לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום גני ילדים

שלום רב, פורום גני הילדים נועד להפרייה הדדית ולשיתוף בידע ובניסיון של צוותי חינוך והורים לילדים בגיל הרך בפורום ניתן להפנות שאלות, להעלות הצעות ולתת רעיונות בנושאי חינוכיים וטיפוליים הקשורים לילדים בגיל הרך.  מומלץ גם להיכנס לאתר ארגון גני הילדים הפרטיים בישראל למידע נוסף.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום גני ילדים

שלום רב, פורום גני הילדים נועד להפרייה הדדית ולשיתוף בידע ובניסיון של צוותי חינוך והורים לילדים בגיל הרך בפורום ניתן להפנות שאלות, להעלות הצעות ולתת רעיונות בנושאי חינוכיים וטיפוליים הקשורים לילדים בגיל הרך.  מומלץ גם להיכנס לאתר ארגון גני הילדים הפרטיים בישראל למידע נוסף.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 ברוכים הבאים לפורום גני הילדים של תפוז! הפורום הזה נועד בשבילכם, הורים וצוותי חינוך בגני הילדים. אתם מוזמנים לשאול בכל נושא הקשור לתחום  זה. שימו לב: הפורום הוא הבית שלכם להתייעצויות והוא לא נועד לפירסום! 
נוכל לבנות כאן יחד  - לטובת חברי הפורום - מאגר מידע לפעילויות מגוונות ומהנות עם הילדים בגן ובבית ונעשיר אלו את אלו בנושאים הקשורים לעולמם של  הילדים בגני הילדים.
המשך >>

לצפיה ב-'סרטונים ללימוד אלף בית החל מגיל שנתיים'
סרטונים ללימוד אלף בית החל מגיל שנתיים
30/06/2016 | 18:54
113
לצפיה ב-'להעביר הצעה להורים לקראת החופש'
להעביר הצעה להורים לקראת החופש
29/06/2016 | 12:32
69
קחו שתי דקות קריאה, וקבלו בתמורה מלא רעיונות לזמן איכות עם ילדים! www.kidstalk.co.il
האתר מכיל הצעות לשיחות מפתחות חשיבה עם ילדים, וניתן ליישום בנסיעות/ בבית/ בגינה... בקיצור בכל מקום. אין צורך בהכנות מוקדמות או באביזרים, רק בהורה וילד שמעוניינים לדבר!
מומלץ מאוד לקרוא ולהעביר את הקישור להורים לקראת החופש הגדול.. מבטיחה שיגידו לכן תודה

לצפיה ב-'גן פרטי באיזור בית יהושע'
גן פרטי באיזור בית יהושע
28/06/2016 | 17:31
45
מחפשת גן לביתי שתהיה בת  2.4 בספטמבר, באזור בית יהושע, תל יצחק או כפר נטר
תודה!!
לצפיה ב-'פתיחת גן'
פתיחת גן
27/06/2016 | 09:39
156
שלום לכולן,
בעז"ה אתחיל בספטמבבר הקרוב את שנת הסטאז' שלי כמנהלת גן- גילאי טרום חובה. אשמח לקבל טיפים, רעיונות, עצות איך להתארגן לפתיחת שנה, למה צריך לדאוג, מה צריך להכין, מבחינת הגן מבחינת התוכן, פריסות שנתיות וכו'. כל עזרה תתקבל בברכה.....
לצפיה ב-'חלי אמא מרוצה מאוד'
חלי אמא מרוצה מאוד
25/06/2016 | 21:52
106
ממליצה בחום על גן ילדים מוסיקלי, בייבי קונסרבטוריון שנמצא בבר כוכבא 28,רמת גן. גן מדהים עם צוות מנצח, כל אחת ואחת מדהימה, הן מרעיפות המון חום ואהבה לילדים ונטלי הגננת מדהימה באמת  זכינו שהגענו לגן שלה. יש תינוקייה של הגן בבניין נפרד מהגן שבתי היתה בו, והתינוקייה מעוצבת, נקייה ומאוד מטופחת, והצוות בו גם מדהים ומאוד מקצועי. גן מדהים! טלפון של נטלי מנהלת הגן:0502325121. בהצלחה!
לצפיה ב-'גשם הפוך '
גשם הפוך
24/06/2016 | 14:41
115
גֶּשֶׁם הָפוּךְ

כְּשֶׁהָיִיתִי בְּעֵרֶךְ בֵּן שֵׁשׁ,
נִסִּיתִי כָּל הַזְּמַן לְהִתְעַקֵּשׁ
שֶׁהַגֶּשֶׁם יֵרֵד הָפוּךְ.
גֶּשֶׁם, רֵד בְּבַקָּשָׁה הָפוּךְ...
הוּא צָחַק, כַּמּוּבָן לֹא הִסְכִּים,
אָמַר שֶׁהוּא חָכָם מִכָּל הַיְּלָדִים.
לֹא יָכֹלְתִּי לְצַוּוֹת עָלָיו: הָפוּךְ!
הָיִיתִי עֲדַיִן נָמוּךְ.
מֵאָז צָמְחוּ לִי שְׁרִירִים,
אֲנִי יָכוֹל כְּבָר לַעֲמֹד עַל הַיָּדַיִם.
וְעַכְשָׁו, אִם אֲנִי רַק רוֹצֶה -
הַגֶּשֶׁם נוֹפֵל מֵהָרַגְלַיִם.

קישור לשיר - גשם הפוך

לצפיה ב-'מסיבת סיום משפחתון'
מסיבת סיום משפחתון
23/06/2016 | 10:24
1
97
היי, זו הפעם הראשונה שלי פה, אני מקווה שיש לכן רעיונותגם לקטנים יותר שנתיים- שנתיים וחצי, חמישה ילדים עם ההורים כמובן, גמישה בנושא, בשירים, ומוכנה להכין כל אביזר שאצטרך.
תודה מראש.
לצפיה ב-'מסיבת סיום לצעירים'
מסיבת סיום לצעירים
29/06/2016 | 14:57
50
כמעט כל נושא יכול להיות מוקד למסיבות סיום שנה. למעשה המסיבה סוגרת מעגל לימודים של שנה. ניתן להכניס למסיבה נושאים שנלמדו לאורך השנה או אפילו לתאר את סדר היום בגן באמצעות שירים, תנועה ואביזרים. רעיונות לנושאים למסיבת צעירים: קיץ, צבעים, משחקים, בעלי חיים, שירי ילדים ועוד. מה שחשוב  - לשלב תנועות גוף, ריקוד, שירה ושימוש באביזרים נוחים,שמסייעים לילדים להאזין ולפעול עם המוסיקה.  בגיל בוגר יותר ניתן להוסיף נושאי תוכן נוספים, וכן דקלומים, נגינה על כלי הקשה ועוד...
אני מזמינה אתכם להצטרף אלי לקורס גננות ומנהלי גנים,שנפגשים אחת לשבועיים לצורכי למידה, עדכונים ודיון על נושאים מחיי הגן כולל הרצאה בפתיחת כל מפגש. להרשמה לקורס הקרוב העתיקו את הלינק הבא כולל המלל שאחרי הלינק 
http://etgarim.activetrail.biz/קורס_גננות_ומנהלי_גנים

לצפיה ב-'המלצות לגנים בקריית אונו'
המלצות לגנים בקריית אונו
17/06/2016 | 21:41
1
37
שלום, אני עוברת בספטמבר לקריית אונו. אשמח להמלצות על גנים באזור הקניון עבור בני שיהיה בן 9 חודשים. תודה רבה
לצפיה ב-'בחירת גן לילד'
בחירת גן לילד
25/06/2016 | 16:09
21
אני מציעה לכל מי שמחפש גן לילדו לקראת שנת הלימודים הבאה לפנות לארגון גני הילדים הפרטיים בישראל - 03-6293160 ולקבל רשימת גנים הנמצאים בארגון באזורכם - טיילו בין הגנים ומצאו את המתאים לכם ביותר.
לצפיה ב-'יש לכם בגן ילד צרוד?'
יש לכם בגן ילד צרוד?
15/06/2016 | 19:57
68
שלום גננות / גננים,
אני חוקרת צרידות בילדים ומחפשת הורים לילדים צרודים בני 3-11,
שימלאו את השאלון הבא דרך הקישור:

http://goo.gl/forms/sKP81XBBPNHstxc62

אם אתן מכירות - אני מאוד אשמח שתעבירו להורים (אפשר לשתף את הקישור בפייסבוק / וואטסאפ).

אין צורך למלא שם משפחה / ת.ז,
אבל חשוב מאוד ששני בני הזוג ימלאו (אם אפשרי).

תודה רבה רבה למי שיענה / יעביר,
אני כמובן זמינה לשאלות
רבקה (:
לצפיה ב-'הי אשמח להמלצות למעונות בפיקוח התמ" ת ברחובות'
הי אשמח להמלצות למעונות בפיקוח התמ" ת ברחובות
15/06/2016 | 11:12
1
14
אנחנו עוברים לרחובות
ובספטמבר בני יהיה בע"ה בן שנתיים
והולכים לגור ברח מוסקוביץ
הבנתי שמעון אמונה נחשב טוב אבל זה מעט רחוק לנו
האם יש עוד המלצות?
תודה! הילה

לצפיה ב-'המלצות על גנים - עדיף לבקר ולבחון בעצמכם'
המלצות על גנים - עדיף לבקר ולבחון בעצמכם
25/06/2016 | 16:06
9
הורים יקרים, אני מבינה את הצורך להתייעץ עם הורים לגבי גן זה או אחר. הביקורת אכן חשובה ומעניינת אך לא תמיד תהיה רלוונטית לכם. לעיתים היא אפילו תבלבל אתכם. אני ממליצה לכל הורה המתעניין בגן ילדים מסויים לגשת בעצמו לאותו גן, להיכנס, להתרשם, לקלוט בחושיו החדים את המידע הרלוונטי לגביו ולהחליט אם הגן מתאים לו ולילדו.
כל הורה מתעניין בתחומים אחרים בסוג מידע שונה ולכן הביקורת שתקבלו היא בעיני המתבונן. כל אחד מחפש משהו אחר בגן. אחד יתמקד במזון, האחר בסדר היום, האחד יתרגש מתוכנית הלימודים והאחר מפינת המשחקים. אחד מתמקד במה שעניניו רואות והאחר במה שאוזניו שומעות וכן הלאה....כך שכל דעה היא סובייקטיבית ורק אתם יודעים הכי טוב מה נכון לילד שלכם. צאו לשטח, חדדו את חושיכם ולבטח תקבלו את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם! שיהיה בהצלחה!
לצפיה ב-'עזרה בחיפוש אחר ציוד לגני ילדים'
עזרה בחיפוש אחר ציוד לגני ילדים
08/06/2016 | 15:15
1
40
שלום.
אישתי מנהלת גן ילדים והיא מעוניית לשדרג את הציוד בגן והולסיף יותר מתקנים.
אני אשמח לקבל מכם המלצות על חברה שמשווקת ציוד לגני ילדים.
חשוב לי שהציוד יהיה איכותי ויחזיק מעמד תקופה ארוכה, ובמחירים שפויים.
תודה.
לצפיה ב-'ציוד גני ילדים'
ציוד גני ילדים
25/06/2016 | 15:55
40
יש חברות רבות וטובות העוסקות בשיווק ציוד לגני ילדים. אני ממליצה לך ליצור קשר עם ארגון הגנים בטלפון: 036293160 ונטע תתן לך רשימת ספקים העובדים איתנו - לבחירתך
לצפיה ב-'קורס אתגרים בניהול הגן הפרטי'
קורס אתגרים בניהול הגן הפרטי
07/06/2016 | 12:21
32

גננות יקרות, אני מזמינה אתכן להצטרף לקורס "אתגרים בניהול הגן הפרטי" ולקבל כלים וטיפים איך לפתוח את שנת הלימודים הבאה באווירה אחרת
להרשמה ולמידע נוסף על הקורס הקרוב לחצו עכשיו על התמונה ותהפכו כל יום בגן לחגיגה.

ד"ר שולמית ביסמנובסקי - מומחית לחינוך וניהול
http://etgarim.activetrail.biz/coursegananot

לצפיה ב-'הסבה לגיל הרך מתעודת הוראה - ללא ניסיון '
הסבה לגיל הרך מתעודת הוראה - ללא ניסיון
07/06/2016 | 09:42
1
70
לום לכולן/ם

אני זקוקה לעזרתכן בהתלבטות שתשפיע על כל חיי המקצועיים (וכך גם על חיי האישיים)

סיימתי לפני כעשר שנים את לימודי ההוראה שלי ליסודי , אבל מעולם לא עסקתי בזה. כיום אני חושבת על הסבת אקדמאים לחינוך לגיל הרך. אני מאוד חוששת מההחלטה הזו כי היא תשפיע עלי ועל משפחתי .
אני חוששת כיוון שזה אומר - לימודים  כשבצידן ללא יכולת השתכרות באותה תקופה (כאמור אני בעלת משפחה) ולכן אשאל כמה שאלות ואני שמח אם תוכלו לתת לי כמה שיותר מידע לגבי המקצוע (גם על דברים שלא חשבתי לשאול עליהם)

1. אני יודעת שזו שאלה חטטנית אבל אני חייבת לשאול אותה - כמה שכר מקבלים תכלס? כמה נוסף לפי שנות ותק/ השתלמויות/ קורסים , הבדלים במשכורת לפי גננת ראשית/ משרת אם/גננת משלימה ?
2. מה היתרונות והחסרונות של עבודה במשרד החינוך  ?
3. איך העבודה כגננת משפיעה על חיי המשפחה - חופשות, שעות עבודה, עובדה מהבית וכל דבר נוסף שתוכלו לחשוב עליו
4. האם כיום יש בעיה למצוא עבודה בעיקר לאור חוק חינוך חינם לגיל 3?
5. יתרונות וחסרונות כלליים בעבודה כגננת

אני זקוקה מאוד לעזרתכן כי זו החלטה גורלית לי ולמשפחתי ואשמח לכל מידע/ מחשבה / הארה/הערה שיש לכן לתת לי 

תודה רבה רבה
לצפיה ב-'אפשר למצוא טבלאות שכר ברשת'
אפשר למצוא טבלאות שכר ברשת
19/06/2016 | 19:59
67
מצרפת תמונה של הטבלאות מהיומן.
הכול תלוי בותקף היקף משרה, דרגה וכו'
3. כל גננת לוקחת את העבודה אתה הביתה. גננת משלימה - ממלאת את הבית בחומרים, מנהלת גן מרבה דאגות ולעתים לוקחת את המשפחה לגן..  
4. מאז החוק יש יותר עבודה בגני עירייה, פחות לפרטיים.
2. יתרון עיקרי בעיני הוא הביטחון בעבודה, חופשות ותנאים.
5. איןןןן על האהבה שאת מקבלת מהילדים 
לצפיה ב-'מתנה לסוף שנה - משחק בריא לקיץ'
מתנה לסוף שנה - משחק בריא לקיץ
06/06/2016 | 11:01
141
משחקי 'תזונה בריאה בהנאה' FuNutrition מתנה נהדרת לסוף שנה, משחק 'סולמות ומגלשות של בריאות' - מעודד אכילת ירקות ופירות, משחק זכרון - 'קבוצות המזון' מעשיר מציג את קבוצת הממתקים הנסתרים, ורבעיות 'הצלחת המוצלחת' - ארוחה מאוזנת ובריאה שלל מאכלים שיוצרים ארוחות שילדים אוהבים לבחור ואוהבים לאכול.
כל משחק מדגיש מסר תזונתי אחר, תוך כדי חוויה מהנה, והרעיון הוא להפוך את המשחק למציאות. צרו קשר ורד מרום דיאטנית קלינית M.Sc.בתזונת ילדים
054-9445148
הכנסו וקבלו ספר מתנה המתכון המנצח - לגדל ילדים שאוהבים אוכל בריא http://funutrition.co.il/
לצפיה ב-'עזרה-צפיה-דחוף בבקשה'
עזרה-צפיה-דחוף בבקשה
05/06/2016 | 19:53
57
שלום לכולן.
אני מנהלת גן כבר שנתיים במקום מסויים ובשל מעבר דירה אני מחפשת עבודה מחדש.
מחר אני אמורה להעביר פעילות של כ-15-20 דקות בגן חנ"מ- עיכוב התפתחותי שפתי- טרום וחובה יחד.
חשבתי על משחקי היכרות, לא בטוחה...מעוניינת גם עם מוזיקה-לפחות קצת... אשמח לרעיונות בדחיפות!! תודה רבה!!
לצפיה ב-'האם להשאיר ילדה בת 4 בגן של ילדים עד גיל 4?'
האם להשאיר ילדה בת 4 בגן של ילדים עד גיל 4?
02/06/2016 | 18:05
1
106
שלום לכולם
הבת שלנו בת 4 עוד מעט, וכרגע נמצאת בגן פרטי של ילדים עד גיל 4.
זו השנה הראשונה שהיא מסיימת בגן. קודם לא היתה בגן בכלל.
היות והיה לה קשה להתרגל לגן, חשבנו להשאיר אותה באותו הגן במקום לעבור לגן ילדים חדש של בני 4-5.

אז יהיו בערך 8 ילדים בני 3, והיא כמובן תיהיה הגדולה מכולם.
הגננת רמזה לנו שיתכן שהמעבר לגן ילדים אחר של בני 4-5 יהיה קצת קשה. הגננת מוכנה ויכולה לספק לה תכנים לבני 4 במקרה ונחליט להשאיר אותה בגן.

האם מוכרחים לעבור לגן אחר - או שאפשר להישאר עוד שנה באותו גן.
חסרונות ויתרונות ? מה אתם היתם עושים?

תודה טלטלון.
לצפיה ב-'שלום. אענה לך מהצד של הצוות (אני עובדת כסייעת בגן פרטי כ6 '
שלום. אענה לך מהצד של הצוות (אני עובדת כסייעת בגן פרטי כ6
25/06/2016 | 06:13
61
שנים).קושי במעבר גן הוא לא סיבה לא להעביר אותה. אז יהיו קשיים בחודש הראשון ואז היא תסתגל. מצד שני, יש יתרון בלהיות הגדולה שבחבורה: זה מעניק בטחון לילד והרגשה של גדול ובוגר. אם הגננת יכולה לספק לה תכנים של גיל 4, אפשר להשאיר אותה בגן.אם הגן של בני 4-5 הוא גן עירייה, הייתי שוקלת להשאיר עוד שנה בגן הפרטי.
לצפיה ב-'בת 5 עם "בעיות" בגן'
בת 5 עם "בעיות" בגן
24/05/2016 | 11:54
4
135
היי
ביתי הבכורה בת 5 ולה אח קטן בן שנה. גננת שזו השנה הראשונה שלה. תמיד ביתי לא הייתה מהמשתתפים בחגים/מסיבות גן/חוגים. גם לא מוכנה ללכת לחוגים (לא מוכנה להתיישב עם הקבוצה ולא מוכנה להישאר בלעדיי- גם לא אם אהיה מאחורי הדלת). אבל השנה המצב הוחמר מאד ורק מתדרדר- נמסר לי שהיא נתקפת התקפות זעם ומרביצה ומפרקת משחקים בגן. לפעמים גם לא מוכנה לשבת במפגשים- יכולה להעיף כסא וללכת. פנינו לשירות פסיכולוגי. אמרו שהצוות צריך הכוונה והיא צריכה הרבה חום ואותנו הפנו לטיפול דיאדי. עברנו אותו (עכשיו הפסקנו ללכת בעצה אחת עם הפסיכולוגית). בבית הכל טוב, היא לא מרימה יד, וכשבא חבר היא לרוב מקסימה ממש ומשחקת מקסים. אבל בגן התקפות הזעם ממשיכות . אין שום הסבר לזה. אין לי שום דרך לעזור לה והיא לא משתפת אותי. רק מתעצבנת כשאני שואלת. מרגישה שהיא במצוקה כלשהי בגן שם ולא נראה שמוצאת את עצמה. אין לה חברה שהתחברה אליה במיוחד. יש כמה ילדים שכל פעם מזמינה מישהו אחר. מה עושים? אני לא בגן ואין לי שום דרך לעזור שם ולא יודעת מה לעשות. אגב היא אוהבת את הגננת והגננת אומרת שהיא מדברת איתה וזה עוזר, אבל זה לא עובר...
לצפיה ב-'בעיות התנהגות בגן'
בעיות התנהגות בגן
04/06/2016 | 08:20
82
sela29 שלום,
בעיות התנהגות כפי שתיארת בפנייתך נובעות מסיבות שונות. יש לברר פרטים נוספים לפני מתן ייעוץ. את/ה מוזמן/ת ליצור איתי קשר בנייד ואנסה לעזור לך.
050-7228553.
לצפיה ב-'אח קטן'
אח קטן
14/06/2016 | 15:44
2
48
האם התקפי הזעם החלו כשהאח נולד? וגם גננת חדשה?  נ
לצפיה ב-'ממממ...'
ממממ...
16/06/2016 | 11:39
1
39
אני חושבת שכן. או לפחות ממש הוחמרו לאחר לידתו (כאמור הוא כבר בן שנה וחצי).
אני מבינה שזה יכול להיות קשור בדרך כזו או אחרת (אם כי היא מקבלת באמת הרבה תשומת לב. זה לא בא על חשבונה, זה בא בעיקר על חשבונו;)). השאלה איך מפסיקים את ההתנהגות...
הגננת חדשה במקצועה... היא איתם מתחילת השנה.

לצפיה ב-'אח קטן'
אח קטן
16/06/2016 | 17:10
26
הי, שינויים כמו שציינת עלולים לגרום לרגרסיה התנהגותית. אחד הפתרונות זה זמן איכות שלך ושל הילדה, אני קוראת לזה עין מול עין ולא לחי מול לחי וליצור לה בסיס ביטחון . היא צריכה לדעת שאתם נמצאים שם בשבילה כל הזמן. כדי לבנות תוכנית שתתאים לכם אני צריכה לדעת עוד כמה פרטים. ...מוזמנת לפנות באהבה.
לצפיה ב-'בקשת עזרה במציאת שיר לל"ג בעומר דחוף!!!'
בקשת עזרה במציאת שיר לל"ג בעומר דחוף!!!
24/05/2016 | 00:24
62
אבקש עזרתכן הדחופה במציאת שיר לל"ג בעומר שם השיר: "בוערת מדורה עולה עולה האש" איפה יכולה למצוא (באיזה דיסק או מי יכולה לשלוח לי?) לא מופיע ביוטיוב אלא רק בסרטונים בהם הגננות והסייעות שרות.
תודה רבה וחג שמח!
לצפיה ב-'שאלה!'
שאלה!
19/05/2016 | 04:35
1
66
מאיזה גיל גני ילדים נחשבים בתוך מסגרת משרד החינוך?
האם גם פעוטון/מעון לגילאי שנתיים-שלוש יכול להיות מוכר ובפיקוח משרד החינוך?
תודה לעונים ולעונות!
לצפיה ב-'חוק חינוך חובה חינם'
חוק חינוך חובה חינם
19/05/2016 | 12:53
47
שני שלום רב,
גני הילדים במסגרות החינוך של משרד החינוך קולטות ילדים מגיל שנתיים ותשעה חודשים. דהיינו בשנת הלימודים הבאה (תשע"ז) יקלטו כל ילדי שנתון 2013 . מעונות יכולים לעבור את תהליך ההכרה ולהיות מוכרים על ידי משרד החינוך רק אם יש להם מעל 10 ילדים בשנתון של גיל 3.
לצפיה ב-'יעוץ/עזרה'
יעוץ/עזרה
19/05/2016 | 06:43
49
שלום רב,
אשמח לעזרתכן :
שלחתי למפקחת שלי הודעה שאינני מעונינת בתפקיד כגננת מלווה מאחר ודורש קשר עקבי המקשה עלי לעת עתה וקבלתי ממנה תגובה כזאת: לא עלייך המלאכה לגמור..
האם אפשר בבקשה הסבר מה הכוונה, לא הבנתי אותה?

מחכה לתגובתכן

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא בקע סרעפתי
אירוח בנושא בקע סרעפתי
ביום שני, 8/5, נארח בפורום את ד``ר יורי מנוסקין...
אירוח בנושא בקע סרעפתי
אירוח בנושא בקע סרעפתי
ביום שני, 8/5, נארח בפורום את ד``ר יורי מנוסקין...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ