לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1482514,825 עוקבים אודות עסקים

פורום גני ילדים

שלום רב, פורום גני הילדים נועד להפרייה הדדית ולשיתוף בידע ובניסיון של צוותי חינוך והורים לילדים בגיל הרך בפורום ניתן להפנות שאלות, להעלות הצעות ולתת רעיונות בנושאי חינוכיים וטיפוליים הקשורים לילדים בגיל הרך.  מומלץ גם להיכנס לאתר ארגון גני הילדים הפרטיים בישראל למידע נוסף.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום גני ילדים

שלום רב, פורום גני הילדים נועד להפרייה הדדית ולשיתוף בידע ובניסיון של צוותי חינוך והורים לילדים בגיל הרך בפורום ניתן להפנות שאלות, להעלות הצעות ולתת רעיונות בנושאי חינוכיים וטיפוליים הקשורים לילדים בגיל הרך.  מומלץ גם להיכנס לאתר ארגון גני הילדים הפרטיים בישראל למידע נוסף.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 ברוכים הבאים לפורום גני הילדים של תפוז! הפורום הזה נועד בשבילכם, הורים וצוותי חינוך בגני הילדים. אתם מוזמנים לשאול בכל נושא הקשור לתחום  זה. שימו לב: הפורום הוא הבית שלכם להתייעצויות והוא לא נועד לפירסום! 
נוכל לבנות כאן יחד  - לטובת חברי הפורום - מאגר מידע לפעילויות מגוונות ומהנות עם הילדים בגן ובבית ונעשיר אלו את אלו בנושאים הקשורים לעולמם של  הילדים בגני הילדים.
המשך >>

לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:16
1

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'גן מתוק www.gan-matok.com'
גן מתוק www.gan-matok.com
14/09/2017 | 17:47
123
גן מתוק ביד אליהו נוסד בשנת 2010 על ידי אודליה שני. גן מתוק מגדל, מצמיח, ומחנך. מלאכים מגיל שלושה חודשים עד שלוש שנים. בגן מתוק יד אליהו הדגש הם הילדים. מתוך ניסיון והבנה של למעלה מ23 שנים של אודליה שני. בגן מתוק מדברים עם הילדים בגובה העיניים. פעילויות חינוכיות ומהנות, תפריט אוכל עשיר, מגוון, ומחומרי הגלם האיכותיים שקיימים. נשמח לראות את היקר לכם מכל גודל וצומח אצלנו בגן מתוק. www.gan-matok.com
לצפיה ב-' מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם '
מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם
12/09/2017 | 12:58
1

מומחים ואנשי מקצוע חדשים מחכים לכם בפורומים הבאים 

בפורום משפט פלילי תוכלו לשאול הכל על התחום ולקבל תשובות מעו"ד מומחה

בפורום טיפול זוגי תוכלו להתייעץ ולשתף בבעיות בזוגיות או בבניית זוגיות

בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו לדעת איך לרפא את גופכם בעזרת תזונה ואורח חיים בריא

בפורום השקעות נדל"ן בקנדה תוכלו להתייעץ לגבי כל סוגי ההשקעות עם עו"ד ישראלי וקנדי

בפורום שמאות מקרקעין תוכלו לשאול על מיסוי נדל"ן, תכנון ובנייה, תביעות מקרקעין ועוד

בפורום נזקי גוף ותאונות דרכים תוכלו לקבל ייעוץ משפטי לגבי כל סוגי נזקי הגוף והתאונות

בפורום אוטיזם- גישה ביו רפואית תוכלו לדעת איך מפחיתים את התסמינים של אוטיזם לפי עקרונות הרפואה המשלימה

בפורום מכירות ופיתוח עסקי תוכלו לשאול על מכירות b2b, פיתוח עסקי, הגדלת רווחים ועוד

בפורום משפחות מורכבות תוכלו לשתף ולהתייעץ בהכל אם אתם נמצאים בפרק ב' מעט מורכב 

בפורום דרכון פורטוגלי ידברו אתכם על הוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלית-אירופאית

גלישה נעימה

לצפיה ב-'המלצות למעון/משפחתון בכרמיאל'
המלצות למעון/משפחתון בכרמיאל
08/09/2017 | 05:39
10
שלום לכולם
אני מחפשת מעון / משפחתון גם פרטי וגם של ויצ"ו ונעמ"ת בכרמיאל לתינוק בן 3 חודשים, אשמח לקבל המלצות  -
תודה

לצפיה ב-'מתנות לגני ילדים!'
מתנות לגני ילדים!
06/09/2017 | 13:39
14
שנת הלימודים נפתחה ואיתה גם הדרישה למתנות. חברת בן ליין מציעה מגוון רחב של מוצרי טקסטיל וביגוד, וגם מתנות מיוחדות לגני ילדים!

לצפיה ב-'תאי שירותים מחוץ לגן'
תאי שירותים מחוץ לגן
04/09/2017 | 21:50
13
הודות לעיריה המהממת שלנו, החליטו השנה להעביר ילדים לגן במבנה שהיה בעבר כיתת בית ספר.
זה אומר שהחצר לא צמודה לחדר הגן (לא קריטי) , אבל גם השירותים לא. בשביל שילד ילך לשירותים צריך סייעת שתלווה אותו. זה גורם למרמור בקרב הצוות שאיכשהו מעביר את זה לילדים. הילדים מרגישים לא בנוח לבקש ללכת לשירותים ומתאפקים יום שלם.
האם יש חוזר או תקנה שמחייבים שתהיה גישה לתאי השירותים מתוך הגן?
האם יש מה לעשות?

תודה מראש למשיבים
לצפיה ב-'חוקי הגן בלשטים צבעוניים יש למישהו?'
חוקי הגן בלשטים צבעוניים יש למישהו?
02/09/2017 | 09:32
27
שלום לכם, אני מחפשת קובץ של חוקי הגן, שלטים לילדים, שיקלו על הפנמה מה מותר ומה אסור בגן. יש למישהו? תודה רבה
לצפיה ב-'מה הייתם עושים בקומי?'
מה הייתם עושים בקומי?
31/08/2017 | 16:43
1
33
הגננת בגן של בני לא מוכנה לשלוח אותו בסיום הלימודים לאחר שאני מתקשרת מה החוק אומר?
לצפיה ב-'"החוק" אומר שאת צריכה להיכנס לגן לקחת אותו'
"החוק" אומר שאת צריכה להיכנס לגן לקחת אותו
09/09/2017 | 22:55
5
ושאסור לתת לילד לצאת לבד מהגן.
אני באופן אישי מתחשבת לעתים בהורים עם תינוק ישן ברכב, ומלווה את הילד בעצמי לרכב, אחרי שכל הילדים הלכו.
לצפיה ב-'ללמד ילדים נגרות'
ללמד ילדים נגרות
29/08/2017 | 00:36
17
שלום לכל חברי וחברות הפורום! שמי מישה ובשבע השנים האחרונות אני מדריך ילדים ומלמד אותם במסגרות שונות על הטבע ועל מלאכות יד קדומות-בדגש על עבודות עץ למינהן.
מתוך ניסיוני אני מזהה שתי דברים: האחד הוא ש'עשייה' , עשייה אמיתית בידיים, היא משהו שמאוד מגייס ילדים. זה מעניין ומושך אותם ובזה אין צורך לשכנע אותם להתנסות. הדבר השני שאני מזהה, הוא ש'עשייה' אמיתית, של דברים אמיתיים עם כלים אמיתיים, יוצרת בילדים תחושת עצמאות ואחריות. הם לומדים לתת אמון ביכולות שלהם ובגוף שלהם והם יכולים לתת צורה לדימיון שלהם.
ולכן אני ממליץ מאוד ללמד ילדים ולעבוד עם ילדים בכלי עבודה אמיתיים, כדאי למצוא כאלו שמותאמים לילדים וזה האתגר.
העץ הוא חומר ניפלא כיוון שהוא בדיוק רך וקשה במידה הנכונה. מספיק רך כדי שילד לא יהיה מתוסכל מידי מלנסות לעצב אותו ומספיק קשה כדי למצות ולחזק את היכולות של הילדים.
מהניסיון שלי, אפשר להתחיל מלשייף קוביית עץ, בכל מיני רמות חיספוס של ניירות שיוף, עד שהקובייה חלקלקה לחלוטין, לאחר מיכן אפשר ללמד עבודה עם מסמרים קטנים, ללא מטרה מסוימת. פשוט להתנסות מלהכניס מסמר לתוך חתיכת עץ, שוב ושוב ושוב. בהמשך אפשר לתת מספר חתיכות עץ ולתת לילדים "להמציא" המצאות, רק שעתה,הם גם יכולים לבנות אותם!!! ועוד באמצעות כלים וחומרים אמיתיים לחלוטין!
בהזדמנות אכתוב על עוד פרויקטים ומתודות עבודה, מוזמנים לשאול שאלות ולהתייעץ, פרטים בלינק.
לצפיה ב-'ללמד ילדים נגרות'
ללמד ילדים נגרות
29/08/2017 | 00:17
16
שלום לכל חברי וחברות הפורום! שמי מישה ובשבע השנים האחרונות אני מדריך ילדים ומלמד אותם במסגרות שונות על הטבע ועל מלאכות יד קדומות-בדגש על עבודות עץ למינהן.
מתוך ניסיוני אני מזהה שתי דברים: האחד הוא ש'עשייה' , עשייה אמיתית בידיים, היא משהו שמאוד מגייס ילדים. זה מעניין ומושך אותם ובזה אין צורך לשכנע אותם להתנסות. הדבר השני שאני מזהה, הוא ש'עשייה' אמיתית, של דברים אמיתיים עם כלים אמיתיים, יוצרת בילדים תחושת עצמאות ואחריות. הם לומדים לתת אמון ביכולות שלהם ובגוף שלהם והם יכולים לתת צורה לדימיון שלהם.
ולכן אני ממליץ מאוד ללמד ילדים ולעבוד עם ילדים בכלי עבודה אמיתיים, כדאי למצוא כאלו שמותאמים לילדים וזה האתגר.
העץ הוא חומר ניפלא כיוון שהוא בדיוק רך וקשה במידה הנכונה. מספיק רך כדי שילד לא יהיה מתוסכל מידי מלנסות לעצב אותו ומספיק קשה כדי למצות ולחזק את היכולות של הילדים.
מהניסיון שלי, אפשר להתחיל מלשייף קוביית עץ, בכל מיני רמות חיספוס של ניירות שיוף, עד שהקובייה חלקלקה לחלוטין, לאחר מיכן אפשר ללמד עבודה עם מסמרים קטנים, ללא מטרה מסוימת. פשוט להתנסות מלהכניס מסמר לתוך חתיכת עץ, שוב ושוב ושוב. בהמשך אפשר לתת מספר חתיכות עץ ולתת לילדים "להמציא" המצאות, רק שעתה,הם גם יכולים לבנות אותם!!! ועוד באמצעות כלים וחומרים אמיתיים לחלוטין!
בהזדמנות אכתוב על עוד פרויקטים ומתודות עבודה, מוזמנים לשאול שאלות ולהתייעץ, פרטים בלינק.
לצפיה ב-' פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה '
פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה
14/08/2017 | 15:58
6

פורום השקעות בקנדה הוקם כדי לתת לכם מענה לשאלות רבות החל מסוג ההשקעה, מקום ההשקעה, מיסוי, נושאים משפטיים, ניהול ההשקעה, רווחיות ומימוש השקעה.
רוצים להשקיע בקנדה זקוקים לייעוץ מעורך קנדי וישראלי היכנסו עכשיו לפורום החדש >>
לצפיה ב-'הסידור האישי - מתנה מיוחדת מגננת משקיעה'
הסידור האישי - מתנה מיוחדת מגננת משקיעה
13/08/2017 | 13:11
1
65
לאחרונה הוצאנו לאור סידור מיוחד לילדי הגן. "הסידור האישי" בשילוב תמונות אישיות של כל ילד וילדה. מופיע בארבעה נוסחים - אשכנזי / ספרדי בנים / בנות, כך שכל ילד יכול לקבל את מה שמתאים לו בדיוק.
מתנה מדהימה מגננת משקיעה במחיר סביר.
רעיון - להחליט על מתנה זו מתחילת השנה ולאט לאט לצבור תמונות מהוי הגן והילדים.
לפרטים: יקהת 054-6340121 machon.or.etzion@gmail.com

לצפיה ב-'סידור'
סידור
24/08/2017 | 08:59
6
איזה יופי! 
מהמם ממש!!!
לצפיה ב-'סיוע במחקר ראשוני על כישורים נדרשים במאה ה-21 רק מספר שאלות '
סיוע במחקר ראשוני על כישורים נדרשים במאה ה-21 רק מספר שאלות
10/08/2017 | 09:55
24
שלום לכולן,
אשמח אם תוכלו לסייע לי במחקר ראשוני שאני מנסה לעשות על כישורים הנדרשים לילדים במאה ה-21. השאלון ממש קצרצר כולל 3 שאלות בנושא+מספר שאלות רקע.
כמובן שהכל אנונימי, להלן הקישור
רינת

לצפיה ב-'פוסטר מעגל השנה'
פוסטר מעגל השנה
09/08/2017 | 22:28
1
50
הכנתי ואתן מוזמנות להשתמש בשמחה!
תמר
לצפיה ב-'מאוד יפה'
מאוד יפה
09/08/2017 | 22:56
4
כדאי שתפרסמי בפורום עיצוב וריטוש תמונות שם יש תנועה גדולה של גננות שתהננה
לצפיה ב-'ריתמיקאית מוסיקאית אצלכם בגן!'
ריתמיקאית מוסיקאית אצלכם בגן!
04/08/2017 | 18:41
36
היי שמי טל, 
אני ריתמקאית מוסמכת, 
זמרת ויוצאת להקה צבאית.
אני מעבירה שיעורי מוסיקה בשילוב תנועה בגני ילדים, 
בטווח גילאי חצי שנה עד כניסתם לכיתה א'.
מביאה איתי שק של אנרגיה, חדשנות, אביזרים מגוונים,
בדגש על עולם המוסיקה והתנועה, התפתחות הילד, שילוב אומנויות ועוד..
נשארו לי מספר שעות בודדות למלא, אשמח להתארח אצלכם בגן.
לפרטים נוספים:
מספר פלא': 0556626071
talhuri123@gmail.com
לצפיה ב-'מערכים לדקלומים שירים וספורים'
מערכים לדקלומים שירים וספורים
02/08/2017 | 17:10
3
247
שמי אהבתיה, ובמאגר הקבצים של הפורום הגדול של הגננות העליתי המון המון מערכים לדקלומים שירים וספורים. אני כבר שנה שמינית בפנסיה מוקדמת והשנה הולכת להתנדב בגן של הנכדים שלי-  כ''סבתא מספרת'' , את כל החומרים - מקצתם מכרתי אבל את הרוב הגדול  העברתי מתנה לכל מיני גננות שהגיעו אלי מכל רחבי הארץ. אוד ה  לכל אחת ואחת מכם באופן אישי אם תוכלו להעביר אלי למייל, כל מערך שאתן רואות שהוא מיוחס לדקלום/שיר'/ או סיפור . ותבואו על הברכה.  אני מאמינה שכשאת נותנת את מקבלת בחזרה שפע, כל חיי השקעתי בנתינה לגננות במסגרת הפורום הגדול הישן ומקווה ומייחלת  שמשהו מהם יחזור אלי . תודה תודה תודה
אהבתיה 1 
לצפיה ב-'המייל שלי ahavtia1@gmail.com תודה לכלכן'
המייל שלי ahavtia1@gmail.com תודה לכלכן
02/08/2017 | 17:12
17
לצפיה ב-'מערכים לשירים וסיפורים'
מערכים לשירים וסיפורים
03/08/2017 | 00:27
1
103
היי אהבתיה,
אני גננת חדשה ואשמח אם תעשירי אותי במערכים לשירים או סיפורים לגן.
אשמח מאוד אם תוכלי לשתף אותי במייל- noykaper1@gmail.com
לצפיה ב-'מערכים לשירים וסיפורים'
מערכים לשירים וסיפורים
24/08/2017 | 08:55
40
היי אהבתיה,
גם אני גננת חדשה, וגם אני אשמח לקבל למייל את המערכים לשירים או סיפורים לגן.
לצפיה ב-'חיסול מלאי מוצרים לגננות'
חיסול מלאי מוצרים לגננות
01/08/2017 | 13:10
80

גננות יקרות שימו לב !
לקראת תחילת שנת הלימודים החדשה אנו מזמינים אתכן לחדש את מלאי כלי הנגינה שלך
במחיר הזול ביותר בארץ .
כל כלי ההקשה , כלי הנגינה הריתמיים , והציוד הנלווה בהנחה מיוחדת של 18% במיוחד לחברי הפייסבוק !
על מנת לממש את הטבת ההנחה כל מה שעלייך לעשות הוא להיכנס לאתר הבית שלנו לקטגוריית - כלי נגינה לילדים וטף בלינק הבא -
http://www.musical.org.il/product-category/%D7%9B%...
לבחור את המוצרים המתאימים לך , וברגע הגיעך לתשלום לפני הרכישה יש לרשום את קוד הקופון המיוחד שלנו למתן ההנחה - 9333544
ברגע שהכנסת את קוד הקופון ולחצת על Apply coupon יתעדכן המחיר להנחה של 18%
כמו שהבטחנו - המחיר הזול ביותר בארץ !
האותיות הקטנות -
קוד הקופון תקף עד תאריך 30/7/2017
הקופון תקף ברכישה של מינימום 500 ₪
ניתן לבצע משלוחים לכל רחבי הארץ
מאחלים לכם חופשת קיץ נעימה וקרירה !
צוות קורל מוזיקה

לצפיה ב-'מופע לילדים בגן'
מופע לילדים בגן
01/08/2017 | 12:03
20
שלום, אשמח להמלצות על מופע לילדים בגן של בימת החלומות. מישהו מכיר?
לצפיה ב-'תחילת שנה'
תחילת שנה
24/07/2017 | 13:54
157
היי גם אני אשמח לדעת על הערכות לסיפורים לתחילת שנה
לצפיה ב-' מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם '
מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם
23/07/2017 | 17:50
18

לא טובים בדייטים? מתקשים ביצירת קשר זוגי? בפורום מאמן אישי למציאת זוגיות תקבלו עצות בנושא 

מעדיפים דרכי טיפול טבעיים לגופכם? אתם צודקים! בפורום תרופות סבתא מחכים לכם

זקוקים לייעוץ משפטי בתחום הפלילי? המנהל החדש בפורום משפט פלילי, עו"ד אביתר גולני, מחכה לכם 

מקימים בריכת נוי או רוכשים אקווריום? גם בנושא הזה מומחה ישמח לייעץ לכם בפורום אקווריום ודגי נוי

בהריון? מתעניינת בתהליך שימור דם טבורי? היכנסי עכשיו לפורום דם טבורי לשאול הכל

מתמודדים עם קשיים ודילמות בזוגיות? לא מפסיקים לריב? כל אחד מאיתנו זקוק לטיפול זוגי לעיתים, אין לכם מה להפסיד

צו ראשון, שיבוץ, שמירות, שחרור משירות צבאי, השתמטות, עריקות, שיפוט: בפורום עורך דין צבאי יענו על כל השאלות בנושאים האלו

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ