'
לא יכול להיות שהסיפור הזה הוא אמיתי
18/04/2013 | 14:03
144
פונדקאות זה ניצול של נשים מסכנות שנאלצות ומאולצות ע"י גברים רומסים.

אבל ברצינות: אם הייתי אישה, לא הייתי מוכן לעשות פונדקאות עבור מישהו אחר, אפילו שאני בעצמי השתמשתי בפונדקאית.

אבל האישה שכתבה את הפוסט הנ"ל היא שונה ממני, ויש הרבה הרבה נשים כמוה. היא יודעת מה היא רוצה, היא אוהבת ורוצה לעזור, היא יודעת מה היא עושה, היא מבינה מה הקשר שלה כלפי התינוק... היא מתאימה לזה... היא לא הייתה צריכה אפילו להתאים את עצמה למשימה. כל הכבוד לה!!!

ורק רציתי לסיים בהצעה לגברים הומואים ונשים לסביות: תחשבו על זה. דווקא אתם, אם זה מתאים לכם, צריכים להיות בשורה הראשונה של פונדקאות, תורמי ביציות ותורמי זרע או תורמים ידועים.

רענן

לצפיה ב-'מה שהעלית כאן זו רק דוגמא קטנה'
מה שהעלית כאן זו רק דוגמא קטנה
18/04/2013 | 20:16
1
131
לתהליך פונדקאות קסום, מעצים ומדהים לכל הצדדים
שכתבה במקרה חברה יקרה ואמיצה שלי.
יש כ"כ הרבה סיפורים כאלו, טובים,
אבל לצערי יש אנשים שבוחרים להתעלם/לזלזל/לבטל את המקרים הללו
ולהתעסק בפונדקאות חו"ל כאילו כך זה עובד בכל העולם.
עוד דוגמא לתהליך פונדקאות מקסים - הוא התהליך שלי,
למרות שאנחנו עוד בשלב הניסיונות, אני יכולה לומר כבר עכשיו
שזה תהליך שממלא אותי, מכבד אותי ומעצים אותי. כן, יש גם כאלה.
לצפיה ב-' עכשו ראיתי את הקישור לבלוג שלך בחתימה'
עכשו ראיתי את הקישור לבלוג שלך בחתימה
19/04/2013 | 08:39
87
הולכת לקרוא
לצפיה ב-'יש גם סיפורים כאלו'
יש גם סיפורים כאלו
19/04/2013 | 05:51
76
הלוואי שכולם היו כאלו.
לצפיה ב-'אני מכירה אותן '
אני מכירה אותן
20/04/2013 | 14:44
8
119
אבל לא ידעתי שגם יפעת פונדקאית עכשיו. יפה. אני מקווה שנשמע רק על סיפורים כאלו והניצול של נשים יפסק. וגם מקווה שיקלו על אימוץ, בארץ ובחו״ל, על מנת שהאופציה הזו תהיה פתוחה עבור יותר אנשים.
לצפיה ב-'ניצול נשים?'
ניצול נשים?
20/04/2013 | 20:49
7
96
מאיפוא את יודעת שיפעת לא מנוצלת? עוד יותר מעניין מאיפוא את יודעת שאי פעם הייתה אישה שנוצלה בפונדקאות?

אפשר לשמוע על מקרה שבו נוצלה אישה פונדקאית?

רענן

לצפיה ב-'אין מה לדבר איתך על הנושא הזה'
אין מה לדבר איתך על הנושא הזה
21/04/2013 | 14:23
4
44
לצפיה ב-'אין לך מה לדבר על ניצול נשים כי זה המצאה שלך.'
אין לך מה לדבר על ניצול נשים כי זה המצאה שלך.
21/04/2013 | 14:37
2
76
אין ניצול של נשים בפונדקאות. נקודה. תני לי דוגמא שתראה שאני טועה ואם אין לך דוגמא, תסיקי את המסקנות לגבייך.

רענן
לצפיה ב-'נא להפסיק את הדיון הזה'
נא להפסיק את הדיון הזה
22/04/2013 | 13:54
1
93
אתה תגיד שאין, היא תגיד שיש ובזה זה יגמר. אז עשו חסד וסיימו אותו כבר עכשיו.
לצפיה ב-'אני מסכים, אבל הניתוח שלך לא נכון'
אני מסכים, אבל הניתוח שלך לא נכון
23/04/2013 | 13:52
65
אני מסכים שיש להפסיק עם "ניצול פונדקאיות"... אבל מהסיבה שזה התקפה והטחת האשמות מאוד מאוד חמורות כלפי הורים הומולסביים רבים שהשתמשו, משתמשים וישתמשו בפונדקאות.

דיברנו על זה: אם יש למישהו/י משהו שלילי להגיד, אז, לפחות, שתיתן דוגמא לזה.

זה לא עניין של אני אומר שאין והיא אומרת שיש. גם אני אגיד שיש אם יתנו סוף סוף דוגמא של מקרה כזה.

רענן

לצפיה ב-''
30/04/2013 | 10:14
31
חסרי מודעות ישארו חסרי מודעות.
לצפיה ב-'כפונדקאית בתהליך'
כפונדקאית בתהליך
07/05/2013 | 00:15
1
33
יכולה לומר שהתהליכים הנעשים בארץ
הם נטולי ניצול ומלאי כבוד ודאגה לכל הצדדים.
אבל, מהמעט שראיתי בסרטים דוקומנטריים כמו "גוגל בייבי"-
שם בהחלט מדובר בניצול מזעזע, מחפיר, מזוויע ודוחה.
ראיתי את הסרט וזה פשוט עשה לי חשק להקיא.
לצפיה ב-'כל הכבוד לך שאת פונדקאית!'
כל הכבוד לך שאת פונדקאית!
07/05/2013 | 14:58
26
ואני מאוד שמח שאת מודיעה לכל המודאגות כאן שאין ניצול של פונדקאיות בישראל.

אבל אני מצטער: איפוא את רואה ניצול מזעזע, מחפיר, מזוויע ודוחה של פונדקאיות בסרט גוגל בייבי? זה נעשה מול המצלמה? זה מצלמה נסתרת? תני לי דוגמא ספציפית למה שאת אומרת מהסרט.

תראי, אני מאוד(!) מבין מה את מנסה להגיד: התנאים בהודו הם לא מי יודע מה. אבל אפילו בהודו, לא מכריחים, לא משפילים, לא מנצלים ולא פוגעים בפונדקאיות. זהו שוק חופשי.

אם רק נשווה, יש הרבה הרבה יותר נשים הודיות שמנקות בית עבור משפחה אחרת, תוך כדי עבודה קשה ולכופף את הגב מאחורי הבית שימוש תמורת סכום זעום. אם הן רוצות לשפר את מצבן בצורה קיצונית, אין ספק, אם הן מוכנות לזה נפשית, הן יכולות להיות פונדקאיות בתנאים ושכר הרבה יותר גבוה. שמת לב שמנהלת המירפאה אומרת שיש מחסור בפונדקאיות בהודו? את מבינה מה זה אומר?

רענן
לצפיה ב-'מס הכנסה, לסביות וחד-הוריות'
מס הכנסה, לסביות וחד-הוריות
15/04/2013 | 07:45
15
330
מישהי מעודכנת לגבי האם לסבית בזוגיות (שכמובן מדווחת אמת בכל הטפסים) נחשבת חד הורית לצורך נקודות זיכוי במס הכנסה? (הכוונה לאמא הביולוגית) כלומר, מעבר לנקודות זיכוי הרגילות על הילד - האם היא מקבלת נקודות זיכוי כחד הורית?

האם יש הבדל בין מה שקורה לפני ואחרי האימוץ? האם אז אחת מבנות הזוג או שתיהן מקבלות נקודות של חד הורית, או אף אחת מהן?

אני כנראה לפני משא ומתן על שכר והייתי שמחה לדעת איך להתאים את הברוטו לנטו הרצוי...
תודה רבה
לצפיה ב-'אז ככה..'
אז ככה..
15/04/2013 | 22:17
189
יש לי חבר שמנהל מחלקה במס הכנסה, וכמה שהוא לא בירר, הוא לא הצליח לקבל תשובה חד משמעית. ועם זאת, עד כמה שאני יודעת, אחת מבנות הזוג יכולה להצהיר על עצמה כחד הורית. השניה היא "רק" אמא. כל זאת אחרי האימוץ. לפני האימוץ רק האמא הביולוגית רלוונטית לעניניים הללו.
לצפיה ב-'היה פה דיון לא מזמן בעניין והדעות חלוקות'
היה פה דיון לא מזמן בעניין והדעות חלוקות
16/04/2013 | 08:49
7
151
אני יכולה לשתף רק מנסיוננו:
אני ילדתי את הבכורה ומיד קיבלתי נק' זכות של חד הורית, זוגתי קיבלה את אותן נק' בתום תהליך האימוץ.
זוגתי ילדה אחרי כמה שנים תאומות ומיד קיבלה על כל שלוש הבנות נק' זיכוי, אני קיבלתי את אותן נקודות אחרי שהושלם תהליך האימוץ
כך ששתינו מקבלות נקודות זכות של אם חד הורית עבור שלוש הבנות שלנו
לצפיה ב-'תודה לשתיכן :)'
תודה לשתיכן :)
16/04/2013 | 09:03
95
כנראה מס הכנסה הם היחידים שעדיין לא גילו את היתרונות בלהכיר בזוגיות הומולסבית לצורך שלילת הטבות :)
לצפיה ב-'אני חושבת שזה תלוי במקום העבודה'
אני חושבת שזה תלוי במקום העבודה
16/04/2013 | 16:33
5
103
ובפרט, מה מדווח רואה החשבון של המקום העבודה למס הכנסה. רואה החשבון במקום העבודה של אישתי עשה מלא בלגן ולא הסכים אפילו לרשום אותה כאמא, הוא ביקש אישורים ממס הכנסה (על כך שהיא חד הורית) וכל מיני שטויות שברור שאין סיכוי להשיג. לכן פניתי לחבר במס הכנסה שיברר מה החוק אומר, ועוד יותר הסתבכנו..
לצפיה ב-'עכשיו הסתכלתי בטופס 101 ובתיאום מס'
עכשיו הסתכלתי בטופס 101 ובתיאום מס
16/04/2013 | 21:46
2
124
בשניהם יש רובריקה שצריך לעשות בה v של "משפחה חד-הורית"
כלומר - יתכן שאם רוצים לקבל את ההטבה הזו כן צריך לסמן וזה לא אוטומטי?
גלגל וענבלית (ואחרות כמובן) - זוכרות איך היה אצלכן?

רואה חשבון מעצבן... כנראה שכמו הרבה דברים בנוגע לקהילה, החוק עדיין מפגר בהתייחסות למציאות.
לצפיה ב-'בטופס 101 שני מלאתי כל שנה מעולם לא נדרשתי'
בטופס 101 שני מלאתי כל שנה מעולם לא נדרשתי
17/04/2013 | 10:03
1
99
לסמן V בקוביית משפחה חד הורית.
אני מסמנת שני רווקה, כותבת את פרטי הילדים וזהו
כך גם זוגתי (שהיא אגב עובדת מדינה אז אני מניחה שהם יודעים שם את ה"חוק")
לצפיה ב-'אז נראה לי שזה מה שאעשה גם'
אז נראה לי שזה מה שאעשה גם
17/04/2013 | 10:19
76
לא רוצה לשקר להם, גם אם לפי התפיסה שלהם אני חד הורית.
לצפיה ב-'|כI|'
|כI|
17/04/2013 | 09:19
1
61
אלי התקשר יום אחד פקיד מס הכנסה ואמר לי כך, אין אפשרות שיינתנו הטבות של חד-הוריות לשני הורים של ילד. רק אחד מבני הזוג יקבל פר ילד. אם אתו רווקות ויש לכן שני ילדים, אני יכול לסדר שכל אחת תקבל הטבת חד-הוריות על ילד אחד אבל אי אפשר ששתיכן תקבלנה הטבת חדהוריות של שני הילדים.
יחד עם זה, שמעתי מאחרים שאצלם שתי האמהות מקבלות הטבת חד-הורית על אותם הילדים.
אני משערת, שההבדל הוא אם מדובר בתלוש שכר ואז החישוב הוא אוטומטי ופקידי מס הכנסה אפילו לא בודקים את התחום הזה, לעומת מי  שעצמאי ומדווח באמצעות רו"ח ואז לפעמים הפקידים בודקים יותר לעומק.

זה נראה לי נושא שלא עוּבּד עד הסוף ולכן אין ולידציה בתוכנה שבודקת את הנושא, כמה הורים יכולים לקבל הטבות של חד-הוריות על ילד אחד.
לכן אני חושבת שזה תלוי מדיניות פנימית של לשכת מס באזור וסוג שכר (תלוש או עצמאי)
לצפיה ב-'תודה שבליבי'
תודה שבליבי
17/04/2013 | 09:24
59
ידוע לך האם זה דורש שאסמן "משפחה חד-הורית" בתיאום מס ובטופס 101? או שהם עושים את זה אוטומטית?
לצפיה ב-'עידכון אחרי שמילאתי תיאום מס'
עידכון אחרי שמילאתי תיאום מס
17/04/2013 | 11:06
5
160
הייתי צריכה גם למלא עכשיו תיאום מס לאחר חופשת לידה.
סימנתי 'רווקה' ושיש לי ילד, ואז הופיע כיתוב שבמקרה כזה אני צריכה לסמן גם 'משפחה חד הורית'.
אחרי שסימנתי משפחה חד הורית הופיע כיתוב 'מנהלת משק בית עם יחיד אחר'. סימנתי גם אותו, ובעקבות כך ירדה לי נקודת זיכוי אחת, לעומת מה שזה הראה כאשר לא סימנתי את הכיתוב הזה.
אז כבר לא יודעת מה לחשוב... כנראה בגלל שהם עצמם מבולבלים.
לצפיה ב-' לא היתה אפשרות לכתוב איטס קומליקייטד?'
לא היתה אפשרות לכתוב איטס קומליקייטד?
17/04/2013 | 11:22
4
117
אם רווקה שיש לה ידוע/ה בציבור לא נחשבת לחד הורית, זה משהו חדש וגם לא הגיוני בעיני לא בהקשר שלנו אלא דווקא בהקשר של גרושה סטרייטית עם ילדים שגרה עם חבר שלה.
אשה כזו היא עדיין חד-הורית.
לצפיה ב-' מצאתי סוף סוף את לשון החוק'
מצאתי סוף סוף את לשון החוק
17/04/2013 | 11:43
1
150
(מצורף בתמונה)
כרגע זה נראה לי שלפחות כל עוד האימוץ לא הוסדר אנחנו נופלות תחת הגדרת "הורה יחיד". אח"כ כבר לא יודעת...
לצפיה ב-'אחר כך לא - כי הילד אמור להיות רשום עם שני '
אחר כך לא - כי הילד אמור להיות רשום עם שני
24/04/2013 | 18:31
59
הורים.
לצפיה ב-'אשה שחיה עם בןזוג, גם אם הוא לא אבא של הילדים'
אשה שחיה עם בןזוג, גם אם הוא לא אבא של הילדים
24/04/2013 | 18:30
1
89
שלה היא כבר לא אםחדהורית.

וביטוח לאומי בא לבקר, בודק אם יש בגדי גברים בארון. (אם יש בגדי אשה אחרת כנראה שזה יעבור "בסדר").
לצפיה ב-'אם יש בגדי נשים סביר שהם בכלל לא ישימו לכך '
אם יש בגדי נשים סביר שהם בכלל לא ישימו לכך
01/05/2013 | 16:08
46
לב..
לצפיה ב-'שאלה '
שאלה
14/04/2013 | 11:45
7
212
אני ובת זוגתי מתחילות לחשוב על להקים תא משפחתי.
יש לי כמה שאלות של ידע כללי שאולי מישהי יכולה לענות לי עליהן פה.

1. אם יש לנו תורם, חבר קרוב שמוכן לתרום זרע. יש אפשרות לעשות את ההזרעה בבית? עם מבחנה? (כמובן אחרי כל הבדיוקות דם שנעשה לפני)
2. כמה תהליך של הזרעה עולה בערך במרפאה פרטית? בלי קניית זרע.
תודה רבה,
אשמח לתשובות.
לצפיה ב-'תשובה אחת'
תשובה אחת
14/04/2013 | 15:51
2
136
רק יכול לענות על השאלה הראשונה: הזרעה בבית עושים עם מזרק וכוס (מיכל של נוזלים) סטרילית. זה עובד ומאוד דומה לשיטה הקלאסית להכנס להריון. זה עובד, מנסיון אישי פעמיים.

רענן
לצפיה ב-'תודה, '
תודה,
15/04/2013 | 01:40
1
99
אתה יודע כמה מהר צריך לעשות את התהליך? זאת אומרת תוך כמה זמן ההשפעה של הזרע פגה?
לצפיה ב-'למעשה, הזרע הוא די עמיד'
למעשה, הזרע הוא די עמיד
15/04/2013 | 13:44
110
הזרע הוא די עמיד למשך די הרבה זמן. תזכרי שהזרע צריך לשחות בסביבה מאוד עוינת כמעט 24 שעות כדי להגיע לביצית. אבל, למרות זה, מכיוון שממש לא קל להכנס להריון, כדי לא לא לקחת שום צעד שעלול להוריד את הסיכוי.

אם אין ברירה, הזרע יכול להיות בחוץ, בתוך כוס סטרילית סגורה כמה זמן. אבל(!), הוא מאוד רגיש לאור והוא צריך להשמר בטמפרטורה של הגוף.

בקיצור, התורם יכול להביא לך את הזרע בתוך כוס סטרילית סגורה כשהוא מחזיק אותו בתוך כיס המכנסיים, הרחק מאור וקרוב לגוף כדי שהטמפרטורה תהיה מתאימה.

ואם יש ברירה, אז כדי לעשות את התהליך תוך 5 דקות מהרגע שהזרע יצא.

רענן
לצפיה ב-'לפני כן חשוב'
לפני כן חשוב
14/04/2013 | 16:48
3
126
להחליט מה הולך להיות המעמד החוקי של כל אחת מכן, ובהתאם לזה להחליט מה עושים הלאה.

אם אתן הולכות להיעזר בחבר זה אומר שמדובר בתורם ידוע. בארץ אין מעמד חוקי כזה, ולכן הוא יהיה האבא מבחינה חוקית. זה אומר שבת הזוג שלא ילדה לא יכולה לאמץ את הילד ולמעשה אין לה שום זכויות או חובות חוקיות לגביו. זה גם אומר שאם החבר שלכן רוצה אחרי שנולד הילד לקבל החלטות לגביו, משמורת כלשהי וכו' - הוא יכול. זו הכוונה שלכן?

מה הרעיון מאחורי הזרעה במרפאה פרטית? אפשר לעשות בקופ"ח כמעט אם לא לגמרי בחינם.
לצפיה ב-'הרעיון מאחורי מרפאה פרטית'
הרעיון מאחורי מרפאה פרטית
15/04/2013 | 01:43
2
123
משום שבת זוגתי היא לא אזרחית ישראלית. ועדין לא ביררנו על התוקף של הדבר בארצה.
רציתי לדעת לכל מקרה כמה דבר כזה עלול לעלות בצורה פרטית.
האם לפי חוק לכל אישה יש את החוקיות לקבל הזרעה במרפאה? האם גם נשים בקשר חד מיני יכולות לבקש זאת ?
לצפיה ב-'אני לא חושבת שיש צורך במרפאה פרטית'
אני לא חושבת שיש צורך במרפאה פרטית
16/04/2013 | 18:09
70
אתן פשוט משלמות על הפרוצדורה. כל אחת יכולה לבקש הזרעה, לא משנה אם היא בקשר או איזה סוג של קשר. זו היתה הפליה אם לא.
לצפיה ב-'מה אומר ביטוח הבריאות שלה בעניין הזה?'
מה אומר ביטוח הבריאות שלה בעניין הזה?
17/04/2013 | 11:16
53
אם היא לא אזרחית ישראלית, איזה טיפולים מכסה ביטוח הבריאות שלה ?
אני מבינה מהשאלה שאתן מתכננות שחברתך תהיה האמא היולדת.
שימי לב
שאם יש תורם ידוע ויש אמא יולדת, נכון להיום, רק שניהם רשומים כהורי הילד.
בת הזוג של האמא לא יכולה לאמץ והיא אינה נחשבת באופן רשמי לאמא. - יש לזה הרבה משמעויות וכדאי להיות מודע לזה.

דוגמה למחירון בנק זרע פרטי
תוצאות חיפוש בנק זרע פרטי

שיהיה בהצלחה
לצפיה ב-'שאלה בנוגע למתן שם משפחה לתינוק'
שאלה בנוגע למתן שם משפחה לתינוק
14/04/2013 | 16:51
4
202
שלום לכולם,
אנחנו בתהליכי כניסה להיריון ומתכוונות לכבוד חגיגות שלוש השנים שלנו יחד גם להוסיף שם משפחה חדש בת.ז שלנו.
השאלה שאנחנו לא מצליחות לקבלת עליה מענה היא כזו, אם שתינו משאירות את שמות המשפחה המקוריים שלנו ומוסיפות כל אחת את שם המשפחה החדש, האם נוכל לבחור לתת לילד רק את שם המשפחה החדש שבחרנו? או שלא שואלים אותנו ואוטומטית הוא מקבל את שני השמות של האמא שלידה?
תודה מראש!
אפרת
לצפיה ב-'עד כמה שאני יודעת שם המשפחה של הילד '
עד כמה שאני יודעת שם המשפחה של הילד
14/04/2013 | 17:12
1
175
יהיה זהה לשם המשפחה של האם היולדת.
אנחנו שינינו את שם המשפחה שלנו (איחדנו את השמות שהיו לשם אחד חדש) במיוחד לצורך סיבה זו, שלאחים יהיה את אותו שם משפחה
אבל בהחלט יכול להיות שאני טועה ומטעה... לא ממש חפרנו בנושא
לצפיה ב-'אני חושבת שאת צודקת'
אני חושבת שאת צודקת
16/04/2013 | 18:10
105
אבל גם אנחנו לא חפרנו בנושא, אלא איחדנו שמות.
לצפיה ב-'הנה לינק לחוק השמות'
הנה לינק לחוק השמות
17/04/2013 | 10:34
104
לצפיה ב-'מעבר לתשובות שקיבלת רציתי להוסיף'
מעבר לתשובות שקיבלת רציתי להוסיף
19/04/2013 | 05:40
78
שיהיה המון בהצלחה בתהליכים!
לצפיה ב-'יצירת קשר עם זוג אמהות'
יצירת קשר עם זוג אמהות
14/04/2013 | 00:05
4
212
היי, שמי תמר ואני בת 27.
לפני יותר מחצי שנה נכנסתי לקשר עם בחורה, בפעם הראשונה בחיי.
זה הקשר הכי מדהים, מלא אהבה, והכי משמעותי שהיה לי מעולם.
ואנחנו כרגע בשלב של בדיקה האם להיכנס למגורים משותפים, בדרך לחיים משותפים ולהורות משותפת.
אני רק אציין גם שאני דתייה, והיא חילונית.

בכל אופן, הייתי שמחה ליצור קשר עם אישה המצוייה בתוך קשר זוגי, או  עם זוג אמהות, על מנת לשאול שאלות, לשמוע סיפורים ולשתף.
תודה רבה ושבוע טוב,
תמר.
לצפיה ב-'את מוזמנת ליצור איתי קשר'
את מוזמנת ליצור איתי קשר
14/04/2013 | 08:55
107
בפרטי
לצפיה ב-'את מוזמנת ליצור קשר גם איתי'
את מוזמנת ליצור קשר גם איתי
14/04/2013 | 09:27
101
כרגע אנחנו בחו"ל, אבל חוזרות בסוף השבוע.
לצפיה ב-'צרי קשר עם בת-קול'
צרי קשר עם בת-קול
14/04/2013 | 22:50
1
115
ארגון לסביות דתיות Info@bat-kol.org

יש שם לא מעט זוגות מעורבים (דתיה וחילונית) - כולל עם ילדים.
לצפיה ב-''
19/04/2013 | 05:44
10
לצפיה ב-'טיפים לנסיעה לחו"ל עם תינוקות?'
טיפים לנסיעה לחו"ל עם תינוקות?
11/04/2013 | 14:51
6
136
אנחנו טסות מחר בבוקר עם בת השמונה חודשים, לבודפשט, לשבוע.
נראה לי שארזנו כל מה שיכולנו לחשוב עליו, יש איזה מאסטים היסטריים? או טיפים לאיך להעביר טיסה בכיף, ואיך להיות שם?
לצפיה ב-'אנחנו נסענו עם הנסיך לתאילנד בגיל 8 חודשים'
אנחנו נסענו עם הנסיך לתאילנד בגיל 8 חודשים
11/04/2013 | 20:56
1
112
אני משערת שאת כל המובן מאליו כמו אוכל (תמ"ל וגרברים במקרה שלנו), חיתולים וכיו"ב כבר ארזתן, אז לא נראה לי שיש לי המלצות מיוחדות, אלא אם יש לכן שאלות ספציפיות.
בנוסף לעגלה/טיולון מומלץ מאד מנשא שנוח לכן להסתובב איתו, הנסיך שלנו ממש אהב את המנשא ולפעמים יותר מאשר את הטיולון.
אני מאד ממליצה על מקום במטוס עם עריסה, מקווה שהזמנתן מראש. אם לא אז רוב הסיכויים שכבר הכל תפוס... בכל מקרה, בהנחה שיש לכן עריסה אז צריך להחזיק את התינוקת רק בהמראה ובנחיתה וזה מאד נוח שיש לה איפה להיות. כמובן שאם היא כבר עומדת תיזהרו שלא תיפול ותהיו עם 800 עיניים עליה
אז כל מה שנשאר זה לעשות חיים ולהתכונן לזה שאולי לא תשנו הרבה בלילה ולא תספיקו את כל מה שתכננתן, אבל תהיה לכן חוויה נהדרת
לצפיה ב-'זה מרגיע :)'
זה מרגיע :)
11/04/2013 | 22:01
73
יש מנשא וגם מקום עם עריסה. אם כי אני בספק אם היא תסכים להיות שם יותר מדי זמן, היא הרבה יותר אוהבת להיות עלינו ולהסתכל מה קורה סביבה. היא עוד לא עומדת, ואני מקווה שלא תהיה יותר מדי מתוסכלת מזה שהיא לא יכולה לזחול.

האמת שהיא ילדה מאוד נוחה ואני מקווה שיהיה לה נחמד. אנחנו בטח נהנה, ולו רק מלהיות איתה ימים שלמים.

זה פשוט מלחיץ להבין את כמויות הציוד שצריך לארוז... כמות הציוד היא באופן ברור ביחס הפוך לגודל הנוסעת :).
לצפיה ב-'לעלות עם תינוק עייף'
לעלות עם תינוק עייף
12/04/2013 | 13:56
84
פשוט: לטיסה כזו קצרה, תפעילו את התינוקת לפני הטיסה שלא תישן ואז, כמו שקורה במכונית, תוך כמה שניות היא נרדמת למשך כל הטיסה.

כשטסתי עם הבן שלי כשהיה תינוק לישראל מארה"ב, טיסה ארוכה, בחרתי טיסת ליילה, והוא ישן 90% מהטיסה.

רענן
לצפיה ב-'איך עברה הטיסה?'
איך עברה הטיסה?
13/04/2013 | 22:38
2
70
נשמח גם לשמוע חוויות וטיפים, כשתחזרו
בנתיים, תעשנה חיים!!!
לצפיה ב-'הייתה מעולה'
הייתה מעולה
14/04/2013 | 09:25
1
82
לא ראיתי את הטיפ של רענן, אבל הילדה אכן הייתה עייפה בלי שהתכוונו. כמה דקות לפני ההמראה היא נרדמה וישנה בהמראה עצמה ושעה וחצי לתוך הטיסה.

בניגוד למה שחשבתי לא הייתה עריסה בשבילה, אז היא ישנה עלינו. דווקא היה נוח מאוד לה וגם לנו בזמן השינה. כשהתעוררה נהנתה מאוד לעשות עיניים לכל מי שישב סביבנו, עד כדי כך שבסוף הטיסה ניגשו אלינו אלו שישבו מאחורה ואמרו כמה שהיא חמודה ואיך שהתנהגה למופת :).

ובחזית הטיול - אתמול היה קצת מבולגן, היא לא ישנה מספיק ולא אכלה מספיק וגם נראה לי שלא נתנו לה מספיק זמן לשחק. אז היום ננסה לתקן את העניין, ובינתיים היא מתגלגלת פה על השטיח ומקשקשת להנאתה.
לצפיה ב-' יופי, טוב לשמוע'
יופי, טוב לשמוע
20/04/2013 | 14:39
14
לצפיה ב-'חיים של להט"בים בישראל'
חיים של להט"בים בישראל
11/04/2013 | 13:33
1
171
בהמשך לדיון יום השואה ולעוד כמה דברים שרצו בפייסבוק - עניין אותי לדעת משהו.
אנחנו חיים לנו בתחושה שמדינת ישראל יחסית מתקדמת בכל הקשור לזכויות להט"בים. אמנם לא בחקיקה, אבל בהחלט בפסיקות בית משפט.
אבל האם זה באמת ככה? או שסתם הכי נוח לנו לחשוב שאצלנו הכי טוב?

האם מישהי/ו מכן/ם הרגיש אי פעם מאויים בגלל הנטייה המינית או המגדרית השונה?
האם חוויתם אי פעם אלימות מילולית או אפילו פיזית על הרקע הזה?
ומה עם הילדים? האם אי פעם היה מקרה שהפחיד או הטריד אתכם לגביהם?
לצפיה ב-'לא מאויימת, אבל מוטרדת'
לא מאויימת, אבל מוטרדת
11/04/2013 | 16:01
115
היו מספר הזדמנויות של הטרדה ברחוב, בעיקר כשהלכתי מחובקת עם האישה. לא רבות, אבל היו. היו מספר הזדמנויות ספור בהן העדפתי להסתיר את היותי לסבית כי לא הייתי בטוחה לאן הגילוי עלול להוביל ולא היה לי כוח להצעות לשלישייה...
מאויימת לא חשתי מעולם, אבל: גיליתי את עצמי מאוחר, כך שדילגתי על תקופת בי״ס והצבא. ודבר שני: יש לי שיער ארוך. יש לי חברה עם שיער קצר על גבול הקרחת שזוכה להערות על בסיס קבוע על האופן שבו ״אישה צריכה להיראות״.

בבועה שלי הדברים מתנהלים על מי מנוחות.
לצפיה ב-'יום השואה ואנחנו'
יום השואה ואנחנו
08/04/2013 | 03:36
2
85
לפני אי אילו שנים ביקרתי במוזיאון הגאווה בברלין. במוזיאון בעיקר סופר תולדות ההומואים בגרמניה, כולל בתקופת בשואה, ולמרות שהמוזיאון כולו היה לא מאוד מעניין החלק הזה דיבר אלי יותר. נורא לחשוב על אנשים שנרדפו בגלל דתם אבל קל להגיד ״לזכור ולא לשכוח״ ולהתנחם במחשבה שלמדנו וששוב שואה בהיקף שכזה לא תתרחש, לפחות לא בעולם המערבי... אבל רדיפת להט״בים נמשכת גם היום ונורא לחשוב שגם ברגעים אלו ממש יש בני אדם בעולם שנרדפים ונרצחים בגלל מי שהם ו/או בגלל נטייתם, בדיוק כמו אז, כאילו שלא למדנו דבר.
לצפיה ב-'מילא רדיפת הומואים ולסביות, אבל לא חסר אנטישמ'
מילא רדיפת הומואים ולסביות, אבל לא חסר אנטישמ
08/04/2013 | 14:43
56
מילא רדיפת הומואים ולסביות היום (סליחה מראש שככה אני מנסח), אבל לא חסר אנטישמיות, אנטישמיות בוטה, באירופה ועוד כמה מקומות, אבל ממש במיוחד אצל מוסלמים, כולל מוסלמים באירופה עם קריאות בוטות להרוג יהודים, בגלל שהם יהודים.

אז הרבה, מוסלמים או לא, פשוט לא רוצים ללמוד לקח או את האמת. הם בשלהם. רדופי שינאה לא מוסברת ולא הגיונית.

סליחה, זה לא אנטישמיות. אני לא אוהב את המילה "אנטישמיות", מילה שהומצאה ע"י הגרמנים, כדי לעדן את האמת: זה שינאת יהודים. לא שמעתי על הרבה "אנטישמים" שהם גם אנטי שאר העמים השמיים: ערבים במיוחד.

ובחזרה להומואים ולסביות: כמעט ללא יוצא מין הכלל, מי שהוא שונא יהודים הוא גם שונא הומואים ולסביות,,, ולהפך... מי ששונא הומואים ולסביות (חוץ מיהודים כאלו), הוא גם שונא יהודים.

רענן
לצפיה ב-'ייאוש'
ייאוש
09/04/2013 | 11:27
60
יום השואה בשבילי הוא יום מייאש. פעם זה לא היה ככה, הייתי מתעמקת שעות בסיפורי ניצולים ומנסה ללמוד את העובדות ההיסטוריות ומתעודדת מזה שבכל זאת חלק שרדו. ואז גדלתי והמבט שלי נהיה רחב יותר.

והמבט הרחב הזה לא מבין איך השואה הפכה בישראל להיות אירוע חד פעמי, רוע אנושי מזוקק שלא יכול לחזור על עצמו - בזמן שהמדינה עצמה מחזיקה אצלה כסף של ניצולי שואה וכנראה מחכה שהם ימותו (זה הרי לא יקרה בעוד המון זמן), בזמן שנערים מפוצצים קשישים במכות וזה לא מטריד את מערכת החינוך, בזמן שאנחנו מתלוננים על ליבם הערל של המדינות שלא פתחו את שעריהן לפליטים יהודים בזמן שאנחנו עושים אותו דבר.

בטח ובטח כשמדובר על רדיפת להט"בים שהיא חוצת יבשות ומדינות, גם אם לא בהכרח כאן אצלנו (על זה אפשר להתווכח). אבל זה נכון לגבי כל שונה באשר הוא, וזה מאוד מייאש אותי.
לצפיה ב-'עוד סופ"ש כאן'
עוד סופ"ש כאן
05/04/2013 | 23:41
3
115
אמנם עבר על כולנו שבוע קצר יותר, רק שלושה ימי עבודה, אבל בטח היו תכניות לסוף השבוע.

מה תכננתם או תכננתן לעשות? מה מזה כבר קרה? מה תכננתם ולא יקרה כבר?

אולי נקבל רעיונות אחת מהשנייה לסופי השבוע הבאים.
לצפיה ב-'הסופ״ש עבר בנעימים'
הסופ״ש עבר בנעימים
07/04/2013 | 15:42
56
בשישי היינו רוב היום בים והיה מרגיע ונעים מאוד. הבאנו סנדוויצ׳ים מהבית ורבצנו בעצלות. אתמול נסענו לטייל ובדרך עצרנו באיזו מסעדה ביתית שהיה בה משביע אבל לא יותר מזה. וזהו, נגמר הסופ״ש.
לצפיה ב-'המון נסיעות'
המון נסיעות
07/04/2013 | 15:48
52
(תכנונים לחוד ומציאות לחוד, אבל זה מה שקורה אצלנו כמעט בכל סופ"ש)

התחלנו את יום שישי בבשורות טובות על חברה חדשה שהצטרפה למשפחה, וישר ארגנו את כל היום בהתאם ללבקר אותה ואת משפחתה בחדרה. כדי שזה יקרה הייתי צריכה לארגן איסוף של אחד האחים שלי מירושלים לת"א, כולנו נסענו לחדרה, החזרתי אותו לירושלים וחזרתי הביתה למודיעין. סה"כ: 250 ק"מ.

ביום למחרת נסענו רק לב"ש וחזור, להרצאת אורח בסמינר חוש"ן. סה"כ: 180 ק"מ.

אבל היה שמשי ונעים ואני שמחה שקצת הסתובבנו בחוץ.
לצפיה ב-'היה טוב...'
היה טוב...
07/04/2013 | 22:02
49
שנ"צ ארוךךך בשישי בצהריים
ארוחת ערב במסעדה בערב
זמן איכות אצל סבאסבתא בשבת בבוקר
ואירוח של חברות בשבת בצהריים
לצפיה ב-' הודעות, בקשות, אבדות ומציאות'
הודעות, בקשות, אבדות ומציאות
04/04/2013 | 10:22
6
33
פורומים חדשים ב|תפוז|
02/04/2013 | 17:16
20
|*| אם אתם מנהלים או שיש אנשים אחרים שמכנים אתכם "בוס", תוכלו בוודאי למצוא נושא טוב לשיחה בפורום מנהלים ובוסים בעבודה.זה המקום להעלות לדיון את כל הנושאים הקשורים לניהול כגון עובדים, התנהלות במקום העבודה, תרבות אירגונית ועוד...
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|*| קיבלתם דו"ח לא הוגן ואין לכם מושג מה עכשיו לעשות? חייבים לדחות את הצו הדחוף? צריכים עזרה ולא יודעים למי לפנות? פורום סיוע וייעוץ לפניות אזרחים הוקם במיוחד בשבילכם! בפורום תוכלו לקבל הפנייה והכוונה לגורמים הרלוונטים במשרדי הממשלה, עירייה, בריאות, צבא, דיור, צרכנות, רווחה, עבודה, תחבורה, כלכלה, חינוך ועוד...
לצפיה ב-'בוצ' מתפרנסת משיחות ארוטיות לנשים בלבד'
בוצ' מתפרנסת משיחות ארוטיות לנשים בלבד
06/04/2013 | 16:50
1
126
החברה שלה, יעל, לא יודעת מזה. היא חושבת שהיא מוקדנית לילה ב144.
היא חושבת שגורלה הוא לחיות חיים שנושאים סוד, אבל הזמן גובה מחיר
ואחת השיחות הנכנסות מפתיעה אותה וטורפת את כל הקלפים מחדש.

בוצ' היא אחת מחמש דמויות בסדרה אינטרנטית חדשה בה אני משתתפת.
סדרה שנוצרה ומשוחקת ע"י נשים בלבד.
אני מזמינה אתכן להכנס ולצפות.
בכל כמה ימים יעלו פרקים חדשים.
אינג'וי..

סקסיפדיה- נשים מיוחדות מדברות

http://sexipedia.co.il/
לצפיה ב-'ואני חשבתי שזו פירסומת'
ואני חשבתי שזו פירסומת
07/04/2013 | 15:39
78
ותהיתי כמה עבודה יש בשיחות ארוטיות לנשים. בטח כל המתקשרים הם גברים שמתחזים לנשים
לצפיה ב-'באיגי מחפשים מנכ"ל/ית'
באיגי מחפשים מנכ"ל/ית
11/04/2013 | 13:29
50
בארגון הנוער הגאה הידוע בשמו המקוצר איגי מתחלף המנכ"ל. אולי יתאים למישהי מגולשות הפורום הזה.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'יש לכם סיפור מעניין שאתם רוצים "להוציא"?'
יש לכם סיפור מעניין שאתם רוצים "להוציא"?
14/04/2013 | 11:09
23
אם יש לכם סיפור מעניין - מרגש, יוצא דופן - שאתם רוצים "להוציא החוצה", אשמח אם תפנו אלי לטובת כתבה או סרט. mystory90210@walla.co.il
לצפיה ב-'מיועד להורים להטבי"ם'
מיועד להורים להטבי"ם
14/04/2013 | 14:43
36
שלום,
שמי ענת, אני סטודנטית לתואר ראשון בסיעוד באונ' חיפה.
אני מעוניינת לראיין הורים להט"בים שיש או היה להם קשר עם מערכת הבריאות (קופת חולים, טיפת חלב, בתי חולים ועוד..).
למעוניינים ניתן לפנות אליי למייל anaty90@walla.co.il
לצפיה ב-'היי, האם יש כאן הורות מאיזור חיפה-משגב-נהריה?'
היי, האם יש כאן הורות מאיזור חיפה-משגב-נהריה?
03/04/2013 | 10:27
4
104
אשמח להתייעצות קטנה,
תודה,
נופר
לצפיה ב-'אפשר לנסות דרך הפורום החיפאי'
אפשר לנסות דרך הפורום החיפאי
04/04/2013 | 03:43
77
בהנחה שהוא עדיין קיים. אם לא תשיגו הורים מהאזור אז שילחו מסר וננסה לקשר אתכם ישירות להורים מהאזור.
לצפיה ב-'בדרך לשם'
בדרך לשם
04/04/2013 | 15:18
78
איך אפשר לעזור?
לצפיה ב-'אנחנו... .'
אנחנו... .
06/04/2013 | 19:14
132
אני במקור ממשגב, ועכשיו גרים ביישוב בחוף הכרמל.
את מוזמנת לפנות אליי...
לצפיה ב-'הנני כאן'
הנני כאן
24/04/2013 | 09:24
14
מוזמנת ליצור קשר

חם בפורומים של תפוז

אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
אירוח וידאו - תמ``א 38
אירוח וידאו - תמ``א 38
עו``ד עפר שחל, מנהל הפורום ומומחה לבתים משותפים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום עדשות מגע ומשקפיים
מרכיבים משקפיים או עדשות?
פינקו-ברקן משרד עו
צריכים דרכון פורטוגלי?
פורום דרכון רומני
זקוקים לדרכון רומני?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה