לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום זכויות בעלי חיים

ברוכים הבאים לפורום זכויות בעלי חיים!
הפורום בא לתת במה לתהיות, מחשבות ובקשות בנושא ניצול ופגיעה בבעלי חיים. לבעלי חיים יש זכויות שמגיעות להם ויש להכיר בכך, כשם שבמהלך ההיסטוריה הכירו בזכויות של קבוצות אנושיות החוות דיכוי, כגון השחורים והנשים.
מאות מיליוני בעלי חיים מעונים בישראל כל שנה, עינויים קשים שלא היינו חולמים לגרום לבני האדם האכזריים ביותר עלי-אדמות. בעלי החיים מעונים בתעשיות המזון (בשר, ביצים וחלב), בתעשיית הלבוש (לשם ייצור פרוות ועורות), בתעשיית הבידור (קרקסים, מרוצים, גני חיות ועוד) ובתעשיית הניסויים. בנוסף, כלבים וחתולים רבים נזרקים לרחובות, ננטשים בצידי הכביש, עוברים התעללות פיזית וחווים סבל עצום.
את הסבל הזה אנחנו יכולים למנוע. בעלי החיים זקוקים לעזרתנו. רוב בני האדם סביבנו אינם לוקחים בחשבון את כאבם של בעלי החיים הכרוך בפעולותיהם היומיומיות. רוב בני האדם אינם מודעים להתעללות העצומה בבעלי החיים שמתרחשת כעת. תפקידינו הוא להגביר את מודעותם. אנו צריכים להפיץ את המידע על מצבם של בעלי החיים באופן בו בני אדם יוכלו לקלוט אותו, ולפעול למענם.
ההתעללות בבעלי חיים אינה גלויה, אך קל מאוד להצביע עליה. אנחנו צריכים לעשות זאת. בקישורי הפורום ובהודעות בפורום תוכלו ללמוד על הפגיעה בבעלי החיים ועל פירוש המושג "זכויות בעלי חיים". בעמודי הגלריה תוכלו למצוא תמונות קשות של בעלי חיים שעברו התעללות. גודל התמונות בגלריה מותאם להדפסה איכותית. תמונות לצפייה ולהפצה באינטרנט ניתן למצוא באתרים מקישורי הפורום.
על מנת שהפורום יעזור לבעלי חיים ככל הניתן, מספר המלצות חשובות:
הפורום שלנו הוא במה ציבורית החשופה בפני כל העולם. כשאתם כותבים בפורום, למרות שזהותכם מוסתרת, דמיינו שאתם עומדים על במה ונואמים במיקרופון מול קהל רחב. האנשים שעליהם אנחנו כותבים קוראים את הפורום ומחפשים אותנו, ומפעם לפעם מאיימים בתביעות.
בכדי שהפורום ישמש במה ציבורית מכובדת לנושא החשוב שלנו, יש להשתמש בשפה "נקיה" ולהימנע בכל עת מפגיעה מכוונת בכותבים אחרים, מהתקפה אישית שלהם ומהודעות הקשורות אליהם באופן אישי ושאינן קשורות בנושא הפורום.
שרשור: מאחר ומוצגות בעמוד הראשי רק 15 הודעות ראשיות ויש לנו אינטרס לשמרן לאורך זמן, אנא שרשרו (הוסיפו הודעתכם כתגובה להודעה קיימת) אל הודעה העוסקת באותו תחום או בנושא דומה (למשל כתבות וקישורים, אימוץ כלבים וחתולים). אם אינכם בטוחים, התייעצו בהנהלת הפורום בנושא. ** אנא קבלו בהבנה שרשורים שמבצעים מנהלי הפורום - מטרתנו היא להעלות שרשורים והודעות מהדף הקודם.
הודעות אישיות למשתתפים בפורום ניתן לכתוב לתיבת המסרים של המשתמש - בתחתית הודעתו מוצב קישור בשם "מסר למחבר/ת".
רבים הם התכנים הקשים המועלים לפורום (קטעים, סרטים ותמונות). אתם מתבקשים להזהיר לפני תמונות וסרטונים קשים במיוחד שאתם מעלים אל הפורום.
אין לפרסם בפורום זה מוצרים או שירותים מסחריים משום סוג. ניתן לפנות לאישור הנהלת הפורום.
אל תנטשו את בעלי החיים. הישארו איתנו בפורום, כדי לעזור להם. בפורום מתפרסמות ידיעות על הפגנות וקריאות שונות לפעולה למען בעלי החיים.

אנא קראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בו: 
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/Articles/Article.aspx?ForumId=360&aId=98696

שלכם,
הנהלת פורום זכויות בעלי חיים
כתובתו המקוצרת של הפורום: http://forum.tapuz.co.il/AnimalRights

הנהלת הפורום:

אודות הפורום זכויות בעלי חיים

ברוכים הבאים לפורום זכויות בעלי חיים!
הפורום בא לתת במה לתהיות, מחשבות ובקשות בנושא ניצול ופגיעה בבעלי חיים. לבעלי חיים יש זכויות שמגיעות להם ויש להכיר בכך, כשם שבמהלך ההיסטוריה הכירו בזכויות של קבוצות אנושיות החוות דיכוי, כגון השחורים והנשים.
מאות מיליוני בעלי חיים מעונים בישראל כל שנה, עינויים קשים שלא היינו חולמים לגרום לבני האדם האכזריים ביותר עלי-אדמות. בעלי החיים מעונים בתעשיות המזון (בשר, ביצים וחלב), בתעשיית הלבוש (לשם ייצור פרוות ועורות), בתעשיית הבידור (קרקסים, מרוצים, גני חיות ועוד) ובתעשיית הניסויים. בנוסף, כלבים וחתולים רבים נזרקים לרחובות, ננטשים בצידי הכביש, עוברים התעללות פיזית וחווים סבל עצום.
את הסבל הזה אנחנו יכולים למנוע. בעלי החיים זקוקים לעזרתנו. רוב בני האדם סביבנו אינם לוקחים בחשבון את כאבם של בעלי החיים הכרוך בפעולותיהם היומיומיות. רוב בני האדם אינם מודעים להתעללות העצומה בבעלי החיים שמתרחשת כעת. תפקידינו הוא להגביר את מודעותם. אנו צריכים להפיץ את המידע על מצבם של בעלי החיים באופן בו בני אדם יוכלו לקלוט אותו, ולפעול למענם.
ההתעללות בבעלי חיים אינה גלויה, אך קל מאוד להצביע עליה. אנחנו צריכים לעשות זאת. בקישורי הפורום ובהודעות בפורום תוכלו ללמוד על הפגיעה בבעלי החיים ועל פירוש המושג "זכויות בעלי חיים". בעמודי הגלריה תוכלו למצוא תמונות קשות של בעלי חיים שעברו התעללות. גודל התמונות בגלריה מותאם להדפסה איכותית. תמונות לצפייה ולהפצה באינטרנט ניתן למצוא באתרים מקישורי הפורום.
על מנת שהפורום יעזור לבעלי חיים ככל הניתן, מספר המלצות חשובות:
הפורום שלנו הוא במה ציבורית החשופה בפני כל העולם. כשאתם כותבים בפורום, למרות שזהותכם מוסתרת, דמיינו שאתם עומדים על במה ונואמים במיקרופון מול קהל רחב. האנשים שעליהם אנחנו כותבים קוראים את הפורום ומחפשים אותנו, ומפעם לפעם מאיימים בתביעות.
בכדי שהפורום ישמש במה ציבורית מכובדת לנושא החשוב שלנו, יש להשתמש בשפה "נקיה" ולהימנע בכל עת מפגיעה מכוונת בכותבים אחרים, מהתקפה אישית שלהם ומהודעות הקשורות אליהם באופן אישי ושאינן קשורות בנושא הפורום.
שרשור: מאחר ומוצגות בעמוד הראשי רק 15 הודעות ראשיות ויש לנו אינטרס לשמרן לאורך זמן, אנא שרשרו (הוסיפו הודעתכם כתגובה להודעה קיימת) אל הודעה העוסקת באותו תחום או בנושא דומה (למשל כתבות וקישורים, אימוץ כלבים וחתולים). אם אינכם בטוחים, התייעצו בהנהלת הפורום בנושא. ** אנא קבלו בהבנה שרשורים שמבצעים מנהלי הפורום - מטרתנו היא להעלות שרשורים והודעות מהדף הקודם.
הודעות אישיות למשתתפים בפורום ניתן לכתוב לתיבת המסרים של המשתמש - בתחתית הודעתו מוצב קישור בשם "מסר למחבר/ת".
רבים הם התכנים הקשים המועלים לפורום (קטעים, סרטים ותמונות). אתם מתבקשים להזהיר לפני תמונות וסרטונים קשים במיוחד שאתם מעלים אל הפורום.
אין לפרסם בפורום זה מוצרים או שירותים מסחריים משום סוג. ניתן לפנות לאישור הנהלת הפורום.
אל תנטשו את בעלי החיים. הישארו איתנו בפורום, כדי לעזור להם. בפורום מתפרסמות ידיעות על הפגנות וקריאות שונות לפעולה למען בעלי החיים.

אנא קראו את תקנון הפורום לפני הכתיבה בו: 
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/Articles/Article.aspx?ForumId=360&aId=98696

שלכם,
הנהלת פורום זכויות בעלי חיים
כתובתו המקוצרת של הפורום: http://forum.tapuz.co.il/AnimalRights
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום זכויות בעלי חיים! לפני כתיבה בפורום יש לקרוא את התקנון - כתיבה בפורום מהווה הסכמה לתנאיו.
הודעות הנוגעות לאופן ניהול הפורום יש לשלוח מסר באמצעות 'מסר למנהלים'.
הודעות הנוגעות לאופן הניהול שיכתבו על גבי הפורום עשויות להימחק, ובכל מקרה לא יטופלו.
המשך >>

לצפיה ב-'בעלי חיים שעשויים להתריע לפני רעידת אדמה....'
בעלי חיים שעשויים להתריע לפני רעידת אדמה....
27/08/2016 | 13:20
3
בעלי חיים מפותחי חושים יותר מאיתנו עשויים לסייע לנו להמלט מהבתים לפני רעידת אדמה - אם יחיו ל.צד אנשים בעלי כושר של טלפתיה שיקלטו מהם את האזהרה .       וכן להיפך - אם מישהו מתכנן רעידת אדמה טכנולוגית הוא ידאג לפגוע באנשים עם כשרון טלפתי עם בעלי חיים.  ועל כן -יד על הדופק.... בענין זה......
לצפיה ב-'פיספסנו מסר-שמיימי ב-1979?....'
פיספסנו מסר-שמיימי ב-1979?....
19/08/2016 | 10:49
1
6
מטוס  שהוביל 153 ציורים של manabu mabe  נעלם ליד טוקיו בדרך לארה"ב . במבט לאחור ובנסיון להבין....האם גידול "פנינת mabe" כרוך בסבל ל"שבלולון הימי"...אולי יש לכם אינטרפרטציה אחרת?
לצפיה ב-'תעלומת pteria penguin (mabe('
תעלומת pteria penguin (mabe(
19/08/2016 | 10:57
3
לצפיה ב-'אני מעוניין להגיב בקשר לכתבה הזאת'
אני מעוניין להגיב בקשר לכתבה הזאת
16/08/2016 | 19:06
13
http://b.walla.co.il/item/2988841
התגובה שלי היא ש
לפעמים זה טוב לדעת גם על תרבויות אחרות במיוחד שזאת תרבות שמותרת בארצות האחרות. וצריך לעשות הפרדה בין להבין לבין להקשות, זה כמו שיחוקקו חוק שאוסר לשדר סרטי פעולה כי השימוש בכלי נשק בסרט מזכיר לצופה דברים רעים שקרו במציאות ושכתוצאה מזה הוא שוב מרגיש רע לא פחות מהתעללות בבעלי חיים. אני לא באתי לפה כדי לריב, אלא כדי לדעת מה דעתכם כל התגובה שלי. תודה.
לצפיה ב-'"פרות" =חשבון נפש לתשעה באב....'
"פרות" =חשבון נפש לתשעה באב....
14/08/2016 | 17:17
12
האם אפשר בהדרגה ליצור שינוי בתנאי המחיה של פרות בתעשיית המזון?   האם   וטרינרים  דואגים לזה או שיש ליצור "קבוצה חדשה לפעילות בתחום של משוגעים לדבר"?
לצפיה ב-'ממתקיות או לא להיות! '
ממתקיות או לא להיות!
14/08/2016 | 16:31
7
***SHARE IF YOU REALLY CARE!***
https://www.facebook.com/Home4Sneaky/

סניקי (האפורה) וסילי (הטוקסידו) כבר בנות 3 וקצת חודשים, ועדיין ממתינות לבתים חמים (אבל יזרמו בכיף גם על מיזוג). במידה ואינכם סובלים מסוכרת, צלצלו ותוכלו לזכות במנה כפולה של מתיקות! 
ברגעים אלו ממש, הן מתכננות מבצע הימלטות מהממ"ד של האומנה בפתח תקווה, כי נמאס להן כבר להיות סגורות כל היום. אז כדאי שתזדרזו!

לפרטים:
0507775702
לצפיה ב-'באדיבות אנונימוס'
באדיבות אנונימוס
09/08/2016 | 19:41
לצפיה ב-'דרוש/ה ספר/ית לכלבים וחתולים'
דרוש/ה ספר/ית לכלבים וחתולים
07/08/2016 | 22:18
2

המחסן- מרכז לבעלי חיים מחפש ספר/ית כלבים וחתולים.
מיקום- אזור התעשייה הישן של ראשון לציון
דרישות:
אהבה לבעלי חיים!
יחסי אנוש מעולים!
מקצוע/ית ומוכשר/ת
בעל/ת מוטיבציה
תנאים טובים ושכר מעולה.
תחילת עבודה ב1.9
לפרטים:
יניב 054-2202582 

לצפיה ב-'נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016'
נפתח פורום אולימפיאדה ריו 2016
( לעמוד שלי בתפוז )
03/08/2016 | 14:09
2
המשחקים האולימפיים של קיץ 2016 עוד רגע כאן, ואנחנו מזמינים אתכם לפורום אולימפיאדה ריו 2016 כדי להתעדכן ולדבר על כל מה שחם!

היכנסו כבר עכשיו:
לצפיה ב-'בחצר האחורית'
בחצר האחורית
30/07/2016 | 21:59
10
נסעתי לישוב בצפון שגרים בו קרובי משפחה שלי. בילדות הם היו על תקן הדודים היחידים. אהבתי אותם מאד. מאחורי הבית היתה להם רפת חלב קטנה. נקייה, שפע של אוכל ומים נקיים, מוזיקה, מעולם לא ראיתי מכות או אלימות.

איך זה נראה היום? בסרטון שבקישור.
לצפיה ב-'נפתח פורום פוקימון GO'
נפתח פורום פוקימון GO
( לעמוד שלי בתפוז )
26/07/2016 | 11:54
 אם גם אתם נפלתם לטירוף החדש שמשגע את העולם, הפורום הזה נועד בדיוק בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום פוקימון GO בתפוז, שם מחכים לכם פוקימונים נדירים ביותר:
לצפיה ב-'נפתח פורום שמאות מקרקעין'
נפתח פורום שמאות מקרקעין
( לעמוד שלי בתפוז )
21/07/2016 | 09:53
 האם אתם לקראת רכישה או מכירה של נכס? נמצאים בהליך לקיחת משכנתא וזקוקים לסיוע או הכוונה בהתנהלות עם שמאי הבנק?

בפורום שמאות מקרקעין בתפוז תקבלו תשובות לכל השאלות:
לצפיה ב-'יונה תקועה בחדר שירות'
יונה תקועה בחדר שירות
19/07/2016 | 08:52
17
שלום
אנחנו גרים במודיעין ויש לנו יונה מסכנה שנתקעה בחדר שירות
כל הנסיונות לכוון אותה החוצה לא צלחו
אני אישית לא מצליח להוציא אותה
אשמח לעזרה בהוצאת היונה בדרכים שאינם מזיקות ליונה

לצפיה ב-'האם אפשר למצוא משהו חיובי בגן-חיות?'
האם אפשר למצוא משהו חיובי בגן-חיות?
18/07/2016 | 21:00
2
13
נגיד שהם מצילים חיות פצועות מהטבע ומשקמים אותן?
או שיש לחיות מחסה וטיפול רפואי?

האם ראוי להחמיר את גני החיות למיניהם בישראל, או שיש כאלה יוצאי דופן?

תודה
לצפיה ב-'שאלה מצוינת!'
שאלה מצוינת!
09/08/2016 | 19:31
1
10
בגדול גני חיות מממנים החזקת חיות בכלובים ולכן, אני נמנעת מלבקר בהם.
פארק ושמורות טבע בעלות כניסה זה, בעיני, עדיף. כי הם בעצם שומרים על הסביבה הטבעית ככל הניתן ומגנים על בעלי החיים באיזורי המחיה הטבעיים שלהם.
יש נקודות חיוביות בגני חיות מסוימים כמו בית חולים לחיות בר ופעילות שימור זנים.

לצפיה ב-'תודה'
תודה
09/08/2016 | 21:07
1
לצפיה ב-'שאלה לגבי מוצרי צריכה שלא נוסו על בעלי חיים'
שאלה לגבי מוצרי צריכה שלא נוסו על בעלי חיים
11/07/2016 | 08:19
1
19
האם יש אתר שמעדכן באופן שוטף מוצרים שנוסו/לא נוסו על בעלי חיים?
אני מחפש למשל קרם לחות בסופר פארם ומצאתי מוצר מסוים שלא היה לו את הסמל של הארנב ועדיין בכל זאת העובדת טענה שזה לא נוסה על בעלי חיים. 
אני מחפש גם משחת שיניים שטובה לדלקת בחניכיים שלא נוסתה על בעלי חיים.
אם מישהו יוכל להפנות אותי לאתר שמרכז את המוצרים האלה בארץ זה יהיה מעולה.
תודה לכם!
לצפיה ב-'באתר של האגודה הישראלית נגד ניסויים בבעלי חיים'
באתר של האגודה הישראלית נגד ניסויים בבעלי חיים
09/08/2016 | 19:33
3
לצפיה ב-'כניסה מחודשת לתפוז ולפורום זכויות'
כניסה מחודשת לתפוז ולפורום זכויות
07/07/2016 | 21:01
1
26
שלום לכולם,
מי כאן אם בכלל עדיין זוכרים את הניק שלי?

לצפיה ב-'אמנם לא זוכרת אבל ברוכה השבה '
אמנם לא זוכרת אבל ברוכה השבה
09/08/2016 | 19:34
לצפיה ב-'כדאי לבדוק בערים אחרות בעולם ולפנות אל...'
כדאי לבדוק בערים אחרות בעולם ולפנות אל...
06/07/2016 | 03:36
12
באמת נושא חשוב מאד, כדאי לפנות למכון ויצמן למדע לבקש שיחפשו פתרונות חלופיים לעיקור או סירוס חתולי רחוב.  לגבי הגלולה צריך לדעת מה הסכנות של מינון יתר מאחר ואי אפשר לשלוט על הכמויות, הם עוברים מצלחת לצלחת..  העיקור או סירוס לא מגיע להתבצע על ידי המדינה בכמויות הנחוצות ומיד העיר מוצפת בגורים חדשים. אני הגעתי למסקנה שעדיף ללכוד ולהמית את החתולי רחוב, אם לא ימצא פתרון להפסקת הילודה בדרך אחרת. החיים שלהם בזבל, הם סובלים מיום היוולדם, מתים בדריסה או גוססים ממחלות וכל מיני דרכי מיתה איומות כמו שהם נרדמים במחסן ואז בא מישהו ונועל אותו...  החיים שלהם קצרים ולא שווים עדיף להפסיק את מעגל הסבל אחת ולתמיד.
לצפיה ב-'מחר בידיעות אחרונות: כתבה על המשלוחים החיים! לקרוא ולהפיץ!'
מחר בידיעות אחרונות: כתבה על המשלוחים החיים! לקרוא ולהפיץ!
30/06/2016 | 16:49
4
מוצאי שבת, תל אביב - הפגנה נגד המשלוחים החיים.

לעדכונים שוטפים: www.tivonews.co.il
לצפיה ב-'התקדמות חיובית ומעודדת בנושא עיקורי חתולי רחוב '
התקדמות חיובית ומעודדת בנושא עיקורי חתולי רחוב
22/06/2016 | 01:18
10
משרד החקלאות ובראשו השר אורי אריאל החליטו להקפיא השנה את התקציב לרשויות המיועד לעיקורי חתולי הרחוב. פניה של "תנו לחיות לחיות" לב"גצ שינתה את התמונה לטובת החתולים

אז בעקבות הפוסט על הרשויות שזכו בקול קורא עיקורים וסירוסים של משרד החקלאות (על רקע אדום )מופיעות כאן בנוסף הרשויות שביקשו ולא זכו .
את כל האינפורמציה ניתן לראות באתר משרד החקלאות .
http://old.moag.gov.il/…/TzaarBaleyChaim/tmichot/default.htm

תודה ליעל ארקין מנכ"לית ת"לל.
לצפיה ב-'https://www.facebook.com/events/1614878395470651/'
https://www.facebook.com/events/1614878395470651/
19/06/2016 | 02:22
7
לצפיה ב-'עזרה בבעיית יונים במחסן'
עזרה בבעיית יונים במחסן
02/06/2016 | 11:03
1
12
שלום לכולם.
יש לי בעיה קטנה במחסן שבביתי.
אז ככה, יונים בנו לי קן במחסן ובהתחלה התעלמתי כי לא הפריע לי כל כך, וגם לא רציתי לפגוע ביונים.
אך לאחר זמן היונים לכלכו לי את המחסן בצורה שלא יתוארת!
וגם ראיתי שהם בנו יותר מקן אחד .
אני מחפש משיהו שירחיק את היונים, אך חשוב לי שהוא ישתמש בחומרי הדברה שלא מזיקים לסביבה.
וכמובן שלא יפגע ביונים .
לצפיה ב-'הרחקת יונים ירוקה'
הרחקת יונים ירוקה
02/06/2016 | 11:52
14
שלום.
הייתה לי בעיה דומה לשלך, אך בגג ביתי.
לי היו רעשים בגג וחשבתי בהתחלה שאלה חולדות. אך שבדקתי זאת אלו היו יונים.
אישתי דרשה ממני שלא אפגע ביונים ולכן חיפשתי גם חברה שדוגלת בכך ולא פוגעת בסביבה וביונים.
החברה שנתנה לי שירות לבעיה זו היא חברת נשר - הרחקת יונים.
חברה בעל ותק בתחום זה, שירות מעולה, עובדים אדיבים ונחמדים.
עשו עבודה מקצועית מאוד!
מומלץ בחום!!!!

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום תזונת כלבים
איזה מזון מתאים לכלבך?
פורום הדברת מזיקים
מזיקים בבית?בואו לדבר
חי טוב- מזון וציוד לחיות מחמד
מחפש את הטוב ביותר עבור

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה