לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום נשואים טריים
הפורום שלנו,פורום נשואים טריים הוא הבית שלנו. קהילה קטנה של אנשים (נשים וגם גברים) שחולקים ביחד חוויות דומות.הקמת משפחה ובניית הקן הפרטי שלנו הוא לא תהליך קל, אבל מלא אהבה. פה אנחנו מדברים על הכל. על אהבה ואכזבה, מריבות ורומנטיקה.ואיך אפשר בלי הפרטים הטכניים של החיים: איך לוקחים משכנתא? ואיך מוצאים דירה? איפה קונים מוצריי חשמל? ואיך מסירים כתמים? מה עושים עם החמות? ועם הגיסה? מה קונים ליום הולדת? ואיפה מוצאים דילים טובים? איך מתפייסים אחרי מריבה? איך מחפשים עבודה? איך מתמודדים על הבוס? ואיך נגרום לבעל להתייחס אלינו כמו אלילה? ובל נישכח- שירשוריי מתכונים שגורמים אף לפחדנית שבבשלניות לנסות את מזלה (זה גם עוזר לשיפור היחסים על הבעל...).כל אותם פרטים גדולים וקטנים שמרכיבים את החיים שלנו. חולקים חוויות טובות וכואבות, שמחה והתרגשות עם כל תוספת חדשה למשפחה. וצער על כל פרידה.אנחנו לא מחפשים מהצד ולא אוהבים שפה לא הולמת. לכל אחד ואחת יש פה מקום לתרום, להוסיף ולהעשיר את חברי הפורום. אבל אנחנו לא מחפשים לריב, להתקוטט או להעליב. נא לשמור על שפה נאותה ולחשוב עוד רגע אחד לפני שמוסיפים תגובה. בצד השני של המחשב ישנם אנשים אמיתיים שיכולים להיעלב.אז, בבקשה, ביתנו פתוח לרווחה, אתם מוזמנים להצטרף ולפנות בכל שאלה, בעיה או הצעה למנהלות הפורום או לכל המשתתפים.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נשואים טריים

הפורום שלנו,פורום נשואים טריים הוא הבית שלנו. קהילה קטנה של אנשים (נשים וגם גברים) שחולקים ביחד חוויות דומות.הקמת משפחה ובניית הקן הפרטי שלנו הוא לא תהליך קל, אבל מלא אהבה. פה אנחנו מדברים על הכל. על אהבה ואכזבה, מריבות ורומנטיקה.ואיך אפשר בלי הפרטים הטכניים של החיים: איך לוקחים משכנתא? ואיך מוצאים דירה? איפה קונים מוצריי חשמל? ואיך מסירים כתמים? מה עושים עם החמות? ועם הגיסה? מה קונים ליום הולדת? ואיפה מוצאים דילים טובים? איך מתפייסים אחרי מריבה? איך מחפשים עבודה? איך מתמודדים על הבוס? ואיך נגרום לבעל להתייחס אלינו כמו אלילה? ובל נישכח- שירשוריי מתכונים שגורמים אף לפחדנית שבבשלניות לנסות את מזלה (זה גם עוזר לשיפור היחסים על הבעל...).כל אותם פרטים גדולים וקטנים שמרכיבים את החיים שלנו. חולקים חוויות טובות וכואבות, שמחה והתרגשות עם כל תוספת חדשה למשפחה. וצער על כל פרידה.אנחנו לא מחפשים מהצד ולא אוהבים שפה לא הולמת. לכל אחד ואחת יש פה מקום לתרום, להוסיף ולהעשיר את חברי הפורום. אבל אנחנו לא מחפשים לריב, להתקוטט או להעליב. נא לשמור על שפה נאותה ולחשוב עוד רגע אחד לפני שמוסיפים תגובה. בצד השני של המחשב ישנם אנשים אמיתיים שיכולים להיעלב.אז, בבקשה, ביתנו פתוח לרווחה, אתם מוזמנים להצטרף ולפנות בכל שאלה, בעיה או הצעה למנהלות הפורום או לכל המשתתפים.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכות הבאות וברוכים הבאים לפורום נשואים טריים :)
אנא הקדישו דקה מזמנכם לקרוא:
 1. הפרסום בפורום אסור על פי נהלי תפוז. פרסומות ימחקו ללא אזהרה. 

2. מותר לדבר בפורום כמעט על הכל, כל עוד שומרים על רמת דיון מכובדת ומכבדת. הודעות פוגעניות כלפי אנשים או קבוצות (הודעות שמביעות גזענות, הומופוביה, מיזוגניה, וכו׳) ימחקו.

3. הודעות שעושות אאוטינג (כלומר, הודעות שחושפות מידע אישי על גולשת או גולש ללא ידיעתן והסכמתן) ימחקו.

תודה על שיתוף הפעולה 
המשך >>

המלצות\ השמצות לשבוע חדש \
25/02/2015 | 14:41
2
46
קינגסמן
25/02/2015 | 14:43
133
סרט פעולה שלא לוקח ברצינות את עצמו + קולין פירת' + מלא מבטא בריטי!
מה יכול להיות רע?
שעתיים של סרט קליל וחמוד לאללה
אנני - הסרט
01/03/2015 | 13:30
92
הוזמנתי לסרט על ידי תפוז ודי חששתי... בראשי עדיין רצה הילדה הג'ינג'ית המנומשת.
מה אומר? הופתעתי!
אמנם הג'ינג'ית הוחלפה באפרו אמריקאית אך גם העלילה התעדכנה והתמלאה בשיא הטכנולוגיה.
הילדה נשארה חצופה וצינית כשהייתה ולדעתי צפויה לה קריירה מזהירה, שיחקה מעולה!
הסרט כולל את כל השירים המוכרים מהמקור ומתאים למבוגרים ולילדים (כבר המלצתי לאחיינים שלי שהם חייבים לראות!)
בקיצור, רוצו לראות

זקוק נואשות לעזרה
19/02/2015 | 21:35
10
1459
קוראים לי דניאל. בן 26. יש לי בעיה קשה וכולי תקווה שמישהו כאן יידע לכוון אותי איך להתמודד.
הסיפור ארוך וכואב אבל אשתדל לקצר.
אני ואשתי נשואים כ-3 חודשים, ולפני זה יצאנו כ-8 שנים. בעצם מהתיכון. מתוכם 3 שנים אחרונות גרנו ביחד.
אנחנו הראשונים אחד של השניה בכל מה שקשור לסקס ומערכות יחסים ארוכות.
היתה לנו חתונה מהסרטים והינו מאושרים. אבל...
זמן קצר לאחר החתונה נשלחתי לחו"ל מטעם העבודה לכמה שבועות וכשחזרתי אשתי הפילה עליי פצצה.
היא התוודתה שהיא פיתחה רגשות והתאהבה בבחור מהלימודים שלה ושהיא רוצה להתגרש.
לא היה ביניהם משהו מיני, אלא ברמה הריגשית. היו להם כמה וכמה מפגשים והם התאהבו אבל לא הגיעו לקטע של הסקס.
מיותר לציין כמה מזועזע ופגוע הרגשתי וכמובן שהיה לנו לילה לבן סוער של צעקות וויכוחים ואפילו נסיון התאבדות (של שנינו).
מפה לשם נרגענו ודיברנו גלויות לגבי המון דברים.
היא אמרה לי דברים שאת חלקם שמעתי בפעם הראשונה,
שהנושא של הסקס תמיד היה מודחק מבחינתה ולמרות שתמיד הגיעה לאורגזמה היא לא באמת נהנתה מחיי המין שלנו, מכאן גם אפשר להבין למה הכמות היתה תמיד כ"כ קטנה.אני תמיד רוצה, והיא בקושי.
בנוסף היא אמרה שאני, זה כל מה שהיא מכירה, ואולי יש מישהו אחר שיכול לגרום לה להיות יותר מאושרת.
שאולי היא מפספסת משהו יותר טוב בחוץ. שהיא התגעגעה לתחושת ההתאהבות ולפרפרים בבטן של תחילת קשר. שהיא חנוקה מהקשר הארוך איתי ומרגישה שמיצתה אותו. והשיגרה חונקת אותה. ושהיא פחות נמשכת אלי.
אני עדיין אוהב אותה ונמשך אליה מאוד. תמיד אנשים קינאו בנו שאנחנו זוג עמיד כבר שנים. והמשפחות אוהבות של שנינו.
הבנתי ממנה שהיא גם אוהבת אותי, אבל לא כמו שהיתי רוצה. פשוט איכפת לה ממני והיא דואגת לי. ושאנחנו החברים הכי טובים. אפילו כשקדחתי מחום לפני כמה ימים היא טיפלה בי במסירות. אבל בתור בני זוג, היא מרגישה שזה כבר לא מה שהיה פעם.

המחשבה לאבד אותה שיתקה אותי ולא יכולתי להשלים עם זה. איך לסיים קשר של 8+ שנים?! איך לספר הכל להורים וחברים ואיך להמשיך הלאה בחיי!?
החלטתי שלאבד אותה יהיה יותר כואב מאשר להשלים עם העובדה שהיא בגדה בי.
רציתי לשקם את זה ולא לזרוק הכל לפח. אז התחלתי להלחם עליה. אבל בכל הכוח. מתנות ופינוקים וטיולים ודייטים ומסג'ים ומה לא.
רציתי שהיא תתאהב בי כמו פעם. אפילו כתבתי לה שיר כמו בתחילת הקשר שהינו תיכוניסטים. 
ככה נגררנו איזה חודש- חודשיים. היו ימים אופטימיים שנדמה שהכל עוד יחזור לקדמותו, והיו ימים אחרים ששוב נראה הכל אבוד.
 ובנתיים בין לבין היא שמרה על קשר עם המאהב שלה. לפעמים בגלוי תוך שהיא משתפת אותי ולפעמים בסתר ואני נאלץ לגלות זאת בכאב לב.
 היא טענה שמוכנה לתת לנו הזדמנות אבל שאני אצטרך להיות סבלני איתה עד שהיא תשכח אותו. וזה מה שעשיתי במשך תקופה ארוכה.
תמיד עשה לה עצוב שרע לי. תמיד אמרה שהיא לא עשתה את זה בכוונה ושזה פשוט קרה ,ושמגיעה לי מישהי יותר טובה ממנה.
זה לא ניחם אותי במיוחד. במחינתי הקשר איתה זה לא עוד קשר רגיל שנגמר. 8 שנים איתה, זה כאילו גדלנו ביחד והתעצבתי איתה לאדם שאני היום. זה מרגיש כמו לאבד חלק מעצמי.

אני נאלץ לציין שזאת לא הפעם הראשונה שמשהו דומה לזה קורה. בממוצע כל 2-3 היה לנו משבר גדול בקשר. 
בדרך כלל היה מעורב גם גבר אחר בתמונה. לי לא היתה מישהי אחרת בכל התקופה שלנו יחד.
אבל תמיד נלחמתי עליה והיא חזרה אלי והיה לנו טוב. עד המשבר הבא.
הפעם זה היה באמת כואב כי בשלושת השנים שגרנו יחד לא היו משברים רציניים (למעט כל מיני ריבים לפעמים). וכמובן שבדיוק התחתנו אז בכלל לא ציפיתי לשום דבר רע.
ניסינו ללכת לטיפול זוגי אבל זה לא אבד. המטפלת צידדה בי בגלוי שזה גרם לאשתי לאבד את החשק להמשיך. היא הרגישה ששופטים אותה.

לפני כמה ימים די אילצתי אותה לנתק את הקשר עם המאהב. ניתוק מוחלט בכל הדרכים האפשריות. הסברתי לה שבשביל שזה יעבוד בינינו חייבים לנתק את הצלע השלישית מהמציאות שלנו.
היא הסכימה ועשתה זאת. וכשזה בוצע שאלתי אותה בכנות מה זה גורם לה להרגיש. פספוס? הקלה? בילבול?
ואז היא נשברה והזילה כמה דמעות. אמרה שהיא אוהבת אותו. כאן הבנתי שהכל די אבוד ולא יעזור כלום...
מצד אחד הצעד המתבקש הוא ללכת לרבנות ולהתגרש ולעבור דירה לבד ולחלק חסכונות ורכוש והכל.
אבל מצד שני אני עדיין אוהב אותה ויש בי חלק שמוכן לסלוח על הכל, העיקר שהיא תואהב אותי ותבטיח שבחיים דבר כזה לא יקרה יותר.
המציאות של להתגרש ממנה ולהתנתק לתוך בדידות בבית אחר, זר ומנוכר, היא בלתי נסבלת. 
כל התקופה הזאת הדיכאון אוכל אותי ואני מתקשה לתפקד ביום יום.

באמת שלא יודע איך להמשיך מכאן...
אני מיואש ומתוסכל ואין בי את הרצון והכוחות והאומץ לסיים את זה. ומצד שני גם היא לא בדיוק לוקחת יוזמה ועושה משהו קונקרטי.
איך לעזעזל ממשיכים מכאן ואיך אפשר להקל על המצב?!
אהיה אסיר תודה לכל עזרה או טיפ או עצה שתוכלו להציע... אני על הסף כאן!
היום יום חורף, אתה עומד על המקפצה בשולי הבריכה,
20/02/2015 | 08:25
665
בחוץ קר, גם המים בבריכה לא ממש חמים, אם תמשיך לעמוד על המקפצה תתחיל לקפוא, אבל גם לא ממש מתחשק לך לקפוץ למים שמצבם לא הרבה יותר טוב... אולי פשוט תסתובב אחורה ותחזור למלתחות... תתלבש ותוותר לעצמך שוב... מי צריך את זה בכלל? מה כל כך נורא בלהיות בטטה, להמשיך לשבת על הספה הישנה (והמסריחה) ולהתפדלע? אבל לא, אתה יודע שאתה צריך לקפוץ לשם ולהתחיל לשחות. בשביל זה באת לבריכה. שתי הבריכות הראשונות יהיו איומות, אתה תשחה אותן מהר, תרצה שזה רק יגמר כבר... אבל אז בבריכה הרביעית או החמישית פתאום תשים לך שכבר לא כל כך קר, שהמים דווקא די נעימים, תרגיש את השרירים שלך, אילו שהיו מכווצים הרבה זמן, נמתחים ומתארכים. פתאום תשים לב שבמסלולים הסמוכים שוחים עוד אנשים... והינה אחת ממש חמודה... כאשר תצא מן המים תרגיש קליל וחופשי כמו שלא הרגשת הרבה זמן. תגיד לעצמך שזה לא היה קל, אבל מרגע שהחלטת, קפצת למים והתחלת לשחות - שום דבר כבר לא יכול לעצור אותך מלהתקדם!

אני יודעת שאתה מרגיש עכשיו זוועה, אבל גם אתה מבין שמגיע לך לחיות עם מישהי שבוחרת לעשות זאת בלב שלם, באהבה ובשמחה, וכרגע זה בכלל לא המצב ואם היא לא מאושרת - גם אתה לא יכול להיות מאושר (ככה זה בזוגיות). אני חושבת ששני ילדים בני 26 לא צריכים להתפשר על משהו שכל כך חורק, אתם לא בני 40, עם שלושה ילדים ומשכנתא...  אם קשה לך לעשות לבד את הצעד, תבחר מישהו ממכריך, תספר לו את הסיפור כמו שסיפרת לנו כאן ותבקש ממנו תמיכה. אתה יכול גם ללכת למאמן אישי טוב שיעזור לך לסדר את המחשבות בראש ולבנות תכנית פעולה. גם לך ברור שהסוף של הזוגיות שלכם כבר ידוע ועכשיו רק נשאר לקבוע את שעת המוות. אתה יכול לחבר אותה למכשיר הנשמה, אבל זה יהיה סתם למרוח זמן.
מחכים לך חיים אחרי הזוגיות הזאת, תשחרר את עצמך (ואותה) להכיר אותם, אתה עשוי לגלות שהם לא כל כך רעים... 

על עזרה טובה באמת משלמים
20/02/2015 | 10:07
499
כאן יתנו לך מטפורות לסוס שגמר את דרכו, ואני אוסיף את השיר היפה של מוניקה סקס אבל כאן הציפור שלך לא מהססת בכלל לצאת מהכלוב המרופד והנוח של שניכם. היא יצאה כמה פעמים. עצוב שהיא חושבת שדברים ישארו כמו פעם אחרי כמה שנים, ושהיא לא מרוצה מהדרך והמקום אליו הגעתם לאחר כל כך הרבה שנים של אהבה והשקעה, לפחות מצידך. זאת הקרבה,
הקרבת את המשפחה שלך שגם התרגלה ואת האמון. תכלס? לא מגיע לה, שתלך לחפש והיא תמצא, תשוקה. ריגושים וסקס
שיוביל אותה לשאר רגשות. אבל בסוף זה תמיד מתחלף באהבה. שצריכה יותר מהתאהבות סוג של יציבות גם בתמיכה, ובטחון ובזה אתה תהיה מס' 1 אצלה. אתה לא יכול להכריח אותה לבוא אל השוקת. סגור את הבסטה, תפסיק להעניק למי שלא רוצה. לפעמים זה הדבר היחיד שגורם לעיוורים להפסיק לקחת את הטוב שבחייהם כמובן מאליו או להתחיל לראות אותו רק כשהוא חסר להם. לה מזמן אין רצון להשקיע כח בך. היא באמת בלתי נסבלת. כי אתה בעיניה כבר לא רלוונטי ועדיין כל כך משולב בחייה.

יש לה את כל היכולות לנתק ולהמשיך לעשות זכרונות חדשים, תן לה את ברכת הדרך ושחרר. אתה רק בן 26.
יש הרבה שיעריכו לאחר הרמת גבה שאתה גרוש בגיל  הצעיר הזה, הערכה רבה! את הדרך וההתמדה שהביאו אותך לחפש דף חדש.
שלום לך
20/02/2015 | 10:31
339
אם יש בה נכונות לשקם, נראה שאתם צריכים טיפול זוגי - אבל לא טיפול כזה שכל אחד אומר כמה הוא מסכן, אלא כל אחד לוקח אחריות על הנזקים שהוא עשה למערכת היחסים - מתוך מטרה ליצור אותה מחדש.
אם אין בה נכונות לשקם, אז חבל על הזמן שאתה מבזבז איתה.  שחררו אחד את השניה.
אתה עוד צעיר ותגלה שיש מציאות טובות יותר בשוק.
היי, קודם כל -
20/02/2015 | 10:44
393
ברור לי שזה קשה, לקום מכל מה שאתה מכיר ולעזוב פתאום, להתמודד עם תגובות הסביבה ולהתחיל הכל מחדש
יחד עם זאת -
אם היא תרצה שתסלח לה, האם באמת תוכל לבטוח בה שוב? הרי זו לא הייתה חריגה חד פעמית
ויותר חשוב - האם לך לא מגיע יותר?לא מגיע מישהי שתאהב אותך בלי לחפש דברים בחוץ?
עם כל הקושי, עדיף שתיקח את הדברים ותלך לרבנות, תהיה תקופה קשה..אבל לפחות לאחר מכן תוכל למצוא מישהי שתוכיח לך שמגיע לך יותר, הרבה יותר!
כנס
21/02/2015 | 20:01
257
תן לה ללכת בלי כלום(דירה/ רכוש). אל תלך לרבנות עדיין,
אם אתה עדיין רוצה אותה, יתכן שהיא תחזור על 4 כשתבין שזה לא סיפור הפנטזיה שחשבה.

קצר ולעניין - תפסיק לחלום ותסתכל למציאות בעיניים
22/02/2015 | 16:45
349
מניסיון: אני הכרתי אותו בגיל 15. יצאנו מאז, עם הפסקה אחת.
התגרשנו כשהייתי בגיל 48 עם שני ילדים. העולם שלי נהרס והתרסק לחלוטין.

היום אני כבר שמונה שנים עם בן זוג אחר, שגם לו יש ילדים משלו.
מאושרים מאוד בזוגיות שלנו. לא מצאנו לנכון להתחתן, אבל קנינו יחד
דירה ויש לנו הסכם ממון.

אם אנחנו בגילנו הצלחנו להעביר את זה למשפחה, לחברים, לילדים שלנו
ולהשתקם - שנינו, כולל להישאר ביחסים טובים אף כי לא חברים של יום יום -
גם אתה, בגיל 26, תצליח.
תופעה מוכרת - התחתנתם מכח האנרציה של הקשר הארוך
24/02/2015 | 09:49
226
כי ככה צריך כבר והחתונה נתנה תחושה של היי לאשתך (כמו שחתונה עושה לכל בחורה כמעט)

יש לי חבר שקרה לו אותו הדבר רק אחרי 7 שנים ושנה של נישואין. היום הוא נשוי מחדש + 4 ילדים.

למזלך עוד אין לכם ילדים.והנסיונות שלך להראות לה כמה אתה אוהב מתנות שירים וכדומה. לא יועילו שלא לומר עושים נזק..

בחורה שרוצה אותך תרצה גם אם לא תביא דבר.

ואם ניקח את העובדה שכבר היו לכם משברים בסגנון. זה אומר שכבר אז היו לה ספקות אבל לא היתה לה סיבה מספיק טובה לכאורה להפסיק את הקשר כי אתה כל כך בסדר.

אני יודע שהרבה יותר קל לתת עצות מהצד וברור שזה מצב קשה  (אף אחד פה לא היה רוצה להתחלף איתך, ואולי היה עושה כמוך ומתנהל כמוך ומנסה להחזיר אותה) אבל תבין שעד שבחורה מוציאה מהפה שלה את המילה גירושין זה לא כלאחר יד והיא עיבדה את הרבה לפני וזה לא נאמר כלאחר יד ובשליפה מהמותן.

נראה לי שבתוכך אתה יודע שאתה צריך להרפות ותת לה ללכת (+גט) . ואם אחר כל היא תתעשת ותרצה לחזור לפחות ההחלטה תהיה בידיים שלך אם לקבל אותה חזרה או לא.

וכמובן שמצטרף למה שאמרו לך שאתה לא צריך לרצות להיות עם מישהי שלא רוצה להיות איתך ושאוהבת בתור שותף ולא רומנטית ואף אוהבת מישהו אחר כפי שהתוודתה. (ושוב קל לתת עצות)

שווה לך להיעזר באיש מקצוע שיעזור לך בתקופה הקרובה.

אתה יכול לפנות פה בתפוז גם לפורום :" זוגיות במשבר" אם אתה רוצה לקבל עוד תגובות
שאני מניח יהיו ברוח התגובה שלי.

בהצלחה ותחזיק מעמד!
אם אין ילדים, ואין אהבה אז מה לעזאזל נשאר?
24/02/2015 | 14:03
83
בנוסף למה שאחרים כתבו
25/02/2015 | 03:43
174
רציתי לכתוב שאתה צריך גם לקבל את הצד שלה בעניין ולא רק לראות את הצד שלך.
כתבת: "אני עדיין אוהב אותה ויש בי חלק שמוכן לסלוח על הכל, העיקר שהיא תאהב אותי ותבטיח שבחיים דבר כזה לא יקרה יותר" אבל הצד שלה, לפחות לפי מה שנשמע מהתיאור שלך, הוא שהיא לא אוהבת אותך, ולא מעוניינת שדברים כאלו לא יקרו יותר.
"אילצתי אותה לנתק את הקשר עם המאהב" - אם היא הייתה אוהבת אותך, ומעוניינת להישאר איתך, לא היית צריך לאלץ אותה לעשות שום דבר, היא הייתה רוצה לנתק את הקשר עם המאהב. 

אני לא חושב שה"מאהב" הוא הבעיה פה. הוא לא משנה. מה שמשנה הוא שהיא פנויה רגשית להתאהב במישהו אחר. היא לא מעוניינת בך, ומאיזושהי סיבה היא אזרה אומץ דווקא עכשיו להגיד את זה לעצמה ולך. 
נשמע לי שאתה גורר את היחסים האלה. לא יודע מה הסיבה שלך- אם אתה לא יכול להתמודד עם פרידה, אם אתה צריך לנסות בכל מחיר או כל סיבה אחרת.. אבל באיזשהו שלב תצטרך להתמודד עם אכזבות ולא לברוח מהן. אתה צריך להבין שגם אם תיפרדו, ויהיה לך מאוד קשה, כי פרידות הן קשות ועצובות, אתם תעברו הלאה ותכירו בני זוג שבאמת תאהבו ויאהבו אתכם בחזרה. 
אתם הראשונים אחד של השניה בכל הנוגע למערכות יחסית. אתה לא מעוניין לדעת איך זה להיות עם מישהי ללא דרמות ומשברים עקביים?  אתה לא מוכן להקריב תקופה של קושי, בדידות וניכור בשביל חיים שלמים של אושר? אתה לא חושב שלה מגיעים חיים טובים?  בלי להכיר אותך אני חושב שמגיע לך להיות מאושר עם בת הזוג שלך, אז למה לגרור את זה? עדיף להיפרד בידידות והבנה עכשיו, מאשר עוד כמה שנים שתהיו מדוכאים אחד מהתסכול של השני, ואז כבר באמת יהיה קשה לעבור הלאה. 

היי דניאל, אני בד"כ לא כותבת כאן,
14/03/2015 | 20:50
103
אבל ההודעה שלך תפסה אותי, וממש העציבה אותי.
אתה כל כך כל כך צעיר!!! מגיע לך משהו הרבה יותר טוב בחיים... זוגיות טובה היא המפלט שלך בסופו של היום, המקום הבטוח שחוזרים אליו אחרי כל תלאות היום, והחרא שאכלנו בחוץ (מה לעשות, יש גם ימים כאלה) - לא להפך.
לא אמורים להלחם על זוגיות, לא אמורים כל הזמן לרגש ולחזר. זוגיות טובה יודעת להתנהל גם בלי כל הדרמה הזאת...
חבל להאחז במשהו שהוא בעיני בגדר משענת קנה רצוץ.. היא לא באמת אוהבת אותך, היא לא באמת רוצה להיות איתך. תעשה טובה גדולה בעיקר לעצמך - תשחרר.
|*|נפתח פורום טיפול באמנויות|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
22/02/2015 | 14:03
11
|צבע|רוצים לגשת לחיים בצורה קצת אחרת?
פורום טיפול באמנויות ? פורום חדש שקם על מנת לתת לכם את האפשרות לשאול הכל על לימודי טיפול באמצעות אמנויות.

לגעת בנפש של האדם הוא אחד האתגרים הגדולים ביותר איתם האנושות מתמודדת.
לחקור ולבדוק הפעם, לא באמצעים הקונבנציונליים אלא באמצעות כלים קצת שונים, לא שגרתיים.
בואו להתייעץ ולשמוע עוד על הלימודים בתחום -  מה התואר כולל? מה דרישות הקבלה? למי זה מתאים?

מחכים לכם עכשיו בפורום:http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

הטוב, הרע והלא נורא לשבוע שעבר
21/02/2015 | 17:10
91
שבוע עבר, הסופש גם הוא כבר עומד להסתיים :(
זה הזמן לסכם את השבוע :)
האם אפשר להחליף רופא ביום שהרופא שלך לא מקבל
21/02/2015 | 13:29
1
121
מה קורה אם יש לי דלקת והפרשה באוזן והרופא שלי לא מקבל באותו יום?  וזה דחוף לי האם אני יכולה ללכת לרופא אחר? מדובר על יום שהרופא שלי לא מקבל   

תודה מראש
כן
21/02/2015 | 17:32
18
מזרוני קינג סלומון
19/02/2015 | 16:33
2
945
קניתי מזרון זוגי גרנד לטקס של קינג סלומון קיבלתי תעודת אחריות לא ידוע האבא והאמא של מזרוני קינג סלומון רציתי לברר אם קניתי מזרון טוב
http://www.rehiteiillit.com/mattresses.html
04/04/2015 | 21:08
283
אני ראיתי את המזרון הזה ושכבתי עליו בחנות ועשה עלע רושם טוב . גם נוח וגם יפה ודרגת קושי ממש מה שאני מחפש . אני מתכוון לקנות אחרי הפסח. נסיתי לברר באינטרנט מאיפה בא הצזרון הזה ??? אך לא עלה בידי דבר ....אני מתלבט ... נדמה לי שראיתי מהשהו בקישור שאתן לך כאן ....אם אתה תגיע ליותר מידע אנא שתף אותנו ...תודה מראש
הקישור בנושא  למעלה !

גראנד
27/04/2015 | 22:39
98
מזרן מעולה גם לי יש כזה
טבעת הנישואין שלו
16/02/2015 | 11:17
27
1460

היי, 
יש לי דילמה קטנה ואשמח לקבל עצות מניסיונם של כל האנשים החכמים פה
אני ובעלי נשואים כבר חודש, לפני החתונה בחרנו יחד טבעות נישואין לאחר שבעלי אמר לי שמתכוון לענוד טבעת
מאז, במצטבר, הוא ענד אותה בסה"כ כמה ימים בטענה שהיא לא נוחה לו, חונקת ומציקה על האצבע (אפילו שהלכנו להגדיל אותה בעוד מידה וחצי), הוא פשוט משאיר אותה בבית או באוטו
זה מפריע לי שהוא הולך לפגישות / ישיבות עם אנשים (הוא עצמאי) ואין לו טבעת על האצבע, מה גם שבמסגרת עבודתו הוא נפגש מדיי פעם עם נשים
חשוב לי מאוד שיענוד טבעת כיוון שהוא כבר לא רווק, אני חושבת שזה רציני ומכובד יותר וכמובן מונע "בלבול" מיותר אצל הצד השני
בנוסף אני חושבת שזה יפה שגבר גאה בנישואיו ומציין אותם באמצעות טבעת נישואין לאות מחוייבות
אני עובדת במשרד בו כל הגברים בלי יוצא מן הכלל הולכים עם טבעת הנישואין שלהם, גם נשואים חדשים וגם ותיקים עם ילדים (מודה שזה גורם לי טיפה לקנא)

חשוב לי לומר שהגברים במשפחה שלו לא הולכים עם טבעת נישואין - יכול להיות שזה משפיע ?!
בנוסף, אין לי ספק לגבי נאמנותו ומחוייבותו, הוא גבר לעניין, מפנק ומפרגן ואני סומכת עליו בעיניים עצומות (הוא כל מה שרציתי), אני פשוט לפעמים לוקחת את זה אישית ואוכלת סרטים שאולי הוא לא רוצה שום "סממן" שקשור לנישואים שלנו כשהוא מצידו ממשיך ואומר שזה פשוט לא נוח לו

ביקשתי ממנו כמה פעמים, היו פעמים שהתעלמתי מזה 
היו תקופות שהוא ענד אותה בהפתעה לכמה שעות (בלי שאני אגיד שום דבר) ואז התייאש והוריד 

זה מציק לי אבל אני לא יכולה להכריח ודיבורים על זה רק גוררים בינינו ויכוחים מיותרים שמעכירים את האווירה 

מה אני אמורה לעשות ? יש לכם עצות לתת לי ?

תנסי להבין את הצד השני
16/02/2015 | 11:48
1
483
למי שלא רגיל ללכת עם טבעות - התחושה הזו על האצבע יכולה להיות מאד מוזרה וזה משהו שצריך להתרגל אליו.
אצלנו בעלי כן רצה ללכת עם טבעת - רק שבפועל כחודש לאחר החתונה היא אבדה לאחר שהוא שיחק איתה כשישבנו בפאב. מאז לא קנינו לו חדשה.

אם זה ממש מפריע לך ודיבורים לא עוזרים - מה עם דוגמא אישית? נניח שתורידי בעצמך את טבעת הנישואין ותראי אם זה מפריע לו?
אני יודעת שהתחושה מוזרה ואכן צריך להתרגל לזה אבל
16/02/2015 | 12:57
368
הוא ניסה. הוא הלך עם זה כמה ימים רצוף אך במהלך היום היה מוריד אותה ומניח אותה על השולחן, רק בבוקר היה יוצא איתה מהבית ושם אותה בערב כשהיה חוזר
זה הפריע לי אבל אמרתי שאם הוא כבר שם אותה זו התקדמות
זה עדיין הפריע לו באצבע, כל הזמן היה משחק איתה, מוריד ומוציא ולא הבנתי למה הוא פשוט לא נותן לזה צ'אנס והולך איתה רצוף בלי לגעת בה
עכשיו היא פשוט מונחת באוטו...

ניסיתי פעם אחת להגיד לו שאם הוא לא הולך איתה גם אני מורידה - זה לא הפריע לו.
הוא אמר שזכותי לעשות מה שנוח לי ואין לו בעיה עם זה
אני דווקא חשבתי שאני מראה דוגמא אישית בכיוון ההפוך (של כן לענוד את הטבעת)
מה אני עושה עם זה?

הוריי נשואים 40 שנה ואבי לא עונד טבעת כי היא לא נוחה לו
16/02/2015 | 13:50
444
אפילו בתור אישה (לא נשואה) אני לא מרבה לענוד טבעות כי הן קצת משגעות אותי... לוחצות על האצבעות, "חונקות" אותן, והכי מעצבן כשאני שוטפת ידיים ונשאר רטוב מתחת. אני דווקא אוהבת טבעות, אבל בשל נטייתי הבלתי נשלטת להוריד אותן כשהן מציקות לי אני גם נוטה לאבד אותן מעת לעת... (ולכן קונה רק טבעות כסף זולות, חבל לי על היקרות). בקיץ אני בכלל לא מסוגלת לענוד טבעות כי ברגע שהאצבעות קצת מתנפחות מהחום זה כבר לגמרי בלתי נסבל (והמתכת שנדבקת לעור... זוועה ).

בקיצור, טבעות אינן לכל אחד (או אחת) וזה נורמלי ותקין. אם את סומכת על בעלך ובטוחה באהבתו, הניחי לטבעת; ואם לא, הבעיה אינה בטבעת.
נשים יותר נמשכות לגברים עם טבעת נישואין
17/02/2015 | 14:22
2
146
יש בזה משהו
18/02/2015 | 13:29
1
219
אכן חבר טוב שלנו לגלג על הטבעת של בעלי ואמר לו בצחוק את המשפט הזה 
אתה אומר את זה מניסיון ?
כן. תשלחי אותו לבר או מועדון עם טבעת תראי כמה מתחילות איתו
19/02/2015 | 11:45
59
את אובססיבית לחלוטין לגבי זה
17/02/2015 | 21:18
6
318
יתכן שאת עיוורת לצורה שאת כותבת בה כי את נשואה טריה, אך ממה שאתה כותבת - הפכת את העניין לעקרוני, כזה שחשוב יותר מבן זוגך. שימי לב - את נלחמת על הטבעת - נגדו!
יש דברים הרבה יותר חשובים בחיים. טבעות זה נחמד, אך אם זה לא נוח לו (והוא ניסה!) - הניחי לעניין ותני לזה להיקבר בעבר. יש לך נישואים לבנות, לא ריבים.
ככה זה נשמע ממה שכתבתי ?
18/02/2015 | 13:36
5
190
שאני אובססיבית לגבי זה ?
אם הייתי נשואה ותיקה הייתי חושבת אחרת ?
העניין אכן הפך להיות חשוב כיוון שאני רואה את כולם מסביבי עם טבעת ולא מבינה איך לכולם זה נוח ורק לבעלי זה מפריע באצבעות
ייתכן ובאמת בעוד כמה זמן אבין שנלחמתי על שטות
זה עדיין מפריע לי אבל אני מנסה ללמד את עצמי לשחרר

אך יכול להיות שיש משהו מאחורי זה ? שזה לא רק עניין של נוחות ...?
דרך אגב, אהבתי את המשפט " יש לך נישואים לבנות, לא ריבים" - אני מאמצת את זה לחיים !
רואים שאת אובססיבית לגבי זה, הפחד מנשים אחרות אוכל אותך
18/02/2015 | 14:08
4
169
אני בטוח שגם היית לחוצה על חתונה.
גם אני לא הולך עם טבעת ועובד עם נשים, זה לא אומר שאני בוגד..
וגם עם טבעת יש בוגדים.
דבר פשוט את צריכה להבין, אם הוא התחתן איתך, אז הוא רוצה אותך ולא אחרת.
תהיי אישה טובה והוא לא יפזול לצדדים לעולם.
תתפלא אבל
18/02/2015 | 14:49
3
165

לא הייתי לחוצת חתונה בכלל, להיפך, זה מדהים כמה שהייתי רגועה לגבי זה
לגבי זה שאני אובססיבית על הטבעת, אולי, יש לי נטיה להשוות לאחרים
שוב, לא מדובר פה על נושא האמון אלא על סמליות
זה לא מתפרש כך ממה שאת כותבת. מרגיש יותר קשור לאמון.
18/02/2015 | 15:30
2
136
הרי דיברת על הנשים שעובדות איתו. אל תשקרי לעצמך זה הכי גרוע..

דיברתי על הכל כמכלול
18/02/2015 | 16:38
1
114
ואתה בחרת להיתפס רק לנושא האמון
זה לא היה העיקר בשאלה שלי

אז מה כן העיקר? מה כל כך מטריד אותך בזה?
20/02/2015 | 20:02
61
נניח שכל הגברים בעולם היו עונדים טבעת נישואין ורק הוא לא - מה זה היה אומר מבחינתך? שהוא לא באמת אוהב אותך? שהוא לא באמת רצה להתחתן איתך? תחשבי למה בעצם זה מפריע לך, והאם זו סיבה הגיונית, והאם שווה להעכיר את היחסים בגלל משהו כזה.
כמה רעיונות
18/02/2015 | 14:39
149
אני מבינה גם את הצד שלך וגם את שלו - טבעת זה לא נוח אם לא רגילים ללכת עם אחת.
אולי תעשי לו שרשרת ועליה תשימי את הטבעת? הוא יוכל ללכת עם הטבעת כל הזמן - ומצד שני זה לא על היד ולא מציק.
או אולי סיכה (מישהו רואה האנטומיה של גריי??) לדש של החליפה שעליה הוא מחבר את הטבעת, בקיצור אם חשוב לך שהוא יסתובב עם הטבעת, אבל בגלל הנוחות הוא לא עונד אולי שי פתרונות אחרים שהם לאו דווקא על היד שאתם יכולים להתפשר עליהם ולהיות זוג יותר מקורי!
הטבעת זה רק משהו סימלי ,הנושא העמוק הוא חוסר- ביטחון ,,,
19/02/2015 | 09:06
127
יקירה,
ברור מההסבר שלך ,כי יש לך חשש וחוסר ביטחון באמון בן זוגך,
ואת צריכה לרדת מהחשש,ולתת בו אמון ,כבן זוגך לחיים.
אותי מעולם לא עניין אם בן זוגי  יענוד את הטבעת,או לא .(לא רצה לענוד טבעת על האצבע ,כי לא נוח לו).
גם לא עניין אותי כשהיה מוקף בעשרות בחורות במשרדו,כאשר לעיתים קרובות ,
גם  היו גם מתקשרות אלינו הביתה לייעוץ בתחום ההעבודה ובתחומים אחרים,
וזאת מכיוון שידעתי שיש ביננו קשר אמיץ ,שאף אחת לא תוכל לאיים על קשר הנאמנות הזה.
יקירה ,
קשר אמיתי וביטחון מלא בבן הזוג ,זהו המפתח להסרת החששות.
תבטחי בנאמנותו אלייך ותתחילי להפנות  את האנרגיות לחיזוק הקשר בינכם,במקום לחששות.
 לכן,
תני לו להרגיש שאת בוטחת בו וסומכת על אהבתכם, (הרי בחר להינשא לך),
 תסמכי על אהבתו אלייך ,גם כשהוא נמצא בעבודה,
כשהוא ירגיש שאת בוטחת בו ,וסומכת רק עליו ,כך הקשר שלו אלייך יתחזק.
הרי  טבעת  זה לא העניין כאן ,להבטחת נאמנותו- אלא רק יציבות הקשר הטוב  שתבנו ביניכם.

אם את משלה את עצמך שטבעת נישואין תרחיק ממנו נשים
19/02/2015 | 21:04
1
123
את חיה בסרט של דיסני... אם כבר זה עוד יותר מושך...
ובעניין מה לעשות? למצוא סיבות יותר טובות להיטפל אליו. אני בטוחה שעם קצת מאמץ תצליחי למצוא כמה...
אני שמחה לשמוע
22/02/2015 | 13:17
53
משום מה חשבתי שטבעת מסמלת גבולות... מסתבר שזה לא ככה
אצלנו שנינו לא הולכים עם הטבעת כי זה לא נוח.
20/02/2015 | 02:45
93
לרוב אנחנו כן עונדים אותה לארועים, אבל רק אז. זה באמת לא נוח, ואם הוא מוריד אותה כי זה לא נוח, יש גם סכנה שהוא יאבד אותה. זו ממש לא סיבה לויכוחים מיותרים, וממש לא עקרוני.
שחררי...
20/02/2015 | 10:34
68
אני מאוד אוהב את טבעת הנישואין שלי, וניסיתי ללכת איתה משך תקופה.
אבל תוך שבועיים, שלושה, נמאס לי והפסקתי.
לא ביג דיל.
מה שמפרק מערכות יחסים זו לא השאלה אם בן הזוג עונד טבעת, אלא עוצמת הפיצוצים שאת מייצרת בגלל שטויות כאלה.
אני מאידך לא מכיר גברים שהולכים עם טבעת
20/02/2015 | 11:51
89
מעולם לא עלה על דעתי ללכת עם טבעת ( למרות שיתכן שקנינו יחד אני ואשתי זוג טבעות זהב פשוטות) 
היא עדין עונדת את שלה ... איפה שלי ? אלוהים יודע.
רדי מזה , אני נשוי יותר מ 30 שנה וזה לא עלה מעולם בשיחה ביני לאשתי.

הגעתי מהראשי, גם אני ככה.. נשוי 5 שנים
20/02/2015 | 14:56
1
149
ענדתי אותה יום אחד,
זה פשוט לא נח לי,
תכשיט לא מדבר אלי...
זה באמת עניין של נוחות, אל תפרשי זאת אחרת.

מציע לך לרדת מהעניין ולשחרר,
זה יעשה לך טוב ויקל עליו.
מקבלת
22/02/2015 | 13:04
57
זה אכן עניין של נוחות אצלו

יש לי הצעה: תרדי ממנו וצאי מהסרט שלך.
21/02/2015 | 11:45
3
143
טבעת עוד לא מנעה מאף אחד לבגוד. יש לי חברים שבוגדים בלי להוריד את הטבעת. לעומת זאת, אישה טרחנית לגמרי יכטולה לדחוף את הגבר לזורועות של אישה אחרת.

כנראה החיים שלך דבש. את לא מוצאת שום סיבה אחרת לקדוח לו חור בראש אז נתפסת לטבעת.
תגובה לכולם
22/02/2015 | 13:16
2
110
לא שווה להעכיר את היחסים בגלל זה
לטבעת אין קשר לטיב היחסים, לרמת האהבה, למחוייבות או לאמון בין בני הזוג
בשבוע האחרון ירדתי מזה, לא הערתי אפילו פעם אחת, לא הצקתי ולא שאלתי
פשוט שחררתי 
אני אנסה בכל זאת להסביר את מה שאני מרגישה : כשאני רואה גבר עם טבעת נישואין אני רואה גבר שמצהיר בפומבי בשמחה " אני נשוי" ושלוקח על עצמו את כל המשמעויות של זה (כולל טבעת), שמסמל את שינוי הסטטוס שלו ומתרגש מהנישואין בכך שעונד טבעת על האצבע

יכול להיות שתגידו שאני מדברת שטויות, אני עדייין מנסה להבין את זה אצלי ....

רציתי לומר תודה לכולכם
02/03/2015 | 14:46
1
63
על התגובות
החלטתי לקחת הכל בפרופורציות
בשבוע האחרון לא הערתי ולא ביקשתי, כמו שכתבתי למעלה, פשוט שחררתי
לא שווה לי לריב איתו על זה גם אם אני חושבת אחרת
אם ירצה - יענוד אותה, לא בגלל שאני ביקשתי
תודה לכולכם

שמחה לקרוא :)
02/03/2015 | 19:58
20
גבר שרוצה לבגוד הטבעת לא מה שתמנע מכך
04/03/2015 | 16:40
45
יש עליו תעדות זהות לא?
בכל מקרה עדיף שבעלך יצמצם מקהל  נשים כדי לא להיכשל חלילה
רוצים לזכות בכרטיס זוגי לדנה ברגר|?|
( לעמוד שלי בתפוז )
17/02/2015 | 13:33
13
|גיטרה| דנה ברגר יוצאת בהופעה בעקבות האלבום החדש "מתנות של זמן" בהפקתו המוסיקלית של יוסי פיין, ולכם יש הזדמנות לזכות בכרטיס זוגי להופעה הנהדרת!
היכנסו עכשיו לפורום ציפורי לילה וספרו לנו מהו השיר האהוב עליכם ביותר ממגוון להיטה של דנה ברגר. חמשת הגולשים המקוריים ביותר יזכו בכרטיס זוגי להופעה!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|אקשן| תפוז אנשים מזמינים אתכם לקחת חלק בהקרנה מיוחדת של סרט הקולנוע "אנני" בבימויו של וויל גלוק ובכיכובם של ג'יימי פוקס, קוונז'יין ואליס, קמרון דיאז, בוב קאנבל ורוז ביירן!
גרסה מחודשת למחזמר המצליח 'אנני' מ-1977 שהפך ללהיט קולנועי.
וויל סטאקס הוא טייקון עסקים ואישיות פוליטית בכירה שמשיק קמפיין שבו הוא מאמץ את אנני, ילדה שגרה עם אמה המאמצת המרשעת, גברת האניגן, מאז שהוריה עזבו אותה כשהייתה תינוקת.

ההקרנה המיוחדת תתקיים ב-23 בפברואר בקולנוע רב חן גבעתיים- ההקרנה סגורה לגולשי תפוז ותינתן עדיפות לגולשים פעילים.
רוצים להצטרף אלינו? היכנסו עכשיו לבלוג הבית לקבלת פרטים ומימוש ההזמנה:
http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?Ent...   

|מיקרופון| הלהקה הפופ-רוק האמריקאית המצליחה וואן ריפבליק מגיעה להופעה בלתי נשכחת בפארק הירקון ולכם גולשי תפוז יש הזדמנות חד פעמית לזכות בכרטיס זוגי להופעה!
היכנסו עכשיו לפורום פופ וספרו לנו מיהו הכוכב האישי שלכם בהשראת הלהיט של הלהקה "Counting Stars". עשרת הגולשים עם ההודעות המקוריות ביותר יזכו בכרטיס זוגי להופעה הנחשקת!

|מוצץ| פורום הורים לפעוטות שמח לארח את טובה קראוזה, דיאטנית קלינית לתזונה בהריון ואחרי לידה, מחברת הספר "המדריך השלם לתזונה בהריון" ומקימת אתר "תזונה טובה".
האירוח התחיל ביום ראשון ויסתיים מחר בשעה 10:00! מהרו להיכנס לפורום ולעלות את שאלותיכם על גבי השרשור:
|תפוז| מזמינים אתכם לסרט
( לעמוד שלי בתפוז )
16/02/2015 | 12:28
11
|אקשן|תפוז אנשים מזמינים אתכם לקחת חלק בהקרנה מיוחדת של סרט הקולנוע "אנני" בבימויו של וויל גלוק ובכיכובם של ג'יימי פוקס, קוונז'יין ואליס, קמרון דיאז, בוב קאנבל ורוז ביירן!
גרסה מחודשת למחזמר המצליח 'אנני' מ-1977 שהפך ללהיט קולנועי.
וויל סטאקס הוא טייקון עסקים ואישיות פוליטית בכירה שמשיק קמפיין שבו הוא מאמץ את אנני, ילדה שגרה עם אמה המאמצת המרשעת, גברת האניגן, מאז שהוריה עזבו אותה כשהייתה תינוקת.

ההקרנה המיוחדת תתקיים ב-23 בפברואר בקולנוע רב חן גבעתיים- ההקרנה סגורה לגולשי תפוז ותינתן עדיפות לגולשים פעילים.
רוצים להצטרף אלינו|?| היכנסו עכשיו לבלוג הבית לקבלת פרטים ומימוש ההזמנה:
http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?Ent...   

|גיטרה|דנה ברגר יוצאת בהופעה בעקבות האלבום החדש "מתנות של זמן" בהפקתו המוסיקלית של יוסי פיין, ולכם יש הזדמנות לזכות בכרטיס זוגי להופעה הנהדרת!
היכנסו עכשיו לפורום ציפורי לילה וספרו לנו מהו השיר האהוב עליכם ביותר ממגוון להיטה של דנה ברגר. חמשת הגולשים המקוריים ביותר יזכו בכרטיס זוגי להופעה!

|מיקרופון|הלהקה הפופ-רוק האמריקאית המצליחה וואן ריפבליק מגיעה להופעה בלתי נשכחת בפארק הירקון ולכם גולשי תפוז יש הזדמנות חד פעמית לזכות בכרטיס זוגי להופעה!
היכנסו עכשיו לפורום פופ וספרו לנו מיהו הכוכב האישי שלכם בהשראת הלהיט של הלהקה "Counting Stars". עשרת הגולשים עם ההודעות המקוריות ביותר יזכו בכרטיס זוגי להופעה הנחשקת!
רוצים לזכות בכרטיס זוגי לוואן ריפבליק|?|
( לעמוד שלי בתפוז )
15/02/2015 | 11:47
7
|תו| וואן ריפבליק, להקת הרוק פופ המצליחה, פותחת את מסע ההופעות האירופאי שלה בישראל ולכם גולשי תפוז יש הזדמנות לזכות בכרטיסים להופעה הבלתי נשכחת.
היכנסו עכשיו לפורום פופ וספרו לנו מיהו הכוכב האישי שלכם בהשראת השיר Counting Stars, ואולי תזכו בכרטיס זוגי|!|

לפרטים נוספים והשתתפות: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
הוולנטיינס אוטוטו פה!
11/02/2015 | 23:55
4
154
מה אתם חושבים על המסורת הזו? חוגגים? נותנים מתנות?
האם זה השתנה מאז שאתם נשואים?
מוזמנים לחלוק דעות ורעיונות :)
זה השתנה מאז שיש ילדים
13/02/2015 | 00:22
3
228
כשלא היו ילדים, כל סיבה הייתה למסיבה ...
חחח אבוי, אז מה זה אומר עלינו?
14/02/2015 | 22:34
2
179
עוד אין ילדים, אבל גם לא חגגנו
היום בעלי עובד ואתמול סתם לא יצא
שאין לכם הערכה ליציאות האלו
15/02/2015 | 23:53
1
131
רק כשיש ילדים מתחילים להתפכח ולראות שהיציאות האלו פתאום עולות הרבה מאוד , התארגנות ולפעמים גם עצבים.
יש בזה משהו :)
16/02/2015 | 11:50
91
למרות שאנחנו יוצאים המון, גם עם חברים וגם לבד
אבל גם לא מפספסים הזדמנות לעבוד, גם על חשבון "אירועים מיוחדים" כמו הוולנטיינס
בעיה - האישה יורדת מהפסים בשבוע שלה בחודש
12/02/2015 | 01:13
13
1471
שלום לכולם,
אישתי מקסימה ומאוד אהובה על כולם במשך רוב הזמן,
אבל בזמן שלה בחודש היא הופכת לאדם אחר לחלוטין,
רעה, אומרת דברים קשים, ואני מוצא את עצמי במחשבות על גירושים בכל חודש מחדש,
אחרי השבוע היא חוזרת להיות מקסימה ואני שוכח, עד לחודש הבא.
יש למישהו עצה?
עברתי פה במקרה...
13/02/2015 | 11:14
652
זה בדרך כלל תוצר של תזונה לקוייה שגורמת לחוסר איזון הורמונלי
סביר להניח שהיא צורכת המון סוכר ומלח וסובלת גם ממחסור במינרלים מסויימים
בדיקות דם ודיאטנית פותרים את הבעיה בדרך כלל,ורצוי להמנע גם מכל מה שכתוב עליו"מועשר בויטמין D" וכאלה
יש סוגים של תוספים סינטטים שגורמים לזה
בהצלחה
פעם מישהו אמר ,שזה שבוע אחד שהוא מקדיש לה יותר תשומת לב,,
19/02/2015 | 10:49
1
471
מכיוון שהוא יודע שזה נובע מחוסר איזון הורמונלי,
ולכן הוא מאזן את המצב במתן מחמאות ותשומת לב,וזה מעודד.

נוסה בלי סוף, זה משפיע לשבריר שניה וחוזר למצב הקודם
19/02/2015 | 12:17
130
האם אתם מנסים להיכנס להריון?
19/02/2015 | 20:57
2
470
כי אם כן, אז יכול להיות שמדובר בתסכול מכך שזה עוד לא הצליח, והוא מופנה אליך, פשוט כי אתה שם.
בכל מקרה, גם אם זה המצב ובטח ובטח שאם לא זה העניין, אני חושבת שאתה צריך לספוג רק כמות מסויימת של התנהגות לא הגיונית. עם כל הכבוד להורמונים, אי אפשר להצדיק באמצעותם כל התנהגות בהמית...
אתם כרגע בתחילת הנישואים שלכם ועכשיו מתקבעים דפוסי ההתנהגות ביניכם, אם אתה תקבע את עצמך בתור זה שמוכן לאכול ממנה כל חרא שהיא תאכיל אותך - זה מה שיהיה גם בעתיד. ואל תחשוב שאם תקבל התנהגות כזאת זה יעשה אותה מרוצה - להיפך, היא תתלונן שבמקום גבר יש לה בבית סמרטוט...
אני מציעה לך לדבר איתה על כך שאתה לא מוכן לספוג עלבונות על לא עוול בכפיך, אם יש לה טענה עיניינית שתעלה אותה ואתה תעשה מה שצריך.
אם אתה מגיע הביתה ומקבל "מקלחת קרה" סתם כך, אל תתווכח, פשוט תתרחק, תלך להורים, תלך לחבר... תהיה זמין בנייד, תתקשר איתה במסרים ותגיד לה שתשמח לחזור הביתה כאשר אפשר יהיה לדבר איתה כמו עם בן אדם.

תגובה מצחיקה כשזה מגיע מחובטת שטיחים
20/02/2015 | 01:25
103
לא מנסים כלום.. יש קצת תסכול כספי..
21/02/2015 | 20:05
56
תקרא את הסיפור של אתגר קרת
19/02/2015 | 21:01
373
על ההוא שהתחתן עם מישהי שבירח מלא הופכת לערס שעיר שאוהב שווארמה, כדורגל ומועדוני חשפנות.
אם אתה חושב על גירושין כל חודש אז אתה רך נפש, מה אתה חושב שלהתחתן זה סוף הסיפור? וחיו באושר ועושר?
הרי לא תעריך שום דבר שיבוא לך בקלות בחיים גם אם זה משהו טוב, והדברים הטובים מושגים ומתוחזקים תוך כדי עמידה בקשיים.
העצה? תקליט אותה ותשמיע לה כשהיא אדם אחר. תעלם לשבוע, תעשה אוהל בסלון בימים ההם. תזכיר לה למה היא התחתנה איתך. תזכיר לה שחתונה זה דבר הפיך אם היא לא מסוגלת לשים לעצמה קוים. לך איתה לבדיקות כמו שציינו יש פתרונות לאחר אבחון.
ואולי הבעיה אצלך?
20/02/2015 | 05:26
241
הכי קל לזרוק את הבעיה על האישה. אם 3 שבועות אתה באמת אוהב אותה,תדע להתמודד בשבוע הנוסף נכון. אבל יתכן שאתה רק מקבל מימנה בשלושת השבועות.ובשבוע הרביעי אתה מרגיש שהיא רעה כי היא לא כמו ץמיד...
למה לא ללכת להתייעץ
20/02/2015 | 07:31
203
עם איש מקצוע? עם רופא או נטורופט?
מדובר בחוסר איזון הורמונלי. נשים יכולות להיות מאד רגשניות או מאד עצבניות בתקופה מסוימת בחודש.
יש נשים שסובלות (וכן, זה סבל!) מזה לפני מחזור הווסת (אין מה לעשות, צריך לקרוא לילד בשמו ) ואז זו תסמונת קדם ויסתית.
ול-PMS יש כמה דרגות. יש כאלו שממש סובלות ולא מדובר רק בתסמינים נפשיים אלא גם גופניים, כולל כאבים.
לדעתי, אם זה מפריע לך ולה, דבר איתה ונסה לשכנע אותה ללכת יחד להתייעץ גם עם רופא וגם עם נטורופט. יש בקופות החולים רפואה משלימה שיכולה מאד לעזור בכל מה שקשור בתזונה נכונה ובצמחי מרפא שמאד מועילים.
הייתי ממליצה לך ראשית והכי חשוב, לקרוא חומר ולנסות להבין אותה !! שנית, לא לחשוב שאתה מוותר בכל פעם מחדש. ביחסים זוגיים נתקלים בבעיות ולא כדאי לוותר בכל פעם שיש בעיה אלא לדבוק יחד כדי למצוא פתרון. ויש פתרונות. 
כמובן שאת השיחות מה עושים תדחה לתקופה שבה אתה מגדיר אותה כ"מקסימה".
בהצלחה. 
מצטרף לאלה שאומרים שיש לבדוק תזונה
20/02/2015 | 10:11
198
וכמובן, תדאגו שמערכת היחסים ביניכם תהיה טובה גם בשאר 3 השבועות, אז סביר שהיא תהיה טובה גם בשבוע הזה.
רופא, דחוף!
20/02/2015 | 10:47
261
אישה שהופכת למפלצת בכל מחזור - זה לא תקין. זו גם לא אשמתה, כנראה, אבל זה לא תקין וסביר שניתן לטיפול או לפחות להקלה בתסמינים.
אל תהיה תמים
22/02/2015 | 13:40
109
זה לא שייך ליום האישה הבניאלומי
אל תאשים את זה.

תשאל אותה למה היא מתוסכלת?
ותברר אם יש אצלה  מחלות נפש במשפחה או קרובי משפחה

חבל שלא בדקת לפני הנישואים

--אל תלחם על הנישואים בכל הכח  גם במחיר שתסבול
ותיידע אותה על זה.
היא לחוצה וכעסנית?
22/02/2015 | 16:25
83
יכול להיות שהיא בזמן טרום וסת?
לפעמים צריך להבין ממה ההתפרצויות האלו נובעות
שמח במטבח
07/02/2015 | 19:04
2
157
מה בישלתם השבוע? :)
אצלי התחילה תקופת הבחינות
11/02/2015 | 23:58
117
מה שגורם לי להתרכז בשוקולדים וחטיפים, ולא באוכל נורמלי
אבל כן היו פה
מרק עגבניות
פסטה ברוטב עגבניות ופטריות
פסטה ברוטב רוזה וגבינות
מג'דרה
ואוכל מההורים :)
האמת היא שמאוד קר ואני מתעצלת לזוז למטבח
12/02/2015 | 10:57
96
אבל אין ממש ברירה וצריך להאכיל פה ילדים ואת אבא שלי שגם מקבל קופסאות עם אוכל הביתה
התחלנו את השבוע
בקציצות בשר ברוטב אדום
פירה תפו"א ובטטה שהילדים אוהבים
אורז
שניצלים
סלט מיונז
פשטידת בטטה וקישוא לתינוק בן ה8 חודשים ועוגת פירות ( אני עושה עליו ניסויים )
עכשיו העמדתי שעועית לבנה במים כדי להכין מחר מרק שעועית
בנתיים עדיין חושבת מה להכין לסופש
שאלה להתייעצות,לפניי חתונה
02/02/2015 | 16:58
3
468
שלום ,אשמח לחוות דעת...אני בכוונה מצרפת את ההודעה שלי גם פה כי אני רוצה את דעתכם..שכבר עברתם את זה.
עוד חודש אני ובן זוגי מתחתנים, אנחנו שנינו אנשים שונים זה מזו...למשל אני בחורה קנאית,מאוד טוטאלית והוא פחות.
חודש לפניי חתונה כבר עולה על הפרק תכנונים לגביי מסיבות רווקים / רווקות...זה התחיל באבא שלי שבא אליו ביציאה לפניי כמה זמן אם יהיו חשפניות?
הוא ענה שכן למרות שהוא עדיין לא בטוח מאה אחוז מה מתכננים לו.
אני קצת סקרתי מידע על חשפניות , מה באמת הולך במסיבת רווקים ונהיה לי רע,ולא סתם רע...אני מבואסת מאוד.
אני אישית לא מעניין אותי שום חשפן בבון ומנופח שינענע את עצמו מעליי... אני באמת מרגישה שהבן זוג שלי הוא הגבר הכי מושך שקיים (והאמת?הוא באמת בחור מאוד מאוד יפה) ומול גברים אחרים אני פשוט יכולה לפהק ולהירדם.
כשדיברתי עם ארוסי לבד ,אמרתי לו שזה מפריע לי . הוא אמר שאני צריכה לקחת את זה בפרופורציות ושזה עניין מסורתי ומבדר. ומקסימום יעמוד לו אבל לא יקרה משהו שאסור לקרות.
שאלתי אם הוא יגע בה והוא ענה שזה לא הכי תקין בעניו לגעת בה בחזה והכל,אבל מצד שני גם לא בגידה ואם יגע אז לא נורא,זה עובר.
הוא לא מבין,שבעניי זה לא לצפות בפורנו,זה כבר מגע פיזי..הוא לא יכל מביחנתי (במוסכמות שלנו) לעשות את זה עד עכשיו בזוגיות שלנו אז מה זה היום המיוחד הזה שמותר לך לעבור על כמה גבולות? הוא לא רואה את זה כבגידה ואני כן.
באותו יום הריב הזה התפוצץ כי עניתי לו "איך אתה היית מרגיש אם אני אתפשט לעניי מישהו?אם אתה תשתעשע לך עם חשפנית אני אתנהג בהתאם". אחריי שהוא שמע את זה הוא קם והלך לבלות עם חברים ואחר כך ישן אצל חבר. שבעניי זה כלל לא התנהגות מקובלת,ונפגעתי מאוד.
הרגשתי רע באותו לילה לבד ורציתי לדבר עם ידיד טוב מהעבר שלי שיצאנו לשבועיים כשהייתי בת 19,ויום למחרת אני והחתן כבר השלמנו וכבר קבעתי פגישה עם הידיד בשביל לדבר וקצת להתנחם (הוא תמיד התייחס אליי סופר יפה והוא בין היחידים שעודדו אותי כמו חברה ממש טובה רק בזכר )
בכל אופן איך שהחתן שמע שאני נפגשת איתו,הוא אמר לי שזה לא לעניין ושאני אבטל וכעס כל היום. ואני שואלת את עצמי...אני לא יכולה לשבת עם ידיד שגר בחו"ל ומבקר בארץ, ואתה יכול למשש חשפנית כי אתה מתחתן?
עברו כבר 4 ימים מאז הריב הזה,ואני מבואסת כל כך, ארוסי מתקשר אליי בזמן שהוא בעבודה 5 פעמים ביום ושואל אותי למה אני מבואסת ומה אני כבר יכולה לעשות? אז אני שותקת.הוא מגיע הבייתה ורואה שמשהו לא בסדר אבל אני לא רוצה לחפור לו. גם ככה הוא לא יסכים איתי .
אני פשוט מבולבלת. באינטרנט אני קוראת כמה שהמסיבות האלה מלוכלכות ותגובות נגד. גם של נשים וגם של גברים.
בבית אני מקבלת על הראש מהמשפחה שלי שטוענת שאני קנאית מידי וצריכה לשחרר אותו להינות עם החבר'ה.
ובעיני המגע הזה,בין החשפניות לבין הבן זוג שלי שירגיש מגורה על ידן ושיכור מאוד..פשוט פסול.
דעתכם?
תודה.
קודם כל -
02/02/2015 | 19:32
244
מצב מסובך =\
אני לגמרי מבינה אותך וגם אני אמרתי לבעלי שאני לא מעוניינת שבמסיבת הרווקים שלו תהיה חשפנית, לשמחתי הוא הסכים איתי, לא יודעת מה הייתי עושה אם לא
אני חושבת שכן הייתי אומרת משהו על זה שאם הוא לא מתחשב ברגשות שלך ומביא חשפנית (ועוד נוגע בה :O ) אין סיבה שתתחשבי ברגשות שלו ולא תיפגשי עם הידיד הזה
נושא סבוך, מקווה שיהיה בסדר
את צודקת בתגובה שלך!!!
20/02/2015 | 05:31
104
אם מסיבת רווקים הפכה למסורת עם חשפנית זה עדיין לא אומר שזה בסדר. הבעיה היא לא את כפי שהמשפחה מנסה להפוך אותך.הבעיה היא הם! לא נורמלי (גם אם זה נהוג) שאישה חשפנית תהיה במסיבת רווקים. זה משפיל וזה לא הוגן כלפייך.  אחרי שבן הזוג שלך יבין שאת לא הבעיה כאן,אלא הנורמה שהונגה כאן הוא יסכים לוותר על הקטע הזה ולא יהנה פחות...להיפך-יש המון דרכים להנות גם בלי חשפנית!!
איתך ב 100%
21/02/2015 | 12:35
56
מזלי שלחברים של בעלי אין עניין בציצי קופץ..

אני הייתי מסוגלת לבטל חתונה על דבר כזה.
חשפניות זה זוללללל לאנשים זוליםםם
חזל"ש, וסיכום השבוע שהיה
29/01/2015 | 19:19
6
197
או - הטוב, הרע והלא נורא של השבוע :)
אני אתחיל :)
29/01/2015 | 19:23
5
223
הטוב - סגרנו בית מלון לסוף מרץ, איך אני מחכה לזה כבר. כמו כן, החתונה של אחת החברות הטובות שלי מתקרבת והתבקשתי ללוות אותה באותו היום :) פעם ראשונה שאני מלווה בחתונה, התרגשות

הרע - האירועים הביטחוניים השבוע. אמנם אנחנו לא כאלה צפוניים, אבל אני זוכרת איך חטפנו ב2006 (ולשמחתי אז רוב הזמן הייתי בצבא ולא בבית) ואני ממש מפחדת שנגיע שוב למלחמה. בעלי גם עובד המון לילות ככה שאני לבד בבית וממש לא בא לי אזעקה לבד =\

הלא נורא - אני חייבת לרדת במשקל, לא ברור לי איך אני עושה את זה.
סתם המלצה ללא נורא
30/01/2015 | 12:08
4
191
תנסי להצטרף לקבוצת הליכה אצלכם באזור אפשר לעלות שאלה בפייסבוק השכונתי או המקומי , אין בעיה למצוא אופציה שניה היא למצוא כמה חברות שמעוניינות להתחיל בספורט קליל, ליצור קבוצה בוואצאפ וכל יום לשאול "מי בעניין ללכת ?"....בטוח שכמה חברות יקפצו על המציאה של הליכה+ מפגש קליל לעידכונים פשוט צריך שמישהו ידרבן גם אותן
אנחנו גרים במושב שהוא חור :) אין לי חברות
30/01/2015 | 13:11
3
227
באיזור
עשיתי בעבר הליכות עם בעלי והכלבה, אבל זה לא החזיק הרבה זמן
הבעיה שלי היא יותר לסתום את הפה ולהפחית את הפחמימות והגבינות..צריך משמעת עצמית מטורפת לזה, לא יודעת איך אנשים עושים את זה :O
נמנעים מלקנות הביתה
01/02/2015 | 14:37
128
כמובן שלא לגמרי , כי יש עוד אנשים בבית , סביר להניח , אבל מנסים להימנע או יותר נכון להפחית , אני חושבת שכל דיאטה צריכה להיות במינונים , לאכול מהכל , אבל במינונים, לא להעמיס על הצלחת ולא לנשנש.
אצלי נהוג(לילדים בעיקר שחוזרים מהגן ) צלחת עם פירות או ירקות , הם מנשנשים עד לארוחת הערב.גם בעבודה אני לא מביאה מזון כבד( פיתות ולחמים) אלא מעדיפה מבושל או אוכל קל כמו סלט , טונה , ביצה קשה וחוסכת בשימש בלחמים.
פחות בצק שמרים , בעלי ביקש לא להכניס והפסקתי לקנות או להכין כדי שלא יתפתה.

גם אני בעד לארגן תפריט מסודר,,
19/02/2015 | 09:27
1
33
ירדתי 12 ק"ג וזה היה בקלות, במשך 6 חודשים,,
הכנתי 3 פעמים ביום סלטים (גודל קערית של מרק, זו נחשבת מנה)לסלט הוספתי טונה,או ביצה קשה, או קוביות גבינה,וחופן  אגוזים ,
לצהריים צירפתי לקערת הסלט 2 קציצות ,(או מנה דג, או מנה עוף,)בתוספת דגן או קטניות)
כמו 4 כפות אורז ו - 6 כפות אפונה ,או גרגרי חומוס,או עדשים.(או דגן ואחר וקטנית אחרת.)

בין הארוחות תפוח או אגס, או פרוסת לחם ואבוקדו,או פרוסה ממרח שקדים ,(רק  2 פרוסות ליום).
מאוד חשובה הגברת שתיית מים :כול שעה לשתות כוס מים במשך היום.
בבוקר מים חמימים וקצת מיץ לימון ונענע.
8 - 10 כוסות מים ביום.

דאגתי להמעיט בפירות ,
ולהרבות בכול סוג הירקות ,7 צבעים)מלפפון, עגבניה, צנונית, חסה, פרחי -כרובית טריים,לפת,פטרוזיליה,בצל ופלפלים 3 צבעים.
להחליט ללכת על תפריט מסודר- ולהתחיל ,
וזה באמת עובד.

ועוד משהו חשוב,,,
19/02/2015 | 09:57
28
חשוב לערוך בדיקת דם לפני שמתחילים כולל בדיקת B12,
ואם צריך, לבקש מרופא המשפחה תוספי-ויטמינים,במידה ויש צורך.

אגב,במזג האויר הקריר,אפשר לשלב מרקים שמאוד מחממים ומשביעים,נהדר לתחושה מלאה .
(מרק ירקות ,או מרק אפונה ,או מרק פטריות /מרק דלעת וכו'.)

וגם חשוב מאוד לערוך בדיקת דם לפני שמתחילים בדיאטה,כולל בדיקת B12,
ואם צריך, לבקש מרופא המשפחה תוספי-ויטמינים  להשלמת החסר,,במידה ויש צורך.

רעיונות למסיבת רווקות
01/02/2015 | 14:03
102
אז כמו שכתבתי, אחת החברות הטובות שלי מתחתנת - ואני מארגנת את מסיבת הרווקות
מכיוון שב"חבורה" שלנו אני היחידה שנשואה, לא יצא לי להיות בהרבה מסיבות רווקות עד עכשיו
אז אני זקוקה לרעיונות לדברים כיפיים שאפשר לעשות (בנוסף לדברים הבנאליים של לראיין את החתן וכו')
אנחנו נהיה כ6 בנות (אינטימי), ולא מעוניינות בהפעלה חיצונית :)
סליחה על ההעלמות, מעבר השרתים גרם לי להודעות שגיאה בכל
27/01/2015 | 13:38
126
פעם שניסיתי לכתוב
מה איתכם? חווים בעיות כלשהן?
|*| מעבר שרתים והשבתה של האתר |*|
( לעמוד שלי בתפוז )
19/01/2015 | 12:01
3
35
היום בלילה אתר תפוז יעבור לשרתים חדשים. השרתים החדשים שרתים חזקים ומודרניים יותר שאמורים לתמוך בצורה טובה יותר באתר, למנוע נפילות משמעותיות ולאפשר גלישה מהירה ומהנה יותר.

החל מחצות ועד 7 בבוקר האתר יושבת לשם העברת השרתים.

ייתכן שחלק מכם יחווה בעיות או שגיאות בעת המעבר ואחריו. נשמח לקבל מכם דיווחים בצורה מסודרת על כך בפורום משוב או בפנייה אישית forums@tapuz.co.il.

שיהיה לנו בהצלחה |@|

|*|פורומים תיירותיים חדשים בתפוז!|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
11/02/2015 | 16:27
8
פותחים את עונת התיירות עם מיטב מומחי הטיולים, אז איפה תהיה החופשה הבאה שלכם?

יוון והאיים
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

כפרי נופש באירופה

טיולים בארה"ב קנדה
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

טיולים בשוויץ

נופש לשומרי מסורת
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
05/02/2015 | 16:49
19
|בלוןכ|פורום מדריכים, איך עושים?

|בלוןכ|פורום משפחות חד הוריות

|בלוןכ|פורום יומני הערפד והמקוריים

|בלוןכ|פורום לגליזציה

|בלוןכ|פורום קאפקייקס

|בלוןכ|פורום מתכונים קלים ופשוטים

|בלוןכ|פורום בישול מולקולרי מודרני

|בלוןכ|פורום גוגל אנליטיקס

|בלוןכ|פורום הפנטהאוז 18+

|בלוןכ|פורום זאב צעיר
|*|אלון גל מגיע לפורום עסקים|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
04/02/2015 | 11:31
21
|שמאל|אחד הדברים החשובים ביותר שכל בעל עסק חייב להשקיע בו במהלך כל השנה הוא קידום העסק שלו, וזאת על מנת להגדיל הכנסות בכמה שפחות הוצאות.
אלון גל מגיע להתארח בפורום עסקים ולהשיב על שאלותיהם של בעלי העסקים בכל הקשור להתמודדות עם אתגרי התקציב של העסק, מה עושים שנקלעים לקשיים פיננסים, ואיך מרימים ומקדמים  את העסק בזמן החשוב ביותר, כאשר הוא נקלע למשבר.

האירוח יערך ביום ראשון, ה-8 בפברואר בין השעות 18:00-20:00. אתם מוזמנים להיכנס לפורום כבר עכשיו ולהעלות את שאלותיכם!

|שמאל|הילד שלכם סובל מאדמומיות בעור? יובש או גרד? כדאי שתבדקו את זה!
מחר, יום חמישי, ה-5 בפברואר, בין השעות 11:00-13:00, ד"ר יצחק קונפינו, מומחה בנושא אסטמה של העור אצל ילדים, יגיע להתארח בפורום הורים לפעוטות.

זאת ההזדמנות שלכם להתייעץ בכל נושא שקשור למחלה, התמודדות ודרכי טיפול.
אתם מוזמנים לשרשר שאלות כבר מעכשיו!
הטוב, הרע והלא נורא לשבוע שעבר :)
17/01/2015 | 20:21
4
165
וגם, מה התוכניות לשבוע הקרוב?
אני יתחיל
18/01/2015 | 10:38
3
245
הטוב, לבן הבכור היה יום הולדת , וחגגנו לו בבית עם חברים מהגן וילדים של חברים , בערך 50 ילדים ....היה כיף גדול לילד ומעייף לי ולבעלי  
בנוסף , היה לי נופש מהעבודה לים המלח , עם הילדים , היה חוויתי , מלון דיוויד , האוכל היה מצויין , החדרים גדולים , יש ספא ששמעתי עליו דברים טובים , הרע ........ אז ככה , הזמנו את החדרים לפני כמה חודשיים , את המיטות לילדים קיבלנו ב8 בערב וזה רק אחרי שכבר התקשרתי וירדתי לקבלה מספר פעמים עד שצעקתי שהילדים כבר רוצים לישון ( וקיבלתי תשובה חצופה שלא אקבל פיצוי  , כאילו שבכלל ביקשתי ).
המשכנו במזג אויר לא משהו , אז ירדנו לים המלח והילדים טבלו את הרגליים במים קפואים  , נקווה שלא יפתיעו באיזה שפעת מפנקת בהמשך .
בגדול היה אחלה , בקטן ....אני צריכה נופש נוסף
מזל טוב לבן! :) 50 ילדים? אלוהים אדירים...יפה שהחזקתם :)
18/01/2015 | 15:05
1
123
ומה עשיתם בים המלח?
אנחנו נוסעים לשם לנופש בקרוב, של 4 ימים..ואני מתביישת להגיד שבפעם היחידה שהייתי באיזור זה היה במסגרת טיול שנתי בבית הספר, ואני לא זוכרת הרבה מעבר לעין גדי
בעיקר היינו במשחקיה של המלון , אין בריכה מחוממת לילדים
18/01/2015 | 19:58
98
אלא מינרלית שאסורה לילדים ,מזג האויר לא מתאים בשביל להיכנס לבריכה בחוץ , היה קר מידיי .
ירדנו לים , זרקנו אבנים , ואספנו אבנים לקחת לגן ...... וזהו .
ים המלח זה לא מקום לילדים לדעתי , אין אטרקציות וגם אין איפה להסתובב שם , זה יותר תיירותי.

אם אתם רק זוג , אז בעיקר מה שעושים זה ספא ומסג'ים , או טיולים בסביבה  , אם את עם ילד , תביאי משחקים להעביר את הזמן .
בבתי מלון "הכול כלול"- יש בהם פעילות לילדים,,,
19/02/2015 | 10:53
21
לאחרונה יש גם מיני לונה פארק במלון בים המלח,
|*|פורומים עסקיים חדשים בתפוז!|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
18/01/2015 | 14:33
7
בעלי עסקים קטנים ובינוניים? שוחים לבד בין הכרישים הגדולים? הצטרפו לפורומים העסקיים של תפוז!

|סביון|פורום נשים בעסקים
אם את מנהלת עסק וחיי משפחה במקביל, הצטרפי עכשיו לקהילת הוונדר-וומנז הישראליות:

|סביון|פורום מימון עסקים
אם העסק שלכם נתקע בבעיית תזרים ומשקיעים סוררים, בואו למצוא פתרונות קסם:

|סביון|פורום יעוץ עסקי
גם אם אתם כבר לא חדשים בעסק ומכירים איזו שיטה או שתיים, אולי תחסכו פה כמה שקלים:

חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
הודעות נבחרות
גולדן B - השקעות נדלן בגרמניה
גולדן - B
וידר משכנתאות -מאיר וידר
קונים בית?
פורום תמ
פורום תמ"א 38
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה