לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום תל אביב
תל אביב. מטרופולין צפוף שמתפשט בשטח רב, מורכב משכונות, רחובות, מחוזות וערים, שבראשה עומדת תל-אביב-יפו,העיר שהתחילה מיפו, לפני יותר מ4000 שנה.מי היה מאמין, שמשכונה קטנה ונחמדה שנבנתה "כדי להחלץ מהלחץ של יפו" צמחה עיר גדולה ומיוחדת, העיר העברית הראשונה.כזו שבכלל לא תוכננה להיות עיר גדולה, כל פעם היא הורחבה והורחבה, והיום היא העיר העיקרית בישראל, העיר שמהווה מרכז תרבותי וכלכלי ובעיקר ייצוגי של ישראל.אם מקימי השכונה הקטנה והפסטוראלית היו רואים למה היא הפכה היום, הם לא היו תופסים - אם הם רק היו רואים תמונה אחת של העיר עם גורדי השחקים והמרחקים העצומים הבנויים, סביר להניח שנשימתם הייתה נעצרת.ת"א - עדיין עיר חדשה, עיר שנחשבת כ"שפן נסיונות" של סגנונות בנייה שתוכננו באירופה אך לא ממש יצאו לפועל שם, עיר שיצרה לעצמה תחושה שאין בשום מקום אחר - היא בעלת יתרונות ובעיות שעליהן אתם מוזמנים לשוחח בפורום.בניגוד לפורומים אחרים של "תפוז מקומי" הפורום של ת"א הוא שונה, בפורום של ת"א השיחות עוסקות בעיקר בעיר ובמצבה, ולא בבתי ספר, ובתלמידיהם.אתם מוזמנים לתת רעיונות ולדון בפתרונות לבעיות, לספר סיפורים ולעשות כל העולה על דעתכם בפורום!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תל אביב

תל אביב. מטרופולין צפוף שמתפשט בשטח רב, מורכב משכונות, רחובות, מחוזות וערים, שבראשה עומדת תל-אביב-יפו,העיר שהתחילה מיפו, לפני יותר מ4000 שנה.מי היה מאמין, שמשכונה קטנה ונחמדה שנבנתה "כדי להחלץ מהלחץ של יפו" צמחה עיר גדולה ומיוחדת, העיר העברית הראשונה.כזו שבכלל לא תוכננה להיות עיר גדולה, כל פעם היא הורחבה והורחבה, והיום היא העיר העיקרית בישראל, העיר שמהווה מרכז תרבותי וכלכלי ובעיקר ייצוגי של ישראל.אם מקימי השכונה הקטנה והפסטוראלית היו רואים למה היא הפכה היום, הם לא היו תופסים - אם הם רק היו רואים תמונה אחת של העיר עם גורדי השחקים והמרחקים העצומים הבנויים, סביר להניח שנשימתם הייתה נעצרת.ת"א - עדיין עיר חדשה, עיר שנחשבת כ"שפן נסיונות" של סגנונות בנייה שתוכננו באירופה אך לא ממש יצאו לפועל שם, עיר שיצרה לעצמה תחושה שאין בשום מקום אחר - היא בעלת יתרונות ובעיות שעליהן אתם מוזמנים לשוחח בפורום.בניגוד לפורומים אחרים של "תפוז מקומי" הפורום של ת"א הוא שונה, בפורום של ת"א השיחות עוסקות בעיקר בעיר ובמצבה, ולא בבתי ספר, ובתלמידיהם.אתם מוזמנים לתת רעיונות ולדון בפתרונות לבעיות, לספר סיפורים ולעשות כל העולה על דעתכם בפורום!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

טקסי יום השואה ברחבי העיר
02/05/2016 | 16:28
3
ביום רביעי, 4.5, יתקיימו טקסי יום השואה במתנסים השונים ברחבי העיר.

מאוד מעניין פרויקט 'התל אביבים החדשים' של עכבר העיר:
27/04/2016 | 14:44
32
זאת סדרת כתבות ועד עכשיו ריאיינו שם תושבים צעירים ביד אליהו, דיירי מגדלים מנותקים ממפלס הרחוב, צרפתים שעברו לעיר, טרנסקסואלים, תושבים ערבים בת"א, אמנים שעברו לשכונת שפירא, מהגרי עבודה, אמהות לילדים.. 

קישור מקוצר לכתבה למקרה שהקישור למעלה לא עובד:  

עד איזה שעה החניון של תל ברוך בתשלום?
26/04/2016 | 22:02
2
10
האם בפינת המנגל המוסדרת בחוף יש מספיק תאורה והאם יש ליד ברזיה?
תודה לעונים.
Anyone?
29/04/2016 | 10:27
1
2
כנראה לא יודעים
02/05/2016 | 13:54
1
איפה יש בת"א נקודה מעל הים שאפשר לצפות על הים?
26/04/2016 | 08:46
4
25
יש משט מרידינג עד נמל יפו, ואני מחפש מיקום יפה לצפות בו (ברור לי שלא ניתן לראות את כל קו החוף, אבל מספיק לי מקטע אחד שלו).
גן העצמאות, תצפית מעולה מעולה!
26/04/2016 | 16:15
1
25
גם הגן עצמו נחמד לפיקניק.
תודה רבה!!
26/04/2016 | 16:21
9
מתי המשט? :) היה כבר?
27/04/2016 | 14:34
1
4
מחר (יום חמישי) משעה 11:00
27/04/2016 | 15:02
4
קולנוע עדן ההיסטורי יהפוך לבית מלון ? ..........
26/04/2016 | 14:22
20

הקיוסק שנימצא מימול יעבור שיפוץ נירחב .

מה לגבי השיפוץ של שוק הכרמל המוזנח והמגעיל ? .......... 
מה לגבי השיפוץ של רחוב העלייה הדוחה ? .............
מה לגבי שיפוץ שוק לוינסקי לכדי מידרחוב תיירותי  ?  ...........
כבר  שנים  שאני  שואל  את  העירייה  ולא  מקבל  שום  תשובה מהם 
העיקר  להשקיע  רק במקומות  שהם  מכניסים  כסף  למושחתים  למעלה  ....

מלון מומלץ בתל אביב
21/04/2016 | 13:30
2
42
היי!

אני רוצה לעשות לבעלי הפתעה ולהזמין סוף שבוע במלון בתל אביב.
האם יש מלון ספציפי שמאוד מומלץ.

חשבתי על כיוון של מלונות אינטימיים יותר. משהו בסגנון הזה:

שווה או שעדיף מלון גדול יותר?
זה לא המלון הכי יקר בעיר? :) יש מלון חדש מעניין CUCU
21/04/2016 | 22:24
33
ליד כיכר דיזנגוף, עם מספר חדרים לא גדול. נראה לי שהמלונות הקטנים הבוטיקיים נותנים חוויה מצוינת (לא הייתי, אבל שמעתי) ובמיקום יותר מוצלח ופנימי בעיר
הכיוון נכון ולדעתי מלונות הבוטיק עדיפים על הגדולים.
22/04/2016 | 11:38
24
אנשים שהיו בנורמן המליצו. יש עוד מלונות בסגנון, מציע לבדוק כמה ולהחליט.
פסח כשר ושמח
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 10:44
2
גולשות וגולשים יקרים,
אנו רוצים לאחל לכם חג פסח כשר ושמח!
מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות,
הנאות מתוקות והמון הפתעות מרגשות.

לקראת החג הכנו לכם מהדורה חגיגית וכשרה לפסח
של חם בתפוז.

את כל הקישורים לאייטמים בכתבה תוכלו למצוא (כמו בכל שבוע)
בעמוד הפייסבוק שלנו

חג פסח שמח!
זה אמיתי? יקדימו את הורדת כיכר דיזנגוף ל2016 - בפיצוץ
20/04/2016 | 15:01
56

עד כמה אפשר להתייחס לזה ברצינות? 
קנסות לרוכבי אופניים פרועים
18/04/2016 | 10:21
27
בשעה טובה החל מהחודש הבא יתחילו לאכוף רכיבה פרועה של אופניים.

מקווה שיחמירו בעיקר עם רוכבי אופניים חשמליים, שלעיתים רוכבים כמו משוגעים ושלא יאפשרו לילדים לרכב על אופניים כאלה. ילדים בריאים יכולים לעבור לאופניים רגילים, שזה טוב גם לבעיית ההשמנה.
מוזיאונים חינם בפסח
18/04/2016 | 10:10
22
גם השנה בנק הפועלים מסבסד פתיחה של מוזיאונים בחול המועד, לכולם (לא רק ללקוחות הבנק). 
למרבה הצער, כמו בשנה שעברה, מוזיאון א"י לא נכלל ברשימה. 
ועדיין, יש 4 מוזיאונים בת"א השווים דגימה, בפרט למי שעדיין לא ביקר בהם:
מוזיאון ת"א לאומנות, בית התפוצות (בתוך האוניברסיטה), מוזיאון רבין, מוזיאון נחום גוטמן (בנווה צדק).

תהנו 
מסעדות בליל הסדר
16/04/2016 | 23:31
1
28
שלום לכולם,
עזרתכם בבקשה, אני פשוט לא מהעיר אבל אהיה בה בערב ליל הסדר (שישי/שבת)

רציתי לברר האם המסעדות בעיר פתוחות בערב ליל הסדר?
האם המסעדות בסמוך לחופים / על החופים פתוחות?
אלה שמצאתי בגוגל מאוד מצומצמות ויקרות, תודה מראש.
סביר שתהיינה פחות מסעדות פתוחות
18/04/2016 | 09:55
20
ארוחת ליל הסדר תהיה תענוג יקר להחריד: http://www.rest.co.il/article.aspx?ArticleID=7102
מקווה בשבילך שיהיו גם כאלה שיגישו תפריט רגיל ולא מיוחד ויקר. מן הסתם יש תיירים בעיר שלא מתחשק להם לשרוף 300 שקל על ארוחה אחת.
דירה ברח' הרכבת - עד כמה רועש שם ומה עם הרכבת?
17/04/2016 | 15:11
30
שלום לכולם, אני חושב לעבור לדירה משופצת ברח' הרכבת, לא חזיתית אבל בצד הבניין, ומכיוון זה פונה לרחוב ולבית המכס, השאלה עד כמה המקום רועש כיום, ועד כמה צפוי להיות רועש בעתיד, עבודות הרכבת וכו'. יש אולי מישהו מהאזור? 

הרבה תודה! 
חם בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
14/04/2016 | 14:10
7
סופ"ש נעים!
את כל האייטמים שבכתבה תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו-
כרטיס התושב המשודרג דיגיטל non-stop - מישהו הבין מה הסיפור?
13/04/2016 | 17:24
24
זה בעצם שיוך של כרטיס אשראי לכרטיס התושב דיגיטל ורק אם משלמים עם הדיגיטל מקבלים את ההנחות?
נראה לי קצת מסורבל בכל עסק להחליט ולשאול מה הכרטיס המתאים... וגם הצורך לעקוב אחרי המבצעים..
אולי לא הבנתי איך זה עובד?   
יש באמת הנחות שמצדיקות את זה? 
שרות חדש בתחנת רכבת ההגנה...
10/04/2016 | 22:32
13
91
שלדעתי צריך להתפרס בכל העיר, מתקן שמירת חפצים משודרג בגדלים שונים, לא צריך להסחב עם מפתח, הכל באמצעות כרטיס מגנטי, השרות גם כולל הטענת מכשרים סלולריים
חידוש באוטובוסים החדשים של דן (יורו 7, לדעתי)
10/04/2016 | 22:36
3
71
אוטובוס עירוני, נוסע בכל פעם בקו אחר, מבחוץ נראה לא שונה מיורו 5 ו6, סידור פנימי שונה, גג דומה לגג של האורבנית, מסך קידמי כתוביות מזכיר את המסכים של אגד 5 דלתות עם שתי שורות, באמצע מעל למקום לכיסה גלגלים מסך שמראה כחמישה תחנות קדימה
יורו 6, אבל נחמד מאוד
12/04/2016 | 09:46
2
18
יש לו מפרט פנימי חדש לגמרי...
12/04/2016 | 21:48
1
30
החל מהתקרה והריפוד, מסך הכתוביות ומסך התחנות, יש כנראה דגם יורי 6 עם סידור שונה, בכל אופן יש כבר כמה מהחדשים שנוסעים. לדעתי יכלו להשקיע עוד טיפה ולרפד את החלק נעליון כפי שיש בתקרה של המטרונית, האורבנית והחמש דלתות של אגד
14/04/2016 | 09:34
4
כבר לא חדש וכבר ירד...
10/04/2016 | 22:39
68
הסמיילי בכיכר התזמורת, מה שלא כולם יודעים שהיה אחד נוסף בפסל  עמוד התאורה בשד' בן גוריון
לאורך שד' בן גוריון הוצבו רמזורים לאופניים...
10/04/2016 | 22:43
61
זהו הרחוב השני שמרושת ברמזורים לאופניים, הראשון היה לאורך שביל טיילת צ'יץ, עכשיו לאורך שד' בן גוריון, אז קודם כל שאפו וכל הכבוד ותמשיכו, אבל הביצוע, רמזור אמור להיות בצד ובגובה העיניים של רוכבי אופניים, הוא צריך להיות קטן ובגובה של לחצן מעבר החצייה לעיוורים הפזור בעיר
אייקון עירוני חדש, המגדל השוכב...
10/04/2016 | 22:46
66
נמצא בדרך בן צבי בסמוך לפרק החורשות, האטרקציה שלו, האטריום הפנימי לא פתוחה לציבור, אך אפשר להקיף אותו ולשבת בכיכר הפתוחה מאחור, מומלץ לבקר
מצורף שני צילומים, אחד מהרחוב והשני מהקומה השביעית בתחנה המרכזית החדשה
גני שפירא, פרויקט ארופאי לדיור בר השגה...
10/04/2016 | 22:51
59
אחד הפרויקטים האהובים עלי שצריך להיות אחד כמוהו בכל שכונה בעיר.
הפרויקט בשפירא נמצא במיקום מנצח, בקצה פארק שמסביב הפרק, אשכולות גנים, בית ספר, מרכז קהילתי, מרכז ספורט, שבטי תנועות נוער, פשוט חוויה ואיכות שכל שכונה אמורה לקבל משהו כזה, ממש ממליץ לבקר
כיכר חדשה בבית הרוחות...
10/04/2016 | 22:55
3
73
בפינת שד' רוטשילד, שנקין, מבנה שעובר שימור בכל עשור ונשאר נטוש, מעניין מה יקרה הפעם, נקווה שלפחות הציבור יהנה מהכיכר
למה באמת משקיעים ומשפצים ובסוף נשאר שומם ?
12/04/2016 | 09:49
1
20
מניח שמדובר בבניין...
13/04/2016 | 10:44
33
עם פוטנציאל מעולה, אקלקטי לשימור עם זכויות, אבל כבר מתחיל להכנס לתודעה כבניין רוחות, אבל למרות זאת זכור כי מגדל העיר הלבנה בפרישמן דיזנגוב היה בניין מקולל במשך עשורים, דבר לא קרה איתו ופחדו להתעסק עם המגרשים והיום הוא בנוי ומאוכלס, זה יכול לקרות גם עכשיו, נראה מה יהיה ואם אכן בפעם הזו הוא יאוכלס.
לדעתי עכשיו הבניין שייך לרוטשילד קיסריה
12/04/2016 | 21:15
35
נסיים באומנות רחוב אייקונית באיילון...
10/04/2016 | 23:01
74
העכברושים של האמן קלון, ושלד האכברוש של האמן נואיז בצד השני של הנחל
שביתה במשרד הפנים ובטוח לאומי
09/04/2016 | 19:51
16
האם מישהו יודע האם נגמרה השביתה במשרד הפנים ובטוח לאומי ?
שבוע עבר קמתי במיוחד ונסעתי והיה סגור . לא בא לי שזה יחזור בשנית...
שאלה קטנה על איתור גוש וחלקה בתל אביב
08/04/2016 | 16:41
24
היי,
אני אשמח אם תוכלו לעזור לי בנוגע לשאלה ששאלתי בפורום שכן בתפוז בקישור הבא. http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/2471/180596371//

תודה מראש!

מה דעתכם על שווקי האוכל המקורים בתל אביב?
05/04/2016 | 18:57
7
63
הראשון נפתח בנמל תל אביב
השני בנמל יפו - נסגר לפני כמה חודשים, במסגרת השיקום הארוך יתכן ויחודש, מתוכנן גם שוק דגים
השלישי בשרונה
הרביעי במתחם ברמת החייל
החמישי שהוא בסדר גודל של שרונה, יש לו כניסה מרחוב אלנבי ויציאה מרחוב יבנה במגדל מאייר בפינת רוטשילד אלנבי.

חמישה שווקים בחמישה רובעים, מתוך תשעה רובעים,  אם נחשיב את שוק התיקווה, שוק הכרמל ושוק לווינסקי, אפשר לומר שבכל רובע תל אביבי, 8 רבעים מתוך תשעה, יש שוק אוכל, למעשה מלבד רובע 1 לכל רובע שוק אוכל משלו.
ניתוח גאוגרפי מעניין. נדמה לי שהשוק במגדל מאייר בכל
06/04/2016 | 11:43
6
50
זאת יהיה קטן יותר משרונה. אין לי מסקנות בינתיים לגבי השווקים השונים. אני חושב שגם בדיזנגוף סנטר היה ניסיון להקים שוק אבל לא יודע אם ממשיך ושמעתי שבקרוב ייפתח גם שוק פרחים בנמל תל אביב. מעניין מה יהיה גודלו.
באמת מסקרן מה יהיה עם השוק שנסגר בנמל יפו, לדעתי אין מספיק תנועה במתחם הזה
הוא אכן יהיה קטן בנפח...
06/04/2016 | 13:04
2
43
באורך הם זהים, אין לו את הדוכנים באמצע ואין לו יציאות לשד' רוטשילד ועדיין לא ברור המפרט וגודל הדוכנים, בכל זאת נראה ממש לקראת איכלוס.
למעט שוק לוינסקי, הכרמל והתיקווה שהם לא מקורים, השווקים הם יותר לבילוי, לתיירות, לצרכנים בורגניים ולעולם הקולינרי (המסעדות היוקרתיות), הם פחות לקניות ליום יום לעקר/ת הבית.
שוק פרחים בנמל תל אביב, כמו שוק אוכל בנמל תל אביב לא יכול להיות מונומנט עירוני בשל המיקום, מיקום מושלם יכול להיות הגב של דיזינגוף סנטר המערבי בין קינג ג'ורג לשטרניחובסקי, או בשטח המדרשוק בתחנה המרכזית החדשה בקומה השלישית, או להסב את הפסג' באלנבי שלפני מאייר, זה צריך להיות בעיר, ברחוב וגדול מאוד, לישראל יש מגדלים רבים, הרוב לחו"ל, שוק גדול יתרום גם לעיר, למדינה ולכל מי שעוסק/ת בתחום, בכל אופן אם זה יעבוד בנמל, מניח שבעוד כמה שנים נראה שור פרחים בסדר גודל של שרונה בתוך העיר.
בוא נראה מה מהשווקים יחזיק לאורך זמן. השוק ביפו הרי נכשל
06/04/2016 | 16:19
1
39
אבל מסכים איתך לגבי הפוטנציאל של שוק פרחים בישראל, למרות שלא הייתי רוצה לראות את החנויות העצמאיות הקטנות נפגעות ממנו
אני חושב שזה דווקה יעלה את הביקוש ויתרום...
09/04/2016 | 11:37
24
לחנויות העצמאיות.

בכל אופן, שוק מאייר באלנבי הוא
11/04/2016 | 22:28
2
25
בעל פוטנציאל להיות שוק אוכל שישאר שנים ביחס לשווקים כולל שרונה, בגלל שהור ברחוב, ברחוב אלנבי שהיה וכנראה יהיה רחוב שאנשים הולכים בו, ציר תחבורה, קרוב לפלורנטין, לב העיר.
רק שהקהל הנוכחי של העוברים ושבים באלנבי הוא לא ממש הקהל שלו
12/04/2016 | 21:16
1
20
בוא נראה מה יהיה, גם אני מצפה לו
אלנבי הוא רחוב אקלקטי לא רק מבחינת...
13/04/2016 | 10:22
27
הארכיטקטורה, מבחינת האנשים שעוברים או גרים, החל מהומלסים לאלפיון ומה שבינהם, עתיד השוק כנראה בידי היזמים והבעלים שמן הסתם הרווח וכמה זה כלכלי יהיה אופיו, השוק הוא חלק מטרנד שיווקי אוכל וזה אחת הבעיות איתו, כשהטרנד ישכח החלל ישנה את אופיו.
לדעתי יש לו פוטנציאל להיות שוק אוכל שישאר ככזה כפי ששוק הכרמל, התקווה ולווינסקי הם שווקים שנכנסו ומוטבעים כך, זה לא קרה לשוק נמל תל אביב, אני לא יודע אם זה יקרה, שוק חייב להיות בו מאפינים עממיים ומחירים עממיים בין השאר, לדוגמה, שוק לווינסקי עובר תהליך קולינרי ויש שם חנויות, בתי קפה ומסעדות יקרים, זה יכול לעבוד כמה שנים או ליפול, אבל השוק נמצא ברחוב המשמש שוק עממי כבר כמה עשורים ומתחוללים בו שינויים, או לא נכס של חברה, או קבוצה יזמית כשוק נמל תל אביב, שוק נמל יפו שנסגר, שוק שרונה, שוק הצפון ברמל החייל או השוק ברחוב אלנבי.
לגבי השוק באלנבי במידה והחברה היזמת של השוק מוכרת את הדוכנים ולא משכירה אותם ומעל לשיבעים אחוז מהדוכנים הם של בעלים פרטיים, אז אכן יש מצב והשוק יצטרף לקטגוריית השווקים, התיקווה, הכרמל, לווינסקי, אילו מדובר בהשכרה בלבד אז עתידו כעתיד נמל תל אביב, הצפון ושרונה, הוא ישרוד כל עוד הוא כלכלי, כל עוד הוא טרנד.
מכירים עוד בנייני מגורים עם תבליט חוץ משד' חן 24? תודה! :)
05/04/2016 | 21:50
6
31
יש כמה...
06/04/2016 | 13:06
5
34
אם איני טועה ברחוב ביאליק, ויצמן וברמת אביב
תודה! נראה שחברתי התכוונה לכמה קרמיקות מתקלפות בחובבי ציון:)
06/04/2016 | 16:16
4
9
אגב הסימטאות הקטנות של שד' חן...
13/04/2016 | 10:39
3
10
יש בניין שכולו מעוטר באבנים מסוטטות ומעוטרות, השדרה די אפרורית לביקור ומעבר, אבל אם מחפשים מוצאים בה ובסביבתה אוצרות.
מעניין. אם יש לך כתובת יותר מדויקת אעשה טיול :)
13/04/2016 | 17:22
2
5
תרשם לטיל אופניים שאדריך בבתים מבפנים...
14/04/2016 | 14:05
1
9
מכיכר לכיר שש' חן כלולים בו, זה ללא עלות
נשמע טוב... אבל אני לא יודע לרכב
27/04/2016 | 17:17
2
העיר האפורה...
03/04/2016 | 11:34
4
59
כולם מכירים את העיר הלבנה, אבל... האם אתם מכירים את... העיר האפורה?
מסתבר שבעיריה עורכים מיפוי של המבנים הברוטליסטים בעיר, וישנו ריכוז מעניין שלהם באוניברסיטה וברמת אביב ב'.
03/04/2016 | 18:15
1
34
עשרות בניינים יפים נהרסו !! ולע עברו תוכנית שימור, שיקום ושיפוץ .
ואת  הכיעור הזה רוצים לשמר בגלל שזה דומה לבאוהאוס
הסגנון הברוטליסטי שונה מאד מהסגנון הבינלאומי
18/04/2016 | 09:45
11
מטרת השימור איננה לשמר בתים יפים אלא סגנון אדריכלי.
גם פריטים במוזיאון אינם נשמרים בגלל יופיים אלא בגלל ערכם ההיסטורי.

מה שכן, אני מסכים לגישה האומרת שיש לבחור את המבנים בקפידה, המינימום ההכרחי, וגם מבין אלו שנבחרו, להרשות, אם ניתן, שימור מקל ולא מחמיר.
לא מעט מבנים ברוטליסטיים מונומנטליים...
04/04/2016 | 20:11
37
העיר נצבעו ובכך נהרס הייחוד שלהם וחבל, דוגמאות ברחובות שד' שאול המלך וקפלן, תל אביב עשירה בז'אנר הזה וטוב יהיה להוסיף אותם לתכנית השימור
אף פעם לא התחברתי לברוטליזם
26/04/2016 | 23:06
1
לדעתי זאת האדריכלות הכי מכוערת שיש ביקום.
חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
פורום מקרקעין
פורום מקרקעין
פורום אופניים חשמליים
פורום אופניים חשמליים
אופני שחף
אופני שחף
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום