לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1956919,569 עוקבים אודות עסקים

פורום נשואים טריים

הפורום שלנו,פורום נשואים טריים הוא הבית שלנו. קהילה קטנה של אנשים (נשים וגם גברים) שחולקים ביחד חוויות דומות.הקמת משפחה ובניית הקן הפרטי שלנו הוא לא תהליך קל, אבל מלא אהבה. פה אנחנו מדברים על הכל. על אהבה ואכזבה, מריבות ורומנטיקה.ואיך אפשר בלי הפרטים הטכניים של החיים: איך לוקחים משכנתא? ואיך מוצאים דירה? איפה קונים מוצריי חשמל? ואיך מסירים כתמים? מה עושים עם החמות? ועם הגיסה? מה קונים ליום הולדת? ואיפה מוצאים דילים טובים? איך מתפייסים אחרי מריבה? איך מחפשים עבודה? איך מתמודדים על הבוס? ואיך נגרום לבעל להתייחס אלינו כמו אלילה? ובל נישכח- שירשוריי מתכונים שגורמים אף לפחדנית שבבשלניות לנסות את מזלה (זה גם עוזר לשיפור היחסים על הבעל...).כל אותם פרטים גדולים וקטנים שמרכיבים את החיים שלנו. חולקים חוויות טובות וכואבות, שמחה והתרגשות עם כל תוספת חדשה למשפחה. וצער על כל פרידה.אנחנו לא מחפשים מהצד ולא אוהבים שפה לא הולמת. לכל אחד ואחת יש פה מקום לתרום, להוסיף ולהעשיר את חברי הפורום. אבל אנחנו לא מחפשים לריב, להתקוטט או להעליב. נא לשמור על שפה נאותה ולחשוב עוד רגע אחד לפני שמוסיפים תגובה. בצד השני של המחשב ישנם אנשים אמיתיים שיכולים להיעלב.אז, בבקשה, ביתנו פתוח לרווחה, אתם מוזמנים להצטרף ולפנות בכל שאלה, בעיה או הצעה למנהלות הפורום או לכל המשתתפים.

אודות הפורום נשואים טריים

הפורום שלנו,פורום נשואים טריים הוא הבית שלנו. קהילה קטנה של אנשים (נשים וגם גברים) שחולקים ביחד חוויות דומות.הקמת משפחה ובניית הקן הפרטי שלנו הוא לא תהליך קל, אבל מלא אהבה. פה אנחנו מדברים על הכל. על אהבה ואכזבה, מריבות ורומנטיקה.ואיך אפשר בלי הפרטים הטכניים של החיים: איך לוקחים משכנתא? ואיך מוצאים דירה? איפה קונים מוצריי חשמל? ואיך מסירים כתמים? מה עושים עם החמות? ועם הגיסה? מה קונים ליום הולדת? ואיפה מוצאים דילים טובים? איך מתפייסים אחרי מריבה? איך מחפשים עבודה? איך מתמודדים על הבוס? ואיך נגרום לבעל להתייחס אלינו כמו אלילה? ובל נישכח- שירשוריי מתכונים שגורמים אף לפחדנית שבבשלניות לנסות את מזלה (זה גם עוזר לשיפור היחסים על הבעל...).כל אותם פרטים גדולים וקטנים שמרכיבים את החיים שלנו. חולקים חוויות טובות וכואבות, שמחה והתרגשות עם כל תוספת חדשה למשפחה. וצער על כל פרידה.אנחנו לא מחפשים מהצד ולא אוהבים שפה לא הולמת. לכל אחד ואחת יש פה מקום לתרום, להוסיף ולהעשיר את חברי הפורום. אבל אנחנו לא מחפשים לריב, להתקוטט או להעליב. נא לשמור על שפה נאותה ולחשוב עוד רגע אחד לפני שמוסיפים תגובה. בצד השני של המחשב ישנם אנשים אמיתיים שיכולים להיעלב.אז, בבקשה, ביתנו פתוח לרווחה, אתם מוזמנים להצטרף ולפנות בכל שאלה, בעיה או הצעה למנהלות הפורום או לכל המשתתפים.
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכות הבאות וברוכים הבאים לפורום נשואים טריים :)
אנא הקדישו דקה מזמנכם לקרוא:
 1. הפרסום בפורום אסור על פי נהלי תפוז. פרסומות ימחקו ללא אזהרה. 

2. מותר לדבר בפורום כמעט על הכל, כל עוד שומרים על רמת דיון מכובדת ומכבדת. הודעות פוגעניות כלפי אנשים או קבוצות (הודעות שמביעות גזענות, הומופוביה, מיזוגניה, וכו׳) ימחקו.

3. הודעות שעושות אאוטינג (כלומר, הודעות שחושפות מידע אישי על גולשת או גולש ללא ידיעתן והסכמתן) ימחקו.

תודה על שיתוף הפעולה 
המשך >>

לצפיה ב-'איזיפארק שנגמר איך מקבלים חזרה את הפקדון'
איזיפארק שנגמר איך מקבלים חזרה את הפקדון
03/07/2015 | 11:30
49
ברשותי מכשירי איזיפארק ללא יתרה.
בזמנו כשלקחנו את המכשירים נדרשתנו לשלם עליהם פקדון - מוקד איזיפארק טוענים שזו רכישה, אנחנו זוכרים בפרוש שזה היה פקדון וגם יקר למדי. (150 או 180 שח למכשיר)
איך מבררים את הנושא? הם מאוד מנסים לנפנף אותנו
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
30/06/2015 | 18:42
12
|לק| מתכננות מסיבת רווקות לחברה הכי טובה ויש לכן שאלות? מחפשות רעיונות מגניבים לערב נשים מהסרטים?
|קדימה|היכנסו עכשיו לפורום מסיבת רווקות ערבי נשים ותקבלו את כל המידע הדרוש:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|לב| הזוגיות שלכם נקלעה למשבר? את מרגישה שהקשר תקוע אך לא רוצה לוותר?
|קדימה|פורום טיפול זוגי הוא בדיוק המקום בשבילכם! היכנסו עכשיו:

|מייל| מעוניינים להגדיל את המכירות ולא יודעים בדיוק איך? רוצים ללמוד על שיטות שיווק מומלצות?
|קדימה|היכנסו עכשיו לפורום מכירות ותלמדו מהי הדרך הנכונה ביותר!

|בית| מתעניינים בתחום התכנון והבנייה? חובבי אומנות וטכנולוגיה?
|קדימה|פורום אדריכלות הוא בדיוק המקום בשבילכם! היכנסו עכשיו:

|שמש| חולמים על יום כיף חלומי ומתלבטים בין מגוון הטיפולים המוצעים בספא? סובלים מכאבי גב ורוצים לשמוע על טיפול באבנים חמות?
|קדימה|פורום ספא הוא המקום האידיאלי בשבילכם! היכנסו עכשיו:

|כלב| הכלב מתנהג בצורה מוזרה? החתול לא מפסיק לילל?
|קדימה|היכנסו לפורום רפואת חיות מחמד והתייעצו עם וטרינר מוסמך:

|סביון| חולמים על חופשה מיוחדת ולא שגרתית בארצנו היפה?
|קדימה|היכנסו עכשיו לפורום קארוונים קמפינג ותתכננו את הטיול המושלם!
לצפיה ב-'פורומים מקצועיים חדשים'
|*|פורומים מקצועיים חדשים|*|
11/06/2015 | 15:42
21
|שמש|הקיץ בפתח ואיתו הגיע הזמן להיכנס לכושר ולחטב את הגוף!
היכנסו עכשיו לפורום פילאטיס ותקבלו טיפים מעולים לחיטוב!
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|מטוס|חולמים על חופשה חלומית בגרמניה? מתכננים את מסלול הטיול לברלין ויש לכם שאלות?
היכנסו עכשיו לפורום טיולים גרמניה ותארגנו לעצמכם את הטיול המושלם!

|פרח|אם תמיד חלמתם על חופשה ברומניה ואתה מעוניינים לקבל מידע על היעד היפה בעולם,
פורום טיולים ברומניה הוא בדיוק המקום בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום טיולים ברומניה ותתכננו את הטיול שלכם!

|נשיקה|מתעניינים בהשתלות שיניים ובשיקום הפה? חולמים על שיניים לבנות?
היכנסו עכשיו לפורום השתלות שיניים ביום אחד ותקבלו את כל המידע הנחוץ!

|לב|האם אתם הורים אשר עוברים טיפולי פוריות? רוצים לשתף ולספר על הקשיים שאתם חווים?
פורום הורים בטיפולי פוריות עכשיו בהנהלה חדשה!

|ירח|יש לכם שאלות בתחום הרוחניות והמיסטיקה? רוצים לדעת מה צופן לכם העתיד?
פורום מיסטיקה עכשיו בהנהלה חדשה!
לצפיה ב-'פורום אקס פקטור נפתח מחדש'
|*|פורום אקס פקטור נפתח מחדש|*|
09/06/2015 | 17:53
17
|תו| ביום שבת הקרוב, אקס פקטור ישראל חוזרת לעונה שנייה ואין זהו זמן טוב יותר מלפתוח את פורום אקס פקטור
מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום ולדבר על השופטים, הציפיות מהעונה הקרובה, המתמודדים האהובים עליכם ועל המנחה בר רפאלי :-)

פורום אקס פקטור http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'מה עושים עם אוכלי חינם ?'
מה עושים עם אוכלי חינם ?
04/06/2015 | 13:30
24
761
מה עושים עם "אוכלי חינם" למיניהם שהגיעו לחתונה שלנו ולא טרחו אפילו לשים שקל ? בין אם זה משפחה או מכרים, כשההתנהגות הכי מגעילה ופרזיטית באה מצד החבר של אחותי, שהוא יצור מגעיל בפני עצמו, ומאוד לא רצוי בבית הוריי. גם אני וגם ההורים שלי רותחים על כך מעצבים, ומאוד בא לי לכתוב לו את דעתי עליו. למרות שהוא יודע שהוא אינו רצוי, וגם אחותי מודעת לזה שההורים שלי אינם רוצים בו, לצערי היא מאוד מסונוורת ממנו, ועד כמה שלא נעים לומר זאת, השאיפה של כולנו היא שהקשר ביניהם יתפרק. היא לא העזה לומר לו כלום כי היא מפחדת ממנו, למרות שהיא ידעה שהוא לא התכוון לתת מתנה,  וגם ההורים שלי לא רוצים לומר לו כלום ומבקשים שאניח לנושא ולהרגיע את האווירה שגם ככה מתוחה מאוד כי אחותי ממש עושה סצינות  ומגנה עליו. אבל גם היא לא מסוגלת לתת תשובה מדוע הסכימה שהוא יבוא בידיים ריקות , מה עוד שביום החתונה הוא הגיע אלינו הביתה ונסע עם ההורים שלי לחתונה וגם ישן בביתנו אח"כ כי הוא אינו מחזיק אוטו..! אבל אני לא מסוגלת להניח לנושא ! הוא מזלזל באחותי, במשפחתי, בי ובבעלי הטרי.  אודה לכם מאוד על התייחסותכם אם מישהו/י פה היה בסיטואציה דומה.
לצפיה ב-'שני עניינים'
שני עניינים
04/06/2015 | 14:26
2
358
את שואלת על האורחים שלא טורחים לקנות מתנה?
או על החבר של אחותך באופן ספציפי?

אורחים שלא טורחים לתת מתנה תמיד יש. אין מה לקחת אותם אישית. מה אפשר לעשות? אי אפשר בדיעבד לא להזמין אותם ובטח לא לבייש.
לגבי החבר של אחותך זה דבר מורכב בהרבה. את אומרת פה שהוא מזלזל בכם באופן קבוע. אי נתינת מתנה היא רק חלק מהזלזול. 
כל עוד אחותך מעוניינת בו, אין לכם הרבה מה לעשות. אם תנסי לשכנע אותה שהוא לא טוב בשבילה, היא יכולה להתהפך עליכם וחבל.
רק לקוות שהיא תבין שהוא פרזיט, תתעורר ותסיים את הקשר הזה.
לצפיה ב-'בעיקר על אותו חבר פרזיט'
בעיקר על אותו חבר פרזיט
04/06/2015 | 14:37
71
לצפיה ב-'חוקי החתונה'
חוקי החתונה
02/08/2015 | 14:40
54
מה הכלה מעדיפה :שמי שאין הפרוטה בכיסו יגיע לחתונה אבל לא ישאיר צ'ק ,  שלא יגיע לחתונה, שיביא צ'ק על חשבון אוכל ארנונה חשמל תרופות. אני מהמר על האפשרות השלישית 
לצפיה ב-'הבעיה היא אצלך כמובן ולא אצלו. '
הבעיה היא אצלך כמובן ולא אצלו.
04/06/2015 | 15:53
5
297
אם את עושה ארוע לצורך רווח כלכלי אז תצייני זאת בפני האורחים, בין אם זה דרך התניה בהזמנה ש"עליך לשלם כך וכך בשביל להכנס" או שבעל פה.
במידה ולא אז את צריכה לצאת מנקודת הנחה שאת מקיימת אירוע שעולה הרבה כסף והתפקיד של האורחים שלך בארוע הוא  - להשתתף - בשמחתך
ולכבד אותך בעצם ההגעה שלהם וההשתתפות בארוע.

כמו כן אין לך שום זכות להתערב לבן אדם אחר בכיס ובארנק, אם את חושבת שכל מי שמגיע לארוע שלך צריך גם לספק אותך כספית אז
מצטער לאמר לך את זה אבל זו בעיה שלך.

כל העניינים מסביב לגבי היחס שלך אליו למשפחה שלך יכולים להתפתר ע''י שיח פשוט אבל את לא תעשי את זה משום שהכי קל זה לקטר כאן
ולמרר את חייה של אחותך, הכי פשוט והכי נוח.

בקיצור - לא טוב לך, תורידי פרופיל מולו ותיהי שמחה בשביל אחותך.
לגבי הכסף שאת דורשת - הבעיה היא בתפיסה שלך שכל מי שבא לכבד אותך בארוע שלך צריך גם להזרים לך מזומנים.
לצפיה ב-'אני לא חשבתי לצאת מהחתונה הזו ברווח כלכלי.'
אני לא חשבתי לצאת מהחתונה הזו ברווח כלכלי.
04/06/2015 | 17:03
4
243
וזה יותר עניין של חוסר נימוס וחוסר כבוד כלפיי וכלפי משפחתי מאשר הכסף עצמו.  לא ביקשתי צ'ק של 4 ספרות..
לצפיה ב-'זה ממש מגוחך... '
זה ממש מגוחך...
04/06/2015 | 17:37
3
217
מה שהיה עושה את ההבדל בין חוסר נימוס וכבוד ולבין התנהגות מכבדת, נכונה וטובה זה - כסף.
איך שלא תהפכי את זה העובדה שהוא לא הביא לך כסף הפכה אותו ל - לא מנומס ולא מכבד.

כסף זה הפקטור מבחינתך לנימוס וכבוד.
בעוד שיש הרבה דרכים להביע דברים שכאלו כמו - מעשים טובים,דאגה,אכפתיות ו - השתתפות והגעה לארועים.

שיהיה לך בהצלחה עם הצביעות.
לצפיה ב-'אני לא רואה אצלו את הדברים האחרים שכתבת שמביעים נימוס וכבוד '
אני לא רואה אצלו את הדברים האחרים שכתבת שמביעים נימוס וכבוד
04/06/2015 | 17:50
2
162
והשתתפות / הגעה לאירועים כאלו ולא לתת מתנה כלשהי זה לא משהו שמביע כבוד ונימוס. כנראה שבשביל להחזיק דירה משלו, לקנות טלוויזיה 65 אינץ' ולאמץ כלב עם כל ההוצאות הנלוות יש כסף, אבל לכבד את המשפחה של החברה שלך  שמחתנת את הבת הבכורה שלהם הוא לא מוכן לתת מתנה, אפילו קטנה, גם אם היא לא מכסה לגמרי את המנה שלו. אז הצביעות היא לגמרי אצלו ולא אצלי.  כנראה שהיצור הזה צריך רק שיזמינו אותו לאירועים ולאכול חינם על חשבון אחרים. אני אומרת את האמת שאחותי לצערי מסרבת לראות ולשמוע. העניין שהוא שכולם אומרים את זה וכבר ראו איזה טיפוס הוא, כולל המשפחה של בעלי הטרי. אז יכול להיות שכולם רואים את אותו דבר ורק אחותי רואה משהו אחר לגמרי ?? וההורים שלי מסכימים איתי לחלוטין.
לצפיה ב-'שונא מתנות יחייה ותעב בצע יסבול. '
שונא מתנות יחייה ותעב בצע יסבול.
04/06/2015 | 22:55
127
בעיה שלך שאת מגדירה כסף או מתנות כסימן לכבוד.
בעיה שלך שאת לא רואה את עצם השתתפותו בארוע
כאות הערכה וכבוד אליכם.
בעיה שלך שאת חושבת שפתחת מסעדה ושהחבר של אחותך הוא לקוח שצריך לשלם בהתאם לכשאכל.
בעיה שלך שבמקום להפעיל הגיון פשוט ולהיות אמיתית עם עצמך את מעדיפה להיות צבועה וגרידית.

ובנימה זו אני מביע את דעתי האישית - בשום מקום של הגיון ושפיות, אין מצב שאני אצפה מבן אדם אחר שישלם לי סכום השווה לשבוע עבודה שלם (ולפעמים יותר) רק כי הזמנתי אותו לארוע.
אהבה, כבוד והערכה לא נמדדים בכסף, די לנוהג האכזרי הזה שסוחט מאנשים כלואים ושבויים מאות ואלפי שקלים.

תתחתנו, תחגגו אבל בהתאם ליכולתכם הכספית ללא ציפייה לכיסוי ההוצאות מכספם של משתתי השמחה.

אני לא שם כסף, מקסימום קונה מתנה קטנה.
ומי שמצפה למשהו אחר ממני אז שישב איתי על קפה
בבית קפה ויתייחס אלי כאל פרטנר לעסקים.
לצפיה ב-'חביבתי, '
חביבתי,
01/08/2015 | 15:34
29
אורח אינו צריך לשלם בעד "המנה שלו". אורח גם יכול להביא מתנה שאינה מזומנים ובכל מקרה הוא צריך ללכת לפי צו כיסו ולא לפני עלות "מנתו".

קשה לי להבין איך זוגות עושים חתונה ו"מאלצים" אחרים לכסות אותה.

מעבר לכך, אחותך פשוט מאוהבת ולכן היא עיוורת. מאד פשוט.
לצפיה ב-'הצודק והחכם'
הצודק והחכם
04/06/2015 | 18:22
5
254
נחלק לשניים-
א. בקשר לכל יתר האורחים- אף אחד לא חייב לך כלום. את יוצאת מתוך נקודת הנחה שמי שמגיע לאירוע שלך "חייב" לך, ואם הוא לא עומד בהתחייבות זה חוסר כבוד כלפייך. אז"ש.
ב. בקשר לחבר של אחותך- ברור מאליו שהוא לא סופר אותכם. להתעמת איתו? צודק אבל טיפש. הוא לא ישנה את דרכיו ואת תשיגי רק דבר אחד- תדחפי עוד קצת את אחותך לזרועותיו.
החכם הוא ללכת לאחותך ולהגיד לה- אני מאוד כועסת על זה שX לא הביא מתנה, אבל מאחר ואני אוהבת אותך אני מניחה לנושא. ולהניח לנושא.

אגב, אחותך הביאה מתנה?
לצפיה ב-'כן היא הביאה. היא ואח שלי כל אחד לבד (!) שמו 1000 ש"ח. '
כן היא הביאה. היא ואח שלי כל אחד לבד (!) שמו 1000 ש"ח.
04/06/2015 | 18:24
4
234
וברור שאני מודה ומעריכה את זה. וכשכתבתי לה הודעה שחבל שהחבר שלך לא מכבד אנשים, אז היא נעלבה.. אתם מבינים ?? היא נעלבה ?!  ומה איתנו ? הוא פגע בנו ומעליב ומזלזל.
לצפיה ב-'אני לא מבין'
אני לא מבין
04/06/2015 | 18:26
3
216
גם כשדודה שלך שמה X כסף התעצבנת שבעלה לא שם גם כסף?
הוא בא כבן זוגה והיא נתנה לך מתנה יפה מאוד- הוא לא מחוייב בכלום.
סתם חיפשת סיבה לצאת עליו.
לצפיה ב-'זה משפחה ונותנים מתנה על בני המשפחה וזה משהו אחר לגמרי.'
זה משפחה ונותנים מתנה על בני המשפחה וזה משהו אחר לגמרי.
04/06/2015 | 18:28
2
208
כלומר, כמה אנשים..
לצפיה ב-'זה בדיוק אותו דבר'
זה בדיוק אותו דבר
04/06/2015 | 18:31
172
הם באו כזוג והיא נתנה מתנה. כמו כל זוג אחר שהגיעו לחתונה שלכם ונתנו מתנה. אין שום הבדל (אלא אם תתני פה איזה הסבר מה ההבדל בין בני זוג שאחד מהם הוא אחותך לבין בני זוג שאחד מהם הוא דודה שלך)
לצפיה ב-'מי קבע? מי החליט? איפה זה כתוב?'
מי קבע? מי החליט? איפה זה כתוב?
04/06/2015 | 22:57
44
לצפיה ב-'אני חושבת שזה יושב לך על משהו אחר'
אני חושבת שזה יושב לך על משהו אחר
05/06/2015 | 11:23
2
215
כי בתכלס אם אחותך הביאה מתנה זה גם בשם בן הזוג שלה, ככה לפחות אנחנו נהגנו עוד לפני שהתחתנו. המתנה היא בשם שניהם ואין ציפיה שהם יביאו בנפרד.
אני מניחה שבגלל שבכלליות את לא אוהבת אותו אז זה מעצבן אותך יותר
אני גם חושבת שכדאי להניח לזה, חבל שזה מה שתזכרי מהחתונה שלך
לצפיה ב-'המתנה היא רק בשמה לבד כמו גם אח שלי שנתן מתנה לבד בשם עצמו.'
המתנה היא רק בשמה לבד כמו גם אח שלי שנתן מתנה לבד בשם עצמו.
06/06/2015 | 13:43
1
73
לצפיה ב-'את קבעת את זה? יש חוק כזה? כל אחד יעשה מה שטוב לו'
את קבעת את זה? יש חוק כזה? כל אחד יעשה מה שטוב לו
06/06/2015 | 19:58
138
אז למה זוגות נשואים לא מביאים כל אחד צ'ק בפני עצמו?
גם שהילדים שבאים איתם יביאו כל אחד מעטפה.

חלאס להיות גרידית.
לצפיה ב-'יש לי משהו להגיד לך ולמי שעושה חתונה באולם.'
יש לי משהו להגיד לך ולמי שעושה חתונה באולם.
07/06/2015 | 08:03
189
למה אני צריך לבוא, להרוס ערב, לנסוע רחוק, פעם לחפש ביבי סיטר ולהרגיש בעונש?
אין לי בעייה לשלוח בדואר 250 שקל  לזוג הצעיר. את יודעת מה? כשיבואו פעסית לספר לי שהם מתחתנים - אשלם במקום.
שיעשו מסיבה קטנה ל20 איש במסעדה וזהו.

לצפיה ב-'אני רוצה לדעת אם הבנתי נכון'
אני רוצה לדעת אם הבנתי נכון
07/06/2015 | 11:06
174
בגלל שאחותך לא כתבה את שמו על הצ'ק, אז זה נחשב שהוא לא הביא מתנה?
אני רוצה להגיד לך כשאני הלכתי לאירועים של חבר שלי, שלימים הפך לבעלי, מעולם לא הבאתי מתנה בשמי. החבר שלי דאג לכך בשם שנינו. אני טרחתי לבוא ולכבד, ובמשפחה של בעלי מאוד שמחו שהגעתי. בשבילם זה היה נחשב כבוד והערכה אליהם. אין לי מושג באיזו משפחה את נמצאת, אבל אני אומרת לך שחשבונות כאלה לא יביאו אותך רחוק.
ההורים שלך מסכימים איתך, רק כי הם רואים כמה לקחת את זה קשה, ואגב, גם אני התחתנתי ולהגיד לך את האמת אני ממש לא זוכרת אם היו כאלה שלא הביאו מתנה, זה ממש לא עניין אותי. העיקר, כמו שנאמר, שטרחו והגיעו והתאמצו לחגוג איתי ביום חתונתי...
לצפיה ב-'לא מבינה על מה הכעס'
לא מבינה על מה הכעס
07/06/2015 | 22:13
1
174
הוא הגיע ביחד עם אחותך כזוג וקיבלת מתנה משניהם. למה הוא צריך לשים כסף בנפרד מאחותך? הם זוג. 
כשאני הולכת עם בן-הזוג שלי לחתונות, אנחנו תמיד שמים מעטפה אחת משנינו. כשאנחנו חוגגים אירועים משפחתיים (בין אם בצד שלי ובין אם בצד שלו), אנחנו מביאים מתנה אחת משנינו. 
בחיים לא הייתי חושבת לתת כסף בנפרד/בנוסף על מה שהבן-זוג שלי נותן בחתונה של אחותו ואין שום סיכוי שהייתי מרשה לו לתת כסף בנפרד בחתונה של אחותי. 
אם הייתי אחותך, גם אני הייתי נעלבת מהתגובה שלך. 
לצפיה ב-'האריה והשועל'
האריה והשועל
08/06/2015 | 05:59
170
האריה והשועל הסתובבו משועממים למוות ביער, פתאום הציע השועל לאריה:  בוא נלך לבית של הארנב  אם יש לו כובע נצרח עליו "למה אתה עם כובע"? ונרביץ לו, אם אין לו כובע- נרביץ לו כי אין לו כובע. הארנב המסכן שפתח את הדלת היה ללא כובע והאריה והשועל צרחו עליו "למה אין לך כובע??!!??" ופוצצו אותו במכות.
כעבור יום האריה רוצה להתעלל בארנב, השועל שואל את האריה:
"איזה רעיון יש לך"? והאריה עונה " נבקש סיגריה, אם הוא מביא עם פילטר צורחים עליו "מה אתה חושב אותנו, ילדים? מה אתה מביא עם פילטר"? אם הוא מביא בלי פילטר צורחים עליו "מה אתה רוצה להרוג אותנו, מה אתה מביא בלי פילטר"?
אז השועל הסכים בהנאה ובשמחה רבה, לאחר ששאל האריה את הארנב "יש לך סיגריה? שאל הארנב : "עם פילטר או בלי"? השועל מסתכל על האריה , האריה מסתכל על השועל ושניהם צורחים יחד- "למה אין לך כובע??!!??"

בקיצור- מי שרוצה לריב, ימצא סיבה.
לצפיה ב-'תגידי, את נשואה טריה'
תגידי, את נשואה טריה
09/06/2015 | 11:36
237
אין לך דברים קצת יותר חשובים להתעסק בהם מאשר להציף את כל הפורומים בשטות הזו?
החבר של אחותך לא היה צריך להביא כלום. היא היתה צריכה להבהיר שהמתנה זה בשמו גם כן. כך נהוג. אח׳ותך היא הלא מנומסת, כנראה את והיא ינקתן את זה מההורים.
תתעסקי בחיים שלך וצאי לאחותך מהווריד.
לצפיה ב-'מקובל שהמתנה היא משני בני הזוג,'
מקובל שהמתנה היא משני בני הזוג,
04/07/2015 | 14:05
98
ושמי שדואג לה הוא הצד המקורב מבין השניים - כלומר, במקרה שלך - אחותך. בכלל לא שמעתי על מצב שבו זוג נותן שתי מתנות נפרדות בארוע.
לצפיה ב-'מה מביאים מתנה לחינה'
מה מביאים מתנה לחינה
06/06/2015 | 19:22
146
מה מביאים למקווה ואחר כך הולכים לחינה
לצפיה ב-'"אוהב אותך בכל מצב"'
"אוהב אותך בכל מצב"
04/06/2015 | 11:12
1
363
התחתנו לא מזמן... מתווכחים קצת הרבה.
לא ברמה מטורפת, כי בעלי עדין.
אבל עקשן.
ולפעמים אי אפשר לדבר איתו. הוא נכנס למצב של "את עצבנית זה יעבור לך" ואומר את זה 10 פעמים תוך כדי שאני מנסה להסביר לו משהו. בסוף אני מתייאשת.
מפסיקה. כי יש זמן להפסיק את הלופ וללכת אחורה.
ואז בא הקטע הזה שזה מוריד לי.
בעלי אדם מאד נאה. אבל ברגעים האלה אפילו המראה שלו משתנה בעיניי.
אני מנסה להסביר לו את עצמי, את המניעים שלי. כל אחד הגיע ממקום אחר ומהרגלים אחרים.
שנינו עצמאיים. שנינו יודעים לדאוג לעצמנו, אז חילקנו את התפקידים באופן די ברור.
אני על כביסות ובישולים והוא על שטיפת בית וכלים. בזמן שהוא עושה את שלו, אני לא מפריעה. גם אם בא לי לשטוף אחרת או אני חושבת שאפשר יותר.
מצד שני כשאני מבשלת (הוא לא יודע לבשל לכן נתן לי את השרביט) או כשאני מכבסת, הוא הולך אחריי, מעיר לי, מתקן ומנסה לסדר את הדברים על המתקן אחרת - רגע אחרי שהנחתי אותם.
כמה שאני מנסה להסביר שזה מעצבן ולא מתאים - אין.
הוא חייב את כל החלונות פתוחים. ואנחנו נמצאים בקומת קרקע, אמנם מסורגת לגמרי, אבל לי זה עושה חרדות. אני מרגישה שאני חיה ברחוב.

היום כשאנחנו ליד העבודה (אנחנו עובדים באותו מקום, מחלקות אחרות ולא מתראים כל היום. גם ההגעה לעבודה יחד נעשית רק אחת ל...).
הוא אומר לי: "אני אוהב אותך בכל מצב"
ואולי זה המחזור. ואולי זה שבאמת יש לי רגש עמוק אבל קשה לי. ואולי כי קשה לי בכללי.
עכשיו אני בוכה רק מלהיזכר בזה.
אוף.
(הוצאתי את זה).
לצפיה ב-'יש לך פה כמה עניינים שמתבלגנים, וקשה לענות ככה'
יש לך פה כמה עניינים שמתבלגנים, וקשה לענות ככה
08/06/2015 | 06:05
150
על מה את שואלת? על העקשנות? על הנטיה שלו לתקן לך דברים? על החלונות? על האמירה שלו בבוקר?
אם תתמקדי, זה יקל לענות לך (ויקל אולי גם עלייך להבהיר את התמונה)
לצפיה ב-'רופא משפחה מומלץ,ממכבי, באזור ראשון/רחובות'
רופא משפחה מומלץ,ממכבי, באזור ראשון/רחובות
03/06/2015 | 06:37
71
שלום.
אשמח על המלצה לרופא משפחה נחמד/מקצועי/אדיב. (קופ"ח מכבי)
מודה מראש....
שמוליק
לצפיה ב-'כועסת ולא יודעת איך להתנהג!'
כועסת ולא יודעת איך להתנהג!
27/05/2015 | 12:43
9
1473
היי לכולם,
לפני כמה ימים נתקלתי בבעיה ואשמח לעזרה
אני ובעלי הטרי נשואים מספר חודשים לאחר קשר של שנה
לפני שהכרנו נהגתי ללכת לחדר כושר ולאימונים אישיים אחת לשבוע והמשכתי את זה גם בחודשים הראשונים של הקשר שלנו 
בעלי (בתקופה ההיא היה בן זוגי) נהג לומר לי שזה בזבוז זמן וכסף, לעיתים גיחך וטען שזה לא באמת עוזר למשהו והעיקר זה תזונה
כך קרה שלאט לאט הפסקתי ללכת, גם הקשר שלנו התקדם ורציתי להיות איתו יותר

לפני מספר ימים בעלי זרק לי " אני שוקל להירשם לחדר כושר" ואני כמובן התעצבנתי
הוא טען שהשמין לאחרונה והוא רוצה לעשות עם עצמו משהו גם כדי שלא ישתעמם
זה הרתיח אותי מכמה סיבות :
1. הוא הוריד אותי מזה בתחילת הקשר ועכשיו הוא רוצה בזה לעצמו ?
2. יש לו נטיה להסתכל על אנשים (וגם על בחורות), בחדר כושר מסתובבות כל מיני בחורות חטובות עם לבוש חשוף וזה ממש לא בא לי טוב שהוא יסתכל עליהן או שלחילופין מישהי תתחיל לדבר איתו (הוא גם לא עונד טבעת נישואין ואני מבחינתי בסדר עם זה)
3. אנחנו שוקלים לעבור דירה, כל הזמן מדברים על כסף ומאיפה נביא אותו ועכשיו אתה רוצה ללכת לבזבז על זה ???

הבעתי מולו את מורת רוחי, כמובן שהעלתי בפניו את סעיף 1+3 בלבד (בלי נושא הבחורות), הוא לא הבין למה אני כ"כ מתנגדת ומה אכפת לי, בסופו של דבר כשהייתי עצבנית מאוד זה נגמר בזה שהוא אמר לי " בסדר, אני לא נרשם לחדר כושר"

יום למחרת שוחחתי איתו שוב על הנושא, הייתי עצבנית מאוד
אמרתי לו שזה לא מתאים לי והוא כמובן כעס, טען שאני מגבילה אותו ושהוא לא ילד קטן
שחשוב לו להזיז את הגוף ולחזק את עצמו כי הוא מרגיש שנחלש
הוא גם אמר שזה סתם משהו שעבר לו בראש ושהוא לא התכוון עדיין להביא את זה לידי ביטוי או לעשות עם זה משהו
בסופה של השיחה כבר לא היה לי כח יותר, הוא שאל אותי "אז אני יכול להירשם" ? עניתי לו שיעשה מה שמתאים לו ושאלתי אם זה מה שהוא מתכוון לעשות
הוא ענה " לא, אבל אני רוצה לדעת שיש לי את האפשרות"
אמרתי לו שיעשה מה שהוא חושב אבל שלא יבקש שאתמוך או אאמין בזה...

מהיכרות שלי איתו הסיכוי שהוא באמת היה נרשם עומד על 3% אבל זה הרתיח אותי שהוא אפילו חשב על זה
מה שכן, את נושא הבחורות לא העלתי בפניו כי לא חשבתי שזה במקום להעלות משהו שטותי כזה, לפחות בעיניו

מה אני צריכה לעשות ?
האם להביע שוב את התנגדותי או להניח לזה עד שאולי הוא יפנה אלי שוב בנושא אם בכלל ?
(בנוסף, אני בתחילת הריון וזה מעצבן אותי ברמות שאין לתאר)
לצפיה ב-'היי :)'
היי :)
27/05/2015 | 13:11
428
אולי במקום חדר כושר תציעי לו איזו פעילות משותפת כמו הליכות בערב? יש גם כל מיני אפליקציות לאימון בבית שאפשר לעשות
- זה בנוגע לכושר
אני לא נכנסת לכם לחשבון, אבל בעיקרון זה שהוא רוצה לעשות כושר ולשמור על עצמו צריך להיות דבר חיובי ואני חושבת שגם אם הוא גיחך עלייך בהתחלה, עדיין מותר לו לשנות את דעתו בעניין.
בקשר ל2 - הוא יכול גם להסתכל על בחורות חטובות ברחוב או בים, והן יכולות להתחיל לדבר איתו בכל מקום :) חבל לחשוב על זה בכלל
לצפיה ב-'התשובה לשאלה נמצאת במשפט האחרון שלך '
התשובה לשאלה נמצאת במשפט האחרון שלך
28/05/2015 | 14:50
456
לא שאני ממעיטה בערך הכעס שלך, אבל רק רוצה לומר לך, מניסיוני, שבתחילת הריון הרבה דברים מועצמים אצלנו. עוברת על הגוף שלנו סערה הורמונלית, ואנחנו מגיבות בצורה חריפה לסיטואציות שלפני ההריון היו עוברות לידנו... 
באופן אישי אני חושבת שאם בעלך רוצה להירשם לחדר כושר, זה מסוג הדברים שאת לא יכולה לאסור או להטיל וטו עליהם. אבל שוב, כרגע את במקום שלא ממש מאפשר לך לחשוב צלול  
ובשעה טובה על ההריון! 
לצפיה ב-'תקשורת בין בני זוג'
תקשורת בין בני זוג
28/05/2015 | 15:14
294
שלום לך,
קודם כל כמו מי שכבר כתבה לך מעלי, גם אני הגעתי לשורה שבה אמרת שאת בהריון ואמרתי לעצמי- אההההה נו זה מסביר הכללל.... אמנם אני לא בהריון, אבל אני מכירה את עצמי בימים שלפני מחזור כשההורמונים משתלטים, ויודעת כמה אני נוטה לעשות סיפור ענק מדברים קטנים, להיות רגשנית ולהפגע - ואח"כ לקלוט ש95% מהתגובה שלי היתה - הורמונים....
אז באמת יכול להיות שאת ובעלך יכולים להאשים את ההריון בזה ולסגור סיפור.

אופציה אחרת שעלתה לי בין השורות, היא שהדבר שבאמת הפריע לך בכל הסיפור של המכון כושר הוא הבנות שהוא עשוי לראות שם או שעלולות להתחיל איתו. רגש של קנאה קטנה וירוקה ונורמלית לחלוטין!
הבעיה שלא היה לך נעים להודות בזה בפניו, ומשם הלכת וניפחת את ההתנגדות שלך בכל מיני טיעונים אחרים ולא ממש רלוונטיים (הרי ברור שזה חיובי שהוא יעשה כושר - הוא יחזור אליך חטוב וחתיך!, ואפשר גם למצוא מכון כושר זול יחסית או לחשוב על אופציות אחרות לכושר)
מניסיון שלי, לא להגיד לבן זוג שלך מה באמת מפריע לך, זה לא טוב!! זה תמיד יוביל לוויכוחים, שבהם הוא לא יבין אותך באמת (כי לא אמרת לו מה באמת מפריע לך) והוא עלול לחשוב שאת מגבילה אותו או עושה סיפור מדברים קטנים (כי הוא לא יודע את הסיבה האמיתית שבגללה את מתנגדת).
אם תדברו על זה - קודם כל נראה שזה יחמיא לו שאשתו מקנאה לו קצת! דבר שני - הוא ידאג להרגיע אותך, להזכיר לך שהוא בחר בך ולא מענינות אותו בנות אחרות, ושבכלל הוא הולך לעשות כושר בשבילך ובשביל שיהיה לו כוח לשחק עם הילד/ה שלכם כשיגיע! ואז כל השיחה הזו פתאום נהית משהו אחר וחיובי לגמרי!!
וזה נכון לכל ויכוח או עניין אחר בחיים שלכם ביחד. אף אחד לא ינחש מה הצד השני חושב. זו האחריות של כל אחד להגיד מה באמת מפריע לו - לטובת הקשר!

בהצלחה!! 
לצפיה ב-'היי...'
היי...
28/05/2015 | 20:32
197
אל תביעי שוב את התנגדותך, זה מיותר. את צועקת והוא מתנהג כמו ילד שצריך אישור. אתם אנשים בוגרים ואתם צריכים לעבוד על התקשורת שלכם.

את צריכה לשבת איתו ולומר לו (בכנות ולא בעצבים) את כל מה שמפריע לך בעניין בלי להחסיר כלום. ספרי לו על החששות שלך מהבנות בחד"כ (אולי זה שטותי בעיניו אבל לך זה מפריע), ספרי לו על זה שזה מעצבן אותך שהוא הוריד אותך מהנושא ורוצה אותו עכשיו לעצמו.

אם לא היית בהריון אני הייתי מציע שתלכו ביחד לחד"כ ותהפכו את זה לפעילות זוגית. חוץ מזה אין לי פתרון בשבילך למעט מה שרשמתי כאן שזה לבנות תקשורת כנה.

לצפיה ב-'ספורט אפשר לעשות גם בבית.'
ספורט אפשר לעשות גם בבית.
02/06/2015 | 19:22
221
סקווטים, שכיבות שמיכה, לאנג'ס, קפיצות בחבל, ריצות, מתח...
האינטרנט מלא בתוכניות אימון למתחילים שאפשר לעשות בבית, בלי אביזרים.
אם העניין פה הוא נטו בספורט, אפשר לקבל תוצאות מרהיבות בלי להוציא שקל.

אם הוא מתעקש ללכת לחד"כ סתם בשביל המסגרת של האימונים, תני לו.

אפילו תגדילי ראש ותרשמי גם את, וככה תוכלו ללכת יחד ולחזק את הזוגיות שלכם.
ככה אני ובן זוגי עושים.

אל תכעסי על דברים שהוא אמר בעבר והיום הוא מתחרט עליהם, כנראה שהוא מבין עכשיו שמה שהוא אמר בעבר היה לא נכון.
לצפיה ב-'holy shit'
holy shit
03/06/2015 | 12:36
178
אני מקווה שהתגובה שלך הועצמה בעקבות הריון כמו שכתבו, אחרת את פשוט מגזימה ברמה מטורפת.
מה שהיה היה, ולאדם מותר לשנות את דעתו. בעלך כנראה מרגיש שהוא צריך לעבוד על הגוף שלו - וזה גם עוזר לו (דימוי עצמי) וגם לך (דימוי עצמי גבוה יותר שלו יעלה את הרצון לעשות דברים בשבילך).

קחי נשימה, תזרקי את העצבנות שלך לפח ותשבי איתו לשיחה על מה מטרתו ואיך אפשר לממש את זה - אולי גם בהשתתפותך.

לצפיה ב-'כי במקומות אחרים אין בחורות יפות וחטובות שמסתובבות בלבוש '
כי במקומות אחרים אין בחורות יפות וחטובות שמסתובבות בלבוש
03/06/2015 | 13:25
177
חשוף, נכון? תגידי, גם לעבודה את מתנגדת שהוא ילך? כי את יודעת, גם שם בטח יש בחורות כאלה... עוד מישהי תתחיל לדבר איתו, רחמנא ליצלן...
לצפיה ב-'הגיבו כאן הרבה בנות והינה תגובה של גבר - '
הגיבו כאן הרבה בנות והינה תגובה של גבר -
03/06/2015 | 20:42
176
דבר ראשון -  תרגעי.
דבר שני - אני מרחם על בעלך שהוא צריך לבקש ממך רשות לדברים שכאלו.

עכשיו קצת נתעמק בדברים -

1) מה שהכי מדאיג אותך זו האפשרות שהוא יהיה בקרבת נשים אחרות שנראות יותר טוב ממך מה שמעלה סימני שאלה לגבי הביטחון
שלך בו ועל כך שיש בך את הספק, אפילו הקטן ביותר שיקרו דברים שאת לא רוצה שיקרו.
בלי ביטחון שכזה בבן זוג, מה שווה מערכת היחסים,
נקודה למחשבה...

2) חדר כושר זה בערך 2000 ש''ח בשנה, וכמה את מוציאה על טיפוח אישי בשנה? הרבה הרבה יותר אז אם רוצה לחסוך בנושא
ההוצאות תחת הקטגוריה טיפוח אישי עדיף שתקני פחות בגדים,תלכי פחות לספר ותקני פחות תמרוקים ושטויות.
אני מאמין שזה הרבה יותר מה - 200 שקל בחודש שהמסכן רוצה להוציא.

3) לא, אין תחליף לחדר כושר משום שחדר כושר מציע אביזרים ומכשירים שמאפשרים להתאמן בצורה מסודרת ומגוונת, אז כל הקטע של
להתאמן בבית או לרוץ בים לא באמת רלוונטי, חדר כושר זה מקום שבו גברים דואגים לגוף שלהם.

4)  חדר כושר זו האפשרות שלו להשקיע זמן נטו בעצמו, לבלות עם עצמו זמן איכות בסביבה של אנשים חדשים, מעבר לערך הספורטיבי והבריאותי
מדובר בשובר שיגרה חשוב שצובע את שיגרת היום יום (שכולל אותך בין היתר) ומאפשר לקיים אורך חיים בריא נפשית ומנטלית.

5) בדרך כלל בחורות מבזבזות לגמרי את כספן וזמנן בחדר כושר משום שהמטרה שלהן היא - x והמטרה של החדר כושר כלפי נשים הוא y
כאשר y הוא לשתות לכן את הכסף במגוון אימונים לא מועילים ולא עוזרים.
הוא בהחלט צודק בכך שהחדר כושר לא מתאים לך אבל זה לא אומר שזה לא מתאים לו.

בקיצור אני מחזיק אצבעות לבחור המדובר שיהיה לו כמה שיותר קל איתך ובשבילך אני מקווה שתגיעי לשלב בקשר שלכם שאת באמת
סומכת עליו ושיש לך ביטחון בו ושאת באמת רוצה שיהיה לו טוב גם אם זה בא על חשבון הרגשות השגויים שלך שגורמים לך לקנא.

שיהיה לכם הרבה בהצלחה בתור זוג גם!!!!
לצפיה ב-'לדעתי יצאת מפרופורציות'
לדעתי יצאת מפרופורציות
04/06/2015 | 23:53
113
לפי מה שאת אומרת-בעלך הקניט אותך לגבי חדר הכושר לפני שנה. הגיוני שדעתו תשתנה תוך שנה וזה שפעם הוא התנגד למשהו לא אומר שהוא צריך לדבוק באותה התנגדות לנצח. להפך, זה טוב שהוא לא מקובע ושהוא פתוח לרעיונות. כשאת רצית להרשם לחדר כושר זה היה בסדר, אבל כשהוא רוצה זה כ"כ נורא?

לגבי הבחורות-שיסתכל בעיניים על מי שהוא רוצה. אני לא רואה בעיה בזה, כל עוד זה רק להסתכל. את לא מסתכלת על גברים ברחוב וחושבת לעצמך "איזה חתיכים?" ושיתחילו איתו בנות, למה לא? כל עוד הוא חוזר הביתה אליך זה אפילו מחמיא, לראות שיש לך כזה גבר שווה ומבוקש ושאת זאת שהשגת אותו. ושתדעי לך שדווקא קיומה של טבעת נישואין מוסיפה הרבה סקסיות לגבר בעיניי נשים רבות-ולא בהכרח תמנע את העובדה שבנות יתחילו איתו...

לגבי הכסף אני מבינה אותך. גם אני רוצה להרשם לחוגים/חדר כושר ובעלי מעודד אותי, אבל קשה לי לחשוב על להוציא סכומים כאלה. אם באמת זה לא משהו שאתם יכולים לעמוד בו וספורט זה דבר שחשוב לו-תציעי לו לרוץ ברחוב במקום על הליכון, להתאמן במתקני כושר שבגנים בעיר וכו', או שתשבו על התקציב שלכם, תראו איזה הוצאות יש לכם פחות או יותר ואיפה אתם יכולים לחסוך כדי לקזז את עלות חדר הכושר. אני מאמינה שאפשר לקזז 200 ש"ח מהתקציב החודשי די בקלות. פחות שני בתי קפה בחודש-ונסגרה הפינה. 

אני מבינה למה הוא כעס על התגובה שלך. הבן אדם רוצה לעשות ספורט-דבר חשוב ובריא. זה לא שהוא שופך עכשיו כספים על גאדג'טים וכאלה.
האישיו היחידי פה הוא הכסף. בחורות יש גם בים/בריכה/הולכות חצי ערומות ברחוב. וזה שנעלבת כי פעם הוא זלזל ברצון שלך לעשות ספורט ועכשיו הוא רוצה לעשות בעצמו-תסלחי לי, אבל זה ילדותי. 

אני מקווה באמת שזה נובע מההורמונים, ואם לא-את צריכה להשתחרר. את לא קובעת עליו, את לא מאשרת לו דברים, אתם מקבלים החלטות ביחד. ככה זה צריך להיות בזוגיות בריאה.

בהצלחה עם ההריון ובכלל!
לצפיה ב-'הרגלי ביקור בקניון'
הרגלי ביקור בקניון
28/05/2015 | 14:58
2
301
שלום נשואים טריים!
גם אני נשואה טריה ונהנית מכל רגע (:
חייבת להודות שכשאני הולכת לקניון לשופינג אני אעדיף ללכת בלי האיש, שפשוט לא מבין את הטעם שבשוטטות בקניון, ומתחיל להשתעמם אחרי כמה דקות...   מצד שני, כשאני איתו - הרבה יותר נוח לי להסתובב ולקנות יותר כי... הוא שומר לי על התיק והשקיות  

לצורך סמינר שאני עושה הכנתי שאלון שעוסק בנושא ואשמח מאוד שתשתתפו! השאלון אנונימי וקצר (גג 2 דקות)..
תודה!

לצפיה ב-'עניתי, בהצלחה :)'
עניתי, בהצלחה :)
28/05/2015 | 19:23
28
לצפיה ב-'צודקת'
צודקת
03/06/2015 | 08:46
81
הם לא צריכים לסבול.
ובקשר ללקנות יותר, אם אני ממש באטרף שופינג ושקיות (מאד נדיר) אני הולכת חזרה לרכב וממשיכה הלאה.
קצת ספורט
לצפייה - מוסתר
17/05/2015 | 16:11
לצפיה ב-'רק שתדעו - שאני שוקלת לפתוח תנועת "הרחם שלי ברשותי"'
רק שתדעו - שאני שוקלת לפתוח תנועת "הרחם שלי ברשותי"
11/05/2015 | 21:23
3
448
כי נדמה שמרגע החתונה הרחם שלי עבר לרשות הכלל 
כבר התרגלתי לשאלות ולחץ מהמשפחה
אבל כשאדם זר שרק הכרתי שואל אותי למה בגיל 28 עוד אין לי ילדים, פה כבר נגמרה לי הסבלנות.
איך זה אצלכן? גם מציקים?
לצפיה ב-'לא יודעת מה עדיף,אדם זר או אמא'
לא יודעת מה עדיף,אדם זר או אמא
28/05/2015 | 03:44
1
197
ששלוש חודשים אחרי חתונה מחכה לנכדים  עד  שאמרתי לה מספיק...
לצפיה ב-'אצלי בפעם האחרונה שהיא סיפרה לי על חברות שלה שמצפות לנכדים'
אצלי בפעם האחרונה שהיא סיפרה לי על חברות שלה שמצפות לנכדים
28/05/2015 | 12:58
195
ואמרה "אוף, בא לי גם"
אמרתי לה שהיא מוזמנת להביא ילד בעצמה
זה קצת השתיק אותה
לצפיה ב-'כבר שואלים'
כבר שואלים
03/06/2015 | 08:48
140
ואם לא הייתי מאד רוצה (כי אני "קצת" יותר מבוגרת.... ) - אולי זה היה פחות מציק.
במשפחה יודעים שאין מה להציק כי אני ממילא רוצה בעצמי.
החברים יודעים שאין מה להציק כי לאחת החברות של אמא שלי יש בת שמנסה כמה שנים, אז יש להן קצת טקט לא להיכנס איפה שלא צריך.
לצפיה ב-'פי"ה'
פי"ה
10/05/2015 | 18:39
23
91
לצפיה ב-'איפה קונים גליצרין עבור בועות סבון?'
איפה קונים גליצרין עבור בועות סבון?
10/05/2015 | 15:08
1
1001
לצפיה ב-' גליצירין מוכרים בבית -מרקחת,,אבל יש גם תחליף,,'
גליצירין מוכרים בבית -מרקחת,,אבל יש גם תחליף,,
12/06/2015 | 12:22
226
רעיון מהאתר של רונו  שני,
לערבב 12 כוס מים פושרים,
כוס אחת סבון,
ו-2 כפיות אבקת אפייה.
לערבב ביחד לקבלת תמיסה,
ולהניח לכמה שעות מנוחה,לקבלת תערובת צלולה.

רעיונות נוספים תמצא באתר של רוני שני
כאן:
לצפיה ב-'שכחתי הקוד סודי של כרטיס אשראי שלי'
שכחתי הקוד סודי של כרטיס אשראי שלי
09/05/2015 | 15:17
1
62
לצפיה ב-'צור קשר עם הבנק שלך'
צור קשר עם הבנק שלך
10/05/2015 | 12:43
29
לצפיה ב-'פטריה ורודה'
פטריה ורודה
09/05/2015 | 11:31
130
לבת שלי אבחנו פטריה ורודה והיא מקבלת טיפול בקורטיזון - 20 מ"ג ליום למשך 10 ימים. האם לקורטיזון יש תופעות לוואי? האם מותר להחשף לשמש בתקופת הטיפול / כשיש לה את הנגעים עדיין?תוך כמה זמן הקורטיזון מתחיל להשפיע?
לצפיה ב-'אשמח להמלצה על מלון בתל אביב '
אשמח להמלצה על מלון בתל אביב
28/04/2015 | 12:02
5
134
היי לכולם ,בעלולי חוגג יום הולדת חודש הבא וחשבתי לקחת אותו לנוח בתל אביב(אנחנו מהצפון) אשמח על המלצות על בית מלון רצוי באזור הים ,משהו שלא יהיה במחיר גבוה מידי,משהו שיהיה סביר ונחמד
וגם על הדרך אשמח להמלצות על מה לעשות בסופש באזור המרכז
תודה רבה לכולם מראש  :)
לצפיה ב-'מלון דן פנורמה ת"א'
מלון דן פנורמה ת"א
29/04/2015 | 15:03
1
99
ממליצה בחום על מלון דן פנורמה תל אביב, חדרים מפנקים וממוקם ממש על חוף הים עם נוף לים מהחדר. מיקום מעולה ליד מתחם התחנה בת"א ויפו העתיקה, שפע טיולים באיזור, מסעדות וכו'..
לצפיה ב-'בדקתי הרגע ,המחיר ממש יקר 1300 ללילה :/'
בדקתי הרגע ,המחיר ממש יקר 1300 ללילה :/
29/04/2015 | 17:51
91
למרות שאני יודעת שזה מלון טוב ,אבל לצערי יקר לנו .. תודה על ההמלצה בכל זאת !
אשמח לעוד המלצות..
לצפיה ב-'מזל טוב :)'
מזל טוב :)
03/05/2015 | 12:34
1
79
אני לא מכירה, סליחה (גם אני מהצפון)
לצפיה ב-'תודה רבה :)'
תודה רבה :)
03/05/2015 | 15:28
19
לצפיה ב-'הרודס'
הרודס
03/06/2015 | 21:41
22
היינו שם בליל הכלולות והיה מעולה.
שילמנו אז לשני לילות בסופ"ש 1600 ש"ח + מע"מ.
המלצה כללית - חפשי הזמנות בbooking.com  זה הרבה יותר זול מאשר באתרים של המלונות.
לצפיה ב-'יש לי הרגשה של נמלים בשני כפות הידים'
יש לי הרגשה של נמלים בשני כפות הידים
28/04/2015 | 15:35
50
לצפיה ב-'איך ניתן להשיג מירקם של חלב קוקוס ממי קוקוס?'
איך ניתן להשיג מירקם של חלב קוקוס ממי קוקוס?
27/05/2015 | 17:58
19
או מקרם קוקוס?
לצפיה ב-'איך יודעים באיזה תאריך הונפק הרשיון'
איך יודעים באיזה תאריך הונפק הרשיון
26/05/2015 | 11:41
20
לצפיה ב-'סיוע במילוי שאלון לצורך מחקר'
סיוע במילוי שאלון לצורך מחקר
13/05/2015 | 15:56
40
שלום רב,
אנו סטודנטיות לתואר שני בעבודה סוציאלית.
נשמח באם תוכלו לענות על שאלון קצר על ידי לחיצה על הלינק: 
http://www.tfasim.org.il/tofes/7e9x3
לציין כי השאלון אנונימי לחלוטין ולא ניתן לדעת ממי נשלח!
תודה רבה על שיתוף הפעולה, 
מירב ושקד
לצפיה ב-'נשים וגברים יקרים!- זקוקה לעזרתכם! - 5 דקות מזמנכם '
נשים וגברים יקרים!- זקוקה לעזרתכם! - 5 דקות מזמנכם
14/05/2015 | 17:35
74

שלום שמי רוני אני סטודנטית בבינתחומי בהרצליה- שנה ג' לתקשורת.
אני עושה עבודת סמנריון על מדיום האינטרנט. (קשור למצב משפחתי)
הסקר לוקח כ5 דקות (אפילו פחות)
השאלון אנונימי לחלוטין.
אשמח לעזרתכם!!!

https://docs.google.com/forms/d/1__oR6ZrSaGjnHQ9Ee...

לצפיה ב-'תשובות,,,'
תשובות,,,
12/06/2015 | 12:17
22
 כמה חשוב לאישה שבעלה יסתכל לה בעיניים כאשר היא מדברת איתו:
 התשובה חד-משמעית, הי א כן,ההתחייסות הישירה  במבט חשובה ביותר  !!!
 ולשאלתך, כמה חשוב לאישה ,שלבעל יהיה זמן, עניין ורצון לשמוע,התשובה זהה לקודמת,
 עניין,רצון  ויחס אישי, זה נקרא:כיבוד הזולת, והוא הדבר החשוב ביותר.

האם זה מלחיץ את האשה ,כאשר היא יודעת ,שבעלה מעוניין ביחסי מין בשעה מסויימת?
   זה לא ברור ,למה בכלל אתה צריך לקבוע לה שעה , הרי בת הזוג לא אמורה  לפעול כמו רובוט על אוטומט .  
  קשר בריא מתקיים על פי תחושות הלב ורצונות, ובטח שלא לפי השעון.

כמה חשוב שהבעל ישקיע יותר בחיי הנישואין ובאשתו.
  האם נכון שאם זה אותנטי, האישה תחזיר כפליים או   הרבה יותר .
 התשובה היא כן, וזאת בתנאי שבניתם ביניכם קשר טוב, קשר המושתת על כבוד לרצונות בת הזוג,
  והסבלנות כלפיה, בהערכה ופירגון לבת -הזוג ,בהתייחסות לדבריה ,ולשבח אותה בשבחים להם ראוייה .
  אם הקשר שלך לא מתנהל כך,אז תוכל להתחיל לבנות קשר מפרגן החל מהיום,
   ובאופן טבעי,תגיע לתקופה פורחת וההשקעה אכן תניב כפליים.
  שאר השאלות ששאלת נותרו ללא מענה ,וזאת מכיוון שכול אדם שונה זה מזה, בעלי צורך ותגובות שונות.
  כך שאין  תשובה החלטית אחת.

ובקשר ללשון שמוציאה אישתך ,תשאל אותה,כי רק היא יודעת את התשובה.
    אפרופו לפרגן:
   ההמלצה שלי ,שתתחיל לפרגן לאשתך, ותשמח אותה בזר פרחים לשבת.

שבת שלום ,
    ובהצלחה.

לצפיה ב-'לזהות של מי המספר של מישהו מחול'
לזהות של מי המספר של מישהו מחול
17/06/2015 | 21:46
1
24
לצפיה ב-'לצורך זיהוי מספר התקשר לגשש בלש .'
לצורך זיהוי מספר התקשר לגשש בלש .
18/06/2015 | 21:31
8
לצפיה ב-'מה זה המספר הזה 03-940-4303'
מה זה המספר הזה 03-940-4303
11/06/2015 | 15:04
44
לצפיה ב-'ישלי ערכי ברזל נמוכים וגם b12 נמוך מה לאכול?'
ישלי ערכי ברזל נמוכים וגם b12 נמוך מה לאכול?
08/06/2015 | 11:05
1
40
לצפיה ב-'מומלץ לאכול בשר של תנין בן 18 יום'
מומלץ לאכול בשר של תנין בן 18 יום
18/06/2015 | 21:30
14
לצפיה ב-'המשפיענים של אנשים'
|רמקול|המשפיענים של |תפוז| אנשים
10/05/2015 | 12:38
16
יש לכם דעה? בואו להשפיע!

קבוצת המשפיענים של תפוז אנשים, מחפשת אתכם.
הצטרפו אלינו ותהנו מחוויית צרכנות שונה ומעניינת עם מגוון הטבות וצ'ופרים.. וזאת, הרבה לפני כולם!

לחצו על הלינק הבא וצרפו עצמכם לקבוצה.
אנחנו כבר נדאג לאשר אתכם ;)
https://www.facebook.com/groups/613058758781259/

לצפיה ב-'נפתח פורום לימודי תקשורת'
|*|נפתח פורום לימודי תקשורת|*|
05/05/2015 | 11:47
7
|טי-וי|תמיד רציתם להופיע בטלוויזיה? לשדר ברדיו? להיות היחצנים של המדינה? היכנסו עכשיו לפורום שיעזור לכם להפוך לכוכבי התקשורת הבאים של ישראל....

היכנסו לפורום לימודי תקשורת:

|דושיח|אתם מוזמנים לעזור לגולשי הפורום ולצופים להכריע. מי היא מגישת החדשות של ישראל - תמר איש שלום או יונית לוי?
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

לצפיה ב-'פורומים מקצועיים חדשים'
|*|פורומים מקצועיים חדשים|*|
30/04/2015 | 10:57
10
|קדימה|האם אתה בעל עסק קטן או בינוני וצריך ייעוץ בהתנהלות הפיננסית מול הבנק?
האם אתה מעוניין בהכוונה בנושא גיוס הלוואות מהבנקים או מקרנות שונות לטובת העסק שלך?

|שמאל|היכנס עכשיו לפורום מימון עסקים ותקבל את כל המידע הנדרש!

|מטוס|חולמים על חופשה חלומית באוסטרליה?
מתכננים את מסלול הטיול לניו-זילנד ויש לכם שאלות?

|שמאל|היכנסו עכשיו לפורום טיולים באוסטליה ניו-זילנד ותארגנו לעצמכם את הטיול המושלם!

|שמש|אם תמיד חלמתם על חופשה בסקנדינביה ואתה מעוניינים לקבל מידע על היעד היפה בעולם,
פורום טיולים בסקנדינביה הוא בדיוק המקום בשבילכם!

|שמאל|היכנסו עכשיו לפורום טיולים בסקנדינביה ותתכננו את הטיול שלכם!

|מטוס|מתכננים חופשה חלומית לספרד וזקוקים להמלצות על היעדים החמים?
מתלבטים לגבי מלון או מסעדה בפורטוגל ומעוניינים בהכוונה?

|שמאל|היכנסו עכשיו לפורום טיולים בספרד פורטוגל ותקבלו מידע שיאפשר לכם לתכנן את מסלול הטיול האידיאלי ביותר עבורכם!

|קדימה|אם אתם או בני משפחתכם סובלים מאלצהיימר, אין לכם צורך להרגיש לבד.
פורום אלצהיימר נפתח מחדש על מנת לספק לכם זירה נהדרת לשאול שאלות ולקבל את התשובות המקצועיות ביותר.

|שמאל|היכנסו עכשיו לפורום אלצהיימר ושתפו במה שעובר עליכם:
לצפיה ב-'סדרת וידאו חדשה על המחזור הנשי ופריון עם ד"ר חנה קטן.'
סדרת וידאו חדשה על המחזור הנשי ופריון עם ד"ר חנה קטן.
28/04/2015 | 13:15
48

נשים יקרות שימו לב!
בסדרה תגלי:
מהם אמצעי המניעה האולטמטביים? ומה הכי מתאים בשבילך?
כיצד ניתן לאחר את המחזור?
כיצד ניתן לשמר את הפריון?
לידה בגיל מתקדם - מהם הסיכונים והפתרונות?
ועוד ועוד...
לצפייה בסדרה המלאה:
http://editshalevwebinar.ravpage.co.il/hana_katan_...

לצפיה ב-'מה דעתכן על ידידות קרובות של הבעל? '
מה דעתכן על ידידות קרובות של הבעל?
22/04/2015 | 12:16
1
276
ידידות שמהתיכון חברים, לא היה בניהם משהו מיני
אבל מאוד אכפת לו ממנה, דואג לה ועוד
לצפיה ב-'לי לא מפריע, לשנינו יש חברים קרובים מהמין השני'
לי לא מפריע, לשנינו יש חברים קרובים מהמין השני
22/04/2015 | 13:17
209
והם יוצאים לפעמים בלעדיי, ואני יוצאת לפעמים בלעדיו
אני רואה את הידידים של כאחים, אנחנו חברים מעל לעשור ואפילו מגעיל אותי לחשוב עליהם בהקשר מיני
ואני מניחה שככה גם בעלי רואה את הידידות שלו
(מה שכן, חייבת להודות שבהתחלה לקח לי זמן להתרגל לזה)
לצפיה ב-'מונולוג של שמאלנית ממוצא יהודי על חתונתה ביום השואה בגרמניה'
מונולוג של שמאלנית ממוצא יהודי על חתונתה ביום השואה בגרמניה
18/04/2015 | 15:21
13
312
ובן זוגה הגרמני דווקא יותר 'יהודי' ממנה.
לצפיה ב-'לא הבנתי את הקשר לשמאלנית '
לא הבנתי את הקשר לשמאלנית
18/04/2015 | 21:35
12
83
לצפיה ב-'כי יכולת הסקת מסקנות שלך פשוט לקוייה - '
כי יכולת הסקת מסקנות שלך פשוט לקוייה -
18/04/2015 | 22:37
11
202
1) "בעוד אני ביליתי את כל חיי הבוגרים בבועה התל-אביבית"
2) "כמשפחה אשכנזית קלישאתית, אנחנו נוהגים להתמודד עם כל רגש בעזרת הומור שחור"
3) "אכן, גם תפישת היהדות שלי היתה מאז ומעולם שונה. היא לא קשורה לדת בכלל כי אני אתאיסטית לחלוטין,"
לצפיה ב-'אין ספק שהשמאל חי בבועה תל אביבית, אשכנזי ואתאיסט'
אין ספק שהשמאל חי בבועה תל אביבית, אשכנזי ואתאיסט
19/04/2015 | 12:55
10
179
(אופס, אני לא מתאימה לאף אחת מההגדרות..שיט, אולי אני ימנית בעצם ולא ידעתי?)
לצפיה ב-'אפשר לשאול כמה קיבלת בפסיכומטרי? '
אפשר לשאול כמה קיבלת בפסיכומטרי?
19/04/2015 | 19:54
9
186
פשוט, ההסקות הלוגיות שלך הן ממש לא משהו, כי לא הבנת בכלל שאם מתקיימים כל התנאים שכתבתי, זה מוביל לכך שהיא שמאלצ'יקית.

למען הסר ספק, אם טרם הבנת, את כנראה לא מקיימת את התנאים האלו ולכן את יכולה להיות הכל.
לצפיה ב-'הממ...כדאי שתזהירי את המטופלים שלי, אם כך.'
הממ...כדאי שתזהירי את המטופלים שלי, אם כך.
19/04/2015 | 20:07
8
79
לצפיה ב-'אגב, מה דעתך על דבריו של אריאל רובינשטיין '
אגב, מה דעתך על דבריו של אריאל רובינשטיין
19/04/2015 | 20:18
7
153
היה ברור שזה יגיע: עכשיו חלאות השמאל רוצים לבטל את יום השואה והכל באל-ארץ שהבעלות עליו משותפת לשויקען ולמשפחת מולים גרמנית-נאצית.
מאת אריאל רובינשטיין
פורסם ב - 15/04/2015 02:00

את יום השואה צריך לבטל, כי המעטים שיש להם את מי לזכור לא ישכחו את הנספים, ואלה שאין להם לא יכולים באמת לזכור.
את יום השואה צריך לבטל, כי אני לא רוצה לשמוע חבר כנסת מקריא את שמות בני משפחתי שנספו בשואה בטקס "לכל איש יש שם". למתים היו שמות, ואני נקרא על שם שניים מהם, אבל שמותיהם אינם אומרים דבר לחברי הכנסת שממלמלים אותם.
את יום השואה צריך לבטל, משום שהוא הזדמנות מיותרת להצצה לא מתנצלת בפורנוגרפיה של המוות. מי שמרגיש שהוא מוכרח להתבונן בתמונות של הוצאה להורג או במבט אחרון של ההולך אל מותו, מוזמן לצפות בסרטונים הצבעוניים של דאעש.
את יום השואה צריך לבטל, כי מי שרוצה באמת לזכור את בתי המדרש החרבים בפולין לא צריך לצעוד במצעד החיים באושוויץ, אלא לגשת בנפש חפצה למאה שערים.
את יום השואה צריך לבטל, כי חלק ניכר מקורבנות השואה היו חרדים, וממשיכי דרכם בארץ ובעולם אינם מקבלים את היום הזה כתאריך ראוי לציון החורבן. מוטב היה לאמץ את המסורת ולספח את קינת השואה לעשרה בטבת או לתשעה באב — ימים שבמסורת היהודית מבכים בהם את כל האסונות המרים שקרו לעמנו.
את יום השואה צריך לבטל, כי הצפירה היא מנהג מלכות זרה. יהודים אומרים קדיש ולומדים משניות.
את יום השואה צריך לבטל, כי אני מליט עיני בבושה כשאני רואה את הצעירים הישראלים המטיילים עטופים בדגלי ישראל בחוצות פולין, כמו שאוהדי בית"ר ירושלים חוגגים ברחובות אחרי ניצחון על בני סכנין.
את יום השואה צריך לבטל כדי לשים קץ לשרשרת הקלישאות הבלתי נסבלות, המושמעת ביום הזה מפי כל איש ציבור שיש לו הזדמנות לדבר.
את יום השואה צריך לבטל, כי אסור לבסס את קיומנו כאן רק על היותנו נרדפים נצחיים. או שנייחד את עצמנו מבחינה תרבותית ודתית, או שמוטב שניטמע בין האומות.
את יום השואה צריך לבטל, כי הוא נהפך לכלי שרת בידי אידיאולוגים לאומנים. מלכתחילה הומצא "יום השואה והגבורה" גם מסיבות פוליטיות שנויות במחלוקת של הדגשת והאדרת מרד הגטאות. אלא שכמו הרבה דברים אחרים שתנועת הפועלים הנהיגה בארץ, גם יום זה נוכס על ידי אידיאולוגיות אחרות. היום הוא משמש להטבעת האקסיומה שכל העולם נגדנו, וכל מי שמבקר אותנו הוא חוליה בציר הרשע הרוצה להשמידנו.
את יום השואה צריך לבטל, כי ייתכן שהיה צריך להפציץ את איראן גם אם היטלר היה מתגייר, וייתכן שלא צריך להפציץ את איראן, למרות שהיטלר היה צורר היהודים. היום הזה לא ממש תורם לקבלתה של החלטה שקולה.
את יום השואה צריך לבטל, כי על תקופת השואה היה מוטב ללמוד, בראש ובראשונה, באופן רציונלי, ולהפיק ממנה גם את לקחיה האוניוורסליים: גם לפתחם של בני העם הנבחר רובצת הסכנה להיהפך לחיות אדם.
לצפיה ב-'יש דברים שאני מסכימה איתם'
יש דברים שאני מסכימה איתם
19/04/2015 | 20:25
1
113
יחד עם זאת, אני ממש ממש ממש לא מסכימה עם הדעה שצריך לבטל את יום השואה ואני לא מכירה הרבה אנשים שיסכימו איתו, גם אם הם שמאלנים.
את יודעת, לא צריך להתייחס לכל אחד שכותב את דעתו ובטח שלא צריך להכליל מגזר שלם (חלאות השמאל? סיירסלי?)

בכל אופן, כרגע אותי יותר מעניין מה שקורה בחיפה :P

לצפיה ב-'אגב, דבריו הם פיילוט לביטול יום הזיכרון לחללי צה"ל -'
אגב, דבריו הם פיילוט לביטול יום הזיכרון לחללי צה"ל -
19/04/2015 | 20:51
90
לאנשים כמוהו לא כואב על חיילי צה"ל אלא על פליטי והרוגי הנאכבה שמבחינתם הקורבנות האמיתיים.

לפחות עמיתו לאל-ארץ האנטישמי, שופר הגייס ה-5, נחמיה שטרסלר, שהיינו בקרב אחרוני המוהיקנים העיתונאיים אנשי ה'שמאל-לייט' הרגיש אי-נוחות מהאשפה השמאלנית הזורמת שם חופשי כמו בתעלת ביוב.

אולי נבטל גם את יום הזיכרון?
מאת נחמיה שטרסלר
פורסם ב - 17/04/2015 02:00

>>קשה להבין איך מישהו מסוגל להציע לבטל את יום הזיכרון לשואה ולגבורה (כן, מי ששרד יום אחד באושוויץ הוא גיבור) בטיעונים מיופייפים ופוסט מודרניסטיים.
אני מרגיש בדיוק להיפך. אני מרגיש קירבה והזדהות עם אלה שעברו את שבעת מדורי הגיהנום. לכן, לא רק שאיני מוכן לקבל את רעיון העיוועים של ביטול יום הזיכרון, אלא שאני בעד לחזק אותו. יש להקשיב ליותר עדויות של ניצולים, לצפות ביותר סרטים, להקריא את שמות הנספים בכנסת, לעמוד דום בצפירה, לצעוד ב"מצעד החיים" בין אושוויץ לבירקנאו, ואף לראות ממש בעיניים את הכבשנים שבהם נהפכו בני עמנו לאפר.
אבל אם מציעים לבטל את יום השואה, למה שלא נבטל באותה הזדמנות גם את יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל? זו אולי תהיה ההצעה הבאה, בקצב ההתפתחות המורבידי של הפוסט־ציונות...<<

לצפיה ב-'דעתי (שלום, הרבה זמן לא נתקלתי בך, וטוב שכך)'
דעתי (שלום, הרבה זמן לא נתקלתי בך, וטוב שכך)
10/05/2015 | 13:19
4
110
שאם את מבינה מהטקסט הזה, ש"חלאת השמאל" רוצה לבטל את יום השואה בגלל חוסר כבוד לשואה או לניצולי שואה, או בגלל איזה רצון למחוק את זכרון השואה, את עוד יותר מטומטמת ממה שזכרתי, וזה די קשה, כי למעשה - זכרתי ממש טוב, לא רק את טמטומך, אלא גם את האובססיה שלך, את הצגת הנתונים החלקיים, את הניסיון הכושל לפתוח מריבות עם כל מי שעונה לך, את הצורך הפתאטי שלך להעליב כל מי שמגיב לך, ולנסות ולהוכיח לכולם כמה את יותר חכמה, טובה, מנוסה ומבינה, ובאופן כללי להתנהג כמו הבהמה הוירטואלית שאת, ושכולנו למדנו להכיר בכל פורום שבו הסתובבת אי פעם.
אישה קטנה, רעה, פתאטית, מתנשאת, צבועה ועלובה שכמותך.
אה, כן, וגם אחת שחייבת להגיד תמיד את המילה האחרונה, כך שאני בטוחה וממתינה לאיזה תגובה שבה תנסי שוב (כבר למעלה מעשור שאני מסתובבת פה, ואת עדיין שומרת על אותה רוטינה, אז אני מניחה שזה יחזור על עצמו גם עכשיו...) - להעליב אותי אישית, מקצועית, להסביר שאני לא יודעת כלום, שאני טיפשה, מוגבלת, עם אייקיו נמוך, ואולי תזרקי פנימה גם כמה מילות שנאה על שמאלנים (אני מבינה שזה כר הפעולה הנוכחי שלך, כמה צפוי...).
תהני פולסי, את ללא ספק אחת המתמידות.

לצפיה ב-'אין לי מה להתייחס למוגבלת שיכלית'
אין לי מה להתייחס למוגבלת שיכלית
10/05/2015 | 15:47
3
117
הנה תמונה שלך וכאן בלי הבגדים.

מעבר לזה אין צורך להרחיב למי שעם שכל של בית.

חיזרי למטפל שלך, יש לו עוד הרבה עבודה ...
לצפיה ב-'נו, כמו שאמרתי'
נו, כמו שאמרתי
11/05/2015 | 21:10
1
93
כמה לא מפתיע. בהמה היית ובהמה תישארי.

לצפיה ב-'בפרפרזה של נתניהו: תיתני-תקבלי. לא תיתני-לא תקבלי '
בפרפרזה של נתניהו: תיתני-תקבלי. לא תיתני-לא תקבלי
12/05/2015 | 01:08
75
התמונות מראות בדיוק מי הבהמה, אז רוצי להסתכל בראי
לצפיה ב-'עד לפה'
עד לפה
11/05/2015 | 21:19
22
לצפיה ב-'פי"ה'
פי"ה
10/04/2015 | 10:13
11
88
לצפיה ב-'כמה בנטסול נותנים לבחור בן 20 שוקל 80 ק'
כמה בנטסול נותנים לבחור בן 20 שוקל 80 ק
09/04/2015 | 20:42
1
178
הבן שלי סובל מכאבי גרון אין לו חיידק לאחר בדיקה חום גבוהה יש לי בנטסול מהשכנה הבן בן 20 כמה לתת לו ואם אפשרי הדבר . תודה
לצפיה ב-'אני לא יודעת אם את מדברת על הטבליות או על הטיפות לאינהלציה'
אני לא יודעת אם את מדברת על הטבליות או על הטיפות לאינהלציה
10/04/2015 | 10:13
87
בכל מקרה - לא לתת סתם ככה, להתייעץ עם רופא
לצפיה ב-'שדרוג פשוט של עוף מכובס'
שדרוג פשוט של עוף מכובס
09/04/2015 | 10:13
52
לצפיה ב-'האם אפשר להוציא בנתבג דרכון במקום קרוע?'
האם אפשר להוציא בנתבג דרכון במקום קרוע?
08/04/2015 | 18:52
1
83
לצפיה ב-'אפשרי'
אפשרי
08/04/2015 | 19:20
80
אבל הבנתי שמאד יקר, מעל 1000 ש"ח
לצפיה ב-'היכן לקנות אלכוהול 96%'
היכן לקנות אלכוהול 96%
30/03/2015 | 17:34
174
לצפיה ב-'אפשר לעשות מנוי בחניון רכבת סבידור?'
אפשר לעשות מנוי בחניון רכבת סבידור?
24/03/2015 | 18:41
67

לצפיה ב-'שלום, האם יש לכם אתר מומלץ לקניית צעצועים'
שלום, האם יש לכם אתר מומלץ לקניית צעצועים
14/03/2015 | 22:33
119
חוץ מאלי או איביי?
תודה רבה
לצפיה ב-'אל תתקרבו לספא O2, יחס מזעזע! פשוט מקום מתחת לכל ביקורת'
אל תתקרבו לספא O2, יחס מזעזע! פשוט מקום מתחת לכל ביקורת
13/04/2015 | 18:58
433
שלום,
הזמנו מתנה לאמא שלי גרופון לעיסוי בספא O2, פקידת הכניסה אמרה לי ול2 האחיות שלי להמתין בלובי. מספר דקות לאחר מכן התקשרה רותי מנהלת המקום בצעקות שנסתלק, שמי שקונה גרופון לא צריך לשבת בלובי. שנחכה ברחוב.  להבהיר שתינו 3 כוסות מים והמתנו בשקט. פקידת הקבלה הסבירה לה שאנחנו לא מפריעות לאף אחד ולמרות זאת המשיכה לדבר אלינו באופן מזעזע.
מעבר לכך הן טענו שמכיוון שאין עוד אנשים לא נקבל סאונה וגם לא נוכל לקבל עיסוי של שעה למרות שהוספנו כסף על כך. פשוט מפני שהם רוצים כבר לסגור. פשוט מתחת לכל ביקורת, מעולם לא קיבלנו יחס כל כך מחפיר. המכון הזה בשפל המדרגה ולא ראוי.
לא קיבלנו את מה שסוכם בעסקה ומעבר לכך יצאנו בעצבים ובתחושה משפילה. גועל נפש! אל תתקרבו!
לצפיה ב-'אמהות שהיו בהריון ב-2009-2010 (ילד בן 4-6) כנסו בבקשה '
אמהות שהיו בהריון ב-2009-2010 (ילד בן 4-6) כנסו בבקשה
14/04/2015 | 18:50
152

ערב טוב אמהות יקרות!

אולי זו בקשה קצת מוזרה, אבל אם הייתן בהריון בשנים 2009-2010 (ילד בן 4-6)
אני אשמח לעזרתכן בהשתתפות מחקר עבור לימודי הפסיכולוגיה שלי!
המחקר בוחן השפעות סביבתיות על התנהגות הילד,  ומי שתרצה תקבל אחרי מילוי השאלון דף הסבר מפורט.

השאלון הינו חשאי ודורש כרבע שעה מזמנכן.
אם אתן מכירות אימהות שמתאימות אשמח אם תעבירו הלאה!
תודה על שיתוף הפעולה ושבוע טוב
לצפיה ב-'מה הריבית על פק"ם חודשי?'
מה הריבית על פק"ם חודשי?
15/04/2015 | 09:52
27

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

ד
מתקשים בפוריות?
פרסום נדל
בעלי עסק בתחום הנדל"ן?
אהוד המאירי ושות'
אהוד המאירי ושות'

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה