לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1331813,318 עוקבים אודות עסקים

פורום תל אביב

תל אביב. מטרופולין צפוף שמתפשט בשטח רב, מורכב משכונות, רחובות, מחוזות וערים, שבראשה עומדת תל-אביב-יפו,העיר שהתחילה מיפו, לפני יותר מ4000 שנה.מי היה מאמין, שמשכונה קטנה ונחמדה שנבנתה "כדי להחלץ מהלחץ של יפו" צמחה עיר גדולה ומיוחדת, העיר העברית הראשונה.כזו שבכלל לא תוכננה להיות עיר גדולה, כל פעם היא הורחבה והורחבה, והיום היא העיר העיקרית בישראל, העיר שמהווה מרכז תרבותי וכלכלי ובעיקר ייצוגי של ישראל.אם מקימי השכונה הקטנה והפסטוראלית היו רואים למה היא הפכה היום, הם לא היו תופסים - אם הם רק היו רואים תמונה אחת של העיר עם גורדי השחקים והמרחקים העצומים הבנויים, סביר להניח שנשימתם הייתה נעצרת.ת"א - עדיין עיר חדשה, עיר שנחשבת כ"שפן נסיונות" של סגנונות בנייה שתוכננו באירופה אך לא ממש יצאו לפועל שם, עיר שיצרה לעצמה תחושה שאין בשום מקום אחר - היא בעלת יתרונות ובעיות שעליהן אתם מוזמנים לשוחח בפורום.בניגוד לפורומים אחרים של "תפוז מקומי" הפורום של ת"א הוא שונה, בפורום של ת"א השיחות עוסקות בעיקר בעיר ובמצבה, ולא בבתי ספר, ובתלמידיהם.אתם מוזמנים לתת רעיונות ולדון בפתרונות לבעיות, לספר סיפורים ולעשות כל העולה על דעתכם בפורום!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תל אביב

תל אביב. מטרופולין צפוף שמתפשט בשטח רב, מורכב משכונות, רחובות, מחוזות וערים, שבראשה עומדת תל-אביב-יפו,העיר שהתחילה מיפו, לפני יותר מ4000 שנה.מי היה מאמין, שמשכונה קטנה ונחמדה שנבנתה "כדי להחלץ מהלחץ של יפו" צמחה עיר גדולה ומיוחדת, העיר העברית הראשונה.כזו שבכלל לא תוכננה להיות עיר גדולה, כל פעם היא הורחבה והורחבה, והיום היא העיר העיקרית בישראל, העיר שמהווה מרכז תרבותי וכלכלי ובעיקר ייצוגי של ישראל.אם מקימי השכונה הקטנה והפסטוראלית היו רואים למה היא הפכה היום, הם לא היו תופסים - אם הם רק היו רואים תמונה אחת של העיר עם גורדי השחקים והמרחקים העצומים הבנויים, סביר להניח שנשימתם הייתה נעצרת.ת"א - עדיין עיר חדשה, עיר שנחשבת כ"שפן נסיונות" של סגנונות בנייה שתוכננו באירופה אך לא ממש יצאו לפועל שם, עיר שיצרה לעצמה תחושה שאין בשום מקום אחר - היא בעלת יתרונות ובעיות שעליהן אתם מוזמנים לשוחח בפורום.בניגוד לפורומים אחרים של "תפוז מקומי" הפורום של ת"א הוא שונה, בפורום של ת"א השיחות עוסקות בעיקר בעיר ובמצבה, ולא בבתי ספר, ובתלמידיהם.אתם מוזמנים לתת רעיונות ולדון בפתרונות לבעיות, לספר סיפורים ולעשות כל העולה על דעתכם בפורום!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'היכונו למכרז "מחיר למשתכן" הכי נחשק במדינה'
היכונו למכרז "מחיר למשתכן" הכי נחשק במדינה
21/01/2018 | 17:18
2
4
1300 דירות במזרח יפו.
זו ככל הנראה תהיה ההזדמנות היחידה לקנות דירה חדשה בתל אביב במיליון שקל עד 1.3 מלש"ח (עדיין לא פורסמו מחירים), גם אם מדובר באזור פחות נחשק, כך שאני צופה הסתערות המונים, של כל צעירי גוש דן. מדינת ישראל מחלקת פה מתנה של לפחות חצי מיליון שקל עד מיליון שקל לזוכה, אז מי האידיוט שלא ינסה להגריל?
אני מנחש לפחות 26000 מתמודדים להוטים על ה 1300 דירות, כך שיחס ההימורים יהיה 5%. תלוי גם האם המכרז יפתח גם לסידרה ב' או רק ל-א'.

לצפיה ב-' דעה אישית לגבי פרוייקט רחוב שלבים'
דעה אישית לגבי פרוייקט רחוב שלבים
19/01/2018 | 14:09
1
11
האזור שבין תל גיבורים לבין נוזהא ( דרך היינריך היינה )
באמת נראה כיום על הפנים ........................
אם תסתכלו במפות אז הכל נראה כאילו הכביש הזה ממש " חתך " 
את נוזהא ל-2 חלקים נפרדים .
אם לפחות זה היה רחוב מסחרי אולי האזור היה משתקם בצורה יותר טובה,
בכל מקרה טוב לדעת שסוף סוף מטפלים באזור הזה.
אני עדיין זוכר את איצטדיון מכבי יפו ע"ש גאון שהיה שם עם המסעדה הבולגרית
לצפיה ב-'כאמור האזור הזה הולך לקראת פיתוח משמעותי'
כאמור האזור הזה הולך לקראת פיתוח משמעותי
21/01/2018 | 17:23
3
אם אתה מכיר רווק מבוגר או זוג צעיר בלי דירה - ספר להם על המכרז הממשמש ובא.
מי שיזכה בדירת "מחיר למשתכן" שם הולך לקבל עד מיליון שקל מתנה מהמדינה! (הפער בין מחיר הזכיה למחיר השוק)
זכיה של פעם בחיים.

זה הולך להיות להיט כמו הפרוייקט בר"ג, גליל ים הרצליה, ראשל"צ, מודיעין ונתניה (מכרזי המחיר למשתכן הנחשקים במרכז)
לצפיה ב-' אירוח בנושא תזונת ספורט '
אירוח בנושא תזונת ספורט
21/01/2018 | 12:10

כולנו עושים ספורט ושומרים על תזונה נכונה, טוב נו... לפחות מנסים.
אז עכשיו יש לכם הזדמנות מעולה להתחיל.
ביום רביעי, 24.1, נארח בפורום קרב מגע והגנה עצמית את אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית, קאוצ'רית ונטורופתית, בנושא תזונת ספורט.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור האירוח כבר עכשיו!

לצפיה ב-'שאלה נוספת '
שאלה נוספת
15/01/2018 | 21:57
2
14
לגבי מוסך דן שהיה קיים פעם ברחוב ארלוזורוב 17 ונהרס בשנת 2008,
מתי נהרס מגדל המים עם השעון שהיה קיים במרכזו של המוסך ? 
לצפיה ב-'תודה רבה אבל מתי הרסו את מגדל המים ?'
תודה רבה אבל מתי הרסו את מגדל המים ?
18/01/2018 | 19:24
6
מגדל המים עם השעון נהרס ש-המוסך עדיין היה פעיל
לצפיה ב-'שאלה אחרונה להיום '
שאלה אחרונה להיום
15/01/2018 | 22:12
2
20
לאחרונה נפתח המבנה האייקוני של אולם התצוגה החדש של BMW ברחוב החרש פינת לבנדה לאחר שהתבטל שם פרוייקט מגדל משרדים שהיה אמור לכלול קניון בדומה אל מגדלי עזריאלי.
בשנת 2008 נהרס שם בית אריזה בשם: ארי אחסנה.
בשטח הזה שבין רחוב לבנדה לבין כביש איילון הייתה בעבר שכונת מגורים בשם:
שכונת שובע שאיתה התפתחו כמה מפעלים שהיו שם בעבר.
מה ידוע לכם על על האזור הזה ? ..........
אני מפנה את השאלות שלי לכאן לאחר שהפנתי את השאלה אל העירייה ואל חוקרי ההיסטוריה של העיר ולא קיבלתי שום תשובה בעניין.
לצפיה ב-'שכונת שובע'
שכונת שובע
18/01/2018 | 16:07
1
6
נו נו, 80 איש. זה שכונה זה? בקושי בניין.
בבקשה:

הדבר הכי מעניין שמה היום זה אולם התצוגה החדש למכוניות של דלק מוטורס. באמת צריך לקפוץ פעם לבקר.

לצפיה ב-'בית האריזה - ארי'
בית האריזה - ארי
18/01/2018 | 19:20
6
באנציקלופדיה העירונית " תל אביב 100 " לא כתוב כל מידע
לצפיה ב-'שאלה לגבי שכונת נוזהא ב-יפו'
שאלה לגבי שכונת נוזהא ב-יפו
15/01/2018 | 21:55
3
15
ערב טוב. 
ידוע לי שיש מפעל לשופרות במקום וקראתי שבעבר היו בשכונה עוד כמה וכמה מפעלים קטנים שהתפנו לטובת מגורים.
מה ידוע לכם על ההיסטוריה של השכונה למי שאולי יודע כאן ? ......
לצפיה ב-'שמעתי על 2 מפעלי שופרות בת"א'
שמעתי על 2 מפעלי שופרות בת"א
18/01/2018 | 15:44
1
8
אחד ביפו בשם דוידה:  https://www.makorrishon.co.il/nrg/online/54/ART2/1... ואחד בנחלת בנימין במרכז ת"א בשם שפורות ישראל: https://www.hidabroot.org/article/36 , http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-3767046,0... , עם סרטון הסבר על שופרות: https://www.inn.co.il/News/News.aspx/306046

על שכונת נוזהא:
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
18/01/2018 | 19:18
1
לצפיה ב-' לא הבנת את השאלה .................'
לא הבנת את השאלה .................
19/01/2018 | 11:23
4
שאלתי אם היו בשכונה מפעלי תעשייה נוספים ...............
את " שופרות דוידה " אני כבר מכיר
לצפיה ב-'הרבה מאוד צילומי וידאו של תל אביב, מתעדכן'
הרבה מאוד צילומי וידאו של תל אביב, מתעדכן
16/01/2018 | 15:55
3
12
פעם בשבוע בממוצע. הצילומים נעשים על ידי. תודה על הצפייה. זוהי כתובת הערוץ:

לצפיה ב-'דרוש הרבה שיפור'
דרוש הרבה שיפור
18/01/2018 | 15:07
2
7
חלק סרטונים משעממים לצפייה (אותה סצנה לאורך זמן), כשמתבקשת מוסיקת רקע, ומצד שני סרטון זריז מדי עם מוסיקת טרנס קצבית מדי.

מציע לחשוב על מסלול צילום בתנועה, כדי שיהיה מעניין לצופה לצפות, עם מוסיקת רקע ומציע להוסיף כיתובית באנגלית כשעוברים ליד משהו תיירותי, מה שעשוי לעניין את העניין בצפייה מצד זרים.

בהצלחה.
לצפיה ב-'יש סרטון אחד בלבד עם מוזיקת טרנס. אני ממש לא אוהב מוזיקת רקע'
יש סרטון אחד בלבד עם מוזיקת טרנס. אני ממש לא אוהב מוזיקת רקע
20/01/2018 | 19:35
1
9
ההשתהות היא מכוונת, וכנראה שלא מתאימה לכל אחד. אני גם לא עובד במשרד התיירות, ככה שלא כל הסרטונים בהכרח מחמיאים
לצפיה ב-'רציתי לערוך אבל אי אפשר, אז המשך התגובה כאן'
רציתי לערוך אבל אי אפשר, אז המשך התגובה כאן
20/01/2018 | 20:08
6
קולות אנושיים וטבעיים זה הרבה יותר מעניין (אלא אם כן מדובר בקליפ של משרד התיירות). בסרטון עם המוזיקה נדמה לי שהיה עניין של זכויות יוצרים עקב מוזיקה שנשמעה ברקע אז נאלצתי להלביש עליה מוזיקה אחרת, שאני מודה שהיא לא הכי מתאימה, אבל אני רוצה שיהיה קצת גיוון גם אם הוא לא תמיד הכי נכון. אני מקווה שלקהל יהיה את האורך רוח, ואם לא - יש מספיק קליפים קלילים וקצביים ברשת, שאולי יתאימו גם לך :) תודה
לצפיה ב-'נפתחה ההגרלה לדיור בר השגה'
נפתחה ההגרלה לדיור בר השגה
22/10/2017 | 14:50
3
30
3 פרוייקטים:
מידטאון במרכז ת"א, מול הקריה (4900 ל 3 חדרים), ו 2 בדרום העיר: גני שפירא (3500 ל 3 חדרים) ונווה שאנן (3100 ל 2 חדרים ו 3500 ל 3 חדרים).

בהצלחה למהמרים  

לצפיה ב-'אתר מידטאון'
אתר מידטאון
22/10/2017 | 15:04
29
מי שמכיר זוג השוכר כיום במרכז ת"א דירת 3 חדרים במחיר של 5000 ומעלה מוזמן להציע להם לבחון את הצעת השכירות המעניינת הזו.

לצפיה ב-'הגדילו את מעגל הזכאים'
הגדילו את מעגל הזכאים
07/12/2017 | 09:09
11
עכשיו למידטאון יכולים להרשם גם זוגות ללא ילדים, גם לשפירא אפשר זוגות ללא ילדים ולנווה שאנן גם זוגות ללא ילדים וגם... רווקים!
3100 שקל ל 2 חדרים חדשה.

ההגרלה נדחית קצת כך שאפשר להרשם עד ה 31.12

לצפיה ב-'373 נרשמים על 50 דירות'
373 נרשמים על 50 דירות
02/01/2018 | 23:01
6
הפעם נרשמו כפול מתעניינים מבפעם שעברה, שאז שמעו על הבוננזה הזו רק 177 תושבים.

לצפיה ב-'ערך דירה קרבה לבית ספר'
ערך דירה קרבה לבית ספר
22/12/2017 | 15:25
4
22
יש לנו אופציה לקנות דירה אחרי פינוי בינוי.

הבעיה שהבניין צמוד לבית ספר ב(רמת גן גבול גבעתיים).
הדירה לא פונה לבית הספר. אבל עדיין מדובר על בניין שנמצא ממש צמוד לבית הספר.

האם קרבה כזו  מורידה ערך דירה אם נרצה להשכיר או למכור בעתיד?
לצפיה ב-'אם מדובר בדירה גדולה אז לא צריכה להיות בעיה'
אם מדובר בדירה גדולה אז לא צריכה להיות בעיה
24/12/2017 | 15:12
3
14
מן הסתם אם זה פינוי בינוי אז מדובר בדירה גדולה, ובכזה מקרה קהל היעד אלה משפחות, ומבחינתם קירבה לבי"ס זה אפילו נוח: הילד יכול ללכת לבד, בלי ליווי.

לרווקים, קשישים או זוגות צעירים הרעש מבי"ס יכול יותר להפריע, אולם גם הם נהנים מהנוף והמרחב, בעוד שבבניין רגיל הנוף עלול להיות הבניין הסמוך.
מול בי"ס יש נוף, מרחב ואוויר, ומנגד יותר רעש בהפסקות.
לצפיה ב-'דווקא קטנה. 2 חדרים'
דווקא קטנה. 2 חדרים
24/12/2017 | 17:01
2
4
לצפיה ב-'פחות ממליץ'
פחות ממליץ
25/12/2017 | 12:44
1
21
אלא אם כן יש באזור משהו שמושך דיירים רווקים.

בכלל, במחירי השוק הגבוהים של היום הייתי נמנע מדירה להשקעה. התשואה הצפויה (מכאן והילך) נמוכה והסיכון לירידת ערך מסויימת גבוה.
מציע לגשת ליועץ השקעות ולהתעניין באלטרנטיבות השקעה פיננסיות.
אם בכ"ז מתעניינים בנדלן אז בררו למשל איתו על ריט-ים (שזה מקבץ נכסים המשלם את הכנסות השכ"ד שלו כדיבידנד למשקיעים). זה סוג השקעה די שכיח בארה"ב.

אצלנו בבורסה המקומית גזית גלוב הציבורית היא מעין סוג של חברת אחזקות של ריטים, כשבמקרה שלה אלו מאות קניונים (מעוגני סופרמרקטים) ברחבי העולם. זו חברה ענקית ומוכרת למדי. כל רבעון רואים דיבידנד בעו"ש. תשואה ברוטו כ 4% לערך (שער מניה 36 שקל לערך, מחלקים מדי רבעון 35 אגורות, ברוטו). סולידי ומשעמם.
גם בישראל יש להם כמה (זו חברה בת): http://www.gazit-g.com/he
יש להם גם אגחים סולידיים אולם התשואה די שדופה לטעמי, ולכן אני במניה.

הנ"ל איננה המלצה לפעילות בני"ע מכל סוג שהוא, הכותב מחזיק בני"ע גזית גלוב
לצפיה ב-'תודה'
תודה
25/12/2017 | 22:34
1
לצפיה ב-' פורומים חדשים מחכים לכם '
פורומים חדשים מחכים לכם
24/12/2017 | 13:10
4

פורום חדש יעסוק בדיני המס כולל תחום המיסוי הפלילי, בו תקבלו ייעוץ מעו"ד מומחה, לשעבר מנהל תחום במחלקת החקירות של רשות המיסים 
היכנסו עכשיו לפורום דיני מע"מ ומס הכנסה 

פורום חדש מרכז ייעוץ משפטי ומענה על שאלות בנושאים של ויזה, דרכון זר, הגירה, אזרחות ואשרת עבודה בחו"ל, בבריטניה וארה"ב בעיקר
היכנסו עכשיו לפורום ויזה ואזרחות בבריטניה וארה"ב
לצפיה ב-'מחפש תחבורה ציבורית בשבת להרצליה, לחוף געש ולסינמה סיטי הרצל'
מחפש תחבורה ציבורית בשבת להרצליה, לחוף געש ולסינמה סיטי הרצל
20/12/2017 | 20:11
5
8
נסיתי לחפש באתר של מוניות שירות.
אבל הוא לא נותן מידע. מחיר. מה המסלול. שעות. תדירות.

מישהו מכיר?
לצפיה ב-'קח מונית שירות 601, שיוצאת מתחנה מרכזית ת"א, לנתניה'
קח מונית שירות 601, שיוצאת מתחנה מרכזית ת"א, לנתניה
21/12/2017 | 10:09
4
11
היא נוסעת לאורך דרך חיפה ולכן עוצרת ליד סינמה סיטי (רמת השרון אגב, ולא הרצליה). זה לגמרי נוח.

אח"כ כדי להגיע להרצליה בקש מהנהג לרדת בצומת הסירה. בתוך הרצליה אני חושש שאתה תקוע וחייב מונית או טרמפ מרכב פרטי. בקיץ אני מבין שיש להם קו אוטובוס חינמי:

לחוף געש אני משער שצריך לבקש מהנהג לעצור באזור שפיים, ומשם לצאת למסע רגלי, או טרמפ או מונית.

לגבי תדירות תהיה סבלני (נגיד פעם ב 20-30 דקות?). זה שיש בכלל מונית שירות בשבת זה די יפה.

רעיון אחר - כדי להגיע לסינמה סיטי בגלילות יש לך עוד דרך, ממולחת משהו
אם אין לך אוטו ואתה רוצה לנסוע בשבת אז תרשם לאוטותל. מינוי מזדמן עולה 10 שקל לחודש. לא נורא. עכשיו בשבת אתה יכול לקחת כלי שקרוב אליך הביתה ולהחנות אותו איפושהו בשכונת בלו, או ליד מלון מנדרין, שזה הקצה הכי הכי צפוני של ת"א (וככה אתה לא חורג מגבולות העיר ולא משלם אקסטרה כסף). משם זו הליכה די קצרה לסינמה סיטי לראות סרט בשבת.
אם אתה נוסע בזמן שאין פקק בכביש זה לא יצא לך הרבה הרבה יותר יקר ממונית שירות. 10 דקות נהיגה מהירות בתעריף 1.70 זה 17 שקל. אני מניח שהמונית תעלה נגיד 10 שקל? די שווה בשביל הזריזות. אם תעשה מנוי משופר (ב 40 שקל לחודש) אז זה 1.20 לדקה והנהיגה תעלה לך 12 שקל, וזה כבר לגמרי תחרותי למול מונית השירות.

שים לב שעם האוטותל אתה יכול לנסוע לחוף הצוק בשבת בלי שום בעיה, אז אם תצליח לשכנע את החבר'ה שלך להעביר את המפגש מחוף געש (שאליו כאמור זה תיק תיק להגיע בשבת) לחוף הצוק, בקצה הכי הכי צפוני של ת"א, אז סגרת לך ת'פינה הזו.
לצפיה ב-'תודה, אז זה יוצא 10 שח מנוי + 17 שח נסיעה'
תודה, אז זה יוצא 10 שח מנוי + 17 שח נסיעה
21/12/2017 | 10:42
3
5
חושה שמונית עדיפה לי. אבל תודה!

יש אתר שמראה מסלול של מוניות שירות בארץ?

לצפיה ב-'ומה עם הנסיעה חזרה?'
ומה עם הנסיעה חזרה?
21/12/2017 | 10:54
2
7
או שאתה מתכנן להשתכן בסינמה סיטי?

מכאן שלא נכון להוסיף 10 שקלים ל 17, אלא 5. מעבר לכך, לא עושים אוטותל בשביל נסיעה פעם בחודש (בכזה מקרה קח מונית רגילה, בלי דמי מנוי ובלי כאב ראש בכלל), נגיד לפחות אחת לשבוע, קרי 4 בחודש, ואז זה יורד לתוספת 2.5 שקלים פר נסיעה.
בהנחה, די סבירה, שאחרי שיהיה לך מנוי תשתמש בו לפחות פעמיים בשבוע (כי כבר יש לך כרטיס מנוי וזה נוח) זה כבר יורד ל 1.25 תוספת.

לגבי מסלול מונית שירות קו 601, מצאתי את זה:
לצפיה ב-'תודה. על פניו עובר דרך געש (שפיים)'
תודה. על פניו עובר דרך געש (שפיים)
24/12/2017 | 23:04
1
1
לצפיה ב-'איך היה? (זמן המתנה, נוחות וקירבה ליעד?)'
איך היה? (זמן המתנה, נוחות וקירבה ליעד?)
25/12/2017 | 18:04
לצפיה ב-'חנית מסוע - האם מוריד ערך דירה?'
חנית מסוע - האם מוריד ערך דירה?
20/12/2017 | 20:18
1
13
ראיתי היום דירה שתעבור תמ״א בא יתקינו חניה תת קרקעית עם מסוע. משאירים הרכב והמסוע מחנה אותו לבד נפרדים מהאוטו וכשצריך אותו בעזרת כרטיס  מזמינים ומגיע.
הפחד שלי עלויות תחזוק ותיקונים ובמקרה של טווח ארוך זו התקשרות בעייתית? אולי נצטרך לשלם כל סכום לתיקון ותחזוקה. במידה של כשל הדירה לא תמכר בלי חניה מה דעתכם?

1) האם מתקן כזה עם מסוע יכול להוריד ערך דירה בגלל עלויות אחזקה.
2) מה החסרונות של חניה בעזרת מסוע
3) האם נצבר נסיון בהפעלה תיקון תחזוקה ביטוח וכדומה מעבר לעלות לא ברורה 4) האם יש תחליף במקרה שרוצים לפרק המערכת
מודה לעונים
לצפיה ב-'זה עדיף על דירה בלי חניה בכלל'
זה עדיף על דירה בלי חניה בכלל
21/12/2017 | 10:15
14
זה פחות אטרקטיבי מדירה עם חניה רגילה.

עושים מתקן כזה רק כאשר אין ברירה (מגבלות המגרש בד"כ).

כן. יהיו לזה עלויות. מה לעשות? חניה פרטית זה תענוג יקר.
אם לפי שאלה קודמת אין לך אוטו אז עדיף לך לחפש דירה בלי חניה. גם יותר זול וגם אין כאבי ראש כאלה. אם תבחר לקנות רכב פרטי קח בחשבון שיש לזה עלויות נלוות (או כסף או זמן חיפוש אחר חניה חינמית). אוטותל מציע כיום פתרון אלטרנטיבי מעניין למי שממעט לנהוג.
לצפיה ב-'פסטיבל בסוודר'
פסטיבל בסוודר
17/12/2017 | 19:41
19
יש לכם ביגוד חורפי מיותר? יפה. במקום לזרוק אתם מוזמנים להביא אותו ביום שישי הקרוב למועדון הבארבי (דרך קיבוץ גלויות 52), ולהנות מהופעה של הרבה אמנים. כל הבגדים נתרמים להומלסים.
"כרטיס" הכניסה הוא סוודר.
אפשר להגיע בשעות 12-17.

לצפיה ב-'המלצה על מוביל בתל אביב'
המלצה על מוביל בתל אביב
04/12/2017 | 19:59
17
ממליצה בחום להשתמש בשירותי האתר גט מובינג למציאת חברת הובלות למעבר דירה. זה האתר getmoving.co.il
לצפיה ב-'סמל רון קוקיא ז"ל היה תל אביבי'
סמל רון קוקיא ז"ל היה תל אביבי
04/12/2017 | 17:46
93
מסתבר שהחייל שנרצח בשבוע שעבר בפיגוע בערד היה תל אביבי, משכונת אזורי חן (צוקי אביב) בצפון העיר.
המשפחה יושבת שבעה ברחוב אליהו ברלין 11. 
יהי זכרו ברוך. 

לצפיה ב-'איך התחבורה הציבורית בתל אביב בימים אלו? '
איך התחבורה הציבורית בתל אביב בימים אלו?
29/11/2017 | 15:24
23
האוטובוסים מגיעים בזמן בדרך כלל? והאם מתעכבים הרבה בכבישים?
לצפיה ב-'תל אביב בימי שבת'
תל אביב בימי שבת
18/11/2017 | 16:42
3
42
היי, איך העיר בימי שבת? מלאה, יש חיים? כנ"ל לגבי הטיילת.
וחניה, קל למצוא?

לצפיה ב-'אלו 2 דברים סותרים'
אלו 2 דברים סותרים
20/11/2017 | 12:53
2
32
כן. בת"א, בחלקים מתוכה, יש הרבה פעילות בשבת (יחסית לערים אחרות במדינה, כמובן שיש פחות יחסית לימי חול, כשאז מגיעים לעיר הרבה עובדים מבחוץ, שנשארים בבית בשבת)
באזור פעיל ואינטנסיבי קשה למצוא חניה. חינמית.
פתרונות: 1. לשלם על החניה. קוראים לזה חניון.
2. לשלם בזמן. קוראים לזה לעשות רונדלים בחיפוש אחר חניה חינמית.
3. להגיע בתח"צ (מונית ספיישל, מונית שירות ואוטותל) או באופניים או ברגל.
לצפיה ב-'לא ביקשתי חניה חינמית'
לא ביקשתי חניה חינמית
23/11/2017 | 11:27
1
22
גם חניה בכחול לבן של העירייה אני מניחה שקשה למצוא 
לצפיה ב-'זה נחשב חניה חינם'
זה נחשב חניה חינם
23/11/2017 | 15:18
19
המחיר האמיתי גבוה משמעותית, ולא כמה אגורות עד כמה שקלים לכמה שעות.
מחיר חניה תת קרקעית פרטית יכול להגיע ל 100 אלף שקל.
מנוי חודשי בחניון יכול לעלות 800 שקל לחודש.
לצפיה ב-'מחזירים את השקט בלילות לתושבי תל אביב'
מחזירים את השקט בלילות לתושבי תל אביב
12/11/2017 | 14:59
10
60
חתמו על העצומה
מחזירים את השקט בלילות לתושבי תל אביב
https://www.atzuma.co.il/sheketlv
לצפיה ב-'לסגור את ת"א ב 23:00, לסגור את חוסם הפרסומות, יש עוד משהו'
לסגור את ת"א ב 23:00, לסגור את חוסם הפרסומות, יש עוד משהו
15/11/2017 | 18:32
5
32
שאתם רותים לסגור?
תגידו הכל ישר, לא בטיפטופים.
מזכיר לי את המלכה מעליזה מארץ הפלאות שכל מה שידעה להגיד זה "עירפו את ראשו,
עירפו את ראשה."
מקומות הלי בילויים לא חסרים במכז, תעברו לשם. כ"ס, רעננה, או פ"ת. גם עין גדי מקום נחמד.
מצחיקים אותי אנשים שעברו לת"א בצעירותם כי הייתה מרכז הבילויים והרעישו, וכשהם מתבגרים
הם רוצים שאחרים יהיו בשקט.
לא אכפת לי שהכסף מאגרת הלילה יממן חלונות כפולים לתושבים באזורי בילוי שבל נשכח
שזה ממש לא כל העיר, בספק אם חציה.
בקיצור, כשתהיה עצומה לממש את ההבטחה "ת"א-עיר ללא הפסקה" אחתום עליה בשמחה,
העצומה הזו אם הייתה מודפסת על נייר רך, אתה יכול לנחש מה הייתי עושה איתה.
זה רק חלק מהעיר
לצפיה ב-'החוק אומר 23:00 אפשר ב 24:00 אבל לא רישיון עד 2:00 לפנות בוק'
החוק אומר 23:00 אפשר ב 24:00 אבל לא רישיון עד 2:00 לפנות בוק
16/11/2017 | 15:21
4
23
החוק אומר 23:00 אפשר ב 24:00 אבל לא רישיון עד 2:00 לפנות בוקר הוא 24 שעות מסביב לשעון.
בוא תגור אתה במקום שעושה רעש עד 2 וגם עד 4 לפנות בוקר.
יש חוק במדינה ובאזור מגורים אם אתה כל כך חכם תעשה מסיבה אחרי חצות ותחטוף דו''ח אבל אם אתה עסק שילמת לרישיון ומותר לך?
תבדוק בכל העולם יש בעיר איזורי בילוי לילי ששם לא גרים.
בתל אביב לא חסר מקומות שלא מפרעים כגון הנמל, עתידים, שרונה רחוב המסגר.
בלב העיר שיכניסו את העסקים לקניונים.

לצפיה ב-'בדקתי באירופה, ארה"ב ובמזרח הרחוק,'
בדקתי באירופה, ארה"ב ובמזרח הרחוק,
16/11/2017 | 18:29
3
26
ישנם מקומות בילוי באזורים מעורבים. זו המציאות.
גרתי בשתי דירות בדיזנגוף, אחת בכיכר מילנו ואחת בשיינקין/אחד העם,
היה כיף.
לצפיה ב-'כנראה גרת בקטע שלא שמעת את הרעש ולא עבדו אחרי חצות.'
כנראה גרת בקטע שלא שמעת את הרעש ולא עבדו אחרי חצות.
17/11/2017 | 10:56
2
11
לצפיה ב-'עשיתי את הרעש'
עשיתי את הרעש
24/11/2017 | 04:05
1
18
וגם עכשיו בגילי המופלג אני ממשיך לבלות עד אחרי 4 בבוקר רק שלא בת"א.
תגור אתה במקום שלא שומעים בו את הרעש במקום להמציא מקומות שקטים בדיזנגוף,
כיכר מילאנו או שיינקין/אחד העם.
אין שם פינות שקטות ככל שתחפש.
לצפיה ב-'יש חוק הרעש ואני גר בדירתי 30 שנה ובשנה האחרונה נחשפתי '
יש חוק הרעש ואני גר בדירתי 30 שנה ובשנה האחרונה נחשפתי
25/11/2017 | 12:31
13
יש חוק הרעש ואני גר בדירתי 30 שנה ובשנה האחרונה נחשפתי לבעיה שמתחת לחלוני נפתחו הפאבים והמסעדות קיבלו היתר לילה (פתוחים אחרי חצות עד לפנות בוקר).
לצפיה ב-'באיזה אזור מדובר?'
באיזה אזור מדובר?
20/11/2017 | 13:04
3
20
אני זוכר שפעם קראתי, באתר העיריה, שבאופן תיאורטי לפחות, ישנם רחובות בהם עסקי מזון יכולים לפעול עד 23, אחרים עד חצות ואחרים כל הלילה.
מן הסתם הגיוני שזה כתלות באופי הרחוב. כמה מגורים מול כמה מסחרי.

מי שבא לגור באבן גבירול, דיזנגוף, בן יהודה/אלנבי או רוטשילד, וכן כמה רחובות בפלורנטין, לא יכול להתלונן על אינטנסיביות. מצד שני, מי שגר ברחוב צדדי שקט סביר שפחות יתפעל מפאב הפתוח באמצע הלילה.

במתחמים כמו נמל ת"א, נמל יפו או התחנה אני סבור שנכון לאפשר פתיחה כמה שרוצים, כי אלה לא ליד אזורי מגורים ולכן לא מפריעים לאף אחד. הבעיה היא שלמתחמים כאלה רבים מגיעים ברכב (כי לא גרים לידם) וזה לא מתאים לכל אחד, ולכן טוב שיהיו עסקים פתוחים גם ברחובות העיר. שוב. הכל שאלה של מינון.

לגבי קניונים ראי שירשור קודם, בעניין קניון TLV. לדעתי בהחלט אפשר להתיר פתיחה של פאבים בתוכו באמצע הלילה, אם כי הבליינים באזור מעדיפים יותר את קרליבך.
חלק מהותי מהחיות של העיר זה העסקים ברחובות ולכן לא נכון להכניס את כולם לקניונים מבודדים. נכון, מי שגר בבניין שבו יש פאב או מסעדה סובל, לכן מציע לשקול היטב לפני שבוחרים לגור בבניין כזה. לחבר'ה צעירים זה מתאים. למשפחות? לא כ"כ.
לכן לדעתי פלורנטין מתאימה יותר לחבר'ה צעירים מאשר למשפחות, כשלאלה יש מספיק שכונות בורגניות שקטות לבחור לגור בהן, ולכן לא נכון לנסות להפוך שכונה זו  לשכונה בורגנית רגילה.
לצפיה ב-'אני גר 30 שנה בדירה ולא מישהו שחדש בעיר'
אני גר 30 שנה בדירה ולא מישהו שחדש בעיר
23/11/2017 | 16:27
2
18
העירייה רואה מול העיניים רק כסף לכן נותנת היתרי לילה
הבעיה העיקרית זה עסקים שעובדים לאחר חצות ומשמעים רעש ולא מקבלים דוחות כי שילמו התר לילה לעירייה.
לצפיה ב-'אני שואל שוב, באיזה אזור מדובר?'
אני שואל שוב, באיזה אזור מדובר?
23/11/2017 | 16:39
1
2
לצפיה ב-'לב העיר אבל מדובר על כל אזורי המגורים בתל אביב'
לב העיר אבל מדובר על כל אזורי המגורים בתל אביב
25/11/2017 | 12:26
13
לצפיה ב-'עצרת רבין במוצ"ש'
עצרת רבין במוצ"ש
03/11/2017 | 00:36
15
סגירות הכבישים באזור:
לצפיה ב-'האוניברסיטה מתחברת לעיר'
האוניברסיטה מתחברת לעיר
29/10/2017 | 14:42
42
2 מבנים חדשים באוניברסיטת תל אביב מתוכננים להבנות בחיים לבנון, בצמידות לרמת אביב, ובכך להחליף חלק מהגדר התוחמת כיום את קמפוס האוניברסיטה, והמנתקת אותו מהעיר.

הראשון הוא בית הספר לארכיטקטורה, שיחליף מבחינת הסטודנטים את מבנה דה בוטון, שפזמניקים כמוני עוד זוכרים אותו כמנזה (וגם רקדתי שם ריקודי עם בימי שני בערב)
http://xnet.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4965673,0...

השני הוא בית ספר לספורט, עם מלון מיוחד לספורטאים:

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום הוצאה לפועל ופשיטת רגל
עומדים לפני פשיטת רגל?
משרד עו
מנהל נכסים בקנדה?
אפרים ויינשטיין עורכי דין
זקוקים לייעוץ משפטי מסחרי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה