לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1483314,833 עוקבים אודות עסקים

פורום גני ילדים

שלום רב, פורום גני הילדים נועד להפרייה הדדית ולשיתוף בידע ובניסיון של צוותי חינוך והורים לילדים בגיל הרך בפורום ניתן להפנות שאלות, להעלות הצעות ולתת רעיונות בנושאי חינוכיים וטיפוליים הקשורים לילדים בגיל הרך.  מומלץ גם להיכנס לאתר ארגון גני הילדים הפרטיים בישראל למידע נוסף.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום גני ילדים

שלום רב, פורום גני הילדים נועד להפרייה הדדית ולשיתוף בידע ובניסיון של צוותי חינוך והורים לילדים בגיל הרך בפורום ניתן להפנות שאלות, להעלות הצעות ולתת רעיונות בנושאי חינוכיים וטיפוליים הקשורים לילדים בגיל הרך.  מומלץ גם להיכנס לאתר ארגון גני הילדים הפרטיים בישראל למידע נוסף.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 ברוכים הבאים לפורום גני הילדים של תפוז! הפורום הזה נועד בשבילכם, הורים וצוותי חינוך בגני הילדים. אתם מוזמנים לשאול בכל נושא הקשור לתחום  זה. שימו לב: הפורום הוא הבית שלכם להתייעצויות והוא לא נועד לפירסום! 
נוכל לבנות כאן יחד  - לטובת חברי הפורום - מאגר מידע לפעילויות מגוונות ומהנות עם הילדים בגן ובבית ונעשיר אלו את אלו בנושאים הקשורים לעולמם של  הילדים בגני הילדים.
המשך >>

לצפיה ב-'דודה עודה. לאיבוד הלך דגדוג. מי מצא דגדוג. '
דודה עודה. לאיבוד הלך דגדוג. מי מצא דגדוג.
13/01/2017 | 11:01
60
בתור סבתא שהנכדים שלה מבקשים ממני דגדוגים אני לא מכירה את אלו אשמח אם משהי תוכל לכתוב את המילים תודה סבתא לנכדים מדהימים
לצפיה ב-'שאלה לגבי ביטוח במעון של נעמ"ת'
שאלה לגבי ביטוח במעון של נעמ"ת
11/01/2017 | 01:33
36
בני בן השנה ו4 חודשים שבר את הרגל
ואורטופד שם לו גבס לחודש
מעבר להפסד ימי עבודה בימים הקרובים מאחר ואין לילד יכולת לזוז באופן עצמאי (הוא לא מסוגל לדרוך על הרגל) אולי נצטרך עזרה בדמות מטפלת.
האם במקרה של שבר ניתן לתבוע או (לבקש פיצוי) מחברת הביטוח שמבטחת את ילדי הגן?
לצפיה ב-'בקור כזה איך אפשר בלי כפפות?! ☃️'
בקור כזה איך אפשר בלי כפפות?! ☃️
10/01/2017 | 10:53
52
בקור כזה איך אפשר בלי כפפות?! ☃️
יצירה עם ילדים בגילאי 4-5.5 
החומרים הדרושים:
בריסטול A4 לבן שמכפלים לשניים
לצייר כפפה או לשרטט באמצעות שבלונה
ניירות צבעוניים דקים, פייטים וטושים צבעוניים.
* ניתן להדביק בקצה הכפפה גם אקרילן (המשמש למילוי כריות) או פונפונים בצבע אחיד.

אהבתם?!
לחצו כאן http://bit.ly/2ibm4F5 תגובות יתקבלו בברכה. 

תודה ו
לצפיה ב-'נפתח פורום מעמד זרים'
נפתח פורום מעמד זרים
09/01/2017 | 17:42
8
 יש לכם שאלות בנושא הסדרת מעמד אזרחים זרים אשר שוהים בישראל? זקוקים לאשרת עבודה? 
 היכנסו עכשיו לפורום ותקבלו מענה לשאלותיכם:

לצפיה ב-'יצירה לט"ו בשבט'
יצירה לט"ו בשבט
08/01/2017 | 19:27
78
ההכנות לקראת ט"ו בשבט ��
http://bit.ly/2i7oOX3
לצפיה ב-'שכר גננת מחליפה'
שכר גננת מחליפה
03/01/2017 | 14:03
216
התחלתי לעבוד לפני כחודש במשרד החינוך כגננת מחליפה, יוצא לי לעבוד בערך פעמיים בשבוע, בשאר הימים אני לומדת הסבה לגי"ה, אני עם תואר ראשון בלבד, עדיין ללא תעודת הוראה.
אשמח אם מישהי תוכל להסביר לי כיצד מחושב השכר, כמה בערך יוצא השכר ליום עבודה/ לשעת עבודה.

תודה רבה!!!
לצפיה ב-'ייעוץ לגבי מקרה שקרה בגן '
ייעוץ לגבי מקרה שקרה בגן
03/01/2017 | 12:54
1
160
שלום,
אני אמא לילדה בת 2.5 שהולכת לגן פרטי.
בבוקר שאני משאירה אותה בגן, הילדה אומרת שלום מהחלון ופונה לעיסוקיה - אני נשארת עוד כחצי דקה לראות מה היא עושה מתוך סקרנות ועניין לראות במה היא אוהבת לשחק או את הדינמיקה בגן. פשוט נהנת לראות אותה בגן ואז הולכת הביתה.
בנוסף, כשאני אוספת אותה מהגן לאחר ארוחת הצהריים - לעיתים עדיין אוכלת . אז כשאני הולכת להביא את התיק שלה יש חלון ליד ואני מציצה לראות איך היא אוכלת עם הילדים.
ההסתכלות מהחלון היא לא בכל פעם, אלה פעמים בודדות שהסתכלתי מתוך סקרנות ועניין לראות איך הילדה שלי בשעות הגן ואיך היא מתנהלת בלעדיי.
בפעם האחרונה פרץ ויכוח עם הגננת שכעסה מאוד שאני מסתכלת כי מדובר מציצנות , וזה נותן לה הרגשה שלא סומכים על הצוות . ושאין לה מה להסתיר.
שתינו היינו נורא נסערות מהויכוח.
מהצד שלי זה נראה שבסך הכל הסתכלתי על הילדה שלי ומה כה נורא בכך? האם זה לא לגיטימי לקחת רגע להסתכל על הילד??

אשמח לחוות דעתכם.
תודה
לצפיה ב-'תגובה לננסית'
תגובה לננסית
08/01/2017 | 18:57
91
ננסית יקרה, אני גננת מובילה לפעוטות בני 2-3. ההנחיה שלי בגנון הינה כי אם הורה מרגיש צורך להתבונן בנעשה בגנון ולתצפת על ילדו במהלך היום ישנם לא מעט חלונות בהם אפשר להשקיף פנימה לגנון. ובמיוחד עבור הורים חרדים אחרי פרידות בוקר קשות. בתנאי שהילד/ה לא יבחינו בכך וישבשו עבורם את סדר היום זוהי זכותך המלאה. ואין כל סיבה לכך שלא תסתכלי. יחד עם זאת לא מעט נשות חינוך מרגישות מאויימות וחסרות הגנה לאור העובדה שיש לצערי לא מעט נשות חינוך לא ראויות ואף מסוכנות בחינוך. את בכל זאת צריכה לפתוח איתה שוב שיחה ממקום רגוע ולהבהיר לה כי את אכן סומכת עליה ועל הצוות (אם את סומכת) אך חשוב לך כאמא להתענג על עצמאות ביתך כשאינה במחיצתך. בהצלחה
לצפיה ב-'תוכנית עבודה לגילאי 2-3'
תוכנית עבודה לגילאי 2-3
27/12/2016 | 11:44
189
אשמח לעזרתכם, אשמח אם תוכלו לשלוח לי בבקשה דוגמה לתכנון תוכנית שנתית לגילאי 2-3 או רעיונות איך לבנות תוכנית
תודה מראש
לצפיה ב-'מחפשת שיר חנוכה , אשמח לעזרה '
מחפשת שיר חנוכה , אשמח לעזרה
24/12/2016 | 11:03
28
אני מחפשת שיר חנוכה אשר איני זוכרת את שמו , השיר מתחיל במילים :
" אבא לי נתן , סביבון כה מיוחד,
סביבון כזה, אין לאף אחד,
יש לו בטן עגולה ושמנמנה, ובתוכה מתנה... "
אני אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי לדעת את שמו של השיר או של המחבר ואם אפשר, למצוא אותו באינטרנט ( חיפשתי המון )
לצפיה ב-'קבצים למטבעות שוקולד לחנוכה ולקבלת שבת בגן, למעוניינות'
קבצים למטבעות שוקולד לחנוכה ולקבלת שבת בגן, למעוניינות
19/12/2016 | 13:17
67
שלום לכולם :)
אני מייצרת צעצועים מיוחדים לגנים
והכנתי קובץ מיוחד לגננות להדפסה ולהדביק על מטבעות שוקולד לשבת ולחנוכה.
מי שרוצה יכולה להדפיס בשמחה :)
לצפיה ב-'הפעלת חלל מדליקה'
הפעלת חלל מדליקה
18/12/2016 | 23:39
37
שלום לקהילת תפוז הנפלאה :)

הייתי רוצה לשתף אותכם בהפעלה שלי, הפעלת ילדים לימי הולדת וארועים מיוחדים.

הפעלת חלל יחודית ומושקעת, מבחינת התוכן והן מבחינת ההפקה.

אנחנו טסים לחלל למצוא את החלק החסר בלווי משחק ומופע אור-קולי.
בדרך נפגוש חייזרים, נטעם עננים וננחת בכוכבים אחרים.

בקרו באתר שלנו:
www.mesibabazman.co.il
לצפיה ב-'הפעלת חלל מדליקה'
הפעלת חלל מדליקה
18/12/2016 | 20:53
31
שלום לקהילת תפוז הנפלאה :)

הייתי רוצה לשתף אותכם בהפעלה שלי, הפעלת ילדים לימי הולדת וארועים מיוחדים.

הפעלת חלל יחודית ומושקעת, מבחינת התוכן והן מבחינת ההפקה.

אנחנו טסים לחלל למצוא את החלק החסר בלווי משחק ומופע אור-קולי.
בדרך נפגוש חייזרים, נטעם עננים וננחת בכוכבים אחרים.

בקרו באתר שלנו:
www.mesibabazman.co.il
לצפיה ב-'מערך שיעור לגילאי 4-5.5 - חנוכיה צבעונית'
מערך שיעור לגילאי 4-5.5 - חנוכיה צבעונית
16/12/2016 | 13:21
63
שלום לכולם,
חנוכה בפתח ואיתו מערך שיעור שלי   חנוכיה צבעונית.
רוצים לדעת איך מכינים?!
כל הפרטים בלינק המצורף: http://bit.ly/2hAWBbK
לצפיה ב-'מבקשת חוות דעת מגננות ואנשי חינוך'
מבקשת חוות דעת מגננות ואנשי חינוך
10/12/2016 | 05:32
107
היי, חדשה כאן.
אשמח לקבל את חוות דעתכם: אני עובדת במקום שעושה מתנות לגני ילדים. עשינו "שעון רגשות" מעץ (מצ"ב התמונה והקישור). השעון מיועד לרכישה בודדת או כמתנה לגן אם מזמינים מתנות לילדי הגן.
השאלות: 
1) האם אלה הן הרגשות הפופולריות או שאנו צריכים להוסיף/להשמיט/לשנות משהו?
2) האם לדעתכם זה יכול להתקבל על ידי גננות, כמתנה או כרכישה בודדת?
תודה על תשובתכן/ם.
לצפיה ב-'חיים נחמן ביאליק'
חיים נחמן ביאליק
04/12/2016 | 18:51
78
שלום לכולן,
אשמח לרעיונות מקוריים לפעילויות בנושא חיים נחמן ביאליק :)

תודה מראש,
קמי
לצפיה ב-'פעילות בנושא בריאות -דחוף!'
פעילות בנושא בריאות -דחוף!
03/12/2016 | 19:19
71
שלום
אני מחפשת פעילות על אחד מהנושאים הללו לגן חובה
*אבות המזון
*ויטמינים
*תהליך העיכול וספיגת המזון
*חיידקים ואנטיביוטיקה
תודה
לצפיה ב-'מתנות לילדי הגן'
מתנות לילדי הגן
30/11/2016 | 23:42
1
86
רוצים לתת לילדים מתנה אישית ומדליקה?
עם המתנות השוות שאפשר לקנות בניקניים הילדים וגם ההורים יהיו מרוצים.
לצפיה ב-'הילדים מאושרים מהמתנות '
הילדים מאושרים מהמתנות
23/01/2017 | 10:45
14
הילדה שלי קיבלה מתנה מצהרון והיא חזרה מאושרת, זה עושה להם את כל היום
תמיד כייף לקבל מתנות בגנים או בצהרונים
זה ממלא אותם באהבה.
לצפיה ב-'רישום למעון'
רישום למעון
30/11/2016 | 15:04
1
40
שלום רב
אני אמא לתאומים בני שנה וארבעה חודשים אשר גדלים בנתיים בבית
אנו מתכננים לרשום אותם לגן שנה הבאה
רציתי בבקשה לדעת איך להתחיל לאתר גנים באזור מגוריי, מתי בפועל לבצע את ההרשמה מה עליי לשאול וכו
אשמח לקבל המלצות איך לבצע את ההליך
תודה מראש
לצפיה ב-'רישום למעון'
רישום למעון
31/12/2016 | 20:11
13
הרישום לגנים הפרטיים מאד גמיש. יש גנים שכבר החלו רישום ויש כאלה שעדיין לא. את צריכה פשוט להיות עם היד על הדופק ותמיד להתעניין.
בד"כ בגנים גדולים יותר או כאלה שהקבוצה לא מתחלפת בשנה הבאה, אין הרבה מקומות פנויים וכדאי כבר לבדוק. (הכל תלוי אם הקבוצה הקיימת עוברת לגן עיריה בשנה הבאה וצריך להקים קבוצה חדשה, או לא).
בעיקרון, כשמחפשים גן, בודקים את המיקום והקירבה שלו למקום המגורים או העבודה (כל הורה ושיקוליו הוא). וכמובן היכן ניתן לעצור ולחנות את הרכב....
תמיד כדאי להתקשר ולשוחח עם בעלת הגן או הגננת ולקבל רושם ראשוני, וכמובן לתאם פגישה. לתאום פגישה חשיבות רבה, כי כך הגננת/בעלת הגן, יודעות לפנות את הזמן עבורך ולהקדיש לך את מלוא תשומת הלב, להסביר, להראות ולענות על שאלות.
אם התרשמת לטובה אך את עדיין מתלבטת, אפשר בהמשך לבוא בהפתעה ולראות כיצד מתנהל הגן (אולי סתם עשו הצגה טובה...)
חשוב שהגן יהיה מואר, מאוורר, שיהיה מספיק גדול להכיל את מס הילדים שיש בו או ששואף אליו, שיהיה נקי ואסתטי.
תנסי לחוש את האוירה בגן. האם הילדים חייכנים וחברותיים? האם יש הרבה בכי, ואם כן, איך הצוות מגיב?
זיכרי שבכי זה לא דבר רע, ויש הרבה רגעים של לחץ בגן, השאלה אם הצוות רגוע ויודע להרגיע, או להפך, נלחץ ומתעצבן? ואולי פשוט מתעלם?
האם דואגים שהילדים יהיו נקיים, ללא נזלת, האם שוטפים להם ידיים לפני ואחרי האוכל, אחרי השירותים? האם הצוות שומר על הגיינה אישית בזמן החלפות חיתולים?
איך נראה אזור ההחלפה והשירותים?
איך נראה המטבח? מה אוכלים בגן? מי מכין את האוכל?
האם החצר מעניינת, עשירה ומגוונת? אל תתפתי לחצר עמוסה בחידושים ומתקנים ממותגים. החצר צריכה להיות פונקצונאלית: ארגז חול, מגלשה, נדנדה, מתקן טיפוס וזחילה, בית, אזור לבימבות ורצוי גם אזור עם גרוטאות.
האם המשחקים מתוחזקים ותקינים? החצר נקיה? האם היא מוצלת?
גם בתוך הגן, שימי לב אם הרהיטים, המתקנים והמשחקים תקינים ולא שבורים או חסרי חלקים.
זה כיף לראות שהכל חדש, אך גם ציוד ישן שנראה נקי ושמור היטב עושה יופי של עבודה.
מהו סדר היום בגן, שעות הפעילות, עד מתי אפשר להגיע לגן בבוקר?
איך חוגגים בגן ימי הולדת? חגים? מה לומדים בגן ובאיזו גישה? מהי האג'נדה החינוכית בגן, היכן הנקודות בהן הצוות "מעגל פינות" וזורם עם צרכי הילד והיכן חשוב לו להציב גבולות ברורים יותר?
האם יש פעילויות העשרה בגן - חוגים, הצגות, טיולים וכו. האם יש שירותי בייביסיטר?
מה מס' הילדים בקבוצה וכמה אנשי צוות יהיו בה?
האם יש מוקד חרום, ביטוח, מה העלות החודשית ומה היא כוללת? יש גנים שבנוסף גובים בנפרד עבור החוגים ופעילויות נוספות (סל תרבות, ועד הורים, כל גן מגדיר זאת אחרת) ויש כאלה שלא.
אם זה גן שאת לא מכירה דרך חברים או שכנים, תבקשי טלפונים של הורים שיוכלו לתת לך חוות דעת על הגן.
ובשורה התחתונה, תסמכי על האינטואיציה שלך, תזכרי שאין גן מושלם ותמיד תעשי לך רשימה של יתרונות מול חסרונות ותחשבי על אילו עקרונות את מוכנה לוותר ועל אילו לא.
הילדים שלך יחסית גדולים, אז בפעם הראשונה אולי לא כדאי לבוא אם הילדים, כדי שתוכלי לקבל את כל המידע, ואחכ לחזור איתם בפעם אחרת לראות איך הם משתלבים. אם הם ירגישו בנוח זה בדכ המקום בשבילם. ילדים קולטים כשמשהו לא נראה להם.
אם את לא יכולה לבוא בלעדיהם, תנסי לקבל את כל התשובות לשאלות כבר בשיחה הטלפונית, ואז תוכלי להגיע ולהתרשם מהדברים האחרים בשטח.

שיהיה המון בהצלחה!

איריס

לצפיה ב-'צילום גני ילדים לכל מטרה באזור גוש דן והשרון'
צילום גני ילדים לכל מטרה באזור גוש דן והשרון
29/11/2016 | 20:25
20
צילום גני ילדים לכל מטרה באזור גוש דן והשרון

גדי נחום 052-2509094 ובאתר http://gdig.co.il

ניתן להזמין מתנות לימי הולדת וחגים באתר
לצפיה ב-'מחקר בנושא חגיגות ואירועים בגן הילדים'
מחקר בנושא חגיגות ואירועים בגן הילדים
29/11/2016 | 13:21
20
שלום רב!
אנו שמחות ומתרגשות להזמין אתכם לקחת חלק במחקר משותף (הראשון שלנו!!) שאנו עושות מטעם מכללת לוינסקי לחינוך. המחקר עוסק בנושא רלוונטי לכולנו ההורים, הבודק מהם עמדותיכם כלפי החגיגות המתקיימות בגני הילדים בשיתוף אתכם (רק גילאי טרום חובה וחובה). 
השאלון אנונימי ומיועד לצרכי מחקר בלבד.
נשמח אם תמלאו את השאלון ותפיצו אותו גם להורים בגנים. 
השאלון נמצא כאן

תודה רבה על שיתוף הפעולה,
מעיין אמיר ורונית חקוק

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ