לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום גני ילדים

שלום רב, פורום גני הילדים נועד להפרייה הדדית ולשיתוף בידע ובניסיון של צוותי חינוך והורים לילדים בגיל הרך בפורום ניתן להפנות שאלות, להעלות הצעות ולתת רעיונות בנושאי חינוכיים וטיפוליים הקשורים לילדים בגיל הרך.  מומלץ גם להיכנס לאתר ארגון גני הילדים הפרטיים בישראל למידע נוסף.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום גני ילדים

שלום רב, פורום גני הילדים נועד להפרייה הדדית ולשיתוף בידע ובניסיון של צוותי חינוך והורים לילדים בגיל הרך בפורום ניתן להפנות שאלות, להעלות הצעות ולתת רעיונות בנושאי חינוכיים וטיפוליים הקשורים לילדים בגיל הרך.  מומלץ גם להיכנס לאתר ארגון גני הילדים הפרטיים בישראל למידע נוסף.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 ברוכים הבאים לפורום גני הילדים של תפוז! הפורום הזה נועד בשבילכם, הורים וצוותי חינוך בגני הילדים. אתם מוזמנים לשאול בכל נושא הקשור לתחום  זה. שימו לב: הפורום הוא הבית שלכם להתייעצויות והוא לא נועד לפירסום! 
נוכל לבנות כאן יחד  - לטובת חברי הפורום - מאגר מידע לפעילויות מגוונות ומהנות עם הילדים בגן ובבית ונעשיר אלו את אלו בנושאים הקשורים לעולמם של  הילדים בגני הילדים.
המשך >>

לצפיה ב-'ספר ילדים למי שילדיו אינם אוהבים לאכול ירקות '
ספר ילדים למי שילדיו אינם אוהבים לאכול ירקות
18/04/2016 | 01:09
72
שלום לכולם,

שמי יהושע וברצוני להציג לכם ספרי לדים שכתבתי המעודד אכילת ירקות בקרב ילדים. 
את הסיפור הגיתי כשהדר בתי היתה בת שנתיים וסירבה לאכול ירקות. הואיל ואני מגיע ממשפחה שבה ירקות הן חלק בלתי נפרד מהארוחה, עשיתי מאמצים לשכנע אותה, בעזרת ספרים, תוכניות וסיפורים שהמצאתי. המצאתי לה סיפור על חתולות שמכינות יחד סלט, בשיתוף פעולה, וזה עבד! מאז היא אוכלת ירקות להנאתה, וגם אחיה וכל המשפחה 'נדבקו בחיידק':), והיום סלט ירקות אצלנו במשפחה זה קינוח חובה. לא פחות. 

כשהדר היתה בת שמונה, לפני שלוש שנים, היא שכנעה אותי לכתוב את הסיפור ולהוציאו כספר, ולבקשתה אפשרתי לה להיות המאיירת של הספר.
וכך, לפני שנה וחצי יצא לאור הספר "קשת בסלט" בהוצאת אוריון. הספר עוסק בשיתוף פעולה של חתולות המסייעות יחד להכנת סלט, תוך שיתוף פעולה, תמיכה, פתרון בעיות שצצות בדרך, ועוד. מבחינתי היה בזה הגשמת חלום לצד העצמה של הנערה שלי בבית, כמו גם הפצה של רעיון שאני תומך בו בכל לבי, לחזק את ההבנה שירקות הן חלק חשוב מכל ארוחה בבית.

אינני סופר לפרנסתי, ועם זאת, אנו נהננו מאד בעת כתיבת הספר, איורו, עריכתו והפצתו. מפעם לפעם אנו גם מתארחים בגן ילדים או בכיתות נמוכות, מספרים את הסיפור ועל הספר ומעודדים את הילדים לאכילה בריאה.

מאז שהספר יצא רכשו כמה גני ילדים ותלמידי כיתות א' את הספר במרוכז כמתנת סוף שנה, או כמתנת יום הולדת, בין אם מטעם בית הספר או הגננות, ובין אם מטעם ועד הורים. 
אשמח אם תהיו מעוניינים גם אתם בספר, ותוך כדי להפיץ את החשיבות של האכילה הבריאה של ירקות.

עוד על הספר ואפשרות רכישה ניתן למצוא בקישור: . http://crossway.ravpage.co.il/rainbow.

תודה. יהושע 
לצפיה ב-'כניסת ילדים חדשים לגן אחרי פסח'
כניסת ילדים חדשים לגן אחרי פסח
17/04/2016 | 23:02
45
לקראת חג הפסח כולנו מרגישים אביב באוויר. והאביב מביא עימו פריחה , התחדשות ושינויים בכל התחומים.
אחד השינויים המהותיים בקרב משפחות צעירות מתרחש מיד לאחר חופשת הפסח, כאשר ילדיהם הצעירים עומדים להיכנס בפעם הראשונה למסגרת חוץ ביתית לגן ילדים או מעון יום.
ספרו לנו על ניסיונכם כהורים או כגננות לגבי קליטת ילדים חדשים במהלך השנה.

לצפיה ב-'מידע לגבי גנים בקרית ביאליק.'
מידע לגבי גנים בקרית ביאליק.
17/04/2016 | 13:40
1
26
שלום לכולם!בתי עומדת לעבור דירה לקרית ביאליק ממרכז הארץ. לבתי יש שתי בנות בגילאים: שלוש וחצי שנים ובגיל שלושה חודשים.       הייתי שמחה לקבל מכם המלצות על גני ילדים המתאימים לגילאים הללו.                                                                                                                      תודה                                                                                                                             מיה
לצפיה ב-'חיפוש גני ילדים באזור מגוריכם'
חיפוש גני ילדים באזור מגוריכם
17/04/2016 | 22:56
24
שלום מיה,
אני מציעה לך לפנות לארגון גני הילדים הפרטיים בישראל ולשאול את נטע אם יש לה שמות של גנים באזור מגורייך. טלפון: 03-6293160. בהצלחה.
לצפיה ב-'פעילויות משותפות להורים וילדים בגן לקראת חג הפסח'
פעילויות משותפות להורים וילדים בגן לקראת חג הפסח
15/04/2016 | 19:34
40
גננות והורים יקרים, 
שיתוף ההורים בפעילות הגן היא אחת הדרכים להעלות את הדימוי העצמי החיובי של הילד ואת הביטחון העצמי שלו. לקראת חג הפסח הקרב ובא מקיימות חלק מהגננות סדר פסח להורים וילדים בגן. במהלך המפגש מפגינים הילדים את ידיעותיהם בפני ההורים בכל הנוגע למנהגי החג ולמאכלי החג.  הילדים וההורים נהנים מארוחת חג סביב שולחן ערוך וחגיגי ושרים בצוותא משירי החג. חווייה זו מהווה מעין הכנה והקדמה לקראת ליל הסדר "האמיתי" שיתקיים בבתי המשפחות בערב החג. 
ספרו לנו על פעילויות נוספות שמתקיימות בגנכם לקראת חג הפסח ותשרשרו כאן רעיונות שניתן להוציא לפועל בגן הילדים תוך שיתוף עם ההורים.....
לצפיה ב-'מחפשת ספר ילדים'
מחפשת ספר ילדים
15/04/2016 | 15:54
51
שנקרא אני עם כריכה של ילד מטפס על סולם
זה ספר עם תמונות (צילום של ילד אוכל, מצחצח שיניים) וכו'
תמונות ולא ציורים
לא מוצאת אותו.
האם אתן מכירות ספר נוסף כזה עם תמונות?
תודה

לצפיה ב-'חם בתפוז'
חם בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
14/04/2016 | 14:10
22
סופ"ש נעים!
את כל האייטמים שבכתבה תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו-
לצפיה ב-'אגוזים אגוזים בפסח נשחק באגוזים - של מי השיר הזה?'
אגוזים אגוזים בפסח נשחק באגוזים - של מי השיר הזה?
14/04/2016 | 12:23
2
51
לצפיה ב-'מירב האוסמן'
מירב האוסמן
14/04/2016 | 14:04
1
14
לצפיה ב-'תודה'
תודה
14/04/2016 | 15:20
3
לצפיה ב-'האם הגן של בני בטוח'
האם הגן של בני בטוח
11/04/2016 | 10:41
2
118
היי, אני מתכוון להעביר את בני לגן אחר באיזור המרכז עקב אירועי בטיחות שונים שהתרחשו בגן. האם מישהי מכירה איך ניתן לוודא שהגן בטוח לילדינו? שמעתן אולי על אישור בטיחות שנקרא גן בטוח של מכון התקנים
לצפיה ב-'אני חושב'
אני חושב
12/04/2016 | 12:30
55
אני חושב שהדרך הכי טובה היא פשוט לראות בעצמך ולהתרשם מהצוות ולבדוק איזה אביזרי בטיחות לילדים יש בגן, כי לא משנה איזה אישור גן כלשהוא קיבל, הרי לא בודקים את הגן על בסיס יומי או שבועי, ומה שהיה לא אומר שזה מה שיהיה
לצפיה ב-'דקלום '
דקלום
25/06/2016 | 09:32
20
שלום רב
אני מחפשת דקלום בנושא נשיקה לגיל הרך
לצפיה ב-'מתנות לפסח '
מתנות לפסח
10/04/2016 | 04:59
46
הי חשבתי כיצד אפשר לגוון עם מתנות לפסח אז לבסוף הגעתי להחלטה קודם הילדים יכינו מובייל מסבונים ואני הכנתי לכל ילד כרית מאלבד וכתבתי עליה הלילה הזה כולנו מסובין יצא יפה מקורי וזול בהצלחה 
לצפיה ב-'סייעת בגן עירייה '
סייעת בגן עירייה
07/04/2016 | 13:40
2
358

שלום, שמי ליטל. אני בת 23 מתכננת לעבור קורס סייעות לפני ילדים ולאחר מכן להשתבץ לפני עייריה כסייעת בגני חובה. השאלה שלי היא מה התפקידים של סייעת בגן עירוני? מה השכר ההתחלתי? מה התנאים של סייעת בגן עייריה? האם תפקיד הסייעת דומה לתפקיד הגננת? ואיך מקבלים קביעות בגן?
אשמח לפרטים נוספים
תודה !

לצפיה ב-'חלק מהפרטים משתנים מעירייה לעירייה'
חלק מהפרטים משתנים מעירייה לעירייה
14/04/2016 | 14:14
70
כך שתלוי מאיפה את..

ההבדל המהותי בין תפקידי הגננת והסייעת הוא שאחת אחראית על התחום החינוכי, מנהלתי, ארגוני וכו' ואחת אחראית יותר על טיפול בילדים, סידור הגן וניקיונו, אבל גם הגננת וגם הסייעת יושבות לעבוד עם ילדים, לספר להם סיפור, לשחק אתם וכו'.

הדינמיקה בין השתיים מאוד שונה מגן לגן ותלויה באישיות של כל אחת.
לצפיה ב-'תפקיד הסייעת בגן הילדים'
תפקיד הסייעת בגן הילדים
15/04/2016 | 19:07
105
ליטל יקרה,
תפקיד הסייעת בגן הילדים העירוני כשמו כן הוא. התפקיד מורכב מסיוע לגננת בכל התחומים, הן בישיבה בקבוצות עבודה עם הילדים, הן בסיוע בזמן המפגש, הן בהשגחה על הילדים בחצר הגן ובחדרי הספח השונים והן במשחק עם הילדים. חלק מהגננות מעזרות בסייעות בהכנה או התקנת לוחות התוכן המשתנים בגן. אם הסייעת כישרונית בציור ואמנות הגננת תיעזר בה לציור והכנת תפאורה לגן, בהכנת עבודות עם ילדים ועוד. כמו כן על הסייעת מוטל תפקיד אחזקת מבנה הגן, ניקיונו, הכנת ארוחת הבוקר לילדים, בריקת בוקר בחצר, סידור החצר וניקיונה וכן גם סיוע לילדים ככל שהיא מתבקשת. לגבי השכר את צריכה לשאול ברשות המקומית. כנ"ל גם לגבי התנאים. תפקיד הסייעת נושק לתפקיד הגננת בנקודות מסוימות אך שונה מתפקיד זה במהותו. תפקיד הגננת הוא בראש ובראשונה ניהול פדגוגי של תכני הלימוד בגן, החל מהכנת תכנית הלימודים היומית, השבועית והחודשית, המשך במעקב התפתחותי על ילדי הגן, התייעצות עם גורמים פארא- רפואיים לגבי מקרים מסוימים, דיווח להורים על מצבו הלימודי, חינוכי של ילדם ועוד...
ליטל, אשמח לשמוע מה מושך אותך לעבוד דווקא בגן ילדים?
בהצלחה,
שולמית
לצפיה ב-'פיעלות עם הילדים לאחר חופשת לידה'
פיעלות עם הילדים לאחר חופשת לידה
06/04/2016 | 20:22
34
היי לכולם
אני גננת חדשה, ועוד יומים אני חוזרת לגן לאחר חופשת לידה.
אשמח לרעיונות לפעילויות עם הילדים - ילדי גן חובה
תודה על העזרה
לין
לצפיה ב-'סייעת בגני עייריה '
סייעת בגני עייריה
05/04/2016 | 11:14
56
שלום, שמי ליטל. אני בת 23 מתכננת לעבור קורס סייעות לפני ילדים ולאחר מכן להשתבץ לפני עייריה כסייעת בגני חובה. השאלה שלי היא מה התפקידים של סייעת בגן עירוני? מה השכר ההתחלתי? מה התנאים של סייעת בגן עייריה? האם תפקיד הסייעת דומה לתפקיד הגננת? ואיך מקבלים קביעות בגן?
אשמח לפרטים נוספים
תודה !
לצפיה ב-'האם אפשר להיות גננת ללא תואר ?'
האם אפשר להיות גננת ללא תואר ?
04/04/2016 | 10:50
1
118
שלום לכולם. אשמח לעזרתכם.
אני בת 22 מאוד מעוניינת לעבוד כגננת לילדים בגילאי 3-6 מתוך אהבה לילדים.
השאלה שלי היא אם אפשר להיות גננת ללא תואר? אפשר לעבור רק לימודי תעודה ולאחר מכן להתקבל לגני עירייה או גנים פרטיים?

תודה רבה!
לצפיה ב-'קורס גננות לידה עד שלוש'
קורס גננות לידה עד שלוש
04/04/2016 | 23:57
96
ליאן יקרה,
גננת לגיל 3-6 חייבת להיות בעלת תואר ותעודת הוראה. גננות לגיל לידה עד שלוש אינן חייבות תואר על מנת לעבוד עם הילדים.
אני ממליצה לך לפנות לארגון הגנים הפרטיים בישראל ולהירשם לקורס גננות בשיתוף עם מכללת בית ברל - לגיל לידה עד שלוש בגנים הפרטיים. הקורס נמשך שנתיים - פעם בשבוע ומי שמסיים אותו בהצלחה מקבל תעודת גנן/גננת לגיל לידה עד שלוש שנים בגנים הפרטיים. בימים אלה מתקיימים ראיונות לקראת המחזור הקרוב. את מוזמנת ליצור קשר עם נוע בארגון : 03-6293160
בהצלחה,

לצפיה ב-'חוגי מוסיקה בגן'
חוגי מוסיקה בגן
02/04/2016 | 18:56
61
שלום לכולן.
כמה אתן משלמות עבור חוג מוסיקה בגן?
בעיקר חשוב לי לדעת באזור השרון חדרה -נתניה.
תודה

לצפיה ב-'פעילות לפסח'
פעילות לפסח
31/03/2016 | 22:26
125
היי אשמח להצעות לפעילות במפגש מליאה לכל ילדי הגן בנושא פסח \יציאת מצרים .
משהו חוויתי ולא מעמיס
יש לציין שזה גילאי חובה

תודה רבה מראש
לצפיה ב-'סיפור לילדים טרופותי'
סיפור לילדים טרופותי
28/03/2016 | 14:49
96
שלום לכולם
ערכתי וסיפרתי את הסיפור -טרופותי.
הנה הלינק שלו ביטיוב
https://www.youtube.com/watch?v=sBvarcr-H2c

מקווה שהילדים יהנו
לצפיה ב-'דרושות מטפלות '
דרושות מטפלות
20/03/2016 | 17:28
57
שלום לכן
למעון יום בקרית מוצקין דרושות מטפלות חמות ומסורות בעלות קרע חינוכי 

לצפיה ב-'מחרוזת שירים לגן הילדים (כ-30 דקות) '
מחרוזת שירים לגן הילדים (כ-30 דקות)
16/03/2016 | 20:48
194
שלום לכן ולכם הורים וגני ילדים.
שירי ילדים כמו של פעם 
יום נעים, גיל
לצפיה ב-' נפתח פורום שי חי '
נפתח פורום שי חי
( לעמוד שלי בתפוז )
15/03/2016 | 16:18
33
פחות מחודש אחרי שהחלה העונה הנוכחית של "האח הגדול" של זכיינית ערוץ 2 קשת, היה ברור כי מדובר בדמות ריאליטי שלא ראינו כמוה.
כשיצא בסופ"ש האחרון מבית האח הגדול העניין במתמודד השנוי במחלוקת הלך וגדל הרבה יותר מאשר בתוכנית עצמה.

אנחנו מזמינים אתכם להתעדכן במתמודד האהוב עכשיו בפורום שי חי:
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2563

ביקשתם - קיבלתם!
לצפיה ב-'פגישה עם עצמי'
פגישה עם עצמי
13/03/2016 | 07:04
65
שלומות וברכה
במשך 10 שנים התנדבתי במרכז חירום נווה מיכאל.
הילדים קיבלו משימות תרפיה באומנות..שנאגדו לחוברת בה 45 משימות..אלו הן משימות ציור שנעשות בתוך החוברת(כריכה קשה)ובעיין בלתי מקצועית אפשר לדעת את שמתרחש בנפש הילד.
אם אתן מעוניינות כמתנת סוף שנה צרו קשר.....רוית..0544263678

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ