לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום נשואים טריים
הפורום שלנו,פורום נשואים טריים הוא הבית שלנו. קהילה קטנה של אנשים (נשים וגם גברים) שחולקים ביחד חוויות דומות.הקמת משפחה ובניית הקן הפרטי שלנו הוא לא תהליך קל, אבל מלא אהבה. פה אנחנו מדברים על הכל. על אהבה ואכזבה, מריבות ורומנטיקה.ואיך אפשר בלי הפרטים הטכניים של החיים: איך לוקחים משכנתא? ואיך מוצאים דירה? איפה קונים מוצריי חשמל? ואיך מסירים כתמים? מה עושים עם החמות? ועם הגיסה? מה קונים ליום הולדת? ואיפה מוצאים דילים טובים? איך מתפייסים אחרי מריבה? איך מחפשים עבודה? איך מתמודדים על הבוס? ואיך נגרום לבעל להתייחס אלינו כמו אלילה? ובל נישכח- שירשוריי מתכונים שגורמים אף לפחדנית שבבשלניות לנסות את מזלה (זה גם עוזר לשיפור היחסים על הבעל...).כל אותם פרטים גדולים וקטנים שמרכיבים את החיים שלנו. חולקים חוויות טובות וכואבות, שמחה והתרגשות עם כל תוספת חדשה למשפחה. וצער על כל פרידה.אנחנו לא מחפשים מהצד ולא אוהבים שפה לא הולמת. לכל אחד ואחת יש פה מקום לתרום, להוסיף ולהעשיר את חברי הפורום. אבל אנחנו לא מחפשים לריב, להתקוטט או להעליב. נא לשמור על שפה נאותה ולחשוב עוד רגע אחד לפני שמוסיפים תגובה. בצד השני של המחשב ישנם אנשים אמיתיים שיכולים להיעלב.אז, בבקשה, ביתנו פתוח לרווחה, אתם מוזמנים להצטרף ולפנות בכל שאלה, בעיה או הצעה למנהלות הפורום או לכל המשתתפים.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נשואים טריים

הפורום שלנו,פורום נשואים טריים הוא הבית שלנו. קהילה קטנה של אנשים (נשים וגם גברים) שחולקים ביחד חוויות דומות.הקמת משפחה ובניית הקן הפרטי שלנו הוא לא תהליך קל, אבל מלא אהבה. פה אנחנו מדברים על הכל. על אהבה ואכזבה, מריבות ורומנטיקה.ואיך אפשר בלי הפרטים הטכניים של החיים: איך לוקחים משכנתא? ואיך מוצאים דירה? איפה קונים מוצריי חשמל? ואיך מסירים כתמים? מה עושים עם החמות? ועם הגיסה? מה קונים ליום הולדת? ואיפה מוצאים דילים טובים? איך מתפייסים אחרי מריבה? איך מחפשים עבודה? איך מתמודדים על הבוס? ואיך נגרום לבעל להתייחס אלינו כמו אלילה? ובל נישכח- שירשוריי מתכונים שגורמים אף לפחדנית שבבשלניות לנסות את מזלה (זה גם עוזר לשיפור היחסים על הבעל...).כל אותם פרטים גדולים וקטנים שמרכיבים את החיים שלנו. חולקים חוויות טובות וכואבות, שמחה והתרגשות עם כל תוספת חדשה למשפחה. וצער על כל פרידה.אנחנו לא מחפשים מהצד ולא אוהבים שפה לא הולמת. לכל אחד ואחת יש פה מקום לתרום, להוסיף ולהעשיר את חברי הפורום. אבל אנחנו לא מחפשים לריב, להתקוטט או להעליב. נא לשמור על שפה נאותה ולחשוב עוד רגע אחד לפני שמוסיפים תגובה. בצד השני של המחשב ישנם אנשים אמיתיים שיכולים להיעלב.אז, בבקשה, ביתנו פתוח לרווחה, אתם מוזמנים להצטרף ולפנות בכל שאלה, בעיה או הצעה למנהלות הפורום או לכל המשתתפים.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכות הבאות וברוכים הבאים לפורום נשואים טריים :)
אנא הקדישו דקה מזמנכם לקרוא:
 1. הפרסום בפורום אסור על פי נהלי תפוז. פרסומות ימחקו ללא אזהרה. 

2. מותר לדבר בפורום כמעט על הכל, כל עוד שומרים על רמת דיון מכובדת ומכבדת. הודעות פוגעניות כלפי אנשים או קבוצות (הודעות שמביעות גזענות, הומופוביה, מיזוגניה, וכו׳) ימחקו.

3. הודעות שעושות אאוטינג (כלומר, הודעות שחושפות מידע אישי על גולשת או גולש ללא ידיעתן והסכמתן) ימחקו.

תודה על שיתוף הפעולה 
המשך >>

הוולנטיינס אוטוטו פה!
11/02/2015 | 23:55
4
153
מה אתם חושבים על המסורת הזו? חוגגים? נותנים מתנות?
האם זה השתנה מאז שאתם נשואים?
מוזמנים לחלוק דעות ורעיונות :)
זה השתנה מאז שיש ילדים
13/02/2015 | 00:22
3
228
כשלא היו ילדים, כל סיבה הייתה למסיבה ...
חחח אבוי, אז מה זה אומר עלינו?
14/02/2015 | 22:34
2
178
עוד אין ילדים, אבל גם לא חגגנו
היום בעלי עובד ואתמול סתם לא יצא
שאין לכם הערכה ליציאות האלו
15/02/2015 | 23:53
1
130
רק כשיש ילדים מתחילים להתפכח ולראות שהיציאות האלו פתאום עולות הרבה מאוד , התארגנות ולפעמים גם עצבים.
יש בזה משהו :)
16/02/2015 | 11:50
90
למרות שאנחנו יוצאים המון, גם עם חברים וגם לבד
אבל גם לא מפספסים הזדמנות לעבוד, גם על חשבון "אירועים מיוחדים" כמו הוולנטיינס
בעיה - האישה יורדת מהפסים בשבוע שלה בחודש
12/02/2015 | 01:13
13
1463
שלום לכולם,
אישתי מקסימה ומאוד אהובה על כולם במשך רוב הזמן,
אבל בזמן שלה בחודש היא הופכת לאדם אחר לחלוטין,
רעה, אומרת דברים קשים, ואני מוצא את עצמי במחשבות על גירושים בכל חודש מחדש,
אחרי השבוע היא חוזרת להיות מקסימה ואני שוכח, עד לחודש הבא.
יש למישהו עצה?
עברתי פה במקרה...
13/02/2015 | 11:14
649
זה בדרך כלל תוצר של תזונה לקוייה שגורמת לחוסר איזון הורמונלי
סביר להניח שהיא צורכת המון סוכר ומלח וסובלת גם ממחסור במינרלים מסויימים
בדיקות דם ודיאטנית פותרים את הבעיה בדרך כלל,ורצוי להמנע גם מכל מה שכתוב עליו"מועשר בויטמין D" וכאלה
יש סוגים של תוספים סינטטים שגורמים לזה
בהצלחה
פעם מישהו אמר ,שזה שבוע אחד שהוא מקדיש לה יותר תשומת לב,,
19/02/2015 | 10:49
1
468
מכיוון שהוא יודע שזה נובע מחוסר איזון הורמונלי,
ולכן הוא מאזן את המצב במתן מחמאות ותשומת לב,וזה מעודד.

נוסה בלי סוף, זה משפיע לשבריר שניה וחוזר למצב הקודם
19/02/2015 | 12:17
128
האם אתם מנסים להיכנס להריון?
19/02/2015 | 20:57
2
467
כי אם כן, אז יכול להיות שמדובר בתסכול מכך שזה עוד לא הצליח, והוא מופנה אליך, פשוט כי אתה שם.
בכל מקרה, גם אם זה המצב ובטח ובטח שאם לא זה העניין, אני חושבת שאתה צריך לספוג רק כמות מסויימת של התנהגות לא הגיונית. עם כל הכבוד להורמונים, אי אפשר להצדיק באמצעותם כל התנהגות בהמית...
אתם כרגע בתחילת הנישואים שלכם ועכשיו מתקבעים דפוסי ההתנהגות ביניכם, אם אתה תקבע את עצמך בתור זה שמוכן לאכול ממנה כל חרא שהיא תאכיל אותך - זה מה שיהיה גם בעתיד. ואל תחשוב שאם תקבל התנהגות כזאת זה יעשה אותה מרוצה - להיפך, היא תתלונן שבמקום גבר יש לה בבית סמרטוט...
אני מציעה לך לדבר איתה על כך שאתה לא מוכן לספוג עלבונות על לא עוול בכפיך, אם יש לה טענה עיניינית שתעלה אותה ואתה תעשה מה שצריך.
אם אתה מגיע הביתה ומקבל "מקלחת קרה" סתם כך, אל תתווכח, פשוט תתרחק, תלך להורים, תלך לחבר... תהיה זמין בנייד, תתקשר איתה במסרים ותגיד לה שתשמח לחזור הביתה כאשר אפשר יהיה לדבר איתה כמו עם בן אדם.

תגובה מצחיקה כשזה מגיע מחובטת שטיחים
20/02/2015 | 01:25
103
לא מנסים כלום.. יש קצת תסכול כספי..
21/02/2015 | 20:05
55
תקרא את הסיפור של אתגר קרת
19/02/2015 | 21:01
372
על ההוא שהתחתן עם מישהי שבירח מלא הופכת לערס שעיר שאוהב שווארמה, כדורגל ומועדוני חשפנות.
אם אתה חושב על גירושין כל חודש אז אתה רך נפש, מה אתה חושב שלהתחתן זה סוף הסיפור? וחיו באושר ועושר?
הרי לא תעריך שום דבר שיבוא לך בקלות בחיים גם אם זה משהו טוב, והדברים הטובים מושגים ומתוחזקים תוך כדי עמידה בקשיים.
העצה? תקליט אותה ותשמיע לה כשהיא אדם אחר. תעלם לשבוע, תעשה אוהל בסלון בימים ההם. תזכיר לה למה היא התחתנה איתך. תזכיר לה שחתונה זה דבר הפיך אם היא לא מסוגלת לשים לעצמה קוים. לך איתה לבדיקות כמו שציינו יש פתרונות לאחר אבחון.
ואולי הבעיה אצלך?
20/02/2015 | 05:26
240
הכי קל לזרוק את הבעיה על האישה. אם 3 שבועות אתה באמת אוהב אותה,תדע להתמודד בשבוע הנוסף נכון. אבל יתכן שאתה רק מקבל מימנה בשלושת השבועות.ובשבוע הרביעי אתה מרגיש שהיא רעה כי היא לא כמו ץמיד...
למה לא ללכת להתייעץ
20/02/2015 | 07:31
202
עם איש מקצוע? עם רופא או נטורופט?
מדובר בחוסר איזון הורמונלי. נשים יכולות להיות מאד רגשניות או מאד עצבניות בתקופה מסוימת בחודש.
יש נשים שסובלות (וכן, זה סבל!) מזה לפני מחזור הווסת (אין מה לעשות, צריך לקרוא לילד בשמו ) ואז זו תסמונת קדם ויסתית.
ול-PMS יש כמה דרגות. יש כאלו שממש סובלות ולא מדובר רק בתסמינים נפשיים אלא גם גופניים, כולל כאבים.
לדעתי, אם זה מפריע לך ולה, דבר איתה ונסה לשכנע אותה ללכת יחד להתייעץ גם עם רופא וגם עם נטורופט. יש בקופות החולים רפואה משלימה שיכולה מאד לעזור בכל מה שקשור בתזונה נכונה ובצמחי מרפא שמאד מועילים.
הייתי ממליצה לך ראשית והכי חשוב, לקרוא חומר ולנסות להבין אותה !! שנית, לא לחשוב שאתה מוותר בכל פעם מחדש. ביחסים זוגיים נתקלים בבעיות ולא כדאי לוותר בכל פעם שיש בעיה אלא לדבוק יחד כדי למצוא פתרון. ויש פתרונות. 
כמובן שאת השיחות מה עושים תדחה לתקופה שבה אתה מגדיר אותה כ"מקסימה".
בהצלחה. 
מצטרף לאלה שאומרים שיש לבדוק תזונה
20/02/2015 | 10:11
198
וכמובן, תדאגו שמערכת היחסים ביניכם תהיה טובה גם בשאר 3 השבועות, אז סביר שהיא תהיה טובה גם בשבוע הזה.
רופא, דחוף!
20/02/2015 | 10:47
261
אישה שהופכת למפלצת בכל מחזור - זה לא תקין. זו גם לא אשמתה, כנראה, אבל זה לא תקין וסביר שניתן לטיפול או לפחות להקלה בתסמינים.
אל תהיה תמים
22/02/2015 | 13:40
108
זה לא שייך ליום האישה הבניאלומי
אל תאשים את זה.

תשאל אותה למה היא מתוסכלת?
ותברר אם יש אצלה  מחלות נפש במשפחה או קרובי משפחה

חבל שלא בדקת לפני הנישואים

--אל תלחם על הנישואים בכל הכח  גם במחיר שתסבול
ותיידע אותה על זה.
היא לחוצה וכעסנית?
22/02/2015 | 16:25
83
יכול להיות שהיא בזמן טרום וסת?
לפעמים צריך להבין ממה ההתפרצויות האלו נובעות
שמח במטבח
07/02/2015 | 19:04
2
156
מה בישלתם השבוע? :)
אצלי התחילה תקופת הבחינות
11/02/2015 | 23:58
117
מה שגורם לי להתרכז בשוקולדים וחטיפים, ולא באוכל נורמלי
אבל כן היו פה
מרק עגבניות
פסטה ברוטב עגבניות ופטריות
פסטה ברוטב רוזה וגבינות
מג'דרה
ואוכל מההורים :)
האמת היא שמאוד קר ואני מתעצלת לזוז למטבח
12/02/2015 | 10:57
96
אבל אין ממש ברירה וצריך להאכיל פה ילדים ואת אבא שלי שגם מקבל קופסאות עם אוכל הביתה
התחלנו את השבוע
בקציצות בשר ברוטב אדום
פירה תפו"א ובטטה שהילדים אוהבים
אורז
שניצלים
סלט מיונז
פשטידת בטטה וקישוא לתינוק בן ה8 חודשים ועוגת פירות ( אני עושה עליו ניסויים )
עכשיו העמדתי שעועית לבנה במים כדי להכין מחר מרק שעועית
בנתיים עדיין חושבת מה להכין לסופש
שאלה להתייעצות,לפניי חתונה
02/02/2015 | 16:58
3
465
שלום ,אשמח לחוות דעת...אני בכוונה מצרפת את ההודעה שלי גם פה כי אני רוצה את דעתכם..שכבר עברתם את זה.
עוד חודש אני ובן זוגי מתחתנים, אנחנו שנינו אנשים שונים זה מזו...למשל אני בחורה קנאית,מאוד טוטאלית והוא פחות.
חודש לפניי חתונה כבר עולה על הפרק תכנונים לגביי מסיבות רווקים / רווקות...זה התחיל באבא שלי שבא אליו ביציאה לפניי כמה זמן אם יהיו חשפניות?
הוא ענה שכן למרות שהוא עדיין לא בטוח מאה אחוז מה מתכננים לו.
אני קצת סקרתי מידע על חשפניות , מה באמת הולך במסיבת רווקים ונהיה לי רע,ולא סתם רע...אני מבואסת מאוד.
אני אישית לא מעניין אותי שום חשפן בבון ומנופח שינענע את עצמו מעליי... אני באמת מרגישה שהבן זוג שלי הוא הגבר הכי מושך שקיים (והאמת?הוא באמת בחור מאוד מאוד יפה) ומול גברים אחרים אני פשוט יכולה לפהק ולהירדם.
כשדיברתי עם ארוסי לבד ,אמרתי לו שזה מפריע לי . הוא אמר שאני צריכה לקחת את זה בפרופורציות ושזה עניין מסורתי ומבדר. ומקסימום יעמוד לו אבל לא יקרה משהו שאסור לקרות.
שאלתי אם הוא יגע בה והוא ענה שזה לא הכי תקין בעניו לגעת בה בחזה והכל,אבל מצד שני גם לא בגידה ואם יגע אז לא נורא,זה עובר.
הוא לא מבין,שבעניי זה לא לצפות בפורנו,זה כבר מגע פיזי..הוא לא יכל מביחנתי (במוסכמות שלנו) לעשות את זה עד עכשיו בזוגיות שלנו אז מה זה היום המיוחד הזה שמותר לך לעבור על כמה גבולות? הוא לא רואה את זה כבגידה ואני כן.
באותו יום הריב הזה התפוצץ כי עניתי לו "איך אתה היית מרגיש אם אני אתפשט לעניי מישהו?אם אתה תשתעשע לך עם חשפנית אני אתנהג בהתאם". אחריי שהוא שמע את זה הוא קם והלך לבלות עם חברים ואחר כך ישן אצל חבר. שבעניי זה כלל לא התנהגות מקובלת,ונפגעתי מאוד.
הרגשתי רע באותו לילה לבד ורציתי לדבר עם ידיד טוב מהעבר שלי שיצאנו לשבועיים כשהייתי בת 19,ויום למחרת אני והחתן כבר השלמנו וכבר קבעתי פגישה עם הידיד בשביל לדבר וקצת להתנחם (הוא תמיד התייחס אליי סופר יפה והוא בין היחידים שעודדו אותי כמו חברה ממש טובה רק בזכר )
בכל אופן איך שהחתן שמע שאני נפגשת איתו,הוא אמר לי שזה לא לעניין ושאני אבטל וכעס כל היום. ואני שואלת את עצמי...אני לא יכולה לשבת עם ידיד שגר בחו"ל ומבקר בארץ, ואתה יכול למשש חשפנית כי אתה מתחתן?
עברו כבר 4 ימים מאז הריב הזה,ואני מבואסת כל כך, ארוסי מתקשר אליי בזמן שהוא בעבודה 5 פעמים ביום ושואל אותי למה אני מבואסת ומה אני כבר יכולה לעשות? אז אני שותקת.הוא מגיע הבייתה ורואה שמשהו לא בסדר אבל אני לא רוצה לחפור לו. גם ככה הוא לא יסכים איתי .
אני פשוט מבולבלת. באינטרנט אני קוראת כמה שהמסיבות האלה מלוכלכות ותגובות נגד. גם של נשים וגם של גברים.
בבית אני מקבלת על הראש מהמשפחה שלי שטוענת שאני קנאית מידי וצריכה לשחרר אותו להינות עם החבר'ה.
ובעיני המגע הזה,בין החשפניות לבין הבן זוג שלי שירגיש מגורה על ידן ושיכור מאוד..פשוט פסול.
דעתכם?
תודה.
קודם כל -
02/02/2015 | 19:32
241
מצב מסובך =\
אני לגמרי מבינה אותך וגם אני אמרתי לבעלי שאני לא מעוניינת שבמסיבת הרווקים שלו תהיה חשפנית, לשמחתי הוא הסכים איתי, לא יודעת מה הייתי עושה אם לא
אני חושבת שכן הייתי אומרת משהו על זה שאם הוא לא מתחשב ברגשות שלך ומביא חשפנית (ועוד נוגע בה :O ) אין סיבה שתתחשבי ברגשות שלו ולא תיפגשי עם הידיד הזה
נושא סבוך, מקווה שיהיה בסדר
את צודקת בתגובה שלך!!!
20/02/2015 | 05:31
102
אם מסיבת רווקים הפכה למסורת עם חשפנית זה עדיין לא אומר שזה בסדר. הבעיה היא לא את כפי שהמשפחה מנסה להפוך אותך.הבעיה היא הם! לא נורמלי (גם אם זה נהוג) שאישה חשפנית תהיה במסיבת רווקים. זה משפיל וזה לא הוגן כלפייך.  אחרי שבן הזוג שלך יבין שאת לא הבעיה כאן,אלא הנורמה שהונגה כאן הוא יסכים לוותר על הקטע הזה ולא יהנה פחות...להיפך-יש המון דרכים להנות גם בלי חשפנית!!
איתך ב 100%
21/02/2015 | 12:35
54
מזלי שלחברים של בעלי אין עניין בציצי קופץ..

אני הייתי מסוגלת לבטל חתונה על דבר כזה.
חשפניות זה זוללללל לאנשים זוליםםם
חזל"ש, וסיכום השבוע שהיה
29/01/2015 | 19:19
6
196
או - הטוב, הרע והלא נורא של השבוע :)
אני אתחיל :)
29/01/2015 | 19:23
5
223
הטוב - סגרנו בית מלון לסוף מרץ, איך אני מחכה לזה כבר. כמו כן, החתונה של אחת החברות הטובות שלי מתקרבת והתבקשתי ללוות אותה באותו היום :) פעם ראשונה שאני מלווה בחתונה, התרגשות

הרע - האירועים הביטחוניים השבוע. אמנם אנחנו לא כאלה צפוניים, אבל אני זוכרת איך חטפנו ב2006 (ולשמחתי אז רוב הזמן הייתי בצבא ולא בבית) ואני ממש מפחדת שנגיע שוב למלחמה. בעלי גם עובד המון לילות ככה שאני לבד בבית וממש לא בא לי אזעקה לבד =\

הלא נורא - אני חייבת לרדת במשקל, לא ברור לי איך אני עושה את זה.
סתם המלצה ללא נורא
30/01/2015 | 12:08
4
191
תנסי להצטרף לקבוצת הליכה אצלכם באזור אפשר לעלות שאלה בפייסבוק השכונתי או המקומי , אין בעיה למצוא אופציה שניה היא למצוא כמה חברות שמעוניינות להתחיל בספורט קליל, ליצור קבוצה בוואצאפ וכל יום לשאול "מי בעניין ללכת ?"....בטוח שכמה חברות יקפצו על המציאה של הליכה+ מפגש קליל לעידכונים פשוט צריך שמישהו ידרבן גם אותן
אנחנו גרים במושב שהוא חור :) אין לי חברות
30/01/2015 | 13:11
3
227
באיזור
עשיתי בעבר הליכות עם בעלי והכלבה, אבל זה לא החזיק הרבה זמן
הבעיה שלי היא יותר לסתום את הפה ולהפחית את הפחמימות והגבינות..צריך משמעת עצמית מטורפת לזה, לא יודעת איך אנשים עושים את זה :O
נמנעים מלקנות הביתה
01/02/2015 | 14:37
128
כמובן שלא לגמרי , כי יש עוד אנשים בבית , סביר להניח , אבל מנסים להימנע או יותר נכון להפחית , אני חושבת שכל דיאטה צריכה להיות במינונים , לאכול מהכל , אבל במינונים, לא להעמיס על הצלחת ולא לנשנש.
אצלי נהוג(לילדים בעיקר שחוזרים מהגן ) צלחת עם פירות או ירקות , הם מנשנשים עד לארוחת הערב.גם בעבודה אני לא מביאה מזון כבד( פיתות ולחמים) אלא מעדיפה מבושל או אוכל קל כמו סלט , טונה , ביצה קשה וחוסכת בשימש בלחמים.
פחות בצק שמרים , בעלי ביקש לא להכניס והפסקתי לקנות או להכין כדי שלא יתפתה.

גם אני בעד לארגן תפריט מסודר,,
19/02/2015 | 09:27
1
33
ירדתי 12 ק"ג וזה היה בקלות, במשך 6 חודשים,,
הכנתי 3 פעמים ביום סלטים (גודל קערית של מרק, זו נחשבת מנה)לסלט הוספתי טונה,או ביצה קשה, או קוביות גבינה,וחופן  אגוזים ,
לצהריים צירפתי לקערת הסלט 2 קציצות ,(או מנה דג, או מנה עוף,)בתוספת דגן או קטניות)
כמו 4 כפות אורז ו - 6 כפות אפונה ,או גרגרי חומוס,או עדשים.(או דגן ואחר וקטנית אחרת.)

בין הארוחות תפוח או אגס, או פרוסת לחם ואבוקדו,או פרוסה ממרח שקדים ,(רק  2 פרוסות ליום).
מאוד חשובה הגברת שתיית מים :כול שעה לשתות כוס מים במשך היום.
בבוקר מים חמימים וקצת מיץ לימון ונענע.
8 - 10 כוסות מים ביום.

דאגתי להמעיט בפירות ,
ולהרבות בכול סוג הירקות ,7 צבעים)מלפפון, עגבניה, צנונית, חסה, פרחי -כרובית טריים,לפת,פטרוזיליה,בצל ופלפלים 3 צבעים.
להחליט ללכת על תפריט מסודר- ולהתחיל ,
וזה באמת עובד.

ועוד משהו חשוב,,,
19/02/2015 | 09:57
28
חשוב לערוך בדיקת דם לפני שמתחילים כולל בדיקת B12,
ואם צריך, לבקש מרופא המשפחה תוספי-ויטמינים,במידה ויש צורך.

אגב,במזג האויר הקריר,אפשר לשלב מרקים שמאוד מחממים ומשביעים,נהדר לתחושה מלאה .
(מרק ירקות ,או מרק אפונה ,או מרק פטריות /מרק דלעת וכו'.)

וגם חשוב מאוד לערוך בדיקת דם לפני שמתחילים בדיאטה,כולל בדיקת B12,
ואם צריך, לבקש מרופא המשפחה תוספי-ויטמינים  להשלמת החסר,,במידה ויש צורך.

רעיונות למסיבת רווקות
01/02/2015 | 14:03
102
אז כמו שכתבתי, אחת החברות הטובות שלי מתחתנת - ואני מארגנת את מסיבת הרווקות
מכיוון שב"חבורה" שלנו אני היחידה שנשואה, לא יצא לי להיות בהרבה מסיבות רווקות עד עכשיו
אז אני זקוקה לרעיונות לדברים כיפיים שאפשר לעשות (בנוסף לדברים הבנאליים של לראיין את החתן וכו')
אנחנו נהיה כ6 בנות (אינטימי), ולא מעוניינות בהפעלה חיצונית :)
סליחה על ההעלמות, מעבר השרתים גרם לי להודעות שגיאה בכל
27/01/2015 | 13:38
126
פעם שניסיתי לכתוב
מה איתכם? חווים בעיות כלשהן?
|*| מעבר שרתים והשבתה של האתר |*|
( לעמוד שלי בתפוז )
19/01/2015 | 12:01
3
35
היום בלילה אתר תפוז יעבור לשרתים חדשים. השרתים החדשים שרתים חזקים ומודרניים יותר שאמורים לתמוך בצורה טובה יותר באתר, למנוע נפילות משמעותיות ולאפשר גלישה מהירה ומהנה יותר.

החל מחצות ועד 7 בבוקר האתר יושבת לשם העברת השרתים.

ייתכן שחלק מכם יחווה בעיות או שגיאות בעת המעבר ואחריו. נשמח לקבל מכם דיווחים בצורה מסודרת על כך בפורום משוב או בפנייה אישית forums@tapuz.co.il.

שיהיה לנו בהצלחה |@|

|*|פורומים תיירותיים חדשים בתפוז!|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
11/02/2015 | 16:27
8
פותחים את עונת התיירות עם מיטב מומחי הטיולים, אז איפה תהיה החופשה הבאה שלכם?

יוון והאיים
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

כפרי נופש באירופה

טיולים בארה"ב קנדה
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

טיולים בשוויץ

נופש לשומרי מסורת
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
05/02/2015 | 16:49
19
|בלוןכ|פורום מדריכים, איך עושים?

|בלוןכ|פורום משפחות חד הוריות

|בלוןכ|פורום יומני הערפד והמקוריים

|בלוןכ|פורום לגליזציה

|בלוןכ|פורום קאפקייקס

|בלוןכ|פורום מתכונים קלים ופשוטים

|בלוןכ|פורום בישול מולקולרי מודרני

|בלוןכ|פורום גוגל אנליטיקס

|בלוןכ|פורום הפנטהאוז 18+

|בלוןכ|פורום זאב צעיר
|*|אלון גל מגיע לפורום עסקים|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
04/02/2015 | 11:31
21
|שמאל|אחד הדברים החשובים ביותר שכל בעל עסק חייב להשקיע בו במהלך כל השנה הוא קידום העסק שלו, וזאת על מנת להגדיל הכנסות בכמה שפחות הוצאות.
אלון גל מגיע להתארח בפורום עסקים ולהשיב על שאלותיהם של בעלי העסקים בכל הקשור להתמודדות עם אתגרי התקציב של העסק, מה עושים שנקלעים לקשיים פיננסים, ואיך מרימים ומקדמים  את העסק בזמן החשוב ביותר, כאשר הוא נקלע למשבר.

האירוח יערך ביום ראשון, ה-8 בפברואר בין השעות 18:00-20:00. אתם מוזמנים להיכנס לפורום כבר עכשיו ולהעלות את שאלותיכם!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|שמאל|הילד שלכם סובל מאדמומיות בעור? יובש או גרד? כדאי שתבדקו את זה!
מחר, יום חמישי, ה-5 בפברואר, בין השעות 11:00-13:00, ד"ר יצחק קונפינו, מומחה בנושא אסטמה של העור אצל ילדים, יגיע להתארח בפורום הורים לפעוטות.

זאת ההזדמנות שלכם להתייעץ בכל נושא שקשור למחלה, התמודדות ודרכי טיפול.
אתם מוזמנים לשרשר שאלות כבר מעכשיו!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
הטוב, הרע והלא נורא לשבוע שעבר :)
17/01/2015 | 20:21
4
165
וגם, מה התוכניות לשבוע הקרוב?
אני יתחיל
18/01/2015 | 10:38
3
245
הטוב, לבן הבכור היה יום הולדת , וחגגנו לו בבית עם חברים מהגן וילדים של חברים , בערך 50 ילדים ....היה כיף גדול לילד ומעייף לי ולבעלי  
בנוסף , היה לי נופש מהעבודה לים המלח , עם הילדים , היה חוויתי , מלון דיוויד , האוכל היה מצויין , החדרים גדולים , יש ספא ששמעתי עליו דברים טובים , הרע ........ אז ככה , הזמנו את החדרים לפני כמה חודשיים , את המיטות לילדים קיבלנו ב8 בערב וזה רק אחרי שכבר התקשרתי וירדתי לקבלה מספר פעמים עד שצעקתי שהילדים כבר רוצים לישון ( וקיבלתי תשובה חצופה שלא אקבל פיצוי  , כאילו שבכלל ביקשתי ).
המשכנו במזג אויר לא משהו , אז ירדנו לים המלח והילדים טבלו את הרגליים במים קפואים  , נקווה שלא יפתיעו באיזה שפעת מפנקת בהמשך .
בגדול היה אחלה , בקטן ....אני צריכה נופש נוסף
מזל טוב לבן! :) 50 ילדים? אלוהים אדירים...יפה שהחזקתם :)
18/01/2015 | 15:05
1
123
ומה עשיתם בים המלח?
אנחנו נוסעים לשם לנופש בקרוב, של 4 ימים..ואני מתביישת להגיד שבפעם היחידה שהייתי באיזור זה היה במסגרת טיול שנתי בבית הספר, ואני לא זוכרת הרבה מעבר לעין גדי
בעיקר היינו במשחקיה של המלון , אין בריכה מחוממת לילדים
18/01/2015 | 19:58
98
אלא מינרלית שאסורה לילדים ,מזג האויר לא מתאים בשביל להיכנס לבריכה בחוץ , היה קר מידיי .
ירדנו לים , זרקנו אבנים , ואספנו אבנים לקחת לגן ...... וזהו .
ים המלח זה לא מקום לילדים לדעתי , אין אטרקציות וגם אין איפה להסתובב שם , זה יותר תיירותי.

אם אתם רק זוג , אז בעיקר מה שעושים זה ספא ומסג'ים , או טיולים בסביבה  , אם את עם ילד , תביאי משחקים להעביר את הזמן .
בבתי מלון "הכול כלול"- יש בהם פעילות לילדים,,,
19/02/2015 | 10:53
21
לאחרונה יש גם מיני לונה פארק במלון בים המלח,
|*|פורומים עסקיים חדשים בתפוז!|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
18/01/2015 | 14:33
7
בעלי עסקים קטנים ובינוניים? שוחים לבד בין הכרישים הגדולים? הצטרפו לפורומים העסקיים של תפוז!

|סביון|פורום נשים בעסקים
אם את מנהלת עסק וחיי משפחה במקביל, הצטרפי עכשיו לקהילת הוונדר-וומנז הישראליות:

|סביון|פורום מימון עסקים
אם העסק שלכם נתקע בבעיית תזרים ומשקיעים סוררים, בואו למצוא פתרונות קסם:

|סביון|פורום יעוץ עסקי
גם אם אתם כבר לא חדשים בעסק ומכירים איזו שיטה או שתיים, אולי תחסכו פה כמה שקלים:

פי"ה
16/01/2015 | 12:22
19
61
איפה יש דירות לרכישה היום לזוגות צעירים באזור הדרום?
15/01/2015 | 11:30
2
97
אני מחפש לקנות דירה שתתאים להשקעה ושיוכלו לגור בה זוגות צעירים ..
עידיפות למבנים חדשים

בבאר שבע המחירים סבירים
29/01/2015 | 20:02
28
פחות ממליון שקל, יש להשיג דירות חדשות ב,,,
19/02/2015 | 11:03
33
 באר שבע , (יש שם ביקוש בגלל הקירבה לאוניברסיטה).
 באר -יעקב (ליד צריפין),
 אור יהודה
 יהוד
 חיפה  
 עפולה ,
 חדרה,
אשקלון,
רמלה,

כמובן שיש לבדוק את פתוח הסביבה ,איזור ביקוש ,
 מרכז מסחרי ושירותים סביבתיים,(גן ביה"ס,מרפאות ,קניות).
שאלת לבוש במגזר החרדי
13/01/2015 | 12:18
2
307
צריכה להגיע לארוע. זה בסדר ללבוש אדום, או שלא נחשב לצנוע?
עדיף להימנע
13/01/2015 | 18:51
1
252
זה לא "לא צנוע" כמו לבוא בסטרפלס או חצאית מיני, אבל מאוד לא מקובל.
(למעשה כשתהיי שם תשימי לב שכל מה שהוא לא שחור נראה חריג. גם אצל הנשים)
תודה!
13/01/2015 | 20:07
41
היכן ניתן לרכוש שעוונית לשמיכה בתל אביב המרכז
13/01/2015 | 10:37
45
מחפשת המלצה למתקין סורגים
17/01/2015 | 18:06
26
באיזור המרכז.
תודה.
מה מביאים לשבת חתן - בר מצוה לבן של בת דודה.
16/01/2015 | 16:35
29
אבנית במכשיר פמלי שהקפסולה לא עזרה
28/01/2015 | 01:02
1
68
יש לי אבנית במיים . במכשיר פמלי . התופעה קרתה לאחר החלפת הסנן לפני שבועיים ולמרות שניסנו עם הקפסולה שום דבר לא עזר . אנחנו ממש מיואשים ולקוחות וותיקים של תמי 4 . לא קיבלנו שום מענה הולם לבעייה
תודה עזרא
תעבור לחברה אחרת. חברה נמדדת ביכולתה לפתור בעיות ללקוחות ולא
29/01/2015 | 20:09
111
רק לתפקד בזמנים בהם הכל תקין. 
בכלל, לדעתי, שירות לקוחות, כשמדובר במסנן מים, חייב להיות סופר מהיר, אחרת כל המשפחה נותרת ללא מים וזה בעייתי. 
וידוע שלתמי 4 יש שירות לקוחות גרוע. אז למה לסבול? 
פרנטאל עם חומצה פולית
21/01/2015 | 12:56
1
42
אני בשבוע 9 להריון הרופא הביא לי לקחת  פרנטאל . האם לקחת את הפרנטאל יחד עם החומצה הפולית  הרוקחת אמרה כן לחות עד חודש 3
שאלת תם - בפרנטל אין כבר חומצה פולית? או שאין לי מושג? ...
29/01/2015 | 20:04
19
פח נשלף לדלת על ציר צדדי רוחב 60 ס"מ
08/02/2015 | 16:54
15
מה האפשרויות?
האם ישנם מחירים שפויים?
מה עדיף ילד גדול או ילד קטן בגן
06/02/2015 | 13:42
2
41
להורים עדיף ילד אחרי צבא.
19/02/2015 | 11:05
6
תגובה לשאלתך ,מה עדיף ילד קטן או ילד גדול,,,
19/02/2015 | 11:13
10
אז ככה ,,
ילד קטן בעיות קטנות ,ילד גדול בעיות גדולות.
יש קשיים בכול גיל - ולצידם יש שמחות, אלה החיים.

אבל,,
אם השאלה להחלטה לגיל ילד לאימוץ ,
אז עד גיל 3 זה גיל טוב   ,
(אין  זיכרונות וגעגועים למשפחה הביאולוגית ופחות תסביכים).
התייעצות לגבי מחוה / מתנה לצוות בגן
02/02/2015 | 19:44
1
71
שלום לכולם.
עברנו בבית תקופה שהוציאה אותנו משגרה.
בתי נמצאת בגן פרטי. סיפרתי לגננת על המצב, וכל הצוות בגן דאג לה בצורה יוצאת דופן.
הייתי רוצה להוקיר אותן על כך, ולהעביר את המסר שזה ממש לא מובן מאליו.
חוץ מזה, שבימי השגרה אני יותר ממאד מרוצה מהגן.

מדובר בגננת ו 4 מטפלות. מבחינה כלכלית לא יכולה להשקיע יותר מדי. נניח עד ה 50 ש"ח לאדם.
יש לכם רעיונות?
אצלינו אספו 50 ש"ח מכול הורה, ורכשו שי תווי קניה.
19/02/2015 | 11:18
9
תווי -קניה זה שי מכובד ונוח מאוד למקבל ,שיכול לבחור לעצמו מה שבדיוק דרוש לו.
מה שלומכם בקור הגדול? איך עוברים את הסופה?
12/01/2015 | 13:40
4
83
אנחנו נסענו לטייל בצפון, הכלבה ראתה בפעם הראשונה שלג וממש התלהבה
חוצמזה, כולנו צמודים לחימום רוב הזמן
בדיליי קל
15/01/2015 | 09:58
3
88
עבר בסדר בסה"כ... בדרום קפוא, אבל פחות גשום מבשאר הארץ
עשיתי ריפילים אינסופיים של הבקבוק החם+כירבולית צמודה. במקרים הקיצוניים באמת-הדלקתי גם מזגן (אני שונאת כי זה מרדים).

נסענו עם הכלבה למצפה רמון כי ב-8 בבוקר ראינו תמונות של מלא שלג. עד שזזנו יצא שהגענו לקראת 12, ולא נשאר הרבה שלג כי היה יום שמשי. ממש רציתי שהכלבה תדרוך בשלג ותהנה, אבל היו גושים פה-גושים שם אז היא לא הרגישה במשהו מיוחד.
אם יצא לכם להגיע לצפון, ממש ממליצה!
16/01/2015 | 12:24
2
56
מלא שלג, והכלבה שלי הייתה פשוט מאושרת
אנחנו במקור מהצפון
17/01/2015 | 17:24
1
47
אבל לא מהצפון שיורד בו שלג :)
א' מחיפה וכמובן שדווקא כשירדה בחיפה כמות נאה-אנחנו היינו בדרום.
לא יכולה לשאת את המחשבה של לעמוד בפקקים בדרך אל השלג הצפוני 
היינו היום בסקי בגלבוע עם האחיינים - ממש התאמצנו לדמיין שאנחנו באלפים... (היה בלתי אפשרי. המקום מוזנח לחלוטין!)
גם אני במקור מחיפה :)
17/01/2015 | 20:22
41
אויש, מרגיז שהרבה אטרקציות בארץ פשוט מוזנחות =\
נפתחו פורומים פוסט טראומה וגמילה מעישון
( לעמוד שלי בתפוז )
14/01/2015 | 13:45
12
|חיבוק| מעכשיו אתם לא לבד!
מציאות החיים בכלל והמציאות הישראלית בפרט עלולות להעמיד אותנו בפני אירועים המהווים איום על חיינו, גופנו או על אלו של האנשים הקרובים לנו, כמו תאונות דרכים, פיגועים, תאונות עבודה, תקיפות מיניות ועוד.
לכן פתחנו במיוחד בשבילכם את פורום פוסט טראומה.

פורום זה מיועד לאנשים אשר הם עצמם או יקיריהם חוו אירועים טראומטיים, ומכוון לתת מענה לשאלות הנוגעות להתמודדות, מניעת התפתחותה של הפרעה פוסט טראומטית, ליווי בן משפחה אשר עבר טראומה ועוד.

|סיגריה| ידוע שהרבה מעשנים רוצים להפסיק לעשן אך לא סומכים על עצמם שאכן יצליחו. יש מעשנים שהפסיקו וחזרו לעשן ויש מעשנים לשעבר שמידי פעם רוצים לעשן סיגריה אבל יודעים שזה עלול להסתיים בעישון החפיסה כולה ולכן פשוט לא מעשנים.
אתם רוצים להפסיק לעשן, אך קשה לעשות זאת לבד?

מוזמנים להיכנס לפורום גמילה מעישון וננסה לתת לכם עצות, רעיונות, סיוע ומידע בכל הקשור לעישון ולהפסקת עישון.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
פורומים משפטיים חדשים ב|תפוז|
( לעמוד שלי בתפוז )
11/01/2015 | 16:10
12
עורכי הדין המובילים בתחומם הגיעו לתפוז! יש לכם שאלה משפטית? רוצים להכיר לעומק את הזכויות שלכם? היכנסו עכשיו!

|*| נעשה לכם עוול? החלטתם להרים את הכפפה ואתם לא בטוחים איך? בואו לדבר על זה בפורום תביעות ייצוגיות

|*| למי מותר להאזין לכם? עד כמה הנייד שלכם יכול להסגיר אתכם? היכנסו עכשיו לפורום חקירות פרטיות:

|*| חשבון המים שוב הוכפל? רוצים לדעת מה הזכויות שלכם מול העירייה? בואו לבדוק בפורום מיסוי עירוני

|*| נגרם לכם או לרכושכם נזק? רוצים לברר מי חייב לפצות אתכם? בואו להתייעץ בפורום נזיקין
|*|נפתחו פורומים: הכוכב הבא ויומני הערפד|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
08/01/2015 | 14:54
10
|מיקרופון|העונה החדשה של הכוכב הבא יצאה לדרך, וזה המקום להרים את המסך ולדבר על כל מה שחם!
אז איזה ביצוע המיס לכם את הלב? איזה ביצוע פחות אהבתם? ומיהו המתמודד שיהיה לדעתכם הכוכב הבא?

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום  הכוכב הבא:

|טי-וי|העונה השישית של יומני הערפד כבר כאן!
דרמת המסתורין העל-טבעית שכבשה את העולם חוזרת וזה המקום לדבר ולשתף!

מוזמנים להיכנס לפורום יומני הערפד ולהתעדכן בפרקים החדשים:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
כיף במטבח
05/01/2015 | 14:00
128
מה הכנתם השבוע?
סתם שאלת התנהלות
02/01/2015 | 16:04
4
562
מצב היפוטטי בו היה נופל לכם מכשיר סלולרי מהתיק/כיס  ,
כשהייתם מחייגים, ובמקרה הטוב לא מכרו לכם את המכשיר  ,
האם הייתם טורחים לקנות משהו סימלי וקטן למוצא או שבאים , לוקחים את המכשיר ,אומרים תודה והולכים?  שוט !!!!

שוב, התערבות ביני לבין בעלי, נא לא ליצור שירשופלצת , תודה 
הייתי רוצה להגיד שקונה משהו סימלי וקטן
03/01/2015 | 17:44
273
אבל כמו שאני מכירה את עצמי - אומרת מלא תודה והולכת
הייתי שם-מהצד השני
03/01/2015 | 23:03
1
289
ביום ההולדת שלי לפני כמה שנים מצאתי ברחוב סמארטפון. זה היה בתקופה שלאנשים כמעט ולא היו סמארטפונים. המכשיר היה נעול, היה יום שישי בערב ולא ידעתי מה לעשות. התקשרתי למוקד של סלקום והם הסבירו לי איך לאתר את המספר של המכשיר, הגיעו ככה אל הבן אדם, התקשרו אליו, אחרי זה התקשרו אלי, אחרי זה הוא התקשר אלי כדי לתאם... בקיצור-השקעתי בזה.
הגעתי למקום שקבענו, בשעה שקבענו, והייתי צריכה לחכות לו כמה דקות בתור. בסוף הוא הגיע, אמר תודה, הפנה את הגב-והלך. אני זוכרת שמצד אחד הייתי די בשוק כי סמארטפון היה ממש נחשב למשהו יוקרתי, אבל כששאלתי את עצמי לאיזו תגובה כן ציפיתי-לא הייתה לי תשובה. אז התעודדתי בזה שזכיתי לעשות מעשה טוב ביום הולדת שלי.

אני רוצה לקוות שאם הייתי במצב ההפוך הייתי מביאה שוקולד או משהו.
גם אני
04/01/2015 | 12:51
232
הייתי לוקח את המכשיר ,אומר תודה ממש יפה מדבר קצת והולך ..
אומנם לא טלפון,אבל פעמיים אבדתי את תיק
05/01/2015 | 12:29
243
פעמיים (!!!) השארתי את התיק על הגג של הרכב ונסעתי.
בפעם הראשונה, האישה שמצאה התקשרה מטלפון שלי למספר האחרון שחייגתי ואמרה שמוסרת את התיק בתחנת המשטרה הקרובה. ככה שלמעשה,גם לא הייתה לי הזדמנו להודות.
בפעם השנייה, היה לי שם סכום כסף גדול מאוד  שקיבלנו באירוע , שוב התקשרו מהטלפון שלי למספר האחרון שחייגתי, הפעם זו היתה מטפלת של השכנים. בכל אופן, הייתי בפאניקה ,כשגיליתי שאיבדתי את התיק ,במיוחד בגלל הכסף. וכשידעתי שנמצא והלכתי לקחת, הייתי בסערת רגשות. אני זוכרת שאמרתי תודה, אבל מכיוון והכל קרה מהר, לא חשבתי על תמורה או "מתנה"

האם דר אלרן חנוך מקבל חולי מאוחדת
02/01/2015 | 17:35
39
|*|פורומים תיירותיים חדשים בתפוז|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
01/01/2015 | 11:00
10
|מטוס|מתכננים חופשה בישראל או בחו"ל? מחפשים מסלול מיוחד שיתאים גם לילדים? רוצים להתעדכן בדילים החמים ביותר בבתי המלון בארץ ובחו"ל?
היכנסו כבר עכשיו לפורומים התיירותיים החדשים של תפוז!

פורום חופשה באילת:

פורום חופשות סקי:

פורום טיולים בארה"ב:

פורום טיולים בגרמניה:

פורום מלונות בישראל:

פורום תאילנד:
סיכום שנת 2014!
28/12/2014 | 15:35
1
90
אז סיום השנה מתקרב לו בצעדי ענק, וזה הזמן לסכם את השנה שחלפה
מה היה בה טוב?
מה היה בה רע?
חוויות מיוחדות שהיו השנה -
תקוות לשנה החדשה -
השנה שלי
05/01/2015 | 13:59
62
השנה שלי הייתה לא קלה בכלל, סבא שלי נפטר בפתאומיות בדיוק לפני חגיגות יומולדת 50 לאמא שלי (שהתבטלו, מן הסתם)
קשיים רבים עם הלימודים
בעיות בריאותיות
ומה לא..
אז אני מאד שמחה שהיא הסתיימה
ואני מקווה שהשנה הזו תביא איתה המון בשורות טובות שיפצו על השנה שהייתה
חם בפורומים של תפוז
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
הודעות נבחרות
Flix וידאו
פורום טיולים ביפן
פורום טיולים ביפן
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית
חוה חן
למכירה מגרש בקדימה בכפר
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה