לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אופנועי שטח

ברוכים הרוכבים אל שטח המחייה האמיתי של המחוגבים,האצילים והחצילים,האפלים והידועים. 363 מזמין את כל שואבי האבק באשר הם,רוכבי אינדורו,מוטוקרוסרים,לוחכי שבילים או סתם פוזלים בתוגה לעבר השטח,אלה שחושבים שהם...ואלה שבאמת מחגבים להם בשטח כפולי או מרובעי הפעימות,הכנסו לחוות את ההווי היומיומי של רוכבי השטח בארץ (ובחו"ל..),להחליף חוויות ודעות,לחשוף ולשתף רעיונות חדשים מידע עדכני ועוד..... בואו ותהנו מחוויה יחודית ומיוחדת שמשלבת אופנוענות מא' עד ת', אחוות רוכבים,פעילות ספורטיבית,והנאה מהטבע,ענף שאין דומה לו הן בחוויה והן בתחושות ועוד לא הזכרנו את האדרנלין הממכר!!! רעיון הפורום נהגה ע"י יקירי הענף ומנהליו הראשונים חליל אבד רבו(הערבי) וירחמיאל קולרגול (אצילי יער שרווד המיתולוגי) כמקימי פולגז וממשיכי הדרך ב363,ועל כך נתונה להם תודתינו. את מקומם תפסו בשלהי 2004 גז ונעלם וMEXMEX חברנו במקסיקו שאליהם מצטרף בשלב מאוחר יותר אניגו החמוש בדו"ש. עם פרישת המקסיקני תפס את מקומו הנשמה הצהובה שכיהן בתפקיד מספר שנים מכובד. את גז ונעלם החליף ,שכנו YOE66 שביחד עם הנשמה  הצהובה תפסו אחריות על אחת הגזרות החמות באזורינו. עם פרישתם לנושאי החיים המרתקים האחרים,לא שכחו כמובן את עולם השטח. את מקומם תפס המחשמל 64. תודות גדולות לדורות. "אם תיכנס ותשתלב...תוכל גם אתה להיות....רוכב.."

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועי שטח

ברוכים הרוכבים אל שטח המחייה האמיתי של המחוגבים,האצילים והחצילים,האפלים והידועים. 363 מזמין את כל שואבי האבק באשר הם,רוכבי אינדורו,מוטוקרוסרים,לוחכי שבילים או סתם פוזלים בתוגה לעבר השטח,אלה שחושבים שהם...ואלה שבאמת מחגבים להם בשטח כפולי או מרובעי הפעימות,הכנסו לחוות את ההווי היומיומי של רוכבי השטח בארץ (ובחו"ל..),להחליף חוויות ודעות,לחשוף ולשתף רעיונות חדשים מידע עדכני ועוד..... בואו ותהנו מחוויה יחודית ומיוחדת שמשלבת אופנוענות מא' עד ת', אחוות רוכבים,פעילות ספורטיבית,והנאה מהטבע,ענף שאין דומה לו הן בחוויה והן בתחושות ועוד לא הזכרנו את האדרנלין הממכר!!! רעיון הפורום נהגה ע"י יקירי הענף ומנהליו הראשונים חליל אבד רבו(הערבי) וירחמיאל קולרגול (אצילי יער שרווד המיתולוגי) כמקימי פולגז וממשיכי הדרך ב363,ועל כך נתונה להם תודתינו. את מקומם תפסו בשלהי 2004 גז ונעלם וMEXMEX חברנו במקסיקו שאליהם מצטרף בשלב מאוחר יותר אניגו החמוש בדו"ש. עם פרישת המקסיקני תפס את מקומו הנשמה הצהובה שכיהן בתפקיד מספר שנים מכובד. את גז ונעלם החליף ,שכנו YOE66 שביחד עם הנשמה  הצהובה תפסו אחריות על אחת הגזרות החמות באזורינו. עם פרישתם לנושאי החיים המרתקים האחרים,לא שכחו כמובן את עולם השטח. את מקומם תפס המחשמל 64. תודות גדולות לדורות. "אם תיכנס ותשתלב...תוכל גם אתה להיות....רוכב.."
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

לצפיה ב-' מכינים עוגה לשבועות וזוכים בפרסים שווים '
מכינים עוגה לשבועות וזוכים בפרסים שווים
( לעמוד שלי בתפוז )
25/05/2017 | 13:04

חג שבועות כמעט פה,   
זאת הזדמנות להיות יצירתיים ולהכין מטעמים מתוקים לחג      

אנו מכריזים על תחרות מתכונים של עוגות עם פרסים באמת שווים מאיתנו!   
תכינו עוגה לשבועות ותעלו לשרשור התחרות תמונה + מתכון.   

זהו, פה החלק שלכם.   
אנחנו נבחר את שני המקומות הראשונים, המקום השלישי ייבחר ע"י הגולשים 

כנסו לשרשור התחרות

בהצלחה לכולם!
המשך גלישה נעימה

לצפיה ב-'הדופים המוזרקים הולכים להיות אחלה, אבל יקרים?...'
הדופים המוזרקים הולכים להיות אחלה, אבל יקרים?...
23/05/2017 | 17:58
6
75
450 יורו יותר, באירופה אומר 4000 שח יותר אצלנו, ככה בערך

לצפיה ב-'נשמע כמו מערכת מורכבת ורגישה. פוגם ביתרון הפשטות של דו"פים'
נשמע כמו מערכת מורכבת ורגישה. פוגם ביתרון הפשטות של דו"פים
24/05/2017 | 08:31
5
31
לצפיה ב-'התחזוקה עלולה להסתבך, כל העסק לא יהיה קל כמו'
התחזוקה עלולה להסתבך, כל העסק לא יהיה קל כמו
24/05/2017 | 13:29
4
60
להרים צילינדר בדופ היום

לצפיה ב-'יש סימני שאלה. אבל אף אחד לא מדבר על זה'
יש סימני שאלה. אבל אף אחד לא מדבר על זה
24/05/2017 | 17:32
3
73
לא זוכר מתי פעם אחרונה קראתי כתבת מבחן או סקירה במגזין ישראלי או אמריקאי או בכלל - שלא היתה כולה ליקוקיאדה אחת גדולה.
או לפחות 99 אחוז ליקוקיאדה.

אין שיניים אין ביקורתיות. (טוב האמת אם המבקרים יצמיחו שיניים - פעם הבאה לא יוזמנו להשקות).

הכל חרטא.
לצפיה ב-'סה"כ אם אני מנסה לסכם עבורי את הדברים'
סה"כ אם אני מנסה לסכם עבורי את הדברים
24/05/2017 | 21:43
42
יש קדמה אין ספק. זה היה במרובעי האינדורו ונכנס לעולם הדופים'. זה טוב ומתקדם. אני לא יודע מי כאן חווה תקיעות מצוף בקרבורטור דופ'. זה קרה לנו ב125 של שנתון ה2010 אני זןכר זאת היטב. היו מקרים שגם היה משתחן דלק עקב זאת.זה לא אומר שלא יכולות להיות גם כאן תקלות אבל התחושה היא של מערכת מתקדמת כבר ופחות מכניקה של קרבורטורים על המשתמע מכך. מנוע מדויק מגיב מיטבי וחד.באופן אישי בכתבתות אני תמיד לוקח את הנושאים הטכניים יותר לשימת לב ופחות התחושות כי זה כבר אינדיבידואלי.
לצפיה ב-'לא שאני חשוד באהדה לKTM, אבל חידוש כזה בהחלט מצדיק התלהבות'
לא שאני חשוד באהדה לKTM, אבל חידוש כזה בהחלט מצדיק התלהבות
25/05/2017 | 08:40
33
בכל זאת מנוע הדו"פ לא השתנה באופן מהותי כבר הרבה מאוד שנים, אז כשחברה מובילה באה עם כזו מהפיכה אני מוכן לבלוע קצת חנופה.
מן הסתם אפשר לדון בלא מעט חששות (סתם דוגמה: תקלה קטנה במערכת אספקת השמן המאוד מורכבת הזו והלך המנוע תוך דקות ספורות), אבל הכל ספקולציות - זמנים יגידו.

לצפיה ב-'איזה ביקורת אתה רוצה? כלים חדשים נוסעים מעולה'
איזה ביקורת אתה רוצה? כלים חדשים נוסעים מעולה
25/05/2017 | 12:23
22
נתקלת אתה באחד שלא? שהיתה לך עליו ביקורת משמעותית?
לא בוחנים פה זונגשן או יוסאנג, אם היו בוחנים ופה ושם במבחנים שכן בחנו בהחלט ראו ביקורת.
בכתבה מצוין את נושא העליה במחיר ובמשקל, בפורום יש גם התייחסות לנושא האמינות, אם זה יהיה אמין או לא זה כרגע ספקולציות ובאופן אישי לא הייתי רץ לקנות אלא מחכה שנתיים שלוש כי יתכנו מחלות ילדות.
צריך לשים לב- יתכן והיתרונות על כלי עם קרבורטור שמכוון היטב אינם משמעותיים, רק שעוד כמה שנים לא ימכרו חדשים עם קרבורטור. 
לצפיה ב-'שטיפה של האופנוע ובכלל תחזוקה שוטפת'
שטיפה של האופנוע ובכלל תחזוקה שוטפת
25/05/2017 | 11:41
1
14
יש לי כמה שאלות בנוגע לתחזוקה שוטפת. אני אשמח אם תוכלו לחלוק איתי מנסיונכם.

פשוט כל הזמן אנשים שאני רוכב איתם מבלבלים אותי... וגם ככה הם סתם חרטטנים. אז אני כבר מעדיף לשמוע מבעלי נסיון שצברו חוויות, גם שליליות - והפיקו לקחים.

פעם בכמה זמן אתם שוטפים את האופנוע?
איך אתם שוטפים אותו?
יש חומרים מיוחדים שאתם משתמשים בהם?
מה בנוגע לשימוש בגרניק? או גרניק עם סבון? מה מותר מה אסור? האם בכלל כדאי?

ובנוגע לשרשרת? שוב, איך אתם מנקים אותה, ופעם בכמה זמן?

וגם הבולמים במזלג. לא יודע למה אני כל הזמן לחוץ לגביהם שלא יחטפו קורוזיה או חלודה. הכרום החשוף הזה מלחיץ אותי.

אם מישהו יכול לשתף אותי בתובנות שלו ובנסיון ובלקחים שהוא הפיק - אני אשמח לשמוע.
או יותר נכון אני אשמח לקרוא :)
לצפיה ב-'שוטף רק כשצריך '
שוטף רק כשצריך
25/05/2017 | 12:03
12
ובעיקר בחורף כשיש הרבה בוץ. בקיץ כמעט שלא. משתמש בגרניק בלבד ללא תוספים. 
שרשרת - ניקוי עם מברשת וסולר, משמן עם שמן גיר משומש. משמן מידי פעם גם את הבולמים. 

לצפיה ב-'סוף מאי = תחילת הקיץ. מטרו (כרגיל) מסתערים על השוק...'
סוף מאי = תחילת הקיץ. מטרו (כרגיל) מסתערים על השוק...
24/05/2017 | 21:21
3
76
מבצעים על מוטוקרוסים הרישוי אפור קוואה + יאמי:

http://www.doogri.co.il/MainSite/ContentInfo.aspx?...

והתחילו גם בשיווק אופנועי אנדורו של בטא:

http://fullgaz.co.il/מטרו-פורסמו-מחירי-אופנועי-האנדורו-של-ב/

לצפיה ב-'350 מרובע ב 52900? בכתבות בעבר מחירו'
350 מרובע ב 52900? בכתבות בעבר מחירו
24/05/2017 | 21:50
2
56
היה סביב 65000 לא כן?
מחירים ברי תחרות בהחלט מה יש לאמר ולהוסיף- מעולה!
לצפיה ב-'צודק'
צודק
25/05/2017 | 10:12
1
25
שאפו על מחירים.
הפגזה כבדה בגזרת הדו"פים.
גם 4T. תראה ה 480 היה עולה 70 אלף. עכשיו 15 אלף פחות במחיר. שמע זה לא הולך ברגל. אני חושב שהרבה יעלו פה על הסוס הזה.
והאקס טריינר גם קיבל הוזלה של 11 אלף.

לא צחוק.
לצפיה ב-' מחירים פגז'
מחירים פגז
25/05/2017 | 12:13
2
לצפיה ב-'אשכרה ירד לי החובה מ3500 ל2700 שקל '
אשכרה ירד לי החובה מ3500 ל2700 שקל
23/05/2017 | 07:19
5
75
אני קונה לעצמי במתנה סט צמיגים .
לצפיה ב-'אצלי לדוגמא העלות ירדה סביב 10% ,לערך של כ-1950 ש"ח'
אצלי לדוגמא העלות ירדה סביב 10% ,לערך של כ-1950 ש"ח
23/05/2017 | 14:22
4
66
זה להבנתי כי אני מעל יובל שנים בגיל. לפני כמה שנים זה היה באמת 2750 ש"ח בערך ללא השתתפות עצמית דהיינו עם ההשתתפות זה ירד לערך של 2150 ש"ח .
לצפיה ב-'למה מה נראה לך, שאני בן עשרים? '
למה מה נראה לך, שאני בן עשרים?
23/05/2017 | 14:27
3
73
2700 זה בלי השתתפות עצמית, כן?
איך אתה 1950 ואני 2700? - למה מה..
לצפיה ב-'תראה מזה זה, באת מרוצה לספר משהו בהתלהבות'
תראה מזה זה, באת מרוצה לספר משהו בהתלהבות
23/05/2017 | 17:22
62
ותוך 2 התכתבויות נהיית מבואס שמישהו אחר קיבל טוב יותר ממך...

לצפיה ב-'הלוואי והיינו בני 20 אתה יודע מוכן גם 35'
הלוואי והיינו בני 20 אתה יודע מוכן גם 35
23/05/2017 | 21:25
1
51
וכן הפוליסה כוללת השתתפות עצמית שלפני הנוכחית היתה סביב 2150 וכיום 1950 כולל השתתפות. בעבר לפני גיל 50 היא היתה סביב 2700 כולל ההשתתפות העצמית. אגב אנחנו כולנו עם אותה עלות פוליסה אני עשיתי ישירות בפול.
לצפיה ב-' חמישים זה הארבעים החדש, אתה יודע'
חמישים זה הארבעים החדש, אתה יודע
23/05/2017 | 21:39
26
לצפיה ב-'כמה שאלות והכוונה למגן צוואר. אני רוכב עם מגן גוף'
כמה שאלות והכוונה למגן צוואר. אני רוכב עם מגן גוף
21/05/2017 | 19:27
7
86
אצרביס קאורטה.חבר רוכב עם מגן צוואר ומגן גוף משולבים יחד של "ליט", דהיינו מותאם מראש מגן צוואר וגוף. מידי פעם עולה נושא חשיבות המגן והחבר טוען שאינו חש מגבלת תנועה. חבר אחר מנגד לא יכול לרכב עם המגן מרגיש מגבלה משמעותית.
קראתי פוסט שקצת הזכיר לי שיש למגן הזה חשיבות רק אני לא הצלחתי להתעמק עד כמה הוא קריטי הייתי מתנסח לרוכב ההובי הממוצע. רוב הרוכבים שאני פוגש הם בלי המגן. זה לא אומר שזה טוב או לא , נכון או לא,אלה אני מציין זאת כהתרשמותי בלבד.
הייתי שמח לשמוע כמה דעות לנושא:
1. חשיבות המגן: עד כמה קריטי לרוכב המוצע שלא "מתחנג'ר" הייתי מגדיר אלה אול ארואונדר יחסית רגוע?
2. איזה מגן מומלץ וכזה שלא יגביל תנועה?
3. בהנחה שזה המגן גוף שלי (המצורף בתמונה) איזה יכול להתאים?
4. צפי עלות?
תודה!!
לצפיה ב-'מנסיוני'
מנסיוני
21/05/2017 | 20:23
5
74
1-רכשתי מגן צוואר לאחר התהפכות קשה במוטוקרוס שבנס נגמרה בלי שריטה. נזרקתי לאחר נחיתה לא מוצלחת, גלגלון בלי ידיים- בעזרת הראש-וחזרה למצב עמידה. באותה מידה, יכל להיגרם נזק לצוואר, עם הגלגול היה קורה בזווית אחרת. מאז עברו כמה שנים והמגן עוד לא עמד למבחן- כנראה שרכישתו מונעת נפילות :). רוכבים רבים, מקצועיים וחובבים לא משתמשים במגן, או רק כשהם במסלול ולא ברכיבת הובי, או אנדורו. זו אשלייה לדעתי. אפשר להתפוצץ קשות גם ברכיבת שבילים מהירה, אפשר להתלבש על עץ גם בסינגל צפוץ ואיטי. מרפי יכול למצוא דרכים מאוד מפתיעות לשבור לנו את הצוואר גם ברכיבות 'רגועות'.
מצד שני, הרבה רוכבים גם לא רוכבים עם ברייסים, והיום יש גם ברייסים למפרק היד, שאמורים להיות מאוד משמעותיים, וכמעט אף אחד לא משתמש בהם (מלבד מי ששבר מפרק). תמיד אפשר יותר, ובדרך כלל הרוב מעדיפים את המינימום ההכרחי.
קצת הגזמתי באורך...שורה תחתונה-מן הסתם רוכב מאוד אגרסיבי ומהיר יקלע ליותר סיטואציות שהמגן יעזור לו בהן, אבל זה לא אומר שרוכב רגוע לעולם לא יקלע למצב כזה.
ב. היו לי מספר מגנים. שנאתי את כולם. רק כששילבתי בין המגן למגן הגוף, ליאט (אמור ליאט. לא ליט. בתודה, א.קור) במקרה שלי, הגעתי לנחלה. לאחר כמה רכיבות התאמה, ועוד כמה רכיבות התרגלות, המגן כמעט לא מפריע. אמנם זווית ה'צידוד' קצת יורדת, אבל זה ברוב הזמן לא מורגש. לפעמים בטיפוס תלול כשמסתכלים הרבה למעלה, אבל גם את זה נראה לי שאפשר לפתור.
C-היה לי גם את המגן גוף הזה. חיברתי לו מגן צוואר רך של אצ'רביס בעזרת הברגים של מגני הכתפיים. היה נוח אבל לא מספיק מגן. אחר ניסיתי עם מגן של אלפינסטרס, שנמכר לאחר שבוע של חוסר נוחות קיצונית. בסוף החלפתי את שניהם לליאט 5.5. מסיבי מאוד ודי חם, אבל יחסית נוח ומגן פשוט מושלם. מעדיף להזיע יותר ולהיות קצת פחות משוחרר ולהנות מהגנה טובה יותר...לא זוכר מחירים
ובקצרה- נראה לי שאין תחליף לשילוב בין מגן גוף למגן צוואר מתואמים.
לצפיה ב-'תודה על התשובה המפורטת. אכן זה בדיוק מה שיש'
תודה על התשובה המפורטת. אכן זה בדיוק מה שיש
22/05/2017 | 06:26
4
61
לו הליאט(תודה על ההארה) וזה מאד נוח לו.העניין הוא שהמגן גוף שלי טוב לי 
למרות שהוא כבר כמה שנים טובות אצלי עדיין הוא לא בלוי ובמצב טוב מאד.
לטעמי האצרביס הנ"ל מעולה. הליאט גם מצוין.
כעקרון איזה דגם היה לך על המגן הנ"ל,יש תמונה להמחשה?
לגבי הברייס ליד הייתי שמח לראות במה מדובר קישור או כל דבר אני בעד ברייס כנ"ל לבטח לשורש הרגיש.
תודה!!
לצפיה ב-' בכיף, אבדוק בערב כשאגיע הבית'
בכיף, אבדוק בערב כשאגיע הבית
22/05/2017 | 07:52
24
לצפיה ב-'wrist brace - חפש Allsport Dynamics יש להם מבחר מרשים'
wrist brace - חפש Allsport Dynamics יש להם מבחר מרשים
22/05/2017 | 12:54
2
26
לצפיה ב-'כן הם המובילים בתחום להבנתי'
כן הם המובילים בתחום להבנתי
23/05/2017 | 19:19
1
24
אני בדיוק הולך לרכוש כזה, לקראת החזרה לאופנוע...אעדכן
לצפיה ב-'Katuel מגיב כאן כי לא מסתדר באפליקציה'
Katuel מגיב כאן כי לא מסתדר באפליקציה
25/05/2017 | 09:58
5
להגיב על תגובתך. לגבי המגן לי יש אותו סביב 7 שנים. מגן שרדן מגן מיטבית על אזור הכתפיים. המיגון נרחב בשטח ההגנה גם המרפקים. כלומר המיגון בעל שטח ועומק. אצלי זה המגן הצהוב שחור שהרשת אינה צפופה ואורירית יותר. יש את המגן או ברשת ואפילו במטרו.כדאי לגשת לסניף שלהם לדוגמא בחיפה או כפר סבא ולמדוד להתרשם לחוש איך הוא מרגיש לך.אני רק איתו הגן לי על הכתפיים כבר כמה פעמים ורק לאחרונה בגלל הגודל של המיגון על האזורים.
לצפיה ב-'המחשמל, איך המגן גוף של אצרביס שבתמונה למעלה?'
המחשמל, איך המגן גוף של אצרביס שבתמונה למעלה?
24/05/2017 | 19:56
3
לצפיה ב-'מחפש קפיץ אחורי'
מחפש קפיץ אחורי
21/05/2017 | 17:25
39
חברים שלום.
זקוק לאזרתכם: החלפתי בשעה טובה את הקטמ 300 2010 להאסקי 300 2016 ובינתיים מרוצה מאוד ,אבל הקפיץ האחורי רך לי מדי-לא כתוב אבל כנראה 57. אני מחפש אחורי 60 (אני שוקל 100 ק"ג )אם למישהו יש אשמח אם ייצור קשר ונדבר על הפרטים הקטנים...
תודה מראש-טבי-053-7372731
לצפיה ב-'גסגס EC300 חדש וה-250 עוד מתחרים לשוק שעל פי הסקירה'
גסגס EC300 חדש וה-250 עוד מתחרים לשוק שעל פי הסקירה
16/05/2017 | 20:01
4
109
בפול גז נראה מצוין. מתלי קאייבה, משקל נמוך, עקומות מומנט שטוחות יותר ומנועים חזקים יותר ופחות מווברצים, שלדה חדשה וקלה יותר,וכן עיצוב חדש ומכלולים נוספים חדשים.
לגבי מה קורה עם גסגס בארץ אז הנה מה שמספר אביעד על כך:
"ובכן, עדיין לא ברור. כזכור, כל הפעילות של מוטוטראק – היבואנית המקורית של גאס גאס החל מ-2010 – נרכשה לפני חודשים ספורים על-ידי מטרו מוטור. המשמעות הפשוטה היא שהייבוא של גאס גאס, כמו גם אופנועי בטא ורכבי השטח של ארקטיקאט, עובר לידי מטרו.
אולם נכון לימים אלו הרכישה ממתינה לאישור של הממונה על ההגבלים העסקיים. עד שיתקבל האישור הזה, פעילות גאס גאס ובטא בישראל עדיין נמצאת בבעלות מוטוטראק.
במידה ויתקבל האישור מהממונה על ההגבלים העסקיים ופעילות מוטוטראק תעבור לידי מטרו, יוחלט במטרו מה לעשות עם צמד המותגים גאס גאס ובטא. עד אז הכל עדיין תחת ערפל."
כתבה וסקירה מצויינת של אביעד!!
לצפיה ב-'מעניין אם מטרו באמת ימכרו אותם או רק יקברו אותם'
מעניין אם מטרו באמת ימכרו אותם או רק יקברו אותם
19/05/2017 | 19:21
3
71
כמו שדל"ב קברו את בטא בזמנו
עודף מותגים ליבואן אחד מקשה על התחרות בין המחלקות, קשה לרגולטור, ורע לצרכנים

לצפיה ב-'צרוף המותגים הללו למטרו יהוו חלק'
צרוף המותגים הללו למטרו יהוו חלק
20/05/2017 | 09:53
2
82
ממערך שרות מוסכים מחסן שכבר קיימים בפועל. יש לוגיסטיקה לנושא בהחלט אך השלד במטרו קיים ומתפקד שנים רבות. אך מה יכולה להיות סיבה לקבור את המותגים הללו בטה גסגס על ידם ומדוע שיעשו כן?
הרי מקום יש לכולם והצעד עצמו עולה כסף לחברה ואמנם פחות לדעתי ממי שהולך להקים מערך או לשמר מערך על בסיס מכירות של הנ"ל. פה יש הלבשה הייתי מתנסח על קיים וקיים שנים ומסודר במערך ראוי.
לצפיה ב-'השאלה גם ברמת היצרן'
השאלה גם ברמת היצרן
20/05/2017 | 12:50
82
לדעתי מטרו הרי נכנסת לסיפור רק  בשביל שוק הדו''פ.
אבל,
מנועי דו''פ מאויימים בצורה ישירה על ידי תקנות היורו4 ותקנות היורו5 שהולכות לצאת עוד שנתיים...ולך תדע מה יהיה בעתיד היותר רחוק עם היורו6.
מילא יצרניות גדולות כמו קטמ והיפניים - אלו עוד יכולים (אולי. גם לא בטוח) איכשהו להתמודד עם זה.

אבל האם יצרניות קטנות כמו בטא וגזגז (שמרבית המכירות שלהם הם באירופה) גם יוכלו להמשיך להציע דגמי דו''פ בעתיד?

יכול להיות שמטרו פה קונה בשביל שוק הדו''פ - שני מותגים שממילא עוד שנתיים כבר לא יוכלו להציע דגמי דו''פ...

(בכלל אני צופה שהרבה מותגים ויצרניות אירופאיות קטנות יתאחדו או יתמזגו או יבלעו אחת את השניה בשנים הבאות - בודאי אם הן ירצו להמשיך לייצר מנועים בעצמן... הרגולציה הארורה תגרום לכך)
לצפיה ב-'למה? כי הרבה יותר יעיל (ולכן רווחי) למכור 100 אופנועים מדגם '
למה? כי הרבה יותר יעיל (ולכן רווחי) למכור 100 אופנועים מדגם
23/05/2017 | 23:59
17
אחד מאשר 40 מאחד, 30 משני ועוד 30 מהשלישי.
אבל אל תאמין לי - תסתכל מה עשתה דל"ב עם בטא, ומה עשתה מוטורטראק.
לצפיה ב-'טיולים (מאורגנים או עצמאיים) בירדן '
טיולים (מאורגנים או עצמאיים) בירדן
17/05/2017 | 17:17
1
75
שלום.
אני לא שואל על משהו עכשיו קונקרטי. סתם היה מעניין אותי לדעת: יש טיולים מאורגנים או קבוצות של חברים שאתם אולי מכירים שיוצאים באופן עצמאי לרכיבה בירדן דרך המעבר בעקבה או ערבה?

לפי מה שהבנתי בעבר היה איסור רכבה על אופנועים בירדן ולאחרונה זה בוטל.
לצפיה ב-'ממה שהבנתי האיסור הגורף בוטל, אבל עדיין צריך לקבל אישור '
ממה שהבנתי האיסור הגורף בוטל, אבל עדיין צריך לקבל אישור
18/05/2017 | 13:56
70
מיוחד לכניסה עם אופנוע.
לצפיה ב-'החלפת בוכנה בדו"פ '
החלפת בוכנה בדו"פ
17/05/2017 | 12:38
5
70
אני על 70 שעות בערך מההחלפה הקודמת. 70 שעות של עבודה לא קשה במיוחד. האופנוע מניע ונוסע מצויין.
יש אינדיקציה להחלפת בוכנה או מחליפים יזום?  
לצפיה ב-'הלכה ולמעשה אין חוקיות החלפה וזה אכן משתנה'
הלכה ולמעשה אין חוקיות החלפה וזה אכן משתנה
17/05/2017 | 12:47
4
63
כתלות בתנאי העבודה של המנוע.
אני זוכר ב 125ים הקודמים שהיו לנו סביב 85-100 שעות עשיתי מנועים עליונים.
לקבלת אינדיקציה מסויימת מה שצריך לעשות זה להוציא את השופר מבית הצילינדר ולהתבונן פנימה עם תאורה טובה.
מה שצריך לראות:
1. סימני שריפה/פיח תחת הרינגים ואם כן עד כמה השטח כוסה תחתם?
2. כאשר הבוכנה מטה לראות שאין סימני גרדים(פגיעה בסגסוגת) בראש הבוכנה שאמור להיות עם פיח.
תבצע את הנ"ל זה הליך פשוט . תזכור שאתה יכול לראות דרך הפתח רק חלק של היקף הבוכנה ובהחלט יותר לקבל אינדיקציה על מצב משטח ראשה.
בכל מקרה זה יתן לך מדד. אם תוכל תצלם ותעלה לכאן ונמשיך הלאה.

לצפיה ב-'יכול להיגרם נזק אם לא מחליפים בזמן?'
יכול להיגרם נזק אם לא מחליפים בזמן?
17/05/2017 | 20:22
3
23
לצפיה ב-'ועוד איך.תכלס מה שקורה הוא שמכוון שיש שחיקה בטבעות'
ועוד איך.תכלס מה שקורה הוא שמכוון שיש שחיקה בטבעות
18/05/2017 | 06:12
2
68
קרי ברינגים אזי המנוע מאבד קומפרסיה . אתה לא מרגיש זאת כי גם כך אנחנו לא רוכבי קצה והמנוע מוציא את המומנט ב 80 שעות מבחינתך כמו ב 100 שעות.
כמו שכתבתי על פי נסיוני אם אתה מקפיד על תערובת נכונה של 16.6 סמ"ק לכל ליטר קרי 1:6 יחס ואתה לא חזיר גזים ורוכב חולות על פול גז אתה יכול להיות שקט לעוד 15-20 שעות ולפחות על פי נסיוני עם 2 כלים כאלה שנרכבו על ידי בני שנתן וגם נתן והיו שורדות עוד . הסר דאגה מליבך.
לצפיה ב-'התכוונת 1:60, כן? '
התכוונת 1:60, כן?
18/05/2017 | 13:55
1
17
לצפיה ב-'בכל מקרה רק 1:60 זה 16.6 סמ"ק. וכן בהחלט'
בכל מקרה רק 1:60 זה 16.6 סמ"ק. וכן בהחלט
18/05/2017 | 18:05
17
לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2017 | 12:28
12
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'מעבר לאופנוע 2 פעמות'
מעבר לאופנוע 2 פעמות
13/05/2017 | 14:00
3
91
אהלן חברה,
אני רוכב היום על אופנוע של יאמהה WR125 R 4 פעימות, עגלה רצינית.
אני רוצה לעבור לאופנוע שטח 2 פעימות, כנראה גאס גאס (זה מה שהתקציב מאפשר).
הבעיה היא שאין לי מושג איך לטפל באופנוע 2 פעימות. 
אחזקה יקרה? שמעתי שצריך להחליף בוכנה רינגים כל מספר שעות.. כמה דבר כזה עולה?
מנוע עליון תחתון לעתים תכופות..
אשמח אם מישהו קצת יתן לי רקע על מה זה אומר להחזיק אופנוע 2 פעימות, וכמה צריך לעלות כל טיפול, החלפת בוכנה וכל זה..
תודה לעוזרים:)
לצפיה ב-'מעבר לכלי 2 פעימות מעבר לרצון כדאי לקבל'
מעבר לכלי 2 פעימות מעבר לרצון כדאי לקבל
13/05/2017 | 17:22
90
קצת תובנות מעבר לטיפול ואחזקה.
מנוע הימהה הקיים שלך כיום שהוא דוש' 125 עם מנוע מנרלי שמפיק סביב 14 כ"ס ובמשקלו לא דומה כהו-זה לגסגס 2 פעימות אלה כלים שונים בהיבט משקל, התנהגות, מנוע חזק שמצריך עבודת מצמד במיוחד בדגמי 125ים.. מנוע ללא בלימת מנוע כי יש הרבה פחות מכלולים מסתובבים :משקל קרנק ,ללא שסתומים וכו'.הדו'פים שאתה מדבר עליהם בדמות גסגס לא הכי מכיר בהיבט אמינות אם כי למיטב הידוע לי הם חזקים מאד גם ב 250 וגם ב 300. מנוע עליון יכול להיות סביב 100 שעות וגם יותר. מנוע תחתון הוא סיפור מורכב יותר, גם עלותית היות ומחייב החלפות מיסבים תחתונים ופתיחת מנוע תחתון. מנוע תחתון לדעתי יכול לשרוד גם סביב 300 שעות ויותר ללא כל בעיה הכל תלוי מי טיפל, מי רכב סגנונו וכו'.
מנוע עליון עלות בכלים מקבילים סביב 1500 שח במוסך. תחתון יקר פי 2 ויותר יכול להגיע גם ל 4K ש"ח. סה"כ הדופים' כלים אמינים ביותר ביד מטפלת טוב ונכון.לדעתי (וכך אני נהגתי בעבר) נסה לכיון ה-125ים של קטמ או הוסקוורנה.
לצפיה ב-'בדרך כלל הטיפול מתחלק לשניים'
בדרך כלל הטיפול מתחלק לשניים
13/05/2017 | 21:29
83
כל 10-20 שעות - החלפת שמן גיר, ניקוי מסנן אוויר והחלפת/ניקוי פלאג
כל 50-100 שעות (יש הרבה דעות בעניין) - החלפת בוכנה 
כל היתר לפי בלאי ותקלות 
לצפיה ב-'עוד תגובות בבקשה:)'
עוד תגובות בבקשה:)
17/05/2017 | 12:34
10
לצפיה ב-'שמן גיר ב drz?'
שמן גיר ב drz?
12/05/2017 | 12:26
2
52
שלום חברים. מישהו יודע אם ב drz400 יש גם שמן גיר חוץ מהשמן מנוע?
לצפיה ב-'אין שמן נפרד לגיר בDRZ.'
אין שמן נפרד לגיר בDRZ.
13/05/2017 | 11:01
18
לצפיה ב-'כמו בימהה (אצלי ) עגן שמן אחד.'
כמו בימהה (אצלי ) עגן שמן אחד.
13/05/2017 | 17:30
20
לצפיה ב-'גזגז ובטא'
גזגז ובטא
07/05/2017 | 12:02
5
130
המותגים עברו לידיים של מטרו בסוף?
כיום יש יבוא של אופנועים..?
גם רישוי אפור?
לצפיה ב-'כפי הידוע לי תרם עברו. ניתן לקנות מהחברה הקודמת'
כפי הידוע לי תרם עברו. ניתן לקנות מהחברה הקודמת
07/05/2017 | 19:24
2
94
צהובים. לגבי אפור אין מידע בידי.
לצפיה ב-'יש פה כמה חבר'ה שאולי התנסו במוטוקרוסים לאחרונה?'
יש פה כמה חבר'ה שאולי התנסו במוטוקרוסים לאחרונה?
09/05/2017 | 20:56
1
89
מה הכי מומלץ מהיצע 250 הקיים?
שנתון 17 רק חדשים.
לא מחפש משהו לעשות איתו אנדורו. מוטוקרוס.

לצפיה ב-'קבל את הכתבה שעשו לפני פחות משנה וחצי על צמד'
קבל את הכתבה שעשו לפני פחות משנה וחצי על צמד
10/05/2017 | 20:22
74
לצפיה ב-'סליחה, שאלה: אני רוכב יחסית וותיק'
סליחה, שאלה: אני רוכב יחסית וותיק
12/05/2017 | 07:17
1
106
והרשויות מתעקשות להוריד את הרישוי לאופנוע כבד !                                                                יצויין שאנו קבוצה יחסית קטנה,רוכבים בדרך כלל בסופשים רגועים, בארץ ישראל הישנה והטובה. . .
לצפיה ב-'על מה בדיוק מדובר ?אשמח אם תרחיב'
על מה בדיוק מדובר ?אשמח אם תרחיב
12/05/2017 | 08:04
71
איזה אופנועים,רישוי וכ'ו
לצפיה ב-'המרוצים האלה Rnd 4 2017 - Kenda/ SRT National Hare and Hound'
המרוצים האלה Rnd 4 2017 - Kenda/ SRT National Hare and Hound
07/05/2017 | 22:24
105
לצפיה ב-'אופס...'
אופס...
06/05/2017 | 10:59
1
152
לצפיה ב-'ממש לא נעים לדעתי כפי הנראה חדר השפיץ עקב מומנט'
ממש לא נעים לדעתי כפי הנראה חדר השפיץ עקב מומנט
07/05/2017 | 08:55
93
הפגיעה ובנקודה "חלשה" במגף ,יתכן בנקודת הקיפול או באזור הסגירה לדעתי היכן שאין פלסטיק קשיח ועובי . לפי הנאמר בסרטון זה יצא מצידה השני של הרגל
לצפיה ב-'שלוש שאלות'
שלוש שאלות
05/05/2017 | 17:58
3
174
שלום חברי הפורום.

א.
מיכל דלק רוטופקס: זה באמת משנה אם זה האדום כביכול שמיועד לדלק או הלבן שכביכול מיועד למים ונמכר במחיר זול יותר? האמת זה לא רק בכסף פשוט גם אדום זה מכוער.

ב.
האם יש חברות או מותגים אחרים חוץ מרוטופקס שאתם מכירים שמייצרים מיכלי דלק (קטנים) חיצוניים?

ג.
שאלה אחרת לגמרי. יריה באפלה למעשה. יש מישהו בפורום שיודע לקרוא יפנית? אני צריך עזרה בתרגום של דף הוראות (מסמך pdf). גם תמורת תשלום.

לצפיה ב-'מיכל דלק קטן'
מיכל דלק קטן
06/05/2017 | 20:27
1
133
אני משתמש במיכל 1.5 ליטר של  feulfriend
לצפיה ב-' מעולה!'
מעולה!
07/05/2017 | 08:52
29
לצפיה ב-'יפנית'
יפנית
20/05/2017 | 20:04
17
חח אני גם בפני סיטואציה דומה לשלך
מאיפה אתה קנית?
:)

שלחתי לך הודעה פרטית.
לצפיה ב-'גם אני הולך להצטרף להגמוניה האוסטרית. מי היה מאמין.'
גם אני הולך להצטרף להגמוניה האוסטרית. מי היה מאמין.
01/05/2017 | 13:21
10
211
מכרתי הצפרדע. חוזר לימי הטרקטורים. (אוהב לגהץ בקווים ישרים. שהאופנוע יעבוד. אני אוהב להסתכל על הנוף).

בחנתי RMX ו WRF זה לא זה.
יותר מידי אוהבים להשתולל המכונות הללו.
הלכתי לשאול במאיר בנוגע ל 450X ול 450RX החדש שלהם... חחח המאיר האלה פסיכים אלה על כל הראש לא יודע מה לומר יותר מזה.

השאלה אם לקחת WRF ישן (אלו של מודל 12-15) היה לי בעבר אני מכיר את הכלי.
או להצטרף להגמוניה האוסטרית על 500. חבר מוכר 500 דנדש מודל 2017 נוטש אותו כמה חודשים אחרי שקנה בעקבות פציעת סקי.
שמעו לקחתי את ה 500 הזה לכמה גלגולים. וואלה אופנוע בינגו.
כוס אמאק.
לצפיה ב-'אם תרצה 450X תמיד יש לי למי לשלוח אותך הוא יעשה מה'
אם תרצה 450X תמיד יש לי למי לשלוח אותך הוא יעשה מה
01/05/2017 | 15:47
3
171
שצריך האמן לי רק תבקש. לגבי ה450F הוא מכונה טובה אם כי זה כלי אגרסיבי לידוע לי מזכיר לי את החבר שלי שרוכב על קטום -500  דגם 17 שרכב לפני זה על 450 קטום. ה500 שונה לתאורו. פחות מופרע ועם כפתור שיפור האחיזה בכלל הוא בשמיים.
אני חושב שה500 של קטמ הוא מכונה טובה השאלה שאני שואל עצמי תמיד היא עד כמה הקטומים ב4 פעימות אמינים ביחס ליפנים המקבילים?
זה מה שתמיד הפריע לי לגביהם החוסר ודאות הזו . פחות ההתעסקות בבולמים וכל מיני חוות דעת כאלה ואחרות של רוכבים על תחום זה. אלה יותר התכלס אמינות מנוע ומכלוליו לאורך הזמן. בדופים' שהיו לבני (125X2) אין עליהם אליפות של מכונות אין מילה אחרת בארסנל שלי.
מהיפנים עד היום היו לי 4 מנועים כאלה רבעי ליטר היו חיות אמינות מה אומר לך סופר אמינות. זו הדילמה היחידה לי כמובןלגבי 4 פעימות אוסטרי. יש כאן גולש בכינוי shayph שהיה לו קטום 250 די חדש ומטופל ובעבור 200 שעות בערך היצרן אומר לעשות לו מנוע עליון. כיום הוא רוכב על ימהה כשלי WRF250 הדגם החדש. בתחושה שלי המנועים האוסטרים לא מחזיקים כמו היפני קרי ההונדה או הימהה או הירוק איך שאני לא מנסה לשנות את החשיבה הזו אני לא מצליח מבסיס המחשבה שלי בנושא. עד כמה זה נכון? לא יודע לומר לך, אבל אצלי זה בהחלט יושב בתא אפור בראש ומשום מה ב 9 שנים האחרונות אני רק עם מנועים יפנים.
בכל מקרה אם החלטת קטום 500 בהצלחה!!
לצפיה ב-'כן. מה שאתה אומר אני בעצמי אומר כבר מיליון שנה.'
כן. מה שאתה אומר אני בעצמי אומר כבר מיליון שנה.
01/05/2017 | 16:28
2
163
הנקודה היא שה 500 החדש הזה... שמע בן-אדם. הוא מותק הוא סוכר של מכונה. הרבה זמן לא הרגשתי ככה על אופנוע כמו שאני מרגיש עליו מהבחינה של מה טוב לי ומה אני מחפש כשאני יוצא לרכב.
לצפיה ב-'גבר אמרת הכל'
גבר אמרת הכל
03/05/2017 | 22:00
108
זאת בדיוק הסיבה הנכונה לצאת לרכב. תתחדש
לצפיה ב-'ה500 החדש, אין עליו !!!'
ה500 החדש, אין עליו !!!
12/05/2017 | 07:22
12
לצפיה ב-'אם מצאת כלי שעושה לך את זה לך על זה'
אם מצאת כלי שעושה לך את זה לך על זה
01/05/2017 | 15:56
5
138
למה הבאסה בסיפא?
לצפיה ב-'כל החיים אני מנגן על זה שאני קונה רק יפני'
כל החיים אני מנגן על זה שאני קונה רק יפני
01/05/2017 | 16:22
4
155
עכשיו אני יוצא גמד.
לצפיה ב-'אם ה500 יושב לך וזה מה שאתה מחפש אז עזוב שטויות'
אם ה500 יושב לך וזה מה שאתה מחפש אז עזוב שטויות
01/05/2017 | 17:42
143
אם תקבל אותו גם מאותו רוכב צפוני ידוע, אז בכלל טוב.... הכלים שלו מכוונים בבולמים כמוש אף כתום אחר לא. רכבתי על ה500 הקודם שלו, אין מלים

לצפיה ב-'אתה יודע גמד או כל הגדרה אחרת זה רק שלך'
אתה יודע גמד או כל הגדרה אחרת זה רק שלך
01/05/2017 | 18:42
129
ולכן אני ממש מתחבר למה שאומרים proriding  ואקטיב. תעשה בדיוק מה שמרגיש לך טוב נקודה. מתחבר מרגיש לך טוב בעין, טוב בלב ,קח תהנה
ללא היסוס.באופן הכי אותנטי אני גם אומר וחש שבהחלט גם בעולמי אם יהיה כתום זה יהיה 500,אופנוע עם המון אויר אתנסח. העניין הוא מחיר גבוה מאד לדגם החדש וכיד 2 התוספת היא גם לא מבוטלת בהחלט.
זה לא שהימהה לא טוב או לא מתאים הכיון שלי בכל אופן עם עלייתי בגיל היא דווקא לנפח הגדול יותר שם אני מזהה יותר חיבור למרחבים לפחות לטכני כזה או אחר. עם ה- 500 החדיש כפי שהבנתי הוא בולס כל משימה בקלות ובלי עצבנות שמקשה על הרוכב. האמת אני אתנסה בקרוב גם עליו. מעניין יהיה לחוש את הדברים.
לצפיה ב-'שמע, תמורת סכום צנוע אני צובע לך את הפלסטיקה באדום ומדביק'
שמע, תמורת סכום צנוע אני צובע לך את הפלסטיקה באדום ומדביק
10/05/2017 | 20:57
1
55
לך מדבקות ONDA! על האופנוע, ומציל לך את האגו. איך?
לצפיה ב-''
12/05/2017 | 11:48
1
לצפיה ב-'אופנוע שטח למתחיל'
אופנוע שטח למתחיל
27/04/2017 | 19:43
10
121
שלום רב לחברים. אני זקוק לעצתכם בעניין אופנוע שטח ראשון 
(בעצם אופנוע ראשון בכלל...) . כרגע אני עושה רשיון לאופנוע A1, במטרה להתחיל לרכב בשטח. זו מטרתי העיקרית. רכיבת כביש רק לצורך מעבר בין שטחים או הגעה לשטח.
אשמח לשמוע מהמנוסים כאן באיזה נפח כדאי להתחיל, איזו חברה, מה ההבדל בין ארבע לשתי פעימות ועם מה כדאי להתחיל. הסכום שעומד לרשותי לרכישת אופנוע נע בין 20 ל 30 אש"ח.
לצפיה ב-'125 שתי פעימות יתן לך מענה'
125 שתי פעימות יתן לך מענה
28/04/2017 | 07:59
88
מאיזה חברה? לעניות דעתי הסקוורנה או KTM יתנו לך את התמורה הטובה ביותר עבור הכסף. לך על השנתון הגבוה ביותר שאתה יכול להרשות לעצמך. זכור להשאיר כמה ג'ובות לציוד. בדוק בסוכנויות למיניהם מה העלות של הציוד כמו גם ביד2. זה יתן לך תמונה כללית של עלויות. ולא לשכוח ביטוח.
לצפיה ב-'שאלה גדולה ותשובות רבות לה. לדעתי לך לכיון ימהה WRR'
שאלה גדולה ותשובות רבות לה. לדעתי לך לכיון ימהה WRR
28/04/2017 | 16:49
5
95
 אופנוע 250 סמ"ק .עולם כניסה לשטח- יעשה כל משימה.
תחליט עם עבור הזמן שאתה רוצה עוד מעבר, שדרג לך לכלי מקצועי.
לפני שתחליט -ברר עם עצמך איזה שטח אתה מייעד לרכיבה.
בנוסף חברה קרי עם מי לרכב וסגנון רכיבה שיהיה בסביבתך.
בבחירת אופנוע אתה מתאים את האופנוע לצרכיך כפי שתגדיר מראש על פי המתאים לך. תקציב של כ 30 הוא תקציב נאות בהחלט.
תענה על הנושא תספר חנוכת לתת עוד זויות חשיבה.
לצפיה ב-'רכבתי עם מישהו שקנה WRR'
רכבתי עם מישהו שקנה WRR
29/04/2017 | 18:19
4
113
לא עברו שתי רכיבות רגועות בקטנה והוא כבר הבין שעשה טעות. הוא ניסה את הכתום 250 שלי והבין מיד מה המשמעות של אופנוע שטח. ה WRR ממצה את עצמו אחרי מספר קטן של רכיבות. כמובן, כל זה בהנחה שאינך מעוניין ברכיבת שבילים וכדומה.
לצפיה ב-'רוכב עם 3 חברה בעלי WRRים לשניים מהם הכלי בן שנה'
רוכב עם 3 חברה בעלי WRRים לשניים מהם הכלי בן שנה
29/04/2017 | 21:38
103
מרוצים עד הגג וממש לא עשו טעות. הכל בעין המתבונן במקרה דנן הרוכב. וזה כל כך אישי מה עוד יש להוסיף...

לצפיה ב-'חולק עליך ומסכים עם המחשמל'
חולק עליך ומסכים עם המחשמל
30/04/2017 | 10:28
91
ברור שWRR הוא לא אופנוע אינדורו מקצועי ורכיבה על אחד ראש בראש תבהיר לך את המשמעויות, אבל זו לא המטרה שלו.
אני רכבתי על DRZ400 כשלוש שניים ועוד חבר רכב על WRR שנתיים. עשינו את כל הסינגלים שעשו חברינו עם אופנועי האינדורו.
אתה ממליץ על אינדורו מקצועי וספציפית דו"פ 125, אבל החבר פה ציין שהוא ירכב על האופנוע לשטח.
אם הוא למשל גר בתל אביב, איך בדיוק הוא יגיע לשטח עם אופנוע אינדורו מקצועי?
הWRR הוא מעולה לייעודו - אופנוע דו"ש שיביא אותך לשטח על הגלגלים וגם יידע לעשות הכל בשטח, במחיר של פחות נוחות ומשקל גבוה.
לצפיה ב-'קשקושציה. מה קשור כתום250 ל wrr ?'
קשקושציה. מה קשור כתום250 ל wrr ?
30/04/2017 | 14:42
1
110
נו ברור שכתום 250 זה מכונה ברמה אחרת לעבודת אנדורו רצינית.

אבל במעמד הקנייה הכתום יעלה 50 אחוז יותר 20אלף שקל יותר.
וגם אחר כך מבחינת זמן וכסף והוצאות וכאבי ראש בתחזוקה שוטפת... בהשוואה לכתום, להחזיק wrr או drz יעלה הרבה פחות זמן והרבה הרבה פחות כסף.
לצפיה ב-'מסכים בהחלט'
מסכים בהחלט
30/04/2017 | 21:35
22
לצפיה ב-'250 מרובע פעימות רגוע, WRR, AJP, כאלה. '
250 מרובע פעימות רגוע, WRR, AJP, כאלה.
29/04/2017 | 16:52
61
לצפיה ב-'שלום לכולם,אפתח בגילוי נאות.אני נציג חברת HM מוטורס '
שלום לכולם,אפתח בגילוי נאות.אני נציג חברת HM מוטורס
10/05/2017 | 13:09
1
45
HM מוטורס יבואני אופנועי שרקו AJP וריז'ו

בהיצע שלנו שלושה דגמים שיכולים לענות היטב לדרישותך

שני דגמי ריז'ו בנפחים 125 ו 200 
אופנועים דו שימושיים למתחילים,מנועים מקוררי נוזל,4 פעימות,בולמים עם שלל אופציות כיוונון,כולל אפשרות הנמכה מובנת בשלדת האופנוע ללא צורך ברכישת לינק הנמכה יעודי.
מצורפת כתבה שנערכה אודותם על יד אתר דוגרי.

אופציה נוספת ומעניינת במיוחד הינה בדמות ה PR5 מתוצרת AJP הפורטוגלית.

אופנוע בנפח 250 סמ"ק,מקורר נוזל,4 פעימות,6 הילוכים,בולמי זקס מתכווננים ועוד.
מצורפת כתבה שנערכה על האופנוע על ידי אתר פולגז.

לצפיה ב-'תודה !'
תודה !
12/05/2017 | 08:06
5
לצפיה ב-'שרשור מכירות/קניות סוף החודש'
שרשור מכירות/קניות סוף החודש
28/04/2017 | 16:51
6
19
לצפיה ב-'אינדורו ברישוי צהוב ודוש'ים'
אינדורו ברישוי צהוב ודוש'ים
28/04/2017 | 16:53
30
לצפיה ב-' אינדורו ברישוי אפור ומוטוקרוס'
אינדורו ברישוי אפור ומוטוקרוס
28/04/2017 | 16:54
14
לצפיה ב-' חלקי חילוף ,ציוד מיגון וגרירה +שונות'
חלקי חילוף ,ציוד מיגון וגרירה +שונות
28/04/2017 | 16:59
3
19
לצפיה ב-'מגביהי כידון ל FATBAR'
מגביהי כידון ל FATBAR
28/04/2017 | 18:13
65
4 רמות הגבהה
עד 40 מ"מ
150 ש"ח
לצפיה ב-'שרשרת טיימינג WR-450F מקורית'
שרשרת טיימינג WR-450F מקורית
28/04/2017 | 18:23
59
נקנה עבור 2009 כנראה מתאים להרבה שנתונים אחרים
100 ש"ח
לצפיה ב-'מאריך לבורג תערובת קרבורטור FCR'
מאריך לבורג תערובת קרבורטור FCR
28/04/2017 | 18:40
66
חדש בקופסא
קיט מלא
100 ש"ח

חם בפורומים של תפוז

מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
פורום טיולים לגיאורגיה
מתכננים טיול לגיאורגיה?
חברת
חברת "קראפן"

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה