לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1968219,682 עוקבים אודות עסקים

פורום נשואים טריים

הפורום שלנו,פורום נשואים טריים הוא הבית שלנו. קהילה קטנה של אנשים (נשים וגם גברים) שחולקים ביחד חוויות דומות.הקמת משפחה ובניית הקן הפרטי שלנו הוא לא תהליך קל, אבל מלא אהבה. פה אנחנו מדברים על הכל. על אהבה ואכזבה, מריבות ורומנטיקה.ואיך אפשר בלי הפרטים הטכניים של החיים: איך לוקחים משכנתא? ואיך מוצאים דירה? איפה קונים מוצריי חשמל? ואיך מסירים כתמים? מה עושים עם החמות? ועם הגיסה? מה קונים ליום הולדת? ואיפה מוצאים דילים טובים? איך מתפייסים אחרי מריבה? איך מחפשים עבודה? איך מתמודדים על הבוס? ואיך נגרום לבעל להתייחס אלינו כמו אלילה? ובל נישכח- שירשוריי מתכונים שגורמים אף לפחדנית שבבשלניות לנסות את מזלה (זה גם עוזר לשיפור היחסים על הבעל...).כל אותם פרטים גדולים וקטנים שמרכיבים את החיים שלנו. חולקים חוויות טובות וכואבות, שמחה והתרגשות עם כל תוספת חדשה למשפחה. וצער על כל פרידה.אנחנו לא מחפשים מהצד ולא אוהבים שפה לא הולמת. לכל אחד ואחת יש פה מקום לתרום, להוסיף ולהעשיר את חברי הפורום. אבל אנחנו לא מחפשים לריב, להתקוטט או להעליב. נא לשמור על שפה נאותה ולחשוב עוד רגע אחד לפני שמוסיפים תגובה. בצד השני של המחשב ישנם אנשים אמיתיים שיכולים להיעלב.אז, בבקשה, ביתנו פתוח לרווחה, אתם מוזמנים להצטרף ולפנות בכל שאלה, בעיה או הצעה למנהלות הפורום או לכל המשתתפים.

אודות הפורום נשואים טריים

הפורום שלנו,פורום נשואים טריים הוא הבית שלנו. קהילה קטנה של אנשים (נשים וגם גברים) שחולקים ביחד חוויות דומות.הקמת משפחה ובניית הקן הפרטי שלנו הוא לא תהליך קל, אבל מלא אהבה. פה אנחנו מדברים על הכל. על אהבה ואכזבה, מריבות ורומנטיקה.ואיך אפשר בלי הפרטים הטכניים של החיים: איך לוקחים משכנתא? ואיך מוצאים דירה? איפה קונים מוצריי חשמל? ואיך מסירים כתמים? מה עושים עם החמות? ועם הגיסה? מה קונים ליום הולדת? ואיפה מוצאים דילים טובים? איך מתפייסים אחרי מריבה? איך מחפשים עבודה? איך מתמודדים על הבוס? ואיך נגרום לבעל להתייחס אלינו כמו אלילה? ובל נישכח- שירשוריי מתכונים שגורמים אף לפחדנית שבבשלניות לנסות את מזלה (זה גם עוזר לשיפור היחסים על הבעל...).כל אותם פרטים גדולים וקטנים שמרכיבים את החיים שלנו. חולקים חוויות טובות וכואבות, שמחה והתרגשות עם כל תוספת חדשה למשפחה. וצער על כל פרידה.אנחנו לא מחפשים מהצד ולא אוהבים שפה לא הולמת. לכל אחד ואחת יש פה מקום לתרום, להוסיף ולהעשיר את חברי הפורום. אבל אנחנו לא מחפשים לריב, להתקוטט או להעליב. נא לשמור על שפה נאותה ולחשוב עוד רגע אחד לפני שמוסיפים תגובה. בצד השני של המחשב ישנם אנשים אמיתיים שיכולים להיעלב.אז, בבקשה, ביתנו פתוח לרווחה, אתם מוזמנים להצטרף ולפנות בכל שאלה, בעיה או הצעה למנהלות הפורום או לכל המשתתפים.
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכות הבאות וברוכים הבאים לפורום נשואים טריים :)
אנא הקדישו דקה מזמנכם לקרוא:
 1. הפרסום בפורום אסור על פי נהלי תפוז. פרסומות ימחקו ללא אזהרה. 

2. מותר לדבר בפורום כמעט על הכל, כל עוד שומרים על רמת דיון מכובדת ומכבדת. הודעות פוגעניות כלפי אנשים או קבוצות (הודעות שמביעות גזענות, הומופוביה, מיזוגניה, וכו׳) ימחקו.

3. הודעות שעושות אאוטינג (כלומר, הודעות שחושפות מידע אישי על גולשת או גולש ללא ידיעתן והסכמתן) ימחקו.

תודה על שיתוף הפעולה 
המשך >>

לצפיה ב-' ושנה טובה לכל גולשי תפוז '
ושנה טובה לכל גולשי תפוז
29/09/2016 | 11:27
31
שנה טובה ומתוקה לכולם!
שתהיה לנו שנה של התחלות חדשות, שינויים, בריאות ואושר.

כתיבה וחתימה טובה
צוות תפוז אנשים
לצפיה ב-'עדכון סטטוס במשרד הפנים אחרי נישואים בחו"ל'
עדכון סטטוס במשרד הפנים אחרי נישואים בחו"ל
20/09/2016 | 13:15
130
היי, אני גרה באנגליה והתחתנתי לפני חודשיים בחתונה אזרחית באנגליה.
עדיין לא עדכנתי כלום בארץ.... 
אני רוצה להוסיף את השם משפחה של בעלי לשם משפחה שלי, ואני צריכה לשנות את התעודת זהות בארץ.
מצד שני, אם אני אשנה את השם בדרכון, אז אני אהיה חייבת לעדכן את הרשויות באגליה ולשלם עוד כדי לשנות את זה בויזה. 
זה נראה לכם בעייתי אם השם שונה בתעודת זהות ובדרכון? (למרות שהשם משפחה שלו רק מתווסף, לא מחליף, אז זה לא יראה שונה מידי....
לצפיה ב-'מתנה לארוע '
מתנה לארוע
14/09/2016 | 10:33
105
היי , 
מכוון שעידן החתונות כבר לא קיים אצלי , ונשכח מזמן 
מה מביאים בימינו למסיבת מקווה של הכלה? ( סוג של חינה , רק בלי כל הבלאגן  )
לצפיה ב-'ניתוח טריגר פינגר'
ניתוח טריגר פינגר
18/08/2016 | 22:22
147
אליי לעבור ניתוח טריגר פינגר אצל ד'ר שגיב מנהל יחידה בבית חולים מאיר,האם ממולץ מישהו מכיר את האורטפד סגיב פאול?
לצפיה ב-'נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016'
נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016
03/08/2016 | 14:09
11
המשחקים האולימפיים של קיץ 2016 עוד רגע כאן, ואנחנו מזמינים אתכם לפורום אולימפיאדה ריו 2016 כדי להתעדכן ולדבר על כל מה שחם!

היכנסו כבר עכשיו:
לצפיה ב-'נפתח פורום פוקימון GO'
נפתח פורום פוקימון GO
26/07/2016 | 11:54
8
 אם גם אתם נפלתם לטירוף החדש שמשגע את העולם, הפורום הזה נועד בדיוק בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום פוקימון GO בתפוז, שם מחכים לכם פוקימונים נדירים ביותר:
לצפיה ב-'חידוש החדר לילד'
חידוש החדר לילד
25/07/2016 | 14:40
1
126
שלום.
אני רוצה לשנות את החדר של הבת הצתוקה שלי מבעלי הראשון, עולה לכיתה א'.
בעקרון אני רוצה להפוך את החדר, לחדר של תלמידה, עם ספריה, ארון גדול יותר, מקומות אחסון ואולי גם מיטה חדשה קצת...
אשמח לקבך המצלצות על חנויות לחדרי ילדים (עדיפות לאיזור המרכז, ולא איקאה חח)
תודה.
לצפיה ב-'ממליצה לך על יד 2, חבל על הכסף..'
ממליצה לך על יד 2, חבל על הכסף..
26/08/2016 | 16:33
46
יש כל כך הרבה מוצרים שאנשים רוצים להיפט מהם, וחצי מחיר.
כל החדר של השניים הגדולים שלי זה יד שניה, נראה סבבה לגמרי, הילדים מבסוטים, ההורים גם :)
לצפיה ב-'נפתח פורום שמאות מקרקעין'
נפתח פורום שמאות מקרקעין
21/07/2016 | 09:53
9
 האם אתם לקראת רכישה או מכירה של נכס? נמצאים בהליך לקיחת משכנתא וזקוקים לסיוע או הכוונה בהתנהלות עם שמאי הבנק?

בפורום שמאות מקרקעין בתפוז תקבלו תשובות לכל השאלות:
לצפיה ב-'מרגיש לי כאילו הפורומים בתפוז הולכים ומתאדים'
מרגיש לי כאילו הפורומים בתפוז הולכים ומתאדים
19/07/2016 | 10:26
261
אני בתפוז כבר המון זמן, לפחות 10 שנים , ומרגיש לי שהכל הולך ונעלם, כל הוותיקים שהכרתי התפוגגו , וגם אין כל כך אנשים חדשים שירעננו, וזה ממש מבאס, מצד אחד יש את הפייסבוק וכל רשתות החברתיות, אבל זה לא אותו הדבר ....
קצת עצוב לראות גן סגור 
לצפיה ב-'חתונה שניה'
חתונה שניה
28/06/2016 | 11:47
194
הוריי רוצים לחגוג את יום הנישואין שלהם עם חידוש נדרים מה שנקרא (לא בהכרח נדרים, אבל משהו יפה זה לזה) התחלנו לארגן להם ואני לא יודעת מה עושים מה צריך במקרה כזה? צריך שמלה, דיג'יי אני מניחה... מה לגבי טבעות? נהוג לתת טבעות חדשות?
לצפיה ב-'מחפש חברה למגשי אירוח'
מחפש חברה למגשי אירוח
15/06/2016 | 15:20
87
שלום.
אני שבוע הבא עושהבריתה לבת הקטנה שלי בבית
וכדי להוריד מהעומס של הסידורים אשמח לקבל הצעות לחברה שעושה מגשי אוכל לאירועים.
האירוע הולך להיות מצומצם, כ15-20 איש בערך.
ושיהיה טעים ....
תודה לכל העוזרים!

לצפיה ב-'חגים אצל אשתי'
חגים אצל אשתי
10/06/2016 | 18:44
1
231
לאשתי יש משפחה קרובה מצומצמת של אח ואמא, ולי אמא אבא ושני אחים. 
כל חג כמעט אשתי אומרת "אני לא אשאיא את אמא שלי לבד"  לבד הכוונה עם האח שעדיין לא נשוי, או עם האחים של האמא. אני מבין את זה, אבליצא שהשנה כל החגים עשינו עם המשפחה הקטנה של אשתי, וככה אני לא יוצא לעשוץ חגים עם הוריי ואחיי. אציין שכם שבתות זה כבר נהיה ככה. כמובן שלי וגם להוריי זה קצת מפריע.  ולי ולאשתי יש תמיד ריב על זה. מה עושים? 
לצפיה ב-'מבקשים מהמשפחה שלך'
מבקשים מהמשפחה שלך
12/06/2016 | 23:50
154
להזמין בחג הבא (ועדיף להזמין מראש) גם את אמא ואח שלה.. ואז כולם עושים ביחד
לצפיה ב-'חגים אצל אשתי'
חגים אצל אשתי
10/06/2016 | 18:44
1
109
לאשתי יש משפחה קרובה מצומצמת של אח ואמא, ולי אמא אבא ושני אחים. 
כל חג כמעט אשתי אומרת "אני לא אשאיא את אמא שלי לבד"  לבד הכוונה עם האח שעדיין לא נשוי, או עם האחים של האמא. אני מבין את זה, אבליצא שהשנה כל החגים עשינו עם המשפחה הקטנה של אשתי, וככה אני לא יוצא לעשוץ חגים עם הוריי ואחיי. אציין שכם שבתות זה כבר נהיה ככה. כמובן שלי וגם להוריי זה קצת מפריע.  ולי ולאשתי יש תמיד ריב על זה. מה עושים? 
לצפיה ב-'חוגגים יחד המשפחה שלך ושלהאולי...'
חוגגים יחד המשפחה שלך ושלהאולי...
13/06/2016 | 18:52
46
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
פורומים חדשים בתפוז
15/05/2016 | 12:09
15
 עונה חדשה של "המירוץ למליון" עולה למסך, והפורום חוזר לפעולה!
אז בואו נצא לסיבוב מסביב לעולם עכשיו בפורום המירוץ למליון!

יש לכם שאלות לגבי תביעות סיעוד נגד חברות הביטוח?
עכשיו בפורום תביעות ביטוח סיעודי תוכלו לקבל מידע מקצועי ומהימן!

חושבים על מעבר לאוסטרליה? יש לכם שאלות בנוגע לתהליך?
היכנסו עכשיו לפורום הגירה לאוסטרליה בתפוז!
לצפיה ב-'פסח כשר ושמח'
פסח כשר ושמח
21/04/2016 | 10:44
14
גולשות וגולשים יקרים,
אנו רוצים לאחל לכם חג פסח כשר ושמח!
מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות,
הנאות מתוקות והמון הפתעות מרגשות.

לקראת החג הכנו לכם מהדורה חגיגית וכשרה לפסח
של חם בתפוז.

את כל הקישורים לאייטמים בכתבה תוכלו למצוא (כמו בכל שבוע)
בעמוד הפייסבוק שלנו

חג פסח שמח!
לצפיה ב-'חידוש דרעון לפני שהונפקה תעודת נישואין'
חידוש דרעון לפני שהונפקה תעודת נישואין
20/04/2016 | 15:06
1
66
היי לכולם,

אודה לעזרת מי שיודע.
התחתנו לפני שבוע וחצי והרב שלנו לא לקח העתק כתובה לרבנות, לכן לא הונפקה לנו עדיין תעודת נישואין ועלינו להביא את ההעתק כתובה לרבנות בעצמנו וכמובן להמתין אחרי החג וחול המועד כדי שינפיקו לנו תעודה.
במקביל אנחנו מעוניינים לטוס לחו"ל ב1.6 והדרכון שלי עומד לפוג תוקף.
מה קורה אם אני מחדשת דרכון לפני שיש לי תעודת נישואין? אני יכולה לחדש כרגיל ולציין שאני עדיין רווקה? ורק אחרי שינפיקו לי תעודת נישואין לעדכן את שם המשפחה?

מקווה שיצא ברור... התבלבלתי מכל הפרוצדורות ובירוקרטיה.
לצפיה ב-'בדרכון לא כתוב מצב משפחתי'
בדרכון לא כתוב מצב משפחתי
03/08/2016 | 17:46
42
את יכולה לשנות את שם משפחתך או להשאיר את הקיים.
לצפיה ב-'חם בתפוז'
חם בתפוז
14/04/2016 | 14:10
30
סופ"ש נעים!
את כל האייטמים שבכתבה תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו-
לצפיה ב-'מתוסכלת מינית מבעלי.. :('
מתוסכלת מינית מבעלי.. :(
11/04/2016 | 08:13
2
718
נשואה כמעט 3 שנים ללא ילדים, עובדים על זה כרגע.

בעלי לא אוהב לרדת/ להחדיר אצבעות בטענה שזה "מלכלך" אותו, זה לא סטרילי, יוצא משם הפרשות ופעם בחודש מחזור, מגעיל (!!) אותו שהוא ילקק את זה. מעניין שאת האיבר שלו אין לו בעיה להחדיר בשמחה רבה.

זה מתסכל אותי מאוד, זה חסר לי, גם כשהוא מנסה אצבע, מרגישים שהוא עושה את זה לא בהנאה, אלא רק כדי ש"אשתוק" ואהיה "מרוצה". אבל אני לא מרוצה! אני מתוסכלת מינית כבר שנים, אני לא רוצה להגיע למצב שאני מחפשת בחוץ סיפוק, אני רוצה להיות מסופקת עם בעלי, אני רוצה שירצה לפנק אותי, לא רק לקבל פינוקים.

זה מאוד משפיע עליי, אתמול למשל שכבנו ולא הצלחתי לגמור. חצי שעה ואני אפילו לא קרובה לזה.. גם המחשבה שעושים ילדים והוא קורא לזה: מטרה, לא מוסיפה לתסכול. ילדים זו לא מטרה, ילדים זו דרך, למה אני צריכה להרגיש כמו בובת מין שעושים איתה מטרה מאשר אישה שקודם כל רוצים לשכב איתה ואח"כ להביא ילדים? נכון שנינו כבר מאוד רוצים ילדים וחיכינו לרגע המתאים מבחינת לימודים כדי שנוכל להתחיל, אבל לא ככה רציתי להתחיל את התהליך שאמור להיות מופלא ומדהים בעיני.

תעזרו לי.. אני ממש עצובה..
לצפיה ב-'ממש כואב לקרוא את מה שאת מתארת'
ממש כואב לקרוא את מה שאת מתארת
01/07/2016 | 01:04
1
286
בעלך הוא הבן אדם שהכי צריך לאהוב ולפנק אותך ואת צריכה להרגיש את אהבתו..
אולי תדברי איתו על זה שגם את רוצה להנות בזמן היחסים בניכם, שיחה על קפה ועוגה כשהוא במצב רוח טוב.. תנסי להסביר לו שזה חשוב לך בדיוק כמו שזה חשוב לו.. לדעתי אם את לא מסופקת ואת שותקת על זה אז הוא חושב שזה בסדר וככה זה ממשיך. האם המצב השתפר מאז שכתבת את ההודעה כאן?
לצפיה ב-'המצב לא השתפר, אבל עזבתי את זה לכרגע'
המצב לא השתפר, אבל עזבתי את זה לכרגע
03/07/2016 | 16:28
273
תודה על העצות :)
לצפיה ב-'מחקר אקדמאי על משפחות של מתמודדי נפש - נשמח לעזרה'
מחקר אקדמאי על משפחות של מתמודדי נפש - נשמח לעזרה
05/04/2016 | 15:40
65
שלום, אנחנו סטודנטיות לקרימינולוגיה ופסיכולוגיה באוניברסיטת אריאל נודה לכם אם תוכלו להשתתף בשאלון לצורכי מחקר אקדמאי כחלק מעבודת סמנריון בתואר שלנו.
אנו מחפשות אנשים שיש להם במשפחה מתמודד נפש.
השאלון הנו אנונימי לחלוטין.
נשמח מאוד לעזרתכם
תודה רבה נעמי וחרות

לצפיה ב-'סקס עם בעלי'
סקס עם בעלי
26/03/2016 | 14:37
1
791
היי לכולם
צריכה עזרה והכוונה
יש לנו תינוק בן 5 חודשים וכידוע, עם תינוק, תדירות הסקס יורדת (גם לפני היא לא הייתה מדהימה אבל היינו עושים פעמיים בשבוע כאשר אני בעיקר הייתי מבקשת  )
היום הסקס הוא בעיקר בסופי שבוע כשאנחנו מנצלים דקות פנויות שהתינוקי ישן. 
אתמול הרגשתי לא טוב וכאב לי הגרון. שכבנו אני ובעלי במיטה והוא ביקש "מציצה" . אמרתי לו שכואב לי הגרון אך הוא התעקש ועשיתי לו. לאחר מכן ביקשתי חדירה, הוא אמר שאין לו כבר כוח אחרי שגמר אבל בכל זאת הסכים, כעבור דקה התעורר התינוקי ונאלצנו להפסיק. אני כמובן לא גמרתי ובעלי לא חזר כדי לפצות אותי. 
היום, בעלי היה עיף והלך למיטה בצהריים. הלכתי אחריו (התינוק כמובן ישן  ) וביקשתי סקס. הוא אמר שהוא עיף ואין לו כוח וש" אולי אח"כ "? 
התאכזבתי ומתי מהמיטה, הוא כמובן נרדם. 
עכשיו אני בסלון, כולם ישנים ואני עצובה 
אני מכירה אותו,  הוא לא יבוא ויגיד " רצית ואני הייתי עייף אז עכשיו אפשר , בואי "
אני אצטרך לבקש שוב ונמאס לי מזה. 
אני רואה בזה דחיה ולדעתי גם אם אתה עיף לא אומרים לא כשבן הזוג מבקש סקס 
בחיים לא אמרתי לו לא, גם שכואב לי הגרון עשיתי בשבילו מה שביקש בלי להתלונן 
השאלה אם אני צריכה לומר לו את זה שזה לא היה במקום הסירוב הזה ושהוא צריך להחזיר לי באותה מטבע ושלא אומרים לא לסקס במיוחד אחרי שיום לפני יצאתי מגדרי כדי לספק אותו?
האם אני צריכה לבקש שוב או פשוט לתת לו ליזום את זה לבד ? ואם זה יקח עכשיו כמה ימים ?
אני אובדת עצות ופגועה מאוד... 
מה לעשות ?
לצפיה ב-'תראי, בעיניי הבסיס בקשר'
תראי, בעיניי הבסיס בקשר
30/03/2016 | 18:12
393
בכל נושא שהוא הוא תקשורת
לדבר לדבר לדבר לדבר
לקחת אותו לערב בחוץ, במקום נייטרלי - ולהעלות את כל מה שאת חושבת וכל מה שאת מרגישה ולראות מה הוא חושב ומרגיש בעניין
בהצלחה!

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

אהוד המאירי ושות'
אהוד המאירי ושות'
פורום מקרקעין
פורום מקרקעין
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מהפכה בטיפולי תרומת ביצית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה