לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
95509,550 עוקבים אודות עסקים

פורום הורות הומולסבית

כברת דרך ארוכה עברה הקהילה ההומו-לסבית בעשר השנים האחרונות, נדמה כי שאלת הזהות המינית אינה מהווה עוד איום על צעירים כפי שהיוותה עבורינו (בני 30 ומעלה) ואלו הראשונים ``יוצאים מהארון`` כבר בגיל צעיר יחסית ובהרבה פחות חשש מיחס של סביבה עויינת. התפיסות החברתיות כמובן השתנו והרבה בזכות מלחמה עיקשת של הומואים ולסביות אשר עמדו על זכותם לחיות עפ``י נטייתם המינית מבלי להסתתר. דור חדש של הומואים ולסביות נולד, דור שהגאווה ברורה לו והזכות לחיים חופשים נראים כברורים מאליהם, דור גאה שלקח את זכויות ההומאים צעד אחד קדימה – לשאלת ההורות ההומולסבית. כיום נדמה כי הורים הומולסביים צצים כפטריות אחרי הגשם ובאופנים רבים ומגוונים: הורים שהיו נשואים בעבר, יצאו מהארון ובחזקתם ילדים, נשים וגברים אשר חותמים על חוזה להורות משותפת, פונקאות, אימוץ, נשים לסביות שיולדות מתרומת זרע ועוד. כולנו חולקים בשאלות והתמודויות יומיומיות עם המשפחה, השכנים, הגננות/גננים, המורים/מורות, בחוגים ובעיקר עם הילדים עצמם. שאלות כגון: מה לספר לילדינו, כיצד ומתי? כיצד לבחור את המסגרת התומכת ביותר עבור ילדינו? האם נכון להקיף אותם בילדים מרקע דומה או שמא לתת להם להתמודד עם המציאות? כיצד מתמודדים עם השוני? אילו כלים אנו מקנים לילדינו בכדי להתמודד עם הסביבה? ושאלות רבות נוספות. כולי תקווה כי פורום זה יהווה מקום מפגש להורים הומולסביים, הומואים ולסביות אשר נמצאים בתחילתו או בעיצומו של תהליך ההורות, ידון בשאלות אלו ואחרות, בפן המוסרי של ההורות ובפן היומיומי. נוכל להוות תמיכה עבור הורים אחרים המתמודדים עם אותם שאלות, לעזור לצעירים וצעירות בהתמודדות הצפויה להם בעתיד ובעיקר לדון בשאלות שעל סדר היום.  

אודות הפורום הורות הומולסבית

כברת דרך ארוכה עברה הקהילה ההומו-לסבית בעשר השנים האחרונות, נדמה כי שאלת הזהות המינית אינה מהווה עוד איום על צעירים כפי שהיוותה עבורינו (בני 30 ומעלה) ואלו הראשונים ``יוצאים מהארון`` כבר בגיל צעיר יחסית ובהרבה פחות חשש מיחס של סביבה עויינת. התפיסות החברתיות כמובן השתנו והרבה בזכות מלחמה עיקשת של הומואים ולסביות אשר עמדו על זכותם לחיות עפ``י נטייתם המינית מבלי להסתתר. דור חדש של הומואים ולסביות נולד, דור שהגאווה ברורה לו והזכות לחיים חופשים נראים כברורים מאליהם, דור גאה שלקח את זכויות ההומאים צעד אחד קדימה – לשאלת ההורות ההומולסבית. כיום נדמה כי הורים הומולסביים צצים כפטריות אחרי הגשם ובאופנים רבים ומגוונים: הורים שהיו נשואים בעבר, יצאו מהארון ובחזקתם ילדים, נשים וגברים אשר חותמים על חוזה להורות משותפת, פונקאות, אימוץ, נשים לסביות שיולדות מתרומת זרע ועוד. כולנו חולקים בשאלות והתמודויות יומיומיות עם המשפחה, השכנים, הגננות/גננים, המורים/מורות, בחוגים ובעיקר עם הילדים עצמם. שאלות כגון: מה לספר לילדינו, כיצד ומתי? כיצד לבחור את המסגרת התומכת ביותר עבור ילדינו? האם נכון להקיף אותם בילדים מרקע דומה או שמא לתת להם להתמודד עם המציאות? כיצד מתמודדים עם השוני? אילו כלים אנו מקנים לילדינו בכדי להתמודד עם הסביבה? ושאלות רבות נוספות. כולי תקווה כי פורום זה יהווה מקום מפגש להורים הומולסביים, הומואים ולסביות אשר נמצאים בתחילתו או בעיצומו של תהליך ההורות, ידון בשאלות אלו ואחרות, בפן המוסרי של ההורות ובפן היומיומי. נוכל להוות תמיכה עבור הורים אחרים המתמודדים עם אותם שאלות, לעזור לצעירים וצעירות בהתמודדות הצפויה להם בעתיד ובעיקר לדון בשאלות שעל סדר היום.  
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכות הבאות וברוכים הבאים לפורום הורות הומולסבית!
זה המקום לאימהות ולאבות (או להורים שבדרך) שהם גם לסביות, הומואים, טרנסיות/ים או ביסקסואלים/ות (או כל מי שמרגיש או מרגישה שייכים לכאן). 
זה המקום לדון בכל מה שמעסיק אותנו או את הילדים שלנו בהקשר למשפחה שלנו, למשפחות אחרות, לסביבה שבה אנחנו נמצאים או לסביבות אחרות. אנא שמרו על תקנון הפורום.
המשך >>

לצפיה ב-'התקווה האחרונה'
התקווה האחרונה
06/10/2013 | 15:54
2
644
היי לכולם.
אני ובת זוגי מתכננות להתחתן בחו"ל.
לא מצאנו באינטרנט מידע רלוונטי.
1. אפשר אפשר להתחתן בנישואים חד מיניים ללא אזרחות או תושבות במדינה הזרה? רצוי מקום קרוב..
2. איפה ניתן למצוא מידע על עלויות נוחות וחבילות תכנון וכיוב.

למי מאיתנו שכבר התחתן.. נשמח לעזרה
לצפיה ב-'הכי קרוב זה פורטוגל'
הכי קרוב זה פורטוגל
07/10/2013 | 10:35
278
שמאפשרת ללא אזרחים בני אותו המין להתחתן בתחומה.
אח"כ זה קנדה וחלק ממדינות ארה"ב.

בנוגע לעלויות אין לי מושג...
לצפיה ב-'אני יכולה לספר על קנדה'
אני יכולה לספר על קנדה
07/10/2013 | 13:33
249
קודם כל, בשעה טובה.

אנחנו התחתנו בקנדה, ושם העלויות די זניחות (אם לא מחשיבים את זה שצריך לטוס לשם). אנחנו תכננו מראש טיול ארוך בארה"ב, אז החתונה השתלבה לנו במסלול.

יש עלות של רישום נישואין - זה 100 דולר קנדי. אם נישאים בעירייה זה בחינם לדעתי, אנחנו נישאנו בבית של רשמת הנישואין וכאן הייתה תרומה לכיסוי העלויות (אצלנו זה היה 50 דולר קנדי, עד היום אני לא יודעת אם זה היה פחות מדי, יותר מדי או בסדר).

אחר כך יש את העלויות של אישור כל המסמכים כך שתוכלו להירשם כנשואות בארץ. זה יוצא עוד איזה 60 דולר קנדי, לא כולל הוצאות השליחה מישראל לקנדה, שאנחנו חסכנו אותן בעזרת חברים מקומיים.

אז נגיד כ-250 דולר קנדי. טוב, זה לא כ"כ זניח. אבל זה גם לא נורא.

מוזמנות לשלוח לי מסר אם יש לכן שאלות נוספות לגבי קנדה.
לצפיה ב-'איזה אפשרויות יש להפוך להורים ? '
איזה אפשרויות יש להפוך להורים ?
06/10/2013 | 13:13
1
481

האם האפשרות היחידה היא להשתמש בפונדקאית
ולשלם כ400 אלף ש"ח ויותר על התהליך ?
או שיש אפשרויות אחרות ?
לצפיה ב-'אפשר לאמץ'
אפשר לאמץ
07/10/2013 | 10:37
238
גם בארץ זוגות ובודדים יכולים להגיש בקשה לאימוץ. הילדים המיועדים לאימוץ זה הם בני 3 ומעלה.
אימוץ בחו"ל כרגע סגור בפני יחידים, אולי יפתח בעתיד.

אפשר להרחיב את המשפחה תוך יצירת "משפחה חדשה" שכוללת אדם נוסף, אישה או גבר, לפי מה שחסר.
לצפיה ב-'איך בוחרים תורם? מה זה E2? FSH? - סדנה.'
איך בוחרים תורם? מה זה E2? FSH? - סדנה.
03/10/2013 | 10:36
302
שלום יקרות,
לאחר שנתיים של עיסוק בנושא החלטנו להרים סדנה שמסבירה את כל תהליך הכניסה להריון מבחינת בדיקות, בנקים, תורמים, גנטיקה, תרופות, פרוצדורות,כולל היבטיים רפואיים יותר לעומק.
וזאת בכדי לפזר את "מסך הערפל" סביב הנושא.
צרפתי עלון מידע עם קצת יותר פירוט.
אתן מוזמנות, וכן מוזמנות להעביר הלאה לחברות שזה רלוונטי להן.

נשמח לפגשתכן.
לצפיה ב-'אחרי יותר מעשור של פעילות ענפה'
אחרי יותר מעשור של פעילות ענפה
28/09/2013 | 11:13
6
588
הפורום יסגר מחר. באופן אישי למדתי בעזרת הפורום הרבה על האתגרים של הורות הומו-לסבית ואני אקח את הדברים האלו גם האלה, לפייסבוק כנראה

שיהיה לכולנו המשך הורות להט"בית מאושרת ומוצלחת

לצפיה ב-'תודה לכל מי שעבר/ה כאן! '
תודה לכל מי שעבר/ה כאן!
29/09/2013 | 13:56
3
274
עצוב, אך כנראה הפלטפורמות החדשות שקיימות היום נוחות יותר. עדיין יש בפורום הזה מאגר מידע מאוד גדול לגבי הורות של להט"בים, ואני מקווה שמי שתחפש בגוגל תגיע אליו בקלות.

הכרתי כאן אנשים מקסימים ולמדתי המון. תודה.
לצפיה ב-'נסגר??!'
נסגר??!
01/10/2013 | 02:30
2
280
אוי! מצער מאוד! אמנם לא הייתי קבועה פה אבל בנקודות מסויימות מצאתי כאן הרבה מידע עזרה ותשובות... :( מטיילת - על אילו פלטפורמות אחרות את ממליצה? תודה
לצפיה ב-'קבוצת מאמאדייק בפייסבוק'
קבוצת מאמאדייק בפייסבוק
02/10/2013 | 11:44
1
532
זו העיקרית שלי.

וגם - כמו תמיד אני חסידה גדולה של התנדבויות בקהילה, מכירים ככה המון אנשים. חוש"ן, איגי, האגודה, הבית הפתוח בירושלים, או כל מקום שכזה.

(אם אני כותבת את ההודעה הזאת, כנראה שאנחנו עדיין כאן...)
לצפיה ב-'תודה לך!!!'
תודה לך!!!
03/10/2013 | 01:38
148
אנחנו כרגע בחו״ל, אז מחוברות יותר דרך הרשת... :)
לצפיה ב-'מצער.. ותודה לך'
מצער.. ותודה לך
06/10/2013 | 00:36
187
ולכל המנהלות והמנהלים לדורותיהם ולכותבות והכותבים הנהדרים שחלקם הפכו לחברי אמת.
לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
08/10/2013 | 12:21
262
נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה.

בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לקשת בצבע שניהלה את הפורום.

המשך גלישה נעימה ב אנשים
לצפיה ב-'הורות תפוזילהטבית '
הורות תפוזילהטבית
23/09/2013 | 14:20
4
265
אחרי החגים כל העולם (יותר נכון הישראל) חוזרת לשיגרה...
מה תכנונים שלכם בעתיד הקרוב לנראה והעתיד הרחוק...
מה החלומות והשאיפות בארץ שלנו?

החלום שלי
1. ניתן להתחתן במדינת ישראל ולהיות מוכרים בממשלה ללא אילוצים וחתונה בחו"ל.
2. ניתן לאמץ את הילדים בישראל כמו לזוגות סטרייטים שיש להם אפשרות...

ובפן אישי - למצוא את הדירה ולהשתקע... בינתיים החלום הזה מתרחק לאור המחירים המטורפים... (בעיה גם השכ"ד רק עולה ועולה... :-\)
לצפיה ב-'יש בישראל אפשרות לזוגות הומו-לסביים לאמץ'
יש בישראל אפשרות לזוגות הומו-לסביים לאמץ
24/09/2013 | 14:28
3
144
אבל לא אימוץ של תינוק. אימוץ של תינוק שמור לזוגות סטרייטים שאינם יכולים להביא ילדים לעולם. זוגות הומו-לסביים יכולים לאמץ פעוט, בדומה לסטרייטים שיש להם כבר ילדים או שבוחרים לאמץ ולא להביא לעולם ילדים ביולוגיים.
לצפיה ב-'מצטער שהתבלבלתי יותר מההסברים'
מצטער שהתבלבלתי יותר מההסברים
24/09/2013 | 15:46
2
101
מה הבדל בין תינוק לפעוט?
סטרייטים יכולים לאמץ את הילדים שלא רוצים להביא את ילדים ביולוגים? - במידה אם כן - ולכן הזוגות הלהטבים לא יכולים בניגוד לסטרייטים.

ידוע לי בישראל מאפשרת לזוגות להט"בים לאמץ את הילדים של הזוג שלהם כמו למשל זוגיות לסביות שנולדו מהבנק זרע והאם השניה יכולה לאמץ בלי בעיה. (רק בתנאי שהאב אינו ידוע).

בארץ ישראל להומואים אין אפשרות להיות הורה - לא דרך פונדקאות בארץ ולא דרך אימוץ בארץ ! רק הורות משותפות עם האישה ולכן למי יש את בן זוג והוא משולל כל הזכויות.

לפי מה שהבנתי בישראל עדיין אין אפשרות אימוץ עבור זוגות להט"בים גם לא בארץ וגם לא בחו"ל שהילדים אינם של...

ובכל המקרה הסטרייטים שלא רוצים להביא ילדים ביולוגים - יכולים לאמץ את הילדים בחו"ל, לא?
לצפיה ב-'פעוט זה סביב גיל 3'
פעוט זה סביב גיל 3
25/09/2013 | 08:23
1
94
ותינוק זה החל מהלידה.

סטרייטים שלא יכולים להביא ילדים לעולם - יכולים להרשם לאימוץ ואחרי אי אילו שנים (סביב 7) לקבל תינוק.
סטרייטים שיש להם ילדים ביולוגים או שהם מסוגלים לעשות ילדים ולא רוצים, זוגות חד מיניים וחד הוריות  - יכולים להירשם ולקבל פעוט או ילד עם צרכים מיוחדים (שזה בעצם כולל את כל הפעוטות, לפי הגדרת השירות למען הילד).

לדעתי גם זוגות הומואים יכולים להירשם לאימוץ בישראל. לא יודעת אם בפועל כבר אומץ ילד מישראל ע"י הומואים.

ובכל מקרה, שאלות על אימוץ כדאי לשאול בפורום אימוץ כי המידע שם עדכני ויש שם הרבה שיוכלו לענות עליו.
לצפיה ב-' וחג שמח! הכל ברור יותר עכשיו.'
וחג שמח! הכל ברור יותר עכשיו.
25/09/2013 | 18:39
23
לצפיה ב-'חתונה משפחה ועתיד'
חתונה משפחה ועתיד
20/09/2013 | 15:48
3
331
אני וזוגתי יחדיו קצת יותר משנה
הצעתי לה להינשא לי והיא הסכימה. ועכשיו אנכנו בפרשת דרכים רצינית. היא אמרה לי שאני יכולה לעשות מה שבא לי. לתכנן להזמין לעצב רק בתנאי שזה ישאר אינטימי אישי חברי ועדיפות למקום בטבע. עד כאן הכל נהדר.
אבל אחרי שערכנו יחדיו רשימת מוזמנים בגענו ל-50 איש חברים בעיקר (משפחתה תבוא...  אבל אצלי אולי רק אבא, מאחר שאני באה מבית חרדי. ואבא שומר בסוד את כל המערכת היחסים שלי האחיות שלי כניראה לא יבוא.)
בנוסף לכל זה זוגתי היא יהודיה ואני בת לאבא יהודי חוזר בתשובה וביתו מנשואיו הקודמים לנוצרייה ככה שאני בכלל מחוץ לתחום. למרות שגדלתי בבית דתי וזה מה שאני יודעת ומכירה ואין לי צורך בתעודת הכשר (אל תשכחו אני מאורסת לאישה ואני לא רואה בזה סטירה כל שהיא) והאחיות שלי הן מנשואיו הנוכחים לאישה יהודיה דתייה.
וכאן נכנסת פרשת הדרכים שלי. ואני מבולבלת. ואני לא יודעת מה לעשות.
אני רוצה  חתונה עם מאפיינים יהודים ככול האפשר אני רוצה חופה. אני רוצה ללבוש לבן ואני רוצה טקס כל שהוא עם הטאצים הנכונים כמובן ושהכל ישאר יהודי. עד כמה שאפשר. אישתי לעתיד אישה חילוניה לכל דבר. וקשה לה לכבל את הרצון שלי. (שוב להזכירכם אני גוייה)  אני לא רוצה חתונה בלי חופה לא רוצה חתונה על במה עם קשת מעל הראש ונדרים או "עד שהמוות יפריד ביננו" זה לא החינוך שכיבלתי וזה לא החינוך שהילדים שלי יכבלו.
אולי זה לא הכי קשור לפורום אבל בפורום הזה יש אנשים שבנו משפחה. ואני רוצה עצה או הצעה כל שהיא מענינת. איך אני עושה את זה??
כמובן שכל השיחות עם ארוסתי מתנהלות באופן שקול ורגוע אבל זה מעיק לי. לא רוצה להכביד עליה. אני אוהבת אותה ואני רוצה לרצות אותה בלי להכביד על עצמי.
לצפיה ב-'בוקר אור'
בוקר אור
21/09/2013 | 08:23
127
ראשית... מזל טוב! מרגש מאוד
אולי אפשר לחשוב על משהו אחר, פחות שגרתי, אולי כל אחת תכתוב את מה שהיא מאמינה בו- את את ברכות החתונה היהודיות והיא את אשר על ליבה?

באופן אישי חתונה בעיניי היא הזדמנות להצהיר בפני משפחה וחברים אהובים שאתן מחויבות לחיים משותפים. אולי המבט הזה יתן לכן רעיונות אחרים.
לצפיה ב-'סביר להניח'
סביר להניח
22/09/2013 | 11:02
92
שחתונה דתית בכל מקרה לא תערוכנה ומי שינהל את הטקס שלכן לא יהיה רב, לכן יש לך חופש לקבוע את המאפיינים שאת רוצה. אם את רוצה להקים חופה, אם את רוצה ללבוש לבן (ששתיכן תלבשנה לבן), אם את רוצה את המילים "הרי את מקודשת לי", אין שום מניעה שתעשי זאת. (בנוגע ל"הרי את מקודשת לי" אני תמיד ממליצה על שיר של טשרניחובסקי בשם זה.) איני מתגוררת בישראל, אז איני יכולה לעזור פרקטית במציאת מי שמארגן טקסים שכאלו, אבל המידע חייב להיות זמין בישראל.

את טוענת שאת גויה בכלל. האם אביך לא העביר אותך גיור בילדותך? הוא חינך אותך ליהדות, בבית יהודי דתי כשר, אז יכול להיות שהעביר אותך גיור. בכל מקרה, זה לא ממש משנה, כי ההרגשה האישית שלך חשובה יותר מהכל.

הרבה מזל טוב'ים, ושתצלחנה להתרכז בצד הנהדר של כל הארגונים.
לצפיה ב-'בעיני החופש שמעניקים נישואים גאים'
בעיני החופש שמעניקים נישואים גאים
23/09/2013 | 10:14
117
הם יתרון אדיר לעומת נישואים מסורתיים של סטרייטים! הכל פתוח בפניכן: שילוב של סממנים יהודיים וחילוניים, יצירת טקס אלטרנטיבי יהודי, שימוש באלמנטים קלאסיים, מודרנים וחתרניים - הכל פתוח בפניכן.

תצטרכו לדבר ביניכן ולהגיע להסכמה על הטקס שנכון עבור שתיכן. אם לה לא מתאים טקס שהוא כולו יהודי ולך לא מתאים טקס שכולו חילוני תצטרכו למצוא את שביל הזהב ולבנות טקס שיתאים וישלב את הרצונות של כל אחת ואחת מכן. ואם כרגע אתן לא מגיעות להבנה? שוב דבר לא קרה! תנו לדברים לשקוע ואל תבנו את החתונה תחת לחצי זמנים. תנו לעצמכם דחייה של כמה חודשים ודברו על הדברים שוב בנחת במהלך הזמן שחולף. אף אחד לא דוחק בכן ואף אחד לא סופר לכן שניות עד החתונה. תהנו מהביחד ותתבשלו עם הדברים.

והכי חשוב: לא לשכוח שהחתונה היא סממן לקשר ולא המטרה לקשר.

לצפיה ב-'חלוקה בחופשת לידה במשפחות חד מיניות'
חלוקה בחופשת לידה במשפחות חד מיניות
16/09/2013 | 21:17
2
299
הי,

האם יש פה מישהי / הן שיש להן ניסיון בהתנהלות מול ביטוח לאומי בהקשר של חלוקה בחופשת הלידה ובתביעה לדמי לידה?
אני יודעת שזה קביל ונעשה, עכשיו רק מנסה לברר מה הטופסולוגיה וההליכים הנדרשים.
באתר של ביטוח לאומי יש מידע לגבי אב שמתחלק אם בת זוגו בחופשה, ואפילו לגבי זוג גברים, אבל לא לגבי תא משפחתי של שתי נשים.

כל מידע יתקבל בברכה.

רוב תודות :)
נ.
לצפיה ב-'מעניין מאוד'
מעניין מאוד
17/09/2013 | 15:05
156
אשמח לשמוע אם תמצאי אינפורמציה...
לצפיה ב-'אין שום בעיה עם חופשת לידה לזוג נשים'
אין שום בעיה עם חופשת לידה לזוג נשים
01/10/2013 | 14:12
131
מגישים טופס רגיל. האם שלא ילדה ממלאה את הפרטים כאילו שהיא האב.
אם יש הסכם או כל מסמך אחר שמעיד על הקשר הזוגי כדאי לצרף (תצהיר, הסכם ממון)
לצפיה ב-'שקט של חגים'
שקט של חגים
10/09/2013 | 15:22
12
237
איך עוברים אצלכם החגים? אצלנו עוברים בנעימים, עם ארוחות משפחתיות מורחבות, קצת חופש והרבה קיץ
לצפיה ב-'וכמעט באותו הנושא... האם יש צורך בפורום הזה? '
וכמעט באותו הנושא... האם יש צורך בפורום הזה?
10/09/2013 | 15:26
11
267
האם הפורום הזה מיצה את עצמו? לדעתי יש חשיבות להיותו קיים, אבל לפי כמות ההודעות נראה שאולי כבר אין בו צורך וייתכן וקהל היעד מוצא את מקומו בקהילות אחרות.

האם יש בו עדיין צורך?

במילים אחרות: שוב פנו אלינו מתפוז והודיעו שהפורום לא פעיל מספיק. הפעם, אם לא יהפוך לפעיל יותר - הוא יסגר. השאלה נשאלת ברצינות: האם יש עדיין צורך בפורום לדעתכם?
לצפיה ב-'שאלה מצוינת'
שאלה מצוינת
11/09/2013 | 09:59
3
173
הייתי מאוד רוצה לדעת לאן נדד הפורום
הפורום הזה תמך בי בכל שלב הלבטים והמחשבות על ההורות- הוא מרכז בתוכו אינפורמציה וידע מרשים ביותר.
חבל שהוא דועך כך.
לצפיה ב-'נראה לי'
נראה לי
11/09/2013 | 23:50
166
שהתגובה הבודדת לשאלה מעידה יותר מהכל על התשובה...
לצפיה ב-'לפי מה שאני יודעת הוא נדד לקבוצות בפייסבוק'
לפי מה שאני יודעת הוא נדד לקבוצות בפייסבוק
17/09/2013 | 15:33
1
166
מאמאמדייק, למשל (או משהו כזה...)
אולי אפשר לעשות רשימה של הקבוצות הפעילות בפייסבוק שיש בהן פעילות? ככה לפחות נדע (וגם ייכנס לארכיון) איפה כל ההתרחשות בימינו
לצפיה ב-'מאמאדייק - אמהות לסבית'
מאמאדייק - אמהות לסבית
18/09/2013 | 19:55
315
יש גם את "טיולי משפחות גאות" שכשמה כן היא מיועדת לארגון טיולים. ואני יודעת שיש גם קבוצה לגברים הומואים שהם הורים, אבל לא יודעת את שמה.
לצפיה ב-'בכל הכנות'
בכל הכנות
12/09/2013 | 14:36
202
הפורום נדד לפייסבוק ועוד יותר גרוע: הוא הפך לשני פורומים נפרדים, אחד לנשים ואחד לגברים.

כולם בפייסבוק, ואז קל לחפש ולראות מה נעשה בפורומים שבהם חברים.

רענן
לצפיה ב-'האמת שאני קוראת כאן לא מעט...הפורום דועך'
האמת שאני קוראת כאן לא מעט...הפורום דועך
17/09/2013 | 23:20
147
כמו שני שכניו-לסבית גאווה נשית ולסביות30+(אולי 30+ פחות דועך...)
זה עצוב מאוד.
מה לגבי איחוד פורומים?
לצפיה ב-'הפורום הוא כמעין במה לקהילה הורות הומולסבית.'
הפורום הוא כמעין במה לקהילה הורות הומולסבית.
21/09/2013 | 02:11
4
137
שיש פה כל המידע החיוני,
כאן תמיד מגיע/ה גולש/ת שואל/ת שאלות
על הורות,
על הילדים,
על זוגיות,
על חלוקת תפקידים,

בקיצור יש צורך את הפורום - יש תקופות היא פעילה ויש תקופות היא פחות פעילה
אך עדיין הכרחי וחיונית.
אולי לא משתלמת במבחינת כלכלית אך המידע הוא הכח.

תמיד יש משהו חדש יצוץ כאן.
על  פונדקאות, על חידושים שקרו,

וכמו כן יתרון כאן הוא גם אנונימיות וגם ציבורי וגם לאנשים שחסר להם פייסבוק.
וחסרון בפייסבוק הוא אין אורח/ת מזדמן/ת שי/תשאל את השאלה שבוער/ת לו/לה

אני קורא פסיבי בפורום ונשאב מכאן את מירב המידע על מה קורה בקהילה של הורות ושל דיון ועקרונות

בזכות הפורום גיבשתי את הדעות וההחלטות שלי בעניין ההורות לאחר קריאה של דיון בין הגולשים.

אני אישית עדיין לא הורה. ורוצה להיות הורה, אך לא נראה לי שזה יקרה בזמן הקרוב.

האם הפורום נסגר. חבל לי מאוד!

אני יכול להגיד שהפורום הזה נושא ב2 דברים.
1. על הורות 2. על זוגיות.
וכאן מקבלים הרבה עצות מועילות וחכמות.
לצפיה ב-''
22/09/2013 | 08:00
15
לצפיה ב-'העניין הוא שמבחינת תפוז הפורום צריך להיות '
העניין הוא שמבחינת תפוז הפורום צריך להיות
23/09/2013 | 10:08
2
103
פעיל, המנהלים צריכים להיות פעילים והחשיבות של פורום נמדדת במספר ההודעות החדשות שבו. הפורום הזה לא עומד בקריטריונים של תפוז כבר זמן ארוך מאוד.
אכן יש מי שקוראים כל הודעה שנכתבת.
אכן יש מקרים חדשים שעולים מידי פעם.
אכן הפורום חשוב גם מההיבט של הארכיון.

אבל בשביל שימשיך להיות פתוח מבחינת תפוז הוא צריך להיות פעיל והומה, וזה לא קורה.

אם יש מתנדב/ת שרוצה לנסות להחיות את הפורום - בשמחה! המינימום הנדרש מבחינת תפוז הוא הודעת מנהל חדשה ביום, מתוך תקווה שהפורום יהפוך להיות פעיל יותר.

אשמח לעזור גם בניהול וחלוקת נטל כתיבת ההודעות היומיות, אם יש מישהו/י שזה מה שיסייע לו/ה.

לצפיה ב-'חשבתי על זה כמה ימים'
חשבתי על זה כמה ימים
24/09/2013 | 21:37
1
89
והמסקנה היא שאין זכות קיום לפורום.
יש היום פלטפורמות טובות ממה שתפוז מציעים, קבוצות בפייסבוק למשל, שהן חופשיות בלי הניהול הטרחני והמייגע של "הנהלת הפורומים".
מטרות חברתיות הפורום הזה מזמן לא משרת ולגבי הארכיון, ברגע הראשון בנוסטלגיה חשבתי שהוא ראוי לשמירה, במחשבה שניה, מעבר למימד האישי של המשתתפים דאז, למידע שיש בו אין היום שום ערך מעשי, בגוגל ניתן למצוא מידע עדכני על כל תהליכי ההורות ההומולסבית (כן אני יודעת שפספסתי כמה אותיות), בכלל מידע היום הוא הרבה יותר נגיש לעומת לפני 5-10 שנים, מה גם שהמידע שאגור בארכיון לא בהכרח נכון להיום.
בקיצור, מי שמחפש תמיכה יחפש ת'חברים שלו בפייסבוק ומי שמחפש מידע יגגל.
היו שלום ותודה על הדגים :)
לצפיה ב-'התוכן לא הולך לאיבוד.'
התוכן לא הולך לאיבוד.
29/09/2013 | 14:02
62
זה שהפורום נסגר זה אומר שלא יהיו כאן הודעות חדשות, אבל כל מה שנכתב כבר ימשיך להיות קיים ברשת, עד כמה שאני יודעת. בדקתי פורום תפוזי מן העבר שכבר לא פעיל שנים רבות, והכל אכן שם.
לצפיה ב-'המלצה לרופא פוריות בראשון לציון'
המלצה לרופא פוריות בראשון לציון
30/08/2013 | 18:41
3
178
שלום לכולם,
רציתי את המלצתכן על רופא פוריות בראשון לציון לתהליך מעקב ביוץ והזרעות.
נפגשתי עם מס' רופאים אבל הם היו ממש אנטיפטיים ולא נעימים.
חשובה לי המקצועיות אך לא פחות מזה גם האנושיות- הרי זה לא תהליך פשוט ולא מתאים לי רופא שחוק שעובד כמו מכונה,
ולכן אשמח לקבל המלצה על רופא פוריות טוב באזור רשל"צ,
תודה וסופ"ש נעים.
לצפיה ב-'נראה לי שכדאי לבדוק בפורום פוריות'
נראה לי שכדאי לבדוק בפורום פוריות
01/09/2013 | 16:16
85
לא בטוח שיש כאן מדגם מספיק גדול מראשון .

בכל מקרה, שיהיה בהצלחה!
לצפיה ב-'קראי המלצה'
קראי המלצה
02/09/2013 | 16:17
95
ממליצה על ד"ר מנשה עובד עם מכבי (לא ציינת איזה קופת חולים את) ברעננה ושווה לנסוע לשם כי מעקב עושים קרוב לבית אבל הוא מדהים בבניית תוכית פריון והריון לאמא לעתיד...
לצפיה ב-'כדאי לשאול גם בפורום פוריות'
כדאי לשאול גם בפורום פוריות
10/09/2013 | 15:23
63
שיהיה בהצלחה!
לצפיה ב-'האם יש כבר דור בוגרים שגדלו במשפחות הומולסביו'
האם יש כבר דור בוגרים שגדלו במשפחות הומולסביו
31/08/2013 | 13:40
3
264
לצפיה ב-'בארץ אולי בחו"ל בטוח שכן.'
בארץ אולי בחו"ל בטוח שכן.
01/09/2013 | 12:15
90
לצפיה ב-'אמורים להיות '
אמורים להיות
10/09/2013 | 15:28
74
לצפיה ב-'מהזיכרון שלי, מחקרים פסיכולוגים מראים תו'
מהזיכרון שלי, מחקרים פסיכולוגים מראים תו
17/09/2013 | 00:22
175
תוצאות טובות
לצפיה ב-'מגורים במרכז'
מגורים במרכז
26/08/2013 | 23:18
5
269
שלום,
אנחנו זוג נשים + 2 ילדים (5.5 ו1.5), בשאיפה להרחיב את המשפחה. כרגע גרות בנגב.
אנחנו מעונינות לעבור לגור במרכז הארץ, באזור עם משפחות שדומות למבנה המשפחה שלנו.
חשוב לנו:  מערכת חינוך טובה, גני שעשועים, מרחבים ירוקים ויוקר מחיה סביר.
נשמח לקבל מידע, המלצות, רעיונות, כיוונים אפשריים על אזורים שיכולים לתת מענה למה שאנחנו מחפשות.
מאיה,
Reitan.maya@gmail.com
לצפיה ב-'אנחנו גרות במודיעין'
אנחנו גרות במודיעין
27/08/2013 | 20:50
3
202
יש פה לא מעט לסביות עם ילדים, וגם כל שאר התנאים שכתבת מתמלאים. חצי שעה מת"א, רחובות, ראשל"צ וירושלים.

החיסרון: נכון לעכשיו חייבים שתי מכוניות כדי להתנייד בנוחות, אבל בדיוק החליפו חברת תחבורה ויכול להיות שזה ישתפר (כבר במגמת שיפור).
לצפיה ב-'איפה בתוך מודיעין?'
איפה בתוך מודיעין?
27/08/2013 | 21:33
2
169
תודה על התשובה.
יש שכונות/רחובות מסוימים?
מה ההמלצה שלך לגנים לגיל 3 ובית ספר יסודי?
לצפיה ב-'לא כ"כ משנה'
לא כ"כ משנה
28/08/2013 | 22:43
1
193
בעיני כמעט כל השכונות אחלה. הייתי נמנעת מהכרמים.

אין לי מושג לגבי גנים ובתי ספר - הילדה שלי בת שנה. אבל אולי עוד יבואו מודיעיניות אחרות. את יכולה לחפש גם בפייסבוק, יש כל מיני קבוצות - "אמהות ממודיעין" בטח יוכלו לעזור, אבל יש גם אחרות.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
28/08/2013 | 23:00
64
לצפיה ב-'גבעתיים הופכת להיות מוקד לסבי '
גבעתיים הופכת להיות מוקד לסבי
10/09/2013 | 15:29
182
או שהיא כבר כזו.
לצפיה ב-'תשלום חלק מהמשכנתא ועוד ..'
תשלום חלק מהמשכנתא ועוד ..
25/08/2013 | 22:23
8
281
שלום,

בימים אלו אני סוגר חוזה עם בחורה שאני עושה עמה ילד.  
האם אני צריך/חייב  לשלם בנוסף לסכום המזונות שסיכמנו עליו גם חלק מהמשכנתא שלה??? ז"א שאם אני עתיד לשלם במהלך ה 20 שנה הקרובות 30 % מערך המשכנתא שלה והיא תמכור את הבית אני זכאי לאיזה סכום יחסי מזה ששילמתי לה על המשכנתא ..

האם אני אמור/צריך/חייב במסגרת הבאת ילד משותף לשלם גם מה שנקרא דיור (חשמל, מים, ארנונה) למרות שבסכום שסיכמנו הכנסתי עוד כסף .

מהו סכום סביר והגיוני לשלם  לפחות לשנה הראשונה של הילד שצרכיו הרי מועטים . החוק מדבר על 1300 ₪ לערך אך מהו הסכום ה"עגול" אם ניתן לקרוא לזה כך שאני אמור לתת .

תודה רבה.
לצפיה ב-'נשמע לי קצת מוזר'
נשמע לי קצת מוזר
26/08/2013 | 17:33
2
175
הרי כל העניין בהורות משותפת הוא קיום שני משקי בית נפרדים. כל אחד דואג לדיור של עצמו ולצרכים של עצמו. אין לי מושג לגבי מה שאתה קורא "דיור", אבל משכנתא ממש לא נשמעת לי כמו משהו שאמור להיכנס לזה. הרי זו דירה שלה שרשומה על שמה.

לגבי השנה הראשונה של ילד - הוא אולי קטן מאוד, אבל צרכיו ממש לא מועטים. הוא צריך לישון איפשהו, ללבוש משהו וצריך מסגרת כלשהי (בין עם אלו הוריו או מסגרת אחרת). איך הולכת החלוקה ביניכם? היא תכלכל את הילד בכל צרכיו ואתה רק תיתן כסף? או שיש איזו חלוקה אחרת? לא חושבת שמישהו יוכל לתת לך סכום מדויק, זה תלוי ברמת החיים של שניכם וזה מאוד פרטני.
לצפיה ב-'הורות משותפת '
הורות משותפת
26/08/2013 | 18:11
1
178
ע"פ החוק של הורים גרושים, האב צריך לשלם 1 -מזונות שכיום עומדים על 1300 ₪ לילד אחד עד גיל שנתיים   2  -  דיור שזה אומר 30% מערך המים, חשמל, ארנונה והמשכנתא

אני שואל ומקווה לקבל תשובה עדכנית ממי שמבין בעניין ויש לו ניסיון האם אני שהולך לקראת הסכם הורות צריך לשלם מלבד המזונות החודשיים שהחוק קובע עוד משהו .
תודה
לצפיה ב-'מה שהחוק קובע זה המינימום. השאר תלוי בכם...'
מה שהחוק קובע זה המינימום. השאר תלוי בכם...
27/08/2013 | 10:38
125
ואני גם לא יודע אם זה מה שהחוק קובע.

בגדול- לי נשמע הגיוני שבהורות משותפת פשוט תראו מה ההוצאות על הילד, ותתחלקו בהן חצי-חצי (לפחות- אם היא המטפלת העיקרית בילד, אז לדעתי אתה צריך לשלם יותר מחצי...).

לצפיה ב-'לטעמי...'
לטעמי...
27/08/2013 | 21:24
113
ואני ממש לא בקיאה בתחום...
התשלום עליו אתה מדבר הינו תשלום "מדור". זה תשלום על מגורים (הכולל גם חשמל וכו' ) של הילד.
ההשקעה פה היא בילד ולא בנכס- אתם לא קונים נכס משותף אלא אתה משתתף בסכום שהילד "אמור" לשלם. אני רואה את זה כתחליף לשכירות.

מבחינת התפלפלות משפטית... לך ליעוץ משפטי אצל עורך\ת דין שמתמחה בתחום.
לצפיה ב-'"סוגר חוזה" אצל עו"ד שמבין בנושא? '
"סוגר חוזה" אצל עו"ד שמבין בנושא?
29/08/2013 | 12:59
1
131
כי לסגור לבד חוזה זה מאוד לא מומלץ וגם נשמע לי קצת מוזר שאתם מתייחסים לנושא כאילו אתם הורים גרושים. אם אתם מתכוונים לגדל את הילד במתכונת של חצי-חצי אז בכלל לא בטוח שיש טעם להתייחס לזה במתכונת מסורתית של הורים גרושים. ייתכן שאם הילד יהיה חצי-חצי אז אין סיבה בכלל להעביר לה תשלומים חודשיים... ובשנה הראשונה: פשוט תחלקו חצי חצי את ההוצאות. בקיצור, נשמע שלא יזיק לכם לדבר עם עו"ד מנוסה בתחום ולעשות איתו את החוזה, על כל ההבטים שלו.
לצפיה ב-'תודה על הייעוץ'
תודה על הייעוץ
29/08/2013 | 22:16
94
תודה.
לצפיה ב-'יש הבדל בין גירושים לחוזה הורות מראש'
יש הבדל בין גירושים לחוזה הורות מראש
06/09/2013 | 18:39
94
הסיבה שהגבר צריך לשלם לאשה מזונות ומדור, למרות שמדובר בהורות משותפת, והילד ימצא אצל שניהם באופן זהה, נובעת ממניעים היסטוריים של בית המשפט, שלא התעדכן עם הזמן. החוקים האלו נוצרו בתקופה שנשים היו היחידות שטיפלו בילדים ( לפני הורות משותפת) ורובן לא עבדו וכלכלתן התבססה על הבעל.

לדעתי, זו ממש לא צריכה להיות דרככם.
אם אתם מסכימים מראש על הורות משותפת והילד יהיה אותו זמן אצלך ואצלה, אין סיבה הגיונית שתצטרך לשלם לה.
אתה משלם על הילד כשהוא אצלך והיא כשהוא אצלה. (כשמדובר באוכל, חיתולים ....)

כספים שאתם צריכים לשתף ביניכם הם כספים הקשורים לבריאותו של הילד ( טיפול רפואי, תרופות, חיסונים וכדומה)
כספים לחינוך ( גנים ובית ספר, כולל ספרים וכדומה)
חוגים ( נכון, עוד רחוק, אבל צריך לחשוב על הכל)

כמובן שצריך להיות בחוזה גם כיצד מחליטים במצב של חוסר הסכמה (בריאות, חינוך, חוגים)...
צריכה להיות לך זכויות גם בזה.
בחוזה צריך להיות כתוב הגבלות על מעבר דירה ( בחוזי גירושים עם הורות משותפת, נהוג כי אף אחד מהצדדים לא יעבור למרחק של יותר מ 25 ק"מ ממקום המגורים המשותף האחרון, כיוון שמרחק רב מדיי הופך את ההורות המשותפת ללא פרקטית)

רצוי להתייעץ עם עורכי דין שמתמחים בזה, ישנן הרבה פינות שכדאי לסגור מראש, למניעת עוגמת נפש מיותרת,
כתבתי כמה מהם, אבל אני לא מומחית בנושא (ידיעותי הן רק מחברים גרושים שליוויתי...)
מציעה לך לחתום איתה מראש על הסכם עם עורך דין, גם אם כרגע הדברים נראים מוסכמים.
עקרונית על פי חוק לך יש רק זכות ראייה לילד ( אגב, גם להוריך) וחובה לכלכלה.

מקווה שעזרתי....
לצפיה ב-'כפי שכבר כתבו לך '
כפי שכבר כתבו לך
10/09/2013 | 15:31
59
הורות משותפת אינה דומה ליחסי גרושים. מהדברים שכתבת עולה שיש לכם עוד עבודה לעשות על החוזה, רצוי תוך שתוף פעולה והנחייה של אדם מקצועי שמבין בחוזים שכאלו, למשל עו"ד שעוסק בענייני משפחה וחוזי זוגיות.
תוכלו להתייעץ בארגון משפחה חדשה או עם עו"ד עצמאיים שעוסקים בתחום.

לצפיה ב-'אפליקציה חדשה לאייפון'
|*|אפליקציה חדשה לאייפון|!|
25/08/2013 | 16:34
12
58
אנחנו מזמינים אתכם להוריד את הגרסה החדשה של אפליקצית הפורומים שלנו.

|נורה| מה חדש באפליקציה?
|קדימה| שינויים משמעותיים בחוויית המשתמש!
כך למשל בעמוד הראשי של האפליקציה רואים את רשימת הפורומים המועדפים ולא צריך לבחור את הפורום שלכם בכל כניסה.
בפורום עצמו רואים את כל ההודעות לפי הסדר בלי דפדפוף בין עמודים. הממשק עצמו נקי וידידותי. |נייד|

|קדימה| האפליקציה כולה עובדת native, זה אומר שהיא טסה מהר! לא צריך לחכות לעמודים שיטענו. |שבלול|

|קדימה|  ממשק התרעות (כולל push notifications )כאשר מישהו הגיב לכם...|בועה|

|קדימה| עמוד הוספת הודעה חדש! נראה הרבה יותר טוב ומאפשר גם הוספת תמונה (מהמצלמה או הארכיון) |מצלמה|

|קדימה| ממשק מסרים חדש.|עפרון|

|קדימה|  בקרוב מאד נעלה גרסה דומה גם לאנדרואיד ועוד לפניה תועלה גרסה חדשה של האתר המותאם של תפוז שתיראה כמו האפליקציה. |אייפד|

את האפליקציה לאייפון ניתן להוריד כאן:
https://itunes.apple.com/il/app/tpwz-pwrwmym/id336...

גלישה נעימה|4U|
לצפיה ב-'שלום'
שלום
25/08/2013 | 22:13
53
לצפיה ב-'סרט תיעודי חדש בערוץ 8 על פונדקאות בחו"ל'
סרט תיעודי חדש בערוץ 8 על פונדקאות בחו"ל
27/08/2013 | 13:22
94
שלום!

בימים אלו, אנו בערוץ 8 עובדים על סרט תיעודי חדש ומרתק העוסק בזוגות שבחרו להביא לעולם ילד דרך פונדקאות בחו"ל.
הסרט (באורך של שעה בקירוב) הוא חלק ממספר פרקים המשתייכים לסדרת דוקו אקטיביסטית מעניינת בבימויה של עמליה מרגולין, שנועדה ליצור שינויים בזמן אמת.

המשתתפים הם הורים לילדים שהגיחו לעולם דרך פונדקאות, ומצויים בשלבים שונים של ההליך. חשוב לציין שהצילומים כבר החלו, וכעת אנו מחפשים זוג שנמצא בשלבי היריון ועתיד לנסוע לחו"ל להביא את הילד/ה/ים/ות בחודשים הקרובים, וירצה שנלווה אותו במסע המדהים לעבר ההורות.

זוגות רבים משתפים אותנו כי ההליך לא פשוט, יקר, והם זוכים ליחס בעייתי ומקומם מרשויות המדינה. אנו ערים לכל הפניות והאמירות הללו שגם יוצגו במהלך הסרט.
אם יש לכם מה לומר, תרצו לשתף ולהשתתף - נשמח לשמוע מכם.

לפרטים נוספים:
dar@studioglam.tv

תודה מראש ושנה טובה
לצפיה ב-'נפתח פורום "כתום זה השחור החדש"'
|*|נפתח פורום "כתום זה השחור החדש"
03/09/2013 | 15:28
57
הסדרה המצליחה והמדוברת, כתום זה השחור החדש, מגיעה לתפוז.
אם גם אתם לא יכולים להפסיק לעקוב אחר מעלליהן של פייפר צ'פמן וחברותיה לכלא, אז הפורום החדש הוא בדיוק המקום בשבילכם|!|
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'פורום הכוכב הבא ואקס פקטור'
|חדש|פורום הכוכב הבא ואקס פקטור
18/09/2013 | 13:13
18
|תו| המסך כבר עלה על הפורמט החדש ואתם מוזמנים לפורום החדש של הכוכב הבא שם תוכלו לדבר על כל מה שקורה בתוכנית|!| אייל גולן, ריטה, צביקה הדר, רני רהב ואסי עזר כבר מחכים לשמוע מה יש לכם לומר
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|מיקרופון| בקרוב תעלה הגירסה הישראלית של התכנית המצליחה האקס פקטור בהנחיית לא אחרת מאשר דוגמנית העל, בר רפאלי. בואו לדבר על התוכנית בפורום שנפתח מחדש
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
לצפיה ב-'נפתח פורום "הורים לילדים בוגרים"'
|*|נפתח פורום "הורים לילדים בוגרים"
25/09/2013 | 16:00
22
אחרי ששרדנו את גיל ההתבגרות של הילדים, יש לנו עסק עם בוגרים. סטודנטים, עובדים, בזוגיות כזו או אחרת, בוגרים.לפעמים הם חברים טובים שלנו. לפעמים נשארו ילדים.
פורום הורים לילדים בוגרים הוא המקום לשתף, לצחוק, לקטר ולהנות מכך שהם כבר גדולים אבל תמיד הילדים שלנו|!|
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'עזרה בשאלון- שינה והפרעות שינה בילדות.'
עזרה בשאלון- שינה והפרעות שינה בילדות.
18/09/2013 | 14:17
46
שלום לכולם/ן!
אשמח אם תוכלו לענות על שאלון קצר בנושא שינה והפרעות שינה בילדות.

השאלון פונה להורים לתינוקות עד גיל שנתיים.

בכל שאלה הקשורה למחקר מצורף המייל שלי, בגוף השאלון.

תודה מראש! וחג שמח.

https://docs.google.com/forms/d/1Vbg-c91UoOEwpq3hk...
לצפיה ב-'משלבים הנקה ועבודה ב'
משלבים הנקה ועבודה ב|תפוז|
12/08/2013 | 12:05
31
|מוצץ|ספטמבר מתקרב והשאלות עולות. איך ניתן יהיה להמשיך ולהיניק? כיצד שואבים ומרגילים לבקבוק? האם ניתן להרדים ללא הנקה?
עדי יותם, יועצת הנקה מוסמכת, תתארח היום בפורום הנקה ותענה על שאלות הקשורות לחזרה לעבודה ולהסתגלות תינוקות ופעוטות לשינוי הקרב ובא.
אתם מוזמנים לשאול שאלות|!|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
לצפיה ב-'נפתח פורום המלצות על בתי מלון'
|*|נפתח פורום המלצות על בתי מלון
11/08/2013 | 17:24
28
|מטוס|חזרתם מנופש מצויין ואתם רוצים לפרגן? אתם בדרך לנופש ואתם מתלבטים במה לבחור? לאיזה מלון עדיף לקחת את כל המשפחה ובמה אפשר להסתפק כשנוסעים לבד? אנו מזמינים אתכם לדון על כל הנושאים האלו ועוד בפורום החדש,פורום המלצות וחוות דעת על בתי מלון
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'להכיר את עצמי ואותך'
להכיר את עצמי ואותך
05/08/2013 | 23:37
107
להכיר את עצמי ואותך
סדרת מפגשים לנשים לסביות 30+

הנך מוזמנת לסדרת מפגשים לנשים לסביות בנות 30+ שתחל באוקטובר הקרוב.
לאחר שנה מוצלחת של פעילות לנשים לסביות 30+ אנו יוצאים לשנה נוספת עם תוכנית משופרת ומחודשת. במפגשים תוכלי להכיר נשים המתמודדות עם נושאים הדומים לאלה המטרידים אותך ולהעמיק את ההכרות עם עצמך כפי שתשתקפי בעיניך ובעיני האחרות .
המפגשים יהיו בעלי אופי דינמי ויעסקו בנושאים כמו :
זהות מינית, הומופוביה, הומופוביה עצמית
•         התמודדות עם הארון והיציאה ממנו מול המשפחה, החברה ובמקום העבודה
•          סוגיות יחודיות המאפינות מערכות יחסים וזוגיות של שתי נשים
•         האתגרים שבהקמת משפחה של שתי נשים
•          אמהות לסבית – אמהות יחידנית, הורות משותפת, הסכמי הורות, אימוץ.
נושאי הדיון יטופלו באמצעים מגוונים, החל משיחה ודיון דרך עבודה באמצעים אומנותיים וחוויתים. המשתתפות יבחנו באמצעות הקבוצה שאלות מחייהן  והקבוצה תדון, תלבן, תשקף תתמוך ותבדוק כיצד הנושאים המועלים מהדהדים בחייהן.
המארג הקבוצתי יהווה מיקרוקוסמוס של החברה והקהילה. במהלך המפגשים תוכל כל משתתפת לבדוק את האופן שבו הוא חיה, פועלת ובאה לידי ביטוי בקבוצה, במשפחה בזוגיות ובעבודה.
המפגשים יאפשרו הכרות ויצירת קשרים חברתיים.
המפגשים יתקיימו במרכז הגאה בתל-אביב
•         עשרה מפגשים בני  שעה וחצי
•         ההשתתפות מותנית בראיון מקדים
תנחה את הקבוצה אירית אוטמזגין-נהר (M.A.) מנחת קבוצות, יועצת זוגית ומשפחתית ומטפלת הוליסטית.

לפרטים נוספים, להרשמה ולקביעת ראיון מקדים ניתן לפנות לאירית 052-4897153

לצפיה ב-'פורום השמינייה חוזר ובגדול'
|*|פורום השמינייה חוזר ובגדול
29/09/2013 | 15:53
18
אנו שמחים לבשר על פתיחתו מחדש של פורום השמינייה לקראת חזרתה של הסדרה האהובה בעונה חדשה|!|
אם גם אתם מעריצים ומכורים, זה המקום בשבילכם לדבר על הסדרה, השחקנים והפרקים החדשים.
לצפיה ב-' עמותת סה"ר מחפשת מתנדבים'
|4U| עמותת סה"ר מחפשת מתנדבים
03/10/2013 | 11:54
19
עמותת סה"ר נותנת תמיכה נפשית לפונים הבוחרים לבטא את המצוקה שלהם באינטרנט, באמצעות צ'ט אישי ופורומי תמיכה כאן בתפוז, בעברית ובערבית.

ההכשרה בסה"ר היא ייחודית ונותנת כלים מעשיים ומקצועיים  במתן סיוע נפשי באמצעות האינטרנט.
ההכשרה הקרובה תהיה משותפת ליהודים וערבים, ותיפתח בנובמבר בחיפה. המיונים להכשרה מתקיימים בימים אלו.

אם אתם מעל גיל 21 ורוצים להיות חלק מקבוצת מתנדבים ייחודית ואכפתית ומארגון בצמיחה, מלאו טופס התנדבות באתר וניצור איתכם קשר בהקדם.
www.sahar.org.il

תודה רבה
צוות סה"ר

לצפיה ב-'פורום הומלנד נפתח מחדש'
|*|פורום הומלנד נפתח מחדש
06/10/2013 | 17:16
11
אנו שמחים לבשר על פתיחתו מחדש של פורום הומלנד לרגל העונה החדשה של הסדרה עטורת הפרסים.
אם גם אתם עוקבים באדיקות אחרי הסדרה עוצרת הנשימה, זה בדיוק המקום בשבילכם. אם עד היום לא יצא לכם לצפות בה, אז אף פעם לא מאוחר להתחיל.
אז קדימה, למה אתם מחכים, קרי וברודי כבר מחכים לכם|!|
לצפיה ב-'מהו הסיכוי '
מהו הסיכוי
18/08/2013 | 10:18
8
512
למצוא כאן מישהי צמחונית או טבעונית להורות משותפת?
לצפיה ב-'קיים, קיים'
קיים, קיים
18/08/2013 | 10:41
4
251
זה התנאי הבסיסי שלך להורות משותפת?
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
18/08/2013 | 11:09
2
246
הילד גדל כצמחוני (לפחות)
הא וחשוב שהאמא תגור בתל אביב או בסביבה
מעבר לזה אני לא מבין ככך בנושא אבל חשוב לי להשתתף בגידול שלו גם מבחינה כלכלית וגם מבחינה חינוכית
שיהיה לילד גם אמא וגם אמא וגם אבא וגם אבא וגם סבא וסבתא והרבה אהבה
לצפיה ב-'הורות טבעונית'
הורות טבעונית
31/08/2013 | 21:54
1
159
היי Sophalin, אנחנו זוג נשים מעורב (האחת טבעונית והשניה צמחונית ).
נשמח להתכתב דרך המייל האישי שלנו.
alisvet92@gmail.com

לצפיה ב-'תודה שלחתי בהצלחה לנו LOL'
תודה שלחתי בהצלחה לנו LOL
01/09/2013 | 11:57
52
לצפיה ב-'נראה לי שפיתחתי דיסלקציה בגיל מבוגר'
נראה לי שפיתחתי דיסלקציה בגיל מבוגר
19/08/2013 | 12:16
235

כן, זה התנאי הבסיסי. :)
מאחר ואני טבעוני, חשוב לי שהילד יגדל כצמחוני (לפחות)
לצפיה ב-'יותר קל למצוא קוליפורמים בחומוס..'
יותר קל למצוא קוליפורמים בחומוס..
20/08/2013 | 09:49
2
195
במילים אחרות, חבל שהבחירה במועמד\ת להורות משותפת נשענת על העדפות קיבה.
אנשים אינם תוכנה, התאמה טובה אינה קשורה בפרט זה או אחר בחיי אדם.
הורות משותפת היא מעשה רציני בשביל לבחור באופן שיטחי.
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
20/08/2013 | 10:58
155
א. זה לא "העדפות קיבה" זה העדפות אידאולוגיות שהן חשובות כי הן קשורות לחינוך של הילד.
חינוך להיות אדם טוב.

ב. כבר יצא לי להכיר לא מעט נשים טבעוניות שרוצות ילד. זה לא בשמיים. השאלה היא אם ישנן כאלו כאן.
לצפיה ב-'אני דווקא מסכימה עם המחפש'
אני דווקא מסכימה עם המחפש
25/08/2013 | 11:21
153
צמחונות/טבעונות אידיאולוגית אינה פרט בודד מחיי האדם. היא כן כזו שמדובר בצמחונות/טבעונות ממניעים בריאותיים. אם מדובר על היבט מרכזי בחיים אז זה לא פחות חשוב מפרטים מהותיים אחרים.
לצפיה ב-'ארה"ב התחילה לתת ויזה לבני זוג מאותו המין'
ארה"ב התחילה לתת ויזה לבני זוג מאותו המין
12/08/2013 | 07:43
167
של זכאים לויזה! בהמשך לדיון שהיה לפני אי אילו שבועות: ארה"ב אכן התחילה לתת ויזת נסמך (ויזה שמוצאת לבן/בת זוג של זכאי לויזה)! זה בהחלט מהפך!
http://www.haaretz.co.il/news/world/america/.premi...

לצפיה ב-'פונדקאות ללהט"ב מה האפשרויות'
פונדקאות ללהט"ב מה האפשרויות
08/08/2013 | 09:16
127
פונדקאות בהודו ירדה מהפרק, ארה"ב יקרה מאוד ואילו תאילנד בעייתית משפטית. אילו אפשרויות עומדות היום עבור להט"בים הרוצים להפוך להורים ביולוגיים באמצעות פונדקאות - בארץ או בחו"ל, והאם המצב עשוי להשתנות בקרוב? סקירה
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'קשורים ברצועה- מחזה גאה!'
קשורים ברצועה- מחזה גאה!
04/08/2013 | 15:23
1
111
קשורים ברצועה" הינה קומדיה חדשה של "האנסמבל הגאה"!
מחזה מאת רותם ברוכין
בימוי - טליק ניניו

בסדרת הטלוויזיה של אורי, הומואים מתפשטים על בסיס קבוע להנאת הצופות, וקבוצת מלכות דראג מבדרות את ההמונים. בסדרת הטלוויזיה של לירון, לסביות סובלות ומתחבטות בבעיות של זהותן המינית, ובשאר צרות הנובעות מחייהן עמוסי האפליה, האהבות הנכזבות והכאב. שתי הסדרות חיות בשלום זו לצד זו, עד שיום אחד הן נקנות על ידי אותו ערוץ, ועל ראשה של אחת מהן מאיימת חרב הביטול אם לא תהיה "קצת יותר כמו הסדרה השנייה". שחקנים, במאים וכותבים מתגייסים למשימה, ושתי הקבוצות מוצאות את עצמן במלחמה - לסביות מול הומואים, בנים מול בנות. המאבק חוצה את גבולות הסט אל העולם האמיתי, והופך מתחרות בריאה לאובססיה מגוחכת, מהמקצועי לאישי.
המחזה עוסק באחת הדילמות המדוברות ביותר בקהילה הגאה - איך אנחנו נתפסים בעיני העולם, ואיך אנחנו נתפסים בעיני עצמנו? האם אנחנו צריכים לנסות להציג תמונה מצחיקה, מושכת, סקסית אבל לא מאיימת שלנו כדי לגרום לאנשים להזדהות איתנו, או שאנחנו צריכים לעמת אותם עם האמת, עם האפליה, עם הדעות הקדומות שאנחנו סובלים מהם ועם הקונפליקטים שאנחנו חיים איתם, כי רק ככה הם יבינו? ובין כל ההשקפות האלו, האם אנחנו עדיין קהילה, או רק אוסף של אנשים שהדבר היחידי שמחבר ביניהם הוא נטייתם המינית?

ניתן לרכוש כרטיסים במרכז הגאה בטלפון - 03-5252896.

הצגות הבאות תתקיימנה במרכז הגאה, ב- 5-6.7 (ימים שני ושלישי) בשעות 19:00, ו- 21:30

מחיר כרטיס: 50 ש"ח בהזמנה מוקדמת, אפשרות לזוג כרטיסים ב-70 ש"ח (קוד מבצע: חבר מביא חבר).

מהרו והזמינו, וקחו חלק בחוויה :)
לצפיה ב-'תיקון- תאריכי ההצגה- 5-6/8!'
תיקון- תאריכי ההצגה- 5-6/8!
04/08/2013 | 15:34
18
לצפיה ב-'התייעצות לפני הורות'
התייעצות לפני הורות
29/07/2013 | 18:15
19
419
שלום לכולם ולכולן...
אני וזוגתי חיות יחד כבר שנתיים וחצי, שוכרות דירה כמעט שנתיים, אוהבות מאוד...
זוגתי מאוד מאוד מאוד רוצה ילד, הקמת משפחה, מאז ומעולם, כבר אחרי 3 חודשי זוגיות היא דיברה על כך,
אני עובדת בעבודה זמנית סטודנטית למדעי ההתנהגות, מרוויחה בקושי רב 4000 ש"ח בחודש, זאת לאחר שיעורים פרטיים לילדים ומלצרות בסוף השבוע,
נותרה לי שנה ללימודים, מה שאומר שלא אעבוד בשנה הקרבה אלינו במשרה מלאה ככל הנראה. עומדים לפני שני סמינריונים ושנת לימוד עם כל המשתמע מכך,
זוגתי סטודנטית למשפטים בשנה האחרונה, עובדת בעבודה זמנית גם היא, מרוויחה בין 6500-7000 ש"ח, עובדת על עמלות מכירה בחברה בת 3 שנים, היא מתכננת לעשות סטאז' במשפטים בשנה הבאה.
אני מאוד מאוד חוששת, חוששת שלא נצליח לעמוד כלכלית בהבאת ילד לעולם כרגע,
חוששת כי אני יודעת שאהיה בלחץ, אני כבר כרגע בלחץ ועוד לא התחלנו להזריק, אנחנו ממש שבוע לפני קניית המנות,
אני חוששת להיות אמא לילד ובמקום להינות מההורות שלנו להיות בלחץ כלכלי ובמרדף אחרי החיים, מה גם שלא אוכל כנראה לממש את עצמי, ואולי לא אמצע עבודה שתספק אותי, כי הזמן קצר כרגע.

זוגתי לא מוכנה להתפשר ובכל מחיר אומרת שהיא רוצה ילד כרגע, כלומר להתחיל הזרעות באוקטובר גג.
אני בת 26 בקרוב והיא בת 27.
מה דעתכם?
תודה
שירן
לצפיה ב-'אין מה למהר.'
אין מה למהר.
30/07/2013 | 13:53
168
אין מה למהר עבור נשים בשנות ה-20 שלהם.

רק לחשוב על דבר אחד: לרצות ולעשות ילד זה דבר אחד, אבל להעניק לילד כמה שאפשר זה משהו אחר.

אולי תצליחו להרשות לעצמכן את העלות לעשות ילד, אבל אחרי זה, ההוצאות והצרכים הם הרבה הרבה יותר(!) גדולים, כולל זה שמישהי צריכה להישאר עם הילד בבית עד שיגדל ולא יכולה לעבוד ולהביא הכנסה.

מה רע במישפחה בשנות ה-30 שלכן?

מה הפאניקה והפאראנויה לעשות ילד עכשיו?

רענן
לצפיה ב-'לאן אתן ממהרות?'
לאן אתן ממהרות?
30/07/2013 | 14:19
5
190
אתן שתיכן מאוד צעירות (ואני אומרת את זה ממרומי לא הרבה שנים יותר). ילדים הם הוצאה כספית רצינית, ויותר מזה הם דורשים הרבה זמן.

מי ישמור על הילד/ה שתיוולד? אם אחת מכן נשארת בבית זה פחות הכנסה. מסגרת זו הוצאה. יש לכם משפחה שתוכל לעזור בזה?

אני יודעת שהרבה אנשים, בעיקר סטרייטים, מביאים ילדים ללא מחשבה עמוקה. אבל נראה לי שהפריבילגיה שלנו זה לשבת ולחשוב ברצינות קודם, כי אצלנו אין תאונות. ולשבת ולחשוב אומר שצריך להבין איך החיים ייראו. לפרטי פרטים, עד כמה שאפשר לפני שבאמת יש ילד. לי זה נראה קשה מאוד להביא ילד/ה תוך כדי חיים של לימודים ועבודה. בשנה הראשונה ילדים חולים המון - האם תוכלו להיעדר ממקומות העבודה?

יש עוד המון שאלות שצריכות להישאל. האם בת הזוג שלך יודעת לענות עליהן?

הילדה שלנו בת שנה ונולדה כשאני הייתי בת 30 ואשתי בת 34. וזה מאוד מאוד עזר שלי יש עבודה רצינית ומסודרת, שגם מספקת פרנסה טובה וגם זכויות סוציאליות למיניהן. לא הייתי מביאה ילדה לעולם בלי זה.
לצפיה ב-''
31/07/2013 | 00:33
26
לצפיה ב-'תודה'
תודה
31/07/2013 | 10:09
3
144
היי, אנחנו אחרי טיפול זוגי,
אתמול בערב היינו אצל המטפלת שלנו ומשום מה גם המטפלת די אמרה לי שזה יהיה בסדר ושאין ממה לפחד,
ואני עדיין חוששת, לא רוצה כרגע ילדים, רוצה לסיים את לימודיי ולמצוא עבודה יציבה,
אבל זוגתי אומרת שהיא בכל מחיר תקנה את המנות ביום א' הקרוב ותעשה את זה,
כנראה שזה יסיים את הקשר בינינו אם לא....

אני ממש אבודה

לצפיה ב-'מה אני אגיד לך - ילדים אי אפשר לכפות'
מה אני אגיד לך - ילדים אי אפשר לכפות
31/07/2013 | 11:13
1
160
נשמע לי שזוגתך לא רואה את ההחלטה הזו כהחלטה משותפת, וזה נשמע לי מאוד מאוד בעייתי. אי אפשר להביא ילדים בכוח. זה לא הוגן כלפי אף אחד.

את אומרת בפירוש שאת לא רוצה כרגע ילדים. האם את אומרת את זה גם לזוגתך? האם חוץ מהטיפול אתן יושבות ומדברות על הדברים באופן גלוי ואמיתי?

אני אגב חושבת שכל מטפלת שאומרת לך שאין ממה לפחד בהקשר הזה חוטאת לתפקידה. ילדים זה עבודה קשה ולא צריך לעשות אותה כשלא מוכנים ורוצים בכך.

בקיצור, זה נשמע שלך ולזוגתך יש הרבה חושבים לעשות לפני השלב הטכני של קניית מנות. ואני חושבת שאם צד אחד מטיל ווטו כזה על הצד השני, זה מעיד הרבה מאוד על מערכת היחסים. ואותך אני שואלת - האם כך את רוצה לחיות את חייך איתה? האם כך את רוצה לחיות את חייך בכלל?
לצפיה ב-''
31/07/2013 | 13:41
16
לצפיה ב-'הייתי שם'
הייתי שם
31/07/2013 | 20:39
126
במקום של זוגתך דווקא-
מאוד מאוד רציתי ילד, למרות זוגתי שלא היתה מוכנה והיתה מלאה חששות כמוך.
כמו שכתבו לך לפניי, ילד אי אפשר לכפות
ואני העדפתי להתאפק, לבלוע המון צפרדעים ולחכות שגם בת הזוג שלי תהיה מוכנה.
לא ראיתי את עצמי בשום אופן כופה עליה ילד או מתנה את הקשר שלנו בזה.
לא חשבתי לרגע להכנס להריון עם ילד שאני רוצה בו בכל מאודי ואימו השניה לא.
ילד צריך להגיע מאהבה והדדיות ולא מתוך לחץ.

מצד שני,
אף פעם לא יהיה זמן "נכון" לעשות ילד.
אם כולנו היינו מחכים לתזמון המושלם -לעבוד בעבודה מסודרת, להיות בעלי דירה או להרוויח מספיק כסף,
כנראה שלעולם לא היינו הופכים להורים.
לחץ כלכלי תמיד יהיה, בייחוד במדינה כמו שלנו...גם דירה סביר להניח שייקח זמן עד שתצליחו לקנות
ובכלל - מי אמר שתכנסו להריון בנסיון הראשון??
אני בניתי הרים וגבעות על הניסיון הראשון כשהגיע סוף סוף הזמן שזוגתי היתה מוכנה,
ולקח לי (רק) חצי שנה להכנס להריון. יש כאלו שלוקח להן יותר.

וחזרה לפסקה הראשונה שלי,
אם את ממש מרגישה שאת עוד לא בשלה להיות אמא, לא רק מהבחינה הכלכלית אלא בכלל-
זה לא הזמן לעשות ילד.
לצפיה ב-'לדעתי השאלה העקרית לפי מה שסיפרת...'
לדעתי השאלה העקרית לפי מה שסיפרת...
31/07/2013 | 17:47
7
160
כמה תמיכה יש לכן.
הכוונה היא לא רק תמיכה כלכלית אלא גם מעשית בגידול.
אם תכנסו למצוקה- האם יש לכן גב?
אני לא מתרגשת מהגיל וגם לא מהלחץ שלך או שלה- אני עצמי ניסיתי מאוד להכנס להריון בגיל שלכן- ומבחינה כלכלית מצבי היה יותר טוב אז מעכשיו ובכל זאת- אנחנו מחזיקים מעמד- חיים בכיף
לצפיה ב-'תמיכה'
תמיכה
31/07/2013 | 18:35
6
132
בעקרון התמיכה היחידה היא שלי בה ושלה בי,
להורים אין כסף לתת, ויוכלו לעזור בטיפול אבל לא להיות במקום מטפלת או לקחת כל יום מהגן או ממעון,
יש לנו 100,000 שח חסכון, רכב אחד- יחד ומתכננות לקנות עוד אחד מתישהו בקרוב,
גרות בשכירות כמובן
לצפיה ב-'הזכרת לי שהייתה כתבה בYNET על כך שזוגות'
הזכרת לי שהייתה כתבה בYNET על כך שזוגות
31/07/2013 | 19:43
5
175
גאים צריכים לבחור בין ילד או דירה...
תרצו לקנות דירה בעתיד?
ושמעי כמה שזה נשמע מיותר, אני בעד לעשות מנוי למפעל הפייסזה עוזר מתישהו באמת
ובאמת אני לחלוטין מבינה את הדאגה שלך ומאוד מחזקת אותך.
לצפיה ב-'מנוי יש כבר חצי שנה :)'
מנוי יש כבר חצי שנה :)
31/07/2013 | 20:16
4
145
וזכינו עד עכשיו...
ב11 ש"ח את חושבת שזה יספיק לנו לילד?....:)
זה בדיוק העניין אני לא סומכת על המזל אני סומכת על הידיים והרגליים שלי ועל השכל... לסיים את הלימודים ולעבוד במשרה מלאה,
זה כמובן ידחה את החלום על בית משלנו....אבל לפחות משהו נעשה כמו שצריך,
לצערי אנחנו אחרי שיחה, ונראה שזה הולך יותר לכיוון של פרידה מאשר פשרה...
היא לא מוכנה לוותר וכנראה שגם אני לא...
עוד לא יודעת מה נעשה. החלטה קשה מאוד אבל היא מאפיינת פזיזות באופן כללי בקשר בינינו,
לפעמים אהבה לא מספיקה כנראה :(
לצפיה ב-'מילה שלי-המזל יבוא! זה אכן לא מספיק לילד'
מילה שלי-המזל יבוא! זה אכן לא מספיק לילד
31/07/2013 | 22:18
87
אבל תמיד עוזר.
ואני שוב פעם אומרת את צודקת!
אם זה הולך לכיוון פרידה האמת עצוב לי לשמוע זאת...
לצפיה ב-'אם יש לכן מנוי חצי שנה למפעל הפיס'
אם יש לכן מנוי חצי שנה למפעל הפיס
01/08/2013 | 00:12
96
ועד כה זכיתן ב 11 ש"ח
הרי שלא הרווחתן כסף אלא הפסדתן

אם מנוי עולה 60 ש"ח לחודש
במשך חצי השנה האחרונה הפסדתן 349 ש"ח

אני לא מייעצת לכן מה לעשות כי זה קשור לסדרי עדיפויות שלכן על מה להוציא את הכסף.
אולי בשבילכן המחיר שווה את המוצר, שהוא , רגעי הפנטזיה בהם חולמים ומתכננים איך הכל ישתנה לטובה כשתזכו במיליון ש"ח
אני לגמרי יכולה להבין את זה כי זה כיף קצת לשקוע בחלומות - סוג של בריחה מהמציאות
יחד עם זה, אני חושבת שכדאי להיות מודעים למציאות ולהיות כנים באשר למהות המוצר שאתן מקבלות עבור הכסף. (האופציה לחלום)

לצפיה ב-'הלוואי ותצליחו לגשר להתגמש ולהידבר בינכן'
הלוואי ותצליחו לגשר להתגמש ולהידבר בינכן
01/08/2013 | 00:20
76
מאד כואב וקשה לוותר על אהבה גדולה
לכן זה יהיה נפלא אם תצליחו.
יחד עם זה, אם לא תצליחו לתקשר להידבר ולתקשר, כנראה שפרידה היא פתרון טוב
אני חושבת שכשיש ילדים יש הרבה יותר קונפליקטים, יותר עייפות, פחות כסף, ואם עכשיו אתן מגיעות למצב שאתן לא מוצאות את הדרך לגשר על הפערים, זה עלול להיות יותר קשה בהמשך.

לצפיה ב-''
01/08/2013 | 09:20
52
במצב כזה שהפרידה תלויה מעליכן... הייתי לוקחת צעד אחורה.
המנטרה שלי היא שילד זקוק ליציבות (ואהבה) יותר מהכל. נשמע (נקרא) לי שאתן לא שם. במצב שלך הייתי לוקחת (איתה) שבוע לחשוב על המצב, פשוט כדי לא להגיע למסקנות חפוזות.
שיהיה בהצלחה בכל דרך שבה תבחרו
לצפיה ב-'נראה שאת נדחקת למשהו שאת לא שלמה איתו...'
נראה שאת נדחקת למשהו שאת לא שלמה איתו...
02/08/2013 | 09:13
114
דבר ראשון, טוב ששיתפת ופרקת את מה שעל ליבך . טוב שאת ערה לדברים ומוכנה להתמודד איתם. לגדל ילד זה לא קל, וזה עוד יותר קשה כשאחד מבני הזוג לא רוצה בו בתזמון שהוא מגיע....

קחי את הדברים שנכתבו לך ותחשבו עליהם ביחד. תנסי לדחות את קניית המנות בשבוע-שבועיים ובזמן הזה תוכלו לדבר על הדברים ולראות אם אתן מגיעות להסכמה. מקווה בשבילכן שתמצאו את שביל הזהב.

לצפיה ב-'דילמה לא פשוטה אבל..'
דילמה לא פשוטה אבל..
20/08/2013 | 09:43
2
82
נדמה כי הבעיה שלכן היא חלק מבעיה רחבה יותר של המעמד הבינוני\נמוך. הקושי להתפרנס.
חששות הן לא דבר שנעלם ברגע, ואני מבינה את העמדה שלך אך עליך לקיים תקשורת קרובה ורבה יותר עם בת הזוג,
להסביר לה, ולנסות להבין ממנה איך תעמדו בזה.
מניסיון, ברגע שהתקשורת תעלה יפה, יהיה לך בטחון רב יותר, ואם התקשורת לקוייה ואינה מכבדת, נדמה כי יש לכן בעיה
החורגת מהצד הכלכלי.
חבל כי אתן בוחרות בבנק הזרע ולא בהורות משותפת, טובת הילד לדעתי היא שיהיה לו אב פעיל, נוכח, אוהב.
לצפיה ב-'האם טובת הילד היא שאחת מאמהותיו תהיה'
האם טובת הילד היא שאחת מאמהותיו תהיה
24/08/2013 | 23:57
1
67
נטולת זכויות לגביו? לא נראה לי.

למעשה אני חושבת שזו חוצפה לקבוע עבור מישהי שאת לא מכירה מה טובת הילד שלה בכזו נחרצות. קצת צניעות.
לצפיה ב-''
27/08/2013 | 21:26
7
לצפיה ב-' ירושלמים\ות - גם מי שלא צועד\ת '
ירושלמים\ות - גם מי שלא צועד\ת
24/07/2013 | 18:40
1
84
שנה שעברה הייתה בעיה של פרסום המצעד לתושבים "הרגילים" שלא מיודעים באופן כללי על ענייני הקהילה\ות...
וכמעט ולא היו אנשים אקראיים

אז אם אתם מהאזור ומאמינים במטרה, תשימו פוסטר או שניים - "מצעד גאווה בירושלים - 1/8/2013" - קצר ופשוט.
על לוח מודעות\ תחנת אוטובוס\ או סתם איפה שהמחרידים לא יצליחו להוריד...

וכמובן
לצפיה ב-' כדאי להגיע'
כדאי להגיע
28/07/2013 | 22:52
46
ירושלים קרירה ונעימה והמצעד בה מלא באידיאולוגיה קהילתית.
לצפיה ב-'ארגון הו"ד מתחדש בעמוד חדש בפייסבוק '
ארגון הו"ד מתחדש בעמוד חדש בפייסבוק
24/07/2013 | 16:51
1
73
ארגון הו"ד, המיועד עבור בהומואים דתיים ומסורתיים, מתחדש בעמוד בפייסבוק, ומזמין אתכם לעשות לייק.
שם תמצאו התמודדות עם כל השאלות הכי קשות, סיפורים אישיים ורעיונות למחשבה..
https://www.facebook.com/ort.gays?ref=hl
לצפיה ב-'תתחדשו על העמוד'
תתחדשו על העמוד
28/07/2013 | 22:54
23
ובהצלחה!

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית
ד
ד"ר יואל שופרו
פונדקאות מנור מדיק
פונדקאות ישראלית בחו"ל

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה