לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1957219,572 עוקבים אודות עסקים

פורום נשואים טריים

הפורום שלנו,פורום נשואים טריים הוא הבית שלנו. קהילה קטנה של אנשים (נשים וגם גברים) שחולקים ביחד חוויות דומות.הקמת משפחה ובניית הקן הפרטי שלנו הוא לא תהליך קל, אבל מלא אהבה. פה אנחנו מדברים על הכל. על אהבה ואכזבה, מריבות ורומנטיקה.ואיך אפשר בלי הפרטים הטכניים של החיים: איך לוקחים משכנתא? ואיך מוצאים דירה? איפה קונים מוצריי חשמל? ואיך מסירים כתמים? מה עושים עם החמות? ועם הגיסה? מה קונים ליום הולדת? ואיפה מוצאים דילים טובים? איך מתפייסים אחרי מריבה? איך מחפשים עבודה? איך מתמודדים על הבוס? ואיך נגרום לבעל להתייחס אלינו כמו אלילה? ובל נישכח- שירשוריי מתכונים שגורמים אף לפחדנית שבבשלניות לנסות את מזלה (זה גם עוזר לשיפור היחסים על הבעל...).כל אותם פרטים גדולים וקטנים שמרכיבים את החיים שלנו. חולקים חוויות טובות וכואבות, שמחה והתרגשות עם כל תוספת חדשה למשפחה. וצער על כל פרידה.אנחנו לא מחפשים מהצד ולא אוהבים שפה לא הולמת. לכל אחד ואחת יש פה מקום לתרום, להוסיף ולהעשיר את חברי הפורום. אבל אנחנו לא מחפשים לריב, להתקוטט או להעליב. נא לשמור על שפה נאותה ולחשוב עוד רגע אחד לפני שמוסיפים תגובה. בצד השני של המחשב ישנם אנשים אמיתיים שיכולים להיעלב.אז, בבקשה, ביתנו פתוח לרווחה, אתם מוזמנים להצטרף ולפנות בכל שאלה, בעיה או הצעה למנהלות הפורום או לכל המשתתפים.

אודות הפורום נשואים טריים

הפורום שלנו,פורום נשואים טריים הוא הבית שלנו. קהילה קטנה של אנשים (נשים וגם גברים) שחולקים ביחד חוויות דומות.הקמת משפחה ובניית הקן הפרטי שלנו הוא לא תהליך קל, אבל מלא אהבה. פה אנחנו מדברים על הכל. על אהבה ואכזבה, מריבות ורומנטיקה.ואיך אפשר בלי הפרטים הטכניים של החיים: איך לוקחים משכנתא? ואיך מוצאים דירה? איפה קונים מוצריי חשמל? ואיך מסירים כתמים? מה עושים עם החמות? ועם הגיסה? מה קונים ליום הולדת? ואיפה מוצאים דילים טובים? איך מתפייסים אחרי מריבה? איך מחפשים עבודה? איך מתמודדים על הבוס? ואיך נגרום לבעל להתייחס אלינו כמו אלילה? ובל נישכח- שירשוריי מתכונים שגורמים אף לפחדנית שבבשלניות לנסות את מזלה (זה גם עוזר לשיפור היחסים על הבעל...).כל אותם פרטים גדולים וקטנים שמרכיבים את החיים שלנו. חולקים חוויות טובות וכואבות, שמחה והתרגשות עם כל תוספת חדשה למשפחה. וצער על כל פרידה.אנחנו לא מחפשים מהצד ולא אוהבים שפה לא הולמת. לכל אחד ואחת יש פה מקום לתרום, להוסיף ולהעשיר את חברי הפורום. אבל אנחנו לא מחפשים לריב, להתקוטט או להעליב. נא לשמור על שפה נאותה ולחשוב עוד רגע אחד לפני שמוסיפים תגובה. בצד השני של המחשב ישנם אנשים אמיתיים שיכולים להיעלב.אז, בבקשה, ביתנו פתוח לרווחה, אתם מוזמנים להצטרף ולפנות בכל שאלה, בעיה או הצעה למנהלות הפורום או לכל המשתתפים.
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכות הבאות וברוכים הבאים לפורום נשואים טריים :)
אנא הקדישו דקה מזמנכם לקרוא:
 1. הפרסום בפורום אסור על פי נהלי תפוז. פרסומות ימחקו ללא אזהרה. 

2. מותר לדבר בפורום כמעט על הכל, כל עוד שומרים על רמת דיון מכובדת ומכבדת. הודעות פוגעניות כלפי אנשים או קבוצות (הודעות שמביעות גזענות, הומופוביה, מיזוגניה, וכו׳) ימחקו.

3. הודעות שעושות אאוטינג (כלומר, הודעות שחושפות מידע אישי על גולשת או גולש ללא ידיעתן והסכמתן) ימחקו.

תודה על שיתוף הפעולה 
המשך >>

לצפיה ב-'התנהגות מוזרה של בעלי'
התנהגות מוזרה של בעלי
26/08/2015 | 10:37
2
771
היי,
יש לי שאלה ואשמח אם תגידו לי שזה בראש שלי או שהוא התנהג לא יפה
לפני מספר ימים ביקרתי את בעלי במשרד שלו (הוא עובד כעצמאי במגדל משרדים גדול)
יצאנו מהמשרד בשעות בערב וראינו שממש לידו קנתה את אחד המשרדים חברה חדשה
מהמשרד יצאו 2 בחורות (רגילות למדיי, לא יפות ולא מכוערות)
נכנסו כולנו למעלית ובעלי התעניין ושאל אם הם חדשים פה ואיזו חברה זו
אחת הבחורות ענתה לו במין חצי חיוך (מסתבר שתחום העיסוק שלהם הוא בדיוק במה שעוסק בעלי באופן עצמאי ועבודה קשה), הוא איחל לה בהצלחה ויצאנו מהמעלית.
כל זה כמובן שאני עומדת ממש לידו.
כשיצאנו מהמעלית הוא המשיך ללכת, בפער של מטר ממני, לא הסתכל אחורה לראות איפה אני נמצאת ותוך כדי שאני משתרכת מאחוריו ראיתי שהבחורה הזו הסתכלה עליו ובחנה אותו מאחורה.
כעסתי מאוד וביקשתי שיחכה לי וילך יחד איתי, זה לא ממש עזר

מאוד כעסתי כי זה נראה לי הכי הגיוני שיתן לי יד וילך יחד איתי גם כמין הצהרה לבחורות האלה "זו אישתי ואני לא פנוי" (אני גם בהריון וציפיתי לקצת יותר רגישות) 
הרגשתי שהוא כאילו מתנער ממני ולא הולך לידי כדי שלא יחשבו שיש בינינו קשר וגם פחדתי שאולי הבחורה הזו חשבה שהוא התחיל איתה באיזו שהיא צורה

כשהערתי לו על זה הוא אמר שאני מדברת שטויות, עושה מסיטואציה פשוטה שאין לה כל משמעות פייל, אוכלת סרטים, שהוא ממש לא חשב על זה באותו הרגע ושהוא לא צריך להצהיר כל הזמן בפני אנשים שאני אישתו, שנינו יודעים את זה וזה מספיק

הבעתי את מורת רוחי וחוסר שביעות רצוני והנחתי לנושא כי לא רציתי ליצור מהומה על כלום, יכול להיות שהוא פשוט לא שם לב ולא חשב על זה כמוני ושאין לזה בכלל משמעות

מה אתם חושבים ?
לצפיה ב-'אני חושבת שהוא צודק ואת סתם מכניסה את עצמך'
אני חושבת שהוא צודק ואת סתם מכניסה את עצמך
27/08/2015 | 04:47
358
לסרטים. ואם לא היית שם, מה הוא היה צריך לעשות כדי להצהיר שהוא נשוי? להצביע על הטבעת? לשים על עצמו שלט? זו פעם ראשונה בחיים שהוא לא הולך איתך? אם כן, אז אולי זה היה טיפה חשוד. אם לא - נראה לי שבאמת הכל פרשנות שלך, שלא ממש קשורה למציאות. שתהיה לך לידה קלה!
לצפיה ב-'תגידי יש מצב '
תגידי יש מצב
11/09/2015 | 02:26
329
שאת קצת פסיכית?
לא... רציני.
אנא ממך תשקלי טיפול נפשי - כי או שלא קיבלת חינוך הולם בזמנו
או שאת בעלת אישיות בלתי בשלה.
בקיצור הדרך לפניך עוד ארוכה ומפותלת.
נסי לקרא קצת ספרים בנושא מודעות עצמית.

לצפיה ב-'עזרה - מקווה שזה הפורום המתאים'
עזרה - מקווה שזה הפורום המתאים
25/08/2015 | 12:18
219
היי,
אני מקווה שאני בפורום המתאים ושאתם יכולים לעזור לי כי אני אובדת עצות
אני צריכה ללדת את בני הבכור בעוד 4 חודשים.
לחמי 2 נכדים בנים מביתו, לאבי זהו הנכד הראשון (לו עצמו יש 3 בנות)
אני מאוד רוצה לתת את הכבוד לאבי אך בעקבות סכסוך שהיה לנו לפני החתונה (הורי איימו שלא יגיעו לחתונה, כמובן שבסוף הם הגיעו) יש לי ולבעלי עדיין כעסים ומשקעים.
אימי שוחחה איתי לפני מספר ימים ושאלה אותי בערמומיות "מי יהיה הסנדק?" אני עניתי שוודאי שזה יהיה אבי ואין לה מה לדאוג.
לאחר מכן חשבתי על זה והצטערתי שהתחייבתי בפניה.
כששוחחתי עם בעלי מיד אחרי הוא לא התלהב מהרעיון ואמר שעדיין מהדהד לו המשפט שאימי אמרה "אנחנו לא נבוא לחתונה" ולכן לא חושב שמגיעות להם מתנות והוא שוקל לקחת את התפקיד לעצמו.
אני לא יודעת מה לעשות
מצד אחד רוצה לכבד את אבי (אימי אישה מאוד קשה והוא נגרר אחריה בעל כורחו, הוא לא אדם רע) מצד שני לא רוצה לעשות משהו כנגד בעלי או לגרום לבעלי אי נוחות מהבחירה.
לשנות את דעתי מול אימי זה דבר קשה מאוד כיוון שיגרור אחריו ריבים וחוסר נעימות שלא טובים לי בהריון.

מה עלי לעשות ?
האם יש דרך לשלב הן את אבי והן את בעלי?
האם יש דרך להתמודד ולבטל את מה שאמרתי לאימי בלי שתהיה מהומה?

שקלתי לכתוב לה הודעה אך אני מפחדת שזה יעשה מהומה (היא אישה קשה מאוד ומניפולטיבית)
מה אני עושה?

לצפיה ב-'קנאה- יצר פנימי- את שווה הרבה יותר מזה!'
קנאה- יצר פנימי- את שווה הרבה יותר מזה!
25/08/2015 | 10:35
170
יכולה להבין אותך יקירה, לפעמים קשה לעמוד מול דברים שאנו רואים או שומעים מבלי להגיב או לחשוב מחשבות כמו אלו שאת מתארת, 
האמיני בעצמך, תאהבי את מי שאת!!!

מוכר לי המקום הזה שאת מתארת,  
אם תרצי, פני אליי ואעזור לך:)

0503670344

המשך יום מדהים
לצפיה ב-'למנהלת הפורום - המשך'
למנהלת הפורום - המשך
24/08/2015 | 16:16
187
אני פותחת שוב הודעה כיוון שאני לא מצליחה לענות לך על ההודעה הקודמת
אין אפשרות להשיב להודעה או לעשות תגובה מהירה
דורשים ממני להרשם כשאני רק אורחת בפורום וכותבת ללא הרשמה
יש כ"כ הרבה שהגיבו לי למטה ואני רוצה לענות ולא יכולה
מתי זה יסתדר ?
לצפיה ב-'למנהלת הפורום - דחוף!'
למנהלת הפורום - דחוף!
23/08/2015 | 19:35
1
224
למה אי אפשר להגיב על הודעה כ"אורחים בפורום" ורק לכתוב הודעה חדשה?
זה מחייב אותו להרשם!
כתבתי פה לפני כמה ימים ואני רוצה להגיב על התשובה שנתנו לי
האם אפשר לטפל בזה ?
לצפיה ב-'גם אני לא מצליחה להגיב על הודעות'
גם אני לא מצליחה להגיב על הודעות
23/08/2015 | 21:06
129
ב"הודעה מהירה", פניתי להנהלת הפורומים בעניין ומקווה שזה יטופל בהקדם.
בינתיים תנסי להגיב ב"הוסף תגובה"
לצפיה ב-'מישהי שנמצאת ביחסי עבודה עם בעלי '
מישהי שנמצאת ביחסי עבודה עם בעלי
20/08/2015 | 14:12
13
1940
היי,
אשמח לעזרתכם
אני ובן זוגי נשואים טריים, אני בהריון
בן זוגי מדבר כל היום עם משקיעים, מתווכים וכו' במסגרת העבודה שלו
בחודשים האחרונים הוא נמצא בקשר עם מתווכת שרוצה לסייע לו 
כשהוא מדבר איתה הוא כמובן מדבר מהאוטו, מהדיבורית, ואני שומעת
לפני כמה ימים באחת השיחות הם דיברו על אחת העסקאות ובסיום השיחה הוא אמר לה לילה טוב והיא זרקה לו "לילה טוב מותק" (נשמע כאילו היא רגילה לדבר ככה).
חשוב לי לציין ששמעתי גם הרבה שיחות שלו עם גברים שאומרים "מותק, נשמה" בשיחה.
שאלתי אותו אם זה לא מפריע לבעלה שהיא מדברת ככה, הוא אמר שגם הרבה גברים אומרים לו את זה ושאל אותי אם לדעתי יש לזה קונוטציות שליליות ?
לא עניתי
ואז הוא אמר לי שהוא לא מתכוון לתקן אותה ולהגיד לה לא לקרוא לו מותק
אמרתי לו שלא ביקשתי את זה ואני גם יודעת שזה לא בא ממנו ושהוא לא מדבר ככה
(זה פשוט נשמע לי קצת מוזר ודוחה שאישה קוראת לגבר אחר "מותק")
יומיים לאחר מכן נקבעה פגישה בין בעלי לבין משקיע שהיא תיווכה ביניהם והיא הצטרפה לפגישה
היא התקשרה אליו בבוקר ואמרה לו שהיא מחוץ למשרד שלו, מחכה
כשניתקה את השיחה שאלתי אותו אם היא מתלווה אליו לכל הפגישות ואז הוא אמר בצחוק : " היא כבר קראה לי מותק, אנחנו זוג" 
אני ישר נהייתי כחולה, הרגשתי שאני עומדת להתעלף ואז הוא ישר אמר "סתם סתם, היא פשוט הביאה את המשקיע אז היא מצטרפת".

התחלתי לבכות בכי היסטרי (אני גם בהריון אז הכל מוקצן אצלי)
הוא ניסה להרגיע אותי ואמר לי שהכל שטויות, שהיא בכלל מבוגרת, שאני לא צריכה להיות חסרת ביטחון, שהוא אוהב אותי ושהוא סתם צחק

לא נרגעתי
אמרתי לו שאני סומכת עליו ויודעת שהוא צחק אבל עדיין המילים האלה לא נעימות וזה גורם לי חוסר נוחות 

מצד אחד אני רוצה שידע שאני בוטחת בו וסומכת עליו
מצד שני אני פוחדת שהתגובה הזו שלי יכולה לעשות לי עוול ולהראות לו כמה אני פוחדת שהוא יעשה משהו מאחורי הגב שלי כמו "נבואה שמגשימה את עצמה"

מה אני עושה ? אני אובדת עצות
כבר הראתי לו את חוסר הביטחון העצום שיש לי
ברגע האמת אני לא מצליחה לחשוב בהיגיון והרגש משפיע עלי, הכל מתפרץ לי
אני יודעת שזו שטות, פליטת פה שאין לה שום משמעות אך עדיין זה גרם לי חוסר נעימות מטורפת ואני לא יודעת איך לתקן את זה ואיך לגרום לו להבין שאין לי חשש ממנו 
האם זה בסדר בכלל לדבר עם בן הזוג שלך על הדברים האלה? האם לפתוח את זה מולו (להגיד לו שאני סומכת עליו וכו') לא עושה את ההיפך?
תעזרו לי....
לצפיה ב-'לעולם אין לדעת אבל...'
לעולם אין לדעת אבל...
21/08/2015 | 00:49
613
גברים אומרים מותק הרבה אני לא חושב שזה בהכרח חריג סביר להניח שיש להם יחסי עבודה טובים ומטבע הדברים הוא מרגיש בנוח. לדבר על זה עם הבעל? זכותך
גברים אוהבים לפלרטט קלות זה טבעם וזכותם של הנשים להעיר להם
לצפיה ב-'לעולם אין לדעת אבל...'
לעולם אין לדעת אבל...
21/08/2015 | 00:50
219
גברים אומרים מותק הרבה אני לא חושב שזה בהכרח חריג סביר להניח שיש להם יחסי עבודה טובים ומטבע הדברים הוא מרגיש בנוח. לדבר על זה עם הבעל? זכותך
גברים אוהבים לפלרטט קלות זה טבעם וזכותם של הנשים להעיר להם
לצפיה ב-'הכל בסדר :)'
הכל בסדר :)
23/08/2015 | 21:04
506
לכולנו יש קטעים של חוסר ביטחון, ודברים שמקפיצים לנו את הפיוזים - זה דבר מאד טבעי ואני באמת לא חושבת שבעקבות זאת הוא יעשה משהו
ובטח שלדבר עם בן הזוג! את צריכה להרגיש בנוח לדבר איתו על הכל
לצפיה ב-'זו בעיה מוכרת, שאנשיםכי חילוניים מרשים לעצמם לשחק עם הגבולות'
זו בעיה מוכרת, שאנשיםכי חילוניים מרשים לעצמם לשחק עם הגבולות
24/08/2015 | 14:10
509
כאן היא משחקת יפה עם גבולות הטעם הטוב, ובעלך צוחק מהפחד שלך, כי הוא לא מרגיש את הסכנה של משחקי הגבולות האלה. 

אבל כיוון שזה משחק מקובל בחברה החילונית, ולא נחשב לחריגה ביחסי אנוש - אז בלי שום קשר לעניין הזה, עלייך לפתח עור קצת יותר מוגן ובכלל לטפל היום (אתמול) בחוסר הביטחון העצמי שלך, כי הוא כשלעצמו מתכון לבעיות בזוגיות ובנישואין. 
וזה מתבטא לא רק כשקולגה קוראת לבעלך מותק או שמה לו חיבוק "חברתי" (לצערי הרב). 

זה עלול לגרום להרגשה לא נוחה לבעל, שאשתו תלויה בו כל כך חזק מבחינה רגשית, וזה גם עלול לגרום לבעיה גדולה לאשה, שהיא ממשיכה להתנהג כמו ילדה קטנה שאין לה ויסות רגשי תואם לגיל. 
ובכלל חוסר ביטחון עצמי מביא לעוד צרות צרורות בחיים, ולא רק בתחום הזוגיות. גם בתחום המקצועי, הקריירה, חיי החברה, קשרים עם בני המשפחה וכד'. לא אומרת שבהכרח זה יקרה לך, אבל זה עלול להביא לצרות כאלו. 

לכן לטפל בזה אתמול, ולכל המאוחר היום, בטיפול נפשי טוב. בהצלחה.
לצפיה ב-'וואי וואי'
וואי וואי
24/08/2015 | 14:13
1
473
זה כל כךךךךךךךךךךךךךךך רחוק מפלרטוט וממשהו מדאיג שאני לא יודעת אם אני חיה ממש ביקום מקביל לשלך או שההריון וההורמונים משגעים אותך.
לצפיה ב-'קודם כל תהיי כנה עם עצמך'
קודם כל תהיי כנה עם עצמך
24/08/2015 | 15:11
1
447
את לא בוטחת בו וסומכת עליו. אולי בראש כאן אבל בלב לא. אם היית בוטחת בו וסומכת עליו ויודעת שהוא צחק, לא היית היסטרית.
זה מצחיק שאת כותבת שאת רוצה לגרום לו להבין "שאין לך חשש ממנו" אבל יש לך. יש לך ועובדה שלא היית כותבת את ההודעה אם לא היה לך. 
זה בסדר גם להגיד את זה. את האמת - להגיד "אני ככ אוהבת אותך שאני פוחדת שמישהי תיקח אותך ממני". זו האמת וזה כנות.
אם את יכולה פשוט לשכוח מזה ולהעביר את זה- גם הוא יישכח ואת לא צריכה לחשוב על שום אי נעימות ממנו. זה עובר תוך יומיים. 

אם לא- וזה גם בסדר. פשוט תפתחי שיחה. תגידי לו "תשמע, אני בהריון, אני כולי ים הורמונים גדול (אני בהריון בכיתי על דברים הרבה יותר שוליים כמו הפעם הזאת שהוא לקח לי את השלט של הטלויזיה והאשמתי אותו שאין לי מקום בחיים שלו) התגובות שלי מוקצנות ואולי גם ההריון עושה אותי חסרת ביטחון. תעזור לי ותהייה סבלני כלפי ותעטוף אותי ביותר אהבה כי אני זקוקה לזה כרגע כי אני מרגישה שבירה יותר".  זה הכל

ובעולם המציאות אם את צריכה שמישהו יאמר לך- הוא ממש לא מפלרטט. כתבו לך כאן. זה בכלל לא פלרטוט שמישהי שזה סגנון הדיבור שלה קראה לו מותק. 

לצפיה ב-''
25/08/2015 | 12:34
27
לצפיה ב-'עצה שלי אליך '
עצה שלי אליך
24/08/2015 | 15:14
1
374
הסירי דאגה מליבך .
אנחנו הנשים ,תמיד מחפשות ומסיקות מסקנות שליליות .
את צריכה להיות שלמה עם העבודה שלו , היום זה האישה הזו ,מחר אחרת.
מה תגיד אשתו של הספר שכל היום הוא עם נשים .
כשמגיעה  לך מחשבה של קנאה , תשני נושא ותחשבי מהר על משהו אחר שעושה לך טוב .
בשניות תעבירי נושא לעצמך .
את רק בתחילת דרכך , מדוע את צריכה לחשוב על זה ולהסיק מסקנות ולהכביד על עצמך ?

תקשיבי למנוסים ממך , תמשיכי בחייך , תתפחי ותהני לך מהעתיד 
הקרב ובא .
תהיי נינוחה מגיע לך .

לצפיה ב-'במצבך ההריוני ההורמונים עובדים'
במצבך ההריוני ההורמונים עובדים
24/08/2015 | 18:09
210
אצלך שעות נוספות, אני בהחלט מבינה אותך אני גם קנאית אש,
תמיד טוב לעמוד על המשמר למרות שלא תמיד זה עוזר.
לצפיה ב-'בלת"ק. מודה באשמה. אני קוראת נשמה לכולם. '
בלת"ק. מודה באשמה. אני קוראת נשמה לכולם.
25/08/2015 | 15:11
214
כולל אנשים זרים ברחוב.
כן, גם למי שסתם פתח לי את הדלת.
או עצר לי במעבר חציה.

זה אולי  נשמע קצת פרחי.
בטוח לא חינכו אותי לזה בבית.
אבל זה נדבק והתרגלתי ואין מאחורי זה שום דבר.
לצפיה ב-'בעל "מעלף" יש לך,'
בעל "מעלף" יש לך,
27/08/2015 | 06:55
1
244
חרגת מפרופורציה, כן. אבל אם בעלך היה כזה נאמן ומסור אלייך מבחינה רגשית, לא היית מגיעה למצב שבו גפרור מצית בה הכל.
עובדה, במקום לענות לך כמו שצריך לפחדייך, הוא מרגיש נורא חזק וגם ירשה לעצמו להיות איתך ציני ולומר לך את מה שאמר.
גבר-גבר, כזה שאיכפת לו באמת מאישתו ובעל ביטחון - לא מפורר את אישתו שאוהבת אותו עד למצב כזה בו את אכולת חששות.
אני חושבת שתוחלת היחסים, במידה והוא ממשיך כך, תתקצר עד למצב שתעזבי אותו.

אם הוא היה בחור רציני, היא לא היתה מרשה לעצמה לקרוא לו וואטאבר היא קוראת לו.
גם אם השפה הפרחית הזאת מושרשת ונדבקת חזק. בדיוק כמו שלא תעני למנכ"ל שלך ב"נשמה".
הקנאה שלך היא לא כי את נולדת יצור ירוק מקינאה אלא כי נדבקת לגבר לא נאמן ו/או פלרטטן. אהבה לגבר כזה מגמדת את הביטחון העצמי לאפס.
בשלב מסויים, אם התכונה הזו לא באמת שייכת לנו, אנחנו עוזבים.
היריון/ילדים/משפחה, זה לא משנה. בשלב כלשהו יימאס לך להיות מתוארת כקנאית, רכושנית או קטנונית. יתחילו להסתכל באבסורד על ההתנהלות שלך.
בינתיים, תתעלמי. שחררי את זה ממך. אל תתני לו לשגע אותך.
תמשיכי את החיים שלך. כשתגיעי לקו שהוא הסוף יכולת קיבולת שלך, את כבר תדעי.
פשוט לא תהי שם.
תרגעי ואל תייחסי שום דבר לאף אחד. ברגע שמישהו יחצה גבול מעשית, תעמדי על שלך. בינתיים זה נונסנס.
לצפיה ב-'הבעל דווקא בסדר גמור'
הבעל דווקא בסדר גמור
11/09/2015 | 02:41
79
עוד מעט יהיה גמור יותר מבסדר -
אם הדברים ימשכו בקצב הזה...
מישהי כאן צריכה להתבגר לגדול ולהבין מה זה בכלל העולם הזה שהיא חיה בו (רמז - לא טלנובלה...לא אגדה).

לצפיה ב-'מתנת יום הולדת'
מתנת יום הולדת
16/08/2015 | 09:47
1
184
אשתי חוגגת בסופ"ש יום הולדת.
אני מתכנן לקחת אותה לבית מלון- הפתעה.
האם אני צריך לקנות משהו בנוסף? 

לצפיה ב-'תלוי במה נהוג אצלכם :)'
תלוי במה נהוג אצלכם :)
17/08/2015 | 18:22
124
אנחנו לא נוטים גם לצאת לנופש וגם לקנות מתנות.הנופש הוא המתנה
ככה שאני לא הייתי קונה בנוסף
לצפיה ב-'בסוף מאוחר'
בסוף מאוחר
12/08/2015 | 09:43
134
לפני שהכל התחיל זה כבר נגמר אבל הוא לא המשיך והלך אחריה
בעוד היא דוחה ודוחה לא רק אותו,גם את עצמה כבר לא הייתה מבינה כמו פעם.
נכנסה תקופה של טוב ורגוע והיא צורחת בשקט בבמה הפוכה
נכנסת לדמות מתכוננת,מתארגנת לבואה של אישה חדשה
הוא מבין שזה לא,כי זה לא -זה נגמר.
רק הלב נשאר באותה עמדה וחבל
הוא נלחם כחיה המחפשת בשר
שלא אכלה מספר ימים כי לא היה לה אפשר
מזרז את מחוג הזמן שיעבור לו מהר
לא מבין שנקנה כבר על ידי האחר.
לצפיה ב-'ניגוני הרכים'
ניגוני הרכים
12/08/2015 | 09:38
89
בלילות של קיץ וימים יפים
השעות מתארכות
ליבלובי פרחים מתחברים יחדיו
לניגוני השורות
על הדממה שלך כתבתי
עליך ועלי
את ליבטי החיים
ומה לעשות כדאי

שמור לי גם עליהם
כי רק אתה יכול
מפני כל סכנה הגן עלי מכל
חבק קרוב אליך
ואל תעזוב
שמור לי על שירי
ואת שעוד אכתוב

הנבואות שבו ברגע
שנשארתי לבד
על נייר הזכוכית חתמנו
שניהיה בלב לעד
והוספתי קצת פרפר
ושיניתי את הלב
שניהיה כבד שאתה לא כאן
והפך כואב
לצפיה ב-'שם משפחה לאחר נישואין בדרכון צריך להיות תואם לכרטיס טיסה'
שם משפחה לאחר נישואין בדרכון צריך להיות תואם לכרטיס טיסה
10/08/2015 | 12:07
161
שלום,
התחתנתי לפני 5 חודשים ובסוף החודש אני ובעלי נוסעים לירח דבש.
לפני שבועיים הלכתי למשרד הפנים לשנות את שם משפחתי לשמו של בעלי ולהוציא דרכון חדש.
הדרכון הגיע בסוף השבוע האחרון- בדרכון רשום שם משפחתי החדש ובסוגריים שם משפחתי לפני הנישואין. האם בכרטיס הטיסה צריך להיות רשום בדיוק כמו בדרכון?

לצפיה ב-'הפורומים מתחדשים'
|*|הפורומים מתחדשים|!|
30/07/2015 | 15:46
41
גולשות וגולשים יקרים,
תפוז עובר תהליך התחדשות של שיפור חוויית המשתמש באתר.
אנו גאים ושמחים לבשר כי ביום שלישי הקרוב 4.8, החל משעות הצהריים אנו צפויים לעלות עם מערכת פורומים חדשה.
למעשה, הפיתוח נמצא בשלביו הסופיים ואנו עמלים כעת על בדיקות מקדימות.

לאחר ההשקה נמשיך לייצר שיפור מתמיד של האתר וגרסת הפורומים, כאשר אנו נשמח להמשיך ולקבל מכם פידבקים בשוטף בפורום משוב, מסרים אישים ומיילים.
ברצוננו לעדכן כי אנו עובדים בימים אלו גם על גרסה חדשה לאתר המותאם בסלולר ולבלוגים.

בין החידושים שצפויים לעלות ביום שלישי:
- מראה חדיש ועדכני
- אפשרות לכתוב הודעות בצורה מהירה יותר
- אפשרות לעקוב אחרי פורומים אהובים
- אייקונים חדשים ומשודרגים
- ממשק עבודה נוח ויעיל
ועוד...

שימו |לב| במערכת החדשה שצפויה לעלות ביום שלישי החתימות יוסרו באופן גורף עד לעליית מערכת חתימה משודרגת יותר (עליה עובדים בימים אלה).
לידיעתכם, במידה ותרצו לשמור את מה שכתוב בחתימה שלכם, אתם מוזמנים לעשות זאת עד יום שלישי בבוקר.

סופ"ש נעים |הלוואי|
צוות תפוז
לצפיה ב-'בעיית "המבטים" של בעלי'
בעיית "המבטים" של בעלי
28/07/2015 | 10:40
68
3734
היי,
צריכה את עזרתכם בבעיה שאני מתמודדת איתה די הרבה זמן
בעלי ואני נשואים טריים, יחד קרוב לשנתיים ואני בהריון ראשון.
כשהתחלנו לצאת, כבר מהדייט השני, ראיתי שלבעלי יש בעיה שהוא מסתכל/בוהה באנשים בסביבה ובין היתר גם בבחורות. גם כשהקשר התבסס בינינו,האינטימיות גברה והצהרנו על אהבתו (אפילו...
המשך>>
היי,
צריכה את עזרתכם בבעיה שאני מתמודדת איתה די הרבה זמן
בעלי ואני נשואים טריים, יחד קרוב לשנתיים ואני בהריון ראשון.
כשהתחלנו לצאת, כבר מהדייט השני, ראיתי שלבעלי יש בעיה שהוא מסתכל/בוהה באנשים בסביבה ובין היתר גם בבחורות. גם כשהקשר התבסס בינינו,האינטימיות גברה והצהרנו על אהבתו (אפילו טסנו אז לחופשה ארוכה בחו"ל) הוא היה ממשיך להסתכל כשהיה על מה.
אני מצידי לא התעמקתי בזה, אמרתי לעצמי כל הזמן שזה שטויות וזה נורמלי והנחתי לזה (כנראה שהמטרה שלי להתחתן הייתה חזקה יותר).
העניין התחיל להפריע לי בדיוק שבוע אחרי שהתחתנו (יכול להיות שהשגתי את המטרה ועכשיו אני יכולה להתחיל להציק על זה ? ... לא יודעת)
אנחנו נוסעים באוטו, עוצרים ברמזור ולידו עוצרת בחורה ברכב ? הוא מסתכל עליה בממוצע 5 שניות.
אנחנו באוטו ועוברת מישהי במעבר חציה ? הוא בוהה בה בערך עד סוף המעבר
אנחנו הולכים לסופר ומישהי עומדת מול המדפים לבחור חומוס ? 5 שניות העיניים שלו עליה
אנחנו הולכים לבית קפה / מסעדה ? הוא תמיד יבחר את הצד עם הראות הכי טובה ואם יושבת לה בחורה או זוג חברות (אפילו זוג גבר ואישה) הוא יבהה, בלי בושה (אני חייבת לציין שהוא בוהה גם בגברים, אם ישבו בשולחן ליד 2 גברים וישוחחו הוא כל הזמן יסתכל).
שלא תבינו לא נכון... הוא לא רק "מסתכל", הוא בוהה, כמה שניות שהורסות אותי מפנים, מחריבות את נפשי וגורמות לי לרצות לא לראות אותו יותר.
אני מודה שיש לי חוסר ביטחון קל. יש לי את זה עם גברים ובמערכות יחסים מאז שאני זוכרת את עצמי. אני תוהה אם ההתנהגות הזו שלו תורמת לחוסר הביטחון שלי.

דיברתי איתו על זה מספר פעמים. הבהרתי את עצמי, אפילו הגעתי למצב של בכי וצעקות. מסתבר שזה לא עוזר לטווח הארוך.
זה עזר לשבוע שבועיים אחרי זה הוא פשוט המשיך כי כנראה זה בטבע שלו.

בעלי בוהה בהכל ואוהב להסתכל על הכל, גם על כאלה שלא נראות הכי טוב. כשהוא בוהה בגבר או אנשים מבוגרים אני דיי שמחה (שמחה כל כך מטופשת) שזו לא בחורה ושמגוון ה"בהיות" שלו מגוון.

בעלי אדם אמין, נאמן ואני סומכת עליו.
הוא משקיע בי המון, מפנק אותי, מסיע אותי, קונה לי, בא איתי לכל בדיקות ההריון ולוקח ימי חופש אם צריך כדי שלא אהיה לבד, מהבחינה הזו הוא באמת מושלם. יחד עם זאת, אני לא מצליחה להבין למה הוא עושה את זה (ועוד בנוכחותי!), משיחות איתו הוא חושב שזה שטויות, הוא לא מייחס לזה בכלל חשיבות, לטענתו הוא מסתכל על מה שיש בסביבה ועל מה שצד את עיניו, אחרי כמה שניות ממשיך הלאה ולא זוכר בכלל. אני הטיפשה נתקעת עם זה כמה ימים אחרי.

חברים, שיחה איתו לא תעזור. היא תוביל לויכוח ואז לריב ואז למצב שאני אתמוטט נפשית ואני לא מסוגלת להרשות את זה לעצמי, בטח לא עכשיו בהריון

האם זה תקין, הגיוני וטבעי ? האם אני צריכה פשוט להניח לזה ?
האם יש דרך פעולה הגיונית (שלא תפגע בי או בו) שאני יכולה לנקוט בה?
גם אם תגידו לי שזה שטויות ושאני צריכה להניח לזה זה בסדר...

אשמח להתייחסות
תודה.

לצפיה ב-'אחור שלושה ימים במחזור '
אחור שלושה ימים במחזור
28/07/2015 | 21:50
1
331
בבדית הדם  הריון עם בעיה  היום החל דמום כמחזור  ויצא קריש דם גדול  נראה כמו הפלה טבעית  מה צריך לעשות
לצפיה ב-'ללכת לרופא ולא לחכות לתשובה מאנשי הפורום '
ללכת לרופא ולא לחכות לתשובה מאנשי הפורום
29/07/2015 | 20:11
71
לצפיה ב-'מעוניינת לכתוב לדני שדה / משפט שדה למי לפנות?'
מעוניינת לכתוב לדני שדה / משפט שדה למי לפנות?
28/07/2015 | 16:57
1
162
מעוניינת לכתוב לדני שדה Q משפט שדה
לצפיה ב-'מי זה דני שדה?????????????'
מי זה דני שדה?????????????
24/08/2015 | 18:10
35
לצפיה ב-'פי"ה '
פי"ה
25/07/2015 | 18:57
4
86
לצפיה ב-'מיצובישי לנסר לנצבק- מישהו?'
מיצובישי לנסר לנצבק- מישהו?
24/07/2015 | 19:55
84
מחפשים אוטו משפחתי... מה דעתכם? מפחדים מצריכת הדלק האמיתית שלו... הרי לא מסתמכים על נתוני יצרן...
לצפיה ב-'יונדאי i25 חדשה 2015'
יונדאי i25 חדשה 2015
23/07/2015 | 21:08
1
111
היי אשמח לשמוע ביקורת על יונדאי i25 .אנחנו מחפשים רכב משפחתי יחסית לא זולל דלק( יש לנו שנתיים קיה פורטה- מממש מבזבז דלק) אך לצערנו לא נול אוטו קטן( עדלות לילדים וכו). אשמח לשמוע ביקןרןת .. הבנו שהוא דיי נוח . תודה!!!
לצפיה ב-'חברה שלי עם הi25'
חברה שלי עם הi25
24/07/2015 | 17:30
85
מאד מרוצה מהנוחות וגם מצריכת הדלק. הבגאז' יחסית גדול.
מה שכן - אומרת שמיכל הדלק יחסית קטן - אז שימו לב לזה
לנו יש את הדגם הקודם - אקסנט, לפני שהפכו אותה לi25 וגם אנחנו מאד מרוצים אבל עכשיו עוברים לסקודה.
לצפיה ב-'מעונין בהמלצה '
מעונין בהמלצה
20/07/2015 | 12:12
113
על שקיות וואקום לאיחסון הכי אכותיות שקיימות
לצפיה ב-'חייבת עזרה.. יש פה מישהו ??'
חייבת עזרה.. יש פה מישהו ??
19/07/2015 | 20:24
1
282
לצפיה ב-'את בפורום הלא נכון .. אף אחד לא מבקר בפורום הזה'
את בפורום הלא נכון .. אף אחד לא מבקר בפורום הזה
20/07/2015 | 00:56
357
לצפיה ב-' מסכימה לחלוטין'
מסכימה לחלוטין
20/07/2015 | 21:02
229
לצפיה ב-''
22/07/2015 | 21:50
44
לצפיה ב-''
23/07/2015 | 00:44
31
לצפיה ב-'לא מובן בכלל'
לא מובן בכלל
22/07/2015 | 19:56
583
סוף סוף את ובעלך עושים את זה יותר מרבע שעה, מה שלטענתך לא אופייני,
ובמקום להיות מאושרת (מתופעה די מוכרת ואהובה זו) - את עוד מתלוננת?

וכשהוא בא שוב,
את מתחמקת ומענגת אותו ידנית במקום שוב להנות יחד?
ואחרי זה מחפשת תירוצים קלושים לכעוס עליו?
בכלל בכלל לא ברור...

מה ששמתי לב - זה שהורמונים ממש גורמים בלבול.
תחשבי בעצמך: לדעתך התגובות שלך הגיוניות?
האם במצב דומה לפני שנה היית מנצלת את ההזדמנות, או מחפשת סיבות לכעוס?

לצפיה ב-'יש אנשים שלא יודעים להתמודד עם הטוב ותמיד מחפשים'
יש אנשים שלא יודעים להתמודד עם הטוב ותמיד מחפשים
22/07/2015 | 22:05
1
486
שיהיה רע. את כנראה אחד מאלה.
לצפיה ב-'מסכימה, בקצב הזה היא תגיע לפורום "זוגיות במשבר" ומשם חו"ח '
מסכימה, בקצב הזה היא תגיע לפורום "זוגיות במשבר" ומשם חו"ח
10/09/2015 | 18:34
29
ל"גרושים גרושות".
אני קולטת חוסר בגרות/ בשלות, חוסר ביטחון עצמי, נודניקיות
ודווקאות של ילדה קטנה ומפונקת שכל הזמן צריך לפייס ולהוכיח שאוהבים אותה.
מעניין כמה זמן המסכן יעמוד בקצב (מה גם שעם הולדת התינוק ישתנו כללי המשחק בלאו הכי).

בהצלחה לתפנוקיה...והתבגרות מהירה (הבנת חוקי החיים)
ולא תתחיל לרקד על מדרגות הרבנות.

לצפיה ב-'יש לך הנחה שהיא לא בהכרח נכונה'
יש לך הנחה שהיא לא בהכרח נכונה
23/07/2015 | 08:01
11
403
את קושרת בין התמונה של ההריונית שראית לבין מה שקרה - אבל זה לא בהכרח מה שבעלך חווה...
יכול להיות שהוא לא גמר דווקא מכיוון שאת היית זו שיזמת...
וכאשר הוא יזם ואחר כך חשב על זה שוב...
בקיצור - את קופצת מהר מידי למסקנות, מציינת שבעל אוהב אותך, חם אלייך ונוגע בך - מה רע?
רק טוב
לצפיה ב-'את חווה תופעות ביולוגיות לחלוטין לדעתי'
את חווה תופעות ביולוגיות לחלוטין לדעתי
25/07/2015 | 15:17
10
140
ראשית - ולפני שיתחילו ההתקפות - אני אומר שאין כללים, יש מקרים פרטיים
במקרה שלך מה שאני מבין הוא - שאת מרגישה פחות סקסית ופחות בטוחה בעצמך - ולכן מחפשת לקשור את בן זוגך אלייך באמצעות יותר סקס זה טבעי - וכנראה שהמטטולת תתהפך לאחר הלידה...הוא ירצה יותר ואת פחות.
בינתיים - הבחור, שמהתיאור שלך עושה רושם של בחור מקסים וטוב לב, מעט נבוך נוכח המסרים המודעים והלא מודעים שלך אליו..ורמת החשק שהוא מפגין כלפייך נמוכה מכמיות האהבה שהוא מעתיר עלייך זה מתסכל אותך וגורם לך גם לרצות יותר וגם לחפש סיבות חיצוניות שלא בהכרח קיימות...
מחכים לכם חודשים מאתגרים במיוחד...טיפול בילד בשנתים הראשונות לחייו הוא משימה תובענית במיוחד. ככל שתלמדו לשתף יותר פעולה ולתאם ציפיות יהיה לשניכם פחות קשה...
לצפיה ב-'מעניין - בכמה שנים הוא יותר מבוגר ממך?'
מעניין - בכמה שנים הוא יותר מבוגר ממך?
30/07/2015 | 00:53
4
43
לצפיה ב-'בכל מקרה זה כנראה יתאזן יותר אחרי הלידה...'
בכל מקרה זה כנראה יתאזן יותר אחרי הלידה...
30/07/2015 | 11:52
1
60
ותתיעצי עם אמהות לילדים בני חודשיים שלושה..

לצפיה ב-'היכן אני יכולה להתייעץ?'
היכן אני יכולה להתייעץ?
02/08/2015 | 18:02
42
לצפיה ב-'בסה"כ בשנתיים וחצי'
בסה"כ בשנתיים וחצי
02/08/2015 | 18:02
1
42
לצפיה ב-'שנתיים וחצי זה כלום'
שנתיים וחצי זה כלום
02/08/2015 | 20:48
58
הבעייה המרכזית אצל חלק ניכר מהגברים היא, שפניה לייעוץ נתפסת אצלהם ככישלון, ולכן העלאת הנושא מצידך עלולה להביא להגברת המתח ביניכם
עם זאת יש לי רעיון שאפשר לחשוב עליו.
מכיוון שאתם כנראה צעירים מאד, יש מה לעשות, אבל בשביל זה אני מציע לך להפוך לנערה בישנית שמחפשת את הדרכת האיש שאיתה
וההדרכה עשויה להיות בכיוון של טנטרה וגבר רב אורגזמי
הצפת הנושא צריכה להיות דרך הצגתו כתחום שבו אין לך שמץ של מושג, תוך אמירה שאת מתביישת ואולי הוא יכול להסביר לך מה זה הדבר הזה
על ההסברים שלו תגיבי בחוסר אמון - לא יכול להיות...תדליקי אותו קצת
הצעה נוספת = תלבשי שמלות...זה מדליק את רוב הגברים
לצפיה ב-'עלייך להתאמץ קצת...'
עלייך להתאמץ קצת...
05/08/2015 | 11:07
56
ולהוביל אותו לזה.

בהנחה שהתחתנתם כדת וכדין,
אם הוא עדיין לא מקיים את ההתחייבות שלו (הוא חתום על זה) - יש לשקול ללכת לייעוץ זוגי.
לצפייה - מוסתר
23/07/2015 | 10:46
לצפיה ב-'עוד דבר קטן..'
עוד דבר קטן..
23/07/2015 | 10:51
230

לי זה גם מרגיש כאילו אני סתם אובייקט מיני, כשהוא מגורה ורק רוצה סיפוק
ואני רק כי אני שם, ובת הזוג שלו, אני היעד לפנות אליו, ולא כי אני מושכת אותו או משהו.

מבט חיובי על העניין:
אם זה חדש העניין הזה, אולי הוא מנסה לחזק את המשיכה שלו כלפייך בתור הריונית
ולכן הסתכל דווקא על התמונה של ההריונית שם במאקו..
וגם אם הסתכל על אחרות שאינן הריונית, כי יש שם הרבה כאלו במאקו..
אולי כאמור הוא מנסה לחזק אלייך את המשיכה.

שווה לנסות לדבר (לא לריב ולא להאשים) על עניין המשיכה שלו כלפייך
ועל מה שזה גורם לך להרגיש כשהוא עושה את מה שהוא עושה..

לצפיה ב-'במילה אחת-הורמונים'
במילה אחת-הורמונים
23/07/2015 | 12:33
224
תשובה מעצבנת אך נכונה.
אין מה לעשות , בתקופת ההריון אנחנו מוצפות הורמונים וכל דבר מתעצם פי 7000!.
מציעה לך לנסות לדבר עם עצמך בהגיון ולהזכיר לעצמך שזה מה שזה.
הורמונים מעצבנים.
זה טבעי ונורמלי , כל אישה שהיתה בהריון עברה את זה ויודעת מה את מרגישה.
קחי אויר ותשחררי מעצמך את המחשבות האלו, באמת שהכל בסדר,
אם לא היית בהריון בכלל לא היית מייחסת חשיבות לסיטואציה.
אז תנסי להכניס את עצמך לפרופורציה, העצבים האלו לא טובים לא לך ולא לעובר שלך.
לצפיה ב-'חושב שכדאי לך לדבר איתו'
חושב שכדאי לך לדבר איתו
23/07/2015 | 12:41
6
314
אבל לא בצורה מאשימה או פגועה, אלא לנהל איתו שיחה פשוטה.
יכול להיות שאת קצת מפחדת כי את מרגישה פחות מושכת בהיריון.
אבל גם יכול להיות שהחששות שלך אמיתיים.
בכל מקרה, בן זוגך צריך להמשך אליך ולהשתדל לא לפזול לצדדים.
זה עשוי להתחיל בתמונות באינטרנט, ולהגיע לבגידות אמיתיות.
בן זוגך צריך להבין שבגידה = אומללות.  בגידה מפרקת מערכות יחסים.
אם הוא מודע לזה ויודע לשים את הגבולות, אז תהיו בסדר.
אם לא, אז לא תהיו בסדר.
אבל הכי חשוב - כשאת מדברת איתו לא להגיע להאשמות וויכוחים.  שהדיון לא יהיה רגשי.
לצפייה - מוסתר
24/07/2015 | 22:47
לצפיה ב-'על סמך מה אתה נותן את כל "הנתונים" האלה? איזה מחקרים יש לך?'
על סמך מה אתה נותן את כל "הנתונים" האלה? איזה מחקרים יש לך?
25/07/2015 | 07:09
1
85
בתקופת בן גוריון, אגב, היו הרבה פחות גירושין מהיום, ונראה שאנשים ידעו להסתדר ולדבר אחד עם השני הרבה יותר טוב.
מותר לפנטז מול תמונות באינטרנט.  הבעיה היא אחרת.
הבעיה היא אם בן הזוג יודע לשים את הגבול.  וזה אגב נכון גם לגראס, כי מי שלא יודע לשים קווים אדומים ולהגיד "את הקו הזה אני לא חוצה", ימצא את עצמו במיטה עם אישה אמיתית, כמו שימצא את עצמו עם קוק ולא עם גראס.
מאות אלפי ישראלים שפרטיהם נחשפו באתר שמעודד בגידות, מוכיחים שאנשים מעדיפים לתקוע סכין בגב של בני הזוג שלהם כמו מוגי לב פחדנים, במקום לפתור את הבעיות המיניות עם אותם בני זוג.
ופתרון בעיות מגיע רק דרך שיחה על הנושא.  אז כן, צריך לדבר, זו השורה התחתונה.
לצפיה ב-'אתה תקוע בחשיבה מיושנת ומאובנת'
אתה תקוע בחשיבה מיושנת ומאובנת
25/07/2015 | 10:36
83
וחבל
להגיד שבתקופת בן גוריון היו פחות גירושין מהיום ולהשליך את זה לזה שאנשים ידעו להסתדר יותר טוב מהיום זה בדיוק דוגמא לאותה חשיבה שיטחית שאומרת שלהסתכל על תמונות זו הדרך שמובילה בסוף לבגידה, או שגראס מוביך לקוקאין. נכון, יש מכורים לקוקאין שהתחילו עם גראס. הרוב המכריע עוצר בגראס, ולכן גם המלחמה על להפוך אותו ללגאלי. כנ"ל לגבי ההיקש ההזוי שלך שלהסתכל על תמונות מוביל לבגידה.
אולי שיעור הגירושין היה יותר נמוך כי לאנשים היה פחות נוח להתגרש? היו פחות אפשרויות כלכליות (בייחוד לנשים, שהן 70% מיוזמות הגירושין ובתקופה ההיא להסתדר לבדן היה הרבה יותר קשה)? הגינוי החברתי היה הרבה יותר חזק? חיו בתקופה שהאינדבידואל היה פחות חשוב? היה יותר משקל לקהילתיות? לא, כנראה שפשוט ידעו לדבר יותר טוב אז.

שיטחי, כבר אמרנו?

כל המחקרים שנעשים היום מעידים על כך שמיניות בריאה כוללת בתוכה גם פנטזיות, מחשבות ודימיונות. הדיעות שלך מתאימות לאמצע המאה שעברה (וגם זה בקושי). אתה חושב שגבר שלא מסתכל על תמונות- זה ימנע ממנו לפנטז? ומה אז? הפנטזיות לא יובילו לבגידה, כדבריך? אז נלך איתו כל היום ונשאל אותו "מה אתה חושב? מה אתה חושב? מה אתה חושב?"

מצחיק.
לצפיה ב-'טוב שהבעל לא הלך להשתטח על קברי צדיקות '
טוב שהבעל לא הלך להשתטח על קברי צדיקות
24/07/2015 | 09:25
1
245
בגדול ההריון זאת תקופה שהגוף שלך מקבל צורה אחרת ואפילו סקסית יותר
אבל כמה פעמים שכבתם עד היום במהלך ההריון  ? 50 ? 100 ?
אז הגימיק נגמר, זה ממש אותו "שוקולד" כל יום כמאמר רבינו אייל גולן

גברים נמשכים למשהו חדש, בגנים שלהם, לפעמים אפילו פחות יפה ממה שיש לידם
פשוט כי ככה בורא עולם יצר אותם,  להפרות כמה שיותר נשים,  כל הקטע הזה של חתונה
ברבנות ולהיות עם אישה אחת זה ממש לא טיבעי לגבר

לחרדים יש פיתרון לנסוע להשתטח על קברי צדיקים באירופה
ועל הדרך לפקוד כמה צדיקות בתשלום ואז לחזור הביתה ולהדביק את
האשה החרדית שלהם במגוון מחלות מין

אז אם לא בא לך שבעלך יעשה כמנהג רבותיו בבני ברק
זה הזמן לצפות איתו יחד בסרטים כחולים וללמוד תנוחות חדשות

אולי תחפשי לו תמונות וסרטים של בחורות יפות ממך בהריון סקסי, תזרמי איתו
וככה לא תעלבי שהוא מחורמן מפחות יפות ממך

גג, תמיד את יכולה לגשת לרבנות ולהיות מסורבת גט איזה עשר שנים
בזמן שהוא יחגוג ויתחתן עם 10 נשים מהודו ועד כוש כולל ברית המו צות

תמיד אם תרצי אני לשירותך למצב שלתינוק צריך לעשות ברית
או שלא חתכו מספיק לבעלך והוא לא יהודי כשר למהדרין
שזה המקור לצרות בכדור הארץ אחד, וגם בכדור הארץ 2 שאתמול גילנו
אחרי שבתורה זה נכתב לפני מליון שנים
לצפייה - מוסתר
02/08/2015 | 23:59
לצפייה - מוסתר
03/08/2015 | 20:56
לצפיה ב-'מותר לך...|שפם|'
מותר לך...|שפם|
05/08/2015 | 10:57
60
1. גם אני הייתי מתרגז.
מה? בוגד בי כביכול בחדרי חדרים (=מחשבה)? היכן הנאמנות? אך מצד שני את בודאי מכירה את האמרה 'להתרגז משמע לכעוס על טפשותם של אחרים'.  
2. מותר לך לבקש ממנו לטפל בעצמו (damn, קצת צניעות, אם כבר אתה גולש תדאג להעלים עקבות לכל הפחות. ולכל היותר - התגבר על עצמך).
3. הסלידה שלך ממנו - תגובה טבעית ביותר שלך כאישה. הכל בסדר איתך.
4. אני חושב שעלייך לומר לו שאת "נגעלת...לא מסוגלת..." כשאת יודעת ש... (אני יוצא מנקודת הנחה שהוא לא למד מה זה 'אישה' ואלו כוחות יש לה).

היי חזקה אסתי.

לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
16/07/2015 | 11:12
23
|פרח|מחפשים עבודה? מתלבטים מה לכתוב בקורות החיים?
בפורום דרושים עובדים תוכלו לקבל הכוונה מלאה בדרך לעבודה המושלמת עבורכם!

|שמאל|היכנסו עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|מטוס|חולמים על חופשה חלומית באיטליה? מתכננים מסלול הטיול ברומא ויש לכם בתלבטיות?
בפורום טיולים לאיטליה תמצאו את כל המידע הנדרש!

|שמאל|היכנסו עכשיו:

|כסף|יש לכם שאלות בתחום הבנקאות? נתקלים בקשיים מול המערכת הבנקאית?
בפורום תביעות בנקים תוכלו לשאול ולהתייעץ!

|שמאל|היכנסו עכשיו:

|נורה|מעצבים מחדש את הבית ומתלבטים לגבי תאורה? מעוניינים לדעת מהו סוג התאורה החסכוני ביותר עבורכם?
בפורום ייעוץ תאורה תמצאו את כל המידע הנחוץ!

|שמאל|היכנסו עכשיו:

|אופניים|חולמת על אופניים חשמליים? שללו לך את רשיון הנהיגה ואתה מחפש דרך נוחה להתנייד?
בפורום אופניים חשמליים תוכלו למצוא את כל המידע הנדרש!

|שמאל|היכנסו עכשיו:

|מחשב|עומדים לפתוח עסק חדש? יש לכם שאלות לגבי הגדלת רווחים?
בפורום עסקים תוכלו לשאול ולהתייעץ!

|שמאל|היכנסו עכשיו:

|@|מתלבטים לגבי מכשיר שמיעה? מעוניינים לדעת מהו המכשיר שמתאים ביותר עבורכם?
בפורום מכשירי שמיעה תוכלו למצוא את כל המידע הנדרש!

|שמאל|היכנסו עכשיו:
לצפיה ב-'סוגיית מגורים שלא באה על פתרונה ...'
סוגיית מגורים שלא באה על פתרונה ...
15/07/2015 | 11:25
5
528
היי לכולם,
אשמח מאוד לעצות / עזרה כי אני כבר מתחילה להשתגע
אני ובעלי (נשואים שנה) וגרים אצל הוריו בקומה ה-3. המטבח והשירותים משותפים אך הסתדרנו כך שנינו כדי לחסוך ולא לבזבז על שכירות
הדבר השתנה כאשר נכנסתי להריון (אני בחודש חמישי) וכעת אנו מחפשים מקום עבורינו לגדל בו משפחה כאשר בעלי מעדיף לקנות ולא לשכור עם עדיפות לקניית מגרש ובניה עצמאית.
הנושא מתחיל להסתבך קצת כיוון שעלויות בניה הן מאוד גבוהות, אנחנו לא יכולים לעמוד בזה לבד והוריו מציעים עזרה כלכלית. יחד עם העזרה הכלכלית הם מציעים שנבנה ביחד, הם יקבלו את הקומה הראשונה ואנחנו את הקומה השניה, לכל אחד כמובן תהיה כניסה נפרדת, מטבח, שירותים (בית בפני עצמו, או יותר נכון קומה) אך עדיין אנחנו נהיה באותו בית.
המגורים שלנו איתם כבר נתנו להם תחושה שאנחנו רביעייה, ואני מרגישה שכל דבר הם רוצים שנעשה ביחד 
האופציה הזו לא מתאימה לי אך היא מאוד מפתה עבור בעלי שטוען שלו זה לא מפריע בכלל ושאם לא ניעזר בהם לא נוכל להרשות לעצמנו לבנות בית פרטי.
אני לא מעוניינת בזה בכלל ומרגישה שהוא קצת מתאכזב ואולי אפילו מתאכזב ממני 

מצד אחד אני רוצה להיות חד משמעית ואומרת לא, מצד שני אני מפחדת שהוא יחשוב שאני רעה, לא חברותית ושאני מעכבת אותו
מה אני אמורה לעשות ?
לצפיה ב-'האמת שאני לא הייתי עושה את זה'
האמת שאני לא הייתי עושה את זה
18/07/2015 | 20:25
2
315
גם אנחנו כרגע גרים ביחידת דיור אצל ההורים, אבל זה ברור לשני הצדדים שברגע שנחסוך מספיק כסף לדירה משלנו, נצא משם.
כמו שאמרת - גם אם תהיו בקומות נפרדות עם כניסות נפרדות (ככה אנחנו גרים היום)- אתם עדיין באותו הבית! עדיין שומעים אחד את השני, עדיין רואים מתי כל אחד הולך וחוזר..אין פרטיות.

אני הייתי מסבירה לו את השיקולים נגד, אומרת שזה לא משהו נגד הוריו אלא רצון בפרטיות אמיתית.
וגם אולי לא קופצת ישר לקנות בית פרטי, תתחילו מדירה, משם תתפתחו הלאה.
לצפיה ב-'זה בדיוק מה שאמרתי לו'
זה בדיוק מה שאמרתי לו
19/07/2015 | 20:23
1
249
שאני רוצה פרטיות לגמרי ולא לחיות עם ההורים שלו כאילו אנחנו רביעייה
אני חושבת שהוא הבין וירד מזה
מקווה שלא יצוצו לי עוד הפתעות
תודה
לצפיה ב-'שמחה לשמוע :)'
שמחה לשמוע :)
20/07/2015 | 21:02
47
לצפיה ב-'וכבר אמר שלמה המלך-'
וכבר אמר שלמה המלך-
20/07/2015 | 09:22
234
טוֹב אֲרֻחַת יָרָק וְאַהֲבָה שָׁם, מִשּׁוֹר אָבׁוּס וְשִׂנְאָה בׁוֹ (משלי טו 17)
לצפיה ב-'בניה עצמית היא תהליך מאוד לא צפוי'
בניה עצמית היא תהליך מאוד לא צפוי
03/08/2015 | 21:05
82
ועלול לעלות יותר ממה שמצפים ולקחת יותר זמן. זה למעשה אומר שכל הזמן הזה תמשיכו לגור אצל ההורים שלו. אם אני מבינה נכון, אתם מעוניינים לעבור בהקדם, ככה שבניה עצמית זה לא כל כך אופציה בכל מקרה. תסבירי לבעלך שהשנתיים הנוספות שתגורו אצל הוריו עלולים לעלות לכם בנישואים ואז אמנם יהיה לכם בית יפה שבניתם, אבל כבר לא תהיה משפחה לגור בו...
לצפיה ב-'משעמם פה'
משעמם פה
15/07/2015 | 00:18
188
לילה טוב
לצפיה ב-'האם יעניין אתכן למלא סקרים וללכת לקבוצות מיקוד למינהם?'
האם יעניין אתכן למלא סקרים וללכת לקבוצות מיקוד למינהם?
02/07/2015 | 09:29
6
228
אני ממלאת סקרים וניגשת לקבוצות מיקוד כשמזמנים אותי, וממש נחמד לי לקבל בתמורה תווי קניה.
יש אנשים שמסתכלים עליי במבט מצחיק "כאילו זה מה שיהפוך אותנו למליונרים" ויש כאלה שדווקא די מתלהבים ומתעניינים.
מה דעתכם על זה ?
לצפיה ב-'היי נענע :)'
היי נענע :)
02/07/2015 | 19:45
1
149
האמת שמעולם לא ניסיתי
אבל נשמע נחמד!
לצפיה ב-'האמת שלדעתי זה נחמד ,'
האמת שלדעתי זה נחמד ,
04/07/2015 | 21:27
94
את הסקרים שמגיעים במייל אני בדר"כ ממלאת בזמן שאני גם ככה במשרד, וקבוצות מיקוד יש בערב, אז בזמן שבעלי משכיב את הילדים לישון , אני הולכת "לבילוי"

לצפיה ב-'אני ממלאת סקרים ואשמח להצטרף לקבוצת מיקוד.'
אני ממלאת סקרים ואשמח להצטרף לקבוצת מיקוד.
05/07/2015 | 01:36
3
34
לצפיה ב-'תרשמי לי את המייל שלך , אשלח לך '
תרשמי לי את המייל שלך , אשלח לך
05/07/2015 | 12:33
2
28
לצפיה ב-'המייל שלי'
המייל שלי
05/07/2015 | 12:34
1
61
שלום!
המייל שלי הוא:
לצפיה ב-'שלחתי , תיכף תקבלי הזמנה לאתר '
שלחתי , תיכף תקבלי הזמנה לאתר
05/07/2015 | 12:40
53
בגדול, את ממלאת את הפרטים שלך , והם מתקשרים אלייך אם יש קבוצת מיקוד שתתאים לך , בהצלחה
אולי נפגש באיזה קבוצת מיקוד

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

שחר שבק - השקעות נדל
שחק שבק
פרסום נדל
בעלי עסק בתחום הנדל"ן?
סימונטיקס בע
מתנהלים נכון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה