לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אופנועי שטח

ברוכים הרוכבים אל שטח המחייה האמיתי של המחוגבים,האצילים והחצילים,האפלים והידועים. 363 מזמין את כל שואבי האבק באשר הם,רוכבי אינדורו,מוטוקרוסרים,לוחכי שבילים או סתם פוזלים בתוגה לעבר השטח,אלה שחושבים שהם...ואלה שבאמת מחגבים להם בשטח כפולי או מרובעי הפעימות,הכנסו לחוות את ההווי היומיומי של רוכבי השטח בארץ (ובחו"ל..),להחליף חוויות ודעות,לחשוף ולשתף רעיונות חדשים מידע עדכני ועוד..... בואו ותהנו מחוויה יחודית ומיוחדת שמשלבת אופנוענות מא' עד ת', אחוות רוכבים,פעילות ספורטיבית,והנאה מהטבע,ענף שאין דומה לו הן בחוויה והן בתחושות ועוד לא הזכרנו את האדרנלין הממכר!!! רעיון הפורום נהגה ע"י יקירי הענף ומנהליו הראשונים חליל אבד רבו(הערבי) וירחמיאל קולרגול (אצילי יער שרווד המיתולוגי) כמקימי פולגז וממשיכי הדרך ב363,ועל כך נתונה להם תודתינו. את מקומם תפסו בשלהי 2004 גז ונעלם וMEXMEX חברנו במקסיקו שאליהם מצטרף בשלב מאוחר יותר אניגו החמוש בדו"ש. עם פרישת המקסיקני תפס את מקומו הנשמה הצהובה שכיהן בתפקיד מספר שנים מכובד. את גז ונעלם החליף ,שכנו YOE66 שביחד עם הנשמה  הצהובה תפסו אחריות על אחת הגזרות החמות באזורינו. עם פרישתם לנושאי החיים המרתקים האחרים,לא שכחו כמובן את עולם השטח. את מקומם תפס המחשמל 64. תודות גדולות לדורות. "אם תיכנס ותשתלב...תוכל גם אתה להיות....רוכב.."

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועי שטח

ברוכים הרוכבים אל שטח המחייה האמיתי של המחוגבים,האצילים והחצילים,האפלים והידועים. 363 מזמין את כל שואבי האבק באשר הם,רוכבי אינדורו,מוטוקרוסרים,לוחכי שבילים או סתם פוזלים בתוגה לעבר השטח,אלה שחושבים שהם...ואלה שבאמת מחגבים להם בשטח כפולי או מרובעי הפעימות,הכנסו לחוות את ההווי היומיומי של רוכבי השטח בארץ (ובחו"ל..),להחליף חוויות ודעות,לחשוף ולשתף רעיונות חדשים מידע עדכני ועוד..... בואו ותהנו מחוויה יחודית ומיוחדת שמשלבת אופנוענות מא' עד ת', אחוות רוכבים,פעילות ספורטיבית,והנאה מהטבע,ענף שאין דומה לו הן בחוויה והן בתחושות ועוד לא הזכרנו את האדרנלין הממכר!!! רעיון הפורום נהגה ע"י יקירי הענף ומנהליו הראשונים חליל אבד רבו(הערבי) וירחמיאל קולרגול (אצילי יער שרווד המיתולוגי) כמקימי פולגז וממשיכי הדרך ב363,ועל כך נתונה להם תודתינו. את מקומם תפסו בשלהי 2004 גז ונעלם וMEXMEX חברנו במקסיקו שאליהם מצטרף בשלב מאוחר יותר אניגו החמוש בדו"ש. עם פרישת המקסיקני תפס את מקומו הנשמה הצהובה שכיהן בתפקיד מספר שנים מכובד. את גז ונעלם החליף ,שכנו YOE66 שביחד עם הנשמה  הצהובה תפסו אחריות על אחת הגזרות החמות באזורינו. עם פרישתם לנושאי החיים המרתקים האחרים,לא שכחו כמובן את עולם השטח. את מקומם תפס המחשמל 64. תודות גדולות לדורות. "אם תיכנס ותשתלב...תוכל גם אתה להיות....רוכב.."
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

לצפיה ב-' תחרות לחופש הגדול: בילוי מיוחד עם הילדים '
תחרות לחופש הגדול: בילוי מיוחד עם הילדים
( לעמוד שלי בתפוז )
20/07/2017 | 08:56

החופש הגדול בעיצומו וחלקנו מחפשים תעסוקה לקטנטנים חסרי המעש כדי לשבור את השגרה החלטנו לפנק אתכם ב- 15 כרטיסים לפסטיבל תיאטרון הבובות הבינ"ל 2017, בילוי משפחתי קסום עם הילדים או הנכדים כמובן 

איך זוכים פשוט מאוד
כותבים בשירשור התחרות רעיון משלכם לפעילות מיוחדת עם הילדים בחופש הגדול

שיהיה בהצלחה והמשך קיץ מהנה
לצפיה ב-'סקירה יפה של אביעד בפול גז על שוק אופנועי האינדורו'
סקירה יפה של אביעד בפול גז על שוק אופנועי האינדורו
16/07/2017 | 14:57
25
90
בחצי הראשון של השנה. כאן. הניתוח של אביעד בכל הקשור לעליה במשתמשים
בגילאי ה 40 וה-50 נכונה מאד לטעמי .
אני תוהה מדוע קיים כזה הפרש גדול בין ההסקים לקטומים במכירות ? אלה הרי דגמים מקבילים. מה הגורם להפרש כה ניכר?
שאלה נוספת שאני שואל   מה הסיבה ששרקו ,הונדה ו-Tm נמצאים בסף מכירות כה נמוך ביחס להסקי/קטמ? אלו באמת הפרשים נכרים מאד מאד.
בכל הקשור לימהה ולבטא יהיה מעניין לראות לקראת תחילת 2018 שאביעד יעדכן את החציון השני אם יש שיפור מגמה במטרו בכל הקשור לכלים הללו.
לצפיה ב-'לא יודע למה '
לא יודע למה
16/07/2017 | 17:45
1
87
אבל הכתבה עשתה לי חשק להחליף ל wrf. 

לצפיה ב-'הימהה הוא אופנוע מצוין נקודה הוא ישמש אותך כאול'
הימהה הוא אופנוע מצוין נקודה הוא ישמש אותך כאול
16/07/2017 | 19:23
75
אראונדר מצוין. המלצתי סע עימו סיבוב דווקא בתוואי סינגל כזה או אחר
תראה איך אתה מתחבר . כל זאת עם עסקינן בדגם 16 ומעלה.
לגבי הדגם הקודם בו המנוע קצת פחות חד בנמוך יתאים לך בהחלט לדעתי
עם עבור מדופ' 125. אופנוע מעולה(היה לי כזה 3 שנים).
לצפיה ב-'בשישי נתקענו מאחורי חבורה של דופ"ים כתומים נוצצים'
בשישי נתקענו מאחורי חבורה של דופ"ים כתומים נוצצים
16/07/2017 | 18:02
21
128
עמדו באיזה קטע עם מדרגות סלע חלקות מכוסות פודרה חומה, מהמיטב של מסילת ציון.
כולה קטע של כמה מטרים ולא תלול במיוחד, אבל עקב אפס מרחק התארגנות דורש טכניקה ובעיקר שליטה בגז.
בקיצור נתנו גזים כאילו אין מחר, צווחות הדו"פ הניחרות וענני האבק עלו למרחוק. התחפרו, נפלו, קמו, דחפו ובסוף איכשהו עלו.
החבר על שרקו 300 מרובע ואני עלינו שם ברבע גז, כאילו כלום.
זה מה שקורה כשכולם פה ממליצים על הדופ"ים המסריחים האלה כ"בית ספר" ואופנועים "מקצועיים", שככל שנהיה יותר טכני (סליחה "הארד") הם יותר טובים.
ונאמר פחחחח

לצפיה ב-'תמיד אמרו מיכה שהדופים' אופנועים הרבה פחות מתונים אני '
תמיד אמרו מיכה שהדופים' אופנועים הרבה פחות מתונים אני
16/07/2017 | 19:21
105
מסכים בהחלט עם גישה/דיעה זו. המשקל השליטה בגז היכולת לייצר אחיזה משום מה אצלי בכל אופן טובה שאני עם הימהה. לכן כלי קל לא מסתדר לי. אני משער שהטרקטורי טוב לי ובהחלט רמת הרכיבה שלי גם ביחס לעוד פרמטרים הנוכחי הוא מעל ומעבר. מדרגה כזו זה לבטח טכניקה של גישה עם עמידה ולבטח על הגז רק ירע המצב.האמת הקטומים בדופ'ים הם כלים נפלאים באמינותם. אני לא מכיר את השאר אין לי דעה על מי מהם לבטח לא לשלילה.
לגבי המרובעים, פה השאלה גדולה לא פחות. הבדל גדול בין ההסקי לקטמ ובינם לבין האחרים. שחזרתי מוורשה לפני כשבועיים ישבתי במלון בארוחת הבקר עם זוג יפנים, כך התברר מולם בשיחה. שאלתי את הבחור מה הסיבה לידוע לו (בערך בן גילי סביב 53-55)שהמוצרים שלהם : כלי תחבורה-אופנועים, מכוניות ואלקטורינקה כל כך טובים ואמינים. התשובה שלו היתה מהירה. יפן הוא אמר ,אינה מדינה עשירה באוצרות טבע לדוגמא נפט. לכן היא חייבת לייצר את אותם המוצרים שתארת, הוא אומר לי ושאלה מקור היצוא העיקרי שלה באופן שהם יהיו הטוב ביותר שיש ללקוחות בעולם להשיג.אנו עושים את הטוב ביותר בתחומינו הוסיף.
אני מאמין לו בהחלט!
לצפיה ב-'זו בדיוק התחושה שלי אחרי הרכיבה אחרונה '
זו בדיוק התחושה שלי אחרי הרכיבה אחרונה
17/07/2017 | 07:55
83
רכבתי עם מרובעים מכל הסוגים והרגשתי שאני עובד קשה יותר. זה כמובן קשור לחוסר הניסיון שלי אבל אני חייב להיות בהילוך הנכון ובגז הנכון כדי לעבור מכשולים שהם עברו בקלות יחסית 
לצפיה ב-'כן ולא'
כן ולא
17/07/2017 | 17:59
3
62
הדופ ברגע שהאחיזה נשברת עולה מהר יותר בסל"ד מה שמתרגם לפירפור גלגל, במצבים כמו שתיארת זה חיסרון אך זאת גם התכונה, בין השאר, שעבור רבים הופכת את הרכיבה עליו ליותר כיפית. מתחילים או לא זה לא העניין, שכל אחד ירכב על מה שיותר כיף לו, הרי בשביל זה קונים. לא כדי לרכב הכי מהר על השעון או לעבור בהצלחה איזה מקטע ספציפי ולעיתים זניח ברכיבה. אם כבר ארבע שיהיה 450

לצפיה ב-'ימאהה פישלו עם צמד ה WRF החדשים'
ימאהה פישלו עם צמד ה WRF החדשים
17/07/2017 | 18:33
2
85
אהבתי יותר את האופי של ה 250 הישן.
ואהבתי פי מיליון יותר את ה 450 של הדור הקודם 2012-2015 איזה אופנוע נסיך הוא היה. איפה זה ואיפה השור הפסיכי שיש להם עכשיו.

צמד ה WRF החדש זה מה שקורה כשימאהה מנסה להתחפש ל KTM. איבדו את האופי ואיבדו את הזהות.
לצפיה ב-'במה בדיוק ימהה רצו להיות דומים לקטמ?'
במה בדיוק ימהה רצו להיות דומים לקטמ?
17/07/2017 | 21:12
54
היכן אתה רואה את הנסיון במנוע המוטה, הבולמים ,במה בדיוק, תוכל למקד?
מה הכוונה האופנוע/ים פסיכי/ים ביחס לקודם גם כאן תראה אם תוכל למקד? האופנוע שונה מהקודם בהחלט אבל השאלה לאן אתה לוקח את זה כמשתמש.
לצפיה ב-'להיות שור פסיכי זה גם סוג של זהות '
להיות שור פסיכי זה גם סוג של זהות
18/07/2017 | 08:48
62
האמת שימאהה עקפו את קיטיאם בלי לאותת: ה250F הכתום הרגיש לי רכרוכי ואנמי (אבל קליל ונעים לרכיבה) ביחס לWRF שלי.
חשוב להבהיר שעם קצת עבודה אפשר לאלף את הWRF, שמגיע מהמפעל עם נטיות מוטוקרוסריות מסוימות.
מילת המפתח היא ריכוך דרמטי: מנוע, סאג, בולמים.
עם קצת עבודה אפשר לעגל לו את הפינות החדות, ועדיין להישאר עם מנוע ומתלים מדהימים.
אני לא מדמיין היום חזרה לדגם הקודם - גמרתי להיות מפעיל צמ"ה..
לצפיה ב-'נכון מיכה, אבל לא לזה התכוון המשורר...'
נכון מיכה, אבל לא לזה התכוון המשורר...
17/07/2017 | 21:34
75
הקטע של הדו"פ לאנדורו טכני מתכוון למשהו אחר לגמרי ממה שאתה מתאר...
הכוונה פה היא יותר לקטעים של הנפות גלגל, והזזות שמאלה ימינה, הקפצות של האחרוי וכאךה, והכל בעקרון בתנאים של אחיזה טובה הרבה יותר ממה שיש לנו בארץ.
וכן, דורש הרבה יותר כדי להגיע לזה.
פקטור נוסף זה העמידות בעבודה קשה, פחות מתחמם, קל להנעה בנפילות, טוב יותר במעברי מים.
פשוט בארצנו הנעימה.... התנאים זה לא מה שהם חושבים, הרבה דרדרת, סלעים עם אבק, אבנים זורקות, ובני 40 שמתלהבים ממנהל מותג זה או אחר ורצים לקנות 300 דופ + חליפה חדשה וחושבים שהם "ג'ארוויס פסטרנה". שילוב רע....

לצפיה ב-'מזכיר את הבדיחה על המדען הרוסי שתלש רגליים לג'וק'
מזכיר את הבדיחה על המדען הרוסי שתלש רגליים לג'וק
17/07/2017 | 23:02
13
78
נתקלת בחבורה רוכבים פחות  מנוסה\מוכשרת או שניהם גם יחד
ממך וישר קפצת למסקנה שזה בגלל האופנוע...
אז זהו שלא ...

סביר להניח שאם החברה האלו היו עם מרובעים הם היו חופרים ודוחפים
באותה מידה - אלא שהם היו נופחים את נשמתם הרבה קודם בגלל המשקל
והאופנועים היו רותחים פי אלף.

וכן-  ככל שנהיה יותר טכני  שתי  פעימות עם רוכב ברמה שלך ישאיר לך הרבה אבק.

לצפיה ב-'אז זהו שלא. אותם רוכבים על מרובעי פעימות היו עובדים הרבה'
אז זהו שלא. אותם רוכבים על מרובעי פעימות היו עובדים הרבה
18/07/2017 | 08:32
12
104
הרבה פחות קשה. בדוק.
בעצם זו היתה הנקודה שלי, ובקריאה מחדש אכן לא הייתי ברור:
אופנועי ארבע פעימות הרבה יותר מומלצים לטעמי לרוכבים מתחילים מדופי"ם. נקודה.
הם מאפשרים לרוכב מתחיל לרכב מהר יותר וחלק יותר מוקדם יותר. פחות להתעייף, פחות לפול ולהיפצע, פחות לחשוש, יותר להעז ויותר להנות.
אופנוע דו"פ זה סבבה בתור אופנוע שני או שלישי, לרוכב שכבר נותן קצת בראש ורוצה לטעום אופנוע עם אופי ומיקוד שונה.
מסכים לגמרי שבידיים הנכונות ובסיטואציות הנכונות יש לאופנוע דו"פ יתרונות. אבל זה לא המצב עבור רובם המוחלט של הרוכבים המתחילים שפוקקים את יערות ארץ ישראל.
אגב הטענה שדו"פ יותר עמיד ופחות רותח במצבי חפירה המוזכרים למעלה רחוקה מאוד מהמציאות, לפחות בהשוואה לWRF שהוא בלתי רתיח, אבל זה פרט שולי פה בוויכוח.
לצפיה ב-'שמע, זאת הטענה והקונספט.שדו"פ מתאים יותר לעבודת חפירות'
שמע, זאת הטענה והקונספט.שדו"פ מתאים יותר לעבודת חפירות
18/07/2017 | 09:17
1
74
גם הוא ירתח, נכון, אבל לכאורה אחרי יותר חפירות והקירןר שלו מהיר יותר
לא יודע למה (מבחינה טכנית) אבל בעבר זה היה די נכון בשטח, היית רואה מרוב"פים רותחים בעוד שדו"פים של אותו יצרן, לא, באותה רכיבה ועם אותם חפרני דרדרת
אני זוכר בדו"פים שלהיו לי (250 של KTM ואז GG) שבאמת היה קשה להרתיח אותם גם בחפירות קיץ קשות, בהחלט עמיד יותר ממרוב"פ. למרוב"פים צריך וונטה, לדו"פים שלי לא היה צריך ועדיין רתחו פחות

אולי מומחי הפורום הטכנולגיים יגידו למה זה (היה?) ככה

לצפיה ב-'ההגיון אומר שהסיבה לקצב מהיר של אגירת'
ההגיון אומר שהסיבה לקצב מהיר של אגירת
18/07/2017 | 10:51
53
חום וכמובן פיזורו מושפע מכמות החלקים הנעים. במרובע הרבה יותר חלקים חמים בראש המנוע הגודל שונה. הטמפ' הגבוהה פוגשת הרבה יותר מתכת ,קצב פיזור החום שונה.הדו'פ כולל הרבה פחות חלקים נעים וצילינדר קטן יותר פיזית. אני זוכר היטב שזה אכן כך גם בקצב החימום וקצב הקירור.
לצפיה ב-'אתה בטח לא תהיה מופתע אם אני אגיד שאני לא מסכים כמעט עם כל .'
אתה בטח לא תהיה מופתע אם אני אגיד שאני לא מסכים כמעט עם כל .
18/07/2017 | 19:27
8
76
הקביעות שלך
אבל כנראה שאנחנו מסתכלים על רכיבת שטח ממקום שונה לגמרי

לצפיה ב-'לא הבנתי. תסביר (הכל ברוח טובה, וסליחה שאמרתי 'מסריחים'..)'
לא הבנתי. תסביר (הכל ברוח טובה, וסליחה שאמרתי 'מסריחים'..)
19/07/2017 | 13:23
7
21
לצפיה ב-'נתחיל מהמתחילים'
נתחיל מהמתחילים
19/07/2017 | 22:27
6
45
2אני לא חושב שהמטרה של מתחיל צריכה להיות רכיבה כמה שיותר מהר..
הרבה יותר חשוב זה לרכוש את הטכניקות הבסיסיות
ואת זה הרבה יותר קל לעשות עם אופנוע קליל ולא עם משקולת.
הלאה...
הטענה ש4 פעימתי יותר טוב בדרדרת ובתנאי אחיזה מפוקפקים ממש לא נכונה
- הסיפור בדרדרת הוא צמיגים ותנופה וממש לא סוג המנוע

ולסיום - לרוכבים הטובים באמת ממש לא משנה על מה הם רוכבים - הם יעשו את זה מצוין על כל מה שתשים אותם.
לרוכבים חלשים כנ"ל - הם יפלו ויזיעו .ולא יצליחו ולא משנה על מה הם רוכבים.
נשארו אם כך הרוב שנמצא באמצע ולאלו לדעתי הבחירה פשוטה - אם הכיוון שלך
הוא סינגלים בזרימה , מדבר , דיונות וכ"ו - לך על 4
אבל אם אתה אוהב סינגלים מאוד טכניים ודוכים הבחירה הנכונה היא 2

לצפיה ב-'hananlv אם אני הבנתי נכון ותקן אותי אם טעות בידי'
hananlv אם אני הבנתי נכון ותקן אותי אם טעות בידי
20/07/2017 | 09:23
20
הוא שדופ' על כלל תכונותיו כולל משקל מנוע מומנט המנוע אופן הורדת הכוח מהגלגל לשטח היא טובה תלוי ברוכב. זה בהחלט נכון אך השאלה היא מכלול ייצור האחיזה בין שני סוגי הכלים לדוגמא דופ' 250 ביחס למרובע 250..אני בדעה שהגופ' בגלל אותה עובדה שציינת על סוג הרוכב יתאים לרוכב הטוב וכן לסגנון שציינת כלומר הוא פחות סלחן או יתנהג כפי רצון הרוכב שמדובר ברוכב פחות מיומן. כלומר יש הבדל באופי הכלים וייצור האחיזה. הרי פרמטרים של המכונה באים בסופו של דבר באחיזה בקלות הרכיבה קרי בתוצאה בחוויה שהמכונה מייצרת.
השאלה אם לדעתך זה אכן כך?
אם אנסה לסכם לפי הבנתי הפרמטרים במכונה מרובעת נדונה שונים בתוצאה בגלגל ביחס לדופ' מקביל בגלל מכלול התכונות שלה ולזה אני מתחבר בהיבט דבריו של מיכה.
לצפיה ב-'אתה צודק!'
אתה צודק!
20/07/2017 | 11:44
4
25
אנחנו לא מסכימים על כלום .
בתנאי אחיזה ירודה יותר קל לייצר אחיזה עם מרוב"פ, בזכות אספקת כח נשלטת יותר - זה בסיסי לגמרי.
ומזתומרת, ברור שהעניין הוא לרכב מהר! דוחים, סינגלים קשים, עליות וירידות טכניות - תמיד המטרה היא לרכב מהר וחלק. אין ניקוד על "טכניקה".
אפילו בטריאל הכוונה היא לסיים את המסלול במינימום זמן (וללא פסילות, אני יודע).
בקיצור 'טכניקה ושליטה' הם אמצעי להשגת מהירות, לא מטרה בפני עצמה.
מרובע פעימות נותן לרוכב מתחיל ייתרון מהירות ולכן גם כיף מכל הסיבות שפרטתי - לא צריך יותר מזה.
לצפיה ב-'אם זה היה נכון מיכה היית רואה מרובעי פעימות'
אם זה היה נכון מיכה היית רואה מרובעי פעימות
20/07/2017 | 13:58
3
14
בכל מרוצי האקסטרים כגון ארצברג , רומניאקס וכדומה אבל זה לא מה שרואים.
כנראה שהמשפט שלך "בתנאי אחיזה ירודה יותר קל לייצר אחיזה עם מרוב"פ" לא הכי מדויק מה גם שמהנסיון שלי הוא ממש לא נכון.
לצפיה ב-'ואיך זה קשור לדיון? אנחנו מדברים על רוכבים מתחילים'
ואיך זה קשור לדיון? אנחנו מדברים על רוכבים מתחילים
20/07/2017 | 14:10
2
5
לצפיה ב-'את השלב הזה פספסתי'
את השלב הזה פספסתי
20/07/2017 | 14:42
1
16
אבל גם לגבי מתחילים הוא לא נכון ולא בהכרח קל לייצר אחיזה עם מרובע פעימות

לצפיה ב-'שברתם אותי. הנה הבחור עם המבטא האוסטרלי המגניב:'
שברתם אותי. הנה הבחור עם המבטא האוסטרלי המגניב:
20/07/2017 | 15:06
12
ולממהרים, מצ"ב תקציר היתרונות והחסרונות - יותר ברור מזה לא יכול להיות.

לצפיה ב-'לגמרי נכון. כל מילה.'
לגמרי נכון. כל מילה.
19/07/2017 | 22:40
33
יש את הקביעה שדו"פ 125 טוב לרוכב המתחיל להקנות הרגלי רכיבה ושליטה בסיסית. אבל תוסיף למשוואה קצת יותר משקל לכיוון הפאן ומיד הייתי מציע לו להתחיל ב 250F
לצפיה ב-'בחצי הבא של השנה סביר להניח שימכרו הרבה יותר כלים '
בחצי הבא של השנה סביר להניח שימכרו הרבה יותר כלים
16/07/2017 | 18:09
120
גם המכירות יעלו בגלל המבצעים הנוכחיים שרק עכשיו החלו.
וגם יגיעו לשוק 2 דגמים חדשים של 125 דו''פ שזו קטגוריה מבוקשת. בקשר לשרקו אני לא יודע אם יהיה כוכב מכירות... תלויי במחיר. אבל מאידך ה-בטא 125 לדעתי בהחלט יככב. אני גם סומך על מטרו שידביקו לו תג מחיר שובר שוק

לצפיה ב-'גולש בפורום שעבוד רשות הטבע והגנים'
גולש בפורום שעבוד רשות הטבע והגנים
14/07/2017 | 10:13
9
105
זכור לי שישנו גולש בפורום, בשם צבי? שעובד רשות הטבע והגנים
אשמח לדעת אם עדיין גולש פה בכדי להתייעץ בנושא שמשלב רכיבה ואזורי רשות הטבע והגנים.

שי.
לצפיה ב-'ובמקביל אם יש מביני עניין בנושא אשמח לשתף '
ובמקביל אם יש מביני עניין בנושא אשמח לשתף
14/07/2017 | 10:19
3
116
שמורת טבע עינות גיבתון ממקומת צפון מזרחית למזכרת בתיה, דרומית לשמורה בחורשת האקלפטוסים קיים למיטב ידיעתי במשך שנים מסלול קצר היקפי של 3-4 דקות. להפתעתי השבוע התחילו עבודות וחצו את השמורה ל-2 על ידי הפרדה של מעקה בטיחות של מעצ. מלבד שמכער את השטח והחורשה בצורה מזעזעת יש לי הרגשה שמשהו מעט לא תקין.

לפי הידוע לי חורשת האקליפטוסים אינה חלק מהשמורה,
1. כי שאלתי בעבר לבדוק שאינני רוכב בשמורה
2.השמורה סגורה ומגודרת ונמצאת בתהליך עבודות לשיקום אקולוגי וסגורה לביקורי קהל עד להודעה חדשה (כפי שרשום כאן)

אשמח לכל פיסת מידע אם קיימת
לצפיה ב-'כנראה להגן על הקיים מפני כניסת כלי רכב- עשו ככה בחולות געש '
כנראה להגן על הקיים מפני כניסת כלי רכב- עשו ככה בחולות געש
14/07/2017 | 16:21
32
לצפיה ב-'זה די משעשע לאור מאמר שהתפרסם לפני חודש'
זה די משעשע לאור מאמר שהתפרסם לפני חודש
15/07/2017 | 20:05
1
73
בעיתון הארץ ובו סופר על מלחמתה של הרט"ג באקליפטוסים
אחרי שהמדען הראשי שלהם החליט שמדובר בזן פולש
לכן יש לעשות הכל על מנת לעקור את כל העצים האלו .
אז פתאום יש לנו שמורה של אקליפטוסים??
לצפיה ב-'קראתי ששתלו את חורשת האקליפטוסים בכדי'
קראתי ששתלו את חורשת האקליפטוסים בכדי
15/07/2017 | 20:45
65
לייבש את הביצה  \ למנוע התבצרות של מים עקב סוג האדמה.

בכללי כל הנושא משנה לי את הפרספקיבה בנוגע לשמורות טבע, 
עד היום לא העזתי אפילו להימצא בקרבת שמורת טבע עם כלי ממנוע בכדי להימנע מ"פגיעה",חשבתי שמדובר בשמורות טבעיות אותנטיות שכיבדתי והערכתי.
אני מגלה פתאום שכל נושא שמורות הטבע מכיל בתוכו לא מעט שטויות אם חורשת עצי אקליפטוס מעשי אנוש מוגדרת כשמורת טבע רק בכדי לשמש כחוצץ לשמורה "האמתית"
לצפיה ב-'אתה צודק, הוא באמת צבי. לא ממש בשם, אלא במהות'
אתה צודק, הוא באמת צבי. לא ממש בשם, אלא במהות
14/07/2017 | 17:53
45
לצפיה ב-'עיינות גיבתון זו 'שמורה מאושרת', לפחות לפי אתר המפות הממשלתי'
עיינות גיבתון זו 'שמורה מאושרת', לפחות לפי אתר המפות הממשלתי
15/07/2017 | 18:20
3
78
מעיון במפה (מצ"ב) וסיור בשטח נראה שמישהו מהרשויות נתן פרשנות רחבה יחסית והעביר את הגדר איזה מאה מאתיים מטר מדרום לשמורה, תוך 'קטימת' הקצוות של לולאות הפטוצ'אטו אשר בחורשה.
לא סיפור לתקן את הלולאות האלה מדרום לגדר, למי שנוהג לרכב שם.
לא מן הנמנע שהפטוצ'אטו הוא הוא הסיבה לבנייתה של גדר כל כך מאסיבית ומכוערת - מישהו חשש שהאופנוענים המרושעים ירכבו בתוך השמורה.
למען הסר ספק כל האמור לעיל ספקולציות שלי - אין לי קשר לרשויות הנ"ל.
לצפיה ב-'בדקתי את הנושא'
בדקתי את הנושא
15/07/2017 | 20:40
2
71
בכוונת רשות הטבע והגנים להגדיר את החורשה כשמורת טבע בכדי לשמש כחוצץ בין השמורה לכלי הרכב. אין אפשרות לרוכב אופנוע להיכנס לשמורה גם אם ירצה, חוצץ ענקי של קני סוף וגדר מטעם רשות הטבע והגנים תמנע ממנו.

בנוסף מנהל האזור מטעם רשות הטבע והגנים רשם כי לא התכוון לפגוע בסינגל (שוחחו איתו לאחר שפירסמתי בעוד פלטפורמות) , אך מטרתו הייתה למנוע כניסה של ג'יפים וגם אופנועים , וטוען שברגע שהחורשה תוגדר כשמורה יחולקו דוחות גם.

עכשיו השאלה שלי, האם יש לי דרך לבדוק האם בניית הגדר חוקית? האם בניית גדר הפרדה של כלי רכב דורשת היתר בניה? 

מלבד שמפריע וחבל מאוד שהורסים את המסלול , אני גם מטייל ונהנה בסופי שבוע עם אישתי והכלבה, זהו מקום שאני אוהב להימצא בו, מקווה שאפשר למצוא דרך להתמודד מול הנושא.

לצפיה ב-'קישור לתכנון מאתר רשות מקרקעי ישראל'
קישור לתכנון מאתר רשות מקרקעי ישראל
15/07/2017 | 20:46
48
למי שזה מעניין אותו בקישור הבא
לצפיה ב-'בנוסף לשאלתך אני שואל האם גדר מסוג זה כפי שהורכבה בתוואי'
בנוסף לשאלתך אני שואל האם גדר מסוג זה כפי שהורכבה בתוואי
16/07/2017 | 06:21
51
היא גדר של חציצה של גבול שמורות טבע?
או שיש גדר אחרת ואם בכלל?
אם יש ספק, צלם כמה תמונות, פנה למבקר המדינה דרך האתר שלו ובדוק החוקיות. היום זה כל כך קל .תנסה לגייס פרטים מהרשות עצמה יש בטח דרכי התקשרות עמה אולי יש באתר הרשות עצמה מידע למי לפנות.
הרי הבחור לא מכיר את הסינגל ומן הסתם בטח לא התכוון לגביו הוא כיוון גבוה יותר, קרי חסימת קדם כפי תאורך גם. כלומר הוא מקדים תרופה למכה מתוך ידיעה ברורה שיש תנועה באזור של כלי רכב כולל אופנועים.
לצפיה ב-'מבצעים ועוד מבצעים זה מצוין ולדעתי יוריד לטווח ארוך'
מבצעים ועוד מבצעים זה מצוין ולדעתי יוריד לטווח ארוך
12/07/2017 | 20:57
14
153
את מחירון המשומשים, גם למי שרכש זה לא מכבר והוא כזה
שמשדרג תדיר וכל לו"ז קצר יחסית יורגש שהמחירון יורד ו נאמר שהשוק מכתיב ירידה לבטח.
כאן באבניר עד 60K מחיר כלים
ועוד באבניר- כולל את הדרוזי הנחה של 10% שהיתה לא מכבר.
השוק יורד וירד או שיש מי שחושב אחרת?
דעות?
לצפיה ב-'יורד?'
יורד?
13/07/2017 | 09:32
12
86
באלפים וחמש קניתי ימאה 250 בשמונים אלף שח אחרי הנחה מיוחדת
היום הוא עולה חמישים ושלוש
שלא להחשיב את האינפלציה מאז
מדובר שמהו כמו חצי!
לצפיה ב-'הכוונה יורד מנקודת הזמן הנוכחית.'
הכוונה יורד מנקודת הזמן הנוכחית.
13/07/2017 | 10:45
11
69
כלומר השוק ירד את ירידתו הדרסטית והאם מנקודת הזמן הזו הוא ממשיך בירידה בהקשר ישיר או עקיף למבצעים שנעשים ותדיר אגב גם לשאר סוגי הדו גלגלי.אני בדעה שהוא ימשיך וירד למרות מבצע חולף כזה או אחר.
לצפיה ב-'אין שום ירידות "בשוק"'
אין שום ירידות "בשוק"
13/07/2017 | 12:05
10
97
זה לא עניין של שוק. זה עניין של יבואניות ספציפיות... לכאן ולשם.

לפני שנתיים היתה רפורמה במכס. אופנועי שטח רובם ככולם בנפחים עד 500 סמ"ק, ולכן נהנים מהטבת מכס אדירה בהשוואה לעבר.

יש יבואניות ספציפיות (בראש ובראשונה מטרו) שמאז הרפורמה במכס מלפני שנתיים פשוט החליטו להיות תחרותיות - ולהציע מחירים אטרקטיבים ותנאי רכישה אטרקטיביים, ולקיים אינטרקציה עם הרפורמה במכס: לגלגל את ההנחה לצרכן, ואף להמשיך מעבר לכך: אנחנו רואים אותן שנה אחר שנה, במהלכים נמשכים ותמידיים של הורדות מחירים ותמחור זול (בטח בתקופה הזו של השנה, כשיוצאים דגמים חדשים, אבל לא רק בתקופה הזו של השנה).

ומאידך יש יבואניות שלא:
בין אם אלו יבואניות שיכולות אך לא רוצות. וממילא הלקוחות לא מענישים אותן (דלב)
בין אם אלו יבואניות קטנטנות שאולי רוצות אך לא בטוח שהן יכולות (TM, שרקו)
ובין אם זה יבואניות שלמכור אופנועים בכלל באופן כללי מעניין להם את התחת (מאיר-הונדה).

כל אלו: דלב/מאיר/שרקו: ממשיכות להציע מחירונים של 70-75 אלף ש"ח (אפילו לדגמי רבע ליטר) עד עצם היום הזה. כמעט בדיוק כמו בעבר. אין אצלהם שום ירידה וגם לא תהיה אצלהן שום ירידה.

לצפיה ב-'נראה לי קצת הגזמה סביב 70-75K לרבע ליטר. בפול גז'
נראה לי קצת הגזמה סביב 70-75K לרבע ליטר. בפול גז
13/07/2017 | 18:57
9
67
לפני שנה בכתבה על השרקו דובר גם על הTM והימהה וכן ההונדה שמחירם החל מ 56K להונדה ועד סביב 66K לשרקו. למיטב הידוע לי גם הקטמ/הסקי סביב העלות הזו לרבע ליטר. הימהה עלה לי בדיוק לפני כשנה 61K עם כל התוספות.
מה שאני אומר הוא שכאשר יש מבצעי הנחות תדיריים בטווח הארוך נכנסים לשוק כביכול כלים שנקנו במבצעים. זה מוריד את ערך השוק בפועל ולאוו דווקא במחירון עצמו. כלומר השוק ומחיריו מכתיבים אחרת ופחות מהמחירון.
זה סוג של מגמה וזה מקרין לכל אלה שלא ממהרים לאותם מבצעים כפי שציינת.
לצפיה ב-'אני לא מכיר את המספרים האלו שאתה מציין'
אני לא מכיר את המספרים האלו שאתה מציין
13/07/2017 | 21:30
8
71
אני מדבר על מחירונים מפורסמים. לפני מו''מ ולפני הקרנות והכתבות ופרשנויות וערך השוק בפועל ובנדמה-לי.

מבחינת מחירונים: כל המחירים האטרקטיביים הם רובם ככולם בגזרת מטרו. עוד לפני מבצעים, ובטח שאחרי מבצעים. וגם כשתגמר עונת המבצעים... זה מה שאני באתי לומר בקיצור. אם אתה רוצה אתה יכול לעצור לקרוא כאן.

חלק מהיבואניות האחרות פעם בשנה כשיש חילופי דגמים גם עושות איזה מבצע רוחבי או נקודתי.
חלק מהיבואניות גם את זה לא עושות.

*באופן מסורתי דגמי קטמ הם תמיד היו ותמיד הינם בתמחור הכי יקר.
*אח''כ מעט מתחת אפשר למצוא את (כמעט) כל השאר: האסקי הונדה tm שרקו, יבואניות קטנות וגדולות כאחד - כולן פלוס מינוס יושבים על אותה בלטה מבחינת מחירים.
*אח''כ swm אבל זו לא חוכמה כי מחירי הכלים שלהם הינם זולים בכל העולם לכשעצמם. עוד מהיצרנית. אין פה איזה תמחור אטרקטיבי יוצא דופן מצד היבואן.
*ואח''כ מטרו על שלל מותגיה החדשים והישנים.

נ-ב: המבצע הזה של מטרו על דגמי ה wrf הוא ת'כלס רק על האביזרים. לפחות על ה 250 אני יודע שכבר כמה חודשים הם גם ככה ממילא מוכרים את הגרסה הלא מאובזרת ב 55-56 אלף לכל מי שרק מעוניין לקנות.

לצפיה ב-'אני מסכים שהמחירון אטרקטיבי ברובו בגזרת מטרו בטח ובטח '
אני מסכים שהמחירון אטרקטיבי ברובו בגזרת מטרו בטח ובטח
14/07/2017 | 11:47
56
בארבע פעימות ולמול השאר. אני הרי חסיד של יפני ......
אני מסכים שמדובר על קטמ/הסקי ובנפחים הגדולים יותר המחירון עולה לשמיים לא ברציונלי לטעמי אם איי פעם חשבתי על נפח גדול יותר כדוגמא ל 500.
גם לגבי בטא המחיר יהיה אטרקטיבי לבטח תחת בעלות מטרו.בטה 250 דופ' קרוסטריינר סביב 40K וכנ"ל לגבי ה-125 שלהם שצפוי להיות בעלות עוד יותר נמוכה מ-40K. מחיר 350 ארבע פעימות ב 53K מחיר סופר מצוין שלא לדבר על דגם ה 480 ב 55K .
יהיה חם זה בטוח.

לצפיה ב-'זה לא "רק על האביזרים"'
זה לא "רק על האביזרים"
14/07/2017 | 17:14
6
53
הרי הם לא נותנים את האביזרים בהפסד, כדי להגיע למחיר הזה מקצצים מהרווח האופנוע עצמו (קנייה מימאהה) לפחות עד כדי ספיגת מחיר העלות של האיבזור (יצרי אפטרמרקט)
ככה שאפשר בהחלט לומר שזו הנחה ריאלית ממחיר האופנוע כפי שהוא, מימאהה עצמה

לצפיה ב-'הם תמיד עושים את זה ודופקים לקוחות נאמנים שקנו במחיר מלא'
הם תמיד עושים את זה ודופקים לקוחות נאמנים שקנו במחיר מלא
14/07/2017 | 17:55
5
63
פרסמו בתחילה מחיר של 56000 ש"ח ואז סיפרו סיפור עצוב שחישובי המס
היו שונים לימאה החדש ולכן הם נאלצים להעלות המחיר לסביבות 61000 פלוס.
ובמחיר הזה ללא שום חבילת תוספות או מתנה אחת קטנה.
מה קרה עכשיו , השתנו חישובי המס?
פתאום אפשר להרוויח גם ממחיר של 56000 שכולל גם חבילת אבזור?
הדולר ירד היורו ירד ? מה קרה ?
לא מאמין להם יותר ואותי כלקוח הם הפסידו.
לצפיה ב-'חחח אתה יודע כמה דגמים במטרו עכשיו נמכרים במבצעים ובהוזלות?'
חחח אתה יודע כמה דגמים במטרו עכשיו נמכרים במבצעים ובהוזלות?
14/07/2017 | 18:52
4
69
אל תפגע... אבל: אופנוע או אייפון או חופשה בקלאב מד... היינו הך.
מי שקונה אופנוע כשהוא רק יצא ("הראשון לקבל" מה שנקרא) - משלם מחיר מסויים.
ומי שקונה את אותו אופנוע זמן מה אחר כך: משלם מחיר אחר...
ומי שקונה אופנוע עוד יותר אח"כ - בדיוק כשיוצאים דגמים חדשים של 2018 והיבואן צריך לנקות מחסנים: משלם מחיר עוד יותר אחר.
ומי שקונה אופנוע בסוף שנה קאלאנדארית כשהיבואן יודע שאוטוטו הוא יצטרך לרשום את האופנועים שעדיין ברשותו על שמו כיד ראשונה - גם משלם מחיר אחר.
ומי שקונה אופנוע בתחילת שנה קאלאנדארית אחרי שהיבואן נתקע עם האופנועים וכבר רשם יד ראשונה על שמו - בכלל משלם מחיר אחר.

ובקשר לסיפורים והמעשיות על חישובי המס: נו. להאמין לסיפורים של סוחרי רכב זה להאמין לסיפורים של סוחרי רכב. אל תפגע אבל מה אתה רוצה שאני אגיד לך..?

תתנחם בעובדה שגם המתחרים הם סוחרי רכב.
וחוץ מזה תתנחם בעובדה כשגם כשקנית במחיר מלא - עדיין המחיר שקיבלת היה יותר זול מכל אלטרנטיבה מקבילה אחרת... אי אפשר כל הזמן לחשוב ולפתוח עיניים מה ההוא שילם ומה ההוא קיבל... תגיד תודה שלפחות אתה וכל מי שקנה איתך שילמו את אותו מחיר באותה תקופה בשנה - ורק מי שקנה בתקופה אחרת בשנה קיבל ממטרו מחיר אחר.
כי אצל המתחרים, המחירים של האופנועים משתנים מלקוח ללקוח עוד באותו היום (זה נקרא "מחיר לפי פרצוף": אתה תכנס ב 9 בבוקר תקבל מחיר X. אחריך יכנס מישהו אחר ב 10 בבוקר ויקבל מחיר Y). אצל המתחרים המחירים משתנים לפי מחוגי השעון ולא לפי עונות השנה.

וגם הכי חשוב: אל תשכח שאתה אומנם קנית מזמן מזמן במחיר מלא - אבל קנית מזמן! בינתיים בכל הזמן הזה אתה רכבת, ונהנית, וניצלת את הדגם החדש... זה גם משהו.

לצפיה ב-'זה בדיוק כך. אני שלמתי על הימהה 61k'
זה בדיוק כך. אני שלמתי על הימהה 61k
14/07/2017 | 19:31
50
עם התוספות כולל הכל. אני יודע שהיה מי ששילם יותר סביב ה 65k דאז זה הזכור לי. גם הDRZ400 נמכר עד לפני כחודש בערך סביב 46k ועכשיו פרסמו מבצע על 10% הפחתה. בהחלט התאור שלך את הדברים מדויק לי בכל היבט מתחבר בהחלט!!!
לצפיה ב-' אני באותה סירה כמו WRR אבל משתדל לא לקחת ללב'
אני באותה סירה כמו WRR אבל משתדל לא לקחת ללב
15/07/2017 | 14:23
2
58
מאז ומתמיד אני רוכב על WRF למרות היבואן, לא בגלל היבואן - אז אין חדש.
מה שכן, אני מקיים מערכות יחסים ארוכות טווח עם האופנועים שלי, אז על פני שנתיים שלוש ההפסד הרבה יותר קל לעיכול מאשר כמה מקרים פה שאנשים מכרו אחרי חצי שנה, שנה.
לצפיה ב-'אני מ-2010 על כתום שעלה אז כמעט 70K, מידי פעם לוקח'
אני מ-2010 על כתום שעלה אז כמעט 70K, מידי פעם לוקח
15/07/2017 | 15:13
68
סיבוב על חדשים יותר ולא מוצא סיבה להחליף. עוד לא רכבתי על כלי שנוסע טוב משמעותית או שכיף משמעותית. הקשר לדיון אסוציאטיבי בלבד
לצפיה ב-'מיכה אני אתה ו-old school באותו מצב'
מיכה אני אתה ו-old school באותו מצב
15/07/2017 | 16:28
57
פלוס מינוס. גם אני מחליף בתדירות נמוכה מאד. הגסגס היה אצלי כמעט 4 שנים, והכחול הקודם 3 וזה שקדם לו שנתיים. זה כבר קצת מעל שנה ואין בליבי מחשבה לשנות.לאורך הזמן ברור שההפחתה משמעותית פחות כלומר ככל שנחזיק בכלי יותר פחות יכאב בשדרוג לאחר.
יש שיקול להחליף אם באמת נכנס לפריים נפח שונה כדוגמא או שינוי סגנון רכיבה שגורם לחשיבת מסלול מחודשת של דגם .לדוגמא מעבר מ-4 פעימות לדופ'.כמובן שלכל אחד שיקול משלו ויש מי שלכ מתחבר ומשנה אופנוע.אלה דברים שנלקחים אני מניח בחשבון בבואנו לסגור עסקה.
לצפיה ב-'בואנה הם הולכים בכל הכוח גם על הבטא וגם על הימאהה'
בואנה הם הולכים בכל הכוח גם על הבטא וגם על הימאהה
16/07/2017 | 12:56
51
לא צריך להיות הרקול פוארו כדי להבין מה הולך פה.
מטרו רואים שכל המתחרים שלהם ישנים בעמידה, אז הם מסתערים. עד שהמתחרים שלהם יקומו מהתרדמת: מטרו כבר יתפסו את כל השוק מהביצים.
לצפיה ב-'סנדל נעילה לגלגל של העגלה - המלצות?'
סנדל נעילה לגלגל של העגלה - המלצות?
11/07/2017 | 08:31
13
74
עקב מחסור קשה בעמודי תאורה ידידותיים, אני נאלץ לקשור את העגלה 'לעצמה'.
יש המלצות לסנדלי נעילה? איך המוצר של 'סנדלי רכב' ממושב ישרש? (אין לי העדפה, פשוט הם קרובים אלי גיאוגרפית).
לצפיה ב-'מיכה אנחנו קנינו לאחרונה עגלה וביום לקיחתה הראה לי '
מיכה אנחנו קנינו לאחרונה עגלה וביום לקיחתה הראה לי
11/07/2017 | 11:51
101
חברי את הסנדל שהוצא למכירה בחנות . אני זוכר שהוא היה מחומר "פריך" אני כבר לא זוכר מה הסביר לי החבר אך הבנתי שלא היה עומד ולו דקה אחת נגד שום הפעלת אגרסיביות .הסנדל שיש לו עוד מהנגרר הקודם והוא משמש לקשירת העגלה הוא זה בתמונה.סנדל מסיבי ומשקל בהתאם .סגירה מיטבית על הגלגל.
אם יש להם בסגנון אז תקח ורק כזה לטעמי לפחות.
לצפיה ב-'סנדל'
סנדל
12/07/2017 | 08:55
2
59
הסנדל של ישרש הוא מעולה למרות שבעידן משורי דיסק
נטענים כבר שום דבר לא בטוח,
הסנדל של ישרש כבד מאסיבי ונותן תחושת בטחון.
לצפיה ב-'מול מסורי דיסק נטענים, גם שרשרת וקשירה לעמוד לא עוזרת. '
מול מסורי דיסק נטענים, גם שרשרת וקשירה לעמוד לא עוזרת.
12/07/2017 | 17:44
1
55
אבל אם אתה מעדיף עיגון לעצם קשיח, למה לא לשתול טבעת עיגון באזור החניה? 
לצפיה ב-'נניח שאתה מרתק אותה עם שרשרת טובה עד כמה שטובה כן..'
נניח שאתה מרתק אותה עם שרשרת טובה עד כמה שטובה כן..
12/07/2017 | 20:50
42
לאותה טבעת עיגון(יש לי כזו בדיוק במחסן) כאשר אתה נאמר ליד הבית בסדר אולי בית פרטי לא יכנסו. השאלה מה לעשות שאתה בשטח?
הגעת לחניון מסוים השארת אותה שם אין לך שום ודאות מה יעלה בגורלה.
יש 2 פתרונות:
האחד מנעול שהוא מובנה על "כוס" שמתחברת לתפוח ברכב. יש בהחלט נגררים שיש להם מנוע שלא ניתן להפריד מהתפוח ברכב.
 זה לא אומר שלא ניתן לשבוא או לפרוץ אבל זו נעילה.
כמו כן סנדל. סנדל כפי שנכתב הוא סנדל מעולה חזק ומסיבי. זה גם סוג של הרתעה הרי בשטח מי יביא לשם מסור לחתוך ליד אנשים שיש בכל חניון מאוייש במטיילים שתניח את העגלה בו.
המטרה היא להרתיע ולעכב עד כמה שניתן. ליד הבית טוב שמיכה יקבע לאדמה באיזו דרך על ידי אותה טבעת שהצעת וכן סנדל.

לצפיה ב-'תודה לעונים. הכוונה לנעילה של העגלה ברחוב או בשטח'
תודה לעונים. הכוונה לנעילה של העגלה ברחוב או בשטח
13/07/2017 | 09:03
8
42
וברור שכל ברזל שנשים רק מהווה הרתעה מסויימת לגנב מזדמן.
מישקול אישי של הסתברות לגניבה מול עלות הנזק הפוטנציאלי מול השקעה סבירה במיגון - אין פה נכון או לא נכון.
לצפיה ב-'תחליף לתפוח ננעל מסיבי'
תחליף לתפוח ננעל מסיבי
14/07/2017 | 17:55
7
37
גם עם דיסק נטען לא יקחו לך את ההעגלה, כי זה סתם ישחית את התפוח ואז איך יקחו אותה?...
לצפיה ב-'אפשר תמונה? תודה.'
אפשר תמונה? תודה.
15/07/2017 | 00:11
5
12
לצפיה ב-'אני חושב שהוא מתכוון לזה , אצלי זה מה ששמתי'
אני חושב שהוא מתכוון לזה , אצלי זה מה ששמתי
15/07/2017 | 09:07
4
45
לצפיה ב-'זה נעילה לנגרר כשהוא לא מחובר לרכב'
זה נעילה לנגרר כשהוא לא מחובר לרכב
15/07/2017 | 15:50
3
62
יש מהצד השני כף ריתום עם מנעול בילט אין, און דל מח הרכיב כזה כשהוא קנה ממני נגרר קודם שלי. זה מאפשר לנעול את ידית ההרמה ככה שאי אפשר לשחרר את הנגרר מהרכב, וגם לא לרתום לרכב.
בד"כ תראו כזה על נגררי ריתוך וכאלה בעלי מקצוע

לצפיה ב-''
15/07/2017 | 17:14
1
לצפיה ב-'תודה.'
תודה.
16/07/2017 | 00:19
3
לצפיה ב-''
16/07/2017 | 12:28
3
לצפיה ב-'יש לי וו גרירה נתיק'
יש לי וו גרירה נתיק
15/07/2017 | 14:01
47
הגנב תמיד יכול לנתק את כל הוו קומפלט מהאוטו יחד עם התפוח.
בשביל זה יש כל מיני שרשראות ומנעולי תליה, אבל אמרתי שפתרון הנעילה הנדרש מיועד גם לרחוב, כשהעגלה לא מחוברת לאוטו.
לצפיה ב-'איך ההאסקי TE310? '
איך ההאסקי TE310?
10/07/2017 | 08:11
6
88
ראיתי אחד יפה ומתלבט אם עליו או על הWR250R...
קצת מעל התקציב וגם קצת יותר ישן אבל שואל לדעתכם...
לצפיה ב-'מדובר בשני כלים שונים בתכליתם זה מזה. האחד דו"ש עם'
מדובר בשני כלים שונים בתכליתם זה מזה. האחד דו"ש עם
10/07/2017 | 14:40
5
61
נטיית שטח טובה מאד והשני כלי אינדורו מקצועי  שהוגדל בנפח
מרבע ליטר ל 300 סמ"ק.
מנוע הוסקוורנה מהדור הקודם דהיינו המנועים הצפויים להיות גם בדגמי הגסגס מרובעי הפעימות העתידים החדשים. מנוע אמין וטוב מאד לידוע לי.
אאל"ט ב 2010 שונה הדגם והוא טוב יותר. סה"כ מכונה טובה מאד. השאלה מי החזיק איך החזיק איך תיחזק/טיפל , מעבר ידיים וכו'.
לצפיה ב-'swm'
swm
10/07/2017 | 20:23
4
66
הם אצל swm. לא גאסגאס.
לצפיה ב-'נכון בהחלטנולידוע לי יהיו גם בגסגסים'
נכון בהחלטנולידוע לי יהיו גם בגסגסים
10/07/2017 | 20:41
3
47
מרובעי הפעימות העתידיים.
לצפיה ב-'לא נראה לי שגזגז ייצרו דגמי 4T בקרוב'
לא נראה לי שגזגז ייצרו דגמי 4T בקרוב
13/07/2017 | 12:22
2
36
אכן פעם אמרו שגזגז קנו את המנועים של ה 250 ו-300 של הדור האחרון של הסקוורנה אדומה: דגמי 2012.
(ואילו swm קנו את מנועי ה 250/300/450/500 של הדור הלפני אחרון של הסקוורנה אדומה: דגמי 2010)

הבעיה היא שגזגז, כרגיל, בקשיים.
מאידך swm בניגוד לגזגז מצליחים מאוד באירופה עושה רושם.
הם גם קנו לא רק את הרשיונות ליצור מנועים אלא גם לייצור שלדות. כי זה כל הקטע של המפעל החדש שלהם בוארזה.
לפי השמועות swm אף מתכננים להרחיב את היצע הדגמים: יש שמועות שבעקבות הצלחתם הם עכשיו קונים מ- ב.מ.וו גם את הרשיון לייצור מנועים ושלדה של ה-נודה, וגם הטרה/סטרדה של האסקי מהדור האחרון שלהם (2012 והילך)... ומתכננים סדרה שלמה של דגמי דו"שים ודגמי אדוונצ'ר.

לצפיה ב-'על פניו נראה שהכלים של swm טובים מאד. אך מה הכוונה'
על פניו נראה שהכלים של swm טובים מאד. אך מה הכוונה
13/07/2017 | 18:49
1
24
שגסגס בקשיים? על פי הכתבה כאן בפול גז אני מתרשם שאחרת או ?
מתאוששת, מפתחת דגמים, צעד גדול קדימה, חוזרת לעיניינים,........ המון חיוביות כך אני קורא . אפילו מדובר על דגמים נוספים שבפיתוח .
מוזר לי קצת.....
לצפיה ב-'לפני זמן מה קראתי כתבה'
לפני זמן מה קראתי כתבה
13/07/2017 | 22:01
30
כתבה על כך שנתוני המכירות המשובחים של גזגז ב 2016 היו בגלל שהם היו צריכים להפטר מדגמי יורו3 ועשו מאמץ שיווקי ומכרו במחירים נמוכים מאוד, בעיקר לשוק המקומי.
כעת ב 2017 הסיפור שונה והמכירות שלהם הם שוב בעיקר לשוק המקומי אך במספרים נמוכים.

swm לעומת זאת די מפציצה במכירות באירופה. בין היתר בגלל שהם באמת מוכרים בזול. בכל אירופה לא רק באיטליה וממש ממש בזול. באירופה אתה יכול לקנות את דגמי האנדורו והדו''ש שלהם (חוץ מהסופר דואל המאובזר) גם ה 300 ו ה 500 וה 650 בערך ב 6000 יורו. שזה מחיר רצפה ביחס למתחרים.
לצפיה ב-' מכירים את כל הפורומים בתפוז '
מכירים את כל הפורומים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/07/2017 | 12:57
1

אם לא, אתם מוזמנים לגלות כמה...

פורום פילוסופיה לכל חוגג 16 שנה של פעילות ומזמין אתכם לקחת בה חלק

כותבים למגירה? חבל בואו לשתף את הגולשים בפורום שירה ופרוזה 

בפורום שישים פלוס תגלו שבכל גיל אפשר להכיר חברים חדשים ברשת

מכורים לגיימינג? יש לכם עם מי לדבר על כל המשחקים בפורום קונסולות משחק 

אף פעם לא מאוחר מידי... בפורום חסרי ניסיון זוגי ומיני בגיל מאוחר תמצאו קהילה תומכת ומקום לשתף ולפרוק 

רוכבים מקצועיים? לא יורדים מהאופניים שלכם? אופני כביש הוא הפורום בשבילכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'מתלבט בין 250 ל-400'
מתלבט בין 250 ל-400
06/07/2017 | 09:28
10
92
הי,

שוקל כבר ממש ברצינות חזרה לענף ותוהה האם להעדיף 250 סמק קטן ועצבני (מתלבט בין ה-4 פעימות של ק.ט.מ לימאהה) או להעדיף משהו עם כוח ונוכחות ב-400- 450 סמ"ק (גם כאן (מתלבט בין ה-4 פעימות של ק.ט.מ לימאהה כשגם הדרוזי נלקח בחשבון)
אני מחפש משהו באזור המחיר של עד 20-~23 אלף ש"ח אז אשמח לעצות מהמומחים
לפני זה היו לי שנים XR650 ו-KTM400SXC
לצפיה ב-'הי. הכל תלוי בצרכים שלך מבחינת הרכיבה.'
הי. הכל תלוי בצרכים שלך מבחינת הרכיבה.
06/07/2017 | 09:48
8
86
 אופנועי אנדורו:
כעיקרון, עם 250 4 פעימות ניתן לעשות הכל. שבילים, דיונות (זה מאמץ יותר את המנוע) וכמובן סינגלים רגילים וטכניים, בהם יש יתרון אדיר לאופנוע לא מאיים.
הימאהה נחשב לאופנוע סופר אמין. (היה לי אחד למעלה מ 10 שנים והיה פשוט מצויין).
אני באופן אישי, לא רואה את ה 250 כאופנוע עצבני. הוא אופנוע סלחן ופחות מעייף לעומת אחיו הגדולים בנפחים.
בנפחים הגדולים 400 ומעלה, אתה תרגיש יותר כח , בכך אין ספק, אך אולי הם גם יעייפו אותך יותר. (כיום קיימים גם תתי נפחים כגון: ה 300 ו 350 4 פעימות).
בתקציב שלך, הייתי מחפש בכתומים או בכחולים את האופנוע במצב המצוין ביותר.  לכל חברה יש היתרונות שלה, אך בסופו של דבר, זה התחושה האישית שלך על כל אופנוע.
לדעתי באופן אישי, הכחול בעל אמינות גבוהה יותר לאורך זמן.
כיום קיימות חברות רבות נוספות כגון גאס גאס עם המנוע של הימאהה WR250F, במחיר נמוך משמעותית מהכתום או הכחול.
אולי גם היית שוקל לרכוש אופנוע 125 דו"פ. גם כאן, הכל תלוי בצרכים שלך.
כיצד אתה מתכוון להתנייד לשטח? על הכביש או בהעמסה (טנדר / עגלה)? במידה ותבחר בכביש, באופן אישי הייתי בוחר ב 4 פעימות.

דו"שים:
הדרוזי היה ונשאר אופנוע אמין מאוד. מעבר לכך יש לך את הימאהה WR250R שנחשב גם כן כאופנוע אמין מאוד.

רוב האופנועים של היום הם יותר אמינים ממה שהכרת בעבר, אך כמו תמיד ברכישת אופנוע יד 2 , הכל תלוי ממי אתה רוכש ומה מצבו של הכלי.
בהצלחה.
לצפיה ב-'תודה רבה על המענה המהיר והמקיף!'
תודה רבה על המענה המהיר והמקיף!
06/07/2017 | 10:37
7
64
איפה הכי טוב להתחיל לחפש? בסוכנויות? ביד 2? מישהו כאן מוכר?

דרך אגב קאיתי האסקי 450 יפה ביד 2 במחיר נמוך וסביר - השאלה היא איפה הקאץ'?
לצפיה ב-'רישיון אפור? אני לא מכיר צהובים האסקי 450 רישיון צהוב.'
רישיון אפור? אני לא מכיר צהובים האסקי 450 רישיון צהוב.
06/07/2017 | 10:51
2
23
לצפיה ב-'לפי התקציב שלו הוא בטח מדבר על הסקוורנה אדומה'
לפי התקציב שלו הוא בטח מדבר על הסקוורנה אדומה
06/07/2017 | 21:02
1
58
דרך אגב אם זכרוני אינו מטעני אותי פול גז פעם פרסמו דוח מסירות שנתי ודווקא נמסרו האסקים 450.
ודרך דרך אגב לפני כמה ימים עופר אבניר יצאו במבצע עד אוגוסט: עשר אחוז הנחה על כל דגמי 17 בכל הנפחים.
לצפיה ב-'אם כבר העלת מבצעי קיץ - אז גם מטרו יצאו במבצע'
אם כבר העלת מבצעי קיץ - אז גם מטרו יצאו במבצע
07/07/2017 | 16:45
57
אז גם מטרו יצאו במבצעי קיץ על שני דגמי ה WRF
ועל ה WRR
ועל הטנרה

ולפי מה שהבנתי יש סיכויי שבקרוב גם יצאו במבצע על חלק מדגמי בטא 2017
לצפיה ב-'בכל המקומות שציינת, כולל פייסבוק. ההמלצה שלי היא ללכת'
בכל המקומות שציינת, כולל פייסבוק. ההמלצה שלי היא ללכת
06/07/2017 | 10:53
3
85
עם מישהו שמבין באופנועים, לפחות לסינון ראשוני ולאחר מכן לקחת לבדיקה במוסך.

לצפיה ב-'המלצת על גאס גאס - ראיתי גאס גאס קאמי - איך הוא?'
המלצת על גאס גאס - ראיתי גאס גאס קאמי - איך הוא?
06/07/2017 | 11:00
2
27
לצפיה ב-'אני לא מכיר אותו באופן אישי, אך מדובר על דו"ש. דבר עם כפיר'
אני לא מכיר אותו באופן אישי, אך מדובר על דו"ש. דבר עם כפיר
06/07/2017 | 13:57
1
74
לוין, הבעלים של פרו ריידינג (הדרכת רכיבה), אם אינני טועה הוא הבעלים של מספר אופנועים. הוא גם כאן בפורום.
לא ניתן להשוות בין אופנועי האנדורו ה"טהורים" לעומת הדוש"ים. כל אופנוע והתכלית שלו.
נסה להגדיר ראשית מה רצונך ומשם ניתן להתקדם.
לצפיה ב-'הקאמי אופנוע שלא תפס בארץ למיטב ידיעתי בודדים'
הקאמי אופנוע שלא תפס בארץ למיטב ידיעתי בודדים
06/07/2017 | 19:20
66
נמכרו ממנו. זה דו"ש עם מנוע של זונגשיין דהיינו מנוע סיני.
אם החלטת להשקיע קח לך יפני שרדן ותהיה מרוצה
לצפיה ב-'אני מסכים עם מה שכתב פנג' ואוסיף את'
אני מסכים עם מה שכתב פנג' ואוסיף את
06/07/2017 | 19:18
70
האני מאמין שלי. בעשור האחרון אני רכבתי על 3 יפנים והרביעי היה ספרדי- גסגס עם המנוע היפני של הימהה . כולם 4 פעימות.כיום רוכב על ימהה f 2016.
היפנים אמינים טילים נקודה!
מנועים בעלי אויר לאורך זמן טיפולים לפי ק"מ ולא שעות מנוע. מכלולים טובים. יפני נו מה יש לומר...
לגבי 450 או 400 פה כבר נפח גדול יותר מנוע עם אורך נשימה גדול יותר אך כלי האינדורו בנפח הנ"ל חזקים הכוונה לימהה לקטמ' כדוגמא. זה כלי שאני לא בטוח שיהנה אלה יעייף. הסוזוקי 400 בהחלט מכונה טובה מאד. אמינה דו"ש שיעשה הכל מהכל,כנ"ל הימהה WRR.
אם כוונתך לרכב להנאתך הייתי נוטה לימהה R או הסוזוקי 400. זו האג'נדה שלי בכל אופן..
לצפיה ב-'מה ההבדל בין WR-250 R ל-F'
מה ההבדל בין WR-250 R ל-F
06/07/2017 | 14:54
3
61
מישהו יודע מה ההבדל ולמה המחיר של ה-R כ:כ זול ביחס ל-F?
לצפיה ב-'שניהם אופנועים מצויינים. ה F אנדורו "טהור"'
שניהם אופנועים מצויינים. ה F אנדורו "טהור"
06/07/2017 | 16:01
1
143
ה R , דגם הדו"ש המצויין שלהם.
שוב שניהם אופנועים מעולים כל אחד ותכליתו שלו.
לצפיה ב-'פער המחירים העצום אצלנו הוא ייחודי לישראל'
פער המחירים העצום אצלנו הוא ייחודי לישראל
06/07/2017 | 16:19
93
מבלי לגרוע דבר ממה שכתב לך Fengluzon בנוגע לאופי וייעוד הכלים המצויינים הללו.

רק בקשר לפער המחירים:
WRF אם אני לא טועה מטרו כיום מוכרים אותו כביכול ב 54 אלף "במבצע", במקום מחיר "רגיל" של 59 אלף.
WRR במשך זמן רב נמכר ב 37אלף "במבצע" במקום "מחיר רגיל" של 40 אלף שקל. כשעכשיו אפילו מוכרים אותו במבצע על מבצע - במחיר של 35 אלף ש"ח בלבד.

לפיכך: פער מחירים של 50 אחוז בערך, לאופנועים באותה מדרגת מכס. (פער של 50% הכוונה WRF עולה 50% יותר, מאשר ה WRR)
זהו פער מחירים עצום שאין לו אח ורע באף מקום בעולם שבו ימאהה מוכרת או בעבר מכרה את שני הדגמים הללו (בכל שאר העולם פער המחירים הוא בין 20 ל-30 אחוז. ובדגם הקודם של WRF אפילו הפער בשאר העולם היה יותר קטן).

למה ככה מטרו היבואנית החליטו דווקא אצלנו לעשות פער מחירים כזה עצום של  50% הפרש בין הדגמים?
והאם העיוות מקורו במחיר ישראלי סופר מוזל של ה WRR? או במחיר "מנופח" של ה WRF?

-אם ביום מן הימים תלך לעבוד במטרו בתפקיד ניהולי אולי תוכל לשאול ויענו לך.

:)
לצפיה ב-'אני יכול להוסיף עוד שדגם הR הוא דוש''
אני יכול להוסיף עוד שדגם הR הוא דוש'
06/07/2017 | 18:54
73
עם נטיית שטח היחס לדוגמא לדו"ש מקביל כמו ההונדה crf250l או הקוואסקי klx250s. הימהה חזק מהם בהספק ומומנט בעל בולמים לאין שעור טובים מהם ויותר ממוקד שטח כדוגמא מהם. הוא אופנוע מוזרק מתקדם בעל 6 הילוכים אמין מאד חסכוני ורב משימתי.שוק טוב אופנוע שיתן חיים טובים לרוכב במגוון רחב של תוואי שטח. בקבוצת הרכיבה שלי 3 בעלי כלי כזה אני יכול לומר בפה מלא הם לא מעכבים אותי והמשימות המתבצעות בכל תוואי השטח מתבצעות. דגם הf שברשותי הוא כלי שונה בהחלט הוא כלי ממוקד שטח. גיר קצר יותר מומנט והספק גבוהים יותר. טיפול תכוף יותר אם כי לא בשעות מנוע אלה בק"מ.
סה"כ הימהה כלים אמינים מבוקשים ומצויינים. תקנה R בטוחני שלא תתאכזב. לעוד שאלות ובכל נושא בשמחה..
לצפיה ב-'אכן כפי שסיפר כאן two times ראיתי'
אכן כפי שסיפר כאן two times ראיתי
02/07/2017 | 22:39
19
188
בפייסבוק ציטוט של בחור על הפסקת ייצורו של הימהה WR250R.
מרבית הסיכויים הוא שהאופנוע יורד מהבמה לתמיד אם כי הועלו עוד מספר אפשרויות בסבירויות כאלה ואחרות בסיקורו של הבחור בסרטון.
אכן רבע ליטר שכפי שהבנתי ימהה יפן החליטו לא לטעת בו את התקנות המחייבות משיקול טכנוכלכלי כפועל יוצא ממכירותיו ביחס כך הנראה להונדה CRF250L שאותו כבר שדרגו באץרבע ליטר לדגם אדוונצ'ר.
כאן:
https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=kQQd-w78oQE
לצפיה ב-'ימהה יוציאו בקרוב את ה-T7, יהיה מעניין'
ימהה יוציאו בקרוב את ה-T7, יהיה מעניין
04/07/2017 | 17:07
18
53
לצפיה ב-'תודה על הקישור old . מדובר על כלי אדוונצר שנראה די קרבי'
תודה על הקישור old . מדובר על כלי אדוונצר שנראה די קרבי
04/07/2017 | 21:47
16
74
700 סמ"ק. אני תוהה אם יש סיכוי בכלל לקבל איזה דו"ש אבל נאמר בנפח 
גדול יותר סביב 350-400 סמ"ק כתחליף לרבע ליטר שהיה בימהה WRR?
כזה שיהווה מתחרה ראוי ומתקדם לDRZ400 וגם שימכור בכמות ראויה דהיינו יחודיות של נפח דו"ש לימהה.
זה כלי שיכול להוות נפח ביניים דווקא כדו"ש ולאוו דווקא הרבע ליטר שכפי שמובן כבר ההונדה הוא עקב מכירות זה שנבחר בין היתר לשידרוג ולהמשך ייצור. ולראיה כפי שאני מבין השדרוג שנעה לו ככלי רבע ליטר אדוונצ'ר שהוא נחמד מאד בפני עצמו.

לצפיה ב-'טווין מקבילי 75 כ"ס על 180 קילו'
טווין מקבילי 75 כ"ס על 180 קילו
05/07/2017 | 11:16
15
166
זה מה שכל הוואנבי-כריסטופר-קולומבוס רוצים.
אז זה מה שיקבלו.
לצפיה ב-'נשמע כמו מספרים הגיוניים אך הם לא הסיפור האמיתי כאן'
נשמע כמו מספרים הגיוניים אך הם לא הסיפור האמיתי כאן
05/07/2017 | 17:55
8
80
אם הקונספט שמתואר בקישור שהעליתי יתממש זה יהיה שונה לגמרי מהטנרה 660 ומכול חלופה אחרת שקיימת היום.  
לצפיה ב-'איך מרימים אופנוע של 180 קילו?'
איך מרימים אופנוע של 180 קילו?
06/07/2017 | 08:15
7
23
לצפיה ב-'זו באמת בעיה וקשה בהחלט. החכמה לא ליפול או להשתדל לפחות'
זו באמת בעיה וקשה בהחלט. החכמה לא ליפול או להשתדל לפחות
06/07/2017 | 19:30
14
לצפיה ב-'לא צריך להרים אופנוע של 180 קילו.גם לא של 110 קילו.'
לא צריך להרים אופנוע של 180 קילו.גם לא של 110 קילו.
06/07/2017 | 20:18
5
32
לצפיה ב-'מה זאת אומרת?'
מה זאת אומרת?
07/07/2017 | 04:59
1
16
לצפיה ב-'תכלס,אתה אף פעם לא מרים את כל משקלו של האופנוע.'
תכלס,אתה אף פעם לא מרים את כל משקלו של האופנוע.
07/07/2017 | 21:44
70
ומה שאתה כן מרים כשהאופנוע נופל,תלוי בנקודות האחיזה ביחס למיקום המשקלות של האופנוע הספציפי.

דוגמה עקרונית:
אופנוע עם מרכז כובד נמוך מאוד וכידון רחב וגבוה יהיה קל יותר להרמה ממצב שכיבה על הצד,מאשר אופנוע עם מרכז כובד גבוה מאוד וכידון צר.

זה משתנה ברכיבות 'סבלות'.
שם יש מצבים בהם באמת מעבירים את האופנוע ידנית במעבר מכשולים קיצוניים.
אבל מי נהנה מזה.....
לצפיה ב-'ברור...אם נופל לך האופנוע אתה משאיר אותו וקונה חדש...'
ברור...אם נופל לך האופנוע אתה משאיר אותו וקונה חדש...
07/07/2017 | 15:35
20
לצפיה ב-'עדיין זה מה שנקרא "להרים את האופנוע"..'
עדיין זה מה שנקרא "להרים את האופנוע"..
09/07/2017 | 08:11
1
54

לצפיה ב-'אבל דנטל צודק שהמשקל היבש הוא לא הדבר היחיד שקובע '
אבל דנטל צודק שהמשקל היבש הוא לא הדבר היחיד שקובע
12/07/2017 | 17:47
25
כמה קל להרים אופנוע ממצב שכיבה. לא יודע אפילו אם הוא הפרט הדומיננטי, אם כי נוטה לכן.
לצפיה ב-'אהבתי את ההתאמה של המעיל לאופנוע... '
אהבתי את ההתאמה של המעיל לאופנוע...
07/07/2017 | 23:38
5
20
לצפיה ב-'אני אהבתי משהו אחר בתמונה'
אני אהבתי משהו אחר בתמונה
08/07/2017 | 16:42
4
19
לצפיה ב-'מכיוון שיצא לי לפגוש בנות הימבה מקרוב, תאמין לי כשאני אומר '
מכיוון שיצא לי לפגוש בנות הימבה מקרוב, תאמין לי כשאני אומר
12/07/2017 | 17:49
3
39
לך - לא, אתה לא אוהב.
לצפיה ב-'טוב אין חכם כבעל נסיון אניגו. אם אתה אומר '
טוב אין חכם כבעל נסיון אניגו. אם אתה אומר
14/07/2017 | 11:51
3
לצפיה ב-'יש להן "ריח דומיננטי"?'
יש להן "ריח דומיננטי"?
14/07/2017 | 17:58
1
5
לצפיה ב-'בוא רק נגיד שהקטע עם הבוץ - זה במקום מקלחת...'
בוא רק נגיד שהקטע עם הבוץ - זה במקום מקלחת...
16/07/2017 | 13:29
4
לצפיה ב-'Steg pegs'
Steg pegs
29/06/2017 | 00:55
10
121
הי מישהו התנסה בזה? מי מוכר אתצזה בארץ אם בכלל? תודה
לצפיה ב-'ניסיתי להבין מה תרומת המוצר ועד רגע '
ניסיתי להבין מה תרומת המוצר ועד רגע
29/06/2017 | 12:19
6
110
זה לא הצלחתי להתחבר להקלה המשמעותית שהוא אמור להעניק לעומס הידיים משני גומיות מציגי המגף. לא מסתדר לי בארגונומיה באופן אישי במחשבה איך? למה כדאי וכמה? נראה לי אישית כן... מוצר שיווקי יותר. אם תגולל מטה בפורום קצת לאחור תרטה פרסום של בחור שמוכר כאלה kazes250 כינויו.
לצפיה ב-'מוצר מעולה מומלץ מאוד'
מוצר מעולה מומלץ מאוד
29/06/2017 | 23:07
2
113
מקל מאוד את העומס על שרירי הידיים בעמידה.
ניתן לרכוש אך ורק מהיצרן עצמו באוסטרליה.
הדולר האוסטרלי היום בשפל אז המחיר יחסית נמוך.
לצפיה ב-'wrr הייתי שמח להכוונה איך המוצר משפיע'
wrr הייתי שמח להכוונה איך המוצר משפיע
30/06/2017 | 23:19
1
65
על הורדת העומס בידיים? מדובר אם אני מבין נכון וראיתי את המוצר במציאות, בשני זרועות קצרות בגודל של כ 20 ס"מ שמתחברות לצידי האופנוע במרכזו לערך והמגף נצמד אליהם כך הבנתי בחלקו העליון ברכיבה.מה מתפספס לי ?
לצפיה ב-'המוצר משפיע בעמידה'
המוצר משפיע בעמידה
01/07/2017 | 00:05
93
במקום שכל העומס בעמידה יפול על שרירי הידיים פשוט המגף נתקע מאחור
בגומי של ה STEGZ וכל הגוף בעצם נשען עכשיו בעזרת המגפיים על הגומיות של המוצר משני הצדדים ולא על הידיים.
היתרון מבחינתי שאני עומד הרבה יותר ובמיוחד ברכיבות קצת יותר ארוכות.

לצפיה ב-'סבבה'
סבבה
30/06/2017 | 17:06
2
73
תודה
לצפיה ב-'ד"א, אפשר להשיג לא רק באתר יצרן'
ד"א, אפשר להשיג לא רק באתר יצרן
30/06/2017 | 17:58
1
87
הנה כאן לדוגמא, בארה"ב:

לצפיה ב-'רק שזה בדולר אמריקאי ושם זה בדולר אוסטרלי ששווה הרבה פחות'
רק שזה בדולר אמריקאי ושם זה בדולר אוסטרלי ששווה הרבה פחות
30/06/2017 | 22:57
28
לצפיה ב-'steg pegs'
steg pegs
01/07/2017 | 08:31
2
80
יש לי למכירה של ktm וגם יש לי על האופנוע שלי צריך להתרגל דבר איתי 0546092694
לצפיה ב-'כמה עולה? '
כמה עולה?
04/07/2017 | 15:18
1
16
לצפיה ב-'במיוחד בשבילך...'
במיוחד בשבילך...
04/07/2017 | 21:49
47
לצפיה ב-'כבל גז גאס גאס 300 דו"פ תקוע'
כבל גז גאס גאס 300 דו"פ תקוע
30/06/2017 | 09:09
2
52
המוליך של הכבל נלחץ ותוקע הכבל. יש מישהו שיכול לבנות תחליף עם ה fitting (מוליך מתכת 90 מעלות) שבצד הקרבורטור?
או לא להתעסק עם זה ולקחת חדש.
לצפיה ב-'כמה עולה חדש? וכמה תחליפי של מושיין פרו?'
כמה עולה חדש? וכמה תחליפי של מושיין פרו?
30/06/2017 | 11:36
1
20
לצפיה ב-'Motion Pro T3 - $55'
Motion Pro T3 - $55
30/06/2017 | 12:13
51
רק ביום ראשון אדע אם יש בשפס ועלות
הייתי מזמין באיביי אבל זה חלק משבית רכיבה לכן מחפש תחליף בארץ. אפילו זמני
לצפיה ב-' נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה '
נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
( לעמוד שלי בתפוז )
26/06/2017 | 13:12
10
 משפחות עם ילדים, טיולי בנות, צעירים, דתיים והגיל השלישי: גיאורגיה הפכה להיות היעד החם לחופשה מגוונת ולנו יש פורום חדש שיעזור לכם לתכנן את הטיול המושלם  היכנסו לפורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
לצפיה ב-'רכיבה ראשונה: שרקו SE-R125'
רכיבה ראשונה: שרקו SE-R125
23/06/2017 | 00:15
2
82
ה-SE-R125 החדש של שרקו הוא אופנוע אנדורו משובח ומחליף ראוי לק.ט.מ 125EXC; אנדורו מודרני זה כאן.

לצפיה ב-'תודה על הכתבה. דגם חשוב. מהזיכרון'
תודה על הכתבה. דגם חשוב. מהזיכרון
23/06/2017 | 17:24
81
איפה היית ממקם את ה SHERCO בהשוואה ל BETA ו TM
?
מבחינת חווית רכיבה כוללת? ומכל בחינה אחרת שעולה לך בראש?
לצפיה ב-'תודה אביעד על השיתוף אם אני'
תודה אביעד על השיתוף אם אני
23/06/2017 | 21:54
64
קצת מנסה להשוות בין הצפוי להיות בשוק ובקרוב אם אני מבין נכון במשקל בינו ובין הבטה יש רק כ- 1 קג' ביבש.היכן נכנס משקל המצבר והסטרטר יחד אם כך.
על פי הסקירה המאד טובה אני מרגיש שאתה אכן הרגשת הבדלים ולא רק בחיצוני בינהם כפי שמובן בהיבט חומרים ואיכות וכו'.השאלה שאני שואל ואשמח למידע הינה מה ההבדל בינהם קרי בינו ובין הבטה ללא שום מקור יחוס דהינו הקטמ לדעתך? בנוסף הבדל של סביב 10k הוא הבדל די משמעותי (אם לא יותר). השאלה שאני שואל אם זה מוצדק?
הרי גם לקטמ לא היה סטרטר והרוכבים הסתדרו עמו מצויין ולמרות כל דנות האבולוציה שעבר נשאר ללא.

לצפיה ב-'הסוף לרכיבות במתקן אדם?'
הסוף לרכיבות במתקן אדם?
22/06/2017 | 07:38
124
לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:34
7
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-'מיכל דלק ל DR250'
מיכל דלק ל DR250
20/06/2017 | 12:11
4
80
מישהו מכיר/יודע איפה אפשר מיכל כזה במצב טוב.
לצפיה ב-'תנסה באיביי. לדעתי סביר בהחלט שתוכל'
תנסה באיביי. לדעתי סביר בהחלט שתוכל
20/06/2017 | 17:05
3
45
לאתר שם.אפשרי תמיד להתאים צבע.
לצפיה ב-'יש רק ב 450$'
יש רק ב 450$
21/06/2017 | 08:59
2
66
מעדיף משהוא מכאן ויותר זול.
לצפיה ב-'תודה, אבל זה לא מתאים'
תודה, אבל זה לא מתאים
27/06/2017 | 09:12
46
זה של DR350
לצפיה ב-'רכיבה ראשונה: בטא 125RR'
רכיבה ראשונה: בטא 125RR
19/06/2017 | 10:11
6
95
יש עתיד לאנדורו 125 סמ"ק בישראל!

http://fullgaz.co.il/?p=122487

לצפיה ב-'תודה אביעד על השיתוף!! אכן יופי של סקירה.'
תודה אביעד על השיתוף!! אכן יופי של סקירה.
19/06/2017 | 11:08
5
82
האם תוכל לפרוט, בהיבט הפיניש -הפלסטיקה מסביב.
לצפיה ב-'פשוט - פלסטיקה זולה'
פשוט - פלסטיקה זולה
19/06/2017 | 11:37
4
109
מרגישה כמו פלסטיקה של כלים זולים, גם באיכות הפלסטיק וגם בגימור שלו - למשל כל מיני שאריות פלסטיק בקצוות.
התרגלנו לסטנדרט הרבה יותר טוב מזה - בק.ט.מ והוסקוורנה, בשרקו, בימאהה.
מאמין שהם ישפרו את הנקודה הזו בשנים הקרובים.
למעט הפלסטיקה, שאר האופנוע מרגיש טוב ומגומר טוב.

לצפיה ב-'אביעד תודה על הכתבבה'
אביעד תודה על הכתבבה
19/06/2017 | 12:35
3
80
יצא לכם בהשקה גם להתרשם גם מדגמי מרובעים? זה כבר עבר סופית למטרו יש מחירים יש רשימת דגמים יש מסירות?
לצפיה ב-'כן, רכבנו על כל דגמי האנדורו של בטא ל-2018'
כן, רכבנו על כל דגמי האנדורו של בטא ל-2018
19/06/2017 | 12:41
2
115
מרגישים דומה מאוד לאלו של 2017, למעט הורדת משקל מסיבית של סביב 5 ק"ג.
בימים הקרובים נפרסם כתבה על שאר הדגמים.

הייבוא והשיווק עברו סופית ממוטוטראק למטרו. כרגע מחסלים שם את מלאי דגמי 2017, ובחודש-חודשיים הקרובים יגיעו דגמי 2018. אין עדיין מחירים לדגמי 2018, אולם לפי בטא-איטליה הם יישארו ללא שינוי.

הנה מחירי 2017 נכון להיום במטרו:
בתוך הכתבה תמצא קישורים לרכיבה ראשונה על דגמי 2017 - דו"פ, 4 פעימות וקרוסטריינר.
לצפיה ב-'יש לי שאלה'
יש לי שאלה
21/06/2017 | 08:51
1
90
האם דגמי ה 390/430/480 מתאימים לרוכב מתחיל שמגיע מעולם הטרקטורונים?
האם בכלל קטגוריית ה 500 בשאר היצרניות מתאימה?

לא מחפש לעשות סינגלים. רק שבילי 4x4, ומדבר, ודיונות, ושטחים פתוחים... שעשועי סופשבוע.

drz לא התחברתי. 690 לא למידות שלי מבחינת משקל וגובה.
לצפיה ב-'ה-430 לא'
ה-430 לא
23/06/2017 | 00:17
65
הוא רייסר אמיתי. פחות יתאים לרוכבים מתחילים.
ה-350 בהחלט כן. יהיה מעולה.
גם ה-390 עשוי להיות טוב.
ה-480 גבולי. הוא אמנם קל מאוד לרכיבה ונעים לשימוש, אבל עדיף להתחיל עם כלי קטן יותר כדי לא לפתח צלקות ברכיבה.
לצפיה ב-'אנדורו 250 '
אנדורו 250
18/06/2017 | 00:58
2
115
אופנוע לרוכב מתחיל: fe250, exc250f  או  wr250f? מה דעתכם?
מי יהיה יותר ידידותי? מי עדיף מביינת טיפולים? 

לצפיה ב-'הexcf וה fe אותה גברת בשינוי צבע'
הexcf וה fe אותה גברת בשינוי צבע
18/06/2017 | 08:03
1
107
ושם ועוד כמה דברים קטנים כמו לינק בזרוע אחורית בהסקי ביחס לקטמ. 6 הילוכים שניהם טיפולים לפי שעות מנוע כל 15 שעות לערך.
הימהה 5 הילוכים עד הדגם החדש שבו 6 הילוכים ,מטופל לפי ק"מ.
השאלה בעלת תשובות רבות זה תלוי מאד למה אדם/רוכב מתחבר. בדגמי הימהה גם בחדש פרונט יושב טוב באדמה ,מנועים אמינים מאד ברבע ליטר(היה ברשותי הדגם הקודם ויש כיום ברשותי את החדש).כולם טובים אני בדגש, באופן אישי ובגישתי- בעד היפני, בהצלחה.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
20/06/2017 | 01:15
44
תודה
לצפיה ב-'חלקים לאופנוע שטח HONDA XR600R 1997'
חלקים לאופנוע שטח HONDA XR600R 1997
19/06/2017 | 22:13
78
אהלן.

מחפש PISTON ו- SLEEVE לאופנוע.
יש המלצות על חנות בארץ? המלצות על קניה אונליין מחו"ל?

תודה!

חם בפורומים של תפוז

תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
תחרות להורים: זוכים בכרטיסים ומבלים עם הילדים
תחרות להורים: זוכים...
כותבים על פעילות ייחודית לילדים בחופש וזוכים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום אופניים חשמליים
פורום אופניים חשמליים
תדמור ערבה - ניהול ופיקוח בניה
זקוקים למפקח בנייה?
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה