לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1506715,067 עוקבים אודות עסקים

פורום גני ילדים

שלום רב, פורום גני הילדים נועד להפרייה הדדית ולשיתוף בידע ובניסיון של צוותי חינוך והורים לילדים בגיל הרך בפורום ניתן להפנות שאלות, להעלות הצעות ולתת רעיונות בנושאי חינוכיים וטיפוליים הקשורים לילדים בגיל הרך.  מומלץ גם להיכנס לאתר ארגון גני הילדים הפרטיים בישראל למידע נוסף.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום גני ילדים

שלום רב, פורום גני הילדים נועד להפרייה הדדית ולשיתוף בידע ובניסיון של צוותי חינוך והורים לילדים בגיל הרך בפורום ניתן להפנות שאלות, להעלות הצעות ולתת רעיונות בנושאי חינוכיים וטיפוליים הקשורים לילדים בגיל הרך.  מומלץ גם להיכנס לאתר ארגון גני הילדים הפרטיים בישראל למידע נוסף.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 ברוכים הבאים לפורום גני הילדים של תפוז! הפורום הזה נועד בשבילכם, הורים וצוותי חינוך בגני הילדים. אתם מוזמנים לשאול בכל נושא הקשור לתחום  זה. שימו לב: הפורום הוא הבית שלכם להתייעצויות והוא לא נועד לפירסום! 
נוכל לבנות כאן יחד  - לטובת חברי הפורום - מאגר מידע לפעילויות מגוונות ומהנות עם הילדים בגן ובבית ונעשיר אלו את אלו בנושאים הקשורים לעולמם של  הילדים בגני הילדים.
המשך >>

לצפיה ב-'פריטים מתאימים'
פריטים מתאימים
12/04/2017 | 16:59
22
יכולה להציע כמה וכמה פריטים מעניינים ומתאימים לחגיגות עצמאות בגן, הנה כאן:
http://www.shop4kids.co.il/products/7/
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
09/04/2017 | 16:58
8
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים
לצפיה ב-'הוצאת ילד מגן'
הוצאת ילד מגן
04/04/2017 | 18:15
98
הי לכם..
שאלה:הגעתי לגן לאסוף את ילדתי לפני הזמן בשעה 15.30 (לא הרבה ).. ולהפתעתי מצאתי את הגננת ישנה אם כל שאר הילדים ..
הערתי אותה ובאתי להעיר את הילדה שלי יש לציין שהיא בגיל שנתיים ומצאתי אותה בלול שבור שהיא אמורה לפי מה שאני יודעת לשים אותה על מזרון כי זה ממש מסוכן! למרות שהערתי לה על זה חודשים קודם אבל כנראה ששום דבר לא נעשה!!
החלטתי להוציא את הילדה שלי מהגן הזה (משפחתון )כי היא התנהגה ממש לא יפה וירדה לפסים לא נעימים..
השאלה היא האם אני יכולה להוציא אותה מהגן בלי לשלם לה את שער החודשים או כפי שהיא טוענת לשלם לה גם את החופשות? נ.ב הוצאתי את הילדה שלי בתאריך 30/3/17. 
תודה לעונים.

לצפיה ב-'משחק להקניית הקריאה'
משחק להקניית הקריאה
02/04/2017 | 01:09
81
שלום וברכה

יש למשהי רעיון לילד בן שש שמתקשה ברכישת הקראה
הבנתי שיש משחקים שמתרגלים את הנושא בצורה חויתית
נסתי לחפש אך לא מצאתי משהו

אשמח לעזרה

לצפיה ב-'שיתוף פעולה בין ילדי הגן'
שיתוף פעולה בין ילדי הגן
27/03/2017 | 19:53
67
יש לי גן ילדים לגילאי 2.5-3.5ש . ישנה ילדה בגן בת 3.5 ששאר הילדים לא אוהבים לשחק איתה. חשבתי לנסות משחקי זוגות . האם יש רעיונות? אשמח לכל עצה

לצפיה ב-'שיתוף פעולה בין ילדי הגן'
שיתוף פעולה בין ילדי הגן
27/03/2017 | 19:50
32
יש לי גן ילדים לגילאי 2.5-3.5ש . ישנה ילדה בגן בת 3.5 ששאר הילדים לא אוהבים לשחק איתה. חשבתי לנסות משחקי זוגות . האם יש רעיונות? אשמח לכל עצה

לצפיה ב-'בבקשה תעזרו לנו'
בבקשה תעזרו לנו
26/03/2017 | 21:39
63
שלום, 
אנו סטודנטיות לתואר ראשון ובמסגרת סיום התואר אנו עורכות מחקר.
מצ"ב קישור לשאלון קצרצר ממש [55 דקות בממוצע] המתאים לנשים בהריון או שילדו ב-3 השנים האחרונות.
תודה רבה רבה על העזרה!
 לא מובן ומעריכות את זה ממש!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdaa0YhNp...
לצפיה ב-'עזרה בסמינריון על הורות'
עזרה בסמינריון על הורות
18/03/2017 | 13:28
19

שלום, צריכה בבקשה את עזרתכם הורים יקרים :)
אשמח אם תוכלו לקחת כמה דקות בכדי לענות על השאלון לטובת הסמינריון שלי.
השאלון פונה לאמהות ואבות
תודה רבה
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScyI8pBTt...

לצפיה ב-'הקמת קייטנות'
הקמת קייטנות
01/03/2017 | 13:20
34
פנינו למתנס להקמת קייטנה לחופשת החג הם פנו לרשת
הכוכב הבא מרכז שפועל למען הקמת קייטנות בכל רחבי הארץ
הם הביאו צוות מקצועי ומנוסה שמעביר לילדים את החופשה בכייף והנאה.

לצפיה ב-'ברכת פרידה מהגן'
ברכת פרידה מהגן
25/02/2017 | 23:21
97
שלום, אני גננת צהרון מילוי מקום, לאחר 5 חודשים מסיימת את תפקידי בגן ורוצה לתת שי לכל ילד עם ברכה ממני וגם התייחסות להורים באיזה שהיא צורה. 
אשמח לקבל רעיונות ומלל של ברכה.
תודה רבה
לצפיה ב-'תנאי העסקה לסייעת בגן ילדים 3-6 -קביעות'
תנאי העסקה לסייעת בגן ילדים 3-6 -קביעות
24/01/2017 | 12:27
141
רציתי לדעת כיצד ניתן לדעת על קביעות כסייעת בעירייה? כלומר איזה עירייה מקנה קביעות לסייעת? ולאחר כמה זמן? והאם צריך להיות בעלת תעודת של גננות כדי לקבל קביעות?
לצפיה ב-'גננת בגנים הפרטיים - התייעצות'
גננת בגנים הפרטיים - התייעצות
22/01/2017 | 10:34
159
שלום, אני סייעת בגן לילדים עם עיכוב התפתחותי. שמעתי על תכנית לימודים בבית ברל ובמכללת לוינסקי שמעניקה תעודת ״גננת בגנים הפרטיים 0-3״ מסלול של שנתיים יום לימודים אחד בשבוע. האם תעודה זו שווה משהו ? האם מעסיקים גננות עם תעודה כזו בגנים פרטיים? ואם כן, מה בערך השכר? אשמח לקבל מידע גם ממי שלמדה וקיבלה תעודה כזו וגם מבעלות גנים פרטיים
לצפיה ב-'האם אפשרי שיפעילו גן ללא גננת?'
האם אפשרי שיפעילו גן ללא גננת?
18/01/2017 | 22:29
1
145
שלום
בגן עירייה הגננת יצאה ביום שישי לחופשת מחלה של שבוע לפחות. בימים מסוימים החליפה אותה הגננת המשלימה, ביום אחד הביאו גננת מחליפה, ויום אחד באה במקומה סייעת (?&%$#)
התקשרתי למדור גנים בעירייה, שם נאמר לי שזה ממש בסדר לפתוח גן בלי גננת, ושזה קורה.
אני נותרתי מזועזעת
נראה לי אפילו קצת מעליב בשביל הגננת, שמחליפים אותה בנון שלנטיות בסייעת. איפה כל שנות ההכשרה? השתלמות החיאה, ועוד ועוד...
לי זה נשמע ממש לא תקין. אבל אני לא יודעת איך בודקים את זה. יש לציין שהיה מספיק זמן להערך להעדרה של הגננת.
שאלתי היא- האם יש נהלים, חוזר מנכל, או תקנות שיש בהם התייחסות לסוגייה?
תודה
לצפיה ב-'אמא מודאגת, הסירי דאגה מליבך.'
אמא מודאגת, הסירי דאגה מליבך.
28/01/2017 | 16:35
90
כל עוד נמצאה מי שתתפקד ו"תנהיג" את הגן באותו היום מצויין. אם לא היו מוצאים פיתרון לסיפור היה הגן גם יכול להישאר סגור.
אגב, תפקיד הסייעת לעיתים עולה על תפקיד הגננת. ישנן סייעות שאפשר להגיד שיכולות לתפקד ולהקנות ערכים לילדים הרבה יותר מגננות אך מה שמפריד בינהן זה התעודה עצמה.
תתפלאי שבמערכת משרד החינוך החלפת גננת זהו משהו מאוד מאתגר. על הגננות בעצמן להיות אחראיות לנושא המחליפה.
אח"כ מתפלאים למה הן שובתות... 

לצפיה ב-'בת שנתיים וחצי קושי רציני בגן'
בת שנתיים וחצי קושי רציני בגן
14/01/2017 | 02:59
124
שלום רב,
יש לי בת שנתיים וחצי שהולכת לאותו גן שנתיים (מגיל חצי שנה)..
בחודשיים האחרונים התחילה ממש לבכות ולהגיד שאינה רוצה ללכת לגן יותר. אני יודעת שיש ילדים שקשה להם להפרד מההורים אבל כשאני מנסה להעביר אותה לגננת היא מחזיקה אותי בכח לא מחייכת לגננת ולא רוצה לעולם ללכת אליה.... היא לא נראית שאוהבת את הגננת ואפילו מפחדת ממנה:( היו פעמים שאפילו רעדה לי בידיים) אני מרגישה חובה להוציא אותה אבל חוששת מאוד מהקנס מאחר ואין לי כסף לשלם פעמיים לגן ולא יודעת מה לעשות:( אני ממש עצובה כי מתחילה להרגיש שהילדה נופלת לדכדוך כבר בבוקר בבית היא משתוללת וכל הסימנים שהגן רע לה מאוד:( האם יש דרך לא לשלם קנס אולי לחפש לגן ילד אחר במקומה? מה אני כאמא יכולה לעשות? אני לא מפסיקה סתם כי לא בא לי אלא כי לילדה שלי לא טוב האם עליי להוציא אישור מפסיכולוג ילדים להוציא אותה וזה אולי יעזור לי??? מה עושים בבקשה במצב כזה?
לצפיה ב-'דודה עודה. לאיבוד הלך דגדוג. מי מצא דגדוג. '
דודה עודה. לאיבוד הלך דגדוג. מי מצא דגדוג.
13/01/2017 | 11:01
62
בתור סבתא שהנכדים שלה מבקשים ממני דגדוגים אני לא מכירה את אלו אשמח אם משהי תוכל לכתוב את המילים תודה סבתא לנכדים מדהימים
לצפיה ב-'שאלה לגבי ביטוח במעון של נעמ"ת'
שאלה לגבי ביטוח במעון של נעמ"ת
11/01/2017 | 01:33
37
בני בן השנה ו4 חודשים שבר את הרגל
ואורטופד שם לו גבס לחודש
מעבר להפסד ימי עבודה בימים הקרובים מאחר ואין לילד יכולת לזוז באופן עצמאי (הוא לא מסוגל לדרוך על הרגל) אולי נצטרך עזרה בדמות מטפלת.
האם במקרה של שבר ניתן לתבוע או (לבקש פיצוי) מחברת הביטוח שמבטחת את ילדי הגן?
לצפיה ב-'בקור כזה איך אפשר בלי כפפות?! ☃️'
בקור כזה איך אפשר בלי כפפות?! ☃️
10/01/2017 | 10:53
54
בקור כזה איך אפשר בלי כפפות?! ☃️
יצירה עם ילדים בגילאי 4-5.5 
החומרים הדרושים:
בריסטול A4 לבן שמכפלים לשניים
לצייר כפפה או לשרטט באמצעות שבלונה
ניירות צבעוניים דקים, פייטים וטושים צבעוניים.
* ניתן להדביק בקצה הכפפה גם אקרילן (המשמש למילוי כריות) או פונפונים בצבע אחיד.

אהבתם?!
לחצו כאן http://bit.ly/2ibm4F5 תגובות יתקבלו בברכה. 

תודה ו
לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
09/01/2017 | 17:42
8
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'יצירה לט"ו בשבט'
יצירה לט"ו בשבט
08/01/2017 | 19:27
79
ההכנות לקראת ט"ו בשבט ��
http://bit.ly/2i7oOX3
לצפיה ב-'שכר גננת מחליפה'
שכר גננת מחליפה
03/01/2017 | 14:03
237
התחלתי לעבוד לפני כחודש במשרד החינוך כגננת מחליפה, יוצא לי לעבוד בערך פעמיים בשבוע, בשאר הימים אני לומדת הסבה לגי"ה, אני עם תואר ראשון בלבד, עדיין ללא תעודת הוראה.
אשמח אם מישהי תוכל להסביר לי כיצד מחושב השכר, כמה בערך יוצא השכר ליום עבודה/ לשעת עבודה.

תודה רבה!!!

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא יחסים בין אחים ואחיות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום ראשון, 19.11, נארח את קרן גאולה, מנחת הורים,...
אירוח בנושא יחסים בין אחים ואחיות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום ראשון, 19.11, נארח את קרן גאולה, מנחת הורים,...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ