לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1536015,360 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנועי שטח

ברוכים הרוכבים אל שטח המחייה האמיתי של המחוגבים,האצילים והחצילים,האפלים והידועים. 363 מזמין את כל שואבי האבק באשר הם,רוכבי אינדורו,מוטוקרוסרים,לוחכי שבילים או סתם פוזלים בתוגה לעבר השטח,אלה שחושבים שהם...ואלה שבאמת מחגבים להם בשטח כפולי או מרובעי הפעימות,הכנסו לחוות את ההווי היומיומי של רוכבי השטח בארץ (ובחו"ל..),להחליף חוויות ודעות,לחשוף ולשתף רעיונות חדשים מידע עדכני ועוד..... בואו ותהנו מחוויה יחודית ומיוחדת שמשלבת אופנוענות מא' עד ת', אחוות רוכבים,פעילות ספורטיבית,והנאה מהטבע,ענף שאין דומה לו הן בחוויה והן בתחושות ועוד לא הזכרנו את האדרנלין הממכר!!! רעיון הפורום נהגה ע"י יקירי הענף ומנהליו הראשונים חליל אבד רבו(הערבי) וירחמיאל קולרגול (אצילי יער שרווד המיתולוגי) כמקימי פולגז וממשיכי הדרך ב363,ועל כך נתונה להם תודתינו. את מקומם תפסו בשלהי 2004 גז ונעלם וMEXMEX חברנו במקסיקו שאליהם מצטרף בשלב מאוחר יותר אניגו החמוש בדו"ש. עם פרישת המקסיקני תפס את מקומו הנשמה הצהובה שכיהן בתפקיד מספר שנים מכובד. את גז ונעלם החליף ,שכנו YOE66 שביחד עם הנשמה  הצהובה תפסו אחריות על אחת הגזרות החמות באזורינו. עם פרישתם לנושאי החיים המרתקים האחרים,לא שכחו כמובן את עולם השטח. את מקומם תפס המחשמל 64. תודות גדולות לדורות. "אם תיכנס ותשתלב...תוכל גם אתה להיות....רוכב.."

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועי שטח

ברוכים הרוכבים אל שטח המחייה האמיתי של המחוגבים,האצילים והחצילים,האפלים והידועים. 363 מזמין את כל שואבי האבק באשר הם,רוכבי אינדורו,מוטוקרוסרים,לוחכי שבילים או סתם פוזלים בתוגה לעבר השטח,אלה שחושבים שהם...ואלה שבאמת מחגבים להם בשטח כפולי או מרובעי הפעימות,הכנסו לחוות את ההווי היומיומי של רוכבי השטח בארץ (ובחו"ל..),להחליף חוויות ודעות,לחשוף ולשתף רעיונות חדשים מידע עדכני ועוד..... בואו ותהנו מחוויה יחודית ומיוחדת שמשלבת אופנוענות מא' עד ת', אחוות רוכבים,פעילות ספורטיבית,והנאה מהטבע,ענף שאין דומה לו הן בחוויה והן בתחושות ועוד לא הזכרנו את האדרנלין הממכר!!! רעיון הפורום נהגה ע"י יקירי הענף ומנהליו הראשונים חליל אבד רבו(הערבי) וירחמיאל קולרגול (אצילי יער שרווד המיתולוגי) כמקימי פולגז וממשיכי הדרך ב363,ועל כך נתונה להם תודתינו. את מקומם תפסו בשלהי 2004 גז ונעלם וMEXMEX חברנו במקסיקו שאליהם מצטרף בשלב מאוחר יותר אניגו החמוש בדו"ש. עם פרישת המקסיקני תפס את מקומו הנשמה הצהובה שכיהן בתפקיד מספר שנים מכובד. את גז ונעלם החליף ,שכנו YOE66 שביחד עם הנשמה  הצהובה תפסו אחריות על אחת הגזרות החמות באזורינו. עם פרישתם לנושאי החיים המרתקים האחרים,לא שכחו כמובן את עולם השטח. את מקומם תפס המחשמל 64. תודות גדולות לדורות. "אם תיכנס ותשתלב...תוכל גם אתה להיות....רוכב.."
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

לצפיה ב-'TS250X'
TS250X
14/08/2019 | 14:49
67
מחפש TS250X, רצוי במצב נסיעה ,אפשר ללא טסט. אבשלום
0507492107
לצפיה ב-'רק בודק אם יש כאן עוד צדיקים..'
רק בודק אם יש כאן עוד צדיקים..
08/08/2019 | 17:16
20
104
שההארד דיסק שלהם מכיל את הקובץ שזוכר מי הקים את הפורום הזה בימי הפרה-היסטוריה כשטירקסים עוד היו רוכבים על שתי פעימות באל מידיה
לצפיה ב-'יש כמה צדיקים, שהרי צדיקים לא נעלמים כה מהר מהעולם.'
יש כמה צדיקים, שהרי צדיקים לא נעלמים כה מהר מהעולם.
09/08/2019 | 09:06
1
87
אותך אאל"ט, אני זוכר בכינוי כחלק מהם.
מוזמן תמיד. מבטיח לסייע בהגעת הנוספים,

לצפיה ב-''
09/08/2019 | 09:26
8
לצפיה ב-'זוכר..... זוכר'
זוכר..... זוכר
09/08/2019 | 16:01
16
56
ואפילו צופה כאן מדיי פעם , אבל בתקופת הטירקסים היה יותר כיף . האופנועים היו יותר כייפים וגם אנחנו היינו יותר צעירים ויפים ויותר בכושר.

היום בקושי יש כושר לרכב על המקלדת.
לצפיה ב-'בהחלט גם את הכינוי שלך אני זוכר רק לא יכול לקשר בגלל '
בהחלט גם את הכינוי שלך אני זוכר רק לא יכול לקשר בגלל
09/08/2019 | 16:09
15
54
הגיל , עבור השנים והתקדמות הגיל(55 כבר) במי מדובר ,אני משוכנע שבעבר ידעתי. איך כתבת ודייקת, היינו יותר צעירים ויפים. זה לא אומר שעכשיו אנחנו לא כמובן אבל בהחלט היה סגנון אחר , תשוקה אחרת , פורום שנתן המון ידע ונסיון חיים של אנשים בתחום, שותפות, דיסקרטיות ואותנטיות גם כפועל יוצא ממנה .

לצפיה ב-'יא מצחיק אחד'
יא מצחיק אחד
09/08/2019 | 16:31
14
59
אתה לא מצליח לקשר בגלל שאף פעם לא נפגשנו או רכבנו במציאות , אין לזה שום קשר לגיל שכבודו במקומו מונח.
דברת איתי בפון בנוגע ל WRF250 החדש שקנינו גם אני וגם אתה ואולי גם בנוגע לנגרר עבור אופנוע אחד שתכננתי .
לצפיה ב-'לא מצליח זה ממש מעורפל שם באיזה תא אפור'
לא מצליח זה ממש מעורפל שם באיזה תא אפור
09/08/2019 | 17:24
40
אבל תשלח לי את הנייד בפרטי אני אצור קשר שאחזור מחול'
לצפיה ב-'השם מוכר לי'
השם מוכר לי
10/08/2019 | 11:44
12
59
אבל ממשששש
אבל לא מתחבר לבנדם, כנראה האלדסהיימר בגילנו
יצא לנו לרכב יחד?
לצפיה ב-'ש ש ו ן !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!'
ש ש ו ן !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10/08/2019 | 11:44
28
לצפיה ב-'ששון הוא חבר שלי'
ששון הוא חבר שלי
10/08/2019 | 15:16
5
54
אני חושב שאני הכנסתי את ששון הגנן לפורום , הוא אכן עשה אתכם את מעלה הנחישות  .
אותך ראיתי רק באירועים ובתחרויות , לא יצא לנו לרכב ממש ביחד , עם קולרגול כן רכבתי , וששון היה נוכח גם.

ששון נטש את האופנועים לפני די הרבה שנים , היום תמצא אותו רק על אופניים.
לצפיה ב-'חושב שרכבנו פעם רביעיה או חמישיה בכרמל, אני באתי עם יעקב כהן'
חושב שרכבנו פעם רביעיה או חמישיה בכרמל, אני באתי עם יעקב כהן
10/08/2019 | 19:34
4
51
עם ששון הייתי רוכב קבוע אחת לשבועיים בסינגלים של יער עופר \ כרם מהרל.
נהגנו לחרוש אותם הלוך וחזור לשני הכיוונים כולל קטעים של סבלות. הוא רוכב בחסד, וזה אחד המקומות הכייפים ביותר בארץ לרכיבה.
פגשתי אותו לפני עשור סיפר לי שהכניס את הבן שלו לרכיבה.
טוב לשמוע ממך ואם אתה רואה את הגנן חסר האצבע שלח לו דש וחיבוק ממני.
לצפיה ב-'כן, רכבנו יחד איזה פעם, הזכרת לי.'
כן, רכבנו יחד איזה פעם, הזכרת לי.
10/08/2019 | 21:39
3
41
אבל.... הכי כייפי ולא הרבה יודעים , היה הכרמל אחריי השריפה , פתחתי אין סוף סינגלים מטורפים ועליות מדהימות . שנתיים אח"כ היער התגונן וסגר הכל 

הכרם עדיין נהדר ומלא סינגלים חדשים
לצפיה ב-'בחיים לא אשכח..'
בחיים לא אשכח..
11/08/2019 | 11:02
2
51
רכיבה עם ששון בנחל גלים בתוך צינור סגור של צמחיה שמחליפה צבעים מירוק לאדום לצהוב, זה היה קל בירידה ואחכ בעליה בקושי יצאנו משם לפני חשיכה.
הבנתי שהנחל נשרף כולו
לצפיה ב-'לא נשרף בכלל'
לא נשרף בכלל
11/08/2019 | 12:23
1
44
עם האופנוע החדש הגבוה והכבד יותר אני בכלל לא מנסה לצאת מהנחל הזה, אני אמות או שאעלה את האופנוע באש מרוב עצבים.
בהארד אנדורו ה YZF250 2002 לקח בהליכה. או שאני פשוט צריך להיות גדול יותר
לצפיה ב-'לא ניסינו לצאת באמצע, גם אי אפשר לצאת משם באמצע'
לא ניסינו לצאת באמצע, גם אי אפשר לצאת משם באמצע
11/08/2019 | 13:16
42
אחרי שירדנו מכיוון האוניברסיטה לכיוון טירת הכרמל, חזרנו את הכל בעליה וזה היה כפול זמן.
כמו כל מסלול סלעי שפוגשים בפעם הראשונה, אחרי שמכירים הוא נהיה מהיר יותר.
לצפיה ב-'איזה מדהים זה לראות פוסטים מלפני למעלה מ-15 שנה'
איזה מדהים זה לראות פוסטים מלפני למעלה מ-15 שנה
10/08/2019 | 16:11
2
62
וכבר אז היתה יחודיות "כמעלה חליל" איי שם ב 2003.
ולראות את נשמוקה לפני למעלה מ 15 שנה על דופ' האמת אותו חתיך כמו היום היום עם  2 יורשים וגברת. אפילו ממש השבוע בדרכי ביום ה' לבירה שוחחתי עמו איזו חצי שעה על הכל כולל אופנועים כמובן ושם בחלק מהשיחה הוזכר איזה דופ' 125 של שרקו. יאאא אלללה איזו נוסטלגיה כייפית  של חיים של רוכבים ואחוות רוכבים.
לצפיה ב-':) מסור לו דש חם ממני'
:) מסור לו דש חם ממני
10/08/2019 | 19:37
1
42
שניים מתוך שלושת היורשים שלי כבר רוכבים דופ
לצפיה ב-'אמסור '
אמסור
10/08/2019 | 21:40
13
לצפיה ב-'יעקב כהן לא היה,היינו אני ,אתה ששון וגז ונעלם'
יעקב כהן לא היה,היינו אני ,אתה ששון וגז ונעלם
11/09/2019 | 11:16
10
לצפיה ב-'זה קולו הערב(י) ? של הערבי ? תביא את הדוב ובוא נלך לשתות '
זה קולו הערב(י) ? של הערבי ? תביא את הדוב ובוא נלך לשתות
11/09/2019 | 11:14
18
משהו...
הוא חופשי ומאושר עכשיו .
לצפיה ב-'טיפול בולמים קדמיים או האם ניתן לקרוא לזה שיפוץ'
טיפול בולמים קדמיים או האם ניתן לקרוא לזה שיפוץ
23/07/2019 | 20:35
4
61
לא הכי ודאי.....
האם בעבור 3 שנים כדאי לבצע או לא חובה וניתן לפרק זמן שמעבר? כאגב, עד היום לא עשיתי טיפול/שיפוץ למי מהכלים גם לזה שהיה 4 שנים.
האם מחויב בטיפול בולמים קדמיים, מעבר להחלפת השמן גם ,החלפת המחזירים הפנימיים והחיצוניים(אבק) גם אם הם תקינים ואינם נוזלים ואין כל בעיה בתיפקודם או רק את חלקם -פנימי/חיצוני ?
עד כמה החלפת השמן משמעותית בהיבט התנהגות הפרונט ובכלל, מה צפוי באופן כללי בהיבט זה ?
תודה!!!!
לצפיה ב-'אם לא החלפת שמן בולמים מאז שהוצאת את האופנוע מהסוכנות'
אם לא החלפת שמן בולמים מאז שהוצאת את האופנוע מהסוכנות
24/07/2019 | 13:47
3
61
אתה תרגיש הבדל משמעותי לטובה בהחלפת שמן בלבד.
גם כי משהו בשמן המקורי שימאהה שמו במזלג לא עובד טוב וגם כי בכל זאת עברו 3 שנים.
לגבי שיפוץ כללי, אם אין בעיה לא הייתי מתאמץ על זה.
לצפיה ב-'תודה מיכה. האם יצא לך לבצע בימהה הקודם טיפול או למי מהכלים'
תודה מיכה. האם יצא לך לבצע בימהה הקודם טיפול או למי מהכלים
24/07/2019 | 17:26
2
42
שהיו ברשותך ואכן ההבדל כה משמעותי?
בהנחה שאני רוצה להחזיר מצב קיים לבולמים -בשיכוך ושיכוך החזרה האם הם מכוונים לאמצע או שונה לידוע לך? תכלס לא נגעתי בהם מאז הקניה ולא בוצע בהם שום כיונון.
לצפיה ב-'יש נתונים בספר הרכב (בהתאם לשנה של המודל)'
יש נתונים בספר הרכב (בהתאם לשנה של המודל)
08/08/2019 | 18:34
1
14
לכיוון הקומפרס וריבאונד במתלים.

אני אישית שיפצתי מספר פעמים, השינוי שמרגישים אם מרגישים זה בעיקר בשימוש בשמן אחר בעל צמיגות שונה.

אני לא הרגשתי שום בעיה עם השמן המקורי של ימאהה, דווקא מנסה למשוך כמה זמן שאפשר עם המקורי. בכל מקרה מומלץ לבצע טיפול בהתאם לקילומטרז ולא למספר השנים. 

אם יש לך כוונה להחזיק את האופנוע לעוד מספר שנים וכמה מאות שקלים בכיס כדאי לבצע רענון למתלה הקדמי לפחות ובהנחה שיש לא מעט קילומטרז\שעות על האופנוע.

אני פותח מתלה באזור ה 100 שעות רכיבה והבושינג נראים אצלי במצב טוב.
לצפיה ב-'אני לא יודע כמה שעות יש לו אבל 7700 ק"מ יש גם יש.'
אני לא יודע כמה שעות יש לו אבל 7700 ק"מ יש גם יש.
09/08/2019 | 09:04
15
אני מעריך שזה באזור ה- 300 שעות. ובהחלט בטיפול הבא אוטוטו בספטמבר אבצע להם טיפול.

לצפיה ב-'שאלה מקצועית בנושא מערכת הקירור. לידוע שהמערכת סגורה'
שאלה מקצועית בנושא מערכת הקירור. לידוע שהמערכת סגורה
15/07/2019 | 21:24
6
48
סביב 1.2 ליטר נוזל קירור , 2 רדיאטורים באופנוע אינדורו נתון.
לאופנוע יש ונטה, והיא אכן פועלת במיוחד בהתברברות בשטח, בימים חמים (יולי אוגוסט) וכן ברכיבה צפופה.
שאלתי: האם במצב שבו הונטה עובדת, הכלי עובד= חם לו, רכיבה ביום חם ממשי, יכולה להיות בריחה של כמות נוזל קירור קטנה דרך צינור העודפים וזה יחשב תקין? (מנוע לא הוציא נוזל /רתח בשום מצב).
לצפיה ב-'המאוורר לא ביטחון לכך שהמנוע לא יתחמם מעבר לטווח עבודה'
המאוורר לא ביטחון לכך שהמנוע לא יתחמם מעבר לטווח עבודה
16/07/2019 | 09:42
5
43
ככל הנראה הטמפרטורת נוזל עלתה מעל לטמפרטורת העבודה בכדי שנוזל יברח דרך צינור העודפים. לא הייתי מודאג יותר מידי מהתופעה (גם קרה לי בעבר), במיוחד גם כי המאוורר בימאהה לדעתי חלש מהדגמים של האוסטרים \ מאווררי SPAL
לצפיה ב-'תודה,שאלה נוספת. אני שומע מידי פעם את המאוורר בהחלט עובד'
תודה,שאלה נוספת. אני שומע מידי פעם את המאוורר בהחלט עובד
16/07/2019 | 19:42
4
45
ונשמע בהחלט בסיבובי מנוע נמוכים בדרך כלל בסל"ד הנמוך. לאחר כ- שעתיים וחצי, מסיום הרכיבה שהמנוע התקרר ,מאז העמסתו של האופנוע על העגלה (רוח קררה אותו טוב על הנגרר) בדקתי את כמות הנוזל ברדיאטור ימין. כמות הנוזל לא ירדה לפני שטח לוחות הפנים של הרדיאטור הימני כלמר הנוזל כיסה את החלק הפנימי של הרדיאטור והיה קצת תחת הפקק בעצם דומה למצב שיש בספר הרכב לא עד קצה הפתח. אני רק לא יודע אם לבדוק שוב כי אולי שעתיים וחצי לא מספיקים לקירור מלא של הנוזל או שאני טועה?
לצפיה ב-'אם פתחת את הרדיאטור ולא התיזו עליך מים רותחים, אז הוא קר '
אם פתחת את הרדיאטור ולא התיזו עליך מים רותחים, אז הוא קר
16/07/2019 | 19:57
40
מספיק.
לצפיה ב-'15 דקות של נסיעה עם עגלה מספיקה לקרר את המערכת'
15 דקות של נסיעה עם עגלה מספיקה לקרר את המערכת
18/07/2019 | 08:58
2
41
ושעתיים וחצי סטטי זה בהחלט מספיק זמן גם כן.

שאתה מחמם מים בקומקום במטבח, גובה מפלס המים משתנה ברתיחה? (שינוי מטפרטורת החדר לכ-100 מעלות) למיטב ידיעתי לא, לפחות לא בצורה שנראית לעיין, אז מדוע אתה מודאג מכך שהמפלס שמדדת בראדיאטור אינו המפלס "הנכון"?

הכל בסדר, אני לא הייתי מודאג.
לצפיה ב-'תודה שי(השם שלך מזכיר את שי שלי). שאלתי את מורן קרסו '
תודה שי(השם שלך מזכיר את שי שלי). שאלתי את מורן קרסו
18/07/2019 | 21:05
1
31
מנהל מטרו צפון היום על הנושא.לתאורו בהחלט קיימת התופעה שלפעמים שחם לו הוא יזרוק קצת החוצה מצינור העודפים ואני אראה זאת, כי אין לו מיכל עיבוי. מחר לפני הרכיבה אבדוק שוב .יש לי בקבוק חצי ליטר של מים יעודיים מהמוסך , לדעתי לא יחסר כי יצא ממש מעט. תודה שוב!!
לצפיה ב-'אני בספק אם זה בגלל הגידול בנפח הנוזל. סביר יותר שנוצר לחץ '
אני בספק אם זה בגלל הגידול בנפח הנוזל. סביר יותר שנוצר לחץ
18/07/2019 | 21:20
33
גבוה מדי במערכת.
לצפיה ב-'למכירה סוזוקי RM250 שנת 1988 משופץ לחלוטין'
למכירה סוזוקי RM250 שנת 1988 משופץ לחלוטין
12/07/2019 | 19:16
1
75
מנוע,גיר ,כל המיסבים ומחזירי השמן , קרנק , קרבורטור חדש עם VFORC3 , משקולת לגלגל תנופה, פלסטיקה חדשה ומה לא.
מחיר מבוקש 15000 ש"ח בלבד.
הקונה יקבל עוד הרבה מאוד חלקים כולל מנוע נוסף.
פניות בפרטי בבקשה
לצפיה ב-'נראה מעולה '
נראה מעולה
13/07/2019 | 11:04
14
לצפיה ב-'מה הסיכוי שאופנוע שטח נכנס ישר בנגרר 2.10 ?'
מה הסיכוי שאופנוע שטח נכנס ישר בנגרר 2.10 ?
25/06/2019 | 18:21
4
45
האם יש סיכוי כלשהו שאופנוע שטח נכנס ישר ( לא באלכסון ) בעגלה שהארגז שלה 2.1 מטר ?

תודה
לצפיה ב-'יש סיכוי. במקרה ולא ,ניתן לבצע שינוי בדופן עליונה של הנגרר'
יש סיכוי. במקרה ולא ,ניתן לבצע שינוי בדופן עליונה של הנגרר
25/06/2019 | 18:48
3
57
באופן כזה של "ח" בעומק של כ- 15/20 ס"מ נניח במרכז הדופן ולשם לכוונן את הגלג הקדמי לנישה הזו. ראה דוגמא מצ"ב של ה"ח" בקדמת הנגרר. כמובן שגם עם הדופן הקדמית היא כמעין דלת זה בר ביצוע.
לצפיה ב-'השינוי חוקי ?'
השינוי חוקי ?
25/06/2019 | 20:31
2
39
או שצריך לעבור דרך חלון מס 1 וכ"ו ?

בבדיקה של האופנועים ( בטא 300 ו KTM 125 ) שניהם סדר גודל של 2.15  
לצפיה ב-'להערכתי אין כאן עניין חוקי או לא מהסיבה שגם בנגרר'
להערכתי אין כאן עניין חוקי או לא מהסיבה שגם בנגרר
26/06/2019 | 17:50
44
הנ"ל אין ציון או הדגשה על ה"ח" המדובר. אלה רק שהנ"ל נגרר ל- 500 ק"ג, נגרר ספורט ומשקל עצמי. הדבר קיים גם בנגרר הנוכחי שלי כיום.
לצפיה ב-'קח בחשבון שהאופנוע "מתכווץ" עם המתיחה של הבולמים'
קח בחשבון שהאופנוע "מתכווץ" עם המתיחה של הבולמים
29/06/2019 | 13:09
43
בצורה משמעותית. הכיווץ של הבולמים הקדמיים עובד גם במימד האורך. הבולם הוא לא ניצב לאדמה ככה שהאופנוע מתקצר. תעמיס, תמתח וסגור את הדלת. מקסימום מעט לחיצה כנגד הצמיג האחורי...

לצפיה ב-'חלקים למכירה 0506215646 DRZ DR'
חלקים למכירה 0506215646 DRZ DR
22/06/2019 | 14:33
57
0506215646
לצפיה ב-'חיסרון אופנוע עם שפיצים בכביש: פנצ'ר'
חיסרון אופנוע עם שפיצים בכביש: פנצ'ר
18/05/2019 | 08:54
8
95
לאופנועים שפיצים יש פנימית. 
האם החיסרון הוא שכשיש פנצ'ר האויר בורח מהר מאד?
האם פאסט לא עובד טוב יותר בצמיג tubeless?
לצפיה ב-'נכון בהחלט. בצמיג עם פנימית האויר בורח מהר יחסית .'
נכון בהחלט. בצמיג עם פנימית האויר בורח מהר יחסית .
18/05/2019 | 19:59
6
57
לגבי שימוש בפאסט הוא אולי יכול לתת פתרון בחור קטן מאד. כי הרי מוזרק חומר 
בלחץ שאמור להגיע לחור לסתמו ובמקביל לנפח לחץ.
הפאסט דומה קצת לגי'פה למיטב הבנתי שקיימת באופניים אבל היא בתוך הפנימית והיות והחומר בתנועה הוא גם לא מתקשה.
לא הכי הבנתי מה הכוונה לאופנועים שפיצים?
לצפיה ב-'מעניין למה כל כך הרבה שנים ואף יצרן'
מעניין למה כל כך הרבה שנים ואף יצרן
18/05/2019 | 20:32
5
80
ואף יצרן אופנועים לא מעתיק מbmw את הפטנט של ג'נט עם שפיצים וצמיג ללא פנימית.

אפילו באופני שטח שלי יש שפיצים ואין פנימית. באופניים זה פועל באופן שונה מאשר באופנועי bmw.
לצפיה ב-'אשמח אם תוכל לפרט/להרחיב בנושא הגאנט המדובר.'
אשמח אם תוכל לפרט/להרחיב בנושא הגאנט המדובר.
19/05/2019 | 06:31
2
53
של שפיצים ללא פנימית ומה שיש באופנועי BMW . כאגב ,באופני ההרים שלי צמיג מקסיס עם פנימית.
לצפיה ב-'אתמול גיליתי שגם בהונדה '
אתמול גיליתי שגם בהונדה
20/05/2019 | 05:45
1
76
Vfr 1200x crosstourer יש את פטנט השפיצים של במוו. ככה ש''הפטנט של במוו כבר אינו רק שלה''
הג'נטים המדוברים: עם שפיצים אבל אין פנימית כי השפיצים מתחברים לג'נט בצדדים ולא באיזורים שבהם כלוא האויר בצמיג הטיובלס. שולי הג'נט גבוהים ויש מספיק ''ספייר'' של מתכת לקדוח בה חורים ולהשחיל שפיצים מבלי שהחורים הללו ''ידליפו'' אוויר.
זה מחייב דיזיין ספציפי של הג'נט וגם צמיג שדופן הצד שלו מספיק גבוהה/ארוכה כדי לחלוף על פני ''אקסטרת המתכת בג'נט''.
לצפיה ב-'נחמד מאד ההונדה המדובר. היות ואני אישית התעניינתי בקטני'
נחמד מאד ההונדה המדובר. היות ואני אישית התעניינתי בקטני
20/05/2019 | 17:14
58
הנפח, ועל ככזה אני רוכב, לא היה לי מושג על מה שמעבר ל700/800 סמ"ק וגם שם זה בכללי מאד. היה אי שם לפני כמה שנים לא רב דיון על טיובלסים ופנמיות עבות וקצת הרחבה על כל מה שקשור לתקרים בשטח. יש את זה בהודעות נבחרות של הפורום.אם תרצה אתה מוזמן לעיין 

לצפיה ב-'זה כבר מזמן לא "רק בב.מ.וו"'
זה כבר מזמן לא "רק בב.מ.וו"
11/06/2019 | 07:34
41
קיים גם בדגמי ה-X של הוי סטרום (סוזוקי) ואפילו היה קיים בדגם הקאפנורד ראלי של אפריליה (שבכלל כבר לא מיוצר יותר)
לצפיה ב-'גם בקטמ יש חישורים ללא פנימית.'
גם בקטמ יש חישורים ללא פנימית.
12/09/2019 | 07:00
יש קיטים להפיכת חישוק לטיובלס,לא חוקי אבל קיים
לצפיה ב-'אני רוכב גם על אופנוע כביש ללא שפיצים '
אני רוכב גם על אופנוע כביש ללא שפיצים
13/06/2019 | 08:22
33
וחלק מהפנצרים גם לא ניתנים לתיקון עם פאסט או תולעת
לצפיה ב-'מועדים לשמחה. האם למי מכם יצא או שביצע שימון לצירי המגף?'
מועדים לשמחה. האם למי מכם יצא או שביצע שימון לצירי המגף?
09/05/2019 | 18:13
56
הכוונה להחדרה ממשית של שימון לתוך אזור הציר על ידי הטיית כל המנגנון הנע של המגף לאחור גילוי המיקום של הציר ושימון. אם כן במה מומלץ לשמן?
לצפיה ב-'יא אלוהים, כמה דרדרים וכמה ברחשים. מה ניה.'
יא אלוהים, כמה דרדרים וכמה ברחשים. מה ניה.
14/04/2019 | 13:39
3
101
לצפיה ב-'תכלס מה השתנה בדו-גלגלי ספר....'
תכלס מה השתנה בדו-גלגלי ספר....
14/04/2019 | 20:51
1
53
לצפיה ב-'רוכבים כרגיל, הכל טוב'
רוכבים כרגיל, הכל טוב
14/04/2019 | 22:23
47
לצפיה ב-'יותר מטריד זה הברחשים הממונעים בסינגלים של לטרון'
יותר מטריד זה הברחשים הממונעים בסינגלים של לטרון
22/04/2019 | 20:13
111
ערימות
לצפיה ב-'שימוש בשני סטים של גלגלים במקביל ב yamaha wr250r'
שימוש בשני סטים של גלגלים במקביל ב yamaha wr250r
12/04/2019 | 08:55
5
107
שלום! אני רוכב מתחיל, מעולם לא היה לי אופנוע שטח.
אני שוקל לקנות את האופנוע הנ"ל, אך חשוב לי גלגלי שטח ייעודיים לחלוטין לסופ"שים, וגם גלגלי כביש יעודיים במהלך השבוע.
מספר שאלות בנושא:
1. האם זה חוקי? אני יודע שברכבים צריך שיהיה ברישיון קוטר\רוחב הגלגל או משהו דומה. האם קוטר\רוחב הגלגל הוא בדרך כלל זהה לשני הסוגים, ואם לא, האם זה אפשרי שיהיה רשום ברישיון שניהם? או האם בכלל צריך לרשום את זה ברישיון?
2. כמה זה קשה להחליף ביניהם? בהנחה שאני קונה כמובן שני סטים מלאים של ג'נטים ולא רק את הצמיגים. איזה מכשור דרוש שיהיה לי, משהו יקר במיוחד? כמה זמן לוקח להחליף ביניהם לאדם מיומן?
3. כמה בערך יעלה לי לקנות סט נוסף ואת המכשור הנחוץ להחליף ביניהם?
תודה רבה לעונים!
לצפיה ב-'ה-WRR לא מגיע ברשיונו כמקור בצמיגי כביש נטו'
ה-WRR לא מגיע ברשיונו כמקור בצמיגי כביש נטו
12/04/2019 | 09:09
62
אז בו נחדד את הבקשה.
מידות הצמיג רשומות ברישיון הרכב ומידות הצמיגים בR הם למציגי DUAL-SPORT שהם חצי כביש חצי שטח. לזכור לי צמיגי הבריגסטון באופנוע מייצרים אחיזת כביש טובה ושטח טובה. אז צמיגי כביש נטו אתה יכול לשים אבל הם לא יהיו במידות הרשיון. חוקי זה לא ,בטח חלילה בכביש . בשטח אתה מעורב בדרך כלל עם עצמך.
ג'נטים עם צמיגים זה עסק יקר מאד. כלומר אם תחזיק סט נוסף שלהם לטובת צמיגים אתה תשלם ותשלם ביוקר בעלות מיותרת.
אני מציע שתרכב עם המקוריים שהם 50/50  ותחוש.
אם תרצה להחליף בכל זאת יש צמיגי שטח של 70% סדר גודל כמו MT21 .החלפות צמיגים כל סופ"ש על ידי פרוק והרכבה של הקיימים היא גם חתיכת סיפור שאחר פעם אחת כבר לא תעשה אותו.
קח קצת חומר למחשבה. הצמיג אם יהיה 50% יעשה את העבודה בכל תוואי וכביש.
לצפיה ב-'נתחיל בתיאוריה, ונעבור לפרקטיקה'
נתחיל בתיאוריה, ונעבור לפרקטיקה
14/04/2019 | 10:54
67
עקרונית לא אמורה להיות בעיה. לדעתי יש צמיגי כביש במידה המקורית, או במידה "ליד".
גם ברכיבה עם צמיגים במידה דומה אך לא זהה למקור לא אמורה להיות בעיה מעבר לפעם בשנה בטסט.
להחליף גלגל קומפלט כשיש לך את הציוד (ממש לא ציוד מיוחד - ג'ק קטן להרים את האופנוע וכמה מפתחות שאתה בכל מקרה צריך שיהיו לך) יקח לך כרבע שעה לשני הגלגלים, ואפילו פחות אם אתה מיומן.

עד כאן התיאוריה. בפרקטיקה, קשה לי להאמין שאכן תעשה את זה.
העלות מאד גבוהה (ג'אנט + דיסק + צמיג יעלו לך אלפי שקלים כל אחד, ובאחורי צריך גם גלגל שיניים שזה עוד כמה מאות).
ההחלפה תהיה מעצבנת. גם 10-15 דק' לפני ואחרי כל רכיבה זה מרגיז וזה מתווסף לזמן התארגנות המעצבן שגם ככה יש לנו לפני ואחרי כל רכיבה (אנחנו יותר מתארגנים מאשר רוכבים).
בשורה התחתונה, אל תמציא את הגלגל ( ), הרבה רוכבים לפניך רכבו על דו"שים עם צמיגים על הספקטרום שבין 100% שטח ל-100% כביש ושרדו כדי לספר. בהנחה שאתה לא מתכוון להשכיב במחלפים על כביש רטוב על בסיס יום-יומי, אתה יכול למצוא צמיגים שיענו לכל הצרכים שלך.
בהצלחה!
לצפיה ב-'למה לך זה??'
למה לך זה??
22/04/2019 | 20:17
2
49
אתה מתכוון להשכיב אותו עד הברך בכביש סדום ערד באמצע השבוע ולנצח מרוץ דיונות בסופ"ש??
זה הרעיון בדו"ש, שהוא דו שימושי. עם צמיגי פשרה טובים תהנה פה ופה.
מומלץ הדנלופ D606 (אם יש  היום? רכבתי עם עשרות כאלה על ה620 בכביש ובשטח)
והמישלין T63 (ענתיקה אבל עובד)
ובטח יש עוד הרבה
יש להם כל מה שתצטרך מהWRR בכביש ובשטח

לצפיה ב-'הכל נכון רק הארה שה- T63 הוא צמיג DESERT'
הכל נכון רק הארה שה- T63 הוא צמיג DESERT
23/04/2019 | 20:20
1
41
והאחיזה בשטח שלא נדע.....
לצפיה ב-'עבד לי יפה על הDR350 בשנת 94, מאמין שיהיה בסדר על WRR'
עבד לי יפה על הDR350 בשנת 94, מאמין שיהיה בסדר על WRR
24/04/2019 | 23:33
13
לצפיה ב-'מבחן השוואתי דו׳שים 2019'
מבחן השוואתי דו׳שים 2019
06/04/2019 | 09:46
9
151
לצפיה ב-'למעט ההונדה אני מתקשה באמת לראות כאן בכל שלשת'
למעט ההונדה אני מתקשה באמת לראות כאן בכל שלשת
06/04/2019 | 20:43
8
94
האחרים כלי דו"ש, אני חושב על כך עם עצמי ותוהה על כך. מה הסיבה שכלי אינדורו מוגדרים דו"ש? האם עקב נפח המנוע הגדול ויכולות הכביש שיש להם כפועל יוצא אולי של משקל וכוח מנוע?
לא יודע ממתי הסקי 450 שהוא זהה בביצועיו לקטמ 450 מוגדר דו"ש כדוגמה.

לצפיה ב-'רישוי כביש, צמיגים, תאורה'
רישוי כביש, צמיגים, תאורה
07/04/2019 | 08:56
7
64
זיהום אוויר
רעש אגזוז
מגן גיצים
לצפיה ב-'בדו"ש "אמיתי" יש הבדלים נוספים וחשובים - '
בדו"ש "אמיתי" יש הבדלים נוספים וחשובים -
07/04/2019 | 10:22
1
87
כמו גדולה יותר של שמן מנוע, מנוע עם טולרנסים (מרווחים?) יותר גדולים ופחות "מתוח לקצה" ועוד מאפיינים דומים שאמורים לאפשר מרווח טיפולים גדול ובלאי קטן יותר ברכיבות כביש ארוכות.
לצפיה ב-'צודק בהחלט'
צודק בהחלט
08/04/2019 | 11:36
19
לצפיה ב-'זה נכון אבל זה לא מספיק. אני חושב שהכללתם כדו"ש היא יכולת'
זה נכון אבל זה לא מספיק. אני חושב שהכללתם כדו"ש היא יכולת
08/04/2019 | 19:40
4
51
מנוע גדול נפח בהיבט מהירות ניוד בכביש ציבורי וכן משקל. גם זה עדין לא מספיק לטעמי ובנוסף למה שכתב doutsh צריך מנוע בעל פחות חדות קרי גמישות כלומר פחות מתפרץ, קרנק כבד יותר. פרונט כבד יותר שלא יתבדר כפועל יוצא ממשקל וכו'. הרי ניתן להשוות בין דרוזי ובין קטמ 500? אחד דו"ש טהור והאחר אינדורו טהור.
או אולי אני טועה....???
לצפיה ב-'טועה'
טועה
09/04/2019 | 09:03
3
45
רכבתי יום אחרי יום תל אביב קיסריה
ביום הראשון על דרוזי בשני על קטמ 450
שתי הפתעות לשיטתך, המנועים זהים בנוחות
מבחינת נוחות כללית הקטמ היה נוח יותר

הדושיות זה מה שנכתב
לצפיה ב-'אתה מדבר על נוחות. מה שגם לגביה אני לא מסכים. מושב הקטמ'
אתה מדבר על נוחות. מה שגם לגביה אני לא מסכים. מושב הקטמ
09/04/2019 | 09:43
2
47
ביחס למושב הדרוזי בהיבט נוחות?
כוח מתפרץ וכוח בכלל ?
מומנט מנוע והתפרצות מנוע ?
תדירות טיפולים- אין בכלל מה להשוות?
רכות בולמים/קישוחות בולמים?
אין לטעמי בכלל מה להשוות. היה לי חבר עם קטמ 450 זה חתיכת חייה שדורשת ריסון איפה הוא ואיפה הדרוזי. עוד הרבה יותר אגרסיבי מה-500 שיש לו היום. להשוות 500 EXC לדרוזי בפרמטרים שציינתי מעלה הרי זה שני עולומות שונים.
לצפיה ב-'רכבת או קראת?'
רכבת או קראת?
10/04/2019 | 09:16
1
41
לא אמרתי מילה על שום דבר חוץ מהתנהגות מנוע ונוחות
ואת זה אמרתי מנסיון
לצפיה ב-'רכבתי על דרוזי בעבר. נוחות? זה עניין של פרשנות '
רכבתי על דרוזי בעבר. נוחות? זה עניין של פרשנות
10/04/2019 | 15:06
46
ועניין סוביקטיבי. אתה יכול להגדיר נוחות בפרמטרים X  ואני Y.
אבל לומר שכלי אינדורו 450 הם כלי דו"ש כהגדרת דו"ש אני תוהה על כך כמעה...
לצפיה ב-'מוטוקרוס חשמלי להונדה'
מוטוקרוס חשמלי להונדה
03/04/2019 | 18:56
3
48
לצפיה ב-'אני שואל בקול רם מה עתיד הכלים החשמליים? '
אני שואל בקול רם מה עתיד הכלים החשמליים?
04/04/2019 | 20:41
2
41
והאם ידעו עד כמה מהם מוצלחים בשטח בחו"ל?כאן בארץ ראיתי שיש בחור שרוכב עם חשמלי לשטח והבנתי שיש לו המון מומנט והבחור דיי מרוצה ממנו.
לצפיה ב-'אין פה שאלה בכלל'
אין פה שאלה בכלל
05/04/2019 | 09:30
1
49
אני אישית לא חושב שזו אלטרנטיבה טובה
אבל זה רק עניין של זמן עד שנראה השתלטות טוטאלית
של מנועים חשמליים בכל הרכבים
מרגע שפיצחו את עניין אורך החיים של בטריה
השאר זה רק עניין של זמן

זה לא טוב מכמה סיבות:
בעוד עשור או שניים יהיו מליוני בטריות שאין איך להפטר מהן
כרגע רוב ייצור החשמל מזהם כך שלא הועלנו בכלום
הייצור של כל העסק מזהם מאוד
יש פתרונות טובים יותר שעדיין לא בפיתוח מסיבי ועכשיו ידחו
כי יש פתרון שהשוק מסכים עליו
לצפיה ב-'תוצרי מזהמים ,נכון אבל אני מניח שידעו איך או מה'
תוצרי מזהמים ,נכון אבל אני מניח שידעו איך או מה
05/04/2019 | 18:41
33
לעשות עם התוצר לוואי הנ"ל. מעבר לכל מה שרשמת שנכון, יש גם קרינה ממערכת חשמל. יש לידוע לי קרינה  מרכב היברידי. נכון ששם המערכת המייצרת חשמל כביכול כמערכת זרם ישר,אך חזקה באמפרים משמעותית משל אופנוע, אבל גם בין רגלי הרוכב יושבת סוללה של זרם ישר מכובדת שמייצרת הספק.
מעבר לכל זה המשך לרכיבה אינו ארוך דיו לטעמי. כפועל יוצא מכך יהיה צורך להגביר הספק סוללה וכו'.

לצפיה ב-'האם מישהו מכיר את המותג והתנסה בו?'
האם מישהו מכיר את המותג והתנסה בו?
30/03/2019 | 21:59
3
85
היי חברים
משיקולי עלות אני שוקל לקנות SWM RS200S (אינדורו)
האם מישהו מכיר את המותג? התנסה בו? יודע לומר מה זמינות החלפים בארץ/איביי? טיפולים?

אני יודע שזה בעצם הוסקווארנה ישן (מייצרים אותו במפעל של הוסקווארנה באיטליה, לפני שהשם נמכר לק.ט.מ.)
תודה!

לצפיה ב-'היי. אני מניח שהתכוונת לדגם ה SWM300 לא ידוע לי'
היי. אני מניח שהתכוונת לדגם ה SWM300 לא ידוע לי
31/03/2019 | 20:42
59
על דגם 200 סמ"ק.
תקרא כאן  כתבה נחמדה על האופנוע.
אמנם מדובר באופנוע אולי קצת מדגם מיושן יותר מהקיימים היום אך מאידך
הוא ביצועי בכל היבט וכלי אינדורו בכל היבט ועניין.
לזכור לי ,מרווח טיפולים מרווח יותר ולא בשעות אלה בקילומטרים.מדובר במנוע של הוסקוורנה האדומה ,תרם מכירת הייצור של מנועים והליין לBMW . מנוע זה בעל אמינות ובארץ דגמי 250 וה-310 היו כלים מצויינים ואמינים.הכלי מיוצר באיטליה וממש לא בסין.
לידוע לי אשל מוטורס הם נותני שרות טובים מאד . דבר עם גבי בוחניק הבעלים של אשל הוא בחור מצוין. ישמח להדגים לך את האופנוע. צריך לזכור שהכלי נקנה ביחסית זול וכפועל יוצא גם כך נמכר. אם בכוונתך להחזיק לתקופה ארוכה אני לא הייתי מהסס.

לצפיה ב-'התנסתי בו התנסות קצרה (במסגרת הכתבה שהביא המחשמל)'
התנסתי בו התנסות קצרה (במסגרת הכתבה שהביא המחשמל)
01/04/2019 | 10:35
1
115
מה שזכור לי מהרכיבה ההיא הם בעיקר הבולמים שממש הפתיעו אותי.
הקאייבאה האלה - תענוג צרוף. ספגו את הנחלון שרכבנו בו כאילו הוא כביש.
עם הסעפת החלופית גם כח לא היה חסר.
לא יודע להגיד לך לגבי חלפים וכו' כי כאמור היתה לי התנסות קצרה בלבד.

מה שכן, והמחשמל הזכיר את זה, לא נמכרו המון כאלה (בלשון המעטה) והשוק שלהם לא מאד חם, אז קח בחשבון שזה לא אופנוע לקנות לזמן קצר ולהתקדם ממנו, ולפחות מבחינה כלכלית כדאי לקנות אותו אם מתכוונים להחזיק בו לתקופה קצר יותר ארוכה.
לצפיה ב-'צודק התכוונתי ל300. תודה'
צודק התכוונתי ל300. תודה
01/04/2019 | 12:00
21
לצפיה ב-'הונדה 250RX, אני מעלה, מחדש את הפוסט שכתבתי קודם'
הונדה 250RX, אני מעלה, מחדש את הפוסט שכתבתי קודם
22/03/2019 | 12:19
4
124
כנראה היו בו מילים לא ראויות זה משהו חדש בתפוז....
הכלי עבר הסבה לאינדורו מדגם R. שינויים דיי משמעותיים כולל מפת הצתה לאינדורו.
אני זוכר שדגם ה R היה חזק מאד כלי מוטוקרוסי טהור.
כפי שניתן להבין הדגם הנוכחי יחליף גם את הX שהיה אינדורו מסורתי כנאמר.
מה עתידו של הכלי הנ"ל לנו חובבי השטח? 
מה ניתן להבין מהשינוי שבוצע בו ככלי מתאים לרוכב הובי של סופ"ש ?
הימהה היפני כבר לא יגיע לארץ(יש מכולה אחרונה כאן) וזה הכלי היפני היחידי כאופציה למי שרוצה להתחדש באינדורו.
אשמח לשמוע דעות.
לצפיה ב-'למה ימאהה מפסיקים? תקינה? '
למה ימאהה מפסיקים? תקינה?
24/03/2019 | 08:37
1
43
לצפיה ב-'כן זה נכון. לא WRR ולא WRF יהיה במצאי.'
כן זה נכון. לא WRR ולא WRF יהיה במצאי.
24/03/2019 | 13:46
40
לצפיה ב-'ה RX לא מחליף או מהווה תחליף ל X. לא ב 450 ולא ב 250.'
ה RX לא מחליף או מהווה תחליף ל X. לא ב 450 ולא ב 250.
06/04/2019 | 00:36
1
48
אם יבואני 'הונדה' לארץ מציגים אותו ככזה,אז הם טועים ומטעים ויצטרכו להתמודד עם ההשלכות של הטעיית הרוכשים.
לצפיה ב-'שאלה מתבקשת האחת מה הסיבה שהוא מוגדר אינדורו או קרוס'
שאלה מתבקשת האחת מה הסיבה שהוא מוגדר אינדורו או קרוס
06/04/2019 | 20:44
35
קאונטרי? וההניה מה עתידו של הX הטהור אם בכלל יהיה?
לצפיה ב-'פער מחירים מדהים'
פער מחירים מדהים
14/03/2019 | 08:14
4
175
אני חוזר וטוען שאני לא מכור לקניות באינטרנט, זה פשוט חשבון בסיסי. רציתי להחליף רפידות שחוקות במעצור קידמי - 140 ש"ח...
זכרתי שבעבר שילמתי 90 ש"ח עבור קידמי + אחורי. ההסבר שקיבלתי הוא שזה דגם ישן, והיבואן מנצל את המחסור בשוק...

... אז קניתי זוג ב-7.5 ש"ח...
וכן, אחכה להם חודש. לא נורא.
(האמת... קניתי שני זוגות ב- 15. שיהיה)

https://www.aliexpress.com/item/2-Pairs-MTB-Mounta...
לצפיה ב-'אללה יסטור, בלמים מעלי אקספרס '
אללה יסטור, בלמים מעלי אקספרס
14/03/2019 | 09:54
3
131
אתה אמיתי?
מסכן את חייך, מילולית, בשביל לחסוך 50 ש"ח?
הדבר האחרון, באמת האחרון, מכל חלקי האופנוע, שהייתי קונה תחליף סיני זה רפידות בלמים.

אני מבין שזה לאופניים, אז זה קצת פחות נורא, אבל זה עדיין פורום אופנועים אז עדיין אללה איסטור
לצפיה ב-'אתה חושב? יצאתי ילד?'
אתה חושב? יצאתי ילד?
14/03/2019 | 11:43
120
כמה הוא כבר ירוויח על מוצר שעולה 7.5 ש"ח?
זה גם לא פרופיל פקטיבי/שיווקי, הוא פעיל לאורך שנים בפורום אופניים...
אולי באמת החליט להפריח בלון ניסוי ולראות איך הולך.
לצפיה ב-'המכס בהוראת משרד התחבורה חוסם יבוא אישי של רפידות בלמים'
המכס בהוראת משרד התחבורה חוסם יבוא אישי של רפידות בלמים
23/03/2019 | 09:32
38
לצפיה ב-'בעד ונגד עסקת טריידאין אצל אותו היבואן/מותג'
בעד ונגד עסקת טריידאין אצל אותו היבואן/מותג
12/03/2019 | 17:28
5
84
אשמח לשמוע דעות לכאן ולכאן על כדאיות ביצועית ו/או בעד ונגד.
תודה!
לצפיה ב-'עסקת טרייד-אין נמדדת פר עסקה ללא קשר ליבואן או לנתוני עבר'
עסקת טרייד-אין נמדדת פר עסקה ללא קשר ליבואן או לנתוני עבר
13/03/2019 | 09:12
3
69
בעבר קיבלתי אצל אותו היבואן 2 הצעות שונות לטרייד דרך 2 סוכנים שונים.

לצפיה ב-'אני אחדד את הסוגיה. האם יהיה נכון לומר שאצל היבואן של'
אני אחדד את הסוגיה. האם יהיה נכון לומר שאצל היבואן של
13/03/2019 | 20:20
2
72
האופנוע שלי אני מקבל עסקה טובה יותר מאשר אצל יבואן של דגם אחר? לדוגמא אצל מטרו אקבל X על הימהה לאומת Y אצל דל"ב וכביכול "לרעה" בהיבט דלתא תוספת?
לצפיה ב-'מהניסיון שלי הכל תלוי ביבואן שאתה מבצע את הטרייד, ללא קשר '
מהניסיון שלי הכל תלוי ביבואן שאתה מבצע את הטרייד, ללא קשר
14/03/2019 | 10:17
1
51
לאיזה אופנוע יש ברשותך, כל עוד הוא כלי סחיר ובמצב טוב.

יבואן שביצע לי 2 עסקאות טרייד-אין שנחשבות בעייני טובות.. שלח אותי פעם הביתה שהתעניינתי בטרייד בתמורה לאופנוע מסויים שיש ברשותי.
לצפיה ב-'תודה '
תודה
14/03/2019 | 17:13
6
לצפיה ב-'אין בעד או נגד. יש כאלה שמתאים להם וההיפך '
אין בעד או נגד. יש כאלה שמתאים להם וההיפך
13/03/2019 | 14:18
18
לצפיה ב-'אופנוע בתקציב מוגבל'
אופנוע בתקציב מוגבל
23/02/2019 | 00:19
7
103
רוצה להתקדם מהWRR (הנהדר אך כבד טיפה) לאנדורו שאוכל להינות ולגדול איתו.
מאחר והאופנוע שלי שנקנה חדש, ספג ירידת ערך מטורפת, ויש לי להוציא רק את מה שאוכל לקבל עליו, יוצא שהתקציב שלי בסביבות 23K.
(כל עובד בטרייד שדיברתי איתו מבאס ואומר שאין כלום בתקציב הזה)

זה משאיר לי בעיקר גאס גאסים, SWM אולי אולי איזו בטא 2016 (הלוואי).
לא בא לי אוסטרי או יפני בני 10 שנים או סתם ליפול על כלי נבלה.

אשמח לקבל המלצה על 300 דו"פ או 250 ארבע פעימות (פתוח לרעיונות אחרים גם)
אוהב לרכוב בסינגלים מאתגרים, לדלג קצת בין סלעים ועוד
רוכב בכביש עד השטח.
עם הממליצים הברכה
לצפיה ב-'אחלק את התשובה למספר חלקים.'
אחלק את התשובה למספר חלקים.
23/02/2019 | 14:07
78
לגבי הגסגס- אפשרי בהחלט . היה ברשותי כלי 4 פעימות שנתון 12 . הוא כלי נהדר בהיבט ביצועים מנוע יפני של ימהה שמתוח קצת יותר אופנוע עם פרונט קל . מאידך גסגס בתצורתו הקודמת מכלולים טובים אבל גימור לא הכי אידיליה ורדיאטורים פריכים מאד.
ה-SWM הוא אופנוע טוב יש עליו חוות דעת טובות אבל גם כאן השוק של קונה בזול ומוכר בזול. בהחלט אופציה טובה לאופנוע אינדורו . המילה האחרונה בהיבט קידמה לא מאמין שתשפיע עלייך כרוכב הובי. הרי הכל ביד הרוכב ולא ביד המכונה.
צריך לזכור שכלי זה הוא 300 סמ"ק כלומר ביטוח יקר יותר.
התניידות כביש תמיד עם כלי אינדורו זו משימה לא אידיאלית ומשום שהפרונט בדרך כלל קל ואז הוא קצת מרקד ולא יציב במהירות והגיר קצר מה שלא מוסיף נעימות לאוזן והצמיגים ובכלל לקטעים קצרים זה סביר אבל לא לטובת גמיעת ק"מ לנקודת שטח ובחזרה ממנה. 
זה נכון גם אם תקנה כל 4 פעימות אחר שאינו דו"ש כמו קטמ או ימהה WRF.
אני היום עם ימהה WRF הדגם החדש ועם 6 הילוכים תענוג ממש לא אידיליה בקטעי קישור בכביש. אמנם יש לו אויר למהירות אבל ב75 קמ"ש הוא נשמע היטב בשישי והפרונט קצת מרקד בגלל משקלו.
קח את כל הדברים שלי ובדופ' תרגיש עוד יותר קושי ברכיבת קטעי קישור. זה אופנוע שונה מ-4 פעימות בכל היבט מסה מסתובבת בלימת מנוע משקל ותגובות.
לו אני בסיטואציה הזו הייתי שוקל ללכת לכיון ה SWM. מתנסה עליו מבחן מול גבי בוחניק באשל מוטורס. לא הייתי פוסל גסגס 2014 לדוגמא 4 פעימות אם כי מברר מול מטרו זמינות חלפים עבורו בעיקר במכלולי הסביב למנוע  שהוא מנוע WRF כאמור בדגמו הקודם. כמובן ממגן רדיאטורים ולוקח בחשבון אופנוע בן 5 שנים ויד כך וכך. אופציה נוספת אולי להמתין כמעה ולהגדיל במידת האפשר תקציב.
בנוסף ניתן לשפר את WRR בהורדת משקל של סביב 7 ק"ג לפחות אם לא יותר על ידי הורדת המערכת הירוקה שלו ולשדרג מחשב מנוע ומפלט והכלי יהיה חזק יותר וקל יותר.
לצפיה ב-'אם הרכיבה בכביש היא יותר מקילומטרים בודדים, '
אם הרכיבה בכביש היא יותר מקילומטרים בודדים,
24/02/2019 | 10:34
65
ובעיקר בהתחשב בתקציב, עם כל הצער כנראה שהאופציה הטובה ביותר שלך היא להשאר עם WRR, עד שתמצא דרך אחרת להתנייד לשטח.
אין אופנוע אחר (חוץ מDRZ) שיידע לעשות כמו קטעי כביש משמעותיים וגם לתת תפוקה בשטח. גם אלה שיטענו שיש כאלה, ההפרש כנראה קטן מאד ולא שווה את ההשקעה הכלכלית שתמיד באה עם מכירה-קנייה.
לצפיה ב-'אני בספק אם מיצית את ה WRR'
אני בספק אם מיצית את ה WRR
24/02/2019 | 11:45
4
64
אני רוכב איתו בחברת דופי"ם מקצועיים ומצליח לשמור על קצב. מצד שני, אמינות מדהימה, לוקח בקלות קטעי כביש אפילו ארוכים.
תחליף לו גג"ש אחורי (אם עדיין לא החלפת) ויש לך אופנוע מצויין
לצפיה ב-'יש מצב ששכנעתם אותי'
יש מצב ששכנעתם אותי
24/02/2019 | 13:26
3
68
גם אני רוכב עם דו"פים ושומר על קצב בד"כ רק שכולם אומרים לי שאם אחליף לשטח מקצועי תהיה לי קפיצת משמעותית ברמה.
המשקל הכבד שלו קצת מוריד לי מהבטחון לפעמים, למרות שאני עדיין מרגיש שאני משתפר ברכיבה.

מה שמפריע לי בו בעיקר זה המשקל
עד עכשיו נמנעתי מלהחליף מערכת פליטה משיקולי עלות וחשבתי שעדיף כבר יהיה להחליף אופנוע.
גלג"ש טרם החלפתי כי עוד לא הגיע הזמן.

מוזר לי שאתם אומרים שזה בעייתי לרכוב אל השטח על הכביש, אני רואה שהרוב עושים את זה.

אז מה, להתחיל להוציא אלפי שקלים על שידרוגים, מע' פליטה, סט שרשרת וגלג"ש ומחשב ניהול מנוע ?

לצפיה ב-'רק גג"ש. כל היתר לא ממש משמעותי '
רק גג"ש. כל היתר לא ממש משמעותי
24/02/2019 | 13:35
28
לצפיה ב-'אני מסכים עם מה שכתבו עמית + doutsh שכן זה גם'
אני מסכים עם מה שכתבו עמית + doutsh שכן זה גם
24/02/2019 | 14:31
58
מה שכתבתי לך כאופציה. לטעמי הכי טובה. זה שכולם אומרים זה לא אומר דבר וחצי דבר אז אומרים  SO כמו שנאמר...
ל WRR המון שיפורים. הורדת האגזוסט והמערכת הירוקה והחלפת המחשב היא בעלות של 2500-3000 ש"ח להערכתי נכון להיום. האופנוע יגיב לך אחרת (יאכל קצת יותר דלק). אבל תשאר עם האמינות שלו ויהיו לך סביב 6-7 ק"ג פחות. 
בהיבט מכלולים הוא מצוין ורב משימתי ואמין . שחזרתי לעולם הרכיבה בשנת 08 זה היה עם WRR והחבר שקנה עימי בזמנו שידרג את המערכת הנ"ל על ידי בחור אדום שגולש כאן (DAN TAL) והכלי היה מצוין חזק יותר וקל יותר. אז תחשוב מה כדאי לך בהיבט השקעה. בהחלט שינוי גג"ש משפיע אך מאידך גורם לטעות בקריאת ק"מ ומהירות שכן קריאה זו ישירה מהגיר. לאור זאת כדאי להרכיב רכיב אלקטורני שמפצה על השגיאה. ניתן לרכישה באיביי.
לצפיה ב-'וואלה, לא מכיר אחד שרוכב על הכביש עם אופנוע מקצועי עד השטח'
וואלה, לא מכיר אחד שרוכב על הכביש עם אופנוע מקצועי עד השטח
25/02/2019 | 10:17
70
אולי חבר'ה שגרים במודיעין ורוכבים למצפה מודיעין, או משהו בסגנון, קילומטרים בודדים.

לצפיה ב-'קטמ יד 5 מה לבדוק?'
קטמ יד 5 מה לבדוק?
14/02/2019 | 09:50
6
105
שלום כולם

מתעניין ב-קטמ exc-f 350 יד 5 300 שעות... מה יש לכם לומר? טיפולים שהיה אמור לעבור? טיפולים שאני אהיה חייב לעשות ומתי במידה ואקח? האופנוע נראה שמור  מאוד..

תודה מראש
ניר
לצפיה ב-'אישית הייתי לוקח למוסך שמתמחה בכלי'
אישית הייתי לוקח למוסך שמתמחה בכלי
14/02/2019 | 09:55
1
79
ומתייעץ איתו ספציפית
לצפיה ב-'בודאות אקח לבדיקה, אך אני שואל'
בודאות אקח לבדיקה, אך אני שואל
14/02/2019 | 10:08
75
האם יש משהו שכדאי לברר\לדעת לפני? כי בדיקה עולה לא מעט כסף...

כמו כן, במידה ואמכור את הכלי בטח יהיה עם 400 שעות לפחות גם יהווה בעיה, לא? בכלל מנוע מחזיק עד 400 בלי מנוע עליון?

תודה,
ניר
לצפיה ב-'בו נחשוב רגע יחד. '
בו נחשוב רגע יחד.
14/02/2019 | 10:33
3
94
על איזה תקציב מדובר 30-35 או ?
מה טוב באופנוע עם 300 שעות ויד 5 ניר?
אם אני  ניר,יד 6 .זה שאחרי יהיה 7. איך זה נראה/מתקבל, לקונה פוטינציאלי הבא?
מה יש באופנוע שנראה כה טוב כיד 5, קרי  אם הוא נראה נקי ומה הוחלף בו?
כמה זמן אצל הבחור האחרון?
אישית, אני לא נוגע, לא מתקרב מדפדף, הלאה את הנ"ל.
מעדיף לקנות SWM 300 חדש  או יד 2 ולא את זה!
בכלל מעל יד 2 גג לא נוגע, זה אני.

לצפיה ב-'זה אני מבין :)'
זה אני מבין :)
14/02/2019 | 10:41
2
64
היי, את השיקול "האיכותי" אני מכיר, זו לא הייתה השאלה שלי..

אני אשמח לדעת ממי שיודע מהם הטיפולים הקריטיים שהיה צריך לעבור עד 300 שעות ומהם הטיפולים הגדולים מעל 300 שעות...

מי שיודע אשמח לשמוע

תודה
לצפיה ב-'תוריד למחשב את הקובץ הזה'
תוריד למחשב את הקובץ הזה
14/02/2019 | 10:57
1
87
תיגש לעמוד 38-39 ותראה מה צריך לעשות שם לדוגמא ב-135 שעות.
יש שם חתיכת רשימה מכובדת!
מדובר בדגם 16 שאין ממנו שינוי לפיח ההגיון מדגם 17.

לצפיה ב-'תודה'
תודה
14/02/2019 | 11:08
17
לצפיה ב-'Toyota #Makeup2Mud Liz Karcz'
Toyota #Makeup2Mud Liz Karcz
12/02/2019 | 18:30
5
104
לצפיה ב-' כייף לראות'
כייף לראות
13/02/2019 | 10:14
9
לצפיה ב-'תענוג '
תענוג
13/02/2019 | 11:30
6
לצפיה ב-''
14/02/2019 | 15:26
2
לצפיה ב-'Twin Air. סרטון קצרצר,טכנולוגית מיחשוב ויזואלי מדהימה...'
Twin Air. סרטון קצרצר,טכנולוגית מיחשוב ויזואלי מדהימה...
16/02/2019 | 15:25
1
46
לצפיה ב-'נראה מצוין. נצל"ש - האם הנושא של קירור מערכת שמן '
נראה מצוין. נצל"ש - האם הנושא של קירור מערכת שמן
16/02/2019 | 18:52
35
בסרטון - שניה 37 בו זו תוספת למערכת או built in ?
האם יש benefit לביצועי המנוע גם כפועל יוצא?
מעניין....

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

בעלי מקצוע

תדמור ערבה - ניהול ופיקוח בניה
זקוקים למפקח בנייה?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה