לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום תל אביב

תל אביב. מטרופולין צפוף שמתפשט בשטח רב, מורכב משכונות, רחובות, מחוזות וערים, שבראשה עומדת תל-אביב-יפו,העיר שהתחילה מיפו, לפני יותר מ4000 שנה.מי היה מאמין, שמשכונה קטנה ונחמדה שנבנתה "כדי להחלץ מהלחץ של יפו" צמחה עיר גדולה ומיוחדת, העיר העברית הראשונה.כזו שבכלל לא תוכננה להיות עיר גדולה, כל פעם היא הורחבה והורחבה, והיום היא העיר העיקרית בישראל, העיר שמהווה מרכז תרבותי וכלכלי ובעיקר ייצוגי של ישראל.אם מקימי השכונה הקטנה והפסטוראלית היו רואים למה היא הפכה היום, הם לא היו תופסים - אם הם רק היו רואים תמונה אחת של העיר עם גורדי השחקים והמרחקים העצומים הבנויים, סביר להניח שנשימתם הייתה נעצרת.ת"א - עדיין עיר חדשה, עיר שנחשבת כ"שפן נסיונות" של סגנונות בנייה שתוכננו באירופה אך לא ממש יצאו לפועל שם, עיר שיצרה לעצמה תחושה שאין בשום מקום אחר - היא בעלת יתרונות ובעיות שעליהן אתם מוזמנים לשוחח בפורום.בניגוד לפורומים אחרים של "תפוז מקומי" הפורום של ת"א הוא שונה, בפורום של ת"א השיחות עוסקות בעיקר בעיר ובמצבה, ולא בבתי ספר, ובתלמידיהם.אתם מוזמנים לתת רעיונות ולדון בפתרונות לבעיות, לספר סיפורים ולעשות כל העולה על דעתכם בפורום!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תל אביב

תל אביב. מטרופולין צפוף שמתפשט בשטח רב, מורכב משכונות, רחובות, מחוזות וערים, שבראשה עומדת תל-אביב-יפו,העיר שהתחילה מיפו, לפני יותר מ4000 שנה.מי היה מאמין, שמשכונה קטנה ונחמדה שנבנתה "כדי להחלץ מהלחץ של יפו" צמחה עיר גדולה ומיוחדת, העיר העברית הראשונה.כזו שבכלל לא תוכננה להיות עיר גדולה, כל פעם היא הורחבה והורחבה, והיום היא העיר העיקרית בישראל, העיר שמהווה מרכז תרבותי וכלכלי ובעיקר ייצוגי של ישראל.אם מקימי השכונה הקטנה והפסטוראלית היו רואים למה היא הפכה היום, הם לא היו תופסים - אם הם רק היו רואים תמונה אחת של העיר עם גורדי השחקים והמרחקים העצומים הבנויים, סביר להניח שנשימתם הייתה נעצרת.ת"א - עדיין עיר חדשה, עיר שנחשבת כ"שפן נסיונות" של סגנונות בנייה שתוכננו באירופה אך לא ממש יצאו לפועל שם, עיר שיצרה לעצמה תחושה שאין בשום מקום אחר - היא בעלת יתרונות ובעיות שעליהן אתם מוזמנים לשוחח בפורום.בניגוד לפורומים אחרים של "תפוז מקומי" הפורום של ת"א הוא שונה, בפורום של ת"א השיחות עוסקות בעיקר בעיר ובמצבה, ולא בבתי ספר, ובתלמידיהם.אתם מוזמנים לתת רעיונות ולדון בפתרונות לבעיות, לספר סיפורים ולעשות כל העולה על דעתכם בפורום!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'אוטובוס חדש מר"ג לת"א, בשבת'
אוטובוס חדש מר"ג לת"א, בשבת
22/06/2017 | 10:16
3
נוע תנוע משיקים את קו 61, מר"ג לת"א, שייסע בשבת, בשעות 10-17

ספרו לחבריכם הרמת גנים.
לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:34
1
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2017 | 10:33
1
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

לצפיה ב-'מידע על אזור מזא"ה/נחמני תל אביב'
מידע על אזור מזא"ה/נחמני תל אביב
17/06/2017 | 17:46
23

היי,
רציתי לברר על אזור הרחובות מזא"ה/נחמני/מנחם בגין בתל אביב.
ראיתי שחסמו את בגין בדיוק עד מזא"ה בשל עבודות הרכבת הקלה ומסתובבים שם פועלים, ולפני כמה שנים שמעתי שהייתה בעיית "בטיחות" באזור (חברת ביטוח גדולה שהייתה באזור עברה למקום אחר בשל כמה מקרי תקיפה/ הטרדה וסידרו לעובדות שלהם אבטחה וליווי באותה תקופה).
עד כמה בטיחותי לבחורה להסתובב באזור הנ"ל בשעות היום והלילה?
אשמח להתעדכן
תודה!

לצפיה ב-' פורום הישרדות נפתח מחדש '
פורום הישרדות נפתח מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/06/2017 | 13:02
4
 שורדים אמיתיים מכורים להדחות ומשימות חסינות
פורום הישרדות נפתח ומחכה לכם, במיוחד לרגל העונה החדשה המשודרת בימי רביעי ושבת ערוץ 2.
היכנסו ושתפו מי הפייבוריט שלכם

לצפיה ב-' פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם '
פורומים מתחדשים במיוחד בשבילכם
( לעמוד שלי בתפוז )
07/06/2017 | 13:48
4

מחכים לכם מנהלים חדשים ופורומים שצומחים מחדש 

זקוקים לייעוץ בנושאים כמו התאזרחות של בני זוג זרים, ויזה, הגירה או אשרת עבודה בארץ? היכנסו לפורום מעמד זרים ומומחה ישיב לשאילותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2569

חושדת שבעלך בוגד בך? רוצים לגלות פרטים על אדם מסוים? היכנסו לפורום חקירות פרטיות ותבררו הכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2456

בעלי עסק חדש ונתקלים בקשיים? מעוניינים בצמיחת החברה? בפורום עסקים תקבלו פיתרונות להכל  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2292

מתמודדים עם הפרעות אכילה? זקוקים לתמיכה נפשית? 
יש לכם את מי לשתף   http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/198

הבניין שלכם לקראת תהליך פינוי בנוי או תמ"א 38? מומחה בפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית מחכה לשאלותיכם  http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2454
לצפיה ב-'יש לכם פסולת אלקטרונית?'
יש לכם פסולת אלקטרונית?
04/06/2017 | 12:34
37
ראו את המקומות בהן ניתן להחזיר ציוד אלקטרוני ישן וסוללות, במקום להשליכן לפח הזבל הכללי.
לצפיה ב-'תח"צ - אויב או ידיד?'
תח"צ - אויב או ידיד?
04/06/2017 | 12:19
1
30
(במסגרת המאבק על שטח הרחוב בין הולך הרגל והמכונית)
טור דיעה של אירית לבהר במגזין לחדשנות עירונית:
לצפיה ב-' מעניין. בכלל בלוג מעניין מאוד. '
מעניין. בכלל בלוג מעניין מאוד.
13/06/2017 | 15:21
4
לצפיה ב-'לינה לא מתוכננת בתל אביב'
לינה לא מתוכננת בתל אביב
02/06/2017 | 09:59
5
13

נניח ואני מבין שאצטרך ללון הלילה בתל אביב באורח ספונטני (איזור אלנבי)
איפה כדאי ללון וכמה יקר זה יהיה (עדיפות למלון)?

לצפיה ב-'יש אכסניה קרוב לצומת אלנבי ויהודה לוי'
יש אכסניה קרוב לצומת אלנבי ויהודה לוי
02/06/2017 | 20:43
4
17
מקום בשם תל אביב הקטנה. יהודה לוי 51. אני זוכר כששאלתי שם פעם זה היה די זול - בעיקר אם אתה בחורצ'יק שמוכן לגור בחדר עם שותפים (במיטות קומותיים). אז יש מצב שתוכל לסגור לילה ב 100 שקל.
דיל די טוב (למי שלא מחפש פינוקים).
אברהם הוסטל הרבה יותר יקרים מהם (אבל יותר מגניב).

הנה מצאתי לך קישורית אליהם:

בהצלחה, וספר לנו איך היה
לצפיה ב-'מה אם אני רוצה חדר פרטי לי ולבת הזוג?'
מה אם אני רוצה חדר פרטי לי ולבת הזוג?
02/06/2017 | 20:45
2
7
לצפיה ב-'oh, כלומר לא יחיד אלא זוגי? זה כבר פותח הרבה יותר אופציות'
oh, כלומר לא יחיד אלא זוגי? זה כבר פותח הרבה יותר אופציות
02/06/2017 | 21:10
1
17
NYX זה כבר מלון מלון, ולא ג'יפה.423 שקל לחדר. צור איתם קשר עכשיו עכשיו, כי לא בטוח כמה חדרים כאלה יש בעיר. זה דיל טוב. דרך בגין 46 - לא האזור הכי מבוקש בעיר, אבל אחלה מחיר. מבחינתך זה קרוב לאלנבי.

לצפיה ב-'אופציה אחרת זה מלון סוויטות גאולה'
אופציה אחרת זה מלון סוויטות גאולה
02/06/2017 | 21:21
16
רחוב האר"י 11. 472 שקל לחדר זוגי.
NYX הרבה יותר מפואר ממנו, אבל אם NYX לא ילך אז גם זה אופציה.

אחרי זה יש MASH ביץ' רומס. רחוב הירקון 98. 494 שקל לחדר זוגי. נראה לא משהו אבל עדיין בפחות מ 500 שקל ללילה.
לצפיה ב-'אמממ, אני רואה שדרך booking הכל תפוס'
אמממ, אני רואה שדרך booking הכל תפוס
02/06/2017 | 21:07
13
עדיין, שווה לברר איתם בטלפון או לגשת פיזית. אולי יש מיטה פנויה.

אם לא רלוונטי להיום אז אני רואה דרך booking שיש לך מקום באכסניית סקיי הוטל, בן יהודה 34. גם כאן תקבל עודף מ 100 שקל (לחדר משותף עם מיטות קומותיים), אבל יכול להיות שזה לנשים בלבד.

אם לא זה אז אני רואה שיש את מלון הכרמל, ליד שוק הכרמל. רחוב הכרמל 11. זה כבר כואב בכיס - 355 שקל. לא כיף אבל זה מה יש אם צריך מעכשיו לעכשיו.
יש גם את הגורדון אין. בן יהודה 77. 570 שקל.
מלון נורמלי כבר יעלה אלפיה
לצפיה ב-'יום הסטודנט, השבוע ביום חמישי'
יום הסטודנט, השבוע ביום חמישי
24/05/2017 | 09:06
8
ביום חמישי יתקיים יום הסטודנט של אוניברסיטת תל אביב.
לא חייבים להיות סטודנטים כדי ללכת ולהנות.

לצפיה ב-'והשבוע... טעם העיר (או בשמו הרשמי - ת"א eat)'
והשבוע... טעם העיר (או בשמו הרשמי - ת"א eat)
21/05/2017 | 08:58
4
22
כמו בשנה שעברה, בגן צ'רלס קלור, בימים שלישי-חמישי.
לצפיה ב-'ידוע לך אם צירי תנועה צפויים להיסגר? '
ידוע לך אם צירי תנועה צפויים להיסגר?
21/05/2017 | 09:36
2
13
לפי הקישור אני רואה שלא, אבל אולי כן וטרם פורסם? 
תודה
לצפיה ב-'בשנה שעברה לא סגרו כלום'
בשנה שעברה לא סגרו כלום
22/05/2017 | 14:55
1
12
מגיעים אנשים, אבל לא מסות כפי שהיה בעבר בפארק גני יהושע.

מה שכן כדאי לחשוב היטב אם להגיע ברכב פרטי, שכן זה אמנם לא מסות כמו בפארק, אבל עדיין לא מעט, מה שממלא את כל החניות באזור.
לצפיה ב-''
23/05/2017 | 09:33
1
לצפיה ב-'איך היה? לאן הלכתם?'
איך היה? לאן הלכתם?
21/05/2017 | 08:55
5
לצפיה ב-'שכונת נופי ים'
שכונת נופי ים
16/05/2017 | 09:23
1
13
בוקר טוב,
אנחנו זוג צעיר, שמתעניינים במס' שכונות בתל אביב. אחת מהשכונות שחשבנו עליהן היא נופי ים. אשמח לדעת איזו אוכלוסייה נמצאת בשכונה? מה אופי השכונה? ביחס לאזור כמו בורלא, שכונת בבלי.
תודה. 
לצפיה ב-'נופי ים הוא השם הרשמי לשכונת הגוש הגדול'
נופי ים הוא השם הרשמי לשכונת הגוש הגדול
17/05/2017 | 09:35
14
זה כיום אתר הבנייה הכי גדול בעיר - בעיקר בחלקה הדרומי, המכונה ע"י הקבלנים, מסיבות שיווקיות, ל' החדשה. לא לכל אחד מתאים לגור באתר בניה כזה (באופן זמני כמובן, עוד כמה שנים הכל יושלם). חלקה הצפוני כבר בנוי, ולכן שם כבר אין משאיות ופועלים כל יום.
מדובר באלפי יח"ד, לא צחוק.

היתרון של השכונה הוא שהכל חדש. בנייני שיש מפוארים עם דירות גדולות, 2 מעליות, מרפסת, מחסן, ממ"ד ו 2 חניות תת קרקעיות כסטנדרט. הבעיה? חוץ מזה אין בה כלום.
היקף המסחר בגוש הגדול, כיום, הוא לא נמוך אלא מביך. רמת אביב החדשה זה נמוך. הגוש זה מביך. פשוט בושה. בנו אלפי יח"ד, שגרים בהן אלפי תושבים, אבל כמעט ואין מסחר במרחק הליכה ולכן בשביל כל פיפס צריך רכב פרטי (בד"כ לשופרסל בקניון רמת אביב). אם יש לכם 2 רכבים זה פחות יטריד.
בעתיד הקרוב המצב ישתפר קמעה, כאשר תפתח חזית מסחרית במערב רחוב אינשטיין, כשבימים אלה פתחו את סופר יודה, בהמשך יפתחו סופרפארם, מעדניה ועוד כל מיני.  בהתחשב בשום כלום שיש עכשיו כל תוספת היא כמו כוס מים להולך במדבר
בטווח הארוך המצב ישתפר, כשמתוכנן איזשהו מרכז מסחרי/קניון קטן של גזית גלוב בגוש הגדול. אין תח"צ בשכונה, בכלל, אבל יש כמה קווי אוטובוס שעוברים בלוי אשכול, כשהעניין הזה השתפר ברפורמה לפני כמה שנים, לכן אפשר איכשהו להסתדר אך עדיין, למי שאין אוטו? פחות ממליץ. התח"צ ברמת אביב הישנה טובה בסדרי גודל. אין בכלל מקום להשוואה.

חיסרון נוסף הוא שאין ירוק. אין שום קשר לרמת אביב (הישנה), אפילו לא קלוש. יש המון שיש, אבל ירוק? כלום. יחסית אליה רמת אביב החדשה (שגם לה אין שום קשר לרמת אביב הישנה, זה רק שם מטעמי שיווק) מוצלחת יותר, כי היא כבר קיימת 20 שנה, יש טיפה מסחר ב 2 מרכזים קטנים, יש טיפה ירוק ויש איזושהי פילוסופיה של תכנון שכונתי (מדרחוב, שבערב מטיילים שם התושבים). בגוש אין כלום. סתם מקבץ בניינים. מפוארים. אבל זה הכל.
לפחות יש בי"ס יסודי וגני ילדים.
לפני שנה פתחו בנופי ים, בשעה טובה, קאנטרי פרטי קטן.
למרבה הצער אין מתנ"ס. אינשאללה מתישהו העיריה תקים (כשלדעתי מתבקש אחד כזה משותף לגוש עם החדשה, שכבר קיימת 20 שנה ועדיין אין בה את הפונקציה הבסיסית הזו, והתושבים משלמים הרבה מאד ארנונה יקרה, ולא כ"כ ברור על מה)
כמו כל בנייה חדשה (בכל העיר) כל התושבים מבוססים. חלק זה ערסים ונובורישים ויש גם כמה עבריינים עם מרצדס שחורות (אבל זה כמה בודדים מבין אלפים, לכן לא הייתי מתרגש יותר מדי, המשטרה גם יושבת עליהם די צמוד)
תוכנית ל' ו-בבלי הן שכונות ותיקות, ולכן עם אופי ואוכלוסיה קיימים. החיסרון הוא שהבניינים לא מפוארים כמו בשכונות החדשות, אבל הדירות לא פחות גדולות. רק ישנות יותר ובלי ממ"ד ומרפסת. היקף המסחר בהן נמוך אך לא מביך. גם בהן התח"צ חלשה, אך מאחר והן קרובות לדרך חיפה אפשר איכשהו להסתדר, תלוי באזור שבו גרים.
3 השכונות הללו הן עם 0 עירוב שימושים (קרי מגורים נטו ואין מבני תעסוקה בשכונה), שלדעתי זה חיסרון ביחס למרכז העיר או אפילו רמת אביב (הישנה) הסמוכה, שכן מציעה סוג של עירוב שימושים מסויים. החיסרון העיקרי בזו האחרונה הוא מבנים ישנים ומתפוררים (ולכן כולם יעברו תמ"א).
בתוכנית ל' יש קאנטרי עירוני מוצלח (אך יקר להחריד, לדעתי העיריה יכולה טיפה פחות לעשוק את התושבים, שכבר ממילא משלמים ארנונה גבוהה) וב-בבלי יש את קאנטרי דקל המוצלח (פרטי ויקר).
פלוס משמעותי של נופי ים, בעיקר בחלקה הצפוני, הוא קירבה לחוף הים - אפשר ללכת ברגל, בכפכפים, לחוף תל ברוך. נחמד. במרכז ת"א משלמים על קירבה כזו לחוף הון עתק, על חורבות מתפוררות. מחלקה הדרומי זה ארוך יותר, כי שדה דב חוסם, ולכן צריך ללכת צפונה ולהקיף. ברגל זה כבר טיפה רחוק, אך באופניים זה קלי קלות.
[במאמר מוסגר, לי יש פנטזיה שיעשו בעתיד מנהרה להולכי רגל מתחת לשדה בהמשך אינשטיין, ואז הבעיה שלהם תפתר. הלוואי. אלפי אנשים רבים יהנו מזה (גם מהחדשה ומתוכנית ל'). בינתיים זה לא קורה.]
הפלוס העיקרי של בבלי הוא שהיא יושבת על פארק הירקון ומאחר והיא מדרום לירקון היא יותר קרובה ליהודה מכבי, אבן גבירול ומרכז העיר. חיסרון משמעותי הוא צפיפות הבניינים - אפשר בקלות  לשמוע רעש מדירה בבניין סמוך. בתוכנית ל' וגם נופי ים לא כ"כ כ"כ צפוף והנוף מהחלון בשתיהן הוא יותר פתוח ולא בניין סמוך.

בקיצור, יש פלוסים ומינוסים בכל מקום. הייתי מציע לשכור דירה לשנה לפני שקונים, וככה להכיר יותר מקרוב, דרך הרגליים, עד כמה השכונה מתאימה לכם. קחו בחשבון שמאחר וזו שכונה בבנייה אז השירותים בעתיד יהיו מפותחים יותר מהיום.
לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2017 | 12:28
5
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'מקרה מעניין שקרה בת"א ב1991'
מקרה מעניין שקרה בת"א ב1991
15/05/2017 | 11:29
33
לצפיה ב-'היום יום המוזיאונים הבינלאומי'
היום יום המוזיאונים הבינלאומי
15/05/2017 | 10:37
4
זה אומר כניסה חינמית להרבה מוזיאונים היום, כשבת"א זה אומר:
מוזיאון ת"א לאומנות, מוזיאון א"י ברמת אביב (כניסה נדירה(!) כי בנק הפועלים לא סבסד כניסה אליו בפסח), בית התפוצות (באוניברסיטה), בית ראובן, מוזיאון בתי האוסף לתולדות צהל, האצ"ל, האצ"ל בתש"ח, ההגנה, הלח"י, הפלמ"ח (כנ"ל, כניסה נדירה!), נחום גוטמן.
לצפיה ב-'ארוע ספורט לנשים, יום שישי, בספורטק'
ארוע ספורט לנשים, יום שישי, בספורטק
15/05/2017 | 10:30
3
קוראות הפורום מוזמנות לארוע ספורט גדול, שיתקיים בשישי הקרוב בספורטק 
לצפיה ב-'מצעד הגאווה ב 9.6'
מצעד הגאווה ב 9.6
11/05/2017 | 12:31
17

למחרת, במוצ"ש 10.6, תהיה הופעה של ה pet shop boys, בפארק הירקון 
דרך דיגיתל יש עכשיו דיל טוב של 130 שקל לכרטיס!
לצפיה ב-'הערב ברוטשילד: סטארט-אפים מציגים חדשנות'
הערב ברוטשילד: סטארט-אפים מציגים חדשנות
07/05/2017 | 15:16
12
אוניברסיטת תל אביב מביאה לרוטשילד חדשנות בהייטק.
ב 16 פאבים וברים אפשר יהיה לשמוע הערב הרצאות קצרות, ובחינם, של מיזמי סטארט-אפ חדשניים.

תהנו 
לצפיה ב-'הליכות ג'יין 2017'
הליכות ג'יין 2017
04/05/2017 | 08:17
264
היום, מחר ובשבת יהיו כמה הליכות ג'יין, ביפו ובקרית המלאכה

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום מקרקעין
פורום מקרקעין
ש. גרוס חברת עורכי דין
ש. גרוס חברת עורכי דין
פורום השקעות נדל
רוצים לקנות נכס בארה"ב?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה