לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום תל אביב

תל אביב. מטרופולין צפוף שמתפשט בשטח רב, מורכב משכונות, רחובות, מחוזות וערים, שבראשה עומדת תל-אביב-יפו,העיר שהתחילה מיפו, לפני יותר מ4000 שנה.מי היה מאמין, שמשכונה קטנה ונחמדה שנבנתה "כדי להחלץ מהלחץ של יפו" צמחה עיר גדולה ומיוחדת, העיר העברית הראשונה.כזו שבכלל לא תוכננה להיות עיר גדולה, כל פעם היא הורחבה והורחבה, והיום היא העיר העיקרית בישראל, העיר שמהווה מרכז תרבותי וכלכלי ובעיקר ייצוגי של ישראל.אם מקימי השכונה הקטנה והפסטוראלית היו רואים למה היא הפכה היום, הם לא היו תופסים - אם הם רק היו רואים תמונה אחת של העיר עם גורדי השחקים והמרחקים העצומים הבנויים, סביר להניח שנשימתם הייתה נעצרת.ת"א - עדיין עיר חדשה, עיר שנחשבת כ"שפן נסיונות" של סגנונות בנייה שתוכננו באירופה אך לא ממש יצאו לפועל שם, עיר שיצרה לעצמה תחושה שאין בשום מקום אחר - היא בעלת יתרונות ובעיות שעליהן אתם מוזמנים לשוחח בפורום.בניגוד לפורומים אחרים של "תפוז מקומי" הפורום של ת"א הוא שונה, בפורום של ת"א השיחות עוסקות בעיקר בעיר ובמצבה, ולא בבתי ספר, ובתלמידיהם.אתם מוזמנים לתת רעיונות ולדון בפתרונות לבעיות, לספר סיפורים ולעשות כל העולה על דעתכם בפורום!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תל אביב

תל אביב. מטרופולין צפוף שמתפשט בשטח רב, מורכב משכונות, רחובות, מחוזות וערים, שבראשה עומדת תל-אביב-יפו,העיר שהתחילה מיפו, לפני יותר מ4000 שנה.מי היה מאמין, שמשכונה קטנה ונחמדה שנבנתה "כדי להחלץ מהלחץ של יפו" צמחה עיר גדולה ומיוחדת, העיר העברית הראשונה.כזו שבכלל לא תוכננה להיות עיר גדולה, כל פעם היא הורחבה והורחבה, והיום היא העיר העיקרית בישראל, העיר שמהווה מרכז תרבותי וכלכלי ובעיקר ייצוגי של ישראל.אם מקימי השכונה הקטנה והפסטוראלית היו רואים למה היא הפכה היום, הם לא היו תופסים - אם הם רק היו רואים תמונה אחת של העיר עם גורדי השחקים והמרחקים העצומים הבנויים, סביר להניח שנשימתם הייתה נעצרת.ת"א - עדיין עיר חדשה, עיר שנחשבת כ"שפן נסיונות" של סגנונות בנייה שתוכננו באירופה אך לא ממש יצאו לפועל שם, עיר שיצרה לעצמה תחושה שאין בשום מקום אחר - היא בעלת יתרונות ובעיות שעליהן אתם מוזמנים לשוחח בפורום.בניגוד לפורומים אחרים של "תפוז מקומי" הפורום של ת"א הוא שונה, בפורום של ת"א השיחות עוסקות בעיקר בעיר ובמצבה, ולא בבתי ספר, ובתלמידיהם.אתם מוזמנים לתת רעיונות ולדון בפתרונות לבעיות, לספר סיפורים ולעשות כל העולה על דעתכם בפורום!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'למי שפיפס את תקיעת השופר'
למי שפיפס את תקיעת השופר
30/08/2016 | 00:28
14
אז בבקשה
לצפיה ב-'שני תוי חנייה (רמת גן ותל אביב)'
שני תוי חנייה (רמת גן ותל אביב)
25/08/2016 | 17:04
1
21
האם מותר להחזיק שני תוי חנייה באוטו רכב מבלי לקבל קנס?
לצפיה ב-'זה נראה לא תקין'
זה נראה לא תקין
26/08/2016 | 23:09
18
בעל הרכב צריך לבחור אם הוא תושב ת"א או ר"ג.
אי אפשר לרקוד על 2 החתונות.
לצפיה ב-'היכונו לסגירת האיילון!'
היכונו לסגירת האיילון!
15/08/2016 | 15:05
1
52
טוב. זה לא בדיוק שיסגרו את האיילון. אם אני מבין נכון, אז בסוף החודש התנועה באיילון דרום תושבת ליד עזריאלי (דרך השלום), עקב עבודות פיתוח תחנת הרכבת הכבדה.
ככל הנראה התנועה צפון דרום תעלה ותרד בגשר, ומאחר וזו אינטנסיבית מאד אז תבוטל התנועה מזרח-מערב (אחרת היו נוצרים פקקי ענק שהיו תוקעים את כל האיילון)

לצפיה ב-'חניונים סביב מלון אורכידאה'
חניונים סביב מלון אורכידאה
23/08/2016 | 23:17
3
16
אם אפשר רשימה של חניונים באזור ומחירון יומי. 
אני צריך להשאיר את הרכב ליומיים-שלושה.

תודה
לצפיה ב-'יש במלון חניה'
יש במלון חניה
24/08/2016 | 13:24
13
בתשלום ועל בסיס מקום פנוי.
אם לא שם אז לאורך הירקון יש חניונים, די יקרים, אבל אם תיסע פיזית ותסביר להם שאתה צריך מקום לכמה ימים אז אולי יעשו לך מחיר (יקר, אבל לא כמו שיעלה לך החדר במלון )

אפשרות אחרת זה לחנות בחניון העירוני הענק ליד מתחם התחנה, ומשם לקחת מונית/אוטובוס/תל אופן. גם ברגל אפשרי. יחסית למחירי השחיטה של הירקון זה יצא לך שם זול בהרבה. כולל המונית הלוך ושוב.
ברר גם בחניון פרישמן.
לצפיה ב-'הכי פשוט נראה לי בחניון כיכר אתרים...'
הכי פשוט נראה לי בחניון כיכר אתרים...
25/08/2016 | 13:24
9
כדאי לבדוק אם יש אפשרות לחניה רציפה של כמה ימים, החניון מעולה והגישה אליו מאיילון ולעיר היא מעולה.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
26/08/2016 | 11:07
5
נראה לי בסופו של דבר שיהיה לי זול יותר לנסוע במונית מבת ים למלון ולחזור מאשר לשלם 150 שקל על שלושה ימי חניה.
לצפיה ב-'מחווה לעצי הנוי בתל אביב...'
מחווה לעצי הנוי בתל אביב...
25/08/2016 | 19:24
1
27
לצפיה ב-'זה מעולה היחס הזה להחזיר לסביבה...'
זה מעולה היחס הזה להחזיר לסביבה...
26/08/2016 | 07:22
10
בתמורה לתפקיד שיש לעצים עבור בני האדם, אהבתי.
לצפיה ב-'אני פשוט תוהה...'
אני פשוט תוהה...
21/08/2016 | 04:18
4
40
למה אין מתחרה למוזיאון תל אביב לאומנות, אפילו מצד מוזיאון ארץ ישראל בתל אביב, או מוזיאון לאומנות מודרנית ועכשווית, או אומנות עתיקה, לא דברתי על מוזיאונים פרטיים כגוגנאיים ועוד...
אבל לא רק זה, אין לנו מוזיאון ראוי לצילום, לעיצוב, לארכיטקטורה, לאופנה, לקולינריה, לסגנון הבינלאומי (באוהוס), לתחבורה.

אין תצפית מתחרה לעזריאלי שהחלק הכי רלוונטי שלה סגור ע"י בית קפה באופן קבוע, החלק הדרום מערבי שלו חסום ע"י המגדל המשולש ובנוסף, אפשר לרכוש כרטיס ולגלות שהמקום הושכר לאירוע ולא טרחו לומר לך בעת רכישה והתצפית המתחרה היחידה, מגדל שלום מאיר נסגרה כי היא הפכה לבית ענק בן שתי קומות ויש מקום לשתי תצפיות ומעניין אם עזיראלי שרונה יכלול תצפית ואם כן האם היא תהייה בשני מפלסים ותהיה תצפית פנורמית בלי שהמסעדה תקח את החלק העיקרי.

תחבורה ציבורית, אז העיר סגורה בשל העבודות על הקו האדום של הרכבת הקלה ופתאום ממש לוחץ לעיריית תל אביב להוריד אוטובוסים רבי קיבולת מכמה מהקווים הכי עמוסים בעיר במקום לדרוש שאל הקו האדום המקדים יצרטרף הקו הירוק והקו הסגול המקדים שינועו על נתיב לתחבורה ציבורית ובתדירות גבוהה שבתוך מס' חודשים הפקקים יצטמצמו כי העלייה בנסיעה בתחבורה ציבורית תגדל

וזה לא מספיק דחוף לעיר תל אביב לקנוס רוכבי אופניים שחוצים על קוקוב של שביל במעבר חציה, אבל לא לטרוח להגיע למדרכות, או ליצור שביל רציף ולהלחם על אלו שרוצים לרכב כחוק על שביל במקום ברכב מזהם שיוכלו לעשות את זה ומה קורה בפועל, סטודנטיות וסטודנים, שומרי חוק שרוכבים על אופניים נקנסים במעברי חציה ורוכבי אופניים חשמליים, רגילים שואכבים על המדרכה במקומות שאין שביל יכולים לעשות זאת מבלי להכנס ולמה בכלל להשתמש במשטרה הפרטית שהעירייה הקימה ואנו משלמים על אחזקתה חודש בחודשו מעבר לארנונה לא יוצאת מכלי הרכב הממוזגים שלה אל הרחוב ועוצרים באדיבות רוכבי אופניים שנוסעים על המדרכה כשכש שביל, הולכי רגל שהולכים על שביל כשיש מדרכה, כי זה לא נוח, כי אז יהיו פחות כספים מדוחות, הם יעשו את העבודה.
לצפיה ב-'כל מוזיאון וההתמחות שלו'
כל מוזיאון וההתמחות שלו
21/08/2016 | 10:15
3
24
כשחושבים על מוזיאון ת"א לאומנות אז דבר ראשון חושבים על תמונות.
כשחושבים על מוזיאון א"י אז דבר ראשון חושבים על מחצבים (זכוכית, נחושת, חרס (שזה סוג של אומנות עתיקה)).

מה שכן, יש בשניהם תערוכות מתחלפות, המציעות למבקר המתמיד מגוון וסיבה לבקר שוב.
במוזיאון ת"א היתה לא מזמן תערוכה על האדריכל יסקי. במוזיאון א"י יש בד"כ תערוכת צילום מתחלפת.

בית התפוצות הוא מוזיאון לעם היהודי, ובשנים האחרונות מתחיל ללמוד מ 2 הגדולים, ומציע גם תערוכה מתחלפת. אז זוכר תערוכה מעניינת בשנה האחרונה על מהגרים יהודים בניו יורק, שעסקו באופנה וביגוד.

קהל היעד שמבקר במוזיאונים מוגבל, לכן לא פשוט יהיה להקים מוזיאון מתמחה, בלי שהוא יהפוך לפיל לבן.

לגבי הבאוהאוס, מרכז העיר אמור להיות המוזיאון, לא?
לצפיה ב-'בית התפוצות מצויי בתהליך רב שנתי...'
בית התפוצות מצויי בתהליך רב שנתי...
22/08/2016 | 08:51
2
12
של תכנון מחדש שכמה שלבים בו כבר הסתיימו, השיפוץ הגדול מפתיחתו, ממש ממול בסמוך לגנים הבוטניים הולך להסתיים מוזיאון גדול, אני קורא לאיזור "גבעת המוזיאונים", הוא כולל את מוזיאוני ישראל, בית הפלמ"ח, מרכז רבין, המוזיאון החדש, הגנים הבוטניים והזיאולגיים ובית התפוצות, הבעיה איתם שהם לא מסודרים הגיונית ובנויים להליכה ביניהם, מדובר במתחם גדול מאוד והריכוז הכי גדול של מוזיאונים ראויים, יש את טיילת המדע (ששלב ב' שלו לא ממש קורה), אבל אין המשך טיילת ראויה ורחבה עם שביל אופניים בהפרדה בוייז ואינשטיין (מאיינשטיין יש גשר לפארק הירקון שזה טוב)  ואין מספיק הצללות בכדי שיהיה אפשר לנוע ביניהם בהליכה או רכיבה על אופניים, אם המשך טיילת כזה יתקיים, תל אביב תעבור שלב חשוב מאוד ותצעד צעד
לצפיה ב-'טיפה סדר בדברים'
טיפה סדר בדברים
23/08/2016 | 13:32
1
9
המוזיאון החדש, המוקם בימים אלה, הוא מוזיאון אוספי הטבע. נקווה שיפתח בשנה הבאה.
אתה לגמרי צודק שכיום השיטוט ביניהם עלול להיות מבלבל לתייר ויש מקום לשיפור, נגיד מפת מוזיאונים באינטרנט או בסגנון השלטים שרואים במתחם יפו העתיקה. אני חושב שראיתי התחלה של שלטים כאלה.
עד אז יכולים לבוא לפורום כאן ולשאול

בונים מוזיאון איפה שאפשר. ת"א זו עיר קיימת, ולא מתוכננת כמו מודיעין. מן הסתם גם רצו קרוב לפקולטה לביולוגיה.

תוכל לפרט לגבי שלב ב' של טיילת המדע? אינני מכיר זאת.
מה שכן ראיתי שמבוצע, ואולי זה מה שהתכוונת, זה שיפוץ הרחוב מאחורי האוניברסיטה, שהיה במצב לא משהו. כעת תמצא שם מדרכה כמו שצריך ו... שביל אופניים (המשך מטיילת המדע). כן כן, בשעה טובה (נו טוף, בל נסחף, הוא עדיין מסתיים עם כלום באפקה דרום, ועדיין אין לו המשך, אבל גם את רומא לא בנו ביום אחד)
בחודשים הבאים מתוכנן שיפוץ קלצ'קין. שוב, עם שביל אופניים אינטגרלי, שימשיך במורד הגבעה את השביל הנ"ל, שזה משהו די מתבקש ליד אוניברסיטה. זה יגיע עד למסוף האוטובוסים וחיים לבנון.
קצת מביך שבעיר האופניים של ישראל עד כה אין חיבור אופניים לאוניברסיטה, אבל לאט לאט עובדים על זה. גם זה משהו.

בג'ורג' וייס עדיין אין, וזה אכן לא טוב. נקווה שמתישהו יטפלו בזה. יש לנו שמה את שכונת ברושים  וכרגע לא ממש מקלים על מי שגר שמה לרכב (שזה סטודנט, קרי תושב צעיר בגיל 2X, שיש יותר סיכוי שיסכים לרכב). רחוב זה מגיע לחיים לבנון, ולא אינשטיין, שבשניהם עדיין אין שבילים. מתישהו יהיה. מתי? לא יודע. בהמשך חיים לבנון נגיע לחיבור המוצלח דרך מוזיאון רבין, לגשר, ולפארק.

נכון. אתה צודק שאין צל, כך שפחות הייתי ממליץ לטייל ביום חמסין.
לצפיה ב-'שלב ב' של טיילת המדע....'
שלב ב' של טיילת המדע....
25/08/2016 | 08:27
10
היה אמור לשלב מתקני מדע ונקודות הפעלה לאורך הטיילת, אני חושב שהטיילת היא בעלת פוטנציאל, היא רחבה והנוף ממנה מהטובים בעיר, לא היו מזיק לשלב בה טלסקופים, המשך הטיילת לכיוון בית התפוצות נעשה לא טוב לדעתי, המדרכה צרה, יכלו לחבר טוב יותר למבני ולגני הטבע , הבוטניים והמוזיאון החדש.
מאוד פשוט ליצר המשך לטיילת לאורך וייז ואיינשטיין שיתחבר לטיילת המדע, היה נוצר קילומטר של טיילת שמוביל לכל המוזיאונים והאטרקציות בקריית המוזיאונים המורחבת או אך שאני אוהב לקרוא לה הר או גבעת המוזיאונים.
שינוי חושב לדעתי שיכול כבר היום לתרום לאזור הוא וכתבתי על זה בעבר הוא שינוי קטן בתוואי קו 189 שהוא למעשה המקדים לקו הירוק, שיעבור באיינשטיין ובוייז ויחזור מטיילת המדע לרוקח, הקו ישמש את שכונת "כוכב צפון, קריית המוזיאונים, ברושים והאוניברסיטה ולענייננו יוכל לשמש קו להגעה לקריית המוזיאונים (מזואון ארץ ישראל, בית הפלמ"ח, מרכז רבין, גני הטבע, הזאולוגיים, הבוטניים, מוזיאון האוספים, בית התפצות והגלריה האוניברסיטאית).
תכנון לא נוכח מביא למחיר שהעיר משלמת היום כעיר תיירותית מקומית ובן לאומית, מדהים אותי הבחירות  השגויות של פרויקטים גדולים של עיריית תל אביב, מצד אחד השקעה אדירה לפרויקטים מצויינים, אבל פחד ללכת עוד צעד.

לצפיה ב-'פלשמוב אקרובטי בכיכר הבימה'
פלשמוב אקרובטי בכיכר הבימה
21/08/2016 | 10:19
21
סרטון יפה, ולחשוב שפעם היה שם חניון במפלס קרקע 
לצפיה ב-'איך מתכוננים הקניונים והחנויות לקניון האופנה החדש בחשמונאים?'
איך מתכוננים הקניונים והחנויות לקניון האופנה החדש בחשמונאים?
14/08/2016 | 20:09
10
44
היתה בטיים אאוט כתבה על רשתות חדשות שמגיעות לעזריאלי, אבל נראה שגם דיזנגוף סנטר מתכונן ופינה חלק גדול מהקומה השלישית, שבו היו כמה חנויות (קרביץ, רונן חן, נטורפיל ועוד) וחנות העיצוב הגדולה סוהו - כדי למקם שם סניף גדול של מנגו (ולצידו חנות חדשה של סוהו)  
אולי זה גם מפנה מקום לעוד רשת אופנה בחנות הקטנה של מנגו באגף החדש בסנטר 

יש לכם עוד מידע ודוגמאות נוספות? צריך לדעת שבקניון האופנה יהיה ייצוג לרוב הרשתות המוכרות וכמה מותגים מיוחדים ובלעדיים, אז אולי התחרות תהיה יותר בין המתחמים וחנויות פרטיות לבינו
לצפיה ב-'שכונת השוק הסיטונאי תוסיף מאות דירות חדשות במרכז ת"א'
שכונת השוק הסיטונאי תוסיף מאות דירות חדשות במרכז ת"א
15/08/2016 | 10:55
6
44
אוטוטו (רבעון רביעי) הולכים להתחיל את איכלוס שכונת השוק הסיטונאי, ומתוכננת גם השקת הקניון המסחרי.
משמעות הדבר היא תוספת היצע של מאות יח"ד במרכז העיר - לתשומת ליבו של כל מי שיצטרך לחדש חוזה בקרוב. אז שלא יפחידו אתכם עם העלאת שכ"ד בגלל מס 3 דירות כביכול.
עובדתית, רק לקומץ מהמשכירים יש 3 דירות ומעלה (ככל הנראה 50 אלף מתוך 600), כך שעל גב' כהן, זו עם דירה יחידה להשכרה, שהיא רוב מוחלט של השוק, אין מס ואין נעליים.
משמעות הדבר שאם אספן דירות חמדן ינסה להקפיץ לכם שכ"ד במרכז העיר, בגלל מס כחלון כביכול, אז אפשר לעבור לדירה של שכנתו, אצלה אין מס, ולא לשלם יותר שכ"ד.
מטרת היוזמה של כחלון ומשרד האוצר היא לעודד אספני דירות למכור את דירתם ה 3, להגדיל את היצע הדירות ולהוריד את מחירי הדיור בישראל.
נו נו. בל נסחף, שכן סביר שחלק מהאספנים יקמבנו וירשמו הדירה ע"ש הילד, ועדיין, גם אם 20 אלף מתוך ה 50 אלף בכל ישראל ימכרו דירותיהם זה יחשב להישג יפה, שיוכל לעצור את עליית המחירים ואולי אולי אפילו להוריד. טיפה.
בכל מקרה המס החדש כנראה יסייע לקרר את התנפלות המשקיעים והתחרות שלהם למול רוכשי הדירות לשימוש עצמי. זאת בנוסף להעלאת מס הרכישה בשנה שעברה ל 8%, שזה גם מחסום לא זניח בכלל (שנתיים שלוש שכירות ראשונות הולכים לתשלום מס, לא צחוק).

למרכז ת"א עתידות להתווסף ב 2017 מאות יח"ד בשכונת השוק הסיטונאי, אליהן יעברו אנשים שכיום שוכרים דירות במקומות אחרים, ככל הנראה מרכז העיר.
כלומר אוטוטו הולכות להתפנות מאות דירות במרכז. זה לא מעט ונקווה שזה יוריד קצת מהשכ"ד שעלה חזק מאד במרכז העיר בשנים האחרונות.

סרטונים על הבנייה:
לצפיה ב-'נקווה שהאכלוס שם יעזור גם להקפיץ את העסקים במתחם גבעון'
נקווה שהאכלוס שם יעזור גם להקפיץ את העסקים במתחם גבעון
16/08/2016 | 10:39
5
30
לא ראיתי אבל בניין מוכן לאכלוס, באיזה צד של הפרויקט זה קורה?
לצפיה ב-'ברור שזה יקרה'
ברור שזה יקרה
17/08/2016 | 10:20
4
26
האזור היום דליל מאד מבחינת תושבים. יש משרדים, אבל מעט תושבים.
כעת האזור יהיה מעט מיושב יותר. אמנם לא המון תושבים כמו בשכונות השונות, אבל גם לא כ"כ כ"כ דליל.
שלב א' של הפרוייקט אלו הבניינים לאורך קרליבך. זה עדיין לא מוכן.
כמדומני דיווחו שתחילת איכלוס תהיה ב Q4, שזה אוטוטו. תחילת אכלוס זה כנראה בניין ראשון או שניים. אני מניח שהרוב יתאכלס במהלך 2017. יכול להיות דחייה של כמה חודשים, כדי לסיים גימורים שונים.
יתכן והקניון יתחיל לפעול טיפה לפני המגורים. זה כדאי ליזם (גינדי וריבוע נדלן) כי כל יום שהוא עדיין לא פועל עולה לו כסף (הפסד שכ"ד פוטנציאלי). הדירות כבר נמכרו.
מצד שני, לא רוצים לפתוח קניון כאתר בנייה, שכן לא בטוח אם כל החנויות כבר השקיעו בהתקנת החנות החדשה וצריך גם לסיים את התשתיות מסביב. לכן יכול להיות עיכוב קטן של כמה חודשים.
לצפיה ב-'שיחת ועידה היום ב 11:00'
שיחת ועידה היום ב 11:00
17/08/2016 | 10:32
3
27
רבוע נדלן מפרסמת היום את Q2.
טלפון להאזנה: 03-9180609
אפשר כנראה יהיה להאזין בהמשך גם כ playback.

כניסת הקניון לתפקוד מלא כמובן תשפר את ביצועי רבוע נדלן בהמשך, ולכן זה מעניין את המשקיעים. לי יש חשיפה שם דרך אגח אלון רבוע ג (אגח די סולידי) שהיא החברה האם, ולכן גם אני עוקב בעניין.
הנה הדיווח שלהם:
רבוע נדלן גם אחראית על הפרוייקט ביהודה המכבי בצפון הישן, במסגרתו יהרסו את הסופר ויבנו מחדש, עם בניין מגורים מעליו. ככל הנראה מתחילים בשנה הבאה. יהיו גם דירות קטנות וגם גדולות.
בהמשך יעשו זאת גם ברחוב עודד, במזרח העיר.
לצפיה ב-':) ומה אגב עם הפונקציה של מוזיאון/תיאטרון? מה יהיה בפועל?'
:) ומה אגב עם הפונקציה של מוזיאון/תיאטרון? מה יהיה בפועל?
17/08/2016 | 22:11
2
11
לצפיה ב-'תאטרון גשר מתוכנן לעבור לשם'
תאטרון גשר מתוכנן לעבור לשם
18/08/2016 | 10:27
1
10
לצפיה ב-'היתה כתבה שזה לא הולך לקרות, אבל אולי דברים השתנו'
היתה כתבה שזה לא הולך לקרות, אבל אולי דברים השתנו
19/08/2016 | 15:18
8
לצפיה ב-'המאבק יהיה בעיקר מול קניון רמת אביב...'
המאבק יהיה בעיקר מול קניון רמת אביב...
20/08/2016 | 18:51
2
21
אני חושב שיש שני דפוסי התנהגות בהקשר  לקניוני אופנה, יש את אלו שמבקרים בכולם ואלו שעושים את הקניות במקום אחד מעודף או קרוב למגוריהם.
בכל אופן לקניון החשמונאים (אגב מעניין אם יהיו אליו כניסות מקרליבך) יתבסס על הדירות במתחם ועל המגורים והעסקים מסביב ולא פחות על רובה לב העיר, בעתיד הקרוב 2020 תהיה תחנת רכבת קלה ומתחם בגין, יצחק, שדה, המסגר יהוו גם עתודה ולא לשכוח את כל עם ישראל.
אני חושב שהוא יהיה פחות תיירותי כעזריאלי השלום ושרונה ומתחם שרונה, כך שבאיזשהו מקום המאבק יהיה בין קניון רמת אביב לבינו

לצפיה ב-'אתה כנראה צודק. עזריאלי שרונה יכלול גם קניון צמוד אליו?'
אתה כנראה צודק. עזריאלי שרונה יכלול גם קניון צמוד אליו?
20/08/2016 | 20:10
1
9
לצפיה ב-'הקומות הראשונות יהיו קניון, אנתח בפנים...'
הקומות הראשונות יהיו קניון, אנתח בפנים...
21/08/2016 | 03:41
21
כשרונה גם הוא יפנה לתיירים, בכל אופן נושא הפניה של מרכז קניות בתל אביב הוא בראש ובראשונה אל קהל מקומי, תל אביבי וארצי, אבל עדיין אפשר לומר שעזריאלי, עזריאלי שרונה העתידי, מתחם שרונה, מתחם התחנה ונמל תל אביב הם במובהק מכוונים לתיירים, קניון רמת אביב וגן העיר יותר לקהל מקומי.
רמת אביב מכוון לקהל שגר באזור ולקהל שיש לו כסף ולעיתים גם לזה שאין כסף ברחבי העיר, גם מחוץ לעיר, הוא מושך קהל שנענה להגדרה שהוא מייצג, בשל המרחק בינו לבין קניון החשמונאים שעתיד להפתח הוא עדיין יוכל לשמור על היוקרה ועל הקהל שלו, הוא יצטרך לעבוד על זה, זה לא יבוא בקלות, קניון החשמונאים יקח ממנו לקוחות ולא להפך, אמנם הוא לא יצטרף להמציא את עצמו מחדש אבל בהחלט להערך ולהשיקע יותר במיתוג שישמור על אוהדיו ומבקריו..
גן העיר מציג את עצמו כמרכז אופנה אך יכלול באזרים ושוק אוכל ואין לו ממש מתחרה שיוכל לפגוע במעמדו
קניון דיזנגוף סנטר פונה לכל המגזרים ומעמודו בטוח
קניון תל אביב התחנה המרכזית מכוונת לאוכלוסיות מוחלשות, לקהילות עובדים זרים חוקיים ומבקשי מקלט ופליטים ובנוסף משמש כמרכז תרבות ואומנות אולי הגדול בישראל תחת קורת גן אחד.
לצפיה ב-'מקום גבוה בתל אביב לראות את העיר'
מקום גבוה בתל אביב לראות את העיר
14/08/2016 | 11:34
5
34
איפה יש בניינים גבוהים בת"א שניתן להכנס אליהם ולהשקיף על העיר?

לצפיה ב-'חוץ ממצפה עזריאלי, הכניסה למצפה בתשלום דרך אגב?'
חוץ ממצפה עזריאלי, הכניסה למצפה בתשלום דרך אגב?
14/08/2016 | 11:34
11
לצפיה ב-'שאלה נוספת'
שאלה נוספת
14/08/2016 | 13:53
27
איפה ניתן למצוא מקום זול בו מוכרים בגדים לאירוע, לא שמלות אלא מכנסים וחולצות..רצוי באיזור של מרכז דרום תא
לצפיה ב-'יש הרבה בנייני משרדים גבוהים בת"א'
יש הרבה בנייני משרדים גבוהים בת"א
15/08/2016 | 10:16
32
מה שצריך זה חלון מהמסדרון.
בכלבו שלום למשל יש.
לצפיה ב-'ממליץ על טיילת המדע. הנוף נהדר, התצפית בכיכר לבנה בפארק...'
ממליץ על טיילת המדע. הנוף נהדר, התצפית בכיכר לבנה בפארק...
20/08/2016 | 18:40
21
וולפסון, גן הפסגה ביפו, הקומה השביעית בתחנה המרכזית החדשה, כולם חינמיים, כפי שהוזכר כאן, תצפית עזריאלי היא לא חינמית, אני לא מעודד מפני שהחלק הכי אטרקטיבי סגור ע"י מסעדב ולעיתים יש גם אירוכ על כל הקומה, זה מדהים דוגמה בלומדון היום יש מעל לחמישה תצפיות ראויות שהכניסה אליהם חינם או בתשלום אך החוויה ממש טובה (לאחרונה נפתח תצפית חינמית בקמה העשרית של האגף החדש של הטטיט)
עוד תצפית ראויה היא הספינה בנמל יפו, לא יקר נוף חלומי
לצפיה ב-'אולי הכדור פורח בפארק הירקון? והגלגל הענק החדש? '
אולי הכדור פורח בפארק הירקון? והגלגל הענק החדש?
20/08/2016 | 20:16
15
שמעתי שגם במגדל האשפוז באיכילוב יש תצפית טובה, השאלה אם יש קומה שבה יש למשל קפיטריה או מרפאה ולא חדרי אשפוז שמשם ניתן להביט. פעם היתה תצפית נחמדה ממס הכנסה כששכן במגדל שלום :)
לצפיה ב-'לי זה חבל, היה אפשר לשמור אותו ולבנות...'
לי זה חבל, היה אפשר לשמור אותו ולבנות...
20/08/2016 | 18:58
11
גורד שחקים ומגדל בשטח בחניה שעם קירוי החלק באיילון (בין החניון לנתיב הראשון יש כמה עשרות מטרים, כך שעם קירוי או ללא קירוי הם חלק מהמתחם) היה מאפשר שתי מגדלים ועדיים לשמור על המבנה ואף להרים העדרחם מטרים את הכיפה ובכך להגדיל את מקומות הישיבה ושיטחי השרות בו ולבנות עוד אולמות קטנים מתחת.
לצפיה ב-'ביקרתי במוזיאון תל אביב לאומנות היום והבחנתי...'
ביקרתי במוזיאון תל אביב לאומנות היום והבחנתי...
03/08/2016 | 20:39
4
78
בשלושה שינויים מביקורי האחרון.
הראשון - החנות המוזיאון באגף החדש נסגרה 
השני - חנות קונספט עיצובית נפתחה בין שני האגפים
השלישי - ברחבה הגדולה בכניסה למבנה המוזיאון הוותיק לצד העבודה של אגם נפתחה חנות קונספט של קאסטרו
לצפיה ב-'אכן. החנות באגף החדש נסגרה לפני זמן רב'
אכן. החנות באגף החדש נסגרה לפני זמן רב
06/08/2016 | 16:18
3
29
(אתה צריך לבקר יותר במוזיאון! :) )
החנות בין האגפים (ויטרינה) היא יוזמה פרטית ולא חנות מטעם המוזיאון עצמו אבל מעניינת ומציעה מוצרים בזיקה לתערוכות השונות, ואני מניח שהחנות של קסטרו היא חנות פופ-אפ זמנית?
לצפיה ב-'את וטרינה אני מכיר וגם לדעתי....'
את וטרינה אני מכיר וגם לדעתי....
11/08/2016 | 09:08
2
18
קסטרו היא חנות פופ אפ זמנית, פשוט תהיתי מה חושבים על כך.
לצפיה ב-'אחווה את דעתי בפעם הבאה שאבקר שם, אם נהיה יותר מדי ממוסחר'
אחווה את דעתי בפעם הבאה שאבקר שם, אם נהיה יותר מדי ממוסחר
11/08/2016 | 11:13
1
15
הבנתי שקסטרו מממנת 3 שעות פתיחה נוספות בחמישי בלילה אז הציבור גם מרוויח מזה
לצפיה ב-'מתברר שיש בזה גם משהו חיובי...'
מתברר שיש בזה גם משהו חיובי...
21/08/2016 | 03:51
3
חנות הפופ של קסטרו היא חנות פופ אפ לחודש ימים ובמשגרה המוזיאון פתוח לקהל ביום חמישי מ21:00 עד 23:00 זה לא משנה את הדיון על מסחור ועל הורדת אחריות, מצד אחד עיריית תל אביב פותחת חינם את המוזיאון לילדים, אך אין לה יום חינמי לכל הציבור בעוד שערים כמו פריס ולומדון פותחות חלק מהמוזיאונים הגדולים חינם לכל הציבור ויום אחד חינמי גם למוזיאונים הגדולים בתשלום.
לדוגמה אם ימי חמישי בערב מ19:00 עד 23:00 היו חינם לכל הציבור למוזיאון תל אביב לאומנות, מוזיאון ישראל, בית התפוצות (כמה מעט מוזיאונים גדולים וראויים יש בעיר), לא היה ממש נזק כלכלי, כי רוב חובבי האומנות היו מגיעים בימים אחרים בשביל לראות אומנות ללא קהל רב, המוזיאונים היו מקבלים פיצוי מהעיר והמדינה ולא להסתמך על השוק המסחרי.
לצפיה ב-'נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016'
נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016
( לעמוד שלי בתפוז )
03/08/2016 | 14:09
10
המשחקים האולימפיים של קיץ 2016 עוד רגע כאן, ואנחנו מזמינים אתכם לפורום אולימפיאדה ריו 2016 כדי להתעדכן ולדבר על כל מה שחם!

היכנסו כבר עכשיו:
לצפיה ב-'נפתח פורום פוקימון GO'
נפתח פורום פוקימון GO
( לעמוד שלי בתפוז )
26/07/2016 | 11:54
6
 אם גם אתם נפלתם לטירוף החדש שמשגע את העולם, הפורום הזה נועד בדיוק בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום פוקימון GO בתפוז, שם מחכים לכם פוקימונים נדירים ביותר:
לצפיה ב-'מחפשת המלצות'
מחפשת המלצות
25/07/2016 | 11:43
4
35
היי,
מכירים אולי אטרקציות למבוגרים במקום ממוזג?
ואנחנו רוצים לטייל בתל אביב; אילו מקומות יפים/מיוחדים מומלץ לבקר בהם?

תודה למי שמגיב!
לצפיה ב-'מה אתם אוהבים,,,'
מה אתם אוהבים,,,
01/08/2016 | 10:35
12
כמה דברים שמתאימים לכל גיל

מושלם לראות סרט טוב בסנימטק ואח"כ לשבת לאכול באחד מבתי האוכל בפיאצה גבעון הסמוכה או מתחם שרונה, שבה יש מספר אטקקציות מענינות כסיור במתחם, ביקור המנהרות התת קרקעיות או באחד מהמוזיאונים הקטנים בו.

מוזיאון תל אביב לאומנות, אפשר להנות בו וממרכז גולדה הסמוך ולאכול משהו טוב במסעדות שבמתחם.

אני תמיד ממליץ למי שאוהבים אומנות ובעיקר אומנות אורבנית לבקר בתערוכה שאני אחת היוזמים שלה "הקומה השביעית" תערוכת אומנות רחוב וגרפיטי המשתרעים על מעל ל1000 מטרים מרובעים, היא חינמית והיא ממוזגת ויש ממנה נוף פנורמי על העיר תל אביב, היא נמצאת בקומה השביעית של התחנה המרכזית החדשה שהופכת למתחם תרבות גדול ויש אטרקציה אמנותית כמעת בכל קומה
לצפיה ב-'מוזיאון, קניון או תיאטרון?'
מוזיאון, קניון או תיאטרון?
02/08/2016 | 10:55
2
9
למי שמבקש מקום ממוזג אפשר להציע ביקור באחד המוזיאונים. ה 2 הגדולים והמומלצים הם מוזיאון ת"א לאומנות במרכז העיר ומוזיאון א"י ברמת אביב (שכיום נערכת בו גם תערוכת דינוזאורים זמנית לילדים). כל אחד מהם בקלות יכול למלא מספר שעות.
כמו כן אוכל להמליץ על בית התפוצות (מוזיאון לתרבות עם ישראל, באוניברסיטה) ומוזיאון רבין (מוזיאון חדש יחסית וחדשני, המשלב את חיי רבין בחיי מדינת ישראל, ממוקם בצמוד למוזיאון א"י הנ"ל)

קניון? קניון רמת אביב הוא מהיפים בארץ, עם חנויות יוקרה ייחודיות, וכמובן ממוזג. יש גם מספר בתי קפה טובים בתוכו.
לחילופין ישנו הדיזנגוף סנטר, שהוא מבוך מעניין של המון חנויות, וכמובן ממוזג.
ישנו גם קניון עזריאלי, אבל הוא סטנדרטי ופחות מיוחד לטעמי מה 2 הנ"ל.

תיאטרון? לפעמים יש הצגות גם בשעות אחה"צ, ולא רק בערב. 4 התיאטרונים הגדולים בעיר הם הבימה, הקאמרי, בית לסין וגשר. הכל ממוזג כמובן.

תהנו
לצפיה ב-'לעזריאלי יש את יתרון התצפית...'
לעזריאלי יש את יתרון התצפית...
03/08/2016 | 20:28
1
11
מזמן לא הייתי ומקווה שהמסעדה הפסיקה לסגור את החלק המערבי העיקרי, על גג עזריאלי נפתח קולנוע פתוח לשמיים, לדעתי היחיד בעיר ואולי בארץ, המרחק ממנו לשרונה הוא מרחק הליכה וניתו להגיע אליו ישירות מתחנת רכבת שזה יתרון לבאים מחוץ לעיר.
אגב ידוע אם עזריאלי שרונה יכלול תצפית, התצפיות המודרניות היום מציעות תצפית בשתיים שלושה מפלסים שיוצרות עירוב שימושים ומאפשרים תצפית פנומים למבקרים, למסעדה, לגלריה ולשימושים נוספים, סקיי טאאור, גורקין בלונדון,  לוקאאוט באמסטרדם ועוד הם דוגמאות לדור חדש של תצפיות
לצפיה ב-'קולנוע פתוח זה לא כזה אטרקציה'
קולנוע פתוח זה לא כזה אטרקציה
04/08/2016 | 09:55
11
אין מיזוג (ולכן אתה נורא תלוי בחום ובלחות באותו ערב), הקונטרסט והסאונד הרבה פחות טובים מקולנוע רגיל והכסאות הם כתר פלסטיק ולא כורסאות (בדוגמאות שאני מכיר, לא הייתי שם).

ועדיין, יש לכך את הקסם שלו, ולכן אם אתה רוצה קולנוע פתוח אז עזוב אותך מעזריאלי. יש לי הצעה הרבה יותר אטקטיבית עבורך - קאנטרי האוניברסיטה. בקיץ, מדי חמישי ומוצ"ש, מקרינים סרט בחוץ.
שוב, קח בחשבון שזה לא תנאים של קולנוע רגיל, הרבה פחות מפנק, אבל... הם מציעים דיל סוף הדרך: לך, כאורח, זה עולה 45 שקל (לסטודנט 35), ואתה יכול להנות מאחלה בריכה+סרט. איפה עזריאלי ואיפה הקאנטרי? עולם אחר.
ה catch הוא שתנאי הדיל הם כניסה החל מ 19:00 והסרט ב 21:00, ככה שאתה לא יכול להיות המון שעות בבריכה, אבל אם אתה מבוגר ולא ילד אז שעה בריכה זה לגמרי סבבה. הרבה חברים שלי באים לזה. מגיעים גם הרבה בני נוער.
הערב אל תגיע כי יהיה סרט ילדים.
במוצ"ש 6.8 יהיה "האיש שידע אין סוף", חמישי 11.8 "מסייה שוקולד", חמישי 18.8 "האשליה 2". משום מה זה כל מה שיהיה באוגוסט, והם לא עושים עוד סרטים (יכול להיות בגלל ששנת הלימודים לילדים השנה תפתח קודם? ) . בעסה.
יש לך את כל האוטובוסים לאוניברסיטה+תל אופן (ליד מעונות אינשטיין)+מונית קו 4א להגיע ולחזור.

יש מצב שמקרינים סרטים בחוץ גם בעוד מקומות, רק שאני לא מכיר.
לצפיה ב-'נפתח פורום שמאות מקרקעין'
נפתח פורום שמאות מקרקעין
( לעמוד שלי בתפוז )
21/07/2016 | 09:53
2
 האם אתם לקראת רכישה או מכירה של נכס? נמצאים בהליך לקיחת משכנתא וזקוקים לסיוע או הכוונה בהתנהלות עם שמאי הבנק?

בפורום שמאות מקרקעין בתפוז תקבלו תשובות לכל השאלות:
לצפיה ב-'מקומות לקרוא בשקט במרכז ת"א?'
מקומות לקרוא בשקט במרכז ת"א?
17/07/2016 | 08:13
5
40
אני חייב שקט מוחלט בשביל לקרוא (ומזגן )
המקום הטוב ביותר זה ספריית בית אריאלה, רק ששם שעות הפתיחה הן רק החל מאחצ"ה. לספררית אוני' ת"א לא מכניסים מי שאינם סטודנטים, וזה גם קצת רחוק לי (אני ליד במרכז ת"א).
למישהו יש רעיון למקומות בהם אני יכול לקבל שקט ומזגן בשביל לקרוא?

תודה רבה
לצפיה ב-'נסה במתנ"ס מאז"ה9'
נסה במתנ"ס מאז"ה9
17/07/2016 | 15:55
26
לצפיה ב-'אולי במתנ"ס דב הוז החדש יש משהו, לפחות היה בתק' בחינות'
אולי במתנ"ס דב הוז החדש יש משהו, לפחות היה בתק' בחינות
18/07/2016 | 14:51
13
וה מיזנטרופ בפרישמן, אם מתאים לך לשלם
לצפיה ב-'נסה גם בספריית מגדל שלום...'
נסה גם בספריית מגדל שלום...
18/07/2016 | 22:22
10
לצפיה ב-'תודה לכולכם :)'
תודה לכולכם :)
20/07/2016 | 01:44
3
לצפיה ב-'מסגרת אחרי שעות בית הספר היסודי?'
מסגרת אחרי שעות בית הספר היסודי?
16/07/2016 | 07:04
9
26
שלום רב,

רכשנו דירה בתל שנעבור אליה רק בקיץ הבא. הילדים יתחילו ללמוד בסתיו 2017 בביה"ס "היובל" הסמוך (רחוב מודיליאני). האם בבתי הספר היסודיים בתל אביב יש מסגרת לשעות אחר הלימודים? אני שואל כי בישוב שאנחנו עוברים ממנו, אוספים בצהריים את הילדים באוטובוס ל"צהרון" במתנ"ס עד 16:30.

תודה
לצפיה ב-'ממליץ לברר...'
ממליץ לברר...
16/07/2016 | 18:09
4
19
בבית הספר עצמו, ברובע המגורים, וגם בערייה במחלקת חינוך, הרחוב נמצא במרכז העיר, אם ספורט מעניין את הילד, אתם קרובים לנחל הירקון ויש שם מסגרות של ספורט ימי.
לצפיה ב-''
16/07/2016 | 18:55
3
10
זה יחסית רחוק מהירקון. ליד ככר רבין.
לצפיה ב-'הנחל לא ממש רחוק, כמה דקות בנהיגה, רכיבה או אוטובוס....'
הנחל לא ממש רחוק, כמה דקות בנהיגה, רכיבה או אוטובוס....
17/07/2016 | 21:52
2
9
פארק הירקון קצת יותר רחוק, אבל גם לוקח שש שבע דקות בקו 189 מאבן גבירול, אבל רוב מרכזי ספורט הימי נמצאים בנחל שזה בסןף אבן גבירול
לצפיה ב-'לילד ביסודי זה קצת רחוק מדי'
לילד ביסודי זה קצת רחוק מדי
18/07/2016 | 09:09
1
7
לא מקובל לשלוח ילדים בכיתות נמוכות כאלה מרחקים. בכיתות הגבוהות יותר של יסודי זה, לפעמים, אפשרי.
מה שתכל'ס קורה בפועל זה שהורים מסיעים את ילדם ברכב הפרטי לחוג מרוחק שכזה. מעטים יעשו את זה באופניים או באוטובוס. מעבר לנסיעה המיותרת זה גם מכביד על הלו"ז של ההורים.

לכן חשוב שיהיה מתנ"ס לא יותר מדי רחוק. לא צריך בכל שכונה, שזה בזבוז המייצר לך פיל לבן ושומם, אבל גם לא מעטים מדי, שאז יכבידו מאד על המשפחות בעיר.
לצפיה ב-''
18/07/2016 | 09:19
לצפיה ב-'השנה הוקם מתנ"ס בדב הוז'
השנה הוקם מתנ"ס בדב הוז
17/07/2016 | 15:52
3
17
אני מאמין שזה המתנ"ס הכי קרוב אליכם, וגם הוא, עד שהוא הוקם, הנשמה יצאה. תשאל מה עשו עד אז משפחות במרכז העיר? שאלה טובה. בעיה.
המבנה הזה היה מבנה נטוש עד לפני כמה שנים, ויפה שסוף סוף מצאו לו שימוש ציבורי לגמרי ראוי (ולטעמי עדיף בהרבה על דיור ציבורי/בר השגה שהיו כאלה שרצו שיסבו אותו, שכן דירות בעיר יש הרבה (אולי לוא דווקא במקום הכי נחשק, אבל יש המון) אבל מתנסים? ישנו מחסור אמיתי). בין טובתם של כמה עשרות, בדיור, לאלפים, במתנ"ס, אני מעדיף את האלפים.

חוץ ממנו אני יודע שיש מתנ"ס מגיד בנורדאו, בצפון הישן, ומתנ"ס בשינקין, במרכז העיר.
ישנו גם מעין מתנ"ס רייך בארלוזורוב, אולם הוא מיועד לקשישים (שיש המון באזור) ומתנ"ס מאז"ה 9, אולם הוא מיועד לבוגרים (מעל גיל 21) ולא לילדים.

מה שכן, ישנו מרכז חמד"ע למדע, ליד העיריה, שזה משהו די נדיר בעיר, וגם קונסרבטוריון למוסיקה, שגם זה מתקן די נדיר.

כפי שעלה13 הציע, יש גם מסגרת של צופים. יש צופים רגילים ויש צופי ים, בירקון.
לצפיה ב-'תודה '
תודה
17/07/2016 | 19:45
2
8
הבנתי שהמתנ"ס הזה טרם נפתח. כנראה לא מעודכנים. אבדוק אותו בבוא היום כמו יתר ההמלצות. תודה.
היום ביקרתי בבי"ס והתבשרתי שיש צהרון בתוך ביה"ס, עד 16:30. כולל חוגים נחמדים, הכל במקום.
לצפיה ב-'נפתח גם נפתח'
נפתח גם נפתח
18/07/2016 | 09:00
1
13
ביקרתי בו לפני כחודשיים.
היום למשל יש בו "שעת סיפור" לילדים.
הוא כולל גם כמה גני ילדים חדשים, שזה משאב במחסור בת"א.

לצפיה ב-''
18/07/2016 | 09:06
1
לצפיה ב-'מחפש מגרש טניס במרחק הליכה מאזור עזראלי ת״א'
מחפש מגרש טניס במרחק הליכה מאזור עזראלי ת״א
04/07/2016 | 12:28
1
29
מישהו מכיר?
לצפיה ב-'זה יותר רכיבה מהליכה'
זה יותר רכיבה מהליכה
06/07/2016 | 17:31
39
אלא אם כן מתחשק לך לטייל די הרבה, אולם אם אינני טועה יש משהו בקאנטרי ברבור ביד אליהו.

אם סקווש גם בסדר אז יש כזה בקאנטרי מגדלי תל אביב, וזה כבר קרוב יחסית לעזריאלי.
לצפיה ב-'מי זוכר לפני 15 שנה בערך היתה בנווה צדק מסעדה עם ספרים :'
מי זוכר לפני 15 שנה בערך היתה בנווה צדק מסעדה עם ספרים :
04/07/2016 | 22:34
51
של משורר ואחר כך הפכו את המקום לחנות לדברי ביית ונוי, מי זוכר את שם המסעדה/בית הקפה?
ליד הכניסה היו ספרים לקנייה.
תודה רבה
לצפיה ב-'האתר לא מספק פרטים על חלק מהאירועים....'
האתר לא מספק פרטים על חלק מהאירועים....
20/06/2016 | 20:22
1
28
אין פירוט על מה מתוכנן בפיאצה גיבעון שזה יהיה האירוע הראשון מפתיחתה, היתרון שהיא רחוקה ממגורים ואפשר להציב במת ענק בחלק המיזרחי שלה להופעה של להקיה ולפזר במות קטנות חאירועים קטנים לפני, זה המקום היחיד בעיר שמשלב גם אפשרות להופעה גדולה ולהנות תוך ישיבה בבתי הקפה
לצפיה ב-'להקת הג'ירפות, ב 23:30'
להקת הג'ירפות, ב 23:30
29/06/2016 | 10:10
22
נראה סבבה. חבל שאין את מופע הזריחה בחוף הצוק, שהיה מוצלח מאד והגיעו אליו אלפי אנשים מדי שנה בשנה. זה יוכל להיות מעין תחליף.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

זמיר גורן רואי חשבון
זמיר גורן רואי חשבון
ראובן כהן- שמאות מקרקעין
ראובן כהן- שמאות מקרקעין
פורום מיסים והחזרי מס
החזרי מס לשכירים וחברות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה