לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1366213,662 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנועי שטח

ברוכים הרוכבים אל שטח המחייה האמיתי של המחוגבים,האצילים והחצילים,האפלים והידועים. 363 מזמין את כל שואבי האבק באשר הם,רוכבי אינדורו,מוטוקרוסרים,לוחכי שבילים או סתם פוזלים בתוגה לעבר השטח,אלה שחושבים שהם...ואלה שבאמת מחגבים להם בשטח כפולי או מרובעי הפעימות,הכנסו לחוות את ההווי היומיומי של רוכבי השטח בארץ (ובחו"ל..),להחליף חוויות ודעות,לחשוף ולשתף רעיונות חדשים מידע עדכני ועוד..... בואו ותהנו מחוויה יחודית ומיוחדת שמשלבת אופנוענות מא' עד ת', אחוות רוכבים,פעילות ספורטיבית,והנאה מהטבע,ענף שאין דומה לו הן בחוויה והן בתחושות ועוד לא הזכרנו את האדרנלין הממכר!!! רעיון הפורום נהגה ע"י יקירי הענף ומנהליו הראשונים חליל אבד רבו(הערבי) וירחמיאל קולרגול (אצילי יער שרווד המיתולוגי) כמקימי פולגז וממשיכי הדרך ב363,ועל כך נתונה להם תודתינו. את מקומם תפסו בשלהי 2004 גז ונעלם וMEXMEX חברנו במקסיקו שאליהם מצטרף בשלב מאוחר יותר אניגו החמוש בדו"ש. עם פרישת המקסיקני תפס את מקומו הנשמה הצהובה שכיהן בתפקיד מספר שנים מכובד. את גז ונעלם החליף ,שכנו YOE66 שביחד עם הנשמה  הצהובה תפסו אחריות על אחת הגזרות החמות באזורינו. עם פרישתם לנושאי החיים המרתקים האחרים,לא שכחו כמובן את עולם השטח. את מקומם תפס המחשמל 64. תודות גדולות לדורות. "אם תיכנס ותשתלב...תוכל גם אתה להיות....רוכב.."

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועי שטח

ברוכים הרוכבים אל שטח המחייה האמיתי של המחוגבים,האצילים והחצילים,האפלים והידועים. 363 מזמין את כל שואבי האבק באשר הם,רוכבי אינדורו,מוטוקרוסרים,לוחכי שבילים או סתם פוזלים בתוגה לעבר השטח,אלה שחושבים שהם...ואלה שבאמת מחגבים להם בשטח כפולי או מרובעי הפעימות,הכנסו לחוות את ההווי היומיומי של רוכבי השטח בארץ (ובחו"ל..),להחליף חוויות ודעות,לחשוף ולשתף רעיונות חדשים מידע עדכני ועוד..... בואו ותהנו מחוויה יחודית ומיוחדת שמשלבת אופנוענות מא' עד ת', אחוות רוכבים,פעילות ספורטיבית,והנאה מהטבע,ענף שאין דומה לו הן בחוויה והן בתחושות ועוד לא הזכרנו את האדרנלין הממכר!!! רעיון הפורום נהגה ע"י יקירי הענף ומנהליו הראשונים חליל אבד רבו(הערבי) וירחמיאל קולרגול (אצילי יער שרווד המיתולוגי) כמקימי פולגז וממשיכי הדרך ב363,ועל כך נתונה להם תודתינו. את מקומם תפסו בשלהי 2004 גז ונעלם וMEXMEX חברנו במקסיקו שאליהם מצטרף בשלב מאוחר יותר אניגו החמוש בדו"ש. עם פרישת המקסיקני תפס את מקומו הנשמה הצהובה שכיהן בתפקיד מספר שנים מכובד. את גז ונעלם החליף ,שכנו YOE66 שביחד עם הנשמה  הצהובה תפסו אחריות על אחת הגזרות החמות באזורינו. עם פרישתם לנושאי החיים המרתקים האחרים,לא שכחו כמובן את עולם השטח. את מקומם תפס המחשמל 64. תודות גדולות לדורות. "אם תיכנס ותשתלב...תוכל גם אתה להיות....רוכב.."
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:15
1

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'חשיפה של קטמ 250 פרירייד כבר בקרוב בארצנו'
חשיפה של קטמ 250 פרירייד כבר בקרוב בארצנו
12/09/2017 | 19:03
82
כאן מפול גז. זכור לי היטב שדגם ה-350 לא הלך בארץ. מה שכן נמכר היה ה250 דופ' בתצורה הזו של קטמ. מה היתרון של 250 זה על הדופ'? איך יצלח ביחס לקרוסטריינר כדוגמא בנוסף גם בהיבט תנועה ומומנט/כוח?
אני מניח שגם לעלותו תהיה משמעות. מה יכולות להיות הסיבות של ייצור כלי שזכה בתצורת 250  האם רק בגלל תקנות זיהום האויר?
לצפיה ב-' מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם '
מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם
12/09/2017 | 12:57
6

מומחים ואנשי מקצוע חדשים מחכים לכם בפורומים הבאים 

בפורום משפט פלילי תוכלו לשאול הכל על התחום ולקבל תשובות מעו"ד מומחה

בפורום טיפול זוגי תוכלו להתייעץ ולשתף בבעיות בזוגיות או בבניית זוגיות

בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו לדעת איך לרפא את גופכם בעזרת תזונה ואורח חיים בריא

בפורום השקעות נדל"ן בקנדה תוכלו להתייעץ לגבי כל סוגי ההשקעות עם עו"ד ישראלי וקנדי

בפורום שמאות מקרקעין תוכלו לשאול על מיסוי נדל"ן, תכנון ובנייה, תביעות מקרקעין ועוד

בפורום נזקי גוף ותאונות דרכים תוכלו לקבל ייעוץ משפטי לגבי כל סוגי נזקי הגוף והתאונות

בפורום אוטיזם- גישה ביו רפואית תוכלו לדעת איך מפחיתים את התסמינים של אוטיזם לפי עקרונות הרפואה המשלימה

בפורום מכירות ופיתוח עסקי תוכלו לשאול על מכירות b2b, פיתוח עסקי, הגדלת רווחים ועוד

בפורום משפחות מורכבות תוכלו לשתף ולהתייעץ בהכל אם אתם נמצאים בפרק ב' מעט מורכב 

בפורום דרכון פורטוגלי ידברו אתכם על הוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלית-אירופאית

גלישה נעימה

לצפיה ב-'בולם אחורי ימאהה YZ250 F מוטוקרוס 2008'
בולם אחורי ימאהה YZ250 F מוטוקרוס 2008
11/09/2017 | 17:00
3
74
אני רוצה לקנות בולם חדש משומש אפשר לקבל המלצות?
קישור או טלפון
לצפיה ב-'יש לי במצב מצויין. דגם ה SSS עם קפיץ טיטניום.'
יש לי במצב מצויין. דגם ה SSS עם קפיץ טיטניום.
11/09/2017 | 19:38
2
43
לצפיה ב-'בולם אחורי'
בולם אחורי
12/09/2017 | 09:21
1
71
היי תשאיר נייד אצור קשר

לצפיה ב-'שלחתי בפרטי.'
שלחתי בפרטי.
12/09/2017 | 11:23
19
לצפיה ב-'swm הדגמים של האינדורו'
swm הדגמים של האינדורו
08/09/2017 | 19:40
5
106
קראתי דברים טובים עליהם בכמה אתרי אינטרנט, אבל מעבר לקריאת כתבות הייתי שמח לקבל התרשמות אישית אם יש פה איזה חבריקו שרכב על SWM בעצמו או אפילו אם יש מישהו פה שהוא בעלים של אחד כזה, ויכול לשתף לספר קצת...

לצפיה ב-'על פי מבחנים שקראתי לא מעבר מדובר'
על פי מבחנים שקראתי לא מעבר מדובר
09/09/2017 | 12:51
2
89
בכלים טובים מאד. יש כאן מבחן שנעשה בוואלה
http://cars.walla.co.il/item/2999822
יש גולש בשם עמית צורי שרכב על הנ"ל. מקווה שיוכל להגיב בקרוב. הרושם הוא רושם טוב כפי הנראה לי. כדאי לבדוק מי נותן שרות /תחזוקה זמינות חלקים אפשרות שדרוג מכלולים במעמד קניה אם הכיון חדש וכן תדירות טיפולים.
לצפיה ב-'לא רכבתי על כזה'
לא רכבתי על כזה
10/09/2017 | 00:15
1
33
לצפיה ב-' צודק הגולש הוא two times'
צודק הגולש הוא two times
10/09/2017 | 06:28
35
לצפיה ב-'יש לאבא שלי TE310 09'
יש לאבא שלי TE310 09
11/09/2017 | 18:24
1
92
משנת 2010 ועד היום, אומנם ב TE310 מתלה קדמי מרזוקי במקום KYB ומערכת פליטה מעט שונה, אך ממה שראיתי פיזית וקראתי אני מתרשם שאלו אופנועים זהים (SWM300 | TE310) מלבד מה שציינתי.

בתקופה שהאופנוע היה אצל אבא שלי גם לי יצא לרכב עליו,
המנוע מרגיש טוב בסל"ד נמוך וגם בגבוה. עם יחסי העברה המקוריים לפעמיים קצת קשה למצוא את ההילוך הנכון בעליות טכניות אך זו לא בעיה שקשה לפתור.

מתלים שעובדים טוב מאוד , מאמין שגם עם ה KYB הם צריכים לעבוד טוב.
האופנוע מרגיש מעט כבד, הוא בנוי בצורה מסיבית יחסית לכלים מודרנים,
בהשוואלה לWRF שברשותי הכל בנוי מסיבי יותר , לדוגמא:
-משולש עליון ותחתון עבים פי 2 , גם יותר שטח מגע
-זרוע אחורית מסיבית וגדולה יותר מאופנוע מודרני
-3 מיסבים בגלגל האחורי (במקום 2 באופנוע מודרני)
-מתלה קדמי 50mm כאשר אצלי בימאהה 48mm
-נאבה קדמית פי 2 מהנאבה האחורית אצלי ב WRF

בסה"כ מדובר ב OVERKILL ENGINEERING שהתוצאה הסופית אופנוע שמרגיש מעט כבד, במיוחד בירידות וירידות טכניות עם פרונט שגם לא הכי קליל ללא הצדקה.

אם יש לך עוד שאלות אשמח לענות

לצפיה ב-'@בלונד: שלח לי בפרטית'
@בלונד: שלח לי בפרטית
12/09/2017 | 17:28
49
אני מכיר אחד שמחזיק swm. אנחנו לעיתים רוכבים ביחד. הוא מבסוט לאללה.
אתן לך את הנייד שלו בהודעה פרטית תתקשר אליו.
לצפיה ב-'תהייה לגבי תצרוכת דלק במנוע מוזרק '
תהייה לגבי תצרוכת דלק במנוע מוזרק
07/09/2017 | 06:34
15
67
בWRF250 מהדור הקודם היתה צריכת דלק סביב 22 ק"מ לליטר. בגסגס המקביל בעל אותו המנוע שאותו מתחו קצת יותר היתה צריכה של סביב 19-20 ק"מ לליטר. בימהה הנוכחי בודאות ברורה ובדיקה של ציר זמן מכובד וק"מ בביצוע הלכה ולמעשה הצריכה עומדת על 25 ק"מ בממוצע. יש פעמים של 24 ק"מ לליטר ויש פעמים גם של 26 ק"מ לליטר בהחלט. אני מהרהר בקול רם על הקשר בין הצריכה למערכת ההזרקה. אני יוצא מנקודת הנחה שאין דליפות דלק מהמערכת קרי מערכת במצב תקין , כלי יציב ולא נפל לדוגמא שבנפילה יש יציאת דלק .
בנוסף מעניין לדעת מה תהיה ההשפעה של מערכת זו בדו"פים ששם צריכת הדלק גבוה הרבה יותר.האם אכן השיפור של כ 25 אחוז מקורה בה ובה בלבד? כלומר האם שיפור כה משמעותי זה מגיע רק מעצם קיומה או גם יתכן וממערכות נוספות בסביבתה?
לצפיה ב-'בארבע פעימות ההזרקה היא רק האמצעי המודרני להשגת אותה מטרה'
בארבע פעימות ההזרקה היא רק האמצעי המודרני להשגת אותה מטרה
07/09/2017 | 09:16
14
83
שאפשר היה להשיג בקלות גם עם קרבורטור. הגורם האמיתי הוא תערובת עניה יותר שמובילה להפחתה בצריכת הדלק ובזיהום, תגובת מנוע מהירה יותר וכתוצר לוואי טמפרטורת עבודה גבוה יותר שמפצים עליה בעזרת מערכת קירור מתאימה, וכן, יתכן והמנוע הזה יחזיק קצת פחות. 
בדו"פ אני מניח שהמצב דומה.
כל זאת מיכוון שהקרבורטור, במיוחד קרבורטור ברמה גבוה כמו באופנועי שטח הוא מכשיר מתוחכם ומדויק להפליא. החסרונות שלו לעומת הזרקה הם שעל מנת לקבל ביצועים אופטימלים הוא דורש כיוון, יש לו שחיקה, ובזה אני לא בטוח אבל יתכן שבגלל המורכבות המיכנית שלו היום הוא אפילו יותר יקר ליצרן מאשר מערכת הזרקה.

לצפיה ב-'על התשובה ויחד עם זאת אני מנסה לחשוב ולהבין כדלקמן'
על התשובה ויחד עם זאת אני מנסה לחשוב ולהבין כדלקמן
07/09/2017 | 20:34
2
45
1. מה הסיבה שטמפ' העבודה עולה  קרי האם תערובת עניה יוצרת יותר חום מוגבר יותר כתוצר בתא הבעירה? אם התשובה ,חיובית מדוע ליצור מצב שכזה או מה הסיבה שלא להתגבר עליו בתערובת עשירה יותר ? האם התערובת העניה היא זו שלשמה נוצרה ההזרקה בהיבט "ירוק לסביבה" קרי זו מטרת העל ?
יש הרי המון מפות הצתה של יחס תערובת /אויר במוזרקים . בו נגביר את התערובת ונפתור את חלק מהבעיות או שלא כך הדבר?.
2. אם המנוע מתחמם יותר בגלל אופי התערובת מה התועלת מכך, והאם קירור המערכת הוא מספיק או שבכל מקרה יגרם בלאי גבוה יותר לאורך הזמן?

לצפיה ב-'לעוד מידע תקרא על lean combustion technology'
לעוד מידע תקרא על lean combustion technology
07/09/2017 | 23:28
1
44
את היתרונות והחסרונות העיקריים כתבתי
לצפיה ב-' בהחלט אקרא.'
בהחלט אקרא.
08/09/2017 | 09:22
14
לצפיה ב-'ממש לא מסכים שאפשר להשיג את אותה מטרה עם קרבורטור'
ממש לא מסכים שאפשר להשיג את אותה מטרה עם קרבורטור
10/09/2017 | 10:29
48
קרבורטור ברמה גבוה הוא אכן מתוחכם, אבל מאד מוגבל.
אתה מנסה לשלוט על התערובת בכל התווך על ידי ארבעה מעגלים בלבד, מה שבהכרח לא יהיה אופטימאלי. מה גם שיחס התערובת בקרבורטור תלוי רק במצב המצערת, ולא בסל"ד, בטמפרטורת המנוע, בטמפרטורת האוויר, בגובה וכו'.
נכון שמנועי ארבע פעימות פחות רגישים לזה לדיוק בתערובת, ולכן אולי מבחינת התחושה אתה עלול לחשוב שהקרבורטור עשה עבודה טובה כמו ההזרקה, אבל זו רק ההרגשה כי בפועל ההזרקה נותנת תערובת מדויקת לאורך כל טווח הפעולה והקרבוטור לא.
בשתי פעימות המצב אפילו עוד יותר חמור, כי גם מרגישים את זה.
אתה כותב שהגורם האמיתי הוא תערובת עניה יותר, אבל זה חלק גדול מהעניין. בעזרת הזרקה אתה יכול להגיע לתערובת יותר ענייה, מה שבקרבוטור אתה לא יכול לעשות מבלי להסתכן בתערובת ענייה מדי שתגרום נזק. כלומר בפועל קרבורטור נותן תערובת לא אופטימאלית ולא מדויקת.
לצפיה ב-'מסכים עם דוטש. זה תמיד כך במעבר ממערכת אנאלוגית לדיגיטלית'
מסכים עם דוטש. זה תמיד כך במעבר ממערכת אנאלוגית לדיגיטלית
14/09/2017 | 11:38
8
33
בדומה לאיכות השמע שהשתפרה במעבר מתקליטים לדיסקים. הקרבורטור למרות המופלאות שלו כמערכת מיכאנית לא ישתווה למערכת הזרקה. בכל הפרמטרים. פעם היה חשש לגבי אמינותו בשטח עם המזרקים והחיישנים שלו, אני חושב שהוא הוכיח עצמו לאורך השנים.
ולמחשמל, תערובת עשירה מקררת את חלל המנוע. בדומה לזיעה שמקררת את הגוף עם התנדפותה מהעור, כך פעולת הנידוף של תרסיס הדלק עם האוויר מקרר את חלל תא השריפה. עליית חום המנוע בשימוש בתערובת ענייה נפתר ע"י קירור חזק יותר. זו השקעה חד פעמית קטנה יחסית לחיסכון תפעולי בעלות הדלק לאורך כל שנות העבודה של הרכב. וכמובן גם הורדה של זיהום אוויר 
לצפיה ב-'לגבי המשפט הראשון שלך- לא תמיד, אל תקח את זה כברור מאליו'
לגבי המשפט הראשון שלך- לא תמיד, אל תקח את זה כברור מאליו
14/09/2017 | 15:30
3
23
ולכן יתכן ואתם צודקים לגבי הקרבורטור, יתכן ולא.
הסיבות הם שלחיישנים יש זמן תגובה, הפרעות, סטיות, מעגלים שממירים אותות פיסיקליים לחשמליים עם מקום לטעויות, גם במפעילים עצמם ישנם המרות דומות שיכולות לסבול מאי דיוקים מאותם סיבות...במערכת מיכנית כמו בקרבורטור המשוב הוא האות הפיסיקלי עצמו שגם משמש כמפעיל, זמן התגובה תלוי במהירות השתנות פרמטרים פיסיקליים בלבד כיוון שרק בהם תלוי השינוי, תיאורתית יש כאן באספקטים מסוימים כמה יתרונות ברורים.
אבל כמובן התמונה יותר רחבה ומבחינת יתרונות אחרים שכתבתי עדיפה הזרקה.
ד"א- דוגמא נוספת, רכב עם הגה מכני לעומת חשמלי ודפוס תעשייתי דיגיטלי לעומת אנלוגי שכמה שמתאמצים הם עדיין לא שם
לצפיה ב-'לגבי זמני תגובה - התמונה לא כזו פשוטה'
לגבי זמני תגובה - התמונה לא כזו פשוטה
14/09/2017 | 17:24
2
21
דוגמא - איניפיניטי הציגה הגה אלקטרוני לפני כמה שנים (ב-Q50, אם זה מעניין מישהו). לדבריהם הם בדקו ומצאו שהזמן שלוקח לפקודת ההיגוי לעבור במערכת האלקטרונית שלהם קצר יותר מהזמן שלוקח לה לעבור בתווך הברזל שמקשר באופן מסורתי בין ההגה לגלגלים.
כי למרות שנראה לנו שברגע שסובבנו צד אחד של מוט ברזל גם הצד השני הסתובב - למעשה יש זמן תגובה - התנועה עוברת כמעין גל, שנע לאורך מוט הברזל במהירות הקול (בברזל). אני מניח שהחישובים שהם עשו היו בפרמטרים שעזרו להם להשיג את התוצאה הרצויה (למשל בחרו במוט הגה ארוך במיוחד), אבל הצילומים בהילוך איטי שהם הציגו של התקדמות התנועה לאורך מוט ההיגוי היו מרתקים.
לצפיה ב-'בטח שלא פשוט, השאלה איך ההרגשה בהגה, זאת עיקר הבעיה בהגה'
בטח שלא פשוט, השאלה איך ההרגשה בהגה, זאת עיקר הבעיה בהגה
14/09/2017 | 17:48
1
105
חשמלי, וגם שאם פתאום כבה המנוע בנסיעה מסיבה כלשהיא צריך ידיים של גורילה בשביל להזיז אותו אבל זה כבר סיפור אחר
לצפיה ב-'אל תבלבל - מה שנהוג לקרוא לו "הגה חשמלי" הוא הגה שבו התגבור'
אל תבלבל - מה שנהוג לקרוא לו "הגה חשמלי" הוא הגה שבו התגבור
16/09/2017 | 12:00
20
חשמלי במקום הידראולי. אגב - יש מכוניות בהן ההגברה החשמלית ממשיכה לעבוד גם כשהמנוע כבוי. וגם בהגברה הידראולית אם המנוע נעצר - צריך הרבה כח כדי לסובב את ההגה. לא "המון" אגב, אלא פשוט יותר מכרגיל. כשהאוטו בנסיעה, זה לחלוטין אפשרי. מניסיון.
אני מדבר על הגה שבו אין קשר מכאני בין גלגל ההגה לגלגלים. משהו אחר לגמרי.
לצפיה ב-'תודה להסבר. האמת לא היה לי מושג כלל'
תודה להסבר. האמת לא היה לי מושג כלל
15/09/2017 | 09:40
3
19
על כך עד ש 2 old school התווה כיון.
הכל מתקשר כעת ומובן. אני מניח שגם בדופ' תעלה הטמפ' אם כי פחות עקב פחות חלקים נעים. שאלה משמעותית היא איך שאר הפרמטרים כמו שינויים בטמפ' האויר לחץ וכו' כתלות בעונות שנה וכן בגובה תשפיע על תגובות המערכת והתנהגותה.
לצפיה ב-'עלית הטמ' לא קשורה למספר החלקים הנעים, אלא לאופי הבעירה'
עלית הטמ' לא קשורה למספר החלקים הנעים, אלא לאופי הבעירה
16/09/2017 | 12:01
2
8
לצפיה ב-'צודק . אם כך מה כן ההשפעה בתוספת שמנוע דופ' הוא'
צודק . אם כך מה כן ההשפעה בתוספת שמנוע דופ' הוא
16/09/2017 | 16:44
1
19
בעל פחות חלקים נעים מעבר לקצב עליית הטמפ' וקרור המנוע ביחס למרובע,
כאשר מדובר בהזרקה והשפעתה על טמפ' העבודה של המנוע? כלומר כדי שמנוע דופ' יגיע לטמפ' עבודה נדרש יותר זמן הוא גם מתקרר מהר הרבה יותר. כלומר האם נכון יהיה לומר שמערכת ההזרקה תשפיע על עבודתו לאורך עקומת הכוח שהוא מייצר וטמפ' העבודה שלו? ואם כן איך ניתן להתגבר על כך. נראת לי וואחד סוגיה...
לצפיה ב-'אני לא חושב שזה קשור לכמות החלקים הנעים אלא למאסת המתכת '
אני לא חושב שזה קשור לכמות החלקים הנעים אלא למאסת המתכת
17/09/2017 | 10:21
13
לעומת כמות הדלק שנשרפת בזמן נתון. המנועים יותר קטנים לנפח נתון, עם פחות מתכת לחמם - ודלק נשרף כל פעימה, לא כל שתיים.
לצפיה ב-'תלוי בסוג הזיהום - במקרים מסוימים תערובת עניה יכולה ליצור '
תלוי בסוג הזיהום - במקרים מסוימים תערובת עניה יכולה ליצור
14/09/2017 | 17:27
21
יותר נוקסים, למשל, כי בהעדר פחממנים ומימן, החמצן מתקשר עם חנקן. יש מצב שזה קשור גם לטמפרטורת הבעירה הגבוהה יותר, אבל אני לא בטוח מה הגורם ומה התוצאה מבין השניים.
לצפיה ב-'DRZ400S לעומת DR650S. יתרונות וחסרונות'
DRZ400S לעומת DR650S. יתרונות וחסרונות
31/08/2017 | 20:00
11
107
אין עוררין שה400 עדיף בשטח, בעיר הצפופה ובמסלול האיטי. 
השאלה שלי: מה לגבי נסיעה באוטוסטראדה? שני הכלים "אינם מציאה" (בעדינות) בכביש המהיר הבינעירוני. הישר או המפותח אבל אני מעוניין להשוות כדי לדעת מה להעדיף.  
אני מבין כי לשניהם מהירות סופית דומה ~160 ??? . מיגון הרוח דל בשניהם ובזה הם דומים. 
ה400 שוקל 146קג. ה650 שוקל 166קג. 
לשניהם צמיגים tube type
צמיגקדמי ב650 במידה 90/90/21. ב400 הקדמי במידה 80/100/21 דהיינו הצמיג ב400 דק במעט. להבדיל מראה הפרופיל מהצד של הצמיג/גלגל נראה כמעט זהה לחלוטין (עובי דופן וקוטר ג'אנט)
מאחור שניהם 120/90 אבל קוטר הג'נט ב400 גדול יותר 18 וב650 קטן יותר 17.

מיכל הדלק ב650 הוא 13 ליטר. ב400 הוא 10 ליטר. האם זה היחס ההפוך בין צריכת הדלק? 
איך לדעתכם ירגיש ה400 באוטוסטראדה. לאיזה טווח קמ באוטוסטראדה הוא יהיה נוח ומאיזה מרחק רכיבה עלול להרגיש מאד לא נוח. 
בנוסף האם אפשר להרכיב ארגז נשלף בשניהם לאיפסון קסדה מעיל וכד' ? 

לצפיה ב-'קיים הבדל משמעותי בין שני הכלים הללו בטח בשטח ובטח בעיר.'
קיים הבדל משמעותי בין שני הכלים הללו בטח בשטח ובטח בעיר.
31/08/2017 | 21:27
8
101
ברגע שכלי הוא דו"ש שגם נותן עבודה בשטח וטובה הדבר בדרך כלל יבוא ע"ח הכביש. הDRZ הוא כלי שעם גיר 5 הילוכים ישמע היטב סביב 110-120 קמ"ש.
בכתבה הנ"ל מפול גז יש מידע לגביו. נהוא לא כלי למהירות ומשכים ארוכים בכביש. עדין כלי עם מושב צר עד כמה שיהיה מפנק האחוריים ירגישו לא בנוח. המנוע למרות ה 400 סמ"ק ישמע היטב ככל שיהיה טיפוס מהירות מעל ה-100. הגיר ביחס בנוי לתת מענה גם לתנאים טובים של רכיבה לשטח.זה לא אופנוע כביש רחוק מרחק שנות אור מכך. זה כלי שתקנה לכביש לניוד של ק"מ לעבודה למרחקים לבטח לא של אוטוסטרדה. מנוע 400 סמ"ק כן אבל רק 400.
כאן עוד כתבה על ה DRZ400 מדוגרי.
לגבי הDR650 כאן מדובר במכונה שעל פי הגודל, המשקל ונתונים נוספים בנויה לאויר גדול יותר בכביש הציבורי בהיבט שטח פחות שטח מהDRZ. גם בו להערכתי יורגש היטב לאורך זמן אי נוחות בישיבה. בכל מקרה אלה לא כלי אוטוסטרדה יום יומית הם לא מיטביים אתנסח בעדינות לכיון זה כפי הבנתי. 

לצפיה ב-'בדקתי את ה400 וה650 טוב ממנו '
בדקתי את ה400 וה650 טוב ממנו
02/09/2017 | 22:05
7
97
כלומר וליתר דיוק, ה650 טוב משמעותית באוטוסטראדה המהירה בהשוואה ל400.
ה400 מקבל רעידות חזקות מחזוריות בפרונט כלומר גם הגלגל הקדמי מקבל אוסצילציות מצד לצד וגם כמדומני שהכידון ואולי גם הכנף הקדמי מתחיל לרטוט...
זה קורה במהירות של כ135 וגם פחות מזה (לעתים אולי החל כבר ב125, זה תלוי בגאוגרפיה)
בנוסף האופנוע מרגיש מושפע יותר מהרוח צד בכביש המהיר וזה הפריע לי מאד.
את ה400 בחנתי במשך כ2-3 שעות ולדעתי גם צריכת הדלק הופכת לצריחה גדולה כאשר אני נוסע פול גז באוטוסטראדה.

את ה650 בחנתי כחצי שעה בלבד. קשה להיות החלטי אבל באוטוסטראדה הוא כמדומני הרגיש לי יציב משמעותית יותר מה400 במהירות של עד 145 או 150. את ה160 (100 מייל) לא הצלחתי ממש לגרד אבל בלי קשר, לא חוויתי בו אפילו אירוע בודד של רטט אוסצילטיבי בצמיג הקדמי וגם לא סבלתי ממכת רוח.
אני לא בחנתי באותה הגאוגרפיה של ה400 ולכן, כדי להיות בטוח, לפני החלטה סופית על רכישה, אבדוק מעט יותר לעומק.

רכיבת שטח היא בעדיפות שנייה אצלי למרות שחשבתי לעצמי שאני רוצה אופנוע דוש בשביל היתרונות בעיר ובשטח אבל הרכיבה על ה400 חיזקה אצלי את התובנה שמה שאני צריך זה ראשית מסוגלות סבירה לכביש המהיר אחרת לא אוכל להגיע בביטחה ליעדים למיניהם (שאינם קשורים לשטח ברובם המכריע, כלומר, לעיתים רכיבות בקו ירושלים-ת"א ולעיתים רחוקות גם רכיבה על הכביש כדי להגיע לרכיבות שטח רחוקות.

כמדומני שהמהירות הסופית שכנראה אינה עוברת את ה150 משותפת לשניהם אבל ה650 מגיע אליה בלי שאני מרגיש עליו מסכן מפוחד. זאת כנראה "סביבת מגורים" סבירה יותר (משמעותית) עבורו...

לצפיה ב-'אתה בפורום אופנועי שטח'
אתה בפורום אופנועי שטח
02/09/2017 | 23:01
2
96
נושא הרכיבה באוטוסטרדה לא כל כך מעניין את החברים כאן.
לצפיה ב-'וואלה עד שהגיע לפה בנאדם אתה ישר מגרש אותו?..'
וואלה עד שהגיע לפה בנאדם אתה ישר מגרש אותו?..
03/09/2017 | 10:19
1
77
הפורום פתוח לכל אופנוען ששוקל לרדת פעם מהאספלט..
לצפיה ב-'KIA PICANTO 1000 בהחלט ובהחלט ברוך הוא בבואו'
KIA PICANTO 1000 בהחלט ובהחלט ברוך הוא בבואו
03/09/2017 | 12:13
60
אני מברכו על כך בהחלט! הפורום פתוח והסוגויות שהוא מעלה מעניינות בהחלט. זה גם נותן תמונה על מי שמעוניין כרוכב להשתמש בדו"ש שכזה גם בכביש הציבורי ואולי בחלוקה של יותר כביש ופחות שטח -בהחלט מצוין ולגיטימי לפנות לכאן. אני בכלל בעד שלא נחשוב או ניקח את זה לשום גירוש זו לבטח לא היתה כוונתו של wrr.
KIA PICANTO 1000 תרגיש בבית!!

לצפיה ב-'סך הכל ענית לעצמך'
סך הכל ענית לעצמך
03/09/2017 | 08:29
73
אם כביש הוא ראשון ושטח שני קנה 650
הוא לא יקח אותך לשטחים קשים אבל אין שום בעיה אתו בשבילים ושטח קל
הארבע מאות אכן פחות נוח בכביש
אני הוספתי לו משכך הגוי שפתר את הבעיה במהירויות גבוהות
לצפיה ב-'Dr drz'
Dr drz
03/09/2017 | 08:46
1
78
ניתן להוסיף משקף-רוח, ניתן להוסיף משככי היגוי, ניתן להוסיף בהחלט מנשא אחורי או מנשא צד, ולהוסיף ארגז או תיקים קשיחים.
לשני הדגמים.
כמובן שאם אתה מחפש דו''ש שמוטה לכביש - אין תחליף לנפח מנוע גדול.
רוב הגולשים בפורום הזה רוכבים על צרצרים קטנים. 100 אחוז מהזמן בשטח, ובכביש (לשם הגעה לשטח) אנו מתניידים באמצעות עגלה או טנדר.

לא ציינת תקציב - אך אם אתה מחפש דו''ש מוטה כביש, מלבד ה dr תחשוב גם בכיוון של הקטמ 690/האסקי 701
Swm 650
ימאהה טנרה
סדרת ה gs של ב.מ.וו

לצפיה ב-'לדעתי הקטמ/הסקי הם בתקציב גבוה וכן'
לדעתי הקטמ/הסקי הם בתקציב גבוה וכן
03/09/2017 | 09:15
69
הבימר. הswm הוא אופנוע מוטה שטח להבנתי יותר מהDR650 מה שיפריע בכביש.
אני רק לא הכי מבין בשיח הפנימי שלי עם עצמי איך רוכבים 140 קמ"ש בכביש או יותר, על דו גלגלי שהיעוד שלו כמקור הוא לא כביש טהור ובכלל במהירות כזו.
לצפיה ב-'הצמיגים מאוד משפיעים בנושא הזה'
הצמיגים מאוד משפיעים בנושא הזה
03/09/2017 | 18:37
62
יש צמיגים שממש פחד אלוהים איתם בכביש (ועדיין משום מה הם צמיגי דו"ש בהגדרה) ויש כאלה שלא...
כדי להשוות ממש טוב, צריך אותם צמיגים, וצרוי כאלו שידועים כטובים בכביש (אני אהבתי דנלופ 606 לשימוש דושי)
לצפיה ב-'DRZ מרגיש מאוד לא בנוח מעל 120 קמש'
DRZ מרגיש מאוד לא בנוח מעל 120 קמש
03/09/2017 | 10:12
68
ורגיש מאוד לרוח צד
לצפיה ב-'סט סופרמוטו'
סט סופרמוטו
04/09/2017 | 15:10
62
יש דוש"ניקים שמשתמשים בסט סופרמוטו.
או אפילו יותר טוב: באופנוע סופרמוטו עם סט שטח (כי הסיכויי למצוא שוטר שיבדוק לך מידות רשיון בגלגלים יותר גבוה כשאתה רוכב בכביש, מאשר להתקל בשוטר שכזה בשטח).
אם כי האמת אני לא יודע אם עופראבניר בכלל מייבאים דגמי SM ל DR/DRZ

ד"א לפי מה שאתה מספר ואיך שאני קורא בין השורות, בשבילך בכלל הכי טוב יהיה טנרה.
לצפיה ב-'Bar riser 125exc 2011'
Bar riser 125exc 2011
03/09/2017 | 14:36
59
שלום
ברשותי ktm 125exc 2011
על הכידון חרוט: 780.02.001.000/17
Made by Neken

אני מעוניין להגביה אותו
הרשת מלאה במגביהים למינהם
מה powerparts עושה רושם ש 548.01.043.020 מתאים אבל לא הצלחתי לוודא את זה בשום מקום
למישהו יש ktm 125exc 2011 או שנתון נמוך יותר ויודע להגיד איזה מגביהי כידון מתאימים ?

תודה
לצפיה ב-' אין גבול לטמטום...'
אין גבול לטמטום...
02/09/2017 | 12:15
2
172

במסגרת האופנה החדשה: אופנועי אדוונצ'ר ענקיים  וכבדים עם 160 כ"ס במסלול מוטוקרוס.
אופנועי אדוונצ'ר ענקיים  וכבדים עם 160 כ"ס בארצברג.
אופנועי אדוונצ'ר  ענקיים וכבדים עם 160 כ"ס באינדורו קרוס...     
לצפיה ב-'ואיך חשבת לסחוב את הארגז של הבירה?'
ואיך חשבת לסחוב את הארגז של הבירה?
02/09/2017 | 17:23
40
לצפיה ב-'אני לא יודע אם לקחת את זה לטמטום ,לא נראה לי טמטום'
אני לא יודע אם לקחת את זה לטמטום ,לא נראה לי טמטום
03/09/2017 | 12:18
93
באופן אישי . אני לוקח זאת למקום של תהייה מה הסיבה לעשות זאת מלכתחילה עם כלים שכאלו? מה היתרון,התועלתיות? מה מיוחד בזה? מה הנראות בזה?
בסרטון אני רואה שממש שכבר הגיע לקצה למול הסלעים הוא נעצר והוריד רגל.
כנראה ששם כבר אין by-pass  בצידי התוואי .
לצפיה ב-'מתיחת שרשרת '
מתיחת שרשרת
25/08/2017 | 21:16
4
74
היי חברים אני צריך למתוח את השרשרת, השאלה היא כמה היא צריכה להיות מתוחה? ראיתי שיש חברה שמודדים את תזוזת השרשרת מעלה ומטה במילמטרים. כמה היא צריכה לנוע כך במ"מ?
לצפיה ב-'בדרך כלל המתיחה צריכה להיעשות שאתה '
בדרך כלל המתיחה צריכה להיעשות שאתה
25/08/2017 | 23:42
89
גם יושב על הכלי על מנת לוודא שלא נמתחה מעבר. אם יהיה מצב שכזה הדבר יגרום נזק למחזיר שמן גגש' קדמי עקב עומס. בדרך כלל שרשרת שזקוקה למתיחה קצת מרעישה בנקישות בגז קבוע בשיוט. אם זה המצבב צריכה מתיחה.
לצפיה ב-'תלוי באופנוע, בכתומים מודדים אחרת מאשר אופנועים אחרים.'
תלוי באופנוע, בכתומים מודדים אחרת מאשר אופנועים אחרים.
26/08/2017 | 09:17
2
96
באיזה אופנוע מדובר?
לצפיה ב-'פנג' מה הסיבה שבגינה מודדים אחרת בקטומים?'
פנג' מה הסיבה שבגינה מודדים אחרת בקטומים?
27/08/2017 | 10:30
1
38
לצפיה ב-'אני לא יודע. אני מניח שזה נובע מחישוב הנדסי כזה או אחר לכל '
אני לא יודע. אני מניח שזה נובע מחישוב הנדסי כזה או אחר לכל
27/08/2017 | 13:14
82
יצרן.
כנראה מדובר בחישוב המרחק בין הציר המרכזי של הזרוע האחורית, לציר הלגל"ש האחורי.
יתכן ומדובר בבולם ה PDS שדורש חישוב אחר לעומת אופנועים עם לינקג'.
כל אלו הנחות בלבד.
לצפיה ב-'שרקו 2018'
שרקו 2018
24/08/2017 | 17:37
12
112
היבואן הציג היום את דגמי 2018
מחירים מטורללים אם אתם שואלים אותי... במיוחד ה 125דו"פ שבכלל הגזימו עליו בהשוואה למחיר של הTM והבטא. (TM מוכרים ב 40K)
אבל שיהיה, מה אכפת לי.

יש להם גם "לילה כחול" היום פתוח לכלל הציבור בפארק גרנות.

http://www.doogri.co.il/news/%D7%94%D7%A9%D7%A7%D7%AA-%D7%93%D7%92%D7%9E%D7%99-%D7%A9%D7%A8%D7%A7%D7%95-2018-%D7%91%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C/
לצפיה ב-'מחירון הכלים אם אני משווה לקטמ כדוגמא -זול יותר עד כמה שאני'
מחירון הכלים אם אני משווה לקטמ כדוגמא -זול יותר עד כמה שאני
24/08/2017 | 19:42
114
מצליח לראות ולהבין,גם בדופ'ים 250/300 וגם ברבע ליטר מקביל.
ה125 מדבר על מחיר השקה שבמקור הוא בעלות של כ-52K. לא זול ממש!
נראה איך יהיו המכירות. אגב מערך שרות לדעתי זה עקב אכילס של חברה זו.

לצפיה ב-'התמקמו בין קטמ לימאהה. קצת יומרני '
התמקמו בין קטמ לימאהה. קצת יומרני
27/08/2017 | 10:06
10
45
לצפיה ב-'יומרני זה וואחאד אנדרסטייטמאנט'
יומרני זה וואחאד אנדרסטייטמאנט
27/08/2017 | 12:21
9
98
למכור 125 של שרקו ב 52K. חחח.
(בוא נזכור שאופנוע 125 הם כמעט ללא מכס וללא מס קניה...)
כאשר TM מוכרים 125 ב 40K (ולדעתי גם TM זה אופנוע יותר "יקר/יוקרתי" גם בחו"ל)

ואל תשכח להוסיף למשוואה את בטא עם מטרו שעוד מעט נכנסים עם 125 משלהם, שאולי אפילו יעלה פחות מ 40K,

חבר את הכל ביחד... איזו עוד מסקנה אפשר לקבל חוץ מ- "חחח" ?

לצפיה ב-'והם עוד מצפים לפריצה הגדולה עם ה 125 החדש , איך בדיוק?'
והם עוד מצפים לפריצה הגדולה עם ה 125 החדש , איך בדיוק?
27/08/2017 | 21:18
29
לצפיה ב-'כי אני רואה כלים ביד 2. '
כי אני רואה כלים ביד 2.
28/08/2017 | 13:30
6
74
כנראה שאנשים בכל זאת קונים
לצפיה ב-'נמכרו 42 אופנועי שרקו בשנת 2016 , בוא נראה איך תיגמר 2017.'
נמכרו 42 אופנועי שרקו בשנת 2016 , בוא נראה איך תיגמר 2017.
28/08/2017 | 15:49
5
43
לצפיה ב-'שקר'
שקר
28/08/2017 | 18:45
4
82
משקף חוסר אמונה במוצר שלהם ובעצמם.

בבחינת "גם אם אני אתמחר במחיר נמוך, ממילא המכירות ישארו באותו סדר גודל. אז חבל על הכסף".

במילים אחרות: יבואן שבאמת מאמין ב''פריצה'' ובאמת מאמין במותג שלו ובעצמו: נכנס לתחרות באקדחים שלופים.
מאידך, יבואן שמאמין שמה שהוא לא יעשה - כמות המכירות ממילא תשאר אותו דבר: כבר אומר לעצמו שעדיף להרוויח כמה שיותר על כל יחידה שנמכרת.
לצפיה ב-'אני מסכים עם עמית צורי שהמחיר אכן תחת עלות הקטומים. אך'
אני מסכים עם עמית צורי שהמחיר אכן תחת עלות הקטומים. אך
28/08/2017 | 19:32
3
73
מה הסיבות שבגינן המותג הזה לא מצליח להתרומם?
אני משוכנע שמדובר בכלים טובים לא הגיוני לי שלא. אני מכיר לפחות כמה חבר'ה שרוכבים עם כאלה, כשנתיים בערך ורוכבים חזק הרבה יותר ממני לבטח, דופ'ים מרובעי פעימות ומרוצים סופר מרוצים- כלים של אפס תקלות ובעלי התנהגות טובה לתאור לפחות אישי של בחור שאני סומך על כל מילה שלו במאת האחוזים והוא דוגמא לרוכב מצוין טכני.אך מה הסיבות אם כך שהמותג הנ"ל פשוט לא מתרומם, מעלה מכירות? מדוע אין לו תיעדוף בציבור המשתמשים? 42 כלים ב- 2016 כמו שתאר wrr זה פשוט מספר נמוך מאד. והוא זול יותר מהקטומים.
שרות? חברת אם? 
יש עוד דברים שאולי לא תזכרתי וניתנים לקחת בחשבון?
אני גם לא ראיתי קידום של הAJP הלכה ולמעשה במכירות . מעניין כמה נמכרו ממנו, שכן זו אותה חברת אם. 

לצפיה ב-'מרכיבות שאני עשיתי על שרקו זה יופי של מכונה'
מרכיבות שאני עשיתי על שרקו זה יופי של מכונה
28/08/2017 | 19:37
2
94
רק לא יופי עד כדי כך שאשלם כזה הפרש בינם לבין המתחרים.
והבעיה הכי גדולה איתם לפחות לטעמי זה המתלים של WP.
לצפיה ב-'125 זה הקלף שלהם'
125 זה הקלף שלהם
29/08/2017 | 14:40
1
90
אף אחד לא יודע אם זה יופי של מכונה או לא כי אף אחד לא רכב עליו עדיין.
אבל גם אם הוא יופי של מכונה... שוב:
ל TM יש 125
לבטא יש 125
והם מוכרים ב 40 אלף.
אז למה שמישהו יקנה דווקא 125 מ-שרקו ב 30 אחוז יותר (במחיר של  52 אלף)..?

שרקו מצהירים שהם מצפים לפריצה. נו ברור מה הם יגידו שהם מצפים להאטה?
סתם מבלבלים ת'מוח.
לצפיה ב-'זה מוזר'
זה מוזר
30/08/2017 | 23:02
78
מכיוון שבארה"ב למשל הבטא באמת זול משמעותית 5000 דולר
לעומת מעל 8000 גם לTM וגם לשרקו ...

לצפיה ב-'אין מכס על אופנועים שמיוצרים באירופה. בלי קשר לנפח. '
אין מכס על אופנועים שמיוצרים באירופה. בלי קשר לנפח.
04/09/2017 | 20:47
12
לצפיה ב-'מבחן/כתבה מעניינת על נושא ההזרקה בשתי פעימות'
מבחן/כתבה מעניינת על נושא ההזרקה בשתי פעימות
23/08/2017 | 20:17
6
98
לצפיה ב-'אחת הסוגיות הנדונות בכתבה ואמנם יש לה התייחסות '
אחת הסוגיות הנדונות בכתבה ואמנם יש לה התייחסות
24/08/2017 | 16:58
1
84
היא הנושא הבא:
"Will the ability of the system to compensate for altitude and temperature without needing jets and its fuel efficiency outweigh any cost increases or yet to be seen durability issues
קרי התנהגות בקשת או צורך ב JETTING ,כתלות בטמפ' וגובה ,שינוי בלחץ האטמוספרי?
לצפיה ב-'לא כל כך רלוונטי לישראל נושא הגובה'
לא כל כך רלוונטי לישראל נושא הגובה
25/08/2017 | 09:49
28
לצפיה ב-'תכלס ראובן נשמע די מאוכזב '
תכלס ראובן נשמע די מאוכזב
28/08/2017 | 11:39
3
71
לצפיה ב-'לא מצליח להעיף את הפרסומת של הונדה ולא משנה באיזה דפדפן אני '
לא מצליח להעיף את הפרסומת של הונדה ולא משנה באיזה דפדפן אני
28/08/2017 | 14:15
2
19
לצפיה ב-'אצלי בכרום אין בעיה, לא במחשב ולא בנייד'
אצלי בכרום אין בעיה, לא במחשב ולא בנייד
28/08/2017 | 17:24
1
16
לצפיה ב-'דווקא אצלי ההונדה מופיע בצד הדף במלבן אדמדם'
דווקא אצלי ההונדה מופיע בצד הדף במלבן אדמדם
28/08/2017 | 19:33
29
ואכן לא ניתן להתפטר ממנו..... 
לצפיה ב-'RMX 450'
RMX 450
17/08/2017 | 15:21
28
139
בחיפושי אחרי האופנוע הבא הגעתי לאתר של עופר אבניר. הדגם הזה משתתף במבצע 10% ובחישוב מהיר יוצא סביב 50 אלף.
חזק מידי? מוטוקרוסי מידי?
לצפיה ב-'כמה כבר נמכרו פה?'
כמה כבר נמכרו פה?
17/08/2017 | 18:17
1
119
חוץ מההונדה 450x לא נראה לי שיש דגם אחד של 450 שהוא לא ''רייסרי''. לא מכיר את ה סוזוקי אבל דגמי 450 של כל המותגים בד''כ יותר אלימים מדגמי ה 500 ומדגמי ה 350. מבחינת מכירות, גם בלי קשר לסוזוקי הספציפי, בעקרון: דגמי 450 בד''כ פחות פופולרים בשוק שלנו.

עופר אבניר מייבאים את הדגם הזה כבר לדעתי פחות משנה אך אני זוכר לפני כמה שבועות פורסמו בפולגז נתוני מכירות של כל שוק האנדורו בישראל, ולפיו רק מספר כלים די קטן של rmx נמכרו.

חבר את הכל ביחד ותגלה שחוות דעת של בעלי כלים ישראלים יהיה קשה למצוא.

הדגם הוא אותו הדגם, ללא שינויי, כבר כמה שנים טובות. חפש סקירות בפורומים זרים, במגזינים זרים, וביו טיוב, בוודאי תמצא שפע אינפורמציה.
היות וזה יפני סביר להניח שזו מכונה אמינה.
המחיר של עופר אבניר בהחלט מפתה.
לצפיה ב-'דווקא בדיוק עכשיו הוצג דגם חדש לחלוטין'
דווקא בדיוק עכשיו הוצג דגם חדש לחלוטין
20/08/2017 | 15:37
35
לצפיה ב-'היה פרסום של הכלי הנדון בפול גז '
היה פרסום של הכלי הנדון בפול גז
17/08/2017 | 19:29
25
116
כאן אני כבר ראיתי כמה כאלה בשטח , לא הרבה אמנם.
יש כאן כתבה של ראובן סביו מאתר וואלה. סה"כ נראה אופנוע טוב מאד לשימושו. יש סטרטר חשמלי מנוע לאינדורו ומצד שני 5 הילוכים, וכן מנוע עם אויר ומיכל דלק קטן שלא הצלחתי להבין מה תכולתו מעבר ל 80 ק"מ דרך שניתן לעשות כפי הכתבה.
תנסה לקרוא ולראות עד כמה העולם הזה של כלי שכזה מתאים עבורך.
מה הסיבה לדוגמא שלא ללכת לכיון DRZ?
לצפיה ב-'DRZ זה הקצה השני של הסקלה'
DRZ זה הקצה השני של הסקלה
20/08/2017 | 18:16
24
100
והוא לא יתאים להרבה יותר משבילים. אם כבר אז WRR
לצפיה ב-'לפני לא הרבה שנים DRZ ים לקחו משהו כמו 7'
לפני לא הרבה שנים DRZ ים לקחו משהו כמו 7
20/08/2017 | 21:06
23
113
אליפויות בליגת האינדורו ...נכון זה היה בידיים של טובי הרוכבים
ונכון שהם היו קצת משופרים - אבל לא יותר מקצת נגיעות במנוע
ועדיין הם התחרו בכבוד רב מול כל האופנועים הכי מקצועיים.
יש להניח ש WRR ים היו מתפרקים לחתיכות בכאלו תנאים.
כך שמה שכתבת פה הוא חסר שחר לחלוטין.

לצפיה ב-'לפני לא הרבה שנים... משהו כמו 10...'
לפני לא הרבה שנים... משהו כמו 10...
20/08/2017 | 22:53
6
97
ו"קצת משופרים" זו המעטה...  
עדיין הם היו לא להיט למי שלא היה רוכב כוכב
אבל התוצאה היתה שהם אכן היו מנצח האנדורו ולהיט מכירות
מה שמראה יותר על ניהול מותג משובח ועל רוכבים טובים....

לצפיה ב-'אקטיב אם אני זוכר נכון בהיבט שיפור היה'
אקטיב אם אני זוכר נכון בהיבט שיפור היה
21/08/2017 | 09:20
2
80
קרבורטור ומפלט או שמעבר?
לצפיה ב-'+גל זיזים של הE, +בוכנה קלה יותר'
+גל זיזים של הE, +בוכנה קלה יותר
21/08/2017 | 10:59
1
80
, CDI של הE, מפלט ועבודת קרבורטור כמובן, מתלים של הE
מיכל דלק פלסטי, הורדת סטרטר לחלק מהכלים

לא הייתי קורא לזה "נגיעה קלה". לרוכב מן השורה זה עובר את ה20 אלף ש"ח השקעה

לצפיה ב-'אין הבדל בין הבוכנה של ה E וה S.'
אין הבדל בין הבוכנה של ה E וה S.
01/09/2017 | 09:48
7
לצפיה ב-'החזירו את הdrz ים לארץ ? אותו מפרט?'
החזירו את הdrz ים לארץ ? אותו מפרט?
01/09/2017 | 18:51
2
9
לצפיה ב-'אכן. ללא שינוי.'
אכן. ללא שינוי.
02/09/2017 | 14:25
7
לצפיה ב-'אני לא יודע אם בדגמים הקודמים היה את הממיר הקטליטי '
אני לא יודע אם בדגמים הקודמים היה את הממיר הקטליטי
03/09/2017 | 12:20
10
שמורכב עליו היום . דרך אגב , הוא ניתן להסרה כמובן.
לצפיה ב-'נכון זה היה ב2009 בערך. לא רק טובי הרוכבים'
נכון זה היה ב2009 בערך. לא רק טובי הרוכבים
21/08/2017 | 09:18
76
רכבו על דרוזים גם level נמוך יותר אולי לא לקחו פודיום אך בהחלט אופנוע שנתן עבודה. לגבי הימהה לא מסכים איתך לחלוטין. אם אתה מציין עובדה שכזו אני מסיק שהיא מבוססת. הייתי שמח על שיתוף מבוסס בהקשר לימהה הנדון.
בתפיסת עולמי מעבר לזה שהמציאות סביבי אומרת לחלוטין אחרת אין שום סיבה שבעולם שימהה דו'ש יתפרק וסוזוקי דו'ש לא!!
לצפיה ב-'אין לך שום בסיס להנחה שלך לגבי ההתפרקות של ה-WRR'
אין לך שום בסיס להנחה שלך לגבי ההתפרקות של ה-WRR
21/08/2017 | 13:21
14
81
אם כבר, אז אם דרוזים שרדו - אין שום סיבה להאמין שה-WRR לא היו שורדים.
לצפיה ב-'הבסיס להנחה הוא הפער של כמעט 30 מילמטר במהלך '
הבסיס להנחה הוא הפער של כמעט 30 מילמטר במהלך
21/08/2017 | 18:21
13
80
המתלים..
וזה לדעתי מה שעושה את עיקר ההבדל ברכיבה מאומצת אמיתית..

לצפיה ב-'הפער הוא 20 ממ' במהלך וזה לא בטח'
הפער הוא 20 ממ' במהלך וזה לא בטח
21/08/2017 | 20:18
1
67
מה שיגרום לימהה "לקרוס". כל ימהה שכזה כמו הדרוזי יעשה היטב את מסלולי העמותה ומסלולי אינדורו מגוונים ברמה כזו אן אחרת. לגבי "אינדורו מאומץ" זו הגדרה גם סובייקטיבית. ואם מדברים כבר בהקשרה אז שניהם לא שייכים לעולם הזה.לזה יש כלי אינדורו בהגדרתם ולא dusl sport
לצפיה ב-'הפער הוא בין 25 ל 30 תלוי באיזה צד'
הפער הוא בין 25 ל 30 תלוי באיזה צד
21/08/2017 | 20:37
65
שים לב שהפער בין ה DRZ לקטומים הוא בין 8 ל 14 מ"מ
ברכיבת הובי באמת שאין לפערים הללו משמעות גדולה
אבל ברכיבה מהירה בתנאי מרוץ זה מה שעושה את כל ההבדל
הרבה יותר מאשר הפער בכוח המנוע - כמובן בהינתן רמה קרובה
של הרוכבים
לצפיה ב-'כמה פעמים צריך להגיד לגבר שהגודל לא קובע? '
כמה פעמים צריך להגיד לגבר שהגודל לא קובע?
22/08/2017 | 10:06
10
63
עם טיפול נכון במתלים, גם אלו המעט קצרים יותר ב-WRR יעשו את העבודה מבלי להיסגר ולהיטרק, גם ברכיבה בקצב מירוץ, ושום דבר לא יתפרק.
האופנוע יהיה לא אידיאלי, בדיוק כמו שהדרוזי בזמנו היה לא אידיאלי, אבל עם רוכב טוב מספיק, הוא יהיה תחרותי.
לצפיה ב-'בדיוק כמו שרוכב טוב ירכב מהר גם על פרירייד 250'
בדיוק כמו שרוכב טוב ירכב מהר גם על פרירייד 250
22/08/2017 | 10:41
3
76
שמגיע עם מתלי עיפרון מכני, כולל הקפיץ הקטן.
נכון חנן?
אז WR-R לא יעבדו??

לצפיה ב-'שים לב לפתיחת הדיון..'
שים לב לפתיחת הדיון..
22/08/2017 | 19:10
2
79
רשם שם מישהו - שה DRZ מתאים מקסימום לרכיבת שבילים
ןעדיף עליו WRR אתה גם חושב ככה?
ואם שאלת - לא אני לא חושב שיש לרוכב עם פרייריד 250
סיכוי גדול לשרוד בקטגוריה המקצועית לאורך מרוץ שלם ולסיים במיקום
סביר.
לצפיה ב-'במצבם המקורי? שאלה מעניינת, האמת. מי עדיף. שניהם יכולים '
במצבם המקורי? שאלה מעניינת, האמת. מי עדיף. שניהם יכולים
22/08/2017 | 21:53
53
לעשות הרבה יותר משבילים, זה ברור.
לצפיה ב-'בעקרון תמיד כדאי להתאים שימושיות כך לדעתי'
בעקרון תמיד כדאי להתאים שימושיות כך לדעתי
22/08/2017 | 22:51
43
אך מכוון שקשת השימוש רחבה לחלק ניכר מהרוכבים ומגוונת שני הדושי'ם הללו יבצעו משימה היטב ובקשת רחבה. לגבי ההבדל בינהם נכון יש מהלך בולם שונה אך יש גם משקל שונה גיר שונה ומנוע שונה וכו' וכו'. לדעתי שניהם יהיו טובים.
לצפיה ב-'מסכים לחלוטין עם דבריך וגם עם הדוגמא'
מסכים לחלוטין עם דבריך וגם עם הדוגמא
22/08/2017 | 11:00
5
56
של אקטיב.הדרוזי כימהה עושים מגוון שטחים ברכיבה "מאומצים" כאלה ואחרים. אופנועים שרדניים מצויינים עם מגוון רחב של שיפורים רק לבקש ולקבל. עוד מה שהוסיף אקטיב אני בכלל לא זכרתי ובחלק ידעתי.
אפשר להוציא המון משני דוגמאות ה Dual Sport הללו. אף אחד מהם לא יקרוס ויתפרק לרוכב ההובי.
לצפיה ב-'אנחנו לא מדברים על רוכב הובי, אלא להצליח לנצח מירוצי אנדורו '
אנחנו לא מדברים על רוכב הובי, אלא להצליח לנצח מירוצי אנדורו
22/08/2017 | 11:07
4
55
בארץ. אומנם זה עדיין לא GNCC, אבל אני חושב שזה עדיין יותר מהובי.
לצפיה ב-'רוכבי עמותה כאלה ואחרים הם גם רוכבי הובי'
רוכבי עמותה כאלה ואחרים הם גם רוכבי הובי
22/08/2017 | 12:22
3
56
או קודם כל התחילו התפתחו כרוכבי הובי ואחכ' גם מתחרים בתחום ההובי שלהם.
לצפיה ב-'אני לא חושב שאפשר להגדיר את חבורת החוד של רוכבי האנדורו '
אני לא חושב שאפשר להגדיר את חבורת החוד של רוכבי האנדורו
22/08/2017 | 21:54
2
64
בישראל כרוכבי הובי. אומנם אין כאן רוכב עם סיכוי סביר לנצח מירוץ ברמה בינלאומית, אבל הם גם מעל הרמה שמקובל להגדיר כהובי.
לצפיה ב-'אנו מדברים על חבורת חוד שאינה מדגם מייצג'
אנו מדברים על חבורת חוד שאינה מדגם מייצג
22/08/2017 | 22:55
1
60
לשאר.כדוגמא,"היתפרק"( גם לדעתך) דרוזי/WRR למתחרה במתחילים בעמותה?
לצפיה ב-'לרוכב מתחיל? לא. אבל הוא יעבוד הרבה יותר קשה בשביל אותו קצב'
לרוכב מתחיל? לא. אבל הוא יעבוד הרבה יותר קשה בשביל אותו קצב
04/09/2017 | 20:46
3
לצפיה ב-'תחזוקת מגפיים ועוד על הדרך. האם לאורך הזמן'
תחזוקת מגפיים ועוד על הדרך. האם לאורך הזמן
13/08/2017 | 06:33
8
92
יש מי שמבצע איזה סוג של תחזוקה למגף?
לדוגמא ניקוי, שטיפה ?
מריחת משחה או כל דבר דומה לאור מה שהדבר עובר?
אני יודע שנעל שלא משתמשים בה משך ארוך נגרם בלאי בלתי הפיך לסוליה והיא פשוט מתפורר. לאור זאת אשאל,אם יש המלצה מה מומלץ לעשות עם מגף שאינו בשימוש מעל שנה וחצי? ומעבר לזה אולי מכירים תופר/ת שמתקנים ציוד ריכבה כמו תפירה במגן גוף (כאן באזור הצפון - רצוי)
תודה.
לצפיה ב-'לי קרה שמגף שלא השתמשתי בו פשוט נשבר. או יותר נכון'
לי קרה שמגף שלא השתמשתי בו פשוט נשבר. או יותר נכון
13/08/2017 | 15:32
79
חלק הפלסטיק בצד הפנימי של השוק נשבר וקיבלתי מגף קבריולט...
גם במגפי כביש של דיינז שקיבלתי במתנה ממישהו שלא רכב איתם כמה שנים כל חלקי הפלסטיק (מיגון עקב ובאזור החלפת ההילוכים) התפורר לחלוטין בפעם הראשונה שרכבתי איתן.
לצפיה ב-'יש משחה מיוחדת למגפי רכיבה , שומרת עליהם שנים'
יש משחה מיוחדת למגפי רכיבה , שומרת עליהם שנים
13/08/2017 | 16:15
6
81
וגם יוצרת סוג של אטימה.
אני מכיר את זה אבל בטח יש מלא סוגים.
לצפיה ב-'מעולה !! מעניין לעניין נוסף,האם מכירים מי שמתקן'
מעולה !! מעניין לעניין נוסף,האם מכירים מי שמתקן
13/08/2017 | 20:14
2
58
ציוד רכיבה? אני מתכוון לדוגמא להחלפת ריצרץ' במגן הגוף
(פשוט נגמר לנוכחי הסוס ) וכאן באזור הצפון?
לצפיה ב-'אני החלפתי ריצ'רץ' למגן גוף אצל תופר רגיל'
אני החלפתי ריצ'רץ' למגן גוף אצל תופר רגיל
13/08/2017 | 21:00
1
59
מתפרת תיקונים רגילה לחלוטין, בשכונה ליד הבית, הראיתי מה אני צריך ושאלתי אם הוא עושה תיקון כזה - ביצע בקלות ובזול
והתוצאה מחזיקה מעולה כבר מעל שנה.

אני מהמרכז ככה שאין לי מה להמליץ עליו ספציפית אבל בטוח שיש מתפרות תיקונים גם אצלכם שם למעלה
לצפיה ב-'ניסיתי אתמול אצל 2 תופרות לא הסכימו'
ניסיתי אתמול אצל 2 תופרות לא הסכימו
14/08/2017 | 06:11
53
לתקן אני בהחלט מבין את הסיבה אין לנו ציוד מתאים/מחט לזה. סנדלר אחד גם כנ"ל.נראה הלאה מה יהיה...
תודה!!
לצפיה ב-'אני חושב שהיא מיועדת יותר לעור - מכיר משחות דומות לנעלי '
אני חושב שהיא מיועדת יותר לעור - מכיר משחות דומות לנעלי
15/08/2017 | 18:57
2
36
טיולים. אני בספק אם היא מגינה גם על חלקי פלסטיק.
לצפיה ב-'להבנתי המשחה יכולה לסייע השאלה אם '
להבנתי המשחה יכולה לסייע השאלה אם
15/08/2017 | 22:17
1
38
שטיפתם במים/גרניק עלולה לגרום נזק למגף? הסופ"ש רכבנו ברמה ונכנסנו לכמה מעברים של בוץ שחור שאין לי מושג מה הוא. דבר שכן היה ברור שזה השפריץ לכל עבר והמגף צופה בשכבת בוצה שחורה. אגב בכל הקשור למגן הסתדרתי הוחלף לי אבזם הריץ רץ על ידי סנדלר שהומלץ והכל תקין.
לצפיה ב-'שטיפה במים לא מזיקה מנסיוני. פעם בכמה זמן שווה למרוח את העור'
שטיפה במים לא מזיקה מנסיוני. פעם בכמה זמן שווה למרוח את העור
20/08/2017 | 15:38
29
במשחה לפי ההמלצות של היצרנים.
אבל מצד שני היו לי כמה וכמה נעלי טיולים שהיו אוכלות בוץ ומים על בסיס קבוע ולא נמרחו מעולם במשחה, ושרדו שנים בלי בעיות. אז...
לצפיה ב-' פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה '
פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה
14/08/2017 | 15:58
5

פורום השקעות בקנדה הוקם כדי לתת לכם מענה לשאלות רבות החל מסוג ההשקעה, מקום ההשקעה, מיסוי, נושאים משפטיים, ניהול ההשקעה, רווחיות ומימוש השקעה.
רוצים להשקיע בקנדה זקוקים לייעוץ מעורך קנדי וישראלי היכנסו עכשיו לפורום החדש >>
לצפיה ב-'TANKWA'
TANKWA
05/08/2017 | 00:51
8
226
כדאי ווליום ומסך נורמלי...
( ששניהם ברור שכבר אין לאף אחד...)

לצפיה ב-' מעולה!!'
מעולה!!
05/08/2017 | 18:45
1
34
לצפיה ב-'כמו טיל'
כמו טיל
17/08/2017 | 18:20
18
מרשים
לצפיה ב-' מרוב אטרף לא הצלחתי לראות איזה אופנוע זה'
מרוב אטרף לא הצלחתי לראות איזה אופנוע זה
06/08/2017 | 13:52
3
40
לצפיה ב-'אני חושב שראיתי בסוף שזה הסקי 500'
אני חושב שראיתי בסוף שזה הסקי 500
06/08/2017 | 18:20
39
לצפיה ב-'תמשיך לסרטון שמגיע ישר אחריו.עוד מהחומר הטוב הזה...'
תמשיך לסרטון שמגיע ישר אחריו.עוד מהחומר הטוב הזה...
06/08/2017 | 19:55
82
עם שוט סיום מדהים...
לצפיה ב-'"האסקי כתום" גדול וזועם'
"האסקי כתום" גדול וזועם
06/08/2017 | 20:40
42
לצפיה ב-'קישור לסרטון השני '
קישור לסרטון השני
07/08/2017 | 13:02
1
75
לצפיה ב-'לתומי חשבתי שהסרטון הראשון בוצע באוסטרליה וכאן אם'
לתומי חשבתי שהסרטון הראשון בוצע באוסטרליה וכאן אם
08/08/2017 | 15:30
69
הבנתי נכון בכלל בדרום אפריקה. בכל מקרה מעולה!!
לצפיה ב-'הקטמ נמכר'
הקטמ נמכר
06/08/2017 | 11:22
11
175
אחרי שנתיים נטולי תקלות.
מחפש את האופנוע הבא. חושב של 250 ארבע פעימות אבל מתלבט בין אנדורו ממש לבין WRR.
מישהו מכיר מוסך לבדיקה באזור המרכז?
לצפיה ב-'מז"ט! מה פתאום דו"ש? יש מרובעים מקצועיים נפלאים שם בחוץ..'
מז"ט! מה פתאום דו"ש? יש מרובעים מקצועיים נפלאים שם בחוץ..
06/08/2017 | 11:57
2
136
אני ממליץ על בדיקה אצל אלון אודלסמן ('פיין טיונינג' ברשל"צ מערב).
גילוי נאות אנחנו רוכבים יחד כל שישי - אבל זה לא אמור להפריע לך, האיש אושיה ידועה בתחום.
לצפיה ב-'גם לא WRR?'
גם לא WRR?
06/08/2017 | 12:09
1
116
בכמה רכיבות ראיתי רוכבים על WRR שהסתדרו איתו לפחות כמו שהסתדרתי עם ה קטמ
לצפיה ב-'זה אומר לא מעט דווקא על הקיטיאם, ואני לא מתכוון לחיוב'
זה אומר לא מעט דווקא על הקיטיאם, ואני לא מתכוון לחיוב
06/08/2017 | 13:32
112
בהשוואה ל125 הWRR ירגיש לך רכרוכי, כבד וחלש (וכמובן גם יציב ונטוע כקטר, שזה דווקא יהיה שינוי מרענן).
אם אתה לא מתכוון לרכב על כביש, לא מתמקד בטיולים ארוכים במדבר ולא מפחד מהחלפות שמן כל 1000ק"מ, אין סיבה אמיתית ללכת על דו"ש.
ראה  הדיון זוטא שהתפתח פה שבוע שעבר - יש לא מעט מרובעים שהם גם ידידותיים כחתלתולים, וגם יודעים לחשוף שיניים כשצריך.
לצפיה ב-'אני בדעה שונה מאד משל מיכה. לגבי הWRR הוא אמנם דו"ש'
אני בדעה שונה מאד משל מיכה. לגבי הWRR הוא אמנם דו"ש
06/08/2017 | 18:17
7
98
אבל דו"ש טוב. מי שחושב שהוא לא יעשה לרוכב הממוצע כמונו את העבודה טועה לדעתי. אני אומר לך עמית כאן ועכשיו לא חובה כלי מקצועי ממש לא מחויב.
זה נכון שלמקצועי יש יתרונות ושוני רב ביחס לד"וש אבל השאלה שאתה תשאל את עצמך היא למה אני עמית מתחבר? מה מרגיש לי מתאים וטוב? 
זו פונקציה של סגנון הרכיבה שלך ורק שלך, קרי רק אתה יודע מה טוב או הכי טוב עבורך. שתדע שה WRR יעשה הכל בידי רוכב מיומן. הוא כבד יותר וכן חלש יותר אבל עושה בכיף הכל. אני צריך או לא מקצועי זה מחויב או לא ? זה מה שתשאל את עצמך. אגב אני רוכב על ימהה F ועם 2 חברים ועגלה משותפת בעלי R.
הכלים שלהם עושים הכל כמוני . אז אולי כבד להם קצת יותר ולי קל יותר בסינגל כזה או אחר וכן האופנוע  שלי מקצועי ושלהם דו"ש ובכל זאת כל אחד מאיתנו מרוצה מאד מאד ממה שיש לו.
לסיכום: לדעתי תחשוב על השאלות עם עצמך. יש לך WRR במבצע היום במחיר מעולה וגם DRZ.
מעניין לשמוע את דעתך 
לצפיה ב-'ברור לי שבגילי אני לא מחפש לקפץ על סלעים כמו עז '
ברור לי שבגילי אני לא מחפש לקפץ על סלעים כמו עז
06/08/2017 | 21:29
6
99
עשיתי עד היום בעיקר סינגלים כשאני נמנע מעליות משוגעות. לעומת זאת, מתחשק לי מידי פעם רכיבת שבילים ארוכה של כמה עשרות ק"מ ושם לדעתי ה R יהיה פרטנר טוב יותר 
לצפיה ב-'קח בחשבון ש wrr חדש זה אופנוע שצריך לעשות לו יישור קו'
קח בחשבון ש wrr חדש זה אופנוע שצריך לעשות לו יישור קו
06/08/2017 | 22:48
5
102
הדו''ש הקרבי הכי איכותי והכי מוצלח כבר עשור שלם.
אבל זה לא ktm ready to race.
הwrr מגיע מהאולם תצוגה ערום לחלוטין.
אחרי הקנייה יש סכום כסף מנדטורי שצריך לשפוך עליו.

לפי מה שאתה מספר - אם תבחר בסוף בכלי אנדורו מרובע: לדעתי כדאי לך ללכת לכיוון של נפחי ביניים, או נפחים גדולים. ולא רבע ליטר.
ממליץ לך לשקול בטא ו swm אם אתה מחפש מחיר אטרקטיבי.

לצפיה ב-'מסכים בהחלט עם נקודת המבט על הSWM בנפח ה300'
מסכים בהחלט עם נקודת המבט על הSWM בנפח ה300
07/08/2017 | 06:01
4
81
לבטח אופנוע מצוין. לגבי הWRR גם כמקור הוא מצוין לא מחויב שדרוג כזה או אחר.
כן זה יוריד לו משקל אבל זה לא MUST מה שכן MUST זה שדרוג כידון ומתאמים לכידון מקצועי וחזק זה מחויב וזה מטיב. כמובן מגיני ידיים וגחון .
לצפיה ב-'תוספות ל wrr'
תוספות ל wrr
07/08/2017 | 07:27
3
90
(לדעתי)
מיגונים: מגן גחון ומגיני ידיים זה מנדטורי.

איבזורים: החלפת כידון זה מנדטורי. הכידון המקורי דק ורך מאוד ויתעקם/ייסדק תוך כמה נפילות.
אביזרי רישוי: מי שמתכנן לרכב הרבה בכבישים: במוקדם או במאוחר ייצטרך למצוא פתרונות דו''שיים: מראות מתקפלות, מחרשה מקוצרת, וכו'.

מבחינת המלצות (לא מנדטורי אבל מומלץ מאוד):
מיגונים: כל מיגון הוא מומלץ למי שטוחן סלעים או סתם נהנה להתעלל באופנוע שלו. אבל חשיבות מיוחדת אני הייתי נותן למיגון רדיאטור כי המקורי עשויי פלסטיק.

אביזרים: מומלץ לשדרג לרגליות רחבות (המקוריות ב wrr די צרות). ומכסה טנק דלק עם uni-flow או משהו כזה. (המכסה המקורי יטפפף כל פעם שהאופנוע שוכב על הקרקע).

מבחינת ''שיפורים": שום דבר הוא לא מנדטורי, כמובן, אבל יש כמה שיפורים ב wrr שבסכום נמוך יחסית - הופכים את האופנוע לפי 2 יותר מהנה, וכיפי, ורב יכולות בשטח:
-החלפת סט צמיגים (הסט המקורי פשוט מגוחך)
-הגדלת גלג''ש אחורי וקיצור יחסי העברה
-החלפת ידית מצערת לכזו של g2 או r6. (הבדל של יום ולילה בתגובת מצערת, וביטול תופעת ה jerkiness ).
לצפיה ב-'SWM קרוב למחיר של WRF'
SWM קרוב למחיר של WRF
07/08/2017 | 07:43
1
87
ואני מניח שדומה לו גם בהיבט הרכיבה והתחזוקה.
לצפיה ב-'אני לקחתי לרכיבת מבחן את ה swm 500 ומאוד נהנתי'
אני לקחתי לרכיבת מבחן את ה swm 500 ומאוד נהנתי
07/08/2017 | 08:48
99
ניסיתי את ה 500 ביום הדגמות, ואני לא יכול לתאר כמה שנהנתי ממנו.  מאוד מתאים לשטחים פתוחים טיולים ארוכים ורכיבת מדבר. אם כי טנק דלק מקורי פצפון ויהיה חייב החלפה לטנק מדברי. שוקל בשיא הרצינות לקנות לכשיתחיל החורף. כשבאים עם עסקת מזומן ולא טרייד - המחיר של ה 500 צולל מתחת ל 50k עוד לפני מו''מ.
מרווחי טיפולים: 500 ק''מ טיפול ראשון. ואח''כ כל אלפיים ק''מ. (2500 4500 וכו').

לצפיה ב-'גם כאן אני מסכים בהחלט two ואכן שניהם'
גם כאן אני מסכים בהחלט two ואכן שניהם
07/08/2017 | 09:57
74
החליפו צמיגים. אחד מיגן רדיאטור השני לא. לגבי רגליות רוכב אכן אחד החליף והשני הוסיף אביזר מתכתי בעבודת יד ממשית על הקיים ובפועל יצא רגלית מקור עם 3 שורות שיניים.
ואכן שניהם שדרגו צמיגים. היתה בהחלט עלות אבל לא בשמיים כמובן
לצפיה ב-'פורסמו מחירי דגמי האינדורו של קטמ ל 2018'
פורסמו מחירי דגמי האינדורו של קטמ ל 2018
04/08/2017 | 09:40
9
126
מפול גז כאן איך הם מגיעים למחירים האלה ביחס לשאר השוק .
350 של בטה ב- 12K פחות ממקביל קטום.
ה-250 שלהם כנ"ל יקר יותר מהשאר ולא במעט וללא כל סיבה לטעמי לפחות.
שלא לדבר על מחירי הסיקסדייז בכל הדגמים .ניתן לפעמים לחשוב שהם לא הכי מודעים בעלויות לתחרות ההולכת ומתעצמת או ש..... מי יודע.
לצפיה ב-'ועדיין הם מוכרים יותר מכולם , תופעת העדר עובדת מצוין'
ועדיין הם מוכרים יותר מכולם , תופעת העדר עובדת מצוין
04/08/2017 | 09:43
6
62
לצפיה ב-'עדר'
עדר
04/08/2017 | 10:47
5
109
מה קורה עם לקוחות גזגז של לפני כמה שנים? כמה שווים הכלים שאלו? -  מה גם שהאופנועים לא שרדו משהו...
מה יהיה עם לקוחות שרקו ובטא בהמשך? כאן עושה רושם שהאופנועים איכותיים מאוד.....
בישראל בגלל שהאופנוע כ"כ יקר לנושאים כמו סחירות, חלפים, וכו יש משמעות כבדה מאוד.
ב 2014 רציתי לקנות אופנוע, עשיתי מספר רכיבות על כמה כלים והאופנוע של שרקו היה מבחינתי הטוב מכולם. בסוף לא קניתי אותו רק בגלל שיקולים נוספים.
אם זה היה שוק שבו קונים אופנוע ב 8000 9000 דולר עוד איכשהו...

רגע, גם שם KTM מוכרים יותר אינדורו...

זה עדר גדול מאוד.
לצפיה ב-'אף אחד לא אמר שהם לא כלים איכותיים'
אף אחד לא אמר שהם לא כלים איכותיים
04/08/2017 | 12:01
2
115
אבל הבדל המחיר העצום בינם לבין חלק מהמתחרים לא שווה לטעמי לפחות את הקנייה שלהם.
אפילו הסקוורנה שהוא בדיוק אותו האופנוע עם שינויים קטנים ועם לינקג' שכבר הופך אותו בעיני ליותר כדאי לא נמכר כמו הכתומים למרות מחיר נמוך יותר.
אם השיקול בקנייה הוא מה יקרה ברגע המכירה זה משהו אחר אבל אצלי לפחות זה לא השיקול.
לצפיה ב-'מי אמר שהאסקי יותר זול ? תשווה אותו לדגמי 6DAYS,לגבי המכונה'
מי אמר שהאסקי יותר זול ? תשווה אותו לדגמי 6DAYS,לגבי המכונה
06/08/2017 | 00:57
1
106
אין עוררין לגבי האיכות שלה, מן הסתם שקטמ והאסקי (ששולטים ב70% משוק האינדורו העולמי) מוכרים גם הכי הרבה בישראל ,טבעי שהם יכתיבו את שאר השוק,מן הסתם הם "הרגו" את השוק של גאסגאס וTM בעסקאות טרייד אין עד כדי סירוב להחליף כלים כאלה ,ואת האמת ? עם שחיטת המחיר של מטרו לWR החדש וגם לCRFX אין שוק משהו...אז כל מי שעושה שחיטות מחיר - זוכה לסירוב שהוא מגיע לסוכנויות HSQ/KTM .
לצפיה ב-'פטפוטי סרק.'
פטפוטי סרק.
06/08/2017 | 08:15
96
מטרו ינגסו בדלב. זה בלתי נמנע.
לצפיה ב-'מסכים בהחלט עם תופעת העדר זה פן אחד של המציאות '
מסכים בהחלט עם תופעת העדר זה פן אחד של המציאות
04/08/2017 | 13:06
1
103
יחד עם זאת כעובדה היום יש הרבה יותר מגוון כלים וטובים מאד מבעבר.
יש שרקו בטה ואולי יכנס שחקן נוסף בדמות הגסגס בעתיד.
העובדה שה-125ים ירדו מהפרק ואולי יותר בשול ה-200 של הקטומים תייצור לקוחות בכיון הבטה והשרקו ללא ספק.
בהיבט חלפים וסחירות שקשורה גם לאמינות וכן לשרות ומערך שרות ומוניטין המותג אני רואה דווקא בבטה בשייכותה למטרו חיוב גדול מאד. יש שם בהחלט חברה מאחורי המותג זה לא איזו חברה שקיבלה שרות לחלפים מצד ג'.
זו חברה רצינית. התרחבות טומנת בחובה גם אחריות ללקוחות ואני מאמין שזה יהיה בדיוק כך. ריבוי שחקנים זה מצוין וימים יגידו לגבי הסחירות. לגבי שרקו ללא ספק כלים מצויינים. יחד עם זאת גם כאן יש קשר ישיר לטעמי גם למי שעומד אחר המותג זה שמקדמו ודואג להחייתו בנוסף. בסופו של דבר אנשים אני מאמין שמתפקחים עם עבור הזמן והדבר יחלחל .
לצפיה ב-'לקטמ יש הרבה פאנבוייס '
לקטמ יש הרבה פאנבוייס
04/08/2017 | 17:13
105
גם לדלב עצמה יש הרבה פאנבוייס.

לצפיה ב-'רבות נכתב בעבר על מדיניות התמחור של דל"ב ...'
רבות נכתב בעבר על מדיניות התמחור של דל"ב ...
07/08/2017 | 21:48
1
87
צריך לזכור שלמחיר הרשמי אין ממש משמעות, כי השוק ברובו הוא שוק של טרייד-אין. 
כדי לדעת מה יותר יקר, צריך יהיה לבדוק כמה כסף ירצה כל יבואן בשדרוג של כלי בן X חודשים לחדש. ניסיון העבר מלמד שמטרו לא הציעו דילים אטרקטיביים בעיסקאות טרייד-אין ... נקווה שזה ישתנה בעתיד.

כמובן שמי שבא עם כסף מזומן, יקבל מחיר הרבה יותר נמוך מהמחירים הרשמיים.

לצפיה ב-'אני כבר ראיתי כלים שונים באולמות מטרו'
אני כבר ראיתי כלים שונים באולמות מטרו
08/08/2017 | 22:43
67
שהם לא כלי "גרעין" שנמכרים על ידם בטריידאין. השאלות שאני שואל הן:
1. מחיר שוק למזומן שונה אכן השאלה בכמה בפועל ? קרי כמה אחוז פחות לעסקת מזומן ממה שמפורסם (סדר גודל).
2. למה לשלם כזה הפרש לדגם x בקטמ' לאומת בטה לדוגמא או ימהה? מה גורם להפרש המשמעותי הזה המותג עצמו או תרבות הצריכה הלכה ולמעשה יש לה השפעה על כך?
לצפיה ב-'קבלו את הCRF250R 2018 '
קבלו את הCRF250R 2018
31/07/2017 | 22:46
9
190
מעניין יהיה לראות את ה250RX עם 2 סעפות באינדורו 
לצפיה ב-'אכן אופנוע שונה מהקודם עדיין עם קרבורטור. מעניין מה '
אכן אופנוע שונה מהקודם עדיין עם קרבורטור. מעניין מה
01/08/2017 | 20:41
8
110
הסיבה שהונדה לא לוקחת עוד צעד לכיון הזרקה?
בכל מקרה מדובר בכלי מצוין גם בתוצרתו הקודמת ולבטח בזו.
השאלה אכן גם מה יהיה בגורל הX באיזו תצורה הוא יהיה ומה יהיה השינוי הלכה ולמעשה בדגם זה. לדעתי גם בו המנוע יעבור שינוי וכן הגיר וכו'.
מה המשמעות של השינוי בגיר כאן בנוכחי מעבר להפחתה של 200 גרם וגג"ש 48 מאחור?
לצפיה ב-'מה קרבורטור מי קרבורטור?'
מה קרבורטור מי קרבורטור?
02/08/2017 | 01:48
7
51
לצפיה ב-'צודק מה שנכון נכון. התמונה מצ"ב עשתה לי סדר בעין '
צודק מה שנכון נכון. התמונה מצ"ב עשתה לי סדר בעין
02/08/2017 | 06:35
6
133
הבנתי את נושא ההזרקה, על פי התמונה זה נראה ברור.
יתכן שפספסתי כי לא היה זכור לי שצוין מבחינת מלל על ההזרקה.
לצפיה ב-'כן, גם לא ציינו שהברקס ביד ימין והקלאץ' בשמאל'
כן, גם לא ציינו שהברקס ביד ימין והקלאץ' בשמאל
02/08/2017 | 11:11
4
46
לצפיה ב-'הם הולכים ונעשים מכוערים עם השנים.'
הם הולכים ונעשים מכוערים עם השנים.
02/08/2017 | 16:57
3
42
לצפיה ב-'נשומל'ה והמחשמל? כן, יש מצב'
נשומל'ה והמחשמל? כן, יש מצב
02/08/2017 | 20:39
2
39
לצפיה ב-'דווקא נשומה נראה אחלה. חתיך כתמיד משפחה יפה לו,'
דווקא נשומה נראה אחלה. חתיך כתמיד משפחה יפה לו,
02/08/2017 | 20:52
1
92
הצליח לו נשבע שזה כך .ואני מה אני אומר על עצמי : רק על עצמי לספר ידעתי כן..... אני דווקא משתבח עם עבור הזמן. רוכב פחות טוב אבל לפחות רוכב. למרות הכל דווקא בכושר שיא לטובה הלבבית שלי ועוד מעט פנסיה,אוטוטו מאמן אישי, אז הכל בסדר.
אגב,אני גם חושב שהההונדה אופנוע יפה!! נראה מליון דולר. איכותיים היפנים האלה מה עוד לומר.
לצפיה ב-'עזוב הוא מקנא...'
עזוב הוא מקנא...
06/08/2017 | 00:58
11
לצפיה ב-'חיימיקו ,במוטוקרוסים אין קרב' מ2010 ב250 ומ09 450'
חיימיקו ,במוטוקרוסים אין קרב' מ2010 ב250 ומ09 450
06/08/2017 | 00:50
15
לצפיה ב-'חוות דעת '
חוות דעת
29/07/2017 | 20:37
8
237
על wr250f
היי חברים אני עומד לפני קניית אופנוע שטח ואשמח לקבל את חוות דעתכם על   הwr250f של יאמהה 2016-17. קראתי כל כתבה אפשרית על האופנוע אבל אשמח לקבל עוד חוות דעת על חברה שרוכבים על הכלי.
איך הוא למתחילים? סוחב בעליות, סלעים, דיונות?

תודה מראש:)
לצפיה ב-'סוחב++'
סוחב++
30/07/2017 | 08:40
69
לצפיה ב-'סחיבה תהיה אחרונת הבעיות שלך - המנוע פצצה'
סחיבה תהיה אחרונת הבעיות שלך - המנוע פצצה
30/07/2017 | 17:25
1
151
הWR גם ייתן לך שקט נפשי בנושא האמינות.
אממה, אמינות זה לא הכל בחיים. עד כמה שעצוב לי להודות בזה, הWR250F מהדגם האחרון כבר לא ההמלצה הראשונה שלי לרוכב מתחיל - במונחים של מרובע פעימות הוא חד, עצבני ודורש יד בוטחת.
מנסיון רכיבה קצר גם הקיטיאם וגם השרקו המקבילים יהיו סובלנים יותר לטעויות של רוכב מתחיל, ומן הסתם כדאי גם לבדוק את הבטא.

לצפיה ב-'אף פעם אי אפשר לדעת איזה מתחיל זה'
אף פעם אי אפשר לדעת איזה מתחיל זה
30/07/2017 | 21:49
124
גם כרמי, חמו שמשון וכו, התחילו מתישהו

לצפיה ב-'מסכים עם דעתו של מיכה אכן הימהה הנוכחי הוא כלי חד יותר'
מסכים עם דעתו של מיכה אכן הימהה הנוכחי הוא כלי חד יותר
30/07/2017 | 19:16
115
מהדור הקודם הייתי מגדירו חד בסל"ד נמוך ובעל תגובה חזקה יותר לאורך כל הסל"ד. אופנוע שמחייב יד עדינה מימין ויד משחקת מצמד משמאל במיוחד ברכיבה טכנית איטית שם נדרשות עבודת מנוף שמאל(קלאץ).
אופנוע חזק, אמין מאד, חסכוני בדלק ויושב טוב בכל תוואי.
איזה כיף מיכה שיש לנו כזה
לצפיה ב-'לא ממליץ לך על הדגם החדש'
לא ממליץ לך על הדגם החדש
31/07/2017 | 12:18
3
132
ממליץ לך על הWRF מהדור הקודם. עד 2016. או על ה CRF250X שהוא בכלל רבע ליטר חלומי. אופנוע בונבוניירה במיוחד למתחיל וגם לרוכבים שאינם מתחילים שהם בלי יותר מידי מניירות.
לצפיה ב-'אכן ההונדה 250x הוא אופנוע מעולה'
אכן ההונדה 250x הוא אופנוע מעולה
31/07/2017 | 12:23
2
109
התנסתי עליו בחורשן אופנוע פצצתי.
מתאים לקשת רחבה מאד של רוכבים .
לצפיה ב-'אופנוע המתחילים פלוס האחרון....מומלץ בחום,ואפשר להתקדם איתו '
אופנוע המתחילים פלוס האחרון....מומלץ בחום,ואפשר להתקדם איתו
31/07/2017 | 22:38
1
121
בקלות הלאה.
נ.ב
גם אוריה כרמלי התחדש באופנוע המתחילים המצוין הזה.
לצפיה ב-''
01/08/2017 | 20:42
8

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום אופניים חשמליים
פורום אופניים חשמליים
פורום קרוואנים קמפינג
פורום קראוונים קמפינג
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה